PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 5.Hafta | TRABZONSPOR 0-1 galatasaray | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

kaan61
16.09.2015, 15:30
Kalan günlerde sakatlık olmazsa ;

************************ ONUR *****************************

CAVANDA ********* DOUGLAS *******MUSTAFA********* CONSTANT

****************** MBİA *********** OKAY******************

YUSUF ****************** MEHMET **************** ERKAN

***********************N'DOYE **********************

blues
16.09.2015, 15:33
KImse Galatasarayin Atletico macini baz olarak almasin! Galatasaray o macta türk futbolunun standartlarinin üzerinde oynadi! Trabzonspor GS takimini ciddiye almak zorundadir! Ciddiye almazsak kötü ve sürpriz bir sonuc alabiliriz.

GÖLONSA
16.09.2015, 15:34
Takımdaki tüm oyuncular gol sevinçleri sırasında zaten beli sakat olan Cardozo'nun üzerine sıçramamaları konusunda uyarılmalı.

Hazır düzelmişken böyle uyduruk bir sebebten tekrar sakatlanırsa çok yanarım.

Yiğit SARI
16.09.2015, 15:35
KImse Galatasarayin Atletico macini baz olarak almasin! Galatasaray o macta türk futbolunun standartlarinin üzerinde oynadi! Trabzonspor GS takimini ciddiye almak zorundadir! Ciddiye almazsak kötü ve sürpriz bir sonuc alabiliriz.

Bence o kadar da değil toplasan 15 dakika top oynadılar Athletico kasmadı hiç

Kemal Öztel
16.09.2015, 15:36
Kalan günlerde sakatlık olmazsa ;

************************ ONUR *****************************

CAVANDA ********* DOUGLAS *******MUSTAFA********* CONSTANT

****************** MBİA *********** OKAY******************

YUSUF ****************** MEHMET **************** ERKAN

***********************N'DOYE **********************

Bence Erkanın yerine Marin oynamalı..
Cardozo N'Doye %50 %50..

HOPA'LI TS'Lİ
16.09.2015, 15:49
Cavanda BOLT!

Taraftar, 24 yaşındaki oyuncu için, "Ferrari ve Porche'den bile hızlı, Cavanda diye yazılır, Usain Bolt diye okunur" yorumları yapılıyor
Bordo-mavili taraftarlar, Kayserispor maçındaki performansı ile göz dolduran Cavanda için sosyal medyada övgüler yağdırdı. Kongolu oyuncuyla ilgili olarak bir çok yorum yapılırken, futbolcu da kendisini etiketleyip yapılan yorumları tercümana sorarak bilgi almaya çalıştı. Cavanda ile ilgili sosyal medyada yapılan bazı paylaşımlar şu şekilde:
- Kız demiş ki hadi aşkım gidelim çocuk demiş sen git ben sana yetişirim. Kız da demiş ki ne kadar Cavanda bir erkek -
- Sebastian Vettel'e Ferrari'den teklif geldiğinde ilk sorusu araç kaç Cavanda gücünde olmuş
- 'Ferrari mi daha hızlı yoksa Porsche mi' diye sorulduğunda 'Cavanda' deyip konuyu kapatıyorum. Boş yere tartışmaya gerek yok
- Yetişkin bir Cavanda 12 saat depar atabilir, Cavanda diye yazılır Usain Bolt diye okunur
- Son dakika: Cavanda radara girdi. Polisler Cavanda'yı kovalıyor ama Cavanda gözden kayboldu.

ffırtına
16.09.2015, 15:50
Bu maçta tribünlere çok iş düşüyor.. Yıllardır özlemini çektiğimiz coşkulu taraftarı bu maçta görebilecek miyiz? Zor ama insan bir umut bekliyor işte ...

Ömer_
16.09.2015, 16:04
standart derken atletico defans yapmamasına rağmen gs pozisyon bile bulamadı,bu standart hoşuma gitti,geldiği gibi göndeririz bunları.

Emirhan Uludüz
16.09.2015, 16:07
Bu maçta tribünlere çok iş düşüyor.. Yıllardır özlemini çektiğimiz coşkulu taraftarı bu maçta görebilecek miyiz? Zor ama insan bir umut bekliyor işte ...

Yıllardır derken ne kadar yıldır beklediğimiz coşkulu taraftar? 2000lerin başındaki her derbide koltuk yakıp fırlatan taraftar mı yoksa 2010-2011 yılındaki pozisyon gelişirken gitgide artan seslerle İngilizvari bir hava çizen taraftar mı?

Ben ikisini de özlüyorum valla :D

HOPA'LI TS'Lİ
16.09.2015, 16:07

Ben bekliyorum.

Avni Aker son yılında bari cehenneme dönsün.

GS oyuncularının kulakları sağır olsun.

HOPA'LI TS'Lİ
16.09.2015, 16:08
Bordo
Mavi
Şampiyon
Trabzon

Bordo gol gol gol
Mavi gol gol gol

Poor
16.09.2015, 16:09
şotaya hainlik yapan futbolcuyu şotada siler ondan önce tüm trabzon trabzosnpor taraftarı siler tüm taraftar şotanın arkasında.ayrıca bizde hocaya hainlik yapıcak bir futbolcu portföyü göremiyorum.takımı en değerli adamı gerçekten kalpten bizi seven (trabzonlu futbolcuları çıkıyorum) ŞOTA dır.

Ben bizim takimdan bahsetmiyorum gsden bahsediyorum

HOPA'LI TS'Lİ
16.09.2015, 16:10
Maça 3 gün var ama bende heyecan ve heves dorukta.

Haydi Trabzon'um seriye devam.

Taraftar alacak bu maçı. Skor ne olursa olsun mücadeleci bir takımımız var ve 90+5 dak. desteklenmeyi hak ediyor uşaklar.

Kazanırsak Cavanda reis üçlü çektirsin de 2011'deki kolbastıyı görelim.

Poor
16.09.2015, 16:11
Takımdaki tüm oyuncular gol sevinçleri sırasında zaten beli sakat olan Cardozo'nun üzerine sıçramamaları konusunda uyarılmalı.

Hazır düzelmişken böyle uyduruk bir sebebten tekrar sakatlanırsa çok yanarım.

Valla yumlu atlarken Ben de aynini dusunuyodum

zafer44
16.09.2015, 16:19
Galatasaray tüm gücüyle bu maçtan puan çıkarmak isteyecektir çünkü yenilirse zirveden 8 puan geriye düşmüş ve bir açıdan sezonu erken kapatmış olacak. Zorluk motivasyon kaynağı olabildiği gibi insan üzerinde baskı da kurar bu baskıyı iyi değerlendirmeliyiz. Kayseri maçında hiç iyi oynamadı takım, üstelik bir oyun planımız da yok iki haftadır yedek kulübesiyle puan alıyoruz. Galatasaray tüm oyun planını Sneijder üstüne kuruyor onu oynatmamak lazım. Geçen sene her iki maçta da yendik yine yenebiliriz; ama maça mutlaka iyi başlamalı golü bulup rakibin direncini kırmalıyız.

unique
16.09.2015, 16:27
Aldık biletleri, 3 kişi geliyoruz Giresundan.

U.Sadıkoğlu
16.09.2015, 16:35
Stad dolmazsa ayıp! Haydi beyler maça!

Yavuz Bektaş
16.09.2015, 16:37
Lig tv şota ile röportaj yapmış Saat 18.00 de lig tv de

Fatih K.
16.09.2015, 16:42
Şu maçı kazanıp bir derbi sonunda liderliğe oturursak ne efsane olur be:)

Cengiz Çubukcu
rakibimizin yıpranmış olması avantajımız yaralı olması dezavantajımız... acele etmeden sakin oynayıp gerekirse maçın sonlarını beklememiz lazım...

Cengiz
Bende herkesin aksine gs nin bilerek çok da fazla direnmeyeceğini düşünüyorum. Hamza'nın ve dursunun gitmesini isteyen oyuncu grubu var. Başta selçuk,burak ve çetesi. O yüzden bizim maçta fazla asılmayacaklardır.Mağlubiyet halinde birilerinin gideceğini biliyorlar. Ha asılsalar ne yazar yine çıkıp koyarız geçen seneki gibi sıkıntı yok.Her açıdan üstünüz şu an onlardan.

bende böyle düşünüyorum. Türkiye'deki oyuncular böyle fırsat yakaladı mı hoca, başkan ne varsa süpürürler

Yavuz Bektaş
16.09.2015, 16:47
Hikmet karamanın pazartesi günü maratondaki konuşmalarını dinledim
Oyuncular milli takıma gidip geldikten sonra 1-2 hafta sorun yasıyorlar,yabancı yerli fark etmiyor adam dengesini yitiriyor dedi
Bence de haklı özellikle kayseri maçında çok fark edildi konsantrasyon yoktu oyuncularda
Gs maçında bunu yaşamayız ve konsantre olarak alırız maçı inşallah

Etem Güner
16.09.2015, 16:48
-----------------onur--------------

cavanda----douglas---medjani----constant

------------mbia----------okay---------------

----------------ekici--------------------------

özer--------------cardozo------------marin

Bu kadro ile çıksınlar cardozo 2 gol atar gerisini bilmem

Maranov
16.09.2015, 16:53
Arkadaşlar;
ndoye çok formsuz, cardozo(gol makinası) ile başlamak lazım...

Hakan
16.09.2015, 16:53
Cavanda-Marin gibi bir kozun olup Carole'u duman edecekken Cardozo yedek kalacak he mi?

7can61
16.09.2015, 16:56
Passolig sayılarına bakıyorum konya hala önde bizden nasıl oluyor anlamıyorum.
Bu arada bütün anadolu takımlarını toplasan (biz de dahil) 3 kız kardeşlerin toplamının yarısı anca ediyoruz.
gS bjk fb =800 bin
anadolu=500 bin

of pof

taha küçük
16.09.2015, 17:01
yaslanan takımlara karşıhücumda sıkıntı çekiyoruz bunun 3 sebebi var
1)çok yavaş oynuyoruz
2)set oyununda dikineoynaayamıyoruz.savunmaya aşamıyoruz.
3)ouncularımız çok statik oynuyor az hareketlenmeleri lazım.
maça gelirsek kolay maç olmayaca eğer gs üstümüze gelirse çok yanlış yapar kontraatak da goller bulabiliriz.zor da olsa maçı kazanacağımızı düşünüyüyorum ama şota hücuma bir çare bulması lazım.

B.AKDEMİR
16.09.2015, 17:05
Bu maçta güçlü ve hızlı bir orta saha ile rakibi ezmemek elde değil. Mbia-Okay gücü ve konsantrasyonuyla Yusuf,Erkan,Ekici ve Marin ise hem teknik hem de hızlarıyla bizi sonuca götürebilir. Marin yine ikinci yarı girebilir çünkü ilk yarıda yorulmuş bir gs karşısında ikinci yarı şov yapacaktır kanımca. Cardozo'da aynı şekilde Muslera'ya öldürücü vuruşlarından bir-iki tane yaparsa maçı alırız. Kayseri maçında ki gibi hücuma çıkarken sürekli yan pas ve geriye pas yapmak yerine dikine ceza sahasına oynamamız gerekiyor. Gs zaten kazanmak için çıkacak. Biraz dengeli ve akıllı bir oyunla 3 puan bizim olabilir.

Sibel
16.09.2015, 17:08
Trabzon şehri bu maçta stadı dolduramıyorsa ciddi ciddi maç saatlerinde yer altında bale dersi falan verildiğini düşünmeye başlayacağım!

Doldu stat dolduuuu.
Az rahat verin Trabzon'a :rolleyes: Güzel futbol ve başarı oldukça o stat dolar. Hangi önemli maçta dolmadı ki?

Alika87
16.09.2015, 17:22
Galatasarayin hocasi akilli olsa, bize karsi Anadolu takimi gibi oynar. Defansi geride kur, koy ortaya Jose + Hakan Balta on Liberoya, 6-7 Adam sürekli topun arkasinda olsun. Ilerde Yasin, Burak, Sneijder ve Podolski gibi süratli oyuncular var. Kendi gururunu yenebilirse bizi rahat yenebilirler, ama bu ülkenin en egolu kulübünden böyle akilli bir Taktik beklemem.

U.Sadıkoğlu
16.09.2015, 17:30
Doldu stat dolduuuu.
Az rahat verin Trabzon'a :rolleyes: Güzel futbol ve başarı oldukça o stat dolar. Hangi önemli maçta dolmadı ki?

Maraton'da 2 blok (F-G-) bitirilmiş B blokta kısmen dolmuş. Kale arkalarındada az sayıda yer var yinede yetmez stad dolacaksa ben Trabzon'u ömür boyu rahat bırakabilirim...

Uğur Kalyoncu
16.09.2015, 17:30
Cardozo 3 mactir 11 de baslasaydi suan cok bilmisler kosmuyor diye asip kesiyordu..Hoca Cardozo ve Marin i su asamada cok doğru kullaniyor..Bu macta da yedekten gelmeliler..

4 5 hafta sonra tam anlamiyla guclendiginde 11 de olacaklar zaten...

Yusuf Ekici Marin
Cardozo

BirolKarali
16.09.2015, 17:34
Of/Keler Köyünden 6 kişi geliyoruz..

Murat Keçeci
16.09.2015, 18:18
4 maçta kazanılan 10 puanın bir anlam kazanması için bu maça da yüksek konsantrasyon ile çıkmalıyız.Her ne kadar rakibimiz zor bir süreçten geçse de bu maçların favorisi olmaz o nedenle maça bjk maçı gibi kontrollü,boş alan bırakmayan,ikili mücadelelerde güçlü bir takım görüntüsü vererek başlamalıyız.

Kayseri maçındaki tempo bu maçı kazanmaya yetmez.Özellikle orta saha da mbianın takıma liderlik etmesi,oynarsa okayın da ona eşlik etmesi gerekecek.Marko marini doğru şekilde kullanmalı,ndoye veya cardozo yu doğru zamanda topla buluşturmalıyız.Takım savunması düzgün yapmalı ve bireysel hatalar yapmamalıyız.

Rakibin önemli silahlarını iyi kilitlemeliyiz.Özellikle sneijderin ceza sahası dışında sol çaprazdan girerek çektiği şutlara dikkat etmeliyiz.Burakı yakın markajda tutarak zayıf olan top kontrolünü avantaja çevirmeliyiz.Duran toplarda alan ve adam paylaşımını doğru yapmalıyız.

Kilit mevki her zamanki gibi orta saha mbia ve okay ikili mücadelelerde gayet başarılı ama topu kullanırken daha seri bir şekilde kullanmamalılar özellikle okay biraz daha öne doğru oynamalı ofansif paslar,ters toplar,marko marin,yusuf gibi defansın arasına kaçabilecek serilikteki oyuncularla doğru zamanda göze göz teması kurarak pozisyona sokmalı,ayrıca erkanında kanattan orta sahaya gelerek zaman zaman o denemelere katılmalı ve ekici gibi bir silahıda unutmamak gerek son maçta pasif kalsa da tek ihtiyacı biraz özgüven onu kazanırsa yine takımın en önemli kozu ekicidir.

Özellikle Şotaya ekiciyi kazanmak yolunda önemli görev düşüyor.Cardozo mu ndoye mi sorusuna gelirsek maça daha uygun olan ndoye fakat son iki maçta etkisiz bir görüntü vermesi nedeniyle ilk tercihin Cardozo olma ihtimali büyük,hakedeni ödüllendirmek gerek.

4 maçtaki puan çizgimizi tüm sezona yaymamız lazım bunu başarmak içinde performansımızı her geçen gün arttırmalıyız.Şuan ki tempomuz bu istikrar için yeterli değil daha fazlası gerekli.

Ali Can
16.09.2015, 18:18
Sanırım kale arkalarında 1500 kişilik yer kalmış.

Tamamiyle gözlerimle yaptığım hesaplama, hepsini tek tek hesaplayamam.

Maratonlarda kale arkaların tükenmesiyle dolmaya başlayacaktır.

kyodou
16.09.2015, 18:28
Iddaa bize 2.40, gayseye 2.20 vermiş. Favori olmak için daha ne yapmalıyız çok merak ediyorum. Para kaybetmeye çok meraklılar heralde.

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yiğit SARI
16.09.2015, 18:30
Ordayın inşallah. Biletler ne alemde?

Mustafa Ayazoğlu
16.09.2015, 18:39
yusuf - özer- mbia - okay - erkan

----------- ndyo

<<

marin- mbia - ekici - erkan

ndyo - cardozo

cardozo, ekici ve marin 60. dk oyuna alırım

Mustafa Ayazoğlu
16.09.2015, 18:42
galatasaray snider ve burak tehlikeli

snider şut çektirme

burak araya kaçırma gol zor atarlar

ilk aşamada oyunu tutmalıyız.

Kamer'
16.09.2015, 18:54
geçen seneki kötü kadroyla , kötü oyunla bile gs maçına 15 bin civarı taraftar gitmişti belki daha fazlaydı bilmiyorum . Şuanki durumda o stad rahat dolar , önemli olan kuru kalabalık mı olacak yoksa adam gibi takım desteklenecek mi

Alphan Altun
16.09.2015, 19:03
AÇIK A-A BLOK 2 DOLU
AÇIK A-A1 BLOK DOLU
PASSOLİG AÇIK B- B BLOK 2 DOLU
PASSOLİG AÇIK B-B BLOK 3 DOLU
PASSOLİG AÇIK B-BLOK 4 %95 DOLU
PASSOLİG AÇIK B - B1 BLOK %30 DOLU
PASSOLİG AÇIK B B2 BLOK %20 DOLU
MARATON A BLOK - %70 DOLU
MARATON B BLOK - %90 DOLU
MARATON C BLOK %40 DOLU
MARATON D BLOK %10 DOLU
MARATON E BLOK %40 DOLU
MARATON H BLOK %10 DOLU
KAPALI A BLOK %30 DOLU
KAPALI D BLOK %15 DOLU
KAPALI E BLOK %65 DOLU
KAPALI H BLOK %5 DOLU
KAPALI B BLOK %90 DOLU
KAPALI C BLOK %75 DOLU
KAPALI F BLOK DOLU
KAPALI G BLOK %95 DOLU
KAPALI VIP A %80 DOLU
KAPALI VIP B %90 DOLU
KAPALI VIP C %10 DOLU
KAPALI VIP D %45 DOLU
KAPALI VIP ÖZEL DOLU

Şimdilik durum bu.Zamanla güncellerim.

BirolKarali
16.09.2015, 19:04
Sanırım kale arkalarında 1500 kişilik yer kalmış.

Tamamiyle gözlerimle yaptığım hesaplama, hepsini tek tek hesaplayamam.

Maratonlarda kale arkaların tükenmesiyle dolmaya başlayacaktır.

Hocam nerden bakıyorsun tribün durumuna

Gulzar
16.09.2015, 19:06
Cok zor mac olacak, ama kazanacagimizi dusunuyorum. gs suan iyi degil evet, orta sahasi yok vs. yine de kolay teslim olmazlar. Boyle maclara iyi motive ve strateji lazim ve madrid maci olcu olmamali.
Guzel bayram arifesi olur insallah! Var ya kazaninca bayram, olsun bize cifte bayram!

Uğur Kalyoncu
16.09.2015, 19:36
Gs gercek gücünde olmadığı icin cogumuza basit bir rakip geliyor ama en kötü haliyle bile gs tehlikeli takim..Biz Akhisari yenemedik Kayseri yi zar zor yendik....Önde basma cift forvet oynama söylemleri gerçekçi bir hedef değil...

Rodriguez Bilal Yasin Schenider Podolski Burak....Muhtemelen böyle cikacaklar...Oyuna sonradan girip direkt oyunun kalitesini degistirecek bir adamlari yok....Umut ve Sinan Gümüşe bel baglayacaklar.

Biz de ise durum öyle değil...Cardozo Marin ne kadar begenilmese de sonradan girdiğinde etkili olabilecek bir Özer var...Kontrollü sabırlı bir oyun ile Burak a genis alan bırakmayarak oynamaliyiz...

Bjk macinda Olcay Akhisar macinda Güray ve Rodellega Kayseri macinda Ömer ve Furkan ile rakibe şut imkanlari verdik..Rakip hic mi sut cekmeyecek tabi ki cekecek ama tehlike bölgesinden uzak ve carpraz olsun mümkünse...Schenider ve Podolski ye bu imkanlar verilmemeli..

Kontrollü bir oyun ve Mbia Okay ve Ekici nin ortasahada sağlayacağı üstünlükle kazanacagiz insallah. .

Sibel
16.09.2015, 19:40
Hocam nerden bakıyorsun tribün durumuna

Passo.com'dan görebilirsiniz. Üyeliğiniz varsa.

Uğur Demircioğlu
16.09.2015, 19:41
her ne olursa olsun gs en kötü zamanında (2010-11 sezonu örneğin) bizi çok zorlamıştı. İnşallah netice de kazanan taraf biz oluruz.

artvints
16.09.2015, 19:53
Kliseleri cikarsan iki kelime konusamayacak spor medyasina yarali aslan tehlikeli olur goygoyu yaptirmayiz insallah.hic soru isaretlerine yer vermeden ilk dakiklarda 2 golle maci tamamlamak gerekiyor diye dusunuyordum ki madrid uygulamali gosterdi.gs avrupada farkli oynarmis falan filan. Istedigin kadar konus balta'nin on libero oynadigi takim nasil farkli oynasin?

Bizim de eksiklerimiz var ve ona gore oynamaliyiz.oyun gelisimi icin daha vakit var.bjk macinda nasil oyun planina uygun kazandiysak aynisi gerekiyor. Yapabilecegimiz islere yogunlasmak gerekiyor.henuz iyi pas yapamiyoruz.bu eksikligimize yonelik maci kazandiracak bir plan lazim.direk oyun gerekiyor.topu rakibe vermekte hic sıkınti yok.yogun pres morallerini bozar.

batuhanTs
16.09.2015, 19:58
7331

Cumartesi Cavanda bu caroleyi dağa kaldırır :)

:) bu çok iyi olmuş

44-61
16.09.2015, 20:01
Bizden önce hoca değişikliği yaparlarsa tehlikeli olabilirler. Ama şuan takım dağılmış ve taraftar umutsuz. Çok iyi bir şekilde yakalamış bulunuyoruz rakibi. Ama yine de her şekilde Derby maçtır gereken saygıyı göstermeliyiz

44-61
16.09.2015, 20:02
Bu arada saygıyı maça gösterecegiz cincona değil

Sadık Bıyık
16.09.2015, 20:12
hala daha futbolumuz oturmadı ama rakiple kıyasladığımızda bizim çıtamız yükselirken onların ki dip yaptı. onlar bu maçı kazanır iseler bir nefes alacaklar. bu yüzden onlar için çok hayati bir maç olacak. biz kazanırsak vitesi ikiye atmış olacağız.

HOPA'LI TS'Lİ
16.09.2015, 20:14
Şota, Yusuf'tan memnun olmadığı için Marin ile başlayacakmış. Umarım Yusuf bundan ders çıkarıp, yeteneklerini aklıyla birleştirerek daha faydalı olur.

N'Doye seri olduğundan Cardozoyu yedek soyunduracakmış. Bu da doğru bence.

Okay da oynayacakmış.

Herşey güzel.

Taraftar da güzel olacak ve bu hafta liderlik de gelecek.

ALDENİRO
16.09.2015, 20:23
Kayseri maçından daha kolay

ANIL
16.09.2015, 20:25
____________onur
_____mustafa_____teixeira
luis____________________kevin
________mbia___ekici
yusuf_______marin_______erkan
___________ndoye

h@msi61
16.09.2015, 20:28
Iki haftadir gol atan forvetini yedek birakirsan o adami kaybedersin.

zafercalikoglu
16.09.2015, 20:35
kayseri ve Gs maçları için 4 puan iyi demiştim ,umarım 6 olur,Gs hırslı cıkacaktır maça ,yaralı Aslan misali ama sakin ve akıllı oynarsak farklı bile alırız ,içimden gecen skor 3-1

zafercalikoglu
16.09.2015, 20:36
kesinlikle iyi taktik

adiloş bebe
16.09.2015, 20:38
galatasaray deli cesareti ile trabzona gelecektir onlar için önemli bir maç selçuğun yokluğunda nasıl bir düzenle çıkacaklar bilmiyorum sabırlı oynamak çok önemli sabırlı oynayıp uzaktan şutlara dikkat etmeliyiz ev sahibi olmanın avanajı ile gsyi yenebileceğimizi düşünüyorum

zafercalikoglu
16.09.2015, 20:42
Gs yi gecen sene 2 maçtada yendik,ben bu sezon kolay kolay derbi kaybeceğimizi sanmıyorum ,Gs nin kötü olması benim sucummu ? bizde kötü olduğumuzda kimse acımıyrdu ,bu maçı alıp önümüze bakmalıyız,ilk yarı sonunda zirvede kalırsak yapılacak Cavanda gibi sol bek ve bir forvet daha bu iş bitmiş demektir.

barisb
16.09.2015, 20:42
pusuya yatmamız lazım.

3-1

Antonio
16.09.2015, 21:18
taktik belli önde basıp 20 dakikada iş bitireceksin daum taktiği .

Mustafa ÖZDEMİR
16.09.2015, 21:18
Sonuçta gs kazanmak zorunda kaybederlerse liderin 8 puan gerisinde kalacaklar .akilli oynamak lazim .rolantide gidecek maç bizim karimiza olur

Muhammed Ayaz
16.09.2015, 21:22
Okay ortasahada mutlaka oynamalı.
Kayseri maçında Okay'ı çok aradık .

Nihat Güneş
16.09.2015, 21:27
Okaysiz ortasaha olmaz ...Mbia Okay Ekici ortasahasi surekli beraber oynamali sakatlik ve ceza olmazsa.

Bu arada Mustafa istatistiki degerlendirmede yine haftanin 11 ine girmis :)

atlantis
16.09.2015, 21:39
Bence yusuf oynamalı... sıradan maçlarda saç baş yolduruyor ama büyük maçlarda iyi oyun çıkartıyor..

HOPA'LI TS'Lİ
16.09.2015, 21:44
Okaysiz ortasaha olmaz ...Mbia Okay Ekici ortasahasi surekli beraber oynamali sakatlik ve ceza olmazsa.

Bu arada Mustafa istatistiki degerlendirmede yine haftanin 11 ine girmis :)

Yumlu iyi niyetli ve her geçen zaman kendini geliştiriyor.

Aslında bence Aykut daha hızlı ama Hoca'nın tercihidir.

Orta saha M'Bia ve Okay'a emanet, rahat olun.

Schneider'i iyi marke edip şut attırmazsak bu maç bizim.

Mehmet Fatih Silik
16.09.2015, 21:46
Bilet satislari ne durumda?

arahna
16.09.2015, 22:06
____________onur
________mbia___ekici
yusuf_______marin_______erkan
___________ndoye

____________onur
________mbia___okay
marin_______ekici_______erkan
___________ndoye

kayseriliyiz
16.09.2015, 22:08
gs kötü zamanlarinda bize ters geliyor.
Insallah aliriz maçi ve yolumuza devam ederiz.

Envoyé de mon ASUS_Z00AD en utilisant Tapatalk

yasin196761
16.09.2015, 22:11
Selamun aleyküm arkadaşlar burada çok kaliteli yazılar okuyorum ve açıkcası güzel vakit geçiriyorum ilk sorucağım soru ankette kime oy veriym siz ilk kime vermiştiniz üye olunca?

Cafer Bulur
16.09.2015, 22:12
Bu arada saygıyı maça gösterecegiz cincona değil

Rakibe de saygı duyacagiz ama takimin ozverisi kayseri mscindan cok daha iyi olmali.

Cafer Bulur
16.09.2015, 22:14
gs kötü zamanlarinda bize ters geliyor.
Insallah aliriz maçi ve yolumuza devam ederiz.

Envoyé de mon ASUS_Z00AD en utilisant Tapatalk

En tehlikeli durumda bu zaten. Kazanirsak cok iyi olur ama kolay Mac olmayacak.

artvints
16.09.2015, 22:18
Yusuf ve erkan ilk onbir baslayan oyuncular ama son macta etkisiz kaldilar, marin ve ozer yedek kaldilar ama katki yaptilar.forvette de benzer bir durum soz konusu.ekici cok onemli bir futbolcu bizim icin ama baya kotu oynadi son mac.nefes kesilince vucut hazir olmayinca top tutmak, calim atmak cok zorlasir. Bu sartlarda ondeki dortlude kim oynarsa sasirmam.arkadaki 7 oyuncu belli. Bu onemli.sadece medjani'ye bir formul bulmak gerekiyor. En azindan yedekten girmeli.

yasin196761
16.09.2015, 22:19
Maçın yorumuna gelirsek hamza hoca ligi bilen bi hoca bence bize topu vermek isteyecek çünkü elindeki kadro top tutacak bi kadro değil ancak biz bu oyuna gelmemeliyiz çünkü bizim takım ağır top oynuyor top bizde olursa maç ta zor gol olur ben şotanın topun arkasına geçeceği düşüncesindeyim iki haftadır yerdiğimiz Yusuf bu gene güzel işler yapacak çünkü ona göre bir maç kokuyor.cardozo yu 11 de görmek istiyorsunuz ama uygun değil çünkü yorgun savunmaya karşı daha iyi iş yapıyor stoper tandemimize Aykut douglas olmalı çünkü Mustafa douglas çok ağır kaldı ve kalır ortada mbia okay ekici Kanada yusuf ama diğer Kanada kim olur bilemem ama özer fena olmaz ilerde ndoye maçın ibresi bizden yana sakin olmalı topun arkasında olmalıyız .tribünler homurdanmasından korkuyorum çünkü taraftar Hücum futbolu istiyor ama Lian 3 puan önemli güzel inşAllah.

Cafer Bulur
16.09.2015, 22:20
Macin en kritik sorusu taraftarin destegi olacaktir.Eger 12.ci adam gibi olurlarsa bu ve diger ic saha maclari kazanilir aksi durumda hic kimse sampiyonluk hayali kurmasin.

Sadık Bıyık
16.09.2015, 22:44
stad full çeker bu maçta

Furkan Dündar
16.09.2015, 22:46
Hocanın kadro olarak kevin sol beke
Okay orta sahaya
Belki Marin 11 e girer başka değişiklik beklemiyorum ben

Sent from my iPhone using Tapatalk

Furkan Dündar
16.09.2015, 22:47
stad full çeker bu maçta

Full olur da destek olur mi susup oturuyorlar tiyatro izliyorlar sanki alkış ıslık bile yeterli onu dahi yapmayan çoğunluk var

Adam diyor ki ne yani 50₺ verdim birde bağıracak miyim :)

artvints
16.09.2015, 22:52
Full olur da destek olur mi susup oturuyorlar tiyatro izliyorlar sanki alkış ıslık bile yeterli onu dahi yapmayan çoğunluk var

Alkis ve islik cok cok iyi.arabesk sarkilardan bandodan uzak durulmali.iyi bir harekete alkis, oyunu acip ataga kalkinca taraftarin ayaga kalkmasi futbolcuyu tesvik eden heyecanlandiran seyler. Belli bir kac tezahurat haric digerleri yasaklanmali.zaten bolunmus taraftar.hic iyi olmuyor.ilgiyi zeminden uzaklastiriyor.hicbir yarari yok.

Furkan Dündar
16.09.2015, 22:55
Alkis ve islik cok cok iyi.arabesk sarkilardan bandodan uzak durulmali.iyi bir harekete alkis, oyunu acip ataga kalkinca taraftarin ayaga kalkmasi futbolcuyu tesvik eden heyecanlandiran seyler. Belli bir kac tezahurat haric digerleri yasaklanmali.zaten bolunmus taraftar.hic iyi olmuyor.ilgiyi zeminden uzaklastiriyor.hicbir yarari yok.

Zaten futbolda en büyük yanlış şarkı türkü takım saldırıyor bizimkiler
Bir seni sevdim bir bilmem neyi ..
Futbolcu bile diyordur bu ne yahu ?

Basketbol maçları ya da İngiltere ligi biraz dikkat edilmeli
Güzel harekete alkış
Deplesmana yoğun ıslık
Takıma bu zaten yeter

cotanak61
16.09.2015, 23:05
Ben Kale Arkasi icin bilet aldim.
Giresundaki Bilet satan adam bile şaşkındi.
Kale Arkasi yarin hep biter diyor.

Kazım Bostan
16.09.2015, 23:07
Size aynen katılıyorum. Laylaylom tarzı bir tezahurat futbolcuyu da laylaylom havasına sokmaktan başka Bi işe yaramaz. Islık + alkış.

DNA-TS
16.09.2015, 23:50
Bizde taraftarın desteği takımın canlılığyla paralel.
Takım maça hırslı etkili başlarsa taraftarda öyle devam eder.
En büyük korkum maçın başında gol yemek çünkü daha önce örnekleri mevcut çok konsantre çıkıp ilk 5 dk da gol yiyip maçı sessiz sedasız izlemişliğimiz de var.
6s ye bir de biz vurursak bu karambolde tadından yenmez.
Uzun bi aradan sonra deniz tarafında maç izleyeceğim.
Biraz bağırıp tezahürat edesim var.( malum taraftar grubuyla değil)
Kazanan tarafın biz olacağını düşünüyorum.

TSunami_69
16.09.2015, 23:55
ya dostlar bayburttan maca gelmeyi düşünüyorum passolige de basvurdum.bileti nasıl alacam. bır de boyle macları yenilecegiz diye canlı izlemeye korkuyorum ( o anki atmosfer daha farklı oluyor).ne önerirsiniz

batugol
17.09.2015, 00:17
tek forvetle cikariz
orta saha kalabalik olur
marin ikinci yari girer

tahminim sota boyle yapacak
ne yaparsa yapsin
ilk once 3 puan gelsin
iyi oyun da olursa kaymakli ekmek kadayifi

EMİR
17.09.2015, 00:20
ya dostlar bayburttan maca gelmeyi düşünüyorum passolige de basvurdum.bileti nasıl alacam. bır de boyle macları yenilecegiz diye canlı izlemeye korkuyorum ( o anki atmosfer daha farklı oluyor).ne önerirsiniz

İnternetten veyahut stadın oradaki gişeden alabilirsin...

Fatih Birinci
17.09.2015, 00:23
Maç bileti alıp Trabzona gelicek otobüs bileti almaya parası kalmayan ben :(

İbrahim Yattara
Nerdesin kardeşim?

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

Ergin Demirci
17.09.2015, 00:24
Nerdesin kardeşim?

Düşündüğün icin saol hallettik ama maça yetisememe ihtimalim var yine

İbrahim Yattara

Fatih Birinci
17.09.2015, 00:25
Düşündüğün icin saol hallettik ama maça yetisememe ihtimalim var yine

İbrahim Yattara
Yetişirsin insallah..

Ergin Demirci
17.09.2015, 00:26
Yetişirsin insallah..

Insallah cumartesi sabah 5 te cikicam ozel arac buldum son anda yetisirim diye düşünüyorum

İbrahim Yattara

E. Okan Bülbül
17.09.2015, 00:31
Vurur geçeriz

Fatih Birinci
17.09.2015, 00:34
Stad dolmazsa ayıp! Haydi beyler maça!
Olm dolmazsa varya yaziklar olsun

zafer44
17.09.2015, 00:38
Galatasaray'ın en zayıf yeri defansı bunu bildikleri için koşucu adamlarını ve şut çeken adamlarını kullanıyorlar. Geçen sene birçok maçta bunu başardılar; ama bu sene bunu hiçbir maçta başaramadılar. Geçen sene sahamızdaki maçta çok akıllıca oynadık ikinci yarının on beş dakikası hariç oyunun hiçbir kısmında üstünlük kuramadılar. Bu yıl da aynı taktikle oynamalıyız maça iyi başlayıp öne geçmeliyiz. Bu tür maçları çok isteyen alır çok isteyen de biz olmalıyız.

Sergen6161
17.09.2015, 00:41
İnşallah alacaz bu maçı benimde tek korkum ilk yari çok iyi oynayıp ikinci yarının başlarında gol yemek :) takim tamamen çöker Allah göstermesin :)

Fatih Birinci
17.09.2015, 00:41
Doldu stat dolduuuu.
Bu seyirci sorunu yüzünden seninle yine papaz olacagiz...gecen sezon fb ile Avni Aker de ki 0:0 lık maçta dolmadı ...ben bizzat ordaydım...[emoji4]

Yavuz Bektaş
17.09.2015, 00:56
maça gelmeyi düşündük uçak biletleri almış başını gitmiş inşallah başka zamana artık

tmrst
17.09.2015, 01:07
Periscpe yükleyip izleyin.

https://www.periscope.tv/w/aMnZujM5MDU2ODB8MWxEeExkbG9ScWJ4bQ1UBYS9wjGUy7iRyR F2Oqam1y9KahRjUDuml7K3Nmz1

EMİR
17.09.2015, 01:32
Periscpe yükleyip izleyin.

https://www.periscope.tv/w/aMnZujM5MDU2ODB8MWxEeExkbG9ScWJ4bQ1UBYS9wjGUy7iRyR F2Oqam1y9KahRjUDuml7K3Nmz1

Ya hahahaha "dipe dipe sevecek" bayıldım yaa hahahahaha

Sefer A.
17.09.2015, 01:36
Bu seyirci sorunu yüzünden seninle yine papaz olacagiz...gecen sezon fb ile Avni Aker de ki 0:0 lık maçta dolmadı ...ben bizzat ordaydım...[emoji4]

Passolig zimbirtisina yeni geçilmisti ondan dolayi öyle olmustu bence... yine de bayagi dolmustu, kenarlarda olanlar ortalara dogru yerlesince bosluklar gözüktü her zamanki gibi

Emirhan Uludüz
17.09.2015, 01:41
Şu periscope linkinde konuşan adamı 'Trabzonspor taraftarı' adı altında mı dinliyorsunuz? Bana daha çok zihinsel özürlü kategorisinde gibi gözüktü. Anneme ne derse desin Trabzonspor'a laf atmasın ne demektir? Yok bilmem napa napa seveceksiniz falan böyle kahve ağzıyla konuşan, boş konuşan tipleri nereden buluyorsunuz.

POYRAZ
17.09.2015, 03:08
Maça 3 gün var ama bende heyecan ve heves dorukta.

Haydi Trabzon'um seriye devam.

Taraftar alacak bu maçı. Skor ne olursa olsun mücadeleci bir takımımız var ve 90+5 dak. desteklenmeyi hak ediyor uşaklar.

Kazanırsak Cavanda reis üçlü çektirsin de 2011'deki kolbastıyı görelim.
Aynen bende de öyle renkdasim.
Bir kac yil sonra yine ayni heyecan ile mac bekliyorum.

rhaegarr
17.09.2015, 04:46
Gs muhtemelen Jose-Bilal ikilisi ile başlayacaktır ortada kesinlikle maçta geriye düşmemeliyiz, ön libero olarak Balta girebilir öne geçersek. Hakan'dan korktuğum yok ama işte kapanan takımlara karşı çok zorlanıyoruz, kendi evimizde oynamamızın da hiç bir avantajını göremedik zaten. Bilal-Jose ile başlasınlar biz de erken bir gol bulalım demeyin keyfimize açılan bir ğs tam olarak Şota'nın istediği kıvama gelir. Yusuf şov yapabilir.

yattarinho61
17.09.2015, 05:04
Zor maç, ne dersiniz deyin. Boru değil sonuçta Gs'ile oynuyoruz. 1:0 olsun yeter, güzel oyunda beklemiyorum, 3 puan gelsinde isterse gs 90% topa sahip olsun

HOPA'LI TS'Lİ
17.09.2015, 06:43
Zor maç, ne dersiniz deyin. Boru değil sonuçta Gs'ile oynuyoruz. 1:0 olsun yeter, güzel oyunda beklemiyorum, 3 puan gelsinde isterse gs 90% topa sahip olsun

Geçen sezon en az topa sahip olan 2. takımdık.

Bu sezon 4 maçtır biz öndeyiz rakiplere göre, hem de %60-40 gibi fark atmışız

HOPA'LI TS'Lİ
17.09.2015, 06:43
Bu maçı alacağız başka yolu yok.

HOPA'LI TS'Lİ
17.09.2015, 08:34
Büyük maça kaldı 2 gün

Maçı kazanıp liderlik de gelirse Trabzonspor sevdalıları uyumaz :)

Adem Akyüz'
17.09.2015, 08:41
internetten passolig kart başvurusu yaptıysanız passo.com.Tr adresinden bir üyelik hesabı açın ve hemen biletinizi alın. Maç günü de stad gişelerinden tek geçişlik kartınızı alırsınız.

HOPA'LI TS'Lİ
17.09.2015, 08:45
Cumartesi günü güzel bir kahvaltı
Öğlen namazını müteakip çarşıda gezinti, gazeteleri gözden geçirme, çay içme
İkindi namazından sonra eve gelme
17.30'dan itibaren LİGTV ekranında maçı bekleme

4 sezon sonra ilk kez keyifli bir sezon yaşıyoruz
Doldurun Avni Aker'i, GS ısınmaya çıktığı andan itibaren basın ıslığı
Bu maç 8. şampiyonluğun anahtarı olabilecek bir maç
Avni Aker son sezonunda boynu bükük kalmasın

U.Sadıkoğlu
17.09.2015, 08:49
Olm dolmazsa varya yaziklar olsun

Bu kez dolacak gibi kardeşim :)

HOPA'LI TS'Lİ
17.09.2015, 08:56
Avni Aker bu maçla birlikte eski cehennem günlerine dönmeli

TS aşkına herkes ayağa
Ayağa kalkmayan fenevli olsun

Bordo gol gol gol (kısık sesle, sonra sesi artırarak yapınca müthiş etkileniyorum ekranda)
Mavi gol gol gol

Bordo
Mavi
Şampiyon
Trabzon

MetehanS
17.09.2015, 09:19
Skorun gerçekten bir önemi yok bu maçta, yenelim de skor ne olursa olsun.

Yener isek, takım iyice şampiyonluk motivasyonuna bürünür. Şota'nın en takdir ettiğim yönlerinden biri, hem seyircinin hem de oyuncuların zihinlerini de kurguluyor olması.

Yenemez isek bile o stat desteğe devam etmeli, alkışlamalı, tebrik etmeli. Bir maç yüzünden moral bozmamalı. İnşaallah yeneriz, sonra sabaha kadar kritik :)

TSknbkTS
17.09.2015, 09:19
Biletler ne durumda.Bilgisi olan varmıdır.

Gökhan BAYRAK
17.09.2015, 09:22
Arkadaşlar;

Bjk passolig kartı olan bu maça giriş yapabilir mi?

Ben yapamaz dedim ama emin olmak için burda da sormak istedim.

LaZuRiBeRe_53
17.09.2015, 09:25
kendi evimizde kazanmamız lazım

Maranov
17.09.2015, 09:29
Maçın hakemi bugün açıklanacak.
Bence maça Bülent Yıldırım'ı verecekler. Haftaya BJK-FB maçı var. O yüzden Cüneyt Çakırı o maça saklarlar.
Bülent Yıldırımın Trabzon maçlarındaki karnesi de bizim lehimize çok da hoş değildir.
Maça çıkacak ilk on birimiz kadar, maça atanacak hakem de önemlidir.

LaZuRiBeRe_53
17.09.2015, 09:30
...................onur......................
cavanda....yumlu...doglus....constant
................mbia...okay................
......marin....ekici...erkan..........
..........cardozo...........

Oğuzhan Fidan
17.09.2015, 09:34
http://www.fanatik.com.tr/video-galeri/fenerbahce/uefadan-muthis-tanitim-besiktas-ve-fenerbahcenin-yildizlari-sahnede-621036

videoda uganda takımı TS de var :)

Erdal UZUNYILMAZ
17.09.2015, 09:35
Galatasaray maçında futbolcularımız topu her olumsuz kullanıp kaybettiği anda ona moral vermek için alkışlamalıyız. Böylece futbolcu üzerinde bir baskı oluşmaz...Taraftar baskısından dolayı bazı futbolcular stres altında oynuyor maçı.

Adem Akyüz'
17.09.2015, 09:44
Arkadaşlar;

Bjk passolig kartı olan bu maça giriş yapabilir mi?

Ben yapamaz dedim ama emin olmak için burda da sormak istedim.
Galatasaray dışındaki kartların girebileceğini düşünüyorum ben. Bunu öğrenmenin tek yolu internet üzerinden bilet almaya çalışmak. Eğer Bjk kartları bloke olmuşsa zaten bilet almasına izin vermez sistem.

Gökhan BAYRAK
17.09.2015, 09:47
Galatasaray dışındaki kartların girebileceğini düşünüyorum ben. Bunu öğrenmenin tek yolu internet üzerinden bilet almaya çalışmak. Eğer Bjk kartları bloke olmuşsa zaten bilet almasına izin vermez sistem.

Sağol kardeşim.

Teşekkür ederim.

Mehmet
17.09.2015, 09:47

Son yıllarda Trabzonspor ne zaamn beklentilerimizi vermeye başladığında
böylesi kopma maçlarına geldiğin de hep hayal kırıklığı yaşamıştım,
inşallah bu sefer aynısı tekerrür etmez.
Aynı duygular ve heyecanla bekliyoruz. Ancak son yıllarında yaşadığım hayal kırıklıklarından dolayı
teddütlerim yok değil. Galatasaraydan daha iyi bir kadroya sahibiz, ev sahibiz her türlü avantaj bizde ve favori biziz
ancak takımın bu bilinçle gücüne orantılı oyunu sergilemesi lazım.
Galatasarayı yeneceklerini kafalarında bitirip benim gibi acabalaralara kafalarında tereddüt bırakmamaları lazım.
Şota ya daha çok güveniyorum açıkçası.

Fatih Birinci
17.09.2015, 09:49
Bu kez dolacak gibi kardeşim :)
Hadi bakalim

cem1990
17.09.2015, 09:55
Bende Rizespor passoligi var
Ben bileti aldım

reisoğlu61
17.09.2015, 10:09
önemli bir hakem hatasi olmaz ise bu maci dogal sartlarda almamiz lazim...

İlkhan
17.09.2015, 10:23
Rüyamda 1-0 kazandigimizi gordum. Umarim ters bir durum olmaz ve 1-0 olur. Haydi bismillah....

CEMEFKER
17.09.2015, 10:25
(birkaç teknik analiz...)

Şu kafadan kurtulmak lazım;

" gs veya diğer büyükler ile yapılan maçların kaybedilmesi çok da önemli değil, asıl puanları anadoluda kaybediyoruz..."

Yanlış...!...Super ligde liderliğe, şampiyonluğa oynamanın kritik noktalarını çözemiyor bazılarımız...Bakın bu hafta takım sezonun en önemli maçlarından birine çıkacak ve burdan alınacak ( 1 puan dahi yetmez ) 3 puan takımın psikolojik üstünlüğü eline almasını sağlar...en büyük rakiplerden bir tanesi saf dışı kalır, hocaları gider, takım içindeki arızaya ve transfere müsait Burak, Selçuk, Snjder gibilerinin gardı düşer, yarım sezon kaybederler ve şampiyonluktan yarışı dışı kalırlar...

(tabi bu avantaj normal ve eşit şartlardaki bir mücadele için geçerli. Yani bizim en yakın takıma 10 puan fark atmamızın bile fayda vermiyeceği geçmiş örnekler ile açık ve delillerle sabit )

"ara giydirme" den sonra normal mod ile devam edelim...

Yapılması gereken bu maçın önemine dikkat çekmek...Formsuz olan M.Ekici, Mbia (geçen maç yokları oynadı, maç seçiyor) , Ndoye, Constant 'ı özel hazırlayıp üst düzey etki yapmalarını sağlamak...

Yaralı bir aslan var karşı tarafta...son darbeyi vurmak bize kaldı...

Bizim taraftan bakarsak....

Takım şu an futbol adına ortaya fazla birşey koymuyor , hücumda Marin ve Cardozo'nun sürpriz işleri ile ekstra puanlar çıkardı takım...Onlar oyuna girene kadar hücumda sıkışıp kalan bir takım hüviyetindeyiz...(ki geçen sene formda M.Ekici bu kilidi çözüyordu) Mbia, Constant istikrarsız karaktere sahip (Constant tam bir potansiyel bu konuda, Mbia da ona katılırsa vay halimize...) Mbia'ya Okay'ı katılacak olması ümitleri arttırıyor bu bölgede....M.Ekici form tutamadı hala...Erkan iştahlı başladı, ancak dönemsel bir oyunu tercih ediyor oyun içerisinde ve verimsiz...Yusuf keza öyle...Hücum adına durum böyleyken defansta işler Yumlu ve Douglas'ın sert oyunları ile idarelik ancak skorun bize yetmediği anlarda ileri çıkacak bu ikili tandem çok iş açar başa...

Sonuç olarak bu maç çok çok önemli ve puan olarak tepede kalmış ve gs gibi bir rakibi saf dışı kalma noktasına getirmiş bir Trabzonspor eline geçirdiği psikolojik üstünlük ile birçok Anadolu maçını içerde ve dışarda alır - geçer...;)

Serdar A
17.09.2015, 10:26
...................onur......................
cavanda....yumlu...doglus....constant
................mbia...okay................
......marin....ekici...erkan..........
..........cardozo...........

Benimde aklımdan böyle bir 11 geçiyor , fakat Erkan yerine Ndoye ile başlanması gerektiği düşüncesindeyim.
Ndoye sahte 9 oynayarak olabildiğince ortasahaya yakınlaşmış forvet oyuncusu olarak Cardozo'ya istediği boşlukları üretebilecek bir oyuncu.

Erkan ise elbette bir çok önemli özelliği olmasına rağmen temelde kategorik olarak Mehmet ve Marko gibi top ayağındaiken iş yapmasını bekleyeceğimiz bir oyuncu...

mekatronik
17.09.2015, 10:33

Tam benim kafa :)
Ben şu olayı anlayamıyorum, ayağa kalkmayan i..e olsun, yok fenerli olsun, gerçi ikisi de aynı şey ama :)
Kardeşim ben 90 dk ayakta izlemekten keyif almıyorum, bırak bağırmayı yüksek sesle konuşmayı sevmem ama statta sürekli taciz ayakta olacaksın, bağıracaksın (ya da tezahürat edeceksin).
Yeri gelir güzel bir şut sonrası "wow" sesi veyahut kötü karar sonrası uğultu çok daha güzel geliyor bana. Bir yerlerini yırtsan futbolcuyu en fazla 5 dakika etkilersin. Bırakın isteyen istediği gibi izlesin. #çekirdeğimedokunma :)

Sibel
17.09.2015, 10:37

Lütfen olmayalım :D
Ben tribündeki minimal boşlukları umursamıyorum. Çünkü biz şampiyonluğu büyük bir hezimetle çalınmış ve ondan sonra futbol yüzü görmeyen taraftarız. Üstüne bir de bu pasolig falan çıktı.
Artı, ben de her maç tribundeyim maçlardaki seyirci nabzını iyi tuttuğumu düşünüyorum:)
Benim için 4-5 bin fire doluluğu etkilemez. Önemli olan çoğunluk değil adam gibi çoğunluk.
Doldurmuşsun kale arkasını sövmüşsün Burak'ın annesine maça gelmesen daha iyiydi. Mesela.

Fatih Birinci
17.09.2015, 10:38
Lütfen olmayalım :D
Ben tribündeki minimal boşlukları umursamıyorum. Çünkü biz şampiyonluğu büyük bir hezimetle çalınmış ve ondan sonra futbol yüzü görmeyen taraftarız. Üstüne bir de bu pasolig falan çıktı.
Artı, ben de her maç tribundeyim maçlardaki seyirci nabzını iyi tuttuğumu düşünüyorum:)
Benim için 4-5 bin fire doluluğu etkilemez. Önemli olan çoğunluk değil adam gibi çoğunluk.
Doldurmuşsun kale arkasını sövmüşsün Burak'ın annesine maça gelmesen daha iyiydi. Mesela.
Aynen :)

Sibel
17.09.2015, 10:41
Aynen :)

Stat dolar merak etmeyin. İnsanlar başarı istiyordu. Yıllar sonra o beklenen başarı yakalanıyor. Güzel futbol milleti çeker. Bu kadar basit. :)
Şimdiden iyi seyirler :)

Fatih Birinci
17.09.2015, 10:42
Stat dolar merak etmeyin. İnsanlar başarı istiyordu. Yıllar sonra o beklenen başarı yakalanıyor. Güzel futbol milleti çeker. Bu kadar basit. :)
Şimdiden iyi seyirler :)
Hadi bakalim inşallah kazaniriz :)

Hüseyin Ş.
17.09.2015, 10:47
Trabzonspor en han gişe maçını kapalı gişe oynadı? Ben bi şampiyonlar ligi maçlarını hatırlıyorum. 2010-2011 sezonunda bile çoğu maçta full dolu değildi stadyum.

cem1990
17.09.2015, 10:48
Bende bağırma işine bir anlam veremiyorum
Bu destek işini daima tüm Türkiye klüpleri olarak yanlış anlaşıldı.
Destek İngiltere de ki gibi olur.
Eğer bağırarak iş bitse idi BJK her yıl açık ara şampiyon olup Avrupa kupalarına ambargo koyardı

Yusuf BALCI
17.09.2015, 10:48
hakem katliamı olur bu maç demedi demeyin. gs geri düştü baya şimdi toparlamak için müdahale gelir. tiyatro liginde oynuyoruz malum.

UĞUR DURTAŞ
17.09.2015, 10:49
Maçın hakemi bugün açıklanacak.
Bence maça Bülent Yıldırım'ı verecekler. Haftaya BJK-FB maçı var. O yüzden Cüneyt Çakırı o maça saklarlar.
Bülent Yıldırımın Trabzon maçlarındaki karnesi de bizim lehimize çok da hoş değildir.
Maça çıkacak ilk on birimiz kadar, maça atanacak hakem de önemlidir.

maçın hakemi fırat aydunuz.

cotanak61
17.09.2015, 10:54
Son Akhisar macinda bir ara Taraftar iyi tezahürat yapmisti. O anda Mbia bile taraftarlara dönerek, Melo gibi taraftarlari dahada ateslendirmisti.
Bence taraftarlarin etkisi cok büyük.
Keske Maratondakiler bunu anlasa. En azindan bu mac icin.

ÖmürKaradeniz61
17.09.2015, 10:55
hakem katliamı olur bu maç demedi demeyin. gs geri düştü baya şimdi toparlamak için müdahale gelir. tiyatro liginde oynuyoruz malum.
Hakem konusunu bence çok abartıyoruz,bazı maçlarda hakkımızın yendiği doğru fakat sahada Trabzonspor varsa düdük çalarken biraz düşünürsün.

Fatih K.
17.09.2015, 11:01
Mete Kalkavan gelmezse ben birşey bilmiyorum. Keşke Fırat Aydınus gelse öyle bir kıyak geçmezler bize. Bence Fırat Aydınus bu ligdeki en dengeli hakem.

Ayrıca ilk 5 haftanın tamamını büyükler ve bize ters gelen takımlarla geçirdik. bjk, gs ve yıllardır bize can çekiştiren Kayseri, Bursa, Akhisar. Geriye bize ters gelen fb ve Eskişehir kalıyor belki birazda Sivas. İnşallah olmadık maçlarda puan kaybetmeyizde durduk yere kendimizi sıkıntıya sokmayız..

Onur Keskin
17.09.2015, 11:20
Mete Kalkavan gelmezse ben birşey bilmiyorum. Keşke Fırat Aydınus gelse öyle bir kıyak geçmezler bize. Bence Fırat Aydınus bu ligdeki en dengeli hakem.

Ayrıca ilk 5 haftanın tamamını büyükler ve bize ters gelen takımlarla geçirdik. bjk, gs ve yıllardır bize can çekiştiren Kayseri, Bursa, Akhisar. Geriye bize ters gelen fb ve Eskişehir kalıyor belki birazda Sivas. İnşallah olmadık maçlarda puan kaybetmeyizde durduk yere kendimizi sıkıntıya sokmayız..
Bize ters gelen gaziantep ve antalyayi unutmussun

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kazım Bostan
17.09.2015, 11:25

UBZvv1JSzMw

fatih bey napıyorsunuz :D

duyurukcu
17.09.2015, 11:30
bencede fırat aydınusu verecekler avni akerde Trabzonsporu takmayan en adi hakemlerden biri

Sergen6161
17.09.2015, 11:31

Allah keyfini artırsın abi :) hepimizde ayni duygu aynı heyecan var inşallah taraftarimizinda desteğiyle söke söke alacağız bu maçı :)

DNA-TS
17.09.2015, 11:33
Hakem cüneyt çakır oldu.

duyurukcu
17.09.2015, 11:34
Trabzonspor - Galatasaray karşılaşmasında Cüneyt Çakır düdük çalacak.

Murathan
17.09.2015, 11:37
uşak geldi

duyurukcu
17.09.2015, 11:39
şikecilerin maçına barış şimşeği vermişler ki fener maçında hata yapma lüksü kalmasın akıllarınca barışı baskı altına almışlar

OFLU
17.09.2015, 11:48
Cüneyt iyidir, gördüğünü çalar.

Koray
17.09.2015, 11:48
Trabzon'da hiç bir hakem bilerek bizi doğrayamaz ellerinden geldiğince adil maç yönetmeye çalışırlar, deplasmanda ise tam tersi bunun acısını çıkarırlar.

El Cordobes
17.09.2015, 11:50
maratondaki izleyici ne bağıracak? yıllardır maratonda maç izlemiş biri olarak izlenimlerim şunlar:

-istiklal marşı okunur, hakem topu eline alıp santraya yürür.birden bir kale arkasından tezahürat başlar."buraya buraya Trabzonum buraya". takımda bir gerginlik başlar gitsek mi gitmesek mi diye. o gel-git içinde uzaktan bir alkışla takım geçiştirir durumu.

-maç başlar, yol tarafından bir grup üçlü çeker. o biter yol tarafındaki diğer grup üçlü çeker. deniz tarafı suskundur,ağır abiler.

-yol tarafı kendince tazahüratlara devam ederken, deniz tarafı başlar,"çıldırt bizi kudurt bizi başkanım bu stadı başlarına yıkalım".onlar da üçlü çeker.ve takribi 10. dakikalarda üçlü faslı bitmiş olur.

-sonra kale arkaları kendi aralarında "bordo gol gol gol,mavi gol gol gol" karşılıklı bağrışırlar.birkaç karşılıklı tezahürattan sonra sıra maratona gelir.

-maratonla karşılıklı tezahürat çabaları 2 dakika filan sürer.bu sürede ıslıklar ve yer yer küfürler eşliğinde maraton bağırmaya davet edilir.maraton kalkar ayağa.bildik tezahüratlar bu sefer maratonla karşılıklı bağrılır.

-bir de şu dipnotu atlamayayım.eğer hava yağmurluysa ilk tezahüratlardan biri kesinlikle "beraber yürüdük biz yollarda....."şeklinde olandır.

-neyse uzatmayayım. maçla alakası olmayan, sırtını sahaya dönen amigoların yönlendirdiği gruplar kendi çalıp kendi söylerler. ikinci yarı 61. dakika stad bir şenlenir. eğer öndeysek fenere ve azize sallamalar başlar.gerideysek genelde bu gruplardan fazla bir şey çıkmaz.repertuardaki sloganlar kısıtlı çünkü.bu sefer maraton hakemi ve rakibi baskı altına almaya çalışır. işte bu, bütün bağırmalardan daha fazla etki gösterir.tepki kendi takımımıza yönelince takım dağılıp gider.

-öndeysek organize şekilde dört tribün sırayla"bordo,mavi,şampiyon,trabzon" diye bağırır.organize olmak 2-3 dakika sürer.çünkü deniz tarafı başlar"bordooo",maraton ses yok.ıslıklar başlar.deniz tarafı bir daha "bordoooo" bağırır.cılız bir "mavi" sesi duyulur.yine deniz tarafı "bordoooo" bu sefer olur, "mavi" gelir, "şampiyon" gelir, kapalı ses yok. yine ıslıklar başlar. sonraki sefer işlem tamamlanır.

-maç biter,yenildiysek duruma göre tepkiyle staddan ayrılınır.yendiysek yine bir kale arkası başlar"kaptan takımı buraya getir" kaptan cevap vermezse öz evlatlara yönelinir."yumlu takımı buraya getir ya da yusuf takımı buraya getir." üçlü çekilir ve dağılınır.

-sen de maratonda oturur,maçla alakasız tezahüratları dinlersin.her gurubun aynı anda farklı sloganlar atmasıyla hangisine katılacağını şaşırırsın.bu manasızlık içinde adın da çekirdekçiye çıkar...

vyno
17.09.2015, 11:54
Şampiyonluk maçı ayarında bir maç kendimize güven açısından kırılma maçı.

Koray
17.09.2015, 11:54
Maraton tribününün bir kaç anonim beste hariç tezahüratlara katılmasını şahsen hiç bir zaman beklemedim, onlardan beklentim maçı yaşamaları pozisyonlara sert reaksiyonlar göstermeleri hakemi ve rakibi baskı altına almaları.

Sergen6161
17.09.2015, 11:55
El Cordobes Bi an kendimi Avni Aker de hissettim :)

DNA-TS
17.09.2015, 11:56
maratondaki izleyici ne bağıracak? yıllardır maratonda maç izlemiş biri olarak izlenimlerim şunlar:

-istiklal marşı okunur, hakem topu eline alıp santraya yürür.birden bir kale arkasından tezahürat başlar."buraya buraya Trabzonum buraya". takımda bir gerginlik başlar gitsek mi gitmesek mi diye. o gel-git içinde uzaktan bir alkışla takım geçiştirir durumu.

-maç başlar, yol tarafından bir grup üçlü çeker. o biter yol tarafındaki diğer grup üçlü çeker. deniz tarafı suskundur,ağır abiler.

-yol tarafı kendince tazahüratlara devam ederken, deniz tarafı başlar,"çıldırt bizi kudurt bizi başkanım bu stadı başlarına yıkalım".onlar da üçlü çeker.ve takribi 10. dakikalarda üçlü faslı bitmiş olur.

-sonra kale arkaları kendi aralarında "bordo gol gol gol,mavi gol gol gol" karşılıklı bağrışırlar.birkaç karşılıklı tezahürattan sonra sıra maratona gelir.

-maratonla karşılıklı tezahürat çabaları 2 dakika filan sürer.bu sürede ıslıklar ve yer yer küfürler eşliğinde maraton bağırmaya davet edilir.maraton kalkar ayağa.bildik tezahüratlar bu sefer maratonla karşılıklı bağrılır.

-bir de şu dipnotu atlamayayım.eğer hava yağmurluysa ilk tezahüratlardan biri kesinlikle "beraber yürüdük biz yollarda....."şeklinde olandır.

-neyse uzatmayayım. maçla alakası olmayan, sırtını sahaya dönen amigoların yönlendirdiği gruplar kendi çalıp kendi söylerler. ikinci yarı 61. dakika stad bir şenlenir. eğer öndeysek fenere ve azize sallamalar başlar.gerideysek genelde bu gruplardan fazla bir şey çıkmaz.repertuardaki sloganlar kısıtlı çünkü.bu sefer maraton hakemi ve rakibi baskı altına almaya çalışır. işte bu, bütün bağırmalardan daha fazla etki gösterir.tepki kendi takımımıza yönelince takım dağılıp gider.

-öndeysek organize şekilde dört tribün sırayla"bordo,mavi,şampiyon,trabzon" diye bağırır.organize olmak 2-3 dakika sürer.çünkü deniz tarafı başlar"bordooo",maraton ses yok.ıslıklar başlar.deniz tarafı bir daha "bordoooo" bağırır.cılız bir "mavi" sesi duyulur.yine deniz tarafı "bordoooo" bu sefer olur, "mavi" gelir, "şampiyon" gelir, kapalı ses yok. yine ıslıklar başlar. sonraki sefer işlem tamamlanır.

-maç biter,yenildiysek duruma göre tepkiyle staddan ayrılınır.yendiysek yine bir kale arkası başlar"kaptan takımı buraya getir" kaptan cevap vermezse öz evlatlara yönelinir."yumlu takımı buraya getir ya da yusuf takımı buraya getir." üçlü çekilir ve dağılınır.

-sen de maratonda oturur,maçla alakasız tezahüratları dinlersin.her gurubun aynı anda farklı sloganlar atmasıyla hangisine katılacağını şaşırırsın.bu manasızlık içinde adın da çekirdekçiye çıkar...

Aynen böyle [emoji106]🏻

Adem Akyüz'
17.09.2015, 12:02

Olay kesinlikle budur. Elinize sağlık :)

*

Dünyanın hiçbir yerinde tribünlerin tamamının 90 dakika bağırdığı bir stad yoktur. Belli bir grup vardır, onların da yeri bellidir. Marşları, besteleri onlar söyler. Kalanlar ise belli bölümlerde eşlik ederler ve pozisyona göre(hakeme, oyuncuya) tepki verirler. Bence de doğru olanı budur. Yoksa sabaha kadar marş söyle, oyuncuları çok fazla etkilemez. Önemli olan pozisyona göre verilen anlık tepkilerdir.

Fatih K.
17.09.2015, 12:09
UBZvv1JSzMw

fatih bey napıyorsunuz :D

Valla bilmiyorum tabi hepsi şerefsizlik yapıyor ama bence Fırat aralarında iyilerden:D

Yeni nesil hakemler tarafsız ve istanbul takımlarını kayırmadan maç yönetiyorlar ama onlarıda bu saatten sonra bizim maçlara vermezler. Cüneyt Çakır, Bülent Yıldırım, Mete Kalkavan, Fırat Aydınus arasından ben şahsen Fırat Aydınusu seçerdim:D

Yasin Altuntas
17.09.2015, 12:17
El Cordobes yemin ediyorum olayi özetlemissin üstadim, ayakta alkisliyorum.

Kazım Bostan
17.09.2015, 12:17

hay Allah resmen ikna oldum çok güzel yazmışsın renktaş :D

şaka bir tarafa kendi adıma bütün taraftarlardan tek ama tek beklediğim: alkış ve ıslık.

Fatih K.
17.09.2015, 12:21
Tüm tribün birlikte rakip atak yaparken ıslıklasa bile iş çözülür zaten. Hele gs maçı özeline girersek gs düğümlenir kalır.

duyurukcu
17.09.2015, 12:22
Trabzon'da hiç bir hakem bilerek bizi doğrayamaz ellerinden geldiğince adil maç yönetmeye çalışırlar, deplasmanda ise tam tersi bunun acısını çıkarırlar.

ts-gs maçı zokoraya verilen kırmızı kart-
ts-şb maçı christianın golü öncesi ofsaytı ye bu maçların hakemi fırat aydınus

ts-bjk egemenin artistik atışına faul verip nizami golü ye
ts-şb egemenin topu kale içerisinden çevirmesini es geç

bunlar net hatırladığım daha takdir teşekkür haklarını konuşmuyorum bile sende diyorsun bilerek doğrayamaz !!!

Erkin
17.09.2015, 12:25
Tetikçiyi vermişler, gazamız mübarek olsun..

Oruç
17.09.2015, 12:25
Bülent Yıldırım, Hüseyin Göçek facialarının yanında Cüneyt Çakır daha iyi bence. Hakeme işi bırakmadan galibiyeti almak gerek. Gsyi yenmek demek bir rakibin safdışı kalması demek. Fırsat bu fırsat.

selcuk
17.09.2015, 12:35
tvitterdan

maraton tribünü bilgileri
B-BLK TÜKENDİ
F-BLK TÜKENDİ
G-BLK TÜKENDİ
C-BLK SON 340
A-BLK SON 229
E-BLK SON 200
D- VR
E VR
H VR

sedatalis82
17.09.2015, 12:40
senin takımın iyi olduktan sonra hakem bir yere kadar
şimdiye kadar top oynamadan hakeme sallıyorduk
şimdi top oynamaya çalışıyoruz en azından

HOPA'LI TS'Lİ
17.09.2015, 12:46
Bu sezon hakemler de bizi yenemeyecek.

hacka61
17.09.2015, 12:48
bir saniye bile tahammül edemediğim tek hakem bülent yıldırımdır.
bizim maçlarda resmen sinsi sinsi doğrama yapmak için bekliyor.

Manu61
17.09.2015, 12:49
Erken bir kaza golü yemezsek maç bize çok daha yakın. Rakibe ucuz bir penaltı verilmesinden korkuyorum aslında.

Hüseyin Ş.
17.09.2015, 12:51
Akhisar maçında da twitterda öyle bilet bitti, aha maraton full, kale arkası bitmek üzere, kapalıya iskemle koydular, deniz tarafı 1 koltuğu 3 kişiye satmışlar, gişeler kilitlendi falan dediler giden seyirciyi gördük.

passolig sitesinden alınan capsler dışında yazılanlara itibar etmeyin.

kaan61
17.09.2015, 12:56
Cüneyt Çakır

ANIL
17.09.2015, 12:58
Wes'i mbia alır zaten başka da düzgün oyucuları yok. İlk yarım saat yüksek tempo ile başlarsak dayanamazlar. Orta saha ve hücum hattı olarak çok üstünüz.

Fatih Cengiz
17.09.2015, 13:01
Hakem yıllardır sadıç kral dediğim, aziz yıldırımın odama gönderin dediği Çakır!!!

Hangisi gelse daha iyi !?bilmiyorum..

Penaltı, gol, ofsayt lar konuşuluyor. O yüzden onlarda en azami yanlı kararlar olabiliyor.
Ancak maç içindeki "ince ince" tabiri ile doğamalar takımı asıl etkileyen şeyler. Lehimize faullerin zor çalınması, kartların çok zor çıkması,, aleyhimize faullerin çok kolay, kartların daha da kolay çıkması. Atağa kalkarken avantaj kuralının uygulanmaması, atak yerken mükemmel avantaj uygulamaları. Rakiplerin bizim sahamızda dahi hakeme itirazlarının sonuç bulması, bizim ise çok az ve bireysel olan itirazların kartlarla cezalandırılması....

Biz gole İhtiyac duyarken rakip oyuncuların zamanı çalması "profosyonellik" olarak adlandırılması... Hele rakip kalecilerin degajlarını en az 10 saniyede, avutları ise 30 saniye de kullanması.... Öne geçtiğimizde ise kalecimizin ilk zaman harcamayın uyarı ve kart verilmesi. Hakemin oyunu hızlandırma çabaları :)!!!

Ve bunlara taraftar ve oyuncu grubumuzun toplu olarak tepki verememesi....

Sonrasında da takımın oyundan düşmesi. Yorumcuların "TS de hiç oynamadı yahu" demesi.

Taraftarın "bu takımdan cacık olmaz" demesi.

Bir oyun yazılmış bu ülkede, her yıl azcık değişlik gösterse de ana karakter ve figüranlar belli... Bizleri de figüran yerine koyuyorlar.

O kadar iyi oynamalıyız ki, rakip, hakemin çalmayacağı bir faul bile yapamasın... Yakaladığımız pozisyonlarda %80-90 gol ile sonuçlansın. Bunlarda biraz hayal.

Takımdan ümitliyim ama ülkemden, yönetenlerden, futbolu yönetenlerden, adalet duygularından, hak hukuk din iman duyguları ve inançlarından hiç ümitli değilim...

Bu nedenle artık şampiyon olamayacağımızı biliyorum. İnanıyorum. Barcelona olsak kar etmez..
Dolayısıyla, "skor önemli" diyemiyorum. Futbol önemli, güzel işlerin, akıllı işlerin yapıldığı, adımıza yakışır baskılı bir oyun, pozisyon üretkenliği, hakeme rağmen top oynamaya çalışan, taraflı tarafsız kimsenin futboluna laf edemeyeceği, gıpta ile izleyeceği bir takım istiyorum.

35 yaşındayım. 3-4 yaşlarında iken son şampiyonluk. Varsın bir daha görmeyim. Platonik olarak sever ve desteklerim takımımı.

Anam babam kardeşlerim, eşim çocuklarım ve Trabzonspor,, hepsini koşulsuz sevdik. En azından gururlanma isteğimvar sadece.

Sağlıcakla.

wakitsiz

ogeday6106
17.09.2015, 13:01
passo dan baktım twitterdan gelen bilgiler dogru.

maraton yüzde 80
kale arkaları yüzde 90
kapalı yüzde 70 oranında dolu

OFLU
17.09.2015, 13:14
Bende kontrol ettim passonun sayfasından. Bugün bu saatte bu kadar satılan biletin bitmeme ihtimali yok. Bence yarın akşam saatlerinde biletlerin tükendiği haberi gelir.

ogeday6106
17.09.2015, 13:14
onurcavandamustafadouglasconstantmbiaokaymarinekic iözerndoye kontrollü oynamalı ve sonlara dogru oyunda kopmalar başlayınca yusuf u devreye sokmalıyız.gazamız mübarek olsun.

Hüseyin Ş.
17.09.2015, 13:19
passoligde nasıl görünüyor caps koyar mısınız?

emre6117
17.09.2015, 13:23
Bu maça stat full dolar herhalde. Bir zahmet dolsun. Daha ne yapmak lazı dolması için. İyi tskım. İyi başlangıç. Hakem cüneyt çakır olması fena değil. Aydınusdan iyidir.bakalum kadro nasıl olacak. Okay varmı. Okay varsa 8oyuncunun yeri garanti. Sadece erkan. Yusuf. Ndoyede kimler oynar. Cardozo. Marin. Özer mi. Busene geniş bir kadromuz var. Bir an önce oturursa kadro iyi futbol da başlayacaktır. 1996 senesi kadrosu ile yarışabilecek kadro. Tek farkla bu sene yedeklerde iyi. 1996da yedek yoktu neredeyse. 2011de ise takım olabilen bir kadro vardı.

guarin
17.09.2015, 13:33
73457346734773487349

BirolKarali
17.09.2015, 13:44
73457346734773487349

Hocam ben passo'nun sitesinde bu grafikleri göremiyorum nedeni ne acaba? Bana direk uygun olan koltuğu seç butonu çıkıyor. Passolig kartımın çeşidinden dolayı mı acaba. Benimki passolig cüzdan sadece hesap kartı

guarin
17.09.2015, 13:51
Hocam ben passo'nun sitesinde bu grafikleri göremiyorum nedeni ne acaba? Bana direk uygun olan koltuğu seç butonu çıkıyor. Passolig kartımın çeşidinden dolayı mı acaba. Benimki passolig cüzdan sadece hesap kartı
Eğer telefondan giriyor isen direk uygun olan koltugu sec diyor.Bilgiseyar dan girince koltuk secılebılıyor.

Koray
17.09.2015, 13:51
ts-gs maçı zokoraya verilen kırmızı kart-
ts-şb maçı christianın golü öncesi ofsaytı ye bu maçların hakemi fırat aydınus

ts-bjk egemenin artistik atışına faul verip nizami golü ye
ts-şb egemenin topu kale içerisinden çevirmesini es geç

bunlar net hatırladığım daha takdir teşekkür haklarını konuşmuyorum bile sende diyorsun bilerek doğrayamaz !!!

Mesajının sonuna üç tane ünlem işareti koyunca çok mu sert hissediyorsun kendini. :))

Ben neyden bahsediyorum sen neyden, ben hata yapmazlar demedim ellerinden geldiğince adil yönetmeye çalışırlar dedim, sen çıkmış Avni Aker'de ki hataları cımbızlayıp saymışsın.

Sen o kadar örnek verdin ben sana tek bi örnek vereyim, Zokora'nın tekmesi.

outlaws61
17.09.2015, 13:52
Nedense çok rahatım ve ben rahat olduğum zaman hep puan kaybetmişizdir.

Nasıl kendimi strese sokarım diye düşünüyorum şuan.

Stres...

Stres...

Stres...

Stres...

Fatih K.
17.09.2015, 13:55
Nedense çok rahatım ve ben rahat olduğum zaman hep puan kaybetmişizdir.

Nasıl kendimi strese sokarım diye düşünüyorum şuan.

Stres...

Stres...

Stres...

Stres...
Aç 2011 maç özetlerini izle kesin çözüm:)

ogeday6106
17.09.2015, 14:02

başka yapan var mıdır diye düşünüyordum , varmış:)

SiNo
17.09.2015, 14:04
önceden dediğim gibi stres yapmadan akıllıca saldırıp alabileceğimiz bir maç yeter ki topçularımız maçı kazabileceğini düşünüp sahaya çıkmalılar.

El Clasico
17.09.2015, 14:05
Ben Trabzon'da ki taraftardan tezahürat falan istemiyorum. Tek istediğim maçı yaşamaları, pozisyonlara anlık tepkiler vermeleri başka bir şey yapmalarına gerek yok bunları yapsınlar yeter.

Mert Acar
17.09.2015, 14:06
en zor maçlar favori olduğun maçlardır.zor maç.

El Clasico
17.09.2015, 14:07
Maraton tribününün bir kaç anonim beste hariç tezahüratlara katılmasını şahsen hiç bir zaman beklemedim, onlardan beklentim maçı yaşamaları pozisyonlara sert reaksiyonlar göstermeleri hakemi ve rakibi baskı altına almaları.

Geriye dönük yorumları şimdi okudum neredeyse aynısını yazmışım tam olarak budur.

Faik Yılmaz
17.09.2015, 14:08
Gişelerde yine büyük kuyruklar vardı....

biletlerin hala bitmemiş olmasına şaşırıyorum doğrusu....

Oruç
17.09.2015, 14:09
Ben Trabzon'da ki taraftardan tezahürat falan istemiyorum. Tek istediğim maçı yaşamaları, pozisyonlara anlık tepkiler vermeleri başka bir şey yapmalarına gerek yok bunları yapsınlar yeter.

Burası EPL degil.

:)

emre6117
17.09.2015, 14:10
başka yapan var mıdır diye düşünüyordum , varmış:)

Ben izleyemiyorum. Hatta 3.3 lük maçı o gün işm vardı izleyememiştim. Geçnlerde ilk kez izledim özetini.o sene çok büyük umutlarımızı çaldılar. Şikebahçe bizi geçene kadr puan kaybettik nedense. Ne zmn öne geçtiler sonra hep kazandık. Çok ilginç şeyler oldu. Tabi onlar hiç kaybetmediler ve tabiki foyaları sonradan ortaya çıktılar. 18de 17 yaptı şerefliler. Sadece bursa dik durdu. Bizi de hakem desteğiyle yendiler biraz. Çıkan kırmızı kart. Jajaya çalınöayan fauller.

ffırtına
17.09.2015, 14:11
gs maçında beklediğim taraftar profili :D

https://www.youtube.com/watch?v=J9RMPBoTAVE

El Clasico
17.09.2015, 14:12
Burası EPL degil.

Öyle de futbol anlamında EPL değil desen anlarım ama bunları yapmak da o kadar zor bir şey değil. :)

Oruç
17.09.2015, 14:14
Öyle de futbol anlamında EPL değil desen anlarım ama bunları yapmak da o kadar zor bir şey değil. :)

Biz ülke olarak basit şeyleri yapmakta zorlanıyoruz zaten.

Sibel
17.09.2015, 14:15
Lailaheillallah...
Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâh.

CEMEFKER
17.09.2015, 14:21

Yorumunuza saygı duyuyorum...

Ancak duygusal bir çıkış olarak görüyorum (Burası Trabzon Burdan çıkış yok !)

...Ve ekleyerek fazla uzağa gitmeden Trabzonspor-Sivasspor Kupa yarı final ikinci maçında Hakem Mete Kalkavan diyorum...Eneramonun tekmesi diyorum, 5 dakika sonra Salih Dursun'un kırmızı ile saha dışı kalması diyorum...(Örnekler o kadar çok ki)

Ama olsun Trabzonlu her zaman iyi niyetli ve iyimserdir. Güzel tabi...

fernandez
17.09.2015, 14:31
maç için tek geçişlik passo alımı bizde nasıl uygulanıyor maç günü mü alabiliyoruz sadece?

ogeday6106
17.09.2015, 14:32
maraton yüzde 85
kale arkaları yüzde 95
kapalı yüzde 70

biletler hızla tükeniyor.

Sibel
17.09.2015, 14:33
maç için tek geçişlik passo alımı bizde nasıl uygulanıyor maç günü mü alabiliyoruz sadece?

Evet.

Faik Yılmaz
17.09.2015, 14:33
Lailaheillallah...
Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâh.

Hayırdır Sibel ne oldu gene......

Sibel
17.09.2015, 14:34

Hiç:rolleyes:
Dua yazdım.

outlaws61
17.09.2015, 14:40

Renktaş inan her maçın özetini 100 defa izlemişimdir artık pozisyonları ezberledim vücudum reaksiyon vermiyor :)

kaan61
17.09.2015, 14:41
" Okay , N'doye , Mehmet " gollerimizin en az 1 inde bu futbolcularımızın imzası olacağını tahmin ediyorum.

Yıldıray Emanet
17.09.2015, 14:43
Maçın anahtarı kontra oynamaktan geçiyo açık alan vermediğimiz sürece bir şekilde gol atarız defansları ve orta sahaları zayıf

Oruç
17.09.2015, 14:45

Abi inceden bize dokundurdu.

Faik Yılmaz
17.09.2015, 14:46
Hiç:rolleyes:
Dua yazdım.

Allah (c.c. ) kabul etsin o zaman.....

Sibel
17.09.2015, 14:50
Allah (c.c. ) kabul etsin o zaman.....

Amin :) Bol bol söylemeli.

Kazım Bostan
17.09.2015, 15:03
cardozo yine sonradan girmeli bence. güzel oluyo böyle. :)

rhaegarr
17.09.2015, 15:07
5-0 çakarız.

Muhammet Hacısalihoğlu
17.09.2015, 15:10
Ekici oynamamalı,takımı yavaşlatıyor bence..

-------------------ONUR----------------------

CAVANDA----YUMLU----DOUGLAS----CONSTANT

--------------MBİA----OKAY------------------

---YUSUF--------MARKO------ERKAN ZENGİN---

------------------NDOYE----------------------

İkinci yarı Özer ve Cardozo..

demir
17.09.2015, 15:17
Ekici oynamamalı,takımı yavaşlatıyor bence..

-------------------ONUR----------------------

CAVANDA----YUMLU----DOUGLAS----CONSTANT

--------------MBİA----OKAY------------------

---YUSUF--------MARKO------ERKAN ZENGİN---

------------------NDOYE----------------------

İkinci yarı Özer ve Cardozo..

bencede bu kadro ıle cıkacak tek farkı ortada marin degil ozer olacak orta saha dırencını arttırmak ıcın

kaan61
17.09.2015, 15:19
Okay dün takımdan ayrı koşu yapmıştı ( TRT altyazıda öyle yazmıştı ) cumartesiye yetişecek mi?

Maranov
17.09.2015, 15:22
medjanii: geçen sezon galatasarayı 2 maçtada yıkan adam..
medjani profesyonelliği ve sahada duruşu ile oynamalıdır bence (kondisyon veya şota ile sorunu yoksa)
nerde oynar derseniz göbekte mbia ile oynar.

outlaws61
17.09.2015, 15:24
Düzenleme: Bir resim atmayı denedim ama başaramadım kusura bakmayın :)

Bildiğim şekilde tekrar yükledim..

http://i.hizliresim.com/ZVm6Lz.png

rhaegarr
17.09.2015, 15:26
büyümüyor ya resim link falan varsa yolla

outlaws61
17.09.2015, 15:28
büyümüyor ya resim link falan varsa yolla

Ben yine bildiğim şekil yapayım.

Bir an yorumları okuyunca komik geldi sadece :)

rhaegarr
17.09.2015, 15:30
Ben yine bildiğim şekil yapayım.

Bir an yorumları okuyunca komik geldi sadece :)

Cardozo'nun isminin bu kadar yanlış telaffuz edilmesinin bir sebebi olmalı artık zamanında yanlış mı lanse edildi ne oldu bilmiyorum ama doğru telaffuzu zor değil yani Dzsudzsak falan normal karşılanır da Cardozo yani altı üstü.

outlaws61
17.09.2015, 15:31
Cardozo'nun isminin bu kadar yanlış telaffuz edilmesinin bir sebebi olmalı artık zamanında yanlış mı lanse edildi ne oldu bilmiyorum ama doğru telaffuzu zor değil yani Dzsudzsak falan normal karşılanır da Cardozo yani altı üstü.

Valla sebebini bilmiyorum ama alt alta bu kadar farklı telaffuz edildiğini görünce bastım kahkahayı.

İnsanlarla dalga geçmiyorum yanlış anlaşılmasın.

Erdal UZUNYILMAZ
17.09.2015, 15:32

Şöyle bir oylama yapsak Cardozo'nun ismini kaç kişi doğru cevap verir acaba...Belki halkı da bu yöntemle bilinçlendirmiş olururz :)

Hangisi doğru yazılmıştır?

Cordazo

Cordozo

Cardoza

Cardozo

Cordoza

Cardazo

Geçende lig tv'yi izliyorum, Hikmet Karaman konuktu Cardozo'ya Cordoza dedi, şaka gibi arkadaş ya :)

outlaws61
17.09.2015, 15:38
Şöyle bir oylama yapsak Cardozo'nun ismini kaç kişi doğru cevap verir acaba...Belki halkı da bu yöntemle bilinçlendirmiş olururz :)

Cordazo

Cordozo

Cardoza

Cardozo

Cordoza

Cardazo

Geçende lig tv'yi izliyorum, Hikmet Karaman konuktu Cardozo'ya Cordoza dedi, şaka gibi arkadaş ya :)

O kadar zor bir ismide yok aslında neden böyle olduğunu çözemiyorum ben :)

Bud Spencer
17.09.2015, 15:39
Baskan eyvallah beni gereksiz yazi yükünden kurtardin...1 puan memnun etmez ama rakiple puan farkini koruma noktasinda önemli. .
Onun dışında kadro ve yorumuna imza atiyorum..

Eyvallah renkdas

7can61
17.09.2015, 15:44

Cordazo

Cordozo

Cardoza

Cardozo

Cordoza

Cardazo

Bu kombinasyonlara bir de G li permütasyonları eklersek, egzoz paradoksuna ulaşırız :)

selcuk
17.09.2015, 15:44
-----------

BunyaminEraslan
17.09.2015, 15:45

Cordazo

Cordozo

Cardoza

Cardozo

Cordoza

Cardazo

Önce Cardazo dedi. Sonra Cardoza dedi :)))
Düzeltti hesapta.

7can61
17.09.2015, 15:49
Cardozo küçük ünlü uyumuna uymuyor bu sebeple cardoza denmesinde bir sakınca görmüyorum :):)

volkan_627
17.09.2015, 15:50
bu hakemi bizim maça vermenin anlamı ne acaba??? yeter çekirge sen çok zıpladın mı demek istiyorlar.. türkiyede nefret ettiğim 2. hakem...

Ozan Kara
17.09.2015, 15:53
medjanii: geçen sezon galatasarayı 2 maçtada yıkan adam..
medjani profesyonelliği ve sahada duruşu ile oynamalıdır bence (kondisyon veya şota ile sorunu yoksa)
nerde oynar derseniz göbekte mbia ile oynar.
Mbia ile oynarsa gol atamayız.

Erdal UZUNYILMAZ
17.09.2015, 15:59
Bu kombinasyonlara bir de G li permütasyonları eklersek, egzoz paradoksuna ulaşırız :)

Abi G'li permütasyonlar şiveye kaçıyor artık onda yapacak bir şeyimiz yok :)

Antonio
17.09.2015, 16:04
mbiadan bu maçta turboyu açıp yaya toure performansı bekliyorum. ispanyada barcelonaya karşı maçlarını izlemiştim onun aynısını istiyorum...

Fatih Cengiz
17.09.2015, 16:12
Bu maçta performanslarını üst düzeye çıkarmasını beklediğim oyuncular ;
Mbia
Ekici
Constant
Yusuf
Marin
Cardozo
Onur

Cavanda zaten standart.

Defans hattımız basit penaltı ve frikik şansı vermezse işi götürürüz.

Okay ona olan güvenin gerçekten boşa olmadığını het türlü ortaya koydu, kötü oynama hakkı ve kredisi var, kötü oynasa da sabır edilmeli...

ve erkan farklı şekillerde oynayabiliyor. Ama halen daha sağ kanatta yusuf oynamalı ve erkan yedekte beklemeli diyorum. Birşeyler hep eksik gibi. Tanımlandıramadığım şekilde :)

wakitsiz

DeAgLeMaNyAq
17.09.2015, 16:13
Cüneyt Çakır'ın verilmesinde bir tuhaflık yok ama Barış Şimşek'in 3.5 yıl sonra Kadıköy'de FB maçına verilmesi büyük cesaret. Kuddusi merak etme arkandayım...

7can61
17.09.2015, 16:13
Maçın anahtarını veriyim.
Şınaydırı tutun gsyi unutun. Umuta Burağa top gelince tribünler "atamaz o" diye bağırsa yeter :)

gökçay61
17.09.2015, 16:38
Bi yandan yeneriz diyorum bi yandan da yeniliriz gibi hissediyorum. Podolski su ana kadar hic varlik gosteremedi ve bu tarz adamlarin genelde bizim macta kahramanlastigini cok gorduk. 1 gol podolski 1 gol burak atar 2-1 yeniliriz. Insallah yanilirim

ffırtına
17.09.2015, 16:42
Ya hu Cardozo'ya şu ne demiş bu ne demiş muhabbeti kadar saçma bir muhabbet daha görmedim duymadım.. Cardozo diyince ne oluyor Cardoza diyince ne oluyor , boş verin bu boş beleş işleri ...

selcuk
17.09.2015, 16:45
https://fbcdn-photos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-0/p168x128/12042940_463381710489014_5566310011471763023_n.jpg ?oh=58fa7b10f0bbd38de3403c37cd4e99c1&oe=5699DC32&__gda__=1453512335_f5b00a78dc32869661377f8cce7f008 2

ihsanpasa
17.09.2015, 16:58
Ortasahan ne kadar güçlü ise o kadar güçlü bir takımsın. Gs nin orta saha sı selçuk ve melo olmayacagı için çok zayıf duruyor bu bağlamda maçı farklı kazanmamız lazım ama bu bir derbi mücadelesi bu yüzden ne olacağı hiç belli olmaz. Bjk maçında yazdıgım gibi takım konsatrasyonu üst seviyede olursa maçı kazanırız. Ama gs zaten bitmiş biz iyi takımız mantıgı ile rakibi küçümserse iş biter gs yener bizi.
Bu maçda ekici inş eski performansını sağlar 10 numara pozisyonunda kim oynarsa oynasın kayboluyor o yüzden ekiciyi 10 numara pozisyonunda değilde şu şekilde oynatmalı;

-------------------------Onur------------------------
------------------------------------------------------
Cavanda-----Yumlu----------douglas------Constant
-------------------------------------------------------
---------------------M'bia---------------------------
-----------Ekici-------------Okay------------------
Yusuf-------------------------------------Marin-----
--------------------Cardozo-------------------------
---------------------(N'doye)------------------------

Bence bu şekilde ekici geriden gelip oyun kurmalı okay ile zaman zaman çift ön libero olabilirz ama ekici geriden oyunu kurup gitmeli Cardozo mu N' doye mi gerçekten çok zor seçim N'doye gol atamasa da oyunun içinde çapraz koşusu yada verdiği servis paslar ve mücadelesi ile çok etkili burda önemli olan oyun mantığı eğer full baskı yapıp gol atacam diyorsa şota cardozo ile başlamalı ama ani atak ve ilerde pres diyorsa N' doye.

Ayrıca cavanda nın poldiye göz açtırmayacağına inanıyorum constant ise çalım yemez ama yasin çok faul alabilir ona dikkat etmek lazım okay ın zaman zaman sola yakın oynayıp yardım da bulunması lazım marin i sola yazdım hücüm anlamında hareketli ve etkili sabriyi perişan edip çok faul alır.

AlperenAltun
17.09.2015, 17:00
Şu Mustafa Yumlunun yerine Medjani niye oynamaz anlamıyorum

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maranov
17.09.2015, 17:06
hakan/ bosingwa-yumlu-uğur/salih-medjani-ekici-erkan/deniz-özer/cardozo
şampiyonluğa oynayan gsarayı yukardaki onbir 2-0 yendiyse moralsiz gsarayı aşağıdaki onbir ne yapar:
onur/ cavanda-Yumlu-Douglas-constatnt / Yusuf-mbia-okay-erkan/Mehmet/cardozo

Poor
17.09.2015, 17:14
Gsnin icinden gecicez

Ehrimen
17.09.2015, 17:34
Dikkat edilmesi gereken tek adam Sneijder. Umut-Burak sabaha kadar oynasın atamaz.

OFLU
17.09.2015, 17:37
şampiyonluğa oynayan gsarayı yukardaki onbir 2-0 yendiyse moralsiz gsarayı aşağıdaki onbir ne yapar:

Futbolda böyle denklemlere güvenilmez.

Ozan Yılmaz
17.09.2015, 17:42
Medjani, Yusuf ve hatta Özer gs maçlarını seven oyuncularımız, ilk 11 de başlaması lazım bu maçta :)

Ahmet Ulusoy
17.09.2015, 17:45
Yaşanan herşeye rağmen ben Cüneyt Çakır'a güveniyorum. Kariyerine leke sürdürmeyeceğine inanmak istiyorum

TS61_NL
17.09.2015, 18:09

Futbolda böyle denklemlere güvenilmez.

Kaldi ki gsyi gecen sene 2-1 ve 0-3 maglup etmistik :) Ama alacagiz bu maci, kacari yok.....

Armağan Dere
17.09.2015, 18:11
Hamza Hamzaoğlu gittiği an gelecek tek isim Ersun Yanal'dır.
Bizim maçtan sonra ne kadar düzeltebilir Gs'yi bilmem.
Ancak Fener'in Gs ve Bjk maçları bizim açımızdan çok önemli.
Çünkü ilk yarı bizi Kadıköy'de öyle ya da böyle yenecektir.
Umarım şu ölü Gs'yi canlandırmayız.
Bizim maçtan sonra canlanırsalar da 17 maç sonra bakarız ona.

Furkan S.
17.09.2015, 18:12
iNŞALLAH 3 haftalık arada zemine bir şeyler yapmışlardır..

Arda Yavuz
17.09.2015, 18:15

Cordazo

Cordozo

Cardoza

Cardozo

Cordoza

Cardazo

Hikmet Karaman ayni programda, adam adama anlamina gelen "man to man" i ( men tu men diye okunur bilindigi gibi) "mantoman" diye diye telaffuz etti ben asil orda yikildim

halil ibo
17.09.2015, 18:17
Özgüvenli ve sabırlı oyunumuz netice almamızı sağlayacaktır ,diye düşünüyorum.Hadi bakalım...

yattarahayranı
17.09.2015, 18:26
Devler Ligi'nde koşu mesafeleri açıklandı. Galatasaray'ın maçta en çok koşan ismi Selçuk İnan, 88. oldu.

Orhan Aydın
17.09.2015, 18:42
Medjani, 5 m yakınında kimse yokken topu atacak kadar profesyonel olmadığından Douglas'ın partneri olamıyır galiba.

barisb
17.09.2015, 18:46
Maç içinde pusuya yat!
Hakime de yen!
3-1 kazan!