PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 5.Hafta | TRABZONSPOR 0-1 galatasaray | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13]

ccd6167
20.09.2015, 15:37
Onura bişi olduğu yok arkadaşlar geçiş süreci atlatir.. Asil atlamasi gereken 4-5 yildir hoca olan ama hala 0-0 iken defans gerisinin bozulamayacağini anlayamayan hocaya takilin..

antishota
20.09.2015, 15:48
Onura bişi olduğu yok arkadaşlar geçiş süreci atlatir.. Asil atlamasi gereken 4-5 yildir hoca olan ama hala 0-0 iken defans gerisinin bozulamayacağini anlayamayan hocaya takilin..

Bencede saha içi pozisyonları bu kadar bozacağına sol beke Alper girseydi (eğer yedekte varsa), bu kadar oyundan komple düşmezdik. 1 oyuncu çıktı 4 saha içi pozisyonumuz değişti. Derli toplu bir odanın heryer heryerde dağınık bir hale gelmiş hali gibi olduk. Ndoye sağ kanatta ne yapmak için mesela oraya geçti kendiside bilmiyor. Savunma yapmak ihtiyacı duydu, sağ bekin olduğu yerlere kadar gelip topu taca attığını gördük.

Yusuf nerdeyse taç çizgisinin gerisine çıkacak o kadar arkadaşlarına uzak oynuyor ki. (Mbia sarısı var yoruldu, Okay yoruldu. Orta saha 4 lüsünün ortası yoruldu kanatları kurgusuz ve bilincsiz kaldı.

ilk yarıyı hatırlayalım. Cavanda sağ bekte topa bizim yarı sahanın ortasından vurup sağ açıktaki Özer'e parelel top atıyordu yada Okay'a çapraz dikine pas. 2.yarı Cavanda'nın pas attığı yerden Ndoye Cardozo'ya pas atmaya çalışıyordu. Cardozo rakip kaleye 45 metre uzakta top almaya geldi. Takım olarak 20 metre felan geri çekildik değişikler sonrası. Hoca burda müdahele edemedi. Savunmaya öne çıkın bile diyemedi.

1-2 dk içinde sağ ve sol bek , sağ ve sol kanat değişmiş oldu. + Okay ve Mbia oyundan düşmüş oldu. 70 öncesi ve 70 sonrası gece ile gündüz kadar farklıydık bu yüzden. 70 öncesi belki 2.yarının başı hariç baskı kuramasakta TAKIM görüntüsü veriyorduk. Yanlış yada doğru taktik Gs pozisyona giremiyordu. Sonrası maçı elimizde Gs'ye verdiğimiz bölüme dönüştü. Ben Onur o golü yemese başka gol yerdik eminim.

cubido
20.09.2015, 15:52
Bu maç shota'dan zaral geldi.
bu sezon en sıkıntılı yer (başkandan sonra) teknik direktör.
bu yıl bizden bişey olmaz aslına bakarsanız ama kimseden de birşey olacağı yok.
muhtemelen geçen yılki gibi kötünün iyisi şampiyon olur.
onur dünyanın en iyi kalecilerinden biri mi tartışılır. Bu kadar iyiyse neden hiç teklif yok ona bakmak lazım. Hala bir kaleci için çok genç üstelik. Ama tartışılmayacak şey onur dünyanın en çok kazanan ilk 10 kalecisinden biri. Dolayısıyla üst üste bu kadar kötü ğynayınca ne kadar önemli bir figür olursa olsun tartışılır.
Bir çok kişinin beklemediği kadar iyi bir kadro kuruldu.
ama bu kadroya bir sol bek ve sağ açık lazım olduğunu da herkes söylüyordu.
gelinen noktada iki eksiklik de göze batmaya başladı.
mehmet ekici kesilir mi diyen arkadaşlar, geçen yıl müthiş skor katkısına rağmen ersun hoca onu yedeklerde düşünüyor ve bu yıl da aynı şekilde ilk 11 için net konuşulmuyorsa sorun var demektir.
kaldı ki bence de mehmet 'le ilgili 2 sorun var;
1)mevkisi tam oturmuyor. Yani ne tam 8 ne tam10.
10 için yeterince yaratıcı değil, 8 için çok yumuşak.
2)çok temposuz ve kopuk. Sadece duran toplarda var. Onun haricinde 80 dakika sahada yok.

marin kondüsyonu arttırırsa oldukça verimli olacak gibi.
erkan geçen seneden daha iyi en azından daha istekli.
cavanda müthiş.
m'bia biraz vites küçülttü.
n'doye yararlı ama bitiriciliği sorun.

bu maça gelirsek;
cüneyt çakır klasik eyyamcılığını yaptı
takım oyuncu değişikliklerine kadar iyiydi
ama sonuçta bu kadar zayıf ve formsuz bir gs'ye sahamızda yenildik.
hem son nefesini vermek üzere olan rakibi dirilttik hem de morale ihtiyacımız olan bu sezon o şansı kaçırdık.

S.Seymen
20.09.2015, 15:56
Yerel basın Cüneyt Çakır'a gözlük önermiş, kınıyorum. Önerecekleri son şey gözlüktür. Pozisyonu gördü. Yürek, şeref, onur vs önerilmeli idi.

6Şafak Aydın1
20.09.2015, 16:05
3004 sen hic top oynamadin sanirim

Uğur Kalyoncu
20.09.2015, 16:17
Kayseri Akhisar bitmiş Gs ye karşı bile senin bu korkak mantığınla Kasımpaşa'da git hoca ol sende Kasımpaşa'nın taraftarı ol. Burak ve Sneijder mısır tarlasını bile parçalayamaz bitikler.

Bi efendi ol az sakin sana mi soracagim ben ne yazacagimi...

Efendi efendi yaz düşüncelerini elaleme salça olma..

Bana da bu üslupta yazdiran ender insanlardansin abicim tebrik ederim..

Varlıbaş61
20.09.2015, 16:18
Yine yazıyorum : ne zaman ki kötü oynayan oyuncu ilk Yarıda veya ilk yarı bitiminde değiştirilebilirse o zAman şampiyonluktan bahsedebiliriz .

BirolKarali
20.09.2015, 16:19
İho bak adaylık için başvurular doldu adaylar belli artık çık bikaç kelime et. takımı her maç gömüyolar. Başkanlık sadece transfer yapmak değildir

antishota
20.09.2015, 16:24
Bi efendi ol az sakin sana mi soracagim ben ne yazacagimi...

Efendi efendi yaz düşüncelerini elaleme salça olma..

Bana da bu üslupta yazdiran ender insanlardansin abicim tebrik ederim..

kusura bakma abi özür dilerim ama Trabzonspor'u , şu 3 İstanbul takımlarına karşı küçük takımlar gibi oynamasını kabullenemiyorum. Trabzon'a geldiler mi o ceza sahasında boğulacaklar. Başka bir oyun tarzını kabul etmiyorum. Benim istediğim budur.

Berat Akçay
20.09.2015, 16:32
Dün son 15 dakika hariç üstün taraf bizdik. İlk yarının bitmesine 6-7 dakika kala Galatasaray orta sahası öyle bir düştü ki ikinci yarı 2 atarak bitiririz işlerini diye düşünmeye başladım. Bunu ben görüyorsam kenarda olan hoca da görmeli. İkinci yarı başladığında 15 dakikada 3'ü bile bulabilirdik ama beklenen değişiklik dakika 72'de geldi. Takım Cardozo diye bağırırken o dakikada almayıp, takım ritmini kaybettiğinde aldı. Rakibin inancını kıramazsan erkenden sonucu bu olur.

objek
20.09.2015, 16:34
Artik guc dengeleri birbirine yakin takimlarin maclarinda baskili oynuyormus goruntusu veren hovardalilk! yapan takimlar puan alamiyor bjk 2 sezondur istanbul takimlarina karsi daha baskili bir oyun oynayip daha fazla pozisyona giriyor ama maci alamiyor pusuya yatan haddini bilerek oynayan bir sekilde kazaniyor bizde gecen sezon kazandigimiz gs bu sezonda bjk macinda bu tarzda oynadik sb macinda her iki mactada kaybetmedik baskili oynayip gol kaciran kim olursa olsun futbolun atamayana atarlar kuralindan K-A-C-A-M-I-Y-O-R

Uğur Kalyoncu
20.09.2015, 16:42
kusura bakma abi özür dilerim ama Trabzonspor'u , şu 3 şerefsiz çocukları İstanbul takımlarına karşı küçük takımlar gibi oynamasını kabullenemiyorum. Trabzon'a geldiler mi o ceza sahasında boğulacaklar. Başka bir oyun tarzını kabul etmiyorum. Benim istediğim budur.

Onemli değil kardesim anlik sinir halinde olurda herkesin görüşü farkli yapmamak lazim..Ben de oyle futbol istiyorum ama mevcut sartlar o futbolu oynamaya musait değil. .Marin Erkan Ekici ile ilerde basamazsin..Erkan ve Marin zaten öyle basacak topcular degiller Ekici de hazir degil..Dün biz belki göze hos gelen futbolu oynamadik ama kontrollü sabirli dogru oyunu oynadik...Erkan o topu yuvarlasa 3 olurdu mac..Sota Okay i cikarip Ekici Medjani den birini alsa yine 3 olurdu..Sota hata yapmistir ama asacak kesecek bir durum yok...4 5 net pozisyon var adam gidip topu iceri atacak değil ya..Boyle oynayip rakibe pozisyon üstüne pozisyon versek biz bulamazsak kufredelim ama bulduk atamadik..Ekici Marin hazir hale gelince daha iyi olacagiz..Unutma ki Sota yeni bir takim aldi ve istediği transferler tam manasitla yapilamadi..Sabredelim bakalim bi transfer sezonu daha gecirsin...Fatih Terim 3 4 mac Gs de ilk geldigi zaman tepetaklak gitmisti kovsalardi cakma imparator yoktu suan...Insanlara zaman vermek lazim..Sota iyi insandir güzel insandir cok iyi golcudur futboli bilir ve en önemlisi cok iyi Trabzonsporludur bunun farkinda olup destek olmak lazim...Her hoca değişikliği her seye sıfırdan baslamak demektir..Ersun Senol Tolunay gibi adamlarin su asamada görev yapamayacagi Guardola Mourinho Kloop gibi adamlari da bizim getiremeyecegiz ortamda Şota en dogru isimdir..

OFLU
20.09.2015, 16:44
60. dakikada okayın yerinemedjani, özerin yerine mehmet, ndoye nin yerine cardozayı alırdım aynı andaAhh ah dünden beri neden bu değişiklikleri yapmadığını düşünüyorum. Sahadan silerdik gs yi

Sadık Bıyık
20.09.2015, 16:55
Bu maç bu sonuç hafta sonumu mahvetti.
Trabzonspor her daim şerefli ve iddialı olacak ancak sanırım ahmaklık ve beceriksizliği de baki kalacak.Bilen bilir bundan 10 yıl 20 yıl 30 yıl önceki maçlarını hatırlayanlar bilir.Beceriksizlik yüzünden ahmaklık yüzünden ne maçlar puanlar kupalar kaybedildi.

Trabzonspor taraftarı rahat bir maç izleyemez çünkü takım sahaya çıktığında resmen kendi kendiyle boğuşuyor.rakibin bir şey yapmasına gerek yok.Kendi kendimize yapacağımızı yapıyoruz zaten.Sanki ringe çıkıp kendi kendini tokatlayan boksör gibi.Yıllar geçti ne yapacağı belli olmayan serseri bir takım olmaktan kurtulamadık.İstikrar yok.Maçlarımız oyun ve netice olarak hep sürprizlere açık.

Bu söylediklerim sahamızda oynadığımız son akhisar maçıyla yaşanmıştı.Buna dikkat edilmeliydi.Fakat dün gs maçında hiçbir şeyin değişmediğini gördük.Saçma sapan bir oyunla kendimizi zor durumlara düşürerek rakibe maçı hediye ettik.

Hakemlere laf söylemenin de anlamı kalmadı artık.Adamlar meymenetsiz yüzsüzlük yapmakta bir sorun görmüyorlar alışmışlar çünkü.Normal geliyor bu.Rutin olmuş anladın mı.Ben Trabzonspor u katledeceğim Trabzonspor bana tepki gösterecek kimse sallamayacak sonra devam.Sonraki hafta hop aynı tiyatro.Herkes alıştı buna.Biz bile alıştık.

Ancak Trabzonspor un şampiyon olması zordur bunun nedenini hepimiz çok iyi biliyoruz.Dış etkenleri çok iyi bilmekteyiz.Bunun için Trabzonspor hakemleri de yenmek zorunda şampiyonluk için bunun farkında olmalıyız.Tek tek futbolcu ismine kalitesine bakarak analiz yaparsak daha çok yanılırız.Saçma sapan top oynayıp saçma sapan puanlar kaybetme lüksümüz yok.

katılmamak elde değil

Ünal Er
20.09.2015, 17:31
Yine yazıyorum : ne zaman ki kötü oynayan oyuncu ilk Yarıda veya ilk yarı bitiminde değiştirilebilirse o zAman şampiyonluktan bahsedebiliriz .
doğru tespit

HOPA'LI TS'Lİ
20.09.2015, 17:50
Dün Avni Aker'de gördük ki,

Bizi bu ülkede şampiyon yapmazlar.

20.000 taraftarın aklıyla alay ediyor Cüneyt ÇAKIR denen tetikçi.

Kritik anda net penaltını vermiyor.

GS'li oyuncular kasten topa vuruyor. Kart yok. Faul yapıyorlar. Aynı faullerde bizim çocuklara kart var, onlara yok. Daha maçın başında M'Biayı sindirerek oyundan düşürdü.

Tebrikler Cüneyt efendi. Görevini iyi yaptın ki maç sonu yayınında Şansal'ın da yüzü gülüyordu.

Allah sizlerin iki cihanda da cezasını versin.

Vicdansızlar, şerefsizler, korkaklar.

HOPA'LI TS'Lİ
20.09.2015, 17:53
Verilmeyen penaltı ve Erkan'ın kaçırdığı gol aklımdan çıkmıyor.

Of of, bitmez bu çile arkadaş

U.Sadıkoğlu
20.09.2015, 17:57
Dün sabah saat 5'te Trabzon yolculuğum birkaç saat önce son buldu.

Trabzon'da şehri, takımı, oynadığımız müsabakayı, hakemi, oyuncuları, hocayı, rakibi ve buna bağlı olarak maça dair yaşanan her şeyi detaylı ve dikkatli şekilde inceledim.

Şehre dışarıdan gelen çok taraftar vardı. Konuşma imkanı bulduğum insanlar arasında Almanya, İstanbul, Ankara ağırlıkta olmak üzere yoğun şekilde maça akın eden taraftarlarımız olduğunu gördüm.

Bizim sahip olduğumuz Trabzonspor kimliğine asla bir takım yanaşamayacaktır zira insanlar bu takımı gerçekten canları gibi seviyor ve kendilerinden bir parça gibi sahipleniyor bu takımın bir şampiyonluğunda ülkede hatta dünya üzerinde neler olacağını kestiremiyorum taraftarımızın inanılmaz bir hırsı ve azmi mevcut.

Trabzon'a en son yarıda kalan Şikebahçe maçını izlemeye gitmiştim. Açıkça belirtmeliyim ki Trabzon şehri o günden bu yana taraftarlık bazında çok değişmiş. Takıma yansıyan olumlu hava şehrin içerisinede nüfuz etmiş ve kentte hangi esnafla konuşsam toplu taşıma aracına bindiğimde kiminle muhabbet etsem herkes takımı konuşuyordu. Bunu maçtan öncede maçtan sonrada yaşadım yani takımla ilgilenilmiyor vs. bunların hepsi hikaye konuştuğum herkese şu stadyumu doldurun artık mesajınıda iletmeyi ihmal etmedim insanlar yıllardır süregelen yarıştan erken kopma ve takım üzerinde mevcut olan istikrarsız futboldan bezmiş olacak ki tribünlere pek rağbet göstermiyorlar.

Şehir olası bir şampiyonluk mücadelesinde o ağırlığı taşıyabilecek bilince sonuna kadar sahip. Bunu net bir şekilde anladım.

Tribünlere geçecek olursak Maraton tribününde maçı izleyen birisi olarak taraftarın anlık tepkileri son derece yerindeydi ben bu maçta kale arkasını maraton tribününe göre daha hareketsiz buldum bizim bulunduğumuz tribün daha aktifti ve gelişen olaylara daha doğru anda tepki gösteriyor tek bir ağızdan hareket edebiliyordu. Taraftar bence sınıfı geçti.. Şehirdeki olumlu hava tribünlerede yansıdı..

Maça geçecek olursak tribünlerin bu denli istek ve arzusuna Trabzonspor aynı şiddette cevap verdik dersek yalan olur. Takımın kontrollü başladığını daha dakika 5 olduğunda çıplak bir gözle net şekilde anlayabiliyordum zira oyuncular pres yapmak yerine kalabalık şekilde topun etrafına konuşlanıyorlar ve gol atmayı ikinci plana itmiş gibi gözüküyorlardı. Orta saha kendini fazla yıpratmıyordu bunlar yaşanırken her futbolsever gibi hocanın oyunu tuttuğunun farkına vardık ve ikinci 45' dakika atak bir oyuna geçeceğimizin sinyallerini alıyorduk ancak dakika 30' u sadece birkaç çeyrek saniye geçmiştiki takım vitesi arttırdı bunun akabinde pozisyonlarda ister istemez bulunmaya başladı.

İlk 45' dakika kağıt üstüne yazılan veriler ışığında kötü gözüken bir şey yoktu ancak Özer'in sorumluluk alma isteğinden dolayı yaptığı birkaç pas hatası tribün gözüyle can sıkmaya başlamıştı. Derken ikinci yarının düdüğü çalındı Trabzonspor ilk yarıda başladığı gibi kontrollü bir oyunla değil gol atıp maçı koparmak istermişcesine saldırıyordu. Galatasaray takımı son derece çaresiz orta sahayı geçemiyor Burak yerlere yatarak takımının oyunu soğutmasına katkıda bulunmak istiyordu Sneijder devamlı takım arkadaşlarına bağırıyordu. Trabzonspor'un geliştirdiği ataklarda özellikle 50-60. Dakikalar arası sürekli hamle yapmasını beklediğim Hamza Hamzaoğlu'na bakıyordum kulübeye gömülmüş çaresizce gol yemeyi bekler aciz bir görüntüsü vardı kaçan fırsatların ardından Özer ilk yarının sonunda yaptığımız tespiti doğrularcasına pas hatalarını arttırdı hocadan Özer => Ekici veya Özer => Yusuf hamleleri beklerken, Erkan Zengin'in dışarıya alınmasıyla inanılmaz demoralize oldum hücum hattının en efektif ismi Marin-N'Doye ikilisiyle adeta topu Galatasaray ceza sahasının etrafında dolaştıran, rakibin sağ kanadını otobana çeviren Erkan dışarıya çıkıyordu... Sanırım kulübeye gömülen Hamzaoğlu'na oyun böyle giderken elinizde bir imkan olsa Trabzonspor'da kimi dışarıya çıkartmak istersiniz sorusuna Erkan cevabını verirdi bu hamleyle Şota hücumdaki etkinliğimizi tamamen kaybettirdi.. Son yarım saat durgun geçti ileride sorumluluk alma bilincinde olan bir oyuncumuz olmadığı için topu iyi taşıyamadık çat pat bir şeyler yapan takım daha sonra beni beraberliğe razı bir bakış açısına sevketti tempodan sonra takım stopa basmıştı Cardozo'nun oyuna girişiyle son 5-10 dakika aralığında yine baskı kurmasını beklediğim takım faulle uzaktan yakından alakası olmayan bir yan toptan golü yiyince gardımız tamamen düştü ve maçı kaybettik...

Hakemi değerlendirecek olursak klasik İstanbul takımının yarıştan kopmasını istemeyen tetikçilik görevini üstlenen paranın esiri olan kalbi gibi siyah elbiselere bürünmüş Cüneyt Çakır görevini layığıyla yerine getirdi. GSaray'ın 14 Numarası olan Rodrigez'e üstüne basa basa saydığım 3 sarı kartıda es geçti. İkili mücadelelerde Trabzonspor'a karşı son derece bonkör davrandı ancak GSaray'a kart konusunda aynı terazide değerlendirme yapmadı. Muslera oyunu soğuturken bir kart dahi çıkarmadı. Burak'ın yere yatmasına ve her seferinde kız gibi kıvranmasına müsaade etti. Kısacası Galatasaray'ın en az 1 puan alması için varını yoğunu ortaya koydu Cüneyt Çakır. Vermediği penaltıyı gözü kör olan bir insan dahi hisseder ve düdüğü çalardı ancak o kendi karakterine yakışanı yaparak gözünün önünde olan pozisyonu ver(e)medi. Galatasaray'ını doğramak, yukarıdan aldığı talimata aykırı bir davranışta bulunmak istemedi. Milyonlarca kişinin bedduasını alarak maçı tamamladı.

Maç sonunda Hamzaoğlu bize Allah yardım etti lafzını 'Bize Cüneyt yardım etti' şeklinde değiştirseydi gazete manşeti edasıyla maçı sadece birkaç kelimeyle özetlemiş olacaktı.

Takım oynadığı oyunla beni şaşırttı. Geçen sezondan farklı olarak her hafta sahaya asgari 8 oyuncumuz çıkıyor ve bir yabancılık yaşamadan takım birbiriyle son derece uyum içerisinde kolektif şekilde oyununu oynuyor. Şenol,MRA,Ersun, Vahid zamanında bilinçsizce hücum yapan takımdan total bir oyun oynarak pas futboluna sahip topu ayakta tutan bir Trabzonspor geleceğe yönelik oturtacağı kimliğinden bizlere mesajlar verdi... İlk 5 haftada toplanan 10 puan hiç fena değil... İlk 10 haftayı 20-22 puan bareminde tamamlarsak bu takım zirveye çok rahat oynar önümüzdeki yakın maçlar çok kritik aynı dirayeti gösterir ve stadyumu doldurup takıma destek olursak galibiyet ister istemez gelir...

Bu takıma güvenin..

Bu takıma inanın..

Trabzonspor'un putları sallayacak ve bana göre yıkacak bir iskeleti gümbür gümbür geliyor...

Tolga Kurt
20.09.2015, 18:02
İlk olarak 'O sene bu sene' hayalinden uyanmak içim iyi oldu şampiyon asla yapılmayacağız bu belli birşey.

Öbür yandan 4maç vasat oyun vardı bu maçtada gsnin kadro zafiyeti gereği üstün oynadık.Marin yoruldu, Erkan çıktı takım durdu. Kısaca takımın durumu çok abartılıyor.

4 maç vasat oyun vardı? Beşiktaş maçını izlemediniz sanırım yada burada bazı insanları banlatmak için böyle mesajlar yazıyorsunuz.

HOPA'LI TS'Lİ
20.09.2015, 18:11
Yahu Aspor'da konuşan Giray BULAK'ı biri sustursun.

Hakemlerimizi, kendi insanımızı çok kolay harcıyoruz diyor.

Hadi İlker YAĞCIOĞLU bu yorumu yapabilir. Sen bir Trabzon'lusun, Hocalık yapmışsın.

Görseydi çalardı, dünya kupası finali yönetmiş bir hakemdir, mümkün değil ki görüp de çalmasın diyor.

Moderatör Cüneyt, daha mantıklı konuşutu: Belki de gördü ama penaltı olarak yorumlamadı dedi ki ben de böyle düşünüyorum. Çünkü eliyle devam işareti yaptı ÇAKIR.

dilibal61
20.09.2015, 18:31
Futbolculara sistemi anlatmak TRABZONSPOR'UN bir zenci oldugunu sahada hakem vermesede ümitsizliğe kapılmayıp isyan edip sürekli inatla tekrar denemeleri gerektiği anlatılmalı.Daha ligin başındayız böyle maçlarda elimiz ayağımız birbirine giriyor 2yarı final maçlarında napıcaz.şota bence Yusuf'u solbeke monte etsin önünde Erkan solda Marin ortada ekici dünde böyle yapmalıydı.

nakzo
20.09.2015, 18:43
Dün akşamdan beri mutsuz,iştahsız,nalet bir adam gibi dolaşıyorum BEYYYYLERRRR bırakın bu takımı havaya sokmayalım oluruna bırakalım şampiyonluktan bahsetmeyelim belki o zaman olur bu takım ne zaman favori gösterilse kaybediyor 2004'ü hatırlayın kimsenin UMRUNDA değildik ve az daha şampiyon oluyorduk yine aynısını deneyelim...

Uğur Gündüz
20.09.2015, 18:53
Takım kazanmayı hakettiği bir maçı kendi beceriksizliği ve hakem Yüzünden kaybetti. CÇ denen mahluk keşke pozisyonu görmeseydi , ama gördü ve bilerek ve isteyerek çalmadı. Avrupa maçlarında elde ettiği " elit hakem" misyonunu süper ligde üç sülük lehine bozduruyor. Ben kendimi bildim bileli ( yaklaşık 30 Yıldır maç izliyorum) bizim hiç bir üç sülük maçı namuslu yönetilmedi. Ancak son 20 Yıldır arsız ve yüzsüzce yapıyorlar işlerini. Çünkü biliyorlarki TS aleyhine hata yapmanın bedeli yok ama lehine hata yapanın hayatı söner!
Yalaka yönetimle bu düzene karşı mücadele edilemez, çünkü kimse sizi ciddiye almaz. TFF ve hakemler biliyorki TS yönetimi ile aynı kaba...
Takım görüp göreceğimiz en kaliteli takım. Shota'ya da 2 numara büyük maalesef .

Yasin T.
20.09.2015, 19:02
Uzun zamandır bu kadar kahrolduğum bir maç hatırlamıyorum. Yenilirsin ama pozisyonun yoktur, sahada çok silik oynarsın, galibiyeti haketmemişsindir. Dün ise neredeyse 3-4 net pozisyona girdik ve verilmeyen bir de penaltımız vardı. Erkan'ın kaçırdığı gol gözümün önünden gitmiyor.

Bud Spencer
20.09.2015, 19:03
Yil galiba 2009
Sanirim hoca ersun yanal
Yer avni aker
Rakip bjk
Bjkyi 90 dakika eziyoruz
Fabian ernstin güzel golü olmakla birlikte 2-0 yeniliyoruz
Bu mac bana dün olanlari az çok hatirlatti

Iyi yoldayiz...ileride biraz daha becerikli olmaliyiz

zafer44
20.09.2015, 19:08
Birçok arkadaş isim isim saymış oyundan düşenleri. Kayseri maçında da ikinci yarı takım ayakta duramadı ısrarla söylüyorum bu takımın kondisyon sorunu var, daha çok kavga dövüşle geçen ligimizde bu dayanıklıkla başarılı olamazsın. Haftaya umarım yanılırım ama bunu daha açık göreceğiz. M'bia hazretleri bile takıma uymuş resmen taraftara duygusal yatırım yapıyor alamayacağı toplara çift dalıyor iki haftadır.

Hazar_
20.09.2015, 19:09
zırt

Kazım Bostan
20.09.2015, 19:13
pazar günleri şikenin tadı ayrı olur tahminimce, pazar şikesi var bugün.

Enisc
20.09.2015, 19:31
Şimdi 17 dakikalık özeti izledim. Lanetliyiz. Şu olaylardan biri farklı gelişmiş olsa galibiyeti kutluyorduk. Bu maç 1-0 bitmiş olamaz.

Berabere kaldığımız Akhisar maçında galip gelemediğimiz için fazla üzülmemiştim. Aksine uzun zaman sonra böyle bir Trabzonspor izlediğim için mutlu olmuştum. Ama bu maç çok yazık oldu. Geçen sene gsarayı 2 maçtada yenmemize rağmen şampiyon oldular ama biz onların şampiyonluk yolunda rakipleri değildik. Bugün ise bizim rakiplerimizden biri gsaray. Bugün eskişehire falan kaybetsek daha iyi olacaktı. Umarım sene sonunda bu 3 puan ile gsaray önümüzde yer almaz.

17 dakikalık özet : http://vk.com/video281837070_171182824

HOPA'LI TS'Lİ
20.09.2015, 19:35
Sus artık Giray BULAK efendi.

Bizim canımız yanmış, adam Cüneyt ÇAKIR'a yalakalı yapıyor.

TS düşmanları zaten yeterince var, kendi içimizdekiler daha çok koyuyor insana.

Programda aldıkları para uğruna Trabzonspor düşmanlığı yapabiliyorlar.

antishota
20.09.2015, 19:38
Şimdi 17 dakikalık özeti izledim. Lanetliyiz. Şu olaylardan biri farklı gelişmiş olsa galibiyeti kutluyorduk. Bu maç 1-0 bitmiş olamaz.

Berabere kaldığımız Akhisar maçında galip gelemediğimiz için fazla üzülmemiştim. Aksine uzun zaman sonra böyle bir Trabzonspor izlediğim için mutlu olmuştum. Ama bu maç çok yazık oldu. Geçen sene gsarayı 2 maçtada yenmemize rağmen şampiyon oldular ama biz onların şampiyonluk yolunda rakipleri değildik. Bugün ise bizim rakiplerimizden biri gsaray. Bugün eskişehire falan kaybetsek daha iyi olacaktı. Umarım sene sonunda bu 3 puan ile gsaray önümüzde yer almaz.

17 dakikalık özet : http://vk.com/video281837070_171182824

Özetin ilk pozisyonu. Ndoye sağa Cavanda'ya veriyor. Ndoye'un ceza sahasına doğru koşu hızına dikkatle bakın.Marin kafa vuruyor Kaleci elinden kaçırıyor. Forvetimiz kaleye 30 metre mesafede o an.

Shota maçların tamamını tekrar izletiyor mu acaba takıma. Ndoye'a sormuyor mu ya sen daha maçın 10-15. dk sı afedersin bu rahatlık ne ? Bu yavaşlık ne? İt gibi sokulman lazım orda içeri. Ndoye muş. Agustine

Berke6198
20.09.2015, 19:41
Şanssızız.

Soner Albayrak
20.09.2015, 19:53
Şanssızız.

Dibine kadar hem de.

Kazım Bostan
20.09.2015, 19:56
fb kaybedecek bugün. puan kaybı böylece telafi olmuş olur biraz.

asilhamsi
20.09.2015, 20:02
Dibine kadar hem de.

şans ile alakası yok.

Kale boş,7 metre kaleden topu iceri sokamıyorsun.

Türkiye nin en iyi kalecisi diyoruz degaj yada kale vuruslarının tamamı ortasahayı zor geciyor.

Bunun şansla ilgisi yok.

Maca gelince douglas,constant,okay,marin mükemmele yakın oynadılar.

onur,yumlu,erkan,ndoye berbat oynadılar.

cavanda,mbia,özer vasat oynadılar.

cavanda da özgüven patlaması olmuş.Bir defans oyuncusu bu kadar kolay top kaybetmez.

onur icin mutlaka dinlendirilmeli dedigimde tepki aldım.Şimdi bana kimse kurtarıs yaptı demesi.Kurtardıgı topların hepsi vurdugu kale vuruslarının ortasahayı gecmemesi sonucu yedigimiz ataklardan.

Shota ise ezbere degisiklik yapmaya basladı.Cıktıgı 11 yanlıs,yaptıgı degisikliklerden sonra oynattıgı oyun daha yanlıs.

Su konularda anlasalım:

onur mutlaka yedege cekilmeli.Aklı hala takımda degil.Bu bize kaybettirdigi kacıncı mac?

bu takımın birinci forveti cardozo.Eger cift forvet oynarsan ndoye ile birlikte oynar.

Yumlu degil bu takımın,bu ligin oyuncusu degil.PTT takımlarında aranan stoper olabilir.

Mbia ve cavanda uyarılmalı.Daha ciddi ve oyuna kendilerini vererek oynamak zorundalar.

bana gore eger tek forvet oynayacaksak

--------------esteban-------------

cavanda----medjani---douglas---constant

----------mbia--------okay------------------

--------------ekici----------------------

özer-----------------------------marin

----------------cardozo---------------------

bu takımın ideal 11 dir.Bazı maclarda ndoye--cardozo cift forvet oynarlar.Ama ndoye geride degil cardozo nun yanında oynar.

Tahir61
20.09.2015, 20:10
yazan olmuş olabilir ama bence 2010-2011 den ziyade bir sene önceki ersun yanallı dönemi yaşayacağız gibi

dışarda basit futbolla üç puan

içerde saç baş yolup s. b.ktan takımlara kayıplar

asilhamsi
20.09.2015, 20:16
eger ekici hazır degilse ortasaha merkez

-----okay----medjani---mbia--

olur.Marin en verimli olacagı sol acıkta oynar.

Erdal UZUNYILMAZ
20.09.2015, 20:20
Dün maçtan sonra besıktaslı bir arkadasım aradı.Zamanında cübbeli ahmet hocanın hocası trabzonspora büyü yaptırmış şampıyon olmaması için. Bir efsane dönüyor böyle. Artık inansam mı bılemedım ne bu yıllardır cektığımız ezıyet ya.

asilhamsi
20.09.2015, 20:21
eren 3 tane asist yaptı bu hafta.

Rizenin bizden istedigi bir suru oyunuc vardı.

para ve oyuncu ile Eren cok rahat alınırdı.

Sol tarafta mukemmel bir oyuncumuz olurdu.

Böyle kucuk nuanslar takıma cok sey kazandırır ya da kaybettirir.

Soner Albayrak
20.09.2015, 20:21
Bu sezon tahminim şikecilerin rahat şampiyon olacağı yönünde.

Sibel
20.09.2015, 20:24
Şu maçı komple silsek forumdan?

Yıldıray Emanet
20.09.2015, 20:24
Bizden olmicak

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Varlıbaş61
20.09.2015, 20:33
Hafta sonum zehir oldu resmen ... Bilerek Hakkımızı yiyenlere hakkım haram olsun !!

Togrul
20.09.2015, 20:35
Kalede sıkıntı yaşıyoruz. Avrupadan elenişimiz her neyse de ancak dün en kötü ihtimalle bir puan kazanıp gsyi yarışa ortak etmiyecektik.

Yıldıray Emanet
20.09.2015, 20:40
Bursa bu sene düşcek düşmese bile 1 2 puanla anca kurtarcak bakında görün

mehmet83
20.09.2015, 20:45
Mactan sonra bi ara koltukta uyumusum. Uyandim ilk aklIma gelen sey bu mac. Aynisi sabah kalkincada oldu. Tuhaf bi ruh halindeyim. Bu mac resmen ayarlarimla oynadi. Su bi hafta cabucak gecsede rahatlasam biraz.

DURAS
20.09.2015, 20:47
Durup durup Erkan'ın boş kaleye kaçırdığı gol aklıma geliyor, tam kahredecekken Trabzonsporlu olduğum aklıma geliyor...

HoScHaKaL
20.09.2015, 20:48
Ya gol de ben mi yanlıs goruyorum yoksa mbia top kaleye giderken hakeme felan mı bakıyor sankı ıstese topu cıkaracak gibi geliyor bana topla arası fazla yok gibi ne dersiniz yanlışmıyım ?

Yıldıray Emanet
20.09.2015, 20:50
Erkanın pozisyonuda benim gozlerimin onunden gitmiyo acayip kazındı hafızama haftaya ki maca kadar rahatsız edicek beni

HOPA'LI TS'Lİ
20.09.2015, 20:50
GS maçı psikoljimizi bozdu.

Osmanlı galibiyeti bizi moralmen ve özgüven açısından yükseltir.

Yıldıray Emanet
20.09.2015, 20:54
Yeri değil ama elazığ maçı açık hamidou traore diye bi cocuk 18 yasında baya sağlam kumaş

batuhanTs
20.09.2015, 20:56
sen kendi sahanda okay m'bia ve özer gibi 3 hücum gücü hiç olmayan adamla oynarsan zaten teknik direktör filan değilsin zaten olmadığını biliyorduk da umarım bazıları da görmüştür kaldı ki bu özer denen neyse içimden saydırdım o şahıs hücumda 0 çok kolay çalım yiyor çok top kaybı yapıyor hangi zeki insan bu adamı 11 de sahaya sürer

artvints
20.09.2015, 21:00
Takimin durumu geregi onde basarak basladilar.cunku o kadro savunma yapamazdi. Biz bu baskidan rakibi demoralize edecek sekilde cikamadik.top kayiplari yaptik. Ama bazi hizli cikislar takimin hosuna gitti.biz boyle gol buluruz nasilsa diye direk oyuna devam ettik. Ilk yanlis buydu bence. Biran once gol atalim rahatlayalim piskolojisi zarar verebilir buyuk macta.bazi pozisyonlari sete cevirip gs'yi geri getirmemiz toptan uzak tutmamiz gerekiyordu. Cunku bu kadar gidip atamadiginda elbet gardin duser.

Buyuk takim ne olursa olsun icerde baski ve presle, coskulu baslamali. Ordan gol cikmazsa rakip gelmeye baslar.o ataklari savusturup tekrar macin sonuna baskili girmek gerekir. Her macin baslangici ve sonu istisnasiz bizim olmali, ozellikle skor gelmemisse.bu mac tam tersi oldu ve kaybettik.alinacak cok ders var.
Taraftarin sampiyonluga sartlanip sonra buyuk hayal kirikligi yasamasi yine kendimize zarar verdigi halde bir turlu bu huyumuzdan vazgecemedik.5. hafta kimse sampiyonluk kacirmaz.iki gunluk takim da oyle kolay sampiyon olamaz. Guclu dedigimiz ortasaha agirligini koyamadi iste.daha cok isimiz var.

Yıldıray Emanet
20.09.2015, 21:03
Yeri değil ama elazığ maçı açık hamidou traore diye bi cocuk 18 yasında baya sağlam kumaş

Adam kırmızı gördü ben ağzımı açmıyorum dahada

Ehrimen
20.09.2015, 21:07
Salih Dursun'un oyuna girdiği geliyor aklıma, iyice sinir oluyorum. Ulan Şota!

Ozan Kara
20.09.2015, 21:09
Salih Dursun'un oyuna girdiği geliyor aklıma, iyice sinir oluyorum. Ulan Şota!
Constant sakatlandı Alper'e güvenmedi.Salih'i aldı.

OFLU
20.09.2015, 21:15
Constant sakatlandı Alper'e güvenmedi.Salih'i aldı.
İki kanadı da murdar etti bu değişiklik.

ertuuu
20.09.2015, 21:17
Ndoye ile anlaşamiyoruz...

Kamer'
20.09.2015, 21:22
Necid :D 1-1 yaptı , hadi bursa saldır

ozzy!
20.09.2015, 21:23
Bursa berabere yaptı. Fenerde iş yok.. En iyi top oynayabilecek ışık veren takım biziz ligde.

Travelair
20.09.2015, 21:24
Trabzonspor futbolcusuysan altıpastan gol kaçırmayacaksın. Bu tartışmaya açık değil. Penaltı için ise el konuşuluyor ama özetlerde N'Doye'ye Semih'in engellemesi de penaltı. Her hafta ikişer ikişer penaltılarımız yeniyor, göz göre göre

batuhanTs
20.09.2015, 21:25
Bursa berabere yaptı. Fenerde iş yok.. En iyi top oynayabilecek ışık veren takım biziz ligde.

eeeeeee geçen senenin bursası en iyi ihtimalle beşiktaşı oluruz diye avuturuz kendimizi

Yıldıray Emanet
20.09.2015, 21:27
Biz kazanamadıktan sonra kim naparsa yapsın..

ozzy!
20.09.2015, 21:27
eeeeeee geçen senenin bursası en iyi ihtimalle beşiktaşı oluruz diye avuturuz kendimizi

Bursanın savunma zaafları vardı bizim defans sağlam.
Beşiktaşın ise kadro derinliği yoktu, bizim bu sezon derin kadromuz var.

Şu takıma destek verilsin havaya girelim eminim son haftaya kadar ilk ikide oluruz.

Kamer'
20.09.2015, 21:31
şikebahçe taraftarı alışkın değil kendi evinde tarafsız maç yönetilmesine . barış şimşeği protesto ediyorlar sürekli .

Punisher-61
20.09.2015, 21:31
Kötü oynayip yenilirsek söyle deriz:

Ulan yeniliyorsaniz hic olmazsa adam gibi oynayinda yenilin.

Iyi oynayip yenilirsek söyle deriz:

Ulan bu mac kaybedilir mi maci resmen hediye etti beceriksizler istifaaaaaaa..

7can61
20.09.2015, 21:36
Erkan, hakem, onur hikayedir arkadaş, maçı şota verdi çok net.

OFLU
20.09.2015, 21:36
Bizim şotanın dün yaptığı hatayı şikeciler yaptı şuan, markovic dışarda persük içerde.. Ama adam attı malesef.

Punisher-61
20.09.2015, 21:39
Bizim şotanın dün yaptığı hatayı şikeciler yaptı şuan, markovic dışarda persük içerde.. Ama adam attı malesef.

Adam golü atti ama

OFLU
20.09.2015, 21:42
Adam golü atti ama
Bunlardaki balın 4/1 i bizde olaydı..

Tatar Kemal
20.09.2015, 21:42
gs her ne zaman sürünmeye başlasa kurtarıcısı biz oluyoruz maalesef. bu sene de aynı şey oldu. adamlar yorulmasın diye gollerini bile biz atıyoruz. büyük bir ihtimalle bu maç bizim açımızdan kırılma noktası olacak. bundan sonraki süreçte takım iyice dibe vurabilir. bir kaç hafta üst üste hezimet yaşayabiliriz. hazırlıklı olmak da fayda var. gol atamayan ama çok kolay gol yiyen bir takımımız var.

TSunami_69
20.09.2015, 21:44
ikidir rakipleri fenere karşi beraberliği sağlayınca radyoyu acıyorum akabinde gol atıyor fener.ne bicim el varmıs ben dee

U.Sadıkoğlu
20.09.2015, 22:11
Dün sabah saat 5'te başlayan Trabzon yolculuğum birkaç saat önce son buldu.

Trabzon'da şehri, takımı, oynadığımız müsabakayı, hakemi, oyuncuları, hocayı, rakibi ve buna bağlı olarak maça dair yaşanan her şeyi detaylı ve dikkatli şekilde inceledim.

Şehre dışarıdan gelen çok taraftar vardı. Konuşma imkanı bulduğum insanlar arasında Almanya, İstanbul, Ankara ağırlıkta olmak üzere yoğun şekilde maça akın eden taraftarlarımız olduğunu gördüm.

Bizim sahip olduğumuz Trabzonspor kimliğine asla bir takım yanaşamayacaktır zira insanlar bu takımı gerçekten canları gibi seviyor ve kendilerinden bir parça gibi sahipleniyor bu takımın bir şampiyonluğunda ülkede hatta dünya üzerinde neler olacağını kestiremiyorum taraftarımızın inanılmaz bir hırsı ve azmi mevcut.

Trabzon'a en son yarıda kalan Şikebahçe maçını izlemeye gitmiştim. Açıkça belirtmeliyim ki Trabzon şehri o günden bu yana taraftarlık bazında çok değişmiş. Takıma yansıyan olumlu hava şehrin içerisinede nüfuz etmiş ve kentte hangi esnafla konuşsam toplu taşıma aracına bindiğimde kiminle muhabbet etsem herkes takımı konuşuyordu. Bunu maçtan öncede maçtan sonrada yaşadım yani takımla ilgilenilmiyor vs. bunların hepsi hikaye konuştuğum herkese şu stadyumu doldurun artık mesajınıda iletmeyi ihmal etmedim insanlar yıllardır süregelen yarıştan erken kopma ve takım üzerinde mevcut olan istikrarsız futboldan bezmiş olacak ki tribünlere pek rağbet göstermiyorlar.

Şehir olası bir şampiyonluk mücadelesinde o ağırlığı taşıyabilecek bilince sonuna kadar sahip. Bunu net bir şekilde anladım.

Tribünlere geçecek olursak Maraton tribününde maçı izleyen birisi olarak taraftarın anlık tepkileri son derece yerindeydi ben bu maçta kale arkasını maraton tribününe göre daha hareketsiz buldum bizim bulunduğumuz tribün daha aktifti ve gelişen olaylara daha doğru anda tepki gösteriyor tek bir ağızdan hareket edebiliyordu. Taraftar bence sınıfı geçti.. Şehirdeki olumlu hava tribünlerede yansıdı..

Maça geçecek olursak tribünlerin bu denli istek ve arzusuna Trabzonspor aynı şiddette cevap verdik dersek yalan olur. Takımın kontrollü başladığını daha dakika 5 olduğunda çıplak bir gözle net şekilde anlayabiliyordum zira oyuncular pres yapmak yerine kalabalık şekilde topun etrafına konuşlanıyorlar ve gol atmayı ikinci plana itmiş gibi gözüküyorlardı. Orta saha kendini fazla yıpratmıyordu bunlar yaşanırken her futbolsever gibi hocanın oyunu tuttuğunun farkına vardık ve ikinci 45' dakika atak bir oyuna geçeceğimizin sinyallerini alıyorduk ancak dakika 30' u sadece birkaç çeyrek saniye geçmiştiki takım vitesi arttırdı bunun akabinde pozisyonlarda ister istemez bulunmaya başladı.

İlk 45' dakika kağıt üstüne yazılan veriler ışığında kötü gözüken bir şey yoktu ancak Özer'in sorumluluk alma isteğinden dolayı yaptığı birkaç pas hatası tribün gözüyle can sıkmaya başlamıştı. Derken ikinci yarının düdüğü çalındı Trabzonspor ilk yarıda başladığı gibi kontrollü bir oyunla değil gol atıp maçı koparmak istermişcesine saldırıyordu. Galatasaray takımı son derece çaresiz orta sahayı geçemiyor Burak yerlere yatarak takımının oyunu soğutmasına katkıda bulunmak istiyordu Sneijder devamlı takım arkadaşlarına bağırıyordu. Trabzonspor'un geliştirdiği ataklarda özellikle 50-60. Dakikalar arası sürekli hamle yapmasını beklediğim Hamza Hamzaoğlu'na bakıyordum kulübeye gömülmüş çaresizce gol yemeyi bekler aciz bir görüntüsü vardı kaçan fırsatların ardından Özer ilk yarının sonunda yaptığımız tespiti doğrularcasına pas hatalarını arttırdı hocadan Özer => Ekici veya Özer => Yusuf hamleleri beklerken, Erkan Zengin'in dışarıya alınmasıyla inanılmaz demoralize oldum hücum hattının en efektif ismi Marin-N'Doye ikilisiyle adeta topu Galatasaray ceza sahasının etrafında dolaştıran, rakibin sağ kanadını otobana çeviren Erkan dışarıya çıkıyordu... Sanırım kulübeye gömülen Hamzaoğlu'na oyun böyle giderken elinizde bir imkan olsa Trabzonspor'da kimi dışarıya çıkartmak istersiniz sorusuna Erkan cevabını verirdi bu hamleyle Şota hücumdaki etkinliğimizi tamamen kaybettirdi.. Son yarım saat durgun geçti ileride sorumluluk alma bilincinde olan bir oyuncumuz olmadığı için topu iyi taşıyamadık çat pat bir şeyler yapan takım daha sonra beni beraberliğe razı bir bakış açısına sevketti tempodan sonra takım stopa basmıştı Cardozo'nun oyuna girişiyle son 5-10 dakika aralığında yine baskı kurmasını beklediğim takım faulle uzaktan yakından alakası olmayan bir yan toptan golü yiyince gardımız tamamen düştü ve maçı kaybettik...

Hakemi değerlendirecek olursak klasik İstanbul takımının yarıştan kopmasını istemeyen tetikçilik görevini üstlenen paranın esiri olan kalbi gibi siyah elbiselere bürünmüş Cüneyt Çakır görevini layığıyla yerine getirdi. GSaray'ın 14 Numarası olan Rodrigez'e üstüne basa basa saydığım 3 sarı kartıda es geçti. İkili mücadelelerde Trabzonspor'a karşı son derece bonkör davrandı ancak GSaray'a kart konusunda aynı terazide değerlendirme yapmadı. Muslera oyunu soğuturken bir kart dahi çıkarmadı. Burak'ın yere yatmasına ve her seferinde kız gibi kıvranmasına müsaade etti. Kısacası Galatasaray'ın en az 1 puan alması için varını yoğunu ortaya koydu Cüneyt Çakır. Vermediği penaltıyı gözü kör olan bir insan dahi hisseder ve düdüğü çalardı ancak o kendi karakterine yakışanı yaparak gözünün önünde olan pozisyonu ver(e)medi. Galatasaray'ını doğramak, yukarıdan aldığı talimata aykırı bir davranışta bulunmak istemedi. Milyonlarca kişinin bedduasını alarak maçı tamamladı.

Maç sonunda Hamzaoğlu bize Allah yardım etti lafzını 'Bize Cüneyt yardım etti' şeklinde değiştirseydi gazete manşeti edasıyla maçı sadece birkaç kelimeyle özetlemiş olacaktı.

Takım oynadığı oyunla beni şaşırttı. Geçen sezondan farklı olarak her hafta sahaya asgari 8 oyuncumuz çıkıyor ve bir yabancılık yaşamadan takım birbiriyle son derece uyum içerisinde kolektif şekilde oyununu oynuyor. Şenol,MRA,Ersun, Vahid zamanında bilinçsizce hücum yapan takımdan total bir oyun oynarak pas futboluna sahip topu ayakta tutan bir Trabzonspor geleceğe yönelik oturtacağı kimliğinden bizlere mesajlar verdi... İlk 5 haftada toplanan 10 puan hiç fena değil... İlk 10 haftayı 20-22 puan bareminde tamamlarsak bu takım zirveye çok rahat oynar önümüzdeki yakın maçlar çok kritik aynı dirayeti gösterir ve stadyumu doldurup takıma destek olursak galibiyet ister istemez gelir...

Bu takıma güvenin..

Bu takıma inanın..

Trabzonspor'un putları sallayacak ve bana göre yıkacak bir iskeleti gümbür gümbür geliyor...

B.AKDEMİR
20.09.2015, 22:27
İstanbul takımları öyle veya böyle bir şekilde kazanıyorlar. Biz ise bir şekilde kendi kendimize ya da hakemlerle kaybediyoruz. Kardeşim Erkan, Marin, Yusuf, Ekici ,Özer den hangisi nerede oynar ne zaman daha verimli olur bunları ben mi bileyim. Biliyorsun ki kanat oyuncuların yetersiz ceza sahasında son vuruş eksiğin var. Adam gibi orta açamıyorsun, Marini almışsın oyuna önüne Cardozo'yu koysana iyi anlaşıyorlar işte. Ndoye yi kazanmak uğruna Cardozo'yu neden kaybediyorsun. En önemlisi bunu yaparken maçları zora sokuyorsun. Ndoye yi çok istiyorsan kanat forvet olarak kullan ama neden Cardozo'suz sahaya çıkıyorsun. Adam kral adam yakaladı mı affetmiyor. Salih'i oyuna aldın hadi Cavanda' nın sol bekte ne işi var hocam. Takım hücuma çıkamıyor topu alan yan pas yapıyor ya da geriye atıyor neden! Maçtan önce 100 kişiye sorsan gs nasıl gol atar diye 99 kişi Burak kendini atar penaltı alır ya da Sneijder orta yapar gol olur der. Nitekim bir karambolde yedik golü. Trabzonspor büyük kulüp ama sen maçlarda biraz korkak oynatıyorsun. Bu maç bir son olsun hocam ve Osmanlıspor maçından itibaren her şeyi bir kenara bırak ve maçları kazanmaya odaklan. Kazanacak kadroyu sahaya sür. Ve egoların uğruna sakın Cardozo gibi adamların hakkını yeme.

Varlıbaş61
20.09.2015, 22:37
Erkan Zengin'in pozisyonunu gördükçe çıldırasım geliyor !!!

Fatih Birinci
20.09.2015, 22:45
Üzüntüden foruma daha şimdi giriyorum...oglumu ilk kez maca götürdüm cocuk travma yaşadı ama atmosfer müthişti kendinden gecti...başımız dik kafanıza takmayın arkadaşlar bu sene ŞAMPİYON olacagız...bu arada gs formunda bazı no post cocuklarına burdan selam yolluyorum veledi zinalar...sezon sonu görecegiz

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

Sibel
20.09.2015, 22:48
U.Sadıkoğlu Görüyorum ki fikirleriniz değişmiş. E çok şükür. 5. ve 6. paragraf her şeyin özeti.
Umarım birgün herkes anlar.
Umarım bazı gurbetçi taraftarlarimız Trabzon nefretini bir yana bırakıp gerçekleri görür.

cakalkerem
20.09.2015, 22:49
faturayı cüneyt e mi
şotaya mı
erkana mı kessem bilemedim..
yazık oldu be

cakalkerem
20.09.2015, 22:51
yalnız taraftar muthişti..
bence Trabzon da ki arkadaşlar kesinti yapmadan maç seçmeden stada maçlara gitmeli..
bu takım bunu hakediyor...

bakmayın gs maçına...

şota cüneyt el ele puan alamadık...
umarım şota da akıllanmıştır..
yalnız akemler anımızı yakmaya devam ediyor

ÖmürKaradeniz61
20.09.2015, 23:09
Erkanın boş kaleye atamadığı pozisyon aklıma geldikçe uykularım kaçıyor.

Özgür ŞANLAN
20.09.2015, 23:16
Tvnettekiler cok iyi konusuyo operator hakem cuneyt icin

U.Sadıkoğlu
20.09.2015, 23:20
Sibel

Stadyumu doldurursak o potansiyeli daha fazla yansıtabileceğiz. Osmanlıspor maçı kritik eşik o maçı alırsak güzel bir seri yakalayabiliriz taraftara bu konuda çok iş düşüyor dün maraton tribünü çok güzel anlık tepkiler verdi rakip Gs olduğu için Cüneyt talimatlarını yiyemedi ama bu baskıyı sürdürürsek Anadolu takımları önünde rakibide etkileriz hakemide etkileriz bunu ciddi şekilde kullanmalıyız.

Bugün şikecilerin oynadığı müsabakada olmayan faullere vs. devamlı homurtu yükselttiler ve hakemi etki altına almayı başardılar Bursa'ya hakem fuzuli yere 2-3 tane kart verdi Fb'li Markovic'i atamadı...

halil ibo
20.09.2015, 23:24
Erkan'ın boş kaleye atamadığının yanısıra,Marin'in onun topunu öldürmesi de hasta etti beni.
Ancak bunlar takım oturdukça düzelecek şeyler.
Düzelmeyecek olan;İstanbul'un hamam oğlanlığını yapacak hakem zihniyetinin değişmemesi...

sasone
20.09.2015, 23:58
Maçın sinirinden en önemli şeyi unuttuk,taraftara teşekkürü.
Her hareketi ile takımı motive ettiler.

Umarım bu seviyeyi korur ve ileri gider tribünler.

Atakan
21.09.2015, 00:22
Penaltıyı alsak bile
atamayacaktık. Çok eminim bundan.

Kara bahtımız hep böyle devam edicek.

Colakoglu
21.09.2015, 00:58
TV Em de Gökmen Özdenakda dahil herkes Cüneyte salliyo ve kesinlikle Cüneyt cakirin süper lig maclarini ciddiye almadigi savunuyolar, cosmos engin de fena salladi cüneyte

Erdal DİLEK
21.09.2015, 01:23
Bu da bizim icin hayırlı bir maglubiyet olur İnşallah. ..

cotanak61
21.09.2015, 01:26
Hala Cüneyt Cakiri Tvde görünce sövüyorum.
Normalde hic kötü söz demeyen Insani ne hale getirdi.

Ömer_
21.09.2015, 01:28
penaltı pozisyonu esnasında kale arkasındaki güvenlik görevlisinin reaksiyonunu farkeden varmı (-:

Tolga Okumuş
21.09.2015, 01:36
Oyuncu değişikliklerine takıldım.
Constant zorunluluktan çıkıyorsa Alper ya da Yusuf,
Erkan çıkıyorsa Marin'i al sola koy oraya Ekici'yi,
Orta saha da Okay çok yoruldu yap oraya Medjani hamlesi.
İlla Cardozo oynayacak diye bir kural yok,N'Doye'nin sağ açığa alınmasının mantığı ne?
Salih'in sahada olmasının izahı nedir?
Neden takımın şekli ile oynuyoruz oyuncu değişikliklerinde?

Bunların dışında talihsizliğimiz devam ediyor.
Bu kadar enteresan bir takıma yeryüzünde çok az rastlanır.
Hem fizik hem moral olarak tükenmiş Galatasaraya bir gol atsan farka gideceğin maçı mağlup tamamlıyorsun.
Hemde en güvendiğin herkesin ilk olarak ismini kadrolarına yazdığı kalecin ile.
Adamların pozisyondan umudu yok,3 kişi ile senin ceza sahanda ve bu pozisyondan gol çıkıyor.

Kaçan tonla pozisyon,verilmeyen penaltı,%100 lük pozisyonda gole giderken yapılan ahmakça tercih hataları.(bakınız Podolski'nin yapamadığı aşırtmadan önce Marin'in pas tercihi gibi).
Bunların hepsi kendimi bildim bileli benim Trabzonsporumun başına geliyor ne hikmetse.

Son olarak bizi bu şekilde Galatasaray yakalasın İstanbul'da 5 atar gönderir Trabzon'a.Ama biz adamlara kendi ellerimizle 3 puan verip gönderiyoruz.

ertuuu
21.09.2015, 08:19
bu maçta belçika, hollanda hatta isveç, norveç,romanya,bulgaristan,kıbrıs gibi ülkelerin futbolun en temel mantığıyla oynayıp maçın gerektirdiklerini yapan orta sıra takımları gs ye 4 atardı...
basit oynasak yetecek ama beceremiyoruz...

Ehrimen
21.09.2015, 09:06
Son olarak bizi bu şekilde Galatasaray yakalasın İstanbul'da 5 atar gönderir Trabzon'a.Ama biz adamlara kendi ellerimizle 3 puan verip gönderiyoruz.

Aynen öyle. Arena'da bize en az 5 atar yollarlardı.

Jackdaniels
21.09.2015, 09:17
Cüneytin tetikcilik yapacağı aşikardı , maçta pozisyonlarda kaçıracaktık buda çok anormal bişey değil ama bence asıl soru şu... Galatasaray uzun yıllardır bu kadar kötü bir kadro yapısıyla hemde avni akerde ve üstüne çok rezil bir futbolla maç kazanabiliyorken tam tersi durumda biz arenadayken yada daha evvelinde Ali samiyendeyken nasıl oluyorda daha ilk yarıdan 3 lük 4 lük oluyoruz ? Bence düşünülmesi gereken husus bu.

UĞUR DURTAŞ
21.09.2015, 09:21
*maçtan sonra moralim o kadar kötüydüki
*sitemize yeni giriyorum.
*takımda koşmayanlar,
*pas vermeyenler
*bencillik yapanlar
*boş kaleye gol yapamayanlar
*mücadeleyi yapamayanlar
*çekilen şuttan kafasını çekenler
*bu takımda kesilmeden oynuyorlarsa
*onurun bir hatasında kesilmesi gerertiğini
*söyleyenler
*art niyetlilerdir.
*onur her zaman var olmalıdır.
*gs maçında gördüklerim.
*ndoye her zaman ilk 11 de oynamalı.
*mbia zokorolaşma adına
*ciddi adımlar atıyor.
*okay ın yorulduğunu
*maçtan düştüğünü
*şota hoca göremedi.
*salihin girmesine anlam veremedim.
*özer bal yapmayan arı
*nasıl bu kadar pas hatası yapar insan
*anlamakta güçlük çekiyorum.
*özer,erkan,mbia,okay,ndoya
*sanki 2 gün önce tanışmışlar
*gibi pas hataları yaptılar
*erkan hemen hemen
*her maçta
*uygun pozisyondaki arkadaşları varken
*bile
*kaleye şut atıyor
*çoğundada başarısız oluyor.
*şampiyonlar ligi final maçını yönetmiş.
*yemişim onun hekemliğini
*amatör takım maçlarında bile
*verilmeyen penaltı verilirdi
*çok net.
*hamzaoğlu geçen hafta hakemlerle ilgili
*sitemini yaptı
*bu hafta
*müdü.
*kafatını gördü
*sesi çıktımı maçtan sonra
*hayır.
*yönetimin bu kararla
*ilgili
*sert bir açıklama
*yapması şart.

Taner Gündoğdu
21.09.2015, 09:29
Bu şekilde kaybedince insanın foruma girip yazası okuyası da gelmiyor ki...

herşey o kadar güzel başlamış, maçtan önce "biletler bitti" haberlerini okumuşuz, Trabzondan haber yapanlar hep aynı şeyi söylüyor "Şehir Bordo-Mavi'ye büründü"... Rakip sıkıntılı, eksik... tamam diyorsun, herşey bizim lehimize, bu maçı alacağız... derken bir şeref yoksunu çıkıyor ve hakkını gaspediyor. Takımını eleştrimeye kalksan neyini eleştriceksin? çıkıp herkes görevini yaptı, pozisyon da bulduk ama olmayınca olmuyor işte... 2010-2011 sezonundan da bildiğimiz üzere bizim hakemi de yenecek kadar pozisyona ve gole ihtiyacımız var. biz 1 farkla dahi kazanamayız, skoru hep 2 farkta tutmak zorundayız, başka türlü bizi şampiyon yapmazlar! ve bu takımda o ışık var sanki. olacak gibi! şike dahi onlara bu sefer yetmeyecek!

7can61
21.09.2015, 09:44
Ekicinin ölüsü Özerden iyidir, ekici varken özer oynayamaz. Muhtemelen ekicide kırmızı çizgiyi aşmıştır.
Kaleci moralle oynar, onurun morali iyi değil, moral verirsek iyi olacaktır.
Mbia nın bir sorunu var gibi geliyor bana, sorun oyundan düşmesi değil, hırs ve istek eksikliği var. Parası ödenmemiş olabilir, böyle bir durum mevcutsa gerçekten faciadır.

Kazım Bostan
21.09.2015, 09:55
erkan o golü atsaydı maç 3-4'e gidebilirdi. cüneyt de engel olamazdı o zaman.

Cenkhan
21.09.2015, 10:07
Sen ligin en berbat ortasahasına sahip olduğu halde en çok şut çeken takımına karşı kendi evinde ve moral üstünlüğe sahipken defansif zihniyetle çıkarsan alacağın yenilgi sonrası hakem diye ağlamayacaksın. Onur sezon başından beri kötü olduğu halde, hakemler devamlı karşımızda olduğu halde, gol kaçırmak kronik tutkumuz olduğu halde 4 maçta 10 puanla buraya geldik. Bu maçın kaybedilmesinin tek sorumlusu, önceki maçlardan farklı olarak takımı haddini bilerek oynatmaya çalışan Şota Arveladze'dir. Umarım akıllanır da bu takımı sabote etmez sezonun geri kalan kısmında.

Dakika 75, topların direkte patlıyor rakip iyice kendi cezasahasına sinmiş, sen yeteneksiz bir futbolcuyu sırf sağ ayağının kullanabiliyor diye maçın en iyi oyuncusunun yerine koyuyorsun, o oyuncuyu da sol beke çekiyorsun. Mehmet'i koysan maçı alacağın yerde zorla adamları bizim sahaya davet edip takımı abluka altına aldırıyorsun. İnanılır gibi değil.

MetehanS
21.09.2015, 10:18
Galatasarayı sahadan silmemize rağmen kaybettiğimiz bir maç oldu. Kazanmayı fazlasıyla hakettik, fakat hakem faktörü oyunun önüne geçti. Gol yollarında Ndoye de bekleneni veremedi henüz, belki bir gol atsa açılacak ama o gol gelmiyor bir türlü. Hull'daki kafa gollerinden birini bekliyorum her korner topunda ama patlamayı yapamadı bir türlü.

GS'nin orta sahayı tamamen kaybettiği dakikalarda Şota Cardozoyu hemen oyuna sokmalı idi. O sıra darmadağın oldu GS. Gol o dakikalarda rahatlıkla bulabilirdik.

Marin'i çok beğedim, kaçırdığı gol oynadığı futbolun önüne geçmemeli. Adam eksilterek ceza sahasına hücum yapan fazla topçumuz yok, Marin önemli bir boşluğu doldurdu.

Her ne kadar kendisine her fırsatta laf etsem de, bu maçta Yusuf ilk 11de başlamalıydı. Yusuf solda, Özer kulübede ve Ekici ilk 11 de olmalıydı kesinlikle. Çok önemli yerlerden frikikler kazandık, "ahh ekici olsaydı" dediklerim oldu.

Onur, sanırım Hurma atışmasından yaralı mı çıktı nedir, son zamanlarda çok hata yapıyor ve gol yiyoruz. Konsantre mi olamıyor? Esteban bir kaç maç denenebilir.

Cavanda, zaten Cavanda, muhlama yaramış aslanıma. Burak'a yaptığı artistlik hafızalara kazındı. :)

Yumlu'ya büyük maçlarda bir haller oluyor. Bir iki maç aferin diyorum, sakin oynuyor, akıllı paslar çıkarıyor. Büyük maçlarda bamgüm.

Bosi Reis'i fazlasıyla arıyorum.

Erkan, her ne kadar bir kaç hata yapsa da, sezon başından beri fazlasıyla katkılı top oynuyor. Hemen üstünü çizmek insafsızlık olur. Bu maçta şut denemesi nedense fazla yapmadı. Birileri mi uyardı?

Son olarak, takımın istekli oyunu bana umut verdi, skor olarak kaybetmiş olabiliriz, ama bir takımı ve tribünleri kazandık inşallah.

delfino
21.09.2015, 10:28
okadar çok kafaya taktım ki maçı iki gecedir uyuyamadım artık nereye salça olacağımı hıncımı nereden çıkartcağımı bilemedim biryandan cüneyte biryandan sotaya bir yandan da erkana sallamaktan yoruldum bu sene şampiyon olmalıyız kıçı kırık fener ite kaka maç kazanıyor ya deli oluyorum bu nedir bu nasıl bir şanssızlıkmıdır desem beceriksizlikmi basiretsizlikmi bilemedim bizim bu sene şampiyon olmamız şart yensek ne güzel gs havlu atacaktı şimdiden eminim ahh ahh neden böyleyiz millet bizi böyle yakalasa üçe beşe bakmaz atardı bu kadar mı beceriksisiz biz yaa

61Temel61
21.09.2015, 10:44
Mactan önce rahat alırız demistim bilemedik tabi 3 metrede boş kaleye topu atamayacagimizi.. kacan onca diğer pozisyonlar.. o topu içeri atmazsan hoca olarak senin yapacağın bişey yok.. Şota ya bu kadar yüklenmek çok anlamsız.. o mu girip atsın?

Acilen bu maçı unutup artık bi sonraki maça bakacaz.. Bu maça takilmanin kimseye faydasi yok.. olan olmuş artık.

Travelair
21.09.2015, 10:48
Bu maçları kazanmamız iddiamızın devamı için şarttır. Puan açısından demiyorum. Ben kötü oynasam da gelir seni yenerim dedirtmemeliyiz. Trabzonspor futbolcusu her maça aynı yüksek motivasyonla çıkmalı ve "Winner (Kazanan)" futbolculardan oluşmalı. Çalımını atmalı, ikili mücadeleyi kazanmalı, asistini yapmalı, golünü atmalı. Yapamazsan burda kalamazsın. Aksi taktirde iddianız kaybolur, motivasyonunuz kaybolur, sıradan, hatta ezik bir hale dönüşürsünüz

S.ÖZKAN
21.09.2015, 10:53
Hakem ve şanssızlık yüzünden yenildik boşuna kendi içimizde günah keçisi aramaya gerek yok.

Travelair
21.09.2015, 11:13
Hakem ve şanssızlık yüzündense bu her zaman olabilir demektir. Bizim bunlara fırsat vermememiz için kalitemizi mutlaka arttırmak zorundayız. Eğer hedefimiz gerçekten zirve ise. Elbette bunlar ehil bir şekilde yapılmalı, bütçe korunurken gerçek kaliteye ulaşmasını bilmeliyiz

Kazım Bostan
21.09.2015, 11:21
http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/goller/2015-2016/3/trabzonspor/yusuf-erdogan-16442

bu gol için de demiştim, bu tip goller göründüğü kadar kolay değildir.

ama insanın içi gitmiyor değil ah erkan..

muratt
21.09.2015, 11:26
İlk beş haftada 10 puan çok değerli. Beşiktaş, Bursa ve Galatasaray maçlarının olduğu beş haftadan bahsediyoruz. Evet 15 puan da olabilirdi ama 10 puan iyidir. Asıl önemli olan bundan sonrası. Seri yapabileceğimiz maçlar var sırada, eğer hedef zirveyse bunun cevabı önümüzdeki haftalarda çıkartacağımız veya çıkartamayacağımız seriler. Önümüzdeki haftalarda puan kaybı yaşamamız lazım. Galatasaray'ı yenseydik çok iyi olacaktı ama dediğim gibi sonucu belirleyecek olan Galatasaray maçı değil, önümüzdeki haftalarda yakalayacağımız ritim ve seriler...

Sezgin Öztürk
21.09.2015, 11:31
Sahamizda aldigimiz maglubiyet hepimizin moralini bozdu fakat ortada bitmis birsey yok. Gecen sezon kargalar gs ve sikecilerle yaptigi 4 macida kaybetti fakat sampiyonlugu son maclara kadar kovaladi. Uzerine koyarak devam etmeliyiz. Sahada heyecan veren bir takim var gs macindaki gibi olmasada sahamizda oynadigimiz maclari 15 bin taraftar ortalamasiyla oynamaliyiz. Bu takim bunu hakediyor. Guzel gunler gorecegiz insAllah.

outlaws61
21.09.2015, 11:54
Maçı izlerken 2011-2012 yılında galatasaray maçında Alanzinho'nun ayağından sekip eline çarpan topa penaltı veren cüneyt çakır bir tek benim mi aklıma geldi ???

buyrun buradan izleyebilirsiniz dk 4.20 falan

https://www.facebook.com/www.tayfa.org/videos/3430380993881/

Erdal DİLEK
21.09.2015, 12:01
O sene bu sene İnşallah. ..

güneyli
21.09.2015, 12:04
Moral bozukluğu sonrası bizde yazalım.Takımı bjk maçının 2. yarısında oynadığımız oyundan sonra gs gibi bir takıma 50-60 dakika oynaması umut verici.Ben Trabzonspor seyircisini tebrik etmek istiyorum..Erkan çıkarken alkışladınız ya...Erkan bu alkışla osmanlı maçını ve bir çok maçı aldırır.Bir oyuncunun kariyeri adına utanç verici bir pozisyondu.Oyuncu bunun altında vicdanına karşı ezilir.Alkışlarla onu rahatlattınız.Onur bizim ilk kalecimiz.Duygusal çocuk onur..o da bundan sonra maçlara ağırlığını koyar.Bir şanssız pozisyon.Bu hatayı 2 farklı maçımızın birinde yapsaydı keşke..Bir de kalecilerin oyuna konsentre olması için sık top gelmeli..Gole kadar eline 2-3 top geldi.Ben takımın verdiği ümitten umutluyum.Embi'a nın yerde yatışlarına dikkat..Ayak sıkıntıda galiba..Zorlamamak gerekir.Orta sahada alternatif bir durum hazırlanmalı.

Mehmet
21.09.2015, 12:13
Gs maçı öncesi herkes Trabzonsporu favori gösterip pofpohladı.
Galatasayın 1 puan bile alacağına ihtimal vermiyorlardı. Oynamadan maç kazanılmıyor.
İçimde hep tedirdinlik ve acabalar vardı. Son yıllarda genel olarak bu tür kopma maçlarımızı bir türlü kazanamıyoruz.
Bu maçı akzansaydık, güvenimiz artacaktı. Daha rahat konumda olacaktık.

İçim de bir uhde daha var.

Acaba bu Marko MARİN
başımıza belamı olacak.

Bana öyle geliyorki,

sanki 2. bir Alanznyo vakası gibi.

Anlayamıyorum gitti.

Elinizde Cardozo gibi bir dünya yıldızı var.

Niye onunla oyuna başlamıyoruz Cardozo ya göre bir sistemle oynamıyoruz.

Orhan Aydın
21.09.2015, 13:22
Diğer sebepler bir yana; artık ekstra sakatlıklar olmadığı sürece şu kadroda Salih'in oynayamaması lazım. Tanımadığın adam değil ki be Şota. Hala verebileceği ne var sana da oyuna aldın?

Ünal Er
21.09.2015, 13:59
Kusura bakmayın ama şansızlık yüzünden yenildiğimize inanmıyorum.
Ben taraftarım arkadaş, uyurum, tuvaletim gelir tuvalete giderim, karım kız arkadaşım arar telefonla konuşurum yani istediğimi yaparım ancak oyun esnasında bütün twitter ahalisi oyuna kimin girmesi gerektiğini bağıra bağıra yazıyorsa ve sen Şota olarak seyre dalmışsın buna şansızlık diyemeyiz. Resmen uyudu Şota. Bunu yapmaya hakkı yok ondan tek istenileni yerine getirmedi getiremedi. 1 metreden topun dağlara taşlara vurulduğu çok pozisyon vardır, bu sorun değil. Ancak baskılı oynunu salakça ve Ego'larınla yapmış olduğun müdahale ile rakibe vermek inanılır gibi değil.
İnşallah bundan ders çıkartırsın Şota. Gürcü inadını bir yere koymanı tavsiye ediyorum.

Emre İskender
21.09.2015, 14:09
hala gol kaçırıyor muyuz?

HOPA'LI TS'Lİ
21.09.2015, 16:16
Cumartesi akşamından beri ruh gibiyim.

Beraberlik bile bu kadar üzmezdi beni

HOPA'LI TS'Lİ
21.09.2015, 16:17
Ben bu takımdan çok iyi sonuçlar bekliyorum.

Böyle oynayıp da kaybettiğimiz maç bir daha olmaz diye düşünüyorum.

Takıma güvenin ve destekleyin.

Antonio
21.09.2015, 19:22
erkan zengin zemin bozuktu son anda top sekti ve golü atamadım demiş adam haklı bu ne biçim zemin. biz içerde böyle zemin ile çok maç kaybederiz.

ağasarlı
21.09.2015, 19:29
Maçın etkisinden halen kurtulmuş değilim . Ne zaman umutlansak hep hüsran.

Berat Akçay
21.09.2015, 20:42
Kaç gün oldu hala etkisi devam ediyor maçın. Ah ulan direk ah

Sibel
21.09.2015, 20:54
hala gol kaçırıyor muyuz?

Biraz önce direkten döndü :(:(:(:(:(:(

Hüdai Pervaneli
21.09.2015, 21:02
Mactan 5 Saat önce Olacaklari gördüm Sanki icime dogdu Yada Malum Oldu Iste Hissettim Kaybedecegimzi

Olmadi Saglik Olsun Ne gelir ki ELden

HOPA'LI TS'Lİ
21.09.2015, 22:37
erkan zengin zemin bozuktu son anda top sekti ve golü atamadım demiş adam haklı bu ne biçim zemin. biz içerde böyle zemin ile çok maç kaybederiz.

1461 Trabzon, Ahmet Suat ÖZYAZICI tesislerinde ya da Fatih stadında oynasın. Zemin mahvoldu.

Taraftara helal olsun. Oyuncularımız hata yapsa da alkışlayarak destek verdi.

Bu sinerji şampiyonluğu getirecek.

Manava61
21.09.2015, 22:45
Maçın etkisi hala sürüyor be.Maçtan sonra çok tuhaf bir ruh haline büründüm.Tepkisizleştim resmen :)

Tolunay Abdioğlu
21.09.2015, 22:53
Cumartesi gecesinden sonra uyumak için gözlerimi kapadığım da Erkan'ın pozisyon önüme düşüyor. Canı sağolsun.

Allah yar ve yardımcımız olsun. 13. Haftaya kadar önümüz açık. O sene bu sene!

Manava61
21.09.2015, 22:55
Cumartesi gecesinden sonra uyumak için gözlerimi kapadığım da Erkan'ın pozisyon önüme düşüyor. Canı sağolsun.

Allah yar ve yardımcımız olsun. 13. Haftaya kadar önümüz açık. O sene bu sene!

13.haftaya en az bir puan yazın şimdiden eminim o maçtan :)

DarkBlooD
21.09.2015, 23:23
Yine direğe vurdu lanet top :(

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

objek
21.09.2015, 23:26
Kimse isteyerek gol kacirmaz bizdeki bu hastalik (beceriksizlik) bjk,de daha fazla onun icin ilk iki siray genelliklei gs ve sb paylasiyorlar gol atmak futbolun en zor icraati oyna oyna atama atamayana atarlar meselesi gol vurusu iyi olan tek futbolcumuz cardozo duran toplarda ekici diyerleri yaradana siginip vuruyorlar ya tutarsa artik onun icin baskili oynamak cok pozisyona girmek ancak golle suslenirse bir anlam tasiyor uzaktan isabetli tek sutumuz yok baski yaparken telasli hallerimiz var onun icin bir turlu o golu atamiyoruz butun bunlarda bir iki macta cozulecek gibi degil

Kazım Bostan
21.09.2015, 23:27
takımın morali baya bozukmuş puan kaybından dolayı yüzleri gülmüyormuş antrenmanda..

Sibel
21.09.2015, 23:32
takımın morali baya bozukmuş puan kaybından dolayı yüzleri gülmüyormuş antrenmanda..

Zahmet olmuş.

memmedaga
21.09.2015, 23:43
Sezonun ilk devresi 34-36 puan

Sezon sonunda 72-74 puan

Kazım Bostan
21.09.2015, 23:46
marin'e üzüldüm bu maçta ya bir şeyler yapmaya çalıştı adam ama olmadı...

ama inşallah bu adam yanda ısınırken görülünce taraftarın ayağa kalktığı o adam olacak.

artvints
21.09.2015, 23:49
Ben cok memnun olmadim oyundan. geride bekleyelim hizli atak yapalim diye cikmadik maca. Oyle olsa yusuf oynardi. Gs onde baski yapti ve bunu asamadik baski yedik. Hizli ataklar yaptik ama cok top kaybi da yaptik.ilk yari kotuydu yani.bundan ders almak gerekiyor.icerde bir daha oyuna dengeli baslayalim dusuncesiyle cikmayalim.ilk dakikalarda rakip kim olursa olsun onde basacaksin.gs onde baski mi yapiyor. Hemen uzun vurup sen baskiya gideceksin.

Gs'nin yumusak ortasahasinin yaptigi baskidan kurtulamamak da canimi sıkti.okay ve marin disinda iyi tepki veremedik.takim olsaydik cok rahat asardik ama iyi yoldayiz.bir kac oyuncu eksigimiz kaldi.sota da bu takimi idare edebilecegini gosterdi.hata yapmis olabilir, sonrasi onemli.takim gelisim gosteriyorsa hatalar duzeliyorsa sorun yok. Oyun sekli icin daha cok erken.oyle onde basalim rakibi bogalim gibi seyleri soylemesi kolay yapmasi zor.iki maci kaybettiginde kendini disarda bulursun.su maci da dengeli oynayarak atlatayim diye dusundu sota.cok makul bir sebep.isler de gole kadar iyi gitti sayilir pozisyon olarak.

Simone'nin oyun taktigi en gercekci oyun bu devirde barcelona, bayern, r.madrid degilsen. Sonuc olarak amac iyi oyun, avrupada basari ise temeli simdiden atilmali. Zaten onemli olan oyuncularin birbirine yakinligi ve mesafeleri ayarlama.sonrasinda oyun merkezini one veya geriye cekmek kolay.topun oldugu yerde kalabaliklasmak icin uzun soluklu, genc, istekli oyunculardan kurulu bir takim olmak gerekiyor.transferler de ona gore yapilmali. Yasli yildizlarla ugrasmayalim artik.

Ali Can
21.09.2015, 23:56

Hırs olarak dönsün bu, maçın ilk yarısından işimizi bitirmeliyiz.

Araya 2/2 ile girelim.

DarkBlooD
22.09.2015, 00:07
Ben cok memnun olmadim oyundan. geride bekleyelim hizli atak yapalim diye cikmadik maca. Oyle olsa yusuf oynardi. Gs onde baski yapti ve bunu asamadik baski yedik. Hizli ataklar yaptik ama cok top kaybi da yaptik.ilk yari kotuydu yani.bundan ders almak gerekiyor.icerde bir daha oyuna dengeli baslayalim dusuncesiyle cikmayalim.ilk dakikalarda rakip kim olursa olsun onde basacaksin.gs onde baski mi yapiyor. Hemen uzun vurup sen baskiya gideceksin.

Gs'nin yumusak ortasahasinin yaptigi baskidan kurtulamamak da canimi sıkti.okay ve marin disinda iyi tepki veremedik.takim olsaydik cok rahat asardik ama iyi yoldayiz.bir kac oyuncu eksigimiz kaldi.sota da bu takimi idare edebilecegini gosterdi.hata yapmis olabilir, sonrasi onemli.takim gelisim gosteriyorsa hatalar duzeliyorsa sorun yok. Oyun sekli icin daha cok erken.oyle onde basalim rakibi bogalim gibi seyleri soylemesi kolay yapmasi zor.iki maci kaybettiginde kendini disarda bulursun.su maci da dengeli oynayarak atlatayim diye dusundu sota.cok makul bir sebep.isler de gole kadar iyi gitti sayilir pozisyon olarak.

Simone'nin oyun taktigi en gercekci oyun bu devirde barcelona, bayern, r.madrid degilsen. Sonuc olarak amac iyi oyun, avrupada basari ise temeli simdiden atilmali. Zaten onemli olan oyuncularin birbirine yakinligi ve mesafeleri ayarlama.sonrasinda oyun merkezini one veya geriye cekmek kolay.topun oldugu yerde kalabaliklasmak icin uzun soluklu, genc, istekli oyunculardan kurulu bir takim olmak gerekiyor.transferler de ona gore yapilmali. Yasli yildizlarla ugrasmayalim artik.
Baskılı futbolu düşünmüş tamam da en önemli noktaya Özer gibi bi el freni koyarsan, 10 gömlek daha iyi olduğun ortadahayi cokertirsin , Şota nin istediği ne şiş yansın ne kebap , özen yerine medjani olaydı yine farklı yenerekdik cikamazlardi bile hatta 10 kişi olsak yine daha iyi olurduk , bu haftayı Şota nin trrcihleriyle kaybettik , Başka bir açıklaması yok .

artvints
22.09.2015, 00:21
Baskılı futbolu düşünmüş tamam da en önemli noktaya Özer gibi bi el freni koyarsan, 10 gömlek daha iyi olduğun ortadahayi cokertirsin , Şota nin istediği ne şiş yansın ne kebap , özen yerine medjani olaydı yine farklı yenerekdik cikamazlardi bile hatta 10 kişi olsak yine daha iyi olurduk , bu haftayı Şota nin trrcihleriyle kaybettik , Başka bir açıklaması yok .
Oyun yonunden yanlis yaptigimizi anlattim zaten. Oyunu begenmedim.basi ve sonu gs'nin oldu macin. Ozellikle cavanda'nin solbeke cekilmesi, n'doye nin sag kanada gecmesi cokertti takimi.

Ona ragmen tempo yapinca cok fazla pozisyona girdik. Takim dogru dizildiginde eksikler giderildiginde iyi bir takim olacagiz.guclu ve teknik oyuncularimiz var. Bjk macini nasil aldiysa bu maci da verdi sota.ozellikle oyun olarak.hatadan ders alirsa unutulur gider bu mac. Herseye ragmen onur hata yapmasa yenilmezdik.

esra61
22.09.2015, 00:26
Bu maça dair aklımda kalacak olan 3 şey var.
1.Gole çeviremediğimiz pozisyonlar,
2.Yeneceğimizi bu kadar inanmış olmamız,
Ve 3.sü formayı giyip TV karşısına geçtim babam geldi.Esra formanı giymişsin yenilirsek ne olucak dedi.
Giydiysek çıkarırız ne olacak yanı dedim baktım ve dediki haklısın biz şampiyonluğu kaybettik(!) illegal yollarla ne oldu hiç,tabi yenilirsek bişi olmaz ne olacak yani dedi. Sonra aklıma son karabük maçı gelmişti yine babamla farklı koltuklarda oturup maç sonundaki üzüntümüz ve o sene geldi.Sonra maçın pek de bir önemi kalmadı bu kirli düzen var oldukça olacağada benzemiyor.Biz yine hayaller kurup duralım....

Adem Erdoğan
22.09.2015, 00:26
Puan kaybından ziyade gs'ye kaybettiğimize üzüldüm.

Yalnız Osmanlı maçı lehimize farklı geçecek diye düşünüyorum.

DarkBlooD
22.09.2015, 00:27
Oyun yonunden yanlis yaptigimizi anlattim zaten. Oyunu begenmedim.basi ve sonu gs'nin oldu macin. Ozellikle cavanda'nin solbeke cekilmesi, n'doye nin sag kanada gecmesi cokertti takimi.

Ona ragmen tempo yapinca cok fazla pozisyona girdik. Takim dogru dizildiginde eksikler giderildiginde iyi bir takim olacagiz.guclu ve teknik oyuncularimiz var. Bjk macini nasil aldiysa bu maci da verdi sota.ozellikle oyun olarak.hatadan ders alirsa unutulur gider bu mac. Herseye ragmen onur hata yapmasa yenilmezdik.
Aynen , herşey senden yanayken, herşey elimizdeyken böyle nedensiz hatalardan kaybetmek kötü oluyor , bu kötü aliskanliktan kurtulursak yaoamayacagimiz şey yok da , nasıl olacak bilmiyorum .

İsa
22.09.2015, 01:05
Boyle bir mac icin herhangi bir teknik hatadan bahsetmek anlamsiz.

Olmayinca olmuyor.

Takim diri ve kaliteli.

Sota icin tek elestirim ic sahada cift forvet dusunmedigi surece cok puan kaybederiz...

Sefer A.
22.09.2015, 01:19
Yol tarafi kale arkasinda yerimi aldim, takimi izledim...
Taraftarin hakkini vermek gerekiyor, sadece hakeme biraz daha fazla yüklenseydik iyi olurdu... Yoksa maraton gerçekten iyiydi, kapali bile fena sayilmazdi... dogru zamanda dogru tepkileri vermek önemli, bu konuda seyircimiz sinifi rahatlikla geçti...
Oynanan oyuna gelirsek, stadda izlemek gerçekten farkli bir sey diyesim geliyor, çünkü oradan izleyince çok ta ahim sahim top oynamadik gibime geldi ama sonrasinda kiminle konustuysam takimi çok begendi daha ne yapacaktik dedi, ben de özeti izleyince harbiden ders verdik yahu dedim, ilginç bir sey ama ben bunu birçok karsilasmada fark ettim, sadece bu karsilasmaya mahsus degil...
Benim üzüldügüm nokta, Shota hocamizin yetersiz/korkak kalmasiydi... degisikliklerin hiçbiri dogru degil, belki Constant sakatliktan dolayi çikti ki o da ne kadar dogru belli degil, gerisi fos... o kadar duran top çöpe gitti peki bunun nedeni ne ? Mehmet'in olmamasi degil mi, peki Mehmet yoksa 18'de yoktur dersin sakattir cezâlidir dersin yapacak bir sey yok dersin, ama adam yedekteyse ve oyuna girmiyorsa iste orada dur derler adama, kimse hikâye anlatmasin yok efendim hoca bunu düsünmüs olabilir sunu yapmis olabilir falan geçin o palavralari...
Ekici gibi bir silahin varken, bir tabancan varken, bir sniperin varken, onu bos bos oturtmak saçmaliktan baska bir sey degil... Salih'i almak kabul edilse bile onu alinca Cavanda'yi sola çekip savunmanin altini üstüne getirmenin 1 mantikli açiklamasi olamaz... Erkan golü kaçirmis olsa bile takimin en iyilerindenken onu oyundan almak nedir peki ?? Savunulur 1 tarafi yok... umarim bu saçmaliklar devam etmez
Bunlarin hâricinde, Erkan'a kizdik belki ama ben sahsen taraftarin ona olan destegine alkislarina sevindim, artik is Erkan'da, top onda, bundan sonra kendini ya affettirecek goller atacak puanlar kazandiracak, ya da geçen seneki kötü döneminde aldigi tepkileri ve homurdanmalari tekrar görecek; kendi bilir, umarim ilk seçenek gerçeklesir, ben ona güveniyorum

Sibel
22.09.2015, 01:23
Şunu not düşeyim.
Seyirci sadece sayı olarak diğer maçlardan farklıydı.

E. Okan Bülbül
22.09.2015, 01:33
Rahat bi maç izleyelim artık, lütfen.

Sefer A.
22.09.2015, 01:37
Şunu not düşeyim.
Seyirci sadece sayı olarak diğer maçlardan farklıydı.
Yoksa ayniydi diyorsun yani ? :) peki diger maçlar derken bu sene mi yoksa geçen seneler de mi içinde ?

ozturk
22.09.2015, 07:56
Kazansaydık fb ile başbaşa kalacaktık :(

HOPA'LI TS'Lİ
22.09.2015, 07:59
Kazansaydık fb ile başbaşa kalacaktık :(

Merak etmeyin, şikebahçe maçına puan farkıyla lider çıkarız.

HOPA'LI TS'Lİ
22.09.2015, 08:03
Yol tarafi kale arkasinda yerimi aldim, takimi izledim...
Taraftarin hakkini vermek gerekiyor, sadece hakeme biraz daha fazla yüklenseydik iyi olurdu... Yoksa maraton gerçekten iyiydi, kapali bile fena sayilmazdi... dogru zamanda dogru tepkileri vermek önemli, bu konuda seyircimiz sinifi rahatlikla geçti...
Oynanan oyuna gelirsek, stadda izlemek gerçekten farkli bir sey diyesim geliyor, çünkü oradan izleyince çok ta ahim sahim top oynamadik gibime geldi ama sonrasinda kiminle konustuysam takimi çok begendi daha ne yapacaktik dedi, ben de özeti izleyince harbiden ders verdik yahu dedim, ilginç bir sey ama ben bunu birçok karsilasmada fark ettim, sadece bu karsilasmaya mahsus degil...
Benim üzüldügüm nokta, Shota hocamizin yetersiz/korkak kalmasiydi... degisikliklerin hiçbiri dogru degil, belki Constant sakatliktan dolayi çikti ki o da ne kadar dogru belli degil, gerisi fos... o kadar duran top çöpe gitti peki bunun nedeni ne ? Mehmet'in olmamasi degil mi, peki Mehmet yoksa 18'de yoktur dersin sakattir cezâlidir dersin yapacak bir sey yok dersin, ama adam yedekteyse ve oyuna girmiyorsa iste orada dur derler adama, kimse hikâye anlatmasin yok efendim hoca bunu düsünmüs olabilir sunu yapmis olabilir falan geçin o palavralari...
Ekici gibi bir silahin varken, bir tabancan varken, bir sniperin varken, onu bos bos oturtmak saçmaliktan baska bir sey degil... Salih'i almak kabul edilse bile onu alinca Cavanda'yi sola çekip savunmanin altini üstüne getirmenin 1 mantikli açiklamasi olamaz... Erkan golü kaçirmis olsa bile takimin en iyilerindenken onu oyundan almak nedir peki ?? Savunulur 1 tarafi yok... umarim bu saçmaliklar devam etmez
Bunlarin hâricinde, Erkan'a kizdik belki ama ben sahsen taraftarin ona olan destegine alkislarina sevindim, artik is Erkan'da, top onda, bundan sonra kendini ya affettirecek goller atacak puanlar kazandiracak, ya da geçen seneki kötü döneminde aldigi tepkileri ve homurdanmalari tekrar görecek; kendi bilir, umarim ilk seçenek gerçeklesir, ben ona güveniyorum

Ceza sahasında tam şut çekecekken Marin ONUN TOPUNA VURMASA daha iyi olacaktı, belki de gol olacaktı.

Ekicinin oynatılmaması Şota'nın kusuru oldu.

Taraftar hep böyle olmalı. Uzun süre sonra maratonu böyle coşkulu gördüm. Bu kez kale arkaları sönük kaldı.

Hep destek tam destek.

Güzel günler göreceğiz.

Sibel
22.09.2015, 10:27
Yoksa ayniydi diyorsun yani ? :) peki diger maçlar derken bu sene mi yoksa geçen seneler de mi içinde ?

Ölü maçlar dışında tribünler ses, tezahürat ve tepki olarak böyleydi hep. Bu sene için konuşursak Bursa ve Akhisar maçı taraftarı ben daha çok beğendim.
:)

piskopatrizeli
22.09.2015, 11:34
http://kralspor.ensonhaber.com/resimler/kok/2015/09/22/onur_kivrak_2454.jpgYorum Yap

Spor Toto Süper Lig'in 5. haftasının en kritik maçında Trabzonspor ile Galatasaray karşı karşıya geldi.
Hüseyin Avni Aker Stadı'nda oynanan karşılaşmayı konuk ekip 1-0 kazanırken mücadele sonrası Onur Kıvrak ile bordo-mavili taraftarlar arasında tartışma yaşandı.
KESELİM Mİ KENDİMİZİ?

Onur, bazı taraftarların ''Helal olsun size'' şeklinde sitemine, ''Her şeyi futbolculardan beklemeyin, birazcık da destek olun. Olmadı ne yapalım? Öldürelim mi kendimizi? Keselim mi? Aslanlar gibi savaştılar, benim yüzümden yenildik. Ne oldu bir şey oldu mu?'' şeklinde cevap verdi.

Travelair
22.09.2015, 11:38
Bu filmleri çok gördüm. Burda yıllardır sizin de görmemeniz için uğraşıyorum. Onur'a sahip çıkmamız ve çıktırmamız lazım

pascalli
22.09.2015, 11:54
Hakem hocalarından Serdar Çakman ,medyada çıkan uefa cüneyt çakır'ın kararını doğru buldu haberine sert tepki gösterdi..bunlar tamamen uydurulmuş haberlerdir dedi...uefa hiçbir maçın hemen ardından böyle açıklama yapmaz dedi...ayrıca Cüneyt çakır'ın net penaltıyı vermediğini de söyledi.

Sefer A.
22.09.2015, 12:18
Ceza sahasında tam şut çekecekken Marin ONUN TOPUNA VURMASA daha iyi olacaktı, belki de gol olacaktı.
Ekicinin oynatılmaması Şota'nın kusuru oldu.
Taraftar hep böyle olmalı. Uzun süre sonra maratonu böyle coşkulu gördüm. Bu kez kale arkaları sönük kaldı.
Hep destek tam destek.
Güzel günler göreceğiz.
Berabere bitseydi o kadar skinti olmazdi da, yenilgi çok kötü oldu, evimizde nâmaglup olabilirdik uzun süre, bu kadar erken maglubiyet almak hiç hosuma gitmedi

Ölü maçlar dışında tribünler ses, tezahürat ve tepki olarak böyleydi hep. Bu sene için konuşursak Bursa ve Akhisar maçı taraftarı ben daha çok beğendim.
:)
Bence fb gs bjk ve digerleri olarak ayirabiliriz, 3 Istanbullu'ya karsi seyirci bayagi iyi ama digerlerine karsi biraz daha kopuk biraz daha tepkisiz... Ama Akhisar'a karsi mesela evet bence de bayagi iyiydi seyirci/taraftar, bunda da yaz aylarinda ister istemez yurt içi/yurt disi gurbetçilerin olmasi da etkili bence =) ama ana etken takimin oyun tarzinin taraftarin hosuna gitmesi, takim böyle oynamaya devam edip gâlibiyetler alirsa taraftar daha da iyi destekler

AnAKiN
22.09.2015, 12:21
Ben bu yenilgiyi cok buyuk bir kayip olarak görmüyorum. Kaza kurşunu diyip geçmek lazım. Zaten bu takım ancak bu şekilde gol yerdi. Maalesef o da bu maça denk geldi. Cino nun art niyetini filan bir kenara bırakıyorum tabii. Sonuç ne olursa olsun takım çok doğru bir yolda. Desteğe devam.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Travelair
22.09.2015, 12:30
İşte ben bundan hoşlanmıyorum. Top son anda kötü zeminde sekmiş de golü atamamış direğe gelmiş. Tam şut vuracakmış da Marin araya girmiş o vurmuş. Marin ondan bomboş pozisyonda pas istediği halde kendi çalım atıp vurmaya çalıştı. Marin'in topla üzerine gitti. Marin'in şut atması kadar doğalı yok. Özer, Erkan ve daha birçok futbolcumuz artık tatlı su kurnazlığı yapmaktan vazgeçsin

Ali Can
22.09.2015, 13:31
Hakem hocalarından Serdar Çakman ,medyada çıkan uefa cüneyt çakır'ın kararını doğru buldu haberine sert tepki gösterdi..bunlar tamamen uydurulmuş haberlerdir dedi...uefa hiçbir maçın hemen ardından böyle açıklama yapmaz dedi...ayrıca Cüneyt çakır'ın net penaltıyı vermediğini de söyledi.

O pozisyona penaltı verilmemesi için hiç bir gerekçe yok.

M.Akbaş bile toplara elleri arkasında geliyordu. Denayer'in yapması gerekende buydu, eller serbest bir şekilde pozisyon mu alınır.

Ali Can
22.09.2015, 13:32
http://kralspor.ensonhaber.com/resimler/kok/2015/09/22/onur_kivrak_2454.jpg

Bu zamanlarda daha dikkatli olmak lazım. Desteklemek lazım.

Şöyle bir sonuçtan sonra, Onur'a laf giydirmeye çalışan arkadaşın kafası neyin kafası merak ettim.

Travelair
22.09.2015, 15:53
O halde başkanın hataları çok daha fazla, onun hakkında ne düşünüyorsunuz, o da sizin için bitmiş olmalı?

DeAgLeMaNyAq
22.09.2015, 16:04
http://kralspor.ensonhaber.com/resimler/kok/2015/09/22/onur_kivrak_2454.jpgYorum Yap

Spor Toto Süper Lig'in 5. haftasının en kritik maçında Trabzonspor ile Galatasaray karşı karşıya geldi.
Hüseyin Avni Aker Stadı'nda oynanan karşılaşmayı konuk ekip 1-0 kazanırken mücadele sonrası Onur Kıvrak ile bordo-mavili taraftarlar arasında tartışma yaşandı.
KESELİM Mİ KENDİMİZİ?

Onur, bazı taraftarların ''Helal olsun size'' şeklinde sitemine, ''Her şeyi futbolculardan beklemeyin, birazcık da destek olun. Olmadı ne yapalım? Öldürelim mi kendimizi? Keselim mi? Aslanlar gibi savaştılar, benim yüzümden yenildik. Ne oldu bir şey oldu mu?'' şeklinde cevap verdi.

Beyaz Futbol'da bu konuşmaları bipleyerek manipülasyon yaptılar. Ertem de Onur'un ağzından kötü sözler çıktı diye uyarıda bulundu. Öldürelim mi kendimizi keselim mi küfür olmuş...

ÖmürKaradeniz61
22.09.2015, 16:32
Konu Trabzonsporsa babamı tanımam.Başkan,Onur veya birbaşkası.Süleyman Hurma ve Başkan o olayda sonuna kadar haklıdır.Başkan iyidir kötüdür tartışmıyorum fakat bu adam Trabzonsporun başkanıysa gönderdiği uçağa bineceksin binmezsen artniyet ararım birde üstüne yediğin komedi goller varsa ortada çözülmesi gereken büyük sorunlar var diye düşünürüm.

Kazım Bostan
22.09.2015, 16:33
Beyaz Futbol'da bu konuşmaları bipleyerek manipülasyon yaptılar. Ertem de Onur'un ağzından kötü sözler çıktı diye uyarıda bulundu. Öldürelim mi kendimizi keselim mi küfür olmuş...

"gereksiz sansür" diye bi video serisi var ya, galiba ona özenmişler, onur'un üzerinde deneyelim demişler...
-----
bu adamlara malzeme vermeyelim ya... normal zamanda zahmet edip 10 dakika ayırmazlar ama bu tarz olayı gördümmü de affetmezler. mesela iho neyse ki biraz akıllandı artık.

bu olayda da onur'un bi kabahati yok bence. her maç kurtardığında kaptaaan diye sırnaşmayı biliyorlardı şimdi ne değişti?..

ÖmürKaradeniz61
22.09.2015, 16:34
onura hitaben yazmışsın ya... keşke onur karşında olduğunda da şu sözleri yüzüne söyleyebilsen.özellikle karakteri ile ilgili düşüncelerini. ne kadar kolay değil mi burdan sallamak...
Pek tabiki aynı şekilde yüzünede hitap edebilirim Onur arkadaşımızın.

Hüseyin Ş.
22.09.2015, 16:54
Trabzonspor bu yıl sadece iyi oyuncular değil saygıdeğer sporcular transfer etmiş. Cavanda, Mbia, Okay, N’Doye sadece iyi oyuncular değil aynı zamanda iyi profesyoneller. O yüzden de dün ilk 11’inde (gidip dönen Mustafa dahil) 7 yenisi olan Trabzonspor, 40 yıldır birlikte oynuyormuşçasına tutarlı bir grup görüntüsü çizdi. Stoperlerin önündeki Cavanda-Mbia-Constant bloğu, ikinci bölgede ligin en iyi üçlüsü. Genç teknik adam Şota da formayı adaletli dağıtınca, keyifli bir Trabzonspor çıktı ortaya. Skora çok aldanmamak gerek, bu takımın geleceği parlak, dün gece de tek eksikleri goldü zaten.

Uğur Meleke bile bunları söylüyorsa bu takımda umut var demektir. Sonuna kadar destek olmalıyız.

Ali Can
22.09.2015, 17:03
Pek tabiki aynı şekilde yüzünede hitap edebilirim Onur arkadaşımızın.

O halde başkanın hataları çok daha fazla, onun hakkında ne düşünüyorsunuz, o da sizin için bitmiş olmalı?

Şuna da bir cevap verir misin?

ÖmürKaradeniz61
22.09.2015, 18:49
Şuna da bir cevap verir misin?

Trabzonsporun başkanıyla,Trabzonsporun oyuncusunu bir tutamazsınız,sandığa gidip oyunuzu vermezsiniz olur biter.

Travelair
22.09.2015, 19:24
Yani Trabzonspor kaptanının size göre bir yanlışıyla karakteri ve profesyonelliği hakkında rezil tanımı yapabilirsiniz ama çok daha fazla yanlış yapan başkan olursa bir şey diyemezsiniz

Oruç
22.09.2015, 19:28
Yazdıklarımıza biraz daha özen gösterelim.

Trabzon-Spor-61
22.09.2015, 19:46
Arkadaslar ts - gs macinin tamamini nerden izleyebilirim, lütfen yardimci olun

Timur Mikhail
22.09.2015, 19:47
Canımızı sıkacak pek çok sebep var ama sıkmayın canınızı güzel renktaşlarım. Binbirtürlü etkenlede olsa futbolda kaybetmek hep var ve bunu en iyi bizlerin bilmesi gerekir.

Fatih Öztürk
23.09.2015, 00:32
Şampiyon olacaz.

Yusuf BALCI
23.09.2015, 00:52
hakem katliamı olur bu maç demedi demeyin. gs geri düştü baya şimdi toparlamak için müdahale gelir. tiyatro liginde oynuyoruz malum.
Hakem konusunu bence çok abartıyoruz,bazı maçlarda hakkımızın yendiği doğru fakat sahada Trabzonspor varsa düdük çalarken biraz düşünürsün.

müneccim olmaya gerek yok...

Varlıbaş61
23.09.2015, 10:33
Yasin denen futbol karaktersizi, maç öncesi ısınmada sahaya çıkıp bu ne Biçim zemin 1. Ligde oynuyoruz 3. Ligde değil tarzından dalga geçici Cümleler kullanmış .. Sahanın hali ortada ama yasin gibi artist ve futbol fakiri birinden kurtulduğumuza şükretmek Lazım ..!

Mert Oğuzlu61
23.09.2015, 12:35
Yasin denen futbol karaktersizi, maç öncesi ısınmada sahaya çıkıp bu ne Biçim zemin 1. Ligde oynuyoruz 3. Ligde değil tarzından dalga geçici Cümleler kullanmış .. Sahanın hali ortada ama yasin gibi artist ve futbol fakiri birinden kurtulduğumuza şükretmek Lazım ..!

O sözleri bizim futbolcularda kullanıyordur, emin ol. Hatta Erkan, zemin yüzünden vuruşumu istediğim gibi yapamadım diye açıklama yapmış. Yani Yasin in sözlerinde anormal bir durum yok, adam bize değil zeminimize laf atmış. Zemine de sezon başından beri sövüyoruz zaten ama yetkili biri olmadığı ve şampiyonluk gibi bir hedef olmadığı için sakatlık + oyuncu performansı gibi konularda sülalemiz raad(!) Çıksınlar oynasınlar, Marko Marin ve Mbia getiriyorsun pasa dayalı Hollanda futbolu oynayacaksın kadron yıldız dolu ama zeminin berbat. 2 haftada halledilecek bir konu için bakalım başımıza daha neler gelecek.

1 gün sonra edit:

Yasin Öztekin: "Futbolu zirvede oynamak istiyordum. Trabzonspor’a gittiğimde de Galatasaray gibi büyük bir takımda oynamayı düşünüyordum"

Sporx

İşte bunu yeni söyledi. Şimdi kaybettiğimiz 3 puan dahada bir sinirimi bozdu, bunları yenememek bize çok pahalıya patladı !!! Yasin sen kimsin ya Ronaldo diyorlar adamla dalga geçiyorlar gerçek sanıyor, bizim maçta yerlerde sürünen adam ey gidi N doye, atamadın o golleri de 1 hafta işkence çektik.

Emre GÜRDAL
25.09.2015, 10:36
yasin boş konuşmasın gs nın juve macını hatırlayan varmı o macta stad ne haldeydı ne konuusyor bu hayvan....marin mbıa ndoye erkan bunlar teknık ozelıklerı olan yıldız oyuncular onlar bu sahada ıstedgını yapabılıyorsa sen ancak afkuururusun ...amatör takım topcusu

TSercaN
25.09.2015, 12:12
Sirf su Ertem Senere giciklik olsun diye twitter acacagim.
Adam Allah diyor biz dogrulari konusuruz diyor ama isine geldigi gibi manipulasyon yapiyor. Karakteri gercekten zayif bir kisilik.

Sibel
25.09.2015, 16:26
Nasıl başardık bu maçı kaybetmeyi hâlâ aklım almıyor.

Trabzonspor85
25.09.2015, 17:30
Iyi gunde Trabzonspor kotu gunde Trabzonspor, galipte gelsek yenilsekte takimin arkasinda dimdik durmaliyiz taraftarlik budur.

Yenildik fakat dunyanin sonu degil bize dusen gorev oyunculara moral verip destek vermek. Onlar ligin sonuna kadar mucadelerini versinler, Trabzonsporumuza yakisir sekilde hareket etmezlerse eger tepki koyulur.

Lutfen mac secilmesin, her mac stadin dolmasi gerekir.