PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Marcelinho Dönmek İstiyor"

Terzioğlu
16.11.2006, 15:10
"Marcelinho dönmek istiyor"

Alman Bild gazetesi, 1. Lig takımlarından Hertha BSC Berlin'den Temmuz ayında Trabzonspor'a transfer olan Brezilyalı futbolcu Marcelinho'nun Alman ligine dönmek istediğini yazdı. ''Marcelinho Alman Ligi'ne mi dönecek?'' başlığıyla verilen haberde, Trabzonspor'un Süper Lig'de başarılı olamadığı, bu nedenle Marcelinho'nun da mutsuz olduğu belirtildi.
Marcelinho'nun, ''Durumumuzdan memnun değilim, birçok sorunumuz var. Halbuki teknik direktörün değişmesinden sonra her şey çok güzel başlamıştı. Şampiyonluğu kaçırdık. Umarım kış tatilinden sonra her şey daha iyi olur'' şeklinde konuştuğu ifade edildi.
Marcelinho'nun Alman ligine dönmek istediği iddia edilen haberde, Marcelinho'nun Hertha BSC Berlin'e değil, Schalke 04'e, Werder Bremen'e ya da Hamburg'a gitmeyi arzuladığı kaydedildi.
Marcelinho'nun bu nedenle kızı Viviane'ye Almanca öğrenmesi için bir Almanca öğretmen tuttuğu bildirildi.

16.11.2006http://www.superspor.com/i/b.gif
Kaynak : AA

Artik bu Haber ne kadar dogrudur bilemem , sadece sizlerle paylasmak istedim.....ne düsünüyorsunuz bu ''Haber'' hakkinda?

28TS61
16.11.2006, 15:13
direk linki yazarmisin nerde o röpartaj

Hüseyin Çümen
16.11.2006, 15:15
doru gibi geldi bana çok isteksiz adam gitmek isteyene dur demeyiz fatih tekke de olduu gibi

Faik Yılmaz
16.11.2006, 15:16
ve gittiği takımda takır takır top oynayacak bizde neden oynamıyor die arkasından konuşacağız...... oynıyacak çünkü yanında hasan, hüseyin ferhat gibi futbol fukaraları olmayacak....

altancakular
16.11.2006, 15:27
adam gerçekten giderse
mehmet yılmazı geri alalım
bari
acaba anlaşması nasıl mehmetin alabilir miyiz

sweetrose
16.11.2006, 15:35
Marce isteksiz mi bence hayır; adam son maçlarda gayet iyi oynuyor; nerden çıktı bu şimdi_?..

Travelair
16.11.2006, 15:43
Hayırlısı olsun

sismolog61
16.11.2006, 15:50
doru gibi geldi bana çok isteksiz adam gitmek isteyene dur demeyiz fatih tekke de olduu gibi

hemen olayı özetlemişsin!!! bu Fatih düşmanlığını anlayamadık ama neyse
hemen marceyide yollamışsın helal olsun ne denirki :)

Marce nin yanında top yapan bir futbolcu daha olsa daha fazla verimli olur.

Terzioğlu
16.11.2006, 15:52
http://www.superspor.com/detail.php?Type=1&kategori=35&go=40574

buyrun burdan aldim haberi

kingfisher
16.11.2006, 15:52
bırakın adamı gitsin zaten fuzuli gelmişti gerek yoktu

Burçak
16.11.2006, 15:53
sallama haberdir bence. marcelinho daha geçen gün araslar mağazasından gözümüzün önünde bilmem kaç milyarlık malzeme aldı evine. dev tv ses sistemleri felan. gidici adam okadar şey almazdı heralde :D

28TS61
16.11.2006, 15:53

alman basininin yazisini istiyoruz

Egemen Yılmaz
16.11.2006, 15:59
ooh güzel valla... adama o kadar para verelim getirelim beyefendi formamızı yerlerde süründürsün sonra şampiyonluktan uzaklaştık diye gitmek istesin... olan yine bize olsun

Terzioğlu
16.11.2006, 16:01
alman basininin yazisini istiyoruz

orasini bilmem

28TS61
16.11.2006, 16:02
orasini bilmem

demekki haber yalan

cunki ben hic bir aciklama glörmedim son zamanlarda marcelinho ile ilgili alman basininda

mkmsas
16.11.2006, 16:03
marce'nin sözlerinde dönmek istediğine dair bir şey yok. Aksine durumumuzdan memnun olmadığını kış tatilinden sonra herşeyin daha iyi olmasını beklediğinden bahsetmiş ki bu da ayrılmaktan ziyade kalmayı düşünen birinin söyleceği sözlerdir.

Özge
16.11.2006, 16:05
bende böyle bir habere inanmıyorum

fincher
16.11.2006, 16:08
bild gazetesi=takvim,gözcü,bulvar,güneş,star,fotomaç vs...

Erdem Keser
16.11.2006, 16:09
zaten haber iddiadan ibaret gazete akli sira marce yle ilgili haber yapip almanyada dikkat cekmek istemis adamin agzindan boyle bi demec yok

Burçak
16.11.2006, 16:10
demekki haber yalan

cunki ben hic bir aciklama glörmedim son zamanlarda marcelinho ile ilgili alman basininda

marce'nin sözlerinde dönmek istediğine dair bir şey yok. Aksine durumumuzdan memnun olmadığını kış tatilinden sonra herşeyin daha iyi olmasını beklediğinden bahsetmiş ki bu da ayrılmaktan ziyade kalmayı düşünen birinin söyleceği sözlerdir.

Türkiyede spor basını ağzının içindeki haberi bile çeşitli şekillerde yalan yanlış yayınlarken, Almanyanın bilmem ne gazetesinde çıkan bi haberi bize doğru şekliyle yansıtmasını beklemek biraz hayalcilik olurdu açıkcası. Hem almanya baya bi uzak bukadar sapma normal. :)

28TS61
16.11.2006, 16:11
zaten haber iddiadan ibaret gazete akli sira marce yle ilgili haber yapip almanyada dikkat cekmek istemis adamin agzindan boyle bi demec yok

almanyada böyle bir haber yayinlanmadi zaten
bizim türk medyasi iste

Enes Berfin
16.11.2006, 16:16
Aciklamada Alman gazetesi yaziyor ben böle bi gazete tanimiyorum her gazetenin bir ismi vardir, gazetenin ismini yazmadiklarina göre pek inandirici gelmiyor bana, ama eger gitmek isterse kapi acik buyur marcelinho...

28TS61
16.11.2006, 16:18
Aciklamada Alman gazetesi yaziyor ben böle bi gazete tanimiyorum her gazetenin bir ismi vardir, gazetenin ismini yazmadiklarina göre pek inandirici gelmiyor bana, ama eger gitmek isterse kapi acik buyur marcelinho...

bild gaztesei almanyanin bir nr li gazetesi

ahmetansu61
16.11.2006, 16:22
yalan....
adamın takıma katkısı hergeçen gün artıyor. devre sonunda trabzonsporun bir 10 numarsı olacak. yaşlı olsanda kalitelisin seviyoruz seni marcelinho.

Enes Berfin
16.11.2006, 16:29
bild gaztesei almanyanin bir nr li gazetesi

Valla ben bild gazetesinde böle bi haber görmedim.

Jackdaniels
16.11.2006, 16:30
Banada sallama haber gibi geldi zaten yönetimin onu satacağına inanmam yattara dönsün siz o zaman izleyin marceyi...

demokles
16.11.2006, 16:32
siz yenimi öğrendiniz bu haberi ben bunu iki ay önce söylemiştim bazı arkadaşlara bana inanmamışlardı adam kendi ağzından söyledi burada mutsuz olduğunu ve sorunlar yaşadığı ...

Bartuğ13
16.11.2006, 16:35
hadi marce hadi yavrum naşşşş demek geliyo içimden.bırakın attığı iki golü ben de atardımçbir kaçırdıklarına takımda fazladan dolurduğu kontenjana bakın.o oynayana kafar paf takımının bir gencini getirin daha iyi

ibrahim_yattara
16.11.2006, 16:36
ortasahamızdaki futbol fakiri ayaklarla bir adam ancak bu kadar ahenk gösterebilir. o kadarınıda yapıyor zaten marcelinho.. antalya maçında çok iyiydi ya bu adama ayağı düzgün yakın oynayacak adamlar lazım. ne szymek var ortalıkta ne musampa ne yattara
naapsın adam

Jackdaniels
16.11.2006, 16:39
siz yenimi öğrendiniz bu haberi ben bunu iki ay önce söylemiştim bazı arkadaşlara bana inanmamışlardı adam kendi ağzından söyledi burada mutsuz olduğunu ve sorunlar yaşadığı ...

Hadi yaaa başka neler konuştunuz çok merak ettim doğrusu

AKSOY_61
16.11.2006, 17:39
bencede sallama haber inşallah gitmez

Mustafa AYDIN
16.11.2006, 18:52
Gidene gel ,gelene git demeyiz,
Gitmek istiyosa yönetime söyler bonservisinide öder def olur gider.Kimseyi zorla tutamayız.
Ama haber doğrumu orası meçhul.

Bluefire
16.11.2006, 19:28
Eger Kaynak Almanyanin Bild-Zeitung ise Haber Tamamen sallamadir

Kasım Hilal
16.11.2006, 19:32
Yazılan sözlerden gideceğine dair bir ima sezmedim..
Kaldıki nereye gidiyor. Daha ne yapmış ki bizim için gidecek?

Selman
16.11.2006, 19:36
Haberin sallama olmaması dileğiyle...

Oruç
16.11.2006, 19:37
Duble amin Selman...

Can basten
16.11.2006, 19:38
Şerefsiz Alman medyası önümüzü kesmek için uyduruyor yine...:mad:

:D:D:D

TSelif
16.11.2006, 19:41
Bence de yalan .Yine bizi karıştırma politikaları .Ama gidecekse de gitme demem .Bir Fatih Sultan TEKKE değil ki arayalım onu

6Şafak Aydın1
16.11.2006, 19:41

Allah askina basta Ziya olmak üzere bu röportajin yayinlanmasina izin verirmiydi eger gercek olsaydi. Kesinlikle balon.

Bundesliga dan herhangi bir takimin Herthadan ayrilis nedenlerinden dolayi ona talip olmasini hic zannetmiyorum. Cok itibar kaybetti burda.

28TS61
16.11.2006, 19:48

:) :) :)................

fteotdgs
16.11.2006, 19:54
Bu haber balon ya da degil Marcelinho'nun yerinde olsam ben de gitmek isterim bu takimdan. Dusunun bir Trabzonspor ile bir gonul bagi yok, para icin gelmis daha once haritada yerini gosteremeyecegi bir sehre. Topu bilen her topcuda gayet normal olarak olusacagi gibi kendisinin de Ziya Dogan hocasina dair hicbir inanci kalmamis, gectim sampiyonlugu gelecek seneye kendisini vitrine cikartacak Avrupa kupalarindan bile umudunu kesmis. Once Szymek, simdi Marcelinho, yarin da Yattara. Hic sasirmiyorum, kizmiyorum da. Oyle adamlarin seviyesine, klasina yarasir teknik direktorumuz olmadigi surece kazara bize gelen de gider, yenisi de hic gelmez artik. Biz Ziya hocamiz ile kumede kalma mucadelemize devam edelim ote yandan.

Gürkan
16.11.2006, 19:58
Külliyen yalan

Özkan Erdem
16.11.2006, 20:00
Biraz düzelmeye başladı ya hemen yıpratma çalışmalarına hız verdi medya..

sümela61
16.11.2006, 20:03
Marcelinho'nun, ''Durumumuzdan memnun değilim, birçok sorunumuz var. Halbuki teknik direktörün değişmesinden sonra her şey çok güzel başlamıştı. Şampiyonluğu kaçırdık. Umarım kış tatilinden sonra her şey daha iyi olur'' şeklinde konuştuğu ifade edildi.

bu konuşmanın neresinde "ben dönmek istiyorum" demiş ki bu adam?... aksine ikinci yarı için temennilerini belirtmiş, demek ki gitmek istemiyor...

ya bu arada yeri gelmişken bir şey diyeceğim...

ben artık;

asılsız ya da kasıtlı yapılmış haberleri burada başlık olarak görmekten sıkıldım...

burası Trabzonspor taraftar sitesi, herkes farkında, değil mi?...

ben artık;

ille de bir şekilde araya sıkıştırılan "trabzon seyircisi", "istanbul seyircisi", "biz daha çok bağırıyoruz" "ben daha çok seviyorum" gibi tabirleri görmekten de sıkıldım...

burası birlik olma yeri, herkes farkında, değil mi?...

ben artık;

renkdaşların birbirlerine düşmanlarmış gibi yazdıkları yazıları görmekten de sıkıldım...

burası kardeşlik, sevgi, muhabbet yeri, herkes farkında, değil mi?...

ben artık;

oyuncularımıza hakarete varan cümleler görmekten de sıkıldım...

burası destek olma yeri, herkes farkında, değil mi?...

28TS61
16.11.2006, 20:11
Şerefsiz Alman medyası önümüzü kesmek için uyduruyor yine...:mad:

:D:D:D

alman medyasi bu haberi uydurmadiki yazmadi bile bu haber bizim turk medyasindam kaynaklaniyor

6Şafak Aydın1
16.11.2006, 20:16
alman medyasi bu haberi uydurmadiki yazmadi bile bu haber bizim turk medyasindam kaynaklaniyor

dogrudur valla kardes. Ayrica Alman Medyasini demiyorum Bild gazetesinin ne mal oldugunu herkes bilir Alamanyada. ( www.bild.de (http://www.bild.de) )

Cyzio
16.11.2006, 20:18
Tamamen uyduruk bir haber. Kendi içindeki tutarsızlıları, haber kaynağını tam olarak verememesi, bunu zaten çok açık bir şekilde gösteriyor.

Meseleye iki yönden bakalım:

Bardağın dolu tarafı: Demek ki, Marcelinho, yavaş yavaş takıma uyum sağladı ve artık güzel bir futbol oynadığına (ya da oynayacağının sinyallerini verdiğine) İstanbul Basını ikna oldu. O halde, bu futbolcuyu Trabzonspor'dan koparmak lazım. Onun için de böyle huzursuzluk haberleri yazarlarsa, belki biraz başarılı olurlar. Bakın, kimse hiç Jefferson'un mutsuz oluşundan, Brezilya'ya dönmek istediğinden filan bahsediyor mu? Hayır. Neden? Çünkü, Jefferson'un Trabzonspor'da bulunması, İstanbul basını için bir handikap değil, bilakis avantaj. Hatta, eminim çok yakında, kendisinin Trabzonspor'da çok mutlu olduğu haberleri çıkacaktır.

Bardağın boş tarafı: Bir şeyi kırk kere söylersen, olur.

28TS61
16.11.2006, 20:20
dogrudur valla kardes. Ayrica Alman Medyasini demiyorum Bild gazetesinin ne mal oldugunu herkes bilir Alamanyada. ( www.bild.de (http://www.bild.de) )

bild gazetesi zaten atip tutuyor ama diger alman medya kurumlari bile turkiyeden haber bahsetmiyorku hic

6Şafak Aydın1
16.11.2006, 20:33
bild gazetesi zaten atip tutuyor ama diger alman medya kurumlari bile turkiyeden haber bahsetmiyorku hic

evet bi Daumdan bahsederlerdi.
Bir tane efsane spor gazetesi var oda www.kicker.de (http://www.kicker.de) . Burda yazilanlarin asli var cogu zaman.

Marcelinhoyu bir kac defa TV den izledim. Bir antrenmanina sahit oldum Eylül ayinda. MAY da.

Tekrar söylüyorum anca Marcelinho serbest adam olarak forvetin arkasinda oynarsa faydali olur. Yani türkcesi kral muamelesi yapilmasi lazim.

Bu muameleyi gören herhalde bordomavi.net in 100de 80i basarili olurdu.
Bir arkadasin da dedigi gibi Musampaya verilen emekleri burda herhangi birimize yapsalar simdi bomba gibi oyuncu olurdu.

Demekki bu adamlarin Trabzonspor un degerlerinle yakindan uzaktan alakalari yok. Yoruldum yazmaktan iyi aksamlar.

tiredman
16.11.2006, 20:41
marcelinho bitmiş bir yıldızdır.kim ne derse desin.ben marcelinhonun şu anki durumundan dahaz fazla iyi olacağına inamıyorum.yıldız gibi bi yıldız değil marcelinho.almanyada bi takıma gitsin (ben buna ihtimal vermiyorum).11 de kendine zor yer bulur.artık marcelinhoyu katar paklar

Erman
16.11.2006, 20:55
Marcelinho'nun demeci hakkinda adi gecen gazete Bild degil Kicker sanirim, spor dergisi.

Kicker'de Marcelinho ile ilgili sadece 3 Kasim'da yapilan bir roportaj var. Ki onu da biliyorsunuz, "iyi olmadigimin farkindayim, ama duzelecegim" dedigi roportaj.

Bugun adinin gectigi tek haberde ise Pantelic'in Hertha Berlin'de Marcelinho'nun gitmesinin ardindan one ciktigi yaziyor. Baska bir sey yok. Okuma Almancam iyi sayilir ama daha iyi bilen arkadaslar lutfen bir kontrol etsin.

Adresi: http://www.kicker.de/fussball/bundesliga/startseite/artikel/357593

Eger henuz internete tasinmayan bir haber yoksa, AA yanlis haber yapmis.

diskus
16.11.2006, 22:14

dogrudur bild gazetesi yalan atar ama spor sayfalarinda cok büyük oranla dogruyu yaziyorlar.

Adem Erdoğan
16.11.2006, 22:23
yol yakınken gidebiliyosa gitsin aslında.Zarar etmeyecek bi şekilde elden çıkartırsak iyiolur.Ama yinede seviyorum o adamı.

Semih58
16.11.2006, 22:27
Güle güle gidebilir

bordobluex
16.11.2006, 22:53
Ama böyle her habere başlık açarsak olmazki. Trabzonspor ile alakalı haberleri tabiki burada tartışacağız ama bunu değil.
Almanyada adını bile bilmediğiniz biri oturduğu yerden haber üretti, tüm Trabzonspor luları ateşlendirdi.

Gürkan
16.11.2006, 23:12
marcelinho bitmiş bir yıldızdır.kim ne derse desin.ben marcelinhonun şu anki durumundan dahaz fazla iyi olacağına inamıyorum.yıldız gibi bi yıldız değil marcelinho.almanyada bi takıma gitsin (ben buna ihtimal vermiyorum).11 de kendine zor yer bulur.artık marcelinhoyu katar paklar

neden artık yer bulamıyo.daha kendısının soyledıgı bıle bellı olmayan roportaj yuzunden mı.

6Şafak Aydın1
16.11.2006, 23:19
Marcelinho'nun demeci hakkinda adi gecen gazete Bild degil Kicker sanirim, spor dergisi.

Kicker'de Marcelinho ile ilgili sadece 3 Kasim'da yapilan bir roportaj var. Ki onu da biliyorsunuz, "iyi olmadigimin farkindayim, ama duzelecegim" dedigi roportaj.

Bugun adinin gectigi tek haberde ise Pantelic'in Hertha Berlin'de Marcelinho'nun gitmesinin ardindan one ciktigi yaziyor. Baska bir sey yok. Okuma Almancam iyi sayilir ama daha iyi bilen arkadaslar lutfen bir kontrol etsin.

Adresi: http://www.kicker.de/fussball/bundesliga/startseite/artikel/357593

Eger henuz internete tasinmayan bir haber yoksa, AA yanlis haber yapmis.

bu röportaj in Özeti dedigin gibi Marcelinho gitmis Pantelic gol krali yolunda oldugundan cart curt anlatiyorlar.

acab bizde göndersek Umut gol kralimi olur.

Adem Erdoğan
16.11.2006, 23:27
Tartışılacak bi konu değil.Böyle her balon habere yorum açarsak oooo.

erol-61
17.11.2006, 00:01
adama ayak uyduracak onu oynatacak bi oyuncumuz olursa marce nin katkısı fazlalaşacakdır ,bazıları için göze hoş gelen şık hareketleri yapmadığından beğenilmiyo fakat sade gösterişe kaçmayan futbolun gerekdirdiği gibi oynuyor zaten gözümüze ve gönlümüze oynayan sevdiimiz yattaramız var oda bize yer de artar bile ne yapalım 4 hafta sıkacaz dişimizi (dişlerimiz kırılmasa bu arada tabiki )

ekrembulut
17.11.2006, 01:17
aman aman çok üzüldüm.dön ya.neye faydan varki

Fanatik28
17.11.2006, 01:58
Zaten Istanbul basinin Trabzonspor taraftarlari üzerinde oynadigi kücük bir oyun var. Oda devamli Trabzonspor taraftari futboldan cok iyi anlar vs. gibi demecler. Futboldan iyi anlayip, Istanbul medyasini taniyan kim hemen böyle bir haberin üzerine atlar? Ya icimizdaki ezikler, ya da futbol cahili insanlar.

Yok adam sönmüs yildizmis, yok yildiz degilmis vs...
Su anda takimda gercekten iyi oynayan 3 tane adam var. Marcelo`da onlarin icinde. Bunu görmeyip, hala Sampiyonluk`tan bahsedebiliyorlarsa, takimda 11 tane Yattara varya, onlar buna inansinlar.

Mehmet
17.11.2006, 07:38
Getirsin parayı dönerse dönsün.
Kim çıkarmış bu lafları..
Biz Marcelo'ya mı kaldık?
Ne hayrını gördük ki zaten?

Cengiz Çubukcu
17.11.2006, 07:57
keşke gitse, en azından paralar boşa gitmez..

Gürkan
17.11.2006, 08:21
Konu başlığı değiştirilsin lütfen.

"marce dönmek istiyor değil."

"marceyi döndürmek istiyorlar."

doğru oldugu tartısılır bır yazı ıcın hemen gaza gelmeyın.gitsin vs gibi ifadeler kullanmayın.yani bu yazıya göre normaldede begenmiyorsanız kendi kousunda bunu yazın ama sırf bu yazı için sinirlenip gitsin demek yanlıs olur.

almanyada olan arkadaslarımız boyle bır sy okumadık dedıler.bence ya cevırı hatası var yada bılınclı bır oynama soz konusu.

Külünkoğlu
17.11.2006, 08:39
Adam ne demiş ? "takım olarak iyi değiliz ikinci yarı iyi olacağız"
vay efendim ne dedi "takım olarak iyi değiliz ikinci yarı iyi olacağız" dedi tamam bitti bu iş Almanya'ya dönüyor. :) valla doğru olsa da bu durum hiçbirimizi germemeli. Arkadaş güzel söylemiş gidene kal demeyiz. Bu kadar basit.

Faik Yılmaz
17.11.2006, 08:57
bu bencede uydurma bir haber .. bu adamı zaten düzensiz hayatı ve disiplinsiz davranışları nedeni ile yollamamışlarmıydı.....

Bahtiyar
17.11.2006, 09:32
sabahtan haberlerde de söyledi sinir oldum. ama hasa isiin i hiçbir zaman ilk onbirden kesmeyen zihniyetle ancak bu kadar.

CAFER ÖZER
17.11.2006, 10:27
Bence Gitmek istersede haklı,
Marcelinho şu andaki Trabzonspora biraz lüx gibi,
Adam her yere koşuyor,Güzel paslar atıyor fakat onun paslarını anlayacak kapasite yanında oynayanlarda olmayınca,Marcelinho Kötü oyuncu oldu,
Almanyada 2 yıl yılın oyuncusu seçilmiş,Brezilyada gol kralı olmuş,Fakat biz geldiği günden beridir.Adamı sildik.,Neden.?Bazıları Sırf bu yönetim aldı diye sildi,Bazıları gol atmoyor dedi.Halbuki Orta saha oyuncusu, Bazıları Tipini bazıları saçını sevmedi.
neticede Şu anda gitsinmi diye anket yapsak %60-70 gitsin diyen çıkar,Diyelimki gitti.Sonuç ne olacak ben size söyleyeyim.Vah vah kıymetini bilemedik meğer iyi adammış gibi sözler sarfedilecek.
Örnekmi OLSEN i biz beğenmedik adam nerdeyse Danimarkayı TEK BAŞINA şampiyonluğa taşıdı.
LEEKENS beğenmedik gitsin istifa dedik.Adam Bizden sonra BELÇİKA GİBİ bir takımı avrupa şampiyonu yaptı.
LANGE yi beğenmedik gittiği yerde adından söz ettirdi.Gol kralı oldu.
CAMPEL geldi beğenmedik,neticede bir çok oyuncuı yada teknik adamı geldiği hafta idam sehpasına oturttuk,marcelinhoda bunlardan birisi,
BANA GÖRE çok iyi oyuncu,Saha içerisinde her yerde var,Sakarya maçında ilk yarı yoktu Pozisyonumuz yoktu.Mercelinho oyuna girdi posizyona girmeye başladık.Ben iddia ediyorum Marcelinhonun yanına Eski SİMKOWIAK olsun yanlaında da Gökdeniz ve YATTARA bu takım önüne geleni dağıtır.
Ama Şu anda marcelinhonun yanında Kim var.Hasan-Hüseyin-Ferhat-Mustafa genelde bunlar oluyor,Bu dört oyuncu Şu an belkide 1.ligde bir çok takımın kadrosuna giremeyecek oyuncular,Trabzonsporda da yedek olarak kalabilecek oyuncular,Marcelinho mutsuz Tabiki olur.Ben olsam bende mutsuz olurum,
Şampiyonluğa oynayacak diye bir takıma geliyorsunuz Takım şu anda Küme düşme hattında,

Cyzio
17.11.2006, 10:34
Üstadım;

Çok güzel bir yazı döşenmişsiniz. Hürmetle ellerinizden öpüyorum.

Hep "Elimizdekilerin kıymetini bilemedik" diye, Hasan, Hüseyin'den bahsediliyor. Biraz da bu açıdan baksak...

Kobalas61
17.11.2006, 10:46
adam gercekten gitmek istese haklıdır
zamanında almayanın en iyi takımlarında en iyi yerlere gelmiş adam
şimdi de türkiye liginde son sıralarda
ne dese haklıdır
herkes bizim gibi aşık değil ki kardeşim bu takıma sırf Trabzon diye her şeye rağmen sevsin bu takımı

CAFER ÖZER
17.11.2006, 11:14
Üstadım;

Çok güzel bir yazı döşenmişsiniz. Hürmetle ellerinizden öpüyorum.

Hep "Elimizdekilerin kıymetini bilemedik" diye, Hasan, Hüseyin'den bahsediliyor. Biraz da bu açıdan baksak...
Hasan Hüseyin açısından zaten bakıyoruz,Onlar Trabzonsporun evlatları,Takımda Önderlik yapması gereken kişiler,ve kaç yıldır Trabzonsporda oynuyorlar,Biraz kendilerini geliştirdilerde bizmi engel olduk,Maçları takır takır kazandırdılar da kötü bir şeymi dedik.Hüseyin Trabzonda Seyirciye el kol hareketi yaptı yuhalandı SAKARYADA biz destek olduk alkışladık,KARŞILIĞNIMI aldık.
Evet onlarda hata var kardeşim,Kendilerini yenileyecekler,Geliştirecekler,Takımda önderlik yapacaklar,Ama onlar Önderlik yapacağına EFELİK yapıyorlar,Trabzonluyuz diye efeleniyorlar,bence efeleneceklerine Önderlik yapsınlar,Hüseyin dediğimiz insan bu gün Trabzonsporda 1,5 trilyon ücretle oynuyor,2 sene önce Sözleşmesi devam ederken Ücretleri artırılmadığında Trabzondan gitmekten bahseden Hüseyin ,evet bunlarda sahip çıkalım ama onlarda sahip çıkarttırmak için birşeyler yapsınlar BAŞIMIZIN ÜSTÜNDE YERLERİ VAR,takımı düzlüğe çıkartsınlar Fatih TEKKE gibi hak etsinler en fazla ücreti alsınlar,Bak Bügün HALA,FATİH TEKKE,HAMİ,ÜNAL,ŞOTA,ORHAN vs gibi oyuncuları konuşuyoruz.
HÜSEYİN HASAN bunlar tabiki kendi değerlerimiz sahip çıkalım,Ama onlarda kendilerine sahip çıkabilmemiz için ÇABA göstersinler,Gökdeniz Gibi bahis Skandalına karışan birisi bile Bu takım taraftarlarınca affediliyor,Baştacı yapılıyorsa nedeni GÖKDENİZ in kendisidir.Oynadığı futboldur.Hüseyin Gökdenizde önce de vardı.insan 10 yılda kendini biraz geliştirir.

CAFER ÖZER
17.11.2006, 11:23
Geçenlerde Trabzonlu birisyle tanıştım,Marcelinho dan konu açıldı,Ben Marcelinhonun transferi olduğu gün İş için Almanyada bulunuyordum,orda Marcelinhonun Trabzonspora Transfer olduğunu duydum,Almanlar şaşırdı,gerçekten Trabzonspor a Transfer olduğuna inanamadılar,Trabzonspor çok iyi bir oyuncu aldı dediler,Diyor
Aynı şekilde ben Marcelinho Transfer olduğunda Benim AMCAOĞLU ALMANYADA oturuyor,SİZ ONU NASIL ALDINIZ diye o da inanamadı şaşırdı,
Ama biz daha gelmeden İdam sehpasını kurduk,Tüm hatları ile kötü olan takımda Marcelinho yu İdam sehpasına Oturttuk,2 gün sonrada Nasıl kaçırdık diye dövünürüz.
GS ın Ribery olayında olduğu gibi EKRANLARDAN HAYRANLIKLA İZLERİZ.

GolaMTuRi
17.11.2006, 11:43
cafer abi ellerinden opuyorum..cok guzel yazmissin ama bizdeki bazi zihniyetler hala daha hasan ve huseyine toz kondurmuyor marceye salliyor..kotu futbolcularin yanina iyi adam almak yerine, iyi futbolcularin yanina iyi adam almak cok daha mantikli...

corleone
17.11.2006, 11:52
cafer abi ellerine sağlık, bu kadar güzel özetlenemezdi, marce'yi beğenmeyenlerin çoğu her maç bir hata yapsın diye bekliyor, bunu son maç gözlerimle gördüm, adamla marceyi tartıştık maç içinde, sonrasında her ayağına top geldiğinde hata yapmasını bekledi ki söylediğim haklı çıksın diye, böyle taraftara yıldız lüks, daha önce de yazmıştım, bize yıldız mıldız fazla, verdiği tek pasların, oyunu açmasının, aralara attığı pasların kimse farkında değil, görevi olmadığı halde defanstan köşe gönderinden kaç kere gelip top aldığını göremez bizim futbol gurularımız, ve düşünmez çok sevdiğimiz yattara, gökdeniz kariyerleri boyunca bunu kaç kere yaptı diye, herkes bir yattara bekliyor, ve tek başına maç kazandırsın bekliyor, işin özeti marce "futboldan çokça anlayan" taraftarımızın gözüne giremedi, vay haline, git de kurtar kendini marcelinho...

OLCAY ÇAKIR
17.11.2006, 12:05
Marce gitmek istese oynamasa,
şimek hakeza öyle,
musampa parmak sallamaya devam etse,

yattara sakat zaten,
stepanovda intere sakat gitmiyim diye savsaklaşa işi...jeferson zaten ağzıyla kuş tutamıyor bile...

celalettin onlar düşünsün dese mesela...

olmuyormu bunlar,oluyor bal gibi de...

gene kaldınız hasanımla hüseyinime...

hemşerim memleket nire..!
bu dünya benim memleket..!

Telha TANYILDIZI
17.11.2006, 12:19
anlamıyorum sizleri herkes gidebilir diyor marce gibi oyuncuyu zor buluruz adam defansa kadar gelip top alıyor pas atıyor koşuyor herşeyi yapıyor ama beğenilmiyor daha ne yapsın takımın çok kötü olmasından dolayı o kötüymüş gibi görünüyor aslenda takıma katkısı stepanovdan bile fazla ama göremiyoruz sivas maçını herkes dikkatlice izlesin marcenin ne yaptığına baksın sonra bidaha düşünüp öyle yazsın

Bluefire
17.11.2006, 12:46
bu röportaj in Özeti dedigin gibi Marcelinho gitmis Pantelic gol krali yolunda oldugundan cart curt anlatiyorlar.

acab bizde göndersek Umut gol kralimi olur.

Kim bilir belkide

ahmetto
17.11.2006, 12:53
gazetelerin uydurmasından başka bişey değildir.zaten o gazeteler değilmi futbolcularımızı hep biryerlere gönderen.

28TS61
17.11.2006, 12:54
ya bu haber yalan
www.bild.de ye iki gunden beri bakiyorum ama marcelibho ileilgili bir haber yok
yoksa ben kör müyüm de görmüyor okuyamiyorum.

6Şafak Aydın1
17.11.2006, 12:57
Fanatik yapistirmis bile manseti. Hey allam.

http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/TS/Haber.asp?PID=315&HID=9&HaberID=426374

biri diyordu her balon habere yorum yaparsak isimiz var diye.

Peki böyle yalanlara seyircimi kalalim. Elbette tartisacagiz, dogrulayacagiz kardes. Yoksa burda isimiz ne.

28TS61
17.11.2006, 12:59

Peki böyle yalanlara seyircimi kalalim. Elbette tartisacagiz, dogrulayacagiz kardes. Yoksa burda isimiz ne.

biz burda ne kadar dogru yada yalan diye tartisiriz ama bunun sonu gelmez.
bunu ancak yönetimden biri marcelinho ile beraber cikip söylicek haber dogru degil diye.
ama ne yazikki ben daha öyle bir yönetici görmedim ts de

6Şafak Aydın1
17.11.2006, 13:02
en güzeli öyle olur. Aninda müdahale.

H.Emre
17.11.2006, 13:13
çok sevindim.inşallah doğrudur.bir an önce gitsin.en azından bir beladan kurtulmuş oluruz.ama işin komik tarafı w.bremen'e gitmek istediğinin iddia edilmesi.yahu bremen avrupanın en iyi ve en hızlı hücum yapan takımlarından biri böyle bir el frenine neden ihtiyaç duysunki.

Egemen Yılmaz
17.11.2006, 13:19
çok sevindim.inşallah doğrudur.bir an önce gitsin.en azından bir beladan kurtulmuş oluruz.ama işin komik tarafı w.bremen'e gitmek istediğinin iddia edilmesi.yahu bremen avrupanın en iyi ve en hızlı hücum yapan takımlarından biri böyle bir el frenine neden ihtiyaç duysunki.

tabi inşallah gitsin sonra musampa da gitsin milyon dolarlarımız havaya gitsin sonra bi fatih tekke daha çıkartır satarız telafi ederiz :mad:

H.Emre
17.11.2006, 13:24
tabi inşallah gitsin sonra musampa da gitsin milyon dolarlarımız havaya gitsin sonra bi fatih tekke daha çıkartır satarız telafi ederiz :mad:

bedavaya gitsin gibi bir anlamı nasıl çıkardın ki.gidecekse sözleşmesi var.anlaştığı takım teklif verir,bizde seve seve kabul ederiz.elbette biraz zararımız olacak ama elimizdeyken daha çok zarar veriyor.en azından benim ve birçok kişinin sinirlerini bozuyor.sahada yürüyen,isteksiz isteksiz oynayan bir adamı takımımda görmeye tahammül edemiyorum.

mkmsas
17.11.2006, 13:27
Brezilyalı oyuncumuz Marcelinho Dos Santos medyada yer alan haberler üzerine bir açıklama yapma ihtiyacı duydu.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Ne Türkiye’de ne de Almanya’da yayın yapan herhangi bir gazete veya dergiye röportaj verdiğini kaydeden Marcelinho, “Kaldı ki Türkiye’de ve Trabzon’da fazlasıyla mutluyum. Trabzonspor’a vereceğim daha çok hizmetim var. Şu an tam kapasitemin yüzde 50’sini sahaya yansıtıyorum” dedi.

Antrenmanlarda iyi çalıştığının da altını çizen Brezilyalı futbolcu, “Kısa zamanda adaptasyonumu tamamlayıp zirve yapacağım” ifadesini kullandı.

Resmi siteden alıntı. olay kapanmıştır sanırım.

macka61
17.11.2006, 13:35
buınuda yapıştırsın manşete fanatik

6Şafak Aydın1
17.11.2006, 13:39
Brezilyalı oyuncumuz Marcelinho Dos Santos medyada yer alan haberler üzerine bir açıklama yapma ihtiyacı duydu.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Ne Türkiye’de ne de Almanya’da yayın yapan herhangi bir gazete veya dergiye röportaj verdiğini kaydeden Marcelinho, “Kaldı ki Türkiye’de ve Trabzon’da fazlasıyla mutluyum. Trabzonspor’a vereceğim daha çok hizmetim var. Şu an tam kapasitemin yüzde 50’sini sahaya yansıtıyorum” dedi.

Antrenmanlarda iyi çalıştığının da altını çizen Brezilyalı futbolcu, “Kısa zamanda adaptasyonumu tamamlayıp zirve yapacağım” ifadesini kullandı.

Resmi siteden alıntı. olay kapanmıştır sanırım.

süper. yani aciklama yapmasi. La Marcelinho su senin yüzdeyi biraz cikar daaaa :)

Bilde bir mail atacam. Ortaligi karistirmak ne demekmis Fanatike göstermeye calisacam.

Naim
17.11.2006, 14:08
sanırım Konuya Kocaman bir Asma kilit takmanın zamanı geldi

Burçak
17.11.2006, 14:11
burda asıl yalan haberi üreten AA . fanatiktve bazı gazetelerde bu yalan haberi sayfalarına taşıdı tabi. ama asıl sahtekarlık AA a ait. http://smilies.sofrayt.com/%5E/aiw/angry2.gif

Gürkan
17.11.2006, 16:40
Marce gitmek istese oynamasa,
şimek hakeza öyle,
musampa parmak sallamaya devam etse,

yattara sakat zaten,
stepanovda intere sakat gitmiyim diye savsaklaşa işi...jeferson zaten ağzıyla kuş tutamıyor bile...

celalettin onlar düşünsün dese mesela...

olmuyormu bunlar,oluyor bal gibi de...

gene kaldınız hasanımla hüseyinime...

hemşerim memleket nire..!
bu dünya benim memleket..!

halamın bıyıkları olsa amcam olurdu.

keles76
17.11.2006, 16:58
bu kulüpten isteyen istediği zaman gidemez yok öyle iş alacak adam parayı basmalı yoksa bizde devam eder o gitmek isterse kendi spor hayatını bitirir oturdumu iki ay bir daha siddin sene form tutamaz şimdi macenin gitmek istediğini zannetmiyorum sadece takımın kötü gidişatı ondan bu tür duyguları ortaya çıkarmıştır o bu takıma bu takımda ona daha çok şey katacak.yeterki şu ocakta üç transfer biri kalaye biri ön liberoya biride forvete yapılsın eseceğiz ama bir türlü olmuyor hoca artık gazdan ayağını çekip biraz takıma uygun taktik geliştirsin hocanın gazı kaçıyor.

Özge
17.11.2006, 17:01
marce de açıklama yaptığına göre bence bu konunun kilitlenmesi lazım artık

Faik Yılmaz
17.11.2006, 17:08
adam takır takır parasını alıyor neden gitsinki.....

mutsuz olan birileri varsa oda bizleriz.....

Berk Eren
17.11.2006, 18:00
ya yıldız gelsın,gelıyor,sonra gıtsın..
ki marcelınho takımın en cok kosan ve mucedele eden oyuncusu!!
adam verkaca gırıyor topu gerı alamıyor,eskısehır macında okadar guzel bos yerlere kactıkı,eger pası ona atabılcek bı orta sahamız olsaydı!!hepsınde gol pozısyonu olusurdu..
ayrıca marcelınhoyu sol kanatda elestırmek,sol kanatda oynatmak kadar sacmadır..
marce elestrılere yakın zamanda kendısı futboluyla cevap verecektır..

degok
17.11.2006, 18:23

Aynı gazetenin aynı internet sitesinin aynı gün yayınladığı diğer haber.

Başlık marcelinho mutlu

buda linki http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/TS/Haber.asp?PID=315&HID=8&HaberID=426436

daha bu adamları niye muatab alıyoruzki?

TSKara61
17.11.2006, 21:14
Trabzonspor’un Brezilyalı oyuncusu Marcelinho, Türkiye’de ve Trabzonspor’da olmaktan mutlu olduğunu söyledi.
17.11.2006

Röportaj vermedim"
Marcelinho, Bordo-Mavili kulübün internet sitesinde yaptığı açıklamada, Türkiye’de ve Almanya’da yayın yapan herhangi bir gazete veya dergiye röportaj vermediğini belirterek, "Kaldı ki Türkiye’de ve Trabzon’da fazlasıyla mutluyum. Trabzonspor’a vereceğim daha çok hizmetim var. Şuan tam kapasitemin yüzde 50’sini sahaya yansıtıyorum" dedi. Antrenmanlarda iyi çalıştığını vurgulayan Marcelinho, kısa zaman içerisinde adaptasyonunu tamamlayarak zirveye ulaşacağını da sözlerine ekledi.

Hüseyin Çümen
17.11.2006, 21:21
adaptasyonu tamamlamak bukadar uzun mu sürer ya

Kasım Hilal
17.11.2006, 21:24
Vallahi oynayacak daha çok maçı var..
Ben hala çok şey bekliyorum ondan..
Öyle yarı yolda bırakıp gitmek yakışmaz zaten adam olana..

TSelif
17.11.2006, 21:25
Bu adama da bi türlü ısınamadım.

schumi
17.11.2006, 21:32
çok güzel yalanlamış haberi marcelinho.
en azından gitmekmi istiyorsun sorusuna "hayır bu takımda mutluyum gitmek istemiyorum" diyecek bir oyuncumuzun olduğunu görmek memnun etti beni.. bunu diyemeyen çok yıldızımız forma giydi bu takımda!!

okan6161
17.11.2006, 21:39
bunu dedi de bari adam gibi top oynasa ne yapalım ikinci yarı düzelir inşallah

28TS61
17.11.2006, 21:43
bu topic kapansin bence artik

adam yapmis aciklamasini biz daha ne tartisiyoruz burda

Volkan Yavuz
17.11.2006, 21:48
lafi koydu adam ! mutlu bizde!

6Şafak Aydın1
17.11.2006, 21:50
bu topic kapansin bence artik

adam yapmis aciklamasini biz daha ne tartisiyoruz burda

Takimimizin normal halinde en önemli silahlarindan biri Aslan gibi Ben burda Mutluyum demesini tartisiyoruz,alkisliyoruz. Umarim rahatsiz olmamissindir.

28TS61
17.11.2006, 21:53
Takimimizin normal halinde en önemli silahlarindan biri Aslan gibi Ben burda Mutluyum demesini tartisiyoruz,alkisliyoruz. Umarim rahatsiz olmamissindir.

adam mutlu dedi diye mi tartiscaksin? anlamak mumkun degil seni
adam mutsuzum derse ozaman sen galiba rahatlarsin

mutlu olunca neden mutlu diye tartismak bence gereksiz

6Şafak Aydın1
17.11.2006, 21:57
Kardesim tartisiyoruz yani konusuyoruz ve alkisliyoruz anlaminda. Lafi dogru anla. Sen bundan rahatsizmi oldun simdi.

28TS61
17.11.2006, 21:59
Kardesim tartisiyoruz yani konusuyoruz ve alkisliyoruz anlaminda. Lafi dogru anla. Sen bundan rahatsizmi oldun simdi.

ancak bos konusuyorsun neyse sen devam konus

6Şafak Aydın1
17.11.2006, 22:01
neyse hadi sen haklisin. Ben geri zekaliyim.

28TS61
17.11.2006, 22:04
neyse hadi sen haklisin. Ben geri zekaliyim.

ben hakliyim yada sen geri zekalisin demedim
ama sen kendi kendine geri zekaliyim diyorsun o baska

Fatih Ay
17.11.2006, 22:08
dönsün tutan yok bi işe yaradığı da yok aslında iyi futbolcu ama trabzon da olmadı güle güle...

6Şafak Aydın1
17.11.2006, 22:08
Marcelinhyonun aciklamasini alkisliyorum. Insallah onu Sivas ve Fener macindan sonra da alkislariz.

Adem Erdoğan
17.11.2006, 22:15
Bırakın adamın yakasını.Bu topiğin ömrüde fazla sürmedi.Güzel oynamasada adam delikanlı gibi mutluyum demiş işte.Hemde takım berbat durumda olduğu halde.

ÇİLİT

HALİT KARAKAŞ
17.11.2006, 23:14
Arkadaşlar,bu tip haberleriİstanbul medyası bizi karıştırmak için kasıtlı yapıyorlar ama yemezler kardeşim,,,,,hoşçakalın

Adem Erdoğan
17.11.2006, 23:18
Arkadaşlar,bu tip haberleriİstanbul medyası bizi karıştırmak için kasıtlı yapıyorlar ama yemezler kardeşim,,,,,hoşçakalın

Abi ne istanbulu haber alman medyasından çıktı.:):)

28TS61
17.11.2006, 23:18
Abi ne istanbulu haber alman medyasından çıktı.:):)

ya kardesim almanyada böyle bir haber cikmadiiiiiiiiiiii

Misina
17.11.2006, 23:48
biletini bmn ailesi olarak biz alalım uğurlar olaa marcee

A.T.R
18.11.2006, 00:15
Gerçi gerekli açıklama yapılmış ama değinmeden geçemeyeceğim , bu bizans basını falan diyoruz ama sayfada bizim "sözde Trabzonsporlu" olan yazarlarımız da yazı yazıyor. Hadi biz diyemiyoruz bu adamlara sesimizi duyuramıyoruz da onlar da mı ( mesela Ergun ATA) şu soruyu editörlerine sora mıyor? Hangi soru mu? Tabii ki MArcelinho'nun söylediği " dilerim kış döneminden sonra her şey daha iyi olur" açıklamsından hemen sonra " yahu gidecek olan adamın ne umrunda olur ki kış dönemi sonrası, sırf bu söz bile adamın buarda kalacağını haykırması değil mi, yoksa siz türkçe mi bilmiyorsunuz ya da amacınız sadece ortalığı karıştırmak mı?"
Haksız mıyım? Bizans basını bizans basını da o kadar uzun boylu değil . Kendini Trabzonspor taraftarı olarak lanse eden sözüm ona o sayfalarda takımımızı yorumlayan beyler sizin hiç mi bu olaylara " hoop dedik" deme cesaretiniz yok?

Özsu
18.11.2006, 00:22
Yalan haber olduğunu 1. ağızdan duyduk..
Konu kapansın diyorum..

6Şafak Aydın1
18.11.2006, 00:23
Alman medyasindan cikmadi bu haber Renkdaslar. Haber Ajansinin uydurmasidir.

TSelif
18.11.2006, 00:47
Sanki çok önemli yaaa. Adam dedi işte gereken şeyi

Adem Erdoğan
18.11.2006, 00:52
ÇİLİİİİİİİİİİİİİİİİİİttttttttttttttt.

Erman
18.11.2006, 01:21
Gerçi gerekli açıklama yapılmış ama değinmeden geçemeyeceğim , bu bizans basını falan diyoruz ama sayfada bizim "sözde Trabzonsporlu" olan yazarlarımız da yazı yazıyor. Hadi biz diyemiyoruz bu adamlara sesimizi duyuramıyoruz da onlar da mı ( mesela Ergun ATA) şu soruyu editörlerine sora mıyor?

Ben de cok sasirdim böylesine kolay bir haberin Fanatik'te kotarilmasina. Serhat Demirtas okudugum kadariyla da akilli, ilkeli ve dürüst bir editör. Ergun Ata da orada yaziyor ve bildigim kadariyla da danismanlik yapiyor.

Bosuna ahkam kesmek istemem ama bence burada sorun, haberin kaynaginin Anadolu Ajansi olmasi. Belli ki "dogrudur" demisler. Yine de ilk elden bunu bahsi gecen gazeteleri inceleyerek teyit etmeleri gerekirdi. Ki haber internette dolasmaya basladiktan tam bir gün sonra Fanatik'te yer aldi. Zamanlari da vardi.

MahmutHSO
18.11.2006, 01:24
Bi yüzde yüz kapasiteye çıksa da görsek

Berat
18.11.2006, 01:29
Marcelinho konuya açıklama getirmiş.. Hoşçakal başlık..