PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sevdim Seni Bir Kere Başkasını Sevemem... - Destek Zamanı

Nytre
16.11.2006, 12:00
Son 4 haftadır takım değil 3 puan almayı bir gol bile atamıyor... takımda bir sistem yok .. yöneticiler pasif başkan ne dediğini bilmiyor.. taraftar bir yandan bu sorunları yaşarken eskişehir maçına kadar kale arkalarının 10 ytl olmasından yakınıyor... pfdk.dan anlamsız yere ceza üstüne ceza geliyor.. hakemler özellikle de yan hakemler maçlarımızı katlediyor.. bir oyuncumuz kültürümüze yakışmayacak hareketler yapıyor.. kaptan taraftarlarla atışıyor... kime sorarsanız takımdan hiç bir şekilde memnun değil.. ziya hoca tartışılıyor ama o trabzonspor camiasının yüzde 90nının istemediği bir oyuncu için ondan vazgeçmem diyor.. kulüp iyi yönetilmiyor hatta profesyoneller işlerinden çıkarılıyor ama aylardan beri yerlerine yenileri alınmıyor.. bizimle bir milyon dolarlık anlaşma yapmasına rağmen 3 ezik takıma milyon dolarlar yağdıran bir sponsorla anlaşma yapıyoruz yeniden ama bu anlaşmanın tutarı geçen yılları aratmıyor ve yöneticilerimiz yine suskun...

bütün bunlara rağmen ben bu takımı her yerde her zaman her koşulda desteklerim ...
ama en acımasız eleştiriyi de yaparım.. niye? siz sevdiğinize bazen ağzınıza geleni söylemez misiniz? neden? çok sevdiğiniz içindir.. onun her zaman iyi olmasını istediğiniz içindir.. çünkü ondan kopamadığınız içindir...

biz de taraftarlar olarak yapıcı bir şekilde ağzımıza geleni söyleriz.. ama konu başlığında olduğu gibi yine " sevdim seni bir kere başkasını sevemem deli diyorlar bana desinler değişemem" derim...

bu takıma sahip çıkmak yerine sivasada yenilsin fb.yede yenilsin ziya hoca gitsin yönetim gitsin demek çok acı bir şeydir..

bu takım iyi bir takım bu takıma sonuna kadar destek vermemiz gerekiyor..

bir aşk sevmeden yaşar mı?

frango
16.11.2006, 12:15
fazla söze gerek yok söylenecekleri hepsini sölemişsin bu günlerde bu yazılara vede bu şekılde dusunen arkadaşlara çok ıhtıyacımız var bakalım bu konuya ne kadar ılgı gosterılecek

evet trabzonsporuum sevdi seni bir kere başkasını sevemem deli diyorlar bana desınler değişemem hemde hiçbir şeye

sümela61
16.11.2006, 12:22
sevgili Nytre; kesinlikle sana katılıyorum... Murat'ın da dediği gibi senin gibi yaklaşan arkadaşlara ihtiyacımız var ve biliyorum ki sayımız az değil... ne olursa olsun, takımın arkasındayız...

yazı için ellerine sağlık...

hep destek, tam destek...

TSunami
16.11.2006, 13:00
her ne kadar yönetimin şu ana kadar ki icraatlarından memnun olmasam da şu anda bir yönetim yada hoca değişikliği çözüm değil. bizim bu aceleci tavrımız hem oyuncu hem yönetim üzerinde büyük baskı oluşturup daha büyük yanlışlar yapılmasına sebep oluyor.
yönetimler kongre ile gelmeli kongre ile gitmeli
eee ne yapalım tecrübe kazanana kadar kulübü batırmalarını mı seyredelim diyeceksiniz.
bu süreçte yönetimi yönlendirecek, hatalarını gösterecek, onlarla diyalog kuracak, derdimizi anlatacağımız, onları anlayacak, isteklerimizi ileteceğimiz bir yapı kurulmalı.

-iyi bir kadromuz var. eksiklerimiz de var. takviye ve sabırla daha iyi oluruz.
-kurumsal istikrar Trabzonsporun tek ilacıdır. hami-ünal-iskender gibi isimlerin kulübün kurumsal yapısına kazandırılarak yeni bir yapı kurulabilir.

istanbul medyasına Trabzonsporluları ekrana çıkarmadıkları için kızıyorduk, şimdi teşekkürlerimi iletiyorum. diğer takımlarda başkanın kovduğu yöneticiler ekrana çıkınca kulübe toz kondurmuyor bizimkiler karıştıralımda nasıl olursa olsun. bu fosillerden kurtulmamız gerek.

macka61
16.11.2006, 13:30
dediklerinin hepsinde haklısın başka söze gerek yok

sismolog61
16.11.2006, 13:33
bu sevda bitmez :)

altancakular
16.11.2006, 13:37
sevdik doğru ama şunu da sorgulamamız gerekmez mi
sevdiğimiz şey gerçekte bu yaşadığımız şey mi
20 yıl öncede bu şeyi mi sevmiştik
30yıl önce
40 yıl
bence her kuşağın sevgisini başka başka terif etmek gerek

bence zaman geçtikçe sevgimizin boyutu da değişiyor
ilk sevenler şampiyon olduğundan istanbula kafa tuttuğundan sevmişti
ama sanırım şimdi sevenler karşılıksız bir aşk hastalığına tutulduğu için seviyorlar

yani bizimkisi

ne kavuşurum
ne de vazgeçerim

artık aşkımız bu durumdadır

Faik Yılmaz
16.11.2006, 15:20
kimsenin kara kaşına karaggözüne hevesli değiliz.....

BORDOMAVİNİN SEVDALISIYIZ....

Ozan
16.11.2006, 15:27
evet nytre güzel açıklamışsın katılıyorum tüm sözlerine . başka söze gerek yokdur heralde ...

sweetrose
16.11.2006, 15:50
Sevgili Nytre; bu konuyu açtığın için sana son derece minnettarım. Böyle bir başlık altında bende konu açmayı düşünmüştüm. Gerçekten böyle bir konu başlığına ihtiyacımız olduğunu düşünüyoruz...

Şu cümleye bir bakar mısınız? Taraftarlık bu mu acaba?

en büyük taraftar artık utancından TS atkısı giyip dışarıda bile dolaşamıyor

Yıllarca hiç bir maddi beklentimiz olmayan bu uğurda tek istediğimiz şampiyonluk görmekti; onu göremedik ama sevgimiz hala sonsuzdur... Bazıları gibi bizim aşkımız sözde değil özde yaşanmaktadır. Maçlarda gırtlaklarını yırtan marşları söyleyen bazı Taraftar!!! çoğulları; söylediklerinin farkına varmadan sadece ses için bağırmakta... Söylenenleri bir kere olsa sindirebilse belki böyle talihsiz bir cümleyi sarfetmeye gücü yetmeyecekti...

Taraftarlık, eğer bu kadar basit ve ince ise BEN TARAFTAR DEĞİLİM... Sevgiyi bu kadar basite indirgemek hele bu takım için asla söz konusu olamaz.

Bir kaç haftadır takım sallantıda; bu aşikar ancak takım üzerinden kulis yapmaya çalışan ve yönetim kadrosundan bazılarının maşa!! olarak kullanılması tarihe yeni lekeler eklemeye yetecektir..

Bu takımı sevecekseniz sonuna kadar... Sadece galibiyetlerde yanımızda olmayın; mağlubiyetlerde de sizi kucaklıyoruz....

Burçak
16.11.2006, 15:51
ya onun yazılarının tamamı zaten negatif. normal bi yazısını görmedim ben yazdığı.

Egemen Yılmaz
16.11.2006, 16:13
evet yönetimi, futbolcuları, teknik kadroyu sevmeyebiliriz ama sonuçta trabzonspor bizim takımımız ve ona sonuna kadar sahip çıkmalıyız

ahmetansu61
16.11.2006, 16:20
şampiyonlukmu gördüm ki şampiyon olamıyonuz diye kızıyım. bizim yaş grubumuzun kızdığı tek şey futbolcunu sahaya yüreğini koymaması. son maç il devre bunu gördüm. ilk yarı gollerimiz verilmemesine karşı olsun atarız dedim ama futbolu yüreğini sahaya koymazsa gene yenemiyecez derse kazanamaz.
yoksa takım futbolcu kalitesi olarak cok iyi ama takım takım olamıyo. başkanımızın dediği gibi biz takım olduğumuz zaman kimse trabzonun önünde duramıyacak. sadece o gün değil ozamana kadar geçen süre ne kadar olursa olsun herzaman arkandayım arkandayız. hermaçına gelirim destek veririm. yıllıarım uğrunda türbinde geçiyo işte. ne yapalım....

Enes Berfin
16.11.2006, 16:21
O benim kalbimin bi kösesinde ve herzamanda orda kalacaktir tek sevdigim tek yagdigarim odur sinirlenirim söverim elestiririm ama onsuz hayat ölümden daha aci birseydir...

ibrahim_yattara
16.11.2006, 16:49
bence takım 1-2 maç daha kaybetsinde bari bu rezilliğe dur diyebilecek bir başkan, bir teknik direktör sahibi olalım diyen taraftarada kızmamak gerekiyor...

neden mi?

şu anki futboldan anlamayan ve amacları 24 senelik hasreti gidermek değilde başka şeyler olan yönetimin bu kulübün başında bulunmasını devam etmesini istiyormusunuz? 100 de 90 hayır der...

bu takım bir iki galibiyet alırsa birkaç kişi paçasını kurtarır. pekiii bir üst satırda yazdıklarım değişirmi... tabiki hayır...

yani balık hafızalıyız, takım en berbat döneminde olsun, perşembenin gelişi çarşambadan belli olsun, galip geldiğimiz hafta herşeyi unutuyoruz.
bizim gibi davranan tehlikeyi önceden sezmeyen veya sezipte durum iyi bu hafta diye ört bas edelim içimizde tutalım diyen bir camiaya düzelmek tehlikenin farkına varmak için çok sert bir tokat atılması gerekiyor...

bakın bir örnek vereyim. geçen seneki trabzonspor gaziantepspor maçı 1-0 lehimize sonuçlandı.. halilhodziç vardı başımızda... galip gelmemize rağmen ben ilk defa büyük bir utanç içinde tamamladım o maçı. 1-0 öne geçtik -diye defansa geçtik 20-25 tane pozisyon buldular abartmıyorum.

ağlamaklı ayrıldım o maçtan. eğer bu kulüpte tehlikeyi önceden sezen insanlar olsa idi biz fener maçında 10 kişi defans yapıp kendimizi rezil etmez yattarayla başlar büyük ihtimallede kazanırdık.

ozturk
16.11.2006, 17:13
sana katılıyoruım kardeş

sweetrose
16.11.2006, 17:59
şu anki futboldan anlamayan ve amacları 24 senelik hasreti gidermek değilde başka şeyler olan yönetimin bu kulübün başında bulunmasını devam etmesini istiyormusunuz? 100 de 90 hayır der...

bu takım bir iki galibiyet alırsa birkaç kişi paçasını kurtarır. pekiii bir üst satırda yazdıklarım değişirmi... tabiki hayır...

Kaybedilişin bitip yenilginin başlayacağı nokta burası olsa gerek; şu ana kadar yönetip yenilmedi sadece kaybediyor; eğer 1 2 galibiyetten sonra bu takıma iyelik dürtüsü ile sahipleneceklerse; bu takım daha çok vahamete sürüklenecektir. Taraftar olarak elinden gelenin en iyisini yapan, sözünde duran!!! gerektiğinde tepkisini koyan; ancak hiçbir zaman içinde ki sevgiyi soldurmayan bir çoğunluk olabilmeliyiz...

Yönetim'in erk mücadelesi bu safhadan sonra başlıyor olsa gerek. Taraftarı ödül-ceza sistemine göre yargılayabilecek maşaları sızdırma ve suni gündem ile aciziyet safhalarını taraftaradan gizlemek, bazılarının kellesini giyotine bağlayacaktır.. Taraftar hiçbir zaman unutmaz ve unutmayacakda...

Geçmişte taraftarın, yönetimin, teknik adamların, oyuncuların yaptığı bir çok hata tolere edilmiştir fakat unutulmamıştır. Kendimiz olarak taraftarlık düstrumuz ile zaman geldi kendimizi en acımasız bir şekilde eleştirmesini bildik.; ancak kimseyi salak!!! yerine koymadık...Bazılarının da bu taraftarı aynı kefeye koymasına izin vermeyiz.

Başarısızlık; en doğal ruhaniyettir, durumsallıktır. Herzaman başarı sağlanamaz ki zaafiyetsiz bir insan;"mükemmel" olunamaz. Daimi olarak iyiyi beklemek poliyanacılıktan ileri götürmez... Önemli olan hatanın kökünü yoketmektir...Bir daha çıban başı olarak çıkmasını engellemektir....

gerekirse engizisyon, gerekirse giyotin...

TSelif
16.11.2006, 18:17
Her sabah BORDO MAVİ atkımı yeniden yeniden boynuma sararken hiç aklıma gelmiyor benim takımımın 13. sırada olduğu.4 haftadır gol atamadığı.Yeniden yeniden boynuma sararken bu atkıyı tüylerim ürperiyor hala ...sonsuza kadar sürecek olan tek sevdamsın BORDO MAVİİİİİİİİİİİİİİ

TSelif
16.11.2006, 18:18
Haa unutmadan..
BORDO MAVİ bir sevdadır ....ve sevdası büyük olmayanın eylemide büyük olmaz...Hep sen tek sen sonsuza kadar sen

hüseyin toraman
16.11.2006, 18:28
boynumda TRABZONSPOR kolyesi ile dolaşıyorum bana hala takıyormusun o kolyeyi diyorlar bende
ölene kadar boynumda takılı kalacak diyorum
çünkü bu sevda bende ölünce biter

Mustafa AYDIN
16.11.2006, 19:02
Biz Trabzonspor u sevinmek için mi sevdik ?
Cevabı hayır olanlar...
O zaman sevmeye devam.

Şentürk
16.11.2006, 19:04
öyle tuaf bir sevgi ki,istemsiz! istesende vazgeçemezsin.

61viya
16.11.2006, 21:07
Bu takımdan başka hayat kaynağımız yok! beyinlerimize iyice sokalım bunu! bu takıma yaşam vermek bizim yaşamamız için en azından şart! kÖSTEK OLAN YETER MİKTARDA VAR ZATEN! DESTEKKK!

Adem Erdoğan
16.11.2006, 21:56
Geçen sene fener maçına hani şu 2-3biten maça gittik bize harbidende deli dediler.O kadar yol maç için gelinirmi diye.Güzel bi tezahıurat.

galyanlim
16.11.2006, 22:03
aga niye sivasa gideyruk sandunuz
bu sevdamızın peşine
cebimizde 5 kuruş olmasa bile
sonuna kadar trabzon spor

sweetrose
16.11.2006, 22:23
aga niye sivasa gideyruk sandunuz
bu sevdamızın peşine
cebimizde 5 kuruş olmasa bile
sonuna kadar trabzon spor

aşk ve sevgi ayrılmaz ikili...tebrikler kardeşim...

hayat61
16.11.2006, 23:36
Trabzonspor aşkı bir başka.Hatırlamak istemediğim bir maç sonucu 2 hafta boyunca eve,iş yerine gazete sokmayıp,evde değil spor haberi normal haber dahi izlemeyip,bir de üstüne hiç konuşmayınca annem tarafından"Ben de seni akıllı bir şey zannederdim.Sen zırdınak delisin" deyip ailenin delisi yapıldım.(Ben bile şaşırdım nasıl bitereceğim cümleyi diye.Muhsin Hocam yaktın beni.)Trabzonspor aşkı insanda akıl mı bırakıyor.Anam bile deli diyor.Sevdim Seni Bir Kere Başkasını Sevemem Deli Diyorlar Bana Desinler Değişemem!...
Ne sonuç alırsan al Trabzonsporum benim gururumsun.

Lapina
16.11.2006, 23:45
Her sabah BORDO MAVİ atkımı yeniden yeniden boynuma sararken hiç aklıma gelmiyor benim takımımın 13. sırada olduğu.4 haftadır gol atamadığı.Yeniden yeniden boynuma sararken bu atkıyı tüylerim ürperiyor hala ...sonsuza kadar sürecek olan tek sevdamsın BORDO MAVİİİİİİİİİİİİİİ

Guzel,bizim sevgimiz boyle iste .. her sene sampiyon olsak bu takimi sevsek bu kadar anlam ifade etmez sevgimiz.bi cogumuz sampiyonluk gormedi yas itibari ile ama SEVIYORUZ ISTE VAR MI DIYECEGIN..

Bartuğ13
16.11.2006, 23:57
ölümüne sevdalıyız

frango
17.11.2006, 17:11
bakın arkadaşlar konu destek konusu alunca ne kadar ılgı gosterılıyo ama konu başlıgı eleştırmek kotu seyler bulmak vede yazmak olsaydı en az 200 mesaja ulasırdı bu başlık ama takım ıyı gıtmeyınce nedense bu tur konular ılgı gormuyor bence su asamada en çok ılgı gormesı gereken konu bu olmalı ama malesef bu konuda ilgi az

Hüda Topaloğlu
17.11.2006, 18:18
Bizim büyüklügümüz zaten burada, bizi eziklerden ayirt eden konuda bu, onlar takimi kotu gittigi sezonlarda "takim tutmuyorum, fazla takip etmiyorum", oluyor, ama eminimki bize sorulsa herzaman heryerde hangi kosullarda olursak olalim, hatta ligten dussek bile, gögsümüzü gere TRABZONSPOR'lu oldugumuzu belirtmekten geri kalmayiz, Farkimizi bu, "bizim sevdamuz yürektendir yürekten, eziklerin sevdasi hep döneyi direkten", böyle oldugu sürecede Allahin izniyle özledigïmiz sampiyonlugu yasayacagimizdan eminim...

oguzkoc
18.11.2006, 01:03
kümede düşsek bitmez bu sevda...

kümede düşsek ligA da şampiyonluk için gene destekleriz biz takımımızı

U.Sadıkoğlu
18.11.2006, 01:18
eline sağlık abi mükemmel bi yazı

Adem Erdoğan
18.11.2006, 01:22
Şampiyonluk dediğin nedirki bi demir parçasından ibaret.

Abdallı61
18.11.2006, 16:51
Şampiyonluk dediğin nedirki bi demir parçasından ibaret.

:D yaaa ne demezsin

TameRHan
18.11.2006, 17:57
bu takıma sahip çıkmak yerine sivasada yenilsin fb.yede yenilsin ziya hoca gitsin yönetim gitsin demek çok acı bir şeydir..

.

aynen katılıyorum. apoel maçından önce de bazı aptal insanlar. apoele elenmemizi istiyorlardı teknik direktör ve yönetimin gitmesi için.

şimdi yine aynı senaryo: sivasa ve febeye yenilelimde ziya ve yönetim gitsin...

akıllı olan derki inşallah sivası yeneriz, feneri yeneriz de yükselişe geçeriz ama zeka seviyelerinde şüphe olanlar bunu demiyor maalesef...

bu tür düşünenler yarı dolu olan bir bardağa ' yarısı boş bardak' diyenlerdir.

önemli olan yarım dolu bardaga ' yarısı dolu olan bir bardak diyerek pozitif olabilmektedir.

U.Sadıkoğlu
18.11.2006, 18:08
ölümüne trabzon

Nytre
19.11.2006, 11:50
bu maça trabzondan giden 5 otobüs dolusu taraftar ve sivas ve çevre illerden maça gidecek olan taraftarlarımız da "sevdim seni bir kere" diyorlar da!..

maskeli61
19.11.2006, 12:10
tebrikler hemşerim çok güzel yazmışsın bu sevda bitmez ne olursa olsun işte biz böyle büyük bi takımız...

SEVDİM SENİ BİRKERE BAŞKASINI SEVEVMEM DELİ DİYORLAR BANA DESİNLER DEGİŞEMEM

sweetrose
19.11.2006, 12:24
bu maça trabzondan giden 5 otobüs dolusu taraftar ve sivas ve çevre illerden maça gidecek olan taraftarlarımız da "sevdim seni bir kere" diyorlar da!..

İşte sevdanın rengi bu olsa gerek... kaşkol takmaktan utananlara ithaf olunur...

coolank
21.11.2006, 03:17
içinde bulundugumuz ortam kavga dövüş zamanı değil ... konuları okuyorum aşagı yukarı herkes birine hakaret ediyor sinir hali çok yüksek gerginlik has safhada ve en kötüsü panik havası esiyor ...

bazı arkadaşların yazıları ise endişe verici... saldırmaktan bahseden var sabrının taşmakta oldugundan bahseden takımı desteklemeyelim diyen var siyah çelenk vsvsvsvsvs.....

taraftar yapımız çok büyük oranda yöresel özelliğimizi gösteriyor ... bu arada karadenizli olmayan taraftarlarımız benim için baştacıdır çok büyük saygım ve sevgim vardır ama muhakkak ki taraftarımızın çogunlugu yöreseldir ve yöresel kişilik özelliklerini net bir biçimde göstermektedir ...

benim özellikle trabzonda yaşayan arkadaşlardan bir ricam var .... şu an içinde oldugumuz duruma bakılmaksızın takıma sahip çıkmaları ...başkana yönetime teknik kadroya herkese kızıp sövebilirsiniz ama lütfen takıma sahip çıkınız ....hatta en sevmediğiniz futbolcuya dahi sahip çıkınız ....tüm ulusal medya gözünü çevirmiş trabzona hafta sonu nasıl olay çıkar ne olur diye bekliyor bunu bügünkü spor programlarında inceden işlemeye başlayıp ahkam kesmeye başladılar .. yarın öbürgün büyüklük tartışmasına naklen yayın gelirlerine girmeye başlıyacaklar ...tüm ülkeye bizim bir bütün oldugumuzu göstermek için takıma ciddi şekilde sahip çıkınız ...ondan sonra biz burada birbirimize de gireriz belki kırıcı da oluruz ama biz bize kalmalıyız ...

FANATIK61
21.11.2006, 04:17
++++++1967 :)

Nytre
21.11.2006, 07:26
en iyi desteği maçta vereceğiz..

sismolog61
21.11.2006, 08:24
pazar günü Avni Akerdeyiz.

Badaloğlu
21.11.2006, 09:24
Öyle bir hale geldim ki; Pazartesi, günlerinin gelmesini istemez oldum.Saha sonuçlarının kötü olmasından dolayı millet burada abuk subuk yazılar yazıyor, hali ile bizde kuralları uygulamak zorunda kalıyoruz.Çok sinir bozucu bir durum...
90 dakika fener, maçında takıma destek vermemiz gerekiyor.Tüm olumsuzluklara rağmen, bu hafta 3 puan almak zorundayız.Bunu yapacak gücümüz var.

Biz İstanbul severiz.

sismolog61
21.11.2006, 09:28
yazının sonu süper abi :)

Biz İstanbul severiz

oskanonur
21.11.2006, 09:36
Biz taraftar olarak sonuna kadar ve sonuc herne olursa olsun tam ve hep destek parolasiyla uzerimize duseni yapiyoruz ve bundan sonra da yapacagiz.Insallah bu yaziyi yonetici, teknik ekip ve futbolcular da bir sekilde okur da onlar da gereken dersleri cikarir.

bordoylamavi
21.11.2006, 09:49
coolank aslında çok haklısın bu işleri kendi içimizde çözmemiz lazım. ama biz seyirciyiz adı üstüne seyirci taraftar. bu kadar olaydan sonra yönetim teknik kadro ve futbolculardan böyle bir birlik hareketi gelmesi gerekir. ne biliim alırlar futbolcuları hep beraber tesislerde toplarlar bütün taraftarları da çağırırlar basını da çağırırlar yiyecek içecek birşeyler eşliğinde futbolcularla taraftar içiçe olur sohbet ettirirler. o zaman herkes sakinleşir doğru mesaj da gitmiş olur diğer yerlere. ama nerde bizde o hareket. anca yine herşey kendi aralarında taraftar yine hiçe sayılıyor.

poetricus
21.11.2006, 09:53
Yönetimin, teknik kadronun hatta futbolcuların görevlerini yapamyor ya da yapmıyor olmaları hiçbir zaman bizi taraftar olarak üstümüze düşen vazifeyi yapmaktan alıkoymamalıdır.

Taraftar olarak asli vazifemiz takıma sahip çıkıp destek olmaktır.

stichus
21.11.2006, 10:45
taraftardan böyle bir destek beklemeye hakkımız var.. ama daha ötesi kendimiz de birşeyler yapma ihtiyacı hissedelim..
genelde girdiğim işi kurutmamla tanınırım etrafımda ve gittiğim maçı aldığımız görülmemiştir.
nuri bey başkan olduktan sonra hiçbir maça gitmemeye çalıştım açıkçası..
geçtiğimiz sezon dayanamadım gittim fener maçına trabzona.. bir sıfır da önde kapattık devreyi.. ama olmadı!
şimdi arkadaşları ikna edebilirsem, yine gitmek istiyorum.
hatta oradaki arkadaşlarla izlemek istiyorum maçı.. bu da böyle bir anı olsun istiyorum..
analyzer, jester, coolank, muhalif ve adını anmadığım tüm arkadaşlarla yanyana izlemek istiyorum maçı..
ya da kafayı yiyorum sabah sabah..
:)

kutoz
21.11.2006, 11:06
Kendini bilen hangi Trabzonspor taraftarı, böyle bir maçta tribünden Trabzonspor'a köstek olur ki... Şayet böyle insanlar varsa aramızda, onların Trabzonspor'luluğunu tartışırım ben...

Destek verilirken dikkat edilmesi gereken en önemli konu, verilen desteğin Trabzonspor kimliğine olduğunu, birilerine hatırlatmak gerek. Aksi takdirde, alınacak galibiyeti yine kendi başarıları olarak görecek olanlar olacaktır, oturdukları koltuklardan...

Erdem Keser
21.11.2006, 11:25
taraftardan böyle bir destek beklemeye hakkımız var.. ama daha ötesi kendimiz de birşeyler yapma ihtiyacı hissedelim..
genelde girdiğim işi kurutmamla tanınırım etrafımda ve gittiğim maçı aldığımız görülmemiştir.
nuri bey başkan olduktan sonra hiçbir maça gitmemeye çalıştım açıkçası..
geçtiğimiz sezon dayanamadım gittim fener maçına trabzona.. bir sıfır da önde kapattık devreyi.. ama olmadı!
şimdi arkadaşları ikna edebilirsem, yine gitmek istiyorum.
hatta oradaki arkadaşlarla izlemek istiyorum maçı.. bu da böyle bir anı olsun istiyorum..
analyzer, jester, coolank, muhalif ve adını anmadığım tüm arkadaşlarla yanyana izlemek istiyorum maçı..
ya da kafayı yiyorum sabah sabah..
:)
aman abi sen mumkunse bu kriz ortaminda maca falan gitme

frango
21.11.2006, 11:35
evet trabzon taraftarı bu maçta uzerıne dusenı yapacaktır ve takımını destekleyecektır ama maçın sonucu allah gostermesın olumsuz olursada herkes bunun sonucuna katlanmak zorundadır herkesde bunu bol bılsın

ama fener maçında sonuna kadar takımın arkasaında trabzonspor taraftarı bu arada trabzon dısından arkadaslarıda beklerız trabzona fener maçına

UğuR
21.11.2006, 11:36
Şu an destek verilmeyecekse ne zaman verilecek.Takım iyi olduğu zaman seyirciler, şak şak çılar trübünde olur.TARAFTAR ise her zaman kötü günde iyi günde takımın arkasındadır.Çünkü onlar TARAF tır.Gerçek taraftarı TARAF olmaya çağırıyorum.
Saygılar.

Atalay
21.11.2006, 11:52
bu yönetimi en çok eleştirenlerden biri herhalde benimdir..!! fakat bu takımımıza destegimizi eksiltecegimiz anlamına gelmemeli... aksine bu saha sonuçları ve yönetimsel hatalardan sonra daha çok desteklemeliyiz!!! işte fenerbahçe maçı bu maçta tek yürek tek ses olup stadımızı doldurarak takımımza destek vermek zorundayız..... bu maçı aldıktan sonra oturur yine saglıklı şekilde bu platformda veya kulüp içinde tartışır dogruları bulmaya çalışır ve buluruzda...şimdi lütfen... trabzondaki kardeşlerimize burdan sesleniyorum takımınıza bu maçta sahip çıkın tribünleri doldurun vede bu maçı bize kazandırın arkadaşlar.....yönetim sende bu maçta bilet fiyatlarını düşük tut gider ayak bir işe yara!!!!

Naim
21.11.2006, 11:53
bu yönetimi en çok eleştirenlerden biri herhalde benimdir..!! fakat bu takımımıza destegimizi eksiltecegimiz anlamına gelmemeli... aksine bu saha sonuçları ve yönetimsel hatalardan sonra daha çok desteklemeliyiz!!! işte fenerbahçe maçı bu maçta tek yürek tek ses olup stadımızı doldurarak takımımza destek vermek zorundayız..... bu maçı aldıktan sonra oturur yine saglıklı şekilde bu platformda veya kulüp içinde tartışır dogruları bulmaya çalışır ve buluruzda...şimdi lütfen... trabzondaki kardeşlerimize burdan sesleniyorum takımınıza bu maçta sahip çıkın tribünleri doldurun vede bu maçı bize kazandırın arkadaşlar.....yönetim sende bu maçta bilet fiyatlarını düşük tut gider ayak bir işe yara!!!!

sonuna Kadar Destekliyorum
Madem Öyle varsa bu konuda bir irade gidelim mi Maça?
varmı bi otobüs dolusu takıma destek olacak arkadaş??

UğuR
21.11.2006, 11:56
sonuna Kadar Destekliyorum
Madem Öyle varsa bu konuda bir irade gidelim mi Maça?
varmı bi otobüs dolusu takıma destek olacak arkadaş??
Pazartesi iş var uçak olursa uyar ama bu da herkese uymaz gibime geliyor.

Faik Yılmaz
21.11.2006, 12:02
oyuncu sahada döküldükten koşmadıktan oynamadıktan sonra boğazımızı yırtsak ne olurki... taraftar şöyle yada böyle 5 maçtır takımı destekliyor ne yapsın daha taraftar..... bence bunlar ibizm desteğimize layık değil....

frango
21.11.2006, 12:06
desteğine layık gormeyen arkadaşlar varsa mumkunse evde maçı ızlesınler hatta hiç izlemesınler onlara gore buna değmezlermiş

destek olmak ısteyen pazar gunu avnı akerde yerını alsın

Tunga
21.11.2006, 12:33
Az sonra aşağıdaki konu ile birleştirilecektir.

Eleştiriyi ayrı ayrı başlıklarda yapıyoruz, bari desteği tek başlıkta verelim.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=5087

sismolog61
21.11.2006, 12:43
TRABZONSPOR yerel gazeteleride vurdu
Trabzon'un başarısız dönem geçirmesinin, kentte ve bölgede yayımlanan yerel gazete satışlarında % 20 civarında bir düşüşe neden olduğu bildirildi

Türkiye Spor Yazarları Derneği Trabzon Şubesi Başkan Vekili Murat Taşkın
Günlük yaşamı da olumsuz etkiliyor

Trabzonspor'un başarısız sonuçları günlük yaşamda Trabzon insanının
davranışlarını etkiliyor. Kentte, ''Bölgedeki kanser vakalarının sayısını Çernobil faciası değil, Trabzonspor arttırdı'' biçiminde espirili yaklaşımlar dilden dile dolaşıyor. Özellikle Trabzonspor'da yöneticilik yapan ve spora ilgi duyanların fazlalıkta olduğu Kunduracılar ve Kemaraltı Çarşısı'nda ise yenilgiler sonrası hüzün hakim oluyor.

Esnaf, Trabzonspor'un başarısını ekonomilerini olumlu katkı sağladığını,
başarısızlık halinde de günlerinin iyi geçmediğini belirtiyorlar.

Trabzonspor sevgisinin ne demek olduğunu halen daha anlayamayanlar utansın

Tunga
21.11.2006, 12:49
TRABZONSPOR yerel gazeteleride vurdu
Trabzon'un başarısız dönem geçirmesinin, kentte ve bölgede yayımlanan yerel gazete satışlarında % 20 civarında bir düşüşe neden olduğu bildirildi

Türkiye Spor Yazarları Derneği Trabzon Şubesi Başkan Vekili Murat Taşkın
Günlük yaşamı da olumsuz etkiliyor

Trabzonspor'un başarısız sonuçları günlük yaşamda Trabzon insanının
davranışlarını etkiliyor. Kentte, ''Bölgedeki kanser vakalarının sayısını Çernobil faciası değil, Trabzonspor arttırdı'' biçiminde espirili yaklaşımlar dilden dile dolaşıyor. Özellikle Trabzonspor'da yöneticilik yapan ve spora ilgi duyanların fazlalıkta olduğu Kunduracılar ve Kemaraltı Çarşısı'nda ise yenilgiler sonrası hüzün hakim oluyor.

Esnaf, Trabzonspor'un başarısını ekonomilerini olumlu katkı sağladığını,
başarısızlık halinde de günlerinin iyi geçmediğini belirtiyorlar.

Yani bu haberi çerçeveletip, duvara, dağa taşa asmak lazım. Demek ki sadece polemikler ve can sıkıcı gelişmeler prim yapmıyor. En iyi primi BAŞARI yapıyor.

O zaman o yerel gazeteler de, artık takımı ve kulübü yiyip yağmalamayı bırakıp, şu şehrin sinerjisine sahip çıksınlar.

En olmayacak zamanda, en olmayacak, en uydurma haberleri yapanlar, düşünüyor mudur bu? Hiç sanmıyorum.

Naim
21.11.2006, 12:51
Demekki Trabzonda istanbul basını gibi fitne ve yalan satmıyormuş
başarı Satıyormuş
O zaman Benden Değilse tufan Olsunu Herkes Bir kenara Koymalı

sismolog61
21.11.2006, 12:52
Yani bu haberi çerçeveletip, duvara, dağa taşa asmak lazım. Demek ki sadece polemikler ve can sıkıcı gelişmeler prim yapmıyor. En iyi primi BAŞARI yapıyor.

O zaman o yerel gazeteler de, artık takımı ve kulübü yiyip yağmalamayı bırakıp, şu şehrin sinerjisine sahip çıksınlar.

En olmayacak zamanda, en olmayacak, en uydurma haberleri yapanlar, düşünüyor mudur bu? Hiç sanmıyorum.

çok doğru ilk önce içimizdekileri yok etmemiz gerekiyor sonra zaten başarı kendiliğinden gelecektir.TRABZONSPOR un bizim için ekmek-su gibi vazgeçilmez olduğunu hiçkimse unutmamalı
SEVİYORUZ İŞTE VARMI DİYECEĞİN:)

sweetrose
21.11.2006, 13:44
Birileri kuruğunu sıkıştırdı; saldırmaya başladı etrafa.. suç bizde değil ki; kıvranan ağlasın haline.. Biz bu takıma, renklere aşığız; gerisi yalan..

drmustafa
21.11.2006, 15:49
Herkes amma yufka yurekli olmus. Daha ne hosgorusu, anlayisi...Aleme rezil olduk. Ama adamlarin daha umrunda degil.

ahmetansu61
21.11.2006, 16:06
taraftar taraftarlığını herzaman bilmiştir. nezaman yüz üstü bıraktık ki şimdi de bırakalım.
biz iyi günde kötü günde diyerek tuttuk bu takımı. ama trabzonun girdiği bu süreç kötü zaman değil rezillik zamanıdır. böyle zamanlarda trabzonspru rezillikten kurtaran herzaman bizer olmuşuzdur. maç ne olursa olsun 90dk desteklenmeli ama maç sonunda da kimse taraftardan iyi şeyler beklemesin.

Hüseyin Kurt
21.11.2006, 16:32
biz o takımdaki futbolculara değil renklere aşığız ve ne olursa olsun o renk aşkı içimizde olacak.......

Ayşe Aygün
21.11.2006, 17:02
Gs yendikten sonra trubunden çıkmadan yine geleceğim demiştim avniakere geleceğim Fnere maçını izlemeye ve o maçın üstünden o kadar maç geçtiki ne yüzüm güldü ne morelim düzeldi.ve ben maça 4 gün var ben aklımdan gitmeyi bile düşünmüyorum. çünkü yüreğm buna el verse beynim elvermiyor.çünkü eğer o stadyumdan boynum yerde ayrılırsam o acı beni mahveder.Ben bu acıyla yaşıyamam sizi bilmem ama ben bu maçıda izlemeyeceğim çünkü yenilmeleri önemli değil çünkü oynamıyacaklar öyle yenilecekler ve bu bana herşeyden daha çok koyacak.ama ben yinede bu renklere bağlı yaşayacağım.yatağımda nevresimi ayağımda terliği üstümde forması başım altında yastığı odamın kapısında bayrağım olacak.ve sevgisi hep iimde olacak.

Şentürk
21.11.2006, 17:06
Renklere aşıksak bu maça gitmek zorundayız,maddi açıdanda bilet fiyatları gayet normal,Trabzonspor taraftarı hiç bir zaman zor günde takımını terk etmemiştir ve yine öyle olacaktır.

Jade
21.11.2006, 18:34
Deli diyorlar bana, desinler DEĞİŞEMEM........;)

Mehmet_Mercanlı
21.11.2006, 18:41
Renklere aşıksak bu maça gitmek zorundayız,maddi açıdanda bilet fiyatları gayet normal,Trabzonspor taraftarı hiç bir zaman zor günde takımını terk etmemiştir ve yine öyle olacaktır.
bu ezikle karşısında ne olursa olsun. o formayı orda yanlız bırakmayalım . arkadaşlar. zaman bana uysa kesinlikle kacırmazdım .
ama sıze yalvarıyorum yanlız birakmayn

coolank
21.11.2006, 19:08
Destek Zamanı

--------------------------------------------------------------------------------

içinde bulundugumuz ortam kavga dövüş zamanı değil ... konuları okuyorum aşagı yukarı herkes birine hakaret ediyor sinir hali çok yüksek gerginlik has safhada ve en kötüsü panik havası esiyor ...

bazı arkadaşların yazıları ise endişe verici... saldırmaktan bahseden var sabrının taşmakta oldugundan bahseden takımı desteklemeyelim diyen var siyah çelenk vsvsvsvsvs.....

taraftar yapımız çok büyük oranda yöresel özelliğimizi gösteriyor ... bu arada karadenizli olmayan taraftarlarımız benim için baştacıdır çok büyük saygım ve sevgim vardır ama muhakkak ki taraftarımızın çogunlugu yöreseldir ve yöresel kişilik özelliklerini net bir biçimde göstermektedir ...

benim özellikle trabzonda yaşayan arkadaşlardan bir ricam var .... şu an içinde oldugumuz duruma bakılmaksızın takıma sahip çıkmaları ...başkana yönetime teknik kadroya herkese kızıp sövebilirsiniz ama lütfen takıma sahip çıkınız ....hatta en sevmediğiniz futbolcuya dahi sahip çıkınız ....tüm ulusal medya gözünü çevirmiş trabzona hafta sonu nasıl olay çıkar ne olur diye bekliyor bunu bügünkü spor programlarında inceden işlemeye başlayıp ahkam kesmeye başladılar .. yarın öbürgün büyüklük tartışmasına naklen yayın gelirlerine girmeye başlıyacaklar ...tüm ülkeye bizim bir bütün oldugumuzu göstermek için takıma ciddi şekilde sahip çıkınız ...ondan sonra biz burada birbirimize de gireriz belki kırıcı da oluruz ama biz bize kalmalıyız ...

bu yazıya destek olan olacak olan inanan tüm arkadaşlara sevgilerimi saygılarımı sunarım ... işte bizim farkımız bu olsa gerek .....bir anda birleşebiliyoruz .... bize şampiyonlugu bu yapımız getirecek .... tüm ülke şunu görecek TRABZONSPOR her zaman büyüktür ve sıradan bir takım ugraşmalarına ragmen asla olmayacaktır ...

Lapina
21.11.2006, 19:09
Lanet olsun..Hayalini kurdum hep..Deliler gibide sevinecektik ama :( Bende gidemiyorum..Is dolayisiyla..Soyle serbest calisacagim bi is yok mudur ?

61OKTAY
21.11.2006, 19:23
sevmek, karşılık beklemeden işte gerçek ve değişmiyecek herkez bak ne oldu diye gülselerde halimize ben amatör kümede bile olsa gene sevecem gene koşacam peşinden hiç usanmadan bıkmadan çünkü benim sevdam en safıyla BORDO MAVİ bunuda kimse değiştiremez...

61OKTAY
21.11.2006, 19:38
Abİlerİm Yokmu Organİzasyon Gİdelİm Da MaÇa YÖnetİm

Volkan Yavuz
21.11.2006, 19:58
asil simdi gercek taraftarlar destek olur!!! benim TRABZON askim hic bitmez!!! 5 lige düsseler bile!

Şentürk
22.11.2006, 14:58
Maç başlayana kadar kimse tezahürat yapmasın,futbolcuları türübüne çağırmasın,20 bin kişinimn olduğu statta ölü sessizliği olsun ama başlama düdüğü çalınca GS maçındanda süper bir organizasyonla tüm stat kulakları sağır edercesine destek versin takıma,eşi benzeri görülmemiş şekilde!
Bu maçın önemi büyük,her şeyi bir yana bırakmak gerekiyor.
Üstümüze düşen görevi yapmalıyız.

sismolog61
22.11.2006, 15:19
bu sevgi bitmezzzzzz

http://www.youtube.com/watch?v=OBLU7QKTKz4&mode=related&search=

frango
22.11.2006, 16:48
evet devır destek donemi arkadaşlar herkes bu donemde eleştiri yapmnasını bılır ama gerçek trabzonsporlular sımdı takımına sahıp çıkmalıdır

feneri yenelim ondan sonra gelın hep beraber takımı hocayı futbolcuyu yonetımı elestırelım ama simdi takıma destek çıkma vaktıdır

halil ibo
22.11.2006, 16:57
Bu defa kelimeler klavyemdende zor dökülüyor.Aklımada pek yazacak birşey gelmiyor.Sanıyorum beşiktaş maçı öncesi aramızdan bir arkadaşımızla umudunu kaybeden herşeyini kaybeder muhabbeti yapmıştım.Ben yine aynı noktadayım.Hiçbir zaman umutsuz olmayalım.Fakat sahaya çıkacak olan onbirde ne kadar umut olacak,ruh olacak,üst düzey mücadele gücü olacak.İşte bunlar neticeyi tayin edecek.Taraftar her zamanki gibi gidip takımına desteğini versin.Ama bu kez gerçekten desteğini versin.Kırıp,dökmeden,sayıp,sövmeden 90 dakika hep birlikte Trabzonspor aşkıyla bağıralım.Netice mi ? Biz zaten netice için sevmiyoruz ki bu takımı.Her sıkıntılı döneminde takımının yanında olan istenilen tribün performanısını sergilemesede farklılığını her zaman hissettiren taraftarımız yine takımının yanında olacak bu Pazar'da.HER PAZAR'DA...

Cino
22.11.2006, 17:02
Umut fakirin ekmeği anasını satiim :)

Hüseyin Çümen
22.11.2006, 17:05
keşke trabzon da olsam da maçta sesim gidene dek bağırabilsem

Cem Akyüz
22.11.2006, 17:15
Trabzonda olsam maça kesin giderdim ama bizim mahellenin de Trabzondan farkı yok bütün sokak akraba:))Trabzondaki arkadaşlar maça gidip tem destek verirlerse çok iyi olur

highlander
22.11.2006, 18:55
Ben de hep olumlu olmaya çalışan bir taraftarım.Bu takım Don Koşit'tur.Farklıdır epey.Şimdi diptedir,ama bir bakarsınız ikinci yarının sonuna doğru şampiyonluğu kovalar.Ben umudumu hiç kaybetmedim.Bordo-mavi berem,atkım hep yanımda.Sağa sola sayıp sövmeden ,biraz da romantikçe bu takımı seven taraftarların olduğunu bilmek çok güzel.Onlara bir nebze destek olsun diye bir mesaj da benden.

sweetrose
22.11.2006, 19:28
Bu aşkı vücuda getiren muazzam renklerimize olan sevdamız, bizi diğer takımların taraftarlarından ayıran farklı bir nokta olsa gerek.

Egemen
22.11.2006, 23:02
albayraga ziyaya ahmede mehmede hasana hüseyine ersene gökdenize aşık deiliz biz... bordoyla mavinin bir araya gelip kolkola girerek söylediği türküye aşığız. hayde avniakere..trabzona gidemeyecegiz belki ama bursada olacvagız kimse meraklanmasın... saygılar. nytre teşekkürler..

Erdogan
22.11.2006, 23:15
ankete katilalim lütfen,

http://www.fotomac.com.tr/

frango
22.11.2006, 23:40
destek zamanı olma zamanıdır sımdı arkadaşlar

kımse merk etmesın trabzondakı taraftarımızuzerıne dusenı yapavaktır bu maçta kımsenın suphesı olmasın

volkanferhan
22.11.2006, 23:44
yaw ben bu maçta bide trübün şow görmek istiyorum. yapılır inşallah

sweetrose
23.11.2006, 10:36
ankete katilalim lütfen,

http://www.fotomac.com.tr/

fener % 51
Trabzonspor %38

ttrabzonsporr
27.11.2006, 22:57
hayat devam ediyor!... aşk devam ediyor!... sevgim devam ediyor!....

bugunlerde geçecek yine biz kalacağız....

galyanlim
27.11.2006, 22:59
ooooooooooffffffffffffffffffff
offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

MrbLack
27.11.2006, 23:16
Kime destek verilcek acaba söyleyin de bilelim.Ruhsuz başkana mı sahada ölü gibi dolaşan topçulara mı.Ben tükendim artık bitti arkadaşlar.
Bizde ki aşk renklere nbe topcusuna ne yöneticisine ne de başkanına.
Biz burda azapların en büyüğünü çekerken başkan efendi gitsin limanını işletsin.Bizimle alay ettiği,bizi işlettiği yeter

Tevfik Kılıç
27.11.2006, 23:19
Yönetim ve Ziya'ya rağmen sonuna kadar destek ne mutlu trabzonspor'luyum diyene

Şuayip Aydın
27.11.2006, 23:49
bana desler ki sana bi eli ne ayı diyer eline gunesi vercez bengene trabzonspordan vazgecmem herkez bunu boyle bilsin arkadaslar.....

FATSALI_NL
28.11.2006, 00:30
Son 4 haftadır takım değil 3 puan almayı bir gol bile atamıyor... takımda bir sistem yok .. yöneticiler pasif başkan ne dediğini bilmiyor.. taraftar bir yandan bu sorunları yaşarken eskişehir maçına kadar kale arkalarının 10 ytl olmasından yakınıyor... pfdk.dan anlamsız yere ceza üstüne ceza geliyor.. hakemler özellikle de yan hakemler maçlarımızı katlediyor.. bir oyuncumuz kültürümüze yakışmayacak hareketler yapıyor.. kaptan taraftarlarla atışıyor... kime sorarsanız takımdan hiç bir şekilde memnun değil.. ziya hoca tartışılıyor ama o trabzonspor camiasının yüzde 90nının istemediği bir oyuncu için ondan vazgeçmem diyor.. kulüp iyi yönetilmiyor hatta profesyoneller işlerinden çıkarılıyor ama aylardan beri yerlerine yenileri alınmıyor.. bizimle bir milyon dolarlık anlaşma yapmasına rağmen 3 ezik takıma milyon dolarlar yağdıran bir sponsorla anlaşma yapıyoruz yeniden ama bu anlaşmanın tutarı geçen yılları aratmıyor ve yöneticilerimiz yine suskun...

bütün bunlara rağmen ben bu takımı her yerde her zaman her koşulda desteklerim ...
ama en acımasız eleştiriyi de yaparım.. niye? siz sevdiğinize bazen ağzınıza geleni söylemez misiniz? neden? çok sevdiğiniz içindir.. onun her zaman iyi olmasını istediğiniz içindir.. çünkü ondan kopamadığınız içindir...

biz de taraftarlar olarak yapıcı bir şekilde ağzımıza geleni söyleriz.. ama konu başlığında olduğu gibi yine " sevdim seni bir kere başkasını sevemem deli diyorlar bana desinler değişemem" derim...

bu takım iyi bir takım bu takıma sonuna kadar destek vermemiz gerekiyor..

bir aşk sevmeden yaşar mı?
yasa be dostum.. senin gibilerine gercekten ihtiyacimiz var. bu inanc meselesi bana gore en basta.. bazilari kahirlarindan oluyorlar.. saldiriyorlar... yaa birakin bunlarii gercekten yaptiginiz kotuluk vermekten baska sey degil..
sen boyle kal, boyle devam et kocum.
saygilar.
Sonuna kadar destekliyenlerden
Erkan

ttrabzonsporr
28.11.2006, 00:41
trabzonum benim biricik sevgilim soyle senden baska kimim var benim?...

FATSALI_NL
28.11.2006, 00:48
trabzonum benim biricik sevgilim soyle senden baska kimim var benim?...
lalalalalallallallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaayyy

OOOOoOOOOOOOOOOOOOoOOOO

TIIIIIRRRRAABZOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOONNNNN

..................*trabzon*
...................*trabzon*
................*trabzon*
.............*trabzon*
...........*trabzon*
.........*trabzon*..*trabzon*
........*trabzon*...............*trabzon*
......*trabzon*...................*trabzon*
......*trabzon*...................*trabzon*
......*trabzon*................*trabzon*
..........*trabzon*.......*trabzon*
....................*trabzon*……………..

..................*trabzon*..................

Volkan Yavuz
28.11.2006, 02:07
I LOVE YOU TRABZONSPOR

ne mutlu trabzonluyum diyene

sweetrose
28.11.2006, 07:17
Trabzonsporumuzun için tam desteğin zamanı.. Yönetimin taraftarı dinleme zamanı. Bazı futbolcuların gönderilme zamanı.. Eski değerlere bağlanma zamanı..

hüseyin1975
28.11.2006, 10:15
Ne olursa olsun..... hep Trabzonumu sevecegim.

Arkadaslar bagzen böyle zor dönemler yasamak iyidir bence.

Bundan birkac sene önce Almanyada Kaiserslautern (cok iyi taraftari ve gecmisi olan bir Takim) küme düsdü. Son haftaya kadar kurtulur diye düsünüldü ama sonunda düsdü.

Bir sene sonra tekrar birinci Lige cikdi ve ayni Sezon Sampiyon oldu!!!!!

ErayAkyüz
28.11.2006, 10:46
neden bir kez olsun o formayı rahatça istanbulda giyemiyorum

neden bir kez olsun rahatça fırtınam bu maçı alır diyemiyorum

neden adına milyonların bittiği efsane bitiyor gözlerimin önunde

neden 19 yaşımda olmama rağmen şampiyonluk hasretiyle yatıp kalkıyorum

neden babam efsanenin doğusunu bana anlatıyor ben ise o efsanenin sona
erişini cocukarıma anlatıcam

neden televizyonda spiker trabzonsporun adını andığında sesi açıp can kulagıyla dinliyorum .

neden hala bu kadar aciz durumdayım trabzonsporun yok olusunu boylesine sadece izlemekle kalıyorum???

byoxi
28.11.2006, 11:15
neden bir kez olsun o formayı rahatça istanbulda giyemiyorum

neden bir kez olsun rahatça fırtınam bu maçı alır diyemiyorum

neden adına milyonların bittiği efsane bitiyor gözlerimin önunde

neden 19 yaşımda olmama rağmen şampiyonluk hasretiyle yatıp kalkıyorum

neden babam efsanenin doğusunu bana anlatıyor ben ise o efsanenin sona
erişini cocukarıma anlatıcam

neden televizyonda spiker trabzonsporun adını andığında sesi açıp can kulagıyla dinliyorum .

neden hala bu kadar aciz durumdayım trabzonsporun yok olusunu boylesine sadece izlemekle kalıyorum???

cok kolay bu takıma asıgız ama malesef bosuna kendmiz avnuyoruz ağlıyoruz hep bu gidişle sampiyonluk gormicez

Lokman
28.11.2006, 11:23
Hayırdır kardeşler kim öldü neyin yasını tutuyoruz. Ne demek formamı rahat giyemiyorum, giy kardeşim kim ne diyebilir sana ben her istediğimde giyiyorum aman dikkat bizanssta yaşarken karakter olarak onlara çekmeyelim forma başarıda giyilince kıymeti olmaz en kötü zamanda giyeceksinki kıymeti olsun farkın olsun anlasınlar ne olduğunu sen 19 unda hatırlamıyorsun olsun çokmu önemli ben o takımı sahada seyrediyorum ya yetiyor formamıda herzaman bir bizanslıdan daha çok giyer ve onur duyarım babamada herzaman duacıyım bana böyle bir sevdayı öğrettiği için yaşattığı için erinmeyin dostlar çekinmeyin biz kimenin ikramıyla büyük olmadık kimsenin demesiyle çökmeyiz öyle cenaze havası estirmeyin giyin formanızı kimse o formaya sokakta dil uzatamaz o kadar delikanlısını görmedim henüz ben.29 senedir istanbuldayım görmedim öyle bir babayiğit.

DİNÇ
28.11.2006, 11:28
cok kolay bu takıma asıgız ama malesef bosuna kendmiz avnuyoruz ağlıyoruz hep bu gidişle sampiyonluk gormicez.

Şampiyonluk ne demek???

Bir tür hamsi yemeği mi?

Şaka bir yana adını bile unuttuk...

Şampiyon olsak nasıl sevineceğimizi bile bilmiyoruz...

Şampiyonluk doyasıya nasıl kutlanıyor acaba???

Yıllardır adamlar her mayıs ayında şampiyonluklarını kutlarken, bizler başımız öne eğik onları izlemekle yetindik...

70 li yılların sonunda ve 80 li yılların başında; üç istanbul kabadayısının karşısına çıkan ve onlara meydan okuyan yağız delikanlının yerinde yeller esiyor artık...

Adımız şikelere,şaibelere bulaşırken ve bu durum bize hiçbir çıkar sağlamazken ...(Biriside çıkıp Trabzonspor şampiyon olsun diye Trabzonspordan teşvik aldık desin yaw..)

Yağız delikanlı oldu ortalık malı...
Maalesef içimizdeki zehirli yılanları aramızdan atmadıkça ne başarılı olabiliriz ne de şampiyon...

ErayAkyüz
28.11.2006, 11:37
Hayırdır kardeşler kim öldü neyin yasını tutuyoruz. Ne demek formamı rahat giyemiyorum, giy kardeşim kim ne diyebilir sana ben her istediğimde giyiyorum aman dikkat bizanssta yaşarken karakter olarak onlara çekmeyelim forma başarıda giyilince kıymeti olmaz en kötü zamanda giyeceksinki kıymeti olsun farkın olsun anlasınlar ne olduğunu sen 19 unda hatırlamıyorsun olsun çokmu önemli ben o takımı sahada seyrediyorum ya yetiyor formamıda herzaman bir bizanslıdan daha çok giyer ve onur duyarım babamada herzaman duacıyım bana böyle bir sevdayı öğrettiği için yaşattığı için erinmeyin dostlar çekinmeyin biz kimenin ikramıyla büyük olmadık kimsenin demesiyle çökmeyiz öyle cenaze havası estirmeyin giyin formanızı kimse o formaya sokakta dil uzatamaz o kadar delikanlısını görmedim henüz ben.29 senedir istanbuldayım görmedim öyle bir babayiğit.

benim anlamadıgım şu gunahım ne veya benim gibi binlerce yeni nesil taraftarın istanbul takımlarının kirli sampiyonluklarının içinde buyuduk biz malesef uzuluyorum keske daha erken gelseydm dunyaya ali kemalleri senolları gorseydm efsane kadronun sampiyonluklarını izleseydm bu yuzden sanslısnız buyuklermiz:(

Lokman
28.11.2006, 11:41
benim anlamadıgım şu gunahım ne veya benim gibi binlerce yeni nesil taraftarın istanbul takımlarının kirli sampiyonluklarının içinde buyuduk biz malesef uzuluyorum keske daha erken gelseydm dunyaya ali kemalleri senolları gorseydm efsane kadronun sampiyonluklarını izleseydm bu yuzden sanslısnız buyuklermiz:(

Bende isterdim görmeni bende doya doya yaşamak isterdim o günleri ama olmadı fakat yeniden olmayacak diye birşey yok kaldıki sen umudunu kaybetme bu en kötüsü olur. Mutlaka birgün olacak yine sevineceğiz kim valenciaya kaçak takım diye bilir kaç yıl şampiyon olmadı inter küçük takımmı liverpool liginde nal topluyor küçükmü üzme kendini sen sağlam dur sevgini sağlam göster yeter boşver o şerefsizleri buyur ne mal oldukları belgelendi ne sanıyorsun şimdi o asalaklar senin formanı görünce kendi formasıyla şeref duyabiliyormu sanmıyorum sen sırtındı bir bez parçası değil bir onur taşıyorsun onlarsa belgelenmiş şerefsizlik taşıyor bunu unutma.

teona
28.11.2006, 14:43
vallahi doğru...trabzonspor sevgisi hiçbi şeyle ölçülmüyo. o bi yana dünya bi yana... 3. lif 5. klasmanda da oynasa, trabzonsporluyuz!!!

Nytre
28.11.2006, 22:06
bursa maçında da taraftarımıza ayrılan yerin dolacağına inanıyorum...

pReN@_61
28.11.2006, 22:26
destege DEVAM....

Vazgeçeceğimizi mi sandın şanlı BüYüK TRABZONSPOR