PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : En Güzel 61 Golümüz

Pinkman
02.09.2015, 22:18
Arkadaşlar en güzel gollerimizi derlediğim videom görüş öneri eleştirilerinizi bekliyorum :)

Daha komple videolar oluştururum umarım ilerde bu ilki acemilikte var :)

hJVsJEOjTII

https://www.youtube.com/watch?v=hJVsJEOjTII

diskus
02.09.2015, 22:41
Saolasin ilk deneme gayet iyi olmus,Bundan sonrakiler daha iyi olmasi dilegi ile.

Kolpacı
02.09.2015, 22:47
Trabzonspor tvde böyle şeyler izlemek dileğiyle

Adem Özlü
02.09.2015, 22:54
Kardeşim ellerine sağlık,konuyu çok güzel seçmişsin video da güzel olmuş.Devamını bekliyoruz :)

Mustafa Çolak
02.09.2015, 23:21
Çok güzel goller derlenmiş, teşekkürler.

U.Sadıkoğlu
02.09.2015, 23:27
Elinize sağlık güzel bir çalışma olmuş.

Videoyu ilk mesajınıza entegre ettim.

Yiğit SARI
02.09.2015, 23:30
Baştan sona kadar izledim özlediğimiz çok şey var... Aaaaah ah diyerek ellerine sağlık diyorum

Alper Beyazay
02.09.2015, 23:46
Güzel olmuş ama şu arada geçişlerdeki ses bir tek bana mı yüksek geldi. :)

bkandil
02.09.2015, 23:49
Goller güzel, iyi çalışma olmuş.
Szymkoviak ın ilk golünde tarih (2015) yanlış yazılmış.

TolgaTopçu61
03.09.2015, 00:04
61 dakika olsa bile sıkılmadan izlenir, ellerine sağlık :)

Sadık Bıyık
03.09.2015, 00:12
gerçekten harika olmuş. artık devamını da bekleriz. birde yeri gelmişken bu internet üzerineden bir trabzon tv kursak hepberaber, olmazmı acaba.

batugol
03.09.2015, 00:23
elinize saglik
yalniz kimler gelmis gecmis

Ali Can
03.09.2015, 00:38

Ben rahatsız oldum açıkçası, kendim bir şarkı açıp izledim.

Emeğin için teşekkürler. Eskilere götürdün bizi :) :alkış:

İlker Yazıcıoğlu
03.09.2015, 00:51
Eline emeğine sağlık.Ufak bir eleştiri:

Goller arasındaki müzik olmamış,çok gürültülü ve yanlış tercih.

Gerisi ve tercihler gayet iyi.

ucurum
03.09.2015, 07:50
Eline sağlık...

Aklıma gelen bir kaç gol daha var:
1. Hami'nin Barcelona'ya deplasmanda attığı üst file golü:
ihJ4fMUwzQ0
2. İskender'in ceza sahası dışı röveşatası:
Bunun görüntülerini bulmak imkansız
3. Fatih'in Malatya'ya attığı uzak şutu:
LdKe_h6dArU
4. Fatih'in Malatya'ya attığı sağlı sollu gol (10 numara) (11. Dakika)
K2CAJTSp28Q

HOPA'LI TS'Lİ
03.09.2015, 08:02
Arkadaşlar en güzel gollerimizi derlediğim videom görüş öneri eleştirilerinizi bekliyorum :)

Daha komple videolar oluştururum umarım ilerde bu ilki acemilikte var :)

hJVsJEOjTII

https://www.youtube.com/watch?v=hJVsJEOjTII

1- 1994'de Orhan KAYNAK'ın Aston Villa'yı eleyen ve rakip Hoca'nın ağzındaki sakızı yuttuğu golü unutamam.

Asteğmendim Malatya'da. Maçın olduğu akşam nöbetçi subayıydım. Ertesi sabah terhis olacaktım.

Maçı askerlerle izledim ve bu mutluluğu unutamam.

2- Eylül 1990'da Hamdi'nin Barcelona'ya attığı gol de şahaneydi.

3- 2005'deki Cem Papilanın katlettiği maçta TEKKE'nin Rüştü'ye attığı kafa golünü de 3. sıraya koyuyorum.

Eline, gözüne, emeğinize sağlık.

Sonuçta 61 golün hepsi de değerli, sonuçta bir emek ve zaman harcamışsınız.

Hamdi Karamahmutoğlu
03.09.2015, 08:07
Ellerine, emeğine sağlık.
Çok güzel olmuş.

SüRMeNe_6161
03.09.2015, 09:56
Eline sağlık çok güzel olmuş.

ASUS_T00K cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Taner Gündoğdu
03.09.2015, 11:32
Öncelikle eline sağlık, çok güzel ve değerli bir çalışma olmuş. Arkadaşların değindiği birkaç eksiğe ben de birşeyler eklemek isterim;
- Maçların isimlerini de belirtebilseydin videoda daha güzel olabilirdi.
- sıralamayı yaparken önem sırası mı güzellik sıralaması mı yaptın ben tam anlayamadım. Önem sırası ise küçük Orhan'nın A.Villa'ya attığı golün ilk sırada olması gerekirdi sanki, eğer güzel gol sıralaması yaptıysan K.Hamdi'nin karambol golü ilk sırada olmamalıydı sanki

golleri izleyince şunu gördüm ki Fatih Tekke - Gökdeniz - Szymek üçlüsünün kalitesinde bir üçlüyü bu gözlerin tekrar görebileceğine inanmıyorum :) 9 nolu goldeki o hızlı çıkış, o seri paslaşmalar ve devamındaki müthiş vuruş nedir ya...

ertuuu
03.09.2015, 12:39
eline sağlık..
lee young ın fb çatalını sarstığını,
tekke nin fb ye attığı arka direk kafa golünü,
yattara nın gs nin 3 solbekini tesbih yaptığını,
szimkowiak ın gs yi uzaktan avlayışını,
gökdeniz in 6 ay sonra çıktığı ilk maçında yazdığı golde hasan üçüncü nün sola bakıp sağa attığı topla asist yaptığını,
shota nın gole giderken kafayla top sektirmesini,
barcayı,
burağı,
umutu,
gökhanı,
hatta tosunu,
tekrar hatırlattığın için teşekkür ederim...

Pinkman
03.09.2015, 12:47
Saolasin ilk deneme gayet iyi olmus,Bundan sonrakiler daha iyi olmasi dilegi ile.

Trabzonspor tvde böyle şeyler izlemek dileğiyle

Kardeşim ellerine sağlık,konuyu çok güzel seçmişsin video da güzel olmuş.Devamını bekliyoruz :)

Videoyu ilk mesajınıza entegre ettim.

Baştan sona kadar izledim özlediğimiz çok şey var... Aaaaah ah diyerek ellerine sağlık diyorum

61 dakika olsa bile sıkılmadan izlenir, ellerine sağlık :)

gerçekten harika olmuş. artık devamını da bekleriz. birde yeri gelmişken bu internet üzerineden bir trabzon tv kursak hepberaber, olmazmı acaba.

elinize saglik
yalniz kimler gelmis gecmis

Ellerine, emeğine sağlık.
Çok güzel olmuş.

Eline sağlık çok güzel olmuş.

ASUS_T00K cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güzel Dilekleriniz için çok teşekkür ederim..

Goller güzel, iyi çalışma olmuş.
Szymkoviak ın ilk golünde tarih (2015) yanlış yazılmış.

Abi çok kontrol ettim bir hata çıkmasın diye ama çıkmış yine :) Sen de nasıl farkettiysen anında :)

Ben rahatsız oldum açıkçası, kendim bir şarkı açıp izledim.

Emeğin için teşekkürler. Eskilere götürdün bizi :) :alkış:

Eline emeğine sağlık.Ufak bir eleştiri:

Goller arasındaki müzik olmamış,çok gürültülü ve yanlış tercih.

Gerisi ve tercihler gayet iyi.

Ses konusunda haklısınız tam dengeli olmamış..Spikerin sesi azalmışken birden müziğin fazla olması güzel durmamış not alındı..Daha dikkat edecem bu konuda bundan sonra..

Eline sağlık...

Aklıma gelen bir kaç gol daha var:
1. Hami'nin Barcelona'ya deplasmanda attığı üst file golü:
2. İskender'in ceza sahası dışı röveşatası:
Bunun görüntülerini bulmak imkansız
3. Fatih'in Malatya'ya attığı uzak şutu:
4. Fatih'in Malatya'ya attığı sağlı sollu gol (10 numara) (11. Dakika)

Abi F.Tekke'nin Malatya'ya uzaktan attığı uzaktan gol vardı defterimde aslında video aşamasında atlamışım..61 az geldi çok güzel goller vardı bazıları kaynadı arada

1- 1994'de Orhan KAYNAK'ın Aston Villa'yı eleyen ve rakip Hoca'nın ağzındaki sakızı yuttuğu golü unutamam.

Asteğmendim Malatya'da. Maçın olduğu akşam nöbetçi subayıydım. Ertesi sabah terhis olacaktım.

Maçı askerlerle izledim ve bu mutluluğu unutamam.

2- Eylül 1990'da Hamdi'nin Barcelona'ya attığı gol de şahaneydi.

3- 2005'deki Cem Papilanın katlettiği maçta TEKKE'nin Rüştü'ye attığı kafa golünü de 3. sıraya koyuyorum.

Eline, gözüne, emeğinize sağlık.

Sonuçta 61 golün hepsi de değerli, sonuçta bir emek ve zaman harcamışsınız.

Orhan Kaynağın golünde ben baya küçüktüm hatırlamıyorum ama spikerin anlatışı efsane tam halini yayınlamadım ama tüylerim diken diken oldu izlerken..Bide inter maçında stardaki maçta celutskanın golünü anlatış arada çok acayip fark var..

Öncelikle eline sağlık, çok güzel ve değerli bir çalışma olmuş. Arkadaşların değindiği birkaç eksiğe ben de birşeyler eklemek isterim;
- Maçların isimlerini de belirtebilseydin videoda daha güzel olabilirdi.
- sıralamayı yaparken önem sırası mı güzellik sıralaması mı yaptın ben tam anlayamadım. Önem sırası ise küçük Orhan'nın A.Villa'ya attığı golün ilk sırada olması gerekirdi sanki, eğer güzel gol sıralaması yaptıysan K.Hamdi'nin karambol golü ilk sırada olmamalıydı sanki

golleri izleyince şunu gördüm ki Fatih Tekke - Gökdeniz - Szymek üçlüsünün kalitesinde bir üçlüyü bu gözlerin tekrar görebileceğine inanmıyorum :) 9 nolu goldeki o hızlı çıkış, o seri paslaşmalar ve devamındaki müthiş vuruş nedir ya...

Maç isimlerini tam sığdıramadım küçük yazı tipi olmasın net seçilsin dedim..Yazıyı biraz yukarı alınca geçişlerde kötü göründü bende yalnız tarihleri seçtim sonra..Sıralama da karışık oldu..Mesela 50-Jaja 32-Yusuf 28-Celutska 7-Cardozo 9-F.Tekke gibi bazılarını numaralarına özel ayarladım..1 numaralı golü seçmemim nedeni de tribünlerin inanılmaz doluluğu sevinci takımı sahiplenmesi..Kameranın stadı baştan sona çektiği bir görüntü var muazzam..Akhisar maçına gittik taraftar sanki uyuşturulmuş adam önümüzden korner kullanıyor ne bir ıslık ne bir yuhalama..Çekirdek yemekten yorulmuş..O görüntüleri görünce nerden nereye dedim..Bununda etkisi var..Bide spikerin ben Trabzonspor'un Avni Aker stadında bugüna kadar yenilgisi anlatmadım sözüyle bitsin istedim video :)

Pinkman
03.09.2015, 12:49
eline sağlık..
lee young ın fb çatalını sarstığını,
tekke nin fb ye attığı arka direk kafa golünü,
yattara nın gs nin 3 solbekini tesbih yaptığını,
szimkowiak ın gs yi uzaktan avlayışını,
gökdeniz in 6 ay sonra çıktığı ilk maçında yazdığı golde hasan üçüncü nün sola bakıp sağa attığı topla asist yaptığını,
shota nın gole giderken kafayla top sektirmesini,
barcayı,
burağı,
umutu,
gökhanı,
hatta tosunu,
tekrar hatırlattığın için teşekkür ederim...

Çok teşekkür ederim :)

UğuR
03.09.2015, 13:14

faik celikoflu
03.09.2015, 13:17
Güzel ve kapsamlı bir çalışma olmuş, tebrikler, teşekkürler.

Oğuz B.
03.09.2015, 13:25
Elinize sağlık. Güzel olmuş...

56. gol nasıl güzel bir vuruştur. Ünal Karaman'ı izleyememek oldukça moral bozucu...

Soner burada da kendine yer bulmuş 60. gol güzel goldü. :)

Sadık Bıyık
03.09.2015, 13:26
[QUOTE=.Kameranın stadı baştan sona çektiği bir görüntü var muazzam..Akhisar maçına gittik taraftar sanki uyuşturulmuş adam önümüzden korner kullanıyor ne bir ıslık ne bir yuhalama..Çekirdek yemekten yorulmuş..O görüntüleri görünce nerden nereye dedim..Bununda etkisi var..Bide spikerin ben Trabzonspor'un Avni Aker stadında bugüna kadar yenilgisi anlatmadım sözüyle bitsin istedim video :)[/QUOTE]

o zaman bide trübüne özel video hazırlanmalı demek ki. sıralamada 1 numarada olimpiyatta 61 bin kişiyle şov yaptığımız maç olur.

Erdinç Dilek
03.09.2015, 13:36
1. sıra seçimin harika olmuş tebrikler

Taner Gündoğdu
03.09.2015, 13:49
Maç isimlerini tam sığdıramadım küçük yazı tipi olmasın net seçilsin dedim..Yazıyı biraz yukarı alınca geçişlerde kötü göründü bende yalnız tarihleri seçtim sonra..Sıralama da karışık oldu..Mesela 50-Jaja 32-Yusuf 28-Celutska 7-Cardozo 9-F.Tekke gibi bazılarını numaralarına özel ayarladım..1 numaralı golü seçmemim nedeni de tribünlerin inanılmaz doluluğu sevinci takımı sahiplenmesi..Kameranın stadı baştan sona çektiği bir görüntü var muazzam..Akhisar maçına gittik taraftar sanki uyuşturulmuş adam önümüzden korner kullanıyor ne bir ıslık ne bir yuhalama..Çekirdek yemekten yorulmuş..O görüntüleri görünce nerden nereye dedim..Bununda etkisi var..Bide spikerin ben Trabzonspor'un Avni Aker stadında bugüna kadar yenilgisi anlatmadım sözüyle bitsin istedim video :)

Ben de bu cümleye bittim :)

kuzeylive
03.09.2015, 13:57
Öncelikle emeğinize sağlık başarılı buldum.

İki önerim olacak. 1.si gollerin sıralaması bir anket yoluyla belirlenebilir veya farklı bir yöntemle de olabilir çoğunluğun görüşünü almak lazım. 2.si de goller arasındaki geçiş değiştirilirse çok daha iyi olur arka plandaki müzikle uyumu olmamış geçiş kısmının diye düşünüyorum.

Emre İskender
03.09.2015, 15:35
ellerine sağlık muazzam...

Cyzio
04.09.2015, 18:43
Emeklerinize sağlık, büyük bir keyifle seyrettim. Devamını bekliyoruz.

Eleştirilerime gelince: İkisi başka üyelerce de dile getirilmiş dört eleştirim olacak. Önce başka üyelerce de söylenenler.

1-) Müzik

2-) Tanıtım yazılarında rakibin kim olduğu da yazsa, daha iyi olacak.

Söylenmemiş eleştiriler.

3-) Tanıtım yazılarının süresi en az 1 saniye daha uzatılmalı. Yaşı ileri olan :D seyirciler sıkıntıya düşebiliyor.

4-) Tanıtım yazıları açık zemin üzerine beyaz olmuş, daha koyu bir renk seçilirse çok daha güzel olur.

.

Kemal Öztel
04.09.2015, 19:14
Çok güzel olmuş,elinize sağlik..

carantinas
07.09.2015, 09:43
Eline sağlık konu aşağılarda kalmasın.