PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forum Yeni Versiyonunda !

Sayfa : [1] 2 3

Halil İbrahim
02.09.2015, 15:15
Selam,

Bildiğiniz üzere uzun bir süredir forum versiyonunu değiştirmek için testlerimiz sürüyordu. Yapmış olduğumuz testlerde son aşamaya gelindi. 5 Eylül 2015 Cumartesi akşamı saat 22.00 itibari ile forum sistemini versiyon 3.8.7'den 4.2 sürümüne yükselteceğiz. Forum versiyon değişimi sırasında ne yazık ki erişime kapanacak olup, giriş yapılamayacaktır. Taşıma işlemleri gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam edecek olup, Pazar sabahı saat 08.00 itibari ile son bulacaktır. Bu sürede ana sayfa ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden BordoMavi.net'i takip edebilir ve taşıma süreci ile ilgili bilgilendirmelere ulaşabilirsiniz.

Erdal UZUNYILMAZ
02.09.2015, 15:19
Hadi hayırlı olsun :D

Fatih Çelik
02.09.2015, 15:22
Hayırlı olsun. Tahmini olarak ne kadar zaman alacak bu işlem.

Hakan
02.09.2015, 15:22
Emeğinize sağlık

Halil İbrahim
02.09.2015, 15:26
Hayırlı olsun. Tahmini olarak ne kadar zaman alacak bu işlem.

İlk mesaj geri bildiriminiz üzerine düzenlenmiş olup tahmini bitiş süresi ile ilgili zamanlama bilgisi eklenmiştir.

Mollasalihoğlu
02.09.2015, 15:28
Eline sağlık İbrahim. Umarım sorunsuz bir süreç olur.

Yiğit Gayretli
02.09.2015, 15:28
İnşallah BMN için hayırlısı olacak :)

Mehmet BAL
02.09.2015, 15:29
hayırlı olsun

Sibel
02.09.2015, 15:30
Neler değişecek acaba?

Mesut
02.09.2015, 15:30
Elinize sağlık.

Ahmet Hamza
02.09.2015, 15:33
Hayırlı olsun. Ne gibi değişiklikler olacak acaba?

Murat'
02.09.2015, 15:34
Hayırlı olsun,güzel olur inşallah.

Yeni gelecek özellikleri de belirtirseniz çok güzel olur.

Fatih Çelik
02.09.2015, 15:35
İlk mesaj geri bildiriminiz üzerine düzenlenmiş olup tahmini bitiş süresi ile ilgili zamanlama bilgisi eklenmiştir.

İlginiz için teşekkürler.

Hazar_
02.09.2015, 15:36
Sonunda :) hayırlı olsun

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AdemS
02.09.2015, 15:40
Öncelikle emeğinize sağlık, hayırlı olur inşAllah..

Aslında test aşaması vb işlemler sırasında mutlaka ekran görüntüleri almışsınızdır ve elinizde vardır diye tahmin ediyorum.

Onlardan bir iki resim atarsanız daha iyi olur, kendimizi hazırlarız en azından :)

Cengiz Çubukcu
02.09.2015, 15:54
hadi hayırlı olsun :)

Yiğit SARI
02.09.2015, 15:55
Oh pek sevindim hayırlı olsun

Emre İskender
02.09.2015, 15:59
Benden duymuş olmayın bildirim ve etiketleme geliyor diyolar...

Fotoğrafları da direk ekleyebilecekmişiz... öyle imageshack falan ugrasmadan...

selcuk
02.09.2015, 15:59
hayirli olsun
önceden bir tanitim olacak mi

zafercalikoglu
02.09.2015, 16:00
hayırlı uğurlu olur inşallah,

Halil İbrahim
02.09.2015, 16:05
Ayrıntıları ve özellikleri birazda süpriz olarak saklıyoruz, belki taşıma öncesinde bir kaç ekran görüntüsü paylaşabiliriz.

Doğan BULAT
02.09.2015, 16:14
Yeni versiyonda mesajların altına "bu fikre katılıyorum - katılmıyorum " diye seçenek koysanız güzel olur ya :)

a f s
02.09.2015, 16:32
Hayırlı olsun.

Halil İbrahim
02.09.2015, 16:35
Yeni versiyonda mesajların altına "bu fikre katılıyorum - katılmıyorum " diye seçenek koysanız güzel olur ya :)

Selam,

Yeni sürüme geçiş öncesi http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=49095 başlıkta kullanıcılarımız ile fikir alışverişinde bulunduk ve önerilen değişikliler kabul görmesinin ardından yeni sisteme eklenmiştir. Yeni sisteme geçiş sonrası aynı başlığı daha aktif olarak ve daha kullanışlı hale getirmek adına farklı çalışmalarımız olacak bu tarz dilek,öneri ve sistem iyileştirmelerini bu alandan yapabileceksiniz.

Mollasalihoğlu
02.09.2015, 16:37
Ayrıntıları ve özellikleri birazda süpriz olarak saklıyoruz, belki taşıma öncesinde bir kaç ekran görüntüsü paylaşabiliriz.

İki kardeş arasında nasıl bu kadar fark olabilir ya... :U

Halil İbrahim
02.09.2015, 16:57

İyi polis, kötü polis hesabı bizimki aslında :) Ben kötü olanım :)

Ahmet Hamza
02.09.2015, 17:03
Buraya da yazayım bari :)
İstediğimiz kişiyi engelliyoruz, iyi,hoş. Ancak birisi bu kişiyi alıntıladığında maalesef engellediğimiz kişinin mesajını görüyoruz. Bi çözüm üretilir mi buna?

demir
02.09.2015, 17:04
hadi bakalım hep beraber yukselıyoruz :))

HOPA'LI TS'Lİ
02.09.2015, 17:05
Emeğinize sağlık

Hayırlı olur inşallah

cerasus
02.09.2015, 17:49
Hayirli olsun.

En azindan vb4 olmus, yine vb5'den iyidir. Ama keske o aktarima harcadiginiz zamani, özelden de belirttigim gibi Xenforo'ya harcasaydiniz. Hemen hemen ayni islem. Biri ama son model, digeri isi 10 senelik araba. Neyse, buna da sükür.

Sibel
02.09.2015, 18:08

Fotoğraf işi on numara.

Sibel
02.09.2015, 18:09
Buraya da yazayım bari :)
İstediğimiz kişiyi engelliyoruz, iyi,hoş. Ancak birisi bu kişiyi alıntıladığında maalesef engellediğimiz kişinin mesajını görüyoruz. Bi çözüm üretilir mi buna?

Direkt o kişinin de bizi görmemesi için bir uygulama yapılsın. Valla rica falan edemeyeceğim. Danışmaya yazdım sebebini.

Ahmet Hamza
02.09.2015, 18:10
Direkt o kişinin de bizi görmemesi için bir uygulama yapılsın. Valla rica falan edemeyeceğim. Danışmaya yazdım sebebini.
Evet, bu daha da mantıklı.

Sibel
02.09.2015, 18:17
Evet, bu daha da mantıklı. Bu sistem gelmezse forumda grev yapacağım beklerim :p

cerasus
02.09.2015, 18:17

Bunun yapilip, yapilamayacagini bilmiyorum ama istediginiz seyin pek mümkün olmadigini düsünüyorum.
Söyle ki, acik bir sekilde baskasinin hakkina girmis oluyorsunuz ki buna izin cikmayacagini saniyorum.
Yani, baskasinin kimi görüp göremeyecegini siz belirleyemezsiniz.
Kendiniz baskasini engelleyebilirsiniz. Bu sizin tercihiniz olur ve sadece sizi baglar. Ama kimin sizi okuyabilecegini veya okuyamayacagini belirleme hakkina sahip olamazsiniz.

Ahmet Hamza
02.09.2015, 18:18
Bu sistem gelmezse forumda grev yapacağım beklerim [emoji14]
Tamam, iki kişi olduk o zaman :D

Sibel
02.09.2015, 18:20
Bunun yapilip, yapilamayacagini bilmiyorum ama istediginiz seyin pek mümkün olmadigini düsünüyorum.
Söyle ki, acik bir sekilde baskasinin hakkina girmis oluyorsunuz ki buna izin cikmayacagini saniyorum.
Yani, baskasinin kimi görüp göremeyecegini siz belirleyemezsiniz.
Kendiniz baskasini engelleyebilirsiniz. Bu sizin tercihiniz olur ve sadece sizi baglar. Ama kimin sizi okuyabilecegini veya okuyamayacagina belirleme hakkina sahip olamazsiniz.
Eğer bir üye beni her yorumunda rahatsız ediyorsa fırsat kollayip bana sataşma çabası varsa pek doğal hakkım değil mi bu?
Neden bununla baş etmek zorunda olayım?
İstediği kişiyi okuyabilir. Beni okumasın. Kaldı ki yorumumdan rahatsız olan zaten karşıdaki kişi.

cerasus
02.09.2015, 18:25
Eğer bir üye beni her yorumunda rahatsız ediyorsa fırsat kollayip bana sataşma çabası varsa pek doğal hakkım değil mi bu?
Neden bununla baş etmek zorunda olayım?
İstediği kişiyi okuyabilir. Beni okumasın. Kaldı ki yorumumdan rahatsız olan zaten karşıdaki kişi.

Degil. Sizi rahatsiz ediyorsa, o kisiyi engelleyebilirsiniz. Zaten bunun icin var bu sistem.
Ayrica satasiyorsa, bunu bildirip ceza almasini saglayabilirsiniz.
Ama herkesin özgürlük hakki olan, kimi okuyup okuyamayacagina karisamazsiniz ulu ortalikta, ki bir forumun konulari böyle bir yerdir (özel degildir yani).
O kisi sizin yazdiklarinizi okumak istiyor olabilir. Bu onun hakki. Karsidaki kisi rahatsiz olan ise zaten sizi engeller. Engelemezse de onun bilecegi is.
Maalesef durum böyle, sizi anliyorum ama yapacak bir sey yok bence (kendi adima konusuyorum).

Sibel
02.09.2015, 18:28
Degil. Sizi rahatsiz ediyorsa, o kisiyi engelleyebilirsiniz. Zaten bunun icin var bu sistem.
Ayrica satasiyorsa, bunu bildirip ceza almasini saglayabilirsiniz.
Ama herkesin özgürlük hakki olan, kimi okuyup okuyamayacagina karisamazsiniz ulu ortalikta, ki bir forumun konulari böyle bir yerdir (özel degildir yani).
O kisi sizin yazdiklarinizi okumak istiyor olabilir. Bu onun hakki. Karsidaki kisi rahatsiz olan ise zaten sizi engeller. Engelemezse de onun bilecegi is.
Maalesef durum böyle, sizi anliyorum ama yapacak bir sey yok bence (kendi adima konusuyorum).
Mesela x şahıs ben yorum yapınca direkt benimle ilgili olumsuz bir yorum yapıyor. Hatta hadsizlige kadar gidiyor durum. Peki ben o x şahsı engelliyorum. Ama o benim yorumlarimi görmeye devam ediyor ve kimbilir yine neler yazıyor. Benim artık bana yazilani görme hakkım ve rapor hakkım da şikayet hakkım da sona eriyor.
Bu mantıklı mı sizce?

ANIL
02.09.2015, 18:35
Merakla bekliyorum yenilikleri. Umarım emoji çeşitliliği güzel seçilmiştir.

cerasus
02.09.2015, 18:41
Mesela x şahıs ben yorum yapınca direkt benimle ilgili olumsuz bir yorum yapıyor. Hatta hadsizlige kadar gidiyor durum. Peki ben o x şahsı engelliyorum. Ama o benim yorumlarimi görmeye devam ediyor ve kimbilir yine neler yazıyor. Benim artık bana yazilani görme hakkım ve rapor hakkım da şikayet hakkım da sona eriyor.
Bu mantıklı mı sizce?

Sorunuza bir soru ile cevap vermek istiyorum: engelleme özelligi sizce ne ise yarar ve ne zaman kullanilir?
Cünkü o zaman engellemeyi kullanan her kisi "ama ben raporlayamiyorum" diye sikayet edebilir, o zaman engellemenin mantigi kalmiyor bu durumda. Komple bu sistemi kapatsinlar madem. Sizin söyledikleriniz buraya variyor.

Ayrica "kim bilir yine neler yaziyor" düsüncesindeyseniz, zaten engelleme fonksiyonunu siz kavrayamamissinizdir demektir. Cünkü acik acik engellediginiz kisinin yazdiklarini merak ediyorsunuz, ki engelleme de tam tersine yoksaymak anlamina gelir ama siz yoksayamiyorsunuz. O zaman engellemeyeceksiniz... Ya böyle, ya söyle, bir karar vermeniz gerekir.

Ücüncüsü, diyelim dediginiz sistem gerceklesti. O dediginiz sahis istedigi an kullanici adindan cikis yapip, ziyaretci moduna girebilir ve yazdiklarinizi okuyabilir. Ve istedigi zaman sizin yazdiklariniza yine cevap verebilir, onun üyelik adini sizin istediginiz sekilde engellediginiz halde...
Yani her sekilde, isteyen istedigini okur ve yazabilir, tamamiyle engelleyemezsiniz. Bunu yapamadiginiz icin de herkesin kendi karari olan "x sahisin yazdiklarini görmeme" fonksiyonuna sahipsiniz.

Dördüncüsü, engellediginiz kisinin yazdiklarini, ziyaretci moduna gecerek siz de okuyabilirsiniz, yani "kim bilir neler yaziyor" dediginiz seyleri okuyabilir ve raporlayabilirsiniz (tabii rapor sistemi disinda raporlar ile).

Kisacasi, tam da bu durumlar icin engelleme sistemi var. Yoksaymak icin. Ama kimin kimi yoksayacagina karisamazsiniz, sadece kendinizin.

Sibel
02.09.2015, 18:48
Bu kadar detaya inmenize gerek yoktu. Yani ziyaretçi moduna geçip niye insanların ne yazdığını okuyayım ki? Ne yazmış ne yazmamis diye bir merakım yok. Sadece var olan şeyleri söylüyorum.
Ben bir insandan rahatsız oluyorsam onu engellemek istiyorum. Ama o insan ben onu engellememe rağmen beni muhatap alacak pozisyonda olmamalı. Demek istediğim bu.
Yok sayamazsınız diyorsunuz ama burda karşılıklı bir sorun var. Neden yok saymayayim ? Benimle ilgili şeyi neden yok sayayım?

zafer6161
02.09.2015, 18:55
beğen tuşu olacakmı

cerasus
02.09.2015, 19:01
Bu kadar detaya inmenize gerek yoktu. Yani ziyaretçi moduna geçip niye insanların ne yazdığını okuyayım ki? Ne yazmış ne yazmamis diye bir merakım yok. Sadece var olan şeyleri söylüyorum.
Siz dediniz ya "ama raporlama hakkim ne olacak diye". Ben de size bir cözüm verdim.

Ben bir insandan rahatsız oluyorsam onu engellemek istiyorum. Ama o insan ben onu engellememe rağmen beni muhatap alacak pozisyonda olmamalı. Demek istediğim bu.#
Ben sizi anliyorum ama kimin kimi muhatap alacak pozisyonunda olduguna siz karar veremezsiniz. Siz sadece kendiniz hakkinda kimi muhatap alip almayacaginiza karar verebilirsiniz. Ben de bunu anlatmaya calistim. Isteseniz de, hosunuza gitmese de, o kisi sizi muhatap almak istiyor olabilir, buna karisamazsiniz. Siz muhatap almazsiniz olur biter, o alabilir. Onun hakki. Genel kurallar cercevesinde istedigini, istedigi kisiye yazabilir. Ya görmezden geleceksiniz ya da gelmeyeceksiniz. Yapabileceginiz tek sey bu.

Yok sayamazsınız diyorsunuz ama burda karşılıklı bir sorun var. Neden yok saymayayim ? Benimle ilgili şeyi neden yok sayayım?
Anlatmaya calistim. Bir karar vermeniz gerekir. Ya yoksayacaksiniz, ya saymayacaksiniz. Hem "ben onu engelleyeyim ama ayni anda o benim yazdiklarimi da görmesin" dediginiz anda bir celiski ortaya cikiyor. Ilk durum sizin onu yoksaydiginiz anlamina geliyor, yani onu engellediginizde. Ikinci durum ise onu yoksaymadiginiz anlamina geliyor, yani ona karistiginiz anda (benim yazdiklarimi okumasin). Bir celiski oluyor yani. Ikisi ayni anda olmuyor.
Sizin ile ilgili seyi yoksaymaniza gerek yok, o zaman ama engelleme sistemini kullanmayacaginiz anlamina gelir cünkü acik acik sizin ile ilgili yazilanlari yoksaymak istemiyorsunuz, demek oluyor ki kim ne demis bilmeniz lazim, yani kimseyi engellememeniz lazim.
Bir karar verseniz iyi olur. Ingilizcesi "ignore" olan "yoksaymak" durumunu tam kavrayamadiginizi düsünüyorum. Sonuc olarak kimseye karisma hakkina sahip degilsiniz, bu durum icin maalesef demek zorundayim.

Sibel
02.09.2015, 19:07
Çok açık yazıyorum ama hâlâ farklı şeyler yazıyorsunuz.
Ben o kişiyi yok sayıyorum. Bunun için engelliyorum. Ama o kişi ben görmediğim halde bile benimle ilgili hadsizlik yaparsa bunu neden yok saymanı bekliyorsunuz?
Neyse uzatmayacağım. Atom parçalamıyoruz.

CamilloVillegas
02.09.2015, 19:32
Ben bir mesaj yazınca diğer herkese bir kişisel alarm sesi gelmesini istiyorum.
Bunun için de bir tuş olsun isterim.

Mesela böyle bir tuş eklerseniz memnun olurum:
http://inception.davepedu.com/

DNA-TS
02.09.2015, 19:34
az öne başka forumda yeni versiyon olan 4.2 ye bir göz attım güzel gözüküyor.
hayırlı olsun.

Hüdai Pervaneli
02.09.2015, 19:38

hangisi büyük bunlarin ama emre abi daha iyi gibi geldi:)

61ronin61
02.09.2015, 19:40
az öne başka forumda yeni versiyon olan 4.2 ye bir göz attım güzel gözüküyor.
hayırlı olsun.

renkdaş nerden baktın.

DNA-TS
02.09.2015, 19:45
renkdaş nerden baktın.

vBulletin® Version 4.2 yazdım google.

61ronin61
02.09.2015, 19:47
vBulletin® Version 4.2 yazdım google.

eyvallah bi bakim

İlkhan
02.09.2015, 19:48
Trollsavar var midur?

PAP5044DUO cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Manu61
02.09.2015, 19:54
Hayırlı olsun. Özellikle bildirim sistemi çok işimize yarayacak.

zafer6161
02.09.2015, 20:05
Teşekkür. Ve begen olacakmi,kimse cevap vermedi

Oruç
Ben denedim. Heyecan yapmayın.

Mustafa ÖZDEMİR
hayrılı olsun .mesaj falan silinmeyecek dimi

Fatih Özkan
02.09.2015, 20:21
Hayırlı olsun.

Muhammet YILMAZ
02.09.2015, 20:26
hayırlı olsun :)

Yiğit Gayretli
02.09.2015, 20:38
hayrılı olsun .mesaj falan silinmeyecek dimi

Kaldığımız yerden devam.

Kazım Bostan
02.09.2015, 20:41
hayırlı olsun arkadaşlar.. gerekliydi..

cakalkerem
02.09.2015, 21:01
geçiş işlemleri her zaman sıkıntılıdır...

Umarım sıkıntısız bir geçiş olur...

Hayırlı olsun

Burak DERELİ
02.09.2015, 21:04
Geçiş işlemini yapacak arkadaşımız işinin ehli bir insan, kayıpsız bir şekilde bir gecede bizi yeni foruma taşıyacak inşallah

Fatih Çelik
02.09.2015, 21:09
İnşallah simge kalabalığı yoktur. Gereksiz çerçevlerle şekilli şukullu olmaz inşallah :D

Sibel
02.09.2015, 21:09
Geçiş işlemini yapacak arkadaşımız işinin ehli bir insan, kayıpsız bir şekilde bir gecede bizi yeni foruma taşıyacak inşallah

Ya tansferin başına dönersek :D
N Doye yok Cavanda yok Okay yok Marin yok. Uuu kâbus :p

Kazım Bostan
02.09.2015, 21:10

beynim yandı ben gidiyorum :D

Courage
02.09.2015, 21:12
hepimize hayırlı olsun.

Kurdelayı kim kesiyor peki sabah 5 eylül 08:00'de? :)

Fatih Çelik
02.09.2015, 21:13
hepimize hayırlı olsun.

Kurdelayı kim kesiyor peki sabah 5 eylül 08:00'de? :)

Nevzat Şakar :D

Sibel
02.09.2015, 21:17
Beğen tuşu gelince ortalık karışır. Katılanlar direkt beğenecek. Katilmayanlar hemen mesajla cevap. Ortalık kaos. Dehşet verici. :p

Hamdi Karamahmutoğlu
02.09.2015, 21:17
Elinize sağlık, hayırlı olsun.

Fatih Çelik
02.09.2015, 21:20
Beğen tuşu gelince ortalık karışır. Katılanlar direkt beğenecek. Katilmayanlar hemen mesajla cevap. Ortalık kaos. Dehşet verici. :p

Bence beğen tuşu yerine "futboldan anlamıyor" butonu veya "ne kadar Trabzonsporlu "diye dercelendirme konsun bizim taraftar için daha kullanışlı olur :)

Courage
02.09.2015, 21:21
Nevzat Şakar :D

ooo o zaman şimdiden verisyon ''yederli'' diyebiliruz :D

Manu61
02.09.2015, 21:23
ooo o zaman şimdiden verisyon ''yederli'' diyebiliruz :D

Şu an için ''gelsin görelim çocuklar'' diyebiliyoruz :)

Sibel
02.09.2015, 21:32
Bence beğen tuşu yerine "futboldan anlamıyor" butonu veya "ne kadar Trabzonsporlu "diye dercelendirme konsun bizim taraftar için daha kullanışlı olur :)

Kesinlikle. :yattara:

Yiğit Gayretli
02.09.2015, 21:32

Back to the Future :)

Timur Mikhail
02.09.2015, 21:35
ooo değişim rüzgarları hadi bakalım

İsmail Sezgin
02.09.2015, 21:37
Baktın olmadı ver elini xenforo 😀

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğukan Uçan
02.09.2015, 21:40
aga ben buna alıştım çok iyi valla

Sibel
02.09.2015, 21:42
Üyeleri üyeler cezalandırsa mesela:D
"bu üyeyi 1 ay görmek istemiyorum"
"Üyenin transfer dosyası yorumlarını filtrele"
"seçilen üyeyi bir gün yok say"
:p
Neyse güldük eğlendik hayırlı uğurlu olsun.
Güzel olmuş.

Emirhan Uludüz
02.09.2015, 21:42
Beğen tuşu değil de + ve - olabilir. Şu rep muhabbeti kalksın artık rep mi kalmış arkadaş. Her mesaj için ayrı + - olur umarım.

Ayrıca bu forumu taşımak pazar günü akşama kadar sürer. Bu forum teknik işlerde karınca hızıyla çalışıyor :D

Manu61
02.09.2015, 21:44
Beğen tuşu değil de + ve - olabilir. Şu rep muhabbeti kalksın artık rep mi kalmış arkadaş. Her mesaj için ayrı + - olur umarım.

Ayrıca bu forumu taşımak pazar günü akşama kadar sürer. Bu forum teknik işlerde karınca hızıyla çalışıyor :D

Ronin görmesin :)

Adem Akyüz'
02.09.2015, 22:11
Trabzonsporluluk derecelendirme fikri gayet güzel. Çok kullanılır gerçekten, başka yaptığımız ne var ki?

Emirhan Uludüz
02.09.2015, 22:14
Ronin görmesin :)

Ronine çok farklı bir ayar çekilmesi lazım büyük sıkıntı :D

maydin
02.09.2015, 22:17
yükseltmeye 70 saat 42 dakika kaldı ..

Sibel
02.09.2015, 22:19
Trabzonsporluluk derecelendirme fikri gayet güzel. Çok kullanılır gerçekten, başka yaptığımız ne var ki?

Futbolcuların başlıkları altına
-İyi oyuncu
-süper oyuncu
-Ben daha iyi oynarım.
-bu futbolcuysa ben messiyim.
-defolmali (bkz. Ben bu tuşu kullanabilirim:))
-çeşitli hakaretler içeren seçenekler artık hangisi uygunsa.

Şike başlığına
-düşecekler
-düşmeyecekler
-pes etmek yok
-hâlâ bu başlıkta mısınız?

Akyazı başlığına
-seneye yetişir
-asla yetişmez
-bu stat dolmaz
-seçim geliyor

Maç başlıklarına
-Ben haklı çıkarsam maçtan sonra herkesi rezil ederim
-şu oy verenler çıksın ortaya
-5 atarız
-5 yeriz
-çeşitli kadro seçenekleri

Ne çok konuştum ya. Ama eğlenceli oluyor. Son bir şey yazayım bari.
Forum girişine
+Trabzonspor Istanbul'a taşınsin oylamaya açılabilir.
Vesaire

Adem Akyüz'
02.09.2015, 22:32
Sibel çok dolusun :)

Not: Son önerine hayran kaldığımı belirteyim ;)

Yiğit SARI
02.09.2015, 23:08
Bugün yazmıştım tekrar yazayım hayırlı olsun forum için milat olacak.

Cem Balcı
02.09.2015, 23:12
3.8.8 en yaygın ve güvenilir sürüm diye biliyorum.

Lakin yenilik herzaman iyidir,4 sürümü ile önemli optimizasyonlar gelecektir.

Kolay gelsin.

U.Sadıkoğlu
02.09.2015, 23:28
Bizim için zor ve çetrefilli bir dönem oldu!

Ne demek istediğimi bizim çocuklar anlamıştır...

:D

61ronin61
02.09.2015, 23:30
Bizim için zor ve çetrefilli bir dönem oldu!

Ne demek istediğimi bizim çocuklar anlamıştır...

:D

sayın adminim replerimiz durucak demi:)

bana bir komplo yapılcağını hissediyorum.:D

İlker Yazıcıoğlu
03.09.2015, 01:05
sayın adminim replerimiz durucak demi:)

bana bir komplo yapılcağını hissediyorum.:D

Ya ronin,rep mep hikaye.Senin varlığın yeter...

Sen kırmızı gözüksen ne olur,yeşil gözüksen ne olur?

:)

Berke6198
03.09.2015, 01:12
İnşallah olduğundan güzel bir ortamla karşılaşacağız :)

Hayırlısı olsun...

61ronin61
03.09.2015, 01:19
Ya ronin,rep mep hikaye.Senin varlığın yeter...

Sen kırmızı gözüksen ne olur,yeşil gözüksen ne olur?

:)

işte benin 1 numaralı adminim be.:) duyarlılığın için teşekürler adminim kalbin çok temiz.

hee ilker adminim bu cezalıların olduğu sayfanın linkini atarmısın forumun altını üstüne getirdim bulamadım:D

61ronin61
03.09.2015, 01:26
İnşallah olduğundan güzel bir ortamla karşılaşacağız :)

Hayırlısı olsun...

AMİN. yeni foruma şimdiden MAŞALLAH diyimde nazar deymesin.:)

hee bide bugun biraz daha dikkatli gezdim forumu zaten hep akyazı forumunda maç forumlarında bide son dönemde transfer başlığı forumunda takılıyordum.

ama bugün gezince bu bmn ne kadar muhteşem bir siteymiş ne başlıklar ne konular aman Allahım ya şifalı bitkiler bile vardı.

bu forumdaki tüm konuları okumak başlıkları yazıları okumak 5 yılımı alır heralde:D

benim sorum şu yeni bmn hakkında.

1-resimlerimiz -şifrelerimiz aynı kalıcak demi.

2- tüm başlıklar tüm yazılanlar aynen yeni siteye geçirilicek demi yoksa çok yazık olur bu bmn de tarih yatıyor.

3-birde teknik bir sorun olursa mesela bir üye diyelim yok oldu mesela piyango bana vurdu :D yeni bmn ye geçişte nasıl yine geri getirilicek.

Berke6198
03.09.2015, 01:31
AMİN. yeni foruma şimdiden MAŞALLAH diyimde nazar deymesin.:)

hee bide bugun biraz daha dikkatli gezdim forumu zaten hep akyazı forumunda maç forumlarında bide son dönemde transfer başlığı forumunda takılıyordum.

ama bugün gezince bu bmn ne kadar muhteşem bir siteymiş ne başlıklar ne konular aman Allahım ya şifalı bitkiler bile vardı.

bu forumdaki tüm konuları okumak başlıkları yazıları okumak 5 yılımı alır heralde:D

benim sorum şu yeni bmn hakkında.

1-resimlerimiz -şifrelerimiz aynı kalıcak demi.

2- tüm başlıklar tüm yazılanlar aynen yeni siteye geçirilicek demi yoksa çok yazık olur bu bmn de tarih yatıyor.

3-birde teknik bir sorun olursa mesela bir üye diyelim yok oldu mesela piyango bana vurdu :D yeni bmn ye geçişte nasıl yine geri getirilicek.

BMN Forum içinde tarih barındırıyor tabii ki. Biraz daha detaylı araştırırsanız 10 yılı aşkın önce gönderilen mesajlara bile ulaşabilirsiniz :) :)

1- avatalarınız ve şifreleriniz aynı kalacak.

2-Tüm başlıklar ve yazılan mesajlar tabii ki yerli yerinde kalacak.

3-Bir üye yok olursa, mesela piyango size vurdu diyelim, AKUT eğitimli görevlilerimiz ile "üye arama" günleri düzenleyeceğiz. Hiçbir türlü üyeye ulaşamazsak, sosyal medyadan duyuru yapıp yine sonuçsuz kaldığımız durumlarda üye kiralama yoluna gideceğiz, evet.

61ronin61
03.09.2015, 01:39
BMN Forum içinde tarih barındırıyor tabii ki. Biraz daha detaylı araştırırsanız 10 yılı aşkın önce gönderilen mesajlara bile ulaşabilirsiniz :) :)

1- avatalarınız ve şifreleriniz aynı kalacak.

2-Tüm başlıklar ve yazılan mesajlar tabii ki yerli yerinde kalacak.

3-Bir üye yok olursa, mesela piyango size vurdu diyelim, AKUT eğitimli görevlilerimiz ile "üye arama" günleri düzenleyeceğiz. Hiçbir türlü üyeye ulaşamazsak, sosyal medyadan duyuru yapıp yine sonuçsuz kaldığımız durumlarda üye kiralama yoluna gideceğiz, evet.

süper espri be adminim:D

ama ben piyango istemiyorum zaten şansısızm piyangoda.:)

ben bildiğim şeyi yapayım iddaa oynıyım:) ben bilet almıyorum şimdiden söyliyim.

he adminim bu bmn uzay gibi sonu yok ararken ben nerelere geldim diyordum kendime:) rica etsem şu ceza alan üyelerin olduğu linki atarmısın. 2 saat aradım bulamadım:)

Berke6198
03.09.2015, 01:47
süper espri be adminim:D

ama ben piyango istemiyorum zaten şansısızm piyangoda.:)

ben bildiğim şeyi yapayım iddaa oynıyım:) ben bilet almıyorum şimdiden söyliyim.

he adminim bu bmn uzay gibi sonu yok ararken ben nerelere geldim diyordum kendime:) rica etsem şu ceza alan üyelerin olduğu linki atarmısın. 2 saat aradım bulamadım:)

Forum sayfasını aşağıya doğru indirdiğiniz zaman "Danışma" kısmını göreceksiniz. O başlığa girip "Ceza Detayları" başlığına tıklayın, mutlu son :)

61ronin61
03.09.2015, 01:51
Forum sayfasını aşağıya doğru indirdiğiniz zaman "Danışma" kısmını göreceksiniz. O başlığa girip "Ceza Detayları" başlığına tıklayın, mutlu son :)

teşekkürler.

Berke6198
03.09.2015, 01:58
teşekkürler.

Rica ederim.

piskopatrizeli
03.09.2015, 08:13
gelen gideni aratır..

Burak DERELİ
03.09.2015, 08:46
Üyeleri üyeler cezalandırsa mesela:D
"bu üyeyi 1 ay görmek istemiyorum"
"Üyenin transfer dosyası yorumlarını filtrele"
"seçilen üyeyi bir gün yok say"
:p
Neyse güldük eğlendik hayırlı uğurlu olsun.
Güzel olmuş.

Sibel 'i yeni sürüme almayalım o burada kalsın :D

4 sürümüyle birlikte mobil tema olacak ve güzel olacak :)

Sibel
03.09.2015, 09:00
Sibel 'i yeni sürüme almayalım o burada kalsın :D

4 sürümüyle birlikte mobil tema olacak ve güzel olacak :)

Yaratıcı fikirlerim bastırılamaz :D

Yiğit Gayretli
03.09.2015, 09:03
gelen gideni aratır..

Herhangi bir konu hakkında olumlu yorum yaptığın gün kıyamet kopacak diye korkuyorum. Bence böyle devam et...

selcukyazici
03.09.2015, 09:40
Forum camiasına hayırlı olur inşallah.

Emre İskender
03.09.2015, 10:07

Bende aynı soruyu Halit abi ye sorucam... :U

demir
03.09.2015, 10:16
aslında bir baslık acıp yenı versıyon ıle ılgılı bazı degısıklıkler hakkında bılgıler vermelıyızkı adaptasyon surecı daha hızlı atlatılabılsın cunkı bazı arkadaslar beceremedıklerı ılk islemde dırdır etmeye baslayabılırler... bu cografyanın ınsanı yenılıge bıraz karsı bır toplumdur bu yuzden bazı konular resımlı sekılde anlatılıp bır baslıkda anlatılabılır hem forum uyelerı ıcın on bılgı verılmıs olur hemde adaptasyon surecı hızlandırılmıs olıur dıye dusunuyorum.. gonul ısterdıkı sımılasyon seklınde sunulsun ama bu mumkun olmadıgını dusundugumden bu onerıyı sunuyorum :)

Yiğit Gayretli
03.09.2015, 10:45
aslında bir baslık acıp yenı versıyon ıle ılgılı bazı degısıklıkler hakkında bılgıler vermelıyızkı adaptasyon surecı daha hızlı atlatılabılsın cunkı bazı arkadaslar beceremedıklerı ılk islemde dırdır etmeye baslayabılırler... bu cografyanın ınsanı yenılıge bıraz karsı bır toplumdur bu yuzden bazı konular resımlı sekılde anlatılıp bır baslıkda anlatılabılır hem forum uyelerı ıcın on bılgı verılmıs olur hemde adaptasyon surecı hızlandırılmıs olıur dıye dusunuyorum.. gonul ısterdıkı sımılasyon seklınde sunulsun ama bu mumkun olmadıgını dusundugumden bu onerıyı sunuyorum :)

Yeni versiyona geçiş yapıldıktan sonra minik çaplı bir "rehber" ya da "kullanma kılavuzu" tadında bir başlık açacağız...

Hüseyin Başoğlu
03.09.2015, 12:37
rep muhabbeti devam edicekse seri eksileme hakkı istiyorum. :D

HoScHaKaL
03.09.2015, 12:58
Hayırlı olsun diyelim vbulletimn 3.8.x hastası olarak 4 sürümlerini beğenmedim ama katlanacağız artık teması hazır mı acaba ?

Yiğit Gayretli
03.09.2015, 13:07
Hayırlı olsun diyelim vbulletimn 3.8.x hastası olarak 4 sürümlerini beğenmedim ama katlanacağız artık teması hazır mı acaba ?

Mevcut temanın hemen hemen aynısı olacak. Bu sadeliği kaybetmemek adına her şeyi yaptık.

selcuk
03.09.2015, 13:10
Mevcut temanın hemen hemen aynısı olacak. Bu sadeliği kaybetmemek adına her şeyi yaptık.

varmi önerebilecegin benzer bir forum
biraz bakalim nasil bisey bizi bekliyor

pek sabirli degiliz

piskopatrizeli
03.09.2015, 13:20
Herhangi bir konu hakkında olumlu yorum yaptığın gün kıyamet kopacak diye korkuyorum. Bence böyle devam et...

yazılım konusunda yeniliklere hep tereddütle yaklaşırım. çünkü çok çektim bu yeniliklerden. mesela şu anda mecburen win 8 kullanıyorum , ama yemin ederim win98 daha kullanışlıydı bence.

Yiğit Gayretli
03.09.2015, 13:21

pek sabirli degiliz

Tema olarak bizimkine benzer hiçbir yer yok. Sürüm olarak da aynı sürümü kullanan bir yer bilmiyorum açıkçası.

selcuk
03.09.2015, 13:24
bu is 2011i beklemeye benzedi
27 yil sürdü
ama bunun keyfinide ins. sürebiliriz :)

HoScHaKaL
03.09.2015, 15:04

pek sabirli degiliz

http://vb4.onverify.com/forum.php Temasız v4.2 linkteki halde

Sibel
03.09.2015, 16:56
Bende aynı soruyu Halit abi ye sorucam... :U

Ben de aynı soruyu Berke'ye soracağım :S

B.AKDEMİR
03.09.2015, 17:16
Tebrikler, bunlar çok sevindirici gelişmeler. Birde mobil uygulaması çıksa tadından yenmezdi doğrusu.

Fatih Birinci
03.09.2015, 17:20
Hayirli olsun

Halil İbrahim
03.09.2015, 17:42
Yeni forum görünümünden bir iki kare ...

http://i.hizliresim.com/DR5nAZ.png
http://i.hizliresim.com/YlEzyA.png

AdemS
03.09.2015, 17:52
Aslından uzaklaşılmamış.. Aynı sadelikte..

Güzel görünüyor :alkış:

Oruç
03.09.2015, 18:38
Ben tatmin oldum.

Enes Coşkun
03.09.2015, 18:41
Hayırlı olsun...

SametKumbasar
03.09.2015, 21:03
Hayırlı Olsun.

Adem Akyüz'
03.09.2015, 21:05
Hayırlı olsun.

Sibel
03.09.2015, 21:08
Sade her zaman iyidir güzeldir.
Böyle kalması hoş olmuş.
Emeğinize sağlık.

HoScHaKaL
03.09.2015, 21:55
Hayırlı olsun bi sıkıntı olursa yükselme durumunda yardımcı olmak isterim umarım gerek kalmaz

bordo61
03.09.2015, 23:18
Merak edenler için
Yazılım olarak http://forum.shiftdelete.net benzeri bir forum olacak , menüler fln.

omondoles
04.09.2015, 01:01
Hayırlı olsun. Daha önce farklı başlıkta da belirtmiştim. Umarım bsikletforum.com'daki gibi olur. O site kadar kullanışlısını görmedim.

Loading .. %61

batuhanTs
04.09.2015, 01:15
değişince ne olucak bu gayet güzel gibi duruyordu ama

SüRMeNe_6161
04.09.2015, 06:22
Hayırlı olsun emeğinize sağlık

ASUS_T00K cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İ. SARAL
04.09.2015, 08:58
İnş. bu sürümü aramayız:) Gayet iyi ve sadeydi.

talsuv61
05.09.2015, 10:33
Hayırlı uğurlu olsun

Full HD
05.09.2015, 10:37
Evet bu gayet iyi duruyordu.

Burak DERELİ
05.09.2015, 10:44
Son saatler, yarın yepyeni bir forumumuz olacak :)

ALDENİRO
05.09.2015, 10:51
Yorumları beğenme falan olsun mutlaka..çok iyi olur...

Yiğit SARI
05.09.2015, 11:01
Vay be yepyeni bir BMN forumu... Bugünleri de mi görecektik :D

Son 11 saat

U.Sadıkoğlu
05.09.2015, 11:23
Yarın bu saatlerde yükselmiş olacağız :D

Yükselmeye hazır mısınız?

Sibel
05.09.2015, 12:50
Tüm ekipmanlar hazır. Şimdilik manuel kontrol devrede. 22.00 itibarı ile otomatik kontrole geçeceğiz. Işık hızıyla 61 milyon yıl gidip Uranüs'e varacağız. Uzay zamanda bükülme olan bir yol kullanacağımızdan dünya saati ile 10 saat sürecek. Bu arada veri kaybı olmaması için tüm sistemler kontrol altında olacak.
Kemerlerinizi bağlayın.
Uçuşa son 9 saat.

Murat'
05.09.2015, 12:56
Veri kaybı falan yaşanma riski var mı?

Mert'
05.09.2015, 14:10
Üye olma işlemi referans gibi olursa çok güzel olur , ayrıca hazır avatarları da güncellerseniz çok iyi olur çok eski avatarlar.

Murat'
05.09.2015, 14:14
Yeni forum görünümünden bir iki kare ...

http://i.hizliresim.com/DR5nAZ.png
http://i.hizliresim.com/YlEzyA.png

Çok iyi olmuş, o sadelik korunmuş, çok beğendim.

Emrah Akcagöz
05.09.2015, 14:22
Hayırlı olsun, bu şekil sade olması daha bir güzel olmuş.

Fatih Ç
05.09.2015, 15:17
Peki bu forumda repcilerin soyu kurur mu bunu da görürmüyüz :D

POYRAZ
05.09.2015, 15:50
Hayirlisi olsun bakalim, merakla bekliyoruz.

maydin
05.09.2015, 16:16
carpısmaya 5 saat 44 dakika kaldı..

zafer6161
05.09.2015, 16:44
Merak edenler için
Yazılım olarak http://forum.shiftdelete.net benzeri bir forum olacak , menüler fln.

ben bir fark göremiyorum,,,
teşekkür ve beğen butonu varmı ???

Berke6198
05.09.2015, 17:33
Tabii ki bunca yıldan sonra yeni bir BMN görünümüne geçmek ilk başlarda biraz garip olacaktır ama sadelik bozulmadı...

Yavaş yavaş hepimiz de bu görünüşe alışıp, adapte olabileceğiz.

61ronin61
05.09.2015, 17:42
sade olması iyide çok sade olunca da albenisi pek olmuyor gibi.

acaba taraftar çok sade bulursa yeni bmn yi acaba biraz daha renklendirilebilirmi teması.

Sibel
05.09.2015, 18:27
ben bir fark göremiyorum,,,
teşekkür ve beğen butonu varmı ???

Beğen butonu var. Beğenmedim yok :) pozitif ayrımcılık :p

savas avci
05.09.2015, 18:29
Hayırlı ugurlu olsun

Kazım Bostan
05.09.2015, 19:08
inşallah bi şeyimi unutmam bu versiyonda ya. :s

61ronin61
05.09.2015, 20:00
madem yeni bmn ye geçiyoruz bende yeni sayfa açıyım bende benle uğraşan sataşan sürekli eksi rep veren (fatih ç hariç o eksi vermiyordu :)sadece uğraşıyordu:D)beni eksiye düşürmeye çalışan renkdaşlarımı engelli listemden çıkarıyorum.

fatih ç(eski kankardeşim:D) litlle finger rhageer onur ahmet selçuk(selçuğu bugün engellemiştim bi gün sürdü eksi replerinden bıktım ondan engelledim yoksa çok üst düzey faydalı öğretici mükemmel yorumları var)

neyse tüm bu renkdaşlarımı engelliden çıkarıyorum.

fatih ç yide özlemişim bu arada:D

karahanbakar
05.09.2015, 20:11
Tapatalk uygulamasındayım bişey göremiyorum [emoji1]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hakan
05.09.2015, 21:07
Tek sıra halinde yükselelim hayde

Cyzio
05.09.2015, 21:26
Yeni forumda görüşmek üzere :).

.

yatmaztara
05.09.2015, 21:49
Şimdiden hayırlı olsun...

bordomavi1
05.09.2015, 21:50
Daha beraber basket maçını konuşcaktık :(

Muhteva
06.09.2015, 02:38
İyi olmuş çokta güzel olmuş :D

Erken açmışınız forumu :)

Berke6198
06.09.2015, 02:44
Erken açtık :)

Sabah sürprizi olsun :)

mehmet83
06.09.2015, 02:45
Nolmus buraya ya. Bu tuhaf geldi bana. Insallah zamanla alisirim. Hayatimin hic bir bolumunde degisiklikleri hic sevemedim nedense

mehmet83
06.09.2015, 02:46
Bu arada okuzluk yapmayayim. Hayirli olsun. Emegj gecen herkesin eline koluna saglik.

Muhteva
06.09.2015, 02:47
Benim imza profilde gözüküyor burada gözükmüyor niyekine :)

Hamdi Kalaycı
06.09.2015, 02:49
Yenilik güzeldir. Hayırlı olsun. Söylemeden yapamayacam tasarım hiç olmamış.

Edit: Gözüme çarpan tasarımsal birkaç sorunu ekran görüntüsü ile göstermeye çalıştım. İlk iki ekran görüntüsünde mause ile üzerine gelindiğinde oluşan sorunlar.

7159
7160

7161

Muhteva
06.09.2015, 02:52
Bu arada bilmeyen varsa aşağıda full site yazan yere tıklarsanız eski foruma geri dönüş yapıyorsunuz :)

Eski derken yeni haliyle tabi :)

Berke6198
06.09.2015, 03:00
Tabii ki düzenlemeler devam edecektir, eksik gördüğümüz yerleri düzelteceğiz. Bu forumun en kabataslak hali diyelim :) :)

Manu61
06.09.2015, 03:08
Hayırlı olsun. Bir süre sonra çok daha fazla alışırız.

ts_tuncay_ts
06.09.2015, 03:22
Şuan için beğenmedim görüntüyü ama normaldir birkaç güne hazır hale gelir ama birkaç önerim olacak...

Sayfa içerisinde konular birbirine geçmiş gibi görünüyor aralardaki boşlukları genişletebilirseniz daha iyi olur gibime geliyor...

Birde şu kısmı bunun gibi yapsanız daha hoş olabilir..

7162

Berke6198
06.09.2015, 03:27
Şuan için beğenmedim görüntüyü ama normaldir birkaç güne hazır hale gelir ama birkaç önerim olacak...

Sayfa içerisinde konular birbirine geçmiş gibi görünüyor aralardaki boşlukları genişletebilirseniz daha iyi olur gibime geliyor...

Birde şu kısmı bunun gibi yapsanız daha hoş olabilir..

7162

Fikriniz için teşekkürler. Forumla ilgili değerlendirmelere son sürat devam edeceğiz :)

Kasım BEKTAŞ
06.09.2015, 03:51
yeni forum hayırlı olsun
açıkçası daha afilli bir şey bekliyordum ama zamanla buna da alışırız

Gökhan Topsakal
06.09.2015, 03:54
görsel olarak garipsemem normal mutlaka..
ama "yeni mesajlar" butonunu özleyeceğim sanırım..

Mustafa'
06.09.2015, 03:55
zamanla eksikler kapatılarak daha iyi olur diye düşünüyorum :)

Gökhan Topsakal
06.09.2015, 04:08
Bir de mobil görünüm yaptım ama şimdi düzeltemiyorum=)

Cavalcanti
06.09.2015, 04:11
Omaygad

Hüseyin Ş.
06.09.2015, 04:58
7163

Bu logolar çok çirkin duruyor, daha sade ve biraz daha küçük şeyler olabilir, forum ana sayfasındaki yuvarlak bmn logoları güzel, alt forumlara uygulanabilir onlar.

Bir de forumun genişliği çok fazla değil mi? gerek var mı bu kadarına, sayfayı ortalamak kaydıysa o genişlik biraz düşürülebilinir bence. daha kompakt olur, okumayı kolaylaştırır.

7164

bu bordo ve mavi renklerle biraz daha oynanabilir, kulübün renklerine yakınlık anlamında daha doğru bi ton seçilebilir, pastel olması sorun değil.

ve son olarak, beyaz arka plan gece saatleri için baya göz yoruyo :)

**

ellerinize sağlık

selcuk
06.09.2015, 05:43
emeginize saglik

hayirli olsun

DEEP BLUE
06.09.2015, 06:44
Herkese günaydın ve iyi pazarlar... Şu an bu yeni formata nasıl alışacağımı düşünüyorum kara kara... Benim avatarımdaki sevgili kedimi de görememek canımı sıktı. Kedimi istiyorum, nasıl yaparsanız yapın geri yükleyin. Ölene kadar bu forumda yazacağım ve o zamana kadar avatarım aynı kalacak.

Edit: Benim pisicik geri gelmiş. Çok mutluyum şu an:cool:

Burak DERELİ
06.09.2015, 08:27
Merhabalar, herkese hayırlı olsun. Yenilikleri yavaş yavaş sizde farkedeceksiniz zaten
Bir kişiyi etiketlemek istiyorsanız profilinin altında "@" işareti bulunan yeri kopyalayıp mesaj atabilirsiniz
örn: Burak DERELİ

Kolpacı
06.09.2015, 08:36
hoş olmuş , hayırlısı

bordomavi1
06.09.2015, 08:42
Bilgisiyar'dan test edemedim ama mobilden girdim. Tasarım hoş görünüyor, eski güzelliğin korunması çok iyi olmuş. Mobil site de var artık, o da iyi olmuş. Ama Tapatalk'dan giriş mümkün değil, düzelicektir umarım. Bir de benim için forumun can damarı olsn yeni mesajlar seçeneği yok, ne yapıcaz biz? :(:confused:

Doğukan Uçan
06.09.2015, 08:42
Hayırlı olsun herkese

Ozan Gözaçan
06.09.2015, 08:45
hayırlı uğurlu olsun ... yeni ara yüz .. yeni başarışarla gelmiş olsun inşallah...

Murat'
06.09.2015, 08:46
Yeni Mesajlar butonu nerde?

Bir türlü bulamadım.

Uğur Demircioğlu
06.09.2015, 08:54
Hayırlı olsun bir süre alışma dönemi olacağı kesin.

Sibel
06.09.2015, 09:03
:(:(:(
Hayırlı olsun güzel oldu.

Sadettin_
06.09.2015, 09:27
en yukarıdakı bordomavi.net resmını değişse güzel olur bence . göz yoran birşey olmus .

tasarım bekledıgım gıbı ..

ben beğendim acıkcası .

Manu61
06.09.2015, 09:30
Onu kesin değişirler. Emanet duruyor orada :)

ozturk
06.09.2015, 09:33
Hayırlı olsun ellerinize sağlık. Zamanla yeni görünüme alışacağız :)

Sadettin_
06.09.2015, 09:37
yukarıda olan "yeni mesajlar" butonu yok . onu oraya nasıl koyabiliriz ?

Murat'
06.09.2015, 09:39
Aynen, foruma girer girmez yaptığım şey o butona tıklamak, en kısa zamanda ait olduğu yere dönmesini bekliyoruz. :)

Bu araba mesaj paneline bir de youtube linkleri için buton koysanız hiç de fena olmaz.

Mention olayı çalışıyor mu, test eden var mı?

Cengiz
06.09.2015, 09:43
alışmak zaman alacak, hayırlı olsun

Adem Akyüz'
06.09.2015, 09:46
Hayırlı olsun. Sanırım ben de herkes gibi yeni mesajlar butonunu soracağım :)
Murat'

Çalışıyor mu abi :)

BirolKarali
06.09.2015, 09:57
Hayırlı olsun. Boş ve güzel sohbetler döner inşallah :)

Murat'
06.09.2015, 09:58
Adem Akyüz'

Mention olayı çalışıyor, test edildi. :)

Manu61
06.09.2015, 10:00
Peki alıntı yapıldığı zaman bildirim var mı?

Adem Akyüz'
06.09.2015, 10:02
En üstte bildirimlerinizbutonu var. Eğer biri sizden bahsetmişse oradan görebilirsiniz :)

Mustafa ÖZDEMİR
06.09.2015, 10:08
ATATÜRK başlığıda olsa keşke forumun giriş sayfasında

Hamdi Karamahmutoğlu
06.09.2015, 10:11
Hayırlı, uğurlu olsun.
Biraz garipsiyor insan haliyle ama alışırız birkaç güne evelallah.

Emre GÜRDAL
06.09.2015, 10:15
teşekkürler göz alıcı olmuş kamaştım ula sabah sabah:D ellerinize saglık.

bir sorum olucak : telefondan girerken görüntü ufak cıkıyor neden acaba?

U.Sadıkoğlu
06.09.2015, 10:20
teşekkürler göz alıcı olmuş kamaştım ula sabah sabah:D ellerinize saglık.

bir sorum olucak : telefondan girerken görüntü ufak cıkıyor neden acaba?

Mobil sürüm mü Full sürüm mü ufak gözüküyor kardeşim?

Fatih Özkan
06.09.2015, 10:25
Hayırlı olsun!
Alışmak biraz zaman alacak. :)

Emre GÜRDAL
06.09.2015, 10:25
Mobil sürüm mü Full sürüm mü ufak gözüküyor kardeşim?

kardeşim anlAMDIM KI goggle den gırıyorum ufak bır sayfa cıkıyor enlemsıne ufak yani:D

U.Sadıkoğlu
06.09.2015, 10:27
kardeşim anlAMDIM KI goggle den gırıyorum ufak bır sayfa cıkıyor enlemsıne ufak yani:D

Kardeşim şimdilik sayfayı aşağıya kaydırıp Full sürüme tıklarsan sorun çözülecektir :)

umitçebi
Bilgisayar teknolojilerine uzak olan biri olarak sorayım..

Ne oldu şimdi ne iyi oldu ? :D

Tolunay Abdioğlu

En alt kısımda full site seçeneğine tıklarsanız düzelicektir.

Adem Akyüz'
06.09.2015, 10:28
7167

Mobil sitedeki yeniler kısmı yeni mesajlar butonu ile aynı işlevi görüyor :)

ceday99
06.09.2015, 10:28
hayırlı uğurlu olsun.
yalnız bu yeni sürüm akıyor mu bana mı öyle geliyor. ciddi bir hızlama var.

gurur6134
06.09.2015, 10:29
Hayirli olsun alismak icin 2 3 gun gerekcek....

U.Sadıkoğlu
06.09.2015, 10:32
Bilgisayar teknolojilerine uzak olan biri olarak sorayım..

Ne oldu şimdi ne iyi oldu ? :D

Abi farkı şöyle tarif edeyim motorsikletten indik Mercedes'e bindik :D

Murat'
06.09.2015, 10:32
Peki alıntı yapıldığı zaman bildirim var mı?

Test edebilirsin, çalışıyor mu? :)

Manu61
06.09.2015, 10:34
Test edebilirsin, çalışıyor mu? :)

%100 çalışıyor :)

Mert Oğuzlu61
06.09.2015, 10:38
Yaw bu ne gri gri ? Dogru yere mi yaziyorum ? :)))))

Telefondan giriyorum diye mi boyle yoksa forumun rengi şekli şemali artik boyle mi olacak ???

Cengiz Çubukcu
06.09.2015, 10:38
benim de alışmam uzun sürecek gibi...

U.Sadıkoğlu
06.09.2015, 10:43
Yaw bu ne gri gri ? Dogru yere mi yaziyorum ? :)))))

Telefondan giriyorum diye mi boyle yoksa forumun rengi şekli şemali artik boyle mi olacak ???

Telefondan girdiğiniz için Mobil ve sadeleştirilmiş sürüme bakıyorsunuz sayfayı aşağıya kaydırdığınızda Full sürüm göreceksiniz ona tıklayın.

Yiğit SARI
06.09.2015, 10:43
Hayırlı uğurlu olsun

Burak
06.09.2015, 10:45
Yanlış anlamayın ama ben bu sürümü hiç sevmiyorum. Keşke geçmeseydik. xenforo falan olsaydı bari.

Sibel
06.09.2015, 10:45
İlk telefondan girenler olarak büyük hayal kırıklığı yaşadık.
Ful siteyi görmesem altta ağlayacaktım:o

Tolunay Abdioğlu
06.09.2015, 10:47
Mobil'den bağlanan arkadaşlar, en altta ki ''full site'' linkine tıklamadan kötü sözler söylemesin. :)

Emre ÖZTÜRK
06.09.2015, 10:51
Hayırlı olsun diyelim.Bu en yeniler başlığı oluyordu ben bulamadım onu yahu kaldırıldı mı ?

kani6161
Hayırlı olsun. Site ekranı tam kaplamasaydı daha çok hoşuma giderdi.

Cyzio
Hayırlı olsun, benim gibi bir dinozorun alışması elbette zaman alacaktır.

Soru 1-) Bir başlığa üyelerin verdikleri cevap sayısını gösteren link'e ne oldu?

.

Cyzio
06.09.2015, 10:53
Bu arada çok hoşuma giden birşey oldu. Son satırdan sonra yeteri kadar boşluk bırakılıyor. Böylece yıllardır kullandığın son noktaya gerek kalmadı.

Sibel
Soru 2- Beğen butonu var sanıyordum.
Neden göremiyorum?

Fatih Ç
İnşallah bu yeni fontla burada başarıları peşi sıra dizeriz TRABZONSPOR olarak. Genel anlamda sadelik korunmuş bu güzel, Cevapla, Alıntı ile cevapla kısımları da güzel oldu.
Benim gözüme çarpan kısım ana menüdeki konuların başlarında bulunan zarfların rengi. Biraz daha koyu bir renk tercih edilebilirdi.
Bu şekilde biraz basit gibi.
Dipnot: Üsteki bordo mavi yazısı çok karmaşık inşallah değişir :)
http://i.hizliresim.com/mzpDn8.png (https://hizliresim.com/mzpDn8)

İlkhan
06.09.2015, 11:03
Tapatalk'tan giris yapamiyorum. Ağ hatasi diyor. Yardim edecek var mi?

ceday99
06.09.2015, 11:06
evet tapatalk çalışmıyor. bazı ayarları yapmanız gerekiyor diyor ama ben bulamadım.

DNA-TS
06.09.2015, 11:07
dün hiç girmemiştim unutmuşum değişim olacağını girince aklıma geldi ilk bu başlığa girdim.
hayırlı olsun.

Nazim Can
06.09.2015, 11:08
İnşallah bu yeni fontla burada başarıları peşi sıra dizeriz TRABZONSPOR olarak. Genel anlamda sadelik korunmuş bu güzel, Cevapla, Alıntı ile cevapla kısımları da güzel oldu.
Benim gözüme çarpan kısım ana menüdeki konuların başlarında bulunan zarfların rengi. Biraz daha koyu bir renk tercih edilebilirdi.
Bu şekilde biraz basit gibi.
Dipnot: Üsteki bordo mavi yazısı çok karmaşık inşallah değişir :)
http://i.hizliresim.com/mzpDn8.png (https://hizliresim.com/mzpDn8)

Yeni Versiyondaki ilk mesajım sana gelsin Fatihcim:)

Heisenberg
06.09.2015, 11:08
Güzel olmuş, ben beğendim. Hayırlı olur İnşallah. :)

SiNo
06.09.2015, 11:09
Heyecan yok arkadaşlar bir hafta içinde ilgili arkadaşlar eksikleri giderir gerekli düzenlemeleri yaparlar şuanda test yayını gibi düşünün.

İsa Gündoğdu
06.09.2015, 11:09
Elinize beyninize emeğinize sağlık....

Yiğit Gayretli
06.09.2015, 11:12
Öncelikle hayırlı olsun...

Eksikler olduğunun farkındayız, düzelteceğiz onları. Zamanla sizlerden gelecek bildirimler ile forum istediğimiz/istediğiniz son şeklini alacaktır.

**

Mobil sürümü Tapatalk gibi programları kullanmak zorunda kalmayalım diye aktif ettik arkadaşlar.

Fatih Ç
06.09.2015, 11:13
Yeni Versiyondaki ilk mesajım sana gelsin Fatihcim:)
Bu temiz sayfayı bana ayırdığın için diye başlayıp Çok teşekkür ederek son bulurum :D
Yeni versiyona çok yakışıyorsun Nazim, resimin silahın duruşun forumun ihtiyar heyeti gibisin aynı :D

selcuk
06.09.2015, 11:17
yeni mesajlar butonu varmi
bulamadim

Semih AYDIN
06.09.2015, 11:19
Fena durmuyor. Elinize sağlık.

Murat'
06.09.2015, 11:19
Alışmak epey zaman alacak gibi görünüyor.

Travelair
06.09.2015, 11:22
Hayırlı olsun

Fatih Ç
06.09.2015, 11:26
Birde şu smiley konusu var bunun için teşekkürü pas geçmemek gerek. Eski versiyonda şu yeşil 32 dişini açıp gülen suratı ne zaman görsem aklıma hep kişneyen at geliyordu. Bu versiyonda o arkadaşı görmediğim için çok mutlu oldum adam gibi gülen surat ifadelerimiz olduğu için ayrıca teşekkür ederim kendi adıma :D

DNA-TS
06.09.2015, 11:26
şimdi birşey dikkatimi çekti üyelerin nereden olduğunu belirten sekme gözükmüyor.bende istanbul yazıyordu mesela.

Doğan Keskin
06.09.2015, 11:27
Hayırlı olsun,güzel olmuş beğendim...Teşekkürler.

Fatih Çelik
06.09.2015, 11:28
Tepedeki banner hariç güzel ama bayağı kafam karıştı :D Bu kadar sadeleştirmeye rağmen
:D Beğendim ama merak etmeyin.

A.Ali Karanis
06.09.2015, 11:31
Hayırlı olsun forum adına.

Yıllardır kullandığımız sürümden ve görselden dolayı bana da ilginç geldi forumun bu hali.Ancak zamanla alışacağız.Daha iyi,daha kullanışlı bir foruma adım attık.Görülen bazı aksaklıklar üzerine yenileme kararı verilmişti.

Geçiş sürecinde gördüğünüz eksiklikleri,gözümüzden kaçanları ya da önerileri bu başlık altından dile getirirseniz,yapılabilecek olanları uygulamaya geçireceğiz.O yüzden lütfen görüşlerinizi olumlu ya da olumsuz hiç farketmez paylaşmanızı rica ediyoruz. :)

Muhammet YILMAZ
06.09.2015, 11:33
Tapatalktan girişte hata veriyor :(

Cyzio
06.09.2015, 11:33

7172

Aha, vallahi oldu. Helaaaalll... :alkış:

Sibel
06.09.2015, 11:35
Birde şu smiley konusu var bunun için teşekkürü pas geçmemek gerek. Eski versiyonda şu yeşil 32 dişini açıp gülen suratı ne zaman görsem aklıma hep kişneyen at geliyordu. Bu versiyonda o arkadaşı görmediğim için çok mutlu oldum adam gibi gülen surat ifadelerimiz olduğu için ayrıca teşekkür ederim kendi adıma :D

Bizler o smileyi çok seviyorduk ama. ççç gibi onu da özleyeceğiz.

Manu61
06.09.2015, 11:36
7172

Aha, vallahi oldu. Helaaaalll... :alkış:

Müthiş bakış atmış :)

Fatih Çelik
7175

Forumun resimlisi haa. Vallahi benim aklıma gelmişti :D

ceday99
Tapatalktan girişte hata veriyor :(

tapatalk artık kullanılmayacakmış anladığım kadarıyla.

Fatih Ç
06.09.2015, 11:37
Bizler o smileyi çok seviyorduk ama. ççç gibi onu da özleyeceğiz.
Ben hiç özlemeyeceğim direk hayvanlar alemine götürüyordu beni :D

Fatih Çelik
06.09.2015, 11:38

Ben aksini düşünüyorum abi :D Bu smileyle gülüyor gibi hissedemiyorum o yeşil ifade o 32 diş bi başkaydı . Hunharca gülmek istiyorum ben :D :D

Uğur Ö.
06.09.2015, 11:40
Eskisine baya bir alışınca şimdi tuhaf geldi

Fatih Ç
06.09.2015, 11:41
Ben aksini düşünüyorum abi :D Bu smileyle gülüyor gibi hissedemiyorum o yeşil ifade o 32 diş bi başkaydı . Hunharca gülmek istiyorum ben :D :D
Ben ne zaman onu görsem tokatlayasım geliyordu onu :D Yada kullanmak zorunda kalsam bakmadan ekliyordum mesajıma o ifadeyi :D