PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1995-96 sezonu vs 2015-16 sezonu

mustafakaya
31.08.2015, 11:49
bazı şeyleri söylemek için çok erken ama görünüşe göre trabzonsporun fenerbahçe ile kafa kafaya gideceği bir lig olacak, aynı hataları yapmamak dileğiyle diyor ve taraftar, futbolcu, teknik heyet ve yönetimden özen istiyoruz.

Bunların yanında, benim şampiyonluk kaçırmalarla ilgili şöyle bir düşüncem var, hakem, taktik vs bir kenara bırakın. Önemli olan kadro kalitesi, motivasyon ve çalışmadır. Tüm bunlar olduktan sonra gelebilecek şampiyonluk ise nasiptir, 1995-96 yı unutun demiyorum tam tersi hep hatırlayın, bu sezon aynı şeyin başımıza gelebileceğini düşünün, korkunuzla yüzleşin ve devam edin. Olabilecek kötü şeylerin üzüntüsü olandan daha büyük olmamalı ve değildir. Hadi kolay gelsin, hayırlısı olsun.

HOPA'LI TS'Lİ
31.08.2015, 22:17
bazı şeyleri söylemek için çok erken ama görünüşe göre trabzonsporun fenerbahçe ile kafa kafaya gideceği bir lig olacak, aynı hataları yapmamak dileğiyle diyor ve taraftar, futbolcu, teknik heyet ve yönetimden özen istiyoruz.

Bunların yanında, benim şampiyonluk kaçırmalarla ilgili şöyle bir düşüncem var, hakem, taktik vs bir kenara bırakın. Önemli olan kadro kalitesi, motivasyon ve çalışmadır. Tüm bunlar olduktan sonra gelebilecek şampiyonluk ise nasiptir, 1995-96 yı unutun demiyorum tam tersi hep hatırlayın, bu sezon aynı şeyin başımıza gelebileceğini düşünün, korkunuzla yüzleşin ve devam edin. Olabilecek kötü şeylerin üzüntüsü olandan daha büyük olmamalı ve değildir. Hadi kolay gelsin, hayırlısı olsun.

Umarım 1996'daki acıyı bir daha yaşamayız

Allah'ım bu sezon doya doya yaşayacağımız bir şampiyonluk nasip eyle

Tüm şikecilere ve onların hamilerine inat

Çağdaş DENİZ
31.08.2015, 22:27
Amin

Timur Mikhail
31.08.2015, 22:35
Eğer şampiyon olacaksak önce hırsa sonra hırsa ve yine hırsa ihtiyacımız var.

muratali
01.09.2015, 14:12
Nedir bunlardan çektiğimiz ... Bi kere de başka bi takımla kafa kafaya kalsak ya ...

tahsinsever
02.09.2015, 14:07
bu sezonda avniaker dolmazsa bidaha o stada gitmeyin bu sözüm şehirdeki tüm taraftarlaradır artık sabırlı olup o stadı doldurmalıyız.

elohim_61
02.09.2015, 14:32
geçen sezon inanılmaz derecede kötüydük öyle salakça puanlar kaybetmimze rağmen bir ara gs maçından sonra 6 puanımız daha olsaydı şampiyonluk yarışında olabilirdik diyorduk işte bu sezon en azından salakça puan kaybetmezsek yarışta olabiliriz ama akhisar maçında giden 2 puan, alınmayan Dszudsak bize şampiyonluğa mal olacak

HOPA'LI TS'Lİ
02.09.2015, 17:12
Son haftaya kadar yarışta olacağız

Umarım önümüze taş koymazlar

piskopatrizeli
02.09.2015, 17:48

fenerle kafa kafaya gitmek mi ? iyimserliğine hayran oldum. bu sene üç pistanbul takımının önüne geçmemiz im - kan - sız.

Emirhan Yazıcı
02.09.2015, 17:50
95-96 2010-2011 2015-2016 Bu Kez Zafer Bizim Olmalı , Önce Düşmanlar Sussun Sonra da Özlenen Beklenen Trabzonsporu İzleyelim

piskopatrizeli
02.09.2015, 17:58
Nedir bunlardan çektiğimiz ... Bi kere de başka bi takımla kafa kafaya kalsak ya ...

yaklaşık 30 senedir bu dediğin olmadı. daha eskiyi bilmiyorum.

halil ibo
02.09.2015, 18:01
Taş değil,KAYA,DAĞ gibi engellerle çıkacaklar karşımıza.Yetmezse ancak averajla yakalayabilecekleri şikeler yapacaklar.
Şikebahçe atınca biter uzatmaları olacak.
Biz mi ne yapacağız ? Tahriklere kapılmadan dolu tribünler ile takımımızı destekleyebilirsek ve teknik kadro anormal taktik hatalar yapmazsa,yönetim eeeeee yönetim...

Aslında çok zor değil.

İlkhan
02.09.2015, 18:14
2004-05 de var...

PAP5044DUO cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kayseriliyiz
02.09.2015, 20:04
Camiada bu bölünmüslükle zor.
Önder olacak kimsede yok.

Envoyé de mon ASUS_Z00AD en utilisant Tapatalk

Önder28
02.09.2015, 20:53
En büyük ve amansız rakibimiz; maalesef kontrolsüz TRABZONSPOR sevgisi. Keskin sirke küpüne zarar misali. Ne yazık ki böyleyiz.

Doğukan Uçan
02.09.2015, 21:43
öyle bir şey olsa lakin allah göstermesin river plate küme düştüğünde arjantin nasıl yandıysa türkiye'de aynı duruma düşer

selcukyazici
03.09.2015, 10:00
Şu yaşıma kadar 2 şampiyonluk yaşadı takımım. İlkinde daha 3 yaşındaydım hatırlamam zor. İkincisinin sevincini kursağımızda bıraktılar. Ama inşallah o sene bu sene olur ve içimizdeki bütün birikmişlikleri haykırırız şampiyonluğumuzla. Ben takımımı sevdiğim kadar taraftar kardeşlerimi de çok seviyorum inşallah bu sene taraftar olarak da birlik oluruz.

buserkan61
03.09.2015, 11:35
Arkadaşlar birşey soracağım. Trabzonsporun avnı akerdeki febeş macı hangi tarihe denk gelebilir. bilgi verebilecek olan varmı? fenerin bizim maçımızdan once sanki uefa ligi macı varmıs gib hesapladım.ona gore trabzona gitmeyi planlıyorum da.yardımcı olursanız sevinirim.

Murathan
03.09.2015, 11:41
çok erken değil mi ya bunları konuşmak için :(

zafer6161
03.09.2015, 14:23
fenerle kafa kafaya gitmek mi ? iyimserliğine hayran oldum. bu sene üç pistanbul takımının önüne geçmemiz im - kan - sız.

pekala sana bir öneri

şuanda sana deselerki gs yada bjk nın kadrolarını ts ile değişelimmi
ne cevap verirsin

bence kadromuz fb hariç diğer iki takımdan üstün.hatta fazlamız var

HOPA'LI TS'Lİ
03.09.2015, 16:56
pekala sana bir öneri

ne cevap verirsin

Endişe etmeyin.

Bu sezon son ana kadar yarışın içindeyiz.

Umarım 8. şampiyonlukla Akyazı stadına gideriz :)

gökçay61
03.09.2015, 17:32
bu sene kadro tarihin belkide en şanlı kadrosu. ancak henüz ruh aşılaması yapılıyor. ben yarışın içinde olmamamız için bir sebep göremiyorum. akhisar maçında her zamanki gibi talihsizlikten puan kaybettik. bu manisa takımlarına karşı bize bişe oluyor basiretimiz bağlanıyor. her neyse kayseri zor maç ama alırız hatta içerde gs ye 3 tane sallamak içten bile değil. bu sezon büyükler içinde en leş olanı gs bence. podolski snjder filan hikaye. kimse mutlu değil ve en büyük kayıpları melo. bu sezon bjk bizle bi yere kadar gelir senol yüzünden 2.yarının ortasında düşüşe geçerler ve saolsun hakemler şikebahçeyi kollayarak bize ortak ederler. ben takıma ilk kez bu kdar çok güveniyorum. adlarına yakışır oyun ortaya koyarlarsa hiç bir sıkıntımız olmaz.

umitçebi
04.09.2015, 21:44

Çok güldüm :D

Berke6198
04.09.2015, 22:06
Erken konuşuyoruz.

Yarışta kimin kalıp kimin saf dışı kalacağını kestirmek için çok çok erken. Doğmamış bebeğe don biçiyorsunuz adeta.

Hamdi Karamahmutoğlu
05.09.2015, 09:11
Kendimizi ok erken havaya sokmamak gerek.
İşimiz şimdiye kadar hiç olmadığı kadar zor.
Önce ayakta duralım, alacağımız hakem, medya darbelerinin yanında içerideki düşmanların oyunlarına karşı da dik duralım.
Sonra takım uyum sorununu atlatır, Şota kritik yönetimsel hatalar yapmazsa istanbul'un 3 şımarık takımıyla kafa kafaya gideriz.
Ama çok erken henüz zirveye adımızı yazdırırız, şampiyonluk bizim bu sene demek için.

Ahmet Ulusoy
05.09.2015, 09:21
Atladığımız noktalar var

İsa Gündoğdu
05.09.2015, 09:25
Kardeşlerim görüyorumki herkes ben gibi sabırsız
takımımıza sonuna kadar destek olalım adam bi geri pas yapıyo diye yuhalamayalım
sakin olalım heyacanımızı ilk haftalarda çok gözler önüne serip takımı hataya zorlamayalım
geçmiş senelerdeki yarışları soğuk kanlılıkla hatırlayalım.
arkadasların dediği gibi anadolu takımlarıyla oynanan maclarda puan kaybetmemeliyiz daha çok doldurmalıyız tribunu motivasyon yüksek tutmalıyız.
Allaha emanet olun

HOPA'LI TS'Lİ
05.09.2015, 13:51
Bu sezon şampiyonluk hissediyorum

HEP DESTEK
TAM DESTEK

piskopatrizeli
05.09.2015, 20:53
pekala sana bir öneri

ne cevap verirsin

iyimisin sen. tabiki değişirim. burak selçuk oğuzhan shnider quarezma yı istemeyen enayidir.

MetehanS
07.09.2015, 08:09
bu kadroyu muhafaza etmemiz lazım. iyi oynayan oyuncuların büyük kulüplere gitmesine seyirci kalmamalıyız.

Pshycologist41
07.09.2015, 08:54
Her zaman aynı terane. Geçen sene Cardozo gelir gelmez şampiyon olurmuyuz başlığı açılıp takıma methiyeler düzenler daha ilk yarı bitmeden övdüğü takıma küfür ediyordu. Arkadaş yine konuyu geç açmış Allah için 7 puan toplamış takım.

Armağan Dere
08.09.2015, 12:45
5.hafta Trabzon'da Gs'yi yenersek
Ben de havaya gireceğim..
Ama hala eksikler mevcut takımda bariz belli oluyo sahaya çıkarken..
gereksiz panik yapıyor topçular daha birbirlerinin yerlerini tam olarak çözemediler sanırım..

Fatih Ç
08.09.2015, 12:48
Bu sezon şampiyonluk hissediyorum

HEP DESTEK
TAM DESTEK
Bende aynı hisler içindeyim abi
İlk kez hemde bu hisleri yaşıyorum.