PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Revizyon sart!

Harun-61
27.11.2004, 18:41
takim malesef kötü oynuyor, hatda coook isteksiz...

alisen'e, ufuk'a, kaleci hasan 'a v.s. sans vermek lazim...

TS formasini giyipde adam gibi top oynamayan adamlari yedek soyundurmak lazim...

yönetim takim yenildigi zaman- para cezasi veriyor, gördükkü onunlada olmuyor, takim savasmiyor, formanin hakkini vermiyor...

gec kalamdan birseylerin yapma zamani geldi..!

yazik bu seyirciye...!

Sevgi
27.11.2004, 18:46
Ziya hoca her firsatta alternatifsizlikten yakiniyor.Demiyor ki bende yetenek yok bir tanegenci su takimakazandiramadim.Gencecikvede yetenekli oynama sevdaliçovuklar kenarda bekliyor.Tecrübesizler mis Hoca tecrübe nerden aliniyor söylede su çocuklar alsinlar.Fatih , Gökdeniz ve digerleri bakiyorlar ki nasil olsa yerimiz garan ti oynasakta oynuyoruz oynamasak ta oynuyoruz . Revizyon fazlasiyla sart ama önce yönetim sonra hoca revizyonu lazim bunlarla ancak bu kadar olur !!!!!!!!!

CeSS
27.11.2004, 18:47
Revizyon yönetimden baslamali

Harun-61
27.11.2004, 18:50
ziya hoca istifa etti...

sweetrose
27.11.2004, 19:04
yazik gençler bu trabzonsporu ziya hoca sampiyon yapardi onada yönetim izin vermedi.....

oflaz_61
27.11.2004, 21:52
beyler ayiptir etmeyin.adam iki sendedir trabzonu sampiyonluga oynayan takim haline getirdi.bu kadar mi kolay basarali bir insani karalamak.bu saatten sonra gelecek teknik adam dan ne bekleyecez sampionluk mu?

#10 Fietra
27.11.2004, 22:48
Revizyon mu....

Bir istifada felaket yaratiyorsunuz.Amma evhamlisiniz ya!

ts_fan
27.11.2004, 23:28
'yuhhhhhhhhhhhh' diyorum baskada bisey demiyorum...

ikrime_61
28.11.2004, 10:20
hepimiz ismize geldigi gibi dusunuyoruz cogumuz gercekleri gormekten siddetle kaciyoruz ziya dogan takimi aldigi zaman ne haldeydi simdi ne halde ben bunu soruyorum size lutrfen yigidi oldurun ama hakkinida yemeyin rica ediyorum takimi ne halden ne hale getirdi konya macina gelenler bilir futbolculari bulundugumuz tarafa cagiriyoruz ama herifci oglu kalkipta gelmeye bile tenezzül edmiyor bizim takim bu yuzden kazanamiyor sen neyin havasi icindesin anlamiyorum takim ziya hocanin dediklerini yapmazsa ziya dogan ne yapsin bu takimin basina en kral tenik adamidagetirsen bu takim takviye olmadimi bundan iyisini yapamaz

Guests
28.11.2004, 10:32
yapilmak istenen takviyeleri begenmeyende ziya dogandi. öyle bilip bilmeden konusmakla olmuyor tomasi elsakayi begenmedi. ha tamam ziya dogan iyi seyler yapti asla inkar edilmez. ama daha iyisini yapmasi için kapasitesi yetmedi. buda asil gerçek.

Photoshop
28.11.2004, 11:06
acikcasi sunu belirtmem gerekiyor ziya hocanin 2 senedir sampiyonluk rüyalari
görmemizi sagladigi dogrudur.

ama bunu biraz acarsak ortaya su cikiyor.

gecen sene sampiyonluk icin adi gecen 4 takima bir bakalim...

galatasaray : fatih terim sezonun ortasinda birakti gitti ve galatasaray son 15
yilin en kötü sezonunu gecirdi...

besiktas : tarihinde en uzun süre mac kazanamama rekorunu kirdi 9 mac
üstüste kazanamadi.

fenerbahce : daum sadece derbileri kazandi.

Trabzonspor : sadece kücük maclari kazandi.

bu sezona bakiyorum :

besiktas : sezon basladigindan beri tepetaklak gidiyor hala düzelemedi.

galatasaray : ne yaptiklari belli degil ama bizden hicbir farklari yok. her an hagi
gidebilir.

fenerbahce : bu cöplügün krali oldugunu gösterdi ve daha 13. haftada acik ara
sampiyonlugunu ilan etmistir.

Trabzonspor : avni aker korkutuculugunu kaybetti. artik kücük maclari da
kazanamaz olduk.

sonuc : Trabzon un 2 senedir fenerbahce haricinde rakibi yok ki. Mücadele icin
2 takim gerekiyor besiktas ve galatasaray in durumlari ortada biri toplama takim,
digeri veteranlar takimi babam yasindakilerden hala medet umuyorlar. onun icin
Trabzonspor um ve fenerbahce 2 sezondur sampiyonluk mücadelesi veriyor
ve bizden takim, yönetim ve taraftar gücü olarak daha üstün olan fener istedigini
aliyor... basari icin güc gerekli o da su görüntüye göre bizde yokkk...

LazSerko61
29.11.2004, 15:11
evet katiliyorum revisyon sart lee young yerine volkan ali sen ufuk gibi adamlari koysunlar

Barış
29.11.2004, 15:35
Lee Young nasil oynar hala anlamiyorum.Volkan var ya.Orta saha zaten tamamen defansif.Biz nas1l hücum yapal1m?

Guests
29.11.2004, 15:47
'yuhhhhhhhhhhhh' diyorum baskada bisey demiyorum...

sana katiliyorum kardesim

Harun-61
29.11.2004, 16:06
beyler önce yazimi iyi okuyun sonra yuh muh cekin...

yaziyi yazdigimda ziya hocanin istifasi daha gündemde degildi, yaziyi yolladiktan sonra -yaklasik 10 dk. sonra istifa haberini aldik...

niye revizyon sart ???

takim haftalardir cooook kötü top oynuyor, bazi futbolcular aldigi paranin ve bilhasaa bordo mavili formanin hakkini vermiyor, iste bu yüzden kulübedi futbolculara v.s. sans vermek lazim...!!!!!!!

Muhalif
29.11.2004, 16:10
vizyonu olmayanin revizyonunu mu olur yahu? biz istikrarsizliktan kurtulmaliyiz önce.. 9 senede 11 teknik adam degismisiz.. kaç yönetim degistigimizi unuttum zaten... hep konusanlar hakli çikiyor.. ne diyorlar: ya bakmayin trabzona onlar her sene böyle baslarlar ama 10 hafta sonra pilleri biter... maalesef yaptiklarimizla onlari hakli çikariyoruz... hakli çikmalarindan korktugum diger nokta da; ya trabzon 5-10 sene de bir 2. olur o kadar, baska da bir sey olmaz demeleri...

bilemiyorum dogrusu.. her sene revizyon her maç sonrasi kadroda revizyon v.s.. vizyon belirli bir sürede belirli bir hedef konularak olusturulur.. burasi hedeflerin gündelik konuldugu, gündelik yasanan bir ülke... belki ülkemizin bu sorununun trabzonumuza yansiyan halidir bu durum.. ama hiç degilse diger 3 takim bir kaç sene arayla sampiyon olarak bu noktadaki eksiklerini telafi ediyorlar...

yine bir kongre, yeni bir hoca.. yine revizyon hikayeleri... yapacak bir sey yok.. dön baba dönelim..

umraniye
29.11.2004, 16:14
bu takimla birileri çok iyi oynuyor arkadaslar birileri nedense trabzona fitne sokuyo aksamliyinde trabzonu iyiyce karistirmak için telegolde yattaraya ne ignesi yapildi diye mevzu tartisildi

Harun-61
29.11.2004, 16:22
telegol degil abi televole....smileys/smiley5.gif

Aniketus
04.08.2005, 10:34
her biri trilyonlarla ifade edilen rakamlardan asagi düsmeye, ama saha
ne boka yaradiklarini, ne tür bir futbol oynadiklarini trilyonlari ne
sekilde hak ettiklerini seneledir çözemedigim HÜSEYIN ve MEHMET YILMAZ
vakalarinin derhal otopsi masasina yatirilmasi gerekiyor..

1) bu adamlar sirf trabzonlu olduklari için mi kadrodalar?

2) pas vermesini becemeyen bir futbolcu trabzonspor kadrosunda nasil kendine yer bulabiliyor?

3) bu adamlar kimden ve nerden torpilli?

4) çok kosmak, çok mücadele etmek FUTBOL oyunu içini yeterli midir?

Sacit
04.08.2005, 18:11
bu saatten sonra ne revizyonu ya lig bitecek de ancak.fuzuli yorum yapmayalim lutfen smileys/smiley7.gif

sanatik
04.08.2005, 18:23
YALANA BAKIN

http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=1245 (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=12457) 7

halil ibo
04.08.2005, 18:28
Beyinsizler ilk maçla karistirmis herhalde

Keleşoğlu
04.08.2005, 18:35
futbola ilgileri bu kadar iste,beyinsizler maci bile izlememisler

GeZeGeN
04.08.2005, 18:40
kapatin bu konuyu lütfen nedemek revizyon sart daha lig baslamadan küme düstük gibi davraniyorsunuz satalilm hepsini yönetimde gitsin eeeee??? kim kalicak peki???? fatih tekke kaliyor galiba o kendi basina götürür nede olsa ayiptir ya bumu bordomavi aski

aydogdu
05.08.2005, 01:00
BEYLER NE CABUK UNUTTUNUZ BIZ GECEN SEZON BASINDADA COK KÖTÜYDÜK VE SEZON SONUNDA SAMPIYONLUGUMUZU ELIMIZDEN CALDILAR.SEZON IÇIN SABIR LÜTFEN

Harun-61
05.08.2005, 01:01
kapatin bu konuyu lütfen nedemek revizyon sart daha lig baslamadan küme düstük gibi davraniyorsunuz satalilm hepsini yönetimde gitsin eeeee??? kim kalicak peki???? fatih tekke kaliyor galiba o kendi basina götürür nede olsa ayiptir ya bumu bordomavi aski

konuyu,

27-Kasim-2004 Saat 18:41 acmi$im...bilginize smileys/smiley2.gif

pacos_bill
05.08.2005, 01:03
Revizyon degil takviye sart. Elimizde oyuncu degistirme gibi bir lüks yok.

aydogdu
05.08.2005, 01:04
KIMLERLE MÜCADELE ETTIGIMIZI IYICE ANLAYALIM ARTIK.SAVAS BALTALARINI YERE BILE INDIRMIYORLAR.BIR RUM TAKIMIYLA OYNARKEN BILE TRABZONSPORA NASIL ZARAR VEREBILECEKLERINI HESAPLIYORLAR.

Cengiz Çubukcu
05.08.2005, 10:44
BEYLER NE CABUK UNUTTUNUZ BIZ GECEN SEZON BASINDADA COK KÖTÜYDÜK VE SEZON SONUNDA SAMPIYONLUGUMUZU ELIMIZDEN CALDILAR.SEZON IÇIN SABIR LÜTFEN

biz sene basinda çok iyiydik, ilk 7 maç sonunda lgin lideriydik...

vizarian
05.08.2005, 10:54
bunlari tartismayalim ne gibi revizyonlar yapilmali onlari konusalim tabi yapilmasi gerekiyorsa

benceufak bir revizyongerekiyo takimin dengelerini bozmadan 1-2 yönetici gönderilip yerine INANAN,ISTEYEN VE CESUR yöneticiler getirilmeli gecen sene sonunda SULTAN lig tv nin gol krali hakkinda yaptigi programda sanpiyon olamamizin tek nedeni bazi smileys/smiley7.gifyöneticilerin inanmamasidir smileys/smiley7.gifdedi iste onlarin birakip gitmesi gerek

sametaydin
05.08.2005, 20:29
revizyon diyorum.

gitmesi sart olanlar: volkan, lee young, mehmet yilmaz, hüseyin.

bunlarin yerine kalitli adamlar alirsan degil türkiyede, avrupada da basarili olursun. alternatifli kadro olusturulmali.

Murat BAYRAKTAR
05.08.2005, 20:37
Az öncebir int. gazetesine baktim. Gözüme trabzonda ilk revizyon diye bir yazi batti. Güldüm geçtim. Yazik revizyon diye altyapidan birisini degistirmisler Edited by: lazandoz61