PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Transfer Dosyası - 11 -

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 [90] 91 92

Mert'
19.05.2016, 21:59
Yansın geceler :)

kanterts
19.05.2016, 22:04
Önce bütün gencler 1461e mi sinopspora mi nereye vereceklerse versinler . daha sonra yumlu , zeki akbas gibi özevlatlar ve musa ve sefa gibi yetenek düsmanlari gitsin .
Takimdan önce 25 kisi gitsin yoksa bize rahat yok . BUnlar olmadan bizden bisey olmaz , isterse messi gelsin .

İlkhan
19.05.2016, 22:06
Bmn geceleri başlasın.

E5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

odyseuys
19.05.2016, 22:12
bu takımın Trabzonspor markasının ağırlığını kaldırabilecek 2, süperlig seviyesinde sırıtmayacak toplam 4 bilemedin 5 oyuncusu var. 5-8 transferler başarılı olması mümkün değil bunu anlamak gerek. bu takımın direk ilk 11'ine ve yüzde yüz isabetle en az 7, toplamda 10'un üzerinde kaliteli takviyeye ihtiyacı var sahaya iddialı bir maç kadrosu çıkarabilmesi için.

Kemal Öztel
19.05.2016, 22:12
Oldukça yoğun heyecanlı anlar bizi bekliyor

asilhamsi
19.05.2016, 22:13
onur,ugurcan,cavanda,ugur demirok,guray,ramazan,yusuf yazici,okay,ekici,abdülkadir parmak,yusuf,muhammet hepsi bukadar.

Geri kalanlar icin mutlaka transfer yapmak zorundayız.

8 transfer hikaye.Alternatifler dahil 13-14 transfer gerekli.En az 8 tane ilk 11 oyuncusu gerekli.

Sinan.K
19.05.2016, 22:14
Kimse kusuruna bakmasin bu genclerin hicbiri Trabzonda oyniyacak kapasite göremiorum hic olmasa biraz isik olur ama yok malesef kendimizi kandirmayalim

asilhamsi
19.05.2016, 22:14
onur,cavanda,ekici?,muhammet dısında ilk 11 icin oyunu yazmak imkansız.

kopeli
19.05.2016, 22:15
formaya saygı duyacak topcular lazım.

shagrath61
19.05.2016, 22:17
Trabzonspor takımına kesin olarak alınması gereken 5 mevki var buda takımın yenilenmesi demek. Bir stoper , bir sol bek, iki tane box to box ön libero , sol ve sağ acık ileri ucada seri bir forvet.

Trabzon genclerine verilen bunca şanstan sonra artık baska takımlarda kiralık olarak şans verilmesi taraftarı olmaya başladım. Her zaman derim, bir adam oynayamaya bilir , bir insan teknikte olmaya bilir ancak bir insan futbolcuysa az koşma ve az mücadele etme gibi bir lüksü olamaz.!! Bugün bunu gördük.

Ayrıca Okay yokuşlu gün geçtikçe gözümden düşmeye devam ediyor. Bir insan bu kadar vurdum duymaz top oynar mı ? Bu tür umursamaz oynayan kim varsa göndersinler.

Yedek kaleci olarak, eskiden kayseri erciyesin kalecisi olan Gökhan vardı şuan hangi takımda oynuyor bilmiyorum ama çok iyi bir yedek olacağı kesin.

Bu akşamla beraber bizim için lig eziyeti bitti, şimdi önümüzde transfer eziyeti var. Bütün TRABZONSPOR lu kardeşlerime şimdiden Allah sabır versin.

TolgaTopçu61
19.05.2016, 22:23
Hayde başlasın fesihler, geç bile kaldık..

asilhamsi
19.05.2016, 22:23
1 kale
en az 2 stoper
sol bek
alternatif sag bek
en az 2 merkez ortasaha
2 kanat
2 forvet

bunlar olmazsa olmaz transferler.5-8 bizi ancak orta sıralarda tutar.

odyseuys
19.05.2016, 22:39
1 kale
en az 2 stoper
sol bek
alternatif sag bek
en az 2 merkez ortasaha
2 kanat
2 forvet

bunlar olmazsa olmaz transferler.5-8 bizi ancak orta sıralarda tutar.
5 transfer yapıldığı durumda bu sezonun hem fiziki hem moral çöküntüsünü yaşamış, kırılgan, inançsız, en küçük sallantıda yelkenleri indirecek 6 oyuncu seneye sahaya çıkacak demektir. Bir futbol takımı sezon içerisinde iniş çıkışlar yaşayacaktır. Başarılı takımlar bunalım süreçlerini moral değerleriyle çabuk süspanse edebilen oyunculardan kurulu takımlardır.

şunu demek istiyorum, bu sezonun yükünü üzerinde taşıyana 6 kırılgan oyuncunun 11'e yazıldığı bir takım ile önümüzdeki sezona başlarsak bu sezonun tekrarını izleriz. aman ha... bir sezon daha bu çileyi kaldırmaz hiç bir bünye...

bordomavi1
19.05.2016, 22:52
Gündüz senaryolarla birlikte vermiştim kadroyu, şimdide senaryolarsız yalın vereyim.

..........................Dragowski............... ........
Cavanda.....K.Ayhan.....Djilobodji.......Eren
.........................Neudstader............... ........
..................N'Diaye.......Mehmet............ ....
EmreMor..........................................R ybus
..........................Rodallega............... ..........

+ Uğur Demirok, Tolga Ciğerci, Kerem Demirbay, Okay, Scarione, Güray, Mami

Enes Başkaya60
19.05.2016, 22:58
İlk Transferimiz kesinlikle Djalma Campos olmalıdır bizim ligden...

selcuk
19.05.2016, 23:13
bailey yine atti

sefayasin
19.05.2016, 23:15
Yaz transfer dönemi resmi olarak hangi tarihte açılıyor.

asilhamsi
19.05.2016, 23:17
5 transfer yapıldığı durumda bu sezonun hem fiziki hem moral çöküntüsünü yaşamış, kırılgan, inançsız, en küçük sallantıda yelkenleri indirecek 6 oyuncu seneye sahaya çıkacak demektir. Bir futbol takımı sezon içerisinde iniş çıkışlar yaşayacaktır. Başarılı takımlar bunalım süreçlerini moral değerleriyle çabuk süspanse edebilen oyunculardan kurulu takımlardır.

şunu demek istiyorum, bu sezonun yükünü üzerinde taşıyana 6 kırılgan oyuncunun 11'e yazıldığı bir takım ile önümüzdeki sezona başlarsak bu sezonun tekrarını izleriz. aman ha... bir sezon daha bu çileyi kaldırmaz hiç bir bünye...

Kesinlikle katılıyorum.Tas catlasın 3 isim onumuzdeki sene 11 de olmalı ve en fazla 9-10 kişi 25 kişilik kadroda yer almalı.

yoksa bu senenin bir kopyasını yaşarız.Ve bu sefer bizi ligde kimse tutatmaz.

umitçebi
19.05.2016, 23:23
Arkadaşlar anlamadığım birşey var,birisi yardımcı olursa sevinirim..

Bu transfer yasağı tam olarak nedir?Muharrem Usta 55 milyon tl nın altına inersek kesınlıkle transfer yapabııyoruz gibi konuştu...Bu kısıtlama cezası gelırse mi?Yoksa transfer yasağı da gelse 55 mılyonun altına ınınce transfer yapabılıyoruz mu?

Transfer yasağı diye bırşey gelırse bu eldekıler le her halukarda devam etmk zorunda olmak gıbı bır ıhtımal var mı?Varsa Usta neden hıç buna değinmedi..Boyle bırşey varsa,Ersun Hocada bu ruhsuzları oynatamaz kı..

ensarusta
19.05.2016, 23:25
onur,cavanda,ekici?,muhammet dısında ilk 11 icin oyunu yazmak imkansız.

Aynen katiliyorum kardesim hangi mevkiye futbolcu alacaksak defans dahil top ayagina yakisan belli seviyede teknigi olan adamlari alalim. Kazmalari izlemekten futboldan soguduk.daha top istopuni yapamayan, atacagi pasin hizini ayarlayamayan, verkaca giremeyen, gerektiginde adam eksiltemeyen, orta acmayi beceremeyen bir takim gormek istemiyoruz.
Gerci birde soyle bir durum var aklima takilan mesela takim sezon basinda iyiyken mbia gibi bir adamin yaninda oynayan okayi hepimiz yildiz olacak bi cocuk gozuyle baktik. 25 yas alti gencleri hemen silmeyelim derim ben. Ikinci yaridaki takima messiyi ronaldoyu bile koysak yine mac kazanamazdik.
Arti olarak bunlarin disinda takimin takim olmasi moral motivasyonun ust duseyde olmasi ozguveninin yerine gelmesi de boreysel performaslari cok etkiliyor.

Erkan YILMAZ
19.05.2016, 23:30
Su genclik iksiri olayi seneye cok abartilmasa zira okadar yeteneksiz oyuncular var ki mehmet yesil semih karadeniz melih aklima gelenler
Yusuf yazici muhammet besir birde abdulkadidi galiba yerli messi denilen ucu yederli

ensarusta
19.05.2016, 23:43
arkadaslar en buyuk sıkıntımız takıma yerli oyuncu yazamıyoruz. onur, mehmet ekici ve muhammed demir dışında. takım full yabancı oyunculardan kurulmayacagına göre ne edecekler acaba. ligde 2 gol atan 2 asist yapan yerli bir adam alsak 3 milyondan asagı fiyat cekmiyorlar. birde gürayı almakla hata yaptık. adamı ne sag beke ne sol beke ne ortaya yazabiliyoruz. hepsi yarım bir tane tam mevkisi yok. bu tarz oyuncuları bir daha almayız inşAllah. bu son olur.

Sezgin Öztürk
19.05.2016, 23:44
Oz evlat oz evlat diye ortalarda gezenler bu sezon gormustur oz evlatlarimizin halini... Daha once bir arkadas soylemisti alt yapi torpil yuvasi diye gercekten. Top kontrolu yapamayan genc yeteneklerimiz var. Alt yapidan hayir gelecekse nesteri vurup basina avrupadan profesyonel ekip getirmeliyiz yoksa kendimizi kandiririz burada.

Uluhan
19.05.2016, 23:45
Yusuf Yazici, Muhammet Besir, Batuhan Artaslan, Abdulkadir Parmak , Ogulcan Gokce, Ugurcan Cakir

25 kisilik kadroda yer bulabilecek gencler sadece yukardaki arkadaslar.

bach72
19.05.2016, 23:47
Ramazan dışında hiç bir genç ilk onsekize giremez.Hoş Ramazan da genç sayılmaz.21 yaşında ve en verimli yaşında.Mehmet Ekici den çok daha faydalı olur Trabzonspor'a..

samway
20.05.2016, 00:00
Biseswar , douglao , aatıf ligden bu 3 ünü almamız lazım yerli olarak da serdar aziz eren derdiyok ahmet ilhan alınabilir diğerleri gereksiz olur

Mert'
20.05.2016, 00:01
Eren Derdiyok harika oyuncu. Ligden birini alma şansım olsa direk Eren'i alırım.

asilhamsi
20.05.2016, 00:03
eren derdiyok,ndiaye ve umar.

Bu 3 isim transfer edilse hucum sorunu buyuk oranda cozulur ve bu oyuncuların defansif katkısı ust duzey olur.

demirel
20.05.2016, 00:09
Eger 55milyon TL dogru ise takimdan kimi gonderirsen gonder geriye Kalan butce maksimum 20milyon olur, o da cok zor. Bu nedenle takima alinacak oyuncu sayisi 6'yi bence gecmez. Bu oyunculardan biri ya da ikisi kötü cikarsa, ya da sakatlanirsa ..... Anlayacaginiz durum kötü. Onur ve Mehmet Ekici'de satilirsa sasirmayalim.

demirel
20.05.2016, 00:11
Ayrica Turkiye'den oyuncu almak demek, maasi yuksek oyuncu demektir. Yani transferler disaridan az maasli olmali.

astatin
20.05.2016, 00:12
Fenerbahçe ile sözleşmesi biten bruno alves 1 M euro'ya porto ile anlaştığı söyleniyor,şöyle 1,2 falan verip alınabilir. Takıma büyük fayda sağlar, en azından mustafa aykut gibi adamlara defans nasıl yapılır öğretir.

gökhants1966
20.05.2016, 00:14

Bu 3 isim transfer edilse hucum sorunu buyuk oranda cozulur ve bu oyuncuların defansif katkısı ust duzey olur.

Renkdaş madem geçiş sürecindeyiz ozaman bu üçlüye Eren Albayrak,Oscar Scarione,Edin Visca ve Aatıf Şeyşuyu ekleyelim toplamda bu yedi oyuncuyu gelecek sezon kadroda görelim.Yönetim kadroyu silbaştan yapacak bu adamlar kadro derinliğinde çok faydalı olurlar.

Eren ve Scarione zaten serbestler.Sivas küme düştüğü için için Atıfta sadece takas karşılığında para vermeden alınabilir.Ndiaye,Umar,Visca ve Derdiyok için toplamda takas+5 milyon verirsek hepsini transfer edebiliriz.

Eldeki yerlileri gönderebilmenin tek yolu takas yoksa bu berbat kadroyu başka türlü temizleyemeyiz 7-8 oyuncumuz dışında tüm oyuncular takasla gönderilebilir.

artvints
20.05.2016, 00:16
.............attamah...vukcevic
..visca................................ekici(bunun alternatifi olarak genç bir 10 numara alınsın, güven olmaz)
.............eren.....ndiaye(umar)

attamah yerine başka oyuncu da bulunabilir. ama oyuncu tipi olarak çok koşan mücadeleci bir oyuncu gerekir. ndiaye de çekilebilir oraya çoğu maçta.

bunun dışında türkiye liginden oyuncu almayalım. orkan ve irfan iyi oyuncular ama yatırım yapacak durumda değiliz. visca eren ndiaye tam takımı taşıyacak kapasitede fizik olarak iyi, çok formda ve disiplinli oyuncular. umar ve attamah da genç ve gelecek vadeden fizikleri iyi oyuncular.

gerçi iş pazarlığa gelince en az 5 milyon euro'dan başlar hepsi. çok umutlu değilim açıkçası. bu kadro öyle bir şey beklemeyin kadrosu değil zaten. direk hedefe oynar. bir tanesi alınsa kardır.

eraytaskin61
20.05.2016, 00:18
Batuhan artaslan-ramazan-yusuf süre almalı
Abdulkadir-cafer kupa maçları ve kopmuş maçlarda serpiştirilmeli
Geri kalanlar kendini ofspor-1461 fln ispatlamalı

odyseuys
20.05.2016, 00:19
Renkdaş madem geçiş sürecindeyiz ozaman bu üçlüye Eren Albayrak,Oscar Scarione,Edin Visca ve Aatıf Şeyşuyu ekleyelim toplamda bu yedi oyuncuyu gelecek sezon kadroda görelim.Yönetim kadroyu silbaştan yapacak bu adamlar kadro derinliğinde çok faydalı olurlar.

Eren ve Scarione zaten serbestler.Sivas küme düştüğü için için Atıfta sadece takas karşılığında para vermeden alınabilir.Ndiaye,Umar,Visca ve Derdiyok için toplamda takas+5 milyon verirsek hepsini transfer edebiliriz.

Eldeki yerlileri gönderebilmenin tek yolu takas yoksa bu berbat kadroyu başka türlü temizleyemeyiz 7-8 oyuncumuz dışında tüm oyuncular takasla gönderilebilir.

Eren nasıl serbest? Geldiğinde 3 yıllık imzalamıştı. 2017'de bitiyor onun sözleşmesi. 2+1 gibi bir opsiyon mu var benim bilmediğim?

sasort
20.05.2016, 00:20
Ustanin işi zor valla

açiklamasindanda bir şey anlamadim siyaset mi yapti

55 me bütçeye inmeden alamayacağiz demesi göndereceğin oyuncularin diretmesine sebep olmayacak mi

sefa şu külüpten başka nerde o parayi alabilir

başkanin bir bildiği vardir elbet ama görecek neler olacak hayirlisi

Murathan
20.05.2016, 00:21

abi bu 3lünün maliyeti bize en aşağı 10-12 milyon euro olur.
umar ve ndiayenin maaşları pek sorun olmaz ama eren 1.5-1.8m€ arası bir maaş isteyecektir.
10-12 milyon toplam vereceğimiz bonservisten daha fazladır, son açıklamalara göre.
3ü de bize faydalı olur ama maliyetleri ortadayken bu transferler ne kadar mantıklı olur bilmiyorum.
keşke muhammet demire verilen bonservis erene verilseydi tabii..
edit: kendin de yazmışsın zaten tamamdır :)
edit2: eren serbest değil

sasort
20.05.2016, 00:21
Eren derdiyok diyordunuz bu adam zamaninda almak istedik bize gelmedi

sonra bunda ön çapraz bağ kopardi

riski olan topçu yani

sakatlik riski var yani

asilhamsi
20.05.2016, 00:22

aynen oyle risk almaya gerek yok.Gelecek oyuncuların performansı,ne verecegi belirsiz.Nasılsa kadronun tamamı degisecek.

Bu alınan oyuncular gecis surecinde elimizi kuvvetlendirir.Hatta uyum saglanırsa bize bir supriz bile yasatabilir.

---------------onur-----------------

cavanda-----bastos----kaminski----eren

-------ndiaye-----vukcevic-----------

umar----------scarione----------atıf

----------eren----------------------

ramazan,okay,yusuf,muhammet,ugur,ekici rotasyon oyuncuları olur.

Stoperde baska isimlerde olabilir.Benim aklıma ilk gelen isimler.

6-7 milyona bu kadroyu kurarsın.

sasort
20.05.2016, 00:23
Eren yoksa avrupadan gelip türkiyede oynayacak topçu değil

asilhamsi
20.05.2016, 00:25
abi bu 3lünün maliyeti bize en aşağı 10-12 milyon euro olur.
umar ve ndiayenin maaşları pek sorun olmaz ama eren 1.5-1.8m€ arası bir maaş isteyecektir.
10-12 milyon toplam vereceğimiz bonservisten daha fazladır, son açıklamalara göre.
3ü de bize faydalı olur ama maliyetleri ortadayken bu transferler ne kadar mantıklı olur bilmiyorum.
keşke muhammet demire verilen bonservis erene verilseydi tabii..
edit: kendin de yazmışsın zaten tamamdır :)

ndiaye ve umar para+takas ile en fazla 2milyona hallolur..Sefa,özer,yumlu gibi takas oyuncularımız var.

eren 3 milyona cozulur.

scarione,eren,atıf sozlesmesi sona eriyor.

Toplam 5-6 milyona halletmiş olursun.

asilhamsi
20.05.2016, 00:27
http://www.transfermarkt.com.tr/borek-dockal/profil/spieler/62983

bu arkadası takip eden varmı?

Abdülkadir Kılıç
20.05.2016, 00:28
Ben anlamıyorum, Ramazan'ı hangi özelliği ile kadrolarınıza alıyorsunuz? Batuhan bu sene 1461'de ne yapmış da Trabzonspor'u hak etmiş? Oynayan oyunculardan bir tek Yazıcı ışık vermiştir. Açıkçası Uğurcan ve İbrahim de 1461'de hayal kırıklığı yarattı bende. Abdülkadir Ömür'ü izleyemedik, bilemiyorum. Belki 1461'deki Abdülkadir Parmak da takıma katılabilir.

Yok yere bu genç arkadaşlara ümit bağlayıp sonradan hüsrana uğramayalım.

asilhamsi
20.05.2016, 00:31
Ben anlamıyorum, Ramazan'ı hangi özelliği ile kadrolarınıza alıyorsunuz? Batuhan bu sene 1461'de ne yapmış da Trabzonspor'u hak etmiş? Oynayan oyunculardan bir tek Yazıcı ışık vermiştir. Açıkçası Uğurcan ve İbrahim de 1461'de hayal kırıklığı yarattı bende. Abdülkadir Ömür'ü izleyemedik, bilemiyorum. Belki 1461'deki Abdülkadir Parmak da takıma katılabilir.

ramazan dikine oynuyor,tempolu,sorumluluk alıyor,rahat adam geciyor.

Oyun bilgisi zayıf,mudaheleleri acamice ama bunlar duzeltilebilecek hatalar.

Onun dısında abdulkadir parmak iyi bir sezon gecirdi ve yusuf yazici kumasını belli ediyor.

Bana kalırsa ramazan,yusuf,abdulkadir genc jenerasyon icin su an yeterli.

Abdulkadir omur yaz kampında degerlendirilmeli.

s.ayaz
20.05.2016, 00:32
Oz evlat oz evlat diye ortalarda gezenler bu sezon gormustur oz evlatlarimizin halini... Daha once bir arkadas soylemisti alt yapi torpil yuvasi diye gercekten. Top kontrolu yapamayan genc yeteneklerimiz var. Alt yapidan hayir gelecekse nesteri vurup basina avrupadan profesyonel ekip getirmeliyiz yoksa kendimizi kandiririz burada.
+1

asilhamsi
20.05.2016, 00:32
Borak Dockal ismi bizim radarımıza girdimi acaba?

odyseuys
20.05.2016, 00:34
ndiaye ve umar para+takas ile en fazla 2milyona hallolur..Sefa,özer,yumlu gibi takas oyuncularımız var.

eren 3 milyona cozulur.

scarione,eren,atıf sozlesmesi sona eriyor.

Toplam 5-6 milyona halletmiş olursun.

özer kadro dışı, bugün kulüp bulsa kimse kal demez, diyemez. yumlu'nun zaten sözleşmesi bitti. bu oyuncuları takasta kullanmamayız. bir sefa var saydıklarınız içerisinde, onun da kulüple olan hukuku ortada. alıcısı varsa aç kurt gibi beklemeyi seçecektir hatır gönül ilişkisi yoksa.
takasta kullanılabilecek mehmet'i, onur'u saymazsak okay, aytaç, uğur d., yıllık ücretini karşılayabilecek kulüp varsa erkan bir de sezonu kiralık geçirip geri dönecek olan akbaş, zeki ve türevleri var maalesef.
belki bunlara ek olarak yıllık ücretleri daha makul olan esteban, yatabare gibi yabancı oyuncular eklenebilir.

Emirhan Çorumlu
20.05.2016, 00:34
Kale: Onur
Sağ Bek: Cavanda
Sol Bek: Marcal (Gaziantep/Benfica)
Stoper: Douglao (Akhisar)
Stoper: Mandi veyahut Bastos (Reims - Rostov)
Orta Saha: Saiss (Angers)
Orta Saha: Okay/Aytaç
10 Numara: Mehmet Ekici
Sağ Kanat: Umar veyahut Visca (Osmanli - Başakşehir)
Sol Kanat: Yusuf
Golcü: Leo Bonatini veyahut Kodjia (Estoril - Bristol)

Böyle bir 11 Ersun Hoca ile beraber iyi savaşir...

serdaracıl
20.05.2016, 00:35
Her sene aynı hatayı yapıyoruz. TSL'de biraz sırıtan adamı ooo harika oyuncu diye transfer ediyoruz. Yapmayın, etmeyin. Bu ligden oyuncu almaya gerek yok. Hele yerliyse hiç gerek yok.

asilhamsi
20.05.2016, 00:37
Eger ukalalık olarak algılanmazsa

Borek Dockal-Yeni Ngbakoto Trabzonspor tarihinin en iyi kanat oyuncuları olur diye bir iddiam var :)

artvints
20.05.2016, 00:37

scarione ve aatıf'tan biri alınabilir belki. şimdi bu iki oyuncu 30 yaşındalar. iki oyuncuyu onbire yerleştirdiğin zaman geleceğe dönük bir kadro kurmuyorsun.bu mevkilerde oynayıp gelişebilecek bir oyuncunun önünü tıkamış oluyorsun.bunlar bugün var, yarın yok. hem son imzalarını atacaklarını düşünerek imza parası 3, 4 yıllık sözleşme ve yüksek maaş isteyebilirler. bunlar olur. ikisinden biriyle bir veya iki senelik 1 milyon civarında imza parası ödemeden bir anlaşma yapılabiliyorsa ne mutlu bize. bazısı bir takıma kapağı atmak ister.bazısı da iyi bir takımda hedefe oynayıp başarılı olmak ister. bu şartlarda görüşülebilir. oyuncu alacağız diye taviz verme zamanı geçti. mesela scarione bu şartlarda gelirse hücumda tecrübesiyle birşeyler katar. zaman zaman yedek kalması sorun yaratmaz.

Emirhan Çorumlu
20.05.2016, 00:38
Ayrica Forvet için Eren Derdiyok uygun olabilir...

s.ayaz
20.05.2016, 00:44

Borek Dockal-Yeni Ngbakoto Trabzonspor tarihinin en iyi kanat oyuncuları olur diye bir iddiam var :) ikisi de sag acik. Ben dockali tercih ederim. Iyi oyuncu kuyt tarzi. Milli macta da gol atmisti bize sanirsam. Yalniz fransada oynicak transferi zor.

nakzo
20.05.2016, 00:52
scarione ve aatıf'tan biri alınabilir belki. şimdi bu iki oyuncu 30 yaşındalar. iki oyuncuyu onbire yerleştirdiğin zaman geleceğe dönük bir kadro kurmuyorsun.bu mevkilerde oynayıp gelişebilecek bir oyuncunun önünü tıkamış oluyorsun.bunlar bugün var, yarın yok. hem son imzalarını atacaklarını düşünerek imza parası 3, 4 yıllık sözleşme ve yüksek maaş isteyebilirler. bunlar olur. ikisinden biriyle bir veya iki senelik 1 milyon civarında imza parası ödemeden bir anlaşma yapılabiliyorsa ne mutlu bize. bazısı bir takıma kapağı atmak ister.bazısı da iyi bir takımda hedefe oynayıp başarılı olmak ister. bu şartlarda görüşülebilir. oyuncu alacağız diye taviz verme zamanı geçti. mesela scarione bu şartlarda gelirse hücumda tecrübesiyle birşeyler katar. zaman zaman yedek kalması sorun yaratmaz.

Bizim gelişecek bir oyuncumuz yok. Bizim direk oynayacak futbol oynamayı bilen adamlara ihtiyacımız var.Böyle rezil gençler oynayacağına 30 yaşında adam oynasın.Trabzonspor rezil oldu tüm ülkeye...

shagrath61
20.05.2016, 00:58
İsim olarak şu alınmalı bu alınmalı diyemem ancak bize gelecek oyuncuların ; kolombiya, arjantin ve şili asıllı olmasını tercih ederim. Bu adamların hem kondisyon olarak , hem mücadele gücü hemde teknik acıdan gayet yeterli olacağını düşünüyorum. Bakıyorsunuz bu liglerden alınabilecek adamlar çok fazla maliyetli de olmuyor. He bir de ön libero kısmına senegal yada kamerun asıllı biri bakılması taraftarıyım.

Hakan
20.05.2016, 00:59
Bu Aykut'u ne yapacağız? Ndiaye için Osmanlı'ya yollamak lazım maaşının üstünü tamamlarız mecbur.

TSemih61
20.05.2016, 01:04
Eren Derdiyok iyi bir forvet değil. Oyun yapısını da sevmiyorum. Bizim ligden en fazla 2 oyuncu alınmalı. O da eldeki oyuncuları takasta eritmek için. Gerçi bu kadar yüsek maaşlı oyuncuları takasta bile gönderemeyiz ya neyse.

Uğur Ö.
Şimdi benim anladığım 55 trilyon limiti şuanki gelirimize göre değil mi? Ancak Usta geliri arttıracağını söylemişti. Yani bu sınır artmayacakmı otomatik olarak.

yattarahayranı
Kaleci Antrenörü alalım Alper boğuşlu gelsin

Gökhan Uzun
20.05.2016, 01:06
Melih, Savaş, Beşir üçlüsü seneye planlamada olmamalı bence. Özellikle savaş için çok yetenekli dediler fakat sahada duracak hali yok. Bırakın 90 dakika 1. lig seviyesinde 15 dk çıkaracak fiziksel yapıya sahip değil.

Altyapıda taktik öğretmiyorlar bunu biliyoruz fakat kondisyon açısından da sıkıntı yaşanacak ise bu gençler nasıl 11 e girecek? İttirme ile mi? Genç oldukları için mi? Altyapıdan çıkan çocuklarımızın hepsi fiziksel olarak eziliyor. 16 yaşındaki Abdülkadiri anlarım da 20 yaşındaki Savaşı anlamam.

Trapezunda
20.05.2016, 01:12
Yabanci alinacaksa Güney Kore ve Japonya´ya bakilmasi lazim. Adamlarin is ahlaki üst düzey.
Avrupada kac tane iyi oynayan var. O Liglerden direkt aldinmi, pahali da olmaz.

Sercan Keleş
20.05.2016, 01:23
Yabanci alinacaksa Güney Kore ve Japonya´ya bakilmasi lazim. Adamlarin is ahlaki üst düzey.
Avrupada kac tane iyi oynayan var. O Liglerden direkt aldinmi, pahali da olmaz.

Güney Kore ve Japonya'da futbolcuyu seçemezsin. Lig kaliteleri benzer olmalı ki ona göre bir kıyaslama yapabilesin. Riskli transferler olur.

Ben Futbol'un genlerden geldiğine inanmıyorum. 77 Milyonluk Türkiye'de 10 15 Milyonluk ülkenin çıkarttığı yıldızları çıkartamıyorsan Alt yapında büyük sorun vardır. Belkide Türk Messiler Ronaldinholar şuan kpss çalışıyor.

nakzo
20.05.2016, 01:28
Bu Aykut'u ne yapacağız? Ndiaye için Osmanlı'ya yollamak lazım maaşının üstünü tamamlarız mecbur.

Kim alır bu kasabı ?oOyun tutamaz, topa vuramaz müdahale etmeyi bilmez ,adama girmeyi sadece biçmek olarak görür.

Uluhan
20.05.2016, 01:34

Borek Dockal-Yeni Ngbakoto Trabzonspor tarihinin en iyi kanat oyuncuları olur diye bir iddiam var :)

Estagfirullah, iddalı olmak iyidir de sanırım biraz pahalı transfer olabilirler.

asilhamsi
20.05.2016, 01:35
ikisi de sag acik. Ben dockali tercih ederim. Iyi oyuncu kuyt tarzi. Milli macta da gol atmisti bize sanirsam. Yalniz fransada oynicak transferi zor.

yeni sol acıkta oynayabiliyor.Bu iki isim kanatları ucurur.

Uluhan
20.05.2016, 01:39
Bizim gelişecek bir oyuncumuz yok. Bizim direk oynayacak futbol oynamayı bilen adamlara ihtiyacımız var.Böyle rezil gençler oynayacağına 30 yaşında adam oynasın.Trabzonspor rezil oldu tüm ülkeye...

Aynen dediğin gibi renkdaş. Aatıf'ı alırsak sanki arkasında Gökdeniz potansiyelinde uşak bekliyor da önünü keseceğiz.

Bu sene ne çektiysek Aatıf yada Biseswar tipinde etkili 2 kanat forvet olmadığı için çektik.

asilhamsi
20.05.2016, 01:43
akbas,zeki,yumlu,bilmem ne sırf az kazanıyorlar diye kadroda kalacaklarsa ben onumuzdeki seneden de umidimi kesecegim.

artvints
20.05.2016, 01:49
Aynen dediğin gibi renkdaş. Aatıf'ı alırsak sanki arkasında Gökdeniz potansiyelinde uşak bekliyor da önünü keseceğiz.

Bu sene ne çektiysek Aatıf yada Biseswar tipinde etkili 2 kanat forvet olmadığı için çektik.

benim mesajım öyle bir mesaj değildi. abi istediği gibi anlayıp istediği gibi cevap veriyor. böyle iki adamı onbire koyarsak 3 sene yapılanıyoruz gibi bir sözün anlamı kalmaz. ayrıca bu oyuncuların ne şartlarda sözleşme isteyeceğini bilmiyoruz. 1, 2 senelik imza parası olmadan 1 milyon civarında bir paraya iyi olur. ama 3, 4 senelik sözleşme teklif edip imza parası veren bir takım çıkarsa niye almadınız boşta aatıf'ı diye sızlanmasınlar. genç bir iskeletin üzerine dönemsel olarak takımı taşıması gibi bir ortam hazırlanması lazım. bu ışığı görmeliyiz.

Uluhan
20.05.2016, 01:50

Şu özelliklerine göre alıyoruz.

25 kişilik kadro yapıp bunu da 55 M TL lik bir bütçeye sığdırmaya çalışıyoruz.

17-18 civari direk oynayacak kadro ; 5-6 kişi beğenmediğiniz bu arkadaşlar , 2-3 tane A takım antremanından faydalanacak potansiyelli genç.

1461 Trabzonda:
Oğulcan Gökçe : Benim izlediğim maçlarda iyiydi ; FEDA sezonunda ilk 25 de olmayı hakediyor
Abdulkadir Parmak: 1461 de sezonun en iyisiydi ; FEDA sezonunda ilk 25 de olmayı hakediyor
Uğurcan Çakır: Bir iki bariz hatası oldu ama genel olarak iyiydi. Kalecilik kumaşı çok iyi
Batuhan Artaslan: Ikinci yarı sakatlık vs derken form tutamadı ama ilk yarı iyiydi ; bence ilk 25 de değerlendirebilir

Yusuf Y ve Muhammet Beşir'in potansiyelinden kimsenin kuşkusu yoktur herhalde.

asilhamsi
20.05.2016, 01:51
yeni,dockal,vukcevic,bastos,eren albayrak,ndiaye

--------------onur-------------

cavanda----ugur-----bastos----eren

----ekici----vukcevic---ndiaye-----

dockal---------muhammet----------yeni

TolgaTopçu61
20.05.2016, 01:55
Uğur Demirok'un Yumlu dan artısı yok, kesinlikle oda kalmamalı..

asilhamsi
20.05.2016, 01:56
onur,bofen,ugurcan
cavanda,ramazan,bastos,kaminski,ugur,akakpo,guray, eren albayrak
dockal,yusuf,ngbakoto,abdulkadir parmak
aytac,okay,abdulkadir omur,yusuf yazici,vukcevic
ekici,scarione
muhammet,yatabare,ndiaye

ihsan candas
20.05.2016, 01:58
Bu cendereden çıkana kadar bonservissiz uygun oyuncular tercih edilmeli..

asilhamsi
20.05.2016, 02:00
valla lami cimi yok

umar,ndiaye,scarione,atıf alınsa su rezil kadrodan sonra kimsenin sesi cıkmaz.

nakzo
20.05.2016, 02:06
Boşuna isim felan yazmayın eren ndiaye felan bu takıma gelmez.Her hafta 6-7 yiyen takıma kimse gelmez Trabzonsporu imaj olarak yerle bir ettiler.Düşen Sivas ve Eskişehir bile bu kadar gol yemeden gitti.Bu takımda oynamak gelecek futbolcuya ne kazandıracak? Paran yok düşük maaş vereceksin, Avrupada yoksun,takımın bir ağırlığı ve saygınlığı kalmamış niye bize gelsin bu oyuncular.Sizin yazdığınız hiçbir oyuncu bize gelmez belki konyaya bile giderlerde bize gelmezler.

Süper Golcü
20.05.2016, 02:12
--------------------onur-----------------
cavanda----dauglao-----bastos----eren
---------ekici-------ndiaye-------------
-------------scarione--------------------
visca------muhammet----------atıf---

ilk bakışta burun kıvrılıyor gibi oluyor fakat zaten hiç birini alabileceğimizi düşünmüyorum :D ama düzgün bir yönetim ve ersun hocayla şu kadro tabiki üst sıraları rahat görür

asilhamsi
20.05.2016, 02:13
arkadas bursasporun genclerine bak,birde bizim genclere bak.

Bu arada aziz behic bosa cıkıyor mu?

E. Okan Bülbül
20.05.2016, 02:33
edit: arkalarda buldum

selcuk
20.05.2016, 02:38
diaz kendi kalesine atti
nacional 1-0 önde la bonboneroda

nacionalin sol beki bugün etkileyici

http://www.transfermarkt.de/alfonso-espino/profil/spieler/311044

Uluhan
20.05.2016, 03:36
arkadas bursasporun genclerine bak,birde bizim genclere bak.

Bu arada aziz behic bosa cıkıyor mu?

Sorma ben de yeni izledim özeti ; bariz fark var altyapıların üretkenliğinde. Enes Unal, Eren Albayrak, Muhammet Demir , Oğulcan Çağlayan, Serdar Aziz, Ozan Tufan vs.

Uğur Kalyoncu
20.05.2016, 03:51
Ramazan Yusuf Yazici Melih Semih bu arkadaslarin mevcut yetenekleriyle Trabzonsporda oynama sansi hic yok...Besir ve Savas yeteneklerini gelistirirse onlar ilerde olabilir...

Fenerde ki Uygar da genc bunlar genc ...Uygar olur Oguz Cetin bunlar olur Hasan Üçüncü sonra neden biz sampiyon olamiyoruzu birak niye 5 6 yiyoruz olur..

selcuk
20.05.2016, 03:51
pavon boca icin beraberligi atti

formasini cikarinca 2.saridan kirmiziyi yedi :alkış:

Murathan
20.05.2016, 05:37
Büttner ne durumda ?
Dinamo Moskova mali olarak çöktü diye biliyorum, bu sene Anderlechte kiralanmış uygun bir fiyata alınabilir.
Aslında Eren Albayrak'ı alacaklarını düşünüyorum, boşuna solbek aramaya gerek yok gibi. :)
Noboanın gelecek sene sözleşmesi bitiyor, iyi bir maaş vermek gerekiyor ama ortasahaya level atlatır.

shagrath61
20.05.2016, 05:42
Arkadaşlar, Eren bu takımda oy na ya maz. Trabzonsporun en kötü halinde bile oynayamaz, defansif özelliği hiç yok neredeyse sadece hücum özelliği var. Onuda geçtim biz gürayı da aynı umutlarla almıştık bunu unutmayın.

Murathan
20.05.2016, 06:01
Arkadaşlar, Eren bu takımda oy na ya maz. Trabzonsporun en kötü halinde bile oynayamaz, defansif özelliği hiç yok neredeyse sadece hücum özelliği var. Onuda geçtim biz gürayı da aynı umutlarla almıştık bunu unutmayın.

Bence de oynayamaz ancak mevcut teknik direktörün kesinlikle isteyeceğini düşünüyorum

İlkhan
20.05.2016, 07:18
Şahsen ben yerli futbolcu olsaydım burada oynamazdım abi. 2 pas hatasına adamların analarına bacılarına söven topluluk var. Kafa yapısı değişse, o zaman favorisi oluruz şampiyonluğun.

E5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muhammet Yazici
20.05.2016, 07:38
scout ekıbı kuruldu denıyor yok ersun hoca eren dediyok u egemen,ndıaye yı bılmem neyı alınmasını ıstedı dıyoruz. bosa kuruldu ozaman o takıp turkıye lıgınden transfer yapılacaksa bunlara gerek yok. Son 4-5 senedır zaten yaptıgımız sey hep aynı ama sonuc ortada ...

hamdi_61
20.05.2016, 08:20
edit: arkalarda buldum

scout ekibimiz mi ? ( gerçekten bilmediğimden soruyorum)

theo
20.05.2016, 09:05
Sorma ben de yeni izledim özeti ; bariz fark var altyapıların üretkenliğinde. Enes Unal, Eren Albayrak, Muhammet Demir , Oğulcan Çağlayan, Serdar Aziz, Ozan Tufan vs.

Onların altyapılarında bizdeki gibi torpil dönmüyor...

Daha profesyonel bir yapı mevcut...

serkanholep
20.05.2016, 09:23
bizim alt yapımızdan çıkıp da yine bizde olgunlaşmış en son örneği verirmisiniz

ben hatırlamıyorum

tekke bile antepe gitti de olgunlaştı

gökdeniz başka takımdan aldık

nerde memiş ler ali şen kandiller

olmaz arkadaş. futbolcu yuvası falan değil trabzon. başka şehirlerde alt yapı kuralım oralarda daha çok oyuncu çıkar

kalitesiz, düşünmeden oynayan, beyinsiz futbolcu yetişiyr ne yazık ki

ama şu var iyi oyuncular transger edilirse ve iyi bir antrenöre teslim edilirse formunu zirvesine çıkmaması için hiç bir neden yok

SEDER
20.05.2016, 09:28
Dünkü yenilgiden sonra bugün beni mutlu edecek tek şey, Atıf Şeysu'nun kap bildirimidir.

Ahmet Hamza
20.05.2016, 09:30
Defalarca yazdım burada, Trabzonspor altyapısından son çıkan "futbolcu" Fatih Tekke ve Gökdeniz'dir. Bu da 20 yıl önceydi. Altyapı rüyalarını bırakın o yüzden. Trabzonspor topçu yetiştiremiyor. Ramazan'mış, Yazıcı'ymış geçin bu işleri. Boşa harcayacak ne parası ne zamanı var Trabzonspor'un.

madredeus
20.05.2016, 09:35
En başta stoperlerimiz değişmeli , onda sonra zaten takım olmaya başlarız.İki tane direkt oynayacak deneyimli (Biri Egemen olabilir bu tanıma uyuyor) bir tane de yedek oynayacak genç gelişime açık üç tane stopere ihtiyacımız var.Aykut'u üste para verip Osmanlı'ya göndersinler.Mustafa'yı PTT 1.Lig ekipleri kapar zaten.Eğer bir yerlerden başlanacaksa stoperlerden başlanmalı.

Uğur Kalyoncu
20.05.2016, 09:53
Sezon bitti hemen transferler gelsin gitsin istiyoruz ama muhtemelen bu süreç biraz uzayacaktir...Bu isler kolay degil burda aldigi parayi baska yerde alamiyor ve senin istememen veya takimin kötü olmasi onun gitmesi icin etken degil adam parasina bakiyor...İnsallah sikintisiz stressiz hocanin kadroda görmek istemedigi tüm tocularla en kisa zamanda yollari ayiririz..

Douglas Aykut Musa Sefa Özer Erkan Cardozo Ndoye Yatabare ile yollar kesinlikle ayrilmali..

Cardozo nun maliyetini kaldirabilecek bir yapiya sahip olmak ekonomik kullanarak cok yarar sağlayabiliriz ama oyle bir maddi durum olmadığı icin gider ayak 3 5 bir sey kazanmak lazim.

cebcare
20.05.2016, 10:07
Dünkü yenilgiden sonra bugün beni mutlu edecek tek şey, Atıf Şeysu'nun kap bildirimidir.
öyle bir olasılık var mı ?

Orkun 61
20.05.2016, 10:11
Başkanın Lig tv konuşmalarından benim anladığım Scout ekibinin(Oyuncu izleme ekibi) nimetlerinden direk bu sene değilde seneye yararlanmaya başlayacağımız yönündeydi."Transferde hata yapma şansımız yok"+"Haftada 40 maç izledi arkadaşlar canımız çıktı.Ama elimizde bişey oldu en azından"+"Keşke 1 sene önce kurulmuş olsaydı bu ekip,seneye alacağımız oyuncuları 1 senedir izlemiş,takip etmiş olacağız " vb cümlelerden benim anladığım öyle hemen Scoutların verdiği rapora göre bu sene oyuncu pek alınmayacağı yönünde. Zaten onlarında bir kısmıyla yolumuzu ayırıcaz vs demişti başkan. Bu sene bi havuz oluşturup,o havuzdaki isimleri gelecek sene boyunca takip edip ondan sonra transfer etmek bencede doğru olan yol. Haftada 40 maç izleyerek baya geniş bir coğrafyayı taramışlardır diye düşünüyorum.O yüzden bu sene çok da Scout luk olmayan transferler görürsek şaşırmayalım.

Ertan 51
20.05.2016, 10:54
Özer-Sefa-Daglıs
ilk etapta bunları bi elden çıkarsak çok menmun olacağım,

Yusu Y.-Ramazan-A.Kadir-Batuhan ve benim takip edemediğim belki 1-2 tane daha iyi uşak vardır onlar harici ne kadar kadroda olsun kirada olsun genç varsa tek tek sözleşmelerini fesih edip sayıyı bi azaltacaksın.
Sayıyı 15 e indirelim,sonrasını yavaş yavaş hallederiz.

firtina1
20.05.2016, 11:04
karcemaskas
cavanda x x x
x
x x
visca x atıf

aklıma gelen en makul kadro

Berke6198
20.05.2016, 11:04
Yusuf Yazıcı dışında altyapıdan gelen hiçbir oyuncu bu takımda forma şansı bulamaz. Yollar acilen ayrılmalı.

shootems
20.05.2016, 11:07
Bizim alt yapıdaki çocuklardan hiçbir yol olmaz kimse kendini kandırmasın. O çocuklara bel bağlanırsa trabzonspor biter.

serkanholep
20.05.2016, 11:10
mutlak surette adam eksilten kanat oyuncusu almamız lazım

diğer takımlara bakın

net eksiğimiz budur

adam geçemiyor oyuncular. e pas da yapıp gidemiyoruz. dolayısıyla kalakalıyoruz

yattara, jaja gibi oyuncular lazım ama biraz disiplinlisi

bu tanıma atıf uyuyor, ambrabat uyuyor

scout ekibi bu tür en az iki adam bulmalı bize

douglas aykut iş yapacak adamlar bana göre

adiloş bebe
20.05.2016, 11:12
mevcut kadrodan en az beş oyuncu gönderilmeden transfer yapılamaz

CasTo
20.05.2016, 11:15
bayern münih ligindeki en iyi oyuncuları transfer etmeye çalışarak buraya geldi.

adamlar hem onların karşı performansından kurtuldu hemde çoğu onlarda tuttu bunu bir tv programında izlemiştim.
bizde böyle bir yöntemi kaldıracak ekonomi yok malesef.

fakat maliyet ve görev açısından baktığımızda benim en çok beğendiğim isim daglao.

bana kalırsa işini gerektiği gibi yapıyor. topu oyuna fazla sokamıyor o ayrı birazda yavaş bir isim ama en kötü yedek olur. bizdeki douglas gibi olacağını sanmıyorum hani en kötü belkalem gibi verim alırız.

aatıf ı beğeniyorum ama düşündüğümde takımı zor durumda bırakır gibi. sadece ileride duracak bir isim yani bizim sol bekimiz hayli fazla yorulur. bu seneki davranışındanda umursamaz olduğunu anladım.
aatıf bana kalırsa biraz poh poh futbolcusu. yani tüm toplar ona olacak ilgi onda olacak her golu o atacak falan. bu sene 2 3 yuhladılar diye adam hiç takmadı takımı.
edin visca yıllardır ibb de oynadı ben 1 kez sorun duymadım ondan. ikiside benzer tip ama önde kalan cinsten.

hem yaşı itibari ile hemde karakteri ile bence viscadan yana kullanmalıyız. gerekirse sevilladan daha fazla vermeliyiz bence.

amini umar. yaşı itibari ile güzel performans sergiledi bu yıl. visca nın alternatifi büyük ihtimal umardır. o olmazsa onu alacaklardır bence.

n diaye ligin son haftalarına doğru biraz bocalasada ilk başlarda çok iyiydi. buda mental sorunları olduğunu gösterir. hani bir zaman sonra salar kendini. sezon boyunca aynı performans bekleyemeyiz. atıyorum 10 maç iyiyse 3 maç kötü oynar.

şuan gündemde olanları değerlendirmek istedim.

Dip.Ing.Mag.
20.05.2016, 11:29
tamam ortada enkaz vardi da, bunu asgari düzeyde, makul Kabul edilebilecek kayiplar ile atlatabilirdik. fakat tarihimizde yasamadiginiz rezillikleri yasayarak bu süreci sonlandirdik. kim ne derse desin bunun en büyük sorumlularindan biri de maalesef Baskandir.

Sinan.K
20.05.2016, 11:56
MBengue nasil biridir arkadaslar taniyan varmi solbbek icin nerdeyse anlasmisiz diolar

serdar
20.05.2016, 12:03
MBengue nasil biridir arkadaslar taniyan varmi solbbek icin nerdeyse anlasmisiz diolar

Her sene bize yaziyorlar onu. Iyi olsa coktan transfer edilmisti biryerlere...

HOPA'LI TS'Lİ
20.05.2016, 12:06
Trabzonspor'da gelecek sezon takımda kimlerin olup olmayacağı konusu büyük oranda netlik kazandı. Bordomavili yönetim Douglas'ın satışı için Sporting Lizbon ile anlaşmaya varırken, sözleşmeleri sona eren Fatih ve Marin'in yanı sıra Salih Dursun ve Mustafa Yumlu ile de yeni sözleşme imzalanması beklenmiyor.

Karadeniz ekibinde geride kalan sezonda performansları tartışılan ve kulüple icralık olan Özer Hurmacı ve Sefa Yılmaz ile ilgili olarak da tekliflerin değerlendirileceği öğrenildi. Gelecek sezonki bütçenin oldukça düşük seviyede tutulacak olması nedeniyle yılda 2 milyon 500 bin euro kazanan Cardozo da kulüp çıkarları doğrultusunda satılacak. Bu arada devre arasında pilot takımdan kiralanan Akakpo'nun ise takımda tutulması bekleniyor.

Eren ve Aatif'i istiyor

Yönetim ise Ersun Yanal'ın takımdan göndermek istedikleri oyuncuları, yapılacak transferlerde ilk etapta takas formülü ile elden çıkarmayı deneyecek. Güçlü bir forvet hattı kurmak isteyen Yanal'ın Muhammet ile beraber Eren Derdiyok'u da sisteminde düşündüğü belirtildi. Yanal'ın bir başka talebi de Sivas ile sezon sonunda yolları ayırmasına kesin gözüyle bakılan Aatif... Yiğidolar'da daha önce gol krallığı da yaşayan deneyimli futbolcu için Ersun Yanal'ın devreye gireceği ve görüşmeleri yürüteceği belirtildi.

HOPA'LI TS'Lİ
20.05.2016, 12:08
Oh be Yumlu, Salih, Özer, Sefa, Atik, Douglas gibi yeteneksizlerden kurtuluyoruz.

Dün akşam maçtan sonra Sn. Kazım Ersun YANAL, umutvari konuştu, uzun süre sonra sayesinde huzurlu bir uyku çektim.

Hayırlı Cuma'lar kardeşlerim....

Mert'
20.05.2016, 12:10
Aatif 600 bin euro falan alacaksa gelebilir 2 yıllık sözleşmeyle. MBengue nasıl oyuncudur fikrim yok ama bonservisi elinde tam bize uygun.

HOPA'LI TS'Lİ
20.05.2016, 12:10
Eren DERDİYOK'u 3 sene almayı niyetlendiğimiz halde alamamıştık.

Aatıf ise bizde iş yapar, hem de ucuza gelir.

Gerçekçi olmak lazım, bu sezon devasa bütçeler ayıramayız kulüp olarak ama Başkan, Hoca ve Scout ekibinin bu işten tatmin edici bir yapılanma ve oluşum ile çıkacaklarını düşünmüyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
20.05.2016, 12:11
İşte yeni Jaja!

Bordo-mavili yönetim, aradığı Jaja'yı Bundesliga 2'de buldu... Geçen sezonu kiralık olarak 1860 Münih'te geçiren Avusturya Wien'li Rubin Okotie'yle prensip anlaşmasına varıldı. Avusturya Milli Takımı'nda da forma giyen 28 yaşındaki forvet ile 3 yıllık sözleşme yapılacağı iddia edildi..

HOPA'LI TS'Lİ
20.05.2016, 12:11
Eren DERDİYOK'u 3 sene önce almayı niyetlendiğimiz halde alamamıştık.

Gerçekçi olmak lazım, bu sezon devasa bütçeler ayıramayız kulüp olarak ama Başkan, Hoca ve Scout ekibinin bu işten tatmin edici bir yapılanma ve oluşum ile çıkacaklarını düşünmüyorum.

Ali Bektaş
20.05.2016, 12:12
Boşuna isim felan yazmayın eren ndiaye felan bu takıma gelmez.Her hafta 6-7 yiyen takıma kimse gelmez Trabzonsporu imaj olarak yerle bir ettiler.Düşen Sivas ve Eskişehir bile bu kadar gol yemeden gitti.Bu takımda oynamak gelecek futbolcuya ne kazandıracak? Paran yok düşük maaş vereceksin, Avrupada yoksun,takımın bir ağırlığı ve saygınlığı kalmamış niye bize gelsin bu oyuncular.Sizin yazdığınız hiçbir oyuncu bize gelmez belki konyaya bile giderlerde bize gelmezler.

Ersun geliyorda onlar niye gelmesin. Yeni bir takım kurulacağına inanırlarsa hepsi gelir

HOPA'LI TS'Lİ
20.05.2016, 12:12
Eren DERDİYOK'u 3 sene önce almayı niyetlendiğimiz halde alamamıştık.

Gerçekçi olmak lazım, bu sezon devasa bütçeler ayıramayız kulüp olarak ama Başkan, Hoca ve Scout ekibinin bu işten tatmin edici bir yapılanma ve oluşum ile çıkacaklarını DÜŞÜNÜYORUM

Kusura bakmayın, 2 kez yanlış yazdım bu yazıda, ama bu kez doğrusu budur.

Ertan 51
20.05.2016, 12:27
Ben de bunu söylemek ve tanıyan var mı demek için gelmiştim.

Geldiği lig,yaşı,tapusuz olması olumlu,
Afrikalı olması kesinlikle olumsuz benim gözümde,
ama yine de izleyen bilen birileri yorumlasa da az çok fikir sahibi olsak ne güzel olur.

SezercanTuncer
20.05.2016, 12:37
m'bengue,umar aminu veya ndiaye,edin visca trabzonsporda olacak gelecek sezon bu burda kalsın demişti dersiniz

Mehmet Cihan Kocaman
20.05.2016, 12:44
Alexander Büttner alınamaz mı?
Haziranda sözleşmesi bitiyor.
Vitesse, Manchester United, Dinamo Moskova ve Anderlecht gibi takımlarda oynamış ve 27 yaşına sol bek.

1 milyon ve 1.5 milyon euro arası yıllık ücret gözden çıkarılabilir kendisi için bence...

yorumsuz6117
20.05.2016, 13:07
m'bengue,umar aminu veya ndiaye,edin visca trabzonsporda olacak gelecek sezon bu burda kalsın demişti dersiniz

İmkansız.. Dünya bonservis isterler bunlara + maaşlarıda yüksek olur..

Onur Akyüz
20.05.2016, 13:13
28 yaşındaki Jaja'nın bundesliga 2'de ne işi varmış?

Bizim Jaja 23 yaşında bjk'ye orta sahadan sıkıyordu. :)

Fatih YAZICI
20.05.2016, 13:14
Dünden beri Wyscout'ta M'Bengue videolarını izledim. Gitgide düşüşte olan bir futbolcu ama bizim ligde kendisini bulabilir.
Ligin en iyi sol beki olarak Caner'i düşünürsek, ofansif olarak bir tık aşağısında diyebilirim, kendi adıma.

Lâkin M'Bengue yerine Afonso Figueiredo'yu tercih ederdim. Fikir edinmek isteyenler için; https://www.youtube.com/watch?v=JtQm1SXwdcE
Yahut yine 2 yıldır Wyscout'ta gözüme takılan Stefan Milosevic. Onun hakkında fikir edinmek isteyenler için; https://www.youtube.com/watch?v=ebhdJLQSN2A
Bu iki isimden görece biraz daha masraflı olacak olan Jonathan Silva ismi de sayılabilir. Şimdilik Boca'da kiralık fakât Sporting'de gözden çıkarılmış durumda.

lazibere
20.05.2016, 13:26
Aykut Demir'le yola devam edilecek mi ne dersiniz?

Necmi6161
20.05.2016, 13:27
m'bengue 3-4 sene önce epey iyiydi . epeyden kastım şuan bizim sorunumuzu rahatça çözebilecek seviyedeydi. düşüşte belli ama son durumunu bilmiyorum , yüksek yıllık ücret verilecekse mantıksız bir transfer olur .

lazibere
20.05.2016, 13:42
Mecvut olanlardan kurtulmaya çalışmak herşeyden çok zor olacak. Öyle göndereceğiz demekle olmuyor maalesef bu işler. transfer sezonu bittiğinde;; Elimizdeki oyuncuları satamadık ne yapalım denmesinden korkuyorum

Aykut demir başta olmak üzere, kadroda olan Onur harici kim gönderilirse gönderilsin üzülmem. Varlıklarındna bir fayda göremedik varsın bundan sonra da gelmesin. Yattarayı şu yaşında koysunlar şu kadroya yıldızlaşır, ne kadar vahim olduğumuzu burdan anlayın

Yusuf erdoğan'a kanat teslim edilmez
Aykut ve Mustafa ya defans teslim edilmez.
Özer ve ve Ekici ye de tek başına orta saha teslim edilmez.

İ. SARAL
20.05.2016, 13:49

Kontrat sağlam gönderemeyiz.

İdris Toksoy
20.05.2016, 13:49
para babaları kulübe finansman sağlasa da heveslensek

Ertan 51
20.05.2016, 13:55
Hissiyat mı duyum mu acaba,ona göre beklentiye gireceğim de :)

r9emre
20.05.2016, 14:03
http://www.transfermarkt.com.tr/erhan-yilmaz/profil/spieler/209643

Kadro derinligi icin ozevlat genclerden cok daha yararli olacagi kesin. Sozlesmesi bitiyor.

yattarahayranı
20.05.2016, 14:04
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160520/0c265c47d3728207079660daffb2687d.jpg

r9emre
20.05.2016, 14:10
2018'de sozlesmesi bitecek olan Visca'yi nasil almayi planliyorsunuz cok merak ediyorum. 5 milyon euro kasadan cikmadan olabilecegine inaniyorsaniz hayal kuruyorsunuz. Basaksehir gibi bir takim takasa girmez Ozer icin, Sefa icin ya da Erkan icin.

Murathan
20.05.2016, 14:15
şu bursa merteri almadan biz kapsak keşke.

E. Okan Bülbül
20.05.2016, 14:28
scout ekibimiz mi ? ( gerçekten bilmediğimden soruyorum)

Ersun hoca istanbul'da scout ekibiyle bir araya gelmiş, fotoğrafı nevzat aydın paylaşmış abi :)

eMR3
20.05.2016, 14:28
Ersun Yanal yeni Colman'ını arıyormuş ... Sanki o oyuncu Hector Canteros'muş gibi bir his var içimde sözleşmesi bitiyor haziranda...
https://m.youtube.com/watch?v=Xb7JuLl5ttw

Sefer A.
20.05.2016, 14:35
M'Bengue degil, Angers'den Bouka Moutou alinsa bence çok daha iyi olur.. hem daha genç hem de daha az maliyetli olur... Angers'ye 1m€ ver satar onu... zorlayacaklarini sanmam... fazla da yillik istemez, orda kazandigi net 300bin€'dur anca, haydi 400 olsun... 600 net + prim ver gelir, gelmezse zaten kalsin orda, ama pisman olur
herif 27 yasindaymis yau =) http://www.transfermarkt.com.tr/arnold-bouka-moutou/profil/spieler/57358
Ben bu sene bir kaç kez Angers'yi izledigimde Bouka Moutou'yu begenmistim 1 kere hariç... hizli oyuncu, topla da hizli gidiyor, topu aldiginda saçmalamiyor, en azindan izledigimde hep öyleydi... M'Bengue'yi Fransalilar bile unuttu, kayiplarda olan bir topçu... Bouka Moutou ilk kez ligue1'de oynamasina ragmen iyiydi 23 karsilasmaya çikti, yillarin ligue1 oyuncusu M'bengue de 23 karsilasmada oynadi... m'bengue'nin tek +'si sözlesmesinin bitmesi.... B.Moutou'nun sözlesmesi ise seneye bitiyor, yani eger uzatmadiysa çok da maliyetli olmaz o da

Mehmet Cihan Kocaman
20.05.2016, 14:44
Haziranda sözleşmesi bitiyor 31 yaşında ama hala iş yapar, hele eldekilerden on kat daha iyi iş yapar :D:D

http://www.transfermarkt.com.tr/gustavo-colman/profil/spieler/40500

YasinCeylan
20.05.2016, 14:49
Sizce Süper Lig içinden hangi oyuncuyu transfer etmeliyiz? Bence Aminu Umar kesinlikle alınmalı Ersun Hocanın sevdiği tarzda bi futbolcu ve hücum hattının her yerinde oynayabiliyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Onur Keskin
20.05.2016, 14:52
Holmen in sozleslmesi bitiyormus. Hocanin eski oyuncusu ne düşünür acaba

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Necmi6161
20.05.2016, 14:55
bu senenin planlaması bence şöyle olmalı;

3-4 tane geleceğe yatırım diye nitelendirdiğimiz , hem bu sene gelişim kaydedip hem de ileride işimize yarayacak oyuncular , mesela aminu umar.

3-4 tane günü kurtaracak yaşı 29-30 olan ya da bu sıralara dayanmış maliyetsiz , f/p oyuncuları . mesela aatif.

bu transfer planı ile az maliyet yaparak hem seneye ligde az da olsa bir iddiamız olur ve ilk yarıda havlu atmayız . hem de sonra ki seneye umut verecek bir iskelet ortaya çıkartırız.

serdar
20.05.2016, 15:17
Eren Derdiyoku neden istiyor bilmiyorum... Bize ilac olmaz hemde maasi gereginden yüksektir. Zaten yurticinden alacagimiz her Futbolcuyu 5de 1 fiyatina yurtdisindan alabiliriz...

robinhood61
20.05.2016, 15:19
Arkadaşlar gidecek oyuncular belli oldu mu? ya da belli olmadıysa sizce kimler gider? daha doğrusu kimler kalır....?

Sinan.K
20.05.2016, 15:47
Ersun Yanal yeni Colman'ını arıyormuş ... Sanki o oyuncu Hector Canteros'muş gibi bir his var içimde sözleşmesi bitiyor haziranda...
https://m.youtube.com/watch?v=Xb7JuLl5ttw
Teknigi gercekten cok iyi ben anlamiorum cokmu zor colman tipinde oyuncu bulmak dünyada okadar futbolcu var

TolgaTopçu61
20.05.2016, 15:51
Ligtv haberine Akakpo'nun takımda tutulacağı yazıyor..
Kesinlikle yanlış karar olur, rezil bir oyuncu..

Ibrahim Gaygusuz
20.05.2016, 16:01
Holmen
Scarione
Aatif

0 maliyet, 0 risk.

OFLU
20.05.2016, 16:20
Holmen
Scarione
Aatif

0 maliyet, 0 risk.

Holmeni bilmem de , Atıf ve Scarione bence bize faydalı olur.Özelikle atıf deli gibi savaşır bizim formayla gibi bir his oluşturuyor bende.

Aydın Tiryaki
20.05.2016, 16:26
Kadroda şu an tam 45 tane futbolcumuz var kiralık olanlar ve sözleşmesi sezon sonu bitecek olanlarla birlikte. Sezon sonu sözleşmesi bitecek olan 7 tane futbolcumuz var. Kiralık olan 15 tane futbolcumuz var. Elimizde ise 23 tane futbolcu var.

Sözleşmesi bitenlerden Salih, Atik, Marin, Yavuz, Akakpo ve Mustafa kesin gönderilmeli. Yani toplamda 6 oyuncu burdan eksilmesi gerek.

Kiralık 15 oyuncudan ise takımda kalmasını gerektiğini düşündüğüm 3 isim var: Uğur, Uğurcan ve Batuhan. Geriye kalan 12 isim tekrar kiralanmalı veya satılmalı.

Elimizdeki 23 oyuncudan kesin gönderilmesi gerektiğini düşündüklerim: Esteban, Douglas, Musa, Semih, Melih, Özer, Sefa, Savaş ve Cardozo yani toplamda 9 tane.

Toplamda 27 tane oyuncunun bu 45 kişilik kadro içinde seneye yeri yok. Geriye kalıyor 18 tane oyuncu. Bunların içinde ise ilk 11 oynayabilecek 5 tane oyuncumuz var. Onur, Cavanda, Mehmet, Erkan, Muhammet Demir.

Yapılacak 7 tane transferle birlikte başkanın da dediği gibi 25 sayısına bu şekilde ulaşırsak, bir şeylerin düzene girebileceğini umuyorum.

Emirhan Çorumlu
20.05.2016, 16:42
Gerekirse Para harcayarak iki Transfer yapalim ama Edwin Cardona ve Leo Bonatini ikilisini alalim... Ikisine 9 Milyon Euro civarinda gider... En önemlisi Cardona... Gerisi bonservissiz olsada olur... Misal: M.Rybus, E.Mas, F.Roncaglia, O.Scarione, H.Canteros, Xandao, M.Harnik, I.Aissati, Bastos, E.Albayrak, Djalma;

Emirhan Çorumlu
20.05.2016, 16:42
Yeni Jaja istiyorsak Edwin Cardona sart... 6-7 Milyona alabiliriz...

Emirhan Çorumlu
20.05.2016, 16:44
Sizce Süper Lig içinden hangi oyuncuyu transfer etmeliyiz? Bence Aminu Umar kesinlikle alınmalı Ersun Hocanın sevdiği tarzda bi futbolcu ve hücum hattının her yerinde oynayabiliyor.

Akhisar -> Douglao (Kapi gibi Stoper)
Benfica/Gaziantep -> Marcal (Kaliteli Sol Bek)

Emirhan Çorumlu
20.05.2016, 16:51
https://www.youtube.com/watch?v=ynacKGJYlhU

İbrahim Keleşoğlu
20.05.2016, 16:54
o paraları veremiycez malesef
Yeni Jaja istiyorsak Edwin Cardona sart... 6-7 Milyona alabiliriz...

TSemih61
20.05.2016, 17:11
Çağlar Söyüncü 2.5 Milyon Euro'ya satılmış. Altınordu maçını izledim sırf bu adam için hiçbir özelliğini göremedim. Dünkü maçtaki Mehmet Yeşil'den farksızdı, fizik hariç. Milli takım etiketine mi veriliyor o paralar acep.

mesaced1967
20.05.2016, 17:14
Maliyeti az olan yeni Jaja istiyorsak Madou Barrow, Adel Taarabt'ı kiralayacağız ya da Jordan Botaka veya Mohamed Elyounoussi'yi satın alacağız

botaka; https://www.youtube.com/watch?v=OQUZJ2Masz0 (300 400 bine alınabilir bu sezon konyaspor gibi bir takım olursa performans verir diğer türlü nereden bulduk bunu dedirtir)
younoussi; https://www.youtube.com/watch?v=K1ywOJWs56M (tabi 2-3 den aşağı bırakacaklarını sanmıyorum)

nakzo
20.05.2016, 17:23
Holmen
Scarione
Aatif

0 maliyet, 0 risk.

Holmen olmaz bursada bile oynayamadı eldekilerden artışı yok.

Giallorossi
20.05.2016, 18:03
Ben Arfa kendi acikladi 18 kulüp teklif yapmis [emoji2] Daha burda ismi yazilmaz umarim biraz gercekci olun

Verstuurd vanaf mijn SM-G925F met Tapatalk

Uluhan
20.05.2016, 18:04
bayern münih ligindeki en iyi oyuncuları transfer etmeye çalışarak buraya geldi.

adamlar hem onların karşı performansından kurtuldu hemde çoğu onlarda tuttu bunu bir tv programında izlemiştim.

fakat maliyet ve görev açısından baktığımızda benim en çok beğendiğim isim daglao.

bana kalırsa işini gerektiği gibi yapıyor. topu oyuna fazla sokamıyor o ayrı birazda yavaş bir isim ama en kötü yedek olur. bizdeki douglas gibi olacağını sanmıyorum hani en kötü belkalem gibi verim alırız.

aatıf ı beğeniyorum ama düşündüğümde takımı zor durumda bırakır gibi. sadece ileride duracak bir isim yani bizim sol bekimiz hayli fazla yorulur. bu seneki davranışındanda umursamaz olduğunu anladım.
aatıf bana kalırsa biraz poh poh futbolcusu. yani tüm toplar ona olacak ilgi onda olacak her golu o atacak falan. bu sene 2 3 yuhladılar diye adam hiç takmadı takımı.edin visca yıllardır ibb de oynadı ben 1 kez sorun duymadım ondan. ikiside benzer tip ama önde kalan cinsten.

hem yaşı itibari ile hemde karakteri ile bence viscadan yana kullanmalıyız. gerekirse sevilladan daha fazla vermeliyiz bence.

amini umar. yaşı itibari ile güzel performans sergiledi bu yıl. visca nın alternatifi büyük ihtimal umardır. o olmazsa onu alacaklardır bence.

n diaye ligin son haftalarına doğru biraz bocalasada ilk başlarda çok iyiydi. buda mental sorunları olduğunu gösterir. hani bir zaman sonra salar kendini. sezon boyunca aynı performans bekleyemeyiz. atıyorum 10 maç iyiyse 3 maç kötü oynar.

Visca ve Dagloa icin bonservis odememiz gerek. Visca icin konusulan rakamlar 4 Milyon Euro seviyesinde muhtemelende Daglao icin 2 milyon civari olur. Bizim maclarda oldukca iyiydi Dagloa ancak digger maclarda cok da ust duzey top oynamadi : Galatasaray maclarini bi izleyin tekrar.

Aatif icin tespitleriniz oldukca sasirtici ; ayni maclari ayni adami mi izledik emin degilim. Ligin son maci, Fener macinin ozetini tekrar bir izleyin isterseniz. Yuhalandigi zaman da baya uzuldu ancak sonraki maclarda da gordugunuz gibi sorumluluk ve hucumda liderlik almaktan cekinmedi.

Aatif Erkan'dan cok daha farkli; cok daha etkili bir futbolcu. Benim gordugum kadariyla , is disiplini ve ahlakida iyi. Ustune bonservisi yok ve hucuma muthis bir derinlik katar; her sistemde kendine yer bulabilecek kadar cesitli pozisyonda oynayabiliyor

Ayni seyleri izleyip bu kadar farkli sonuclara varabilmemiz hakikaten sasirtici bir durum ; bakis acisi boyle bisey olsa gerek.

shagrath61
20.05.2016, 18:08
Çağre kolombiya ve arjantin ligi.

lazibere
20.05.2016, 18:22
Atıf, Bursasporla anlaştı deniyor

HOPA'LI TS'Lİ
20.05.2016, 18:30

Ben Hoca olsam kovarım

YasinCeylan
20.05.2016, 18:30

aatıf bana kalırsa biraz poh poh futbolcusu. yani tüm toplar ona olacak ilgi onda olacak her golu o atacak falan. bu sene 2 3 yuhladılar diye adam hiç takmadı takımı.
edin visca yıllardır ibb de oynadı ben 1 kez sorun duymadım ondan. ikiside benzer tip ama önde kalan cinsten.

Ndiaye buraya gelmeden önce bir lig daha oynadı, yani tatil yapmadı son haftalardaki sorunlar bundan kaynaklanıyordur.

Bud Spencer
20.05.2016, 18:35
Kaleci Antrenörü alalım Alper boğuşlu gelsin

kaleci zekiye torpil geçiyordu, utanmadan milli takima kadar çağırmışlığı var...isterse dünyanin en iyi hocasi olsun, biz artik bunun önüne geçmeliyiz.
Bakin baskan ne diyor, bahcevani işten aliyorum, eski başkanlar, belediye başkani, sayamadigim kadar kişi beni arayip bu tercihi tekrar düşünmemi istiyor...
Bu parazitleri bu kulüpten yok edecegiz ve bu bahçevandan başlar, kaleci antrenöründen, topcusundan çaycısına kadar uzanır

Bud Spencer
20.05.2016, 18:38
Aykut'a gelince dünki mac ve bursaspor maci, kirmizi kartlar haric cok iyi bir sezon gecirdi...hatta takimda "normal" performans geciren nadir topculardandir
Ugur demirok ile beraber 3. Ve 4. Stoper olmalilar

nakzo
20.05.2016, 18:42
Atıfıda bursaya kaptırdıysak artık harbinden hiçbir ağırlığı olmayan vasat bir takımız.

Uluhan
20.05.2016, 18:43
Aykut'a gelince dünki mac ve bursaspor maci, kirmizi kartlar haric cok iyi bir sezon gecirdi...hatta takimda "normal" performans geciren nadir topculardandir

Yaklasik 1.250,000 M Euro maliyeti var; eger ciddi bir indirime gitmemisse. Bence 3. ve 4. stopper icin fazla maliyetli.

Sefer A.
20.05.2016, 18:45
Atıf, Bursasporla anlaştı deniyor
Yazik olur...
sivas'a, meejnun'a para verip alinmasina çok karsiydim ama eger serbestse kesinlikle alinmali

Sefa
20.05.2016, 18:46

Bayern'in benzerini ligimizde Fenerbahçe yapmakta.. Özellikle gol krallarını transfer edebiliyorsa hep almıştır.. Ancak Almanya ligi gibi bir disiplin olmadığından çoğu yatmıştır..

YasinCeylan
20.05.2016, 18:48
Attamah'ı aldık deniliyor. Nasıl bir topçu sizce iş yapar mı?

artvints
20.05.2016, 18:48

iyi de değil yani çok iyi. iyi oynadığı bir maç hatırlamıyorum. abartıldığı dönemler olmuştur.

Bud Spencer
20.05.2016, 18:49

Gs bize ne yapmissa 2010/11 den sonra, bayern bunlari sirasiyla leverkusen,bremen, stuttgart ve dortmunda yapmistir

(Aynisini şb bu sezon başı bursaya yapti)

Ballack zeroberto lucio'yu leverkusenden kaptilar

Pizarro,klose vs bremenden

Lahm ve gomez'i stuttgarttan

Simdide götze lewandowski hummels hatta reus'u bir zamanlar bitirmeye cok yakindilar

Blok halinde, ligin flaş takimindan transfer yapiyorlar...tek tek ligin orta şeker takimlarindan kaptigi topculardan çoğu zamanda fazla yararlanamadi
Alipta hemen gönderdigi bir ton topcu var...block halinde ligin flaş takimlarindan aldiklari topculardan ama herzaman cok faydalandilar

Bud Spencer
20.05.2016, 18:56
Gençlere gelince....ramazan keisnlikle takimda olmali
Yusuf yazicida bir isik görüyorum fakat fazla süre alamayacak belkide

Digerleri yetersiz ve kaybolacaklar...malesef

Onur yusuf cavanda (kendisi kalmak istiyorsa) aykut (indirime gidecekse) ugur güray aytaç okay ramazan yusuf muhammet, ekici(?)

Geriye kalan herkes temizlenmeli herkes...bunlarin üstüne 20ye ulasacak kadar tramsfer lazim, çogu 11e
En önemlileri 1 stoper, 1 box to box ortasaha, çok iyi bir 10 numara ve gole yakin oynayan ve hizli bir kanat oyuncusu (bakambu gibi)
Hepside mevkisinin adami olmali, devsirme olmayacak, 3pozisyon oynayabilen biri olmayacak sadece yerinin adamai

Ekiciye ayri bir parantez acmak istiyorum...egerki egosunu kontrol altina almayacaksa, mücadele edemeyip kendisini maclara veremeyecekse oda gidecek, çok basit....kendine ceki dízen verecekse kalmasini isterim

Bud Spencer
20.05.2016, 19:06
Yaklasik 1.250,000 M Euro maliyeti var; eger ciddi bir indirime gitmemisse. Bence 3. ve 4. stopper icin fazla maliyetli.

Haklisin, maaşini güray seviyesine çekmesi lazim, ardindan bonus olarak 2 yil ekstra uzatilmasi lazim kontrati...Trabzonspor haric hic bir takimda bu parayi alamayacagini biliyor (sari kirmizi haric), fakat bonservisini eline aldigi an gidecegi takimi bizde biliyoruz hatta su an aldigi paranin fazlasini alacak o akbabalardan

selcuk
20.05.2016, 19:08
Gençlere gelince....ramazan keisnlikle takimda olmali
Yusuf yazicida bir isik görüyorum fakat fazla süre alamayacak belkide

Digerleri yetersiz ve kaybolacaklar...malesef

Onur yusuf cavanda (kendisi kalmak istiyorsa) aykut (indirime gidecekse) ugur güray aytaç okay ramazan yusuf muhammet, ekici(?)

Geriye kalan herkes temizlenmeli herkes...bunlarin üstüne 20ye ulasacak kadar tramsfer lazim, çogu 11e
En önemlileri 1 stoper, 1 box to box ortasaha, çok iyi bir 10 numara ve gole yakin oynayan ve hizli bir kanat oyuncusu (bakambu gibi)
Hepside mevkisinin adami olmali, devsirme olmayacak, 3pozisyon oynayabilen biri olmayacak sadece yerinin adamai

Ekiciye ayri bir parantez acmak istiyorum...egerki egosunu kontrol altina almayacaksa, mücadele edemeyip kendisini maclara veremeyecekse oda gidecek, çok basit....kendine ceki dízen verecekse kalmasini isterim
ramazani genclerle anmamaliyiz bence
altyapi kontenjaninda degil
yazici, ugurcan + 1 kisi daha altyapidan olacak kadroda
bence abdülkadir yada batu

Bud Spencer
20.05.2016, 19:11
iyi de değil yani çok iyi. iyi oynadığı bir maç hatırlamıyorum. abartıldığı dönemler olmuştur.

Diger topcularimizin performansiyla kiyaslarsan müthis bir sezon gecirdi. bursa ve kasimpasa maclari haric net bir hatasini hatirlamiyorum...
Tabiki 2009-11 egemen performansi kafandaysa hic bir stoperimizi begenmem mümkün degil
Ama o dönemden sonraki en istikrarli stoperimizdir kendisi

yattarahayranı
20.05.2016, 19:14
FB bu transfer döneminde sattigi oyuncu bonservisi kadar oyuncu alabilcek

Doğukan Uçan
yönetimin yerinde olsam kesinlikle süper lig dışında oyuncu almam. alınacak çok iyi yerli ve yabancı oyuncular var anadolu takımlarında

artvints
Diger topcularimizin performansiyla kiyaslarsan müthis bir sezon gecirdi. bursa ve kasimpasa maclari haric net bir hatasini hatirlamiyorum...
Tabiki 2009-11 egemen performansi kafandaysa hic bir stoperimizi begenmem mümkün degil

istikrarlı olduğundan emin misin? üst üste iki maç oynayamadı neredeyse adam yediği kartlardan. 3 senedir takıma girip kendini kanıtlayamadı. uğur bile bulunduğu sürede daha istikrarlı bir şekilde oynadı. görüş farkıdır birşey diyemem ama bence gönderilmesi gerekenler listesinde 3.sırada.

Uluhan
20.05.2016, 19:20

2. yaridaki Galatasaray macinda Podolski`nin rahatca donup vurmasina goz yumdugu gol.

Genel olarak ben de begeniyorum Aykut`u ;ancak bizde oynadigi sure icerisinde ligin en fazla faul yapan ve en cok kart goren stoperlerinden. Genclerbirligi performansinin altinda kaldi.

Yine de uygun maliyetle sizin gibi takimda kalmasi taraftariyim. Alacagimiz stoperlerin ne kadar isabetli olacaginin garantisi yok ; Aykut`un asgari ne oynayacagi konusunda ise tecrubeyle sabit fikrimiz var.

Bud Spencer
20.05.2016, 19:22
istikrarlı olduğundan emin misin? üst üste iki maç oynayamadı neredeyse adam yediği kartlardan. 3 senedir takıma girip kendini kanıtlayamadı. uğur bile bulunduğu sürede daha istikrarlı bir şekilde oynadı. görüş farkıdır birşey diyemem ama bence gönderilmesi gerekenler listesinde 3.sırada.

Aykutu çok begendigimden yazmiyorum renkdaş, fakat bu kulüpte gelen gideni aratiyor malesef
Yabancilardan yararlanamiyoruz, kalici zaten olmuyorlar, bizde istikrar yakalayamiyoruz
Kontenjan olayi kalkmış olsa bile, başari çok iyi yerlilerden geçiyor kanimca çunki başari istikrardan geliyor ve bu bizim icin diger üc takima göre, maddi imkanlarimizi göz önünde bulundurursak, dahada fazla geçerli
Hangi yerli stoper bizim rambo aykut'dan saha iyi bir seviyede oynuyorki? Serdar aziz, ama alamiyoruz onu malesef, gençlerin stoperi var birde iyi bir yalçın performansi vardi bu yil (ki alinsa ortalik yikilir burda vizyon bumu diye)

Maaşını 800bin'e çekse hala rahatsiz edermi seni aykut

artvints
20.05.2016, 19:26
Aykutu çok begendigimden yazmiyorum renkdaş, fakat bu kulüpte gelen gideni aratiyor malesef
Yabancilardan yararlanamiyoruz, kalici zaten olmuyorlar, bizde istikrar yakalayamiyoruz
Kontenjan olayi kalkmış olsa bile, başari çok iyi yerlilerden geçiyor kanimca çunki başari istikrardan geliyor ve bu bizim icin diger üc takima göre, maddi imkanlarimizi göz önünde bulundurursak, dahada fazla geçerli
Hangi yerli stoper bizim rambo aykut'dan saha iyi bir seviyede oynuyorki? Serdar aziz, ama alamiyoruz onu malesef, gençlerin stoperi var birde iyi bir yalçın performansi vardi bu yil (ki alinsa ortalik yikilir burda vizyon bumu diye)

Maaşını 800bin'e çekse hala rahatsiz edermi seni aykut

800 bin çok iyi para. :) bu sene maçları izledin mi? akbaş'ı tercih ederim öyle diyeyim. yumlu falan hiç girmiyorum kızıyor arkadaşlar :D

Bud Spencer
20.05.2016, 19:31
800 bin çok iyi para. :) bu sene maçları izledin mi? akbaş'ı tercih ederim öyle diyeyim. yumlu falan hiç girmiyorum kızıyor arkadaşlar :D

Anlaşamiyoruz ama canin sagolsun renkdaş:)

Belki akakpo konusunda görüş birligi saglariz...o agirliklabu takimda yeri yok diyorum:)

TS-AKCAABAT-61
20.05.2016, 19:32
TrabzonsporDa altyapı yok
İyi oyuncu çıkması için rekabet lazım, yani bizim genç yaş gruplarına bakıyorum da, Rize Gümüşhane Giresun vsvsvs var
Hepsine her hafta 5 veya 10 gol atsan Nolur
Seni zorlayamiyorlar
Bunun için altyapı yi İstanbul a taşinsin
Fb bjk gs bursa gibi rakiplerle oynaki oyuncular da bu maçlarda zorlansin ve kendini gelistirebilsin.
Bakıyorum da bizim altyapı oyuncularinin boyu postu vücut gelişimi sıfır
Napiyorlar antrenmanda
Avrupa da 15 16 yaş grubu topçula bile vücut gelişimi bizim as takım oyuncuları gibi
....
Ha altyapıda torpil de olmasın tabi!
.....
Benim düşüncem

Alper Beyazay
20.05.2016, 19:33
Şu Özer, Yumlu, Douglas, Musa, Esteban, Zeki, Akbaş, Yatabare, Yusuf, Salih falan bunların sözleşmeleri feshedildi şu takımla anlaştılar haberleri duymak istiyor insan bir an önce..

ilelebeTS
20.05.2016, 19:34
Solbeke ömründe sol bekten başka yerde oynamamış bir adam lazım bize. Bıktık artık, sol bek diye aldığımız adamların hepsi çakma sol bek.

U.Sadıkoğlu
20.05.2016, 19:35
Serbest kalacak oyuncular listesini hala çıkarmadı mı kimse? :) İş başa düşecek diyorsunuz yani...

special one
20.05.2016, 19:39
Young boys un iki adamını istiyorum ravet ve Sülejmani
bizi de sırtlarlar belki seneye

şu alireza jahanbachsh treni kaçmadan onuda alalım ��

koftezli61
20.05.2016, 19:43
Son dakika Trabzonspor'un UEFA cezası belli oldu http://guncel61.com/haber/uefadan-trabzonspora-ceza-26526.html

Uluhan
20.05.2016, 19:49
Solbeke ömründe sol bekten başka yerde oynamamış bir adam lazım bize. Bıktık artık, sol bek diye aldığımız adamların hepsi çakma sol bek.

Cogu sol bek oyuncusu oyle : Gokhan Gonul, Caner Erkin dahil

yattarahayranı
20.05.2016, 19:57
Serbest kalacak oyuncular listesini hala çıkarmadı mı kimse? :) İş başa düşecek diyorsunuz yani...
Ugrasmaya gerek yok mackolik de bosman yazan yerse hepsi var en değerliden başlıyor

artvints
20.05.2016, 20:01
Anlaşamiyoruz ama canin sagolsun renkdaş:)

Belki akakpo konusunda görüş birligi saglariz...o agirliklabu takimda yeri yok diyorum:)

ben beğenmiyorum ama maaşı çok düşük olduğu için çok tartışmıyorum.

ensarusta
20.05.2016, 20:04
gelecek sezon ts ye verilen bütçe 55-60 milyon tl
2017-2018 sezonu için 22 futbolcu lisans sınırı

ensarusta
20.05.2016, 20:05
birde 1 milyon euro para cezası almışız paramız yok diye para cezası alıyoz :)

ilelebeTS
20.05.2016, 20:07
Lisans sınırı avrupa kupaları için, ligde sıkıntı olmayacak. Çok şükür iyi bir haber aldık..

ensarusta
20.05.2016, 20:09
rusyanın terek takımında oynayan bonservisi elinde olan maciej rybus bizden teklif aldığını açıklamış

Lyon ve Lazio da oyuncuya teklif yapmış. Lazio bi adım öndeymiş.

YasinCeylan
20.05.2016, 20:11
Uefa'dan gelen ceza, ceza değil ödül resmen.
[emoji4]

El Cordobes
20.05.2016, 20:15
uefa kararı açıkladı.

let the game begin...

Mesut
20.05.2016, 20:15
Şikeciler Sow'u 17 milyon euroya sattiysa Nani Vanpersie Kjaer Diego vay haline adamlarin transferleri bile şike

ensarusta
20.05.2016, 20:18
takımdaki oyunculara vereceğimiz maksimum maaş toplamı para 66 trilyonu geçmeyecek.

ensarusta
20.05.2016, 20:26
bu gelen ceza hakkında; misal bir futbolcuyla toplam 5 milyon euro vermek sartıyla 5 senelik sözleşme imzaladık. yıllık 1 milyon euro verecez yani. uefanın kısıtlama getirdiği önümüzdeki sezon gecerli olacak bu 20 milyon euro rakamının içine 5 milyon euro mu girecek seneye düşen 1 milyon euromu ???????

cewat
20.05.2016, 20:32
bu gelen ceza hakkında; misal bir futbolcuyla toplam 5 milyon euro vermek sartıyla 5 senelik sözleşme imzaladık. yıllık 1 milyon euro verecez yani. uefanın kısıtlama getirdiği önümüzdeki sezon gecerli olacak bu 20 milyon euro rakamının içine 5 milyon euro mu girecek seneye düşen 1 milyon euromu ???????

Bütçe anlaşmaya göre 55-60 Milyon TL. olacak. Bunlar maaşları kapsıyor. Yani seneye ödeyeceğin 1 Milyon Euro maaş bunun içinden olacak.

Ancak o ödeyeceğin 5 Milyon Euro için ayrıca 5 Milyon Euro'luk oyuncu satarak o girdiyi sağlaman gerek öncelikle.

Edit: Eksik anlamışım. Sizin bahsettiğiniz 20 Milyon Euro genel bütçede en fazla bildirebileceğimiz zarar rakamı. Yani seneye genel bütçede 100 Milyon Euro gelir oldu ise, maksimum 120 milyon Euro gider olmuş olmalı.

ilelebeTS
20.05.2016, 20:37

rakamlar yıllık. yılda kaç kazanıyorsa o hesaplanır

ensarusta
20.05.2016, 20:40
Neyse anladigimiz bir durum varsa o da futbolcularin maaslarinda ciddi bir indirim yapmalari gerektigi.gozler sefada ��

KazazogLu
20.05.2016, 20:49
Daniel Sturridge

A. Aydın
20.05.2016, 21:09
Beyler yandik.
Ersun hoca gumus kadrosunu acikladi.
Sag bek te zeki yavru var.

Arda'
20.05.2016, 21:11
Rybus bu sezon rusya liginde 27 maç 8 gol 3 asist yapmış. 2012'de Legia'dan Terek'e 3.2 milyon €'ya gitmiş bu adamı almamız zor bence hazır UEFA da takipteyken

Hakan
20.05.2016, 21:15
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160520/9d08e99a1476297b0d8302118e0fc2b8.jpg

artvints
20.05.2016, 21:15
Beyler yandik.
Ersun hoca gumus kadrosunu acikladi.
Sag bek te zeki yavru var.

yok artık. milleti büyülüyor heralde. hizipçi olduğu anlaşılınca postalanır, inşallah geç kalınmaz.

selcuk
20.05.2016, 21:16
Rybus bu sezon rusya liginde 27 maç 8 gol 3 asist yapmış. 2012'de Legia'dan Terek'e 3.2 milyon €'ya gitmiş bu adamı almamız zor bence hazır UEFA da takipteyken
adama teklifimizi sunduk, demesine göre

kiyaslar ve secer
bu durumda bilen lazio ve lyondan iyi teklif sunmusuzdur

artik oyuncu kendisine en uygunu sececektir

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160520/9d08e99a1476297b0d8302118e0fc2b8.jpg

kendimi camdan atiyorum

yorumsuz6117
20.05.2016, 21:20
Ersun Hoca Zeki'yi ve Uğur'u gümüş 11'ine aldı.. Uğur hadi neysede Zeki'yi göndersek iyiydi..

selcuk
20.05.2016, 21:22
bu arada mitroglou 7 milyona benficada

bordomavi1
20.05.2016, 21:23
Rybus için 1 milyon euro imza ücreti 1.4 milyon euro yıllık ücret uygundur bence. Vergi de düşük, Rybus için de uygun olabilir.

Hakan
20.05.2016, 21:25
Tümer 3 büyük öpsün seni,hocaya sorduğu soruya bak.

artvints
20.05.2016, 21:27
Tümer 3 büyük öpsün seni,hocaya sorduğu soruya bak.

ne dedi? yine video yüklersiniz artık.

bordomavi1
20.05.2016, 21:28
Önümüzdeki sezon tavan ücret 1.4 milyon € olsun. 1-1.4 milyon € arasında yıllık kazanan 5-6 oyuncu uygundur. Ve bu oyuncular kilit oyuncular olmalı, üst seviye verim almamız lazım.

bordomavi1
20.05.2016, 21:30

taraftarium24den canlı izleyebilirsin abi

Hakan
20.05.2016, 21:31
Konya'nın kadrosundan hangisini 3 büyüklerde oynatırsın diye soruyor.Bu arada Ndiaye yerine Selçuk Şahin garip oldu :)

tonya55
20.05.2016, 21:33
zeki yavru artık formayı kapmalı bırakın su yabancı seviciligini.

yagiz1461
20.05.2016, 21:34
Ersun Hoca Zeki'yi bir yerlere itelemek için piyasa oluşturuyordur belki [emoji1]

artvints
20.05.2016, 21:36

adam sağ bek değil bir kere. atletizm yok, garip hatalar yapıyor, boyundan büyük işlere kalkışıyor.karakter olarak da sıkıntılı. sürekli bir agresiflik içerisinde. kabadayılık var. onbirde oynamaya başlarsa, arkasını sağlama almaya da başlar. klüpten sökemezsin sonra.

Uluhan
20.05.2016, 21:37

Yabanci seviciligi degil ama Zeki`nin sagbek performansi bizim kalibremizde bir takim icin yeterli degil.

Saniyorum bunu yeterince macta teyid ettik. Hatta Kayseri`de oynadigi bazi maclarda da isabetsiz ortalari yuzunden elestirildi.

Ersun Hoca`nin ilk 11 icin dusunecegini sanmiyorum kendisini.

selcuk
20.05.2016, 21:38
Önümüzdeki sezon tavan ücret 1.4 milyon € olsun. 1-1.4 milyon € arasında yıllık kazanan 5-6 oyuncu uygundur. Ve bu oyuncular kilit oyuncular olmalı, üst seviye verim almamız lazım.
1,4 verebilirmiyiz
o bilen zor

700-800 bin ortalama olacak
simdiden bu rakamin üzerinde 6-7 oyuncu var %99 kalacak olan

ama iste her ücretli sattigimiz oyuncu o bütceyi büyütecek

kanterts
20.05.2016, 21:40
Zeki ve yumlu kalirsa gecmis olsun zaten düsmemeye oynariz . Cok net . Sefa ve musa gibilerini saymiyorum bile . 40 yilda toparlaniriz belki . Zeki simarik yeteneksiz ve itici bir futbolcu , yumluda hain olan ve oyun zekasi hic olmayan bir oyuncu . Bunlari tutarsa ersun yanalada yaziklar olsun .

tonya55
20.05.2016, 21:41
su ganso yeni stadın hediyesi diyen arkadaş kaynagın neydi acaba.

ağasarlı
20.05.2016, 21:41
Transfer yasağıda kalktığına göre gazeteler her gün birini transfer etmeye başlar.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bordomavi1
20.05.2016, 21:45
1,4 verebilirmiyiz
o bilen zor

700-800 bin ortalama olacak
simdiden bu rakamin üzerinde 6-7 oyuncu var %99 kalacak olan

ama iste her ücretli sattigimiz oyuncu o bütceyi büyütecek

Abi ben bir kadro düşünmüştüm. 1-1.5 arasında 6 oyuncu vardı, 60 milyon TL tutmuştu. Hatta paylaşayım.

Dragowski 400
Karcemarskas 500
Yavuz -

Cavanda 875
Kaan Ayhan 900
Papy Djilobodji 1.3
Akakpo 300
Uğur 800
Eren 800
Güray 750

Neudstader 1.5
N'Diaye 900
Ekici 1.4
Ciğerci 900
Okay 700
Kerem 600

Rybus 1.4
Emre Mor 500
Scarione 800

Rodallega 1.1
Mami 1
Samed Yeşil 500

18.725 milyon € yapar.

tonya55
20.05.2016, 21:49
Abi ben bir kadro düşünmüştüm. 1-1.5 arasında 6 oyuncu vardı, 60 milyon TL tutmuştu. Hatta paylaşayım.

Dragowski 400
Karcemarskas 500
Yavuz -

Cavanda 875
Kaan Ayhan 900
Papy Djilobodji 1.3
Akakpo 300
Uğur 800
Eren 800
Güray 750

Neudstader 1.5
N'Diaye 900
Ekici 1.4
Ciğerci 900
Okay 700
Kerem 600

Rybus 1.4
Emre Mor 500
Scarione 800

Rodallega 1.1
Mami 1
Samed Yeşil 500

18.725 milyon € yapar.
emre mor kaç para bir daha söyle gs 5 milyon euro teklif etti kabul etmediler 500 bin euroya emreyi alırız.

selcuk
20.05.2016, 21:51

Dragowski 400
Karcemarskas 500
Yavuz -

Cavanda 875
Kaan Ayhan 900
Papy Djilobodji 1.3
Akakpo 300
Uğur 800
Eren 800
Güray 750

Neudstader 1.5
N'Diaye 900
Ekici 1.4
Ciğerci 900
Okay 700
Kerem 600

Rybus 1.4
Emre Mor 500
Scarione 800

Rodallega 1.1
Mami 1
Samed Yeşil 500

18.725 milyon € yapar.
onursuz herseye karsiyim
ayrica kisitlamamiz tam olarak bütcemizin %60 i mis aspora göre
yani 10 milyona oyuncu satsak 6milyon€ o bütceye giriyor

bordomavi1
20.05.2016, 21:51
emre mor kaç para bir daha söyle gs 5 milyon euro teklif etti kabul etmediler 500 bin euroya emreyi alırız.

Tonyalı yıllık ücret diyorum, sen yanlış anlıyorsun. Senin gibi bir deha böyle şeyleri kaçırmamalı. 5 milyonu falan da yanlış duymuşsun futbol dehası reis, 3 milyona alınır. Yıllık ücreti de 500 bin €. Do you understand?

tonya55
20.05.2016, 21:54
Tonyalı yıllık ücret diyorum, sen yanlış anlıyorsun. Senin gibi bir deha böyle şeyleri kaçırmamalı. 5 milyonu falan da yanlış duymuşsun futbol dehası reis, 3 milyona alınır. Yıllık ücreti de 500 bin €. Do you understand?
emre mor 1,5 dan assagı oynamaz.dortmund görüşmelere başlamış vilhena ise inter ile anlaşmış.

cewat
20.05.2016, 21:54
onursuz herseye karsiyim

Bunu ben mi yanlış anlıyorum acaba? Transfer gelirleri değil, Komple gelirlerin %60'ı dedi Önder Bey. Yani buna sponsorluk, yayın, ürün satışı vs. dahil diye anladım ben.

tonya55
20.05.2016, 21:55
vilhena inter ile anlaşmış.

cewat
20.05.2016, 21:55
emre mor 1,5 dan assagı oynamaz.dortmund görüşmelere başlamış vilhena ise inter ile anlaşmış.

Dünya basını gibisin maşallah. Kaynak sormaya korkuyorum.

selcuk
20.05.2016, 21:58
Bunu ben mi yanlış anlıyorum acaba? Transfer gelirleri değil, Komple gelirlerin %60'ı dedi Önder Bey. Yani buna sponsorluk, yayın, ürün satışı vs. dahil diye anladım ben.
evet
diger gelirleri hesaplayip iceri verdikleri bütceye girmisdirler, 55 milyon rakami büyük ihtimallen ordan cikmistir

bu hesaba girmeyen bütün yeni gelirler direk etki edecektir bu bütceye

tonya55
20.05.2016, 22:00
Dünya basını gibisin maşallah. Kaynak sormaya korkuyorum.
göksel uzunoglu kaynak.

bordomavi1
20.05.2016, 22:00
onursuz herseye karsiyim

Bence Onur'un gidişi hem bizim için hem de Onur için daha iyi olacak.
Ben bu bütçe işini tam çakamadım. Bizim bonservisli oyuncu alışımızda bir kısıtlama var mı? Önümüzdeki sezon toplam yıllık oyuncu ücretleri ne kadar olacak?

Barca'da istemiş Emre'yi, duydun mu reis?

tonya55
20.05.2016, 22:05
fm oynamakla kulübe transfer yapmak aynı seyler degil hayal dünyasında yasamasın kimse.

bordomavi1
20.05.2016, 22:09
fm oynamakla kulübe transfer yapmak aynı seyler degil hayal dünyasında yasamasın kimse.

Evet reis, haklısın. Yıldız isteyen gökyüzüne baksın ya, FM oynamıyoruz burda. İşin şeyini çıkarmayalım lütfen.

Senin gibi değerli üyelerin bu foruma her zaman ihtiyacı var Tonyalı. Teşekkürler yorumların için.

selcuk
20.05.2016, 22:09
Bence Onur'un gidişi hem bizim için hem de Onur için daha iyi olacak.
Ben bu bütçe işini tam çakamadım. Bizim bonservisli oyuncu alışımızda bir kısıtlama var mı? Önümüzdeki sezon toplam yıllık oyuncu ücretleri ne kadar olacak?

bonservislen oyuncu alabiliyoruz
önümüzdeki yil icin bir kisitlama yok, ama bu borcu yenmek istiyorsak cok fazla degismez bu

dortmund %42 ye bagladi bunu borcdan kurtulmak icin

tonya55
20.05.2016, 22:14
ederi bulunan satılmalı mesela onur 12 milyon euro luk teklifler gelirse kulup menfaatleri dogrultusunda satılmalıdır.

Fuleli_61
20.05.2016, 22:15
Yabanci seviciligi degil ama Zeki`nin sagbek performansi bizim kalibremizde bir takim icin yeterli degil.

Saniyorum bunu yeterince macta teyid ettik. Hatta Kayseri`de oynadigi bazi maclarda da isabetsiz ortalari yuzunden elestirildi.

Ersun Hoca`nin ilk 11 icin dusunecegini sanmiyorum kendisini.

Aslında işin acı tarafı zekinin Kayserideki performansı ile Trabzonspor kalibresine ulaşmış olması değil Trabzonsporun zekinin oynayacağı takım kalibresine düşmesidir.

Bu seneki beklerin performansını gördükten sonra sene başında zekiyi banko kadroya yazardım en azından orta yapardı isabetsiz de olsa zaman geçirirdi 6,7 gol yemezdik.

Umut edelim ki Zekiden bir Fatih Tekke ya da Hüseyin Çimşir dönüşü gelsin.

Mehmet Cihan Kocaman
20.05.2016, 22:17
evet
diger gelirleri hesaplayip iceri verdikleri bütceye girmisdirler, 55 milyon rakami büyük ihtimallen ordan cikmistir

bu hesaba girmeyen bütün yeni gelirler direk etki edecektir bu bütceye

Yani şimdi biz ek olarak Cardozoyu beş milyon euroya satsak bunun yüzde altmışı (yani üç milyon euro) bu elli beş milyon liraya eklenebilir mi?

Arif Timurcioğlu
20.05.2016, 22:19
Fatih Tekke değilde Hüseyin Cimşir gelebilir varsın gelmesin zaten. zeki

memozcan
20.05.2016, 22:20
uefanın verdiği karar hayrımıza olmuştur..

artık öyle garip gurup transferlere sevinen değil aksine sorgulayan bir taraftar kitlesi olmalıyız.. geçmişte 5 tane sol kanat oyuncumuz varken gidip üstüne maloudayı aldık ve tabiki bir faydasını göremedik..

ersun yanal kadro mühendisliğinde en iyi yerli teknik adam.. işini bilir..

zeki kesinlikle kadroda olmalıdır.. hatta m. akbaş da olmalıdır.. keza yusuf erdoğan da olmaldır..

23 kişilik bir kadromuz olacak ve ortalama 50 milyon liralık bir bütçemiz olacak.. şimdi asıl mesele bunu planlamak.. takımda 10 kişiye 1 milyon eur gibi bir para versek 30 milyon lira zaten burası yapıyor.. kaldı ki onur gibi yüksek ücret alan oyuncular da var.. bu durumda yedekte oynamayı dert etmeyecek ve düşük maaşlı yedeklere ihtiyacımız var.. bu tanıma zeki tıpatıp uyuyor..

yalnız takımda kalırsa kendisine bağcıkları çözülmeyen ayakkabı almak lazım!!

ilelebeTS
20.05.2016, 22:21
Yanal'a göre sezonun altın kadrosu (Lig TV)
V.Babacan
G.Gönül Kjaer Vukovic HasanAli
Atiba
Ömer Ali Sosa Oğuzhan Volkan Şen
Gomez

Vukovic 7 gol atmış bu sene, Medjani gibi adam :)

selcuk
20.05.2016, 22:21
Yani şimdi biz ek olarak Cardozoyu beş milyon euroya satsak bunun yüzde altmışı (yani üç milyon euro) bu elli beş milyon liraya eklenebilir mi?
evet
eger iceri verilen bütcede bu öngörülmemisse

yakinda spk ya yeni bütce sunulur, orada geliri tam olarak neler kapsadigini ögreniriz

Fuleli_61
20.05.2016, 22:22
Fatih Tekke değilde Hüseyin Cimşir gelebilir varsın gelmesin zaten.
Ya Hüseyin Çimşir kabul son zamanlarında kötüydü ama dönüşünden sonraki ilk yıllarında çok iyiydi bence hatta milli takımda bile banko oynuyordu diye hatırlıyorum.

Doğukan Ş.
20.05.2016, 22:23
Trabzon medyasındaki "Balotelli Trabzonspor" haberlere ne diyeceksiniz?Gülsem mi ağlasam mı bilemiyorum.

Kamer'
20.05.2016, 22:25

ederi bulunan satılmalı mesela onur 12 milyon euro luk teklifler gelirse kulup menfaatleri dogrultusunda satılmalıdır.

Fm'de bile Onur'a 12 milyonluk teklif gelmez :D Oyunla karıştırmayın dedikten 1 mesaj sonra bunu yazmak da garip :D

Uluhan
20.05.2016, 22:25
Aslında işin acı tarafı zekinin Kayserideki performansı ile Trabzonspor kalibresine ulaşmış olması değil Trabzonsporun zekinin oynayacağı takım kalibresine düşmesidir.

Bu seneki beklerin performansını gördükten sonra sene başında zekiyi banko kadroya yazardım en azından orta yapardı isabetsiz de olsa zaman geçirirdi 6,7 gol yemezdik.

Umut edelim ki Zekiden bir Fatih Tekke ya da Hüseyin Çimşir dönüşü gelsin.

Zeki`nin o pozisyonda olmayacagi belli. Bence belli bir potansiyele sahip bir genc transfere sans vermek daha mantikli olur.

Huseyin Cimsir donusu dahi beklemiyorum Zekiden. Huseyin Antalya donusu bazi maclarda ozellikle Yanal`in ilk doneminde faydali olmustu ; genel olarak pek iyi bir performans sergilememis olsa da.

Zeki`yi de yipratmak dogru degil ; varsa piyasasi takas yada satisla degerlendirelim.

Fuleli_61
20.05.2016, 22:41
Zeki`nin o pozisyonda olmayacagi belli. Bence belli bir potansiyele sahip bir genc transfere sans vermek daha mantikli olur.

Huseyin Cimsir donusu dahi beklemiyorum Zekiden. Huseyin Antalya donusu bazi maclarda ozellikle Yanal`in ilk doneminde faydali olmustu ; genel olarak pek iyi bir performans sergilememis olsa da.

Zeki`yi de yipratmak dogru degil ; varsa piyasasi takas yada satisla degerlendirelim.
Birgün Zekiyi savunacağım hiç aklıma gelmezdi ama şu an için şartlar onu gerektiriyor.
Bence Zeki nin en iyi pozisyonu lampard zeki pozisyonuydu keşke hep öyle kalsaydı.

Mehmet Cihan Kocaman
20.05.2016, 22:45
evet
eger iceri verilen bütcede bu öngörülmemisse

yakinda spk ya yeni bütce sunulur, orada geliri tam olarak neler kapsadigini ögreniriz

Mali konularda kapsamlı bir bilgilendirmeye ihtiyacımız var.

selcuk
20.05.2016, 23:03
Mali konularda kapsamlı bir bilgilendirmeye ihtiyacımız var.
aslinda iyi bilgilendirildik
önemli olan detaylari görmek, süsleri sezmek

allahin izniylen hersey olur

orhanunal
20.05.2016, 23:05

tribünde taraftar olarak cavandanın attığı formayı kapmalı demek istedi sanırım vurmayın adama :D