PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Transfer Dosyası - 11 -

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 [86] 87 88 89 90 91 92

Oğuzhan Fidan
13.05.2016, 10:45
tek önlibero yeterli .2 adet stoper serdar aziz ve beyaz stoper. 1 kaliteli forvet 1 solbek 1 çift ayaklı kanat oyuncusu. toplamda 6 ilk 11 oyuncusu gerekli.

SEDER
13.05.2016, 10:55
atıf şeysu hazır bedavayken kaçarsa çok üzülecem..bu adam çok disiplinli istikrarlı. yedek te kalsa sorun yapmaz. sıudan ucuz. gs bu adamı ne yapar eder alır.. bence acele etmeliyiz...

Uğur Kalyoncu
13.05.2016, 11:07
Olmazsa olmazlarimizi yazayim dedim ama cok sürecek vazgectim..

İlk 11 oyuncusu olarak Onur Ekici dışında oyuncumuz yok ötesi berisi yok..

SenolDurgun
13.05.2016, 11:10
Gelecek sezon için düşüncem; "Umduklarımızı bulamıyorsak, bulduklarımızı daha fazla seveğiz."

Dip.Ing.Mag.
13.05.2016, 11:39
Günebakis'tan Nurgül Günaydin Ersun Yanal ile anlasildi fakat son anda bir sorun cikarsa Besnik Hasi olur diyor.

orhanunal
13.05.2016, 12:43
Ersun bitti sanırım acaba hangi sistemle oynayacağız.

4-4-2 oynayacaksak muhammed tam oranın adamı iyi verim alırız.ekiciyi koke görevinde kullanabilirmiyiz acaba.yedeği de yazıcı olur.eren albayrak bedava transfer kesin bitirilmeli.aykut-mustafaya yol verilmeli osmanlıya verdiğimiz durmalı.iki tane tabiri ricaizle izbandut stoper bulunmalı ve parayı basmamamız gereken 4 yer ikili ortasaha sol açık(çok yetenekli ve disiplinli olmalı viscanın daha yeteneklisi ama o da olur)ve armin hodzic.bu adam için şartlar zorlanmalı.gidenlerden 10 mn kazansak bu transferler rahat biter.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dip.Ing.Mag.
13.05.2016, 12:59
IHO zamaninda Malouda, Bosi, Cardozo, Constant, Mbia gibilerine yillik 2,5-3 milyon verirken, kadronun geri kalanlarini alt yapidaki ve ligteki düsük bütceli oyunculardan olustursaydi bugün maddi anlamda bu durumlara gelmezdik.

Emirhan Yazıcı
13.05.2016, 13:29
Çok Para Şampiyon yapmaz. Eğer olunsaydı fener açık ara şampiyon olurdu. Sezon Başında 10-15 Milyon Euro Transfer bütçesi belirlenirse çok rahat kafaya oynarsın piyasada potansiyelli oyuncu oldukça fazla

yatmaztara
13.05.2016, 13:48
Ersun Hoca'dan wonderkid'ler bekliyoruz :)

B.AKDEMİR
13.05.2016, 14:11
Ersun Yanal haberlerini duyunca hoca başlığından transfer başlığına hızlı bir geçiş yapayım dedim. Ben 1 tane mücadeleci ve ''yavaş olmayan'' stoper istiyorum. 1 orta saha dinamosu ve 1 adette santrafor. Gerisini Ersun hoca halleder.

Mesut
13.05.2016, 14:31
Esteban gidiciyse Antep'in kalecisi Karce sözleşmesi bitiyor bu sene alınmalı.
Yedek için Sivaslı Atıf 'da olabilir.Onunda bonservisi elinde.

Mesut
13.05.2016, 14:32
Tolgay'a ne gülüyorum.Ektin bizi ne oldu la 18'e giremiyorsun

Erkan A.
13.05.2016, 14:50
herzaman yazdigim gibi ersun yanal konusunda Flash yalanlama aciklamasi gelmis :)

yönetici diyorki daha hoca gerekiyormu yoksa gerekmiyormu daha bu zamana Kadar söz konusu olmamis ...

hami mandirali umarim gelecek sezon basarili olur ..ben hami hoca ile devam edilecek diyorum yöneticilerde beni bu konuda sasirtmiyorlar..

Transfer konusundada her oyuncuyu yalanladilar yalanlayacak oyuncu kalmadi piyasada ..renktaslar ben umutsuz bakmiyorum sakin ola öyle düsünmeyin genclerle yola devam edilecek insallah basarili oluruz ..

yönetimden ve baskandan istedigim tek sey bu büyük taraftara gercekleri demeleri hami ile devam edecegiz ve genclerle yola devam edecegiz diyin artik herkes kurtulsun cokmu zor tepkilerden neden korkuyorsunuz

Koray
13.05.2016, 15:19
Sivas'lı Atif uygun bir yıllık ücrete alınabilir.

Bonservisi olmayan ekstrem özellikleri olan bi hücum oyuncusu, tutmasa da zarar etmeyiz.

Emirhan Çorumlu
13.05.2016, 16:02
Sivas'lı Atif uygun bir yıllık ücrete alınabilir.

Bonservisi olmayan ekstrem özellikleri olan bi hücum oyuncusu, tutmasa da zarar etmeyiz.

Bonservisi olmayan derken? Benim bildigim 1 Sene daha Kontrati var 2017 nin Haziran Ayina kadar... Düsünce serbest kalir Maddesi mi var yoksa?

Bilâl ÇOBAN
13.05.2016, 16:03
Yeni Colman. Bandanası dahil. Twitter'daki TScout paylaşmış. Çok beğendim.

https://www.youtube.com/watch?v=4jh427uewOw

Emirhan Çorumlu
13.05.2016, 16:07
Maciej Rybus
Emmanuel Mas
Facundo Roncaglia
Oscar Scarione
Daniel Agger
Ahmed Elmohamady
Bastos
Eren Albayrak
Alexandru Chipciu
Djalma Campos
Derick Tshimanga (Sol Bek icin Cavanda tarzinda)

Hepsi 1-1,5 Ay Sonra Bonservisini Eline alacak...

orhanunal
13.05.2016, 16:10
herzaman yazdigim gibi ersun yanal konusunda Flash yalanlama aciklamasi gelmis :)

yönetici diyorki daha hoca gerekiyormu yoksa gerekmiyormu daha bu zamana Kadar söz konusu olmamis ...

hami mandirali umarim gelecek sezon basarili olur ..ben hami hoca ile devam edilecek diyorum yöneticilerde beni bu konuda sasirtmiyorlar..

Transfer konusundada her oyuncuyu yalanladilar yalanlayacak oyuncu kalmadi piyasada ..renktaslar ben umutsuz bakmiyorum sakin ola öyle düsünmeyin genclerle yola devam edilecek insallah basarili oluruz ..

yönetimden ve baskandan istedigim tek sey bu büyük taraftara gercekleri demeleri hami ile devam edecegiz ve genclerle yola devam edecegiz diyin artik herkes kurtulsun cokmu zor tepkilerden neden korkuyorsunuz

Forumda herkes mi trol oluyor anlayamıyorum.

orhanunal
13.05.2016, 16:16
Onur
Cavanda bastos
Serdar
Eren
Vukucevic
Ndiaye
Mahrez tarzı sol kanat
Scarione(mehmet)
Muhammed
Armin hodzic

Net harcama 10 mn euro falan olur iyi bir kadro olur

Sent from my iPhone using Tapatalk

Koray
13.05.2016, 16:25
Bonservisi olmayan derken? Benim bildigim 1 Sene daha Kontrati var 2017 nin Haziran Ayina kadar... Düsünce serbest kalir Maddesi mi var yoksa?

Öyle bir madde olup olmadığını bilmiyorum.

Bu sezon sonu sözleşmesi bitiyor diye biliyordum.

Koray
13.05.2016, 16:30
Maciej Rybus
Emmanuel Mas
Facundo Roncaglia
Oscar Scarione
Daniel Agger
Ahmed Elmohamady
Bastos
Eren Albayrak
Alexandru Chipciu
Djalma Campos
Derick Tshimanga (Sol Bek icin Cavanda tarzinda)

Hepsi 1-1,5 Ay Sonra Bonservisini Eline alacak...

İhtiyaca göre en dikkat çeken isim Agger.

Brondby'e niye gitti hala aklım almıyor.

artvints
13.05.2016, 16:42
İhtiyaca göre en dikkat çeken isim Agger.

Brondby'e niye gitti hala aklım almıyor.

ülkesine, yetiştiği, tuttuğu takıma geri döndü, anlaşılmayacak birşey yok.kral gibi orada. serdar taşçı da bize gelebilir benzer düşüncedeyse.

Emirhan Çorumlu
13.05.2016, 17:08
Defansif Orta Saha icin keske Nahitan Nandez i transfer edebilsek...

Burak
13.05.2016, 17:10
Ersun hocayı geçen gün de yazmıştım. https://twitter.com/kalitvintsev/status/729931863712731137 yönetim içi ve dışında hocayı istemeyen bir çok isim var. Başkanın kesinlikle kimseye aldırmadan imzayı attırması lazım. Anket manket anlamam. Şu an bu halde iken bizim takımımızı çalıştıracak kariyerli bir hoca varken burun kıvırmak ya da kazan kaldırmak yanlıştır.

Hocayı her anlamda rahat bırakırsak bazı şeyler iyileşecek.

Emirhan Çorumlu
13.05.2016, 17:11
Stoper icin Kapi gibi Enzo Roco düsünülmeli bence...

Koray
13.05.2016, 17:12
ülkesine, yetiştiği, tuttuğu takıma geri döndü, anlaşılmayacak birşey yok.kral gibi orada. serdar taşçı da bize gelebilir benzer düşüncedeyse.

Hatta taraftarlar para dahi toplamıştı ama yine de Avrupa'nın kalburüstü stoperiyken oraya gitmesi mantıklı değildi, o manada söyledim.

Emirhan Çorumlu
13.05.2016, 17:22
10 Numara icin Oscar Romero güzel olur...

Emirhan Çorumlu
13.05.2016, 17:26
Kisaca:

Forvet icin Jorge Benitez iyi giderdi...

ToyerSefa
13.05.2016, 19:00
Divane'ye göre Ndiaye 'Trabzonspor beni isterse hayır demem' demiş.

Faruk BERBER
13.05.2016, 19:06
Divane'ye göre Ndiaye 'Trabzonspor beni isterse hayır demem' demiş.

Kulübü ne der acaba o işe :)

ToyerSefa
13.05.2016, 19:09
Kulübü ne der acaba o işe :)
Orasını bilemem ama ben Ndiaye'yi çok istiyorum

memozcan
13.05.2016, 19:37
Sen bizim bu yıl kafaya oynayacağımızı sanıyorsan kafan harbiden güzel kardeşim :) Hayal kurmanın anlamı yok önümüzdeki yıl 3.lük büyük başarı olur. He ondan sonraki yıl için tabiki MRA olmayacak. Önemli olan bu önümüzdeki sezon geçiş dönemi için uygun T. D bulabilmek.
kafaya oynamaktan kastınızının ne olduğunu anlayabilsem belki daha aydınlatıcı olabilirdim ama hayal kurmak için illa kafanın güzel olmasına gerek yok.. cincon 16 mağlubiyet aldığı sezonun ertesinde şampiyon oldu.. ban kafaya oynamaktan şampiyonluk yarışında olmak anlamı çıkarmıyorum fakat bu sene haminin yerine teknik direktör getirmiş olsaydık zaten 4. olurduk.. ayrıca kafaya oynamak o kadar da zor bişey değil..

memozcan
13.05.2016, 19:39
ligde defans hattını sorunsuz oturtan her takım kafaya oynar.. bknz başakşehir, osmanlı.. bizim önceliği buraya vermemiz lazım..

Erkan A.
13.05.2016, 20:57
Forumda herkes mi trol oluyor anlayamıyorum.

orhan unal sana cevap vermeyecektim ama nasil üye oluyorsunuz ?? anlamiyorum git galatsarayini besiktasinimi fenerini git onlarin forumlarina rahat et bana bulasma HEYY ALLAHIM YA BANA CEVAP VERME GÖRME YAZMA ENGELE YOK ET SIL YAZMA BANA TROL DIYOR ARKADAS YA gülermisin aglarmisin biz trabzonsporumuzun derdindeyiz simdik sikecilerlemi ugrasacagim ben Burda ..begenmiyorsan burayi gelme üye olma

orhanunal
13.05.2016, 21:01
orhan unal sana cevap vermeyecektim ama nasil üye oluyorsunuz ?? anlamiyorum git galatsarayini besiktasinimi fenerini git onlarin forumlarina rahat et bana bulasma HEYY ALLAHIM YA BANA CEVAP VERME GÖRME YAZMA ENGELE YOK ET SIL YAZMA BANA TROL DIYOR ARKADAS YA gülermisin aglarmisin biz trabzonsporumuzun derdindeyiz simdik sikecilerlemi ugrasacagim ben Burda ..begenmiyorsan burayi gelme üye olma

50 cümle kurup içine bir kelime mantık katmamışsın bomboş bi yazı tebrikler.

Adam kendisini eleştirdiğimiz için bizi şikeci ilan etti.şekle bak.

Erkan A.
13.05.2016, 21:22
50 cümle kurup içine bir kelime mantık katmamışsın bomboş bi yazı tebrikler.

Adam kendisini eleştirdiğimiz için bizi şikeci ilan etti.şekle bak.

14 yasindamisin kimsin sen ??? la ne istiyorsun benden ben evliyim derdin nedir senin rahat biraksana beni yapiskan gibi yapistin

Erkan A.
13.05.2016, 21:24
orhanunal ben 40 yasindayim ne yaptigimi bilmiyorum ama senden özür diliyorum gadam sen haklisin abim benim canim benim sen süpermensin ben cümle kuramiyorum haklisin tamam sen haklisin sen haklisin tamam sen agasin patronsun pasasin oldumu yetermi ?? yoksa istersen ben yedinci aylarda trabzona gelecegim orda da konusabiliriz bunlari yeterli degilse sinirden patliyorum antalya macina bak benimle ugrasma

Erkan A.
13.05.2016, 21:26
LÜTFEN BORDO MAVI NET FORUM YÖNETICILERINDEN RICAM LÜTFEN YAS SINIRI KOYUN 18 yasindan kücüklere yer vermeyin saygisiz sekilde yazismalar oluyor ben bu yasimda cocuklardan özür diliyorum sirf foruma olan saygimdan ....yeter artik

tonya55
13.05.2016, 21:28
Kisaca:

Forvet icin Jorge Benitez iyi giderdi...
hiçbiri gelmez saydıgın isimleri italyan ispanyol takımları istiyor.

tonya55
13.05.2016, 22:52
allah sabır versin hepimize inşallah tüm sorunları aşar kulüp ekonomisini düzeltiriz.

forsa61
13.05.2016, 22:52
seneye ilk 7, sonraki sene ilk 5, daha sonraki sene ilk 3, sonra bakarız artık transferlerine hazır olun.

Berkan
13.05.2016, 22:59
Mehmet Ekici DEFOL! Yusuf Erdoğan DEFOL Salih Dursun DEFOL! Mustafa Yumlu DEFOL. Neşter vurulacaksa ilk bunların kafası alınmalı yoksa seneyede gazoz kapağına oynarız

tonya55
13.05.2016, 22:59
transfer uefa nın verecegi karardan sonra şekillenir buna alma ihtimalimiz olan transfer yasagıda mevcut.

forsa61
13.05.2016, 23:03
bu devirde ekonomik guc olusturamayan takımların basarıları saman alevi gibi oluyor, basarıları yakaladıkları kadroları bir arada tutmaları cok zor oluyor. dortmund, vb kulupler bile buna dayanamıyorken bizim haddimizi bilip ona gore beklenti olusturmamız sart. bu yılki basarısı sonrası leicester city kadrosu ne hale gelecek hep beraber goreceğiz. trabzon mevcut ekonomisi ile ancak adam yetiştirip satarak ayakta kalabilir, borclanarak devam etme luksu maalesef yok.

bu yuzden transfer için suanda yapılacak iki sey var:

1. eldeki yuksek maliyetli ve verimsiz adamları satarak yada alacaklarına mukabil bonservisini iade ederek kaynak olusturmak
2. futbol omrunun sonuna gelmiş ve gençlere ornek olabilecek model oyuncuları takıma monte ederek bunları gencler ile harmanlamak (bkz: popescu, hagi modeli). 1. maddede yazdıgım kaynak alınacak kariyerli adamları finanse etmeye fazlasıyla yetecektir.

forsa61
13.05.2016, 23:11
Camiamıza bakıyorum birlik ve beraberliğimizin sıfır. kulup başkanlığını kaybeden ve yönetim dışında kalan diğer baskan adayları ve ekipleri ve de taraftarları seçilen yönetime destek vereceğine adeta başarısız olması için fırsat kolluyor. kimisi yönetim lehine basına güzel demeçler vererek olası gelebilecek tepkinin önüne gecerek yönetimin yanında gibi gözüküyor, kimisi yönetimi yalnız bırakıyor, kimisi yönetime köstek oluyor. bir gercek var ki trabzonsporu bir rant, bir koltuk, iş kariyerinde bir basamak olarak gören kişi sayısı epey çok ve malesef genelde yönetime bu tarz anlayıştaki kişiler talip oluyor ve kulubun yakınında hep bunlar var. bu camiada fitne, fesat, dedikodu, haset o kadar çok artmış ki işini yapmak isteyen basarılı olmak isteyenlerin önünde adeta set oluyorlar.bu çerçevede trabzonda hoca olarak çalışmak, futbolcu olarak oynamak, kulubun yönetimine talip olmak gerçekten çok zor bir iş. camiamızdada kimisi mhp, chp, akp olarak kutuplaşmış; kimisi of, sürmene, araklı ....v.s kutuplaşmış, kimisi trabzon kanadı istanbul kanadı diye kutuplaşmış, kimisi eski hoca eski futbolcuyuz diye kutuplaşmış ....... biz de bu ortamda basarı bekliyoruz.
basarılı olmanın, istanbul takımlarına kafa tutmanın, sampiyonluğa oynamanın yolu birlik beraberliğimizden geçiyor. bunu basarmazsak bu ve bunun gibi sezonları çok görürüz göreceğizde.

aynen katılıyorum, kalemine saglık ...

ihsan candas
14.05.2016, 02:32
sıfırdan kadro kurmak hiç bir zaman bir çözüm olmaz.

Ibrahim Gaygusuz
14.05.2016, 06:40
Sifirdan kurmak zorundayiz.

Icten kanama olan yerleri kesecegiz

Ibrahim Gaygusuz
14.05.2016, 06:54
Onur kalsin
Aykut kalsin
Okay kalsin
Aytac kalsin
M.Demir kalsin

Gerisini salliverin gitsin.

Esteban
Mehmet
Cardo
N'Doye
Erkan Zengin
Yatabare
Douglas
Cavanda

Bunlar takima guzel para kazandirabilecek futbolcular.

Sadece ilk 11 icin 6 tane yabanci sart.

kopeli
14.05.2016, 08:46
Ekici 10 numara olmaz.

Ekici bizde Oguzhan gorevi gormesi lazim.

ekici'nin oyun icinde devamlılıgı yok. temposuda tartısılır.

merkeze daha dinamik oyuncular lazım.

mesela ekici ile n'diaye takas edilse bizim acımızdan daha ii olur.

Ertan1982
14.05.2016, 09:13
Para eden kim varsa satilabilinir.Bu takim yandi kül oldu.temelden yeni kurulmali.20 oyuncuda alinir 30 oyuncuda alinir.Cüzi miktara bonservisiz + cüzi imza parasi altyapi amatör lig dünyada oyuncu kayniyor.Ama bizim Taraftar Türk.Türk milleti alismis emeksiz basariya parasi neyse basip alirim sonra adam oynamiyor fifalarda caslarda sürüm sürüm sürn.Sizin mantiniza uyan iho vardi gördük birakti enkazi daha borc ne kadar millet tartisiyor.

lafin kisasi türk alinacaksa 1461, altyapidan amatörden gurbeten alinsin.tsl de bize yariyacak alabilcemiz yerli yok.takima cöp doldurmaya gerek yok.ilk 11 full yabanci olsun ama adamlara parasini zamaninda verecen ve is ahlaki olan topcu alacan afrikali brezilyadian uzak duracan 1 tane afrikali 1 tane brezilyali yoksa alayi cete kuruyor.türk oyuncusu da ayni ama Türkiyedeyiz 11-12 türk mecbur alacan.

sunuda akafaniza sokun gelecek yil zor gececek ama dogru planlama ile bizim icin daha zevkli gececek ve ben inaniyorum 2.sezon sampiyonluga oyniyan bir takim kurulur ilk sezon dogru hamleler ile takom kurulursa.sonunda burasi türk ligi almanya ispanya ingiltere vs ligi degil.

Erdal UZUNYILMAZ
14.05.2016, 09:36
Dünden sonra transfer yasağı gelirse ne yapacağız ben onu düşünüyorum.Aklımın ucunda hep bu var. Ekonomik açıdan dibe vurduk sportif açıdan da en dibi görürüz önümüzdeki yıl. Küme düşeriz herhalde öyle gözüküyor. O kadar para ver o kadar futbolcu al hem elde kalan kimse olmasın hem de herkes milyon liraları alıp gitsin. İho yönetimine ne desek azdır.Bu hallere nasıl soktunuz bizi be.Sezon başında Hurma ile takım kuruyorsunuz yazık be Hurma kim,al işte. Şu uefa cezayı açıklasa da önümüze baksak artık, 2 yıl Avrupa men versin ama transfer cezası vermesin, o zaman yanarız...Hele ki yeni stad açılışı yapacakken.

ucurum
14.05.2016, 10:04
95-96 sezonu "EFSANE" kadro:

Nihat
Hamdi Lemi Osman Ogün Tolunay
Abdullah Shota Ünal Hami Orhan

Ah ah keşke eskiye dönsek de bu kadroyla oynasak hep değil mi?

1993-1994 sezonu Beşiktaş'tan 7 yiyen kadro:

Victor
Hamdi Lemi Kemal Ogün Tolunay
Abdullah Shota Soner Hami Orhan

Ünal da muhtemelen ya sakat ya cezalı...

Bir Kemal ile Osman yer değişmiş...

Nedir bu yaygara? İki sene sonra bu 7 yiyen takım şampiyon oldu, malum ne olduğunu herkes biliyor...

Ben demiyorum bütün takımı tut.

İNSAFSIZCA GÜNLÜK ELEŞTİRİ YAPMA.

Önce git o İHO'nun ağzını burnunu dağıt sonra gel de ki yönetime de bir kaç lafım var...

Sorunun ne olduğunu görmeden ileri geri sallama...

Sen salladıkça hiç bir şeye katkın olmuyor.

İ. SARAL
14.05.2016, 10:52
Takımın başına adam gibi bir hoca geldiğinde şu an bize en kötü görünen oyuncu bile işe yarar adam yerine gelebilir. En önemli konu iyi bir hoca bulmak, kadro o kadar önemli değil.

ensarusta
14.05.2016, 11:25
kulubun içinde bulunduğu borç batagını hesaba katarsak bizim için şuan en mantıklı izlenebilecek yol yerli olsun yabancı olsun 25 kişilik kadroyu tamamen 25 yaş altı futbolculardan oluşturup onur kıvrağıda 28 yaşında olarak takımın abisi ve kaptanı olarak takımda tutup, takımı da yerli bir hocaya teslim ederek önümüzdeki sezon en azından bir iskelet oluşturmayı hedeflemeliyiz. yerli hoca olarak abdullah avcı ve ersun yanal dan başka alternatifte yok gözüküyor. tabiki ersun yanal bu durumda en mantıklı tercih olarak duruyor.

Mert Oğuzlu61
14.05.2016, 11:31
Cardozo: 4m euro
Ekici: 4m euro
Ndoye: 2m euro
Yatabare: 1m euro
Douglas: 1m euro

Şunları satıp kasamıza en az 10 milyon euro sokarız. Nasıl zamanında 100 binlere Aurelio, Yattara getirdik yada elalem 100-200 binlere Ndiaye, Niasse getiriyor bizde aynısını yaparız yeni kadromuzu kurarız. En azından seneye ilk 6 ya girecek kadro kurmalıyız, maaş ortalamasını 500-600 bin euro civarına çekmeliyiz.

Yok eğer satamazsak zaten aç kaldık.

ensarusta
14.05.2016, 11:34
takımı full değiştiremeyeceğimize göre,bu durumda takımda kalması gerekenler ; onur kıvrak 28, muhammed demir 24 , muhammed beşir 19, yusuf erdoğan 23 son şansı, yusuf yazıcı 19, cavanda 25, yavuz aygün 19 3.kaleci , aytaç kara 23, okay yokuşlu 22, ramazan övüç 22, abdulkadir ömür

güray vural ve uğur demirokta 27 yaşında, mehmet ekici 26 yaşında olarak kalsın takımda bu senede görelim.

Travelair
14.05.2016, 12:10
Hem aklını kullanan hem yeteneğini kullanan uyumlu futbolcular kalmalı. Yani bence çok azı. Elbette yerlerine dediğim özelliklerde futbolcular alınarak devirdaim yapılmalı

Cihad Varlı
14.05.2016, 12:12
Takım tamamen değişmeli. Yaş ortalaması ve maaş ortalaması düşürülmeli. Hatta oyuncu profilleri de düşürülmeli. Başarıya aç, tecrübesiz, mücadeleci, fiziksel gücü yüksek, disiplinli bir proje takımı kurmalıyız. Aksi takdirde maddi külfetle beraber daha büyük problemlerle karşılaşacağız gibi.

Ahmet Aksu
14.05.2016, 12:38
takımı komple değiştirsek yine sıkıntı bu sefer bir sene daha çöpe gidecek ama değiştirmesen bunlarla yine ilk 10 a giremezsin.

çok çok iyi bir hoca ve 5-6 transfer yapıp işin içinden çıkmalıyız.

1 stoper - 1 solbek - 1 ortasaha - 1 forvet arkası - 2 kanat -1 forvet

kiralıklardan yatabare ve uğur yedekte durabilir.

takımda bu isimlerin kalmasını isterim.

kaleci: onur - esteban

sağbek: cavanda - semih

solbek: transfer - güray

stoper: transfer - bosingwa - akakpo - uğur

ortasaha: transfer - mehmet - okay - yusuf.y - ramazan

kanat: 2-3 transfer - (en sıkıntılı yer yedeğe bile yazacak isim yok)

f.arkası: 1 transfer - abdulkadir

forvet: 1 transfer - muhammet - yatabare

r9emre
14.05.2016, 12:47
Yildiz transfer isteyen herhangi bir taraftarin kafasindan kivilcim cikartilmali bu yaz transfer donemi.

Sozlesmesi biten oyunculara tamamen yonelmeli. Formasinda 61 yazdigi icin alinmasini isteyen herhangi bir taraftara da kufur edilmeli. Anamizi belledi ozevlatlar.

Saygi duymalisin bu goruslere diyenlere de o gorus sahiplerine de saygi duymuyorum. Mahvettiniz takimi. IHO suclu da taraftar yildiz da yildiz dedigi icin bu kadar transferlere para dokuldu.

Neymis Sefa mevkisinde en iyisiymis. Neymis Serdar Gurler en iyi kanat oyuncusuymus. Neymis Deniz Yilmaz, Bayern altyapisindanmis lige uyum saglamis cok iyiymis. Neymis Ozer eski formunu yakalamis alinirsa cok is yaparmis. Neymis Aykut Demir tas gibi stopermis hem de Trabzonluymus. Neymis Erkan'i Fb'nin elinden almaliymisiz, cok yetenekliymis tek basina en az 5-6 mac senede alirmis, lan hic mi Eskisehir maci da izlememis anlamiyorum ki yatayda calim aticam diye sahayi bitiriyordu herif. Salih Dursun, Musa Nizam diyince bir gulme geliyor zaten. Avraam ile Belkalem kalsaydi bari su anki stoperlerin hepsinden daha iyilerdi. Para da kazanmadik zaten onlardan.

AYYILDIZ
14.05.2016, 13:43
Eren Derdiyok
Aatıf
Nokulma
Eren Albayrak

TSemih61
14.05.2016, 14:10
Valla ne kadar iyi olurlarsa olsunlar Süper Lig karması bir takım izlemek bana zevk vermez. Aynı tip oyuncuları yurtdışından getirmek çok zor değil.

r9emre
14.05.2016, 14:14
Super Lig'den yaz transfer donemi tek bir futbolcu dahi alinmasi bu takima ihanettir, takimlarinin tum yildizlari toplandi ortaya cikan durum ve mali tablo ortada. Hala ayni seyler yaziliyor.

Aurelio, Yattara ve Syzmek gibi kesifler lazim.

memozcan
14.05.2016, 14:17
Takımın başına adam gibi bir hoca geldiğinde şu an bize en kötü görünen oyuncu bile işe yarar adam yerine gelebilir. En önemli konu iyi bir hoca bulmak, kadro o kadar önemli değil.
valla bunu anlatamadık.. hamiyi fenerin başına geçir küme potasına sokmazsa takımı ben bişey bilmiyorum!!

Berkan
14.05.2016, 14:19
Mehmet Ekici, Mustafa Yumlu gibiler seneye olmamalı. Bu adamların keyiflerine bakıp maç izliyoruz.

Bilâl ÇOBAN
14.05.2016, 14:21
Maksimum 3 milyon euro bonservislerle Güney Amerika ve Doğu Avrupa'dan taş gibi takım kurulur.

memozcan
14.05.2016, 14:22
pahalı transfer ve takım olgusunu aksatacak transfer istemiyorum şahsen.. önümüzdeki seneden beklentim 60 puan barajıdır.. bu sene sadi ile devam etsek 50 puanı görürdük en azından.. ve elimizde önümüzdeki sezon kadroya yazabileceğimiz genç isimler olurdu.. hami bunun da içine etmeyi başardı..

memozcan
14.05.2016, 14:26
ptt ligi takımı çağlar söyüncüyü almanyaya sattı.. futbolda en kolay yetişen mevki stoperdir.. çünkü yetenek gerektirmeyen tek mevkidir.. o yüzdendir ki m. yumlu da stober olmuştur..

koca camia iki tane takımla bir tane stoper çıkaramıyorsa yazıklar olsun!!

Berkan
14.05.2016, 14:49
Medjaniyi ne edip edip ikna etsinler. 1+1 sözleşme yapılsın. Seneye Mustafa gibi löserler takımda olmasın.

ToyerSefa
14.05.2016, 15:05
Ekici ile Ndiaye'yi takas edebilsek keşke. En azından adam gibi bir on numaramız olur.

kanterts
14.05.2016, 15:25
Önce MUstafa Yumlunun sözlesmesi uzatilmasin . Bu Hainin Sözlesmesi uzatilacaksa hikaye anlatmasin Baskan ve Yönetim .
Kuracagin Kadronun hicbir önemi kalmaz eger bu mikrop kalirsa .

Ha birde Zeki Yavru diye biri var . Görecegiz Yönetimi .

Burak
14.05.2016, 15:26
N'Diaye ile röportaj yaptım bugün. Dündü aslında ama devamı bugüne sarktı bizim maç yüzünden. http://www.gazetemistanbul.com/m/spor/papa-ndiaye-iyi-ki-mustafa-resit-akcay-var-h29385.html

Transferini açıkladı, Türkiye'den talipler var dedi. İnşallah bizizdir.

ToyerSefa
14.05.2016, 15:56
N'Diaye ile röportaj yaptım bugün. Dündü aslında ama devamı bugüne sarktı bizim maç yüzünden. http://www.gazetemistanbul.com/m/spor/papa-ndiaye-iyi-ki-mustafa-resit-akcay-var-h29385.html

İnşallah abi. Emeğine sağlık.

ToyerSefa
14.05.2016, 16:15
..............................Onur................ ..........
...............Belkalem...........Akakpo.......... ....
....Semih.................Okay................Eren ....
..................Ekici.................Yusuf..... .........
.......Umar.............Ndiaye.................... ......
......................................Demir....... ......
-

gökhants1966
14.05.2016, 16:17
Pas yaparak rakibi bunaltan ve top rakibe geçtiğinde alan daraltarak yoğun presle rakibin oyun kurmasına şans tanımayan bir takım görmek istiyoruz.Büyük bir değişim gerekiyor bunun içinde 25 milyon Euro transfer bütçesi lazım.

Geri dörtlüyü tamamen bonservisi olmayan,maliyeti düşük oyunculardan kurabilirsiniz.

Elde ne var ne yok hepsi Ortasaha ve hücum hattı için harcanmalı.Bu takımın yedek oyuncusu çok var bizim as takımın iskeletini oluşturacak oyunculara ihtiyacımız var.Yukarıda yazdığım; iyi pas yapan,pres gücü yüksek,rakibe oyun kurma şansı tanımayan baskılı oynayan bir takım olmak istiyorsak ortasahamız ve hücum hattımız için yapacağımız transferlerde hata yapmamamız gerekiyor.

Süper ligde iyi pas yapan ve temposu iyi olan bir takım olduğun zaman anadolu takımlarına karşı tek kale oynuyor ve forvetinde iyi olduğu zaman çok rahat maç kazanıyorsun.Yetenekli ve Disiplinli oyunculardan kurulu bir takıma ; iyi bir teknik direktörler beraber takım halinde defans ve hücum yapmayı öğretip iyi organize olabilen bir takımı ortaya çıkardığın zaman böyle bir takımın karşısında hiç bir takımın duramayacağını çok net olarak herkes görecektir.

Çift yönlü,direnci yüksek,disiplinli,soğukkanlı,oyun görüşü ve pas kalitesi yüksek iki tane 8 numara(Nikola Vukcevic-Youssef Bennasser)

Dribbling,Teknik,Çabukluk ve Çevikliği iyi,Uzaktan Şutları Etkili olan modern bir 10 numara oyuncusu(Adam Ounas)

Çift yönlü,Çeviklik ve çabukluğu iyi,etkili şutlar çekebilen golcü bir sağ kanat oyuncusu(Edin Visca)

Çift yönlü,dribbling,teknik,çabukluk ve oyun görüşü iyi olan oyun kurucu bir sol kanat oyuncusu(Bartosz Kapustka)

Gomez tiplemesinde arkası dönük oynayabilen,havadan yerden etkili bitirici bir santrafor(Armin Hodzic)

Taktik : 4-2-3-1
Sistem : Takım Halinde Defans,Takım Halinde Hücum
Anahtar Konular : Disiplin ve Organizasyon
Benzer Takımlar : Atletico Madrid-Leicester City

Topu aldığında devamlı pas yapacak,topu kaptırdığında yoğun bir prese başlayacak,oyun sıkıştığında çift forvete dönebilecek,iyi kapanan takımlara karşı uzaktan etkili şutlar çeken oyuncularıyla ekstra goller bulabilecek bir takım olduğumuz zaman bütün sorunlar çözülecektir.

Not : Geri dörtlü için maliyeti uygun oyuncular bulunabilir.2011 deki kadroda defans dörtlüsünü Serkan-Giray-Egemen-Cale oluşturuyordu dolayısıyla geride oynayan dörtlüden ziyade takım halinde iyi bir defans yapabilecek birbirine uyumlu ortasaha ve hücum hattı oluşturulmalı.Takım halinde iyi defans yaptığın zaman geride oynayan oyuncular çok sırıtmaz.Leicesterin stoperleri ağır oyuncular trabzona gelseler küfür yerler ama adamlar premier ligde şampiyonluk yaşadılar çünkü Leicester takımı komple mükemmel bir savunma anlayışıyla oynadı.Sonuç olarak;geri dörtlüyü oluşturmakda çok zorlanacağımızı düşünmüyorum bir şekilde halledilir önemli olan kısımları çözelim bize yeter.

Ertan 51
14.05.2016, 16:19

Burak eksik olma babam,ellerine sağlık.

Yalnız olur da alır isek,
iyi çıkarsa Allahtan,kötü çıkarsa senden bilir yakana yapışırım haberin ola :cool:

Berkan
14.05.2016, 16:24
-

ortasaha okay ekici, kanat yusuf, sağbek semih. Bomba bir sezon bizi bekliyor :D Eren de cabası

Burak
14.05.2016, 16:26
Burak eksik olma babam,ellerine sağlık.

Yalnız olur da alır isek,
iyi çıkarsa Allahtan,kötü çıkarsa senden bilir yakana yapışırım haberin ola :cool:

Abi keşke gelse ama maliyet zorlar : )

odyseuys
14.05.2016, 16:30

Güzel çalışma olmuş elinize sağlık. Röportajda dikkatimi çeken bir konu var;

"... Benim için uzun bir dönem oldu. Norveç ile birlikte iki sezonu birlikte oynamış gibiyim Türkiye liginde."

artvints 'nin sezon sonuna doğru Ndiaye'nin performansında bir düşüş tespiti vardı. Sanırım yukarıdaki açıklaması bu form düşüklüğünü biraz açıklıyor. tatilsiz iki lig sezonu oynamak kolay iş değil.

artvints
14.05.2016, 16:36
hep son işi yapacak oyunculara bakıyoruz.onlar takım ve sistem hazır olunca monte edilir.veya uzun süre izlenerek doğru oyuncu bulunabilir. orta sahada presi kimler yapacak, kim takıma enerji katacak, defanstan top çıkarırken kimin üzerinden oyun başlatılacak, atılan ara paslarına kim koşacak, o enerjiyi sahaya yansıtacak olan, rakip savunmaya baskı uygulayacak yardımcı karakter oyuncuları kim? hikaye böyle zenginleşir güçlenir. başrol karakterlerine para basarak bu iş yürümez.sistemi belirleyecek iyi senarist lazım, hikayeyi zenginleştirecek detaylar, yardımcı roller lazım. yan karakterler ne kadar sağlamsa, hikaye ne kadar güçlüyse ortaya çıkan iş o kadar iyi oluyor.

İbrahim Keleşoğlu
14.05.2016, 16:39
şu uefa acıklasa kararı belirsizlik kadar kötü bişey yok önümüz açılsa artık bitse şu sezon off off

yorumsuz6117
14.05.2016, 16:46
Az önce Giray Bulak Trt'de Trabzonspor Ndiaye'yi alıyor dedi..

HTC One 801e cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

asilhamsi
14.05.2016, 16:58
hep son işi yapacak oyunculara bakıyoruz.onlar takım ve sistem hazır olunca monte edilir.veya uzun süre izlenerek doğru oyuncu bulunabilir. orta sahada presi kimler yapacak, kim takıma enerji katacak, defanstan top çıkarırken kimin üzerinden oyun başlatılacak, atılan ara paslarına kim koşacak, o enerjiyi sahaya yansıtacak olan, rakip savunmaya baskı uygulayacak yardımcı karakter oyuncuları kim? hikaye böyle zenginleşir güçlenir. başrol karakterlerine para basarak bu iş yürümez.sistemi belirleyecek iyi senarist lazım, hikayeyi zenginleştirecek detaylar, yardımcı roller lazım. yan karakterler ne kadar sağlamsa, hikaye ne kadar güçlüyse ortaya çıkan iş o kadar iyi oluyor.

Kardesim kusuruma bakma ama bu saatten sonra yaptıgın futbol analizlerini kendi adıma cok dikkate alamıyacagım.

Daha mac sabahı buraya gelmiş Yumlunun performansını ovuyordun ve beni on yargılı olmakla sucluyordun.

Nasıl memnun oldunmu yumlunun performansından.

artvints
14.05.2016, 17:02
Kardesim kusuruma bakma ama bu saatten sonra yaptıgın futbol analizlerini kendi adıma cok dikkate alamıyacagım.

Daha mac sabahı buraya gelmiş Yumlunun performansını ovuyordun ve beni on yargılı olmakla sucluyordun.

Nasıl memnun oldunmu yumlunun performansından.

sen bilirsin. douglas analizin üzerinden devam edebilirsin hayatına. yedek oyuncu olarak 1.5 milyon euro alan oyuncuyu takımda tutarsın. istersen on bir başlatırsın.

asilhamsi
14.05.2016, 17:05
sen bilirsin. douglas analizin üzerinden devam edebilirsin hayatına. yedek oyuncu olarak 1.5 milyon euro alan oyuncuyu takımda tutarsın. istersen on bir başlatırsın.

hala aynı noktadasın hem soyledigin hersey yanlıs cıkıyor hemde hala ısrar ediyorsun.Senin o yerden yere vurdugun douglas yumlu denen gereksizi sırtına alır oyle oynar.

Sizin bu yerel kafalarınız devam ettikce bu takım bir arpa boyu yol alamaz.

Mbia gidince buralar bayram yerine donmustu.Nasıl mbia sız ortasaha istediginiz gibi oldumu.

Constant sol bek performansından dolayı yemedigi kufur kalmadı,keza cavanda futbolu bilmeyen adam ilan edildi.

Bu adamlar gidince takım nasılda duzluge cıktı degilmi.Hele yusuf.Muhtesem performansı ile takımı her hafta sırtlıyor.

asilhamsi
14.05.2016, 17:08
Trabzonspor taraftarı futboldan anlar yalanı boylece bir kez daha tescillendi.

Adamlar ısrarla kazmada olsa mustafa yumlu yedek beklesin kafasında.

Boyle taraftara bu takım cok bile.

Sonra burada sayfalarca taktik analiz yaparlar.

Okudukca guluyorum.Yumlunun futbolcu oldugunu zanneden bir adam analiz yapsa ne yapmasa ne.

artvints
14.05.2016, 17:17
hala aynı noktadasın hem soyledigin hersey yanlıs cıkıyor hemde hala ısrar ediyorsun.Senin o yerden yere vurdugun douglas yumlu denen gereksizi sırtına alır oyle oynar.

Sizin bu yerel kafalarınız devam ettikce bu takım bir arpa boyu yol alamaz.

Mbia gidince buralar bayram yerine donmustu.Nasıl mbia sız ortasaha istediginiz gibi oldumu.

Constant sol bek performansından dolayı yemedigi kufur kalmadı,keza cavanda futbolu bilmeyen adam ilan edildi.

Bu adamlar gidince takım nasılda duzluge cıktı degilmi.Hele yusuf.Muhtesem performansı ile takımı her hafta sırtlıyor.

senin takımını sayalım. constant mbia cardozo douglas. bu oyuncuların maaşına takım yapan var. ben mbia gidince bayram yapanları bilmem.kendi söylediklerimden sorumluyum. transfer sürecinde de bir sürü maçını izleyip analiz yapmaya çalıştım. şuan takımın en büyük sorunu ekonomik sorun. yumlu ile yusuf yüzünden oldu bu da.

ben analizlerimi yapmaya devam ederim. yanıldığım da olur, bazen çok sık olabilir. ama niyetim iyidir. sorumluluk almayıp o gitsin bu gelsin, bu adam değil yorumları yapamam. bağlamdan kopuk sallamam. beğenmiyorsan okumazsın.zaten uzun yazıyorum, geçiştirmek kolay olur. görmeye dayanamayacak hale geldiysen engellersin başka ne diyeyim.

bir de yumlu'nun ilk sayfalarından başlayarak yorumları okumanı tavsiye ederim. bakalım kim ne yorum yapmış.benim yorumlarımın sıklaştığı dönem hain ilan edildiği döneme rastlar. ondan önce çok fazla bir şey yazmadım. eksiklerine yönelik yazıyordum daha çok.

artvints
14.05.2016, 17:23
söylediğim her şey yanlış çıkıyormuş. söylediğimi on kişinin söylediğiyle karıştırıp kendi kafanda algı oluşturursan yanlış çıkar tabi. ben senin yanlışlarının çetelesini tutmuyorum mesela.öyle bakmıyorum çünkü olaya. en çok sen anlıyorsun futboldan tamam, rahatlayabilirsin şimdi.

Arda'
14.05.2016, 17:26
Stuttgart küme düştü Filip Kostic sol kanat için ilaç olur ama cep yakar

Ertan1982
14.05.2016, 17:42
Stuttgart küme düştü Filip Kostic sol kanat için ilaç olur ama cep yakar

18-25 mio euro varsa alirsin.O kadar isityorlar.Ha o kadar veren olmiyacak ama 10 mio euro dan fazla olur bonservisi.Ingilizler alma ligini kesfetti.ucuza kaliteli adam aliyorlar.bir bayern var kafa tutabilen.

gökhants1966
14.05.2016, 17:44
Scout Ekibi inşallah iyi çalışıyordur transfer işini sadece teknik direktöre bırakmak doğru değil.Scout Ekibinin elinde her mevki için on tane olmak üzere toplamda en az 110 oyuncu oyuncudan oluşan bir havuz olması gerekir.

Teknik direktör gelir,Scout Ekibiyle toplantı yapılır,mevkilere göre özel olarak istediği oyuncuları tüm ayrıntılarıyla anlatır,Scout Ekibi de elindeki oyuncu havuzundan hocanın isteklerine göre eleme yaparak en doğru isimleri ayrıntılı bir rapor şeklinde hocaya sunar,son kararı teknik direktör verir ve transfer yapılır.

Dünyada yüzlerce patlamaya hazır,maliyeti yüksek olmayan satın alınabilecek ya da kiralanabilecek oyuncu var.Bu oyuncuların arasından bize en uygun oyuncuları bulup getirmek çok zor olmasa gerek diye düşünüyorum oynadığımız lig sıradan bir lig gidipte premier ligde başarılı olacak takım kurun demiyoruz süper ligde başarılı olacak bir takım kurmak çok zor değil.Leicester Cityin 50 milyon Euro harcayarak Premier Ligde şampiyon olduğu bir dünyada 25 milyon Euro bütçeyle şampiyonluğa oynayabilecek iyi bir takım kuramayacaksak kulübü kapatalım.

Beşiktaşın Atiba-Sosa-Oğuzhan-Gökhan-Quaresma-Gomez altılısı için harcadığı para tam tamına 9.2 milyon Eurodur.Atiba bonservissiz geldi,Oğuzhan 100 Bin Euroya geldi,Sosa 3.4 milyon Euroya geldi,Gökhan 4.5 milyon Euroya geldi,Quaresma 1.2 milyon Euroya geldi,Gomez ise kiralık geldi.Bütün takıma verdikleri maaşlara bakıyorsun bizden daha düşük maaş ödüyorlar.Muharrem Ustanın yaptığı hamlelerden sonra ne oldu bilmiyorum ama sezon başında böyleydi.

Muharrem Usta inşallah iyi işler yaparsın çünkü sen de yapamazsan kulüp gerçekten çok daha kötü bir durumla karşılaşır, doğru hamlelerle umut veren bir takımı oluşturursan herkes arkanda olacaktır.

ToyerSefa
14.05.2016, 17:49
ortasaha okay ekici, kanat yusuf, sağbek semih. Bomba bir sezon bizi bekliyor :D Eren de cabası
Para yok :D

Alper Beyazay
14.05.2016, 17:54
Önce şu göndermemiz gerekenleri göndersek?!

Manava61
14.05.2016, 18:19
Önce şu göndermemiz gerekenleri göndersek?! İşe ordan başlarsak takımda kimse kalmaz :) Şaka bir yana takımda kalan oyuncu sayısı 20 yaş altı hariç 4ü geçmemeli.Bu isimler de bence:Cavanda Okay Muhammet demir güray

Erdal UZUNYILMAZ
14.05.2016, 18:52
Önce şu göndermemiz gerekenleri göndersek?!
Gönderelim. Gönderdikten sonra takım transfer yasağı görürse seni oynatırız.

Emirhan Yazıcı
14.05.2016, 19:18
#8 Olarenwaju Kayode

http://s.weltsport.net/picmon/a8/py3_5fieC_l.jpg

Avusturya ligi son dönemlerde oyuncu yetiştirmekle ünlü. Özellikle Salzburg'un başlattığı akım bu sene diğer Takımlara da sıçradı.

Austria Wien forması giyen Kayode Kanat Forvet pozisyonunda görev alıyor. Önümüzde ki sene için yararlı bir transfer olacaktır. 36 maç sonunda 12 gol 11 asistlik bir performansa sahip (Piyasa değeri 2 milyon Euro)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cyle Larin

Amerika liginde forma giymesine rağmen bence avrupa futbolu için ideal bir forvet. Zaman ilerledikçe kendisini daha fazla göstermeye devam ediyor. Kanada asıllı oyuncu boyuna rağmen hava toplarında oldukça etkili geçen sezon liginde 28 maçta 18 gol 1 asist ile mücadele etmişti. Devam eden sezonda 8 maçta 4 gol 2 asistlik bir performansa sahip mutlaka degerlendirilmeli. ( Piyasa değeri 1 milyon euro)

NOT: Geçen yaz döneminde 100 bin euroluk değeri vardı

Alper Beyazay
14.05.2016, 20:33
Gönderelim. Gönderdikten sonra takım transfer yasağı görürse seni oynatırız.

O söylediğimden kasıt olarak şuan bugün mü gönderelim anladın? Mayıs ayı sonuna doğru açıklanacak diyordu sonuç. Açıklandıktan itibaren yasak gelmezse kim var kim yok gönderilebildiği kadar gönderilsin. Şuan olanlardan seneye bize yararı olacak 3 5 futbolcu var ya da yok.

serdaracıl
14.05.2016, 20:50
Yalnız benim anlayamadığım biz transfer için uefa kararını niye bekliyoruz. Bilen biri varsa bana anlatsın

Emirhan Yazıcı
14.05.2016, 21:23
Transfer yasağı gelmez gelse gelse men gelir

Reha Asan
14.05.2016, 21:25
Yalnız benim anlayamadığım biz transfer için uefa kararını niye bekliyoruz. Bilen biri varsa bana anlatsın
Transfer için Uefayı beklediğimize ilişkin bir açıklama ya da haber okumadım.Böyle birşey olacağınıda sanmıyorum.

Burak
14.05.2016, 21:53
Barış Memiş Trabzonspor A.Ş.'nin sahip olduğu takımlarda ve Trabzon ili sınırları içerisindeki kulüplerde futbol oynamaya devam etmemeli. Sürgün edilmeli.

erkankoc
14.05.2016, 22:29
Barış Memiş Trabzonspor A.Ş.'nin sahip olduğu takımlarda ve Trabzon ili sınırları içerisindeki kulüplerde futbol oynamaya devam etmemeli. Sürgün edilmeli.

Napti baris memis

Burak
14.05.2016, 22:43
Napti baris memis

bu abi

https://pbs.twimg.com/media/Cib9pUwXAAACMRN.jpg

diskus
14.05.2016, 22:46
bu abi

https://pbs.twimg.com/media/Cib9pUwXAAACMRN.jpg

Ulan utanmaz seni sonradan oyuna koyan hocalarina ne demeli.Oyuna giriyorsun oynadigin toplam 5 dakika gerisi yoksun.

TolgaTopçu61
14.05.2016, 22:51
Hahahahahahaha bu kendisini ne zanediyor yaa..
1461'e alınması hataydı zaten, kesinlikle futbolcu değil bu arkadaşımız..

Burak
14.05.2016, 22:53
Kulüp içinden birisi ile görüştüm. Barış Memiş gönderilecek yüksek ihtimalle.

Ufuk
14.05.2016, 22:57
Oostende maçına baktım jordan lukaku on numara oynadı. Son dkda golü de attı. Adamın önüne uzun uzun attılar hızıyla aktı adam. Biz sağ kanatta en efektif adamlardan biri olabilecek Cavandayı geride bekletiyoruz, hata yapıp top kaptırınca da ovvvvv. At araya kaçsın adam, aksın gitsin..

slmn
14.05.2016, 22:58

Zaten yarım sezonluktu sözleşmesi. Utanmadan uzatacaklar mıydı bir de?

ihsan candas
14.05.2016, 23:18
sifirdan kurmak zorundayiz.

Icten kanama olan yerleri kesecegiz
hiç bir ders almadiğimiz ortaya çikar.

memozcan
14.05.2016, 23:22
-
bu takım ligde 45 puan toplar..

ESER
14.05.2016, 23:31

Revizyona gidilecekse bunun gibi torpilli kan emicilerden baslanmali. Aldigi her kurus zarar ziyan..
Hali saha topcusunun triplerine bak bir de. Kadroya alinmadi diye sosyal medyadan trip atiyor.
Kendini ne saniyorsa artik.

Erkan A.
14.05.2016, 23:40
facede trabzonspor sitelerinin cogu ersun yanal bu gece veya yarina aciklanir diyorlar ??

en gec pazartesi deniliyor ..ben bunlara inanmiyorum yinede paylasayim dedim

nakzo
14.05.2016, 23:43
Trabzonspor taraftarı futboldan anlar yalanı boylece bir kez daha tescillendi.

Adamlar ısrarla kazmada olsa mustafa yumlu yedek beklesin kafasında.

Boyle taraftara bu takım cok bile.

Sonra burada sayfalarca taktik analiz yaparlar.

Okudukca guluyorum.Yumlunun futbolcu oldugunu zanneden bir adam analiz yapsa ne yapmasa ne.
Mustafa Yumlu Trabzonsporla doğrudan ya da dolaylı bağlantısı olan hiçbir takımda bulundurulmamalıdır.Bu kadar vasıfsız,kabiliyetsiz,vitaminsiz bir futbolcu daha Türk futboluna gelmez.

nakzo
14.05.2016, 23:46
bu takım ligde 45 puan toplar..

Ancak...45 puan semih bu takımda oynamaz,Okayla orta saha kurulmaz.Yusufun takımda tutulacağını sanmıyorum.

kanterts
15.05.2016, 00:19
zeki denen sey " Ait oldugum TRabzonspora dönecegim " demis . BUnun sosyal medyada hesabi falan yokmu ?
Inanilmaz sinirlendim .

TolgaTopçu61
15.05.2016, 00:22
zeki denen sey " Ait oldugum TRabzonspora dönecegim " demis . BUnun sosyal medyada hesabi falan yokmu ?
Inanilmaz sinirlendim .
Tövbe Estağfurullah, yok sana Trabzonspor..
Sen Kayseri'ye, Karabük'e, Mersin'e aitsin, Trabzonspor'a değil..
Aklının ucundan bile geçirme..

Mert'
15.05.2016, 00:47

Abi N'Diaye bittti diyebilir miyiz?

Emirhan Yazıcı
15.05.2016, 01:34
Hadi diyelim Transfer cezası aldık. Bence Savunma Hariç bir eksiğimiz yok.

Onur
Cavanda(Zeki) Uğur(Aykut) Akakpo İshak
Okay Ekici
N'Diaye Yusuf
Muhammed(Muhammed) N'Doye (Yatabare)

Dip Not: Cardozo, Yusuf, Douglas , Musa , Yumlu , Sefa , Atik , Esteban, Özer iyi gelir elde edilebilir.

Burak
15.05.2016, 05:12
Abi N'Diaye bittti diyebilir miyiz?

Teklif olmadığını söyledi Mert. Şu an nabız yoklanıyordur belki de.

Ibrahim Gaygusuz
15.05.2016, 07:42
Transfer yapilacaktir hemde fazlasiyla diye dusunuyorum.

Yeterki eldekileri en iyi fiyatlara satalim.

okadar maci scout ekibine bosuna izletmezler

Uluhan
15.05.2016, 08:05
........................Onur...................... ....
Cavanda...Uğur D.........Akakpo.......Eren
........................Okay...................... ...
.........Ekici........Ndiaye.......Yusuf Y.......
.................................................. ......
............M.Demir.........A. Chahechouhe..

Tek bonservisli transfer Ndiaye veya temposu yüksek başka bir ofansif ortasaha,
Çift forvet Muhammet Demir ve Aatıf Chahechouhe.Kritik olan çift forvet oynamak.

Etkili 4-2-3-1 , 4-3-3 yada 3-5-2 oynamak için çok fazla ve isabetli transfer yapmak gerek.

Ertan1982
15.05.2016, 08:25
Branimir Hrgota nasil olur?bu sene takip etmedim ama gecen sene fena degildi.BL takip ednler ne diyor.Gladbach kontrat uzatmiyor bonservisiz genc gecen sene özelikle avrupada iyidi.

Ege Kum
15.05.2016, 10:31
Erencilerle İshakcılar aynı kişiler herhalde :) solbek alınacaksa yabancı olmalı artık küme oynayan takımların savunma oyuncularından medet ummayı bırakmalıyız.

Ahmet Taşçı
15.05.2016, 10:41
Bu yıl transferde bir mevki için en fazla 3 verecek klup, toplamda da 10u geçmicek bonservisler. O nedenlle afaki isimler hayal etmeyin bu yıl feda yılı olacağı için genelde takasla ya da ucuz ama verimli adamlar alınacak sonuç olarak şu transferle şampiyonluğa gidemeyiz, bu adamlar ts kalibresinde değil, vay efendim klüp akıllanmadı demeyin benden söylemesi. Ersun hoca ile de konuşuldu bu yıl ilk dörtte olalım seneye istediğin bütçeyi verecez hocam diye ikna edildi. 1 hafta içinde açıklanır son bir değişiklik olmazsa Ersun Hoca.

Ertan 51
15.05.2016, 11:17
Bu yıl transferde bir mevki için en fazla 3 verecek klup, toplamda da 10u geçmicek bonservisler. O nedenlle afaki isimler hayal etmeyin bu yıl feda yılı olacağı için genelde takasla ya da ucuz ama verimli adamlar alınacak sonuç olarak şu transferle şampiyonluğa gidemeyiz, bu adamlar ts kalibresinde değil, vay efendim klüp akıllanmadı demeyin benden söylemesi. Ersun hoca ile de konuşuldu bu yıl ilk dörtte olalım seneye istediğin bütçeyi verecez hocam diye ikna edildi. 1 hafta içinde açıklanır son bir değişiklik olmazsa Ersun Hoca.
Bana uyar,hem 10 milyon bütçe,hem hoca,
fakat söyle onlara Ahmedim,10 milyonu şöyle harcasınlar :)
4 milyona şahane bir 10 numara,
3 milyona şahane bir orta saha,
3 milyona şahane bir sağ forvet,

kalan yerleri bonservisi olmayanlarla hallederiz.

Burak
15.05.2016, 11:50
Anderlecht'in Club Brugge ile maçı var bugün saat 15.30'da. Şampiyonluk için kritik mücadele. Kara Mbodji cezalı olmasa oynayacaktı.

Emirhan Yazıcı
15.05.2016, 13:13
Anderlecht'in Club Brugge ile maçı var bugün saat 15.30'da. Şampiyonluk için kritik mücadele. Kara Mbodji cezalı olmasa oynayacaktı.

Kara'yı yıllar önce yazmıştık burada artık o tren kaçtı ucuza alamayız

Fatih YAZICI
15.05.2016, 13:22
Kara gibi oyuncuları direkt olarak Premier Lig'e, Fransa'ya sıçrayacakları liglere transfer olduktan sonra transfer etmeye çalışmak ahmaklık.
Önünde koskoca bir İskandinav coğrafyası var. Kaynağına gitmek yerine bu yolu seçmeye çalışmak, ne bileyim..
Scout ekibi kuruldu işte, bu ligleri izlemiyorlarsa ne yapıyorlar?

ADANALI
15.05.2016, 13:28
Erencilerle İshakcılar aynı kişiler herhalde :) solbek alınacaksa yabancı olmalı artık küme oynayan takımların savunma oyuncularından medet ummayı bırakmalıyız.

Vitali DENISOV (http://www.transfermarkt.com.tr/vitali-denisov/profil/spieler/25823) + Eren ALBAYRAK (http://www.transfermarkt.com.tr/eren-albayrak/profil/spieler/59931) alınırsa müthiş olur. Musa ve İshak`tan kurtulmalıyız kesinlikle.

Emirhan Yazıcı
15.05.2016, 13:29
Denisov devre arasında alınmamasının sebebi istediği yıllık ücretti zaten gerek yok

ADANALI
15.05.2016, 14:02
Denisov devre arasında alınmamasının sebebi istediği yıllık ücretti zaten gerek yok

Evren (https://twitter.com/evrenmanchester/with_replies)`e göre gene ilgileniyormuşuz.

Burak
15.05.2016, 14:17
Kara gibi oyuncuları direkt olarak Premier Lig'e, Fransa'ya sıçrayacakları liglere transfer olduktan sonra transfer etmeye çalışmak ahmaklık.
Önünde koskoca bir İskandinav coğrafyası var. Kaynağına gitmek yerine bu yolu seçmeye çalışmak, ne bileyim..
Scout ekibi kuruldu işte, bu ligleri izlemiyorlarsa ne yapıyorlar?

Fatih haklısın. İsveç, Norveç ve Danimarka gibi ligler gerçekten çok önemli ve kesemize uygun bir coğrafya. Keşke yapsalar ama zannetmiyorum. Waris, Sisto, Kara gibi Afrikalılar da yetişti. 300 bin euroluk adam ligi salladı gidiyor. Kesinlikle mercek altına alınmalı.

Fatih YAZICI
15.05.2016, 14:22
Fatih haklısın. İsveç, Norveç ve Danimarka gibi ligler gerçekten çok önemli ve kesemize uygun bir coğrafya. Keşke yapsalar ama zannetmiyorum. Waris, Sisto, Kara gibi Afrikalılar da yetişti. 300 bin euroluk adam ligi salladı gidiyor. Kesinlikle mercek altına alınmalı.

Çok zor işler olmasa gerek.
Örneğin her zaman kontakta olunan bir Rigobert Song ismi var. Bu iskandinavların gözlemcileri bu Afrika coğrafyasından ayrılmıyorlar resmen.
Bu ismi kullanarak orada bağlantılar sağlamak da zor değil. Lâkin uzun yılların işi bu.

Erkan A.
15.05.2016, 14:34
renktaslar hoca konusunda gelismeler varmi

TS FAN
15.05.2016, 14:50
Transfer konusunda pek umudum yok.klübün maddi girdisi çok az gelen para da bankalar tarafından el konularak borçlara gidecek.

öncelikle Trabzonspor un bir futbolcu tarafından dışarıdan bakıldığında yansıttığı hava yok edilmeli.Trabzonspor u emeklilik takımı yada tatil yapılacak takım olarak görüyorlar bu çok açık.arap takımları gibiyiz.Hemde parası kalmamış arap takımları gibiyiz.Bu daha kötü ..Gelen adama milyon eourolar döküyoruz adam tatil yapmaya gelmiş zaten yatıp para kazanıp kafayı dinlemek derdinde.Ha para yatmadı mı hırçınlaşıyorlar.Bu mantalite artık yıkılmalı.

bunu yok etmeliyiz bu lakayt vizyona neden olan futbolculardan teknik heyetten klüp yöneticileri içinde kim varsa ipini hemen çekmeliyiz ve kesinlikle sağlam bir vizyonu transferlerde dikta etmeliyiz.

Şu durumda eldeki kadrodan çoğu adamları tutmaktan ve maaşlarında indirim istemekten başka yol yok..Transferi de az ve öz yapmak zorundayız çünkü para yok.
bu durumda iş scout lara ve taraftara kalıyor.
taraftar eğer takip ettiği pek tanınmayan ama genç yetenekli hırslı futbolcular tanıyor biliyorsa tavsiye ederek klübe yardımcı olmalı.
Klüpte üst sıraları zorlayacak düşük bütçeli genç bir kadroyla dişli disiplinli bir takım kurabilecek bir hocayla anlaşıp bu hocanın istekleri doğrultusunda tavsiyeleri dikkate almalıdır

gökhants1966
15.05.2016, 15:49
AS KADRO

----------------------------------Onur------------------------------------

Cavanda------------------Bastos------------Taşçı--------------------Mas

-----------------------Bennasser--------Vukcevic-------------------------

Visca-----------------------------Ndiaye----------------------------Moreno

-----------------------------------Hodzic------------------------------------

YEDEK KADRO

-----------------------------------------Uğurcan----------------------------------------

Semih----------------------Akakpo-------------------Kaminski------------------Güray

------------------------------Zelalem------------------Okay-----------------------------

Umar--------------------------------------Mehmet---------------------------------Yusuf

--------------------------------------------Muhammet-----------------------------------

TRANSFER SÜRECİ

Bastos = Bedava
S.Taşçı = Bedava
E.Mas = Bedava
Vukcevic = 3 milyon euro
Bennasser = 3 milyon euro
Visca = Takas+1
M.Moreno = 2.5 milyon euro
Hodzic = 3.5 milyon euro
Zelalem = Satın Alma Opsiyonlu Kiralık
Ndiaye+Umar = Takas+2

15 milyon Euroya ilk dörde girebilecek bir kadro oluşturulabilir.Stoperde Taşçı gibi oyun kurma becerisi iyi olan bir oyuncu var dolayısıyla defanstan top çıkarırken bize yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.İkinci stoperimiz Bastos ise sertlik,hız ve direnç konusunda bize fayda sağlayacaktır.Sağbekimiz Cavanda hücumcu bir bek olarak kadroda yer alırken,diğer bekimiz Emmanuel Mas defansif becerileri daha yüksek bir oyuncu olarak bize katkı sağlayacaktır.Ortasahanın göbeğinde pas kalitesi yüksek,soğukkanlı,oyun kurma becerisi iyi olan,direnci yüksek iki oyuncu var.Ön tarafta ise skor üretme becerisi olan dört oyuncu var dolayısıyla gol sorunu çekeceğimizi sanmam ayrıca ön tarafta ki oyuncular oyunun her iki yönünü de iyi oynuyorlar yani defansa da yardım ediyorlar dolayısıyla çok koşan,iyi pres yapan ve alan daraltan disiplinli bir takım izleyeceğimizi düşünüyorum.

Not : Elden çıkaracağımız oyunculardan 15 milyon euro kazanabileceğimizi düşünüyorum dolayısıyla transfer yapma konusunda bir sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyorum.

Cihad Varlı
15.05.2016, 15:54

Hami ile yola devam edilecekmiş "renktaş".

Ozan Yılmaz
15.05.2016, 15:56
10 gün içinde belli olacakmış [emoji28]

Ertan 51
15.05.2016, 16:16
Hami ile yola devam edilecekmiş "renktaş".
Zaga'nın topuğuna sıksan bundan ağır olmazdı heralde :)

Biri de 10 gün der,ilme indireceksiniz bize.

Emirhan Yazıcı
15.05.2016, 16:27
Bu Sene Özellikle Norveç , Danimarka , Avusturya Ligleri takip edilmeli çok önemli bir Coğrafya haline geldi bu kesimler. İmkanı olanlar Aylık 249 Euro ya WhyScout Alıp tüm dünyada ki maçları izleyebilirler.

gökhants1966
15.05.2016, 16:49
Bu Sene Özellikle Norveç , Danimarka , Avusturya Ligleri takip edilmeli çok önemli bir Coğrafya haline geldi bu kesimler. İmkanı olanlar Aylık 249 Euro ya WhyScout Alıp tüm dünyada ki maçları izleyebilirler.

Murat Karakaşın Kasımpaşada yaptırdığı Castro,Scarione ve Eren gibi başarılı transferleri gördükten sonra Trabzonspor içinde kaliteli oyuncular bulup getirebileceklerini düşünüyorum.

Emirhan Yazıcı
15.05.2016, 16:50
Murat Karakaşın Kasımpaşada yaptırdığı Castro,Scarione ve Eren gibi başarılı transferleri gördükten sonra Trabzonspor içinde kaliteli oyuncular bulup getirebileceklerini düşünüyorum.

Onların bir gömlek daha iyilerini getirmesi halinde zaten kafaya oynarız :)

r9emre
15.05.2016, 17:17
N'diaye'ye kasadan nakit cikacaksa sacmaligin daniskasi olur bu transfer. Doymadik sanirim ligin yildizlarini alip altlarina etmelerini seyretmeye.

gökhants1966
15.05.2016, 17:21
Onların bir gömlek daha iyilerini getirmesi halinde zaten kafaya oynarız :)

25 milyon Euro bütçeyle şampiyonluğa oynayabilecek bir kadro kurulabilir.

ADANALI
15.05.2016, 17:36
N'diaye'ye kasadan nakit cikacaksa sacmaligin daniskasi olur bu transfer. Doymadik sanirim ligin yildizlarini alip altlarina etmelerini seyretmeye.

Umarım imzamda bulunan gereksizlerden de takasla giden olmuştur...

r9emre
15.05.2016, 17:40
Umarım imzamda bulunan gereksizlerden de takasla giden olmuştur...

Bana oyle geliyor ki takas transferi zaten. Benzer mevkide oynayan Ozer kesinlikle verilmistir karsiliginda ki o takima aliskin Ozer. Ugur'da orada birakilmis olabilir. Ben Sefa + Ozer + Ugur = N'diaye tarzi bir takasla sonuclandigini dusunuyorum bu transferin.

ensarusta
15.05.2016, 17:50
Bana oyle geliyor ki takas transferi zaten. Benzer mevkide oynayan Ozer kesinlikle verilmistir karsiliginda ki o takima aliskin Ozer. Ugur'da orada birakilmis olabilir. Ben Sefa + Ozer + Ugur = N'diaye tarzi bir takasla sonuclandigini dusunuyorum bu transferin.

Aminu umar + ndiaye + biraz para bu is olur

ensarusta
15.05.2016, 17:51

r9emre
15.05.2016, 17:52

Aminu, Bjk'ye gitmis gibi bir muhabbet donuyor. Ben zaten Aminu transferinin bize daha faydali olacagini dusunuyorum ki 95'li satildiginda da kar elde edebilecegimiz bir transfer olur.

ensarusta
15.05.2016, 18:26
Hani her şer de hayır vardır denir, belki geçen hafta 7 gol yememiz bu takımın ne seviyede olduğunu, bu takımdan bişey olmayacağını bazılarına daha iyi göstermiştir inşAllah, inşAllah transfer sezonunda bu tabloya göre adım atarlar, yine 1461 trabzonun küme düşmesi de mevcut düzenin yapılanmanın verim vermediğinin daha profesyonel ve amaca yönelik yeni bir sisteme geçilmesinin zamanı geldiğinin mesajını umarım yönetim üzerine almıştır.

eraytaskin61
15.05.2016, 18:45
yapacak hiçbirşey yok..yusuf gibi isimlerin çıkmasını bekleyeceğiz transfere inanmıyorum artık şampiyonluk görecegimize de maksat gündemde olalım

serdaracıl
15.05.2016, 18:45
Hani her şer de hayır vardır denir, belki geçen hafta 7 gol yememiz bu takımın ne seviyede olduğunu, bu takımdan bişey olmayacağını bazılarına daha iyi göstermiştir inşAllah, inşAllah transfer sezonunda bu tabloya göre adım atarlar, yine 1461 trabzonun küme düşmesi de mevcut düzenin yapılanmanın verim vermediğinin daha profesyonel ve amaca yönelik yeni bir sisteme geçilmesinin zamanı geldiğinin mesajını umarım yönetim üzerine almıştır.

Aynen

bilgehan83
15.05.2016, 19:32
Mümkünse uğur Demirok da gelmesin boş beleş bir defans ürkek korkak zamanlama sıfır bize dört tane Ada'm gibi stoper lazım iki yabancı iki yerli

AYYILDIZ
15.05.2016, 19:33
Bu sene de olmadı. Yine bir başkaları kutlayacak şampiyonluğu. Bizim de kaderimiz böyleymiş.

serdaracıl
15.05.2016, 19:42
Mayıs ayının bu zamanlarını hiç sevmiyorum. Yine geldi

serdaracıl
15.05.2016, 20:15
Felix Klaus Hannover düştü bu oyuncu bizde iş yapar mı solda. almancılar bilir.

Emirhan Yazıcı
15.05.2016, 21:13
25 milyon Euro bütçeyle şampiyonluğa oynayabilecek bir kadro kurulabilir.

Doğru oyuncularla 15 Milyona da kurulur bence

tonya55
15.05.2016, 21:23
15 25 milyon eurolarla şampiyonlugun yanından bile geçemeyiz en az 40 milyon euro harcamak lazım oda bizde yok.

ensarusta
15.05.2016, 21:26
Daha öncede yazmıştım önümüzdeki sezon kulubun ekonomik durumunu göz önünde bulundurarak
osmanlıspordan - ndiaye, aminu umar, uğur demirok ( yedek stoper )
başaksehirden - edin visca
akhisardan - hugo rodellaga, douglao
rizeden - eren albayrak ( yedek solbek )
alabilirsek ne ala. birde scout ekibinin kalan eksik bölgelere tespit ettiği 4-5 oyuncu alıp ilk 4 e göz kırpmak en mantıklısı.

tonya55
15.05.2016, 21:35
süper lige çıkarken en az 10 milyon euro harcıyorlar kümede kalan takımlar bile 15 milyon euro harcıyor.

gökhants1966
15.05.2016, 21:55
süper lige çıkarken en az 10 milyon euro harcıyorlar kümede kalan takımlar bile 15 milyon euro harcıyor.

Beşiktaşın Atiba-Sosa-Oğuzhan-Gökhan-Quaresma-Gomez altılısı için harcadığı para tam tamına 9.2 milyon Eurodur.Atiba bonservissiz geldi,Oğuzhan 100 Bin Euroya geldi,Sosa 3.4 milyon Euroya geldi,Gökhan 4.5 milyon Euroya geldi,Quaresma 1.2 milyon Euroya geldi,Gomez ise kiralık geldi.Bütün takıma verdikleri maaşlara bakıyorsun bizden daha düşük maaş ödüyorlar.Muharrem Ustanın yaptığı hamlelerden sonra ne oldu bilmiyorum ama sezon başında böyleydi.

Dünyada yüzlerce patlamaya hazır,maliyeti yüksek olmayan satın alınabilecek ya da kiralanabilecek oyuncu var.Bu oyuncuların arasından bize en uygun oyuncuları bulup getirmek çok zor olmasa gerek diye düşünüyorum oynadığımız lig sıradan bir lig gidipte premier ligde başarılı olacak takım kurun demiyoruz süper ligde başarılı olacak bir takım kurmak çok zor değil.Leicester Cityin 50 milyon Euro harcayarak Premier Ligde şampiyon olduğu bir dünyada 25 milyon Euro bütçeyle şampiyonluğa oynayabilecek iyi bir takım kuramayacaksak kulübü kapatalım.

tonya55
15.05.2016, 22:00

varsayımlar üzerinden gidemeyiz bir sosa oguzhan-gökhan-Qaresma-gomezgibi bir beşliyi su an 50 milyon euro ya bulamazsın.patlamaya hazır dedigin adamlar bize gelmez gelsede patlamıyor olmuyor.ligi zaten beşiktaş en az 2 yıl daha götürür.gelirleri arttı stadı bitti artık fener galatasaray yok besiktas ta var öncede dikkate alınmazdı ama artık şampiyonluk çok çok zor ihtimal 3 yıl sonra dogru hamelelerle hedeflenmeli.

artvints
15.05.2016, 22:02

leicester'in iskeleti vardı.gelen hoca elimde iyi bir takım var diye beyanat vermiş.50 milyon harcadılar ki rahatça harcayabilirler para var. 25 milyonluk harcama direk ilk 11 için oldu.diğer 25 milyonluk harcamadan pek yararlanamadılar. eldeki malzemeden çok daha büyük yıldızlar çıktı.bjk'de de benzer bir süreç var. bizim en az bir sene hazırlık yapmamız lazım. elde sıfır değil eksi bakiye var.artı bir değer olmadığı gibi bir sürü yıkık dökükler, duygusal kırıklıklar var. birşey yapacaksak bu biraz uzun sürecek. samimiyetle desteklemek lazım.ilk sene futbol oynayan genç bir takım yaratılırsa, şartsız şurtsuz o takım şampiyonluk yaşayana kadar destek gerekiyor.kesinlikle yapıyı bozmamak gerekiyor.başka şansımız yok. bjk'nin ki 3 sene sürdü, kolay değil. eminim bizim ki daha kısa sürecek.

tonya55
15.05.2016, 22:04
önümüzdeki yıl feda sezonumuz düzgün 5 adam alalım iskelet oluşsun sonraki yıllarda üzerine eklenerek gidilir.

mustyde
15.05.2016, 22:21
Bana uyar,hem 10 milyon bütçe,hem hoca,
fakat söyle onlara Ahmedim,10 milyonu şöyle harcasınlar :)
4 milyona şahane bir 10 numara,
3 milyona şahane bir orta saha,
3 milyona şahane bir sağ forvet,

kalan yerleri bonservisi olmayanlarla hallederiz.

aynen hocam en iyi savunma saldırıdır bak beşiktaşa defans hattı bizde olsa küme düşmüştük ama adamlar şampiyon oldu niye ? çünkü adamların hucüm hattı süper topu rakibe vermiyolar yeseler bile fazlasıyla gol atıyolar.

tonya55
15.05.2016, 22:24
bu yıl defans hattı oluşmalı mutlaka.

Mert'
15.05.2016, 22:31
Onumuzdeki sene bjk feda sezonu tarzi takim istiyorum. Kupa falan hikaye, pozitif futbol oynamaya calisan takim gorsek yeterli.

tonya55
15.05.2016, 22:33
deniz yılmaz ugur geri gelsin.

Ahmet Taşçı
15.05.2016, 22:36
Spiker :kariyerinizdeki ilk şampiyonluk...
Tolga Zengin :ilk değil, sizin için ilk olabilir ama benim için değil, emek veren biziz, bu arada bu şampiyonluğu tüm Trabzonlulara da armağan ediyorum.

artvints
15.05.2016, 22:37
adam ilk şampiyonluğun derken ilk değil ikinci diye söyleyenin ağzına tıktı lafı. bu kadar basit.

gökhants1966
15.05.2016, 22:38
deniz yılmaz ugur geri gelsin.

Mümkünse yerli oyunculardan kurtulmamız lazım.Onur Kıvrak,Ramazan Övüç,Mehmet Ekici,Yusuf Yazıcı ve Muhammet Demir gibi yetenekli yerliler dışında bir tane bile yerli oyuncuyu kulüpte tutmamak lazım.

Deniz Yılmaz ve Uğur Demirok vasat oyuncular bu takımda işleri yok.

tonya55
15.05.2016, 22:39
1461 takviyeli ugur demirok deniz yılmaz 5 tane düzgün adamla 2 yıl sonra şampiyonlugun temeli atılabilir.

tonya55
15.05.2016, 22:41
Mümkünse yerli oyunculardan kurtulmamız lazım.Onur Kıvrak,Mehmet Ekici,Muhammet Demir ve Yusuf Yazıcı gibi yetenekli yerliler dışında bir tane bile yerli oyuncuyu kulüpte tutmamak lazım.

yeni stepanov simek gibi adamlar bulmalıyız yabancı olayıda sorun renkdaş sırbistan hırvatistan oralar araştırılmalı.

artvints
15.05.2016, 22:42
Mümkünse yerli oyunculardan kurtulmamız lazım.Mehmet Ekici,Muhammet Demir ve Yusuf Yazıcı gibi yetenekli yerliler dışında bir tane bile yerli oyuncuyu kulüpte tutmamak lazım.

bunları tartışmanın çok anlamı yok aslında enerji kaybı. kadronun ana faktörleri önemli mustafa pektemek'in bir zararı var mı? kupada falan oynuyor işte.maaşını tartışırız ancak. performasn göstermeyeni ertesi sene yollarsın fazla tartışmadan. taşıyıcı kolanlar kim ve oynayış şeklimiz ne onun üzerinde durmak lazım. bunlar yanlış olmasın yeter ki.detaylarda mutlaka hata yapılacak kaçarı yok.

tonya55
15.05.2016, 22:46
uefa kararından sonra bütçemiz belli olur.

Vkgz
15.05.2016, 22:46
Bizim kaza geçiren bi topçu vardı iskandinav. kimdi arkadaşlar o, durumunu merak ettimde, hatırlayamadım

Emre ÖZTÜRK
15.05.2016, 22:49
Allah'ını seven şu takıma çalım atıp orta kesebilen iki kanat oyuncusu alsın.Vasıfsız kanat oyuncularından bıktım usandım.

gökhants1966
15.05.2016, 22:53
bunları tartışmanın çok anlamı yok aslında enerji kaybı. kadronun ana faktörleri önemli mustafa pektemek'in bir zararı var mı? kupada falan oynuyor işte.maaşını tartışırız ancak. performasn göstermeyeni ertesi sene yollarsın fazla tartışmadan. taşıyıcı kolanlar kim ve oynayış şeklimiz ne onun üzerinde durmak lazım. bunlar yanlış olmasın yeter ki.detaylarda mutlaka hata yapılacak kaçarı yok.

Kadroda olacaksa Mustafa Pektemek ve Cenk Tosun gibi Milli takımda bile forma giyebilecek yetenekte yerli oyuncular olsun bu tür oyuncular yedekte durur oyuna sonradan girer ve katkı sağlarlar benim tam olarak istediğim zaten budur.

As kadro planlamasına gelince Vukcevici gelecek sezon ortasahada görmek istiyorum.Vukcevicin yanına teknik,dribbling ve pas kalitesi iyi olan dirençli bir oyuncu gelirse ortasahadan oyun kurmakta zorlanmayız.Gelecek sezon iyi bir pas oyunu oynayan bir takım görmek istiyorum.

Nikola Vukcevic,Youssef Bennasser,Jean Seri ve Karol Linetty gibi isimler ilk 11 için düşünülebilir.

artvints
15.05.2016, 22:56
Kadroda olacaksa Mustafa Pektemek ve Cenk Tosun gibi Milli takımda bile forma giyebilecek yetenekte yerli oyuncular olsun bu tür oyuncular yedekte durur oyuna sonradan girer ve katkı sağlarlar benim tam olarak istediğim zaten budur.

işte kimisi muhammet demir balon diyor, kimisi pektemek çok yetenekli diyor ama bjk'liler lanet okuyor. tartışılmaz oyuncularımızı bulmamız gerekiyor. çoğunlukla yabancı olacak bu oyuncular.nasıl olacak merak ediyorum.

gökhants1966
15.05.2016, 23:11
işte kimisi muhammet demir balon diyor, kimisi pektemek çok yetenekli diyor ama bjk'liler lanet okuyor. tartışılmaz oyuncularımızı bulmamız gerekiyor. çoğunlukla yabancı olacak bu oyuncular.nasıl olacak merak ediyorum.

Beşiktaşlılar Gomez gibi bir forveti seyrediyor onlar ilk 11 de ne Cenki ne de Mustafayı görmeyi kabullenemezler.Yedek olarak ise kadrolarında bu kalitede oyuncuların olduğuna şükretsinler.

Trabzonspor için konuşmak gerekirse;As takıma Gomez gibi her yönüyle komple bir santrafor alacaksın,yedekde Muhammet Demir olacak.Oyun sıkıştığında Beşiktaşın yaptığı gibi forveti çiftleyeceksin ve gol sorunu yaşamayacaksın.

Alınacak yabancılar sır gibi saklanıyor bende çok merak ediyorum özellikle ortasahanın göbeğine yapılacak transferlerde hata yapılmaması lazım aksi taktirde her sezon aynı bölgelere transfer isteyen hocalarımız olur.

Murat KARAKURT
15.05.2016, 23:17
Bizim kaza geçiren bi topçu vardı iskandinav. kimdi arkadaşlar o, durumunu merak ettimde, hatırlayamadım
Gabric ciddi bir kaza geçirmişti o olabilir mi bahsettiğiniz....

asilhamsi
15.05.2016, 23:23
Spiker :kariyerinizdeki ilk şampiyonluk...
Tolga Zengin :ilk değil, sizin için ilk olabilir ama benim için değil, emek veren biziz, bu arada bu şampiyonluğu tüm Trabzonlulara da armağan ediyorum.

Besiştasın sampiyonlugunu bizemi armagan ediyor.Yemezler be gulum.Tolga zamanında bizde oynamıs sıradan bir oyuncu otesi degil.Tıpkı teknik direktörü gibi.Allaha yakın bize uzak olsun.Besiktasa gitmek icin atmadıgı takla kalmadı.Su an istedigi takımda.İşine baksın.

yatmaztara
15.05.2016, 23:47
Şikebahçe zu Babangida?

Ekleme: https://www.facebook.com/GurbetciGenclerr/photos/a.214387445258779.60886.213491542015036/1170932382937609/?type=3&theater

orhanunal
16.05.2016, 02:02
-----------------------------onur--------------------------------

cavanda-------serdar------yabancı stoper--------eren

-------------------vukucevic---benasser-----------------

visca----------- ------------------------------------scarione

---------------------muhammed-hodzic --------------------

yedekler
estaban
uğur
yusuf erdoğan(malesef)
okay
aytaç
mehmet
yatabare(para yok gençler maaşıda az)

atletico leicester tarzı bir kadro.15 mn yi geçmez sanırım.ayrıca satacağımız oyuncularda var.tam anlamıyla atletico modelini benimsememiz lazım.kesinlikle gol yemeyen.komple hücüm eden.duran toplar en büyük silah.bu sistem rahat bizi ilk 4 de sokar.kupayı almak içinse en ideal sistem.ilk 3 +tr kupası yılı çok başarılı bir şekilde geçirdiniz anlamına gelir.

ersun yanal ilk geldiğinde aynı bu sistemi oynatıyordu.

tony
serkan-egemen-song-cale
hüseyin-selçuk
yattara colman
gökhan umut

ve benim en zevkle izlediğim ts kadrolarından dı.eğer yine salt hücüma dayalı bir sistem kurarsa yine başarısız olur.bizi şb değiliz zora düştüğümüzde bize hakem destek atmayacak.bizim ilk önceliğimiz kondisyonu çooook güçlü defansı iyi bir sistem takımı olmak olmalı.hücümü yavaş yavaş öğreniriz.

Samet Yildirim
16.05.2016, 02:23
9235

Erkan A.
16.05.2016, 02:28
9235

61 Saat iki yil diyor fotomac üc yil hangisine inanalim :)

Burak
16.05.2016, 05:10
Ersun Yanal Sivasspor yenilgisi ile tamamlanan ilk dönemi ve ikinci kez geldiği İbrahim Hacıosmanoğlu zamanının ardından üçüncü kez takımın başında olacak. Şimdi baktığımız zaman ilkinde şampiyonluğu kaçırmış, ikincisinde ise makul ortamı bulamadığı için istediğini ortaya koyamamış bir Ersun Yanal var karşımızda. Muharrem Usta'nın kişisel duruşu bu transferde ve sonrasında önemli bir yer teşkil ediyor ancak sözlerinin arkasında ne kadar durup durmayacağını hep beraber göreceğiz. En az iki sene sabır şart. Geçiş dönemi olarak adlandırılan bu süreçte gelebilecek en iyi isim ile anlaştık. Sezon bitmeden gerçekleşmesi de lehimize oldu. Şimdi hocanın istekleri doğrultusunda yapılacak olan transferlerle ayağa kalkma zamanı.

artvints
16.05.2016, 05:28
fizik güç, atletizm, tempo hücum varyasyonlarında eveleyip gevelemeden kaleyi görme, rakibi bunaltan baskı hepsi var ersun hocada.eksikler gerektiğinde topu dolaştırma, oyuncuların havaya giremeyeceği deplasmanlarda daha farklı pasa ve kontraya dayalı bazı taktiksel denemeler ve defansif zaaflar.defansif zaafları oyuncu kalitesi ile aşmak zorundayız. atletik defans oyuncularına ihtiyaç var. diğerleri hocanın ne kadar uzun ve istekli çalışacağına bağlı.zellikle avrupa için önemli bunlar. pres yapmadığımız zamanlarda takımın sadece pozisyon almasıyla rakibi durdurabilmesi gerekiyor.bunun için uzun zaman gerekli. ersun hoca tamam ise iyi bir seçimdir.

Kamer'
16.05.2016, 07:04
61 Saat iki yil diyor fotomac üc yil hangisine inanalim :)

Hiçbirine , hoca hami olacak :)

Onur Keskin
16.05.2016, 08:08
Mustafa yumlu ile yeniden anlaşmaya çalışıyorlar. Primlerle beraber 2 trilyona yakin para. Mustafa parayı kabul etmiyor

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

asilhamsi
16.05.2016, 08:11
scarione sozlesmesi bitiyor mutlaka alınmalı,ndiaye ve umar takasla alınmalı.Ozer,yusuf,sefa ve bir miktar para ile halledilebilir.

Bu uc isim alınır ve merkez ortasahaya vukcevic yada onun gibi sogukkanlı,diri,teknik bir isim alınırsa isin buyuk bolumu halledilmiş olur.Geriye 2 stoper almak kalır.

Diger yapılanma onumuzdeki sene tamamlanır.

-------------------onur----------------

cavanda----bastos-------kaminski-------guray

------ekici-------vukcevic-------------------

umar-------------------------scarione

--------muhammet---ndiaye--------------

asilhamsi
16.05.2016, 08:11
Mustafa yumlu ile yeniden anlaşmaya çalışıyorlar. Primlerle beraber 2 trilyona yakin para. Mustafa parayı kabul etmiyor

o zaman onumuzdeki seneyi konusmaya gerek yok.

Onur Keskin
16.05.2016, 08:14
Drago gabric mi abi

Tolga
16.05.2016, 08:24
Simon Falette ( Brest 29 )
Loïck Landre ( Lens )
Jordan Ikoko ( Lens )
Stefan Milosevic ( Spartak Subotica )
Farid Boulaya ( Clermont )
Stefan Savic ( Slaven Belupo )
Lukas Spalvis ( Aalborg-S.Lizbon )
Karl Toko Ekambi ( Sochaux )
Nicolai Jorgensen ( Kopenhag )

Oyuncu gelişimine yönelik bir sezon geçireceksek buyursun bu benim listemin en değerli 9 ismi. Bu isimler hemen kaynaşırsa ilk sezon başarı tesadüf olmayabilir. 3 senelik bir gelişim sürecinin sonunda satarsın 10-15 milyona tanesini ...

S.ÖZKAN
16.05.2016, 08:37
İnşallah yeni Aurelio ve Szmykowiak lar buluruz.Standartımız bu iki oyuncu olmalı.

asilhamsi
16.05.2016, 09:10
oncelikle yumlu ile yeni sozlesme yapmalıyız.Allah muhafaza elimizden kacırırz neme lazım.

Enes Başkaya60
16.05.2016, 09:27
Besiştasın sampiyonlugunu bizemi armagan ediyor.Yemezler be gulum.Tolga zamanında bizde oynamıs sıradan bir oyuncu otesi degil.Tıpkı teknik direktörü gibi.Allaha yakın bize uzak olsun.Besiktasa gitmek icin atmadıgı takla kalmadı.Su an istedigi takımda.İşine baksın.

Olayın aslını bilmeden yanlış konuşuyorsun bence Tolga Zengin zorla gönderildi takla felan atmadı gitmek için ve benim 2.Şampiyonluğum dedi hemen laf atmaya bire biriz ya Tolga Zengin Adamdır Bazı adamlar ise adamın olmadığı yerde Adamdır...

SEDER
16.05.2016, 09:34
süper ligden alınabilecek düşük bütçeli oyuncular..

1. süper ligden mümkün olduğunca az yerli, hatta sıfır ama illa yerli diyorsak Gaziantep ten orkun.
2- ndiaye
3- mbilla - Antalya maçında bizi resmen çökerten dağıtan adam.
4- visca- tek geçerim ama pahalı olabilir.
5- atıf şeysu - bedavadan biraz pahalı..

SEDER
16.05.2016, 09:35
abi, birde şu kadrolarınıza nasıl hala güray yazabiliyosunuz. musaya bile razıyım ama güray çok zayıf kalıyor...

olcay_61
16.05.2016, 09:38
önce şu gereksizleri temizleyelim yoksa transferlerin bir anlamı olmayacak

asilhamsi
16.05.2016, 10:04
Olayın aslını bilmeden yanlış konuşuyorsun bence Tolga Zengin zorla gönderildi takla felan atmadı gitmek için ve benim 2.Şampiyonluğum dedi hemen laf atmaya bire biriz ya Tolga Zengin Adamdır Bazı adamlar ise adamın olmadığı yerde Adamdır...

Yav he he zorla gonderildi.Siz dogrusunu biliyorsunuz herseyin.Elin takımının sampiyonlugunu bize armagan etmek kadar sacma sapan birsey duymadım.Banane iki numaralı şike zanlısı takımın sampiyonlugundan.

Tolga isine gucune baksın.Kendi takımı ve camiası ile ilgilensin.

asilhamsi
16.05.2016, 10:05
http://www.transfermarkt.com.tr/cheikh-ndoye/profil/spieler/282058

bu adam icin gorusleriniz neler?Kendisi bizim atibamız olurmu dersiniz?

En basta gobege mutlaka bir tane atiba bulmak zorundayız.Sonrasına bakarız.

Enes Başkaya60
16.05.2016, 10:16
Yav he he zorla gonderildi.Siz dogrusunu biliyorsunuz herseyin.Elin takımının sampiyonlugunu bize armagan etmek kadar sacma sapan birsey duymadım.Banane iki numaralı şike zanlısı takımın sampiyonlugundan.

Zorla gönderildi abi ben biliyorum bunu ses kayıtları felan var adamın benim 1.değil 2.Şampiyonluğum dedi zaten bizden giden her futbolcu suçlu idamılk gözümüzde çok yanlış neyse hayırlısı...

orhanunal
16.05.2016, 10:30
scarione sozlesmesi bitiyor mutlaka alınmalı,ndiaye ve umar takasla alınmalı.Ozer,yusuf,sefa ve bir miktar para ile halledilebilir.

Bu uc isim alınır ve merkez ortasahaya vukcevic yada onun gibi sogukkanlı,diri,teknik bir isim alınırsa isin buyuk bolumu halledilmiş olur.Geriye 2 stoper almak kalır.

Diger yapılanma onumuzdeki sene tamamlanır.

-------------------onur----------------

cavanda----bastos-------kaminski-------guray

------ekici-------vukcevic-------------------

umar-------------------------scarione

--------muhammet---ndiaye--------------

Bu taktiğin olayı disiplin bence.ortaya ekici gibi savruk bi adamı koyarsanız takım dağılır.

Mollasalihoğlu
16.05.2016, 10:42

Tolga İHO tarafından zorla gönderildi.

Satabilse Onur'u gönderecekti, olmayınca Tolga'yı gönderdi. İster inanırsın ister inanmazsın.

asilhamsi
16.05.2016, 11:12
Tolga İHO tarafından zorla gönderildi.

Satabilse Onur'u gönderecekti, olmayınca Tolga'yı gönderdi. İster inanırsın ister inanmazsın.

Öyle bile olsa biz sıradan bir anadolu takımı değiliz.Besiktasın sampiyonlugunu bize armagan etmesi en kibar ifade ile sacmalamak.

Trabzonsporun ne demek oldugunu kavrayamamıs.

Kendi takımı ve camiası ile ilgilensin.Tribunlere oynamasın.

asilhamsi
16.05.2016, 11:15
Bu taktiğin olayı disiplin bence.ortaya ekici gibi savruk bi adamı koyarsanız takım dağılır.

aynı fikirdeyim ancak merkez ortasahaya 2 tane transfer yapacak lüksümüz oldugu tartısılır.

O zaman yusuf yazıcının uzerine titreyip,bu sistem icin ideal merkez ortasaha haline getirmeliyiz.

Zaten bence hem ramazan hem yusuf Ersun hoca ile sınıf atlayabilir.

Senol hocanın oguzhana yaptıgını biz de yusuf ve ramazana yapmalıyız.

Mollasalihoğlu
16.05.2016, 11:15
Öyle bile olsa biz sıradan bir anadolu takımı değiliz.Besiktasın sampiyonlugunu bize armagan etmesi en kibar ifade ile sacmalamak.

Trabzonsporun ne demek oldugunu kavrayamamıs.

Kendi takımı ve camiası ile ilgilensin.Tribunlere oynamasın.

Soru: İlk şampiyonluğun ne diyorsun?
cevap: ilk değil, ikinci, siz saymasanız da Trabzon'da da oldum, selam olsun armağan olsun v.b.

Bunu demese hain diyecektiniz, dediği için saçmalamış diyorsunuz. Anlamak zor.

asilhamsi
16.05.2016, 11:18
Soru: İlk şampiyonluğun ne diyorsun?
cevap: ilk değil, ikinci, siz saymasanız da Trabzon'da da oldum, selam olsun armağan olsun v.b.

Bunu demese hain diyecektiniz, dediği için saçmalamış diyorsunuz. Anlamak zor.

ilgisi yok.Ben hain falan ilan etmiyorum kimseyi.Kendi işine gucune baksın.Artık bu camianın uyesi degil.

Sorunuza başka bir soru ile karsılık vereyim

Sikebahsecli bir oyuncu cıktı dediki Trabzonspor uzun zamandır sampiyon olamıyor.Bu sampiyonlugu onlara armagan ediyorum.

Tepkiniz ne olur?

Ben sike meselesine takılmıyorum artık.Bu hukuki bir mesele ve devam ediyor.Ama artık camia ile alakası kalmayan bir oyuncunun baska bir takımın sampiyonlugunu bize armagan etmesi sacmalıgın daniskası.

Cengizhan Okur
16.05.2016, 11:18
heyecanınızı almak istemem ama bu isimlere boşuna bakmayın. ersun geldiğine göre batur altıparmak ve metin korkmaz'ın en vasat oyuncularına bakın çemberi daraltmış olursunuz.

Mollasalihoğlu
16.05.2016, 11:19
ilgisi yok.Ben hain falan ilan etmiyorum kimseyi.Kendi işine gucune baksın.Artık bu camianın uyesi degil.

Sorunuza başka bir soru ile karsılık vereyim

Sikebahsecli bir oyuncu cıktı dediki Trabzonspor uzun zamandır sampiyon olamıyor.Bu sampiyonlugu onlara armagan ediyorum.

Tepkiniz ne olur?

Ben sike meselesine takılmıyorum artık.Bu hukuki bir mesele ve devam ediyor.Ama artık camia ile alakası kalmayan bir oyuncunun baska bir takımın sampiyonlugunu bize armagan etmesi sacmalıgın daniskası.

"Uzun süredir şampiyon olamıyor, armağan ediyorum" ile "ben orada yaşadım, yaşatmadılar, armağan ediyorum" sizin gözünüzde aynı beyanatlar ise, konuşmaya gerek yok.

asilhamsi
16.05.2016, 11:19
heyecanınızı almak istemem ama bu isimlere boşuna bakmayın. ersun geldiğine göre batur altıparmak ve metin korkmaz'ın en vasat oyuncularına bakın çemberi daraltmış olursunuz.

İşte sırf bu yuzden yabancı bir teknik direktör istiyordum.Cok yazık ediyoruz bu takıma.

asilhamsi
16.05.2016, 11:20
jimy briand ismini zorlamamız lazım cok iyi bir transfer olur bizim icin.

asilhamsi
16.05.2016, 11:22
"Uzun süredir şampiyon olamıyor, armağan ediyorum" ile "ben orada yaşadım, yaşatmadılar, armağan ediyorum" sizin gözünüzde aynı beyanatlar ise, konuşmaya gerek yok.

Benim icin tek gercek Trabzonspor ve onun basarısıdır.Takıma hizmet etmiş adamlara her zaman saygı duyarım.Ama her onune gelen isme efsane yakıstırmasını asla yapıstırmam.

Ben Trabzonsporum.Eger ben sampiyon olmuyorsam kimin sampiyon oldugu beni zerre ilgilendirmez.

BEN BİR BAŞKA TAKIMIN ŞAMPİYONLUGUNUN BANA ARMAGAN EDİLMESİNİ KABULLENEMEM.

100 YILDA OLSA TRABSONZPROUN ŞAMPİYONLUGUNU BEKLERİM..

Tolga
16.05.2016, 11:38
Yerli transfer görmek istemiyorum. Sadece Eren Albayrak. Gerek yok başka yerli transfere. kadroda kalması düşünülen bütün oyuncuların hepsi yeni transfer işte. Beğenmezsen gönderme fırsatın da var. Fazlasını almaya gerek yok. Alınacak futbolcu da yok piyasada zaten.

selcuk
16.05.2016, 11:42
Yerli transfer görmek istemiyorum. Sadece Eren Albayrak. Gerek yok başka yerli transfere. kadroda kalması düşünülen bütün oyuncuların hepsi yeni transfer işte. Beğenmezsen gönderme fırsatın da var. Fazlasını almaya gerek yok. Alınacak futbolcu da yok piyasada zaten.
eren derdiyok?

Tolga
16.05.2016, 11:46
eren derdiyok?

Ona da hayır abi. ğs falan araya girecek boşu boşuna piyasa kızışacak bir bakmışsın 5 milyon € vermişiz. Futbolcu takasına olur derlerse birşey diyemem gelsin 18'de bulunsun ama istemiyorum yani.

Zaten Eren bize gelsin kesin bacağı kopar. Müzmin sakat listesinde zaten, daha risksiz bir transfer olmalı.

Cihad Varlı
16.05.2016, 11:51

Hocam, yanlışın var. Metin Korkmaz Ersun'un değil İHO'nun bir numaralı kazığıdır. Güzel öptü kulübü. Ersun ile alakası yok menejerlerin.

Berk Ç.
16.05.2016, 11:52
Aminu Umar, Badou Ndiaye, Edin Visca, sözleşmesi biten Eren Albayrak, Oscar Scarione ve yanlarında Ersun Yanallı bir imza töreniyle başlasak sezona çok güzel ve sonrası için çok rahat olur bence :D

Bu oyuncuların bütçesini de Cardozo, Ndoye, Yatabare, Erkanla dengeleyebiliriz zaten.

Kalan Stoper, Kanat Forvet ve Santrafor transferleri içinde zaman kazanılır ve yurt dışını iyice araştırılır.

selcuk
16.05.2016, 11:56
Ona da hayır abi. ğs falan araya girecek boşu boşuna piyasa kızışacak bir bakmışsın 5 milyon € vermişiz. Futbolcu takasına olur derlerse birşey diyemem gelsin 18'de bulunsun ama istemiyorum yani.

Zaten Eren bize gelsin kesin bacağı kopar. Müzmin sakat listesinde zaten, daha risksiz bir transfer olmalı.
ereni ist. takimlari tribünlerin karsi ciktigindan istemeyecek gibi duruyor
hocasinlan anlasamadigindan takimdan ayrilacagi kesin gibi

benimde cok teredütlerim var

soldoy
16.05.2016, 11:58
Trabzonspor başkanın da dediği gibi neredeyse sıfırdan takım kuracak. Aksi bir durum demek önümüzdeki seneleri de çöpe atmış demektir. Takım içi huzursuzluk çıkartan her kim varsa direkt gönderilmeli. Aykut gibi kavgacı mustafa gibi ağabeylik taslayan topçular acilen satılmalı. Kiralıktan dönecek oyunculardan sadece Uğur Demirok bu takımda kalmalı. Onun dışında; Mustafa Akbaş, İshak Doğan, N'doye, Yatabare, Zeki Yavru gelecek ilk tekliflerde elden çıkartılmalı. Bu saydığım yerli oyunculardan en az toplam 1.5 milyon euro, yabancılardan da en az 3 milyon euro alsak bile bence çok büyük bir başarı ve gelir kalemi olur. Bu seneki mevcut kadromuzdan da Mustafa Yumlu ile tekrar bir sözleşme imzalamayıp plaket ile gönderip yine yerlilerden Aykut Demir, Musa Nizam, Özer Hurmacı, Sefa Yılmaz gibi isimlerden toplam 5 milyon euroluk satış yapabilirsek bence yine büyük bir iştir. Bunlara ilaveten meraklısına özellikle yusuf erdoğan 4-5 milyon euroya satılabilir. Yine buna ilaveten Erkan Zengin de alıcısı çıkarsa 1.5-2 milyona gönül rahatlığı ile satılabilir. Yabancılardan Cavanda haricindeki tüm yabancılar gönderilebilir. Esteban, Douglas ve cardozo satışlarından 7-8 milyon euroluk bir satış dahi yapabilsek yine kulüp için büyük bir iş demektir.

Eğer herşey yolunda giderse ve bu saydığımız oyunculardan yaklaşık 20 milyon euroluk para elde edebilirsek eksik olan mevkilerimize pek de iyi transferler yapabiliriz.

- kale bölgesine transfere gerek olmadığını düşünüyorum. Onur iyi kötü götürüyor. Yedeğinde Yavuz var. 1461de de uğurcan var. Bu 2 genç de yetenekli, iyi bir kaleci antrenörü ile iyi birer yedek olabilirler. En azından Estebandan daha iyi, daha gelecek vadeden ve daha az ücrete çalışacak çocuklar.
- defans bölgesi en sıkıntılı bölgemiz. burada oynayan iki oyuncu da değişmeli ve gelecek isimlerden en azından biri tecrübeli bir isim olması gerek. tecrübeli ve bonservisi elinde yahut çok az bir bedelle takıma kazandırılacak oyuncu olması gerek. misal daniel agger gibi misal gabriel paletta gibi misal martin cecares gibi...
- defansta sağ bek mevkinde bence sıkıntı yok. cavanda iyi bir oyuncu. hami ve şota gibi oyuncularına hükmedemeyen hocaların yönettiği takımlarda elbetteki saçma sapan hareketler yapacak. ama ersun gibi daha disiplinli bir hoca ile kendine gelecektir. yedeği semih karadeniz. bence yetenekli bir oyuncu. ayaklarına hakim, sert-mücadeleci ve kademeye giren bir yapıda. ayrıca bosingwa ile de tekrar 1 senelik bir anlaşma yapılabilir. elimizde joker oyuncu olarak kalabilir.
- solbek mevkine 1 değil 2 transfer yapılması gerek. ne güray ne de ishak trabzonspor gibi hedefi olan bir takımın solbeki olamazlar. musayı konuşmaya bile gerek duymuyorum. o sebeple en az iki transfer yapılmalı. eren diyorlar. eren iyi hoş lakin solbek mevkinde birincil oyuncun olamaz. eren alınabilir ama yedeğe. asıl mevkiye yine tecrübeli, bonservisi elinde veya uygun fiyata bir sol bek alınması gerek. misal pablo armero gibi henri bedimo gibi
- defansif ortasaha mevkinde takımda çok aldatıcı bir durum var. sırasıyla okay-aytaç-ramazan-melih var değil mi? birkere okay o pozisyonun adamı değil onu çıkartalım. aytaç-ramazan ve melih ise o pozisyon için çok yetersiz isimler. o sebeple o mevkiye adam kovalayacak ayağından topu bir mantık dahilinde çıkartacak yeri geldiğinde kodu mu oturtacak bir isim lazım. gökhan inler gibi, tom huddlestone gibi, kedira gibi. hatta en fazla parayı da bu mevkiye gömseler yeridir. çünkü geleceğe yönelik de bir hamle yapılmış olur. belki bir tecrübeli bir de gelecek vadeden bir isim alınabilir. ama en fazla para buraya gömülse yeridir.
- ortasahada okay var mehmet var. gençlerden ise yusuf yazıcı var abdülkadir var cafer tosun var. bana kalırsa o mevkiye transfer gereksiz olur. çünkü direkt oynayacak kişi mehmettir. yedeği okaydır. ikisi aynı anda oynamaz. bu iki oyuncuyu da istesen alamazsın. o konuda sıkıntı yok. o yüzden o mevkiyi geçiyorum.
- kanatlar. her iki kanata da oyuncu lazım. şuan takımdan kanata oyuncu yazamıyorum. anca gençlerden denizhan denizi belki çıkartırım o da yedek olur gelecek için. başka oyuncu yok. buraya çok iyi bir transfer gelmesi gerek. misal dorlan pabon gibi nispeten daha uygun fiyatlı bir oyuncu alınabilir. içeri katedebilen hareketli bir oyuncu. takım oyununa da uygun diye biliyorum. o ya da ona benzer bir oyuncu hatta yanına bir de geleceğe yönelik yine 1 ya da 2 oyuncu alınabilir.
- ofans ve forvet: cardozo, ndoye ve yatabare gitmeli. yerlerine en fazla 2 oyuncu gelse yeter. kadroda 2 muhammed var. yedekte ilerde oynatabileceğin savaş var. bu oyuncular fena adamlar değil. ileriye guidetti gibi bir adam alınabilir. onun arkasında veya yanında kanata doğru oynayabilecek sivaslı Aatif Chahechouhe bonservissiz alınabilir.

ne çıktı ortaya: 2 transfer defansa, 2 transfer solbeke, 2 tansfer defansif ortasaha, 2 transfer kanata ve 2 transfer ofansa. toplam 10 oyuncu. yarısına bile bonservis versen sattığın oyunculardan bunların parasını çıkartırsın.

Ahmet Malkoçoğlu
16.05.2016, 12:10
Attamah Trabzonsporda. Ersun hocanin istegi. Bonservissiz. Via gundemtrabzonspor

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FatihBayraktar
16.05.2016, 12:15
Bence alınabilirse Rodallega(Akhisar)-Muhammet Demir - Aatif(sivas) - Mehmet Ekici - Onur Kıvrak - Aykut Demir- Uğur Demirok - Marcal(Antep) - Cavanda - Okay - Mehmet Topal. Yedek için Nakoulma(Mersin). Düşünülebilir. Topal ın yıllığı çok yüksek olursa onun niteliklerinde genç ve yabancı bir aslan parçası da olabilir ama bence takım için en önemli oyuncu o olur. Bu takımın maaşı düşük ve ilk 4 oynar. 1-2 yıl bu tip takıma sabredip o zaman içerisinde gençleri de yetiştirebilirsek o zamn şampiyonluğa oynarız.

hofsaale
16.05.2016, 12:16
Fanatik Trabzonsporlu Onur Bulut şuan Bochumdan Freiburg a transfer oluyor...Neden böyle oyuncuları almayiz.. Alın size bir Olcay Şahan bir Tolgay, Kerim frei kalitesinde bir transfer

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

angraf
16.05.2016, 12:42
attamah haberleri var nasıl bir oyuncudur önlibero ve stoper oynayabiliyormuş

Mollasalihoğlu
16.05.2016, 12:43
attamah haberleri var nasıl bir oyuncudur önlibero ve stoper oynayabiliyormuş

bedava ise iyidir.

bonservisli ise kötüdür :)

angraf
16.05.2016, 12:44
bedava ise iyidir.

bonservisli ise kötüdür :)

30.06.2016 sözleşme bitiş tarihi bonservissizdir.

A. Aydın
16.05.2016, 12:50
Attamah ile ndiaye yi aldigimiza dahil haberler var. Hayirlisi.

angraf
16.05.2016, 12:52
Attamah ile ndiaye yi aldigimiza dahil haberler var. Hayirlisi.

umarım doğrudur ndiaye haberi bizim ihtiyacımız olan bir adam

selcuk
16.05.2016, 12:55
umarım doğrudur ndiaye haberi bizim ihtiyacımız olan bir adam
ndiaye aylardir yaziliyor zaten her yerde

angraf
16.05.2016, 12:56
ndiaye aylardir yaziliyor zaten her yerde
evet ama yazılmasından öte almış olmamızı diliyorum tabi bu bizim başarısızlıgımız adamlar 300bin euroya aldıkları adamı 2.5 milyon euroya satacaklar.

Mollasalihoğlu
16.05.2016, 12:57
NDiaye'yi ne verip alacağız acaba?

selcuk
16.05.2016, 13:00
evet ama yazılmasından öte almış olmamızı diliyorum tabi bu bizim başarısızlıgımız adamlar 300bin euroya aldıkları adamı 2.5 milyon euroya satacaklar.
baskanin canli yayinda aldigimiz oyuncu var dedigi 360 kanalinda

NDiaye'yi ne verip alacağız acaba?
2 oyuncu + para deniliyor
biri sefa yada özer mis

Reha Asan
16.05.2016, 13:01
Ndiaye haberi gerçekçi gelmiyor.
Ama transfer gerçekleşirse hangi şartlarda olacak çok merak ediyorum.
Öncedende belirttim.Bizim Ndiayeye verecek bütçemiz yok bence.Takas ile halledildi desek, düşük yıllık ücretli oyuncumuz yok, bu oyuncularında ücretinde indirime gideceğini sanmıyorum.Mesela Sefa bizden 4e yakın para alırken Osmanlıdan 1-2 arasını kabul etmez bence.Özer'de aynı durum geçerli.
Bakalım nasıl sonuçlanacak.Hakkımızda hayırlısı artık :)

angraf
16.05.2016, 13:02
baskanin canli yayinda aldigimiz oyuncu var dedigi 360 kanalinda

2 oyuncu + para deniliyor
biri sefa yada özer mis

aldıklarımızda verdiklerimizde var demişti yakında öğreniriz :D

Gökhan Uzun
16.05.2016, 13:29
Şampiyonluğa yürümek için kadroda minimum afrikalı ve gevşek latin bulunması gerekiyor.

SEDER
16.05.2016, 13:31
şuan tek beklediğim transfer haberi: ndiaye ve özellikle atıf şeysu...

CasTo
16.05.2016, 13:33
orta sahaya en çok istediğim isim http://www.transfermarkt.com.tr/abdoulaye-doucoure/profil/spieler/127187

fakat geçen sene 10.60m euro ya transfer olmuş ve granada ya kiralanmış
bizde kiralayamaz mıyız ? satın alma opsiyonlu falan ?

arsenalden kiralama şansımız yüksek kanat oyuncusu ve ben gerçekten stilini beğeniyorum..
http://www.transfermarkt.com.tr/wellington-silva/profil/spieler/121990

küme düşen takımlardan derleme ;

http://www.transfermarkt.com.tr/vadis-odjidja-ofoe/profil/spieler/38388
http://www.transfermarkt.com.tr/robbie-brady/profil/spieler/128229
http://www.transfermarkt.com.tr/jores-okore/profil/spieler/129085
http://www.transfermarkt.com.tr/idrissa-gueye/profil/spieler/126665
http://www.transfermarkt.com.tr/aissa-mandi/profil/spieler/80293
http://www.transfermarkt.com.tr/prince-oniangue/profil/spieler/60578

Mollasalihoğlu
16.05.2016, 13:36
Okore :ok

Yıldıray Emanet
16.05.2016, 13:37
http://www.transfermarkt.com.tr/mohamed-elyounoussi/profil/spieler/186644

Samet GÜVEN
16.05.2016, 13:44
Attamah ı bir iki maç izledim ADS de. Önibero olarak. Beğenmedim. Ancak bizde önlibero değilde stoper olarak düşünüldüğünü varsaydığımda, bilen arkadaşlara soruyorum. Ersunun taktiklerinde gerideki hızlı süpürücü ihtiyacını karşılayabilir mi ?

selcuk
16.05.2016, 13:52
tielemans gladbacha yakin
tielemans!!!!

Erkan A.
16.05.2016, 13:53
Hiçbirine , hoca hami olacak :)

etma renktasum , yedi sifirlik antalya maci olmasaydi hami suan teknik direktörlügüne devam edecekti ..
.
ersun yanal geldigine göre hayirli olsun demekten baska birsey kalmiyor ..

Kamer'
16.05.2016, 13:55
etma renktasum , yedi sifirlik antalya maci olmasaydi hami suan teknik direktörlügüne devam edecekti ..
.
ersun yanal geldigine göre hayirli olsun demekten baska birsey kalmiyor ..

Emin ol 7-0 kazansaydı dahi Hamiyle devam edilmeyecekti :D

Fatih YAZICI
16.05.2016, 13:59
Düşen Aston Villa'dan Adama Traore.
Makûl bir fiyata çekilebilir bonservisi. 2-3M€ düzeyinde müthiş olurdu.

angraf
16.05.2016, 14:16
Düşen Aston Villa'dan Adama Traore.
Makûl bir fiyata çekilebilir bonservisi. 2-3M€ düzeyinde müthiş olurdu.

bize yedirmezler.

Emirhan Çorumlu
16.05.2016, 14:20

Ozaman Irfan Can Kahveci hayirli olsun...

İbrahim Keleşoğlu
16.05.2016, 14:21
niye yedirmiyolar arkadaş kimseyi bize

bize yedirmezler.

Emirhan Çorumlu
16.05.2016, 14:23
tielemans gladbacha yakin
tielemans!!!!

Büyük Ihtimal Xhaka Ingiltereye transfer olacak (Arsenal olabilir) ve yerine Tielemans gelecek...

angraf
16.05.2016, 14:23
niye yedirmiyolar arkadaş kimseyi bize

çünkü bu sene avrupa ile göz boyama şansımız yok bonservisi yüksek birçok fransa ve ispanya takımına kiralayabilirler.
Tabi yönetim başarısı yapıp kiralayabilirsek orası ayrı