PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Transfer Dosyası - 11 -

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 [82] 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92

Erkan A.
02.05.2016, 22:39
https://www.youtube.com/watch?v=tCtziDq603E özellikle 2.50

http://www.transfermarkt.com.tr/jeisson-vargas/profil/spieler/369564 amaç genç oyuncularsa kaçırılmamalı

]https://www.youtube.com/watch?v=mpppnmaxfRU

http://www.transfermarkt.com.tr/donis-avdijaj/profil/spieler/196227 Schalke'nin devam etmek istemediği Donis Avdijaj kanat için düşünülebilir

bu usak hoffenheimda oynamiyormu ordada vargas vardi

Mert Oğuzlu61
02.05.2016, 22:42
https://pbs.twimg.com/media/CheSJLMUoAAqrJu.jpg

Futbolcu transfer ederken ''karakter'' meselesi ön planda tutulmalı... Biri sahtekar, diğeri gs alt yapısından yetişmiş adam gibi adam... Biri bjk şampiyonluğu kaçırırsa hak ettiği muameleyi görecek, şuan dişlerini sıkıyorlar. Diğeri alnı ak şekilde para kazanmaya devam edecek, bizde yada başka kulüplerde...

Sahtekar futbolcu almayalım. Özevlat Tolga ve Gs alt yapısı ürünü Uğur, bildiğim kadarıyla boşnak... Alın size adamlık farkı...

mesaced1967
02.05.2016, 22:43
bu usak hoffenheimda oynamiyormu ordada vargas vardi

o eduardo vargas o da geçen sezon hatta napoli'ye gitmeden önce gündemimize gelmişti

shagrath61
02.05.2016, 22:43
Visca, castro ve türevi şuanda süperligde oynayan hiç bir yabancı futbolcu trabzonsporda iş yapmaz.. Nedenine gelince, geçmişe bakın büyük takımların anadolu kulüplerinden aldıklarına.. Bir tane elde patlamayan adam yok, küçük takımlarda büyük işler yapabilirler ancak büyük takımın baskısını kaldıramıyorlar. Küçük takımlarda bu tip oyuncular özgür ve yaratıcı oynuyor ama gel gelelim bizde yada diger takımlarda bu böyle olmayınca elde patlıyorlar...

Benim transferdeki rotam, kolombiya ve arjantin olurdu...

asilhamsi
02.05.2016, 22:55

Futbolcu transfer ederken ''karakter'' meselesi ön planda tutulmalı... Biri sahtekar, diğeri gs alt yapısından yetişmiş adam gibi adam... Biri bjk şampiyonluğu kaçırırsa hak ettiği muameleyi görecek, şuan dişlerini sıkıyorlar. Diğeri alnı ak şekilde para kazanmaya devam edecek, bizde yada başka kulüplerde...

Sahtekar futbolcu almayalım. Özevlat Tolga ve Gs alt yapısı ürünü Uğur, bildiğim kadarıyla boşnak... Alın size adamlık farkı...

Duygularıma tercüman oldun kardeşim.Birde bunun bir beden buyugu var.Şike konusunda filozofluk yapıp 2 numaralı şikecilere giden ve ilk kez şampiyonluk yaşamak istiyorum diyen.

gökhants1966
02.05.2016, 23:16
Kaleci alınacaksa eğer; Bialystok takımında oynayan Bartlomiej Dragowski ve Maccabi Tel Avivde oynayan Predrag Rajkovic düşünülebilir.

Stoper için Vasca Da Gamada oynayan Luan Garcia,Fluminensede oynayan Marlon,Sao Pauloda oynayan Lucao,Dijon takımında oynayan Christopher Jullien,Spartak Moskovada oynayan Serdar Taşçı ve Atletico Minerioda oynayan Frickson Erazo düşünülebilir.

Sağ Bek için Palmeirasda oynayan Joao Pedro,Cruzeiroda oynayan Mayke ve Lens takımında oynayan Jordan Ikoko düşünülebilir.

Sol Bek için Corinthiansda oynayan Guilherme Arana,Flamengoda oynayan Jorge ve Kopenhagda oynayan Ludwig Augustinsson düşünülebilir.

Ortasaha için Boca Juniorsda oynayan Rodrigo Bentancur,Bragada oynayan Nikola Vukcevic,Nancyde oynayan Youssef Bennasser,Arsenalde oynayan Gedion Zelalem,Gremioda oynayan Walace,Lorientte oynayan Didier Ndong,Nice takımında oynayan Jean Seri,Flamengoda oynayan Jaja,Empolide oynayan Leandro Parades,Deportivo Cali takımında oynayan Kevin Balanta,Bragantino takımında oynayan Gustavo Campanharo ve Rennesta oynayan Adrien Hunou düşünülebilir.

10 Numaralı pozisyon için Rosario Central takımında oynayan Giovani Lo Celso,Monterrey takımında oynayan Edwin Cardona ve Sao Pauloda oynayan Lucas Lima düşünülebilir.

Kanat pozisyonu için Pachucada oynayan Hirving Lozano,Lyonda oynayan Rachid Ghezzal,Genkde oynayan Leon Bailey,Atletico Nacionalda oynayan Marlos Moreno,Zamalekte oynayan Mostafa Fathi,Partizanda oynayan Andrija Zivkovic,Newcastleda oynayan Rolando Aarons,Krakow takımında oynayan Kapustka,Arsenal De Sarandi takımında oynayan Ramiro Carrera,Bordeaux takımında oynayan Malcom ve Molde takımında oynayan Tarık Elyounossi düşünülebilir.

Forvet pozisyonu için Az Alkmaarda oynayan Vincent Jansen,Crystal Palacede oynayan Connor Wickham,Chelseda oynayan Patrick Bamford,Le Havrede oynayan Lys Mousset,Gremioda oynayan Luan Vieira,Corinthiansda oynayan Luciano Neves,Dinamo Zagrepte oynayan Armin Hodzic,Nacionalda oynayan Brian Montenegro,Baselde oynayan Andraz Sporar,Brisbane Roarda oynayan Jamie Macleren ve Ruch Chorzow takımında oynayan Mariusz Stepinski düşünülebilir.

kanterts
02.05.2016, 23:26
tolgayi yine alkislar taraftarimiz . hatta cicek verirler . sampiyonluk kutlamalarinada katilacaklar neredeyse .

Sacit
02.05.2016, 23:31
Visca, castro ve türevi şuanda süperligde oynayan hiç bir yabancı futbolcu trabzonsporda iş yapmaz.. Nedenine gelince, geçmişe bakın büyük takımların anadolu kulüplerinden aldıklarına.. Bir tane elde patlamayan adam yok, küçük takımlarda büyük işler yapabilirler ancak büyük takımın baskısını kaldıramıyorlar. Küçük takımlarda bu tip oyuncular özgür ve yaratıcı oynuyor ama gel gelelim bizde yada diger takımlarda bu böyle olmayınca elde patlıyorlar...

Benim transferdeki rotam, kolombiya ve arjantin olurdu...

Kesinlikle Kolombiya ve Arjantin çok doğru

Enes Başkaya60
02.05.2016, 23:42
Esaid Belkalemi tekrar almalıyız bence...

murmut
03.05.2016, 00:01
Esaid Belkalemi tekrar almalıyız bence...

Yanlis hatirlamiyorsam bizde kalmak istemiyordu, Watford'da kalici olmak istiyordu ama tek bir maca bile cikmamis :D

ilelebeTS
03.05.2016, 00:41
Lucescu olmuyorsa Kurban gelsin. Bize en uygun hoca ve uyum sorunu da yaşamaz bence. Gökdeniz aracı olsun, hatırladığım kadarıyla Gökdeniz'i de aldıran oydu Rubin Kazan'a.

gökhants1966
03.05.2016, 00:48
Liecester City son 3 sezonda transfer ettiği oyunculara 73 milyon Euro harcamış,gönderdiği oyunculardan ise 10 milyon euro kazanmış.Leicester City takımı dünyanın en iyi en zorlu liginde şampiyon oldu.

Trabzonspor son 3 sezonda transfer ettiği oyunculara 53 milyon Euro harcamış,gönderdiği oyunculardan ise 28 milyon euro kazanmış.Trabzonspor süper lig gibi dünyanın en berbat futbol oynanan liglerinden birinde küme düşmemek için adeta varını yoğunu ortaya koydu.

Sonuç : İyi bir teknik direktör ve doğru transferlerle süper ligde şampiyon olamayacak takım yoktur.Sezon sonu yaz transfer döneminde 25 milyon euro civarı bir bütçeyle süper ligi dağıtabilecek bir kadro kurabiliriz yeter ki iyi bir teknik direktörümüz olsun.

selcuk
03.05.2016, 01:41
Liecester City son 3 sezonda transfer ettiği oyunculara 73 milyon Euro harcamış,gönderdiği oyunculardan ise 10 milyon euro kazanmış.Leicester City takımı dünyanın en iyi en zorlu liginde şampiyon oldu.

Trabzonspor son 3 sezonda transfer ettiği oyunculara 53 milyon Euro harcamış,gönderdiği oyunculardan ise 28 milyon euro kazanmış.Trabzonspor süper lig gibi dünyanın en berbat futbol oynanan liglerinden birinde küme düşmemek için adeta varını yoğunu ortaya koydu.

Sonuç : İyi bir teknik direktör ve doğru transferlerle süper ligde şampiyon olamayacak takım yoktur.Sezon sonu yaz transfer döneminde 25 milyon euro civarı bir bütçeyle süper ligi dağıtabilecek bir kadro kurabiliriz yeter ki iyi bir teknik direktörümüz olsun.
yazdigin cogu seye katiliyorum genel olarak

ama "varimizi yogumuzu ortaya koyduk" deyiminin gercekle hicbir ilgisi yok
resmen yoklari oynadik koca sezon boyunca
futbol namina 0 sergiledik
buna ragmen 20 den fazla penaltimiz yenildi, 6 hatali aleyhimize calindi ve en azindan 5 kirmizi galayina yedik
buna ragmen küme potasinda "bence" hic bulunmadik

Ibrahim Gaygusuz
03.05.2016, 03:18
Magath'a karsiyim, daha genc taraftari yanina alacak bir teknik adam istiyorum.

Magath sadece sezon basi kampini gelsin yapsin, bizim futbolcularin pestilini cikarsin bizde zevk ile izliyelim.

Faruk BERBER
03.05.2016, 09:20
:) Yumlu bile daha iyi bence. Hele para verip almak tan enayilik olur

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kendimizi yüksekte görme olayımız da bir bitse iyi insanlarız aslında :)

Yumlu'nun hangi özelliği Serdar Aziz'den iyi ?

Ertan 51
03.05.2016, 09:55

Faruğum sen de iyi insansın da Serdar'ı çok büyütmüşsün gözünde :)

Reha Asan
03.05.2016, 09:57
Bursa Serdar'ın bonservisini 8 milyon Euro olarak belirlemiş :)

duyurukcu
03.05.2016, 10:01

bu resmin devamında zeki ve mustafa akbaş da var mı ya da Trabzonun çocuğu oğuzhan

serkanholep
03.05.2016, 10:03
besnik hasi ismi geçti akşam haberlerinde

büyük ihtimal buradan almışlar duyumu

ama aslında fena da olmaz

braga,dnipro,anderlet,basel gibi takımları yukarılara taşımış td ler bizim için mantıklı

maliyet, oyuncu seçimi,oyun anlayışı gibi konular da uyarsa olabilir. gelecek td nin mutlaka bir oyuncu havuzu olmalı ve bizi menajer kucağına bırakmamalı

Ertan 51
03.05.2016, 10:04
Bursa Serdar'ın bonservisini 8 milyon Euro olarak belirlemiş :)
:) Mal onların,istedikleri parayı belirleme hakları var,keşke düz 10 milyon euro deselerdi,
8 i veren 10 u da verir :D

Aykut ve Mustafanın yerine Serdarın takımımızda olmasını ben de isterim,
3. stoper olarak her ikisinden de faydalı olur,as stoperleri de tehdit eder,ama fazlası olmaz,
Serdar'ın en büyük artısı forma aşkı ile oynuyor olması,hırslı bir karaktere sahip olması,
hırslı derken Aykut efendinin bitirim halleri gibi değil,futbolcu hırsı.

Reha Asan
03.05.2016, 10:08
:) Mal onların,istedikleri parayı belirleme hakları var,keşke düz 10 milyon euro deselerdi,

3. stoper olarak her ikisinden de faydalı olur,as stoperleri de tehdit eder,ama fazlası olmaz,
Serdar'ın en büyük artısı forma aşkı ile oynuyor olması,hırslı bir karaktere sahip olması,

2 milyon euro bonservise gelecekse gelsin.Yıllıkta 500 bin euro veririz:)

serkanholep
03.05.2016, 10:22
yahu bursa da çıldırdı arkadaş. yabancı sınırı yok ve 8 milyon serdar için verilirmi

8 milyona git çok daha iyisini al. asla öyle bir transfer yapmamalıyız.

ha yabancı sınırı olsa al derdim ona da gücümüz yetmez

selcuk
03.05.2016, 10:25

baskan olsam, kasada parada olsa
gönül rahaligiyla 8 milyonu verirdim serdara
süan ömerden sonra 2. iyi stoper dünyada Türk pasaportlu
ömere dortmund 25 teklif etmis
milli oynamamasina ragmen, yani ingiltereye gidemiyor ab pasaportu olmadigindan

serdar yasi, yetenegi ve sergilediginlen bu parayi degecek isim

Ali Bektaş
03.05.2016, 10:28
Biz 8 isteyelimde üçe beşe veririz mantığı

İ. SARAL
03.05.2016, 10:28

Kardeşim yıllarca stoper oynadım ve hala oynuyorum. Az çok bu işi bildiğimi düşünüyorum. Serdar Aziz, tipik Türk stoper. Yetenekleri kısıtlı, gazla oynayan, ne zaman ne yapacağı belli olmayan, kademe bilgisi zayıf, hava topları iyi, sert bir oyuncu. Bizim takımda olsa kesinlikle bir fark yaratmaz. Bedava veya ucuza alırsın rotasyonda bulunsun dersin eyvallah. Ama şu an istesek en az 3 milyon €'dan kapıyı açarlar. Yumlu'yu da beğenen biri değilim, hemen hemen aynı kalibrede adamlar. Mustafa Akbaş bile aynı katkıyı verebilir. Zaten stopere yüksek bonservis verilmesine de karşıyım. Maddi durumumuz belliyken elimizdeki paranın çoğunu hücum oyuncuları için harcamalıyız. Serdar Aziz gibi sıradan bir stopere 3-4 milyon € vermek tam mallık olur.

Ufuk
03.05.2016, 10:32
bu resmin devamında zeki ve mustafa akbaş da var mı ya da Trabzonun çocuğu oğuzhan

Akbaşla Zeki ikisi ayrı durdular haklarını yemelim şimdi :)

İkisi de bir sezon daha kiralansın kayseriye. Hocaları da kalsın istiyordu zaten. Bu sezon ikiside 32 maçta forma giymişler.

İ. SARAL
03.05.2016, 10:37
Akbaşla Zeki ikisi ayrı durdular haklarını yemelim şimdi :)

İkisi de bir sezon daha kiralansın kayseriye. Hocaları da kalsın istiyordu zaten. Bu sezon ikiside 32 maçta forma giymişler.

Akbaş yedek olarak kalır takımda.

serkanholep
03.05.2016, 10:43
zeki ve akbaşı 4 milyona satın alsın kayseri

sefa nın kazığı öyle çıkar belki

Ufuk
03.05.2016, 10:48
Akbaş yedek olarak kalır takımda.

Yumlu,Aykut,Akakpo var. Akakpo ile sözleşme yenilenir. Douglas satılır, Aykutu alan çıkmaz büyük ihtimal. Uğur geri döner. En azından bir de yabancı alınır. 5 stoper varken Akbaş geri dönse de oynayamaz zaten. Kayseride sürekli 11 başlaması daha iyi olur bence.

Bu arada şunu da şuraya bırakalım. Düşünebilmişler tebrik ediyorum.

http://i.hizliresim.com/7g08mL.png

Faruk BERBER
03.05.2016, 11:23
Faruğum sen de iyi insansın da Serdar'ı çok büyütmüşsün gözünde :)

Mustafa Yumlu'dan iyi olması için çok da büyütülmeye ihtiyacı olmadığını düşünüyorum.

1 hafta sadece koşu idmanı yapayım, Yumlu'dan iyi oynarım aha dayıya sor Berat Akçay :)

İ. SARAL
03.05.2016, 11:42
Mustafa Yumlu'dan iyi olması için çok da büyütülmeye ihtiyacı olmadığını düşünüyorum.

1 hafta sadece koşu idmanı yapayım, Yumlu'dan iyi oynarım aha dayıya sor Berat Akçay :)

Öyle çok gördüm ben halı sahada Messi olup, atıp tutan :) Büyük sahaya çıkınca neyin ne olduğu anlaşılıyor :)

Ertan 51
03.05.2016, 11:49

1 hafta sadece koşu idmanı yapayım, Yumlu'dan iyi oynarım aha dayıya sor @Berat Akçay (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=35561) :)
Evet Yumlu dan iyi,mesele de ligin neredeyse bütün stoperlerinin Yumlu dan iyi olması,
dayıya sorsak sen de ondan iyi çıkacaksın,işte tüm bunlar bize Serdar'ın bir Egemen olmadığını o sebeple yatırım yapılacak bir stoper olmadığını gösteriyor.
Bir önceki sayfada @Reha Asan (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=31125) renktaşın dediği 2 tapusu 500 kendisine olacaksa olur başka da olmaz,değmez.

Ertan 51
03.05.2016, 11:57
baskan olsam, kasada parada olsa
gönül rahaligiyla 8 milyonu verirdim serdara
süan ömerden sonra 2. iyi stoper dünyada Türk pasaportlu
ömere dortmund 25 teklif etmis
milli oynamamasina ragmen, yani ingiltereye gidemiyor ab pasaportu olmadigindan

serdar yasi, yetenegi ve sergilediginlen bu parayi degecek isim
Selçuğum aynı Serdar'dan mı bahsediyoruz inan şaşırdım kaldım,
Bursa'da ki Serdar Aziz konuşulan, Serdar Taşçı değil biliyon değil mi :)

Mert Oğuzlu61
03.05.2016, 12:02
Türkiye den alınacak 2 oyuncu var, biri Serdar Aziz diğeri Ndiaye.

Serdar bize gelmez, Ndiaye ye çok para isterler. Dua edelim scout ekibi işini iyi yapsın ve gelecek olan hocanın oyuncu ağı geniş olsun. Yoksa yanarız. Hele hele Magath gibi transfer başarı yüzdesi yeni Vahid im diye bas bas bağıran birisi gelirse ciddi ciddi kumar oynayacağız ama taraftar Ersun u istemiyor, macera arayalım diyor. Çok istiyorum Magath ın gelmesini, benim için hava hoş. Ben destekleyeceğim ama yabancı sever taraftarımız umduğunu bulabilecek mi, hoca buraya gelip bana 3 sene verin dediğinde ne tepki verecekler. Merak ediyorum, gelsin görelim çocuklar.

Sercan Keleş
03.05.2016, 12:09
Türkiye den alınacak 2 oyuncu var, biri Serdar Aziz diğeri Ndiaye.

Serdar bize gelmez, Ndiaye ye çok para isterler. Dua edelim scout ekibi işini iyi yapsın ve gelecek olan hocanın oyuncu ağı geniş olsun. Yoksa yanarız. Hele hele Magath gibi transfer başarı yüzdesi yeni Vahid im diye bas bas bağıran birisi gelirse ciddi ciddi kumar oynayacağız ama taraftar Ersun u istemiyor, macera arayalım diyor. Çok istiyorum Magath ın gelmesini, benim için hava hoş. Ben destekleyeceğim ama yabancı sever taraftarımız umduğunu bulabilecek mi, hoca buraya gelip bana 3 sene verin dediğinde ne tepki verecekler. Merak ediyorum, gelsin görelim çocuklar.

3 sene senin olsun diyeceğiz.

İ. SARAL
03.05.2016, 12:14
3 sene senin olsun diyeceğiz.

Zaten bir türlü o yılları feda edemediğimiz için bu durumdayız. 2 sene sabretsek çoğu şey düzelecek.

Mert Oğuzlu61
03.05.2016, 12:14
Cem Yılmaz geldi aklıma... Bugün Antep'teyiz;

İnşallah. :)

selcuk
03.05.2016, 12:38
Selçuğum aynı Serdar'dan mı bahsediyoruz inan şaşırdım kaldım,
Bursa'da ki Serdar Aziz konuşulan, Serdar Taşçı değil biliyon değil mi :)
evet abi

tasci bizden olsada futbolda yabanci kurallara göre

su an ben ömer disi serdar azizi kesecek Türk stoper göremiyorum
varsa yazin, leipzig ve darmstadtakiler dahil

varsa yazin

Ertan 51
03.05.2016, 12:52
evet abi

tasci bizden olsada futbolda yabanci kurallara göre

su an ben ömer disi serdar azizi kesecek Türk stoper göremiyorum
varsa yazin, leipzig ve darmstadtakiler dahil

varsa yazin
Evet haklısın Türk stoper yok,Egemen'den sonra gerçekten yok,
ama diyorum ya iyi yerli stoperin olmaması Serdar'ı iyi stoper yapmaz ki,
vasata yakın bir adam,şahane 3. stoper olur,başka da olmaz,
neyse çok uzadı Serdar lafı,zaten bizle ilgisi yok ta fikir karşılaştırdık,
benim diyeceğim bu kadar :)

krutoyy61
03.05.2016, 12:53
Arkadaslar twitter da matrix nickli bir arkadas vardı Trabzonlu Scout hatta onun ismi başkana bir fiil hüseyin Örs vasıtasıyla iletmistim socut ekibi kuruluşundan bu yana twitter da yok ve sanırım ekibe dahil olmuş çok sevindirici bir haber

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mustafa08
03.05.2016, 12:59
Arkadaslar twitter da matrix nickli bir arkadas vardı Trabzonlu Scout hatta onun ismi başkana bir fiil hüseyin Örs vasıtasıyla iletmistim socut ekibi kuruluşundan bu yana twitter da yok ve sanırım ekibe dahil olmuş çok sevindirici bir haber

Ekibe dahil olduysa, iyi ve yetenekli futbolcularin pesindeyizdir. Ugur yillardir bir cok mac izliyor.. hadi hayirlisi

krutoyy61
03.05.2016, 13:02
Ekibe dahil olduysa, iyi ve yetenekli futbolcularin pesindeyizdir. Ugur yillardir bir cok mac izliyor.. hadi hayirlisi
Az önce ulaştim kendisine ekipteymis inanin çok sevindim

Yoğun bir şekilde çalışıyoruz dedi umutlandim

krutoyy61
03.05.2016, 13:03
Bu arada adı uğur Uzunali oğlu takip etmek isteyen olursa

asilhamsi
03.05.2016, 13:05
aykut su sertlik işinin dozajını ayarlasa serdar ile aynı seviyede.İkisinin de zayıf ve ustun oldugu yonler var.

İ. SARAL
03.05.2016, 13:29
aykut su sertlik işinin dozajını ayarlasa serdar ile aynı seviyede.İkisinin de zayıf ve ustun oldugu yonler var.

Bence de benzer iki oyuncu.

Ozan Yılmaz
03.05.2016, 13:36

Bence de benzer iki oyuncu.
son bursa maçımızı dikkatli izlemenizi tavsiye ederim.

selcuk
03.05.2016, 13:38

sevindirici
basarilar dilerim

burada yazdiginda cok iyi analizler yapardi

alone_6161
03.05.2016, 13:38
Ahmet Nur Çebi ikili ilişkilerini kullanarak Erkan'ı sembolik rakama transfer edecek haberleri dolaşıyor. Tolgay transferinde yaptıklarından sonra, Erkan'ı fenere 2ye veririm beşiktaşa 5e vermem...Başımıza ne geldiyse Trabzonlu olup istanbul takımlarının peşinde koşanlardan geldi.....

cewat
03.05.2016, 13:43

sevindirici
basarilar dilerim

burada yazdiginda cok iyi analizler yapardi

Uğur Uzunali'yi buradan okurdum bende yıllar önce ve sonrasında twitter da nadir takip ettiğim kişilerden olmuştu. Forum'a gereksiz şekilde küstürülen kişilerin başında gelir bana göre..

Mesleğine gelince, futbalski rumuzlu bir arkadaşı ile öne sürdükleri topçuların inanılmaz yol katettiklerini defalarca gördüm şahsen. Takımımıza çok yararı olacaktır, benim inancım sonsuz. Kendisini şahsen tanımasam da gerçek bir Trabzonspor'lu olduğuna emin olduğum için kendi gönlüyle ekstra mesailer yapacağından şüphem yok.

Arda'
03.05.2016, 13:46
Defans takım halinde yapılır Leicester Robert Huth ve Morgan ikilisiyle şampiyon oldu ikisi de üstün fizikli ağır adamlar ama takım halinde çok iyi savunma yaptıkları için üst düzeye çıktılar bu sezon

selcuk
03.05.2016, 13:53
Uğur Uzunali'yi buradan okurdum bende yıllar önce ve sonrasında twitter da nadir takip ettiğim kişilerden olmuştu. Forum'a gereksiz şekilde küstürülen kişilerin başında gelir bana göre..

Mesleğine gelince, futbalski rumuzlu bir arkadaşı ile öne sürdükleri topçuların inanılmaz yol katettiklerini defalarca gördüm şahsen. Takımımıza çok yararı olacaktır, benim inancım sonsuz. Kendisini şahsen tanımasam da gerçek bir Trabzonspor'lu olduğuna emin olduğum için kendi gönlüyle ekstra mesailer yapacağından şüphem yok.
futbalski bence abartiliyordu

bi ara can sikintisindan yildizlari parlayacak oyuncular basligini incelemisdim

aramizda en cok tutturan terziogulu nickli arkadasdi

tabi matrix ozamanlar bu isi sanirim semi profesyonel yaptigindan pek isim yazmazdi, ama inanilmaz dogru analizleri vardi

özellikle fransa alt ligleri uzmaniydi
itiraf etmeliyimki le havre sevgimi yeserten kisidir, umarim yeni matrixler katilir aramiza

Ertan 51
03.05.2016, 13:53

Cevatım foruma küstürülen derken yönetim anlamında değil de kençler rahat vermedi Matriks'e,
sebebi de kendi yazdığı bi yoruma başka bir üye ismi ile alıntı yapıp kendi kendini destekler yorum yazması,
iş ortaya çıkınca da kuzenim yazmıştı diye cevap vermesi,
bizim kençlerin kuzenim yazdıyı dallandırıp budaklandırması :)
benim de beğenerek,ilgi ile takip ettiğim bi renktaşım dı,
inşallah izlediği oyunculardan önce faydalanacağımız sonra para kazanacağımız isimleri kulübe kazandırır.

cewat
03.05.2016, 14:02
futbalski bence abartiliyordu

bi ara can sikintisindan yildizlari parlayacak oyuncular basligini incelemisdim

aramizda en cok tutturan terziogulu nickli arkadasdi

tabi matrix ozamanlar bu isi sanirim semi profesyonel yaptigindan pek isim yazmazdi, ama inanilmaz dogru analizleri vardi

özellikle fransa alt ligleri uzmaniydi
itiraf etmeliyimki le havre sevgimi yeserten kisidir, umarim yeni matrixler katilir aramiza

Ben zaten futbalski için demiyorum Selçuk yanlış anlaşılmasın. Onun analizleri pek Uğur'a yakın değildi ama arkadaş oldukları için kendi aralarında ki konuşmalardan duyduğum isimler demek istedim. Tabii o isimler içerisinde Uğur'un zikrettiklerini takip etmiştim sadece. ama futbalski de kesinlikle kötü değil. Onun da bazı analizlerine denk gelip hoşuma gidenler olmuştu ve haklı çıkmıştı. Dediğin gibi inşAllah yeni Uğur Uzunali'ler çıkar aramızdan..

Cevatım foruma küstürülen derken yönetim anlamında değil de kençler rahat vermedi Matriks'e,
sebebi de kendi yazdığı bi yoruma başka bir üye ismi ile alıntı yapıp kendi kendini destekler yorum yazması,
iş ortaya çıkınca da kuzenim yazmıştı diye cevap vermesi,
bizim kençlerin kuzenim yazdıyı dallandırıp budaklandırması :)
benim de beğenerek,ilgi ile takip ettiğim bi renktaşım dı,
inşallah izlediği oyunculardan önce faydalanacağımız sonra para kazanacağımız isimleri kulübe kazandırır.

Abi ben yöneticilerden bahsetmedim, dediğin gibi olayı iyi hatırlıyorum bende, tam bahsettiğiniz gibi tamamen genç arkadaşların yaptığı bazı yanlışlarla oldu. Lakin öncesi de var onun. Bir kaç arkadaş burada transfer bilgisi filan verdiğinde yalancılıkla vs. suçlamıştı filan. Birikmişlik vardı yani :)

İ. SARAL
03.05.2016, 14:06
son bursa maçımızı dikkatli izlemenizi tavsiye ederim.

Günlük performansla değerlendirmek doğru olmaz. O maçta Cavanda ve Mbia'nın satışına gelmesek maç oralara gelmez ve Serdar günün kötülerinden olurdu. Tarz olarak aynılar bence. Bir tane varken aynısından bir tane daha almak hem de fazla para verip almak saçma olur.

Ozan Yılmaz
03.05.2016, 14:14
Günlük performansla değerlendirmek doğru olmaz. O maçta Cavanda ve Mbia'nın satışına gelmesek maç oralara gelmez ve Serdar günün kötülerinden olurdu. Tarz olarak aynılar bence. Bir tane varken aynısından bir tane daha almak hem de fazla para verip almak saçma olur.
o maçta aykut ile girdiği her ikili mücadeleyi kazanan ve gollerin tamamına dokunuşlarıyla etki eden isim serdardı.
serdarı maçın yıldızı yapan, onunla birebir oynamaya çalışan ve bunu başaramayan aykut ve ona bu görevi veren t.d. idi.
aynı dediğiniz ve karşılıklı olarak oynadıkları için o maçı örnek verdim.

Ertan 51
03.05.2016, 14:14
Ben zaten futbalski için demiyorum Selçuk yanlış anlaşılmasın. Onun analizleri pek Uğur'a yakın değildi ama arkadaş oldukları için kendi aralarında ki konuşmalardan duyduğum isimler demek istedim. Tabii o isimler içerisinde Uğur'un zikrettiklerini takip etmiştim sadece. ama futbalski de kesinlikle kötü değil. Onun da bazı analizlerine denk gelip hoşuma gidenler olmuştu ve haklı çıkmıştı. Dediğin gibi inşAllah yeni Uğur Uzunali'ler çıkar aramızdan..

Abi ben yöneticilerden bahsetmedim, dediğin gibi olayı iyi hatırlıyorum bende, tam bahsettiğiniz gibi tamamen genç arkadaşların yaptığı bazı yanlışlarla oldu. Lakin öncesi de var onun. Bir kaç arkadaş burada transfer bilgisi filan verdiğinde yalancılıkla vs. suçlamıştı filan. Birikmişlik vardı yani :)
Senin yönetim anlamında söylemediğini biliyordum zaten,
şimdi bi küsme modası var ya,millet fırsat arıyor küstüm ben oynamıyorum demek için,
onlara izah ettim aslında,hayırlısı bakalım :)

cewat
03.05.2016, 14:24
Senin yönetim anlamında söylemediğini biliyordum zaten,
şimdi bi küsme modası var ya,millet fırsat arıyor küstüm ben oynamıyorum demek için,
onlara izah ettim aslında,hayırlısı bakalım :)

Pardon abi onu geç fark ettim :) Tahammülsüzlükler olabiliyor, kimlerin neler yaşadığını bilmediğim içinde yorum yapamıyorum ben. Ama burada ki herkes aynı renklere gönül verdiğimiz kişiler olduğu için eminim hepimiz bir gün bir yerlerde muhakkak omuz omuza sevineceğiz :)

Konumuza dönersek, Fransa ligi bana çok cezbedici geliyor ve Uğur'un scout ekibimizde olması beni acayip heveslendirdi şimdi. Pogba bile Le Havre çıkışlı.

selcuk
03.05.2016, 14:33

kötü yada iyi aramizda olmamali zaten
herkesin begenip begenmedigi ek noktalar vardir, ordan cikip bi oyuncuya takilir veya gecer

bende coskudur bu, coskulu oynamayan oyunculari takibe kolayina almam

okay transferi öncesi- sonrasi yorumlarim en somut gösterge
yusufa olan iyimserligim...

ilk yazisindan itibaren cok popülerdi burda, bi ara yazilarina hak ettigi karsiligi gören nadir üyelerden diye düsünmüstüm
tabi sonra troller ve kiskanclar tarafindan ugradigi ataklara karsi yeterince korunamadi ve hakli olarak küstü

özel yazarlar bence özel korunmali yönetim tarafindan
örnekler: deaglemanyaq , serdaratasoy, sadikogulu, gamze bal, ertan51, afs, yigit gayretli, emorfo ...... gibi üyeler bence cok önemli burasi icin

cewat
03.05.2016, 14:39
Kesinlikle katılıyorum.. Ek olarak Oğuz Zeytin ismi de var tabii..

selcuk
03.05.2016, 14:41
Kesinlikle katılıyorum.. Ek olarak Oğuz Zeytin ismi de var tabii..
cok daha fazlasi var, bir cirpida aklima gelenleri yazdim sadece

Erkan A.
03.05.2016, 14:46
son günlerdeki yöneticilerin aciklamalarina göre yaziyorum : yeni sezon teknik direktörümüzü acikliyorum ??

HAMi MANDIRALi önümüzdeki sezon teknik direktörümüz olacaktir ..

hami hoca simdiden kadro disi oyunculari tesbit etmis yönetici acikladi

büyük paralar kazanan yeteneksiz oyuncularla yollarimizi ayiracagiz

douglas , fatih, Özer , bosingwa , marin, erkan, cardozo, cavanda , Mehmet , sefa...gidecekler listesine konulmustur hami hoca tarafindan

zeki yavru ,Mustafa Akbas , ugur demirok , caner takima katilacaklar baska transfere gerek yok diyecektir hami hoca trabzonsporun parasi gitmesin diyecektir hami hocamiz Senol günes hocamiz gibi trabzonsporu düsünecektir ..

hami hocamizi kovamadigin sürece takimdan ayrilmaz tazminatini düsünecektir suan düsündügü gibi ..

hic bir hoca böyle büyük bir camiada bu Kadar cok yenilgiden sonra Durmaz durmamali /tazminat durumuda iyi para kacirmak olmaz tabiki/

sinirden patliyorum gelecekse yeni hoca gelmeli yönetilcer diyorlarki daha görüstügümüz yok anlasilan hami hocayla devam ..

yoksa cooktan medyalara sizmisti yeni hocamiz ama yok demeki..1461 trabzona bakarsak bedava alinacak oyuncularimiza benim gözüme sadece abdülkadir parmak girdi iyi oyuncu sonucu etki edebilecek bir yapisi var sorumluluk da alabilir gerisi bos

batuhan artaslan var nesini begeniyorlar anlamiyorum galiba ben yaniliyorum dedim ama giresun macinda sonradan oyuna girdi okayin kopyasi mübarek her ikinci pasi yanlis yere 1461 trabzonda oynayan cogu oyuncuya cok para verildi emekli olmuslar öylesine oynuyorlar gsanirim oyuncularin cogu trabzonda dönerci dükkani acmislar sezonun bitmesiyle birlikte dükkanlarini calistiracaklar hayirli isler

1461 trabzon takimimizin oyunculari o Kadar kaliteliki ligde düsecekler mübarek ve biz trabzonspora bu oyunculari Kurtulus olarak görüyoruz ??

muhammed besir ? sans verildi iki gol felan atmis ?? bende hoca olsaydim muhammed besiri oynatmazdim iyi izleyin hiz sifir teknik sifir tabiki basarili oyuncu fakat trabzonsporumuz bu oyuncularla bir yere varamaz..

ben cogunuzdan yasliyim haminin gencligini bilirim 17 yasindayken öyle bir calisiyorduki inanilmaz hersey deniyordu yanlis yapiyordu abileri kiziyordu ama yapiyordu biseyler ben bu takimin efsanesi olacagim diyordu resmen simdiki genclik oynayamadigi Zaman tv den izliyoruz veya stada bana ne der gibi nasilsa gidecegim diyor gibi oynayler ??

muarrem Usta yanlis yolda eger sana baskanim deniliyorsa bu futbol yoksunu trabzon derin trabzon insanlari kiralik verilenleri al getir sampion oluruz diyorlarsa istifa et böyle yola cikma ..

suanki yöneticilerin aciklamalarina bakarsak hic umut yok sifir ..büyükaydin gibi yönetici var resmen taraftarlari sogutmak icin gelmis herseyi yalanliyor mübarek ..

YETER ARTIK YA BIR YÖNETICI CIKSIN BIRAZ MORALIMIZI DÜSZELTSIN BIZEDE YAZIK ARKADAS YA ?? BIRAZ UMUTLANALIM YILDIZ ALINMAYACAK ONU ANLADIK AMA ZEKI MUSTAFA CANER YUSUF YAZICI ABDUKADIR DENIZ KARADENIZ SAVAS BUNLARLA YOLA CIKACAGIZ SAMPION OLACAGIZ LAFLARINA BU BÜYÜK TARAFTAR DAHA INANMAZ SABIRDA KALMADI HAMI HOCA BIR TAKIM BATIRMAK ISTIYORSA BASKA KULÜBE GITMELI ..hergün her Saniye bekliyoruz bir aciklama icimiz rahatlasin diye ..

3 hafta kalmis ligde hedefin yok kupada yoksun ve yok yenihoca bulunmamis gibi laflar haha gülüyorum sadece

böyle devam etsinler bu büyük camia gercek gücünü gösterir tessisleri basar yakinda benden söylemesi hayirli isler

Erkan A.
03.05.2016, 14:53
yeni hoca bulunmamis peki Scout ekibine neden para veriyorsunuz ??

hoca yoksa Scout ekibi niye ?? neye göre alinmislar kac para veriliyor bunlara ??

transferin son saniyesinimi beklicek bu büyük camia ?? hangi hoca onaylicak Scout ekibinin bulduklarini suan ne yapiyor bu Scout ekibi

diyelim bir iki oyuncu aldiniz yeni gelecek hoca istemiyorum derse ne edeceksiniz ?? off be off iyi günler ben biraz hava alayim disarda sinirim üzerimde saygilarla

artvints
03.05.2016, 15:02

hoca yoksa Scout ekibi niye ?? neye göre alinmislar kac para veriliyor bunlara ??

transferin son saniyesinimi beklicek bu büyük camia ?? hangi hoca onaylicak Scout ekibinin bulduklarini suan ne yapiyor bu Scout ekibi

diyelim bir iki oyuncu aldiniz yeni gelecek hoca istemiyorum derse ne edeceksiniz ?? off be off iyi günler ben biraz hava alayim disarda sinirim üzerimde saygilarla

klübün artık kendi transfer listesi olacak. sadece hocaya bağlı kalınmayacak. hocaların öyle ben bunları istemiyorum deme lüksü yok sandığınız gibi. zaten imzadan önce konuşulur bunlar.

Alika87
03.05.2016, 15:07
herkesin begenip begenmedigi ek noktalar vardir, ordan cikip bi oyuncuya takilir veya gecer

ilk yazisindan itibaren cok popülerdi burda, bi ara yazilarina hak ettigi karsiligi gören nadir üyelerden diye düsünmüstüm
tabi sonra troller ve kiskanclar tarafindan ugradigi ataklara karsi yeterince korunamadi ve hakli olarak küstü

örnekler: deaglemanyaq , serdaratasoy, sadikogulu, gamze bal, ertan51, afs, yigit gayretli, emorfo ...... gibi üyeler bence cok önemli burasi icin

Özellikle Ertan abiyi kimseye yedirmeyiz :D şaka bir yaba, hepsi bir birinden güzel ve değerli insanlar ve burası onlara ihtiyaç duyuyor.

Alika87
03.05.2016, 15:24

Abi kendin demişsın, Scout ekibi oyuncu buluyor. Oluşturulan listeden hoca ve Başkan'ın danışma ekibi birlikte oyuncu seçiyor. Kimse şimdiden oyuncu almıyor, transfer dönemine daha iki ay var, o sürecin hazırlığı yapılıyor.

Ertan 51
03.05.2016, 15:35

:) est Selçuğum est. bugün mutluluk manyağı yaptınız beni,sağolun var olun :o
fakat kırdırmadan samimiyetle söylüyorum ben listeye giremem,
ama dediğinde çok çok haklısın bazı üyelerimiz çok değerli kıymetini bilmemiz lazım,
yanlış anlaşılmasın hepimiz kıymetliyiz ama bu arkadaşlar forumun çimentosu,
onlarla daha bi dolu,daha bi bilgili oluyoruz,daha da yükseliyoruz,
aslında herkes birbirini korumalı,saygıyla hoş görü ile yaklaşmalı ama madem biz yapamıyoruz bari o arkadaşları koruyalım.İnşallah yanlış anlaşılmayız meramımızı aktarabilmişizdir.

Ertan 51
03.05.2016, 15:40
1-10 gün arası hoca işi netleşir diyeli 3 gün oldu,kaldı en fazla 7 gün :)

selcuk
03.05.2016, 15:41
fatih istifa etmis
cok istemisdik 1461 icin, iyiki yönetim bizi dinlememis
daha cok egitime ihtiyaci var, erken bu ise soyundugu bence ortada

ins. denizliyi yeneriz hüsnü hocaylan

emperora
03.05.2016, 16:10
Ya umit abiyi goren var mı? Oldu mu kaldı mı? Sag mı?

mesaced1967
03.05.2016, 16:22
fatih istifa etmis
cok istemisdik 1461 icin, iyiki yönetim bizi dinlememis
daha cok egitime ihtiyaci var, erken bu ise soyundugu bence ortada

ins. denizliyi yeneriz hüsnü hocaylan

cidden hüsnü özkara maç başı 1.5 puan ortalaması tutturdu ayrıca göze hoş gelen bi futbol var fatih için çok erkenmiş

Bud Spencer
03.05.2016, 16:23
katiliyorum
8degil fakat 5 rahat eder
bizim bu paralari verecek gücümüz yok, hele bir stopere asla onun icin serdar'i konusmayada gerek yok malesef

İ. SARAL
03.05.2016, 16:57
Vay be ne Serdar'mış. 5 milyonlar 8 milyonlar havada uçuşuyor. 1 milyon € bile fazla.

demirel
03.05.2016, 17:22
Muhammet Demir önümüzdeki sene Avusturya'da oynayacakmış. Yakında doğru mu anlarız.

S.ÖZKAN
03.05.2016, 17:23
Şahsi fikrim futbolda başarılı olmak için yıldız ve pahalı oyunculara ihtiyaç yok.Hele ki TS nin bu ekonomik durumuna bakıldığında zaten böyle bir iş yapacak mecali de yok.

Başarının anahtarı iyi takım olmaktan geçiyor. İyi takımı oluşturacak uyumlu oyuncular dünyadaki binlerce bonservisi olmayan oyuncu arasından seçilebilir.Yeter ki scout ekibimiz iyi iş çıkarsın.

mesaced1967
03.05.2016, 17:28
Muhammet Demir önümüzdeki sene Avusturya'da oynayacakmış. Yakında doğru mu anlarız.

Beşir olabilir mi? Beşir gelecek sezon Hollanda,Avusturya benzeri liglerde oynarsa çok daha sağlam gelebilir Zwolle müthiş olur mesela

demirel
03.05.2016, 17:31
Beşir olabilir mi? Beşir gelecek sezon Hollanda,Avusturya benzeri liglerde oynarsa çok daha sağlam gelebilir Zwolle müthiş olur mesela

Beşir değil Demir

Burak
03.05.2016, 17:31

Baba scout ekibi transfer yapmaz, bu yönde politika belirlemez. Bu ekibin yaptığı izlenen futbolcuların bulunduğu bir havuz yaratmaktır. İstenilen oyuncular hakkında rapor oluşturup eksi ve artı yönleri ile ortaya koymaktır. Yani Lucescu'nun defansif oyununa ya da Ersun Yanal'ın ofansif stratejisine uygun adamları hocanın önüne koymaktır

Ozan Gözaçan
03.05.2016, 17:40
burada eskiden fanları olduğumuz adamlar olduğu doğrudur ve yalanda yok bazen gözlerimiz onları aramıyorda değil ... keşke tekrar bizimle olsalar yada onlar gibi arkdaşlar çıksa...

transferde tek bir hedef olmalı hep dedim yine diyeceğim ... bize ahlaklı adam lazım iş ahlakı olacak insan ahlakı olacak bunlara sahip adamlar başarılı olur ...

Samet GÜVEN
03.05.2016, 18:18
É™vrÉ™n â€@evrenmanchester (https://twitter.com/evrenmanchester)2 dakika önce (https://twitter.com/evrenmanchester/status/727517277986426880)
Trabzonspor Guilherme v denisov ile ilgilenmekte

Emre İskender
03.05.2016, 18:22

yokmuş öyle birşey kaynak sağlam inanın :)

Erkan A.
03.05.2016, 18:23
É™vrÉ™n ‏@evrenmanchester (https://twitter.com/evrenmanchester)2 dakika önce (https://twitter.com/evrenmanchester/status/727517277986426880)
Trabzonspor Guilherme v denisov ile ilgilenmekte

samet hocam güvenilir birimi bunu paylasan ?? eger öyleyse GUILHERME VE DENISOV NASIL OYUNCULAR BIZE YARARMI

(BURAK SELCUK VE ARTVINTS CEVAPLARINIZ ICIN TSKLER RENKTASLARIM)

Emre İskender
03.05.2016, 18:27
Hoca netleşmeden burda yazılacak isimlere ve duyumlara inanmam...

Samet GÜVEN
03.05.2016, 18:50
samet hocam güvenilir birimi bunu paylasan ?? eger öyleyse GUILHERME VE DENISOV NASIL OYUNCULAR BIZE YARARMI

(BURAK SELCUK VE ARTVINTS CEVAPLARINIZ ICIN TSKLER RENKTASLARIM)

Boş biri değil kesinlikle. Oyuncu değerlendirmeleri konusuna ben girmeyeyim.

Hoca netleşmeden burda yazılacak isimlere ve duyumlara inanmam...

Emre bu çakal, kulüplerle bağlantılı değil. Yani duyumunu kulüpten değil, futbolcu menejerleri, şirketler ve ona yakın yerlerden alıyor. Boş çıkmıyor pek. Zaten ilgileniyor yazmış olm. Uğraştırmasana :)

Uğur Ö.
03.05.2016, 20:56
Yetenek ve disiplin aynı anda olmadığı zaman Cavanda gibi yetenek bu leş kadroda kadro dışı kalabiliyor. Altyapı tahsilini çok iyi almış futbolcular bu lige her zaman fazla geliyor. Oğuzhan en iyi örneği. Bu adam Arsenal altyapısı değil bizim altyapı alsaydı kaybolur giderdi.

Fatih Solmaz
03.05.2016, 21:01
Yetenek ve disiplin aynı anda olmadığı zaman Cavanda gibi yetenek bu leş kadroda kadro dışı kalabiliyor. Altyapı tahsilini çok iyi almış futbolcular bu lige her zaman fazla geliyor. Oğuzhan en iyi örneği. Bu adam Arsenal altyapısı değil bizim altyapı alsaydı kaybolur giderdi.
ya alman ya ingiliz disiplini olacak bunu bilir bunu söylerim. afrika, güney amerika asıllılara güvenilmez.

redbul
03.05.2016, 21:07
bu hocalık için adı geçen besnik hasi hangi kriterlere göre trabzonspor hoca adayı olabiliyor adamın hiçbir başarısı yok anderlet ten başka hiçbir takımda hocalık yapmamış yani başkanın luceskuvari hoca dediği bu besnik hasi ise işimiz var.

Alika87
03.05.2016, 21:10
bu hocalık için adı geçen besnik hasi hangi kriterlere göre trabzonspor hoca adayı olabiliyor adamın hiçbir başarısı yok anderlet ten başka hiçbir takımda hocalık yapmamış yani başkanın luceskuvari hoca dediği bu besnik hasi ise işimiz var.

yani anderlechti kücük görüyoruz, öylemi?

redbul
03.05.2016, 21:20
yani anderlechti kücük görüyoruz, öylemi?
sen büyük görüyorsan sıkıntı sende kardeşim

tonya55
03.05.2016, 21:30
besnik hasiye burun kıvıran birkac yıla çok iyi yerlere gelecek.

redbul
03.05.2016, 21:35
besnik hasiye burun kıvıran birkac yıla çok iyi yerlere gelecek.
ben burun kıvırmıyorum renktaş anderlet dışında hiçbir takımda çalışmamış ve hiç bir başarısı yok milletin burun kıvırdığı felix magat ın dünyanın en zor liglerinden biri olan almanyada 2 şampiyonluğu var ve felix magat ismi taraftarlar arasında tartışılırken hiç bir başarısı olmayan besnik hasi başkanın tarif ettiği hoca sıfatına hangi kriterler doğrutulsunda girdiğini anlamadım

theo
03.05.2016, 21:36
simone'nin ne başarısı vardı peki Atletico'dan önce :)

tonya55
03.05.2016, 21:40
ben burun kıvırmıyorum renktaş anderlet dışında hiçbir takımda çalışmamış ve hiç bir başarısı yok milletin burun kıvırdığı felix magat ın dünyanın en zor liglerinden biri olan almanyada 2 şampiyonluğu var ve felix magat ismi taraftarlar arasında tartışılırken hiç bir başarısı olmayan besnik hasi başkanın tarif ettiği hoca sıfatına hangi kriterler doğrutulsunda girdiğini anlamadım
yok agbicim direk seni hedef almadım öncedende olumsuz mesajlar olmustu. felix magath ın hocalıgı tartısılmaz kariyeri basarıları ortada felix magath ı tartısanla futbol konusulmaz zaten.

redbul
03.05.2016, 21:41
simone'nin ne başarısı vardı peki Atletico'dan önce :)
doğrudur simone nin başarısı yoktu atletikoda tuttu yalnız atletico sezona başlarken hiçbir zaman şampiyonluk hedefi ile başlamaz trabzonsporda hedef farklıdır getirin besnik hasiyi 2-3maç kaybetsin homurdanmalar nasıl başlar

redbul
03.05.2016, 21:46
yok agbicim direk seni hedef almadım öncedende olumsuz mesajlar olmustu. felix magath ın hocalıgı tartısılmaz kariyeri basarıları ortada felix magath ı tartısanla futbol konusulmaz zaten.
etvallah kardeşim benim demek istediğim başkan şampiyonluk yaşamış hoca söyleminde bulunmuştu bildiğim kadarıyla besnik hasi nin kariyerinde şampiyonluk yok ben o anlamda başkanın hoca kriterleri arasına nasıl girdiğini merek etmiştim

theo
03.05.2016, 21:51
doğrudur simone nin başarısı yoktu atletikoda tuttu yalnız atletico sezona başlarken hiçbir zaman şampiyonluk hedefi ile başlamaz trabzonsporda hedef farklıdır getirin besnik hasiyi 2-3maç kaybetsin homurdanmalar nasıl başlar

Biz de sözde şampiyonluk parolasıyla başlıyoruz ki sezona bu sene... herkes takımın bir kaç seneye ihtiyacı olduğunu biliyor... bu sene şampiyon olamayacağımızı çok iyi biliyoruz hepimiz Muharrem usta da biliyor... ama taraftara yeniden heyecan gelmesi için 50. yıl muhabbeti yapmakta... taraftarın istediği savaşan takım , mücadele eden takım , adam akıllı top oynayan önde basan takım , mağlubiyeti gururuna yediremeyen takım... bunu yaratmak için yola çıkıyoruz en başta..

Emirhan Çorumlu
03.05.2016, 21:52
sen büyük görüyorsan sıkıntı sende kardeşim

Önemli olan oradaki mevcut Sistemi Trabzonsporumuza getirmek. Besnik Hasi bir Lucescu degil, ama kendisi 4,5 Sene Anderlecht' de Yardimci Hoca olarak calisti ve sonra Bas Antrenörlüge terfi etti. Yaklasik iki Senedir ise Takimin Bas Antrenörü ve bu Sistemi gayet iyi biliyor. Bu iki Sene icinde yaklasik 115 Maca cikti ve suanki Puan Ortalamasi 1,86 civarinda. Kisaca kendisi 6,5 Senedir bu Sistemin tam ortasinda. Eger Scout Ekibimiz faydali isler cikarirsa Besnik Hasi bence iyi bir tercih olabilir. Önemli olan Takima genc yetenekler kazandirmak ve bu genc Oyuncularla hem basarili olmak, hemde kendilerini yüksek fiyatlara pazarlayarak Maddi acidan toparlanmak ve güclenmek. Kisacasi Türkiyenin Portosu olmak istiyoruz. En azindan benim algiladigim bu. Besnik Hasi genc Oyuncularla calismasini bilen bir Teknik Adam. Bu uygulanacak Sistem icin dogru kisi olabilir. Kendisi belirttigim gibi toplam 6,5 Senedir bu Takimda ve bu süre zarfi icinde Anderlecht hem basarili olmasini bildi hemde iyi Oyuncu Satislari yapti. Örnekler: Boussoufa 8 Milyon Euro, Lukaku 22 Milyon Euro, Mbokani 11 Milyon Euro, Biglia 8,4 Milyon Euro, Massimo Bruno 5 Milyon Euro, Kouyate 7,5 Milyon Euro, Mitrovic 18,5 Milyon Euro, Mbemba 12 Milyon Euro vs... Burda dedigim gibi Scout Ekibimizede büyük Is düsüyor. Calisan bir Sistem olusursa Basari gelir. Lucescu' yu kim istemez? Ama kendisi hem epey Para ister, hemde istedigi Transferleri yapmak daha pahaliya patlar. Luscescu ayni Sistemi uyguluyor, ama kendisi Brezilya Pazarini tercih ediyor ve orada Oyuncular cok daha pahali. Kisacasi Luscesu ile ayni Sistemi uygulayip, bütcemize daha uygun olan Oyuncu Pazarlarina girecegiz. O acidan Lucescu imkansiz gibi.

İ. SARAL
03.05.2016, 21:54
Guilherme hangisi? 100 tane var :) Mersindeki mi yoksa?

redbul
03.05.2016, 21:54
Biz de sözde şampiyonluk parolasıyla başlıyoruz ki sezona bu sene... herkes takımın bir kaç seneye ihtiyacı olduğunu biliyor... bu sene şampiyon olamayacağımızı çok iyi biliyoruz hepimiz Muharrem usta da biliyor... ama taraftara yeniden heyecan gelmesi için 50. yıl muhabbeti yapmakta... taraftarın istediği savaşan takım , mücadele eden takım , adam akıllı top oynayan önde basan takım , mağlubiyeti gururuna yediremeyen takım... bunu yaratmak için yola çıkıyoruz en başta..
kardeş noktasından virgülüne kadar katılıyorum o nedenle hoca faktörü çok önemli karavana atma şansımız inan hiç yok işte besnik hasi ismi beni heyecanlandırmıyor

redbul
03.05.2016, 21:57
Önemli olan oradaki mevcut Sistemi Trabzonsporumuza getirmek. Besnik Hasi bir Lucescu degil, ama kendisi 4,5 Sene Anderlecht' de Yardimci Hoca olarak calisti ve sonra Bas Antrenörlüge terfi etti. Yaklasik iki Senedir ise Takimin Bas Antrenörü ve bu Sistemi gayet iyi biliyor. Bu iki Sene icinde yaklasik 115 Maca cikti ve suanki Puan Ortalamasi 1,86 civarinda. Kisaca kendisi 6,5 Senedir bu Sistemin tam ortasinda. Eger Scout Ekibimiz faydali isler cikarirsa Besnik Hasi bence iyi bir tercih olabilir. Önemli olan Takima genc yetenekler kazandirmak ve bu genc Oyuncularla hem basarili olmak, hemde kendilerini yüksek fiyatlara pazarlayarak Maddi acidan toparlanmak ve güclenmek. Kisacasi Türkiyenin Portosu olmak istiyoruz. En azindan benim algiladigim bu. Besnik Hasi genc Oyuncularla calismasini bilen bir Teknik Adam. Bu uygulanacak Sistem icin dogru kisi olabilir. Kendisi belirttigim gibi toplam 6,5 Senedir bu Takimda ve bu süre zarfi icinde Anderlecht hem basarili olmasini bildi hemde iyi Oyuncu Satislari yapti. Örnekler: Boussoufa 8 Milyon Euro, Lukaku 22 Milyon Euro, Mbokani 11 Milyon Euro, Biglia 8,4 Milyon Euro, Massimo Bruno 5 Milyon Euro, Kouyate 7,5 Milyon Euro, Mitrovic 18,5 Milyon Euro, Mbemba 12 Milyon Euro vs... Burda dedigim gibi Scout Ekibimizede büyük Is düsüyor. Calisan bir Sistem olusursa Basari gelir. Lucescu' yu kim istemez? Ama kendisi hem epey Para ister, hemde istedigi Transferleri yapmak daha pahaliya patlar. Luscescu ayni Sistemi uyguluyor, ama kendisi Brezilya Pazarini tercih ediyor ve orada Oyuncular cok daha pahali. Kisacasi Luscesu ile ayni Sistemi uygulayip, bütcemize daha uygun olan Oyuncu Pazarlarina girecegiz. O acidan Lucescu imkansiz gibi.eyvallah kardeşim çok aydınlatıcı bir yazı olmuş ben belçika ligini pek takip etmediğim için hocayı fazla tanımıyorum

Emirhan Çorumlu
03.05.2016, 21:58

Magath bu Takima disiplin acisindan yararli olur ama bununlada yetinmek zorunda kaliriz. Kendisi basarili bir Teknik Adamdi ama daha sonra epey inise gecti. Son iki Duragi Wolfsburg ile Fulham oldu ve ikisindede epey basarisiz oldu. Ayrica bu Takimlarin bizden fazla Bütceleri vardi. Magath Transfer yapmayi seven bir Teknik Adam ve kendisi icin yeterli Bütceyi yaratacak durumumuz varsa Lucescu yu alalim direk daha iyi. Ama bana göre ikisininde oluru yok. Kisisel fikrim. Para yoksa Lucescu yok, bir ihtimal Magath bir sekilde olabilir ama kesinlikle Basarili olamaz.

artvints
03.05.2016, 21:58
piskolojik tatminin hiç bir faydası yok.düşük beklentilerin olduğu yerde mucizeler çıkıyor.hadi beni şampiyon yap baskısından çok, birlikte ve çok çalışma, destek, samimiyet lazım.

Emirhan Çorumlu
03.05.2016, 22:00
eyvallah kardeşim çok aydınlatıcı bir yazı olmuş ben belçika ligini pek takip etmediğim için hocayı fazla tanımıyorum

Benimde kaygilarim var tabi, ama bu sistemi uygulamaya calismak zaten tamamen riskli. O acidan bu riskleri göze aliyorsak Hasi bu Sistemi tanidigi icin denenebilir.

tonya55
03.05.2016, 22:00
iyi şeyler olacak ama zamanla mesela 2 yıl sonra zirveye oynayabiliriz.

redbul
03.05.2016, 22:01
Magath bu Takima disiplin acisindan yararli olur ama bununlada yetinmek zorunda kaliriz. Kendisi basarili bir Teknik Adamdi ama daha sonra epey inise gecti. Son iki Duragi Wolfsburg ile Fulham oldu ve ikisindede epey basarisiz oldu. Ayrica bu Takimlarin bizden fazla Bütceleri vardi. Magath Transfer yapmayi seven bir Teknik Adam ve kendisi icin yeterli Bütceyi yaratacak durumumuz varsa Lucescu yu alalim direk daha iyi. Ama bana göre ikisininde oluru yok. Kisisel fikrim. Para yoksa Lucescu yok, bir ihtimal Magath bir sekilde olabilir ama kesinlikle Basarili olamaz.evet magat wolsburg takımın şampiyon yaptıltan sonra geriye gitti bu bir gerçek çok transfer yaptırdğıda bir gerçek ama yeni yapılanmada bence fikirlerinden yararlanabileceğimiz bir hoca

Emirhan Çorumlu
03.05.2016, 22:02
evet magat wolsburg takımın şampiyon yaptıltan sonra geriye gitti bu bir gerçek çok transfer yaptırdğıda bir gerçek ama yeni yapılanmada bence fikirlerinden yararlanabileceğimiz bir hoca

Hayirlisi olsun. Leicester örnegi var önümüzde, ama o kimyayi ve sistemi o kisa sürede tutturmak gercekten bir mucize.

redbul
03.05.2016, 22:04
eğer yönetim besnik hasi veya fonseca ibi genç isimleri takımın başına getirirse ilk hedef sabır olmalıdır işte oda bizde varmı sıkıntı orda.

redbul
03.05.2016, 22:05
Hayirlisi olsun. Leicester örnegi var önümüzde, ama o kimyayi ve sistemi o kisa sürede tutturmak gercekten bir mucize.kardeş leichester bence tam bir mucize aynı zamanda peri masalının mutlu sonu

theo
03.05.2016, 22:07
kardeş noktasından virgülüne kadar katılıyorum o nedenle hoca faktörü çok önemli karavana atma şansımız inan hiç yok işte besnik hasi ismi beni heyecanlandırmıyor

İsmini ve başarısını hiç duymadığımız için öyle heralde... Tek kurşunumuz olduğu konusunda çok haklısın... hata şansımız hiç ama hiç yok...

artvints
03.05.2016, 22:09
Hayirlisi olsun. Leicester örnegi var önümüzde, ama o kimyayi ve sistemi o kisa sürede tutturmak gercekten bir mucize.

ranieri, geldiğimde hocasına ve birbirine bağlı iyi bir takım buldum demişti.taktik konusunda muazzam bir iş çıkardı tabi. eski hocalarının ismi geçti basında trabzonspor için.

redbul
03.05.2016, 22:12
ranieri, geldiğimde hocasına ve birbirine bağlı iyi bir takım buldum demişti.taktik konusunda muazzam bir iş çıkardı tabi. eski hocalarının ismi geçti basında trabzonspor için.
aslında leichester başarısında eski hocalarının büyük faktörü var ama ranieri de boş adam değil kariyerinde inter juventus roma napoli chelsea gibi sağlam takımlar var bence ranieri nim şampiyonlukta büyük payı var

odyseuys
03.05.2016, 22:27

ranieri leicester'a imzaladığında bir önceki sene kıl payı kümede kalan takımın bu sene paraşütsüz düşeceğini savunmuştum. doğrusu ranieri'nin teknik direktör olarak son derece abartılı ve hak etmediği bir kariyere sahip olduğunu düşünmüşümdür hep. bu açıdan td konusunda çok fena aldım ağzımın payını Lcfc'nin şampiyonluğuyla... yönetimden bu anlamda beklentim benim beğenmediğim bir teknik direktör getirmesi :) magath mesela bu tanıma uyuyor :))

yattarahayranı
03.05.2016, 22:33
ranieri leicester'a imzaladığında bir önceki sene kıl payı kümede kalan takımın bu sene paraşütsüz düşeceğini savunmuştum. doğrusu ranieri'nin teknik direktör olarak son derece abartılı ve hak etmediği bir kariyere sahip olduğunu düşünmüşümdür hep. bu açıdan td konusunda çok fena aldım ağzımın payını Lcfc'nin şampiyonluğuyla... yönetimden bu anlamda beklentim benim beğenmediğim bir teknik direktör getirmesi :) magath mesela bu tanıma uyuyor :))
Raineri konusunda herkes öyle dusunuyomus sezon öncesi :D

Fatih Solmaz
03.05.2016, 22:52
bayern taraftarı olmak için neler vermezdim. :)

Fatih Solmaz
03.05.2016, 22:56
bayern taraftarı olmak için neler vermezdim. :)
ohaaaaa maşallah dedğimiz 3 gün yaşıyor. yedi golü bayern. yok da yok böyle şansmı baht mı olur.

TS-AKCAABAT-61
03.05.2016, 22:59
Lokomotive kalecisi guilherme imiş
Pek inandırıcı değil
Kaleciye ihtiyacımız yok

mesaced1967
03.05.2016, 23:03
Trabzonspor (http://www.trabzonhaber.com.tr/haberleri/trabzonspor)'la ilgili ilginç bir gerçek ortaya çıktı! Galatasaray'ın peşine düştüğü Michel Babatunde (http://www.trabzonhaber.com.tr/haberleri/michel+babatunde)'nin Trabzonspor'un kapısından döndüğü ortaya çıktı. Futbolcunun menajeriSezer Özkan (http://www.trabzonhaber.com.tr/haberleri/sezer+%C3%B6zkan) sosyal medyada yayınladığı belgeyle futbolcuyu bordo mavililere önerdiğini belirtti.

Galatasaray'ın transfer gündemine gelen Nijeryalı oyuncu Michel Babatunde' nin ara dönemde Trabzonspor'a bonservis bedelsiz önerildiği ortaya çıktı.

Oyuncunun haklarını elinde bulunduran Menajer Sezer Özkan sosyal medya hesabından yayınladığı yetki belgesiyle Muharrem Usta'ya seslendi.

Özkan, Raja Casablanka'da oynayan Nijeryalı futbolcu Michel Babatunde'nin yetki belgesini yayınlayarak,"Sayın Muharrem Usta sana yalvardım al bunu Trabzonspor'a diye..Ayağına kadar getirdim. Galatasaray'a başarılar.." ifadelerini kullandı.

Babatunde'nin Sarı Kırmızılı kulübe transferinin gündeme geldiği ve tarafların anlaşmak üzere olduğu vurgulandı.

Michel Babatunde kimdir?

Nijerya'da doğan Babatunde, profesyonel futbol kariyerine 2010'da Nijerya ekiplerinde Heartland'da başladı. Yalnızca bir sene sonra Avrupa'ya açılan Babatunde, 2011'de Ukrayna ekiplerinden FC Kryvbas Kryvyi Rih' e imza attı.

Alika87
04.05.2016, 00:17
eyvallah kardeşim çok aydınlatıcı bir yazı olmuş ben belçika ligini pek takip etmediğim için hocayı fazla tanımıyorum

tanimadigin halde yine burun kivirdin ve hocayi ve calistirdigi takimi kücümsedin...bu saglikli bir tutum degil redbul abi.

Arda'
04.05.2016, 00:39
Mümkünse koşan topçu alınsın sahada yürüyen topçu görmeye tahammülüm yok ayrıca sadece koşan değil IQ seviyesi de yüksek adamlar alınsın beyinsiz topçu görmek istemiyorum.

Mollasalihoğlu
04.05.2016, 01:44
Mümkünse koşan topçu alınsın sahada yürüyen topçu görmeye tahammülüm yok ayrıca sadece koşan değil IQ seviyesi de yüksek adamlar alınsın beyinsiz topçu görmek istemiyorum.

Kesinlikle, iq testi şartı getirilmeli transferlere.

artvints
04.05.2016, 02:00
a.madrid çok mu iyi paslaşıyor, rakip kaleyi abluka altına mı alıyor, müthiş yetenekli oyuncuları mı var? 300 spartalı gibi doğru yerde durup, savunma planına sadık kalarak, mesafeleri açmadan omuz omuza savaşıyorlar.o seviye için bir tane çok yetenekli hücum oyuncuları var.bulduğunu atıyor.tüm ekstralara duran topara çok çalışıyorlar. bunu uygulamak için zeki hırslı çalışkan samimi olmak gerek. hocadan başlıyor tabi bu işler.

Travelair
04.05.2016, 09:46
a.madrid çok mu iyi paslaşıyor, rakip kaleyi abluka altına mı alıyor, müthiş yetenekli oyuncuları mı var? 300 spartalı gibi doğru yerde durup, savunma planına sadık kalarak, mesafeleri açmadan omuz omuza savaşıyorlar.o seviye için bir tane çok yetenekli hücum oyuncuları var.bulduğunu atıyor.tüm ekstralara duran topara çok çalışıyorlar. bunu uygulamak için zeki hırslı çalışkan samimi olmak gerek. hocadan başlıyor tabi bu işler.

Bu sözleriniz istismar edilebilir:

- Zeki, hırslı, çalışkan, samimi...

- Zeki? ZEKİ? ZEKİ YAVRU!

Elbette yardımlaşma, takım disiplini önemli ama yetenek, futbol bilgisi, akıllı futbol oynamadan Atletico da başaramazdı

Mollasalihoğlu
04.05.2016, 10:13
Bu sözleriniz istismar edilebilir:

- Zeki, hırslı, çalışkan, samimi...

- Zeki? ZEKİ? ZEKİ YAVRU!

Elbette yardımlaşma, takım disiplini önemli ama yetenek, futbol bilgisi, akıllı futbol oynamadan Atletico da başaramazdı

Kesinlikle.

Örneğin Atletico Madrid'in stoperleri dahi top ayaklarındayken titremiyor.

Biz de zannediyoruz ki çok düz topçular ama takım olduklarından yeniyorlar. Hayır efendim, ortalama üstü topçular ve müthiş bir taktikle oynuyorlar.

İbrahim Keleşoğlu
04.05.2016, 10:33
çokta iyi yapmışız menejer transferi yok artık demekki başkan doğru konuşuyor.

Trabzonspor (http://www.trabzonhaber.com.tr/haberleri/trabzonspor)'la ilgili ilginç bir gerçek ortaya çıktı! Galatasaray'ın peşine düştüğü Michel Babatunde (http://www.trabzonhaber.com.tr/haberleri/michel+babatunde)'nin Trabzonspor'un kapısından döndüğü ortaya çıktı. Futbolcunun menajeriSezer Özkan (http://www.trabzonhaber.com.tr/haberleri/sezer+%C3%B6zkan) sosyal medyada yayınladığı belgeyle futbolcuyu bordo mavililere önerdiğini belirtti.

Galatasaray'ın transfer gündemine gelen Nijeryalı oyuncu Michel Babatunde' nin ara dönemde Trabzonspor'a bonservis bedelsiz önerildiği ortaya çıktı.

Oyuncunun haklarını elinde bulunduran Menajer Sezer Özkan sosyal medya hesabından yayınladığı yetki belgesiyle Muharrem Usta'ya seslendi.

Özkan, Raja Casablanka'da oynayan Nijeryalı futbolcu Michel Babatunde'nin yetki belgesini yayınlayarak,"Sayın Muharrem Usta sana yalvardım al bunu Trabzonspor'a diye..Ayağına kadar getirdim. Galatasaray'a başarılar.." ifadelerini kullandı.

Babatunde'nin Sarı Kırmızılı kulübe transferinin gündeme geldiği ve tarafların anlaşmak üzere olduğu vurgulandı.

Michel Babatunde kimdir?

Nijerya'da doğan Babatunde, profesyonel futbol kariyerine 2010'da Nijerya ekiplerinde Heartland'da başladı. Yalnızca bir sene sonra Avrupa'ya açılan Babatunde, 2011'de Ukrayna ekiplerinden FC Kryvbas Kryvyi Rih' e imza attı.

Sercan Keleş
04.05.2016, 10:36
çokta iyi yapmışız menejer transferi yok artık demekki başkan doğru konuşuyor.

Kaç yaşında bu saçma sapan nijeryalı

İbrahim Keleşoğlu
04.05.2016, 10:40
hayır ona bakıyorum şimdi 23 yasında ama istatistik olarakta bişeyi yok nerde boş adam var menejerler dayıyo bize bide haber yaptırır duruma geldiler jan van staa'da da öyle olmuş öyle demişti başkan hatta aynı adamın bide oyuncu önerdigini
Kaç yaşında bu saçma sapan nijeryalı

Sercan Keleş
04.05.2016, 10:45
hayır ona bakıyorum şimdi 23 yasında ama istatistik olarakta bişeyi yok nerde boş adam var menejerler dayıyo bize bide haber yaptırır duruma geldiler jan van staa'da da öyle olmuş öyle demişti başkan hatta aynı adamın bide oyuncu önerdigini

Bizim başkan akıllı adamdır böyle ucuz oyunlara gelmez. Belki futbolcu iyi özelliklere sahiptir fakat başkan risk almamış doğru olanı yapmış.

Turgay Atalay
04.05.2016, 11:21
Antrenman fotoğraflarına bakıyorum, Onur dışında futbolcu göremiyorum. Bitmişiz biz, dibi görmüşüz, daha da aşağıyı eşeliyoruz.

Sercan Keleş
04.05.2016, 11:31
Bal yapmayan arılara bile razıyım. Fakat bizim futbolcular yaban arısı

Murat'
04.05.2016, 11:38
Bal yapmayan arılara bile razıyım. Fakat bizim futbolcular yaban arısı
Ne yabanı eşek arısı bunlar.

Ahmet Taşçı
04.05.2016, 11:46
İnşallah Besnik Hasi doğru değildir. Gönlüm Fonseca,'dan yana plasem magath.

Dip.Ing.Mag.
04.05.2016, 11:48
Bir soru 14 macta 9 galibiyet Alan Deli Ibo. Hami'nin yerine gelseydi zamaninda sizce bizim durumumuz daha farkli olur muydu? tamam Hami vasifsiz da Ibo'dan da vasifsiz degildir herhalde. öyle bir oyuncu topluluguna sahipiz ki, ruhen ve bedenen sifiri tüketmisler.

Mollasalihoğlu
04.05.2016, 12:41
Bir soru 14 macta 9 galibiyet Alan Deli Ibo. Hami'nin yerine gelseydi zamaninda sizce bizim durumumuz daha farkli olur muydu? tamam Hami vasifsiz da Ibo'dan da vasifsiz degildir herhalde. öyle bir oyuncu topluluguna sahipiz ki, ruhen ve bedenen sifiri tüketmisler.

Belki 1-2 galibiyet fark ederdi. Maksimum.

redbul
04.05.2016, 12:44
tanimadigin halde yine burun kivirdin ve hocayi ve calistirdigi takimi kücümsedin...bu saglikli bir tutum degil redbul abi. kardes ben hocayı küçümseme dim sadece tanımıyorum ayrıca Anderlecht çok ta avrupada söz sahibi bir takım değil

Alika87
04.05.2016, 14:11
kardes ben hocayı küçümseme dim sadece tanımıyorum ayrıca Anderlecht çok ta avrupada söz sahibi bir takım değil

bizde degiliz. Anderlecht nereden baksan bizden daha iyi ve profesyonel bir takim. Bizde güzel ve basarili futbol oynuyorlar, bizden cok daha az bir bütceyle her sene güclü bir takim kuruyorlar. Her sene avrupanin büyük takimlarina en az bir tane oyuncu satiyor büyük paralara. Keske bizi Anderlecht gibi bir kulüp yapsa, ama zor. Anderlecht su an en az 1-2 basamak bizim üzerimizde bir takim.

S.ÖZKAN
04.05.2016, 14:22
bizde degiliz. Anderlecht nereden baksan bizden daha iyi ve profesyonel bir takim. Bizde güzel ve basarili futbol oynuyorlar, bizden cok daha az bir bütceyle her sene güclü bir takim kuruyorlar. Her sene avrupanin büyük takimlarina en az bir tane oyuncu satiyor büyük paralara. Keske bizi Anderlecht gibi bir kulüp yapsa, ama zor. Anderlecht su an en az 1-2 basamak bizim üzerimizde bir takim.

Sonuna kadar katlıyorum Anderlecht sportif ekonomik kurumsal anlamda bizden üstte. Sadece taraftar sayısı olarak onlardan üstünüz.

ensarusta
04.05.2016, 14:46
Polonya basını Mariusz Stepinski’nin Trabzonspor’un radarında olduğunu yazdı

OKU ve YORUMLA >>>http://www.61saat.com/futbol/polonya-basini-stepinski-yi-trabzonspor-a-yazdi-h297302.html

Bu çocuk 20 yaşında ve polonyo liginde 15 gol 3 asistlik bir performans sergilemiş. şuanki marketing değeri 1 milyon euro. youtubedan izlediğim kadarıyla güzel umut verici bir görüntü çiziyor. kim bilir ileri ki yıllarda yeni lewandowski olabilir. istiyorum ki bu ve bunun gibi yaşlarda bu şekilde performans yakalamış oyuncularla takımı dolduralım.bu tarz transferlerin hem bonservisi hem de yıllık oyuncu maliyetleri düşük olacaktır. ayrıca bu yaşlardaki oyuncular yatmaya gelmezler. basarıya aç kariyer hedefiyle saha da deli dana gibi koşarlar. boyle transferlerde aceleci olmak lazım. seneye de bi izleyim bakalım ne yapacak dersek iş sıkıntıya girer. aynı çocuk seneye de 20 gol atsın artık sadece youtubedan izleriz. belki istediğimiz seviyeye gelemiyecek ama bu kadar riskede girmek lazım. sonuçta maliyeti düşük yaşı genç göndermek istersek rahatlıkla zarar etmeden elden çıkarabiliriz. takımda 25 tane boyle genç istikbal vadeden oyuncu olsun varsın şampiyon olmayalım 2-3 sene daha ama yinede keyifle izlerim takımı.

Erkan A.
04.05.2016, 14:59
renktaslar ben sizlerden farkli bakiyorum artik hoca konusuna

hami mandirali hoca olarak devam edecek ..

yeni kurulacak takimin kadrosunu hami mandirali yapiyor yaptiriyor gidecekleri hami bildiriyor baskana

yöneticiler baskanimiz suana Kadar onla bunla kimseyle görüsmedik diyorlar , hami hocamiz bir iki mac kazansaydi ligde baska yerlerde olaydik cok kolay sekilde hami kalacak diyeceklerdi ..

suan taraftar tepkisinden korkuluyor rizesporu yenersek daha net aciklama yapilir son olarak kesinlikle sahsi düsüncem hami mandirali ile yola önümüzdeki yil devam edilecek

aciklama su sekilde olabilir : hoca arayisina hic girmedik efsane oyuncumuz hami mandirali cok güzel isler basardi hami hocaya güveniyoruz planlarini dinledik begendik yönetimle konustuk hami hoca ile yola devam edecegiz..

Ertan 51
04.05.2016, 15:50

yeni kurulacak takimin kadrosunu hami mandirali yapiyor yaptiriyor gidecekleri hami bildiriyor baskana

yöneticiler baskanimiz suana Kadar onla bunla kimseyle görüsmedik diyorlar , hami hocamiz bir iki mac kazansaydi ligde baska yerlerde olaydik cok kolay sekilde hami kalacak diyeceklerdi ..

suan taraftar tepkisinden korkuluyor rizesporu yenersek daha net aciklama yapilir son olarak kesinlikle sahsi düsüncem hami mandirali ile yola önümüzdeki yil devam edilecek

aciklama su sekilde olabilir : hoca arayisina hic girmedik efsane oyuncumuz hami mandirali cok güzel isler basardi hami hocaya güveniyoruz planlarini dinledik begendik yönetimle konustuk hami hoca ile yola devam edecegiz..
Zagacan,
bir an için aziz'i,onun köpeklerini,canım ülkemin haysiyetsiz siyasileri adam olarak düşün,
ama Hami Mandıralıyı hoca olarak düşünme,
yani üsttekilerin adam olma ihtimali var,Hami'nin bu takıma hoca olma ihtimali yok,
örneğin ne kadar ütopik olduğunu gör dediğimi anla :D

Erkan A.
04.05.2016, 15:57
Zagacan,
bir an için aziz'i,onun köpeklerini,canım ülkemin haysiyetsiz siyasileri adam olarak düşün,
ama Hami Mandıralıyı hoca olarak düşünme,
yani üsttekilerin adam olma ihtimali var,Hami'nin bu takıma hoca olma ihtimali yok,
örneğin ne kadar ütopik olduğunu gör dediğimi anla :D

peki hocam bakalim Zaman ne gösterecek

Murathan
04.05.2016, 18:18
Varol Aydın
â€@varolaydin
20 dk ötemdeki şehirden gelecek sezon Trabzonspor'a transfer var. Mariusz Stepinski Bordo Mavililer'de!

Sefa
04.05.2016, 18:41
Hami bu saatten sonra 1461'in bile başına geçemez..

Uluhan
04.05.2016, 18:56

Milyonda bir ihtimal bile vermiyorum buna. Hami`nin hocalik konusunda butun kredisi bu sezon bitmistir.

Bundan sonra BAL liginde calisir. En alttan baslamasi lazim artik.

Arda'
04.05.2016, 19:12
Stepinski bu sezon 31 maçta 15 gol atmış 95 doğumlu

Tzameti
04.05.2016, 19:51
Varol Aydın
�@varolaydin
20 dk ötemdeki şehirden gelecek sezon Trabzonspor'a transfer var. Mariusz Stepinski Bordo Mavililer'de!
Umarım izlenerek alınmıştır. Yoksa videolardan izlediğim kadarıyla II. Muhammed Demirci dönemi olur bizim için.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

memozcan
04.05.2016, 20:07
polonyadan transfere karşıyım arkadaş:)

bordomavi1
04.05.2016, 20:16
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160504/bcb03e10d51d6c298dd46a9a136bc8fa.jpg

sasort
04.05.2016, 20:24
Varol Aydın
â€@varolaydin

klasik soruyu ben sorayım KAYNAK nerden

sasort
04.05.2016, 20:29
Mariusz Stepinski bu

izlediğim kadarıyla deniiz kadah deniz yılmaz kapasitesinde topçu

ama artısı daha yirmi yaşında patlama ypabilir potansiyeli var

Mustafa YILMAZ
04.05.2016, 20:30
polonyadan transfere karşıyım arkadaş:)

9133

keşke yeniden doğup gelse takıma

Ozan Kara
04.05.2016, 20:45
Bence bu http://www.transfermarkt.com.tr/marcos-guilherme/profil/spieler/255989

tonya55
04.05.2016, 21:12
orda sadece ludwig 10 milyon euro ve büyük takımlar peşinde bu kadroyu kurmak için limanı satmak lazım.

bordomavi1
04.05.2016, 21:13
orda sadece ludwig 10 milyon euro ve büyük takımlar peşinde bu kadroyu kurmak için limanı satmak lazım.

Sen kadroyu beğendiysen şehri satıp kuralım.

tonya55
04.05.2016, 21:13
marcos guilherme yi bir ara bayern istiyordu bir oyuncu bonservisine usta ve yönetimi 10 milyon euro vermez.

redbul
04.05.2016, 21:14
bu kadro nerden alıntıdır bilen varmı

tonya55
04.05.2016, 21:14
Sen kadroyu beğendiysen şehri satıp kuralım.
kadro efsane.

bordomavi1
04.05.2016, 21:15
bu kadro nerden alıntıdır bilen varmı

kendim yazdım, alıntı falan değil.

gökhants1966
04.05.2016, 23:40
Aşağıda oluşturduğum kadro Çok pahalıya patlar belki de hayali bir kadro olabilir ancak böyle bir kadro süper ligi dağıtacağı gibi en kısa sürede maliyetini de çıkartır.Yetenek,Zeka ve Disiplinin birleştiği bir kadronun süper ligde şampiyon olamaması gibi bir ihtimal yok.Atletico Madrid ve Leicester City örneklerini iyi incelemek lazım.

---------------------------------Onur---------------------------------

Mayke---------------S.Taşçı--------------F.Erazo---------------Jorge

----------------------Bennasser-----------Vukcevic---------------------

Ghezzal--------------------------Lima---------------------------Lozano

----------------------------------Hodzic----------------------------------

Dip.Ing.Mag.
04.05.2016, 23:52
Trabzonspor nasıl başarılı olur özetleyeyim;

1. Kulüpten büyük futbolcu olmayacak, kulüp her şeyin üzerinde olacak
2. Koşmayan futbolcu olmayacak
3. Aidiyet duygusuna sahip yenilgiyi hazmedemeyen futbolcu ve teknik ekip

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

sasort
04.05.2016, 23:55
antalyada diarra vardı bazı arkadaşlar çok beğeniyordu ne oldu ona daha sesi çıkmıyor

Enes Başkaya60
05.05.2016, 00:18
antalyada diarra vardı bazı arkadaşlar çok beğeniyordu ne oldu ona daha sesi çıkmıyor

Bende begenirdim kendisini ama yaşlandı artık En son Göztepeye gitmişti sanırsam...

Emirhan Çorumlu
05.05.2016, 00:33
Alinabilecek genc Oyuncular...

Sol Bek:
-Jordan Lukaku (21 - KV Oostende)
-Ludwig Augustinsson (22 - FC Kopenhagen)
-Rafa Soares (20 - Academica Coimbra - Porto B)

Sag Bek:
-Almamy Toure (20 - Monaco)
-Hidde ter Avest (18 - Twente)
-Kevin Diks (19 - Vitesse)

Stoper:
-Ramy Bensebaini (21 - Montpellier - Paradou AC)
-Martin Valjent (20 - Ternana Calcio)

Orta Saha:
-Adam Nagy (20 - Ferencvaros)
-Samir Radovac (20 - Sarajevo)
-Harun Alpsoy (19 - Grasshoppers)
-Razvan Marin (19 - Viitorul)
-Karol Linetty (21 - Lech Posen)

Sag Kanat:
-Levin Öztunali (20 - Bremen - Leverkusen)
-Milot Rashica (19 - Vitesse)
-Patrick Twumasi (21 - Astana)
-Marlos Moreno (19 - Nacional)

Sol Kanat:
-Jeisson Vargas (18 - Universidad Catolica)
-Ramadan Sobhi (18 - El Ahly)
-Florin Tanase (21 - Viitorul)
-Mohamed Elyounoussi (21 - Molde)
-Bartosz Kapustka (19 - Cracovia)
-Anthony Limbombe (21 - Nijmegen)

10 Numara:
-Albert Rusnak (21 - Gröningen)
-Ghayas Zahid (21 - Valerenga)
-Andrezinho (20 - Pacos de Ferreira)
-Andre Horta (19 - Vitoria Setubal)
-Kristiyan Malinov (21 - Litex)
-Bart Ramselaar (19 - Utrecht)
-Simon Gustafson (21 - Feyenoord)
-Louis Schaub (21 - Rapid Wien)
-Ondrej Duda (21 - Legia)

Golcü:
-Adam Zrelak (21 - Bratislava)
-Mateo Casierra (19 - Deportivo Cali)
-Suleiman Abdullahi (19 - Viking)
-Mariusz Stepinski (20 - Ruch Chorzow)
-Blessing Eleke (20 - Olimpija)
-Dawid Kownacki (19 - Lech Posen)

Emirhan Çorumlu
05.05.2016, 00:36
Trabzonspor nasıl başarılı olur özetleyeyim;

1. Kulüpten büyük futbolcu olmayacak, kulüp her şeyin üzerinde olacak
2. Koşmayan futbolcu olmayacak
3. Aidiyet duygusuna sahip yenilgiyi hazmedemeyen futbolcu ve teknik ekip

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Yani genc, yetenekli, hirsli, ac ve dinamik Oyuncularla... Bu tarz Oyunculardan hem maddi, hemde manevi fayda saglayabiliriz... Al oynat, oynarken isine yarasin, parlat ve sat... Scouting tam olarak buna hizmet edecek insAllah... Ama en önemli sey Sabir... Basarinin gelmesi icin Sabir lazim... Oda malesef Taraftarlarimizin cogunda yok... Hazir Oyuncu alacak durumumuz yok ne yazik ki... Bunu artik anlasak iyi olacak... 2-3 iyi ve tecrübeli Oyuncu ile genc Oyunculari harmanlamak lazim...

Emirhan Çorumlu
05.05.2016, 00:43

Suan Göztepe de kiralik olarak oynuyor... Ara Transfer döneminde kiralandi ve 13 Macta 3 Gol atti...

Ege Kum
05.05.2016, 04:02
Sefayı beğenmiş bir forum burası :)

Mollasalihoğlu
05.05.2016, 09:25
Bakarken bonservisi elinde olacak olanlara yoğunlaşırsanız sevinirim :)

Mollasalihoğlu
05.05.2016, 09:42
Bir iki yerde Scarione dedik, ulusal basın hemen haberi yapmış :)

Murathan
05.05.2016, 09:42
İbrahimovic Feghouli Ben Arfa
hayırlı olsun

İ. SARAL
05.05.2016, 09:50
Bir iki yerde Scarione dedik, ulusal basın hemen haberi yapmış :)

İş yapar bence.

Mollasalihoğlu
05.05.2016, 09:52
İş yapar bence.

Kesinlikle yapar.

Maaş konusunda uçmuyorsa almak lazım.

İ. SARAL
05.05.2016, 10:09
Aleksandr Samedov, Ron Vlaar, Maciej Rybus, Óscar Scarione, Facundo Roncaglia, Emmanuel Más, Cheick Diabaté, Tonny Vilhena, Daniel Agger, Ahmed Elmohamady, Xandão, Ibrahima Baldé, Héctor Canteros, Alexander Tettey, Rasmus Elm, Clément Chantôme, Oleksandr Gladky, Martin Harnik.

Bunların sözleşmeleri bitiyor. Hepsini isim olarak biliyorum, yakın zamanda takip etmedim. Ama Semedov, Scarione, Roncaglia bize iyi gider gibi.

Erdal UZUNYILMAZ
05.05.2016, 10:16
Sol kanat Florian Kainz...Bu çocuk çok iyi..Bunu almak lazım.Lig de oynadığı 30 maçta 23 gole katkısı var ve sol kanat...Birisi yönetime iletmeli bu adamı.

http://www.transfermarkt.com.tr/florian-kainz/profil/spieler/106270

Mollasalihoğlu
05.05.2016, 10:22
Sol kanat Florian Kainz...Bu çocuk çok iyi..Bunu almak lazım.Lig de oynadığı 30 maçta 23 gole katkısı var ve sol kanat...Birisi yönetime iletmeli bu adamı.

http://www.transfermarkt.com.tr/florian-kainz/profil/spieler/106270

Burayı takip ediyorlardır. Scout ekibinde birden çok BMN'den çıkma isim var. Kimisi kabuğunu beğenmese de :)

Uğur Kalyoncu
05.05.2016, 10:26
Scarione makul bir fiyata gelecekse cokta güzel hamle oyuncusu olur..Onun dışında Castro yazan arkadaslar var kesinlikle katiliyorum tam bir takim oyuncusu ve oyunun iki bölümünü de oynuyor..Keza makul fiyata olacaksa Visca Umar ve Ndiaye..

İçeriden alinabilecek kalitede dogrudan veya dolayli yoldan katkida bulunacak sekilde kadroda bulunmalarindan rahatsiz olmayacagim isimler bunlar ama ben siddetle Rodellega ciyim...Sözleşmesi 1 sene sonra bitiyor 2 e falan alınabilir.Rodellega Muhammet ve önlerine alinacak kalburüstü bir golcuyle iyi bir hücum hatti olusturulabilir..

İ. SARAL
05.05.2016, 10:33
Scarione makul bir fiyata gelecekse cokta güzel hamle oyuncusu olur..Onun dışında Castro yazan arkadaslar var kesinlikle katiliyorum tam bir takim oyuncusu ve oyunun iki bölümünü de oynuyor..Keza makul fiyata olacaksa Visca Umar ve Ndiaye..

İçeriden alinabilecek kalitede dogrudan veya dolayli yoldan katkida bulunacak sekilde kadroda bulunmalarindan rahatsiz olmayacagim isimler bunlar ama ben siddetle Rodellega ciyim...Sözleşmesi 1 sene sonra bitiyor 2 e falan alınabilir.Rodellega Muhammet ve önlerine alinacak kalburüstü bir golcuyle iyi bir hücum hatti olusturulabilir..

Transfer konusunda scout ekibine güveniyorum. Çoğumuzun beğendiği adamları zamanında bulup getirmişler. Scarione ve Castro buna güzel örnekler.

Erdal UZUNYILMAZ
05.05.2016, 10:34
Burayı takip ediyorlardır. Scout ekibinde birden çok BMN'den çıkma isim var. Kimisi kabuğunu beğenmese de :)

Valla bilmiyorum haberdar olmalarından emin olmak istiyorum. Zaten scout ekibinin böyle bir sol kanatın bu tür istatistiklerinden kendi analizleriyle haberdar olmaması gülünç olur diye düşünüyorum. İnşallah listede vardır bu adam. Ha bize yedirirler yedirmezler o ayrı :)

Ozan Kara
05.05.2016, 10:39
Douglas 2.5 milyon euroya S.Lizbona satilmis.

Uğur Kalyoncu
05.05.2016, 10:44
Transfer konusunda scout ekibine güveniyorum. Çoğumuzun beğendiği adamları zamanında bulup getirmişler. Scarione ve Castro buna güzel örnekler.

Aynen hocam ben de güveniyorum...Illa ki iyi transferlerin yaninda yanilacaklari adamlar da olacaktir..Beşer şaşar sabırlı olmak lazim..

Murathan
05.05.2016, 10:54
cavanda gidecekse hemen elmohamadye çökelim diyeceğim de adamın her türlüsü eplden taliplisi vardır.
roncaglia transferinin çok zor olacağını sanmıyorum, kaminski zaten konuşuluyordu.
daha önce burada baya yazılan mas da solbek için kesinlikle düşünülüyordur.
kanatlarda da düşünülecek isimler var fakat orta üçlüyü bence bu boştaki isimlerden yapmamalıyız. Eğer bir bütçe varsa büyük kısmı ortasahaya aktarılmalı.
2 senedir şu kadrodan verim alamamamızın sebeplerinden biri belki de en önemlisi ortasahadır.
Ah mbia :(

Aquilaniyi verirler mi bize 2.5milyona :)
bu arada douglas haberinin kaynağı da
https://twitter.com/HurriyetSpor/status/728122998209683457

Koray
05.05.2016, 11:00
Kesinlikle yapar.

Maaş konusunda uçmuyorsa almak lazım.

Bu sezon önceki sezonlara göre baya düşüşte.

Mollasalihoğlu
05.05.2016, 11:01
Bu sezon önceki sezonlara göre baya düşüşte.

Aynen. Ama bu sene Kasımpaşa'yı da sağlam doğradılar bizim gibi. Etkisi var bence.

Turgay Atalay
05.05.2016, 11:10
Holmen gibi Castro gibi mücadele gücü yüksek, sırıtmayan, sürekli belli bir kapasiteyle oynayan oyunculara her takımın ihtiyacı var, bizim ise kat kat var. Borce gibi bir adam bile müthiş bir futbolcu gibi gelmişti gözümüze hatırlayın.

Oğuzhan Fidan
05.05.2016, 11:13
cardozo giderse aynı kalitede genç forvet.cavanda giderse ondan daha iyi iki yönlü bek .douglas giderse onun çok üzerinde kaliteli güçlü stoper alınması (şart) aykutu sezon sonu direkt posta etsinler. yumluda yetersiz.

Koray
05.05.2016, 11:17
Aynen. Ama bu sene Kasımpaşa'yı da sağlam doğradılar bizim gibi. Etkisi var bence.

IQ seviyesi bizim orta saha oyuncularımızın toplamından daha yüksek, sözleşmesi bitiyor düşüşte de olsa fazla para istemezse değerlendirilmeli.

Bu sene transferde ki sloganımız belli, hedef IQ seviyesi yüksek futbolcular. :))

Mehmet Cihan Kocaman
05.05.2016, 11:37
Scarione'yi ben de isterim ancak 30 yaşında olması kafamı biraz karıştırıyor.
Bu sezon 25 maçta 7 gol atmış, fena bir istatistik değil ancak önceki yıla göre düşüşte olduğu da bi gerçek.
Gerçi bu sene Kasımpaşa da katliama maruz kaldı onu da gözardı etmemek lazım.

Valla ben tıpkı Atiba-Oğuzhan-Sosa gibi bir orta saha üçlüsü istiyorum. Çok iyi pas yapan kaliteli, mücadeleci ve teknik becerileri yüksek futbolcular.
İki senedir Beşiktaş'ın bu üçlü önderliğinde göbekten tek paslarla kaleye gittiğini izlerken mest oluyorum tv başında.
Sonra aklıma bizim Okay, Aytaç falan geliyor. Her hafta değişen orta sahamız...

emrhan61
05.05.2016, 11:42
Bedava Scarione 750 Bin Euroya gelsin oynasın. Kaymak gibi transfer olur.

Stoperda Aykut Akakpo ve Uğur rotasyon olmalı 2 Stoper alınmalı.

Emmanuel Mas çok iyi olur.

Ertan 51
05.05.2016, 11:48
İnşallah doğru haberdir,
adamın belli bir kalitesi ve piyasası varmış,ben hiç göremedim :(
sat sat sat demek lazım,
Daglıs ile birlikte Sefa ve Özer de yollanabilirse çok fazla zarar etmeden,takım bence komple temizlenmiş olacak,diğer isimleri dert etmeyin onları elemek zor değil. Ondan sonra işimize gücümüze odaklanalım.

emrhan61
05.05.2016, 11:52
Boşta olan Türkiyeden bence sadece Scarione alınabilir.

İleriye bir yıldız alınacaksa boşta olan Ben Arfa çok iyi olur.

Caceres,Neustadter,Nordtveit,Huddlestone,Roncaglia ,Emmanuel Mas,Vilhena,Hector Canteros da sözleşmesi biten oyuncular.

Özellikle Mas ve Vilhena alınabilir.

Alika87
05.05.2016, 12:03
Ben saga kanat icin Arjantinden Cristian Espinozayi istiyorum:
http://www.transfermarkt.de/cristian-espinoza/profil/spieler/278992

Bu da iki gün önce Libertadores Kupasinda attigi gol: zaa4peNI_EA

Bizde kanatdan böyle ceza sahasina girecek oyuncu yok. Wyscout'dan bir cok vidyosunu izledim ve benim icin mükemmel bir kanat oyuncusu.

Sercan Keleş
05.05.2016, 12:10
Şöyle Neymar'ın ufaklığı gibi hareketli gole yatkın bir kanat bulacaksın. 14 - 15 gol atacak sana.

İ. SARAL
05.05.2016, 12:17
Şöyle Neymar'ın ufaklığı gibi hareketli gole yatkın bir kanat bulacaksın. 14 - 15 gol atacak sana.

Erkan var mis gibi.

Faruk BERBER
05.05.2016, 12:17

Bize atanlarını her sene buluyoruz, başkasına atanını bulmak lazım :P

Mehmet Cihan Kocaman
05.05.2016, 12:23
Sözleşmesi bitecek olan Ben Arfa'yı alabilir miyiz acaba?

Sercan Keleş
05.05.2016, 12:26

Kendisinin de bitmesi lazım reis. Şöyle 32 33'e gelmeli

Hakan
05.05.2016, 12:27
Zlatan'ı alabilme ihtimalimiz daha fazladır heralde :)

Mehmet Cihan Kocaman
05.05.2016, 12:31
Zlatan'ı alabilme ihtimalimiz daha fazladır heralde :)

Nice kulübü kadar hatırımız değerimiz yok mu :)

faysal
05.05.2016, 12:38
arkadaşlar videoyu nasıl görünür şekilde paylaşıyoruz burda :) yardımcı olacak varmı :)

Faruk BERBER
05.05.2016, 12:40
arkadaşlar videoyu nasıl görünür şekilde paylaşıyoruz burda :) yardımcı olacak varmı :)

Mesaj yazma panelinde üstte sağdan 2. sekmede "video" yazar. Linki kopyalayıp, oraya yapıştırabilirsin.

faysal
05.05.2016, 12:44
Mesaj yazma panelinde üstte sağdan 2. sekmede "video" yazar. Linki kopyalayıp, oraya yapıştırabilirsin.

Teşekkür ederim umarım yaparım :) :) evet yaptım oldu çok saol :)

Alika87
05.05.2016, 12:45

bir mesaj üstünde paylastim :D

tonya55
05.05.2016, 12:47
Boşta olan Türkiyeden bence sadece Scarione alınabilir.

İleriye bir yıldız alınacaksa boşta olan Ben Arfa çok iyi olur.

Caceres,Neustadter,Nordtveit,Huddlestone,Roncaglia ,Emmanuel Mas,Vilhena,Hector Canteros da sözleşmesi biten oyuncular.

Özellikle Mas ve Vilhena alınabilir.

Ben arfayi isteyen takimlar psg liverpol milan konusulan rakamlar 4 milyon euro ben arfa buyuk hedeflerim var dedi.ben arfa bize gelmesi ihtimali ancak 36 yasinda olur.vilhena milan ve chelsea ile gorusuyor.bu sezon bonservis olarak bir oyuncuya ancak 2.5 3 milyon verebiliriz.onun disinda bedelsiz ucuz ve takasla oyuncu alacagiz.ganso zivkovic ben arfa vilhena hayalden de ote transferler.caceres roma ile sozlesme imzaladi.

cewat
05.05.2016, 13:10

http://www.transfermarkt.com.tr/edmilson-junior/profil/spieler/237846

Şu çocuğu biz izle derim o zaman. Tip olarak da çok benzer..

selcuk
05.05.2016, 13:20
bir mesaj üstünde paylastim :D
espinoza daha cok aguero

espinoza---montenegro---bailey hucum hatti ne olurdu ama mns i aratmaz

Sercan Keleş
05.05.2016, 13:28

Bizde kanatdan böyle ceza sahasina girecek oyuncu yok. Wyscout'dan bir cok vidyosunu izledim ve benim icin mükemmel bir kanat oyuncusu.

Gol vuruşu bakarak temiz. Ama video kısa. Başka bir video var mı bu birinci sorum ikincisi ise bize bu adamı yedirirler mi

arahna
05.05.2016, 13:28
atiba mehmet topal gibi ön libero
colman symkovyak gibi bir ön libero- orta saha
kjaer gibi stoper
kavanda gibi daha sorumluluk sahibi olan sol bek
waris gibi hızlı ama daha bitirici olumlu işler yapan sağ ve sol açık
rodallega ve torres gibi iki golcü . biri meşhur biri scout işi genç siyah

çözüm bunlar

gökhants1966
05.05.2016, 13:30
Savunma hattını bilmem ama ortasaha ve hücum hattında hata yapma şansımız yok, bonservisi yok diye yanlış oyuncular alınırsa yine başarısız oluruz.

Ortasahada uyumlu,iyi pas yapan,takımı iyi organize eden bir üçlünün şart olduğunu düşünüyorum.Beşiktaşın ortasaha üçlüsü şampiyonluk yolunda ki en büyük avantajları.

Sercan Keleş
05.05.2016, 13:37
Futbolda yıllardır yaptığımız hata bir futbolcunun verilen görevi yerine getirememesi sonucu o mevkiyi ikileme çabamız.

Şimdi Atiba veya Mehmet Topal gibi kesici süpürücü bir defansif orta sahamız olmadığı için Okay ve Aytaç'ı kullanıyoruz. Mehmet Topal ve Atiba'nın tek başına yapmış olduğu işi ikisinden bekliyoruz. Bu yüzden bir kişi eksik oynuyoruz. Hücuma eksik çıkıyoruz.

Özer Aytaç Okay'ın toplamda yapamadığı işi Selçuk Colman ikilisi yapıyordu. Buradan biriktirdiğimiz bir kontenjan hücumda bir Jaja şansı veriyordu bize.

Şuan kadro yapımız bize Jaja şansı tanımıyor.

Mbia'nın yanına Selçuk veya Colman tarzı bir adam koyabilseydik sezon başında bu sene şampiyonluk adayıydık bana sorarsanız. Futbolu bilmeyen adamlar yüzünden sürünüyoruz. Taktiğimiz 4 3 2 1 ama Orta 3lü hücuma hiçbir katkı veremez mi. ? Medjani bile 10 gol atmıştı bizde.

arahna
05.05.2016, 13:39
Futbolda yıllardır yaptığımız hata bir futbolcunun verilen görevi yerine getirememesi sonucu o mevkiyi ikileme çabamız.

Şimdi Atiba veya Mehmet Topal gibi kesici süpürücü bir defansif orta sahamız olmadığı için Okay ve Aytaç'ı kullanıyoruz. Mehmet Topal ve Atiba'nın tek başına yapmış olduğu işi ikisinden bekliyoruz. Bu yüzden bir kişi eksik oynuyoruz. Hücuma eksik çıkıyoruz.

Özer Aytaç Okay'ın toplamda yapamadığı işi Selçuk Colman ikilisi yapıyordu. Buradan biriktirdiğimiz bir kontenjan hücumda bir Jaja şansı veriyordu bize.

Şuan kadro yapımız bize Jaja şansı tanımıyor.

Mbia'nın yanına Selçuk veya Colman tarzı bir adam koyabilseydik sezon başında bu sene şampiyonluk adayıydık bana sorarsanız. Futbolu bilmeyen adamlar yüzünden sürünüyoruz. Taktiğimiz 4 3 2 1 ama Orta 3lü hücuma hiçbir katkı veremez mi. ? Medjani bile 10 gol atmıştı bizde.

Katılıyorum

Sercan Keleş
05.05.2016, 13:40
Eğer bizim 11 sene başında

Sadece tek değişiklik ile Ndiaye olsaydı şuan bambaşka yerlerdeydik. Kurgu çok önemli.

--------- Cardozo
Erkan ------------ Marin
---------Ndiaye
----- Mbia - Ekici

İddia ediyorum bu kadro bizde olsaydı ve sakatlıklar olmasaydı şuan yarıştaydık.

Alika87
05.05.2016, 13:41
Gol vuruşu bakarak temiz. Ama video kısa. Başka bir video var mı bu birinci sorum ikincisi ise bize bu adamı yedirirler mi

youtube'a Cristian Espinoza yaz, bir sürü video var.

selcuk
05.05.2016, 13:46

Sadece tek değişiklik ile Ndiaye olsaydı şuan bambaşka yerlerdeydik. Kurgu çok önemli.

--------- Cardozo
Erkan ------------ Marin
---------Ndiaye
----- Mbia - Ekici

İddia ediyorum bu kadro bizde olsaydı ve sakatlıklar olmasaydı şuan yarıştaydık.
ya hakem dogramalari

gs macina kadar zaten gümbür gümbür gittik

1 kursunlan yikildik
bunun sucu ofansin yetersizligi degil, defansin yetersizligidir
yumlu gibi stoperim olsa bende ara pas atmam, kaptirdigim her top kalemde pozisyon oluyor

defans her seyin baslangici

Sercan Keleş
05.05.2016, 13:56
Takip edenler bilir. Dünkü gibi hatırlıyorum Kırmızı lazım bize kırmızı diye yazıyordum. Kırmızı 10 numara olacaktı. Jaja olacaktı. Yanına birde Colman istedik gittiler saçma sapan oyunculara parayı döktüler.

Çünkü İho döneminde bizim eminim taktikten zerre anlamayan insanlarla doluydu transfer bölümümüz.

Yahu senin forvetin Cardozo. Bu adam nasıl bir sistemin adamıdır. Bunu anlamak çok basit.

Forvete koyarsın Cardozo'yu. 10 numara seri bir adam yakınlaştırırsın ona. İki tane içeri kateden adam kenarlara koyarsın. Cardozo sonra sana olur Gol kralı.

Oysa Cardozo ceza sahasında top aldığında bırakabileceği iki üç adam olsa defans sadece Cardozo'yu tutmamış olacak.

Beşiktaş'ta Mario gomez. Topu aldığında Olcay Gökhan Q7 Sosa hemen ceza sahası yayında oluyor. Atiba Geride Oğuzhan ise Ceza sahası çizgisinde.

Bizde Cardozo topu ayağına aldığında Erkan ile Marin topu atsa da iki üç adam geçsek kafasında. Bütün orta sahamız defansı düşünüyor. Adam taa kanada topu atıyor. Oradan orta gelsinde kafa vurayım diye.

Sercan Keleş
05.05.2016, 13:58
ya hakem dogramalari

gs macina kadar zaten gümbür gümbür gittik

1 kursunlan yikildik
bunun sucu ofansin yetersizligi degil, defansin yetersizligidir
yumlu gibi stoperim olsa bende ara pas atmam, kaptirdigim her top kalemde pozisyon oluyor

defans her seyin baslangici

Biz seninle bu konuda kesinlikle farklı düşünüyoruz hocam. Benim fikrim defans kurgu işidir. Sen Mustafa Yumlu'nun yanına koyarsın bir defans Orta sahana bir kesici. Devamlı çalışırsın sistemi öğretirsin bunlara defans yine sırıtmaz. Fakat Hücum sadece kurgu işi değildir. Ekstran olmalı. Bir Jajan olmalı.

selcuk
05.05.2016, 14:01
Biz seninle bu konuda kesinlikle farklı düşünüyoruz hocam. Benim fikrim defans kurgu işidir. Sen Mustafa Yumlu'nun yanına koyarsın bir defans Orta sahana bir kesici. Devamlı çalışırsın sistemi öğretirsin bunlara defans yine sırıtmaz. Fakat Hücum sadece kurgu işi değildir. Ekstran olmalı. Bir Jajan olmalı.
o kurguyu isletecek adamlarin olmadimi isterse ilerde quaresma, guti, simaolar olsun 5 para etmez

yumluylan ancak kemal sunal remake kurgusunu oynatirsin

Sercan Keleş
05.05.2016, 14:04
o kurguyu isletecek adamlarin olmadimi isterse ilerde quaresma, guti, simaolar olsun 5 para etmez

yumluylan ancak kemal sunal remake kurgusunu oynatirsin

Beşiktaş'ın defansından çıkar mesela Marcelo'yu veya Aleksis'i yerine koy yumluyu sıralama ne kadar değişir.

Atiba'yı çıkart yerine koy Okay'ı sıralama ne kadar değişir.

Sosa'yı çıkart yerine koy Özer'i sıralama ne kadar değişir.

İ. SARAL
05.05.2016, 14:08
Beşiktaş'ın defansından çıkar mesela Marcelo'yu veya Aleksis'i yerine koy yumluyu sıralama ne kadar değişir.

Ben de sana katılıyorum :)

sezai
colmanın maçlarına bakıyorum hala taş gibi geri alsak ne olur.

Alika87

defans etmek tüm takimin cabasi. Bosuna demiyorlar defans santrofrda baslar yada takimin ilk defans oyuncusu forvet. Bizim defans yetersiz ise, suclusu sadece Yumlu degil, tüm takim ve takima belli bir defans kurgusu veremeyen hocalar.

İ. SARAL
05.05.2016, 14:11
defans etmek tüm takimin cabasi. Bosuna demiyorlar defans santrofrda baslar yada takimin ilk defans oyuncusu forvet. Bizim defans yetersiz ise, suclusu sadece Yumlu degil, tüm takim ve takima belli bir defans kurgusu veremeyen hocalar.

Bizim defansın ve ön liberonun bu kadar sırıtmasının asıl nedeni önde oynayan 4'lüdür. Cardozo-Marin-Erkan-Ekici-Özer gibi adamlar geriye hiç yardım etmiyor, rakibi rahatsız etmiyor, bütün yük defansif oyunculara kalıyor.

Alika87
05.05.2016, 14:12
Bizim defansın ve ön liberonun bu kadar sırıtmasının asıl nedeni önde oynayan 4'lüdür. Cardozo-Marin-Erkan-Ekici-Özer gibi adamlar geriye hiç yardım etmiyor, rakibi rahatsız etmiyor, bütün yük defansif oyunculara kalıyor.

cok dogru. Topsuz oyunda acik ara en kötü takim Trabzonspor.

selcuk
05.05.2016, 14:12

alexisde henüz fark yaratacagini düsünmüyorum, marcelo yerine yumlu olsa 2. yari su an konya jimnastigi gecmisti

okay bence onlara cuk diye otururdu, su an sampiyonlugu almislardi
ilk 4 haftamizi hatirlarsan, okayin takimi nasil önde tuttugunu hatirlarsin

özer olsa sosa yerine oguzhan daha cok ileri cikip acigi kapatir

Sercan Keleş
05.05.2016, 14:13

Onlar hücumda etmiyor. Onlar ne yapıyor bilen yok

Alika87
05.05.2016, 14:29
espinoza daha cok aguero

espinoza---montenegro---bailey hucum hatti ne olurdu ama mns i aratmaz

zaten arkadas kanatlardan gelen 13-14 gol atacak oyuncu istedi. Espinoza-Montenegro-Bailey üclüsü bu ligi alt üst ederdi, ama galiba bize öyle bir hücüm hatti görmek nasip olmayacak.

İbrahim Keleşoğlu
05.05.2016, 15:41
hakemleri napcaktık

--------- Cardozo
Erkan ------------ Marin
---------Ndiaye
----- Mbia - Ekici

Emirhan Çorumlu
05.05.2016, 15:48

En az 6-7 Milyon isterler... Suan bu tarz Oyunculara Para verecek durumumuz yoktur bence...

Mesut
05.05.2016, 16:15
Gelecek yılda elden gidiyor.Daha hoca belli değil.Takımlar iyi oyuncuları kapıyor şimdiden.Bari bu sene geç kalmayalım

tonya55
05.05.2016, 16:36
Bailey denen adam 18 yasinda belcika liginde harikalar yaratan bir adam boyle wonderkid bir adamin bize gelecegine inanan varmi bu adami almak icin buyuk takimlar devrede chelsea liverpol gibi renkdaslar azcik mantik 15 milyon euro bir futbolcuya veremeyiz versekte oyuncu gelmez.

kanterts
05.05.2016, 16:50
Jaja gibi bir Adam bulamayiz bidaha . Forvete yakin oynayan bir 10 numara . Gol atan Oyuncu . Suanki Takimda Gol atabilen sadece 1-2 oyuncu var zaten .

Burak
05.05.2016, 17:34
Kara buradaki haberleri takip ediyor bence. Kendisi ile görüşme fırsatı buluyorum az da olsa. Eğer net bir şey öğrenirsem yazarım.

Emirhan Çorumlu
05.05.2016, 17:40
Hepsi bedava:

http://www.transfermarkt.de/bastos/profil/spieler/195810
http://www.transfermarkt.de/maciej-rybus/profil/spieler/59597
http://www.transfermarkt.de/facundo-roncaglia/profil/spieler/61546
http://www.transfermarkt.de/tonny-vilhena/profil/spieler/182581 -> Milan Yolunda
http://www.transfermarkt.de/xandao/profil/spieler/100009
http://www.transfermarkt.de/ibrahima-balde/profil/spieler/134497
http://www.transfermarkt.de/cheick-diabate/profil/spieler/78082
http://www.transfermarkt.de/mauro-dos-santos/profil/spieler/55240
http://www.transfermarkt.de/martin-harnik/profil/spieler/31159
http://www.transfermarkt.de/jeremy-pied/profil/spieler/60583
http://www.transfermarkt.de/ismail-aissati/profil/spieler/30710
http://www.transfermarkt.de/enrique-triverio/profil/spieler/282265
http://www.transfermarkt.de/aleksandr-sapeta/profil/spieler/89589
http://www.transfermarkt.de/dmitri-poloz/profil/spieler/98539
http://www.transfermarkt.de/alvaro-vazquez/profil/spieler/141835
http://www.transfermarkt.de/eren-albayrak/profil/spieler/59931
http://www.transfermarkt.de/cristian-zapata/profil/spieler/34344

Emirhan Çorumlu
05.05.2016, 17:55
Kara buradaki haberleri takip ediyor bence. Kendisi ile görüşme fırsatı buluyorum az da olsa. Eğer net bir şey öğrenirsem yazarım.
Serigne Kara harbiden begendigim bir Oyuncu... Kendisini Tromsö' den beri istiyorum ama Anderlecht birakmak icin en az 4-5 Milyon Euro ister... Oda suan icin bize fazla gelebilir... Olurda Kara olmazsa daha ucuza bence Mathias Jorgensen ,,Zanka'' (Kopenhag) da alinabilir... Ama hepsinden önemli olan Bonservisini eline alacak olan Bastos (Rostov)...

Burak
05.05.2016, 18:00
Serigne Kara harbiden begendigim bir Oyuncu... Kendisini Tromsö' den beri istiyorum ama Anderlecht birakmak icin en az 4-5 Milyon Euro ister... Oda suan icin bize fazla gelebilir... Olurda Kara olmazsa daha ucuza bence Mathias Jorgensen ,,Zanka'' (Kopenhag) da alinabilir... Ama hepsinden önemli olan Bonservisini eline alacak olan Bastos (Rostov)...

Haklısın hacım. Ama bize cuk oturur Kara. Ben de FM dolayısı ile uzun zamandır tanır ve takip ederim. Keşke gelse. Kante etkisi yapar. Türkiye'ye olumlu bakıyor bu arada. Sorun çıkaracağını sanmıyorum ama maliyet işi zor dediğin gibi.

Burak
05.05.2016, 19:07
Samed Kılıç'ın menajeri Beşiktaş'a getirmek istiyor futbolcusunu.

slmn
05.05.2016, 19:18

Şu Antalya'ya getirilen çocuk noldu Oğuz Kökcü müydü neydi :)

Burak
05.05.2016, 19:28

Baba ona bakamadım. Samed'in menajeri yazdı bana o mesajdan önce. Kendisi oraya götürmek istiyor. Bazı bağlantılar kurma peşinde. Benden de yardım istedi ama aracı değilim ben. Beşiktaş için de çalışmam. Trabzonspor istiyor bu arada Samed'i. Dediğinden onu anladım ben.

Bu arada yazdım o çocuğun menajerine.

Burak
05.05.2016, 20:19

Telefonda konuştum baba şimdi kendisi ile. Detayları bilgisayara oturunca gazete için yazacağım atarım buraya da. Teşekkür ederim vesile olduğun için.

Emirhan Çorumlu
05.05.2016, 20:21
Haklısın hacım. Ama bize cuk oturur Kara. Ben de FM dolayısı ile uzun zamandır tanır ve takip ederim. Keşke gelse. Kante etkisi yapar. Türkiye'ye olumlu bakıyor bu arada. Sorun çıkaracağını sanmıyorum ama maliyet işi zor dediğin gibi.

EyvAllah Kardesim. O Serigne Kara döneminden hayran oldugum iki Oyuncu geldi Aklima: Kim Ojo ve Sylvester Igboun (Sly)... Ikiside epey gerilemis gibi duruyor...

slmn
05.05.2016, 20:33
Telefonda konuştum baba şimdi kendisi ile. Detayları bilgisayara oturunca gazete için yazacağım atarım buraya da. Teşekkür ederim vesile olduğun için.

Eyvallah bekliyoruz detayları :)

tonya55
05.05.2016, 21:34
samed kılıç hangi takıma giderse gitsin vasat oyuncu pek birşey vermez.kerem demirbay çok iyi oyuncu.

ADANALI
05.05.2016, 21:42

Abi Samed YEŞİL (http://www.transfermarkt.com.tr/samed-yesil/profil/spieler/95295) vardı TrabzonSpor`lu onla ilgili bir bilgi var mı ?

http://www.futbolarena.com/editorden_yollanan/CGGwVrnUsAACGTx.jpg

slmn
05.05.2016, 21:49
samed kılıç hangi takıma giderse gitsin vasat oyuncu pek birşey vermez.kerem demirbay çok iyi oyuncu.

Kaç maçını izlediniz? Vasatsa Fransa gibi bir ülkede tüm alt kategorilerde nasıl forma şansı buluyor? (Ciddi soruyorum, sataşma amaçlı değil)

Murathan
05.05.2016, 21:54
ne tıkırtı var ne sıkırtı var..

Burak
05.05.2016, 22:06
Abi Samed YEŞİL (http://www.transfermarkt.com.tr/samed-yesil/profil/spieler/95295) vardı TrabzonSpor`lu onla ilgili bir bilgi var mı ?

http://www.futbolarena.com/editorden_yollanan/CGGwVrnUsAACGTx.jpg

Hacım Trabzonspor beni her zaman istiyor diyor ama kız merakı yüzünden burada olmaz bu çocuk. Bence uyum sağlamaz.

Murathan
05.05.2016, 22:13
luce yedi.

tonya55
05.05.2016, 22:26
Kaç maçını izlediniz? Vasatsa Fransa gibi bir ülkede tüm alt kategorilerde nasıl forma şansı buluyor? (Ciddi soruyorum, sataşma amaçlı değil)
5 e yakın macını izledim zaten yayınlıyor bir bahis firmasının canlı maçlarını çok düz adam mesela besiktasa gitse veli kadar etkili olamaz.

Ufuk
05.05.2016, 22:31
Liverpool maçına bakıyorum iki takım da it gibi koşuyor. Bizim Özer falan 13 koşuyorsa bu adamlar 15 20 koşuyordur diyorum kendi kendime izlerken..

Türkiye'de şu presi pasla savuşturacak herhangi bir takım yok. Gerek hocasının gerek oyuncularının yerinde duramadığı çılgın bir takım istiyoruz çok mu??

tonya55
05.05.2016, 22:34
samed yeşil in dizler bitik eski formunu yakalayamadı luzern dede fazla forma şansı bulamıyor bizde ancak yedek olur.

gökhants1966
05.05.2016, 22:38
Dünyanın en önemli oyuncularından biri haline gelmiş olan Kevin De Bruyne 5 yıl önce Genk kulübünden Chelseye 8 milyon euro bedelle transfer olmuş iken; transfer dosyamızda sürekli yazılan Leon Baileyin maksimum transfer bedelinin ne olabileceğini az çok tahmin etmek çok zor olmasa gerek, diye düşünüyorum.

tonya55
05.05.2016, 22:48
Dünyanın en önemli oyuncularından biri haline gelmiş olan Kevin De Bruyne 5 yıl önce Genk kulübünden Chelseye 8 milyon euro bedelle transfer olmuş iken; transfer dosyamızda sürekli yazılan Leon Baileyin maksimum transfer bedelinin ne olabileceğini az çok tahmin etmek çok zor olmasa gerek, diye düşünüyorum.
leon bailey chelsea liverpol gibi takımların gündeminde sen olsan hangisni seçersinki bizim belkide tüm bütcemizdir bailey 15 milyon euro dan aşşagı satmazlar.

BREAKİNG BAD
05.05.2016, 23:15
selamün aleykm paydaşlar sercanın amcaoğluyum gunlerce uye olamadım ama nasp bugnmüş

Burak
05.05.2016, 23:29
Eyvallah bekliyoruz detayları :)

Baba buyur. İki gündür uyumuyordum buna da şükür. İyi toparladım diye düşünüyorum : )
http://www.gazetemistanbul.com/spor/halis-kokcu-yetistirmek-icin-yetismek-gerekir-h28789.html