PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Transfer Dosyası - 11 -

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92

F. Yıldırım
30.10.2015, 16:17
Ben aksisini dusunuyorum. Adam gibi yonetim ve hocaylan su an rahatlikla sampiyonluga oynuyorduk hakem hatalarina ragmen. Bence hakem hatalarini abartiyoruz. Dunyanin her yerinde yanlis hakem kararlari oluyor.

Güçlü yönetim ve adam gibi hocaya ihtiyacımız olduğu aşikar lakin şampiyonluğa oynayacağımıza inanmıyorum zira oynattırmazlar oynattırmıyorlar.

Renktaşın dediği gibi hakkımızın yarısını alsaydık basına göre şampiyonluğun en güçlü adayları gs ve şb ile aynı puana sahiptik.

Hakem hatası elbet olacak ama bunlar hata değil. Cüneyt Çakır eli görüp çalmıyor ve şampiyonluğun favorisine 8 puan fark atacak Trabzonspor'u rakibinin 7 puan gerisinde kalmasına mahkum bırakıyorsa bu hata değildir. Çağatay Şahan 2 penaltı'yı da görüp çalmıyorsa bu hata değildir.

Maalesef ışığımızı kapattılar yine...

Travelair
30.10.2015, 18:17
Shota giderse sanırım Giray Bulak nabız yoklayacak

erenslash
30.10.2015, 19:16
Stoper ve kanat konusu çözülseydi verilmeyen penaltılar da bizi durduramazdı hea bu demek değil ki bize verilmeyen penaltılar bize yapılan kasıtlı kararları görmeyeceğiz.

Trabzonspora bir art niyet var hemde dibine kadar

kötüde oynasak verilese o penaltılar Trabzonspor bugün o moralle toplarlar kendini zaten.Kaç haftadır puan almamıza sebebiyet verecek penaltılar verilmedi bu çok kritik bir durum.Takımımız eksik kanat ve stoperlere rağmen iyi başlangıç yaptı lige fakat bu kararlar bizi olumsuz etkiledi. Kadromuz o kadar kötü değil.Takımın moralini bu bozar.

Ertan Artan
30.10.2015, 19:45
Shota 2011 sezonunda Kayseri nin başındayken neler olduğunu anlatsa yeter bence...

Tabii yapabilirse...

Antonio
31.10.2015, 11:56
stoyayı bile transfer etsek olmaz bu düzen durdukça.

redbul
31.10.2015, 20:06
buün medya trabzonda mersin yenigisi sonrası mustafa denizliye tekli yapıldı diye bir yazı vardı fakat mustafa denizli 1 ay sonra kongreniz var yeni yönetimi zor durumda bırakmak istemem diye bir haber vardi ne kadar doğrudur bilmem.

smart
01.11.2015, 03:34
Dünyanın en iyi kadrosu, teknik ekibi ve yönetimi de bizde olsa yine de şampiyon olamayız bu hakemlerle bu federasyonla

Tolga
01.11.2015, 12:52
Vallahi bir tane Yattara'mız olsaydı bence hakemleri de yenerdik ...

ertuuu
02.11.2015, 15:10
befodil bu sene maça çıktı mı?

Alika87
02.11.2015, 16:06
befodil bu sene maça çıktı mı?

Ligde 8 maca cikmis ve 5 gol atabilmis.

Erkan A.
02.11.2015, 23:45
aatif chahechouhe diyorum ve cekiliyorum

Hamdi Karamahmutoğlu
03.11.2015, 08:03
Sol bek.
İsmi önemli değil.
Kendi milli takımında devamlı oynayan, Fransa'da top koşturan herhangi bir siyahi olabilir.
Defansif yönü kuvvetli olsun kafi.

tonya55
03.11.2015, 09:44
transfer cezası yakındır uefa tarafından muhtemelen 2 yıl boyunca besiktas durumundaki bir durum söz konusu yani futbolcu satmadan almak cokzor.

ertuuu
03.11.2015, 10:05
onur-uğurcan-cavanda-medjani-mbia-okay-ekici-cardozo-marin-ndoye-yusuf
gerisini sat gitsin..
boşlukları paf takımdan doldur, yeter...

tonya55
03.11.2015, 10:06
onur-uğurcan-cavanda-medjani-mbia-okay-ekici-cardozo-marin-ndoye-yusuf
gerisini sat gitsin..
boşlukları paf takımdan doldur, yeter...
yap boz tahtasıydı zaten eskidendi o işler hayal görüyorsun.

Ahmet Aksu
03.11.2015, 14:39
ya bu fm oyunlarında genç yetenekler yani 18-19 yaşındakiler 1-2-3 sene sonra çok büyük kulüplere transfer oluyor bu adamları almak zor mu bilmiyorum. takımları mı şimdiden yollamak istemiyor para eder diye yoksa oyuncular mı gitmiyor. sonuçta oyunu yapanlar bizim transfer sorumlularından daha fazla çalışıyorlar adamlar kimin değerleneceğini biliyor. bu konuda bizim o muhteşem scout ekibimizde bari ölmüş adamlara 2-3 milyon £ vereceğine bunları alsınlar çok mu zor. zaten yabancı hakkı sınırıda yok gençlerden şöyle hızlı fizikli toplasınlar biraz :D

bakigokhan
04.11.2015, 02:28
Ne transferi. Ülkeye bu futbol yederli...

Fatih K.
04.11.2015, 09:29
Nkoulou nun sözleşmesi sezon sonu bitiyor, Ocak ayında imza attırsak efsane olur aslında.

Trapezunt
04.11.2015, 13:46
Yeni yönetiminde yapabileceği pek bir şey yok. Umulmadık yerden para gelmediği sürece, eldekiler satılmadan yeni transfer zor, imkansız hatta.

tonya55
04.11.2015, 19:01
Nkoulou nun sözleşmesi sezon sonu bitiyor, Ocak ayında imza attırsak efsane olur aslında.
nkolou nun 50 tane alıcısı vardır avrupada piyasası olan adam 5 milyon euro versen gelmez hayal dünyasında yasıyorsun.

Terzioğlu
04.11.2015, 19:41
Yeni yönetiminde yapabileceği pek bir şey yok. Umulmadık yerden para gelmediği sürece, eldekiler satılmadan yeni transfer zor, imkansız hatta.
Yanlis anlama da her transfer dönemi öncesi bu yazilari okuyoruz ama nedense her seferinde yine tonla para harcaniyor oyuncular aliniyor.

Kolpacı
05.11.2015, 15:28
Papy ve Donk

Trapezunt
05.11.2015, 19:10
Yanlis anlama da her transfer dönemi öncesi bu yazilari okuyoruz ama nedense her seferinde yine tonla para harcaniyor oyuncular aliniyor.

İlk defa geçen transfer döneminde yazmaya başladım ve bazı arkadaşlar transfer yok para yok derken kulüpte para sorunu yok demiştim. Karıştırdın sanırım.

Ozan Kara
05.11.2015, 19:39
Denisovu alabilirsek iyi olur takim icin.

kyodou
06.11.2015, 10:59
Devre arasında öncelikle yeni bir yönetim transferi gerek. Sonra da; İshak, Musa, Atik, Soner, Erkan, Deniz, N'Doye gibi çöplerden satabildiğimizi satıp, 1 solbek, birde sağ açık almalıyız. Sene sonunda da forvete Muhammet Demir veya Oğulcan Çağlayan' ı, Marin' in bonservisini, belki birer kanat ve stoper aldık mı tamamdır.

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Turgay Atalay
06.11.2015, 11:44
Hacıosmanoğlu, Hurma ve Şota'nın olmayacağı bir ocak ayı, adamakıllı bir yönetim, gerçekten kaliteli bir teknik direktör ve transfersiz bir ara dönem diliyorum.

Erkan A.
06.11.2015, 14:55
Hacıosmanoğlu, Hurma ve Şota'nın olmayacağı bir ocak ayı, adamakıllı bir yönetim, gerçekten kaliteli bir teknik direktör ve transfersiz bir ara dönem diliyorum.

idaa ediyorum renktasim Ibrahim Ethem haciosmanoglu baskanimiz eger tekrar aday olursa kesinlikle baskan yine secilir Burda sevmeyenleri olabilir ama haciosmanoglunun ne Kadar cok sevildigini cogu kisiler tarafindan biliniyor ..muarem Usta eger secilirse haciosmanoglu Kadar basarili olacagini düsünüyorum gerisi bos hikayeler celil hekimoglu diye baska adayi daha var kendisini tanimiyorum duymadim hic yani büyük bir soru isareti ...sahsi görüsüm haciosmanoglu giderse cavanda cardozo onur Mehmete gidecektir kesinlikle ve baris ayman gibi oyuncular alinir ...1461 trabzon takimimizdan oyuncu begenenlerde var bu arkadaslarimizada sasiriyorum 1461 trabzon takimimizda trabzonsporda oynayabilecek yedegine girebilecek bir oyuncu bulunmuyor batuhan deniliyor batuhani nasil yakistiriyorlar trabzonspora anlamiyor ..zamaninda yusufu aldik yusufun durumu ortada yusuf gibi bir yetenek yok baska dahada gelmedi ..trabzonsporumuzda soner aydogdu var bosuna verilen milyonlar var devre arasinda hemen gönderin yerine mutlaka aatif alinmali sivasdan tek basina bir takim gibi oyuncudur ...Transfer zamaninda devre arasinda sadece aatif alinsin yeter maceraya gerek yok aatif gelirse trabzonsporda kral olur kral

Turgay Atalay
06.11.2015, 16:25
idaa ediyorum renktasim Ibrahim Ethem haciosmanoglu baskanimiz eger tekrar aday olursa kesinlikle baskan yine secilir Burda sevmeyenleri olabilir ama haciosmanoglunun ne Kadar cok sevildigini cogu kisiler tarafindan biliniyor ..muarem Usta eger secilirse haciosmanoglu Kadar basarili olacagini düsünüyorum gerisi bos hikayeler celil hekimoglu diye baska adayi daha var kendisini tanimiyorum duymadim hic yani büyük bir soru isareti ...sahsi görüsüm haciosmanoglu giderse cavanda cardozo onur Mehmete gidecektir kesinlikle ve baris ayman gibi oyuncular alinir ...1461 trabzon takimimizdan oyuncu begenenlerde var bu arkadaslarimizada sasiriyorum 1461 trabzon takimimizda trabzonsporda oynayabilecek yedegine girebilecek bir oyuncu bulunmuyor batuhan deniliyor batuhani nasil yakistiriyorlar trabzonspora anlamiyor ..zamaninda yusufu aldik yusufun durumu ortada yusuf gibi bir yetenek yok baska dahada gelmedi ..trabzonsporumuzda soner aydogdu var bosuna verilen milyonlar var devre arasinda hemen gönderin yerine mutlaka aatif alinmali sivasdan tek basina bir takim gibi oyuncudur ...Transfer zamaninda devre arasinda sadece aatif alinsin yeter maceraya gerek yok aatif gelirse trabzonsporda kral olur kral

Açıkçası Muharrem Usta dışında bu işi adam gibi yürütebilecek bir başkan adayı görmüyorum. Öze dönüş, küçülme...vs. gibi içi boş vizyonsuz kelimelerle aday olacaklar zaten kazanamasın, gitsinler kumda oynasınlar.

Bu camianın, bütünleştirici, ağzı cırcır olmayan, kartondan değil gerçekten adam gibi adam olan bir başkana ve kaliteli bir teknik direktöre ihtiyacı var, futbolcu alınmasa da olur.

Erkan A.
06.11.2015, 20:14
Açıkçası Muharrem Usta dışında bu işi adam gibi yürütebilecek bir başkan adayı görmüyorum. Öze dönüş, küçülme...vs. gibi içi boş vizyonsuz kelimelerle aday olacaklar zaten kazanamasın, gitsinler kumda oynasınlar.

Bu camianın, bütünleştirici, ağzı cırcır olmayan, kartondan değil gerçekten adam gibi adam olan bir başkana ve kaliteli bir teknik direktöre ihtiyacı var, futbolcu alınmasa da olur.

futbolcu alinmasindan bende yana degilim ama elimizdeki oyunculari göndermemek sartiyla ?? benim baskan seciminden daha cok su sonere yillardir bosuna verilen paralari düsünüyorum dört yilda Multi milyoner oldu öylesine bu Kadar sans olurmu bir insanda oluyormus demek ?? muarem Usta evet Dogru iyi bir secim olur baskanlik icin ama cogumuz Burda fenerli felan diyor muarem Usta icin yalanmi dogrumu bilemem ama benim gözetledigim Saglam bir trabzonlu ve trabzonsporlu olusundan ...haciosmanoglu tekrar adayligini koyarsa sevinirim ama Mantik olarak sana katiliyorum degisim sart oldu artik ...muarem Usta baskan trabzonspor sampion logosiyla hayde bakalim hayirli olur insallah diyelim :)

Erkan A.
06.11.2015, 20:18
yazmaya unutum renktas :) Muarem Usta adayligini acikladimiki ??

Travelair
06.11.2015, 22:13

Hacıosmanoğlu ne yaptı da bu kadar çok seviliyor? Hacıosmanoğlu ne yaptı da bu kadar başarılı oldu?

Erkan A.
06.11.2015, 23:29
Hacıosmanoğlu ne yaptı da bu kadar çok seviliyor? Hacıosmanoğlu ne yaptı da bu kadar başarılı oldu?

haciosmanoglu baskanimiz (trabzona Yildiz gelmez diyenlere inat Yildiz isteyen gökyüzüne baksin diyenlere inat Yildiz oyuncular getirmedimi?)

böyle Yildizlar getiren bir baskan basarilidir benim icin ?? evet sende haklisin basari yok ortada oyun olarak ama bu baskaninmi sucu oluyor ?? baskanmi oynasin ??ön yargili davranmayin , kulacoglu gibiler baskan olaydi ne yapacaktik ?? haciosmanoglu gelmeseydi suan oyunkurucumuz soner aydogdu olurdu ,ve golcümüz baris özbek olurdu :) etma renktasim yigidi öldür ama hakini yema ..

senol 6116
07.11.2015, 00:43
Hareketli forvet için adaylarımdan biri olan Raul Bobadilla AZ Alkmaar a güzel goller atmış,tek eksiği golcülüğüydü bence.http://www.goalsarena.org/en/video/uefa-europa-league/05-11-2015-augsburg-az-alkmaar-group-l.html

Travelair
07.11.2015, 08:40
haciosmanoglu baskanimiz (trabzona Yildiz gelmez diyenlere inat Yildiz isteyen gökyüzüne baksin diyenlere inat Yildiz oyuncular getirmedimi?)

böyle Yildizlar getiren bir baskan basarilidir benim icin ?? evet sende haklisin basari yok ortada oyun olarak ama bu baskaninmi sucu oluyor ?? baskanmi oynasin ??ön yargili davranmayin , kulacoglu gibiler baskan olaydi ne yapacaktik ?? haciosmanoglu gelmeseydi suan oyunkurucumuz soner aydogdu olurdu ,ve golcümüz baris özbek olurdu :) etma renktasim yigidi öldür ama hakini yema ..

Peki Özkan Sümer o lafı neden etti biliyor musunuz? Kulüp batma noktasındaydı da ondan. Aynı şu anda ki gibi

Bir futbolcuya yüksek ücret verirsen gelir. Ötekiler yapamaz mıydı sanıyorsunuz? Ama sorumlu davrandı, kulübün gerçekleriyle hareket etti. Gerçek dışı davranan Hacıosmanoğlu ise 2,5 yılda kulübün borcunu 150 milyon TL'den 400 milyon TL'ye çıkardı. 2,5 yılda 250 milyon TL. 1967'den beri biriken borçtan 100 milyon TL fazla, sadece 2,5 yılda. Şimdi buna benden başarılıdır dememi mi bekliyorsunuz? Peki bu borcu yaptı da gelir getirici tesisler mi kazandırdı? İstanbul'dan değerlenecek arsa mı aldı ne yaptı? İpotek yapıp, kulübün gelirlerini teminat gösterip bankadan kredi çekti. Hatta kulübün olası stadyum isim hakkını bile teminat gösterdi. Bu mudur yöneticilik? Her şeyimizi bankaya bağlayıp parasını savurup durmak mı? Dünyanın tazminatına, menejerlere, gereksiz yere oluk oluk para akıtılan futbolculara mı? O paralar da suyunu çekti. Elde ne var? Ne elde ettik? Şimdi ne olacak? Neyin hakkını verelim?

Yanlış transferler yapılsın elbette istemem. Ama doğru transferler bilgiyle olur, kulübün parasını har vurup harman savurmayla olmaz. Hacıosmanoğlu ne transferde, ne para yönetiminde, ne camia yönetiminde, ne şike davasında, ne kulübü büyütmekte başarılıdır. Hepsinden kalmıştır

Erkan A.
07.11.2015, 11:28
Peki Özkan Sümer o lafı neden etti biliyor musunuz? Kulüp batma noktasındaydı da ondan. Aynı şu anda ki gibi

Bir futbolcuya yüksek ücret verirsen gelir. Ötekiler yapamaz mıydı sanıyorsunuz? Ama sorumlu davrandı, kulübün gerçekleriyle hareket etti. Gerçek dışı davranan Hacıosmanoğlu ise 2,5 yılda kulübün borcunu 150 milyon TL'den 400 milyon TL'ye çıkardı. 2,5 yılda 250 milyon TL. 1967'den beri biriken borçtan 100 milyon TL fazla, sadece 2,5 yılda. Şimdi buna benden başarılıdır dememi mi bekliyorsunuz? Peki bu borcu yaptı da gelir getirici tesisler mi kazandırdı? İstanbul'dan değerlenecek arsa mı aldı ne yaptı? İpotek yapıp, kulübün gelirlerini teminat gösterip bankadan kredi çekti. Hatta kulübün olası stadyum isim hakkını bile teminat gösterdi. Bu mudur yöneticilik? Her şeyimizi bankaya bağlayıp parasını savurup durmak mı? Dünyanın tazminatına, menejerlere, gereksiz yere oluk oluk para akıtılan futbolculara mı? O paralar da suyunu çekti. Elde ne var? Ne elde ettik? Şimdi ne olacak? Neyin hakkını verelim?

Yanlış transferler yapılsın elbette istemem. Ama doğru transferler bilgiyle olur, kulübün parasını har vurup harman savurmayla olmaz. Hacıosmanoğlu ne transferde, ne para yönetiminde, ne camia yönetiminde, ne şike davasında, ne kulübü büyütmekte başarılıdır. Hepsinden kalmıştır

Dün Nuri Albayrak'a yapilan ne kadar yanlissa İbrahim Haciosmanoglu'na yapılan da yanlistir. ÖNCELİKLİ HEDEF Haciosmanoglu'nun kurdugu takımin güclülügü tartisilmamaktadir, herkes tarafindan kabul görmektedir. fatih ve gökdenizden sonra uzun zaman trabzonsporlular boynu bükük dolasmadikmi ?? gelki trabzonlu olmak veya trabzonsporlu olmak diyelim herzaman gurur verici ve bir onurdur bizim icin ama sahadaki sonuclara bakarsak fatih ve gökdenizden sonra iyi degildik uzun Zaman ,,trabzonspor hic bir Zaman siradan bir takim olamaz , senin yasini bilmiyorum ama benim zamanimda ünal hami orhan Abdullah ogün Lars olsen Iskender sota osman gibi kaliteli trabzonsporu seven oyuncular vardi o zamanlar bu takimimizi ben almanyadan izlerdim sirasi gelirdi radiodan dinlerdik kesik kesik ,avrupa macimiz olunca erken saatlerde okuldan kacardik maca bakmak icin ,o zamanlar ünal Karaman hayranligi vardi karizmasi dahada güzelestiriyordu güzel oynuylada büyülüyordu insanlari trabzonda her yerde ünalin resimleri vardir her dükkanda ,sota gibi kral golcümüz vardi o zamanlar büyük trabzonsporda birakin takima girmeyi kimse yedegi bile hayal edemezdi veya antromana cikmayi ama herkes memnundu bu oyuncularimiz bizimdi kimseye satmazdi trabzon ..uzun yillar sonra selcuk burakli jajali günler gelmisti yine bir efsane kadro dogmustu dedik ve egemenle birlikte takimi dagitmislardi ???haciosmanoglu bu Kadar kötüyse bile elindeki oyunculari rakiplerine vermiyor ,suanki kadromuz gercekten inan bana renktasim cok kaliteli direk sampionluga oynamali bizim bu derin trabzonlular rahat biraksa trabzonsporu kimse tutamaz derin trabzon . sonuc olarak birseyler anlatmaya calistim sana umarim beni anlamissindir yani kimsenin trabzonsporda oynarim demeye hayal edemeyecegi bu trabzonsporumuzda baris atas baris özbek Hasan ücüncü bile formayi giyindi trabzonsporda oynadilar aslinda bunlari oynatarak Kücük düsünmekle kücültük ..2015 yilindayiz senin yazdigin gibi dördüncü lig oyuncularla olmuyor bu isler trabzonspor bir sivas bir mersin bir samsun degildir trabzonsporun milyonlarca taraftari var bunlari üzmeye kimsenin haki yok az sabirli olalim hersey güzel olacak insallah

Travelair
07.11.2015, 12:11
Eskiyi hatırlattığınız iyi oldu, gerçi ben kastettiğiniz stoper olan İskender'se ve yine stoper olan Osman'ın kaliteli olduğunu düşünmüyorum. Gerçi bize transferinden sonra Avrupa şampiyonu olan Danimarka Milli Takımı kaptanı Olsen'in de bizde bocaladığını hatırlarım

Takıma kaliteli transferler lazım. 3. 4. sınıf futbolcularla olmayacağı konusunda farklı düşünmüyoruz. Aramızdaki fark; ben Trabzonspor'un yönetilmediğini düşünüyorum, siz iyi yönetildiğini. Ayrıca bence o kadar kaliteli bir takımımız yok, ama sizce var. Ulusal medyanın dışardan ezbere güçlü takım olduğumuz pohpohlamalarına aldanmayın. Güçlü takım değiliz, oyuncularımız da değil, efektif de değil. Neden? Çünkü transferler aklı geri plana atarak ve bilgisizce yapılıyor, altyapı reformu yapılmıyor. Param var, gideyim parayı vereyim, pahalı çikolata alayım, karnımı doyurayım mantığı var. Ama düşünülmüyor ki o çikotalanın mutluluk hazzı bir süre sonra geçecek, kısa süre sonra daha fazla acıktıracak, o şeker vücuda zarar verecek, bağımlı yapacak, güçten düşürecek... Halbuki minerali, vitamini bol, ekonomisi uygun, doyurucu yiyecekler alsak işte o zaman doğrusunu yaparız. Yoksa ben burda güçlü takımın en öncelikli meselemiz olduğunu yıllardır en önde savunanlardan biriyim. Ama doğru insanlarla.

CasTo
07.11.2015, 17:50
douglas olmasa nacho fernandezi isterdim..

devre arası denisov-papy şart

1 adette sol kanat.

cünkü erkan oyunda oldugu sürece mehmet ekiciye mecbur kalmadıkca atmadı. bu ikili oldugu sürece takıma zarar verirler. cardozo zaten tek basına yapamıyor o yüzden 10 kişi oynuyor sayılıyoruz. cardozonun oldugu takımda marinde olacak ki yalnız kalmıcak. erkan ekici oldugu içinde nerdeyse 9 kişi oynadık

CasTo
07.11.2015, 17:56
revizyon şart.

constant-erkan kurtulmak lazım.
her sene her sene revizyon olmaz ama kurdun mu 1 defa kurucaksın. parca parca oldu mu iyiler gider copler yine kalır elde

Kolpacı
07.11.2015, 21:48
devrede papy , sezon sonu donk alınmalı , defans çizgisini ancak bu adamlarla ileri çekebiliriz , çok gol yeriz ancak hücumda daha kolay çoğalan bi takım oluruz.

onamammız gereken sistemde , 4-3-3
Onur
Pedro-Donk-Papy-Denisov
Okay-Mehet-Mbia
XX-Marin
YY

tonya55
07.11.2015, 21:54
devrede papy , sezon sonu donk alınmalı , defans çizgisini ancak bu adamlarla ileri çekebiliriz , çok gol yeriz ancak hücumda daha kolay çoğalan bi takım oluruz.

onamammız gereken sistemde , 4-3-3
Onur
Pedro-Donk-Papy-Denisov
Okay-Mehet-Mbia
XX-Marin
YY
trabzon limanınımı satacan bu kadroyu kurmak için hayal görme transfer yasagı geliyor yakında oyuncu göndermeden alamayız artık.

serdaracıl
08.11.2015, 00:14

Yav he he. Hayatımda gördüğüm en kifayetsiz yazı. İho yazsa anca bu kadar boş yazar. Onur mehmet cavanda cadozo gidermiş. İho'nun hatrına kalıyorkar evet.

Erkan A.
08.11.2015, 01:12
[QUOTE=serdaracıl;1920282704]Yav he he. Hayatımda gördüğüm en kifayetsiz yazı. İho yazsa anca bu kadar boş yazar. Onur mehmet cavanda cadozo gidermiş. İho'nun hatrına kalıyorkar evet.[/QUOTE

benimde hayatimda gördügüm en kifayetsiz cevap ? yorumunuza yinede saygim var ...evet Mehmet cavanda cardozo giderdi onlari getiren haciosmanoglu oldugu icin ,yeni secilecek baskani görecegiz nasil yol izleyecekler diye ...bu arada ben haciosmanoglunu destekliyorsam trabzonsporumuzun baskani oldugu icin destekliyorum yarina muarem Usta olursa veya hekimoglu onlarida desteklicem düsündügüm yolu izlemeselerde? nedenmi ? ben trabzonsporluyum trabzonluyum trabzonsporun kim baskani olursa olsun benimde baskanim olacak bize sahip cikma görevi düsüyor ...yav hehe bu ne demek sadece gülüyorum :) benim yasim 39 biz trabzonlulara böyle cevap vermek yakismiyor renktasim ama yazdigim gibi yorumuna yinede saygiliyim ve sadece seni degil bütün benim gibi trabzonsporlu olanlari seviyorum ...

Erkan A.
08.11.2015, 01:18
Eskiyi hatırlattığınız iyi oldu, gerçi ben kastettiğiniz stoper olan İskender'se ve yine stoper olan Osman'ın kaliteli olduğunu düşünmüyorum. Gerçi bize transferinden sonra Avrupa şampiyonu olan Danimarka Milli Takımı kaptanı Olsen'in de bizde bocaladığını hatırlarım

Takıma kaliteli transferler lazım. 3. 4. sınıf futbolcularla olmayacağı konusunda farklı düşünmüyoruz. Aramızdaki fark; ben Trabzonspor'un yönetilmediğini düşünüyorum, siz iyi yönetildiğini. Ayrıca bence o kadar kaliteli bir takımımız yok, ama sizce var. Ulusal medyanın dışardan ezbere güçlü takım olduğumuz pohpohlamalarına aldanmayın. Güçlü takım değiliz, oyuncularımız da değil, efektif de değil. Neden? Çünkü transferler aklı geri plana atarak ve bilgisizce yapılıyor, altyapı reformu yapılmıyor. Param var, gideyim parayı vereyim, pahalı çikolata alayım, karnımı doyurayım mantığı var. Ama düşünülmüyor ki o çikotalanın mutluluk hazzı bir süre sonra geçecek, kısa süre sonra daha fazla acıktıracak, o şeker vücuda zarar verecek, bağımlı yapacak, güçten düşürecek... Halbuki minerali, vitamini bol, ekonomisi uygun, doyurucu yiyecekler alsak işte o zaman doğrusunu yaparız. Yoksa ben burda güçlü takımın en öncelikli meselemiz olduğunu yıllardır en önde savunanlardan biriyim. Ama doğru insanlarla.

cok haklisiniz renktasim son cümleniz yakisik almadi (ama Dogru insanlarla) ben Dogru degilim demeki ilginc ? ama sen benim icin degerlisin renktas nedenmi ? cünkü ikimizde ve Burda bulunan herkes trabzonspor icin burdalar sen böyle ben böyle düsüncelerimiz farkli olabilir ama sonucda ikimizde ve Burda bulunan ve bulunmayan bütün trabzonsporlularin ortak Fikri basaridir öyle degilmi ?? bana katilmak mecburiyetinde degilsiniz tabiki saygilarla

OĞUZHAN061
08.11.2015, 02:24
ne kadar boş bir yorum :)

Nazim Can
08.11.2015, 03:13

Sen saka misin iho yu sirf yildiz futbolcu getirdi diye mi basarili buluyorsun, o bayildihin yildiz futbolcularin paralarini kimlere ne vaatlerde bulunarak aldi biliyor musun ayrica cok sevindigin o futbolcularin maaslarini ödeyemedigimizi biliyor musun ? Bu arada son soru yasadigin yerin kesin olarak Almanya olddugundan emin misin ? Böyle bir futbola bakis acisi Almanyada yasayan biri icin cok degisik geldi de bana.

kyodou
08.11.2015, 08:45
Hacıosmanoğlu Trabzonspor tarihinin açıkara en rezil başkanıdır. Borç 400 Milyon TL, yani 125 Milyon Euro.

Yıllık gelirin ne peki ?

Tff den galibiyet başına 1 Milyon TL. 15 galibiyet alsak 15 Milyon TL yani 5 M Euro eder. Beraberlikler de 500 Bin TL den 8 beraberlik alsak 1.25 M Euro.

Ligtv yayın haklarından 5 M Euro gelse.

Avrupa' da zaten yoksun.

Sponsor desen yok. Coco Cola 1 M Euro verdi diyelim hadi (O kadar da değil)

Ts Club batık zaten, tişört gibi formaları sat satabilirsen. Ordan gelecek para max 250 Bin Euro.

Stadyum desen taraftar yok. Yıllık 3 Milyon Euro da hadi onu de.

Toplamda yıllık gelirimiz 15 M Euro oluyor. Hadi gözden kaçırdığımız Hes, bağışlar falan 10 M € olsun. Imkansız ama neyse. Toplam 25 M € gelirin var. Sadece aldığın oyuncularım maaşlarını ödeyebilirsin bu parayla. Hatta ona bile yetmiyor. Bu sene 9 M € da bonservis ödeyeceğiz. Bureysel cezalar da cabası.

Bu çark kendini döndürmüyorki borç ödemeye sıra gelsin. Yani hiç transfer yapmasak yine zarardayız. Sen kalkmış hala IHO yu savunuyorsun. Şampiyon olsan ne olacak ? Al galatasaray kaç kez şampiyon oldu hala borç içinde. Şampiyon olunca borç silinecek mi sanıyorsun ? Belki en fazla 20 M € ödersin. Bu borcu ödemek için hiç transfer yapmadan alt yapıdan 3-4 tane Kevın de Bruyne yetiştirip satmamız lazım. Bunun da bu paralarla Türk futbol tarihinde örneği yok. Yakında sonumuz Parma gibi olacak, hala "Hacıosmanoğli paşganumuz yilduz geturdi" kafası var. Bu mu başarı ?

Zamanında yıldız isteyen gökyüzüne baksın diyen başkan çok doğru demiş. Yıldız Trabzonspor' a gelmez değil, bu ekonomi yıldız kaldırmaz. N' Doye diye bir kazma aldık adamın 1 tane golü yok. Bu yılki maliyeti 5.5 M €. FM oynamıyoruz kardeşim. 5.5 M € ne demek yahu ? Avrupada bizi eleyen takımların 5 yıllık transfer bütçesini bir topçuya verip rezil oluyoruz.

Yeni gelecek başkan transfer yapsın ama adam gibi transfer yapsın. Aldığın oyuncu elinde kalmayacak. Şb Ozan' a 7 Milyon verdi. Herkes kazıklandı dedi. Ozan 8 sene şb de oynar. Yine aynı paraya satılır. Sen 30 yaşında yıldız alıyosun tazminatla gönderiyosun.

Travelair
08.11.2015, 10:00
cok haklisiniz renktasim son cümleniz yakisik almadi (ama Dogru insanlarla) ben Dogru degilim demeki ilginc ? ama sen benim icin degerlisin renktas nedenmi ? cünkü ikimizde ve Burda bulunan herkes trabzonspor icin burdalar sen böyle ben böyle düsüncelerimiz farkli olabilir ama sonucda ikimizde ve Burda bulunan ve bulunmayan bütün trabzonsporlularin ortak Fikri basaridir öyle degilmi ?? bana katilmak mecburiyetinde degilsiniz tabiki saygilarla

Ben "Doğru insanlarla" derken sizi kastetmedim. Trabzonspor'u yönetemeyen insanları kastettim. Trabzonspor zirve kulübüdür diyorsak, bilgisi, eğitimi, yönetme kabiliyeti, ehilliği en üst düzey teknik ve idari yöneticilerle yürümek zorundadır, bunu kastediyorum. Fakat o halde size şu sitemimi de çok görmeyin: Keşke bu yazdığınız hassasiyetinizi taraftarı, camiayı, futbolcuları, kulübü lime lime bölen başkana karşı da gösterebilseniz

Konunun sapmaması adına; devre arasında gelecek transfer beklemiyorum ama para sıkıntısı yüzünden gidecek çok isim olabilir. Yok pahasına

asilhamsi
08.11.2015, 10:22
ahmet ogur,ogulcan,irfan can gercekten cok iyi olacaklar.

Eren ve guray tam olarak kıvama geldiler.

tonya55
08.11.2015, 10:46
takımımız ahmet agaoglu tarzı bir baskan gelmedikce futbolcu göndermeden futbolcu alamaz.

Kolpacı
08.11.2015, 11:40
trabzon limanınımı satacan bu kadroyu kurmak için hayal görme transfer yasagı geliyor yakında oyuncu göndermeden alamayız artık.

gerekliliklerden bahsediyorum mr sümer , çok paramız var demiyorum

CasTo
08.11.2015, 11:40
sezon sonu için ;
sağ kanat : http://www.transfermarkt.com.tr/wellington-silva/profil/spieler/121990

sol kanat : http://www.transfermarkt.com.tr/olarenwaju-kayode/profil/spieler/131694

wellington silva her sene kiralanıyor. satın alma opsiyonlu kiralamalıyız. yattara tarzı. geçen sene ispanya liginde oynadı bu senede ingiltere champs de. ingilterede fiziken güclenecegini düşünüyorum ki zaten fizik olarak iyi durumda 22 yasında olmasına ragmen. internette 2 3 videodan stilinin yattara gibi oldugunu gorebilirsiniz. satın alma opsiyonlu kiralayabilecegimizi düşünüyorum.

devre arası :

chelsea kaptırdıgımız papy forma bulamıyor orda. sene sonu oda gidecektir veya kiralık gonderilecektir. papy için nabız yoklamalıyız. papy + donk güzel olurdu ikisininde sozlesmesi bitiyor ama elde douglas var. ikiside hızlı stoper cok fazla gol yiyecegimizi sanmıyorum bizim ligde hızlı olup birazda yere ayagını sert basan kişi oldu mu ligi götürüyor. douglas alıcısı olan bir futbolcu. aslında yollanıp yerine donk papy yapılabilir ama bunu yaparlar mı bilmem. her sene yapboz yapmak kötü oluyor oyuncular alısma süreci vs vs o yüzden en aza indirmek lazım

sol bek içinse denisov. devre arası kesinlikle constant yollanıp yerine denisovun alınması lazım.

bu 4 transfer yeterli olur bence

Erkan Zengin
Sefa
Consant
Mustafa Yumlu
İshak
musa nizam
uğur demirok

yollanmalı. takasla alabiliyorsak eren albayrak ve koray altınayı almaliyiz. salih iyi çocuk ama cok agresif ve düz bir oyuncu. kadroyu yavas yavas genclestirmemiz lazım.

volkan_627
08.11.2015, 11:57
boşuna yırtınmayın. hacı önümüzdeki 2-3 yılın transfer parasını da harcadı. yani ne devre arası ne de gelecek sezon için oyuncu alınacağını sanmıyorum. hadi yazın en fazla 1 ya da 2 oyuncu alınır. ama asla 3 olmaz. devre arası ise hayatta adam almazlar...

zate almasınlarda... sokağa dökecek başka para kalmadı. fazlasıyla döktük. hatta olmayanları bile saçtık... borç aldık, sokağa saçtık. ben en az 2 sene adam almayalım diyorum. bir şekilde ilk 10 içinde oluyoruz zaten. transferde rekor kırsakta, hiç adam almasakta ilk 10 içerisindeyiz. o yüzden boşuna para harcamaya gerek yok.. yapılması gereken bütün kazancı borçlara yatırıp eritebildiğimiz kadar eritmek. 2 yıl sonra yavaş yavaş küllerimizden doğarız... ama nerde bizde buna sabredebilecek taraftar... yeterki transfer olsun. gerisi önemli değil...

artvints
08.11.2015, 12:04
...................onur...............
cavanda....yumlu...aykut....eren
...............okay...m'bia
......yusuf........ekici......marin.
....................niasse
medjani, sefa, aytaç. 14, 15 oyuncu taşır trabzonu.bu kadro fazla bile bu ekonomiye. gerisi de genç oyuncular olsun. yenilsek de aynı oyuncular oynasın, takım otursun.iyi teklif gelen oyuncuyu da satalım hemen.

Beypba
08.11.2015, 12:10
takımımız ahmet agaoglu tarzı bir baskan gelmedikce futbolcu göndermeden futbolcu alamaz.

Financial fairplay kapsamı dahilinde bazı kurallar var.. Mesala Uefa sana bir kaç sezon tolerans veriyor..Bu süreç içersinde giderlerin gelirlerinin önüne geçebilir..bunu kadro yapılanması kapsamına alıyor..ama bununda bir sınırı var.. İlk önce uyarıyor..diyorki senin gelirlerin giderlerini karşılayamıyor o yüzden futbolcu satmalısın..
Biz artık o sınırdayız istersen donalt trump ı getir,şu ekonomik yapıya göre futbolcu satmadan transfer yapamayacaksın.. Mesala Sow ve Ba toplamda 30 milyon avroya satıldı..neden?hangi enayi emenikenin kiralama bedeline 3,5 milyon avro verir? Bu futbolcuların satıldığı yada kiralandığı ülkeleri araştırırsak ne dümenler döndüğünü algılayabiliriz..+ Uefa özellikle rus ve arap oligarkların transfer çılgınlıklarını önlemek için futbolda bonoservis girdisi ve çıktısı haricindeki gelir kalemlerini financial fairplaya sokmuyor..yani senin stat sponsorluk yada reklam gelirlerin klubün hacmine göre hesaba katılıyor,orası bence biraz karışık..

Sonuç olarak seneye bu kadrodan büyük paralar kazamassak tek bir bonoservisli tranfer bile yapamayabiliriz..bu kadrodaki türk futbolcuların %90 çöp yabancıların çoğu bitik..
Elimizdeki tek seçenek satabildiğimiz kadar satıp geri kalanlarla devam etmek..
Bence hacıosman takımın 5 senesini yemiştir..Oyüzden parasız ama vizyonlu,akıllı bir yönetim bizim için daha hayırlı olur..

Ozan Kara
08.11.2015, 12:10
De Guzman alınabilir. 10 numara olarak harika gider takıma. Sağ kanada keşke sezon başında Ben Arfa alınsaydı.

asilhamsi
08.11.2015, 12:27
erkan,özer,mustafa,salih,musa,alper bu adamlar mutlaka gönderilmeli.

Yönetim ve teknik ekipten de kurtulmamız lazım.

Takas yoluyla eren,guray,ogulcan devre arası transfer edilmeli.Papy ve bir yabancı forvet ile transfer kapatılır.

onur,esteban,ugurcan
cavanda,boss,aykut,douglas,papy,medjani,eren
sefa,yusuf,marin,güray
okay,mbia,aytac,ekici,constant
ogulcan,ndoye,cardozo,transfer

alt yapı ve 1461 den 2 oyuncu aldıkmı tamamdır kadro.

1461 : batuhan,ogulcan mesela.

asilhamsi
08.11.2015, 12:30
-------------onur------------

cavanda-----papy----douglas-----eren

guray------mbia------okay--------marin

----------cardozo--------transfer-----------

esteban,boss,aykut,medjani,ekici,constant,ndoye,og ulcan

son derece dengeli bir kadro.

Mert Oğuzlu61
08.11.2015, 12:43

39 yasinda oldugundan emin misin, cok ilginc yorumlarin var.

İho baskanim yildiz getiriyor diyorsun da Kayseri, Ersun hoca derken simdide Eskisehir kulubu bizi icraya verdi. Kulubun son 3 senesinden ve basimizda bir yonetim olmadigindan, ekonomik durumdan haberdar misin yoksa kulup yonetmeyi sadece transfer donemlerinden ibaret mi saniyorsun ?

Ne sponsorumuz var ne para getirecek projemiz, buna ragmen stadin adini ve 5 yillik passolig gelirini ipotek ettirip cekilen paralarla yapilacak en tehlikeli şeyin yani bilincsiz harcamanin şuan kulubu batik şirket gosterdiginin farkinda misin ? Bjk yi kurtaran Fiko gibi baskan bulamazsak İho veya o kafada biri koltuga gecerse 2001 senesine dönecegimizi goremiyor musun ?

Terzioğlu
08.11.2015, 13:03
2 transfer fazla degil. Iyi bir sol bek ve sag kanat.

Hakan
08.11.2015, 14:06
2 transfer fazla degil. Iyi bir sol bek ve sag kanat.
Nagatomo-Biabiany

Erkan A.
08.11.2015, 14:27
Sen saka misin iho yu sirf yildiz futbolcu getirdi diye mi basarili buluyorsun, o bayildihin yildiz futbolcularin paralarini kimlere ne vaatlerde bulunarak aldi biliyor musun ayrica cok sevindigin o futbolcularin maaslarini ödeyemedigimizi biliyor musun ? Bu arada son soru yasadigin yerin kesin olarak Almanya olddugundan emin misin ? Böyle bir futbola bakis acisi Almanyada yasayan biri icin cok degisik geldi de bana.

renktas ha almanya ha türkiye ne fark eder nerde yasadigim?? sadece almanyada yasamiyorum almanya dogumluyum buna ne diyecegiz simdik ?? benim cogu yorumlarimi okumadin mecburda degilsin benim yorumumu da begenmek mecburiyetinde degilsiniz bende sizin cogu yorumlarinizi begenmiyorum ama saygim var size demiyorumki izmirde yasayan biri nasil böyle yorum yazabilir aklim almiyor böylemi demeliyiz ?? benim yorumlarimin cogunda suan baskanimiz kim ise onu destekliyorum dedim muarem Usta gelirse ona destek verecegim hekimoglu gelirse onu desteklicem benim icin önemli olan trabzonspordur o parti bu parti bakmiyorum ben benim icin varsa yoksa trabzonspordur bana saldirmaniza anlam veremiyorum (ilginc) suan sizinde bana verdiginiz yorum icin : ( sen sakamisin ) diyorum.

Erkan A.
08.11.2015, 14:28
39 yasinda oldugundan emin misin, cok ilginc yorumlarin var.

İho baskanim yildiz getiriyor diyorsun da Kayseri, Ersun hoca derken simdide Eskisehir kulubu bizi icraya verdi. Kulubun son 3 senesinden ve basimizda bir yonetim olmadigindan, ekonomik durumdan haberdar misin yoksa kulup yonetmeyi sadece transfer donemlerinden ibaret mi saniyorsun ?

Ne sponsorumuz var ne para getirecek projemiz, buna ragmen stadin adini ve 5 yillik passolig gelirini ipotek ettirip cekilen paralarla yapilacak en tehlikeli şeyin yani bilincsiz harcamanin şuan kulubu batik şirket gosterdiginin farkinda misin ? Bjk yi kurtaran Fiko gibi baskan bulamazsak İho veya o kafada biri koltuga gecerse 2001 senesine dönecegimizi goremiyor musun ?

39 yasinda oldugumdan emin degilim ayrica ben yasamiyorum say yani ben yokum öyle diyelim beni görme tanima okuma sen cok yasa 22 yasindasin bravo sana elveda :)

Erkan A.
08.11.2015, 14:31
yine yaziyorum ve herzaman öyle yazacagim trabzonsporun baskani kim olursa destegim sonuna Kadar ona olacak bu suan haciosmanoglu oldugu sürece onu desteklicem suan hocamiz sotaysa onu desteklicem baska birsey yazmadim ben trabzonsporu seviyorum kötü günündede sevecegim iyi zamanindada sevecegim ..bu bu konuda son yorumum

Mert Oğuzlu61
08.11.2015, 15:43
39 yasinda oldugumdan emin degilim ayrica ben yasamiyorum say yani ben yokum öyle diyelim beni görme tanima okuma sen cok yasa 22 yasindasin bravo sana elveda :)

Zaga forumda yazdan beri trollük yapip silinmemen yönetici arkadaslarin hatasidir millet burada 30 kisiyi engelleyip alintilanan mesajlarda o yorumlari okumak zorunda degil bilmem anlatabildim mi ?

Ayrica 2 hesap kullaniyorsun diger hesabini ben biliyorken yoneticilerin bilmemesi yine onlarin sorunu. Ben sadece şu basliklara girdigim zaman sacma sapan yorumlar gormek istemiyorum, foruma girdigimden beri kimseyi engellemedim cunku ise yaramiyor. 39 yasindaysan biraz olgun davran yok eger degilsen burasi twitter facebook degil bilgin olsun.

tonya55
08.11.2015, 16:18
Financial fairplay kapsamı dahilinde bazı kurallar var.. Mesala Uefa sana bir kaç sezon tolerans veriyor..Bu süreç içersinde giderlerin gelirlerinin önüne geçebilir..bunu kadro yapılanması kapsamına alıyor..ama bununda bir sınırı var.. İlk önce uyarıyor..diyorki senin gelirlerin giderlerini karşılayamıyor o yüzden futbolcu satmalısın..
Biz artık o sınırdayız istersen donalt trump ı getir,şu ekonomik yapıya göre futbolcu satmadan transfer yapamayacaksın.. Mesala Sow ve Ba toplamda 30 milyon avroya satıldı..neden?hangi enayi emenikenin kiralama bedeline 3,5 milyon avro verir? Bu futbolcuların satıldığı yada kiralandığı ülkeleri araştırırsak ne dümenler döndüğünü algılayabiliriz..+ Uefa özellikle rus ve arap oligarkların transfer çılgınlıklarını önlemek için futbolda bonoservis girdisi ve çıktısı haricindeki gelir kalemlerini financial fairplaya sokmuyor..yani senin stat sponsorluk yada reklam gelirlerin klubün hacmine göre hesaba katılıyor,orası bence biraz karışık..

Sonuç olarak seneye bu kadrodan büyük paralar kazamassak tek bir bonoservisli tranfer bile yapamayabiliriz..bu kadrodaki türk futbolcuların %90 çöp yabancıların çoğu bitik..
Elimizdeki tek seçenek satabildiğimiz kadar satıp geri kalanlarla devam etmek..
Bence hacıosman takımın 5 senesini yemiştir..Oyüzden parasız ama vizyonlu,akıllı bir yönetim bizim için daha hayırlı olur..
arap şirketinde calısıyorum sowu alan takımın baskanınıda yakından biliyorum yazdıklarının hepsi içi bos palavra adam aylarca ugrastı o transfer için ilk teklif 10 milyon civarıydı 16 milyonu saydırdı adamlar. haziran basında.kulübün borcu 400 trilyon bizim istanbul takımları gibi gelirimizde yok.su asamada cıkıp baskan adayının biri gercekleri söylemelidir.takımımız cok cok kötü işimiz cokzor.

Erkan A.
08.11.2015, 17:12
Zaga forumda yazdan beri trollük yapip silinmemen yönetici arkadaslarin hatasidir millet burada 30 kisiyi engelleyip alintilanan mesajlarda o yorumlari okumak zorunda degil bilmem anlatabildim mi ?

Ayrica 2 hesap kullaniyorsun diger hesabini ben biliyorken yoneticilerin bilmemesi yine onlarin sorunu. Ben sadece şu basliklara girdigim zaman sacma sapan yorumlar gormek istemiyorum, foruma girdigimden beri kimseyi engellemedim cunku ise yaramiyor. 39 yasindaysan biraz olgun davran yok eger degilsen burasi twitter facebook degil bilgin olsun.

birincisi iki hesabim yok ?? bunu ispatla eger yapamiyorsan bir trabzonluya yakisir sekilde burdan üyeligini yok et varmisin idaaya 22 yasindaki genc delikanli ?? eger almanyada yasiyorsan görüsebiliriz benimle olan derdini bana anlatabilirsin ?? veya senin yasinda olan ogularima ?? beni istemeyebilirsin bu gayet normaldir ama bana suan saldiri yapiyorsun bunu burdaki yöneticilerden görmelerini istiyorum sikayetciyim senden beni rahat birak bana yazma ne istiyorsun benden anlam veremiyorum ??? rahatsiz oluyorum artik senden bana rahatsizlik veriyorsun lütfen site sahipleri site yöneticisi ben Burda hakaretlere ugruyorum bu genc oglandan ?? yok iki kisiligim varmis yok sacma yaziyormusum yok beyfendi rahatsiz oluyormus ??? lütfen kim bu insan ne istiyor benden beni rahat birak diyorum yine yaziyor yukarda Allah var ben müslüman evladiyim kimseye bügüne Kadar hakaret etmedim kendi basima yorumlar yaziyorum kimseye saldiri yapmadan bu genc oglan bana cevap veriyor ben sana yazmadimki sadece senin verdigin cevaba beni rahat birak gibi cevap verdim simdik ne istiyorsun ??? allahim inanmiyorum engele beni olsun bitsin seni herhangi gibi bir sebebten dolayi yaraladiysam özür diliyorum benim yasim 39 benimle ugrasma bak özür diliyorum senden bir trabzonluyum ben bu yasimda senin gibi 22 yasinda bir genc trabzonludan özür diliyorum suc benim tamam hata benim tamam yanlis yaptim af et beni korkuyorum senden oldumu simdik ???

mesaced1967
08.11.2015, 17:51
Sorun kesinlikle kadroda değil aralıkta ki seçimde malum şahıs başkan olursa devre arası stopere david luiz sol beke david alaba gelse de bir şey değişmeyecek takımda öyle bir pesimist hava oluştu ki sezona efsane başlayan Cavanda ve M'bia bile Jabi ve Tjikuzu'ya döndü bunun sebebi başkandır genel menajerdir teknik direktördür fakat üçünün de gitmeye niyeti yok yağlı kapı bulmuşlar tabi

CasTo
08.11.2015, 18:03
Sorun kesinlikle kadroda değil aralıkta ki seçimde malum şahıs başkan olursa devre arası stopere david luiz sol beke david alaba gelse de bir şey değişmeyecek takımda öyle bir pesimist hava oluştu ki sezona efsane başlayan Cavanda ve M'bia bile Jabi ve Tjikuzu'ya döndü bunun sebebi başkandır genel menajerdir teknik direktördür fakat üçünün de gitmeye niyeti yok yağlı kapı bulmuşlar tabi

eklemek istedigim takım içi huzursuzlukta var. erkan-ekici
onur-hurma kavgası.

onur - hurma haric kavgalar ve düşüş hakem hataları neticesinde gelmiştir. herkes macı yeneriz düşüncesiyle cıkıp hırslı oynuyordu cavanda mbia vs.. ama artık adamlar neyin mücadelesini vericez bu hakemlerle dedi. takımda 3 4 kişi elini taşın altına sokarken digeri sokmuyorsa üstelik hakemlerde boyle yaparsa o kişilerde oynamaz artık...

hem yönetimin gitmesi hem hurmanın gitmesi lazım. + olarak erkan zengininde gitmesi lazım...

bu arada yukarıda bahsettiğim oyuncular dısında sol kanata vladimir weiss de alınabilir..

melihergun
08.11.2015, 18:40
Türkiye kupası için transfer yapılsın bundan sonra bir yol olmaz

OĞUZHAN061
08.11.2015, 18:42
Leonard Kweuke>>>Rize
Eren Albayrak>>>>Rize
Douglao>>>Akhisar

mesaced1967
08.11.2015, 19:25
erkan konusuna katılmakla birlikte ekonomik olarak bittiğimiz ve de şampiyonluktan koptuğumuz sezonda 5 milyon verip oyuncu almayalım derim Vitali Denisov'un sözleşmesi bitiyor Attamah'ta çok sağlam stoper
-----------------Onur-----------------------------
------Douglas--Medjani--Attamah--------------
Cavanda------Mbia---Okay--------Denisov-----
---------Memo-------------Marin----------------
-----------------Cardozo-------------------------

İ. SARAL
08.11.2015, 23:12
Daha eldekilerin maaşını veremiyoruz hala adam alalım diyorsunuz :) Bu İHO cahili varken dua edelim kadrodaki topçular bir bir kaçmasın.

Fatih K.
08.11.2015, 23:48
---------------Onur
Cavanda-Aykut--Papy-Denisov
----------Mbia-----Okay
Kanat-------Mehmet-----Marin
-------------Cardozo

N'Doye, Constant, Erkan gibi fazla para alan veya çok ihtiyaç olmayan 3-5 tane oyuncu satılıp bedavaya Denisov, kiralık Papy ve iyi bir araştırma yapıp sağlam bir kanat alınsa 0 zararla kadro büyük oranda toparlanabilir. Kadro toparlananamayacak gibi değil ama ciddi bir vizyon ihtiyacı var..

kncyalcin
08.11.2015, 23:50
erkan konusuna katılmakla birlikte ekonomik olarak bittiğimiz ve de şampiyonluktan koptuğumuz sezonda 5 milyon verip oyuncu almayalım derim Vitali Denisov'un sözleşmesi bitiyor Attamah'ta çok sağlam stoper
-----------------Onur-----------------------------
------Douglas--Medjani--Attamah--------------
Cavanda------Mbia---Okay--------Denisov-----
---------Memo-------------Marin----------------
-----------------Cardozo-------------------------

Katılmakla birlikte Douglas ve Medjani'nin yan yana oynadığı bir ikili de çok zorlanır. İkisinden ancak birini kullanabiliriz. Oraya Mammana'yı tercih ederim.
Ayrıca Cavanda'nın yedeği Koray
Denisov'un yedeği de Eren olmalı.
Savunmayı doğru dizayn edemezsek vah halimize. Sonrasında da hücum aksiyon problemine yönelmek lazım.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

UğurB
09.11.2015, 09:13
Arkadaslar Trabzonspor avcumuzun icinden kayip gidiyor hala transfer derdindesiniz.
Ben 3 sene dibe vurup ligi 8-12 arasinda bitirmeye bile raziyim yeterki birileri akilli bir sekilde bu borclari eritsin.
Ne yaparlar ne ederler bilmiyorum ama eger kendimizi 0 gelir pozisyonundan cikaramazsak yapabilecegimiz hicbirsey olmaz...

tonya55
09.11.2015, 09:54
biz kendi takımımızla ilgilenelim bizene fenerbahce besiktas yada galatasaraydan onların sattıgı oyunculardan bizi sadece trabzonspor ilgilendirir.insallah akıllı bir yönetim gelir ve bu borcları eritir bi arkadasın dedigi gibi 3 yıl gerekirse sampiyon olmayalım dogru hamlelerle kalıcı projelerle yukarı cıkalım.ibrahim hacıosmanoglu muhtemelen baskanlıga devam eder karsısına simdiye kadar ciddi aday yok.

ertuuu
09.11.2015, 10:02
yakında Trabzon 1. icra dan ihale usulü %40 indirimli futbolcu satışı yapıcaz...

tonya55
09.11.2015, 10:25
abdulkadir ömürü oynatırım alın size yeni transfer yeni gökdeniz fatih ha öz evladımız yabancı degil uzun saclı degil diye burun kıvıranlar cok olur.

Travelair
09.11.2015, 11:37
Transferler, kadro planlaması kolay işler değil. Çok karışık. Önce yönetimin değişmesi ve aklı başında ve ehil bir yönetimin gelmesi lazım. Sonra da icraatlarının alt kademelere uygulama ve atama olarak doğru yansıması. Ardından futbolcuların kendilerine çekidüzen vermesi ve vermeyenlerin istisnasız ayıklanması. İlaveten, yetenekleri yetmeyenlerin de istisnasız ayıklanması. Kalanlarla devam ve boşalan bonservis ve ücret bütçesi zorlanmadan, alacağı paranın kesinlikle garanti edilerek verilmemesi, çok kaliteli ama ekonomik, karakter olarak alçakgönüllü ve takımını, işini sahiplenen futbolcular almalıyız

Kolpacı
09.11.2015, 14:15
yakında Trabzon 1. icra dan ihale usulü %40 indirimli futbolcu satışı yapıcaz...

param olsa da ben alsam şu cavandayı

tonya55
09.11.2015, 17:59
kayyum muhabbeti dönüyor gercekmi.

Trabzon34
10.11.2015, 13:28
İşin belki de trajikomik yanı, en başarılı olduğumuz senenin hiç transfer yapmadığımız MRA - Hami dönemiydi.. Ligde 4. olduk, UEFA da gruptan lider çıktık.. Ben forumun genelinin aksine onlara da yeterince şans verilmediği kanaatindeyim.. O kadroda forvet olarak henrique vardı.. Şimdi cardozo var.. Tekrar deneyelim demiyorum, hatalarımızdan ders alalım diyorum.. Şu anki durumun sprumlusu hoca değil yönetimdir.. Hoca da yetersizdir bana göre o ayrı bir konu.. Ama o hocayı getiren ve lüzumsuz bir sürü transfer yapan da bu yönetimdir.. Yönetimin değişmesinin geleceğimiz açısından önemli olduğu kanaatindeyim.. Yönetimi yıldız transferleri dolayısıya beğenen dostları da anlamıyorum.. Evet isim olarak iyi transferler yapıldı ama kaç transferden verim sağladık..

Fatih K.
10.11.2015, 13:39
Trabzonspor yıldız futbolcu kaldırmıyor. Trabzonspor değil İstanbul takımları bile 3-4 taneden fazlasını kaldıramıyor. Bizim kuracağımız takımda 2 tane yıldız statüsünde takımı sürükleyen oyuncu olmalı geriye kalanlar kendini ispatlamak isteyen takım oyuncusu olmalı. 2011 deki veya bu seneki bjk gibi. Jaja, Yattara veya Sosa, Quaresma gibi 1-2 tane sorumluluk alan egolu oyuncu geri kalanlar takım oyuncusu olmalı.

Abi şu anki takıma bakıyorsun Erkan ayrı bir havada, Cavanda ayrı bir havada, Mbia bazen ayrı bir havada, Ekici zaten bambaşka bir havada.. Bizim bu şekilde ilerlememiz imkansız.

tonya55
10.11.2015, 13:57
Transfer baskana baglidir sicak para olmadigi ve oyuncu satmadigimiz muddetce transfer yoktur.

Fatih K.
10.11.2015, 17:16
Abi şöyle 5-6 milyonluk bir bütçe çıkarılsa ve eldeki tüm çöpler totalde 7-8 milyon satılsa çok manyak bir kadro oluşturabiliriz. Sözleşmesi bitenlerden Campbell, Denisov alınsa, oluşan bütçeyle Serdar Taşçı, Marin, Bilal Başaçıkoğlu ve bir forvet alınsa efsane bir kadro olur diye düşünüyorum.

Oyuncu satarak hem bütçe yaratırız hemde N'Doye, Constant, Erkan gibi boş yere fazla para alanlardan kurtulmuş oluruz. Marin, Bilal, Serdar, Campbell, Denisov bu adamların ben çok uçuk paralar isteyeceğini sanmıyorum.

--------------------Onur
Cavanda----Aykut-----Serdar----Denisov
--------------Mbia------Okay
Campbell----Mehmet(Marin)--------Bilal
------------------Cardozo

tonya55
10.11.2015, 18:21
Abi şöyle 5-6 milyonluk bir bütçe çıkarılsa ve eldeki tüm çöpler totalde 7-8 milyon satılsa çok manyak bir kadro oluşturabiliriz. Sözleşmesi bitenlerden Campbell, Denisov alınsa, oluşan bütçeyle Serdar Taşçı, Marin, Bilal Başaçıkoğlu ve bir forvet alınsa efsane bir kadro olur diye düşünüyorum.

Oyuncu satarak hem bütçe yaratırız hemde N'Doye, Constant, Erkan gibi boş yere fazla para alanlardan kurtulmuş oluruz. Marin, Bilal, Serdar, Campbell, Denisov bu adamların ben çok uçuk paralar isteyeceğini sanmıyorum.

--------------------Onur
denisov campel bilal basacıkoglu serdar tascı football manager oynuyoruz sanki herkesi almıssın.

adiloş bebe
10.11.2015, 21:26

--------------------Onur
sorun zaten o çöp denen isimlerin elden çıkarılamaması onları satabilseler kulüp çalışanlarının paralarını öderler

Fatih K.
10.11.2015, 22:42
sorun zaten o çöp denen isimlerin elden çıkarılamaması onları satabilseler kulüp çalışanlarının paralarını öderler
N'Doye nin 3-4 milyona gidecek piyasası olduğunu düşünüyorum. Constant 3-5 e bakmadan en azından zararsız yollanırsa kardır. Erkanı feshetsek bile kardır. Artık inceldiği yerden kopsun Cardozo 5-6 gibi bir fiyata satılabilir. Takım harcama olarak küçülüp başarı olarak büyümesi lazım. Bir şekilde iyi bir scoutingle 3-4 yıl vadeli iyi bir kadro kurulmalı bjk gibi. Onur, Mehmet, Marin, Mbia, Okay ve 1-2 kişi daha tutulsun takımda bunun dışında herkesle yollar ayrılıp sıfırdan ileriye dönük potansiyelli ve ucuz bir takım kurmalıyız..

UğurB
11.11.2015, 08:32
N'Doye nin 3-4 milyona gidecek piyasası olduğunu düşünüyorum. Constant 3-5 e bakmadan en azından zararsız yollanırsa kardır. Erkanı feshetsek bile kardır. Artık inceldiği yerden kopsun Cardozo 5-6 gibi bir fiyata satılabilir. Takım harcama olarak küçülüp başarı olarak büyümesi lazım. Bir şekilde iyi bir scoutingle 3-4 yıl vadeli iyi bir kadro kurulmalı bjk gibi. Onur, Mehmet, Marin, Mbia, Okay ve 1-2 kişi daha tutulsun takımda bunun dışında herkesle yollar ayrılıp sıfırdan ileriye dönük potansiyelli ve ucuz bir takım kurmalıyız..

Yaklasim dogru. Bunu yaninda oyuncularin maaslarinin da ayarlanmasi lazim. Bence senelik 1.5 milyon Euro birkac oyuncu haric tavan ucret olmasi lazim.

kyodou
11.11.2015, 09:25
Devre arası Musa, Atik, Soner, Deniz, N'Doye, Erkan gönderilip;

M. Demir : Takas + para

Takashi Usami : Satın alma opsiyonuyla kiralık

Denisov: Bedava

Bu isimler alınmalı.

Fatih K.
11.11.2015, 09:52
Yaklasim dogru. Bunu yaninda oyuncularin maaslarinin da ayarlanmasi lazim. Bence senelik 1.5 milyon Euro birkac oyuncu haric tavan ucret olmasi lazim.
Başka türlü bu çıkmazdan kurtulmamız imkansız zaten abi. Trabzon şehri ne 5-6 tane yıldız kaldırabiliyor ne de bu paraları karşılayabiliyor. Biz başarılı olduğumuz her dönemde kendi parlattığımız 1-2 yıldız ve bunun etrafında oluşan bir "takım" ile başarılı olduk. Takımda oynayan 11 kişinin en az 7-8 tanesi Medjani, Umut vs gibi alçak gönüllü ve elinden geleni yapan oyuncular olmalı. Zaten biz ne zaman planlı bir oluşuma girsek 2. yıl kupa geliyor ve aradığımız yıldızlar takımın kendi içinden çıkıyor.

Avrupada şu anda ucuza alabileceğin Bilal, Samed ve Serdar Taşçı gibi bayağı Trabzonsporlu oyuncu var. Alt yapıyı zaten dünya konuşuyor şöyle bir harmanlama yapıp ilk 2 senede oluşum sonraki dönemde büyük başarılar hedeflemeliyiz bence...

sifuni
11.11.2015, 11:22
Beşiktaş lokomotiv maçınındaki sol bek denisov'u nasıl buldunuz Aralık'ta sözleşmesi bitiyor.

Ertan Artan
11.11.2015, 16:05
Shota gitti...

sezer sami
11.11.2015, 16:06
Bana göre bu takımda fuzuli adamlar var Trabzonspor için lükse kaçan.

- Başta Mbia, az paraya oynamıyor. Medjani, Aytaç, Okay vardı zaten o bölgede.

- Cavanda, tamam Bosingwa'nın alternatifi Salih olamaz ama iyi taliplisi çıkarsa zaten ucuza alınmıştı, eden çıkarılmasında fayda var. çok istikrarsız.

- Douglas, enine boyuna geniş olan bu arkadaşımız bana göre pozisyonlarda çok ağır kalıyor. Kim izlemiş neye göre alınmış merak konusu. Uğurdan ne artısı var gerçekten 10 haftadır göremedim.

- Erkan, ilk haftalarda saman alevi gibi parladı sonrasında yaşananlar ortada. Başarılı olduğu kendini başkasından üstün görebileceği anlamına gelmiyor.

- Marin, Türkiye standartlarına göre fikiz gücü düşük. İkinci bir Alanzinho hatta Waris olabilir. Gerek varmıydı? Ben olsam almazdım. Hala mevkiini bilmiyorum.

- N'doye, tam bir hayal kırıklığı. Kumaşı iyi olan adam çıkar golünü atar. Eto, yaşı ve oynadığı takım itibari ile yaptıkları ortada. Golcüysen gol atacan. Yerim adaptasyonunu.

- Esteban, Gerçekten izlenerek alındığına inanmıyorum. Konya maçında kolunun altından kaçan penaltı hala gitmiyor gözümün önünden. Üstüne bir top gelsin ki çıkaracakta bizde görecez.

- ve benim favorim Constant, Allahını seven şu adamı göndersin.. Sol kanat zaten Constant ve Erkanla evlere şenlik.

Bu takımda Musa Nizam, Alper, İshak Doğan gibi 3 tane sol bek var iken bunları kazanmak bir kenara kadrodışı bırakıyorsun bizde Constant'a katlanmak zorunda kalıyoruz.

Shota Arveladze, O da Hacıosmanoğlu zadeler arasını ismini Altın harflerle yazdırdı. Ben gelirkende hiç gelmesini istememiştim. Sen Shotasın Hurma'nın yancılığını yakıştıramıyorum ama artık onada alıştık.

Bu sene bitti bizim için. Seneye 1.lig'den altyapılardan ucuz kendini ispatlamak isteyen adamlar bulup yıldızların yanına monte edilmeli. Herkes yıldız olunca olmuyor. Aç adam lazım bize. yerim profesyonelliğini aç olacak aç.

Ayrıca Trabzonspora gelirken Projelerinden etkilendim diyen topçunun alayı yalancıdır. son iki sendedir ne projesi..?

Travelair
11.11.2015, 21:05
Bosingwa serbest kaldığına göre ve şimdiye kadar UEFA'ya bu şikayetini duymadığımıza göre benzer hadiseler yaşanabilir. Önlem alınmalı. Hiç değilse bonservissiz elden çıkartılmalılar

kyodou
11.11.2015, 23:08
________ Cardozo ________

Usami ____ Ekici ____ Marin

_____ M' Bia _ Okay ______

Denisov Medjani Aykut Cavanda

_________ Onur _________

Yedekler: Esteban, Yumlu, Salih, Aytaç, Yusuf, Sefa, M. Demir

Hüseyin Ş.
12.11.2015, 00:51
Spartak devre arasında Serdar Taşçı dahil 3-4 futbolcuyu gönderiyormuş. Aras Özbiliz Beşiktaş'la kontağa geçmiş, Serdar Douglas'ın yanına çok iyi olur. Menajerler zaten önerir ama umarım bi girişim olur bu konuda.

LaZuRiBeRe_53
12.11.2015, 09:11
bu borçla transfer bayağı zor görünüyor, eldekileri de kaçırmayalım da

Turgay Atalay
12.11.2015, 09:20
3 yıl önce Atiba dedik yaşlı dediler, Niasse dedik dalga geçtiler (gözdeleri olan Hannoverli bir golcüydü), şimdi de Rodagella veya Kweuke diyorum, isteyen istediği kadar dalga geçebilir.

Travelair
12.11.2015, 10:42
Gitmesi gerekenler: Alper, Aykut, Aytaç, N'Doye, Deniz, Douglas, Erkan, Fatih, İshak, Constant, Özer, Sefa, Serdar, Soner

Ötekilerden de var ama şu aşamada kalmaları daha doğru

UğurB
12.11.2015, 11:03
Gitmesi gerekenler: Alper, Aykut, Aytaç, N'Doye, Deniz, Douglas, Erkan, Fatih, İshak, Constant, Özer, Sefa, Serdar, Soner

Yeni yonetim ve teknik direktorle; 2. yari oncesinde Yumlu, Constant, Alper, Musa, Soner, Fatih, Ozer, Erkan, Serdar elden cikarilmali. Yerlerine Denisov bedelsiz, Papy kiralik ve cuzi bir miktara ya da kiralik Serdar Tasci alinmali. Gidenlerden 3 milyon Euro civari kazanilabilir.

Gelecek sene ise;

Esteban, Douglas, Ishak, Salih, Sefa, Cardozo, N'Doye, Ugur Demirok elden cikarilmali (bu oyunculardan 6-10 milyon Euro gelir elde edilebilir)

Yerlerine Bursa'dan Harun Tekin ya da Mersin'den Nihat - Rize'den Koray ve Eren (her ikisininde sozlesmesi bitiyor) - GBirligi'nden Ahmet Calik ve ya 1461'den Ogulcan Gokce - 1461'den Batuhan - Antalyaspor'dan Emrah Bassan (sozlesmesi bitiyor) - Joel Campbell (sag acik ve Bonservissiz) - Niko Kranjcar ve ya Michu (yedek forvet arkasi, ofansif orta saha - sozlesmeleri bitiyor) - 2 yabanci forvet ve Samed Yesil. Transferden elde edilecek bonservisi bu oyunculara verebiliriz.
Marin ve Papy'nin kiralik sozlesmeleri bir yil daha uzatilabilir.

Bence kotu olmayan, maas bedelleri dusuk, mucadeleci bir takim ortaya cikabilir.

Sefaenes
12.11.2015, 13:01
Iho destekliyenler artik gercek takimi fb desteklesin adamin yaptigi hainligi göremiyenler asla Trabzonsporlu olamazzzz

coolank
12.11.2015, 13:50
Kongre bitmeden bu kısım çok anlamlı değil

ÖmürKaradeniz61
12.11.2015, 17:00
Ben bu takımın transfere ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum.

Antonio
12.11.2015, 18:08
takımda kimin alacağı varsa ödenmeli. ondan sonra teknik direktör gelsin.

serdaracıl
12.11.2015, 20:50
Bosingwa serbest kaldığına göre ve şimdiye kadar UEFA'ya bu şikayetini duymadığımıza göre benzer hadiseler yaşanabilir. Önlem alınmalı. Hiç değilse bonservissiz elden çıkartılmalılar

Ewet ya bosi reisten 3-5 kurus kazansmaz mi klup

CasTo
13.11.2015, 12:27
eğer genç bir takım kuracaksan mbia gider. mbia buraya sonucta belirli bir proje için geldi ve genc oyunculardan olusan takım için yaslı olacaktır. atiba gibi birini bulmamız lazım. yani patlama yapmamış ismini duyurmamış birileri lazım.
sonucta adamda anlıcak bu takım amacı genc oyunsu yetiştirmek belki patlama yaparlarsa ilerlicek. adam bunu beklemez bence
kiralık olarak sağ kanat : http://www.transfermarkt.com.tr/wellington-silva/profil/spieler/121990

sol kanat olarak : http://www.transfermarkt.com.tr/olarenwaju-kayode/profil/spieler/131694

eğer bütce zorlanırsa : http://www.transfermarkt.com.tr/moses-simon/leistungsdaten/spieler/274862

sol bek : http://www.transfermarkt.com.tr/vitali-denisov/profil/spieler/25823 veya http://www.transfermarkt.com.tr/cristian-ansaldi/profil/spieler/55854

ansaldide kiralık anlasılabilir o yüzden yazdım. vidali ise bonservis parası yok.

birde kiralık olarak stoper : http://www.transfermarkt.com.tr/papy-djilobodji/profil/spieler/136610

alındı mı rahat bir takım izleriz.

cavanda---papy---douglas(medjani)--denisov

--------------mbia

--------------------okay

--------------marin(ekici)

wellington------------------------kayode

---------------cardozo(n doye)

elden cıkarılacaklar :
yumlu
constant
erkan
musa
ishak
özer

cıkarılmalı takasla alabiliyorsak koray ve ereni almalıyız rizeden.

constant ın bence bundan sonraki duragı ancak arap ülkesi olur. 2m a falan satılır
özer i türkiyede 1-2m euro alıcısı olur osmanlı vs
yumlununda 500-1m euro arası olur
musa ve ishakı bedava vermeye bile ragzıyım
erkan zenginide alacak cok klüp vardır ama ona o maası verecek klüp bulmak zor. sözlesme feshi ile ancak kurtuluruz

asagı yukarı 3-4m euro arası kazanc saglanıyor burdan. vitali imza parası,kiralama paraları ve sol kanatın parası cıkıyor direk.

Fatih K.
13.11.2015, 13:00
Serdar Taşçı galiba bjkye gidecekmiş. Böyle profesyonel ve Trabzonsporlu oyunculara ihtiyacımız var. Üstüne birde Almanya milli takımında oynamış biri. Serdarı araya girip almamız lazım çok pişman oluruz sonra..

OĞUZHAN061
13.11.2015, 16:16
3 yıl önce Atiba dedik yaşlı dediler, Niasse dedik dalga geçtiler (gözdeleri olan Hannoverli bir golcüydü), şimdi de Rodagella veya Kweuke diyorum, isteyen istediği kadar dalga geçebilir.
katılıyorumm

tonya55
13.11.2015, 18:33
gene ucuslar baslamıs atıs serbest bu yıl zaten bitti takımımız için önümüzde yeni sezona kocaman 7 8 ay var ona göre calısmalı genc ve bonservisi elinde isimlere yönelmeli cardoso constant gibi kulübe yüksek maliyeti ve verimsiz oyuncular dogru politikarla satılmalı ve transfere kaynak yaratılmalıdır.yeni gelen baskanda cebinden en az 20 milyon dolar kulübe sıcak para sokmalıdır.

mesaced1967
13.11.2015, 21:09
http://www.transfermarkt.com.tr/bartosz-kapustka/profil/spieler/246579
http://www.transfermarkt.com.tr/jordan-lukaku/profil/spieler/140804
http://www.transfermarkt.com.tr/patryk-lipski/profil/spieler/255392
http://www.transfermarkt.com.tr/jakub-paur/profil/spieler/187761
http://www.transfermarkt.com.tr/cyle-larin/profil/spieler/343463 (Ya bunlar gibi 1 milyon ve aşağısı fiyata alınacak tutmazsa büyük sıkıntı açmyacak adamlar gelsin)

ya da
http://www.transfermarkt.com.tr/alexander-buttner/profil/spieler/38003
http://www.transfermarkt.com.tr/kevin-prince-boateng/profil/spieler/16922
http://www.transfermarkt.com.tr/ola-john/profil/spieler/124550 (bunalr gibi bir zamanlar yardırıp eski halini arayanlar gibi adamlar gelsin)

Terzioğlu
13.11.2015, 21:45

Mehmet Ekici, Cavanda, Cardozo ve Onur da gitmeli bence. Komple yeni takim kuralim her sene. Bi sene tutar artik.

kyodou
14.11.2015, 08:01
Şu takımda kavga çıkaran Erkan ve Özer defolup gitsinde gerisi bir şekilde eritilir.

tonya55
14.11.2015, 10:56
Şu takımda kavga çıkaran Erkan ve Özer defolup gitsinde gerisi bir şekilde eritilir.

erkanı gönderemezsin göndersende gitmez 3 milyon euroyu kimse vermez erkana.

kyodou
14.11.2015, 10:58
Göndermenin yolu sadece takımdan göndermek değil. Gitmezse; Soner, Atik, Serdar üçlüsüyle takımdan bağımsız çalışır. Maksat virüsü uzak tutmak.

tonya55
14.11.2015, 11:02
Göndermenin yolu sadece takımdan göndermek değil. Gitmezse; Soner, Atik, Serdar üçlüsüyle takımdan bağımsız çalışır. Maksat virüsü uzak tutmak.

büyük zarar işte soner parayı alıp yatıyor gitmiyorda yazık yeni baskan insallah böyle sacmalıklar yapmaz.

kyodou
14.11.2015, 11:03
büyük zarar işte soner parayı alıp yatıyor gitmiyorda yazık yeni baskan insallah böyle sacmalıklar yapmaz.
Asıl zarar Erkan' ın hem para alıp hemde sahada olması. Bari oynamasında zaral olmasın.

Tolga
14.11.2015, 11:16
Mümkünse daha Afrika'lı almayalım.

artvints
14.11.2015, 12:27
erkan'ın kavgacı biri olduğuna pek inanmıyorum. bir kerelik öyle bir olay olmuştur.o sinir anında uyarı yaptığım adam sen kendi işine bak diyorsa ben de tepki gösteririm.yumruğun cezası ayrı tabi. ama para ödemediğin futbolcuya ceza kesemiyorsun işte.ayrıca ekici daha kavgacı ve egosu yüksek bir futbolcu. barışıp oynarlar. satabildiğini satarsın zaten.satamadığından maksimum fayda sağlamak zorundasın. gökhan hakan'a silah çekmişti şimdi birbirlerinden ayrılmıyorlar.

Enes Coşkun
14.11.2015, 12:34
Yeni gelecek olan yönetim defans hattına bir isim düşünüyorsa umarım GLİK olur.

emrhan61
14.11.2015, 13:10
Facebooktaki Yko ya göre ;

Al Ahli Cardozo icin 5 Milyon teklif etmis.

Ndoye Papis Cisse takası teklif etmis Newcastle.

Mertcan ve Muhammet ilk 11 oynayabilirmiş.

Ndoyeye ben çok güveniyordum hala da öyle ancak Cisseye tabiki hayır demem.

tonya55
14.11.2015, 13:14

cicce gelmez bize cok alıcısı vardır muhtemelen yalan haber.

emrhan61
14.11.2015, 13:24
Şuan formsuz bence gelir.

tonya55
14.11.2015, 13:30
Şuan formsuz bence gelir.

gelirse ndoye den daha etkili olur yattara etkisi yapar inşallah olur.

Hüseyin Ş.
14.11.2015, 15:23
gelirse ndoye den daha etkili olur yattara etkisi yapar inşallah olur.

Yattara he mi ?

Hüseyin Ş.
14.11.2015, 15:26
Bu arada @mesaced1967 (http://forum.bordomavi.net/member.php/46534-mesaced1967) 'nin yazdığı Kapustka'yı ben de epeydir takip ediyorum. Şu avusturyalı oyuncuyu alacağımıza bu çocuğu almak çok daha mantıklı. İki kanatta da oynayabiliyor top tekniği vs. çok iyi. tam şu sezonda devre arasında alınır yarım devre şans tanımalık oyuncu.

smart
14.11.2015, 16:47
Cisse ile ndoye hayatta takas olmaz kaldi ki cisse ile yattaranin uzaktan yakindan alakasi yok

kyodou
14.11.2015, 16:47

N'Doye yi alıp Cisse' yi vermek mi ? :) Newcastle başkanı Iho değil malesef. :)

kyodou
14.11.2015, 16:50
Usta ve Lucescu gelirse gelecek sezon yarışta oluruz. Öteki türlü 4. lük bile zor. Bu enkaz zor toparlanır.

Hamdi Karamahmutoğlu
15.11.2015, 08:46
Başkan adaylarının Lucescu'yu kullanması onlara oy kazandırmaz.
Lucescu bir ütopyadan farksız.
Kimse o kariyeri, böylesinde devasa sıkıntıları olan Trabzonspor'la tehlikeye atmaz.
Umarım yanılırım ama gerçekçi olunmalı.

CasTo
15.11.2015, 11:07
glik işin çok geç artık hocam. torino kaptanı ve gecen sene muhtesem performans gösterdi. 11m euro degeri tsm ye göre

melihergun
15.11.2015, 12:41
Cheryshev kiralik olarak gelir mi yoksa? Ütopyami?

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kolpacı
15.11.2015, 13:47
Kongre yavaştan müjde ortamını hissettirmeye başlamış , bu ligde gerçekten şampiyon olmak çok zor ,
2010 sistemin boşluğuna geldi , 11de ise sistem çok yoğun çalışarak kendi motorlarını yaktı , o sezondan sonra ne olduysa takım 2012 yılı dahil , hiç bi zaman olağanüstü bi iştah göstermedi , futbolcu temsilcilerine bu güvenmiyorum , federasyona güvenmiyorum , gelecek olan yönetim , getireceği teknik heyet hedefi yurtdışında belirlemeli , önce AL çeyrek yarılarına aşina olmalıyız , takımı o noktalarda gören başka bir ülke insanı bizi orda gördüğüne şaşırmayacak algı oluştuğunda , avrupada oluştuğunda ülke futbol kamuoyu da , öyle yada böyle bize saygı göstermeye başlayacak.

Bazı şeyler bu durumda da değişmeyecek , oyuncularımız yine bizi bırakacak ama bahsini ettiğim şartlar altında minimum 10 milyonlardan veririz , üstelik uzun vadeli maddeler içeren sözleşmelerle , iş yerini doldurmaya gelecek

Ozan Yılmaz
15.11.2015, 14:13
O değilde şu Eren Albayrak'ı Rize'ye nasıl bedavadan verdik? Şu an tam ihtiyacımız olan bir adam ve rize onu yüksek bir bonservis almadan hayatta bırakmaz, adam yine ligin asist lideri.

UğurB
15.11.2015, 15:05
O değilde şu Eren Albayrak'ı Rize'ye nasıl bedavadan verdik? Şu an tam ihtiyacımız olan bir adam ve rize onu yüksek bir bonservis almadan hayatta bırakmaz, adam yine ligin asist lideri.

Bu sezon sözleşmesi bitiyor. Eğer erken davranırsak alabiliriz...

kyodou
15.11.2015, 15:30
Sinan Engin Bjk nin devre arası Chelsea' dan siyahi bir stoper alacağını söylemiş. Kurt Zouma yakıştırması yapılıyor ama ufaklığını bile alamazlar. Geriye Papy kalıyor.

Ozan Yılmaz
15.11.2015, 15:55
Bu sezon sözleşmesi bitiyor. Eğer erken davranırsak alabiliriz...
O zaman sözleşme yenilemeden veya başka kulüpler devreye girmeden hemen bi ön protokol yapılması lazım.
Seçilecek yeni yönetime duyurulur....

ilyas BAHADIR
15.11.2015, 17:57
Hemen şampiyonluk söylemine girmek bence asıl yanlışımız, biz evvela sistemi oturtmalıyız, oyuncu bulup, geliştirip satmalı kulübe girdi sağlamalı, bunu da yaparken satılan oyuncunun yerine yeni oyuncu bulunmuş ve alınmış olmalı, bu trafikten maddi ve manevi karlı çıkmalı öğrenmeliyiz. Bu sistem oturunca ve belli standartlarda profesyonelce yönetilince, teknik kadroda istikrar sağlanınca ancak o zaman şampiyonluktan ve kalıcı başarıdan söz edilebilir.

memozcan
15.11.2015, 18:40
bedava vermedik.. yüksek yerden bir telefon geldi satmak orunda kaldık:)

Ozan Yılmaz
15.11.2015, 19:08
bedava vermedik.. yüksek yerden bir telefon geldi satmak orunda kaldık:)
Her yüksek yerden gelen emri uyguluyorsak, şampiyonluğumuzu alamamızın nedeni çok açık değil mi? Ama gel de bunu Trabzon halkına anlat.

OĞUZHAN061
15.11.2015, 23:46
chelsea'da ki istediğimiz papy djilobodji beşiktaş'ta galiba.Sinan engin açıkladı şimdi

OĞUZHAN061
15.11.2015, 23:46
Sinan Engin Bjk nin devre arası Chelsea' dan siyahi bir stoper alacağını söylemiş. Kurt Zouma yakıştırması yapılıyor ama ufaklığını bile alamazlar. Geriye Papy kalıyor.

papy aynen şimdi açıkladı

Courage
16.11.2015, 00:46
Şu Papy i kargalara giderse çıldırırım vallahi! :mad:

Antonio
16.11.2015, 18:28
David beckhamı teknik direktör olarak getiririm. bu bizi kalkındıracak yegane çözümdür.. hatta gigs neville scholes kim varsa getiririm.

Oktay AKKUŞ
16.11.2015, 18:32
David beckhamı teknik direktör olarak getiririm. bu bizi kalkındıracak yegane çözümdür.. hatta gigs neville scholes kim varsa getiririm.
Tom Cruise'un türk dizisinde başrol oynaması gibi birsey bu.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Antonio
16.11.2015, 18:36
Tom Cruise'un türk dizisinde başrol oynaması gibi birsey bu.

renkdaş vizyonu aydınlatmak lazım. hala lucescular denizliler konuşuluyor. tamam belki beckham gelmez ama gidersin efsane bir adamı getirirsin. bir gigs bir scholes gelse şöyle adadan üç beş irlandalı iskoç ingilizle savaşan bir takım olsak. gerçek Trabzonspor göremeyiz mi? bence bu tip karakterler bize güç katar...

Fatih Çelik
16.11.2015, 18:38

Yok artık Alan Shearer!

Antonio
16.11.2015, 18:39
Yok artık Alan Shearer!
alan shearer da baba forvet ama :) f

Tolga
16.11.2015, 20:53
Osmanlıspor'lu Ndiaye'yi beğeniyorum ben. İş yapabilecek bir tip. Her ne kadar Afrika'lı transfere şu sıralar dur dememiz gerektiği kanaatinde olsamda beğeniyorum yani ...

melihergun
16.11.2015, 22:25
Giggs in veya scholes in transferlerdede adi yeter bence cok kaliteli bir is olur

memmedaga
17.11.2015, 01:09

Gönderilirken yazmış idim bu adamı çok ararız diye

hızlı oyuncu idi ama yeterince güçlü değilde sıfıra inip orta/pas kesebilen oyuncu az güçlenmesine zaman tanımadan gönderildi

Ertan Artan
17.11.2015, 09:00
Kör ölür, badem gözlü olur.

Eren Albayrak ta böyle bir adam. Senede 4-5 maç oynar, diğerlerinde vasat takılır.

Bu adam bizden gideli iki yıldan fazla oldu. Ne çok fazla değişti, ne de değişir. Olup olacağı anca bu kadar olur. Bu adamı Mersin IY veya Konya almaya kalksın, 250-300 gibi bir rakama anlasirlar. Ama biz isteyelim yada İstanbul üçlemesi, fiyatını 3 milyondan açarlar. Bizde iyi topçu sanırız...

Yusuf tan fazlası yok bence...

tonya55
17.11.2015, 10:26
ne transferi zaten para yok cicce ndoye de uydurma haber muhammet beşiri oynat abdulkadir ömürü oynat olmuyor transfer olayı zaten kulüp battı alttan 2 yada 3 isim 18 kişilik kadroda bulunmalı.

kyodou
17.11.2015, 17:00
Yaprak dökümü başladı.

Bosingwa
Constant
....
uzar gider seçime kadar.

ADANALI
17.11.2015, 17:00
Kévin CONSTANT da gitti hayırlı uğurlu olsun. Darısı Aykut, Mustafa, İshak :mad:, Alper, Musa, Salih, Aytaç, Soner :mad:, Fatih :mad:, Özer, Sefa, Serdar :mad:, N`Doye, Deniz`e... Medjani (Gözden çıkarılmış gibi hatta Papy Djilobodji`nin transferinde takası söz konusuydu), Yusuf ve Erkan hakkında kararsızım. :confused:

Hazar_
17.11.2015, 17:01
Hadi transfer yapalım.

bysurmeneli
17.11.2015, 17:05
Acemilikler, hatalar devam ediyor. Costant oynatılmıyor diye Ersun Hoca gönderildi. Zira Costant büyük futbolcuydu hata onu oynatamayan hocadaydı. sırf bu yüzden sol bek mevkisine oyuncuda alınmadı ne oldu? Costant üste para vererek gönderildi sol bekte bir tek Alpere kalındı :) Eldeki Hoca gitti :)

Turgay Atalay
17.11.2015, 17:06
Yaprak dökümü başladı.

Bosingwa
Constant
....
uzar gider seçime kadar.

Mbia ve Cavanda dışında hiçbir yabancı için üzülmem açıkçası. Bu ikisi kalsın diğerlerinin ta şeye kadar yolları var, azıcık sabır göstermeyen, hayatı para olan herkes gidebilir, ama Mbia ve Cavandaya ihtiyacımız haddinden fazla.

kyodou
17.11.2015, 17:14
Mbia ve Cavanda dışında hiçbir yabancı için üzülmem açıkçası. Bu ikisi kalsın diğerlerinin ta şeye kadar yolları var, azıcık sabır göstermeyen, hayatı para olan herkes gidebilir, ama Mbia ve Cavandaya ihtiyacımız haddinden fazla.
Medjani, Cardozo, Douglas, N'Doye hepsi hatırı sayılır satılabilecek oyuncular.

AlperenAltun
17.11.2015, 17:16
Mbia Cavanda Cardozo Medjani ve Marine bişe olmasında diğer yabancılar gidebilir

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Turgay Atalay
17.11.2015, 17:20
Medjani, Cardozo, Douglas, N'Doye hepsi hatırı sayılır satılabilecek oyuncular.
Sana birşey söyleyim mi, belki Cardozo, o da belki, diğerlerini para ile satabileceğimizi düşünmüyorum. Alayı yarım yamalak futbolcu grubu. Herşeyden biraz var, birşeyden tam yok.

kyodou
17.11.2015, 17:47
Sana birşey söyleyim mi, belki Cardozo, o da belki, diğerlerini para ile satabileceğimizi düşünmüyorum. Alayı yarım yamalak futbolcu grubu. Herşeyden biraz var, birşeyden tam yok.
Sosa' ya 11 M € veren arap kulübü var. Papa' yı bile küçük rakam da olsa sattık. Bunlar da satılır. Satmasını bilene...

Terzioğlu
17.11.2015, 18:44
Sol bek kaldi simdi Alpere yedegi bile yok. En büyük korkum Cavandayi oraya monte edip Salihi sag bek oynatmalari. Devre arasinda ilk hedef sol bek ikinci hedef sag kanat olmali baska da transfer yapilmamali.

Enes Coşkun
17.11.2015, 21:13
Altyapı biraz daha iyi bir şekilde olsaydı Gökdeniz-Fatih gibi isimler...Sırf para için yazmıyorum fakat milyonlara oynayanlardan binlik kazanıp daha iyi performans gösterirlerdi şu sıkıntılarda maaşını ödeyemeyeceğin adamı almakta ayrı birşey diğer çocukların parasını vermesen bile takım kötüyken hırs kavramı ortaya çıkardı malesef şuan o bile yok.

memmedaga
17.11.2015, 22:21
Kör ölür, badem gözlü olur.

Eren Albayrak ta böyle bir adam. Senede 4-5 maç oynar, diğerlerinde vasat takılır.

Bu adam bizden gideli iki yıldan fazla oldu. Ne çok fazla değişti, ne de değişir. Olup olacağı anca bu kadar olur. Bu adamı Mersin IY veya Konya almaya kalksın, 250-300 gibi bir rakama anlasirlar. Ama biz isteyelim yada İstanbul üçlemesi, fiyatını 3 milyondan açarlar. Bizde iyi topçu sanırız...

Yusuf tan fazlası yok bence...

Genelde yanıldığını görmedim Reis ama bu sefer yanılıyorsun :)

4-5 maçlık performans değil geçen sene kaldığı yerden devam ediyor sakatlık problemleri çok olmasa bu kadar uğraşmasa

bu adamın İshak gibi oyunculardan farkı daha hırslı olması bizzat biliyorum

Mert'
18.11.2015, 00:35
Constant gitti iyi güzel ama bedava mı gidiyor bu adam? 10 milyon euro falan alacağı yazılıyordu bu şekilde 3-4 kişi daha gitse kulüp ne hale gelecek..

kyodou
18.11.2015, 10:12
Constant gitti iyi güzel ama bedava mı gidiyor bu adam? 10 milyon euro falan alacağı yazılıyordu bu şekilde 3-4 kişi daha gitse kulüp ne hale gelecek..
Ne 10 milyonu ? Çift taraflı sözleşme feshi ile tazminat verilir. Hani zorla gönderilse sözleşmesi boyuncu tüm alacakları verilmek zorundaydı ama kendi gitmek istediyse cüzi bir tazminat alır gider. Tabi bile bile gelecek yönetime kumpas yapılmadıysa...

mesaced1967
18.11.2015, 12:06
Süleyman Hurma, yaptığı açıklamada, ''Constant'ın sözleşmesinin karşılıklı feshi konusunda görüştüklerini ancak konunun henüz netleşmediğini kaydetti.''

Fifa'ya başvurup serbest kaldıysa yeni takım bulana kadar tüm sözleşme şartlarını yerine getirmeliyiz bunda bu gamsızlık oldukça 2 sene boyunca takım bulmaz 5 milyon avroyu yatarak cebe indirir

mesaced1967
18.11.2015, 12:28
durumumuz o kadar kötü ki keşke devre arası N'doye Cardozo ve Mbia'dan 10 milyon bonservis kazanacak şekilde göndersek yoksa 2 3 aya onlarda serbest kalacak

Onur - Cavanda - Aykut - Medjani - Mertcan - Aytaç - Okay - Mehmet Ekici - Yusuf - Marin - Muhammet Beşir benzer puan alırız 7. 8. bitiririz para da kasada kalsın

Travelair
18.11.2015, 12:48
Constant'tan sonra Cavanda'dan da bir haber gelebileceğini tahmin ediyorum. Umarım olmaz

Fatih K.
18.11.2015, 12:52
Sezon sonu sıfırdan kadro kuralım tek bir kişi bile kalmasın. Tüm oyuncuları maksimum karla satıp gelen paralarla geleceğe dönük ucuz ve planlı bir kadro kuralım. Artık ben sıkıldım bu futbolcu kavgalarından, gruplaşmalarından falan.

Turgay Atalay
18.11.2015, 14:29
Bir başkan kaç para ulan, başkan alalım artık başkan, ahıra öküz değil.

kyodou
18.11.2015, 15:21
Bu takımda 4 tane gerçek yıldız oyuncu var; Onur, Cardozo, Ekici ve Marin. Gerisi fasa fiso.

okb61
18.11.2015, 15:21
gelsin 50 bin euroluk brezilyalılar afrikalılar

Kasım Hilal
18.11.2015, 18:38
Ölümü gördüm, sıtmaya razı oluyorum.
Transferden geçtim, eldeki iyi oyuncuları kaybetmesek de yeter..

tanjugunduz
18.11.2015, 20:02
Takimimiza 3 4 iyi transfer ama gercek iyi transfer bizi takim yapar yalniz yumlu aykut constant ishak deniz ndoye hatta cardozo bile gitmeli

smart
18.11.2015, 20:43
Bu takımın 1 lira parası yok

CasTo
18.11.2015, 21:09
takımda sorun cıkartan oyuncuların hepsi yollanmalıdır..
Özer
Aykut
Erkan

bunlara extra olarak sucluluk bakımından medjani ve ekicide eklenebilir

marine ihtiyac var marinin cok suclu olacagını sanmıyorum. bakın gorursunuz bu haberler yüzünden marini almıcaz ve sorunlu topcu diyecekler.

mustafa yumlu gitsin aykut kalsın diyecektim fakat aykut cok agresif kavgacı yapılı biri. doktorla kavgası daha akıllarda.

medjani yası 30 a dayandı. tamam güzel forvette geziyor ama satamazsak elimizde patlar. onun yerine serdar aziz düşünebilir. bursada bu sene son senesi bence. gecen sezon transfer olmak üzere olması ve yeniden şenol güneşin onu medya onune atması sayesinde bu sene Transfer olacagını düşünüyorum. fiyatı 5 i geçmez. medjani + aykut parası cıkartır bence onu hayli hayli. azizi sadece örnek olarak verdim forvette gezdiği için falan hareketli bir isim sonuc olarak yavas degil ve bu sene performansını cok geliştirdi

Ustanın dediği gibi genç yapılanma olmalı..

benim sağ kanat favorim ve ilk geldiğinde bile adından söz ettirecek olan wellington silvadır.

bu sene ingiltere liginde güç kazanacagını düşünüyorum. stil olarak yattaraya benziyor.

sol kanata maliyet olarak

olarenwaju kayode eger zorlanırsa moses simonu cok istiyorum.

stopere papy kiralık olarak
sol bekete vitaly denisov taş gibi takım olur.

özer aykut erkan türkiye liginde elde kalmayacak oyunculardır. bir soner bir fatih atik degil yani. özer 1 aykut 2 erkanda 1 m euro gitse 4 m euro yapıyor buda kayode satlık denisovun menejer , silva ve papy in kiralık satın alma opsiyon sözlesmesini karsılamaya yeter. medjanide satılırsa kasada dursun.

kyodou
18.11.2015, 21:47
Gidenlerin maaşları;

Bosingwa - 1.6 M €
Constant - 2.25 M €

Gitmesi gerekenlerin maaşları;

N'Doye - 2.5 M €
Erkan - 1.65 M €
Özer - 1.2 M €
Soner - 1 M €
Yatabare - 1 M €
Ishak - 0.8 M €
Deniz - 0.7 M €
Serdar - 0.6 M €
Musa - 0.5 M €
Atik - 0.4 M €

Toplam 14 M € maaş yükünden kurtulmak bizi bir nebze rahatlatır. Üstelik çöplerden de kurtulmuş oluruz.

Yeni alınacak oyuncularda maksimum maaş 1.5 M € olmalı.

melihergun
18.11.2015, 22:41
Constant a verdigimiz para ile transfer sezonu baslamadan bitti herhalde 2m nedir yahu kalsaydi bir sekilde satardik devre arasi

Ertan Artan
18.11.2015, 22:42
Genelde yanıldığını görmedim Reis ama bu sefer yanılıyorsun :)

4-5 maçlık performans değil geçen sene kaldığı yerden devam ediyor sakatlık problemleri çok olmasa bu kadar uğraşmasa

bu adamın İshak gibi oyunculardan farkı daha hırslı olması bizzat biliyorum

Aslında sizden pek farklı düşünmüyorum. Eren iyi topçu kabul, ama Yusuf'tan fazlası yok. Hırslı olduğuna hemfikirim ama bize gerekli bir adam değil. İyi oynadığı maçlara dikkat edin, hep vizyonu yüksek maçları görürsünüz. Yani demek istediğim şudur, bu adam maç seçer ve eskiden İstanbul a kapağı atmak için onların maçında yirtinan Anadolu topçusu havasindadir.

İnşallah yanilirim ama bu çocuk bu sene İstanbul a gider ve bu takım bence IBB veya Kasımpaşa olur. Sonrasında da yatar babam yatar..

Kemal Öztel
18.11.2015, 22:49
Onur
Alper Aykut Mustafa Cavanda
Mbia Okay
Marin Mehmet Yusuf
Cardozo

Yedeklerimizin maliyeti düşük olmalı,Trabzonspor yedeklerine bonservis dahi ödememeli..

İbrahim,Musa,Aytaç,Salih,Sefa,Özer,Muhammet Beşir,Deniz

Mert Oğuzlu61
18.11.2015, 23:16
Transfere gerek yok Allah ini seven Cavanda, Mbia ve Cardozo yu bir koseye cekip durumu anlatsin. Adam gibi kadro kuracagiz diye 5 sene bekledik, iyi kotu iskeleti kurduk sadece iyi yonetim ve iyi teknik adam lazim.

Mbia, Cavanda, Cardozo. Yerliler gitmez, yabancilardan bu 3 u kesinlikle serbest kalmamali yoksa bizi bu ligde yıkarlar, bakin cem yilmaz misali soyluyorum ciddi anlamda bizi yıkarlar. Zaten para yok aman diyeyim !!!

UNiVeRSeLoRD
19.11.2015, 01:14
Transfere gerek yok Allah ini seven Cavanda, Mbia ve Cardozo yu bir koseye cekip durumu anlatsin. Adam gibi kadro kuracagiz diye 5 sene bekledik, iyi kotu iskeleti kurduk sadece iyi yonetim ve iyi teknik adam lazim.

Mbia, Cavanda, Cardozo. Yerliler gitmez, yabancilardan bu 3 u kesinlikle serbest kalmamali yoksa bizi bu ligde yıkarlar, bakin cem yilmaz misali soyluyorum ciddi anlamda bizi yıkarlar. Zaten para yok aman diyeyim !!!
Bunlara ek + olarak Medjani'de eklenebilir ...

mesaced1967
19.11.2015, 11:20
arkadaşlar kendimizi kandırmayalım gelen başkan Prince Mansour olmadıkça ekonominin düzeleceği yok o yüzden M'bia, N'doye, Cardozo'ya transfer dönemine kadar idare edin 3'e 5'e bakmadan satacağız denilsin 7-8 milyon avro kasaya girsin 1 sene boyunca bu ekonomiyle idare edilemez bi yerde patlak verecek üstüne fesih bedeli ödeyeceğiz birde o riske girilmesin bir iki adım geriye atacağız mecburen şöyle oyuncularla atalım bari

Kenneth Zohore
Ali GhazalALEKSANDAR KATAI ama bunlar sadece takımı düşünen bizlerin düşüneceği şeyler

melihergun
19.11.2015, 12:00
Mbia da cardozo da ndoye de gitsin cavanda kalsin medjani kalsin bu adamlar kalsin bunlarin yanina genc bulalim porto gibi parlatalim fakat satmayalim avrupanin sayili buyuk kluplerinden olalim

legorakiss
19.11.2015, 12:20
cardozo adım adım gs ye diye haberler yapılmaya başladı.

denizle sezonu kapatacaz heralde

esra61
19.11.2015, 12:29
Transfer felan istemiyorum.Kimsede gitmesin ,şu kaos ortamında kurtulup iyi bir yönetici ile iyi bir teknik adam ile takımdaki taşlar yerine oturur.
Ama şu iki uç haftalık süreçte hiçbir futbolcu gitmemeli tabi ilk önce.

kyodou
19.11.2015, 14:11
Devre arası bedava Denisov ve satın alma opsiyonuyla kiralık Takashi Usami yeterli olur. Sonraki sezona da hazır olurlar. Bir N'Doye satışıyla bu ikilinin maaş + kira + imza bedeli ödenir.

________ Cardozo _________

Usami _____ Ekici _____ Marin

______ M'Bia __ Okay ______

Denisov Medjani Aykut Cavanda

__________ Onur _________

özçelik61
20.11.2015, 13:57
Cengiz ÜNDER

Bu adamı alsınlar...
Geleceğin topçusu..
7727

erenslash
21.11.2015, 00:50
takım gitmiş ağlayanı bile kalmamış

Kemal Öztel
21.11.2015, 19:03
Erkan isveç milli takımının düzenli formasını giyiyor yaşı geçmiş olsa da biraz piyasası vardır diye tahmin ediyorum.Devre arası Ndoye Mbia Özer Erkan Medjani Douglas hatta Cardozo tumu satılsın bence..

Onur
Cavanda Mustafa Aykut Devamlı oynatacağımız sabit sol bek
Aytaç Okay
Yusuf Mehmet Marin
Hızlı ucuz forvet

tonya55
21.11.2015, 19:05
transfer yasagı muhtemelen ocakta gelecek birkac süper lig ve ptt 1 lig takımının puanları silinecekmiş muhtemelen bize transfer yasagı gelecek kimse transfer yapacagız diye hayal görmesin.

gökhants1966
21.11.2015, 22:18
10 oyuncu takımda tutulmalı gerisi zarar etmeden satılmalı hem gereksiz oyunculardan kurtulmuş oluruz hem de maaş yükünden kurtulmuş oluruz.

Takımda Kalabilecek İsimler

Onur ( As )
Uğurcan ( Yedek )
Mustafa ( Yedek )
Medjani ( Yedek )
Cavanda ( As )
Mbia ( As)
Aytaç ( Yedek )
Okay ( As )
Ekici ( Yedek )
Yusuf ( Yedek )

Muharrem Usta başkan seçilirse takımı büyük oranda değiştirmeli gereksiz adamlardan kurtulup yepyeni bir kadroyla sezona girmemiz lazım.

Chelsedan Djıbolodjı ve Dniprodan Douglas tam aradığımız stoperler.İki tane hızlı stoper almamız şart.
Lokomotiv Moskovadan Denisov savunmada yönü çok sağlam hücumu ortalama bir sol bek kesinlikle alınmalı.
Kanatlara(Sağ+Sol) kalitesi tartışılmayacak iki tane çok sağlam adam alınmalı.En büyük para kanatlara harcanmalı.
10 numaralı bölge için Jaja veya Sneijder tarzında çok sağlam kaliteli bir oyuncu alınmalı.
Forvet bölgesine ise hızlı,teknik,güçlü ve bitirici bir oyuncu alınmalı.Chelseden Remy bize en uygun oyuncu.

Başarılı olmak istiyorsak İlk 11 için toplamda 7 oyuncu alınmalı.

11 kişilik as kadroyu bu şekilde tamamlarız.

Yedek Kadromuz için yukarıda da yazdığım Uğurcan,Yumlu,Medjani,Aytaç,Ekici,Yusuf gibi oyunculara ek olarak gençlerden oluşan 7-8 kişilik bir transfer listesi oluşturulabilir ve takıma takviye yapılabilir.

Courage
21.11.2015, 23:18
Parasını ödersen performansı artacak ,takımı taşıyacak adamlar var. Halihazırda ki kaostan etkilenip sahadan silindiler. İyi bir geri dönüş yapabilirler. M'Bia ,Medjani ,Cardozo böyle adamlar. Satılmaları çok gereksiz olur.

Asıl sorun parasını ödesen bile yeteneksizlikten bir fayda alamadığımız ve alamayacağımız oyuncular. Kadronun en az üçte biri bu halde. Temizlik; çürük elmaların atılmasıyla olmalı.

tonya55
22.11.2015, 09:19
10 oyuncu takımda tutulmalı gerisi zarar etmeden satılmalı hem gereksiz oyunculardan kurtulmuş oluruz hem de maaş yükünden kurtulmuş oluruz.

Onur ( As )
Uğurcan ( Yedek )
Mustafa ( Yedek )
Medjani ( Yedek )
Cavanda ( As )
Mbia ( As)
Aytaç ( Yedek )
Okay ( As )
Ekici ( Yedek )
Yusuf ( Yedek )

Muharrem Usta başkan seçilirse takımı büyük oranda değiştirmeli gereksiz adamlardan kurtulup yepyeni bir kadroyla sezona girmemiz lazım.

Chelsedan Djıbolodjı ve Dniprodan Douglas tam aradığımız stoperler.İki tane hızlı stoper almamız şart.
Lokomotiv Moskovadan Denisov savunmada yönü çok sağlam hücumu ortalama bir sol bek kesinlikle alınmalı.
Kanatlara(Sağ+Sol) kalitesi tartışılmayacak iki tane çok sağlam adam alınmalı.En büyük para kanatlara harcanmalı.
10 numaralı bölge için Jaja veya Sneijder tarzında çok sağlam kaliteli bir oyuncu alınmalı.
Forvet bölgesine ise hızlı,teknik,güçlü ve bitirici bir oyuncu alınmalı.Chelseden Remy bize en uygun oyuncu.

Yedek Kadromuz için yukarıda da yazdığım Uğurcan,Yumlu,Medjani,Aytaç,Ekici,Yusuf gibi oyunculara ek olarak gençlerden oluşan 7-8 kişilik bir transfer listesi oluşturulabilir ve takıma takviye yapılabilir.
sen ucmusun reimy filan limanı satacagız galiba senin agzına bakarsak ocakta financial fair play kapsamında ceza geliyor ne remiy sinden bahsediyorsun ucma.

karahanbakar
22.11.2015, 12:39

Onur ( As )
Uğurcan ( Yedek )
Mustafa ( Yedek )
Medjani ( Yedek )
Cavanda ( As )
Mbia ( As)
Aytaç ( Yedek )
Okay ( As )
Ekici ( Yedek )
Yusuf ( Yedek )

Varsa yoksa transfer. Alın oyuncu alın, onu da alın bunu da alın. Sen de gel. Hepiniz gelin. Şişt sen git seni beğenmedim. Şu şey vardıya onu da alın. Yahu olmadı böyle şu messi'yi almamız lazım en iyisi.

Arkadaş şu zihniyeti bi değiştiremedik gitti. En basitinden Akhisar örneğini görmemiz lazım. Adamlar 4. Ve gs ile aynı puanda. Mesele transfer yapmak değil, mesele takım olabilmek. Takım olabilseler şu andaki kadromuz ligi rahatlıkla domine eder.

Sent from my iPhone using Tapatalk

gökhants1966
22.11.2015, 13:26
Varsa yoksa transfer. Alın oyuncu alın, onu da alın bunu da alın. Sen de gel. Hepiniz gelin. Şişt sen git seni beğenmedim. Şu şey vardıya onu da alın. Yahu olmadı böyle şu messi'yi almamız lazım en iyisi.

Arkadaş şu zihniyeti bi değiştiremedik gitti. En basitinden Akhisar örneğini görmemiz lazım. Adamlar 4. Ve gs ile aynı puanda. Mesele transfer yapmak değil, mesele takım olabilmek. Takım olabilseler şu andaki kadromuz ligi rahatlıkla domine eder.

Güzel kardeşim varsa yoksa transfer yapılsın demiyoruz eldeki gereksiz maliyeti yüksek oyunculardan kurtulabilirsek onların yerine direkt katkı yapabilecek oyuncular alınsın diyoruz.

Takım olmaktan bahsediyorsun ama akhisar gibi takımlarda disiplinsiz artist gibi sahada gezen oyuncular yok.Bizim takıma bir bak istersen dötünü kaldıramayan adam döven erkan,çalım atmayı bilmeyen kafasını kullanamayan Yusuf,Forvet olmasına rağmen daha bir gol atamayan kaleye şut çekmeyen Ndoye,Tank gibi ağır Douglas,Ne yaptığı belli olmayan Mustafa,Tekvandocu Aykut gibi vb.örnekler ortadayken nasıl takım olacağız gerçekten çok merak ediyorum.

Gerçekleri konuşmamız lazım.Başarılı olmak istiyorsak bu takımdaki çöplerden kurtulmamız lazım var olan mevcut kadroyla başarılı olmak imkansız ilk haftaları hiç kimse örnek göstermesin zorla şansa bala maçlar kazandığımızı unutmayalım.Ligin başından beri hücumda ciddi sıkıntılar yaşıyoruz sezon başında uyum süreci falan kabul edilebilir durumlardı ama şuan itibariyle takım olabilsek vb. ifadeler bana çok komik geliyor ne yapalım takım olmak için 4-5 yıl falan mı bekleyelim aldığımız oyuncuların çoğu yaşlı oyuncular hani genç falan olsalar 2-3 yıl beklersin ama şuan için böyle bir düşünce söz konusu olamaz neyse daha fazla uzatmayacağım.Uzun süredir foruma uğramıyordum haftalardır lig maçı seyretmedim forumu özlediğim için birşeyler yazmak istedim.İnşallah herşey güzel olur.

karahanbakar
22.11.2015, 13:35
Güzel kardeşim varsa yoksa transfer yapılsın demiyoruz eldeki gereksiz maliyeti yüksek oyunculardan kurtulabilirsek onların yerine direkt katkı yapabilecek oyuncular alınsın diyoruz.

Takım olmaktan bahsediyorsun ama akhisar gibi takımlarda disiplinsiz artist gibi sahada gezen oyuncular yok.Bizim takıma bir bak istersen dötünü kaldıramayan adam döven erkan,çalım atmayı bilmeyen kafasını kullanamayan Yusuf,Forvet olmasına rağmen daha bir gol atamayan kaleye şut çekmeyen Ndoye,Tank gibi ağır Douglas,Ne yaptığı belli olmayan Mustafa,Tekvandocu Aykut gibi vb.örnekler ortadayken nasıl takım olacağız gerçekten çok merak ediyorum.

Gerçekleri konuşmamız lazım.Başarılı olmak istiyorsak bu takımdaki çöplerden kurtulmamız lazım var olan mevcut kadroyla başarılı olmak imkansız ilk haftaları hiç kimse örnek göstermesin zorla şansa bala maçlar kazandığımızı unutmayalım.Ligin başından beri hücumda ciddi sıkıntılar yaşıyoruz sezon başında uyum süreci falan kabul edilebilir durumlardı ama şuan itibariyle takım olabilsek vb. ifadeler bana çok komik geliyor ne yapalım takım olmak için 4-5 yıl falan mı bekleyelim aldığımız oyuncuların çoğu yaşlı oyuncular hani genç falan olsalar 2-3 yıl beklersin ama şuan için böyle bir düşünce söz konusu olamaz neyse daha fazla uzatmayacağım.Uzun süredir foruma uğramıyordum haftalardır lig maçı seyretmedim forumu özlediğim için birşeyler yazmak istedim.İnşallah herşey güzel olur.

Güzel söylüyorsun kardeşim ama şu soruyu sormamız gerek? Bu oyuncular neden böyle? Hep mi böyleydi, hep mi disiplinsiz, hep mi topa vurmaktan acizdi? Hep mi pas atmayı bilmiyorlardı? E madem öyleydi biz bunları neden aldık? Pas Ndoye geçen sene premier ligde 13 flan gol attı da şimdi ne oldu buna? Erkan isveç milli yakımında oynuyor da bize gelince ne oluyor? Mbia geldiğinde mükemmeldi ama böyle giderse 2 hafta sonra ona da aynısını söyleyeceğiz.

Bunların hepsini oyuncular üzerinde disiplini sağlayıp onları bir takım galine getiremeyen hoca ve topçuların paralarını ödemeyen yönetimin basiretsizliğinden kaynaklanıyor. Yeni bir yönetim ve iyi bir hocayla beraber bir iki takviye ile bu kadro yine yeter bize.

kyodou
22.11.2015, 13:44
Bosingwa ve Constant neyse de Medjani' nin gidişi koydu be.

mesaced1967
22.11.2015, 13:44
Uğurcan - Salih - Aykut - Mustafa - Alper Uludağ - Soner - Fatih Atik - Serdar Gürler - Özer Hurmacı - Erkan - Deniz Yılmaz is coming

tonya55
22.11.2015, 14:38

reimy demişinya cidden söyle pazar sıcagında ne içiyorsun reimy bonservisi 12 13 milyon euro kendi alacagıda var ucuyorsun.

Oğuz B.
22.11.2015, 15:39
selcuk

Bu arkadaş nerelerde? Bir şey mi oldu?

gökhants1966
22.11.2015, 15:53
reimy demişinya cidden söyle pazar sıcagında ne içiyorsun reimy bonservisi 12 13 milyon euro kendi alacagıda var ucuyorsun.

Yaw kardeş aynı cevabı 2 kere vermenin anlamı nedir problemli bir insan mısın ?

Remy olmak zorunda değil o tarzda bir oyuncu olması lazım demek istiyoruz anla işte...

Ibrahim Gaygusuz
22.11.2015, 16:20
Yaz aylarinda Medjani talibi varken satilmali demistim. Adamdan hem yararlanmadik, hemde bedavaya gitti.

tonya55
22.11.2015, 16:58
Yaz aylarinda Medjani talibi varken satilmali demistim. Adamdan hem yararlanmadik, hemde bedavaya gitti.
iyide para veriyorlardı.

kncyalcin
22.11.2015, 21:05
Genel olarak takım çok yıprandı. Umarım yönetim değişikliği gerçekleşir.
Bu değişikliğe binaen takımda sağlam bir toplu temizlik yapılmalı demek istiyorum ama bu gidişle transfer yasağı bizi bekliyor. Yine de maliyeti düşük ve iyi verim alınabilecek bir kadro revizyonu imkanı olmadan takımın işi zor. Ayrıca sağlam bir maaş düzenlemesi yapılmalı.
Takımda para edecek yabancı isimlerin hepsi en iyi şekilde elden çıkartılmalı.
Douglas, Cavanda, Mbia, NDoye, Esteban, Cardozo... Bunlara ek olarak Özer, Sefa, Erkan, Yumlu, Musa, Alper, Deniz, Serdar, Soner, Atik gibi isimleri de en iyi şekilde göndermek lazım. Toplamda 15-20 milyon avro gibi bir para toplanabilirse öpüp başımıza koyarız.

Onur, Uğurcan
Gamboa/Koray
Mammana/Aykut(Maaş indirimi yoksa yolcu)
Gonzales, Moreno/Oğulcan
Layun, Vangioni, Obita/Eren
Fransergio/Aytaç
Okay/Jaoa Schmidt
Ekici/Cafercan
Zivkovic/Cardona
Vlasic/Yusuf
Sergi Enrich, Araujo/Oğulcan, Samed/M. Beşir
Toplamda 10 yabancılı bir kadro kurulup, takımdaki değerli yerli isimleri elde tutmak kaydıyla 1-2 sene içinde çok iyi bir takım oluşturulabilir.
Burada en çok harcanacak para Gonzales ya da Moreno'ya harcanır ki oyuncuların bazılarının sözleşmeleri bitiyor. Yani toplanabilecek olan paranın daha azına yaş ortalaması daha genç bir kadro kurulabilir.
Gamboa, Mammana, Moreno, Layun
........Ekici......Fransergio....Schmidt....
....Cardona..........Enrich...........Vlasic..
Yedek Takım:
Koray.....Aykut.....Oğulcan.....Eren
......Cafercan....Aytaç....Okay.......
Zivkovic.........Samed.........Yusuf
Oyuncu yaşları:
27
27, 20, 27, 27
25, 25, 22
21, 25, 18
= 24 yaş ortalaması
Yedek takım:
19
24, 27, 23, 24
21, 23, 22
19, 21, 23
= 22,4 yaş ortalaması...
Hem geleceğe yatırım hem de koşan basan diri bir takım.
Maliyetler:
Gamboa: Ücretsiz bile alınabilir
Mammana: 2
Moreno/Gonzales: 5
Layun: Kiralık veya 2-2,5 olmazsa Vangioni: Bonservissiz
Fransergio: 1
Schmidt: 1
Zivkovic: Bonservissiz
Cardona: 3
Enrich: 2
Vlasic: 3,5
Totalde 17,5 milyon avro gibi bir ücret çıkıyor.
Yuvarlarsak 20 milyon. Önemli olan elimizdeki isimleri en iyi şekilde elden çıkarmak..

Erkan A.
22.11.2015, 21:43
ugur demiroku kiralikmi vermistik yoksa satmismiydik ?? bence suan cok iyi oynuyor kiraladiysak mutlaka geriye almaliyiz ...ayrica sivasda oynayan seysu var mükemmel bir oyuncu

gökhants1966
22.11.2015, 21:45
Oyuncu alacak durumumuz yoksa takımdan oyuncu gönderip maliyetler konusunda biraz rahatlayalım bari.

Onur,Cavanda,Mbia,Okay,Mehmet,Yusuf dışında bütün futbolcular (zarar etmemek koşuluyla) elden çıkarılabilir.

Tolga
22.11.2015, 22:24
Sıfırdan kurulan kadrolar ve çift haneli transfer gelirleri falan şu an bana çok ama çok ütopik görünüyor. Sene başında yapamadığımız şişkinliği azaltmayı yaparsak her açıdan rahatlamış olacağız. Kaldı ki mevcut kadrodaki 16-17 oyuncu topluluğunu bozmak net bir şekilde intihar olur.

asilhamsi
22.11.2015, 22:36
mustafa,özer,erkan,deniz gitmeli.Ndoye eger talibi varsa satılmalı.sefa,ishak,soner,serdar gurler,musa takasta kullanılmalı.

onur,esteban,ugurcan
cavanda,salih,aykut,douglas,alper
yusuf,marin,ekici,aytac,mbia,okay
cardozo,muhammet beşir

geriye bu kalıyor.

eren,guray takas ve para ile alınmalı.
1461 den ogulcan alınmalı.

sol bek,stoper,sag kanat,sol kanat,forvet transfer edilmeli.

alt yapıdan en az 3 oyuncu a takıma cıkartılmalı.

asilhamsi
22.11.2015, 22:41
--------onur--------

cavanda---douglas---aykut----eren

-------mbia---------------

guray----ekici----marin---yusuf

-------cardozo----------------

bu kadro dahi bizi ikinci yarıda avrupa kupalarına tasır.

tonya55
22.11.2015, 22:56
Genel olarak takım çok yıprandı. Umarım yönetim değişikliği gerçekleşir.
Bu değişikliğe binaen takımda sağlam bir toplu temizlik yapılmalı demek istiyorum ama bu gidişle transfer yasağı bizi bekliyor. Yine de maliyeti düşük ve iyi verim alınabilecek bir kadro revizyonu imkanı olmadan takımın işi zor. Ayrıca sağlam bir maaş düzenlemesi yapılmalı.
Takımda para edecek yabancı isimlerin hepsi en iyi şekilde elden çıkartılmalı.
Douglas, Cavanda, Mbia, NDoye, Esteban, Cardozo... Bunlara ek olarak Özer, Sefa, Erkan, Yumlu, Musa, Alper, Deniz, Serdar, Soner, Atik gibi isimleri de en iyi şekilde göndermek lazım. Toplamda 15-20 milyon avro gibi bir para toplanabilirse öpüp başımıza koyarız.

Onur, Uğurcan
Gamboa/Koray
Mammana/Aykut(Maaş indirimi yoksa yolcu)
Gonzales, Moreno/Oğulcan
Layun, Vangioni, Obita/Eren
Fransergio/Aytaç
Okay/Jaoa Schmidt
Ekici/Cafercan
Zivkovic/Cardona
Vlasic/Yusuf
Sergi Enrich, Araujo/Oğulcan, Samed/M. Beşir
Toplamda 10 yabancılı bir kadro kurulup, takımdaki değerli yerli isimleri elde tutmak kaydıyla 1-2 sene içinde çok iyi bir takım oluşturulabilir.
Burada en çok harcanacak para Gonzales ya da Moreno'ya harcanır ki oyuncuların bazılarının sözleşmeleri bitiyor. Yani toplanabilecek olan paranın daha azına yaş ortalaması daha genç bir kadro kurulabilir.
Gamboa, Mammana, Moreno, Layun
........Ekici......Fransergio....Schmidt....
....Cardona..........Enrich...........Vlasic..
Yedek Takım:
Koray.....Aykut.....Oğulcan.....Eren
......Cafercan....Aytaç....Okay.......
Zivkovic.........Samed.........Yusuf
Oyuncu yaşları:
27
27, 20, 27, 27
25, 25, 22
21, 25, 18
= 24 yaş ortalaması
Yedek takım:
19
24, 27, 23, 24
21, 23, 22
19, 21, 23
= 22,4 yaş ortalaması...
Hem geleceğe yatırım hem de koşan basan diri bir takım.
Maliyetler:
Gamboa: Ücretsiz bile alınabilir
Mammana: 2
Moreno/Gonzales: 5
Layun: Kiralık veya 2-2,5 olmazsa Vangioni: Bonservissiz
Fransergio: 1
Schmidt: 1
Zivkovic: Bonservissiz
Cardona: 3
Enrich: 2
Vlasic: 3,5
Totalde 17,5 milyon avro gibi bir ücret çıkıyor.
Yuvarlarsak 20 milyon. Önemli olan elimizdeki isimleri en iyi şekilde elden çıkarmak..

Mammana enaz 10 vlasice roma 15 milyon euro teklif edecek zivkovic Benfica ya gidecek wonderkid hepsi limanı satsak alamayiz bu adamlari ucmâyin

kncyalcin
22.11.2015, 23:36
Mammana enaz 10 vlasice roma 15 milyon euro teklif edecek zivkovic Benfica ya gidecek wonderkid hepsi limanı satsak alamayiz bu adamlari ucmâyin
İsimler çok önemli değil değerli renktaşım. Yerine nice oyuncular bulunur yalnız üslubun konusunda daha dikkatli ve seviyeli olursan sevinirim.. Yorumu beğenmeyebilirsin ama eleştirirken kahve ağzından biraz uzaklaşmanı salık veriririm nacizane iyi geceler...

kyodou
22.11.2015, 23:38
Aslar;

Onur
Cavanda
Aykut
M'Bia
Okay
Ekici
Marin
Cardozo

Yedekler;

Uğurcan
Salih(Bedava alınacaksa)
Demirok
Aytaç
Yusuf
Sefa
M.Beşir

Toplam 15 kişi.

1 altyapıdan kaleci,
1 as stoper,
1 yedek maliyetsiz stoper (Akbaş olabilir)
1 as solbek (Denisov)
1 yedek orta saha (Kerem Demirbay)
1 sol kanat (Usami)
1 sağ kanat (Carcela örnek)
1 genç ama süper lig tecrübeli forvet (M.Demir yada O. Çağlayan)

Toplam 23 kişi.

Yedek solbeke Alper de kalabilir.

melihergun
22.11.2015, 23:43
Aslar;

Onur
Cavanda
Aykut
M'Bia
Okay
Ekici
Marin
Cardozo

Yedekler;

Uğurcan
Salih(Bedava alınacaksa)
Demirok
Aytaç
Yusuf
Sefa
M.Beşir

Toplam 15 kişi.

1 altyapıdan kaleci,
1 as stoper,
1 yedek maliyetsiz stoper (Akbaş olabilir)
1 as solbek (Denisov)
1 yedek orta saha (Kerem Demirbay)
1 sol kanat (Usami)
1 sağ kanat (Carcela örnek)
1 genç ama süper lig tecrübeli forvet (M.Demir yada O. Çağlayan)

Toplam 23 kişi.

Yedek solbeke Alper de kalabilir.

Sahsen aytac in gereksiz oldugunu ve tank gibi bir futbolcu oldugunu takimdan en kisa zamanda gonderilmesi gerektigini dusunuyorum.oraya daha genc potansiyalli bir adam alinabilir.onun disinda suanki sartlarda gercekten iyi bir kadro yapisi olusturmussunuz tebrik ederim.

mesaced1967
22.11.2015, 23:55
Zivkovic treni kaçtı galiba Arsenal ve A.Madrid ciddi ciddi ilgileniyormuş bu denli ücretin 50. yıla kadar verilmemesi taraftarıyım 1.5 sene beşiktaş gibi pinti bir transfer periyodu geçirmeliyiz

El Kaoutari, Caner Cavlan(Aziz Behich sözleşmesi bitiyor), Mbia'yı elde tutamazsak(Chantome veya bonservisi ne durumdadır bilmiyorum ama Jucilei efsane olur gerçi önce arap yarımadasına sonra çin'e gittiğine göre para seviyordur ) N'doye başkanı da Sunderland'e 2 milyon avroya yollarsak Szalai ve de Katai

Onur - Cavanda - El Kaoutari - Douglas - Caner - M'bia(inşallah gitmez) - Okay - Katai - Mehmet Ekici - Marin - Cardozo(Szalai)

artvints
23.11.2015, 12:17
hamza'yı getirelim o da niasse ve güray'ı getirsin yeter bize.fazla hatta.bir iki seneye iyi bir takım oluruz.

Antonio
23.11.2015, 15:36
hamza iyi teknik direktör kim ne derse desin. şuanki takımı bir adım ileriye taşır hemde ucuza...

Sercan Keleş
23.11.2015, 19:56
Bari kavga edeceksin. Sefa Mefa kavga etsede kurtulsak şunlardan.

tonya55
23.11.2015, 20:01
Zivkovic treni kaçtı galiba Arsenal ve A.Madrid ciddi ciddi ilgileniyormuş bu denli ücretin 50. yıla kadar verilmemesi taraftarıyım 1.5 sene beşiktaş gibi pinti bir transfer periyodu geçirmeliyiz

El Kaoutari, Caner Cavlan(Aziz Behich sözleşmesi bitiyor), Mbia'yı elde tutamazsak(Chantome veya bonservisi ne durumdadır bilmiyorum ama Jucilei efsane olur gerçi önce arap yarımadasına sonra çin'e gittiğine göre para seviyordur ) N'doye başkanı da Sunderland'e 2 milyon avroya yollarsak Szalai ve de Katai

Onur - Cavanda - El Kaoutari - Douglas - Caner - M'bia(inşallah gitmez) - Okay - Katai - Mehmet Ekici - Marin - Cardozo(Szalai)
zivkovic türkiyeye gelmez benfica atletico madrid ilgileniyor.

melihergun
23.11.2015, 23:17
Denis cheryshev kiralik olarak gelme ihtimali olabilir mi ?

Erkan A.
24.11.2015, 00:48
basaksehir Istanbul da oynayan visca bosna hersekli milli oyuncuyu keske alabilesek ve sivasda oynayan sehetysu veya seysumu neydi bu iki oyuncuyu mutlaka almaliyiz

karahanbakar
24.11.2015, 07:54
basaksehir Istanbul da oynayan visca bosna hersekli milli oyuncuyu keske alabilesek ve sivasda oynayan sehetysu veya seysumu neydi bu iki oyuncuyu mutlaka almaliyiz

'Atıf Chahechouhe'o. [emoji1][emoji1]

tonya55
24.11.2015, 09:52
oguzhan özyakupu nasıl kacırdık ahlarla vahlarla kactı zamanında bu tarz yıldız adayları lazım .

Turgay Atalay
24.11.2015, 15:50
Büyük ihtimal transfer yasağı alacağız.

Ibrahim Gaygusuz
24.11.2015, 17:55
Ahh ahh.

Yaz donemi okadar dedik Medjani satilsin diye, dalga gecenler olmustu. Piyasasida fena degildi.

Simdi belesten gitti, davada acarsa borclu bile cikariz

Ozan Yılmaz
24.11.2015, 22:22
oguzhan özyakupu nasıl kacırdık ahlarla vahlarla kactı zamanında bu tarz yıldız adayları lazım .
Oğuzhan o zaman bize gelmiş olsaydı büyük bir ihtimal 2. Sonerimiz olurdu şu anki kadroda.

Hakan
24.11.2015, 22:47
Oğuzhan o zaman bize gelmiş olsaydı büyük bir ihtimal 2. Sonerimiz olurdu şu anki kadroda.
17 yaşında Süper Lig maçına çıkması dışında hiç bir başarısı olmayan,yetenek desen hiç olmayan bir adamla Oğuzhan'ı bir tutmak ayıp olur

kyodou
25.11.2015, 09:28
Aykut-Douglas-Yumlu-Uğur dörtlüsünün süper lig için yeterli olduğunu düşünüyorum. Ama Dl
Douglas' a iyi bir teklif gelirse satılabilir. Belkalem Watford' da tercih edilmiyor. Belkalem' i geri alabiliriz. Trabzonspor' a gelen en iyi yabancı stoper bence kendisi.

tonya55
25.11.2015, 11:35
Aykut-Douglas-Yumlu-Uğur dörtlüsünün süper lig için yeterli olduğunu düşünüyorum. Ama Dl
Douglas' a iyi bir teklif gelirse satılabilir. Belkalem Watford' da tercih edilmiyor. Belkalem' i geri alabiliriz. Trabzonspor' a gelen en iyi yabancı stoper bence kendisi.

belkaleme en iyi stoper demek futbola ihanettir.

mesaced1967
25.11.2015, 18:28
http://www.transfermarkt.com.tr/anastasios-bakasetas/profil/spieler/162571
http://www.transfermarkt.com.tr/kenneth-zohore/profil/spieler/135213
http://www.transfermarkt.com.tr/florian-kainz/profil/spieler/106270
http://www.transfermarkt.com.tr/lukas-spalvis/profil/spieler/155960
http://www.transfermarkt.com.tr/andraz-sporar/profil/spieler/179860

kyodou
25.11.2015, 20:49
Genç oyuncumuz Abdulkadir Ömür' ün videosu varsa koyabilir misiniz ?

tonya55
26.11.2015, 20:55
transfer yasagı gelicek büyük ihtimal.

ADANALI
27.11.2015, 00:58
Kévin CONSTANT da gitti hayırlı uğurlu olsun. Darısı Aykut, Mustafa, İshak :mad:, Alper, Musa, Salih, Aytaç, Soner :mad:, Fatih :mad:, Özer, Sefa, Serdar :mad:, N`Doye, Deniz`e... Medjani (Gözden çıkarılmış gibi hatta Papy Djilobodji`nin transferinde takası söz konusuydu), Yusuf ve Erkan hakkında kararsızım. :confused:

Carl MEDJANI de gitti. :( Lazım olan adamlar gidiyor gereksizler hâlâ takımda... Esteban da gidici diyorlar. Onur, Douglas (Stoper transferi yapamayacağımızdan dolayı), Cavanda, Mbia, Okay, Mehmet, Marin (Kiralık Zaten), Cardozo kesinlikle elde tutulmalı diğerleri umrumda değil.

Fatih K.
27.11.2015, 09:19
Arjantinde Hector Villalba diye bir adam gördüm nasıl nedir bilen biri var mı? Bayağı yetenekli ve genç bi adam. Kaça patlar tahmini?

kyodou
27.11.2015, 12:00
Arjantinde Hector Villalba diye bir adam gördüm nasıl nedir bilen biri var mı? Bayağı yetenekli ve genç bi adam. Kaça patlar tahmini?
8 civarı ama bize geleceğini sanmıyorum. O vizyona kavuşamadık daha. Lucescu gelse belki. Kaldıki o parayı vermeye ekonomimiz de yetmez.

kyodou
27.11.2015, 12:08
Devre arası gönderilebilecek oyuncular; Esteban, Ishak, Musa, Atik, Soner, Özer, Serdar, Erkan, Deniz, N' Doye.

Bunların mümkünse hepsi gönderilmeli. Hiçbir işe yaramadan dünyanın parasını götürüyorlar.

Elde kalacak kadro;

Onur, Uğurcan, Aygün,

Cavanda, Salih, Aykut, Douglas, Yumlu, Belkalem(Kiralık), Denisov(Bedava), Alper

M'bia, Aytaç, Okay, Ekici, Abdülkadir, Yusuf, Sefa, Marin, Usami(kiralık), Carcela/Taarabt (kiralık)

Cardozo, M.Beşir

Bu 23 kişi + gönderilemeyenlerle ikinci yarı rahat 4. oluruz

Fatih K.
27.11.2015, 12:16
8 civarı ama bize geleceğini sanmıyorum. O vizyona kavuşamadık daha. Lucescu gelse belki. Kaldıki o parayı vermeye ekonomimiz de yetmez.
Pahalıymış bayağı. Bize 1-2 milyona alınabilecek ve patlama yapacak adam lazım. Arsenalden Gnabry belki alınabilir 2 milyona falan..

Hakan
27.11.2015, 16:41
Arkadaslar para yok,yok yani vallaha yok.Transfer de transfer

Tolga
27.11.2015, 20:43
Maddi külfetlerini bilmiyorum fakat bana göre gereksiz yabancılar gidiyor tek tek. Medjani çok o sınıfa girmese de takımda kalıp en fazla yedek gözüyle bakılabilecek bir isimdi. Constant,Esteban falan boşuna para ödenen adamlardı. Biliyorum alacakları yine ödenecek lakin Constant'ın 2 Esteban'ın 1 yılı daha var idi. İyi bir kısmından bakalım olaya :D

Travelair
27.11.2015, 22:31
Transfer için keşfedilmemiş ucuz ama kalitelileri araştırın derim. Elimizdeki maaş bütçesi ile devam mümkün gözükmüyor. Yıllık 150-160 milyon TL kadar açık veriyoruz. İnanılmaz bir borç

tonya55
28.11.2015, 00:22
Bu sene sezon sonuna kadar zaman cokcok

asilhamsi
28.11.2015, 11:28
devre arası sadece takas ve kiralama ile oyuncu almalıyız.

özer,erkan,yumlu,deniz,sefa,musa takasta değerlendirilecek oyuncular.

rize den eren
osmanlıdan ndiyaye
ve stopere mesela chelse den papy kiralık.

bu bile kadroyu canlandırır.

---------------onur------------

cavanda-----douglas----papy------eren

--------mbia-----------okay--------------

ndiyaye---------ekici------------marin

--------------cardozo--------------------

ugurcan,salih,aykut,ogulcan,alper,aytac,batuhan,yu suf,ndoye,muhammet beşir

bence bu sezon icin son derece yeterli.

Kurtuldugumuz maaş yükü sayesinde ekonomide de önemli kazanç saglarız.

Oktay AKKUŞ
28.11.2015, 16:04
Ben halen Marin gibi ust düzey takimlarda sans bulamamis kiralamaya müsait oyunculari transfer etmemiz gerektiğini düşünüyorum. Kiralik olacakları için hem maliyetleri fazla olmayacaktir hem de iyi bir performans ve ivme ile Trabzonspor kiralik gidilebilecek bir kulüp olacaktır.

kyodou
28.11.2015, 20:08
Sadece Portekiz takımlarından bile kiralık 11 kurup bu lige şampiyon olunur. Kayseri bile Derley ve Diego Lopes' i kiraladı Benfica' dan. Benfica; Pizzi, Djuricic, Carcela, Taarabt gibi yetenekli oyuncuları pek kullanmıyor. Rahatlıkla ikisini kiralayabiliriz.

Hazar_
28.11.2015, 21:38
Arkadaslar para yok,yok yani vallaha yok.Transfer de transfer

Para 3 senedir yok.

tonya55
28.11.2015, 21:40
yeni sezona hazırlanmalı onun için transferler yeni sezon için yapılmalı bonservisi elinde olan oyuncular tercih edilmelidir.

Erkan A.
28.11.2015, 22:43
sivasda oynayan benim en cok begendigim oyuncu s+perligde döktürmüs yine golde atmis mubarek
Yildiz mildizlara para verecegine ayaginda top tutan sut ceken calim atabilen gol krali olmus türkiye liginde
alisma süreci yasamayacak oyuncuyu alirdim yazik su aatifi kacirirsak yazik olacak
kimse demesin Kücük takim oyuncusu diye sivasin rakubu gs sikeciler gargalar olunca sadece aatifa karsi oynuyorlar sanki ..
cocuk daha ne etsin anlamiyorum aatif gibi bir tane Kanat oyuncumuz yok ..aatif oyunkurucuda oynuyor gollerini hertürlü atiyor
deniz yilmaz kadro disi kalmis verin denizi soneri ishaki üstünede para alin insallah yeni baskanin aklinda vardir aatif

Hüseyin Ş.
29.11.2015, 02:37
Ndoye'a 3.5 bonservis 2.5 maaş vereceğimize yazın sözleşmesi bitmiş Gignac'ı alsaydık bugün Cardozo'ya gerek var mı yok mu?yu tartışıyorduk. Ndoye'un bu kadar kötü çıkacağını kimsi tahmin edemezdi ama kaçan balık hakikaten büyük oldu.