PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Transfer Dosyası - 11 -

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 [79] 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92

Mert'
21.04.2016, 13:37
Hannover düştü kesin ve Salif Sane cok büyük ihtimalle takımı terk edecek.
Biraz tuzlu olablir ama yaşı daha 26 ve bize direk bu kadar katkı edecek oyuncu bilmiyorum. Süper fiziği var, cok atletik, top tekniği, hızı bizim ligin üstünde.
Atibanın daha hızlı be teknik versiyonunu düşünün. Merkez orta sahayı domine eder. Bundan hiç şüphem yok. Mutlaka Başkan'a ve Scout ekibine iletilmeli.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Yok mudur iletebilecek birileri? Scout ekibi izlesin en azından.

nakzo
21.04.2016, 14:46
Biraz tuzlu olablir ama yaşı daha 26 ve bize direk bu kadar katkı edecek oyuncu bilmiyorum. Süper fiziği var, cok atletik, top tekniği, hızı bizim ligin üstünde.
Atibanın daha hızlı be teknik versiyonunu düşünün. Merkez orta sahayı domine eder. Bundan hiç şüphem yok. Mutlaka Başkan'a ve Scout ekibine iletilmeli.

KESİNLİKKKLE ARADIĞIMIZ ADAM.İLAÇ İLAÇ..Zokora ve mbia reziilerinden sonra gerçek bir orta saha

nakzo
21.04.2016, 14:47
Başkana salif saneyi yakın bir abimiz kardeşimiz önersin

artvints
21.04.2016, 15:07
mustafa akbaş 3. solbek, 5. stoper alternatifi olarak kalabilir kadroda.sol ayaklı stoper az zaten. son dönemde onun kadar bile sol bek performansı gösteren olmadı. bazen felç oluyordu sol taraf ama daha beterlerini de gördüm. kampa katılır büyük ihtimal, acemiliğini üzerinden atıp rahat oynarsa hızı, fiziği fena değildi.

zeki ise klübe sokulmamalı. kiralık olduğu yerde bile hiçbir olaydan eksik kalmıyor, el kol sürekli yukarıda kavga arayan bir tip, direk satsınlar.

Alika87
21.04.2016, 15:15
mustafa akbaş 3. solbek, 5. stoper alternatifi olarak kalabilir kadroda.sol ayaklı stoper az zaten. son dönemde onun kadar bile sol bek performansı gösteren olmadı. bazen felç oluyordu sol taraf ama daha beterlerini de gördüm. kampa katılır büyük ihtimal, acemiliğini üzerinden atıp rahat oynarsa hızı, fiziği fena değildi.

zeki ise klübe sokulmamalı. kiralık olduğu yerde bile hiçbir olaydan eksik kalmıyor, el kol sürekli yukarıda kavga arayan bir tip, direk satsınlar.

Aynen. Zeki kadroya katılırsa sadece takımın zeka seviyesi alta çekilir, aynısı bizim Mustafa icin de geçerli.

artvints
21.04.2016, 15:16
Aynen. Zeki kadroya katılırsa sadece takımın zeka seviyesi alta çekilir, aynısı bizim Mustafa icin de geçerli.

yumlu kalır takımda :D ersun hoca gelirse gider sadece, o zaman da yusuf akbaş kalır, uğur geri döner.

artvints
21.04.2016, 15:35
mesela vahid dönemindeki en büyük sorunlardan biri kadronun sağlıklı olmaması ve 5 yabancı sınırıydı.

yumlu kadro dışı kalmasa bile belkalem ve yumlu gibi iki uzun ile savunma kurmak sağlıklı olmazdı.önde de cardozo var. bosingwa'nın alternatifi yoktu.savunmada üç yabancı, cardozo, medjani veya constant oynayınca waris'e yer kalmıyordu. aykut şu dönemde formayı alamadı mesela.

orta saha constant üzerine kuruldu ama bir türlü tutmadı. medjani zaman geçtikçe performansını artırdı.

vahid o dönemde mahmut'u istemiş ibb maçında görüp. çok akıllıca bir hamle olurdu yabancı sınırı ve vahid'in taktiği için. ama iho denen adam vahid gittikten sonra mahmut'u isteyince güvenim kayboldu diye açıklama yaptı.bizde öyle adam çokmuş.halbuki orta sahada oynatacak türk futbolcu bulamıyordu vahid.salih'i oynat diyorduk biz de. iho işte böyle bir adam.atik'i alıyor ama mahmut'u isteyince sorun oluyor.

ersun yanal'ın erkan, uğur aytaç transferleri çoğunlukla bu yabancı sınırında rahatlamak içindi.

son olarak yatabare waris cardozo forvet hattını bozmanın da bir anlamı yoktu bu sene. özellikle yerlerine 30 yaşında ndoye'yi bonservisle alacaksan. kanat forvet de almayıp erkan'a güvendiler. waris ilk sene yabancı sınırına takıldı, sınır kalkınca gönderildi.bu kadar hata ile batar tabi klüp.

legorakiss
21.04.2016, 15:36
pique, tiago silva, sergio ramos, david luiz, yumlu

bizde olsalar. ilk 11 i garanti olan tek kişi yumludur.

Allah adama yürü ya kulum demiş başka bi açıklaması yok.

Mollasalihoğlu
21.04.2016, 15:57
Yok mudur iletebilecek birileri? Scout ekibi izlesin en azından.

Herkes hemfikir mi, iletelim de sonra rezil olmayalım? :)

Alika87
21.04.2016, 15:58

Ben 100% kefilim :D

Mollasalihoğlu
21.04.2016, 16:04

Bana artık yeter diyecekler ya neyse :)

cewat
21.04.2016, 16:04

Sonradan katılıyorum konuya fakat naçizane bende beğendiğimi söyleyeyim. %100 diyebilecek kadar izlemedim ama ne zaman denk gelsem takımı adına en çok dikkat çeken kişi Sane oluyordu. Aslına bakarsanız alabileceğimiz piyasayı çoktan aşmış biridir diye düşünüyorum halen.. Ki bir insan neredeyse 2 metre olup o kadar hızlı oluyorsa bence bize kimse bırakmaz onu.

Mollasalihoğlu
21.04.2016, 16:09
Sonradan katılıyorum konuya fakat naçizane bende beğendiğimi söyleyeyim. %100 diyebilecek kadar izlemedim ama ne zaman denk gelsem takımı adına en çok dikkat çeken kişi Sane oluyordu. Aslına bakarsanız alabileceğimiz piyasayı çoktan aşmış biridir diye düşünüyorum halen.. Ki bir insan neredeyse 2 metre olup o kadar hızlı oluyorsa bence bize kimse bırakmaz onu.

bildiğin yaya toure bu abi o zaman :)

Bonservisi elinde olmadığından zor iş ama hayırlısı.

Alika87
21.04.2016, 16:09

Biliyorum zor transfer, ama imkansız değil. Talipleri var ama öyle büyük takımların ciddi ilgilendiğini duymadım. Denemekte fayda var, ama bizi sınıf atlatacağı kesin.

Hannoveri gecen sene stindl ile beraber düşmekten kurtaran adam. Stindl gitti be ayakta duran tek adam Sane. Maalesef bir oyuncuyla ligde kalamazsın.

cewat
21.04.2016, 16:17
bildiğin yaya toure bu abi o zaman :)

Bonservisi elinde olmadığından zor iş ama hayırlısı.

Toure birazcık ağır kaçar sanki hocam. Ama bu sene bizim böyle bir adamımız olsa idi, bu kadar vasıfsızın yanında Toure'den bile iyi görünebilirdi sanki gibi.

Biliyorum zor transfer, ama imkansız değil. Talipleri var ama öyle büyük takımların ciddi ilgilendiğini duymadım. Denemekte fayda var, ama bizi sınıf atlatacağı kesin.

Hannoveri gecen sene stindl ile beraber düşmekten kurtaran adam. Stindl gitti be ayakta duran tek adam Sane. Maalesef bir oyuncuyla ligde kalamazsın.

Dediğim gibi çok fazla izlemediğim için net konuşamıyorum ancak denk geldiğim bütün maçlar da Hannover en az bizim kadar kötü oynayan bir takımken Sane çok çok farklı görünüyordu. Ve maalesef haklısın, tek başına kümede tutma şansı yok..

Bu oyuncuyu önermek tabii ki karımıza olur. Neticede performans olarak Profesyonel bir ekibin süzgecinden zaten geçecek ve takımı küme düştüğü için belki de serbest bile kalabilecek durumu olabilir. Bildiğim kadarıyla Bundesliga 2'nin gelirleri de 1'e göre çok düşük. Bu sebeple Hannover de elinden çıkartmak isteyebilir. Denemekte muhakkak fayda var.

Antonio
21.04.2016, 16:22
scarione iyi bir motivasyonla bu takımda batagia etkisi yaratır. iyi bir kadroda böyle tek pasla ceza sahası dışından tehdit edici şutları olan adam yok bizde. Özer ile devam edilirse skandal...

artvints
21.04.2016, 16:24

yanına vukcevic yakışır mı, yoksa düşündüğün başka oyuncu var mı?

Mollasalihoğlu
21.04.2016, 16:26
scarione iyi bir motivasyonla bu takımda batagia etkisi yaratır. iyi bir kadroda böyle tek pasla ceza sahası dışından tehdit edici şutları olan adam yok bizde. Özer ile devam edilirse skandal...

Bonservisi elinde olduğundan bana da çok mantıklı geliyor.

Alika87
21.04.2016, 16:37
yanına vukcevic yakışır mı, yoksa düşündüğün başka oyuncu var mı?

Vukcevic izlediğim kadarıyla futbolu iyi bilen zekalı bir oyuncu. Takımın pas trafiğini yönlendiren bir yapısı var. Sane ve vukcevic birbirini iyi tamamlıyor ve cok iyi bir orta ikili olurlar. İkisinden ama fazla gol tehlikesi çıkmaz o yüzden iki tane gole yakın kanat forveti lazım. Yoksa ilerde yeterince tehlikeli olamayız.

Ömer Akdağ
21.04.2016, 16:39
Şota döneminde Gürcü bir oyuncu izleniyor deniliyordu. Vitesse'de oynuyor.İsmi valeri Qazaishvili...Bu sene de istatistikleri iyi. Büttner ile Wilfred Bony'in Vitesse'den İngilterede büyük takımlara gittiğini düşünürsek, bu elemanın bizde çok iş yapacağını düşünüyorum.

http://www.transfermarkt.com.tr/valeri-qazaishvili/leistungsdaten/spieler/156115/plus/0?saison=2015

Bu da youtube videosu; tekniği ve çevikliği çok iyi...İnşallah izleniyordur hala.İzlenmiyorsa da düşünülmeli scout ekibi tarafından.

https://www.youtube.com/watch?v=6hdrLZBUXCk

Hollanda liginden oyuncu alinirken istatistige bakmak cok dogru degil cunku Super Ligten cok farkli. Turkiye de cok fiziksel bir futbol oynaniyor Hollanda ligi sirf sistem uzerine kurulu. O yuzden Hollanda liginde oynayan oyuncu Turkiyede de ayni performansi gostermesi bence zor. Ama iyi oyuncu olabilir oyun yapisi uyuyordur orasini bilemem, ama istatistigine bakilarak alinmamali Hollandadan gelen oyuncu.

artvints
21.04.2016, 16:41
Vukcevic izlediğim kadarıyla futbolu iyi bilen zekalı bir oyuncu. Takımın pas trafiğini yönlendiren bir yapısı var. Sane ve vukcevic birbirini iyi tamamlıyor ve cok iyi bir orta ikili olurlar. İkisinden ama fazla gol tehlikesi çıkmaz o yüzden iki tane gole yakın kanat forveti lazım. Yoksa ilerde yeterince tehlikeli olamayız.

çift forvet :D adam çok uzunmuş, stoper oynuyormuş hatta, sonradan mı ön liberoya koydular yoksa ben yanlış sane'ye mi bakıyorum? vukcevic'in yanına daha kısa, çabuk, çok gezen bir oyuncu göz zevkini bozmaz. sane stoper oynasın. hem bunun cezalısı sakatı falan var.

Alika87
21.04.2016, 16:46
Aklıma bir oyuncu daha geldi, köln'de oynayan milos jojic bizim orta saha icin uygun bir isim. Bundesliganın temposu ona yüksek geldi ve zorlanıyor, ama genç ve yetenekli çift yönlü orta saha oyuncusu. Köln elden çıkarmak istiyor diye haberler okudum. Düşünülmeye değer bir oyuncu, çünkü maliyeti cok fazla olmaz.

Bence Frankfurt kesin düşmüş ve marco fabian bizim tam aradığımız forvet arkası/kanat forvet. Düştükten sonra rahatlıkla kiralanabilir. Seyircileri heyecanlandıracak cok iyi bir oyuncu.

Alika87
21.04.2016, 16:54
çift forvet :D adam çok uzunmuş, stoper oynuyormuş hatta, sonradan mı ön liberoya koydular yoksa ben yanlış sane'ye mi bakıyorum? vukcevic'in yanına daha kısa, çabuk, çok gezen bir oyuncu göz zevkini bozmaz. sane stoper oynasın. hem bunun cezalısı sakatı falan var.

Sen belki abisiyle karıştırıyorsun, bordeaux'nın stoperi sane. Ben onu stoper oynatmam, sadece zor durumda kaldığımızda. İki tane uzun ve topa sahip olan bir merkezin sakıncası yok. Sonuçta sane topla dikine gitmeyi seven bir oyuncu. Gelde durdur iki metrelik zenciyi. Vukcevic sane ikilisi ortayı kapatır ve ilerde ki 4 isime gol atmaktan başka birşey düşmez :D

Ertan 51
21.04.2016, 17:06
Mollacan saman altından su yürütüyon biliyon mu :)
gözümden kaçmıyor ara ara böyle çıkışların oluyor,
fakat hiç duyumcu havan yok o şaşırtıyor beni,
yönetimden her hangi birinin dıdısının dıdısı olan kişinin havasından yanına varılmıyor,
sen sadece sürpriz koşular yapıp sonra susuyorsun,olmuyor bak,sanki hiç duyumcu görmemiş gibisin
isimler söyle,az kaldı de,yaşı 25 ile 27 arası de, o olmazsa boydan ip ucu ver 1.81 lik oyunculara bakın başka da bişi söylemiyorum de çekil vs vs :)

TSemih61
21.04.2016, 17:12

Geçen sene benim de dikkatimi çekmişti, foruma da yazmıştım 2-3 kere. Bundesliga bir beden büyük geliyor Salif Sane'ye. Çok şey yapmak istiyor ama beceremiyordu, top kayıpları fazlaydı. Stephane Badji'ye benzer özellikte bir oyuncu. Bizim lig için uygundur ama yanına çift yönlü bir ortasaha lazım. Bu sezon birkaç maç stoper oynadığını görmüştüm. Gerekirse o bölgede de kullanılabilir, ayağı düzgün bir futbolcu.

Bir de Havard Nordtveit var. Sözleşmesi bitiyor. 1.5 Milyon Euro civarına bu işi bağlayabiliriz. Bonservissiz olması da avantaj, talibine göre 2 milyon euro maaşa kadar çıkılabilir. Tabi bu oyuncuları alabilmek için sağlam bir teknik direktör lazım. Yeni stadyum ve kulübün hedefleri anlatılırsa gelmez diye bir şey yok. Diğer liglerde kazanamayacağı paralar da işin ekstrası.

MaDDoX_61
21.04.2016, 17:14
Lucescu hiç bir takımla görüşmediğini açıklamış http://ua.tribuna.com/football/1039309093.html

Isko6161
21.04.2016, 17:36

Hannoverde kuzenim var, Salif Saneyi yakindan taniyor. Bi kac defa sordum bunu, ama Turkiyeye gelmek gibi bi niyeti yokmus. Ayrica sezon başi Wolfsburgdan teklif almis. Buyuk ihtimalle Bundesligada kalir.

Bilâl ÇOBAN
21.04.2016, 17:40
Gylfi Sigurdsson tarzı bir adamımız olacak mı acaba.

nakzo
21.04.2016, 17:43
Hakan kutlu, zeki ve akbaşı TV de öve öve bitirememiş inşallah TS istemezde bizde kalırlar demiş.Fatih Terimde aynı şekilde hem akbaşı,hem zekiyi hemde ishakı övmüş demekki ben futboldan zerre anlamıyorum ya da futbol başka bir tarafla oynanıyor şoktayım susuyorum.

Antonio
21.04.2016, 20:16
bielsa için şartlar zorlansın. gitsinler adam profesyonel projeyi anlatsınlar. Yoksa bu gidişle hamiye kalacağız.

TSKara61
21.04.2016, 20:17
Su adamlar scoutlar tarafindan iyice arastirilip, 4-5 tanesi uygun kontratlan alinirsa takima cok buyuk katki olur. Hepsinin kontrati sezon sonu bitiyor.

Hucum
Ibrahima Balde - Forvet (Kuban Krasnodar)
Check Diabate - Forvet (Bordeaux)
Riccardo Meggiorini - Forvet (Chievo)
Bruno Gama - Kanat (Dnipropetrovsk)
Junior Hoilett - Kanat (QPR)
Maciej Rybus - Kanat (Terek Grozny)
Ahmed Elmohamady - Kanat (Hull City)

Orta Saha
Tom Huddlestone - Orta Saha (Hull City)
Hector Canteros - Orta Saha (Flamingo)
Alexander Tettey - Orta Saha (Norwich City)
Rasmus Elm - Orta Saha (Kalmar FF)
Clément Chantôme - Orta Saha (Bordeaux)

Defans
Ron Vlaar - Stoper (AZ Alkmaar)
Mauro dos Santos - Stoper (SD Eibar)
Facundo Roncaglia - Stoper (Fiorentina)
Emmanuel Mas - Sol Bek (San Lorenzo)
Xandão - Stoper (Kuban Krasnodar)

Ticey
21.04.2016, 20:20
Seneye muhtemelen elde kalıcak oyuncularımız şunlar olur diye düşünüyorum :

Onur , Esteban (?) , Aykut , Mustafa , Akakpo , Cavanda (?) , Aytaç , Okay , Ramazan , Mehmet , Özer , Güray , Muhammet , Zeki

Soru işaretliler belli olmaz

Yusuf 'unda büyük oranda satılacağını düşünüyorum . Bununla birlikte iyi bir kadro kurulacağındanda şüphem yok yönetime güveniyorum bir kaç oyuncuyla çok iyi işler yapabiliriz

Köln ' de oynuyan jojic de bizim için iyi bir seçim olabilir aynı şekilde Scarione de bonservise fazla para harcanacağını düşünmüyorum max 5 m € olur buda orta saha için olmalı

Burak
21.04.2016, 20:34
Akbaş, Zeki ve İshak türevlerine hazırlıklı olalım.

Fatih Solmaz
21.04.2016, 20:36
Su adamlar scoutlar tarafindan iyice arastirilip, 4-5 tanesi uygun kontratlan alinirsa takima cok buyuk katki olur. Hepsinin kontrati sezon sonu bitiyor.

Orta Saha
Tom Huddlestone - Orta Saha (Hull City)
Hector Canteros - Orta Saha (Flamingo)
Alexander Tettey - Orta Saha (Norwich City)
Rasmus Elm - Orta Saha (Kalmar FF)
Clément Chantôme - Orta Saha (Bordeaux)

usta bu kadar kırılgan orta saha olur mu? hector canteros hariç alayı ciddi sakatlıklar yaşamış, hector'da 8 yılda 100 maç bile oynayamamış.

Alika87
21.04.2016, 21:45
Gylfi Sigurdsson tarzı bir adamımız olacak mı acaba.

Mehmet ekici?

yorumsuz6117
21.04.2016, 21:51
Hakan kutlu, zeki ve akbaşı TV de öve öve bitirememiş inşallah TS istemezde bizde kalırlar demiş.Fatih Terimde aynı şekilde hem akbaşı,hem zekiyi hemde ishakı övmüş demekki ben futboldan zerre anlamıyorum ya da futbol başka bir tarafla oynanıyor şoktayım susuyorum.

Hikaye.. Terim'in ne işi olur Akbaş'la Yavruyla.. Hakan Kutlu'yu okşamış biraz Terim.. Bu oyuncular hayatlarında 1 kere bile Milli formayı giyemezler.. Yedeklikleri bile zarardır bizde..

shagrath61
21.04.2016, 22:32
Bizim kanat olayını, pione sisto ile çözeriz gibi geliyor. Amac ileriye yatırımsa kendisi 95 doğumlu zaten, ligin ağırlıgını kaldırabilirmi bilmiyorum ancak fazlasıyla kırmızı kart aldıracagı kesin.

bahadır2561
21.04.2016, 23:04
Akbaş, Zeki ve İshak türevlerine hazırlıklı olalım.

Öyle birşey varsa başkan hazırlıklı olsun bence

Ticey
21.04.2016, 23:09
Öyle birşey varsa başkan hazırlıklı olsun bence

iho culukmu oynasın istiyorsun

mesaced1967
21.04.2016, 23:10
Florin Andone, Florin Tanase, Nicolae Stanciu bu 3 Rumen kardeşe bakılsa iyi olur

mesaced1967
21.04.2016, 23:18
Trabzonspor, 3. Lig'de mücadele eden Altay'ın bu sezon 30 maçta 10 gol atan 20 yaşındaki sol açığı İhsan Furkan Deniz'i istiyor. (DHA)

bahadır2561
21.04.2016, 23:20
iho culukmu oynasın istiyorsun

İşine bak İhoyu da Allah bildiği gibi yapsın

ensarusta
21.04.2016, 23:26
lucescu yada supriz bir yabancı hoca olmayacaksa şuanki tabloya göre ibre ersuna kaymış gibi görüntü var.

Ozan Yılmaz
21.04.2016, 23:58
Senyor terim çok beğeniyorsa sayılan isimleri euro 2016 ya götürsün. Böyle saçma haber görmedim.

TS-AKCAABAT-61
22.04.2016, 00:58
terim demisse dogrudur :)

shagrath61
22.04.2016, 09:23
Takımın forvet hattında sorun oldugunu cok fazla düşünmüyorum acıkcası. Onlara top taşıyacak kanat oyuncuları problemli ve kanatta iyi oynayan oyuncular olarak değerlendirdiğimde bizde en son yattara ile gökdeniz vardı. Hem seri hemde jeneriklik hareketler yapabilecek tek bir kanat oyuncusu tribünleri doldurmaya yeter. karşı takımada ileri cıkarken iki kez düşünme fırsatı tanır.

Uğur Kalyoncu
22.04.2016, 09:45
Takimin %70 i nin gitmesi gerekirken takımı bilmeyen hoca yine hayal kırıklığı olur..Bizde ki en büyük sorun topcularin yetersizliği bu sorunun kökünün kazilmasi gerekiyor..Ersun gelsin nesteri vursun yine aynı senaryolari yasamayalim..Yok kampta görecek yok orda görecek yok burda görecek vs vs..Görecek hicbir sey yok..Halisahaya cagrilmayacak yetenekte ve eli belinde kız gibi oynayan topcularin Trabzonsporda işi yok..

Mesut
22.04.2016, 09:48
Sorun takimin yenilenmesi değil neden hala anlamıyoruz.Giden oyuncuların hepsi çöptü gittikleri takımda hepsi yıldızlaştı oyuncularda bir sorun yok.Sistemsizlikde sorun var.

Uğur Kalyoncu
22.04.2016, 10:16
Sorun takimin yenilenmesi değil neden hala anlamıyoruz.Giden oyuncuların hepsi çöptü gittikleri takımda hepsi yıldızlaştı oyuncularda bir sorun yok.Sistemsizlikde sorun var.

Janko ve Cardozo yu kontraatak oyuncusu kullanmak bir sistemsizligin ürünü ama kendine hayri olmayan Erkan Marin Douglas Musa Atik Salih gibi yetersiz topcularin varlığı baska bir olay ve bunlarin hicbirinin Trabzonspor da işi yok...Bir de bunlarin yaninda belli potansiyeli olup sistemsizlikten tam randiman alamadigimiz Yusuf Aytac gibi adamlar var ve bunlarda zaten muhtemelen kalacak..

Harun-61
22.04.2016, 10:22
Geçen sene benim de dikkatimi çekmişti, foruma da yazmıştım 2-3 kere. Bundesliga bir beden büyük geliyor Salif Sane'ye. Çok şey yapmak istiyor ama beceremiyordu, top kayıpları fazlaydı. Stephane Badji'ye benzer özellikte bir oyuncu. Bizim lig için uygundur ama yanına çift yönlü bir ortasaha lazım. Bu sezon birkaç maç stoper oynadığını görmüştüm. Gerekirse o bölgede de kullanılabilir, ayağı düzgün bir futbolcu.

Bir de Havard Nordtveit var. Sözleşmesi bitiyor. 1.5 Milyon Euro civarına bu işi bağlayabiliriz. Bonservissiz olması da avantaj, talibine göre 2 milyon euro maaşa kadar çıkılabilir. Tabi bu oyuncuları alabilmek için sağlam bir teknik direktör lazım. Yeni stadyum ve kulübün hedefleri anlatılırsa gelmez diye bir şey yok. Diğer liglerde kazanamayacağı paralar da işin ekstrası.

Havard Nordtveit West Ham ile anlasti

Asil Gladbach'dan;Mahmoud Dahoud'u almak lazim, ama nerde adam 1-2 yila Ispanya veya Ingiltere'ye gider.
Altyapidan adam nasil yetisir, iste al sana örnek

.

TSemih61
22.04.2016, 12:21
Havard Nordtveit West Ham ile anlasti

Asil Gladbach'dan;Mahmoud Dahoud'u almak lazim, ama nerde adam 1-2 yila Ispanya veya Ingiltere'ye gider.
Altyapidan adam nasil yetisir, iste al sana örnek

.

Harvard'ı almak bile zorken, Daboud bizi fersah fersah aşar. :) Harvard'ı bir ihtimal alabiliriz diye düşünüyordum, 5-6 sene Bundesliga tecrübesi olan diğer oyunculara yönelmek lazım.

Bir de Jack Colback var Newcastle'da. Bu sene küme düşerlerse bir ihtimal alabiliriz. Tam bir görev adamı, oyunu gerektiğinde çift yönlü oynayabilecek kapasitede.

U.Sadıkoğlu
22.04.2016, 12:38
Yakın zamanda sözleşmesi biten oyuncular üzerine yine bir araştırma yapacağım işten güçten fırsat bulabilirsem şayet :)

gökhants1966
22.04.2016, 13:55
Ortasahanızda takımı yöneten çift yönlü oyuncularınız olmazsa sistem denilen yapıyı oluşturamazsınız.Beşiktaşta ortasahadan Atiba-Oğuzhan-Sosa üçlüsünü çıkarın Antepspordan bir farkı kalmaz.Kerim Frei yada Q7yi oynatan ortasahadır.

Bonservisi olmayan oyuncular alınmasın demiyorum ama ortasaha üçlüsü için transfer yapılırken para düşünülmemeli.

Nikola Vukcevic = 3.5 milyon Euro
Youssef Bannasser = 3.5 milyon Euro
Lucas Lima = 8 milyon Euro

Alınacak oyuncular farklı olabilir ama alınması planlanan oyuncular kesinlikle çift yönlü,oyun görüşü ve pas kalitesi yüksek oyuncular olmalıdır.Ortasaha üçlüsü kaliteli olan bir takımda tüm oyuncuların performansı 2 katına çıkar.

Örn : Burak Yılmazı şuan ki takımda sağ kanat olarak oynatsan her maç küfür yer ama 2010-2011 sezonunda işleyen sistemde hiç sırıtmadı.

Burak
22.04.2016, 13:57
Harvard'ı almak bile zorken, Daboud bizi fersah fersah aşar. :) Harvard'ı bir ihtimal alabiliriz diye düşünüyordum, 5-6 sene Bundesliga tecrübesi olan diğer oyunculara yönelmek lazım.

Bir de Jack Colback var Newcastle'da. Bu sene küme düşerlerse bir ihtimal alabiliriz. Tam bir görev adamı, oyunu gerektiğinde çift yönlü oynayabilecek kapasitede.

Colback Sunderland'ın en ezeli rakibine (Newcastle) gittiği gün taraftar lanet okumuştu. Bugün küme düşme arefesinde. Gerçi kendi durumları da iyi değil ama Colback o takımda dahi göze çarpan ender isimlerden biriydi. Gelirse fark yaratır.

Ibrahim Gaygusuz
22.04.2016, 16:34
Wijnaldum'u kim kapacak Newcastle'dan ?

Tiote ve Cabbela(Marsilyada kiralik) bizim isimize yariyabilecek adamlar.

Mehmet Cihan Kocaman
22.04.2016, 17:36
DORTMUND'DA OYUNCU MAAŞLARI!
Marco Reus: 2.1 milyon Euro
Roman Weidenfeller: 1.3 milyon Euro
Lukasz Piszczek: 1.1 milyon Euro
Neven Subotic: 1.1 milyon Euro
Mats Hummels: 1.6 milyon Euro
Sokratis Papastathopoulos: 1.3 milyon Euro
Sebastian Kehl: 1.6 milyon Euro
Sven Bender: 1.3 milyon Euro
Henrikh Mkhitaryan: 1.7 milyon Euro
Shinji Kagawa: 1.6 milyon Euro
Pierre Aubameyang: 1.6 milyon Euro
İlkay Göndoğan: 750 bin Euro
Adrian Ramos: 1.4 milyon Euro
Matthias Ginter: 1.3 milyon Euro

En fazla alan Reus o da 2.1 milyon euro. Almanya'da vergi çok yüksek olduğu için adamın elinde kalan para sadece 1.2 milyon euro.
Bi de bizim piyasaya bak...

kanterts
22.04.2016, 17:45

En fazla alan Reus o da 2.1 milyon euro. Almanya'da vergi çok yüksek olduğu için adamın elinde kalan para sadece 1.2 milyon euro.
sen buna gercekten inandinmi ? nerden buldun bu verileri , hayatimda gördügüm en komik tablo .

Mehmet Cihan Kocaman
22.04.2016, 18:08
sen buna gercekten inandinmi ? nerden buldun bu verileri , hayatimda gördügüm en komik tablo .

Fanatik gazetesi..
Ve rakamlar gerçek.

selcuk
22.04.2016, 18:08
gecen senenin verileriyse dogru olabilir
dortmundun bütün oyunculari perfotmansa dayali maas aliyor
ama rakamlar kesinlikle nettir
reus un brüt 8 milyon avroluk kontrati var
gecen sene gibi kötü bir yilda yarisini anca almistir, vergilerdende sonra 2,1 milyon olabilir

Fanatik gazetesi..
Ve rakamlar gerçek.
fanatikse inanasim kalmadi

Mehmet Cihan Kocaman
22.04.2016, 18:22
fanatikse inanasim kalmadi

Fanatik de Hürriyet'i kaynak göstermiş ama rakamlar doğru abi bize komik gelebilir ama Reus gibi bi oyuncu yıllık 2,1 milyon kazanıyor.

selcuk
22.04.2016, 18:31
Fanatik de Hürriyet'i kaynak göstermiş ama rakamlar doğru abi bize komik gelebilir ama Reus gibi bi oyuncu yıllık 2,1 milyon kazanıyor.
yukarda yazdigim gibi dortmundun rakamlarini biliyorum
dortmund bizim gibi borsada islem gören bir sirket
oyuncularin tamami performansa dayali maas aliyor
kontratlarin %25 garanti ücret
sakat oyuncuyada kurus ödemiyorlar, sigortalari var bu konuda

gecen sezon son 7 yilin en kötüsüydü dortmund icin, ondan maaslar düsüktü
bu sene ayni reus 2 katini en azindan kazanmistir, ve bu rakamlar kesin nettir

Alika87
22.04.2016, 18:50

Reus yillik 10 milyon euro aliyor Dortmund'dan, o 2,1milyon gercekton cok komik bir rakam.

TSKara61
22.04.2016, 19:16
usta bu kadar kırılgan orta saha olur mu? hector canteros hariç alayı ciddi sakatlıklar yaşamış, hector'da 8 yılda 100 maç bile oynayamamış.

Hocam dogrudur. Oyunculari arastirmadim, sadece kontratlari biten listesinden direkt uygun gozukenleri yazdim. Curuk elmalari elemek scout ekibinin isi olmali.

Fakat Huddlestone'i gecen sezon cok izledim. Turkiye ligine 2-3 gomlek ustun bir oyuncu. Muhtemelen bir Premier League takimi kapar kendisini.

Tettey'i de pek izlemedim ama uzaktan cok guzel goller atarak manset olmustu. Oyun icinde nasil bilmiyorum ve evet bu sezon iki kere sakatlandi ama onun haricinde pek sakatligi yok ve hep Norwich'de ilk 11'de olmus. Bu profilde bir oyuncunun bos olma ihtimali azdir diye dusunuyorum.

Chantome'a dair hic bir bilgim yok ama son 3 yildir ortalama 20-25 maca cikmis ve ciddi sakatligini da gormedim.

Sonucta demek istedigim, bu tur yabanci oyuncular uygun kontratlan alinabilirse, bizim kazma yerlilerden 2-3 kat daha ustun olur. Burda Samuel Holmen ve Badji isimlerine yazinca millet dalga geciyordu. Sonuc ortada.

Hamdi Karamahmutoğlu
22.04.2016, 20:37
Basına düşen net bir isim yok.
Mesela birkaç duyumcunun üzerinde mutabakata vardığı.
Bu iki anlama geliyor olabilir.
Ya yönetim işi gerçekten çok ciddiye alıyor ve gizli yürütüyor ya da ortada transfer adına atılmış ciddi bir adım yok.
Birinci ihtimale inanmak istiyorum.

Punisher-61
22.04.2016, 20:41

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Cok güldüm reus en az 7 milyon € arti prim aliyor buna göre digerlerinede ekleme yapabilirsiniz

Sakat olanlara kurus ödenmiyor diyorsun ilkay gündogan 1.5 sene sakatti, simdi bu adam hic para almadi mi yani??? Burasi almanya adam parasini kurusuna kadar aliyor

murmut
22.04.2016, 21:05
Fanatik gazetesi..
Ve rakamlar gerçek.

Rakamlar gercek degil, Marco Reus 2015'te sözlesmesini uzattiktan sonra primlerle birlikte yaklasik 8 milyon euro kazaniyor yillik.

Berk Ç.
23.04.2016, 10:32
Dzsudzsak muhtemelen yolcu bari biz alsak da yıllar sonra bir sağ açığımız olsa aslında gayet iyi adamdı bu bursada neden tutunamadı anlamadım sorun filan mı yaşadı pek takip edemedim bilgisi olan yazarsa sevinirim.

emrhan61
23.04.2016, 11:39

Reus 2.1 Alıyor, Ndoye 2.5 alıyordu.
Aubameyang 1.6 Alıyor, Erkanda 1.6 Alıyor.
Hummels 1.6 Alıyor,Douglas 1.550 Alıyor.
Subotic 1.1 Alıyor,Aykut 1.2 Alıyor.

Adalet mi şimdi bu :)

hofsaale
23.04.2016, 11:53
Reus 2.1 Alıyor, Ndoye 2.5 alıyordu.
Aubameyang 1.6 Alıyor, Erkanda 1.6 Alıyor.
Hummels 1.6 Alıyor,Douglas 1.550 Alıyor.
Subotic 1.1 Alıyor,Aykut 1.2 Alıyor.

Adalet mi şimdi bu :)
Bu rakamlar eski...reus 9-10 mio. brüt alıyor...aubemeyang hummers miktharian yaklaşık 5 mio. €

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

serdaracıl
23.04.2016, 12:01
Dzsudzsak muhtemelen yolcu bari biz alsak da yıllar sonra bir sağ açığımız olsa aslında gayet iyi adamdı bu bursada neden tutunamadı anlamadım sorun filan mı yaşadı pek takip edemedim bilgisi olan yazarsa sevinirim.

Ben de onu merak ediyorum. Ligdeki en kaliteli oyunculardan biri

erkankoc
23.04.2016, 12:03
Ucreti bursa icin pahali 1750 net aliyor

Burak
23.04.2016, 12:09
Fotomaç Dembele demiş. Fotoğrafta her ne kadar Tottenhamlı Dembele olsa da Fulham'ın Dembele'si de büyük takımları peşinden koşturuyor.

Alika87
23.04.2016, 12:39
Fotomaç Dembele demiş. Fotoğrafta her ne kadar Tottenhamlı Dembele olsa da Fulham'ın Dembele'si de büyük takımları peşinden koşturuyor.

söz konusu bu dembele http://www.transfermarkt.de/moussa-dembele/profil/spieler/229004

resim bu dembele http://www.transfermarkt.de/moussa-dembele/profil/spieler/19368

masallah cok kaliteli is cikariyormus arkadaslar :D

artvints
23.04.2016, 13:02
orta saha makul fiyatlara onazi ve vukcevic'ten kurulabilir. braga ve lazio bizim ayarımızda bizden çok daha başarılı avrupa klüpleri. bizim için çok iyi oyuncular.yaşları da ideal.

karahanbakar
23.04.2016, 13:32

Ücreti çok geliyormuş ayrıca beklenenei verememiş. Sezon başında düzenli oynuyordu ancak Josue gibi o da Hamza'nın gazabına uğradı.

zafer6161
23.04.2016, 14:29
Avustralya A ligi gol kralı 750 bin tl değeri var,,daha önce sampdaro'da oynadı.ismi galiba fornarelli...bir çok maçını izledim adam harika goller atıyor,,,

http://i.hizliresim.com/D2v42l.png (http://hizliresim.com/D2v42l)

bu sezon attığı goller

Bj0gkDrU9uY

Faruk BERBER
23.04.2016, 15:40
zafer6161

Ben de birçok maçını canlı izledim, bizim ligde her türlü iş yapar.

Hep de merak ederim, biz bile bu oyunculara denk gelip izliyorken bizim yöneticiler fln neden plan&program yapıp bu tarz çalışmalar yapmıyor diye.

Çok uygun fiyata kalburüstü bir oyuncu.

hanzale
23.04.2016, 16:20
Başakşehir- Sivas maçında başkanların eski alışkanlıkları depreşmiş görünüyor bakalım sonu ne olur?

Sent from my iPhone using Tapatalk

zafer6161
23.04.2016, 16:31
zafer6161

Hep de merak ederim, biz bile bu oyunculara denk gelip izliyorken bizim yöneticiler fln neden plan&program yapıp bu tarz çalışmalar yapmıyor diye.

fatih tekke gibi stili var.ayak kafa.çalım herşey var...
acaba sen neden maçlarını izliyordun :D :D :D

diskus
23.04.2016, 16:38
Başakşehir- Sivas maçında başkanların eski alışkanlıkları depreşmiş görünüyor bakalım sonu ne olur?

Maca bakmiyorum ama mac sonucu herseyi söylüyor zaten!

Faruk BERBER
23.04.2016, 17:20
fatih tekke gibi stili var.ayak kafa.çalım herşey var...
acaba sen neden maçlarını izliyordun :D :D :D

Bahis alıp takip ederdim :)

Emre İskender
23.04.2016, 17:26
@zafer6161 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=2035)

Hocam Douglas ı da takip etmişmiydin?

zafer6161
23.04.2016, 17:48
Bahis alıp takip ederdim :)

aynen ..para ligi :D

zafer6161
23.04.2016, 17:49

yok ,hayırdır ???

Faruk BERBER
23.04.2016, 18:01

Onu da takip ettim, son derece kaliteli bir stoper. Lakin doku olarak uyuşmazlık var.

Belki önümüzdeki sezon ayrılmazsa iyi bir kadroda faydalanabiliriz kendisinden.

selcuk
23.04.2016, 18:09
poahhhhgg ne cakti costa

mesaced1967
23.04.2016, 18:18
Le10 Sport'un haberine göre Trabzonspor, AJ Auxerre'de forma giyen 20 yaşındaki Samed Kılıç'ı istiyor.

ucurum
23.04.2016, 18:33
Le10 Sport'un haberine göre Trabzonspor, AJ Auxerre'de forma giyen 20 yaşındaki Samed Kılıç'ı istiyor.

İstemek bedava...

Chealse de istiyor onu...

mesaced1967
23.04.2016, 18:49
Sefa Yılmaz ---> Balazs Dzsudzsak takası olabilir

Kayseri Erciyes Bank Asya'dan düşüyor Oğulcan Çağlayan 600 - 700.000'e getirilebilir

Sivas düşerse Beykan alınabilir

Nadir Çiftçi 1 sezon kiralanabilir

TS-AKCAABAT-61
23.04.2016, 18:54
Sefa Yılmaz ---> Balazs Dzsudzsak takası olabilir

Kayseri Erciyes Bank Asya'dan düşüyor Oğulcan Çağlayan 600 - 700.000'e getirilebilir

Sivas düşerse Beykan alınabilir

Nadir Çiftçi 1 sezon kiralanabilir

Beykan fb nin malı
Sivas'ta kiralık

mesaced1967
23.04.2016, 19:36
Beykan fb nin malı
Sivas'ta kiralık

önceden kiralık görünmüyordu transfermarkt da şimdi 3 yıl kiraya verilmiş görünüyor çok enteresan

ucurum
23.04.2016, 19:38
Şu Gökdeniz'i izliyorum da...

Kaç yaşındasın ollum sen ya... Helal!

sasort
23.04.2016, 19:49
her şeyden önce transfer cezası gelirse işimiz harap olur

ne zaman açıklayacaklar şu bizim kararı

uefa sanki şimdimi buldu bizi iho zamanında durdursaydıya,

sanki anlaşmış gibi

sasort
23.04.2016, 19:51
bu arada ersun haberleri görüyorum

ne dersiniz 3. ersun dönemine

bence uyar yabancı hocalardan fayda görmeyen külübüz sonuçta

TS-AKCAABAT-61
23.04.2016, 19:55
önceden kiralık görünmüyordu transfermarkt da şimdi 3 yıl kiraya verilmiş görünüyor çok enteresan

Fb işi sağlama aldı (şike)
Ama sivasın düşeceğini hesaplayamadi :)

Erkan A.
23.04.2016, 20:01
bu arada ersun haberleri görüyorum

ne dersiniz 3. ersun dönemine

bence uyar yabancı hocalardan fayda görmeyen külübüz sonuçta

ersun yanal hayirli olsun diyebiliriz bence öyle görünüyor ve öyle olacak gibi

Erkan A.
23.04.2016, 20:16
rodalegga ikinci golünü ati gargalara .. ben rodaleggayi izliyorum bir kac mactir gercekten yilan gibi nerde duracagini biliyor Usta golcü mübarek

bence cok cok isimize yarar burdaki hocalarima soruyorum ??

erkankoc
23.04.2016, 20:20
rodalegga ikinci golünü ati gargalara .. ben rodaleggayi izliyorum bir kac mactir gercekten yilan gibi nerde duracagini biliyor Usta golcü mübarek

bence cok cok isimize yarar burdaki hocalarima soruyorum ??

Tr ligindeki hic kimse isimize yaramaz.cok tecrubesini yasadik

sasort
23.04.2016, 20:24
Moussa Dembele

diyorlar var mı gerçeklik payı

karahanbakar
23.04.2016, 20:26
Bu sezon Rodallega'nın kariyerindeki en iyi sezon diyebiliriz. kariyerinin en iyi sezonunda Akhisar gibi bir takımda 18 gol atan 30 yaşındaki bir adamın Trabzonspor'a katacağı pek bir şey yok. Orada bütün takım onun üstüne oynuyor. Yani demek istediğim şampiyonluğa oynayan bir takımın forveti olamaz. Çok üstün özellikleri de yok. Gollerinin yanında asist katkısı da pek olmayan bir oyuncu. onun gibi Ndoye var yatabare var bizde gerek yok.

Erkan A.
23.04.2016, 20:28
renktaslar pahali olmayan hangi golcü mesela trabzonsporumuzda golleri siralar

Burak
23.04.2016, 20:28
Moussa Dembele

diyorlar var mı gerçeklik payı

https://twitter.com/kalitvintsev/status/723805570055155714

artvints
23.04.2016, 20:38
isaac'in işe yaramaması niye rodallega'nın suçu olsun? yaşadığımız tecrübelerle alakası yok bu işin. oyuncunun kendisiyle, sistemle, taktikle, hocayla, planlamayla alakası var. rodellaga boşa çıksa mesela üçüncü forvet olarak az maaşla takıma almamak bizim salaklığımız olur. alacağımız genç forvetlerin yanına iyi gider. ama öyle bir durum yok şuan için.vereceğimiz bonservisle direk ilgili bu transfer. güray'da yaptığımız gibi bir teklif sunulabilir.

bir kere adam kolombiya'lı, forvetlerin harman olduğu yerlerden, premier lig tecrübesi var ve en önemlisi tek yönlü forvet değil. yan toplarda, kontrada iyi, fiziği de sağlam, top tutabiliyor. değişik goller de atıyor. gelecek hoca isterse alınmasında bir problem görmüyorum.

adam lideri üçledi daha ne yapacak.

Erkan A.
23.04.2016, 20:42
bu arada rodalega bir tane daha ati 3 oldu ligde 19 gol atmis bizde is yapamaz diyorsunuz yani ?? bizim takim bir macta 3 gol ne Zaman atmis ?? Adam tek basina atiyor Hemde sampionluga oynayan lider bir takima karsi ...ben sanirim bu islerden fazla anlamiyorum ( sahsen rodalegayi ben begeniyorum baskan olaydim aldirirdim )

hanzale
23.04.2016, 20:47
Tolga yarın bir ağlar demogoji yapar siyasi gilan konuşur üç yıllık anlaşmayı kapıp çarşının gönlünü alır

karahanbakar
23.04.2016, 21:14
Bu sezon Rodallega'nın kariyerindeki en iyi sezon diyebiliriz. kariyerinin en iyi sezonunda Akhisar gibi bir takımda 18 gol atan 30 yaşındaki bir adamın Trabzonspor'a katacağı pek bir şey yok. Orada bütün takım onun üstüne oynuyor. Yani demek istediğim şampiyonluğa oynayan bir takımın forveti olamaz. Çok üstün özellikleri de yok. Gollerinin yanında asist katkısı da pek olmayan bir oyuncu. onun gibi Ndoye var yatabare var bizde gerek yok.

asilhamsi
23.04.2016, 21:24
umar,ndiaye,zrelak,vukcevic en cok istedigim oyuncular.Hepsinin ortak ozelligi mucadeleci ve hırslı olurları,fizik olarak rakibe ustunluk kurmaları.

Mbia ile yollar ayrılmamıs olsa sampiyon kadronun temel taslarından biri olabilirdi.Cok yazık oldu.

artvints
23.04.2016, 21:37
cihat hocayı takibe almak lazım. önümüzdeki 3, 4 sene çalışacak hocadan sonra yaşayacağı gelişmeye göre önemli seçeneklerden biri olabilir.bu dönemi başarıyla geçirirsek bizde rahatça çalışabilir. açıklamalarıyla, kendine güveniyle, güler yüzüyle yakışır trabzonspor'a.

artvints
23.04.2016, 21:41
ilk seçenek lucescu, ikinci seçenek ersun yanal, üçüncü seçenek fonseca dördüncü seçenek cihat arslan. sürpriz olarak da gallardo olsun.

selcuk
23.04.2016, 21:53
su an en iyisi brian montenegro bence

Uluhan
23.04.2016, 22:18
Moussa Dembele malesef şu an mümkün değil

mesaced1967; açıkcası bende Oğulcan Çağlayan'da çok ciddi bir potansiyel görüyorüm. Süper ligde yatırım yapılabilecek 2 genç yetenekden birisi bence; diğeri Orkan Çınar. Geçen sene ikinci yarı Kayseri Erciyes'de oldukça iyiydi ; bu sene Tolunay Kayseri de yeterince ilk 11 de şans vermedi.

Yaşı , fiziği , tekniği, hızı bence çok çok iyi bir kanat forvet olabilir ilerde. Ancak 600-700 bin Eurodan daha pahalı olur muhtemelen bu transfer. Boşuna Erciyes Kayseriye kiralamadı çocuğu , sıkı pazarlık gerektirir.

mesaced1967
23.04.2016, 22:49
Onur - Cavanda - Serdar Taşçı - Daniel Agger - Eren Albayrak - Quasim Bouy - Mehmet Ekici - Dzsudzsak - Rybus - Muhammet Demir - Cheick Diabate

kayseriliyiz
23.04.2016, 23:12
Ne yapip edip Marko Basa'yi almamiz lazim

orhanunal
23.04.2016, 23:21
acaba kaç transfer yapılacak.ben 10 tane gerekli görüyorum ama oluru var mı acaba.

selcuk
23.04.2016, 23:22
bugün serdar tasci cok iyi oynadi, haftanin 11ine secilirse sasirmam

orhanunal
23.04.2016, 23:25

armin hodzic baya iyi ama ne kadar isterler bilemem.

asilhamsi
23.04.2016, 23:32
yeni ngbakoto uzerine koyarak devam ediyor.Bu sene almak icin mutlaka ugrasmalıyız.

asilhamsi
23.04.2016, 23:34
umar-----ndiaye----ngbakoto

kontrolsuz guc olur.

asilhamsi
23.04.2016, 23:42
İHO nun yaptıgı acık ara en iyi transferdi waris ve malesef ellerimizin arasından kaydı gitti.

mbia ve waris in onumuzdeki sene sampiyonluga oynayacak kadroda olmalarını cok isterdim.

asilhamsi
23.04.2016, 23:49
sankhare ve delort gozden dusen iki isim.Bence ikiside yoklanabilir.

artvints
23.04.2016, 23:49
İHO nun yaptıgı acık ara en iyi transferdi waris ve malesef ellerimizin arasından kaydı gitti.

mbia ve waris in onumuzdeki sene sampiyonluga oynayacak kadroda olmalarını cok isterdim.

çok açık bir şekilde kanat forvet lazım iken, yabancı sınırı kalkmışken yatabare ve waris'i verip ndoye'yi almak büyük ahmaklık. waris bir çok maçta yabancı sınırına takılmış veya oynadığı için ilk on birdeki kalitesiz yerli sayısı artmıştır. kazandığımız para 7 milyon euro, harcadığımız 5.5, çok bir şey farketmiyordu yani.

halilaziz61
23.04.2016, 23:56
acaba kaç transfer yapılacak.ben 10 tane gerekli görüyorum ama oluru var mı acaba.

Emin olun on transfer yapılmayacak direkt oynayacak 4 transfer yapılıp transfer sezonu kapatılacak. Zira 10 transfer yapacak gücümüz yok uefa dan ceza kapıda. Altyapıdan bir sürü oyuncu a takıma alınacak onları transferden saymıyorum

mesaced1967
24.04.2016, 00:13
Emin olun on transfer yapılmayacak direkt oynayacak 4 transfer yapılıp transfer sezonu kapatılacak. Zira 10 transfer yapacak gücümüz yok uefa dan ceza kapıda. Altyapıdan bir sürü oyuncu a takıma alınacak onları transferden saymıyorum

Muharrem Ustaâ€@UstaMuharrem (https://twitter.com/UstaMuharrem)

2-Çözüm:Yeni bir gelecek için "Kentsel Dönüşüm" şart.Malesef radikal kararlar gerekecek.Bu yaz çok sıcak geçecek.Zor olacak ama olacak.

şu tweette bulunan kentsel dönüşüm cümlesinden hareketle birçok takas gerçekleştirilmeye çalışılacak

Erkan A.
24.04.2016, 00:48
yarinki mactan sonra kimleri alacagimiz yavas yavas piyasaya cikar

madem sikecilerle oynayacagimiz mactan sonra cok seyler olacak deniliyor o Zaman arkadas yeni teknik direktörüde aciklayin artik veya hami ile devam edecegiz diyin bizde rahat edelim

halilaziz61
24.04.2016, 01:34
Muharrem Usta‏@UstaMuharrem (https://twitter.com/UstaMuharrem)

2-Çözüm:Yeni bir gelecek için "Kentsel Dönüşüm" şart.Malesef radikal kararlar gerekecek.Bu yaz çok sıcak geçecek.Zor olacak ama olacak.
şu tweette bulunan kentsel dönüşüm cümlesinden hareketle birçok takas gerçekleştirilmeye çalışılacak

takas olabilirse evet bir dönüşüm yaşanabilir, inş olur ne diyelim bize düşen hep destek tam destek

Ertan1982
24.04.2016, 06:48
bizim su anki durum bremen stuttgart hamburg karisim.hedef gladbach dortmund mainz karisimi

Ertan1982
24.04.2016, 06:51
simdi cvp mailleri geldi
grup olarak 650 €+ 100 € account basi ayda
min 3 account
650 + 30-50 tek account aylik dünürdüm belki.ama 3 account 100 euro fazla.sagol.

pascalli
24.04.2016, 09:53
Golcüler konusu önemli ancak bizim takımın en büyük problemi ceza sahasına top taşıyamamak,..Cardozo'yu verin Beşiktaş'a bakın Gomez'den daha fazla atmıyor mu ? keza Marc Janko bizde futbolu unuttu,Avusturya'da yıldızı parladı..nice futbolcuları sistemsizlik ve kötü orta sahalar yüzünden çöp sepetine attık.

serdaracıl
24.04.2016, 10:15
Bursa bırakacaksa eğer ducak sağ kanada ilaç olur. Takasla falan az maliyetle taş gibi sağ açık

ensarusta
24.04.2016, 10:18
Dembele 19 yaşına rağmen fulhamda championshipte 15 gol 7 asist yapmış. kariyeri adına süper bir başlangıç. bu adamı almak artık hayal olur. bize yedirmezler haliyle. bizim güney amerika başta olmak üzere, belçika, hollanda, fransa ve portekiz 1. ve 2. liglerinin oyuncularına göz dikmemiz lazım. daha öncede yazmıştım son yıllarda cezayir, fas, tunus ve mısırdan çok yetenekli oyuncular çıkmaya başladı. örnek vermek gerekirse cezayirli riyad mahrez. adam fransa 2. liginden la havreden 500 bin euroya 2014 yılında liecester city e transfer olmuş. şuan 20 milyon euro market değeri var. ama bu adamı 2014 yılında biz alsaydık basta bu forumdakiler olmak uzere tüm camia tepki gösterirdi. 2.lig topçusuylamı sampiyonluğa oynayacagız. yönetim istifa seslerini duyar gibiyim.

bakın çok değerli arkadaşlarım sampiyonluğa oynamanın 2 yolu var. ya en az 100-200 milyon euro transfere para harcayıp yıldızları trabzona getirip başınada saglam ünlü bir hocayla ya ilk senede yada hadi uyum saglayamadı 2. senede diyelim sampiyonluğun en güçlü adayı olmak.

ya da riyad mahrez gibi gelecek vadeden genç yetenekli oyuncuları tespit edip düşük bonservis bedeliyle yada bonservissiz transfer edip sıfırdan takım kurarak gelecek adına her sene aynı yöntemle uzerine koyarak umutla sabırla beklemek.

sizce hangi yol bizim kulup gerçekleriyle realitesiyle uyuşuyor???

ensarusta
24.04.2016, 10:54
Artik gerceklerle yuzlesmeliyiz. Kulup mali acidan zor durumda.alinan yuksek faizli krediler belimizi bukuyor. Allahtan yeni yapilacak stad imdadimiza yetisecek. isim hakki, loca ve tribun gelirlerleri, forma sponsoru v.s derken onemli bir meblag kasamiza girecek. Ama bu gelecek paralari sampiyon olacagiz diye iho yonetimi gibi hareket edilirse kulubun kapisina kilit vurup gideriz. Gelecek olan gelirlerin onemli bir kismini borclarin azaltilmasinda kullanmamiz gerek. Once kulubu mali acidan duzlugr cikartmamiz lazim.borcsuz arti veren bir mali yapida olmamiz lazim. Kar eden bir kurum olmamiz lazim. Gelir gider dengesini dengelememiz lazim. Guclu takim sampiyon takim guclu bir kuluple olur.guclu bir kulupte kasada parayla olur.

ensarusta
24.04.2016, 11:06
Dedigim gibi en fazla 1 milyon euro bonservis bedeli vermeyi dusunmeliyiz.sayet mumkunse sadece bonservis bedeli odemeden transfer yapmaliyiz. Takimi genc ve umut vadeden basariya ac yerli ve yabanci genclerle kurmaliyiz. Futbolculara verilecek yillik ucretleri en fazla 1 milyon euroyu gecmeyecek sekilde ayarmaliyiz. Garanti ucreti dusuk tutup basariya endeskli sozlesmeler yapmaliyiz. Her alinan genc oyuncu elbette istenilen cikisi yapamiyacaktir. Yasi ve maliyeti dusunuldugunde elden zarar etmeyecek sekilde cikarilmasi kolay olacaktir. Iskelet kuruldugunda her sene yine ayni sekilde 4-5 genc oyuncu olarak iclerinden bir tanr bile yildiz cikmasini beklemeliyiz.biri bile tutsa buyu kardayiz.bu sekilde 2-3 sene sonra saglam genc basariya ac dinamik dusuk maliyette sampiyonluga oynayan bir takima donusebiliriz.arti olarak futbol piyasisina sundugumuz bu adamlari yuksek ucretlerle satip yerini porto gibi dolduracak alt yapiyi olusturmaliyiz. Hem sampiyonluga oynayan hem satarak gelir elde edebildigimiz hem sattigiz oyuncunun yerini aninda dolduracak bir atyapisi olan takim olmaktan baska caremiz yok.

ensarusta
24.04.2016, 11:10
Arti olarak hepimiz bu sene bile takimda bir genc oyuncu oynasa nasil maci heyecanla izliyoruz menajer edasiyla. Eminim hepimiz genc oyunculardan kurulu bir trabzonsporu daha keyif ve heyecanla izler takip eder destek veririz.

Yılmaz Korkmaz
24.04.2016, 11:39
Muharrem Usta çıksa dese ki "Her maç ilk 11deki oyunculardan en az 3ü altyapıdan olacak" itiraz eden çıkar mı?

Faruk BERBER
24.04.2016, 11:43
Muharrem Usta çıksa dese ki "Her maç ilk 11deki oyunculardan en az 3ü altyapıdan olacak" itiraz eden çıkar mı?

Ben net itiraz ederim.

Ertan 51
24.04.2016, 11:44
@ensarusta (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=48663) rektaşım sağolasın,
güzel yazılar,mantıklı yazılar,inşallah dediğin gibi olur,inşallah.

@Faruk BERBER (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=20062) :)
senin aklına alt yapı deyince direk Yumlu geliyor,Memiş geliyor da ondan net itiraz ediyorsun,haklısın da :(

ama Ensar Usta nın üstte bahsettiği ve skut ekibimizin bulacağı o cevahirlerden oynasa itiraz eden olmaz heralde.

artvints
24.04.2016, 12:00
neustadter'in sözleşmesi bitiyormuş. ön liberoda oynuyordu önceden sonra stopere devşirildi. durumu nedir acaba?

Yılmaz Korkmaz
24.04.2016, 12:09
Altyapıdan derken alt yaş kategorilerindeki milli oyuncularımızı kastedmiştim :) Akla direkt Yumlu falan geliyor altyapı denince

tturkmen
24.04.2016, 12:52
Dedigim gibi en fazla 1 milyon euro bonservis bedeli vermeyi dusunmeliyiz.sayet mumkunse sadece bonservis bedeli odemeden transfer yapmaliyiz. Takimi genc ve umut vadeden basariya ac yerli ve yabanci genclerle kurmaliyiz. Futbolculara verilecek yillik ucretleri en fazla 1 milyon euroyu gecmeyecek sekilde ayarmaliyiz. Garanti ucreti dusuk tutup basariya endeskli sozlesmeler yapmaliyiz. Her alinan genc oyuncu elbette istenilen cikisi yapamiyacaktir. Yasi ve maliyeti dusunuldugunde elden zarar etmeyecek sekilde cikarilmasi kolay olacaktir. Iskelet kuruldugunda her sene yine ayni sekilde 4-5 genc oyuncu olarak iclerinden bir tanr bile yildiz cikmasini beklemeliyiz.biri bile tutsa buyu kardayiz.bu sekilde 2-3 sene sonra saglam genc basariya ac dinamik dusuk maliyette sampiyonluga oynayan bir takima donusebiliriz.arti olarak futbol piyasisina sundugumuz bu adamlari yuksek ucretlerle satip yerini porto gibi dolduracak alt yapiyi olusturmaliyiz. Hem sampiyonluga oynayan hem satarak gelir elde edebildigimiz hem sattigiz oyuncunun yerini aninda dolduracak bir atyapisi olan takim olmaktan baska caremiz yok.

Bonservis i olmayan oyuncuya da imza parası ödemek durumunda kalıyoruz. İnşallah transfer Vs yapmayız. Altyapı ve 1461 den takviyelerle devam etmeliyiz.

Fatih Çelik
24.04.2016, 13:00
Moritz Leitner nasıl olur?

Sercan Keleş
24.04.2016, 13:19
Bir içinde olduğumuz için futbolu biliyoruz. Futbolun içinde olmayan şahıslar var. Bunlar transferi yönlendiriyor. Van Persi'ye o kadar parayı vermek aptallıktır. Kadlec'e yıllık 2,8 milyon Euro ödemek salaklıktır. Defans kurgusu takım işidir.

Orta saha ve kanatlar kapatır. Defans ise içerideki adamlara yapışık oynarlar. Rakip takımın sizi çözmesi zorlaşır. Bunu kurgu ile yaparsın. Bugün mesela Fenerbahçe maçı var az yetenekli iki orta sahan olsun kapat Fenerbahçe kilidi açmakta inanılmaz zorlanır. Fakat bizim böyle oyuncularımız yok mecbur hücum oynamak zorundayız.

Hücum oyuncuların ise kesinlikle top ile ilerlemeliler. Çalım yeteneği olması gerekmez illa. Topu taşımalı. Sağ ve Sol açığın topu taşıyacak ve ayakları gole yatkın olacak. Misal Volkan Şen inanılmaz top taşıyor. Fakat adamın şutu yok resmen. Yusuf kendisini geliştirseydi bir kanadımız olmuş olacaktı.

Ben Defansa fazla yatırım yapılması taraftarı değilim. Orta sahan koparsa defansın çözülür. Dün Beşiktaş maçında Oğuzhan eli belinde gezmeseydi Sosa eli belinde gezmeseydi Beşiktaş bu kadar pozisyon vermezdi. En berbat defans onlardadır.

Kurgu belli. Sağ Sol açık oynayacak topu sürecek şut özelliği olan oyuncu ile forvete ve orta sahaya takviye yap. Geriyi bir şekilde halledersin. Uğur bile oynar.

Hatta ben Güray'ın ile oynayacağını düşünüyorum.

selcuk
24.04.2016, 15:47
650 + 30-50 tek account aylik dünürdüm belki.ama 3 account 100 euro fazla.sagol.
650 avroda aylik

ayrica özel kisiler icin aylik 10 avroluk paketleri var
20 dk. video + profil +2 yildan eski raporlar

bence degmez, demo gibi bisey
ama her ay 10 avro aliyorlar

whosored, youtoube, dailymotion, rutube, futstats,...
gibi siteleri takip ettinmi daha cok bilgiye ücretsiz ulasirsiniz

ensarusta
24.04.2016, 16:58
Bonservis i olmayan oyuncuya da imza parası ödemek durumunda kalıyoruz. İnşallah transfer Vs yapmayız. Altyapı ve 1461 den takviyelerle devam etmeliyiz.

yıldız statüsünde bonservissiz transfer yaparsan imza parası ödemek kaçınılmaz elbette mevcut düzende. zati yıldız oyuncular türkiyeye sadece para için geliyorlar. onlarında ilk tercihi istanbul olur. bu adamı trabzona getirmek ayrı bir mali fedakarlık getiriyor. kariyer hedefi olan yıldız ayarında bir futbolcu türkiye ligini mecbur kalmadıkça tercih etmez. misal fransa 2.liginden tespit edip aldığımız genç bir oyuncunun böyle bir talebi olmayacaktır.

kanterts
24.04.2016, 17:22
Baskan 6 transfer yapacagiz demis yok artik 6 nedir ya bu takima 15 oyuncu lazim . Biz bitmisiz , seneyede bizden hicbirsey olmaz . baskan yaniltti beni .
seneyede erkan gibi saban gibi loserlari izleriz oh ne güzel . bizden bekliyoruz sezon bitsin diye .

ensarusta
24.04.2016, 17:23
evli ve çocuklu 30 yaşına gelmiş bir yıldız oyuncuyu trabzona getirmek ikna etmek para versekte kolay değil. bazı arkadaslarımız mantıklı olarak değilde doğamız gereği olaylara duygusal bakıyor. hangimiz istemez basalım parayı alalım yıldızları arkamıza yaslanıp izleyelim takımı. stad isim hakkı v.s falan gelecek butun parayla transfer yapalım yıldız alalım sportif basarı gelirse paramız olur hesabı bizim için büyük risk. yıldız oyuncu almak demek basarılı olmak anlamına gelmiyor. ya hesaplar tutmazsa basarılı gelmezse bu sefer bu ağır yükün altından nasıl kalkacagız. leicester city bizim için örnek olması lazım. adamlar ingiltere ligi gibi bir ligde kendilerinden her bakımından güçlü rakiplere ragmen bu sezon sampiyon olacaklar buyuk ihtimal. tabi bu bir yıllık mevzu değil. adamlar 3-4 senedir yapılanıyorlar. demekki bu işler yıldız oyuncuyla çok para harcamakla olmuyormuş. planlı disiplinli ve doğru yapılanmayla basarı geliyormuş demekki. biz ligimizin manchester citysi, chelseasi, manchester unitedi olamayız belki ama doğru ve planlı bir yapılanmayla bir leicester citysi olup sampiyonluğa oynayabilir, sampiyon olabiliriz. bu işler gazla tozla dumanla olmuyor. ayaklarımız yere basmalı durumumuzu iyi etüt etmeli adımlarımızı saglam hesaplı ve planlı yapmalıyız. misal biz şikebahçeyle transfer yarışına giremeyiz. bizim gelirlerimiz belli onlarınki belli. biz bu yarışa ortak olacaksak tekrar diyorum yıldız oyuncularla takımı doldurup kulubu batırarak değil, planlamamızı günümüz futbolunun gerekliliği çercevesinde profesyonelce hareket ederek bu yarişda bizde varız diyebiliriz.

Sercan Keleş
24.04.2016, 17:56
Baskan 6 transfer yapacagiz demis yok artik 6 nedir ya bu takima 15 oyuncu lazim . Biz bitmisiz , seneyede bizden hicbirsey olmaz . baskan yaniltti beni .
seneyede erkan gibi saban gibi loserlari izleriz oh ne güzel . bizden bekliyoruz sezon bitsin diye .

Neden yanılttı ki hocam ?

1 Forvet
2 Orta saha
2 Açık
1 Defans

Yani

------

Onur'u kaleye koydun kaldı 4 oyuncu. Cavanda'da bek kaldı 3. Ekici koy ortasahaya kaldı 2.

Yumlu - Aykut - Akakpo - Aytaç - Okay - Ramazan- Güray - Yusuf - M Demir

Bunlardan 2 kişiyi kadroya yerleştirebilirsin.

kanterts
24.04.2016, 18:09
Hocam Benim erkan ve yumlu gibilerin yedekte oturmasina dahi dayanamiyorum renktaslar . yiprandim bu yüzleri görmek istemiyorum . oyüzden 10-12 transfer lazim .

asilhamsi
24.04.2016, 18:12
Hocam Benim erkan ve yumlu gibilerin yedekte oturmasina dahi dayanamiyorum renktaslar . yiprandim bu yüzleri görmek istemiyorum . oyüzden 10-12 transfer lazim .

aynı gorusteyim.Eger transfer yapılmayacaksa bile yedek klubesinde alt yapı oyuncuları oynamalı.

diskus
24.04.2016, 18:13

Evet bu aciklamadan sonra Ersun falan hikaye(ben zaten istemiyorum Ersun u o baska konu) bizim baskan böyle gidisle hoca bulamayacak takima.

cewat
24.04.2016, 18:17
Başkanın çok çok büyük ihtimalle hiç söylemediği ve sadece sizin algılarınızla oynamak için ortaya atılmış haberlere bu kadar çabuk inanmayın arkadaşlar.

Tabii ki böyle geçen bir yıldan sonra herkesin psikolojisi dip yapmış durumda fakat hemen başkanı da yapmaya çalıştığı şeyleri de yıkıp atıyoruz burada.

Kendi kulağınızla duyup yada gözünüzle görmediğiniz şeylere çok inanmayın bu takım hakkın da. Hatta twitter'da sürekli dalga geçilen bir sayfanın paylaştığı şeylere hiç inanmayın çünkü sizde kötü görünüyorsunuz bu durum da.

redbul
24.04.2016, 19:03
başkan resmen zıçmış bu takıma en az 10 tane adam lazım bu rezil kadrodan nasıl iskelet çıkaracaksın.

tonya55
24.04.2016, 20:51
Moritz Leitner nasıl olur?
Alman futbolunun gelecegi dediler ama yükseliş gösteremedi bir türlü düşüşte mantıklı kiralanabilir.

artvints
24.04.2016, 20:57
bu şekilde takıma, rakibe bakmadan hücum oynatacaksa ersun'u da istemiyorum.nerede ne yapması gerektiğini bilen her şartta hücum değil, her şartta galibiyet planı yapan akıllı hoca gelsin.

murmut
24.04.2016, 21:31
Takim icin en büyük transfer futboldan anlayan bir Teknik Direktördür...

CasTo
24.04.2016, 22:13
onur eldiveni formayı bırakıp gitmiş

demek ki içinde giyecek sevgi kalmadı bırakmadık..
yazık abi adam maç kurtarınca oooooo onuuuuuuuuuuuuuur
simdi hatalı gol yedi diye anasına karısına cocuguna söv
bu nedir abi ? onu hatalı golu yemese biz bu macı kazanabilecek miydik ? kazanamıcaktık.. onurunda bu kadar fevri davranmaması lazımdı. klüpte en sevdiğim kişiydi...
düzeltiyorum facebookta bir kişi böyle yazdı
Onur Recep Kıvrak Hami Hoca'ya Formasını çıkararak Hami' nin önüne koydu ve çık sen oyna dedi. via (@ibrahimsa61)

asilhamsi
24.04.2016, 22:58
Takim icin en büyük transfer futboldan anlayan bir Teknik Direktördür...

Ama hami cuventus macında iyi fütbol oynatmıstı.

bordomavi1
24.04.2016, 23:01
Hami Juventus maçında iyi oynatmıştı, Ersun Galatasaray maçında. Aralarında hiç bir fark yok. Siz hala Ersun'u isteyin. İnşallah gelir de kurtulurum bu kulüpten.

murmut
24.04.2016, 23:11
Ama hami cuventus macında iyi fütbol oynatmıstı.

Ama onun disinda'da yaptigi tek sey mankenlige soyunup, sahada sponsorunun ilk bahar yaz koleksyonunu tanitmakti...

Murathan
24.04.2016, 23:17
Hami Juventus maçında iyi oynatmıştı, Ersun Galatasaray maçında. Aralarında hiç bir fark yok. Siz hala Ersun'u isteyin. İnşallah gelir de kurtulurum bu kulüpten.
sen Allahın lütfusun.

bordomavi1
24.04.2016, 23:22
sen Allahın lütfusun.

Estağfurullah reis. Çok doldum içim yanıyor.

Murathan
24.04.2016, 23:25
Estağfurullah reis. Çok doldum içim yanıyor.

sana kötü bir haber vereyim.
erdal abi ersunu işaret etti.
:(

bordomavi1
24.04.2016, 23:30
sana kötü bir haber vereyim.
erdal abi ersunu işaret etti.
:(

Yapıcak bir şey yok. Bakalım başkan sakin kalıp doğru kararlar mı verecek yoksa Nevzat'ın kuyusuna düşüp panikle Ersun'u mu getirecek?

Murathan
24.04.2016, 23:32
Yapıcak bir şey yok. Bakalım başkan sakin kalıp doğru kararlar mı verecek yoksa Nevzat'ın kuyusuna düşüp panikle Ersun'u mu getirecek?
valla panik falan işi değil artık hala daha bir hocayla anlaşmadılarsa ne diyeyim.

bordomavi1
24.04.2016, 23:45
valla panik falan işi değil artık hala daha bir hocayla anlaşmadılarsa ne diyeyim.

anlaşmadılar bence. anladığım kadarıyla uefa kararını bekliyorlar.

CasTo
25.04.2016, 00:07
beyler sizce Onur gider mi ? Onur meselesi ne olur bu hareketlerden sözlerden sonra ?

karısına küçücük yeni doğan kızına sövmek nedir ? nasıl bir mide var sizde ? sövenler ben yiğidim diye dolaşır yarın sokaklarda küçücük 1 yaşına girmemiş sabiye sövmek nedir ?

E. Okan Bülbül
25.04.2016, 02:02
Gökdeniz madem çok düşünüyorsun takımı, elini taşın altına koy gel seneye abilik yap...

serdaracıl
25.04.2016, 02:04
Takıma Türk futbolcu koymayacaksın. Bu kadar net

Hüseyin Başoğlu
25.04.2016, 02:04
beyler sizce Onur gider mi ? Onur meselesi ne olur bu hareketlerden sözlerden sonra ?

karısına küçücük yeni doğan kızına sövmek nedir ? nasıl bir mide var sizde ? sövenler ben yiğidim diye dolaşır yarın sokaklarda küçücük 1 yaşına girmemiş sabiye sövmek nedir ?

ilk değil ki volkan şenede aynısını yapıldı...

Turgay Atalay
25.04.2016, 10:59
Transferi falan unutun, bütün hayallerimizi sahaya atlayan veya atlaması emredilen o dangalakla beraber tarihe gömdük. Bu kulüp bitmiştir, iflas etmiştir.

Mollasalihoğlu
25.04.2016, 11:16
Mollacan saman altından su yürütüyon biliyon mu :)
gözümden kaçmıyor ara ara böyle çıkışların oluyor,
fakat hiç duyumcu havan yok o şaşırtıyor beni,
yönetimden her hangi birinin dıdısının dıdısı olan kişinin havasından yanına varılmıyor,
sen sadece sürpriz koşular yapıp sonra susuyorsun,olmuyor bak,sanki hiç duyumcu görmemiş gibisin
isimler söyle,az kaldı de,yaşı 25 ile 27 arası de, o olmazsa boydan ip ucu ver 1.81 lik oyunculara bakın başka da bişi söylemiyorum de çekil vs vs :)

Abi isim bilsen söylesen işe limon sıkıyorsun, söylemesen böyle abilerinden fırça yiyorsun. Zor iş :)

asilhamsi
25.04.2016, 11:26

hami ve Ersun arasında bana kalırsa da tek farkları isimleri.Yoksa ikisi de bizim icin son derece yetersiz isimler.

Ertan 51
25.04.2016, 11:43
Transferi falan unutun, bütün hayallerimizi sahaya atlayan veya atlaması emredilen o dangalakla beraber tarihe gömdük. Bu kulüp bitmiştir, iflas etmiştir.
Daha değil Turgay,
çıkış umudumuz var ve çıkacağız Allahın izni ile bu girdaptan,
bekleyelim bakalım,az daha bekleyelim,
başkanımızı bi izleyelim ona göre dediklerin olacak veya olmayacak.

olcay_61
25.04.2016, 13:06
bukadar kazmayı nereye göndereceğiz, kim alır bunları? ya da burda aldığı milyonları hangisi bırakır gider? işimiz zor

murmut
25.04.2016, 13:48
bukadar kazmayı nereye göndereceğiz, kim alır bunları? ya da burda aldığı milyonları hangisi bırakır gider? işimiz zor

IHO'ya tazminat davasi acip ona fesih bedellerini ödetsek?

selcuk
25.04.2016, 14:44
mata nin as gazetesine verdigi röportaji kacirmayin
tavsiye ederim

guardiola basin toplantisinda serdar tasci performansinlan ona haksizlik yaptigimi gözler önüne serdigini itiraf etti

Erkan A.
25.04.2016, 14:50
renktaslar

ersun yanal gelirmi ben sahsen gelecegine inaniyordum bu son olaylardan sonra gelmez artik ersun yanal böyle olaylardan korkan adamdir

ayrica ligtv de yorumculuk yapiyor sansal ve tümer metin gelmek istesede sakin gitme diyorlardir ona ..(dün tümer metinin sansal efendinin aciklamalarini izlediniz sanirim )

ersun yanal bütün bu olanlari dinlerken ligtvde sansal ve tümer trabzonu yerin dibine sokarken yaklasik 50 dakika konusma yapmadi sadece dinledi sonraki aciklamalari cok güzeldi ersin yanal trabzonspora gelmek istiyor ve anlastiklarini saniyorum sadece bu son gelismeler kararindan caymistir diyorum..

trabzonsporumuza artik almanya ve avrupa liginden oyuncu gelmez ..bizler trabzonsporluyuz cogumuz trabzonlu bizler gözümüz kapali gideriz babaocagimiz memeleketimiz veya tarafatariyiz ama avrupada oynayan oyuncularin cogu trabzonu tanimiyorlardir duymaktan haric ve böyle olaylar olunca kimse gelmek istemez istedigin Kadar para ver ..

biz Omar Abdulrahman denilen top sihirbasini almamiz sart oldu kesinlikle gelir iyi bir teklif etsek Asya kitasindan oyuncu bakmamiz gerekiyor artik..

muarrem ustaya mbiayi satarken ilginctirki kimse demedi mbiayi satarsan ortasahan cöker diye ?? ve öylede oldu iki tane ne ortasaha oyuncusu alaydik suan bu durumlarda olmazdik ..

sikecilerle oynadigimiz mactan sonra cok seyler olacak diyenler kayboldular ? nerdesiniz simdik ?? gidecekler olacakti nerdesiniz ?? bügün yarin pasa pasa verkac antromani yaparlar bankaya giderek paralarini alirlar hic birsey olmaz ..bir hocay eger erkan zengin ben oynamam dediyse kadro disi kalmali ??hami neden istifa etmez tazminat icinmi ben degil baskan kovsun diyemi bekliyor hic bir hoca suana Kadar kalmazdi ?? yazacak cok sey var aslinda (canli yayina cikarak konusmak istiyorum baskanla imkansiz biliyorum ama hayalim birgün belkide gerceklesir ..

selcuk
25.04.2016, 14:59
renktaslar

ersun yanal gelirmi ben sahsen gelecegine inaniyordum bu son olaylardan sonra gelmez artik ersun yanal böyle olaylardan korkan adamdir

ayrica ligtv de yorumculuk yapiyor sansal ve tümer metin gelmek istesede sakin gitme diyorlardir ona ..(dün tümer metinin sansal efendinin aciklamalarini izlediniz sanirim )

ersun yanal bütün bu olanlari dinlerken ligtvde sansal ve tümer trabzonu yerin dibine sokarken yaklasik 50 dakika konusma yapmadi sadece dinledi sonraki aciklamalari cok güzeldi ersin yanal trabzonspora gelmek istiyor ve anlastiklarini saniyorum sadece bu son gelismeler kararindan caymistir diyorum..

trabzonsporumuza artik almanya ve avrupa liginden oyuncu gelmez ..bizler trabzonsporluyuz cogumuz trabzonlu bizler gözümüz kapali gideriz babaocagimiz memeleketimiz veya tarafatariyiz ama avrupada oynayan oyuncularin cogu trabzonu tanimiyorlardir duymaktan haric ve böyle olaylar olunca kimse gelmek istemez istedigin Kadar para ver ..

biz Omar Abdulrahman denilen top sihirbasini almamiz sart oldu kesinlikle gelir iyi bir teklif etsek Asya kitasindan oyuncu bakmamiz gerekiyor artik..

muarrem ustaya mbiayi satarken ilginctirki kimse demedi mbiayi satarsan ortasahan cöker diye ?? ve öylede oldu iki tane ne ortasaha oyuncusu alaydik suan bu durumlarda olmazdik ..

sikecilerle oynadigimiz mactan sonra cok seyler olacak diyenler kayboldular ? nerdesiniz simdik ?? gidecekler olacakti nerdesiniz ?? bügün yarin pasa pasa verkac antromani yaparlar bankaya giderek paralarini alirlar hic birsey olmaz ..bir hocay eger erkan zengin ben oynamam dediyse kadro disi kalmali ??hami neden istifa etmez tazminat icinmi ben degil baskan kovsun diyemi bekliyor hic bir hoca suana Kadar kalmazdi ?? yazacak cok sey var aslinda (canli yayina cikarak konusmak istiyorum baskanla imkansiz biliyorum ama hayalim birgün belkide gerceklesir ..
ersun yanal lazio ve aziz aciklamalarindan sonra herzamankinden daha cok istiyor o koltugu
dün aksamda bizi koruyucu aciklamalar yapti

lucescu para problemlerini bir türlü cözemiyor, 20 milyonda orada gömmez bize gelmek icin
su an %70 ersun %25 luce %5 diger adaylar olarak sahsi fikrim

Uğur Kalyoncu
25.04.2016, 16:20
Bugün yarin Ersun u aciklamazsa da Usta ya da yaziklar olsun..Gündem degistirmekse gündem değiştirmek. .Acikla Ersun u 10 tane adami da kadro dışı birak nefes alalim biraz..

artvints
25.04.2016, 16:34
hami'ye kızıyoruz ama ersun hocanın da bjk ve napoli karşısında yaptığı farklı birşey değildi. haddini çapını bilecek hoca. her şartta kazanmanın yolu var. o yoldan gitmeye mecbursun. burası barcelona değil. hamasi laflara karnım tok. trabzon dik oynar, klübün genetiğinde hücum var yalanına katlanamıyorum. oyunun her tarafını düzgün oynayacak trabzonspor.

artvints
25.04.2016, 16:43
takımın bir gelişme süreci var. belli aşamalardan geçmesi gerekiyor. ilk seferde kazanmak için taraftar dahil her şeyin doğru yapması lazım, şans da yanında olmalı. ilk hatada ıslıklayacak bir taraftarla bu mümkün değil. takım kurulacak ve gelişmesi beklenecek.bu kadar ağır gündemler arasında futbolcular kaybolur gider. sürekli bir gelişim trendini korumak desteklemek lazım. karar verenleri eleştirmekle birlikte saygı göstermek lazım.iş yapamaz hale getirmemek lazım. darbe marbe ne oluyoruz yani.

Ertan 51
25.04.2016, 16:57
Bugün yarin Ersun u aciklamazsa da Usta ya da yaziklar olsun..Gündem degistirmekse gündem değiştirmek. .Acikla Ersun u 10 tane adami da kadro dışı birak nefes alalim biraz..
Şu an için bu mümkün değil Uğur bana göre,
matematiksel olarak ligde kaldık diyebilmek için satılmışşehirden puan almamız lazım,
alabilirsek o dediklerin gerçekleşebilir,
yok alamazsak öbür haftaya kalır çünkü bu hoca ve oyuncularla çıkacağız sahaya,
yani şu an için gebeyiz onlara,bahsettiğin nefes işi zor.

Erkan A.
25.04.2016, 16:59
ersun yanal lazio ve aziz aciklamalarindan sonra herzamankinden daha cok istiyor o koltugu
dün aksamda bizi koruyucu aciklamalar yapti

lucescu para problemlerini bir türlü cözemiyor, 20 milyonda orada gömmez bize gelmek icin
su an %70 ersun %25 luce %5 diger adaylar olarak sahsi fikrim

hocam ben ersun yanal gelmesin demedim yanlis anlasilma olmasin , tam aksine suanki durumumuzda en iyi teknik direktör secimi ersun yanaldir

malesef konusuldugu gibi hic birsey olmuyor muarrem ustanin en büyük destekcilerindenim fakat konusmakla olmuyor bu isler muarrem ustadan artik hareket bekliyoruz buda bizim hakimiz ? sikecilerle oynadigimiz mactan sonra biseyler olacakti nerdeeee bekliyoruz ?? haftaya eskisehir macimiz olacak ortada ful yok yumurta yok ayni kafayla devam ediyoruz ..haminin istifa etmemesini sadece tazminata bagliyorum baskan kovarsa iyi para alacak baska türlü anlatilmaz

Erkan A.
25.04.2016, 17:01
ertan abi ? ligde kalamayacaksak artik kulubü kapayalim aramizda kac puan fark var böyle bir ihtimal imkansiz

murmut
25.04.2016, 17:08
Trabzonspor'da operasyon için düğmeye basıldı. Bir kaç oyuncu ile her an yollar ayrılabilir. (İsmail Düzgün)

Trabzonspor'da her an takımla alakalı olarak önemli gelişmeler yaşanabilir. (Yunus Emre Sel)

Uğur Kalyoncu
25.04.2016, 17:09
Şu an için bu mümkün değil Uğur bana göre,
matematiksel olarak ligde kaldık diyebilmek için satılmışşehirden puan almamız lazım,
alabilirsek o dediklerin gerçekleşebilir,
yok alamazsak öbür haftaya kalır çünkü bu hoca ve oyuncularla çıkacağız sahaya,
yani şu an için gebeyiz onlara,bahsettiğin nefes işi zor.

4 hafta ve 11 puan fark var abi hicbir sey olmaz..Hami ile çıkılan her mac zarar su saatten sonra..düne kadar onunda yapabilecegi bir sey yok diyordum ama dün kanatlari acip fenere maci verdikten sonra savunulacak yani kalmadi..dün taraftarin sahaya atlamasinin en büyük sebebi Hami dir gitsin mankenlik yapsin..

Erkan A.
25.04.2016, 17:10
Trabzonspor'da operasyon için düğmeye basıldı. Bir kaç oyuncu ile her an yollar ayrılabilir. (İsmail Düzgün)

Trabzonspor'da her an takımla alakalı olarak önemli gelişmeler yaşanabilir. (Yunus Emre Sel)

sagol hocam icimi rahatlatin oh be hele sükür hayde bakalim gönderin su ruhsuzlari takimdan

murmut
25.04.2016, 17:13
sagol hocam icimi rahatlatin oh be hele sükür hayde bakalim gönderin su ruhsuzlari takimdan

Birde Tolga Saglam, TS 6 oyuncu ile yollarin ayrildigini aciklayabilir diyor.

selcuk
25.04.2016, 17:19
hocam ben ersun yanal gelmesin demedim yanlis anlasilma olmasin , tam aksine suanki durumumuzda en iyi teknik direktör secimi ersun yanaldir

malesef konusuldugu gibi hic birsey olmuyor muarrem ustanin en büyük destekcilerindenim fakat konusmakla olmuyor bu isler muarrem ustadan artik hareket bekliyoruz buda bizim hakimiz ? sikecilerle oynadigimiz mactan sonra biseyler olacakti nerdeeee bekliyoruz ?? haftaya eskisehir macimiz olacak ortada ful yok yumurta yok ayni kafayla devam ediyoruz ..haminin istifa etmemesini sadece tazminata bagliyorum baskan kovarsa iyi para alacak baska türlü anlatilmaz
hami 2 kere istifa etti
kabul eden kim
sadide her mactan sonra kaciyordu
takimin durumu belli, hami can atarak geldi simdi kacmasi kimseye bisey kazandirmaz
sezonu cikarsin sonra gitsin

takimdan bisey beklemeyin bosuna, bunlari simeone bilen adam edemez

ps.: brian montenegro hat trick yapti

17 macta 15 gol oldu, takir takir

Cihad Varlı
25.04.2016, 17:29
hami'ye kızıyoruz ama ersun hocanın da bjk ve napoli karşısında yaptığı farklı birşey değildi. haddini çapını bilecek hoca. her şartta kazanmanın yolu var. o yoldan gitmeye mecbursun. burası barcelona değil. hamasi laflara karnım tok. trabzon dik oynar, klübün genetiğinde hücum var yalanına katlanamıyorum. oyunun her tarafını düzgün oynayacak trabzonspor.

Abi, Napoli ve Beşiktaş maçlarındaki yedeklere bir bak istersen.

artvints
25.04.2016, 17:31
Abi, Napoli ve Beşiktaş maçlarındaki yedeklere bir bak istersen.

oyun planından bahsettim.

Cihad Varlı
25.04.2016, 17:35
oyun planından bahsettim.

Ben de ondan bahsediyorum zaten. Bahsettiğin oyun planını oynayabilmek için o oyun planına uygun oyuncular olması gerekmez mi elinde?

krutoyy61
25.04.2016, 17:38
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160425/436eb1289c86302c6e87bbb5d3705bd7.jpg

4 gündür hastanede yatıyorum.

Bu halde beni daha da dellendiren o özer saplamasi hala öz evlat muamelesi görecekse yeter artık denek için muharrem ustyi arayacağım

Tolgayi alması için ihoyu aramıstim

Ama bu sefer tün tanıdıkları sıkacağı araya o saplama icin

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
25.04.2016, 17:39
Ben de ondan bahsediyorum zaten. Bahsettiğin oyun planını oynayabilmek için o oyun planına uygun oyuncular olması gerekmez mi elinde?

elinde defans yapmak için kurulmuş ve hazırlanmış bir takım vardı.istese birşeyler yapabilirdi. ersun'a itiraz etmem ama ne olursa olsun ben kendi oyunumu oynayacağım felsefesini itici ve küstah buluyorum.

Erkan A.
25.04.2016, 17:51
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160425/436eb1289c86302c6e87bbb5d3705bd7.jpg

4 gündür hastanede yatıyorum.

Bu halde beni daha da dellendiren o özer saplamasi hala öz evlat muamelesi görecekse yeter artık denek için muharrem ustyi arayacağım

Tolgayi alması için ihoyu aramıstim

Ama bu sefer tün tanıdıkları sıkacağı araya o saplama icin

gecmis olsun hocam

krutoyy61
25.04.2016, 17:53
gecmis olsun hocam
Saolasin gonuldasim

murmut
25.04.2016, 18:05
SON DAKİKA: Trabzonspor Yönetimi; Cavanda, Douglas, Salih, Fatih Atik, Erkan, Özer, Marin ve Sefa Yılmaz ile yolları ayırma kararı aldı.

Cavanda'dan ne istiyorlar?

Erkan A.
25.04.2016, 18:07
SON DAKİKA: Trabzonspor Yönetimi; Cavanda, Douglas, Salih, Fatih Atik, Erkan, Özer, Marin ve Sefa Yılmaz ile yolları ayırma kararı aldı.

medyalarda yok bu haber ??

Murathan
25.04.2016, 18:09

ya yemin ederim komedi ya...
---

krutoyy61 , abi geçmiş olsun.

murmut
25.04.2016, 18:09
medyalarda yok bu haber ??

TS Lovers paylasti güvenilirmi bilmiyorum

Birde YES'in haberini beklemek lazim

Chiko
25.04.2016, 18:13
Hepsini anladım da Cavanda???

Erkan A.
25.04.2016, 18:13
TS Lovers paylasti güvenilirmi bilmiyorum

Birde YES'in haberini beklemek lazim

umarim dogrudur hepsi gitsin ruhsuzlar cavandanin gitmesini istemezdim ama eger gidecekler arasindaysa dogrudur gitsin aslinda hepsi gitsin sil bastan yapsinlar

benim duydugum eskisehirspor macina u21 takimiyla cikma karari alinacakmis

murmut
25.04.2016, 18:16
umarim dogrudur hepsi gitsin ruhsuzlar cavandanin gitmesini istemezdim ama eger gidecekler arasindaysa dogrudur gitsin aslinda hepsi gitsin sil bastan yapsinlar

benim duydugum eskisehirspor macina u21 takimiyla cikma karari alinacakmis

Abilerinden kötü oynamazlar :D

Ama Cavanda gitmemesi lazim, Avrupa Sampiyonasindan sonra iyi paraya satilabilir

Burak
25.04.2016, 18:18
Salih Dursun'un gitme ihtimali bile sevindirdi beni
Bir de giderse yarınlar bizimdir.

Erkan A.
25.04.2016, 18:18
Abilerinden kötü oynamazlar :D

Ama Cavanda gitmemesi lazim, Avrupa Sampiyonasindan sonra iyi paraya satilabilir

renktasim cavanda belcika milli takim kadrosuna girebileceginimi saniyorsun ?? eger öyleyse kesinlikle kalmali

yönetimde senin benim gibi düsünüyordur fakat kendisi gitmek istedigini dediyse bu baska ?

bence muarrem Usta tüm oyuncularla konusma yapti gitmek isteyenler el kaldirsin demistir ( el kaldiranlar gidecek) .

krutoyy61
25.04.2016, 18:20
ya yemin ederim komedi ya...
---

krutoyy61 , abi geçmiş olsun.
Saol kardeşim çok saol

krutoyy61
Salih Dursun'un gitme ihtimali bile sevindirdi beni
Bir de giderse yarınlar bizimdir.
Paşam nerelerdesin

Erkan A.
beni bir heycan sardi :) gönderilecek oyuncular Dogru ise az sonra Forum dolacaktir eglenceye az kaldi demek

ADANALI
25.04.2016, 18:22
Şu imzamda yazılı isimlerden kurtulamazsak önümüzdeki senelerde de gene 3 büyütülmüşlerin şampiyonluklarını alkışlarız ne yazık ki...

Burak
25.04.2016, 18:22
Paşam nerelerdesin

Abi itiş kakış bir İETT otobüsünde ayakta yolculuk yaparken yazıyorum bu mesajı. Herkese selam. Dostlarım beni iyi hatırlasın : )

murmut
25.04.2016, 18:26
renktasim cavanda belcika milli takim kadrosuna girebileceginimi saniyorsun ?? eger öyleyse kesinlikle kalmali

yönetimde senin benim gibi düsünüyordur fakat kendisi gitmek istedigini dediyse bu baska ?

bence muarrem Usta tüm oyuncularla konusma yapti gitmek isteyenler el kaldirsin demistir ( el kaldiranlar gidecek) .

Öyle yaptiysa Özerin el kaldiracagini düsüniyormusun ? :D

Cihad Varlı
25.04.2016, 18:27
Cavanda'yı sadece saha içinde biliyoruz, görüyoruz. Saha dışı da önemli.

krutoyy61
25.04.2016, 18:28
Abi itiş kakış bir İETT otobüsünde ayakta yolculuk yaparken yazıyorum bu mesajı. Herkese selam. Dostlarım beni iyi hatırlasın : )
Adamsin

Cihad Varlı
25.04.2016, 18:46
SON DAKİKA. Erkan, Marin, Özer, Fatih, Sefa, Cavanda süresiz kadro dışı.
TRTSPOR.

Reha Asan
25.04.2016, 18:48
SON DAKİKA. Erkan, Marin, Özer, Fatih, Sefa, Cavanda süresiz kadro dışı.
TRTSPOR.
yetmez ama şimdilik evet diyorum.Umarım Özer bir daha alınmaz takıma

Cihad Varlı
25.04.2016, 18:49
yetmez ama şimdilik evet diyorum.Umarım Özer bir daha alınmaz takıma

Nizam, Salih de eklenir muhtemelen bu listeye.

Murathan
25.04.2016, 18:50
Cavandayı nasıl kadro dışı bırakırsınız ya, 2-3 hafta daha sabredip satamaz mıydık iyi bir paraya
Hani yusuf hani yumlu ?
hatta formayı çıkardıktan sonra hani onur ?
samimi değiller kusura bakmayın.

emrhan61
25.04.2016, 18:51
Salih
Cavanda
Douglas
Özer
Sefa
Marin
Erkan gidiyormuş. Tam yerinde karar hepsi.

Bunlara ek olarak Musa, Cardozo(zaten gidecek.),Fatih(sözleşmesi bitiyor.),22 Gitmeli.

Kiradan döneceklerden sadece Akbaş ve Uğur kalmalı veya takasta kullanılmalı,Zeki,İshak,Ndoye ve Yatabare yollanmalı.

Elde kalan oyuncu kadrosu ;
Onur,Esteban,Uğurcan
Bosingwa
Aykut,Akakpo,Uğur veya Akbaş
Güray
Okay,Aytaç,Ramazan
Ekici,Yusuf Yazıcı
Yusuf
Muhammet Demir,Muhammet Beşir.

Abartısız söylüyorum Kale hariç her mevkiye transfer şart ama o mali gücümüz yok.Nasıl olacak çok merak ediyorum.

hanzale
25.04.2016, 18:52
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160425/41fc36eeff5d0136eb2e4356d65a78d8.jpg

Hakan
Yumlu ve Yusuf nerde ????? Cavanda nedir bu ne cürret

hanzale
Yusuf ve yumlunun olmaması büyük takihsizlik

Tzameti
25.04.2016, 18:54
Musa? Yumlu? Yusuf?

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TolgaTopçu61
25.04.2016, 18:56
20 isim eksik, bu kadrodan herkes gitmeden önce başarı gelmez..

Cihad Varlı
25.04.2016, 18:57
Musa? Yumlu? Yusuf?

Sezon sonu, daha yeni başladık.

batuhanTs
25.04.2016, 18:58
Yusuf ve mustafanin akrabasi olan artvints ve ismail saral bayram ediyordur simdi

Murathan
25.04.2016, 18:58
Fatih Atik'in kadro dışı kalması çok radikal bir karar olmuş gerçekten :alkış:

ilelebeTS
25.04.2016, 19:00
şöyle 6-7 kişi daha şutlasak iyi olacak

melihergun
25.04.2016, 19:01
bu adamları satabiliriz inşallah.

Emirhan Çorumlu
25.04.2016, 19:01
Cavanda iyi ama bir okadarda dengesiz bir Oyuncu... 1 Mac Süper 3 Mac Felaket... Süratini cok iyi kullaniyor ama Pas atamiyor ve cok rahat bir Arkadas... Ileri kosuyor, keyfi olursa hizini kullanip geri geliyor... MBia giderken yaptiklari ortada zaten... Gitmek istiyorsa gitsin... Kimse bu Takimdan üstün degildir... Suan Kadroda ondan önce gönderilmesi gereken epey Oyuncu mevcut ama Parasini veren varsa Cavanda da gönderilebilir... Kötünün iyisi...

Tzameti
25.04.2016, 19:02
Bakalım bunları iteleyebilecek kulüp bulabilecekmiyiz?

Reha Asan
25.04.2016, 19:05
özer,sefa,erkanı verip Ndiaye'yi alalım işte.Mis gibi ticaret :)

ilelebeTS
25.04.2016, 19:08
Futbolda disiplin her şeydir. Lakayıt davranan kim varsa gönderilsin.

Erkan, Cavanda, Sefanın talipleri varmış.

ensarusta
25.04.2016, 19:39
cavanda niye diye sormayın arkadaşlar. adam son maçta sakatlığı olmamasına rağmen oynamak istememiş. lakayıt disiplinsiz ve bizi kafadan silmiş.

murmut
25.04.2016, 19:42
cavanda niye diye sormayın arkadaşlar. adam son maçta sakatlığı olmamasına rağmen oynamak istememiş. lakayıt disiplinsiz ve bizi kafadan silmiş.

Iyide dün heryerde sakatligi var, kendisini iyi hissederse igne'yle oynayabilir yaziyordu?

Manava61
25.04.2016, 19:48
Özer kadro dışı kaldı ya harika oldu harika....Takıma hamiden çok zararı vardı bu herifin

Uğur Kalyoncu
25.04.2016, 19:59
Erkan Marin Cavanda son derece doğru kararlar ..Sahada orasını burasını oynatan adamin isi yok Trabzonsporda..

Bu listeye Salih Musa Douglas ta en kötü sezon sonunda eklenir.

Mustafa ve Yusuf beklentisi icersinde olanlar cok beklerler..Sahada yeteneği ölçüsünde mücadele edenler degil etmeyenler kadro dışı kaliyor çünkü. .

hanzale
25.04.2016, 20:04
Erkan Marin Cavanda son derece doğru kararlar ..Sahada orasını burasını oynatan adamin isi yok Trabzonsporda..

Bu listeye Salih Musa Douglas ta en kötü sezon sonunda eklenir.

Mustafa ve Yusuf beklentisi icersinde olanlar cok beklerler..Sahada yeteneği ölçüsünde mücadele edenler degil etmeyenler kadro dışı kaliyor çünkü. .

Yusuf mücadele ediyor hemi [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Uğur Kalyoncu
25.04.2016, 20:08
Yusuf mücadele ediyor hemi [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Yusuf a bencil beceriksiz ve karar noktalarinda sıkıntıları var denilirse kabul ederim ama mücadele etmiyor demek haksizlik ve önyargılı bir yaklasim olur.

ensarusta
25.04.2016, 20:27
Beni asıl düşündüren mevzu şu; hadi takımdaki işe yaramayan yerli oyuncuları ve esteban dışındaki tüm yabancı oyuncuları gönderdik. gittik avrupadan, güney amerikadan, afrikadan bonservisi elinde düşük maliyetlli yetenekli genç 10 tane yabancı oyuncu bulduk takıma monte ettik. buraya kadar hadi diyelim. göndermediğimiz elde kalan yerli oyunculardan sadece onur ve mehmet ekici eksiklerine rağmen ben futbolcuyum diyor. peki elde kalacak diğer yerli futbolcular ne olacak? bu sezon gördük ki takımı taşıyamıyorlar. yine hadi diyelim yaşları genç yeni hoca yeni stad yeni hava yeni takım yeni yapılanmayla performansları artabilir bir şans verelim, takımda tutalım; ona da tamam.
Sahaya 11 tane yabancı oyuncuyla çıkılmaz elbette. sampiyonluk düşünüyorsak bu takımın yerli oyucu kalitesi belli seviyede yani üst seviyede olması lazım. ligimizden Trabzonspor'umuzun yerli kalitesini arttıracak isim sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. onlarda 2 gol 2 asist yapsa kulupleri messiyi pazarlar gibi fiyat çekiyor. ligimizden belli seviyeye gelmiş yerli oyuncu transfer etmek çok zor ve maliyetli.

Son olarak tek çare kalıyor. avrupa pazarından yetenekli gurbetçileri toplamak.

hanzale
25.04.2016, 20:34
Yusuf a bencil beceriksiz ve karar noktalarinda sıkıntıları var denilirse kabul ederim ama mücadele etmiyor demek haksizlik ve önyargılı bir yaklasim olur.

Kendini yere atıp çirkeflik yapmaktan vakit buldukça dediklerinizi yapmıyor değil

memozcan
25.04.2016, 20:35
sürekli yazıyorum gene yazayım.. yusuf, yumlu vs. ilk 11 oyuncusu olmamalı ama mutlaka kadroda olmaları lazım bence.. bir takım ortalama 25 kişiden oluşur.. yedek bırakacağınız oyuncular eğer 1 milyon eur civarında para alıyorsa burada büyük sıkıntı oluşur.. o yüzden bence akbaş, yumlu, akakpo, yusuf hatta zeki yavru da 25 kişilik kadroda bulunmalı.. fakat türkiye kupası hariç as oyuncuların sakat ve ceza durumları yoksa çok fazla ilk 11 içinde değerlendirilmemelidir..

tonya55
25.04.2016, 21:00
borc 500 trilyon nasıl transfer yapacagız oyuncu satmadan oyuncu alamayız.

artvints
25.04.2016, 21:06
sürekli yazıyorum gene yazayım.. yusuf, yumlu vs. ilk 11 oyuncusu olmamalı ama mutlaka kadroda olmaları lazım bence.. bir takım ortalama 25 kişiden oluşur.. yedek bırakacağınız oyuncular eğer 1 milyon eur civarında para alıyorsa burada büyük sıkıntı oluşur.. o yüzden bence akbaş, yumlu, akakpo, yusuf hatta zeki yavru da 25 kişilik kadroda bulunmalı.. fakat türkiye kupası hariç as oyuncuların sakat ve ceza durumları yoksa çok fazla ilk 11 içinde değerlendirilmemelidir..

çok artışılan isimleri yazalım buraya.

yumlu, yusuf, akbaş, zeki, özer, aykut

bunlardan yumlu, yusuf ve akbaş'ın çeteleşme kapasiteleri yok, bence bu çok net. zeki son derece itici, oynadığı sağbek mevkisinde de yetersiz. her türlü kavgaya da ilk bu koşuyor. klüp için sakıncalı. özer zaten kadro dışı kaldı.pek güvenen de yoktu zaten maaşına bakınca direk gönderilmesi gerek. aykut'un dün hiç sinirlenmediği halde sırf girişten üç sarı kartını saydım. konsantrasyonu düşük ve fazla para alan bir oyuncu.bence gönderilebilir, kalsın diyene de bir şey demem ama maaşı baya bir azaltılmalı.

akbaş üçüncü sol bek, beşinci stoper alternatifi olarak kalabilir.acemiliği atmıştır biraz.sol ayaklı stoper az bulunuyor.fiziği ve hızı da iyi.bildiğim kadarıyla üniversite okuyan akıllı uslu bir uşak..kimseye zararı olmaz.şu lanet dönemde en istikrarlı sol bek kendisiydi.

yumlu bu takımın en çok mücadele edeni olmuştur her zaman. bence defansif refleks olarak iyi seviyededir. fiziği ile alakalı sorunlar olsa da iyi savunma yapar. daha iyisi geldiğinde gitmesi doğru olur. şimdi gelecekse gidebilir. uğur ve yumlu'dan biri seçilip diğeri gönderilebilir.bunlara saygım var. ama bu gitmese şampiyonluğu unutun gibi lafları komik buluyorum. usta'nın vizyonunu buradan okumaya kalkanlar da komik gözüküyor. kararı teknik heyet versin

yusuf bu sene lige iyi başladı aslında ilk 4 hafta en çok aksiyon yaratan oyuncuydu.aynı zamanda çok da hata yapıyordu ama iş yapan da kendisiydi.bütün takım yusuf'u koşturmak üzere pozisyon hesabı yapıyordu..sonra gereksiz tepkiler yüzünden takımdan kesildi, bir daha da düzelemedi her seferinde daha kötü oynadı, sezonu kötü bir yerde tamamladı. o tepkiler çok anlamsızdı çünkü yerine oynayacak o özellikte bir adam yoktu. takımın tek enerji kaynağı tercih hataları yapıyor diye dışlandı. ondan sonra onun kadar hücumda çabalayan bir oyuncu olmadı. yusuf da yeri dolarsa gönderilebilir. eksikleri var. lazio haberleri doğruysa hiç düşünülmeden yurt dışına satılsın.

oyuncuyu yerden yer vururken yedek kulubesine bakmak lazım. gitmesi için gündem yaratmaya sezon başında değil transfer sezonunda başlamak lazım.boşuna yıpratılıyor oyuncu ve takım. bir sürü gereksiz polemik. herşey zamanında yapılmalı.

bunlar alternatif senaryolar, detay konular. takımın omurgası, işletim sistemi, motoru yeniden yeni oyuncularla kurgulanacak. o yapı başarılı olup olamayacağımızı belirleyecek, detay konular değil.

bu oyunculardan kalması en mantıklı oyuncu akbaş. o da takımdaki son alternatif defans oyuncusu olarak, durum bu. yumlu ve yusuf'a gereksiz bulsam da çok tepki var. temiz bir hava yaratmak için gönderilebilirler. ama asla hain, çeteci olduklarından değil.son derece yürekten mücadele ettiler az para aldılar. bu dönemde ancak bu kadar gelişim sağlayabildiler. bu seneye kadar ki toplam maliyeleri erkan'ın maliyeti kadar değildir. kime tepki verileceği konusunda daha adaletli davranılmalı.

Erkan A.
25.04.2016, 21:23
bir kac ay evel bir tv kanalinda hami mandirali aciklamalar yapmisti ? o zamanlar trabzonspordan yeni ayrilmisti teknik direktör olarak ..

aciklamalarinda zeki yavruya haksizlik yapiliyor diyordu türkiyenin en iyi mücadele ve savasan oyuncusu gibi demecler veriyordu bende tv kanalini kapatmistim iyiki kurtulduk demistim hamiden ...simdik geriye Döndü ve zeki yavru yuvaya geri dönüyor ..

ÖNÜMÜZDEKI SEZON HAMI MANDIRALI ILE DEVAM EDILECEKSE BURADA TÜM RENKTASLARIMA DUYURUYORUM ZEKI YAVRUYU GELECEK SEZON ILK ONBIRLERINIZE YAZIN CÜNKÜ ILK ONBIRDE OYNAYACAK HAMI OLDUGU SÜRECE ZEKI YAVRU GEREKTIGINDE KAPTANDA OLACAKTIR ... gecmis olsun

İ. SARAL
25.04.2016, 21:35
Sefa, Özer ve Erkan'ı alacaklarına karşı salıverin.

tonya55
25.04.2016, 21:49
zeki yavru kayseride harika bir sezon geciriyor yeni sezonda kadroda olmalı.

Cemal Sağlam
25.04.2016, 22:04
zeki yavru kayseride harika bir sezon geciriyor yeni sezonda kadroda olmalı.

Allah Kayseri'deki başarılarını daim etsin

sasort
25.04.2016, 22:04
Başkan biz planlamamizi yaptik

şb maçindan sonra bir dizi kararlar alinacak demişti

acaba diyorum bu kararlar önceden mi alinmişti

tonya55
25.04.2016, 22:09
cavandayı 6,7 milyon arası bir rakama satmalı diger oyuncuların pek piyasası yok.

Cihad Varlı
25.04.2016, 22:17
cavandayı 6,7 milyon arası bir rakama satmalı diger oyuncuların pek piyasası yok.

Saçmalama 6,7? En az yirmi milyon euro Cavanda.

tsukru61
25.04.2016, 22:51
Şaban ettiğimiz oyuncularımızdan Halil Altıntop, Almanya'da hala top oynayabiliyor. Bizim sorunumuz oyuncu transferi değil, oyuncuları çalıştıracak hocayı transfer edememek.