PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Transfer Dosyası - 11 -

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 [78] 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92

Kamer'
18.04.2016, 18:05
Maaşlarda tavan ücret belirlemek lazım artık , 1.5 milyon euro yu geçmemeli , yavaş yavaş bu düzeni oturtmak lazım .

Ona istisna buna istisna 2 verelim , 2.5 verelim dedik diye bu durumlara geldik . 30 undaki Mehmet Topalın bize vereceği katkıyı daha genç ve yabancı isimlerden alabiliriz hem de daha ucuza . İlerde de satma şansımız olur . Bu benim görüşüm

artvints
18.04.2016, 18:09
Hoşbulduk cümleten.

Kimimizin midesi Gökhan Gönül'ü bordo mavi altında kaldıramıyor.Kimimiz Topal olur , Caner ile Gökhan olmaz diyor. Kimiyse onlardan gelecek ffayda Allah'tan gelsin , hiçbirini takımda görmek istemiyorum diyecektir.

Ama bu transferleri sadece performans olarak değerlendirmemek gerekir.Bana kalırsa bu isimlerden biriyle dahi sözleşme imzalamamız iade-i itibar açısından ciddi önem taşır.

Gökhan Gönül'ün şike sürecinde sarf ettiği antipatik söylemlerden dolayı taraftarın kabullenmesi pek mümkün görünmüyor.Kaldı ki kendinin de son tercihi Trabzonspor olacaktır.

Ama Caner'in bu tip söylemlerde bulunduğunu hatırlamıyorum varsa düzeltin beni , Mehmet Topal ise karakterli bir isim olarak tanınıyor.

Önceki sezonlarda Trabzonspor'u küçümseyen yada reddeden ifadelerde bulunduysa elbette durum farklı olur .

Onun dışında 3 yıl için inter'den 3 milyon euro kazanmak yerine Trabzonspor'dan 9 milyon euro kazanmayı tercih etme hususnda düşüneceğine eminim bu isimlerin.Özellikle de 30 yaşına dayanmış Mehmet Topal'ın.

Yada Beşiktaş'ın önereceği rakamın 3 milyon euro fazlasını önerdiğimizde (imza parası adı altında) şampiyonlar liginde oynamanın diyetini ödemiş oluruz diye düşünüyorum.Yani 28-30 yaşındaki aktif futbol hayatının nispeten son dönemlerine yaklaşan(maksimum 2 sözleşme daha imzalarlar 3 er yıldan) isimler için 9 milyon Türk Lirasının rahatça reddedilebilecek bir rakam olduğunu düşünmüyorum.

En azından istişare etmekte fayda olduğu inancındayım.

o tip bir itibar bize göre değil. o şekilde gücümüzü kanıtlamaya çalıştığımızda duvara tosladık. üretken bir görünüm almamız daha doğru. çok yaşanmışlıklar var o isimlerle ilgili. 6 senenin yıpranmışlığı var üzerimizde. yeni oyuncular, yeni yüzler iyi gelecektir. zaten yaşları geldi artık. en az onlar kadar iyi futbolcular bulacağız inşallah.

fatihaltun08
18.04.2016, 18:11
Maaşlarda tavan ücret belirlemek lazım artık , 1.5 milyon euro yu geçmemeli , yavaş yavaş bu düzeni oturtmak lazım .

Ona istisna buna istisna 2 verelim , 2.5 verelim dedik diye bu durumlara geldik . 30 undaki Mehmet Topalın bize vereceği katkıyı daha genç ve yabancı isimlerden alabiliriz hem de daha ucuza . İlerde de satma şansımız olur . Bu benim görüşüm
Dediklerinize katılıyorum fakat bunu diye diye alacağımız oyunculardan daha kötüsünü aldık. Mesela Ersun Yanal zamanında Alperi istemişti o zaman daha iyisini alırız dedik ve sonuç.

Bir diğer husus gelmez dediklerimiz Ersun Yanal veya lucescu faktörü ile getirilebilir mesela sözleşmesi biten oyuncuları etkilemeninin en güzel yöntemi Ersun Yanal dır diye düşünüyorum

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ertan 51
18.04.2016, 18:12

Aynen öyle,
bir tek 10 numara için verelim 2 milyon euro,
diğerlerine 1.5 bile çok,
yeter ki iş bilen adamlar yapsın transferi,zor değil 1 milyon euro ya savaşacak adamları bulmak,
Belçika-Fransa-Almanya liginde bak çatır çatın oynayan ne futbolcular var,
emin değilim ama çoğu 1.5 tan az alıyorlardır.
2. 2 buçuk,3,3 buçuk verip şampiyon olunsaydı şikeciler her sene olurdu,
ben başkanımızdan ve transfer ekibinden umutluyum,
bizler sabır gösterirsek 2 seneye kadar çok şey bam başka olacak.

Kamer'
18.04.2016, 18:23
Dediklerinize katılıyorum fakat bunu diye diye alacağımız oyunculardan daha kötüsünü aldık. Mesela Ersun Yanal zamanında Alperi istemişti o zaman daha iyisini alırız dedik ve sonuç.

Bir diğer husus gelmez dediklerimiz Ersun Yanal veya lucescu faktörü ile getirilebilir mesela sözleşmesi biten oyuncuları etkilemeninin en güzel yöntemi Ersun Yanal dır diye düşünüyorum

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abi Lucescu için dediklerine katılıyorum da Ersun hocanın o konuda ben pek etkisi olacağını sanmıyorum.
Tosicle görüştü , ikna etmeye çalıştı dediler Tosic bize gelmedi
Tolgay için ayağına kadar gittiler yine getiremediler . Demek çok da bi etkisi yok.

Ertan abinin de dediği gibi transferler yeter ki izlenerek , uzmanlarca yapılsın , menajerlerin eline bakmayalım . O zaman ucuza sağlam bi takım kurmak inan zor değil , muhtaç değiliz fenerin miyadını doldurmuş topçularına

Ozan Yılmaz
18.04.2016, 18:51
gökhan gönül ve topal'ı severim. caner'in malum sezondan sonra 3 temmuz olmadan verdiği bir röportaj var. aklıma takılmış, acayip zoruma gitmişti o dönemde. 30 asist yapsa istemem gibi rasyonel olmayan bir düşüncem var. kırmızı çizgi yani. diğerleri de ağır toplar. yeni bir oluşum isterim. ama takımın başında uzun dönem çalışacak iyi bir hoca oldukça bunları yönetebilir. olmaz diye bir şey yok bu hayatta ama tercihim farklı olur. bu arada hoş geldin, sözlerin için teşekkürler. bu başlıkta daha canlı bir sohbet vardı eskiden, başlığa yazmayı severdim ama eski sohbetler olmuyor, tekrar canlandırmak lazım.
gökhan gönülün kanırtmalı demeci zoruna gitmedi mi yani?

Fatih Çelik
18.04.2016, 18:53
Mehmet Topal belki gerisi evlerden ırak.

Emirhan Çorumlu
18.04.2016, 18:57
Iskelet Kadromuz bence böyle olmali:

Onur-Esteban-Ugurcan-Aykut-Akakpo-Cavanda-Güray-Aytac-Okay-Mehmet-Cardozo-Muhammet

Bu Iskelet Kadroya ilk 11 icin kaliteli 2 Stoper, 1 Sol Bek, 1 Orta Saha, 2 Kanat ve 1 Golcü alinmali bence. Sadece kaliteli bir 11 cikarabilmek icin kaliteli 6-7 Transfer sart. Yedek olarak ise 1 Sag Bek, 1 Orta Saha, 1 Kanat, 1 Forvet Arkasi ve 1 Golcü sart. Yedekler icinde 5 Transfer sart. Toplam 11-12 kaliteli Oyuncu transfer etmeliyiz bence. Yukardaki Iskelet Kadro 12 Oyuncudan olusuyor. 11-12 kaliteli Transfer ile toplam Kadro Sayisi 23-24 oluyor. Bence Ideal.

Ayrica Akakpo disindaki tüm kiralanan Oyuncular gönderilmeli. Salih e tekrar Tesekkür edip kendisini yollamaliyiz. Kendisini yaptiklarindan dolayi seviyorum ama Futbolu kesinlikle bu Takimda oynamak icin yeterli degil görüsündeyim.

Douglas, M.Yumlu (Kontrati bitiyor), Musa Nizam, Salih (Kiralik), Bosingwa (Kontrati bitiyor), Fatih Atik (Kontrati bitiyor), Özer Hurmaci, Marko Marin (Kiralik), Yusuf Erdogan (Iyi Teklif gelirse), Erkan Zengin, Sefa Yilmaz, N' Doye, Yatabare, Kurtulus Yurt, Göksu Alhas, Zeki Yavru, Ishak Dogan, Ogulcan Gökce, Ferhat Yazgan, Mehmet Kuruoglu ve Gökhan Alsan gibi Oyuncular gelecek Sezon gönderilmeliler...

artvints
18.04.2016, 19:01
gökhan gönülün kanırtmalı demeci zoruna gitmedi mi yani?

o takılmamış aklıma.bütün yaptıklarını süzgeçten geçirmeye çalışıyorum. o atmosferde öyle söylemiş olabilir ama rakibi küçümseyen hareketler içinde değildi. negatifleri biriktirirken pozitif özelliklerine de kayıtsız kalmıyorum.

Emirhan Çorumlu
18.04.2016, 19:20
Iskelet Kadromuz bence böyle olmali:

Onur-Esteban-Ugurcan-Aykut-Akakpo-Cavanda-Güray-Aytac-Okay-Mehmet-Cardozo-Muhammet

Bu Iskelet Kadroya ilk 11 icin kaliteli 2 Stoper, 1 Sol Bek, 1 Orta Saha, 2 Kanat ve 1 Golcü alinmali bence. Sadece kaliteli bir 11 cikarabilmek icin kaliteli 6-7 Transfer sart. Yedek olarak ise 1 Sag Bek, 1 Orta Saha, 1 Kanat, 1 Forvet Arkasi ve 1 Golcü sart. Yedekler icinde 5 Transfer sart. Toplam 11-12 kaliteli Oyuncu transfer etmeliyiz bence. Yukardaki Iskelet Kadro 12 Oyuncudan olusuyor. 11-12 kaliteli Transfer ile toplam Kadro Sayisi 23-24 oluyor. Bence Ideal.

Ayrica Akakpo disindaki tüm kiralanan Oyuncular gönderilmeli. Salih e tekrar Tesekkür edip kendisini yollamaliyiz. Kendisini yaptiklarindan dolayi seviyorum ama Futbolu kesinlikle bu Takimda oynamak icin yeterli degil görüsündeyim.

Douglas, M.Yumlu (Kontrati bitiyor), Musa Nizam, Salih (Kiralik), Bosingwa (Kontrati bitiyor), Fatih Atik (Kontrati bitiyor), Özer Hurmaci, Marko Marin (Kiralik), Yusuf Erdogan (Iyi Teklif gelirse), Erkan Zengin, Sefa Yilmaz, N' Doye, Yatabare, Kurtulus Yurt, Göksu Alhas, Zeki Yavru, Ishak Dogan, Ogulcan Gökce, Ferhat Yazgan, Mehmet Kuruoglu ve Gökhan Alsan gibi Oyuncular gelecek Sezon gönderilmeliler...

Kisaca böyle bir 11 cikiyor yazdiklarimdan:

-------------Onur Kivrak-------------
Cavanda-Transfer-Transfer-Transfer
------Okay/Aytac--Transfer---------
Transfer------M.Ekici-------Transfer
--------------.Transfer---------------

Kadro:
Esteban, Ugurcan, Aykut, Akakpo, Sag Bek, Güray, Orta Saha, Okay/Aytac, Kanat, Forvet Arkasi, Cardozo, Muhammet, Golcü;

Ozan Yılmaz
18.04.2016, 19:26
o takılmamış aklıma.bütün yaptıklarını süzgeçten geçirmeye çalışıyorum. o atmosferde öyle söylemiş olabilir ama rakibi küçümseyen hareketler içinde değildi. negatifleri biriktirirken pozitif özelliklerine de kayıtsız kalmıyorum.
İkiyüzlünün teki bence, milleti de bu şekilde kandırıyor.
o açıklamaları yaparken göstermişti gerçek yüzünü, melek yüzlü şeytan.
kazanmak için her türlü çirkefliği yapar, malum sezonda dışarıda sakatlanıp içeriye yuvarlanıp zaman çalma çabaları da hala aklımda...

selcuk
18.04.2016, 19:57
uefa youth league sampiyonu chelsea oldu biraz önce
psg yi 2-1 yendiler

özellikle psg nin ikone si süper top oynadi
chelsea altyapidada otobüs taktiginlen oynuyor...

Alika87
18.04.2016, 20:50
Su an ki kadro bir kara delik gibi, herseyi icine cekip yok eder. O yüzden oyuncu kadrosu, hoca, yardimcilari hepsi komple degismesi lazim, yoksa kimi getirirsen getir, bu karadelik bunlari icine cekip yine yok eder.

Reha Asan
18.04.2016, 22:02
İnşallah T.Direktör bellidir.Yoksa gelecek senede heba olur ve daha da kolay kolay toplayamayız.

TolgaTopçu61
18.04.2016, 22:05
Belli olmasi yeterli değil, kesinlikle açiklanmali gelecek sezonun teknik direktörü..
Biktik artik bi icraat gösterin ya, yeni değilsiniz artik kaç ay geçti..
Takim dipte..

EROS87
18.04.2016, 22:07
kalede onur, esteban; sağ bekte cavanda, bosi; ortasaha için de ekici, aytaç, okaydan biri formayı alırsa 8 isim kaliyor 11 i tamamlamak için.

kulübeye falan adam alınmasın artık. alınacak adam direk ilk 11 için alınsın. alternatifini bir şekilde oluşturursun. zaten sistem oturtulursa, büyük sakatlıklar da yaşanmazsa sezon 15-16 oyuncuyla geçiriliyor. biz bu 8 transferde nokta atışı yapmalıyız. hata yapma lüksümüz yok artık...

----------------------------onur(esteban-yavuz)-----------

cavanda(bosi)-----xxx(akakpo)-----xxx(uğur)------xxx(bosi)

---------ekici(aytaç-ramazan)------xxx(batuhan)---

xxx(savaş)--------------xxx(a.parmak)--------------xxx(güray)

-------------------------------xxx(mami-beşir)-------------------

Arda'
18.04.2016, 22:11
Çok çok acil takıma futboldan anlayan, adam yönetimi yüksek, disiplinli ve özgüvenli bir hoca lazım Simeone tarzı.

yattarahayranı
18.04.2016, 23:04
Zenit'li danny kariyerinde 3.kez çapraz bağlarını yırtarak 8 ay sahalardan uzak kaldı.
Çok kişi istiyordu bu arkadaşı sakatlık sorunu varmis

artvints
18.04.2016, 23:06
yaşlı yetersiz taktiğe uygun olmayan adamları alıp mra'ya vahid'e sallamak da doğru değildi.adamların oyun anlayışları belli, taktik disiplin, oyun direnci kazandırmaya çalışıyorlar takıma. fener gibi kadroları olsa kızarsın falan ama onların hocalarına da bakıyorsun üç önlibero ile oynamaya çalışıyor. bazı şeyleri hoca seçerken konuşacağız.seçtikten sonra adama hücum oynat, çift forvet oyna denmez. adamın oyun anlayışı bellidir.

İ. SARAL
18.04.2016, 23:07
Çok çok acil takıma futboldan anlayan, adam yönetimi yüksek, disiplinli ve özgüvenli bir hoca lazım Simeone tarzı.
Aynen. Hoca iyi olursa su an dökülen adamlar bile işimize yarayabilir.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İ. SARAL
18.04.2016, 23:15
Bu saatten sonra Erkan, Özer, Marin ve Uzun 1 dk bile sure almamalilar. Savas, Besir ve Yazici gibi adamlar oynamali.

mesaced1967
19.04.2016, 00:02
Kurban Berdyev, Lucien Favre, Rudi Garcia, Andre Vilas Boas, Ersun Yanal biriyle şimdiden anlaşmamız lazım

Şu forum üyeleri içinde 2-0 yenikken ofansif orta saha çıkarıp ön libero oyuna alan Cardozo'yu oyuna dahi almayan berbat giden oyunda yeni yeni forma şansı bulmaya başlayan oyuncuları oynatan bir üye bulunmaz

El Cordobes
19.04.2016, 00:03
Bu saatten sonra Erkan, Özer, Marin ve Uzun 1 dk bile sure almamalilar. Savas, Besir ve Yazici gibi adamlar oynamali.

yine ne yaptın ne ettin "uzun"u sıkıştırdın araya:) adamı istese de oynatmıyorlar zaten. bu maç için iyi ısınamadı diye kızmadın inşallah:)

Erkan A.
19.04.2016, 00:17
erkan zengini en cok destekleyen bendim burada sanirim

son milli macini izledim bize karsi büyük bir sifirdi

bügünkü maci canli izledim erkan yokmu diye baktim ilk yari oynamis Ismini hic duymadim bile marini yazmiyorum rezalet

marin erkan okay Güray Özer Mustafa sefa fatih salih .. bu dokuz oyuncu kesinlikle gitmeli yoksa huzur bulamicaz

artvints
19.04.2016, 00:32
Kurban Berdyev, Lucien Favre, Rudi Garcia, Andre Vilas Boas, Ersun Yanal biriyle şimdiden anlaşmamız lazım

Şu forum üyeleri içinde 2-0 yenikken ofansif orta saha çıkarıp ön libero oyuna alan Cardozo'yu oyuna dahi almayan berbat giden oyunda yeni yeni forma şansı bulmaya başlayan oyuncuları oynatan bir üye bulunmaz

maça 4, 5 tane rakibe baskı yapamayan oyuncu ile çıkarsan tabi o hamleyi yapmak zorunda kalırsın. skora göre değil oyuna göre değişiklik yapacak hoca lazım. ben fatih terim'in gerideyken hüseyin cimşir'i sokup maç çevirdiğini de bilirim.

orhanunal
19.04.2016, 01:02
Umarım lucescu ile anlaşma gerçekten olmuştur.yoksa yanal da kurtaramaz bizi.bize karizma lazım enerji lazım.bu ancak luce ile olacak.luce ve silbaştan bir kadro ile başlamalıyız.ilk maçı trabzonda değil takıma özlem duyan İstanbul'da oynamamız lazım.70 bin kişi olimpiyat ta ilk maç la gazı alıp yeni sezona girmek gerek.bu trabzona da yansır.takımın enerjisine de yansır.

Lucescu amin !

Sent from my iPhone using Tapatalk

TSKara61
19.04.2016, 06:40
Bu takımın tek çaresi 10 tane sağlam altyapılı ve sağlam fizikli yabancı almak. Kesinlikle yıldız değil, kesinlikle pahalı değil. Sadece 11 tane futbolcu diyebileceğimiz adam, kazma olmasın yeter.

Doka, Rodallega, Glowacki, Esteban, Cavanda, El Kebir, Amrabat, Chechoue, Syzmkowiak. Bunlar hep uygun fiyatlara alındı. Kazma yerlilerlen uğraşmanın bir anlamı yok. Aralarından çürük çıkar mı elbette.Ama en kötüsü bile bu 4 milyon euro'luk yerli kazıklar kadar kötü çıkmaz inanın.

Lucescu'ya da gerek yok. Genç, modern, disiplinli bir yabancı hoca Almanya'dan, Hollanda'dan ekibinlen gelsin. 4-5 sene bir beklenti olmasın. Yönetim hocanın arkasında dursun hiç bir beklenti olmadan ve maddi durumu düzeltmeye baksın.

3-4 sene kanserden kurtulduktan sonra tekrar 4-5 tane genç yerli kadro rotasyonuna dahil edilebilir.

TSKara61
19.04.2016, 06:47
http://www.transfermarkt.com/trainer/verfuegbaretrainer/statistik#ath

Şu listeden uygun fiyata modern, zeki, ve disiplinli kim varsa yeterlidir. Sadece vasatın 1-2 tık üstünde olsun yeter. Lucescu'ya Rudi Garcia'ya gerek yok. Zaten bu hocaların potansiyelini değerlendirecek ne sistem ne de maddi gücümüz var. Ve bu büyük isimlerin taraftarlarda oluşacak beklentiyi karşılaşmaları imkaniz.

kayseriliyiz
19.04.2016, 09:08
Ana sorun eldeki oyuncularin yeteneksizligi ya da yönetimin eksikligi degil.
Bu oyuncular Trabzonspor'a baglilik hissetmiyorlar umumurlarinda degil kulüp.
Buna Trabzonsporlu dedigimiz oyuncularda dahil.

Turgay Atalay
19.04.2016, 09:13
1. Dün oynayan takımdan Esteban ve Muhammet hariç bir tanesi dahi takımda tutulmamalı. Bunlardan değil takım iskeleti, duvara taş olmaz.
2. Yerli veya yabancı, Anadolu takımlarından asla ama asla transfer yapılmamalı.

Ertan 51
19.04.2016, 09:44
Bu takımın tek çaresi 10 tane sağlam altyapılı ve sağlam fizikli yabancı almak. Kesinlikle yıldız değil, kesinlikle pahalı değil. Sadece 11 tane futbolcu diyebileceğimiz adam, kazma olmasın yeter.

Doka, Rodallega, Glowacki, Esteban, Cavanda, El Kebir, Amrabat, Chechoue, Syzmkowiak. Bunlar hep uygun fiyatlara alındı. Kazma yerlilerlen uğraşmanın bir anlamı yok. Aralarından çürük çıkar mı elbette.Ama en kötüsü bile bu 4 milyon euro'luk yerli kazıklar kadar kötü çıkmaz inanın.

Lucescu'ya da gerek yok. Genç, modern, disiplinli bir yabancı hoca Almanya'dan, Hollanda'dan ekibinlen gelsin. 4-5 sene bir beklenti olmasın. Yönetim hocanın arkasında dursun hiç bir beklenti olmadan ve maddi durumu düzeltmeye baksın.

3-4 sene kanserden kurtulduktan sonra tekrar 4-5 tane genç yerli kadro rotasyonuna dahil edilebilir.
Kara güzel yazmış,aynen katılıyorum,
iyi idare edilen,transferi prof. bir ekibin yapacağı kulüp,
futbolu bilen ortalama futbolcularla bu ligi sallar,
Almanların bırak baştakilerini,baş altı her hangi bir kulübünün mantalitesi bizde olsun lige ambargo koyarız,başkanımız o sinyalleri veriyor,Trabzon'un fosilleri ve kan emicileri buna ne kadar musade edecek ona göre belli olacak geldiğimiz nokta.

Ahmet Ulusoy
19.04.2016, 09:52
Bizim 3-4 sene sabredebileceğimizi düşünenler var mı aramıza hala?

Uğur Kalyoncu
19.04.2016, 10:24
Yanildigimiz nokta oyuncuları gecmisleriyle beraber degerlendiriyoruz..Marin Bremende iken ben universiteydim ve sirma gibi saclarim vardi..Ben üniversiteden mezun olup ise baslayali 4 yıl oldu ve kafamda tek firca sac yok ama hala ayni Marin beklentisi icinde olanlar var..

Onur Ekici Muhammet disinda bu takımın topcusu yok bunu görmek lazim..

Ayagina her top aldiginda el bombası gibi duran Ramazan bile sirf koştuğu icin el üstünde tutuluyorsa varin gerisini siz düşünün. .

odyseuys
19.04.2016, 10:26
gol atar da eleştirilirim diye cardozo'yu oyuna almaktan korkan teknik direktörümüz varken oyuncular sahada piknik yapsa kızamam. sadi'yi gösterip hami'ye razı eden yönetime de saygılarımı gönderiyorum buradan. 5 hafta kaldı. 5. haftanın son düdüğünden sonra her tutumları eleştiriye açık olacaktır. artık bahaneler üretecek, bunların arkasına sığınılacak dönem değil. beklentiyi yükselttiler, oy avcılığı yaptılar. hakkını vermek zorundalar.

Ertan 51
19.04.2016, 10:28
Bizim 3-4 sene sabredebileceğimizi düşünenler var mı aramıza hala?
Biz ederiz,ediyoruz da,
etmeyenler üstte de bahsettiğim fosiller ve kan emiciler.
Sorunun cevabı böyle olunca hayır çıkıyor ama insan umut ediyor işte,
şaka maka uçurumun kenarına geldik,
aklı başında tüm TS lilerin sabretmesi lazım,
önce düzlüğe çıkıp sonra yavaş yavaş başarılara ulaşmak lazım ama dönüyoruz dolaşıyoruz,
senin soruya geliyoruz ve o üzücü cevapla yüzleşiyoruz :( :( :(

Mollasalihoğlu
19.04.2016, 10:52
Hoca kim olursa olsun, 3 yıldan az görevde kalırsa hiçbir şey hizmet etmeyecektir.

Bunu öğrenemedik gitti.

Transfere gelirsek, çok geç kalındı. (eğer ön sözleşmeler imzalanmadı ise)

Travelair
19.04.2016, 11:03
Onur, Esteban (Yedek), Muhammet (Yedek - Eğer çok çalışırsa), Mehmet (As - Eğer bencilliği bırakacaksa) Okay (Yedek - Eğer çok çalışırsa)

Ötekiler gönderilmeli. Yeni takım kurulmalı. Bu kadar değişiklik nasıl olacak bilmem. Gelenlerin de hepsi üst düzey olmalı

Mollasalihoğlu
19.04.2016, 11:09
Onur, Esteban (Yedek), Muhammet (Yedek - Eğer çok çalışırsa), Mehmet (As - Eğer bencilliği bırakacaksa) Okay (Yedek - Eğer çok çalışırsa)

Ötekiler gönderilmeli. Yeni takım kurulmalı. Bu kadar değişiklik nasıl olacak bilmem. Gelenlerin de hepsi üst düzey olmalı

Şimdiye kadar bonservisi elinde olanlardan 4-5 imza ile iskelet kurulmalıydı.

Ama hoca ortada değil ki bu operasyon yapılsın.

Travelair
19.04.2016, 11:31
İmzaladıklarımız var demişti başkan. Eğer Lucescu işi çözülebilirse ve erken çözülebilirse umarım gerekli devrimi gerçekleştirebiliriz. Başka türlü bu futbolcularla aydınlığa çıkamayız

mesaced1967
19.04.2016, 11:43
maça 4, 5 tane rakibe baskı yapamayan oyuncu ile çıkarsan tabi o hamleyi yapmak zorunda kalırsın. skora göre değil oyuna göre değişiklik yapacak hoca lazım. ben fatih terim'in gerideyken hüseyin cimşir'i sokup maç çevirdiğini de bilirim.

bende 10 kişiyle ceyhun gülselam'ı oyuna alarak maçı aldığımızı hatırlarım ama Melih'in oyuna alınması tamamen kötü niyettir elimde oyuncu yok mecburen bunları oynatıyoruma getiriyor Cardozo'yu almayıp Muhammet'i de alması aynı şekilde kendini kurtarma çabası

Arda'
19.04.2016, 11:48
Nuno Espirito Santo getirilebilir takımın başına geçen sezon Valenciada çok iyi top oynatıyordu Şampiyonlar Ligine taşıdı takımı. Bu sezon gönderildikten sonra Valencianın hali ortada.

Yıldıray Emanet
19.04.2016, 12:28
Beyninin belli bir yüzdelik bölümünü kullanabilen oyunculara yönelmek lazım takımda IQ seviyesi içler acısı

halilaziz61
19.04.2016, 12:35
İyi hoca gelsin sabrederim, ama adı sanı duyulmamış otorite kuramayacak hoca gelirse sinirler geriliyor

Erdal UZUNYILMAZ
19.04.2016, 12:50
Ramazan'ın oynadığı maçlarda yaptığı katkıyı görünce önümüzdeki sene formayı diğer tüm futbolculardan daha fazla hakettiğini düşünüyorum. Evet biraz rakiplerine ayarsız giriyor olabilir ama bu hırsından kaynaklanıyor. Gerek teknik olarak gerek sürat ve çeviklik olarak diğerlerinin üstünde performansa sahip. Özellikle ön libero gibi önemli bir mevkiinin gelecekteki sigortası. Şunu söylüyorum; fizik yapısını daha geliştirirse milli takımın vazgeçilmezi olur o bölge için.

gökhants1966
19.04.2016, 12:53
2016-2017 SEZONU KADRO PLANLAMASI

GELEN OYUNCULAR

Bastos - Rostov - Bedelsiz
Erazo - Atletico Minerio - 2 Milyon Euro
Marcin Kaminski - Lech Poznan - Bedelsiz
Eren Albayrak - Rizespor - Bedelsiz
Nikola Vukcevic - Braga - 3.5 Milyon Euro
Youssef Bennasser - 3.5 Milyon Euro
Ramiro Carrera - Arsenal Sarandi - Bedelsiz
Leon Bailey - Genk - 6 Milyon Euro
Edwin Cardona - Monterrey - 6 Milyon Euro
Armin Hodzic - Dinamo Zagrep - 4 Milyon Euro
Gedion Zelalem - Arsenal - Kiralık
Badou Ndiaye - Osmanlıspor - Takas+1 Milyon
Edin Visca - Başakşehir - Takas+ 1 Milyon
Jamie Macleren - Brisbane Roar - 500 Bin Euro
Adam Zrelak - Slovan Bratislava - 500 Bin Euro

Toplam = 28 Milyon Euro

GİDEN OYUNCULAR

Douglas Franco - 2 Milyon Euro
Aykut Demir - 1 Milyon Euro
Mustafa Yumlu - Sözleşmesi Bitiyor
Uğur Demirok - Takas
Musa Nizam - Takas
Salih Dursun - Sözleşmesi Bitiyor
Jose Bosingwa - Sözleşmesi Bitiyor
Aytaç Kara - 1.5 Milyon Euro
Okay Yokuşlu - 1.5 Milyon Euro
Fatih Atik - Sözleşmesi Bitiyor
Özer Hurmacı - 500 Bin Euro
Marko Marin - Sözleşmesi Bitiyor
Erkan Zengin - 500 Bin Euro
Sefa Yılmaz - Takas
Oscar Cardozo - 5 Milyon Euro
Mustapha Yatabare - 2 Milyon Euro
Dame Ndoye - 2 Milyon Euro

Toplam = 16 Milyon Euro

KALAN OYUNCULAR

Onur Kıvrak
Esteban Alvarado
Serge Akakpo
Luis Pedro Cavanda
Yusuf Erdoğan
Güray Vural
Ramazan Övüç
Mehmet Ekici

YENİ KURULAN KADRONUN SON HALİ (24 KİŞİ)

Onur Kıvrak
Esteban Alvarado
Bastos
Frickson Erazo
Marcin Kamisnki
Serge Akakpo
Eren Albayrak
Güray Vural
Luis Cavanda
Zeki Yavru
Nikola Vukcevic
Youssef Bennasser
Gedion Zelalem
Badou Ndiaye
Edwin Cardona
Mehmet Ekici
Leon Bailey
Ramiro Carrera
Yusuf Erdoğan
Edin Visca
Armin Hodzic
Muhammet Demir
Jamie Maclaren
Adam Zrelak

2016-2017 AS KADRO

-------------------------------------ONUR KIVRAK---------------------------------

CAVANDA-----------------BASTOS-----------------------ERAZO------------------EREN

-----------------------BENNASSER-----------------------VUKCEVİC----------------------

BAİLEY----------------------------------CARDONA-------------------------------CARRERA

--------------------------------------------HODZİC--------------------------------------

2016-2017 YEDEK KADRO

----------------------------------ESTEBAN ALVARADO---------------------------------

ZEKİ------------------------AKAKPO------------------KAMİNSKİ-------------------GÜRAY

-----------------------ZELALEM-------------------------NDİAYE----------------------------

VİSCA-----------------------------------MEHMET------------------------------------YUSUF

-----------------------------------------MUHAMMET---------------------------------------

Travelair
19.04.2016, 12:53
Ramazan'ı izlemedim ama biraz çabalı bir futbolcu fark yaratır. Fakat kalitesinin Aurelio olması lazım. Top kapmalı, ikili mücadele kazanmalıi, top kaybetmemeli, atağa kaldırmalı. Bu konuda Hüseyin'den beri - ki defansı yine oranla iyi sayılır - düşüşteyiz (Hasan, Zeki...)

emrhan61
19.04.2016, 13:09
Ne olursa olsyn 22'nin sözleşmesi uzatılmamalı.

İ. SARAL
19.04.2016, 13:16
Hoca kim olursa olsun, 3 yıldan az görevde kalırsa hiçbir şey hizmet etmeyecektir.

Bunu öğrenemedik gitti.

Transfere gelirsek, çok geç kalındı. (eğer ön sözleşmeler imzalanmadı ise)

Aynen.

odyseuys
19.04.2016, 13:50
taraftar değişim istiyor. bu isteğini, M. Usta yönetimine oy vererek ortaya koydu. Yönetim de taraftarı yeniden kazanmak istiyorsa bu değişim isteğine kulak vermeli. İyi - kötü tartışmasına hiç girmeden yumlu, yusuf, özer, sefa, atik gibi adları saymakla bitmeyen oyuncularla yolları ayırmalı. başarı için kan ve kimlik değişikliği şart artık.

Alika87
19.04.2016, 13:54

GELEN OYUNCULAR

Toplam = 28 Milyon Euro

GİDEN OYUNCULAR

Uğur Demirok - Takas
Musa Nizam - Takas
Sefa Yılmaz - Takas

Toplam = 16 Milyon Euro

KALAN OYUNCULAR

Onur Kıvrak
Esteban Alvarado
Serge Akakpo
Luis Pedro Cavanda
Yusuf Erdoğan
Güray Vural
Ramazan Övüç
Mehmet Ekici

Onur Kıvrak
Esteban Alvarado
Bastos
Frickson Erazo
Marcin Kamisnki
Serge Akakpo
Eren Albayrak
Güray Vural
Luis Cavanda
Zeki Yavru
Nikola Vukcevic
Youssef Bennasser
Gedion Zelalem
Badou Ndiaye
Edwin Cardona
Mehmet Ekici
Leon Bailey
Ramiro Carrera
Yusuf Erdoğan
Edin Visca
Armin Hodzic
Muhammet Demir
Jamie Maclaren
Adam Zrelak

2016-2017 AS KADRO

-------------------------------------ONUR KIVRAK---------------------------------

CAVANDA-----------------BASTOS-----------------------ERAZO------------------EREN

-----------------------BENNASSER-----------------------VUKCEVİC----------------------

BAİLEY----------------------------------CARDONA-------------------------------CARRERA

--------------------------------------------HODZİC--------------------------------------

2016-2017 YEDEK KADRO

----------------------------------ESTEBAN ALVARADO---------------------------------

ZEKİ------------------------AKAKPO------------------KAMİNSKİ-------------------GÜRAY

-----------------------ZELALEM-------------------------NDİAYE----------------------------

VİSCA-----------------------------------MEHMET------------------------------------YUSUF

-----------------------------------------MUHAMMET---------------------------------------

Böyle sil baştan yapmaktan başka alternatifiniz yok. Mevcut kadro hem yeni gelen oyuncuları yer hem yeni hocayı.

Senin yazdığın oyuncular güzel ve gidilecek yolu iyi gösteriyor. Bende biraz Bundesliga'da düşme hattında olan takımlara baktım. Almanya'da düştükten sonra takım bütçesi cok düşüyor ve takımlar büyük kontratlı oyuncuları satmak zorunda. Bize yarayacak düşündüğüm oyuncular şunlar.

Hannover - salif sane, kiyotake, albornoz
Frankfurt - marco fabian, seferovic, zambrano, castaignos, abraham, oczipka
Bremen - djilobodji, junuzovic, gebre selassie, ujah.
Stuttgart - serey die, rupp, kravets
Augsburg - geuweleuw, koo, bobadilla, finbogasson.

Almamız imkansız yada Trabzon'a uydurmadığım oyuncuları yazmadım. Profili ve maliyeti bize uygun bir cok oyuncular bu takımlarda. Afrika'dan uda amerkadan oyuncu almak iyi ve güzel, ama Avrupa futbolu ve taktiği almış oyuncular her zaman daha avantajlı.

duyurukcu
19.04.2016, 14:35
Usta "Fener maçından sonra gidecek isimlerle yolları ayıracağız.."

Mollasalihoğlu
19.04.2016, 14:52
Usta "Fener maçından sonra gidecek isimlerle yolları ayıracağız.."

Çok zor işi.

Topçular çöp, sözleşmeleri ise sağlam.

Cihad Varlı
19.04.2016, 15:01
Çok zor işi.

Topçular çöp, sözleşmeleri ise sağlam.

Atik, Bosingwa, Marin, Salih ve Yumlu'nun sözleşmeleri bitiyor abi zaten. En azından bunları elden çıkarmak için uğraşmayacağız.

Mollasalihoğlu
19.04.2016, 15:07
Atik, Bosingwa, Marin, Salih ve Yumlu'nun sözleşmeleri bitiyor abi zaten. En azından bunları elden çıkarmak için uğraşmayacağız.

Başarılı takas operasyonları nefes aldırabilir.

kanterts
19.04.2016, 15:13
sabani hic birakirlarmi , yönetim icinde de kalacak trabzonlu falan diyenler var . ve bu kafayla bizden hic ama hicbirsey olmayacak .
TRabzonlunun olmadigi bir TRabzonspor hayal ediyorum . teknik ekipte dahil . malzemeci dahil . bu özevlatci taraftar ve medyaya da kulak vermeyecek bir muharrem Baskan istiyorum . ben saban kalacak yetmedi zekide dönecek diyorum bakin görün . bunlarin yedekte oturmasi bile antrenmanlara katilmalari bile hedefi olan Takimi bitirir.

asilhamsi
19.04.2016, 15:19
sabani hic birakirlarmi , yönetim icinde de kalacak trabzonlu falan diyenler var . ve bu kafayla bizden hic ama hicbirsey olmayacak .
TRabzonlunun olmadigi bir TRabzonspor hayal ediyorum . teknik ekipte dahil . malzemeci dahil . bu özevlatci taraftar ve medyaya da kulak vermeyecek bir muharrem Baskan istiyorum . ben saban kalacak yetmedi zekide dönecek diyorum bakin görün . bunlarin yedekte oturmasi bile antrenmanlara katilmalari bile hedefi olan Takimi bitirir.

noktası virgulune katılıyorum.Yumlu,özer,aykut baska soze gerek yok sanırım.

asilhamsi
19.04.2016, 15:21

GELEN OYUNCULAR

Toplam = 28 Milyon Euro

GİDEN OYUNCULAR

Uğur Demirok - Takas
Musa Nizam - Takas
Sefa Yılmaz - Takas

Toplam = 16 Milyon Euro

KALAN OYUNCULAR

Onur Kıvrak
Esteban Alvarado
Serge Akakpo
Luis Pedro Cavanda
Yusuf Erdoğan
Güray Vural
Ramazan Övüç
Mehmet Ekici

Onur Kıvrak
Esteban Alvarado
Bastos
Frickson Erazo
Marcin Kamisnki
Serge Akakpo
Eren Albayrak
Güray Vural
Luis Cavanda
Zeki Yavru
Nikola Vukcevic
Youssef Bennasser
Gedion Zelalem
Badou Ndiaye
Edwin Cardona
Mehmet Ekici
Leon Bailey
Ramiro Carrera
Yusuf Erdoğan
Edin Visca
Armin Hodzic
Muhammet Demir
Jamie Maclaren
Adam Zrelak

2016-2017 AS KADRO

2016-2017 YEDEK KADRO

Senle boyle kadro kuruyorsun ve hala sag bek alternatifin zeki.Ne soyleyecegimi bilemedim.

mesaced1967
19.04.2016, 15:26
1 – Teknik Direktörümüz Sayın Hami Mandıralı ile sezon sonuna kadar devam edilecektir.

2 – Yeni sezona yönelik bugünden itibaren teknik heyet için her türlü alternatifi değerlendirerek çalışma yapıyoruz.

3 – Oyuncu kadromuzdan kalacak ve ayrılacaklar ile kadromuza katılacaklara yönelik iyi bir planlamaya gidilecektir. Ancak UEFA’dan gelecek karar da göz önünde bulundurulacak hareket edilecektir.

4 – UEFA’ya sunduğumuz bütçe ve mali kriterlere uyum sağlamak amacıyla titiz bir çalışma yürütülecektir.

yıllık 300 - 400 bin maliyetli genç ve ya tutarsa transferleri gelecek bence Kvilitaia, Attamah, Recep Niyaz, Emre Çolak, Nakoulma, Djalma Campos,Eren Albayrak gibi transferler gelecek maalesef ki gelecek sezonu da şimdiden kaybettik

Hoca da en iyi ihtimalle Ertuğrul Sağlam olacak

A.Gökhan AKIN
19.04.2016, 15:30
29 maçta 5 gol atıp 2 asist yapmış Yatabare ile 23 maçta 2 gol atıp 2 asist yapmış dame n'doye yi nasıl olacakta 2'şer milyon avro lara satacağız çok büyük bir merak konusu oldu bende.. Bedava versek te bu adamlar hiç bir yere gitmezler bizim gibi enayi bulunmaz onlara o parayı verecek olan.

ensarusta
19.04.2016, 15:47
Ustanin cizdigi her mali tablodan sonra ozellikle iho yonetimine nefretim kat kat artiyor. Kulubun basina azizi getirsek bu kadar zarar veremezmis. Bu sayfa transfer sayfasi ama nasil transfer yapacagiz hangi parayla kimi alacaz tam muamma.arti uefadan transfer yasagi da gelip gelmeyecegi belli degil. Arti mevcut kadroyu sil bastan yapacak mali gucumuz yok. Arti mevcut kadroda is yapacak adam sayisi 3 u 5 i gecmez. Stadin yetismeme durumu var. Isim hakki sarkabilir. Ziraat bankasindan yeni yapilanma icin alinacak kredide sorun cikmis..........tablo cok kotu arkadaslar. Birde ustune sikeyi aklama filmine basladilar. Insallah uefa ve castan tokati yerler. Moraler dip yapti renktaslar....

ensarusta
19.04.2016, 15:49
Isin ozeti kulupte para yok borc cok, faiz cok. Takimda futbolcu cok is yapacak adam yok.

İ. SARAL
19.04.2016, 16:40
Yönetimin işi çok zor. Bu takımın en az 2 seneye ihtiyacı var.

Emirhan Çorumlu
19.04.2016, 16:40

Insallah bunlardan birini uzatmak yada bonservisiyle almak icin ugrasmazlar...

Emirhan Çorumlu
19.04.2016, 16:52
Yönetimin işi çok zor. Bu takımın en az 2 seneye ihtiyacı var.

2016-2017
2017-2018

M.Usta Baskanin Hedefi ztn 2017-2018 Sezonu. Seneye yeni Hoca ve Kadro oturmali. Umarim 2017-2018 Sezonu icin güzel bir alt yapi hazirlayabiliriz. Bence bu iki Sezon bile yetersiz Sampiyonluk icin. En az 3-4 Sene üstüne koyarak gitmeliyiz ki birseyler olsun. Önümüzde Leicester Örnegi var. Gecen Sezon zar zor düsmekten kurtulan Takim bu Sene Sampiyon olacak. Iyi TD ve Futbolcu Secimleriyle aslinda herzaman hersey mümkün. Misal Leicester City bir kac Sene icinde Mahrez (2 Sene önce) ve Vardy (4 Sene önce) ikilisini toplam 1,7 Milyona Transfer etmis. Bana göre iyi bir Yönetimimiz var. Umarim gelecek Dönemlerde dahada iyi olacaklar. Dogru Hoca, dogru Transferler ve en önemlisi sabirli Taraftar lazim bu Takima.

İ. SARAL
19.04.2016, 16:58
2016-2017
2017-2018

M.Usta Baskanin Hedefi ztn 2017-2018 Sezonu. Seneye yeni Hoca ve Kadro oturmali. Umarim 2017-2018 Sezonu icin güzel bir alt yapi hazirlayabiliriz. Bence bu iki Sezon bile yetersiz Sampiyonluk icin. En az 3-4 Sene üstüne koyarak gitmeliyiz ki birseyler olsun. Önümüzde Leicester Örnegi var. Gecen Sezon zar zor düsmekten kurtulan Takim bu Sene Sampiyon olacak. Iyi TD ve Futbolcu Secimleriyle aslinda herzaman hersey mümkün. Misal Leicester City bir kac Sene icinde Mahrez (2 Sene önce) ve Vardy (4 Sene önce) ikilisini toplam 1,7 Milyona Transfer etmis. Bana göre iyi bir Yönetimimiz var. Umarim gelecek Dönemlerde dahada iyi olacaklar. Dogru Hoca, dogru Transferler ve en önemlisi sabirli Taraftar lazim bu Takima.

Ben şampiyonluktan bahsedemiyorum bile. 2 yılda anca toparlanırız o da sabır gösterilirse.

Uğur Kalyoncu
19.04.2016, 17:01
1 – Teknik Direktörümüz Sayın Hami Mandıralı ile sezon sonuna kadar devam edilecektir.

2 – Yeni sezona yönelik bugünden itibaren teknik heyet için her türlü alternatifi değerlendirerek çalışma yapıyoruz.

3 – Oyuncu kadromuzdan kalacak ve ayrılacaklar ile kadromuza katılacaklara yönelik iyi bir planlamaya gidilecektir. Ancak UEFA’dan gelecek karar da göz önünde bulundurulacak hareket edilecektir.

4 – UEFA’ya sunduğumuz bütçe ve mali kriterlere uyum sağlamak amacıyla titiz bir çalışma yürütülecektir.

yıllık 300 - 400 bin maliyetli genç ve ya tutarsa transferleri gelecek bence Kvilitaia, Attamah, Recep Niyaz, Emre Çolak, Nakoulma, Djalma Campos,Eren Albayrak gibi transferler gelecek maalesef ki gelecek sezonu da şimdiden kaybettik

Hoca da en iyi ihtimalle Ertuğrul Sağlam olacak

200-300 e ararlarsa tas gibi topcular bulurlar orda sıkıntı yok ama Ertugrul gelirse Usta bindiği dalı kökünden keser..

artvints
19.04.2016, 17:02
önce genç ve düşük profilli az bonservisli oyunculardan bir temel kurulmalı.o sağlandıktan sonra üzerine iyi futbolcu almaya başlarız. zaten fazla yapacak birşey yok. iyi oyuncular için transfer mücadelesine girecek takımın iyi bir durumda olması gerekiyor. mesela solbeke 2 milyon euro maaş verip cissokho almanın da bir anlamı yok. yanımızdaki eren'i bedava alıp düşük maaşla oynatmak gerekir.yok hocanın planında defansif olarak daha güçlü biir solbek varsa uygun maliyete scout ekibiyle öyle bir oyuncu bakmak gerekir. bu işler usta'nın dilinden, olaya bakış açısından, bütçeye göre davranma çabasıyla çözülür. hastane yönetebilirsiniz ama futbol başka bir iştir diyeni kale almayın. usta en azından hastane yönetiyor, senin konuşmaktan başka bir bildiğin yok, bir başarın yok. senin futbol bildiğini nereden anlayacağız?

gökhants1966
19.04.2016, 17:05
Senle boyle kadro kuruyorsun ve hala sag bek alternatifin zeki.Ne soyleyecegimi bilemedim.

Transferde önceliğimiz ortasaha ve hücum hattı ben her bölgeye alternatif oyuncu yazmaya çalıştım ancak Mali durumdan ötürü bazı bölgelere transfer yapmakta zorlanabiliriz.Sağbek için bonservissiz maliyeti düşük genç bir oyuncu bulunursa Cavandaya yedek olması için alınır Zekide Kayseride kalır.

2016-2017 sezonunu bu şekilde geçirebiliriz.2017-2018 sezonunda ise daha kaliteli bek oyuncuları transfer edilebilir.

Tesanüd_61
19.04.2016, 17:09
evvela ictimai mahiyetle müdafaa hattını tesis etmek şart. mevcud müdafaa futbolcularını göndermek suretiyle kasımpaşadan çiçi ve manisadan douglao alınmalı, bu suretle takımın müdafaa hattı daha dinç bir hale duhul erecektir.

artvints
19.04.2016, 17:19
hoca seçerken de oyun anlayışı önemli. fonseca iyi ve göze hoş gelen futbol oynatıyor.ama sıkı takım yaratmadaki kabiliyetini bilmiyorum. lucescu'yu anlatmaya gerek yok zaten.direk kazanan takım yapıyor.ama yaşı ve alacağı para tartışılacak şeyler. mesela ersun yanal da dirençli ama çok hücumcu bir takım yapıyor.onun da tartışılacak özellikleri var. piyasayı araştırıp simone'ye benzer bir hoca bulmamız lazım. çok sıkı takım yarattı.kesinlikle sıkılma motivasyon düşüklüğü yok kaç senedir. oyuncu satıp durmalarına rağmen takımda büyük düşüşler yok. taktik diziliş, oyun anlayışı mükemmel. karınca kolonisi gibi davranan bir takım var sahada. defansif olarak mükemmel bir takım ama ofansif olarak da yetersiz kalmıyorlar, transfer ve taktik planları sayesinde.

sonuç olarak çok güzel oynatıyor, hücumcu takım sahaya çıkarıyor yetmez. yıllarca gelişen, kazanan kendinden daha büyük bütçeli takımlarla yarışan bir takım olmak için, bir sürü sıfat saymayacağım, direk simone gibi bir hocaya ihtiyacımız var.

TS-AKCAABAT-61
19.04.2016, 17:20
Transferde önceliğimiz ortasaha ve hücum hattı ben her bölgeye alternatif oyuncu yazmaya çalıştım ancak Mali durumdan ötürü bazı bölgelere transfer yapmakta zorlanabiliriz.Sağbek için bonservissiz maliyeti düşük genç bir oyuncu bulunursa Cavandaya yedek olması için alınır Zekide Kayseride kalır.

2016-2017 sezonunu bu şekilde geçirebiliriz.2017-2018 sezonunda ise daha kaliteli bek oyuncuları transfer edilebilir.

Zeki sagbek degil
Once bunu bi ogrenelim
Sonra kalkıp çocuğa sövüyoruz

gökhants1966
19.04.2016, 17:24
önce genç ve düşük profilli az bonservisli oyunculardan bir temel kurulmalı.o sağlandıktan sonra üzerine iyi futbolcu almaya başlarız. zaten fazla yapacak birşey yok. iyi oyuncular için transfer mücadelesine girecek takımın iyi bir durumda olması gerekiyor. mesela solbeke 2 milyon euro maaş verip cissokho almanın da bir anlamı yok. yanımızdaki eren'i bedava alıp düşük maaşla oynatmak gerekir.yok hocanın planında defansif olarak daha güçlü biir solbek varsa uygun maliyete scout ekibiyle öyle bir oyuncu bakmak gerekir. bu işler usta'nın dilinden, olaya bakış açısından, bütçeye göre davranma çabasıyla çözülür. hastane yönetebilirsiniz ama futbol başka bir iştir diyeni kale almayın. usta en azından hastane yönetiyor, senin konuşmaktan başka bir bildiğin yok, bir başarın yok. senin futbol bildiğini nereden anlayacağız?

Stoperler ve solbek için bonservisi olmayan oyuncular alınabilir.Bastos(Stoper),Kaminski(Stoper) ve Eren(Sol Bek) gibi bonservisi olmayan oyuncularla defans dörtlüsü kurulabilir.

Trabzonsporun asıl sorunu ortasaha ve hücum hattıyla ilgilidir.Trabzonspordan bahsetmeden önce Beşiktaştan bahsetmek istiyorum.Beşiktaş beşiktaş yapan ortasahalarında oynayan Atiba-Oğuzhan-Sosa üçlüsünün müthiş şekilde uyumlu olması ve takımı yönetmesidir.Ortasahasında ki üçlü iyi olmayan bir takımın sistemi iyi işleyemez ve kanat oyuncuları yeterince iyi performans gösteremez.Beşiktaşta Q7 ilk gelişinde başarılı olamadı şuan gayet iyi katkı sağlıyor.Gökhan Töre uzun süredir oynamadığı halde Beşiktaş gol atmakta zorlanmıyor oyun düzeni bozulmuyor.Kerim Frei ortalama bir oyuncu olmasına rağmen iyi katkı sağlıyor.Beşiktaşın kanat oyuncuları trabzonda olsa olmayan sistemin içerisinde erirler.Trabzonsporun ortasahasında oynayan üçlü gerçekten uyum sağlayabilecek,pas organizasyonları içinde olacak,takımı yönlendirebilecek oyunculardan oluşmalı örnek olarak vermek gerekirse Vukcevic-Bannasser-Cardona üçlüsü verilebilir.Trabzonspor para harcamamak adına ortasaha üçlüsünü sıradan oyunculardan oluşturursa sistem sorunu ve başarısızlık kaçınılmaz olacaktır.

Trabzonspor iyi paslaşan,organize olabilen sistemi oturmuş bir takım olmak istiyorsa sağlam bir ortasaha üçlüsü oluşturmalı ve sonuca gitmek için de iyi bir golcü almalıdır.

Sonuç : Stoperler,Sol Bek ve Kanat Oyuncuları maliyeti düşük genç oyunculardan oluşturulabilir ancak ortasaha üçlüsü ve forvet sıradan oyunculardan oluşturulamaz eğer böyle bir hataya düşülürse başarısızlık kaçınılmaz olur.

Ortasaha üçlüsü ve forveti kaliteli olan bir takım süper ligin en büyük şampiyonluk adayı olur.

Galatasaray : Melo-Selçuk-Sneijder-Burak
Beşiktaş : Atiba-Oğuzhan-Sosa-Gomez

Burak
19.04.2016, 17:27
Kara Mbodj geçen yaz Trabzonspor'dan teklif aldığını ama transferinin olmadığını söyledi.

Cemal Sağlam
19.04.2016, 17:34
Onur ve M.Demir hariç teklif gelen tüm oyuncular satılabilir.

İHO travması geçene kadar gençlere, altyapıya ve maliyeti düşük görev adamlarına yönelebiliriz.

Ha unutmadan Allah seni bildiği gibi yapsın İHO sonsuza kadar nefretimsin

Burak
19.04.2016, 17:47
Burda daha önce defalarca yazdığımız Moussa Konate çok büyük ihtimalle gelecek sezondan itibaren İngiltere'de oynayacak.

Tayfun Aydın
19.04.2016, 17:49
Kim alınacak kim gidecek bilmem ama herkesin hemfikir olduğu isimler dışında Ramazan Övünç ün takımda kesinlikle kalması hatta sözleşmesinin uzatılması lazım. Çok uzun zamandır bu kadar tempolu korkmadan dikine oynayabilen genç oyuncu görmemiştim. Topu kaybediyor ama korkmuyor yeniden deniyor koşuyor. Sakatlanmasa seneyi kadronun temel taşlarında biri oturmuş olacaktı.

orhanunal
19.04.2016, 17:51
en önemlisi ortasaha buranın en önemlisi ise melo atiba bölgesi.

orhanunal
19.04.2016, 17:53
hoca seçerken de oyun anlayışı önemli. fonseca iyi ve göze hoş gelen futbol oynatıyor.ama sıkı takım yaratmadaki kabiliyetini bilmiyorum. lucescu'yu anlatmaya gerek yok zaten.direk kazanan takım yapıyor.ama yaşı ve alacağı para tartışılacak şeyler. mesela ersun yanal da dirençli ama çok hücumcu bir takım yapıyor.onun da tartışılacak özellikleri var. piyasayı araştırıp simone'ye benzer bir hoca bulmamız lazım. çok sıkı takım yarattı.kesinlikle sıkılma motivasyon düşüklüğü yok kaç senedir. oyuncu satıp durmalarına rağmen takımda büyük düşüşler yok. taktik diziliş, oyun anlayışı mükemmel. karınca kolonisi gibi davranan bir takım var sahada. defansif olarak mükemmel bir takım ama ofansif olarak da yetersiz kalmıyorlar, transfer ve taktik planları sayesinde.

sonuç olarak çok güzel oynatıyor, hücumcu takım sahaya çıkarıyor yetmez. yıllarca gelişen, kazanan kendinden daha büyük bütçeli takımlarla yarışan bir takım olmak için, bir sürü sıfat saymayacağım, direk simone gibi bir hocaya ihtiyacımız var.

lucescu gelirim dediyse parayı dert edemeyiz malesef.bu takımı bi o adam eder bir de mr.egoterim.şenol çok iyi hoca ama takımı oturtması uzun sürer.ersun iyi hoca ama b.ktan medyamız 3. hafta ipini çeker.

hanzale
19.04.2016, 17:54
Beyninin belli bir yüzdelik bölümünü kullanabilen oyunculara yönelmek lazım takımda IQ seviyesi içler acısı

Mesele budur

hanzale
19.04.2016, 17:56
Yusuf, yumlu, özer, aykut bu takımda kalırsa yine bir cacık olmaz. Bunlarla birlikte zengin erkanla birlikte salih, sefa, narin acilen gönderilmeli

Sent from my iPhone using Tapatalk

TS-AKCAABAT-61
19.04.2016, 18:05
Biri hamiye söylesin
Güray solbek değil

Burak
19.04.2016, 18:21
Florent Hadergjonaj... Alt yapı ürünü.
http://www4.pictures.zimbio.com/gi/BSC+Young+Boys+v+Everton+FC+R8-fmOuQuyMl.jpg

hofsaale
19.04.2016, 18:44
Biri hamiye söylesin
Güray solbek değil
Ya ne? ancs yedek olur güray

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Cemal Sağlam
19.04.2016, 18:46
Güray ve benzeri oyuncular Akhisar gibi takımlarda oynayabilir hatta 10 numaralı formayı da giyebilir

Ama burası Trabzonspor. Burada Güray gibileri olmaması lazım. Özer gibilerin 10 numara, Sefa gibilerin 9 numara giymemesi lazım

asilhamsi
19.04.2016, 18:54
Ze0ki sagbek degil
Once bunu bi ogrenelim
Sonra kalkıp çocuğa sövüyoruz

Suleyman demirel ege denizi yunan goludur diyen yunan basbakanina ege denizdir,gol degildir demisti.

zeki sag bek degil,sag acik degil,ortasaha degil cunku zeku futbolcu degildir.

yorumsuz6117
19.04.2016, 19:58
Son gelen haberlere göre Uefa Trabzonspor'a büyük bi ceza vermeyecek transfer yapmama veya men cezası gibi ama transferde kısıtlama getirecek.. Önümüzdeki sezon şampiyonluk falan çok zor iş hayal kurmaya gerek yok.. 17-18 sezonunda anca toparlayabilir Trabzonspor..

Örnek , 5 Milyon Euroya oyuncu satmadan 5 Milyon Euroluk oyuncu alamazsın diyecek Uefa , bizimde para eden oyuncu sayımız bir elin parmaklarına ulaşmadığı için işimiz yaş.. Scout ekibinin izlediği beğenilen ama ucuz olanlardan transferler yapılacaktır , başka da çare yok..

selcuk
19.04.2016, 19:58
tam versiyonu ne kadar ?aylik10 euro degildir.Uygunsa alirim.Güney orta amerika asya ve avustralya ligleri analyz ederim.Zaten artik analyzci olduk birazda data Mining yapariz.
simdi cvp mailleri geldi
grup olarak 650 €+ 100 € account basi ayda
min 3 account

krutoyy61
19.04.2016, 20:11
Sen öz evlat dersin onlar sana en büyük şeref yoksunlugunu yapar

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
19.04.2016, 20:53
ligde 3.lüğü zorlayıp kupada şampiyonluğa oynasak, avrupa kupalarında ikinci tur heyecanı yaşasak yeterdi bize bu sene ama beceremediler avrupa'ya gitmeyi.

memozcan
19.04.2016, 21:05
Son gelen haberlere göre Uefa Trabzonspor'a büyük bi ceza vermeyecek transfer yapmama veya men cezası gibi ama transferde kısıtlama getirecek.. Önümüzdeki sezon şampiyonluk falan çok zor iş hayal kurmaya gerek yok.. 17-18 sezonunda anca toparlayabilir Trabzonspor..

Örnek , 5 Milyon Euroya oyuncu satmadan 5 Milyon Euroluk oyuncu alamazsın diyecek Uefa , bizimde para eden oyuncu sayımız bir elin parmaklarına ulaşmadığı için işimiz yaş.. Scout ekibinin izlediği beğenilen ama ucuz olanlardan transferler yapılacaktır , başka da çare yok..
çin devreye girer merak etme.. cardozo 6-7 ; cavanda 5-6 milyon eur gibi bir paraya gider..

asilhamsi
19.04.2016, 21:16
Sen öz evlat dersin onlar sana en büyük şeref yoksunlugunu yapar

özevlat falan yok.Trilyonları alıyorlar,asla oynayamayacakları takımda oynuyorlar sırf nufus kagıtları sebebiyle.

krutoyy61
19.04.2016, 21:22
özevlat falan yok.Trilyonları alıyorlar,asla oynayamayacakları takımda oynuyorlar sırf nufus kagıtları sebebiyle.
Şerefsizlik diyoruz biz ona kısaca

tonya55
19.04.2016, 21:31
çin devreye girer merak etme.. cardozo 6-7 ; cavanda 5-6 milyon eur gibi bir paraya gider..
baskanın sattıgımız oyuncular var demişti cardozo mls abd ye ile görüşüyor diye biliyorum.cavandanın zaten her zaman piyasası var aynen dedigin dogru.

Erkan A.
19.04.2016, 22:30
samed Yesil trabzonsporlu trabzonlu ve basarili keisnlikle alinmali yasi kac bilmiyorum 23 olmali tahminimce

Erkan A.
19.04.2016, 22:33
erkan zengini en cok destekleyen bendim burada sanirim

son milli macini izledim bize karsi büyük bir sifirdi

bügünkü maci canli izledim erkan yokmu diye baktim ilk yari oynamis ismini hic duymadim bile marini yazmiyorum rezalet

marin erkan okay güray özer mustafa sefa fatih salih .. Bu dokuz oyuncu kesinlikle gitmeli yoksa huzur bulamicaz

arka planda kalmasin diye tekrar paylasiyorum dün yazmistim bügün baskanimiz bu yorumumdan etkilenerek sikecilerle oynayacagimiz mactan sonra bir kac oyuncuyla yollarimizi ayiracagiz demis ?? :)

Uğur Ö.
19.04.2016, 22:36
Vahid geldiğinde bu takımın 3 senesi var sabır gösterin dedi , gittiler 7.haftadan adamı gönderdiler. Yeni senede bu olmasın . İsterse seneye kulübü düşürecek pozisyona gelsin ama varsa bir hedefi amacı Allah aşkına sabır gösterelim artık.

tonya55
19.04.2016, 22:41
samed Yesil trabzonsporlu trabzonlu ve basarili keisnlikle alinmali yasi kac bilmiyorum 23 olmali tahminimce
samed yesilin diz bagları 2 kere koptu luzernde kadroya giremiyor sakatlıklar bitirdi.toparlanamadı muhammed kadar etkili olamaz.kariyer hatası yaptı sanssızlıklar yasadı.

Erkan A.
19.04.2016, 23:17
samed yesilin diz bagları 2 kere koptu luzernde kadroya giremiyor sakatlıklar bitirdi.toparlanamadı muhammed kadar etkili olamaz.kariyer hatası yaptı sanssızlıklar yasadı.

peki hocam bilmiyordum

sikelilerle hafta sonunda oynadiktan sonra bakalim kimler gidecek kimler kalacak aslinda onu alalim bunu alalim diyoruz bosuna ilk önce yeni hoca gelmeli ..

serdaracıl
19.04.2016, 23:32
Taraftarın gazıyla transfer yapılmasın artık. transfer komitesinin izleyerek aldığı her adama fitim ben.

İ. SARAL
19.04.2016, 23:44
Taraftara stadin hela rengi bile sorulmamali. Yonetim butun konularda bildigini okumali. Anket falan yonetimin aleyhine doner.

Bilâl ÇOBAN
19.04.2016, 23:46
Şu sezon hayırlısıyla bitse Luce yahut Favre - Foncesa gibi birisi açıklansa hemen akabinde de şöyle zıpkın gibi 5-6 tane genç topçu (ki hodziç'i çok önemsiyorum) 3-4 tane de yıldız niteliğinde iş ahlaklı (tercihen alman ya da doğu avrupa'lı) adam alınsa işte o zaman gelecek sezon namına ümidim olur.

Mollasalihoğlu
20.04.2016, 02:36
Gelenlerden çok gidenleri merak ediyorum ne yalan söyleyeyim. :)

Murathan
20.04.2016, 02:56
9022
Basa ne kadar yaslı olursa olsun Erdal Abinin de dediği gibi akil stoper ihtiyacımızı fazla fazla görür.
Holebas da yaslı olabilir ama yıllardır kan ağlayan bölgeye ya tutarsa transferi yapacağıma gözüm kapalı holebası yazarım, eliseu da olabilir.
Samedov ilerdeki iqlu adam ihtiyacımızı karşılar ama, yüksek maaş isteme riski var.
Vukcevic Castro ikilisi taş olur, tabanca olur.
Rybus'ı hiç izlemedim, biraz videolardan baktım sadece :D bizle adı geçtiği için ve videoda beğendiğim için yazdım :D
Ndiayeye de başkanın aspordaki açıklamalarından sonra aldık gözüyle baktığım için yazdım.

Basa= 1/1.5
Holebas&Belkalem = 2/3
vukcevic&Castro = 6/7 + castro için takas gidebilecek oyuncular olabilir
rybus&samedov = 2 imza
Ndiaye = 3

Mollasalihoğlu
20.04.2016, 02:57
9022
Basa ne kadar yaslı olursa olsun Erdal Abinin de dediği gibi akil stoper ihtiyacımızı fazla fazla görür.
Holebas da yaslı olabilir ama yıllardır kan ağlayan bölgeye ya tutarsa transferi yapacağıma gözüm kapalı holebası yazarım, eliseu da olabilir.
Samedov ilerdeki iqlu adam ihtiyacımızı karşılar ama, yüksek maaş isteme riski var.
Rybus'ı hiç izlemedim, biraz videolardan baktım sadece :D bizle adı geçtiği için ve videoda beğendiğim için yazdım :D
Ndiayeye de başkanın aspordaki açıklamalarından sonra aldık gözüyle baktığım için yazdım.

Basa= 1/1.5
Holebas&Belkalem = 2/3
rybus&samedov = 2 imza
Ndiaye = 3

6-7 vermez yönetim diye düşünüyorum ama diğer hepsi olabilir.

Murathan
20.04.2016, 03:03
6-7 vermez yönetim diye düşünüyorum ama diğer hepsi olabilir.
Vukcevic için 3/4 söyleniliyor. seneye sözleşmesi bitmeseydi belki de çok daha büyük paralar söz konusu olabilirdi.
Castro için de yine en az 2/3 çekerler bence.
6-7 yazarak az bile demiş olabilirim :D kritik bölge, gerekirse mbiadan gelecek parayı direkt bu ikiliye harcasınlar :)

Mollasalihoğlu
20.04.2016, 03:05
Vukcevic için 3/4 söyleniliyor. seneye sözleşmesi bitmeseydi belki de çok daha büyük paralar söz konusu olabilirdi.
Castro için de yine en az 2/3 çekerler bence.
6-7 yazarak az bile demiş olabilirim :D kritik bölge, gerekirse mbiadan gelecek parayı direkt bu ikiliye harcasınlar :)

Aslında bildiğim kadarı ile ön sözleşme yapılan isimler var, yerli de yabancı da, ancak isim sızdırmıyorlar şu an için. :)
Kişisel tahminim sözleşmesi biten stoper ve ön liberolardan bağlamışlardır yabancı olarak.

Murathan
20.04.2016, 03:10
Aslında bildiğim kadarı ile ön sözleşme yapılan isimler var, yerli de yabancı da, ancak isim sızdırmıyorlar şu an için. :)
Kişisel tahminim sözleşmesi biten stoper ve ön liberolardan bağlamışlardır yabancı olarak.
İnşallah.
Hoca belliyse transfer de bellidir zaten :)

artvints
20.04.2016, 03:15
vukcevic burda çok konuşulduğu için pahalı geliyor olabilir ama portekiz'de hava nasıl bilmiyorum. o kadar yüksek profilli bir oyuncu değil aslında.daha yeni braga b takımından gelmiş.bu sene çok yüksek bir çıkış yaptı ama. braga orta sahada onun üzerinden oyun başlatıyor.iyi bir oyun görüşü var.formdan düşerse ağırlaşır mı bilmiyorum ama izlediğim maçlarda top taşıdığını da gördüm, hızlı dönüşler yaptığını da gördüm.ama buraya gelince değişiyorlar işte.

direk selçuk görevini vereceksin.ondan daha iyi ön libero performansı gösterir çünkü fiziği sağlam, kafa topu da alır. pasa dayalı bir oyun sisteminde başarılı olur, öne doğru da iş yapar. en önemlisi hücumu sağlıklı bir şekilde başlatır.

Mollasalihoğlu
20.04.2016, 03:20
vukcevic burda çok konuşulduğu için pahalı geliyor olabilir ama portekiz'de hava nasıl bilmiyorum. o kadar yüksek profilli bir oyuncu değil aslında.daha yeni braga b takımından gelmiş.bu sene çok yüksek bir çıkış yaptı ama. braga orta sahada onun üzerinden oyun başlatıyor.iyi bir oyun görüşü var.formdan düşerse ağırlaşır mı bilmiyorum ama izlediğim maçlarda top taşıdığını da gördüm, hızlı dönüşler yaptığını da gördüm.ama buraya gelince değişiyorlar işte.

direk selçuk görevini vereceksin.ondan daha iyi ön libero performansı gösterir çünkü fiziği sağlam, kafa topu da alır. pasa dayalı bir oyun sisteminde başarılı olur, öne doğru da iş yapar. en önemlisi hücumu sağlıklı bir şekilde başlatır.

Her şeyin başı sistem.

Simeone giden herkesin yerini dolduruyor mesela, Dortmund neler kaybetti, yerleri doluyor. Bize gol makinesi gelen intihar eşiğine gelip ayrılıyor son 3/4 yıldır :)

Murathan
20.04.2016, 03:27
Bursa Cudcak'ı göndermek istiyor, taraftarla bağının uyuşacağını düşünüyorum. dolayısıyla akyazı için iyi bir transfer olabilir.
kiralık da gelebilir, bursa maaşından kurtulmak isteyecektir

karahanbakar
20.04.2016, 08:13
Bursa Cudcak'ı göndermek istiyor, taraftarla bağının uyuşacağını düşünüyorum. dolayısıyla akyazı için iyi bir transfer olabilir.

Kesinlikle Dsudzsak alınabilir. Hızlı, çizgiye inebilen ve son vuruşları da fena olmayan bir kanat. Ayrıca ben Başakşehirdeki Epreanu'yu da beğeniyorum. Pozisyon bilgisi ve hava topu hakimiyeti gayet iyi.

serdaracıl
20.04.2016, 08:36

Niye göndermek istiyorlar acep. Ligdeki en kaliteli yabancı

Ertan 51
20.04.2016, 08:46

Şer bildiğinden hayır doğar a çok şahane bir örnek olur bu ceza :)
Elde ortlama para eden oyuncuları satalım,
skut ekibinin bulduğu ucuz cevahirlere parayı basalım,
eldeki yerli yabancı trilyonlara mal olan,trilyonlar alan oyunculardan kötü olmaz,
tabi bir de mali yapı da düzene girmiş olur,
ben bu cezayı istiyorum arkadaş :D

Bu ara da,
Bayern in hocası M.Siti ye gitmiş,Bayern e Ancelotti insanı gelmiş,
oralarda aylar öncesinden açıklanıyor sıkıntı olmuyor,
biz Hami hoca ile işkence görüyoruz ahanda gelecek sene hocamız şu sıdalanmayın denmiyor,
nedir bu çektiğimiz arkadaş,gerçekten TS li olmak zor iş :(

karahanbakar
20.04.2016, 08:47

Kesinlikle Dsudzsak alınabilir. Hızlı, kanada inebilen ve son vuruşları da fena olmayan bir kanat. Ayrıca ben Başakşehirdeki Epreanu'yu da beğeniyorum. Pozisyon bilgisi ve hava topu hakimiyeti gayet iyi.

Ahmet Ulusoy
20.04.2016, 08:48
Biz ederiz,ediyoruz da,
etmeyenler üstte de bahsettiğim fosiller ve kan emiciler.
Sorunun cevabı böyle olunca hayır çıkıyor ama insan umut ediyor işte,
şaka maka uçurumun kenarına geldik,
aklı başında tüm TS lilerin sabretmesi lazım,
önce düzlüğe çıkıp sonra yavaş yavaş başarılara ulaşmak lazım ama dönüyoruz dolaşıyoruz,
senin soruya geliyoruz ve o üzücü cevapla yüzleşiyoruz :( :( :(

Abi öyle bir paradoksun içindeyiz ki. Umarım gelecek olan hoca en azından göze hoş gelen futbol oynatır da, taraftarın gazını alır. Maçlar kaybedilse bile umut asla kaybedilmez bu sayede. Bizi bu çıkmazdan kurtaracak kahramanlar şuan kulübü yönetiyorlar. İnşallah yıkmazlar hayallerimizi

Ertan 51
20.04.2016, 08:58
Abi öyle bir paradoksun içindeyiz ki. Umarım gelecek olan hoca en azından göze hoş gelen futbol oynatır da, taraftarın gazını alır. Maçlar kaybedilse bile umut asla kaybedilmez bu sayede. Bizi bu çıkmazdan kurtaracak kahramanlar şuan kulübü yönetiyorlar. İnşallah yıkmazlar hayallerimizi
İnşallah Ahmedim inşallah,
ben de kahramanlarımıza güveniyorum,
ligin bitimine 1-2 hafta kala,
veya lig biter bitmez hocamız şu demelerini bekliyorum,
eğer orda gecikme olmaz da düşündüğüm gibi olursa inancım artarak devam edecek,
yok lig biter de hoca işi uzarsa benim için hüzün ve hüsran günleri başlar,
başkana inancım zedelenir,
yine kendimce desteğe devam ederim ama inancım zayıflar,
bekleyelim bakalım,iyi olacak inşallah.

Ozan Yazıcı
20.04.2016, 08:58
Biz sabretmediği için sabretmek zorunda kalan bir camiayız

Dip.Ing.Mag.
20.04.2016, 09:41
http://ileilgili.org/resimleri/nedir/34/7/nester_hakkindaresim2.jpg

ysfemr
20.04.2016, 10:23

Olay tamda bu ya vukcevic bizim aradığımız adam değil çok küfür yer o herif Portekiz gazeteleri bizle adı geçince braga vukcevizten para kazanacağı için çok şanslı diye haber yapmıştı yani çokta önemsenen bi adam değil zaten bragada da sürekli 11 oynayan birisi degil

oflubektas
20.04.2016, 11:29
9022

Basa= 1/1.5
Holebas&Belkalem = 2/3
rybus&samedov = 2 imza
Ndiaye = 3

Madem dünya globalleşti, bir tane yerlisi olmayan bu 11 için taraftarı da yurtdışından getirin :)

Berk Ç.
20.04.2016, 11:46
Size 23 Kişilik hemde hocalı gidecekler takımı kurdum :D

TD. HAMİ MANDIRALI

---------------------------------- İBRAHİM DEMİR ----------------------------------
--------------------------------- (KURTULUŞ YURT) --------------------------------

ZEKİ YAVRU ----------- DOUGLAS F. --------- MUSTAFA YUMLU ------- İSHAK DOĞAN
(SALİH DURSUN) --- (MEHMET KURUOĞLU) --- (MUSTAFA AKBAŞ) ------ (MUSA NİZAM)
(GÖKSU ALHAS)
------------------------------ AYTAÇ KARA (& OKAY YOKUŞLU) ---------------------
------------------------------ (FERHAT YAZGAN) -----------------------------------

-------------------- FATİH ATİK ---------------------------------------------------
---------------- (GÖKHAN ALSAN) --------------------------------------------------

------------------------------------------- M. MARİN ------------------------------
--------------------------------------- (ÖZER HURMACI) ---------------------------

SEFA YILMAZ ------------------------------------------------------- ERKAN ZENGİN
(M. YATABARE) -------------------------------------------------- (YUSUF ERDOĞAN)

---------------------------------- O. CARDOZO ------------------------------------
----------------------------------- (D. NDOYE) ------------------------------------

Mollasalihoğlu
20.04.2016, 11:49
Her şeyin çok iyisinden lazım bize.

Çok iyi stoper, çok iyi önlibero, çok iyi kanat, çok iyi 10 numara.

Hep diyorum kiralık ve bonservissiz oyuncu yoluna gitmek zorundayız.

Mesela Marin'i beğenirim ama 2'ye bile bonservisini alacağıma Scarione'yi bonservissiz alırım.

Mollasalihoğlu
20.04.2016, 11:55
Daniel Agger mesela nasıl olur?

Mesut
20.04.2016, 11:56
Trabzonspor'un forveti bugün ki Cardozo olamaz.Kusura bakmayın.

Mesut
20.04.2016, 11:56
Daniel Agger mesela nasıl olur?
Aylardır dile getiriyorum bu oyuncuyu umarım olur taş gibi olur.Defans için tecrubeli oyuncu şart.

Mollasalihoğlu
20.04.2016, 12:01
Aylardır dile getiriyorum bu oyuncuyu umarım olur taş gibi olur.Defans için tecrubeli oyuncu şart.

Yüksek maaş alıyormuş sanırım. Mantıklı bir kontrat ile 3-4 yıl çekip çevirir geri hattı.

Mesut
20.04.2016, 12:06
Yüksek maaş alıyormuş sanırım. Mantıklı bir kontrat ile 3-4 yıl çekip çevirir geri hattı.
Benim bildiğim parayla ilgisi yok abi adam eski takımına dönmek istedi diye biliyorum.

Mollasalihoğlu
20.04.2016, 12:09
Benim bildiğim parayla ilgisi yok abi adam eski takımına dönmek istedi diye biliyorum.

Arsenal'i falan reddedip gitmiş ama twitterda 2 milyon € alıyor diyor arkadaşlar.

Bunun yarısını maç başı almayı kabul edecekse hemen alırım ben olsam. (Form durumunu inceleyip.)

Sercan Keleş
20.04.2016, 12:14
Şuan ligde Osmanlıspor'un kadrosu bizde olsa ilk 3e rahat gireriz. Adamlar büyük takım değil evsahibi özelliği hiç yok rakipleri saldırıyor. Ama küçük takım oldukları için sabretmesini biliyorlar. Keyif veren futbolcumuz yok en büyük sorun bu. Ben bizim maçlardan keyif almıyorum nefret ediyorum tiksinerek izliyorum.

Colman , Adrian , Henrique , Waris. Bu dönemde de rezil oynuyorduk ama bir şeyler bekliyorduk keyif alıyorduk.

Ertan 51
20.04.2016, 12:29
Şuan ligde Osmanlıspor'un kadrosu bizde olsa ilk 3e rahat gireriz. Adamlar büyük takım değil evsahibi özelliği hiç yok rakipleri saldırıyor. Ama küçük takım oldukları için sabretmesini biliyorlar. Keyif veren futbolcumuz yok en büyük sorun bu. Ben bizim maçlardan keyif almıyorum nefret ediyorum tiksinerek izliyorum.

Colman , Adrian , Henrique , Waris. Bu dönemde de rezil oynuyorduk ama bir şeyler bekliyorduk keyif alıyorduk.
Gerçekten de aynen dediğin gibi oluyor,
bizim maçlarda ne kadar ezilmişlik duyguları varsa onun içerisindeyiz,
bazı takımlar ise zevk veriyor,heyecan veriyor,
mesela geçenlerde benim büyük oğlan Osmanlı-Akhisar maçını izlemiş,
15-20 gün başımın etini yedi baba millet nasıl futbol oynuyor,
adamlar çatır çatır top oynuyor,fişek gibiler,tabanca gibiler biz niye böyleyiz diye :(

slmn
20.04.2016, 12:34
Para verip Hollanda'dan transfer ettiğimiz Alim Öztürk'ü ücretsiz olarak İskoçya ligine göndermiştik. Orada düzenli oynuyor ve kaptanlığa kadar yükselmiş.
http://www.transfermarkt.com.tr/alim-ozturk/profil/spieler/189186

Mollasalihoğlu
20.04.2016, 12:35

Kadro dengesiz olmasa Marin keyif verebilir misal, Muhammet Demir rövaşata, kesme kafa golü atabilir. Ama biz top oynayamıyoruz.

karahanbakar
20.04.2016, 13:16

Bence bizim temel problemimiz bu. Kadrolara, oyunculara bağlı kalıyoruz yorum yaparken. Yok abi, osmanlı'nın kadrosunu haminin eline versen şu an kümeye oynardı. O futbolcu grubunu o hale getiren hocadır. Belli bir felsefesi, oyun kurgusu vardır ve buna göre hazırlar takımı. VE Osmanlı takımı da MRA'nın futol anlayışını olabilecek en güzel şekilde sahaya yansıtıyor.

İ. SARAL
20.04.2016, 13:17
Bu takımın en acil ihtiyacı işini bilen bir hoca ve ona sabır göstermek. Gerisi her türlü hallolur.

akin0834
20.04.2016, 13:21
a spor son dakika olarak gecdi .. ersun yanal trabzonspor la anlaştı diye .. inşallah doğrudur

Uğur Kalyoncu
20.04.2016, 13:24
Ersun Yanal insallah dogrudur..Aklın yolu bir arkadaş geyige gerek yok..

akin0834
20.04.2016, 13:26
hatta devre arasında sezon sonu için anlaşıldığı ve güray la muhammet demir i alın diyede yönetime ilettiğini söyledi .. hatta ve hatta sezon sonu caner erkin i de trabzonspor a getirebilirmiş .

Ertan 51
20.04.2016, 13:26
a spor son dakika olarak gecdi .. ersun yanal trabzonspor la anlaştı diye .. inşallah doğrudur
Bana uyar,sevinirim hatta Ersun Yanala,
aziz pisliğinden de kamçıyı yedi ki çok daha sıkı sarılacaktır işine,
gidebileceği en üst takım TS,bunu da artık anladı,
başkanımızın vizyonu Ersun hocayı başarılı kılar,
hadi hayırlısı bakalım.

Yalnız caner falan karıştırmasın,
zaten kendisi şikebahçe serüveni üzerinden baya bi bel altı tırpan yiyecektir,
bir de caner e paratoner olmaya uğraşmasın,
enerjisini takımın başarısı için harcasın,
başlatmasın canerine asbçytdgsbzğüöxzaw

İ. SARAL
20.04.2016, 13:32
Yerli olarak tek alternatif. Yabancı hoca düşünülmüyorsa Ersun doğru isim gibi.

Ahmet Kara
20.04.2016, 13:35
Sonuna kadar Lucescu'nun zorlanması lazım... Lucescu Trabzonspor'a çok şey katabilir... Ama eğer Lucescu olmuyorsa Ersun doğru hamledir...

Mollasalihoğlu
20.04.2016, 13:41
Lucescu bence güzel bir vaat ve büyük bir hayaldi.

El Cordobes
20.04.2016, 13:54
Ersun Yanal saha içi anlamında doğru isim olmakla birlikte geçenlerde rıdvanla adil oyun programında şikecilerle ilgili yaptığı açıklamalardan dolayı kendisinden hayli soğumuştum. ama zaten bizim kulüpte bu işlerin bi önemi kalmadı artık. keşke lucescu olsa.

Reha Asan
20.04.2016, 14:00
Resmi açıklama gelene kadar beklemek lazım ancak Lucescu olmadıysa başkanın çıkıp nedenlerini açıklaması lazım.Çünkü kongrenin olduğu gece röportajında ben Lucescuya gel dersem gelir,bizim aramızda çok önemliş bir aracı var demişti.Madem istediğimizde getirirz dedi getiremez ise açıklama yapması gerekmektedir.Tabi bu hususlar Lucescu ile anlaşılmaz ise geçerli olacaktır.Ben hala Lucescu ümidim koruyorum resmi açıklama gelinceye kadarda korumaya devam edeceğim :)

akin0834
20.04.2016, 14:03
bu ligde bizi şampiyon yapabilicek 3 hoca var ..şenol güneş .. fatih terim .. ersun yanal ..
şenol bjk de .. terim bize gelmez zaten milli takım da .. ozaman ersun en doğru karar ..

kadro mühendisliğini bu ligde en iyi bilen hoca ersun yanal dır .. muharrem usta yla koordineli bi şekilde bizi şampiyonluğa götürür ..

Mesut
20.04.2016, 14:12
Ersun Yanal ?
Caner ?
Bir çok kişi mesajıma nefretle bakacak ama Caner Erkin'un futbolculuğunu tartışacak kimse yoktur diye tahmin ediyorum.Bir taşla 3-4 kuş vurulacak transfer olur.Gündem de bile yoktur ama olursa bence çok iyi olur.
Futbolculara duygusal bakmayın.Futbolcuya para verirsin oynar para vermezsen oynamaz.

Yılmaz Korkmaz
20.04.2016, 14:33
Link: http://www.goal.com/tr/news/232/spor-toto-s%C3%BCper-lig/2011/05/02/2468394/caner-erkin-trabzonspor-b%C3%BCy%C3%BCkler-aras%C4%B1nda-de%C4%9Fil

Fenerbahçe'nin yetenekli sol kanat oyuncusu Caner Erkin, şampiyonluk yarışında mücadele ettikleri Trabzonspor'un 'Üç Büyükler' arasında bulunmadığına inandığını söyledi.

Fenerbahçe Dergisi'nin mayıs sayısında röportajı bulunan Caner "Ben Trabzonspor'un 'Üç Büyükler' arasında bulunduğunu düşünmüyorum. Bizim ezeli rakiplerimiz Galatasaray'la Beşiktaş. Onların yarıştan erken kopması Trabzonspor'un böyle öne çıkmasına sebep oldu. İnanıyorum ki Trabzonspor puan kaybedecek ve biz Ankaragücü maçında takımımızın karşısına şampiyon olarak çıkacağız." ifadelerini kullandı.

Burada abartılacak bir şey olduğunu düşünmüyorum, ki Ersun Yanal ın Selçuk'u pazarlamasını normal karşılıyorsak...

artvints
20.04.2016, 14:36
caner fenerbahçe oyuncusu. artislik, agresiflik, hakeme taraftara oynama, rakibe saygısızlık her türlü pislik var maşallah. burada yükselmek için karakter de lazım. ersun hoca var diye oynar belki ama bir zahmet başka sol bek bulsunlar.

Bilâl ÇOBAN
20.04.2016, 14:37
Kim olacaksa olsun. Anlaşılan Luce olmuyor, hayırlısı..

Yanal olabilir, kadro mühendisliği iyidir vesaire lakin inşallah Yusuf takıntısı yapmaz. Gerekirse Caner gelsin oynasın ama yusuf-özer-yumlu'yu seneye görmeyeyim takımda.

Caner için "karaktersiz ama topunu oynuyor" deriz. yusuf ve saz arkadaşları için ne diyeceğiz?

Mollasalihoğlu
20.04.2016, 14:42
Caner bize gelmez zaten. Piyasası var.

Gelmesin de zaten.

Bilâl ÇOBAN
20.04.2016, 14:48
Caner bize gelmez zaten. Piyasası var.

Gelmesin de zaten.

Avukat gelir gelmez mevzu değil de, en azından topçu izleriz. Gelmesin orası ayrı mevzu.

Mollasalihoğlu
20.04.2016, 14:49
Avukat gelir gelmez mevzu değil de, en azından topçu izleriz. Gelmesin orası ayrı mevzu.

Kesinlikle çok iyi bir oyuncu.

Tek sıkıntısı bazen ne yapacağını bilmiyor. (orta yapacak yerde pas verme, şut çekecek yerde çalım deneme v.b. gibi) Mesele Hasan Ali Kaldırım ona göre daha yeteneksiz ama daha verimli bir oyuncu gibi.

Ibrahim Gaygusuz
20.04.2016, 14:51
Caner bize geldide istemiyoruz :)

InsAllah Ersun dogrudur, kadroyu kendi kurdugunda neler yapabilecegini biliyoruz. Tek sart onun istedigi ortamin olusmasi.

Luce felan zaten hayaldi.

Tzameti
20.04.2016, 15:04
Ersun mu?

Lucescu ne oldu vizyon başgan?

Uğur Kalyoncu
20.04.2016, 15:04
Caner zaten gelmez de gelse dahi onun gibi karaktersizleri takimda görmek istemiyorum...Ayni zamanda Okay gibi suya sabuna karismayan adamlarin takimda işi yok..

Bilâl ÇOBAN
20.04.2016, 15:07
Kesinlikle çok iyi bir oyuncu.

Tek sıkıntısı bazen ne yapacağını bilmiyor. (orta yapacak yerde pas verme, şut çekecek yerde çalım deneme v.b. gibi) Mesele Hasan Ali Kaldırım ona göre daha yeteneksiz ama daha verimli bir oyuncu gibi.

Bana kalsa alırım doğu avrupa'dan zıpkın gibi genç bi bek lakin mevzum şu. Aldığı ücretin hakkını vermeyen, bize kriz geçirten, üstüne üstlük de "geceleri rahat uyuyoruz" diyen adamlar Caner'den daha mı ahlaklı.

selcuk
20.04.2016, 15:12
ersun oluyorsa lucenin psg flörtü ciddilemisdir

caneri benim migdem kaldirmaz
onun gibi bi oyuncu gelirse uzaklasirim

ersun yanali kabullenmek yeterince zor, caner benim icin imkansiz

Adem Akyüz'
20.04.2016, 15:16
Gene mi Ersun Yanal'la anlaşmışız :)

Adem Akyüz'
20.04.2016, 15:18
Ersun Yanal ?
Caner ?
Bir çok kişi mesajıma nefretle bakacak ama Caner Erkin'un futbolculuğunu tartışacak kimse yoktur diye tahmin ediyorum.Bir taşla 3-4 kuş vurulacak transfer olur.Gündem de bile yoktur ama olursa bence çok iyi olur.
Futbolculara duygusal bakmayın.Futbolcuya para verirsin oynar para vermezsen oynamaz.
Biz bu tür şeyleri aşmış bir camiayız. Bu değerler eskide kaldı. Özer bu takımda oynuyor. Ersun Yanal'ın ismi geçiyor. Şikeci Zafer Önder Ipek'in avukatı hâlâ bu kulüpte görevli.. Bütün bunlar varken bir de gelsin Caner oynasın, ne olacak? En azından sahada bir şeyler görürüz.

Kamer'
20.04.2016, 15:25
Bu yaz satacağımız oyunculardan ne kadar transfer geliri alırız

veya şöyle sorayım bi de , satacağımız oyuncular içinde max gelir elde edeceğimiz ilk 5 ten 10 milyon euro yu geçebilir miyiz

Hakan
20.04.2016, 15:26
Caner Avrupa'nın sayılı sol beklerinden,en geç şampiyonadan sonra yurt dışına gider

artvints

veya şöyle sorayım bi de , satacağımız oyuncular içinde max gelir elde edeceğimiz ilk 5 ten 10 milyon euro yu geçebilir miyiz

hayır.

kanterts
ersun gelsinde erkan zengin ve ugur demiroku oynatir , ozaman gelmesin abi . zeki uzundurukan salliyodur yine .

İ. SARAL
20.04.2016, 15:41
ersun gelsinde erkan zengin ve ugur demiroku oynatir , ozaman gelmesin abi . zeki uzundurukan salliyodur yine .

Ben de bundan korkuyorum. Erkan'ı 1 dk. daha izlemeyi kaldırmaz bu bünye.

karahanbakar
20.04.2016, 15:42

GEçebiliriz. Satılması muhtemel isimler, Cardozo, Ndoye, Yatabare, Douglas, Sefa. Yabancılar Avrupa'da az çok piyasası olan oyuncular. İyi bir pazarlıkla daha fazla rakama bile satabiliriz.

yorumsuz6117
20.04.2016, 15:43
Ersun'u getirmek doğrudur macera aramaya gerek yok.. Erkan'ı falan yollayacaksa gelsin..

yorumsuz6117
20.04.2016, 15:44
GEçebiliriz. Satılması muhtemel isimler, Cardozo, Ndoye, Yatabare, Douglas, Sefa. Yabancılar Avrupa'da az çok piyasası olan oyuncular. İyi bir pazarlıkla daha fazla rakama bile satabiliriz.

Ndoye , Yatabare kiralık gittiği takımlarda da yokları oynadılar satmak zor bunları..

Kamer'
20.04.2016, 15:54
Beşiktaşa verilen satarken kazandığın parayı transferde kullanabilirsin tarzında bi ceza gelirse ve biz 5 oyuncudan 10 milyon euro kazanamayacaksak önümüzdeki seneyi de unutabiliriz bence.

Cardozo yu keşke satsaydık demeyiz inşallah sene sonunda . Çin takımları kontenjanları neredeyse doldurdu , artık talip olurlar mı bilmem .

artvints
20.04.2016, 16:00
gs'liler emre güral, nakoulma konuşuyorlar. allah düşürmesin :) şaka maka gs'de iş yaparlar.

Erkan YILMAZ
20.04.2016, 16:22
Ersun yanal gelsin tabiki 3-4 sene kalsin takimin başinda şimdi size önerseler seneye 5.lik sonraki sene 3.lük

3. Senede de şampiyonluk kabul etmezmisiniz en uygun hoca buysa denemeliyiz

selcuk
20.04.2016, 16:28
Ndoye , Yatabare kiralık gittiği takımlarda da yokları oynadılar satmak zor bunları..
yatabare gayet basarili
gittiginde takimi sonuncuydu
onlan bayaga tirmandilar, cok olmasada golleride var, as oynuyor
aynisi milli takimindada gecerli, son milli macinda 30 metreden takti

tturkmen
20.04.2016, 16:34
Ersun gelince takımı kim çalıştıracak. Ersun yatlarda gezer maçtan maça gelir Trabzona. daha önceki gibi çalışacaksa hiç gelmesin.

İ. SARAL
20.04.2016, 16:40
Erkan vitaminsizini oynatmayacağı sözü alınsın öyle gelsin Ersun.

Kamer'
20.04.2016, 16:44
yatabare gayet basarili
gittiginde takimi sonuncuydu
onlan bayaga tirmandilar, cok olmasada golleride var, as oynuyor
aynisi milli takimindada gecerli, son milli macinda 30 metreden takti

abi sen ne düşünüyosun , ne kadarlık satış yapılır bu transfer dönemi

selcuk
20.04.2016, 16:50
abi sen ne düşünüyosun , ne kadarlık satış yapılır bu transfer dönemi
arka sayfalarda bir hesabimiz vardi

11 milyon € bonservis 15 milyon eurolukta maas bütcesinin acilmasini bekliyorum

Burak
20.04.2016, 16:51
Hoca tamamsa pazardan itibaren transfer de başlar.

Uğur Kalyoncu
20.04.2016, 17:00
Erkan vitaminsizini oynatmayacağı sözü alınsın öyle gelsin Ersun.

Eşek degil ya oynatmaz herhalde...

krutoyy61
20.04.2016, 17:01
Ersun için içimde zerre kadar sorun yok gelsin çok isterim

Yok ahlakmis değer mis hikaye madem öyle özer saplamasi ne bu takımda kaptan leminin bize kapatmasi parasız oynarım diyen kimdi

Caner bize.geldi de bi istemiyoruz abdullah tan sonra cozulemeyen sol beke ilaç olur ilaç başka. Adam alabilirsan ayrı

Ersun takımı sampiyon yapsinda isterse sarp sınırından ukrayna sınırına kadar tüm devuskileri sıraya dizsin adamın ipsolsinden bana ne ....

Bu kadar ruh vardiysa bizim taraftarlar da gençler maçı sonrası dayak atsalardi takıma ulan yenilgi sonrası kahraman gibi karşıladilar bu takım ögunun suçu neydi cami de dayak yedi adam cenaze de???

Gecsinlsr bu ayakları be kadar öz evlatci zerzavatci varsa her maçta kalın kalın yadediyorim ben merak etmesinler

cewat
20.04.2016, 17:01

Burak UEFA ile ilgili bu hafta sonuna karar çıkmazsa transfer vs. olmaz bence ama sen bir haber mi aldın?

Ibrahim Gaygusuz
20.04.2016, 17:02
Yerli teknik adamlar Turkiyede daha basarili. Son sampiyonlara bakmak yeterli

krutoyy61
Paşam var mı duyumun
Bu arada son yazımda dolayi yine ceza alabilirim twitter üzerinde yazarım yine sana

Ertan 51

Bak böyle yapıyorsunuz içime bir umut ışığı doğuyor,yapmayın böyle :D

Alika87
20.04.2016, 17:06

Normalde ndoye ve cardozo beraber rahatlıkla 10miyona cine satılabilir.

Ertan 51
20.04.2016, 17:06
Ersun için içimde zerre kadar sorun yok gelsin çok isterim

Yok ahlakmis değer mis hikaye madem öyle özer saplamasi ne.s2me bu takımda kaptan leminin bize kapatmasi parasız oynarım diyen kimdi

Caner bize.geldi de bi istemiyoruz abdullah tan sonra cozulemeyen sol beke ilaç olur ilaç başka. Adam alabilirsan ayrı

Ersun takımı sampiyon yapsinda isterse sarp sınırından ukrayna sınırına kadar tüm devuskileri sıraya dizsin adamın ipsolsinden bana ne ....

Bu kadar ruh vardiysa bizim taraftarlar da gençler maçı sonrası dayak atsalardi takıma ulan yenilgi sonrası kahraman gibi karşıladilar bu takım ögunun suçu neydi cami de dayak yedi adam cenaze de???

Gecsinlsr bu ayakları be kadar öz evlatci zerzavatci varsa her maçta kalın kalın yadediyorim ben merak etmesinler

caner şerefsizi hariç tüm dediklerine katılıyorum krutoy.

Uğur Kalyoncu
20.04.2016, 17:11
Usta ilk göreve basladigindaki aciklamalarindan sonra Ersun hayırlı olsun demistim sonra bir ara şüpheye düşer gibi oldum ama suan yine eminim..Sen aldigimiz gönderdiğimiz topcular var diyorsan veya fb macindan sonra gideceklere karar vereceksen senin hocan bellidir ve ona göre hareket ediyorsun demektir..Ersun gideceklerin listesini zaten coktan vermistir..Usta en doğru karari verdi..Sabretmeyi basarabiliriz insallah. .

artvints
20.04.2016, 17:13
Usta ilk göreve basladigindaki aciklamalarindan sonra Ersun hayırlı olsun demistim sonra bir ara şüpheye düşer gibi oldum ama suan yine eminim..Sen aldigimiz gönderdiğimiz topcular var diyorsan veya fb macindan sonra gideceklere karar vereceksen senin hocan bellidir ve ona göre hareket ediyorsun demektir..Ersun gideceklerin listesini zaten coktan vermistir..Usta en doğru karari verdi..Sabretmeyi basarabiliriz insallah. .

başkan şöyle göz kararı bakıp anında bir 10 kişiyi gönderebilir, pek de yanılacağını düşünmüyorum :D

krutoyy61
20.04.2016, 17:13
caner şerefsizi hariç tüm dediklerine katılıyorum krutoy.
Eyvallah reis caner noktasında şerefsiz ona sonsuz katılıyorum benim derdim ozerinde şerefsiz olduğunu kabuk etmeyen tarafta guruhu

Düşün aga iskender takımı ağlayarak terkediyor düştüğümuz durum bu

Burak
20.04.2016, 17:16
Burak UEFA ile ilgili bu hafta sonuna karar çıkmazsa transfer vs. olmaz bence ama sen bir haber mi aldın?

Paşam var mı duyumun
Bu arada son yazımda dolayi yine ceza alabilirim twitter üzerinde yazarım yine sana

Toptan cevap vereyim abilerim. Herhangi bir duyumum yok. Başkanın dediklerinden yola çıkarak yazdım mesajı. Ersun Yanal ismi beni de heyecanlandırıyor ama transfer konusunda tam yetki verilmeli kendisine. Yunus Mallı'yı kapsaydık keşke geçen sezon :/

Ertan 51
20.04.2016, 17:20
Eyvallah reis caner noktasında şerefsiz ona sonsuz katılıyorum benim derdim ozerinde şerefsiz olduğunu kabuk etmeyen tarafta guruhu

Düşün aga iskender takımı ağlayarak terkediyor düştüğümuz durum bu

Haklısın,
İskenderin haberini okudum çok üzüldüm,çok kızdım,
başkan kangreni biliyordur,neşteri vuracaktır diye tahmin ediyorum,
bi takımın hücum bölgesinde oynayan oyuncusu,10 numaralı formayı giyen oyuncusu gol atamıyorsa,gol attıramıyorsa 1 dakka bile durdurmamak lazım,yerim öyle öz evladı,Niğdeliyim ama öz evlat benim.

Uğur Kalyoncu
20.04.2016, 17:20
başkan şöyle göz kararı bakıp anında bir 10 kişiyi gönderebilir, pek de yanılacağını düşünmüyorum :D

Orasi öyle benden bir halt olmaz diye bangır bangır bağıran adamlar var çünkü...ama yine de ben hocayla anlastigini düşünüyorum...

krutoyy61
20.04.2016, 17:21
Haklısın,
İskenderin haberini okudum çok üzüldüm,çok kızdım,
başkan kangreni biliyordur,neşteri vuracaktır diye tahmin ediyorum,
bi takımın hücum bölgesinde oynayan oyuncusu,10 numaralı formayı giyen oyuncusu gol atamıyorsa,gol attıramıyorsa 1 dakka bile durdurmamak lazım,yerim öyle öz evladı,Niğdeliyim ama öz evlat benim.
İşte bu nokta net..

krutoyy61
20.04.2016, 17:23
Toptan cevap vereyim abilerim. Herhangi bir duyumum yok. Başkanın dediklerinden yola çıkarak yazdım mesajı. Ersun Yanal ismi beni de heyecanlandırıyor ama transfer konusunda tam yetki verilmeli kendisine. Yunus Mallı'yı kapsaydık keşke geçen sezon :/
Yunus treni kacmamaliydi çok canım sıkıldı o transfere tolgaya o kadar uzulmemistim

Ersun bu ekiple işler. Kendisine bırakılırsa çok can yakar cokkk

Murathan
20.04.2016, 17:29
Neyse ki asporun verdiği tek habere inanmadigim için o ahlaksız beceriksiz fenerli için tek kelime etmeyeceğim . :d
Fb maçı öncesi fbyi gazlamak için yapılmış bir haberdir.

selcuk
20.04.2016, 17:42
transfer basladi
bize cok yakin olan kanat forvetin scout raporunu scout basligina koydum

gidecekler, satilacaklar, takaslar olacak, bi kacida tazminat isteyecek gitmek icin
herseyi "daumenmass" lan hesaplayip bu rakama geldim

yönetimde bunu basarirsa bence büyük alkisi hak ederler

Hakan
20.04.2016, 18:01
Şu Emre Güral'daki havaya bak sanki 40 golle gol kralı oldu.Beşiktaş da seçeneklerden biriymiş.

El Cordobes
20.04.2016, 18:04
transfer basladi

gidecekler, satilacaklar, takaslar olacak, bi kacida tazminat isteyecek gitmek icin

hocam marlos moreno ismine kendisini izleyen takım adlarını tam hatırlamamakla beraber yabancı basında da çeşitli defalar denk geldim. çok kolay bi transfer gibi durmuyor. en azından çok ucuz olmayacaktır.

Sercan Keleş
20.04.2016, 18:05
Diktatör şikeci aziz Ersun'a neden bu kadar kafayı taktı anlamış değilim. Karısına kızına mı yeltenmiş. Adama ahlaksız diyor resmen anlamadım gitti.

tanjugunduz
20.04.2016, 18:13
Birde olaya ters açıdan bakalım bu ahlaksız azize ile onun tabiri ile ''ahlaksızlar'' baseder ancak

O ruh geri gelecek

Burak
20.04.2016, 18:24
transfer basladi

Marlos Moreno'dan emin misin baba?

bahadır2561
20.04.2016, 18:29
Yusuf denen iq'su düşük elemanı oynatacaksa gelmesin :D

Ahmet Malkoçoğlu
20.04.2016, 18:30
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160420/fdd5c0f3f834b3eea54411a46595a687.jpg
Ozerde saglam dayilar var sanirim

Burak
20.04.2016, 18:54
http://cdn.images.express.co.uk/img/dynamic/67/590x/Marlos-Moreno-662637.jpg

Liverpool's Moreno transfer: Club chief confirms 'extraordinary offer' required

Liverpool would have to make an "extraordinary offer" to stand a chance of signing Colombia striker Marlos Moreno this summer.

That is according to Atletico Nacional president Juan Carlos De La Cuesta, who confirmed there is interest from Europe in the 19-year-old.

Moreno has been one of the brightest talents in the Copa Libertadores this season and has reportedly caught the eye of a number of clubs.

Portuguese newspaper A Bola claimed last week that Porto are interested, as well as Paris Saint-Germain and Liverpool.

tonya55
20.04.2016, 18:58
Caner olayi hayal ve. Masabasi sallama haber rizesporlu eren mutlaka alinmali

Fatih Çelik
20.04.2016, 19:31
http://cdn.images.express.co.uk/img/dynamic/67/590x/Marlos-Moreno-662637.jpg

Liverpool's Moreno transfer: Club chief confirms 'extraordinary offer' required

Liverpool would have to make an "extraordinary offer" to stand a chance of signing Colombia striker Marlos Moreno this summer.

That is according to Atletico Nacional president Juan Carlos De La Cuesta, who confirmed there is interest from Europe in the 19-year-old.

Moreno has been one of the brightest talents in the Copa Libertadores this season and has reportedly caught the eye of a number of clubs.

Portuguese newspaper A Bola claimed last week that Porto are interested, as well as Paris Saint-Germain and Liverpool.

Alamıyorsak kiralayalım gitsin 1+1 opsiyonla gelsin oynasın illa satın alacağız diye bir durum yok. Kiralık işi çok mantıklı hele Mario Gomez'i gördükten sonra. Benteke şu an Mario Gomez'in durumunda mesela bu tip bir potansiyelli genç bir de sağlam bir yıldız kiraladık mı tamam. Eğer genç oyuncu için sıkıntı çıkarsa geri çağırma maddesi koyar projeleri anlatırız.

Burak Aksoy
20.04.2016, 19:56

Çin'le ilgili yanlış bilinen bir olay...

Bakın burada (http://www.tahminkrali.com/blog/dunya-futbolunda-yeni-acilim-cin/) kısa ve öz çok iyi anlatılmış Çin'deki durum. Harika yazı.

Çin'de 4 yabancı sınırı var, e adamlar da para da var. Bu 4 yabancı hakkını Cardozo'ya, N'Doye'a kullanmaz anlayacağın.

Futbolda bizden çok daha sistemli ilerliyorlar şu an, Çin deyip geçmesin kimse.

Alika87
20.04.2016, 20:16

Bakın burada (http://www.tahminkrali.com/blog/dunya-futbolunda-yeni-acilim-cin/) kısa ve öz çok iyi anlatılmış Çin'deki durum. Harika yazı.

Çin'de 4 yabancı sınırı var, e adamlar da para da var. Bu 4 yabancı hakkını Cardozo'ya, N'Doye'a kullanmaz anlayacağın.

Ben yabanci sinirini iyi biliyorum, 4 yabanci 1 asya federasyonundan oyuncu haklari var. Cardozo bir süper yildiz, onu rahatlikla oraya pazarlayabilirsin. Cinler Premier lig hastasi, bunu kullanarak N'Doye'yi oraya pazarlayabilirsin. Sonucta 2 sezon orada oynamis biri, rusya, danimarka ve milli takim karnesi ortada. Rahat 3-5 milyona satabilirsin onu oraya, burda cok iddaaliyim.

Murathan
20.04.2016, 20:27
Erdal abi yalanladı ersunu
9027

Kemal Öztel
20.04.2016, 20:49
Avrupanın dağı taşı altın,dibe vurmuş Poldi burda şov yapıyor.Ligden oyuncu alınmasın 1-2 tane Avrupa için düşüşte olan yıldız lazım takıma..

tonya55
20.04.2016, 20:50
peki hocam bilmiyordum

sikelilerle hafta sonunda oynadiktan sonra bakalim kimler gidecek kimler kalacak aslinda onu alalim bunu alalim diyoruz bosuna ilk önce yeni hoca gelmeli ..
en önemlisi hoca kesinlikle hocanın sistemine göre adam alınmalı anlaştıgımız oyuncular var dedi baskan gönderilecek adamlarda hafta sonundan sonra yollar ayrılacakmıs hızlı bir transfer dönemi olacak.

tonya55
20.04.2016, 20:51

yabancı sayısı sezon sonu artacak cardozo nun alıcısı çok ama istenen para verilirmi bakalım görecegiz.

gökhants1966
20.04.2016, 20:51
Beşiktaşı beşiktaş yapan Atiba-Oğuzhan-Sosa üçlüsüdür beşiktaştan bu üçlüyü çıkarsan sıradan bir anadolu takımına dönerler.Trabzonsporun ortasahada yetenekli bir üçlüye ihtiyacı var.

Vukcevic-Bennasser-Cardona üçlüsü iyi bir üçlü olabilir.

Alika87
20.04.2016, 21:25
Beşiktaşı beşiktaş yapan Atiba-Oğuzhan-Sosa üçlüsüdür beşiktaştan bu üçlüyü çıkarsan sıradan bir anadolu takımına dönerler.Trabzonsporun ortasahada yetenekli bir üçlüye ihtiyacı var.

Vukcevic-Bennasser-Cardona üçlüsü iyi bir üçlü olabilir.

Atibanin bir tik üstü ve genci -> Salif Sane, Hannover düserse uygun fiyata alabiliriz. O fizige karsi gelecek oyuncu yok süper ligde. Ayrica teknigi ve hizi de iyi o fizige göre. Süper ligi domine edecek bir fizige ve yetenege sahip.

batuhanTs
20.04.2016, 21:29
Caner olayi hayal ve. Masabasi sallama haber rizesporlu eren mutlaka alinmali

Yerli giggs olan mi hahaha gülecegim yoktu hala akillanmadik turk oyuncu oneriliyor

artvints
20.04.2016, 21:41
ileride pis işleri yapabilecek bir forvet lazım.çok faydalı oluyor. zrelak yapabilir heralde. o tip bir forvet gündeme gelmedi.

yatara
20.04.2016, 21:41
hannover 96 nin stoperi andre hoffmanin 2 mio euroya serbest kalir maddesi var tam bize göre cok iyi topcu

Uğur Kalyoncu
20.04.2016, 21:58
Bugün Rizesporlu Silvestre ye dikkatle baktim.eleman tık tık gayet rahat ..oyunun 2 bölümünü de oynuyor..sorumluluktan da kacmiyor..Gobekte oyunun 2 bölümünü oynayan futbol bilgisi yüksek ,hızlı düşünüp seri hareket eden 2 adam şart...Bennaser i gecen bir arkadas yazmisti izledim begendim olur mu bilmiyorum ama olursa katki saglar gibi duruyor..

Anti parantez bu Tolga Özkalfa da serefsiz..Biraz önceki tabana kart vermeyen hakem serefsizdir..

bordomavi1
20.04.2016, 22:01
Herkesin kafası karışık. Kimimiz yüksek bonservisli oyunculara, kimimiz düşük bütçeli oyunculara bakıyor. Hoca belirlense de biz de rayımıza oturup ona göre konuşsak.

Furkan S.
20.04.2016, 22:06
Ersun falan gelmeyecek..

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erkan A.
20.04.2016, 22:42
Ersun falan gelmeyecek..

sahsi görüsünüzmü hocam yoksa ??

serdaracıl
20.04.2016, 22:45
Atibanin bir tik üstü ve genci -> Salif Sane, Hannover düserse uygun fiyata alabiliriz. O fizige karsi gelecek oyuncu yok süper ligde. Ayrica teknigi ve hizi de iyi o fizige göre. Süper ligi domine edecek bir fizige ve yetenege sahip.

Aynen

Furkan S.
20.04.2016, 22:50
sahsi görüsünüzmü hocam yoksa ??
Asbaşkan teyidli net bilgi :)

Ahmet Malkoçoğlu
20.04.2016, 22:54

Baska ne soyledi :))

Furkan S.
20.04.2016, 22:55
Baska ne soyledi :))
Selam söyledi ;)

karahanbakar
20.04.2016, 22:59

Ersan Gülüm'e kullanan Cardozo'ya mı kullanmayacak? Bu tarz liglerde yıldız dediğimiz belli bir kariyeri olan oyuncu tribünleri doldurmak için kullanılır. Hindistan, Amerika v.s gibi ülkelerde de yapılıyor bu.

yatara
20.04.2016, 23:00
Ersan Gülüm'e kullanan Cardozo'ya mı kullanmayacak? Bu tarz liglerde yıldız dediğimiz belli bir kariyeri olan oyuncu tribünleri doldurmak için kullanılır. Hindistan, Amerika v.s gibi ülkelerde de yapılıyor bu.

ersan gülüm orda yabanci olarak sayilmiyor

karahanbakar
20.04.2016, 23:04
Başkan scout ekibimiz dışardan gelen önerileri de izliyor, değerlendiriyor demişti. Buradan bir liste sunulabilir mi acaba. Baya iyi takip eden arkadaşlar var.

Tolga
20.04.2016, 23:26
Çin'de yabancı sınırı konusunda şöyle bir detay var. Ülke dışındaki herkes yabancı sayılıyor sadece Asya Kıtası pasaportu taşıyan yabancı oyuncuya artı bir kontenjanı var. Bu eksikliği bir giderelim önce.

Sonra transfer meselelerine gelince. Hedefi ligdeki futbol kalitesini geliştirmek olan bir yapılanma alacağı katkıya bakar. Cardozo'dan verim alabilecekse Cardozo'yu alır. Vagner Love'ın, Tardelli'nin Elkeson'un ya da Diamanti'nin ne fazlası var ?

5 senem bitti bu ülkede. Sağda solda burayla ilgili haberleri okuyunca bilmişlik taslayan gereksiz yazarlara ve köşe yazılarına harcadığım saniylere üzülüyorum şahsen.

Çin'de futbol öyle 3-5 senede düzelecek gibi de değil. Taraftarların hoşlanmalarını sağlıyorlar evet fakat bu futbolun değil futbol dışı şeylerin gelişmesi yönünde ilerliyor, insanların Manchester United'a değil kendi ülkelerinin takımlarına para harcamasını istemelerinden kaynaklı.

ensarusta
20.04.2016, 23:37
teknik direktör konusunu düşünüyorum da; ustanın her basın toplasında mevcut kara tabloyu hatırlatmasını hesaba katarsak, lucescunun gelmesini saglayacak ekonomik ortamı nasıl oluşturacagız. yıllık yuksek ücret ve yüksek transfer bütçesi talep edecektir. çünkü adam basarıya alışık. çıtası yüksek. lucescunun gelmesini şimdilik keşke demekle yetiniyoruz. 2. planda ersun hoca var sanırım. daha az maliyetli ve kulubun şartlarına uygun hareket edebilecek bir isim. ustanın yönetim tarzına uyum saglayabilecek bir yapıda artı olarak. usta gibi bilimsel verileri dikkate alıyor. ama lucescu kadar sportif basarıyı saglayabilirmi soru işareti. 3. secenek de supriz bir yabancı isim olabilir....

karahanbakar
20.04.2016, 23:44
ersan gülüm orda yabanci olarak sayilmiyor
Asyalı olması sebebiyle kendisine özel 1 kontenjan açılmış olması onun yabancı sayılmadığı anlamına mı geliyor. Neyse siz değersizleştirmeye devam edin. Bu kafa hiç değişmeyecek.

samet_karadeniz
20.04.2016, 23:48
Manchester City'de Seko Fofana adında bi ön libero var. 95li stilini Yaya Toure'ye benzettim. İyi oyuncu ����

selcuk
21.04.2016, 04:34
uronen canerden cok daha iyi, skorerde
brüggeye dün takti yine

cardozonun veliahti su an patlayisi devam ettiriyor
2. golunu biraz önce atti brian montenegro...

söyle bir kadro hayal ediyorum

----------------------------------ONUR / UGURCAN

CAVANDA / BOSI -----TASCI / SULU ---------------VERMAELEN/ OGULCAN------URONEN/ EREN
----------------------TAKAS/ 500bin€--------------kiralik---------------------1,5mil€/ beles

--------------------------------KEVIN BALANTA / OKAY
---------------------------------2mil€

MORENO/ KAINZ-------------------VUKCEVIC / BATU-----------------------BAILEY / KAINZ
3mil€ / 1,5mil€------------------------1mil€---------------------------------4mil€

-------------------------------------GANSO / EKICI
------------------------------------6mil€

---------------MUHAMMET DEMIR / BRIAN MONTENEGRO / FREDRIK GULBRANDSEN
-----------------------------------------------700bin€ / 1,5 mil€

22 milyon avroya takim kurdum
11 milyon avro satislardan, 5 milyon azalan oyuncu maaslarindan karsilarsin
6 milyonda stadyum gelirinden

nurtopu gibi sampiyon kadro

BERBATOV61
21.04.2016, 09:09
ya devre arası bu ersunun peşinde lazio yokmuydu kapılarında yatmıyormuydu şimdi yine bizle haberi çıktı bakalım bu sefer kim yatacak ersunun kapılarında çok büyük hoca ya öyle böyle değil

İ. SARAL
21.04.2016, 09:24
Sabah haberleri okudum ne kadar yalan da olsa Erkan'ı Çin'e kakalıyormuşuz. Güne güzel bir başlangıç.

ÖmürKaradeniz61
21.04.2016, 09:35
Burda matrix diye bir vatandaş vardı,oda scout ekibindeymiş herhalde başkanın.

Emre B.
21.04.2016, 09:54
Ersun Yanal hergün başka bir takımla anlaşıyo. Kendisi mi yazdırıyo haberleri nedir?

Ertan 51
21.04.2016, 10:24
Erdal abi yalanladı ersunu
9027

Ersun falan gelmeyecek..

Dün gündüz saatlerinde yeni hocamızın Ersun Yanal olduğuna inanmıştım,
akşam ortalığı karıştırmışsınız atmışsınız,
oldu mu şimdi,oldu mu şimdi :mad:

Arkadaş azcık bi aklım var onu da zorlaya zorlaya bitirdim iyi mi :(

-Luce gelecek diye ağzı dolu dolu konuşanlar var,öyle az buz da değil Luce gelecek diyenler,
-Fonseka ve o tarz hocalarıon ismi dillendiriliyor
(isim atmasyon da olsa o tarz bir hoca düşünmek mantıklı)
-Ersun Yanal tamam hatta devre arası anlaşılmıştı diyenler var,

gerçekten hoca işini çok merak ediyorum,
gecikmeden ismi açıklanacak iyi bir hoca maça 1-0 başlatacak bizi,
başkana bakış açımızı da netleştirecek.

Murathan
21.04.2016, 10:35
Dün gündüz saatlerinde yeni hocamızın Ersun Yanal olduğuna inanmıştım,
akşam ortalığı karıştırmışsınız atmışsınız,
oldu mu şimdi,oldu mu şimdi :mad:

Arkadaş azcık bi aklım var onu da zorlaya zorlaya bitirdim iyi mi :(

-Luce gelecek diye ağzı dolu dolu konuşanlar var,öyle az buz da değil Luce gelecek diyenler,
-Fonseka ve o tarz hocalarıon ismi dillendiriliyor
(isim atmasyon da olsa o tarz bir hoca düşünmek mantıklı)
-Ersun Yanal tamam hatta devre arası anlaşılmıştı diyenler var,

gerçekten hoca işini çok merak ediyorum,
gecikmeden ismi açıklanacak iyi bir hoca maça 1-0 başlatacak bizi,
başkana bakış açımızı da netleştirecek.

aynen abi getirdiği hocaya göre benim de başkana bakış açım değişecek.
mesela olmaz da ersunu getirdi diyelim açı falan kalmaz, en büyük muhalifi/düşmanı olurum açıklandığı an.
ama inanmıyorum tekrardan taraftarı ikiye böleceklerini, iyi bir hoca getirip işi bitireceklerdir ki çoktan anlaşmış olmaları gerek yeni hocayla o da ayrı mesele.
ersunla anlaşmış olsalardı ersun o kadar güzellemeyi fenere yapmazdı. gerçi yapardı ersun bu.

Uğur Kalyoncu
21.04.2016, 10:38
Fener maci sonrasi basta Douglas Erkan ve Marin olmak üzere Atik Musa Salih inde icinde bulunduğu bir kıyım ile beraber Ersun da aciklansin da geleceğe umutla bakalim..

Salih in siddetle gitmesini isteyenlerdenim ama rahatsiz oldugum bir nokta var ki bu cocuk kart hareketinden sonra nicin hic oynatilmadi..Bir yerlerden emir mi geldi..Biz kendi topcumuza böyle mi sahip çıkıyoruz...Oynamasi da umrumda degil oynamasinda zaten ama eger bu sebepten oynatilmiyorsa yaziklar olsun..

Ahmet Taşçı
21.04.2016, 10:54
Hazirana kadar hocanın açıklanmasını beklemeyin.ayrıca uefa kararı da hoca işini önemli şekilde etkileyecek. Şöyle ki Lucescu ve Fonseca için liglerin bitmesini bekliyorlar, eğer UEFAdan ceza alırsak veya lig sonunda ili yabancı hocayla anlaşamazsak hocamız Ersun Yanal. Ama uefa ceza vermezse hazirana kadar beklicez hoca konusunda burası kesin.

Erdal UZUNYILMAZ
21.04.2016, 11:10
Şota döneminde Gürcü bir oyuncu izleniyor deniliyordu. Vitesse'de oynuyor.İsmi valeri Qazaishvili...Bu sene de istatistikleri iyi. Büttner ile Wilfred Bony'in Vitesse'den İngilterede büyük takımlara gittiğini düşünürsek, bu elemanın bizde çok iş yapacağını düşünüyorum.

http://www.transfermarkt.com.tr/valeri-qazaishvili/leistungsdaten/spieler/156115/plus/0?saison=2015

Bu da youtube videosu; tekniği ve çevikliği çok iyi...İnşallah izleniyordur hala.İzlenmiyorsa da düşünülmeli scout ekibi tarafından.

https://www.youtube.com/watch?v=6hdrLZBUXCk

Ertan 51
21.04.2016, 11:12
Hazirana kadar hocanın açıklanmasını beklemeyin.ayrıca uefa kararı da hoca işini önemli şekilde etkileyecek. Şöyle ki Lucescu ve Fonseca için liglerin bitmesini bekliyorlar, eğer UEFAdan ceza alırsak veya lig sonunda ili yabancı hocayla anlaşamazsak hocamız Ersun Yanal. Ama uefa ceza vermezse hazirana kadar beklicez hoca konusunda burası kesin.
Bence yanlış yaparız,
Hazirana kadar sürecek belirsizlik cadı kazanı yapar kulübü,başkan çok yıpranır,
ceza yiyelim yemiyelim hoca lig bitmeden açıklanmalı,
nasıl olsa uzun vadeli gelecek yeni hoca,gelsin önümüzdeki senelerin temelini atsın,
futbolcu transferi için cezanın beklenmesi mantıklı ama hoca işi öyle değil.

Reha Asan
21.04.2016, 11:14
twitterda BJKnin Eren albayrak ile önsözleşme imzaladığına ilişkin haberler var.

Adem Akyüz'
21.04.2016, 11:20
Bjk Eren Albayrak'ı aldı deniyor.

Reha Asan
21.04.2016, 11:34
Bu haberin doğruluk payı var mıdır? Karadeniz gazetesi kimin?
Ben şahsen Başkanın böyle bir husus için gazete ziyaretinde açıklama yapacağını sanmıyorum.
"Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, Mircea Lucescu hakkında önemli bir açıklama yaptı. Karadeniz Gazetesini ziyaret eden ve burada Lucescu ile önemli ayrıntıları anlatan Usta, Rumen çalıştırıcının Trabzonspor’un kapısından döndüğünü kaydetti.
Usta, “Bize istikrarlı bir hoca lazım. Lucescu tam bize göreydi. Deneyimli hoca nereye gitse başarılı oluyordu. Ben neredeyse işi bitiriyordum. Hattan Romanya’dan 5 aylığına bir hoca gönderip daha sonra takımın başına geçecekti. Fakat Türkiye’de birileri imizi bozdu. Düşünün Ukrayna federasyonu dahil, Rumen Teknik adama resmi yazı gönderip “Yeter ne oluyor, sen kulübün başındasın” diyerek uyarıyor” dedi.
Shakhtar Donetsk’in UEFA Avrupa Liginde yarı finale yükselmesinin ardından Lucescu’nun görüşmelere kapıları kapattığını dile getiren Muharrem Usta, “UEFA’da ki durumumuz ortada. Teknik direktörler maliyetlerine ait dosyalarımız bile UEFA yetkililerinin önünde. Adımlarımızı artık hesaplayarak atmalıyız. Bu saatten sonra Lucescu bize çok pahalı. Ama Trabzonspor’u ayağa kaldırabilecek, kaliteli birileri olabilir” dedi.

Alika87
21.04.2016, 11:34
Hannover düştü kesin ve Salif Sane cok büyük ihtimalle takımı terk edecek.
Biraz tuzlu olablir ama yaşı daha 26 ve bize direk bu kadar katkı edecek oyuncu bilmiyorum. Süper fiziği var, cok atletik, top tekniği, hızı bizim ligin üstünde.
Atibanın daha hızlı be teknik versiyonunu düşünün. Merkez orta sahayı domine eder. Bundan hiç şüphem yok. Mutlaka Başkan'a ve Scout ekibine iletilmeli.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Uğur Kalyoncu
21.04.2016, 11:44
Bu haberin doğruluk payı var mıdır? Karadeniz gazetesi kimin?
Ben şahsen Başkanın böyle bir husus için gazete ziyaretinde açıklama yapacağını sanmıyorum.
"Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, Mircea Lucescu hakkında önemli bir açıklama yaptı. Karadeniz Gazetesini ziyaret eden ve burada Lucescu ile önemli ayrıntıları anlatan Usta, Rumen çalıştırıcının Trabzonspor’un kapısından döndüğünü kaydetti.
Usta, “Bize istikrarlı bir hoca lazım. Lucescu tam bize göreydi. Deneyimli hoca nereye gitse başarılı oluyordu. Ben neredeyse işi bitiriyordum. Hattan Romanya’dan 5 aylığına bir hoca gönderip daha sonra takımın başına geçecekti. Fakat Türkiye’de birileri imizi bozdu. Düşünün Ukrayna federasyonu dahil, Rumen Teknik adama resmi yazı gönderip “Yeter ne oluyor, sen kulübün başındasın” diyerek uyarıyor” dedi.
Shakhtar Donetsk’in UEFA Avrupa Liginde yarı finale yükselmesinin ardından Lucescu’nun görüşmelere kapıları kapattığını dile getiren Muharrem Usta, “UEFA’da ki durumumuz ortada. Teknik direktörler maliyetlerine ait dosyalarımız bile UEFA yetkililerinin önünde. Adımlarımızı artık hesaplayarak atmalıyız. Bu saatten sonra Lucescu bize çok pahalı. Ama Trabzonspor’u ayağa kaldırabilecek, kaliteli birileri olabilir” dedi.

Baskan soylemediyse de var olan gercekler bunlar hocam..Lucescu nun bize gelmesi icin bir tane sebep yok nicin gelsin..Bagira bagira yari finale de cikti illa ayrilacaksa kalburüstü bir takıma gidebilir..

Reha Asan
21.04.2016, 11:53
Baskan soylemediyse de var olan gercekler bunlar hocam..Lucescu nun bize gelmesi icin bir tane sebep yok nicin gelsin..Bagira bagira yari finale de cikti illa ayrilacaksa kalburüstü bir takıma gidebilir..

Haklısın dostum valla.Hele ki uefaya harcamaları minimize edeceğiz dediğimiz yerde Lucescuya yıllık en az 3-3,5 milyon euro verebileceğimizi düşünmüyorum.Uefa buna müsaade etmez.Birde Lucescu kadro kurmak için 5-10 milyon euro bütçeyi kabul edeceğini sanmıyorum.Takıldığım nokta başkanın böyle bir açıklamayı ziyarette yapması hususu.Eğer yaptı ise çıkıp herkese açıklaması varken ziyarette açıklaması hoş olmamış.

asilhamsi
21.04.2016, 12:28
umar---muhammet---zrelak rakip icin her dakika tehdit olusturabilecek hücum 3lusu.Ama uretkenlik konusunda tereddütlerim var.

asilhamsi
21.04.2016, 12:30
----------onur----------

cavanda---kaminski---bastos---guray

-------ekici----vukcevic-----ndiaye-----

umar---------muhammet-------zrelak

asilhamsi
21.04.2016, 12:36
akbas,zeki,ugur,ishak geri geliyormus.Ayrıca yumlu ile yeni sözleşme yapılacakmıs.

Önümüzdeki senenin sampiyon kadrosu yavas yavas olusturuluyor.

shagrath61
21.04.2016, 12:51
Başkanın suana kadar yaptığı işlerden memnun olanlardanım. Projeleride bir o kadar iyi, kriz yönetimide fena değil acıkcası. ( Tabi bunları askerde takip edebildiğim kadarıyla yorumluyorum ) Ama şu yumlu ile devam etme olayı doğruysa, bakış açım tamamiyle değişecek açıkcası. Akakpo güzel iş