PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Transfer Dosyası - 11 -

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92

Erkan A.
11.02.2016, 13:38
bende yazmistim nerde o günler dünyada yok böyle bisey 33 yasinda bir oyuncuya 6 veya 5 milyon kim verir ??

cardozo Cevik kivrak calim atabilen hizi olan bir golcü olaydi 6 milyon veren olurdu ?

renktaslar sizlerin futbol bilginizden süphem yok ..lakin cardozodan ne bekliyoruz ? 33 yasinda gelecek sezon calim atacak hizlanacak sutlar cekec ek ikili mücadelelere girecek bunumu bekliyoruz ??

bana hemen saldirmayin fakat muhammet Demiri izledik ilk macinda akhisara gol atmistir hem kosmustur hem savunmaya yardim etmistir mücadele hirs hersey var muhammet demirde Yas olarakta 23 ?

cardozonun gecmisine laf edemeyiz bir dönem cardozoya uyan bir taktikle cok iyi maclar oynamistir ve cok goller atmistir ..biz trabzonlular teofilo gibi sota gibi hami gibi golcüleri seviyoruz ..iyi düsünmek gerekiyor cardozoyu ismi icin degil birazda nasil oynadigi icin sevmek gerekiyor ,buradaki yorumlari okuyorum cardozoyu futbolcu olarak sevmiyorlar ?Ismini seviyorlarlar latince oldugu icin sanirim :)

cardozoyu neden seviyorlar diziplinli Adam gibi Adam süphesiz ama renktaslarim bize oyuncu lazim bir yanlis anlasilma var sanirim taraftarlarimiz arasinda ..

ben sahsen bir oyuncunun oyununa bakarim tipine adamligina degil golcüysen at gollerini bana ne adamligindan ..sanirim ben yanlis düsünüyorum ..hepinize saygim sonsuz burada ..

cardozo olayi böylede düsünebiliriz biz millet olarak ac kaldik kaliteli oyuncu konusunda 2010 /11 yilinda sike olaylari selcuk engin burak egemen umut teofilo jaja bu oyuncularin polemikleri
bize düsüs yasati ?

sonrasi sikecilerin cok istedigi bir cardozo vardi bu sikecilere aci his etirmek istiyoruz ve cardozoyu alarak aci yasatik sikecilere ..bize yarari olurmu bunu düsünmedik ??

veya bizde biri gol atinca cardooozzzoooooooo diye bagiralim dedik cocuklar formalarina cardozo yazdirsinlar dedik ?? trabzonda cogu insanlar bilmiyorduki bu cardozo calim atamiyor ?hizli degil?Cevik degil kivrak degil ???simdi simdi hersey görülüyor kale önünde ayagina top gelecek Maestro atacak sanirim muhammet demirde atar o golleri ..

(61saat sitesinde antromanda yusuf ve muhammet demir frikik antromani yapiyor videosu var ? yusuf frikik golü atiyor ve quaresmaaa diye bagiriyor ,yusufun akli besiktasda oldugu kesin ..
ben almanyada dogdum 13 sene aktiv futbol oynadim trabzonluyum ama trabzonspordan para kazanmadim trabzonsporluyum ölene Kadar lakin hic bir Zaman Istanbul takim oyuncularinin taklitlerini yapmadim sadece trabzonsporun yaptim ünalin yaptim haminin yaptim ....sevgili yusuf quaresma bagiracagina hami diye bagirsana ?? cardozo diye bagirsana ) iste sizlere anlatmak istedigim farklar ..

yusúf bu hareketiyle beni hayal kirikligina ugrati resmen ,simdik cogunuz dersiniz ne var Bunda ...sizede saygim var sadece sahsi görüsümü yazdim saygilarla

Oğuzhan Fidan
11.02.2016, 13:58
Cardozo satılmasın demiyoruz zaten sezon sonu mutlaka satılmalı.. Ama devre arasında forvet diye tabir edilen 2 futbolcunu göndermişsin elinde muhammet ve Cardozo kalmış halböyleyken siz cardozo satılsın para gelsin diye dua ederken allahım takım inşallah küme düşmez diye yalvarır duruma gelirsiniz. Pembe rüya görmeyin muhammet beşir daha yolun başında onu kadroya direk yazmayın boşuna.

Bahadır Şimşek
11.02.2016, 14:44
Şu an teklif varsa satalım, yoksa sağlık olsun. Ama sezon sonu satalım falan geçelim o işi, kimseo parayı vermez bir daha. Hatta para vermez bir daha...

Yiğit SARI
11.02.2016, 14:56
Cardozo satılmasın demiyoruz zaten sezon sonu mutlaka satılmalı.. Ama devre arasında forvet diye tabir edilen 2 futbolcunu göndermişsin elinde muhammet ve Cardozo kalmış halböyleyken siz cardozo satılsın para gelsin diye dua ederken allahım takım inşallah küme düşmez diye yalvarır duruma gelirsiniz. Pembe rüya görmeyin muhammet beşir daha yolun başında onu kadroya direk yazmayın boşuna.

Cardozo sakat ve bitik. Ben faydalanabileceğimizi de düşünmüyorum açıkçası

selcuk
11.02.2016, 15:12
(61saat sitesinde antromanda yusuf ve muhammet demir frikik antromani yapiyor videosu var ? yusuf frikik golü atiyor ve quaresmaaa diye bagiriyor ,yusufun akli besiktasda oldugu kesin ..
ben almanyada dogdum 13 sene aktiv futbol oynadim trabzonluyum ama trabzonspordan para kazanmadim trabzonsporluyum ölene Kadar lakin hic bir Zaman Istanbul takim oyuncularinin taklitlerini yapmadim sadece trabzonsporun yaptim ünalin yaptim haminin yaptim ....sevgili yusuf quaresma bagiracagina hami diye bagirsana ?? cardozo diye bagirsana ) iste sizlere anlatmak istedigim farklar ..

yusúf bu hareketiyle beni hayal kirikligina ugrati resmen ,simdik cogunuz dersiniz ne var Bunda ...sizede saygim var sadece sahsi görüsümü yazdim saygilarla

yusuf ispartali
Trabzona göcdüler
cocuklugunda fb liydi

bizim gibi his edemez
ama kesinlikle takimda en caliskan isim, onu dogru yollandiracak bi hoca gelse ligin stari olur

slmn
11.02.2016, 15:16
yusuf ispartali
Trabzona göcdüler
cocuklugunda fb liydi

bizim gibi his edemez
ama kesinlikle takimda en caliskan isim, onu dogru yollandiracak bi hoca gelse ligin stari olur

Yapma abi nasıl en çalışkan isim? Eğer en çalışkansa o zaman en yeteneksiz isim aynı zamanda, bir insan bu kadar çalışıp orta açmayı öğrenememesi imkansız. İki ihtimal var ya çok tembel ya da çalışkansa çok yeteneksiz.

selcuk
11.02.2016, 15:21
Yapma abi nasıl en çalışkan isim? Eğer en çalışkansa o zaman en yeteneksiz isim aynı zamanda, bir insan bu kadar çalışıp orta açmayı öğrenememesi imkansız. İki ihtimal var ya çok tembel ya da çalışkansa çok yeteneksiz.
yusuf yeteneksiz degil
psikolojik bitirilmis, özgüveni sifira yakin
sezona cok iyi baslamisdi, jimnastik macini alan isimdi...
ilk sövülen o oluyor, sokakda yürüyemiyor,....
ben eminim biraz rahat birakilsa bu ligin en iyisi olacak

ve evet yaz kampi olsun
her gün antrenmanda sonra 1461len olsun hep calisiyor

selcuk
11.02.2016, 15:29
Nagelsmann 28 yasinda hoffenheimin teknik direktörü oldu

https://pbs.twimg.com/media/Ca7xitJWcAAW2Ed.jpg

slmn
11.02.2016, 15:38

Sakatlık mı geçirmiş bu 21 yaşında futbol mu bırakılır?

Alika87
11.02.2016, 15:43

Sanki Quaresma Besiktasta büyüdü ve futbol piyasasina ayak basti. Adam Porta, Barcelona, Chelsea, Inter Milano gibi takimlarda oynadi. Dünyada onu taniman futbol sever yok. Attigi ortalarla ve frikiklerle bilinen Ünlü bir oyuncu. Onun kariyeri yaninda Haminin ve Ünalin kariyeri cok hafif kaliyor. Quaresma Besiktasta oynadi ama sadece Besiktasli Quaresma olarak bakmayin, ayni zamanda Portlu Quasresma yada Barcali Quaresma.

Frikikten sonra Sifo Mehmet bagirsa anlardim sizi, ama Quaresma baska bir boyut.

mesaced1967
11.02.2016, 15:46

Takımda kendinden büyük oyuncu sayısı sadece 5 onlardan sadece Kevin Kuranyi 11 oyuncusu inşallah küme düşmezler çok sempatik bir takım

selcuk
11.02.2016, 15:47
Sakatlık mı geçirmiş bu 21 yaşında futbol mu bırakılır?
menisküs ve kikirdakdan 2 kez ameliyat olmus
su an pro lisansini almaya bi kac haftasi var

slmn
11.02.2016, 15:51
Sanki Quaresma Besiktasta büyüdü ve futbol piyasasina ayak basti. Adam Porta, Barcelona, Chelsea, Inter Milano gibi takimlarda oynadi. Dünyada onu taniman futbol sever yok. Attigi ortalarla ve frikiklerle bilinen Ünlü bir oyuncu. Onun kariyeri yaninda Haminin ve Ünalin kariyeri cok hafif kaliyor. Quaresma Besiktasta oynadi ama sadece Besiktasli Quaresma olarak bakmayin, ayni zamanda Portlu Quasresma yada Barcali Quaresma.

Frikikten sonra Sifo Mehmet bagirsa anlardim sizi, ama Quaresma baska bir boyut.

Chelsea'de 5 maç oynadı, İnter ve Barca 1 seneden sonra şutladı, Portekiz liginin gücü belli zaten yani kulüp isimleri sizi yanıltmasın o kadar iyi topçu değil her neyse iyi olsaydı bile şu an bjkye düşmüş bir isim. Yusuf'un rakibi yani, dünyada A class bir sürü topçu varken gidip rakibinin ismini bağırması onun ufkunu gösteriyor, Cardozo'da büyük topçu ama bjk antremanında gol atan Cenk'in Cardozo diye bağırması kadar saçma bir olay.

slmn
11.02.2016, 15:52
menisküs ve kikirdakdan 2 kez ameliyat olmus
su an pro lisansini almaya bi kac haftasi var

Helal olsun, scoutluk, antrenörlük vb. yaparak buralara kadar gelmiş.

Tayfun
11.02.2016, 15:53
@zaga (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=50521)

Çocukken sokak arasında Şota olurdum, ona sempati duyardım, gol olunca da böyle bağırırdım. Ama sağolsun buradaki icraatları, Hurmanın kuklalığını yapması ve en önemlisi Onur konusunda takındığı tavır ile gözümde değeri kalmadı.

Onu hatırlattın bana ...

Alika87
11.02.2016, 15:55
Chelsea'de 5 maç oynadı, İnter ve Barca 1 seneden sonra şutladı, Portekiz liginin gücü belli zaten yani kulüp isimleri sizi yanıltmasın o kadar iyi topçu değil her neyse iyi olsaydı bile şu an bjkye düşmüş bir isim. Yusuf'un rakibi yani, dünyada A class bir sürü topçu varken gidip rakibinin ismini bağırması onun ufkunu gösteriyor, Cardozo'da büyük topçu ama bjk antremanında gol atan Cenk'in Cardozo diye bağırması kadar saçma bir olay.

Her ne Kadar begenmesem de Ünlü ve popüler bir oyuncu. Hic biryerde basarili olamadigi halde onun icin büyük paralar ödendi. Futbol bir görsel oyunu ve böyle oyuncular her Zaman daha popüler olacaktir. Misal ayak disiyla orta kesince ilk gelen oyunculardan biri Quaresma degil mi?

Süperstar olacak bir kariyeri olmasa da Quaresma bir futbol süper stari.

selcuk
11.02.2016, 15:56
Helal olsun, scoutluk, antrenörlük vb. yaparak buralara kadar gelmiş.
gelen sene takimi devr alacagi zaten belirlenmisdi
huub stevens saglik sorunlarindan birakinca kötü duruma ragmen takim güvenip koltugu verdi adama

Erkin
11.02.2016, 16:14
Kıkırdaksa top işi yaş malesef; ameliyat da olsa geri dönüşü ya da düzgün top oynaması çok zor oluyor.

Erkan A.
11.02.2016, 16:27
yusuf ispartali
Trabzona göcdüler
cocuklugunda fb liydi

bizim gibi his edemez

hocam yanlis yorumlamis olabilirim bende uzun Zaman futbol oynadim almanyada antromanlarda trabzonspor formami giyince bir felaket oynuyordum ..
maclarda trabzonspor formasi giyiniyrdim üstüne oynadigim takimin formasini beni ayri Motive ederdi gol atigim Zaman formami cikarirdim trabzonspor formasiyla sevincimi paylasirdim ..
yusuf trabzonsporlu degilse gercek perfomans imkansiz veremez akli trabzonsporda degil veya gözünde fazla büyütmez ...belki ben yaniliyorumdur lakin trabzonsporda trabzonsporlular oynamali trabzonlular demiyorum bile trabzonsporlu olmalari gerekiyor ekmek parasini trabzonspor veriyor sana gözünde büyütügün sevdigin takimi hayal ederken oynadigin parasini yedigin takima katki veremiyorsun ..professionelik böyle olmali nerden para kazaniyorsan o takimi sehiri seveceksin yoksa basari gelmez ..trabzonsporun büyüklügünü inkar eden futbolcularla dolu takimimiz masallah

Uğur Kalyoncu
11.02.2016, 16:50
hocam yanlis yorumlamis olabilirim bende uzun Zaman futbol oynadim almanyada antromanlarda trabzonspor formami giyince bir felaket oynuyordum ..
maclarda trabzonspor formasi giyiniyrdim üstüne oynadigim takimin formasini beni ayri Motive ederdi gol atigim Zaman formami cikarirdim trabzonspor formasiyla sevincimi paylasirdim ..
yusuf trabzonsporlu degilse gercek perfomans imkansiz veremez akli trabzonsporda degil veya gözünde fazla büyütmez ...belki ben yaniliyorumdur lakin trabzonsporda trabzonsporlular oynamali trabzonlular demiyorum bile trabzonsporlu olmalari gerekiyor ekmek parasini trabzonspor veriyor sana gözünde büyütügün sevdigin takimi hayal ederken oynadigin parasini yedigin takima katki veremiyorsun ..professionelik böyle olmali nerden para kazaniyorsan o takimi sehiri seveceksin yoksa basari gelmez ..trabzonsporun büyüklügünü inkar eden futbolcularla dolu takimimiz masallah

Özür dileyerek araya giriyorum hocam..

Trabzonspor da sadece Trabzonsporlularin oynamasini isteriz elbette ama bunun olmasi mumkun değil. .

Trabzonspor da Istanbul takimini tutanlarda oynayacaktir bunu cok kurcalamanin manasi yok..Bunu sizin icin soylemiyorum..Burda arkadaslarimiz yaziyor vaayy Ahmet Mehmet Fenerli zaten de o yüzden iyi oynamiyor vs vs..Bu bakis acisi doğru bakis acisi değil. .

Trabzonsporda oynayan topcularin hangi takimli olduğuna bakmadan ziyade sahip olduğu is ahlaki sorgulanmalidir...Umut örneğine herkes kizabilir ama Umut ahlakinda yerli Cardozo ahlakinda yildiz ama mütevazı yabanci topcular bulmak lazim..

Erkan A.
11.02.2016, 17:01
@zaga (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=50521)

Çocukken sokak arasında Şota olurdum, ona sempati duyardım, gol olunca da böyle bağırırdım. Ama sağolsun buradaki icraatları, Hurmanın kuklalığını yapması ve en önemlisi Onur konusunda takındığı tavır ile gözümde değeri kalmadı.

Onu hatırlattın bana ...

hocam sen 26 yasindasin sotali trabzonsporu belkide youtoubeden izliyorsundur ben canli izledim tvlerde izledim hamili sotali orhanli hamdili maclarimizi ünal karamani bilirim ünal Kadar sevilen baska bir oyuncumuz olmamistir trabzona izin yaptigim zamanlarda ünalin resimleri her yerde asili dururdu cogu gencler ünal gibi oynamak ünal gibi gözükme yarisindaydilar ..

o zamanlar firtina vardi bende cok genctim cokta iyi futbolcuydum uyumadan evel herzaman trabzonsporun formasiyla avni akerde nasil oynayabilirim hayal ediyordum yasadigim sehirde herkes bana hayrandi cok goller atiyordum lakin bu yeterli degildi diyordum kendi kendime sonucta trabzonspor gibi dev büyük bir takima girmek kolay degil diyordum kendi kendime malesef benim zamanimda cep telefonlari yoktu yoksa cok videolarim olacakti simdik ne desem bos elde kalmis üc bes resimle avunuyoruz ..gelelim senin yorumuna sota kötü hoca olabilir bügün Maradona bile iyi hocalik yapamiyor ?ama oyuncu olarak dünyanin en iyisiydi ...renktasim bastan yazdigim yorumladigim gibi benim zamanimda ünal hami hamdi orhanlar sotalar vardi zamanla herbiri trabzonspordan ayrildilar BEN ONLARLA BIRLIKTE GITMEDIM COK ÜZÜLMÜSTÜM FAKAT BEN TRABZONSPORLUYUM TRABZONSPOR KALICI OYUNCULAR HERZAMAN GIDICIDIR SUANKI BU ENKAZDAN CIKACAGIZ BIZ TRABZONSPORUZ LIGIN BITMESINI BEKLEMELIYIZ GELECEK YIL YENI BIR UMUTLA LIG BASLAYACAK BIZIM ICIN YANLIS ANLASILMA OLMASIN BEN TRABZONSPORU SAMPION OLDUK KUPA KAZANDIK YILDIZ ALDIK DIYE SEVMEDIM HIC BIR ZAMAN BEN TRABZONSPORU SEVIYORUM GERISI ÖNEMLI DEGIL ::MACLARIMIZI IZLEDIGIM ZAMAN BASKA TARAFTARLAR GIBI BAGIRMIYORUM CILDIRMIYORUM TABIKI ÜZÜLÜYORUZ AGLIYORUZ GÜLÜYORUZ SEVINIYORUZ AMA HOCAM VARYA IYIKI TRABZONSPORUMUZ VAR VE IZLIYORUZ ISTANBULA KAFA TUTUYORUZ TRABZONSPORSUZ BIR DÜNYA DÜSÜNEMIYORUM BILE SAHAYA CIKTIKLARI ZAMAN BORDO MAVI FORMAMIZI GÖRMEK ALMANYADA KAFFELERDE SPIKERIN TRABZON DEMESI O KADAR GÜZEL OLUYORKI BIZ TRABZONLULAR ICIN MIDEMDE CICEKLER ACIYOR RESMEN VEYA BIRI BANA SORDUGU ZAMAN NERELISIN GURURLA TRABZON DIYORDUM GERCEKTEN NE MUTLU BIZLERE ::SIMDIK COLUK COCUGUM VAR ALMANYADA YETISTIRIYORUM bjkgsfb li cocuklarin oldugu okulara gidiyorlar benim ogularim bunlara ragmen trabzonspor diyorlar baska birsey demiyorlar ...ne mutlu bana ..konuyla alakasi yok ama almanyadan bikmis durumdayim trabzona temeli dönüs yapmayi düsünüyorum Allahin izniyle ne Zaman olur bilemiyorum lakin bu ölmüs ruhsuz neyin ne oldugu beli olmayan bir ülkede yasamak istemiyorum artik ..

zafer6161
11.02.2016, 17:18
cardozanıın gitmemesine sevindim,,
seneye yanına yırtıcı forvet.orta yapabilen adam gecen sağ ve sol bek ile cardoza coşar...

eğer şampiyonluğa oynayacaksak seneye özellikle iç sahada ve küçük maçlarda cardoza şow yapar
dışarıdaki maçlarda deplasman forvetini oynatacaksın.oda mami ve diğer yeni santrafo
içerde ise yeni santrafo ve cardo

selcuk
11.02.2016, 17:34
hocam sen 26 yasindasin sotali trabzonsporu belkide youtoubeden izliyorsundur ben canli izledim tvlerde izledim hamili sotali orhanli hamdili maclarimizi ünal karamani bilirim ünal Kadar sevilen baska bir oyuncumuz olmamistir trabzona izin yaptigim zamanlarda ünalin resimleri her yerde asili dururdu cogu gencler ünal gibi oynamak ünal gibi gözükme yarisindaydilar ..

o zamanlar firtina vardi bende cok genctim cokta iyi futbolcuydum uyumadan evel herzaman trabzonsporun formasiyla avni akerde nasil oynayabilirim hayal ediyordum yasadigim sehirde herkes bana hayrandi cok goller atiyordum lakin bu yeterli degildi diyordum kendi kendime sonucta trabzonspor gibi dev büyük bir takima girmek kolay degil diyordum kendi kendime malesef benim zamanimda cep telefonlari yoktu yoksa cok videolarim olacakti simdik ne desem bos elde kalmis üc bes resimle avunuyoruz ..gelelim senin yorumuna sota kötü hoca olabilir bügün Maradona bile iyi hocalik yapamiyor ?ama oyuncu olarak dünyanin en iyisiydi ...renktasim bastan yazdigim yorumladigim gibi benim zamanimda ünal hami hamdi orhanlar sotalar vardi zamanla herbiri trabzonspordan ayrildilar BEN ONLARLA BIRLIKTE GITMEDIM COK ÜZÜLMÜSTÜM FAKAT BEN TRABZONSPORLUYUM TRABZONSPOR KALICI OYUNCULAR HERZAMAN GIDICIDIR SUANKI BU ENKAZDAN CIKACAGIZ BIZ TRABZONSPORUZ LIGIN BITMESINI BEKLEMELIYIZ GELECEK YIL YENI BIR UMUTLA LIG BASLAYACAK BIZIM ICIN YANLIS ANLASILMA OLMASIN BEN TRABZONSPORU SAMPION OLDUK KUPA KAZANDIK YILDIZ ALDIK DIYE SEVMEDIM HIC BIR ZAMAN BEN TRABZONSPORU SEVIYORUM GERISI ÖNEMLI DEGIL ::MACLARIMIZI IZLEDIGIM ZAMAN BASKA TARAFTARLAR GIBI BAGIRMIYORUM CILDIRMIYORUM TABIKI ÜZÜLÜYORUZ AGLIYORUZ GÜLÜYORUZ SEVINIYORUZ AMA HOCAM VARYA IYIKI TRABZONSPORUMUZ VAR VE IZLIYORUZ ISTANBULA KAFA TUTUYORUZ TRABZONSPORSUZ BIR DÜNYA DÜSÜNEMIYORUM BILE SAHAYA CIKTIKLARI ZAMAN BORDO MAVI FORMAMIZI GÖRMEK ALMANYADA KAFFELERDE SPIKERIN TRABZON DEMESI O KADAR GÜZEL OLUYORKI BIZ TRABZONLULAR ICIN MIDEMDE CICEKLER ACIYOR RESMEN VEYA BIRI BANA SORDUGU ZAMAN NERELISIN GURURLA TRABZON DIYORDUM GERCEKTEN NE MUTLU BIZLERE ::SIMDIK COLUK COCUGUM VAR ALMANYADA YETISTIRIYORUM bjkgsfb li cocuklarin oldugu okulara gidiyorlar benim ogularim bunlara ragmen trabzonspor diyorlar baska birsey demiyorlar ...ne mutlu bana ..konuyla alakasi yok ama almanyadan bikmis durumdayim trabzona temeli dönüs yapmayi düsünüyorum Allahin izniyle ne Zaman olur bilemiyorum lakin bu ölmüs ruhsuz neyin ne oldugu beli olmayan bir ülkede yasamak istemiyorum artik ..
abdullah ercan jimnastikli, ogün fbliydi
hic bunu fark ettirdilermi
hatta bugün Trabzonsporlu olarak anilmak istiyoruz diyorlar

yusugda en az onlar kadar Trabzonsporlu artik
ama bizim yasadigimiz duygulari yasayamazlar
besikden baska

Erkan A.
11.02.2016, 18:00
abdullah ercan jimnastikli, ogün fbliydi
hic bunu fark ettirdilermi
hatta bugün Trabzonsporlu olarak anilmak istiyoruz diyorlar

yusugda en az onlar kadar Trabzonsporlu artik
ama bizim yasadigimiz duygulari yasayamazlar
besikden baska

hocam Abdullah ercan yedekten gelerek harikalar yaratmisti genc yasinda o zamanlar o fbli bjkli felan kimse demeye cezaret edemezdi ..

ogün temizkanoglu almanyadan trabzona gitmisti almanyada HAMM sehirinde yasamisti trabzonlu bir ailenin cocugu fbli olmasi imkansizdi o zamanlar tabiki ..

ogün de abdullahda Zaman Zaman kaptanlik yapmis trabzonsporda yilmaz vural bir zamanlar hocamizken ogüne resmen meydan dayagi atilmisti videolarda kayitlari vardir ..

o zamanlar sikecilerin teklifi vardi Mehmet ali yilmaza cok iyi para teklif edilmisti ve Mehmet ali yilmaz hemen satmisti ..Kevin campell vardi satilmisti hamiyi bile satmisti

selcuk
11.02.2016, 18:16
hocam Abdullah ercan yedekten gelerek harikalar yaratmisti genc yasinda o zamanlar o fbli bjkli felan kimse demeye cezaret edemezdi ..

ogün temizkanoglu almanyadan trabzona gitmisti almanyada HAMM sehirinde yasamisti trabzonlu bir ailenin cocugu fbli olmasi imkansizdi o zamanlar tabiki ..

ogün de abdullahda Zaman Zaman kaptanlik yapmis trabzonsporda yilmaz vural bir zamanlar hocamizken ogüne resmen meydan dayagi atilmisti videolarda kayitlari vardir ..

o zamanlar sikecilerin teklifi vardi Mehmet ali yilmaza cok iyi para teklif edilmisti ve Mehmet ali yilmaz hemen satmisti ..Kevin campell vardi satilmisti hamiyi bile satmisti
ogünde yanlis olabilirim
ama abdullahda eminim
may i hic deme
mayamizi bozan herif
keske 84 de sampiyon olamasaydikta ondan kurtulsaydik

bize cok sey verdi ama bizi icerden yikti

cubido
11.02.2016, 19:02
Cardozo bu yıl + önümüzdeki yıl toplam 4 milyon Euro alacak. 6 da bnservis alınsa 10 milyon Euro.
Seneye bu kadar paranın karşılığını verebilecek katkı veriri mi? Mümkün değil.
Bu yıl küme düşermiyiz? Alttaki 4 takıma bakınca o da mümkün değil.
E o zaman satılmasın ne demek?
Satılsın tabi.
Dinamik-Basan-Isıran bir takım görelim artık.
USTA ne dedi; önümüzdeki yılın transfer bütçesinin çoğu eldeki futbolcuların satışından oluşacak.
Bunu da düşünmek lazım.

memozcan
11.02.2016, 19:16
cardozoya ciddi bir teklif olduğunu sanmıyorum.. ama 6 milyon eur civarı bri paraya satılması taraftarıyım.. zaten düşeceksek bizi cardozo bile kurtaramaz.. merak etmeyin:)

Burak
11.02.2016, 20:13
Hayırlısı...

Oğuzhan Fidan
11.02.2016, 20:25
Oscar cardozo trabzonspor tarihinin en kaliteli uç adamıdır.trabzonspor tarihinin en kötü ortasahası ve kanat oyuncularıyla oynamak zorunda kaldı. Ama bu onun yıldız olduğunu ve rakibin onu 2 kişiyle marke etmesini değiştirmez.. 2011 kadrosunda burak Yılmaz'la birlikte böyle bir adamımız olsaydı 82 değil 92 puan toplardık.. Cardozo sezon sonu satılacak büyük ihtimalle ancak şuanda böyle bi satış lüksümüz yok bunu anlayın.

Doğukan Uçan
11.02.2016, 20:49
yusuf erdoğan kadro dışı kalmalı

Fatih Solmaz
11.02.2016, 21:18
yeni yasa çıkar diye bütün kulüpler ümitleniyor. 10 yıl ödeme yok vadelere yay. ne güzel iş valla. bu bizim kulüpte de mali disiplin açısından bir zarar getirir mi?

dağlıca61
12.02.2016, 00:13
Cardozo 6 milyon Euro teklif gelirse hemen satılmalı, bonservis bedeli ve yıllık 2 milyon 500 bin Euro+12 bin Euro maç başı ücreti düşünüldüğünde sözleşmesi bitene kadar, 2015-2016 Sezonu sonuna kadar 1 milyon 250 bin Euro+100 bin Euro maç başı(8 maç)=1.350 bin Euro,2016-2017 Sezonu için 2 milyon 500 bin Euro+300 bin Euro maç başı(25 maç)= 2.800 bin Euro ve Bonservis Bedeli=6 milyon Euro Toplamda 10 milyon 150 bin Euro. Bizim için çok büyük para. Ama sanmıyorum ki gitsin kim bilir onun sözleşmesinde bilmediğimiz ne bonuslar vardır.

E. Okan Bülbül
12.02.2016, 02:49
Trabzonspor, Twente'nin eski scoutlarından Jan Van Staa ile büyük ölçüde anlaşma sağladı.
11 Şubat 2016 Perşembe 2:37

Trabzonspor’da Başkan Muharrem Usta’nın “50. Yıl” vaadinin temeli olan ilk hamle yapılıyor. Bordo mavili kulübün sağlam bir transfer yapısına kavuşması gerektiğini her fırsatta dile getiren Başkan Muharrem Usta uluslararası tecrübesi olan ve dünyaca bilinen scout Jan Van Staa ile büyük ölçüde anlaşma sağladı.

TRABZONSPOR’A İKİ ŞART SUNDU
Özellikle Twente’de gösterdiği yüksek performans ile hem takımın başarısına katkı sağlayan hem de kulübün ciddi bir transfer geliri elde etmesini başaran Jan Van Staa ile Başkan Muharrem Usta önümüzdeki günlerde Trabzon’da buluşacaklar.
İlk görüşmelerde Trabzonspor’a şartlarını da bildiren Jan Van Staa’nın üzerinde hassasiyetle durduğu iki konunun olduğu belirtildi. Kesinlikle işine karışılmamasını ve alt yapının başına kendisinin getireceği hocanın getirilmesini isteyen Jan Van Staa çalışma metoduyla da dikkatleri üzerine çekiyor.
Her ülkede bağlantı halinde olduğu scoutlarla birlikte geniş bir portföye sahip olan Jan Van Staa izleyeceği oyuncuyu önce o ülkelerdeki scoutlara izlettirip raporlarını istiyor. Gelen raporlar üzerine kendisi veya ekibinden bir kişi o futbolcuyu izlemeye gidip kararını veriyor.
YANINDA İKİ KİŞİ DAHA GETİRİYOR
Trabzonspor’a gelirken yanında iki kişiyi de getirecek olan Jan Van Staa , Avrupa futbolunu bu isimler aracılığı ile takip edecek. Ayrıca son dönemde Jan Van Staa’nın Nijerya’da üç futbol akademesi ile anlaşması dünyanın dört bir tarafını takip ettiğinin en önemli göstergesi.
BEN OLSAM DOUGLAS’I ALMAZDIM
Trabzonspor’da bu sezon beklentinin altında kalan Douglas da Jan Van Staa’nın eski öğrencilerinden birisi. Bu futbolcu hakkında yorumda bulunan Jan Van Staa, “Douglas benim öğrencim ama ben olsam onu Trabzonspor’a transfer etmezdim. Douglas Trabzonspor’a gelmeden önce eşiyle ciddi problemler yaşadı ve ayrıldı. O olay kendisini derinden etkiledi ve yeni takımında konsantrasyon sorunu yaşamasına sebep oldu” ifadelerini kullandı.
Ayrıca Trabzonspor taraftarlarının Jaja hakkındaki ilgisini bilen Jan Van Staa bu futbolcu için de, “Jaja çok kaliteli, ayaklarına hakim bir oyuncu. Herkes onun gibi bir yeteneği takımında görmek ister. Ancak Jaja’nın alkol problemi var. Trabzonspor’a alacağımız futbolcular Jaja gibi yetenekli olmalı ama kendisini tamamen futbola verecek karakter yapısına da sahip olmalılar.” ifadelerini kullandı.

AMk

Ertan 51
12.02.2016, 08:15
Amk nın hayal gücü mantıklı,Van Staa'yı güzel konuşturmuş,tam istediğimiz gibi :)

asilhamsi
12.02.2016, 08:51
turkiyeden alınabilecek oyuncular : sakıp,eren albayrak,badu ndiaye bence hepsi bu kadar.

1461 trabzondan : batuhan,yüksel şişman,hamza

kalacak oyuncular : onur,ugurcan,cavanda,boss,aykut,akakpo,guray,aytac ,okay,ekici,demir,beşir,abdülkadir

turkiyeden transfer : sakıp,ndiaye,eren albayrak

geriye 5 tane iyi transfer yapmak kalıyor.

kaleci,1 stoper,2 kanat,1 forvet

kale : onur,ugurcan,transfer

savunma : cavanda,boss,aykut,akakpo,sakıp, stoper,guray,eren

orta saha : aytac,okay,ekici,abdulkadir,batuhan,hamza,ndiaye,s ag kanat,sol kanat

forvet : besir,demir,transfer

revolution
12.02.2016, 09:29
günaydın millet .

işin sırrı arkadaki dörtlü ve onların önündeki ikili.
bulacağımız sinek 6 .lısı
koca bir camianın , koca bir şehrin geleceği veya kabusu olacaktır .

peki bu sinek 6.lısını nerden bulacağız .
iki adres var .
biri iskandinavya ( izlanda dahil )
diğeri bundesliga .

ne adamlar var .
siz benden daha iyi biliyorsunuz .

geri kalanını ister yurt içinden ister fizan.dan bul çok da önemli değil .
vücudun yürümesini istiyorsan ayakları ve omurgayı sağlam tutacaksın .

bu iki coğrafyanın haricinde getireceğin adamlar
ulaşmak istediğimiz hedefler için yeterli olmayacaktır .

yıllardır bu takımı izliyorum .
tecrübeyle sabittir .

Turgay Atalay
12.02.2016, 11:10
Türkiyeden yerli veya yabancı Ndiaye dışında transfer edilebilir nitelikte futbolcu yoktur, 1461 Trabzondan da Abdülkadir dışında üzerinde durulması gereken futbolcu yoktur.

Tayfun
12.02.2016, 11:20
Az önce antrenmanda biri sakatlandı ama tam net seçemiyorum yayından...

Tayfun
12.02.2016, 11:24
Sakatlanan Muhammet Demir :(

Douglas'ın marifeti beyler ... !

https://pbs.twimg.com/media/CbAQNTVWEAAQv1I.jpg:large

alone_6161
12.02.2016, 11:29
Trabzonspor, Twente'nin eski scoutlarından Jan Van Staa ile büyük ölçüde anlaşma sağladı.
11 Şubat 2016 Perşembe 2:37

Trabzonspor’da Başkan Muharrem Usta’nın “50. Yıl” vaadinin temeli olan ilk hamle yapılıyor. Bordo mavili kulübün sağlam bir transfer yapısına kavuşması gerektiğini her fırsatta dile getiren Başkan Muharrem Usta uluslararası tecrübesi olan ve dünyaca bilinen scout Jan Van Staa ile büyük ölçüde anlaşma sağladı.

TRABZONSPOR’A İKİ ŞART SUNDU
Özellikle Twente’de gösterdiği yüksek performans ile hem takımın başarısına katkı sağlayan hem de kulübün ciddi bir transfer geliri elde etmesini başaran Jan Van Staa ile Başkan Muharrem Usta önümüzdeki günlerde Trabzon’da buluşacaklar.
İlk görüşmelerde Trabzonspor’a şartlarını da bildiren Jan Van Staa’nın üzerinde hassasiyetle durduğu iki konunun olduğu belirtildi. Kesinlikle işine karışılmamasını ve alt yapının başına kendisinin getireceği hocanın getirilmesini isteyen Jan Van Staa çalışma metoduyla da dikkatleri üzerine çekiyor.
Her ülkede bağlantı halinde olduğu scoutlarla birlikte geniş bir portföye sahip olan Jan Van Staa izleyeceği oyuncuyu önce o ülkelerdeki scoutlara izlettirip raporlarını istiyor. Gelen raporlar üzerine kendisi veya ekibinden bir kişi o futbolcuyu izlemeye gidip kararını veriyor.
YANINDA İKİ KİŞİ DAHA GETİRİYOR
Trabzonspor’a gelirken yanında iki kişiyi de getirecek olan Jan Van Staa , Avrupa futbolunu bu isimler aracılığı ile takip edecek. Ayrıca son dönemde Jan Van Staa’nın Nijerya’da üç futbol akademesi ile anlaşması dünyanın dört bir tarafını takip ettiğinin en önemli göstergesi.
BEN OLSAM DOUGLAS’I ALMAZDIM
Trabzonspor’da bu sezon beklentinin altında kalan Douglas da Jan Van Staa’nın eski öğrencilerinden birisi. Bu futbolcu hakkında yorumda bulunan Jan Van Staa, “Douglas benim öğrencim ama ben olsam onu Trabzonspor’a transfer etmezdim. Douglas Trabzonspor’a gelmeden önce eşiyle ciddi problemler yaşadı ve ayrıldı. O olay kendisini derinden etkiledi ve yeni takımında konsantrasyon sorunu yaşamasına sebep oldu” ifadelerini kullandı.
Ayrıca Trabzonspor taraftarlarının Jaja hakkındaki ilgisini bilen Jan Van Staa bu futbolcu için de, “Jaja çok kaliteli, ayaklarına hakim bir oyuncu. Herkes onun gibi bir yeteneği takımında görmek ister. Ancak Jaja’nın alkol problemi var. Trabzonspor’a alacağımız futbolcular Jaja gibi yetenekli olmalı ama kendisini tamamen futbola verecek karakter yapısına da sahip olmalılar.” ifadelerini kullandı.

AMk

fenere kurulan sözde kumpası haber yapan bu amk gazeteden paylaşım yapmasak daha şık olmaz mı?

alptug_kd
12.02.2016, 11:30
Oha!!! Defol git bu takımdan arkadaş!!!

Erkin
12.02.2016, 11:35
Hale bak! Maçı bizden alıp Akhisara verdiği yetmedi tek gol umudumuzu sakatlayıp harcadı. Darbeye dayalı basamadığına ya da bastırmadıklarına göre sıkıntılı durum bırak KS maçını başka maçlarda da oynayamayabilir. Umarım yanılırız.

İ. SARAL
12.02.2016, 11:36
Kendi aralarında oynarken yaptıkları sertliği bir rakibe yapamıyorlar.

gökhants1966
12.02.2016, 11:41
Douglas gibi bir kazmayı gördükten sonra Mustafa Yumlu gözüme Pique gibi gözüküyor.

Tayfun
12.02.2016, 11:50
Böyle bir şanssızlık olamaz arkadaş ya ! Güray geliyor kolu çıkıyor, Muhammet geliyor sakatlanıyor .

İşler ters gidince hep aynı şekilde devam ediyor bizde .

Uğur Kalyoncu
12.02.2016, 11:52
Bela okumayayim mübarek gün ama Allah seni nasil biliyorsa öyle yapsin Douglas.

kayyum61
12.02.2016, 12:16
Staa ya ne gerek var transfer dönemi bu forumu okusalar yeterdi :)

Mert'
12.02.2016, 12:51
Hahah şaka gibi ya , şu kötü dönemde en iyi oynayan oyuncumuz da sakatlandı.

mesaced1967
12.02.2016, 13:34
Altug ATALAY â€@altug_tly (https://twitter.com/altug_tly) 35 dk.35 dakika önce (https://twitter.com/altug_tly/status/698098921399259136)
Gaziantepspor da iyi çalışmamış...

3 beğenme
Yanıtla

Retweetle
1

Beğen
3

Çok sert değil mi

Cengiz Malkoc
12.02.2016, 13:44
adam johnson bosta

Faruk BERBER
12.02.2016, 13:53
adam johnson bosta

Uygunsuz cinsel samimiyetinden dolayı hapis cezası alacak. Bir kariyer nasıl yok edilirin en güncel örneğini teşkil ediyor kendisi.

Ertan 51
12.02.2016, 13:55
Dert bir değil elvan elvan...
ya ha Daglıs ne diyim sana:mad:

Hüseyin Bağdat
12.02.2016, 14:01
İnşallah sakatlık uzun süreli değildir yoksa Sefa'ya kalacağız maalesef. Hami forvette Beşir'i oynatmaz.

Turgay Atalay
12.02.2016, 14:10
Douglas denen herif külliyen zarar yahu, Allah rızası için göndersinler şu adamı bu şehirden, bu ülkeden. Cardozonun gidişini bilmem ama, Muhammetin sakatlığı ciddiyse ciddi küme düşme adayı bugünden itibaren biz olduk.

İ. SARAL
12.02.2016, 14:24
adam johnson bosta

Niye boşta onu da söyle :)

Tayfun
12.02.2016, 14:34
Bugün yapılan çalışmada Douglas'ın müdahalesi sonrası antrenmanı bırakmak zorunda kalan Muhammet Demir'in yapılan muayenesinde doku hasarı tespit edilmemiş olup tedavisine başlanmıştır. Oyuncumuzun durumu yarın yeniden değerlendirilecektir

Resmi Site

En fazla kayserispor maçını kaçırır gibi duruyor tahminimce .

Taha Muhammet
12.02.2016, 14:35
3 maç cezası var adamın neden takımla çalıştırıyorsun arkadaş takımdan ayrı salonda koşu yaptır .Douglas yerine altyapıdan al bir çocuk onu dene antreman bu adı üstünde.Antremanları önündeki maçta kim hazır olduğunu görmek ve taktik çalışmak için yapmıomusun zaten.

Faruk BERBER
12.02.2016, 14:36
Niye boşta onu da söyle :)

Söyledim onu yukarıda :)

yazıkoldu
12.02.2016, 14:39
Biraz farklı görüşler ifade ettiğinizde forum düzenini bozmaktan uzun dönem ceza almanız mümkün, ama buradaki forum düzeni netice olarak takıma yıllardır ne katmıştır buna hiç kafa yorulmuyor.

Yeni Başkanın ekonomik kararları hep yerinde; lakin işin başarı tarafı ne yazık ki bir muamma, hatta fecaat derecede kötü bir gidişat var.

En kritik konu olan hoca tercihi ve değişiklikleri ile buna bağlı hatalar önceki başkanın ipini çeken faktörlerde birinci önemdeydi. Buna rağmen tüm bunlar hiç yaşanmamış gibi ne yazık ki Tekelioğlu taraftarların büyük çoğunluğunun talebine uygun olarak gönderildi, Mandıralı'nın daha şimdiden geleceği karanlık ve yine önceki başkanın tavrında olduğu gibi aynı gidişatla karşı karşıyayız.

İmdada yetişen Çin Pazarı mucize bir şekilde futbol kulüplerine imkan oluşturmakla birlikte başarı için gidenlerin yerine kimlerin ikame edileceğini öngörmek zarureti var ve bu ancak ve ancak kalıcı bir teknik ekiple mümkündür.

Bunu ifade etmek çok acı ama teknik ekip deneme yanılma yöntemi ile belirlenecek bir konu değildir.

Dip.Ing.Mag.
12.02.2016, 15:15
Muhammet Demir in sakatlandigi haberini okudum da istemsiz bir gülme geldi...

Tayfun
12.02.2016, 15:21
http://www.haber61.net/muhammet-demir-boyle-sakatlandi-1710v.htm

Sakatlanma anı var burada videoda, arkadan adama böyle kayılır mı !!

Bu nasıl iştir yahu !

krutoyy61
12.02.2016, 15:58
Şimdi ben bu Douglas a ve Hamiye sovsem ceza alacağım

Arkadaş deli olacam deli

Ersun a laf edenleri söyle bir ortaya alsak

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enes Başkaya60
12.02.2016, 16:10
Ya antremanda adama böyle girilir mi Allah aşkına bu douglas ajan midir nedir ya ayıptır....

memozcan
12.02.2016, 18:12
douglasın cezasına itiraz edilmez tahkime işallah.. hoş bizim itirazımız kabul edilmiyor ama cezası erteleme falan olursa yandık demektir..

Erkan A.
12.02.2016, 18:54
muhamemirde sakatlandi ,,,yarina biri daha sakatlanir

üc hafta sonra muharrem Usta ve yöneticiler ilk onbirde yer alabilirler kimse sasirmasin ..

Doğukan Uçan
12.02.2016, 21:40
Kötü senaryolar dönmeye başladı bu işte bir şeyler var. Takımın en iyi oyuncuları 2 haftada sakatlandı hepsi neredeyse. Ve en kötüsü 3 istanbul maçı dahil çoğu zorlu maçları oynamadık daha.

Tayfun
12.02.2016, 21:46
Birkaç yerde Özer ve Muhammet tartışmış diye okudum.

Nedir bu işin aslı ?

Olayın içeriğini bilmiyorum ama bu çıban başı Özer gitmeli bu takımdan .

CasTo
12.02.2016, 21:54
Birkaç yerde Özer ve Muhammet tartışmış diye okudum.

Nedir bu işin aslı ?

Olayın içeriğini bilmiyorum ama bu çıban başı Özer gitmeli bu takımdan .

bende bunu ogrenmek için girdim foruma. var mıdır bilgisi olan ?

Tayfun
12.02.2016, 21:57
bende bunu ogrenmek için girdim foruma. var mıdır bilgisi olan ?

Medjani'yi bu takıma küstüren Özer'dir. Geldiği günden beri nefret ediyorum ondan .

CasTo
12.02.2016, 22:07
Medjani'yi bu takıma küstüren Özer'dir. Geldiği günden beri nefret ediyorum ondan .

yko kadar ortalıgı karıstıran bir sayfa görmedim. sanırım yine onur üstünden oynuyorlar. erkan ve özer degil dedi.

sene bası feneve gitmek isteyen birisiymiş. ekici olabilir o zaman tek ok o kalıyor

theo
12.02.2016, 22:10
özer bu formayı haketmeyen bir adam...

douglasın bugün yaptığını adama düşmanı yapmaz be...

artvints
13.02.2016, 05:04
..............................onur
..cavanda....yumlu..aykut(boss)...guray
......................aytac...ekici(okay)
..........sefa...........ndiaye........yusuf
.........................muhammet

Şöyle bir iskelet kurduğumuzu düşünelim. Bu kadronun ilk bakışta en büyük eksikliği kanatta yıldız seviyesinde takımı taşıyacak, hücumu şekillendirebilecek bir oyuncu ve ortasahada guvenilir, iki yönlü özellikle defansif yönden sorumluluk sahibi bir oyuncu. Bu iki yere takim iskeletini oluşturacak 25 yasin altında kaliteli iki oyuncu aldigin zaman takımın çehresi değişir. Ama stoper eksik, pivot santrafor lazim, sağ bek, sol bek, iki kanat diye yaklaşılırsa olaya yine işin içinden çıkılmaz.

İçinde bulunduğumuz ekonomik durum bizi bu tip planlamalar yapmaya itecek. Bütçeyi 10 oyuncu lazım diyerek bölersen o kadro da vasat oyuncularla dolar. Önce üç tane kaliteli adamı iskelete yerleştirirsin, sonra stoperdeki eksiklik için bir fırsat transferi kovalarsın. Serdar için zemin oluşursa bütçe zorlanabilir mesela.

Kanatlar ve bekler için genç, ucuz ilk etapta oynamayınca ekonomik yönden sorun olmayacak oyuncular bakılır scout ekibiyle.

Gidiş bu yönde benim gördüğüm kadarıyla, parça parça değişecek kadro.herkesi gönderin yaklaşımı pahalıya patlıyor ama özer, erkan, douglas kesin gönderilsin tabi.

Uğurcan, abdülkadir, yusuf yazıcı, batuhan, beşir sıfır maliyetle kadronun tamamlayıcı oyuncuları olur mesela. Kurulma aşamasında titiz çalışılan bir trabzonspor kadrosunun başarısız olma şansı yok gibi geliyor bana. İho'nun yaptığını ilkokul çağındaki şımarık çocuklar yapıyor. Birşeyler aldırıp aldırıp kullanmadan kenara atıyorlar.

SamZuk
13.02.2016, 09:26
Bu mustafa yumluya yine zam yapılacak deniliyor. Mustafa yumlu yönetimi hipnotize mi ediyor anlamadım. Yada Yumlu ile akrabalığı olan derin Trabzonsporlu kim.

Usta eğer yumluya zam yapacaksan seni istifaya davet ediyorum:)

kyodou
13.02.2016, 09:46
Seneye as kadroda olabilecek isimler;

1- Onur
2- Cavanda (Gitmezse)
3- Aykut
4- Ekici
5- Demir

Yedek kadroda olabilecek isimler;

1- Uğurcan
2- Yavuz
3- Zeki (Yedek sağbeke para gitmesin)
4- Akbaş (4. stoper, 3. solbek)
5- Demirok
6- Güray
7- Okay
8- Aytaç
9- Yusuf
10- Beşir

Toplam 15 kişi.

Saha dağılımı;

___________ Onur ____________

Cavanda Aykut Transfer Transfer

_______ Transfer __ Ekici ________

Transfer ___ Transfer ___ Transfer

_____________ Demir ____________

Ayrıca Derdiyok yada bir yabancı forvet ve forvet arkası her bölgede oynayabilecek bir yabancı daha şart.

Toplam 8 transfer.

Ertan 51
13.02.2016, 10:11
Evet tablo malesef üstteki gibi,
son 2 sene de neredeyse 50 oyuncu al ve şu an için as kadroya en az 6-7 tane takviye kaçınılmaz olsun :confused:
ama olan oldu yapacak bişi yok,
akıllı-mantıklı-uzman kişiler elinde 7-8 takviye zor değil,
bizim gözümüzü oyunculara verilen garanti 2-3 milyon euoro lar ve maç başı alacakları 10-15 bin eurolar korkuttu,
üstte bahsettiğim ehil kişiler senelik 700 bin ile 1 milyon euro arası verip o 3 milyonluk çapıtların çok çok fazlasını yapacak elemanlar bulabilir,
benim Muharrem Usta'dan beklentim bu yönde,
şu an için yarına umutla baktığım tek şey başkana olan inancım,
inşallah bir hayal kırıklığı daha yaşamam çünkü bu hayal kırıklığı beni olduğu kadar TS yi de bitirir.

yazıkoldu
13.02.2016, 10:27
Aykut Bursaspor maçında serdar azizi marke ederken serdar 1 gol 2 asist yaptı. Her maçta rakibi nasıl tokatlarım tekmelerim de pozisyon gereği olur derdinde. Bu adama 3 yıl önce 3 milyon Euro bonservis ödendi. Yıllık ödemeleri de hiç azımsanmayacak seviyede. Cavanda dünya kupasında oynayan tek Trabzonsporlu olacağı için kalmalı. Onur'a çok iyi bir yedek lazım. Euro üzerinden de olsa indirim yaptı yine de teşekkürler. TL bazında indirim yapanlara iki kere teşekkür ederiz. Douglas ve Alper asla kalmamalı demiştik, Alper gitti Douglas'la sefalete devam ediyoruz. Birisi şu sefaya bize olan maliyetini anlatmalı ve senin hiç vicdanın yok mu demeli. Diğer görüşlerinin hepsine katılıyorum.
Seneye as kadroda olabilecek isimler;

1- Onur
2- Cavanda (Gitmezse)
3- Aykut
4- Ekici
5- Demir

Yedek kadroda olabilecek isimler;

1- Uğurcan
2- Yavuz
3- Zeki (Yedek sağbeke para gitmesin)
4- Akbaş (4. stoper, 3. solbek)
5- Demirok
6- Güray
7- Okay
8- Aytaç
9- Yusuf
10- Beşir

Toplam 15 kişi.

Saha dağılımı;

___________ Onur ____________

Cavanda Aykut Transfer Transfer

_______ Transfer __ Ekici ________

Transfer ___ Transfer ___ Transfer

_____________ Demir ____________

Ayrıca Derdiyok yada bir yabancı forvet ve forvet arkası her bölgede oynayabilecek bir yabancı daha şart.

Toplam 8 transfer.

kyodou
13.02.2016, 10:34
Aykut Bursaspor maçında serdar azizi marke ederken serdar 1 gol 2 asist yaptı. Her maçta rakibi nasıl tokatlarım tekmelerim de pozisyon gereği olur derdinde. Bu adama 3 yıl önce 3 milyon Euro bonservis ödendi. Yıllık ödemeleri de hiç azımsanmayacak seviyede. Cavanda dünya kupasında oynayan tek Trabzonsporlu olacağı için kalmalı. Onur'a çok iyi bir yedek lazım. Euro üzerinden de olsa indirim yaptı yine de teşekkürler. TL bazında indirim yapanlara iki kere teşekkür ederiz. Douglas ve Alper asla kalmamalı demiştik, Alper gitti Douglas'la sefalete devam ediyoruz. Birisi şu sefaya bize olan maliyetini anlatmalı ve senin hiç vicdanın yok mu demeli. Diğer görüşlerinin hepsine katılıyorum.
Aykut, Serdar' ı niye marke etsin ?

Birine gıcığın varsa hatasını bulmak kadar kolay bişey yok.

Aykut şuan ligin en iyi yerli stoperidir.

yazıkoldu
13.02.2016, 10:36
Özeti bir kere izleyin lütfen. 2 dakikanızı alır.

Emrah Akcagöz
13.02.2016, 10:37

Duran toplarda haliyle marke etmek zorunda kaldı. Artık maç öncesi eşleşmeleri nasıl ayarladılarsa Aykut Serdarla eşleşti ve Serdar Aykut sayesinde şov yaptı.

yazıkoldu
13.02.2016, 10:42
serdar bütün sezonda 1 gol 3 asist yapmış.

kyodou
13.02.2016, 10:42
Özeti bir kere izleyin lütfen. 2 dakikanızı alır.
O pozisyonlarda Aykut' un Serdar ile alakası yok demedim. Aykut Serdar' ı niye marke etsin dedim. Takım savunması diye birşey yok zaten. Aykut' a 2-3 oyuncu düşüyor haliyle. Ben golleri hatırlıyorum tekrar izlemeye gerek yok. Aykut' un bariz bir hatası yok. Olsa bile insandır sonuçta hatasız oynasa ligi gol yemedenn kapatırdık. Kurtardığı gollere neden bakmıyosunuz ? Aykut olmasa defansın halini düşünemiyorum bu sene, ki zaten Akhisar maçında gördük.

kalavara
13.02.2016, 11:29
taraftar özere takmış ya, klüp borçlarını da özere bağlar. maraz aramakta ve çıkarmakta üstümüze yok. özeri beğenmiyor olabilirsiniz de hakkında bu kadar yalan yanlış yönlendirmeler yapılmasına nasıl alet olursunuz, onu anlamıyorum ki çocuk oynadığı her maçta yapabileceğini yapmıştır bana göre(mücadele anlamında). yani özer kötü topçuysa daha iyisini getirirsin o oynar, özerden messi beklentisi içindeydik belki ama şu kadar huzursuz klübün içinde messi olsa ne değişirdi?
transfer ezikliği ve hiç bir şeyi beğenmeme hastalığı, futbolu biliyor zannetme küstahlığıyla birleşince işte bizim taraftar profili.
daha hakkını söküp alamamış, üstelik almak için de hiç bi b.k yapmamış bir güruh dikkate alınmamalı hiç bir koşulda...

kyodou
13.02.2016, 11:55
taraftar özere takmış ya, klüp borçlarını da özere bağlar. maraz aramakta ve çıkarmakta üstümüze yok. özeri beğenmiyor olabilirsiniz de hakkında bu kadar yalan yanlış yönlendirmeler yapılmasına nasıl alet olursunuz, onu anlamıyorum ki çocuk oynadığı her maçta yapabileceğini yapmıştır bana göre(mücadele anlamında). yani özer kötü topçuysa daha iyisini getirirsin o oynar, özerden messi beklentisi içindeydik belki ama şu kadar huzursuz klübün içinde messi olsa ne değişirdi?
transfer ezikliği ve hiç bir şeyi beğenmeme hastalığı, futbolu biliyor zannetme küstahlığıyla birleşince işte bizim taraftar profili.
daha hakkını söküp alamamış, üstelik almak için de hiç bi b.k yapmamış bir güruh dikkate alınmamalı hiç bir koşulda...
Özer denen modern futbol katilinin; iyi takımda, kötü takımda, toplama takımda, oturmuş takımda, genç takımda, tecrübeli takımda, şampiyonluğa oynayan takımda, küme düşmeye oynayan takımda, kısacası profesyonel olan hiçbir takımda, hatta futbolda yeri yok. Salih kasap mesela, Yumlu' nun ayağı berbat, Yusuf desen orta özürlü. Özer' in bu tarz bir kazmalığı yok. Özer futbolcu değil. Gitsin Yetenek Sizsiniz' de top sektirsin. Takım oyunu namına zerre bilgisi, katkısı yok. Mahalledeki topu kaptırmayan, kafası topa gömülü şık çalımlar atan ama bunların hiçbirinin takıma fayda sağlamadığı, takım arkadaşlarının; "Bu herif ne yapmaya çalışıyor" diye oturup beklediği, rakip takımın; "Dinlenin çocuklar, yorulunca bırakır, diye alay ettiği" hangi pozisyonda oynadığı belli olmayan, top neredeyse orada olan, takım arkadaşlarının koşusunu, pozisyonunu engelleyen mahalle abisidir. Halısahaya adam eksikse mecburen çağrılır ama kimse sevmez. Bir sezonda 10 gol 10 asit yapsa, dolaylı olarak 15 gol 15 asiste engel olur.

Neyse ben futboldan anlamıyorum.

Terzioğlu
13.02.2016, 12:00
Aykut kesinlikle seneye takimda olmali. Ilk 11 oyuncusu olarak. Bu sezon en formda oyuncumuz oldugu gibi ligin de en iyi 2-3 yerli stoperlerinden biridir.

El Cordobes
13.02.2016, 12:31
takım içi gruplaşmayla ilgili her gün bi haber okuyoruz. en son özer-muhammet kavgası.

çoğu olayın içinde özer var. takımda özere kendini padişah gibi hissettirip sağa sola posta koyma hakkı ve haddi bulmasını sağlayan grup kimdir çok merak ediyorum. gerçekten bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. bi tanesini tahmin ediyorum ama o da takımda bi gruba ait değilmiş gibi sanki, quaresmaaa diye bağırıp duruyor.

gökhants1966
13.02.2016, 13:24
8-10 transferin yapılmasının zor olduğunu düşünüyorum.İlk sezon için geri dörtlüye çok kaliteli bir futbolcu(Serdar Taşçı vb.) olmadığı sürece müdahaleye gerek yok diye düşünüyorum.Az ve öz nokta atışı denilebilecek transferler yapalım ve transferleri 2 sezona yayalım.Süper lig için bence ortasaha ve hücum hattın çok iyi olacak öncelikle ortasaha ve hücum hattına(DMC,MC,AMC,RW,LM,ST) olmak üzere toplamda 6 nokta atışı oyuncu transferi yapmamız gerekiyor diye düşünüyorum.

Ortasahada dinamik bir ikili olması çok daha iyi olur düşüncesindeyim bu nedenle Ekicinin 8 numaralı pozisyonda oynamasının pek mümkün olmadığı düşünüyorum kendisi çok kırılgan ve sakatlanmaya meyilli bir oyuncu.Lucescunun o pozisyonda tercih ettiği adamlar daha çok osmanlısporda ki Ndiaye tarzı fizik gücü yüksek adamlar oluyor.

Lucescunun takımları mücadele gücü yüksek,kompakt futbol anlayışıyla oynayan takımlar oluyor.Çift yönlü olmayan,fizik gücü ve kondüsyonu yetersiz,saha içerisinde yeterince hareketli olmayan bir oyuncunun lucescunun takımında oynaması imkansız.Sezon sonu lucescu gelirse ortasaha ve hücum hattına yapılacak transferlerin büyük çoğunluğunun güney amerika(brezilya,arjantin,şili,kolombiya) ağırlıklı olacağını düşünüyorum.

Birinci sezon(2016-2017) ortasaha ve hücum hattındaki eksikleri giderip,ikinci sezon(2017-2018) geri dörtlüye yapılacak nokta atışı transferlerle tüm eksiklerimizi giderip şampiyonluk hedefiyle yola koyulabiliriz.

2 sezonluk transfer planı için toplamda 60 milyon euro ayrılabilir.Bu paranın 40 milyon eurosu 2016-2017 sezonu için ortasaha ve hücum hattının tamamen değişiminde kullanılır,20 milyon eurosu ise 2017-2018 için defans hattını tamamen değiştirmede kullanılır ve bütün sorunlarımızı çözmüş oluruz.

Sercan Keleş
13.02.2016, 13:27
Kulüp açıklama yaparken dikkatimi çekti. Douglas'ın sakatladığı Muhammed antrenmanı yarıda bıraktı. Douglas'ın sakatladığı Muhammed'de bulguya rastlanmadı. Normalde Antrenmanda sakatlanan diye açıklama yapılması gerekiyordu. Vurgu ile Douglas belirtiliyor. İlginç

Uğur Kalyoncu
13.02.2016, 14:07
Oguzhan Acar i cok yakindan taniyan yakin zamanda evlerine gidip kendisiyle konusma firsati bulan bir arkadasim çocuğun sakatlığının cok ciddi olmamasina rağmen hocayla yasadigi sikintidan dolayi oynatilmadigini ve istahinin kırıldığını söylüyor. .Osmanlispora kiralik gitmek istemis oraya da gondermemisler...Çocuğun tek isteği oynayip kendini gelistirmekmis ama o sans verilmiyormus..

Garip isler oluyor 1461 de Usta bu duruma acil son vermeli..Oguzhan Abdülkadir gibi gelecegi olan cocuklar oynamali bu takimda..

diskus
13.02.2016, 14:46
Oguzhan Acar i cok yakindan taniyan yakin zamanda evlerine gidip kendisiyle konusma firsati bulan bir arkadasim çocuğun sakatlığının cok ciddi olmamasina rağmen hocayla yasadigi sikintidan dolayi oynatilmadigini ve istahinin kırıldığını söylüyor. .Osmanlispora kiralik gitmek istemis oraya da gondermemisler...Çocuğun tek isteği oynayip kendini gelistirmekmis ama o sans verilmiyormus..

Garip isler oluyor 1461 de Usta bu duruma acil son vermeli..Oguzhan Abdülkadir gibi gelecegi olan cocuklar oynamali bu takimda..

1461 de yanlislar cok ama Oguzhan bu sezon 3 .cü hocayla calisiyor hocalar hepsimi takmis Oguzhan a?

Ibrahim Gaygusuz
13.02.2016, 16:05
N'Doye kacirdi. Ataydi iyidi, opsiyonu kullanmasi lazim Sunderlandin

~UniCef~
13.02.2016, 19:23

Genc oyuncularimiz mental olarak kendilerini gelistirmeleri lazim. Istahin kirilmasi ne demek? Sen daha cok calisman gerek. Gelecek hocanin bir görür seni zaten

Kemal Öztel
13.02.2016, 19:44
Şu Nakoulmayı almak lazım mersin düşerse

selcuk
13.02.2016, 21:15
badstuberin ayagi kirildi
serdar artik garanti ilk 11 oyuncusu

4 milyon avroya altin tepside bize sunulan adami almassan böyle olur
artik serdar 10 milyondan asaga alinmaz, cv sinde stuttgartta kaptan olarak sampiyonluk ve bayern lik 11 oyuncusu yaziyor artik, yasida henüz 28

Prefect
13.02.2016, 21:15

+1

Hakan
13.02.2016, 21:52
Kral Yatabare yazdı golü

S.Seymen
13.02.2016, 21:52
oyuncularımızı değersizleştirmesek daha iyi olmaz mı

sanki hiç derdimiz yok birde kendi kendimize iş çıkartıyoruz

Ey gidi Trabzonspor dışardan onlar içerden biz bakalım seni ne zaman bitireceğiz

merak etmiyor da değilim hala nasıl ayaktasın :)

Mesut
13.02.2016, 22:45
Yatabare opsiyonu ne kadardi

slmn
13.02.2016, 22:58
Yatabare opsiyonu ne kadardi

4 m euro ama vermezler, 20 maç 3 gol.

Faruk BERBER
13.02.2016, 22:59
Şu Nakoulmayı almak lazım mersin düşerse

Biz düşersek de alalım, alt ligde geniş alanları çok iyi değerlendirir :)

slmn
13.02.2016, 22:59
Osmanlıspor'dan Delarge: Bence süper ligin la ligadan farkı yok. Şeyh uçmaz mürit uçurur.

Reha Asan
13.02.2016, 23:20
4 m euro ama vermezler, 20 maç 3 gol.
4 çok yüksek olur ama belki 2'ye falan anlaşırız.

slmn
13.02.2016, 23:24
4 çok yüksek olur ama belki 2'ye falan anlaşırız.

Ona da razı oluruz ama en azından aldığımız fiyata yani 2.5 için diretir bizimkiler tabi karşı taraf almak isterse.

Reha Asan
13.02.2016, 23:28
Ona da razı oluruz ama en azından aldığımız fiyata yani 2.5 için diretir bizimkiler tabi karşı taraf almak isterse.
inşallah 3-4 gol daha atar da sene sonu başka takım arayışına girmeyiz

Berke6198
13.02.2016, 23:30
Douglas için 4-5'lik bir teklif yok mu ? Halen Trabzon il sınırları içinde oluşu rahatsız ediyor beni.

selcuk
14.02.2016, 00:33
https://pbs.twimg.com/media/CbILHinWcAAtVPg.jpg:large

Mehmet KARAGÖZ â€@mehmetkaragoz61 (https://twitter.com/mehmetkaragoz61) 12 Min.vor 12 Minuten (https://twitter.com/mehmetkaragoz61/status/698633129163149312)
Özel haber: Cardozo transferinde bazı uyanıklar sahte yetki belgesi düzenleyip. yöneticinin imzasını taklit ettiler.

Ibrahim Gaygusuz
14.02.2016, 07:04
Yatabare yedek forvet icin iyi bir oyuncu ama bu sezon sonunda degisecek takim imajina uymayacak.

Scout ekibi umarim sadece Avrupali oyuncular ile kalmaz.

Meksika ve Kolombiya'da cok iyi gencler var.

pascalli
14.02.2016, 09:03
Yatabare yedek forvet icin iyi bir oyuncu ama bu sezon sonunda degisecek takim imajina uymayacak.

Yatabare fransa'da oynuyor ama parasını yine biz veriyoruz..yıllık 1 milyon euro..bu nasıl anlaşma, nasıl sözleşmedir..inşallah bir kaç gol daha atar da verdiğimiz paranın hakkını alırız.

selcuk
14.02.2016, 10:26
Yatabare fransa'da oynuyor ama parasını yine biz veriyoruz..yıllık 1 milyon euro..bu nasıl anlaşma, nasıl sözleşmedir..inşallah bir kaç gol daha atar da verdiğimiz paranın hakkını alırız.
yatabare bizden aldigini fransada almasi icin kulübü yaklasik 1,9milyon avro ödemeliydi , vergi yüzünden

anlasma geregi montpellier bize pesin 1milyon verdi sözde kiralik bedeli olarak, karsiliginda maasin biz üstlendik
montpelier 900bin avro kazanmis oldu ve liglerinde tecrübeli forvet, biz kur farkindan ve vergiden toplam 200bin avroylan bu yil kontratli oyuncumuzdan kurtartik ve onun bir vitrinde kendini gösterbilmesini sagladik, yatabarede hem bütün maasini aliyor hemde futbol oynayabiliyor

yani tam bir win-win-win alis verisi
serhat altinci sagolsun

tabi montpelier 4milyonluk satin alma opsiynunu kullanmayacak, 2. yari 10 gol atsada bir fransiz takimi o yasdaki oyuncuya o bonservisi ödemez

ama ligue 1 de ilk onbir forveti arap ülkelerinde, cinde, hindistanda, avusturalyada ve son olarak futbolda atilima gecen meksika ve misir gibi ülkelere pazarlanmasi kolaylasacak

pascalli
14.02.2016, 11:12
yatabare bizden aldigini fransada almasi icin kulübü yaklasik 1,9milyon avro ödemeliydi , vergi yüzünden

anlasma geregi montpellier bize pesin 1milyon verdi sözde kiralik bedeli olarak, karsiliginda maasin biz üstlendik
montpelier 900bin avro kazanmis oldu ve liglerinde tecrübeli forvet, biz kur farkindan ve vergiden toplam 200bin avroylan bu yil kontratli oyuncumuzdan kurtartik ve onun bir vitrinde kendini gösterbilmesini sagladik, yatabarede hem bütün maasini aliyor hemde futbol oynayabiliyor

yani tam bir win-win-win alis verisi
serhat altinci sagolsun

tabi montpelier 4milyonluk satin alma opsiynunu kullanmayacak, 2. yari 10 gol atsada bir fransiz takimi o yasdaki oyuncuya o bonservisi ödemez

ama ligue 1 de ilk onbir forveti arap ülkelerinde, cinde, hindistanda, avusturalyada ve son olarak futbolda atilima gecen meksika ve misir gibi ülkelere pazarlanmasi kolaylasacak

Avrupa vitrininde olması elbette önemli,umarım Çinliler ondaki büyük yeteneği keşfeder.

selcuk
14.02.2016, 11:54
Avrupa vitrininde olması elbette önemli,umarım Çinliler ondaki büyük yeteneği keşfeder.
martda cinde sezon baslangici
yeni havuz gelirlerinlen asaga yukari bütün cin takimlari yabanci kontenjanlarini fulledi
hatta 5-6 takimin simdiden 2 yabancisi fazla var elden cikartmaya calistiklari
yazin cinde ara transfer dönemi oldugundan pek fazla hareketlilik olacagini sanmiyorum

bu yaz ingiltere 3 milyarlik yeni havuz gelirini transfer piyasasina akitacak, yani avrupa sampiyonasindaki %99 starlar direk premier league yapacak

bizim son baharina giren oyuncularimiz anca arap ülkeleri veya hindistana gider

firtina1
14.02.2016, 11:55
ilk yarıda çöküş maçı olan gsyle haftaya oynuyoruz
o maçı almalıyız

Enaldo61
14.02.2016, 12:04
Aykut bana göre vasat, bir kere kafa gole atamayan adama stoper demem ben. O kadar kötü stoperlere alıştık ki, iyisi nasıl oluyor haberimiz yok.

Ertan 51
14.02.2016, 12:31
M.Denizli bize değil de ğs ye gitti diye baya baya içerlemiştim :(
verilmiş sadakamız varmış,adam bildiğin bunamış :)

asilhamsi
14.02.2016, 13:11

hangi değişecek takım?

özer,erkan,yusuf,yumlu ile devam edecegiz gibi gorunuyor.

Bu adamlarla devam ediyorsak zaten benim onumuzdeki sene ile ilgili ümidim kafadan sona erdi.

Bu kadroda cok buyuk bir temizlik olmadıgı surece bu takım dirilemez.

asilhamsi
14.02.2016, 13:21
onur,ugurcan,aytac,okay,ekici,muhammet,guray

bunun dısında herkes gidebilir ve bence bircogu gitmeli.

Ozan Yılmaz
14.02.2016, 14:02
Biz düşersek de alalım, alt ligde geniş alanları çok iyi değerlendirir :)
Alt ligde bize boş alan bırakmazlar hocam [emoji28]

gökhants1966
14.02.2016, 14:20
Beşiktaşın defansta oynayan dörtlüsü ortalama seviyede oyunculardan kurulu ama adamların en güçlü tarafı ortasahası ve forveti.

Ortasahada Atiba mükemmel bir profesyonelliğe sahip,her maç inanılmaz koşan,mücadele eden,maç seçmeyen istikrarlı bir oyuncu.Top Saklayabiliyor,iyi bir tekniği var ve fizik gücü çok iyi.

Atibanın yanında oynayan Oğuzhan fizik gücünü ve dayanıklılığını çalışarak geliştirdi ve çift yönlü bir oyuncu oldu.Beşiktaşta en fazla kilit pas atan oyuncu konumunda.Teknik kapasitesi yüksek,oyun görüşü iyi.

Bu ikilinin önünde oynayan Sosa Teknik kapasitesi yüksek,adam eksiltebiliyor,çalım atıyor,şutları iyi. Hücumda ki becerisinin yanında savunmaya da yardım ediyor koşuyor mücadele ediyor tam anlamıyla Modern bir 10 numara oyuncusu.

Kanatlarda oynayan Gökhan Töre ve Quaresma teknik kapasitesi yüksek,adam eksiltebilen,düzgün ortalar açabilen oyuncular.Bu oyunculardan birisi oynadığında diğer kanatta olcay oynuyor ve takımın defansif dengesi bozulmuyor çünkü olcay çok koşuyor,defansa çok fazla yardım ediyor aynı zamanda hücumda da gol atarak etkili oluyor.

Forvet pozisyonunda oynayan Mario Gomez ise Cardozonun bitiricilik olarak iki tık altı ama fizik gücü ve hız anlamında 5 tık üstü bir oyuncu.Bir forvette olması gereken tüm özelliklere sahip komple bir forvet oyuncusu.

Süper ligde başarılı olan beşiktaş ortalama defans oyuncularına sahip olmasına rağmen ortasahası ve forvetinin kaliteli olması ve sistemi oturtmuş bir takım olmasından ötürü şuan ligin iyi futbol oynayan takımı.

Beşiktaştan yola çıkarak şunu söylemek istiyorum gelecek sezon ki kadro yapılanmasında öncelikli olarak ortasaha ve forvet hattının tamamen değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum.Alınacak oyuncular genç,başarıya aç,çalışmayı seven oyuncular olmalı.Oyuncuların birbirlerine uygun oyuncular olması düzgün bir sistem açısında önemli bunu yapabilmek içinde scout ekibimizin sağlam çalışması ve teknik direktörümüzün doğru oyuncuları seçmesiyle ancak gerçekleşebilir.

Mükemmel bir sistem yaratma da temel kıstas oyuncuların mental seviyesidir mental seviyesi yüksek akıllı oyunculardan kurulu bir takımın birbirine uyum sağlama süreci çok hızlıdır.Mental seviye dışında oyuncuların çalışkanlığı,ofans-defans dengesini sağlayabilecek çift yönlü oyuncular olması da önemlidir.Belirlenen bir taktik(4-2-3-1) üzerinde oyuncuların pozisyonlara göre hangi yetenekleri taşıması gerektiği de sistemin düzgün işlemesi açısından oldukça kritik bir öneme sahiptir.

Fatih Solmaz
14.02.2016, 15:29
Beşiktaşın defansta oynayan dörtlüsü ortalama seviyede oyunculardan kurulu ama adamların en güçlü tarafı ortasahası ve forveti.

Ortasahada Atiba mükemmel bir profesyonelliğe sahip,her maç inanılmaz koşan,mücadele eden,maç seçmeyen istikrarlı bir oyuncu.Top Saklayabiliyor,iyi bir tekniği var ve fizik gücü çok iyi.

Atibanın yanında oynayan Oğuzhan fizik gücünü ve dayanıklılığını çalışarak geliştirdi ve çift yönlü bir oyuncu oldu.Beşiktaşta en fazla kilit pas atan oyuncu konumunda.Teknik kapasitesi yüksek,oyun görüşü iyi.

Bu ikilinin önünde oynayan Sosa Teknik kapasitesi yüksek,adam eksiltebiliyor,çalım atıyor,şutları iyi. Hücumda ki becerisinin yanında savunmaya da yardım ediyor koşuyor mücadele ediyor tam anlamıyla Modern bir 10 numara oyuncusu.

Kanatlarda oynayan Gökhan Töre ve Quaresma teknik kapasitesi yüksek,adam eksiltebilen,düzgün ortalar açabilen oyuncular.Bu oyunculardan birisi oynadığında diğer kanatta olcay oynuyor ve takımın defansif dengesi bozulmuyor çünkü olcay çok koşuyor,defansa çok fazla yardım ediyor aynı zamanda hücumda da gol atarak etkili oluyor.

Forvet pozisyonunda oynayan Mario Gomez ise Cardozonun bitiricilik olarak iki tık altı ama fizik gücü ve hız anlamında 5 tık üstü bir oyuncu.Bir forvette olması gereken tüm özelliklere sahip komple bir forvet oyuncusu.

Süper ligde başarılı olan beşiktaş ortalama defans oyuncularına sahip olmasına rağmen ortasahası ve forvetinin kaliteli olması ve sistemi oturtmuş bir takım olmasından ötürü şuan ligin iyi futbol oynayan takımı.

Beşiktaştan yola çıkarak şunu söylemek istiyorum gelecek sezon ki kadro yapılanmasında öncelikli olarak ortasaha ve forvet hattının tamamen değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum.Alınacak oyuncular genç,başarıya aç,çalışmayı seven oyuncular olmalı.Oyuncuların birbirlerine uygun oyuncular olması düzgün bir sistem açısında önemli bunu yapabilmek içinde scout ekibimizin sağlam çalışması ve teknik direktörümüzün doğru oyuncuları seçmesiyle ancak gerçekleşebilir.

Mükemmel bir sistem yaratma da temel kıstas oyuncuların mental seviyesidir mental seviyesi yüksek akıllı oyunculardan kurulu bir takımın birbirine uyum sağlama süreci çok hızlıdır.Mental seviye dışında oyuncuların çalışkanlığı,ofans-defans dengesini sağlayabilecek çift yönlü oyuncular olması da önemlidir.Belirlenen bir taktik(4-2-3-1) üzerinde oyuncuların pozisyonlara göre hangi yetenekleri taşıması gerektiği de sistemin düzgün işlemesi açısından oldukça kritik bir öneme sahiptir.
En sıkıntılı bölgeleri ise defans. buna rağmen ligin en az gol yiyen takımı beşiktaş. stresi yönetebilmeyi başarıyorlar, bir takımı bir maça bağlamak doğru değilse de kadıköy'deki fener maçı onlar için neyi ne kadar başarabildiklerinin önemli bir göstergesi olacak. iyi yerliler iyi yabancılar ile buluşunca ortaya böyle bir şey çıkıyormuş demek ki.

Ahmet Kara
14.02.2016, 16:30
Eskişehirsporlu Emre Güral, son beş Süper Lig maçında yedi gole katkıda bulundu (dört gol, üç asist).
Biz bu adamı neden sattık?

ADANALI
14.02.2016, 17:34
Eskişehirsporlu Emre Güral, son beş Süper Lig maçında yedi gole katkıda bulundu (dört gol, üç asist).

Emre GÜRAL, Aytaç KARA`nın transferinde Mustafa YUMLU (Kiralık) ile birlikte takas olarak gitmişti. Mustafa`yı ES 1.000.000 € verip almadı keşke alsaydı.... Emre sezon sonu ES küme düşerse Kasımpaşa ya da Başakşehir`in yolunu tutar.

http://www.kap.gov.tr/bildirim-sorgulari/bildirim-detayi.aspx?id=411296

asilhamsi
14.02.2016, 17:59

aptal oldugumuz icin.Adam bizde de aldıgı kısa surelerde muazzam katkı vermişti.

Ama kafa kagıdında Trabzon yazmayınca ne anlamı var.Onun yerine mikemmel oyuncu özer ve casper yusuf var.

Ertan1982
14.02.2016, 18:31
1461 macina bakiyorum yüksel abdulkadir bu kafa ile bir halt olmaz.en akili batuhan oynuyor

Ertan1982
14.02.2016, 18:37
cinde ersanin mbianin takimi 2 forvetini sutladi Martins gelebilir, belki Cardozo dedikodularinda birsey vardir.100% bir forvet alacaklar.

artvints
14.02.2016, 19:23

ben o kadar iyi bir kadro olduğuna inanmıyorum, sosa gomez ikilisi ağır ve uzun ömürlü olmaz bozulur.sosa çok akıllı profosyönel bir oyuncu ama on numarada tercihim olmaz. şenol hocanın çok etkisi var bu kadar dominant oynamalarında. güzel bir pas oyunu oynuyorlar. tıpkı trabzon'da olduğu gibi. biliç ve ersun hoca fiziksel olarak daha ön plana çıkan oyunlar oynatıyorlardı. ama oyuncular pas oyununa daha yatkın.bu hocalarla oyuncuların fiziksel olarak, takımların da direncinin gelişmesi üzerine şenol hocanın oyun felsefi cuk oturdu iki takımda da.

kyodou
14.02.2016, 19:41
Emre Güral gol rekorlarını altüst etti de benim mi haberim yok ? 8 gol, 3' ü penaltıdan. Bizden gidip az parlayan değerli oluyor arkadaş. Klasik karambol golcüsüydü işte. Tek başına rakip defansın içinde kaybolan tiplerden... 5 tık üzeri Cardozo bizde zaten.

Tayfun
14.02.2016, 21:04
Şenol sendelemeye başladı yakında devrilir ...

batuhan249
14.02.2016, 21:12
Şenol sendelemeye başladı yakında devrilir ...

insallah arkasina teneke baglanip gonderilmesine az kaldi

Erkan A.
14.02.2016, 22:00
..Senol günes gönderilirse hemen ilk duragi trabzonspor olacagini biliyorsunuz degilmi ??

Burak
14.02.2016, 22:16
Şenol Güneş muhabbetinize biraz ara. Transferde yeni bir öz evlat geliyor... http://www.gazetemistanbul.com/spor/trabzonspor-da-samed-yesil-sesleri-h21344.html

slmn
14.02.2016, 22:42
Şenol Güneş muhabbetinize biraz ara. Transferde yeni bir öz evlat geliyor... http://www.gazetemistanbul.com/spor/trabzonspor-da-samed-yesil-sesleri-h21344.html

Öz evlat gibi öz evlat :)

ADANALI
14.02.2016, 22:46

Öz evlat gibi öz evlat :)

http://spordefteri.com/resimler/g/big/samed-yesil-bize-her-yer-trabzon-atkisiyla-10193.jpg

asilhamsi
14.02.2016, 23:10

valla şahane olur.Samet,muhammet cok iyi hücum hattı.

Arkalarına da ndiaye yi alırsak cok cok iyi olur.

asilhamsi
14.02.2016, 23:12
ndiaye,aytac,okay,ekici,samed,muhammet valla bana umut verir.

gometra
14.02.2016, 23:29
X - Muhammet - Samet iyi bir hücum hattı olur. Hücum anlamında yedek kulübesinde belli bi standardı yakalamış oluruz.

Ama Cardozo'nun satılacağını düşünürsek yerine Teofilo tarzı bi adam almamız lazım.

artvints
14.02.2016, 23:34
eren, muhammet demir, samed, beşir, ndiaye. değişik değişik forvetler.sayı fazla oldu gerçi.beşir 1461'e.

asilhamsi
14.02.2016, 23:45
ekici---transfer---ndiaye

samed---muhammet--marin

boyle oynarlar mı?

ADANALI
15.02.2016, 00:01
X - Muhammet - Samet iyi bir hücum hattı olur. Hücum anlamında yedek kulübesinde belli bi standardı yakalamış oluruz.

Ama Cardozo'nun satılacağını düşünürsek yerine Teofilo tarzı bi adam almamız lazım.

#ÇareKonstantinosMITROGLOU ! (http://www.transfermarkt.com.tr/konstantinos-mitroglou/profil/spieler/34944)

http://oi60.tinypic.com/muic6f.jpg

Mitroglou olmazsa da Eren DERDİYOK`a hayır demeyiz...

Bud Spencer
15.02.2016, 00:03
ekici---transfer---ndiaye

samed---muhammet--marin

boyle oynarlar mı?

Luzern'de 9 macta 1 gol atan adami 11de oynatmayiz herhalde...
marin sezon sonu kesinlikle ayrilacak...kanimiz uyusmadi zaten

memozcan
15.02.2016, 00:13
iyi bir kırık çıkıkçı gerekecek:)

krutoyy61
15.02.2016, 07:42
#ÇareKonstantinosMITROGLOU ! (http://www.transfermarkt.com.tr/konstantinos-mitroglou/profil/spieler/34944)

http://oi60.tinypic.com/muic6f.jpg

Mitroglou olmazsa da Eren DERDİYOK`a hayır demeyiz...
O tren çoktan kaçtı

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bordomavi1
15.02.2016, 08:32
Dönüyoz dolaşıyoz hep aynı yere geliyoruz. Bir adım ileri gidemiyoruz senelerdir.

Uğur Demircioğlu
15.02.2016, 08:43
şampiyonluğa oynayacak takımın sezon başında stoperlerine bakıyoruz. MustafaYumlu Aykut Demir Uğur Demirok Douglas. Bu dörtlü içinde bir tek Uğur Demirok'u takımda tutarım. Aykut falan gitsin kasap olsun.

katre-i.matem
15.02.2016, 09:48
Hala Samed ten medet umup kadrolara yazanlar hangi hulyadalarsa uyansalar iyi olacak

katre-i.matem
15.02.2016, 09:49
Çinliler Burak ın transferini duyururken bizde oynadığı zamanlarda ki fotoğrafı kullanmışlar.

8599

nbay
15.02.2016, 10:05
samed şu an ki görüntüsüyle 1461 'e transfer edilir ancak .

selcuk
15.02.2016, 10:39
Çinliler Burak ın transferini duyururken bizde oynadığı zamanlarda ki fotoğrafı kullanmışlar.

8599
süpermis
acaba bunda burakin parmagi varmi
gs den pek uyumlu ayrilmadi nede olsa

gs kap bildirimi bonservis icin geldimi

Hala Samed ten medet umup kadrolara yazanlar hangi hulyadalarsa uyansalar iyi olacak

sametin yetenegi tartisilmaz, halada patlama yapabilir, henüz 21 yasinda

asilhamsi
15.02.2016, 11:22
süpermis

sametin yetenegi tartisilmaz, halada patlama yapabilir, henüz 21 yasinda

Bize 30 yasını gecmis kasarlanmıs topcu lazım.Ne gerek var alt yapı egitimini Almanyada almıs potansiyelli genc oyuncuya.

asilhamsi
15.02.2016, 11:25
muhammet,samet ve atletik ozellikleri gelismis bir forvet ile hucum hattı rahatlıkla kurulabilir.

Bunların arkasına ndiaye,ekici,marin yada daha efektif bir baska oyuncu koydugunuz zaman hucum sorunu buyuk olcude cozulecektir.

Ortasaha merkeze koyacagınız 2 adet cift yonlu oyuncu ile buyuk oranda iskeleti tamamlamıs oluruz.

asilhamsi
15.02.2016, 11:29
onumuzdeki sene gormek istedigim sistem 4-3-3

-------------------ekici/okay----aytac/transfer----ndiaye-----------------------

kanat forvet/sefa-----------muhammet/samed/transfer---------marin/transfer

besiktas bu sistemle oynuyor ve gayet iyi futbol oynadıgı soylenebilir.Aytac biraz daha gelişir,ekici kendine gelirse ndiaye yada o ozelliklerde oyuncu transferi ile merkez meselesi hallolur.

asilhamsi
15.02.2016, 11:32
--------oguzhan-----atiba------sosa---------

gökhan-----------gomis----------------quarejma

--------ekici---------aytac-------ndiaye-----------

transfer--------------muhammed---------------marin/transfer

bana kalırsa oldukca benziyor.Soru işareti sadece Aytac.Mesela mbia devam etse ve gobekte o oynasaydı.Bence TSL nin en iyi merkezi olurdu.

------------ekici----------mbia-----------ndiaye----------

malesef hep eksik bolgeler yuzunden elimizdeki iyi oyuncularıda hic ediyoruz.

mesaced1967
15.02.2016, 11:32
Samed şimdiden sözleşme imzalamamız gereken oyuncu henüz 21 yaşında ve koyu Trabzonsporlu

selcuk
15.02.2016, 11:36
Bize 30 yasını gecmis kasarlanmıs topcu lazım.Ne gerek var alt yapı egitimini Almanyada almıs potansiyelli genc oyuncuya.
tabi iyi egitimli

ama samed in dizinden 2 kere agir sakatlikdan ameliyti var
ayrica kendini son yillar hic futbola veremedi
cepindeki kapi gibi kontratlan iyi eglendi diyim, detaya girmiyim

arkadas bunlari bilip düsünmüstür yazmadan
nekadar arastirmaci oldugunu biliyorum

asilhamsi
15.02.2016, 11:38
tabi iyi egitimli

ama samed in dizinden 2 kere agir sakatlikdan ameliyti var
ayrica kendini son yillar hic futbola veremedi
cepindeki kapi gibi kontratlan iyi eglendi diyim, detaya girmiyim

arkadas bunlari bilip düsünmüstür yazmadan
nekadar arastirmaci oldugunu biliyorum

barıs memişin yeniden sans buldugu bir takımda samed ile bin kere sozlesme imzalarım.

selcuk
15.02.2016, 11:45
barıs memişin yeniden sans buldugu bir takımda samed ile bin kere sozlesme imzalarım.
buna imzami atarim

Mert Oğuzlu61
15.02.2016, 11:53
onumuzdeki sene gormek istedigim sistem 4-3-3

-------------------ekici/okay----aytac/transfer----ndiaye-----------------------

kanat forvet/sefa-----------muhammet/samed/transfer---------marin/transfer

besiktas bu sistemle oynuyor ve gayet iyi futbol oynadıgı soylenebilir.Aytac biraz daha gelişir,ekici kendine gelirse ndiaye yada o ozelliklerde oyuncu transferi ile merkez meselesi hallolur.

_________atiba___oğuzhan

____töre______sosa________q7/olcay

_____________gomez

Bjk 4-2-3-1 oynuyor. Maç içinde 4-3-3 e döndükleri zamanlarda oluyor ama ağırlıklı olarak oynadıkları sistem bu.

asilhamsi
15.02.2016, 13:12
_________atiba___oğuzhan

____töre______sosa________q7/olcay

_____________gomez

Bjk 4-2-3-1 oynuyor. Maç içinde 4-3-3 e döndükleri zamanlarda oluyor ama ağırlıklı olarak oynadıkları sistem bu.

izledigim maclarda sosa forvet arkasından ziyade genelde merkez ortasaha oynadıgını gordum.Bana kalırsa cok keskinm fark olmamakla birlikte oynadıkları sistem 4-3-3 e daha yakın.

Hüseyin Bağdat
15.02.2016, 13:30
Şimdiden sözleşme imzalamada sorunu olmayan oyuncuları belirleyip anlaşmak lazım. Samed bunun ilk örneği olabilir.

Faruk BERBER
15.02.2016, 13:33
süpermis

[FONT=Verdana]

Ligdeki en önemli 2 rakibinin de forma rengi sarı-kırmızı.

Muhtemelen bundan kaçmak için bu fotoyu kullanmışlardır ;)

slmn
15.02.2016, 13:45
Almanya'daki istatistikleri berbat Sinan gelip gs'de parlıyor sonra bizim taraftar vov Sinan falan(22 yaşında), biz ise Almanya'da istatistikleri alt üst etmiş 21 yaşında Samed'e burun kıvırıyoruz. Bu çocuk belli ki kendini futbola vermiyor son senelerde, bu durumu aşarsak Sinan×10 eder. Yok siz illa yeni bir Yatabare, Deniz falan alalım diyorsanız ne diyeyim.

selcuk
15.02.2016, 13:53
Ligdeki en önemli 2 rakibinin de forma rengi sarı-kırmızı.

Muhtemelen bundan kaçmak için bu fotoyu kullanmışlardır ;)
mantikli

artvints
15.02.2016, 14:27
izledigim maclarda sosa forvet arkasından ziyade genelde merkez ortasaha oynadıgını gordum.Bana kalırsa cok keskinm fark olmamakla birlikte oynadıkları sistem 4-3-3 e daha yakın.

forvetin arkasına ndiaye'yi koyunca baya değişiyor taktik.kanatları da ona göre düzenlemek gerekiyor. forvet arkasındaki oyuncu sosa gibi orta sahanın parçası değil de ndiaye gibi hücumun parçası olursa 4 4 2 türevi bir taktik çıkıyor ortaya. kanatlardaki oyuncular doğru seçilirse kesinlikle daha efektif ve izlemesi keyifli bir taktik. hücumda ndiaye muhammet gibi hareketli oyuncuların varlığı sanki daha fazla oyuncuyla oynuyormuş hissi doğuruyor. samet bu düzene uygun hareketli bir forvet.

gs'nin fatih terim dönemindeki 4 4 2'si gibi ya da daha iyisi olan leicester city taktiğinden bahsediyorum. rakip kaleye çok yakın oynayan bir on numara veya ikinci forvet olunca estetik artıyor bence.bu durumun orta sahayı zayıflatmaması koşuluyla tabi.bu da kanatlarda merkezi destekleyen en az bir oyuncunun bulunması ile halledilebilir.

kayyum61
15.02.2016, 14:29
Samed şimdiden sözleşme imzalamamız gereken oyuncu henüz 21 yaşında ve koyu Trabzonsporlu

evet koyu Trabzonsporluysa hemen almamız lazım, emrullahta koyu Trabzonsporlu

50. yılda şampiyonluk diyorlar istenen oyunculara bakın, yedekten öteye gidemez

kyodou
15.02.2016, 14:32
Forveti açık yapma hastalığından bir vazgeçemediniz. Hamzaoğlu da Bursa' yı böyle mahvediyor.

Samed gelsin, yedekten her türlü sezon başı 1000-1500 dakika şans bulur zaten.

CasTo
15.02.2016, 14:44
ön libero olarak

mauricio ısla kiralanması fikrindeyim.

diğer önerileirm ise ;

vainqueur
tomas rincon--28 yasında maliyetide az gibi geldi bana.

orhanunal
15.02.2016, 17:17
transfer yazarken artık sadece mevki ve oyuncu tipi yazalım bence.çünkü artık sağlam bir scout ekibimiz var.

mevcut kadro hakkında

+aykut demir: bu sezon iyi futbol oynadı.karakter ve davranışları ise takıma zarar veriyor.akıllanacaksa kalması iyi olur.

+aytaç kara:genç,yetenekli,az maaş alıyor kesinlikle kalmalı ancak yedek olarak planlanmalı.

-douglas:bu adamı izleyip bu takıma aldıranı futbol izlemekten men edeceksin o derece.kesinlikle gönderilmeli.

+erkan zengin:eğer avrupa şampiyonasında bi patlama yapılırsa iyi fiyattan okutulmalı.yoksa vefa derse iyi bir yedek olur.oyunu değiştirebilecek yetenekleri var.

-fatih atik:şükür gidiyor...

+güray vural:iyi bir yedek olacak.çok mevkide oynayabilmesi şans.

+bosingwa:durumuna göre 1 sene daha oynayabilir.ancak benim gönlümden yeni hocanın yardımcısı olması geçiyor.türkçe dersleri alması lazım.

+cavanda: şampiyonadaki performası yine önemli.6 mn den fazla teklif olursa satılabilir.

-marin:opsiyonu kullanılmamalı.daha iyisi bulunur.

+ekici:kalmalı ancak bencilliği bırakmalı ve 8 numara için güç kazanmalı.

-m.beşir:1461 e kiralanmalı.

+m.demir:çok iyi transfer.as forvetin arkasından oyunu değiştirebilecek bir isim.

-musa nizam:yollanmalı net.

+mustafa yumlu:yedek olarak kalabilir.ikinci sene gönderilir.

+okay yokuşlu:ilk maçlarda yeteneğini gördük sonra kaybodu.bir sene daha şansı hakediyor.

+onur kıvrak:tabi kalmalı ama toparlanması lazım.az maaş almıyor.

-cardozo:malesef gönderilmeli.aldığı maaş fazla ve çok sakatlanıyor.

-özer hurmacı:kovulmalı,gönderilmeli demiyorum kovulmalı.takımın ahengini bozan adam bu net.

-salih dursun:artık gs düşünsün :)

-sefa yılmaz:gönderrr

+yusuf erdoğan:yedek olarak kalabilir.ancak acil bir psikolog ve yaşam koçu tutması lazım.

-estaban:yerine yerli bir ikinci kaleci alınmalı.daha düşük maliyetli olmalı.

kiradaki bütün oyuncularlada yollar ayrılmalı.

transfere gelirsek.

1 sağbek yedeği(cavanda giderse 1 de iyi sağbek g.gönül tarzı)
1 caner erkin tarzı sol bek
2 stoper
1 ön libero (ortasahayı çekip çevirecek zenci.ngolo kante ,atiba tarzı)
1 (8) numara
1 (10) numara (jaja tarzı)
2 kanat oyuncusu (en sağlam transferler bunlar olmalı)
2 santrofor (biri ana forvet biri m.demirin altındaki genç forvet)

11 transfer 10 adam yollama transferde dediğim gibi scout ekibine güvenim sonsuz 11/7 tutursalar yeter.

tabi en önemlisi teknik direktör.şöför kötüyse arabanın fazla bi önemi yok.luce olursa süper olmazsa hemen ersun yanala gidilmeli.

oksoholu
15.02.2016, 19:51
:) güzel kardeşim senin yaptığın değerlendirmeye göre Onur ve Muhammetin dışında takıma 9 tane adam alınması lazım bu mümkün mü

bir iskelet kadro kurulur ve eksikler giderilir seninkinin iskeleti yok neyse düşünce tabiki
bana sorarsan
*onur
*mustafa, aykut
*çavanda
*aytaç
*erkan
*marin
*Muhammet

8 adam ekledim sağlam bi iskelet 3 iyi adamla takım kafaya oynar
*bir solbek kayseri maçımız var ömer bayramı alıcı gözle bir seyret
*orta sahada çok iyi bir oyun kurucu Biseswara bile razıyım
*sağlam bir ön libero

oksoholu
15.02.2016, 19:55
Bu yıldan umut kesilmişken geleceğe güzel bir iskelet kursaydık iyiydi

--------------------ONUR---------------------

--XXXXX----MUSTAFA YUMLU---AYKUT---ÖMER BAYRAM--

-----------AYTAÇ-----BATUHAN--------------------------

---XXXXXX---- MARİN----------BİSESWAR---------XXXXXX----

-------------MUHAMMET----------------------

orhanunal
15.02.2016, 21:46
transfer yazarken artık sadece mevki ve oyuncu tipi yazalım bence.çünkü artık sağlam bir scout ekibimiz var.

mevcut kadro hakkında

+aykut demir: bu sezon iyi futbol oynadı.karakter ve davranışları ise takıma zarar veriyor.akıllanacaksa kalması iyi olur.

+aytaç kara:genç,yetenekli,az maaş alıyor kesinlikle kalmalı ancak yedek olarak planlanmalı.

-douglas:bu adamı izleyip bu takıma aldıranı futbol izlemekten men edeceksin o derece.kesinlikle gönderilmeli.

+erkan zengin:eğer avrupa şampiyonasında bi patlama yapılırsa iyi fiyattan okutulmalı.yoksa vefa derse iyi bir yedek olur.oyunu değiştirebilecek yetenekleri var.

-fatih atik:şükür gidiyor...

+güray vural:iyi bir yedek olacak.çok mevkide oynayabilmesi şans.

+bosingwa:durumuna göre 1 sene daha oynayabilir.ancak benim gönlümden yeni hocanın yardımcısı olması geçiyor.türkçe dersleri alması lazım.

+cavanda: şampiyonadaki performası yine önemli.6 mn den fazla teklif olursa satılabilir.

-marin:opsiyonu kullanılmamalı.daha iyisi bulunur.

+ekici:kalmalı ancak bencilliği bırakmalı ve 8 numara için güç kazanmalı.

-m.beşir:1461 e kiralanmalı.

+m.demir:çok iyi transfer.as forvetin arkasından oyunu değiştirebilecek bir isim.

-musa nizam:yollanmalı net.

+mustafa yumlu:yedek olarak kalabilir.ikinci sene gönderilir.

+okay yokuşlu:ilk maçlarda yeteneğini gördük sonra kaybodu.bir sene daha şansı hakediyor.

+onur kıvrak:tabi kalmalı ama toparlanması lazım.az maaş almıyor.

-cardozo:malesef gönderilmeli.aldığı maaş fazla ve çok sakatlanıyor.

-özer hurmacı:kovulmalı,gönderilmeli demiyorum kovulmalı.takımın ahengini bozan adam bu net.

-salih dursun:artık gs düşünsün :)

-sefa yılmaz:gönderrr

+yusuf erdoğan:yedek olarak kalabilir.ancak acil bir psikolog ve yaşam koçu tutması lazım.

-estaban:yerine yerli bir ikinci kaleci alınmalı.daha düşük maliyetli olmalı.

kiradaki bütün oyuncularlada yollar ayrılmalı.

transfere gelirsek.

1 sağbek yedeği(cavanda giderse 1 de iyi sağbek g.gönül tarzı)
1 caner erkin tarzı sol bek
2 stoper
1 ön libero (ortasahayı çekip çevirecek zenci.ngolo kante ,atiba tarzı)
1 (8) numara
1 (10) numara (jaja tarzı)
2 kanat oyuncusu (en sağlam transferler bunlar olmalı)
2 santrofor (biri ana forvet biri m.demirin altındaki genç forvet)

11 transfer 10 adam yollama transferde dediğim gibi scout ekibine güvenim sonsuz 11/7 tutursalar yeter.

tabi en önemlisi teknik direktör.şöför kötüyse arabanın fazla bi önemi yok.luce olursa süper olmazsa hemen ersun yanala gidilmeli.

bugün yusuf konusunda fikrim değişti yollanmalı bu futbolcumsu şey

orhanunal
15.02.2016, 21:50
:) güzel kardeşim senin yaptığın değerlendirmeye göre Onur ve Muhammetin dışında takıma 9 tane adam alınması lazım bu mümkün mü

bir iskelet kadro kurulur ve eksikler giderilir seninkinin iskeleti yok neyse düşünce tabiki
bana sorarsan
*onur
*mustafa, aykut
*çavanda
*aytaç
*erkan
*marin
*Muhammet

8 adam ekledim sağlam bi iskelet 3 iyi adamla takım kafaya oynar
*bir solbek kayseri maçımız var ömer bayramı alıcı gözle bir seyret
*orta sahada çok iyi bir oyun kurucu Biseswara bile razıyım
*sağlam bir ön libero

2008-2009

Futbolcu Kadrosu
Hüseyin Çimşir
Tolga Zengin
Tayfun Cora
İbrahima Yattara
Ferhat Çökmüş
Umut Bulut
Faty Papy
Serkan Balcı
Onur Recep Kıvrak
Göksu Alhas
Alan Carlos Gomes Da Costa
Hirvoje Cale
Gustavo Colman
Giray Kaçar
Egemen Korkmaz
Selçuk İnan
Ceyhun Gürselam
Gökhan Ünal
Rigobert Song
Tony Mario Sylva
Barış Memiş
Isaac Promise

13 tane transfer var burda.senin yazdığın kadro loser takımın esintilerini taşıyor.anca orta sıralara oynar.

CasTo
15.02.2016, 22:00
muhteşem bir ilk yarı

berbat bir ikinci yarı

bu arada akakpo patlama çıktı :D

ayrıca yusuf çok laubali gözüktü bana. yedek kalınca mı yaptı bunu anlamadım. sefa oyundan cıktıktan sonra çok düştü orası. ilk defa keske sefa cıkmasaydı dedim

deli dana gibi koşabilen bir adamsın. dk66 dan sonra girdin resmen yürüdü adam.
mustafa yumlu zaten bir pozisyonda azarladı izleyenler bilir ellerini savurarak ona dogru bagırdı. bariz belliydi bu

madem içinde hırs yok Trabzonsporun kazanıp kazanmaması umrunda degil giymeyeceksin o formayı kardesim. 2 3 mac oynatmıcaksın yusufu akıllanıcak

CasTo
15.02.2016, 22:01
bu arada. 4. pası bir araya getiremiyoruz. 1 2 pas 3. pas genelde ileri şişirme oluyor. bunu aşmamız lazım. atiba gibi birisini bulmamız lazım. adam tek basına her mac 80 pas ortalaması ile oynuyor. bizde erkan 41 özer 39 pas denemesi yapmış. atibanın tek basına 100 pas yaptıgını biliyorum ya. bizim orta sahamızın en çok boş gözükmesinin sebebi bu. pas yapmasını bilmiyoruz

asilhamsi
15.02.2016, 22:42
onur,ugurcan,yavuz
cavanda,boss
guray,transfer
aykut,mustafa,akakpo,transfer
sefa,transfer
erkan,transfer
aytac,okay,transfer,ekici,marin
muhammet,transfer,transfer

ben seneye boyle bir kadro bekliyorum.Belki 1461 den batuhan ve yuksel de alınabilir.

kyodou
15.02.2016, 22:43
Marin böyle devam ederse bonservisi alınmalı. Pazarlıkla 2.5 Milyona falan alırız.

slmn
15.02.2016, 22:55
Kayseri Erciyesspor başkanı Ziya Eren, İngiltere League Two takımlarından Crawley Town'u satın aldı.

İ. SARAL
15.02.2016, 23:06
Ah ah sene başı sağ kanada bir adam alamadık. Şöyle yaratıcı, akıp giden, gole yakın.

kyodou
16.02.2016, 07:49
Kayseri Erciyesspor başkanı Ziya Eren, İngiltere League Two takımlarından Crawley Town'u satın aldı.
Önce 3-5 topçu alıp da, Ptt' den düşmemeyi deneseymiş. Seneye amatör kardeş kulüpler olacaklar. :)

Tayfun
16.02.2016, 09:00
Gelecek sezon ilk 11 için mevcut kadrodan; Onur - Cavanda - Güray - Mehmet - Muhammet oyuncular iskeleti oluşturup, geri kalan transferler nokta atışı olmalı ki şampiyonluk yarışında iddalı olalım .

6 tane "nokta" transfere ihtiyacı var takımın.

S.ÖZKAN
16.02.2016, 09:07
Benim için ideal ortasaha Aytaç Kara Ruud Vormer ve Badou Ndiaye den oluşur.Hem hücum hem defans yapabilen oyuncular çünkü.

Aytaç Kara hücum olarak diğerlerine göre biraz geride ama ön libero oynadığı için o kadar sorun olmaz ayrıca genç olduğu için kendini geliştirebilir.

Marko Marin umarım Bremen performansına yaklaşır ve bonservisini alırız.Bu şekilde sol ön açığı çok iyi bir şekilde kapanır.

Sağ ön için yine Marko Marin tarzı bir oyuncu bulmalıyız.

Tayfun
16.02.2016, 09:13
@S.ÖZKAN (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=42444)

Ruud Vormer gerçekten aradığımız futbolculardan bir tanesi. Adamın futboluna bjk maçlarında hayran olmuştum, o zamandan beri takip ederim .

Aytaç - Vormer
Ndiaye

(Burada yazılan en iyi orta saha kurgularından biri bence )

spormania
16.02.2016, 09:48
S Özkan'a katılmamak elde değil. Çok aramaya gerek yok Ruud Vormer ve Badou Ndiaye aradığımız adamlar. Alalım box-to-box orta saha tamam işte. Artı bir yılan gibi sağ kanat ve bir stoper ile sınıf atlarız. Gerisi yavaş yavaş olur.

İ. SARAL
16.02.2016, 11:47
Seneye daha akıllı transfer yapacağımızı düşünüyorum. Cavanda tarzı transfer bekliyorum.

Kemal Öztel
16.02.2016, 12:09
Samed iyi oyuncu,Almanyanın U kategorilerinin hepsinde forma giymiş ve 34 maçta 31 golü var,üstelik leverkusen altyapılı ve nereye iderse gitsin 61 istiyor numarayı.Bu da şunu gösteriyor gelmeye sıcak bakar.İlla Cenk Tosun,Eren Derdiyok gibi önce Anadoluya sonra büyük paralarla mı büyüklere gitmesi gerekiyor.Alınırsa ki Liverpoolun izin vereceği kanaatindeyim olumlu bir hamle olur

selcuk
16.02.2016, 12:15
Nikica Jelavic completes £4m move from West Ham to Chinese second division side Beijing Renhe

cin iyice cildiriyor
simdide 2. lig takimlari mi saldiriya gececek ???

darisi douglasin basina, 12 gün kaldi

ispanya neymarin özel jetine ve yatina tedbiren elkoydu
vergi davasi yüzünden

slmn
16.02.2016, 13:31
Tüm avrupa maçları perşembeyken bu şikecilerin maçları niye bugün?

selcuk
16.02.2016, 13:33
Tüm avrupa maçları perşembeyken bu şikecilerin maçları niye bugün?
1 sehirde 1 mac ayni gün olabiliyor
sanirim

İ. SARAL
16.02.2016, 15:30
Fm oynuyorum, yıl 2021, en iyi 11'de bizim Douglas var :) Hummels ile tandem yapmış. Önünde Götze, Kovacic, Hazard forvette Messi :)

selcuk
16.02.2016, 15:50
oyuncularimiz uyanip adam gibi menajerler kendilerine tutmalilar

akakpo 1 mac oynadi as takimda menajeri hemen pumayla sponsorluk imzaladi

Ertan 51
16.02.2016, 16:07
Fm oynuyorum, yıl 2021, en iyi 11'de bizim Douglas var :) Hummels ile tandem yapmış. Önünde Götze, Kovacic, Hazard forvette Messi :)
İsmail virüs girmiş senin bilgisayara,o kadro da Daglıs olduğuna göre,
format attır,20 tl de 15 e falan atarlar :)

İ. SARAL
16.02.2016, 16:11
İsmail virüs girmiş senin bilgisayara,o kadro da Daglıs olduğuna göre,
format attır,20 tl de 15 e falan atarlar :)

Abi adam iyi aslında. Bize gelen her topçu mallaşıyor. Bu kadar sistemsiz bir takımda, ligde şok oluyorlar.

Tayfun
16.02.2016, 16:34
Bu akşam Vitali Denisov'u şikeciler karşısında bir alıcı gözle izleyelim bakalım, belki sezon sonu transfer listesinde yer alır :)

kyodou
16.02.2016, 16:44
Bu akşam Vitali Denisov'u şikeciler karşısında bir alıcı gözle izleyelim bakalım, belki sezon sonu transfer listesinde yer alır :)
Yaşı gereği hedef transfer olmamalı. Scout ekibi kurma amacına ters.

Turgay Atalay
16.02.2016, 17:02

Scout ekibi kuracağım diyen başkan, 30 unu geçmiş Denisov'u transfer ederse o an bıraksın başkanlığı :) Başkanın mesajına tamamen ters bir durum, bence izlemene gerek yok.

Ertan 51
16.02.2016, 17:07
Abi adam iyi aslında. Bize gelen her topçu mallaşıyor. Bu kadar sistemsiz bir takımda, ligde şok oluyorlar.
Aslında kısmen haklısın,
geçen bi renktaş çok güzel bir analiz yapmış,
biz sisteme,ülkenin futbol yapısına,kendi takımımızın oyun yapısına falan bakmadan oyuncu transfer ediyoruz diyor,Daglıs arkadaş mesela Yonanistan da olsa kral olur orda savunma futbolu oynanıyor diyor,ama bizim burda apaçi dolu araya kaçan forvetler var Daglıs haliyle yetişemiyor diyor,bizim takım oyunu rakip alana yıkıp bu arkadaşı maymun edecekleri hallere düşürmesek olur ama durum o durum değil. Gitmişiz ülke futboluna ve bizim takıma uyacak en son adamı bulmuşuz.

Özetle şunu söyleyim kaçıyım,
yemin olsun Musti yi 5 tane Daglıs a değişmem,
boşa yordum kendimi :D

Tayfun
16.02.2016, 17:14
Yaşı gereği hedef transfer olmamalı. Scout ekibi kurma amacına ters.

Scout ekibi kuracağım diyen başkan, 30 unu geçmiş Denisov'u transfer ederse o an bıraksın başkanlığı :) Başkanın mesajına tamamen ters bir durum, bence izlemene gerek yok.

Ne yaptınız beyler adamı mezara koydunuz 28 yaşında :)

Scout ekibi benim için merak konusu biran önce göreve başlamalı bu ekip sene sonu için çalışsınlar şimdiden .

Ertan 51
16.02.2016, 17:20
Ne yaptınız beyler adamı mezara koydunuz 28 yaşında :)

Scout ekibi benim için merak konusu biran önce göreve başlamalı bu ekip sene sonu için çalışsınlar şimdiden .
7 gün sonra 29 bitip 30 dan gün almaya başlıyor :D

bence de yaşında sorun yok ama skut ekibi deyince gerçekten de bi tezat oluyor gibi,
bu tip oyuncuları bizler de yazıyoruz herkes yazıyor,
bizim bilmediğimiz madenlerden bulacak skutcanlar :o

Alika87
16.02.2016, 17:36

Hemde cok pahali bir oyuncu. Rusyayi görmüs oyunculardan uzak duracaksin. Fayda maliyet acisindan en kötü liglerden biri.

melihergun
16.02.2016, 23:27
Zlatan in sozlesme bitmiyomuydu alsakta doldursak etrafini genclerle :D

Ozan Yılmaz
16.02.2016, 23:35
O başka douglas olmasın 2021 de kaç yaşında oluyor ki bu adam?

asilhamsi
16.02.2016, 23:54
yönetim bir tane dahi eski oyuncu almamalı ne alt yapıya ne de skout ekibine.

Yönetimi bu konuda kesinlikle destekliyorum.İnşallah vazgecmezler.

CesurHamsi
17.02.2016, 07:00
Feyenoorddan Elia bize ilac olur

İ. SARAL
17.02.2016, 09:03
O başka douglas olmasın 2021 de kaç yaşında oluyor ki bu adam?

Bizim Douglas. 32 yaşında oluyor galiba. Roma'da oynuyor herif :)

http://i.hizliresim.com/vnkaqv.jpg (http://hizliresim.com/vnkaqv)

http://i.hizliresim.com/JnRVmQ.jpg (http://hizliresim.com/JnRVmQ)

selcuk
17.02.2016, 11:39
yönetim bir tane dahi eski oyuncu almamalı ne alt yapıya ne de skout ekibine.

Yönetimi bu konuda kesinlikle destekliyorum.İnşallah vazgecmezler.
bu ise kafa yormus, okumus, seminerlere katilmis isimler neden alinmasin
simdi karriyer acisindan efsane olmasada Trabzonsporlu olan, camiaylan iyi baglantilari olan scoutlar iclerinde mecbur olacak
yabanci scout sana iyi ve sistemine uygun oyunculari bulur ama yerel sartlarda bekleneni verebilecek oyuncuyu yerel sartlari bilen isim daha rahat ayiklar

---------------------------------------

lavezzi cinde, mbianin takiminda

Turgay Atalay
17.02.2016, 11:46
Ben efsaneyim hüloğğğğ diye Başkanın projesine kusmaya çalışanlar, getirsinler scout raporlarını yönetime sunsunlar, Başkanın onları da değerlendireceğine eminim. Ama bunların amaçları belli, alıştıkları torpille hem kulüpten para kazanmak, hem de kulüp parasıyla yurtdışında şurda burda tatil yapıp kadın düşürmek...

Ozan Yılmaz
17.02.2016, 12:12
İsmail SARAL bir de utanmadan 12,75 m.€ bonservis verip almışlar :D

samet_karadeniz
17.02.2016, 12:14
Çin liginin transfer sezonu ne zaman bitiyor ? Bilen var mı ?

Mert'
17.02.2016, 12:17
Douglasi da itelesek Cin ligine cok guzel olur.

İ. SARAL
17.02.2016, 12:56
İsmail SARAL bir de utanmadan 12,75 m.€ bonservis verip almışlar :D

:)

kyodou
17.02.2016, 13:11
N'Doye yerine Jelavic' i alsaydık keşke. Şimdi 11.5 Milyon € bizim olmuştu. :(

ALDENİRO
17.02.2016, 13:27
50.yılda şampiyon olmak istiyorsak bonservisi 10 milyon olan en az üç kaliteli topçu almamız lazım. Yoksa bu iş omaz.

selcuk
17.02.2016, 13:35
N'Doye yerine Jelavic' i alsaydık keşke. Şimdi 11.5 Milyon € bizim olmuştu. :(
jelavici 4 milyona almadilarmi

kyodou
17.02.2016, 13:37
jelavici 4 milyona almadilarmi
4 Milyona West Ham almıştı. Çin' e 11.5 sattılar.

memmedaga
17.02.2016, 13:39
Jonas Hoffmanı transfer edebilsek ne güzel olurdu henüz 23 yaşında bu adamın bonservisi ileride 15 milyon olur

geç olmadan almak lazım

powerts61
17.02.2016, 13:41
Bursadaki dzsudzak iyi adam bizde iş yapar

selcuk
17.02.2016, 13:41
yok yav:confused:
nerde yaziyor o
dün sky da 4 milyon pound yaziyordu, arka sayfaya atmisdim, birde yani 2. lig takimina gitti
eminmisin

Ozan Yılmaz
17.02.2016, 13:44
Bu adam 11,5 m.€ ediyorsa, Cardozo 10 m.€ eder çin piyasasında.

kyodou
17.02.2016, 13:44
nerde yaziyor o
dün sky da 4 milyon pound yaziyordu, arka sayfaya atmisdim, birde yani 2. lig takimina gitti
eminmisin
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160217/6a13e530af22a09ed270a2e529417631.jpg

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160217/65895c84a145302f91deb033079ff411.jpg

Ozan Yılmaz
17.02.2016, 13:45
nerde yaziyor o
eminmisin
transfermakt da 11,6 m.€ bonservis yazıyor hatta.

kyodou
17.02.2016, 13:47
Bu adam 11,5 m.€ ediyorsa, Cardozo 10 m.€ eder çin piyasasında.
Pis işler dönüyor. West Ham bu paranın 5.5 Milyonuyla Lanzini' nin opsiyonunu kullanır, üstüne bir süper transfer daha yapar. Üstelik zaten göndereceklerdi Jelavic' i. Çin kulübü araya girmese 2-3 Milyona verirlerdi birine.

selcuk
17.02.2016, 13:48

vay beee
cildirmislar
o paraya 10tane jelavic birtanede olic promosyon olarak alirdin

birde 2. lig takimi
vooouuuv

kyodou
17.02.2016, 13:56
vay beee
cildirmislar
o paraya 10tane jelavic birtanede olic promosyon olarak alirdin

birde 2. lig takimi
vooouuuv
Aynen öyle. "Kıroyuz ama para bizde" diyor herifler.

Alika87
17.02.2016, 14:27

nasil bazi insanlar üstünde Louis Vuitton logosu var diye igranc bir cantaya bir sürü para veriyor. Cinliler de aynisi Premier Lig logosu icin yapiyor. O lig orada cok popüler ve oranin cöpü bizim pirlantamizdan daha degerli. Cardozo Bournemouth'da oynasa, rahat 15 milyon euroya satabilirdik kendisini.

selcuk
17.02.2016, 14:37
nasil bazi insanlar üstünde Louis Vuitton logosu var diye igranc bir cantaya bir sürü para veriyor. Cinliler de aynisi Premier Lig logosu icin yapiyor. O lig orada cok popüler ve oranin cöpü bizim pirlantamizdan daha degerli. Cardozo Bournemouth'da oynasa, rahat 15 milyon euroya satabilirdik kendisini.
ozaman ndoye satarken premier league damgasini kullaniriz

kyodou
17.02.2016, 14:43

ozaman ndoye satarken premier league damgasini kullaniriz
Aynen tam bunu diyecektim. Sene sonu NDoye' yi Çin' e satabilirsek bu tez ıspatlanmış olur ancak. Göreceğiz...

Berk Ç.
17.02.2016, 14:44
Çin liginin transfer sezonu ne zaman bitiyor ? Bilen var mı ?

26 Şubatta bitiyo

Alika87
17.02.2016, 15:28
Aynen tam bunu diyecektim. Sene sonu NDoye' yi Çin' e satabilirsek bu tez ıspatlanmış olur ancak. Göreceğiz...

Ilk 11e girmeyi basarmis, simdi de bir kac tane gol atsin, rahat Jelavic parasina satabiliriz diye düsünüyorum.

samet_karadeniz
17.02.2016, 15:38
26 Şubatta bitiyo
Teşekkür ederim kardesım

selcuk
17.02.2016, 15:41
cin avrupaya bu kis 200 milyon avro dan fazla bonservis ödedi
son 9 günde bu rakam 250 milyon sinirinida asacaktir
adamlar resmen avrupa futbolunu maddi krizden cikariyor
douglas ve cardozo iside olsa keske dönem bitmeden

Tayfun
17.02.2016, 15:47
https://www.youtube.com/watch?v=7flP5DXwUes

Muhammet idmandan sonra orta gol çalışacak ama Yusuf doğru orta kesebilirse :D

İ. SARAL
17.02.2016, 16:15

Şu saçlarını acil kestirmesi lazım. Bir de o şort çekme saçmalığını bırakmalı. Bu çocukta yetenek var hemen harcanmamalı.

selcuk
17.02.2016, 16:33
Şu saçlarını acil kestirmesi lazım. Bir de o şort çekme saçmalığını bırakmalı. Bu çocukta yetenek var hemen harcanmamalı.
yani saclarinini kestirip, uzun sort giyindimi iyi futbolcu olacak

aykut gibi sakalda biraksinmi

İ. SARAL
17.02.2016, 16:38
yani saclarinini kestirip, uzun sort giyindimi iyi futbolcu olacak

aykut gibi sakalda biraksinmi

Adam zaten iyi topçu. Saçıyla, şortuyla uğraşmaktan top oynayamıyor. Özenti işleri bırakmalı demek istedim.

Faruk BERBER
17.02.2016, 16:41
Adam zaten iyi topçu. Saçıyla, şortuyla uğraşmaktan top oynayamıyor. Özenti işleri bırakmalı demek istedim.

Saçına taç takan Yusuf için de aynı şeyleri düşünüyor musun ? Frikikten gol atınca Quaresmaaaa diyerek özentinin tavanına ulaşan Yusuf'tan bahsediyorum :)

Alika87
17.02.2016, 16:43

iyi bir Topcu olabilir, ama iyi bir futbolcu degildir, cünkü futbolun en temel seylerini yapamiyor yada yapmak istemiyor.

İ. SARAL
17.02.2016, 16:47
Saçına taç takan Yusuf için de aynı şeyleri düşünüyor musun ? Frikikten gol atınca Quaresmaaaa diyerek özentinin tavanına ulaşan Yusuf'tan bahsediyorum :)

Quaresma olayı normal de taç falan tam özenti :) Dikkat et maçta hep saçıyla uğraşıyor.

İ. SARAL
17.02.2016, 16:48
iyi bir Topcu olabilir, ama iyi bir futbolcu degildir, cünkü futbolun en temel seylerini yapamiyor yada yapmak istemiyor.

Şu an form düşüklüğü var sadece. Takımdaki en iyi 5 adamdan biri.

selcuk
17.02.2016, 16:49
bir futbolcunun sacina basina ugrasmasi iyidir
demekki kendine bakiyor, kendinlen ilgileniyor

sence macdan sonra saci bozuldu diyemi agladi
kora halinde sövüldü diyemi

beni quresma diye bagirmasi ilgilendirmez, suarezde cardozo bagriyor antrenmanda
kim kiziyor

bunlar insanlarin desarz olmak icin aradiklari özürler

dogruyu herkes dese sorun olmaz

yusuf uzun süredir top oynamiyor, yeteneklerini sergileyemiyor...
maalesef

İ. SARAL
17.02.2016, 16:54
bir futbolcunun sacina basina ugrasmasi iyidir
demekki kendine bakiyor, kendinlen ilgileniyor

sence macdan sonra saci bozuldu diyemi agladi
kora halinde sövüldü diyemi

beni quresma diye bagirmasi ilgilendirmez, suarezde cardozo bagriyor antrenmanda
kim kiziyor

bunlar insanlarin desarz olmak icin aradiklari özürler

dogruyu herkes dese sorun olmaz

yusuf uzun süredir top oynamiyor, yeteneklerini sergileyemiyor...
maalesef

Tamam form düşüklüğü olduğu doğru da bazı arkadaşların dediği gibi yeteneksiz, çöp falan değil.

selcuk
17.02.2016, 17:02
Tamam form düşüklüğü olduğu doğru da bazı arkadaşların dediği gibi yeteneksiz, çöp falan değil.
olmasada en hizli yoldan olmaya gidiyor

ne yetenekler gördük sönen...
bende kendimi sanirim yusufcu olarak tanimlayabilirim
gittigi yön cok yanlis

dortmund taraftari ilk yilinda aubaýa az sövmemisdi, ama aubameyang kiz gibi aglayacagina twitterdan özür diledi ve 2 kat calisacam dedi, özellikle topu durdurma tekniginde
bugün sut gibi paslar ayagina yapisiyo...

yusufa her seyden önce mental yardim lazim

kyodou
17.02.2016, 17:06
Futbolcunun saçına özen göstermesi iyi birşey. Havalı hissetmesi performansına da yansır. Aykut' un hacı sakalı bir özen ürünü değil tabiki ama o da kimseyi ilgilendirmez.

artvints
17.02.2016, 17:33
saçları kestir derken geri kafalı bir şeyden bahsetmiyorum ben kendi adıma. futbola daha çok odaklanmak için bir sembol olabilir. her aynaya baktığında daha çok çalışmak gerektiğini hatırlatacak bir durum. bizim durduğumuz yerden çalış demek gerçekten kolay ama o ayrıcalığı elde etmiş futbolcu olmuş biri bunları göremeyebilir.yeterli olduğunu hissedip temel hareketlere çalışmayı bırakabilir.oysa her gün top kontrolü çalışsa muhakkak farkı hissedecektir. hangi yaşta olursan ol, antreman ile düzeltilebilecek eksikler vardır. bizim klüp olarak eksikliğimiz bu. her şeyi futbolcuya bırakan bir yapı var.iyi futbolcu gelecek oynayacak.öyle bir şey yok malesef. oyuncu ne kadar iyi olursa olsun, ondan en iyi performansı almak klübün elinde. o yapıyı ve atmosferi oluşturmak lazım. futbolcu geliştiren bir klüp olmak zorundayız. yusuf karakter olarak sorun çıkaracak bir yapıda değil.çok kolay ikna edilebilir ve gerekli çalışmalar yaptırılabilir. aklı havada olması, sorunları geleceği görememesi çok normal.

Faruk BERBER
17.02.2016, 17:51

Yusuf çok net yeteneksiz bir futbolcu. Sivasspor'lu Burhan Eşer kadar yetenekli değil mesela.

Hakan
17.02.2016, 18:12
Yusuf çok net yeteneksiz bir futbolcu. Sivasspor'lu Burhan Eşer kadar yetenekli değil mesela.
İyi gelişim gösterirse bir Mehmet Akyüz olabilir hocam.

Ibrahim Gaygusuz
17.02.2016, 18:57
Lavezzi'de Cin'de. Bunlar son gunleri gaza gelir.

Hadi Douglas hadi Cardozo

artvints
17.02.2016, 20:16
ndiaye kesin alınsın eğer mersin düşerse nakoulma'yı da bonservissiz 600 bin euro civarı maaşla alabiliyorsak alalım. deplasmanda maç kazanamaz olduk. böyle kanat forvetler yararlı olur. kritik yerlere alınacak adamlar için bütçe bölünmesin.

bahadır2561
17.02.2016, 20:45

Açtığı ortalara bak Allahım yarabbim

Sene sonu kiralanır inşallah

Düzeltme; kiralansın demişim satılsın olacaktı

Hakan
17.02.2016, 20:49

Nani mi diyor ben mi yanlış duydum ? :)

artvints
17.02.2016, 20:55
Nani mi diyor ben mi yanlış duydum ? :)

bak bu komikti, hakkını vereyim.bana bunlarla gelin işte.

Hakan
17.02.2016, 21:02
bak bu komikti, hakkını vereyim.bana bunlarla gelin işte.
Hangisi komik değil ? Cem Yılmaz'a başvur diye sana mı demişlerdi :)

artvints
17.02.2016, 21:07
Hangisi komik değil ? Cem Yılmaz'a başvur diye sana mı demişlerdi :)

lafın gelişi dedim. evet bana demişlerdi :)

slmn
17.02.2016, 21:17
Lavezzi yıllık 19 m euro alacakmış, yuh artık.