PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Transfer Dosyası - 11 -

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92

nuri45
28.01.2016, 22:08
yaziklar olsun be 3-2 den bilerek maci verdiler. bosuna kücük sikeci demiyoz bunlara

Furkan S.
28.01.2016, 22:09
1461 ait oldugu yere koyune dondu sönol hoca tipss bee :D

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tayfun
28.01.2016, 22:11
Bjk en son 2013'de 4 gol yemiş. Bu maç ayarlı değil öyle mi ? :)

Ahmet Hamza
Aydin kardesim sevdigim 1kac insandan birisin ....ama formu birakma karari aldim...yazi yazmicam....
Hayda.. Abi sen de mi?

onur-ts
Şenola koya koya fbyi şampiyon yapalım benden mutlusu olmaz.marta kalmaz havlu atar bu kuşlar ama olur da elimize kalırsa öyle bi koyacaz ki şenola...

Fatih Öztürk
28.01.2016, 22:12
Bu Beşiktaş'ın bırakın şampiyonluğa oynamasını 60 puanı geçmesi mucize.Bide biz geçirsek şunlarada 1461 takımının intikamını alsak.

asilhamsi
28.01.2016, 22:13
Bundan sonra forever Fener.

Sezon sonu Senol un yuz ifadesini gorunce cok mutlu olacagım.

Enes Başkaya60
28.01.2016, 22:13
Şenol Hoca maçı satmıştır.. Açık ve net yazıklar olsunn...

yattarahayranı
28.01.2016, 22:14
Şenol Hocayı herkes övüyor(lig maçları için) eyvallahta bu bjk kaç yıldır beraber oynuyor oynasın barı o kadar.Zaten avrupadanda elendi.Ahmet çakar dünya devi fjlan diyo gorduk dünya devini

asilhamsi
28.01.2016, 22:14
satmış ne diyeyim

Abi bu adamı cok yanlıs tanıyorsunuz.Kesinlikle prensip sahibi bir insan degil.

Sadece agzı laf yapıyor hepsi o.

Bildigin gazoz.

memozcan
28.01.2016, 22:15
arkadaşlar maç satacak takım 2-0 dan 3-2 öne geçmez bir kere.. öne geçtikten sonra töre ve Q7nin laubaliği maçı verdi..

şenol hoca saçma değişiklikleri her zaman yapıyordu.. 10 kişi oynadığın maçta tek stoperini çıkarıp yerine sağ bek almak büyük hoca olmadığının kanıtı.. bu maçı kaybetmek bjk için çok kötü bir durum..

selcuk
28.01.2016, 22:16
Sizinle aynı goruste olmayınca terörist mi oluyoruz?

Sanırım burası forum sayfası degil.

Sizin gibi dusunmek zorundamıyız?

Ayıptır yahu.

Teror estiriyorsunuz ne demek?

Yorum yapamıyacaksak hic yazmayalım foruma.

Siz nasıl Mbia nın gitmesini mantıklı buluyorsanız,bence bu kadar kaliteli bir oyuncunun bu kadar kolay kaybedilmesine kzıyorum.

Bunun nesi terör estirme?
abi görüsüne karsi bisey diyen oldumu
kirik plak gibi tüm gün ayni seyi tekrarlamak nedir
bari mbia basliginda yap da okumak isteyen okusun

artvints
Içinizde büyüttüğünüz nefretin sizden baskasina zarari yok. Çocuk gibi sizlaniyorsunuz kusura bakmayın da. Hani başka takımın hocası sizi ilgilendirmiyordu.işinize gelince ne güzel ilgileniyorsunuz.

asilhamsi
arkadaşlar maç satacak takım 2-0 dan 3-2 öne geçmez bir kere.. öne geçtikten sonra töre ve Q7nin laubaliği maçı verdi..

şenol hoca saçma değişiklikleri her zaman yapıyordu.. 10 kişi oynadığın maçta tek stoperini çıkarıp yerine sağ bek almak büyük hoca olmadığının kanıtı.. bu maçı kaybetmek bjk için çok kötü bir durum..

Hocam bosuna yorma kendini.Macın ayarlı oldugu cok net.Eger macı izlediysen zaten anlatmaya gerek yok.

İ. SARAL
28.01.2016, 22:17
Aydin kardesim sevdigim 1kac insandan birisin ....ama formu birakma karari aldim...yazi yazmicam....
Hayirdir kardesim kim sıktı canini.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

asilhamsi
abi görüsüne karsi bisey diyen oldumu
kirik plak gibi tüm gün ayni seyi tekrarlamak nedir
bari mbia basliginda yap da okumak isteyen okusun

Anlasılan bu forumda bize yer kalmamıs.

O zaman kalın saglıcakla.

memozcan
1461 ligde kalsın kafi..

yattarahayranı
28.01.2016, 22:18
Hasan Tüncel'eme bırakıyosun abi bizi

Oruç
28.01.2016, 22:18
Yahu zaten şb şampiyon olacak. Bugünkü maç sonrası celallenmenize gerek yok. :)

Mert Oğuzlu61
28.01.2016, 22:19
Fenerbahce vura vura sampiyon olacak, sezon sonuna kadarda fb liyim. Attiklari gollere bu sezon Ts nin gollerine verdigim tepkinin 20 katini veriyorum.

Senol a da en buyuk darbeyi biz vuracagiz buna inaniyorum. Bjk nin bittigi sene bu sene olacak.

asilhamsi
28.01.2016, 22:19
Üyelikten nasıl ayrılacagım konusunda biri yardımcı olabilir mi?

Son kez birsey isteyecegim sizden.

İ. SARAL
28.01.2016, 22:20
Ya beyler foeumu birakma moda okdu bu aralar. Fazla abartmayin herkes görüşünü söylüyor. Hepimiz aynı şeyleri düşünemeyiz.

Tayfun
28.01.2016, 22:20
Rize ile değil Buca ile eşleşmek için bundan iyi yatılamazdı .

slmn
28.01.2016, 22:21

La havle.. Bir kişinin tepkisiyle forum mu bırakılır abi? Şurda 1461'e sahip çıkan nadir insanlardansın, dur durduğun yerde.

Oruç
28.01.2016, 22:22

Abi sizin yazılarınızı okuyup da beğenenler olacağı gibi beğenmeyenler de olacaktır. Pireye kızıp yorgan yakmaya değmez bence. Okumak istemeyen üyelerimiz için "üye engelleme" seçeneği mevcut. Boş yere üzmeyin kendinizi.

Ogün YAZICI
28.01.2016, 22:23
kardeşim 2-2 yapıp rüzgarı arkasına almış takımda tek orta shaan veli'yi çıkarıp quaresma'yı sokup 3 kanat 2 forvet 0 orta saha ile mücadele ediyorsun.bu maç satmaktır ...

asilhamsi
28.01.2016, 22:24
Ya beyler foeumu birakma moda okdu bu aralar. Fazla abartmayin herkes görüşünü söylüyor. Hepimiz aynı şeyleri düşünemeyiz.

Gorus soylemek baska,gorusumuzu soyluyoruz diye terör estirmekle suclanmak baska.

Ben herkesin gorusune saygı duyarım ve gorusume saygı duyulmayan yerde vakit kaybetmem.

Hayat gorusum bana bunu yapmamı soyler.

Simdiye kadar kırdıgım herhangi biri varsa kusuruma bakmasın.

Cumleten herkes hakkını helal etsin.

İ. SARAL
28.01.2016, 22:26
Gorus soylemek baska,gorusumuzu soyluyoruz diye terör estirmekle suclanmak baska.

Ben herkesin gorusune saygı duyarım ve gorusume saygı duyulmaydan yerde vakit kaybetmem.

Abi fazla tepki verme. He de geç. Abartmaya gerek yok. Forum karşıt görüşlerle güzel.

hanzale
28.01.2016, 22:26
Bakın Şenol Güneş bu haltı 2010-2011 sezonunda da yaptı bjkye gitti kupada saçma bir kadroyla yenilip bir çöküş içine soktu takımı, maçları ertelenen şiketaş zaten psikolojik olarak gerde kaldı. Artı azize 60 milyon € yatırım yaptı bu sene şb ipi çok rahat göğüsler. Sıkıntı şu ki şiketaşın olası başarısızlığı güneşi tekrar bize doğru sürükleyebilir

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fatih Öztürk
28.01.2016, 22:28
Asilhamsi haksız değil.Mbia'nın satılmasını o ve ben eleştirdik diye akşamdan beri trolcü ilan edildik,İHO'cu ilan edildik,Usta düşmanı olduk,Burası transfer başlığı gidin başka yerde tartışın diyenler bile oldu.
Ulan Mbia transfer oldu İşte burasıda transfer başlığı olduğuna göre burda tartışacaz tabi.Eleştirilere bu kadar tahammülsüz olmanın kime faydası var.

Enes Coşkun
28.01.2016, 22:29
Lütfen biraz daha saygılı şekilde tartışalım,aksi halde aşırı şekilde ileri giden üyelerimiz ceza alacaktır.

emre6117
28.01.2016, 22:29
Kardeşim aynen. Bu saatten sonra bu sene için bn de fenerliyim. Şiletaşı trabzonda hem de hakem hatası ile yenelim istiyorum ağlasın senol güneş maç sonrasu. 1461e yazık oldu. İki şiletaş maçımda da as kadrosuyla ve hakeme karşı oyna. Sonra git sivasta rezil bir sahada yenil. Snra piyasada adam diue geçinen kişi istanbulda 3.lig takımından 4 yesin. İşte kokuşmuş futbol gerçeği. Mbia senol güneşten daha adamdır. Burak yılmaz çok daha adamdır. Traftar şimdi burapa gidip küfreddcek şenol güneşi alkışlayacak mı. Eğer böyle birşey olursa bize herşey müstehak.

Sercan Keleş
28.01.2016, 22:30
Usta bir anket yapsa da ortalık sakinleşse.

artvints
28.01.2016, 22:33
Mbia konusunun bu baslikta tartışılmasında garip birşey görmüyorum ama eski t.direktörümüze edilen sözlerin başlıkla alakası yok. Çoğunun gerçekle de alakası yok ama okuyoruz ışte.

sasort
28.01.2016, 22:34
Asilhamsi haksız değil.Mbia'nın satılmasını o ve ben eleştirdik diye akşamdan beri trolcü ilan edildik,İHO'cu ilan edildik,Usta düşmanı olduk,Burası transfer başlığı gidin başka yerde tartışın diyenler bile oldu.
Ulan Mbia transfer oldu İşte burasıda transfer başlığı olduğuna göre burda tartışacaz tabi.Eleştirilere bu kadar tahammülsüz olmanın kime faydası var.

yine karışmış buralar

iki sohpet ediyoruz ne gerek var tartışmaya suçlamaya

şurda ihocu kaldığını zannetmiyorum

Tahir61
28.01.2016, 22:36
Usta bir anket yapsa da ortalık sakinleşse.

:)

hangisini takımda görmek istemezsiniz diye bir anket bekliyorum

fatih atik

soner

salih

alper

diğerleri

artvints
28.01.2016, 22:37
Anladık fenerlisiniz bu sene.gerçekten tebrik ediyorum bu kararinizdan dolayı.bu konunun da başlıkla alakası yok bu arada. Doumbia'yi alıyormuş fener onla alakalı yazabilirsiniz ama.iyi forvet. Bize gol atarken de sevinin lütfen.

selcuk
28.01.2016, 22:38

Ben herkesin gorusune saygı duyarım ve gorusume saygı duyulmayan yerde vakit kaybetmem.

abi tekrarliyorum
bir yerde görüsüne saygisizlik yaptigimi göster ben forumu temelli terk edecem

ama burda bir karar verip bana camur atmaya calisman hic hos degil

memozcan
28.01.2016, 22:39
işte bunlar hep transfersizlikten:)

nakzo
28.01.2016, 22:40
Bu Beşiktaş'ın bırakın şampiyonluğa oynamasını 60 puanı geçmesi mucize.Bide biz geçirsek şunlarada 1461 takımının intikamını alsak.

Burada şenol efendiyi eleştirdik diye ceza almıştık alın size şenollllll .paragöz,bjk de mutluluk pıtırcığı Trabzonspora her gelişinde mutsuz hep dertli ,hep taraftardan muzdarip, Trabzon kentinin yarısını alacak parayı Trabzonspor kazandırdı ona ama hep zorla gelmiş havalarında,hep bir komplo teorisi bir bjk deki maç sonu toplantılarına birde Trabzonspor dayken tüm basın toplantılarına bakın şenol efendiyi görün.Ey gidi şenol niye fB maçında bir tarafını yırttında kendi egonu tatmin için bursayı şampiyon yaptın ve 2011 deki şampiyonluğumuza da malaldun bak istesen ne güzel şeyler yapabiliyorsun bu akşam yaptığın gibi...

Enes Başkaya60
28.01.2016, 22:41
1461 Trabzon Başkanı Bekir Aktürk: "1461 Trabzon'un genç aslan yürekli oyuncularını kutluyorum. Çünkü onlarla tekrar karşılaşmaktan çekinen yüreksizleri gördüm."

emre6117
28.01.2016, 22:41
Bu sene içim sevineceğim yeterki şenol güneş üzülsün. Bu akşam ki ihanetin maç satmanın bir bedeli olmalı.

S.Seymen
28.01.2016, 22:44
elbette beşiktaşı yenmek için oynayacağız ama Trabzonsporlu fb yi falan tutmaz desteklemez

onu da yenmek için oynar gs yide bizi hiç ilgilendirmez

bu akşamki maça bende çok sinirlendim ama futbolun adaleti vardır... göhkan ve q7 nin kaçırmasından ve lakayt hareketlerinden furbolun sivasa güleceğini düşünmüştüm zaten

elbette bjk yi buradan yenip göndermeliyiz

bunu tartışması bile yapılamaz

hatt biz her takımı yenmeliyiz

o yüzden çok doğru adımlar atılmalı yönetimce de taraftarca da

sonuçta takımlar bu iki unsurun doğru tavır ve yapılanmaları ile oluşturulurlar..

yönetimiin görevi hocaların görevi çokur ama ben biz taraftarların

oyuncularda takıma oynama takım olmayı düşünen oyuncuları

futbolcuya dayalı düzen ve kendine oynayan oyunculara karşı desteklemek ve korumak durumunda olmalıyız

isimleri değil Trabzonspor'u önceleyenlerden olmalıyız

değişmeye önce kendimizden başlamalıyız.....

emre6117
28.01.2016, 22:44
1461 Trabzon Başkanı Bekir Aktürk: "1461 Trabzon'un genç aslan yürekli oyuncularını kutluyorum. Çünkü onlarla tekrar karşılaşmaktan çekinen yüreksizleri gördüm."

Çok güzel açıklama. Trabzonspordan ve başkandanda bekliyoruz. Şikenin hesabı sorılmalı. 1461e karşı şike suçu işlendi bu akşam. Kupanın herzamnki şilecisi ksrgalar tarafından.

S.Seymen
28.01.2016, 22:46

buna katılıyorum...

Fatih Öztürk
28.01.2016, 22:47
Burada şenol efendiyi eleştirdik diye ceza almıştık alın size şenollllll .paragöz,bjk de mutluluk pıtırcığı Trabzonspora her gelişinde mutsuz hep dertli ,hep taraftardan muzdarip, Trabzon kentinin yarısını alacak parayı Trabzonspor kazandırdı ona ama hep zorla gelmiş havalarında,hep bir komplo teorisi bir bjk deki maç sonu toplantılarına birde Trabzonspor dayken tüm basın toplantılarına bakın şenol efendiyi görün.Ey gidi şenol niye fB maçında bir tarafını yırttında kendi egonu tatmin için bursayı şampiyon yaptın ve 2011 deki şampiyonluğumuza da malaldun bak istesen ne güzel şeyler yapabiliyorsun bu akşam yaptığın gibi...

Aynen kardeşim.

Sercan Keleş
28.01.2016, 22:47

fatih atik

soner

salih

alper

diğerleri

Sefa Yılmaz. Dün belirttim yine belirtiyorum.

Kevın Constant'tan sonra en nefret ettiğim futbolcudur.

Sakallarını Fatih Atik gibi bilerek kestirmediyse bende adam değilim.

Erkan A.
28.01.2016, 22:49
isten geldim arkadaslar renktaslar varmi bir gelisme

Reha Asan
28.01.2016, 22:49
bu başlık ile alakası olmayan yazım için özür dilerim öncelikle.
gün içerisinde 2 kez Mbia transferi konusunda yazışmalar nedeniyle isyan eder derecede mesaj yazdım.hala daha bu mesajlarımın arkasındayım.bu mesajları yazarken ki amacım, bir transfer ya da haberi olur bu konuşulur ama en fazla 1 ya da 2 sayfa devam eder.gidiyorum geliyorum sayfa sayısı ilerlemiş, içerik okuyorum ama o konuda ilerleme yok.olan tek şey iki görüş tarafı görüşlerini diğerine kabul ettirmek için uğraşıyor.ortada transfer konuşması dışında her şey var.bunun sonucunda kendi düşünceme göre doğal olarak bu adamın ekonomik,mental ve takıma katkısını kendi başlığında konuşun dedim.çünkü artık iş transfer haberinden çıkmış Mbia özeline dönmüştü.Bu nedenle hala arkasında olduğum görüş konusunda mesaj yayınladım.bunları belirtmemin sebebi de belki okumuşsunuzdur okumamışsınızdır ama kendi açımdan vicdanen bu mesajı yazmayı borç bildim.
Son olarakta ben bu foruma iki kişi gelecek de duyum söyleyecek diye girmiyorum.duyum gelmiş gelmemiş önemi yok.artık sosyal medya o konuda yetiyor insana.benim bu forumda bulunmamın sebebi değerli başlıklarda değerli yorumlardır.bakıyorum bazı büyüklerimiz hemen forumdan ayrılma peşinde.eğer siz cidden kendinizi buraya ait hissediyorsanız -ki ben kendimi hissediyorum- bu nedenle ne yönetici tavrı ne de üye hareketleri bu forumdan ayrılmak için sebep değildir.
Kalp kırdı ise affola,hak geçti ise helal edin.(belki önemi yoktur ama veda mesajı gibi oldu ama buradayım bir yere gitmiyorum :) )

zahido
28.01.2016, 22:51

Sen bilmeyerek mi sakal bırakıyorsun anlamadım?

ÖmürKaradeniz61
28.01.2016, 22:51

fatih atik

soner

salih

alper

diğerleri
Şu saatten sonra şenol güneş hariç herkesi Trabzonsporda görmek isterim

Sercan Keleş
28.01.2016, 22:55
Sen bilmeyerek mi sakal bırakıyorsun anlamadım?

Yanlış anladın hocam. Bu adamın röportajını okumuştum. Trabzonspor'un yılmaz savaşçısı diye. Oradan anlamıştım karakterinde sorun olduğunu. Vefa dememesi, futbolun umurunda olmaması gösterdi gerçek yüzünü. Sakal'a lafım yok. Fatih Atik'e benzemesine kızıyorum.

odyseuys
28.01.2016, 22:56

Hocam kararınıza saygı duyarım ama özellikle gurbette yaşayan arkadaşlarımız günlük hayatlarının büyük bölümünde farklı bir dil konuşuyor olduklarından dolayı bazı ifadelerinde bizim kadar seçici veya hassas davranamayabiliyorlar benim gözlemlediğim kadarıyla. O yüzden ben kendi adıma o arkadaşların mesajları konusunda daha bir toleranslı davranmayı tercih ediyorum. Belki bu açıdan bakabilirseniz kararınızı tekrar gözden geçirebilirsiniz.

Gurbette yaşayan arkadaşlarla ilgili gözlemimde bir hata varsa ya da incitici bir cümle kurduysam onlardan da şimdiden özür dilerim.

Ahmet Aykin
28.01.2016, 22:57
Bundan sonra forever Fener.

Sezon sonu Senol un yuz ifadesini gorunce cok mutlu olacagım.

Forever fenermis.
Bosuna demiyoruz gercek düsmanlarimiz icimizde diye.
Alti üstü kici kirik bi kupada adamlar taktik uyguladi diye sikecilerin sirtini sivazlayacak kivama gelmissin.
Allah Trabzonspor'un gelecegini sizin gibilerden korusun.

Ecthelion
28.01.2016, 22:58
SON DAKİKA

Belki biraz garip gelecek ama Mahmut efendi Hazretlerine gidilecek ve beddua varsa beddua kaldırılacakmış
Yko

Bu nasıl haberdir la :):)
Ama varya şu beddua işine ben de takmış vaziyetteyim 2010-11 den beri. Bi kalksa kimse duramaz karşımızda :)
Bunlar iyice kafayı bozdular duyum verecez diye :D:D

hanzale
28.01.2016, 22:58

Yok artık birader sakal ne alaka yahu adam inancına göre bırakmış veya başka bir şey için. Sakalı niye katarsın ki

Ahmet Aykin
28.01.2016, 23:00
SON DAKİKA

Belki biraz garip gelecek ama Mahmut efendi Hazretlerine gidilecek ve beddua varsa beddua kaldırılacakmış
Yko

Ama varya şu beddua işine ben de takmış vaziyetteyim 2010-11 den beri. Bi kalksa kimse duramaz karşımızda :)

Oldu olacak Aykut Demir'in basini cektigi yabanci oyuncularinda oldugu bi zikirde icra edilmeli.
Arkadas bunu aklina getirenler madde bagimlisi mi acaba?

Kaya
28.01.2016, 23:00
Abilerim, arkadaşlarım...

Transfer başlığının konu dışına sapmaması adına mesajların tamamen transferlerle ilgili olmasını hep birlikte özen gösterelim. Farklı konulara dair iletiler başlıktan kaldırılmaktadır.

Teşekkürler

Murathan
28.01.2016, 23:01
önceden ne güzel bazı medya kuruluşlarının ve sosyal medyadaki bazı sayfaların foruma kaynak diye sunulması yasaktı :(
yko ve tskulisin saçmalıkları keşke forumu işgal etmese :(

nakzo
28.01.2016, 23:02
Birde beddua kaldırma işini deneyelim herşeyi deneyelim.Bence her yol mübah yeterki Trabzonspor tekrardan şaha kalksın.

El Cordobes
28.01.2016, 23:04
SON DAKİKA

Yko

öyle bi efsane haline geldi ki bu işlere inanmayanın da kafasında acabalar oluştu:)

bela guttman'ın benfica bedduası gibi... insanın içine kurt düşmüyor degil:)

onur-ts
28.01.2016, 23:07
öyle bi efsane haline geldi ki bu işlere inanmayanın da kafasında acabalar oluştu:)

bela guttman'ın benfica bedduası gibi... insanın içine kurt düşmüyor degil:)
Özellikle diğer rakiplerin kaybettiği ve bizim kesin kazanmamız gereken hafta yıllardır kazanamıyoruz. Kırılma anlarında kaybediyoruz goller kaçıyor direklerden dönüyor. Vanspor maçından tut da erkanının kaçırdığı Gs maçına kadar. Yani bu efsane midir bilmem ama takıntı haline gelmek üzere [emoji3] en azından hoca çıksın desin affettim geri aldım psikolojik olarak rahatlarız :):)

selcuk
28.01.2016, 23:11
Özellikle diğer rakiplerin kaybettiği ve bizim kesin kazanmamız gereken hafta yıllardır kazanamıyoruz. Kırılma anlarında kaybediyoruz goller kaçıyor direklerden dönüyor. Vanspor maçından tut da erkanının kaçırdığı Gs maçına kadar. Yani bu efsane midir bilmem ama takıntı haline gelmek üzere [emoji3] en azından hoca çıksın desin affettim geri aldım psikolojik olarak rahatlarız :):)
yasiyormiki daha

Hakan
28.01.2016, 23:12
Bosingwa oynayacak durumdaysa müthiş olur,çok özledik

onur-ts
28.01.2016, 23:14
yasiyormiki daha
1929 doğumlu. Google dan baktım. Yaşıyor galiba 87 yaşında falan öldüğüne dair bişe bulamadım. Yaşıyor galiba

Muhammet YILMAZ
28.01.2016, 23:15
Mbia foto atmış instagramdan

selcuk
28.01.2016, 23:16
1929 doğumlu. Google dan baktım. Yaşıyor galiba 87 yaşında falan öldüğüne dair bişe bulamadım. Yaşıyor galiba
masallah

yattarahayranı
28.01.2016, 23:17
Yaşıyor ama çok sıkıntılı konuşmakta filan zorlanıyo

memozcan
28.01.2016, 23:23
iyi de takımın yarısı ismailağa cemaatinden gibi.. çember sakalllar falan.. gerçi cübbeli azizle kodes arkadaşı.. ona çok dua etmiş falan ama mahmut hocanın bizi tutması lazım.. oflilerden yana pek menfaatimiz yok ama olsun:)

yattarahayranı
28.01.2016, 23:24
iyi de takımın yarısı ismailağa cemaatinden gibi.. çember sakalllar falan.. gerçi cübbeli azizle kodes arkadaşı.. ona çok dua etmiş falan ama mahmut hocanın bizi tutması lazım.. oflilerden yana pek menfaatimiz yok ama olsun:)
Cübbeliye sordular zaten Mahmut Efendi.böyle bisey yaptıysa memleketlerine dua etmiş beddua değil dedi

AYYILDIZ
28.01.2016, 23:30
Deniz Yılmaz İBB durumları var diyorlar. Çok iyi olur.

Oruç
28.01.2016, 23:31
Deniz Yılmaz İBB durumları var diyorlar. Çok iyi olur.

Olabilir mi öyle bişey olsun lütfen çünkü.

Furkan Özdem
28.01.2016, 23:32
Mbia foto atmış instagramdan

her zamanki gibi küfüler eşliğinde tabi :)

memozcan
28.01.2016, 23:32
deniz yılmazı gençlerbirliği istemiyor muydu? hacıcavcav mezara mı götürecek paraları.. muhtemelen denizi ikna edememişlerdir..

Erkan A.
28.01.2016, 23:33
kaldi son 3 gün transferin kapanmasina

Reha Asan
Transfer Merkezi âš½ â€@TransferMerkez (https://twitter.com/TransferMerkez) 8 dk.8 dakika önce (https://twitter.com/TransferMerkez/status/692792453691215872)
Trabzonspor'da forma şansı bulamayan Deniz Yılmaz, Başakşehir ile prensipte anlaştı.
böyle birşey vardı ama ne kadar doğrudur bilemiyoruz.

TolgaTopçu61
Mbia'nin instagram hesabı değildir o ya, etiketlerinden belli..

hanzale
28.01.2016, 23:35

Küfredenler net gerizaklı ahlaksız insanlar

Muhammet YILMAZ
28.01.2016, 23:35
Onsuz olmaz

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakan
28.01.2016, 23:37
Lütfen sakin olalım renkdaşlar
Transfere odaklanalım,Bosingwamıza odaklanalım

AYYILDIZ
28.01.2016, 23:37
Kadromuz şişkin ve gereksiz adam çok.
Alper,Soner ve Deniz'de elden çıkmak üzere olduğuna göre rahatlarız.
Fatih Atik'le karşılıklı fesih olabilir. Salih Dursun sezon sonu geri dönüyor.
Mbia,Serdar Gürler,N'Doye gitti.
Musa,Douglas ve Esteban ile de yollar ayrılmalı.Sefa Yılmaz ve İshak'a yarım sezon daha şans tanınması taraftarıyım. Tabi ki Sefa'nında feda demesi kaydıyla.
Cavanda ile problemler hallolur sanırım.

yattarahayranı
28.01.2016, 23:38
Mbia yaklaşık 16 milyon TL alcakmıs yıllık kaynak YES.Daha yüksek fiyata satabilseydik teske

redbul
28.01.2016, 23:39
mbia iyi adamdı futbolculuk anlamında ama ne yazıkki bizde tutmadı şimdi orta saha aytaç ile okaya kaldıki bursa maçında bunu çok iyi gördük bu iki adam aynı anda oynayamaz ikiside ağır ve aynı tipte oyuncular belki bu sene li olarak hedeften koptuk ama kupa hedefi var ve bu hedefye var olmak istiyorsak mbia nın yerine bir ön libero şart medjani gelirse gerek kalmaz bu sezon öyle yada böyle biter ama medjani olmassa benim adayım adanademirspordan attamah olur sıfır risk tutarsa oynar tutmassa yollarsın .

AYYILDIZ
28.01.2016, 23:39
Ciddi bir kadro yapılanmasına ihtiyacımız var. Onur-Aytaç-Okay-Yusuf-Muhammed-Ekici-Cardozo-Cavanda harici çok iyi bir yapılanma şart.

selcuk
28.01.2016, 23:41
http://www.tayfahaber.com/d/other/604123_10204166608738925_3963101438259952863_n.jpg

süper reis

Furkan Özdem
28.01.2016, 23:42
Mbia'nin instagram hesabı değildir o ya, etiketlerinden belli..

Kendinindir. Çünkü önce instagram hesabından paylaştığı fotoğrafı sonradan twitter hesabından paylaşmış.

redbul
28.01.2016, 23:42
alper ve soneri akhisara gittiğini düşünürsek denizde başakşehir muabbeti dönüyor onuda oraya sallarsak geriye sefa ishak fatih atik ve benim hiç tutmadığım ancak yollancağını sanmadığım özer kalıyor .he birde unutmadan yumlu bu saydığım adamlar giderse takım belki bişeylere benzemeye başlar.

Faruk BERBER
28.01.2016, 23:44
Bosingwa olayı ne arkadaşlar ?

Enes Başkaya60
28.01.2016, 23:45
Luicano Lollo nasıl gider defansa...

yattarahayranı
28.01.2016, 23:45
Bosingwa olayı ne arkadaşlar ?
Alacaklarına karşılık oynicakmis galiba

Fatih Öztürk
28.01.2016, 23:47
Küfredenler net gerizaklı ahlaksız insanlar

Geldinmi benim lafıma hemşerim.2 aydır adamın siyahi derisinin rengine bile küfreden şerefsizler gördüm.Anlatabildimmi sana meramımı.

selcuk
28.01.2016, 23:49
bugün 500binde feda etti yazanlar vardi
yani 1250000 euro ya oynayacak deniliyor

https://pbs.twimg.com/media/CZ1qaTnWEAM_Tua.jpg

Reha Asan
28.01.2016, 23:50
https://pbs.twimg.com/media/CZ1qaTnWEAM_Tua.jpg

!olgun!
28.01.2016, 23:50

☺

Uğur Kalyoncu
28.01.2016, 23:51
Usta yönetimi güvenimi kaybedecek ilk tercihini Bosingwa yi getirerek yapacak galiba....1 senedir dogru düzgün topa vurmayan adam gelip ne yapacak...Futbolu cocuk oyuncagi zannedenler var..

Berat Akçay
28.01.2016, 23:52
Hayırlı olsun

8455

TolgaTopçu61
28.01.2016, 23:52
Fotoğraf geldiğine göre Kap da gelmesi gerekir bu aralar heralde..

hanzale
28.01.2016, 23:53
Geldinmi benim lafıma hemşerim.2 aydır adamın siyahi derisinin rengine bile küfreden şerefsizler gördüm.Anlatabildimmi sana meramımı.

Benim mbia ile sorunum yok sana karşı öıktığım nokta sürekli bir yeni yönetme çakma çaban, yoksa şu forumda takip ettiğim kişiler arasındasınız

selcuk
28.01.2016, 23:54
https://pbs.twimg.com/media/CZ1q5gVWEAAg_CK.jpg
cinlinin sonradan akli basina geldi sanirim
verdikleri kontrat adami sok etmis sanki
4 milyon dolar dogruysa yillik

AYYILDIZ
Usta büyük iş başarıyor. Maaş yükü ciddi biçimde azaldı. Fedalar ve Mbia'nın gidişi güzel oldu. 5/6 isimle daha yollar ayrılıp yerlerine 2/3 iyi isim alınmalı.

hanzale
Usta yönetimi güvenimi kaybedecek ilk tercihini Bosingwa yi getirerek yapacak galiba....1 senedir dogru düzgün topa vurmayan adam gelip ne yapacak...Futbolu cocuk oyuncagi zannedenler var..

Abi adam zaten alacağını alacak oynasa da oynamasa da, muhtemelen uefada bir dosya eksik olması maksadıyla yapılan bir çalışma

Reha Asan
yalnız bu takım kimdir nedir.adı geçmemişti sanırım transfer sürecinde

Erkan A.
☺

Olgun renktas ?

3 gün kaldi transferin kapanmasina ? ndiaye durumunda gelisme varmi

Reha Asan
28.01.2016, 23:55
https://pbs.twimg.com/media/CZ1q5gVWEAAg_CK.jpg
cinlinin sonradan akli basina geldi sanirim
verdikleri kontrat adami sok etmis sanki
4 milyon dolar dogruysa yillik
Yunus Emreye göre yıllık bizim para ile 16 milyon TL alacakmış.ortalama 5 milyon euro.

TolgaTopçu61
28.01.2016, 23:56
Fedaya katılan sadece Onur, Özer ve Ishak değil mi?

DeAgLeMaNyAq
yalnız bu takım kimdir nedir.adı geçmemişti sanırım transfer sürecinde

Scolari ve Robinho'nun kulübü...

Edit: Daha önce Guangzhou Evergrande yazmışlardı ama China Fortune'muş...

Enes Coşkun

Şayet gelirse elde bulunan fırsatları değerlendiremeyen bir çok futbolcudan daha fazla katkı verecektir diye düşünüyorum.

selcuk
28.01.2016, 23:57
Yunus Emreye göre yıllık bizim para ile 16 milyon TL alacakmış.ortalama 5 milyon euro.
ohhh
yarasin

hofsaale
28.01.2016, 23:58
mbia orda çok kalmaz...istanbul takimlari sulanir....6 ay veriyorum

Erkan A.
28.01.2016, 23:58
bu resimlere karsi simdik baskan ndiaye bombasini patlatsa keske

Reha Asan
28.01.2016, 23:59
Scolari ve Robinho'nun kulübü...
o da mı oraya gitti.
ben ilk kez duydum da takımı şaşırdım.alışmışız shangai vs gibi takımlara :)

Selim MACİT

:))

Erkan A.

mbia paracidir bu parayi Istanbul takimlari vermez ona

Fatih Öztürk
29.01.2016, 00:00
Benim mbia ile sorunum yok sana karşı öıktığım nokta sürekli bir yeni yönetme çakma çaban, yoksa şu forumda takip ettiğim kişiler arasındasınız

Ben yönetime sadece Mbia üzerinden eleştiri getirdim.Tabi malûm hoca konusunda çoğunluk gibi eleştirdim.Mbia'yı satacaksan önce karşılarına almaları gerekirdi.Futbolcu sonuçta yönetimin tasarrufunda hareket etmek zorunda.İşte bununda yolu yordamı karşılıklı müzakerelerdir.Ama öyle olmadı.Faiz istedi,Alacaklarını talep etti diye bir anda Trabzonspor kamuoyunun karşısına terörist gibi hedef gösterildi.Sat kardeşim ne yaparsan yap işin tasarruf tarafı senin.Ama senin İHO'dan farkın olması için profesyonel hareket et.

Reha Asan
ohhh
yarasin
sürekli artıyor miktar :)
şimdi de 3 yıl için 16 milyon euro alacağını yazıyorlar.
bunun ekstraları falanda vardır :)

hofsaale
gidenlerI anladık da..gelen yok...mbia nin yerine adam lazim...ve kanata en az bir oyuncu lazim...

redbul
29.01.2016, 00:02
bir attamah bir ndiaye birde stoper gelirse tadından yenmez ama ben transfer olacağına ihtimal vermiyorum.

Hakan
29.01.2016, 00:02
İspanyaya falan döner sanmıyorum

Fatih Öztürk
29.01.2016, 00:03
Okay ile Aytaç gelecekte belkide ligin en iyi ikilisi olacak lâkin şuan ligi sonuna kadar götürmeye nefesleri yetmez.

ensarusta
29.01.2016, 00:03
Deniz yılmaz basakşehire yakınmış diyorlar twette birde turk telekom akyazı için 10 senelik 90 milyon euro demiş 100 e baglarız gibi :)

Hakan
29.01.2016, 00:05
Hebei Fortune nedir yav.Daha fazla bonservis vermiş olmasınlar?

Pinkman
29.01.2016, 00:05
Scolarinin takımı değil Gervinhonun gittiği takım Mbianın ki China fortune

Giallorossi
29.01.2016, 00:06
Mbia Gervinhonun gittigi takima gitti. Cin süper ligine yeni cikmislar

sifuni
29.01.2016, 00:07
Mbia'nin gidisi finansal olarak mantikli olabilir ama kadro anlaminda okay ve aytaca kalmak cok kötü

selcuk
29.01.2016, 00:07
Deniz yılmaz basakşehire yakınmış diyorlar twette birde turk telekom akyazı için 10 senelik 90 milyon euro demiş 100 e baglarız gibi :)
ayni isimlen 2. statmi yani

DeAgLeMaNyAq
29.01.2016, 00:08
Scolarinin takımı değil Gervinhonun gittiği takım Mbianın ki China fortune

Sonraki gelişmeleri pek takip etmedim ama her yerde Guangzhou Evergrande yazıyordu...

hanzale
29.01.2016, 00:09
Sonraki gelişmeleri pek takip etmedim ama her yerde Guangzhou Evergrande yazıyordu...

Gervinho takımına gitti yazdılar ecnebi gazeteciler

Gökhan Uzun
29.01.2016, 00:11
Formanın üzerindeki arma bu takıma ait

http://www.transfermarkt.com.tr/hebei-china-fortune/startseite/verein/36630

ensarusta
ayni isimlen 2. statmi yani

avea ttnet turk telekom birleşti adamlar saglam girmek istiyordur piyasaya yeni oluşumla

memozcan
mbia muhtemelen kadir gecesi doğmuştur.. bu paranın başka açıklaması olamaz..

!olgun!
Bu ykoda zivanadan cikti ilk kendileri yazmis dunyada.. lan bunu 5. Gun once yazdim... dun gece 11 de cinden 2 kulup var dedim 2 saat sonra yazdii haberi burdanmi aliyor...

Uğur Kalyoncu
29.01.2016, 00:12
Abi adam zaten alacağını alacak oynasa da oynamasa da, muhtemelen uefada bir dosya eksik olması maksadıyla yapılan bir çalışma

Bu para her halükarda verilecekse buyursun gelsin takilsin tabi ama sportif acidan bir katki zor...

Şayet gelirse elde bulunan fırsatları değerlendiremeyen bir çok futbolcudan daha fazla katkı verecektir diye düşünüyorum.

Kalitesini tartisacak degiliz aman aman bir katki vereceğini düşünmüyorum. ..Saglikli ise sag bekten ziyade stoperde tecrubesinden yararlanilabilir ..

DeAgLeMaNyAq
29.01.2016, 00:13
Gervinho takımına gitti yazdılar ecnebi gazeteciler

Şimdi forma amblemine baktım birbirlerine benziyor acaba oradan mı karıştırdılar yoksa son anda mı değişti. Dün Nurgül Günaydın ve Hasan Tuncel de Guangzhou Evergrande yazmıştı. Neyse bizim için bir fark etmiyor.

Yıllık 4 milyon euroya anlaştıysa bizle aldığı arasında da çok fark yok.

Nitekim 2.6 garanti + 733 imza parası (2.2 milyon imza parasını 3 yıla böldüğümüzde) + 200 bin euro maç başı (ortalama 40 maç) + 150 bin euro galibiyet primi (ortalama 15 maç)= 3.7 milyon euro

selcuk
29.01.2016, 00:13
avea ttnet turk telekom birleşti adamlar saglam girmek istiyordur piyasaya yeni oluşumla
sorun degil abi
300 milyon tl ye istedikleri markayi kapiya yazariz

yattarahayranı
29.01.2016, 00:15
İçimden sürekli adamlar o kadar yıllık veriyorlar bonservis niye bu kadar düşük diyorum ama asıl eli taşın altında olan yönetim illaki en iyi fiyatı almaya çalışmıştır onlarda

yattarahayranı
29.01.2016, 00:16
Bu ykoda zivanadan cikti ilk kendileri yazmis dunyada.. lan bunu 5. Gun once yazdim... dun gece 11 de cinden 2 kulup var dedim 2 saat sonra yazdii haberi burdanmi aliyor...
Abi gelecekler konusunda bilgi varmı YKO şike konusunda gelişme var birde scout ekipleri kuruldu diyor senin bilgin varmı ?

Erkan A.
29.01.2016, 00:17
Yarin önemli gelismeler olacak

Erkan A.
29.01.2016, 00:17
Ndiayeeeee nerdesin

freedomforever
29.01.2016, 00:18
Peki kaca sattigimiz belli mi?

redbul
29.01.2016, 00:18
bu yko nedir arkadaşlar

hanzale
29.01.2016, 00:20
bu yko nedir arkadaşlar

Sallama haber yapan ergenin teki

selcuk
29.01.2016, 00:20
bu yko nedir arkadaşlar
liselilerin facebook duyumcu sitesi

redbul
29.01.2016, 00:21
Sallama haber yapan ergenin teki

eyvallah kardeşim

sasort
olgun kardeş başka

güral
medjani bosigwa

başka bir transfer görüşmsi var mı

ndiaye mesela

!olgun!
Abi gelecekler konusunda bilgi varmı YKO şike konusunda gelişme var birde scout ekipleri kuruldu diyor senin bilgin varmı ?

Scout dogru.... bosi ve guray yarin imzaliyor...denizi isteyen kulupler var baya otunci gidecek gibi eren ndiaye atamaah bitebilir...

slmn
29.01.2016, 00:22
Şu an peste afc kupası oynuyorum seviye yerlerde :) Adrian'ın takımı aldım zaten bir Adrian var topçu onunla oynuyorum sürekli şu Çin kulüplerinin transferleri iyi oldu seviyesi yükselsin şu kupanın :)

Muhammet YILMAZ
29.01.2016, 00:22
Eren hangisi !olgun!

Berke6198
29.01.2016, 00:23
Valla M'bia'nın şu kontratla kulübün tapusunu alabilecek durumda olmasına rağmen 4 milyona satılması çok büyük bir transfer başarısıdır, çok büyük...

Can-ı gönülden tebrik ediyorum. Süreci iyi yönettiğini düşünüyorum yönetimimizin.

slmn
29.01.2016, 00:24
Formanın üzerindeki arma bu takıma ait

http://www.transfermarkt.com.tr/hebei-china-fortune/startseite/verein/36630

O nasıl teknik direktör öyle yav bakışlara bak Mbia döver bunu :)

bordo08
29.01.2016, 00:24
Nedense bu takımdan kaçıp giden oyunculara hemen karaktersiz para göz yaftası yapıştırılıyor..

Peki buna sebep olanların hiç mi suçu yok onlara hangi sıfatı yakıştıracağız..

Uefa kupasını kazanmış adamı yalanla dolanla takıma alıyorsun adam gerçeği görünce kaçıp gidiyor..

Niye kalacaktı burada kara kaşımıza kara gözümüze sebep değil herhalde..

Hele ki mbia para için gitti diyip yerine bir başka kaçan adam medjaniyi almayı düşünmeyi hiç bir terazi tartmaz..

Mbia bize fazlaydı beyler sonerle devam..

selcuk
29.01.2016, 00:25
bir ferrari vakasindan kil payi kurtardik

caktirmayin :rolleyes:

artvints
29.01.2016, 00:25
Scout dogru.... bosi ve guray yarin imzaliyor...denizi isteyen kulupler var baya otunci gidecek gibi eren ndiaye atamaah bitebilir...
o kadar oyuncuyu nasıl alalım? sene sonu için mi ? yoksa çok oyuncu gonderilirse fikir değişikliği mi olacak transfer konusunda? başkan 2 transfer yapacağız demişti isim vererek.

!olgun!
29.01.2016, 00:26
Eren hangisi !olgun!

Ah muhammet:)yinemi sen eren derdiyok ...viscayi almak zor...

DeAgLeMaNyAq
Medjani gelmezse orta sahadaki rotasyonda sıkıntı yaşayabiliriz. Soner'in de gitmesiyle sadece Aytaç ve Okay kalıyor. Tabii Fatih Atik, Salih, Özer ve Mehmet de kaydırılabilir ama verimlilikleri tartışılır...

Sercan Keleş
Mbia 4 M€ + alacağını bırakarak gitmiş diye bir haber okuyan oldu mu. ?

Erkan A.
bu yko nedir arkadaşlar

facebookda bir sayfa var yko

redbul
29.01.2016, 00:27
olgun kardeş saydığın isimlerle gerçekten ilgileneliyormu eğer doğruysa süper olur

61_Hasan_69
Attamah nasıl futbolcudur hiç izlemedim

Oruç
Mbia her daim uefa tehdidi ile bizi zora sokacak bir isimdi. Her türlü kardayız. Mbia varken de rezil oynuyorduk zaten. Şimdi en fazla bir tyk daha rezil oynarız. En azından uefa tehdidinden kendimizi kurtarmış olduk.

Sözün özü hem mali yükten kurtulduk hem de imajımızı çizdirmekten.

Emirhan Çorumlu
29.01.2016, 00:28
Bosingwa gelecek gibi... Ama Medjani Levante ile görüsüyormus galiba... Medjani pek dönecek havasi vermiyor bana...

!olgun!
29.01.2016, 00:28
bir ferrari vakasindan kil payi kurtardik

caktirmayin :rolleyes:

Lafin banami selcuk..

bordo08
29.01.2016, 00:29
Bu arada bosi bir yıldır top oynamıyor açıkcası geri dönmesinin tek açıklaması alacaklarını yapılandırmak olduğunu düşünüyorum...

50. yılda şampiyonluk hedefi bosiyle medjaniyle gürayla felan olmaz ama iho sağolsun öyle bir çukura sokmuş ki bu geçiş sürecini böyle yamalarla kapatacağız ne yazık ki..

ensarusta
olgun kardeşim cavanda da gidici gibi mi sence birde arkadasın dediği gibi şu 3 gunde attamah, ndiaye ve eren bitermiki ???

selcuk
tek okudugum 6 milyon bonservis
2milyon aracilara 4 milyon bize

Hakan
Mbia'nın yerine kesinlikle transfer yapılmalı,Okay iyi olsa bile ki durumu ortada

redbul
29.01.2016, 00:30
Attamah nasıl futbolcudur hiç izlemedim
topu iyi bilen oyunu 2 yönlü oynayabilen şuan adanademirsporda oynayan 21 yaşında ganalı futbolcu

Erkan A.
Olgun , kac Prozent ndiaye %

Kemal Öztel

Yarım dönem için hiç para almamış olsa bile o kadar alacağı olmaz hocam

selcuk
hayir
uzakdan yakindan alakasi yok
jimnastikin ferrarisini diyorum

Erkan A.
topu iyi bilen oyunu 2 yönlü oynayabilen şuan adanademirsporda oynayan 21 yaşında ganalı futbolcu

her yönüyle mbiadan iyidir savasiyor küsmüyor mac secmiyor

Emirhan Çorumlu
29.01.2016, 00:31
Trabzon Kulis â€@tskulis (https://twitter.com/tskulis) 2 dk.2 dakika önce (https://twitter.com/tskulis/status/692735275068473345)
Jose Bosingwa, 6 aylığına sözleşme imzalayacak! Yönetimin isteği takdir de sözleşmesi 1 yıl daha uzatılacak, istenmezse yardımcı hoca olcak!

En güzel Cözüm bu olur...

hanzale
29.01.2016, 00:31
Lafin banami selcuk..

Adam mbia olayını kast ediyor şikeraşın başına gelmişti

Kemal Öztel
29.01.2016, 00:32
Bence Mbianın yerini doldurmak yerine transfer yapılacaksa kanat alınsın Aytaç ve Okay ön libero mevki için yeterli ama takımda kanat yok

!olgun!
olgun kardeşim cavanda da gidici gibi mi sence birde arkadasın dediği gibi şu 3 gunde attamah, ndiaye ve eren bitermiki ???

Valla gorusmeler devam ediyor... onemli olan yerine verecegimiz oyuncularin gitmesi...gerisi olur...

Antonio
mbia hayırlı olsun çinlilere.

yattarahayranı
29.01.2016, 00:33
Valla gorusmeler devam ediyor... onemli olan yerine verecegimiz oyuncularin gitmesi...gerisi olur...
Akyazı sponsor hakkında bilgi varmı abi ?

artvints
29.01.2016, 00:33
hayir
uzakdan yakindan alakasi yok
jimnastikin ferrarisini diyorum
benim de aklıma bjk'li ferrari gelmişti.diyorum ya alınganlık sorunumuz var :)

Mert'
29.01.2016, 00:34

Abi Kasimpasa neden en iyi oyuncusunu versinki bana sacma geliyor?

redbul
her yönüyle mbiadan iyidir savasiyor küsmüyor mac secmiyor
aynen kardeşim ben bu sene 5-6 maçını seyrettim diri oynuyor ayrıca nerde durup pozisyon sezgiside iyi alınırsa iş yapar diye düşünüyorum

!olgun!
Turkcelli biliyordum sormadim isin asli o konuda cok guvendigim icin...

hofsaale
Bu saatden sonra ndiyae yi filan alamayiz...adamlar vermez...kupayi alamaz bu kadro..kimse kimseyi kandirmasin...kanat yok..mbia nin yerine oynicak adam yok..3 günde bitmez bukadar transfer

selcuk
29.01.2016, 00:35
https://pbs.twimg.com/media/CZ10nniVAAAOs6B.jpg

Şener61
Ndiaye gelse cok iyi olur

!olgun!
Abi Kasimpasa neden en iyi oyuncusunu versinki bana sacma geliyor?

Aldik demedim gorusuyoruz... neden vermesin sampiyonmu olacaklar....

Furkan S.
29.01.2016, 00:36
Altuğ Atalay'a kulübün resmi transfer görüşmelerini fakslayan şerefsiz kim??

memozcan
Bence Mbianın yerini doldurmak yerine transfer yapılacaksa kanat alınsın Aytaç ve Okay ön libero mevki için yeterli ama takımda kanat yok
nasıl kanat yok? güray, yusuf, erkan, sefa.. hatta marin ve özer.. yetmez mi bunlar? eğer orta saha oyuncusu alınmazsa her maç elek oluruz..

taha küçük
olgun abi mbianin bonservisi ne kadar dün 6 falan demiştin?

yattarahayranı
benim de aklıma bjk'li ferrari gelmişti.diyorum ya alınganlık sorunumuz var :)
Oo o Ferrari efsane adam gittikten 2 sene sonra filan hala alacaklarını almaya devam ediyordu

hofsaale
29.01.2016, 00:37
abi saygım sana sonsuz ama ereni alamayiz...adamlar en iyi oyuncusunu vermez 3 gün kala..ndiaye de gelmez...attamah olabilir...süpriz transfer olabilir mi..kanat için mesela

Furkan Özdem
29.01.2016, 00:38
Attamah'ın Trabzonspor'a yetebileceğine emin misiniz? Hiç izlemedim şahsen. 2. lig performansına göre konuşacaksak abdulkadir özemir, gökhan alsan da gayet iyilerdi.

Numan Yerlikaya
MRA'ın bizim takımda oğlu gibi sevdiği kimse yok mu ?

Ndiaye'yi alırız inşallah

!olgun!
4 civari veren vardi yuksek 6 7 arasi veren vardi dunde yazdim kendisi kimle amlasti sanki soz edilenle anlasmadi gibi...ilk teklif yapana gitti gibi ona gittiyse 6 7 arasi...

!olgun!
29.01.2016, 00:39
abi saygım sana sonsuz ama ereni alamayiz...adamlar en iyi oyuncusunu vermez 3 gün kala..ndiaye de gelmez...attamah olabilir...süpriz transfer olabilir mi..kanat için mesela

Yurt disi transfer olmayacak...ulke icinden

Antonio
mbiayı 6 ya sattıysak bu başarıdır.

hofsaale
nasıl kanat yok? güray, yusuf, erkan, sefa.. hatta marin ve özer.. yetmez mi bunlar? eğer orta saha oyuncusu alınmazsa her maç elek oluruz..
güray sol bek...Dünyanin en yavaş oyuncusu erkan kanatda iş yapmıyor..ve yapmayacak...Marin ve özer kanat değil....b7r yusuf var elimizde hızlı seri...öbürleri hep aynı tip oyuncu... gol koşusu yapabilecek tek oyuncumuz yusuf

Mert'
29.01.2016, 00:40

Ndiaye ne oldu sence olacak mi en onemli transfer bence :)

Furkan Özdem
Ferrari demeyin Allah aşkına direk penaltı+kırmızı kart geliyor aklıma ...

Hakan
Attamah'ın Trabzonspor'a yetebileceğine emin misiniz? Hiç izlemedim şahsen. 2. lig performansına göre konuşacaksak abdulkadir özemir, gökhan alsan da gayet iyilerdi.
Yeter de artar iyi oyuncu ama stoper için isterim ben

Erkan A.
Badou Ndiaye (http://www.google.de/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&sqi=2&ved=0ahUKEwiPjpjgyc3KAhXBKA8KHe52ArkQFggjMAA&url=http%3A%2F%2Fwww.transfermarkt.de%2Fbadou-ndiaye%2Fprofil%2Fspieler%2F211325&usg=AFQjCNEsDzNSuaKDni2bDuevHwROhkefSg&bvm=bv.112766941,d.ZWU) LOAD - 61 %

TolgaTopçu61
Iyi de neden Kap bildirimi gelmedi hala, adam formayla poz vermiş ne bekleniliyor ki daha..

!olgun!
Ortada 2 çin klup var kimse bilmiyor... o nedenle tam olarak fiyat yazamiyor...

!olgun!
29.01.2016, 00:41
Badou Ndiaye (http://www.google.de/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&sqi=2&ved=0ahUKEwiPjpjgyc3KAhXBKA8KHe52ArkQFggjMAA&url=http%3A%2F%2Fwww.transfermarkt.de%2Fbadou-ndiaye%2Fprofil%2Fspieler%2F211325&usg=AFQjCNEsDzNSuaKDni2bDuevHwROhkefSg&bvm=bv.112766941,d.ZWU) LOAD - 61 %

Pardon 75 yap sen onu...:)

Sercan Keleş
Yarım dönem için hiç para almamış olsa bile o kadar alacağı olmaz hocam

Yok 4 M€ bonservis bedeli artı birde alacaklarından vazgeçmiş diye haber. Olgun bey bu konuyu biliyorsa cevaplayabilir.

hofsaale
Yurt disi transfer olmayacak...ulke icinden
takımda okadar eksik varki..Bu yarım sene birsey beklemiyorum...sezon sonu olsun bakalim...başkana güveniyorum....

taha küçük
Saolasin abi.eğer 6-7 falansa çok iyi para bu adama biz 3 yıllık 10 milyon euro ya yakın para verecektik.ondan yirttik bir de 6 milyon euro hepsi toplam 15-16 milyon euro civarı yapıyor tl ye çevirince 50 milyon tl ye yakın para çok müthiş tebrikler usta

Erkan A.
Olgun kardes baskana duyurabilirsen ne güzel olur ndiaye jaja etkisi yaratir trabzonsporumuzda kesinlikle

Kemal Öztel

Sizce Okay/Aytaç-Mehmet ki bence doğru yeri 8 numaradır önlerinde 10 numara Marin bazen de Özer mi daha eksik duruyor Güray ki gelirse sol beke çekilir sol kanat için Yusuf Erkan Sağ kanat için Sefa Özer bu mu daha eksik duruyor.Bana göre Yusuf oynar Erkan keşke gitse kalsada yedek olarak kalmalı sağ kanat yok evet yok diyorum Marin Özer bunlar on numarada oynar

Aytaç/Okay Mehmet
? Marin Yusuf
Muhammet/Cardozo bana göre budur

Antonio
mbia sene başında çine gitmek istese giderdi. demek ki biz bu adamı futboldan soğuttuk ve çine gitmek zorunda kaldı.

!olgun!
29.01.2016, 00:42
Olgun kardes baskana duyurabilirsen ne güzel olur ndiaye jaja etkisi yaratir trabzonsporumuzda kesinlikle

Kendiside begeniyor....

Erkan A.
29.01.2016, 00:42
Pardon 75 yap sen onu...:)

yapma renktasim yapma saka degil dimi cok sevindim ya cok yarina 99% olur insallah

DeAgLeMaNyAq
29.01.2016, 00:43
Altuğ Atalay'a kulübün resmi transfer görüşmelerini fakslayan şerefsiz kim??

Altuğ Bey'e kızmaya gerek yok. Adam 10 sene kulüpte çalıştı tabii ki kulübün içindeki yazışmaları, ödemeleri hatta soyunma odasında yaşananların haberlerini alacak. Bu bilgi akışını kesmenin tek yolu onun döneminde kulüpte yer alan personel, oyuncu, hatta masör ve malzemecilerle yolların ayrılması. Ama bu da pek mümkün değil...

bahadır2561
Pazar gece mi bitiyor pazartesi mi ?

!olgun!
Yarin cok hareketli olacak.. cok....

special one
29.01.2016, 00:44
Şu durumda bir forvet daha almak büyük yük

Furkan Özdem
Yeter de artar iyi oyuncu ama stoper için isterim ben

Stoper için biraz kısa değil mi? Aykuta kısa diyoruz Aykuttan 2 cm daha kısaymış

Erkan A.
mbia sene başında çine gitmek istese giderdi. demek ki biz bu adamı futboldan soğuttuk ve çine gitmek zorunda kaldı.
birakalim nere giderse gitsin ben mbiayi Bursa macindan sonra sildim nasil o bizi sildi bende onu sildim
bosver gitsin ..ne ederse etsin artik

mkesen1982
Ndiayeyi sezon sonu alamayiz.bize bırakmazlar.simdi 3e 5e bakmayıp alalım şunu

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pinkman
29.01.2016, 00:45
Soner Alper ikisi de kiralık mı bunu biri netleştirebilir mi acaba

Furkan S.
...

redbul
olgun kardeşin yazdıklarından şunu çıkardım kasımpaşadan eren derdiyok osmanlıspordan ndiaye rizespordan eren ve adanademirspordan attamah için girişimler var bosignwa ve gürayla da kesin anlaşıldı .

taha küçük
29.01.2016, 00:46
Abi bosingwa ve güray haricinde birşeyler bekleyebilir miyiz?

ADANALI
29.01.2016, 00:47

Olgun Abi gidecekler hakkında bir bilgin var mı Deniz YILMAZ adı artmaya başladı. Eren DERDİYOK için kimleri teklif ettik yoksa sadece para mı bizi aydınlatırsan seviniriz. :o

redbul
Stoper için biraz kısa değil mi? Aykuta kısa diyoruz Aykuttan 2 cm daha kısaymış
kardeş attamah stoper değil ön libero

61_Hasan_69

Abi sezon sonu transferleri için bir scout ekibi kuruldumu

dante
Olgun abi yaz suraya biseyler daha da keyfimiz yerine gelsin. Kucuk ihtimalleri dahi yaz. Biraz kadro yapalim hayal kuralim vs...

Mert'
29.01.2016, 00:48
Kendiside begeniyor....

Geri doner ni? Bjk q7 gibi.

!olgun!
olgun kardeşin yazdıklarından şunu çıkardım kasımpaşadan eren derdiyok osmanlıspordan ndiaye rizespordan eren ve adanademirspordan attamah için girişimler var bosignwa ve gürayla da kesin anlaşıldı .

Dogrudur eren derdiyokta var...

Erkan A.
Iyi de neden Kap bildirimi gelmedi hala, adam formayla poz vermiş ne bekleniliyor ki daha..

3 milyon imza parasi istiyordur tahminim bankaya bakiyordur durmadan bu para hesabima yatmadan imza atmam diyordur :)

Furkan S.
Altuğ Bey'e kızmaya gerek yok. Adam 10 sene kulüpte çalıştı tabii ki kulübün içindeki yazışmaları, ödemeleri hatta soyunma odasında yaşananların haberlerini alacak. Bu bilgi akışını kesmenin tek yolu onun döneminde kulüpte yer alan personel, oyuncu, hatta masör ve malzemecilerle yolların ayrılması. Ama bu da pek mümkün değil...

Abi bu normal degil ya kahpelik.. nuri bekar denen aygitin isi kesin BENCE

Sercan Keleş
Geri doner ni? Bjk q7 gibi.

Bence Ndiaye'yi beğeniyor başkan.

Furkan Özdem
29.01.2016, 00:49
kardeş attamah stoper değil ön libero

Biliyorum abi. Hakan stoper için isterim demiş ona cevap olarak yazdım.

!olgun!
29.01.2016, 00:49
Abi sezon sonu transferleri için bir scout ekibi kuruldumu

Kuruldu yurt disinda suanda...

selcuk
29.01.2016, 00:50
https://pbs.twimg.com/media/CZ133LKUEAI33A4.jpg

mutluyum

Erkan A.
ndiaye yarina imzayi atarsa kac numarali formayi giyinecek acaba ?? sonerin formasi yakisir krala

!olgun!
Bence Ndiaye'yi beğeniyor başkan.

Bencede begeniyor:)

Mert'
Bence Ndiaye'yi beðeniyor baþkan.

Ndiaye de olur keske olsa hatta.

Giallorossi
29.01.2016, 00:51

mutluyum

Bunlarin hangisi Alper? :D

Reha Asan

mutluyum
:sevinç2: :sevinç2: :sevinç2:

Furkan Özdem

mutluyum

Günün en güzel fotoğrafı :D Soner kiralık mı gitti yoksa bonservisiyle mi?

Erkan A.

mutluyum

selcuk sen cok yasa kurtulduk sonerden cok sükür

DeAgLeMaNyAq
Abi bu normal degil ya kahpelik.. nuri bekar denen aygitin isi kesin BENCE

Olabilir de olmayabilir de. İsimlerin değil zihniyetin değişmesi lazım. Nuri en alt tabakadaki isim ama bir bakmışsın en tepedeki Sinan Zengin paylaşmıştır belki de. Kaldı ki benim nazarımda resmi belge paylaşımı doğru olmasa da dedikodu fitne içerikli haber paylaşımından daha masum...

Çağatay_
29.01.2016, 00:52
Ndiayeyi sezon sonu alamayiz.bize bırakmazlar.simdi 3e 5e bakmayıp alalım şunu

Katılıyorum Alper Potuk transferine dönmeden bu işi bitirmemiz lazım. Ama saçma sapan paralar vermeden. Bu konuda yönetime güveniyorum.

special one
Dogrudur eren derdiyokta var...
İrfan can Kahveci ? :)

redbul
onur
cavanda---------------------------bosingwa-----------------------------aykut-------------------------güray

attamah-----------------okay----------------
memet ekici-----------------ndiaye-----------------------marin--

eren derdiyok

Hakan
Biliyorum abi. Hakan stoper için isterim demiş ona cevap olarak yazdım.
Stoper oynadı uzun süre.Donk gibi sonradan geçti

bahadır2561
29.01.2016, 00:53
bonservisiyle gönderseler bari

memozcan

Sizce Okay/Aytaç-Mehmet ki bence doğru yeri 8 numaradır önlerinde 10 numara Marin bazen de Özer mi daha eksik duruyor Güray ki gelirse sol beke çekilir sol kanat için Yusuf Erkan Sağ kanat için Sefa Özer bu mu daha eksik duruyor.Bana göre Yusuf oynar Erkan keşke gitse kalsada yedek olarak kalmalı sağ kanat yok evet yok diyorum Marin Özer bunlar on numarada oynar

Aytaç/Okay Mehmet
? Marin Yusuf
Muhammet/Cardozo bana göre budur
kardeşim ekicinin erkandan tokat yediği maç hangi mevkide oynuyordu hatırladın mı? erkan bile dayanamadı ekiciye orada.. yani eğer 4-2-3-1 oynayacaksak geri dörtlünün önünde oynayacak ikiliden birisi kesinlikle ekici olamaz..

özeri daum solda oynattı ve bence en verimli olduğu yer orasıydı.. bizde neden denemezler anlamıyorum.. ara sıra sağda da oynar.. sefa gitmeyecekse mutlaka değerlendirilecektir..

bence bizim takımın en dolu yeri yarım yamalak da olsalar kanatlardır.. ama bir stoper ve orta saha olmazsa olamaz bu devre arası için..

selcuk
takasda bonservisiyle
cihat arslan sagolsun, son mactan sonraki aciklamalar ise yaradi

Kemal Öztel
Vay be Soner de bir gün gidecekti ha :confused:

61_Hasan_69

Parası neyse verelim bonservisiyle alsinlar