PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Transfer Dosyası - 11 -

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92

TolgaTopçu61
28.01.2016, 01:15
Transfer sezonun kapanmasına 3-4 gün kalmışken, bu kadar hareketlilik beklemiyorum..
Gitse sadece Mbia gider, yok Cavanda'ymiş yok Erkan'miş..
Alınırsa da bi Güray gelir, başka transfer olacağını zanetmiyorum..
Kulüp yanlız çok zor durumda, bu futbolcu grubuyla başarı gelmez..
En az 10 kişi gitmesi gerekirken, biz hala Musa, Sefa, Deniz'i izliyoruz..

sasort
28.01.2016, 01:16
arkadaşlar neler olmuş neler

bana da sonucu bağlamak düşer

KAMUDA YÖNETİCİLİK YAPAN KARDEŞİNİZ OLARAK NASIL BAŞIMIZDA İYİ AMİR BEKLERİM AYNISINIDA KÜLÜP İÇİN BEKLEDİM BU İHO DÖNEMİNDE
USTANIN BAŞARISIZ OLMASIDA SIKINTI DEĞİL BENİM İÇİN

ÖNCELİKLE TRABZONSPORUMUZUN BAŞINA KONUŞMASIYLA SÖYLEMLERİYLE BİLİMSELLİĞİ KONUŞTURACAK PROFESYONELLİĞE SAHİP BİRİ OLMASI GÖRÜŞÜNDEYİM

ADAM NE DEDİ 100 M TL LAZIM
İCRAATLARINA BAKIYORUM ŞU ANA KADAR Kİ İCRATLARIYLA
11 ME GELİR KAYDETTİ KÜLÜP

HELE Kİ MBİA SATILIRSA

6 ME GİBİ KAR ELDE EDECEZ Kİ BEN ÇOK OLUMLU GÖRDÜM

BAŞKAN KISMI BU KADAR

hanzale
28.01.2016, 01:17
Mbia haklı olarak alacaklarını isteyince yönetim adamı taraftarın önüne attı adama sosyal medyadan öyle ırkçı küfürler edildiki ben olsam 1 dakika bile durmazdım şehirde.Yönetim şimdi sıvıyor!

hımmm Aslında kendisiyle yapılan sözleşmeyle veya geçmiş yönetimin geciktirdiği ödemelerle durumun alakası yok. Birader sen çok takılı kaldın Bu İho dönemine

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bud Spencer
28.01.2016, 01:19
beyler nakoulma`mi...ciddimisiniz????

Adem Akyüz'
28.01.2016, 01:20
Hazır burasi kalabalıkken şu başlığa da bi el atsak Fena olmaz sanki :)
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=52197

Fatih Öztürk
28.01.2016, 01:20
hımmm Aslında kendisiyle yapılan sözleşmeyle veya geçmiş yönetimin geciktirdiği ödemelerle durumun alakası yok. Birader sen çok takılı kaldın Bu İho dönemine

Sana söz hakkı verdiğimi hatırlamıyorum,Angara aluu Angara çık aradan.

hofsaale
28.01.2016, 01:22
beyler nakoulma`mi...ciddimisiniz????
şuanki tüm kanatları topla bir nakoulma etmez...amrabat ve aatif i da istemedi kimse...takımda kanat yok...geçiş dönemi için nakoulma yeterli..Erkan san filan çok daha iyi

sasort
28.01.2016, 01:26
Mbia haklı olarak alacaklarını isteyince yönetim adamı taraftarın önüne attı adama sosyal medyadan öyle ırkçı küfürler edildiki ben olsam 1 dakika bile durmazdım şehirde.Yönetim şimdi sıvıyor!

FATİH KARDEŞ MBİA İÇİN biri iki lafta ben etmek istiyorum

öncelikle trabzonspor gibi takımın böyle boş idealler hayaller peşinde koşacak ne cürmü ne gücü var

ama aciz demiyorum iyi trabzonsporluyum diyorum çünkü bu takımın çok mükemmel potansiyeli var

gelelim mbia ya

BU TARZ FUTBOLUN SON DÖNEMLERİ GELMİŞ AVRUPALININ PARA KAZANMA DERDİ İLE SATTIĞI

OYUNCUNUN DA EMEKLİ İKRAMİYESİ OLARAK GÖRDÜĞÜ DOĞAL OLARAK ORTADA BİZE HİZMET EDECEK RUHUN OLMADIĞI TRANSFERLER BİZDE ŞU BU AMA
UZUN VADEDE YARAR SAĞLAMAZ

CARDOZO VE BOSİGWA TAMAM

BOSİGWA AYRI PARANTEZ AÇALIM ÇOK MUAZZAM BİR SPORCU ONU AYIRALIM

ANCAK
BAKIN CARDOZOYA MBİAYA NASIL OYNUYORLAR İDARELİ NEDEN YAŞ VE ARTIK PEŞLERİNİ BIRAKMAYAN SAKATLILKLARI VAR NE YAPIYORLAR SÜREKLİ TEMKİNLİ OYNUYORLAR PERFORMANSINI DA KISMA GİBİ SORUNLARINI DA ÜZERİNE EKLE

BAKIN MALİYET OLARAK BİZDEN KAT BE KAT DÜŞÜK AKHİSAR NELER YAPIYOR

ÇÜNKÜ BİZDEKİLERDEN DEĞERSİZ AMA SAHADA KOŞAN OYUNCULARA SAHİP

MBİA SATILMASINA ŞUNUDA EKLEMEM LAZIM KÜLÜPLER ŞU SIRA PİYASA NEDENLİ BUNALM HALİNDE VE KİRİZ SÖYLENTİLERİ NEDENİYLE USTA ÖNLEM ALIYOR

MBİA GİDERSE ELDE BİR CARDOZO KALACAK YÜKSEK MALİYETLİ

BUDA YENİ YAPILACAK TRANSFERLERİNDE ÜCRET NEDENİYLE KISIT GETİRMEMİZİ SAĞLAYACAK

hanzale
28.01.2016, 01:27
Sana söz hakkı verdiğimi hatırlamıyorum,Angara aluu Angara çık aradan.

Forumda söz hakkı isteme olayı yok ki bilader, içindeki İho aşkı değreşince dayanamadım yazdım. Yapmış olduğun yorum baştan sona hakkaniyetsiz desen ki mbia iyi oyuncu gitmese olur filan lakin her şey aleni ortadayken adamın kapıdan sağlam kulübü üstüne aldığı sözleşmeyi yapanlar ortadayken çıkıp yea bunlar da sıvası demek tamamen haksızlık art niyetliliktir. Ha bunları İho yönetmini kast ederek yazdınsa laflarımı geri alıyorum

Cengizhan Okur
28.01.2016, 01:28
Erkan 2,5 diyenin hayal gücü kuvvetliymiş :)

hanzale
28.01.2016, 01:28
Adamın derdi mbia iyi topçu kötü topçu olayı değil ki olayla en ufak alakası olmayan yönetime gelip de sıvıyor demesi artniyetliliktir

yüregimts
28.01.2016, 01:31
Ben sahada takım için canını verecek , terini hakkıyla akıtacak , topa kafa sokacak , yenildiğimiz de sahanın ortasına çöküp kalacak

yendiğimiz de çocuk gibi sevinecek , şehirle bütünleşecek adam arıyorum. İsterse 100 bine alınsın , isterse 5 milyon €

ister yabancı olsun ister Türk fark etmez.

tanjugunduz
28.01.2016, 01:32
Alper ve soner akhisara kiralik.gittiyse kimler kaldi suan gidecek olan sefa deniz salih fatih atik musa nizam douglas ozer

Fatih Öztürk
28.01.2016, 01:34
FATİH KARDEŞ MBİA İÇİN biri iki lafta ben etmek istiyorum

öncelikle trabzonspor gibi takımın böyle boş idealler hayaller peşinde koşacak ne cürmü ne gücü var

ama aciz demiyorum iyi trabzonsporluyum diyorum çünkü bu takımın çok mükemmel potansiyeli var

gelelim mbia ya

BU TARZ FUTBOLUN SON DÖNEMLERİ GELMİŞ AVRUPALININ PARA KAZANMA DERDİ İLE SATTIĞI

OYUNCUNUN DA EMEKLİ İKRAMİYESİ OLARAK GÖRDÜĞÜ DOĞAL OLARAK ORTADA BİZE HİZMET EDECEK RUHUN OLMADIĞI TRANSFERLER BİZDE ŞU BU AMA
UZUN VADEDE YARAR SAĞLAMAZ

CARDOZO VE BOSİGWA TAMAM

BOSİGWA AYRI PARANTEZ AÇALIM ÇOK MUAZZAM BİR SPORCU ONU AYIRALIM

ANCAK
BAKIN CARDOZOYA MBİAYA NASIL OYNUYORLAR İDARELİ NEDEN YAŞ VE ARTIK PEŞLERİNİ BIRAKMAYAN SAKATLILKLARI VAR NE YAPIYORLAR SÜREKLİ TEMKİNLİ OYNUYORLAR PERFORMANSINI DA KISMA GİBİ SORUNLARINI DA ÜZERİNE EKLE

BAKIN MALİYET OLARAK BİZDEN KAT BE KAT DÜŞÜK AKHİSAR NELER YAPIYOR

ÇÜNKÜ BİZDEKİLERDEN DEĞERSİZ AMA SAHADA KOŞAN OYUNCULARA SAHİP

MBİA SATILMASINA ŞUNUDA EKLEMEM LAZIM KÜLÜPLER ŞU SIRA PİYASA NEDENLİ BUNALM HALİNDE VE KİRİZ SÖYLENTİLERİ NEDENİYLE USTA ÖNLEM ALIYOR

MBİA GİDERSE ELDE BİR CARDOZO KALACAK YÜKSEK MALİYETLİ

BUDA YENİ YAPILACAK TRANSFERLERİNDE ÜCRET NEDENİYLE KISIT GETİRMEMİZİ SAĞLAYACAK

Mbia emeklilik yaşında değil kardeşim henüz 29 yaşında sağlam 4-5 sene futbol hayatı var.Ben bu adamın ahlaksız olduğuna inanmıyorum,Adama sahanın neresinde görev verirsen ver hakkaniyetle altından kalkmak için uğraş veriyor.2.5 verdik diye öyle anlamlar yüklüyoruzki adama inanılır gibi değil.

Numan Yerlikaya
28.01.2016, 01:35
Erkan'ı videodan beğenmişler galiba
Canlı izleseler 2,5 tl zor verirler

sasort
28.01.2016, 01:35
Medjani ve bosigwanin geri gemesini olumlu görüyorum

çünkü o paralari büyük kismi ödenecek hiç olmadi anlaşirsin

olmadi elden çikarirsin satarsin bosigwayi külüpte başka görev verirsin

mbia yerini medjani doldurmaz ancak idare ederiz ligde zaten hedef yok

cavanda gitmesine temkinli yaklaşiyorum

bosigwa yeri ayri sporcu olarak ancak yaş ilerlemiş ve lif kopardi

aacaba oynayabilecek mi bu konu irdelenmeli bence

cavanda erken bence ancak disiplinsizlik durumu çok sikinti bence

keşke bosigwa ile takima bağlansa

MaEsTrO
28.01.2016, 01:37
Mbia bizde futbol mutbol oynamadi, hele karakter olarak sifir. Satabilirlerse büyük is, insallah iho'nun attigi imza parasi kazigini da geri alirlar.

Fatih Öztürk
28.01.2016, 01:38
Forumda söz hakkı isteme olayı yok ki bilader, içindeki İho aşkı değreşince dayanamadım yazdım. Yapmış olduğun yorum baştan sona hakkaniyetsiz desen ki mbia iyi oyuncu gitmese olur filan lakin her şey aleni ortadayken adamın kapıdan sağlam kulübü üstüne aldığı sözleşmeyi yapanlar ortadayken çıkıp yea bunlar da sıvası demek tamamen haksızlık art niyetliliktir. Ha bunları İho yönetmini kast ederek yazdınsa laflarımı geri alıyorum

Benim içimdeki iho aşkını nerden gördün bağırsaklarımamı baktın.Ortada iho lafı geçmemiş,gelmiş bir yoruma alaycı uslüpla iho takıntılsın lafı ediyorsun.Dikkat ettiysen senden başka kimseye söz almadan konuşma demedim.Görüş benim görüşümdür beğenmediysen adabınla cevap verirsin,Yok sınırları aşarım dersen lafını alırsın.Dahada ileri gitmeden cevap verme,Forum amacından sapmasın.

sasort
28.01.2016, 01:41
mbia emeklilik yaşında değil kardeşim henüz 29 yaşında sağlam 4-5 sene futbol hayatı var.ben bu adamın ahlaksız olduğuna inanmıyorum,adama sahanın neresinde görev verirsen ver hakkaniyetle altından kalkmak için uğraş veriyor.2.5 verdik diye öyle anlamlar yüklüyoruzki adama inanılır gibi değil.

pardon düzelteyim ben adami 31 saniyordum :)

bunlar hep ufak yazdiriyor zaten sivayayim biraz da

sakatlik olayi var ama ilk geldiğinde oynamamişti bir dönem bosigwada ayni durum olmuştu.

Bunlari tamam birakalim kenara adamin ne derdi var parasi ödenecek dendi.

Sözleşme ile her türlü külübü esir almak nedir

onda suç yok o sözleşmeyi kabul eden yönetimde suç

yoksa 2.5 alsin hiç sorun değil

hofsaale
28.01.2016, 01:46
mbia giderse bi onur ve cardozo kalıyor 2 mio. üstü alan...bence cardozo da sezon sonu gider.....

Fatih Öztürk
28.01.2016, 01:51
pardon düzelteyim ben adami 31 saniyordum :)

bunlar hep ufak yazdiriyor zaten sivayayim biraz da

sakatlik olayi var ama ilk geldiğinde oynamamişti bir dönem bosigwada ayni durum olmuştu.

Bunlari tamam birakalim kenara adamin ne derdi var parasi ödenecek dendi.

Sözleşme ile her türlü külübü esir almak nedir

onda suç yok o sözleşmeyi kabul eden yönetimde suç

yoksa 2.5 alsin hiç sorun değil

Valla kardeşim Mbia'ya instagramdan yapılan Hakaretleri bilmem gördünmü.Türk oyuncuya yapsan 2 dakika durmaz örnek Volkan Şen.

BySeHzAdE
28.01.2016, 01:57
Kime ne teklif varsa değerlendirilip hemen satılmalı.

edimurphy_61
28.01.2016, 01:59
Erkan'ın 2.5'a satılma ihtimali, Nasanın şuan beni yatağımdan alıp uzaya cıkartmasından bile daha düşük ihtimal..

sasort
28.01.2016, 02:17
valla kardeşim mbia'ya instagramdan yapılan hakaretleri bilmem gördünmü.türk oyuncuya yapsan 2 dakika durmaz örnek volkan şen.

o kismi yanliş

ancak şb taraftarida yazabilir ayni şeyi

profesyonel yaklaşmak lazim

ADANALI
28.01.2016, 02:18
mbia giderse bi onur ve cardozo kalıyor 2 mio. üstü alan...bence cardozo da sezon sonu gider.....

Óscar CARDOZO (http://www.transfermarkt.com.tr/oscar-cardozo/profil/spieler/45865) (Gitmesini hiç ama hiç istemiyorum) + Dame N`DOYE (http://www.transfermarkt.com.tr/dame-ndoye/profil/spieler/44855) (Kesinlikle gitmeli) + Mustapha YATABARÉ (http://www.transfermarkt.com.tr/mustapha-yatabare/profil/spieler/76386) (Opsiyonu 4.000.000 €). CARDOZO ve N`DOYE`un (Sunderland) Katar, Çin vb. bir ülkeye satışı gerçekleşir; Montpellier de YATABARÉ için 4 Milyon € öderse alınması gereken forvetler Konstantinos MITROGLOU (http://www.transfermarkt.com.tr/konstantinos-mitroglou/profil/spieler/34944) + Islam SLIMANI (http://www.transfermarkt.com.tr/islam-slimani/profil/spieler/174915) olmalı ama ne yazık ki ikisi de İMKANSIZ şuan... Forvet hattında Eren DERDİYOK + Muhammet DEMİR + Muhammet BEŞİR kulağa hoş gelse de; Eren Cardozo`nun yerini doldurabilir mi orası tartışılır... Bu arada Kasımpaşa forvet transfer etmiş satabilirler bence Eren`i.

Fatih Öztürk
28.01.2016, 02:21
o kismi yanliş

ancak şb taraftarida yazabilir ayni şeyi

profesyonel yaklaşmak lazim

Muhakkak kardeşim.

Abdülkadir Kılıç
28.01.2016, 02:26
İsveç Milli Takımı oyuncusu olan bir adamı ne kadar da yerin dibine sokmuşsunuz. Erkan o paralardan fazlasını da eder.

Gökhan Uzun
28.01.2016, 03:03
Sahada stoper oynadığı son maç hariç elinden gelenin en iyisin yapmaya çalıştı M Bia. Fakat ispanyol medyasına "paramı aldım ama mutsuzum" açıklamasını yapan bir oyuncuyu takımda tutmak ne derece mantıklı? Kaldı ki ciddi bir maaş yükü olduğu da gerçek. Bence M Bia ve menejerinin kafasındaki ödeme güçlüğünü bahane edip bonservisi devre arasında eline almaktı fakat ödeme yapınca yeni yönetim bütün planlar yattı, sanırım yeni yönetimle de bir şekilde uzlaşamayınca mutsuzum açıklaması yaptı. Muharrem Usta her fırsatta M Bia ile devam etmek istiyoruz dedi çünkü bunu net hatırlıyorum.

Cavanda konusu ise tamamen strateji. Euro 2016'yı bekleyelim diyen arkadaşlar da haklılar, para veriliyorken gitsin diyen arkadaşlar da haklılar. Yönetim şu an Cavanda ile ilgili vereceği kararın sonucunu yaz ayında görecektir olumlu ya da olumsuz manada. Şahsi kanaatim 7 8 gibi uçuk bir fiyat gelmediği sürece takımda tutulması. Boss reyiz geldikten sonra da rekabet ortamı yaratıp performans elde edilmesi. Şu durumda ölüsünü koysa oynar durumda çünkü. Ayrıca maaş yükü de çok ekstrem değil o yüzden yarım devre daha sabredilebilir.

Bu arada FFP ile alakalı bir plandan dolayı oyuncu satıp en azından seneye Avrupa vizesini kurtarmak istiyor da olabilir yönetim. Bu bana göre her futbolcudan önemli bir detay.

emre6117
28.01.2016, 03:35
İsveç Milli Takımı oyuncusu olan bir adamı ne kadar da yerin dibine sokmuşsunuz. Erkan o paralardan fazlasını da eder.

Traftar mbia. Cavanda. Erkanı göndermek istiyor galiba ama bu akşamki kupa maçında oynayan enkazı görmefşniz galiba. O maçta oynaunların hepsini bu akşam belli para verip fesh etsek. Göndermeyi düşündüğnğz 3 adamdan fazla kar ederiz. Neyse bir ara bu vizyona da ylsşırız belki. Sefamusa. İshak. Deniz bu takımdan para alıyorsa erkanın. Mbianın. Cavandanın aldığı ücret fazkasıyls haklarıdır. Sorunu doğru yerde arayalım. Önce enkazı temizleyelim. Sonra gerekırse kaliteli adamlar satılır.

Numan Yerlikaya
28.01.2016, 03:57
Mbia için 5 milyon teklif etmişler
7 verin hallolsun bu iş diyememişler mi neden ilk teklifi kabul etmişler hemen

gometra
28.01.2016, 04:43
Mbia'nın gitmesine sevindim. Kaliteli oyuncu olduğu konusunda hemfikiriz, belki yeni yönetimle transfer olsaydı bugün bambaşka şeyler konuşuyor olacaktık. Ama bu saatten sonra Mbia'dan katkı alamayacağımız aşikar. Neden böyle olduğu hakkında bi çok şey öne sürebiliriz. Benim Amerika hayaliyle yanıp tutuşup bi şekilde oraya yerleşip 6. ayında büyük hayal kırıklığıyla geri dönen arkadaşım var. Yani olmayınca olmuyor. Bu saatten son dikkat edeceğimiz yegane kriter zarar etmiyor olmak, görünen o ki kendimizi amorti ediyoruz. Zaten aldığı maaş yeni planlamada kabul edilir bi miktar değildi. Hayırlısı olsun umarım Medjani döner.

Hepsini geç Mbia takım içi kamplaşmanın bi parçası haline gelmişti artık. Cavanda'yla birlikte başka bi alemde yaşıyordular. Bunun önünü şimdiden kesmek iyi oldu.

**

Cavanda'ya gelecek olursak bahsedildiği gibi gelecek bonservis önemli. Olgun'un dediği gibi 4-5 civarı bi teklif varsa satılmalı. Yani satılıp satılmaması tamamen gelecek teklifle alakalı.

Erkan için gelen teklif inşallah doğrudur, Erkan'ı elden çıkarmakla Celutska'nın Inter'e attığı gol benim için aynı :)

Ertan1982
28.01.2016, 05:00
ne stres yapiyorsunuz.cavanda o fiyata satilsin.kontratinada gelecek satistan pay iste bu kadar basit

yattarahayranı
28.01.2016, 05:02
Mbia ve Cavanda giderse Mbia eyvallahta Cavanda'nın yerini kim doldurcak ?
Mbia 4.5+2.6
Cavanda 5.5+750
Erkan 2.5+1.6
Soner 0+1 milyon dolar
Alper 0+1 milyon euro
Eğer bunlar bi anda giderse kulüp rahatlar ama Cavanda'nın.yeri dolmaz işte Deniz ve İshak içinde gitcek.haberleri vardı ama.parayı begenmediler herhalde

Ibrahim Gaygusuz
28.01.2016, 05:35
Bir kere takimla kimyasi bozulan yabanci satilmali.

Ornek Colman, bir kere bozulduktan sonra dahada tutturamadi.

Mbia ne pahasina olursa olsun satilmali. Keske daha once yapsaydikta Raheem Lawal ile 1.5+1 yil opsiyonlu sozlesme yapsaydik

yattarahayranı
28.01.2016, 05:39
YKOya göre Mbia çinlilere 11m Euroya gerek yok 3 m verin yeter demiş

gometra
28.01.2016, 06:19
Medjani - Ndiaye ortasahası çok iyi olurdu. Cavanda söz edilen rakamlara satılırsa Ndiaye'nin de parası çıkmış olur.

Ama Bosingwa'nın son durumu ne durumda onu bilmiyoruz. Sakatlanmadan önce bile stoper oynamak istediğini düşünürsek öyle bi sakatlıktan sonra tekrar o tempoda oynayabilmesi zor.

selcuk
28.01.2016, 06:21
bukadar haberlere uymayin derim

batmis geminin mallari promosyonu var
haberlerin %99 u yalan

2-3 gün sonra yalanlamalar yaginca fazla cökmeyin

Ibrahim Gaygusuz
28.01.2016, 06:50
Eger gercekten gidecekse Mbia yine diyorum bu merkez orta saha ile birak Turkiye kupasini almayi bir tur dahi daha ilerliyemeyiz.

Artik Medjani'mi gelir acigi kapatmaya baskasimi gelir bilemem

İskender Çakmak
28.01.2016, 07:27
M'bia için haberler çıkıyor da Erkan'ın gideceği ve ya istendiği nerden çıktı?

Böyle bir haber mi var?

Ayrıca M'bia artık gitmeli. Tabii ki gelecek teklifler önemli. Alacaklarına karşılık bonservisini verme yok çok huzursuluk yaratıyor bir an önce gitsin mantığına girmeyelim. Para kazanmalıyız.

karaman6106
28.01.2016, 07:40
çok istisnai, örneğin santrafor, hariç takımda yabancı oyuncu istemiyorum.yabancılar trabzonda yaşayamıyor.
yerli oyuncu trbzonda sorunsuz.
tabiki çöpler ayıklanmalı.

Terzioğlu
28.01.2016, 08:10
Aytac ve Okay'a güveneceksek MBia'nin gitmesinde sakinca görmüyorum. Ama yerini Medjani ile doldurmak kalite kaybi demek. Cavanda ise kesinlikle kalmali.

Tayfun
28.01.2016, 08:23
Mbia'nın yerine birini bulmadıkça satılmasına karşıyım, önce yerine sağlam biri bulunmalı .

Dip.Ing.Mag.
28.01.2016, 08:31
Mbia 4 milyon euroya çin e satılmış.

Radyospor

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

krutoyy61
28.01.2016, 08:35
şuanki tüm kanatları topla bir nakoulma etmez...amrabat ve aatif i da istemedi kimse...takımda kanat yok...geçiş dönemi için nakoulma yeterli..Erkan san filan çok daha iyi
Katılıyorum bu geçiş suresinde en azından dikine giden ve futbol zekası olan bir adam

Atıfada burun kıvıran çoktu ama gel görki ihtiyaçimiz olan bir adamdı

Bu arada dünkü gösterdi ki zengin topçu ve krampon farkı sanırım bizim kiler ayakta duramıyorken anteplilierde hiç bir yıkılma yoktu

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ertan 51
28.01.2016, 08:38
Dün kupa maçında oyuncularımızın samimiyetsizliğini gördükten sonra,
hiç üçünü beşini aramadan yollanmalı diye düşünmeye başladım,
ne verdin iyi verdin deyip postalayacaksın,yokmu müşterisi 1 Şubat günü sözleşmelerini fesih edip kapı dışarı edeceksin,
bu ne arkadaş,bizler bin beş yüz lira aylık için bin beş yüz kişinin kahrını çekerken siz bir buçuk milyon euro alıyorsunuz da 90 dakika k.çınızı kaldıramıyorsunuz,bu kadar mı onursuzsunuz siz arkadaş,azcık adam olun yahu. Hoca kötüymüş,giden yönetim takımda huzur bırakmamış,hepsine tamam desek bile çık canını dişine bi tak ta olmuyorsa gine olmasın ama yok olur mu,saça ayar verin,sakal uzatın,sahada kırıtın durun. Yazıklar olsun size yazıklar olsun.

Dip.Ing.Mag.
28.01.2016, 08:45
Aziz gibi eli masali (IHO gibi cakma degil) baskanin yoksa Yildiz mildiz getirmeyeceksin bu takima. sikecilerde dünya yildizlari var yiyorsa mbia gibi yapsinlar.

Tayfun
28.01.2016, 08:46
Dünden beri resmiyet kazanmayan bir sürü futbolcu satılmış sağa sola okuduğum kadarıyla, bu haberlerin gerçeği yansıttığını var sayarak soruyorum; şuan lastiği patlak araba gibi ilerliyoruz ligde, bu futbolcular satılınca yerleri ne zaman dolacak, sezon sonu mu ara transfer döneminde mi ?

h@msi61
28.01.2016, 08:49
Kulubun maddi durumu ortada, Mbia kadar maliyetli ve sorunlu bir oyuncunun hic bir iddiamiz olmayan sezonda kar edilerek satilmasi kadar dogru bir hamle olamaz.

Emrah Akcagöz
28.01.2016, 08:55
Kulubun maddi durumu ortada, Mbia kadar maliyetli ve sorunlu bir oyuncunun hic bir iddiamiz olmayan sezonda kar edilerek satilmasi kadar dogru bir hamle olamaz.

Bence de çok doğru bir hamle. Yıllık 2,6 milyon € + 5 bin € maç başı ücretinden kurtulduk. Kalması durumunda önümüzdeki sezon yapılanması için nasıl bir hamle olurdu bilemeyiz ancak bu şartlar altında gitmesi en doğrusu.

Hamdi Karamahmutoğlu
28.01.2016, 08:58
Maliyeti neyse de geldiği günden beri, hatta öncesinden beri çektirmediği çile kalmadı.
Tez zamanda gönderilmeli.
Yerine biri alınmasa da olur.
Hedef sadece Kupaysa eğer.

İ. SARAL
28.01.2016, 09:09
Mbia'nın yeri doldurulmadan satılmasın diyen arkadaşlar var. Bu adam kendi yerini doldurmuş mu da yerine adam arayacağız. Geldi geleli toplasan 5 maçta adam gibi oynadı. Okay-Aytaç, Aytaç-Ekici yeterli olur. Cavanda'dan ise hala ümitliyim, inş. düzelir. Avrupa'dan alacağımız sıradan bir oyuncu bile Mbia kadar katkı verir emin olun. Böyle boş beleş adamlara bir daha para akıtmayız umarım. Bu paraları verdiğimiz adam takımı uçurmalı.

!olgun!
28.01.2016, 09:13
Mbia'nın yeri doldurulmadan satılmasın diyen arkadaşlar var. Bu adam kendi yerini doldurmuş mu da yerine adam arayacağız. Geldi geleli toplasan 5 maçta adam gibi oynadı. Okay-Aytaç, Aytaç-Ekici yeterli olur. Cavanda'dan ise hala ümitliyim, inş. düzelir. Avrupa'dan alacağımız sıradan bir oyuncu bile Mbia kadar katkı verir emin olun. Böyle boş beleş adamlara bir daha para akıtmayız umarım. Bu paraları verdiğimiz adam takımı uçurmalı.

ismail kardeşim yine döktürmüşsün sabah sabah....

Samet GÜVEN
28.01.2016, 09:14
Yunus Emre Sel (https://twitter.com/yunusemresel)40 saniye önce (https://twitter.com/yunusemresel/status/692606584531390464)
Mbia için Çin kulübü ile görüşmeler sürüyor. Kulüp, futbolcu ve alacak taraf bu transferin gerçekleşmesini çok istiyor.

İ. SARAL
28.01.2016, 09:16
ismail kardeşim yine döktürmüşsün sabah sabah....

Sağol kardeşim. Sen haberlerden bahset :)

Tayfun
28.01.2016, 09:16

Benim yerini doldurulmasından kast ettiğim, orta göbeğin zayıf kalması Aytaç-Okay ikilisi rakibe direnç gösteremiyor bölgede. Yoksa Mbia satılsın maliyeti fazla, faydası az. Gelecek olan para ile o bölgeye futbolcu alınacak mı benin asıl derdim o.

İ. SARAL
28.01.2016, 09:17
Yunus Emre Sel (https://twitter.com/yunusemresel)40 saniye önce (https://twitter.com/yunusemresel/status/692606584531390464)
Mbia için Çin kulübü ile görüşmeler sürüyor. Kulüp, futbolcu ve alacak taraf bu transferin gerçekleşmesini çok istiyor.

Hadi inş. bir sahtekardan daha kurtuluruz. Olan Bursa maçına oldu. Bu ve aklını çeldiği Cavanda sayesinde maçı hediye ettik adamlara.

special one
28.01.2016, 09:17
Hiç olmadı batuhan ı çağırsınlar oynar
Medjani falan hiç gerek yok

İ. SARAL
28.01.2016, 09:18
Benim yerini doldurulmasından kast ettiğim, orta göbeğin zayıf kalması Aytaç-Okay ikilisi rakibe direnç gösteremiyor bölgede. Yoksa Mbia satılsın maliyeti fazla, faydası az. Gelecek olan para ile o bölgeye futbolcu alınacak mı benin asıl derdim o.

Aytaç bence gayet dirençli bir oyuncu ama söylediğin de haklı olabilirsin. Sakatlık falan olursa o bölgede yine Faathi Aatick'i izleyebiliriz :)

!olgun!
28.01.2016, 09:20
mbia olayını söz etmiştim.. hatırlarsan 3 4 gün önce.. ilk teklif şeklinde yoklıyan kulüp şimdiki kulüp diildi ikiside çin kulüpü ama dün anlaştığımızı öğrenince onlarda teklif yaptı çine gidecek ama hangi kulüp bilmiyorum ilk teklif veren kulüp fiyatı yükseltti.. iyi rakamlara gidecek gibi burda önemli olan mbiaya yıllık ücreti hangisi yüksek verecek....bari gider ayak bib iyilik yapsada yüksek verenle anlaşsa:D

Oğuzhan Fidan
28.01.2016, 09:24
YKOya göre Mbia çinlilere 11m Euroya gerek yok 3 m verin yeter demiş
nasıl yani ? çinliler 11 milyon bonservis verecekmiş bize mbia 3 yetermi demiş kulübe ?

Mesut
28.01.2016, 09:25
5 milyon euro gelir mi

gometra
28.01.2016, 09:25
mbia olayını söz etmiştim.. hatırlarsan 3 4 gün önce.. ilk teklif şeklinde yoklıyan kulüp şimdiki kulüp diildi ikiside çin kulüpü ama dün anlaştığımızı öğrenince onlarda teklif yaptı çine gidecek ama hangi kulüp bilmiyorum ilk teklif veren kulüp fiyatı yükseltti.. iyi rakamlara gidecek gibi burda önemli olan mbiaya yıllık ücreti hangisi yüksek verecek....bari gider ayak bib iyilik yapsada yüksek verenle anlaşsa:D

Pazarlıklar hangi aralıkta geziyor şuan, teklifler ne civarda?

Doğan Keskin
28.01.2016, 09:27
Mbia kaliteli de arıza çıkarması kötü..o yüzden satılsın hem ücreti çok yüksek iyi olur.Seneye planlar içinde yok sanırım onunda etkisi var.

Erkin
28.01.2016, 09:28
6-7 iyidir. Umarım arttıran kulup bu rakamlardadır. Herifler herkese yağdırıyor; bize gelince kaşıkla olmaz böyle :)

İ. SARAL
28.01.2016, 09:29
Bek, stoper ve ön liberolara bu ücretler verilmemeli. Tavandan maaş verdiğimiz oyuncular skora direkt etki eden, takımı uçuran ve rakibi korkutan adamlar olmalı.

!olgun!
28.01.2016, 09:31
Pazarlıklar hangi aralıkta geziyor şuan, teklifler ne civarda?
bir takım 4 4,5 arası öteki 7 civarı bana sadece ilk kulüpün çok üzerinde olduğu söyleniyor durumu kızıştırıyoruz ...bakalım bugün netleşir bugüne yetişirmi bilmem ama yarın sonlanır olay....

gometra
28.01.2016, 09:37
bir takım 4 4,5 arası öteki 7 civarı bana sadece ilk kulüpün çok üzerinde olduğu söyleniyor durumu kızıştırıyoruz ...bakalım bugün netleşir bugüne yetişirmi bilmem ama yarın sonlanır olay....

Oo çok güzel, tam kardeşi kardeşe kırdırmalık ortam :)

Dip.Ing.Mag.
28.01.2016, 09:40
Hadi inş. bir sahtekardan daha kurtuluruz. Olan Bursa maçına oldu. Bu ve aklını çeldiği Cavanda sayesinde maçı hediye ettik adamlara.

kesinlikle katilyiorum. Bursa maci göz göre göre verildi. hakem makem hikaye hakemlik pek bir durum yoktu. özellikle yedigimiz 3 golü sirf Mbia hediye etti. hakem onu atsin diye cok ugrasti hatta. yazik ne diyelim böyleleriyle isimiz olmamali.

_______________Onur______________
Cavanda___Yumlu____Aykut____Yusuf
__________Okay____Aytac___________
Güray_________Ekici__________Erkan
_____________Muhammet___________

bu kadroda sezon sonuna Kadar israr edilmeli. Cavanda sayet sikintilarini atlatir Adam gibi oynarsa kalir, yoksa o da Avrupa sampiyonasindan sonra yollanmali. yasi genc diye kredisi var daha.

Dip.Ing.Mag.
28.01.2016, 09:41

Hocam Güray transferi kesin bitti mi? henüz bir aciklama yok ta Kulüpten?

Dip.Ing.Mag.
28.01.2016, 09:44
Bu cinliler de elin dandik adamina 10 milyondan asagiya vermezler mbia gibi kac defa uefa kupasini kaldirmis adama 4 milyon veriyorlar.

ensarusta
28.01.2016, 09:46
Mbia, cavanda, erkan, douglas eger bahsi gecen fiyatlara satilacaksa aninda verin gitsin. Bazi arkadaslar neyin kafasini yasiyor anlamak mumkun degil. Yok yeri dolmazmis kimi oynatacakmisiz....vs. O fiyatlara gitsinlerde ikinci yari salih dursunu, aytaci okayi, soneri v.s.. full onbirde gormeye sizi bilmem ama ben raziyim.mantikli olun beyler basinda gecen su transferhamlelerini yonetim basarirsa kulubu nasil bir ekonomik yukten kurtaracak nasil rahatlatacaklar farkinda olalim biraz

!olgun!
28.01.2016, 09:47
Hocam Güray transferi kesin bitti mi? henüz bir aciklama yok ta Kulüpten?
bitti... içeriden bilgi bu yönde...

Dip.Ing.Mag.
28.01.2016, 09:48
Sefa 1.2 milyon Euro garanti ücret alıyormus. 3 milyon 800 bin TL. Ulan IHOoooo Ulan IHOoooo.

Uğur Kalyoncu
4 bana da az geldi ...6 7 arasi bir rakama satabilirsek müthiş olur..Yıllık alacagi ile müthiş bir yükten kurtuluruz..

Gelecek senenin hocasi belli ise ve Cardozo yu dusunmuyorsa yine bu rakamlara Cardozo da satilabilir ki ben kalmasindan yanayim..

Cavanda Douglas Marin Erkan hepsi gitsin temizleyelim iyice..

Dip.Ing.Mag.
bitti... içeriden bilgi bu yönde...
hadi hayirli olsun o Zaman.

bahadır2561
28.01.2016, 09:50
M'Bia için 4 az cv'si gayet iyi

Cavanda için de acele etmemeliyiz, sene sonu şampiyona var

İskender Çakmak
28.01.2016, 09:51
Mbia, cavanda, erkan, douglas eger bahsi gecen fiyatlara satilacaksa aninda verin gitsin. Bazi arkadaslar neyin kafasini yasiyor anlamak mumkun degil. Yok yeri dolmazmis kimi oynatacakmisiz....vs. O fiyatlara gitsinlerde ikinci yari salih dursunu, aytaci okayi, soneri v.s.. full onbirde gormeye sizi bilmem ama ben raziyim.mantikli olun beyler basinda gecen su transferhamlelerini yonetim basarirsa kulubu nasil bir ekonomik yukten kurtaracak nasil rahatlatacaklar farkinda olalim biraz

al benden de o kadar. Bu isimler satılsın. Varsın Salih oynasın varsın İshak oynasın. Problem yok.

Muhammet YILMAZ
28.01.2016, 09:53
7me falan çok iyi olur klüp için inşallah daha iyi fiyatlara gider

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SEDER
28.01.2016, 09:54
Nakoulma ve N'diaye... fantaziye gerek yok ikiside alınmalı.süper ligde kendini kanıtlamış yabancı alerjimiz mi var? birde mümkünse beluchi..

Dip.Ing.Mag.
28.01.2016, 09:54
IHO sirf egosunu tatmin etmek icin ve taraftar ahanda böyük pasgan, bak bjk nin ve sikecilerin ellerinden oyuncu aldi desin diye gitti sefa ve erkan a astronomik yillik ücretler Verdi ve bizi mahfetti.

sanirim cogunuz hatirlar Tolgay transferi mevzusundan sonra Iho nun neler söyledigini. Adam herifin parasini teklif ettikten sonra ve is olmayinca hesapliyor. iyi ki olmadi piskin piskin yoksa haddinden fazla para verecektik diyebiliyor. su adami nasil musallat ettik basimiza, yazik vallahi.

kyodou
28.01.2016, 09:56
Bir kere de kazıklayan taraf biz olalım be. Çok mu şey istiyorum ?

!olgun!
28.01.2016, 09:56
Nakoulma ve N'diaye... fantaziye gerek yok ikiside alınmalı.süper ligde kendini kanıtlamış yabancı alerjimiz mi var? birde mümkünse beluchi..
kulüp devra arası dışardan transfer düşünmüyor scout ekipleriyle anlaşıldı... izlenmeden pek transfer mümkün diil.. ülke sınırları içinden transferlerde kimi almalıyız bu tartışılmalı...

Adem Akyüz'
28.01.2016, 10:09

Cardozo sezon sonu gidici yüksek ihtimalle.

bukadar haberlere uymayin derim

batmis geminin mallari promosyonu var
haberlerin %99 u yalan

2-3 gün sonra yalanlamalar yaginca fazla cökmeyin
Çok çabuk gaza gelen bir taraftarımız var abi :)

Adem Akyüz'
28.01.2016, 10:12
Dünden beri anladığım kadarıyla yönetim tamamen ekonomik kısma odaklanmış durumda. Bosingwa ve Medjani hamleleri de Uefa'da yeni davalar açılmasın diye muhtemelen. Avrupa ve transfer yasağı olmasın diye uğraşılıyor. Saha içi ikinci planda. Bu yüzden de para eden herkes gönderilemeye çalışılıyor. 2. Devreyi bir şekilde idare ederiz düşüncesi var sanırım. Asıl hareketlilik yaz döneminde yaşanacak.

nsevencan61
28.01.2016, 10:19
kulüp devra arası dışardan transfer düşünmüyor scout ekipleriyle anlaşıldı... izlenmeden pek transfer mümkün diil.. ülke sınırları içinden transferlerde kimi almalıyız bu tartışılmalı...

Hocam hazir para ediyorken cardozoyuda elden cikarsak varmi ole bir durum cardozo icin ?

btnyldz
28.01.2016, 10:23
Batmakta olan bi kulübü sıfırdan başlatıyoruz o yüzden isimlere çok takılmayıp kurtulacağımız mali yüklere bakmalıyız. Yine de bu saatten sonra bu kadar hamle beklemiyorum mbia gider güray gelir bizim için transfer kapanır

Harun-61
28.01.2016, 10:26
Mbia cine gidiyor,Cavanda'ya teklifler var, Erkan Zengin'i italya'dan bir kulüp istiyormus,Douglas satilirsa; Ugur Demirok'un geri cagrilma ihtimali varmis.
Ayrica, Nakoulma ve n'diaye'ye dedikodulari var.
Ekici ve Yatabare'nin menejerleri davet edilmis.

Vayyy anam vayyyy :)

kyodou
28.01.2016, 10:27
Cardozo + Cavanda + M'Bia + Douglas + Yatabare + Erkan = 25 M € hayal gibi ama neden olmasın ?

taha küçük
28.01.2016, 10:31
olgun Abi cavandaya gelen teklif 5 milyon euro var midir?

yorumsuz6117
28.01.2016, 10:31
Mbia kalmasa Türkiye kupasını alamayacağız kalmasada.. Hatta çeyrek finalden öteye gidemeyeceğiz malesef..

HTC One 801e cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mesut
28.01.2016, 10:36
1461'den Batuhan ve Akakpo takıma çağrılmalı
Mbia satılır bu saatten sonra transfer zor yapılır Batuhan takıma çağrılmalı stoper ihtiyacımızı Akakpo fazlasıyla karşılar

İ. SARAL
28.01.2016, 10:37
Şu gerçekle yüzleşelim. Bu takım ne kupada ne de ligde başarılı olabilir. Bu dönem gereksizlerden ve takımı sömürenlerden kurtulalım yeter.

El Cordobes
28.01.2016, 10:42
orta ikili aytaç-okay olmaz. aytaç-medjani veya okay-medjani de olmaz.aynı tip adamlar. ağırlar ve top teknikleri zayıf. bu üç ismin yanına çift yönlü oynayabilen atletik birisi lazım. o zaman bu oyuncuların da performansı artar. eğer özer veya ekici oraya düşünülüyorsa gerçekten yandık.

cavanda gitsin de kim oynayacak acaba sağ bekte? cevabı var mı? hadi salih oynadı , 3. maç zaten kırmızı görecek, yedeği kim? önünde avrupa şampiyonası var, bırakın 3 ay daha dursun adam, belki piyasa yapar.

oyuncuları böyle üçer beşer satıyoruz da sahaya kimleri çıkaracağız merak ediyorum.

ligin ikinci yarısı çok zor geçecek çok zor...

special one
28.01.2016, 10:44
Scout ekipleri dediklerimiz kim mesela ? Yurt içi ? Yurt dışı ? (Mesela Hamdi zıvalıoğlu)
Bu scout ekipleri sadece bize mi çalışacak mesela

asilhamsi
28.01.2016, 10:50
Mbia emeklilik yaşında değil kardeşim henüz 29 yaşında sağlam 4-5 sene futbol hayatı var.Ben bu adamın ahlaksız olduğuna inanmıyorum,Adama sahanın neresinde görev verirsen ver hakkaniyetle altından kalkmak için uğraş veriyor.2.5 verdik diye öyle anlamlar yüklüyoruzki adama inanılır gibi değil.

sonra yabancılar neden oynamıyor diyoruz.Yahu adam yaptıgı anlasmanın karsılıgını istedi adamın ne sahtekarlıgı kaldı ne ırkı.Guzel kardesim sen bu adamı Karabukspor dan almadın.Bu adam kolunda UEFA kupası apoleti ile geldi.Yası henuz 29.Fizik olarak mukemmel durumda.En az 5-6 sene ust duzey oynadı.Butun macları izledim.Mbia nın en kotu oynadıgı macta dahi vasatın uzerinde performans gosterdi.

Boyle buyuk bir oyuncunun birde mevkisini degistiriyoruz.Galatasaray resmen snejder in ustune titriyor bir koskoca Mbia yı Hürriyet Gucer kıvamına getirmeye calısıyoruz.

Eger kadronda oynasınlar yada yedek beklesinler Mbia,Cardozo gibi deneyimli adamların yoksa bosyere sampiyonluk hayalleri kurmayın.

Bahsedilen degisime gidilirse,öz evlat Hami ile birlikte bir sonraki turda kupaya veda ederiz.

Buda benden gelen erken bir uyarı olsun.

kanterts
28.01.2016, 10:51
cavandayi satmak mi ? Bu nerden cikti ? Satsak yine bek arayacagiz , kendiside yetenekli ve iyi bir oyuncu.satilmamali .
Mbiayi sampiyonluga oynamak isteyen hicbir takim satmaz .illa gitmek istiyorsada hele cine gidecekse en az 10 milyona satar .
hami geldi yerli yeteneksizlere gün dogdu . atik,sefa,deniz,musa gibiler nezaman gidecek ???????????????? acilen kovulmalilar .
musa mangalci gibi oynuyor.sefa kendini ronaldo sanan bir yeteneksiz.deniz tipik bir antep futbolcusu .

asilhamsi
28.01.2016, 10:51
Şu gerçekle yüzleşelim. Bu takım ne kupada ne de ligde başarılı olabilir. Bu dönem gereksizlerden ve takımı sömürenlerden kurtulalım yeter.

Oyle konusuyorsunuz ki sanki Mbia bu sozlesme icin kafamıza silah dayadı.Kaca alacaktın bir onceki sene UEFA kazanmıs,kendi mevkisinde Avrupanın en iyileri arasında gosterilen adamı?

Kemal Öztel
28.01.2016, 10:55
4te olsa gitsin 2.2 imza parası bir dönemlik ücreti toplamı yaklşık 4 eder zarar etmeden göndermiş oluruz takıma zarar veriyor.Ama tabiki 7-8e gitse çok iyi olur :)

Samet GÜVEN
28.01.2016, 10:55
Altuğ, Çin kulübünün Mbia için 6m euro ödemeyi kabul ettiğini yazdı.

asilhamsi
28.01.2016, 10:56
4te olsa gitsin 2.2 imza parası bir dönemlik ücreti toplamı yaklşık 4 eder zarar etmeden göndermiş oluruz takıma zarar veriyor.Ama tabiki 7-8e gitse çok iyi olur :)

Ben anlamadım bizler muhasebecimiyiz yoksa taraftar mı?Mbia gidince o mevkide Soner i gorunce kimse aglamasın ama.

Fatih Öztürk
28.01.2016, 10:57
sonra yabancılar neden oynamıyor diyoruz.Yahu adam yaptıgı anlasmanın karsılıgını istedi adamın ne sahtekarlıgı kaldı ne ırkı.Guzel kardesim sen bu adamı Karabukspor dan almadın.Bu adam kolunda UEFA kupası apoleti ile geldi.Yası henuz 29.Fizik olarak mukemmel durumda.En az 5-6 sene ust duzey oynadı.Butun macları izledim.Mbia nın en kotu oynadıgı macta dahi vasatın uzerinde performans gosterdi.

Boyle buyuk bir oyuncunun birde mevkisini degistiriyoruz.Galatasaray resmen snejder in ustune titriyor bir koskoca Mbia yı Hürriyet Gucer kıvamına getirmeye calısıyoruz.

Eger kadronda oynasınlar yada yedek beklesinler Mbia,Cardozo gibi deneyimli adamların yoksa bosyere sampiyonluk hayalleri kurmayın.

Bahsedilen degisime gidilirse,öz evlat Hami ile birlikte bir sonraki turda kupaya veda ederiz.

Buda benden gelen erken bir uyarı olsun.

Aynen hocam.

asilhamsi
28.01.2016, 10:57
okay-özer ile antep karsısında ezildin resmen.Su an bu kotu takımın dahi en onemli adamı Mbia dır.Bu kadar net.

Kemal Öztel
28.01.2016, 11:00
Ben anlamadım bizler muhasebecimiyiz yoksa taraftar mı?Mbia gidince o mevkide Soner i gorunce kimse aglamasın ama.

Tabiki renktaş taraftar olarak işin ekonomik yerini de düşünücez Adrian iyi oyuncuydu ama 5m euronun altında ezildi..

Mbiada kaliteli oyuncu ama takımda huzursuz ve mutlaka arkadaşlarını da etkiliyor bedavaya değil ama 4ten yukarı satılırsa çok olumlu olur.Okay,Aytaç olmadı Mehmeti 8e çekeriz Marin 10a geçer her türlü yeri doldurulur merak etmeyin

BERBATOV61
mbia gitsinde yerine mbianın ilk geldiğinde oynadığı gibi oynayacak birini bulmak lazım takımın seviyesini direk yukarı çekmişti sonra ne olduysa saldı da saldı

Fatih Öztürk

Takıma zarar veriyor?
Sezon başından beri çuvalla amatör gol yiyen Onur,Takım arkadaşlarını âdeta provoke edercesine sahada dolanan Ekici napıyor mesela.

İ. SARAL
28.01.2016, 11:04
Oyle konusuyorsunuz ki sanki Mbia bu sozlesme icin kafamıza silah dayadı.Kaca alacaktın bir onceki sene UEFA kazanmıs,kendi mevkisinde Avrupanın en iyileri arasında gosterilen adamı?

Almamız hata. Trabzonspor'un böyle adamlara gömecek parası yok. Şampiyon olmak istiyorsan böyle adamlar olacak diyorsun da 2004,2005, 2011 de çalınan şampiyonluklarımızda kaç tane böyle adam vardı SIFIR. 2008 Ersun Yanal takımında var mıydı? YOK. Trabzonspor, hiçbir zaman bu tarz transferle bir yere gelemez. Anca kulübü batırırız. Zaten sonuç ortada.

İ. SARAL
28.01.2016, 11:06
mbia gitsinde yerine mbianın ilk geldiğinde oynadığı gibi oynayacak birini bulmak lazım takımın seviyesini direk yukarı çekmişti sonra ne olduysa saldı da saldı

Avrupa'dan rastgele birini al. Mbia'dan azını vermez. Örnek; Bourceanu, Medjani.

selcuk
28.01.2016, 11:07
abi kusura bakmada

Trabzonspor gibi bir kulübün sehirine gelip imza atmadan dönmek kafaya silah dayamaklan es degerdir imaj konusunda

bu sehire transfer döneminde gelipte bu takim icin oynamayan tek bir simon jentzsch vardir
diger hepsi oynadi

halil konusunda halen daha ezilen bir eskisehir var

Trabzonsporun ilk önce bir sosyal kurum oldugunu unutmayali, sonrada borsada islem gören bir sirkettir
bu ikisi icinde imaj, ve güvenirlik en önemli noktalardir

ve evet mbia kafamiza silah dayadi
bu silahin markasida itibarimizdi

Kemal Öztel
Takıma zarar veriyor?
Sezon başından beri çuvalla amatör gol yiyen Onur,Takım arkadaşlarını âdeta provoke edercesine sahada dolanan Ekici napıyor mesela.

Ekici bencil oynuyor bu doğru,Onur da iho dönemindekilerle sıkıntı yaşadı şimdi vites yükseltti bu da tamam ama Mbia burda mutlu değil bu değişmeyecek hem kulup yıllık ücretleri büyük oranda düşürmek istiyor Mbia buna yanaşmaz..Hemde alacaklarının ödenmemesi nedeniyle yönetimle arası bozuldu tabiki bu konuda Mbia haklı..

Okay ve Aytaç geleceğin milli takım oyuncularıdır özellikle Okay Avrupa tarafındanda potansiyelli görünüyor.Onlara güvenirsek çok daha uygun fiyatlara oyatıp vitrine çıkartabiliriz

Mert Oğuzlu61
Çinliler Ersan a 4m euro veriyorlar, Mbia için 4m euro nedir ? 6m euro civarı teklif getiremez mi ? Çin de zaten yıldız oyuncu çılgınlığı var parayı bol keseden dağıtıyorlar. Elimizde para edecek topçu var biraz pazarlamasını bilelim.

Oyuncu gitmek istiyorsa yapacak bir şey yok. Çok kaliteli oyuncuydu ama parayla çalışan oyuncu tipi olduğu için yılda 2.6m euro ve ağır bonuslu sözleşmesi bizim için en iyi yolun ayrılık olması gerektiğini işaret ediyor. Temiz paraya satalım da bari içimiz rahat etsin.

melih61
Hami de oyuncu portföyü varsa kellemi keseceğim hoca seçimi çok yanlış umarım devre sonuna kadar kalır daha sonra yollar ayrılır. Bize scout sistemi gelişmiş bir hoca lazım ayrıca yönetim de bu konuda çalışma yapması gerekiyor.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emrhan61
28.01.2016, 11:09
Cavandanın yeri dolmaz , gitmemeli.
Mbianın yerine Ndiaye alınabilir.
Erkanın yerine de Nakoulma
Douglasın yerine de Bosingwa gelsin.

İ. SARAL
28.01.2016, 11:10
Hami de oyuncu portföyü varsa kellemi keseceğim hoca seçimi çok yanlış umarım devre sonuna kadar kalır daha sonra yollar ayrılır. Bize scout sistemi gelişmiş bir hoca lazım ayrıca yönetim de bu konuda çalışma yapması gerekiyor.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Turgut Doğan Şahin var :)

emrhan61
28.01.2016, 11:11
Bourceanu gönderilmemeliydi işte.

Fatih Öztürk
28.01.2016, 11:11
Ekici bencil oynuyor bu doğru,Onur da iho dönemindekilerle sıkıntı yaşadı şimdi vites yükseltti bu da tamam ama Mbia burda mutlu değil bu değişmeyecek hem kulup yıllık ücretleri büyük oranda düşürmek istiyor Mbia buna yanaşmaz..Hemde alacaklarının ödenmemesi nedeniyle yönetimle arası bozuldu tabiki bu konuda Mbia haklı..

Okay ve Aytaç geleceğin milli takım oyuncularıdır özellikle Okay Avrupa tarafındanda potansiyelli görünüyor.Onlara güvenirsek çok daha uygun fiyatlara oyatıp vitrine çıkartabiliriz

Okay Aytaç pekâlâ iyi oyuncular lakin bunların yanında deneyimli isim olmadan hedef koyamazsın.

BERBATOV61
28.01.2016, 11:13
Avrupa'dan rastgele birini al. Mbia'dan azını vermez. Örnek; Bourceanu, Medjani.
burcu tamam da medjani bence olmaz hocamya daha hareketli biri lazım viera gibi uzun bacaklı bir ahtapot bulsak fena mı olur. İlk başta mbia geldiğinde nasıl diyorduk korkuyorum topu yiyecek diye öyle basıyordu böyle bir adam varmı bildiğin :)

Kemal Öztel
28.01.2016, 11:14
Cavndayı fazla abarttık arkadaşlar kabul edelim hızlı dedik Sercana yetişemedi ofansif gücü yüksek görünüyor ne golü var ne asisti defansif olarak zaten çok hata yapan bir oyuncu kendi ceza sahasında çalım deniyor o bölgedeki bir oyuncu için çok top kaptırıyor ve kaptırdığı her top çok tehlikeli oluyor kısacası yetenekli ama çok laubali oynuyor Bosingwayı tercih ederim defansta sıfıra yakın hatayla oynuyordu önce kendi işini doğru yapıyordu destek verdiği zamanda çok isabetli ortaları vardı fit durumdaysa Cavandayı satıp Bosingwayı geri getirmek doğru bir hamle olacaktır

İ. SARAL
28.01.2016, 11:15
burcu tamam da medjani bence olmaz hocamya daha hareketli biri lazım viera gibi uzun bacaklı bir ahtayop bulsak fena mı olur. İlk başta mbia geldiğinde nasıl diyorduk korkuyorum topu yiyecek diye öyle basıyordu böyle bir adam varmı bildiğin :)

Dünya'da milyon tane var emin ol. Hem de Mbianın 3'te 1 fiyatına oynar hepsi. Önemli olan araştırıp bulmak. Başkana güvenim tam. Uygun maliyetli, iyi oyuncular takıma kazandıracaklar.

Mesut
28.01.2016, 11:15
Mbia gerçekten kaliteli oyuncuydu ama kişilik olarak aynı sözleri sarf edemiyecem.Mbia gibi orta sahayi zor buluruz kalite olarak.

Murat GENEL
28.01.2016, 11:17
Sefa gibi Soner gibi adamların bu şehirde yaşatılmaması lazım.Resmen dalga geçiyorlar klüple.Bu kadar vizyon fazla.Atacaksın taraftarın önüne bak nasıl psikolojik baskıyla gidiyorlar.

Kemal Öztel
28.01.2016, 11:18
Okay Aytaç pekâlâ iyi oyuncular lakin bunların yanında deneyimli isim olmadan hedef koyamazsın.

Okay/Aytaç Mehmet
Marin

Hatta Mbiadan gelecek parayla ben olsam onun yerini doldurmam kanat alırım.Okay ve Aytaç genç yaşlarına rağmen ligde tecrübeliler oynaya oynaya daha iyi hale geleceklerdir zaten takımda oynayan 22-23 yaşında adam yok nerdeyse Yusuf,Okay,Aytaç..Sonrada Milanın kalecisi 16 yaşında..

El Cordobes
abi kusura bakmada

Trabzonspor gibi bir kulübün sehirine gelip imza atmadan dönmek kafaya silah dayamaklan es degerdir imaj konusunda

bu sehire transfer döneminde gelipte bu takim icin oynamayan tek bir simon jentzsch vardir
diger hepsi oynadi

Trabzonsporun ilk önce bir sosyal kurum oldugunu unutmayali, sonrada borsada islem gören bir sirkettir

hocam belçikalı bi kaleci de wileger miydi neydi. adını tam hatırlamıyorum. geldi şehri gezdi, eşi beğenmedi diye imza atmamıştı. hatta ikna için eşine Trabzon hasırı filan hediye edilmişti ama olmadı:)

BERBATOV61
Dünya'da milyon tane var emin ol. Hem de Mbia sahtekarının 3'te 1 fiyatına oynar hepsi. Önemli olan araştırıp bulmak. Başkana güvenim tam. Uygun maliyetli, iyi oyuncular takıma kazandıracaklar.
başkan güvenimizi boşa çıkartmaz inş.

GÖLONSA
28.01.2016, 11:20
O gitsin,bu gitsin derken her sene yeni bir takım yapıyoruz.Takım yeni ama sonuç hep aynı oluyor,hüsran.

Bu kadar sirkülasyonun olduğu yerde tahribatın olmaması düşünülemez.

Trabzonspor'un önceliği artık sirkülasyonu durdurmak olmalı.

Harun-61
28.01.2016, 11:21
Mbia gerçekten kaliteli oyuncuydu ama kişilik olarak aynı sözleri sarf edemiyecem.Mbia gibi orta sahayi zor buluruz kalite olarak.

O ilk 3-5 mac neydi öyle. Ah Su akhisar maci ve gs maclarindan 6 puan alsaydik. hersey cok farkli olurdu.
gerci herseyde bi hayr var. kazanmaya devam etseydik IHO'dan kurtulamazdik :)

İ. SARAL
28.01.2016, 11:22
O gitsin,bu gitsin derken her sene yeni bir takım yapıyoruz.Takım yeni ama sonuç hep aynı oluyor,hüsran.

Bu kadar sirkülasyonun olduğu yerde tahribatın olmaması düşünülemez.

Trabzonspor'un önceliği artık sirkülasyonu durdurmak olmalı.

Abi haklısın istikrar şart ama önceki başkan zamanında bu istikrarın sağlanması imkansızdı. M. Usta eminim ki hepimizin istediği istikrarı sağlayacak. Tabi adamı rahat bırakırsak.

kyodou
28.01.2016, 11:23
Hala M'Bia lazım, satılmasın diyenleri hayretle izliyorum.Acil 200 Milyon borç var, yıllık 3 Milyon € alan adamı motive etmek için mi uğraşacağız ? Üstelik yaşı 30' a gelmiş.

Ben 1500 TL alıyorum. Beni de motive edin psikolojim bozuk.

selcuk
28.01.2016, 11:25
hocam belçikalı bi kaleci de wileger miydi neydi. adını tam hatırlamıyorum. geldi şehri gezdi, eşi beğenmedi diye imza atmamıştı. hatta ikna için eşine Trabzon hasırı filan hediye edilmişti ama olmadı:)
iste o, o yazdigim simon jentzschdi

kanterts
28.01.2016, 11:26
borc var diye mbia mi gidecek ? 1.3 milyon alan sefa , 800 alan deniz,600 alan atik , 1.850.000 milyon alan erkan falan bunlar gitsin .
Basarili olmak zorundayiz,borcuda böyle kapatiriz .vasat adamlarla sürünürüz,böylede hicbirsey olmaz.

GÖLONSA
28.01.2016, 11:27
Yeni başkanımızın şimdiye kadarki iş görme şeklini vede performansını bende beğeniyorum.Belkide istikrarı ilk olarak yönetimde sağlamalıyız.

O zaman gerisi kendiliğinden gelir.

adiloş bebe
28.01.2016, 11:28
benim juventus maçında izlediğim bourceanu mbianın bizdeki en iyi halindende iyiydi ah ah keşke hiç sakatlanmasaydı.

Alika87
28.01.2016, 11:30

Yoğunlaştıkları bir piyasa varmı?
O Scout ekibi yurt dışından mı?

Sorularımı cevaplarsanız sevinirim :)

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

İ. SARAL
benim juventus maçında izlediğim bourceanu mbianın bizdeki en iyi halindende iyiydi ah ah keşke hiç sakatlanmasaydı.

Olsun iyi oynaması önemli değil. Adı önemli olan. Arkadaşlarımıza hava atacağız bizim takımda işimize yaramasa da, takımı sabote etse de Mbia var offff.

El Cordobes
iste o, o yazdigim simon jentzschdi

şimdi biraz baktım nette haklısınız, almanmış bu arada:)

Hakan
28.01.2016, 11:34
Pogba,Marchisio ve Vidal biraz konsantre olsaydı onu sahaya gömerdi.
Juventus'dan daha fazla pas yapmışız hala yan pas canavarı Bourceanu diyen var.Birsey oynamadan dünyanın parasını aldı

Ertan 51
28.01.2016, 11:36
Normal şartlarda bugün yarın bitmesi lazım ama bu M'Bia arkadaş ile öyle kolay kolay anlaşabileceklerini zannetmiyorum,hatta büyük bir ihtimal elimizde kalacak diyorum ben.
Bu yavrunun para sevdası ve utanmazlığı kesinlikle Çin'li lerin de canına tak edip çan-çin-çon deyip vaz geçme olasılıkları yüksel geliyor bana.

Samet GÜVEN
28.01.2016, 11:37
borc var diye mbia mi gidecek ? 1.3 milyon alan sefa , 800 alan deniz,600 alan atik , 1.850.000 milyon alan erkan falan bunlar gitsin .
Basarili olmak zorundayiz,borcuda böyle kapatiriz .vasat adamlarla sürünürüz,böylede hicbirsey olmaz.

Çok doğru. Hatta başkanın Luce açıklaması ile bire bir örtüşen cümleler bunlar. Evet Luce pahalı olabilir ama onun maliyetini fayda sağlayamadığımız nicelerini göndererek çıkarabilmek var demişti.

Ben de çerçöplere toplam 10m euro vermektense alayının gönderilip Mbia nın 3m maaşla kalmasını tercih ederim. Burada ana sorun Mbia nın kulübü ve takımı istememesi, ikna edilememesi. Maalesef adam istemedikten sonra sen ne yaparsan yap.

Bu durumda yönetimin hareketi doğru. En uygun rakama elden çıkarmak.

bahadır2561
28.01.2016, 11:37
Bourceanu'nun Juventus macından başka hatırladıgınız maçı var mı ?

M'Bia nın en kötü hali onu 2'ye katlar

Hiçbir numarası yoktu gereksizin önde gideniydi halı sahada sakatlanması da bunun en güzel örneği

Gökhan Uzun
28.01.2016, 11:40
1461'den Batuhan ve Akakpo takıma çağrılmalı
Mbia satılır bu saatten sonra transfer zor yapılır Batuhan takıma çağrılmalı stoper ihtiyacımızı Akakpo fazlasıyla karşılar

Kusura bakmayın da ben buna katılmıyorum. 1461 trabzon küme düşmemeye oynuyor ve en iyi iki oyuncusunu alıp kadromuzda rotasyon topçusu yapmak bana mantıksız geliyor. Bu noktada dünyada bir sürü adam var. Kala kala akakpo'ya mı kaldık? Çok çok çok iyi olsa dahi 1461 bu kadar zor durumdayken bu transfer dünyanın en mantıksız hamlesi olur.

İ. SARAL
28.01.2016, 11:40
Bourceanu'nun Juventus macından başka hatırladıgınız maçı var mı ?

M'Bia nın en kötü hali onu 2'ye katlar

Hiçbir numarası yoktu gereksizin önde gideniydi halı sahada sakatlanması da bunun en güzel örneği

Adam ligin 2. devresi takımı ayakta tutanlardan biriydi.

Faik Yılmaz
28.01.2016, 11:41
Devre arasında en iyi transferi Mbia yı gönderebilirsek yapacağız.....

bahadır2561
28.01.2016, 11:42
Adam ligin 2. devresi takımı ayakta tutanlardan biriydi.

Sana göre öyleydi

selcuk
28.01.2016, 11:45
Sana göre öyleydi
bana görede
zeki bilen yaninda iyi futbolcuymus gibiydi
o sakatlik olmasaydi keske

nuri sahin ayni dertten 18 aydir oynayamiyor

Berk Eren
28.01.2016, 11:47
Mertcan ÇAM Şanlıurfaspor'a transfer olmuş. Anlaşma 1,5 yıllık.

Kiralık mı bilgisi olan?

BirolKarali
28.01.2016, 11:48

Kiralık mı bilgisi olan?

Kiralık hocam.

ilkeryasinz
28.01.2016, 11:50
Henrique yi 4 kusure satmis bir takimiz. Merak etmeyin Mbia en az 5 e gidecek

SM-G850F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilkeryasinz
28.01.2016, 11:51
Bu yonetim İho yonetimi kadar acemi degil adimlari saglam atiyor

SM-G850F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Murat KARAKURT

Kiralık mı bilgisi olan?
Kiralık.............

Gökhan Uzun
Dünyada yeri dolmayacak futbolcu yoktur. Takım kimyasına uymuyorsa, sorun çıkartıyorsa gönderilmesi çok doğrudur. Çok iyiydi ah vah demeye gerek yok. Çok iyi ne topçularımız elden gitti.

Bir futbolcuyu sonsuza dek oynatamayız arkadaşlar. Futbolcu ya performansının zirvesine ulaşır ve transfer olarak gider. Ya da bekleneni veremez veya sorun çıkarır veya takımın sistemine uymaz gönderilir. Maldini, Xavi, Baresi gibi tek kulüp efsanesi futbolcuları bulmak imkansız artık. Bunun için besin zincirinin en üzerinde olmanız gerekir. Başarılı bir futbolcu iseniz gittikçe üste çıkmaya çalışırsınız ta ki üstte kulüp kalmayıncaya kadar. (Örn: Messi,Ronaldo)

Bunun yanı sıra İbrahimovic'i transfer edebilmek için Eto'o + 40 milyon Euro vermişti barca hatırladığım kadarıyla fakat o kadar yatırım yaptığı futbolcuyu sistemine uymadığı için bir sezon sonra gönderdi ve Suarez'e kadar Eto'o gibi forvet bulamadı. Balotelli yetenekli olmasına rağmen disiplinsizliği yüzünden kulüp kulüp dolaşıyor. Tevez arjantinde oynamak istiyorum deyince Juventus elde tutamadı ve yerini dolduramadı... Bunlar futbolda olan şeyler.

Babam ve oğlumdaki söz gibi "Gideceğim diyenin önünde dağ olsa duramaz"

Ahmet Aksu
28.01.2016, 11:52

okay hangi avrupa tarafından potansiyelli görünüyor merak ettim ? bazen çokmu abartıyoruz hocam :D

Berkan
28.01.2016, 11:55
Bourceanu bizim seviyemizde bir oyuncu değildi, ha eskişehir sivasta falan oynar orası ayrı :D Mbia ile kıyaslanmasınada şaşırmadım bu forumda :D

selcuk
28.01.2016, 11:58
okay hangi avrupa tarafından potansiyelli görünüyor merak ettim ? bazen çokmu abartıyoruz hocam :D
okay tartismasiz türkiyenin gelecek 10 yilina ismini altin harflerlen yazdiracak

bunu göremiyorsan görenlere laf atma bence

kyodou
28.01.2016, 11:59
Mademki scout ekibimiz yok diye lig içinden oyuncu alacağız, ilk adres belli; Badou Ndiaye. Bu adamı almamız şart. Ortadan yardıran, skora katkı veren 1 tane oyuncumuz yok. Aytaç' ın uzaktan karavanalarını izlemekten bıktım.

İ. SARAL
28.01.2016, 12:01
Bourceanu bizim seviyemizde bir oyuncu değildi, ha eskişehir sivasta falan oynar orası ayrı :D Mbia ile kıyaslanmasınada şaşırmadım bu forumda :D

Ya arkadaş bir siz biliyorsunuz bu oyunu. Gördük çakma yıldızınız Mbia'yı. Usta gelmeseydi soyup soğana çevirip bir de üstüne FİFA'yla uğraştıracaktı bizi. İşime yaramadıktan sonra ismi Messi olsa ne yazar.

Ahmet Aksu
28.01.2016, 12:01
okay tartismasiz türkiyenin gelecek 10 yilina ismini altin harflerlen yazdiracak

bunu göremiyorsan görenlere laf atma bence

inşallah ama ben açıkçası göremedim. açıkçası okay bu haliyle şampiyonluğa oynayacak takımda ilk 11e giremez ve milli takıma da tabiki.

bahadır2561
28.01.2016, 12:03
bana görede
zeki bilen yaninda iyi futbolcuymus gibiydi
o sakatlik olmasaydi keske

nuri sahin ayni dertten 18 aydir oynayamiyor

Bourceanu Trabzonspor'un ayarında futbolcu değildi, yan pas geri pas ileriyi düşünmüyordu neyse kurtulduğumuz çok iyi oldu

Prof futbolcunun halı sahada sakatlanma lüksü yok

Samet GÜVEN
28.01.2016, 12:03

:D:D

11 adet borce kalitesinde adam ve planlama ile gerçekten başarılı olunur. Ama en yüksek çıta Süperlig şampiyonluğu olur.

11 adet Mbia kalitesinde adam ve planlama ile, Süperligde raks eder, UEFA kupasını alır CL de yarı final oynarsın.

İ. SARAL
28.01.2016, 12:04
inşallah ama ben açıkçası göremedim. açıkçası okay bu haliyle şampiyonluğa oynayacak takımda ilk 11e giremez ve milli takıma da tabiki.

En çok güldüğüm konu; "şampiyon olacak takımda oynayamaz". Giray, Serkan, Cale, Ceyhun, Engin, Brozekler, Alanzinho vs. diye gider. Bunlarla nasıl şampiyon olduysan Okay'la, Bourceanu'yla, Yusuf'la da şampiyon olursun.

İ. SARAL
28.01.2016, 12:05
Bourceanu Trabzonspor'un ayarında futbolcu değildi, yan pas geri pas ileriyi düşünmüyordu neyse kurtulduğumuz çok iyi oldu

Prof futbolcunun halı sahada sakatlanma lüksü yok

Son yazdığında haklısın ama ilkinde değil :)

selcuk
28.01.2016, 12:06
bu haliyle

peki hali ne

21 yasinda
ilk kez büyük takimda, ilk kez baski, ilk kez her adimin konusuluyor, her hatan sür manset
takimin merkezisin...

birkere yeter dedim, bir kere saklandimi
okay her gün kendini gelistiriyor...

selcuk 24 yasinda okayin yaptiginin onda birini yapmiyordu
tartismasiz

Ahmet Aksu
28.01.2016, 12:08
En çok güldüğüm konu; "şampiyon olacak takımda oynayamaz". Giray, Serkan, Cale, Ceyhun, Engin, Brozekler, Alanzinho vs. diye gider. Bunlarla nasıl şampiyon olduysan Okay'la, Bourceanu'yla, Yusuf'la da şampiyon olursun.

abi ortasahada colman-selçuk ikilisi ile kıyaslanamaz okay şuan yapma Allahını seversen. okay ortasahada resmen kayboluyor ilk oynadığı maçlarda top isteyen yönlendiren okay gitti yerine sahada dolaşan ismi duyulmayan okay kaldı ve bence performansı giderek düşüyor hatta aytaç daha on plana çıktı gerçi onuda çok beğenmiyorum ama.

Murathan
28.01.2016, 12:09
Öyle bir algi oluşturdular ki taraftarın sevgilisi mbia 40 günde hain adama döndü.
Takımı sabote eden adama döndü, takımı sabote edenler istemedikleri oyuncuları göndertenler o kadar açık ki..
Gerçi doğru bosingwa da banka topcusuydu

Berkan
28.01.2016, 12:09
Ya arkadaş bir siz biliyorsunuz bu oyunu. Gördük çakma yıldızınız Mbia'yı. Usta gelmeseydi soyup soğana çevirip bir de üstüne FİFA'yla uğraştıracaktı bizi. İşime yaramadıktan sonra ismi Messi olsa ne yazar.

Abi yanlışınız var;

Bourceanu'nun ulaşabildiği en yüksek yer Trabzonspor'du ve bizde elinden geleni yaptığı halde yeterli değildi. Sonucunda gideceği yer ülkesi oldu

Mbia'nın kariyerindeki belkide en düşük yer Trabzonspor'du ve ilk geldiği haftalarda gerekli ciddiyetle nasıl oynadığını hepimiz gördük. Mbia'nın formsuz hali bile Alex ile kıyaslanamaz. Sonucunda bu formsuz Mbia 5 milyon euro ediyor peki ya Alex ? Ayrıca potansiyelinin %20sini yansıtan Mbia ile Sevilla, Valencia ilgileniyor :)))

bahadır2561
28.01.2016, 12:12
Takımdaki hainleri temizleyeceksek Yumlu'dan başlanılmalı, ilk sırada o var

Berkan
28.01.2016, 12:13

o öz evlat ama :)

Ahmet Aksu
28.01.2016, 12:14

kesinlikle içinde olmalı ama sıralama farketmez :D çok adam var gönderilmesi gereken.

adiloş bebe
28.01.2016, 12:14
okay'ın gitmesini istemem bu çocuğa şans tanımalıyız sene başına iyi bir başlangıç yaptı şotanın gidişiyle çok bozuldu , onun dilinden anayan bir hoca ise hami tekrar başarılı olacaktır.

ensarusta
28.01.2016, 12:18
Hala M'Bia lazım, satılmasın diyenleri hayretle izliyorum.Acil 200 Milyon borç var, yıllık 3 Milyon € alan adamı motive etmek için mi uğraşacağız ? Üstelik yaşı 30' a gelmiş.

Ben 1500 TL alıyorum. Beni de motive edin psikolojim bozuk.
Aynen kardesim aklin yolu bir. Ayrica takimdan kafa olarak kopan hangi futbolcudan eski performansini alabildik colman v.s dunya kadar ornek var. 6 milyon euro rakamlari donuyor mbia icin.birde bizden alacagi 3 milyona yakin para var. Daha ne istiyonuz. Cavanda da sanki bulunmaz hint kumasi bursa macini izlemedinizmi sercan neye cevirdi adami. Marinde alazinho 2 versiyonu o da bu ligde bu fizikle bisey yapamaz. Douglas desen aykut yumludan bir artisi yok.erkan desen agir adam.kanattan bindirme sifir.ben her zaman yerli yabanci maliyeti uygun genc oyuncularin transfer edilme fikrindeyim.tutarsa super olur tutmazsa zarar etmezsin.ndiaye, attamah, sisto gibi v.s gibi.dunku kupa macina bir tek abdulkadir icin baktimm.nasil oynadigini heyecanla takip ettim.beni boyle oyuncular heyecanlandiriyor.

Ahmet Aksu
28.01.2016, 12:18
okay'ın gitmesini istemem bu çocuğa şans tanımalıyız sene başına iyi bir başlangıç yaptı şotanın gidişiyle çok bozuldu , onun dilinden anayan bir hoca ise hami tekrar başarılı olacaktır.

bende gitsin istemem ama performansı yeterli değil gerçi şuan yeterli diyebileceğimiz çok az topçu var ama..

adiloş bebe
28.01.2016, 12:21
bende gitsin istemem ama performansı yeterli değil gerçi şuan yeterli diyebileceğimiz çok az topçu var ama..
umarım Hami hoca onu geri kazanacak hamleleri yapar bu hem kendi adına hemde takım adına çok iyi olur

adiloş bebe
28.01.2016, 12:28
bu gidişle yakında iner bizim seviyemize o halde ,pardon biz onun seviyesine ineriz yada

The Ciks
28.01.2016, 12:32
Borce belkalem...ve medjani...
Fanlarina bir soru....

Biri kadroya giremez...biri doyle boyle romanyada takilir...biri serbest tekluf dahi alamaz....
Su donemde olacagi su... mbia giderse ki buyuk ihtimal gidici...medjani klup bulamadigindan...sezon sonuna dek gelmesi iyi olur...hepsi bu...

Zokorodan agzi yanan ...Mbia da ayni hatayi yapmaz umarim...yollanmali net...4
5 milyona daha genci bulunur rahatlikla....

Ki cavandada oyle...

Bkz m.linnes.....
......
Sponsor icin supurge harekati yapiliyor...

E zenginede hayir demem...2 veriyolarsa...
Vermezlersede...avrupa sampiyonasi gorceginden...sezon sonuda okutulur...

Guzel seyler oluyor....

Cardozoda sezon sonu yollanmali bence...

Uğur Kalyoncu
28.01.2016, 12:32
Okay büyük topcu olmak istiyorsa daha cok sorumluluk alacak daha cok topla dikine gidecek daha cok ceza sahasina girecek ve en önemlisi daha çabuk düşünüp daha hızlı olacak..Mevcut haliyle iyi bir alternatif olur sadece..

Adem Akyüz'
28.01.2016, 12:33

Ben 1500 TL alıyorum. Beni de motive edin psikolojim bozuk. Mehdi abinin bir twiti vardı, o geldi aklıma.

Asgari ücretliler olarak oturduk milyon eurolar kazanan oyuncuların moralini düzeltmeye çalışıyoruz :)

Adem Akyüz'
28.01.2016, 12:37
Dünyada yeri dolmayacak futbolcu yoktur. Takım kimyasına uymuyorsa, sorun çıkartıyorsa gönderilmesi çok doğrudur. Çok iyiydi ah vah demeye gerek yok. Çok iyi ne topçularımız elden gitti.

Bir futbolcuyu sonsuza dek oynatamayız arkadaşlar. Futbolcu ya performansının zirvesine ulaşır ve transfer olarak gider. Ya da bekleneni veremez veya sorun çıkarır veya takımın sistemine uymaz gönderilir. Maldini, Xavi, Baresi gibi tek kulüp efsanesi futbolcuları bulmak imkansız artık. Bunun için besin zincirinin en üzerinde olmanız gerekir. Başarılı bir futbolcu iseniz gittikçe üste çıkmaya çalışırsınız ta ki üstte kulüp kalmayıncaya kadar. (Örn: Messi,Ronaldo)

Bunun yanı sıra İbrahimovic'i transfer edebilmek için Eto'o + 40 milyon Euro vermişti barca hatırladığım kadarıyla fakat o kadar yatırım yaptığı futbolcuyu sistemine uymadığı için bir sezon sonra gönderdi ve Suarez'e kadar Eto'o gibi forvet bulamadı. Balotelli yetenekli olmasına rağmen disiplinsizliği yüzünden kulüp kulüp dolaşıyor. Tevez arjantinde oynamak istiyorum deyince Juventus elde tutamadı ve yerini dolduramadı... Bunlar futbolda olan şeyler.

Babam ve oğlumdaki söz gibi "Gideceğim diyenin önünde dağ olsa duramaz"
+1

Furkan S.
28.01.2016, 12:38
Yabancıları itin kıçına sok değersizleştir ama yerlilere gelince aman oğlum falan oğlum geçeceksin o işleri..

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kyodou
28.01.2016, 12:40
Mehdi abinin bir twiti vardı, o geldi aklıma.

Asgari ücretliler olarak oturduk milyon eurolar kazanan oyuncuların moralini düzeltmeye çalışıyoruz :)
İyi demiş.

asilhamsi
28.01.2016, 12:41
abi kusura bakmada

diger hepsi oynadi

mesele sudur ki biz Mbia ya talip olduk Hürriyet Gucer e degil.O zaman bir takım sıkıntılarla ugrasmak dogal.Boyle bir markayı Trabzon a getirmek kolay degil.

Maliyet fayda acısından bakmak ise cok yanlıs.Mbia eger on bolgeniz uretken olursa arka tarafı tek basına tutacak yetenekte ve yeterlilikte bir adam.

ama senin on tarafında ozer,erkan ve formsuz ekici,işi bitmiş Ndoye oynarsa Mbia dan nasıl bir beklentin var diye sorarım ben de sana.

Mbia on tarafta baskılı oynarken arka tarafı saglam tutmak icin lazım sana.Hangi macta baskılı,dominant futbol oynadık?

Sen once buyuk takım gibi oyna,sonra buyuk takım topcusu Mbia ya laf soylersin.

Zaten bu macı sabote etti,mac sattı gibi igrenc geyiklere girme geregi bile hissetmiyorum.

ToyerSefa
28.01.2016, 12:42
Çuvalla para alan, ilk sıkınıtıda isyan bayrağını çeken, takım içinde huzursuzluk çıkaran, kasti bir biçimde oynamayıp kaçak dövüşen bir adamı savunanlar yıllarca kahrımızı çekmiş, bize yürekten bağlanmış, sesini hiç çıkarmamış Onur ile kıyaslayıp bu durumda bile Onur'a o pis ithamlarda bulunabiliyorlar. Ağzıma çok laf geliyor ancak susuyorum. Pes artık. Keşke Mbia ile birlikte siz de defolup gitseniz.

asilhamsi
28.01.2016, 12:44
Çuvalla para alan, ilk sıkınıtıda isyan bayrağını çeken, takım içinde huzursuzluk çıkaran, kasti bir biçimde oynamayıp kaçak dövüşen bir adamı savunanlar yıllarca kahrımızı çekmiş, bize yürekten bağlanmış, sesini hiç çıkarmamış Onur ile kıyaslayıp bu durumda bile Onur'a o pis ithamlarda bulunabiliyorlar. Ağzıma çok laf geliyor ancak susuyorum. Pes artık. Keşke Mbia ile birlikte siz de defolup gitseniz.

Önce terbiyeni takınman gerekir diye dusunuyorum.Peki simdi Mbia icin kacak dovusuyor demek,kasti oynamamıs gibi igrenc ithamlarda bulunan sana ne demek lazım?

nakzo
28.01.2016, 12:45

Kardeşim mbianın bize zokoradan bir tık bile artısı yok bu adam hiçbir takımı şampiyonluğa oynatacak bir adam olamaz hele hele selçuk inannlın tırnağı olamaz. Avrupada hiçbir orta düzey takım bile buna teklif yapmıyor ,Sevilya niye bıraktı bunu layık olduğu tek lig çin ligi onanada inşallah gider .Bu kabilyetsize bir uyanırlar sa almaktan kesin vazgeçerler.

hofsaale
28.01.2016, 12:46
bjk nasıl zamanında en iyi oyuncusu quaresma yi gönderdi...Çünkü o takıma fazlaydi...aldığı yıllık...kendine takımdan üstün görüyordu çünkü kulup dibe vurmuştu...mbiada da aynı durum..suan icin bize lüks...biz mbiasiz da bukadar puan toplardik...bjk kamburunu düzeltince geri aldı quaresma yi...bizede mbia gibi Oyuncular lazım olacak..ama suan değil...takım iyi olsun..mbia gibi 2-3 tane kaliteli adam alip..şampiyon olursun...bizde ama okadar eksik varki...mbia faek yaratmıyor

ToyerSefa
28.01.2016, 12:47
Önce terbiyeni takınman gerekir diye dusunuyorum.Peki simdi Mbia icin kacak dovusuyor demek,kasti oynamamıs gibi igrenc ithamlarda bulunan sana ne demek lazım?
Terbiyesizlik yaptığımı düşünmüyorum. Eğer sen Mbia'nın kaçak dövüştüğünü halen görememişsen hiç birşey demeye hakkın yok bence. Susma hakkını kullanabilirsin.

nakzo
28.01.2016, 12:48
Melo ile Mbia'yı kıyaslayanlar var öleceğimmmmm.Melo gsyi tek başına şampiyon yapan adam giiiti gsnin hali ortada .mbia bizi 10.yaptı gidişine alğlayacağım para göz yeteneksiz DEFOLSUN DEFOLLL GO HOME.

Berkan
28.01.2016, 12:50
Gerard Pique gelse kimileri gene Mustafa der. Çünkü onlar için TS arsin, yomra, sürmeneden oluşan ufacık bir takımdır. :)

selcuk
28.01.2016, 12:51
mesele sudur ki biz Mbia ya talip olduk Hürriyet Gucer e degil.O zaman bir takım sıkıntılarla ugrasmak dogal.Boyle bir markayı Trabzon a getirmek kolay degil.

Maliyet fayda acısından bakmak ise cok yanlıs.Mbia eger on bolgeniz uretken olursa arka tarafı tek basına tutacak yetenekte ve yeterlilikte bir adam.

ama senin on tarafında ozer,erkan ve formsuz ekici,işi bitmiş Ndoye oynarsa Mbia dan nasıl bir beklentin var diye sorarım ben de sana.

Mbia on tarafta baskılı oynarken arka tarafı saglam tutmak icin lazım sana.Hangi macta baskılı,dominant futbol oynadık?

Sen once buyuk takım gibi oyna,sonra buyuk takım topcusu Mbia ya laf soylersin.

Zaten bu macı sabote etti,mac sattı gibi igrenc geyiklere girme geregi bile hissetmiyorum.
abi konuyu nerden nereye tasimizsin
ayrica mbia sevilladami büyük takim futbolu oynuyordu

her normal futbolcu takimin sehrine adim attimi imza icin gelir
baskasi etik degildir
karar vermediysen sehire adim atmazsin

en güzel örnek bosingwaydi
istanbulda pazarlik yapip döndü
kararini verdikten sonra trabzona gelip imzayi basti

malouda, cardozo, pfaff gibi süperstarlar, gercekden büyük takimlarda oynamis oyuncular sehire bakmadan imza attilar

cünkü bu isin raconu budur

S.ÖZKAN
28.01.2016, 12:54
Trabzonspor'daki performanslarına bakarsak Bourceanu MBia dan daha iyi oyuncu.

Hasan61
28.01.2016, 12:56
Yumlu'ya helal olsun,tüm herkese takım nasıl sabote edilir öğretmiş.

cubido
28.01.2016, 12:57
Forumda bir hareketlilik var. Merak edip bir kaç sayfa okudum.
Klasik "ben futbolu çok iyi bilirim sen hiçbir şeyden anlamazsın" atışmaları, laf sokmaları haricinde bir şey görmedim.
Bir zahmet biri bana ve benim gibi durumdan bi haber forumdaşlara somut gelişmeleri özetleyebilir mi?
M'bia& Cavanda mı satılıyor?
Okay ne alaka?

ÖmürKaradeniz61
28.01.2016, 12:59
Ben Güray gibi Muhammed gibi yerli oyuncu transferine karşıyım.Çünkü olmuyor oynayamıyorlar.Mbia gibi oyuncuları takımında herkes ister doğruya doğru kaliteli star oyuncu fakat bunca yaşanan silsile engameden sonra olmaz yani daha motive edemezsin o adamı.Teşekkür edip iyi bir paraya satılmalı.Biz kendi oyuncumuzun değerini neden öldürüyoruz onuda anlamıyorum bjk elindeki çöp dediği adamları 5 milyona satıyor biz neden Mbiayı hemen ucuza yollamanın peşindeyiz.İspanyadan çinden isteyen takımlar varsa otomatik olarak piyasa kızışmalı fiyat yükselmeli ama bize gelince verdiğimiz imza parasını alalım yeter diyoruz.Mbianın parasıyla çok kaliteli 2 tane adam alırsın ama Avrupa'dan.Parlama potansiyeli yüksek liglerdeki gençlerden bahsediyorum.Ukrayna Polonya Belçika gibi.Gidip Muhammeti Antepten 3 milyon euroya alıyorsun ondan sonra kime satacaksın o adamı.Muhammet isterse her sene 30 tane gol atsın en fazla 5 milyon euroya Rusyaya satarsın.Ama Muhammede verdiğin parayla yurtdışından gelecek vaad eden birini alsan iyi performans sonucu çok daha mükemmel paralara satabilirsin.Burak örneğinde olduğu gibi her sene en aşağı 20 gol atan milli oyuncu Burak için bile 5-6 milyon isteyince çok geliyor.

Mert'
28.01.2016, 12:59
Mbia'nın 4 milyona satılmasına kızanlar olmuş dün gece , adam büyük ihtimalle bizi şikayet edip serbest kalacaktı , 4 milyon euro almak bence çok büyük iş inşallah gerçekleşir de kurtuluruz.

Adem Akyüz'
28.01.2016, 13:02
Forumda bir hareketlilik var. Merak edip bir kaç sayfa okudum.
Klasik "ben futbolu çok iyi bilirim sen hiçbir şeyden anlamazsın" atışmaları, laf sokmaları haricinde bir şey görmedim.
Bir zahmet biri bana ve benim gibi durumdan bi haber forumdaşlara somut gelişmeleri özetleyebilir mi?
M'bia& Cavanda mı satılıyor?
Okay ne alaka?
Mbia yüksek ihtimalle satılacak. CaVanda'ya teklifler var, gitmesi muhtemel. Erkan için de Italyan bir kulüp teklif vermiş. Bunlar dışında Boss ve Medjani'nin dönme ihtimali var.

Okay konusunu ben de anlamadım. Muhtemelen Mbia'nın yerini doldurabilir mi tartışması yapılıyor :)

bahadır2561
28.01.2016, 13:03

Neye göre gol asistse Bourceanu 0 çekmiş

M'Bia ise 2 gol 1 asist

Performanstan kastınız nedir?

M'Bia 6-7'ye satılmalı o ayrı mevzu

Antonio
28.01.2016, 13:04
Trabzonspor un kalkınması için yabancıların kalitelisinin yanı sıra yerlilerinde kalitesine ihtiayacı var. cardozo, mbia,bosi cavanda vs oyuncular yumluyla denizle sonerle bunalıma giriyor. küçükken futbol bilmeyen çocuklarla top oynayınca fıtboldan soğurdum. bir kaç gün top oynamazdım. bence biz homojen bir takım oluşturmalıyız. mbianın yanında bir banega olsaydı bunlar olmazdı. bizim türk futbolcular sneijderın dediği gibi çok fazla topla oynuyorlar ayağında top tutuyorlar sinrleniyorum diyordu. sneijderda artık eski sneijder değil . futboldan soğutuyoruz adamları sorun bu.

erkankoc
28.01.2016, 13:06
Bu takimdaki en iyi oyuncu mbia.kimse inkar edemez.ama adam gitmek isterse ve kafasinda artik burda mutsuz oldugu varsa mecbur yollamalisin.

Mert'
28.01.2016, 13:06

M'Bia ise 2 gol 1 asist

Aldıkları para ve takıma olan uyumları olarak bakarsak Bourceanu daha öndeydi. F/P olarak Mbia malesef elimizde patladı.Yanlız bunda takımın kötü oluşunun da büyük etkisi var.Ben hala Mbia'nın çok çok iyi oyuncu olduğunu düşünüyorum ama kimya uyuşmadı bizle.

kyodou
28.01.2016, 13:10
Ben Sevilla da iken Mbia' nın 8-9 maçını izledim. O M'Bia Melo' dan daha iyi oyuncuydu ama Trabzonspor performansına bakarsak Bourceanu ile kıyaslanır ancak.

Sevilla' da 100 maç yapsa, Bursa maçındaki saçmalıklarının birini bile yapamazdı.

Kısacası sorun bizde. Ne yönetimde istikrar oldu ne hocada ne topçuda. Gelen oyuncuya kendini kulüpten üstün görecek boşluk verirsen sonu M'Bia gibi olur. (KAP' a bildirdikten 25 gün sonra imzalattık. Yönetim 2 M € arıyordu vs.. komediler silsilesi, amatörlük vs...)

Uzun vadede bu sistemin doğrusunu oturtmalıyız ama kısa vadede M'Bia ve türevleri gitmeli. Artık her takıma olur da bize faydası olmaz. Bir kez verdin o boşluğu. Zaten yeni maddi revizyonda ederi verilen %90 topçumuz satılabilir. Bir sakıncası yok.

bahadır2561
28.01.2016, 13:11
Aldıkları para ve takıma olan uyumları olarak bakarsak Bourceanu daha öndeydi. F/P olarak Mbia malesef elimizde patladı.Yanlız bunda takımın kötü oluşunun da büyük etkisi var.Ben hala Mbia'nın çok çok iyi oyuncu olduğunu düşünüyorum ama kimya uyuşmadı bizle.

M'Bia'nın 300 bine oynayacagını düşünen varsa diyecek laf yok :)

Numan Yerlikaya
28.01.2016, 13:12
Mbia gitsin bende isterim çok karaktersiz bir futbolcu

Yerine kim oynayacak o önemli kim gelecek yerine

cubido
28.01.2016, 13:13
Mbia yüksek ihtimalle satılacak. CaVanda'ya teklifler var, gitmesi muhtemel. Erkan için de Italyan bir kulüp teklif vermiş. Bunlar dışında Boss ve Medjani'nin dönme ihtimali var.

Okay konusunu ben de anlamadım. Muhtemelen Mbia'nın yerini doldurabilir mi tartışması yapılıyor :)

Teşekkür ederim bilgiler için.
Yorumlar;
M'bia futbol kalitesi olarak ligin üzerinde ama karakter olarak yerin dibinde bir adam. Profesyonellik bir yere kadar adam resmen yatışa geçti. 29 yaşında bir oyuncu Çin'e gidiyorsa amaç ortadadır zaten. Geldiğinde çok sevinmiştim ama bu noktadan sonra 4-5 Milyon Euro'ya satılıyorsa kardır.
Cavanda da aynı. Muhtemelen birlikte hareket ediyorlar. İki futbolcu bu kadar iyi oynarken aynı anda bu kadar düşmeleri enteresan.
Erkan olmazdı, olmadı, olmayacak. Bedavaya bile gitse üzülmem.
Geleceklerden çok gidecekler önemli benim için. Umarım şu sahtekar ve paragözler gider de parasını son kuruşuna kadar hak edebilecek oyuncular gelir takıma.

Mert Oğuzlu61
28.01.2016, 13:14
En kısa sürede satışı gerçekleştirsek iyi olacak. Biz bu kadroyla biraz sıkıntı çekeriz, Mbia gittiğine göre tekrar eski göz ağrımız 4-2-3-1 e dönme vaktidir. Forvetin arkasına Jaja gibi topçu lazım. Alalım şu Ndiaye yi kafamız rahat olsun.

Sercan Keleş
28.01.2016, 13:17
Okay Yokuşlu hakkında taraftarımız çok büyük bir yanılgı içerisinde. Okay Yokuşlu'yu forvet arkası sananda var.

Okay Yokuşlu defansif orta sahadır. Kariyerinin büyük çoğunluğunu burada geçirmiştir. Fakat kendisi parçalayan defansif orta saha özelliklerinde değildir. Kapatan, tek hamle ile top alıp geriden oyun kuran ve koşu yoluna uzun top bırakan futbolcu stilindedir. Şota ve Sadi hoca kendisini, Çift yönlü orta saha olarak kullanmaya çalıştı. Türkiye'de o mevkide oynayan futbolcuların başarılı olması için güçlü seri olması gerekir. Bu yönde adam kendisini değiştirmeye çalışmıştır. Pirlo gibi değilde Yaya Toure gibi olacaksın futbolda kısacası. Tabi yetenek olarak karşılaştırmıyorum. Pirlo efsanedir fakat mevkisel olarak Defans önünde oynar çoğu zaman. Yumuşak hamleleri vardır. Yetenek olarak bir pirlo değilseniz futbolda da tutmazsınız.

Mehmet Topal 23 yaşına kadar yetenekli olarak görüldükten sonra 24 yaşında Valencia'ya satılıyor. Orada kendisini modern anlamda geliştirdikten sonra Fenerbahçe'ye dönüyor. Bana sorarsanız şuanda çok mükemmel bir top oynuyor. Fakat kendisini geliştirme evresine bir bakın. 24 Yaşına kadar yarı yedek bir topçu. Sonra A Milli takımın değişilmezi. Okay henüz 21 yaşında. Burada bir çoğumuzdan küçük. Doğru antreman ve yönlendirme ile çok temiz bir Defansif orta saha sahibi olabiliriz.

kyodou
28.01.2016, 13:20
Okay Yokuşlu hakkında taraftarımız çok büyük bir yanılgı içerisinde. Okay Yokuşlu'yu forvet arkası sananda var.

Okay Yokuşlu defansif orta sahadır. Kariyerinin büyük çoğunluğunu burada geçirmiştir. Fakat kendisi parçalayan defansif orta saha özelliklerinde değildir. Kapatan, tek hamle ile top alıp geriden oyun kuran ve koşu yoluna uzun top bırakan futbolcu stilindedir. Şota ve Sadi hoca kendisini, Çift yönlü orta saha olarak kullanmaya çalıştı. Türkiye'de o mevkide oynayan futbolcuların başarılı olması için güçlü seri olması gerekir. Bu yönde adam kendisini değiştirmeye çalışmıştır. Pirlo gibi değilde Yaya Toure gibi olacaksın futbolda kısacası. Tabi yetenek olarak karşılaştırmıyorum. Pirlo efsanedir fakat mevkisel olarak Defans önünde oynar çoğu zaman. Yumuşak hamleleri vardır. Yetenek olarak bir pirlo değilseniz futbolda da tutmazsınız.

Mehmet Topal 23 yaşına kadar yetenekli olarak görüldükten sonra 24 yaşında Valencia'ya satılıyor. Orada kendisini modern anlamda geliştirdikten sonra Fenerbahçe'ye dönüyor. Bana sorarsanız şuanda çok mükemmel bir top oynuyor. Fakat kendisini geliştirme evresine bir bakın. 24 Yaşına kadar yarı yedek bir topçu. Sonra A Milli takımın değişilmezi. Okay henüz 21 yaşında. Burada bir çoğumuzdan küçük. Doğru antreman ve yönlendirme ile çok temiz bir Defansif orta saha sahibi olabiliriz.
Okay, yanında defansif biri olmadan Dos oynayamaz. Dediğin gibi gelişim sürecinden sonra belki.

Sercan Keleş
28.01.2016, 13:22
Okay, yanında defansif biri olmadan Dos oynayamaz. Dediğin gibi gelişim sürecinden sonra belki.

Aynen bende aynı görüşteyim. 21 Yaşında birisine kolay değil Trabzonspor'un Orta sahasını emanet etmek.

Biz Futbolcuyu sadece oynatarak kazanabileceğimizi sanıyoruz. Ama bazı futbolcuları bildiğin oynatarak kaybediyoruz. Bundan topçu olmaz , Hurma'nın bir kazığı daha gözüyle bakarsan adama, bu eleştirilere rağmen adam kötü olduğunda direk sahaya sürersen, doğru antreman mantığı ile futbolcuya yükleme yapmazsan olur sana bir çöp tabiki.

kyodou
28.01.2016, 13:23
Bu Fatih Atik' in sezon sonu sözleşmesi bitiyor. "Bir takımla anlaşmazsan ikinci devre maaşını transferin son saati veririz, 6 ay boşta beklersin, futbol hayatın biter" tehdidi yapılması gerek. Tabi kariyeri umrunda olacaksa...

Attamah için takasta verebiliriz A. Demir' e.

Hatta F. Atik + M. Kuruoğlu + 500 Bin TL = Attamah

Şerafettin Kara
28.01.2016, 13:27
Okay-Aytaç ikilisiyle ancak ptt takımlarına karşı kazanırsın

S.ÖZKAN
28.01.2016, 13:27

M'Bia ise 2 gol 1 asist

Bence sadece gol ve asistleri baz alırsak Sefa Yılmaz da yararlı oyuncu diyebiliriz yada Medjani de gol atıyordu ama ne defansta ne önliberoda yeterli değildi.Ayrıca gol atıp asist yapması bir önlibero için ekstra bir durum öncelikli beklenti rakip ataklarını durdurup topu oyuna iyi sokması.

Ayrıva MBia da ki sorun sadece sahada gösterdiği performans değil birçok farklı kaynaktan okuduğumuza göre MBia Trabzon'u ve Trabzonspor'u istemiyor.Parasıda ödenmesine rağmen.

Ben bu yıla ve önümüzde ki yıla geçiş yılı olarak bakıyorum.Ekonomik olarak düzelme yaşanırsa iyi bir transfer politikası oluşturulursa hem şehri ve takımı isteyen hemde ekonomik olarak daha az külfet getiren oyuncular transfer edilebilir.Benim için önemli olan oyuncunun ismi yada kariyeri değil TS de göstereceği performans.

Umarım gerçekten beklentilerimize uygun bir kadro oluşturulur bizlerde rahatça keyifle maçlar izleriz :)

zafer6161
28.01.2016, 13:29
mbia ve cavanda ilk geldiği günlerdeki futbollarını oynasaydılar şimdi liderdik,,
bu iki adam sadece ilk iki maç iyi oynadı...

Harun-61
28.01.2016, 13:30
Trabzonspor Gazetesi â€@tsgazetesi (https://twitter.com/tsgazetesi)

M'bia, Soner, İshak ve Alper idmanda yok.Via @NurgulGunaydin (https://twitter.com/NurgulGunaydin)

bahadır2561
28.01.2016, 13:32
Bence sadece gol ve asistleri baz alırsak Sefa Yılmaz da yararlı oyuncu diyebiliriz yada Medjani de gol atıyordu ama ne defansta ne önliberoda yeterli değildi.Ayrıca gol atıp asist yapması bir önlibero için ekstra bir durum öncelikli beklenti rakip ataklarını durdurup topu oyuna iyi sokması.

Ayrıva MBia da ki sorun sadece sahada gösterdiği performans değil birçok farklı kaynaktan okuduğumuza göre MBia Trabzon'u ve Trabzonspor'u istemiyor.Parasıda ödenmesine rağmen.

Ben bu yıla ve önümüzde ki yıla geçiş yılı olarak bakıyorum.Ekonomik olarak düzelme yaşanırsa iyi bir transfer politikası oluşturulursa hem şehri ve takımı isteyen hemde ekonomik olarak daha az külfet getiren oyuncular transfer edilebilir.Benim için önemli olan oyuncunun ismi yada kariyeri değil TS de göstereceği performans.

Umarım gerçekten beklentilerimize uygun bir kadro oluşturulur bizlerde rahatça keyifle maçlar izleriz :)

Bence de gol ve asist tam olarak belirlemez ama işte bi tek onunla kyaslanabilir Borce ve M'Bia yoksa başka hiçbişeyle değil

Son Bursa macı olmasaydı pek çok kişinin bişey diyeceğini düşünmüyorum

Trabzon'u ve Trabzsonspor'u istemek zorunda değil satıp gönderirsin ama halı sahada sakatlanacak kadar profesyonel olan bi adamla kıyaslamak hoş değil, vurgulamak istediğim nokta oydu

selcuk
28.01.2016, 13:32
man.u. lu yönetici bomba konusuyor panelde

Sercan Keleş
28.01.2016, 13:34
Bir Kadın duyumcumuz eksikti :D

ToyerSefa
28.01.2016, 13:37
Soner, İshak ve Alper'in antrenmanda olmaması çok sevindirici. Sefa, Deniz ve Fatih'ten de kurtulsak çok rahatlayacağız.

Aydın Danış
28.01.2016, 13:39
Ndiaye'nin gerçekten alınması lazım şu şartlarda

selcuk
28.01.2016, 13:39
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/18827-3Z0L2U3X.jpg

1
2
3
4
5

Bu habere henüz oy kullanılmamış !

U15 Milli Takımımızın, 2-6 Şubat 2016 tarihleri arasında Antalya'da Hollanda, Avusturya ve İrlanda Cumhuriyeti ile birlikte katılacağı U15 Uluslararası Dörtlü Turnuva aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya oyuncularımız Arda Akbulut, Bora Ulu ve Yaser Yüce davet edildi.

Antonio
28.01.2016, 13:40
Soner, İshak ve Alper'in antrenmanda olmaması çok sevindirici. Sefa, Deniz ve Fatih'ten de kurtulsak çok rahatlayacağız.
belki dönerciye gitmişlerdir:)

TolgaTopçu61
28.01.2016, 13:42
Bir Kadın duyumcumuz eksikti :D
Hanımefendi'yi fazla önemsememek lazım, Ishak yok diyor eklediği fotoğrafta Ishak tam fotoğrafın ortasında :D

Arda'
28.01.2016, 13:43
Mbia en az 7 milyona satılmalı bjkli ersana 4-5 milyon değer biçiyolar.

Şerafettin Kara
28.01.2016, 13:44
Bizim yerliler en iyi performansını gösterse 1m euro piyasa bile yapamazlar.Ligte bi sene kalbur üstü performans sergileyen ne kadar topçu varsa aldık takımı doldurduk başımıza ne geldiyse böyle transfer politikası yüzünden geldi.Koca takımda herkes iyi bi M'bia kötü performans gösterdi öyle mi ? Ekici ,Özer,Yumlu,Yusuf,Salih,Soner,Sefa,Musa,Erkan gibileri ne yapmış koca sezon bilelim valla.Şu adamlar bu takımdan gitmeden takım rahata ermez boşa hayal kurmaya gerek yok.

kyodou
28.01.2016, 13:46
Şb Doumbia' yı alıyormuş.

S.ÖZKAN
28.01.2016, 13:47
Bence de gol ve asist tam olarak belirlemez ama işte bi tek onunla kyaslanabilir Borce ve M'Bia yoksa başka hiçbişeyle değil

Son Bursa macı olmasaydı pek çok kişinin bişey diyeceğini düşünmüyorum

Trabzon'u ve Trabzsonspor'u istemek zorunda değil satıp gönderirsin ama halı sahada sakatlanacak kadar profesyonel olan bi adamla kıyaslamak hoş değil, vurgulamak istediğim nokta oydu

Doğrudur halı sahada sakatlanan Bourceanu iyi profesyonel değil.

Peki imza atmadan önce 3 gün Trabzon da kalan ve Trabzon un Paris yada Amsterdam olmadığını gözleriyle gören, Trabzonspor un ise Real Madrid Chealse oladığını bilen ve bunlara rağmen 3 yıllık sözleşme imzalayan.Gecikmeylede olsa bütün parasını alan ve bir daha gecikme olmayacağının garantisini aldığı halde küstüm oynamıyorum diyen MBia mı profesyonel?

Cardozo profesyoneldir ve gerçekten büyük bir rakam olmadıkça başımızın tacıdır gitse de kalbimizdedir.

Bunların şuan için önemi yok zaten TS yi istemiyorsa getirir parasını gider getiremiyorsa sözleşmesi bitene kadar paşa paşa oynar Mbia.

İ. SARAL
28.01.2016, 13:54
Abi yanlışınız var;

Bourceanu'nun ulaşabildiği en yüksek yer Trabzonspor'du ve bizde elinden geleni yaptığı halde yeterli değildi. Sonucunda gideceği yer ülkesi oldu

Mbia'nın kariyerindeki belkide en düşük yer Trabzonspor'du ve ilk geldiği haftalarda gerekli ciddiyetle nasıl oynadığını hepimiz gördük. Mbia'nın formsuz hali bile Alex ile kıyaslanamaz. Sonucunda bu formsuz Mbia 5 milyon euro ediyor peki ya Alex ? Ayrıca potansiyelinin %20sini yansıtan Mbia ile Sevilla, Valencia ilgileniyor :)))

Anlatamıyorum herhalde. Mbia daha kaliteli ve adı duyulmuş olabilir ama önemli olan sonuçtur. Mbia bu takıma hiçbir şey vermemiştir.

kyodou
28.01.2016, 13:55
Kurban bayramında ahıra kurbanlık danayı almaya giderken diğer danaların tepkilerini izlerim. "Geldiler Aynalı' yı almaya, sıra bize de gelecek" diye mahsun mahsun bakarlar.

Bizim çöpler de o hesap. Alper, Soner Ve M'Bia gidince idman fotoğraflarında soğuk rüzgarlar sezdim. En azından kankaları ayırdık. Darısı kalanların başına.

Tayfun
28.01.2016, 13:56
Şb Doumbia' yı alıyormuş.

Aklıma Giray Kaçar geliyor her seferinde :(

bahadır2561
28.01.2016, 13:57
Doğrudur halı sahada sakatlanan Bourceanu iyi profesyonel değil.

Peki imza atmadan önce 3 gün Trabzon da kalan ve Trabzon un Paris yada Amsterdam olmadığını gözleriyle gören, Trabzonspor un ise Real Madrid Chealse oladığını bilen ve bunlara rağmen 3 yıllık sözleşme imzalayan.Gecikmeylede olsa bütün parasını alan ve bir daha gecikme olmayacağının garantisini aldığı halde küstüm oynamıyorum diyen MBia mı profesyonel?

Cardozo profesyoneldir ve gerçekten büyük bir rakam olmadıkça başımızın tacıdır gitse de kalbimizdedir.

Bunların şuan için önemi yok zaten TS yi istemiyorsa getirir parasını gider getiremiyorsa sözleşmesi bitene kadar paşa paşa oynar Mbia.

1- 3 gün Trabzon'da kaldı diye imza atması mı gerekiyor ?

2- 3 yıllık imzayı İHO'ya silah zoruyla attırmadı heralde, tavırlarını begenmediysen almayacaktın

3- Parasını ödeyemiyorsan adam da çeker gider kusura bakmayın, gecikme olmayacagının garantisini nasıl vermişisiz o da muamma

4- Küstüm oynamıyorum muhabbeti de forumda yeni moda oldu, adam mevkisi dışında oynadı bunu da gözardı etmemek lazım

Son cümle komik olmuş :) Sefa Soner vb. gibi mi paşa paşa oynayacak?

Not: M'Bia bence de satılmalı

İ. SARAL
28.01.2016, 14:01
Gerard Pique gelse kimileri gene Mustafa der. Çünkü onlar için TS arsin, yomra, sürmeneden oluşan ufacık bir takımdır. :)

Sahada isimler oynamıyor. Pique gelip saçmalarsa o da gitsin deriz. Yerli, yabancı veya öz evlat gibi bir ayrım yok. İşini düzgün yapmayan herkes gider.

İ. SARAL
28.01.2016, 14:02

Ama Mbia'nın ismi var, 2 kere Avrupa Kupası almış :)

trbzonsporlu
Mbia rabotnochi ve bjk maçları hariç hep sahada kaçak güreşti atibanin yarisi kadar top oynamadi. Yönetim degismeseydi Mbia şimdi serbest kalmış ve sözleşmedeki gelecek yillar dahil tüm alacaklari için dava açmıştı. Şartlar böyle iken bu oyuncuya 7-8 milyon euro tazminat odemekten kurtulup 4-5 milyon euro para kazanmak yonetim basarisidir.

Ahmet Aksu
Sahada isimler oynamıyor. Pique gelip saçmalarsa o da gitsin deriz. Yerli, yabancı veya öz evlat gibi bir ayrım yok. İşini düzgün yapmayan herkes gider.

yok yok mustafa piqueden iyidir iyi.

Tahir61
28.01.2016, 14:04
mbia mı Trabzonspora uymuyor
Trabzonspor mu mbia ya göre değil

son iki-üç yıl göz önüne alınarak bi düşünülmeli

bu adam kurulmuş güzel bir takım, akıllı bir başkan ve hoca ile de görülmeli hakkında öyle konuşulmalı

yüregimts
28.01.2016, 14:06
hafta sonu kupa maçı mı oynanacak yoksa maç yok mu ?

Numan Yerlikaya
28.01.2016, 14:06
Melo tarzı hem kaliteli hem hırslı topçular bulmalıyız

TolgaTopçu61
28.01.2016, 14:07
hafta sonu kupa maçı mı oynanacak yoksa maç yok mu ?
Kupa maçları olacakmış, nasıl olacaksa..
Kura, bilet satışı vs.

Ahmet Aksu
28.01.2016, 14:08

bizde bu tarz uymuyor pek :D
ya kaliteli oluyor oynamıyor ya da çok hırslı ama yetenek yok.

S.ÖZKAN
28.01.2016, 14:09
1- 3 gün Trabzon'da kaldı diye imza atması mı gerekiyor ?

2- 3 yıllık imzayı İHO'ya silah zoruyla attırmadı heralde, tavırlarını begenmediysen almayacaktın

3- Parasını ödeyemiyorsan adam da çeker gider kusura bakmayın, gecikme olmayacagının garantisini nasıl vermişisiz o da muamma

4- Küstüm oynamıyorum muhabbeti de forumda yeni moda oldu, adam mevkisi dışında oynadı bunu da gözardı etmemek lazım

Son cümle komik olmuş :) Sefa Soner vb. gibi mi paşa paşa oynayacak?

Not: M'Bia bence de satılmalı

1-imza atması GEREKMİYOR ATMASAYDI

2-Silah zoruyla imza attırılmadı tamamen kendi isteğiye attı şehri takımı beğenmiyorsa ATMASAYDI.

3-Bonservisni getirsin Çekip Gitsin çokta umurumuzda.

4-Komik olan benim yazdığım değil hiç yoktan polemik çıkarmaya çalışmak :))

Sayfayı daha fazla işgal etmeyelim iyi günler

trbzonsporlu
28.01.2016, 14:11
Nedense afrikalilarin hep agir yavaş olanlarini aliyoruz ndoye yatabare hep öyle oyuncular. Turkiyede hizli oyuncular iş yapiyor. niasse,d oumbia v.b ligimiz için cok uygun

HOPA'LI TS'Lİ
28.01.2016, 14:12
Trabzonspor'un Gaziantepspor ile dün Ziraat Türkiye Kupası'nda oynadığı maça ilk 11'de başlayan Alper Uludağ, Akhisar Belediyespor ile anlaştı.

Alper'in bugün Trabzonspor yönetimi ile görüştükten sonra Manisa'ya giderek yeşil-siyahlı kulübe imza atması bekleniyor. Alper Uludağ, Kayserispor'dan transfer edilmişti.

Sıra Soner, M. Nizam, Atik, M'Bia ve Cavanda'da.

bahadır2561
28.01.2016, 14:13
1-imza atması GEREKMİYOR ATMASAYDI

2-Silah zoruyla imza attırılmadı tamamen kendi isteğiye attı şehri takımı beğenmiyorsa ATMASAYDI.

3-Bonservisni getirsin Çekip Gitsin çokta umurumuzda.

4-Komik olan benim yazdığım değil hiç yoktan polemik çıkarmaya çalışmak :))

Sayfayı daha fazla işgal etmeyelim iyi günler

Size de iyi günler, hangi cümlemde polemik çıkarmaya yönelik bi ifade var belirtirseniz sevinirim

Mert Oğuzlu61
28.01.2016, 14:16
Burak ı satmamak için ellerinden geleni yaptılar ve Bilic vazgeçip Emenike yi aldı. Bize gelecek %25 maddesi ne kadar dert oldu adamlara. Burak ta küfür yemeye ne kadar meraklıymış, premier lig den çok iyi teklif geliyor ama sen dandik süper lig de kalmayı ve küfür yemeyi tercih ediyorsun. Sanırım Denizli sattırmadı Burak ı ama taraftar şimdide Burak ı yollamadı diye Denizli ye sövüyor. Yani gs kolay kolay kaostan çıkamaz ama olan bizim %25 paya oldu. Havadan en az 1.5m euro para gelecekti sıcak sıcak...

HOPA'LI TS'Lİ
28.01.2016, 14:16
Sefa, Salih ve Esteban da gönderilmeli

Ahmet Aksu
28.01.2016, 14:18
elde bu kadar çöp yerli dururuken hala cavandayı yollamaya çalışmak ??

trbzonsporlu
28.01.2016, 14:19
Hedef 50 yilda sampiyonluk. Artik Transfer yaparken anadoludaki takımlarda ya da ikinci ligden biraz sivrilen oyuncular degilde kadikoyde mehmet topalla alvesle savasacak ezilmeyecek onlara top vermeyecek adamlar alinmali 3 istanbul takimi dışındaki oyuncularda serdar aziz ve eren derdiyok dışında 50. Yıldaki hedefimizde oynayacak oyuncu yok benim görüşüme göre.

Tayfun
28.01.2016, 14:20

Tam olarak ben de bunu düşünüyorum.

Sahaya bir karakter yansıtmalı, adam gittikten sonra gs orta sahası leğen gibi oldu .

Ahmet Hamza
Birileri gidiyor diye seviniyoruz ama elimizde kötünün kötüleri kalıyor, Allah sonumuzu hayretsin.

İ. SARAL
Mbia gittikten sonra ilk iş Sefa denilen şeyi göndermeliyiz.

omondoles
28.01.2016, 14:22
M'bia yı kaça satarsak satalım kârdayız.

Loading %61..

Ahmet Aksu
28.01.2016, 14:22
Hedef 50 yilda sampiyonluk. Artik Transfer yaparken anadoludaki takımlarda ya da ikinci ligden biraz sivrilen oyuncular degilde kadikoyde mehmet topalla alvesle savasacak ezilmeyecek onlara top vermeyecek adamlar alinmali 3 istanbul takimi dışındaki oyuncularda serdar aziz ve eren derdiyok dışında 50. Yıldaki hedefimizde oynayacak oyuncu yok benim görüşüme göre.

abi bizim taraftar için bu geçerli değil..
hırslı oynasın yeter daha düne kadar salihe övgüler dizildi yok mucadele ediyor kalsın diye..
o yüzden ne kadar mücadele edici kalitesiz topçu varsa dolduralım takıma sonra elimizde patlasın. olsun ama maaşları düşük :D

selcuk
28.01.2016, 14:26
Burak ı satmamak için ellerinden geleni yaptılar ve Bilic vazgeçip Emenike yi aldı. Bize gelecek %25 maddesi ne kadar dert oldu adamlara. Burak ta küfür yemeye ne kadar meraklıymış, premier lig den çok iyi teklif geliyor ama sen dandik süper lig de kalmayı ve küfür yemeyi tercih ediyorsun. Sanırım Denizli sattırmadı Burak ı ama taraftar şimdide Burak ı yollamadı diye Denizli ye sövüyor. Yani gs kolay kolay kaostan çıkamaz ama olan bizim %25 paya oldu. Havadan en az 1.5m euro para gelecekti sıcak sıcak...
iyi oldu iyi
avrupa sampiyonasi sonrasinda daha büyük paralara gidecektir bence

cine gidecek bence

Emre ÖZTÜRK
28.01.2016, 14:27
http://www.transfermarkt.com.tr/famara-diedhiou/leistungsdaten/spieler/237125

Oyun yapısı ligimize çok uygun.Maliyeti ne olur bilemem ama yatırıma değer ve yakın zamanda iyi işler yapacağına inandığım bir oyuncu

kyodou
28.01.2016, 14:32
Dün gece kıyamet kopuyordu, bomba üstüne bombalar... Şu saat oldu hala yaprak kımıldamıyor.