PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Transfer Dosyası - 11 -

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92

Ozan Kara
27.01.2016, 13:24
Mbia ve Cavanda 10m euro karsiliginda satilirsa harika olur.

Sercan Keleş
27.01.2016, 13:25
Bosingwa geldi mi

Ankete göre geldi

Erkin
27.01.2016, 13:37
Gelen son bilgiye göre: Güray 900 Bin'e düştü.. 800-850 Bine bu iş olacak gibi görünüyor..

Şimdi Hasan Tuncel yazdı...

Doğruysa 800 çok bence.

Gümüshaneli61
27.01.2016, 13:40
Gelen son bilgiye göre: Güray 900 Bin'e düştü.. 800-850 Bine bu iş olacak gibi görünüyor..

Doğruysa 800 çok bence.

TL mi, euro mu ?

TL ise sorun yok.

Tayfun
27.01.2016, 13:40

Doğruysa 800 çok bence.

Anadolu takımlarının sıradan futbolcularına para saçacak halimiz yok, istenilen rakama imza atıyorsa atsın kendi bilir.

Erkin
27.01.2016, 13:42
TL mi, euro mu ?

TL ise sorun yok.
Euro tabi ki. 1 m euro istiyordu beyefendi. Türk topçularda kur artışından kar ederim düşüncesinden Euro modası yaygın malum.

Reha Asan
27.01.2016, 13:42
Gürayı ederi en çok 500-600 bin eurodur.bu da takımın büyüklüğünden kaynaklıdır kendi açımdan. yoksa güraya normal şartlarda 1-1250 milyon TL vermeliyiz.

Antonio
27.01.2016, 13:43
800 bin euro büyük para.biz maaşları düşürmeliyiz. muhammede 1.milyon üstü verdik. gelen futbolcu 1 milyon üstü istiyor. ne yapıyoruz bilemiyorum.

Gümüshaneli61
27.01.2016, 13:45
Euro tabi ki. 1 m euro istiyordu beyefendi. Türk topçularda kur artışından kar ederim düşüncesinden Euro modası yaygın malum.

Öyleyse uzak kalsin. Ya da 1 bucuk yillik kontrat imzalasin. Artik IHO yönetmiyor kulübü, bunu da bilsin Güray gibi siradan futbolcular.

Giallorossi
27.01.2016, 13:48
"İshank Doğan ve Deniz Yılmaz transferlerinde sorunlar var"

Transfer sezonu içinde hata yapmak istemediklerini ifade eden Aybaba, şöyle konuştu:

"Şimdiye kadar transfer ettiğimiz oyuncuların katkılarını görmeye başladık. Daha katkı sunmayanlar da var. Birer stoper ve santrfor transfer etmek istiyoruz. Çok alternatifimiz var. Bir kaç gün içinde netleştireceğiz. Trabzonspor'dan İshak Doğan ve Deniz Yılmaz transferlerinde sorunlar çıkıyor. Bazı oyuncular her kulübe çok yakın görünüyorlar. Yerli ve yabancı oyuncu transferleriyle ilgileniyoruz. Şu an yabancı oyuncu transferleri daha da ön plana çıkıyor."

http://www.sporx.com/trabzondan-istedikleri-iki-ismi-acikladi-SXHBQ518060SXQ

Vallah Soner, Alper, Ishak ve Denizi elden cikarip yerine Güray'i alirsak müthiş iş başarmiş oluruz. Güray'a 1.5 milyon euro bile verilir :D Hadi Eskisehir yap bir güzellik

Antonio
27.01.2016, 13:49
deniz yılmaz gibi ne idiğü belirsiz topçu yamağı milyon eurolar alıyor . gürayın istemesi normal. ayrıca muhammete 500 bin euro iyi paraydı ona da verdik 1 milyon üstü. bize gelen topçu nasıl olsa futbolu unutuyor. giray yarın zekiden beter olur. küfür yer forumda.

atomantcum
27.01.2016, 13:49
Bosingwanın yaşına takılmayın..Bir çok örneği var. Maldini,Zanneti,Giggs,Drogba oynuyorsa Bosi de oynar.Sakatlanmadan önceki fiziki durumunu hatırlayın. Adam 25 yaşındaki fitliğini hala koruyor..Hızından da birşey kaybetmiş değil.Eğer ki tamamen sakatlığı atlatmışsa bir dakika bile düşünmem..
Sözleşmesinde indirim şartıyla gelsin reyiz..Sadece gençlere değil,kariyerleri oyunculara da örnek olur profesyonelliğiyle.Sonra da kulupte bir görev veririz.Saygı duyulması gereken çok iyi bir karakter ve futbolcu Bosi.Böyleleri zor gelir.
Medjani ise tam bir joker.İsviçre çakısı gibi adam.O da tam bir profesyonel.Hırsıyla,kazanma isteğiyle ben her zaman takımda olmasını isterim.

Katılıyorum, özellikle Bosingwa konusunda.

Bosingwa bir kere müthiş atletik bir fiziğe sahip, bacakları incecik, bu tip futbolcular yaşlansa da iyi oynar. Ayrıca yaşadığı sakatlık yaşıyla falan ilgili değil, şanssızlık diyebiliriz. Onur da bu sakatlığı iki kere yaşadı sonuçta. Ayrıca 90 dk kaldıramaz filan niye deniyor anlayamadım. Bu adam oynarken sahanın sonundan başına yardıran adam, en çok depar atan adam değil miydi? Niye oynayamasın? Hadi diyelim sakatlık yüzünden temposu düştü, bek oynayamayacak. Teknik becerisi de mi gitti, oyun zekası da mı gitti? Koy stopere parça pinçik etsin rakip forvetleri :D

Tabi biraz abartıyoruz ama ben Trabzonspor'da bu kadar örnek, bu kadar profesyonel, bu kadar mütevazı ve aynı zamanda bu kadar kariyerli adam görmedim. Hiç oynamayacak bile olsa sırf prestij açısından, kulübün marka değerini korumak adına bu adamı geri getirmek gerekir. Daha önce Muharrem Usta başlığına da Medjani ve Bosingwa'nın geri getirilmesi gerektiğini yazmıştım birkaç kişiyle birlikte. Sesimiz gittiyse ne mutlu bize.

edimurphy_61
27.01.2016, 13:51
Güray'a okadar para verilmemeli. Zaten büyük kulube geliyor. Güray kim ki ne yapmışkı bugune kadar okadar para istiyor. Şuan çok pis atarlandım Güray'a

Samet GÜVEN
27.01.2016, 13:52
Gidenler düşünüldüğünde ve sözleşmesi 1,5 yıllıktan fazla değilse 800 bin Güray için uygundur. 1,5 yıldan fazla sözleşme talep ederse zararlı çıkarız.

Çünkü Güray gelmeyip Soner kalırsa zaten adama 1,5 yılda 1,5m euro ödeyeceğiz. Güraya 1,5 yıl için 1,2m euro. Bir de takasta Alper giderse 500bin euro da oradan kar.

Yani demem o ki Güray ile 800 bine anlaşırsak 1,5 yılda 800 bin euro kar ederiz.

Levent Kara
27.01.2016, 13:54
Yok hocam Fırtına bu grupta paylaşılmış. Gönderiyi gizleyemezler. Fırtına diye İHO yalaması bir grup var. İho'nun akrabalarıyla dolu. Biraz geçmiş gönderileri inceledim. Burada konuşulan bazı konular orada daha önceden geçmiş. Belki oradan kaynak gösterip buraya döndüler ama bilemem pek.
tamam ozaman face te bu hileyle çok karşılaşıyorumda

atomantcum
27.01.2016, 13:54
ya kardeşim ciddi misiniz? bu adam parasını alamadığı için şehri terk etmedi mi? benim gözümde erkan zengin daha karakterlidir.. drogbayla bosingwayı nasıl bir tutuyorsunuz anlamıyorum.. adam safi fizikten oluşuyordu, bosi neredeyse bir yıldır top oynamıyor.. o yaşta o sakatlıktan geri dönebilen var mı?

bu yazdıklarınız m. ustanın vaat ettiği vizyonun neresine denk düşer?

Adama sakat at muamelesi yapıldı. Sakatlandı diye parası ödenmedi. Cardozo'ya vs bir miktar ödenmiştir kesinlikle, elden kaçmasın diye. Süleyman Hurma kendisi söyledi, zaten sözleşmesi sezon sonu bitiyor vs diye gevşek gevşek konuştu. Cardozo ile bilmemne ile hiç alakası yok. Burada kulübün içinden bilgi alan insanlar zamanında Bosingwa'nın telefonuna bir sürü tehdit mesajı geldiğini de söylüyorlardı.

Ki bu dediğimiz taa 1 sene öncesinde olan şeyler.

Mert Acar
27.01.2016, 13:59
Guray icin konusulan rakamlar çok yuksek..600 bin eurodan fazla verilmemeli.Yuksek rakam istiyorsa yoluna baksin.

ccd6167
27.01.2016, 14:03
Adam kendisi dedi sağ bekte yoruluyorum stoperde oynamak istiyorum diye hala yaşına takılmamak lazımmış. 34 yaşındaki adam hangi kulube katkı sağlrki bize sağlasın. Bu adam bi puyol değil sonuçta. Şurada konuşmamız bile abes bence.

Medjani gelsin medjani.

Furkan S.
27.01.2016, 14:04
Güray ile pazarlık yapmak ? Allah akıl fikir versin yöneticilere..

selcuk
27.01.2016, 14:09
Güray ile pazarlık yapmak ? Allah akıl fikir versin yöneticilere..
inaniyormusunuz bu hikayelere
1 haftadir yok temizlikci kadin, yok bu, yok su

ama soner antepe gidiyor
1x1=1
inanmayin sunlara

atomantcum
27.01.2016, 14:12
Adam kendisi dedi sağ bekte yoruluyorum stoperde oynamak istiyorum diye hala yaşına takılmamak lazımmış. 34 yaşındaki adam hangi kulube katkı sağlrki bize sağlasın. Bu adam bi puyol değil sonuçta. Şurada konuşmamız bile abes bence.

Medjani gelsin medjani.

Bizim iki sene önce yaşlı diye beğenmediğimiz Kolo Toure şu an Liverpool'da oynuyor Klopp'un takımında. Kötü oynuyor evet ama orası da premier lig, fizik durumu iyi olmayan adam sahaya adım atamaz orada.

Bosingwa yıllarca Chelsea'de banko oynamış bir adam. Bizde daha geçen seneki oyunu ortada. Avrupa kupasındaki oyunu ortada, ligdeki oyunu ortada. Ben Bosingwa'nın hiçbir maçında "Ya bu adam da gene düştü oyundan, çok yaşlı bu" dediğimizi hatırlamıyorum. Dediysek de inanılmaz oynadığı, ileri geri otoban yaptığı Metalist maçında filan demişizdir. Yahu bu adam yıllar sonra tekrar Portekiz milli takımına çağırıldı 32 yaşında, neden bahsediyorsunuz?

İşin bir de ekonomik boyutu var. Bu adamın parasını biz ödemedik. Fifa'da dosyamız var ve parasını faiziyle birlikte çatır çatır ödeyeceğiz zaten, mümkün olsa niye geri istemeyelim ki? Fifa'da davalık olmak ve kaybetmek zaten uefa'dan ceza yemek üzere olduğumuz şu dönemde işleri iyice zorlaştırmaycak mı?

Ayrıca bir de prestij boyutu var. CL şampiyonu olmuş ve kulüpte oynadığı sürece hiçbir problem çıkarmamış adamı sakatlandı diye parasını ödemeyip gönderiyoruz. Şimdi referansımız bu şekildeyken biz hangi yabancı oyuncuyu transfer edeceğiz bu takıma? Niye gelmek istesinler? Gelenler de işte belli, para yiyip yatmaya gelenler oluyor.

Dediğim gibi, hiç oynamayacak bile olsa sırf ekonomik ve sosyal sebepler yüzünden Bosingwa özür dilenerek bu takıma çağrılmalı, iade-i itibar yapılmalıdır.

r9emre
27.01.2016, 14:13
Darren Bent muhabbeti umarim sakadir. Bu yonetimin oyle yapmis olmak icin transfer yapmayacagini umuyorum.

r9emre
27.01.2016, 14:15
Bosingwa ve Medjani su curuk takimda banko ilk 11 oynar. Hem belki 4-4-2'ye doneriz bu sayede. Cavanda'yi 4-4-2'nin saginda deneriz. Cardozo - Muhammet ikilisi denenmeli belli bir sure.

CasTo
27.01.2016, 14:16
o değilde keske linnesi biz alsaydık cavandanın ayrılmak gibi bir düşüncesi varsa

İ. SARAL
27.01.2016, 14:17
Güray'a 500-600 bin €'dan 1 TL bile fazla verilmemeli.

ccd6167
27.01.2016, 14:33
Bizim iki sene önce yaşlı diye beğenmediğimiz Kolo Toure şu an Liverpool'da oynuyor Klopp'un takımında. Kötü oynuyor evet ama orası da premier lig, fizik durumu iyi olmayan adam sahaya adım atamaz orada.

Bosingwa yıllarca Chelsea'de banko oynamış bir adam. Bizde daha geçen seneki oyunu ortada. Avrupa kupasındaki oyunu ortada, ligdeki oyunu ortada. Ben Bosingwa'nın hiçbir maçında "Ya bu adam da gene düştü oyundan, çok yaşlı bu" dediğimizi hatırlamıyorum. Dediysek de inanılmaz oynadığı, ileri geri otoban yaptığı Metalist maçında filan demişizdir. Yahu bu adam yıllar sonra tekrar Portekiz milli takımına çağırıldı 32 yaşında, neden bahsediyorsunuz?

İşin bir de ekonomik boyutu var. Bu adamın parasını biz ödemedik. Fifa'da dosyamız var ve parasını faiziyle birlikte çatır çatır ödeyeceğiz zaten, mümkün olsa niye geri istemeyelim ki? Fifa'da davalık olmak ve kaybetmek zaten uefa'dan ceza yemek üzere olduğumuz şu dönemde işleri iyice zorlaştırmaycak mı?

Ayrıca bir de prestij boyutu var. CL şampiyonu olmuş ve kulüpte oynadığı sürece hiçbir problem çıkarmamış adamı sakatlandı diye parasını ödemeyip gönderiyoruz. Şimdi referansımız bu şekildeyken biz hangi yabancı oyuncuyu transfer edeceğiz bu takıma? Niye gelmek istesinler? Gelenler de işte belli, para yiyip yatmaya gelenler oluyor.

Dediğim gibi, hiç oynamayacak bile olsa sırf ekonomik ve sosyal sebepler yüzünden Bosingwa özür dilenerek bu takıma çağrılmalı, iade-i itibar yapılmalıdır.

Şu an bizim derdimiz hiç prestij falan değil. Elimizde tapu gibi uefa yaptırımları var. Müthiş takımın olur herşey 4-4 lük olur bosiyi çağır gelsin. Fakat öyle bi durumda yok. Zaten 30 yaş böyle adamlara bu paralar verildiği için bu duruma düştük. Ajax neden almıyorda sen alıyorsun yada anderlecht almıyor yada ne bileyim psv basel neden almıyorda biz??

Transferde altyapıda örnek alacağımız o kadar çok kulüp var ki a madrid,ajax,psv,anderlecht,dortmund,porto vs. Biz hala 34 yaşındaki adamı alalımda bize katkı sağlasın diyoruz. Geçelim bu işleri bence

Constant mbia ndoye yatabare zokora douglas gibi adamların bize maaliyeti 100 milyon tl türk topçularıda ekle sefa soner ishak deniz serdar erkan gibi 200 milyonu buluyor.

soru 1? Hangisinin satışından para kazandın?
soru 2? Bu paraların karşılığı var mı sizce ?
soru 3? Altyapıya bu paranın 10 da 1 aktarılsa bundan daha mı kötü olurdu?

Çağatay_
27.01.2016, 14:33
800 Bin Euro tam olarak 2.6 milyon TL yapıyor. Maç başları ve primler hariç.

Yani nasıl oluyor da bu kadar büyük paralar talep ediliyor, bunların pazarlığı yapılıyor.

Yayın gelirlerinin abartılı şekilde şişmesi ile futbolcu gelirleri de anormal düzeylere ulaştı. Çok ilginç rakamlar talep ediyorlar. Sonumuz hayırlı olsun nereye gidecek böyle bilmem.

Herkesle TL bazlı anlaşmalar kovalanmalı bundan sonra.

Taha Muhammet
27.01.2016, 14:34
sezon sonu takasla göndermeye çalışacağımız oyunculara neden bu kadar para veriyoruz arkadaş .

Sercan Keleş
27.01.2016, 14:34
Futbolcuların sosyal hesaplarındaki yorumlara bir bakmıştım. Futbolcunun eşine adam '' Bu kadar boyayla anca ormana gidilir '' yazmış. Gerçekten sanal alem içinden çıkılamaz kuralsız bir hal almış durumda. Normalde bu yazdığının hapis cezası olmalı.

Tayfun
27.01.2016, 14:36
Futbolcuların sosyal hesaplarındaki yorumlara bir bakmıştım. Futbolcunun eşine adam '' Bu kadar boyayla anca ormana gidilir '' yazmış. Gerçekten sanal alem içinden çıkılamaz kuralsız bir hal almış durumda. Normalde bu yazdığının hapis cezası olmalı.

Yobazlık genel sorun malesef.

Dün başkan anket yapıyor saçma sapan yorumlar okuyorum mesela .

Çağatay_
27.01.2016, 14:37
Şu an bizim derdimiz hiç prestij falan değil. Elimizde tapu gibi uefa yaptırımları var. Müthiş takımın olur herşey 4-4 lük olur bosiyi çağır gelsin. Fakat öyle bi durumda yok. Zaten 30 yaş böyle adamlara bu paralar verildiği için bu duruma düştük. Ajax neden almıyorda sen alıyorsun yada anderlecht almıyor yada ne bileyim psv basel neden almıyorda biz??

Transferde altyapıda örnek alacağımız o kadar çok kulüp var ki a madrid,ajax,psv,anderlecht,dortmund,porto vs. Biz hala 34 yaşındaki adamı alalımda bize katkı sağlasın diyoruz. Geçelim bu işleri bence

Constant mbia ndoye yatabare zokora douglas gibi adamların bize maaliyeti 100 milyon tl türk topçularıda ekle sefa soner ishak deniz serdar erkan gibi 200 milyonu buluyor.

Arkadaşın yazdığını tam olarak okumadınız sanırım. Bosingwa sakattı, parası ödenmedi, tolerans gösterdi. Sakat olan adama bunun yapılması etik olmadığı gibi, bir de adama kötü muamele yapıldı, kapı dışına itildi.

Adam mecburen buraya kadar dayanabildim diyerek ayrıldı. Şimdi olacak olan şey adamın bizden tüm alacaklarının ödenmesi, ve üstüne tazminat verilmesi.

Oysa biz kendisiyle anlaşıp iade-i itibar yapar, gönlünü alırsak, bu tazminatı talep etmez, sadece alacaklarını alır ve sezon sonunda ayrılır. Bakarsınız futbolu bırakır ve uzun dönem gelecek hocamızın yardımcılarından birisi olur.

Eğer anlaşılmazsa para zaten ödenecek, yani işin ek olarak maddi külfet getiren bir tarafı yok.

Sercan Keleş
27.01.2016, 14:39
Yobazlık genel sorun malesef.

Dün başkan anket yapıyor saçma sapan yorumlar okuyorum mesela .

Aynen yabancı futbolcular bu anlamda rahatsız olabilirler. Çünkü huzurlu , kafalarının rahat olduğu bir ortam Türkiye'de yok gibi. Eşi var çocukları var akrabaları var. Bu anlamda bir haber vardı sanırım Zokora'nın eşine karşı laf atılmıştı yanlış hatırlamıyorsam.

Dip.Ing.Mag.
27.01.2016, 14:41
Güray isteklerini gözden gecirip tekrar düsünmeli, zira önünde Yekta örnegi var.

Ibrahim Gaygusuz
27.01.2016, 14:41
Guraya o paralari vereceksek feda niye dedi eldeki futbolcular.

600'den yukari verilmemeli.

special one
27.01.2016, 14:43
Güray 1 m Euro istiyorsa kahkaha atıp geri dönsünler
Arkadaş dünyada futbolcumu bitmiş

Reha Asan
27.01.2016, 14:45
yönetim soner ile alperi iteleyeceği için Güraya bu teklifi yağtığını düşünmek istiyorum.Yoksa güray ve bahsedilen miktarların bir araya gelme ihtimali yok.Beğenmiyorsa gitsin bursadan 900 bini alsın.
Transferin takas ile yapılması dışında bir cazibesi olduğunu düşünmüyorum.

gometra
27.01.2016, 14:48
!olgun! son haberler nedir? Altuğ Mbia'ya Çin'den 5 milyon euroluk teklif var diye haber yapmış aslı var mı? Mbia-Cavanda son durum nedir?

Bir de görüştüğün kişiye Güray konusunda taraftarın tepkisinden bahsedersen çok makbule geçer. 700 binle 800 bin arasında bi fark yok ama algıyı yönetememeye başlarsan arkası fena gelir. Feda demişken böyle saçmalıkların yapılmaması lazım.

CEMEFKER
27.01.2016, 14:49
Güray'ın tarzı bizdeki Yusuf ile aynı...Yusuf solbekte kendini geliştirmeye çalıştı ve bir yere kadar geldi. Yusuf müthiş sol ayağını sıfıra inip adrese teslim orta üzerine yoğunlaştırsa yerinin tek adamı olacak..Bir Gökhan Töre ve üzeri potansiyeli her zaman mevcut.

İşte Yusuf gibi hem hücum hem de solbek potansiyeli olan biri elde varken Güray gibi yine sol ayağı ile ancak defansif olarak ne vereceği tam belli olmayan birine 1.000 milyon euro civarı paralar fazla. Güray en fazla kendisini takımdaki Yusuf ile kıyaslama yarışına gireceği için Yusuf'un maaşının yarısı (en fazla 2/3'ü) verilmeli

İ. SARAL
27.01.2016, 14:51
Büyük takımda oynamak isteyen topçu fedakarlık yapacak. Güray kim ki 1 milyon € istiyor. İstemesi bile suç. 500-600 bin € kardeşim sana, top oynamak istiyorsan buyur yoksa bay bay.

CEMEFKER
27.01.2016, 14:53
Şimdi Yusuf'un son sözleşmesine baktım...

Adamın aldığı senelik 1.000.000 (1 milyon ) TÜRK LİRASI ortalama/aşağı yukarıd

Bu fiyatlara göre Güray'a verilecek para 800 TÜRK LİRASI'ndan fazla olamaz/olmamalı.

CEMEFKER
27.01.2016, 14:53
Güray kendine güveniyorsa maç başı alacağını 15.000-20.000 Türk Lirası veya üzeri olarak belirlesin ve rekabete girsin madem...

Antonio
27.01.2016, 14:55
doğu avrupadan iki üç tane futbolcu takip ediyorum. bunlar tutacak gibi. en fazla 500 bin euroya oynuyor elin polakı rumeni... bizim yerli fitbolcular biraz fazla para istiyor.

CasTo
27.01.2016, 15:03
gregory sertic bu sene cok arka planda kalmış. aslıdna düşünülebilir. güzelde bir transfer olur düşüncesindeyim ön libero mevkisine...

edit sakatlanmıs yırtık varmış :D sene sonuna kadar takip edilmeli o halde mayıs ayında dönecekmiş

CEMEFKER
27.01.2016, 15:09
Bu transfer fiyatlarının garantileri çok yüksek. Hem Avrupa hem de bizde (dünya düzeni bu olsa gerek) çok yüksek. Bu fiyatları gören topçu elbette yükselip başka büyük takımlara gitme planı yoksa sözleşmeyi yapıp uyuyor sahada.

Fifa, Uefa'nın bu şikeci düzeni varken umutlu olmak istemiyorum, ancak futbolu dünya çapında yönetenlerin bu fiyatlar üzerinde ortak bir karar alıp futbolcu odaklı değil, klüp odaklı kararlar alması lazım. Mali kriterlere uymayan klup sayısındaki artışın bu kadar olması karşısında acil bir önlem alınmalı zaten...

Futbolcu maç başı paraların yüksek tutulup garanti paranın azaltılması, yaşam standartlarının (asgari ücret değil kast ettiğim. İsim hakkı, hava parasına benzer bir göstermelik ancak sabit bir ücret getirilmeli 10.000 euro gibi) üzerinde, ancak fahiş olmayan fiyatlara indirgenmesi lazım. Adam maç başı 25.000 -30.000 euro alacaksa diğer garanti ücretle birlikte 35.000-40.000 eurodan hesaplanıp toplam senelik ücretinin çıkartılması lazım. Kaliteli yıldız bir ismin yıllık 35-40 maç yaptığını düşünürsek 40*40.000= 1.600.000 eurocuk . O zaman futbolcu kendini ortaya koymada daha zorunlu hissedecektir. Maç başı garanti parayı kapmak, 11 dışı kalmamak için keyfi mazeretleri de kalmiyacak.

Samet GÜVEN
27.01.2016, 15:10
@!olgun! (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=50267) son haberler nedir? Altuğ Mbia'ya Çin'den 5 milyon euroluk teklif var diye haber yapmış aslı var mı? Mbia-Cavanda son durum nedir?

Bir de görüştüğün kişiye Güray konusunda taraftarın tepkisinden bahsedersen çok makbule geçer. 700 binle 800 bin arasında bi fark yok ama algıyı yönetememeye başlarsan arkası fena gelir. Feda demişken böyle saçmalıkların yapılmaması lazım.

Arkada da bahsettim, yönetimin olaya bakışı sadece tasarruf. Feda demişken bu hamleye saçmalık diyorsunuz ama zaten fedalık bir hamle bu.

Gürayı 800 bin euroya alırsa, faydası olsun olmasın 1,5 senede adama 1,2m euro ödeyeceğiz.

Gürayı bu şartlarda almazsa takasta kullanıcak olan ve faydası olayacağı kesin olan soner ve alpere 1,5 senede 2,2m euro ödeyeceğiz.

Yani sadece bu basit hamle ile 3milyon TL kar imkanı var. Bu gözle bakıldığında yönetimin bu hamleleri doğrudur. ( Takas harici ekstra para ödenmeyecekse )

cebcare
27.01.2016, 15:11
Güray'a o maaşlar verilmez tabi haber doğruysa

Tayfun
27.01.2016, 15:24
Barış Memiş 1461'e mi geliyormuş ?

Adam bumerang gibi atıyoruz geri dönüyor arkadaş .

TolgaTopçu61
27.01.2016, 15:26
Barış Memiş 1461'e mi geliyormuş ?

Adam bumerang gibi atıyoruz geri dönüyor arkadaş .
Çok saçmadilar, seçilen yeni başkan da fos çikti..
Bence satalim kurtulalim 1461'i, zaten kullanamiyoruz bari paraya çevirelim bu zor durumda..

Tayfun
27.01.2016, 15:30
Çok saçmadilar, seçilen yeni başkan da fos çikti..
Bence satalim kurtulalim 1461'i, zaten kullanamiyoruz bari paraya çevirelim bu zor durumda..

Aynen öyle.

1461 bana futbolcu yetiştiremeyecek ise, kadrosunda 36 - 30 - 33 yaşında futbolcuları barındıracak ise, geleceğin yeteneği diye bakılan futbolcuları 11'de oynatmayacak ise kapatsınlar daha hayırlı bir işe imza atarlar . Şuan fuzuli bir konumda duruyor bana göre, değişim yaşanmaz ise devam etmesinin bir anlamlı da yok bu kulübün .

Emorfo_55
27.01.2016, 15:34
Gözükene göre Güray Alper+Soner e anlaşılmış . Yıllık ücrette konusunda da 850.000 Euro ya el sıkışılmış

Yıllık ücret bana göre de fazla olsada napalım

Sonerin Yıllık Ücreti : 1.100.000 Dolar
Alper Uludağın Yıllık Ücreti : 1.450.000 TL

1.1 Milyon Dolar = 1 Milyon Euro
1.444 Milyon TL = 444 Bin Euro

Toplamda = 1.444.000 Euro
Güray = 850.000 Euro

Kar = 694.000 Euro Yani 2.260.000 TL

İbrahim CİHAN
27.01.2016, 15:37
Konuşulan ücretler bonservis odemediysek iyi, kardayiz. Takassız o parayı veriyorsak yanlis yaparız

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selcuk
biraz bi sabir edelim
yeni yönetim geleli 50 gün olmadi
baskan burayi önemsedigini söyledi
degisikler gelecektir

kümede kalmaya oynayan takim 1 günden digerine degistirilmesi normalmidir

nedir bu pessimist tutum

nedir her seyi kiralim yikalim

3 sene koyun gibi gelen gideni izledik
her sey toparliyacak adam gelince 3 günde bir isyan

nbay
sonerin bir sonraki satışından pay istesek ,belli olmaz bunun sağı solu

Çağatay_
27.01.2016, 15:39

Ahahaha. Akhisar'da iyi iş çıkaracağından herkes emin gibi :)

Tam oranın sistemine uygun.

TheCrow
27.01.2016, 15:44
Arkada da bahsettim, yönetimin olaya bakışı sadece tasarruf. Feda demişken bu hamleye saçmalık diyorsunuz ama zaten fedalık bir hamle bu.

Gürayı 800 bin euroya alırsa, faydası olsun olmasın 1,5 senede adama 1,2m euro ödeyeceğiz.

Gürayı bu şartlarda almazsa takasta kullanıcak olan ve faydası olayacağı kesin olan soner ve alpere 1,5 senede 2,2m euro ödeyeceğiz.

Yani sadece bu basit hamle ile 3milyon TL kar imkanı var. Bu gözle bakıldığında yönetimin bu hamleleri doğrudur. ( Takas harici ekstra para ödenmeyecekse )

E o zaman bedava verelim Soner ile Alper'i Akhisar'a ?.. Önümüzdeki sene de Güray'ı başkasıyla takas etmek için çırpınacağımıza hiç almayalım daha iyi.

61trabzonomer
27.01.2016, 15:47

yok artık abi, bu adamdan hala beklentin mi var , defolsun gitsin şu takımdan kurtulalım transfer yapmaktan önemli

nuri45
27.01.2016, 15:57
besiktas maci 15 martta 19.30 da. Sali gününe geliyor. Niye bu kadar gec bu mac ya. Federasyon bi p... luk daha yapiyor kesin

Numan Yerlikaya
27.01.2016, 15:58
15 mart maç mı olurmuş

atomantcum
27.01.2016, 15:59

Arkadaşın yazdığını tam olarak okumadınız sanırım. Bosingwa sakattı, parası ödenmedi, tolerans gösterdi. Sakat olan adama bunun yapılması etik olmadığı gibi, bir de adama kötü muamele yapıldı, kapı dışına itildi.

Adam mecburen buraya kadar dayanabildim diyerek ayrıldı. Şimdi olacak olan şey adamın bizden tüm alacaklarının ödenmesi, ve üstüne tazminat verilmesi.

Oysa biz kendisiyle anlaşıp iade-i itibar yapar, gönlünü alırsak, bu tazminatı talep etmez, sadece alacaklarını alır ve sezon sonunda ayrılır. Bakarsınız futbolu bırakır ve uzun dönem gelecek hocamızın yardımcılarından birisi olur.

Eğer anlaşılmazsa para zaten ödenecek, yani işin ek olarak maddi külfet getiren bir tarafı yok.

Adamın parasını zaten ödeyeceğiz, hatta üstüne bu paranın faizini ve bir miktar da kendisine, avukatına, menajerine, fifaya dava tazminatı ödeyeceğiz.

Yanlış anlama ama Çağatay'ın da dediği gibi bu kısmı atladın galiba hala paradan bahsediyorsun çünkü.

kyodou
27.01.2016, 15:59
Seneye bu sıralar Akhisarlı Soner' in, Trabzonsporlu Güray' dan daha iyi piyasası olmazsa bende bu işi bilmiyorum. Bu mesaj burada kalsın. Zamanı gelince alıntılayacağım.

selcuk
27.01.2016, 16:01
besiktas maci 15 martta 19.30 da. Sali gününe geliyor. Niye bu kadar gec bu mac ya. Federasyon bi p... luk daha yapiyor kesin
tarih bizim icin büyük avantaj
miy ve sivas maclar arasi
3 mac pes pese avni akerde oynayacagiz
yani yolculuk streside yok
sansliyiz

Kemal Öztel
27.01.2016, 16:10
Soner Akhisarda kendini bulur ama yinede büyük takım topçusu olamaz

gometra
27.01.2016, 16:14
YKO Mbia için Çin'den resmi teklif geldi dedi, normalde zerre itimat etmem ama olgun "doğru ama geriden geliyor" falan diyince bi acaba dedim. Doğrudur inşallah.

kanterts
27.01.2016, 16:21
ishak ve musadan kurtulmaya calisirken gürayi aliyoruz . üstelik 1 milyon euro istiyor , yetmedi soneri veriyoruz.güray sonerin tirnagi olamaz.

nbay
27.01.2016, 16:22
Seneye bu sıralar Akhisarlı Soner' in, Trabzonsporlu Güray' dan daha iyi piyasası olmazsa bende bu işi bilmiyorum. Bu mesaj burada kalsın. Zamanı gelince alıntılayacağım.

mümkün

emrhan61
27.01.2016, 16:26
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160126/e68fa0106e155fc665697930545bcdcb.jpg

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160126/a4d1a7f6c08c014c4abe5db478218efe.jpg

Haberin yazım şeklinden de anlaşılacağı gibi ilk YKO denen ergen sayfa sallamış. Ondan başka ergenler kopyalamış farklı şekilde yazmış. Ordan da haber sayfaları kopyalayıp almış. Fotomaç' ın anlık haber köşesindeki amatör editör de atlamış. Fotomaç haber falan da yapmadı yani, sadece tag niyetine paylaştı. Yazım şeklinden de anlaşıldığı gibi YKO' dan değil, diğerlerinden kopyalamış. Yani bu sayfadan haberleri bile yoktur. Delinin biri bir kuyuya taş atmış hesabı...

Burada defalarca şu ergen sayfanın palavralarını ıspatlamama rağmen her girişinde sadece bu sayfayı savunmaya ısrarla devam etmenin sebebi nedir ?

Benim bir gıcığım yok sonuçta bu sayfaya. Yalan konuşuyorlar bu bariz yani bunu görmemek için kör olmak lazım.

M'Bia ya Çin, Valencia ve Sevilla' dan teklif geldiği haberleri ayrı ayrı çıkmıştı zaten daha önce. Yarın bigün bunlardan birine transfer olursa "ben demiştim" diyecek. Siz de inanacaksınız. Transfer olmazsa da kimse hesap sormayacak.

Sevilla, Valencia ve Çin den teklif haberleri;

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160126/93356d9a6c7c515937f5563833f8636a.jpg

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160126/308db317e381eeba08f7f29150c598af.jpg

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160126/70b1995d3310feff5ecde100a4db6590.jpg

Görüldüğü gibi 3 ihtimal de zaten daha önceden vardı. Bunu yazıp "Fotomac haberimizi yaptı" diye övünmek ergenliktir.

YKO denen ergen sayfanın güvenilirliği konusunda birdaha cevap yazmayacağım, çünkü yoruldum. Siz bilirsiniz.

Ben güveniyorum. Siz güvenmiyorsunuz. Savunduğum da yok. Benim gördüğüm kadarıyla çoğunu biliyorlar. Muhammet Demirin ucaginin kacta kalktigini bile soylemislerdi. İnanan inanır.

Tayfun
27.01.2016, 16:27
Bu arada Westham Emenike'yi kiralıyormuş, Burak'ı almayacaklar. Gitti bizim %25 pay .

Gökhan Uzun
27.01.2016, 16:27

Bu yoruma tamamen katılıyorum

Sercan Keleş
27.01.2016, 16:29
Bu arada Westham Emenike'yi kiralıyormuş, Burak'ı almayacaklar. Gitti bizim %25 pay .

Dün söyledim hocam Burak'a şimdi gitmek istiyorsan Çin'e gidebilirsin. Yoksa sezon sonunu bekleyeceksin dediler.

Tayfun
27.01.2016, 16:31
Dün söyledim hocam Burak'a şimdi gitmek istiyorsan Çin'e gidebilirsin. Yoksa sezon sonunu bekleyeceksin dediler.

Bari sezon sonu satılsa da payımızı alsak biz de .

Sercan Keleş
27.01.2016, 16:33
Bari sezon sonu satılsa da payımızı alsak biz de .

Avrupa şampiyonası ne zaman, belki onu hesaba katarak değer yükselteceğini düşünüyor olabilirler.

kyodou
27.01.2016, 16:35
Ben güveniyorum. Siz güvenmiyorsunuz. Savunduğum da yok. Benim gördüğüm kadarıyla çoğunu biliyorlar. Muhammet Demirin ucaginin kacta kalktigini bile soylemislerdi. İnanan inanır.
Yahu onu da Mehmet Karagöz söyledi alıntı yaptılar. Sadece YKO' yu takip edersen böyle düşünmen normal tabi.

Sercan Keleş
27.01.2016, 16:38
Yahu onu da Mehmet Karagöz söyledi alıntı yaptılar. Sadece YKO' yu takip edersen böyle düşünmen normal tabi.

Senin Soner'in gidiyor :D Bugün herhalde ondan sinirlisin :D

kyodou
27.01.2016, 16:40
Senin Soner'in gidiyor :D Bugün herhalde ondan sinirlisin :D
Gitsin kardeşim gitsin de Güray değil Eren gelsin. O da olmuyorsa kimse gelmesin, Soner bedava gitsin. 2 çöp vercez diye 1 çöp almak zorunda mıyız ?

nuri45
27.01.2016, 16:42
aspor son dakika güray vural la anlasmisiz

Cafer Bulur
27.01.2016, 16:43
Gitsin kardeşim gitsin de Güray değil Eren gelsin. O da olmuyorsa kimse gelmesin, Soner bedava gitsin. 2 çöp vercez diye 1 çöp almak zorunda mıyız ?

Güray diri bir oyuncu soner gibi kiz gibi oynamiyor.

Adam ayakta kalabiliyor orta yapabiliyor gol atabiliyor hizli da sayilir iyi penalti atar Soner ne alaka?

Güray eren den daha iyi alinmasinda fayda var.

Sercan Keleş
27.01.2016, 16:44

Vallahi Güray ile ilgili aynı düşüncelere sahibim seninle. Kesinlikle iki çöp gidecek bir çöp gelecek düşüncesindeyim. Soner Akhisarla anlaştıysa bedava verelim Güray'ı alıp Bursa'ya satalım. 300 400bin Tl zarar ederiz ama 2 çöp gider.

Eren konusuna gelirsek Eren'de çöptür.

Furkan S.
27.01.2016, 16:50
Transfer konusundaki rezalet devam ediyor..

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kaya
27.01.2016, 16:51
Trabzonspor transferleri ile alakalı olmayan tüm iletiler silinmiş olup bu mesajın ardından olası alakasız tüm iletiler silinecektir arkadaşlar...

Reklamın iyisi veya kötüsü olmaz düşüncesindeki bazı arkadaşlarımızın bilgisine...

Sercan Keleş
Ahanda Güray saçmalığı bitmiş. Hayırlı olsun artık.

kanterts
sol bek icin neden yabanci almiyoruz ? Hangi türk sol bek isimize yaradi abdullahtan sonra ?

Aydın Danış
Bu Güray nasıl topçudur abi hiç oturup dikkatli izlemedim ben bu adamı :) İzleyenler nediyor.

Dip.Ing.Mag.
27.01.2016, 16:52
Vallahi Güray ile ilgili aynı düşüncelere sahibim seninle. Kesinlikle iki çöp gidecek bir çöp gelecek düşüncesindeyim. Soner Akhisarla anlaştıysa bedava verelim Güray'ı alıp Bursa'ya satalım. 300 400bin Tl zarar ederiz ama 2 çöp gider.

Eren konusuna gelirsek Eren'de çöptür.

olcan icinde ayni seyler söyleniyordu bize geldiginde. Overdraft vs. ama katkisini gördük, giderken de iyi para kazandirdi gitti. Güray isimize yaracaktir. kazanma azmi, caliskanligi yeter kanaatimce. yetenekleri de öyle vasat degil.

ccd6167

Yahu bosingwanın gönlünü alsan nolur ömrü boyu 400 maça çıkmış 30 tane asist yapamamış sağ bek. Burun kıvırdığımız sabri bile 17 maçta 5 asist yapmış bu sene bosi yapabilirmiydi bu istatistiği?Bosi de iyi prof ama iyi bi topçu değildi bana göre ondan daha iyi oyunun içinde olan topçular var sağ bek olarak.

Adamın parası ödersin faiziyle olur biter adama yalvaracak halimiz yok. Yedik bi b.k hacıosmanoğlu vasitasıyla katlanacaz buna.

Baksanıza başkan seçtiğimiz adamdan eski doslayarın incelenmesini istesek ne diyecek adam acaba? Adam sanki 400 milyon uzaylılar yapmış gibi takınıyor. 175 milyon tl borç 3 senede 400 milyon olmuş başkan hiç oralı değil git istesene denetçi bişi incelesinler?

Sercan Keleş
sol bek icin neden yabanci almiyoruz ? Hangi türk sol bek isimize yaradi abdullahtan sonra ?

Hangi yabancı solbek işimize yaradı ki renktaş.

Ertan 51
27.01.2016, 16:53
O değil de çok şikeciye beddua ettmiştim en çok emenikeye tutturmuşum galiba,
adam bir türlü huzur bulamadı :dansmuz:

Sercan Keleş
27.01.2016, 16:55
olcan icinde ayni seyler söyleniyordu bize geldiginde. Overdraft vs. ama katkisini gördük, giderken de iyi para kazandirdi gitti. Güray isimize yaracaktir. kazanma azmi, caliskanligi yeter kanaatimce. yetenekleri de öyle vasat degil.

Olcan Burak nadir örneklerdir ama bana sorarsanız işimize yaramayacak. Gönül ister fırtına gibi essin. Benim düşüncem olumsuz bu adamı Solbekte izleyeniniz var mı ? ben 1 maçını izledim sadece. Sağ açıkta Fenerbahçe'ye attığı efsane bir gol var. Aşırtma Volkan ileride yakalanmıştı. Topun dibine girerek. Ogünden sonra biraz takip ettim. Ben Solbekte çok nadir gördüm kendisini. Kupa maçlarında bile açık oynadı adam

kanterts
27.01.2016, 16:56
Hangi yabancı solbek işimize yaradı ki renktaş.
buda dogru :D Ancak iyi arayan iyi sol bek bulur . gürayin defansini görecegiz,kademe anlayisi falan ben bu transferi cok yanlis buluyorum.
sene sonunda göndermeye calisacagiz , sefa gibi yapisir külübe.

Samet GÜVEN
Bu Güray nasıl topçudur abi hiç oturup dikkatli izlemedim ben bu adamı :) İzleyenler nediyor.

La Aydın, de hadi izlemedin de 25465431 sayfadır yazılanlarıda mı okumadın :D

emrhan61
Hayırlı Olsun. 2 Gereksiz yerine 1 gereksiz geldi.

Aydın Danış
27.01.2016, 16:58
La Aydın, de hadi izlemedin de 25465431 sayfadır yazılanlarıda mı okumadın :D

Net bi cevap alayım diye abi biri kötü diyor biri iyi diyor :D Net olalım yani hepden kafam karıştı :)

Sercan Keleş
27.01.2016, 16:58
https://www.youtube.com/watch?v=mDAuTKpKJSI

Burada Güray'ın yılın gölünü attığı maç. Burada da kendisi sağ açık oynuyordu.

Samet GÜVEN
27.01.2016, 16:59
Net bi cevap alayım diye abi biri kötü diyor biri iyi diyor :D Net olalım yani hepden kafam karıştı :)

Daha önce herkesin görüş birliğine vardığı bir topçu gördün mü burada ? :)

Dip.Ing.Mag.
27.01.2016, 16:59
Olcan Burak nadir örneklerdir ama bana sorarsanız işimize yaramayacak. Gönül ister fırtına gibi essin. Benim düşüncem olumsuz bu adamı Solbekte izleyeniniz var mı ? ben 1 maçını izledim sadece. Sağ açıkta Fenerbahçe'ye attığı efsane bir gol var. Aşırtma Volkan ileride yakalanmıştı. Topun dibine girerek. Ogünden sonra biraz takip ettim. Ben Solbekte çok nadir gördüm kendisini. Kupa maçlarında bile açık oynadı adam

sikinti yok hocam biz de sag acikta oynatiriz. zira orada da oynayacak adamimiz yok. sol bek biz de belli yani oraya birini bulamayacagiz lanetli bir yer o yüzden Güray da orada heba olmaz en azindan :)

Mert'
27.01.2016, 17:00
Guray her turlu kar ettirecek 2 gereksiz gidiyorsa guzel is cikarmis yonetim

Giallorossi
27.01.2016, 17:00
https://www.youtube.com/watch?v=mDAuTKpKJSI

Burada Güray'ın yılın gölünü attığı maç. Burada da kendisi sağ açık oynuyordu.

Bu videonun altina Cinli bir arkadas su yorumu yazmis:

sona kim (https://www.youtube.com/channel/UC9UA1O0UX4-nwD-zUrHiZsw)
MC그리 : 나~의 ~ 사알던 ê³*~향은~~~ 구우우라아이이부우우라아아알

Eger Güray tutmazsa en azindan Cin'e okuturuz birkac milyona

Sercan Keleş
27.01.2016, 17:01
sikinti yok hocam biz de sag acikta oynatiriz. zira orada da oynayacak adamimiz yok. sol bek biz de belli yani oraya birini bulamayacagiz lanetli bir yer o yüzden Güray da orada heba olmaz en azindan :)

Bu bek olayı o kadar canımızı sıkıyor ki, 3 4 3'e geçeceğiz en sonunda delilenip. Vallaha dene dene olmuyor.

kanterts
27.01.2016, 17:01
kadir keles gelen ve giden sol beklerden iyi . hepsinden iyi.sadece yavasti.

Dip.Ing.Mag.
27.01.2016, 17:02
Bu bek olayı o kadar canımızı sıkıyor ki, 3 4 3'e geçeceğiz en sonunda delilenip. Vallaha dene dene olmuyor.

3-4-3 bana Uyar hocam.

Ertan 51
27.01.2016, 17:04
Yetenek işini pek karıştırma :)
Artısı; oyunun içinde olması,dik oynaması,hırslı oluşu (inşallah o da altta yazdığım oyuncular gibi olmaz)
kendisinden 1 tık aşağı da 2 oyuncu verip 1 oyuncu almamız(son gelen bilgiler doğru ise)

Daha önce herkesin görüş birliğine vardığı bir topçu gördün mü burada ? :)
Görüş birliği olmasa da çoğunluğun istediği topcuların da bize gelince futbolu unuttuğunu düşünürsek,genel kanı ne diyor pek te önemli değil bence :)

karahanbakar
27.01.2016, 17:05
İnşallah Güray için çok şey vermemişizdir. Parlamasa ds sırıtmaz o bölgede. İşimizi görür. İshak'la ikisi kalırsa iyi olur. Diğerleri gönderilmeli.

Sent from my iPhone using Tapatalk

kyodou
27.01.2016, 17:09
Bu videonun altina Cinli bir arkadas su yorumu yazmis:

sona kim (https://www.youtube.com/channel/UC9UA1O0UX4-nwD-zUrHiZsw)
MC그리 : 나~의 ~ 사알던 ê³*~향은~~~ 구우우라아이이부우우라아아알

Eger Güray tutmazsa en azindan Cin'e okuturuz birkac milyona

:D

Sercan Keleş
27.01.2016, 17:10
Çinli değil Koreli :D

Furkan S.
Vasatoğlu vasat buyur sana net cevap.

angraf
kanata güralı almısız bakalım napcak bizde

karahanbakar
27.01.2016, 17:11
Biz bu adamı sol bek diye mi aldık, sağ açık diye mi?

Ertan 51
27.01.2016, 17:13
İnşallah Güray için çok şey vermemişizdir. Parlamasa ds sırıtmaz o bölgede. İşimizi görür. İshak'la ikisi kalırsa iyi olur. Diğerleri gönderilmeli.

700 bin e kadar bence uyar,tabi 2 oyuncu verdiysek.
Alper Akhisara gitti kabul edersek Musa da gitmeli ama efendi çocuk kimse onun adını ağzına almıyor,arada kaynayıp gidiyor :)

Hakan
Güray = 10 x İshak

Başından beri söyledik iyi transfer

Aydın Danış
Yetenek işini pek karıştırma :)
Artısı; oyunun içinde olması,dik oynaması,hırslı oluşu (inşallah o da altta yazdığım oyuncular gibi olmaz)
kendisinden 1 tık aşağı da 2 oyuncu verip 1 oyuncu almamız(son gelen bilgiler doğru ise)

Görüş birliği olmasa da çoğunluğun istediği topcuların da bize gelince futbolu unuttuğunu düşünürsek,genel kanı ne diyor pek te önemli değil bence :)

O zaman susuyorum ben ne halt ettim de sordum :D

karahanbakar
27.01.2016, 17:15
Alper Akhisara gitti kabul edersek Musa da gitmeli ama efendi çocuk kimse onun adını ağzına almıyor,arada kaynayıp gidiyor :)

Aynen o makul rakam ama iş milyonlara vardıysa üzülürüm.

Gider hocam o da gider sezon sonu :) Bu kadroyu bir şekilde 26, 27 kişiye indirecekler [emoji1]

Samet GÜVEN
27.01.2016, 17:15
GÜNDEM TRABZONSPOR †(https://twitter.com/GundemTs)1 dakika önce (https://twitter.com/GundemTs/status/692365086443360256)
Kesin olmamakla birlikte Medjani Pazartesi günü açıklanabilir..

Bera B.
27.01.2016, 17:16
Güray bildiğim kadarıyla belirli standartta bir oyuncu. Çok takip ettim diyemem ama izlediğim maçlarda genelde benzer bir seviyede oynuyordu. Transferin en sevindirici yani iki oyuncuyla -anlaşılmışsa- yollarımızı ayırmamız. Ücret de makul olacaktır.

Sercan Keleş
27.01.2016, 17:19
Eğer Burak satılırsa gelen para ile Ndiaye'yi alacakmışız. Tabi burak hayalleri suya düştü.

Giallorossi
27.01.2016, 17:19
61saat sitesinde Hasan Tüncel sadece takas yazmis yani ekstra para ödemiyecegiz. Eger dogruysa süper transfer olur. Gürayin performansina bakmam bile. Yinede ben Gürayin cok kötü performans sergiliyecegini düsünmüyorum özellikle sezon sonuna kadar yararli olur. Hem senelik maliyet acisindan kazanmis olduk, hemde takima 0 katki veren iki oyuncudan kurtulmus olduk

61SAAT SPOR SERVİSİ - Hasan Tüncel Trabzonspor uzun süredir pazarlıkları sürdüğü Güray Vural transferinde mutlu sona ulaştı. Trabzonspor'da transferi için büyük çaba sarf edilen Güray Vural transferi Soner + Alper takası karşılığında sonuçlandı.

Sercan Keleş
27.01.2016, 17:21
61saat sitesinde Hasan Tüncel sadece takas yazmis yani ekstra para ödemiyecegiz. Eger dogruysa süper transfer olur. Gürayin performansina bakmam bile. Yinede ben Gürayin cok kötü performans sergiliyecegini düsünmüyorum özellikle sezon sonuna kadar yararli olur. Hem senelik maliyet acisindan kazanmis olduk, hemde takima 0 katki veren iki oyuncudan kurtulmus olduk

61SAAT SPOR SERVİSİ - Hasan Tüncel Trabzonspor uzun süredir pazarlıkları sürdüğü Güray Vural transferinde mutlu sona ulaştı. Trabzonspor'da transferi için büyük çaba sarf edilen Güray Vural transferi Soner + Alper takası karşılığında sonuçlandı.

Sadece Soner ve Alper'e karşılık gitsin bende hiçbir şey bilmiyorum. Alper yoktur takasta hatta Soner ve Para vardır :D

Giallorossi
27.01.2016, 17:24
Sadece Soner ve Alper'e karşılık gitsin bende hiçbir şey bilmiyorum. Alper yoktur takasta hatta Soner ve Para vardır :D

Buna bile raziyim :D

selcuk
27.01.2016, 17:26
paf takiminin manevi abisi

Sercan Keleş
27.01.2016, 17:27
Burada en önemli olan şey Güray'ın alacağı paradır. O bir açıklanırsa rahatlarız.

kyodou
27.01.2016, 17:28
Gidenler;

Bosingwa
Constant
Medjani
N'Doye
Serdar
Alper
Soner

Acil gitmesi gerekenler;

Douglas
Musa
Atik
Deniz

Gitmesi Gereken sonraki isimler;

Esteban
Salih
İshak
Yumlu
M'Bia
Özer
Erkan
Sefa

Mert'
27.01.2016, 17:29
Alper ve özellikle Soner gittiği sürece Güray transferi sahaya çıkmadan bile artıdır.

uzungöllü
27.01.2016, 17:30
Burak transferi olmadı ya la. Daha da satılamaz o paralara. Ulan uefa gene senin pisliğin. Kararını biraz daha geç açıklasan gelecekti eurocuklar.

Sercan Keleş
27.01.2016, 17:30
Gidenler;

Bosingwa
Constant
Medjani
N'Doye
Serdar
Alper
Soner

Acil gitmesi gerekenler;

Douglas
Musa
Atik
Deniz

Gitmesi Gereken sonraki isimler;

Esteban
Salih
İshak
Yumlu
M'Bia
Özer
Erkan
Sefa

İsveç elemeyi geçip 2016 Avrupa Şampiyonasına giderse Erkan piyasa yapar tahminim. Bence kötü oynamıyor ama satılmak istenirse gayet satılabilir.

selcuk
27.01.2016, 17:31
İsveç elemeyi geçip 2016 Avrupa Şampiyonasına giderse Erkan piyasa yapar tahminim. Bence kötü oynamıyor ama satılmak istenirse gayet satılabilir.
elemeler biteli aylar oldu

Mert'
27.01.2016, 17:33
Ramires 33 milyona Çin'e gitmiş , Çin liginde neler oluyor böyle takip eden var mı?

emrhan61
27.01.2016, 17:34
#YKO - NOKTA ATIŞI

Pazartesi saat 13:00'da İstanbulda bir otelde Eski oyuncumuz Medjani ile görüşmek için randevu alındı.Bakalım neler olacak :)

AYRICA UYGUN MALİYETLİ BIR STOPER ALINABİLİR

ffırtına
27.01.2016, 17:34
Soner'in bu takımdan gitmesi kadar beni sevindirecek başka bir transfer olacağını sanmıyorum sırf o ilk 18'de diye izleyemediğim maçlar vardır :)

emrhan61
27.01.2016, 17:35
Ramiresin gittigi Jiangsu Mbiayı isteyen takımmış.

kyodou
27.01.2016, 17:35
Yapma Allahaşkına. Büyük takım kanat oyuncusu gibi mi oynuyor ? Aç biraz Belçika, Hollanda ligi izle. Orta sıra takımlarının kanat oyuncuları ile Erkan' ı karşılaştır da gel. Hala aynı fikirdeysen susacağım.

selcuk
27.01.2016, 17:37
1,7milyar insanlik pazar
bu daha baslangic
cin, hindistan

Sercan Keleş
27.01.2016, 17:37
elemeler biteli aylar oldu

Hadi ya İsveç ne yaptı geçebildi mi elemeyi. Ne ara oynandı :D

Yapma Allahaşkına. Büyük takım kanat oyuncusu gibi mi oynuyor ? Aç biraz Belçika, Hollanda ligi izle. Orta sıra takımlarının kanat oyuncuları ile Erkan' ı karşılaştır da gel. Hala aynı fikirdeysen susacağım.

Demek istediğim Erkan satılabilir hocam. Diğerleri gibi piyasasız birisi değil. En azından milli takımda yedek medek oynuyor. Çok başımız ağrırsa satarız.

Sercan Keleş
27.01.2016, 17:40
1,7milyar insanlik pazar
bu daha baslangic
cin, hindistan

Çin'in bu hamleyi yapma nedeni biraz farklı. Çin dünya ekonomisine açılıyor. Reklamın iyisi kötüsü olmaz diyerek devlet destekli ilgi çekmek adına yapılıyor bu Transferler. Amerika ile yarışa giriştiler. Amerika son olarak C Ronaldo'yu istemiş. Reklam hamleleri yapıyorlar. Liglerini kaliteleştirmenin peşindeler.

kyodou

Demek istediğim Erkan satılabilir hocam. Diğerleri gibi piyasasız birisi değil. En azından milli takımda yedek medek oynuyor. Çok başımız ağrırsa satarız.
İbra' nın kankası diye bir umudum vardı, o da tükenmek üzere. Bu adam Eskişehir' den hala gelmemiş. Ordaki futbolu ile burdakinin alakası yok.

selcuk

varlar
grup e

Sercan Keleş
27.01.2016, 17:43
varlar
grup e

Güzel oldu bu. Orada piyasa yapar. En kötü italya mitalya bir yere gider.

Antonio
27.01.2016, 17:43
alpere 1 milyon euro bayılmıştık. takasla gönderiyoruz. iho ve hurmaya saygılar.

selcuk
27.01.2016, 17:45
Çin'in bu hamleyi yapma nedeni biraz farklı. Çin dünya ekonomisine açılıyor. Reklamın iyisi kötüsü olmaz diyerek devlet destekli ilgi çekmek adına yapılıyor bu Transferler. Amerika ile yarışa giriştiler. Amerika son olarak C Ronaldo'yu istemiş. Reklam hamleleri yapıyorlar. Liglerini kaliteleştirmenin peşindeler.
hamleleri sandigindan derin
okullarda futbol dersi zorunlu derslere eklendi
hedefleri zirve
reklamdan cok öte

amerikadada her college de futbol takimi var
bu american futbolda bile yok

iyi yarisa girdiler
15-20 yil sonra piyasa tasacak

Aydın Danış
27.01.2016, 17:46
Burada en önemli olan şey Güray'ın alacağı paradır. O bir açıklanırsa rahatlarız.

850 bin diyorlar

Sercan Keleş
27.01.2016, 17:47
850 bin diyorlar

Aynen dün buraya yazdığım arkadaşta söyledi 850Bin € Yıllık ücretle anlaşılmış

Antonio
27.01.2016, 17:48
gürayda kabak çıkarsa artık televizyonu kıracağım. deniz denen topçu bizde forvet oynuyor. yine sinirlendim....

Erkin
27.01.2016, 17:49
"Güray'ı Başkan Usta İstanbul'a çağırdı.. Küçük pürüzler halledilip imzalar atılacak.."

Hasan Tuncel yazmış şimdi. Ne pürüzü hala. 150bin euroluk bir şey olmasın :)

Yıldıray Emanet
27.01.2016, 17:50
Takımda solbek yokken bu İshak oynamaya falan karar verdimi acaba bi çaba göstercekmi çok merake ediyorum

Aydın Danış
27.01.2016, 17:50
Denizi'de sattıkmı Gençler'e yarım dönem bu kadar kar yeterli :)

Sercan Keleş
27.01.2016, 17:51
Bir tane defans alacaklarmış.

selcuk
Eskişehirspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Trabzonspor'dan İshak Doğan ve Deniz Yılmaz'ı istediklerini açıkladı. kaan

exelans_25
gürayı da yollamak için üste para vereceğiz çöp yolla çöp al

Enes Başkaya60
Güray takımımıza hayırlı olsun...

Uğur Kalyoncu
27.01.2016, 17:52
Güray in Soner ve Alper karsiliginda alinacak olmasi güzel ama yağmurdan kacarken doluya tutulmayiz insallah..500 600 bin euro arasi uygun istiyorsa buyursun gelsin...

Büyük takim istediğinde para icin burun kiviran işi yokuşa süren adamdan hayir gelmez..Güray icin değil bu genel yorum..

Mehmet_Mercanlı
27.01.2016, 17:54
Soner - Yıllık = 1 milyon 100 bin dolar
Alper - Yıllık = 1,444.500 TL

1.1 Milyon Dolar = 1 Milyon Euro
1.444 Milyon TL = 444 Bin Euro
+_________________________________

Toplamda = 1.444.000 Euro

Yanı yarım sezon için 722.000 Euro GARANTI para alacaklardı ...

Güray Yıllık = 700.000 Euro
yarım sezon 425.000 Euro

sasort
27.01.2016, 17:56
Aynen dün buraya yazdığım arkadaşta söyledi 850Bin € Yıllık ücretle anlaşılmış

600 verdik 1 me istedi
700 çıktık 900 istedi

en son 850 bittimi

transferde anlaşma sağlandımı

Sercan Keleş
27.01.2016, 17:59
600 verdik 1 me istedi
700 çıktık 900 istedi

en son 850 bittimi

transferde anlaşma sağlandımı

Öyle diyorlar. Benim bağlantım yok. Ama dediğim gibi ne hikmetse ne yazdılarsa çıktı.

eMR3
27.01.2016, 18:00
Medjani oyun içi performansı çok kaybolan, gizlenerek oynayan biri olsada takım için attıgı gollerle farklı bir hava yakalamıştı ama tekrar bize dönmesi bizim açımızdan hata olur.

sasort
27.01.2016, 18:01
Öyle diyorlar. Benim bağlantım yok. Ama dediğim gibi ne hikmetse ne yazdılarsa çıktı.

kişiden kişiye fark ediyor bazıları var 300 tane şey söylüyorlar haliyle biri tutunca biz demeduk mi diyorlar

sasort
27.01.2016, 18:03
"Güray'ı Başkan Usta İstanbul'a çağırdı.. Küçük pürüzler halledilip imzalar atılacak.."

Hasan Tuncel yazmış şimdi. Ne pürüzü hala. 150bin euroluk bir şey olmasın :)

ne zaman için söylemiş bugün mü gidecek yarın mı

Erkin
27.01.2016, 18:05
ne zaman için söylemiş bugün mü gidecek yarın mı
Twitterda yazıyor sürekli ama belirtmemiş. Bugün gider heralde; zaten kaç gün kaldı ki ara tranfer döneminin bitimine.

Sercan Keleş
27.01.2016, 18:07
kişiden kişiye fark ediyor bazıları var 300 tane şey söylüyorlar haliyle biri tutunca biz demeduk mi diyorlar

Hocam bazı kişilerin yönetimde akrabaları oluyor. Böyle haberleri almaları kolay oluyor. Misal 1 sene önceydi. Benim belkide tek duyum aldığım konu Tolgay Arslan Transferiydi. Bizim başkan orada AKP'nin yapılanması ile muhabbet ederken söylemişti. Benim sülalemin yüzde 90'ı Almanya'da olduğundan ve Trabzonsporlu olduklarından ve AKPli olduklarından o transferin olmadığını herkesten önce öğrenmiştim. Bu vesile ile insanlar haber alıyor olabilir.

Dün demiştim bu arkadaş Muhammet imza atmadan ücretini bile bildi. Belki yönetimdeki bazı arkadaşlar akrabasıdır. Ona haber veriyorlardır oda Sanal alemde prim yapıyordur.

Ogün YAZICI
27.01.2016, 18:08
güray transferi şöyle başarıdır iki tane çöp oğlu çöpten kurtuluyoruz.bunun dışında güray'a verilecek olan yıllık ücret yazıktır günahtır.ben merak ediyorum sevilla gibi valencia gibi takımların kült 3-4 futbolcusu dışında normal rotasyon fubolcuları yıllık vergiler harici 850 bin euro alabiliyor mu ? güray 850 bin euroyu nasıl hakedebiliyor.bu nasıl bir feda politikası ?

ÖmürKaradeniz61
27.01.2016, 18:08
Bu Güray Trabzonspora hiçbirşey veremez.Sadece Güray değil Türkiye liginden hiçbir şekilde oyuncu alınmaması taraftarıyım.Yılda 50 gol atan forveti bile almasınlar çünkü olmuyor.Artniyetsiz egolardan sıyrılarak oyuncu izleme komitesi oluşturulsun patlama yapma potansiyelli liglerden ne oyuncular bulursun.Özellikle Polonya,Avusturya,Belçika gibi liglerden 2-3 milyon euroya Güray gibi 100 tane adam bulursun hemde ilerde para eder kar yaparsın.Yerli oyuncuyu hiçbir şekilde çok yüksek kar yaparak satamazsın.Mesela geçen sene bursadan Bacambu yerli olsaydı imkansızdı o paralara yurtdışına satılması,keza bizde Henrique Adrian gibi.Uzatmadan Güray transferinde söyleyeceğim tek yorum gitti 2 gereksiz geldi 1 gereksiz.

Erkin
27.01.2016, 18:11
Bu arada Alper ilk 11 ama Soner 18'de yok götürülmüş müydü acaba.

nuri45
27.01.2016, 18:11
Alper ilk 11 de bugün gitmedimi bu cocuk daha

sasort
27.01.2016, 18:14
Hocam bazı kişilerin yönetimde akrabaları oluyor. Böyle haberleri almaları kolay oluyor. Misal 1 sene önceydi. Benim belkide tek duyum aldığım konu Tolgay Arslan Transferiydi. Bizim başkan orada AKP'nin yapılanması ile muhabbet ederken söylemişti. Benim sülalemin yüzde 90'ı Almanya'da olduğundan ve Trabzonsporlu olduklarından ve AKPli olduklarından o transferin olmadığını herkesten önce öğrenmiştim. Bu vesile ile insanlar haber alıyor olabilir.

Dün demiştim bu arkadaş Muhammet imza atmadan ücretini bile bildi. Belki yönetimdeki bazı arkadaşlar akrabasıdır. Ona haber veriyorlardır oda Sanal alemde prim yapıyordur.

bende yöneticilik yapıyorum kamuda

bu konularda şunu söylemek istyorum

bazı bilgilerin sızması transferleride tehlikeye sokar
ancak nedir.
iş resmiyet kazandıktan sonra kamuoyuna paylaşılana kadar geçen sürede bize bildirilmesi

burda bize heyecan veriyor

onun peşindeyiz olurmu olmaz mı ayrı bir heyecanı var

Reha Asan
27.01.2016, 18:15
Deniz'e acaba Hami hoca takımda düşünmediğini iletmişmidir?(düşünmüyordur umarım :) )
Gayette iyi taliplileri var git oyna işte.Ne diye Trabzonspor'da 4 forvet olmayı yeğliyorsun.
inşallah bu akşam 11 çıktığından ümit kaparak takımda kalmak istemez

Hakan
27.01.2016, 18:18
Güray bitti bitiyormuş Ahmet Çubukçu söyledi.
Bir kısmı takasmış,para da var sanırım

sasort
27.01.2016, 18:20
soner yeterli demişler alpere gerek yok demişler herhalde

aklıma hani bir şey alırsında parayı sağ cep sol cep toparlarsın ya şurda 1 lira şurada 50 kuruş

en sonun on kuruş çıkmaz da yeterli der ya esnaf

herhalde alper içinde yeter kafi dediler

onur-ts
27.01.2016, 18:20
Alper ilk 11 başlıyor. Ben bişe biliyorsam bu adam takasla bi yere gitmedi beyler. Soner artı para vermiştir bizim transfer ulemaları.
Ayrıca denizi kovmak için insan yerine koymamak lazımken adam futbolcu yerine koyup ilk 11 başlatıyor. Ondan sonra neden yerliler gitmiyor. Gitmez tabi sen adama forma verirsen niye gitsin.

Sercan Keleş
27.01.2016, 18:24
Alper'e verilen 1 Milyon Euro açık açık sorgulanmalıdır. İnsan bunu Fm'de yapmaz. Ben Akhisar'ın yerinde olsam Alper'i neden alayım ki. İnşallah gitmiştir.

sasort
27.01.2016, 18:26
Alper'e verilen 1 Milyon Euro açık açık sorgulanmalıdır. İnsan bunu Fm'de yapmaz. Ben Akhisar'ın yerinde olsam Alper'i neden alayım ki. İnşallah gitmiştir.

ben alınırken çok istemiştim
ondan yine adam olur ama anca 30 dayandığında

ben 20 yaşında zannettim
25 yaşındaymış
geç kalmış
aynı olcan gibi son baharında adam olur

Nihat Güneş
27.01.2016, 18:30
Güray ı merak eden arkadaşlar için yazıyorum..Siz sallayanlara bakmayın kalite topçudur, hırslıdır.. İzlemişlikleri de yoktur..İzledilerse de alıcı gözle bakmamışlardır. Yok alıı gözle bakmışlarsa başka spor dalıyla uğraşmaları gerekmektedir :) Sonerle filan alaksı yoktur. Soner in ekseni etrafında dönüşü 10 saniye alır, tipik halısaha topçusudur. Tempolu futbolda yapamaz. Güray da tempo da vardır , çabukluk ta.Tekniği iyidir , gol vuruşları da...

Tr liginde alınabilecek en iyi solbek - sol açıklardan birini aldık, içiniz rahat olsun.

Sercan Keleş
27.01.2016, 18:33
ben alınırken çok istemiştim
ondan yine adam olur ama anca 30 dayandığında

ben 20 yaşında zannettim
25 yaşındaymış
geç kalmış
aynı olcan gibi son baharında adam olur

Bu adam Kayserispor 2'inci Ligdeyken yedek beklemiş bir adam hocam. 1 Milyon € para verilmiş. Bu olayda ya art niyet vardır. Yada bizim eski başkan yine zekasını kullanmıştır.

Oğuzhan Fidan
27.01.2016, 18:33
aspor güray vural transferi bitti demiş ?

sasort
27.01.2016, 18:35
TRABZONSPOR: Esteban, Douglas, Okay, Özer, Deniz Yılmaz, Marko Marin, Salih Dursun, Yusuf Erdoğan, Alper Uludağ, Musa Nizam, Sefa Yılmaz

kadroda ilginç heral musa defans özer orta saha oynayacak

selcuk
27.01.2016, 18:36
Bu adam Kayserispor 2'inci Ligdeyken yedek beklemiş bir adam hocam. 1 Milyon € para verilmiş. Bu olayda ya art niyet vardır. Yada bizim eski başkan yine zekasını kullanmıştır.
okay in altaya giden payin alcak tutmak icin bonservisi resmi alpere yazildi
okayin asil bonservisini 3 milyon görebiliriz

en azindan öyle bir dedikodu var

sasort
27.01.2016, 18:37

ömer bayram var benim bildiğim o mevkide

ama sende haklısın

ömer bayram bize uygun mu kide

biz gidip yedeğini alıyoruz

hatır gönül transferi gibi geliyor

iho pokerde kaybettiğine karşılık verdiler herhalde

Sercan Keleş
27.01.2016, 18:40
okay in altaya giden payin alcak tutmak icin bonservisi resmi alpere yazildi
okayin asil bonservisini 3 milyon görebiliriz

en azindan öyle bir dedikodu var

Transferde böyle ucuz hamleler bizim gibi profesyonel kulüplere hiç yakışmaz eğer olduysa tabi. Altay hak etmiştir parayı. Sen vereceksin parayı olursa olur olmazsa olmaz. Böyle alicengiz oyununa ne gerek var. Alper'e Senelik 1,6 Milyon Tl vermekte başkanımızın zekasının ayrı bir yönü.

selcuk
27.01.2016, 18:41
Transferde böyle ucuz hamleler bizim gibi profesyonel kulüplere hiç yakışmaz eğer olduysa tabi. Altay hak etmiştir parayı. Sen vereceksin parayı olursa olur olmazsa olmaz. Böyle alicengiz oyununa ne gerek var. Alper'e Senelik 1,6 Milyon Tl vermekte başkanımızın zekasının ayrı bir yönü.
hurma iste

Numan Yerlikaya
27.01.2016, 18:43
Güray yine orta açabiliyor Rodallega'yı iyi besledi bu sene Cardozo açısından iyi

ccd6167
27.01.2016, 18:47
Gray dengeli adamdır. İş yapar takım oyununda . Bence güzel transfer.

Erkan A.
27.01.2016, 18:49
Güray hareketli cocuk is yapar bencede

Mert'
27.01.2016, 19:36
Olgun usta nerelerdesin Ndiaye ne oldu? :)

gökhants1966
27.01.2016, 19:39
Şampiyonluğa Oynayan Beşiktaş ve Fenerbahçede Oynayabilecek Oyuncularımız

Onur Kıvrak
Aykut Demir
Stephane Mbia
Mehmet Ekici
Oscar Cardozo
Muhammet Demir

50 kişilik kadroda ligin en iyi takımında oynayacak en fazla 6 oyuncunuz varsa şampiyon olmanız imkansızdır.Bu takımdan gitmesi gereken en az 12 oyuncu daha var.Alınması gereken oyuncu sayısı ise ilk 11 için en az 6,yedekler için ise en az 3' tür.

İşimiz çok zor.Planlamanın çok doğru yapılması lazım.

Burak
27.01.2016, 19:49
1,7milyar insanlik pazar
bu daha baslangic
cin, hindistan
Çin'deki olaya vakıf değilim ama Zokora sayesinde Hint futbolu ile biraz ilgilenmeye başladım. Takımların sahiplerinden bazıları Bollywood yıldızlarına hissedarlık ve ilgilenmeleri konusunda yetkiler veriyor. Amaç futbola olan ilgiyi hem ülke çapında hem de yurtdışında arttırmak. Hint film yıldızları ülkenin milli kahramanları gibi. Tabi olay bununla da kalmıyor. Profesyonel yapılar oluşturulmaya başlanıyor yavaş yavaş. İlk bir kaç sene geçiş süreci olarak belki çöp görülebilir ama yakında ilgi çekmeye başlar Hint ligi de.

selcuk
27.01.2016, 19:58
Çin'deki olaya vakıf değilim ama Zokora sayesinde Hint futbolu ile biraz ilgilenmeye başladım. Takımların sahiplerinden bazıları Bollywood yıldızlarına hissedarlık ve ilgilenmeleri konusunda yetkiler veriyor. Amaç futbola olan ilgiyi hem ülke çapında hem de yurtdışında arttırmak. Hint film yıldızları ülkenin milli kahramanları gibi. Tabi olay bununla da kalmıyor. Profesyonel yapılar oluşturulmaya başlanıyor yavaş yavaş. İlk bir kaç sene geçiş süreci olarak belki çöp görülebilir ama yakında ilgi çekmeye başlar Hint ligi de.
hindistan altyapi olarak cine yaklasmasi imkansiz
o prof. tutum yok
ondan bizim icin önemli bir ihracat pazarina dönüsecektir
ayni dogumuzdaki türkdevletleri gibi
simdiden azeri genc milli takimina oyuncu veriyoruz
biraz pazarlama becerisinlen musa gibi oyuncularimiz bu ülkelere takimimizin ihracat ürününe dönüsecektir
fav a at 3-4 yil yil sonra ins. görecegiz bunlari

ustaya güveniyorum bu konuda

Ahmet Hamza
27.01.2016, 20:01
Bosingwa sağlık kontrolünü geçerse tekrar Trabzonspor forması giyecek.
@YKO

DeAgLeMaNyAq
27.01.2016, 20:03
Bugün hani kulüp batıyordu hani feda olacaktı Bosingwa ve Medjani nereden çıktı şeklinde konuşanları dinledim. Tespitleri gerçekten ibretlik. Haklı olmalarının tek şartı var o da Bosingwa ve Medjani'nin geçmiş ve gelecek alacaklarından feragat ettiklerini bildirmesi. Sanki geri dönmeseler bu paralar ödenmeyecek havası oluşturulmuş...

hanzale
27.01.2016, 20:04
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160127/4097c8c55a2e42dc73f0be50344f6049.jpg

hanzale
27.01.2016, 20:05
Bugün hani kulüp batıyordu hani feda olacaktı Bosingwa ve Medjani nereden çıktı şeklinde konuşanları dinledim. Tespitleri gerçekten ibretlik. Haklı olmalarının tek şartı var o da Bosingwa ve Medjani'nin geçmiş ve gelecek alacaklarından feragat ettiklerini bildirmesi. Sanki geri dönmeseler bu paralar ödenmeyecek havası oluşturulmuş...

Ben de sizinle aynı kanaatteyim, fifada iki dosya az olması be zaten parasını alacak oyuncularla orta yol bulup en azından güzel güzel ayrılma fırsatı varken neden karşı öıkılıyor bu duruma anlamıyorum

Adem Akyüz'
27.01.2016, 20:06
Reis geri dönüyor muhtemelen :)

exelans_25
27.01.2016, 20:08
bu yönetim ne yapmaya çalışıyor bosingwa iyi hoştu ama o sakatlıktan normal dönemez bu yaştan sonra,medjani de sıradan topçu bunlarla olursun sen . yılda şampiyon he he

Ozan Yılmaz
27.01.2016, 20:08
şu #yko sayfasının reklamını yapmayın burada lütfen,
adamlar bir yerlerinden uydurup uydurup yazıyor, millet da inanıyor bunlara.
sayfaya bir baktım günde 10 civarı transfer yapıyoruz maşallah.
ayda yılda bir tutarsa da bu yazdıklarından biri, bakın yine bildik diye böbürleniyorlar.

Hakan
27.01.2016, 20:09
Güzel hamle.İçimizde bir yara olarak kalacaktı reis

Furkan S.
27.01.2016, 20:11
Medjani ile Jose gelirse 22 ve 10 ne yapacak?

hanzale
27.01.2016, 20:11
bu yönetim ne yapmaya çalışıyor bosingwa iyi hoştu ama o sakatlıktan normal dönemez bu yaştan sonra,medjani de sıradan topçu bunlarla olursun sen . yılda şampiyon he he

Bu adamlar zaten senin takımındaymış gibi çatır öatır alacak parayı fena mı olur güzel güzel anlaşılsa ona göre devam edikse ya da yollar ayrılsa

Ahmet Hamza
27.01.2016, 20:13
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160127/94a9e157bea3ec880c705b959c7745d7.jpg

btnyldz
27.01.2016, 20:13
Romantizmi bırakalım şu transferler olursa rezalet olur usta da beni hayli şaşırtmış olur. Gereksiz hamleler yapıyoruz hani feda?

hofsaale
27.01.2016, 20:14
saka mi bu...cavanda ve mbia niye gidiyor....tmm ikisinde is ahlaki yok ama medjani ve bosingwa la doldurmazsin yerlerini....

Adem Akyüz'
27.01.2016, 20:17
saka mi bu...cavanda ve mbia niye gidiyor....tmm ikisinde is ahlaki yok ama medjani ve bosingwa la doldurmazsin yerlerini....
Kalite olarak kesinlikle ikisi de şu an var olan oyuncuların yerini dolduramaz.. Ancak kafa olarak burada olmayan 2 oyuncu yerine Trabzonspor'u benimsemis ve sahada her şeyini veren karakterli oyuncuların vereceği verim çok daha fazla olur diye düşünüyorum..

Mert Oğuzlu61
27.01.2016, 20:17
Güray i kotuleyenler neye gore olumsuz yorum yapiyorlar merak ediyorum. Yillik ucreti yuksek olmazsa cok faydali olacak oyuncu.

Adem Akyüz'
27.01.2016, 20:18
Güray i kotuleyenler neye gore olumsuz yorum yapiyorlar merak ediyorum. Yillik ucreti yuksek olmazsa cok faydali olacak oyuncu.
Eğer bahsedilen 1 milyon Euro yıllık ücret değil de daha uygun bir ücret olursa bence de başarılı bir transfer olur.

Murat GENEL
27.01.2016, 20:21
M'Bia'nın yerinin Medjani ile dolması tartışılırda Bosingwa Cavanda'yı bek diye cebine koyar öyle top oynar.Adamın bir Beşiktaş maçı dışında ve hızı dışında hiç bir özelliği yok.Hücuma katkısı zayıf,savunmada konstrasyon sorunu fazlasıyla yaşıyor,çok laubali ama hızlı o kadar.

krutoyy61
27.01.2016, 20:21
Yusuf Özer sizin oynadığınıZ topun dicem sonra ceza alacağım
Bu nedir arkadaş bu nasıl bir rezil oyundur

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hanzale
27.01.2016, 20:25
Sahadaki oyuncuların tamamı takasta kullanılmalı genç Yusug da buna dahil ben futbol zekası bunkadar düşük adamlarla devam edilmesin istiyorum

hofsaale
27.01.2016, 20:27
M'Bia'nın yerinin Medjani ile dolması tartışılırda Bosingwa Cavanda'yı bek diye cebine koyar öyle top oynar.Adamın bir Beşiktaş maçı dışında ve hızı dışında hiç bir özelliği yok.Hücuma katkısı zayıf,savunmada konstrasyon sorunu fazlasıyla yaşıyor,çok laubali ama hızlı o kadar.
Kalite olarak evet ama bossi reis in artık son seneleri...bulmuşun böyle sag bek..niye gönderiyorsun...İstanbul takımları direk almak ister...takımın hedefi yok..cavanda nin motivasyonunu kaybetmesi normal...Yıllıgi zaten fazla değil...1 sene sonra gine sag bek ara

Murat GENEL
27.01.2016, 20:30
Ben Cavanda'yı İstanbul takımlarının alacağını hiç sanmıyorum açıkcası.Bütün olarak bakıldığında gerçekten çok kötü bir bek.Diyorum ya o tekniğe sahip bir adamın hücumda bu kadar etkisiz olması anlaşılamaz bir durum.Savunmada en son Sercan karşısında çok komik durumlarada düştü.Hangi bölgede oynadığının farkında olmadığını gösteren hareketleri aşağı yukarı her maç görüyoruz.Hızı ve Beşiktaş maçı hepimizi aldatıyor bence dostlar.

hofsaale
27.01.2016, 20:36
Ben Cavanda'yı İstanbul takımlarının alacağını hiç sanmıyorum açıkcası.Bütün olarak bakıldığında gerçekten çok kötü bir bek.Diyorum ya o tekniğe sahip bir adamın hücumda bu kadar etkisiz olması anlaşılamaz bir durum.Savunmada en son Sercan karşısında çok komik durumlarada düştü.Hangi bölgede oynadığının farkında olmadığını gösteren hareketleri aşağı yukarı her maç görüyoruz.Hızı ve Beşiktaş maçı hepimizi aldatıyor bence dostlar.
fener hariç hepsi alir..adam yetenek akiyor..oynadığı takımda iş yok..koy bjk nasıl akiyor....takımda hedef yok,para yok,taraftar yok....adam hevesi kaybetmiş...ama kazanmaya çalışılmali...böyle mutsuz olan her oyuncuyu yollayamazsin....mbia yi anlarım...Yıllıgi fazla...ama cavanda kazilmali...mbia giderse oraya transfer lazım..medjani le filan olmaz

ensarusta
27.01.2016, 20:38
Arkadaslar bosingwa ve medjani alacaklari odenmedigi icin kulupten ayrilmisti.sanirim yonetim bu oyuncularla 2. Yari icin anlasarak olasi mahkeme tazminat durumlarindan kurtulmak istiyor.mbia ve cavanda gidici gibi gozukuyor.bu sayede cavanda ve mbianin boslugunuda oldugu kadar doldurmak niyetindeler.2.yari takimdan bir cacik olmaz puan, kadro itibariyle hic olmazsa boyle ekonomik gayeli adimlarla onumuzdeki sezona asil yapilacak yapilanmaya daha guclu mali yapiyla gireriz insallah.

Muhammed Kambur
27.01.2016, 20:57
Güzel abilerim,kardeşlerim bana bu Trabzonspor'un halini durumunu açıklayın. Bizim el atmamız lazım bir şey yapmamız lazım. Bu maçtan sonra gönderebilecek olduğumuz topçularda gönderilmeyecek. Yeteneksizler kampına döndü takım bu nedir arkadaş kanser olacağım yeter da!

Tayfun
27.01.2016, 21:01
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160127/4097c8c55a2e42dc73f0be50344f6049.jpg

Kulüp bünyesinde bulunsun. Alt yapıda eğitim versin, ayrıca futbolcu izlesin - araştırsın.

hanzale
27.01.2016, 21:07
Güzel abilerim,kardeşlerim bana bu Trabzonspor'un halini durumunu açıklayın. Bizim el atmamız lazım bir şey yapmamız lazım. Bu maçtan sonra gönderebilecek olduğumuz topçularda gönderilmeyecek. Yeteneksizler kampına döndü takım bu nedir arkadaş kanser olacağım yeter da!

Sen olsan hider misin? Gittiğin yerde üçte bir fiyatını alacağını bilerek.

kanterts
27.01.2016, 21:08
ben olsam hurmaya dava acardim . alpere 1 milyon euro vermek nedir , sefayi 3.5 milyon euroya bize kakalamak nedir ?
burnuma pis kokular geliyor .

musa,salih deniz gibi oyuncularda insani cileden cikarir.
kovulmalilar acilen.

taha küçük
27.01.2016, 21:12
Pardon ama sırf ismi var diye mbia yi medjaniye tercih etmem beğenmediğimiz medyanın geçen yıl ligde 8 gol atmıştır.çok iyi da yurekten oynamıştır ve taraftarın alkışını almıştır.soruyorum mbia ne yaptı ilk maçlarda iyi oynadı sonra katkısı ne takıma bence yok ve maliyetine bakacak olursak medjaninin neredeyse 3 katı yıllık para kazanıyor.bosingwa ya gelecek olursak bosingwa bu ulkeye gelmiş en iyi sagbektir ve en profesyonel yabancı oyunculardan biridir.ve 33 yaşında olmasına rağmen kondisyon ve vücut olarak takımdaki çoğu oyuncudan iyidir.cavandayi da sağ vek olarak cebinden çıkarır.bosingwa stoper oynuyordu sağ bek oynuyordu gayet dr iyi oynuyordu cavanda da birtek hız var kendi kademesindeki admalari bile kovalamiyor.eğer ki boss ve medjani nin maaşları uygun olursa çok doğru transferler olarak görüyorum.mbia ve cavanda gıda umarım iyi paralara yollarız.

emre6117
27.01.2016, 21:21
Gökham kardeşin tespiti bnce de yerinde ama bnce birkaç ekleme çıkarma lazım. aykut demiri silmek lazım.şuan kadroda olanlardan onur. Ekici. Erkan.m.drmir.cardozo.mbia.cavanda ilk 18e girer diğer üç takımdada. Ama şuanki form durumları ile hiçbiri ilk onbir oynayamaz. Tabi bu takımın atıl ve hedefsiz kalması ile ilgili. Yoksa yazdığım isimler formda olsa hepsi ilk onbirde oynarlar. Ama bugün anca ilk 18e girerler.

Oğuzhan Fidan
27.01.2016, 21:29
Takımın form durumu ligdeki sırasıyla alakalı. Mbia gitmek istiyo çünkü hedefi yok takımın ve çok alt sıralarda kaldık. Satılsın avrupaya veya çine. Cavandada form diye bişey yok zaten çok iyi sağbek değil.mbia ve cavanda satılsın veya konuşulsun. José eski performansını göstermez artık. Medjani dönmeli.

special one
27.01.2016, 21:32
Mertcan çam 1.5 yıllığına urfaspor ile anlaştı haberleri dolaşıyor

Muhammet YILMAZ
27.01.2016, 21:50
Gökham kardeşin tespiti bnce de yerinde ama bnce birkaç ekleme çıkarma lazım. aykut demiri silmek lazım.şuan kadroda olanlardan onur. Ekici. Erkan.m.drmir.cardozo.mbia.cavanda ilk 18e girer diğer üç takımdada. Ama şuanki form durumları ile hiçbiri ilk onbir oynayamaz. Tabi bu takımın atıl ve hedefsiz kalması ile ilgili. Yoksa yazdığım isimler formda olsa hepsi ilk onbirde oynarlar. Ama bugün anca ilk 18e girerler.
Erkan hiç bir yerde oynayamaz

gökhants1966
27.01.2016, 21:53
Oyuncu satiş raporu ( 16 oyuncu )

esteban alvarado - kesinlikle gönderilmeli.
Douglas franco - kesinlikle gönderilmeli.
Alper uludağ - kesinlikle gönderilmeli.
Ishak doğan - kesinlikle gönderilmeli.
Musa nizam - kesinlikle gönderilmeli.
Salih dursun - kesinlikle gönderilmeli.
Soner aydoğdu - kesinlikle gönderilmeli.
Fatih atik - kesinlikle gönderilmeli.
Sefa yilmaz - kesinlikle gönderilmeli.
Deniz yilmaz - kesinlikle gönderilmeli.
Salih dursun - bonservisi kesinlikle alinmamali.
Marko marin - bonservisi kesinlikle alinmamali.
Oscar cardozo - 5 ve üzeri teklif varsa gönderilebilir.
Luis cavanda - 4 ve üzeri teklif varsa kesinlikle satilmali.
Stephane mbia - 4 ve üzeri teklif varsa kesinlikle satilmali.
Erkan zengin - 750 bin euroya oynayacaksa kalsin yoksa satin gitsin.

Büyük bir temizlik yapilmali.Böyle bir hamle şampiyon olmaktan bile daha önemli.

Muhammet YILMAZ
27.01.2016, 22:34
gökhants1967 keşke dediğin yapılabilse, dediğin fiyatlara o oyuncuları bir ihtimal çine satabiliriz. Erkan hayatta kabul etmez o fiyatı. Gönderilmek istenen adamlar doğru alıcısı yok bunların biz hangi kafayla almışsak :mad:

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Hamza
27.01.2016, 22:52
Mbia satıldı diyor YKO

gökhants1966
27.01.2016, 22:52
Cavandayı iyi bir fiyata satabilirsek onun yerine çok daha iyi bir sağbek alabiliriz Brezilyadan.Cruzeironun 23 yaşındaki Sağbeki Mayke bence bize büyük katkı sağlar.Oldukça dengeli bir bek.Çok klas ortalar açıyor.Hızı ve temposu iyi.Teknik kapasitesi çok iyi.Pozisyon bilgisi ve adam markajı konusunda da cavandadan kat kat iyi.Galatasarayında gündemine gelmişti nekadar istediler orasını bilmiyorum ama 5 milyon euroya alabileceğimizi düşünüyorum.Oyuncu hakkında olumsuz tek bir rapor görmedim çok övülen bir oyuncu olduğunu söyleyebilirim.Stili Real Madriddeki Daniloyu andırıyor.Bu adamı kaçırmamamız gerektiğini düşünüyorum yeni Bosingwamız olabilecek kapasitede.Bosingwanın çok daha iyi orta yapan ve asist yapan versiyonu desek heralde yanılmayız.

https://www.youtube.com/watch?v=mLLI6hm6qKs

slmn
27.01.2016, 22:53
Bu Hasan Tüncel iho zamanında da böyle istihbarat alıyor muydu? O zaman almasını anlarımda yönetim değişti bu elemanlar bilgileri kimden alıyor?

kyodou
27.01.2016, 22:57
Alper ve Soner kiralık gidiyomuş yuh.

hofsaale
27.01.2016, 22:59
Alper ve Soner kiralık gidiyomuş yuh.
herkes kiralık gidiyor..sezon sonu 100 tane oyucumuz olacak..Bu kazmalari kimse almaz...

onur-ts
27.01.2016, 23:02
Yko mbia satıldı dedi. Ardından bi kaç dk geçti hasan Tuncel mbia gidici dedi. Tamam Yko sallıyor ama beni ikna ediyorlar artık
İnşallah iyi paraya gitmiştir

DeAgLeMaNyAq
27.01.2016, 23:02
Nurgül Günaydın diyorsa doğrudur...

İbrahim CİHAN
27.01.2016, 23:03
Mbia gidici diyor Hasan Tüncel inşallah 5m alırız ki ersana 4.5 veriyorlarsa Mbia 7-8 eder

slmn
27.01.2016, 23:04
Kiralık mı gitmişler, hay bin nalet :( Mbia'nın gitmesi iyi olmuş. Medjani geldi diyebiliriz.

A. Aydın
27.01.2016, 23:05
Yko mbia satıldı dedi. Ardından bi kaç dk geçti hasan Tuncel mbia gidici dedi. Tamam Yko sallıyor ama beni ikna ediyorlar artık
İnşallah iyi paraya gitmiştir
Boyle sayfalardan pek haz etmem.
Cogu populer olma derdindedir.
Yalniz bu sayfa iyi gercekten.
Pek yanildiklarini gormedim.

Reha Asan
27.01.2016, 23:05
kiralık gittiler ise güray transferinin hiç bir anlamı kalmaz.

A. Aydın
27.01.2016, 23:06
Mbia gidici diyor Hasan Tüncel inşallah 5m alırız ki ersana 4.5 veriyorlarsa Mbia 7-8 eder

Imza parasina gonderirler bence.

slmn
27.01.2016, 23:06
Bu arada Abdülkadir'i izlemeye 2 Münichli gelmiş bugün. Adamcağızlar futboldan soğumuştur maçı izlerken :)

slmn
27.01.2016, 23:09
4 m euro az bence Çinlilere daha fazlaya iteleyebilirdik.

DeAgLeMaNyAq
Mbia'nın bizden aldıkları düşünüldüğünde 4 milyon iyi para...

Uğur Kalyoncu
Mertcan Urfa ya kiralanmış madem kiralayacaksın 1461 e ver gözünün önünde olsun çocuk...Yetenekli genç oyuncuların başka takımlara kiralanmasına şiddetle karşıyım...

Nihat Güneş
Mbia yı izlediğim ilk maç bu adamın şovmen , Melo tarzında bi oyuncu olduğunu söylemiştik. O zaman bizi tefe koyup çalmışlardı :) Mümkünse bu takıma belli yaşın üstüne gelmiş ve yüksek paralar isteyen afrikalı topçu gelmesin...ucuz yırttık, inşallah haber doğrudur.

Uğur Ö.
27.01.2016, 23:10
Bosingwa Medjani herhalde en verimli yabancılardı.

..................Onur

Cavanda.....Bosingwa....Aykut......Güray

...............Mbia........Medjani

Ekici........................................Yusuf

............Muhammed....Cardozo

Gayette iyi bir kadro olurdu

zahido
27.01.2016, 23:10
Mbia çok iyi futbolcuydu ama karakter zaafiyeti var.

Giallorossi
27.01.2016, 23:11
Soner ve Alper kiralik diyor Nurgül hanim bana bir fenalik geldi

slmn
Hasan Tüncel ve Nurgül Günaydın yarış yapıyor resmen, kaynakları aynı sanırım.

Reha Asan
Nurgül Günaydın â€@NurgulGunaydin (https://twitter.com/NurgulGunaydin) 3 dk.3 dakika önce (https://twitter.com/NurgulGunaydin/status/692454081282097152)Trabzon, Türkiye (https://twitter.com/search?q=place%3A011e279b4f223b25)
Menajerlerin Çin'in Guangzhou Evergrande kulübü ile görüşüp el sıkışan M’bia yarın sağlık kontrolünden geçecek.
M'bia yarın da sözleşmeyi imzalayabilir. Trabzonspor bu transferden 4 Milyon Euro bonservis ücreti alacak.

Hakan
Biraz Çin'de takılır sonra İspanya'ya döner.Çok iyi topçuydu yazık oldu

Uğur Ö.
27.01.2016, 23:12
4 milyon€ demek Mbianın tüm masraflarının nötrlenmesi demek. Bence mantıklı olabilir.

nbay
Bu Hasan Tüncel iho zamanında da böyle istihbarat alıyor muydu? O zaman almasını anlarımda yönetim değişti bu elemanlar bilgileri kimden alıyor?

can karyağdıdan olabilir

memozcan
Nurgül Günaydın ‏@NurgulGunaydin (https://twitter.com/NurgulGunaydin) 3 dk.3 dakika önce (https://twitter.com/NurgulGunaydin/status/692454081282097152)Trabzon, Türkiye (https://twitter.com/search?q=place%3A011e279b4f223b25)
Menajerlerin Çin'in Guangzhou Evergrande kulübü ile görüşüp el sıkışan M’bia yarın sağlık kontrolünden geçecek.
M'bia yarın da sözleşmeyi imzalayabilir. Trabzonspor bu transferden 4 Milyon Euro bonservis ücreti alacak.
ne zaman bir türk takımının başı sıkışsa bu kulüp devreye giriyor..

DNA-TS
27.01.2016, 23:13
mbia nın 4milyon euro işi doğruysa bütün harcamalar kafa kafaya gelir ama yaşadığımız sıkıntılar kar kalır.
çok büyük bir sıkıntıyı atlatmış oluruz böylece.

Bud Spencer
mbia yillarca aradigimiz ortasaha idi...ligin en iyi ortasahasi
fakat burada olmak istemeyen biri asla verimli olamazdi
umarim yeri doldurulur

onun yerine medjani'yi düsünüyorsalar hic geri cagirmasinlar

Reha Asan
Mbia haberinden çok soner ile alperin kiralık gitmesine takıldım.inşallah doğru çıkmaz.
Kiralık demek maaşları biz ödeyeceğiz demektir

hanzale
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160127/2f253c3e2d082337513a3c3cbdc045dd.jpg

Müthiş topçu ama bizde tutmadı yolu açık olsun 5 m olsa daha iyiydi sanki

Reha Asan
27.01.2016, 23:14
hülle mi diyorsun abi :)

onur-ts
27.01.2016, 23:16
Yko 4.5 diyor. 5-6 ya gitse hoş olurdu ama bu fiyatlar da zarar ettirmez

slmn
27.01.2016, 23:17
Bu arada en nefret ettiğim şeydir bu gazetecilerin içeriden bilgi alıp bize aktarması. Heralde yönetimde olsam en önce yapacağım şey bunların bilgi akışlarını kesmek olurdu. Ben haberleri kap'tan öğrenmek istiyorum arkadaş.

DeAgLeMaNyAq

Başka kimi aldılar ki?

Uğur Ö.
Belkide en kaliteli yabancı transferlerden biriydi. Ancak kafası burda olmadığı ve ilk fırsatta kaçacağı çok aşırı belliydi.