PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Transfer Dosyası - 11 -

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92

krutoyy61
26.01.2016, 20:34
Arkadaslar konu dışı olacak ama ceza almışım neden aldım nasıl öğrenim

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Antonio
26.01.2016, 20:36
orta sahaya ndiaye yerine dominik furman ve ondrej dudayı alabiliriz. hemde daha ucuza.

bahadır2561
26.01.2016, 20:36
Arkadaslar konu dışı olacak ama ceza almışım neden aldım nasıl öğrenim

Futbolcuya hakaret etmişsin abi :)

Yasaklanan üyeler diye bölüm var orada ceza detayları yazıyor

krutoyy61
26.01.2016, 20:37
Vay Arkadaş ne ara yapmışım bundan ceza mi alıyordu paşam... saol kardeşim teşekkür ederim

SamZuk
26.01.2016, 20:46
Muhammet bizi tek başına taşıyamayacaksa ne diye 2.7m euro verdik, üstüne 1m euro garanti ücret verdik ? Ne demek tek başına taşıyamaz yaw adama ciddi para yatırdık o taşımayacaksa kim taşıyacak ? :) Cardozo nun bu sene Kayseri maçı hariç kazandırdığı maç yok, 10. sıralarda dolandığımız sezon içinde yılda 3m euro kazanan topçunun gidişi taraftarı çokta üzmez. Takım zaten etkilenmez, nasılsa Cardozo luk ortam yok.

Bu mesaj aşırı derecede ironi içeriyor galiba? 3m euroluk adama aşırı para vermiş oluyoruz ve tek başına takımı taşıması gerekiyor size göre.

Real Madrid 99m euro verdi baleye ona bile takımı tek başına taşımalısın demiyorlardır:)

sasort
26.01.2016, 20:49
Bu mesaj aşırı derecede ironi içeriyor galiba? 3m euroluk adama aşırı para vermiş oluyoruz ve tek başına takımı taşıması gerekiyor size göre.

Real Madrid 99m euro verdi baleye ona bile takımı tek başına taşımalısın demiyorlardır:)

al benden de o kadar takımda herkes işini yapacak mücadelesini verecek bizde dert ne ekici vuracak atacak ki değerini arttırsın bizde ona bakalım gol atacak takım kaznacak

ndoye pas atmamasını umutamıyorum

Antonio
26.01.2016, 20:49
mbia kendine gelmeyecekse gider. sene sonun doğu avrupadan iyi futbolcular almalıyız. displinli ve ruhuyla oynayan. ndiaye belki uygun olursa alınır kreatif bir oyuncu. olmazsa ondrej duda vs bir çok avrupada oyuncu var. biz süper oyuncu istemiyoruz iyi oyuncu olsun yeter. bize katkı sağlasın.

sasort
26.01.2016, 20:54
arkadaşlar güray talebine kızan başkan usta uçak biletini iptal edip otobüs bileti almış sivaş aktarmalı :)

TASARRUF TEDBİRLERİ KAPSAMINDA

eeee

anlayacağınız güray sivasta aktarma bekliyor

eşyalarıda kamyon ile sonra gelecekmiş

usta trabzondan manisaya giden nakliyatçı baktırıyormuş

boş dönen olursa nakliyesini yarı fiyatına çözeriz gayesiyle

YA ARKADAŞ GÜRAY NERDE YAA

HABER YOK MU

OLAY BENİM KAFAMDA BAŞKA BİR BOYUT ALDI

Courage
26.01.2016, 20:56
yok artık oldu olacak çayı şekersiz içiyor tasarruf tedbirleri kapsamında diye haber yazsınlar bari.

:))))

sasort
26.01.2016, 21:01
yok artık oldu olacak çayı şekersiz içiyor tasarruf tedbirleri kapsamında diye haber yazsınlar bari.

:))))

deli olacam ya

fotomaçta kiriz çikti diyor

fanatikte mutlu son diyor

tel bul soracam kararini verdin mi diye :)

neden bilmiyorum ama bu güray baaa dert oldiiiii

Courage
26.01.2016, 21:02
Edin Visca yine yazdı dün akşam. Şu adamı alaydık bir şekilde iyiydi ,ligi tanıyor hızlı istikrarlı ..... uğraş dur Erkanlarla Özerlerle .

Ne kadar çok yanlış tercih yapılmış şu kulüpte .Başkanından oyuncusuna her tarafından ofsayt! Oyunculara hakaret ediliyor onur gurur olmayan ne kadarı varsa toplamışız, paramı alırım yatarım diyebiliyor adam.:mad:

selcuk
26.01.2016, 21:06
deli olacam ya

fotomaçta kiriz çikti diyor

fanatikte mutlu son diyor

tel bul soracam kararini verdin mi diye :)

neden bilmiyorum ama bu güray baaa dert oldiiiii
soguk omuz taktigi uyguluyor bizimkiler
akhisar td side baski yapti bugün, okumussundur
daha 5 gün var

panik yapan kayip eder

ccd6167
26.01.2016, 21:23
Mbia giderse gitsin. Medjani bile yeter o bölgeye. Medjani geri gelsin kampanya başlatalım. En azından hırsı gol sevinci bile yeter bize

ccd6167
26.01.2016, 21:25
Saçma sapan adamlara dünyaları döküyoruz takımda aldığı parayı hakeden ilk sıradaki ismi bedava yolluyoruz bu mudur yani??

medjani gibi adamı bulmak zor mu al getir. Mbia ne verdi trabzonspora satılsın tez elden bize katkı vermez böyleleri. Vermiyorda Zaten.

Carl geri gelsin tez zamanda. Bize böyle adam lazım. Bizim elimizdekini gönderiyoruz.

Mert Oğuzlu61
26.01.2016, 21:26

Bizim 3 milyonluk transferle Madrid in rekor transferini kıyaslamak ilginç oldu ama şöyle açıklayayım; 3m euro bizim için önemli rakamdır ve bu kadar para verdiğin adam gelip kulübende oturacaksa, direk katkı veren oyuncu olmayacaksa sen başarısız transfer yapmışsın demektir. Biz 3 istanbullu değiliz, 3-4 milyon yatırdığın adam sende direk oynayacak ve katkı verecek. Asıl bunun tersini savunmak ve harcanan parayı küçümsemek bizi yanıltır. Zaten Türkiye de kulüplerin borç batağında olma sebeplerinin başında bu düşünceler geliyor. Bize düşük rakamlar gibi geliyor ama büyük rakamlar harcıyoruz. Ülkeyi katar a çin e çevirdiler kötü algı oluştu. Yerli oyuncularda buna göre fiyat çeker oldular.

Scout ekibimiz olmadığı için zorlanıyoruz yoksa mecbur değiliz, İstanbullular istedikleri kadar piyasayı yükseltsinler. Bunlara bir şey olmaz gelirleri yüksek ama bizim net yıllık gelirimiz 80 milyon TL. Ona göre hesap edin 3-4m euro lar bizim için ne kadar büyük rakamlar.

Courage
26.01.2016, 21:31
Nakoulma -Visca -N'Diaye bunları sene sonu kapatsınlar, UEFA'dan bütün takımlara esaslı bir tokat bekliyorum bence hemen bütün eksiklerimizi iç piyasadan kapatacağız gibi.

Muharrem Başkanın kurmayı düşündüğü scout sisteminin seneye kadro yapacak kadar oturacağını düşünmüyorum. Aslında o kadar zor değil hazır listeler hemen ulaştırılabilir ama transfer işi olduğunda kulübe musallat öyle bağlantılar ve girift ilişkiler var ki bunların topyekün deliğe süpürülüp dört başı mamur bir izleme ekibi kurulması güç gibi.

Ama başarırsa asıl devrim bu olacak.

artvints
26.01.2016, 21:32
Bizim 3 milyonluk transferle Madrid in rekor transferini kıyaslamak ilginç oldu ama şöyle açıklayayım; 3m euro bizim için önemli rakamdır ve bu kadar para verdiğin adam gelip kulübende oturacaksa, direk katkı veren oyuncu olmayacaksa sen başarısız transfer yapmışsın demektir. Biz 3 istanbullu değiliz, 3-4 milyon yatırdığın adam sende direk oynayacak ve katkı verecek. Asıl bunun tersini savunmak ve harcanan parayı küçümsemek bizi yanıltır. Zaten Türkiye de kulüplerin borç batağında olma sebeplerinin başında bu düşünceler geliyor. Bize düşük rakamlar gibi geliyor ama büyük rakamlar harcıyoruz. Ülkeyi katar a çin e çevirdiler kötü algı oluştu. Yerli oyuncularda buna göre fiyat çeker oldular.

Scout ekibimiz olmadığı için zorlanıyoruz yoksa mecbur değiliz, İstanbullular istedikleri kadar piyasayı yükseltsinler. Bunlara bir şey olmaz gelirleri yüksek ama bizim net yıllık gelirimiz 80 milyon TL. Ona göre hesap edin 3-4m euro lar bizim için ne kadar büyük rakamlar.

direk oynayacak zaten, boyu küçük diye yedek kalacak mı zannettin? :)

Poor
26.01.2016, 21:33
Yönetim Muhammet I Trabzonlu diye almadi iyi bir forvet diye aldi.

Bize gelen hangi yabancı forvet basarili oldu da yabancı diye tutturuyorsunuz?

2.75 milyon euroya muhammet tten ustun hangi yabanci forveti getirebilecegini zannediyorsun?

Muhammet iyi bir forvettir bunu tartismaya gerek yok belki sezon sonunda olsaydi daha ucuza alirdik ama simdi ihtiyac vardi cardozo tek basina yetmezdi.

2.75 milyon euroya brazilyadan afrikadan, avrupa liglerinde 10 tane muhammet cikar. Muhammetin ne basarisi var bugune kadar?

Erkan zengin ona bakarsan leblebi gibi adam calimliyordu.
Sefa yilmaz sag kanadi tek basina topluyordu.
Ishak en iyi sol bekti.
Nerdeler simdi? Takas olsa da belese gitseler diyoruz. Bekle gor, Muhammet 2 maca ciksin 2 pozisyon kacirsin seneye takasla vermeye caliscaz.

memozcan
26.01.2016, 21:34
sinan gümüş üç gol attı ilk yarıda.. umarım üç gol de ikinci yarıda atar:)

Poor
26.01.2016, 21:36
Ayrica bu takimin 2 kanadi da bos suan sol acik da yok sag acik da yok, gidip forvet oyuncusuna 2.75 milyon euro veriyorlar. Takimda Cardozo var Besir var Deniz yilmaz var simdi Muhammeti aldik da pozisyona giremiyoruz ki kanatsizliktan. Girsek zaten Cardozo atcak.

Yıldıray Emanet
26.01.2016, 21:37
Güray boş adamın teki şu adam için uğraşıyolarsa yazık

kyodou
26.01.2016, 21:42
Devre arası gitmesi gereken 10+ oyuncu var.

Bunların bazıları transfer görüşmeleri yapıyor. Kimi parayı beğenmiyor, kimi görüşme ayağına vakit geçirip son dakika feda da demeden kulüpte kalma peşinde, kimi de ay sonunu da burada geçirip 1 aylık daha almanın peşinde. Bizim taraftarımız da Muharrem Usta' dan FM oynamasını bekliyor.

Keşke bir tıkla Ndiaye+Taşçı+Eren=Deniz+Soner+Alper+Atik+Sefa+Özer +Erkan+Musa+Douglas yapılabilseydi.

Iho ile en dibi görmüş bi taraftar kitlesi olarak fazla minnetsiziz.

Erkan A.
26.01.2016, 21:51
Olgun nerdesin renktasim kap varmi yokmu sen iyi bilirsin

Erkan A.
26.01.2016, 21:53
yarina keske muhammet demirde oynasaydi bizim icin iyi olurdu rahat rahat izlerdik tv de ..

arkadaslar hafta sonu maclar yokmus dogrumu bu??? kupa maclari oynanacakmis

Mert Oğuzlu61
26.01.2016, 21:55
direk oynayacak zaten, boyu küçük diye yedek kalacak mı zannettin? :)

Tamam bende yaptığımız yatırıma güvenerek direk oynatmalıyız diyorum. :) Hedefleri olan yetenekli oyuncu, anormal durumlar olmadıkça başaracaktır. Milli formaya çokta uzak değil, gelebileceği en iyi yere geldi ama arkasındakileri canlandırmak lazım, adamlar sezon başından beri futbola küsmüş vaziyetteler. M.Ekici bile arıza yaptı. Alman marka kolay kolay su kaçırmazdı...

Courage
26.01.2016, 22:02
Ayrica bu takimin 2 kanadi da bos suan sol acik da yok sag acik da yok, gidip forvet oyuncusuna 2.75 milyon euro veriyorlar. Takimda Cardozo var Besir var Deniz yilmaz var simdi Muhammeti aldik da pozisyona giremiyoruz ki kanatsizliktan. Girsek zaten Cardozo atcak.

açıkla birlikte ortadan yardırıp gidecek adamımız yok. Öyle bir oyuncumuz olsa belki kanatlarda olanlarda biraz iyileşme -gelişim gösterirler.

Yusuf al git yapabiliyor Erkan daha statik ,Sefa belki yeniden motive edilip oynatılırsa sağ tarafı idare eder.

zahido
26.01.2016, 22:06
Herkes muhammedin bonsrvisine takmış vaziyette. Adama verdiğimiz bonservisi senelik olarak mbia, ndoye, onur, cardozoya veriyoruz.

Takılmayın bu paralara. Adriana 5 alanzinhoya 4.5 m avro vermiş takımız.

Sercan Keleş
26.01.2016, 22:06
Okay ve Ekici'yi menajer vasıtasıyla kulüplere önermişiz.

Courage
26.01.2016, 22:08

şaka mı ?

Sercan Keleş
26.01.2016, 22:12
şaka mı ?

Facebookta yönetim ile gerçekten bilgi alışverişinde olan birisi yazmış. Diğer yazdıklarına baktım Muhammed Transferini ücretiyle yazmış. Güray konusu ücret sorununuda yine kendisi yazmış

ÖmürKaradeniz61
26.01.2016, 22:12
Bu Güray felan bunlarlan olmaz bu iş,haledaha akıllanmadık arkadaş yok Güray yok aminu bilmem ne.Türkiyeden topçu almayın ya yerli yabancı.Muhammed iyi oyuncu ama ona bile verilen para haramdır yazıktır.O paraya 20 tane bulursun avrupadan.Erkanı aldık sonuç ortada,Sefayı aldık sonuç ortada,Aykut,Okay,İshak vs.. daha adını sayamadığım birsürü topçu.Türkiyede futbol 14 takıma karşı bizde dahil 4 takıma oynanıyor.Avrupada bir ligdeki tüm takımlar açık futbol oynuyor asıl topçu olacak adam oralarda belli oluyor.

yorumsuz6117
26.01.2016, 22:15

İnandırıcılığı sıfır..

hanzale
26.01.2016, 22:20
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160126/cb390afd0133f69bc173f2de0022db23.jpg

Bosingwa reis dönecek mi nedir

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sercan Keleş
26.01.2016, 22:21
İnandırıcılığı sıfır..

Kaynak ben değilim. Ben her yeri okuyorum :) konuşulmamış varsa yazıyorum buraya. Güvenmiyorsan link atabilirim.

Galatasaray taraflarında da konuşulan Burak'a 7 küsür İngiltere'den teklif varmış. Yönetim Çin'e satmak istiyor. Burak İngiltere veya İspanya'ya gitmek istiyormuş. Yönetim devre arasında satmayacakmış.

yattarahayranı
26.01.2016, 22:24
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160126/cb390afd0133f69bc173f2de0022db23.jpg

Bosingwa reis dönecek mi nedir

Ben atcaktım geç kalmışım bide Medyani ne ya bunu başkan yazmadı herhalde :D

Tayfun
26.01.2016, 22:25
Ankete yüklenin beyler. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Şimdi kime oy kulansam bilemedim :)

Bosingwa diyorum yine de .

yorumsuz6117
26.01.2016, 22:26
Başkan bu anketle Medjani'yi geri getirsem mi diye taraftarın nabzını ölçüyor.. :)

DeAgLeMaNyAq
26.01.2016, 22:26
İşte diyorum ki, yatmak isteyen adamların maaşının yarısını bile ödesen %50 ile yarım devre kiralamaya kalksan ligin yarısı bunlara kanca takar. Oyuncuları da ikna etmek artık yönetimin görevi olur. Soner ve Sefa dışındaki oyuncuların sözleşmeleri bence engel değil. Kiralık olarak gönderebileceğimiz isimler var.

Antep yeni golcü aldı getirdi. Hangi parayla yaptılar bu işi ? Çıkarıp vermişiz parayı yoksa nasıl transfer yapacaklar. Kaynak yada ödeme şeklini bilemem Kap a o kadar detay belirtmemişler ama kesin olan tek şey kasamızdan 2.7m euro çıktığıdır.

Muhammet bizi tek başına taşıyamayacaksa ne diye 2.7m euro verdik, üstüne 1m euro garanti ücret verdik ? Ne demek tek başına taşıyamaz yaw adama ciddi para yatırdık o taşımayacaksa kim taşıyacak ? :) Cardozo nun bu sene Kayseri maçı hariç kazandırdığı maç yok, 10. sıralarda dolandığımız sezon içinde yılda 3m euro kazanan topçunun gidişi taraftarı çokta üzmez. Takım zaten etkilenmez, nasılsa Cardozo luk ortam yok.

Onur dışında yüksek maaş alanlar galiba sezon sonu satılacaklar. Maaş ortalaması nasıl olacak sezon sonu görürüz. Vefa diye yola çıkarken maaş ortalamasını 1m altına düşürmek hedef olmalıydı.

Zaten kilit adamlar Soner ve Sefa. Kimse Musa, Alper ve Fatih'i istemiyor. Onun haricinde zaten gönderilecek çok fazla oyuncu yok.

Bonservis paralarının peşin verildiği falan da yok. Kulüp bilançosunu incelersen verdiğimiz aldığımız bonservislerde hepsi taksitli alınır. Zaten çoğu kulüpte öyle. Ancak Burak Yılmaz gibi sözleşmesinde peşin 5 milyon euro maddesi koyarsan, alan kulüp mecburen onu peşin ödemek durumunda kalır. Antep'in aldığı Habibou da kiralık zaten Muhammet'in parasıyla ilgisi yok.

Muhammet Cardozo'yu kesip bu takımın 1.forveti olabilir ama tek başına Muhammet'le şampiyonluk mücadelesi veremezsin. BJK Mustafa Pektemek'e 4 milyon euro bonservis öderken 1.forveti diye almadı. İstanbul takımlarıyla kıyaslamamak ifadesi kesinlikle doğru. BJK'nin sponsorluk gelirleri bizim 4 katımız üstüne stad gelirleriyle ara iyice açılacak ama ne yazık ki Atay Aktuğ döneminde yapılan maaş artışları gelen başarıyla birlikte Sadri Şener ve akabinde başarısızlığa rağmen Hacıosmanoğlu döneminde de devam etti. Bu saatten sonra yeni transfer edilecek oyuncuların maaşlarını ve bonservislerini bir anda düşürmek çok kolay iş değil. Sezon başında BJK'nin maaş yükü bizden daha azdı ama buna karşılık ilk yarıyı 17 puan önümüzde kapattılar. Yani çok para veren başarılı olacak diye bir kavram sözkonusu değil...

Sercan Keleş
26.01.2016, 22:27
Ankete yüklenin beyler. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Şimdi kime oy kulansam bilemedim :)

Bosingwa diyorum yine de .

Bosingwa bir takımla anlaştı diye biliyorum. Medjani'ye yoğunlaşmakta fayda var. Bence anket Onun için düzenlenmiş olabilir.

memozcan
26.01.2016, 22:30
başkanın yaptğı çok yanlış..
hani vizyon nerde? büyük takıma yakışır mı seni satıp giden adamı geri çağırmak?

Tayfun
26.01.2016, 22:31
Bosingwa bir takımla anlaştı diye biliyorum. Medjani'ye yoğunlaşmakta fayda var. Bence anket Onun için düzenlenmiş olabilir.

Porto B takımı ile idmanlara çıkıyor sadece .

DeAgLeMaNyAq
26.01.2016, 22:31
Medjani gelirse Mbia kesin gider net...

Levent Kara
26.01.2016, 22:32
Facebookta yönetim ile gerçekten bilgi alışverişinde olan birisi yazmış. Diğer yazdıklarına baktım Muhammed Transferini ücretiyle yazmış. Güray konusu ücret sorununuda yine kendisi yazmış
hocam face te farklı fiyatlardan bir sürü paylaşım yapar gönderiyi sadece ben diye ayarlarsın, sonra tutanı herkese açarsın ve ben bildim dersin, en azından iddaa tahmincileri bu hileyi kullanıyorlar

Sercan Keleş
26.01.2016, 22:33
Porto B takımı ile idmanlara çıkıyor sadece .

Eyvallah o kadar takip etmemiştim. Ama yinede anket Medjani için düzenleniyor. Yaşı da hesaba katarsak. Medjani kesinlikle takıma kazandırılmalı.

Reha Asan
26.01.2016, 22:33
Bosingwa'nın oyuncu olarak sene sonuna kadar gelmesini ama sonrasında antrenör olarak kalmasını çok isterim.
Medjani de şu sene sonuna kadar ki süreçte kadroda olması gerektiği kanaatindeyim.İnşallah sözleşmeli olduğu kulübe döner.

mesaced1967
26.01.2016, 22:35
Beşiktaş'ta en yüksek ücreti yıllık 3.5 milyon euro ile Mario Gomez alıyor. Quaresma 1.7 milyon euro alırken, Sosa 1.6 milyon euro ile takımda en yüksek ücret alan 3. oyuncu konumunda bulunuyor.

Şuna bakar mısınız bizde Sosa'nın aldığı ücretin 100.000 eksiğini Douglas ve Erkan Zengin alıyor şunları gördükçe İHO'dan ettiğim nefret çığ gibi büyüyor

Sercan Keleş
hocam face te farklı fiyatlardan bir sürü paylaşım yapar gönderiyi sadece ben diye ayarlarsın, sonra tutanı herkese açarsın ve ben bildim dersin, en azından iddaa tahmincileri bu hileyi kullanıyorlar

Yok hocam Fırtına bu grupta paylaşılmış. Gönderiyi gizleyemezler. Fırtına diye İHO yalaması bir grup var. İho'nun akrabalarıyla dolu. Biraz geçmiş gönderileri inceledim. Burada konuşulan bazı konular orada daha önceden geçmiş. Belki oradan kaynak gösterip buraya döndüler ama bilemem pek.

Erkan A.
renktaslar unutmayalim bes gün kaldi transferin kapanmasina ...

Tayfun
26.01.2016, 22:36
Bosingwa bu kulübe kazandırılmalı, bunu oynarken de söylemiştim. Kulüp bünyesinde görevlendirilmeli.

Ahmet Hamza
26.01.2016, 22:37
Bosingwa stoper oynayabilir yarım sezon için, gerçi Medjani de faydalı olur yaşlı da değil.

Tayfun
26.01.2016, 22:38
Yalnız şıklara Jaja'yı koysaydı anket çökerdi heralde :)

yorumsuz6117
26.01.2016, 22:39
Medjani gelirse Mbia kesin gider net...

Çokta iyi çokta güzelde iyi olur.. Bir taşla iki kuş vurmuş oluruz..

Adem Akyüz'
26.01.2016, 22:39
Tahminimce Mbia'yı gönderip Medjani'yi geri alacağız. Bosingwa'nin futbola başladığı kulübe döneceği haberi vardı bugün..

Uğur Ö.
26.01.2016, 22:40
Medjani'nin gelmesi çok iyi olurdu. Hatta Belkalem.

yorumsuz6117
26.01.2016, 22:43
Arkadaşlar Medjani'ye yüklenin başkan ankete göre getirecek.. :)

Ahmet Kara
26.01.2016, 22:44
M'Bia'nın bu isteksiz halini görünce Medjani'nin geri gelmesini isterim

Tahir61
26.01.2016, 22:46
ikisini da getır başgan oynama bizle :)

TolgaTopçu61
26.01.2016, 22:47
Ne Bosingwa, nede Medjani hiç birine gerek yok..

DeAgLeMaNyAq
26.01.2016, 22:48
Hami Hoca'yı az evvel Meltem TV'de dinledim. Yüreği bizimle olan oyuncularla devam edeceğiz dedi. Muhtemelen Mbia'yı kastetti. Hami Hoca ilk gündeme geldiğinde ilk mesajım bu yönde olmuştu sürpriz olmadı...

artvints
hami stoper oynatmak için bosingwa'yı mı istedi acaba?

OĞUZHAN061
2'si de gelmeli bence mbia'da tez zamanda şutlanmalı en nefret ettiğim oyuncu tipi

ccd6167
26.01.2016, 22:49
34 yaşına gelmiş bosinin yaptığı katkıyı fenerin yedeği şener yapıyor zaten

ama 30 yaşındaki medjanin yaptğı katkıyı yapacak adam bulamazsın. Geçen sene o kötü takımda yine de 8 gol 2 asisti vardı

Bosinin olayı biteli çok oldu.. Bana sorarsanız iyi bi hoca olabilir.

Hakan
26.01.2016, 22:49
Medjani gitti üzüldük eyvallah da geri dönmesi istenecek kadar önemli bir adam değil

DeAgLeMaNyAq
26.01.2016, 22:51
hami stoper oynatmak için bosingwa'yı mı istedi acaba?

Onu bilemem de stoper oynamak isteyen Bosingwa'ymış onu öğrenmiş olduk Hami Hoca'dan. Oysa çoğumuz Hami Hoca ile Ersun Yanal'ı Bosingwa'yı stoperde oynatıyor diye eleştiriyorduk...

Hakan
26.01.2016, 22:51
Hami Hoca'yı az evvel Meltem TV'de dinledim. Yüreği bizimle olan oyuncularla devam edeceğiz dedi. Muhtemelen Mbia'yı kastetti. Hami Hoca ilk gündeme geldiğinde ilk mesajım bu yönde olmuştu sürpriz olmadı...
Biraz daha erken gelseydi yüreği tertemiz Serdar'ı da takıma alırdı sanırım

TolgaTopçu61
26.01.2016, 22:52
Bu Çinliler Mbia ve Douglas'a sulansa ya, sağlam bonservis alırdık..
Kim bilir Henrique den dilleri yanmıştir :D

Adem Akyüz'
26.01.2016, 22:53
Gönül Bosingwa derken mantık Medjani diyor.

iyattara
26.01.2016, 22:54
YüreĞi bizimle olsun beyne gerek yok.

onur-ts
26.01.2016, 22:54
Mbiayı sat sat sat 3e beşe yollayabilsek medjani tilkisi idare eder orayı uygun fiyata. Bosingwaya oy verdim dayanamayıp ama şuan ona gerek yok.

ensarusta
26.01.2016, 22:56
ben bu işten bişey anlamadım arkadaslar. gecen sene medjani, belkalem agır adam teknik olarak zayıflar diye hepimiz eleştiriyoduk. birde bosingwa çıktı şapkadan. hangi mantık yada stratejiyle bu adamları tekrar takımda görmek isteniyor gercekten anlam veremedim. alacaksan ndiayeyi al gurayı al ereni al attamahı al hepsinin mantıklı bir tarafı var..................................

Hakan
26.01.2016, 22:56
Ankette Jaja olsaydi keşke,Belçika'da kendini toparladı bir ihtimal olsa :)

Ahmet Kara
26.01.2016, 23:00
Bosingwa eğer geri dönecekse antrenör ekibin de olması daha mantıklı olur

Tayfun
26.01.2016, 23:04
Bosingwa ankette plakayı buldu %61

Arda'
26.01.2016, 23:05
Gs'den Koray Günter alınmalı.

El Cordobes
26.01.2016, 23:06
medjani çok yürekli biri olsa da ön libero için de stoper için de maalesef yetersiz birisi. belki joker olarak değerlendirme anlamında yedekte bekleyebilir. benim de ilk aklına gelen açıkçası mbia yı gönderip medjaniyi getirme fikri ve bunun yolunu yapma hazırlığı gibi geldi.

reisin yeri de bizde ayrı ama ben onun porto b takımında eğitmen olarak başladığını hatırlıyorum.yani futbol oynacak durumda değil diye biliyorum.

Cengiz Çubukcu
26.01.2016, 23:07
Bosingwa oynayabilecek duruma geldi mi ki ?

Uğur Kalyoncu
26.01.2016, 23:08
Medjani gelip stoper oynayacaksa eyvallah gelsin madem para alacak katki saglasin ama önde dusunuluyorsa kalsin orada sezon sonuna kadar Aytaç oynamali..

artvints
26.01.2016, 23:10
douglas gönderilsin medjani gelsin.

Erkin
26.01.2016, 23:10
Dön be Medo :(

Tayfun
26.01.2016, 23:11
Yeni anket başlattı başkan . :)

hanzale
26.01.2016, 23:11
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160126/1ff3f52510e46959f77ed067552c10d8.jpg
Başkan çıldırdı ikisini de getircek

Mustafa Calik
26.01.2016, 23:13
Böyle bir baskana can kurban :D

Ahmet Hamza
26.01.2016, 23:13
Usta niyeti bozdu ikisini de getirecek :)

Ahmet Aksu
26.01.2016, 23:14
bosingwa yı bilmiyorum bu kadar uzun zaman sonra nasıl oynar olmadı antrenör olsun ama medjani kesin gelsin en azından şoyle 1 sene idare eder stoper veya libero olarak. ben ikisi diye işaretledim

Enes Başkaya60
26.01.2016, 23:24
Medjani geri gelecektir...

yattarahayranı
bosingwa yı bilmiyorum bu kadar uzun zaman sonra nasıl oynar olmadı antrenör olsun ama medjani kesin gelsin en azından şoyle 1 sene idare eder stoper veya libero olarak. ben ikisi diye işaretledim
Porto b ile antrenmana çıkıyor

Mert Oğuzlu61
Zaten kilit adamlar Soner ve Sefa. Kimse Musa, Alper ve Fatih'i istemiyor. Onun haricinde zaten gönderilecek çok fazla oyuncu yok.

Bonservis paralarının peşin verildiği falan da yok. Kulüp bilançosunu incelersen verdiğimiz aldığımız bonservislerde hepsi taksitli alınır. Zaten çoğu kulüpte öyle. Ancak Burak Yılmaz gibi sözleşmesinde peşin 5 milyon euro maddesi koyarsan, alan kulüp mecburen onu peşin ödemek durumunda kalır. Antep'in aldığı Habibou da kiralık zaten Muhammet'in parasıyla ilgisi yok.

Muhammet Cardozo'yu kesip bu takımın 1.forveti olabilir ama tek başına Muhammet'le şampiyonluk mücadelesi veremezsin. BJK Mustafa Pektemek'e 4 milyon euro bonservis öderken 1.forveti diye almadı. İstanbul takımlarıyla kıyaslamamak ifadesi kesinlikle doğru. BJK'nin sponsorluk gelirleri bizim 4 katımız üstüne stad gelirleriyle ara iyice açılacak ama ne yazık ki Atay Aktuğ döneminde yapılan maaş artışları gelen başarıyla birlikte Sadri Şener ve akabinde başarısızlığa rağmen Hacıosmanoğlu döneminde de devam etti. Bu saatten sonra yeni transfer edilecek oyuncuların maaşlarını ve bonservislerini bir anda düşürmek çok kolay iş değil. Sezon başında BJK'nin maaş yükü bizden daha azdı ama buna karşılık ilk yarıyı 17 puan önümüzde kapattılar. Yani çok para veren başarılı olacak diye bir kavram sözkonusu değil...

Peşin verildi demedim dikkat edersen. Elbette taksit yapmışlardır ama sonuçta vereceğin rakam bellidir, giderin yani kasandan çıkacak para bellidir... Bir miktar peşin ödemede yaptık ki yeni golcüyü getirdiler, borç batağındaki kulüp kolay kolay transfer yapamaz. Habiobu yu bizim verdiğimiz parayla getirmişlerdir. Kiralık olabilir ama bu adamda bedavaya gelmemiştir.

Şampiyonluk mücadelesi için zaten önce sistemi oturtmalıyız oraya gelene kadar çok yolumuz var. Önce şu kupayı alıp moral ve özgüven kazanmalıyız.

emrhan61
26.01.2016, 23:25
Full sallıyor dediginiz YKO sabah Mbiaya Valencia Sevilla ve Cinden talip var demişti. 1 saat sonra Fotomaç yayınladı.

TolgaTopçu61
26.01.2016, 23:27
Full sallıyor dediginiz YKO sabah Mbiaya Valencia Sevilla ve Cinden talip var demişti. 1 saat sonra Fotomaç yayınladı.
Fotomaç yazınca inanıyormuyuz peki :D

Mustafa'
26.01.2016, 23:28

Fotomaç'ta sallıyor. :)

Pinkman
26.01.2016, 23:30
MBia ve Cavanda'nın bu tripli halleri Bosingwanın takımda olması durumunda böyle olmayacağını düşünüyordum açıkçası..Bosingwa'nın takımı sahiplenişi ve mütevaziliği örnek olurdu belki.

Klavuzu karga durumu şuan Cavandanınki keşke Bosi reisin elinden geçseydi

Giallorossi
26.01.2016, 23:32
Bosingwa yardimci antrenör olarak veya teknik ekipte baska bir alanda takima kazandirilmali. Bunu oyuncu basliginda belirtmistim. Hem genc oyunculara örnek olacak karaktere ve kariyere sahip, hem transfer edecegimiz yabanci oyunculara referans olur ve transferlerde bir elci gibi görevlendirilir.

Medjaninin sezon sonuna kadar takima geri dönmesinde fayda var hele ki Mbia takimdan ayrilacaksa

krutoyy61
26.01.2016, 23:35
Sisto nun durumu nedir arkadaşlar bide bu transfer dönemi ne zaman biteyi

OĞUZHAN061
26.01.2016, 23:35
Bosingwa'nın profesyonelliği yeter,şuan 33 yaşında bu adam niye 35-36'ya kadar oynamasın ki?
Bak Eto,Drogba,Pirlo nasıl oynuyor
İnşallah Medjani de gelir.En sevdiğim 2 oyuncuydu bunlar.

Numan Yerlikaya
26.01.2016, 23:37
İkiside gelsin Bosi stoperde de oynar

Mert Acar
26.01.2016, 23:38
Bosi 40ina kadar oynar.Maaşında indirim yapilsin,kalsin reyiz.
Duruşu yeter.Örnek olur.

Uğur Ö.
26.01.2016, 23:42
Jaja ne durumda gerçektende .Bu tarz bir topçumuz bir tane olmalı. Jaja,Alanzinho, Yattara bunlar gerçektende iyi güçlerdi bu tarz adam koymalıyız kadroya.

adiloş bebe
26.01.2016, 23:44
ikiside makul ücretlere oynayacaksa gelsinler. Bosingwa eski yönetimden iyi para alıyordu ama artık o paraları kimse veremez ona. Medjanininde öyle çok yüksek fiyatlar istiyeceğini zannetmiyorum umarım hayırlı bir sonuç olur

ekleme: eğer transfer olacaksa umarım medjani galatasaray maçına yetişir :)

emrhan61
26.01.2016, 23:44
Fotomctaa YES yokmu?

emrhan61
26.01.2016, 23:46
Bizim bir tane ön tarafta yetenekli bir latine ihtiyacımız var. Kıvrak.

Mert'
26.01.2016, 23:49
Jaja neden yok ankette? Son donemlerde en sevdigim futbolcuydu

Ozan Kara
26.01.2016, 23:50
Bosingwa gelirse Cavanda iyi bir yedek olur bence.

7can61
26.01.2016, 23:50
Bosingwa 2 milyon tlye oynarsa buyursun gelsin.

ToyerSefa
26.01.2016, 23:51
Bir Bosingwa'yi on Cavanda'ya değişmem.

U.Sadıkoğlu
İkisi birden alınırsa fena olmaz.. Ancak Bosingwa veya Medjani transferi için performans kıyaslaması yapacak olursak tercihim açık ara Medjani.. Sebeplerine gelecek olursak;

Evet Bosingwa geldiği zaman maksimum verimle oynadı tek başına inanılmaz parladığı maçlar oldu ileri çıkışları kademeye girişleri stoperde oynadığı zamanlarda bile sırıtmadı kesinlikle kariyer bazında Medjani'yi 2'yle değil 4'le çarpacak kalibrede bir oyuncu bunlara amenna. Ancak son geçirdiği sakatlıktan sonra futbola bu yaşta yeniden adapte olabilmesi zor kendisi takıma gelse bile 90 dakikalık bir oyunu çıkaracak düzeyde verim alamayacağımızı düşünüyorum ayrıca en son zamanlarında ciddi bir rehavet kendisini göstermişti bu yüzden gelecekse takım içi abilik görevini üstlenmesi şartıyla kabulüm ek olarak Cavanda'nın yokluğunda iyi bir alternatif olur liderliğiyle ve tecrübesiyle takımın her mevkisinde oynayan oyunculara motivasyon aşılayacağından şüphe yok.

Medjani'ye gelecek olursak uzun zamandır Trabzonspor'a gelen en verimli yabancılardan biriydi diyebilirim en önemli özelliği joker adam olması. Stoper-Ön Libero ve Orta sahada görev alabiliyor bir takım için bulunmaz hint kumaşı gönderildiğinde hayretler içerisinde kalmıştım. Eğer bu takım bir şampiyonluk yarışına girerse kesinlikle kadroda yer bulur şu aşamada (Aytaç-Okay-M'Bia) orta sahada yer alması zor olsa bile ön libero görevini veya stoper mevkisini rahatlıkla hakedecek bir performans ortaya koyacağından şüphem yok. Yaşı henüz 30 iyi bir hocanın elinde 30'undan sonra doğan futbolcular kervanına kendisini katabiliriz.

Umarım ikisi alınır. Tercihimiz sadece birisi olacaksa kesinlikle ama kesinlikle Medjani.

bahadır2561
Medjani'yi 1. yapana kadar anketi yenileyecek galiba :)

Tahir61
26.01.2016, 23:52
bosi nolur geri gelsin bir buçuk yıl daha bu takıma kaptanlık abilik yapsın sonra gelecek hocanın yardımcısı olsun

Tahir61
26.01.2016, 23:53
Medjani'yi 1. yapana kadar anketi yenileyecek galiba :)

:):)

Tahir61
26.01.2016, 23:55
Bosingwa gelirse Cavanda iyi bir yedek olur bence.

önlü arkalı oynamazlar mı

cavanda takımdaki en iyi sağ açık bence arkasında da bosi oldu mu uçurur

Ibrahim Gaygusuz
27.01.2016, 00:04
Belkalem eklenmeli ankette

Uğur Kalyoncu
27.01.2016, 00:06
Bosingwa 2 seneye yakindir topa vurmamis gelipte ne yapacak...Medjani iyi bir profesyonel ama ona da gerek yok..Baskan iyi niyetli eyvallah ama enerjisini Soner ve tayfasina ayirmali..Eskiye rağbet olsa bit pazarina nur yagardi diye bosuna dememisler..

Courage
27.01.2016, 00:07
ikisini da getır başgan oynama bizle :)

aynen bence de ikisi birden gelsin.

sasort
27.01.2016, 00:08

ASLINDA ŞU CAVANDADA ben açık potansiyeli görüyorum.

bosigwa gelsin ama ben eski bosigwayı bulacağımıza zannetmiyorum. adamın yaşı var ciddi rahatsızlık geçirdi.

medjani her zaman isterim aykut ile iyi bir ikili oluşturur

ancak bana kalırsa ben bu anketi

cavanda ve mbia gitmesine karşın yapılacak hamle karşısında taraftarın tepkisini ölçüyor bence

Mert'
27.01.2016, 00:10
Jaja yi yazin twitteri olanlar :(

memozcan
27.01.2016, 00:11
hazır eskiye rağbet başlamışken başkan colmanı da getirsin bence..

memozcan
27.01.2016, 00:13
ha bire karakter edebiyatı yapıp da para için takımı yüzüstü bırakıp gidenleri geri getirmek ne kadar büyük kulübe yakışır bir hamledir tartışılır..

sasort
27.01.2016, 00:14
hazır eskiye rağbet başlamışken başkan colmanı da getirsin bence..

haa ne alemde colman ülkesine gitmişti bilen takip eden . bir kımırdanma varmı

bizden gittiğinde yaşı 27 idi.

şimdi ancak 30 olmuştur.

yattarahayranı
Ersun Hoca söylemisti Bosingwa sağ bekte kendini yeterli bulmadığı için stoper oynamak istiyor diye bence gelirse stoper de yararlanılır mantıken

Courage
Yahu babam benim ne Jajası :) elinde imkan olup başkana sesini duyuran arkadaşlar N'Diaye'nin Visca'nın ve burada transfer başlığında isimleri geçen az maliyet-yüksek potansiyel olan oyuncuların ismini yazsın.

Bu kadar halkla ilişkiler meraklısı adama Jaja demek ciddiyetsizliktir.

memozcan
27.01.2016, 00:18
haa ne alemde colman ülkesine gitmişti bilen takip eden . bir kımırdanma varmı

bizden gittiğinde yaşı 27 idi.

şimdi ancak 30 olmuştur.
bedelsiz gelir işte.. iki maç aldırsa parasını çıkarmış olur.. üstelik şehri de tanıyor.. ücreti de düşük olur.. bence medjani ve bosi hamlesinden daha mantıklı!!!

bahadır2561
27.01.2016, 00:18
Yahu babam benim ne Jajası :) elinde imkan olup başkana sesini duyuran arkadaşlar N'Diaye'nin Visca'nın ve burada transfer başlığında isimleri geçen az maliyet-yüksek potansiyel olan oyuncuların ismini yazsın.

Bu kadar halkla ilişkiler meraklısı adama Jaja demek ciddiyetsizliktir.

Şeyşu ve Nakoulma'da iyi gider aslında

Jaja'ya laf yok bu arada :)

kyodou
27.01.2016, 00:24

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160126/e68fa0106e155fc665697930545bcdcb.jpg

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160126/a4d1a7f6c08c014c4abe5db478218efe.jpg

Haberin yazım şeklinden de anlaşılacağı gibi ilk YKO denen ergen sayfa sallamış. Ondan başka ergenler kopyalamış farklı şekilde yazmış. Ordan da haber sayfaları kopyalayıp almış. Fotomaç' ın anlık haber köşesindeki amatör editör de atlamış. Fotomaç haber falan da yapmadı yani, sadece tag niyetine paylaştı. Yazım şeklinden de anlaşıldığı gibi YKO' dan değil, diğerlerinden kopyalamış. Yani bu sayfadan haberleri bile yoktur. Delinin biri bir kuyuya taş atmış hesabı...

Burada defalarca şu ergen sayfanın palavralarını ıspatlamama rağmen her girişinde sadece bu sayfayı savunmaya ısrarla devam etmenin sebebi nedir ?

Benim bir gıcığım yok sonuçta bu sayfaya. Yalan konuşuyorlar bu bariz yani bunu görmemek için kör olmak lazım.

M'Bia ya Çin, Valencia ve Sevilla' dan teklif geldiği haberleri ayrı ayrı çıkmıştı zaten daha önce. Yarın bigün bunlardan birine transfer olursa "ben demiştim" diyecek. Siz de inanacaksınız. Transfer olmazsa da kimse hesap sormayacak.

Sevilla, Valencia ve Çin den teklif haberleri;

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160126/93356d9a6c7c515937f5563833f8636a.jpg

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160126/308db317e381eeba08f7f29150c598af.jpg

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160126/70b1995d3310feff5ecde100a4db6590.jpg

Görüldüğü gibi 3 ihtimal de zaten daha önceden vardı. Bunu yazıp "Fotomac haberimizi yaptı" diye övünmek ergenliktir.

YKO denen ergen sayfanın güvenilirliği konusunda birdaha cevap yazmayacağım, çünkü yoruldum. Siz bilirsiniz.

Courage
27.01.2016, 00:25
Şeyşu ve Nakoulma'da iyi gider aslında

Jaja'ya laf yok bu arada :)

laf söyleyen yok canım. Aziz hatırası önünde saygıyla eğiliyorum :)

Oralarda daha güzel .... (çok uzaklarda)

sasort
27.01.2016, 00:34
arkadaşlar bence geri dönecek tek bize faydalı olacak topçu medjani olur

colman sıkıldı gurbet olarak gördü berki burayı birde o dönemde hatırlayın bayramına seyranına gitmesine engel olduk

ama colman ne durumda

jaja bosigwanın bize faydası olmaz

bence başkan mbia cavandayı elden çıkarıp bosigwa medjani getirmenin tepkisini ölçüyor

medjani mbia transferine karşı olduğuna eminim ancak

bosigwadan emin değilim illaki külübü yönetenler araştırıyordur yaş 33 çapraz bağ kopardı

eski performansı zor bence

jaja alkolden kurtulsa ne olur bünye bitmiştir.

trabzonsporkits
27.01.2016, 00:40
YKO dediğiniz Sayfa 50 Tane sallıyor 1 tane tutuyor gibi birşey ancak artık çok ilgi çekti bazı referansları var

Ancak en gerçek haber olarak gündem trabzonu biliyorum

trbzonsporlu
27.01.2016, 00:41
brezilyadan satın alma opsiyonuyla bir iki tane oyuncu kiralamak lazım. tutarsa seneye bonservisini alırız tutmazsa elimizden nasıl çıkaracağız diye dert etmeyiz. fernandaoyu bursa kiraladığında kim tanıyordu.

artvints
27.01.2016, 00:44
bosingwa gerilerde kaldı tıpkı yakın zamanda cardozo'ya olacağı gibi.alışmaya çalışın.

hanzale
27.01.2016, 00:44
Yanlışım varsa düzeltim Medjani ve Bosingwa bizden sözleşme paralarını zaten alacak yani bu durumda dönüşleri anlaşma yoluyla bu para üzerinden olacaktır ekstra bir yüm oluşmayacaktır oluşacaksa gelmesinler

sasort
27.01.2016, 00:50
bu bizim başkan ile işimiz var medjani bosigwa dedi gürayı unuttuk güray ne oldu

duyum yok mu

trbzonsporlu
27.01.2016, 00:50
cavanda; yapmış olduğu hatalarla birçok maçta bizi yaktığı gibi hücumsal olarakta bir sabri kadar bile skora katkısı olmadı, kendi yarı sahamızda attığı boş çalımlarla adeta göz boyadı. fakat avrupa şampiyonası sonrasına kadar kadroda tutulmalıdır. belçika ile bir maç bile oynasa piyasası müthiş artacaktır.

TolgaTopçu61
27.01.2016, 00:53
bu bizim başkan ile işimiz var medjani bosigwa dedi gürayı unuttuk güray ne oldu

duyum yok mu
Fiyatın düşmesini bekliyordur, zaten aceleye gerek yok Güray transferinde..

sasort
27.01.2016, 00:54
Fiyatın düşmesini bekliyordur, zaten aceleye gerek yok Güray transferinde..

hakkaten transfer dönemi ne zaman bitecek şubatta ama kaçında acep

bu haftasonu lig maçıda kannımca

Erkan A.
27.01.2016, 00:59
YKO burayida takip ediyor ben hafta sonu maclar yok diye yazdim kupa maclari olacak yazdim hemen sayfasina yazmis :)

TolgaTopçu61
27.01.2016, 01:00
hakkaten transfer dönemi ne zaman bitecek şubatta ama kaçında acep

bu haftasonu lig maçıda kannımca
1 Şubat'ta bitiyor transfer dönemi..

Erkan A.
27.01.2016, 01:00
akhisar - karsiyaka macinin galibi ile oynayacagiz avni akerde tek mac olarak kazanan kupada devam edecek hafta sonu maclari son 16 takim ..

Erkan A.
27.01.2016, 01:01
1 Şubat'ta bitiyor transfer dönemi..

ne kaldi surda dört gün artik bisey olmaz tahminim

Bud Spencer
27.01.2016, 01:06
Medjani'den başka topcu kalmadi
Ne defansta nede ortadahada yeterli degil
Yavas...pas orani kötü

Çok hırsli ve gol atiyor..bunlar yetmez
Jaja gibi çok üstdüzey yetenekli olsa agzimi acmiyacagim fakat medjani icin bu kadar konusmaya bile degmez
Bosingwa ise bunca zaman topa degmedi...yas olmus 34...form tutana kadar 35 olur ...bek degil stoper oynamak istiyor..orada yetersiz...bek oynayacaksa amenna

ADANALI
27.01.2016, 01:07
Gs'den Koray Günter alınmalı.

Katılıyorum. Koray iyi bir yedek olabilir. Borussia Dortmund altyapısı var adamın hem genç. Dortmund`un geri alma ihtimali de var gerçi. ĞS`ye Esteban, Douglas, Aykut, Mustafa, Alper, Musa, İshak, Aytaç, Soner, Fatih, Özer, Yusuf, Erkan, Sefa, Deniz bu oyunculardan istediğini verelim. Bence büyük ihtimalle Erkan olur bu. Kanat transfer etmek istiyorlar çünkü. Mustafa Denizli`nin de hayır diyeceğini zannetmiyorum.

gometra
27.01.2016, 01:16
Mbia gidecek yerine Medjani olacaksa okey. Medjani-Ndiaye orta sahası gayet iyi olur. Ama Mbia-Medjani orta sahası olacaksa, taraftarın gönlü hoş olur ama takımın oyun anlamındaki kanserine kesinlikle çare olmaz. Medjani'nin sürpriz skor katkısı dışında Trabzonspor ilk yarıdaki futbolundan bir adım ileri gidemez.

Şimdi Twitter'a baktım biraz, Colman'ı geri isteyen mi dersin, Jaja diyen mi, Belkalem isteyen mi ne ararsan var. Bi an Janko-Emerson falan görecem sandım.

Bu taraftarın akıllanması için tamamen batmamız lazım diycem de ondan da şüpheliyim. Fesuphanallah..

Mert Acar
27.01.2016, 01:21
Bosingwanın yaşına takılmayın..Bir çok örneği var. Maldini,Zanneti,Giggs,Drogba oynuyorsa Bosi de oynar.Sakatlanmadan önceki fiziki durumunu hatırlayın. Adam 25 yaşındaki fitliğini hala koruyor..Hızından da birşey kaybetmiş değil.Eğer ki tamamen sakatlığı atlatmışsa bir dakika bile düşünmem..
Sözleşmesinde indirim şartıyla gelsin reyiz..Sadece gençlere değil,kariyerleri oyunculara da örnek olur profesyonelliğiyle.Sonra da kulupte bir görev veririz.Saygı duyulması gereken çok iyi bir karakter ve futbolcu Bosi.Böyleleri zor gelir.
Medjani ise tam bir joker.İsviçre çakısı gibi adam.O da tam bir profesyonel.Hırsıyla,kazanma isteğiyle ben her zaman takımda olmasını isterim.

SamZuk
27.01.2016, 01:23

Öncelikle birşey olmaz dediğin istanbul takımları uefadan Finansal fair play cezası yememek için yırtınıyorlar:)

İkincisi bir takımı tek başına taşımak başka birşey, ilk onbirde takıma katkı vermek başka birşey.

Ülkemizin de katardan çinden pek bir farkı yok. Dünya futbolunda önemli bir yere sahip değiliz.

Genç bir oyuncuyu 2.75 m e aldık. Yıllarca bu klube hizmet edebilecek potansiyele sahip. Cardozonun veya mbianin yıllık aldığı paradan ucuza geldi. İnş katkıda sağlar . Maaşı hafif yüksek olabilir ama eskiden ne aldığını bilmiyorum:)

Alika87
27.01.2016, 01:23
cavanda; yapmış olduğu hatalarla birçok maçta bizi yaktığı gibi hücumsal olarakta bir sabri kadar bile skora katkısı olmadı, kendi yarı sahamızda attığı boş çalımlarla adeta göz boyadı. fakat avrupa şampiyonası sonrasına kadar kadroda tutulmalıdır. belçika ile bir maç bile oynasa piyasası müthiş artacaktır.

Cavanda kendisine Çek'im düzen verecek, çünkü bizde yedek kalırsa, disiplinsiz davranışlarda bulunursa milli takımdaki yerini kaybeder. Dünya kupasında kadroda değildi ve yeri hiçte garanti değil, bunu biri cavandaya anlatması lazım.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Mert Acar
27.01.2016, 01:26
Hatta Bosinin yaşını takanlara bir örnek daha veriyorum.Uzaklara gitmeye gerek yok tanıdığımız bir isim : Gökdeniz Karadeniz. Adam 36 yaşında.Bizde ki çoğu oyuncuyu cebinden çıkarır.Futbolcu kendine ve işine saygı duyduğu sürece,kendine baktığı sürece oynar.Üstelik Bosingwanın kalibresini biliyoruz.
Bruno Alves de 34 yaşında.
Örnekler o kadar çok ki..Eğer sakatlığı atlatmışsa reyiz buyursun gelsin.

memozcan
27.01.2016, 01:28
Bosingwanın yaşına takılmayın..Bir çok örneği var. Maldini,Zanneti,Giggs,Drogba oynuyorsa Bosi de oynar.Sakatlanmadan önceki fiziki durumunu hatırlayın. Adam 25 yaşındaki fitliğini hala koruyor..Hızından da birşey kaybetmiş değil.Eğer ki tamamen sakatlığı atlatmışsa bir dakika bile düşünmem..
Sözleşmesinde indirim şartıyla gelsin reyiz..Sadece gençlere değil,kariyerleri oyunculara da örnek olur profesyonelliğiyle.Sonra da kulupte bir görev veririz.Saygı duyulması gereken çok iyi bir karakter ve futbolcu Bosi.Böyleleri zor gelir.
Medjani ise tam bir joker.İsviçre çakısı gibi adam.O da tam bir profesyonel.Hırsıyla,kazanma isteğiyle ben her zaman takımda olmasını isterim.
ya kardeşim ciddi misiniz? bu adam parasını alamadığı için şehri terk etmedi mi? benim gözümde erkan zengin daha karakterlidir.. drogbayla bosingwayı nasıl bir tutuyorsunuz anlamıyorum.. adam safi fizikten oluşuyordu, bosi neredeyse bir yıldır top oynamıyor.. o yaşta o sakatlıktan geri dönebilen var mı?

bu yazdıklarınız m. ustanın vaat ettiği vizyonun neresine denk düşer?

memozcan
27.01.2016, 01:31
Mbia gidecek yerine Medjani olacaksa okey. Medjani-Ndiaye orta sahası gayet iyi olur. Ama Mbia-Medjani orta sahası olacaksa, taraftarın gönlü hoş olur ama takımın oyun anlamındaki kanserine kesinlikle çare olmaz. Medjani'nin sürpriz skor katkısı dışında Trabzonspor ilk yarıdaki futbolundan bir adım ileri gidemez.

Şimdi Twitter'a baktım biraz, Colman'ı geri isteyen mi dersin, Jaja diyen mi, Belkalem isteyen mi ne ararsan var. Bi an Janko-Emerson falan görecem sandım.

Bu taraftarın akıllanması için tamamen batmamız lazım diycem de ondan da şüpheliyim. Fesuphanallah..
al benden de o kadar.. bu akşam başkanın twitini görünce bütün neşem kaçtı..

kendi scout ekibimizi kuracağız diyen başkandan ihonun eskilerinin peşine düşen başkana geçiş yaptı adam.. senin takımını zor günde yüzüstü bırakıp giden adamları takıma geri getirip ne elde edebilirsin?

Mert Acar
27.01.2016, 01:36
ya kardeşim ciddi misiniz? bu adam parasını alamadığı için şehri terk etmedi mi? benim gözümde erkan zengin daha karakterlidir.. drogbayla bosingwayı nasıl bir tutuyorsunuz anlamıyorum.. adam safi fizikten oluşuyordu, bosi neredeyse bir yıldır top oynamıyor.. o yaşta o sakatlıktan geri dönebilen var mı?

bu yazdıklarınız m. ustanın vaat ettiği vizyonun neresine denk düşer?

Bosingwa sakatlandığı için bu tarz durumlar yaşandı..Yönetim ile ne yaşandı biliyor muyuz.Bilmiyoruz.O yönetimle çalışmak isteyen futbolcu azdır heralde..Medjani,Bosi hepsi gitti..Hepsi sorunlu ama doğru olan biziz değil mi ? Bence biraz dönüp kendimize bakmamız lazım.
Bosingwa da Medjani de çok profesyonel ve karakterli futbolcular.Sahada oldukları sürece o formanın hakkını sonuna kadar verdiler.Neler yaşandı bilmiyoruz.Biz bile sabremezken o yönetime bu adamların neler yaşadığı,nelerle karşılaştığını bilemeyiz.
Onur Kıvrağın yaşadığı olay bile dururken..
Eğer ingilizceniz varsa buyurun dinleyin..Reyizin roportajı.
https://www.youtube.com/watch?v=1SpK_KuUdx4

memozcan
27.01.2016, 01:40
Bosingwa sakatlandığı için bu tarz durumlar yaşandı..Yönetim ile ne yaşandı biliyor muyuz.Bilmiyoruz.O yönetimle çalışmak isteyen futbolcu azdır heralde..Medjani,Bosi hepsi gitti..Hepsi sorunlu ama doğru olan biziz değil mi ? Bence biraz dönüp kendimize bakmamız lazım.
Bosingwa da Medjani de çok profesyonel ve karakterli futbolcular.Sahada oldukları sürece o formanın hakkını sonuna kadar verdiler.Neler yaşandı bilmiyoruz.Biz bile sabremezken o yönetime bu adamların neler yaşadığı,nelerle karşılaştığını bilemeyiz.
Onur Kıvrağın yaşadığı olay bile dururken..
Eğer ingilizceniz varsa buyurun dinleyin..Reyizin roportajı.
https://www.youtube.com/watch?v=1SpK_KuUdx4
kardeşim onur neden bırakıp gitmedi o zaman? ya da cardozo .. futbolcuların hiçbiri parasını alamıyordu.. içerde ne yaşandığını bilemiyoruz evet ama bu durumda bu oyuncuların karakterlerinden nasıl emin olabiliyorsunuz?..

constantın da böyle demeci vardı.. o da gelsin o zaman.. kendi scout ekibimizi oluşturacaktık güya geldiğimiz noktaya bak!!

yattarahayranı
27.01.2016, 01:40
4 gün kalmış çok kısa bi zaman deniz ishak filan gidiyordu büyük ihtimal parayı beğenmediler

Mert Acar
27.01.2016, 01:46
kardeşim onur neden bırakıp gitmedi o zaman? ya da cardozo .. futbolcuların hiçbiri parasını alamıyordu.. içerde ne yaşandığını bilemiyoruz evet ama bu durumda bu oyuncuların karakterlerinden nasıl emin olabiliyorsunuz?..

constantın da böyle demeci vardı.. o da gelsin o zaman.. kendi scout ekibimizi oluşturacaktık güya geldiğimiz noktaya bak!!

Bosingwanın geri dönmesi scout ekibinin kurulması için bir engel mi ? Dönmese bile parasını ödeyeceğiz.Neden geri dönmesin.
Bosingwayla Constantı bir tuttunuz ya birşey demiyorum ben. Bosingwa çok büyük bir karakter. Bence fazla bilgiye sahip değilsiniz.Drogbayla bir tutmayın filan diyorsunuz ya..Aynı takımın oyuncularıydılar.Bu formayı da hakkıyla taşıdı.Kaptanlığı da yaptı ve umarım iyileşmiştir geri döner..Daha sonrada kulupte görev alır.
Tabii sakatlığını atlatamamışsa durum farklı.Zaten bu şartı yazdım.Sakatlığı atlatmış ve maaşında indirimi kabul ediyorsa buyursun.
Roportaj da dahi ne kadar samimi olduğunu yüzündeki ifadeden belli.

faysal
27.01.2016, 01:56
bosingva derim çok profesyonel biri daha 33 yaşında eminim cvandayı cebinden çıkarır :) bu arada gelir oynamaz yardımcı antranör bile olabilir ilerde :) yada değişik pozisyonlarda.

Poor
27.01.2016, 01:57
bunu baskan neden kendi hesabindan paylasiyor bu klubun twitter hesabi yok mu?

Mert Acar
27.01.2016, 02:00
https://www.youtube.com/watch?v=U87ogCVzBSw

Bosi reyizin röportajının altyazılı hali varmış..Videonun sonunda.Ayrıca 2.00 dan itibaren attığı depara bakın.Çok değil geçen dönem adamın fiziki durumu bu haldeydi.Tabii ağır sakatlık geçirdi,inşallah atlatabilmiştir.

kyodou
27.01.2016, 02:14
Başkan' ın anketine ben de şaşırdım. Başkanın vizyonuna göre tek bir açıklama bulabildim; "Cavanda ve Mbia' ya iyi teklif geldi, satılacaklar. Medjani ve Bosingwa da yarım sezonluk gelecekler." Böyle olursa kabul edilebilir. Başka türlü çok saçma bir hamle bencede.

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ibrahim Gaygusuz
27.01.2016, 02:26
https://www.youtube.com/watch?v=U87ogCVzBSw

Bosi reyizin röportajının altyazılı hali varmış..Videonun sonunda.Ayrıca 2.00 dan itibaren attığı depara bakın.Çok geçen dönem adamın fiziki durumu bu haldeydi.Tabii ağır sakatlık geçirdi,inşallah atlatabilmiştir.

Sayisiz basarilari olan bir futbolcunun Trabzonspor taraftarini Chelsea ve Porto gibi takimlarin taraftarlarindan ustun tutmasi cok guzel birsey. Kulup icinde tutulmasi gereken bir isim.

Gökhan Uzun
27.01.2016, 02:47
Bosingwa reyizi çok özledim.

Kemal Öztel
27.01.2016, 08:03
Herkes kabul ederki Medjani-Bosingwa ikilisi Mbia-Cavanda ikilisinden çok daha fazla katkı verdi..
Mbia+Cavanda 7-8 m euroya satılıp Medjani ile Bosingwa dönerse olumlu bir hamle yapılmış olur hem ekonomik hem katkı olarak..

Kemal Öztel
27.01.2016, 08:10
Şöylede bir haber var Yunus Emre Sel imzalı

http://www.fotomac.com.tr/trabzonspor/2016/01/27/cavanda-soku

Böyleyse Bosi reisin dönmesi en mantıklı hamle..Tabi devre arasında mali koşulları da göz önüne alarak daha iyisini bulamazsak

İ. SARAL
27.01.2016, 08:34

Katılıyorum.

Tayfun
27.01.2016, 08:35
Bosingwa'yı sadece gelip futbol oynayacak diye düşünmemek lazım. Futbolu bıraktıktan sonra da bu kulüp bünyesinde görevlendirilmeli, başkanın böyle bir hamle yapacağını umuyorum.

Böyle karakterli, kariyerli ve iş ahlakı olan insanlardan faydalanmalıyız. Umarım geri gelir .

nbay
27.01.2016, 08:48
Bosingwa istediği kadar profesyonel olsun, fizik açısından yeterli durumda mı biliyormuyuz? Adam fit dönemindeyken sağbek performansını kaldıramıyorum dememişmiydi Ersun yanala,şimdi ağır bir sakatlık geçirmiş üstelik de 34 yaşına gelmiş şu ana kadar da takım bulamamış, biz de gelsin stoper oynasın diyoruz, bana çok olası gelmiyor
Tahminimce bosinin kariyeri bitmek üzere uzatmaları oynuyor.

İ. SARAL
27.01.2016, 08:53
2 si de gelmesin artık önümüze bakalım. Ha illaki birisi gelecekse çöl tilkisi Medjani gelsin forvet oynasın.

Ahmet Hamza
27.01.2016, 08:57
Bosingwa'nın geçen seneki performansı rüya gibiydi. Adam milli takımda oynuyordu. Fizik durumu iyiyse gelsin.

nbay
27.01.2016, 08:59
Ligin ilk 5 haftası göklere çıkarıp tartışmadığımız iki adamı şu an yerden yere vurup gitsinler diye dua ediyoruz.
Demekki oyuncuları transfer ederken birazda karakter olarak tahlil etmek gerekiyor.
Bu adamların futbolculukları gelsin dediğimiz iki oyuncunun şu anki hallerinden daha önde, ama bir nedenden katkı veremiyorlar artık,.şehir, maddi sorunlar hoca başkan artık ne derseniz.

S.ÖZKAN
27.01.2016, 09:03
2 si de gelmesin artık önümüze bakalım. Ha illaki birisi gelecekse çöl tilkisi Medjani gelsin forvet oynasın.

Aynen katılıyorum.Giden gitti.Biz geleceğimizi genç ucuz hırslı bize uyum sağlayabilecek takım oyunu oynamaya yatkın futbolcularla inşa edelim.

Kadromuzda bulunan bizim istemediğimiz oyuncular gitsin ama bizi istemeyenlerde gitsin.

Örneğin 2005 kadrosu var.Fatih ve Gökdeniz altyapımızdandı Szmkowiak ve Yattara çok düşük maliyetli oyunculardı.Bu oyuncuların etrafında sıradan futbolcularla iyi bir takım kurmuştuk.Ama Cem Papila faciası bütün emekleri heba etmişti.

Muharrem Usta ve yönetimi 2005 kadrosundan daha iyi bir kadro kurabilme potasiyeline sahip.Yeter ki maddi manevi destek olalım.

Dip.Ing.Mag.
27.01.2016, 09:07
Şöylede bir haber var Yunus Emre Sel imzalı

http://www.fotomac.com.tr/trabzonspor/2016/01/27/cavanda-soku

Böyleyse Bosi reisin dönmesi en mantıklı hamle..Tabi devre arasında mali koşulları da göz önüne alarak daha iyisini bulamazsak

bu saatten sonra illa ki afrikali futbolcu alacaksak, afrikanin henüz daha su ve elektrik gitmemis köylerinden alalim ki gözleri acik olmasin ve hemen ariza cikarmasinlar.

Dip.Ing.Mag.
27.01.2016, 09:08
brezilyadan satın alma opsiyonuyla bir iki tane oyuncu kiralamak lazım. tutarsa seneye bonservisini alırız tutmazsa elimizden nasıl çıkaracağız diye dert etmeyiz. fernandaoyu bursa kiraladığında kim tanıyordu.

brezilya dan kiralama yöntemi mantikli. oyuncunun elinde patlama riski yok en azindan.

S.ÖZKAN
27.01.2016, 09:11
brezilya dan kiralama yöntemi mantikli. oyuncunun elinde patlama riski yok en azindan.

Satın alma opsiyonuda olsun.İyi olanlar kalır kötü olanlar gider.Ve bu deneme yanılma yöntemi bize maddi olarak ağır külfette getirmez..

S.ÖZKAN
27.01.2016, 09:14
Özkan Sümer zamanında 4 Brezilyalıyı 2 ay izledikten sonra 120.000$ almıştı.

Eduardo ve Jarro tutmamıştı.

Da Silva 1 sezona 17 gol atmıştı.

Marco Aurelio herkesin bildiği gibi Mehmet Aurelio ismiyle milli takımda bile oynamıştı.

Dip.Ing.Mag.
27.01.2016, 09:15
4 gün kalmış çok kısa bi zaman deniz ishak filan gidiyordu büyük ihtimal parayı beğenmediler

bunlarin var ya islerine de saygilari yok. yasin daha 25 fakat sirf belesten fazla para almak ugruna alt yapilarda sürünürüm, dalgama bakarim da baska bir yere gitmem mantigi var. yazik ya söylelerini bir daha bu takimda görmek istemiyorum. ha en bastan suc bizde orasi ayri.

LaZuRiBeRe_53
27.01.2016, 09:19
mbia derhal gönderilsin aşırı derecede kendinden soğuttu insanları
cawanda da illa gidecem diyorsa 5 milyon euro getirsin

!olgun!
27.01.2016, 09:20
günaydın arkadaşlar...

LaZuRiBeRe_53
27.01.2016, 09:22
mbia yı satacaklarsa güzel paraya satsınlar , bu saatten sonra katkısı olacağını zannetmiyorum
2.2 milyon euro imza parası
2 milyon euro faiz parası

toplamda 4.2 milyon yaptı 1 milyon da bize çektirdiklerine sayarsak en az 5.2 milyon eruo getirsin ne hali varsa görsün

cebcare
27.01.2016, 09:27
Giden yok mu giden?

CEMEFKER
27.01.2016, 09:31
Rize'deki Eren'i ben Bursa'dan Muhammet Demir ile oynadığı dönemden bu yana, 1461 dahil hep sol kanat-sol açık olarak gördüm...Adamın doğal olarak hücumu yatkın ve seven bir oyun tarzı var....Tıpkı bizdeki Yusuf Erdoğan gibi...

Solbek olarak ismi geçiyor...Garip...

Akhisarlı Güray'ın böyle bir tarzı olduğu görünün birşey. Güray'daki bu ısrar zannedersem genç olması, maçlardaki öne çıkan performansı ve eldeki takas olarak kullanılacakların gitme olasılığı...(tıpkı Alper'in Okay ile aynı cancanlı pakette bize sunulması gibi)

Bugüne kadar solbek sorununun neden çözülemediğinin en büyük göstergesi...Asıl sorunun kafalarda olduğu belli. Yerinin adamı birini bulamadık gitti yarım Cale'den sonra iflah olmadı o bölge...

Mesut
27.01.2016, 09:38
Brezilya futbolcu memleketi tuttuğunu al getir.Bilica gibi kazma bile tuttu bu ligte

Ertan 51
27.01.2016, 09:38
günaydın arkadaşlar...
Günaydın renktaş :)

Basingwa hepimizin gönlünün sultanı,
gelsin oynamasa da olur köşede dursun yeter diyecek kadar seviyoruz,

Medjani'de sevilen bir topçu,
hırslı oluşu,joker oluşu falan artıları,

fakaaat :)
mantıklı düşünecek olursak her ikisi de artık TS yi münkün değil ileriye taşıyamazlar,

hele hele Bosi reisin bu dakkadan sonra geri gelmesi tamamen trübüne oynama halleridir,

Medjani tek şartla mantık bulur, M'Bia paragözünün gitmesi ile.

selcuk
27.01.2016, 09:40
adamlarin maaslarini ödüyoruz mecburen
neden bu durumda gelip takima yardim etmesinler

Mesut
27.01.2016, 09:41
Gençler Medjani fazla abartiyoruz stoperde oynayacaksa tamam ama kesinlikle orta saha da oynayamaz.

freedomforever
27.01.2016, 09:42
günaydın arkadaşlar...
Gunaydin Ndiaye'de gelisme var mi?

Reha Asan
27.01.2016, 09:44
yarım dönem stoper kiralayalım demiyormuyduk, başkanda hali hazırda kulübün oyuncusu olan adamı yarım dönem için getirme düşüncesinde neden bu olumsuz yaklaşım.
kaldı ki medjani bu takımda yedek olarak durması gereken bir oyuncudur ilerleyen zaman için.
mantıklı bir hamle bence.
ayrıca başkanın yapmış olduğu ankette bence ilk amaç medjani için taraftarın nabzını ölçmekti ama baktı ki taraftar bosingwayı da istiyor o şekilde ikinci anketi yaptı.
şu ikinci yarı da yapılanlar ile ilgili az anlayışlı olsak.gelecek sezonu beklesek olmaz mı?

!olgun!
27.01.2016, 09:49
Gunaydin Ndiaye'de gelisme var mi?
bugün görüşür öğrenirim .. eren albayrakta medyaya düştü:D

Turgay Atalay
27.01.2016, 09:49
Medjani; herşeyden biraz olan, hiçbir şeyi tam olmayan sıradan bir topçu, Bosi'nin de artık ligimizi kaldırabilecek seviyeye gelmesi imkansız. O yüzden ikisi de gelmesin, gerek yok bence.

Ertan 51
27.01.2016, 09:53
yarım dönem stoper kiralayalım demiyormuyduk, başkanda hali hazırda kulübün oyuncusu olan adamı yarım dönem için getirme düşüncesinde neden bu olumsuz yaklaşım.
kaldı ki medjani bu takımda yedek olarak durması gereken bir oyuncudur ilerleyen zaman için.
mantıklı bir hamle bence.
kaldı ki başkanın yapmış olduğu ankette bence ilk amaç medjani için taraftarın nabzını ölçmekti ama baktı ki taraftar bosingwayı da istiyor o şekilde ikinci anketi yaptı.
şu ikinci yarı da yapılanlar ile ilgili az anlayışlı olsak.gelecek sezonu beklesek olmaz mı?
Renktaş ben şahsen olumsuz bakmıyorum,
Selçuk'un dediği,çoğumuzun gözünden kaçan bir durum var Medjani hala daha bizim sözleşmeli oyuncumuzmuş, o bakımdan gelse de olumsuz bir durum olmaz,

benim şahsen olumsuz gibi algılanan tavrım şu,
en çok hangi futbolcumuzu istersiniz vari bir anket sanki bu oyuncuları kurtarıcı gibi göstermek gibi oluyor,
bakıyorsun her ikisi de sevilen ama yaraya melhem olmayacak oyuncular,
getirecekse gine getirsin,
ankete falan gerek yok,
çok büyük bölümümüzün de hoşuna gider,
ey Ts taraftarı,
Bosi reis gelecek kısa vadede stoper derdimize çare olacak,
Medjani de bu utanmaz M'Bia nın yerini dolduracak,
her 2 futbolcu da yarın takımla birlikte olacak,
seneye stoperin en kralını,liberonun en adamını alacağız panik yapmayın der ,işi bitirirsin,
benim anlatmak istediğim o.

Erkin
27.01.2016, 09:54
Eren'i Güray'a rest için mi ortaya attılar veya 2 hedef mi; bu haberlere göre 1.hedef mi oldu acaba... Zira kala kala 4 gün kaldı .

Adem Akyüz'
27.01.2016, 09:56
Kalite olarak baktığımız zaman Mbia, Medjani'yi ikiye katlar ama verim açısından durum tam tersi. Eğer Mbia söylendiği gibi takımı kafasında bitirmişse Medjani'nin dönmesi bence faydalı olur.

Bosingwa'nın ise ağır sakatlık sonrası bu yaşta eski performansına dönebileceğine pek emin değilim. Ancak alt yapıda veya kulüp içinde bir yerde görev alması hepimizin hoşuna gider sanırım. Böyle karakterli ve kariyerli oyunculardan her alanda faydalanmak lazım.

nbay
27.01.2016, 09:58
Her zamanki gibi gidenleri arar olduk yerlerini daha iyileri ile dolduramadığımız için.
jaja,adrian,belkalem,medjani,bosi bunların bir kaçı .
Bu durumun özeti transferde büyük yanlışlar yapıldığıdır. Yeni yönetimin öncelikli olarak gidenlerin potansiyelleri de göz önünde bulundurarak hareket etmesi ve başkanın da belirttiği gibi profesyonel bir scout ekibi ile çalışması gerekiyor. Yoksa çok daha gidenleri arar dururuz. çok daha forum efsaneleri yaratırız.

selcuk
27.01.2016, 10:01
Kalite olarak baktığımız zaman Mbia, Medjani'yi ikiye katlar ama verim açısından durum tam tersi. Eğer Mbia söylendiği gibi takımı kafasında bitirmişse Medjani'nin dönmesi bence faydalı olur.

Bosingwa'nın ise ağır sakatlık sonrası bu yaşta eski performansına dönebileceğine pek emin değilim. Ancak alt yapıda veya kulüp içinde bir yerde görev alması hepimizin hoşuna gider sanırım. Böyle karakterli ve kariyerli oyunculardan her alanda faydalanmak lazım.
sportif olmasada mental yardimi olur bsingwanin
bence gelip devam etsinler bisey olmamis gibi
maddi ek gider olmadigi sürece

Adem Akyüz'
27.01.2016, 10:03
sportif olmasada mental yardimi olur bsingwanin
bence gelip devam etsinler bisey olmamis gibi
maddi ek gider olmadigi sürece
Eğer yönetimin bir teklifi olursa Bosingwa'nın seve seve kabul edeceğini düşünüyorum. Giderken yaptığı açıklamada bile Trabzon'u sevdiği belli oluyordu.

tanjugunduz
27.01.2016, 10:04
Baskanimiz vizyon diyor ama vizyon bu degil baskanim eskiden yeni olmaz baskanim lutfen mantikli makul transferler zor olmasa gerek eldeki gereksizlerden kurtulun ARTIK TL ile odemeler yapin gelirimiz euro degil ki , tamam butun eksik bolgeleir belki tamamlayamayiz ama bari eldeki gereksizlerden kurtulup maas yukunu dusurun. , TRABZONSPOR TV yi hayata gecirin yeni sponsorluklar arayisina gidin kolumuzda yemek sepeti yazsin medical park yazsin ama yazsin birseyler artik lutfen tataftarda kucuk kucukde gelismeler gormek takimingelisimini izlemek istiyor bu duraganlil bize gelmiyor.lutfen baskanim.son kurtulusumuz sizssiniz lutfen duyun sesimizi

Turgay Atalay
27.01.2016, 10:06
Elimizde Mbia dışında iki tane daha defansif ortasaha var, Medjani gelecek de ne yapacak Allah aşkına. Stoper performansı rezil ötesi adamın. Ortasahada Okay ve Aytaç gibi iki çapa ile maçlara çıkıyorken Medjani'yi de alıp cephe savunması mı yapacağız. Zaten takımın hızlı çıkamamak ve ortasaha hakimiyeti sağlayamamak gibi bir derdi varken ileri uçumuz Edirneden el sallarken, ortasahamız Malatya da mı karşılasın rakibi. Bıraksınlar Medjani Bosi falan, imkanları varsa çift yönlü bir ortasaha ve stoper bulsunlar, yoksa transfere falan gerek yok.

selcuk
27.01.2016, 10:06
Adem Akyüz'

bencede
zaten özkaynaklari kullanmanin en dogru yolu olur bu

fifadada 2 dosya azalmis oluyor

Reha Asan
27.01.2016, 10:34
Renktaş ben şahsen olumsuz bakmıyorum,
Selçuk'un dediği,çoğumuzun gözünden kaçan bir durum var Medjani hala daha bizim sözleşmeli oyuncumuzmuş, o bakımdan gelse de olumsuz bir durum olmaz,

benim şahsen olumsuz gibi algılanan tavrım şu,
en çok hangi futbolcumuzu istersiniz vari bir anket sanki bu oyuncuları kurtarıcı gibi göstermek gibi oluyor,
bakıyorsun her ikisi de sevilen ama yaraya melhem olmayacak oyuncular,
getirecekse gine getirsin,
ankete falan gerek yok,
çok büyük bölümümüzün de hoşuna gider,
ey Ts taraftarı,
Bosi reis gelecek kısa vadede stoper derdimize çare olacak,
Medjani de bu utanmaz M'Bia nın yerini dolduracak,
her 2 futbolcu da yarın takımla birlikte olacak,
seneye stoperin en kralını,liberonun en adamını alacağız panik yapmayın der ,işi bitirirsin,
benim anlatmak istediğim o.

abi zaten bu adamlar geçiş dönemini atlatmak için geliyordur.
yeni bir oyuncu alacağımıza sözleşmeli oyuncuyu getirmek,hakkımızda açacağı olası davayı engellemiş oluruz.
ayrıca başkan medjaniyi zaten getirecek ama taraftarın da nabzını ölçüyor ki bu bence güzel bir hareket.yoksa taraftar istedi diye getirecek yapıda olduğunu sanmıyorum.
seneye kaliteli oyuncular alacağını zaten açıklamalarında belirtiyor.
scout sistemi ile çalışacağını, menejer önermesi ile oyuncu almayacağını belirtiyor.
endişelerini anlıyorum ama en azından şu sıkıntılı olan sürecin atlatılmasını bir bekleyelim diyorum.
çok uzattım abi kusura bakma,son olarak senin düşüncen saygı duyduğum düşüncelerden zaten ancak benim yazmama sebep olan genel olarak medjani neden geliyor,başkası yok mu, vizyon bu mu vs gibi sözler ile bu transfere karşı çıkan düşünceyeydi.

Ahmet T.
27.01.2016, 10:38
Bu saatten sonra transfer olmaz bence.

ilkeryasinz
27.01.2016, 10:43
Beyler anket nerede bayaadir takip etmedim takimi

SM-G850F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adem Akyüz'
27.01.2016, 10:52
İsmail Düzgün: Trabzonspor, Muhammet Demir transferinden sonra Akhisar'dan Güray'ı da renklerine bağladı.. Hayırlı olsun ☺

Kaç oldu bu [emoji1]

Muhammet YILMAZ
27.01.2016, 10:54
Rüyamda Okay bursaya gidiyordu :o

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ertan 51
27.01.2016, 10:54
abi zaten bu adamlar geçiş dönemini atlatmak için geliyordur.
yeni bir oyuncu alacağımıza sözleşmeli oyuncuyu getirmek,hakkımızda açacağı olası davayı engellemiş oluruz.
ayrıca başkan medjaniyi zaten getirecek ama taraftarın da nabzını ölçüyor ki bu bence güzel bir hareket.yoksa taraftar istedi diye getirecek yapıda olduğunu sanmıyorum.
seneye kaliteli oyuncular alacağını zaten açıklamalarında belirtiyor.
scout sistemi ile çalışacağını, menejer önermesi ile oyuncu almayacağını belirtiyor.
endişelerini anlıyorum ama en azından şu sıkıntılı olan sürecin atlatılmasını bir bekleyelim diyorum.
çok uzattım abi kusura bakma,son olarak senin düşüncen saygı duyduğum düşüncelerden zaten ancak benim yazmama sebep olan genel olarak medjani neden geliyor,başkası yok mu, vizyon bu mu vs gibi sözler ile bu transfere karşı çıkan düşünceyeydi.
Est. Reha ne kusuru.
Düşüncelerine aynen katılıyorum,
zaman tanınmalı,sabredilmeli,alınan kararlara destek olunmalı,
geçmişe göre Trabzonspor'un bu yönetimle çok daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum ben,
tek korkum içimizdeki Kocabaşlar :)

Tayfun
27.01.2016, 10:56
Beyler anket nerede bayaadir takip etmedim takimi

Bosingwa - Medjani anketinden bahsediyorsan, burada ;

https://twitter.com/UstaMuharrem/status/692079529255387138?lang=tr

https://twitter.com/UstaMuharrem/status/692092316849430528?lang=tr

ilkeryasinz
27.01.2016, 10:56
Eyvallah hocam

Erkan A.
27.01.2016, 11:13
Rüyamda Okay bursaya gidiyordu :o

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

okayin perfomansindan memnunmusun renktas ?? giderse yeri rahat dolar diye düsünüyorum

karahanbakar
27.01.2016, 11:14
Güray Vural transferi bitti. Kesin bilgidir, yayalım [emoji1] Bizden takasla gidecek olanlar da anlaşmış Akhisar'la. Oldu bu iş. Hayırlı uğurlu olsun.

karahanbakar
27.01.2016, 11:16
İsmail Düzgün: Trabzonspor, Muhammet Demir transferinden sonra Akhisar'dan Güray'ı da renklerine bağladı.. Hayırlı olsun ☺

Kaç oldu bu [emoji1]

Teyit ettirdim kendisine, kesin bilgi [emoji1]

CEMEFKER
27.01.2016, 11:16
Medjani; herşeyden biraz olan, hiçbir şeyi tam olmayan sıradan bir topçu, Bosi'nin de artık ligimizi kaldırabilecek seviyeye gelmesi imkansız. O yüzden ikisi de gelmesin, gerek yok bence.

Dikkat çekmek istediğim siyahla işaretli olan kısımda. Bizde bu tip adamlar çok olduğundan bir türlü takım haline gelemiyoruz. En somut örneği solbek sorunun yıllardır çözülememesi. Kanatlarda Erkan, Sefa, Ekici, Deniz, Ndoye, Yatabareler, Warisler...( Eldeki en yatkını ) Yusuf. Defansın solu ve hücumlarda niye bu kadar sıkıntı çekmemizin bir göstergesi bu durum.

Solbek'in hep hücuma yönelik olanını sevdik, istedik, aldık. Beklerin hücuma katkısı günümüz futbolunun vazgeçilmez özelliği, ancak bu özellik takımın defansının sırıtmadığı, ortasahının, hatta forvetin defansı yardım ettiği takımlar için geçerli. Bizim takımın defansı adına çok eksiğimiz varken Yusuf, Constant, (yarım porsiyon) Musa, (bi yarım porsiyon daha ) Cale, ( bir ara ki en iyi yapan oldu bu görevi) Egemen, (zorlama ve mecburi maç içi) Salih, Bosingwa.

Ben olsam (Egemen tarzı) buraya stoper kaynaklı hızlı birini koyar ve kapatırdım oradaki açığı.

selcuk
27.01.2016, 11:18
Güray Vural transferi bitti. Kesin bilgidir, yayalım [emoji1] Bizden takasla gidecek olanlar da anlaşmış Akhisar'la. Oldu bu iş. Hayırlı uğurlu olsun.

eminmisin

güvenilir kaynaklar tam tersini söylüyor

oksoholu
27.01.2016, 11:18
medjani yüreğiyle oynayan bir topçu ayrıca nereye koyarsan oynar stoper ön libero forvet böyle bir oyuncunun takımda olması avantaj Aytaç la ikisi çift ön libero oynar takım daha dirençli olur böylece çift forvet oynayabiliriz

karahanbakar
27.01.2016, 11:19
eminmisin

2. Ağızdan aldığım habere göre Soner Akhisarla anlaştım demiş. Dün akşam geçen bir konuşma bu.

artvints
27.01.2016, 11:21
10 tane gereksiz oyuncuyu gönderip medjani'yi tek başına yedek klübesine oturtabiliriz. sağ bek bile oynar. stoper ortasaha forvet oynadı zaten.

gometra
27.01.2016, 11:21
Biz Bosingwa'ya tazminat ödeceyek miyiz? Alacaklarına karşılık mı feshetmişti yoksa bi tazminat durumu var mı?

selcuk
27.01.2016, 11:23
2. Ağızdan aldığım habere göre Soner Akhisarla anlaştım demiş. Dün akşam geçen bir konuşma bu.

bu aksam macta belli olur
insallah dedigin gibidir

Biz Bosingwa'ya tazminat ödeceyek miyiz? Alacaklarına karşılık mı feshetmişti yoksa bi tazminat durumu var mı?
tazminat yok
sadece kontratinin son gününe kadar anlasdigin maasi ödeyeceksin
seve seve
yada karsilikli anlasip fesihe gidecen

karahanbakar
27.01.2016, 11:24
10 tane gereksiz oyuncuyu gönderip medjani'yi tek başına yedek klübesine oturtabiliriz. sağ bek bile oynar. stoper ortasaha forvet oynadı zaten.

Milli takımda sağ bek oynamışlığı da var :)

Tayfun
27.01.2016, 11:26
1461'in yeni transferi Nyuiadzi ilk onbirde bakalım nasılmış .

Samet GÜVEN
27.01.2016, 11:29
eminmisin

Tam tersini söyleyen güvenilir kaynaklar kim ?

61_Hasan_69
27.01.2016, 11:31

Oğuzhan Acar yine yedeklerde

CasTo
27.01.2016, 11:34
ön liberoda önceliğim amarteydi 6.6m euro ya transfer olmuş. ön liberoya göre bence cok fazla bir miktar bu.

2.sıradaki önerim ise acquah tı fakat tam ön libero degil. merkezi orta saha ve ön libero karısımı birşey.

3. sıradaki ise adanademirspordaki attamah. hem yası 21 hemde milli bir futbolcu. gelişime açık bence ve şu haliyle bile bize en iyi yedek olabilecek bir isim. böyle devam ederse bana göre 2 3 seneye çok güzel yerlere gelebilir.

selcuk
27.01.2016, 11:39
Tam tersini söyleyen güvenilir kaynaklar kim ?
bugün twitterda gürayin agzindan ufak bir aciklama yayinlayan akigolar
twitterda güray hashtag i altinda bulabilirsin

Tayfun
27.01.2016, 11:40
Oğuzhan Acar yine yedeklerde

En çok da ona üzülüyorum, çoçuğu köreltiyorlar orada .

Erkin
27.01.2016, 11:44
Twitterda yazan o arkadaş dışında, transfer haberi veren gazetecilerden hiçbir ses yok. Hala net değil demek ki.

Erkan A.
27.01.2016, 11:49

forvetmi yoksa savunmadami oynuyor

Tayfun
27.01.2016, 11:52
forvetmi yoksa savunmadami oynuyor

Sağ ve sol açıkta oynuyormuş .

smart
27.01.2016, 12:05

Gol attı

Bud Spencer
"Iyi bir yedek olur"'lardan bıktım
Alınacak topcu 11in değismezi olsun...formayi kaptirani biz iyi yedek yapariz!

Tayfun
Gol attı

Aynen ben de onu yazacaktım şimdi.

Yalnız kamera açısı gözlerimi kör edecek :)

Sercan Keleş
27.01.2016, 12:08
"Iyi bir yedek olur"'lardan bıktım
Alınacak topcu 11in değismezi olsun...formayi kaptirani biz iyi yedek yapariz!

Aynen katılıyorum. Güray'da bence bu alanda bir transfer ve gereksiz buluyorum.

Tzameti
27.01.2016, 12:08
maç hangi kanalda?

Sercan Keleş
27.01.2016, 12:09
maç hangi kanalda?

Aspor

Sercan Keleş
27.01.2016, 12:11
Tarık Çamdal'ı sezon sonuna kadar kiralasaydık bence daha olumluydu Güray'dan en azından kiralık olurdu. Hem Ücret konusunda da konuşurduk Opsiyonu indirirdik.

Harun-61
27.01.2016, 12:14
Trabzonspor'un Darren Bent ile ilgilendiği iddia edildi.

Trabzon Kulis ‏@tskulis (https://twitter.com/tskulis)
Çin Klüplerine bu sezon oldukça oyuncu gönderen Marko Kırdemir, Mbia ve Cavanda'yı mükemmel paralara elden çıkartılmasını sağlayabilir.

smart
27.01.2016, 12:15
Aynen ben de onu yazacaktım şimdi.

Yalnız kamera açısı gözlerimi kör edecek :)

2. Yi De attı. arquinle yardiriyorlar:D

Turgay Atalay
27.01.2016, 12:15
Aha adam ikinciyi de attı.

nbay
27.01.2016, 12:16
halil şanlının haberi

Bordo-Mavililer, Akhisar Belediyespor'un futbolcusu Güray'a karşılık Soner ve Alper takası konusunda Yeşil-Siyahlı kulüp ile anlaşırken, oyuncunun yüksek maaş talep etmesi bu transferi zora sokmuştu. Yaşanan gelişmeler sonrasında Güray maaşında indirimine gitti ve böylelikle aradaki pürüzler de giderilmiş oldu. Trabzonspor'un Güray transferini yakın zamanda açıklayacağı belirtildi.
Öte yandan Soner ve Alper'in takım arkadaşlarıyla vedalaştığı öğrenildi.

Sinan.K
27.01.2016, 12:16
Nyuiadzinin yaptigi kosulari su an trabzonsporda kimse yapmio acik ve net iyi hizli adam benzio vallah Kerimide sakatladi :D

Erkan A.
27.01.2016, 12:18
habu 1461 trabzonun yeni aldigi ve suana Kadar iki gol atan oyuncusunu hemen trabzonspora alalim firtina gibi ? kac yasinda acaba

Sercan Keleş
27.01.2016, 12:18
Nyuiadziyi biz niye bulamıyoruz. :D Olurdu şimdi bizde olmasaydı

Laziobass
27.01.2016, 12:19
Tarık Çamdal'ı sezon sonuna kadar kiralasaydık bence daha olumluydu Güray'dan en azından kiralık olurdu. Hem Ücret konusunda da konuşurduk Opsiyonu indirirdik.

E o zaman soner ve alperi nasıl iteleyeceğiz?

Sinan.K
27.01.2016, 12:20
Nyuiadziyi biz niye bulamıyoruz. :D Olurdu şimdi bizde olmasaydı
Baktimda adam sampiyonlar ligi ön elemesi bile oynamis hadi hayirlisi var bund biseler

Sercan Keleş
27.01.2016, 12:20
E o zaman soner ve alperi nasıl iteleyeceğiz?

Soner Akhisarla anlaşmış hocam. Önemli olan burası. Akhisar soneri istiyor demekki. Bedava verirsin. Zaten işine yaramıyor. Anlaştıktan sonra problem yok tahminim. Güray'ı alırsan Soner'i alırım kafasında değildir akhisar. Zaten Bence Soner Akhisar'da oynarda.

Erkan A.
27.01.2016, 12:44
1461 de iki gol atan oyuncumuzun Ismini bilmiyorum Niyazi sanirim cok iyi oynuyor ..benim anlamadigim yasser ne icin oynatiliyor trabzonspor icinmi gelecekmi vaad ediyor ?? yaser gercekten yeterli degil yasida 20 degil daha büyük isteyende yok ilginc ..

1461 trabzonda bu yeni alinan ve sadece gol ati diye degil hareketli oyuncular lazim Niyazi gercekten öbür oyuncularimiza bile hareket getirmis ,yaser bile hic kosmazdi simdik kosuyor inanilir gibi degil

Sinan.K
27.01.2016, 12:44
Abdulkadir cok yetenekli cocuk insallah kendini gelistirir teknigi cok cok iyi

Erkan A.
27.01.2016, 12:46
oguzhan acar yedekte ise ikinci yarida oynasin artik ...keske hava sartlari iyi olsaydi da mac avni kaerde olsaydi niyaziyi daha iyi izlerdik

Ozan Gözaçan
27.01.2016, 12:56
maçı nerden izleriz beyler

İbrahim CİHAN
27.01.2016, 12:57
Su Belfortu da çok merak ediyorum Yaser in yerine de oynar takımdaki el freni Yaser resmen.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sercan Keleş
27.01.2016, 12:59
Su Belfortu da çok merak ediyorum Yaser in yerine de oynar takımdaki el freni Yaser resmen.

Yaser'in tipinde ve tarzında Bir İbrahimoviç , Bir Osvaldo yatıyor ama :D Gerçekler malesef Tjikuzu

İbrahim CİHAN
27.01.2016, 13:01
Yaser'in tipinde ve tarzında Bir İbrahimoviç , Bir Osvaldo yatıyor ama :D Gerçekler malesef Tjikuzu
Mevkileri farklıydı ama futbol yeteneği olarak Tjikuzu ya bile yaklasamaz. Resmen uzun fizikli diye oynuyor :) ayrıca fiziğine rağmen güçlü bir oyuncu da değil bence.

Sercan Keleş
27.01.2016, 13:16
Eren Derdiyok bu hafta ne gol atmış öyle yahu. Adam resmen yazmış isteyerek akıl dolu vuruşla. Galatasaray Burak'ı satarsa Eren'i alacak. Eren bize gelmekte istiyor Galatasaray'a gitmekte. Yerinde saymak istemiyor adam yaşı geçiyor. Sıçramak istiyor.

Murathan
27.01.2016, 13:17
Bosingwa geldi mi

smart
27.01.2016, 13:20
Nyuiadzi istikrarla devam ederse sezon sonu Trabzonspor a yükselir

Sercan Keleş
27.01.2016, 13:21
Azıcık direnebilseydik şu Kadroya sahip olabilirdik

-----------------Onur

Bosingwa - Medjani - Belkalem - BulurdukBirini

------------------ Mbia
---------------------------Ekici
Yusuf --------------------------------Marin
------------------Maluoda
-----------Cardozo

Güzel duruyor kağıt üstünde :D

Oğuzhan Fidan
27.01.2016, 13:22
1461deki çocuk sezon sonuna kadar oynasın bakalım.zaten böle devam ederse sezon sonu onun mevkisi hazır.tottenham gibi hızlı adamlardan kurcaksın kadroyu bkz. bjk

gökhants1966
27.01.2016, 13:24
Koşmayan,mücadele etmeyen tek bir oyuncu bile bu takımda olmamalı.

Sercan Keleş
27.01.2016, 13:24
1461deki çocuk sezon sonuna kadar oynasın bakalım.zaten böle devam ederse sezon sonu onun mevkisi hazır.tottenham gibi hızlı adamlardan kurcaksın kadroyu bkz. bjk

Beşiktaş balonu erken patlayacak.

Bek Ersan Rodolfo İsmail

Böyle bir geri dörtlü ancak Atiba ve hakemler sayesinde buraya gelebilirdi. Dağılacaklar.