PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Transfer Dosyası - 11 -

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92

The Ciks
11.01.2016, 12:10
4 yildir super lig tecrubeli bir forvet aliniyor...ve 25 yas alti...ekici aytac okay yusuf.....7 senelik bir takimin alt yapisi....bjk ts ve gs maclaribsa canli izledigim eren de alinirsa sayet cardozo satilip....super olcakya neyse...
.....
Bu arada baskan m.demiri begeniyorum dedi aldi alacak....
.....
Lucescu vari....de dedi bakalim o ne olacak.....
Bizim hariciye halledecek o isi galiba...
Serdar tascida alinirsa...ogunumuzde gelmis olur....

.....
Bir net yabanci solbeke kaldik....oda sezon sonuna sarksin....net 24 kisilik tas gibi kadroya evriliyoruz sanki...az daha sabir....

yabdef
11.01.2016, 12:11
Bu arada Mehmet Kızıl Twitter'da yalanlamış haberi

Kolpacı
11.01.2016, 12:12
1,5 miyon + deniz iyidir , oraya bir oyuncu daha ekleyebilirsek kagıt ustunde iyi transfer

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oruç
11.01.2016, 12:12
Muhammet demir sakatlanmazsa iz bırakır burda...bizi basamak olarak görüyor..Avrupaya gitme hedefi var...bi sakatlıkları insanı teredütte birakiyor...

İstanbul'a gitmek için kullanır bizi. Ne Avrupa'sı ?

Mustafa'
11.01.2016, 12:13
Ersun Yanal dönemi haricinde form grafiği ilk geldiğinden bu yana sürekli düşen bir Yusuf var, futbolunu hiç olgunlaştıramadı, Ersun Yanal döneminde oyuna ve skora yaptığı katkı bize doğru hocayla çalıştığında verimli olabileceğini gösterir. Bence ciddi anlamda bir mentöre ihtiyacı var. Çok üst düzey bir tekniği olmasa da hızı, dayanıklılığı, altyapıdaki gençlerle olan iletişimi, maliyeti, potansiyeli yüzünden takımda tutulmayı hakediyor.

Ersun Hoca döneminde de ekstra işler yaptığı söylenemez.

Bence hiç üstünde durmaya gerek yok.Şampiyonluğa oynayacak takımın kanadı Yusuf olmamalı.

Dert babası mıyız biz herkesin gelişmesini bekleyelim :)

Yollayalım 1461'e orda bol bol muhabbet etsin gençlerle.

"Hangi takımla oynuyoz la biz" diye gençlerlerle gevşek gevşek muhabbet yapar artık :)

7can61
11.01.2016, 12:16
ishak messi takası :)

Saygı duyarım :)

Sinan.K
11.01.2016, 12:18
1461deki yükseli cok begendim bizde is yapmaz mi

yabdef
11.01.2016, 12:20
Ersun Hoca döneminde de ekstra işler yaptığı söylenemez.

Bence hiç üstünde durmaya gerek yok.Şampiyonluğa oynayacak takımın kanadı Yusuf olmamalı.

Dert babası mıyız biz herkesin gelişmesini bekleyelim :)

Yollayalım 1461'e orda bol bol muhabbet etsin gençlerle.

"Hangi takımla oynuyoz la biz" diye gençlerlerle gevşek gevşek muhabbet yapar artık :)

:) Böyle bir lakaytlığın cezasız kalması ya da kontrol edilmeye çalışılmaması daha büyük bir sorun bence. Takımı disipline sokabilecek, oyuncuların kendilerine çeki düzen vermesini sağlayacak biri hiç olmadı ki..

munzevil
11.01.2016, 12:23
bizim önce bize gelen oyuncuların birkaç maç sonra niye yatışa geçtiğini teşhis etmemiz lazım.
Yoksa boşuna trasfer yaparız...

ndoye,serdar,erkan,kısmen ishak,cavanda lista uzar gider mbia bile birkaç maç sonra su kaynatmaya başladı...

7can61
11.01.2016, 12:24
Ya Muhammed geldi de kaldı avrupası, istanbulu, gol atınca sevinçten roman havası eşliğinde göbek atması, tamam adamı istemeyebilirsiniz gayet normal ama sırf adam trabzonlu diye yapılan gaddar eleştirileri bir yere koyamıyorum.

Mert Acar
11.01.2016, 12:27
Bizde yerli forvetler daha iyi uyum sağlıyor.Tekke,Gökhan Ünal,Umut Bulut,Burak Yılmaz örnek verilebilir..
Ama nedense yabancı forvet konusunda bir türlü uyum sağlayamıyoruz.Henrique,Janko,Yatabare,Waris,N'Doy e,Vittek...
Koca tarihimizde Cardozo ve Şota vardır heralde..Şotayıda bizden biri sayarsak sadece Cardozo.
Muhammet Demir bu açıdan önemli ama benim tercihim Eren Derdiyok olurdu,net.

7can61
11.01.2016, 12:30
Bizde yerli forvetler daha iyi uyum sağlıyor.Tekke,Gökhan Ünal,Umut Bulut,Burak Yılmaz örnek verilebilir..
Ama nedense yabancı forvet konusunda bir türlü uyum sağlayamıyoruz.Henrique,Janko,Yatabare,Waris,N'Doy e,Vittek...
Koca tarihimizde Cardozo ve Şota vardır heralde..Şotayıda bizden biri sayarsak sadece Cardozo.
Muhammet Demir bu açıdan önemli ama benim tercihim Eren Derdiyok olurdu,net.

Doğrudur Eren de iyi performans sergiledi, ama sanki Eren gelse bize kolumu kesseniz bordomavi kan akar mı diyecek?

Şu dünyadaki tek ve en büyük takım Trabzonspor düşüncesinden kurtulmamız gerekiyor, sanıyorsunuz ki dünya bizim etrafımızda dönüyor, öyle bir dünya yok.

Mustafa'
11.01.2016, 12:30
:) Böyle bir lakaytlığın cezasız kalması ya da kontrol edilmeye çalışılmaması daha büyük bir sorun bence. Takımı disipline sokabilecek, oyuncuların kendilerine çeki düzen vermesini sağlayacak biri hiç olmadı ki..

Ben bu sorunun tek bi kişi ile çözüleceğini hiç sanmıyorum.

Karakter meselesi bu tamamen.Profesyonel olan her oyuncu kendi görevini bilmeli.Başlarında biri olması gerekmiyor.

Yanı bir nevi Bosingwa gibi profesyonellere ihtiyacımız var.

İşini düzgün yapan, ciddiye alan.

Mert Acar
11.01.2016, 12:33
Doğrudur Eren de iyi performans sergiledi, ama sanki Eren gelse bize kolumu kesseniz bordomavi kan akar mı diyecek?

Şu dünyadaki tek ve en büyük takım Trabzonspor düşüncesinden kurtulmamız gerekiyor, sanıyorsunuz ki dünya bizim etrafımızda dönüyor, öyle bir dünya yok.

Abi yorumumdan bu düşünceyi nasıl çıkardın anlam veremedim :D Ben sadece Muhammet yerine Eren daha iyi tercih olur dedim..Ereninde Trabzonlu veya Trabzonsporlu olmasına gerek yok.Böyle bi vurgu yapmadım zaten.

İbrahim CİHAN
11.01.2016, 12:33
Yusuf konusunda ben de cogunuzla hemfikirim kendini gelistiremedi evet ama bu kadar da degersizlestirmeyin. Yusuf un piyasası var. Muhammet Demirle bırakın kafa kafaya takası üstüne para bile almamız gerekir. Ayrıca bu Muhammet Demir i beğenmediğim anlamına gelmez. Bence Muhammet çok daha kaliteli bir ayak. Ancak su anki piyasaları böyle.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kyodou
11.01.2016, 12:34
O değilde; N'Doye ve Douglas için hala net bir bilgi yok. İlginç...

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aydın Danış
11.01.2016, 12:36
Muhammed'i gol kralı yapacak Orta Saha var bizde Antepte okadarı yok gelirse şayet çok faydalı olur diye düşünüyorum...

İbrahim CİHAN
11.01.2016, 12:37
O değilde; N'Doye ve Douglas için hala net bir bilgi yok. İlginç...

Su Ndoye ile ilgili bir kap bildirimi gelse en azindan. Anlaşma iptal mi oldu nedir

Adem Erdoğan
11.01.2016, 12:37
Doğmamış çocuğa don biçerek kendimize eziyet etmeyi ne kadar çok seviyoruz.

Keşke İshak, Soner ve diğerleri de Avrupa'ya(gs) gidecek potansiyele çıkabilseydiler. :)

Travelair
11.01.2016, 12:39
Soner ve İshak'a ikinci yarıda şans verilirse bana göre bonservis bedeli alarak satma şansımız olabilir.

Çok iyimser bir düşünce. Oynadıkları maçlar belli. Kulübü riske ederek tekrar maçlarda yer verirsek göze alınamaz risk almış oluruz. Eğer iddialı bir kulübüz diyorsak. Karşılığında ise az ihtimal bonservis ödenerek satış. Kime satacağız? Kaça satacağız? Aldığımız riske değmiyor

Ersun Yanal dönemi haricinde form grafiği ilk geldiğinden bu yana sürekli düşen bir Yusuf var, futbolunu hiç olgunlaştıramadı, Ersun Yanal döneminde oyuna ve skora yaptığı katkı bize doğru hocayla çalıştığında verimli olabileceğini gösterir. Bence ciddi anlamda bir mentöre ihtiyacı var. Çok üst düzey bir tekniği olmasa da hızı, dayanıklılığı, altyapıdaki gençlerle olan iletişimi, maliyeti, potansiyeli yüzünden takımda tutulmayı hakediyor.

Çok doğru bir nokta, tebrik ederim. Yusuf futbolunu olgunlaştıramıyor, çünkü beyin olarak olgunlaşamıyor. Dolayısı ile sizin de bahsettiğiniz gibi çok kaliteli bir mentöre ihtiyacımız var. En az yıldız transferi kadar önemli

Muhammet Demir konusunda ise medyaya bu kadar düşmesi iyi değil. Muhtemelen Gaziantepspor yöneticileri bu haberlerle 3 ukalaları bu transfere çekmeye çalışıyor. Gelirse sevinirim, fakat sakatlıkları iyi araştırılmalı ve atletik özelliklerini geliştirmesi şartıyla

Furkan S.
11.01.2016, 12:39
Yusuf'u verecek kadar aptal değillerdir :)

İnşallah o kadar aptaldırlar ;)

Uğur Kalyoncu
11.01.2016, 12:40
Yusuf'un yapıp da Ziya Erdal'ın yapamadığı şey nedir peki? Olmayacak duaya amin demeyi bırakalım bence ilk fırsatta gönderilmeli

Attığı gol sayilarina ve mac sayilarina bakalim...

Mesele o ne yapmış onun kadar oynamış mı değil bence.

Mesele şu ki hala bitmedi sevdanız :)

Ya azıcık ışık görsem şu Yusuf'ta tüm samimiyetimle söylüyorum bir gram laf etmem.Sonuna kadar destek olurum.

Ama 8 km öteden belli yeteneksiz olduğu bu adamın.

Sevda degil gercekler..Kimse inanilmaz yetenekli ucani kacani yakaliyor vs demiyor..Bu çocuk gidecekte elimize ne gececek....Elestirmek ayri önyargı ayri..

kyodou
11.01.2016, 12:41
Süper ligde gündemimizde para verilecek 2 oyuncu var şuan; Ndiaye ve M. Demir. Eren ve Güray için 5 kuruş verilmemeli. Takasla biri alınırsa alınsın. Ömer Bayram, Emrah Başsan, Barış Memiş falan bunlar eldeki çöplerle yarışır ancak.

yazıkoldu
11.01.2016, 12:44
Muhammet Demir'in kariyerindeki gol sayısı toplam 17, penaltılar dahil. 1994 doğumlu, iki çapraz bağ ameliyatı var. Allah yolunu açık etsin.
2 sezonu sağ diz sakatlığıyla pas geçen 23 yaşında santrafor düşünün ki süper ligde 100 maçı devirmiş, antepte 30 küsür gol atmış.
Başka örneği varsa da seyrektir , 10 yılda 1 .

Bakın Mami'nin sakatlıktan eser taşımadığına dair bir anektod : Bu sezon 17 maçın 16'sında (toplam 1505 dakika) 90 dakika sahada kaldı, bir maçta ise 65 dakika görev yaparak tüm maçlarda ilk11 görev yaptı.

Ligde ilk yarı en çok süre alan yerli futbolcular içerisinde 7. sırada ( ikisi kaleci ) . Ligde 17 maçta sahaya çıkabilen sadece 23 futbolcu var. Bu istatistik hem oyuncunun hem güç ve kondisyonunu, hem takımı için ne kadar önemli bir role sahip olduğunun göstergesidir.

Trabzonsporda en çok süre alan futbolcu Mbia ( 1403 dakika)

kyodou
11.01.2016, 12:46
Muhammet Demir'in kariyerindeki gol sayısı toplam 17, penaltılar dahil. 1994 doğumlu, iki çapraz bağ ameliyatı var. Allah yolunu açık etsin.
31 gol 10 asist

kncyalcin
11.01.2016, 12:48
Muhammet Demir için daha önce de birçok şey yazdım ve transfer gündemimize girince bir anda değersizleştirmenin anlamı yok. Şuan için yerli santrafor olarak alınabilecek birkaç isimden biri. Ancak unutulmaması gereken bir konu ise Demir oynadığında sağında ve solunda oynayacak oyuncu profili çok önemli.. Muhammet asist özelliği olan bir santrafor. Hatta sırtı dönük top alıp saklama becerisi de son derece iyi. Bence hiç düşünmeden yanına da Orkan Çınar'ı da alsınlar. Sefa'yı ya da Özer'i o bölgede görmektense doğru hamleler yapılsın ve doğru yatırımlar yapılsın. Açıkçası kimi verirlerse versinler ama bu oyuncular mutlaka değerlendirilmeli.

Adem Erdoğan
11.01.2016, 12:50
http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=30&kisiID=646854

Genel sekmesinde attığı goller yazıyor. Süper ligde 30 gol atmış.

yazıkoldu
11.01.2016, 12:51
Kaç sezonda atmış. Sezon ortalaması nedir?
31 gol 10 asist

El Cordobes
11.01.2016, 12:53
yusuf'un bence bu kadar tepki toplamasının nedeni futbolcu özelliklerinin yetersizliğinin yanında sporcu karakterinin oturmamasından da kaynaklanıyor.

birinci yanlışı bu kadar teknik zaafiyete rağmen kendisini yıldız zannetmesidir.

diğer bir yanlışı "futbol sahtekarı" olma yolunda hızla ilerlemesidir. birazcık açayım. bazı futbolcular vardır, sende öyle bir intiba bırakır ki hakeme ya da taraftara saha içinde isyan ettiği zaman dersin ki bu kadar itiraz ettiğine göre kesin bir şey var. bazı futbolcular da vardır artık işin kaşarı olmuştur. ne derse desin inanmazsın. Yusuf ikinci kategoriye doğru ilerliyor. faul olmayan pozisyonlarda bile yerde 48 tane takla atması, hakeme el kol yapıp taraftarı gaza getirmesi ve sonra da hiçbir şey olmamış gibi oyuna devam etmesi sıkça rastladığımız durum olmaya başladı.

kasımpaşa maçında bir görüntü vardı. Yusuf faul yaptı, kamera yusufu çekerken dudakları okunuyordu. "hocam valla o çekti." pozisyonun tekrarını izliyoruz, Yusuf bildiğin indirmiş adamı. artık hakeme itiraz ettiği zaman inanmıyorsun adama, muhtemelen hakemler de inanmıyor. bu büyük bir sorun. jestleri,mimikleri artık antipatik gelmeye başladı insanlara. yediğimiz golden sonra gülmeler filan...

üzerine bir de rabotnickiyle dalga geçen videosu, kasımpaşa maçından sonra nargile sefasını filan göz önüne getirdiğimizde oyuna ve rakibe saygı anlamında hangi seviyede olduğunu anlayabiliyoruz.

sporcu karakteri olmayıp başarılı olan yok mu, tabiki var. mesela burak da böyle bir karakter. ama adam sahada işini öyle ya da böyle iyi yapıyor. bu tip adamları yetenekleri ve takıma katkı sağladığı ölçüde tolere edebilirsin. yusufta hem yeteneksizlik hem de bahsettiğim davranışlar birleşince çekilmez bir hal alıyor.

Mustafa'
11.01.2016, 12:54
Sevda degil gercekler..Kimse inanilmaz yetenekli ucani kacani yakaliyor vs demiyor..Bu çocuk gidecekte elimize ne gececek....Elestirmek ayri önyargı ayri..

İnanılmaz yetenekli demiyorum zaten inanılmaz yeteneksiz diyorum.

Şöyle bi düşüneyim şimdi ön yargılımıyım diye ;

Açtığı yerçekimine meydan okuyan ortaları geliyor aklıma,

Topu sürerken topsuz koşu yapması geliyor mesela...

Ne diye bu kadar bu oyuncunun kalması isteniyor cidden anlayamıyorum.Yeryüzünde topçu mu kalmadı ?

Eğer gerçekten Yusuf'u Trabzonspor kapasitesinde bir oyuncu olarak görüyorsan biz bitmişiz.

yazıkoldu
11.01.2016, 12:55
Neyse ben buldum, Muhammet'in sezon ortalaması 5 gol, yalnız penaltılar dahil. Kaç penaltı attığını bilmiyorum.

kyodou
11.01.2016, 12:57
11/12 ve 14/15 sezonunda iyiydi. Aradaki 2 sezon uzun sakatlıklar yaşadı zaten. 5-10 maç oynadı. Bide bu sezonki performansı işte. Bundan iyisi olsa zaten ya Avrupa' daydı yada 3 laleden biri 6-7 sayıp almıştı çoktan. M.Demir ucuza alabileceğimiz en iyi, tecrübeli-genç yerli forvettir.

Ertan Artan
11.01.2016, 12:59
Bence Muhammed bize gelir.

Düşünün şimdi; önümüzde Euro 2016 var. Milli Takım sahne alacak ve Burak'tan başka elle tutulur santrafor yok.

Gaziantep düşmemek için uğraşıyor. Onlara birkaç transfer lazım. Ellerindeki en pahalı adam Muhammed. Aynı işi yapabilecek biraz düşük profilli İlhan alınmış. Birde yanına Deniz gelirse ooohhh... Dede mis dede mis...

Bütün bunları toplayinca ortaya çıkan sonuç;

Kupadaki Antep maçından sonra Muhammed imzalar. 1,5 milyon rakamı doğrudur. Yanında Deniz Yılmaz garanti gibi duruyor.

İkinci isim Onur, Cavanda, Ekici ve M'bia olmadıktan sonra kim olursa olsun sorun yok. Hatta üçüncü isim bile olur.

Bana göre de bu isim ya İshak olur ya Soner...

N'doye transferinin aciklanmamasinin sebebini de bu transfer olarak görüyorum. Malum, Gaziantepspor'u yöneten çetenin iştahını kabartmamak lazım. Ne de olsa hala yavru şikeciler kendileri. 2001'de şampiyonluğu satan ekip hala başta...

Mert Oğuzlu61
11.01.2016, 13:05
Muhammet Demir yardımcı golcüdür, Eren Derdiyok santrafordur. Cardozo nun fizik gücü yüksek, hareketli ve rakip defansla boğuşan versiyonu oluyor Eren. Mesela Fernandao da bu tip oyuncudur. Önce bu konuyu tartışmak lazım, bize lazım olan golcü tipi hangisi ?

Muhammet bize yıldız olarak gelmeyecek, başarabilirse bizde yıldız olacak. Muhammet in yıldız golcü olması, ''komple'' forvet olmayı öğrenmesine bağlı. Tekke gibi, Teofilo gibi. Kendisinde o potansiyel var ama şuan kesinlikle Eren Derdiyok kadar piyasası yok, Antep transferi kızıştırmak istiyor tuzağa düşmemeliyiz.

Tok alıcıyı oynamalıyız, gelmezse de çok önemli değil. Antep ile sözleşme uzatırken düşünecekti Avrupa yı büyük takım transferini, Cenk Tosun kadar kafayı çalıştırsa şimdi eli daha güçlü olurdu. Biz almazsak kimse Muhammet i almaz ne bjk alır ne fb alır. Belki gs alır ama oraya gitse gs nin Pektemek i olur fazlası olmaz.

asilhamsi
11.01.2016, 13:05
Yukarıda orkan ismi gecmis.Bence de mutlaka uzerinde durulmalı.Eger maddi olarak cok zor olmayacaksa transfer edilmeli.

Sefa malesef kullanılamadı.Aslında tam olarak aradıgımız skorer kanat forvet tanımına uyan bir isim.Ama malesef sakatlık problemi yasadı ve yeterli sureyi bulamadı.

Özer ve Erkan ın aldıgı sureleri sefa alsa belki su an cok iyi bir kanat forvet kazanmıs olacaktık.

Benim nacizane onerim 15-16 tane ust duzey oyunxcu ve kalan kadronun 1461 ve U21 ile tamamlanması.

1461 : batuhan,yuksel,hamza onumuzdeki sene mutlaka A takımda olmalı.Ayrıca akakpo yasına ragmen rotasyon icin son derece iyi bir stoper.Abdulkadir parmak ve kagan gudu bir sezon daha kalmalı ve daha sonra onlar da mutlaka A takıma alınmalı.

onur,ugurcan,hakan arıkan
cavanda,alternatif sag bek
guray,alternatif sol bek
aykut,akakpo,tasci,papy
hamza,marin,milot rashica,orkan
okay,aytac,mbia,batuhan,yuksel,ekici,ndiaye
besir,demir,cardozo

Tufan AYAN
11.01.2016, 13:08
Kaç yıldır mami yi bekliyoruz. Geliyor...

Ama yine mutlu olmamak, boş bir taraf bulup oradan bakmak, olumsuz düşünmek için firsat kolluyoruz.

Şu anda Türk forvetlerin en iyisi, en yeteneklisi, hatta en öz evladi geliyor..

Dert nedir?

yazıkoldu
11.01.2016, 13:09
Muhammet Demir golcüdür diyenlere ithafen: 6 sezon Türkcell süper lig, sezon gol ortalaması penaltılar dahil 5 gol. İşinize görürse transfer edin ödeyin bonservisini.

asilhamsi
-----------onur----------
cavanda---aykut---tasci---guray

-----ekici----aytac---mbia------

---------ndiaye-----marin-------

----------besir/cardozo/demir--------

bazı maclarda aytac yerine cift forvet cıkılabilir.

Ertan Artan
yusuf'un bence bu kadar tepki toplamasının nedeni futbolcu özelliklerinin yetersizliğinin yanında sporcu karakterinin oturmamasından da kaynaklanıyor.

birinci yanlışı bu kadar teknik zaafiyete rağmen kendisini yıldız zannetmesidir.

diğer bir yanlışı "futbol sahtekarı" olma yolunda hızla ilerlemesidir. birazcık açayım. bazı futbolcular vardır, sende öyle bir intiba bırakır ki hakeme ya da taraftara saha içinde isyan ettiği zaman dersin ki bu kadar itiraz ettiğine göre kesin bir şey var. bazı futbolcular da vardır artık işin kaşarı olmuştur. ne derse desin inanmazsın. Yusuf ikinci kategoriye doğru ilerliyor. faul olmayan pozisyonlarda bile yerde 48 tane takla atması, hakeme el kol yapıp taraftarı gaza getirmesi ve sonra da hiçbir şey olmamış gibi oyuna devam etmesi sıkça rastladığımız durum olmaya başladı.

kasımpaşa maçında bir görüntü vardı. Yusuf faul yaptı, kamera yusufu çekerken dudakları okunuyordu. "hocam valla o çekti." pozisyonun tekrarını izliyoruz, Yusuf bildiğin indirmiş adamı. artık hakeme itiraz ettiği zaman inanmıyorsun adama, muhtemelen hakemler de inanmıyor. bu büyük bir sorun. jestleri,mimikleri artık antipatik gelmeye başladı insanlara. yediğimiz golden sonra gülmeler filan...

üzerine bir de rabotnickiyle dalga geçen videosu, kasımpaşa maçından sonra nargile sefasını filan göz önüne getirdiğimizde oyuna ve rakibe saygı anlamında hangi seviyede olduğunu anlayabiliyoruz.

sporcu karakteri olmayıp başarılı olan yok mu, tabiki var. mesela burak da böyle bir karakter. ama adam sahada işini öyle ya da böyle iyi yapıyor. bu tip adamları yetenekleri ve takıma katkı sağladığı ölçüde tolere edebilirsin. yusufta hem yeteneksizlik hem de bahsettiğim davranışlar birleşince çekilmez bir hal alıyor.
Aynı şeyi bende yazdım.
Adanaspor maçında adam geçtikten sonra atmalar, cezasahasi içinde yakın plan mücadelelerin hepsinde dönerek dusmeler, IBB maçında son saniyedeki penaltı sahtekarlığı, hemen hemen her maç yalandan kivranmalar ve daha neler neler...

Bu çocukta futbolculuk mayası eksik. Acilen sportmenlik hormonu yüklenmesi lazım...

Bana tavırları, şımarık zengin çocuğu, topun sahibi mahalle maçı adamı, takımın ağır abisinin yandan çakması havasi estiriyor. Bilmem size de öyle geliyor mu?

kyodou
11.01.2016, 13:10
Yukarıda orkan ismi gecmis.Bence de mutlaka uzerinde durulmalı.Eger maddi olarak cok zor olmayacaksa transfer edilmeli.

Sefa malesef kullanılamadı.Aslında tam olarak aradıgımız skorer kanat forvet tanımına uyan bir isim.Ama malesef sakatlık problemi yasadı ve yeterli sureyi bulamadı.

Özer ve Erkan ın aldıgı sureleri sefa alsa belki su an cok iyi bir kanat forvet kazanmıs olacaktık.

Benim nacizane onerim 15-16 tane ust duzey oyunxcu ve kalan kadronun 1461 ve U21 ile tamamlanması.

1461 : batuhan,yuksel,hamza onumuzdeki sene mutlaka A takımda olmalı.Ayrıca akakpo yasına ragmen rotasyon icin son derece iyi bir stoper.Abdulkadir parmak ve kagan gudu bir sezon daha kalmalı ve daha sonra onlar da mutlaka A takıma alınmalı.

onur,ugurcan,hakan arıkan
cavanda,alternatif sag bek
guray,alternatif sol bek
aykut,akakpo,tasci,papy
hamza,marin,milot rashica,orkan
okay,aytac,mbia,batuhan,yuksel,ekici,ndiaye
besir,demir,cardozo
Hadi hepsi tamamda Akakpo nedir ya. Sanki dünyada stoper kalmamışta bu adamı ne diye A takıma alıyoruz ? 1461 için bile sıradan bir stoper.

asilhamsi
11.01.2016, 13:10
bence ilk gitmesi gereken isimler erkan ve özer ama malesef kalacaklar.Takımın oynadıgı kısır oyunun ilk nedeni surekli 11 oynayan bu iki ismin verimsizliği.

Murat KARAKURT
11.01.2016, 13:12
Bu Güray sağda mı oynuyor solda mı?......Ben hep sağda oynuyormuş gibi hatırlıyorum....Ama burada sol tarafa yazılıyor.....

Onur
11.01.2016, 13:13
Bu Güray sağda mı oynuyor solda mı?......Ben hep sağda oynuyormuş gibi hatırlıyorum....Ama burada sol tarafa yazılıyor.....

Asıl mevkisi sol açık. Son dönemde Akhisarda sol bekte de oynuyor.

Olcan gibi ters kanatta da sağ açık mevkisinde de oynatıyorlarmış. Ama Güray Denizlispor'dan takip ettiğim kadarıyla ilk mevkisi sol açıktı.

The Ciks
11.01.2016, 13:15
M.demir....
......
Hem f.tekke transferine....
Hemde en cok b.yilmaz transferine benziyor sanki...

G.vurali da aliyoruz sanki...

Yeter....olurda s tasci olursa....simdilik stop yeter.....
17 macimiz var malum....
Gerisi....5 net transfere kaliyor zaten...
3 u sponsor geregi sukse olacak zaten...
Vurdumu ses getirecek turden....

yazıkoldu
11.01.2016, 13:15
Bu arada Yusuf'u savunmak istediğim için değil, Yusuf'un gol ortalaması 4 gol, penaltılar hariç.
Muhammet Demir golcüdür diyenlere ithafen: 6 sezon Türkcell süper lig, sezon gol ortalaması penaltılar dahil 5 gol. İşinize görürse transfer edin ödeyin bonservisini.

yazıkoldu
11.01.2016, 13:17
Alınacaksa 3 isim yazıyorum, değilse bizim çöplüğümüz bize yeter.
1- Serdar Taşçı
2- NDiaye (Osmanlı)
3- Eren (Kasımpaşa)

Murat KARAKURT
11.01.2016, 13:19
Asıl mevkisi sol açık. Son dönemde Akhisarda sol bekte de oynuyor.

Olcan gibi ters kanatta da sağ açık mevkisinde de oynatıyorlarmış. Ama Güray Denizlispor'dan takip ettiğim kadarıyla ilk mevkisi sol açıktı.

Teşekkür ederim....

Samet GÜVEN
11.01.2016, 13:21
Ereni paşadan devre arası hemde bu formda iken almak mümkün değil.

Muhammet ise isteklerimize yeterli derecede cevap verebilecek bir adam. Önemli olan şu, hemen alınmalı. Bursa maçına santrafor yok.

yazıkoldu
11.01.2016, 13:24
Yetişip gol mü atacak, ilk yarı 6 gol, kaçı penaltıydı. Muhammet Demir'e bizim tribünler sabredemez. Sezon gol ortalaması 6 sezonda penaltılar dahil 5 gol diyorum. Yusuf'un bile penaltılar hariç 4 gol ortalaması var.
Ereni paşadan devre arası hemde bu formda iken almak mümkün değil.

Muhammet ise isteklerimize yeterli derecede cevap verebilecek bir adam. Önemli olan şu, hemen alınmalı. Bursa maçına santrafor yok.

Turgay Atalay
11.01.2016, 13:27
Yetişip gol mü atacak, ilk yarı 6 gol, kaçı penaltıydı. Muhammet Demir'e bizim tribünler sabredemez. Sezon gol ortalaması 6 sezonda penaltılar dahil 5 gol diyorum. Yusuf'un bile penaltılar hariç 4 gol ortalaması var.

He yav he, amma kastın. Muhammetle bilmediğimiz bir geçmişin mi var nedir? Ciddiye alıp cevap veriyoruz bir de sana.

Tayfun
11.01.2016, 13:29
Adamı engelliyorum, diğer renktaşlar alıntı yaptıkça yine çıkıyor sayfada. Yok mu bunun bir çaresi dostlar ?

yazıkoldu
11.01.2016, 13:29
Gaziantep'in başkanı çok uyanık adam, devre arasında bize itelemek için bütün toplar Muhammed'e penaltılar Muhammed'e, sonuç.... 6 gol.
He yav he, amma kastın. Muhammetle bilmediğimiz bir geçmişin mi var nedir? Ciddiye alıp cevap veriyoruz bir de sana.

yazıkoldu
11.01.2016, 13:31
6 sezon ortalaması 5 gol penaltılar dahil diyorum, herkes bana laf söylüyor. Bu golcü size yederli mi? Bana değil, bu benim görüşüm.

Kolpacı
11.01.2016, 13:32
Orkan cok mu iyi , hic izlemedim

A. Aydın
11.01.2016, 13:33
Gaziantep'in başkanı çok uyanık adam, devre arasında bize itelemek için bütün toplar Muhammed'e penaltılar Muhammed'e, sonuç.... 6 gol.
Eldeki oyunculardan gereksiz iki tane gonderdigimizde, onlarin maaslari bile bu transfer kurtarir.
En kotu ihtimalle iyi bir alternatif olur.
Bakarsin formunu bulur 1. forvetimiz olur.

Mert Acar
11.01.2016, 13:39
Serdar Taşcı arkadaşlar...Sosyal medyadan baskı yapalım.Ayrılacakmış moskovadan.

yazıkoldu
11.01.2016, 13:42
Bu çocukla ilgili bir girişim olması lazım. Douglas artı parada verilebilir.
Serdar Taşcı arkadaşlar...Sosyal medyadan baskı yapalım.Ayrılacakmış moskovadan.

7can61
11.01.2016, 13:43
Abi yorumumdan bu düşünceyi nasıl çıkardın anlam veremedim :D Ben sadece Muhammet yerine Eren daha iyi tercih olur dedim..Ereninde Trabzonlu veya Trabzonsporlu olmasına gerek yok.Böyle bi vurgu yapmadım zaten.

Onu sana söylemedim Mert, yanlış anlama.

Travelair
11.01.2016, 13:44
6 sezon ortalaması 5 gol penaltılar dahil diyorum, herkes bana laf söylüyor. Bu golcü size yederli mi? Bana değil, bu benim görüşüm.

Kimse Muhammet'i kurtarıcı golcü olarak istemiyor. Örneğin Deniz performans gösteremiyor, onun yerine neden olmasın? Üstüne kullanamadığımız futbolcuları verip maaş bütçesini de rahatlatacaksak o da olumlu.

Sizin tepki çekmeniz ise olumsuz bir şey deyip sürekli aynı mesajı üstelemeniz. Öyle olunca da art niyeti mi yazıyor sorusunu akıllara getiriyorsunuz

yazıkoldu
11.01.2016, 13:46
Hayatta en çok hep haklı çıktığıma üzülüyorum. Üç isim diyorum, başka bir şey demiyorum.
1- Serdar Taşçı
2- NDiaye(Osmanlı)
3- Eren (Kasımpaşa)
Büyük başkan sana güveniyoruz, şu üç isimden ikisini al. Biri Serdar olsun. Öbürünü sana bırakıyorum. :)

7can61
11.01.2016, 13:47
Kimse Muhammet'i kurtarıcı golcü olarak istemiyor. Örneğin Deniz performans gösteremiyor, onun yerine neden olmasın? Üstüne kullanamadığımız futbolcuları verip maaş bütçesini de rahatlatacaksak o da olumlu.

Sizin tepki çekmeniz ise olumsuz bir şey deyip sürekli aynı mesajı üstelemeniz. Öyle olunca da art niyeti mi yazıyor sorusunu akıllara getiriyorsunuz

Abi kurban olayım şuna cevap vermeyin, kurt kapanı gibi bir şey uğraştıkça içine çekiyor adamı...

yazıkoldu
11.01.2016, 13:49
Mecburen üsteliyorum, art niyetli çok adam var. Bir kaç kişi benimle aynı yazsın yükümü alsın. Muhammet olmaz. Nedenlerini tekrar söylemek istemiyorum. Yazdıklarıma bir şey denmiyor, devamlı kişisel sataşmalar var. Benim kimseye bir şey dediğim yok.

yazıkoldu
11.01.2016, 13:51
Muhammet'in önemli bir maliyeti olacaktır ve bizim bir atımlık barutumuz var.

Etem Güner
11.01.2016, 13:53
Hasan Tüncel â€@hasantuncel61 4 dk.4 dakika önce
Trabzonspor Güray Vural için resmi teklifi yaptı.

Etem Güner
11.01.2016, 13:54
Hasan Tüncel â€@hasantuncel61 11 dk.11 dakika önce
ÖZEL: Trabzonspor Güray Vural için resmi teklifi yaptı. Soner + Alper teklif edildi. Oyuncuların ikna olması halinde transfer gerçekleşecek.

TolgaTopçu61
11.01.2016, 13:56
Arti bonservis yoksa gelsin, yok para da verilecekse hiç gerek yok..
Yusuf'tan bir artisi yok..

hofsaale
11.01.2016, 13:57
Hasan Tüncel â€�@hasantuncel61 11 dk.11 dakika önce
ÖZEL: Trabzonspor Güray Vural için resmi teklifi yaptı. Soner + Alper teklif edildi. Oyuncuların ikna olması halinde transfer gerçekleşecek.
Akhisar olsam direk kabul ederim...Soner parlatip istanbul a sarabilirler...

Yıldıray Emanet
11.01.2016, 13:57
Güraya 0 bonservis 500 bin euro maaştan fazlası haramdır

kayyum61
11.01.2016, 13:58
Hasan Tüncel â€@hasantuncel61 11 dk.11 dakika önce

Alperi bilmem ama Soner biraz zor ikna olur. Chelsea istese bizden az para alacağını bilse hayatta gitmez :D

böyle oyuncularla neden ömürlük imzalanır anlamak mümkün değil, 3 seneden fazla imzalamayacaksın kim olursa olsun en fazla topçu gider, 2 maç iyi oynayan oyuncuyla 5 yıllık 7 yıllık anlaşma yapıyorlar akıl alır gibi değil

Arda'
11.01.2016, 13:59
Emre Güral neden gönderildi?

artvints
11.01.2016, 14:02
gündemdeki isimlerden en önemli transferler sırasıyla şöyle olur.

ndiaye , serdar taşçı, muhammet, orkan, eren, güray.

İ. SARAL
11.01.2016, 14:04
Güraya 0 bonservis 500 bin euro maaştan fazlası haramdır

Katılıyorum. M. Demir için de konuşulan 1,5 milyon € bonservis çok fazla. Maaşı da bonservisi de maksimum 750 bin € olmalı.

kanterts
11.01.2016, 14:04
güray nedir,hic gerek yok .bize iyi bir sol bek haram.

Mert Oğuzlu61
11.01.2016, 14:15
Serdar Taşçı kilit transfer olur. Douglas-Serdar takası İho-Usta gibi bir şey olur. Vizyon manyağı oluruz, Aykut un yanına cuk oturur. Buda özevlat işte, böyle özevlatlar getirdiniz de hayır mı dedik.

Keşke gerçek olsa ama sanmıyorum, çok para ister Ruslar. Douglas ı da istemezler. Yok eğer söylenti gerçek olursa ve takasla uygun koşullarda transfer gerçekleşirse Putin bu kez garanti savaş açar. O derece kazık olur yani...

A. Aydın
11.01.2016, 14:15
güray nedir,hic gerek yok .bize iyi bir sol bek haram.
Sonere verilcek yuksek maasdan kurulacagiz.
Alper de cabasi.
Alternatif olarak iyi.
Ben ilk 11 de oynayacak oyuncularin teknik direktorumuz gelince alinmasindan yanayim.
O konuda hata payimiz kalmadi artik.
Simdi bildigimiz alternarifleri alsak yeter.

Hakan
11.01.2016, 14:16
1.200.000 Dolar kazanan 20 numaralı arkadaş aradaki farkı bizim ödememizi kabul ettirmeden Aksihar'a falan gitmez

İ. SARAL
11.01.2016, 14:16
Güray'a bence de pek gerek yok ama 1-2 işeyaramazdan kurtulursak iyi olur.

Pinkman
11.01.2016, 14:17
Daniel Agger'in sözleşme 2016 Haziranda bitiyor yarar mı acaba işimize ?

Prefect
11.01.2016, 14:18
Mecburen üsteliyorum, art niyetli çok adam var. Bir kaç kişi benimle aynı yazsın yükümü alsın. Muhammet olmaz. Nedenlerini tekrar söylemek istemiyorum. Yazdıklarıma bir şey denmiyor, devamlı kişisel sataşmalar var. Benim kimseye bir şey dediğim yok.

Yazdıklarımı dikkatli oku.

Muhammet Demir'in son 5 sezon performansı:

105 maç 31 gol 10 asist

Eren Derdiyok'un son 5 sezon performansı:

104 maç 23 gol 10 asist.

Artık hebele hübele etmezsin heralde.

Bu trollü ciddiye alıp da bir daha kimse cevap vermesin.

kncyalcin
11.01.2016, 14:20
Daniel Agger'in sözleşme 2016 Haziranda bitiyor yarar mı acaba işimize ?
Yaramaz mı. Hem de ilaç olur.. Ama gelir mi bilmem..

Onur Akyüz
11.01.2016, 14:22
Muhammet Demir, yeni Tekke..

En çok istediğim transfer, koçum be!

aaahmet61
11.01.2016, 14:23
Galatasaray Medjani'yle anlaştı!

Galatasaray, alacaklarını öne sürerek Trabzonspor'dan ayrılan Cezayirli oyuncu Carl Medjani ile büyük ölçüde anlaştı.

Jem Karacan ile Jose Rodriguez'i yetersiz bulan Mustafa Denizli, orta saha ve stoper bölgesinde Donk'a alternatif olabilecek bir futbolcu isteyince Galatasaray yönetimi bonservisi elinde olan Medjani'ye teklif sundu. Mustafa Denizli'nin Medjani transferine onay verdiği imzaların bir an önce atılması için yönetime baskı yaptığı öğrenildi.

2 yıllık teklifi kabul etti

İbrahim Hacıosmanoğlu döneminde alacaklarını öne sürerek takımdan ayrılan Carl Medjani ile bir süredir görüşme halinde olan Galatasaray, 30 yaşındaki futbolcuyu renklerine bağlamak için gün sayıyor. Medjani'nin menajerine 2 yıllık teklif sunan Galatasaray, olumlu yanıt aldı ve milli futbolcuyu imza için İstanbul'a davet etti.

Menajeri İstanbul'a geliyor

Galatasaray'ın teklifine yeşil ışık yakan Medjani'nin menajeri önümüzdeki günlerde İstanbul'a gelerek sarı-kırmızılı ekiple son detayları konuşacak. Ufak pürüzlerin de giderilmesi halinde Medjani, Galatasaray ile 2 yıllık bir anlaşmaya imza atacak.

yazıkoldu
11.01.2016, 14:24
Haklısın, sezon gol ortalaması 5 olan bir topçu için verilecek para ve bonservis budur.
Katılıyorum. M. Demir için de konuşulan 1,5 milyon € bonservis çok fazla. Maaşı da bonservisi de maksimum 750 bin € olmalı.

yazıkoldu
11.01.2016, 14:26
Eren'i bana söyleme, Ersun Yanal'a söyle. Muhammed'e 750 bin bonservis ve yıllık ücret gelsin. Neyse ki Başkanımız vizyon sahibi bir şahsiyet.
Yazdıklarımı dikkatli oku.

Muhammet Demir'in son 5 sezon performansı:

105 maç 31 gol 10 asist

Eren Derdiyok'un son 5 sezon performansı:

104 maç 23 gol 10 asist.

Artık hebele hübele etmezsin heralde.

Bu trollü ciddiye alıp da bir daha kimse cevap vermesin.

yazıkoldu
11.01.2016, 14:31
Öyle ya Fatih Tekke sezon başı penaltılar dahil 5 gol ortalamasıyla oynuyordu.
Muhammet Demir, yeni Tekke..

En çok istediğim transfer, koçum be!

yazıkoldu
11.01.2016, 14:33
Muharrem Usta bu marketing ayaklarını yemez.

yazıkoldu
11.01.2016, 14:35
BEŞİR olmasaydı, Muhammet DEMİR biz de alternatif olarak olabilirdi.

7can61
11.01.2016, 14:37
Yok mu şöyle bir bileği kalın yönetici arkadaş?
Forum düzenini bozmanın ceza alt sınırı kaçtan başlıyor bilen var mı?

İ. SARAL
11.01.2016, 14:37
Ya adam rehin aldı sayfayı millet yazmıyor bunlar yüzünden.

onur-ts
11.01.2016, 14:38
Sayın forum adminleri!
Şu foruma her girdiğimde yazıkoldu nun art arda beş altı tane mesajını görmek zorunda mıyım. Adam forumu sayfayı katlediyor yok mu cezası. Bi insan beş mesajı peş peşe ne hakla yazıyor burada.
Kendisi bende engelli ama yine de ismi çıkıyor alıntısı çıkıyor sayfa falan kalmıyor ortalıkta.
Saygılar

dante
11.01.2016, 14:38
Yazikoldu nun yazilarini neden dikkate aliyorsunuz? Ustelik de cevap yetistiriyosunuz. Birakin yahu sunu. Doktorlar bile umidi kesmis

Sent from my iPhone using Tapatalk

dante
11.01.2016, 14:39
IQ testi sart forum uyeligi icin!

El Cordobes
11.01.2016, 14:40
ilk defa forumda birini engelledim. iyi bir uygulamaymış...

7can61
11.01.2016, 14:44
Ademe kocaman bir teşekkür, rep, bir kat bir yat ne istersen artık.

İ. SARAL
11.01.2016, 14:45
Birazdan tonya 55 veya kayyum 61 olarak geri döner :)

Tayfun
11.01.2016, 14:46
İnsanlar zaten troll olduğunu anlıyor fakat alıntılayıp cevap verdikçe bunun sonu gelmiyor. Troll olduğunu anladığınız üyeyi lütfen ama lütfen kâle alıp cevap vermeyin, ortalık karışmayacaktır böylece .

Adem Akyüz'
11.01.2016, 14:48
İnsanlar zaten troll olduğunu anlıyor fakat alıntılayıp cevap verdikçe bunun sonu gelmiyor. Troll olduğunu anladığınız üyeyi lütfen ama lütfen kâle alıp cevap vermeyin, ortalık karışmayacaktır böylece .
Bunu yazacaktım ama benden önce yazılmış. Teşekkürler.

7can61
11.01.2016, 14:50
Birazdan tonya 55 veya kayyum 61 olarak geri döner :)

Haha bukalemun misali...

special one
11.01.2016, 14:51
Orkan cok mu iyi , hic izlemedim

Almanya alt liginden beri takip ediyorum

Orkan (Antep)
Ahmet Metin Arslan (Hamburg)
aykut civelek ( 1461 e geldi dediler sezon başı Erciyes'e imza attı )

3 üde iyiydi biz gittik Ferhat ı aldık :)
1461 e alınmalılar demiştim geçen yıl
orkan ın bizde oynaması için biraz daha gelişmeli
Ferhat ayaz dan çok şey bekliyordum ben ama Türkiye ye alışamadı İsveç'e dönmek istiyormuş sanırım

Prefect
11.01.2016, 14:52

Ben istatistik olarak son bir cevap vermek istedim belki utanır da susar diye. Aslında Muhammet Demiri beğenmeyip de Ereni kesinlikle almalıyız diyen herkese cevabımdı.

Yaşar
11.01.2016, 14:55
Ben son bir cevap vermek istedim. Aslında Muhammet Demiri beğenmeyip de Ereni kesinlikle almalıyız diyen herkese cevabımdı.
Eren Derdiyok'u ben de beğeniyorum. Komple bir forvet olduğunu düşünüyorum ve alınması taraftarıyım. Muhammed Demir de alınırsa fena olmaz ama ikisine de bonservis verilmesin mumkunse.

Kolpacı
11.01.2016, 14:56
Almanya alt liginden beri takip ediyorum

Orkan (Antep)
Ahmet Metin Arslan (Hamburg)
aykut civelek ( 1461 e geldi dediler sezon başı Erciyes'e imza attı )

3 üde iyiydi biz gittik Ferhat ı aldık :)
1461 e alınmalılar demiştim geçen yıl
orkan ın bizde oynaması için biraz daha gelişmeli
Ferhat ayaz dan çok şey bekliyordum ben ama Türkiye ye alışamadı İsveç'e dönmek istiyormuş sanırım
Forumda aralıklarla gundeme geliyor da merak ettim. Tesekkur ederim

Ertan Artan
11.01.2016, 14:56
Yazık oldu yaaa... :(

7can61
11.01.2016, 14:59

Nick oluşturmadaki başarılarını mesajlarında gösteremiyor bu arkadaşlar.

7can61
11.01.2016, 15:00
Dün 1461 maçında yükseli çok beğendim acaba a takıma çıksa orta sahada bir alternatif olamaz mı?

İ. SARAL
11.01.2016, 15:04

:)

Uğur Kalyoncu
11.01.2016, 15:04
Dün 1461 maçında yükseli çok beğendim acaba a takıma çıksa orta sahada bir alternatif olamaz mı?

Hocam 80 dk Besiktas topla oynadi dün ki mac ölçü değil ama takibe değer tek oyuncu gibi duruyor 1461 de..

Prefect
11.01.2016, 15:06
Eren Derdiyok'u ben de beğeniyorum. Komple bir forvet olduğunu düşünüyorum ve alınması taraftarıyım. Muhammed Demir de alınırsa fena olmaz ama ikisine de bonservis verilmesin mumkunse.

Aynı şeyleri düşünüyoruz.

Tekrar söylüyorum, Muhammet Demiri beğenmeyip Ereni göklere çıkaranlara istatistikleri göstermek istedim. Yoksa bu sezonki performansıyla Eren'i ben de beğeniyorum.

Uğur Kalyoncu
11.01.2016, 15:16
Sonerin gitmesini bekliyorsak işimiz var...

Nasil kurtulacağız bu kan emiciden bilmiyorum..Samet Aybaba alir ama Eskisehir in de nefesi kokuyor..

UNiVeRSeLoRD
11.01.2016, 15:18
Medjani - ğS olayı doğru değildir umarım :S

poetricus
11.01.2016, 15:30
Eren Derdiyok mu?
Eren Albayrak'la karıştırmışım...

nbay
11.01.2016, 15:31
haber61'de bu haber var
TRABZON'A SATTIK

Muhammet Demir'in Trabzonspor ile anlaştığı iddiaları üzerine kendine yöneltilen soruya cevap veren Gaziantepspor Basın Sözcüsü Kübra Kabaali: "Muhammet Demir'i Trabzonspor'a sattık, Trabzonspor'la 4 yıllık sözleşme imzalayacak." ifadelerini kullandı.

ESKİ YÖNETİCİ KIZIL'DA DOĞRULADI

Öte yandan eski yöneticilerden Mehmet Kızıl'da, bir Gaziantep sitesinin Muhammet'in Trabzonspor ile anlaştığı haberini sosyal medya hesabı üzerinden RT yapması da Trabzonspor'un bu isimle artık anlaşma sağladığı şeklinde yorumlandı

nsevencan61
11.01.2016, 15:36
Sayın forum adminleri!
Şu foruma her girdiğimde yazıkoldu nun art arda beş altı tane mesajını görmek zorunda mıyım. Adam forumu sayfayı katlediyor yok mu cezası. Bi insan beş mesajı peş peşe ne hakla yazıyor burada.
Kendisi bende engelli ama yine de ismi çıkıyor alıntısı çıkıyor sayfa falan kalmıyor ortalıkta.
Saygılar

Ben kolay kolay yazmam ama surekli takip ediyorum bu durumdan rahatsizim sanada sonuna kadar katiliyorum renktaş

x_man
11.01.2016, 15:36
Rakibi karşısında kupada ilk maçını 3-0 kazanan ve grupta 9 puanla lider durumda bulunan Trabzonspor’un, maça Uğurcan Çakır, Fatih Atik, Mustafa Yumlu, Aykut Demir, Musa Nizam, Aytaç Kara, Okay Yokuşlu, Özer Hurmacı, Soner Aydoğdu, Yusuf Erdoğan ve Muhammet Demir

bordomavi.net anasayafa haberinde Muhammet Demir'i çoktan transfer etmiş hatta yarınki maçın onbirine bile almış:)

E. Okan Bülbül
11.01.2016, 15:43
bordomavi.netin anasayfasındaki haberler o kadar amatörce ve baştan savma ki bunu bir çok kere dile getirdim ama kimse takmadı. Futbolcumuzun yaşı mı yanlış yazılmadı, adı mı yanlış yazılmadı, zaytung haberi gibi haberler mi paylaşılmadı, neler neler...

kyodou
11.01.2016, 15:43
Öyle ya Fatih Tekke sezon başı penaltılar dahil 5 gol ortalamasıyla oynuyordu.
Süper lig kariyerleri;

Fatih Tekke - 6.035 dakika = 42 gol 13 asist

Muhammet Demir - 6.767 dakika = 29 gol 10 asist

ogeday6106
11.01.2016, 15:44
Neden raheem lawal i düşünmüyoruz ? Adam boşta üstelik...

E. Okan Bülbül
11.01.2016, 15:45
Eren Derdiyok mu?
Allah Allah, bizdeyken bir kere bile forma verilmemişti kendisine. Kim mi vermedi? Söyleyemiyorum, abdesd alıp ağzımı yıkamadan adını anamam, çarpılırım hafazanallah!

Eren Albayrak'la karıştırıyorsunuz muhtemelen.

7can61
11.01.2016, 15:50
Eren Derdiyok mu?
Allah Allah, bizdeyken bir kere bile forma verilmemişti kendisine. Kim mi vermedi? Söyleyemiyorum, abdesd alıp ağzımı yıkamadan adını anamam, çarpılırım hafazanallah!

Derdiyok bizde oynadı mı?

Heisenberg
11.01.2016, 15:52
Geçen burada Danışmaz soyadlı biri için Muhammet Demir'in akrabası deniyordu. Bu o mu?
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1021900014535279&set=gm.1037304192992887&type=3&theater

Tayfun
11.01.2016, 15:55
Geçen burada Danışmaz soyadlı biri için Muhammet Demir'in akrabası deniyordu. Bu o mu?
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1021900014535279&set=gm.1037304192992887&type=3&theater

Buradaki Danışmaz, oradaki danışmaz değil kardeşim :)

selcuk
11.01.2016, 15:57
yüksel cok iyi gelisiyor
ama mbia, okay, aytac, ekici ve seneye eklenecek batuhanlan oynamasi cok zor bi bölgede görev aliyor

1461 de en azindan sezonu tamamlar
seneye mümkünse süperlige kiralansin
yada 1 sene batuhanin 1461 deki liderlik görevini üstlenir
zaten sakatliklari yüzünden pek iyi degil oyun süreleri
tecrübede kazanir
küme savasi iyi ögretmendir

Mollasalihoğlu
11.01.2016, 16:01
bordomavi.netin anasayfasındaki haberler o kadar amatörce ve baştan savma ki bunu bir çok kere dile getirdim ama kimse takmadı. Futbolcumuzun yaşı mı yanlış yazılmadı, adı mı yanlış yazılmadı, zaytung haberi gibi haberler mi paylaşılmadı, neler neler...

Zaten amatör ruhla, hiçbir karşılık beklemeyen insanlar tarafından, işlerinden güçlerin arttırılan zamanlar ile idare ediliyor.

Kaldı ki, dönem dönem Forum'da başlıklar açılarak haber ekibine destek verecek isimler arandığı hususu bildirildi. O kadar kendinize güveniyorsanız bu ekipte size de yer verebiliriz.

Laziobass
11.01.2016, 16:01
..............................ONUR
CAVANDA.....AYKUT...TAŞÇI....GÜRAY

......................OKAY......AYTAÇ
.............NDIAYE....EKİCİ.....MUHAMMET D.
..........................MUHAMMET B.

Minimum bonservis ile yapılan 4 transfer ve karşılığında gönderilen en az 10 futbolcu ile bu arayı geçirirsek önümüzdeki yaz sezonunda nokta atışı dokunuşlar ile istenen takım oluşur.

Alınan adamlar bizde as oynayabilecek kapasitede mi yoksa yedek olarak mı eksiği giderirler yarım sezonda belli olur.

Böylece yaz döneminde daha sağlıklı hamle imkanımız olur.

Mbia Cardozo vs bilerek yazmadım, yerli ağırlıklı kadroyu göstermek istedim.

E. Okan Bülbül
11.01.2016, 16:14
Zaten amatör ruhla, hiçbir karşılık beklemeyen insanlar tarafından, işlerinden güçlerin arttırılan zamanlar ile idare ediliyor.

Kaldı ki, dönem dönem Forum'da başlıklar açılarak haber ekibine destek verecek isimler arandığı hususu bildirildi. O kadar kendinize güveniyorsanız bu ekipte size de yer verebiliriz.

Okul ve işten arta kalan zamanımda ekibe katkıda bulunmak isterim.

7can61
11.01.2016, 16:17
yüksel cok iyi gelisiyor
ama mbia, okay, aytac, ekici ve seneye eklenecek batuhanlan oynamasi cok zor bi bölgede görev aliyor

tecrübede kazanir

Yok kardeşim kiralık filan anlamam verceksin formayı gökdeniz gibi alıp gidecek, diğer türlü bekle babam bekle adam körelip gidiyor.

bordoylamavi
11.01.2016, 16:17
hangi ara bizde oynadı ki

artvints
11.01.2016, 16:21
yüksel cok iyi gelisiyor

tecrübede kazanir

Yeni stadlardan sonra cimler de duzgun tutulursa ligin degeri artar. O zaman daha degerli olur pilot takim.ozellikle performans artirmak isteyen genc oyuncular icin. Bunun plani bir an once yapilmali. Suprizlerle karsilasmayalim.butun planlar a takima yukselebilecek oyuncularin performansini artirmak uzere olmali ve ligdeki diger takimlara oyuncu satma konusunda cekinmemeliyiz. Otomatik ilerlemeli hersey. Altyapidan cikacak oyuncunun izleyecegi yol belli olursa kimse acele etmez, bir plana gore ilerledigimizi bilmek rahatlatir.

18 yasinda profösyonel imza atan en parlak oyuncular 20 veya 21 yasina kadar a takimda kalir. U-19, u-21 takimlarinda duzenli oynar. Eger sicrama yapamazsa pilot takima verilir veya teklif varsa baska bir takima kiralik gider ile baslayan birden fazla secenegin bulundugu genc oyuncu yetistirme plani uygulanirsa daha rahat olur cocuklar. Ben ne yapacagim diye dusunmez.bu onemli bir konu. Mesela amerika'da spor okullar uzerinden planlaniyor boylece daha az yetenek kaybi oluyor. Tabi ilk once egitim kalitesinin artmasi gerekiyor bunu soylemeye bile gerek yok ama izlenecek yollar da onemli.cocuklar kendilerini kaybolmus hissetmemeliler, gelecek kaygilari olmamali.

17 yasindan itibaren 3 yil a takim, 3 yil da pilot takim olmak uzere oyuncuya sicrama yapmasi icin 6 yil verilir.tabi bu doneme yonelik egitim mufradati olusturulmasi lazim.genc oyuncularin kayboldugu donem burasi. Bu 6 yil sonrasinda trabzonspor icin yeterli olmasa bile ligde oynayacak duzeye gelir oyuncu aldigi sanslarla ve egitimle.boylece hicbir yatirim ziyan olmaz az da olsa bir paraya satilir oyuncu.

Pilot takim icin turkiye kupasi da surekli hedef olur.ligde taktik oturtmak ve performans yukseltmek icin oynayan oyuncu kupada hedef maclari oynamayi ogrenir.

BERBATOV61
11.01.2016, 16:22
arkadaşlar eren diyenler şu yazıyı bir okusun yalanlama geldiyse bilmiyorum bunla ilgili ama bunlar doğruysa kesinlikle eren bizim takımın formasını giymemeli

http://kralspor.ensonhaber.com/eren-derdiyok-vatan-haini-degilim-2015-11-01.html

Tayfun
11.01.2016, 16:27
Selami Danışmaz ‏@SDanismaz (https://twitter.com/SDanismaz) 2 dk.2 dakika önce (https://twitter.com/SDanismaz/status/686554856732102656)
Büyük bir aksilik çıkmazsa Muhammet Demir'i aldık diyebiliriz. [Aksilik çıkarsa bana kızmayın :)]

Eskiden yazar ederdi forumda. Akrabası mıydı, komşusu muydu tam hatırlayamıyorum. Ama bir yakınlığı vardı :)

poetricus
11.01.2016, 16:28
Derdiyok bizde oynadı mı?
Eren Albayrak'la karıştırmışım...

poetricus
11.01.2016, 16:30
Eren Albayrak'la karıştırıyorsunuz muhtemelen.

Haklısın, özür dilerim hemen düzeltiyorum...

Heisenberg
11.01.2016, 16:33
Buradaki Danışmaz, oradaki danışmaz değil kardeşim :)
O zaman bu adam Muhammet'in akrabası olabilir ama forumda ben akrabasıyım diyen değil öyle mi?

Murat KARAKURT
11.01.2016, 16:34
Saliha Kübra Kabaaliâ€@KABAALITURK 5 dk.5 dakika önce (https://twitter.com/KABAALITURK/status/686555607575490560) #muhammetdemir (https://twitter.com/hashtag/muhammetdemir?src=hash) @GaziantepsporSK (https://twitter.com/GaziantepsporSK) nun değerli futbolcusudur; transfer teklifleri mevcut olup halihazırda bir kuluple sözleşme imzalanmamıştır

Tayfun
11.01.2016, 16:35
O zaman bu adam Muhammet'in akrabası olabilir ama forumda ben akrabasıyım diyen değil öyle mi?

Evet ikisi de farklı kişiler.

Heisenberg
11.01.2016, 16:35
Evet ikisi de farklı kişiler.
Teşekkürler.

nbay
11.01.2016, 16:49
güzel bir karşılaştırma olmuş tekke ve muhammeti.
bir de tekkenin bu dönemlerinde disiplin sorunları da söz konusuydu ,bizden ayrılmasının temel sebebi de buydu .

Ertan 51
11.01.2016, 16:51
http://forum.bordomavi.net/showthread.php/51899-J%C3%96H-ve-P%C3%96H-Birliklerine-Mektup-Organizasyonu-kahramanlar-bordomavi-net?p=1920351499#post1920351499

Can lar,bu başlığa bi göz atın ve özellikle 64 nolu mesajı bi okuyun size zahmet,
transfer ve hoca başlığı aktif diye buralara yazıyorum,
aslında hatırlatmaya falan da gerek yok,
kendiliğinden gereken yapılması lazım ama demek ki dikkatinizden kaçtı görmediniz :(

Turgay Atalay
11.01.2016, 16:56
Mesela Aras Özbiliz'i alabilsek, en kötü Olcay Şahan performansı alamaz mıyız kendisinden?

hanzale
11.01.2016, 17:08
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160111/ba9528032fb0c9f586f83247d7e733b2.jpg

Bu da danışmazlardan biri

nbay
11.01.2016, 17:10
3-4 günü bulur bu transferin bitmesi belli ki

Nazim Can
11.01.2016, 17:14
Antep ile anlasamadikdan sonra Muhammet ile zaten anlasirsin, yok birde Muhammetle anlasamayacakdik:)

7can61
11.01.2016, 17:20
Antep ile anlasamadikdan sonra Muhammet ile zaten anlasirsin, yok birde Muhammetle anlasamayacakdik:)

volume2: her konuda anlaştık tek sorun para ...

Nazim Can
11.01.2016, 17:21
volume2: her konuda anlaştık tek sorun para ...
Muhammeti ve klübünü ikna edersek her an imza atilabilir:) bence en süperi bu;)

Erkin
11.01.2016, 17:23
Anteple paradan başka bir şeyde anlaşmama durumu olmaz zaten. 8jkyi yıllarca soydu herifler sadece Cenk'e sözleşme uzattırtmayıp akıllılık yaptılar bedava aldılar ama Muhammet gidip uzattı. Bizde de en ufak olayı değerlendireceklerdir. Tahminen Antep uçuyor ki 3-4 gündür sonuçlanmadı.

7can61
11.01.2016, 17:23
Muhammeti ve klübünü ikna edersek her an imza atilabilir:) bence en süperi bu;)

Gol olmazsa maç berabere biter. Ömer Üründül klasikleri bunlar, sanırım bu haberler hep ömer üründülden çıkıyor.

Samet GÜVEN
11.01.2016, 17:24
Muhammet le 6 yıldır anlaşmış durumdayız zaten. 6 yıldır olduğu gibi yine kulüple anlaşamamışız :)

nbay
11.01.2016, 17:24
takımda şu an stoper sıkıntısı da var ciddi bir şekilde yanlız , ancak bu konuyla ilgili basına da yansıyan pek bir haber yok .
yedek stoperimiz musa nizam şuanda .

Onur
11.01.2016, 17:26
Deniz + Soner = Muhammet

teklifiyle kapılarını çalalım. Gerisini onlar düşünsün.

7can61
11.01.2016, 17:28
takımda şu an stoper sıkıntısı da var ciddi bir şekilde yanlız , ancak bu konuyla ilgili basına da yansıyan pek bir haber yok .
yedek stoperimiz musa nizam şuanda .
Ah medjanicim gitmeseydi sidoberde yapardık onu, ihonun yadigarıdır bizlere ...

Nazim Can
11.01.2016, 17:29
Deniz + Soner = Muhammet

teklifiyle kapılarını çalalım. Gerisini onlar düşünsün.

Deniz+Soner+Yusuf = Muhammet+ Orkan Cinar

Yemin ederim Yusufu oraya sattigimiza hic pisman olmayiz.

memozcan
11.01.2016, 17:29
muhammet ile anlaştık ama para hariç:) sahi anlaşma başka hangi konuda oluyordu ki?

nsevencan61
11.01.2016, 17:30
arkadaşlar eren diyenler şu yazıyı bir okusun yalanlama geldiyse bilmiyorum bunla ilgili ama bunlar doğruysa kesinlikle eren bizim takımın formasını giymemeli

http://kralspor.ensonhaber.com/eren-derdiyok-vatan-haini-degilim-2015-11-01.html

Yanlis bilmiyorsam haci alma asamasina gelmisti ereni ilk yilinda bu sebepten vazgecmisti haberleride var arastirirsan bulabilirsin

selcuk
11.01.2016, 17:32
Yok kardeşim kiralık filan anlamam verceksin formayı gökdeniz gibi alıp gidecek, diğer türlü bekle babam bekle adam körelip gidiyor.
gökdeniz zamaninda baska kim vardi
yüksel icin okayi, aytaci ve batu yumu yakacaksin

yok öyle dünya
gelisimini sürdürürek sirasini bekleyecek
büyük ihtimallen abdulkadirinde arkasina düsecektir

öyle besir gibi elindeki tek genc degil orada
öyle digerlerindende cok daha fazla potansiyelde vaad etmiyor

Oğuz B.
11.01.2016, 17:33
Sanırım süreç bu:

Usta: Mami bize gelir misin?

Muhammet: Ayıpsın başkanım. Seve seve gelirim.

Usta: Ok.

:)

muhammet ile anlaştık ama para hariç:) sahi anlaşma başka hangi konuda oluyordu ki?

Gökhan Uzun
11.01.2016, 17:37
Deniz+Soner+Yusuf = Muhammet+ Orkan Cinar

Yemin ederim Yusufu oraya sattigimiza hic pisman olmayiz.

Keşke bunu kabul etseler ama kimse aptal değil. Bu kibrimizi(Trabzon camiası) sevmiyorum. Adamlar elindeki en iyi iki topçuyu neden senin kadro dışı oyuncularına versin ki, sonra BJK de aynı mantıkla bize Onur=Motta+bir miktar para diyebiliyor.

7can61
11.01.2016, 17:37
gökdeniz zamaninda baska kim vardi
yüksel icin okayi, aytaci ve batu yumu yakacaksin

yok öyle dünya
gelisimini sürdürürek sirasini bekleyecek
büyük ihtimallen abdulkadirinde arkasina düsecektir

öyle besir gibi elindeki tek genc degil orada
öyle digerlerindende cok daha fazla potansiyelde vaad etmiyor

Demek istediğim kaliteli futbolcuysa çıkacak formayı kapacak hocam, adam 21 yaşına gelmiş artık gelişmesi filan kalmadı bunun ya var ya yok ortası yok. Ortası ikinci lig.

Nazim Can
11.01.2016, 17:40
Keşke bunu kabul etseler ama kimse aptal değil. Bu kibrimizi(Trabzon camiası) sevmiyorum. Adamlar elindeki en iyi iki topçuyu neden senin kadro dışı oyuncularına versin ki, sonra BJK de aynı mantıkla bize Onur=Motta+bir miktar para diyebiliyor.

Yalniz atladigin bir nokta var, Soner de Deniz de geldikleri takimin en iyi oyunculariydi, ikisininde yasi 25 civari ve potansiyeli Antep icin fazla bile, hele Yusuf Antepde Kral olur, kibirle filan alakasi yok olayin, bence cok adil bir takas olur, keske böyle bir takas olsa.

selcuk
11.01.2016, 17:45
Demek istediğim kaliteli futbolcuysa çıkacak formayı kapacak hocam, adam 21 yaşına gelmiş artık gelişmesi filan kalmadı bunun ya var ya yok ortası yok. Ortası ikinci lig.
sirasi geldimi bakacagiz kapacakmi diye abi
yas olarak ilerlemis olabilir
ama biraksak büyük ihtimallen 2-3 yilda rakiplerimizde olacak
yetenekli kerata
sakatlanmadan 1sene gecirse potansiyeli daha iyi belli eder kendini

sasort
11.01.2016, 17:45
muhammet tamam yazıyor her yerde birde basın sözcüsü trabzona sattık demiş

güray da gelişme yok mu acaba

ikisini alsak yeter bence 2. yarıyı tamamlarız

kyodou
11.01.2016, 17:55
Arıkan gitti elden. :(

Bilâl ÇOBAN
11.01.2016, 17:57
Yusuf gidebilir Muhammet karşılığında, çok da sevinirim. Hatta Yusuf gidecekse Güray'a bile katlanırım. Hatta hatta Bursaspor'a Özer + Sefa = Serdar Aziz takası teklif edersek sevinçten zıplarım.

selcuk
11.01.2016, 17:57
muhammet demir transferindeki son engel soner

o anteple anlasirsa bu is biter bence

kyodou
11.01.2016, 17:58
Musa + Yumlu + Alper + Atik + Özer + Erkan + Deniz = M. Demir + Orkan + 1.5 M €

Menajerlik oyunu gibi olsa da şunları itelesek.

OĞUZHAN061
11.01.2016, 17:59
Antep'e 2 m €'dan fazla verirsek hata yapmış oluruz bence

gökhants1966
11.01.2016, 18:13
İzlandalı golcünun son vuruşları çok iyi havadan yerden her şekilde iyi.

selcuk
11.01.2016, 18:19
ohh bee
arikandan kurtulduk
genclerde sonunda sikecilerden beles gol yemeyecek kaleci buldu

BERBATOV61
11.01.2016, 18:20
Sporting Lokeren midfielder Jaja Coelho is set to return to former club Trabzonspor. (Source: Les Sports)

arkadaşlar benim rus kaldıracak kadar seviysinde olan ingilizcem jaja trabzona dönüyor tercümesinde yanılmıyor dimi :)

selcuk
11.01.2016, 18:23
Sporting Lokeren midfielder Jaja Coelho is set to return to former club Trabzonspor. (Source: Les Sports)

arkadaşlar benim rus kaldıracak kadar seviysinde olan ingilizcem jaja trabzona dönüyor tercümesinde yanılmıyor dimi :)
evet

F. Yıldırım
11.01.2016, 18:23
N'Doye Sunderland'e kiralanmış. İnşallah 6-7 gol atar da sezon sonu Arap veya Çin'e postalarız

BERBATOV61
11.01.2016, 18:26
evet
gelsin ya 400 500 bin euroya gelir takozlara veriyoruz o parayı

Berke6198
11.01.2016, 18:46
Medjani Galatasaray'a gidiyor. Bunun yanında Donk'u da aldılar.

Üzücü...

Hakan
11.01.2016, 18:48

Yalnız son maçlarda baya iyi oynuyordu bırakmazlar :)

Gökhan Uzun
11.01.2016, 18:59
Yalniz atladigin bir nokta var, Soner de Deniz de geldikleri takimin en iyi oyunculariydi, ikisininde yasi 25 civari ve potansiyeli Antep icin fazla bile, hele Yusuf Antepde Kral olur, kibirle filan alakasi yok olayin, bence cok adil bir takas olur, keske böyle bir takas olsa.

Öyle idiler. Artık değiller.

Deniz 28 yaşında 1,5 senedir bizde 20 maçta 2 golü var. Zamanında elazığda iş yaptı fakat form olarak düşük seviyede.

Soner 25 yaşında 3.5 senedir bizde 75 maçta 7 gol 7 asisti var. Bence potansiyelli bir isim ama 6 aydır top oynamıyor ve fiziksel olarak sıkıntılı seviyede.

Yusuf gayet potansiyelli milli takıma yükselmiş sol kulvar oyuncusu. Beni de çıldırtıyor maçta ama Antep'e verilmek için bence fazlasıyla iyi.

Küme düşme hattındaki takımlar için direk oynayacak oyuncu tercihi ön plandadır. Bu iki as oyuncusunu verip 2 tane yedek oyuncuyu (her ne kadar kadrolarından üst potansiyelde de olsalar) kabul etmelerinin imkanı yok. En azından ben Antep başkanı olsam etmem. Ama bu ikilinin içinde olduğu takas+para teklifini kabul ederim. Aldığım parayla da direk katkı sağlayacak oyuncu almaya çalışırım.

Adem Akyüz'
11.01.2016, 19:02
Ne Jaja'sı ya :(

memozcan
11.01.2016, 19:05
Öyle idiler. Artık değiller.

Deniz 28 yaşında 1,5 senedir bizde 20 maçta 2 golü var. Zamanında elazığda iş yaptı fakat form olarak düşük seviyede.

Soner 25 yaşında 3.5 senedir bizde 75 maçta 7 gol 7 asisti var. Bence potansiyelli bir isim ama 6 aydır top oynamıyor ve fiziksel olarak sıkıntılı seviyede.

Yusuf gayet potansiyelli milli takıma yükselmiş sol kulvar oyuncusu. Beni de çıldırtıyor maçta ama Antep'e verilmek için bence fazlasıyla iyi.

Küme düşme hattındaki takımlar için direk oynayacak oyuncu tercihi ön plandadır. Bu iki as oyuncusunu verip 2 tane yedek oyuncuyu (her ne kadar kadrolarından üst potansiyelde de olsalar) kabul etmelerinin imkanı yok. En azından ben Antep başkanı olsam etmem. Ama bu ikilinin içinde olduğu takas+para teklifini kabul ederim. Aldığım parayla da direk katkı sağlayacak oyuncu almaya çalışırım.
kısmen haklı olsanız da aslında öyle değil.. yani bu oyuncular bizde iş yapmayınca bu oyuncuların değersiz olduğu anlamına gelmez.. deniz orta düzey bir takımda iş yapar.. keza soner başka takımda oynasın yeniden parlayacaktır.. çünkü hiç bir takımda bizdeki kadar askı altında kalmayacak.. istanbul takımları hariç her takımda çok iş yapar..

tıpkı özer gibi.. ankarasporda çok iyiydi, fenerde silik bir kariyeri vardı.. bazı oyuncuların seviyesi bellidir.. o seviyede iyi iş yaparlar ama seviye bir tık yükselince beklenti de yükselecektir. işte o zaman o oyuncular beklentiyi karşılayamıyorlar.. ama bir tık alttaki takımlarda kendilerinden beklenti daha düşük olduğu için çok iyi performans sergileyebiliyorlar..

Ahmet T.
Jaja yeniden bizde patlama yapabilir. ( Yüz yılın temennisi)

Fatih Çelik
Ne Jaja'sı ya :(

Jaja mı geliyormuş? Gelse göbeği gelmişti şimdiden yalan haberdir o :)

Gökhan Uzun
11.01.2016, 19:12
kısmen haklı olsanız da aslında öyle değil.. yani bu oyuncular bizde iş yapmayınca bu oyuncuların değersiz olduğu anlamına gelmez.. deniz orta düzey bir takımda iş yapar.. keza soner başka takımda oynasın yeniden parlayacaktır.. çünkü hiç bir takımda bizdeki kadar askı altında kalmayacak.. istanbul takımları hariç her takımda çok iş yapar..

tıpkı özer gibi.. ankarasporda çok iyiydi, fenerde silik bir kariyeri vardı.. bazı oyuncuların seviyesi bellidir.. o seviyede iyi iş yaparlar ama seviye bir tık yükselince beklenti de yükselecektir. işte o zaman o oyuncular beklentiyi karşılayamıyorlar.. ama bir tık alttaki takımlarda kendilerinden beklenti daha düşük olduğu için çok iyi performans sergileyebiliyorlar..

Yanlış anlaşılmış olabilirim. İş yapmazlar demedim. Ama şunu diyorum, bu futbolcuların güncel form durumuna göre antep ikiliyi nakitsiz takasta kabul etmez. Gider iş yaparlar orası ayrı. Ben sonerin her takımda iş yapacağına inanıyorum. Ama Antep'e "Bak bunlar çok potansiyelli, sen bana Muhammet'i ver Al Deniz'i, Orkan'ı ver al Soner'i " dersek kabul edilmez ondan bahsediyorum. Teklif 2 oyuncu+para ile gayet makul win-win durumuna çekilebilir.

Kastettiğim nokta anadolu takımlarının hali hazırda iyi oynayan topçularını büyüklerde yedek kalmış, eskiden iyi oynayan potansiyelli topçularla kafa kafaya takas etmeyeceği olmuştur. Mesela biz Onur'u bizden üst klasmanda bir takımın yedek topçularına kafa kafaya verir miyiz örneğin? Kaldı ki anadolu takımları ile aynı ligde oynuyoruz her ne kadar aynı kulvar için yarışmasak da.

Gümüshaneli61
11.01.2016, 19:13
Jaja gelirse Yattarada gelsin.

kyodou
11.01.2016, 19:13
Jaja en kötü haliyle bile Özer' i top diye oynar. Şuanda da gayet fit ve formda. Yine de, daha gencini ve daha iyisini bulabiliriz.

Fatih Çelik
11.01.2016, 19:15
2011 kadrosunu transfer konusunda tarihin tozlu raflarına kaldırsak fena olmaz :)

emrhan61
11.01.2016, 19:21
Papy Djilobodji
Guray(geliyor gibi)
Kanat
Muhammet Demir

4 Transfer yeter.

Musa , İshak , Douglas , Esteban , Sefa , Deniz , Fatih , Soner gibi isimlerdende kurtulmak lazım.

memozcan
11.01.2016, 19:28
Yanlış anlaşılmış olabilirim. İş yapmazlar demedim. Ama şunu diyorum, bu futbolcuların güncel form durumuna göre antep ikiliyi nakitsiz takasta kabul etmez. Gider iş yaparlar orası ayrı. Ben sonerin her takımda iş yapacağına inanıyorum. Ama Antep'e "Bak bunlar çok potansiyelli, sen bana Muhammet'i ver Al Deniz'i, Orkan'ı ver al Soner'i " dersek kabul edilmez ondan bahsediyorum. Teklif 2 oyuncu+para ile gayet makul win-win durumuna çekilebilir.

Kastettiğim nokta anadolu takımlarının hali hazırda iyi oynayan topçularını büyüklerde yedek kalmış, eskiden iyi oynayan potansiyelli topçularla kafa kafaya takas etmeyeceği olmuştur. Mesela biz Onur'u bizden üst klasmanda bir takımın yedek topçularına kafa kafaya verir miyiz örneğin? Kaldı ki anadolu takımları ile aynı ligde oynuyoruz her ne kadar aynı kulvar için yarışmasak da.
orkana hiç gerek yok zaten.. bence de soner+ deniz+ para ile muhammet demir transferi gerçekleşebilir.. ama bu durumda da ödenecek para 1,5 milyon eur gibi bir bedel olabilir.. asla üstüne çıkılmamalıdır.. hatta teklifi düşürmek için takasa f. atik de dahil edilebilir:)

Murat KARAKURT
11.01.2016, 19:29
Hasan Tüncel‏@hasantuncel61 2 sa.2 saat önce (https://twitter.com/hasantuncel61/status/686565396279914496) N'Doye şu saatlerde sağlık kontrolünden geçiriliyor.. Kiralık sözleşmeye imza atacak..
Yazıldı mı bilmiyorum.....Ndoye gittiyse bir forvet transferi yoldadır bence....Muhammet hayırlı olsun diyebiliriz :D.......

Gökhan Uzun
11.01.2016, 19:37
orkana hiç gerek yok zaten.. bence de soner+ deniz+ para ile muhammet demir transferi gerçekleşebilir.. ama bu durumda da ödenecek para 1,5 milyon eur gibi bir bedel olabilir.. asla üstüne çıkılmamalıdır.. hatta teklifi düşürmek için takasa f. atik de dahil edilebilir:)

Katılıyorum. Orkan şu aşamada biraz risk ama kaliteli bir oyuncu olma ihtimali var. Antebin hangi mevkilerde zayıf olduğuna bakılıp ona göre bir paket yapılabilir. Böylece daha az miktara bile çözebiliriz belki.

Poor
11.01.2016, 19:41
Buraya yazıyorum bugün muhammeti isteyenler gelsin 2. Maçından sonra kufretmeye başlıcak.
Tam bir balon. Deniz yilmaz daha iyidir.

selcuk
11.01.2016, 19:43
Buraya yazıyorum bugün muhammeti isteyenler gelsin 2. Maçından sonra kufretmeye başlıcak.
fav a attik
görecegiz

kyodou
11.01.2016, 19:46
Ersen Martin gelse Deniz Yılmaz' ı ararsam namerdim.

Gökhan Uzun
11.01.2016, 19:48

Hiçbir topçuya 2. maçta küfretmem. En azından biraz daha şans verilmesinden yana olurum.

2 maçta oyuncuyu çözebilen efsane scoutlardan değilim.

slmn
11.01.2016, 19:51
Hakan Arıkan, Gençlerbirliği'ne gitmiş.

omondoles
11.01.2016, 19:53
Jaja gelecekse iho da gelsin.

Loading %61..

Murat GENEL
11.01.2016, 19:57
Ersen Martin gelse Deniz Yılmaz' ı ararsam namerdim.

Yalnız bizdeki Ersen Martin Deniz Yılmaz'la karşılaştıracağın performans göstermedi.La Liga'ya gitti düşün :) nankör olmayalım bu kadar

kyodou
11.01.2016, 19:58
Yalnız bizdeki Ersen Martin Deniz Yılmaz'la karşılaştıracağın performans göstermedi.La Liga'ya gitti düşün :) nankör olmayalım bu kadar
Hayır ben şuan kalksa gelse demek istedim. :)

Poor
11.01.2016, 20:02
fav a attik
görecegiz

Sefa, ıshak gibi sonunda tribunde Mac izler biz de para veririz. Umarim yanilirim.

selcuk
11.01.2016, 20:04
Sefa, ıshak gibi sonunda tribunde Mac izler biz de para veririz. Umarim yanilirim.
sure:ok

Nazim Can
11.01.2016, 20:06
Hakan Arikan Genclere gitti diye, yani bize imza atmadi diye sevinen üyeler var aramizda, sanki gecen sene emmisinin oglu korudu kaleyi, yav nasil bir forum oldu burasi:)

Aydın Danış
11.01.2016, 20:10
Hakan Arikan Genclere gitti diye, yani bize imza atmadi diye sevinen üyeler var aramizda, sanki gecen sene emmisinin oglu korudu kaleyi, yav nasil bir forum oldu burasi:)

Komiklikler şakalar işte abi :) Keyif almaya bak :)

Nazim Can
11.01.2016, 20:12
Komiklikler şakalar işte abi :) Keyif almaya bak :)
Ultra süper neseli bir forum olduk, her mesajda sarkastik espriler falan havada ucusuyor:) acayip keyif aliyorum lan bu forumdan:)

selcuk
11.01.2016, 20:12
alakasi ne ki
gecen sene gecen senede kaldi
bugün kalemde dünyanin en iyilerinden, dünyanin en hizli kalecisi, kaptanim onur recep kivrak var
yedegide cok sey bekledigim, büyük ihtimallen onurdan bilen yetenekli ugurcan var

ne yapiym daha hakani

special one
11.01.2016, 20:32
Vedat muriqi için 850.000 Euro teklif etmişiz. (Kaynak Konya basını)

slmn
11.01.2016, 20:33

Konya basını ilginç olmuş :) Transfer Giresun'dan kaynak Konya'dan :) Uydurma haberdir muhtemelen

Adem Akyüz'
11.01.2016, 20:34
Konya basını ilginç olmuş :) Transfer Giresun'dan kaynak Konya'dan :) Uydurma haberdir muhtemelen
Konya da ilgileniyormuş aynı isimle. O yüzden bilginin Konya basınından gelmesi çok garip değil :)

slmn
11.01.2016, 20:37
Konya da ilgileniyormuş aynı isimle. O yüzden bilginin Konya basınından gelmesi çok garip değil :)

O zaman mantıklı ama dediğim gibi balon haberdir :)

Levent Kara
11.01.2016, 20:44
Gitesun super lig hayaline kapilmistir. Vermezler o paraya kimseye

Erkin
11.01.2016, 20:47
Menajer haberidir tahminen.

yattarahayranı
11.01.2016, 20:48
Gelirse İnşallah Gökhan gibi olmaz iyi futbolcuydu ama bizde sanş bulamadı

A. Aydın
11.01.2016, 20:49
Bildigim kadariyla gs ve fb de talip bu oyuncuya.
Boyle transferler patlama ihtimali olan transferler.

Ümit Küçük
11.01.2016, 20:49
Vedat muriqi için 2 milyon euro istiyor Giresunspor.Bizim teklif yaptığımız doğru.1 hafta 10 gün önce yapıldı.Ama kabul görmedi diye biliyorum. Buraya yazmıştım hatta ama sonrasını bilmiyorum.Birde bir ara gs istiyor haberleri çıktıktan sonra çocuğun performansı düştü.850 bin euro dan fazlada etmez.

Uğur Kalyoncu
11.01.2016, 20:51
Suraya girdigimde gelenlerle ilgili degil gidenlerle ilgili haberler okumak istiyorum..

Yönetiminde işi zor adamlar gitmek istemiyor...O yüzden sabırlı olmak lazim..Yavas ama doğru hamleler yapiyoruz yapmadığımız hoca hamlesi bile belki bu dogrular icersinde..

Ümit Küçük
11.01.2016, 20:57
Paran olacak bastırıp 5 milyonu alacaksın Joel campell zaten oynamıyor arsenal de

kyodou
11.01.2016, 21:00
Gitesun super lig hayaline kapilmistir. Vermezler o paraya kimseye
Hayatında 850 Bin € mu görmüş Giresun ? 2 Milyon 800 Bin TL yapıyor. Bu parayı cidden önerdiyse yönetim şaşırmış olmalı.

kyodou
11.01.2016, 21:04
Paran olacak bastırıp 5 milyonu alacaksın Joel campell zaten oynamıyor arsenal de
2 gün önce ilk11' de başlayıp gol attı. Wenger uzatır sözleşmesini. Uzatmasa bile Campbell' i isteyecek takımların arasında 30. sıradan kendimize yer buluruz.

Edit: Sözleşme uzatmış zaten görmemişim.

Tm değeri şubat güncellemesinde 10 M yi geçer.

Tayfun
11.01.2016, 21:06
Menajer haberidir tahminen.

Aynen öyle .

Önce gs sonra bize yamadılar adamı, alakamız bile yoktur ki gerek de yok .

cubido
11.01.2016, 21:28
Geçen sene Hakan Arıkan'ı kiraladığımızda 6 ay için verilen parayı eleştirmiştim.
Sonra Hakan öyle bir performans gösterdi ki bana söylediğim lafları yedirdi.
Bu yıl son maç hariç Onur'un performansını hele yedek diye alınan arkadaşın performansını görünce Hakan Arıkan'ı takımda görmeyi çok isterdim.
Tabi işin bir deşu tarafı var;
Bize bonservisi için söylenen bedelle G.Birliği'nin aldığı bedeli karşılaştırmak, aradaki farkı da ömrü Kayseri'de geçmiş hurma'ya sormak lazım.

Onur Akyüz
11.01.2016, 21:30
Muhammet Demir "0" riskli bir transferdir.

Sakatlanmadığı sürece ligin anasını ağlatır ben eminim.

Uğur Kalyoncu
11.01.2016, 21:35

Mevcut takimda isi zor ama etkili bir Trabzonsporda fark yaratir...Muhammet gelecek ona top gelmeyecek aha sizin Muhammet diyecekler olacagi bu..Takim kötü takim

Ozan Yılmaz
11.01.2016, 21:37

İşte o sakatlanma riski çok yüksek düzeyde. Tek korkutan bu.

kyodou
11.01.2016, 21:38
Usta tweet atmasa konuşacak konu yok. Birde eleştirirsiniz sen başkansın, herşeyi yazma diye.

Mert'
11.01.2016, 21:39
Vedat muriqi için 2 milyon euro istiyor Giresunspor.Bizim teklif yaptýðýmýz doðru.1 hafta 10 gün önce yapýldý.Ama kabul görmedi diye biliyorum. Buraya yazmýþtým hatta ama sonrasýný bilmiyorum.Birde bir ara gs istiyor haberleri çýktýktan sonra çocuðun performansý düþtü.850 bin euro dan fazlada etmez.
Kim 2 milyon euro verir ptt den oyuncuya.

İbrahim CİHAN
11.01.2016, 21:41
Muhammet çok sakatlık geçirdi bazı sezonlar neredeyse hiç oynamadı. O nedenle sezonluk gol ortalaması yerine dakika bazında gol ortalaması bence daha mantıklı. Ligde 233dk da 1 gol istatistiği var. Kaldi ki bunun yanında çok asist de yapabilen bir oyuncu. Sakatlıkları olmasa çok daha iyi bir durumda olacaktı ama yine de kendini topladı iyice. Gelirse çok is yapar.

Onur Akyüz
11.01.2016, 21:51
Mevcut takimda isi zor ama etkili bir Trabzonsporda fark yaratir...Muhammet gelecek ona top gelmeyecek aha sizin Muhammet diyecekler olacagi bu..Takim kötü takim

Doğru.

Ancak bizim takım potansiyelini hiç göstermedi diyebiliriz. Özellikle paraların ödenmeyişi, şota-hurma ve takım içi kavgalar vs. Ben 2. devre iyi bir takım izleyeceğimizi düşünüyorum.

Tabi Muhammet'in doğru planlanmış bir takımda iyi bir hocayla oynaması çok farklı olurdu ama Muhammet yine de işin üstesinden gelecektir.

Çok güveniyorum O'na. Antep gibi kabız bir takımda bile tek başına neler yapıyor 2 yıldır.

Onur Akyüz
11.01.2016, 21:53
İşte o sakatlanma riski çok yüksek düzeyde. Tek korkutan bu.

Sakatlıklarını hem fiziksel hem psikolojik olarak %100 atlattı.

Allah korusun bir daha olmasın diyelim.

artvints
11.01.2016, 22:00
muhamnet demir'in çift forvet düzeninde oynaması üzerindeki baskıyı azaltır bence çok başarılı olur.fizik ve yetenek olarak ikinci forvet oynamasında yarar var.ama bu düzene göre transfer yapmalıyız ilerde. bu da radikal bir değişim aslında.çok uzun zamandır çift forvet oynamıyoruz. çift forvette kanat transferlerine dikkat etmek gerekiyor.daha dirençli ve merkeze yardım eden en az bir kanat gerekir. şu an elimizde iyi bir kanat oyuncusu yok.bu durumu avantaja çevirip çift forvet düzenine geçilebilir.iyi oyuncularımızın çoğu merkezde zaten.iyi bir plan yapılabilir.

gerçi sadi hoca'da öyle bir istek görmüyorum.sadece takım oyununa, direnci artırmaya odaklanıyor.bu da en fazla bir forvet demek onun için.

adiloş bebe
11.01.2016, 22:11
basın izlandalı birini yazıyordu gerçeklik payı nedir

kyodou
11.01.2016, 22:23
Cardozo ve Demir birlikte oynar. Demir sırtı kaleye dönük rakip savunmayı oyalarken Cardozo rahat gol pozisyonuna girecektir. Ama çift forvet oynamak için savunmamızın oturmuş olması gerek. Yoksa orta sahada 1 kişi eksikken psikolojik üstünlüğü rakibe verirsek gol yememiz kaçınılmaz olur.

Yavuz KÜÇÜK
11.01.2016, 22:30
basın izlandalı birini yazıyordu gerçeklik payı nedir

Muhammet Demir için fiyat düşürme taktiğidir bence.

artvints
11.01.2016, 22:35
Cardozo ve Demir birlikte oynar. Demir sırtı kaleye dönük rakip savunmayı oyalarken Cardozo rahat gol pozisyonuna girecektir. Ama çift forvet oynamak için savunmamızın oturmuş olması gerek. Yoksa orta sahada 1 kişi eksikken psikolojik üstünlüğü rakibe verirsek gol yememiz kaçınılmaz olur.

erkan ve özer oynarken iki kişi eksiğiz zaten bunları kenarı alıp bir forvet ve bir önlibero eklemek daha iyidir.muhammet'in de transfer heyecanından yararlanıp ciddi bir pres yapmasını isteyebillir hoca.ayrıca yüzü kaleye dönük olarak oynayacak forveti muhammet olarak düşünmüştüm ben.fırsatçılığı daha çok ortaya çıkar.

samet_karadeniz
11.01.2016, 22:42
Bi tane 10 numara alsak şu takıma :) orta saha forvet arası köprü olur. Josue gibi ��

gometra
11.01.2016, 23:00
Muhammed 2 milyon euro + oyuncu'ya bitmiş galiba. Bakalım takasta kimler gidecek. Alper ve Soner de Akhisar yolcusu, iyi temizlik.

Fatih K.
11.01.2016, 23:00
Serdar Taşçı, Güray Vural, Muhammet Demir... Öyle aman aman transferler olmasa da az ama öz transfer olur. Belkide son yılların en verimli transfer dönemi olur. Benim en çok istediğim isim Serdar Taşçı. Savunmamızdaki bariz açığı kapatabilecek tek Türk oyuncu.

Mehteroğlu
11.01.2016, 23:03
Muhammet cardozo ikilisi 90larin hakan arif ikilisi gibi olabilir

Dip.Ing.Mag.
11.01.2016, 23:04
Güray için Trabzon'da ev bakıyor dediler şimdi aspor da

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

TolgaTopçu61
11.01.2016, 23:05
Güray için Trabzon'da ev bakıyor dediler şimdi aspor da

Inşallah bulamaz :D

samet_karadeniz
11.01.2016, 23:07
Güray önde oynasa daha verimli olur bence. Sağ kanatta , sol kanatta. Geride zayıf kalır sanki.

Dip.Ing.Mag.
11.01.2016, 23:07
Inşallah bulamaz :D

Etme mevcut durumda ondan iyisi zor bence faydalı olur makul fiyata alınırsa

samet_karadeniz
11.01.2016, 23:08
Muhammed 2 milyon euro + oyuncu'ya bitmiş galiba. Bakalım takasta kimler gidecek. Alper ve Soner de Akhisar yolcusu, iyi temizlik.
2 milyon Euro çok para bence. 1 milyon + bir topçu versinler . İstemezlerse yurtdışından üstüne bir miktar daha koyup üst düzeyini alırsın.

TolgaTopçu61
11.01.2016, 23:09
Etme mevcut durumda ondan iyisi zor bence faydalı olur makul fiyata alınırsa

Yusuf'un kopyasi bana kalirsa hiç bir artisi yok..
Bonservis + Maaş az olur da fazla zarar etmeyiz umarim..

Dip.Ing.Mag.
Güray için konuşulan rakam 2.5 milyon Euro imiş. Bu fiyata Bu transfer olmaz yanlız

Dip.Ing.Mag.
Yusuf'un kopyasi bana kalirsa hiç bir artisi yok..
Bonservis + Maaş az olur da fazla zarar etmeyiz umarim..

Defansta oynamayacak zaten Akhisar'da oynadığı yerde oynayacak yanı sağ açık

samet_karadeniz
11.01.2016, 23:11
Güray için konuşulan rakam 2.5 milyon Euro imiş. Bu fiyata Bu transfer olmaz yanlız

Sözleşmesi haziranda biten bir oyuncu için 2,5 vermek enayilikten başka bir şey değil. Hele ki Güray gibi orta sınıf topçu için 2x enayilik

Poor
11.01.2016, 23:12
1milyon eurodan fazlaya yerli oyuncu alinmamali. Zaten yerlilerin oynamaya niyeti yok hepsi yatma derdinde.
Avrupadan bulun su oyuncuları artik ya cildirazam yabancı siniri neden kalkti o zaman? Guraymis muhammetmis brazilyadan 5 tane gural getirirsiniz 2.5 milyon euroya.

TolgaTopçu61
11.01.2016, 23:13
Defansta oynamayacak zaten Akhisar'da oynadığı yerde oynayacak yanı sağ açık

Sağ açik daha fiyasko olur, çalim özelliği yok..
Kisaca boş transfer, birde üstte belirttiğiniz 2.5 milyona ise hayal kirikliği olur..
Sözleşmesi 6 ay sona erecek oyuncuya 2.5 milyon verileceğini hiç zanetmiyorum..

Erkin
11.01.2016, 23:13
Yok artık sözleşmesi 6 aya biten adama ne 2.5 m eurosuymuş. Akhisar uyguna göndermek durumunda isteseler de istemeseler de.

Dip.Ing.Mag.
11.01.2016, 23:15
Yok artık sözleşmesi 6 aya biten adama ne 2.5 m eurosuymuş. Akhisar uyguna göndermek durumunda isteseler de istemeseler de.

Bu rakam zaten çok absürd hele bizim bu parayı vermemiz imkansız

Fatih K.
11.01.2016, 23:16
En çok merak ettiğim şey neden Eren değil de Güray?

Erkin
11.01.2016, 23:17
Bu rakam zaten çok absürd hele bizim bu parayı vermemiz imkansız

Kendileri bilir. 5 ay sonra bedavaya el sallarlar. Akıllı topçu uzatmaz sözleşmesini serbest gider, ekstra para da alır yeni kulübünden zaten.

Fatih K.
11.01.2016, 23:19
Trabzonspor (http://www.karadenizgazete.com.tr/arama.aspx?ara=trabzonspor)’un Douglas Franco’ya karşılık Spartak Moskova’dan kadrosuna katmaya çalıştığı Serdar Taşçı (http://www.karadenizgazete.com.tr/arama.aspx?ara=%20serdar%20ta%C5%9F%C3%A7%C4%B1)’n ın, İstanbul’da pusuya yattığı ortaya çıktı. Tatil için İstanbul’da olduğu belirtilen Serdar’ın, menajeriyle sürekli irtibat halinde olduğu, kendisine “Trabzon’a git” denmesini beklediği kaydedildi. Öte yandan Trabzonspor’un S.Moskova ile yaptığı görüşmelerde önemli yol aldığı ve anlaşmanın an meselesi olduğu belirtiliyor.

Yavuz KÜÇÜK
11.01.2016, 23:27
Trabzonspor (http://www.karadenizgazete.com.tr/arama.aspx?ara=trabzonspor)’un Douglas Franco’ya karşılık Spartak Moskova’dan kadrosuna katmaya çalıştığı Serdar Taşçı (http://www.karadenizgazete.com.tr/arama.aspx?ara=%20serdar%20ta%C5%9F%C3%A7%C4%B1)’n ın, İstanbul’da pusuya yattığı ortaya çıktı. Tatil için İstanbul’da olduğu belirtilen Serdar’ın, menajeriyle sürekli irtibat halinde olduğu, kendisine “Trabzon’a git” denmesini beklediği kaydedildi. Öte yandan Trabzonspor’un S.Moskova ile yaptığı görüşmelerde önemli yol aldığı ve anlaşmanın an meselesi olduğu belirtiliyor.

8261

Yavuz KÜÇÜK
11.01.2016, 23:28
Başkana baskı yapalım Serdar Taşçı için.Öz evladın kralıdır o.