PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Transfer Dosyası - 11 -

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92

yazıkoldu
05.01.2016, 12:03
Marko Marin alacakları ödenmedi diye başvuruda bulunmuş, serbest kalarak GS ile anlaşıyormuş; Hürriyet'in biraz önceki flaş haberi.

A. Aydın
05.01.2016, 12:10
Aynen katılıyorum. Bonservisinin o kadar pahalı olmasına da gerek yok. Avrupa liglerinden 2-3 milyon €'ya çok iyi oyuncular bulabiliriz.
Hollanda ligi nde bu tip oyuncular fazlasiyla var.
Cok yetenekliler, takim oyununa uygunlar , bonservis ve maaslari dusuk.
Turk takimlarindan da cok yukardalar.

UNiVeRSeLoRD
05.01.2016, 12:18
Gerçekten çok zeki bir topçu keşke alabilse,k siz burda gösterdikten sonra birkaç vidyosunu izledim beni baya etkiledi bizim takımın ortasına messi etkisi yapar..
Zeka + Tekniğin cok iyi harmanlandığı bir oluşum kendisi. Bu videoda vardı sanırım hatırlayamadım AFC turnuvasında İran maçında idi havadan ayak iciyle oyunu diğer kanada geçirmek icin attığı bir pas var o zekaya oturup ağlarsın o derece.

Ayak dışı ve havadan yolladığı arapasları efsane. Tek korkum Al-Ain'de kalmaya devam ederse Youssef Msakni gibi yalan olacak kendileri.

murmut
05.01.2016, 12:26
Marko Marin alacakları ödenmedi diye başvuruda bulunmuş, serbest kalarak GS ile anlaşıyormuş; Hürriyet'in biraz önceki flaş haberi.

YES yazmadan inanmam, Mbia ile onlan sorunuda o yazmisti...

Ama gercekten öyle birsey varsa Fatih Atik, Soner ve Ishaka da ödeme yapilmasin, belki kendileri serbest kalmak icin basvurur :D

Taner Gündoğdu
05.01.2016, 12:34
Bıkmadık bu şunu "alalım, bunu kaçırmayalım" muhabbetinden :)

geçen seneki transfer forumuna bakın, her sayfada Ndoye...

önceki seneye bakın, her sayfada Waris, Cardozo...

geldiler, gittiler, gidecekler... ama hala futbolcular kötü, yenileri gelsin modundayız. sonra yöneticilere kızıyoruz borç arttı diye

lopsang
05.01.2016, 12:35
Muhammet'in sözleşmesi sene sonu bitiyor galiba. Kızıl malı, nasıl 4.5 milyon Euro isteyebiliyor ki. BJK Cenk'i nasıl aldıysa biz de öyle alalım. Sene sonu için anlaşalım Muhammet ile Antep'i devre dışı bırakalım.

gökhants1966
05.01.2016, 12:55
Gençlik harekati başlasin...

Doria
balanta
kurt zouma
kaan ayhan
jose mauri
bernard mensah
pione sisto
joel campell
bilal başakçioğlu
hirving lozano
louis schaub
levin öztunali
malcom
nathan
kenedy
angel correa
mbaye niang
divock origi
martin braithwaite
wissam ben yedder
gabriel barbosa

Dip.Ing.Mag.
05.01.2016, 12:55
Muhammet'in sözleşmesi sene sonu bitiyor galiba. Kızıl malı, nasıl 4.5 milyon Euro isteyebiliyor ki. BJK Cenk'i nasıl aldıysa biz de öyle alalım. Sene sonu için anlaşalım Muhammet ile Antep'i devre dışı bırakalım.

aa olur mu biz Trabzonspor'uz. öyle etik disi davranmamaliyiz! biz haric bütün takimlar transferleri bu sekilde yaparlar, biz etik metik deriz iyi oyunculari kaybederiz, son tahlilde Anadolu klüpleri bize kümeye diye bagirirlar.

Samet GÜVEN
05.01.2016, 12:58

Sözleşmesi uzatıldı diye biliyorum.

Kolpacı
05.01.2016, 13:10
Bıkmadık bu şunu "alalım, bunu kaçırmayalım" muhabbetinden :)

geçen seneki transfer forumuna bakın, her sayfada Ndoye...

önceki seneye bakın, her sayfada Waris, Cardozo...

geldiler, gittiler, gidecekler... ama hala futbolcular kötü, yenileri gelsin modundayız. sonra yöneticilere kızıyoruz borç arttı diye

Birçok futbolcu da temsilcisine , TS beni kaçırmasın talimatı vermiş

murmut
05.01.2016, 13:11

2017 de bitiyor sözlesmesi

lopsang
05.01.2016, 13:20
Samet GÜVEN sözleşme uzatıldı mı, bilemiyorum, sanki bir kaç yerde sene sonu sözleşmesi biten....diye okumuştum. Dip.Ing.Mag. Etik ilkelere riayet etmeyi savunurum, lakin Antep başkanı Kızlı bunu hak edecek bir adam değil. Bahsi geçen paralarla transfer yapacak olsan bunun büyük bölümü Kızıl'ın operasyonlarının parçası haline gelecek. Antep'in yerlileri Kızıl'ın çevirdiği dolapları iyi biliyor, nitekim şirketi baskın yedi, bir sürü pislik çıktı, ancak Aziz'i kurtaran zihniyet, nedendir bilinmez, bu herifi de kurtardı.
Eğer Samet GÜVEN söylediği gibi sözleşmesi uzatıldıysa yapacak bir şey yok. Aksi durumda şimdiden anlaşma yapılıp sene sonu beklenmeli.

duyurukcu
05.01.2016, 13:21
Oyunu böyle ortadan oynayan, teknik, zeki bir oyuncu şart. Bizzat kendisi olsa keşke ama sanmıyorum. Nedense çok uzak bir transfer gibi geldi bana hep Omar.
alanzinhodan daha fazla birşey veremez bence..yumuşak bir ligde yumuşak bir oyuncu bizim ligimizde çok ağır kkalır bu

lopsang
05.01.2016, 13:26
2017 de bitiyor sözlesmesi

Eyvallah , orta yol bulunursa bulunur, yoksa öyle 3-4 milyon euroya Türkiye'den alınacak topçu yok. Kusura bakmasınlar...

Tayfun
05.01.2016, 13:51
Ortaya Barış Memiş ve Egemen isimlerini atan hangi medya kuruluşu ise amacı yönetimi zor durumda bırakma ve onlara karşı tavır alınmasını sağlamaktır başka bir şey değil .

Gülüp geçiyorum .

selcuk
05.01.2016, 13:56
medjaniye haber yollanmis
dönüp özür dilerse fesih kaldirilir ve oldugu gibi devam...

Tayfun
05.01.2016, 14:01
Trabzonspor Kulübü Basın Sözcüsü Asım Örem, Mbia ile görüşmelerin devam ettiğini belirtti.

Örem, yaptığı açıklamada, kulüple sözleşmesi gereği ekonomik sorunlar yaşayan Mbia ile görüşmelerin devam ettiğini belirterek, "Başkanımız sayın Muharrem Usta, büyük bir titizlikle görüşmeleri yapıyor. Devam edip henüz netleşmeyen bu görüşmelerin Trabzonspor'un çıkarları doğrultusunda atılması gereken en önemli adımlardan bir tanesi olduğuna inanıyoruz. Sözleşmesi konusunda inşallah güzel bir yere geleceğiz" dedi.

Örem, M'bia'nin Trabzon'a geldi ve antrenmanlara başladığını kaydetti.

Cardozo ile ilgili bir gündemleri olmadığını ifade eden Örem, "Cardozo takımın en önemli oyuncularından bir tanesi, Cardozo ile yolumuza devam ediyoruz. Cardozo'nun kalması ya da gitmesi gibi bir gündemimiz yok. Ancak, futbol takımlarının kurulma ve çalışma amaçları gereği şu gerçeği herkes bilir, fiyatı oluştuğunda her futbolcu takımından ayrılabilir, burada hem takımın hem de futbolcunun ortak çıkarları ve istekleri önemlidir" değerlendirmesinde bulundu.

Lig Tv

İ. SARAL
05.01.2016, 14:03

Hadi inş.

Hakan
05.01.2016, 14:34
Nakoulma'yı almak lazım.Bursa falan istiyormuş tam takaslık transfer

murmut
05.01.2016, 14:38
Güray Vural icin Akhisar'la takas görüsmeleri varmis.
Aradigimiz futbolcu odugunu düsünmiyorum acikcasi...

ToyerSefa
05.01.2016, 14:42
Muhammed Yattara. Tam aradığımız golcü tipi.

Bud Spencer
05.01.2016, 14:45
Türk sol bek yok
Alacaksakta bu eren olmali güray degil

ToyerSefa
05.01.2016, 14:47
..........................Onur.................... ...
Cavanda....Belkalem......S.Taşçı.......Eren
.................M'bia......Aytaç................. ..
Campbell.............Ekici.................Yusuf
........................Yattara................... ..

Adem Akyüz'
05.01.2016, 14:47
Ortaya Barış Memiş ve Egemen isimlerini atan hangi medya kuruluşu ise amacı yönetimi zor durumda bırakma ve onlara karşı tavır alınmasını sağlamaktır başka bir şey değil .

Gülüp geçiyorum .

Kabul edelim ki bu algı yönetimini çok iyi yapıyorlar..

Hakan
05.01.2016, 14:49
Muhammed Yattara. Tam aradığımız golcü tipi.
Angers'a kiraladı Liege

Dip.Ing.Mag.
05.01.2016, 14:51

nazli yarim haber salmis gel diye. medjani canla basla oynuyordu fakat defansif anlamda kapasitesi tartisilir.

yazıkoldu
05.01.2016, 14:53
Daha önce basında Mbiae için çıkan haberler, cardozo haberlerinin başkanı yıpratmaya yönelik olduğu anlaşılıyor. Takımda 5 kişi saysan:
1-M. Ekici
2-Mbiae
3-Onur
4-Cardozo
5- Cavanda
Bunlar satılamaz. Sezon sonunda inşallah Cardozo'yu 7 miyon euroya vereceğiz.
Okay
Aytaç
Yusuf sonuna kadar bizimle.
Aykut 4 milyon ne oluyorsun. İndir onu 1,5'a kal bizle.

Trabzonspor Kulübü Basın Sözcüsü Asım Örem, Mbia ile görüşmelerin devam ettiğini belirtti.

Örem, yaptığı açıklamada, kulüple sözleşmesi gereği ekonomik sorunlar yaşayan Mbia ile görüşmelerin devam ettiğini belirterek, "Başkanımız sayın Muharrem Usta, büyük bir titizlikle görüşmeleri yapıyor. Devam edip henüz netleşmeyen bu görüşmelerin Trabzonspor'un çıkarları doğrultusunda atılması gereken en önemli adımlardan bir tanesi olduğuna inanıyoruz. Sözleşmesi konusunda inşallah güzel bir yere geleceğiz" dedi.

Örem, M'bia'nin Trabzon'a geldi ve antrenmanlara başladığını kaydetti.

Cardozo ile ilgili bir gündemleri olmadığını ifade eden Örem, "Cardozo takımın en önemli oyuncularından bir tanesi, Cardozo ile yolumuza devam ediyoruz. Cardozo'nun kalması ya da gitmesi gibi bir gündemimiz yok. Ancak, futbol takımlarının kurulma ve çalışma amaçları gereği şu gerçeği herkes bilir, fiyatı oluştuğunda her futbolcu takımından ayrılabilir, burada hem takımın hem de futbolcunun ortak çıkarları ve istekleri önemlidir" değerlendirmesinde bulundu.

Lig Tv

muratt
05.01.2016, 15:42
Ekonomik denge şart. Paraları sokağa atarak bir yere varamadığımızı sanırım görmüşüzdür. Camianın görmediğini biliyorum, iki yıldız transferine herkes yine kendinden geçer ama en azından belli bir kesim bunu anlamıştır umarım.

Öncelikle ekonomik denge. Eğer şampiyonluk mücadelesi verilecekse minimum risk ile verilmeli, fazla açılmak bir vizyon da değil bir risk alma da değil, tam anlamıyla kulübü uçuruma sürüklemek.

Şimdi böyle bakınca planlama şu şekilde yapılabilir; takımda 2.5m euro alan adamlar var, Onur, Cardozo, Mbia ve NDoye. Bunlardan ikisini göndermek zorundayız. Tercihen para edenler olabilir. Takıma verdikleri katkı ve kadro durumu da düşünülerek benim tercihim Mbia ve NDoye olur. Kafadan senelik 5m, maç başılarla beraber belki 6m euro, yani 22m tl kurtarmış oluruz. Bunları çine felan 5-6m bonservis ile euroya okutsak hele tadından yenmez. Ciddi bir tasarruf söz konusu.

Şimdi burada şöyle bir durumda var. Biz Mbia olmadan ilk beşe (UEFA kupası) girebilir miyiz ? Bence evet. Belki Mbia ile ilk iki (CL öneleme) şansımız var mı ? Yok. Şimdi Mbia (ve NDoye) bizi bir tık yukarı taşıyamayacaksa bence gönderilebilir. O yüzden Mbia ve NDoye dedim. Verdiğimiz paranın karşılığı olarak bizi yukarı taşıyamıyorlarsa neden verelim o kadar para.

Mbia gitsin derken tabi Aytaç-Özer-Okay-Ekici orta saha için yeterli olur diye de düşünüyorum. Sakatlık cezalı durumlarda da 1-2 maç altyapıdan gençlerle idare ederiz artık. Kaldı ki Soner felan da bir şekilde idare eder. Yani demek istediğim şampiyonlar ligi potasına giremiyorsak Mbia'ya gerek yok. En azından bu rakamlara.

N'Doye konusuna gelirsek, satılması halinde bir forvet şart. Bu da Muhammet en ideal isim olur. Yaşı ve performansı olarak çok uygun. Sık sakatlık yaşamazsa çok şey katacaktır bize. Antep Muhammet'i satarsa küme düşer orası ayrı.

Benzer şey belki Onur ve Cardozo için de söylenebilir ama takımda belli bir kalite olmak zorunda, yoksa MRA dönemindeki Kadir Keleş'li Abdulkadir Özdemir'li kadroya döneriz. Yani küçülme olmalı ama bu fazlalıkları göndererek olmalı, kaliteyi düşürerek değil.

Öte yandan Cardozo ve Onur gibi isimlerle de konuşup belli indirimler istenmeli. Trabzonspor gibi bir kulübün tavan ücreti 2m euro olmalı. 1.5m rakamı telafuz ediliyor bu da doğru değil, bu rakama hiç bir futbolcu elde tutulamaz, en azından 50. yılda şampiyonluk hedefi varsa bu rakam 2m. olmalı. O yüzden Onur ve Cardozo da bir güzellik yapıp rakamı 2m euoraya çekecekler.

İşte böyle böyle birşeyler ufaktan yapılmaya başlanabilir...

muratt
05.01.2016, 15:45
Ligin ikinci yarısı için Mbia ve NDoye'yi satıp Muhammet'i alsak:

Onur
Cavanda-Douglas-Yumlu-Yusuf
Özer-Okay-Aytaç-Erkan
Ekici
Cardozo (Muhammet)

İki kulvarda gidileceği de düşünülerek 14-15 kişilik bir rotasyonla sınırlansa kadro verimi de artar.

Erkan A.
05.01.2016, 15:59
yönetici asimin aciklamalarina göre sanirim sadi hoca takviye sadece altyapidan istiyor..

bende altyapidan oyuncu gelsin istiyorum lakin izledigim kadariyla yok 1461trabzondan suan hic bir oyuncu trabzonsporda oynayamaz kendimizi kandirmayalim Realist olmak gerekiyor..

yusuf yaziciyi izledik tmm ilk maciydi lakin hic birsey göremedim sadece kosmakla olmuyor bu isler sana firsat verilmis ölümüne savasacaksin ..

sahada saklanan oyuncu ariyorsak soner kalsin ...ben sahsen bir ara 1461 trabzonda oynayan abdulkadir vardi urfaspora gönderdigimiz böyle oyuncular istemiyorum görmek abdulkadir almanya bezirksligada oynayamaz ..

Hasan ücüncü vardi mesela bunlardan bikmadikmi veya yönetimde kimse yokmu olmuyor arkadas anlayin artik..gökdeniz tarzi veya fatih tekke tarzi gibi biri olaydi tmm suan tek merak etigim oyuncu altyapidan abdulkadir diye bir genc cocuk almanya bild gazetesi de met etmisti bu cocuga sans verilsin bakalim ..gerisi fasa fiso bizi ileriye tasiyabilecek bir oyuncumuz malesef altyapidan yok ..

yusuf erdogan oynuyor bizde ama cocuk birseyler yapiyor begenmeyenler var begenmeyenleri anlamiyorum saklansa suc savasirsa suc hami mandiralinin gencligine benzetiyorum ben yusuf erdogani hami de gencliginde cok yanlislar yapiyordu ama istiyordu istekliydi kacmiyordu savasiyordu böyle oyuncular lazim bize savasanlara yeteneksiz deniliyor Özer gibi ..bize ortasahaya bir deli lazim sozial yasantisida deli gibi olmali böyle oyuncular cok basarili oluyorlar deli derken biraz cilgin olmali yattara gibi jaja gibi örnegi cok ..bende futbol oynadigim zamanlarda cilgin gibi yasiyordum ve cok goller atiyordum cilgin olmasaydim belki suan emekli bir yildiz oyuncu olurdum bu baska konu :) hayirli artik yorumumu begenen begenmeyenlere saygilarimi sunarim

Kemal Öztel
05.01.2016, 16:22
http://www.milliyet.com.tr/trabzonspor-transferde-trabzonspor-2174318-skorerhaber/

videolarda iyi bir oyuncu gibi gözüküyor

Cihan_61
05.01.2016, 16:42
Cincon iyi kaziklanmis yine [emoji23][emoji23][emoji23]

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

selcuk
05.01.2016, 16:43

nasil??

Cihan_61
05.01.2016, 16:47
nasil??

SON DAKİKA! G.Saray Donk'u KAP'a bildirdi: Paşa'ya 2.5 milyon euro, Donk'a da 2.5 yıl için 3 milyon 750 bin euro garanti para ödenecek.

SON DAKİKA! GS Donk'un 15 bin euro maç başı ücretine bu sezon en az 12, sonraki sezonlarda da en az 25 maç ilk 11'de oynama şartı koydu.

Samet GÜVEN
05.01.2016, 16:47
nasil??

Donk için 2,5m bonservis ödemiş. Yıl sonu sözleşmesi sona erecekti.

1,5m de garanti ücret var.

Bud Spencer
05.01.2016, 16:48

son dönemde bizim kadar transfer hatasi(?) yapan takim yok
lakin donk bizim douglastan cok daha basarili bir oyuncudur...maliyetleride pek farkli sayilmaz

Gümüshaneli61
05.01.2016, 16:51
Nakoulma'yi Bursa'dan önce kapmaliyiz. Kacirirsak Dzudszak'i alabiliriz lakin aralarindaki mali fark kocaman...

selcuk
05.01.2016, 16:51
SON DAKİKA! G.Saray Donk'u KAP'a bildirdi: Paşa'ya 2.5 milyon euro, Donk'a da 2.5 yıl için 3 milyon 750 bin euro garanti para ödenecek.

SON DAKİKA! GS Donk'un 15 bin euro maç başı ücretine bu sezon en az 12, sonraki sezonlarda da en az 25 maç ilk 11'de oynama şartı koydu.Gesendet von iPhone mit Tapatalk
kontratinin sonu oldugundan asiri gözüküyor

bence donk icin deger
geldiginden beri süper lige transferini istedim
bukadar teknik stoperler cok az var

Bud Spencer
05.01.2016, 16:52
Donk için 2,5m bonservis ödemiş. Yıl sonu sözleşmesi sona erecekti.

bunun bir önemi kalmadi artik
...iyi oyuncu bostaysa ayni oranda bir imzaparasini kendisinin ve menajerin cebine koyuyorsun...bkz mbia,

Uğur Kalyoncu
05.01.2016, 16:53
son dönemde bizim kadar transfer hatasi(?) yapan takim yok
lakin donk bizim douglastan cok daha basarili bir oyuncudur...maliyetleride pek farkli sayilmaz

Aynen baskan 2.5 fazla gibi gozuksede Donk verdigi katkiyla zarari asgariye indirecektir....Ndoye Douglas fena girdi bize..Bu arada iyisindir insallah müdür. .

İ. SARAL
05.01.2016, 16:55
Alın şu Nakoulma'yı ya :)

Yaşar
05.01.2016, 16:59
Nakoulma fikri hiç de fena bir fikir değil.

Samet GÜVEN
05.01.2016, 17:24
bunun bir önemi kalmadi artik
...iyi oyuncu bostaysa ayni oranda bir imzaparasini kendisinin ve menajerin cebine koyuyorsun...bkz mbia,

Bizim zuravski ve yusuf transferleri vardı yapılmayan ve direk o dönem şampiyonluğa etki eden. O şekilde bir transfer olsa mantık aranabilir.

Ama Donk transferi gs yi kurtarıcı bir etki yapmayacağı ve çok yukarıya taşımayacağı için tamamiyle aptalca. Yap anlaşmanı sene sonu bedava al. Oyuncu zaten tav olmuş, hazır kıta bekliyo.

Boşa atılmış enayi parası, yarım dönem için.

Mert Oğuzlu61
05.01.2016, 17:30
Galatasaray Marko Marin ile anlaştı.

Dha

Dha bile fotomaç a döndüyse bu ülkenin medyası için ağlarım... Doğruluğu var mıdır, kafam şişti sabahtan beri, az iki haber okuyayım dedim buna denk geldim yeni yazmışlar... Forumda hararet yoksa doğruluk payı yok demektir ama kaynağa bakınca işte sövesim geliyor... Stajerlere mi yazdırıyorlar ne anlamadımki...

murmut
05.01.2016, 17:30
http://www.milliyet.com.tr/trabzonspor-transferde-trabzonspor-2174318-skorerhaber/

videolarda iyi bir oyuncu gibi gözüküyor

Fatih Atik'de videolarda iyi bir oyuncu gibi gözükiyordu, sutlari kaleyi tutuyordu, güzel paslar falan veriyordu :D

polatmu
05.01.2016, 17:32
bu sezon performansıyla beni en çok etkileyen oyuncu osmanlıdaki ndiaye oldu... oyuna ağırlığını koyabilen etkili bir oyuncu... şu dakika ndiaye alınsa ohhh be iyi transfer derim... 25 yaşında senagalli

beni çok sevindirecek diğer bir isim serdar taşçı..

cavanda**serdar taşçı**aykut demir**xxx

****************mbia****************

**********ndiaye*******mekici*********

xxx******************************marin

***************cardozo****************

Oktay AKKUŞ
05.01.2016, 17:35
Donk transferini 6 ay kala 2.5 milyon vererek biz yapsaydık bakın burada ne cümbüşler çıkardı.

Ayrica N'Doye ve Douglas'in elimizde kalır düşüncesini yersiz buluyorum. Her iki oyuncu da Rusya'da piyasası olan, N'Doye Danimarka ve İngiltere de görmüş ayrıca.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

polatmu
05.01.2016, 17:37
Galatasaray Marko Marin ile anlaştı.

Dha

Dha bile fotomaç a döndüyse bu ülkenin medyası için ağlarım... Doğruluğu var mıdır, kafam şişti sabahtan beri, az iki haber okuyayım dedim buna denk geldim yeni yazmışlar... Forumda hararet yoksa doğruluk payı yok demektir ama kaynağa bakınca işte sövesim geliyor... Stajerlere mi yazdırıyorlar ne anlamadımki...

mbia yı da alıyorlardı sözde; kim çıkarıyor bu haberleri pes diyorum... yalan haber olduğunu düşünüyorum

Hüseyin Başoğlu
05.01.2016, 17:41
Allah aşkına zihniyet değişsin artık.

Ya lütfen anadolu takımlarından özellikle yabancı oyuncu almayalım. Hatta anadolu takımlarından oyuncu almayalım ya..Lütfen..

special one
05.01.2016, 17:46
Donk o paraların oyuncusu değil

dağlıca61
05.01.2016, 17:51
http://www.haberturk.com/spor/futbol/haber/1176514-lucescu-trabzonsporu-shakhtar-yaparim

Yukarıdaki haberde Lucescu nun Muharrem USTA dan transferini istediği futbolcuların isimleri yazıyor.Ben prensip olarak yüksek maliyetli transferlere karşı olmama rağmen nedense bu projeyi desteklemeye başladım.Bu gelecek vaat eden futbolculardan 1-2 tanesini parlatarak satarsak mali durumumuzu düzlüğe çıkartacak çok muhteşem bir iş yapmış oluruz.Trabzonspor için hayırlısı olur inşallah.

Mesut
05.01.2016, 17:52
Dha kolay kolay boş haber yapmaz

yattarahayranı
05.01.2016, 18:03
Trabzonspor Basın Sözcüsü Asım Ören, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada son noktayı koydu.
Trabzonspor Basın Sözcüsü Asım Ören, Marko Marin'in Galatasaray'a gitmeyeceğini ve haberlerin doğru olmadığını söyledi.
Marko Marin'in Trabzonspor ile sezon sonuna kadar sözleşmesi bulunuyor.
Sosyal medyada Marin alacaklarına karşılık Chelsea ile kontratı fesh edip sezon sonu gs ile anlaştığı yazıyo

kyodou
05.01.2016, 18:38
___________ Cardozo ____________

Marin ______ Omar ______ Taarabt

_______ Ekici _____ M'Bia ________

Lukaku _ Taşçı _ Aykut _ Cavanda

_____________ Onur ______________

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erkan A.
05.01.2016, 18:41
___________ Cardozo ____________

Marin ______ Omar ______ Taarabt

_______ Ekici _____ M'Bia ________

Lukaku _ Taşçı _ Aykut _ Cavanda

_____________ Onur ______________

renktas taarabti alma imkani varmi ?? cok pahali degilmi

kyodou
05.01.2016, 18:42
renktas taarabti alma imkani varmi ?? cok pahali degilmi
Benfica B takımına gönderdi kendisini. Takımda düşünmüyor. Opsiyonla çok rahat kiralanır. Tabi başka takım araya girmezse...

kyodou
05.01.2016, 19:03
Trabzonspor Basın Sözcüsü Asım Ören, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada son noktayı koydu.
Trabzonspor Basın Sözcüsü Asım Ören, Marko Marin'in Galatasaray'a gitmeyeceğini ve haberlerin doğru olmadığını söyledi.
Marko Marin'in Trabzonspor ile sezon sonuna kadar sözleşmesi bulunuyor.
Sosyal medyada Marin alacaklarına karşılık Chelsea ile kontratı fesh edip sezon sonu gs ile anlaştığı yazıyo
Chelsea mı ödememiş Marin' in parasını ? :)

ToyerSefa
05.01.2016, 19:08
Lucescu hususunda kesin bir karara varılmadan ciddi bir transfer yapılacağını sanmıyorum. Lucescu ile sezon sonuna söz kesilirse onun istediği bir iki genç oyuncu alınabilir devre arası. Onay vermediği hiç bir oyunucu da alınmaz haliyle. Mamafih Lucescu işi olmazsa en kestirmeden acil ihtiyaçlarımıza cevap verebilecek transferler yapılır ilk etapta. Solbek vesaire.

kyodou
05.01.2016, 19:09
Bjk, Çağlar Söğüncü için Altınordu ile sezon sonu gerçekleşecek şekilde 6 M € bonservis bedeli karşılığı anlaştı.

A Spor

Bunlar iyice saçmaladı. :D

Travelair
05.01.2016, 19:17
Takas transferlerimizi yapalım, takımda hak etmeyen ücretler alanları temizleyelim.

Fatih K.
05.01.2016, 19:30
Öyle bir duruma gelmeliyiz ki her sezon en fazla 1 tane Türk oyuncu transferi yapmalıyız, o da eğer olağanüstü performanslar olursa. Onun dışında takımda oynayacak 3-5 Türk futbolcuyu kendi alt yapımızdan çıkarmalıyız.

Bud Spencer
05.01.2016, 19:47
Aynen baskan 2.5 fazla gibi gozuksede Donk verdigi katkiyla zarari asgariye indirecektir....Ndoye Douglas fena girdi bize..Bu arada iyisindir insallah müdür. .

douglas'i pek bilmiyordum kardesim ama ndoye galiba hepimizi yaniltti...baska seyler olmasi gerekiyor bu performansin arkasinda

cok sükür renkdasim daha iyi sayilirim...4-4lük olmasada...umarim sen iyisindir dostum

Hakan
05.01.2016, 19:50
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=18679#Icerik

Neyini kutluyorsunuz arkadaş bu ne?

ccd6167
05.01.2016, 19:59
.......................................cillessen (26)

Kenny tete(20) .... weltman (23).....riedewald(19)....dijks(22)

....................gudelj(24)....bazoer(20)

..............................klaassen(22)

El ghazi (20).................................... Fisher (21)

.............................milik(21)

ajaxın 11 i bu.

Youness , seroro gibi genc adamlar davar kadroda. Biz hala yusuf muhammede genç diyelim adamlar 11 in değişmez adamı o yaşlarda dünyanın en büyük kuluplerinden birinde.

Herşey para herşey transfer değil. Ama tek bişey var o da SİSTEM.

bordomavi1
05.01.2016, 20:11

oooo Hakan görmeyeli yönetici olmuşsun :) Hayırlı olsun :) Yönetici de olsan Soner'in peşini bırakmamışsın, kesin Özer'i de hala daha savunuyorsundur sen :)

Kemal Öztel
05.01.2016, 20:12
Yüreğini Koy Ortaya sayfası var facebookta bence güvenilir bir kaynak her neyse Muharrem Ustanın Lucescuyu bu devre getirmek için shaktar başkanıyla görüştüğünü söylüyor..

Hakan
05.01.2016, 20:16
oooo Hakan görmeyeli yönetici olmuşsun :) Hayırlı olsun :) Yönetici de olsan Soner'in peşini bırakmamışsın, kesin Özer'i de hala daha savunuyorsundur sen :)
Geç bir hayırlı olsun oldu ama Sağol :)

Poor
05.01.2016, 20:49
Ben bu Douglas olayından sonra koptum. Burda bir suru kisi Douglas soyle iyi Boyle iyi diyodu. Adam geldi simdi de herkes kotu elimizde kaldi diyor.
Biz bence avrupadan pahali Adam almayalim. 2. Liglerde yetenekli oyuncular falan varsa ucuza al tutarsa tutar. Tutmazsa yollarsin.

Gidin brazilyaya toplayın gelin 3 4 tane usak. Yabanci siniri kalkmıs daha ne duruyolar anlamıyorum.

Su ndoyeye marine Douglasa falan verilen paralara 11 tane cavanda alirdik.
Dusunsene sol bek sag bek sol acik sag acik cavanda oldugunu. Adam hem ucuz hem guclu hem hizli. Hala bize ozeri erkani izlettiriyolar.

kyodou
05.01.2016, 20:53
Ben bu Douglas olayından sonra koptum. Burda bir suru kisi Douglas soyle iyi Boyle iyi diyodu. Adam geldi simdi de herkes kotu elimizde kaldi diyor.
Biz bence avrupadan pahali Adam almayalim. 2. Liglerde yetenekli oyuncular falan varsa ucuza al tutarsa tutar. Tutmazsa yollarsin.

Gidin brazilyaya toplayın gelin 3 4 tane usak. Yabanci siniri kalkmıs daha ne duruyolar anlamıyorum.

Su ndoyeye marine Douglasa falan verilen paralara 11 tane cavanda alirdik.
Dusunsene sol bek sag bek sol acik sag acik cavanda oldugunu. Adam hem ucuz hem guclu hem hizli. Hala bize ozeri erkani izlettiriyolar.
Aynen de öyle... Douglas da N'Doye de kariyerlerinin çoğu dönemlerinde harika oyunculardı. Bize gelince saçmaladılar. Kaybedecek hiçbir şeyleri kalmadı çünkü. Bizim, bizi basamak olarak görecek oyuncular almamız lazım. İlerde Burak, Selçuk vs. gibi bırakıp kaçsalar bile en çok katkıyı yine onlar vermiş olur.

Fatih Çelik
05.01.2016, 21:02

Hakan :D :D

8221

Bak bunu senin için yaptım :D

Hakan
05.01.2016, 21:08

8221

Salih'i kendin icin yaptın heralde seviyorum ben o adamı :)

Fatih Çelik
05.01.2016, 21:13
Salih'i kendin icin yaptın heralde seviyorum ben o adamı :)

Bilemedim emin olamadım o yüzden ama ben de severim Salih'i :D

gökhants1966
05.01.2016, 21:20
Sonerden kurtulamadık gitti arkadaş nefret ediyorum bu adamdan...

memozcan
05.01.2016, 21:46

8221

şu bordo-mavi örtüyü de ütüleseydin bi zahmet:)

Tayfun
05.01.2016, 21:55
Adam kaç sezondur gelip pasta kesip gidiyor 1.100.000 $ veriyoruz.

tonya55
05.01.2016, 22:03
Gelecek yıl feda diyeceğiz.lucescu schaktar daki gibi genç Brezilya lıları alamaz ancak bütçeye gore iyi oyuncular bulabilir.

krutoyy61
05.01.2016, 22:09
Güne dair özet geçebilecek var mı ?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oğuz B.
05.01.2016, 22:15
Genç Soner 25 yaşında.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/18679-2Z9L1U2X.jpg

Güne dair özet geçebilecek var mı ?

yazıkoldu
05.01.2016, 22:33
Pastanın parasını kim ödemiş, bu çocuğun garanti parasını bilen var mı? Bonservisini 3,5 milyon Euro hatırlıyorum. İlhan Cavcav; Soner Trabzonspor'a hayırlı olsun demişti. Tam kapak oldu. Ben bunun yüzde biri kadar para alsam utancımdan ölürdüm, doğum günümü gizlerdim. Yanlış görmüyorsan adam eğilmiş pastaya üflüyor. Hayır hiç kimsede buna git demiyor; milletin dilinde Yusuf, Mustafa Yumlu, Özer. Yahu kardeşim bu Soner'in bonservisi ile maliyeti saydığım 3'ünden daha fazla. Fayda maliyet diye ne zaman bakmayı başaracaksınız.

TolgaTopçu61
05.01.2016, 22:33
Bunu gördüğüm zaman sinirlerim en üstte vuruyor, ulan birde pasta almişlar doğum gününü kutluyorlar tövbe tövbe..
Ne güzel kadro dişiyken görmüyorduk, gene çile çektiriyorlar bize..
Gideceği yok bu karektersizin!!

yazıkoldu
05.01.2016, 22:39
Evet evet yanlış görmemişim, pastaya üflüyor; herkes de alkışlıyor. Yusuf sen de futbolcu musun? Hiç orta açamıyorsun. Sol bekten al götür rakip korner çizgisinden orta aç.

Yaşar
05.01.2016, 22:46
Soner'i hiç yaşlanmıyor sanıyordum, doğum gününü görünce şaşırdım . Ve enteresan bir şekilde kendisi ile bitmeyen sözleşme yapmışız.

lopsang
05.01.2016, 22:59
Bu gerçekle yüzleşmek istemiyorum. Söylemeye de dilim varmıyor.

Bu Soner yine kampta, gülüyor, pasta kesiyor, arkadaşlarının omuzlarında poz veriyor. Korkuyorum, bir titreme geldi şimdi hatta..."Lucescu ile şansımı denemek istiyorum" demiş ise !

Yavuz Bektaş
05.01.2016, 23:09
Soneri kulüpten şutlayacak kişinin heykelini dikmek lazım.Düşmüyor yakamızdan.

ToyerSefa
05.01.2016, 23:11
'Trabzons Lovers' adlı sayfa Egemen haberini yapan Ümit Genç'i yakından tanıdıklarını ve görüştüklerini iddaa ediyor. Rivayete göre Ümit Genç haberi yapmadan evvel Egemen'in menejeri Erdinç Şehit ile görüşmüş ve onay almış. Dahası Erdinç Şehit basında yayılan 'Egemen'e Trabzonspor talip olmadı' sözünün de kendisine ait olmadığını söylemiş.

Emre ÖZTÜRK
05.01.2016, 23:12
Genç Soner 25 yaşında.

Birde bu vampirellaya pasta mı kesiliyor.Pes yani !

kyodou
05.01.2016, 23:16
Takım arkadaşlarının Soner' e; "Sen yıllardır yatarak Trabzonspor' un parasını yiyorsun. Yok sana doğum günü, pasta falan !" mı demesini bekliyordunuz ? Alemsiniz. :)

Ahmet Ulusoy
05.01.2016, 23:19
Genç Soner 25 yaşında.

Genç N'doye'nin sol gözü mü mavileşmiş

sasort
05.01.2016, 23:38
Genç N'doye'nin sol gözü mü mavileşmiş

bence cavanda

fernandez
05.01.2016, 23:39
medjani haberleri çıkmış dönse güzel olurdu

sasort
05.01.2016, 23:41
bu yarı iki transfer anca olur

biri muhammet demir olursa

diğeri güral vural

sasort
05.01.2016, 23:43
medjani haberleri çıkmış dönse güzel olurdu

bence daha dönmez tahminim

ilgilenenleri vardır dönersede aynı parayı ister onuda külüp vermez

Ahmet Ulusoy
05.01.2016, 23:47
bence cavanda

Aynen siz söyleyince dikkat ettim N'doye ile alakası yok adamın .d

Koray Böyük
06.01.2016, 00:24
===========Eleny===========

=====Omar=======M.Ekici====

Yarmolenko========Ben Arfa==

=== Oscar Rene Cardozo ======

Biraz fazla abarttim biliyorum. Ama böyle kadro yu hep hayal etmisimdir..
Ben arfa da supheliyim onun yerine pato olabilir..
Sonuçta hayal :)

F. Yıldırım
06.01.2016, 00:34
5 mum üflemesinin bedeli yılda 1 milyon €

rekorlar kitabına geçer mi geçer...

Berkan
06.01.2016, 00:40
Tam yatıcam şu memeretsiz soneri gördüm. Rüyama girse de yüzene sövme fırsatım olsa.

Hakan Yeşilyurt
06.01.2016, 01:22
Tam yatıcam şu memeretsiz soneri gördüm. Rüyama girse de yüzene sövme fırsatım olsa.

Rüyanda Sonere sövmek haa.. 1 hafta içerdesin Allah kurtarsın..

Courage
06.01.2016, 01:36
5 mum üflemesinin bedeli yılda 1 milyon €

rekorlar kitabına geçer mi geçer...

bırak mumu hocam adam yıllardır bizi üflüyor. :cool:

Sefaenes
06.01.2016, 02:10
Su gs neden icraya vermiyoruz onlar bizim en kötü zamanimizda oyunculari ayatirken bizde onlari batiralim

gometra
06.01.2016, 07:01
https://i.hizliresim.com/GoR237.png

Hadi biraz daha esnetip kemik olarak maaş yükünü şu haliyle 15e indirelim, ki çok çok iyi bi rakam bu. ama bu tablo en aşağı 7-8 transfer demek, belki daha fazla. Takribi olarak gelecek transerlerle birlikte 20-25 milyon arası bi rakama tekabul eder. Bu aralık da bizim için gayet ideal bi skala. 25 milyondan her kuruş eksiği ise kasamıza + olarak yazılır.

Ama İHO dönemindeki gibi 35 milyon gibi kulübü batıracak fantezi alemlerinde dolaşmayacağımız kesin. Bu açıdan ayakların yere sağlam basması çok önemli.

AlperenAltun
06.01.2016, 08:05
Şu soner yatarak bizim ömrümüzde alamıcağımız parayı aldı bide pasta yiyo utanmadan

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

murmut
06.01.2016, 08:45
Soner iyi bir iş adami çikti; minimum angajman, maximum kazanç...

7can61
06.01.2016, 09:27
Soner hadi bir iki sene oynadı, estebanı napcaz ya, 550000 euro, adam nerde şimdi belli değil. Bir de onurdan formayı kapıp kati suretle geri vermeyecekti birilerin göre....

Ulan iho dingonun ahırına çevirdin kulübü.

Adem Akyüz'
06.01.2016, 11:07
Bu sene buraları sakin geçecek anlaşılan :)

kyodou
06.01.2016, 11:24
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160106/7d4eca8891700c8641ce5aec807ecddd.jpg

Taarabt yerine Zivkovic (Çok zor ama), Sisto, Usami, Lass Bangoura yada Carcela da olabilir. S. Taşçı yerine Belkalem de olabilir ama diğerleri şart.

yagiz1461
06.01.2016, 11:59
http://images.tapatalk-cdn.com/16/01/06/b6481a191ea04ff7940ca4338b6a84c9.jpg Sene sonu Cardozo'nun satılması durumunda Benfica'dan Jonathan Rodriguez, ofansif orta sahaya Chelsea'den kiralık Lucas Piazon ve Serdar Taşçı'nın yanına Papy Djilobodji [emoji4]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Adem Akyüz'
06.01.2016, 12:27
A Spor'a göre Güray Vural ile anlaşmışız..

artvints
06.01.2016, 12:27
güray ile anlaştık diyor aspor

Hakan
06.01.2016, 12:29
Güzel transfer hayırlı olsun

artvints
06.01.2016, 12:32
fark yaratacak olan muhammet ve serdar transferleri. güray'ın sol bek performansına bakacağız.en azından hırslı bir oyuncu. ek olarak da kanat forvet için ucuz bir deneme lazım.bu kadarı ikinci yarıyı izlenebilir kılar.

Fenasi
06.01.2016, 12:34
Güray Avrupa standardına uygun bir oyuncu mu? Değilse neden alınır. Sezon sonu Avrupa standardına uygun sol bek alınacaksa yarım sezonluk Güray'a anlam veremiyorum.

ertuuu
06.01.2016, 12:36
güray a karşılık 2-3 kişi verildiyse iyi diyebilirim.
ama mevkisi net belli olmayan,
oyunu konusunda tam olarak(sürati dışında) hangi yönünün kuvvetli olduğu belirgin olmayan bir oyuncu benim için...

Fatih K.
06.01.2016, 12:39
Gürayı sol bek için aldıysak yarım sezon için idare eder ama eğer kanat içinse çok küfür ederiz

hyasin61
06.01.2016, 12:46
Guray sol bek icin iyi bir transfer olur.

Oğuz KUL
06.01.2016, 12:47
Gürayın sol bek pozisyonunda ki performansını izleyen arkadaşlar varmı ? Yorumlaya bilirmi ?

Bu sene akhisarı izlemedim fazla geçen sene sol bek oynamıyordu bizden giden abdulkadir di yanılmıyorsam o oynuyordu Güral geçen sene ortasahada oynuyordu eğer sol bek oynuyorsa bunu hatırlamıyorum..

Ve yararlı olacağını sanmıyorum Yusuftan iyi olur lakin Cavanda gibi kendi bölgesinde başarılı olacağını sanmıyorum.

Uğur Kalyoncu
06.01.2016, 12:49
Güray a karsilik en kötü ihtimalle ordaki kiraliklar degerlendirilir..Beğendiğim bir topçu ama bence daha hizlisi lazim..

ertuuu
06.01.2016, 12:49
Gürayın sol bek pozisyonunda ki performansını izleyen arkadaşlar varmı ? Yorumlaya bilirmi ?

Bu sene akhisarı izlemedim fazla geçen sene sol bek oynamıyordu bizden giden abdulkadir di yanılmıyorsam o oynuyordu Güral geçen sene ortasahada oynuyordu eğer sol bek oynuyorsa bunu hatırlamıyorum..

Ve yararlı olacağını sanmıyorum Yusuftan iyi olur lakin Cavanda gibi kendi bölgesinde başarılı olacağını sanmıyorum.

carlos akhisara geldiğinde sağ açığa koydu güray ı
odur budur orda...

Ahmet T.
06.01.2016, 12:50
Güray'ın vereceği max. performans Yusuf kadar olur.

F. Yıldırım
06.01.2016, 12:51
Scarione hiç gündeme gelmiyor... hem seneye çok kaliteli bir yedek olur

Ümit Küçük
06.01.2016, 12:55
Güray yanlış transfer.

Murat GENEL
06.01.2016, 13:01
Maksimum 1.5milyon bonservis,maksimum 500bin euro maaş ve en az iki oyuncu takasta verdiysek sene sonu da bir yabancının yedeği olacaksa iyi transfer

Oğuz KUL
06.01.2016, 13:01
carlos akhisara geldiğinde sağ açığa koydu güray ı
odur budur orda...

Söylediğim gibi ben vuralı ortasaha olarak biliyorum ve iyi sayıla bilecek bir performans gösteriyordu lakin bugün büyük takımların hangi kadrosuna yazarsın dersen hiç birisi derim...

Sol bek pozisyonunda hiç oynadığını görmedim yanılmıyorsam forma numarası 10 yani ortasaha diye düşünüyorum ama gazeteler sol bek oynadığını söylüyor..
Şimdi şöyle düşünelim herkes heryerde ihtiyaç dahilinde oynaya bilir lakin herkişinin bir bölgede hakimiyeti vardır ve bu transferde ya oynuyor işte kısa çözüm olur edasıyla yapılıyorsa yanlış veya bu sezon sol bekte oynayım bir sonraki sezon ortasaha oynatılacaksa kendisi hiç transfer edilmesin bence..

Söylediğim gibi futbolcuyu izleyen bilgi sahibi arkadaşlar varsa yorumlarını okumak isterim.

Murat GENEL
06.01.2016, 13:02
Bir de Güray'ın takımdaki tek artısı en iyi orta kesen olacaktır takımda.Başkada ahım şahım bir numarasını göremedim ben

Özkan Şentürk
06.01.2016, 13:05
Güral için Alper ve Soner verildi haberleri var. Eğer doğruysa iyi iş. Hem bonservis yok hem maaş yükü azalır hem eldekilerden nispeten daha iyi bir sol bek.

Tamamen iktisadi açıdan olumlu bir transfer ama takımı şaha mı kaldırır, tabiki hayır?

Bu biraz sanki NBA takımlarının Salary cap boşaltma hamlelerine benziyor.

Uğur Kalyoncu
06.01.2016, 13:05
douglas'i pek bilmiyordum kardesim ama ndoye galiba hepimizi yaniltti...baska seyler olmasi gerekiyor bu performansin arkasinda

cok sükür renkdasim daha iyi sayilirim...4-4lük olmasada...umarim sen iyisindir dostum

Douglas tan sonra zaten burda yazilan topculara itibar etmiyorum..Millet izlemeye izlemiyor kulaktan dolma sisiriyor hayal kirikligi oluyor sonra..Papy de ayni mesala..

Iyiyim baskan cok şükür bizim de ayni sukrediyoruz halimize..

İ. SARAL
06.01.2016, 13:07
Fazla para verilmediyse ve eldeki işe yaramazlardan kurtulduysak iyi hamle.

biltrabzon
06.01.2016, 13:13
Bize katiksiz halis mulis sol bek lazim.Güray ne iş anlamadım.Akhisar ın sol beki Kadir Keleş se biz Güray ı nereye alıyoruz.Ben olsam Türkiye liglerinden transfer yapmam.

SamZuk
06.01.2016, 13:14
Güray Vural yedek oturacaksa fena bir transfer değil. Ama 11 oyuncusu olarak düşünülüyorsa bence tutmaz.

kyodou
06.01.2016, 13:16
Özellikle ofansdaki gereksizler gönderilmeli mutlaka. En başta Özer ve Erkan... N'Doye, Deniz vs... Ligin en işe yaramaz kanat oyuncuları bizde (Marin hariç, zaten oynatmıyor Profesör Sadi)

kyodou
06.01.2016, 13:18
Güray' ı sene sonu bedava bekliyordum. Para verilecek bir oyuncu olmamalı. Insallah takasla halledilmiştir.

İ. SARAL
06.01.2016, 13:20
Bize katiksiz halis mulis sol bek lazim.Güray ne iş anlamadım.Akhisar ın sol beki Kadir Keleş se biz Güray ı nereye alıyoruz.Ben olsam Türkiye liglerinden transfer yapmam.

Orası öyle ama eldeki çöplerden de anca böyle kurtuluyoruz. 2 işe yaramaz verip fazla para harcamadan bu işi hallederlerse iyi olur.

hofsaale
06.01.2016, 13:20
Artık vasat oyuncu alinmasin...ama 2 vasat verip bir vasat oyuncu alıyorsak...iyi hamle olur güray

Hakan
06.01.2016, 13:21
Yumlu'yu da bonus olarak verin
Uğur geri çağrılabilir

Tayfun
06.01.2016, 13:37
Güray orta kalibre bir futbolcu, elimizdeki sol beklerden iyidir .

Yeterli olur mu? Sanmıyorum .

kanterts
06.01.2016, 13:38
güray ne ya , gelirse göndermeye calisiriz.

kayyum61
06.01.2016, 13:57
Orası öyle ama eldeki çöplerden de anca böyle kurtuluyoruz. 2 işe yaramaz verip fazla para harcamadan bu işi hallederlerse iyi olur.

çöp dediğiniz kişiler insan, eleştirin ama hakaret etmeye hakkınız yok ne demek çöp? çöp diyen kaç tane kullanıcı ceza yedi burada

ertuuu
06.01.2016, 13:59
adamı oynattılar mı peki? onur oynadı, keşke esteban oynasaydı

ucuza oynayıp minimum hata ile işini yaptı senelik 9 trilyon alanlar gibi ibb maçında topu rakibe çarptırıp golü yemedi

kendi kalecisi hakkında,takımını satmaya yönelik hareket ettiğine dair iddia da bulunuyor...
serbest midir?

Ozan Gözaçan
06.01.2016, 14:00
bazen bazı topçuların zamana ihtiyacı vardır ndoye de bence öyle bir adam ... bence alışma süreci zorlu geçti ve unutmayalım ki en sıkıntılı başkan ve yönetimle çalıştı bu adam ... bence bir yarım sezon daha değerlendirilmeli. bence ozaman daha sağlıklı olacaktır.

7can61
06.01.2016, 14:02
adamı oynattılar mı peki? onur oynadı, keşke esteban oynasaydı

ucuza oynayıp minimum hata ile işini yaptı senelik 9 trilyon alanlar gibi ibb maçında topu rakibe çarptırıp golü yemedi

Oynattılar, izleyenlerde oynattı, bilmiyorum maçları takip ediyor musun? Ama çıkıp ta onur ibb maçında şöyle oynadı dersen sana bin tane onurun kurtardığı maçı hatırlatırım.

Çok ucuza oynayan Esteban parasını alamadı diye ülkesine gitti diye biliyorum, hala şuraya çıkıp trollük yapmaya çalışıyorsun utanmadan arlanmadan.

A. Aydın
06.01.2016, 14:04
Güray akhisarın bilal le beraber parlayan iki topçusuydu.
Genel anlamda istatistikleri iyi.
Eren albayrak dan çok daha yararlı olacağına eminim.

Kolpacı
06.01.2016, 14:05
Hocası Lucescu olan yönetime Güray transferi yakışmaz , umarım yalandır , değilse de bi aksilik çıkar iptal olur.

Samet GÜVEN
06.01.2016, 14:12
Hocası Lucescu olan yönetime Güray transferi yakışmaz , umarım yalandır , değilse de bi aksilik çıkar iptal olur.

Katılıyorum ancak şu şekilde kabul edilebilir. Hiç kullanmadığın iki oyuncuyu elden çıkarır ve makul bir maaş ile alınırsa. Sonuçta şu an takımımızda hiç sol bek yok. Tamamiyle idare transferidir.

Bu arada Güray ülkemizde en iyi orta yapan oyunculardandır. Cardozoyu yeniden parlatabilir.

İ. SARAL
06.01.2016, 14:16
Engelleyin rahat edin.

Kolpacı
06.01.2016, 14:16
Katılıyorum ancak şu şekilde kabul edilebilir. Hiç kullanmadığın iki oyuncuyu elden çıkarır ve makul bir maaş ile alınırsa. Sonuçta şu an takımımızda hiç sol bek yok. Tamamiyle idare transferidir.

Bu arada Güray ülkemizde en iyi orta yapan oyunculardandır. Cardozoyu yeniden parlatabilir.

Güray iyi oyuncu ama 28 yaşında , bugüne dek aldığı eğitimin gelecek planlarımıza yeterli olacağını sanmıyorum , bu zamanda ödenecek bonservis 1 milyon eurodan az olmaz , maaşını düşünmek bile istemiyorum ,

nbay
06.01.2016, 14:38
gürayı yarım sezon deneriz iş görecek mi sol bekte diye ,işe yaramazsa sezon sonu yine başlarız araştırmaya.
ama gürayın akhisardaki oyununda şöyle de bir durum var. Ya hucüm yönünde çok daha etkili olduğu için kanatlarda ve 10 numara olarak değerlendiriliyor, ya da kadir keleş gürayı'n sol bek performansı kadar etkili olduğu için sol bekde değerlendirilmiyor .

Ibrahim Gaygusuz
06.01.2016, 14:41
Soner'in maasindan kurtulmak varsa isin ucunda Guray gelsin sol bekimiz olsun.

The Ciks
06.01.2016, 14:43
Bjk rize macinda izledigim eren bana biraz siska gelmisti zaten...ki rize 50km otede gelisimi takip ediliyordur zaten.......

.....

Guray bizim hasan ali yahut kadlecimiz olur seneye...
Bir caner eksik ...yada i.koybasi ...onuda gelecek olan hoca bulur artik...6 ay icin iyi secim...

Gs donk la ortadaki boslugunu...bizde sol bekteki boslugu doldurduk sayilir....

Birde m.demir hamlesi olursa...cardozonun partnerinide halletmis oluruz.....
.....

Cogu kisi gozden kaciriyor ama...lucenin shaktarda yaptiginin yarisini...isim sponsoru babinda tahvile cevirmek demek...ekstrdan epey bir...milyon dolardir...

Kalburustu sponsorlar salak degil...

Havayi koklarlar...
Herseyin hayirlisi...

Mehmet SELEN
06.01.2016, 14:47
Barış Memiş 1461 e gelmesi gerekir.Eğer orada kendini gösterirse A takıma gelecek sezon dahil edilir.

polatmu
06.01.2016, 14:48
güray vural transferi gerçekleştiyse hayırlı olsun umarım başarılı olur...

bu transfer takas dışında kabul edilemez gürayla istersen şu an haziran ayı için sözleşme imzalayabilirsin zaten...

Manu61
06.01.2016, 14:49
Hücum bölgesinde oynamaya başladıktan sonra yıldızı parlayan bir oyuncuyu transfer edip sol bek yapmak tam bize göre bir iş olur. Ters ayaklı hücumcular arasında öne çıkan Güray'ı sol bek oynatmayı düşünen arkadaşları anlamakta zorluk çekiyorum. Oynayacağı tek bölge sağ kanattır.

polatmu
06.01.2016, 14:53
muhammet demir için 3/4 milyon avrolar bahsediliyorsa antepe hayırlı işler deyip uzaklaşmak lazım; yabancı neredeyse serbest! bu paralar şu ekonomik tabloyla mümkün değil. futbolculardan maaş indirimi talep edip böyle paralar saçmak???

Mert'
06.01.2016, 14:58
Güray'ın bizde iş yapacağını sanmıyorum. İnşallah yanılırım.

special one
06.01.2016, 15:01
Eren Albayrak transferinin güray dan daha yararlı olacağını düşünenlerdenim
Ben eren i tercih ederim (sakatlık süreci ne kadar tabi önemli)
Bizimkiler eren i sene sonu cepte görüyor olabilirde

İ. SARAL
06.01.2016, 15:12
Hiçbir Türk oyuncuya 1 milyon €'dan fazla bonservis verilmemeli.

Kolpacı
06.01.2016, 15:26

Abi o da 3 milyon lira eder , yine fazla

TolgaTopçu61
06.01.2016, 15:26
Ayni şekilde maaşı da 1 milyonun altinda olmali kesinlikle..
Hatta max 3 senelik sözleşme imzalanmali...

61_Hasan_69
06.01.2016, 15:42
Güray transferi o kadar gereksiz ki sezon sonu elimizden çıkarmaya uğraşacağız onuda

Tayfun
06.01.2016, 15:45
Geçmiş transfer döneminde de gördüğümüz üzere, anadolu kulüpleri bizden takas ile futbolcu alışverişine girmek istemiyor. Hem yıllık aldıkları ücretler fazla hem de sıcak para istiyorlar. Bu dönemde de bol bol fesih ile karşılaşacağız yine .

Nazim Can
06.01.2016, 15:50
Güray transferi banada biraz gereksiz geldi keske brezilyadan söyle 1 milyon euroya falan genc birini alsaydik Luce nin tavsiyesiyle, cünkü özellikle ara Transfer dönemindeki basiretsizligimiz geliyor aklima sonra Mehmet Cakir, Murat Tosun, Brozekler falan icimi bir ürperti sariyor:(

yazıkoldu
06.01.2016, 15:50
Güray sezon sonunda serbest kalıyor. 28 yaşında, kariyerinde 17 gol atmış. Esas mevkii sağ açık.

Nazim Can
06.01.2016, 15:56
Serdar, Ishak, Soner, Deniz su 4 adamda oynadiklari takimin ya en iyi oyunculari yada 2. en iyi oyunculariydi, bunlarda bize geldi halleri ortada Gürayin da bu oyunculardan kalite olarak pek bir fazlasi yok, o yüzden defalarca ayni hataya düstük gerekiyorsa Yusuf orda oynasin ama sol bek icin alcaksak ya gercekten iyisini alalim yada sene sonuna Kadar sabredelim derim.

lopsang
06.01.2016, 15:58
Transferin gerçekleştiği varsayımı üzerine;
1. Eğer takas yapıldıysa mantıklı, kullanamadığımız oyuncular yerine öyle ya da böyle işine yarama potansiyeli olan bir seçenek

2. Muhtemelen sağ ön için düşünülmüştür, bu sene 17 maçta 5 gol 2 asisti var. Bizim o bölgemizde Özer oynuyor ve O da o bölgenin oyuncusu değil. Sefa'dan yararlanacakmıyız, satacakmıyız, O da önemli

3. An itibari ile sol bekimiz olan Yusuf'a göre avantajlı ise oynar, değil ise yedekler

Yani eğer takas ile gerçekleşti ise, mali açıdan , sağ kenarı ve sol beki yedeklemek ya da performansına göre oynaması bağlamında düşünülmüş ise fiyat/performans transferi olabilir. Maliyeti önemli.

Uğur Kalyoncu
06.01.2016, 16:03
Güray in orjinal yeri sol acik..Zamaninda Denizlispordayken ayağı kirilmasa suan cok farkli yerlerde olabilirdi..2 3 senedir bek oynuyor ve gayetde basarili..Yeri gelir bu sene olduğu gibi önde de degerlendirilebilir..Takas yoluyla alindiysa basarili bir transfer olarak degerlendirilebilir....Ülkede alinabilecek ender yerlilerden olduğunu düşünüyorum. .En kötü ihtimalle müthiş bir slternatif olur kafamiz rahat olur..

special one
06.01.2016, 16:05
Fatih terim stoper gazlamaktan bıkmadı

Ümit kurt
Birol parlak
şimdide çağlar mı ?

ADANALI
06.01.2016, 16:08
Özellikle ofansdaki gereksizler gönderilmeli mutlaka. En başta Özer ve Erkan... N'Doye, Deniz vs... Ligin en işe yaramaz kanat oyuncuları bizde (Marin hariç, zaten oynatmıyor Profesör Sadi)

Erkan`ı ĞS`ye şutlasak ne güzel olur. Emre ve Bilal`in üstünü çizmiş Mustafa DENİZLİ. Emre genç çocuk. AntalyaSpor ve BursaSpor da ilgileniyormuş. ĞS takas istiyor. Erkan`ı bjkye aldıran da Mustafa Denizli`ydi. Değerlendirsek mükemmel olur.

hofsaale
06.01.2016, 16:28
Osmanlısporlu futbolcu Uğur Demirok ligin 2. yarısı öncesi kamp çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Trabzonspor’dan Osmanlıspor’a kiralanan Uğur Demirok “Ligi daha üst sıralarda bitrebilirdik. Güzel bir ortam var, çalışmalara devam ediyoruz. Takımımız iyi durumda. İlk hedef ligte kalmak, kalıcı olmak. Şu anda henüz bir şey başaramadım. Trabzon’a gelmem ile gitmem bir oldu. 2 yıl daha kontratım var. *Oradaki hayallerim devam ediyor. Ulaşacağım ve başaracağım onu. Kim nasıl isterse değil ben nasıl istersem yapacağım onları. Sezon sonu geri döneceğim inşallah" dedi.

Uğur demirok...çok yetenkli değil ama en azından fiziği iyi..iyi bir yedek olur...çok samimi bir arkadasimiz...Çağdaş atan 2 yolunda ilerliyor

Ahmet T.
06.01.2016, 16:28
Transferin gerçekleştiği varsayımı üzerine;
1. Eğer takas yapıldıysa mantıklı, kullanamadığımız oyuncular yerine öyle ya da böyle işine yarama potansiyeli olan bir seçenek

2. Muhtemelen sağ ön için düşünülmüştür, bu sene 17 maçta 5 gol 2 asisti var. Bizim o bölgemizde Özer oynuyor ve O da o bölgenin oyuncusu değil. Sefa'dan yararlanacakmıyız, satacakmıyız, O da önemli

3. An itibari ile sol bekimiz olan Yusuf'a göre avantajlı ise oynar, değil ise yedekler

Yani eğer takas ile gerçekleşti ise, mali açıdan , sağ kenarı ve sol beki yedeklemek ya da performansına göre oynaması bağlamında düşünülmüş ise fiyat/performans transferi olabilir. Maliyeti önemli.

Yanlış hatırlamıyorsam 5 golün 4 ü penaltı biride saçma bir frikik.

Fatih Çelik
06.01.2016, 16:33
Şikecilerde tutunmasaydı Hasan Ali'yi isterdim ama sol çizgiyi kullanacak iyi bir oyuncu arıyorsa bu Eren olmalı. Bilal gittikten sonra Güray'ın rolü çok değişti. Eren daha doğru bir transfer olur kanaatindeyim.

muratt
06.01.2016, 16:34

Bizim taraftar nedense bir türlü Özer ve Erkan'a ısınamadı nedense. Oysa özel adamlar ve şampiyonluk yarışında kadronuzda böyle oyunculara ihtiyaç var. Erkan açmakta zorlanılan maçlardan senede 2-3 tanesini açabilir. Özer her türlü belli bir seviyede oynayan, hata yapan ama insiyatif aldığı için hata yapan ve hepsinden önemlisi belli bir kalitesi olan adam.

Hayır anlamadığım şey daha üçbeş sene önce ortasahada Abdulkadir Özdemir, Hüseyin Cimşir, Hasan Üçüncü, Ayman, Ferhat, Barış Özbek gibi hiç bir özelliği izleyen adamlar Özer Erkan'ı beğenmiyor.. Gerçekten anlamakta zorluk çekiyorum...

Uğur Kalyoncu
06.01.2016, 16:38
Bizim taraftar nedense bir türlü Özer ve Erkan'a ısınamadı nedense. Oysa özel adamlar ve şampiyonluk yarışında kadronuzda böyle oyunculara ihtiyaç var. Erkan açmakta zorlanılan maçlardan senede 2-3 tanesini açabilir. Özer her türlü belli bir seviyede oynayan, hata yapan ama insiyatif aldığı için hata yapan ve hepsinden önemlisi belli bir kalitesi olan adam.

Hayır anlamadığım şey daha üçbeş sene önce ortasahada Abdulkadir Özdemir, Hüseyin Cimşir, Hasan Üçüncü, Ayman, Ferhat, Barış Özbek gibi hiç bir özelliği izleyen adamlar Özer Erkan'ı beğenmiyor.. Gerçekten anlamakta zorluk çekiyorum...

Anlayamazsin abicim...Yeterli bulmamak ayri gönder gitsin demek ayri..Herkes 11 oynayamayacak sonucta..

ertuuu
06.01.2016, 16:39

yürekten soruyorum,
5 sene önce hüseyin vardı diye özeri izlemek zorunda mıyız?
ayman vardı diye,
bu takıma üst düzey orta alan gelmeyecek mi?

kyodou
06.01.2016, 16:43

İbretle okudum. Cevap yazmaya üşendim yeminle...

muratt
06.01.2016, 16:46
Bence yönetimin aklında hala iyi bir teklif gelirse Mbia-Cardozo-N'Doye üçlüsünden ikisini satmak geçiyor. Senelik 2.5m eur maaş + bonservis geliri 5-10m kulüp için çok önemli bu zamanda. Kaldı ki ne bu adamların varlığı bizi şampiyon yapacak, nede bu adamların yokluğu bizi şu anda bulunduğumuz yerden daha kötü bir noktaya götürecek.

Ligin kalanı için ortasahada Özer-Okay-Aytaç gayet yeterli olabilir, hem de belli bir uyum sağlamış olurlar. Bu işler aslında hep uyum işi ve uyum bir anda olmuyor. Colman-Selçuk ilk geldiklerinde uyumlu muydular, zamanla geliştirdiler kendilerini ve biz de özellikle Aytaç-Okay ikilisi üzerine yoğunlaşabilirsek önemli bir kazanım yakalarız.

N'Doye satıldığını düşünürsek (Janko yerine zamanında geleydi iyiydi, geç kaldı) Cardozo-M.Demir-M.Beşir bizim için yeterli. Kim bilir belki Muhammet-Muhammet forvet ikilisi ile maçlara çıkarız. Yine aynı şekide önümüzdeki sezon için iyi bir hazırlık olur.

Keşke Luce devre arasında gelse. Yönetimin en büyük yanlışı bu bence, hocayı devre arasında getirecekti. Hocanın takımı ve ligi tanıması da bir zaman.

Asıl sorun ise defans. Solbek zaten yok. Yumlu ve Aykut çok yetersiz. Belki yeterliler ama birbirleriyle olmuyor yanlarına Song gibi biri lazım. Douglas felan çok yanlış seçim oldu. İngiltereden İspanyadan alacaktık taş gibi stoper. Mbia yerine stoperi tercih ederdim.

Son olarak. Çok sevgili İHO başkanımız madem çok seviyor Trabzon'u çıksın karşılasın sebep olduğu zararları.. Mbia'nın faizi. Konstant, Yatabare, Malouda gibi menejer kazıklarını, Gökhan Karadeniz, Anıl, Tevfik Doğan gibi hiç oynamadan gelip gidenlerin paralarını.. Çıkartsın versin bu parayı desin ki benim hatam, kulübü ben zarara soktum, Trabzonspor sevdalısı olarak bunu ödemek istiyorum. Sevda lafta olmaz, icraatla olur. Yüksek banka faizleriyle para bulmak da maharet değil.

Trabzonspor olarak öyle büyük iki darbe yedik ki son beş yılda. Önce 3 Temmuz sonrasında İHO. Bu kulüp hala ayakta durabiliyorsa hayatta sırtımız yere gelmez..

lopsang
06.01.2016, 16:50
Yanlış hatırlamıyorsam 5 golün 4 ü penaltı biride saçma bir frikik.

BJK ye attığı gol harici dediğin gibi, firikik de dandik.

Uğur Kalyoncu
06.01.2016, 16:56
Uğur Demirok ta belli karakterli cocuk ama maalesef ona gore de bir sey yok..

AlperenAltun
06.01.2016, 17:10

Okurken hayretler içine girdim şok yaşadım

muratt
06.01.2016, 17:15
Anlayamazsin abicim...Yeterli bulmamak ayri gönder gitsin demek ayri..Herkes 11 oynayamayacak sonucta..

yürekten soruyorum,
5 sene önce hüseyin vardı diye özeri izlemek zorunda mıyız?
ayman vardı diye,
bu takıma üst düzey orta alan gelmeyecek mi?

İbretle okudum. Cevap yazmaya üşendim yeminle...

Kötü olan Özer-Erkan değil. Kötü olan takım. Takım ruhu ve takım oyunu. Bu takım biraz form tutabilse, 2011'deki takım ruhunun yarısını yakalayabilse o zaman Özer ve Erkan'ın değeri anlaşılır. Hep karıştırdığımız şey futbolun bir takım oyunu olduğu, bireysel oyun olmadığı. Bize Yattara Jaja gibi adamlar da lazım evet ama onlardan önce takım olmak lazım. 2011'deki Jaja'yı bugünkü takıma koyun mesela, futbol mu oynayacaktı sanıyorsunuz. Veya bugünkü Cardozo'yu 2011'deki takıma koyun bakalım neler oluyor.. Aynı şekilde, Özer ve Erkan da kötü bir takım içinde kötü olmaya mahkumlar...

Yasin Öztekin. Burada küfürler havada uçuşuyordu, ne oldu adam geçen sene GS'i şampiyon yaptı. Neden ? Çünkü takım iyiydi ?
Selçuk, Burak, Engin, Egemen ve daha niceleri az küfür yemediler, az hakaret işitmediler Avni Aker'de. Ben burada çok savundum Selçuk'u, Ersun'un manevi evladı diyenlere karşı. Ama takım belli bir seviyeye gelince de bu yetersiz bulunan adamlar şampiyon yaptı bizi.

FM gibi baktığımız sürece Özer'i yetersiz buluruz. FM'de Özer'i satıp Konstant'ı alınca takım coşar ama gerçekler ortada işte...

Özer-Erkan süper adamlar demiyorum yanlış da anlaşılmasın, ama buradaki yazılanları haketmiyorlar ve şampiyon olacak takımda rahat rotasyonda oynarlar, katkı sağlarlar, hatta maç-puan kurtarırlar.

Emrah KabuL
06.01.2016, 17:19
Pardon ama Yasin Öztekin Gs'yi şampiyon mu yaptı ? :S:D:S

ffırtına
06.01.2016, 17:22
Belçika liginde ne cevherler var , transferleri oradan yapmalıyız..

yazıkoldu
06.01.2016, 17:28
Bunu ben de anlamış değilim, Erkan İsviçre milli takımının oyuncusu. Özer' de oynadığı her zaman müspet işler yapıyor. Yusuf'a da herkes sinir oluyor, sol bekte olsun her mevki de canla başla oynuyor. Sanırsın kadro çok iyi de bu adamlara yer yok.

yazıkoldu
06.01.2016, 17:32
Bu takımda ben herkesin ittifakla iyi dediği adama rastlamadım, M. Ekici'yi, Onuru, Cardozo'yı, Mbiae'yi eleştirende çok. İyi de biz kimle oynayacağız. Erkan, Özer, Yusuf da gitsin. M. Yumlu semte dahi uğramasın, uçun kuşlar uçun. :)

Nazim Can
06.01.2016, 17:32
Özer Hurmaci, Ofansif Orta saha ve Kanat oynayan Özer ligde 12 mac 748 dakikada sadece 1 asist yapabildi ve bu adam Burda övülüyor.

Emorfo_55
06.01.2016, 17:36
Özer Hurmaci, Ofansif Orta saha ve Kanat oynayan Özer ligde 12 mac 748 dakikada sadece 1 asist yapabildi ve bu adam Burda övülüyor.

15 Maç 979 Dakika :(

yazıkoldu
06.01.2016, 17:40
Özer satılsın o zaman, var mı alıcısı. 1,5 sene kiralık oynadı, bonservisi niye alındı bunun. Şimdi bonservisi biz de yerden yere vuralım. Taraftarlık bu değil. Yusuf 350.000 liraya oynuyor, bonservisi de sıfır alındı. Yerden yere vuruluyor. Sol bekten al rakip korner çizgisinden niye Cardozonun kafasına nişanlamıyorsun vay be.

yazıkoldu
06.01.2016, 17:42
Sorun ve maliyet problemi bu çocuklar değil. N.Doye, Douglas, Sefa, Deniz, Soner ve diğerleri. Sırasıyla eleştirelim. Her şeyin başına erkan, Yusuf, özer demeyelim.

selcuk
06.01.2016, 17:43
brezilya basinina göre luciano ve malcolmu istemis luce corinthiansden baskandan ayrica bunlarda varmis listede
Luan Garcia Vasco
Rodrigo Caio Sao Paulo
Gerson Roma

yazıkoldu
06.01.2016, 17:45
Fayda maliyet analizi diye burada yazıp duruyorum. Bu analizi yapmazsak yanlış yere çıkarız. Bugün arkadaşlar alınan paraları ve bonservisleri yazdılar, biraz bakmak lazım. Yusuf'u eleştireni Allah çarpar, Mustafa Yumlu'yu da öyle.

selcuk
06.01.2016, 17:52
Fayda maliyet analizi diye burada yazıp duruyorum. Bu analizi yapmazsak yanlış yere çıkarız. Bugün arkadaşlar alınan paraları ve bonservisleri yazdılar, biraz bakmak lazım. Yusuf'u eleştireni Allah çarpar, Mustafa Yumlu'yu da öyle.
yumlumu
su gecen sene prim seviyesi tavan ücretten verilen yumlu taraftarin maasi zam yapildigini görmemesi icin
neyseki son sezon
4-4 biten maci ve yumlu ismi unutulmayacak

yazıkoldu
06.01.2016, 17:55
Bugün senelik 160.000 gibi bir rakam burada yayınlandı. Açıkçası 4-4'ün ne olduğunu bilmiyorum, kadro dışı bırakılmıştı, onu kasdediyorsunuz sanırım.
yumlumu
su gecen sene prim seviyesi tavan ücretten verilen yumlu taraftarin maasi zam yapildigini görmemesi icin
neyseki son sezon
4-4 biten maci ve yumlu ismi unutulmayacak

Heisenberg
06.01.2016, 17:55
Özer satılsın o zaman, var mı alıcısı. 1,5 sene kiralık oynadı, bonservisi niye alındı bunun. Şimdi bonservisi biz de yerden yere vuralım. Taraftarlık bu değil. Yusuf 350.000 liraya oynuyor, bonservisi de sıfır alındı. Yerden yere vuruluyor. Sol bekten al rakip korner çizgisinden niye Cardozonun kafasına nişanlamıyorsun vay be.
Yusuf bu sezon 1.1 m lira alıyor. Önümüzdeki sezon 1.2 m lira alacak.

yazıkoldu
06.01.2016, 18:01
Hepsinden feda bekliyoruz, ben bugün bu forumda yayınlanan rakamlara bakmıştım, deniz bitti maalesef.
Yusuf bu sezon 1.1 m lira alıyor. Önümüzdeki sezon 1.2 m lira alacak.

selcuk
06.01.2016, 18:02
Bugün senelik 160.000 gibi bir rakam burada yayınlandı. Açıkçası 4-4'ün ne olduğunu bilmiyorum, kadro dışı bırakılmıştı, onu kasdediyorsunuz sanırım.
1,2milyon tl de prim aldi
arayip sorun, yes vs de biliyor, twitterdan sorabilirsin

ADANALI
06.01.2016, 18:19
Uğur Demirok ta belli karakterli cocuk ama maalesef ona gore de bir sey yok..

Uğur bize söz verdiği için Hamza Hoca`yı reddetti. Aykut`tan da Mustafa`dan da iyidir. Eğer Douglas - Serdar takası olursa efsane iş yapmış oluruz.

samet_karadeniz
06.01.2016, 18:24
Ara transferde kesinlikle transfer yapılmamalı. Eldekileri gereksizleri yollayıp gönderilenler yerine alt yapıdan yeni oyuncular getirilmeli. Salih Dursun gibi , İshak gibi ne topçular vardır ..

yazıkoldu
06.01.2016, 18:41
Müjdemi isterim arkadaşlar; Douglas kaybolmuş, nerede olduğu bilinmiyor, noter tespiti yaptırılmış. :)

Hakan Yeşilyurt
06.01.2016, 19:04
Beyler burası Trasfer başlığı allah aşkına yumluya, özere ve yusufa yapılan iltifatları burada okumak zorunda değilim.. gidip her oyuncuyu kendi başlığında eleştirip övgüler dizin yeter artık forum kendini bilmezler yüzünden bu halde..her konu kendi başlığında yapılsın..Yönetici arkadaşlar lütfen el atın bu konuya..

gurur6134
06.01.2016, 19:14
Hakikaten sene sonu bitiyorsa gurayin sozlesmesi simdiden sene sonu icin anlasma yapilip bonservissiz alinamazmiydi..yusuf bi sekilde idare eder sene sonuna kadar nasilsa tek hedef kupa..

Sercan Keleş
06.01.2016, 19:21
Eren Derdiyok , İleri uçtaki sorunlarımızın çözümü.

yüregimts
06.01.2016, 19:28
8229

Bize saviola gibi adam lazım. Bizim Oyun felsefemize uygun hızlı ...

Arda'
06.01.2016, 19:44
Medjani geri gelsin

tonya55
06.01.2016, 19:53
Oncedende soyledim herkes o gelsin bu gelsin diyor bazı arkadaşlar gaza gelip yarmalenko filan diyorlar.başkanımız ne dedibugun financial dair play de işimiz zor dedi doğruları konuştu ekonomiik olarak çok kotu durumdayız.transfer yasağı alma ihtimalimiz çok çok yuksek.

Uğur Kalyoncu
06.01.2016, 19:53
Uğur bize söz verdiği için Hamza Hoca`yı reddetti. Aykut`tan da Mustafa`dan da iyidir. Eğer Douglas - Serdar takası olursa efsane iş yapmış oluruz.

Evet Uğur öyle bur duruş sergiledi sempati kazandi sonrasinda kiralik gitti yine adamligini gösterdi ama sportif acidan bize uygun degil ama karakter olarak Aykutun yerine kadroda bulunmasini isterdim..2 si de yedek sonucta....

kyodou
06.01.2016, 20:22
Fernandao Türk olup Ferhan Doğu ismini alacakmış.

Aykut Demir' i de Aykutinho yapalım da kaybetmeyelim. Adam ne yapsa bu taraftara yaranamayacak anlaşılan.

ADANALI
06.01.2016, 20:22
Evet Uğur öyle bur duruş sergiledi sempati kazandi sonrasinda kiralik gitti yine adamligini gösterdi ama sportif acidan bize uygun degil ama karakter olarak Aykutun yerine kadroda bulunmasini isterdim..2 si de yedek sonucta....

Abi bence yerli tandem Uğur DEMİROK - Serdar TAŞÇI olmalı. Tabi Douglas - Serdar takası gerçekleşirse...

Uğur Kalyoncu
06.01.2016, 20:27
Abi bence yerli tandem Uğur DEMİROK - Serdar TAŞÇI olmalı. Tabi Douglas - Serdar takası gerçekleşirse...

Uğur Demirok ancak yedek olur ötesi olmaz kardes bana göre. .

Bud Spencer
06.01.2016, 20:31
ugur demirok'un karakteri bize uyar fakat sporcu olarak Trabzonspor ona bir kac gömlek üstün geliyor

ayrica s.tasci rusyada oynuyorsa nasil takas yapmayi düsünüyorsunuz??? su an imkansiz bir sey

Uğur Kalyoncu
06.01.2016, 20:37
Aykut Demir önce ahlakli olacak gücüne güvenip sahada disarda herkese kabadayılık yapmayip Trabzonspor formasi giyerken sagda solda olur olmaz islere ismini karistirmayacak..

Yıllık 1 milyon euro alip ciktigi her hava topunda rakibe duran top firsati verecek sonra niye bunu taraftar begenmiyor..Ligin ilk yarisinda eskiye nazaran iyi oynasa da önce karakter gelir..

ADANALI
06.01.2016, 20:44
ugur demirok'un karakteri bize uyar fakat sporcu olarak Trabzonspor ona bir kac gömlek üstün geliyor

ayrica s.tasci rusyada oynuyorsa nasil takas yapmayi düsünüyorsunuz??? su an imkansiz bir sey

Takas iddiaları var ben de merak ediyorum göreceğiz bakalım.

tonya55
06.01.2016, 20:47
Fernandao Türk olup Ferhan Doğu ismini alacakmış.

Aykut Demir' i de Aykutinho yapalım da kaybetmeyelim. Adam ne yapsa bu taraftara yaranamayacak anlaşılan.

Hayatta yaranamaz trabzonlu çünkü messi trabzonli olsa yaranamaz.

kyodou
06.01.2016, 20:50
Aykut Demir önce ahlakli olacak gücüne güvenip sahada disarda herkese kabadayılık yapmayip Trabzonspor formasi giyerken sagda solda olur olmaz islere ismini karistirmayacak..

Yıllık 1 milyon euro alip ciktigi her hava topunda rakibe duran top firsati verecek sonra niye bunu taraftar begenmiyor..Ligin ilk yarisinda eskiye nazaran iyi oynasa da önce karakter gelir..
Karakter ? Aykut' un bir karaktersizliğini görmedim ben. Beleşoğlu yada Ayıcık gibi topçular karakterle ilgili sorunu olanlardır. Aykut' a agresif diyebiliriz, ki aynı statüde Egemen' in çok ekmeğini yedik. Her takıma lazım böyle arıza bir adam. Gs Melo sayesinde şampiyon oldu 2 kez. Önceleri ben de eleştiriyordum Aykut' u. Defalarca kez gideceklere yazdım. Çünkü oynamıyordu. Geçen sezonun ikinci yarısından beri döktürüyor adam. Hele bu sezon Puyol kıvamında maşallah. Hak edene hakkını vermek lazım. Önyargılarla biyere varılmaz.

SamZuk
06.01.2016, 21:22
Karakter ? Aykut' un bir karaktersizliğini görmedim ben. Beleşoğlu yada Ayıcık gibi topçular karakterle ilgili sorunu olanlardır. Aykut' a agresif diyebiliriz, ki aynı statüde Egemen' in çok ekmeğini yedik. Her takıma lazım böyle arıza bir adam. Gs Melo sayesinde şampiyon oldu 2 kez. Önceleri ben de eleştiriyordum Aykut' u. Defalarca kez gideceklere yazdım. Çünkü oynamıyordu. Geçen sezonun ikinci yarısından beri döktürüyor adam. Hele bu sezon Puyol kıvamında maşallah. Hak edene hakkını vermek lazım. Önyargılarla biyere varılmaz.

Aykutun karaktersizligini gormediyseniz ben açıklama yapayım. Trabzonda doktor dövmüştür,üniversitete silahlı eylem yapmıştır,marini antremanda yumruklamistir. Bunlar yeter mi?

Uğur Kalyoncu
06.01.2016, 21:26

Aykut un bir karaktersizligini gormediysen diyecek bir sey yok..Doktoru döven ,antrenmanda kalip olarak kendisinin yarisi olan Marini rencide edecek davranislar sergileyen karaktersiz arkadas bu degildi herhalde....Silah olayi var onu tam bilmiyorum..Melo Emre kabul ettigim karakterler olmasa da üst düzey topculardi Aykut gibi bos beles adam degillerdi..

kyodou
06.01.2016, 21:27
Aykutun karaktersizligini gormediyseniz ben açıklama yapayım. Trabzonda doktor dövmüştür,üniversitete silahlı eylem yapmıştır,marini antremanda yumruklamistir. Bunlar yeter mi?
Hepsi abartı ve hiçbirinin karaktersizlikle alakası yok yada bizim karakter anlayışımız farklı. Agresif bir adam tamam. Bu yüzden gönderilirse yine eyvallah da oynadığı topa laf edenler çarpılır.

gometra
06.01.2016, 21:31
Hepsi abartı ve hiçbirinin karaktersizlikle alakası yok yada bizim karakter anlayışımız farklı. Agresif bir adam tamam. Bu yüzden gönderilirse yine eyvallah da oynadığı topa laf edenler çarpılır.

Magandalık karakter bozukluğudur agresiflik değil.

ADANALI
06.01.2016, 21:37
Aykut ve Mustafa TrabzonSpor`un stoperi olamaz eğer olursa ilk 3`e girmemeye mahkumsundur.

yazıkoldu
06.01.2016, 21:42
Niye böyle şeyler yapıyor bu çocuk, ramboya benzemekle gururlanıyor. Halbuki kendisi profesyonel bir sporcu, rambo bir film kahramanı. Kaldı ki senede 1 milyon Euro kazanıyor. Kimse bu çocuğu olumlu yönde yönlendirmez mi? Bak oğlum televizyonda kendine bir bak, o nasıl yürüyüş öyle, bir kibir bir gurur. Ben bu çocuğun kalbinin kötü olduğunu düşünmüyorum, yanlış bir eğitim almış bana göre. Rahatlıkla düzelir.

yazıkoldu
06.01.2016, 21:46
Bana göre maganda değil, küçüklüğünde rambo özentisiyle büyümüş. Gençlerbirliğinden ilk geldiğinde bunu helikopterle getirmişlerdi, orada sordular, ramboya benziyorsun diye de hoşuna gitmişti. Halbuki rambo nedir, bu da nerden çıktı demesi gerekirdi.

yazıkoldu
06.01.2016, 21:47
Bu ikisi bence uyumluydu, ne zaman ki birinin yerine Douglas oynadı, o maçları çoğunlukla kaybettik.
Aykut ve Mustafa TrabzonSpor`un stoperi olamaz eğer olursa ilk 3`e girmemeye mahkumsundur.

gökhants1966
06.01.2016, 21:48
Sıradan oyuncular almaya devam ediyoruz.

yazıkoldu
06.01.2016, 21:51
Kimi aldık, güray mı?
Sıradan oyuncular almaya devam ediyoruz.

kyodou
06.01.2016, 21:53
Ruhsatlı silahlı maganda. Magandalık kaç yıldan başlıyordu kardeşim ? Aykut ne kadar yattı ? Ordaymış gibi konuşuyordunuzda...

Bir açıklaması olmasa hala bu kulüpte top oynuyor olabilir miydi ?

Trabzon insanı kadar silahı normal karşılayan bir toplum, Aykut' a gelince mi "maganda" terimini kullanmaya başladı ?

Takım arkadaşının birine silahla vurup, diğerinin ağzına silah dayayan Gökhan Töre' yi hazmeden, yere göğe sığdıramayan medeni bir İstanbul örneği var.

Geçenlerde ismini unuttuğum bir eski yabancı topçumuz takımda birçok kişinin antrenmana silahla geldiğini açıklamıştı.

Şurda 90 dakika futbol izleyeceğiz amma kurcaladınız ha. Sahi Jaja' da maça sarhoş çıkıyordu değil mi ?

Dur birşey aklıma geldi. Aykut' un yakın tarihlerde kırmızı kart yediğine şahit olan varmı ?

5 vakit namazını kılan, karıncayı bile incitmeyen, naif, kılıbık ama sahada saç baş yolduran tiplerle dolduralım takımı da rahatlayalım.

Zira her gün ödüm kopuyor Aykut birini kurşuna dizecek diye. Allah korusun. Acil gönderilmeli...

asilhamsi
06.01.2016, 21:57
Guray ve Eren albayrak en cok istedigim isimlerdi.Guray hem sol bek,hem sag acık olarak cok fazla fayda saglayacak bundan suphem yok.

Cok iyi transfer.

yazıkoldu
06.01.2016, 21:58
Yazıda içerik itibariyle bir balanssızlık mı var.
Ruhsatlı silahlı maganda. Magandalık kaç yıldan başlıyordu kardeşim ? Aykut ne kadar yattı ? Ordaymış gibi konuşuyordunuzda...

Trabzon insanı kadar silahı normal karşılayan bir toplum, Aykut' a gelince mi "maganda" terimini kullanmaya başladı ?

Takım arkadaşının birine silahla vurup, diğerinin ağzına silah dayayan Gökhan Töre' yi hazmeden, yere göğe sığdıramayan medeni bir İstanbul örneği var.

Geçenlerde ismini unuttuğum bir eski yabancı topçumuz takımda birçok kişinin antrenmana silahla geldiğini açıklamıştı.

Şurda 90 dakika futbol izleyeceğiz amma kurcaladınız ha. Sahi Jaja' da maça sarhoş çıkıyordu değil mi ?

5 vakit namazını kılan, karıncayı bile incitmeyen, naif, kılıbık ama sahada saç baş yolduran tiplerle dolduralım takımı da rahatlayalım.

Zira her gün ödüm kopuyor Aykut birini kurşuna dizecek diye. Allah korusun. Acil gönderilmeli...

yazıkoldu
06.01.2016, 21:59
Bunları aldık mı varsayım olarak mı?
Guray ve Eren albayrak en cok istedigim isimlerdi.Guray hem sol bek,hem sag acık olarak cok fazla fayda saglayacak bundan suphem yok.

Cok iyi transfer.

kyodou
06.01.2016, 22:00
Yazıda içerik itibariyle bir balanssızlık mı var.
Dengesizlik yok kardeşim. Özet geçeyim istersen.

Diyorumki; ben topuna bakarım, gerisi yönetimin işi...

yazıkoldu
06.01.2016, 22:04
Özet iyi olmuş, balance 10 numara. Bu arada Rambo Aykut, bonservisten gelen yıllık maliyeti hesaba katarsak 2 milyon Euro yıllık maliyeti var. Yaklaşık 7 milyon lira. 6 tane Mustafa Yumlu, 7 tane Yusuf, 2,5 Özer Hurmacı ediyor. Tam rambo yani, fedanın başına koymak lazım. Bana göre takımda kalmalı.

A.Ali Karanis
06.01.2016, 22:13
kyodou ben de topuna bakarım,Allah var takımdaki en iyi stoper şu an.Ama bir değil iki değil yaptığı Marin'e öyle dalması gözümün önünden gitmiyor.Töre örneği de güzel olmuş,onlar hazmediyor ama böyle bir şey bizim takımda olsa ben hazmedemem ki.Silah taşımak farklı etrafa sıkmak farklı ayrıca.

Bu arada bugün bi yerde Medjani dönüyor mu gibi bir haber okudum,var mı aslı astarı? Uzak kaldım gündemden de :D

kyodou
06.01.2016, 22:16
kyodou ben de topuna bakarım,Allah var takımdaki en iyi stoper şu an.Ama bir değil iki değil yaptığı Marin'e öyle dalması gözümün önünden gitmiyor.Töre örneği de güzel olmuş,onlar hazmediyor ama böyle bir şey bizim takımda olsa ben hazmedemem ki.Silah taşımak farklı etrafa sıkmak farklı ayrıca.

Bu arada bugün bi yerde Medjani dönüyor mu gibi bir haber okudum,var mı aslı astarı? Uzak kaldım gündemden de :D
2-3 mesaj önce de söyledim. Ben zamanında Aykut' u çok eleştirdim. Top oynamıyordu çünkü. Ne antipatim var ne sempatim. 1.5 senedir kral top oynuyor adam ve övüyorum. Yarın saçmalarsa yine eleştiririm.

Ben sahada izlediğime bakarım. Yok magandaymış yok sarhoşmuş yok karı kız ayağı varmış gibi toplar beni ilgilendirmez.

Aykut maganda
Ersun hovarda
Jaja sarhoş

Boş muhabbetler bunlar. Adamlara kız vereceğiz sanki de karakter analizi yapıyoruz.

A.Ali Karanis
06.01.2016, 22:20
2-3 mesaj önce de söyledim. Ben zamanında Aykut' u çok eleştirdim. Top oynamıyordu çünkü. Ne antipatim var ne sempatim. 1.5 senedir kral top oynuyor adam ve övüyorum. Yarın saçmalarsa yine eleştiririm.

Ben sahada izlediğime bakarım. Yok magandaymış yok sarhoşmuş yok karı kız ayağı varmış gibi toplar beni ilgilendirmez.

Aykut maganda
Ersun hovarda
Jaja sarhoş

Boş muhabbetler bunlar. Adamlara kız vereceğiz sanki de karakter analizi yapıyoruz.

Konuyu transfer muhabbetlerinden saptırmak istemiyorum ancak Aykut konusunda saydığım nedenler etrafa ve takıma zarar veren davranışlar.Aykut Sisirna yaylasında dinamit patlatsa umrumda olmaz mesela.Ya da boks ringinde dövüşse hiç problem değil. Jaja'nın sarhoşluğu ve Ersun'un hovardalığı söylentileri umurumda değil,kendi hayatları.Nitekim davranışlarının takıma yansıması olmuyordu,Aykut'un ise oluyor bence.Demek istediğimi anlatabildim umarım :)

Dip.Ing.Mag.
06.01.2016, 22:22
Yeni yönetimin gelmesiyle beraber duyumcularımızların performansları çok düştü. Normalde transfer dönemlerinde buraları şenlenirdi. Sayfaları takip edemezdik. Duyumcu arkadaşlar bomba bırakır giderlerdi. Sonra bunları başka bombalar takip ederdi. Bombacı mülayime bile hasret kaldık!

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

kyodou
06.01.2016, 22:27
Yeni yönetimin gelmesiyle beraber duyumcularımızların performansları çok düştü. Normalde transfer dönemlerinde buraları şenlenirdi. Sayfaları takip edemezdik. Duyumcu arkadaşlar bomba bırakır giderlerdi. Sonra bunları başka bombalar takip ederdi. Bombacı mülayime bile hasret kaldık!

Are you ready ?
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160106/4df56cd9097dee860e31d0de06daa471.jpg

Uğur Kalyoncu
06.01.2016, 22:29
Ersun hovarda midir gözümle görmedim ama öyle olsa bile ülkenin en iyi hocasidir..

Jaja sarhosmus görmedim ama ülkeye gelen en kaliteli yabanciardan biridir kral topcudur..

Emre Melo Volkan Lugano bunlarda saha icersinde karaktersizligin dibine vuran topculardir ama topculardir..

Aykut un magandaligini karaktersizligini gectim de kalite olarak bu adamlarin arasinda anmak bile bu adamlarin kariyerlerine hakarettir..

Aykut un bu kadar konusulacak bir yani yok...Aykut kendinin yarisi kadar olan Marini kameralar rencide edip güç gösterisi yapacak kadar aciz karaktersiz bir adamdir...Maasinda yari yariya indirip yapip kalacaksa kalsin yoksa vursunlar kıçına tekmeyi..

Mert Acar
06.01.2016, 22:39
Aykutun Marine el ensesi,
Erkanın Ekiciye yumruğu,
Özerin Medjani dalaşı sonrası korunması ve Medjaninin takımdan ayrılması,
Yumlunun 4-4lük maç sonrası ....
Bu 4 adam bence takıma yakışmıyor,nasıl oynadıkları beni ilgilendirmez.Kendilerini ağa sanıyorlar heralde.Dingonun ahırı değil burası.
İnsanların özel hayatına karışmam haddime değil,ama bu özel hayat değil bizzat takımı etkileyen durumlar.Jajanın gece hayatı ile bunların yaptıkları karşılaştırılamaz.
Evet Aykut şuan takımın en iyi stoperi ama yokluktan.İlk fırsatta yollardım ben olsam. Demirok Yumludanda Aykutdan da daha iyi alternatif olur bize. Önemli olan takım olabilmek.

Nazim Can
06.01.2016, 22:43
Aykut Maganda tipli saga sola hic cekinmeden saldirabilecek bir Adam, ama futbolculugu mevcut stoperler arasinda en iyisi, cogu arkadasin hem fikir oldugu gibi su an olmasa bile, ilk firsatta bu takimdan gönderilmeli.

Yavuz KÜÇÜK
06.01.2016, 22:44
Ben Güray transferine olumlu bakmıyorum.Gereksiz oyuncuları göndermeye çalışıyoruz zaten bir tane gönderdik diye o kontenjanı doldurmaya gerek yok.

gometra
06.01.2016, 22:45

Dur birşey aklıma geldi. Aykut' un yakın tarihlerde kırmızı kart yediğine şahit olan varmı ?

Bi an konuyu küresel ısınmaya kadar bağlayacaksın sandım maşallah, ne Jaja'sı ne kılıbığı? Senin şiddete bakış açın farklı olabilir ama benim için birini boğazını sıkmak sıkmak magandalıktır. Aykutun mizac olarak ortalama bi trabzon serserisinden farkı yok. bunu için cezaevinde yatması ya da her sabah kavga etmesine gerek yok. bu senin için normal bir şey olabilir ama benim için değil. bu kadar basit.

Nazim Can
06.01.2016, 22:48
Bi an konuyu küresel ısınmaya kadar bağlayacaksın sandım maşallah, ne Jaja'sı ne kılıbığı? Senin şiddete bakış açın farklı olabilir ama benim için birini boğazını sıkmak sıkmak magandalıktır. Aykutun mizac olarak ortalama bi trabzon serserisinden farkı yok. bunu için cezaevinde yatması ya da her sabah kavga etmesine gerek yok. bu senin için normal bir şey olabilir ama benim için değil. bu kadar basit.

Renkdas birkac mesajina dikkat ettim, son zamanlarda foruma yeni üye olanlarin arasinda en mantikli ve Dogru tespitler yapan üyesin, biraz gec oldu ama hos geldin aramiza.

kyodou
06.01.2016, 22:51
"Hayır senin için de normal olmalı !" demeyeceğime ve umrumda olmayacağına göre uzatmaya gerek yok sanırım. Zaten bir sonraki mesajımda özet geçmiştim. İlginiz için tşk.

gometra
06.01.2016, 22:53
Renkdas birkac mesajina dikkat ettim, son zamanlarda foruma yeni üye olanlarin arasinda en mantikli ve Dogru tespitler yapan üyesin, biraz gec oldu ama hos geldin aramiza.

Eyvallah, bilmukabele

kyodou
06.01.2016, 22:57
Ersun hovarda midir gözümle görmedim ama öyle olsa bile ülkenin en iyi hocasidir..

Jaja sarhosmus görmedim ama ülkeye gelen en kaliteli yabanciardan biridir kral topcudur..

Emre Melo Volkan Lugano bunlarda saha icersinde karaktersizligin dibine vuran topculardir ama topculardir..

Aykut un magandaligini karaktersizligini gectim de kalite olarak bu adamlarin arasinda anmak bile bu adamlarin kariyerlerine hakarettir..

Aykut un bu kadar konusulacak bir yani yok...Aykut kendinin yarisi kadar olan Marini kameralar rencide edip güç gösterisi yapacak kadar aciz karaktersiz bir adamdir...Maasinda yari yariya indirip yapip kalacaksa kalsin yoksa vursunlar kıçına tekmeyi..
Aykut Marin ile kanka oldu siz hala turşu suyu derdindesiniz.

O değilde son 3 maçtır maçın adamı bölümüne Aykut Aykut diye yüzlerce mesajı bizzat kendi fake hesaplarımdan yazıyorum heralde.

Aykutun Marine el ensesi,
Erkanın Ekiciye yumruğu,
Özerin Medjani dalaşı sonrası korunması ve Medjaninin takımdan ayrılması,
Yumlunun 4-4lük maç sonrası ....
Bu 4 adam bence takıma yakışmıyor,nasıl oynadıkları beni ilgilendirmez.Kendilerini ağa sanıyorlar heralde.Dingonun ahırı değil burası.
İnsanların özel hayatına karışmam haddime değil,ama bu özel hayat değil bizzat takımı etkileyen durumlar.Jajanın gece hayatı ile bunların yaptıkları karşılaştırılamaz.
Evet Aykut şuan takımın en iyi stoperi ama yokluktan.İlk fırsatta yollardım ben olsam. Demirok Yumludanda Aykutdan da daha iyi alternatif olur bize. Önemli olan takım olabilmek.

asilhamsi
06.01.2016, 23:07
----------------------onur----------------

-------------aykut-------------serdar-----------

cavanda-------------aytac---------------guray

------------ekici---------------mbia-------------------

marin-----------------cardozo----------------erkan

serdar tascı ve guray transferi ile bu kadro kurulabilir.Tabi alternatif forvet olarak muhammet ve cok daha onemlisi bir tane skorer kanat forvet alınsa takım ikinci yarı iyi skorlar alabilir.

Mert Acar
06.01.2016, 23:31
Aykut Marin ile kanka oldu siz hala turşu suyu derdindesiniz.

O değilde son 3 maçtır maçın adamı bölümüne Aykut Aykut diye yüzlerce mesajı bizzat kendi fake hesaplarımdan yazıyorum heralde.

Aykut geçen sene Ersun hoca kesene kadar ve bu sezon da oynadığı bütün maçlarda iyi performans gösterdi takım standartlarına göre.Bunda sıkıntı yok zaten hatta şuan takımın en iyi stoperi konumunda bunu da belirttim zaten.
Ama söylediğim gibi sadece Aykut değil Erkan,Özer ve Yumlu bana göre takım huzurunu kaçıran oyuncular.Yaptıkları hareketleri tasvip etmiyorum ve bundan dolayı takımıma yakıştıramıyorum.Yokluktan şuan takımda olabilirler ama ben olsam bu isimleri ilk fırsatta takımdan uzaklaştırırdım.Performansları beni ilginlendirmez,takım olabilme adına negatif etkileri var bana kalırsa.Belki önceden böyle düşünmüyo olabilirim ama şuan böyle düşünüyorum.Sende farklı düşünebilirsin sıkıntı yok,zaten burası bir forum.Herkes kendi düşüncelerini dile getiriyor.Bende böyle düşünüyorum.Aynı düşünmek zorunda değiliz ya ?

Hakan Yeşilyurt
06.01.2016, 23:32

Duyumcu diye tabir ettiğimiz abileri küstürmüş olmalarından kaynaklanıyor olabilirmi??

kyodou
06.01.2016, 23:33
Aykut geçen sene Ersun hoca kesene kadar ve bu sezon da oynadığı bütün maçlarda iyi performans gösterdi takım standartlarına göre.Bunda sıkıntı yok zaten hatta şuan takımın en iyi stoperi konumunda bunu da belirttim zaten.
Ama söylediğim gibi sadece Aykut değil Erkan,Özer ve Yumlu bana göre takım huzurunu kaçıran oyuncular.Yaptıkları hareketleri tasvip etmiyorum ve bundan dolayı takımıma yakıştıramıyorum.Yokluktan şuan takımda olabilirler ama ben olsam bu isimleri ilk fırsatta takımdan uzaklaştırırdım.Performansları beni ilginlendirmez,takım olabilme adına negatif etkileri var bana kalırsa.Belki önceden böyle düşünmüyo olabilirim ama şuan böyle düşünüyorum.Sende farklı düşünebilirsin sıkıntı yok,zaten burası bir forum.Herkes kendi düşüncelerini dile getiriyor.Bende böyle düşünüyorum.Aynı düşünmek zorunda değiliz ya ?
Evet, teşekkürler. Neyse çok uzadı bu muhabbet. Başlığı amacından saptırmayalım. Transfer konuşulsun...

Emre ÖZTÜRK
06.01.2016, 23:37
Sene sonu sözleşmesi bitecek Banega için en azından bir girişimde bulunalım artık.Şu tarz bir adamı bu forma altında görmeden ölmek istemiyorum :)

...........................M'bia.................. .......

..................Mehmet......Banega.............. .

Rakibi hapsedecek topu ayağında tutacak orta saha budur.Yanlarına da iki iyi kanat oyuncusu oldu mu Cardozo en az 20 atar

Mehmet SELEN
06.01.2016, 23:43
Beyler burası Trasfer başlığı allah aşkına yumluya, özere ve yusufa yapılan iltifatları burada okumak zorunda değilim.. gidip her oyuncuyu kendi başlığında eleştirip övgüler dizin yeter artık forum kendini bilmezler yüzünden bu halde..her konu kendi başlığında yapılsın..Yönetici arkadaşlar lütfen el atın bu konuya..
Aynen katılıyorum burası yeri değil.Birde eleştiri ile hakareti ayıralım lütfen.Beğenmesek te bu futbolcular takımımızın oyuncuları.

emrhan61
06.01.2016, 23:44
#YKO - GÜRAY VURAL TRANSFERİ

Sorulan sorularda Güray Vural ile anlaştıkmı? Diyorsunuz...!
1 hafta önce Güray Vural ile anlaştığımızı siz değerli #YKO ailesi ile paylaşmıştık.Yeni Transferimiz Trabzonspor Camiasına tekrardan hayırlı ve uğurlu olsun diyoruz

Kemal Öztel
06.01.2016, 23:47
Soner,Atik,İshak,Alper bu 4ünden ikisi artı az bir miktar para versek Nakoulma Visca Aatıf gibi oyuncularu alabiliriz bence

emrhan61
07.01.2016, 00:06
#YKO - SON DAKİKA

Trabzonspor Akhisar yönetiminden Rodallega'yıda istedi.Akhisar yönetimi evet derse Güray Vural ile Rodallega Yarın açıklanacak.

Buna hayır demem :D

Erkan A.
07.01.2016, 00:10
rodallega bizde is yaparmi fazla izlemedim bu oyuncuyu