PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 4.Hafta | Kayserispor 0-1 TRABZONSPOR | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12

batuhanTs
12.09.2015, 14:37
medjani yi çok defansif bulanlar özer in muhteşem inanılmaz hücum gücünü bir anlatabilirler mi acaba

Tahir61
12.09.2015, 14:37
Bizim maça RVP ve Nani'yi hazırladık!!
Bence sessiz kalınmalı, Erkan uyarılmalıydı.
Onların yaptığı gereksiz , bizim yaptığımız mantıksızlık olmuş.

erkanın bir şey yaptığı yok hocam

gazetenin bi köşesindeki habere cevap veriyor şikeci itler

her takımdan her futbolcu buna benzer açıklamalar yapıyor zaten

geçen sene erkan transferinde iyi koyduk bunlara

kudurmuş gibi bekliyorlardı

en küçük fırsatı buldular ergence kulübün sitesinden açıklama yaptılar

sadece erkana değil camiaya yönelik bi hamle bu

ikinci haftadan salyaları akmaya başladı

bir on hafta şu itlerle yarış içinde kalalım daha neler yapacaklar

Önder28
12.09.2015, 14:48
1-3 Alacağız inşallah.

Hakan
12.09.2015, 14:49
Olcay Çakır Yumlu'yu çok beğeniyormuş
Futbol bilgisinin özeti

Bu mal Oktay da Ekici'ye sallıyor sabah sabah ağzımı bozdum

Kamer'
12.09.2015, 14:59
Olcay Çakır Yumlu'yu çok beğeniyormuş
Futbol bilgisinin özeti

Bu mal Oktay da Ekici'ye sallıyor sabah sabah ağzımı bozdum

Ben de izliyodum az önce iyi sinirim bozuldu :)

Ama hiç değilse orda 4 kişi TS 'ye , Erkan'a giydirmeye çalışırken Trabzonspor'u savunan birisini görmek insanı mutlu ediyor .

Şu an ekranlarda en çok reyting alan futbol programlarının arasında TS'yi bizim düşüncelerimze paralel şekilde anlatan Olcay Çakır var . Taktik bilgi filan belli oluyo zaten çok iyi olmadığı ama yanındakiler de uzman değil o konuda :D

Ozan Kara
12.09.2015, 15:05
Bence bu maca cift on libero ile cikmak hata olur.
Onur
Cavanda medjani douglas constant
Mbia
Ekici marin
Yusuf cardozo erkan

İsmail Sezgin
12.09.2015, 15:16
Bence çift kaleci ile çıkmalıyız

Harun-61
12.09.2015, 15:17
Marin'i forvet arkasi denemek cok iyi bir hamle olur.

Sefaenes
12.09.2015, 16:06
özer asla ilk 11 oyuncusu degil bence hep yedek oynamali en cok kosan futbolcu oluyorsa boilt özerden daha iyi futbol oynar. Futbol demek esek gibi kosmak degildir bunu birileri özere anlatmali

zafer44
12.09.2015, 16:07
Şampiyonluk psikolojik kondisyon ister aynı zamanda çünkü mücadele sadece sahada olmuyor eğer bu bu haftayı kayıpsız geçersek daha çok üstümüze gelecekler ve biz camia olarak psikolojik savaşı beceremiyoruz. Kulüpte bir futbol aklı olmalı; kimse rakibi hırslandıracak veya bizi gevşetecek demeçler vermemelidir. Önümüzde altın tepsiyle bir fırsat gelmiş bu iki maçı alırsak üç rakibimizi ilk beş haftada yenmiş olacağız ki bence şampiyonlukta ilk ve son beş hafta çok önemlidir bu imkanı iyi değerlendirmeliyiz.

memmedaga
12.09.2015, 16:36
medjani yi çok defansif bulanlar özer in muhteşem inanılmaz hücum gücünü bir anlatabilirler mi acaba

Medjani'yi çok kötü bulmuyorum hatta çok defansif değil ama bu oyuncu yavaş bir oyuncu yaşı itibari ile daha da yavaşladı gibime geliyor,

Medjani çok sayıda gol attı ama bu oyun formatında her türlü Özer daha fazla iş yapar.

Özer'i yerin dibine sokmaya gerek yok, keşke biraz daha basit oynamayı becerebilse.

44-61
12.09.2015, 17:00
Erkanın sözlerini dinledim. tek kelime yanlış, saygısızlık yada başka bir şey yok... hadi futbolcular bozuldu diyelim o zaman cevabı da bu futbolcuların vermesi gerekmez mi? ergen gibi kulüp yönetimi ne diye girer topa?... Erkanın yaptığı gayet normal bir değerlendirme ama ona karşı yapılan basın açıklaması ya çocukça yada psikolojik savaş. bence ikinci ihtimal ve 4. haftada başladılar. ilk hedefleri de 3 maçta 7 puan alan erkan oldu...

Numan Yerlikaya
12.09.2015, 17:01
Cardozo 11 başlamalı. Adamı küstürmeyelim

Ahmet Hamza
12.09.2015, 18:48
Aspor'da Bosingwa'nın beklenen süreden önce sahalara döneceği söylendi az önce.

Yavuz Bektaş
12.09.2015, 19:21
okay bugün de idmana çıkmış

homosapiens
12.09.2015, 19:24
TAHMİN

Cava-------yumlu--------douglas-----kevin
yusuf---------mbia------ekici----------erkan
--------------------marin--------------------
-----------------ndoye----------------------

Selim MACİT
12.09.2015, 19:43
Cucak 2 gol atmış bugün. Kaçtı bu adam valla..

Berke6198
12.09.2015, 19:52

Dünyadaki herkesi mi alalım yahu ? :)

İyi transfeler yaptık, kanat oyuncularımız çok formda. Problem yok.

Hakan
12.09.2015, 19:53
Olsun bizim Yusuf'umuz var(!)

Bera B.
12.09.2015, 20:15
Cucak'ın bir golü penaltı (görmedim), diğer golü de çok da iyi olmayan bir vuruşta kalecinin hatasıyla geldi. Ama oyunda yine Bursa'nın etkili adamlarından biriydi. Gençlerin kalecisi çok saçma bir transfer olmuş. Pek bir şeye benzemiyor.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cewat
12.09.2015, 20:37
Cucak'ın bir golü penaltı (görmedim), diğer golü de çok da iyi olmayan bir vuruşta kalecinin hatasıyla geldi. Ama oyunda yine Bursa'nın etkili adamlarından biriydi. Gençlerin kalecisi çok saçma bir transfer olmuş. Pek bir şeye benzemiyor.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muhalefet olmak için söylemiyorum yanlış anlamayın ama kesinlikle katılmıyorum. Bugün özellikle ikinci yarı inanılmaz silikti bence cucak. Biz de böyle bir ikinci devre oynasa, haftaya kimse kadroya yazmazdı bence. 1 tane isabetsiz orta yaptı ve 1 tane şut attı (gol olan) başka oyun içi bir atraksiyonu olmadı ceza sahası içine doğru..

Not: Cucak'ı çok beğenen ve transferini çok isteyen biri olarak yazıyorum bunu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

cewat
12.09.2015, 20:45
Ğs maçını izliyorum da, umarım bize de böyle oynarlar. Acayip ruhsuz ve zayıflar şu dakikaya kadar.

Bu arada Tapatalk düzelmiş, iyi de olmuş mobil için.

Sibel
12.09.2015, 20:48
Federasyon başladı kıyıma. gs bugün oynuyor biz pazartesi. Ama cumartesi maça çıkacağız. Olsun!
+
gaysenin maçı varmış tamam.

Adem Akyüz'
12.09.2015, 20:50
Federasyon başladı kıyıma. gs bugün oynuyor biz pazartesi. Ama cumartesi maça çıkacağız. Olsun!
Gs'nin hafta içi maçı var. O yüzden erken oynuyorlar.

Ufuk
12.09.2015, 20:50
Ğs maçını izliyorum da, umarım bize de böyle oynarlar. Acayip ruhsuz ve zayıflar şu dakikaya kadar.

Bu arada Tapatalk düzelmiş, iyi de olmuş mobil için.

Orta saha çok zayıf Selçuk jose Sneijder üçlüsünü okay Mbia ikilisi yer. Olcan zaten ayrı bi olay. Ayrı bi motivasyon sağlayamazlarsa Parça pinçik ederiz :)

Sibel
12.09.2015, 20:52
Gs'nin hafta içi maçı var. O yüzden erken oynuyorlar.
Öyleymiş.

cewat
12.09.2015, 20:56
Orta saha çok zayıf Selçuk jose Sneijder üçlüsünü okay Mbia ikilisi yer. Olcan zaten ayrı bi olay. Ayrı bi motivasyon sağlayamazlarsa Parça pinçik ederiz :)

Kesinlikle katılıyorum. Tabiri caiz ise orta sahamızla döveriz. Savunmalarında da çok acemilikler yapıyorlar ama Mersin daha değerlendiremedi. Bize böyle fırsat verirlerse çok büyük ihtimalle rahat gol buluruz. Hücum olarakta Sneijder ve Burak harici bir şey yok ama Sneijder'ı muhakkak kilitleyecektir Mbia.

Sadettin_
12.09.2015, 20:59
her ne olursa olsun podolski podolskidir demiştim . bizim ligde iş yapar demiştim ama yanılmışım .

podolski net şekilde bitmiş . sadece bu mac ıcın konusmuyorum ...

Sadettin_
12.09.2015, 21:00
gs meloyu çooooooooook arar .
orada melo etkisi verecek oyuncu bulmaları cok zor .

frikik tam snijderlık yer bakalım nolcak

edit: aut :d

Berke6198
12.09.2015, 21:07
Galatasaray'ın orta sahasını mevcut oyun ve kadro ile güle, oynaya geçeriz. Savunmaları da kötü. Bir tek Sniejder ve Yasin'e karşı önlem almalıyız.

Çok kötüler, İnşallah bize karşı da böyle oynarlar.

yorumsuz6117
12.09.2015, 21:08
her ne olursa olsun podolski podolskidir demiştim . bizim ligde iş yapar demiştim ama yanılmışım .

podolski net şekilde bitmiş . sadece bu mac ıcın konusmuyorum ...

Az yazmadık çok şükür ki almadık..

yorumsuz6117
12.09.2015, 21:10
Bu gsyi yenemezsek şampiyonluğun ş'sinden bahsetmeye gerek yok.. Yenmeyi geçtim parçalamamız lazım..

selcuk
12.09.2015, 21:12
gs meloyu çooooooooook arar .
orada melo etkisi verecek oyuncu bulmaları cok zor .

frikik tam snijderlık yer bakalım nolcak

edit: aut :d
burada cogu kisinin yaptigi hata isime takilmak

biraz bu adamlarin maclarini dinleyenler dinenilse transfer basligi cok daha üretken isler

yatmaztara
12.09.2015, 21:19
Atletico maçında da yorulurlar perişan ederiz inşallah. Ama önce kayserispor!!!

yorumsuz6117
12.09.2015, 21:27
gs yedi..

cewat
12.09.2015, 21:27
Yedi Ğs (; haftaya cidden böyle oynamalarını ümid ediyorum.

yorumsuz6117
12.09.2015, 21:28
gs attı 1-1 .. :)

Sadettin_
12.09.2015, 21:28
mersin attı.

ama belliydi ... yanlız bjkye hallac pamugu olan takım boyle nasıl oynuyor suan hayretler ıcerısındeyım

edit: podolski attı :D

gol resmen bana cevap oldu .. bjk ye boyle hallaç pamuğu olmuşlar demekki :D :D

Adem Akyüz'
12.09.2015, 21:40
Maç 0-0 gitse belki Mersin puan alırdı ama gs hemen geri dönüşün verdiği moralle maçı alır bence.

batuhanTs
12.09.2015, 21:43
ne özermiş arkadaş sizde de göz var bizde de haa özerden nemalanan arkadaşlar varsa onları cidden ayrı tutuyorum diğerleri bmn nin yasakladığı ç ile başlayan p ile iten 3 harfli bir kelimeden ibaretler

E. Okan Bülbül
12.09.2015, 22:09
Ya arkadaş Nani'ye sallıyorsunuz bitmiş okeye dönüyor diye o maç gol atıyor, Podolski'ye sallıyorsunuz tü kaka diye o maç gol atıyor. Yapmayın bence artık şunu :)

Mert Oğuzlu61
12.09.2015, 22:10
Maçı izlemiyorum, dakika kaç onuda bilmiyorum.

İddaa oynayan varsa canlıdan girsin evi arabayı atı eşeği tavuğu ördeği satsın gs gol atara bassın parayı... Atarlar kesin, bizim maçtan önce puan kaybetmezler.

Kamer'
12.09.2015, 22:12
selçuk kızardı

ceday99
12.09.2015, 22:12
selçuk bizim maçta yok. iyi oldu bu...

Hakan
12.09.2015, 22:13
Selçuk'un oynayamaması iyi oldu bi frikik golü daha kaldıramazdım

yorumsuz6117
12.09.2015, 22:17
Orta sahasız gsyi yenip iyice arayı açmamız lazım.. Tabi önce Kayseri'yi yenmek lazım.. :)

Sadettin_
12.09.2015, 22:17
Selçuk bizim maçta yok . gs resmen ortasahasız çıkacak bizim maça .
ama bu emre çolak gelir yine bizim maçta coşar .. sağlı sollu füzeler yollar bakın görün

hofsaale
12.09.2015, 22:19
gs maçıni taraftarimza alıriz...Kayseri Maço çok önemli moral açısından..gs de hiç iş yok....

E. Okan Bülbül
Kayseri'yi yenelim de GS kolay :D

Fatih Öztürk
Kayseri çok sert oynayacaktır,önde N'Doye oynar diye düşünüyorum.Rize maçında Marin'i stadda izledim hazır görünüyor lakin şimdilik oyunun gidişatına göre oynatılması şart.Kayseri bize rakip olacak kıvamda değil,yeneceğiz.

Onur,Cavanda,Douglas,Aykut,Constant,Mbia,Okay,Ekic i,Yusuf,Erkan,N'Doye

artvints
12.09.2015, 22:21
Zemin cok kotu degilse yeneriz.

Mert Oğuzlu61
12.09.2015, 22:22
Maçı izlemiyorum, dakika kaç onuda bilmiyorum.

İddaa oynayan varsa canlıdan girsin evi arabayı atı eşeği tavuğu ördeği satsın gs gol atara bassın parayı... Atarlar kesin, bizim maçtan önce puan kaybetmezler.

Toteeeeeeemmmmm xddddd (liseli gülüşü)

Harika oldu, şimdi Kayseri maçına daha iyi odaklanacağız. Rakiplerin puan kaybından sonra maça çıkmak çok eğlenceli... Kazanıp 3 puanı alırsak, şimdi onlar düşünsün moduna gireriz. :D

Yavuz Bektaş
12.09.2015, 22:24
gs maçıni taraftarimza alıriz...Kayseri Maço çok önemli moral açısından..gs de hiç iş yok....

Taraftarımızla mı yapmayın allah aşkına trabzon seyircisi öldü ağlayanı yok bence yenersek abni aker zemini uygun değil deyip olimpiyatta oynayalım

hofsaale
12.09.2015, 22:26
Taraftarımızla mı yapmayın allah aşkına trabzon seyircisi öldü ağlayanı yok bence yenersek abni aker zemini uygun değil deyip olimpiyatta oynayalım

bu kayseri maçı çok kritik..yenerdek taraftarı stada çekeriz...positif olmak gerek..kadromuz gerçekten iyi....

elohim_61
12.09.2015, 22:27
hahahah berabere kaldılar :D

ANGRY RİVER
12.09.2015, 22:27
...kendimizi dev aynasında görüyoruz bence...az bi sakin olun...yeneriz beşleriz laflarını sonra yutmak zorunda kalırsınız...unutmayın favoriler her zaman strese girecek taraftır...hele kayseri'yi şaş kaza yenip te avni aker'e mutlak favori çıkarsak bizim takım stresi kaldıramayabilir...Akhisar maçını gördük zaten...topu dağlara taşlara vurdular...sonuç olarak aman dikkat diyorum...sonra yere çakılırsınız...

Yavuz Bektaş
12.09.2015, 22:28
bu kayseri maçı çok kritik..yenerdek taraftarı stada çekeriz...positif olmak gerek..kadromuz gerçekten iyi....

Kadro iyi değil iyiyle-cok iyi arasında
Ama akhisar maçında gördük yenikken şotanın sesi duyuluyodu anca atınca bağırıyorlar yönetimin aklı varsa direkt alsınlar olimpiyatı

OFLU
12.09.2015, 22:29
Selcuk yok, çok iyi..

elohim_61
12.09.2015, 22:30
şampiyonluğa en fazla inanmayan benim ama bu sezon şu rakipleri görünce geçen sezonki gibi salak salak takımlara puan kaybetmezsek neden olmasın diyorum. kayseri çin seddini çekecektir dikkatli olmak gerek, zekinni bize golü var olmasa bile bize karşı lampard kesilecektir aman dikkat

A.T.R
12.09.2015, 22:31
Bizim Waris Yazdı golü Lorient 2-1

44-61
12.09.2015, 22:33
En önemli maç önündeki maçdır. Kayserispor kolay değil ve onu geçemez isek gs maçının anlamı kalmaz. Şimdi bırakalım gs maçını Kayserispor a odaklanalim

Mert Oğuzlu61
12.09.2015, 22:37
Okay bence p.tesi ilk 11 de olacak, ağrıları geçer ve sahaya çıkar.

_______mbia__okay

__yusuf____ekici____erkan

__________n doye

Marin e yer açamıyorum. :) Yusuf ve Erkan a kesik atamıyorum, çok iyi başladılar. Ekici zaten can ciğer, merkez desen tarafsız olarak yorumluyorum ligin en iyi ikilisine sahip olduğumuzu düşünüyorum. Marin joker hamle oyuncusu olur, Cardozo iç sahada oynar, N doye bu maç patlama yapacak ama hala kafayı boyatamadık adama, boya şu saçları be adam.

Sadettin_
12.09.2015, 22:39
kayseriyi yenersek gs ile puan farkı 5 e cıkıyor .
sonraki hafta gs yi yenersek 8 e cıkıyor :D

Kazım Bostan
12.09.2015, 22:39
ya bu hamzaoğlu bize kadar dayanamıyacak gibi

B.Yiğit
12.09.2015, 22:40
Gs bizim maca nasil ortasaha ile cikacak acaba.

E. Okan Bülbül
12.09.2015, 22:45
Bilal Kısa Emre Çolak Sneijder falan olur orta sahaları muhtemelen. Kaleye şut çektirmememiz lazım. Ama önce Kayseri'yi yenelim de...

artvints
12.09.2015, 22:46
Bu Oktay cok uyuz bir tip, cok dayak yer. Medjani cardozo ekici oynamaz bu takimda diyor. Üçü 35 gol atti gecen sene ligde.sanki uc hafta lig. Gecen seneye de cok iyi baslamamislardi bu oyuncular ama sezonun ortasinda ve genelinde takimi tasiyan oyuncular oldular.daha erken yani. Ama bu mac icin m'bia okay marin ortasahasini gormek isterim.marin şov yapar.

Mustafa ÖZDEMİR
12.09.2015, 22:50
cesur oynamazsak mağlup oluruz .marini cardozoyu oynatmalı şota

Kemal Öztel
12.09.2015, 22:51
Bu yılın 2010-11 sezonuna benzerliği giderek artıyor :)

bahadır2561
12.09.2015, 22:55
Biz niye p.tesi oynuyoruz diger macimiz c.tesi
gs'nin haftaici maci var esitlemeye mi calismis bu bit yavrulari

Cem Balcı
12.09.2015, 22:57
ğs'de puan kaybetti yine iyi oldu.

Ehrimen
12.09.2015, 22:59
Bu yılın 2010-11 sezonuna benzerliği giderek artıyor :)

Aman sonu benzemesin.

Mert Oğuzlu61
12.09.2015, 23:02
Bu Oktay cok uyuz bir tip, cok dayak yer. Medjani cardozo ekici oynamaz bu takimda diyor. Üçü 35 gol atti gecen sene ligde.sanki uc hafta lig. Gecen seneye de cok iyi baslamamislardi bu oyuncular ama sezonun ortasinda ve genelinde takimi tasiyan oyuncular oldular.daha erken yani. Ama bu mac icin m'bia okay marin ortasahasini gormek isterim.marin şov yapar.

Medjani ve Cardozo yu anlarım, herkesin kafasında farklı oyuncu tipleri ve sistem anlayışı vardır, beğenir yada beğenmez... Ancak Ekici bu takımda oynamaz derken, Mehmet Ekici yi mi kastediyor acaba, dili mi sürçtü Özer yada başka bir isim söyleyecekken Ekici yi söyledi bilemem dinlemedim kendisini ama öve öve bitiremedikleri Hakan Çalhanoğlu ndan yetenek olarak gram eksiği olmayan oyuncuya mok atma çabasına anlam veremedim. Ekici şuan istanbullulardan birinde olsa banko milli takım oyuncusuydu. Oğuzhan bile topçu oldu geldi milli formayı giydi bizimki yine oynatılmadı. (İyikide oynatılmıyorlar) Boş yapmasınlar... Ekici-Ndoye ikilisinden Kayseri maçında güzel futbol bekliyorum.

Kemal Öztel
12.09.2015, 23:07
Sonunda da şampiyon olduk hocam :)
Hem şimdi şer şebekeleri de daha güçsüz..

artvints
12.09.2015, 23:07
Medjani ve Cardozo yu anlarım, herkesin kafasında farklı oyuncu tipleri ve sistem anlayışı vardır, beğenir yada beğenmez... Ancak Ekici bu takımda oynamaz derken, Mehmet Ekici yi mi kastediyor acaba, dili mi sürçtü Özer yada başka bir isim söyleyecekken Ekici yi söyledi bilemem dinlemedim kendisini ama öve öve bitiremedikleri Hakan Çalhanoğlu ndan yetenek olarak gram eksiği olmayan oyuncuya mok atma çabasına anlam veremedim. Ekici şuan istanbullulardan birinde olsa banko milli takım oyuncusuydu. Oğuzhan bile topçu oldu geldi milli formayı giydi bizimki yine oynatılmadı. (İyikide oynatılmıyorlar) Boş yapmasınlar... Ekici-Ndoye ikilisinden Kayseri maçında güzel futbol bekliyorum.
Yok ya bu adam musa oynamasin dese iskillenirim.medjani trabzon'da birakilmaliymis.aforizmalar, bir sekiller falan
Kesin dayak yemistir trabzon'da bu. Okay'i kesemez diyor yani.tempolu degilmis ekici.sadece duran topu varmis.oynarsa takim bozulurmus, bir tik asagi dusermisiz.

Kolpacı
12.09.2015, 23:23
Mehmetin bu hafta oynaması gerek , Özerin şu anki hali umutsuz , Marini 11de sürmek kötü bi sürpriz olabilir ,
Eğer bir şekilde öne geçersek , 65-70 civarı Marin oyuna girip rakibi yere serebilir , süresi de makul bi şekilde arttırılmış olur.

PortoDeGalinhas
12.09.2015, 23:27
Gs nin şu halini gördükten sonra bu maçın önemi 1 kat daha arttı. Selçuk un da cezalı olmasi ile birlikte Gs nin orta sahası tamamen çökmüş olacak. Ayrıca bu maçta alınacak bir galibiyet ile Gs maçında belkide son 1.5 yılın en iyi atmosferi olur.

Yeri gelmişken söylemeden geçemeyeceğim. Biz niye pazartesi oynuyoruz gerçekten arkadaş. Gs nin salı günü maçı var diye neden durumunu bizimle dengelemeye çalışıyorlar. Yine aynı şekilde sikecilerin de Avrupa kupasında maçı var diye bizimle olan maçi pazartesi gününe alınmış. Biz 3 senedir avrupa kupalarında bir dünya maç oynadik ama hiç bir derbiyi pazartesi oynatmadılar bize nedense. Bu lige ADALET hiç ugrayacak mi, rakiplerimizle eşit şartlar da mücadele edebilecek miyiz acaba?

Hakan
12.09.2015, 23:30
Pazartesi-Cumartesi

Profesyonel bir futbol takımı bi zahmet oynasın yani ne var bunda?

gökhants1966
12.09.2015, 23:42
Galatasarayda Melo-Selçuk çok önemli bir ikiliydi Melo takımdan ayrıldı selçukta kart cezalısı.Gs maçında Mbia-Okay-Ekici üçlüsüyle ortasahada üstünlüğü kurduğumuz zaman maçı çok rahatlıkla kazanırız.Kayseri maçı bizim için çok önemli kazanırsak gs maçına çok rahat bir şekilde çıkarız.

Berke6198
12.09.2015, 23:44
Galatasaray bugünkü eforuyla çok yoruldu. Maçın sonuna kadar bütün takım koştular, fiziksel olarak bittiler nerdeyse. Mersin de çok büyük direnç gösterdi onlara.

Haftaiçi de Atl. Madrid'e karşı oynayacaklar. Orada da çok yorulacakları kesin. Hem de farklı yenilgi alacakları için moralleri çok bozulacak. Bizse 5 gün aralıklarla maç oynayacağız. Ayrıca önümüzdeki takımlardan biriyse Kayserispor. Büyük bir efor sarf etmeden kazanabiliriz...

Her türlü avantajlıyız bu konuda.

Poor
12.09.2015, 23:44
kayseri macini alirsak gsyi de geceriz. yoksa sikinti.

Ali Can
12.09.2015, 23:49
Galatasaray maçı kayseri maçından daha kolay. Kayseri tam bir bilinmeyen, her zaman korktuğum bir takım. Galatasaray'ı çözmek çok kolay olacak.

Tolunay Abdioğlu
12.09.2015, 23:51
Kilit maçı. Kazanırsak, Galatasaray maçı çok rahat geçer.

Mert Oğuzlu61
12.09.2015, 23:58
Yok ya bu adam musa oynamasin dese iskillenirim.medjani trabzon'da birakilmaliymis.aforizmalar, bir sekiller falan
Kesin dayak yemistir trabzon'da bu. Okay'i kesemez diyor yani.tempolu degilmis ekici.sadece duran topu varmis.oynarsa takim bozulurmus, bir tik asagi dusermisiz.

Futbol bilgisi bu kadar işte, Okay ı kesemez diyen adamın ben yüzüne karşı söylerim bunu... Okay ile mi kıyaslıyor Ekici yi ? İyi bari Mbia yı kesemez dememiş. :))) Temposu yok dediği adamın peşinden nal topladılar geçen yıl, top adamın ayağına geldi mi rakip kaleci vurdurmayın diye ağlıyor... Pas, şut, teknik ne ararsan var adamda. Bunun arkasında Mbia ve Okay oynayacak, Ekici biraz daha ofansif yani Mbia nın önündeki orta saha diyelim... Ekici yi sadece gs, bjk, fb maçlarında izlemiştir. Trabzon un 90 dakka maçını izlemezler yorum yaparlar, boşver... Adamı ön libero felan sanıyor herhalde. Sorsan Snejder hayranıdır, bizimkinden fazlası yok...

Geçen dönem bizim sınıfa geldi, çıktım dersten... Karaktersiz herif, yorumcu diye şunları bizlere izletiyorlar işte. İki gram futbol bilgileri yok, top oynadın mı ? Tamam, futboldan anlıyorsun... Nah anlıyorsun... Gitsin milletin karısına sulansın anca pezo...

Yiğit SARI
13.09.2015, 00:05
Mehmet hazırdır artık herhalde Özer'e katlanmak istemiyorum. Galibiyet çok önemli umarım olur umarım

Ozan Kara
13.09.2015, 00:16
Bu skor ile oyuncular ekstra motive ile cikar.

yüregimts
13.09.2015, 00:21
Hep böyle kritik maçlarda bize avantaj saglayacak maçlar da yenemiyoruz. İnşallah bu hafta öyle olmaz

güneyli
13.09.2015, 00:31
Mersinde tek kaleci ve servet farkıyla maçtan puan aldı..Bizim Kayseriyle mücadelemiz sert geçer.Sahaları geçen haftalarda kötüydü..Bize kapanmayan takımlara her zaman gol atacak ayaklarımız var.Onun için kayseri ve gs maçından umutluyum.Bu maçlarda douglass-yumlu uyumu çok önemli..Tutarsa yol açık.Kendi evimizdeki maçlarda bir şekilde kazanmalıyız.Geçen yılki iç saha performansı çok iyiydi..Bu lig bize zirvede olmayı zorluyor.En tepe için erken..2 yarıya nasıl gireceğiz o önemli..İstanbul takımlarının her puan kaybettiği hafta bize ek puandır.Şu dönemde önce kayseri sonrada sıkıntılı ve orta sahasız bir gs yi yenmek ilaç olacak..Haydi bakalım

Levent Kara
13.09.2015, 00:35
Cucak bugun çok iyiydi. Alamadik adami kanatlar muthiş çalışırdı

umitçebi
13.09.2015, 00:44
Şuan yusuf pek de iyi değl..Akhısar maçında da gol de vardı sonra uyudu..Marin le başlamalıyız

Hüseyin Ş.
13.09.2015, 00:44
İnşallah yarın fenerbahçe puan kaybeder de, iyice motive olur takım. Liderlik için çıkarız sahaya.

**

Galatasaray maçına gelecek olursak, Okay ve Mbia gibi güçlü ve alan hakimiyeti yüksek iki orta saha karşısında Galatasaray'ın Bilal/Emre Çolak - Jose ortasahası çok zorlanır. İç sahada oynadığımızı düşünürsek bu çok büyük bi avantaj. Ortasaha hakimiyetini kurarsak zaten Ekici Marin Erkan Yusuf vs. gibi oyuncular kilidi açacaktır.

Galatasaray maçından lider olarak çıkarsak harika olur. Galatasaray'la puan farkını 7 yaparız ki 5 haftada puan yapmak çok önemli bi avantaj.

Şuan her şey istediğimiz gibi gidiyor. Allah bozmasın.

umitçebi
13.09.2015, 00:45
Birde şota artık şu medjanıye ceza vermeyı durdursun..Medjanı douglas stoperlerınden şaşmasın..Yumlu nedir ya...

Cengizhan Okur
13.09.2015, 00:55
.......................onur
cavanda yumlu douglas constant
..................m'bia ekici
.....yusuf .....marin...... erkan
.....................n'doye

Fatih Cengiz
13.09.2015, 00:58
Herşey istediğimiz gibi görünüyor. Ancak takımdan yarın beklediğim oyun, rakibe gölge markaj (2 metre yakınında) yaparak pas vermelerini beklemek ve en kabiliyetsiz topçuyu bile takımı bile Barcelona gibi pas yapan takım haline getirme olayımız devam edecek mi? Yoksa yakın oynayıp zaten yetenek olarak sınırların altında olan bu oyuncular ve takımları hataya mı zorlayacağız.
Kayseri tipi takımlara ilerde koordineli baskı yaparsak oyun kurmaları sıfırlanır ve aldığımız hee topla da pozisyon ve gol üretebiliriz.

Maçın başında aşırı bir boğucu Presle başlayarak oyunu koparmalı, ilerleyen dakikalarda da yeni şeyler deneyebilmeliyiz.

Düşünün bu takımın oyunun ilk 30 dakikasında 2-0 veya 3-0 önde olduğunu..! Nasıl bir futbol şow izleriz Merak ediyorum. Ama uzun zamandır böyle bir maçımız yok. Neden o maç bu maç olmasın.

Yeterki mra gibi haddimizi bilerek oynamayalım...!!! Gücümüzü göstere göstere oynayalım.

wakitsiz

Fatih Cengiz
13.09.2015, 01:05
Başlangıç kadro tahminim:

................kaptan
Cavanda Douglas mustafa alper
.......mbia.......... Constant
Yusuf........Ekici..........Erkan
.............ndoye

Maçın 60-70. Dakikalarında halen daha gole İhtiyac varsa alper çıkıp marin girer. Constant beke geçer.

Cardozo da günün yoegun veya kötüsünün yerine dahil edilir.

Marini oyunun başında riske etmeyecektir. Sakatlığa müsait bir topçu ama kazanmamız gereken de bir topçu..

Alpere de bu tarz maçlarda şans vermek gerek.

Okay da riske edilmemeli. Daha büyük sakatlıklar canımızı çok sıkar.

Yusuf'un gelişiminden de sanırım sadece ben memnunum. Geçen yıllara göre üzerine fazlasıyla koyarak gidiyor. Halen eksikleri var ancak gelişime aşırı açık.
Ekici ile ekstra idmanlar yaptığını duymuştum. İşe yaradığını görebiliyorum.

wakitsiz

umitçebi
13.09.2015, 01:07
Kesinlikle katılyorum...Kayseri de deplasman da da olsak saldırmalıyız..İlk 45 dakka uyuyoruz 60 dan sonra son 30 dkka saldırıyoruz..Akhısarda bu hatayı yaptık..Bjk deplasman kadrosu ıle akhısar maçı kadrosunu kazanan kadro bozulmak mantıgı ıle açıklamak sadece saçmalık...

Kayseri deplasmanında douglas medjanı tandemı artık başlamalı ve gs maçında da devam etmelidir..Şotanın medjanıye verdıgı ceza mdıır herneyse bıtmelı...UMARIM Okay kaysei maçına yetişir...Ha yetişmezse de,yerine aytaç yada özer oynamalı marinin yerıne gırecegi adam yusuf olmalıdır dıye duşunuyorum..Ekici de zaten oynayacak..

Hayırlısı umarım kazanırız....Haftaya nasipse uçak biletleri alındı otel rezervasyonu da yapıldı gs maçındayız..

B.AKDEMİR
13.09.2015, 01:15
Şöyle bir kadro da olabilir.

-------------------Onur-----------------
Cavanda---Dougles---Medjani---Alper
Ekici-------Mbia------Okay-----Yusuf
------------------Erkan-----------------
----------------Cardozo----------------

Okay olmazsa Marin ya da maalesef Özer oynar sanırım.

cakalkerem
13.09.2015, 01:15
terraneo 5100 forma satılmış....

trabzonspor 4800 adet forma satılmış

zalis
13.09.2015, 01:16
Kayserinin bize maçın başında duvar öreceğini düşünüyorum o yüzden maça maçın son 20dakikası gibi iştahlı başlayıp bir an önce gol bulmaya çalışmalıyız diye düşünüyorum. Marin 11 başlar bence

biltrabzon
13.09.2015, 02:12
Böyle maçlarda puan kaybetmeyelim.Adam gibi baştan sona kadar ciddi oynamalıyız.2-0 bizim olsun.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hüseyin Ş.
13.09.2015, 02:12
------------------NDoye-----------------
Erkan-------------Ekici------------Marin
--------------Okay----Mbia--------------
Constant--Douglas--Mustafa--Cavanda
------------------Onur-------------------

DoctorDesign61
13.09.2015, 02:33
Hiç unutmuyorum makakula denen it yüzünden üç üç bitti yada üç iki yenilmiştik

Faruk BERBER
13.09.2015, 05:54
------------------NDoye-----------------
Erkan-------------Ekici------------Marin
--------------Okay----Mbia--------------
Constant--Douglas--Mustafa--Cavanda
------------------Onur-------------------

Yumlu hariç çok güzel, çıkabilecek en iyi kadro.

Şanlı SanMarino
13.09.2015, 06:42
Galibiyet için gerekli olan şartlar belli.

Kudret, gayret, istek ve azim. Bunlar bir araya geldiğinde Trabzonspor nerede olursa olsun rakiplerini yener.

Bu sene diğer başarısız sezonlardan farklı olarak bir takımdaşlık ve birlikte hareket etme duygusu seziyoruz. Ancak unutmamalı ki aynı takım Makedon takımına elendi.

Fazla gaza gelmeyelim. Uzun vadeli düşünmeyelim. Daha da önemlisi maç maç düşünelim. Şimdi karşımızda Kayseri var. Yenip dönelim. Bu yeterli.

Fatih K.
13.09.2015, 09:07
Kazanacağımızdan şüphem yok. Tek korkumda bu aslında. Ne zaman kesin kazanırız desek mutlaka puan kaybediyoruz. Şampiyonluk parolamız varsa zor maçları başa baş oynamalı, kolay maçları rahat kazanmalıyız ama bizde tam tersi bir durum var kaç senedir:D

bordomavi1
13.09.2015, 09:34
---------------------Onur----------------------
Cavanda----Douglas----Medjani----Constant
--------------S.Mbia----Mehmet--------------
Yusuf--------------Marin----------------Erkan
-------------------Cardozo--------------------

Marin'i hangi pozisyonla takıma sokacağımızı Galatasaray maçının sonrasına bırakalım. Bu maç Mehmet'in yerinde oynasın. Galatasaray maçı öncesi takımdan kimse de moral düşüklüğü yaşanmasın. Okay'a da hoca, sakatlığından dolayı riske girmek istemiyorum, sana ileride çok ihtiyacım olacak demeli.
Herkes Galatasaray maçına tam gaz hazırlanır, maça moralli çıkarlar.

B.Yiğit
13.09.2015, 10:05
İddaa bu macta kayseriyi favori gostermis. Bize 2.4 veriyor. Avrupada bize 1.4 :)

selcuk
13.09.2015, 10:12
İddaa bu macta kayseriyi favori gostermis. Bize 2.4 veriyor. Avrupada bize 1.4 :)
iddaa deplasmanda nasil dograndigimizi biliyor
ayrica gecen sene sadece 2mac deplasmanda almistik

melihergun
13.09.2015, 10:25
inşallah hiç bir sıkıntı yaşamadan(sakatlık kart vs.) galip geliriz :ts:

serdaracıl
13.09.2015, 10:33
Ya bu sayfanın yeni haline bir türlü alışamadım ben

Uğur Kalyoncu
13.09.2015, 10:56
Mbia Okay Ekici ile kontrollü bir oyun oynamaliyiz..Marin macin durumuna göre girer...

Mbia nin da 3 sarısı var cok dikkat etmesi lazim..Ben korkuyorum mesala..

Selcuk ve Melo suz bir gs ortasahasina cok agir basariz ama tek tek düşünmek lazim...Önce Kayseri İnsallah kazaniriz..

Emre B.
13.09.2015, 11:16
Ben olsam bu maçta Mbia'yı riske etmezdim. Kayseri'nin üzerimizde fazla baskı yapabileceğini düşünmüyorum. Medjani yada Aytaç'la o bölge kapatılabilir.

B.Yiğit
13.09.2015, 11:23
Mbia nin 3 degil 2 sarisi var belki 50 kere yazildi. Bursa macinda sarisi yok !!

gökhants1966
13.09.2015, 11:28
Kilidi açabilecek iki oyuncumuz var : Ekici-Marin

ANGRY RİVER
13.09.2015, 11:30
...bence kayseri maçında performansından dolayı kaleci hakan'ı konuşacağız ....ayrıca yusuf'un neden bu kadar savruk olduğunu , neden sağ ayağını geliştiremediğini , ekici'nin performans düşüklüğünün sebebini , ndoye'nin ne zaman patlama yapacağını, douglas denilen insan azmanının neden tam hazır olamadığını , kaleci onur'un neden degaj özürlü olduğunu, son olarak da tolunay'ın saha içi kurgusunu şota'dan daha iyi becerdiğini de tartışıyor olacağız...maç kazanırsın kaybedersin...sıkıntı olmaz...ama tartışmayacağımız tek konu maç başlarken ve 38 ve 61 . dakikalarda yapılacak teröre lanet ve barış kardeşlik tezahüratları olacaktır...

Hamdi Karamahmutoğlu
13.09.2015, 11:50
Yine ne yaptık ettik, beklentileri yükselttik.
Soktuk kendimizi bir şampiyonluk havasına.
Hal böyle olunca Akhisar gibi takımlara puan kaybedebiliyoruz içeride.
Futbolcular için esas tehlikeli maçlar büyük takımlar değil, konsantre olması daha zor olan Kayseri gibi takımlar.
Umarım üstesinden geliriz bu takımın.
Umarım 3 puan alırız.
Ama işimiz hiç kolay olmayacak.

elohim_61
13.09.2015, 11:59
bu maçı kazanamazsak kimse şampiyonluk lafını ağzına almasın hadi aksihar kazaydı bu resmen ahmaklık olur

Kasım BEKTAŞ
13.09.2015, 12:27
Okay'ın durumu netleşti mi? oynayabilecek durumda mı?

B.Yiğit
13.09.2015, 12:28
Okay macta oynayacak gibi gozukuyor.

Nihat Güneş
13.09.2015, 12:35
Kagit uzerindeki kadronun Nşa da Kayseriyi dumduz edip gecmesi lazim , ama pratikte durum farkli olabiliyor :) Temkinli olmakta fayda var... Ekici Mbia nin yaninda olur mu ? Aslinda pas zamanlamasini ayarlayabilse mukemmel bir 8 numara olur ama Okay daki tek top olayi ve defansif konsatrasyon malesef Ekici de yok. Topla oynama suresi biraz fazla, ben yine de o bolgede Okay i tercih ederim .

Enes Ünal Kaya
13.09.2015, 12:42
Gs maçını hiç düşünmeye gerek yok..

Kardeş Kayserispor un bileğini bükebilirsek 5.hafta sonunda çok şey değişebilir

44-61
13.09.2015, 12:44
iddaa bize kayseri maçı için 2,40 vermiş... yine ne dolap dönüyor?

B.Yiğit
13.09.2015, 12:45
Douglasi da merak ediyorum marinide.

Hakan
13.09.2015, 12:48
iddaa bize kayseri maçı için 2,40 vermiş... yine ne dolap dönüyor?
Akhisar'ı yenemedik

44-61
13.09.2015, 12:52
Akhisar'ı yenemedik

yine de oran çok fazla 1,80 lerde bir rakam olmalı idi. inşallah bi kata külli dönmez...

F. Yıldırım
13.09.2015, 12:53
3-1 4-1 gibi skor bekliyorum. N'Doye gol veya gollere imza atar.

44-61
13.09.2015, 12:56
fenere Kasımpaşa deplasmanı için 1,65 verilmiş. kesin kazanacak gözü ile neredeyse bakılıyor

Şahin Yılmaz
13.09.2015, 13:10
Mbia nin 3 degil 2 sarisi var belki 50 kere yazildi. Bursa macinda sarisi yok !!

Mbia ya kırmızı çıkartırlar bu şerefsizler. 2 sarı kart olmasınında bir önemi kalmaz.

Adem Akyüz'
13.09.2015, 13:11
Galatasaray maçından önce bu maça odaklanmak lazım. En zor maç her zaman önümüzdeki maçtır.

Numan Yerlikaya
13.09.2015, 13:16
Yumlu'lu kadroları görünce 11 çok kalitesiz geliyor Yumluyu çıkarınca bambaşka bi 11 oluyor

atomantcum
13.09.2015, 13:42
Kadromuzda en büyük eksiğimiz çabuk bir stoper. Görünüşe göre Douglas'ın yanında Yumlu oynayacak. İkisi de uzun, ağır stoperler, nasıl olacak bilmiyorum. Medjani stoperde fazla pozisyon hatası yapıyor, o eleştiriler kabul edilebilir ama Aykut varken Yumlu'nun tercih edilmesi ilginç. Geçen sene kadro dışı kalan, ücretsiz kiralık verilen Yumlu'nun kredisi bir anda yükseldi, sebebini çözemiyorum.

Oldukça iyi bir hücum hattına sahip fener bile tüm stoperleri ağır olduğu için sıkıntı yaşıyor. Bizim halimiz ne olacak bilmiyorum.

iyattara
13.09.2015, 13:52
fenere Kasımpaşa deplasmanı için 1,65 verilmiş. kesin kazanacak gözü ile neredeyse bakılıyor

Bizim maçta da Kayseri favori çıkmış. Pek aklım almıyor. Şampiyonluk bahislerinde de yurt dışında fener 1.90 biz 22'lerdeyiz.

elohim_61
13.09.2015, 14:08
kafile fotografları yayınlanmış ama cardozo yoktu fotograflarda

artvints
13.09.2015, 14:09
Kadromuzda en büyük eksiğimiz çabuk bir stoper. Görünüşe göre Douglas'ın yanında Yumlu oynayacak. İkisi de uzun, ağır stoperler, nasıl olacak bilmiyorum. Medjani stoperde fazla pozisyon hatası yapıyor, o eleştiriler kabul edilebilir ama Aykut varken Yumlu'nun tercih edilmesi ilginç. Geçen sene kadro dışı kalan, ücretsiz kiralık verilen Yumlu'nun kredisi bir anda yükseldi, sebebini çözemiyorum.

Oldukça iyi bir hücum hattına sahip fener bile tüm stoperleri ağır olduğu için sıkıntı yaşıyor. Bizim halimiz ne olacak bilmiyorum.
Aykut'un oynamasi daha ilginc geliyor bana.oyle hizli falan da degil, aktif degil, cabuk oyunculara karsi ustunluk kuramiyor.sadece piskolojik olarak iki uzun stoperin insanlari rahatsiz etme durumu var.yumlu' dan cabuk ve daha iyi degil. 3.seneye girdik.hicbir kosulda ve hoca tercihinde yumlu'nun onune gecememis bir adamin yedek kalmasi bu kadar ilginc olmamali.

umitçebi
13.09.2015, 14:23
------------------NDoye-----------------Erkan-------------Ekici------------Marin--------------Okay----Mbia--------------Constant--Douglas--Mustafa--Cavanda------------------Onur-------------------Yumlunun yerine medjaniyi koydunmu çiçek gibi kadro :D

umitçebi
13.09.2015, 14:28
6 EKSİK VAR

Sabah saatlerinde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde Teknik Direktör Şota Arveladze yönetiminde yaptığı antrenmanla hazırlıklarını tamamlayan bordo-mavililer, saat 14.00'te THY'ye ait özel uçakla Kayseri'ye hareket etti. Hafta içinde U21 Milli Takımı'nın Hollanda ile yaptığı karşılaşmada sakatlanan Okay Yokuşlu, maça yetiştirilmesi için büyük çaba sarf edilmesine rağmen oynayacak duruma gelemeyince Kayseri'ye götürülmedi. Sakatlıkları süren Alex Bourceanu ve Jose Bosingwa'nın yanı sıra Musa Nizam, Deniz Yılmaz ve Sefa Yılmaz da Kayseri kafilesine dahil edilmedi.

selcuk
13.09.2015, 14:31
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=30KHEGLEU7

Cengiz Çubukcu
13.09.2015, 14:33
bakalım okay'ı arayacak mıyız? gerçi onun yerine Ekici oynayacak :) sefa yılmaz'ın 18'e yine girememesi de çok ilginç....

Mert Oğuzlu61
13.09.2015, 14:36
6 EKSİK VAR

Sabah saatlerinde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde Teknik Direktör Şota Arveladze yönetiminde yaptığı antrenmanla hazırlıklarını tamamlayan bordo-mavililer, saat 14.00'te THY'ye ait özel uçakla Kayseri'ye hareket etti. Hafta içinde U21 Milli Takımı'nın Hollanda ile yaptığı karşılaşmada sakatlanan Okay Yokuşlu, maça yetiştirilmesi için büyük çaba sarf edilmesine rağmen oynayacak duruma gelemeyince Kayseri'ye götürülmedi. Sakatlıkları süren Alex Bourceanu ve Jose Bosingwa'nın yanı sıra Musa Nizam, Deniz Yılmaz ve Sefa Yılmaz da Kayseri kafilesine dahil edilmedi.

Şu adamları U21 e felan yollamamalıyız, lig şampiyonluğu hedefledik diye avrupa dan resmen bile bile elendik, dandik u21 maçında adam sakatlanıyor ve maç kaçırıyor.

Bu takım ne zaman AS kadro mücadele edecek ? Ekici düzeldi, Okay gitti. İstikrar çok önemli, gs maçına kadar hazır hale gelmeliydik, eksik adam olunca olmuyor işte. Kayseri maçı çok zor geçecek, Ekici ve Marin kilit oyuncular.

________mbia__ekici

___yusuf____marin____erkan

___________ndoye

Adem Akyüz'
13.09.2015, 14:39
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=P74GGCRU5Q

artvints
13.09.2015, 14:42
......................onur
cavanda..yumlu..douglas..constant
...............m'bia...medjani
...yusuf........marin(ekici)......erkan
....................n'doye

Iki kanat akini, iki duran topa cok rahat alabilecegimiz bir mac. Takim seklini deplasmanda bozmamak lazim.marin ve ekici'nin ortasahada birlikte oynayacagi maclar icin sure var daha.

hofsaale
13.09.2015, 14:47
Bence de orta saha sağlam olmali..ekici veya marin..biri yedek oturmali..bence ekici başlamali...mbia nin yanında ya medjani yada Aytaç oynamali

hofsaale
13.09.2015, 14:48
--------Mbia---Aytaç--------
Yusuf-----Ekici-----Erkan
--------------Ndoye------------

Aytaç kilo vermiş gibi..beğendiğim bir oyuncu...bence guvenilmeli bu cocuga

Sadettin_
13.09.2015, 14:53
şotanın sefadan vazgeçmeyeceğini ısrarla sağ açığın ona emanet edileceğini söyleyenler vardı .

Furkan Dündar
13.09.2015, 14:56
---------------------Onur----------------------
Cavanda----Douglas----Medjani----Constant
--------------S.Mbia----Mehmet--------------
Yusuf--------------Marin----------------Erkan
-------------------Cardozo--------------------

Marin'i hangi pozisyonla takıma sokacağımızı Galatasaray maçının sonrasına bırakalım. Bu maç Mehmet'in yerinde oynasın. Galatasaray maçı öncesi takımdan kimse de moral düşüklüğü yaşanmasın. Okay'a da hoca, sakatlığından dolayı riske girmek istemiyorum, sana ileride çok ihtiyacım olacak demeli.
Herkes Galatasaray maçına tam gaz hazırlanır, maça moralli çıkarlar.

Bu kadro süper ama hoca yumluyu oynatır

Furkan Dündar
13.09.2015, 14:56
--------Mbia---Aytaç--------
Yusuf-----Ekici-----Erkan
--------------Ndoye------------

Aytaç kilo vermiş gibi..beğendiğim bir oyuncu...bence guvenilmeli bu cocuga

Ne ara vermiş ? En son benden büyük poposu vardı not 77 kiloyum

Cyzio
13.09.2015, 14:57

Iki kanat akini, iki duran topa cok rahat alabilecegimiz bir mac. Takim seklini deplasmanda bozmamak lazim.marin ve ekici'nin ortasahada birlikte oynayacagi maclar icin sure var daha.

<tbody>

Onur

Cavanda
Yumlu

Douglas
Constant

M'bia

Medjani

Yusuf
Marin (Ekici)
Erkan

N'Doye

</tbody>

Sizin kadroyu forumun yeni özelliğini kullanarak yazdım :rolleyes:. Beğendiniz mi?

Furkan Dündar
13.09.2015, 14:57

Ekici yedek mi oturacak ?
Ne çabuk sildik geçen yılın Yıldız'ını

Furkan Dündar
13.09.2015, 14:59
Yumlu'lu kadroları görünce 11 çok kalitesiz geliyor Yumluyu çıkarınca bambaşka bi 11 oluyor

Yumlu banko 11 hoca kesmiyor onu

Nihat Güneş
13.09.2015, 14:59
şotanın sefadan vazgeçmeyeceğini ısrarla sağ açığın ona emanet edileceğini söyleyenler vardı .
Allahtan Sota futbolu biliyor :D

Hakan
13.09.2015, 15:00
Bourceanu Mart 2018'de sahalara dönecek kesin bilgi

artvints
Ekici yedek mi oturacak ?
Ne çabuk sildik geçen yılın Yıldız'ını

Gs maci icin hirslandiriyorum :) haftaya bombalasin kaleyi.

Furkan Dündar
bu maçı kazanamazsak kimse şampiyonluk lafını ağzına almasın hadi aksihar kazaydı bu resmen ahmaklık olur

Ender doğru yazdığın mesajlardan biri ama buna katılıyorum aynı düşüncedeyim
Kayseri'yi yenmeyeceksen şampiyon olamazsın

Furkan Dündar
13.09.2015, 15:01
Gs maci icin hirslandiriyorum :) haftaya bombalasin kaleyi.

Yedek oturması daha kötü oynasın kendine gelsin formu yükselmeli
Ekici varsa ekici oynar :)

Furkan Dündar
13.09.2015, 15:01
Bourceanu Mart 2018'de sahalara dönecek kesin bilgi

Bu haber doğruysa sözleşmesini fes edelim boşa yer kaplıyor

Uğur Kalyoncu
13.09.2015, 15:02
Onur
Cavanda Douglas Yumlu Constant
Yusuf Ekici Mbia Erkan
Mbia
Ndoye

Marin tam anlamiyla hazir değilse Alper solda Constant önde oynamali..

Fatih Öztürk
13.09.2015, 15:03
Rize ile oynanan hazırlık maçında sahanın en iyisi Alper'di.Constant orta sahada oynatıldı çok iyiydi.Okay'ın yerine Constant,sol bektede Alper oynatılabilir.

Furkan Dündar
13.09.2015, 15:03
terraneo 5100 forma satılmış....

trabzonspor 4800 adet forma satılmış

Böyük başkan iho da bi 10 bin satmıştı bi ara yersen :)

Furkan Dündar
13.09.2015, 15:04
Rize ile oynanan hazırlık maçında sahanın en iyisi Alper'di.Constant orta sahada oynatıldı çok iyiydi.Okay'ın yerine Constant,sol bektede Alper oynatılabilir.

Çok daha efektif oynarız bence de böyle çıkabiliriz

ANGRY RİVER
13.09.2015, 15:05
...okay'ın yaptığı görevi ekici asla yapamaz...bu bize sıkıntı olarak geri dönecektir... o bölgeye eğer kafiledeyse medjani konulmalı...yoksa kalemize giren golü çıkartamayız...forvet arkası için özer'le başlanmalı , 60 dan sonra ekici , 70 den sonra marin forse edilmelidir...kayseri'yi durdurmadan hücum oynarsak yenilgi kaçınılmaz olacaktır...beşiktaş maçındaki düzen ve sabırlı futbol uygulanabilirse 70-80 arası kilit açılır...eğer beceremezsek kayseri bizi açar...

E. Okan Bülbül
13.09.2015, 15:07
---------------ONUR---------------
Cavanda-Mustafa-Douglas-Constant
-----------------------------------
----------Medjani-Mbia-------------
--------------Ekici-----------------
Yusuf-----------------------Erkan--
-------------N'doye----------------

Bence bu kadroyla çıkar Şota. Ama Mustafa Aykut tandemini bozmayabilir gibi de geliyor Douglas hazır değilse.

Nihat Güneş
13.09.2015, 15:08
Orta ikilide Mediani Mbia ile de başlanabilir...İzlediğim Mbia 8 numara da oynar, delici çalım atıyor sut atıyor, cezasahasına giriyor daha ne :) Ekici de önlerinde .

Adem Akyüz'
13.09.2015, 15:08
Arkadaşlar, kadroları www.oynadikoyna.com adresinden yapabilirsiniz :)

Sadettin_
13.09.2015, 15:10
ekicinin verimli oynayabileceği tek mevki özerin oynadığı mevkidir.
özer yedege cekılıp ekici kadroya alınmalıdır ve oraya bir daha dokunulmamalıdır bence .

ancak marko marinde ekicinin oynadığı pozisyonda serbest dolaşmayı seven birisi .
şota nasıl oynatacak bilmiyorum

atomantcum
13.09.2015, 15:11

Constant daha sol beke yeni yeni uyum sağlıyor (Önceden de sol bek oynadığını biliyorum ama üzerinden 1 yıl geçti), öyle zırt pırt oyuncuların mevkisiyle oynamak çok doğru değil. M'bia geride iki kişilik oynuyor zaten, önlerinde de Erkan-Ekici-Marin-Yusuf(Özer) dengeli bir orta saha olur. İlla da gerekirse orada defansif adam olarak Medjani oynayabilir.

selcuk
13.09.2015, 15:12
Ne ara vermiş ? En son benden büyük poposu vardı not 77 kiloyum

rize macinda fena gözükmedi
tvitterdada sik sik geceleri kosu yaparken durduran millet selfie atiyor
bi caba var gibi

Cyzio
13.09.2015, 15:13
Arkadaşlar, kadroları www.oynadikoyna.com (http://www.oynadikoyna.com) adresinden yapabilirsiniz :)

Forumun yeni özelliğini baltalayan forum yöneticisi ;).

Furkan Dündar
13.09.2015, 15:13
rize macinda fena gözükmedi
tvitterdada sik sik geceleri kosu yaparken durduran millet selfie atiyor
bi caba var gibi

Hocam olmazsa ayıp ya bu meslekten para yiyorlar gece gündüz koşması şart

Furkan Dündar
13.09.2015, 15:14
Forumun yeni özelliğini baltalayan forum yöneticisi ;).

Yeni özellik nedir ?

Kolpacı
13.09.2015, 15:15
ikisinin de şuanki durumu iyi değil ama geçen sene kazandığımız maçların çoğunda özer ve mehmet birlikte oynadı , arkalarında bazen medjani bazen fatihle

selcuk
13.09.2015, 15:16
Yeni özellik nedir ?

gelismis modda tabela özelligi var

Fatih Öztürk
13.09.2015, 15:17
Constant daha sol beke yeni yeni uyum sağlıyor (Önceden de sol bek oynadığını biliyorum ama üzerinden 1 yıl geçti), öyle zırt pırt oyuncuların mevkisiyle oynamak çok doğru değil. M'bia geride iki kişilik oynuyor zaten, önlerinde de Erkan-Ekici-Marin-Yusuf(Özer) dengeli bir orta saha olur. İlla da gerekirse orada defansif adam olarak Medjani oynayabilir.

Özer maalesef hiç bir şey üretemiyor.bu kadroya ancak alternatif olabilir.Alper'de çok formda,1-2 değişiklik dengeleri zorlamaz zira Constant'ta formunda.

serdaracıl
Okay varsa okay oynar

Fatih Öztürk
Çok daha efektif oynarız bence de böyle çıkabiliriz

Aynen dostum.

selcuk
13.09.2015, 15:18
Okay varsa okay oynar
kayseriye götürülmedi
agrilari varmis halen

1461 maci icin varmi bir baslik
90 dakika kaldi maca

artvints
13.09.2015, 15:24
Yedek oturması daha kötü oynasın kendine gelsin formu yükselmeli
Ekici varsa ekici oynar :)

Artik mac plani yapacak bazi oyunculari belli dakikalar icin saklayacak luksumuz var. Ekici bile yedek kaliyorun karizmasi da farkli olur.gs'liler iyice korkar. Ikisi de oynayabilir, marin'i izlemek istedigim icin onu yazdim. Daha tam oturmadan takim seklini bozmak sorun yaratabilir.okay'in oynamamasi kotu oldu.

Tabi ekici m'bia'nin yaninda hirsli bir sekilde oynayip maci domine edebilir. Hemen golu bulup, ikiye uce gitmek sonra medjani ile takimi rahatlatmak da saygi duyulacak bir oyun plani ama bir kaza golu maci zora sokar.o zaman takim disiplini bozulabilir.

Cok da kasmamak lazim aslinda.ama akhisar maci gibi olmaz insallah.rahat bir sekilde hazirlaniriz gs macina.

Cyzio
13.09.2015, 15:24
Yeni özellik nedir ?

gelismis modda tabela özelligi var

Ben soruyu hörmeden cevap gelmiş.

Sadettin_
13.09.2015, 15:25
Günler geçmek bilmiyor .
Milli maç arasını zaten zar zor geçtik hele şükür maç izleyebilicez dedim . maç pazartesiye verilmiş yahu .

MehmeTS_ADANA
13.09.2015, 15:34
kayseriye götürülmedi
agrilari varmis halen

1461 maci icin varmi bir baslik
90 dakika kaldi maca
adanalı olduğum için demiyorum ama ads bu sene gerçekten iyi yenilmez 1461 e

Kolpacı
13.09.2015, 15:36
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=5XLZLF565J

diskus
13.09.2015, 15:38
---------------ONUR---------------
Cavanda-Mustafa-Douglas-Constant
----------Medjani-Mbia-------------
--------------Ekici-----------------
Yusuf-----------------------Erkan--
-------------N'doye----------------

Bence bu kadroyla çıkar Şota. Ama Mustafa Aykut tandemini bozmayabilir gibi de geliyor Douglas hazır değilse.

Ben de kendimce böyle bir ilk on bir düsünüyorum.Macin basinda orta saha üstünlügünü kurabilmek icin Mbia ve yanina Medjani veya Aytac olmali.Mustafa nin yerine Aykut ta olabilir.Aslinda Constant in yerine Alper de olabilir.

Sadettin_
13.09.2015, 15:52
------------------------onur---------------------------
cavanda-----mustafa-----douglas-----constant
-------------------------mbia----------------------------
------------mehmet--------------marin-----------------
yusuf-------------------------------------------erkan
-----------------------cardozo---------------------------

Nazim Can
13.09.2015, 16:04
Almanyadan Ankaraya tatile gelen ben, Salı günü Kayseriye gidip bir gece kalıp ordan Antalyaya gececektim, macın Kayseride Pazartesi 21.00 oldugu yeni dikkatimi çekti, yarın maca gidebilmek icin Kayseriye 1 gün önce gideceğim, saat 3-4 gibi Kayseride passolig ile bilet bulabilir miyim??? Passolig icin ne gerekiyor, ilk defa baş vuracağım da ????

selcuk
13.09.2015, 16:05
Adana Demirspor maçı ilk 11'imiz:Kurtuluş, Oktay, Aytaç, Oğulcan, Okan, Emrullah, Hasan Batuhan, Ferhat, Ziya Alkurt, Hamza, Arquin
Adana Demirspor maçı yedek oyuncularımız:İbrahim, Ömer Tunç, Akakpo, Erhan, Kaan, Abdulkadir, Ali Kuçik

http://i.hizliresim.com/95BGdO.jpg
özlemisim osman hocayi, ne stoperdi
douglasin yanina ne giderdi ama

bordomavi1
13.09.2015, 16:15
Bu kadro süper ama hoca yumluyu oynatır

Bence de hocanın tercihi Yumlu olacak. Yumlu-Douglas birbirini tamamlamaz, çok sorun çıkarırlar. İnşallah hoca hatasından erken döner.

artvints
13.09.2015, 16:17
Bence de hocanın tercihi Yumlu olacak. Yumlu-Douglas birbirini tamamlamaz, çok sorun çıkarırlar. İnşallah hoca hatasından erken döner.
Bisey olmaz.kimi oynatmali peki?

bordomavi1
13.09.2015, 16:23
Bisey olmaz.kimi oynatmali peki?
Medjani. Douglas ve Yumlu iki benzer oyuncu. İkisi de rakibi önde karşılayacak ve bu bize büyük bir sorun olarak geri dönecek. Tabi önde kestikleri-kaptıkları toplarla rakibi dengesiz yakalayacağımız ataklar da başlatırlar ama kapamadıkları-kesemedikleri her top arka tarafa sıkıntı olarak geri dönecek.

Serdar A
13.09.2015, 16:25
Ne Özeri ...
Marin 80-90 dakikada oynar. Oynamasına tek engel taktik antreman eksikliği onuda zekasıyla fazlasıyla kapıyor... Oyun içinde 60 dakika durmadan tempo yapmasına gerek yok , öyle bir on numara zaten ligimizde yok . Maçta tempoyu ayarlayacak ihtiyaç olduğunda topa basacak ihtiyaç olduğunda da öne hamle yapacak ,bir anda vites atacak adama ihtiyaç var ve bu adam da Marko .

Topsuz oyunda deli dana gibi koşan adamlara değil ; topu ayağında iyi tutan ve aklıyla oynayan , yaratıcılıklarıyla rakibi düşürebilen adamlar lazım . Kaldı ki Marko telefon kulübesinde iki adam çalımlayacak bir kıvraklığa sahip , ivmelenme ve topa hükmetme konusunda olağan üstü yeteneklere sahip .

Oyun stilimiz değişiyor ... Kanat oyuncuların nasıl oynatıldığını bir analiz edin evvela... Erkan son maçta 30 kez topla buluşuyor , Yaptığı 10 driblingin %80'i çizgiye paralel değil , rakip ceza yayı önüne doğru... Kanat oyuncuları ters ayaklı . Topla rakibin üzerine giden topla rakip ceza yayı önünde 3. bölgede oynayabilen bir takıma doğru evrilmeye çalışıyoruz. Bu sistemde kanatlardan birine bir oyun kurucu koyabilirseniz, ya da en azından topla oynama konusunda insiyatif alabilen bir oyuncu koyabilirseniz verim olağan üstü derecede artabilir... Nitekim Erkan'daki çıkışa da biraz taktik şabn ile birlikte okumak gerekir. Bununla ilgili transfer başlığında zamanında çokca şablonun üzerinde tartıştık ettik... Tekrar tekrar temcit pilavı gibi ısıtmak istemiyorum özetle diyeceğim , Marin varsa ve hazırsa , banko oynar... Takıma uyumu ve sair o profildeki bir isim için çok önemli bir mevzu değil ... Ortalığı karıştıracak , rakip savunma yerleşiminin dengesini bozacak , asist özelliği bile önem sırasında bunun gerisinde kalıyor...

Mehmet'e gelince ve adamı şimdiden silen kulübeye atan taraftarı görünce , alıyor beni bir gülmek ...
EN iyisi o konuya hiç girmeyeyim...

Orta alandaki en büyük silahımız henüz sahneye çıkmadı dahi...
Geçen yıl izlediğiniz fragman idi , filmin kendisi değil...

Takımın 7 puanı var ve zirvede ...
Kayseri deplasmanından çıkacak 3 puan bizi atletico deplasmanında dayağını yemiş ve Selçuksuz Melosuz bir gs karşısında azami motivasyon ile sahaya çıkartır...

Henüz devreye girmemiş Marin ve Mehmet'in bir maç önceden sahada birlikte olması , gs maçındaki küçük taktiksel balans ayarlamaları için çok değerli olacaktır... Ancak bundan öte , kayseri maçı aslında pek önemini kavrayamamış olsakta , ligin dinamik biçimde gelişen şartları içerisinde , Trabzonspor'un şampiyonluk iddiasının gün yüzüne çıkabileceği maç olacaktır... Puan kaybı takımı hedefinden saptırmaz ancak Marin'in ve Mehmet'in de devreye girdiği bir Trabzonspor haftayı 10 puanla bitirirse , psikolojik bariyerleri yıkarız...

Adem Akyüz'
Almanyadan Ankaraya tatile gelen ben, Salı günü Kayseriye gidip bir gece kalıp ordan Antalyaya gececektim, macın Kayseride Pazartesi 21.00 oldugu yeni dikkatimi çekti, yarın maca gidebilmek icin Kayseriye 1 gün önce gideceğim, saat 3-4 gibi Kayseride passolig ile bilet bulabilir miyim??? Passolig icin ne gerekiyor, ilk defa baş vuracağım da ????
internet üzerinden başvurunuzu yapın ve maç biletinizi alın. Maç günü de stat gişelerinden tek girişlik biletinizi alın. isterseniz bileti de maç günü gişelerden alabilirsiniz.

artvints
Medjani. Douglas ve Yumlu iki benzer oyuncu. İkisi de rakibi önde karşılayacak ve bu bize büyük bir sorun olarak geri dönecek. Tabi önde kestikleri-kaptıkları toplarla rakibi dengesiz yakalayacağımız ataklar da başlatırlar ama kapamadıkları-kesemedikleri her top arka tarafa sıkıntı olarak geri dönecek.
Aykut deseydin engellerdim :)

Ingiliz tipi oynariz savunmada.

bordomavi1
13.09.2015, 16:31

:D Ben Aykut'un tam olarak çözemedim. Ne oynuyor tam olarak onu bile bilmiyorum :)

artvints
13.09.2015, 16:35
:D Ben Aykut'un tam olarak çözemedim. Ne oynuyor tam olarak onu bile bilmiyorum :)
Ben fazladan gidiyorum ustune ama iyi performans gostermesi icin duzenli oynamasi lazim.oyle yedekten gelip forma kapacak oyuncu degil.performansi dusuyor. Rakibin yuzu donukken korkup geriye kacmasi, arkasi donukken ayarsiz mudahaleleri duzelmedikce olumlu bakmam mumkun degil.

Nazim Can
13.09.2015, 16:42
Douglasın yaninda Aykut oynar, çok da güzel oynar, forumda Douglas-Aykut tandemi için yeni bir akım başlatmalıyız.

artvints
13.09.2015, 16:47
Aykut hacca gitsin, mevsimi zaten.sonra da askere gonderelim.

Nazim Can
13.09.2015, 16:51
Yumluyu da Balikesire gönderelim Zeytin toplasın boyuda uzun bir işe yarar hiç degilse bu kadro başarıyı yakalarsa bu kesinlikle Yumlusuz olur. Yumlu ile başarı hayal.

Furkan S.
13.09.2015, 16:54
Passolig'i geçen sene 26.01.2015 günü almıştım şimdi passolig'i yenilemem mi lazım yoksa 26.01.2016 günü mü süresi bitiyor? Yani her sezon başı mı yenilenecek yoksa 1 yıl dolunca mı?

atomantcum
13.09.2015, 17:02

Ben Aykut dedim diye engelledin mi artvin?

Ben Yumlu'yu sevmene laf etmiyorum da sana ne oluyor? :D :D

Adem Akyüz'
13.09.2015, 17:02
Passolig'i geçen sene 26.01.2015 günü almıştım şimdi passolig'i yenilemem mi lazım yoksa 26.01.2016 günü mü süresi bitiyor? Yani her sezon başı mı yenilenecek yoksa 1 yıl dolunca mı?
Bildiğim kadarıyla yılda bir. Passo.com hesabınız varsa oradan bakabilirsiniz yenileme gerekiyor mu diye.

atomantcum
13.09.2015, 17:03

Aldığınız tarihten 1 yıl sonra doluyor.

Mustafa Calik
13.09.2015, 17:06
Aykut hacca gitsin, mevsimi zaten.sonra da askere gonderelim.

Aykut'u begenmiyorsun tamam anladik bende memnun degilim ama mesela Yumlu cok mu yeterli onu hic elestirmiyorsun pek samimi degilsin bu konuda. Douglas'in yaninda kim oynarsa oynasin fark etmez hic birisi yeterli degil.

Full HD
13.09.2015, 17:07
Zeki gol atar yeniliriz.

:D

artvints
13.09.2015, 17:09
Ben Aykut dedim diye engelledin mi artvin?

Ben Yumlu'yu sevmene laf etmiyorum da sana ne oluyor? :D :D
Cok laf ediliyor, o yuzden arada boyle mesajlar gorebilirsin benden.sen ustune alinma, adres belli. :)

artvints
13.09.2015, 17:11
Aykut'u begenmiyorsun tamam anladik bende memnun degilim ama mesela Yumlu cok mu yeterli onu hic elestirmiyorsun pek samimi degilsin bu konuda. Douglas'in yaninda kim oynarsa oynasin fark etmez hic birisi yeterli degil.
Yumlu'yu begeniyorum aykut'u begenmiyorum. Cok samimiyim bu konuda.

Emirhan Uludüz
13.09.2015, 17:16
A.Demirspor attı.

atomantcum
13.09.2015, 17:21
Demin öyle bi gol kaçırdık ki...

Hiç kaleye bakmadan ezbere vurdu kaçırdı Arquin

artvints
13.09.2015, 17:21
Muthis bir bekir savunmasi izledik.hep bahsettigim konu iste.sanki gomes calim atacak da geri kaciyor, onunu aciyor.su adam milli takimda oynadi bir de.adamin tek opsiyonu sutken vucudunu kucultmek geri kacmak yapilabilecek en buyuk savunma hatalarindan.

gökçay61
13.09.2015, 17:24
Şu 1461 in misyonu nedir acaba ? Bu kadar mı beceriksiz adamalardan kadro kurulacak ve ts ye adam çıksın diye bekleyeceğiz? Şuraya harcadığımız paraya yazık gerçekten.

atomantcum
13.09.2015, 17:52
1461'de dikkat çeken tek oyuncu Batuhan, hem oyun stili hem de tipi Okay'a benziyor. Basit, temiz oynuyor, pas tekniği ve görüşü oldukça iyi.

Kötü anlamda en çok dikkatimi çeken de Ziya oldu. O kadar kötü ortalar açıyor ki aman allahım.

gökçay61
13.09.2015, 18:16
1461'de dikkat çeken tek oyuncu Batuhan, hem oyun stili hem de tipi Okay'a benziyor. Basit, temiz oynuyor, pas tekniği ve görüşü oldukça iyi.

Kötü anlamda en çok dikkatimi çeken de Ziya oldu. O kadar kötü ortalar açıyor ki aman allahım.

Ne batuhanı allah aşkına. Şu takımda bırak trabzonsporu 1461 de bile oynamayı hakeden oyuncu yok. Ferhat yazganı ts 11 ine yazanlar bile vardı burda. Resmen bomboş bir takım izliyorum forvetten kaleye kadar yetenek fakiri bir takım var sahada. Misyonu genç oyuncu bulup oynatıp ts ye hazırlamak olan bir takımda emrullah gibi yaşlı zeki gibi yetenek fakiri arquin gibi alakasız yabancılar bulunuyor. Hele ali kuçik kimdir ve ne amaçla bu takıma alınmıştır? Bu takım ts bünyesinden arındırılmalı ve bu lüZumsuz yükten kurtulmak gerekmektedir. Yani avrupada brezilyada arjantinden 17 18 yaşında genç uşaklar alıp getirip kazare içlerinden 1 tanesini ts ye kazandırmak varken bu şeklde bir takım kurmak beceriksizlik ve umursamazlıktır. Yazık.

Uğur Kalyoncu
13.09.2015, 18:31
Bu besiktasla işimiz var bu sene..

Mustafa ÖZDEMİR
13.09.2015, 18:33
kazanmak istiyorsak yusuf sağ kanatta oynamayacak .

hay1699
13.09.2015, 18:36
kayserinin mersinle olan son maçını izledim şimdi. ibrahim dağaşan denen katil adamın ayağına tabnıyla tekme atıyor ve kart görmüyor. sakatlamasa kimseyi iyidir, bizim maçta.

Arda'
13.09.2015, 18:57
1461 4-1 yenildi A.Demire bu takim super lige çıkamıyor zaten o zaman amac oyuncu yetistirmek olmali ama sahada Trabzonspor kalitesinde adam yok.

ilyskm
13.09.2015, 18:58
Kayseri bize üfleyecek haberiniz olsun...

Berke6198
13.09.2015, 19:00
Yarın güzel bir galibiyet şart...

Tuğrul
13.09.2015, 19:01
Güvenli oynamayı bırakmalı.

Rakip ceza sahasında kalabık olan, dönen topları alan ve tempoyu artıracak hüviyette olmalıyız.

Bunlar sonuç vermediği hallerde Kayseri'yi koş koş temposuna çekip, ani ataklarla gol aramalıyız.

Anadolu takımları karşısında takılmamalıyız. Gördüğümüz gibi BJK maçının ikili averaj, 3 puan dışında hiçbir anlamı kalmadı.

Courage
13.09.2015, 19:04
maç yarın mıydı? bende acele acele koşturdum :S ?????

Tuğrul
13.09.2015, 19:10
1461 4-1 yenildi A.Demire bu takim super lige çıkamıyor zaten o zaman amac oyuncu yetistirmek olmali ama sahada Trabzonspor kalitesinde adam yok.

O takımdaki misyon Ozan Tufan, Arda, Gökdeniz yetiştirmek olmalı.

Ne yazıkki 1461'in yöneticileri, teknik ekibi gündelik hesaplar yaptığından, geleceği düşünmediğinden.

Yetenekli ve potansiyelli futbolcular oynatılmıyor.

Önceden dediğim gibi uzak diyarlardan Ajax modeli yahut içeriden Altınordu kimyası oluşturulmalı.

Bizimkiler yapamayacak ise dışarıdan yönetici, antrenör ithal etmemiz lazım.

artvints
13.09.2015, 19:23
Once ligde kalici olmakmis amac .en az bir yetenekli genc oyuncu oynatmaya engel olmamali bu.gerci bunlar neden birbirne zit seyler olsun onu anlamadim.bir onceki takim genc oyunculardan olusuyordu ve neredeyse sampiyon oldular. Takimin genelinin standart oyuncularindan kurulu olmasina simdilik tamam diyelim ama maca bakmaya degecek en az bir hucum oyuncusu gerekli.su futbolcu trabzon'a gelebilir diyebilmeliyiz. Ayrica sadece trabzon icin degil lige oyuncu satip para kazanmak da iyi bir secenek.

emre6117
13.09.2015, 19:24

Maçun tamamını izledim.malesef kalecide dahil çoğu kotuydu. Sadece arquin ve emrullah idare etti. Bnce maçın en vasatları ziya ve batuhandı. Eminim batuhan kadr bnde oynarım. Okayla tip ve fizik benzerliği dışında gram bnzerliği yok. Arada dağlar kadar fark vardı. Birde maçta şunu farkettim. Anıl. Ferhat. ve ismini unttuğum sonradn otuna giren oyuncu bır aralar bizde oynadılar.ne kadr vasat oyyncularla oynuyormuşuz.batuhan o kadr basit oynuyorki 1 metre yanındaki adama pas atıyor. Rakip topu kapıyordu. Ve çok ağır bir adam batuhan.

hanzale
13.09.2015, 19:35
Kayseri bize üfleyecek haberiniz olsun...

Hissedersin artık üfürüğü

serdaracıl
13.09.2015, 19:49
Batuhan Ardaslan Trabzonspor'a getirilip Mbia'ya teslim edilmeli. Batuhan'ı ancak Mbia futbolcu yapar. Bu arada Dzsudzsa yine süper oynadı bursada

Ömer Akdağ
13.09.2015, 20:26
Trabzonspor sahaya #TeröreKarşıBirlikteyiz tisortu giyip cikacak ise, sadece anadolu kuluplerinin armalariyla cikmasi lazim. Kiz kardeslere cevaben.

http://www.1907arena.com/wp-content/uploads/Ter%C3%B6reKar%C5%9F%C4%B1Birlikteyiz.jpg

Fatih K.
13.09.2015, 20:34
Şbnin bu kadroyla puan kaybetmesi çok olası bence. Eğer yarın kazasız belasız kazanırsak iyi olacak inşallah..

gurur6134
13.09.2015, 20:44
Zorlancaz ancak alacaz maci..

44-61
13.09.2015, 20:50
Kayseri ve gs maçlarını alacağımıza şüphem yok şüphem Şb maçları ile ilgili... gs sonuna kadar götüremez, bjk kaybetti mi seriye bağlar ki şuan sessiz ve derinden gidiyorlar. Tam bu noktada bazı odaklar yok yayıncı kuruluş yok futbol marka değeri gibi muhabbetle yine tarlaları sürmeye başlayabilir...

DeAgLeMaNyAq
13.09.2015, 20:59
İlginçtir ki resmi siteden yapılan teröre karşı hep birlikteyiz baskılı tshirt çağrımıza hiçbir Anadolu kulübünden destek gelmedi...

bordomavi1
13.09.2015, 21:41
Teröre karşı hep birlikeyiz mesajının, İstanbul bebelerinin mesajından sonra verilmesini çok istedim. Belli ki yetkililer de aynısını düşünmüş ve bu mesaj verildi. Ama bence yanlış verildi. Gs, Fb ve Bjk amblemlerinin en sağa ayrı şekilde konulup, inceden ayar vermek falan bence hoş değildi. Bana göre onların yaptığı şeye aynı onlar gibi cevap vermiş olduk. Bize yakışan onları da alfabetik sırayla yerleştirmekti. Hatta kendi amblemimizi de en başa değil, alfabetik sıradaki yerine koymamız lazımdı. Bu şekilde büyüklüğümüzü gösterirdik aslında. Bu şekilde daha ciddi bir mesaj vermiş olurduk aslında.

OFLU
13.09.2015, 21:58
Şikeciler kadar ballı bir takım bnce yeryüzünde yok

asilhamsi
13.09.2015, 22:03
------------esteban----------
cavanda---aykut---douglas---constant

-----------mbia------ekici-------------

yusuf-----------marin-----------erkan

-------------cardozo--------------------

bence boyle cıkacagız.

seçuk
13.09.2015, 22:14
Arkadaşlar bişey soruca konu dışı ama acil. Şimdi ben passolige netten başvursam kart elime geçmeden maç günü staddan kimlik numaram ile bilet alabilirmiyim acaba_? Bilgisi olan yardımcı olabilir mi_?

Meydan 08
13.09.2015, 22:18
Arkadaslar burayla.alakali.degil de passolig karti alacam gs maci icin ankarada yasiyorum nerden nasil alacam 10 dakkaya cikiyormus galiba ama stattan mi almam gerekiyor illa baska bi sube bayi falan yok mu ne lanet biseymis bu ya

ilyskm
13.09.2015, 22:22
Hissedersin artık üfürüğü

IHO nun başkan olduğu takıma üfürülmek müstehaktır...

Enes Coşkun
13.09.2015, 22:23
Kazasız belasız atlatalım şu maçı.

TSunami_69
13.09.2015, 22:23
Oyle bi fikstur dusununki 5 hafta ust uste ayni sehirde.dunya uzerinde tek herhalde

Fatih Öztürk
13.09.2015, 22:31
Arkadaşlar bişey soruca konu dışı ama acil. Şimdi ben passolige netten başvursam kart elime geçmeden maç günü staddan kimlik numaram ile bilet alabilirmiyim acaba_? Bilgisi olan yardımcı olabilir mi_?

Alabilirsiniz.tek geçişlik kart verilecek size.

seçuk
13.09.2015, 22:31
HEYYY Yok mu bi yardımcı olacak birileri??

seçuk
13.09.2015, 22:32
Peki başvuru yapmadan maça gidersem tek kullanımlık bilet alabiliyor muyum?

Fatih Öztürk
13.09.2015, 22:37
Arkadaslar burayla.alakali.degil de passolig karti alacam gs maci icin ankarada yasiyorum nerden nasil alacam 10 dakkaya cikiyormus galiba ama stattan mi almam gerekiyor illa baska bi sube bayi falan yok mu ne lanet biseymis bu ya

Kredi kartı kullanıyorsanız yada bir yerden temin ederseniz internetten bir kaç adımda passolig kart başvurunuzu tamamlar,passolig adresinıze gelmeden Stad passolig gişesinden tek geçişlik kart alıp maça girebilirsiniz.diğer türlü Passolig sahibi olmak için Trabzon'a gelip başvuruda bulunmak gerekiyor.

Fatih Öztürk
13.09.2015, 22:40
Peki başvuru yapmadan maça gidersem tek kullanımlık bilet alabiliyor muyum?

Hayır,mümkün değil.başvuru yapmaktan başka çare yok.

B.AKDEMİR
13.09.2015, 22:40
Hakem baktı Veysel Sarı şikecileri zorlamaya başladı 1 pozisyonda iki sarıyla attı oyundan. Ağır karar.

Meydan 08
13.09.2015, 22:41
Tesekkurler bildilendirdiginiz icin

odyseuys
13.09.2015, 22:42
Hakem baktı Veysel Sarı şikecileri zorlamaya başladı 1 pozisyonda iki sarıyla attı oyundan. Ağır karar.

gerizekalı açık açık küfür etti hakeme. hakem şu dakikaya kadar muazzam maç yönetiyor bence. veysel efendi şikecilerin sabaha kadar oynasa gol atamayacağı maçta bir duran topta hata bir de kırmızı kartla verdi maçı ...

seçuk
13.09.2015, 22:43
Hayır,mümkün değil.başvuru yapmaktan başka çare yok.

Saol renkdaş. yardımcı oldun.

Tolunay Abdioğlu
13.09.2015, 22:44
------------esteban----------
cavanda---aykut---douglas---constant

-----------mbia------ekici-------------

yusuf-----------marin-----------erkan

-------------cardozo--------------------

bence boyle cıkacagız.

Onur'a ne oldu?

Fatih Öztürk
13.09.2015, 22:46
Önemli değil renkdaşlarım.

Fatih Öztürk
13.09.2015, 22:53

Madem İhonun takımı tutma o zaman zorlayanmı var.

Kemal Öztel
13.09.2015, 22:53
Şu uzatmada atsa kasımpaşada akşam akşam neşemiz yerine gelse

hanzale
13.09.2015, 22:55

Allah akıl fikir ihsan etsin

DeAgLeMaNyAq
13.09.2015, 22:58
2 farklı galibiyet averajla da olsa 4.5 yıl sonra liderliği getirir...