PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 4.Hafta | Kayserispor 0-1 TRABZONSPOR | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Furkan Dündar
02.09.2015, 14:40
Trabzon taraftari Stadi dolduracak mi!?

Trabzon taraftarı kahvede 51 oynar sadece 20 Tl verip maça gitmek zor gelir

duyurukcu
02.09.2015, 14:57
penaltıyı taraftar mı atamadı? başakşehirin 20 000 fix taraftarı mı var sanki adamların ölüsü ilk 5 in içinde. taraftar sonraki iş, takım berbat ötesi birde pasolig zımbırtısı olduğu için doğal olarak boşa oynuyoruz. akhisarı bile kendi evinde yeneme taraftar mı inip yenecek? 2011 sezonunda bütün camia inanmıştı çünkü takım şampiyon olabileceğine inandırıyordu bu sezon takımda öyle bir ışık demekki yok o yüzden taraftar gelmiyor. yeter artık yahu, bursayı yen bjkyi yen git akhisara puan ver birde 3 sezondur yeniyorlar bizi bu nasıl rezalettir?

bir kere ndoye gibi futbolcu tipi bile olmayan adamlarla nasıl şampiyon olacaksın? kweuke ye bakın adam canavar gibi, bizdeki hayattan bezmiş. fbnin kadrosuna bakın fernandao, rvp var bunlar sinekten yağ çıkarıp atıyor golünü biz penaltı kullanamıyoruz. cardozo boş kaleye gol kaçırsa zerre kadar üzülmem çünkü adam usta golcü, 20 tane aynı poziyonda 1 tane kaçırır 19 tane atar ama ndoye 20 pozisyonda 1 tane atar 19 kaçırır böyle takımla şampiyonluk gelmez.

yine israil tanrısı elohim başlamış takımı kötülemeye:) bir penaltı kaçırdı diye yatabareden kötü oldu be :) n'doye 10 tane de penaltı kaçırsa bu ligin en kral santraforudur..takımı eskişehirle aynı kefeye koymak futbol cühalalığından başka bir şey değildi..burada zamanında günlük başarılarından dolayı kayseriyi kasımpaşayı 2-3 sene içerisinde şampiyon adayı ilan eden cahil kafalardan hiç bir farkı yok..şampiyon yapmazlar bizi demek başka eskişehirden kadromuzun ne farkı var demek başka..

İlkhan
02.09.2015, 15:03
Bir gun dayanamayip elohim'in takim hakkindaki yargisiz infaz yorumunu okuyup guzel bir kufur edecegim. İnanin ne zaman bilmiyorum...

PAP5044DUO cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7can61
02.09.2015, 15:06
şampiyon olamadıktan sonra 3. hatta 2. bitirsek ne farkedecek? 2. bitirip şl ye gidemeyiz eleniriz, avrupa ligide boş iş diye yine eleniriz o kadar stresi siniri boşu boşuna çekmez millet

bu sezon yine işkence, tamda bjk maçından sonra inanır gibi olmuştum akhisar rüyadan uyandırdı :( hatta akhisar bile bizim takımdan iyi

Bir ronin bir de sen... Neye muhalefetsiniz neyi desteklersiniz anlamak güç, çünkü tutarsızsınız, her mesajınız ayrı bir muamma.

Kolpacı
02.09.2015, 15:09
ikisini bir tutmayın ronine ayıp olur , elohim kim olduğu genel olarak biliniyomuş zaten ciddiye almayın

61Firtinasi61
02.09.2015, 15:12
Trabzon taraftarı kahvede 51 oynar sadece 20 Tl verip maça gitmek zor gelir
Evet benim düsündüm de bu.
Malesef.....

Gesendet von meinem D6603 mit Tapatalk

Dip.Ing.Mag.
02.09.2015, 15:12
bu mac hakan kalede devlesir. xeki 40 metreden gol atar. Mustafa Akbas ta marin i sakatlar.

SiNo
02.09.2015, 15:35
onur
cavanda yumlu medjani costand

okay mbia

ekici
yusuf ndoye

oscar

ikinci yarı ise

onur

okay mbia

ekici
yusuf marin

ndoye

duyurukcu
02.09.2015, 15:43
onur

okay mbia

ekici
yusuf ndoye

oscar

ikinci yarı ise

onur

okay mbia

ekici
yusuf marin

ndoye

costand kim :)

talsuv61
02.09.2015, 15:46
Kusura bakmayın ama hala bu takımın bırakın şampiyon olmayı ilk 4 e girebileceğine inananlar var mı? Akhisar maçından önce benim vardı ama ne yazık ki o maçta bir kez daha anladık bu takım halis muhlis Trabzonspor.

-Kendi evimizde Akhisar gibi takımı yenememek, üstelik altın tepsi ile sunulan beleş penaltıyı atamayıp o da yetmezmiş gibi dönen ve forvet oyuncumuzun tekrar ayağına pas olarak gelen topu boş kaleye atamamak suretiyle kaybettiğimiz puanlar...

-Rakiplerin gol atana kadar maçlarının uzatıldığı, birilerinin 2011 sezonunun kopyasında olduğu gibi inceden çalışmağa başladığı bir sezon...

-Lobimizin olmaması, hala boş tribünlere oynadığımız, sırf muhalif diye yönedim ve tffnin anlaşmalı tribün kapama cezaları, şehirde birlik olmaması...

-Yine eksik mevkilerimize ısrarla yapılmayan 150-200 bin avrolara oyuncu kaçırdığımız, bedavadan Dzudszak varken marin gibi bilinmeyen oyuncular almamız (2011 sezonuna brozekleri getirtmemize ne kadar benziyor değil mi?)

-Ndoye gibi son vuruş fakiri olan birisini getirmemiz (gönderdiğimiz Yatabare son vuruş açısından ndoyeden kat ve kat daha fazla), olabilecek forvet sıkıntısı, kanatların olmaması...

-Hala takım olamamamız, yani şu takımdan Mbia yı çıkakrsanız eskişehirden farkımız kalmıyor, 1 tane atak organizasyonumuz yok, 1 tane kanat oyuncumuz yok, sefa, erkan ve yusuf ile bu sezon bitmez...

-Hoca faktörü, daha önce tek başarısı Scarione yi son 5 dk oyuna alıp Trabzon maçlarını 1-1 ile kurtarmaktan başka başarısı olmayan hoca ile çalışmak

-Yönedimi hiç saymıyorum bile

Bu takım nasıl şampiyon olacak? Buraya yazıyorum Kayseri bizden puan alır... Şampiyonlukmuş, daha kazandığımız şampiyonluğu haklıyken alamadık yedirirler mi? Bu takımın şampiyon şansı olsa olsa eskişehirin ne kadar şansı varsa o kadardır.

şu ligde ibb nin lobisi kadar lobimiz yok

(bu arada Cardozo yu epey eleştirmiştim ama özür diliyorum, Trabzonspor anayasasının değiştirilemez ilk üç maddesinden 3. sü Cardozo varsa Cardozo oynar olarak değiştirilmeli bu kadar net. Adam hiç olmazsa koşamasa bile çatır çatır penaltı atıp maçı kurtarırdı. Hocanın yerinde olsam Ndoye yi 1461 e gönderirdim saçımızı beyaz latacak anlaşıldı...

O beğenmediğin Akhisarın geçen sene şampiyonluk yarışındaki feneri evinde yendiğini unuttun heralde. TSyi küçümsemeyi bırakın o maçtaki tek hatamız penaltıdan dönen toğun boş kaleye atılamamasıdır.

Alika87
02.09.2015, 15:55
şampiyon olamadıktan sonra 3. hatta 2. bitirsek ne farkedecek? 2. bitirip şl ye gidemeyiz eleniriz, avrupa ligide boş iş diye yine eleniriz o kadar stresi siniri boşu boşuna çekmez millet

bu sezon yine işkence, tamda bjk maçından sonra inanır gibi olmuştum akhisar rüyadan uyandırdı :( hatta akhisar bile bizim takımdan iyi

Bazen son maça kadar şampiyonluk Yarısı vermek en az şampiyonluk kadar değerli.

Camia olarak bize bu heyecan ve mücadele lazım, tekrar ayağa kalkmak için.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

duyurukcu
02.09.2015, 16:03
O beğenmediğin Akhisarın geçen sene şampiyonluk yarışındaki feneri evinde yendiğini unuttun heralde. TSyi küçümsemeyi bırakın o maçtaki tek hatamız penaltıdan dönen toğun boş kaleye atılamamasıdır.

neyse bu herifin Trabzonsporlu olmadığı hatta daha öteye gideyim civcivlerden olduğu aşikâr, bunun gibi bir kaç cücük daha var forumda amaçları sırf ortalığı karıştırmak...

ToyerSefa
02.09.2015, 16:04
..................................Onur............ .....................

Cavanda..........Douglas...........M'Bia.......... ...Costant

........................Okay..........Ekici....... ...................

Yusuf.........................Marin............... ..........Erkan

..............................Cardozo............. ...................

Bu kadro Cardozo'yu çok daha iyi besleyebilir sanırım. Cavanda geriden gelip ortalarıyla katkı sağlayabilir. Erkan ve Yusuf içeri kat edip Marin'den ara pası alabilir. Marin gerek gerek pasları ve gerek de ceza sahası civarında aldığı fauller ile kilidi açabilir.
Mutlaka başarılı olur demiyorum. Sadece bir fikir.

zafercalikoglu
02.09.2015, 16:12
ilk 5 haftada ,iyi rakiplerle oynadık ve oynayacagız bursa ,besiktas,akhisar (ters takım),kayseri ,Galatasaray ,biz kalan kayseri ve Gs maçlarından en az 4 puan çıkarmalıyız.toplamda 11 puan eder ve ortalama 2 nin üzerinde ligi ortalama puan olarak en kötü 2,10 -2,2 arasında kapatırsak kesin sampiyonuz ,puan olarak da öle 80 leri görmeye gerek yok 73-77 arasındaki puan bizi şampiyon yapar,

ayrıca şu passolig olayı en cok bizim kırsalda yaşayan taraftarımızı ve orta yaş üstünü vurdu, yavaş yavaş stadda dolacakdır.Göreceksiniz GS maçında stad full

elohim_61
02.09.2015, 16:24
neyse bu herifin Trabzonsporlu olmadığı hatta daha öteye gideyim civcivlerden olduğu aşikâr, bunun gibi bir kaç cücük daha var forumda amaçları sırf ortalığı karıştırmak...

bu kişinin millete hakaret etmesi serbest mi? gereken yapılsın lütfen

birde milleti futbol cehaletiyle suçluyor önce kendine bak sen 2 kitap okumamışsın gelmiş bilgelik taslıyorsun, elohim israil tanrısı demek değil sizlerinde kullandığı "ilah" "ilahiyat" kelimelerinin kökenidir bu kelime dalga geçilecek bişey değil!

akhisar feneri yanmiş, zaten akhisara yenildikleri için şampiyon olamadılar şampiyon olmak istiyorsan yeneceksin başka çaren yok, şb ile kafa kafaya yarışabileceğimizi mi sanıyorsunuz? en az 7 puan fark yapmamız lazım

ilkeryasinz
02.09.2015, 16:30
Mbia kart görmemesi icin rotasyona gidebilir aslinda? GS macinda en onemli adamimiz olmali

selcuk
02.09.2015, 16:32
Mbia 2 sarı kart gördü (bjk ve Akhisar). Toplam 4 sarı kart ile ceza alınıyor ve bu durumda gs maçında sarı kart cezalısı olma ihtimali yok. En fazla sınırda olarak çıkar...

Mbia kart görmemesi icin rotasyona gidebilir aslinda? GS macinda en onemli adamimiz olmali

cale olaçak yine

ilkeryasinz
02.09.2015, 16:33
cale olaçak yine
Pardon 3 kart gordu diye biliyordum

Mustafa Çakar
02.09.2015, 16:34

birde milleti futbol cehaletiyle suçluyor önce kendine bak sen 2 kitap okumamışsın gelmiş bilgelik taslıyorsun, elohim israil tanrısı demek değil sizlerinde kullandığı "ilah" "ilahiyat" kelimelerinin kökenidir bu kelime dalga geçilecek bişey değil!

akhisar feneri yanmiş, zaten akhisara yenildikleri için şampiyon olamadılar şampiyon olmak istiyorsan yeneceksin başka çaren yok, şb ile kafa kafaya yarışabileceğimizi mi sanıyorsunuz? en az 7 puan fark yapmamız lazım

Eyvallah dogru guzel seyler konusuyorsunda neden elestirinin dozunu ayarlayamayarak insanlari tahrik ediyosun ? Cardozo ölmüs bitmis adım atamıyor cok yavas diyodun gittiler N'Doye yi aldilar. Daha hizlisi daha güclusu ama dogal olarak daha kotu son vuruslari olan. Bu 2 linin birlesimi zaten Real Madrid Barcelonada oynuyo. Simdide gelmissin 2 macta Ndoyeyi gomuyosun pozisyinu olmayan Akhisar bizden iyi diyodun Ndoyeyi Yatabareyle kıyasliyosun. Kusura bakma ama senin amacın ne ? Takimin iyiligini dusunen yapici elestiri yapar senin gibi boş konusmaz. Al demedigini birakmadigin Cardozo jeneriklik gol atti bu konu hakkinda niye bir sey demiyorsun ? Cardozoya sallayamayinca Ndoyeye salla. Kayseri macinda Ndoye iyi oynarsa Cardozoya salla. Sen taraftar falan değilsin sen hainsin. Vücuttaki zehir gibi cıkarip atmak gerekiyor sizin gibileri bu kulubun bunyesinden

elohim_61
02.09.2015, 16:40
Eyvallah dogru guzel seyler konusuyorsunda neden elestirinin dozunu ayarlayamayarak insanlari tahrik ediyosun ? Cardozo ölmüs bitmis adım atamıyor cok yavas diyodun gittiler N'Doye yi aldilar. Daha hizlisi daha güclusu ama dogal olarak daha kotu son vuruslari olan. Bu 2 linin birlesimi zaten Real Madrid Barcelonada oynuyo. Simdide gelmissin 2 macta Ndoyeyi gomuyosun pozisyinu olmayan Akhisar bizden iyi diyodun Ndoyeyi Yatabareyle kıyasliyosun. Kusura bakma ama senin amacın ne ? Takimin iyiligini dusunen yapici elestiri yapar senin gibi boş konusmaz. Al demedigini birakmadigin Cardozo jeneriklik gol atti bu konu hakkinda niye bir sey demiyorsun ? Cardozoya sallayamayinca Ndoyeye salla. Kayseri macinda Ndoye iyi oynarsa Cardozoya salla. Sen taraftar falan değilsin sen hainsin. Vücuttaki zehir gibi cıkarip atmak gerekiyor sizin gibileri bu kulubun bunyesinden

yav kardeşim bana neden yükleniyorsunuz ben eleştiri yapınca ne oluyor yani futbolcu okuyup moralini mi bozuyor ben kendimce fikrimi söylüyorum. ndoye alınmadan önce iyi seçim olmadığını söylemiştim zaten 1 maçla alakalı değil, 1 maç bize şampiyonluğu kaybettirecek belkide.

bu sezon şampiyon olamazsak biteriz hala olayın ciddiyetinde değilsiniz, bu sene olmazsa seneye hiç olmaz. şampiyon olamazsak batarız açık ve net kulübün borcu 400 trilyonu geçti, göztepe olma yolunda ilerliyoruz bilmem anlatabildim mi.

bana kızmayın penaltı atamayacak durumda olanlara kızın takım bu haldeyse benim yüzümden değil benim bir etkim yok takım üzerinde, umurumdada değil açıkçası futbol izlemem en fazla ama Trabzonspor giderse Trabzon şehri biter

Emre İskender
02.09.2015, 16:54
:kurallar:Ben size uslu durun demiyor muyum:kurallar:

Mustafa Çakar
02.09.2015, 16:57
yav kardeşim bana neden yükleniyorsunuz ben eleştiri yapınca ne oluyor yani futbolcu okuyup moralini mi bozuyor ben kendimce fikrimi söylüyorum. ndoye alınmadan önce iyi seçim olmadığını söylemiştim zaten 1 maçla alakalı değil, 1 maç bize şampiyonluğu kaybettirecek belkide.

bu sezon şampiyon olamazsak biteriz hala olayın ciddiyetinde değilsiniz, bu sene olmazsa seneye hiç olmaz. şampiyon olamazsak batarız açık ve net kulübün borcu 400 trilyonu geçti, göztepe olma yolunda ilerliyoruz bilmem anlatabildim mi.

bana kızmayın penaltı atamayacak durumda olanlara kızın takım bu haldeyse benim yüzümden değil benim bir etkim yok takım üzerinde, umurumdada değil açıkçası futbol izlemem en fazla ama Trabzonspor giderse Trabzon şehri biter

Bu takim batmaz. Bu sehir bu takimi hic bir zaman batirmaz yeter ki taraftar yapici olsun senin gibi konusmasin. Bu sezon sampiyonluk realistik bir hedef değil zaten heleki aziz yildirim sampiyonlugu bu kadar kafaya koyduktan sonra. Ne yapar eder şike yapar pislik yapar alir sampiyonlugu. En son bu kadar kafaya koydugunda neler yaptigini gorduk zaten. Amac bu sene zirve yarisindan kopmamak, seneye guc kaybetmeyip istikrari koruyup sampiyon olmak olmali.... joseflere kjaerlere ozan tufanlara 8 veren firatlara cuneytlere bulentlere sivasa eskisehirede 2-3 atar sampiyon olur 4. Yildizi takar bide gurur duyar bununla. Hee sampiyon olursak ne mutlu bize ama bu sene cok cok cok zor amac seneyenin kadrosunu olusturmak olmali

Kıvanç Çuvalcı
02.09.2015, 16:58
Kusura bakmayın ama hala bu takımın bırakın şampiyon olmayı ilk 4 e girebileceğine inananlar var mı? Akhisar maçından önce benim vardı ama ne yazık ki o maçta bir kez daha anladık bu takım halis muhlis Trabzonspor.

-Kendi evimizde Akhisar gibi takımı yenememek, üstelik altın tepsi ile sunulan beleş penaltıyı atamayıp o da yetmezmiş gibi dönen ve forvet oyuncumuzun tekrar ayağına pas olarak gelen topu boş kaleye atamamak suretiyle kaybettiğimiz puanlar...

-Rakiplerin gol atana kadar maçlarının uzatıldığı, birilerinin 2011 sezonunun kopyasında olduğu gibi inceden çalışmağa başladığı bir sezon...

-Lobimizin olmaması, hala boş tribünlere oynadığımız, sırf muhalif diye yönedim ve tffnin anlaşmalı tribün kapama cezaları, şehirde birlik olmaması...

-Yine eksik mevkilerimize ısrarla yapılmayan 150-200 bin avrolara oyuncu kaçırdığımız, bedavadan Dzudszak varken marin gibi bilinmeyen oyuncular almamız (2011 sezonuna brozekleri getirtmemize ne kadar benziyor değil mi?)

-Ndoye gibi son vuruş fakiri olan birisini getirmemiz (gönderdiğimiz Yatabare son vuruş açısından ndoyeden kat ve kat daha fazla), olabilecek forvet sıkıntısı, kanatların olmaması...

-Hala takım olamamamız, yani şu takımdan Mbia yı çıkakrsanız eskişehirden farkımız kalmıyor, 1 tane atak organizasyonumuz yok, 1 tane kanat oyuncumuz yok, sefa, erkan ve yusuf ile bu sezon bitmez...

-Hoca faktörü, daha önce tek başarısı Scarione yi son 5 dk oyuna alıp Trabzon maçlarını 1-1 ile kurtarmaktan başka başarısı olmayan hoca ile çalışmak

-Yönedimi hiç saymıyorum bile

Bu takım nasıl şampiyon olacak? Buraya yazıyorum Kayseri bizden puan alır... Şampiyonlukmuş, daha kazandığımız şampiyonluğu haklıyken alamadık yedirirler mi? Bu takımın şampiyon şansı olsa olsa eskişehirin ne kadar şansı varsa o kadardır.

şu ligde ibb nin lobisi kadar lobimiz yok

(bu arada Cardozo yu epey eleştirmiştim ama özür diliyorum, Trabzonspor anayasasının değiştirilemez ilk üç maddesinden 3. sü Cardozo varsa Cardozo oynar olarak değiştirilmeli bu kadar net. Adam hiç olmazsa koşamasa bile çatır çatır penaltı atıp maçı kurtarırdı. Hocanın yerinde olsam Ndoye yi 1461 e gönderirdim saçımızı beyaz latacak anlaşıldı...

Klasik haftalık skor taraftarısın ister kabul et ister etme.Bir de çok merak ediyorum Trabzon da ikamet ediyorsun maçlara gidiyormusun,taraftar olarak katkın ne?

demir
02.09.2015, 16:58

dunyada her futbolcu penaltı kacırır ıstısnasız butun santroforlarda kacırdı... kımseyı begenmıyorsan begendını yaz dıyecem konu uzayıp gıdecek ama gerek yok ınsanları cahıllıkle sucluyorsun ama kımsenın yorumlarını tam olarak okumuyorsun bıle ben sana hafıfden bır ayrıntı yapayım arkadaslarla bırbırımızı daha net anlayalım hıc kımse bırbırının kalbını kırmasın ...

-lıg baslayalı 3 hafta oldu 1 puan kaybettıgımız ılk mactan takımın santroforuna gıydırıyorsun oynan oyundan verılen mucadeleden en ufak bahsın yok 11 kısılık takımda ki eleştirin direk kişi odaklı
-elestırdıgın adam bıtırıcılık acısından dunyada ilk bese gırer (cardozo) bunu bılıyorsun yada bılmıyorsun ama yaptıgın elestırı tutarlı tarafı yok b ır oyuncuyu elstıreceksen ya teknık konusursun yada ıstatıstıkle konusursun ama sen bos konusup sallıyorsun bıseyler buda forumdakı herkezın dıkkatını cekıyor...
-kulubun batacagını ıdda edıyorsun bellıkı kulubun mali acıklamalarına ve genel kurul toplantılarına hıc bakmamıssın tamamda rakamı nerenden uyduruyorsun ???
-su ortamda olumsuz konusmak oyuncu, teknıkdirektor, baskan elstırmek hainlik derecesınde gorulebılır ( ben gormuyorum) lakın elestırı beyınle yapılınca guzel oluyor gerı kalan uzullarla yapılan elestırılerın kımseye bır faydası yok
- son olarak benım sahsı kanaatım senınle ılgılı ıkı olasılıkdan ıbaret
1- FENERLISIN
2- sacma sapan yorumlar yazarak ılgı odagı olmaya calsıyorsun mesaj adedın bıne gelmemıs bakıyorum mesajlarına ne bır tanesınde olumlu bır gorus var nede ıse yarar yorumlar

Ahmet Hamza
02.09.2015, 17:05
Çılgın totemciler Kayseri'yi mi coşturuyor? Kim o 20 kişi? :)

Ahmet Hamza
02.09.2015, 17:09

Ne demek bu penaltı atamayacak durumda olmak? Messi de penaltı kaçırıyor, Ronaldo da. Penaltıyla tek maçta adamı gömen kişi gelmiş forumda yazıyor, vallahi ilginç.

elohim_61
02.09.2015, 17:41
Ne demek bu penaltı atamayacak durumda olmak? Messi de penaltı kaçırıyor, Ronaldo da. Penaltıyla tek maçta adamı gömen kişi gelmiş forumda yazıyor, vallahi ilginç.

onlar messi ronaldo, bu kim peki ? ndoye diye topçu yok bu futbol piyasasında, tamamen şehir efsanesi. kendi aramızda şişirdik adamı. isaac den ne artısı var?

Emirhan Yazıcı
02.09.2015, 17:42
onlar messi ronaldo, bu kim peki ? ndoye diye topçu yok bu futbol piyasasında, tamamen şehir efsanesi. kendi aramızda şişirdik adamı. isaac den ne artısı var?

Futbol izlemediğiniz çok belli İsacc Yaptınız adamı .. Oynadığı 3 Maçta da Saha İçinde Fark Yaratan Oyuncu Oldu N'Doye Sadece Penaltı Kaçırmak , Gol Atmak Futbolculuk değildir.

Ahmet Hamza
02.09.2015, 17:57
Tavsiyem, futbol dışı başka bir sporla meşgul olmanız. Herkes futboldan anlayacak diye bir şey yok.

Faruk BERBER
02.09.2015, 18:01

Değişik olmuş bu yorum :)

Mert Oğuzlu61
02.09.2015, 18:03
N doye orjinal haliyle kayseri macina cikar, golunu atar. Akhisar sadece bir kazaydi, kacan penalti ve Okay in diregin icinden donen topu girse mac 4 e 5 e giderdi, abartmiyorum.

Kayseri macinda ciddi ve sert bir takim sahada olacak, ben Akhisar a puan kaybedebiliriz diye korkuyordum cunku henuz taşlar yerine oturmadi ama milli aradan sonra Douglas, Ekici ve Marin li takim kayseri ye patlar, kesin konusmayi sevmem ama o mac gs maci oncesi guc gosterisi yapacagimizi dusunuyorum. N doye kendisini gosterecektir.

artvints
02.09.2015, 18:11
Guc gosterisi yapmamamiz gereken bir mac.zar zor kazanalim, elestirip dursunlar gs'yi sisirsinler sonra avni aker'de rahatca alalim derbiyi.hep aynisi oluyor zaten.

Mert Oğuzlu61
02.09.2015, 18:19
Guc gosterisi yapmamamiz gereken bir mac.zar zor kazanalim, elestirip dursunlar gs'yi sisirsinler sonra avni aker'de rahatca alalim derbiyi.hep aynisi oluyor zaten.

Şu kadroyla bari iyi futbol oynayalim yaw gs veya tv şaklabanlari umurumda degil mac mac dusunuyorum oyuncularda oyle dusunuyordur, niye kotu oyun oynayacakmisiz olur mu oyle şey. :)))) kayseri maci guzel mac olacak, hayvanlar gibi top oynamaliyiz ve kazanmaliyiz.

halil ibo
02.09.2015, 18:20
Geçen sene iki maçta da geçtiğimiz vasıfsızları (geyse) bu sene de inşallah hem içeride hem dışarıda yeneriz.
Bu arada bazı yorumlar,insanı en az şike kadar futboldan soğutur. :) (Bkz.Ndoye Hk.)
Kayseri maçı kolayca geçilmez.Ama azim,sabır ve şans ile geçeriz.Akhisar maçında şans kesinlikle yanımıza uğramadı.

ilkeryasinz
02.09.2015, 19:44
Kayseri bizi cok guzel bir sekilde misafir edecektir kardeslik havasinda gececek bir mac olacak. 3 puani rahatca alacagimizi dusunuyorum. Kayserinin 2 tane kilit ismi var ve biri cavanda ya karsi oynayacak :)

hay1699
02.09.2015, 20:11
Geçen sene iki maçta da geçtiğimiz vasıfsızları (geyse) bu sene de inşallah hem içeride hem dışarıda yeneriz.
Bu arada bazı yorumlar,insanı en az şike kadar futboldan soğutur. :) (Bkz.Ndoye Hk.)
Kayseri maçı kolayca geçilmez.Ama azim,sabır ve şans ile geçeriz.Akhisar maçında şans kesinlikle yanımıza uğramadı.

ondan önceki iki maçta şans yanımızdaydı, bu maçta değildi. bence işin özeti bu. eksiklerimiz var ama yavaş yavaş can yakacak bir takım olacağız diye ümit ediyorum.

Hüseyin Çümen
02.09.2015, 20:47
Shota henuz 2. Viteste oldugumuzu soyledi dusundumde 8 ileri sansiziman isek ozaman inanilmaz oyunlar cikartacagiz ilerde 5 ileriyse oda fena deil.
Kayserispor hakkinda bilgisi olan varmi

cakalkerem
02.09.2015, 21:08
iyi çalışıp yenmeliyiz

cakalkerem
02.09.2015, 21:16
yenelim işimize bakalım....

şu 10 günde ekici iyileşir marin takıma ısınırsa iyi takım oluruz...

Doğukan Uçan
02.09.2015, 21:41
Shota henuz 2. Viteste oldugumuzu soyledi dusundumde 8 ileri sansiziman isek ozaman inanilmaz oyunlar cikartacagiz ilerde 5 ileriyse oda fena deil.
Kayserispor hakkinda bilgisi olan varmi

motor dağılmasa eyiydi :D

HOPA'LI TS'Lİ
02.09.2015, 22:03
Bu maçı kolay alırız, çünkü deplasmanda Avni Aker'deki kadar kapanamazlar

Bu sezon kilidi açacak çok oyuncumuz var

Kolpacı
02.09.2015, 22:04
cardozo ve ndoyeden goller bekliyorum

Gökhan Baymak
02.09.2015, 22:56
M'bia ve Okay ikilisi asla bozulmamali. Atak da oynasak defansif de oynasak bu ikili kalmali. Çünkü bu iki oyuncu da oyunu iki yönlü oynuyor. Bunlara bir de hazır Ekici eklendiğinde müthiş bir orta sahamız oluyor. Marin , Erkan ve Yusuf arkalarnda Constant ve Cavanda varken çok daha aktif olabilirler. Bu maçta galibiyetten once super bir oyun bekliyorum. N'doye yine 11 başlamali rakibi yıpratmali ve 2. Yarida Cardozo ile sonuca gitmeliyiz. Ben net bir galibiyet bekliyorum . keza Gs maçından da ..

Çakıroğlu İhsan
02.09.2015, 22:59

Gidiyorum geliyorum bu adam takıma sallıyor topçulara sallıyor senin yapacağın Trabzonsporluluk varsın olmasın

Nadir Bekar
02.09.2015, 23:14
futbolcu penaltı kaçırabilir , gayet normaldir , ben şahsen ndoye den memnunum ,

haaa bu arada ben haminin penaltı kaçırdığını hatırlamıyorum , kaçırdı mı yoksa :rolleyes:

leons61
02.09.2015, 23:15
yine kazaya uğrayabileceğimiz bi maç.çok ciddiye almak gerek...kayseri 2 berbaerlik bi galibiyet aldı...iyi sıkacaklar...kazanırsak 1-0 kazanırız...bak demedi demeyin akhisar maçında olduğu gibi cepte görülmemeli...zor olacak

Sacit
02.09.2015, 23:26
Onur

Cavanda Medjani Douglas Constant

Mbia Okay

Erkan Ekici Marin

Cardozo(Ndoye)

elohim_61
02.09.2015, 23:47
bizde bu şanssızlık varken zeki gelir gol atar bize, örnek gabric

Yavuz Bektaş
03.09.2015, 00:11
marini zekinin kanata koyduk mu tamamdır maça cıkarken bagcıklarını acarız olur bıter

Çakıroğlu İhsan
03.09.2015, 00:31
futbolcu penaltı kaçırabilir , gayet normaldir , ben şahsen ndoye den memnunum ,

haaa bu arada ben haminin penaltı kaçırdığını hatırlamıyorum , kaçırdı mı yoksa :rolleyes:

Bi tane kaçırdığını ben hatırlıyorm sanki :))

Çakıroğlu İhsan
03.09.2015, 00:34
Okay ve m'bia ile ribaundları toplayıp onlardan erkan marin ve ekiciye atılann toplarla cardozonun akması lazım

memmedaga
03.09.2015, 04:47
Bu maç için Şotanın en büyük soru işareti Yusuf-Marin arasında olacaktır. Yusuf ara sıra saçmalasa da Erkan la birlikte skora katkı vermeye başladı. Bu durumdayken onu kesmek moral olarak Yusufu çökertir düşüncesi ile onu kesmeyecektir diye düşünüyorum.

Benim asıl merakım 10 no pozisyonu. Marin kendisinden aldığımız sinyallere bakılırsa tam 10 numara pozisyonunun adamı gibi. Mbia ve Okay orta sahası önlerinde Marin ile nasıl bir ortam oluşturur acaba?Ekici li olan orta sahadan pozisyon sayısı olarak daha verimli bir düzen olacak gibi. Çünkü marin, dikine kolay adam eksiltiyor, ver-kaça giriyor ve araya top bırakabilir. Ekici ise daha ziyade duran toplarda ve yakaladığı yerlerde tehlikeli şutları ile etkin. Ancak hucüm oyuncuları ile irtibatı, pas alışverişi ve ara topu konusunda bence yeterli değil.

Bu sebeplerle Şotanın her tercihi eleştiri alacak. Yusuf kesip marin i kanada koyarsa hazır form tutmuşken adam kesilir mi denilecek. Ekiciyi oynatmasa marin i oraya koysa Ekici gibi adam kesilir mi denilecek. Marin i yedek tutsa adam geçen maç neler yaptı nasıl oynatmaz denilecek. Şota nın bu maç eleştiriden kurtulması için tek şansı çıkaracağı takımın maçı çatır çatır kazanması.

Benim istediğim kadro ;

----------------Onur-------------------

Cavanda---Douglas---Medjani----Constant

------------Mbia-----Okay--------------

--------------Marko Marin---------------

Yusuf-------------------------------Erkan

----------------Cardozo-------------------

Yukardaki kadro ile baskılı bir oyun oynayacağımızı planlayarak Cardozo ile başlanılmalı diyorum. Oyunu rakip alana yıkabileceğimiz her maçta cardozo olmalı. Böyle maçlarda kontra imkanı olmuyor ve araya kaçan sprinter forvet lazım değil. Golcü lazım.

abi sen harbiden Ekici'yi nasıl kestin, geçen sene en iyi adamımızdı Ekici Marin bir arada oynadı işte .

Çok şaşırdım

Gökhan Topsakal
03.09.2015, 06:00
Bi tane kaçırdığını ben hatırlıyorm sanki :))

Dan dun vuruyor diyenlerin gazina gelip plase attiydi.

HOPA'LI TS'Lİ
03.09.2015, 07:42
GS maçına 10 puanla ve moralle çıkmalıyız.

Gayse maçını ne yapıp edip kazanmalıyız.

EMİR
03.09.2015, 08:01
Erken bulacağımız bir gol çok rahat kayseriyi çözecek ve maçı rahat rahat almamızı sağlayacaktır

legorakiss
03.09.2015, 08:06
ilk 2 hafta ankete katılıp Trabzonspor kazanır demiştim. ikisini de kazandık. akhisar maçında ankete katılmamışım zar zor berabere kaldık.

kayseri maçında yine Trabzonspor kazanır dedim.

rahat olun kazanırız. ben kendi görevimi yaptım:)

HOPA'LI TS'Lİ
03.09.2015, 08:08
ilk 2 hafta ankete katılıp Trabzonspor kazanır demiştim. ikisini de kazandık. akhisar maçında ankete katılmamışım zar zor berabere kaldık.

kayseri maçında yine Trabzonspor kazanır dedim.

rahat olun kazanırız. ben kendi görevimi yaptım:)

Totemin hep tutsun da kazanalım Sn. Legorakiss :)

Mehmet
03.09.2015, 08:35
Alternatifli bir kadromuz var.
Geçen hafta fazla yıpranan dinlendirilmesi gereken oyuncuların oynatılmayacağı bir maç.
Ancak maç gününe daha çok var, hepsi dinlenmiş olur ki.
Kayserisporu sürklase edebiliriz.

legorakiss
03.09.2015, 09:07
Totemin hep tutsun da kazanalım Sn. Legorakiss :)

gs ve fb maçlarında da tutsunda gerisi çok önemli değil:)

Kerem Temelli
03.09.2015, 09:14
Kombine kart satış listesi,
Arkadaşlar bu nasıl şey,
Benim gençliğimde bilet almak için neler yapardık,
Hadi,her evden birkişi alsın artık kombine kart,
Hadi artık,yok öyle oturduğun yerden sevinmek,
Islanacaksın Avni Aker de,
Sarılacaksın,gol olunca tanımadığın taraftarlarla,

Hadi ,Trabzon daki arkadaşlar,

1) Fenerbahçe: 38.360

2) Galatasaray: 32.070

3) Bursaspor: 20.395

4) Torku Konyaspor: 20.282

5) Beşiktaş: 19.715

6) Mersin İdmanyurdu: 11.640

7) Medipol Başakşehir: 7645

8) Eskişehirspor: 7015

9) Kasımpaşa: 5395

10) Çaykur Rizespor: 4845

11) Medicana Sivassspor: 4134

12) Antalyaspor: 3850

13) Gaziantepspor: 3394

14) Boluspor: 2689

15) Kayserispor: 2632

16) Adana Demirspor: 2399

17) Gençlerbirliği: 2345

18) Kardemir Karabükspor: 2294

19) Trabzonspor: 2275

20) Giresunspor: 2009

21) Denizlispor: 1884

22) Alanyaspor: 1275

23) Adanaspor: 1254

24) Osmanlıspor: 1015

25) Kayseri Erciyesspor: 924

26) Samsunspor: 814

27) Akhisar Belediyespor: 866

28) Balıkesirspor: 765

29) 1461 Trabzon: 640

30) Yeni Malatyaspor: 465

31) Elazığpor: 412

32) Şanlıurfaspor: 365

33) Karşıyaka: 318

34) Gaziantep Büyükşehir Belediyespor: 265

35) Göztepe: 145

36) Altınordu: 113

gökhants1966
03.09.2015, 09:59
Oyunu çok yavaş oynuyoruz kapanan takımlara karşı bu şekilde çok zorlanırız topu ileride alan her oyuncu teknik kapasitesi yüksek,topla dikine hızlı bir şekilde akabilen zeki oyuncular olmalı kapanan takımlara karşı ancak bu şekilde başarılı olabiliriz.

Erkan Zengin teknik kapasitesi ve zekası iyi olsa da çabukluk sorunu olduğundan bunu yapamıyor.Yusuf Erdoğan ise hız ve çabukluk olarak çok iyi olmasına rağmen teknik ve topa hakimiyeti yetersiz olduğundan ayrıca oyun görüşü de iyi olmadığı için bu oyuna uygun değil.

Bu oyuna en uygun oyuncu Marko Marin Kayseri maçında kesinlikle oynamalı.10 numara pozisyonunda ise kesinlikle Mehmet Ekici oynamalı.

selcukyazici
03.09.2015, 10:12
http://www.kadronukur.com/uploads/squads/d89d562837-80086.png (http://www.kadronukur.com/squads/view/d89d562837-80086.html)

zafer6161
03.09.2015, 10:16

mersinde yanlış olabilir,her maçta stadları boş.300*500 kişiye oynuyorlar.

selcuk
03.09.2015, 10:19

mersinde yanlış olabilir,her maçta stadları boş.300*500 kişiye oynuyorlar.

belediye felan alip dagitmistir diye düsünüyorum

demir
03.09.2015, 10:20
rahat olun usaklar bu mac bızumdur

Hüseyin Sahtiyan
03.09.2015, 10:26
http://www.kadronukur.com/uploads/squads/39fb836c7a-80091.png (http://www.kadronukur.com/squads/view/39fb836c7a-80091.html)

Taner Gündoğdu
03.09.2015, 10:51
http://www.kadronukur.com/uploads/squads/2d6350a56f-80101.png (http://www.kadronukur.com/squads/view/2d6350a56f-80101.html)

Yusuf ve Erkan'ı keseceğini sanmıyorum. maçın durumuna göre Marin ve Cardozo oyuna alınacaktır.

Okay-Mbia
Ndoye-Ekici-Marin
Cardozo dizilişini tercih ederim ama bunu görmemiz imkansız gibi

Tahir61
03.09.2015, 11:02
Arkadaşlar bu nasıl şey,

bursa ve konyanın rakamları çok abartılı tamam satmış olabilirler de 20 bn??
başakşehir de 7 bin kombineyi kime satmış merak ettim

EMİR
03.09.2015, 11:06
http://www.kadronukur.com/uploads/squads/d89d562837-80086.png (http://www.kadronukur.com/squads/view/d89d562837-80086.html)

Kesinlikle sahaya çıkması gereken kadro!!:alkış:

Tabi Cardozo ve N'Doye değişikliğide olabilir ama oyunu kayserinin kalesine yıkacağımızı düşünüyorum bu yüzden cardozo ile başlanmalı gol bulamazsak ikinci yarıya n'doye takviyesi yapılabilir

güneyli
03.09.2015, 11:33
Defans hattımız birlikte çalışmalı bu arada..Douglas antremanlara katılıyor mu acaba..?. Şu marini ve mehmeti gs maçına fit çıkarmak gerek.
Kayseri açık oynar.Gs açık oynar..Ben bu maçlardan oyun ve skor olarak ümitliyim.En kötü 4 puan..Ben 6 diyorum.

Yiğit Gayretli
03.09.2015, 11:41
Ayaklarına hakim, kesici özelliği yüksek, oyun kurma becerisi olan stoperler ile mutlak hakimiyet. Bence bu sisteme yavaş yavaş alışmak lazım...

http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=NJ0B8UVWDQ

LaZuRiBeRe_53
03.09.2015, 11:52
.......................Onur

Cavanda...Medjani...Douglas....Constant

..................Mbia.....Okay

N'doye................Ekici............Marin

.......................Cardozo

arkadaşın yazdığı kadroyu beğendim gayet güzel bu kadro ile hem gol atarız hemde rahat kazanırız.
özeri 18 e almam ben olsam

LaZuRiBeRe_53
03.09.2015, 11:54
Ayaklarına hakim, kesici özelliği yüksek, oyun kurma becerisi olan stoperler ile mutlak hakimiyet. Bence bu sisteme yavaş yavaş alışmak lazım...

mbia yı stoperde kullanmak biraz lüks olacak sanki , orta sahada iyi işler yapıyor önliberoda devam etmeli bence

LaZuRiBeRe_53
03.09.2015, 11:55
ndoye beni şaşırttı o penaltıyı nasıl atamaz şaşırıyorum , atacak onca adam varken sen niye atmaya çalıştın kahraman olmak istedi heralde :)

fanatikdevri
03.09.2015, 12:49
plaka yaparız

cem1990
03.09.2015, 12:59
Arkadaşlar bu nasıl şey,

20) Giresunspor: 2009

21) Denizlispor: 1884

22) Alanyaspor: 1275

23) Adanaspor: 1254

24) Osmanlıspor: 1015

25) Kayseri Erciyesspor: 924

26) Samsunspor: 814

27) Akhisar Belediyespor: 866

28) Balıkesirspor: 765

29) 1461 Trabzon: 640

30) Yeni Malatyaspor: 465

31) Elazığpor: 412

32) Şanlıurfaspor: 365

33) Karşıyaka: 318

34) Gaziantep Büyükşehir Belediyespor: 265

35) Göztepe: 145

36) Altınordu: 113

Beşiktaş 19 bin kombineyi hangi statta satmış acep

gurkankyildiz
03.09.2015, 13:02

Hem de Kadıköy'de Fener maçında kaçırdı abi :) Hiç unutmam Rüştü kurtarmıştı :)

Samet GÜVEN
03.09.2015, 13:05

Bu kulüp hiç bir zaman senin düşündüğün şekilde oynayamaz. Mbia yı oraya hapsetmekten başka hiç bir şeye yaramaz bu sistem. Takıma büyük bir darbe vurur. Çünkü Mbia tam merkezde hem stopere hem önündeki 10 numaraya hemde hücuma aynı anda komple yardımı dokunan bir adam.

Mbia yı stopere çekerek her bölgede etkinliğini kendi elinle azaltırsın.

Yiğit Gayretli
03.09.2015, 13:10
Bu kulüp hiç bir zaman senin düşündüğün şekilde oynayamaz. Mbia yı oraya hapsetmekten başka hiç bir şeye yaramaz bu sistem. Takıma büyük bir darbe vurur. Çünkü Mbia tam merkezde hem stopere hem önündeki 10 numaraya hemde hücuma aynı anda komple yardımı dokunan bir adam.

Mbia yı stopere çekerek her bölgede etkinliğini kendi elinle azaltırsın.

Mbia'nın şahsi etkinliği azalır, takımın etkinliği artar.

Ne demek istediğimi Douglas'ın takıma katıldıktan sonra verecekleri ile daha iyi anlayacaksınız...

Topu kendi yarı sahanda da rakip yarı sahada da korkusuz ve etkin çevirmek, takım boyunu kısaltıp oyunu rakip yarı alana yığmanın en etkin yolu bu dizilişten geçiyor.

Armağan Dere
03.09.2015, 13:12

kaburgasının kırıldığı maç sanırım Rüştü'nün..
top sağ alt kaburgasına gelip dışarı çıkmıştı..
Son dk sanırım uzatmalarda..

selcuk
03.09.2015, 13:17

Ne demek istediğimi Douglas'ın takıma katıldıktan sonra verecekleri ile daha iyi anlayacaksınız...

Topu kendi yarı sahanda da rakip yarı sahada da korkusuz ve etkin çevirmek, takım boyunu kısaltıp oyunu rakip yarı alana yığmanın en etkin yolu bu dizilişten geçiyor.

kusura bakmada
yazilarinda artik hep kendime bunlar senin fikrinmi yoksa biyerden duydugun düsüncelerin kagida dökülmüs halimi soruyorum kendime
bu düsünceden kendimi ali koyamiyorum son zamanlar
bilinc alti olsa gerek

Yiğit Gayretli
03.09.2015, 13:19

Silik silik bir anıdır benim için. Kahvede babamla %99 tek Trabzonsporlular'ız... Penaltı oldu, Hami topun başına geçti. Ben küçücük aklım, boyum ve kocaman heyecanımla dayanmadım kulaklarımı kapatıp arkamı döndüm televizyona. Gözümü açıp ellerimi aşağı indirdiğimde tüm kahve deli gibi seviniyor, ben ve babam öylece oturuyorduk.

Bu sahne çocukluğumdan beri her mayıs-haziran ayındaki "Türkiye'deki Trabzon" tezahürü gibiydi. Deli gibi sevinen bir kalabalığın tam ortasında somurtmuş oturan iki insan...

Öyle de bir anımdır işte, neyse...

kusura bakmada
yazilarinda artik hep kendime bunlar senin fikrinmi yoksa biyerden duydugun düsüncelerin kagida dökülmüs halimi soruyorum kendime
bilinc alti olsa gerek

Ne alakası var?

selcuk
03.09.2015, 13:21
Ne alakası var?

yani teknik kadrodan ipucu varmi alttan alttan sormaya calisiyorum

2 doka stili stoperlen oynamak bence uygun olmaz
biri oynasi biri safety olsun

Yiğit Gayretli
03.09.2015, 13:25
yani teknik kadrodan ipucu varmi alttan alttan sormaya calisiyorum

2 doka stili stoperlen oynamak bence uygun olmaz
biri oynasi biri safety olsun

Hoca'nın bir şeyi uygulayacağını bildiğim zaman direk söylüyorum. Geçenlerde Özer'i pek tutmadığını dile getirmiştim misal...

Şota'nın veya herhangi başka bir insanın düşüncelerini veya potansiyel uygulamalarını kendi fikrim gibi satacak bir karaktersiz değilim.

selcuk
03.09.2015, 13:28
Hoca'nın bir şeyi uygulayacağını bildiğim zaman direk söylüyorum. Geçenlerde Özer'i pek tutmadığını dile getirmiştim misal...

Şota'nın veya herhangi başka bir insanın düşüncelerini veya potansiyel uygulamalarını kendi fikrim gibi satacak bir karaktersiz değilim.

sonu biraz agir oldu, öyle biseyi demek isteyen yoktu

Samet GÜVEN
03.09.2015, 13:28

Bizim takım özelinde konuşuyorum, baştan sona hatalı bir yorum. Bu düşüncelerinin bizim takım için gerçekleşmesi mümkün değil.

Mbia yı oraya sıkıştırdığın an orta saha ve hücumda o bahsettiğin etkinliklerin derecesi yarı yarıya düşer. Kağıt üstünde bile gerçekleştiremeyiz bu uygulamayı, o derece.

Yiğit Gayretli
03.09.2015, 13:32
Bizim takım özelinde konuşuyorum, baştan sona hatalı bir yorum. Bu düşüncelerinin bizim takım için gerçekleşmesi mümkün değil.

Mbia yı oraya sıkıştırdığın an orta saha ve hücumda o bahsettiğin etkinliklerin derecesi yarı yarıya düşer. Kağıt üstünde bile gerçekleştiremeyiz bu uygulamayı, o derece.

Takım iyi olsun da senin anlattığın gibi oynasın, ben razıyım :)

Samet GÜVEN
03.09.2015, 13:33
Takım iyi olsun da senin anlattığın gibi oynasın, ben razıyım :)

İyi olan takımı bozmaya çalışma, adamı ayar etme :D

Hele dur bi düzen otursun :)

artvints
03.09.2015, 13:35
kusura bakmada
bilinc alti olsa gerek

benzer bir kadroyu ben de yazmistim akhisar macindaki m'bia'nin stoper oynadigi dakikalari baz alarak.ama macin belli bolumleri icin yazdim.oyle dinamik, surekli oyuna katilan, takimi ileri iten bir stopere ihtiyacimiz var gercekten.o papy trabzon'a gelecek.ya da bosingwa'yi bekleyecegiz.

Onur Akyüz
03.09.2015, 13:38
kaburgasının kırıldığı maç sanırım Rüştü'nün..
top sağ alt kaburgasına gelip dışarı çıkmıştı..
Son dk sanırım uzatmalarda..

Ben önce eliyle çeldiğini ki o sırada el bileklerinin ikisinin de kırıldığını, seken topun da kafasına çarptığını ve orada da kafatasının çatladığını hatırlıyorum.

Uzun yıllar kafasında bir maskeyle çıktı maçlara Rüştü.

Armağan Dere
03.09.2015, 13:42
sanırım bu maç
https://www.youtube.com/watch?v=xeS7LRHaKXk
4 mart 2000

duyurukcu
03.09.2015, 14:51

Yahudlier Genellikle tanrıyı Elohim ve Yehova şeklinde adlandırmaktadırlar. Elohim Tanrı'nın gazap tarafını, Yehova ise rahmet tarafınıtemsil eder. Yahudiler Tanrı'nın gazabından çok korktukları için Elohim adını daha çok kullanmayı tercih ederler.https://tr.wikipedia.org/wiki/Elohim... kelime ile dalga geçmiyorum senin yorumlarını eleştiriyorum..

Benim okuduğum kitabın çeyreğini okusan futbol hakkında biraz bilgin olurdu..ayrıca benim görüşüme göre sen futbol cühelasısın ha sende dersin ki hayır ben değil sensin o...bunun kararını da burda yorumları okuyanlar verir ama emin olduğum bir şey var sen Trabzonsporlu değilsin,sürekli eleştirmek demek gerçekcilik falan demek değil kusura bakma ya da bak kimse yemiyor senin gerçek niyetini

talsuv61
03.09.2015, 15:14

Yaklaşık 25 sene evvel de kaçırdı. Deplasmanda Bursayı 6-0 yendikten sonra evimizdeki maçta Konyaya 1-0 yenilmiştik.
O maçta Hami penaltı kaçırmıştı. Normal vursa gene golünü atacaktı ama çok artistik biçimde penaltı kullanmıştı.

kaan61
03.09.2015, 16:13
......................... Onur..............................

Cavanda ..... Douglas .... Mustafa ..... Constant

.............. Mbia .............. Okay.................

Yusuf ............ Mehmet ............... Erkan

....................... N'doye ........................

Sakatlık olmazsa heralde bu kadro ile başlarız.

kaan61
03.09.2015, 16:15
Bu sene kadro yapmanın ayrı bir kolaylığı ve güzelliği var. Oyuncu sayısını 11 yaptın mı yabancıları kontrol etmen gerekmiyor. 3 - 0 hükmen kaybederiz gibi mesajlar olmuyor.

HOPA'LI TS'Lİ
03.09.2015, 16:45

Yahu şu Konstant'ı sol beke yazmayın Allah aşkına
Alper denensin bir kere
Konstant'ın hataları yüzünden son maçta 2 gol yedik
Lütfen, lütfen, lütfen Alper diyorum

HOPA'LI TS'Lİ
03.09.2015, 16:46

Yumlu yerine Medjani oynasın

HOPA'LI TS'Lİ
03.09.2015, 16:48
Onur
Cavanda-Douglas-Medjani-Alper
M'Bia-Okay
Yusuf-Ekici-Erkan
Marin (N'Doye)

Bahadır Şimşek
03.09.2015, 17:07
Yahu şu Konstant'ı sol beke yazmayın Allah aşkına
Alper denensin bir kere
Konstant'ın hataları yüzünden son maçta 2 gol yedik
Lütfen, lütfen, lütfen Alper diyorum

Oynatılacağını bilsem yazacam da üstad, Constant varken ona forma vermez hoca.

Yine de bir kadro kuralım Kayseri maçı için...

*************************Onur********************* ********

Cavanda***********Douglas***********Aykut********* *****Alper

***************Mbia********************Okay******* ********

*************Marin**********Ekici***********Erkan( Yusuf)*****

***********************N'doye********************* ********

Ya bu kadroyu kuruyorum ama forveti de 2li istiyorum aslında Cardozo ile N'doye.

Kimi çıkarsam bulamadım. 3 lü defans desek deplasman için sakat olabilir.

Kısır döngü içinde kaldım resmen...

gökçay61
03.09.2015, 17:19
valla bence hoca ne yusufu nede erkanı keser. son 3 haftadır yusuf ve erkan canla başla mücadele ediyor hatta gol atıyorlar. şimdi 6 dakkalık performans sergiledi diye marini onların yerine koymaz. ancaaaaaak özerin yerine hazır mehmette daha tam olmamışken marini 10 numara olarak görürüz bence. kadro ise

---------onur--------
cava---yumli--doug--cons
yusuf---mbia--okay--erkan
-------------marin-----------
------------ndoye-----------

LaZuRiBeRe_53
03.09.2015, 18:04
onur

cavanda - doglus - aykut

mbia-okay

marin- m.ekici-erkan(constant)

cardozo - ndoye

Emirhan Makul
03.09.2015, 18:16
Gs maçı içeride olduğu için yenilme ihtimali var o yüzden bu maçı almalıyız.

asilhamsi
03.09.2015, 18:52
----------onur----------
cavanda---douglas--medjani---constant

---------mbia--------okay----------------

---------------ekici-------------------

------------------------marin-----------

----ndoye--------------------------------

---------------cardozo------------------------

benim asimetrik dizilişim bu.Sahadaki adamların tamamı futbolu bilen oyuncular.

Erkan ve yusuf skor katkısı veriyorlar ama oyun icinde etkinlikleri cok dusuk.

Marin oynadıgı kısa urede oyunda ne kadar etkili olacagının sinyallerini verdi.

asilhamsi
03.09.2015, 18:54
onur

cavanda - doglus - aykut

mbia-okay

marin- m.ekici-erkan(constant)

cardozo - ndoye

bayern munih style:)

bende 3 lu denenmesinden yanayım ama bilmiyorum nasıl olur.

---------------onur-------------

-------douglas--------aykut-------------

--------------medjani---------------------

cavanda------mbia--------ekici/okay--------constant

--------------------marin-------------------------

----------cardozo------------ndoye-------------------------

kudu_89
03.09.2015, 19:32
Mübarekler bu ligdeki tek olay kanat zaten. Siz gidip 3 defansla oynarsanız folloş olursunuz. 3-5-2 için forvet dâhil her mevkiinde dinamo gibi adamlar olacak. Ayrıca sevilen adamları yazacağız diye Okayı çıkaranlar var. Okay en az mbia kadar yararlı olacak. 90 dakika oyunda olması gereken adam. Mehmet marin çok hoş ama defansif yönü zayıf ortasahalar bir arada bu ligde tutmaz. Örnek: Beşiktaş.

SALDIRAY
04.09.2015, 14:18
Kazanmalıyız.

kaan61
04.09.2015, 14:21
Rize hazırlık maçını TV veriyormu?

Yıldıray Emanet
04.09.2015, 14:27
Çok değişik anlamlar yüklü olan bir maç kazanırsak çok şeyler kazanıcaz şampiyonluk yolunda. En önemliside kazanırsak gs maçında 2x daha dirençli ve istekli bir takım izlicemizi düşünüyorum

Sacit
04.09.2015, 14:45
http://www.kadronukur.com/uploads/squads/39fb836c7a-80091.png (http://www.kadronukur.com/squads/view/39fb836c7a-80091.html)

Güzel kadro..
Medjani ve Douglas stoperde çok iyi olur

Not: şu mustafa yumlu'yu artık hayatınızdan silin, yok edin, kurtulun bu şahıstan..

61ronin61
04.09.2015, 16:58
kayseri spor sen ne biçim bir kulüpsün.senden bi ton futbolcular aldık sseni zengin ettik(tabi bu bizim hatamız)

ikinci lide düştünüz tründe trabzonlular sizi dedtekledi siz bize biz size tezahuratlar yaptık.

şimdi bizi icraya vermişsin hainler.bize darbe vurmaya çaılışıyorsunuz .dostumuz filan değilsiniz.

size bişey diyimmi renkdaşlarım hiç istemesdim ama mecburen örnek vermek zorundayım.şikebahçe gibi güçlü tek olucaksın kardeşim.

dost most yok hikaye bunlar aslında gerçek hayattada dost yok sadece menfaatler ve çıkarlar var.

en basit örnek veriyim bolparan varken çok arkadaşın kankin olur ve çok dostun olduğunu sanırsın aslında sahtedir o işler onlar paranın dostudur.

mesela çok paran var sıfıra düştün kaldın dışarıda zamanında çok paran varken en yakın dostuna gitsen seni bir hafta -10 gün misafir eder ihtiyaçlarını karşılar.sonra mırın kırınlar tartışmalar bir bakmışsın zamnındaki en yakın dostun en büyük düşmanın olmuş.

konuyu dağıttım ama sonuç olarak kayseri mayseri bursa mursa dost most değil şampiyon yaptığımız bursayı transfer sezonunda gördük bize karşı tutumunu.

güçlü olucaksın tek olucaksın.o zaman dost olduğunu zannetin aslında dostun olmayan kulüpler yalakan olur iş budur.

Furkan Dündar
04.09.2015, 17:06
kayseri spor sen ne biçim bir kulüpsün.senden bi ton futbolcular aldık sseni zengin ettik(tabi bu bizim hatamız)

ikinci lide düştünüz tründe trabzonlular sizi dedtekledi siz bize biz size tezahuratlar yaptık.

şimdi bizi icraya vermişsin hainler.bize darbe vurmaya çaılışıyorsunuz .dostumuz filan değilsiniz.

size bişey diyimmi renkdaşlarım hiç istemesdim ama mecburen örnek vermek zorundayım.şikebahçe gibi güçlü tek olucaksın kardeşim.

dost most yok hikaye bunlar aslında gerçek hayattada dost yok sadece menfaatler ve çıkarlar var.

en basit örnek veriyim bolparan varken çok arkadaşın kankin olur ve çok dostun olduğunu sanırsın aslında sahtedir o işler onlar paranın dostudur.

mesela çok paran var sıfıra düştün kaldın dışarıda zamanında çok paran varken en yakın dostuna gitsen seni bir hafta -10 gün misafir eder ihtiyaçlarını karşılar.sonra mırın kırınlar tartışmalar bir bakmışsın zamnındaki en yakın dostun en büyük düşmanın olmuş.

konuyu dağıttım ama sonuç olarak kayseri mayseri bursa mursa dost most değil şampiyon yaptığımız bursayı transfer sezonunda gördük bize karşı tutumunu.

güçlü olucaksın tek olucaksın.o zaman dost olduğunu zannetin aslında dostun olmayan kulüpler yalakan olur iş budur.

yardır be ronin dur sana bi yeşil basayım :)

61ronin61
04.09.2015, 17:17
yardır be ronin dur sana bi yeşil basayım :)

bugün havamdayım ceza almassam iyidir:D

o yeşilmi alırım bi dal:D

6Şafak Aydın1
04.09.2015, 17:22
depresyondayiz sanirim. ilac filan aliyormusunuz.

Sercan Keleş
04.09.2015, 17:29
:D Bende diyorum kime benzetiyorum arkadaşı , buldum Memetali twitter fenomeni

arahna
04.09.2015, 18:06
......................... Esteban..............................

.........………………... Mbia ...............................

Yusuf ....... Mehmet ……...…..Marin....... Erkan

..................……... N'doye ..................………..

Sibel
04.09.2015, 18:39
Marin'i 90 dk izlemek için sabredemiyorum.

tonya55
04.09.2015, 19:28
İlk 11 bozulmaz onurun konsatrasyon eksikligi gitmistir umarim.erkan zengin marinle baslamak hucum anlaminda zenginlestirir ancak geride cok acik vermemize sebeb olur.

ApoCaN28
04.09.2015, 20:26
Bu maçın önemi ortada , özellikle Gs maçı öncesi olması fazlasıyla değerli kılıyor . 10 puan yaparız umuyorum .

Ali Özcan
04.09.2015, 20:38
Okayin maçı var izlemek istiyorsanız...Trtspor Avusturalya - Türkiye U21

Poor
04.09.2015, 21:19
Erkan yerine marinle ozer yerine de ekiciyle başlıcaz iste

Ekici 10 numarada ne kadar olur bilemiyorum. Okayla mbia cok iyi ikili oldular.

Erkan oynarsa solda ekiciden verim alamayız ozer gibi yokolup gider.

umitçebi
04.09.2015, 21:37
Gs maçı içeride olduğu için yenilme ihtimali var o yüzden bu maçı almalıyız.

Gelsene maça gidelim Trabzon a :D

umitçebi
04.09.2015, 21:39
Bu maç için kadrom;

*************ONUR***************
CAVANDA MEDJANI DOUGLAS CONSTANT
**********MBIA*****OKAY***********
MARIN*********EKICI**********ERKAN ZENGIN
**************NDOYE******************

Lütfen efansta artık turk isimleri yazmayın..En azından devre arasına kadar bu defans dortlusu sureklı oynamalı..
Deplasman için Ndoye ideal...Avnı akerde de duruma gore cardozo oynamalı...

Koray Böyük
04.09.2015, 21:52
Maç cumartesi olsa da izlesek.. İşten çıkarım hiç değilse..

elohim_61
04.09.2015, 22:35
ndoye oynamazsa şansımız olur. deniz oynasa on kat daha iyi

E. Okan Bülbül
04.09.2015, 23:17
Deniz oynayacağına 10 kişi çıkalım daha iyi.

Yavuz Bektaş
04.09.2015, 23:29
kadir hasın zemini kale önleri hariç iyiydi erciyes maçında
kale önleri adeta patates tarlası gibi inşallah bu arada düzeltilir

Lantis
04.09.2015, 23:48
Kayseri karşısına tek forvet çıkarız kadroda şöyle olmalı:

---------------ONUR-

-CAVANDA DOUGLAS AYKUT CONSTANT-

-------------MBİA OKAY-

---------MARİN EKİCİ ERKAN-

-------------CARDOZO-

YEDEKLER: ESTEBAN MUSTAFA MEDJANİ YUSUF ÖZER SEFA NDOYE
.
.
.
DİĞER: UĞURCAN ALPER SALİH AYTAÇ BORCE DENİZ MUHAMMET MUSA
.
.
.
Douglasın yanına Aykut yazdım çünkü Medjani den daha hızlı.
İkinci yarı NDOYE-CARDOZO,YUSUF-ERKAN,ÖZER-MARİN değişiklikleri yapılır.
.
.
.
Devre arası gidecekler: Deniz,Musa,İshak,Soner,Serdar,Özer
Bir sol bek ve sağ açık alınır,Bosingwa defensa döner ve ilk 2 garantilenir.Yeni kadromuz şöyle olur:

---------------ONUR-

-CAVANDA DOUGLAS BOSİNGWA X-

-------------MBİA OKAY-

------------X EKİCİ MARİN-

-------------CARDOZO-

YEDEKLER: ESTEBAN AYKUT MEDJANİ YUSUF ERKAN CONSTANT NDOYE
.
.
.
DİĞER: UĞURCAN ALPER MUSTAFA SALİH AYTAÇ BORCE SEFA MUHAMMET

riv riv riv
04.09.2015, 23:50

Denizle Ndoye'yi kıyaslamak hangi futbol bilgisinin ürünü hocam?

Berke6198
04.09.2015, 23:55

Hangi kıstaslara göre mesela ?

Sizden teknik ve taktik açıklama bekliyorum bu konuda. Deniz'de olan hangi özellik N'Doye'da yoktur ? Hangi sisteme göre Deniz N'Doye'u kat kat(!) ezer ?

Allah aşkına futbol bilgisi dahilinde mantıklı bir açıklama sunun bana.

Tuğrul
05.09.2015, 00:04

Özet görüntülerinden fikir çıkarıp, isyana giren birini görüyorum.

Deniz oynayacağına 10 kişi çıkalım daha iyi.

Abartma, Deniz iyi oyuncu.

Hele ki Umut takozunun göklere çıkarıldığı, milli takım seviyesine geldiği yerde feriştahın kralıdır.

--------------------------------------------------------------

Erkan Zengin eleme maçlarında baya yıpranacak.

Üst üste maç oynatarak sindirilmemeli. Formda da olsa Kayseri maçında kulübede olmalı.

kayseriliyiz
05.09.2015, 00:11
Çok zor bir maç bizleri bekliyor.

Envoyé de mon ASUS_Z00AD en utilisant Tapatalk

Yavuz Bektaş
05.09.2015, 00:14
deniz önce top kontrolünü+koşarken kayıp düşme problemini+allah ne verdiyse vurup topu dağlara taşlara atma sorununu çözsün sonra 18e girsin

Bud Spencer
05.09.2015, 00:31
onur
cavanda mustafa douglas constant
yusuf mbia okay erkan
ekici
ndoye

muhtemelen böyle baslariz...cardozo, marin, ücüncüde duruma göre sonradan oyuna girer

Sadık Bıyık
05.09.2015, 01:27
onur
cavanda mustafa douglas constant
yusuf mbia okay erkan
ekici
ndoye

muhtemelen böyle baslariz...cardozo, marin, ücüncüde duruma göre sonradan oyuna girer

marin ve cardoza ya bişekilde kadroda yer açılmalı. sanırım hazırlık maçından sonra veya kayseri maçından sonra erkan marinle yer değiştirir. içerdekimaçlar da çift forvet ile oynanabilir.
kayseri maçı bizim için bir kırılma noktası bence kazanırsak, üst bantta tutunuruz aksi durumda (ALLAH muhafaza) gs maçı kader maçımız olur.

Tunç Tosun
05.09.2015, 03:13
Olsa da izlesek.

LaZuRiBeRe_53
05.09.2015, 09:41
tolunay bize karşı aşırı hısrlanmış durumda başkanın gönderdiği dünden beri kendine hazmedemiyor ve sürekli bize darbe vurmak istiyor o yüzden bu maçı mutlaka kazanmamız gerekiyor
ayrıca ben yönetimin yerinde olsam kayseriye kiralık adam da vermezdim , tolunayı mı sevindirecem

selcuk
05.09.2015, 09:54
tolunay bize karşı aşırı hısrlanmış durumda başkanın gönderdiği dünden beri kendine hazmedemiyor ve sürekli bize darbe vurmak istiyor o yüzden bu maçı mutlaka kazanmamız gerekiyor
ayrıca ben yönetimin yerinde olsam kayseriye kiralık adam da vermezdim , tolunayı mı sevindirecem

tolunay hayatta trabzona karsi hirs yapacak
baskalari yüzünden darbe vurmak isteyecek bir isim olmaz
zaten türkiyede kimsenin istemedigi, reputasyonu yerlerde sürünen 2 futbolcumuzu alip bizi rahatlatmasiyla bunuda ispatlamistir

insanlari tanimadan karalamayin
tolunay icin trabzonspor cok özeldir, bunuda her zaman dile getirmis bir isimdir

İsa Gündoğdu
05.09.2015, 09:59
Tolunay adamdır inşallah takımı üstümüze salar defans yaptırmaz

Furkan Dündar
05.09.2015, 10:53
Trabzonspor kayseriye karşı sistemi aynı şekilde devam ettirmeli yahu ne diyorsun deli gibi saldırmalıyız bla bla seslerini duyar gibi oldum ama hayır sistem aynen devam etmeli çünkü deplesmanda oynuyoruz.

nerde mi saldıracağız evimizde deli gibi pres ve baskı ile oynayıp maçı almalıyız

ama deplesmanda ise daha sakin top kontrolünü elimizde tutarak rakibi bozarak oynamalı ve sonuca gitmeliyiz.

Ndoye tek forvet başlar

marin iyi ise sahada görmek isterdim

defans bloğu da bu maçta belli olacaktır

tahminim hocanın defans hattı

cavanda-yumlu-douglas-constant

olacaktır.

ben olsam medjani ile başlarım

forvette her zaman deplasmanda ndoye ile evde cardozo ile oynarım.
oyun sıkısırsa iki oyuncu da devreye girmeli

orta sahamız ise çok zengin hepsi iyi gözümde

ilkeryasinz
05.09.2015, 11:24
İcra haberi dogrumudur?

elohim_61
05.09.2015, 11:36
Hangi kıstaslara göre mesela ?

Sizden teknik ve taktik açıklama bekliyorum bu konuda. Deniz'de olan hangi özellik N'Doye'da yoktur ? Hangi sisteme göre Deniz N'Doye'u kat kat(!) ezer ?

Allah aşkına futbol bilgisi dahilinde mantıklı bir açıklama sunun bana.

Deniz en azından hırslı, bayern altyapısından çıkmış kendini geliştirmeye meyilli. Geçen sezon millet bayılıyordu, bu sezon daha fazla katkı yapacak ama sakatlıktan yeni çıktı.

Ndoye ise bitik birisi, bu saatten sonra kendini geliştiremez, ölü balık gibi bakan futbolcudan hayır gelmez. Tomas Jun içinde aynı şeyleri söyledim ankaragücü maçında boş kaleye atamamıştı, zira ndoye de aynı şekilde hem penaltı kaçırdı olabilir ama dönen topu kaleye atamıyorsa ciddi bir sorun var demektir.

kısaca Ndoye loser bir oyuncu

şampiyon olmamız için leblebi gibi gol atan adam lazım, ndoye bu tarz bir oyuncu değil. cardozo ile yanyana oynasın o zaman çok iyi olur ama çift forvet oynayamayacağımıza göre gol yükünü karşılayacak oyuncumuz yok. cardozo sakat geçen seneki performansını gösteremez, gösterse bile şampiyon olmağa yetmez. 2011 sezonunda burak çok fazla gol atmıştı bize o tarz performans sunacak oyuncu lazım. Şu ana kadar maç kazandıran golerimizi erkan ve yusuf atmış, siz samimi olarak bu ikisine her maç gol atacak diye güvenebilirmisiniz?

volkan_627
05.09.2015, 11:47
Costand milli takımda sakatlanmış. Durumu nedir acaba

Yiğit SARI
05.09.2015, 11:55

Kasığında zorlama olduğu yazılıyor ciddi bir şeyi yok sanırım

Uğur Ö.
05.09.2015, 11:58
Burak 15 17 gol gibi bir rakam yapmıştı. Bu mu çok fazka.Ndoye bu rakamlara Burak kadar oynasın oda ulaşır. Neymiş loser oyuncu. Bir boş kaleye kaçırdı diye konuşma hakkını kazanmış güya. Amma boş konuşuyorsun

artvints
05.09.2015, 12:20
Burak 15 17 gol gibi bir rakam yapmıştı. Bu mu çok fazka.Ndoye bu rakamlara Burak kadar oynasın oda ulaşır. Neymiş loser oyuncu. Bir boş kaleye kaçırdı diye konuşma hakkını kazanmış güya. Amma boş konuşuyorsun

19 atmisti.

7can61
05.09.2015, 12:23
Beşiktaş maçında daha kompakt :) ve sistemli bir takım olmuştuk, sanırım topun arkasına geçince daha iyi oynayabiliyoruz, top bizdeyken ne yapacağımızı bilmeden daha dağınık bir görüntü veriyoruz. Kayseri maçında da topun arkasında olmalıyız rakibi yorduktan sonra daha rahat gol bulabiliriz.

selcuk
05.09.2015, 12:31

Kasığında zorlama olduğu yazılıyor ciddi bir şeyi yok sanırım

constant milli takima cagrildigi yok
trabzonda antrenmanlarda

her palavrayada inanmayin lütfen :)

denizin yaninda
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/18103-8K5W7F8I.jpg

Yiğit SARI
05.09.2015, 12:50
Vay anasını şaka gibi :D

Manava61
05.09.2015, 13:10
trabzonda antrenmanlarda

denizin yaninda
Muhammet beşir niye hiç gülmüyor :D :D

61ronin61
05.09.2015, 13:21
hoca douglusun durumunu görmek istiyor o yüzden rizeilehazırlık maçı yapıyor zaten.orda douglusun uyumu oyunu onu tatmin ederse kayseri maçına douglusla başlar uyum görmesse başlamaz.

merak ettiğim erkan 90 dakikada her an maçı dödürebilecek bir adam ve çok faydalı çok teknik üst klass bir futbolcu.

yusuf anormal çırpınıyor kendini yırtıyor deli gibi koşuyor takımın en hırslı adamı.

okay mükemmel oynuyor kesilirse çok yazık olur.

özer kesilmeli ve kesilicek.onun yerine ekici oynuyacak.

peki marin kimin yerine oynayacak. yusufu erkanı okayı yazdım.hocanın işi çok zor beee.

Manava61
05.09.2015, 13:23
http://www.footballuser.com/formations/2015/09/1329776_Trabzonspor.jpg
Şotanın maça bu kadroyla çıkacagını düşünüyorum ekicinin form durumuna göre.İkinci yarı da marin ve cardozo girer .Yusufu ve erkanı son maçlardaki performansları nedeniyle kesecegini düşünmüyorum.Mustafayı zaten kesmez.İlk yarı işi bitirmemiz lazım yoksa başımıza bela olurlar.Şotadan bu maç kadrosuyla ilgili bir tek marin sürprizi olabilir diye bekliyorum ekiciyi kesebilir.

HOPA'LI TS'Lİ
05.09.2015, 13:42
http://www.footballuser.com/formations/2015/09/1329776_Trabzonspor.jpg
Şotanın maça bu kadroyla çıkacagını düşünüyorum ekicinin form durumuna göre.İkinci yarı da marin ve cardozo girer .Yusufu ve erkanı son maçlardaki performansları nedeniyle kesecegini düşünmüyorum.Mustafayı zaten kesmez.İlk yarı işi bitirmemiz lazım yoksa başımıza bela olurlar.Şotadan bu maç kadrosuyla ilgili bir tek marin sürprizi olabilir diye bekliyorum ekiciyi kesebilir.

Gine Milli Takımı'na giden Kevin Constant'ın burada sakatlandığı bildirildi. Les Echos gazetesi, kasığında zorlama oluşan tecrübeli oyuncunun, takım arkadaşı Kamano ile birlikte Malavi maçında forma giyemeyeceğini açıkladı.

Bu sezon sol bekte formayı kapan Kevin Constant, ligin ilk 3 haftasında sergilediği başarılı futbolla göz doldurmuştu. Teknik heyet, Kevin Constant'ın durumunu yakından takip ediyor. (Trabzonajans)

tonya55
05.09.2015, 13:44
Kadromuzda bazi arkadaslar mustafa yumlusuz aykutlu kadrolar yapiyorlar.mustafa yumlu bu takimda defans bolgesinde alternatifi olmayan adamlardan biridir.

HOPA'LI TS'Lİ
05.09.2015, 13:46
Trabzonspor, bugün özel maçta Rizespor ile karşı karşıya geliyor. Şota kaleci Esteban, Douglas, Marko Marin, Sefa ve Deniz gibi maç eksiği bulunan yıldızlarını sahaya sürecek, “İşte size forma fırsatı” diyecek.

HOPA'LI TS'Lİ
05.09.2015, 13:47
Kadromuzda bazi arkadaslar mustafa yumlusuz aykutlu kadrolar yapiyorlar.mustafa yumlu bu takimda defans bolgesinde alternatifi olmayan adamlardan biridir.

Bazı taraftarlarımızın Mustafa YUMLU'nun oynadığı futbolu hiç beğenmemesini ve acımasızca eleştirmesine üzülüyorum.

tonya55
05.09.2015, 13:50
Bazı taraftarlarımızın Mustafa YUMLU'nun oynadığı futbolu hiç beğenmemesini ve acımasızca eleştirmesine üzülüyorum.

Kesinlikle cok abartili elestiriler yapiliyor.3 haftadir gayet iyi oynuyor bu formunu surdururse milli takim gorebilir.

selcuk
05.09.2015, 13:53
Gine Milli Takımı'na giden Kevin Constant'ın burada sakatlandığı bildirildi. Les Echos gazetesi, kasığında zorlama oluşan tecrübeli oyuncunun, takım arkadaşı Kamano ile birlikte Malavi maçında forma giyemeyeceğini açıkladı.

Bu sezon sol bekte formayı kapan Kevin Constant, ligin ilk 3 haftasında sergilediği başarılı futbolla göz doldurmuştu. Teknik heyet, Kevin Constant'ın durumunu yakından takip ediyor. (Trabzonajans)

abicigim bir arka sayfayi okurmusun bir zahmet

volkan_627
05.09.2015, 13:59
Muhammet beşir niye hiç gülmüyor :D :D

kesin kafasında gs vardır. hemen kovalım....

volkan_627
05.09.2015, 14:00
ula bu haberi yapanlar en azından idman fotolarınada mı bakmıyorlar.....

selcuk
05.09.2015, 14:03
ula bu haberi yapanlar en azından idman fotolarınada mı bakmıyorlar.....

o degil bu aylarda afrikada nasil futbol oynanacakda milli takima adam cagrilsin

su an sadece parasi olan federasyonlar kuzey avrupada kamp yapiyor, cogu toplanmadi
afrika federasyonuna göre milli ara olmadigindan

gine gibi ebolanin kasip kavurdugu ülkede tabiiki toplanmadi

volkan_627
05.09.2015, 14:08
o degil bu aylarda afrikada nasil futbol oynanacakda milli takima adam cagrilsin

su an sadece parasi olan federasyonlar kuzey avrupada kamp yapiyor, cogu toplanmadi

haberi yapan siteye aslında idman fotosunu gönderip peşinden de sağlam bir kahkaha atmak lazım...

Kolpacı
05.09.2015, 14:24
Douglas Türkiye'ye karşı sahada olucakmış

Mustafa Calik
05.09.2015, 15:27
Douglas Türkiye'ye karşı sahada olucakmış

trabzonda antrenmanlarda

denizin yaninda

Aynisi Douglas icin de gecerli kendisi Trabzon'da antrenmanlarda.

Kim yapiyor bu haberleri ?

selcuk
05.09.2015, 15:38

sorry bende yanlis yazmisim
afrika uluslar kupasi elemesi oynaniyor

DeAgLeMaNyAq
05.09.2015, 15:55
Takımın yurt dışı kampında sakatlanan iki futbolcudan güzel haber var. Alex Bourceanu ve Deniz Yılmaz’ın beklenenden daha erken takıma katılacağı öğrenildi. Kendilerine verilen programı hiç aksatmadan uygulayan Bordo-Mavili futbolcuların dönüşüyle birlikte hem orta alan hem de forvet hattındaki rekabet bir kat daha artmış olacak. Takımla beraber çalışan oyunculara teknik direktör Şota’nın ne zaman şans vereceği ise merak konusu.

Deniz kamp başlar başlamaz sakatlandı fakat sonra iyileşti hatta Rabotnicki maçında şans buldu. Şu anda kadroya girememesinin nedeni sakatlığı değil. N'Doye ve Cardozo varken 3.forvetin 18'e girmesi çok zor...

Akhisar Belediyespor maçından önce ciddi bel ağrıları olan Onur Kıvrak’a milli ara ilaç gibi geldi. Özel tedavi ve egzersiz programı uygulanan Bordo-Mavililer’in kaptanının Kayserispor maçında yine takımıyla sahada olabileceği belirtildi. Bu arada teknik direktör Şota’nın yakın zaman sonra başlayacak olan Türkiye Kupası mesaisinde sahaya yeni transfer Esteban’ı süreceği de gelen haberler arasında.

Yakın zaman sonra başlayacak dedikleri Türkiye Kupası'ndaki ilk maçımız 3 ay sonra...

61ronin61
05.09.2015, 17:31
en nefret ettiğim yorumcu ömer üründül.

nefret etme nedenim traboznspora anormal uğursuz geliyor ve inatla özellikle trabzosporun maçlarına geliyor yoruma.

şu andada aspor da tüh be a spora dadanmış .tesadüfe bak tamda rize ile hazırlık maçımızın olduğu sırada canlı şu an aspor da ömer üründül.

Fuleli_61
05.09.2015, 17:36
Rize maçının yayını varmı arkadaşlar ?

61ronin61
05.09.2015, 17:43
Rize maçının yayını varmı arkadaşlar ?

yok renkdaş.

volkan_627
05.09.2015, 17:47
Haber 61 verecekti maçı ama haber 61 tv açılmıyor. Maç 18.00 da değil mi

61ronin61
05.09.2015, 17:49
Haber 61 verecekti maçı ama haber 61 tv açılmıyor. Maç 18.00 da değil mi

ama haber 61 mesela 10. dakikada sağdan geldik orta ve aut gibi yazıyla yazıcak galiba.

futbolcuları filan görmicez diye biliyorum ondan yok yazdım.

61ronin61
05.09.2015, 17:52
bişeye dikkat ettim belki başkalırda yazmıştır denk gelmedim.

bu şota bence devlet başkanı olabilecek keskin zekaya ve karizmaya sahip bence.

onun değerini bilmemiz lazım hem bizi çok seviyor hemde acaip zeki bir hoca.

attığımız gollerde yada kaçırdığımız gollerde şotadaki hırsın ve sevincin binde birini şota başka takımları çalıştırırken görmedim.

Fuleli_61
05.09.2015, 17:56
yok renkdaş.

61 saat tv yayına başlamış..

61ronin61
05.09.2015, 18:02
61 saat tv yayına başlamış..

oooooooooooo helal renkdaşım:alkış: 61 saat veriyor maçı beyler .

şu douglusu bi izleyelim bakalım nasılmış.

61ronin61
05.09.2015, 18:03
61 saat kesti yayını.

61ronin61
05.09.2015, 18:06
yayın kopuyor geliyor kopuyor geliyor sabredebilen izlesin.

Kolpacı
05.09.2015, 18:06
Aynisi Douglas icin de gecerli kendisi Trabzon'da antrenmanlarda.

Kim yapiyor bu haberleri ?

Çaktırma :)

Sadettin_
05.09.2015, 18:07
gol attık . ama kım attı anlayamadım

61trabzonomer
05.09.2015, 18:09
alper atti

Sadettin_
05.09.2015, 18:11
haber61 de ses yok goruntu var sadece

amour_61
05.09.2015, 18:14
ses geldi

Doğukan Uçan
05.09.2015, 18:16
maça niye gelmediniz ben mactayım

Ünal Er
05.09.2015, 18:17
kanal çalışmıyor

amour_61
05.09.2015, 18:19

kanal çalışmıyor

http://www.haber61.net/haber61-tv-251v.htm

Burdan sorunsuz izliyorum

Doğukan Uçan
05.09.2015, 18:20
demin rize fena kaçırdı

Ünal Er
05.09.2015, 18:21
telekkürler

amour_61
05.09.2015, 18:22
Kim o Aykut mu zaten o tam psikopat :D

Hakan
05.09.2015, 18:29
Rumen bu maçta bile oynamıyor.Bizimkilere sorsan Yaya Toure

Atakan
05.09.2015, 18:43
Marko Marin çılgın atıyor

Sadettin_
05.09.2015, 18:47
:D

Sadettin_
05.09.2015, 18:48
Marko marin plase vururken mudahale geldı penaltı .
atışı özer kullandı . 2-0 oldu

EMİR
05.09.2015, 18:48
Marin efsane efsane yakıyor

diskus
05.09.2015, 18:50

Gecen gün kanalin birinde altyazi olarak görmüstüm,sakatligi yüzünden takimdan ayri calismis diye.Yalniz ne zaman isimize yarayacak olsa sakat adam.

special one
05.09.2015, 18:52
Sefa, deniz, Aytaç vites yükseltmezlerse formayı zor görürler

Alper ve marin çok iyi

diskus
05.09.2015, 18:54
Sefa, deniz, Aytaç vites yükseltmezlerse formayı zor görürler

Alper ve marin çok iyi

Bizim Constant da orta da cok iyi.

diskus
05.09.2015, 18:55
Esteban niye oynamadi acaba?Yalniz bu Ugurcan ayaklarina cok hakim.

Hakan
05.09.2015, 18:56
Gecen gün kanalin birinde altyazi olarak görmüstüm,sakatligi yüzünden takimdan ayri calismis diye.Yalniz ne zaman isimize yarayacak olsa sakat adam.
Yine mi sakatlanmis ya komedi bu adam :)

sasort
arkadaşlar maç bitti mi

Fatih Öztürk
Sefa ve Deniz dışında herkes iyi.

karahanbakar
05.09.2015, 19:00
Sefa ve Deniz dışında herkes iyi.

Deniz'i anladık adam oynayamıyor yani genç yaşta emekliliği gelmiş. Ana Sefa belli ki yatıcılar kervanına katılmayı kafasına koymuş, kadroya girmiş girmemiş umrunda değil adamın.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fatih Öztürk
05.09.2015, 19:02
Deniz'i anladık adam oynayamıyor yani genç yaşta emekliliği gelmiş. Ana Sefa belli ki yatıcılar kervanına katılmayı kafasına koymuş, kadroya girmiş girmemiş umrunda değil adamın.

Aynen öyle kardeşim.

karahanbakar
05.09.2015, 19:02
Aynen öyle kardeşim.

Yanarım da verdiğimiz bonsevise yanarım.

Doğukan Uçan
05.09.2015, 19:12
bu denizden bi cacık bile olmaz

yorumsuz6117
05.09.2015, 19:13
Marin'in kazandırdığı frikiklerden Ekici çok gol atar..

Fatih Öztürk
05.09.2015, 19:13
Alper harika oynuyor.

Murathan
05.09.2015, 19:16
aytaç gram kilo vermemiş yine
(gram kilo vermemek ne demek ya)

Fatih Öztürk
05.09.2015, 19:16
Cavanda şov devam ediyor.

Kolpacı
05.09.2015, 19:17
izleyemiyorum , çok donuk

Fatih Öztürk
05.09.2015, 19:24
Musanın şutunda kaleciden dönen topu Marin boş kaleye atamadı.

Fatih Öztürk
05.09.2015, 19:28
Su molası verildi.

Ahmet T.
05.09.2015, 19:29
Musanın şutunda kaleciden dönen topu Marin boş kaleye atamadı.

Bizim topçularda boş kale fobisi var herhalde :)

61ronin61
05.09.2015, 19:30
maçı izleyemedim işim çıktı yeni açtım .

uğurcan marin ndoye douglus nasıl oynadı yorumlayabilecek varmı.

ANIL
05.09.2015, 19:32
Aper'i beğendim. Sol çizgiyi çok iyi kullanıyor. Çabuk olması umut verici. Douglas ise her zaman ki gibi, pas özelliği fena değil ama ayakları yeterince çabuk değil. Defans arasına koşularda sıkıntı yaşayabilir.

Fatih Öztürk
05.09.2015, 19:32
Bizim topçularda boş kale fobisi var herhalde :)
Musadan beklenmeyecek güzellikte şut geldiği için Marinin dalgınlığına geldi :)

61ronin61
05.09.2015, 19:36
cavanda ile yüz yıllık sözleşme yapılmalı futbolu bizde bırakmalı sol bekede bir cavanda daha buldkmu bizi kimse durduramaz.

Fatih Öztürk
05.09.2015, 19:39
Marin kaleciden sıyrılamadı.penaltı aldı.

Fatih Öztürk
05.09.2015, 19:40
Aytaç ve gol.

Sadettin_
Marko marin yine son vurusu yapacakken yıne mudahale yine penaltı :d

Yıldıray Emanet
Marin yeni efsanemiz :D Adamı tutamıyolar

61ronin61
çıkar şu marini şota hocam yeter gördük süper adam işte bişey olucak çıkar yeter.

DeAgLeMaNyAq
05.09.2015, 19:41
Marin penaltı atamıyor mu yahu ayıptır...

Murathan
05.09.2015, 19:41
marko markooooo marin markooo

Sadettin_
05.09.2015, 19:43
Şu ana kadar gördüğüm şey şu .

marko marin bize cok frikik ve penaltı kazandıracak .

ama ilk 11 de hangı mevkide yer bulur bilemem

Fatih Öztürk
05.09.2015, 19:43
Rize penaltı kazandı.

Fatih Öztürk
05.09.2015, 19:44
Attılar.Rize 1-3 Trabzonspor

anth
05.09.2015, 19:47
Dougles nasıl oynadı?

Fatih Öztürk
05.09.2015, 19:47
Maç bitti.

Fatih Öztürk
05.09.2015, 19:48
Dougles nasıl oynadı?

Sağlam oynadı,çabuk uyum sağlamış gibi.

anth
05.09.2015, 19:49

Teşekkürler...

61ronin61
05.09.2015, 19:53
maçı izleyemedim işim çıktı yeni açtım .

uğurcan marin ndoye douglus nasıl oynadı yorumlayabilecek varmı.

kendi soruma kendim cevap yazayım.

bi müslüman renkdaşım varmı soruma cevap verebilecek.

DeAgLeMaNyAq
05.09.2015, 19:57

Çok fazla baskı yemediğimiz için pek de iş düşmedi gibi. Orhan Çavuşoğlu çok ağır diyip durdu Aykut ve Mustafa varken yedek beklermiş...

special one
05.09.2015, 19:59
Douglas sağlam oyuncu oyunu defansdan iyi kuruyor ileri şişirme toplarla değil yerden isabetli oynuyor. Aykut ile aynı dili konuşabilmeleri avantaj bence aykut-douglas ikilisi oynar hoca

Ehrimen
05.09.2015, 20:03
Marin böyle faul almaya devam ederse Ekici ile şov yaparlar.

kembil
05.09.2015, 20:04

valla renktaş biraz bka bildim ancak marin takıma alişirsa ki takımin da marine alişacagını varsayarsak iyi olacak.
Bu maça gelirsek kapalı savunmalarda cok işimize yarar ve pas kalitemizi artırır kesin
Daglis iyi durdu ama pek fark yaratmadı bu maçtan olsa gerek onunla alakalı daha yuksek seviye maçlrda durum anlasılır

61ronin61
05.09.2015, 20:07
valla renktaş biraz bka bildim ancak marin takıma alişirsa ki takımin da marine alişacagını varsayarsak iyi olacak.
Bu maça gelirsek kapalı savunmalarda cok işimize yarar ve pas kalitemizi artırır kesin
Daglis iyi durdu ama pek fark yaratmadı bu maçtan olsa gerek onunla alakalı daha yuksek seviye maçlrda durum anlasılır

teşekkürler renkdaşım +61

karahanbakar
05.09.2015, 20:08

Farklı farklı yazılarda cevap vermişler kardeşim :D ben de izleyemedim onlarla yetiniyorum :D

61ronin61
05.09.2015, 20:09
Farklı farklı yazılarda cevap vermişler kardeşim :D ben de izleyemedim onlarla yetiniyorum :D

eyvallah kanka +61

Sadık Bıyık
05.09.2015, 20:11
bu hazırlık maçı hiç bir oyuncu için ve hiçbir taktik için bir ölçü olamaz bence. hatta antrenman maçından bile daha gereksiz bir maç bence. bizim kaleciye bile doğru dürüst top gelmedi daha neyin analizi yapılcak. tüm futbolcular için angarya bi maçtı bence

kudu_89
05.09.2015, 20:16
Kalemize gelemediyse rize iyi. geçen sene bir tempolu maç oynandı. liban abdili falan sağlam maçtı.

61ronin61
05.09.2015, 20:20
son 30 dakikaya bakabildim .

oda dona düşe kalka filan oldu.ama bişeyi farkettim oda marin.

artık kim kesilir bilmiyorum ama erkan kesilemez o süper adam yusuf kendini resmen yırtıyor takımdaki en hırslı adam ama tercihleri hep boş o kadar koşması kendini yırtması boşa çıkıyor onada yazık olur.

okay mükemmel sade ve çok faydalı oynuyor tek pasla işleri bitiriyor.

evet geldik zurnaın zırt dediği yere ÖZER .

ÖZER=özer aslında ben sana nerden uyuz oldum biliyormusun seni çok istedik zamanında bi ton uğraştık ama sen şikebahçeye gittin.konuşmaların hareketlerin bana hiç samimi gelmiyor .son noktan zamanında gelmediğin ts.burdan sonra aşağı doğru yuvarlanırsın.bşeyler yapmaya çalışıyorsun ama sana güvenmiyorum seni kesiyorum bu takımdan yerinede ekici oynayacak.

tabi olay bu değil marine yer arıyorduk ya yusuf ya okay off be çok zor işin be şotam.

not=marin bu takımda banko ilk 11 de oynayacak adamdır .her an maçın gidişatını değiştirebilir.kopya kağıdı varya aslında o messinin kopyası.

Sadık Bıyık
05.09.2015, 20:30
son 30 dakikaya bakabildim .

oda dona düşe kalka filan oldu.ama bişeyi farkettim oda marin.

artık kim kesilir bilmiyorum ama erkan kesilemez o süper adam yusuf kendini resmen yırtıyor takımdaki en hırslı adam ama tercihleri hep boş o kadar koşması kendini yırtması boşa çıkıyor onada yazık olur.

okay mükemmel sade ve çok faydalı oynuyor tek pasla işleri bitiriyor.

ÖZER=özer aslında ben sana nerden uyuz oldum biliyormusun seni çok istedik zamanında bi ton uğraştık ama sen şikebahçeye gittin.konuşmaların hareketlerin bana hiç samimi gelmiyor .son noktan zamanında gelmediğin ts.burdan sonra aşağı doğru yuvarlanırsın.bşeyler yapmaya çalışıyorsun ama sana güvenmiyorum seni kesiyorum bu takımdan yerinede ekici oynayacak.

tabi olay bu değil marine yer arıyorduk ya yusuf ya okay off be çok zor işin be şotam.

not=marin bu takımda banko ilk 11 de oynayacak adamdır .her an maçın gidişatını değiştirebilir.kopya kağıdı varya aslında o messinin kopyası.

tüm dediklerine katılıyorum sadece özer konusu hariç. bence sizde dahil bu formda özere fazla haksızlık ediliyor. ha konu özerin futboluysa kim daha iyiyse formayı kapsın. takım başarılıysa varsın özer 18 e dahi giremesin. önemli olan takım, kişiler değil. ama konu özerin geçmişi ise bence çok kafaya takılmaması gereken bir konu. şuan bordo mavili formayı giyen her oyuncu bu takımın ve camianın bir ferdidir. geçmişi geçmişte kalmıştır. biz geleceğiyle ilgilenelim.

61ronin61
05.09.2015, 20:44
çok çook zor bir durum .ben işin içinden çıkamadım Allah şotaya yardım etsin nasıl yapıcak kadroyu.

sırf marine yer açabilmek için sistemi 4-1-4-1 yaptım. mbia tek önlibero.gene olmuyor.

orta dörtlüye gelince sol kenar erkan sağ kenar yusuf diğer iki kişi ekci okay. ahaa işte bitti orta dürtlü özer ve özellikle marin nasıl olucak bu iş.ileride iç sahada cardozo dış sahada ndoye yada iç sahada çift forvet de.

iş o dörtlüde bozuluyor.

ah bee cavanda gibi süpersonik hızlı iki adam daha olsaydı bu takımın oynayacağı sistem 3-5-2 yada 3-6-1 idi.

61ronin61
05.09.2015, 20:50
valla benden günah gitti .evet biliyorum çok adaletsiz olucak ama marin kesin ilk 11 in futbolcusu bunu kesin gördüm.

piyango haketmeselerde kime vurucak.onu bilmiyorum erkanamı yusufamı okayamı.

özer yedek olur.

Mesut
05.09.2015, 20:52

O dönemi çok iyi bilen biri olarak.Sadri Şener zamanında 1 milyon euro teklif edildi Ankaraspor'a.Şikeciler 7 milyon euro'ya aldı Özer'i.Ankaraspor bizim teklifi haliyle kabul etmedi.Sence Özer bizi değil şikecileri mi seçmiş oldu ?
Özere bu konuda haksızlık ediliyor.Performansı tartışılır tabi ki ama bize gelmedi şikecilere gitti demek haksızlık etmiş oluruz Özere.Öyle bir durum yok.

Fatih Öztürk
05.09.2015, 20:54
Çok fazla baskı yemediğimiz için pek de iş düşmedi gibi. Orhan Çavuşoğlu çok ağır diyip durdu Aykut ve Mustafa varken yedek beklermiş...

Staddaydım.Özellikle Douglas'ı takip ettim topu oyuna sokması ve pozisyon alması kesinlikle ligin üzerinde.Mustafa ve Aykut kesse kesse birbirlerini keser,Çavuşoğlu boş konuşmuş :)

61ronin61
05.09.2015, 20:57
O dönemi çok iyi bilen biri olarak.Sadri Şener zamanında 1 milyon euro teklif edildi Ankaraspor'a.Şikeciler 7 milyon euro'ya aldı Özer'i.Ankaraspor bizim teklifi haliyle kabul etmedi.Sence Özer bizi değil şikecileri mi seçmiş oldu ?
Özere bu konuda haksızlık ediliyor.Performansı tartışılır tabi ki ama bize gelmedi şikecilere gitti demek haksızlık etmiş oluruz Özere.Öyle bir durum yok.

eminmisin 7 milyon euroya aldıklarını bu bu meblağ bana çok abartılı geldi.

hadi o parada olsa özerin dili yokmu o trabzonlu değilmi diyemedimi ben trabzonsporu istiyorum gitmiyorum şikebahçeye.

demedi gitti işte şikebahçede bişey yapamadı sonra çok büyük trabzonsporlu oldu ben yemem bu işleri yiyen varsa afiyet olsun onlara.

HOPA'LI TS'Lİ
05.09.2015, 20:58
Aytaç, Uğurcan ve Muhammet BEŞİR (Burak'a çok benziyor) bizim parlayan yıldızlarımız olacak.

HOPA'LI TS'Lİ
05.09.2015, 20:59
Aytaç, Konstant, Douglas ve Marin maçın iyileri

Tribünlerin yardım maçında bomboş olması çok üzücü

Mesut
05.09.2015, 21:02
eminmisin 7 milyon euroya aldıklarını bu bu meblağ bana çok abartılı geldi.

hadi o parada olsa özerin dili yokmu o trabzonlu değilmi diyemedimi ben trabzonsporu istiyorum gitmiyorum şikebahçeye.

demedi gitti işte şikebahçede bişey yapamadı sonra çok büyük trabzonsporlu oldu ben yemem bu işleri yiyen varsa afiyet olsun onlara.

O dönem Özer C.Ronaldo'ya benzetiliyordu.Çalımları hareketleri.Baya da popülerdi.gs fb bjk hepsi çok uğraştı Özer'i almak için.Ben buna katılmıyorum.Özeri şikecilere gitti diye suçlayamam.Eğer aynı teklifi verip şikecilere gitse dediğinize katılırım.
Fatih Tekke yalvardı beni alın diye zamanında basın toplantısı bile düzenledi alındı mı o dönem ? :)
Edit:7 Milyon Euro değilmiş 4.5 Milyon Euro+İlhan Parlak+Özgür Çek ama takasta ki oyuncularla 7 milyon euro'nun üstüne çıkıyor :)

61ronin61
05.09.2015, 21:06
Aytaç, Konstant, Douglas ve Marin maçın iyileri

Tribünlerin yardım maçında bomboş olması çok üzücü

geçenlerde bir ortamdaydım hani kwinkune varya onalrın golcü bizim rizeli arkadaşlar ne diyor biliyormusun renkdaşım

kwenkuve çok iyi topçu hoca effetmesi lazım.yani bir rizeli çıkpta demedi bu kvenkuve hocaya ana varat sövmüş futbolcular tutmasa hocanın ........

direk kadro dışı kalmalıdır rize geleneklerine hocaya postayı koymuştur demedi diyemedi. o yüzden trübünlerin dolmamasını çok normal karşılıyorum.

düşünsene bizim şotaya bir futbolcu kvenkuvenin yaptığını yapıcak trabzonda barındırmazlar onu.

işte rizeli ve trabzonlu atasındaki karekter farkı. o yüzden özeliz ve şampiyonuz ve karadenizin kralıyız.

61ronin61
05.09.2015, 21:12
O dönem Özer C.Ronaldo'ya benzetiliyordu.Çalımları hareketleri.Baya da popülerdi.gs fb bjk hepsi çok uğraştı Özer'i almak için.Ben buna katılmıyorum.Özeri şikecilere gitti diye suçlayamam.Eğer aynı teklifi verip şikecilere gitse dediğinize katılırım.
Fatih Tekke yalvardı beni alın diye zamanında basın toplantısı bile düzenledi alındı mı o dönem ? :)

valla renkdaşım ben özere gıcık değilim ama samimiyetine inanmıyorum sen istersen inanabilirsin bizde istedik nasıl trabzonluymuş bu sattı bizi şikecilere gitti orda hikaye oldu döndü en büyük trabzonsporlu oldu ben inanmıyorum bu özere bu benim görüşüm sen istersen inan.

fatih tekke o zamanki yönetim tarafından alınmak istenmedi ama özer için tüm şartlar zorlandı iş özerde biterdi sattı bizi şikecilere gitti ben bunu bilirim aslında tüm trabzonspor taraftarıda biliyor.

o tellere tırmanması benim gözümü boyamaz .

yetenekli bir futbolcu özer ve trazonsporlu ama bu bizi sattığı gerçeğini değiştirmez.