PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : En Büyük Asker Bizim Asker (BEYTULLAH)

immortal_TS
15.11.2006, 12:13
Evettt gün geldi çattı Beytullah Kasımın 27.sinde Hataydaki birliğine teslim olacak, aslanlar gibi vatani görevini yapıp herzaman olduğu gibi gene omuz omuza olucaz, sensiz çok zor olacak be kanka çoookkkk. Allah kolaylık versin şimdiden hayırlı tezkereler.

Berk Akçay
15.11.2006, 12:13
beytullah ALLAHIN izliylen askerliğinbi yapıp grurulan geliceksin kardeşim valla seni tanıyalı belkide çok uzun zaman olmadı ama beytullah gerçekten sen vazgeçilmez bir arkadaşsın kardeşsin o gülen yüzünü özliyecem len ;) hemencecik gitte gel kanki :(

Mehmet_Mercanlı
15.11.2006, 12:17
VATAN BORCU NAMUS BORCU - yangelip yapma BEYTO
bu asker gidecek geri gelecek.
ALLAH YARDIMCIN OLSUN KARDEŞİM

Kaya
15.11.2006, 12:17
Büyük asker... Seni özleyeceğiz... :)

Badaloğlu
15.11.2006, 12:23
La benda habı uşak nereyedur? ne zamandır görmüyorum diyordum.Tevekkeli değilmiş yani.Kardeşim sana hayırlı teskereler diliyorum.Vatan borcudur ödenir.

Beytullah
15.11.2006, 12:23
ne yatması calıcagız herhalde askerdede :)

Burçak
15.11.2006, 12:24
Beytullah Allahın izniyle hayırlı biçimde Vatani Görevini yapıp döneceksin.
Bu başlığı ilk gördüm aklıma geldiki Beyto askere gidiyo Onur Trabzonda Hasan da istanbulda kaldı. hayat bazen ayırıyo işte. ama bunlar geçici ayrılıklar. inşallah yine sizi 3 ü bi arada olarak Trabzonda göreceğiz. ;)
Herşey Vatan İçin

empty61
15.11.2006, 12:25
Gel teskere gel teskere olaylarına girecen demekki kolay gelsin babacan :)
Herşey vatan için..

Berk Akçay
15.11.2006, 12:26
nescafemi burçak bunlar 3 ü bir arada :D ama beyto herhalde 3ünüz bir yerde buluşursunuz artık ;)

kutoz
15.11.2006, 12:28
Beytullah, hayırlı teskereler. Bitermi deme, bitiyor... Eksikliğini tribünlerde hissedeceğiz...

Berberoğlu
15.11.2006, 12:30
inşallah hayırlısıyla gider, sorunsuz bir askerlik yaparsın..
Sayılı gün çabuk biter, şimdiden hayırlı teskereler..

immortal_TS
15.11.2006, 12:32
Evet Burçak bunlar geçici ayrılıklar inşallah bitirip gelicek askerliğini suur, Onur ada burda bi takım ayarladıkmı tamamdır :) ahhh be nasıl alışıcam olum yokluğuna...

sümela61
15.11.2006, 12:33
Beytullah sana şimdiden hayırlı teskereler diliyorum... buraları ihmal etme e mi?... bu arada jübile maçı için de kolları sıvamak lazım... :)

Külünkoğlu
15.11.2006, 12:33
Beyto mu Asker :) vah canım sayılı gün hesabıı. La Beyto Hatay'da güzel yerdir ha. Mektup adresini ver bari mektup neyim yazarız.

AtalaY_BuğrA
15.11.2006, 12:36
OooOO Hatay yolcusu kalmasın. Kardeşim hayırlı teskereler şimdiden. Paşa şoförlüğü yakışacak kardeşime :D:D

Ben olsam Fener maçını yapar direk Hatay'a geçerdim valla :D

Beytullah
15.11.2006, 12:38
Beyto mu Asker :) vah canım sayılı gün hesabıı. La Beyto Hatay'da güzel yerdir ha. Mektup adresini ver bari mektup neyim yazarız.

metinabi bekıyorum mektup hee:)

121 nci j.er egt.a.k.lıgı-serinyol HATAY:)

immortal_TS
15.11.2006, 12:39
Gaza gelme kanka :D

Beytullah
15.11.2006, 12:39
ne gazı olum metınabinin sozu var beklıyorum:D:D

immortal_TS
15.11.2006, 12:41
O değil la Ati nin gazına gelme:D Olum askere gidecen bi atamadın üstünden şu suğurluğu heyy allam yaa:D

TSunami
15.11.2006, 12:43
hayırlı teskereler kardeşim, Allah yardımcın olsun
aralıkta da biz gidiyoruz inşaallah

eys_61
15.11.2006, 12:47
Hayırlı teskereler,Hatay fena bi yer değil sıkıntı yaşamazsın

Berk Akçay
15.11.2006, 12:48
yok maça gidicekmişde la oglum bırak bu maç ayakalrını artık senin maç günlerin bitii :D

immortal_TS
15.11.2006, 12:50
Kalbimiz Hatayspor için atıyor artık Beytu ordaki arkadaşları toplayarak ordaki maçlara gidecek:D Beytu sen Hatayın ezeli rakiplerine bi bak maç zamanı haber ver desteğe geliyim sana:D

Beytullah
15.11.2006, 12:51
bakcaz artık dusunuyorum aslında son bi kezdaha maca gıtmeyı ama kısmet:)

Beytullah
15.11.2006, 12:52
Kalbimiz Hatayspor için atıyor artık Beytu ordaki arkadaşları toplayarak ordaki maçlara gidecek:D Beytu sen Hatayın ezeli rakiplerine bi bak maç zamanı haber ver desteğe geliyim sana:D

tamam kanka ben cocuklarla baglantı kurayım bi sen cocukları topla gel trıbun yapalım artık hatay sporda bizden:D:D

immortal_TS
15.11.2006, 12:52
bakcaz artık dusunuyorum aslında son bi kezdaha maca gıtmeyı ama kısmet:)

Düşünüyomuş kısmetmiş de get işine gelemiyon işte ohh ohhh:D bana izin ver ikimiz yerine gideyim:D

Mehdi
15.11.2006, 12:55
beyto baba hayırlı teskereler sana.bende kasımda gitmiştim.tam 2 tane yılbaşı 4-5 tane bayram (sayısını unuttum:D ) bir o kadarda önemli gün geçirdim (sevgililer günü dahil).la 2004 te gittim 2006 da geldim yaaa:):)4devrenin şanssızlığı bu olsa gerek.la daha gitmeden moral bozduk iyimi.;)EN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKEEER.
Allah burnunu kanatmasın kardeşim;)

Badaloğlu
15.11.2006, 12:58
La Beyto gittiğin yol serinmiş dikkat et.

Beytullah
15.11.2006, 12:59
abi baya bir serin evet ederiz dikkat :)

UğuR
15.11.2006, 12:59
eN büyük asker bizim asker ..... Şimdiden hayırlı teskereler.

Tunga
15.11.2006, 13:08
Sayılı gün çabuk geçiyor, Beytullah seni özleyeceğiz.

Hayırlısıyla git gel, hem bizi hem de Hasan'ı daha fazla yalnız bırakma.

Burhan61
15.11.2006, 13:27
hayırlı teskereler beytullah şimdiden.

bu arada acemiliğimi ben de aynı yerde yaptım. umarım 5. bölüğe düşmezsin. alayın en kötü mıntıka temizliği bu bölüğe ait:) ayrıca ben de bu zamanlarda gitmiştim. gündüzleri hava soğuk olmuyor. ama gece çok soğuk. genel olarak güzel yer yani;)

Külünkoğlu
15.11.2006, 13:48

Ne mektubu ? ben Bermuda Şeytan Üçgeninin nasıl dağıldığına dair kitap yazmayı düşünüyordum. :) Elde kaldı Hasan, gözümüz gibi bakacağuz ona ne edelum.:)

Gürkan
15.11.2006, 13:53
Hayırlı Tezkereler Beytullah ...

fanatik_zuzu
15.11.2006, 14:03
hayırlı teskereler;)bende özlicem ama tavlada seni yenmelerimi ehueheu:D:Dçabuk git gel kankalarını yalnız bırakma;):)

Berat
15.11.2006, 14:38
Hayırlı teskereler kardeşim.. Askerliğin yan gelip yatma yeri olmadığını unutma:D

Sacit
15.11.2006, 14:55
ooww beyto askere haa hayırlısı..baba en kısa zamanda teskereyi al gel bekletme bizi

vatan için çalış her şeyden önce yatmak kalkmak biz de olmaz

hayat61
15.11.2006, 15:09
Hayırlı teskereler.

Hüseyin Sahtiyan
15.11.2006, 15:12
hehe :D kanka sımdıden hayırlı tezkereler:D olm macta olcaz lem bız senın gıtcegın gun :D ugurlayamıcazmı senı :D bana bak jubıle macı ayarlayalım bıde ne dıcem esyalarını hataya otobusle yolla :D sen maca gel ordan dırek ucakla hataya :D nası fıkır ama :D hasan b.ku yedın :D bana kaldın :D

A.Hilal Çakıroğlu
15.11.2006, 15:19
Şimdiden hayırlı teskereler, sevinmiş gidu gelursun inşalla :D

Yokluğun farkedilecek;) özellikle de atışmada :D

Remzi
15.11.2006, 15:39
hayırlı tezkereler abi...

ts_fan
15.11.2006, 16:11
Beyto hayırlı teskereler kardeşim.Gel şu Fenerbahçe maçına gidelim, ordan uçakla Adana, ordan 2 saatte Hatay'a geçersin:)Zaten Pazartesi teslim olacaksın, bak bu maç kaçmaz:D

Ula gaza gelme, şaka ettum.Senin ve Hasan'ın sağı solu belli olmaz, dişim ağrıyor falan askeriyede yemiyor, bilesin.Doğru Hatay'a marş marş;)Allah (C.C) hayırlısıyla askerliğini yapıp gelmeyi nasip etsin, senle beraber tüm Mehmetçiklerimizin burnu dahi kanamasın.Keşke ''yan gelip yatsalarda!'', onların uşaklarıda vatanın her köşesinde yer seçmeden, askerlik yapabilse:mad:

Vatan sana, Trabzonspor'un bize emanet Beytullah'ım, gözün arkada kalmasın;)

frango
15.11.2006, 16:13
hayırlı tezkerler...
umarım kebap bi askerlik yaparsın......

Ayşe Aygün
15.11.2006, 16:58
Hayırlı Teskereler şimdiden sana.

galyanlim
15.11.2006, 17:02
hayırlı teskereler kardeşim
demek sıra sende ha
bizeda fazla kalmadi
sen şimdi koru bizi biz sonra koruruk sizi
hayırlı teskereler kardeşum

Adem Erdoğan
15.11.2006, 17:06
Hayırlı teskereler Araklının Gururu....

Sevgi
15.11.2006, 17:08
la Beyto sendemi yan gelip yatacan gözünden belliydi zaten nasıl tembel olduğun, Beytullah bey hatırlatırım askerlik yan gelip yatma yeri değildir.24 saat nöbet bekliyoruz siz mehmetciklerimizden ...

Hayırlı teskereler diliyorum ve düşünüyorum bu Hasan'nın hali ne olacak zaten kötü yola girmişti şimdi hepten batağa saplanacak :(

Selman
15.11.2006, 17:10
Hayırlı teskereler Beyto.Allah hayırlıyısıyla gidip dönmek nasip etsin.Ey gidi be aynı yaştayız ben bitireli 1.5 sene oldu:)

Adem Erdoğan
15.11.2006, 17:41
Hayırlı teskereler Beyto.Allah hayırlıyısıyla gidip dönmek nasip etsin.Ey gidi be aynı yaştayız ben bitireli 1.5 sene oldu:)

bende aynı yaştayım bi 3-5 sene sonrada biz gideriz artık.

Gürkan
15.11.2006, 17:42
la Beyto sendemi yan gelip yatacan gözünden belliydi zaten nasıl tembel olduğun, Beytullah bey hatırlatırım askerlik yan gelip yatma yeri değildir.24 saat nöbet bekliyoruz siz mehmetciklerimizden ...

Hayırlı teskereler diliyorum ve düşünüyorum bu Hasan'nın hali ne olacak zaten kötü yola girmişti şimdi hepten batağa saplanacak :(

sevgi naptın ya adamı nöbet ağacı yaptın. zaten başbakanın lafından sonra ranzaları duvara yaslamıslardır.:D

keramiya
15.11.2006, 19:13
hayırlı teskereler

Emre B.
15.11.2006, 19:15
Hayırlı teskereler.

CeSS
15.11.2006, 19:19
Sevgili Beyto bir süre tribünlerde karşılaşamayacağız demek.
Hayırlısıyla git gel , sonrada evlendiririz seni.
Dikkat et 4 tertip gidiyorsun :)

DKaraduman
15.11.2006, 19:54
Abi hayırlı teskereler inşallah fener maçını kazanırızda moralli gidersin askere:)

FANATIK61
15.11.2006, 20:05
Hayirli teskereler :)

Lapina
15.11.2006, 20:10
Allah muaffak etsin.Simdiden hayirli teskereler.

EyüpKILIÇ61
15.11.2006, 20:33
Bora Sönmezde gidiyor acaba aynı yere düşme olasılıkları yüzde kaç ???

Tüm mehmetciklere hayırlı teskereler

kandemir
15.11.2006, 20:37
reis hayırlı teskereler...eksikliğin hissedelicek

Gamze
15.11.2006, 21:35
anaaa askere mi gidiyor bu uşak...??vay bee sen o kadar büyüdü müydün Beytullah :D:D

neyse sululuk bir yana:) hayırlı teskereler Beytullah kardeşim..hayrılısıyla git gel inşallah...

Özge
15.11.2006, 21:36
hayırlı teskereler

Harun
15.11.2006, 21:59
Beytu kardeşim benim Allah hayırlısı ile gidip gelmek nasip etsin.Sayılı gün geçer diyorlarlar saymaya başlada görim seni ,geçiyor mu:D

Emanetin bende.Sen gelene kadar artık kaçtane olur bilemem:D
http://img20.imageshack.us/img20/5513/gerede23pd7.jpg (http://imageshack.us)

MrbLack
15.11.2006, 23:12
Beytu güsel kardeşim benim Allah hayırlısıyla gidip gelmeni nasip eylesin.
La bi deplasman yapamadan askere gidion ya ayıp sana bie :D

Kaya
15.11.2006, 23:51
Güle güle Beyto...

Fotolar bende. İçin rahat olsun... :)

Not: Beyto bahsi geçen gün sadece atkılarla ilgilenmedi...

http://img392.imageshack.us/img392/6048/5fq5.jpg

Barış
15.11.2006, 23:58
vay be beyto askerlik geldi çattı demek :)

hayırlı teskereler kardeşim.

Onurhan
15.11.2006, 23:58
Hayırlı teskereler kanka selametle gidip selametle gel..

Berk Akçay
16.11.2006, 00:04
ulan beytullah neye dikakt ettim biliyon mu sana herkez kanka diyor :D:D:D:D:D sende var birşeyler demek :D:D

Beytullah
16.11.2006, 00:43
Ne mektubu ? ben Bermuda Şeytan Üçgeninin nasıl dağıldığına dair kitap yazmayı düşünüyordum. :) Elde kaldı Hasan, gözümüz gibi bakacağuz ona ne edelum.:)

walla metınabi istersen yazma komutanıma solerım yoksaaa :D

hayırlı teskereler;)bende özlicem ama tavlada seni yenmelerimi ehueheu:D:Dçabuk git gel kankalarını yalnız bırakma;):)

ya sen cok balıksın burcun gıbı ama herzaman olamaycaksın eaheu geleyim hele bir alacam aklını tavlada:D:D

Beytullah
16.11.2006, 00:47
Hayırlı teskereler kardeşim.. Askerliğin yan gelip yatma yeri olmadığını unutma:D

walla hatırlattıgın iyi oldu giderken oyun oynamak ıcın bıseyler alayım demı
ole yatmakla olmaz:D:D

ooww beyto askere haa hayırlısı..baba en kısa zamanda teskereyi al gel bekletme bizi

vatan için çalış her şeyden önce yatmak kalkmak biz de olmaz

walla bende ole umuyorum en kısa zamanda olacak ınsallah:)

Hayırlı teskereler.

sagol arkadasım

hehe kanka sımdıden hayırlı tezkereler:D olm macta olcaz lem bız senın gıtcegın gun ugurlayamıcazmı senı bana bak jubıle macı ayarlayalım bıde ne dıcem esyalarını hataya otobusle yolla :D sen maca gel ordan dırek ucakla hataya nası fıkır ama hasan b.ku yedın bana kaldın :D

laaa ben 26 ucuyorum o yuzden yalan olur:)

Egemen
16.11.2006, 00:49
hayırlı teskereler kardeşim... gazan mubarek ola..

Beytullah
16.11.2006, 00:52
Şimdiden hayırlı teskereler, sevinmiş gidu gelursun inşalla

Yokluğun farkedilecek;) özellikle de atışmada :

eaha benımyerıme kankam cvp verir merak etme sen hıc yanlız kalmam hep bakarsın canım sıkılır oralarda giderlen laptopuda alırım sıkıldıkca nete baglanırım:D

hayırlı tezkereler abi...

sagol kardeşim

Beyto hayırlı teskereler kardeşim.Gel şu Fenerbahçe maçına gidelim, ordan uçakla Adana, ordan 2 saatte Hatay'a geçersinZaten Pazartesi teslim olacaksın, bak bu maç kaçmaz

Ula gaza gelme, şaka ettum.Senin ve Hasan'ın sağı solu belli olmaz, dişim ağrıyor falan askeriyede yemiyor, bilesin.Doğru Hatay'a marş marş;)Allah (C.C) hayırlısıyla askerliğini yapıp gelmeyi nasip etsin, senle beraber tüm Mehmetçiklerimizin burnu dahi kanamasın.Keşke ''yan gelip yatsalarda!'', onların uşaklarıda vatanın her köşesinde yer seçmeden, askerlik yapabilse:mad:

Vatan sana, Trabzonspor'un bize emanet Beytullah'ım, gözün arkada kalmasın;)

zaten kalmıyacak emınım ;)

hayırlı tezkerler...
umarım kebap bi askerlik yaparsın......

askerlık yangelit yatma yeri degildir:D:D

Hayırlı Teskereler şimdiden sana.

sagol arkadasım:)

hayırlı teskereler kardeşim
demek sıra sende ha
bizeda fazla kalmadi
sen şimdi koru bizi biz sonra koruruk sizi
hayırlı teskereler kardeşum

tabi yaa sen koruncakların adresilerini ver ozel koruyalım ne olacak:)

Beytullah
16.11.2006, 00:54
Hayırlı teskereler Araklının Gururu....

sagol kardesım :)

yatmak gıbısı varmı yaa abla ne olacak baska :) ben 25 saat nobet tutacam sen merak etme eaheu hem hasan emın ellere teslım ettım hıcbıryere kıbıldayamaz bataga saplanamaz sen merak etme;)

laa ınsallah bende bıtırınce bole konusurum ne guzek zamanında gelsem coktan bıtmıstı:)

Oğuuz
16.11.2006, 00:57
hayırlı teskereler kardeşim.. umarım hoş anılarla gelirsin.. mevlam kolaylık versin..

Berk Akçay
16.11.2006, 00:58
ualan beyto herkeze cevap verdin bizim başımız kelmi bize neden cevap vermiyorsun :D

Beytullah
16.11.2006, 00:58
hayırlı teskereler

sagol arkadasım

Hayırlı teskereler.

sanada sagol:)

Sevgili Beyto bir süre tribünlerde karşılaşamayacağız demek.
Hayırlısıyla git gel , sonrada evlendiririz seni.
Dikkat et 4 tertip gidiyorsun

wayy erkan abim bee merak etme abi izine gelınce bide ankara macına denk geldıkmı gene gorusuruz allah nasip ederse ne olacak:)

dormot yapacak bıse yok vatan sagolsun:D

Abi hayırlı teskereler inşallah fener maçını kazanırızda moralli gidersin askere:)

umarım kardesım tek tesellımo olur:D

Hayirli teskereler

sagol sagol:)

Allah muaffak etsin.Simdiden hayirli teskereler.
tşk ederim :)

reis hayırlı teskereler...eksikliğin hissedelicek

yok be gokhan daha neler :)neyse bi gidip gelım bakarız gene buraya:D:D

Gamze
16.11.2006, 01:00
ualan beyto herkeze cevap verdin bizim başımız kelmi bize neden cevap vermiyorsun :D

bana da cevap vermedi...içlendim bak haaa :D

Kaya
16.11.2006, 01:01
Kardeşim Beytullah, seni çok özleyeceğiz burada. İnşallah bir an önce gidip gelecek ve vatan borcunu ödemiş olacaksın... Kardeşim komutanından bu kelimeleri duymanı dilerim... :)

- Sevgili evlatlarım,

Vatan borcu dediğimiz kutsal askerlik görevinizi tamamladınız. Sizlerin hakkını ödeyemeyiz. Sizler burada, dağda taşta, vatanımızı korudunuz, toprağımızı korudunuz tıpkı atalarımızın yaptığı gibi. Onlar gerektiğinde kanlarını döktü bu toprakları bizi emanet etti. Sizler de aldınız bu kutsal emaneti, gerektiğinde hayatınızı tehlikeye attınız, korudunuz ve şimdi sizden sonrakilere emanet ediyorsunuz, ne mutlu sizlere!

Bizi unutmayınız, arkadaşlarınızı unutmayınız, hep hatırlayınız. Kolay değil burada görev yapmak, teröriste hesap sormak kolay değil. Bu dağları adım adım dolaşıp, bayrağı dalgalandırmak kolay değil. İşte siz bu zoru başardınız. Ne mutlu sizlere!

Hepiniz Allah'a emanet olun. Yolunuz açık olsun bahtınız gibi!

Egemen
16.11.2006, 01:01
bizi adamdan saymaymısın la :D

Berk Akçay
16.11.2006, 01:02
bu böyle terbiyesiz bir arkdaşımız :D

Selman
16.11.2006, 01:04
walla hatırlattıgın iyi oldu giderken oyun oynamak ıcın bıseyler alayım demı
ole yatmakla olmaz:D:D

Beyto, evcilik oynamak yasak Askeriye sınırları içerisinde:D

Beytullah
16.11.2006, 01:08
anaaa askere mi gidiyor bu uşak...??vay bee sen o kadar büyüdü müydün Beytullah

neyse sululuk bir yana:) hayırlı teskereler Beytullah kardeşim..hayrılısıyla git gel inşallah...

buyudum be abla gidiyorum izin verirsen:D sagol gamze tşk ederim

hayırlı teskereler

sagol ozge gececıler topıgını aman yanlız bırakma:D

Beytu kardeşim benim Allah hayırlısı ile gidip gelmek nasip etsin.Sayılı gün geçer diyorlarlar saymaya başlada görim seni ,geçiyor mu

Emanetin bende.Sen gelene kadar artık kaçtane olur bilemem

sagolabi bee inşallah sen saymaya basla ben unutunca senı ararım:)

Beytu güsel kardeşim benim Allah hayırlısıyla gidip gelmeni nasip eylesin.
La bi deplasman yapamadan askere gidion ya ayıp sana bie

kanka kısemet degilmiş ne yapalım baska bahara kaldı

Güle güle Beyto...

Fotolar bende. İçin rahat olsun...

Not: Beyto bahsi geçen gün sadece atkılarla ilgilenmedi..

[QUOTE]

allahtan baska resımlerı koymadın kaya ne olurdu bılemem alayı ustune surerdım yoksa :)

[QUOTE=Oflu144;530152]vay be beyto askerlik geldi çattı demek

hayırlı teskereler kardeşim.

sagol be barıs walla geldı hatta bitti bile:D

Hayırlı teskereler kanka selametle gidip selametle gel..

sagol kanka ınsallah

ulan beytullah neye dikakt ettim biliyon mu sana herkez kanka diyor sende var birşeyler demek

war kardesım buyu yaptım ben:)

hayırlı teskereler kardeşim... gazan mubarek ola..

sagol kardeşim

hayırlı teskereler kardeşim.. umarım hoş anılarla gelirsin.. mevlam kolaylık versin..

umarım olur bakcz:)

sen kaaylıksın kardesım ıkı dakka beklesene yaa ne terbiyessizsin parayla degil sırayla gerci para verirsen bi guzellık yaparım sana:D

Beytullah
16.11.2006, 01:09
egemen berk utanın bıraz yazdım bak ne sabırsız ınsanlarsınız sız:D

Egemen
auhauhauh berk başlattı :D:D

Beytullah
Kardeşim Beytullah, seni çok özleyeceğiz burada. İnşallah bir an önce gidip gelecek ve vatan borcunu ödemiş olacaksın... Kardeşim komutanından bu kelimeleri duymanı dilerim... :)

- Sevgili evlatlarım,

Vatan borcu dediğimiz kutsal askerlik görevinizi tamamladınız. Sizlerin hakkını ödeyemeyiz. Sizler burada, dağda taşta, vatanımızı korudunuz, toprağımızı korudunuz tıpkı atalarımızın yaptığı gibi. Onlar gerektiğinde kanlarını döktü bu toprakları bizi emanet etti. Sizler de aldınız bu kutsal emaneti, gerektiğinde hayatınızı tehlikeye attınız, korudunuz ve şimdi sizden sonrakilere emanet ediyorsunuz, ne mutlu sizlere!

Bizi unutmayınız, arkadaşlarınızı unutmayınız, hep hatırlayınız. Kolay değil burada görev yapmak, teröriste hesap sormak kolay değil. Bu dağları adım adım dolaşıp, bayrağı dalgalandırmak kolay değil. İşte siz bu zoru başardınız. Ne mutlu sizlere!

Hepiniz Allah'a emanet olun. Yolunuz açık olsun bahtınız gibi!

walla ole olacak su borcu odeyelım artık yoksa faize binecek :D buarada bende sizi ozleyecegım emınkı bu ortamdan ayrılmak zor gelecek:(

Gamze
16.11.2006, 01:10
la duygulandım be... :(

Beytullah
16.11.2006, 01:10
Beyto, evcilik oynamak yasak Askeriye sınırları içerisinde:D

o kuralı bozmayı dusunuyorum hele bi gidim ya onlar benı ya ben onları:D:D

Berk Akçay
16.11.2006, 01:11
beyto kardeşim okadarda para verdim sana neden en başa beni yazmadın bakıyım :D:D:D

Beytullah
16.11.2006, 01:11
la duygulandım be... :(
pısstt askere giiyoruz sızı korumaya daa duygulanma hemen ole hem dj yaparken isteklerimi oncelık tanırsın artık:D:D

Beytullah
16.11.2006, 01:12
beyto kardeşim okadarda para verdim sana neden en başa beni yazmadın bakıyım :D:D:D

kanka canlıyı gormem lazım:D:D sen merak etme yaparız sana bı kyak:D:D

Gamze
16.11.2006, 01:12
pısstt askere giiyoruz sızı korumaya daa duygulanma hemen ole hem dj yaparken isteklerimi oncelık tanırsın artık:D:D

ayıpsın :p

hadi hadi hemen yüz bulma yok öyle dava :D

Beytullah
16.11.2006, 01:14
ayıpsın :p

hadi hadi hemen yüz bulma yok öyle dava :D

hadı yaa ozaman senı korumaktan vazgerim butun alaya solerım yanatsın akıllı ol:D

Egemen
16.11.2006, 01:15
beyto işallah dönüşünde böyle neşeli olur kardeşim hadi ii geceler herkese..

Gamze
16.11.2006, 01:15
hadı yaa ozaman senı korumaktan vazgerim butun alaya solerım yanatsın akıllı ol:D

şu verdiğin adrese bir mektup yazalım diyelim komutanlara habu uşağa Türkçeyi öğretin diye :D:D hayret bişeysun ya :)

Beytullah
16.11.2006, 01:16
gece gece bu kadar oluyor gamze:D sende hasana ozenmese:D:D:D

Berk Akçay
16.11.2006, 01:16

inanki beytullah hep gülecektir böyle :)

Egemen
16.11.2006, 01:19
he hee güldürecekler onu orda :D:D

Beytullah
16.11.2006, 01:21
ne olacagı baska askerlık adamı degiştirir sanma ben degişmem:D:D

Beytullah
16.11.2006, 01:22
inanki beytullah hep gülecektir böyle :)

wallamı len sen nerden bılıyon:D:D

egemen yoksa cem yılmazdamı oraya gelecek :D:D

Egemen
16.11.2006, 01:23
ehehheh yok ula komutanın birinin adı cemmiş izim benzerlii işte :D:D ii güldürür. la baa bak sakın ağaclara mağaçlara selam verma :D:D

Berk Akçay
16.11.2006, 01:26

aramızada samimiyet yok o yuzden birşey demiyorum sana yazdıgın cümle çok amlamlıya konuylan sende giderken anlarsın ne demek istedigimi

Beytullah
16.11.2006, 01:27
aramızada samimiyet yok o yuzden birşey demiyorum sana yazdıgın cümle çok amlamlıya konuylan sende giderken anlarsın ne demek istedigimi

berk benım ıcın bi parca calarmısın:)

Egemen
16.11.2006, 01:31
gerginlik yaratacak bişi solemek istemedim.. her lafın altında bişiler aramayın.. zaten aramızda samimiyet olsa anlardın benim beytoya takıldıgımı.. neyse uzatmayalım. beyto kızdıysan affet...

Berk Akçay
16.11.2006, 01:31
sen iste kanka :)

Beytullah
16.11.2006, 01:34
gerginlik yaratacak bişi solemek istemedim.. her lafın altında bişiler aramayın.. zaten aramızda samimiyet olsa anlardın benim beytoya takıldıgımı.. neyse uzatmayalım. beyto kızdıysan affet...

yaaa neyse gergınlı gerek yok canımı sıkmayın sızıde aldırırım askere ona gore :)

sen iste kanka :)

kanka gidiyorum sarkısı :D:D

Egemen
16.11.2006, 01:37
beyto dur la okul bitsin bende geliom :D 2 sene kaldı uzamassa :D ki uzar :D:D

Beytullah
16.11.2006, 01:38
ben anlamam akıllı takılın aldırırm okulunuzuda yakarım herseyı gaza geldım:D:D

Egemen
16.11.2006, 01:40
:D:D hadi bi gazla bitir de gel o zaman.. ii geceler millet..

MrbLack
16.11.2006, 08:16
la nedir almışssın milleti esir gidiyorsan git de kurtulalım yaff :D

Mehdi
16.11.2006, 08:39
la nedir almışssın milleti esir gidiyorsan git de kurtulalım yaff :D
hah çok yaşa.bi akşam nete giremedik silmiş süpürmüşler ortalığı.adam bizide arar,kanka der süper muhabbet var gel der.ama nerdeeee. @beyto çarşı izninde BMN de seni bekliyo olacaz haa.

immortal_TS
16.11.2006, 12:25
Laa Beytu ağırdan al biraz ne bu hep yazmışın topluca teşekkür etmeyi bilmiyonmu suur adam tamam gidiyosan gidiyon ne büyütüyon olayı allam yaa:D

Can basten
16.11.2006, 19:29

Vayy Beytullah kardeşimizi de yiğit ocağına aldık sonunda ha. Hayırlısı olsun.

Beytullah gideceğin yerde bir Eray Asteğmen olacak, Maçkalı. Foça'dan devremdir, onu bul, kendisine çok selamımı ilet gereğini yapar.:D

Yolun açık olsun...

Kaya
16.11.2006, 19:33

Beytullah gideceğin yerde bir Eray Asteğmen olacak, Maçkalı. Foça'dan devremdir, onu bul, kendisine çok selamımı ilet gereğini yapar.:D

Yolun açık olsun...

Asteğmenim nasılsınız? :) Sizi buralarda görmek ne güzel...

Beytullah asteğmenimin devresini hemen bulasın ne de olsa Maçka'lıdır.

De ona Maçka Sevinç köylü birini tanıyorum. :)

Oruç
16.11.2006, 19:34
Vatan borcu öde öde bitmez aslında...

Hayırlı tezkereler...

TSelif
16.11.2006, 19:36
Hayırlı tezkereler

Can basten
16.11.2006, 19:36
Asteğmenim nasılsınız? :) Sizi buralarda görmek ne güzel...

Sağol Kayacan, fırsat buldukça uğruyoruz işte...:D

onurkaradeniz
16.11.2006, 20:49
kankam,kardeşim ,dostum sonunda geldi askerlik sensiz geçecek 15 ay gerçekten çok sıkıcı olacak... tribünün ,iddaanın , halı saha maçlarının , istanbulun ,Trabzon'un hiç tadı olmayacak yani kısacası sarmayacak be kankaaa:( hattrickteki takımın,kızlar ve diğer kanka bana emanet merak etme sen :D ALLAH sana hayırlıyısıyla askerliği bitirmeni nasip eder inşaallah;)

kanka bu görev sana yakışacak çünkü diğer mehmetçiklerde olduğu gibi o üniformayı taşıyacak kişilik,karakter , gurur ve şeref sende fazlasıyla mevcut bi Trabzon'luya yakışır bi biçimde askerliği tamamlaman dileğiyle yolun açık olsun KANKAM !:(;)

kendinden haberdar et bizi mektup adresi falan gönder ben sana iddaa programı gönderirim kanka tüyo almak için:D
akıllı ol kimseye sataşma :D

Harun
16.11.2006, 21:14
Torpil yok torpil yok.Gidecek adam gibi askerlik yapıp gelecek:D

MrbLack
17.11.2006, 08:43
bunun dümensiz işi olur mu ya bırakın habu işleri :D
Askerin kralı Trabzon dan çıkar

Beytullah
17.11.2006, 21:23

Yolun açık olsun...

eaheu tamam aldım gıdınce selam solerımde sakın paket olmayalım:D:D

Beytullah
17.11.2006, 21:29
@harun
abi torpilsiz hayatmı olur ben giderken emınonunden giderken 2 paket torpiul alacam lazım oldukca kullanırım:D

@onurkaradeniz
n
kankam herseyım sana emanet zaten onlara cok iyi bak gozunu sevem:D

Beytullah
17.11.2006, 21:30
bunun dümensiz işi olur mu ya bırakın habu işleri :D
Askerin kralı Trabzon dan çıkar
hayyassa baska nerden cıkacak zaten:D

Beytullah
17.11.2006, 21:36
Laa Beytu ağırdan al biraz ne bu hep yazmışın topluca teşekkür etmeyi bilmiyonmu suur adam tamam gidiyosan gidiyon ne büyütüyon olayı allam yaa:D

laa cvp farklı ondan suurluk yapma:D:D

AtalaY_BuğrA
17.11.2006, 21:59
Paşa şoförü BEtyo :D

Beytullah
17.11.2006, 22:03
kralına gider kardesım canım sıkılırsa cekerım saga alırım bi cola içerim:D:D

onurkaradeniz
17.11.2006, 22:52
noluyo burda asker:D

Beytullah
17.11.2006, 23:02
kanka mevzu var :D:Dnerdesın sen yaa :)

MrbLack
17.11.2006, 23:03
kralına gider kardesım canım sıkılırsa cekerım saga alırım bi cola içerim:D:D

ne içersun bi daha de oni bakayim

Beytullah
17.11.2006, 23:05
kanka ole onu bunu bırak sizide beklıyorum ugurlamaya:D:D

Erdem Keser
17.11.2006, 23:09
hayirli teskereler abi gule gule gidip gule gule gelirsin insallah allah yolunu acik etsin

Beytullah
18.11.2006, 00:15
sagol kardesım :)

Hüseyin Sahtiyan
18.11.2006, 00:55
beytu bız trabzon trıbunde fenerlılerle atısıo olcaz sen gıderken :D

immortal_TS
19.11.2006, 20:54
Beytu ya en kral uğurlama yapıcam senin için fener maçını bile satıyorum olum varmı daha ötesi:D

Eyüphan
20.11.2006, 11:12
Vatan borcu namus borcu...
HAyırlı teskereler

Berk Akçay
20.11.2006, 12:24
heyt be kanka askere gidiyorsun hee :( ulan bırak askeri kaçalım oglum :D

Beytullah
20.11.2006, 13:15
kacalımda kanka nereye kacalım :D:D

Beytullah
20.11.2006, 13:15
Beytu ya en kral uğurlama yapıcam senin için fener maçını bile satıyorum olum varmı daha ötesi:D

istiyosan git bide alırım aklını:D:D:D

AtalaY_BuğrA
20.11.2006, 13:21
Paşa şoförü Beyto :D Ben olsam Fb maçına gider oradan geçerdim Hatay'a.

Berk Akçay
20.11.2006, 13:25
ualan atlay kendin gidemiyorsun diye çocuguda yoldan çıkarma :D hadi sen okula beytoda askere :D:D:D:D

Beytullah
20.11.2006, 13:27
ya atalay bıraksana bu işler sen gidiyormusun fb macına eaheu:D:D berk okulada almıyor bunu:D:D

volkanferhan
20.11.2006, 18:05
şimdiden hayırlı teskereler kardeş güle güle git güle güle gel...

ErseN_MaRTiN_61
20.11.2006, 18:53
hayırlı teskereler kardeş

Beytullah
20.11.2006, 18:54
sagolun umarım bende ole ümit ediyorum:)

AtalaY_BuğrA
20.11.2006, 19:11
Ben olsam Fener Maçını yapar oradan direk Hatay'a geçerdim ama neyse sustum.

kuzey_lee
20.11.2006, 19:14
ati nerde onda o cesaret??

o değil de bana verdiğin emanetlere gözüm gibi bakacam

Mustafa Önal
20.11.2006, 20:25
beytullah kardeş hayırlısıyla gider hayırlısıyla dönersin. umarım seni uğurlamaya geliriz.

Beytullah
21.11.2006, 01:00
sagol kardesım ınsallah bekleriz :)

hem ati sen gideckmısın fb macına olmadı birlikte gideriz:D:D

ts_fan
21.11.2006, 01:04
Beyto tırtlık yapma, kaçırma şu maçı:)

Beytullah
21.11.2006, 01:10
abi komutana bi sorayım bakım nediyecek:D:D

Egemen
21.11.2006, 01:12
auhauhuah ula ya fenerliyse bide yenersak bitmez senun askerluk açma hiç o koniyi bence
:D:D

ts_fan
21.11.2006, 01:13
Bırak komutanı şimdi, ilk seferde almazlar vukaatını, rahat ol;)
Di mi Okan (trapezus61), Erkan (kutoz) ve İhsan (denizci61) abiler?:)

Egemen
21.11.2006, 01:16
recep abi ilerde bende başkan olunca bakalum ne yazacasun imzana :D:D gidiyor gelior gene gidior gelio ofli :D:D

ts_fan
21.11.2006, 01:18
Sen başkan ol da, sana çok kalite şeyler yazarız;)

Egemen
21.11.2006, 01:24
euheuhe eiwalla abim :D az kaldı 5 6 sene sora yönetimdeim..

Beytullah
21.11.2006, 01:27
bidakkkaa ya olabilir hersey bi bakmısınız mactayım egemen sende akıllı ol yoksa senıda aldırırım askere:D:D

Egemen
21.11.2006, 01:31
auhauh aldır aga bu okulun bitecegi yok zati :D

Beytullah
21.11.2006, 01:32
tamam o zaman yakında gelir kagıtlar aglama sonra:D:D

Egemen
21.11.2006, 01:33
:D:D bunlar reklam kokan hareketler mayk :D daha gelmedi bilionmu bi kere bile :D:D liseden çık üniye gir yaş zaten ufak :D hiç urasmadım o işlerle :D

Beytullah
21.11.2006, 01:35
egemen sen merak etme sen ugrasmıyorsun senı direk adresinden alacaklar geri kalan işlemleri askeriye halledilir:D:D

Naim
21.11.2006, 09:32
egemen sen merak etme sen ugrasmıyorsun senı direk adresinden alacaklar geri kalan işlemleri askeriye halledilir:D:D

La olum Sen hala Gitmedinmi yaw
10 gün süren bir asker uğurlaması mı olur

Çabucak git Ve dön
Maçlar Sensiz Çekilmez

Atalay
21.11.2006, 10:15
degerli kardeşimize hayırlı teskereler diliyorum!!başlıgı yeni farkettim kusura bakma...ama çok şanslısın askerde biraz tv seyretme birazda gazete okuma bu trabzonsporun son günlerde bize yaşattıgı bu acılardan arın!!!günler geçmez deme biz gittik geldik üstünden 14 yıl geçti kendini kasma ordada hayatın tadını çıkarmaya bak sevgili kardeşim...kal saglıcakla...

Mehmet_Mercanlı
21.11.2006, 10:22
Allaha Emanet KardeŞİm.

uquR Ayaz
21.11.2006, 11:30
Şimdiden hayırlı teskereler Beyto, Allah yar ve yardımcın olsun...

AtalaY_BuğrA
21.11.2006, 11:50

:cool: Tamam gene sustum :)

ts_fan
21.11.2006, 11:55
Ati ben susmuyorum:) benim bildiğim Beytu kesin Fenerbahçe maçına gelir, di mi Beytu?;)

Hüseyin Sahtiyan
21.11.2006, 12:31
ya ne gelmesı hasanıda yollamıo :D:D beytu hehe sensız maclar cok sarcak ohhh :D:D senın trıbunde olmadıgını bılmek ne gusel bıse aman yarabbım :D:D beytu fener macında olacakları dusun allaaahhh gelme sen o maca :D

Emorfo
23.11.2006, 09:40
Beytu şimdiden hayırlı teskereler...
Bir kaç sene sonra Kerkük'teyiz haberin olsun :)

Çakır
23.11.2006, 09:51
Beytullah hayırlı teskereler kardeşim.
Kendine dikkat et oralarda. Bana ayrıntıları mutlaka yaz, gelmeye çalışacağım ;) Yakınım oralara iş yüzünden.

AtalaY_BuğrA
23.11.2006, 11:30

:confused: :confused: Yok canım daha neler.

immortal_TS
23.11.2006, 23:29
Beytu bugün askere gitmeden son kez bi Trabzon seferi yaptı günü birlik olarak, Öteki ekürimiz onurla beraber sürmene-of maçını seyrederek son tribününü yaptı ama uğursuz herif sürmeneye yaramadı:D Neyse az kaldı son iki gün :(

Burak
23.11.2006, 23:36
Beytu Hayırlı teskereler sana ... ınsallah askerlıgın kazasız belasız cezasız gecer kardesım ... Kusura bakma bayaaa gec yazdık

Berk Akçay
23.11.2006, 23:41
hasan bugun beytoyu biz askere ugurladık sugur gitti ya :( valla gitti adam geldi sürmenespor yenildi yenilmeyelen kalmadı antrenörde istifa etti :D ne adamsın beyto seni seviyorum

onurkaradeniz
23.11.2006, 23:54
kankam gitti be:(

Gamze
23.11.2006, 23:58
vay be Beytu valla sana yaptığım bütün kötülükler gözümün önünden geçiyor bir bir :) uğraşmasa mıydım acaba o kadar :)

onurkaradeniz
24.11.2006, 00:51
kankama kötülük yapan karşısında beni bulur:)

Gamze
24.11.2006, 00:54
valla geç kaldın karşıma geçmekte.. :) La Beytu milleti salma üstüme :D

onurkaradeniz
24.11.2006, 01:19
alma mazlumun (yani beytunun) ahını :D

Gamze
24.11.2006, 01:25
Beytu mu mazlum :D:DLa BEytu ne deyi bu uşak...ben bişe etmedum yaa azcık takıldım Beytuya zaman zaman o kadar aaa abartmayın :)

onurkaradeniz
24.11.2006, 01:29
o değilde şaka maka gidiyo bu suğur yaa:( diğer suğur nerelerde light suğur:D

tamuğ yamtar
24.11.2006, 01:30
Hayırlı tezkereler kardeş.

Gamze
24.11.2006, 01:33
Beytu yarın gel de bir kaç şarkı çalayım sana kardeşim..bütün yayın sana olcak bak söz :D

onurkaradeniz
24.11.2006, 01:38
aslında iyi fikir yani yayının bi bölümünü ona ayırsan iyi olur ya:) hüzünlü şarkılar çal da ağlasın duygusuz herif:D

Gamze
24.11.2006, 01:44
çalarım ben ona ''ayrılık'' var artist çok seviyor..çalarız yarına inşallah..yayın Beytunun olacak...;)

la yalnız öle cins şarkılar isteme kendim seçicem şarkıları ona göre :D:Dbak bide anons bolluğu yaşatıcam sana :D:D böylee askere gitmeden dır dır dır kafanın içinde çınlasın sesim..bi dönem artık idare edersin onla sora gel bi hafta sonu yine haşliim seni tamam mı :D

immortal_TS
24.11.2006, 10:47
o değilde şaka maka gidiyo bu suğur yaa:( diğer suğur nerelerde light suğur:D

Suss rezil herif seni:D Kanka beytuyla son son top oynuyoruz bu gece manyak jubile olacak :D

Külünkoğlu
24.11.2006, 11:22
Bu uşak ne zaman gidii ?

immortal_TS
24.11.2006, 11:23
Abi cumartesi gecesi mersine geçiyor bankadan bi arkadaşı varmış onun yanına ordan geçicek Hataya pazartesi teslim oluyor.

Vegas
24.11.2006, 11:53
Hayirli teskereler renktasimiza.

Mehdi
24.11.2006, 11:54
habu uşak hala gitmedimi.15 ay geçti be:D

Berk Akçay
25.11.2006, 12:07
beyto ya daha gitmeden heemn yolluyolar seni kardeşim :)

immortal_TS
25.11.2006, 13:58
Bu gece 11,30 da kalkıyor uçağı hayırlısı bakalım.

Naim
25.11.2006, 14:05
Haydaa
yaw p.tesi biliyordum
bi eğlence bişi yapmıyormuyuz??

immortal_TS
25.11.2006, 14:09
Haydaa
yaw p.tesi biliyordum

Abi gece 11,30 uçağıyla mersine geçiyor bi arkadaşının yanına ordan Hataya geçicek teslim olucak. Eğlence falan istemedi valla, ama dün gece 1,2 maç vardı iyi eğlendi suur ilk defa forvet oynadı o ona yeter eğlence olarak:D

Naim
25.11.2006, 14:12
Abi gece 11,30 uçağıyla mersine geçiyor bi arkadaşının yanına ordan Hataya geçicek teslim olucak. Eğlence falan istemedi valla, ama dün gece 1,2 maç vardı iyi eğlendi suur ilk defa forvet oynadı o ona yeter eğlence olarak:D

adama yapılacak en büyük kıyağı yapmışsınız
birde teslim olmadan fb yi yendiğimizi öğrensin
Mutlu başlasın askerliğe

Armağan Dere
25.11.2006, 14:29
beytullah kardeşim hayırlı teskereler sana güle güle git güle güle gel inşallah allah yolunu açık etsin ALLAH'a emanet ol

Oğuzhan Görkan
25.11.2006, 14:57
hadi bakalım hayırlı yolcuklar inş. bi maçta daha beraber olur beytu abi:)
hayırlı teskereler yolun acık ola

onurkaradeniz
25.11.2006, 15:44

kanka sen ne diyon ya olum o adam forvet oynarmı:D büyük kıyak yapmışsınız yaa:D

SDanışmaz
25.11.2006, 16:28
Şimdiden hayırLı teskereLer :)

MrbLack
26.11.2006, 01:00
Ben ve Hasan gittik kardeşimizi yolcu ettik.Gerçekten Beytullah'ın adına yakışır bi uğurlama oldu..
Allah yolunu açık etsin şimdiden hayırlı teskereler dilerim

Beytullah
26.11.2006, 15:40
Beytullah hayırlı teskereler kardeşim.
Kendine dikkat et oralarda. Bana ayrıntıları mutlaka yaz, gelmeye çalışacağım Yakınım oralara iş yüzünden.

sagol..walla fırsat oldukca yazarım :) walla beklerim abi gelmede sole komutanlara soyleyeyım bı senlık yapalım:)

Yok canım daha neler.

sen adam olmassın dedım sana birlikte gidelim diye:D

Beytu Hayırlı teskereler sana ... ınsallah askerlıgın kazasız belasız cezasız gecer kardesım ... Kusura bakma bayaaa gec yazdık

nedemk kardesım ;)sagol

hasan bugun beytoyu biz askere ugurladık sugur gitti ya valla gitti adam geldi sürmenespor yenildi yenilmeyelen kalmadı antrenörde istifa etti ne adamsın beyto seni seviyorum

laa benım sayemde surmenın hayatı kurtulacak:D

kankam gitti be

kanka az kaldı gititm gerci ama daha teslım olmadım :)

vay be Beytu valla sana yaptığım bütün kötülükler gözümün önünden geçiyor bir bir uğraşmasa mıydım acaba o kadar

eaehu sen konusma hemde hıc konusma:) hem bak akıllı ol adamlar var salarım ustuna sonra cıglık atarsın :)

kankama kötülük yapan karşısında beni bulur

ahanada bidanesi:D

valla geç kaldın karşıma geçmekte.. La Beytu milleti salma üstüme

eaehu yandın sen diyorum sana bana dikkat et diye daa :D

Beytullah
26.11.2006, 15:44
Beytu mu mazlum La BEytu ne deyi bu uşak...ben bişe etmedum yaa azcık takıldım Beytuya zaman zaman o kadar aaa abartmayın

mazlum demek hee baksen walla kankam der :D

Hayırlı tezkereler kardeş.

sagol arkadasım

Beytu yarın gel de bir kaç şarkı çalayım sana kardeşim..bütün yayın sana olcak bak söz

sen cal ben dıler gibi yaparım artık:D

aslında iyi fikir yani yayının bi bölümünü ona ayırsan iyi olur ya:) hüzünlü şarkılar çal da ağlasın duygusuz herif

kanka duygumu o kım sen nerden tanıyorsun:D

[QUOTE=GaMZe61;540613]çalarım ben ona ''ayrılık'' var artist çok seviyor..çalarız yarına inşallah..yayın Beytunun olacak...

la yalnız öle cins şarkılar isteme kendim seçicem şarkıları ona göre :D:Dbak bide anons bolluğu yaşatıcam sana :öylee askere gitmeden dır dır dır kafanın içinde çınlasın sesim..bi dönem artık idare edersin onla sora gel bi hafta sonu yine haşliim seni tamam mı /QUOTE]

ooyyo o sarkı cok cok kalite bayılıorum gamze bu aksam cal istiyorum o parcayı:)
walla ben hatayın yollarına sarkısını istiyoruöm bulmadıkdan sonra yandın sen isterm cıns sarkılar ben anlamam:D
hafta sonu gorusuz artık bittin sen:D:D

Mayls
26.11.2006, 15:47
Hayirli teskereler

Beytullah
26.11.2006, 15:51
Bu uşak ne zaman gidii ?

abi gittim bile suan adanadayım:) yarın teslim olacam allah nasip ederse

Hayirli teskereler renktasimiza.

sagol kardesım

habu uşak hala gitmedimi.15 ay geçti be

ya bittide geldım senınm haberim yok:D

beyto ya daha gitmeden heemn yolluyolar seni kardeşim
sorma kanka bende anlamadım:)

Haydaa
yaw p.tesi biliyordum

abi eglence tarzı oldıu zaten o aksam araba sovu vardı:D:D sonra horon fılan teptık:D

adama yapılacak en büyük kıyağı yapmışsınız
birde teslim olmadan fb yi yendiğimizi öğrensin
Mutlu başlasın askerliğe

nedemek abi forvet adamıyım ben aslında:) abi izleyecemgım bu aksam macı

beytullah kardeşim hayırlı teskereler sana güle güle git güle güle gel inşallah allah yolunu açık etsin ALLAH'a emanet ol
sagol kardeseım inşallah

hadi bakalım hayırlı yolcuklar inş. bi maçta daha beraber olur beytu abi
hayırlı teskereler yolun acık ola

inşllah kardeseım nedemk

kanka sen ne diyon ya olum o adam forvet oynarmı büyük kıyak yapmışsınız yaa

kanka ayıp sana hee sende iyi forvrtim yalanmı :)

Şimdiden hayırLı teskereLer

sagol sagol :)

Ben ve Hasan gittik kardeşimizi yolcu ettik.Gerçekten Beytullah'ın adına yakışır bi uğurlama oldu..
Allah yolunu açık etsin şimdiden hayırlı teskereler dilerim

kanka umarım arabalarda fazla tırsmamısındır yanlıs arabaya bındırdım senı abimin oldugunu unutmustum :D

MrbLack
26.11.2006, 17:56
kanka umarım arabalarda fazla tırsmamısındır yanlıs arabaya bındırdım senı abimin oldugunu unutmustum :D

yok yok baya iyiydi bu arada abinde iyi makas falan yapıyo.camlar açıktı biraz üşüdük hepsi bu

immortal_TS
26.11.2006, 23:14
Üşütmüşüm yaa ciğerlerim ağrıyo:D Kemençe horon moron süperdi inşallah dönüşü de süper olur kankamın.

Berk Akçay
05.12.2006, 12:08
720

721

722

kankime sevgilerle adam askeriyeye telefon bile sokmuş :D bundan korkulur valla

sümela61
03.02.2007, 19:20
dünyadan Beyto'ya, dünyadan Beyto'ya...

nedir son durum, arada buraya bir şeyler yazsana...