PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ziya Dogan istifa etti

Sayfa : 1 [2]

CAFER ÖZER
30.11.2004, 09:18
ZIYA DOGAN in istifasi ile ilgili aksam tüm TV kanallarinda herkesin Ziya Doganda kislik eksiklik oldugu,malatyadan sebepsiz ayrildigi,Konya ile anlasip yok Ogün yüzünden birakiyorum demesi Trabzonspordan hiç bir neden göstermeden istifa etmesinin yanlisliklarini yazdilar.Ziya Doganin istifasi ile herkes ZIYA DOGAN i hatali buluyor.KAZIM KANAT da dahil hatta Kazim KANAT Ziya Dogan in Trabzon son duragiydi Onun çalistabilecegi kulüplerin anadolu kulüpleri oldugunu Ziyanin SAMET VE RIZA kadar basarili olmadig vs vs gibi görüsler belirtiyorudu.

Kisaca ortak görüs Ziya Doganin gitmesine üzülmedim.

shipbroker61
30.11.2004, 10:53
ya suna bir karar verelim. bu tv kanallarina karsimiyiz degil miyiz?? veya isimize geldigi gibi aciklama yaparlarsa destekleyecek yapmazlarsa kufur mu edecegiz??

Dune kadar kufurleri pesi sira siraladigimiz Kazim Kanat simdi bizim tartismalarimizda referans mi olacak????

Cafer Abi (yas olarak buyuk oldugunu bildigimden herhalde yanlis olmaz) Ziya Doganin gitmesine uzulmek veya uzulmemek konusu degi bence tartismamiz gerekn konu veya dogru olup olmamasi degil.

Bence tartismamiz gerekn sey neden bizim teknik kadro veya yonetimde kroniklesen bir sekilde bir devamsizlik olayi oldugu. Yani neler oluyorda sonuclar bu sekilde oluyor. Kimlerin ne yapmasi lazim, tarafta, yonetim, medya(yerel medya ozellikle), sehir, futbolcular, ustune ne dusuyor bunu konusmamiz gerekmiyor mu??

Hani senin hep dedigin "elit" taraftar olarak bize dusmuyor mu bu gorev. Yoksa dedigin cok kolay gitmesine uzulmek veya uzulmemk, kufretmek veya etmemek.

Ama Trabzon bunlarin sonucunda bir sey kazaniyor mu??? Bence hayir ve esas onemli olan seyde bu. Katiliyor musun abi??

Emorfo
30.11.2004, 13:29
Ziya Dogan az önce düzenledigi basin toplantisinda istifasinin nedenlerini açikladi. Yönetim kongre öncesinde dagilmaya basladi. Bu olumsuz ortam bizede yansidi. Bu çok yanlis dedi yönetim kendi içerisinde anlasmazliga düser bunu medya önüne tasirsa bütün kurum bundan etkilenir. Takimda son haftalarda bir isteksizligin oldugunu söyledi. Basin toplantisinda oldukça üzgündü. Belkide pismandi basin toplantisinin ayrintilarini az sonra ögreniriz.

Guests
30.11.2004, 13:31
madem takimi etkiledi be hoca 3 hafta daha direnemedinmi. ben genede baska seyler düsünüyorum.

Emorfo
30.11.2004, 13:40
bir sürü sey söyledi. birazdan metni düser.

shipbroker61
30.11.2004, 14:04
Basin toplantisinda oldukça üzgündü. Belkide pismandi basin toplantisinin ayrintilarini az sonra ögreniriz.

peki sence bu uzgunlugu samimi miydi yoksa birazcikta oynuyor muydu??

ya arkadaslar yani bazen hic kendinize sormuyor musunuz acaba bizim hic sucumuz yok mu olaylarin bu noktaya gelmesinde veya yapabilecek bir seyimiz varmiydi yok muydu diye??

ozgur ozellikle sana soruyorum kardesim. neden bu kadar suphecisin veya art niyet ariyorsun ziya hocanin istifasinda.

bakin bence adamda bir yamukluk olsaydi daha saldirgan olurdu dikkati kendi ustunden baska yere yonlendirmek icin saga sola saldirirdi ve skandal yaratabilecek sozler ederdi. dikkat edin su ana kadar kendi agzindan olumsuz en ufak bisey soylemedi. ve bence hepsini olmasa bile yapabilecegi cok seyi yapti... ama bunlarin bir sonuca ulasmayacagini goruncede istifa etti.

lutfen rica ediyorum olayin sonucuna degil nedenlerine odaklanalim biraz. bunlari bulurkende gene birilerinin kellesini istemeyelim. kim nerde neyi yanlis yapti onlari bulmaya calisalim. ama bunu yaparken kimseyi kusturmeyelim kendimize. simdi atay aktuga yuklenenlere soruyorum size zannediyormusunuzki o bu durumlara uzulmuyor ve sadece kendi iktidarini devam ettirmek icin cabaliyor.

maclarda maglup duruma dustugumuzde yuzundeki ifadeyi ve sigarayi icine nasil cektigini gozlerinizin onune getirin biraz. karizma yapan bir baskandan cok, aci ceken bir taraftar edasi gordum ben hep baskanin yuzunde..

son kez gene tekrarliyorum arkadaslar hatalar nedir ve bunlari nasil duzeltebiliriz onu konusalim

saygilar

ErDoCLG
30.11.2004, 14:11
bu nasil istifa yakistimi sana adam gibi adam degilmissin ziya degilmissin ziya OOoOooOo</font>

Oruç
30.11.2004, 14:40
tsk ziya hoca bize sampiyonlar ligi heyecanini az da olsa tattirdigin için sonsuz tesk! bundan sonraki kariyerin de sana basarilar diliyorum! BASKANIMIZDA BIR AN ÖNCE SENOL GÜNESI TAKIMIN BASINA GETIRIP TÜM YETKILERI ONA VERMESI GEREKIYOR!

Guests
30.11.2004, 14:45
shipbroker61

açiklamalariyla yaptiklari çelisiyor neden aramiyimki???

Emorfo
30.11.2004, 14:45
- ZIYA DOGAN'IN BASIN TOPLANTISI...
- TRABZONSPOR TEKNIK DIREKTÖRLÜGÜ'NDEN ISTIFA EDEN ZIYA DOGAN:
- "BESIKTAS'TAN 5. HAFTADA TEKLIF ALDIM; AMA BU TEKLIF ISTIFA KARARIMDA ETKILI OLMAMISTIR"
- "DURUP DURURKEN KIMSE ISTIFA ETMEZ"
- "TRABZONSPOR CAMIASI, BIRLIK VE BERABERLIGI SAGLADIGI TAKDIRDE AVRUPA'NIN DEVI OLUR"
- "DEL BOSQUE'YE HAKSIZLIK YAPILIYOR, HAYATIMDA HIÇ KIMSENIN BASARISIZLIGINI BEKLEYEREK BIR HEDEFIM OLMADI"
- "DEVRE ARASINA KADAR BEKLEMEYI DÜSÜNÜYORUM"
- "BESIKTAS'IN TEKLIFINI BEKLEMEDEN BASKA TAKIMLA ANLASABILIRIM"

Trabzonspor Teknik Direktörlügü'nden istifa eden Ziya Dogan, durup dururken istifa etmedigini belirterek, Bordo-mavili takimi yipratmamak için simdilik bir açiklama yapmayacagini söyledi.
Istifasinin ardindan Istanbul'a gelen Ziya Dogan, bugün Türkiye Spor Yazarlari Dernegi'nde (TSYD) bir basin toplantisi düzenledi. Basin toplantisi öncesinde, Isik Sigorta'nin düzenledigi "11 Altin Adam" yarismasinda Agustos ayinin altin teknik direktörü seçilen Ziya Dogan'a TSYD Baskani Onur Belge ödül verdi. Trabzonspor'un geçen hafta deplasmanda 1-1 kaldigi Konyaspor maçinin ardindan yönetici ve futbolcularla görüstükten sonra istifa karari aldigini belirten tecrübeli teknik adam, "Hiç kimse durup dururken istifa etmez. Benim de gerekçelerim var. Fakat su ortamda takimi yipratacak bir açiklama yapmak dogru degil. Trabzon'da güzel günlerim oldugu gibi zorlandigim zamanlar da oldu. Kulübün menfaatlerini her seyin üstünde tuttum. Ancak maalesef görevden ayrildim. Anlayislar farkli olsa da Trabzon'u ve Trabzonspor'u çok seviyorum. Istifa kararima herkesin saygi göstermesi gerekir. Teknik adamlarin görevine son verilirken 'kovuldu' yakistirmasi yapiliyor. Istifa da teknik direktörün en dogal hakki" dedi.
Besiktas'tan ligin 5-6. haftalarinda teklif aldigini açiklayan Ziya Dogan, sunlari söyledi:
"Bu teklif yapildiginda da sikintilarim vardi. Besiktas'in teklifinden gurur duydum; ama o defteri orada kapattim. Baskanimizla konustum, gitmemin dogru olmadigini söyledim. Trabzonspor'un basarisi için elimden geleni yaptim. Etik degerlere en çok sahip çikan antrenörlerdenim. 5-6. haftalardan sonra ne Besiktas'tan bir daha teklif geldi ne de benim öyle bir yaklasimim oldu. Sahaya çiktigim zaman bu tekliften de etkilenmedim. Besiktas'in önemli bir maçi var. Oradaki meslektasim adina da üzülüyorum. Del Bosque'ye haksizlik yapiyoruz. Hayatimda hiç kimsenin basarisizligini bekleyerek bir hedefim olmadi. Besiktas'in teklifi bu kararimda asla etkili olmamistir. Devre arasina kadar beklemeyi düsünüyorum. Belki yarin bir baska takimla görüsecegim. Besiktas'in teklifini beklemeden bir baska takimla anlasabilirim. Ama profesyonel anlayis içinde bundan sonra gelen teklifler olabilir."
Trabzonspor'da yasadigi sikintilari zaman zaman yönetim kurulu toplantilarinda anlattigini ifade eden Dogan, sözlerini söyle sürdürdü:
"Sayin baskan ve yöneticiler arasindaki sikintilari, 2-3 aydir ve kongre öncesi yalniz kaldigimizi
söyleyebilirim. Kendi aralarindaki sikintilar bize yansidi. Baskanimizin, elinde olmayan sebeplerden dolayi, bize çok iyi sekilde sahiplendigini söyleyemiyorum. Su anda grup lideri olan Dinamo Kiev'in bir Türk takimi karsisinda bizim maçtaki gibi ezildigini görmedim. Sampiyonlar Ligi'nden elendikten sonra kesinlikle camia olarak Atletico Bilbao maçina asilmadik. Sahaya elenmek için çikmadik.Trabzon camiasi, birlik beraberligi saglarsa Trabzonspor Avrupa'nin devi olur."
Trabzonspor'da özellikle Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz olmak üzere bütün futbolcularin üzerinde büyük baski oldugunu anlatan Ziya Dogan, bu baskinin kalkmasi halinde takimin çok basarili olacagina inandigini söyledi. Trabzonspor'un sampiyonluga oynayan diger takimlarla esit sartlarda olmadigina dikkat çeken Dogan, "Rakiplerimiz 8 maç yapmisken, biz 13-14 maç oynadik. Buna ragmen oyuncularimda fiziksel düsüs asla olmadi. Ancak psikolojik olarak büyük yük altindalar. Geçen seneden bu yana her maçi final gibi oynadilar. Trabzon'un potansiyeli ve itici gücüyle, büyük kulüplerden daha az para harcayarak onlarla basa bas mücadele edecegi düsüncesini savunuyorum. Takimin su anda Fenerbahçe ve Galatasaray kadar sampiyonluk sansi var. Trabzonspor, Fenerbahçe maçina kadar Avrupa'da en basarili takimdi. Fenerbahçe'nin bir yabanci oyuncusunun üçte biri ücreti kadar biz dis transfere para harcadik. Ama dogru kararlar verilir, dogru isler yapilirsa az parayla da büyük isler yapilir diye düsünüyorum" seklinde konustu.

oskayb
30.11.2004, 14:58
hocanin açiklamalarindan yönetimdeki çatlaklarin 1. sebep oldugu izlenimi çikiyor.

eger alttan alta yeni yönetimle birlikte veya kongreden sonra sonuç ne olursa olsun hoca degisikligi yapilacagi vb. konusuluyorsa , hocanin benden buraya kadar demesi normal.

neyse biraz daha bilgi ,bir süre sonra hersey daha açik ve net ortaya çikar.

ama herzaman söylüyorum ,herseyin basi iyi ,istikrarli ,ne yaptigini bilen bir yönetim.hersey ona göre sekilleniyor. yönetimde cadi kazanlari kaynamaya basliyor ardindan kulübün her kademesinde.

Guests
30.11.2004, 15:01
yönetimdeki sorunlar zaten belliydi.

ayrica bunlar istifa etmek nedenleri degil! trabzonspor büyük takimdir. her zaman sorunlar olur. yönetimde taraftarda basinda. bunlari bilip katlanicak hoca lazim bzei.

denizgrsy
30.11.2004, 15:05
yönetimin istifasini isteyenler bizim ipimizi çekmek isteyenler,istanbul basininin oyununa gelmeyelim Alah Rizasi için!!!her sene ayni seneryo...hoca gider ne var yani kimler geldi kimler geçti TRABZONSPORUMUZDAN...

halil ibo
30.11.2004, 15:47
Geçen sene de ayni oyun oynanmisti.Medyadaki pazarlamacilar Samet Aybaba'yi havaya sokupMilli Takima satmaya kalkmisti,

O da havalanip bizi yüzüstü birakmisti.

Bu senede mütevazi! Ziya Dogan'i BJK'ye...

Ve bu teknik direktörleri BÜYÜK TRABZON'UN üstünde gösterme çabalari.

Takimimiz geçen sene kupayi alip 2.olarak gereken cevabi verdi.

Bu senede ayni olacak insallah.

Yeter ki BÜYÜK TRABZON'A layik BÜYÜK YÖNETIM gelsin.

Emorfo
30.11.2004, 15:59
Ilginç bir istatistik. Samet Aybaba'da Ziya Dogan'da ligin 14. haftasinda istifa ettiler. Her iki teknik adamda hemen hemen ayni sürede çalistilar. Trabzonspor elbette katkilari olmustur ancak çokta iyi kariyer yapmislardir.

epulim
30.11.2004, 16:16
Ziya Hoca Gitti. NormaL. adam kaybetmeye tahammülü yok. sen transfer yapmazsan adama gibi bu kadro ile anca ilk 4 e oynarsin. Fatih bagiriyor ben forvetin arkasinda oynarim diye dinleyen yok. gökdeniz nerde oynadigini unuttu. bir sagda bir solda bir forvette. Takimda forvet var. yok degil. Agustine oynasa bir sansini kirsa o zaman izlemeye doyacagimiz bir topçu. Hala sans verilmiyorsa biz pek anlamiyoruz bu futboldan. ilerideki kombinasyonu bir türlü tutturamadik. kaybedecek birsye kalmadi birde orta sahaya fatih'î denesek nasil olur.asist karalliginda ilk sirada. vs. vs.

Murat BAYRAKTAR
30.11.2004, 16:33
helal olsun ziya hoca.. sende bunu yaptiysan daha nediyelim.. bosunaymis sana adam gibi adam demisiz.. senin yaptigina resmen korkudan kaçti lafi kullanilir.. ayip degil mi yazik degil mi bu takima yönetime ve biz taraftarlara... bu taraftar senin için daha ne yapsin.. belki de uzun süredir en çok sevilen sayilan teknik adam oldun... seni ise bunun karsiliginda sattin bizi...

Trabzonspor'umuz tarihindeki en önemli maçinda yeniliyorsun.. bu taraftar sana sahip çikti güvendi.. sonra geçen seneden alinacak hesabimiz kalan maçta geyseye yeniliyorsun.. bu taraftar yinede "adam gibi adam ziya dogan" dedi. sonra ezeli sampiyonluk yolundaki en büyük rakibimiz fenere kendi sahamizda 2-0 yenildik yinede bu taraftar sana sahip çikti... bizim suçumuz neydi... maçlardan sonra olan hareketlerde bir an için sinirdendi onlar...

Ne bu kardesim ya... daum fenerin basindayken bizden 4 tane teknik adam gitti... çarsaf degistirir gibi teknik direktör degistiriyoruz... ah besiktas kendin gibi bizide yakmayi çalisiyorsun ama beceremiyeceksin....

Napalim artik bu seneden umudumuzu keselim mi? Yinemi "Seneye insallah" diyecez... Yeter be.. samet kafasina göre çekti gitti... ziya desen trabzona gelmeden direk konyadan istanbula geçti... ama en azindan ziya hoca samet hocadan daha insafliymis. samet hoca takimi maça 2 gün kala birakmisti... kariyer yapan gidiyor... sonra ismini duyuruyor... Trabzonspor=Kariyer Gelistirme Merkezi

smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

hakantpl
30.11.2004, 16:46
Ziya Hoca istifa ettii.. Hepimiz sasirdik. Hiç beklemiyorduk oysa ki böyle bir zamansiz istifayi ne oldu da Ziya hoca istifa etti.

Ziya hocanin istifasi tamamen Yönetime baglidir. Ziya hoca istifa etmemistir; istifaya zorlanmistir. Yönetim Ziya hocaya söz verdigi halde gereli futbolculari almamis ve basariya aç bir takimin ihtiyaçlarini haliyle karsilayamamistir. Takim Bu futbolcularla daha dogrusu ile Fatih ile gökdenizin performansina göre maç kazanmaktan öte gidememistir. Ziya hocanin tepkisi dogrudur. yönetim bu takimi Sokaga atmayacagi parasiyla en fazla Ilk dörde sokabilir.

Ziya hoca Dogrusunu yapmistir. Sabrin da bir siniri vardir . Saygilar..

Ziya Hocanin yerine Kimi getirelim diye soracak olursak.. Bence Senol Günes.. Tecrübesi var ve ii bir trabzonsporlu Efsanelerimizden birisi.

Futbolcu transferimizde Sart.

Yoksa Kim gelirse Gelsin sahaya çikaracak kadro bulamayan teknik Direktör ne yapsin ! Çikip kendimi Oynasin..

shipbroker61
30.11.2004, 16:46
yönetimdeki sorunlar zaten belliydi.

ayrica bunlar istifa etmek nedenleri degil! trabzonspor büyük takimdir. her zaman sorunlar olur. yönetimde taraftarda basinda. bunlari bilip katlanicak hoca lazim bzei.

kardes sen cok ama cok sabit fikirli yaklasiyosun bence... ve olayda bir gunah kecisi bulmus devamli onun ustune oynuyosun... peki basin toplantisinda bazi satir aralari var onlari yok etmek icin neler yapilabilir veya yapabiliriz hic dusunuyo musun???

senin dusuncene gore "bu baskilar zaten var ve biliyodu" onun icin dayanmasi lazim. hadi ziya dogan gitti, gelen hocaya da mi aynisini yapacagiz veya gelen hocada hep ayni korkulari mi yasayacak??? peki o zaman bizi calistirmak icin hoca bulmada cok rahat olacagimizi mi zannediyosun. kendini kanitlamak isteyen gelir biraz palazlandi mi aynen ucar gider. ama kendini kanitlamis bir hoca cok ama cok zor gelir....

yani sivrisinegi oldurmek yerine batakligi kurutmayi niye denemiyoruz??? eger 15 yilda sayisiz teknik adamla calismissak burda biryerde yanlis yapiyoruz demektir. sence haksiz miyim??

Guests
30.11.2004, 16:54
ben burda hocayi en çok savunanlardandim kev maçindan sonrada hatta gese maçindan sonrada ama bir insan yaptigi hatalardan ders çikarir hoca çikaramadi. benim için gelen hoca dünyanin en iyisidir. gideni en kötüsü.

baskilara gelince bu baskilari biz bilerek yapmiyoruz. örnegin basinin oyunlari vardi var ve var olucak.

yönetimin çatlak sesleri vardi ve devam edicek. sadece bizde degil her yönetimde bu tür olaylar olur. oluyorda.

imported_cagatay
30.11.2004, 17:01
beyler catlak ses falan yok ziya dogan besiktasin verdigi mily7on dolarlara TRABZONSPORUMA satti bukadar basit insallah SENOL GUNES GELIR

emrealis
30.11.2004, 17:01
beyler birakin bosverin gitti adam artik bu saatten sonra bu adami tartismanin hicbi anlami yok trabzona cok katkisi oldu ama bizimde ona buyuk katkimiz oldu trabzonspor gibi buyuk bi camiayi calistirdi ilk olarak onun icin biz kimseye muhtac diiliz asil teknik adamlar bize muhtac tutupta yonetim yalvaramazdi kal diye gitceksen git sen bilirsin en iyisi oldu valla yerine kim gelebilir senol gunes olabilir ama o adamda bazi sartlar sunar kesin oyle kuru kuruya gelmez kesin 3 4 transfer bilmem ne ister bakalim bu yonetim bunlari karsilayabilecekmi sanmiyorum ama insallah yanilirim...

Bence hic panige gerek yok bizim kadro iyi ama baya bi form dusuklugu yasandi aslinda buda bekleniyodu cunku bizimkiler baya bi havaya girmisti belkide iyi oldu bu biraz anlasinlar her zaman oyle iyi gitmiyecegini beyler destek destek destek kesinlikle destek olalim sahip cikalim takima bu zamanda kaos yaratmiyalim cunku su an ligdeki durumumuzkotu diilki hala sampiyon olma sansimiz var neden olmasin serefsiz pic eziklere yenildik diye sampiyon olamicazmi bakin gorun o adi picleri saghalarinda yenecez istanbulda sonrada insallah sampiyon olacaz buna inanmak lazim inanmak icinde destek olmak lazim arkadaslar moral bozmak yok trabzon nelöer atlatti bunuda atlatacaktir

trapezus61
30.11.2004, 17:28
ADAM GIBI ADAM tanimlamasina yakismadi Ziya DOGAN in yaptigi... Kader maçlarinda yaptigi büyük hatalara ragmen bu taraftar hep ona sahip çikti. Hatta tarihinde hiçbir teknik direktörüne sahip çikmadigi kadar... Trabzonspor tarihinde takima sampiyonluklar yasatmis A.Suat ÖZYAZICI ya, Özkan SÜMER e bu kadar sahip çikmamisti bu camia. 12 yil aradan sonra takimi sampiyonluk potasina sokan ve sampiyonlugu kilpayi kaçiran kendi öz evladi Senol GÜNES i bile iki günde kapinin önüne koymustur bu camia...

Ziya DOGAN yanlis yapmistir bu büyük camiaya. kongreye ve ilk yarinin bitmesine 3 hafta kala takimini satip gitmek yakismamistir ona. Yolu ve bahti açik olsun Ziya Hocanin... Yaptigi hizmetlerden dolayi tesekkür etmeli ve bu konuyu kapatmaliyiz artik. Unutulmamalidir ki Ziya Hocanin bu takima verdiginden çok TRABZONSPOR CAMIASI VERMISTIR Ziya Hocaya. Trabzonspor sayesinde Ziya Hoca kariyerine büyük bir takimda çalisma basarisi eklemistir.

Düsünüyorum da biz zamaninda ne kadar da haksizlik etmisiz Senol GÜNES e. Artik yönetimin yapmasi gereken tek bir sey vardir. En kisa zamanda Senol Günes bu takimin basina getirilerek hem Trabzonsporun hem de Senol GÜNES IN itibarlari geri verilmelidir. Ama daha fazla geç kalmadan. Kimse artik kismetse seneye edebiyati yapmadan. Bu büyük camiaya yakisan da budur.

Saygilarimla...

Taner Uykuçeken
30.11.2004, 17:37
ADAM GIBI ADAM tanimlamasina yakismadi Ziya DOGAN in yaptigi... Kader maçlarinda yaptigi büyük hatalara ragmen bu taraftar hep ona sahip çikti. Hatta tarihinde hiçbir teknik direktörüne sahip çikmadigi kadar... Trabzonspor tarihinde takima sampiyonluklar yasatmis A.Suat ÖZYAZICI ya, Özkan SÜMER e bu kadar sahip çikmamisti bu camia. 12 yil aradan sonra takimi sampiyonluk potasina sokan ve sampiyonlugu kilpayi kaçiran kendi öz evladi Senol GÜNES i bile iki günde kapinin önüne koymustur bu camia...

Ziya DOGAN yanlis yapmistir bu büyük camiaya. kongreye ve ilk yarinin bitmesine 3 hafta kala takimini satip gitmek yakismamistir ona. Yolu ve bahti açik olsun Ziya Hocanin... Yaptigi hizmetlerden dolayi tesekkür etmeli ve bu konuyu kapatmaliyiz artik. Unutulmamalidir ki Ziya Hocanin bu takima verdiginden çok TRABZONSPOR CAMIASI VERMISTIR Ziya Hocaya. Trabzonspor sayesinde Ziya Hoca kariyerine büyük bir takimda çalisma basarisi eklemistir.

Düsünüyorum da biz zamaninda ne kadar da haksizlik etmisiz Senol GÜNES e. Artik yönetimin yapmasi gereken tek bir sey vardir. En kisa zamanda Senol Günes bu takimin basina getirilerek hem Trabzonsporun hem de Senol GÜNES IN itibarlari geri verilmelidir. Ama daha fazla geç kalmadan. Kimse artik kismetse seneye edebiyati yapmadan. Bu büyük camiaya yakisan da budur.

Saygilarimla...

Lafi agzimdan aldin trapezus abi benden önce davrandin benden çok yasayacan bencede artik bu konu fazla konusmazsa iyi olur olayi artik fazla irdelemenin bir manasi yok giden gitmistir biz artik önümüze bakmak zorundayiz yani ÖLEN ÖLÜR KALAN SAGLAR BIZIMDIR der yeni hoca ne yeni yönetimle yolumuza devam edecegiz

shipbroker61
30.11.2004, 18:26
Son olarak Ziya Dogan'in istifasiyla çalkalanan Trabzonspor'da son 11 yilda 13 teknik adam görev aldi.

http://img.mynet.com/spor/092004/tsfatihgokdeniz.jpg Türkiye Süper Ligi'nde 6 sampiyonluk yasayan Trabzonspor, aradigi hocasini bir türlü bulamiyor. Bordo-mavili takimda son 11 yil içinde 13 teknik adam görev aldi. Trabzonspor'da görev yapan bu teknik adamlarin içinde en uzun süre görev yapan isim Senol Günes oldu.
20 yildir sampiyonluk özlemi ile lige baslayan Trabzonspor'da alinan basarisiz sonuçlardan sonra basarisizligin faturasi teknik adamlara ve yönetimlere kesiliyor. Teknik adamlarin büyük çogunlugu baskilara dayanamayarak görevlerinden istifa ediyor.
Karadeniz temsilcisi Trabzonspor'da son 11 yilda 13 teknik adam görev aldi. Trabzonspor'da son 11 yilda George Leekens, Senol Günes, Yilmaz Vural, Özkan Sümer, Ali Kemal Denizci, Gordon Milne, Ahmet Suat Özyazici, Giray Bulak, Sadi Tekelioglu, Hans Peter Briegel, Samet Aybaba, Turgay Semercioglu ve son olarakta Ziya Dogan görev aldi. Trabzonspor'da görev yapan teknik direktörlerin arasinda en uzun süre takimi çalistiran isim ise adi yeniden teknik direktörlük için gündeme gelen Senol Günes oldu. Günes, 114 hafta takimin basinda görev yapan tek teknik adam oldu. Günes, 1993-94 sezonunun 5. haftasinda Trabzonspor teknik direktörlügüne getirilirken, 1996-97 sezonunun 20. haftasinda da görevinden ayrildi. Bu dönemde görev alan teknik adamlardan en kisa süreli görev yapan ise 5 hafta ile Turgay Semercioglu oldu.
Trabzonspor'da son 11 yil görev yapan teknik adamlar kaç hafta görev yaptiklari ise söyle olustu:
"George Leekens (36), Senol Günes (114), Samet Aybaba (45), Giray Bulak (38), Gordon Milne (34), Ziya Dogan (29), Sadi Tekelioglu (27), Yilmaz Vural ve Hans Peter Briegel (23), Özkan Sümer (15), Ahmet Suat Özyazici (14), A. Kemal Denizci (10) ve Turgay Semercioglu (5)."

kaynak: mynet

bu sizce bizdede birseylerin yanlis oldugunu gostermiyor mu arkadaslar.. yani bu isimler icinde herkes var. trabzonlu olanida var trabzonlu olmayani, turk yabanci, genc yasli,

ya bu kadar adam kotu yanlis yapiyorda biz mi dogruyuz sadece..... gene tekrarliyorum batakligi kurutmadan bu isi cozemeyiz. cozulmedigide yukaridaki tablodan acikca anlasiliyor.

bazi arkadaslar hala "gelen en iyidir giden en kotu" diyorsa diyecegim fazla birsey yok ama surasi bir gercekki bu durumdan zarar goren tek kurum TRABZONSPOR. benide burasi ilgilendiriyor zaten

Punisher-61
30.11.2004, 20:15
del Bosque zor durumda...

Bir basin mensubunun, Standard Liege maçinin kaybedilmesi halinde, yönetimin kendi durumunu gözden geçirebileceginin konusuldugunu ve bu konudaki görüsünü sormasi üzerine, Del Bosque, ''Ben bu konuda fazla bir sey söyleyemem. Kulüp beni antrenör olarak getirdi. Onlar istemezse de gitmem lazim'' dedi.

Del Bosque, Besiktas'in önde gelen isimlerinden Nevzat Demir'in kendi hakkindaki açiklamalarinin hatirlatilmasi üzerine, ''Düsünce tarzi, saygi duymamiz gerekir'' demekle yetindi.

CAFER ÖZER
30.11.2004, 22:16
Tartismalarinin Çogundan su sonuç çikiyor Demekki Biz Gönlü Trabzonspor Aski ile yanan Trabzonsporu yari yolda birakip gitmeyecek ancak kovulursa gidecek Teknik direktör le çalismamiz gerekiyor.

Samet samet dedik samet sonra havalara girdi Milli takim vs vs dediler.o çikti bir gün BJK taraftari bizde olsa Sampiyon oluruz dedi..

Adam gibi adam Ziya dedik LAZ ZIYA dedik Bjk nin lafi geçti BJK nin teklifi BANA GURUR VERDI dedi kafasi karisti.

Senol Günes olsaydi Bu durumda BJK FB GS teklifte bulunsaydi elinin tersi ile düsünmeden hayir derdi. INSALLAH SENOL GÜNES olur.

Harun-61
30.11.2004, 23:17
Senol Günes, Trabzonspor Teknik Direktörü
TRABZON30.11.2004 TSI 23:00

<TABLE width="100%">
<T>
<TR vAlign=top>
<TD =ortatext vAlign=top>Ziya Dogan'in istifasiyla bosalan Trabzonspor Teknik Direktörlügüne Milli Takimlar eski Teknik Direktörü ve Trabzonspor'un eski kalecisi Senol Günes getirildi.</TD></TR></T></TABLE>

My
30.11.2004, 23:26
Tartismalarinin Çogundan su sonuç çikiyor Demekki Biz Gönlü Trabzonspor Aski ile yanan Trabzonsporu yari yolda birakip gitmeyecek ancak kovulursa gidecek Teknik direktör le çalismamiz gerekiyor.

Samet samet dedik samet sonra havalara girdi Milli takim vs vs dediler.o çikti bir gün BJK taraftari bizde olsa Sampiyon oluruz dedi..

Adam gibi adam Ziya dedik LAZ ZIYA dedik Bjk nin lafi geçti BJK nin teklifi BANA GURUR VERDI dedi kafasi karisti.

Senol Günes olsaydi Bu durumda BJK FB GS teklifte bulunsaydi elinin tersi ile düsünmeden hayir derdi. INSALLAH SENOL GÜNES olur.

Cafer Abi' ye katiliyorum...

Barış BAKIRTAŞ
01.12.2004, 08:55
Senol Günes, Trabzonspor Teknik Direktörü
TRABZON30.11.2004 TSI 23:00

<TABLE width="100%"><T>
<T>
<TR vAlign=top>
<TD vAlign=top ="ortatext">Ziya Dogan'in istifasiyla bosalan Trabzonspor Teknik Direktörlügüne Milli Takimlar eski Teknik Direktörü ve Trabzonspor'un eski kalecisi Senol Günes getirildi.</TD></TR></T></T></TABLE>

Bu haber suanda kesinlesmemis bir haber sanirim kaynagi nedir ? Gazetelerde ve resmi sitede herhangi bisey yazmiyor..

Guests
01.12.2004, 08:59
<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Senol Günes?e Karar Verildi
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/301104y&#111;netim.jpgYönetim Kurulumuz, Ziya Dogan?in istifasinin ardindan bosalan teknik direktörlük görevine Senol Günes'in getirilmesine karar verdi.

Yönetim Kurulumuz bu aksam saat 19:30'da Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde olagan yönetim kurulu toplantisini gerceklestirdi. Yaklasik 2.5 saat süren toplantiya Yönetim Kurulu üyelerimizin tamami katildi.

</TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

Toplanti sonrasi Yönetim Kurulumuz adina bir açiklama yapan Kulüp Baskanimiz Atay Aktug, Trabzonspor camiasinin çok merak ettigi konuyu fazla detaylara girmeden açiklayacagini belirterek "Yönetim Kurulumuz bu aksam bütün üyeleri ile toplandi. Trabzonspor'da bosalan teknik direktörlük görevine sayin Senol Günes'in getirilmesine karar verdi. Senol Günes ile ön görüsmeler yapmak üzere beni yetkili kildi. En kisa zamanda Senol Günes ile görüsmelere baslayacagim" dedi.

Resmi sitenin haberi.

gultekinsurul
01.12.2004, 09:09
INSALLAH

$FIRTINA61$
01.12.2004, 10:09
ya ben ilk önce cok üzüldüm ziya hocanin istifa etmesine ama sonrada dogru bi karar oldugunu tespit etdim ziya hoca son haftalardir iyi is yamiyodu derbi de korkuyordu ve takimida defansiv oynatiyordu yani korkak oynatiyordu senol günes isalah gelecek gelmesini cok istioyrum güzel futbol ve sampyionlugu almamisin sansi daha yüksek hem senol dah tercübeli ve öyle korkmuyo

TheCrow
01.12.2004, 10:16
AYRICA ZIYA DOGAN TAKIMDAN ÜMIDINIKESMIS OLABILIR, BASINDA KALIP DA KARIYERINIETKILEMEK ISTEMIYOR OLABILIR.

Hangi kariyerini?..Sanki adam Sampiyonlar Ligi'nde final oynadi,kitalararasi kupayi aldi.Daha dogrusu sanki tek bir kupa aldi.

Bize gelmeseydi su anda Ankaragücü,Rize veya Istanbulspor'un basindaydi...

Zaten bizde kariyer yapti..."Sampiyon olamayiz ben gideyim o zaman"!..E,git bari...

Edited by: TheCrow

AvrUpa
01.12.2004, 10:33
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width="79%" height=225>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="98%">
<T>
<TR vAlign=top>
<TD width="36%" height=159>http://www.bigglook.com/biggfootball/m/ziya.jpg http://www.bigglook.com/biggfootball/images/check.gif Ziya Dogan kirgin
Ligde hafta sonunda yapilan Konyaspor maçinin ardindan Trabzonspor'dan istifa eden teknik direktör Ziya Dogan, "Durup dururken kimse istifa etmez. Ama su ortamda takimi yipratacak bir açiklama yapmak dogru degil" dedi. Basin toplantisi düzenleyen Dogan, Konyaspor maçinin ardindan yöneticilere ve futbolculara söyledikten sonra istifasini açikladigini kaydederek, "Trabzon'da güzel günlerim oldu, zorlandigim zamanlar oldu. Kulübün menfaatlerini her seyin üstünde tuttum. Ancak maalesef görevden ayrildim. Hiçbir sey yokken, durup dururken kimse istifa etmez" diye konustu.

?Sikintilari anlattim?

Sikintilarini zaman zaman baskan ve yöneticilerle yaptiklari toplantilarda gündeme getirdigini anlatan Dogan, "Genellikle bana hak verdiklerini çok iyi biliyorum. Sayin baskan ve yöneticiler arasindaki sikintilari, 2-3 aydir ve kongre öncesi yalniz kaldigimizi söyleyebilirim. Baskanimizin, elinde olmayan sebeplerden dolayi, bize çok iyi sekilde sahiplendigini söyleyemiyorum" diye konustu. Ziya Dogan, ligin 5-6. haftalarinda Besiktas'tan teklif aldigini belirterek, "Baskanimizla konustum, gitmemin dogru olmadigini söyledim. O teklif yapildiginda da sikintilarim vardi. Besiktas'in teklifinden gurur duydum ama o defteri orada kapattim ve Trabzonspor'un basarisi için elimden geleni yaptim" dedi... </TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

CAFER ÖZER
01.12.2004, 11:38
ya suna bir karar verelim. bu tv kanallarina karsimiyiz degil miyiz?? veya isimize geldigi gibi aciklama yaparlarsa destekleyecek yapmazlarsa kufur mu edecegiz??

Dune kadar kufurleri pesi sira siraladigimiz Kazim Kanat simdi bizim tartismalarimizda referans mi olacak????

Cafer Abi (yas olarak buyuk oldugunu bildigimden herhalde yanlis olmaz) Ziya Doganin gitmesine uzulmek veya uzulmemek konusu degi bence tartismamiz gerekn konu veya dogru olup olmamasi degil.

Bence tartismamiz gerekn sey neden bizim teknik kadro veya yonetimde kroniklesen bir sekilde bir devamsizlik olayi oldugu. Yani neler oluyorda sonuclar bu sekilde oluyor. Kimlerin ne yapmasi lazim, tarafta, yonetim, medya(yerel medya ozellikle), sehir, futbolcular, ustune ne dusuyor bunu konusmamiz gerekmiyor mu??

Hani senin hep dedigin "elit" taraftar olarak bize dusmuyor mu bu gorev. Yoksa dedigin cok kolay gitmesine uzulmek veya uzulmemk, kufretmek veya etmemek.

Ama Trabzon bunlarin sonucunda bir sey kazaniyor mu??? Bence hayir ve esas onemli olan seyde bu. Katiliyor musun abi??

BENIM SEVINDIGIM NOKTA SU

su testisi su yolunda kirilir.Diyelimki Ziya Doganla devam ettigimizi düsünelim ve sampiyonluga kosuyoruz son haftalardayiz O anda BJK dan teklif gelse adam ne yapacak.O zamanda ayni seyleri yapacagi kesin o yüzden simdiden gitmesi iyi oldu hatta geç bile kaldi.

kutoz
01.12.2004, 13:14
Ne olursa olsun bize yakisan Ziya Hoca'yi adam gibi ugurlamak. Sonuç ne olursa olsun, takima kattiklari inkar edilemez. TAKIM ruhunu verdigi içi, sahsim adina Ziya Hoca'ya tesekkür ediyorum. smileys/smiley32.gif

Guests
01.12.2004, 13:26
kutoz bizde hocaya yaptiklarini için çok tesekkür ediyoruz. ama oda taraftardan yüz üstü birakti diye. ve yapamadiklari (s.ligi derbi maçi) için özür dilemeli.

Salih61
01.12.2004, 13:28
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 ="metin"><T>
<T>
<TR>
<TD>Senol Günes?e Karar Verildi
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/301104y&#111;netim.jpgYönetim Kurulumuz, Ziya Dogan?in istifasinin ardindan bosalan teknik direktörlük görevine Senol Günes'in getirilmesine karar verdi.

Yönetim Kurulumuz bu aksam saat 19:30'da Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde olagan yönetim kurulu toplantisini gerceklestirdi. Yaklasik 2.5 saat süren toplantiya Yönetim Kurulu üyelerimizin tamami katildi.

</TD></TR></T></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

Toplanti sonrasi Yönetim Kurulumuz adina bir açiklama yapan Kulüp Baskanimiz Atay Aktug, Trabzonspor camiasinin çok merak ettigi konuyu fazla detaylara girmeden açiklayacagini belirterek "Yönetim Kurulumuz bu aksam bütün üyeleri ile toplandi. Trabzonspor'da bosalan teknik direktörlük görevine sayin Senol Günes'in getirilmesine karar verdi. Senol Günes ile ön görüsmeler yapmak üzere beni yetkili kildi. En kisa zamanda Senol Günes ile görüsmelere baslayacagim" dedi.

Resmi sitenin haberi. TRABZONSPORUMUZ için hayirlisi ne ise o olur insaallah...

kutoz
01.12.2004, 14:03
kutoz bizde hocaya yaptiklarini için çok tesekkür ediyoruz. ama oda taraftardan yüz üstü birakti diye. ve yapamadiklari (s.ligi derbi maçi) için özür dilemeli.

S.liginin Trabzon'daki ayagi için katiliyorum. Oradaki maç için Ziya Hoca mi kaçirdi golleri. Bilbao maçinda 3-0'dan 3-2 ye Ziya Hoca mi getirdi maçi. Elbette onunda hatasi var. Ama hatalari bir kisiye yüklemek ne kadar dogru.

Taraftar arasinda bile anlasmazliga düsen bizler nasil faydali olabilirizki takima. Geçmise baglanip kalmamali. Önümüze bakip, bu ortamdan biran önce siyrilmaliyiz. Yoksa bu yilida kaybedecegiz.

selhus
01.12.2004, 19:03
ziya dogan için yaptirilan ''ADAM GIBI ADAM ZIYA DOGAN'' pankartini atmayalim bence olur ya eziklere giderse parkarttaki ilk adam kelimesinin basina bir ''M'' harfi ekleriz.smileys/smiley7.gif

My
01.12.2004, 20:26
Ortada muazzam bir gerçek var. Ziya DOGAN Trabzonspor' a bir seyler verdi ama Trabzonspor Ziya DOGAN' a çok ama çok daha fazlasini verdi. Bize gelmeden önce kimse onun farkinda diildi. Bi yerlerden ZIya DOGAN sesleri gelirdi ama pekte fazla kimse tanimazdi onu.Bize geldi kariyerde yapti isimde. Evet belki yaptiklarindan dolayi ona tesekkür etmemiz lazim ama kendi adima hala takimini ortada brakip gitmesini hazmedemiyorum. Hiç sebep daha ligin ilk yarisinin bitmesine 3 hafta kalaZiya DOGAN' i Ziya DOGAN yapan bizleri dimdizlak ortada brakmayi hakli yada masum gösteremez...

CAFER ÖZER
02.12.2004, 09:08
<CENTER>http://www.milliyet.com.tr/sabitimg/06/gazete/yazar/ic/k_yguven.gif</CENTER>

Avludaki yönetim

Trabzonspor, Athletic Bilbao deplasmanina giderken, kafalari mesgul eden tek mesele Besiktas'in teklifine Ziya Dogan'in verecegi yanitti. Tam 24 saat kulaginin üstüne yatmisti Dogan. Ne evet demisti ne hayir. Beklemis ve Real Madrid'in hocasinin yerine tercih edilmesinin keyfini çikarmisti.
O sirada bana bile soruyorlardi Trabzonlular çaresizlikten; acaba Dogan gider miydi.
"Evet" demistim... "Gider"... Ama sadece Trabzon'dan gider, Bosque yerinde, Ziya Dogan ortada kalir."
Galiba öyle de oldu. Simdilik Besiktas yedek kulübesinde yerini aldi Ziya Dogan. Peki, Trabzonspor'dan neden ayrildi?..
Elbette söyledigi kadarini biliyoruz. Söylemedikleri arasinda istedigi transferlerin yapilmamasi, sehrin "yüksek oktanli" olmasi, yönetimin "hücre sistemiyle" çalismasi falan filan. Bir de Trabzonspor takimindaki futbolcularin etkileri var Ziya Dogan'in istifayi basmasinda...
Gineli Sergen !
Ilk basta Yattara... Bu çocuk, "Gineli Sergen" adeta. Her hocayi darmadagin edecek bir yetenek ve bosvermislik arasinda salinan, en ihtiyaç duyuldugu anda oynamayip, durup dururken futbol siirleri yazan bir eleman. Oynatsan bir türlü, oturtsan bir türlü. Teknik direktörün ömür törpüsü. Iste o Yattara yüzünden hayli gerildi Dogan...
Bir de Yattara ile Gökdeniz iliskisi var ki, teknik direktör degil Mazhar Osman'in çözemeyecegi derinlikte bir hadise. Tribünler Yattara'yi benimsedikçe Gökdeniz koptu, uzaklasti, sogudu futboldan. Zaten Ziya Dogan'in elinde ne vardi ki, bir Gökdeniz, bir Fatih Tekke... Dogan'in gücü indi yüzde elliye.
Kime laf geçirecek, kime ceza verecek; bos yedek kulübesine mi?
Bakmayin Dogan'a tecrübesiz dediklerine; bu fotograftan sampiyon çikmayacagini anladi elbet. Hesabi son ödeme tarihinden önce kesti. Bu kez cami avlusuna birakilan teknik direktör degil yönetimdi.
Olan Trabzonspor'a oldu vesselam. Sen istedigin kadar "dördüncü büyük"üm diye israr et. O 'dört büyük'ün diger üç tanesinde var mi böyle bir tuhaf serüven?

ILGINÇ BIR YAZI

My
02.12.2004, 10:17
Hadeeee.!!! Baglantiya bak beri gel. Bunlarin akli bu kadar çalisiyor iste anasini satiim. At gözlüü takmis bu tip yazar bozuntulari Istanbul kulüplerinde varmi böyle tuhaf bir serüvan demiste içi parayla, entrikalarla, alavere-dolaverelerle doldurulmus büyüklüklerin basindan geçen serüvenleri yazmaya kalksalar ortada ne büyük kalir nede kulüp. Sizler kimsinizki bizim büyüklüümüzü tartisiyorsunuz smileys/smiley7.gif

Cafer Abi mümkünse bu yazi bozuntusunu nerden aldiini söylermisin.?! Mail atariz en azindan...

kuzey_lee
02.12.2004, 10:29
Hadeeee.!!! Baglantiya bak beri gel. Bunlarin akli bu kadar çalisiyor iste anasini satiim. At gözlüü takmis bu tip yazar bozuntulari Istanbul kulüplerinde varmi böyle tuhaf bir serüvan demiste içi parayla, entrikalarla, alavere-dolaverelerle doldurulmus büyüklüklerin basindan geçen serüvenleri yazmaya kalksalar ortada ne büyük kalir nede kulüp. Sizler kimsinizki bizim büyüklüümüzü tartisiyorsunuz smileys/smiley7.gif

Cafer Abi mümkünse bu yazi bozuntusunu nerden aldiini söylermisin.?! Mail atariz en azindan...

bence ercan güven gayet iyi yazmis..kendisi medya içinde en tarafsizlardn zaten..söylediklerinde pek bi yanlis yok gibi

Sevgi
02.12.2004, 10:54
Ne demek ya hocanin elinde ne ver ki bir Gökdeniz bir Fatih su takim için gökdeniz ve Fatih ten baskasi yok diyen bütün basin mensuplarinda art niyet var dir.Takimin içinde huzursuzluk ayrimcilik yaratmak için söylenen sözlerdir.Ya kiskançliklarindan yada futbol dan futbol oynayandan anlamadiklari için yaziyorlar. Istanbul basini Ziya Dogan gitti artik birakin bu tür muhabbetleri , bizim büyüklügümüzü tartismak sizin gibilere düsmedi.

My
02.12.2004, 11:02
<CENTER>Sen istedigin kadar "dördüncü büyük"üm diye israr et. O 'dört büyük'ün diger üç tanesinde var mi böyle bir tuhaf serüven?</CENTER>

Benim takildiim konu o yazdiklarinin büyüklükle ne alakasi var.Varmi böyle bir serüven demis. Bize gelince en ufak bir seyde büyüklüümüzü tartisildii bir serüven oluyor ama is Istanbul kulüplerine gelince büyüklük hiç tartisilmiyor. Oysaki bunlara tas çikarticak ne serüvenler geçiyor Istanbul kulüplerinde.

kutoz
02.12.2004, 12:30
Hadeeee.!!! Baglantiya bak beri gel. Bunlarin akli bu kadar çalisiyor iste anasini satiim. At gözlüü takmis bu tip yazar bozuntulari Istanbul kulüplerinde varmi böyle tuhaf bir serüvan demiste içi parayla, entrikalarla, alavere-dolaverelerle doldurulmus büyüklüklerin basindan geçen serüvenleri yazmaya kalksalar ortada ne büyük kalir nede kulüp. Sizler kimsinizki bizim büyüklüümüzü tartisiyorsunuz smileys/smiley7.gif </font>

Cafer Abi mümkünse bu yazi bozuntusunu nerden aldiini söylermisin.?! Mail atariz en azindan...</font>

Iste mail adresi...

eguven@milliyet.com.tr

Hadi hesap soralim... Herkes tepkisini maille bildirsin.

CAFER ÖZER
02.12.2004, 17:29
<CENTER>Sen istedigin kadar "dördüncü büyük"üm diye israr et. O 'dört büyük'ün diger üç tanesinde var mi böyle bir tuhaf serüven?</CENTER>

Benim takildiim konu o yazdiklarinin büyüklükle ne alakasi var.Varmi böyle bir serüven demis. Bize gelince en ufak bir seyde büyüklüümüzü tartisildii bir serüven oluyor ama is Istanbul kulüplerine gelince büyüklük hiç tartisilmiyor. Oysaki bunlara tas çikarticak ne serüvenler geçiyor Istanbul kulüplerinde.

Milliyet gazetesinden alinmis bir yazidir.Son paragrafi hariç hepsi dogrudur

Koray Öztürk
03.12.2004, 11:39
Merhaba ,

ben önce Ziya Dogan´nin istifa ettigini duyunca üzüldüm.smileys/smiley19.gifAma sonra kafamda söyle bir nostaji yaptim.smileys/smiley2.gifBu arkadas Istanbulspor ´da iken ve basarili bir dönem gecirirken,Istanbulspor´u birakip Besiktas´a Scala´ya yardimci antörüner olmadimi.smileys/smiley32.gifVe Malatyaspor´da iken yok takimin vizyönü yokmus...Konyaspor´a gitti yönetim ilen anlasdi ama 24 saat sonra ayni yönetim ile anlasamayip istifa etmedimi.Ve Trabzonspor takimi aldiginda takim ligde ücüncü idi.Ve simdi birakip giderkende takim ligde yine ücüncü.Trabzonspor´a ne verdi bu arkadas,bence hic birsey(sampiyonlar ligismileys/smiley7.gifUEFA kupasismileys/smiley7.gifligde ki durumumuzsmileys/smiley7.gif)Bu arkadasin kafasinda ne yazik gibi hep Besiktas var,ve ordan bir sinyal aldi ve KACTI...Bu arkadas gibi teknikdirektörler ne yazik gibi takimimizi bir basamak gibi kullaniyorlar...

cvenebiasim
03.12.2004, 23:32
simdiye kadar yapmis oldugun hizmetlerden dolayi TESEKKÜRLER ZIYA HOCA.ama senden tek istegimiz su TRABZONSPOR camiasinda neler olup bittigini cikip da dobra dobra anlatsan ,bir tesekkür daha yollayacagim.ya allah askina bilen varsa söylesin neler oluyor burada.bu kadar daginik halde bi camiayi bilen varsa banada söylesin.sunu iyi bilinki TRABZONSPORA yönetici olan kisiler bu takimin ne kadar büyük oldugunu bilmiyorlar, yakismiyor trabzonspora,yakismiyoooooor.ne zaman bir fenerlinin yaninda bir gs´´linin yaninda gögsümüzü gere gere mac izleyecegiz allah askina.keske kanim bordo olmasaydi diyecek kadar oluyorum.............