PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 3. Hafta l TRABZONSPOR 2-2 Akhisar Belediyespor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

yattarinho61
25.08.2015, 00:33
Sezon başında dediğim gibi gidiyor şuan herşey, avrupadan elendik(iyiki), gs zaten fener 90% bjk (direk herhalde) gruplara kalir Avrupada, bu demek oluyorki yorgun vs vs olacaklar. Gs macina kadar 4te4 yaparsak müthiş bi hava yakalarız ve o havayla gs yeneriz inşallah. Ondan sonra önümüz açık ( küçümsemek istemiyorum kimseyi ama evdeki 17 macin 15ini almamiz şart ozaman deplasmanda 2-4 yenilgi kredin olur) bu sene gelecek o kupa! Sen

cotanak61
25.08.2015, 00:45
Arkadaslar ben Mac Biletini Giresundan alabilirmiyim?

Uğur Gündüz
25.08.2015, 00:58
Inşallah bir çuval inciri berbat etmeyiz!

Şampiyonluk yolu her maça derbi motivasyonuyla oynamaktan geçiyor. Böyle oynarsanız belki arada maç kaybedersiniz ama sezonu kazanırsınız.

Oyun Plan'ı değişmeli, BJK maçındaki taktik zor deplasmanlarda işe yarayabilir, iç saha maçlarında ise rakibi bekleyerek , top kapma hamleleriyle maçı almak zor, zaten rakiplerde risk alarak Üzerimize gelmezler. Yani bizim BJK taktiği iç sahada rakiplerin taktiği olacak.

Baskılı, hızlı ve rakibi hataya zorlayan oyun ile oyuna hükmedebiliriz . Biz kontrol, onlar kontrol bir de bakmışız dakika olmuş 70...

Ali Can
25.08.2015, 00:59
Ben böyle saçma ceza görmedim.

Madem öyle tamamen seyircisiz yap.

Ne demek Bursa maçına gelenler Akhisar maçına gelmesin yasak zart zurt.

Yabancı futbolcularımız stadın boş olmasından etkilenmese bari.

Ulan 2de 2 yaptık gene tribünler dolmuyor diye düşünmelerinden tırsıyorum.

Kulüp içinde ki görevliler hatta futbolcular bu tür şeyleri yabancı futbolculara iyi anlatmalı.

O kadar saçma bir durumla karşı karşıyız ki yabancı oyunculara anlatsan durumu inanmayacaklar.

yorumsuz6117
25.08.2015, 01:13
O kadar saçma bir durumla karşı karşıyız ki yabancıla oyunculara anlatsan durumu inanmayacaklar.

Biz burda zor anlıyoruz durumu onlar nası anlayacak.. Öyle ya da böyle Pazar günü o stadın dolması lazım..

Necmi6161
25.08.2015, 01:57
akhisar ile başlayalım.

mersin ligimizin en kötü defansı örgüsüne ve neredeyse en kötü kalecisine sahip olduğu için 2-0 lık sonucu olumlu yada olumsuz yorumlamak pek doğru olmayacaktır aslında. mersine 5 atan beşiktaşın son hallerini hatırlıyoruz çünkü . maçta gözlemleyebildiğim. atılan 2 golde çok büyük bireysel hatalardan kaynaklanan goller. gol anına kadar mersinin 1-2 net pozisyonu varken bunun dışında akhisarın 3-4 tane net pozisyonu vardı nispeten biraz daha üstün oynuyorlardı. akhisar aşırı hızlı ve üretken hücum oyuncularına sahip değil . özellikle erkanın oynayacağı kanatları zayıf. gürayı ofansif kullanan hoca zaten defansif yönü zayıf olduğu için o kanattan biraz fire vermiş gibi. zaten maçta mersin ciddi pozisyonu bu kanattan buluyor nakoulma ile. akhisarın sağ tarafının zayıf olmasının diğer bir sebebi ise bence en kaliteli stoperleri olan douglao nun solda stoper de bulunması . yani pazar günü yine erkanın günü olabilir ki ben kendisinden bir asist bekliyorum en kötü .Kabze defansımızı zorlaya bilecek bir oyuncu değil ama yıllardan beri yapabildiği tek şey olan ayak içi vuruşlarına dikkat etmek lazım . sol kanatlarında ki halil nispeten hızlı bir oyuncu ancak cavandaya sıkıntı çıkartmayacaktır . bu maçta önemli olan diğer nokta ise constantın güraya top kaptırmaması gerektiğidir. akhisarın zayıf tarafı olan sağdan bölgeden gelerek sonuca ulaşabiliriz.

bize gelecek olursak

bursa maçından sonra bjk maçının vermiş olduğu aşırı moralle maça çok hızlı başlayacağımızı düşünüyorum . ekici okay ve mbia ile başlarsa hoca orta sahanın kontrolünü çok rahat bir şekilde ele geçirebiliriz ancak içimden bir his hocanın özer ekici mbia ile başlama ihtimali olduğunu söylüyor . bunu maç günü görürüz. bize bir sürpriz yaparak marinide yedeklere alabilir . eğer hoca yine n doye ile başlarsa gol bulamadığımız ve maçın 0-0 a gittiği her dakika bizim için sıkıntı olacaktır bu yüzden ilk yarıda bir gol bulup akhisarın açılmasını beklemeliyiz. özellikle erken bulacağımız bir gol bu maçı farka götürür. akhisar genel hatlarıyla bize karşı zayıf bir rakip , kolay geçebileceğimiz bir orta sahası ve douglao dışında bizi zorlayacak bir defans oyuncusu yok . bu maçta yine erkandan iyi hamleler , hareketler bekliyorum ama yusufta sürprizler yapabilir . hocamızın bence yapması gereken şeylerden birisi maç 0-0 ken bir stoperi kesici olarak görevlendirmesi ve kabzeye atılan hücumda bekletilmesi planlanan topları kesmesidir. böylece orta sahadan kapılan toplarla üst üste 1-2 atak yaparak oyuncuları hem mental açıdan hemde fiziksel açıdan yıpratabiliriz. bursa maçından ceza olsa da iyi bir seyirci kitlesi olacağını düşünüyorum.

sonuç olarak akhisar maçını eğer çok çok büyük bir sürpriz olmazsa yeneceğimizi düşünüyorum . 2-1 2-0 gibi bir skor da olabilir.

r9emre
25.08.2015, 02:10
Zor maç. Gol yeriz o kesin. Umarım 1'den fazla gol atarız.

Yiğit SARI
25.08.2015, 02:53
Maçla ilgili bi temennimi yazmıştım dün veya önceki gün "2-0 öndeyken 60-70. dakikalar arası yeni transferimizin oyuna girdiği bir maç diliyorum" diye

Olur mu dersiniz? %49'u tamam gibi =D

Hunk
25.08.2015, 03:33
Sezonun en kolay maci olacak. Hatta farkli kazanacagiz

HOPA'LI TS'Lİ
25.08.2015, 06:46
Cincona 5, Kartala 3, şikebahçeye 2 puan taktık hem de henüz 2. haftada

Nazar değmesin Trabzon'uma

5. haftada Cincon'a çakarsak Hamzaoğlu gider. Zaten dün Burak'ı çıkarınca yoğun tepki gördü.

HOPA'LI TS'Lİ
25.08.2015, 06:48
Sezon başında dediğim gibi gidiyor şuan herşey, avrupadan elendik(iyiki), gs zaten fener 90% bjk (direk herhalde) gruplara kalir Avrupada, bu demek oluyorki yorgun vs vs olacaklar. Gs macina kadar 4te4 yaparsak müthiş bi hava yakalarız ve o havayla gs yeneriz inşallah. Ondan sonra önümüz açık ( küçümsemek istemiyorum kimseyi ama evdeki 17 macin 15ini almamiz şart ozaman deplasmanda 2-4 yenilgi kredin olur) bu sene gelecek o kupa! Sen

Geçen sezon Avni Aker'de 39/51 yaptık.

Deplasmanda ise 18/51 (çok az bir puan)

Bu sezon sahamızda maç vermemeliyiz, deplasmanlarda da kazanmayı öğrenirsek 8. şampiyonluk gelir.

HOPA'LI TS'Lİ
25.08.2015, 07:21
Aykut'un sakalı hiç hoş değil

Ülke çok hassas bir dönemdeyken çok yakışıksız bir görüntü

Fatih ATİK'e özendi galiba

İnsan kılık, kıyafet, hareket, konuşma ve fiziki görüntüsüne özen göstermeli

Kulüp niye müsaade ediyor

Sakala karşı değilim ama böylesine karşıyım

Ekicinin sakalı ne güzel mesela

selcuk
25.08.2015, 07:25
Aykut'un sakalı hiç hoş değil

Ülke çok hassas bir dönemdeyken çok yakışıksız bir görüntü

Fatih ATİK'e özendi galiba

İnsan kılık, kıyafet, hareket, konuşma ve fiziki görüntüsüne özen göstermeli

Kulüp niye müsaade ediyor

Sakala karşı değilim ama böylesine karşıyım

Ekicinin sakalı ne güzel mesela
bende pek begenmiyorumda

adamin kisilik haklarini kirmak icin ne türlü bir neden öne süreceginiz
ve bunu dünya önünde nasil anlatacan

Adem Akyüz'
25.08.2015, 08:03
akhisar ile başlayalım.

mersin ligimizin en kötü defansı örgüsüne ve neredeyse en kötü kalecisine sahip olduğu için 2-0 lık sonucu olumlu yada olumsuz yorumlamak pek doğru olmayacaktır aslında. mersine 5 atan beşiktaşın son hallerini hatırlıyoruz çünkü . maçta gözlemleyebildiğim. atılan 2 golde çok büyük bireysel hatalardan kaynaklanan goller. gol anına kadar mersinin 1-2 net pozisyonu varken bunun dışında akhisarın 3-4 tane net pozisyonu vardı nispeten biraz daha üstün oynuyorlardı. akhisar aşırı hızlı ve üretken hücum oyuncularına sahip değil . özellikle erkanın oynayacağı kanatları zayıf. gürayı ofansif kullanan hoca zaten defansif yönü zayıf olduğu için o kanattan biraz fire vermiş gibi. zaten maçta mersin ciddi pozisyonu bu kanattan buluyor nakoulma ile. akhisarın sağ tarafının zayıf olmasının diğer bir sebebi ise bence en kaliteli stoperleri olan douglao nun solda stoper de bulunması . yani pazar günü yine erkanın günü olabilir ki ben kendisinden bir asist bekliyorum en kötü .Kabze defansımızı zorlaya bilecek bir oyuncu değil ama yıllardan beri yapabildiği tek şey olan ayak içi vuruşlarına dikkat etmek lazım . sol kanatlarında ki halil nispeten hızlı bir oyuncu ancak cavandaya sıkıntı çıkartmayacaktır . bu maçta önemli olan diğer nokta ise constantın güraya top kaptırmaması gerektiğidir. akhisarın zayıf tarafı olan sağdan bölgeden gelerek sonuca ulaşabiliriz.

bize gelecek olursak

bursa maçından sonra bjk maçının vermiş olduğu aşırı moralle maça çok hızlı başlayacağımızı düşünüyorum . ekici okay ve mbia ile başlarsa hoca orta sahanın kontrolünü çok rahat bir şekilde ele geçirebiliriz ancak içimden bir his hocanın özer ekici mbia ile başlama ihtimali olduğunu söylüyor . bunu maç günü görürüz. bize bir sürpriz yaparak marinide yedeklere alabilir . eğer hoca yine n doye ile başlarsa gol bulamadığımız ve maçın 0-0 a gittiği her dakika bizim için sıkıntı olacaktır bu yüzden ilk yarıda bir gol bulup akhisarın açılmasını beklemeliyiz. özellikle erken bulacağımız bir gol bu maçı farka götürür. akhisar genel hatlarıyla bize karşı zayıf bir rakip , kolay geçebileceğimiz bir orta sahası ve douglao dışında bizi zorlayacak bir defans oyuncusu yok . bu maçta yine erkandan iyi hamleler , hareketler bekliyorum ama yusufta sürprizler yapabilir . hocamızın bence yapması gereken şeylerden birisi maç 0-0 ken bir stoperi kesici olarak görevlendirmesi ve kabzeye atılan hücumda bekletilmesi planlanan topları kesmesidir. böylece orta sahadan kapılan toplarla üst üste 1-2 atak yaparak oyuncuları hem mental açıdan hemde fiziksel açıdan yıpratabiliriz. bursa maçından ceza olsa da iyi bir seyirci kitlesi olacağını düşünüyorum.

sonuç olarak akhisar maçını eğer çok çok büyük bir sürpriz olmazsa yeneceğimizi düşünüyorum . 2-1 2-0 gibi bir skor da olabilir.
Böyle analizler okumayalı uzun zaman olmuş. Teşekkürler.

MetehanS
25.08.2015, 08:07
Geçen sezon Avni Aker'de 39/51 yaptık.

Deplasmanda ise 18/51 (çok az bir puan)

Bu sezon sahamızda maç vermemeliyiz, deplasmanlarda da kazanmayı öğrenirsek 8. şampiyonluk gelir.

bunun yolu tribünlerden de geçiyor. boş tribünler iç saha için motive etmiyor

TSelif
25.08.2015, 08:24
O kadar saçma bir durumla karşı karşıyız ki yabancı oyunculara anlatsan durumu inanmayacaklar.

Saçma ötesi hatta. Ben 5-6 yaşında yeğenlerimi almışım ( her maç götürürüm onları) gitmişim. Paşa paşa maçımı izledim. Ama şimdi gidemeyeceğim. Niye ? Ben ne yaptım. Madem bu gaybanayı çıkardınız ( passolig) o zaman bulacaksın tek tek onları atacaksın dşarı. Şimdi yeğenlerim diyor "hala maça gidelim" diye. Gel de anlat onlara bu salak durumu :mad:

bordomaviask
25.08.2015, 08:43
Gs bu kadar kötüyken kazanma alışkanlığımızı devam ettirmeli farkı 9-10 lara çıkartıp rakiplerimizden birini şimdiden devre dışı bırakmalıyız.

Ömer Öztürk
25.08.2015, 08:55
stad full çeksin net bi galibiyet alalım havamız bozulmasın inşallah

signal
25.08.2015, 09:07
Ligde kolay hiçbir maç yok. Anadolu takımları büyük takımlardan rahatlıkla puan alabiliyor. Kağıt üzerinde favori olmak maç kazandırmıyor. Gerekli motivasyonu sağlayıp bir üç puan daha hanemize yazdırmalıyız.

Ahmet Hamza
25.08.2015, 09:13
2010-2011'deki Sivas maçının benzeri olur. :)

Harun CAN
25.08.2015, 09:20
evet

Dener miyiz ? :)

61li
25.08.2015, 09:25
Arkadaslar ben Mac Biletini Giresundan alabilirmiyim?

internet üzerinden alabilirsiniz

Erdinho_61
25.08.2015, 09:27
Ekici'yi 10 numaraya yazanlar var ama bence tam tersi ekiciye mbia'nin yaninda ihtiyacimiz var. oyunu arkadan kurmasi gerekiyor. cift markaja aldilarmi ekciyi komple oyundan düser.

--------------------ekici------mbia-------------------
---yusuf-------------------------------------erkan---
------------------cardozo-----ndoye------------------

bence böyle baslariz. cift forvet olmazsa erkani ortaya alip özeri kanatda oynatsin hoca. bu macta cogu sey belli olur bence. komple savunma yapip kontra atak oyniyan rakipe karsi nasil performans sergilicez cok merak ediyorum. böyle rakipleri eger yenebilirsek bu sene cok güzel olabilir. ama dedigim gibi böyle rakipleri yenmek icin ekici mbianin yaninda baslamali.

Zafer Fidan
25.08.2015, 09:36
Ceza yüzünden maca gidemeyecekmiyim simdi?

Adem Akyüz'
25.08.2015, 09:42
Ceza yüzünden simdi maca gidemeyecekmiyim simdi?
Eğer Bursa maçını maraton veya kale arkasında izlemişseniz maalesef gidemeyeceksiniz.

Zafer Fidan
25.08.2015, 10:02
Eğer Bursa maçını maraton veya kale arkasında izlemişseniz maalesef gidemeyeceksiniz.

Bilgiler icin tesekkürler. Kapalidan almistim :)

B.AKDEMİR
25.08.2015, 10:03
Akhisar'ın ilk 2 hafta hemen hemen tüm ataklarında Güray ve Hasan Kabze vardı. Son maçta ise Rodellega isimli yeni transferleri defans hatalarını iyi değerlendirdi. Hasan Kabze'nin özellikle kontratağa çıkarken defans arkasına attığı bazı toplar tehlike oluşturdu.

Bizim istikrarlı bir şekilde Bjk maçındaki gibi boşluk bırakmadan savunma kurgumuzu iyi oturtmamız gerekiyor. Bunu istisnasız her maç
yapmalıyız. Bir kaç denemede defansa takılan rakip zaten oyundan kopuyor. Cavanda, Mbia ve Okay'ı geçemeyen bjk lilerin çıldırdığı anları hepimiz gördük. Ancak yıllardır basit gördüğümüz maçlarda takımda bir yorgunluk hissi oluyor. Basit goller yiyoruz. Bu durumda Mbia , Cavanda , Okay ,Ekici , Ndoye gibi adamların istikrarlı oyunları ön plana çıkarsa maçı 2-3 farklı skorla kazanırız. Hücum hattımız çok önemli. Akhisar bir noktadan sonra kalabalık defans yapıp kontratak futbolu tercih edecektir. İlk 2 hafta bunu fazlasıyla yaptılar. Bu durumda da oyunun gidişatına göre Ndoye'nin yanında Cardozo'dan da faydalanılabilir.

cotanak61
25.08.2015, 10:13
internet üzerinden alabilirsiniz

Bilgin icin tesekkür ederim

duyurukcu
25.08.2015, 11:20
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xtp1/v/t1.0-9/s720x720/11888014_880643195346212_1535411462932329143_n.jpg ?oh=0cba48660a8ee40a114e022f88341733&oe=567B6626&__gda__=1446623665_b1a527681b1888dde82508381905b4e 4

duyurukcu
25.08.2015, 11:22
hadi hayırlısı

İ. SARAL
25.08.2015, 11:44
Bu maça çok iyi hazırlanmamız gerekiyor. Milli aradan önce 3'te 3 yaparsak hem moralimiz tavan yapar hem rakipler bizden çekinmeye başlar. eziktaş maçındaki konsantrasyonla maçı götürmeliyiz. Umarım kazanırız.

demir
25.08.2015, 11:54
besıktas macından sonra takımda taraftarda cok gevsedı en tehlıklelı maclar butur maclardır helekı karsınızdakı takım akhısarsa... malumkı akhısara karsı takımımızın karnesı rezalet...

Harun-61
25.08.2015, 11:59
Akhisar maçı bilet fiyatları;
Kale Arkaları: 20 TL
Maraton: 40 TL
Kapalı Kenar: 60 TL
Kapalı Orta: 80 TL
VIP: 200 TL
VIP ÖZEL: 1000 TL

HOPA'LI TS'Lİ
25.08.2015, 12:24
Bordo-Mavililer’imizi bu hafta Avni Aker’de oynayacağı Akhisar Belediyespor mücadelesinin biletleri yarın satışa çıkıyor.

Üst üste 2 galibiyet alan takımın desteğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyacağını belirten Trabzonsporlu yöneticiler, “Avni Aker’i artık dolu görmek istiyoruz. Gerçekten de oyuncularımız, ilk 2 haftada sadece 6 puanla değil, mücadeleleriyle de bunu hak etti” ifadelerini kullandı.

Necmi6161
25.08.2015, 12:43
Böyle analizler okumayalı uzun zaman olmuş. Teşekkürler.

ben teşekkür ederim.

sancakbeyi_61
25.08.2015, 13:22
İlk 2 maça oranla daha farklı yapıda olmamız gereken bir maç.İlk Bursa maçı ligin ilk maçı olması sebebiyle ve Bjk maçı da deplasmanda olmamızdan daha kontrollü bir oyun oynadık.
Akhisara karşı ise bu kontrolü ofansif varyasyonlarla zenginleştirmemiz gerekiyor.Eldeki Erkan ve Yusuf ikilisiyle bunu ne kadar başarırız merak ediyorum.Mutlaka Ekici, Marin(oynamayacak tabi) tarzında hareketli, adam eksiltebilen adamlara ihtiyacımız olacak.Tabi şans yanımızda olur duran toptan golle kilidi açarsak gerisi gelir diye düşünüyorum.

Umarım bu maçı da alır, araya moralli gideriz hem takım hem de taraftar olarak.

TSelif
25.08.2015, 13:30
Bordo-Mavililer’imizi bu hafta Avni Aker’de oynayacağı Akhisar Belediyespor mücadelesinin biletleri yarın satışa çıkıyor.

Üst üste 2 galibiyet alan takımın desteğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyacağını belirten Trabzonsporlu yöneticiler, “Avni Aker’i artık dolu görmek istiyoruz. Gerçekten de oyuncularımız, ilk 2 haftada sadece 6 puanla değil, mücadeleleriyle de bunu hak etti” ifadelerini kullandı.

Her maça giden kemik bi kadro vardı . Onlar da Bursa maçında ceza aldı. Stat dolar taşar dersek hayal kurarız 5-6 bin bile zor olur. ( inşallah yanılırım)

Koray
25.08.2015, 14:09
Her maça giden kemik bi kadro vardı . Onlar da Bursa maçında ceza aldı. Stat dolar taşar dersek hayal kurarız 5-6 bin bile zor olur. ( inşallah yanılırım)

Bursa maçında gurbetçilerde yoğunluktaydı.

Ben her olumsuzluğa rağmen Bursa maçında ki sayıyı yakalayacağımızı düşünüyorum, umuyorum. :))

Fatih Çelik
25.08.2015, 14:10
Hayırlısıyla şu maçı da alıp araya girsek.

gurur6134
25.08.2015, 14:17
Eskiden iddaa oynayan ve artik tovbeli biri olarak arkadaslarin dedigine gore iddanin bu maca verdigi 1.70 oran varmis galiba trabzon galibiyetine cok yuksek geldi bana killandirdi beni..cok kisi yuklencek bu maca ve bu tur maclarin yuzde 90 ni iddaa tarafindan patlatilir..

Nadir Bekar
25.08.2015, 14:18
inişallah kazanırız ama bir gerçek var ki biz kazandıkça işler daha tehlikeli bir hal alacak , herkes birden üstümüze gelecek , medyası tffsi vs.

bordolu mavi
25.08.2015, 16:13
Arvelad rakibe karşı taktik geliştiriyor.
Beşiktaş maçında izlediğimiz takım olmayabilir sahada.
N 'doye henüz takıma alışamamış.
Bu topu oynamaya devam ederse ligin en faydalı transferlerinden biri M bya olacaktır.
Orta saha da bourcenau ve Mehmet Ekici'nin dönmesi alternatif oyuncu sayısını artırır.
Akhisar geçen sezonlara göre daha geride, zor maç olacaktır sakin olursak geçeriz.
Senegalli Papy nasıl bilmiyorum ama Dnipro dan Douglas kaliteli kumaş
Defansda da alternatifli kadro için 2 stoper transferi yerinde olur.
Marko marin de gelirse seçenek artar.
Kadro şu anda 33 kişi
3de transfer olursa 36 olacak
Gönderilmesi gerekenler
Aykut Demir
Deniz Yılmaz
Fatih Atik
Fatih Öztürk
İbrahim Demir
İshak Doğan
Yatabare
Sefa Yılmaz
Serdar Gürler
Soner Aydoğdu
Uğur Demirok
25 kişilik kadro ideal olur
Başarı için sabır ve sakinlik lazım.
Bugün nasıl çok fazla sevinmemek şımarmamak gerekiyorsa yarın ilk kötü sonuçta da yıkılmamak gerekiyor...
Maalesef bu konuda yerel basın çok yanlış yapıyor hatta onun ötesinde tetikçilik yapıyor.Aman dikkat!!!!!
Gaza gelmeyelim...

ts_ezer
25.08.2015, 16:59
Herkese selamlar. Bi kadro yapayim cikacagim

---------------------------ONUR---------------------
Cavanda---Yumlu----aykut------constant
---------------------MBIA-------Ozer---------------
-----marin--------------EKICI----------yusuf------
----------------------------ndoye-------------------------

HOPA'LI TS'Lİ
25.08.2015, 18:17
inişallah kazanırız ama bir gerçek var ki biz kazandıkça işler daha tehlikeli bir hal alacak , herkes birden üstümüze gelecek , medyası tffsi vs.

Biz TRABZONSPOR EFSANESİYİZ.

ALAYINI dozer gibi geçeriz.

HOPA'LI TS'Lİ
25.08.2015, 18:18
Herkese selamlar. Bi kadro yapayim cikacagim

---------------------------ONUR---------------------
Cavanda---Yumlu----aykut------constant
---------------------MBIA-------Ozer---------------
-----marin--------------EKICI----------yusuf------
----------------------------ndoye-------------------------

Özer ilk 11 topçusu değil.

Okay'ı koy.

Oruç
25.08.2015, 18:25
Maçı kazanırsak Allah'ın izniyle ankette Akhisar kazanır diyen -şu an itibariyle- 8 kişi lince uğrayacak.

:)

EMİR
25.08.2015, 18:56
----------Ndoye------------

--Marin ---Ekici----Erkan--

--------Okay-Mbia---------

constant-aykut-yumlu-cavanda

-------Onur-------

yattarahayranı
25.08.2015, 19:25
M'bia'nın golü var iki maçtır ucundan dönüyor

Timur Mikhail
25.08.2015, 20:09
Bu maç çok önemli adeta ufuk çizgisi bizim için

Tolunay Abdioğlu
25.08.2015, 20:57
Bence sezonun en önemli maçı. Kazanmalıyız. :)

HOPA'LI TS'Lİ
25.08.2015, 21:05
Marco Marin de geldi oh be

Şimdi Douglas'da sıra

hofsaale
25.08.2015, 21:13
olumlu hava ya devam sürdürmeliyiz...galibiyet çok rahatlatır bizi...

bordolu mavi
25.08.2015, 21:43
Marko dan sonra douglasında alınırsa İstanbul takımlarına karşı takım oyunu oynayan kaliteli bir kadro yakalama fırsatı olacak.
Kağıt üstündeki yıldızların kimseye maç kazandırdığı görülmemiş,
önemli olan takım olabilmek,
Arvelad bu oyuncu grubundan takım çıkarırsa sağlam yarışmacı bir yedek kulübesi olursa işte o zaman özlenen günler gelir.
Yine de tribünlere özellikle de Trabzonda ki taraftarımıza büyük iş düşüyor.
Takım tökezlediğinde yanında olunmalı, olumsuzluğa kapılmamalı,
Akhisar maçı önümüzdeki ilk final maçı...
Emin olun 5/ 6 maç sonra bu takım lige damgasını vuracak,

HOPA'LI TS'Lİ
25.08.2015, 21:50
Marko dan sonra douglasında alınırsa İstanbul takımlarına karşı takım oyunu oynayan kaliteli bir kadro yakalama fırsatı olacak.
Kağıt üstündeki yıldızların kimseye maç kazandırdığı görülmemiş,
önemli olan takım olabilmek,
Arvelad bu oyuncu grubundan takım çıkarırsa sağlam yarışmacı bir yedek kulübesi olursa işte o zaman özlenen günler gelir.
Yine de tribünlere özellikle de Trabzonda ki taraftarımıza büyük iş düşüyor.
Takım tökezlediğinde yanında olunmalı, olumsuzluğa kapılmamalı,
Akhisar maçı önümüzdeki ilk final maçı...
Emin olun 5/ 6 maç sonra bu takım lige damgasını vuracak,

Ben bu sezondan çok ümitliyim

Taraftar desteğini esirgemesin

Avni Aker'i eskisi gibi cehennem atmosferine dönüştürsün (Bursa maçında tribünlerin birlikteliği ve ahengini her maçta gösterirsek hem takım kazanır hem de biz seviniriz)

Erdal DİLEK
25.08.2015, 22:03
3 puan çok önemli...

U.Sadıkoğlu
25.08.2015, 22:35
Kazanacağız

Kazanacağız

K A Z A N A C A Ğ I Z!

Ahmet Hamza
25.08.2015, 22:38
Gelsin artık şu mac. Ekici'ye kavuşalım!

HOPA'LI TS'Lİ
25.08.2015, 22:51
Gelsin artık şu mac. Ekici'ye kavuşalım!

Büyük buluşma Pazar 19.00'da :)

ŞAMPİYON TRABZONSPOR

zafer44
26.08.2015, 02:18
En büyük rakibimiz ciddiyetsizliktir. Öz güvenimiz ve iş disiplinimiz aynı oranda artmalı ki kazalar olmasın. Ligde kolay maç yoktur Hoca da Süleyman Hurma da bunun bilincindedir ama aynı bilinci futbolculara da aşılamalıdırlar. Şampiyonluğun kilidi içeride puan kaybetmemek dışarıda ise alabildiğin kadar puan almaktır. Buradaki maçta Akhisar bize karşı çok sert oynadı kart konusunda da dikkatli olmalıyız. Rakipler kaybederken kazanmak en büyük avantajdır. Rakiplerin kayıpları bu hafta da devam edecektir biz bu arada kayıpsız gitmeliyiz.

Faruk BERBER
26.08.2015, 02:25
Kazanacağız bence, Akhisar'da iş yok, biz de 2 zorlu rakibi yendiğimizden çabuk hava yakaladık.

Yoksa zirve için çok erken ama mühim olan bu haftalardan en az zarar alıp çıkmak, takımların neredeyse hiçbiri oturmadı kadro olarak.

1-0 olsun bizim olsun.

Hüseyin Ş.
26.08.2015, 02:43
Şu son gelen cezalardan sonra stadın dolma ihtimali bana göre kalmadı. o gün bilet alan kale arkası ve maraton tribündekiler bu maça giremeyecek. zaten gelenlerin çoğu almancı ve kombine sahipleri vs.ydi.

onlardan harici olarak 20 bin bilet satılması bana imkansız geliyor şahsen.

ama umarım dolar.

Dogan
26.08.2015, 02:46
İlk defa kapanan bir takıma karşı oynayacağız muhtemelen. Duran toplar önemli olacak.

RaJoNKeSeN
26.08.2015, 03:12
Akhisara oy verenler totemmi yapıyor :d

Murathan
26.08.2015, 03:34
İlk defa kapanan bir takıma karşı oynayacağız muhtemelen. Duran toplar önemli olacak.

Bursa,Rabotnicki,Differdange çok açık oynamışlardı gerçekten.

The Legend
26.08.2015, 07:41
Zor maç olacak gibi 1-0 olsun bizim olsun.

Hamza Yilmaz
26.08.2015, 09:19
Zor mac. Bizimkiler havaya girmistir. Akhisari hafife alirlar. Transfer ettikleri Forvet tas gibi. 1-3 yeniliriz

güneyli
26.08.2015, 09:27
Teknik direktörleri cihat aslan koşu mesafesinde zirvede olduklarını söylüyor.Biz 108 koşmuşuz.Elbette koşu mesafesi öncelik değil ama bol mücadeleli ve kontra yediğimizbir maçolabilir.Lakin Dalga kıranımız sağlam..İlk golü atmamıza bağlı..Arkası gelir

carantinas
26.08.2015, 10:24
Beşiktaş maçındaki konsantrasyonu kaybetmezsek rahat alırız.

Topu ayağımızda tutup geniş alanda kanatların içe dribliglerle katettiği bir oyun anlayışı ile akhisarı çözeriz inşallah. Erkan ve yusuf formdalar ve gol attılar. Ndoye de ikinci kez 11 de başlayacaktır daha faydalı olacaktır. İleriye çıkışlarda ortaya düşen topları iyi toplamamız gerek. Bu noktada Mbia gereğini yapacaktır. EKİCİ oynarsa duran toplarda cebimizde.

EKİCİ oynayacaksa

MBİA
OKAY
EKİCİ ile başlamak gerek. Özer yedek.

Maçı koparamazsak
İlerleyen dakikalarda Yusuf/Özer
Okay/Cardozo
Erkan/Marin değişiklikleri yapılabilir.

Milli maç arasına 3 te 3 le girersek süper olur. Yeni transferler de gelirse o arada 10 günlük arada taktik antremanlar ve yeni gelenlerin takıma alışması için iyi olacak.

gurcan_altan
26.08.2015, 10:49
Ligin henuz basindayiz mac mac ilerlemek lazim, kazanacagimizi dusunuyorum insallah yanilmam.

demir
26.08.2015, 10:52
sahsen ben bukadar sure sakat kaldıkdan sonra ekıcının 11 baslaya bılecegını dusunmuyorum sız oraya gene ozerı yazın bence

hacka61
26.08.2015, 11:16
Ne zaman böyle bir hava yakalasak,çok basit bir takıma puan kaybediyoruz.
Akhisarı eskisine nazaran daha basit buldum. Elle tutulur bir top oynamıyorlar. Kontralara dikkat etmek lazım.
ilk 20-25 dk da bir gol bulursak maçı 3-4 e taşırız.
İlk iki hafta puan kaybetmiş olsaydık bu maçı 4-0 kazanırız derdim,ama hafife alma kokusu seziyorum,umarım bir terslik olmaz.

halil ibo
26.08.2015, 11:22
Özgüvenin tavan yapması açısından çok çok önemli bir maç.
İnşallah bu engeli de geçerek iyi bir başlangıç yaptığımız ligi domine edeceğiz.

brnclhn
26.08.2015, 11:27
ne yazık ki bu macta 5bin kişi ancak olacak...böle saçma bi uygulama dünyada yok bari 5 maçtan sonra şu uygulamayı yap sezonun 2. maçını boş tribünlere oynıcaz...ama müstehak... taraftara kızmasınlar o tüpçü pisliğini yine destekleyenlere kızsın herkes...

Emre İskender
26.08.2015, 11:32
fark olur... rahat olun...

Oruç
26.08.2015, 11:33

İddacılar 2 oynayabilir bu mesajdan sonra.

Chiko
26.08.2015, 12:00
ne yazık ki bu macta 5bin kişi ancak olacak...böle saçma bi uygulama dünyada yok bari 5 maçtan sonra şu uygulamayı yap sezonun 2. maçını boş tribünlere oynıcaz...ama müstehak... taraftara kızmasınlar o tüpçü pisliğini yine destekleyenlere kızsın herkes...
Kime ceza var ben olayı tam anlayamadım. Bursa maçında kale arkasi yol tarafındaydım şimdi ben de ceza mi yemişim?

cotanak61
26.08.2015, 12:05
Ben birazdan Pasolig Karti yapsam, maca Pazar girebilirmiyim ?
Maratonda cekirdek yenilmeyen bir yer varmi?
Bas bas bagirmaya gidecemde, yoksa kale arkasinami ?

HOPA'LI TS'Lİ
26.08.2015, 12:37
Trabzonspor'un Bursaspor ve Beşiktaş galibiyetleri taraftarın takıma olan inancını artırdı. Bordo- mavililer yakın zamana kadar fazla ilgi göstermediği kombinelere hücum etti. Son 2 günde satışlar birden hızlandı. TS Club ürünleri de kapışılıyor.

Adem Akyüz'
26.08.2015, 13:24
Kime ceza var ben olayı tam anlayamadım. Bursa maçında kale arkasi yol tarafındaydım şimdi ben de ceza mi yemişim?
Siz de cezalısınız maalesef.

Ben birazdan Pasolig Karti yapsam, maca Pazar girebilirmiyim ?
Maratonda cekirdek yenilmeyen bir yer varmi?
Bas bas bagirmaya gidecemde, yoksa kale arkasinami ?
Eğer şimdi internetten başvuru yaparsanız kartınız maç gününe kadar gelmez ama maç günü TC kimlik numarası ile stat gişelerinden tek kullanımlık bilet alabilirsiniz. Eğer Trabzon'daysanız hiç internetle uğraşmadan Ziyabey Tesislerine gidip 5 dakikada çıkartabilirsiniz kartınızı.

cotanak61
26.08.2015, 13:30
Siz de cezalısınız maalesef.

Eğer şimdi internetten başvuru yaparsanız kartınız maç gününe kadar gelmez ama maç günü TC kimlik numarası ile stat gişelerinden tek kullanımlık bilet alabilirsiniz. Eğer Trabzon'daysanız hiç internetle uğraşmadan Ziyabey Tesislerine gidip 5 dakikada çıkartabilirsiniz kartınızı.

Cok tesekkür edeeim.
Paso lig kartini Giresunda cikartacam birazdan.
O zamam dediginiz gibi yaparim mac gününde

machinist_61TS
26.08.2015, 14:12
Bursa maçında bende cezalı duruma düştüm. kardeşimin pasoligiyle girecem maça. Böyle takım herzaman kurulmaz keyfini çıkarmak lazım

U.Sadıkoğlu
26.08.2015, 14:28
Stadı mümkün olduğunca doldurmalıyız...

Cengiz Çubukcu
26.08.2015, 14:31

Ciddi misin? :)

ilyskm
26.08.2015, 14:51
Basit takım zor maç...

Sent from my iPad using Tapatalk

Adem Erdoğan
26.08.2015, 15:18
Akhisar ters geliyor bize, rehavet olursa beraberlik olur.

Yiğit Gayretli
26.08.2015, 15:25
Akhisar neredeyse kendi ceza sahasının içine kadar gömülerek kontra arayan bir yapıda oynuyor. Geçtiğimiz iki haftada görüntüleri bu şekildeydi... Defansı adam eksilterek ya da delici paslar atarak geçmek çok mümkün olmayacaktır. Bizi kenarlardan ceza sahasına yüksek toplar atmaya zorlayacaklar. Bu yüzden muhakkak Cardozo ile başlamamız lazım. Oyunun kilidini erken açmak için Cardozo'nun şart olduğunu düşünüyorum. Bunun haricinde uzak mesafeli ve isabetli şutlar ve tabi Ekici oynarsa duran toplar da ciddi tehlike bizim adımıza.

En büyük handikapımız, seri oyuncular karşısında çaresiz kalan stoperlerimiz. İlk presi en uçtaki oyuncumuz yapmalı daima. Rahatça kontraya çıkmalarına izin verirsek kesin gol görürüz kalemizde...

Mehmet BAŞ
26.08.2015, 15:31
Trabzonspor bu maçı kazanırsa 3 puandan daha önemli bir şey kazanır.

''Öz güven"

Sadece futbolcular değil...

Trabzonspor taraftarı da öz güven kazanır ki, işte o zaman işler daha iyiye gider.

Tribünlerde 3 puan isteyen ateşli kalabalık bir taraftar olursa, sahadaki futbolcular da havaya girer.

İşte bu "Şampiyonluk" alametlerinin en belirgin olanıdır.

Sibel
26.08.2015, 15:34
Çok bilmiş hazretleri bizleri kınamazsa ben de Akhisar'ın bize ters gelmesinden korkuyorum.
Genelde büyük maçlar sonrası böyle havalara girmişken bütün havamız söner. Bu sefer olmaz ve seri yakalarız inşallah. Duran toplar önemli olacak. Buna rağmen en ufak bir hasarı dahi varsa Ekici oynamamalı diye düşünüyorum.
Kurunun yanında yandığımız için maça giremeyeceğiz. Teşekkürler TFF!

İlkhan
26.08.2015, 16:21
3-1 kazanacağız!

Ogün YAZICI
26.08.2015, 16:33
tribünler bomboş olacak.trabzon'da bu maça gitme potansiyeli olan 25-30 bin kişi varsa bunların 10-15 bini cezalı zaten.bu nasıl bir cezadır.ne yapmışız da ilk maçtan ceza almışız biz ? yönetim neden ses çıkarmıyor ? bursa maçnda tribündeydim.küfür yoktu.milli duyguları harekete geçiren tezahüratlar vardı.bu ceza niye verilmiş açıklama istensin.inanılır gibi değil.

İlkhan
26.08.2015, 16:40
Bu maçla birlikte 73 puan kalacak!

seçuk
26.08.2015, 16:49
Bu macta kadroda yapilacak tek degisiklik özer-mehmet degisikligidir. Tabi mehmet hazirsa. Bursa ve bjk maclarinda takimda ençok aksayan adamdi.
Macin gidişatına göre özer-cardozo-marin gibi silahlar da sonradan oyuna gitebilir.

_-zaravaron-_

Adem Akyüz'
26.08.2015, 16:52
Yalnız yönetimin verilen cezaya itiraz etmemesi, hiç ses Çıkarmaması ilginç.

artvints
26.08.2015, 17:06
Trabzonspor bu maçı kazanırsa 3 puandan daha önemli bir şey daha kazanır.

''Öz güven"

Sadece futbolcular değil...

Trabzonspor taraftarı da öz güven kazanır ki, işte o zaman işler daha iyiye gider.

Tribünlerde 3 puan isteyen ateşli kalabalık bir taraftar olursa, sahadaki futbolcular da havaya girer.

İşte bu "Şampiyonluk" alametlerinin en belirgin olanıdır.

Benim en huzursuz olduğum konu milli takım aralarına puan kaybıyla girmek.kötü sonuçları idare edebilen bir camia değiliz.iki haftada yer bitirirler takımı.uzun aralara iyi girmek lazim.uzun süren mutsuzluk hali cekilmiyor. Avrupa kupası sırf şu durum için bile degerli.sık maç yapınca cabuk atlatıyorsun.

sadri şener iyi anlatmıştı bu durumu. 2 maç puan kaybı arada galibiyet falan idare edebiliyorsun durumu.ama üç maç üst üste kaybedince baskı oluyor, biri tv de yorum yapıyor, diğeri yazı yazıyor mecbur gönderiyorsun hocayı demişti :)

Murat Acar
26.08.2015, 17:26
Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Bu lig 4-5 yıl önceki lig değil. Artık her takım her takımı yenmek için sahaya çıkıyor. Tek handikap bazı futbolcuların şerefini satması... Bu istisnalar hariç her puan para olduğundan her takım kazanmaya çıkıyor. Son örnekleride Osmanlı spor ve Rizespor örnekleri... Bu yüzden hiçbir takımiçin sıradan takım demek doğru değil. Her rakip gerçekten zor ve bu maçta o zor maçlardan birisi. Eğer bck maçında olduğu gibi birlik içinde oynarsak bu maçıda alabiliriz. Umarım cezalı tribünlere inat tüm maç boyunca tam destek verilirdetaraftar kazanır bu maçı. Bunu başarabilirsek geriside gelecek zaten

Muhammet Hacısalihoğlu
26.08.2015, 17:26
--------------Onur---------------

Cavanda--Yumlu--Aykut--Constant

----------Mbia---Okay------------

---Yusuf-------Ekici-------Erkan---

--------------Ndoye---------------

Skor değişmezse,

Yusuf,Erkan ve Okay'ın yerine Marko Marin, Cardozo ve Özer

pascalli
26.08.2015, 17:29
Bursa maçında bende cezalı duruma düştüm. kardeşimin pasoligiyle girecem maça. Böyle takım herzaman kurulmaz keyfini çıkarmak lazım

Kardeşinin kartı bile olsa giremezsin , haa onun kimliğini de kabul ettirirsen olur :)

Muhammet Hacısalihoğlu
26.08.2015, 17:31
Bu arada şotanın şu huyunu seviyorum, bi adamı tutup abuk subuk yerde oynatmıyor.. Gereksiz td hamleleri yüzünden çok şey kaybettik bu zamana kadar..

Oruç
26.08.2015, 17:35
Yalnız yönetimin verilen beyaza itiraz etmemesi, hiç ses Çıkarmaması ilginç.

Beyaz değildir o, beyaz olsa duramazsın.

Adem Akyüz'
26.08.2015, 17:38
Beyaz değildir o, beyaz olsa duramazsın.
T9'un azizligi, kontrol etmeden gönderince yanlış olmuş [emoji18]

brnclhn
26.08.2015, 17:53
Allah cezanızı versin federasyon...sinirimden kuduruyorum...dünya futbol tarihinin en saçma uygulaması...geçen sene 5 maçtan sonra ceza yiyoduk bu sene ilk maçtan yiyoruz sebep ne? statlar bomboş olsun kimse küfür etmesin...iktidar işi çözüm...

Berke6198
26.08.2015, 18:02
Akhisar'ın hücum hattına dikkat etmek gerek. Onun dışında rahat bir maç geçer bizim adımıza.

İlkhan
26.08.2015, 18:09
Konsantre bir şekilde, rakibi iyi analiz etmişizdir umarım. Hata yapmak yok! Yolun başında işi sıkı tutmalıyız.

DeAgLeMaNyAq
26.08.2015, 18:23
Yalnız yönetimin verilen cezaya itiraz etmemesi, hiç ses Çıkarmaması ilginç.

Saha olayı değil ki bu küfüre itiraz edipte geri dönen bir ceza yok tarihte. Asıl sıkıntı yeni disiplin talimatı. Tamam saha ve tribün kapatmada adil değidi ama bu durumda da kurunun yanında yaş yanıyor. Benim merak ettiğim kombinesi olan kişilerin gittiği maçta ceza alınması halinde cezalı maçta koltukları biletli satışa açık oluyor mu?

Gümüshaneli61
26.08.2015, 18:32
Bu mac tamamen oyuncularimizin konsantresine bagli bir mac.

Eger tembellik yaparlarsa veya rakibi kücümserlerse kazanamayiz.

44-61
26.08.2015, 19:19
Passolig olmadan maça gidemiyorum... İstanbul da yaşıyorum ve Passolig alsam istanbuldaki maçlara yine gidemiyorum... Bu nasıl komedi...

Oğuz B.
26.08.2015, 20:31
Derede boğulmayız inşallah.

İlkhan
26.08.2015, 20:38
3-1 alacagiz... At fava bekkleee

emre6117
26.08.2015, 20:54
Bılet satısları ne asamada acaba. Tm gurbetcı donemı. Cezaya rgmn stat dolmalı.

Mesut
26.08.2015, 21:15
1-0 olsun bizim olsun.Umarım rehavete kapılıp rakibi küçümsemeyiz.

HOPA'LI TS'Lİ
26.08.2015, 21:52
Yahu bu TRT SPOR olsun A Spor olsun, NTV Spor hep 3 kızkardeş hatta fb ve gs ağırlıklı program yapıyor

yenilse de yense de böyle

bunları bir kaşık suda boğasım var

SALDIRAY
26.08.2015, 22:13
Bu maçı kayıpsız geçer isek, haftaya Kayseri'de cepte derim. Gayse karşısına da çok önemli bir viraj için çıkarız. Futbolcuların bu 3 maçın çok önemli olduğunun farkındadır inşallah. 9 puan süper ötesi olur ancak 7 de fena sayılmaz. Haydi fırtınam

gurur6134
26.08.2015, 22:14
Duran toplardan yada ceza alani disindan sutla bi sekilde 1 gol olsada atariz icerde yeterki gol yemeyelim sabirli oynayalim..

HOPA'LI TS'Lİ
26.08.2015, 22:32
9 puanla lider ol Trabzon'um

Milli maç arası Marco da iyice takıma ısınır.

Ali Can
26.08.2015, 23:28
1-0 olsun bizim olsun.

Sakata gelmeyelim, Milli maç arası kafa dinleyerek geçirelim.

Poor
26.08.2015, 23:35
Sacma sapan bi gol yemezsek biz bunlara atariz. Ama bu takimin icerde boyle gereksiz malubiyetler alma geleneği var özellikle gucsuz anadolu takımlarına karsi. Bakalim insallah yanilirim ama icimde bi huzursuzluk var..

Hakeme de dikkat etmek lazim. Bu iki hafta cok dikkat cektik..

Mehmet Fatih Silik
26.08.2015, 23:40
Okudugum kadariyla ceza alan seyircilerin yerine baska seyirciler alinacak...

Yani bu durumda stad dolacak insallah...tabi sayet bu dogru ise...

Faruk BERBER
27.08.2015, 01:10
1-0 olsun bizim olsun.

Sakata gelmeyelim, Milli maç arası kafa dinleyerek geçirelim.

Milli maç arası ne zaman ?

Edit: Ok. Baktım ;)

Mustafa ÖZDEMİR
27.08.2015, 07:09
Okudugum kadariyla ceza alan seyircilerin yerine baska seyirciler alinacak...

Yani bu durumda stad dolacak insallah...tabi sayet bu dogru ise...

doğru

Doğukan Uçan
27.08.2015, 07:54
la bu nasıl sistemdir küfür etmeyen taraftar da var belki içlerinde :D :D :D

onların yerine başka seyirciler alınacakmış dolar tribünler bence

İskender Çakmak
27.08.2015, 08:35
Zor maç olur. Büyük maçların dönüşü hiç istediğimiz gibi olmadı.

Hoca takımı iyi hazırlamalı. Kilit adam bence Şota Hoca'dır.

bordo61
27.08.2015, 08:39
Yani biz olduk mantığı ile maça çıkılırsa hüsran olur daha ilk 10 maç takım oturmaz.

murat3861
27.08.2015, 08:55
Şampiyonluk yarışını bu tip maçlar belirliyor. Takımda her oyuncunun iyi kötü alternatifi var alternatifi olmayan tek oyuncu mbia. Takıma inanılmaz bir katkı veriyor. inşallah sakatlanmaz. Bir de cardozo iç saha gölcüsü, deplasmanda etkili olamıyor. Deplasmanda ndoye de alternatifsiz. Akhisar kayseri ve gs maçlarından 9 veya 7 puan çıkarırsak müthiş ivme yakalarız. Stoper transferleri de mutlaka yapılmalıdır.

İ. SARAL
27.08.2015, 09:03
Tehlikeli maç.

kaan61
27.08.2015, 09:25
İlk haftadan sonra herkes beşiktaşı şişirdi. İyi bir taktikle biz havalarını aldık. Şimdide bizi şişiriyorlar umarım bu tuzağa düşmeyiz. Çünkü karşımızda kapanan bir takım olacak. Kapanan takımlara karşı sorun yaşayacağımız çok açık. Kontrollü oyun ve 1 - 0 galibiyet çok çok iyidir. Çünkü kadro yapımız topu kendinde tutabilen , oyuna hükmedebilen bir yapıda değil. Mehmet ekici nin takıma dönmesi neleri değiştirir bekleyip göreceğiz.

demir
27.08.2015, 09:31
sahsen ben bu macı kaybedecegımızı dusunmuyorum elımız kolumuzu sallayarakda yenemeyecez tabıkı ama yenecegiz..!

ffırtına
27.08.2015, 09:45
Rakip kapanacaktır kilidi uzaktan çekilen şutlar açar. Orta saha oyuncularımızın uzaktan şutları gayet iyi ilk yarı boyunca bu şutlarla kaleyi dövmemiz lazım ..

CamilloVillegas
27.08.2015, 10:02
Yahu bu TRT SPOR olsun A Spor olsun, NTV Spor hep 3 kızkardeş hatta fb ve gs ağırlıklı program yapıyor

yenilse de yense de böyle

bunları bir kaşık suda boğasım var

Sana tavsiyem olaya şöyle bak, biraz rahatlır:

saydığın kanalları aslında yerel basın gibi algılaman lazım, İstanbul yerel basını. Nasıl Trabzon basını başka takımlar ile ilgili pek ilgilenmiyorsa, onlar da öyle.

Tek sorun, bu kanallar kendilerini ulusal, daha doğrusu tüm futbol ligini kapsayan bir kanal sanmaları ve izyleyicilere öyle sunmaları. Yanlış orada.
En iyi örnek '100% Futbol.' İsmi bak sonra içeriğe bak: 100% İstanbul. :)

Tüm medyanın bir şehirde merkezleşmesinin sonuçlarından mı olsa gerek...

Erkin
27.08.2015, 10:23
Şişirmelere kulak asıp gaza gelmemeleri ve bulutların üstünde uçmamaları lazım. Normal bir psikolojiyle çıkarsak sorun olmaz diye düşünüyorum.

Muhammet Hacısalihoğlu
27.08.2015, 10:27
Bi hava yakaladığımız doğru da, iyi top oynamıyoruz.. Akıllı oynayarak 2 de 2 yaptık.. Şimdi iyi oynayıp kazanma zamanı.. Bu maçta 3 gollü galibiyet bekliyorum..

samet aslan
27.08.2015, 10:31
bilet satımı hakkında bilgisi olan varmı ? ne kadar bilet satıldı ?

oksoholu
27.08.2015, 10:39
Passolig olmadan maça gidemiyorum... İstanbul da yaşıyorum ve Passolig alsam istanbuldaki maçlara yine gidemiyorum... Bu nasıl komedi...

Federasyon logolu pasoligle her maça girersin

melihergun
27.08.2015, 10:54
akhisar kapanırsa ekici bu işi çözer diye düşünüyorum :D

Ali Can
27.08.2015, 10:58
Oscar Cardozo hastanelik oldu

Tabzonspor'un Paraguaylı golcüsü Oscar Cardozo ve ailesi hastanelik oldu.

http://fotocdncube.fanatik.com.tr/images/news/658x370/2015/08/27/fft104mm3853010.jpg?d=27.8.2015%2009:20:13

Golcü futbolcu, eşi ve çocuğu mide bulantısı ve karın ağrısı şikayetiyle Trabzon'da özel bir hastanenin aciline başvurdu. Cardozo ailesinin yedikleri veya içtikleri birşeyden dolayı rahatsızlandıkları belirlendi. Bağırsak enfeksiyonundan şüphelenilmesinin ardından ilaç tedavisi uygulanacağı öğrenildi.

(Sabah)

Umarım maç kadrosuna dahil olabilir.

Ali Can
27.08.2015, 11:02
Teknik direktör Şota’nın kararı büyük ölçüde belli...

Trabzonspor’un hocasının, antrenmanlarda harikalar yaratan Mehmet Ekici’yi tekrar ilk 11’e monte edeceği ve “İlk 2 maçta aramızda yoktu. Çok disiplinli çalıştı ve hızlı bir dönüş yaptı. Futbolu, takımı ne kadar özlediğini net bir şekilde görebiliyorum. En büyük transferlerimizden biri de Mehmet Ekici’nin dönüşü olacak” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Mehmet Ekici’nin orta alandaki yerine dönmesinin ardından büyük olasılıkla Okay’ın kulübeye geçmesi bekleniyor.

(Fanatik)

Etma hoca etma, özer-ekici değişikliği en makulu

Ali Can
27.08.2015, 11:15
Passolig'in sitesinden tribünleri kontrol ettim. Pek bir kıpırdama yok açıkçası.

taha küçük
27.08.2015, 11:19
Passolig'in sitesinden tribünleri kontrol ettim. Pek bir kıpırdama yok açıkçası.
Ne kadar satılmış?

brnclhn
27.08.2015, 11:21

olmaz da...trabzonda maça giden 15bin kişi cezalıysa onlardan başka maça gidecek 15bin kişinin olması mucize ötesi bişey ne yazık ki...

only ts
27.08.2015, 11:26
olmaz da...trabzonda maça giden 15bin kişi cezalıysa onlardan başka maça gidecek 15bin kişinin olması mucize ötesi bişey ne yazık ki...

bu ceza olayina bayiliyorum :) bu cezalar dahada artmali, bak gorun o zaman, o cezali insanlar birdaha maca geldiklerinde nasilda kuzu gibi melek gibi insan oluyorlar. Insan cezalarla egitilen bir varliktir. Pasolig guzel birsey:) birazdan bende basvuracam gs macina yetissin

ysngmz
27.08.2015, 11:29
Soner aydoğdu defollllllllllllll

mustafakaya
27.08.2015, 11:41
bu maç muhtemelen akhisar'ın defansif futbolu nedeni ile sıkışır, ya mehmet ekici atacak ya da kornerden bir kafa. Set oyunuyla akhisar gibi takımlara avni akerde gol atmak zor, umarım kontra gol yiyip maçı çevirmek için ekstra sıkışmayız, 0-0 gittiği sürece geç de olsa golu bulabileceğimizi düşünüyorum .

Ali Can
27.08.2015, 11:49
Ne kadar satılmış?

Saymadım tek tek ama baya az

Bursaspor maçında 9.855 Kişi izlemiş müsabakayı, kapalı tribünü atarsak bu rakamdan yaklaşık 8.000 kişi cezalı anlamına gelir.

FoReVeR-TS
27.08.2015, 11:57
Maçın hakemi Alper Ulusoy. Pek fazla süper lig tecrübesi olmayan bir hakem.İzmirli.

Yiğit Gayretli
27.08.2015, 12:02
Saymadım tek tek ama baya az

Bursaspor maçında 9.855 Kişi izlemiş müsabakayı, kapalı tribünü atarsak bu rakamdan yaklaşık 8.000 kişi cezalı anlamına gelir.

Bu satılan bilet sayısı. 5 bine yakın da kombine var.

Sertan Danışer
27.08.2015, 12:08
bu senenin parolası 'gol yememek' olmalı.her ne kadar alınan sonuçlardan sonra takıma beklenmeyen bir güven oluşsa dahi ben hala bu takımın geriden gelerek maç kazanabileceğini düşünmüyorum.kapalı defans açmak konusunda iyi değiliz maalesef.malum bize öyle beleş penaltılar çalacak,rakibi saçma kartlarla eksik bırakacak tetikçilerimizde yok.hatta ekicinin frikik performansından sonra serbest vuruşları bile vermemeye/nazlanarak vermeye başladılar.ama şöyle ilginç bir özellik gördüm ben bu takımda berabere/dengede giden her maçta fizksel ve psikolojik olarak içerde dışarda oynadığı tüm maçlarda bir adım önde duruyor gibi.bu sene 0-0 giden maçlarda 30-60 arası atılan gollerle çok maç kazanabilir bu takım(en zorlu deplasmanlarda,derbilerde veya 11 kişiyle kapanan anadaolu takımlarıyla oynanan maçlarda).maça gelicek olursak tsnin en çok zorlandığı maç tipidir bu.içerde çantada keklik görülen maç.öyle ki son senelerde fark atarız dediğimiz maçlarda ilk golü yiyip 3-4 yediğimiz bile oldu.inşallah saçma sapan bir gol yiyerek başlamayız maça.onun haricinde dediğim gibi 0-0 giden bir maçta her zaman bir adım öndeyiz.topu bir şekilde sokarız içeri.

HOPA'LI TS'Lİ
27.08.2015, 12:11
Trabzonspor’umuzun ilk 2 maçta aldığı 6 puan. Pazar günü oynanacak mücadelede Avni Aker’in ilk haftaya oranla daha dolu olması ve 20 bine yakın taraftarın maçı izlemesi bekleniyor.

HOPA'LI TS'Lİ
27.08.2015, 12:12
Rabotnicki rövanşından hemen önce sakatlanan ve o karşılaşmayı, ardından da ilk 2 lig maçını kaçıran Mehmet Ekici, Akhisar Belediyespor mücadelesiyle beraber sahalara dönüyor...

Sakatlığın izlerini tamamen üzerinden attığı gözlenen ve Şota’nın vereceği karara kilitlenen yıldız futbolcu, “İyi bir tedavi dönemi geçirdim. Takımdan uzak kalmak, tribünde olmak gerçekten de sıkıntı verici bir durum. Şimdi hazırım ve hocamın kararını bekliyorum” dedi.

Teknik direktör Şota’nın kararı büyük ölçüde belli...

Trabzonspor’umuzun hocasının, antrenmanlarda harikalar yaratan Mehmet Ekici’yi tekrar ilk 11’e monte edeceği ve “İlk 2 maçta aramızda yoktu. Çok disiplinli çalıştı ve hızlı bir dönüş yaptı. Futbolu, takımı ne kadar özlediğini net bir şekilde görebiliyorum. En büyük transferlerimizden biri de Mehmet Ekici’nin dönüşü olacak” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Ali Can
27.08.2015, 12:13
Bu satılan bilet sayısı. 5 bine yakın da kombine var.

Şu son bilgiye göre, bu stadın 10 bini görmesi bile iyidir artık

HOPA'LI TS'Lİ
27.08.2015, 12:13
Şota dünkü idmanı şehir merkezinde bulunan Pazarkapı Mahallesi'deki Kadir Özcan Gençlik Geliştirme Merkezi'nde yaptırdı. Antrenmanı izleyen yaklaşık 500 taraftar futbolculara ve Şota'ya sevgi gösterisinde bulundu. İdmana sakat olan Bosingwa dışındaki tüm oyuncular katıldı.

Bu arada Mbia da bugün Trabzon Merkez Mağazası'nda 15.30-17.00 saatleri arasında düzenlenecek olan imza töreninde taraftarlarla buluşacak.

AH ULAN AH, PAZAR AKŞAMI AVNİ AKER'DE OLMAK HATTA ÖNCESİNDE UZUN SOKAKTA ÇARDAK'TA PİDE YEMEK VARDI :)

cotanak61
27.08.2015, 12:29
Arkadaslar Vira Taraftar Grubu tribünün hangi bölümünde ?

U.Sadıkoğlu
27.08.2015, 12:32
Kazanacağız

Kazanacağız

Kazanacağız!

Harun-61
27.08.2015, 12:35
maçın hakemi: Alper Ulusoy

.

TSelif
27.08.2015, 12:35

Yol tarafı kale arkası.

Gökhan Baymak
27.08.2015, 12:36
Çok kritik bir maç.. Çok önemli.Muhtemelen özer-ekici dışında ayni kadro olacak. Milli takim arasina stoperler gelir ve 15günlük. Arayla. Birlikte takim daha saglam hale gelir..

Adem Akyüz'
27.08.2015, 12:39

Yol tarafı kale arkası ancak passolig sebebiyle maçlara gelmiyorlar.

Doğukan Uçan
27.08.2015, 12:41
13 kişi akhisar yener demiş kesin fenerliler

61li
27.08.2015, 12:47
biletlerin yarısı bile satılmamış ya.ne söylesem gg olur.

cotanak61
27.08.2015, 12:49
Yol tarafı kale arkası ancak passolig sebebiyle maçlara gelmiyorlar.

Sagolun.
Ben o zaman maratondan alirim bileti.
Mac günü 2 Bilet.

HOPA'LI TS'Lİ
27.08.2015, 12:50
Bu sezon Trabzonspor bana heyecan veriyor 4 yıl sonra

İnletin Avni Aker'i, 90+ susmayın TS aşkına

Televizyonda duygulanalım :)

61li
27.08.2015, 12:55
biraz eksiğim var tamamlarsam bende gelicem gelemezsem bile passo kartımdaki bileti burdan birine aktaracağım

Hüseyin Çümen
27.08.2015, 12:55
Bu hafta 3 ezikler puan kaybetmeyecek bence en riskli bizim mscimiz gibi geliyor bana. Akhisar bize cok ters geliyor. 2 hafts kazandik rehavet olms ihtimsli var. Akhisar fazla hirsli cikacak ve kapanan takima karsi neler yapabiliriz oda sikinti. Insallah kazaniriz ama risk buyuk

Uğur Kalyoncu
27.08.2015, 12:56
Okay in cok daha fazla dikine oynayip daha üretken olmasi , beklerin hücuma fazlasiyla destek verip oyunu olabildikce genis alanda ve fazlasiyla hızlı oynamamiz gerekiyor..

Ekici döneceği icin korkularim azaldi ama yine de dikkat etmek lazim..

Erkan YILMAZ
27.08.2015, 12:57
kaç kişi seyredecek cok emrak edıyorum bu cezadan dolayı hersey belli olacak

maçlara hep aynı kişilermi gidiyor yoksa arada değişiklerde gidermi

10000 kişi olursa başarı diye dusunuyorum

Ehrimen
27.08.2015, 13:00
Bu hafta 3 ezikler puan kaybetmeyecek bence en riskli bizim mscimiz gibi geliyor bana. Akhisar bize cok ters geliyor. 2 hafts kazandik rehavet olms ihtimsli var. Akhisar fazla hirsli cikacak ve kapanan takima karsi neler yapabiliriz oda sikinti. Insallah kazaniriz ama risk buyuk

Kapansınlar iyidir, Mehmet'imiz var bizim. :D

Ehrimen
27.08.2015, 13:01
biletlerin yarısı bile satılmamış ya.ne söylesem gg olur.

Cezaya rağmen tribünler dolacak diyordu BMN Haber'de. Yalan mıymış?

61li
27.08.2015, 13:07

passo sitesinden tek tek elle hesapladım.yarısı bile gitmemiş

Yiğit Gayretli
27.08.2015, 13:17

Haberlerin altında kaynak belirtiyoruz. Onu biz demedik kısacası...

hay1699
27.08.2015, 13:18
Bu sezon Trabzonspor bana heyecan veriyor 4 yıl sonra

İnletin Avni Aker'i, 90+ susmayın TS aşkına

Televizyonda duygulanalım :)

aynen abi, ben de kafayı yedim. dakika dakika takip ediyorum, inşallah büyü bozulmaz.

Cryptex
27.08.2015, 13:25
Ben Akhisar karşısında fark bekliyorum bu maçta.Takımda moraller zaten çok yüksek.Taraftar da destek verirse Akhisarı ezeriz.

mustafakaya
27.08.2015, 13:38
Ben Akhisar karşısında fark bekliyorum bu maçta.Takımda moraller zaten çok yüksek.Taraftar da destek verirse Akhisarı ezeriz.

fark bekleyip fark yediğimiz maçlar hatırlıyorum.

Ozan Yılmaz
27.08.2015, 14:00
fark bekleyip fark yediğimiz maçlar hatırlıyorum.

rüyamda fark yediğimizi gördüm, umarım tersi çıkar :)

El Cordobes
27.08.2015, 14:06
<hr style="color: rgb(209, 209, 225); background-color: rgb(209, 209, 225);" SIZE="1"><!-- / icon and title --><!-- message --> passolig den mesaj geldi ve mesajda bursa maçında kale arkasında bulunan taraftarların akhisar maçına giremeyeceği yazıyor.maratonla ilgili bir bilgi yok.acaba cezada değişiklik mi oldu?

bu konuda kesin bilgisi olan arkadaşlar bizi aydınlatabilirse sevinirim.

Yiğit Gayretli
27.08.2015, 14:09
Bir bilgi, Şota Okay'ı çok tutuyor ve bu sezon onu kazanmayı, eğitmeyi düşünüyor... Keseceği adamın Okay olma ihtimali çok zayıf. Özer'i pek tuttuğunu söyleyemem. Taraftarın tutumundan da haberdar Özer ile alakalı.

cotanak61
27.08.2015, 14:24
Bence cok Kisi mac günü alir Bileti.
Diger Ilcelerden gelenler ve Avrupadan Izin icin gelenlerde Mac günü alirlar Bileti

İlkhan
27.08.2015, 14:26
Yav hurma da dün "gişelerde ara sıra problem oluyor. Maça erken girin." dedi. Son dakikaya bırakmasalar bilet işini...

cotanak61
27.08.2015, 14:30
Maca benimle beraber iki Kişi daha götürüyorum.
Ikiside Besiktasli ama bagricaklari icin söz aldim :D

cotanak61
27.08.2015, 14:32
Tek Sorun

Macdan Sonra Giresun Merkeze dönüs.
Araba yok diyorlar. Ayasofyadan Otobüsemi bineceksin diyorlardi. Ama hic bilmem Trabzonu

İlkhan
27.08.2015, 16:15
Bilet satışı ne alemde? Passoligi olan bir arkadaş söyleyebilir mi

barisb
27.08.2015, 16:18
2-1

BAHADIR33
27.08.2015, 16:22
bilemedim...nedense hissiyatım iyi değil ....

f1bekir
27.08.2015, 16:34
Benim de içim bi tedirgin. Zaten önümüzde iki viraj var bence, bi bu maç bir de 5. hafta GS maçı.

5 maç 15 puan olur mu dersiniz?

BJK maçındaki gibi ciddi oynarsak olur. İnşallah...

oğuzhan can
27.08.2015, 16:45
maçı iple çekiyorum.

gurur6134
27.08.2015, 17:42
Tek Sorun

Macdan Sonra Giresun Merkeze dönüs.
Araba yok diyorlar. Ayasofyadan Otobüsemi bineceksin diyorlardi. Ama hic bilmem Trabzonu

Kardesim minibusde oluyor otobusde rahat ol heleki erken saat ki sikinti cekmezsin..inceksin statdan asagi ayasofya duragina yuruyerek 5 dakika ordan binceksin..bazen stat onunde bile bagiriyor dolmuscular giresun rize diye..

muratt
27.08.2015, 17:50
Rehavet en büyük tehlike. Hala iyi futbol oynamıyoruz, alınan iki galibiyet kimseyi kandırmasın. İki maçtada şanslı olan taraf bizdik. Takım iyi yolda, ama hala önünde çok yol var. Taraftarın da hemen gaza gelip beklentileri yükseltmemesi lazım.

emre6117
27.08.2015, 17:57
passo sitesinden tek tek elle hesapladım.yarısı bile gitmemiş

Şımdıden yarı ıse frna degıl. Dolar o stat o zaman. Daha maca 3.5 gun var. Bız son dakıkacı mılletızdır.

Utku61
27.08.2015, 17:57
En son 2010-2011 sezonununda ve önceki 3 sezon kombine almıştım. Sonrasında ise tek tük gidebildim .Geçen sene okul dolayısıyla passo çıkartmadım. Hayırlısıyla bu sene takıma destek vereceğiz bakalım . Var mı ilk maçı hediye edecek birisi maça gidemeyen . Skor 4-1 bu arada :)

HOPA'LI TS'Lİ
27.08.2015, 19:28
Ekici-M'Bia düetini merak ediyorum orta sahada

Ekicinin frikiklerini özledim

BOMBACI MEHMET

HOPA'LI TS'Lİ
27.08.2015, 19:33
GS, Ş. Liginde C grubuna düştü.

BENFICA (Mehmet Özkan, LİG TV'de iyi kura diyor ?! Çok adam alıp çok satıyorlar diyor.Mitrolougu da onlara gitmiş.Gaitan ve Salvio'yu unutmasınlar, süratli adamlar. Bence en azından Cinconu sahalarında yenerler.)
ATLETICO MADRID
GS
ASTANA (Kazakistan)

yattarinho61
27.08.2015, 21:42
Bu arada Gs macindan önce Gs hafta ici evinde atleticoyla oynayacak, bi güzel yorucu olur onlar icin :)

44-61
27.08.2015, 23:27
Benim de içim bi tedirgin. Zaten önümüzde iki viraj var bence, bi bu maç bir de 5. hafta GS maçı.

5 maç 15 puan olur mu dersiniz?

BJK maçındaki gibi ciddi oynarsak olur. İnşallah...

Önümüzde 32 tane viraj var ve hepsi çok keskin... Eskişehir ve 96 daki vanspor olayını unutmamak gerekir. Büyük maçlar göz önünde ama küçük maçlar gözden uzak...

Ogün YAZICI
27.08.2015, 23:31
futbolcular nasıl bir atmosfere çıkmayı bekliyorlar acaba ? 2 galibiyetten sonra tıklım tıklım tribünler önünde oynamayı planlayan futbolcular bomboş stada çıktığında motivasyon kaybı yaşamayacak mı ? kimse durumun farkında değil şu anda trabzonda bu maçı izleme potansiyeli olan 10 bin kişi yok !!!

U.Sadıkoğlu
27.08.2015, 23:37
futbolcular nasıl bir atmosfere çıkmayı bekliyorlar acaba ? 2 galibiyetten sonra tıklım tıklım tribünler önünde oynamayı planlayan futbolcular bomboş stada çıktığında motivasyon kaybı yaşamayacak mı ? kimse durumun farkında değil şu anda trabzonda bu maçı izleme potansiyeli olan 10 bin kişi yok !!!

Kombineler hariç 5 bin küsür bilet satıldı. Maç günü 15 bin kişi olur stadyumda.

Mustafa ÖZDEMİR
27.08.2015, 23:39
Kombineler hariç 5 bin küsür bilet satıldı. Maç günü 15 bin kişi olur stadyumda.

şu an o kadar bilet satıldıysa tamamen dolar .

güneyli
27.08.2015, 23:39
Bu hafta bjk nın en 2 puan, gs ninde puan kaybedeceğini sanıyorum.Şikeciler zorlada olsa alır.Ama antalyanın sükseli transferleri sükseli bir sonuç isteyecekler.Bizim maçımızda öyle kolay maç değil..Seyircinin alacağı bir maç.Erken bir gol gözdağı verilecek sonuca gider.Hayırlısı

Ali İhsan
27.08.2015, 23:53
Ayakları yere basmaya takım bu ligde maç kazanamaz. Bkz: bjk

Oğuz B.
27.08.2015, 23:59
Ciddiyet ve samimiyet takıma hakim olmalı. Son maç Mbia son saniyede bile rakibe baskı yapıyordu. Bu adam gevşeyen oyuncunun ağzına kürekle vurur/vurmalı. O yüzden içim rahat. Şuan saha içi liderimiz kesinlikle Mbia.

Ogün YAZICI
28.08.2015, 00:32

kaynak neresi ? 5 bin bilet hiç inandırıcı gelmiyor.şu an passo.comdan baktığımda maksimum 5 bin kişilik bilet satışı olduğu görünüyor ama satılan koltukların düzenine bakılırsa bunlar kombineli kişileri gösteriyor.

DeAgLeMaNyAq
28.08.2015, 01:04
kaynak neresi ? 5 bin bilet hiç inandırıcı gelmiyor.şu an passo.comdan baktığımda maksimum 5 bin kişilik bilet satışı olduğu görünüyor ama satılan koltukların düzenine bakılırsa bunlar kombineli kişileri gösteriyor.

Bursa maçından dolayı kombinesi bloke olan tanıdığın var mı? Onun koltuğu satışa çıkarılmış mı?

Sibel
28.08.2015, 04:11
Futbolcular atmosfer hayal ediyor ama umarım cezayı da biliyorlardır. Biz de o maçta olmayı hayal ediyoruz. Ama hayalde kaldı.
Bu cezaya rağmen tribün gözle görülür dolarsa helal olsun.
Bir de şu var. Tribün grupları kapıda kaldı. Bu da kötü bir gerçek.
Tribünde organize bir ses yakalanması için en az bir grup içeri sızmalı.
Hey Allah'ım. Bu nasıl bir ceza yahu!

yorumsuz6117
28.08.2015, 05:09
Bir bilgi, Şota Okay'ı çok tutuyor ve bu sezon onu kazanmayı, eğitmeyi düşünüyor... Keseceği adamın Okay olma ihtimali çok zayıf. Özer'i pek tuttuğunu söyleyemem. Taraftarın tutumundan da haberdar Özer ile alakalı.

Güzel... :)

Mehmet
28.08.2015, 07:01
Farklı skorla kazanılabilecek bir maç.
Tek korkum rehavet olur mu acaba ki sanmam,
çünkü Şota faktörü, adam Trabzonspor'un başarısına çok aç.
Bu yüzden umutluyum. Beşiktaş maçı gibi işi ciddiyete alırsa
3 te 3 coşarız.. Yeterki rehavet olmasın.

Uğur Gündüz
28.08.2015, 07:27
Bu maç için çevre il ve ilçelerden destek gerekecek. Fatsadan başlayarak Rizeye kadar olan bölgenin Arabasına atlayıp maça gitmesi Lazım. Yoksa stadın Yarısı Cezalı , şehir o sayıyı bulamaz.

zafercalikoglu
28.08.2015, 08:39
hayırlısıyla bu maçıda atlatacağız,2-0 diyoum ben ,sonuçta 3 puan olsunda :)

Murathan
28.08.2015, 08:43
aklıma sivas maçından sonraki diyarbakır maçı geliyor, aman Allah korusun.

İbrahim Keleşoğlu
28.08.2015, 09:30
ne kadar bilet satılmış bilgisi olan var mı

61li
28.08.2015, 09:48
14989 kalan bilet.

Hüseyin Sahtiyan
28.08.2015, 09:59
Birşey sorayım; maraton tribün komple mi taraftara kapalı oluyor yoksa o maça gidenler bireysel mi cezalı oluyor. Yani sonuç itibariyla 4 tribünde de taraftar olabilecek mi ?

Sibel
28.08.2015, 10:23
Birşey sorayım; maraton tribün komple mi taraftara kapalı oluyor yoksa o maça gidenler bireysel mi cezalı oluyor. Yani sonuç itibariyla 4 tribünde de taraftar olabilecek mi ?

Bursa maçına girenler(kapalı tribün hariç) cezalı.
Evet. 4 tribünde de taraftar olabilecek.

pablo_escobar
28.08.2015, 11:04
kalan bilet 15000 o zman 10 bin bilet satıldımı yani

zisinoli
28.08.2015, 11:06
Bu maçın en güzel yanı taraftar gruplarının egolarını tatmin edecekleri bir kalabalığa ulaşamamaları olacaktır. Trabzonsporun en büyük rakibi rakip takımlar değildir. Kendi taraftarı ve Federasyondur.

demir
28.08.2015, 11:08
Bu maçın en güzel yanı taraftar gruplarının egolarını tatmin edecekleri bir kalabalığa ulaşamamaları olacaktır. Trabzonsporun en büyük rakibi rakip takımlar değildir. Kendi taraftarı ve Federasyondur.

ımza...

brnclhn
28.08.2015, 11:09
keşke vira bu maça gitse...hazır sırtlan taraftar grubumuz cezalıyken gerçek taraftar grubunun sesi duyulurdu...bir maçlık passolig protestolarını bıraksalar keşke...

Can
28.08.2015, 11:14
Hadiii arkadaşşlarrr geçenki maça gitmeyen herkes ailesini çocuklarını kardeşlerini arkadaşlarını alsınn doğruuu maçaaa

Derin Trabzon
28.08.2015, 11:30
Rehavet en büyük tehlike. Hala iyi futbol oynamıyoruz, alınan iki galibiyet kimseyi kandırmasın. İki maçtada şanslı olan taraf bizdik. Takım iyi yolda, ama hala önünde çok yol var. Taraftarın da hemen gaza gelip beklentileri yükseltmemesi lazım.

Boşa dil dökme, millet havaya girdi bile. Töre o golu atsaydı, yada q7 kaprisli bir salak olmasaydı şimdi bunları konuşmuyor olacaktık, her zaman kedi pilav yemez. Hala iyi top oynamıyoruz ve her takıma karşı kaybetme ihtimalimiz var.

adiloş bebe
28.08.2015, 11:34
biz ne dersek diyelim avni aker dolmayacak gerçekçi olalım artık eski ambiyansı çok arayacağız maça gelince bence zor bir maç olacak geçen yıl kendi sahamızda kolay kolay ynilmemiştik seriyi bu yılda devam ettirmeliyiz akhisar kontra atak oynayacak büyük ihtimal marko marin oynarsa kapalı kilit savunmayı aşabiliriz zor bir maç olacak ama inşallah kazanıp milli maç arasına 3 te 3 le gireriz ve rahat bir nefes alırız

mustafakaya
28.08.2015, 11:59
[QUOTE=44-61;1920224636]Önümüzde 32 tane viraj var ve hepsi çok keskin... Eskişehir ve 96 daki vanspor olayını unutmamak gerekir. Büyük maçlar göz önünde ama küçük maçlar gözden uzak

önümüzde 32 tane viraj var, en mantıklı tanım bu, bu sene avrupa yok, kupaya da u21 le çıkıp gidilebilen yere kadar gidilsin ama ligdeki her maç çok önemli, yavaş yavaş bu bilincin forumda görülmesi, şöyle sallarız, böyle atarız diyenlerden çok aman dikkatli olalım diyenlerin sayısının artması bu sene için bir umut vaad ediyor. gençlere söylüyorum 96 vanspor maçını bilmeyen şampiyonluğun çalışma ve iyi kadro yanında kader kısmet işi olduğunu bilmez.

gokhan_61_
28.08.2015, 12:04
Cardozo oynarmi bu mac yoksa ndoye mi oynicak

Gesendet von meinem SM-G850F mit Tapatalk

Adem Akyüz'
28.08.2015, 12:08
Cardozo oynarmi bu mac yoksa ndoye mi oynicak

Gesendet von meinem SM-G850F mit Tapatalk
Keşke ikisi de oynasa :)

PortoDeGalinhas
28.08.2015, 12:11
Passolig deki duruma bakarsak suana kadar 10 bin biletin satılmış olmasi imkansız. Usenmesem tek tek sayacagjm ama suan ki tabloda maksimum 6 bin gibi duruyor.

Sibel
28.08.2015, 12:18
Passolig deki duruma bakarsak suana kadar 10 bin biletin satılmış olmasi imkansız. Usenmesem tek tek sayacagjm ama suan ki tabloda maksimum 6 bin gibi duruyor.

Bu sayı gerçekse iyi satılmış. Maça daha çok var. Ama 10bini geçmez sayı bence.

61li
28.08.2015, 12:26

tek tek elle saydım zaten.kalan bilet 14989

İlkhan
28.08.2015, 12:32
Maç gunune kadar 15 bin olur.

PAP5044DUO cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğukan Uçan
28.08.2015, 12:42
içerdeki maçlarda en azından 17 de 15 felan yapmalıyız bence, imkansız değil ama tabi seyirci olursa

Ogün YAZICI
28.08.2015, 12:54
Bursa maçından dolayı kombinesi bloke olan tanıdığın var mı? Onun koltuğu satışa çıkarılmış mı?

kombinesi olan bir tanıdığım yok.ama passo.comda özellikle maraton tribünündeki düzenli koltuk satışına bakılırsa kombineler bloke olmamış.ve bu bahsedilen 5 bin satışın büyük bölümü kombineli izleyicileri gösteriyor.bu şehirde bugüne kadar en kritik maçta bile maçtan 2-3 gün öncesine kadar 5 bin bilet satılmadı.kemik izleyici cezalyken 5 bin rakamı şu an itibariyle mümkün gözükmüyor.keşke yanılsam ama pazar akşamı 10 binin üstünde taraftar gelmesi imkansıza yakın.

Bakanay61
28.08.2015, 12:54
Maraton kombinem var.maça gidemiyorum.ilgilenen özel mesaj atabilir.

Nadir Bekar
28.08.2015, 12:55
galibiyeti alırız almasına da en çok merak ettiğim şikecilerle antalyanın maçı

cem1990
28.08.2015, 13:53
İki maç kazandık diye hemen gaza geliyorsunuz
Daha ligin başındayız hele bi 12-15 haftaları bir görelim belli olur durumumuz

Mert Acar
28.08.2015, 14:08
O stad gerçekten dola,iyi bir seyirciyle oynarsak işte o zaman o sene bu sene derim..

Tahir61
28.08.2015, 14:13
bu maç cezalı olmak bi yandan iyi oldu

niye ceza aldığımız bile belli değil saçma sapan bi sebepten

aynı şey bu maçta da olabilirdi ve gs ile maçı seyircisiz oynayabilirdik

şimdi hiç olmazsa biraz daha dikkatli olcaz

ceza vermek isteyen yine verir orası da ayrı tabi

ilyskm
28.08.2015, 14:14
Bu maç zor olacak

Sent from my iPhone using Tapatalk

demir
28.08.2015, 14:18
bu macı en kotu ekıcı bıle alır bence onemlı olan nasıl performans gosterecıgmız

PortoDeGalinhas
28.08.2015, 14:37
Bu sayı gerçekse iyi satılmış. Maça daha çok var. Ama 10bini geçmez sayı bence.
Bence de ligin suan ki durumunda, 10 bin kişinin cezalı olduğu bir maçta 10-15 bin taraftar gayet iyi.

tek tek elle saydım zaten.kalan bilet 14989
Walla renkdas bence satılan koltuk sayısı üzerinden gidersen daha net bir bilgi olur bence. Hani baktığımda 10 bin imkansız gibi duruyor. İki kale arkasından toplam 1200 adet bilet satılmış. Maraton da 3 bin civarı gibi duruyor.

HOPA'LI TS'Lİ
28.08.2015, 14:58
Liderlik maçı bizim olsun
15 gün liderlik keyfi yaşayalım
şampiyon olalım
8. şampiyonluk 20.000 taraftarla gelsin

UĞUR DURTAŞ
28.08.2015, 15:37
*Arkadaşlar şunu net anlamamız gerekiyor
*matör takımla bile oynasak işi sıkı tutmassak galip gelemeyiz.
*sezon sonu,
*şampiyonluk istiyorsak
*oynayacağımız ilk maça konsantra olmamız şart
*akhisar bizim gibi 2 maçta 1 gol yedi.
*yusufu bjk maçındaki gibi oynarsa
*şota hocanın direk oynatmasını isterim.
*eğer uygun pozisyondaki arkadaşına pas yerine
*çalım atarsa,
*gol pozisyonunda uygun arkadaşına gol attırmak yerine
*kendim gol yaparım,
*düşüncesinde olursa takımı
*eksik oynatır.
*takım oyunu oynayan arkadaşlarının
*trübündeki seyircilerin ve
*tv karşısındaki bizlerin moralini alt üst eder.
*şota hacanın
*ekiciyi ilk 11 de oynatacağını düşünmüyorum.
*bjk maçının ilk 11 i sahada olur.
*pazar akşamı
*tribünlerin dolu olacağını tahmin ediyorum.
*işi sıkı tutarlarsa
*iki de iki yapmanın
*şımarıklığı olmassa
*haftayı lider yapatırız düşüncesindeyim.

Cem Balcı
28.08.2015, 16:03
Ligde ilk haftalar çok önemlidir.

Özellikle 2 önemli rakibi yendikten sonra bu maçıda alırsak tadından yenmez.

OFLU
28.08.2015, 16:09
Taraftar olursa galibiyet gelir, yok ıı daha diil derlerse, kusura bakmasın kimse, bu sene olur geçen sene.

ispiroğ61
28.08.2015, 16:09
Bismillahirrahmanirrahim.. Rabbim yar ve yardımcımız olsun..

İ. SARAL
28.08.2015, 16:30
Kazanırsak bile ıkına sıkına. Bu takım bize rahat maç izletmez. Yıllardır böyle.

Erkan YILMAZ
28.08.2015, 17:09
az önce baktım passo dan kapalı tribünde boş kapalı ile maraon arasında 20 tl var maratona giden oraya gidebilir aslında ama gene de boş işte maalesef stad yarısı da dolmicak milli mac arası ınanılmaz onemlı bır mac mutlaka kazanmalıyız

61_Hasan_69
28.08.2015, 17:27
Milli araya 9 puanla girersek tadından yenmez

volkan_627
28.08.2015, 17:38
Kazanırsak bile ıkına sıkına. Bu takım bize rahat maç izletmez. Yıllardır böyle.

razıyım.... 3 puan alalımda ister ıkınalım, ister sıkınalım... nasıl olsa 3 puandan sonra keyfimiz yerine geliri. unuturuz ıkındıklarımızı...

İlkhan
28.08.2015, 18:32
Her maç şu şekilde baskı olmalı!

https://www.youtube.com/watch?v=aDrlmgDDW5M

PortoDeGalinhas
28.08.2015, 22:26
Arkadaşlar üşenmedim satılan bilet sayısını hesapladım.
6.kategori
A blok1:153
A blok2:86
A blok3:246
A blok4:316
A blok a1:147
B blok 1:35
B blok 2:135
B blok 3:109
B blok 4:34
B blok b1:147
B blok b2:9
Kale arkaları toplam:1417

5.kategori:
A blok:447
B blok:378
C blok:202
D blok:193
E blok:221
F blok:434
G blok:486
H blok:35
Maraton Toplam: 2396

4.Kategori:
Kapalı a: 47
Kapalı d: 74
Kapalı e: 218
Kapalı h: 18

3.Kategori
Kapalı b: 436
Kapalı c: 346
Kapalı f: 360
Kapalı g: 89

2.Kategori
Vıpa: 58
Vıpb: 131
Vıpc: 41
Vıpd: 74

1. Kategori
Vıp ozel: 98

Kapalı Toplam: 1990

Genel Toplam:5813

cotanak61
28.08.2015, 22:30
5000 Kombine olsa
Mac günüde 3000 kisi bilet alsa
14000 eder

U.Sadıkoğlu
28.08.2015, 22:31
Arkadaşlar üşenmedim satılan bilet sayısını hesapladım.
6.kategori
A blok1:153
A blok2:86
A blok3:246
A blok4:316
A blok a1:147
B blok 1:35
B blok 2:135
B blok 3:109
B blok 4:34
B blok b1:147
B blok b2:9
Kale arkaları toplam:1417

5.kategori:
A blok:447
B blok:378
C blok:202
D blok:193
E blok:221
F blok:434
G blok:486
H blok:35
Maraton Toplam: 2396

4.Kategori:
Kapalı a: 47
Kapalı d: 74
Kapalı e: 218
Kapalı h: 18

3.Kategori
Kapalı b: 436
Kapalı c: 346
Kapalı f: 360
Kapalı g: 89

2.Kategori
Vıpa: 58
Vıpb: 131
Vıpc: 41
Vıpd: 74

1. Kategori
Vıp ozel: 98

Kapalı Toplam: 1990

Genel Toplam:5813

Twitter'dan paylaştım teşekkürler emeğin için. Kombineler hariç sanırım bu rakam.

PortoDeGalinhas
28.08.2015, 22:44
Twitter'dan paylaştım teşekkürler emeğin için. Kombineler hariç sanırım bu rakam.
Rica ederim renkdas. Sanırım kombinlerde dahil çünkü bloklar da dolu olan tüm koltukları saydim. Ama geçen maça gidenlerin kombineleri bloke edildiği için onların yeri boş mu gözüküyor dolu mu gözüküyor bilemiyorum.

Sibel
28.08.2015, 22:55
Bu maça gireceğiz başka yolu yok.

HOPA'LI TS'Lİ
28.08.2015, 23:12
Bu sezon o sezon

HOPA'LI TS'Lİ
28.08.2015, 23:14
Ulan G.ANTEP bir kere de 3 kız kardeşten puan al da dilimi ısırayım

Bize geldi mi ölümüne oynarsınız

Şansa bak 76-90 arası 4 gol yediler

Şenol GÜNEŞ yine yırttın, frikiğe dua et

HOPA'LI TS'Lİ
28.08.2015, 23:40
Serdar Ali ÇELİKLER,

"Trabzonspor bu sene çok zor gol yer. Douglas çok iyi stoper.

Ancak pozisyon üretmekte zorlanıyorlar. Bunu aşarlarsa bu sezon çok etkili olurlar" dedi.