PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 3. Hafta l TRABZONSPOR 2-2 Akhisar Belediyespor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13]

DURAS
02.09.2015, 14:18
yediğimiz korner golünde en az hata onurun ama onurda eski onur değil kabullenmek lazım. birkaç maç iyi oynasın o özgüvenle eski onuru görürüz... ben hala o eşleşme nasıl oldu anlayabilmiş değilim. takımın golcüsüne constant nasıl düşer... bu tamamen stoperlerimizin oyunu okuyamama durumundan ileri geliyor. stoperlerimiz kurulan takımın kalibresinde değil. douglas ile bir nebze düzelir bu durum.

demir
02.09.2015, 14:21
ne dersenız deyın dunyanın neresıne gıdersenız gıdın o posızyon sadece turkıyede trabzonsora penaltı verılır telafı etmek ıcın sacma sapan bır penaltı ıle karsılık verıldı lakın ndoye degerlendıremedı

artvints
02.09.2015, 15:03
yediğimiz korner golünde en az hata onurun ama onurda eski onur değil kabullenmek lazım. birkaç maç iyi oynasın o özgüvenle eski onuru görürüz... ben hala o eşleşme nasıl oldu anlayabilmiş değilim. takımın golcüsüne constant nasıl düşer... bu tamamen stoperlerimizin oyunu okuyamama durumundan ileri geliyor. stoperlerimiz kurulan takımın kalibresinde değil. douglas ile bir nebze düzelir bu durum.

eslesmeleri stoperler belirlemez, teknik heyet belirler.boylara gore eslestirilmis ama constant'a adam verilmesi yanlis, direkte falan beklemesi lazim.

DURAS
02.09.2015, 15:09
eslesmeleri stoperler belirlemez, teknik heyet belirler.boylara gore eslestirilmis ama constant'a adam verilmesi yanlis, direkte falan beklemesi lazim.

yani şota constanta sen rakibin golcüsüyle mi eşleş dedi... eşleşmeleri stoperlerin belirlemediğini bende biliyorum, orda doğaçlama bir durum gelişti, bu doğaçlamayı yapan hangi stoperse ona söylüyorum ben...

artvints
02.09.2015, 15:41
yani şota constanta sen rakibin golcüsüyle mi eşleş dedi... eşleşmeleri stoperlerin belirlemediğini bende biliyorum, orda doğaçlama bir durum gelişti, bu doğaçlamayı yapan hangi stoperse ona söylüyorum ben...

dogaclama olur mu, belirlenir duran top organizasyonu.adam adama savunma denmis, teknik heyetin eslesmeyi belirlemesi gerekir ki belirlemistir de. yumlu rakibin en uzun oyuncusuyla aykut da hasan kabze ile eslesmis.constant aykut'dan daha uzun sonucta.hata yapilmis bir kere.analiz edilir.takimimizda uzun oyuncular var.daha cok dikkat ederler bundan sonra.

selcuk
02.09.2015, 15:44
dogaclama olur mu, belirlenir duran top organizasyonu.adam adama savunma denmis, teknik heyetin eslesmeyi belirlemesi gerekir ki belirlemistir de. yumlu rakibin en uzun oyuncusuyla aykut da hasan kabze ile eslesmis.constant aykut'dan daha uzun sonucta.hata yapilmis bir kere.analiz edilir.takimimizda uzun oyuncular var.daha cok dikkat ederler bundan sonra.

aykut ön direk alti pas ic taraf, ndoye dis bölge savunuyor
cavanda hasan kabzede

artvints
02.09.2015, 16:06
cavanda hasan kabzede

on tarafta cavanda duruyor yoksa kabze'nin kosusuna niye tepki versin aykut?hasan kabze kalenin icinde duruyordu, sonra on tarafa dogru hareketlendi.aykut da takip etti.

Sadettin_
03.09.2015, 20:16
maç özetini tekrar izledim . inanamıyorum 2 gol yediğimize .
son yılların en pozisyonu bol maç özetimiz herhalde.
özet sadece bizim ataklarımızdan olusuyor

Fanatik34
04.09.2015, 00:13
Yumlu ve Aykut ve gibilerin züper pozisyon bilgileri sayesinde daha cok gol ve goller yiyecegiz.

Mbia ortada harikalar yaratmasa daha neler görürdük neler...ama onun enerjisi de bir yere kadar! Bu yüzden Okay´da gereken gelisimi gösteremeyecek.

#Zaten bi hizli stoper sevdasi almis basini gidiyor..stoperin hizlisi degil, pozisyon almayi bileni lazim bize. Oynadigimiz sistemin oturmasi icin bu sart zaten

batuhanTs
04.09.2015, 00:41
cavanda hasan kabzede
ahanda alıntıladım sizi acaba neler olucak :)