PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 3. Hafta l TRABZONSPOR 2-2 Akhisar Belediyespor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13

grigandalf1967
30.08.2015, 21:49
Cardozo içerdeki maçların hepsinde oynamalı.Deplasmanda koy N Doye yi oynasın.
Okay çıkınca ortasaha boş kaldı...

Tolunay Abdioğlu
Maça gelen taraftar görevini tam anlamıyla yaptı.
Eleştirmek için eleştirmeyelim.

Kendimizi kandırmaya gerek yok. Kimse kusura bakmasın ama benim memleketim herşeyden soyutlanmış. Pozisyonlara eskiden tepki felan verilirdi şimdi o da yok. Zaten millet birbiriyle kavga etmekten başka birşey bilmiyor. Bu şekilde şampiyonluk hayalden öte başka birşey değil.

Yazdıklarım, birşeyler yapmaya takımı desteklemeye çalışan insanları kapsamıyor. Herkesin emeğine sağlık.

U.Sadıkoğlu
Şota daha nasıl cesur olacaktı arkadaşlar...?

Golü yedik zaten Ekici girdi..

Aykut çıktı Cardozo girdi...

Maçın son 20 dakikasını 4-2-4 şeklinde oynadık bilmem farkettiniz mi?

asilhamsi
Onur'un kötü olduğunu söyleyenler "faul yok ama sarı kart verilebilir" diyen Kaya Çilingiroğlu kadar yorumcudur bana göre. Bu ülkede iyi para kazanırsınız arkadaşlar, bi deneyiverin.

bombos yorum.

Gecen seneki onur ikinci golu yermiydi?

konsantrasyon eksikligi var.3 macta da bu cok net anlasılıyor.

Muhammed Ayaz
Takım kaybederken bile zevk verdi,buda önemli .

Erdal UZUNYILMAZ
30.08.2015, 21:50
Artık inandığım bir şey var.Bizim kaderimiz bu.Biz büyük bir günah işledik.2011 de de böyle oldu.Ankaragüvcü maçı,Eskişehir maçı...

tanjugunduz
Beyler eksiklerimiz olabilir ama emin olun bu ligi sallayacagiz cok kaliteli ayaklarimiz var sadece biraz destek . bu SAMPIYONUZ INSALLAH.

B.AKDEMİR
Cardozo'nun topa vuruşu harika.Gercekten kalite baska bir şey.Evet iyi defans yapmaliyiz ama hucum zenginliklerimizi iyi kullanmaliyiz.

Mustafa YILMAZ
şu takımın en büyük eksiği pres. maçın büyük bölümünde dolanarak oynuyoruz adam akıllı baskı kurmuyoruz top rakipteyken.

ne zaman çok güvensem şu takıma hüsran oluyor sağlık olsun artık.

mehmet iyileşti, marin'de oyuna girer girmez klasını konuşturdu fizik olarak zayıf ama teknik ve oyun becerisi üst düzey bu saatten sonra özer ilk 11 oynarsa şota gitsin küvette gemi yüzdürsün.

Tuğrul
Okay ın biraz atletizm kazanması lazım bence hiç atletik değil yoksa o fiziğe yazık olur. Extra idmanlarını artırması lazım bence.

Sadece 8'binciktik.

Öyle de hakemi ve rakibi baskı altına alacak profilde olamıyoruz.

güneyli
Hadi atarlanmayı bırakında bu takıma destek olalım..Her maç sonu 2-3 oyuncu transferi ihtiyacı oluşturmayalım..Dün kendi evinde ceza sahasına girmekten acizken,bugün rakip ceza sahasında maç oynayacak bir takım ışığı gördük..Azıcık sabır..Birde şampiyonluk lafı etmeyin beklentiyi yükseltmeyin..Toplama takımla şampiyonluktan söz etmek için erken...Ha diğer takımlarında durumu benzer gibi..O zaman bu da bir şans..Zaman ortaya koyacak onuda..Bekleyelim bakalım..

Yıldıray Emanet
30.08.2015, 21:51
O direkler yokmu o direkler şu takımın yakasından düşmüyo şanssızlık bitmedi çilemiz adamı yensen hakemi yenemezsin hakemi yensen direği yenemessin direği yensen penaltı atamazsın bela belaaaa belaaaaaaa belaaaaaa

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sibel
Ya birak Allah askina ne gorevi gelenler ayri kabus grlmeyenler ayri bir vicdansizlik daha ne ilucak 2 de 2 yapmissin hava guzel en iyi kadrolardan biri kusura bakmasinlar size trabzonda yasayanlara bu takim fazla (nokta)

Taraftar grupların maça giremedi nasıl organize olup tezahürat yapmayı düşünüyorsunuz acaba? Bir şeyi söylerken diğer etkenleri de düşünün.
İlla eleştiri illa eleştiri. Yaa evet bize bu takım fazla.
Size az olsun yeter.

Varlıbaş61

Golü yemeden önce yapmalıydı ekici ve marin değişikliğini .. Bence de cesur değildi ..

zx61
Kime göre.Bana göre yetersiz bir taraftar profilimiz var. Sahadaki fufbolcuya büyük kulüp olduğumuzu maalesef hissettiremeyen.

Aynen o yüzden diyorum al bir maçı istanbula göster futbolculara takımın büyüklüğünü.mbia, marin nereye geldim diyordur.passoligi bahane ediyorlar bir de biz sanki passolig kullanmıyoruz.passolig maç günü çıkartılacak bir şey değil ki kulüp ne yapsın? Gurbetçiler var Allah'tan 7 bini gördük bugün onlar sayesinde yoksa bin kişi gitmezdi.

A. Aydın

Benimde dusuncem bu.
Ama bi hafta oynayip bi hafta oynamzsalar tam verim alamayiz.

Alika87
takim ilerisi icin cok güzel sinyaller vermis. Fikrim hala ayni, en az istanbul takimlari kadar sampiyonluga talibiz.

Serdar A
Sinirli arkadaşları anlayabiliyorum .

Ancak lütfen maçı sakin kafayla sonra tekrar izleyin.

Takım umut veriyor .

Milli takım arası ve iki yeni stoper bu takımın çehresini değişebilir.

yüregimts
Passolig alınamıyor... Sebep: İçerde kulüpten yollandığı söylenen liste var ve onlara passolig çıkarılıyor.Akşam grup elamanları gelip 40 50 tane passolig kartını teslim alıyor.Yazıktır...

Gurbetçi yakınlarımızla 4 saat bekledik (10 Kişi).Benim biletim olduğu halde onlara çıkaramadığımız için giremedim maça.

Demem o uzaktan konuşmak kolay...
Bu duyum alan yönetici tanıdıgı olan abilerimiz bunları o yöneticilere söylerse sevirim gerçekten yazıktır.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tolunay Abdioğlu
30.08.2015, 21:52
Özer sözleşmeyi yaptıktan sonra gevşedi. Marin kendisini kesmekle kalmaz, biçer döver parçalar. Ekici form tutsun. Okay muhteşem oynuyor. Yusuf veya Erkan'dan birini yedeğe çekmeliyiz.

Onur
Cavanda-Douglas-X-Alper
Mbia-Okay
Marin-Ekici-Yusuf(Erkan)
Ndoye(Cardozo)

Orki
İyimser arkadaşlara şunu izah etmek isterim
Bu anadolu takımları fenere yatacaklar biz bu kolay maçları kazanmalıyız..
Bu sezon görünen o ki anadolu takımları rezalet,ve biz böyle kolay maçları daha şimdiden verirsek ilerde zirve ile puan puana olduğumuz zaman bize inanılmaz direnir bu anadolu takımlari.
Bundan dolayı ciddiye almak lazım...

U.Sadıkoğlu
Golü yemeden önce yapmalıydı ekici ve marin değişikliğini .. Bence de cesur değildi ..

Golü yemeden önce o değişikliği yapıp gol yeseydik nasıl olacaktı?

Futbol bir netice oyunudur ve o neticeye göre hareket etmek zorundasınızdır..

Bu kadar basit Şota oyunu gayet iyi okudu ve 4'lü forvete tam zamanında geçti... Özer'i o dakikaya kadar oyunda tutması bence de yanlıştı...

ccd6167

Hocam özer yusuf kötüydü zaten 2. Yarı 55-60 arası marin ekici girse sahaya girse nasıl olurdu sizce?

Punisher-61
30.08.2015, 21:53
Iyi adam hemen kendini belli eser örnek cavanda mbia marin..

Ndoyede isik göremiyorum penaltiyo kacirdi diye degil.. Mac boyunca 3 dega topla bulusan adama kim prnalti attitiyor ki

Manava61
30.08.2015, 21:53
Ligin başında 3 haftada 3-4 puan iyidir gene yazanlar şimdi takımı eleştiriyor gereksiz yere.Fikstürümüzdeki maçlar bursa bjk ve ilk 2 hafta yenilmeyen akhisar 7 puan aldık ilk üç haftadan gs bjk ve fbnin hala önündeyiz onların fikstürlerinin durumu da ortada.Ben bugün takımı izlerken zevk aldım.Hele geriye düştükten sonraki o isteğimiz beni daha çok mest etti yeni gelen transferin de takıma kaynaşmasıyla iyi olacagız.Bu seneki benim takım adına hedefim ilk 2.Uzun vadeli düşünmemiz gerek.Kötü diyebilecegimiz bir performans var mıydı maçta bireysel olarak?Bİr tek penaltıya sebebiyet verdigi için constant söylenebilir.Bir de özer tabi.Bu takımda işi yok her zaman yazdım klasik halı saha topçusu...Yeni gelen transferle sizi düşünmeye davet ediyorum.
----------------Cardozo(Ndoye)-----
Marin-------------Ekici------------Schaup(?)
-----------Mbia--------Okay-----------
Constant-------PApy(?)-----Douglas--------Cavanda
--------------Onur-----------------

tristram
30.08.2015, 21:54
ndoye'ye bu kadar sallanmasinin nedenini cozebilmis degilim.ayni sey cardozo'ya da yapildi ama sorunun ileride oynayandan cok onun arkasinda oynayanlardan kaynaklandigini bir turlu anlayamadik.penalti kacirdi diye de bir adam harcanmaz..kanatlardan zaten dogru duzgun top gelmiyor,gobektende oldurucu paslari atacak adam yok..eee bu adam taaa ebesinin nikahina kadar gelip top yapmaya calisiyor..formda bir ekici-marin takima geldiginde ileride ndoye,cardozo farketmez ikiside cok gol atar daha fazla pozisyona gireriz..ozellikle son ikinci yari takim keyif verici top oynadi..bunu gormezden gelmeyin,2010-2011den sonra geriye dustugunde boyle istekli saldiran bir takimi ilk defa goruyorum.
bugun sans biraz yanimizda olsaydi akhisari cok rahat yenerdik ama girmedi.
yalniz herkes marin'i kanada yaziyor ama ben sotanin yerinde olsam kendisini direkt 10 numara pozisyonunda oynatirim..marin bugun kisa surede gosterdi ki cok rahat adam gecebiliyor ve oldurucu paslar atabilecek ayaklara sahip..bu adami kanatta pic etmenin alemi yok.oraya schaub alinsin bu adam amc pozisyonunda oynasin daha verimli olur..madem bu kadar hazirdi keske oyuna daha erken girseydi diyor insan..

Tuğrul

Oyuncu değişiklikleri ile değil oyun anlayışı ile cesur olursun.

60 dakikalık bölümde bekler oyuna katıldımı, Mbia,Okay kaç tane toplu, topsuz koşu yaptı, ileride çoğalabildik mi.

En önemlisi dönen topları alacak saha yerleşimi varmıydı.

Elbette hiçbiri yoktu, Şota iyi sınav vermedi.

bariskaratas
kardeşim taraftar beklemeyin bunca olaylardan sonra stata. taraftar gelmeyecek. kafanıza yazın bunu. insanlarda umut bitti. gençler var işte onlarda heyecan var. diğer kesimin TS den umudu yok. gurbetçiler gitsin bu taraftarı da bulamayacağız. hele takım 1-2 sendelesin iyice tribünler boşalacak.

yanlış ama Taraftarı stata takım çekecek. ne yazık ki durum bu. bu taraftar çok şey verdi takıma hep hüsranı yaşadı. en 2011 den sonra da iyice umutlar bitti. takım iyi oynayacak, şampiyonluk iddiası olacak ancak belki insanlar yavaş yavaş gelir. hem gelse aşırı stress ve baskıdan takım yine oynayamayacak. bırakın rahat rahat oynasınlar.

maç için ise beraberlik demiştim. kapalı takımları açamayacağımızı ve sıkışıp Cardozo yu oyuna alacağımızı bile maçtan önce tahmin ettim. takım oturmamış. sol bek sıkıntı, stoper sıkıntı, 10 numara pozisyonu sıkıntı. bunlar gelse daha uyum sorunu. yani anlayacağınız bu sene ilk 3 yine iyidir

Evet hep söylediklerimiz. Güzel bir özet oldu saol.

yüregimts
30.08.2015, 21:55
Şimdi şikebahçe antalya maçı ne olursa lideriz

Dip.Ing.Mag.

Aynen öyle okay çıktıktan sonra ora saha bomboştu.

----------------------Onur---------------------
Cavanda------Douglas------papy----constant
----------------------mbia---------------------
------------ekici---------------okay------------
Yusuf------------------------------------Erkan
--------------------ndoye----------------------

Erkan yerine Marin de oynar ya da Yusuf dışarı Erkan sağa Marin sola Şu Takımı kimse ezemez...

Gesendet von iPad mit Tapatalk

Ahmet T.
En azından oyun var ortada. Ve de yabana atilmayacak bir oyun. Ey Trabzonspor Taraftarı ! Geçen seneyi unutma. Önümüzde zaman var. Yeni gelecek transferler var. Enseyi karartmayin.

K00U cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

U.Sadıkoğlu
Hocam özer yusuf kötüydü zaten 2. Yarı 55-60 arası marin ekici girse sahaya girse nasıl olurdu sizce?

Devreye 5 dakika kala gol atan futbolcuyu keserseniz adamı moral ve motivasyon olarak en dibe çekersiniz...

Bana göre Özer kesinlikle çıkmalıydı hatta hiç başlamamalıydı zaten bir daha 11'de göreceğimizi düşünmüyorum... Marko Marin beklediğimden daha efektifti Ekici ile birlikte oynayabilir mi? Orasını bilmiyorum yani iki creative adam o aynı çizgi hattı üzerinde zorlanabiliriz..

Varlıbaş61
Golü yemeden önce o değişikliği yapıp gol yeseydik nasıl olacaktı?

Futbol bir netice oyunudur ve o neticeye göre hareket etmek zorundasınızdır..

Bu kadar basit Şota oyunu gayet iyi okudu ve 4'lü forvete tam zamanında geçti... Özer'i o dakikaya kadar oyunda tutması bence de yanlıştı...

Kötü oynayan oyuncuyu erken tespit edip çıkarmış olacaktı .. Olan olmuş artık inşallah ders alınmıştır ..

Tufan AYAN
Yahu sanki her maçı kazanacağız kainatta öyle bir takım yok. Bursa ve bjk maçından daha efektif olduğumuz anlar vardır skor taraftarlığı olmasın artik. İlk üç maça 4 puana tav olmuştu millet alin 7 oldu işte.

Takim gayet iyiydi umit verdi. Onur, constant ve Ndoye vasattı o kadar az da futbol bu işte. Daha iyi olacağız. Okay daha çok konuşulacak. Ağır diyenler rodayegayi 2 kere uzun mesafeden yakaladığını görsünler. Az sabır da...

Tolunay Abdioğlu
Ayrıca takım umut veriyor arkadaşlar. Stoperler değişicek. Constant oynamasın, Alper takıma monte edilmeli. Marin çok maç kazandırıcak, inanılmaz bir tekniği var. Yıllarca ters çalım atan bi adam izlememiştim açıkcası.

Sibel
30.08.2015, 21:56
Kendimizi kandırmaya gerek yok. Kimse kusura bakmasın ama benim memleketim herşeyden soyutlanmış. Pozisyonlara eskiden tepki felan verilirdi şimdi o da yok. Zaten millet birbiriyle kavga etmekten başka birşey bilmiyor. Bu şekilde şampiyonluk hayalden öte başka birşey değil.

Yazdıklarım, birşeyler yapmaya takımı desteklemeye çalışan insanları kapsamıyor. Herkesin emeğine sağlık.
Pozisyonlara tepki verilmedi diyorsunuz insan şaşırıyor. Benim kulaklarım hâlâ çınlıyor.
Bizim hayal ettigimz taraftar profili asla olmayacak.
Bunu kabullensek iyi olur. Çünkü kimse bu durumu düzeltmek için girişim yapmıyor. Bireysel düşüncelerle buna çare bulamayız.

carolo
Gonderin Cardozo'yu 11 tane yusuf lazim foruma!

Hekimoğlu
Sol bek için geç kaldık bu Constant ile ilk yarı bitmez çok kafamızı vururuz duvarlara bu seneki kadro mühendisliğini beğendim aslında eksikler görülüp hamleler yapıldı ama sol bek konusunda tahminim hocanın tercihiyle çok büyük bir eksiklik oluştu.Adam ehl-i keyif yakında stoperler buna saldırırsa kimse şaşırmasın maç sonu Erkan epey sitem etti Constant'a.

Fatih K.
Marin nazar değmesin çok iyiydi. Alt model Messi gibiydi maşallah.

İyi taraftan bakalım bu maç takımın maçlara konsantrasyonunu düzeltecektir. Hele defans tam bir skandaldı. Cavanda bir kenara diğer 3 kişi rakiple beraber kaleye geliyor resmen. Eğer oyunu ileride kuracaksak böyle maçlarda 3 topun 2sini orta sahayı geçmeden kapmalıyız. Öyle rakiple beraber kaleye koşmaya devam edersek oyunu asla istediğimiz gibi tutamayız. 2 tane etkili atak yapıyorsak 2 tanede net pozisyon veririz...

Yıldıray Emanet
30.08.2015, 21:57
Umut vere vere bi hal olduk

U.Sadıkoğlu
Oyuncu değişiklikleri ile değil oyun anlayışı ile cesur olursun.

60 dakikalık bölümde bekler oyuna katıldımı, Mbia,Okay kaç tane toplu, topsuz koşu yaptı, ileride çoğalabildik mi.

En önemlisi dönen topları alacak saha yerleşimi varmıydı.

Elbette hiçbiri yoktu, Şota iyi sınav vermedi.

Akhisar bizim kalemize kaç kere gelebildi? Şota'nın takıma enjekte etmek istediği oyun stili pasa dayalı Hollanda futbolu bunu net şekilde görüyoruz.. Top elbette olumsuz kullanılır yanlış koşular yapılıyor bu her takımda mevcut olan bir durum ancak Cavanda ve Constant hücumlara yeterince katılıyor.. Özellikle Cavanda.. Bu işler biraz da takım hızıyla doğrudan alakalı şeyler ilerleyen dönemlerde daha iyi şeyler izleyeceğiz...

Alika87
Iyi adam hemen kendini belli eser örnek cavanda mbia marin..

Ndoyede isik göremiyorum penaltiyo kacirdi diye degil.. Mac boyunca 3 dega topla bulusan adama kim prnalti attitiyor ki

besiktas macinda belli etmedimi?

Gittigi her takimda bir numara penalticiydi ve cok nadir penalti kaciran biri. Her oyuncu penalti kacirir, bundan normal birsey yok.

Sezgin Öztürk
Evet ilk puan kaybi ile bazi futbol ulemalari ortaya cikmis.

Daha 2 gun once N'Doye soyle iyi boyle iyi bugun nerden buldular bu kazmayi. Shota yanlis hamleler yapmis,gec kalmis, hepsini gectim sahanin en iyilerinden Okay'i agir diye elestirenler var ayiptir yahu ayip.

Sezon oncesi 3 macta 3 puan alamaz bu takim diyenler bugun 7 puan alan takima salliyor neyin kafasini yasiyorlar anlamis degilim.

Bugun elestirelecek tek bir sey vardi Trabzon sehri.
Sampiyonluk istiyorsan kicini kaldirip geleceksin o stada,bagiracaksin avazin ciktigi kadar top rakibin ayagina geldimi isliklayacaksin rakibi. Serefsizim televizyon basinda ben daha coskulu mac seyrediyorum o staddaki tiyatro severlerden.

Takimi tebrik ederim genel anlamda iyi oynadik pozisyon vermedik 1 penalti 1 duran top gol yedik saglik olsun iyi mucadele ettik.

Ozetlemek gerekirse bu taraftarla sampiyon olamayiz

Yaşar
Tataftarlarımız konusunda ben de sitem ettim ama ceza mız vardı, onu unutmusum. Bu takım o taraftarı zorla o stada getirtir.

fernandez
30.08.2015, 21:58
@Serdar Atasoy
abi bu takımın tempo sorununu ve hücumda ceza sahası çevresinde daha kalabalık olamamasını nasıl çözeriz sence? bana nedense özellikle ortada forvet yalnız kalıyor gibi geliyor marin veya mehmet bunu çözer mi, yoksa böyle iyi mi dersin

Yıldıray Emanet
Penaltıyı kaçırdında dönen topu nasıl dışarı vurdun zalım felek

Dip.Ing.Mag.
Akhisar bizim kalemize kaç kere gelebildi? Şota'nın takıma enjekte etmek istediği oyun stili pasa dayalı Hollanda futbolu bunu net şekilde görüyoruz.. Top elbette olumsuz kullanılır yanlış koşular yapılıyor bu her takımda mevcut olan bir durum ancak Cavanda ve Constant hücumlara yeterince katılıyor.. Özellikle Cavanda.. Bu işler biraz da takım hızıyla doğrudan alakalı şeyler ilerleyen dönemlerde daha iyi şeyler izleyeceğiz...

Çok doğru istatistik varsa birisi yazsın da Görelim sanırım son zamanlarda bu kadar pas yapmamıştık

B.Yiğit
Cardozo +1 puan kazandirdi bugun takima.

zx61
30.08.2015, 21:59
Bursa bjk akhisar maçından 7 puan alınacak denilse oynamadan kabul edebilirdik çoğumuz. Bu takım 3 büyütülmüş takımı yener önemli olan satılmış anadolu takımları bize hep ters gelen bir takımı penaltıyı atsak yeniyorduk.

bordomaviask
Maça gelen taraftar görevini tam anlamıyla yaptı.
Eleştirmek için eleştirmeyelim.

Taraftar tam anlamıyla berbattı oyuna etki sıfır. Maçın sonlarına doğru biraz kıpırdanma oldu sadece o kadar..

Mustafa ÖZDEMİR

Galiba hiç bir şekilde olamıyoruz

Dip.Ing.Mag.
Şikeciler Attı

Sibel
kardeşim taraftar beklemeyin bunca olaylardan sonra stata. taraftar gelmeyecek. kafanıza yazın bunu. insanlarda umut bitti. gençler var işte onlarda heyecan var. diğer kesimin TS den umudu yok. gurbetçiler gitsin bu taraftarı da bulamayacağız. hele takım 1-2 sendelesin iyice tribünler boşalacak.

yanlış ama Taraftarı stata takım çekecek. ne yazık ki durum bu. bu taraftar çok şey verdi takıma hep hüsranı yaşadı. en 2011 den sonra da iyice umutlar bitti. takım iyi oynayacak, şampiyonluk iddiası olacak ancak belki insanlar yavaş yavaş gelir. hem gelse aşırı stress ve baskıdan takım yine oynayamayacak. bırakın rahat rahat oynasınlar.

maç için ise beraberlik demiştim. kapalı takımları açamayacağımızı ve sıkışıp Cardozo yu oyuna alacağımızı bile maçtan önce tahmin ettim. takım oturmamış. sol bek sıkıntı, stoper sıkıntı, 10 numara pozisyonu sıkıntı. bunlar gelse daha uyum sorunu. yani anlayacağınız bu sene ilk 3 yine iyidir
Bunu şehirde olmayanların anlaması çok zor. Belki ben de uzakta olsam kızardım ama burda bunu rahatlıkla görebiliyorum.
Defalarca anlatmaya çalıştığımız şeyler.
Teşekkürler elinize sağlık.

tturan
30.08.2015, 22:00

Şikebahçenin maçının bir önemi yok. Yenilse ya da berabere kalsa Antalya lider yenerse şikebahçe lider.

Yıldıray Emanet
Bizim kanatlar orta acıcakta bizde gol atıcaz içeri 10 kişi girsek yusuf orta açsa gene gol olmaz

ccd6167
Devreye 5 dakika kala gol atan futbolcuyu keserseniz adamı moral ve motivasyon olarak en dibe çekersiniz...

Bana göre Özer kesinlikle çıkmalıydı hatta hiç başlamamalıydı zaten bir daha 11'de göreceğimizi düşünmüyorum... Marko Marin beklediğimden daha efektifti Ekici ile birlikte oynayabilir mi? Orasını bilmiyorum yani iki creative adam o aynı çizgi hattı üzerinde zorlanabiliriz..

Hocam yemişim yusufun motivasyonunu öyle topu elindeki kaleciye vurmakla topçu olunmuyor. Yusuf haddini bilerek oynaması lazım

Yusufu iki türlü değerlendirebiliriz bence içsahada sol bek deplasmanda açık oynayarak oyunu rakip sahaya yıkıp oynayacaksak teknik adamlarla oynarsın bu oyunu .

Yıldıray Emanet
30.08.2015, 22:02
Darlanıyorum daralıyorum bunalıyorum

DKaraduman
30.08.2015, 22:03
bombos yorum.

Gecen seneki onur ikinci golu yermiydi?

konsantrasyon eksikligi var.3 macta da bu cok net anlasılıyor.

Konsantrasyon eksikliği yok, konsantrasyon eksikliği olması gerçekleşen olaylara göre olası bir şey olduğu için direkt öyleymiş gibi düşünüyorsunuz (bkz. anchoring bias - Türkçe açıklaması pek yok o yüzden böyle yazıyorum). Klasik Türk yorumcusu işte.

Doldu mu şimdi yorum?

Yıldıray Emanet
30.08.2015, 22:04
Elalem 2 tane deve gibi adamla çift forvet oynuo kanatlarıda 0 defansif oyuncular bizde ne zaman malup duruma düşüyoruz yumurta yırtmak üzere biyerleri o zaman böyle şeyler geliyo aklımıza

Alika87
Hocam yemişim yusufun motivasyonunu öyle topu elindeki kaleciye vurmakla topçu olunmuyor. Yusuf haddini bilerek oynaması lazım

Yusufu iki türlü değerlendirebiliriz bence içsahada sol bek deplasmanda açık oynayarak oyunu rakip sahaya yıkıp oynayacaksak teknik adamlarla oynarsın bu oyunu .

bugün hattini bilerek oynadi yusuf. Fazla gereksiz seyler yapmadi. Ikinci yarida biraz durgundu ve biraz arka planda kaldi, ama gecmise göre daha az top kaybetti ve daha az gereksiz calim/orta yapti. Kesinlikle elestirilecek oyun oynamadi yusuf. Elestirirken biraz dozunu kaciriyorsunuz.

Hakan
Daha önceki takımlarında N'doye takımın penaltıcısı mıydı bilen var mı?

Tuğrul
30.08.2015, 22:05
Pozisyonlara tepki verilmedi diyorsunuz insan şaşırıyor. Benim kulaklarım hâlâ çınlıyor.
Bunu kabullensek iyi olur. Çünkü kimse bu durumu düzeltmek için girişim yapmıyor. Bireysel düşüncelerle buna çare bulamayız.

Siz yanlış maçı izlemişsiniz.

Benim de aksine Şota, teknik kurmayların sesini duymaktan kulağım çınladı.

Bu taraftarın maça gelmemesinin sosyolojik analizi yapılmalı.

Güya futbol şehriyiz !

ucurum
Onur: Onur
Cavanda: Çok çalıştı çok iyi işler yaptı, oyun kurucu bek gibiydi, savunmada hata yapmadı.
Aykut: Kesinlikle Uğur, Mustafa, Aykut üçlüsünden gitmemesi gereken biri varsa o da Aykut. Ha müthiş mi oynadı hayır ama hata yapmadı. Hata yapanlar 2 golü nasıl hediye ettiğini gördük.
Mustafa: Yetersiz. Belki iyi niyetli ama yetersiz. Garanti oynayacağım diye tutup vereceği topu Uzun Sokak civarına gönderen 70 metereden oyun kurmaya açalışan ha nedir, müdaheleleriyle bazı güzel çıkıntıları da olan ancak ne kadar iyi niyetli olursa olsun vasatı aşamayan bir sitoper...
Constant: Ersun Yanal, ne derse haklıdır. Constant bugün kötü değildi. Oyun kurucu bek rolüne o da soyundu, bindirme bekinden çok kat eden pas alış verişinde bulunan olumlu güzellikleri vardı. Ancaaaaaaaaaaaaaaak. İki gol hediye edersen, çizilirsin. Bu iş bu kadar kolay ne yazık ki Kevinciğim. Traş olmakla olmuyor bu iş, senin yarın kadar Aykut hatasız oynadığı için senden daha çok verim yaptı bilmem anlatabildim mi?
Mbia: Mbia
Okay: Okay gerçekten potansiyeli aşırı yüklü ancak o nokta çok yukarıda olduğu için olabilir zaman zaman o noktaya çıkıp sonra aşağılara düşüp şaşırtan ancak gene de her zaman şans verilmesi gereken, antrenör camia ve karakteriyle bir kaç yıl içinde ne olacağı belli olacak olan yıldız adayı...
Özer: Çok düşmüş. Geçen sene bu kadar kötü değildi. Mental olarak uzakta, gene koştu çabaladı ancak çok çok yetersiz kaldı.
Yusuf: Son dakikada kaleciye yaptığı hareket aslında içindeki hırsın eseri. Yusuf, Okay'dan farklı olarak potansiyelinin üstünde oynuyor bence. Evet. Yusuf bundan daha iyi olamaz. Bu takımda her zaman yeri var ama Yusuf'tan kimse patlama beklemesin. Yusuf bu! Hırsı, oyun zekası, azmi bu yani Yusuf 10 yıl sonra da böyle olacak. Ben beğeniyorum. Keşke daha güçlü ve sakin olsa.
Erkan: Erkan formunun zirvesinde. O da en fazla bu kadar oynar. Ama iyi oynadı, Marin ve Ekici'nin dönmesi ile elenecek isimlerden biri olabilir. Bu yüzden açıkçası üzüleceğim bir isim olacak.
Ndoye - Cardozo: Tek forvetin bu takımdaki adamı Ndoyedir. Cardozo değildir. Cardozo oyuna girerse de Ndoye forvet arkası oynamaz, forvet sağı solu da oynamaz. İkisini koyacaksın yan yana kardeş kardeş oynayacaklar... Yani zaten gidiyorsun akhisardan öyle böyle iki gol yiyorsun. Birazcık cesaret ya. Birazcık çok değil. Koy yan yana, oyna. Ne olacak Yani. Ayrıca Oscar, o ne goldü kardeşim ya!
Ekici: bu takımın en önemli silahı Ekici geçen sene lig başladığında bu ne ya dedim. Daha sonra inanılmaz bir ivme yakaladı. Böyle oyunculara kıl olurum. Ama Ekici oynadıkça kendine gelecektir. bugün gerçekten hazır değildi. Ama hazır oldu mu can yakacak.
Marin: Marin'den kimse savunma beklemesin, mümkünse ortasahadan geriye de gelmesin. Verin topu, yaslanın şezlonka, o kadar iddialıyım, Trabzonspor için yılın transferi demiştim hala sözümün arkasındayım...

Hayalimdeki kadrolara gelirsek, mevcut transferler ve bosingwa yokken:

Avni Aker:

http://www.footballuser.com/formations/2015/08/1325624_Trabzonspor.jpg

Deplasman:

http://www.footballuser.com/formations/2015/08/1325627_Trabzonspor.jpg

Alika87
Uzaktan Trabzon taraftarina saydiranlara ekstra gicik oluyorum. Uzaktan konusmak cok kolay...

Punisher-61
30.08.2015, 22:06
besiktas macinda belli etmedimi?

Gittigi her takimda bir numara penalticiydi ve cok nadir penalti kaciran biri. Her oyuncu penalti kacirir, bundan normal birsey yok.

Efendim????

Son 87 macinda 22 gol atti bu adam kopenhagenden sonra hep düsüste yasi 30a geldi bu admdan mucize beklemeyin derim

Penalti kacira bilir ona bisey demiyoruz ama sahada yok kendisi

ceday99
30.08.2015, 22:07
Özeri yedeğe al.
Cardozoyla başla.
Constanta bu kadar sabrettik biraz daha sabır.
Marin ilk on birde olacak.
Okay çok iyi çıkmamalıydı . Mehmet yeni çıktı sakatlıktan sabır biraz.
Ndoye daha tam Işık veremedi sabır biraz.
Takım umut vaadediyor yarışta olmalı sonuna kadar. Ama şampiyonluğun en büyük Adayı olmadığımızı anlamışsınızdır herhalde.
Biraz Daha sabretmeliyiz. Öyle iki transferle bahar gelmiyor.
Ne kadar çok sabır dedim yaa. Sıkılan futbol ulemaları transfer başlığı Altında başarıyı kovalayabilirler.

Alika87
30.08.2015, 22:08
Efendim????

Son 87 macinda 22 gol atti bu adam kopenhagenden sonra hep düsüste yasi 30a geldi bu admdan mucize beklemeyin derim

Penalti kacira bilir ona bisey demiyoruz ama sahada yok kendisi

Iyi oyuncu kendini belli eder dedin, eh Besiktas macinda süper oynamis ve herkese öve öve bitiremedi. O macta belli edemedi mi kendisini?

2012/2013 10 gol rusya liginde
2013/2014 13 gol rusya liginde
2014/2015 9 gol- 5 premier lig, 4 rusya liginde.

Bu liglerde cok gol atilmiyor. Örnek Hulk rusyada en golü sezonunda 15 gol atti. Sen cok ezbere konuyorsun.

karayamayman
Akhisar kritik bir maçtı; kendi sahamızda kapanan takımlara karşı ne yapabildiğimizi görmek bakımından.

Bu tür maçlar şampiyonluğun anahtarı. Ne yazık ki pek geçer not alamadık. Maç 0-0 iken bilinçli ve ciddi baskı yapamıyoruz.

Ekici ve Marin'in takıma katılması mutlaka faydalı olacaktır.

Kayseri maçı da gerçi deplasman performansımız için fikir verecektir.

Geçen seneden daha heyecanlı bir sezon olacağı kesin. Şampiyonluk beklentisine girmeden Şota'ya destek vermek lazım.

İlkhan
İyi olacak bu takim iyi!

PAP5044DUO cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

volkan_627
30.08.2015, 22:09
bu maçla ilgili söylenecek tek şey var. o da top bizi sevmedi...

Varlıbaş61
Ndoye neden beğenilmiyor hala anlamadım .. Pas trafiğini beğendim ben .. Cardozo ile beraber oynaması şart .. Sabırlı olmakta fayda var ..!

Sibel

Güya futbol şehriyiz ! o analiz yapılır çünkü bunun sebepleri var. Ama analiz sonuçları kimseyi ilgilendirmez doğru mu? Doğru.
Neyse.
Yanlış maça gitmediysem oyuncular alkışlandı. Özer bile!
Hepsine büyük alkış koptu. Motive edildiler. Erkan tribune çağrıldı devrede. Pozisyonlarda tepki de verildi. Taraftar grupları olmamasına rağmen tezahürat da edildi olduğunca.
Daha ne yapılacaktı bilmiyorum. Hiçbir maçta 90 dk tezahürat olmuyor ki bunda olsun.
Gerçekten bazı şeyleri anlamak zor.

cubido
30.08.2015, 22:11
Olur böyle kayıplar.
Yeni takımız gayet normal.
Takım taraftardan daha arzuluydu bu nedenle takımı eleştirirken iki kez düşünmek lazım.
Onur da muslera gibi sezona kötü başladı.
Cavanda gayet iyiydi. Önündeki oyuncu daha yetenekli olup önünü açsa daha da etkili olabilir.
Defans göbeği bugün kritik hata yapmadı ama yeterli değiller. Neyse nasıl olsa değişecek bu tandem.
Constant bu yıl her maç adamga vurur. Kiminde maç kazandırır kiminde kaybettirir. Yetenekli adam. İsteği ve arzusu da yerindeydi. Penaltıyı aptalca yaptırdı. Kornerde de adamını kaçırdı ama kornerde takımın santraforuyla neden constant eşleşti onu da anlayabilmiş değilim.
M'bia bu ligin üzerinde. Ancak takımın temposu düşük ve ileri çıkmakta zorlanınca o yapması gerekenden daha fazlasını yapmaya çalışıp , riskli işlere giriyor. Bu baş ağrıtabilir.
Erkan benim beklentimin oldukça üzerinde. Böyle devam ederse sol açık işi tamam bence.
Yusuf golde atsa mücadelede etse bence ilk 11'de yeri yok. Hem yetenekleri çok sınırlı hem de kafası çalışmıyor. Arzu , hız, güç tamam ama bunlar yeterli olmuyor işte.
Özer'de ciddi bir özgüven kaybı var. Özellikle izledim. Bir ara erkan'ın yaptığı şeyleri yapıyor. Sorumluluk almıyor, sadece deli dana gibi koşuyor. Top ona gelince panikliyor. Biraz dinlenip kendine güveni yerine geldiğinde yedek kulübesi için alternatif olur.
N'doye'yi ben beğendim. Gereksiz yere çok geri geldi ama iyi bir takım oyuncu olduğu ortada.
Cardozo ilk 11 olur sonradan oyuna girer bilemem ama şampiyonluk yolunda kapanan takımlara karşı her zaman kadroda olması gereken bir oyuncu.
Marin 2011 alanzinho katkısını verse yeter. Ama daha fazlasını verirse takımı bir level yukarı çıkartır.
Okay ben beğendim. Çok soğukkanlı. Şişirme pynamıyor. Bilerek top atıyor ve becerebiliyor da.
Biraz daha çevikleşip güçlenirse milli takımda ozan'ın yerini alır.
Gelelim ekici'ye; ekici bir 10 numara değil.biz
M gibi takımlarda forvet arkası oynayacak oyuncunun jaja gibi bugün marin girdikten sonra yaptığı gibi adam eksiktmesi lazım.
Ekici de bu yok. Sadece duran top kullanarak yürümez o pozisypn.
Ersun yanal ekici'yi yedek bırakacak denmişti aynı şeyi shota da yaparsa şaşırmam.

Neyse istek arzu fena değildi.
Sezon başı, yeni hoca, yeni takım normaldir organizasyon bozuklukları.
En büyük sıkıntı çok yavaş oynamamız.

Mehmet BAŞ

Kusura bakmayın ama bu maçta taraftar etkisi ''Sıfır / 0''idi.

Pozisyonlara gösterilen anlık tepkiler bile yetersizdi.

Ayrıca atmosfer denen olay hiç yoktu...

Eminim ki, şu maçta 20.000 kişi tribünde olsaydı bu maçı alırdık.

Açık net!

Fatih Öztürk
Penaltı aldığımız An dedimki hoca Cardozo'yu hemen oyuna alacak ve tabiki penaltıyı Cardozo kullanacak.Takımın penaltıcısı Cardozo'dur nokta.

atlantis
Maratondaydim sesim kisildi bagirmaktan...

Hasan61

Güya futbol şehriyiz !

Bunun analizi ortada zaten insanlar ne kadar iyi takımları olursa olsun şampiyon yapılmayacaklarını gördü.

Beypba
30.08.2015, 22:12
Takım karakter sergiliyor..2 gol klasik yumlu-aykut un yan top zaviyetinden yedik..onurunda eski çıkıp almaları yok şimdilik..

Constant çok iyidi...penaltıda hatalı olduğunu kabul ederek..bukadar eleştirilmesini kabul etmiyorum..arkadaş bir sol bek daha ne yapar anlamıyorum..

takımın tek sıkıntısı pas alışverişinde hızlı değiliz..topu agresif öne doğru paslı oynayamassak böyle körün taşı golleri yemeye devam ederiz..

marin,cavanda,okay,yusuf,constant takımın iyilerindendi..

Mehmet,Marin,Cardozo iç saha maçlarında bize çok katkı sağlayacak..

ccd6167
30.08.2015, 22:12
750 bin kişilik şehirde 20 bin maça gitmiyorsa o şehir sıradanlaşmıştır kusura bakmayın.

Hayır anlamadığım şu pazar saat 7-9 arası trabzon da me gibi birşey yapabilirsinde maça gitmezsin anlamıyorum çok mu önemli şeyler yapılıyor

Trabzon şehri git gide sıradanlaşıyor. İnsanlar da hiç mi sosyal etkinlik olayı spor kültürü yok?

Yavuz Bektaş
30.08.2015, 22:13
ben erkan kullanır dedim ama demekki ndoye daha iyi kullanıyomus ki o kullandı
hadi kaçırdın penaltıyı 3m den boş kaleye nasıl atamadın zalım henrique canlandı gözümde bir an

The Ciks
30.08.2015, 22:13
3 hafta bırı deplasman derbısı guzel oldu...

9 puan cok ıyı olurdu...

7de ıyı olur sanırım...

----------

takımların bırı bursa bırı bjk...

yenı takımız kabul edelım...

------

gs macı nı alırsak bugunkı galıbıyetten daha debdebelı olur...

---------

mac ı komple ızleyebılcegımız bır yer varsa ozelden atabılecek arkadas olursa sevınırım...

------

dıreklere takılmısız bu arada ...

mekatronik
30.08.2015, 22:14
Trabzonspor'un ilk 5 hafta sonunda kaç puan alacağını tahmin edemiyorum ama sıralamada ilk 10'da dahi olamaz...

Gene de bir tahminde bulunacaksam:

Bursa 0
Beşiktaş 0
Akhisar 3
Kayseri 1
Galatasaray 0

4 puan

Not: Bu maçlarda Onur ilk 11 başlarsa 2 puan daha alabiliriz...
3 te 3.

Zafer Fidan
30.08.2015, 22:14
750 bin kişilik şehirde 20 bin maça gitmiyorsa o şehir sıradanlaşmıştır kusura bakmayın.

Hayır anlamadığım şu pazar saat 7-9 arası trabzon da me gibi birşey yapabilirsinde maça gitmezsin anlamıyorum çok mu önemli şeyler yapılıyor

Trabzon şehri git gide sıradanlaşıyor. İnsanlar da hiç mi sosyal etkinlik olayı spor kültürü yok?

Uzun sokak gece gündüz tiklim tiklim dolu :)

ccd6167
30.08.2015, 22:15
bugün hattini bilerek oynadi yusuf. Fazla gereksiz seyler yapmadi. Ikinci yarida biraz durgundu ve biraz arka planda kaldi, ama gecmise göre daha az top kaybetti ve daha az gereksiz calim/orta yapti. Kesinlikle elestirilecek oyun oynamadi yusuf. Elestirirken biraz dozunu kaciriyorsunuz.

Haddini bilerek oynayan adam öyle basit hatalar yapmaz hocam . İkinci yarı yusuf durgun olmasının sebebi rakibin çekilmesi geriye burda yusuftan çok şotanın sucu var zaten 1-0 öndeyken yusufu anlarım ama berabere iken yusuf çok etkili olamaz açıkta. En kötü constantı çıkarırsın beke çekersin.

Alika87
Ben okadar kisi taniyorumki parasi olan ve fanatik oldugu halde maca gitmeyen. Buna alamiyor demeyin, tembelikten evinden cikipta passolig alamiyor, cahilik ve belescilik diye bilirsiniz.. malesef Trabzonda göcten dolayi bütün kültürlü, çalişkan ve Trabzonporu delice sevenler gitti, geriyede tembel'ler, kültürsüz ve parayi daha tatli bulanlar kaldi..

oha, bu cok agir ve saygisiz oldu. Yakismiyor Trabzonsporlu birine.

Sezgin Öztürk
Madem bu sehir takima küstü ne yapilsa gelmeyecek stada o zaman bu takim Istanbul'da oynasin maclarini biz yitirmedik heyecaninizi,takima ozlemimiz var Trabzon sehri kendine gelir belki bu zaman diliminde.

Punisher-61
23numarayi tutan constant ve korner kullanildigi an adami kacirdi, sucu yumlu ve aykutta neden ariyorsunuz anlamis degilim..

İlkhan
30.08.2015, 22:16
Yav kötü oynasak, 1 atak yapamasak da bu sonuç olsa tamam diyeceğim de kardeşim girmedi top. 1i penalti, 1 tane de direk var. Girmiyor... Daha neyi elestiriyosun be adam?! Git stresini baska yolla at. Burada ona buna laf edilmekle bir seyler duzelmiyor.

Sibel
Eleştiri yaparken haddinizi bilin. Terbiyenizi takının!

Tahir61
Şampiyonluk umutlarının taze kalmasını isteyen forma girmesin çok bulanık bura

ccd6167
30.08.2015, 22:17
Uzun sokak gece gündüz tiklim tiklim dolu :)

Sorun o zaman kültür meselesi ona çıkıyor kimse kusura bakmasın. O kültür hala yok. Dortmund 600 binlil şehir ortlama 75 bin. Biz 15 bini göremiyoruz su güzelim havada güzelim saatte

Antonio
içerideki maçlarda daum taktiği her zaman seni galibiyete taşır. daum Türkiye ligini çözmüş en iyi hocadır. ilk 20 dakika maçı alırdı. yine ersunun ilk dönemi önde sürekli baskı fırtına gibi maça başlamak ve ilk yarıyı 2-0 önde kapatmak. Anadolu takımlarına karşı kendi evinde oynuyorsan ikinci devreye çıktıığında anadolu takımı eve gidip uyumayı düşünecek nasıl puan alırımı değil. hiç ümit vermeyeceksin...

Tufan AYAN
Marinin golden sonraki coşkusu sadece benim mi dikkatimi çekti? Kendinden geçti adam... Güzel işler yapacak oyun zekası harika.

Yiğit SARI
Onur'a mı taktınız şimdi de? Arkadaş Constant adamını kaçırıyor adam kalenin dibinden kafa vuruyor penaltıdan daha kolay olan pozisyonda suçlu Onur mu oluyor yine? Allasen bırakın ya

Allah bilir bizim pozisyon penaltıdır ya da onlarınki değildir size göre. Bazılarınız kör oluyor taraftarlıktan

ToyerSefa
[QUOTE=eraytaskin61;1920232188]Ndoye çok iyi işler yaptı topu kanada yönlendiriyor adam top geri gelmiyor kötü değildi[/QUOTED
Daha nasıl top gelecek penaltıdan temiz top mu var? Onu geçtim ikinci pozisyonda kaleci bile yoktu kalede. Son vuruş ustalığı ayrı bir yetenek. Herkeste beklemiyorum. Buna N'Doye' de dahil. Bir Cardozo kolay yetişmiyor o yüzden.

zx61
30.08.2015, 22:18
Kusura bakmayın ama bu maçta taraftar etkisi ''Sıfır / 0''idi.

Pozisyonlara gösterilen anlık tepkiler bile yetersizdi.

Ayrıca atmosfer denen olay hiç yoktu...

Eminim ki, şu maçta 20.000 kişi tribünde olsaydı bu maçı alırdık.

Açık net!

Kesinlikle ben de bunu diyorum bugün stad full olsaydı adam akıllı destek verselerdi maç bizimdi.
2.golü yedik derin bir sessizlik takım yeneceğine inanıyor ama taraftarda tık yok.
Trabzondakiler de aksini iddia etmiyor zaten 2010 2011den sonra psikolojik olarak çökmüşler belki de şampiyonluk yolunda ilerlemek istemiyorlar, yine aynı sıkıntıları çekmek her hafta yapılan şikelerle, hakem hatalarıyla üzülmek istemiyorlar.Trabzona zaman verilmeli ama Hacı bunu göremiyor taraftar gelmiyor işte ne zorluyorsun alsana bir kaç maçı istanbula

Varlıbaş61
Yediğimiz 2. Golde ;

1. Mustafa Yumlu kimi tutuyor veya tutmalıydı ?
2. Onur topa çıkıp almalı mıydı ?
3. Onur o topu tutamayacak kaleci mi ?

Tolunay Abdioğlu

Bireysel değil, devrimsel bir çözüm lazım zaten. Madem herkes Trabzonspor'un menfaatlerini düşünüyor, eller değil gövdeler taşın altına girsin.

Fatih Öztürk
Hiç üzmeyin kendinizi.bu takım vura vura Şampiyon olacak.

atlantis
Rakip penalti kazanmasaydi top vermezdik...cok buyuk sansizlik bu aksamki mac

Tuğrul
30.08.2015, 22:19
Akhisar futbolcuları hakem'in her düdüğünden sonra yanında bittiler.

Ne yazık ki bu reaksiyon bizim futbolcular yoktu, gamsızlık vardı.

Bizim futbolcuların da derhal eleştiri kültürünü, tepkisini edinmesi lazım.

Mesela iki takıma verilen penaltı sonrası olup bitenleri takip edin, anlarsınız.

Onun dışında kalecileri itici, emek hırsızı çıktı.

Aziz'in maaşlı elemanı gibiydi.

ccd6167
30.08.2015, 22:19
Yediğimiz 2. Golde ;

1. Mustafa Yumlu kimi tutuyor veya tutmalıydı ?
2. Onur topa çıkıp almalı mıydı ?
3. Onur o topu tutamayacak kaleci mi ?

Korner golunda top havadan gelmedi zaten öndeki adam uzaklaştırmalıydı

ccd6167
30.08.2015, 22:20
Rakip penalti kazanmasaydi top vermezdik...cok buyuk sansizlik bu aksamki mac

Bana en çok koyan rakibin sağ bekinin penaltı alması bizimkide aldı gerçi ama penaltı değildi

Sibel
30.08.2015, 22:20
Bireysel değil, devrimsel bir çözüm lazım zaten. Madem herkes Trabzonspor'un menfaatlerini düşünüyor, eller değil gövdeler taşın altına girsin.
İkinci cümleye başladığınız yer bu sorunun çözümündeki ilk noktalardan. Yani keşke öyle olsa diyor insan.

Fatih Cengiz
30.08.2015, 22:21
Maçı izledim ve Spor kanallarında yorumları merak ettim ama, hiç bir kanal bizden bahsetmiyor. İnadına...
Fener maçını radyodan anlatır gibi anlatıyorlar,, ne kadar ezikler yahu.

Şahsi görüşüm özer ve Aykut dışında gayet iyidi takım,

Yusuf sağda enerjisini boşa harcıyor, Belli ki çalışmış ve çalışıyor da ama sağ kenar da yapamıyor.. Bir çare düşünülmeli...belki erkanla maç için de kanat değiştirmeleri (ara ara) denenebilir di!!!

Erkan giderek iyiye gidiyor, güzeldi.

Mehmet henüz kendinde değil ama toparlayacaktır.

Marin umut saçtı resmen..***

Ndoye uzun zamandır bizim forvet hattımızın yapamadıklarını yaptı maç boyunca ama penaltı işi biraz da şans işi..

Okay ülkenin mevkisindeki en iyi oyuncusu olacağının çok güçlü sinyallerini vermeye devam ediyor.

Constant goller de şanssız dı derim, genelde ise gayet başarılı bir solbeklik yaptı diyebilirim.

Mbia ve cavanda, takım iyi olduğunda daha çok ön plana çıkacaklar, şu anda bile ligin üstünde topçular.

Cardozo işini yaptı , her zaman ki gibi..

Şota riskleri aldı, ancak bu takımı daha da ofansif ve hırçın oynamaya alıştırmalı,,,, takım halinde hareket etmemiz iyice oturduğunda bu takım bize futbol izlettirir...

Saha zemini ise maçın hakemle birlikte en kötüsü. En acil şekilde düzeltilmeli,.... Elimizdeki oyuncu grubunu aşırı zorlayan bir yapısı var, yönetim transfer yapcam derken zemini unutmuş anlaşılan..!!!

Son söz de buradaki taraftara, ne zaman ki umut veren takımı tam destek ile desteklerse o zaman hakemleri de yenen ve şike yaptırtan bir takımımız olur.. Her şey bir anda olmuyor. Ben bu takımda o ışığı gördüm. Görüyorum.
Yönetimi ise yaptığı bunca affedilmez hataya rağmen bu transferler için tebrik ediyorum ancak işi daha doğru dürüst yapacak olan, siyasetten uzak duracak akıllı uslu insanlara bırakmaları gerektiğini hatırlatmakta fayda görüyorum. Umarım onlar da görürler.

Bu takımda iş var. Sahip çıkalım

wakitsiz

atlantis
Maratonda taraftar sessiz yapacak birsey yok...

cubido

Güzel kardeşim trabzon'daki insanlarda gurbetteki trabzonsporluların heyecanının yarısı olsa bu takım en kötü zamanında bile full seyirciye oynar. Takım da çağ atlar.
Trabzon halkı trabzonspor'un etinden, sütünden yararlanır,mmahalle aralarında eleştirmekten geri kalmaz ama maça gidip takımını da desteklemez.
Bu şehre bu takım çok çok büyük geliyor...

tamuğ yamtar
30.08.2015, 22:22
Marinin golden sonraki coşkusu sadece benim mi dikkatimi çekti? Kendinden geçti adam... Güzel işler yapacak oyun zekası harika.
Yazdim onu...

Herkese de tavsiyem Cardozo'nun golunden sonra Marin'e dikkat etsinler...

Müthiş sevinmiş...

U.Sadıkoğlu
30.08.2015, 22:23
5. Hafta Galatasaray maçında Trabzon'da olacağım o maç tribünlerle ilgili analizimi yapmak için iyi bir fırsat diye düşünüyorum... :)

Hekimoğlu
30.08.2015, 22:24
O penaltıyı vermesek sabaha kadar gol yemezdik ah Constant ah.

İlkhan
30.08.2015, 22:25
Nazar boncuğudur bu maç. 2-1den sonra takim kazanmak için her seyini ortaya koydu. O inanç var bizde. Hep sursun... Sampiyonluk gelir.

Tuğrul
30.08.2015, 22:25
Bunun analizi ortada zaten insanlar ne kadar iyi takımları olursa olsun şampiyon yapılmayacaklarını gördü.

Futbol eğlence, zevk işi.

Bunu içselleştirmeden sözde tutku ile bağlandığı takımından vazgeçmek akıl bulantısıdır.

Bu zevzekçe düşüncelerden arınıp takımı desteklememiz lazım.

ccd6167
30.08.2015, 22:26
Güzel kardeşim trabzon'daki insanlarda gurbetteki trabzonsporluların heyecanının yarısı olsa bu takım en kötü zamanında bile full seyirciye oynar. Takım da çağ atlar.
Trabzon halkı trabzonspor'un etinden, sütünden yararlanır,mmahalle aralarında eleştirmekten geri kalmaz ama maça gidip takımını da desteklemez.
Bu şehre bu takım çok çok büyük geliyor...

Yazık cidden hocam yani pazar 7-9 arası ne gibi şeyler yapabilirsin trabzon da merak ediyorım cidden ?

Tolunay Abdioğlu
30.08.2015, 22:26
İkinci cümleye başladığınız yer bu sorunun çözümündeki ilk noktalardan. Yani keşke öyle olsa diyor insan.

Ama 7 lig şampiyonluğu olan ve bir sürü kupa kazanan, İstanbul saltanatını yıkan, Dünya'nın en büyük şehir takımı olan, sayısız efsaneler çıkaran Trabzonspor'un taraftarı bu olmamalı. Biz 1100 km'den seviyoruz. 750.000 kişilik şehir 2 kilometreden 20.000 kişilik stadı dolduramıyor. Bu ayıp hepimize yeter.

Alika87
30.08.2015, 22:28
Senede bir Akcaabat Köftesi yemek farkli, her gün yemek farkli.

Trabzon / Istanbul taraftarligi da ayni birsey galiba :D

arifberkay
Baska oyunculara sarmaya gerek yok çok yazılmıştır bende yazayım...Özer konstant ikilisi ile bu kadar olur...Neden 1.dk itibaren saldırıp yarım saatte bu böyle takımları nakavt etmiyoruz..Böyle maçlarda çift forvet oynamak çok mu zor nedir bu çekingenlik

Sibel
Futbol eğlence, zevk işi.

Bunu içselleştirmeden sözde tutku ile bağlandığı takımından vazgeçmek akıl bulantısıdır.

Bu zevzekçe düşüncelerden arınıp takımı desteklememiz lazım.

Neye göre zevzek? Siz hangi hakla bir insanın duygusal çözünürlük yapmasına zevzeklik diyorsunuz?
Herkes sizin gibi düşünmek zorunda mı?

Mert Oğuzlu61
Penalti 2 kere kaciyor, Okay in mukemmel sutu diregin icinden geri geliyor, rakibin pozisyona girmeden kalene 2 gol birakiyor. Hepside duran top. Hele kornerden yenen bilgidin trajedi.

Bu mac 2 puan birakilacak mac degildi, galibiyeti hak etmistik ama istanbullulardaki bal bizde yok, cok sinir bozucu bir sonuc oldu.

Aydın Tiryaki
30.08.2015, 22:29
evet ilk puan kaybi ile bazi futbol ulemalari ortaya cikmis.

Daha 2 gun once n'doye soyle iyi boyle iyi bugun nerden buldular bu kazmayi. Shota yanlis hamleler yapmis,gec kalmis, hepsini gectim sahanin en iyilerinden okay'i agir diye elestirenler var ayiptir yahu ayip.

Sezon oncesi 3 macta 3 puan alamaz bu takim diyenler bugun 7 puan alan takima salliyor neyin kafasini yasiyorlar anlamis degilim.

Bugun elestirelecek tek bir sey vardi trabzon sehri.
Sampiyonluk istiyorsan kicini kaldirip geleceksin o stada,bagiracaksin avazin ciktigi kadar top rakibin ayagina geldimi isliklayacaksin rakibi. Serefsizim televizyon basinda ben daha coskulu mac seyrediyorum o staddaki tiyatro severlerden.

Takimi tebrik ederim genel anlamda iyi oynadik pozisyon vermedik 1 penalti 1 duran top gol yedik saglik olsun iyi mucadele ettik.

Ozetlemek gerekirse bu taraftarla sampiyon olamayiz

👏👏👏

Mehmet BAŞ
30.08.2015, 22:30
Maçtan önce ''Fark atarız, uçarız, çizeriz!'' diyen arkadaşlarımıza ne demiştik?

''Bu maç bu zamana kadar en zorlanacağımız maç olacaktır!'' demiştik...

Maalesef yanılmadık...

Trabzonspor bu sezon evinde maç kazanmak istiyorsa ''Pres yapmak'' zorunda!

Nitekim bugün skorun 2-2 olmasının nedeni de bu...

Trabzonspor şampiyon olmak istiyorsa, evinde oynadığı maçlarda ilk dakikadan itibaren agresif pres ve baskı ile oyuna başlamalı!

Bugün Trabzonspor o kadar rahat ve gevşek şekilde oyuna başladı ki, rakip de rahatladı.

İlk yarıda yavaş oyun, yavaş paslar, öne doğru yapılmayan aksiyonlar vardı. Bu şekilde olmaz!

Nitekim golleri yedikten sonra takım kendine geldi, öne doğru hızlı oynamaya başladı. Bu oyunu ilk dakikadan itibaren oynamamız gerek!

Futbolculara bunu aşılamamız gerek!

Tabi en önemlisi, taraftarın da en az 18.000 ve üzeri bir kalabalık oluşturması gerekli...

Atmosfer olmayan bir maçta futbolcu kolay kolay havaya girip baskı yapmaz! Bunu öncelikle taraftar sağlamalı...

Bir kaç futbolcuya da parantez açmamız gerek...

Özer Hurmacı, bu sezon çok kötü bir başlangıç yaptı. Topu her ayağına aldığında bir şey üretmediği gibi, oyunu da fazlası ile yavaşlatıyor.

Özer, bu saatten sonra yedek kulübesine abone olur. Bu haliyle ne Marin'den ne de Mehmet'den formayı alamaz!

Yusuf bu sezon çok formda. Goller atıyor, sürekli olarak rakibe basıyor, öne doğru hareketli oynuyor. Fakat topu ayağına aldığında sakin kalamıyor ve pas kanallarını göremiyor.

Marin'in etkili oyunu sonrasında, öyle görünüyor ki Yusuf da yedek kulübesine doğru yol alacak...

Cardozo, Yusuf, Özer gibi isimlerin yedek kulübesinden oyuna ciddi katkısı olabilir.

Geçen hafta Beşiktaş maçından sonra söylediğimi söyleyeyim...

''Bu kadro iyi futbol oynayacaktır, henüz takım olamadık, biraz daha zamana ihtiyacımız var.''

Antonio
ndoye kafasında top daglaou nun koluna çarpıyor penaltı verilmedi.

erenslash
stoperler yüzünden maçı az daha veriyorduk mustafa aykut derhal yedeğe çekilmeli

Punisher-61
30.08.2015, 22:31
Özerin artik ilk 11de isi yok bu kesin...

Yusuf gol atmasina ragmen bi olumlu ortasi yoktu.. Yerini marine kaybedecek gibi görünüyor

Tuğrul
Ama 7 lig şampiyonluğu olan ve bir sürü kupa kazanan, İstanbul saltanatını yıkan, Dünya'nın en büyük şehir takımı olan, sayısız efsaneler çıkaran Trabzonspor'un taraftarı bu olmamalı. Biz 1100 km'den seviyoruz. 750.000 kişilik şehir 2 kilometreden 20.000 kişilik stadı dolduramıyor. Bu ayıp hepimize yeter.

Siyasi mitingleri, sinema salonlarını, konserleri. Hınca hınç doldurmayı biliyoruz. İş Trabzonspora gelince zırnık koklatmıyoruz.

zx61
5. Hafta Galatasaray maçında Trabzon'da olacağım o maç tribünlerle ilgili analizimi yapmak için iyi bir fırsat diye düşünüyorum... :)

Geçen sene gs maçında hiç olmadığı kadar iyiydi taraftar gs fb bjk maçında da iyi olmazsa zaten kapatalım kulübü :) önemli olan böyle maçlarda devreye girmek hakemi baskı altına almak ,rakip futbolcuya korku vermek.
nefret etsem de sikebahce taraftarı bunu müthiş yapıyor

Sibel
30.08.2015, 22:32
Bunun bir sürü sebebi var. Ben daha önce konu açıp yazmıştım. Ama insanlar her zaman inanmak istediğine inanır. Bu ayıp hepimize elbette yeter ama bunu eleştirip durmak yerine neler yapabiliriz diye düşünsek çok daha güzel olur.
Gurbetteki taraftar kombine alsın Trabzon'daki akrabasina mesela. Bu sadece bir örnek. Öyle ortaya laf atıp kaçmakla olmuyor bu iş. Size demiyorum. Bunu yapan çok insan var.

Furkan Dündar
30.08.2015, 22:32
Maçla ilgili yorumlarıma sıra ile başlayayım

@FurkanDundarFD: 1- Trabzonspor bu sene iyi yolda 3 maçta 7 puan ise güzeldir hele ki geriye düştüğün bir maçta skoru elde etmek daha iyi biraz zaman lazım

@FurkanDundarFD: 2- Özer bu takımın 11 oyuncusu malesef değil buna rağmen yedek için ideal ve bazı maçlarda katkı verebilecek bir isim

@FurkanDundarFD: 3- Cardozo bu takımın 1.Forvetidir. Özellikle iç saha maçlarında kesinlikle 11 oynamalı 4- Marin ise direk katkı verecek birisi

5. Hafta sonunda 3 G 2B alınmış ise iyidir
Savunma biraz daha sağlamlaşınca
Çok daha güzel oluruz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Berke6198
30.08.2015, 22:33
Bu arada, Yusuf'un golünde yaptığı vuruş hiç de kolay bir vuruş değil. Çok kolay gibi görünen ama çok zorlayıcı bir şut aslında. İyi de yere göndermiş.

yattarinho61
30.08.2015, 22:34
Cardozoyu hemen silenler bi el kaldırsın lütfen.. Evinde cift forvet OYNAYACAKSIN BU KADAR!

Tolunay Abdioğlu
Siyasi mitingleri, sinema salonlarını, konserleri. Hınca hınç doldurmayı biliyoruz. İş Trabzonspora gelince zırnık koklatmıyoruz.

Trabzon'daki kardeşlerim, abilerim, ablalarım kusura bakmasın ama durum bundan ibaret.

Mübalaa yapıcam ama, bir sistem kurulsa Akyazı Stadı'nı havadan bir sistemle İstanbul'un münasib bir yerine indirmek mümkün değil mi? Millet uzaya çıkıyor, neden olmasın? :)

Poor
gecen seneki takim olsa 2-1 den sonra oyunu birakir pozisyon bulamazdi bugun 2011den sonra ilk defa takim 2-1 den donerim dedi o hirs o hevesle saldirmaya devam ettiler. bu onemli bir ozellik biz 2010 2011de de boyle cok geriye dustuk ama cogu zaman karsilik verdik hatta hangi mac oldugunu hatirlamiyorum bikac kere santradan direk gol attigimiz oldu.

bu takimda is var yeter ki sakatlik olmasin bu takim bu sene ilk 3de

Antonio
son dakikada cardozo markaj halinde boşta olan marin bekliyordu verilmiş olsaydı golü atardı.

asilhamsi
30.08.2015, 22:35
Baska oyunculara sarmaya gerek yok çok yazılmıştır bende yazayım...Özer konstant ikilisi ile bu kadar olur...Neden 1.dk itibaren saldırıp yarım saatte bu böyle takımları nakavt etmiyoruz..Böyle maçlarda çift forvet oynamak çok mu zor nedir bu çekingenlik

özer tamam ama constant ta kesinlikle haksızlık yapılıyor.

Penaltı pozisyonunda stoperler nerede?

o pozisyonda ilk adama mudahele etti.Yardım gelmedi.İkinci mudahele yaparken penaltı oldu.

Mac boyu oldukca iyi oyun oynadı.

Özer ise seyrettigim en sıradan oyunculardan biri.

mustafa,aykut,özer bu takımda 11 baslıyorsa birseyler ters demektir.

Tolunay Abdioğlu
30.08.2015, 22:36
Bunun bir sürü sebebi var. Ben daha önce konu açıp yazmıştım. Ama insanlar her zaman inanmak istediğine inanır. Bu ayıp hepimize elbette yeter ama bunu eleştirip durmak yerine neler yapabiliriz diye düşünsek çok daha güzel olur.
Gurbetteki taraftar kombine alsın Trabzon'daki akrabasina mesela. Bu sadece bir örnek. Öyle ortaya laf atıp kaçmakla olmuyor bu iş. Size demiyorum. Bunu yapan çok insan var.

Kombine işlerini Trabzonspor'u rant kapısı olarak gören siyasiler ve iş adamları gayet güzel koordine ediyor. Ayrıca kombine ve bilet fiyatları gayet makul. Ligin büyük takımlarından biriyiz, 20 liraya kim bilet satıyor?

Varlıbaş61
30.08.2015, 22:37
Bu arada, Yusuf'un golünde yaptığı vuruş hiç de kolay bir vuruş değil. Çok kolay gibi görünen ama çok zorlayıcı bir şut aslında. İyi de yere göndermiş.

Kesinlikle katılıyorum .. Yusuf bence bizim takım için yeterli değil ama gol vuruşu da herkesin yapabileceği bir vuruş değildi ..

asilhamsi
sefa yerine emrah alınmıs olsaydı su an cok iyi bir sag kanat oyuncusuna sahip olmus olacaktık.

karayamayman
FB bu kadroyla kendi sahasında puan kaybetmez ne yazık ki

asilhamsi
30.08.2015, 22:38
-----------onur----------

------douglas-----papy-------

cavanda----mbia----okay---constant

-------ndoye-----ekici----marin------

-----------------cardozo---------------

Ehrimen
30.08.2015, 22:39
İyi yönünden bakmaya çalışırsak, erkenden puan kaybetmek iyi oldu diyebilir miyiz? Şota ders almıştır bu maçtan diye umuyorum. Trabzonspor, hele hele böyle güzel bir kadroya sahip Trabzonspor, Akhisar karşısında ''dengeli'' bir futbol oynamamalı.

Antonio
30.08.2015, 22:39

kritik nokta ligin şifresi kendi sahanda ilk dakikadan itibaren baskıyı kurup nakavt edeceksin abi çok haklısın...

Furkan Dündar
30.08.2015, 22:40
Kesinlikle katılıyorum .. Yusuf bence bizim takım için yeterli değil ama gol vuruşu da herkesin yapabileceği bir vuruş değildi ..

neden yeterli değil ne yapsın cocuk daha fazla 2 haftadır gol atıyor ?

yusuf trabzonspor da katkı yapacak bir oyuncudur bu kadar küçük düşürmeyelim bazı oyuncularımızı.

bariskaratas
30.08.2015, 22:41
hangi tribünler cezalıydı?

Varlıbaş61
30.08.2015, 22:43
neden yeterli değil ne yapsın cocuk daha fazla 2 haftadır gol atıyor ?

yusuf trabzonspor da katkı yapacak bir oyuncudur bu kadar küçük düşürmeyelim bazı oyuncularımızı.
Küçük düşürmüyorum .. Öyle bir niyetim yok .. Gol atması pozitif bir gelişme tabi ama asıl işini yapması gerek .. Mesela bugünkü maçta 2. Yarı ne yaptı ?

volkan_627
30.08.2015, 22:44
n doye yanlız kalınca daglao resmen tepesinden ayrılmadı. oysa cardozo da olsaydı bu kadar rahat savunamazlardı. 2. devreye özersiz başlamamız gerekiyordu. hatta 1-0 önde olduğun maçta özer çıkıp cardozo girseydi akhisar korkudan cezaalanını gçemezdi. 2 ve 3 ü çok raht bulurduk. maç 1-1 olduktan sora adamları da cesaretlendirdik.. içerde oynadığın maçları kesinlikle çift forvet oynayacaksın...

Sibel
30.08.2015, 22:45
Kombine işlerini Trabzonspor'u rant kapısı olarak gören siyasiler ve iş adamları gayet güzel koordine ediyor. Ayrıca kombine ve bilet fiyatları gayet makul. Ligin büyük takımlarından biriyiz, 20 liraya kim bilet satıyor?

Bu konu çok su götürür. Kim bilet satıyor 20 liraya demeye gerek yok. Ben de deri ki kimin şampiyonluklari çalındı kim bizim konumumuzda? Ben savunma moduna da girmek istemiyorum. İkimiz de güzel tribün istiyoruz değil mi?
Ama senin bazı doğrularinla benimkiler uyuşmaz.
Son üç yılın tribün istatistiklerini geçen gün gördüm. Ya 3tük ya 4 ortalama seyircide. 1 olabilme imkanımız var mı yoksa bu tüm olanlara rağmen iyidir mi? Eğer gercekci olursak bu sıralama zaten makul olanı. Ama buna rağmen sadece eleştirmek için yapılan eleştiriler var.
Bu onlar için hiç bir şey arz etmiyor.

Tuğrul
30.08.2015, 22:46
Şampiyon Antalya

Tolunay Abdioğlu
Antalya attı.

karayamayman
FB bu kadroyla kendi sahasında puan kaybetmez ne yazık ki

Dedik ama yedi FB:)

İnşallah direnir Antalya

Sibel
hangi tribünler cezalıydı?

Kapalı hariç tüm tribünler. Maraton ve kale arkalari.

Furkan Dündar
Küçük düşürmüyorum .. Öyle bir niyetim yok .. Gol atması pozitif bir gelişme tabi ama asıl işini yapması gerek .. Mesela bugünkü maçta 2. Yarı ne yaptı ?

Bu da hocanın işi kenarda direk oynayacak adamlarımız var hemen çıkaracaksın ..

Gelişmesi gerekiyor ona da katılıyorum

polatmu
30.08.2015, 22:47
Hadi antalya

44-61
bu gün maç izlerken 2. yarı fenerliler cafeye gelmeye başladı. skor 1 -0 dı. adamlardaki diyalog aynen şu; "bu maçın böyle bitmesine izin vermezler. eğer biterse 9 puanı olur buna izin vermezler..."

belki maçta ikinci yarı hakemin aleyhte ciddi bir müdahalesi yoktu ama adamlardaki zihniyet şimdiden bu...

bu maç yukardaki diyalogda olduğu gibi derin güçlerin 4. yada 5. hafta bizi operasyon yapmamaları için nazarlık oldu. ama bu şekilde giderse yakında bize karşı op başlar. bunun için her zamankinden daha fazla bu takıma ve bu çocuklara berbatta oynasalar sahip çıkmalıyız (iyi oynarken herkes sahip çıkar)...

sonuçta marin bence harika çıktı cardozo iyi d.öndü ve iki stoper geliyor iki haftada aramız var... bence çok iyi gidiyoruz. eksik olan şey inanç ve beraberlik...

kudu_89
Okay mbia ikilisi 90 dk oynamalı. Asla değişiklik yapılmamalı

Tuğrul
30.08.2015, 22:48
Fenerli Bülent Yıldırım.

Şimdi penaltı, kırmızı verip maçı şikebahçe'ye kazandırır.

polatmu
Puan barajı be kadar düşerse şamp şansımız o kadar artar

bariskaratas
Kapalı hariç tüm tribünler. Maraton ve kale arkalari.

E staddakiler nasıl girdi, maraton yarısı doluydu

DNA-TS
Doğru dürüst pozisyon vermeden geriye düştük.
Genel anlamda iyiyiz .
Al verler paslaşmalar güzel oynuyoruz bence.
Okay mbia bence çok iyi bir ikili oldular.
Milli maç arasına kayıpsız gitebilsek çok iyi olacaktı ama olmadı.
Transferler son halini alsın iki hafta daha var bu arada sistemin dahada oturacağını düşünüyorum.
Kısacası büyük oranda izlerken keyif aldım.
İnşallah çok daha iyi olacağız.

polatmu
30.08.2015, 22:49
Gs maçı için beraberliğe tavdım şimdi parçalamalıyız diyorum

Erkan YILMAZ
Sinirim ve hayal kirikligim biraz dinmisken yorum yapayim takimin oyunundan memnunum evet bu sene o sene olabilir gecen sene bi ekici var drrken smdi ekici mbia marin okay cavanda bi suru isim sayabiliyorz kayseriyi ynersek gs maci guzel olur

Sibel
E staddakiler nasıl girdi, maraton yarısı doluydu

Bursa maçina girenler ceza aldı. Yani 15bin civarı seyirci kapıda kaldı. İçeri girenler farklı kişiler.

Varlıbaş61
Bu da hocanın işi kenarda direk oynayacak adamlarımız var hemen çıkaracaksın ..

Gelişmesi gerekiyor ona da katılıyorum

Buda demektir ki şu an için yetersiz bizim takımda .. Yedeklerden iyi bir hamle oyuncusu olabilir bence ..

polatmu
30.08.2015, 22:50
Özeri kadroda görmek istemiyorum koş babam koş istatistik yapmaya oynuyor ben yemiyorum bu kolu işlerini artık

volkan_627
şimdi önümüzde 2 tane kritik maç var. 4 puan iyi olur, 6 puan ise süper olur....

Zeki Şevik
Uzun zamandır forumu takip ediyorum. Genelde yazmaktansa okumayı tercih ediyorum. Ama bugün çok net bir tespit yapmak istiyorum; bu takımda sol bek constant olduktan sonra çok acı çekeriz. Harcadığımız o kadar paraya yazık olur. Bugün maçta Constanta özellikle çok dikkat ettim. Yaptığı hataları geçiyorum. Adam Topsuz oyunda neredeyse hiç yok. Asla geri koşmuyor. Akhisar constantın bölgesinden geliyor, constant adamı takip bile etmiyor ama Cavanda ta öbür köşeden yetişiyor. Orada Yusuf hatta Musa bile oynasa Constanttan daha sağlam olur. Hücuma gelince evet az da olsa katkısı olıyor ama defanstaki zaafiyeti , ofansa verdiği desteği silip sürüyor bu adamın.

volkan_627
30.08.2015, 22:51
Özeri kadroda görmek istemiyorum koş babam koş istatistik yapmaya oynuyor ben yemiyorum bu kolu işlerini artık

sanırım bu son 11 de oynadığı maç olacak. yok gelecek maç ta 11 çıkarsa büyük torpilli diyebiliriz ki başımıza bela almış oluruz...

batuhanTs
bu takım deplasman ev ayrımı yapmadan her zaman çift forvet oynamalıdırrrrr orta sahadan kimi kesiceksin okay ı kesersek çok fazla yumuşar orta alan bana kalırsa en güzel yöntem 4 3 3 gibi oynatıp n'doye yi sağa atıcaksın sana takım tek forvet bir halt yiyemeyiz

ucurum
3 te 3.

İnşallah 5te 5 olur.

karayamayman
Bursa maçina girenler ceza aldı. Yani 15bin civarı seyirci kapıda kaldı. İçeri girenler farklı kişiler.

Çok aptalca bir ceza yahu...

batuhanTs
30.08.2015, 22:52
maçta 7 bin kişi varmış lig tv de 7 bin küsür yazıldı halbuki bana 10 15 arası gibi gelmişti

Fatih Birinci
30.08.2015, 22:52
Cok yazik oldu....penaltiyi atsmiyosun dönen topu daglara vuruyosun...5 dakika sonra okayin topu üst direkten dönüyor...yazik ama takim bu hırs ve mücadele ile Şampiyon olacaktir..yeni transferler milli arayi iyi degerlendirir...diger takimlarda da iş yok

aksamvakti
30.08.2015, 22:53
Valla almalıydık bu maçı stat full olsa şu lanet passolig olmasa ilk penaltıyı veremezdi hakem. İçeride 14 maçını kazanacaksın ki şampiyon olabilesin..

TheCrow
30.08.2015, 22:54
Hakem ciddi bir hata yapmamış gibi göründü ama akhisarlıların arkadan sarılmalarına bile sarı kart çıkarmadı. Zaten sert oynayan adamlar iyice hakemden yüz bulup sürekli faul yaparak oyun kurmamızı engellediler. Baştan 2 sarı kart çıksa böyle olmazdı.

Sibel
30.08.2015, 22:54
Çok aptalca bir ceza yahu...

Üstelik gerekçesi yok. Ben gidip passolige benim suçumu söyle desem verecek cevabı yok.
Umarım mahkemeyi kaybederler ve bu sistem iptal olur.

polatmu
30.08.2015, 22:55
Yazık oldu çok çok yazık oldu 10 kere oynasak 8 kere kazanırdık

biltrabzon
30.08.2015, 22:57
Ben bu takimi begendiysem,bu takim is yapar.Sezon basindan beri en iyi oynadigimiz ve kazanamadigimiz mac.Böyle oynamaya ve üstüne katarak devam etsek ilk 2 kesin.Insaallah sacma sapan isler yaip bu havayi bozmazlar.

Serdar A
30.08.2015, 22:58
Antalya 3 hücumcuyu sürekli önde bırakıyor. Yani Akhisar'a göre daha az adamla kapanıyor.
Buna rağmen Trabzon'un kurduğu baskıyı şikebahçe kurabilmiş değil .

Ndoye, o penaltıyı atsa idi , şu an çok başka şeyleri konuşuyorduk ...
Fırsatı kaçırdık resmen ...

Neyse hayırlısı ...

Bu arada kadıköyde hiç şikebahçe galibiyeti çıkacağa benzemiyor.
Antalyaspor umarım son dakikalarda bırakmaz maçı ...

Doğan Keskin
30.08.2015, 22:59
34 maç 25 galibiyet 5 beraberlik 4 yenilgi şampiyon yapar mı?

Ehrimen
30.08.2015, 23:00
Taraftara en çok laf eden adamlardan biriyim ama şu maçta ''maçan gelen'' taraftarlara laf etmek gereksiz. Bir de maç başladıktan sonraki 15-20 dakika içinde de baya bir kitle giriyor olması lazım içeri, ilk yarım saatte doluyor stad. Bunu da çözmek lazım. Hepiniz mi son yarım saatte gidiyorsunuz arkadaş?

Sus pus olacağımıza bari iyi hareketlerde alkış tutalım, rakibi baskı altında tutalım. Bu maçta biraz başardık onu ama anca karşı takımdan birisi tahrik edince iyice gaza geliyoruz.

Hasan61
30.08.2015, 23:03
34 maç 25 galibiyet 5 beraberlik 4 yenilgi şampiyon yapar mı?

Şike yapılmazsa,bu puan şampiyonluk için idealdir.

TS FAN
30.08.2015, 23:03
İyi maç değildi bence.golü bulmuşken her şey güzel giderken rakibe saçma sapan bir penaltı verip golü yemek,akabinde kazanılan penaltıyı amatörce kaçırmak sonrasında köşe vuruşunda uyuyup bir gol daha yemek ve usta nın golüyle maçı kurtardığına sevinmek pek hoş değil.Ha bazıları oyunu bırakmadık puanı kopardık diyebilir ki Trabzonspor geçen sezonda böyle maçlara tutunup çok maçı kurtarıp berabere kaldı ama sonra ligi 5. bitirdik.

Bazıları da N doye ye toz kondurmuyor hala ama bu maçın kırılma anı Ndoyenin kaçırdığı penaltıdır ve bu maçla birlikte n doye nin ne kadar faydalı olduğu tartışılır.

volkan_627
30.08.2015, 23:05
eğer cezalı taraftar olmasaydı bu akam stad full çekerdi. ona rağmen fazlasıyla baskı kurduk. bazen futbolda top canlanır derler ya. o top bu toptu işte.... resmen canlandı ve girmek istemedi. ama top kral ın ayağına geldiğinde çaresiz kaldı. inadı kral a sökmedi...

volkan_627
30.08.2015, 23:06
İyi maç değildi bence.golü bulmuşken her şey güzel giderken rakibe saçma sapan bir penaltı verip golü yemek,akabinde kazanılan penaltıyı amatörce kaçırmak sonrasında köşe vuruşunda uyuyup bir gol daha yemek ve usta nın golüyle maçı kurtardığına sevinmek pek hoş değil.Ha bazıları oyunu bırakmadık puanı kopardık diyebilir ki Trabzonspor geçen sezonda böyle maçlara tutunup çok maçı kurtarıp berabere kaldı ama sonra ligi 5. bitirdik.

Bazıları da N doye ye toz kondurmuyor hala ama bu maçın kırılma anı Ndoyenin kaçırdığı penaltıdır ve bu maçla birlikte n doye nin ne kadar faydalı olduğu tartışılır.

kardeşim n doye nin tepesinde daaglou diye bi insan azmanı vardı. ayrıca her topu aldığında 3 kişi basıyordu adama. 2. devre cardozo oyuna girseydi dah da rahatlardı. daha adamın 2. maçı. biraz daha sabır...

AnakinSkywalker
30.08.2015, 23:06
40 yaşındayım...26-27 senedir Trabzonspor'u hatmetmiş adamım...tek bir şey söyleyeceğim...futbol şansı...96 Van maçı...10-11 es es maçının 90+5 de jaja'nın direkten dönen topu tamamladığı bacak arasından geçip çizgide ölen top...n'doye'nin direkten dönen topu marsa dikmesi...bi de dün akşam gs li semih'in attığı gole bakın...ilahi güçler istemiyor bizim şampiyon olmamızı...başım çok kötü zonkluyorrrrrrrr.

Dip.Ing.Mag.
30.08.2015, 23:07
Yediğimiz 2. gole tekrar baktım tam bir amatör defans hatasıymıs öyle gol yenmez

Sibel
30.08.2015, 23:07
İnanmak istemiyorum ama bu takım bana inan diye baskı yapıyor.
Hayır hayır.

artvints
30.08.2015, 23:08
Hakem akhisari yureklendirdi kart cikarmayarak.baya cirkef bir takim vardi karsimizda.direnclilerdi.ayni oyunu istanbullulara karsi da oynayabilirler insallah. Cok fazla topla oynamalarina musade ettik o hosuma gitmedi.baski yaparken daha iyi parsellemeliyiz sahayi.bunun icin zaman var ama uzerine calistigimiz taktirde. Daha 20 dakika varken duzensiz oyuna gecmek merkez ortasaha eksiltmek hos degil.okay'in bir an once 90 dakikalik oyuncu olup oyunu domine etmesi lazim.saglikli ataklarimizda onun etkisi var.

Punisher-61
Bu mac acayip önemliydi bizim icin.. Simdi fenerde puan kaybediyor 5. hafta gs maci dahil kayipsiz atlatsaydik müthis bir avantaj elde edecektik..

Mert Oğuzlu61
Bu aksam icecegum bir buyuk birde yaruum buz koyun bardaguma belki söner efkaruum oyyy...

Ndoye geldum sordum seniii, penalti kacirdi deeediler, Ndoye geldum sordum seniii, penaltiyi kacirdi dedileer, inanmadum onlaraaa birde dönen topu kacirdi dedileer, inanmaduuumm onlaraa birde yemin ettileeeerr oyyy,

Bu aksam icecegum bir buyuk birde yaruum, Özer i verin banaa belki söner efkaruuumm oyy ulan oyyy !!!!!!!!

Oğuzhan
30.08.2015, 23:09
Takım böyle oynasın ben beraberliğe de razıyım. Sahada yüreğini ortaya koyan oyuncular görmek beni çok mutlu etti. Şanssızlıktan ötürü 3 puanı kaybettik maalesef. Eğer Mbia-Cavanda ayarında bir sol bek alınırsa bu takıma son dakika sürpriziyle bu takım bu ligi domine eder.

ALDENİRO
30.08.2015, 23:09
Hızlı oyuncularımızı oyun içine sokmamız lazım. Çok kenarda veya toptan uzaktalar. Ekici biraz topa uzak kaldı. Çözümlenmesi lazım. Marin ile barce taktiği yapabiliriz. Messi=marin. Defans sağlam olursa her maç 3 gol rahat atarız.

naimbektas6161
30.08.2015, 23:10
normalde foruma fazla yazmam ama bugun yazasim geldi.Icimden bir ses bu sene bizim senemizin olacagini soyluyor. Nedendir bilmiyorum ama bu sene sampiyonluga yurekten inaniyorum.Allah utandirmasin.

Dip.Ing.Mag.
30.08.2015, 23:11
Bu takım çok iyi olacak inş merak etmeyin sadece destekleyin

yattarahayranı
30.08.2015, 23:11
Ah be o 2 puan alinsaydi ne guzel olacakti olmayinca olmuyoo
Yemin ediyorum su yaziyi yazmak için maclarin bitmesini bekliyodum dayanamadim yazdim sikeciler yazdiktan hemen sonra attti sansa bak ya

DeAgLeMaNyAq
30.08.2015, 23:12
Bülent Yıldırım ve FB balı diye bir şey var bu alemde...

mkesen1982
30.08.2015, 23:14
S....yim boyle hakemi.fazladan 1 dakka ve gol.

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tuğrul
Olmayan faulden gol attılar

Antalya Akhisar gibi çirkeflik yapmaması, zaman geçirmemesi de tuhaftı.

Punisher-61
fb macida 5 dk uzatma gösteriliyor gol arti 6da geliyor..

Biz burda neyi tartisiyoruz beyler...

Ehrimen
Balını **keyim bu Şikebahçenin!

Mustafa Ayazoğlu
30.08.2015, 23:15
fener şampiyon

oynamaya gerek yok

Sefaenes
Adamlar haksiz gol atarak nasil puan aliyor ligin sonunda kimse bundan bahsetmiyor bizlerde namussuzlar kadar namuzus olmazsak daha cok kafamisi vururuz

volkan_627
haydi buyur... bir bizim maçta kaçanlara bak, bir de bu şerefsizlerin aldıkları puana bak...

kim beddua etmişse nefesi çok kuvvetliymiş anlaşılan... böyle şans olur mu ya.....

snn61
Takımın temposu istegi yerindeydi. Tek eksik ceza sahasında fazla kalabaliklasamadik.

Yiğit SARI
Son dakikada mı almış şikeciler?

volkan_627
30.08.2015, 23:16
Son dakikada mı almış şikeciler?

son saniye den de sonra diyelim....

Sibel
Futbolu hakemler yönetiyor. Hem de her şekilde.

TS61_NL
Ben bu filmi daha oncede seyetmistim...sene 2010-2011...boyle ligi seveyim..

Mustafa Ayazoğlu
bu hakemler ile şampiyon fener

bülent yıldırım 5 dk uzatıyo

6. gol

DeAgLeMaNyAq
30.08.2015, 23:17
6 Kasım 2011'den sonra ilk iki sırada yine FB ve Trabzonspor var...

Mert Oğuzlu61
Allah affetsin ama melekler bile fenere calisiyor ben boyle şans gormedim.

Yok abi biz yapamadik adamlar yapti iyide gaz aldilar son saniye golu... Berbat bir gece.

Tuğrul
Sülalece hücuma çıkmak için Papy alınmalı.

Bizim de fb gibi defansı orta çizgiye kurup, dönen topları alıp, ileride çoğalıp golü aramamız lazım.

Marin, Erkan, Ndoye ve Ekici topu tutup, arkadaki oyuncuları hücuma çıkaran yapıda.

serdaracıl
30.08.2015, 23:18
Maç böyle kazanılır, böyle şampiyon olunur. Bir daha Trabzonspor lehine verilen bir karara laf söyleyen arkadaşların fena halde kalbini kırcam

Fatih Öztürk
30.08.2015, 23:18
Bu Bülent Yıldırım denen kitapsız ahlaksız şerefsiz Herifin feneri kurtarma gibi bir misyonumu var.

artvints
30.08.2015, 23:19
Butun moral gidiyor iste.bahsettigim bu. Arada kalan maclar bizim alehimize olurken istanbul takimlarinin hanesine 3 puan yaziliyor.cok net kotu oynmadan puan kaybetmiyorlar.su haftada aradaki 4 puan erimis oluyor.bu stresi kaldiramiyor bizim camia.

mkesen1982
İki gun once bjk ilk golunden oncede foul yoktu.kullandilar el verdi bidaha kullandilar ve gol
Dun cinconun ikinci golden oncede foul yoktu orta ve gol
Bugun sikecilere 5 dakka uzatma 6.dakka uydurma faul ve gol.
Bizde burda nasil sampiyon oluruzu tartisiyoruz.
Si....yim boyle adaleti.

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yiğit SARI
son saniye den de sonra diyelim....

Şahibe mi var izlemedim?

Mustafa Ayazoğlu
30.08.2015, 23:20
Allah affetsin ama melekler bile fenere calisiyor ben boyle şans gormedim.

Yok abi biz yapamadik adamlar yapti iyide gaz aldilar son saniye golu... Berbat bir gece.

ne meleği

maçı bitirmedi hakem olmayan faulde frikik gol

bülent yıldırım ile şampiyon fener

yüregimts
30.08.2015, 23:20
https://pbs.twimg.com/media/CNrt1GEUYAAlJhg.jpg

Olay bu

memmedaga
30.08.2015, 23:22

stadın yarısından fazlası çekirdek eşliğinde analiz yapıyor

Courage
30.08.2015, 23:23
yakında bunların 3 korneri 1 gol sayılır.

Olur valla ,olsun hatta!

Abdülkadir Kılıç
Sana bugün bedava penaltı verilmişken, rakip takımların maçını yöneten hakemler hakkında konuşmana gerek yok. O penaltı gol olsaydı, hakemler sayesinde lider olacaktık. Beni üzen tek şey bu şans bize hiç tutmuyor kardeşim.

Tuğrul
Bu Bülent Yıldırım denen kitapsız ahlaksız şerefsiz Herifin feneri kurtarma gibi bir misyonumu var.

2011 Karabük-fb, Eskişehir-TS maçlarındaki.

Taraflı, artniyetli tavırları yüzünden düdüğü eline verilmeliydi.

TS-FB maçlarındaki kurtarıcı rolünü hiç söylemiyorum bile

şenol.08.borçkalı
30.08.2015, 23:24
He he biz Bigün şampiyon oluruz..b.... Oluruz..HARAM PUAN SEZONU ACILDI

MARVEL
30.08.2015, 23:24
5 dakikalık uzatmada 97nci dakkada . uydurma frikikle, 3 puanı fener götürdü.

fazladan uzatmayı ve pozisyonu kimse hatırlamayacak. Hiç üzelen fenerli görmedim. Haksız puan aldık diye...

Trabzonspor 2 puan kaybetti . Fener 2 puan kazandı..

bu 4 puan' şampiyonluk yarışında herzaman avantaj

şenol.08.borçkalı
30.08.2015, 23:25
Sana bugün bedava penaltı verilmişken, rakip takımların maçını yöneten hakemler hakkında konuşmana gerek yok. O penaltı gol olsaydı, hakemler sayesinde lider olacaktık. Beni üzen tek şey bu şans bize hiç tutmuyor kardeşim.

Akhisarınkide penaltı değildi

Tahir61
30.08.2015, 23:26
naniyi de alsala rmessi yi de alsalar maç bu şerefsziler atana kadar uzuyor anasını satayım

Oğuzhan
30.08.2015, 23:27
bizim maçta 5 dakika uzatma veriliyor, kaleci en az 2 dakikasını yedi hakem 5 olunca bitirdi maçı.

fenerbahçe maçına bakıyorum arkadaş cidden fazlasını oynatıyorlar boşuna mücadele ediyoruz yahu vallahi.

bakıyorum beşiktaş pozisyona girmeden 4 atıyor, galatasaray 4 atıyor futbol oynamadan, biz on numara top oynuyoruz penaltı kaçırıyoruz direğe vuruyo saçma sapan goller yiyoruz 3 puan alamıyoruz.

fincher
30.08.2015, 23:29
Yalniz şimdi özeti izledim.Penaltimiz haksiz ama bence verilmeyen 2 tane penaltimiz var...

memmedaga
30.08.2015, 23:30
3 hafta önceki yorumlar ile maç öncesine kadar yorumlar arasında dağlar kadar fark vardı

Dengemiz yok ya yerin dibine ya da göklere!!!

Uçmaya gerek yok ilk 11 de 4 farklı oyuncu var yeni transferlerle 6 olur, takımın yarısı yeni adaptasyon süreci vs.

Israrla hala forvet yada kanat transfer etmeye çalışıyoruz ama SOLBEK te Constant olmuyor bi kere bu adam orada oynamak istemiyor çok açık.

Eğer bir solbek transfer edilse idi gerektiğinde Constant sol kanat oynardı.

U.Sadıkoğlu
30.08.2015, 23:31
Trabzonspor taraftarına bir soru: Bugün ligin son haftası ve şu anki puan durumu olsaydı yine N'Doye o penaltıyı atmasın der miydiniz?

Manu61
Akhisarınkide penaltı değildi

Bence net penaltıydı.

carantinas
95-96
04-05
10-11
15-16

hazır olun beyler yine şikebahçe ile 34 haftaya kadar devam :D

memozcan
30.08.2015, 23:32
maç içerisinde bir çok şeyi anlarım da uzatma dakikalarında yusufun kaleciye yaptığı hareketi anlayamam.. bence okkalı bir cezayı haketti..

Punisher-61
30.08.2015, 23:34
Trabzonspor taraftarına bir soru: Bugün ligin son haftası ve şu anki puan durumu olsaydı yine N'Doye o penaltıyı atmasın der miydiniz?

Aynen güzel soru...

Mustafa Ayazoğlu
30.08.2015, 23:35
bülent yıldırım ile fener şampiyon olur

7can61
madem marin böyle hazır gelmişdi neden özeri oynattın be hoca ah şota vah şota , özerin bariz pas verme özrü var ayağıyla topa 3 kez dokunmadan pas veremiyor, okayda biraz ders alması gerekir bu konuda

Sibel
Şampiyon olacağımızı düşünenler bir kez daha düşünsün. Bunlar size işaret. Boşa ümit etmeyin diye.
Tam 82 puanla şampiyonluğumuz çalındı bizim.
Ama unutkan olduğumuz için saha içine bak saha içine bak diyenler gene de siz bilirsiniz.
Biz futbolla tabii ki şampiyon oluruz. Ama Türkiye'de değil.

Antonio
30.08.2015, 23:37
Yalniz şimdi özeti izledim.Penaltimiz haksiz ama bence verilmeyen 2 tane penaltimiz var...

en az iki tane. daglao elle oynuyor resmen.

Yiğit SARI
30.08.2015, 23:37
Şikecilerin olayını anlatabilecek var mı? Hiç özetlerini izleyemem

Mustafa Ayazoğlu
30.08.2015, 23:38
madem marin böyle hazır gelmişdi neden özeri oynattın be hoca ah şota vah şota , özerin bariz pas verme özrü var ayağıyla topa 3 kez dokunmadan pas veremiyor, okayda biraz ders alması gerekir bu konuda

özer çok hantal hızlı değil topu ileri taşıma kabiliyeti yok

marin 3-4 kez faul aldı fark

omondoles
30.08.2015, 23:39
Bu arada m bianın bir pozisyonu var. İçerideyse penaltıydı. Çok profosyonelce bir faul yaptı.

Loading .. %61

Mustafa Ayazoğlu
30.08.2015, 23:40
Şikecilerin olayını anlatabilecek var mı? Hiç özetlerini izleyemem

5 dk uzatma verdi

95 te antalya ataktayken oyunu bitirecekti

fener topu kaptı

96 da faul verdi gol oldu

sasort
arkadaşlar maçı izlemedim özete baktım özeti izlediğim kadarıyla

çok mutsuz değilim ama amaç şampiyon olmaksa bu tarz maçları kazanmamız lazım

sonuç olarak futbol bu kaçan penaltımız var daha farklı olabilirmiş lans faktörü yanımızda olmadı

sonuç olarak cardozo satılsın diyenlere diyorum o penaltıyı cardozo kullansaydı kesin goldü

ndoye teknik olarak cardozonun gerisinde kullandığı penaltıda çok basit vurmuş topa

tlotwat
İçerideki maçlarda tek forvet oynayacaksak cardozo ile oynamaliyiz

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tolunay Abdioğlu
Buraya not düşüyorum. Avni aker dolsun, takımın arkasında durulsun. Sezon sonunda ipi bu takım göğüsleyecek.

Allah yardımcımız olsun...

Yaşar
30.08.2015, 23:42

Adaletli hakemler istiyoruz diye başlık açılmış bu forumda. Her yerde adaletli olmak lazım. Pozisyon penaltı değil, gol olsa ve o golle kazanmış olsaydık içime sinmezdi açıkçası. Bizim maçın hakkı farklı Trabzonspor galibiyeti idi penaltı siz da yenmemiz lazımdı. fb maçının hakkı da farklı fb galibiyeti idi ama onlar haram puanlarla kazandılar.

zafer6161
Faul 95.15de verildi,gol 97de oldu,antalyanin salakligi,hakemlik bise yok yani

sasort
bu arada marin oynamış nasıldı yeni tranferimiz ne dersiniz

7can61
30.08.2015, 23:43
ne kadar yırtınsak da feneri şampiyon yapacaklar çok da kasmaya gerek yok salın gitsin

asilhamsi
30.08.2015, 23:44
bence yine fenev sampiyonlugumuzu calsın.

sonra CL ye biz gidelim.

Fenev 2 sene ceza alsın.

Boylesi cok daha eglenceli oluyor

:)

kudu_89
30.08.2015, 23:44
Tabi ki derdim. İlk an tereddütsüz dediğim gibi hem de. Hatta Fener şampiyon olacak kısmınıda ekle yine derim.