PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 3. Hafta l TRABZONSPOR 2-2 Akhisar Belediyespor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13

fincher
30.08.2015, 21:13
Şu olumsuz konuşanlar Trabzonsporun maçlarını izliyor mu?Gecen sene Ekicinin frikikleri olmasa küme düşerdik.Haftalarca pozisyona girmeden maçlar bitirdik.2011 den beri nerdeyse ilk defa takim hücum oynadi,pozisyonlar buldu,rakibi ezdi.Tabela taraftarligini birakin artik ya...Takim da transferler de hoca da gayet iyi,bu takim 80 puan yapar bu ligde...

Ahmet Aksu
30.08.2015, 21:13
yada
hücum futbolu

.......................onur....................... .....

.......mustafa.....mbia......douglas............

.................okay......mehmet.................

cavanda...........marin....................yusuf

.............ndoye........cardozo................. .

Tunç Tosun
30.08.2015, 21:14
Ne güzel maçtı yaw :)

SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yorumsuz6117
Okay'ın çıkması hataydı.. Çok forvetle oynamak çok atak yapacağın anlamına gelmiyor.. Cardozo N'doye'nin yerine girmeliydi..

Yavuz Bektaş
Nazarlık olsun diyelim
Ayakların yere basması şarttı o maçın bu maç olması iyi oldu
Şanssızdır bu kesin 2.golde ön direkte adamın olmaması ,okayın cıkması yanlıstı 2 stoperle 15 gün cok daha iyi olacagız
Takım ben varım diyor
Ama trabzondaki taraftar ölü ölü yenikken çekirdek sesleri geliyor anca gol atınca sesleri cıkıyor
HEP DESTEK TAM DESTEK

carantinas
bir 10 dakika bocaladı o da 2 gole sebep oldu. şota maçın başında çok dikkatli olmamız gerekiyor demişti. 1-1 den sonra kaçan penaltı gol olsa belki de BMNSkor da tahmin olarak yazdığım 3-1 i bulabilirdik.

Yenik duruma düştükten sonra kurduğumuz baskı iyidi. Özellikle Marin girdikten sonra çok faydalı oldu. Oyunun 2. yarısının başında Özer çıkıp Mehmet ya da Marin girmiş olsaydı eminim maçı kopar giderdi.

Maçın en kötüsü Özerdi. Yenilen iki golde de hatası olan Constant da tabiki tüy dikti.

Sibel
Constant ve Özer yüzünden 9 kişi oynadık.
Ve artık anlayalım ki EN AZINDAN evinde Cardozo her türlü oynar!

hay1699
acele yok, olacak!

Aker
Bence işimiz basit. İlk 11'i, IQ'su ortalamanın altında olan oyunculardan kurmazsak sorunumuzu çözeriz. Yusuf, Mustafa, Constant bildiğin ezbere oynuyor, kafalarını pek kullanmıyorlar. Trabzonspor'un futbolcusu milleti itip kakıyor, ne güzel.

Edit: Haa bir de Özer var :)

Onur Akyüz
Geçen yıla göre takımın kalitesi hayli arttı. Bu yüzden geçen sene iyi görünen Özer şu an çok sıradan bir futbolcu gibi duruyor.

Özer'i yavaş yavaş kulübeye çekip hamle oyuncusu olarak kullanmalıyız.

asilhamsi
mustafa,aykut kesinlikle 11 oyuncusu degil.

keza erkan ve yusuf u hamle oyuncusu olarak kullanırsak cok iyi iş yaparlar.Ama 11 de degil.

schaup ve marin gelirse ve iki kanatta oynarlarsa takım ve cardozo saha kalkar.

takım cok iyi.Cok daha iyi olacak.

efsanem61
Onurun yediği gol yenmez.Tam bir komedi.Akhisara kendi sahanda puan vermeyeceksin .İstanbulun üç büyüğü ilerleyen haftalarda çok fazla puan kaybetmez.Zaten Anadolu takımları bu sene kötü. Şota skora aldanıp değişiklikleri geç yaptı.Özer 60 dakika bizi eksik oynattı.

batugol
sabır en büyük erdem
takımda ışık var
gecen bir arkadas yazmisti sanirim
2010 2011 sezonunda da 3 hafta manisaya yenilmistik diye

YASAM BITER DESTEK BITMEZ

angraf
koskoca trabzonspor ilk iki maçını almış trabzonsporu bugün 8 bin kişi destekledi gidenlerin alnından öperim ama bu takım desteği hak ediyor. Ndoye yi burada yerin dibine sokanlar lütfen anlayışlı olsunlar takım oturmadı oturmaya başladı iyi ataklar yapıyoruz bugün şansımızda yoktu. 1 maçla ne takımınızı asın ne ye göge cıkartın. Bu takım bana 2010-2011 sezonunu hatırlatıyor çok güzel bir sezon geçireceğiz göreceksiniz.

Antonio
ndoye vereceğimiz parayı etoya verseydik şuan daha net bir santraforumuz olurdu.

F. Yıldırım
Galibiyetleri fazla abartmış olabiliriz ama lütfen şu beraberliği abartmayalım.

sasone
30.08.2015, 21:15
okay maçın yıldızıydı

Bu çocuğun sözleşmesi hemen uzatılmalı.Okay pas atıyor,sözleşmesi aklıma geliyor,top çalıyor aynı,şut çekiyor aynı.
Ağız tadıyla adamı izleyemiyorum.

Tsikopat61
Lanet olsun su akhisarda nefret ediyorum ya arkadas besiktas macinda bu kadar endselenmedm bunlar bi tek bize oynuyor senelerdr anca fenere yatsinlar

Gecen yil FB'yi 2 macta da yendiler, 2-0 ve 1-2. Ondan onceki yil icerde kazanip disarida kaybettiler. Bos takim degil Akhisar.

Orki
Kimse kusura bakmasın Bu gecenin kaybedeni maça gelen ve gelmeyen taraftardır
İster ceza verin ister asın bence Trabzonsporun maçına gelipte kendi futbolcusunu çabuk oynamaya teşvik edemeyen,rakip takımın oyun her durduğunda çaldığı süreçlerden dolayı rakibi ve hakemi baskilayamayan taraftara herşey müstehaktır...
Böyle taraftara 1461 bile fazla...
Trabzonun bu saatten sonra yapacağı iş maçları başka stadlarda oynamaktır...
Akyazıda yoklara oynamaktansa başka şehirlerde gönülleri feth etmek evladır...

savas avci
Birazda şans olacak yazık yaaa

engts61
Son sampiyon oldugumuz 2011'de de ikinci yada 3.hafta sin siradaki Manisaya icerde 3-1 yenilmistik.Kahroldum ama ne yapalim olur boyle seyler...

Yiğit SARI
N'Doye bence kötü oynamadı neden bu kadar abarttınız? Yahu o kadar da kötü değildik yediğimiz goller dışında bi şey yapabildi mi Akhisar? Tamam biz de çok acayip bi futbol oynamadık ama iyiydik. Yediğimiz goller ortada 2si de bedava

odyseuys
Mental düşünce kardeşim vurgu yaptığımız şey. Düşünce olarak yapısal olarak ne hissediyosak o gerçekleşir. Haksız penaltıyı halısaha maçlarında vurursun dışarı gider. Bu takım bizim Kimliğimiz gurur kaynağımız mahalle maçı değil bu iş.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

o kadar metafizik düşünmeye gerek yok bence :) çok değil 5 sene önce Türk futbol tarihinin gördüğü en büyük haksızlığa maruz kalmış bir futbol takımının taraftarlarının haksız gördükleri penaltı lehlerine de olsa içlerine sindirememesi kadar normal birşey yok. biraz da buradan bakmak gerek.

Manu61
Bu takımın en büyük ihtiyacı ( Papy'nin alındığını düşünerek ) 10 numaradır. Kaliteli bir 10 numaramız olursa kanatta oynayacak oyuncularımız ve forvet oyuncularımız çok rahat edecek. Defalarca yazdık burada özellikle içerde oynadığımız maçlarda bunun eksikliğini yaşıyoruz ve yaşamaya devam edeceğiz. Erkan asla o bölgenin adamı değil aynı şekilde Marin'de. Marin tam bir kanat oyuncusu onu farklı yerlerde denemeye gerek yok. Özer'i saymıyorum bugün tekrar bize gösterdi ne olduğunu.

Arjantin'den önerdiğim çok adam oldu onlardan birisi bize ilaç gibi gelir. Ama transfer sezonu bitiyor biraz zor artık.

Ogün YAZICI
kimse şu puan kaybına normal demesin.avni aker'de anadolu takımına karşı öne geçiyorsan bitireceksin o maçı.beşiktaş maçını çöpe attık resmen

devran
Ekdal ı en çok isteyenlerden biri bendim. Ama gerek yokmuş gerçekten, Okay en az Ekdal kadar oynuyor bana göre.

fincher
30.08.2015, 21:16
Okay çikmasi hata degildi,Cardozo yu sokmak icin 2 onliberodan birini cikardi.Okay cikmasa kim cikardi söyleyin bakalim..

hanzale
Yemin ediyorum böyle keyif aldığım maç hatırlamıyorum son yıllarda şu Takım'ı rahat bırakın madem kötü izleme arkadaşım

Sent from my iPhone using Tapatalk

Uğur Kalyoncu
Simdi Ndoye kötü icerde Cardozo oynasin diyoruz haftaya tam tersini soyleyecegiz..Ilk yaridaki oyunla degil Cardozo Ibrahimovic bile bir sey yapamaz..

Nazarlik olsun hayirlisi olsun vs vs ama vallahi hazmedemiyorum..Icerde bu maci alacaksin sampiyon olacaksan..

Leralonde
İlk yarıda Özer kötüydü onun dışında özellikle ikinci yarıda takımı beğendim.Takımda aklını kullanan oyuncu sayısında artış var bu gidişle baya iyi işler yapacaz.

yorumsuz6117 de dediği gibi Onur un kendini toplaması lazım.Kaptan!

Punisher-61
o pozisyonda müdahele etmesi gereken constant mı yoksa stoeprler mi?

Sahi stoperler nerdeydi o pozisyonda?

onur un yedigi gol hic ama hic yakısmadı.

en az 2-3 hafta esteban ile devam etmeliyiz.

Stoperler ne alaka???????????????

Rakip korner kullaniyor ve constant adamini kaciriyor

bariskaratas
aykut yerine medjani - duran toplardan gol atan adamımız
özer yerine ekici
erkan yerine marin
ndoye yerine cardozo veya ikisi beraber.
bizim as kadromuz bu şu anda

yorumsuz6117
Okay bugün maçın yıldızıdır.. Birde o topu direğe değil ağlara gitse burda şimdi neler konuşulacaktı..

Full HD
30.08.2015, 21:17
Yazik oldu,böyle maclari yenmek lazim.

Erkan ve Yusuf ile olacak is degil!

Edit: Özerde cok kötü

Poor
ben degisiklikleri de begendim. sadece ozer cok formsuz ondan forvet de cok yalniz kaliyor.
bizim ndoye cardozo cikip ndoyeyi jaja gibi forvet arkasi oynatmamiz lazim

BAHADIR33
marin iyiydi evet ama bence seyircinin bir maç sövüp bir maç göklere çıkaracağı tarzda oynuyor..
Etoo'dan gol bekliyoruz şimdi. hadi aslanım..

Leralonde
kimse şu puan kaybına normal demesin.avni aker'de anadolu takımına karşı öne geçiyorsan bitireceksin o maçı.beşiktaş maçını çöpe attık resmen

Avni Aker i göremedim ben.

Aker
Bu takımın en büyük ihtiyacı ( Papy'nin alındığını düşünerek ) 10 numaradır. Kaliteli bir 10 numaramız olursa kanatta oynayacak oyuncularımız ve forvet oyuncularımız çok rahat edecek. Defalarca yazdık burada özellikle içerde oynadığımız maçlarda bunun eksikliğini yaşıyoruz ve yaşamaya devam edeceğiz. Erkan asla o bölgenin adamı değil aynı şekilde Marin'de. Marin tam bir kanat oyuncusu onu farklı yerlerde denemeye gerek yok. Özer'i saymıyorum bugün tekrar bize gösterdi ne olduğunu.

Arjantin'den önerdiğim çok adam oldu onlardan birisi bize ilaç gibi gelir. Ama transfer sezonu bitiyor biraz zor artık.

Aynen katılıyorum. Ne yapacağını bilen, paniğe kapılmayan, kafası çalışan bir adam lazım.

Sadettin_
en nefret ettıgım oyuncu caner erkındı .

artık caner degıl ... caner ıkıncı sırada .

1. sırada o sırp kaleci var

omondoles
30.08.2015, 21:18
Constant, yediğimiz 2 gol de de baş rolde olmasını geçtim soldan yediğimiz atakların hiç birinde ortalıkta yok sürekli stoperler kademeye giriyor işimiz zor.

Constantı günahım kadar sevmem ama 2. Golde aykutun hatası daha fazlaydı. Gereksiz yerini terk etti.

Loading .. %61

İsa
Olur boyle ufak tefek kazalar.

Ndoye cok yanliz kaliyor.

Cezasahasinda daha kalabalik olmayi ogrenmesi lazim takimin.

Marin ve Ekici katilsin takim ivme kazanir...

E. Okan Bülbül
7 senedir Avni Aker'e gelmiyordum geldik sonuç ortada.. Sağlık olsun takım umut veriyor

Kazım Bostan
Okay'ın çıkması hataydı.. Çok forvetle oynamak çok atak yapacağın anlamına gelmiyor.. Cardozo N'doye'nin yerine girmeliydi..

kendi evimizde acilen gol atmamız gerekirken 2 önlibero ile devam etmek olmazdı. özer'in geç çıkarılması dışında hamleleri iyiydi şota'nın bence.

Travelair
Bazen böyle olabilir. Önemli olan eksiklerimizin net olarak tespit edilmesi ve net olarak giderilmesinin devam etmesi

karahanbakar
Ndoye ceza sahasında hiç buluşmuyo sürekli dışarlarda buluşuyo topla ona bi çare bulmamız lazım bu şekil oynayıp üst üste 3 maç daha gol atamazsa Ndoyeyi falan unutun sezonu 5 golle tamamlar

Söylediğine kesinlikle katılıyorum. Bunun için de kanatların topla yanına girebilmesi ya da arkasındaki adamın güzel ara paslar atabilmesi lazım. Erkan yerine Marin, Özer yerine de Ekici oynadığında bu olacaktır inşallah.

cihayan
Adamlara neredeyse pozisyon vermeden 2-1 yenik duruma dustuk. Kacan penalti ve hemen akabindeki pozisyon, direkten donen top, her an golu bulabilecekken yenik duruma dusmek...

Bu yil hersey cok daha degisik. Iyi basladi, iyi olacaki, sabir ve destek.

Enes Coşkun
Hücumda biraz daha etkili olmalıyız biribimizi kandırmayalım takım biraz yavaş oynuyor,eldeki 1 puan çok önemli ğs maçına kadar mağlubiyet görmeden inşallah ğs yide yenersek ilerleyen haftalardaki maçları bekleyeceğiz,açıkcası oynanan futboldan zevk almadım genel açıdan izlerken sıkıldım diyebilirim...Kral çıktı yine klasını gösterdi...marin kalitesini belli etti...Okay çıkmamalıydı ben Marin-Yusuf değişikliği bekliyordum bu maçtan sonra bütün futbolcular kendine çeki düzen vermeli bu futbolla devam etmez böyle üstüne koyulmalı.

eraytaskin61
30.08.2015, 21:19
Marin futbolu biliyor

Ünal Er
takım iyi beyler, marin douglas, mehmet oynayacak... herkes yeni sayılır... yarın bir maç olsada seyretsek kıvamındayım. ilk defa tekrar maç seyretsem diye sabırsızlanıyorum

Kazım Bostan
en nefret ettıgım oyuncu caner erkındı .

artık caner degıl ... caner ıkıncı sırada .

1. sırada o sırp kaleci var

ağzının ortasına kürekle vurma isteği geldi mi sana da ?

Punisher-61
Duran toplarda medjaniyi ariyoruz

Hekimoğlu
Mehmet Ekici'nin de hazır olmadığını gördük, Özer de yaratıcılığın kenarından bile geçmediği için pozisyon üretemedik.Mbia'nın her maç sarı kart görmesi de can sıkıcı Cincon maçında sahada olmalı.

Hamza Yilmaz
Bu macin telafisi gs galibiyeti

odyseuys
Okay çikmasi hata degildi,Cardozo yu sokmak icin 2 onliberodan birini cikardi.Okay cikmasa kim cikardi söyleyin bakalim..

erkan çıkarılıp yusuf sola ndoye sağa şeklinde cardozolu ndoyeli 4-5-1 olmaz mıydı?

hocanın tercihine yargıladığımdan değil. alternatif olarak söylüyorum.

Yavuz Bektaş
Yaptığımız bir yanlışta gereksiz yere doldur boşalt yaptık ileride teknik oyuncumuz coktu pasla daha iyi giderdik ama olmadı şota cok güzel değişiklikler yaptı ama özer geç cıkması yanlıştı
Olmayınca olmuyor bugün gs hatta fb ile bile oynasak alırdık ama şu antalya-manisa-akhisar-altaya karsı sansımız tutmuyor

f1bekir
Takım çok iyi, zayıf halkamız constant. Ekici-marin formlarını bulunca çok can yakacağız inşallah.

ccd6167
Maçı hoca verdi net .

yusuf ikinci yarı topa dokunmadı özerde öyle 60 da ikisinide birden salsana ekici ile marini be adam sahaya neyi bekliyosun

LittleFinger
Bu takım olur beyler bayanlar
Yumlu özer aykut çıksın da bi takımdan

Marin sanırım hakkında 1-2 bir şey gösterdi ha? :)
Yusuf yine normale döndü çok ezdi golü güzeldi
Okay helal sana çocuk,kondisyonu 90dk yetmiyor henüz ama helal sana
Ekici o önünde seken 30metreden 3 kişi içerdeyken vurduğun şutu otur düşün takım oyuncusu mu olacaksın egoist mi? Çok önemli oyuncusun ama takımın oyuncusu ol Ekici
Cardozo nedir? Ceza sahasında yazar,o topu ordan içeri sokacak takımda kaç kişi var?
Konstant ben beğeniyorum 3 maçtır,Cardozoya pası çok güzeldi

Bu stoperler baskılı bir oyun için yetersiz öne çıkma kabiliyetleri yok ayakları kötü oyun zekaları kısıtlı

Bu sene o sene bu takım olur şampiyon biz olacağız inşallah herkes izlesin :)
Shota o değişikliği yanlış buldum Yusufun çıkması gerekiyordu kanımca Marin girerken

Ama kazanma hırsı güzel
Anadolu takımları böyle çirkefin dik alası

El Cordobes
şotanın bence de hatası okayı çıkarmayıp yusufu çıkarması gerekiyordu.erkan sağa marin sola geçmeliydi.ama açıkçası özlemişim stoper çıkarıp forvet koyan,risk alan teknik adam hamlelerini...

İnfantino
10 numara top oynadık sadece şanssızdık ilerleyen haftalarda da böyle oynarsak bu sene şampiyonuz Allah'ın izniyle

cınar#7
Marin'in 2. Goldeki sevinmesi beni mest etti ..

adam tam bızden bırı oldu :)

yüregimts
Bizim lider olma durumumuz yok mu şimdi

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

outlaws61
Takımın en önemli eksiği Jaja tarzında bir oyuncu ne eksik ne fazla.

2011deki Jaja bu takımın uçururdu.

Aklıma bu tarz başka oyuncu gelmiyor.

sasone
Bu maçın tek eleştirisi oyun olarak değil de takımda bu kadar tecrübeli,görmüş geçirmiş futbolcu varken maçı koparamamaları olur.
Akhisar maçın başından sonuna kadar tempoyu düşürdü.

haciislam
30.08.2015, 21:20
Uzun süre sonra maça gittim , Takım'ı beğendim açıkçası .
Sadece beraber uzun süre oynamaları Lazım , bu sene gayet iyiyiz

Bu çocukları strese sokmadan desteklememiz Lazım
1 Penaltı kaçırdı diye ndoye yi harcamayalım

F. Yıldırım
Hala Constant deniliyor. Asıl soru o pozisyonda Aykut neden öyle gereksiz bir çıkış yapıyor ve ön direği neden terk ediyor?

Orda olsaydı topu çıkarırdı.

leons61
bu maçı alsaydık çok eyiydi ama neyse sağlık olsun...en azından belki ayaklarımız yere sağlam basar..biz bu akhisar denen takımı yenemiyoz hiç arkadaş.....sonu iyi biter inşallah

Ertan1982
degisikler yerindeydi.Belki marin gierken baskasi cikabilirdi.

bordomaviask
Şampiyonluğa oynuyorum diyorsan bu tür maçları alacaksın arkadaş.. İyi oyun, kötü oyun fark etmez bu işin lama cimi yok ne yapıp edip a-la-cak-sın.

juliant
kimse zeminden bahsetmiyo bence bu zemınde doldur bosalttan baska oyun oynayamıcaz.marınıde kaybedecez teknık adam boyle zemınde top oynayamaz

serdaracıl
Yazik oldu,böyle maclari yenmek lazim.

Erkan ve Yusuf ile olacak is degil!

Edit: Özerde cok kötü

Ben de aynı görüşteyim. İyi birer yedek olurlar. Ve mümkünse özer 18'e dahi alınmasın

B.Yiğit
Moral bozmak yok iyi top oynadik futbol sansi akhisara guldu.

eraytaskin61
Erkan bu maçta iyiydi

ccd6167
Duran toplarda medjaniyi ariyoruz

İşte bu yüzden en kötü medjani en iyi aykuttan daha iyi

İskender Çakmak
Onurun yediği gol yenmez.Tam bir komedi.Akhisara kendi sahanda puan vermeyeceksin .İstanbulun üç büyüğü ilerleyen haftalarda çok fazla puan kaybetmez.Zaten Anadolu takımları bu sene kötü. Şota skora aldanıp değişiklikleri geç yaptı.Özer 60 dakika bizi eksik oynattı.

Kesinlikle Katılıyorum. Anadolu Takımları bu yıl kötü. Kimse süpriz puan kayıpları beklemesin.. Hiç olmayacak demiyorum ama geçen yılki gibi de olmayacak

Antonio
sabır falan kalmadı bizde takım sterse kötü oynasın hep kötü oynasın yeterki 3 puanı alalım. şampiyon olalım. constantı yedeğe çekmeliyiz alper oynasın. son gün alabiliyorlarsa henri bedimoyu alsınlar. constant olmaz. okay çıkmasaydı 2. golü yemezdik. n doye fiziken waristen bile etkisiz. ndoye yanlış transfer. ben başından beri dedim alınacak büyük forvet alınmalı. illa 3 milyona forvet aranıyor al jelavici ndoye 10 basar.ersun hoca jelavici istemişti.

brnclhn
30.08.2015, 21:21
forumdaki en kötümser taraftarlardanımdır ve ilk 2 maçta galip geldikten sonra da yenik duruma düştükten sonra nasıl oynayacağımız önemli diyodum şampiyonluktan bahsetmek için...bugun nitekim gördük ve eğer bu baskıyı her yenik duruma düştüğümüzde sergileyebilirsek maçları çevirecek bi takım olduğumuzu da gördüm...bu bi umut benim için...Ama şu fark atarızcı taraftarımız da artık bi ders alsın bu takım rahat maç kazanamaz...
dip not: cardozo baskılı oynayacağımız her maç sahada olmalıdır bunu tartışmak lüzumsuzdur...türkiyedeki en etkili bitirici forvettir değerlendirebilene...

Mustafa ÖZDEMİR
Ndoye için cardozoyu silenler memnunmu durumdan

Hüseyin Çümen
Constant maci verdi ben baska bisey demiyorum

61ronin61
30.08.2015, 21:22
1- en baştaki suçlu seyircidir.süper transferler iki maçta 6 puan 30binlik avni akerde 11-12 bin kişi.

2-dengesiz hasta constant kadroya bundan sonra alınmamalıdır.sürekli yedek olmalıdır devre arası kıçına tekme vurulmalıdır hasta arıza ben bundan umudu kestim.

3-ndoye gibi gol makinası şaşırttı beni direkten dönmesi şanssızlık tamamlarkende galiba kaval kemiğine geldi o bomboş kale şanssızlığın babası başkada bişey yazamam.

yusuf-özer kesilip marin ve başkası varsa o oynamalı.özer bitik takımın en kötüsü galiba bonservisi alınınca rahatladı ben bu adama hiç güvenmiyorum.

yusuf ise deli gibi koşan ama kafası sıfır basan tüm atakları öldüren tüm ortaları dağa taşa giden pasları yerini bulmayan tüm atakları öldüren adam işin garip yanı sürekli herkeste ona çalışıyor galiba çok koşuyor diye tüm takımın dengesi bozan 4 kişi var özer-yusuf-constant-onur.

5- yine bize kahır yine bize ızdırap bu başbelamız akhisar yine darbeyi vurdu bize gülmek haram galiba 9 puan yapıp araya mutlu huzurlu gene giremedik.

not=şota maçı mükemmel okuyor değiştiridiği tüm adamlar yerindeydi.takıma taraftara yazık oldu diyemicem çünkü taraftar yoktu.trabzonda şimdi gidin kahvede maçı izleyenler yine kahve köşelerinde biton maç kritiği yapın size müstahak bu takımı bitiren trabzondaki taraftardır.

zx61
Avni aker diyen var hala evimizde oynamışız :) Trabzona bu skor çok bile gelen ve gelmeyenlerle felaket bir kitle var Trabzonda.bu sene o sene bmn yönetimle iletişime geçse de avni akere erken veda edip istanbul ankarada oynasak maçları? Şöyle düsünelim şu maçı bir de olimpiyatta 50 bin kişiyle oynadığımızı düşünelim puan kaybeder miydik?

Muhammed Ayaz
moral bozmaya gerek yok, takım coşkulu oynuyor ,iyi oynuyor ve kadro geniş ....
allahın izni ile iyi günler gelecek .....
Trabzonda ki taraftara yazıklar olsun bu arada ....

Faruk Türk
kusura bakmayin da burda yazan taraftarlarin yüzde 80'i affederesiniz maçi nerenizle izlediniz?

Her hafta bi oyuncuya salliyorsunuz.. bu ne ya

Takim gayet iyi, bi kaç ufak tefek hatalar var onlar da düzelir bu ne, bi beraberlik oldu hemen herkez salliyor, ne futbol bilgisiymis, o kadar biliyordunuz da neden stada gitmediniz? tövbe..

N'Doye gayet iyiydi, bu tarz maçlarda illaki çift forvet oynamaliyiz bunu sota artik anlamistir, arti özer gerçekten gereksiz bir oyuncu, kusura bakmayin ama ona sallayabilirsiniz..

OKAY'a laf edeni artik taraftar olarak saymam futbol bilgisinden süphem olur, Orta sahanin en iyisiydi okay, çok güzel oynadi, hala laf atiyorsunuz.

N'Doye penalti kaçirdi evet, kaçirabilir ama kötü diyemezsiniz, sansizlik iste bugün bi cenabetlik vardi bizde, direkten dönüyor, girmek istemiyor top..

Yusuf gol atti , gol atmasaydi ikinci yariyi göremezdi bu kadar basit..

marin hazir oldugu an, yusufun yerini kapar, Mehmet Özerin yerinde oynar, tamamdir, gerekirse de çift forvet oynariz

takim iyi arkadaslar abartmayin hemen, ben bayadir böyle güzel futbol oynayan istekli, savasan takim görmedim

Furkan Tütüncü
Hoca ekici'yi riske etmeyeceğim diye 3 puanı riske etti. Sonuç ortada. Keşke özer yerine marin ile başlasaydık.

El Cordobes
samimiyetle söylüyorum ağzımdan tek kelime küfür çıkmamasına rağmen beni ve benim gibileri maça almayan gerekli kurullara sevgilerimi gönderiyorum.

M. Akif Yücesan
Yusuf'un gözlerinde problem olduğunu düşünmeye başladım :)

Rakip Yusuf'un nereye pas atacağını anlıyor, araya yerleşiyor, Yusuf topu adamın içinden geçirmeye çalışıyor. Cavanda Yusuf'un 15 metre ötesinde, Yusuf topu Cavanda'nın 5 metre gerisine atıyor.
Kesin gözlerinde problem var bu çocuğun :)

f1bekir
Maç sonu açıklaması izleyen var mı? Suratlar nasıl?

Kemal Öztel
Marin şimdiden şova başladı..
Kazanamamıza rağmen forumda güzel bir hava hakim bu şampiyonluğun habercisi ;)

Emre ÖZTÜRK
30.08.2015, 21:23
N doye yi bende beğendim gol penaltı kaçar bunlar sorun değil hele ki sezonun bu zamanlarında.Marin çok iş yapacak az çok sinyalini verdi her şeyden önce futbol zekası üst düzey adamda on dakikada sinyalini verdi.Mehmet kötüydü,Aykut saatli bomba, Constant iki golde de hatalı.

ccd6167
Takımın en önemli eksiği Jaja tarzında bir oyuncu ne eksik ne fazla.

2011deki Jaja bu takımın uçururdu.

Aklıma bu tarz başka oyuncu gelmiyor.

Yoann gourcuff alacaksın oraya hocam ekiciyi mbia nın yanına çekeceksin

Orki
Bu ndoye eğer böyle hareketsiz ve pasif bir futbol oynayacak da,stoperlerin arasında ezilip kaybolacaksa,topla mesafe katedemeyecekse,boş kaleyede atamayacaksa ozaman cardozodan özür dilemek lazım...

Poor
marin ya erkani ya ozeri keser ekicinin durumuna gore ondan sonra takim ilerde daha iyi olacak.

ozerin yerinde oynayan insanin 2. forvet gibi ceza sahasina girmesi ortaligi karistirmasi gerek boyle tek forvet kapanan savunmalarin icinde yok olup gider.

Ünal Er
taraftar neden gelmez ya, anlaşılır gibi değil

serdaracıl
Orta sahada öndeki üçlü zayıf.

Manu61
Final paslarını atacak oyuncumuz yok. O ufak dokunuşları yapacak bir oyuncu lazım. Batalla tarzı diyeyim. Öyle bir oyuncu olmadığı sürece hep bir tarafımız eksik kalacak.

artvints
30.08.2015, 21:24
Agir oynadik yine. Baskiya gec kaliyoruz.rakibin topla oynamasina bu kadar musade edilmez.bir seneye anca oturur bu takim. Dolu dolu oynamak icin sabir ve guven lazim.

İlkhan
Skordan memnun degilim ama oyun zevk verdi. Elestirmek icin elestirenleri allaha havale ediyorumm

PAP5044DUO cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yavuz Bektaş
takım iyi beyler, marin douglas, mehmet oynayacak... herkes yeni sayılır... yarın bir maç olsada seyretsek kıvamındayım. ilk defa tekrar maç seyretsem diye sabırsızlanıyorum

Aynen ünal abi sana katılıyorum yarın maç olsada izlesem durumundayım bence cogu kişide bu durumdadır bu bile bir heyecan olusturur taraftarda ve takımda

Bu arada yusufa 2.yarı özel önlem aldıkları cok belliydi acık vermediler ordan yusufu beğenmem ama durum bu

serdaracıl
Hoca ekici'yi riske etmeyeceğim diye 3 puanı riske etti. Sonuç ortada. Keşke özer yerine marin ile başlasaydık.

Ekici de pek hazır sayılmazdı

Tufan AYAN
kusura bakmayin da burda yazan taraftarlarin yüzde 80'i affederesiniz maçi nerenizle izlediniz?

Her hafta bi oyuncuya salliyorsunuz.. bu ne ya

Takim gayet iyi, bi kaç ufak tefek hatalar var onlar da düzelir bu ne, bi beraberlik oldu hemen herkez salliyor, ne futbol bilgisiymis, o kadar biliyordunuz da neden stada gitmediniz? tövbe..

N'Doye gayet iyiydi, bu tarz maçlarda illaki çift forvet oynamaliyiz bunu sota artik anlamistir, arti özer gerçekten gereksiz bir oyuncu, kusura bakmayin ama ona sallayabilirsiniz..

OKAY'a laf edeni artik taraftar olarak saymam futbol bilgisinden süphem olur, Orta sahanin en iyisiydi okay, çok güzel oynadi, hala laf atiyorsunuz.

N'Doye penalti kaçirdi evet, kaçirabilir ama kötü diyemezsiniz, sansizlik iste bugün bi cenabetlik vardi bizde, direkten dönüyor, girmek istemiyor top..

Yusuf gol atti , gol atmasaydi ikinci yariyi göremezdi bu kadar basit..

marin hazir oldugu an, yusufun yerini kapar, Mehmet Özerin yerinde oynar, tamamdir, gerekirse de çift forvet oynariz

takim iyi arkadaslar abartmayin hemen, ben bayadir böyle güzel futbol oynayan istekli, savasan takim görmedim
Zerrelerime kadar katılıyorum.

BAHADIR33
şikeci seyirciler maçta baskı nasıl olur göteriyor maalesef..

tanjugunduz
Yalniz orata sahamiz cok karisti bir otuz duzeni kurgulamak gerekiyor ic saha dis saha seklinde ic sahada cardozo forvet baslar marin yusuf ekici orta saha 3 lusu olur geride okay mbia oyunun durumuna gore ndoye ikiler forveti. Deplasmanda ise ndoye forvet baslar orta saha bu sefer erkan ekici yusuf seklinde olur

Abdülkadir Kılıç
30.08.2015, 21:25
Maçın en kötüsünü saha içinde aramak hata olur. Bugün takımın en kötüsü taraftardı.

Yıldıray Emanet
Şu kadronun zevk vermemesi zaten saçma olur evinde Akhisarı yenemiyosan bişeyleri sorgulıcaksın

61ronin61
Yusuf'un gözlerinde problem olduğunu düşünmeye başladım :)

Rakip Yusuf'un nereye pas atacağını anlıyor, araya yerleşiyor, Yusuf topu adamın içinden geçirmeye çalışıyor. Cavanda Yusuf'un 15 metre ötesinde, Yusuf topu Cavanda'nın 5 metre gerisine atıyor.
Kesin gözlerinde problem var bu çocuğun :)

gözünde değil beyninde problem var ayrıca pas atamıyor.

halilaziz61
Penaltı penaltı değildi, gol olsa haftalar boyu tartisilirdi. Okay yerine yusuf u çıkarmak lazımdı. Zira yusuf cardozo girdikten sonra maçta yoktu

Tufan AYAN
Skordan memnun degilim ama oyun zevk verdi. Elestirmek icin elestirenleri allaha havale ediyorumm

Nokta.

Nihat Güneş
Su zemini de duzeltsinler artik...Oyunumuzu cok etkiliyor bu durum.

Takim iyi sakin :)

Tayfun Aydın
Marin 10 dakika da çok iyi bir kumaşı olduğunu gösterdi. İstediği kadar gol atsın Yusuf sağ kanatta olmaz. Cardozo satılsın falan diyenlere ben bişey demiyorum kendisi dedi zaten.

Hala stoperlere laf atan var. Daha ne yapacaklardı. Pozisyon vermedik adamlara. M.Ekici eskisi gibi değil ama 15 günde gelir kendine.

Marin de birşey gördüm ki bir futbolcu da olması en iyi özelliktir. Adam topa hasret kalmış resmen topla sevişiyor. Çok maç kazandırır bize.

Penaltı iyi ki gol olmadı diyenlere haksızdı diyenlere geçin o işleri adam ilk yarı da buz gibi penaltıyı vermedi. Futbol bu. Haksız penaltı verdide ne oldu adamlar gene biçtiler bizi kart çıkartamadı sığır tezeği.

serdaracıl
Hucumlarımız organize değil, spontane gelişiyor

Serdar A
30.08.2015, 21:26
Takım gelecek için umut vaad ediyor.

EPL'de mücadele etmiyoruz. Türkiye liginde tüm takımlar ortada işte ...

Milli maçların ardından takım 1 seviye daha yükselmiş olarak geri gelecek .

tanjugunduz
Bence marin erkan ile donusumlu olur arada ekici ile de donusumlu olur ama tum dizilisimizde bence ozere yer yok ona bir gorev pozisyon dusmuyor oyin karakateri yok resmen herseyden azicik o azicikta is gormuyor maalesef . ama yinede bizim takim bu ligi sallar az sabredelim

~UniCef~
Bence en büyük suclu Taraftar. Sadece 7 800 eyirci mi gelir bu kadar önemli bir maca?

bariskaratas
Bu takım iş yapar. Tekrar yazayım.
1- Aykut Yerine Medjani. Duran toplarda golcumüz Medjani, duran toplardan sekenlerde de
2- Özer Yerine Ekici
3- Ndoye yerine Cardozo
4- Erkan Yerina Marin
5- Çift forvete döneceksek de Yusuf çıkar Ndoye girer

leons61
Moral bozmak yok iyi top oynadik futbol sansi akhisara guldu.

ilk 2 haftada futbol şansı bizden yanaydı işte...ama galip gelince bunu göremiyoruz şöyle iyiyiz böyle iyiyiz derken duvara tosluyoz

Faruk Türk
N'doye nasil pasifti arkadaslar ya? nasil futbol anlayisi, adam çok iyi top dagitti, geldi topu aldi, oyunu açti, Cardozo'yu ikinci yarinin basinda soksaydi tamamdi bu is zaten, çift forvet akhisari ezerdi, gerçi artik ders alip anlamisdir sota hocamiz

outlaws61
Yoann gourcuff alacaksın oraya hocam ekiciyi mbia nın yanına çekeceksin

Hocam ne yaparsa yapsın ben bu Ekiciyi sevmiyorum kusura bakmayın.

Hangi takımda olursa olsun ben bu adamı takıma koymam.

M. Akif Yücesan
gözünde değil beyninde problem var ayrıca pas atamıyor.

Beyninde de var da ilaveten gözlerinde de var :D

ssarı
İlk yarı çok yavaş oynadık şotanın hamleleri iyiydi ama özer çıkması ve cardozo ve ekici çok geç alındı . 2. Gole kadar topa basıp atak yaparken son6dak yumludan doldur boşalt çıkmak paniği gösterir ekici ve mbianın otada sorumluluk alıp takımı sakinleştirmesi gerekirdi
Birde şampiyonluk yolunda bazı puanları taraftar alır bugün bu öyle bir maçtı ama sıfır destek

LittleFinger
30.08.2015, 21:27
Bu takım olacak
Şampiyon biz olacağız
Bu sene evimizden çok deplasmanda çok puan toplarız gibime geliyor

Stoperler çok önemli geldi sayıyorum papy i schaub da tabi ayrı bi güzellik olur

Tolunay Abdioğlu
Kardeşim bir çok kişi Passolig yüzünden cezalı. Inan ben dahil 7-8 arkadaş kafayı yiyoruz maça gidemek diye. Ceza olmasaydı stad full çekerdi.

Dolu olsa da farkeden bişey olmaz. Pozisyonlara bile tepki yok. Duygularını aldırıp mı maça giriyor insanlar? Nefret ediyorum şunu söylemekten ama açın Fenerbahçe maçını izleyin.

~UniCef~
Penaltı penaltı değildi, gol olsa haftalar boyu tartisilirdi. Okay yerine yusuf u çıkarmak lazımdı. Zira yusuf cardozo girdikten sonra maçta yoktu

Yusuf ilk yari cok iyi oynadi, ama 60 dan sonra yoktu. Size katiliyorum, Okayin yerien Yusuf cikmaliydi

ozzy!
Takimdan oynanan oyundan zevk aldim sansiz goller yedik sadece. Umut veriyor takim benim icin bu onemliydi.

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eraytaskin61
Birde şampiyonluğa oynayacaksan kornerden gol yeme kardeşim

Doğukan Uçan
Şu maçta varya marin 45.dakika da özerle değişseydi yemin ediyorum 4-2 felan biterdi

Ertan1982
30.08.2015, 21:28
marin özei keser.Yusuf erkan degisimli oynar ikiside 90 dakikalik topcu degil.Erkan marini de yedekliye bilir.Mbia Okay ikilisinin yedegi kim?Medjani var biraz o da süpriz ofans ataklari ile defans vasat.

İlkhan
Kaldi 75 puan

ccd6167
Oyundan zevk alanlar biZe söylesinlerde bizde zevk alalım

Bugun bu takım pozisyona bile giremedi doğru dürüst rakip saha önünde doğru dürüst organizasyonlar bile yok kanatların çiZgiye inemedi

Eeee neyi beğendiniz sorması ayıp?

Alphan Altun
Bağıra bağıra geliyordu bu maç ;

Olimpiyat stadındaki Beşiktaş maçı farklıdır , Trabzon'daki Akhisar maçı farklı ,

N'doye faydalı bir forvet , Cardozo usta bir golcü ,

Özer arada iyi oynar , Ekici stardır.

Nazarlık olsun.

Nihat Güneş
Ne oldu simdi Yusuf konusnda forum normale dondu mu? 1 golle yine bahar gelmedi demek .

İlkhan
30.08.2015, 21:29
Ayrica bazilari sirf birileri hata yapsin da eletireyim kafasinda. Yakinda ana avrat kufur edicem onlara. Ceza yersem de umrumda olmaz.

A.T.R
ADMİNLER ÇOK RİCA EDİYORUM YENİLDİĞİMİZ VEYA OLMADIK PUAN KAYBETTİĞİMİZ MAÇLARDA DEĞİL MAÇ BAŞLIĞINI FORMU TAMAMEN 45 DAKİKALIĞINA KAPATIN LÜTFEN.
YEMİN EDİYORUM ŞURADA ONA BUNA B.K ATAN İNSANCIKLARI BOĞMAK GELİYOR İÇİMDEN YAZDIKLARINI OKURKEN.
KİMİ ŞOTA HOCA MI KİMİ YUSUF TOPÇU MU KİMİ GEÇEN HAFTA YERE GÖĞE SIĞDIRAMADIĞI N'DOYE'YE GİYDİRİR. YETER BEE! BİR HUZUR VERİN. GİDİN SOĞUSUN MOTORLARINIZ ONDAN SONRA GELİN NE YAZACAKSANIZ.

Maçta elinden geleni yapmadı diyeceğiniz kimse var mı? Bence sadece ÖZER bu takımda 11 de olmaması gereken futbolcu hepsi bu. Kaldı ki olmayacaktır da önümüzdeki haftalarda.

Bana sorarsanız Constant'ın hareketi de penaltı değildi rakip aldı penaltıyı? SERDAR ATASOY'un da dediği gibi hazırlıksız yakalandı topuk pasına karşı ama ona yardıma gelmesi gereken sol stoper neredeydi(AYKUT).

Üzüldük tabii ama karalar bağlamanın manası yok. Abartmayın. Bence gayet güzel bir takım oluyoruz. Gelecek olanlar da gelenler kadar katkı sağlarsa mutlak surette ŞAMPİYONLUĞUN EN BÜYÜK ADAYIYIZ BU SENE.

Enseyi karartmayın. Güzel günler göreceğiz. Ve bence ŞOTA gayet güzel hamleler yaptı. Eleştirilebilecek hiçbir şey yok.

Siz bence şimdiden şampiyonlukta kiminle yarışacağımızı düşünün. Bence ŞİKECİLER yine rakip olacak ve bu sefer beceremeyecekler eskiden yedikleri herzeleri.

Dediğim gibi güzel günler göreceğiz. Bekle bizi CHAMPIONS LEAGUE!

ANIL
Gayet iyi oynadık. Karamsar olmaya gerek yok.

~UniCef~
30.08.2015, 21:30
Yenilen iki golde tam bir fiyasko. Yani hic yenilmeyecek goller. Kornerden gol zaten yenilmez. Belkalemsiz de kornerden gol atamiyoruz. Erkanla attik ama gecen sezon sanki cok daha fazla gol atiyorduk

fincher
erkan çıkarılıp yusuf sola ndoye sağa şeklinde cardozolu ndoyeli 4-5-1 olmaz mıydı?

hocanın tercihine yargıladığımdan değil. alternatif olarak söylüyorum.

Bu tercih Okayin cikmasindan az elestirilmezdi.Bence cikacak tek adam okaydi.Kotu oynadigi icin degil,skor ve okayin mevkisi itibariyle 2 onliberodan biri cikar.Burda sota oyuncu degistirmedi mevki degistirdi...

Doğukan Uçan
özer bu formuyla formayı unutsun

LittleFinger
Yusuf geçen maç iyiydi ancak Schaub gelirse beyniyle Yusufu yedek bırakır o yaptığı faul kabul edilemezdi 2dk yattı maçı soğuttu rakip

Yusuf Erkan Cardozo Özer gibi 4 yedek çok güzel olur
Ndoye ilk 11 başlar diri güçlü oyuncu

Felaket tellalları bi def olun gidin!

~UniCef~
Gayet iyi oynadık. Karamsar olmaya gerek yok.

Aynen :)

ccd6167
Hocam ne yaparsa yapsın ben bu Ekiciyi sevmiyorum kusura bakmayın.

Hangi takımda olursa olsun ben bu adamı takıma koymam.

Olur hocam tercih meselesi ben beğeniyorum açıkcası fakat fazla sorumluluk vermeyeceksin saha içinde ki sorumluluğu paylaştırmak lazım yoksa ekici bana muhtaçlar moduna giriyor

A.T.R
oyundan zevk alanlar bize söylesinlerde bizde zevk alalım

bugun bu takım pozisyona bile giremedi doğru dürüst rakip saha önünde doğru dürüst organizasyonlar bile yok kanatların çizgiye inemedi

eeee neyi beğendiniz sorması ayıp?

gayreti kazanma isteğini beğendik efendi. Yetmez mi?

Manava61
Cardozo iyi oynar Cardozocular Ndoyecilere sallar NDoye iyi oynar Ndoyeciler Cardozoculara sallar sonra :Bo tokomdon bor holt olmaz .BIrakalım bu işleri ikisi de TRABZONSPORUMUZUN oyuncusu.Maça gelince bence iyi oynadık bireysel hatalardan gol yedik.Takımın el freni her zamanki gibi özer maçtan önce de yazmıştım marinle başlanmalıydı.Yusuf ve erkan bu maçta iyilerdi.Mbia okay cavanda ya hiç değinmiyorum zaten.Mustafa aykut her zamanki gibi ekstra bir şey yapmadılar.Galibiyetle girseydik belki iyi olurdu ama bu bize erken bir uyarı vermiş oldu biraz daha çeki düzen veririz kendimize direk şampiyonluk şarkıları söylemek yerine takım olmayı deneriz.Papy ve Schaup transferleri gerçekleşirse milli arayla beraber çok iyi takım oluruz.Saygılar...

durito
30.08.2015, 21:31
Penaltı Constant'ın hatası değil beki takip etmeyen Erkan'ın hatası.
Yusuf hala aynı, arkasındaki bekle nasıl oynaması gerektiğini bilmiyor, daha kötüsü çabalamıyor da.
Gol atması aldatmasın, hucüm opsiyonlarının çoğunu öldürüyor.

Hoca'nın Özer ısrarı dışında hatası yoktu belki Cardozo'yu Aykut'la değiştirip Okay'ı sahada tutabilirdi.

Yaşar
Kornerden yediğimiz golde cezasahası ndaki oyuncularımızın boy ortalamasını merak ettim. Demek ki her şey uzun boylu olmakla bitmiyor. Düzgün Pozisyon almaz, düzgün eşleşmë yapmazsan sonucu duran toptan yiyecegin gol olur. Bu puan kaybı ilk 2 haftada olması muhtemel kayıplara sayılıp gecistirilebilir ama içeride bu tarz takımlara puan kaybetmemek lazım

devran

Bugun bu takım pozisyona bile giremedi doğru dürüst rakip saha önünde doğru dürüst organizasyonlar bile yok kanatların çiZgiye inemedi

Hocam yapmayın lütfen. Geçen sene toplamda yaptığımız ortayı bugün tek maçta yaptık neredeyse.

yüregimts
Okay çok iyiydi ama 60 tan sonra düşüyo buna çare bulunmalı o çıkması şuan galiptik... o çıktıktan sonra onun yerine girecek tek adam var o da medijani ... şu sistemde 2 tane defans gelecegini düşünürsek.

Takım oturacak kesinlikle. ..

Bugün üzüldüm beraberlige ama en çokta takımı 2 hafta izleyemeyeceğim diye üzülüyorum. .

Hoca moral vermeli Trabzonda ki arkadaşlar antrenman lara gidip takımı desteklemeli bu ara en çok bu ligde bize yarayacaktır...

Hep eleştiri eleştiri yeter artık... destekleyin şu takımı şikeciler bile tutuşmuşken...

Yiğit SARI
Son mesajımı atıp transfer dosyasına geçiyorum(kendimi tutabilirsem)

Özer...

ceday99
Haydi bakalım yine felaket tellallarına, leş kargalarına, ölü sevicilere , "bizden bi cacık olmaz komplekslilerine" gün doğdu.

Bende diyorumki Trabzonda böyle sazan gibi oltaya gelen taraftar, bu sazanları da oltalayacak 3 5 kuruşluk tiraj peşinde koşan yerel basın olduktan sonra bu takım ne şampiyon olur, ne istikrar olur, ne de teknik direktör dayanır...

Belki de hepinizin gizliden gizliye istediği de bu ; başarısızlık...

Bağıralım, eleştirelim, stresimizi atalım 2 kötü sonuçtan sonra teknik direktör kellesi avına çıkalım gelsin yenisi diyelim sonra başa dönelim yine aynı şeyleri tekrar edelim.

Arvelad iyi hoca kötü hoca, Hos Trabzona başkanlık yapar yapamaz asıl önemli olan biz takımın asıl sahibi taraftarlar ne yapıyoruz, ilk kötü sonuçta sırtımız dönüp en ağır şekilde eleştirip asıp kesiyoruz...

Bu işler böyle olmaz herkes bilsin...

Iki maçta şampiyonuz diyenlere de laf çak da söylediklerini alkışlayayım.

asilhamsi

hacım sen sanırım bordomavi forma giyen baska bir takımın macını actın yanlıslıkla.

Bizim macı kacırdıgın icin cok uzuldum gercekten.

Bosver sonraki macı izlersin cok takılma.

Mustafa Ulutaş
30.08.2015, 21:32
Bir ara maç hiç bitmesin istedim, mesele galibiyet değil hakikaten bu takım heyecanlandırıyor. İnşallah çok daha iyi olacak, enseyi karartmayalım.

Sibel
Cezaya rağmen kendimizi tribüne sokmaya başardık.
Bin dereden su getirdik ama girdik.
Buradan bize ceza verenlerin Allah cezasını versin diye bir kez daha haykırmak istiyorum.

Hekimoğlu
Ndoye 'un top istemesi orta saha ile bağlantı kurması hoşuma gitti hareketli ama geri gelmek zorunda kaldı sürekli fakat o direkten dönen topa yaptığı vuruş beni endişeye sürüklüyor yakaladığını da atması lazım.

Faruk Türk
Zerrelerime kadar katılıyorum.

sagol kardesim..

degerli arkadaslarimiz artik rahat olalim, gerçekten uzun zamandir böyle zevkli maç görmedim, evet 2 puan kaybettik, bu da basit hatalardan dolayi..

Sadece oyuncular degil, sota'da illaki ders alacak bu maçtan ve bi daha ki maçta daha güzel bir 11 ile halledecek isi :))

Douglas geldi stopere, defansi toparlarmi , her türlü toparlar..
Constant'a çok sallamayin, adam iyi kötü oynuyor, gereksiz penalti yapti kendiside anlamistir umarim, bi daha olmaz.

Milli takim arasindan sonra, marin ve memo hazir oldugu zaman, sorun olmaz :)

Buğra Çora
Su Trabzonda yasayanlardan nefret ediyorum.. besiktas macindan sonra en fazla 200 passolig satildi, onlarda gurbetci! Bukadar olmaz. Sehir futboldan ve Trabzonspordan kopmus galiba yada bedava bilet mi bekliyorlar?? Böyle zamanda desteklememek gercekten aptalik. Bu yetmez gibi bide bando, trabzonlu zibidilerin, ve viranin karisik tezaruhatlari beni deli etti, birazda göldüm :) cünkü tam bi komedi.. birbirinlen haberlesemeyen aptalar.. hocbirinin aklina telsizlen haberlesmek aklina gelmiyor mu?? Isterlerse ben belescilere alirim en güzelinden ama o aptalar onu kulanmasinida bilmezler hemen kirarlar.. bando calarken lay lay lom nedir. Bu bando ses cilartmaktan baska neye yariyor. Konserde miyiz macta mi?

Bu maci cok net bi sekilde trabzon halki ve taraftarlari kaybetti. Takim iyi mücadele etti..
Simdi kavelerde, burda futbolculara salamalar baslamistir.. bikerende kendinize sorun ben Trabzonspor icin ne yaptim diye!!!!

Yıldıray Emanet
Şu ne oynadığı belirsiz anadolu kluplerinden 2 gol yemicen kardesim gol yemesen zaten illaki atarsın gidip 2 tane golü nasıl yiyosın sen

zx61
taraftar neden gelmez ya, anlaşılır gibi değil

Çünkü Trabzon artık bitmiş.
Trabzonspora para harcamayı israf görüyorlar.ben şahidim tscluptan ürün alana enayi gözüyle bakıyorlar.
Bu maç Trabzonun sınavıydı veremediler malesef gs maçına yine dolar stad sonraki maç yine 5 bine oynarız yazarken utanıyorum ne olur yönetim Trabzondan çıkar şu takımı

My
Sağ açığımız yok.
Sol bekimiz yok.

Net.

Cardozo candır.

Özer'in yerine Marin.

Cardozo candır.

Harketsiz oynuyoruz. 3. bölgeye oyunu tam anlamıyla yıkamıyoruz.

Cardozo candır.

David_LuiZ4
Constantı eleştirmeniz için illa hata mı yapması lazım yani Bjk maçında Constant 10 numara diyeceksin bu maçta Constanttan cacık olmaz öyle mi..

Constanttan sol bek olmaz demiştik daha agırını yazayım Constant günümüz futbolunda top oynayacak bir insan değil..

Adam laubali geniş gevşek ve umarsız biri bildiğimiz siyahilerin atletik özelliklerine sahip değil..O pozisyonda stoper nerde diyenlere de futbola tepki olarak doğdukları için süresiz ceza verilmesi lazım forumda bence..Zekası olan bir futbolcu rakiple aynı anda topa ulaşacakları zaman top kendi ceza sahan içindeyse ne topa ne rakibe dalar onun kaleyi gören tarafına koşup önünü keser alanı kapatır..Pozisyonda Constantın adama girmediğini var sayalım önüne koşmadığı alanı kapatmadığı direk son adam pozisyonuna kendini düşürdüğü için rakip yere düşmese direk gol pozisyonuna girer..

Yani Constantta oyun zekası namına hele hele defansif anlamda kırıntı yok kırıntı..İkincisi bu adam çabuk falan da değil mesela Cavanda bölgesinde aynı pozisyon olsa Cavanda rakipden daha önce topa ulaşırdı..

Aklı başında bir adam Cavanda ile Constantı aynı anda izlediği halde Constantı övemez puan kaybının sorumlusu ise hala Erkan Yusuf Özer orta sahasıyla rakip 18 içine dalabileceğini zanneden Şotadır..Neyse ki sonradan aldığı adamlar ona antremanda değil de maçta fikir vermiştir heralde mevcut üçlünün bi halta yaramadığı konusunda..Hani normalde bir hoca bunu antremanda görmesi gerekir..

Takımda ve tribünde sayısı azaldıkça daha sağlam bir duruşu olan bir kulüp haline geleceğimizin küçük göstergelerinden biridir ayrıca bu maç..

Şimdi kahvehanelerde 5 liraya küfür eleştiri çay okey pişpirik çok bilmişlik gırna gidiyordur Trabzon'da..

Ünal Er
30.08.2015, 21:33
cardozo iç maçların hepsinde oynamalı

fincher

Pozisyon da var,kanatlar da cizgiye indi,rakip saha onunde de sayisiz organizasyon var,bazi son paslar basarisiz oldu sadece...Hangi maci izlediniz siz?

Doğukan Uçan
2010 daki gibi gol yesek bile oyunu bırakmıyoruz, bir de geçen seneyi hatırlayın geriye düştüğümüz bütün maçı kaybettik

umut22
Daha iyi olacağız. Bu takımda iş var. En azından hırs var.

Teoman Karadeniz
Cristal Palace yenilgisinden sonra Chelsea forumlarını merak ettim bu başlığa yazılanları okuyunca. ''Morinho ile bu iş olmaz'' yazıyorlar mıdır acep!?

Hep demiyor muyduk; ''Takım iyi oynasın da, biz şampiyon olmamaya zaten alıştık. Yeter ki keyif alalım.'' diye. Her ne kadar sinirlendiğimiz anlar olsa da keyif veren ve ilerleyen haftalarda da keyif vereceği ümidini aşılayan bir oyun izledik. Marco Marin'in takıma katacaklarını gördük.

Elbette ki Costant'ın hatasına kızar ve eleştirebiliriz ancak bir gerçek var ki Costant'ın sırtında ; ''11'' numara var. Yani, adam hücum oyuncusu. Zorlamayla sol bek oynatıyoruz. Özer'in yetersizliğinin hepimiz farkındayız ama artık Özer de Marco Marin'in farkındadır. Bu iş hatalar yapıp, hatalardan ders çıkararak gelişir. Bu gelişime katkıda bulunalım.

İlk onbirden tut da teknik direktöre, hakemden tut da digitürk yorumcusuna, rakip kaleciden tut da tribünlere kadar her şey eleştirilir mi? Keyifli yanlarına bakalım biraz. Bu gece başımızı yastığa koyduğumuzda giden puanlar gözümüzün önüne gelmeyecek mi? Gelecek! Ama Marin'in çalımları, Yusuf'un şutları, Şota'nın diğer hocalar gibi yeni transferleri on hafta bekletmek yerine hemen oyuna alması gibi gelişmeler de gelsin gözümüzün önüne.

Hasan61
Bu takım 82 puanla şampiyon yapılmadı,o aşamaya gelirsek yine yapılmayacak o yüzden fazla heyecana da gerek yok.

bariskaratas
Cardozo bu maçtan sonra demedik biz.
Cardozo golcüdür. Onu koyarsın ondan sonra takımı dizeriz. Ndoye forvettir.
Biz golcüsüz oynayamayız. Real Barca değiliz biz.

ccd6167
hacım sen sanırım bordomavi forma giyen baska bir takımın macını actın yanlıslıkla.

Bizim macı kacırdıgın icin cok uzuldum gercekten.

Bosver sonraki macı izlersin cok takılma.

Hocam 90 dk kaçırdığımız pozisyon var mı penaltı haricinde ? Ben mi yanlış maç izledim yoksa ?

Serdar A
30.08.2015, 21:34
Bir gazla gelip , halihazırda uzun zamandır transfer başlığında da takım olmanın önemine , takımın duygusal bütünlüğüne kendi çapında vurgu yapan , tff ve mhk nezdinde şartların olgunlaşmadan şampiyonluk mücadelesinin mümkün olmadığını söyleyen bir forum üyesine esip gürleyip şov yapmaktır, beni kızdıran .

Elbette iddiamızı da ortaya koyacağız. Başarıya odaklanacağız. Başarısızlığa şartlanmış , başarızlığa ulaştığında da olağan karşılayan , hayatı edilgen insanların yolundan da gitmem , o ruhu da paylaşamam .

Herkes eleştirisini yapsın etsin.
Ancak burada fikirleriyle değilde , forum üyelerinden birine şahsına saldırıp trollük etmeye kalkan adam sabit maldır benim gözümde .

Maçtaki kırılma anları oyunun kaderine doğrudan etki etti .
Bir kademe hatası bir kaçan penaltı , oyun dinamik olarak dakika dakika şekillenir. Ve misalen penaltıyı atabilse idik maç çok başka bir şekle girecekti. Buna binaen fark edecek bir maçı berabere bitirdiğimize dari üzüntümü ifade ediyorum , durum bundan ibaret , eleştireceksen bu tespiti eleştireceksin. Benim şahsımla alakalı çıkarımda bulunmak kimsenin haddine değil. Olursa , işte seviye buraya iner ...

Var işine git , ey troll...

Doğukan Uçan
deplasman da n doye iç sahada cardozo oynamalı :D

karayamayman
Hatırlatan olmuştur; şampiyon olduğumuz 2010-2011'de de puan kaybetmiştik kendi sahamızda 3. hafta, değil mi?

erol taha
Ekici formunu bulursa Marin sayesesinde firikikden çok gol bulur

Arda'
Yatabare > N'Doye

Can
Şu takımın son transferlerden sonra bir eksiği Bedimo gibi bir sol bekti. Alamadık Cavanda gibi bi adam . Otobana çevirelim kanatları. Kontra yemeyelim.

outlaws61
Olur hocam tercih meselesi ben beğeniyorum açıkcası fakat fazla sorumluluk vermeyeceksin saha içinde ki sorumluluğu paylaştırmak lazım yoksa ekici bana muhtaçlar moduna giriyor

İyi işler yaparsa tebrik ederim ama o kadar gereksiz şeyler yapıyor ki sebebi dediğin şeyden dolayı bana muhtaçlar kafası.

Ama bu sene herşey farklı olur bence Marin sorumluluk alır Cardozo,M'bia,Okay,Erkan,Ndoye derken Ekici biraz daha takım oyununa kafayı yorar.

Yoksa gerçekten bu adama dayanamıyorum.

Mustafa ÖZDEMİR
Çünkü Trabzon artık bitmiş.
Trabzonspora para harcamayı israf görüyorlar.ben şahidim tscluptan ürün alana enayi gözüyle bakıyorlar.
Bu maç Trabzonun sınavıydı veremediler malesef gs maçına yine dolar stad sonraki maç yine 5 bine oynarız yazarken utanıyorum ne olur yönetim Trabzondan çıkar şu takımı

Kimse taraftara suç atmasın boşuna. Yediğimiz aptalca cezaya sesini çıkaramayan yönetimi eleştirin gidin

Ehrimen
30.08.2015, 21:35

Sen Rize maçını izlemiş olmayasın?

juliant
koca bır 45 dkkyı heba ederek oynuyoruz ılk dakkalardan golu aramaya baslamamız lazım nasılsa yedeklerde şahane yoruldumu takım degıstır,marınden bu kadar teknık oyun beklemıyodum benı cok umutlandırdı, ama endısem bu zemınde marın kaybolup gıdecek,tum olumsuzluklara ragmen sota bızım gordugumuzu gorebılseydı yınede macı 2 0 a getırıp bıtırebılırdık ısı,takım lıder umut var ndoyede ıyı olacaktır bızım forvetlerın tek sanssızlıgı erkan ve yusuf gıbı forvetı besleyecek eleman yerıne golu dusunen oyuncuların olması bu ıkısı yerıne ekıcı ve marın gırdıgınde forvetlerımızde gol atmaya baslayacaktır

T-Zone
Ben kazanmayı isteyen bir takım gördüm. Skor olmasa da oyun gelecek için ümit verdi. Bizde ne yazık ki üç İstanbul Takımı'ndaki bal yok. Biraz şanslı olsaydık kazanabilirdik. En büyük endişem buradaki ve staddaki taraftarlarımız. Stada taraftar gitmiyor, buradakilerin çoğu da biri kötü oynasa da ona saydırsam derdinde.

Fatih K.
Bu maç ayaklarımızın yere basmasını sağlar inşallah. Mehmetin arkadaşlarına saygı duyması lazım, Onurun biraz toparlanması lazım, Constantın uyarılması lazım, Marin, Papy, Douglasın takıma monte edilmesi lazım, Mbianın görevini tam anlamıyla yapması lazım ve en önemlisi takımın havaya girmemesi lazım.

Şahsen Marinin gelmesine karşıydım ama nazar değmesin çok iyi oynadı. Takımın ön liberosu sanki Mbia değilde Okay gibiydi Mbia çok ileriye bazen. Ayrıca Mehmet beni hayal kırıklığına uğrattı çok bencil oynuyor. Maç 2-2 iken 2 tane korneri ve 2 tane alakasız yerden frikiği kaleye vurdu. Silkelenip kendine gelmesi lazım. Böyle devam ederse en sevilen oyuncu sıfatından en çok küfür yiyen oyuncuya evrilebilir.

Nihat Güneş
Acil duyum lazim.

Faruk Türk
Sağ açığımız yok.
Sol bekimiz yok.

Net.

Cardozo candır.

Özer'in yerine Marin.

Cardozo candır.

Harketsiz oynuyoruz. 3. bölgeye oyunu tam anlamıyla yıkamıyoruz.

Cardozo candır.

katiliyorum ama, cardozo -- N'Doye oynarsa can'dir, bu ikili birbirini tamamliyor bence :D

darksider
Yıllar sonra foruma giriyorum, sebebi bu sezon yapılan iyi transferler, şampiyon Trabzonspor ruhunun geri geldiğine inanmam, ve sayılabilecek daha bir çok olumlu şey... Ama ne yazık ki hala aynı mantalite devam ediyor, ilk puan kaybında hemen birilerine saldırmalar, açık aramalar, ben demiştim demeler, forum içinde tartışmalar-kapışmalar... Yazık. Trabzonlu ve ve Trabzonsporlunun en büyük hatası bu. Evet Karadeniz'in çocuklarıyız, evet agresifiz, sinirliyiz, karadenizin dalgaları gibi yıkıp geçeriz, fırtınalarımız ani gelir, yıkar geçer...ama...bunun zamanı değil şimdi, şimdi birlik olma destek olma zamanı, eleştirme ama yapıcı eleştirme zamanı. Örnek, Kendi sahamızda puan kaybettik, bir kişi şu tribünlerin hali ne diye baktı mı? Birlikte tezahürat dahi yapamıyoruz, 3 defa başlatıp sonunu getiremedik. Peki o boşluklara be demeli? O kadar transfer yapılmış ,ilk iki hafta 6 puan alınmış hala bomboş... En kötü örnek ama bakın ŞB taraftarına, açın televizyonu bakın en basitinden tribünlere, veya vardır arkadaşlarınız bakın nasıl destek verdiklerine, saraçoğlunun altındaki store'un haftanın herhangi bir günü açık olduğu herhangibir saatteki müşteri sayısına bakın. Taraftarlarının forumlarda, tribünde , dışarıda herşeyi rağmen nasıl takımlarını desteklediklerine bakın. Ondan sonra da dönüp kendimize bakalım biz ne yapıyoruz diye. Ilk puan kaybında dağılalım, kavga edelim, ona buna küfür edelim... Taraftara 12. Oyuncu denmesinin bir sebebi var, ve ne yazık ki bu takımın en büyük eksiği solbek veya kanat değil, 12. Oyuncu...

Uzun yazdım kusura bakmayın, aslında sabaha kadar da yazarım ama gerek yok, bu yazdıklarımı da beğenmeyen birsürü insan çıkacak nasıl olsa, yapmak isteyeceğim en son şey tartışmak ve tartışmaya sebep olmak.

Maça gelince; Şahsi görüşüm, açıkları görmek adına büyük bir fırsat, daha en az iki transfer yapılması gerektiğini Gözümüze sokmak için iyi fırsat. Yazık olan 2 puan ama her iste bir hayır vardır...

B.Yiğit
30.08.2015, 21:36
2011 de Manisa temsilcisine puan kaybetmistik yine manisa temsilcisi.

kudu_61
bugün m.united yenildi biraz sakin kadromuz lig üstü buna eminim 3 maç 7 puan fena değil neticede bursa oturur ve istanbula kök söktürür yendik bjk yi evinde yendik stres yok
benim gördüğüm en isteksiz futbolcu constant
en yeteneksiz yusuf

yani sol bek ve sağ açığımız olsa daha farklı olurdu

Volcano
Bizim taraftarımızdaki bu psikolojik baskı nedir anlamak mümkün değil arkadaş!!!
2 büyük maç kazanmışız stada gelen 7000 kişi konuşmaya gelince car car konuşuyosunuz...

☆N'doye nerdeyse İbrahimoviç olmuştu şimdi yedek olsun diyorsunuz bu nasıl bir futboldan anlamadır kardeşim....
☆Cardozo hakkında söylenilenleri unutmadım..Yazıktır utanın ya bu adam sağdan, soldan ortalar berbat göbekten giren yok bu kadroyla 17 gol attı geçen sene...
☆Defansa tek kelime söylemeye hakkınız yok mustafa ve aykuta helal olsun adamlar göz açtırmadı..Değil douglas pique gelse yedek kalmalı kardeşim adamlar işini yapıyor..
☆Mbia ve Okay değişmeli diyen futboldan anlamıyodur kardeşim... Son yılların en iyi ortasahası oldu...
☆Marin'i de messi yapmayın kardeşim hemen ben bişey görmedim..Hatta alanzinho'yu izler gibiydim bu tip adamlar çok bize yaramıyor malesef..
☆Costant dağanık bir arkadaş yeteneğine hızına lafım yok hatta penaltı yaptırmasını da geçtim ama kornerde bir adama bu kadar kolay kafa vurdurulmaz
☆Asıl problem forvetin arkasındaki 3 lüde... Yusuf sadece koşuyor ortaları iyi değil çalımla içeri kat edemiyor, fiziken zayıf..Erkan ortaları fena değil içeri kat edemiyor fiziken zayıf.. Özer'e cümle bile kurmaya gerek yok...Ancak zannetmeyin ki Mehmet Ekici o eksikliği giderir ben Mehmet'in bir tane arapasına şahit olmadım..

bariskaratas
30.08.2015, 21:37
Cardozo golcü Ndoye forvet aradaki farkı bilerek konuşalım

QsTaH61
Arkadaş 1 kerede şans bizimle olsa ne olurki.
Son dakikalarda mükemmel bir baskı kurduk.Penaltiyi ndoyenin kullanmasına akıl sır erdiremedim.Ve son olarak bir sorum olacak bizim trabzondakı seyirciler neden skor ortadayken veya mağlup durumdayken tezahurat yapmıyorlar? Bağıran 3 5 kişi var sadece:D

karayamayman
Bu arada bu taraftara bu skor ve oyun çok bile...

ccd6167
Pozisyon da var,kanatlar da cizgiye indi,rakip saha onunde de sayisiz organizasyon var,bazi son paslar basarisiz oldu sadece...Hangi maci izlediniz siz?

Hocam maçın özetini izlersin umarım okay in direkten dönen topu var başka bişi yok kusura bakma öyle üst düzey bi futbol yoktu sahada zaten .

Özer maça etti sağolsun

KazazogLu
Su Trabzonda yasayanlardan nefret ediyorum.. besiktas macindan sonra en fazla 200 passolig satildi, onlarda gurbetci! Bukadar olmaz. Sehir futboldan ve Trabzonspordan kopmus galiba yada bedava bilet mi bekliyorlar?? Böyle zamanda desteklememek gercekten aptalik. Bu yetmez gibi bide bando, trabzonlu zibidilerin, ve viranin karisik tezaruhatlari beni deli etti, birazda göldüm :) cünkü tam bi komedi.. birbirinlen haberlesemeyen aptalar.. hocbirinin aklina telsizlen haberlesmek aklina gelmiyor mu?? Isterlerse ben belescilere alirim en güzelinden ama o aptalar onu kulanmasinida bilmezler hemen kirarlar.. bando calarken lay lay lom nedir. Bu bando ses cilartmaktan baska neye yariyor. Konserde miyiz macta mi?

Bu maci cok net bi sekilde trabzon halki ve taraftarlari kaybetti. Takim iyi mücadele etti..
Simdi kavelerde, burda futbolculara salamalar baslamistir.. bikerende kendinize sorun ben Trabzonspor icin ne yaptim diye!!!!

300 kişi kuyruktaydı sadece pazar günü.Alamıyor kimse pasolig...
Trabzondakilerden nefret ediyomuşmuşmuş...

artvints
30.08.2015, 21:38
Ic saha oyunu uzerinde biraz daha dusunmek lazim.daha direk ataklar cepte olmali.iki saat pas yapacagina cardozo'yu istasyon olarak kullan.uzun top at yerles karsi sahaya.donen topa baski yap.ersun hocanin ic saha oyunu iyiydi.ondan kopyalar cekelim.

omondoles
Hocam maçın özetini izlersin umarım okay in direkten dönen topu var başka bişi yok kusura bakma öyle üst düzey bi futbol yoktu sahada zaten .

Özer maça etti sağolsun

Okay şu ana kadarki en iyi oynunu oynadı.

Loading .. %61

Gurpas
1 Bu tarfatarla şampiyonluğa oynayamassın
2 Okay her maç ilk 11 oynamalı
3 Özer artık ilk 11 başlamamalı
4 Onur eski Onur değil...
5 Yusuf sanki beyni olmayan bir kafa taşıyor...

Aydın Tiryaki
Öncelikle ben takımı genel olarak beğendim.İlk yarıdaki oyun olsun ikinci yarıda geriye düştükten sonra verdiğimiz reaksiyon olsun bunlar gelecek haftalara umutla bakabilmemiz için olumlu şeylerdi.Elbette oyuncuların birbirleriyle fazla oynamamalarından kaynaklanan bir uyum sorunu var ve bu her geçen hafta daha da düzelecektir.Herkesin aksine ben Constant'a fazla yüklenilmemesi gerektiğini düşünüyorum evet bugün berabere kalmamızın nedeni olan iki oyuncudan birisi N'doye ile birlikte ama elimizde oynatabileceğimiz Constant'ın alternatifi olan bir sol bekimiz yok ne yazık ki ona mecburuz.Beğendiğim oyuncular özellikle ikinci yarıdaki oyunuyla Okay,Cavanda ve Mbia'ydı.Stoperlerimizle ilgili söyleyebileceğim şey evet müdahele anlamında bir defans oyuncusunun olması gerektiği gibiler fakat ikisi de topu oyuna sokma konusunda kötü olmakta birbirleriyle yarışıyorlar ve bu da takımın verimli bir atak başlangıcı yapmasının önüne taş koyuyor bu nedenle en azında Douglas'ın mümkünse Papy'nin de bu takıma monte olması gerekiyor kanımca.Şota'ya gelecek olursak bugün müdaheleleri Okay dışında iyiydi ama orda da çift forvete geçmesi gerekiyordu bu yüzden bunu görmezden gelebiliriz.Son olarak içeride oynadığımız maçlarda kesinlikle Cardozoyla başlamalıyız N'doye daha sonradan patlayıcı güç olarak oyuna girerse daha faydalı olur.Dışarıdaki maçlarda yine N'doye ile başlamalıyız.Her şeye rağmen inanıyorum bu sene o sene!

Faruk Türk
Arkadaslar rahat olalim ya, bi gulhü, elham okuyun ne bu ya :)

Sinirlenmeyin bu kadar, tamam oldu bitti malesef 3 de 3 olmadi ama takim iyi , daha da iyi olacak bekleyin iste :D

OFLU
Hemen doğradınız takımı durun bakalım..
2 stoper , Marin ve Ekici form tuttuğunda üzülürsünüz:)

Hasan61
30.08.2015, 21:39
300 kişi kuyruktaydı sadece pazar günü.Alamıyor kimse pasolig...
Trabzondakilerden nefret ediyomuşmuşmuş...

Kaç kez açıklaması lazım bunu klübün maç gününe bırakmayın şu işi diye?

Manava61
Benim anlamadıgım ve şaşkınla izlediğim şey şu ki Onur neden eleştiriliyor ne yaptı?Maçı uzatmaları dahil 96 dakika boyunca izledim hatasını göremedim.

Ufuk
Ndoye penaltı dışında iyiydi bugün. Özerin yapması gerekenleri yaptı. Douglao ile boğuştu. Faul Aldı. Penaltıyı golle tanışıp moral bulsun diye ona attırdılar sanırım ama Erkan atmalıydı.

İç sahada Cardozo - Ndoye ikilisi oynamalı. Ndoye gezen adam zaten savunma anlamında sıkıntı olmaz.

Hekimoğlu
Taraftar bence oyuncuları sürekli alkışlayarak moral verdi bu açıdan olumluydu ama takımı ateşleyecek bir taraftar grubu yoktu cezadan dolayı.

Varlıbaş61
30.08.2015, 21:40
Yatabare > N'Doye

Yok artık .. Ndoye yatabare'yi 3 katlar .. Bence tabii ..

asilhamsi
penaltı pozisyonunda stoperleri degil constant ı hatalı cok cok enteresan.

Macın ikinci yarısını izledim.Constant ta neden bu kadar yuklendiginizi bir turlu anlamadım.Adamın resmen adı cıkmıs.

cavanda,mbia,okay her mac aynı performansla oynuyorlar.Nazar olmasalar iyi.

odyseuys

Özer maça etti sağolsun

custodio'nun üzerinden atladığı pozisyonu kaçırmışsınız belli ki :).

ANIL
Constant'ın iyi oynadığını düşüyorum. Kaç kez çizgiye indi orta açtı. Oyunu kurdu. Önündeki erkan defansa yardım etmiyor ne yapsın adam.

B.AKDEMİR
Şota'dan daha cesur hamleler bekliyorum.Son 15 dakikadaki oyunu kendi sahamizda oyunun geneline yaymamiz gerek.Costant bek oyuncusu degil.Özer bu takimi eksik birakiyor.Cardozo bence surekli ilk 11 de oynamali.

yatmaztara
Bu arada oyun hızımızı da x2 arttırmalıyız.

KazazogLu
30.08.2015, 21:41
Açık söyliyim adam 4 saat bekleyip pasolig almaz Trabzonda.Başlarım passoligine deyip o kuruktan ayrılır.

TS CLUB da forma kalmamış maç günü yazıktır.Sezon başında S beden kalmadı ne demek.

O kadar amatör bir kulüp ki taraftarına passolig sağlayamıyor...

asilhamsi
Benim anlamadıgım ve şaşkınla izlediğim şey şu ki Onur neden eleştiriliyor ne yaptı?Maçı uzatmaları dahil 96 dakika boyunca izledim hatasını göremedim.

abi yapma ciddi konsantrasyon eksikligi var.ikinci golde uzerine gelen topu iceri aldı.

Zaten kaleye sadece iki top geldi.

Sibel
Maça gelen taraftar görevini tam anlamıyla yaptı.
Eleştirmek için eleştirmeyelim.

ccd6167
Okay şu ana kadarki en iyi oynunu oynadı.

Loading .. %61

Okay ın biraz atletizm kazanması lazım bence hiç atletik değil yoksa o fiziğe yazık olur. Extra idmanlarını artırması lazım bence.

KazazogLu
Kaç kez açıklaması lazım bunu klübün maç gününe bırakmayın şu işi diye?

Dostum adamların çoğu gurbetçiydi zaten.Adamlar senede bir geliyor nerden bilsinler.

Ahmet Hamza
Yatabare > N'Doye
Profil resmiyle uyumlu bir düşünce

abbas
Final paslarını atacak oyuncumuz yok. O ufak dokunuşları yapacak bir oyuncu lazım. Batalla tarzı diyeyim. Öyle bir oyuncu olmadığı sürece hep bir tarafımız eksik kalacak.

Direk Marin i anlatıyorsun sanki..

Dip.Ing.Mag.
30.08.2015, 21:42
Bazıları skora göre yorum yapıyor net! Bazen böyle sonuclar olur fazla takılmamak Lazım. Hatta defans hattımız bile çok iyi oynadı yediğimiz goller çok büyük hatalar değildi.

Göreceksiniz bu takım oturunca çok can yakacak. O potansiyel artık göründü.

Mbia harika bir Savaşçı şu an açık ara ligin en iyi ön liberosu.
Okay büyük potansiyel Türk futboluna hayırlı olsun.
Marin ilk maçında hazır olamadan böyleyse normal halini düşünemiyorum. Sakatlanmaz ise Mükemmel bir transfer.
Cavanda nın Bosingwa dan Aşağıya kalır yanı yok harika bir bek.
Şu aşamada çok çalışkan OLMASINA özveri ile oynamasına rağmen sıkıntılı Kısım Yusuf tur. Nedeni ise ters kanatta oynadığından mütevellit ki iyi ortalar açamıyor ve ÇOĞU pozisyonda bindirme yapan Arkadaşı cavandayı topla buluşturamıyor. Ben Yusuf'u beğeniyorum fakat aklı ile oynamalı gereksiz top tutmaları bırakılmalı.
Ndoye kaliteli forvet ilk ciddi pozisyonunda penaltıyı kaçırması talihsizliği oldu sadece. Kesinlikle takıma alışınca faydalı olacaktır
Cardozo ise hep dediğim şeydi oyunu rakip ceza sahasına yıkarsan ondan iyi golcü bulamazsın. Ve öyle de oldu yine beni yanıltmadı.
Ekici topu 3. Bölgeye Taşıma adına yetersiz kaldı. Sakatlıktan çıkması bunda etkili oldu.
Papy gelince constant rahatlatacaktır. Defansif olarak şu tanemde yetersiz kalıyor

Sonuç olurak bu Takımı'n arkasında durun zira o sene bu sene bike olabilir tarihimizin en yetenekli takımlarından birisine sahibiz

Gesendet von iPad mit Tapatalk

Varlıbaş61
Ne zaman , önde olduğumuzda kötü oynayan oyuncuyu geç kalmadan değiştiririz o zaman şampiyonluktan bahsedebiliriz ..

kudu_61
stres yok ula rahat olun maç kaybetmeyiz inşallah izlediğim her takımdan iyiyiz

Leralonde

Gelenler yaptı , ama azlardı

Hekimoğlu
Constant'ı beğenenler olmuş ben en iyisi bir daha futbol seyretmeyeyim bek nedir ne değildir öğrenmem lazım.

omondoles
30.08.2015, 21:43
Okay ın biraz atletizm kazanması lazım bence hiç atletik değil yoksa o fiziğe yazık olur. Extra idmanlarını artırması lazım bence.

Atletik konusuna katılıyorum Ama bu çalışmayla düzelecek bir şey değil. Ağır bir oyuncu.

Loading .. %61

ANIL
Bize vidal gibi tavana çakan penaltıcı lazım. Tek olumsuz yani maçın oydu.

Reha Asan
elimizdeki adamları hemen gömmesek.ne zaman terkedeceğiz bunu.
ndoye geldi cardozoyu çöp yaptık,şimdide tüm oklar ndoyeye dönmüş.rahat bırakın adamları.

gurur6134
30.08.2015, 21:44

Katiliyorum bugun son saniyeye kadar destek vardi geriye dustugumuzde bile homurdanma olmadi az ama oz taraftar vardi taraftar gibi taraftar cekirdekci degil..

Alika87
neye sinirleniyorsunuz? 34 maci da kazanacagini sandiniz bizim takim?

Fena degildi takim, sadece biraz sanssiz. Hirs vardi, kazanma arzusu, paslasma ve yardimlasma. Zaten penalti girseydi mac kopardi. Akhisarin da hakkini yemeyelim. Iyi direndiler, defansta hata yapmadilar ve güzel paslasarak kontraya ciktilar. Takim disiplini üst düzeyde ve böyle devam ederlerse rahat kümede kalirlar.

U.Sadıkoğlu
N'Doye 'yi beğenmemek nasıl oluyor onu hiç anlayamayacağım...

Uzun zaman sonra puan kaybederken bile keyif veren bir Trabzonspor izledik... İzledim...

Bireysel performanslarda iyiydi..

Takım yeni..

Daha takıma katılacaklar tam verimle oynamayanlar var..

Ligin başını ne kadar az kayıpla geçersek ilerisi için o kadar umutlu bakabiliriz...

Yenilmemekte son derece önemliydi ve bunu başardık... Takıma ve taraftara teşekkürler..

Önümüzdeki 2 maçtan asgari 4 puan çıkarmalıyız... Sonra güzel bir seriyle devam edersek takım iyi bir hava tutturur...

ccd6167
Avrupa liginde mücadele etmiyorsan bu maçları kazanmak zorundayız.

Yusuf un açık saha topçusu kendi sahanda yusufu ya sol bek başlat hücum zenginliğin artsın yada öne geçince sahaya sür. Geri yaslanmış takımlara karşı çok kayboluyor saha içinde

bariskaratas
Constant ın topu rakibin içinden geçirme denemelerini bitirmesi. Bek ise de topu ayağında gevelemeden hızlanmalı

Yıldıray Emanet
Becerip penaltı atamıyoruz geçmiyo sinirim

zx61
Bugün maça giden 7bin kişi de gürültüden başka bir şey yapmadı bando da acilen kaldırılmalı
Taraftarın ateşleyemediği bir takıma göre çok coşkulu gördüm takımı. şampiyonluk yılındaki gibi maçtan kopmaması güzel futbolcuların
ayrıca mahalle takımı dediğiniz takımın feneri hep yendiğini bize de fark attığını unutmayın.akhisar bize ters geliyor ona rağmen çok iyiydik

Sezgin Öztürk

Pardon ama biz farkli macmi seyrettik ? 3,5 kisi bagiriyor sonra butun stat sus pus. Bugun taraftar gorevini yapsaydi bu mac kazanilirdi.

Dip.Ing.Mag.
30.08.2015, 21:45
Bize vidal gibi tavana çakan penaltıcı lazım. Tek olumsuz yani maçın oydu.

Cardozo kaleciyi de tava çalardı bence oyunda olsaydı zaten o atardı

BAHADIR33
şikecilerin maçında hakem işini yapıyor yine

F. Yıldırım
Arkadaşlar bu arada N'Doye'un kafa vuruşunda Daglao çarpma da olsa eliyle topun kaleye gitmesini engelledi.

Net penaltımız verilmedi. Son dakikalardı.

Mustafa ÖZDEMİR
Ne zaman , önde olduğumuzda kötü oynayan oyuncuyu geç kalmadan değiştiririz o zaman şampiyonluktan bahsedebiliriz ..

Aynen katılıyorum

Manava61
abi yapma ciddi konsantrasyon eksikligi var.ikinci golde uzerine gelen topu iceri aldı.

Zaten kaleye sadece iki top geldi.
Abi kalecilikte form önemlidir maçta iki üç şut gelir zayıf güçlü önemli değil kaleci onları tutunca havaya girer.İki tane top geldi diyorsun biri penaltı zaten diğeri de yan top onu kurtarması ekstra bir durum.Ha geçen sene dünyaları çıkaran onur mu değil evet ama kötüydü demek yanlış.Bu adam 6 ay top oynamamış zamanla performansı yükselir.Benim görüşüm bu yönde

Gurpas
30.08.2015, 21:46

Kime göre.Bana göre yetersiz bir taraftar profilimiz var. Sahadaki fufbolcuya büyük kulüp olduğumuzu maalesef hissettiremeyen.

David_LuiZ4
Yahu Constantla Cavandayı 90 dakika izlediği halde bir insan Constantı nasıl övebilir veya iyi adam diyebilir..

KazazogLu
Passolig alınamıyor... Sebep: İçerde kulüpten yollandığı söylenen liste var ve onlara passolig çıkarılıyor.Akşam grup elamanları gelip 40 50 tane passolig kartını teslim alıyor.Yazıktır...

Gurbetçi yakınlarımızla 4 saat bekledik (10 Kişi).Benim biletim olduğu halde onlara çıkaramadığımız için giremedim maça.

Demem o uzaktan konuşmak kolay...

samway

Ya birak Allah askina ne gorevi gelenler ayri kabus grlmeyenler ayri bir vicdansizlik daha ne ilucak 2 de 2 yapmissin hava guzel en iyi kadrolardan biri kusura bakmasinlar size trabzonda yasayanlara bu takim fazla (nokta)

Hekimoğlu
Rakip takımın kalecisi aynı şeyi İngiltere'de yapsa federasyon lisansını iptal eder futbolu öldüren yaratıklar bunlar.

Manava61
Arkadaşlar bu arada N'Doye'un kafa vuruşunda Daglao çarpma da olsa eliyle topun kaleye gitmesini engelledi.

Net penaltımız verilmedi. Son dakikalardı.
Yusufun pozisyon da verilmedi maçın başındaki.Ama yusufun hatası her pozisyonda kendini atıp 5 6 takla atarsa olacagı bu

Mustafa ÖZDEMİR
30.08.2015, 21:47
Becerip penaltı atamıyoruz geçmiyo sinirim

Penaltı atacak adamın dışarda çünkü

DKaraduman
Onur'un kötü olduğunu söyleyenler "faul yok ama sarı kart verilebilir" diyen Kaya Çilingiroğlu kadar yorumcudur bana göre. Bu ülkede iyi para kazanırsınız arkadaşlar, bi deneyiverin.

Dip.Ing.Mag.
N'Doye 'yi beğenmemek nasıl oluyor onu hiç anlayamayacağım...

Uzun zaman sonra puan kaybederken bile keyif veren bir Trabzonspor izledik... İzledim...

Bireysel performanslarda iyiydi..

Takım yeni..

Daha takıma katılacaklar tam verimle oynamayanlar var..

Ligin başını ne kadar az kayıpla geçersek ilerisi için o kadar umutlu bakabiliriz...

Yenilmemekte son derece önemliydi ve bunu başardık... Takıma ve taraftara teşekkürler..

Önümüzdeki 2 maçtan asgari 4 puan çıkarmalıyız... Sonra güzel bir seriyle devam edersek takım iyi bir hava tutturur...

Aynen önemli olan buydu ben oyundan zevk aldım arkadaş. Puan kaybı elbette olacaktır fakat puan kaybederken bile iyi oynamalıyız bu takım daha birbirine alışmamış OLMASINA rağmen zevk veren bir oyun oynadı. Fakat oyunun geneli için geçerli değil tabiki ilk yarı çok kötüydük

ccd6167
Atletik konusuna katılıyorum Ama bu çalışmayla düzelecek bir şey değil. Ağır bir oyuncu.

Loading .. %61

Olur hocam bence neden olmasın 21 yaşında daha . Ağır oyuncu olayı bitti hocam. Cityin ileri 4 lüsüne baksana kun-silva-navas-sterling

Öyle ağır oyuncu futbolcu kalmadı futbolda.yoksa kaynolur gidersin. Ama okay extra idman yapması lazım. Yoksa kaybolur o fizikle

toksoy61
kardeşim taraftar beklemeyin bunca olaylardan sonra stata. taraftar gelmeyecek. kafanıza yazın bunu. insanlarda umut bitti. gençler var işte onlarda heyecan var. diğer kesimin TS den umudu yok. gurbetçiler gitsin bu taraftarı da bulamayacağız. hele takım 1-2 sendelesin iyice tribünler boşalacak.

yanlış ama Taraftarı stata takım çekecek. ne yazık ki durum bu. bu taraftar çok şey verdi takıma hep hüsranı yaşadı. en 2011 den sonra da iyice umutlar bitti. takım iyi oynayacak, şampiyonluk iddiası olacak ancak belki insanlar yavaş yavaş gelir. hem gelse aşırı stress ve baskıdan takım yine oynayamayacak. bırakın rahat rahat oynasınlar.

maç için ise beraberlik demiştim. kapalı takımları açamayacağımızı ve sıkışıp Cardozo yu oyuna alacağımızı bile maçtan önce tahmin ettim. takım oturmamış. sol bek sıkıntı, stoper sıkıntı, 10 numara pozisyonu sıkıntı. bunlar gelse daha uyum sorunu. yani anlayacağınız bu sene ilk 3 yine iyidir

Sibel
Gelenler yaptı , ama azlardı

Peki boş yere ceza alan taraftarın yani ben ve benim gibilerin suçu ne?
Stada girmek için canımız çıktı. Yaban ellerde kayboldum sanki. Çaresizlikten ağlayacak oluyor insan. Ben girdim peki giremeyen 15 bin kişi ne yapacak?
Öyle lanet bir sistem ki bu kelimeyle anlatilmaz.

A.T.R
Kimse taraftara suç atmasın boşuna. Yediğimiz aptalca cezaya sesini çıkaramayan yönetimi eleştirin gidin

HİÇ BOŞUNA SAĞA SOLA GİTME KARDEŞİM. Maça gidiyorsan -ki gittiğin belli- sana sözüm yok ama maça gidip 10 dakika takımı destekleyip ( o da her kafadan ayrı bir ses şeklinde) sonra tiyatro seyretme moduna geçen ancak gol olursa goooooolllllllll deyip bir 5 dakika daha tezahürat yapıp tiyatro seyretmeye dönenler maça gitmeseler de olur.

Hakikaten şu takım Trabzonda değil ANKARA veya İSTANBULDA olsa seyircisi her hafta AVNİ AKER'den daha fazla olur net. Hem de tiyatro seyircisi değil maç seyircisi olur.

gurur6134
30.08.2015, 21:48
Ozerin yerine ekici yusufun yerine marinle baslanmali bundan sonra..ekici de gecen seneki bencil oynama hastaligindan vazgecmeli her yerden kaleye vurulmaz frikikde vurulcak yer vardir orta yapilcak yer vardir..icerde cardoza deplasmanda ndoyeyle baslanmali..

asilhamsi
Abi kalecilikte form önemlidir maçta iki üç şut gelir zayıf güçlü önemli değil kaleci onları tutunca havaya girer.İki tane top geldi diyorsun biri penaltı zaten diğeri de yan top onu kurtarması ekstra bir durum.Ha geçen sene dünyaları çıkaran onur mu değil evet ama kötüydü demek yanlış.Bu adam 6 ay top oynamamış zamanla performansı yükselir.Benim görüşüm bu yönde

o kafa topu yenmezdi.Top cok yumusak geldi ve uzerine geldi.Hamle yapmaya calısmasa belkide onur a carpıp girmeyecekti.

oyuna konsantre degil.En az 2-3 mac kalede esteban baslamalı.

canna52
Ic saha oyunu uzerinde biraz daha dusunmek lazim.daha direk ataklar cepte olmali.iki saat pas yapacagina cardozo'yu istasyon olarak kullan.uzun top at yerles karsi sahaya.donen topa baski yap.ersun hocanin ic saha oyunu iyiydi.ondan kopyalar cekelim.

en büyük sıkıntımız, forvetlerin atılan uzun topları indiremiyor oluşu. cardozo da ndoye da indiremiyor topları. fernandao mesela bu konuda çok iyi.

ikinci sıkıntı özerin atakları yönlendirmekten uzak oyunu. 10 numara oynuyorsan her atakta olman lazım. o konu hallolacak insallah

bu maç genelinde gördük ki çift forvete dönünce oyunun kontrolünü kaybettik. bu konuda hocanın biraz çalışması lazım.

okay çıktı mehmet girdi ama mehmeti ben ortasahada göremedim. ortasaha tek başına mbiaya kalınca atak başlatamadık.

hepsi aşılabilecek sıkıntılar.

takımda umut var

fernandez
takımı genel olarak iyi gördüm. biraz daha tempo arttırmalıyız zaman ilerledikçe bunu da yapacağız diye düşünüyorum. ilk etapta özer kesinlikle 11den kesilmeli. çok dağınık oynuyor bir orda bir burda top istiyor ne gerek var geç yerinde oyna her işi sen yapacaksın diye bir şey yok. yusuf golde zor bir vuruş yaptı genelde çok top eziyor biraz beyniyle oynaması lazım artık belli bir seviyeyi aştı çünkü yoksa bundan sonra kariyeri geriye gider. o da oyuna sonradan girmeli diye düşünüyorum aslında.
arada yine fırsatı bulup onura çakanlar olmuş adam ne yapsın dibinden kafa vuruşu yapıyor rakip çıkarsa muhteşem kurtarış denirdi ki müdahale etti ancak yeterli olmadı. çıkaramayınca fırsatı kaçırmayalım diye akbabalar üşüşmüş başına allahtan yan top zaafı falan diye abartarak kusmamışlar bu sefer buna da şükür. akbabalarla bu sezon baya işimiz var anlaşılan ama boşuna uğraşıyorlar yedirmeyiz.
şota değişiklik yaparken okayı çıkarmayabilirdi diye düşünebiliriz çıkarırken okayın kondisyonunu da düşünmüş olabilir zaten taktik açıdan da yanlış olduğu söylenemez kanattan birini çıkarsa oyun daha dar alana sıkışabilirdi iyi olmazdı.
hakem de ilginçti çok basit fauller verdi, kartını kullanabilirdi bazı pozisyonlarda, merter yüce kesinlikle sarı görmeliydi.
yusufun kaleciye yaptığı hareket tam bir amatörlük, kalecinin yaptığı sahalarda ender görülen bir şey değil ki adam yapması gerekeni yaptı boşa gaza geldi.
ilerleyen haftalarda çok daha iyi olacağımızı düşünüyorum takımın geçtiğimiz senelere göre hırsı, oyunu çok daha iyi düzeyde görünüyor artarak devam eder inşallah.

ANIL
Şota'dan daha cesur hamleler bekliyorum.Son 15 dakikadaki oyunu kendi sahamizda oyunun geneline yaymamiz gerek.Costant bek oyuncusu degil.Özer bu takimi eksik birakiyor.Cardozo bence surekli ilk 11 de oynamali.

Hoca maçı kazanmak için elinden geleni yaptı. Maçı kazanmak için tüm ofansif oyuncuları aldı. Olmayınca olmuyor. Endişelenmeye gerek yok.