PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Celil Hekimoğlu, Muharrem Usta ve Hakan Kulaçoğlu Güçlerini Birleştirsin!

Mollasalihoğlu
17.08.2015, 14:27
Mevcut yönetimin gerek idari gerekse manevi yıkıma uğrattığı güzide camiamızı bir kongre ortamının beklediği malum.

Yönetimin seçimi ertelemek adına başvurduğu yollar ve kulübe usulsüz biçimde yapıldığı iddia edilen üyeleri birlikte değerlendirince, karşısına aday olarak çıkacak kişilerin oylarının bölünmemesi gerektiğini düşünüyorum.

Ayrıca sadece seçim stratejisi olarak değil, yönetimi kazanan kişilerin her kesimin desteğini alması gerektiği ve ciddi bir yeniden yapılanmaya gitmesi gerekliliği aşikar iken, yönetimsel açıdan da bu üç kişinin katkı verdiği bir yönetim biçiminin bu reformu hayata geçirmekte daha hızlı ve başarılı olacağını düşünüyorum.

Bu nedenle, bu üç ismin, birlikte bir liste oluşturup yönetime talip olmaya ikna edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Sanırım Hakan Kulaçoğlu'nun da bu yönde açıklamaları oldu. Takdir ediyor ve ayakta alkışlıyorum.

Karadeniz insanının kişiliğine pek uygun bir öneri olmasa da, umarım üçü de bu öneriye ikna olarak güçlerini birleştirirler.

AdemS
17.08.2015, 14:29
Kesinlikle katılıyorum... Hacıosmanoğlu'nun karşısına güçlü bir birliktelikle çıkmak lazım.

Kubilay ŞAHİN
17.08.2015, 14:42
Bu organizasyon için çalışan Hakan Kulaçoğlu umarım sonuç alır. Düşünceler farklı olabilir ama şu dönemde bir arada olmamız gerekiyor.

karayamayman
17.08.2015, 14:43
Hadi inşallah, beladan ancak böyle kurtulabileceğiz anlaşılan...

Muhteva
17.08.2015, 14:45
Ego buna engel olur sayılan isinlerin hiç birisi ikinci isim olmayı kabul etmez.

Mollasalihoğlu
17.08.2015, 14:49
Ego buna engel olur sayılan isinlerin hiç birisi ikinci isim olmayı kabul etmez.

HDP'lilerin yaptığı gibi eş başkan olsunlar :)

Gökhan BAYRAK
17.08.2015, 14:52
düşünülen zaten çatı aday.

aksi halde oyların bölüneceği ve hacının yeniden kazanılacağı düşünülüyor.

Bera B.
17.08.2015, 14:53

Hekimoğlu'nu tanımıyorum ama bu kadar ay önceden aday olduysa bir ittifakta ikinci adamlığa talim edeceğini sanmıyorum. Kendisinin olası bir birliktelikte ikinci adam olacağı varsayımında Usta'yı başkan olarak görmek istememden dolayı bulunuyorum. Kulaçoğlu ve Usta birlikteliği geçen seçimde de olmasını arzu ettiğim bir ittifaktı. Bir yapı altında buluşurlarsa bence çok güzel olur.

Oğuz B.
17.08.2015, 14:58
Kendi şirketlerinde nasıl efendice yönetim kurulu kararları ile işleri yürütüyorlarsa yine öyle yaparlar. Tek adam, tek ses bunlar 20 sene öncede kaldı.

Ya birleşirler ya da bir daha Trabzonspor'un adını anmazlar karar onların.

Şahinoğlu
17.08.2015, 15:02
Bence böyle şeyler hiç yakışmıyor büyük camialara,sanki küçük bir camiayız ve yönetimi kimse istemiyor gibi görünüyor dışarıdan, Hacıosmanoğ'lu gibi çapsız bir başkanı alaşağı edemeyecek başkan adayıda kusura bakmasın seçilmesin zaten, amaç Hacıosmanoğlu'nu indirmek olursa yine sadece hayal kırıklığıyla sonuçlanan bir yönetim olur, amaç Trabzonspor için koşulsuz en iyisini yapmak olmalı , çıksınlar delikanlı gibi kozlarını oynasınlar.

Mollasalihoğlu
17.08.2015, 15:08
Bence böyle şeyler hiç yakışmıyor büyük camialara,sanki küçük bir camiayız ve yönetimi kimse istemiyor gibi görünüyor dışarıdan, Hacıosmanoğ'lu gibi çapsız bir başkanı alaşağı edemeyecek başkan adayıda kusura bakmasın seçilmesin zaten, amaç Hacıosmanoğlu'nu indirmek olursa yine sadece hayal kırıklığıyla sonuçlanan bir yönetim olur, amaç Trabzonspor için koşulsuz en iyisini yapmak olmalı , çıksınlar delikanlı gibi kozlarını oynasınlar.

Üç tane başkan olacak kalibrede adamın aynı yönetimde olmasında ne kötülük olabilir?

Kamil Çakmak
17.08.2015, 15:28
Hekimoğlu'nun da Usta'nın da hedefleri başkanlık olur.ikisi birbirleri ile ciddi şekilde küsler. Hekimoğlu Kulaçoğlu birlikteliği olabilir.Benim gönlümde de böyle geçiyor.

Şahinoğlu
17.08.2015, 15:32
Üç tane başkan olacak kalibrede adamın aynı yönetimde olmasında ne kötülük olabilir?

Kötülük yok tabi ama insanoğlunun kimyasında kıskançlık vardır, biri öbürünü çekemez kavga ederler hepsi önce ben diyecekleri için imkansız görüyorum bu birleşme işini.

Yiğit Gayretli
17.08.2015, 15:35
Hakan Kulaçoğlu hani bir daha aday olmayacaktı? Bu konuda ikna etmeye çalışanlara "kusura bakmayın" dedi, ısrar edenlere kızdı...

Neyse. Celil Hekimoğlu'nu bilmem ama Hakan Kulaçoğlu en az bir dönem bir listeden yönetime girip yöneticilik yapmalı. Sonrasında başkanlığı düşünebilir. Muharrem Usta bu plana uygun mu? Kısmen evet...

Hüseyin Başoğlu
17.08.2015, 15:35
muharrem usta izin alamaz.

ozturk
17.08.2015, 15:42
Mantıklı.
Usta başkanlığında güzel olur.

İlkhan
17.08.2015, 15:43
Artık hedef Trabzonspor başarısı. "Ben"in başarısı değil. Vizyon ve misyon yükleyin şu kulübe artık lan yeter. Millet endonezyada, filipinlerde taraftar kassın, siz iki adım atamayın. sıktı artık bu iş. Elin dniprosu hedef koyup, final oynasın; siz köy takımını geçemeyin. Yeter, bıktık ye-ter!

Birleşilsin; dostluk, kardeşlik, hedefi olan Trabzonspor yeniden inşa edilsin. Bıktım ben bu saçmalıklardan.

Emre Emiroğlu
17.08.2015, 15:44
Hekimoğluna çok güldüm yalnız.

Tayfun
17.08.2015, 16:18
Celil Hekimoğlu, Hekimoğlu Doğanspor'a onursal başkanlık yapmaya devam etsin bence ...

Kobalas61
17.08.2015, 16:18
Bu birleşme, bir olma kültürünü yakalamak zaten zor olan. Bunu yakalayabilirsek tüm sorunların üstüne gidebiliriz.
Çoğunluk taraftar gibi benim de pek umudum yok ama inşallah diyelim.

DeAgLeMaNyAq
17.08.2015, 17:11
Celil Hekimoğlu'nun hiçbir şekilde Hacıosmanoğlu'nu devirecek bir gücü yok. Üstelik kendisi Muharrem Usta'nın asbaşkan adayıydı ama görüşlerimiz çok farklıydı diyip seçimden sonra yollarını hemen ayırdı. Ya seçimi kazansalardı o zaman ne olacaktı...

cem1990
17.08.2015, 17:35
Bu seçimde ya Hacıosmanoğlunu yıkarlar
Yada bu adam ebediyen başımızda kalır.

Pinkman
17.08.2015, 17:40
Ne güzel demişti Muharrem Usta Trabzonspor karvizit kazanma yeri değildir..Hacıosmanoğlu tam senin için söylenmiş sanki..Hayalinde göremeyeceğin koltuğa yüzlerce rezilliğine rağmen hala oturuyorsun.

Dakika 39.Sponsorluk meselesi.İş adamı sponsor olurken ekibe bakar diyor duyun iki senedir kulube göğüs reklamı bulamayan sahtekarlar.

İlk önce stat bitmeli diyordu..Bastırmalıyız bu iş için ne kadar haklı olduğu geç de olsa anlaşıldı..Yazık oldu Hacıosmanoğlu ile kaybedilen zamana

https://www.youtube.com/watch?v=BbiD7qJre9A

Ahmet Hamza
17.08.2015, 18:13
Güclü bir birliktelikle İho'dan kurtuluruz.

U.Sadıkoğlu
17.08.2015, 18:29
Dün protokol tribününde Ali Kemal Başaran ve Muharrem Usta gırtlak gırtlağa birbirlerine girmişler...

Trabzonspor Asbaşkanı Ali Kemal Başaran ile son seçimli kongrenin başkan adayı Muharrem Usta Protokol Tribünü'nde gırtlak gırtlağa geldiler.

Taraflar arasındaki bu gerginliğin daha önce yapılan bir telefon görüşmesine dayandığı ortaya çıktı. İçeriği bilinmeyen telefon görüşmesinde birbirlerine kullandıkları ifadeler nedeniyle Usta’yı Protokol Tribünü de gören Asbaşkan Ali Kemal Başaran, Muharrem Usta’nın boğazına sarılarak, “Sen kimsin bana o kelimeyi kullanacaksın” diye çıkıştı.

Trabzon ajansın haberine göre; Muharrme Usta bu tepkiye sessiz kalırken etrafta bulunanlar tartışmayı ayırmak için çaba sarfettiler. Ancak ikili arasındaki tartışma tarafların yanındakilerin de araya girmesiyle daha da alevledi. Lig TV'nin maç sonu canlı yayınına kadar yansıyan bağırtılar yaklaşık 5 dakika sürdü. Bu esnada canlı yayına taraflar arasında kullanılan ağır ifadeler yansıdı.

Sonuçta Başaran güçlükle sakinleştirildi ve olay daha fazla büyümeden yatıştırıldı. Muharrem Usta ile Ali Kemal Başaran arasındaki telefon görüşmesinin içeriği ise öğrenilemedi.

Bayundur Han
17.08.2015, 19:27
muharrem usta izin alamaz.

+1 Ustayla olacak is degil bu. Kimse sormuyor bu adam geldigi konuma nasil geldi? Ulkeri almama kampanyasina katilanlar bakiyorum Ustayi seviyor. Ee onun firmasida Fenere sponsor olmustu. Hakan kulacoglunun arkasinda birlesirseler olabilir.

Cengiz Çubukcu
17.08.2015, 19:36
Guzel düşünce lakin uygulanması imkansıZ

Adem Akyüz'
17.08.2015, 19:46
inşallah ortak bir paydada buluşurlar Trabzonspor'un buna ihtiyacı var. Çünkü oyların bölünmesinin kime yaracağı çok açık.

Bera B.
17.08.2015, 20:09
Yine başladık izin alamaz bilmem ne laflarına. İHO izinsiz geldi de ne oldu? Tercihleri konusunda biraz ders alır insan. Olmadı sessiz kalır.

sessizkral_1
17.08.2015, 20:52
Muharrem Usta başkan oldukdan sonra bence ekstra güce ihtiyacı yok.

edimurphy_61
17.08.2015, 21:09
Dün Kulaçoğlunun bu konuda açıklamaları vardı. Usta ave Hekimoğlu ile görüşecekmiş. Bence birlik olarak tek aday cıkarsa ihonun karsısına cok daha iyi olur

Bayundur Han
17.08.2015, 21:49
Ne Haci nede Ustayi destekledim simdiye kadar. Buyuk gorenen cok konusan insanlardan biktim usandim. Sessiz isini yapan bizi normale dondurecek bir baskan gelsin. Suleyman Sebamiz olsun. Onun icin kulacoglunun arkasinda birlessinler diyorum. Usta yeniden hayal kirikligi olacak. 2012de fener ile 3 yillik sponsorluk imzalayan bu adam. Destekleyen desteklesin.

Beraberce hareket iyidir ama daha buyuk beraberlik gerek. Eski baskanlarinda ellerini tasin altina soktugu kulubu duzluge cikartmak icin ellerinden geleni yaptigi destekledigi bir yonetim olusturabilsek. Ama bu tam bi ruya.

Poor
18.08.2015, 02:14
trabzonda kimse gucunu kimseyle birlestirmez cunku kimsenin derdi trabzonspor degil. milletin derdi nasil bu ekonomiyi kontrol ederim basa gecsek de biraz da biz yesek. sadece bizde degil tum kluplerde boyle

Mollasalihoğlu
18.08.2015, 09:29
trabzonda kimse gucunu kimseyle birlestirmez cunku kimsenin derdi trabzonspor degil. milletin derdi nasil bu ekonomiyi kontrol ederim basa gecsek de biraz da biz yesek. sadece bizde degil tum kluplerde boyle

Üç kişi bir arada olursa ister istemez bir otokontrol olacaktır. Bu açıdan dahi iyi bir fikir bence.

HOPA'LI TS'Lİ
18.08.2015, 09:52
En büyük yalan
hacı başkan

HOPA'LI TS'Lİ
18.08.2015, 09:53
Aralık'ta İHO bir daha gelmemek üzere gitmeli

C. HEKİMOĞLU veya M. USTA gelmeli

Koray
18.08.2015, 10:50
Hakan Kulacoglu egitimli adam, kendisi severim, ilgiyle takip ederim.

Lakin sabah bi roportajini okudum, Trabzonspor bu sene icin dusme adayi dedi.

Ne kadar ciddiye alinmasi gerektigini erkenden ispat etti.

Fazla ciddiye alinacak biri degilmis.

İlker Yazıcıoğlu
18.08.2015, 11:00
Şu iş bilmez başkan ve kalan yönetimden kurtulalım da artık kim gelirse modundayım.

Bu kadar rezil insanı ömrü hayatımda bir arada görmedim ben.

Rezil rüzva ettiniz biiz,artık defolun bu takımdan da kim gelirse gelsim,lanet olsun.....

sasone
18.08.2015, 19:33
Aklın yolu bir.Güçbirliği şart.
Yoksa ilerde kavgasını yapacakları bir takım bile olmayacak.

omondoles
18.08.2015, 19:51
MU neden aday olmayı düşünmüyormuş?

Loading .. %61

Libero
18.08.2015, 20:33
Trabzonspor'u yonetmeye talip olan baskan adayi Trabzonspor bayramlasma torenine katilmiyorsa oy verilmez

Trabzonsporun gelecegini ozevladlarda goren bir anlayisa hic oy verilmez

Vizyon yine araniyor ;)

Oğuz B.
18.08.2015, 20:37
Bayramlaşma törenine İ. Hacıosmanoğlu katıldı mı? Resimlerde göremedim. Bir de neden bu kadar önemli törene katılmak, en az 4-5 kez yazdınız bunu?

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=17855#.VdNtAPntnzk

Usta katılmış. O zaman Usta olsun başkan.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/17855-3A0D3F7K.jpg

Libero
18.08.2015, 20:47
Mevcut baskan katilmamistir, dogrudur, Mevcut baskan katilmadi diye Ts'yi yonetme talibi icinde olan bir aday baskan katilmiyor diye bayramlasma torenine katilmiyorsa, bu kabul edilebilir degildir.

Oy vermemem icin en kucuk nedendir.

Iki yanlis bir dogru yapmaz.

Oğuz B.
18.08.2015, 20:49
Ben bilmediğim için sordum. Yani öyle bir teamül yok sizin kişisel fikriniz bu. Cevap için teşekkürler.

tristram
18.08.2015, 21:40
+1 Ustayla olacak is degil bu. Kimse sormuyor bu adam geldigi konuma nasil geldi? Ulkeri almama kampanyasina katilanlar bakiyorum Ustayi seviyor. Ee onun firmasida Fenere sponsor olmustu. Hakan kulacoglunun arkasinda birlesirseler olabilir.

geldigi konuma nasil gelmis bir anlatsana..bu adam malum gucler ulkeyi ele gecirmeden once de saglik sektorundeydi..su an basinda bulundugu medical parki sifirdan bugunlere getirdi.ki medical park yanlis hatirlamiyorsam 90li yillarda kuruldu..kendisi tip fakultesi mezunu..kac senedir de trabzonspor' basket takimini tek basina ayakta tutuyor.sigir otlatirken en buyuk hayalim trabzonspor'a baskan olmakti diyen ilk okul terkler gibi de degil.adam da egitim var,vizyon var,guc var,liderlik vasfi var,insan yonetmesini bilmek var, kendisi zaten zengin taninmis bir is adami oldugu icin trabzonspor'u maddi cikarlari icin kullanma derdi de olmaz.eee bir baskan adayindan daha ne istiyoruz..
en son secim surecinde de bu goygoylar dondu herifi harcadilar simdi de ayni seyleri soyleyenler var.
ayrica muharrem usta'nin bulundugu yerde hekimoglu'da kulacoglu'da en fazla yoneticilik yapar.
allah sikebahceninde bin turlu belasini versin..sampiyonlugumuzu calmalarini gectim sayet o surec olmasaydi basimizda iho gibi bir baskan olmayacakti..

Ergin Varlibas
18.08.2015, 22:02
Hadi bakalim

Erman Aydın
18.08.2015, 22:14
Hakan Kulacoglu egitimli adam, kendisi severim, ilgiyle takip ederim.

Lakin sabah bi roportajini okudum, Trabzonspor bu sene icin dusme adayi dedi.

Ne kadar ciddiye alinmasi gerektigini erkenden ispat etti.

Fazla ciddiye alinacak biri degilmis.

https://www.youtube.com/watch?v=3G_l6JHaXVc

Ciddiyet kontrolünü buradan yapabilirsin...

Erman Aydın
18.08.2015, 22:26
Hakan Kulaçoğlu son röportajı

http://www.turkiyetimes.net/trabzonsporun-akil-adamlarindan-mutabakat-arayisi/7531/

Bayundur Han
18.08.2015, 22:56
geldigi konuma nasil gelmis bir anlatsana..bu adam malum gucler ulkeyi ele gecirmeden once de saglik sektorundeydi..su an basinda bulundugu medical parki sifirdan bugunlere getirdi.ki medical park yanlis hatirlamiyorsam 90li yillarda kuruldu..kendisi tip fakultesi mezunu..kac senedir de trabzonspor' basket takimini tek basina ayakta tutuyor.sigir otlatirken en buyuk hayalim trabzonspor'a baskan olmakti diyen ilk okul terkler gibi de degil.adam da egitim var,vizyon var,guc var,liderlik vasfi var,insan yonetmesini bilmek var, kendisi zaten zengin taninmis bir is adami oldugu icin trabzonspor'u maddi cikarlari icin kullanma derdi de olmaz.eee bir baskan adayindan daha ne istiyoruz..
en son secim surecinde de bu goygoylar dondu herifi harcadilar simdi de ayni seyleri soyleyenler var.
ayrica muharrem usta'nin bulundugu yerde hekimoglu'da kulacoglu'da en fazla yoneticilik yapar.
allah sikebahceninde bin turlu belasini versin..sampiyonlugumuzu calmalarini gectim sayet o surec olmasaydi basimizda iho gibi bir baskan olmayacakti..

2012'de Fenere sponsor olan adam. Sike olaylari patlak verdikten sonra yani. Sonra: "Muharrem Usta, Fenerbahçe’nin geçen yıl sezonun son maçına 19 yaşındaki oğlu ile gittiğini belirtip çıkan dedikodulara da şöyle değindi... link (http://www.gazetecileronline.com/newsdetails/2602-/GazetecilerOnline/emine-hanim-medical-park39in-ortagi-mi)

once anapli olup akpye donen adam. akpnin saglik reformundan en cok yararlanan adam. Tabi hepsi tesaduf adam super zeka. Trabzonu ucuracak cunki o baskalarina benzemez. Geciniz.

Bayundur Han
18.08.2015, 23:08
hakan kulacoglu
Mutabakat olsun istiyoruz. Ben başkan adayı Celil Hekimoğlu arkadaşımız çalışıyor, değerli çalışmaları var ve çok saygı duyuyorum. Muharrem Usta da bir şekilde katkı sağlamak ve aday olmak istediğini düşünüyorum. Ben başkan adayı olarak girmeyeceğimi zaten beyan etmiştim. Ama eğer bir mutabakat yönetimi olursa yada hep beraber girelim diye bir karar alırsak hepsiyle görüşeceğim. Elbette ki aktif olarak içinde bulunmaktan ben de kaçınmayacağım. Elimden gelen çalışmayı yapacağım. İki sene önceki durumumda değilim. O enerjimde o programda değilim. Bir başkan adayı olacak durumu kendimde görmüyorum. Daha uygun arkadaşlar olduğunu düşünüyorum.

Celil Bey ve Muharrem Bey ile daha önce görüştük yeniden görüşeceğiz. O görüşmeler sonucunda hiçbirşey yapamazsak üçümüz birlikte bir mutabakat yönetimi yaparak şehrin ve camianın da güvenoyunu da alarak Trabzonspor’un mümkün olan en kısa zamanda geriye gitmekten, her anlamda, maddi manevi anlamda zarar etmekten kurtararak daha sonra da 2017’de yani 50. yılda her zaman sürdürülebilir başarı misyonu dediğimiz her zaman sürdürülebilir başarı ekseni oturtmaya çalışırız diye düşünüyorum. Bu konuda aslında Muharrem Bey’le, Celil Bey ve diğer adaylarla mutabıkız.

...

ike sürecinde göreve geldiği günden itibaren siyasetin kendilerine, ‘sen bu şike süreciyle fazla uğraşma biz sana maddi destek sağlayalım. Trabzonspor’a 30 sene sonra şampiyonluğu getiren başkan olarak anıl’ şeklindeki tavsiyelerine çok güzel uyduğunu gördük. Daha sonra saha sonuçları kötü gidince hukuk kurulu toplama gereği oluşturdu. Bizlerin yardımıyla da hukuk kurulu toplandı, çok çalıştılar. En son Federasyon seçimlerinde Yıldırım Demirören’i destelemesiyle her şeyi yerle bir etti.

....

Asıl Türk futbolunda isyanın adı olan Trabzonspor şu an yanaşma, besleme muamelesi görüyor. Bu rezilliğe, gönlü razı olan varsa, saha sonuçları iyi de gitse kötü de gitse İbrahim Hacıosmanoğlu’na oy verebilirler. Bu tarihi sorumluluğu almak istiyorlarsa buyursun alsın, sırtında taşıyacak olan varsa buyursun taşısın, biz taşıyacak durumda değiliz.”

keske dedikleri olsa

Bera B.
18.08.2015, 23:21
Son röportajın videosu da bu sanırım: https://www.youtube.com/watch?v=HbYQhJfGjQA

Hunk
19.08.2015, 00:40
Cok onemli ve vizyonu genis, genc bir CEO'nun aday olma olasiligi var. Haydi insallah!

SEDAT
19.08.2015, 01:06
* Aynen böyle olmalı kesinlikle birleşmeliler

Emirhan Makul
19.08.2015, 01:11
Yavaş birleşsinler

cimlagava
19.08.2015, 01:46
M. Usta başkan seçilse iki hafta sonra bugünkü iho muhabbetinin aynısı dönecek.

MaEsTrO
19.08.2015, 05:15
Iyi de baskan hangisi olacak?

Sadece bu yüzden bile kavga cikar aralarinda.

Fatih Birinci
19.08.2015, 09:32
Iho tekrar secilir dedim 3 ay önce...sözümün arkasindayim

Mollasalihoğlu
19.08.2015, 13:15
İho ile bir dönem daha demek maddi manevi çöküş demek.

Buna rağmen egolarını bir kenara koyamazlar ise, kendileri bilir.

fanatikdevri
19.08.2015, 13:29
Iho tekrar secilir dedim 3 ay önce...sözümün arkasindayim

Bu kadar olaya rağmen İho seçiliyorsa zaten batsın gitsin,kafamız da. rahat olur.
Trabzonspor'u seven ve önemseyen insan zaten oyunu satmaz.

bordomavi1
19.08.2015, 13:39
Cok onemli ve vizyonu genis, genc bir CEO'nun aday olma olasiligi var. Haydi insallah!

Nevzat Aydın mı? Sevdiğim bir isim değil ama İHO'dan kötü olacak değil ya.

Ozan Yılmaz
19.08.2015, 13:44
M.Usta, bu yönetimi gördükten sonra, kesinlikle bir şansı hak ediyor. Şu anki duruma göre de zaten olabilecek en güçlü başkan adayıdır, diğer adayların destek vermesi lazım, oyları boşuna bölmesinler. İho'yu devirmek Trabzonspor'un ilk hedefi olmalıdır.

Hunk
19.08.2015, 15:50
Nevzat Aydın mı? Sevdiğim bir isim değil ama İHO'dan kötü olacak değil ya.

Hayir degil

gökçay61
19.08.2015, 16:33

türkiyede hem genç hem vizyonu geniş hem ceo hemde trabzonlu biri mi varmış..:rolleyes:

iho tekrar başkan olur finansal fair playdan 12 puanımız silinir 2 yıl uefadan men ediliriz 2 yıl transfer yasağı yeriz 1461 batar bütün oyuncularımız gider zaten altyapımız da yok hemencecik küme de düşürür bizi bu fenerasyon. iho nun başkan seçilmesi ile birlikte bunlar hayal değil..

Kemal Öztel
19.08.2015, 22:17
Muharrem Usta başkan olur,Hakan Kulaçoğlu ve Celil Hekimoğlu asbaşkan güçlü de bir liste oluşturulur.Sponsorluklar,yeni stat,localar iyi gelir elde edilir.Transferde Süleyman Hurma ve Şotaya bırakılırsa..Güzel günler görürüz :)

sasone
19.08.2015, 22:53
Muharrem Usta başkan olur,Hakan Kulaçoğlu ve Celil Hekimoğlu asbaşkan güçlü de bir liste oluşturulur.Sponsorluklar,yeni stat,localar iyi gelir elde edilir.Transferde Süleyman Hurma ve Şotaya bırakılırsa..Güzel günler görürüz :)

Sence bizde böyle bir kültür var mı?
Gerçekten bu kadar düzgün bir işbirliğini gerçekleştirebilir mi bizim insanımız?
Hadi inşallah diyelim o zaman.

Hunk
20.08.2015, 00:02
türkiyede hem genç hem vizyonu geniş hem ceo hemde trabzonlu biri mi varmış..:rolleyes:

iho tekrar başkan olur finansal fair playdan 12 puanımız silinir 2 yıl uefadan men ediliriz 2 yıl transfer yasağı yeriz 1461 batar bütün oyuncularımız gider zaten altyapımız da yok hemencecik küme de düşürür bizi bu fenerasyon. iho nun başkan seçilmesi ile birlikte bunlar hayal değil..

Ohoo bir suru var..

Hamdi Karamahmutoğlu
20.08.2015, 06:44
Kulaçoğlu öyle ya da böyle yönetime girmeli.
Asbaşkan olabilir.
Gönlüm Usta'dan yana.
Tecrübesi var.
Son yıllarını basket takımını geliştirmeye adadı, başarılı da oldu.
Hekimoğlu sadece konuşuyor.
Zamanında İHO'nun yaptığı gibi.
Usta'nına cemilik dönemi başarılı geçti bana göre.

Erman Aydın
20.08.2015, 15:20
Sadece önsezi ve tahmin, Hekimoğlu'nun kulüp adına iyi niyetleri olabilir; ancak asıl derdinin Trabzonspor'un ismiyle tanınırlılığını arttırmak olduğunu düşünüyorum.

Colakoglu
20.08.2015, 22:58
Son röportajın videosu da bu sanırım: https://www.youtube.com/watch?v=HbYQhJfGjQA

Hakan Kulacoglu benim icin tünelin ucunda görünen isik gibi, böyle insanlarin camiiada azda olsa var oldugunu görmek icimi rahatlatiyor. Egolari olmayan, rant cikar pesinde kosmayan gercek bir trabzonsporlu.

Bayundur Han
21.08.2015, 00:13
Hakan Kulacoglu benim icin tünelin ucunda görünen isik gibi, böyle insanlarin camiiada azda olsa var oldugunu görmek icimi rahatlatiyor. Egolari olmayan, rant cikar pesinde kosmayan gercek bir trabzonsporlu.

+1 aynen oyle.

HOPA'LI TS'Lİ
21.08.2015, 08:41
M.Usta, bu yönetimi gördükten sonra, kesinlikle bir şansı hak ediyor. Şu anki duruma göre de zaten olabilecek en güçlü başkan adayıdır, diğer adayların destek vermesi lazım, oyları boşuna bölmesinler. İho'yu devirmek Trabzonspor'un ilk hedefi olmalıdır.

Ağzınıza sağlık, düşüncenize sağlık.

Yazdıklarınıza harfi harfine katılıyorum.

İHO İSTİFA
USTA BAŞKAN, TRABZONSPOR ŞAMPİYON

TSknbkTS
21.08.2015, 08:50
Hekimoğlu ve Usta ayrı ayrı aday olursa Hacıosmanoğluna talim.İşte o zaman Trabzonspor u çok karanlık günler bekler.

Cengiz Çubukcu
21.08.2015, 12:59
http://www.habercuk.com/sike-mucadelesi-ile-baskan-degil-emekli-oldu/22014/

Oğuz B.
21.08.2015, 14:56
Usta ve Hekimoğlu birlikte girdi kaybetti. Ayrı ayrı ya da tek başlarına kazanma şansları çok daha düşük.

"Başkan adayı değilim. Bir yönetimde görev almam için de o yönetimin mutlaka geniş bir mutabakat yönetimi olması gerekir. Olmayacak duaya amin diyerek camiayı kandıramam."

Diyen Hakan abi de bence açık kapı bırakmış.

Hayırlısı olsun.

Kubilay ŞAHİN
24.08.2015, 14:13
Birleşme konusu ciddiye alınacağınız sanmıyorum son dönemlerde.