PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : beşiktaş 1-2 TRABZONSPOR l STSL 2. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Armağan Dere
20.08.2015, 15:59
Ekici yetişiyor mu maça..önemli olan bu..
yakaladığımızı atmalıyız..
Şenol denen o herife tokadı atmalıyız..
Başarılar Dilerim..

MetehanS
20.08.2015, 16:13
Ekici yetişiyor mu maça..önemli olan bu..
yakaladığımızı atmalıyız..
Şenol denen o herife tokadı atmalıyız..
Başarılar Dilerim..

Ekici yok, net.

bilgehan83
20.08.2015, 16:24
maç için şu ana kadar ki en doğru lehimize olan tek şey hakem ali palabıyık bence türkiyenin şu anda en iyi hakemi birileri gibi eyyamcı istanbul uşağı da değil.. fırat, cüneyt olsa bu maçı beraberlikle ancak bitirirdik... bir de mete kalkavan var isterseniz onu atasınlar.. ali palabıyık bizim için çok doğru tercih beşiktaş için de çıkıp oynayan kazanacak bu kadar net hakem hata da yapabilir ama bence en azından adil bir hakem maçı yönetecek bence maç için çok olumlu bir durum.. 3-1 alacağımızı düşünüyorum Rabbbim utandırmasın. kalabalık ortasaha hızlı bir yusuf bu maçı bize kazandıracak diye düşünüyorum.. onur/cavanda/yumlu(aykut)/medjani/alper/okay(bource)/mbia/constant/özer/Yusuf/ndoye

memmedaga
20.08.2015, 16:34
Ekici yok, net.

bana göre Ekici yok ise galibiyet hayal...

Mehmet BAŞ
20.08.2015, 16:35
Arkadaşlar bilet alıyorsunuz ama formalarınız ile oraya giderseniz sizleri içeri almazlar.

Resmi makamların aldığı bir karar var.

Siz siz olun forma ile gitmeyin. Benden uyarması :)

Bu arada maçın hakemi oldukça iyi, Ali Palabıyık iyi bir hakemdir.

Erkan YILMAZ
20.08.2015, 16:56
Arkadaşlar bilet alıyorsunuz ama formalarınız ile oraya giderseniz sizleri içeri almazlar.

Resmi makamların aldığı bir karar var.

Siz siz olun forma ile gitmeyin. Benden uyarması :)

Bu arada maçın hakemi oldukça iyi, Ali Palabıyık iyi bir hakemdir.
Ayni mantikla ts pasoligi olani da iceri almamalri hatta bilet bile yukletmemeleri lazim ama nasil is anlamadm tff pasoligi olanlar rahatca istedgi yerden alip izleyebilir formasiz

6Şafak Aydın1
20.08.2015, 17:08
Bursanin halini görüyoruz. Bu kadar parcalanirmi bir büyük takim. Bursaya niye büyük takim diyorsun demeyin, onlari büyük takim biz yaptik.
Simdi bütün Ndoyeler Mbialar Okaylar Cavandalar kisacasi bütün takim öyle bir sezon gecirse bakalim bizim takimda yine kac kisi kalir. Onun icin bizim cözümümüz oyuncu yetistirmeye agirlik vermek olmali hazir transfer yerine. Yetistirdiklerin yeterli degilse o kismida halletmeli.

https://www.google.de/search?q=fressen+hy%C3%A4nen&es_sm=93&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMIhuvKnOq3xwIVhJJyCh1e4AEx&biw=805&bih=762&dpr=0.9

Tayfun
20.08.2015, 17:48
İddaa oranları açıklandı;

Trabzonspor: 4,30
bjk: 1,45

Maçın sonucu az çok belli :)

volkan_627
20.08.2015, 17:54
İddaa oranları açıklandı;

Trabzonspor: 4,30
bjk: 1,45

Maçın sonucu az çok belli :)

İddaa da kesin olmamakla birlikte çok büyük bir yüzde de 1.45 oran sürprize açıktır. Yani bjk nin galibiyeti o kadar kesim değil. Beraberlik ya da bizim galibiyetimiz daha olası. Bu oranlara bakarak konuşuyorum.

Tayfun
20.08.2015, 17:58
İddaa da kesin olmamakla birlikte çok büyük bir yüzde de 1.45 oran sürprize açıktır. Yani bjk nin galibiyeti o kadar kesim değil. Beraberlik ya da bizim galibiyetimiz daha olası. Bu oranlara bakarak konuşuyorum.

Biz yenersek sürpriz olur diyordum, iddaa'da benim gibi düşünmüş anlaşılan. Bu maçtan en fazla beraberlik çıkar o da düşük ihtimal bana göre

61li
20.08.2015, 17:58
1.45 verilen takımlara asla oynamam.bence bu maç çok büyük sürprizlere gebe.

Yiğit Gayretli
20.08.2015, 19:32
Şu kadronun içinde 8-10 yaş genç halleriyle solda Gökdeniz, sağda Yattara olacaktı ki... Tosic soyadını maçtan sonra "Mercimek" olarak değiştirmek zorunda kalırdı.

Ey gidi günler...

Reha
20.08.2015, 20:25
Tarafsız passolig i olup maça gitmek isteyene ücreti mukabilinde bilet transfer edilir..

Batı alt blok 207. Fiyatı 50.00 TL

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Reha
20.08.2015, 20:26
Tarafsız passolig i olup maça gitmek isteyene ücreti mukabilinde bilet transfer edilir..

Batı alt blok 207. Fiyatı 50.00 TL

Tel 507 451 96 61

cakalkerem
20.08.2015, 20:30
bence berabere bitecek...gol atacağız ama yiyeceğizde....

bjk öyle abartıldığı kadarmesssili ronaldolu filan değil....

Colakoglu
20.08.2015, 22:38
Gökdeniz rabotcnikiden intikamimizi aldi [emoji1]

gurkankyildiz
20.08.2015, 23:04
3 tane yeriz geçen seneki tarifeden cekerler bize.. Ndoye belki 1 tane atarsa atar .. Mac 3-0 veya 3-1 biter bence..

OFLU
20.08.2015, 23:06
Geçen sene kale boştu. Ayrıca Babadabulos fena bozmuştu takımın ritmini + seyirci baskısı olmayacak.

Tolunay Abdioğlu
20.08.2015, 23:30
Şu kadronun içinde 8-10 yaş genç halleriyle solda Gökdeniz, sağda Yattara olacaktı ki... Tosic soyadını maçtan sonra "Mercimek" olarak değiştirmek zorunda kalırdı.

Ey gidi günler...

Özer'in yerine de 2010-2011'in Jaja'sı. Allah'ım sana geliyorum. :)

6Şafak Aydın1
21.08.2015, 00:10
3 tane yeriz geçen seneki tarifeden cekerler bize.. Ndoye belki 1 tane atarsa atar .. Mac 3-0 veya 3-1 biter bence..

bencede alt bitmez ama biz alacagiz sonrasinda ne fuski yersek yiyelim su maci alalim. acayip uyuz oldum su aybaba sicanina.

Hüseyin Çümen
21.08.2015, 00:21
Tek dilegim ulan ndoye yi keske biz alsaydik dedirtmek bjk lilere

Tahir61
21.08.2015, 00:21
Gökdeniz rabotcnikiden intikamimizi aldi [emoji1]

adamlar yine on kişi kalmış yarım saat eksik oynamışlar gol atmışlar :(

U.Sadıkoğlu
21.08.2015, 00:32
Maçı genel manada değerlendirecek olursa Beşiktaş açık ara bizden önde...

Özellikle hücum hattı son derece efektif bir görüntü verdi Mersin maçında OĞuzhan'ın insiyatif alışı diğer orta alan oyuncularınada daha serbest bir oyun oynama imkanı tanımış...

Tarafsız bir gözle iki takımında ilk hafta maçlarını ve hazırlık müsabakaları (Bizim Avrupa'da dahil) değerlendirecek olursa Beşiktaş'ın 2 farklı bir galibiyet alması sürpriz olmaz... Hatta 3, 4 bile olursa şaşırmayalım diyebilirim...

Ancak bu tarz maçlarda her türlü sonuç ortaya çıkabilir ve bu oyunun isminin futbol olduğunu unutmamalıyız Trabzonspor'un mantıksal matematiki verilerde kazanma şansı %10-15 bareminden yukarı çıkamayacaktır ancak en sağlıklı sonucu Cumartesi akşamı 21:45'ten itibaren elde edeceğiz...

Emirhan Uludüz
21.08.2015, 00:46
Ankette Bjk ye oy verdim valla bu site umutsuz görününce maç kazanıyoruz diye sadece :D

sasone
21.08.2015, 01:11
Allah ne verdiyse defans ve orta sahaya yıkalım,araya kaçsın N'doye.

memmedaga
21.08.2015, 01:19
Ekici'nin şu takıma etkisi zannedilen de fazla

robinhood61
21.08.2015, 01:41
Arkadaşlar bakın tekrardan söylüyorum. Lütfen rahat olun. Bu maçı iki farkla kazanacağız...
Sonra da bu mesajı maçtan sonra yayınlayacağım...Tebrik mesajlarını o zaman atarsınız.
Bir şey biliyoruz da konuşuyoruz.

Mehmet Kıroğlu
21.08.2015, 03:09
Ütopik gelebilir ama maçı 4-1 alacağımızı düşünüyorum.Bjk saldırdıkça yiyecek.Yusuf Ndoye maçın yıldızları olacak inşallah.

HOPA'LI TS'Lİ
21.08.2015, 08:40
Arkadaşlar bakın tekrardan söylüyorum. Lütfen rahat olun. Bu maçı iki farkla kazanacağız...
Sonra da bu mesajı maçtan sonra yayınlayacağım...Tebrik mesajlarını o zaman atarsınız.
Bir şey biliyoruz da konuşuyoruz.

GS'li bir arkadaşım fark yersiniz dedi sabah işe gelirken

O kadar da değil, kafa kafaya bir maç olur dedim.

Onur, M'Bia ve N'Doye'ye güveniyorum dedim.

Bu maçı 1-0, 2-1 veya 3-1 alırız.

Engin Koltuk
21.08.2015, 08:45
MİY maçındaki BJK'yi ölçü almak doğru değil. BJK gerçek gücünü bu hafta test edecek. Ekici olsaydı ibre biraz daha bizden yana olurdu. Her ne kadar stoper sorunlarımız olsa da Mbia faktörüyle defansif olarak iyi bir oyun ortaya koyabiliriz.
Geçen sene BJK bizi sürklase etmişti, adım atamamıştık sahada. Bu sene daha dengeli bir oyun olacağını umuyorum. Beraberlik kokmakla beraber sürpriz bir gol ile tek farklı alabiliriz maçı. Gol : Medjani veya Yumlu :)

HOPA'LI TS'Lİ
21.08.2015, 08:47
Allah'a dua ediyorum bu mübarek günde.

3 Bizans takımının yaptığı pahalı ve havalı transferlere rağmen bize bu sene 8. şampiyonluğu nasip et Allah'ım

Ben bu sezondan hayli umutluyum, içimde öyle bir ferahlık var, yarışın içinde oluruz sonuna kadar

HOPA'LI TS'Lİ
21.08.2015, 08:48
Bu maçı alırsak Trabzon şehri uyumamalı gece, bayram yerine çevirmeli şehri :)

Külünkoğlu
21.08.2015, 08:51
Son izlediğim Trabzonspor'un Beşiktaş karşısında kazanma şansı yok.

Basitleşmiş rakibi karşısında (Bursaspor'un geçen sezon attığı 69 golün 61'ini atan adamların artık takımda olmadığı varsayarak) tek bir organize atak geliştiremeyen, ard arda üç pas yapamayan, adam eksiltmeyi aklından bile geçiremeyen felçli bir futbol anlayışının en baba temsilcisi gibi duran bu Trabzonspor bir farklı mağlubiyeti öpsün başına koysun. Beşiktaş'ı yenmek için çok ekstralara ihtiyaç var. O ışık var mı ? deseniz bence yok.

Engin Koltuk
21.08.2015, 08:57
Mbia, Özer ve Okay'ın mücadele anlamında orta sahada BJK ile yarışabileceğini düşünüyorum. ( Ümit ediyorum en azından ) Geçen sene orta saha düştüğü için BJK dağıtmıştı bizi.

Mehmet BAŞ
21.08.2015, 09:52
Maçı genel manada değerlendirecek olursa Beşiktaş açık ara bizden önde...

Özellikle hücum hattı son derece efektif bir görüntü verdi Mersin maçında OĞuzhan'ın insiyatif alışı diğer orta alan oyuncularınada daha serbest bir oyun oynama imkanı tanımış...

Tarafsız bir gözle iki takımında ilk hafta maçlarını ve hazırlık müsabakaları (Bizim Avrupa'da dahil) değerlendirecek olursa Beşiktaş'ın 2 farklı bir galibiyet alması sürpriz olmaz... Hatta 3, 4 bile olursa şaşırmayalım diyebilirim...

Ancak bu tarz maçlarda her türlü sonuç ortaya çıkabilir ve bu oyunun isminin futbol olduğunu unutmamalıyız Trabzonspor'un mantıksal matematiki verilerde kazanma şansı %10-15 bareminden yukarı çıkamayacaktır ancak en sağlıklı sonucu Cumartesi akşamı 21:45'ten itibaren elde edeceğiz...

Açıkçası sizinle aynı düşüncede olmadığımı belirtmek istiyorum.

Zira Beşiktaş'ın hazırlık maçlarını takip etmiş biri olarak, iyi bir görüntü vermediklerini söylemem gerek...

Mersin İdman Yurdu maçını ele aldığımızda, unutmayalım maçı 1-1'e getirmişlerdi. Ve 64.dakikada 10 kişi kalmışlardı.

Belki de en önemlisi, Mersin takımının inanılmaz derecede yumuşak bir orta saha vardı. Rakibi ısırmayan, kısacası rakibi okşayan bir orta saha...

Trabzonspor Mbia, Okay ve Medjani ile kurulu bir ortasaha ve Özer'i sağa alarak rakibine ciddi bir pres yapabilir. Beşiktaş öyle rahat rahat futbol oynamayaz.

Atiba ve Oğuzhan ikilisi Trabzonspor'un mevcut orta sahasının etkisinde kalır. Tabiki Beşiktaş'ın kanat akınlarına dikkat etmeliyiz. Fakat iki takım arasında öyle uçurum falan yok. Denk güçlerin mücadelesi olacaktır.

Kim daha dikkatli olursa o kazanacaktır. Bekleyip görelim.

barisb
21.08.2015, 09:54
Havf ve Reca.

Benim oyum Reca'dan yana: 1-3 :)

Mehmet BAŞ
21.08.2015, 09:56
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=3UR7OIZ0KA

Yusuf'u da hamle oyuncusu olarak kullanırım.

Uğur Kalyoncu
21.08.2015, 10:20
Oyun olarak beşiktaş bizim önümüzde ve galibiyete yakin taraf onlar ama içimden bir ses kazanacagimizi söylüyor. ..
Cardozo ve Ndoye değişikliği dışında aynı kadro olur...Top zaten rakipte olur öyle olmasi da daha iyi zaten..Yusuf ve Ndoye kilit oyuncular..Okay i begenmiyorum ama kadroda defans arkasina atilacak toplarda etkin olabilir..

Harun-61
21.08.2015, 10:20

:alkış:

Kazım Bostan
21.08.2015, 10:21
ti-LUvTMfp4

Mehmet_Mercanlı
21.08.2015, 10:50

:alkış:

gecen aynısını yapmıştım bir başkasınında aynı görüşte olması sevindirici :)

bahadır2561
21.08.2015, 10:59
Macin ruyasini da gordum hayrola insallah

Ilk 9 dakikada 2-0 geriye dusuyoruz, sonra kucuk sikeciler 16.dk itibariyle 9 kisi kaliyorlar, 26.dk'da biz 10 kisi kaliyoruz. Maci 2-0 kaybediyorduk :D

Şahinoğlu
21.08.2015, 10:59
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=9P96PK2D7Z

El_Matador
21.08.2015, 11:24
Macin ruyasini da gordum hayrola insallah

Ilk 9 dakikada 2-0 geriye dusuyoruz, sonra kucuk sikeciler 16.dk itibariyle 9 kisi kaliyorlar, 26.dk'da biz 10 kisi kaliyoruz. Maci 2-0 kaybediyorduk :D

Bu akşam gordum Rüyamda 87 dakikada Cardozo 1-0 çakdi....maçın sonunu göremedim :)

fincher
21.08.2015, 11:32
Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş.'nin, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT'nin 53/2. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan KALE ARKASI A BLOK (yol tarafı), KALE ARKASI B BLOK (deniz tarafı), MARATON tribünlerine giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi müsabakaya girişlerinin engellenmesine,

Bu ne demek?Seyircisiz oynama cezası mı?O tribünlere hiç seyirci alınmayacağı anlamına mı geliyor,yoksa Bursa maçında o tribünlerde olanların bir sonraki iç saha maçına girmesi mi engelleniyor?Ben ilk defa böyle bir Pfdk kararı görüyorum,tam anlayamadım açıkcası...

Bud Spencer
21.08.2015, 11:35
Özer büyük maçlarda hep etkisiz kaliyor..bunu selçuk inan'da yaşıyordu...mehmet'de biraz öyle

Özer yerine yusuf'u tercih ederim...hatta hic bir sekilde takimda olmamasi gereken sefa bile sonradan oyuna girerek bir kontraatakta etkili olabilir...özer küçük maçlarin topcusu...bunu kötülemek içinde demiyorum sezon boyu 25 maç bu sekilde oynaniyor...orada lszim olur fakst bu mücadelede etkili olacagina inanmiyorum

EmreK69
21.08.2015, 11:40
Yusufu görmeye sabrim kalmadi, acik ara Bursapsora karsi en kötü oyuncumuzdu. Kimse Cardozoyu karistirmasin. Hücümda her topu kaptirdi - dribblinge girerken ancak rakiplerin icine yüryebilen bi topcu :D sonrada yerde yuvarlanip duriyor..

Yavuz Bektaş
21.08.2015, 11:50
MARATON tribünlerine giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi müsabakaya girişlerinin engellenmesine,[/B]

Bu ne demek?Seyircisiz oynama cezası mı?O tribünlere hiç seyirci alınmayacağı anlamına mı geliyor,yoksa Bursa maçında o tribünlerde olanların bir sonraki iç saha maçına girmesi mi engelleniyor?Ben ilk defa böyle bir Pfdk kararı görüyorum,tam anlayamadım açıkcası...

o maçta o kapılardan giriş yapan seyirciler bir sonraki maça giremeyecek tribünler acık

Kemal Öztel
21.08.2015, 12:11
bjk gazla geliyor,bizimde ileride az kozumuz var.Bence kornerden veya serbest vuruştan attığımız golle öne geçeriz.Sonra iyice kapanırız,Onur güzel kurtarır.Kontradan goller kaçırırız ve son anlarda yine kontrayla 2-0 çakar alırız :)

murat
21.08.2015, 12:17
"Futbol sansi" denilen sey harici kazanma sansimiz yok malesef.

İskender Çakmak
21.08.2015, 12:23
Aykut - Mustafa ikilisi bizim için intihar olur...

Dereli
21.08.2015, 12:23
Beşiktaşı evirip çevirip yenmeyi çok isterdim ama tablo ortada.
Geçen haftaki beşiktaş karşısında kazanma ihtimalimiz %5 dir.
Aklımdaki skor pek iç açıcı değil moral bozmamak adına yazmıyorum.

Hele aytaç, deniz ve sefa ilk 11 başlasın tarihi farkı görürüz.

seçuk
21.08.2015, 12:30
bakıldıgı zaman şansımız yok gibi. Ama bu maclar da hiç belli olmuyor ki. Geçmişte pek çok boyle zor maclardan puan -puanlar cıkardıgımızı hatırlıyorum. Misal gecen yıl samiyende gs'yi3-0 yenecegimizi kim bilebilirdi. boyle daha nice örnekler varken hayırlısı diyelim. Herşey olabilir.

Harun-61
21.08.2015, 13:31
Hasan Tüncel ‏@hasantuncel61
BiLGİ : Bourcenau kadroya alındı ama U21 Takımı ile maça çıkacak..

Ahmet Aksu
21.08.2015, 14:00
Allah bizlere sabır versin yine her maç olduğu gibi sıkıntılı bir maç daha bizleri bekliyor.
kanatları çalışmayan bir takımız ortada tüm yük mbia da, okay çok kayboluyor ortada üretken değil henüz zamanla iyi olacak inşallah özeri pek beğenmiyorum bir maç takımı götürür bir maç bizleri kanser eden cinste, forvette ndoye ile başlar diye umuyorum defansta sıkıntımız var ama mecbur stoperler medjani-mustafa ikilisi ile başlayalım aykut el bombası hızlı adamlar var rakipte(gomez oynmazsa) aykutun yaptığı müdahalenin %90 faul olduğu için sıkıntılı. constant ve cavanda geçen maç fena değillerdi(yusuf biraz daha paslı oynasa cavanda daha üretken olur ancak yusuftan boyle birşey beklemiyoruz :D ) keşke constant biraz daha risksiz oynasa ama adam topla oynamayı seviyor. takımımız son maçtaki gibi yavaş tempoda oynarsa iş sıkıntılı daha hareketli olmamız lazım takımda bir hantallık var ama anlamadım yani, inşallah galibeyetle ayrılırız.

Lazman
21.08.2015, 14:06
macin rahat gecmesi icin tek cozum takimin maca efsane senol gunes pankartiyla cikmasidir.
ondan sonra yan gel osman...

Yasin T.
21.08.2015, 14:10
Topu ileriye taşımada çok büyük sıkıntılarımız var bizim. Bu yüzden Cardozo'dan da verim alamıyoruz haliyle. Erkan, Özer ve Yusuf bana göre yetersiz kalıyor. Topu çok dolandırıyorlar ayaklarında ve bu da rakip defansın toparlanabilmesine sebep oluyor. Mersin maçında izlediğim kadarıyla Bjk defansı çok ağır ancak bizim hücum elemanları rakip sahaya topu taşıyana kadar Bjk, takım halinde defansa çoktan çekilir bile. Bjk karşısında en fazla duran toplardan gol bulabiliriz. İleri uçta N'doye oynamalı. En azından Cardozo'ya göre daha hızlı. İnşallah galip geliriz ancak bana göre çok düşük bir ihtimal bu.

Buğra Çora
21.08.2015, 14:14
Kolayca gol atamiyoruz, onu birakin pozisyonlara zor giriyoruz.. mücadelemizi verecegiz ama gol atamayacagiz.. icimdeki ses bu :)

AYYILDIZ
21.08.2015, 15:08
İşimiz çok zor. Bu şartlarda beraberlik iyi sonuç.

Fatih K.
21.08.2015, 15:34
Beşiktaşın hücumu iyiyse bizimde orta sahamız iyi. Geçen sene dakika başı maç orta sahada kazanılır diyen kesim bu yıl iyi olan orta sahamızı hiç işin içine katmıyor. Kale ve orta sahada her türlü kargalardan öndeyiz, defans bence iki takımında aynı ve berbat. Sadece hücum çeşitlilikleri iyi bizden ama maçı büyük maç havasında ve bilincinde oynarsak maç orta saha oyunu olur ve ibre bize döner.

Mustafa YILMAZ
21.08.2015, 15:41
bu maç hiç belli olmaz bjk favori konumunda ama o kadar da değil şuan en büyük sorunumuz kanatları iyi kullanamamız bu yüzden pozisyona giremiyoruz ama erkan'da gelişme var bu sezon daha istekli oynamaya başladı benim gözüme öyle geldi en azından ndoye'de bu maç daha iyi olursa kanat olayına pek takılmayız. bu maçtan umutluyum ben bir tek mbia yeter.

HOPA'LI TS'Lİ
21.08.2015, 16:18
Şota Arveladze, Bursa maçını kazanan kadroyu bozmayacak.

Beşiktaş'ı çok iyi analiz ettiklerini söyleyen Gürcü hoca, "Rakibin ilk maçta aldığı farklı galibiyet bizim umurumuzda değil. Bizim ne yaptığımız veya yapacağımız benim için daha önemli. İlk maçtaki oyuna göre çok farklı bir futbol izlettireceğimizi düşünüyorum" dedi.

Şota'nın Bursaspor maçından farklı olarak sadece Cardozo yerine N'Doye'ye 11'de görev vermesi bekleniyor.

HOPA'LI TS'Lİ
21.08.2015, 16:24
21.08.2015 Fırtına'nın Beşiktaş ile oynayacağı maça ligin en genç hakemlerinden Ali Palabıyık'ın atanması tepki çekti.

Bordomavili taraftarlar, sosyal medya üzerinden Palabıyık'ın yönetimiyle maça olumsuz etki edeceği yorumlarında bulunurken, bazı taraftarlar ise Ali Palabıyık'ın formda bir hakem olduğu yorumlarında bulundu.

Trabzonspor yönetim kurulu ise şu anda bir hakem tartışmasına girmenin gereksiz olduğu şeklinde görüş belirtti.

Can
21.08.2015, 17:04
Allah Defansımızı korur inşallh napacaz bu defansla bir fikrim yok :)

61li
21.08.2015, 17:07
derbilerin favorisi olmaz ;) herkes ters köşe olacak inanıyorum

bordolu mavi
21.08.2015, 17:23
Ş. Arvelad çok ümitli konuşuyor özellikle de Avrupa'dan elendikten sonra herhalde omuzlarında ki iş yükü azalınca keyfi yerine geldi :D...
Maçın olimpiyat stadında oynanması dışında hiçbir avantajımız yok objektif olmak gerekirse:D:D:D
Özellikle BJK nin hareketli ve süratli hücum oyuncuları karşısında bizim ağır defansımızla ne yapacağımız en büyük soru işareti!!!
Oyunun dengesini daha baştan kontra atak düzenine göre kurmayıp da kafa kafaya oynuyormuş gibi yaparsak sakat skorla geri döneriz...
OscarCardozo yerine n doye ile tek forvet başlamak daha akılcı ve akıcı olacaktır.
Orta sahanın da boş alan bırakmayacak şekilde saha da olması ve hızlı hücum yapacak oyunculardan olması gerekir...
Bakalım Arvelad'ın şansı Şenol Güneş'imize bu sefer de tutacak mı???

erol-61
21.08.2015, 17:50
Yenilcez diyenler macdan sonra buraya uğramasın uğrarsada özür dilemek için uğraaın

piskopatrizeli
21.08.2015, 17:52
sıfır sıfır bitecek - ultra garanti
eğer dediğim çıkmazsa twitterdan defolup gideceğim:)

Can
21.08.2015, 17:59
İlk yarıyı gol yemeden tamamlarsak , Şenol Güneş'in strateji hataları sonucu alabiliriz maçı :)

Muhammed Ayaz
21.08.2015, 18:02
Beraberlik iyi sonuç

objek
21.08.2015, 18:05
bjk mersin macinda aslinda cok iyi degildi sonuc aldatici olabilir mac ortada sans faktorude onemli gecen sezonki 3-0 lik macta fizik ve kondisyon olarak cokmustuk yine ayni tablo ile karsilasirsak eger bir arpa boyu yol katetmemisiz demektir orta sahada meydan savasi gibi mucadele olacagina gore akla karalar belli olur merak edilen ndoye mbia okay cavanda acaba farki kapatacakmi? hersey macta belli olur olasi bir yenilgi sonrasi belkide sampiyonluk bu senede hayel diyecekler tersi durumda erken havayada girersek gecen sezonki 3-0 yendigimiz gs maci sonrasini yasariz onun icin takimin yensin yenilsin alacagi sonuc kadar oynayacagi futbol ve ileriye dogru verecegi mesajlar onemli hadi hayirlisi diyelim

6Şafak Aydın1
21.08.2015, 18:25
su macin üst olmasi icin cok neden var. alt bitse bile sonunda alt biter demek bence futbol cahilligidir o derece cok nedenler var.

6Şafak Aydın1
21.08.2015, 18:27
arkadas, olmayan milyonlarimizi döküyoruz oyuncular bir zahmet oynasinlar maci alsinlar. sadece bu maci istiyorum ben baska mac umrumda degil isterse 30 mac pespese fark yiyelim fark etmez.

Cengizhan Okur
21.08.2015, 18:32
onur
cavanda yumlu medjani alper
mbia okay
özer constant erkan
ndoye

Courage
21.08.2015, 19:04
Beşiktaşın hücumu iyiyse bizimde orta sahamız iyi. Geçen sene dakika başı maç orta sahada kazanılır diyen kesim bu yıl iyi olan orta sahamızı hiç işin içine katmıyor. Kale ve orta sahada her türlü kargalardan öndeyiz, defans bence iki takımında aynı ve berbat. Sadece hücum çeşitlilikleri iyi bizden ama maçı büyük maç havasında ve bilincinde oynarsak maç orta saha oyunu olur ve ibre bize döner.

valla o kadar emin değilim ortasahada üstün olduğumuza.

Sadece M'Bia var. Hem büyük maçların deneyimi hem de winner duygusu olan bir futbolcu. Yanında Okay ise yeni olduğu için fazla insiyatif almadan oynuyor,ayn şekilde de devam eder. Özer ise malum. Çok koşu / az iş / sıfıra yakın netice!

Ekicinin olmaması her türlü dezavantaj hemde öyle böyle değil.Bu maçta Constant ve Cavandanın alanlarını fazla boşaltmaması ve gözlerinin sürekli tandemdeki ikilide olması lazım. O ikili Medjani -Mustafa-Aykut 3'lüsünden oluşacak. Hangileri eşleşirse eşleşsin ağır oyuncular bunlar. Beklerimiz kolay çalım yer ve düşerse onların açığını kapatmak için sağa sola açılacak göbekten Oğuzhan ,Olcay ile büyük tehlikeler oluşturabilirler.

İlk yarı hatta 70 dk oyunu tutmamız lazım ,gol bulamasak bile. Yoksa geri düşen oyunu çeviremeyiz gibi geliyor bana.

Yine de kazanacağız ümidim var.

se_mah
21.08.2015, 19:34

Güzel kadro, Okay o bölgenin oyuncusu ama şimdilik o bölgenin yükünü kaldırabilir mi ????

Soner Albayrak
21.08.2015, 20:00
Haddini bilerek oynamaz isen yine geçen sezon gibi bir tarife uygularlar sana. Beraberlik iyidir.

yattarahayranı
21.08.2015, 20:04
Fırat Günayer: En fazla 25.000 kişi olur. 4 büyük metro hattı ve marmaray saat 2'ye kadar uzatıldı.

Adem Akyüz'
21.08.2015, 20:05
Çok şansımız olduğunu düşünmüyorum. Hâlâ takım olmak yolunda çok çok uzaklardayız. Maç geçen sezonki gibi erken kopmaz sonunda puan alabilir miyiz bilmiyorum.

U.Sadıkoğlu
21.08.2015, 20:19
Yarın İstanbul Meteoroloji verilerine göre kuvvetli sağanak yağışlı gözüküyor. Rüzgar Kuzey'den saatte 42 Kilometre hızla esecek Olimpiyat Stadyumunu düşündüğümüzde futbola etki edebilecek bir hava ortamı mevcut.

Yağış bizim için avantaj Stadyum dolmayacaktır istedikleri ambiansı yakalamaları mümkün değil stada gelecekler arasında bile ciddi bir ikilemde olan ve maça gitmeyecek olanların olduğunu tahmin edebiliyorum.

Bunun yanında saha içinde BJK bizden daha ağır basıyor olsa bile hava şartları aklıma İnönü'de Yattara'nın bilardolu golüyle 1-0 kazandığımız maçı getiriyor..

Umarım yine aynı tarife olur. Golüde yeni siyahimiz N'Doye atar...

ilyskm
21.08.2015, 21:10
Bizim baytarlar ekibi acaba Ekici' yi ilk Yarının son maçına yetiştirebilirler mi?

Sent from my iPad using Tapatalk

Yiğit SARI
21.08.2015, 21:16
Bireysel saçma hatalar yapmazsak geçen seneki maçtaki gibi güzel bi maç olur

İzmirliTS
21.08.2015, 21:22
Bursa maçını ölçü alırsam
Tahminim : 2-0 kaybederiz. (gol atamayız)
Ancak çok farklı oynayacağımızı tahmin ediyorum.
Bu durumda tahminim : 2-2 (muhakkak gol yeriz)

İzmirliTS
21.08.2015, 21:27
Bursa maçını ölçü alırsam
Tahminim : 2-0 kaybederiz. (gol atamayız)
Ancak çok farklı oynayacağımızı tahmin ediyorum.
Bu durumda tahminim : 2-2 (muhakkak gol yeriz)

Ama ankette galibiyet verdim o ayrı.

Poor
21.08.2015, 21:36
Onurun performansi herseyi belirler.

selcuk
21.08.2015, 21:56
Onurun performansi herseyi belirler.

onur cizgi üzerinde ayni onur
cikislarda henüz eski hizina kavusmus degilmis gibi
rabo macindaki hata her uzun süra maca cikmamis kalecinin basina gelebilir

Hunk
21.08.2015, 22:28
Besiktas bizden coook daha hazir gorunumu verdi, biz ortasahada 3 pas yapamiyoruz. Agir yenilgi olmasinda... Insallah yanilirim ve dagitiriz onlari

Fatih K.
21.08.2015, 22:34
Büyük maç atmosferi her zaman farklıdır. İki takımda büyük ihtimalle garanti ve sonuç odaklı oyun oynayacaktır ve maç ortada gidip gelecektir. Maçın sonucunu ise bulduğu pozisyonlarda en çok becerili olan takım kazanacaktır. Eğer maçın kırılma anlarında havlu atmazsak sonuna kadar başa baş geçer maç bence.

melihergun
21.08.2015, 22:48
Bu maç için çok ümitliyim Allah nasip ederse galip geleceğimizi düşünüyorum

Berkan
21.08.2015, 22:59
Burada yerden yere vurulan Şenol hoca yarın bazı kesime futbol dersi verir.

cyberentalpi
21.08.2015, 23:01
Bjk tabiki bizden hazır olcak. Kaç yıldır birlikte oynuyorlar.

Nasıl alırız a gelince.
1- Kesinlile erken gol yememeliyiz. Bu bizim direncimizi arttırır.
2- Erken gol yersek paniklemeden bildiğimizi okumaya devam etmeliyiz. Bu da sonuca gotürebilir.

ceza sahasına sokmadan hızlı hucum edersek macı alabiliriz. hatta beklemedigimiz fırsat dolu mac bile olur.

selcuk
21.08.2015, 23:11
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=9KE1IJFJG0

ANIL
21.08.2015, 23:12
Töre'yi tutmak kolay değil. Hücum gücü çok yüksek bir oyuncu. Gol ve asistlerini bir kenara bırakırsak bize kart konusunda da sıkıntı yaratabilir. Özellikle constant için söylüyorum. Maç içinde sık sık karşılıklı oynayacakları için.

samway
21.08.2015, 23:13
Formamizin ve armamizin oldugu her yerde umitsizlige dusmek bana yakismaz yenicez siketasi sonuc ne olursa olsun yenicez iste o kadar

Muhteva
21.08.2015, 23:14
Maçın geç saat'te olması yağmurun en kuvvetli olacağı zamana denk gelmesine sebep olacak.

Biz böyle havaları severiz rüzgarı da arkamıza aldik mi fişi çekeriz.

Sacit
21.08.2015, 23:16
Bu kulüpten adam olmaz!
Böyle aptalca yönetilen bir kulüpten başarı gelmez.

Yıllar aylar geçti ama senin stoperin mustafa yumlu..
Bu zihniyetle mi maça çıkacaksın..
Bıkmadın mı bu hatalardan yanlışlardan..

Diğer eksikler zaten ortada..

samway
21.08.2015, 23:17
Yusuf da bizim yumluda erkan da cardozo da ... Yeter artik iyice civittiniz bu yerme karalama olaylarini sonra trabzondaki basina kiziyosunuz hepiniz aynisiniz kac haftadir okuyorum herkes birilerini asiyo kesiyo yolluyo siz taraftar olun birakin elestirmenligi git formani al ts kredi kartini al pasoligini al digiturk unu al kombineni al al ki klup para kazansin daha cok ama nerdeee burda elestirmek beles !!!

Şahinoğlu
21.08.2015, 23:20

Şenol Güneş'i TRABZONSPOR'UN önüne koymayın artık sanki o oynayacak bize karşı , geçen senede Bursa maçlarında verecekti ders ama olmadı üzülmüştü sizin gibiler ama maçlardan sonra yazmadılar burada, artık Trabzonspor'u küçümsemeyi bırakın yeter , biz dersi rakiplerimizden alacak değiliz gidin o zatı muhteremin takımını tutun hoş tutmadığınızda malum hadi eyvallah.

Alika87
21.08.2015, 23:22

Futbol dersi verir derken, adam 95% aynı kadro ile maça çıkacak ve büyük ihtimalle aynı taktik ile.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Berkan
21.08.2015, 23:30
Şenol Güneş'i TRABZONSPOR'UN önüne koymayın artık sanki o oynayacak bize karşı , geçen senede Bursa maçlarında verecekti ders ama olmadı üzülmüştü sizin gibiler ama maçlardan sonra yazmadılar burada, artık Trabzonspor'u küçümsemeyi bırakın yeter , biz dersi rakiplerimizden alacak değiliz gidin o zatı muhteremin takımını tutun hoş tutmadığınızda malum hadi eyvallah.

Bursaya maça gittim bize karşı nasıl futbol oynattığını çıplak gözle gördüm evet üzüldüm ama bursanın bize karşı nasıl oynadığını yağmur altında gördüğüm için, muhtemelen siz o sıra tvden çekirdek çitleyip vefakar Trabzonsporluyum diyordunuz :).evet size göre şenolsporu tutuyorum.

Ayrıca kimsenin TRABZONSPORluluğunu sorgulamak kimsenin haddine değil. Benim TS'liğime kimse dil uzatamaz.

Futbol dersi verir derken, adam 95% aynı kadro ile maça çıkacak ve büyük ihtimalle aynı taktik ile.

Şenol hoca takımda birliği sağlıyor ve rakibe karşı güzel futbol oynatıyor biz kadir kıymet bilmeyiz.

beratika
21.08.2015, 23:36
Çok heyecanlıyım.İnşallah ilk 30 dakikadan ümitlerim bitmez.

Uğur Kalyoncu
21.08.2015, 23:45
Insallah Okay yarın top.alır dağıtır dikine gider topsuz kosu yapar her daim oyunun icersinde olur da ben mahçup olurum..

ibrahim
21.08.2015, 23:48
Hattınizi bilin, haşa ne üç puanı? :)

Şahinoğlu
21.08.2015, 23:52
Bursaya maça gittim bize karşı nasıl futbol oynattığını çıplak gözle gördüm evet üzüldüm ama bursanın bize karşı nasıl oynadığını yağmur altında gördüğüm için, muhtemelen siz o sıra tvden çekirdek çitleyip vefakar Trabzonsporluyum diyordunuz :).evet size göre şenolsporu tutuyorum.

Ayrıca kimsenin TRABZONSPORluluğunu sorgulamak kimsenin haddine değil. Benim TS'liğime kimse dil uzatamaz.

Şenol hoca takımda birliği sağlıyor ve rakibe karşı güzel futbol oynatıyor biz kadir kıymet bilmeyiz.

Bak güzel kardeşim yaşım 37 sen daha kısa pantolon bile giymezken ben Bursa'ya deplasmana geliyordum' Trabzonsporluluğun tartışılmasın istiyorsan rakip Hoca'yı överek yarın burada ders vereceğini iddia etmezsin ha edersen bende rakip muamelesi görürsün sevsinler sizin Trabzonluluğunuzu yazık yarın yenilsek buraya mutlu olup yazacaksın ben demiştim diyebilmek için burası Trabzonspor forumu burada bize rakip Takımı'n hocası ders veremez ha vereceğini iddia edeninde Trabzonspor'la ilişkisi olamaz.

Berkan
22.08.2015, 00:04
Bak güzel kardeşim yaşım 37 sen daha kısa pantolon bile giymezken ben Bursa'ya deplasmana geliyordum' Trabzonsporluluğun tartışılmasın istiyorsan rakip Hoca'yı överek yarın burada ders vereceğini iddia etmezsin ha edersen bende rakip muamelesi görürsün sevsinler sizin Trabzonluluğunuzu yazık yarın yenilsek buraya mutlu olup yazacaksın ben demiştim diyebilmek için burası Trabzonspor forumu burada bize rakip Takımı'n hocası ders veremez ha vereceğini iddia edeninde Trabzonspor'la ilişkisi olamaz.

Ne zaman öyle birşey yapmışım ? Yaşınıza hürmeten susuyorum. En güzel Trabzonsporlu sizsiniz. Hadi iyi akşamlar abi.

Hakan
22.08.2015, 00:23
Yarın bu saatte yaşanacak tartışmaları hissediyorum;gri insanlar görüyorum,gri ve çaresiz

Manu61
22.08.2015, 00:28
Yarın bu saatte yaşanacak tartışmaları hissediyorum;gri insanlar görüyorum,gri ve çaresiz

http://i.hizliresim.com/5kGG25.jpg (https://hizliresim.com/5kGG25)

:)

DeAgLeMaNyAq
22.08.2015, 00:37
Maçın kaderini Constant belirler gibi gözüküyor. İlk yarı gol yemezsek maç bize dönebilir ama baskı sonucu gol yersek maç zor döner. Her iki takımın kadroları da az çok belli. BJK sakatlık sebebiyle solbekte mecburi değişiklik yapacağından İsmail veya Motta oynayacak. Bir de Quaresma'nın yedeğe çekilip Gomez'le birlikte Cenk'in çift forvet oynayabilecekleri söyleniyor. Biz de bir sürpriz olmazsa Cardozo yerine N'Doye ile başlarız. Solbek konusunda Constant yerine Alper'in başlayacağını hiç zannetmiyorum. Constant öyle veya böyle Milan'da bu tecrübeyi yaşamış biri. Alper'i Gökhan Töre karşısına sürüp macera aramaya gerek yok. Onun haricinde stoperde Medjani yerine Aykut'un oynama ihtimali de var. Bu durumda Medjani'yi Mbia'nın yanına çekip kontrollü başlama ihtimalimiz de var...

TSigalko
22.08.2015, 00:43
Bjk'nin zayıf noktası stoperleri.Tabi bizimde.7+ biter

Mehmet BAŞ
22.08.2015, 00:48
Yusuf da bizim yumluda erkan da cardozo da ... Yeter artik iyice civittiniz bu yerme karalama olaylarini sonra trabzondaki basina kiziyosunuz hepiniz aynisiniz kac haftadir okuyorum herkes birilerini asiyo kesiyo yolluyo siz taraftar olun birakin elestirmenligi git formani al ts kredi kartini al pasoligini al digiturk unu al kombineni al al ki klup para kazansin daha cok ama nerdeee burda elestirmek beles !!!

:alkış::alkış::alkış:

odyseuys
22.08.2015, 00:50
................Onur
cavanda..carl..aykut..alper
..............mbia...okay
erkan..........ozer........kevin
................cardozo

esteban-salih-bourceanu-soner-yusuf-sefa-ndoye

Fatih Öztürk
22.08.2015, 01:22

Onun vereceği futbol dersine turp sıkacaz kafanı yorma sen.

AlperenAltun
22.08.2015, 01:22
Akşama burda savunmaya söven takımın komple değişmesi gerektiğini savunan kanat isteyen gençler görüyorum

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fanatik34
22.08.2015, 01:24
Mac kadrolarini söyleyin, size falinizi söyleyeyim ;)

Bu macin sonucunu Sota tayin eder!

Fatih Öztürk
22.08.2015, 01:25
Futbol öyle analiz edilecek kadar içinden çıkılmaz bir şey değil.olimpiyat bizim dağ evimiz.koyup evimize dönüyoruz olay bu.

Soner Albayrak
22.08.2015, 01:26

:D

zafer44
22.08.2015, 01:32
Son üç yıldır en büyük sorunumuz maçlara çok rahat ve laçka başlamaktır. Bursa maçında da aynı şey oldu neyse ki top direkten döndü. Bu maçı ciddiyet ve cesaret alır. Her taraftar gibi Şota'nın başarılı olmasını çok istiyorum lakin çok da umutlu değilim. Takımda dayanıklılık ve uyum problemi devam ediyor, üstelik Yusuf başta olmak üzere bazı futbolcular takıma değil kendilerine oynuyorlar.

Berkan
22.08.2015, 01:53
Onun vereceği futbol dersine turp sıkacaz kafanı yorma sen.

Kafayi yormasi gereken ben degil iho ve sota, ihonun umrunda degilde sotayida yarin gorecez.

Mert Zaman
22.08.2015, 02:47
Bu olay shotalık şenol güneşlik bir durum değil şenol güneşin kim olduğu ortada shotanın kim olduğu ortada yarınki maçı kazanmak kaybetmekle şenol güneşi yada shotayı görmek ne alaka ?

Uğur Kalyoncu
22.08.2015, 02:53
İki takimin defansi da ağır ama biz oyunu daha çok geride kabul etmek zorunda olacagimiz icin bizden ziyade besiktasin zaafiyeti daha gözönünde olacak..Yusuf ve Ndoye ile insallah kullanabiliriz..Ndoye çizgilere cok kacmamali yalniz.

yattarahayranı
22.08.2015, 03:47
Mac kadrolarini söyleyin, size falinizi söyleyeyim ;)

Bu macin sonucunu Sota tayin eder!
Bizim kadro Bursa maçi kadrosu sadece Cardo yerine N'doye bjkde Mersin maçı kadrosu sadece sol bekleri Tosic sakat

F. Yıldırım
22.08.2015, 07:12
büyük gün geldi, şu istanbul cücelerine tekrar gücümüzü hatırlatalım

2-0 alırız, goller N'Doye'dan

Fatih K.
22.08.2015, 07:43
Şu defansa güvensem kesin kazanırız derim ama bizim defansa hiç güvenmiyorum. Yani Batman Petrolsporla oynasak arkaya adam kaçıracak potansiyelde bi stoper ikilimiz var.

Eğer bjk Gomez-Cenk ikilisiyle başlarsa bence Olcay ortaya, Cenk sola Gomezde ileriye geçer. bjknin kadrosu tamamen ofans odaklı heleki orta sahaları sadece Oğuzhan-Atiba olursa bomboş bir orta sahaları olur. İnşallah ayağımız yere basarak oynarızda saçma bir gol yiyipte maçı telef etmeyiz..

Fatih K.
22.08.2015, 08:06
Tolga-Beck-Rhodolfo-Ersan-Motta-Necip-Atiba-Gökhan-Oğuzhan-Olcay-Cenk
Onur-Cavanda-Mustafa-Medjani-Constant-M'Bia-Okay-Yusuf-Özer-Erkan-N'Doye

Bence kadrolar bu şekilde olur.

ataullah-ı sani
22.08.2015, 08:08
Yusuf eğer oynarsa, ki büyük ihtimal oynayacak top alıp sürmek yerine devamlı savunma arkasına ve stoperle be kin arasına koşular yapmalı, top ezmektense bu şekilde daha etkin olacağı kesin.

İbrahim Keleşoğlu
22.08.2015, 08:22
vira bismillah gün sonu buralar böyle olur inşallah :bmn2::dansmuz:

cem1990
22.08.2015, 08:26
İcimde 1 gr heyecan yok

Gökhan Baymak
22.08.2015, 08:26
Ruyamda 3-0 yenilmisiz ve oyun olarak cok kötü oynamisiz..

shootems
22.08.2015, 08:35
Ilk yarı berabere biterse galibiyet şanmısız yükselir

hofsaale
22.08.2015, 08:39
Haydi Trabzonum...göster gücünü....utandirma bizi..

Uğur Kalyoncu
22.08.2015, 09:00
Aksam sahada ne oynadigini bilen ve bilmeyen bir takim olacak...Hem oyun hem de skor anlaminda beklentileri düşük tutmak lazim..

Topla cikislarda kaybetmedigimiz muddetce savunma da çok büyük bir sıkıntı cekmeyiz..Cavanda ve Constant buna dikkat etmeli..

Ndoye ve Yusuf un önüne atacagimiz dikine toplar ve Okay in Mbia ya yardım orani macin sonucunu belirleyecek..

Kazanirsak müthiş olur maglubiyette dünyanın sonu değil. .En kötü beraberlik olur insallah. .

Mustafa ÖZDEMİR
22.08.2015, 09:01
galibiyet zor.beraberlik fena olmaz daha ligin başı.

Fatih K.
22.08.2015, 09:02
Bence 1-1 bitecek. Gollerde N'Doye-Olcay:)

7can61
22.08.2015, 09:15
Başganımız favori biziz dedi beyler, dağılabilirsiniz.

Zafer Fidan
22.08.2015, 09:27
Başganımız favori biziz dedi beyler, dağılabilirsiniz.
Ne diyecekti peki?

Muhammed Ayaz
22.08.2015, 09:41
Favori Yavru şikeciler,bu bariz belli .
Maçın olimpiyatta oynanacak olması ve seyirci baskısının yok denecek kadar az olması bir avantaj.
Maçın berabere biteceğini düşünüyorum .
Eğer ekstra bir oyun oynarsa takım (Geçen sezon ,gs maçları gibi) kazanabiliriz .

Timur Mikhail
22.08.2015, 09:52
Mbia ve Okay bu maç kilit adamlar onların performansı çok önemli, beklerimiz cons cavanda ve önlerindeki 2 kanat oyuncusunun performanslarıda belirleyici olacaktır. Ayrıca defansımızın medjani mustafa aptalca hatalar yapmaması dikkatli soğukkanlı oynamaları gerek.

kargalar evet ilerde çok etkili bir görüntü çizdiler ama unutmayın bu mersin takımının takım savunması berbattı, mbia ve okayın topun o bölüme taşınmaması için verecekleri mücadele çok önemli keza beklerin kargaların kanatlarınada nefes aldırmaması gerek sonra özer erkan yusuf ndoye(cardozo) kargaları bitiricek ortalamaya sahipler defansları inanılmaz aksaklıklar yaşıyor.

Kısaca orta sahayı geçirmeyelim kanatları savunalım bu iş biter.

F. Yıldırım
22.08.2015, 09:58
kaç bilet satılmış acaba, 12-13 bin seyirciyi geçmez bence

edit: Düne kadar 12 bin satılmış, maçta 15-16 bin bekleniyormuş

taraftar baskısı yok denecek kadar az, stat bomboş gözükecek

Hamza Yilmaz
22.08.2015, 09:58
Transferler bitseydi puan veya puanlar alabilirdik, bu kadroyla umarim fark yemeyiz. Beni sinir eden olay, simdi bizi yenerlerse Istanbul medyasi kestane Senol Günes ve Takimini göklere cikaracaklar.

Cem Zırıh
22.08.2015, 10:01
Arkadaslar seneler uzerine bir maca gitmek istiyorum bu aksamki mac icin passolig kart alma gerek ama maca trabzonspor taraftari giremior bende bjk tarafindan almayi dusunuyorum . Tutttugum takimi soruyor ona bjk demeyi dusunuyorum mecburi sanirim yoksa maca giremem . Fakat sorum su ki bu kart la daha sonra hic bir trabzonspor macina girememmi ? Yada bu yasak sadece buyukler arasi gecerli oldugu icin formda sorulan tuttugunuz takim sorusu onemsizmi ?

Birde grup olarak maca giden varmi ?? Bu gece yola cikicam fransaya maci kazaniriz oylecikarim insallah :D

hyasin61
22.08.2015, 10:03
Mbia ve Okay ikiside ince paslari cok deneyen oyuncular ,zannetmiyorum ama Bjk Mersin'e oynadigi gibi oynarsa Ndoye'yi yildizlastirir bu ikili bu aksam.

Berkan
22.08.2015, 10:06
bjk üzerimize gelecektir. İlk 15 dk bizim için çok önemli

OFLU
22.08.2015, 10:08
Arkadaslar seneler uzerine bir maca gitmek istiyorum bu aksamki mac icin passolig kart alma gerek ama maca trabzonspor taraftari giremior bende bjk tarafindan almayi dusunuyorum . Tutttugum takimi soruyor ona bjk demeyi dusunuyorum mecburi sanirim yoksa maca giremem . Fakat sorum su ki bu kart la daha sonra hic bir trabzonspor macina girememmi ? Yada bu yasak sadece buyukler arasi gecerli oldugu icin formda sorulan tuttugunuz takim sorusu onemsizmi ?

Birde grup olarak maca giden varmi ?? Bu gece yola cikicam fransaya maci kazaniriz oylecikarim insallah :D

TFF logolu kart alın, tarafsız kart oluyor o. Ben mesela önce TS logolu pasolig kartı almıştım, KASIMPAŞA maçında numaralıdan yer alamayacağımı öğrenince, Kartımı iptal ettirip 2. kartı TFF logolu tarafsız kart olarak aldım ki İstanbuldaki maçlara gidebileyim. BJK kartı almayın.

Berkan
22.08.2015, 10:15
Medjani mutlaka oynamalı oynamalı, sever böyle maçları :D

melihergun
22.08.2015, 10:17
mbia bir gol atar. kaç kaç biter bilmiyorum ama mbia atar en az bir tane.

Oğuz B.
22.08.2015, 10:18
Saçma sapan moral bozucu bir gol yemeyiz inşallah.

robinhood61
22.08.2015, 10:19

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zafer Fidan
22.08.2015, 10:22
Türk medyasina bakarsak. Bir Barca bir Kargalar. :D Sunlara iyi bir tokat sart.

U.Sadıkoğlu
22.08.2015, 10:27
Beşiktaş maçı kadrolarınızı http://oynadikoyna.com adresinden oluşturabileceğinizi ve sosyal medya üzerinden paylaşabileceğinizi unutmayın.

sarman61
22.08.2015, 10:31
Maçın ilk dakikaları çok önemli bjk çok koşacak ve pres yapacaktır ilk 15 - 20 dk yi atlattıktan sonra temposu düşecektir.

kemaLAZ61
22.08.2015, 10:38
Kadıköy'deyim, 21:00'e kadar bir işim var, Olimpiyat'a yetişirmiyim arkadaşlar? İstanbul'u pek bilmediğim için soruyorum. Teşekkürler.

Zafer Fidan
22.08.2015, 10:40
Ayrica siniri asmadan'da sert oynamaliyiz. Hele Oguzhan böyle oyun karsisinda oyundan düser.

Timur Mikhail
22.08.2015, 10:42
Kadıköy'deyim, 21:00'e kadar bir işim var, Olimpiyat'a yetişirmiyim arkadaşlar? İstanbul'u pek bilmediğim için soruyorum. Teşekkürler.

Çok çok zor

Koray
22.08.2015, 10:49

Yetişebilmen için helikopter kiralayıp direk olimpiyatın içine inmen lazım.

Gökhan Baymak
22.08.2015, 10:51
Onur-Cavanda-Medjani-Yumlu-Constant-Okay-M'bia-Ozer-Erkan-Cardozo-N'Doye...

Bu 11 ile başlamali ve surekli saldirmaliyiz.. Haydi Trabzonspor'um benim..

7can61
22.08.2015, 10:54
Ne diyecekti peki?

Biraz şikeden,biraz kupadan, bir tutam paydaş gibi şeyler beklerdim ondan.
Sahi bizim bir şike sürecimiz var idi ne oldu?

U.Sadıkoğlu
22.08.2015, 10:57
Böyle başlarız muhtemelen...

http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=7QEPNHXAL2

carantinas
22.08.2015, 11:00
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=GZFMC6CO8W

BunyaminEraslan
22.08.2015, 11:01
Bordo forma, bordo şort, bordo çorap nedir ya ?

Bud Spencer
22.08.2015, 11:02
Şike yapmıs ve şaibeli kupasını müzesinde bulunduran, hocasi henüz 60'ı aşmasına rağmen şampiyonluk görmemis takım bugün üzerimize gelip ileride baskı kuracaktır...bu baskıya umarim dayanıp, karşılık verebiliriz....sefa bugün ilk kez bir işe yarayabilir sonradan oyuna girerek...erkan'a güveniyorum bugün...büyük maçlarda saklanmiyor, deplasmanda baskısız daha iyi oynayabilir....keske mbia'nın yaninda ekdal'ı alabilseydik...baskida sakin kalip, rahat top yapan bir isimdi

Günün kötü adam tahminim: özer...büyük maçlarda fb'deykende hic bir zaman bekleneni veremiyordu

cubido
22.08.2015, 11:04
.................................................. ..onur............................................ ..........

......cavanda................medjani.............. ........yumlu(maalesef)...........alper....

.................................................. ..m'bia........................................... ..........

............................okay.................. ..........................constant................ ......

..........özer..................................nd oye.........................................yusuf. .....

Ben olsam bu şartlarda bu kadroyla çıkardım.
Ortasahada bariz üstünlük kurarız.
Kanat savunmamız da gayet iyi olur.
Yusuf ve n'doye ile bjk ya karşı hızlı hücumlarla pozisyon da buluruz.

Bud Spencer
22.08.2015, 11:05
Böyle başlarız muhtemelen...

http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=7QEPNHXAL2

Sol kanatta kesinlikle yusuf olmali...erkan yeterince arkaya calismiyor, basmiyor...rakip kanatlar constant'i hataya zorlayacaktir buna yapisi müsayit...yusuf bu hatalati kompense edebilir

bordomavi1
22.08.2015, 11:06
Hoca inş. yine aynı kadro üstünde ısrar etmez. Bourceanu'nun oynama ihtimali var mı? U21 falan diyorlardı.

U.Sadıkoğlu
22.08.2015, 11:07
Quaresma-Constant eşleşmesi canımızı acıtabilir...

Reha Asan
22.08.2015, 11:08
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=CUPGT2FGR8

Koray Böyük
22.08.2015, 11:09
Bordo forma, bordo şort, bordo çorap nedir ya ?

Bence iyi abi...

arifemre
22.08.2015, 11:13

Ordan dokuzda ciksan ancak 2016 yaz olimpiyatina yetisirsin :)

HUAWEI P7-L10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Murat Ok
22.08.2015, 11:14
bordo formayı ilk kez giyeceğiz

Yiğit Gayretli
22.08.2015, 11:16
Geçen sene Konya'da oynadığımız maçtan daha kötü bir şey görmeyeceğimize emin gibiyim...

Murathan
22.08.2015, 11:18
Bordo formaaa oleeeeeeeeeeeeeeeey
1-2
goller ceyhun(okay), burak (ndoye)

Hüseyin Çümen
22.08.2015, 11:20
Quaresma-Constant eşleşmesi canımızı acıtabilir...

Constant cok ilginc sekilde hic calim yemiyor belli olmaz

samway
22.08.2015, 11:22
Constant cok ilginc sekilde hic calim yemiyor belli olmaz

evet oda benım ılgımı cektı adam cok koşmuyor hızlı deıl ama dedıgın gıbı oyle calım yemıyor hatta topu resmen adamın ayağından alıyor degısık bır adam bıde cok kuvvetlı ıkılı mücadelede eger o topu almak ısterse alıyor

atomantcum
22.08.2015, 11:31
Rüyamda maçın hemen başında N'doye deli bi gol attı. Topu dikine doğru aşırtıp kaleciyi çalımladı, sonra topu çekip çaprazdan yerden çok pis vurdu. Gole öyle bi sevinmişim öyle bi coşmuşum ki kendi kendimi uyandırdım bağırarak.

Tabi rüya olduğunu anlayınca çok mutsuz oldum ama neyse, alıştık artık.

bekirguner
22.08.2015, 11:31
Passolig ile maça bilet almaya çalıştım TC yazdım bilet vermedi

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BunyaminEraslan
22.08.2015, 11:34
Bence iyi abi...

Ya ne bileyim iç karartıcı sanki.
Uğurlu gelecekse her maç hatta yatarken bile giyelim :)

kaan61
22.08.2015, 11:34
Tarih 14.02.2007 Trabzon - Beşiktaş maçı Amcaoğlu Askere gidecek onu yolcu edeceğimiz için maçı izleyemiyordum. Ara ara maç skoru bakıp dururken 1-0 sonra 2 - 0 yenik duruma düşünce bıraktım skor takibini amcaoğlunu teskin ediyoruz falan. Neyse bindik arabalara doğru otogara , otogar malum ana baba günü o kalabalıkda dayanamadım geldim arabamda radyoyu açtım . spiker anlatıyo ama hep trabzonspordan bahsediyor hadi artık skoru söyle diyorum içimden. trabzonsporun 3-2 üstünlüğü devam ediyor dediğinde o anki mutluluğu tarif imkansız. Bu akşamki maç için beklentim az olsada Umut herzaman en üst düzeyde...

murat3861
22.08.2015, 11:40
Maalesef maçtan fazla ümidim yok. İlk yarıyı gol yemeden bitirirsek şansımız artar. En çok da mbia ya güveniyorum. Maçı alırsak tüm dengeleri alt üst ederiz.

Zafer Fidan
22.08.2015, 11:45
evet oda benım ılgımı cektı adam cok koşmuyor hızlı deıl ama dedıgın gıbı oyle calım yemıyor hatta topu resmen adamın ayağından alıyor degısık bır adam bıde cok kuvvetlı ıkılı mücadelede eger o topu almak ısterse alıyor

Akilli ve futbolu cok iyi bilen ve okuyan biri oldugu icin.

machinist_61TS
22.08.2015, 11:46
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=2476MPTW9G

TSunami_69
22.08.2015, 11:47
Ben takimimizin cok da kotu oldugunu dusunmuyorum. Her sene ilk 10 haftada yaristan kopmalar yasiyoruz.bu sezon bi 5 te 5 yapalim.gorun ondan sonra bizim takimi.takimda guven eksikligi var.o guveni ilk basta taraftar olarak biz asilamaliyiz.sakatlarin duzelmesi ve yapilcak nokta transferle sampiyonlugun en buyugu adayi olacagiz insallah

Kazım Bostan
22.08.2015, 11:50
bjk'nin üzerinde bir baskı var. herkes çok umutlu yine ve kendisini bizden daha çok kazanmak zorunda hissediyor. bu bizim için daha olumlu

---

keşke olsaydı:

onur
cavanda-bosingwa-djilobodji-constant
okay-mbia
sağlam kanat-ekici-erkan
n'doye

BunyaminEraslan
22.08.2015, 11:55
Bursa maçında direkten dönen top çok önemliydi.
Şampiyon olduğumuz yıl ligin başında şikecilerle oynadığımız maçta Colman'ın kaçırdığı penaltıyı kimse önemsememişti ama ben o an aynen şunu demiştim: "Bu penaltı başımıza çok iş açacak". Sonuçta da öyle oldu.
Bursa maçında direkten dönen top için de şunu söyledim: "Bu top bize yol verecek."
Bu akşam kazanırsak çok ilginç şeyler olabilir.
Evet jimnastik favori. Bu bizim için avantaj. Çünkü bunlara karşı ne zaman favori olsak hep kaybettik.
Yenilsek te kaybedeceğimiz bir şey yok. Deplasmanda mağlubiyet normal. O yüzden rahat olmalıyız. Şota'da bunu anlatıyordur takıma eminim.
Ama göreceksiniz, yenilsek bile teslim olmayacağız. Bundan eminim.

Fatih K.
22.08.2015, 12:03
Kargaların bi tarafı çok kalkmış şu maçı kazanalım başka birşey istemiyorum. Kendilerine çok güveniyorlar çok havaya girmişler. Siyah-beyaz hayatlarına biraz renk katalım:)

Erdem Keser
22.08.2015, 12:04
Alper arkada, Constant önde başlamalıyız. Kazanma ihtimalimiz az değil.

Yiğit Gayretli
22.08.2015, 12:05
1-2

Cavanda çift sarıdan kırmızı görmesin de(Serkan).

Yılmaz Korkmaz
22.08.2015, 12:08
Beşiktaşlılar biraz çok olmaya başladılar. Bu maçı almalıyız.

Kemal Öztel
22.08.2015, 12:12
İlki duran toptan ikincisi kontradan 2-0 koyacağız :)
Onur
Cavanda Mustafa Medjani Constant
Yusuf Mbia Özer Okay Erkan
N'Doye

Armağan Dere
22.08.2015, 12:14
Şenol'a tokadı vurmalıyız..
Şampiyonluk yaşamamış!!!...nirvanaya ulaştıracağız merak etmesin..

pReN@_61
22.08.2015, 12:16
İlk haftaları kayıpsız atlatsak süper olur

F. Yıldırım
22.08.2015, 12:21
1-2

o zaman bordo forma mavi Şort ile çıkmıştık gerçi full bordo giydiğimiz maçta da Colman'ın müthiş oyunuyla 2-1 kazanmıştık

bugün de 2-1 kazanırsak bjk deplasmanlarına düz bordo forma geleneğini başlatırız

Varlıbaş61
22.08.2015, 12:21
Beraberlik yeterli sonuç olur benim için

gurur6134
22.08.2015, 12:23

Marmarayi zorlarsan yenikapidan olimpiyata aktarma yaparsan bi ihtimal

ama zor yinede

Muhammed Ayaz
22.08.2015, 12:26
Cavanda çift sarıdan kırmızı görmesin de(Serkan).

Ndoye veya cardozonun'da burnu kırılabilir,dikkat ! (Burak) :)

taha küçük
22.08.2015, 12:27
Yavaş yavaş maç havasına giriyorum sayenizde renktaslar.inşallah bugün yüzümüz güler.bizim eksiklerimiz var ama bjk nin var bu yüzden karamsarlığa gerek yok.

Kazım Bostan
22.08.2015, 12:30
yusuf maçın adamı olacak

Hakan
22.08.2015, 12:30
Ne zaman olimpiyatta maç yapsak Balili'nin golü aklıma geliyor :)

Punisher-61
22.08.2015, 12:36
Trtsporda gündem spor programi var konuklar giray bulak ve kaya cilingirogulu ve kayanin söyle bir cümlesi vardi:"
Senol günes bu sene insallah 2. sampiyonluguni yasar"

Senol günese sorsan sampiyon olmamis

Varlıbaş61
22.08.2015, 12:44
Ndoye veya cardozonun'da burnu kırılabilir,dikkat ! (Burak) :)

Ne maçtı ama .. Bugün de müthiş mücadeleli bir maç bekliyorum .. Mücadelenin komutanı da taBiki MbiA !

Muhammed Ayaz

Benimde 5-0'lık istanbulspor maçı :)
Hayatımda stadyumda izlediğim ilk maçtı .
Tolga-fatih-szymkowiak atmıştı golleri öyle hatırlıyorum :)

bahadır2561

Cok geri gittin be renktas :D

F. Yıldırım
22.08.2015, 12:54
Egemen'in bir golü topuğuyla atıp hattrick yaptığı ve 6-1 biten maç da unutulmazdır

A.Gökhan AKIN
22.08.2015, 13:07
1 puan iyidir....

Bud Spencer
22.08.2015, 13:07
Egemen'in bir golü topuğuyla atıp hattrick yaptığı ve 6-1 biten maç da unutulmazdır

Ibb maçımiydi?

Yiğit Gayretli
22.08.2015, 13:08
Ibb maçımiydi?

Evet. 2009-2010 sezonu olması lazım.

bordomavi1
22.08.2015, 13:11
https://twitter.com/AslanStatistic/status/635031373737275392

Bu adam harbi komik ya hahahah :D

Ufuk
22.08.2015, 13:14
Geçen sezonki gibi orta sahada ezilmeyiz ama kanatlarında oyunun içinde olması şart. Yoksa en fazla beraberlik alabiliriz. Beşiktaş'ın hücum hattı iyi olabilir ama orta saha bağlantısını kesersek ne olacak göreceğiz.

Yiğit Gayretli
22.08.2015, 13:18
Ibb maçımiydi?

http://www.dailymotion.com/video/xah9wg_trabzonspor-6-1-istanbul-bb_sport

Bud Spencer
22.08.2015, 13:28

Galiba kadro dışı kaldığı süreden sonraki maçtı...pek emin değilim ama

Topuk
Ve iki tane ucan kafa olmasi lazim

Ne günlerdi...

Koray Böyük
22.08.2015, 13:28
Ya ne bileyim iç karartıcı sanki.
Uğurlu gelecekse her maç hatta yatarken bile giyelim :)
:D:D

Hakan
22.08.2015, 13:29
Benimde 5-0'lık istanbulspor maçı :)
Hayatımda stadyumda izlediğim ilk maçtı .
Tolga-fatih-szymkowiak atmıştı golleri öyle hatırlıyorum :)

http://www.izlesene.com/video/istanbulspor-0-5-trabzonspor/7672267

Atmosfere bakar mısın ya müthiş bi anıydı benim için :) Çok hatırlamıyorum ama :)

Reha
22.08.2015, 13:30
Maça bilet ücretsiz dır...tarafsız passolig olan arasın...507 451 96 61

toksoy61
22.08.2015, 13:47
bjk de Cenk in oynayacak olması bizim için iyi. bjk geçen sene orta sahası ile bizi yendi. bu sene bizim orta sahamız da iyi. ama EKİCİ nin olmaması büyük kayıp. oyun kurmada sıkıntı yaşayacağız. 1 puan iyidir açıkcası

Hakan
22.08.2015, 13:51
http://www.dailymotion.com/video/x31omum

17.30'da U21 maçı var burdan izleyebilirsiniz

Mehmet Yusuf
22.08.2015, 13:56
2-0 bizim

PortoDeGalinhas
22.08.2015, 14:04
Seneler sonra ilk defa bir fikstür avantajina sahibiz, umarım bunu değerlendiriririz. Bursa ile 9 oyuncusu eksik halde oynadik, Beşiktaş ile yine ortasaha da en önemli 2 elemanı yokken oynuyoruz. Gs ile SL maçının hemen ardından oynayacağız, sikeciler ile uefa maçından 3 gün sonra oynayacağız. Yani eğer şu maçtan en kötü beraberlik ile ayrilirsak, cok farkli şeyler olabilir.

Emre İskender
22.08.2015, 14:06
yusuf maçın adamı olacak

Oynamayarak olabilir...

Muhammed Ayaz
22.08.2015, 14:06
http://www.izlesene.com/video/istanbulspor-0-5-trabzonspor/7672267

Atmosfere bakar mısın ya müthiş bi anıydı benim için :) Çok hatırlamıyorum ama :)

Vayy bee :)

Can
22.08.2015, 14:10
Ulan maç saati çok geç bee. Saat geçmek bilmiyor :)

Yiğit SARI
22.08.2015, 14:10
Oynamayarak olabilir...

Takımda Yusuf yerine oynatacak adam olmaması çok acı

Emre İskender
22.08.2015, 14:14
Takımda Yusuf yerine oynatacak adam olmaması çok acı

Bos kalsin... Ndoye oynasin hic onemli degil.... Burak Yilmaz i kanat oynatmadik mi?

Emre İskender
22.08.2015, 14:15
Yukaridaki anketimizde an itibari ile 194 kisi Trabzonspor umuz kazanamaz 192 kisi kazanir demis...

Bravo valla...

İnfantino
22.08.2015, 14:16
bizim takım tarihinin en kötü kadrosunu bile kursa yukardan bjkye veya beraberliğe oy veremem ^^

robinhood61
22.08.2015, 14:20
Bu akşam saksıya fesleğen gibi oturtacaz

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ihsanpasa
22.08.2015, 14:26
Bizim şuan ki durumda kazanmamız hayal. En son bursaspor maçında gördük üretkenlik m.ekici olmayınca sıfır.Kanatlardan gelmemiz zor gözüküyor çünkü çok rezil durumdalar şotanın şöyle bir taktik ve dizilişle çıkması belki bir işe yarayabilir.

---------------------onur-----------------------
cavanda----yumlu-------medjani-------constant
------------------------------------------------------
--------------Okay----M'bia------------------------
--Özer----------Erkan-------------------Yusuf----
----------------------------------------------------
---------------N'doye----------------------------

Trabzonsporun dengeli bir oyunu tercih edip orta alanı sıkıştırması lazım özeri kanat ortasaha gibi kullanıp ortaa alanda bolluk yaratması lazım erkan kanatta oynayamaz o fizik durumuyla göbek de oynaması en mantıklısı yusuf ise sol ayaklı oldugu için hızlı ataklarda doğrudan zaman kaybetmeden orta yapabilmesi için sol kanattta oynamalı gol atmak içinde defans arkasına atılacak paslar önemli olaack N' doye arkaya sarkabilecek bir futbolcu o yüzden cardozo değilde n'doye en mantıklı seçim.Constant sadece konsantre olup basit oynamalı kesinlikle çalım yiyeceğini düşünmüyorum o şekil olursa cavanda da ister querasma isterse olcay oynasın fizik olarak yer onları.Sabırla bekleyip gol aramamız lazım çok geriye yaslanmadan duran top veya defans arkasına sarkma gibi bişey.Şenol hoca büyük ihtimal ofansif çıkacak arkaya rahat sarkarız bizden çok onların galibiyete ihtiyacı var.

ucurum
22.08.2015, 14:37
Valla kendi kafamdan geçenleri paylaşabileceğimiz tek ortam burası olduğu için yazıyorum. Belki uçuyorum ama aklımdan geçenler şöyle:

Trabzonspor gol yediğinde dünyam çöker, yenildiğinde canımdan can çıkardı ancak şu vasıfsız basiretsiz malum şahsiyetten sonra bazen yenilsin diye dua ediyorum. Bu akşam zerre kadar umurumda değil desem de gene Trabzon diye aklıma geliyor ne olsa ne olur diye? Şenol Güneş'i insan olarak çok seven sayan tanıyan ancak teknik bilgi olarak teknik direktör olarak çooooooook farklılıklarımızın olduğunu düşündüğüm bir abi olarak görürüm. Şenol Güneş Trabzonspor'u analiz edecek, ona göre önlem alacak, taktik belirleyecek vs vs vs diye bir şey yok, Şenol Güneş, Fatih Terim yanında solda sıfır kalır, futbolcularını gaza getiren bir adamdır. Bu yüzden oynattığı her takımdan bir kaç tavan yapan oyuncu çıkar. Shota da tamamen tersidir. Gaza vermesi sıfır, motivasyonu sıfır ama teknik analizi üst düzeydir. O yüzden bu akşam maçın ilk yarısı maç biter... Benim tahminim 3-0 4-0lık bir maçın bizi beklediği... İlk yarı 2 golünü garanti görüyorum Beşiktaşın. Yine ve yine bu takımı bir noktaya çekecek bir kişi var o da ne yazık ki Onur. Yemezse yemez...

Yalnız Shota değil de ben olsaydım bu takımın başında, Beşiktaş'a çok ters gelecek bir takım çıkarırdım. Beşiktaş'a nedir ters gelecek olan. Oyunun tıkanması. Orta sahada pas yapar ve topa hakim olursa Beşiktaş, olay bitmiştir. Ama düşünülenin aksine o muhteşem gözüken kanatlarını dahi oynatan aslında orta sahası. Oyunu kanatlara yığarsak, Beşiktaş çok zorlanır. Çünkü kanat oyuncularının temel özelliği içeri girip oyunu açması... Kanatta kalırsa, Gökhan da Q7 de afallar. Bu yüzden Orta Saha'da baskımız full olmalı. Herkes Q7'den çekinse de bence bu akşam bizi biterecek olan Gökhan töre olacak... Bu yüzden, benim şahsi kanaatimle akşam şu şekilde çıkardım maça:

http://www.footballuser.com/formations/2015/08/1320054_Trabzonspor.jpg

Fatih Çelik
22.08.2015, 14:43
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=K8H6UFM2RO

Fatih Öztürk
Kafayi yormasi gereken ben degil iho ve sota, ihonun umrunda degilde sotayida yarin gorecez.

Şenol hoca futbol dersi verecekmiş ya bize ondan şey ettim.
İhonun umrunda değil maçı sattı.Şota hoca 5-0 yensek bile arkasına bakmadan kaçacak.tüm beklentiler bu yönde.

Zafer Fidan
Maci Trabzonda rahat izlenecek bir mekan varmi?

a f s
22.08.2015, 14:47
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/18023-5F2R4B5D.jpg

Maç öncesi gerçekleştirilen eşgüdüm toplantısında alınan karara göre takımımız, Beşiktaş ile oynayacağı maçta bordo forma, bordo şort ve bordo çorapla mücadele edecek. Kalecimiz ise yeşil forma, yeşil şort ve yeşil çorap giyecek.

volkan_627
22.08.2015, 14:49
http://www.footballuser.com/formations/2015/08/1320054_Trabzonspor.jpg

aytaç ı ordan çıkar, yerine bourceanu yu koy 10 numara kadro. sonuna kadar katılırım. ama aytaç ın totosunu kaldıracak hali kalmamış. bu kilolarla çok hantal...

ispiroğ61
22.08.2015, 14:49
Bismillahirrahmanirrahim. Rabbim yar ve yardımcımız olsun.

theo
22.08.2015, 14:51
özer ''ayağımız yere basarak haddimizi bilerek oynayacağız'' demiş! haddimizi bilerek nedir? sen trabzonsporsun!

Fatih Öztürk
22.08.2015, 14:53
Şenol hoca denen efsanemsi adamcağızı oturtma kebabını yedirdikten sonra maç sonu görmek istiyorum.yazıklar olsun sana,babamız gibi sevdik seni sampiyonluk yaşamamışmış tüh ulan sana.

Sefa Murat Dokuz
22.08.2015, 15:02
Şenol hoca denen efsanemsi adamcağızı oturtma kebabını yedirdikten sonra maç sonu görmek istiyorum.yazıklar olsun sana,babamız gibi sevdik seni sampiyonluk yaşamamışmış tüh ulan sana.

Şenol Güneş realizm akımının günümüzün en azılı temsilcisi. Top kaleye doğru gidiyor kale de boş o top çizgiyi geçmeden ellerini havaya bile kaldırmayacak cinsten. Böyle bir şey derken bile asıl yerlere vermesi gereken mesajı veriyor aslında. ;)

Biz bu maçı kazanırız da bu sezon Bjk bizim üstümüzde bitirir Fatih Abi :)

umitçebi
22.08.2015, 15:03
İhonun umrunda değil maçı sattı.Şota hoca 5-0 yensek bile arkasına bakmadan kaçacak.tüm beklentiler bu yönde.

Nasıl yan, açarmısın?

SpOtLesS
22.08.2015, 15:07
bjk nin muhtemel 11 inde gomez ve cenk aynı anda sahada görünüyor.. bu bizim işimize gelir inş böyle başlar

arahna
22.08.2015, 15:07
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=K8H6UFM2RO

constantın önünde yusuf daha çok işe yarar bence . erkana göre daha hızlı . herşey constanta bağlı görünüyor

bordomavi1
22.08.2015, 15:11
http://sharemytactics.com/50558/Trabzonspor-vs-Besiktas-formation-tactics.png (http://sharemytactics.com/50558/)

Bence böyle bir kadroyla çıkmalıyız.. Oyunu kendi yarı sahamız da kabul edip, sert ve agresif bir futbol oynamalıyız. Kaptığımız toplarla defans arkasına derin-uzun paslar atarak, Sefa ve N'Doye'yi hareketlendirebiliriz. N'Doye ve Sefa defans arkasına kaçmayı seven oyuncularımız.

Bourceanu, Mbia ve Okay üçlüsü topu hızlandıran oyuncular. Özer gibi topu ayağından bırakmayan, her topa karışan tiplerden değiller. Aldıkları topla çok oynamadan hızlı paslarla oyunu hızlı şekilde ileri taşımaya çalışacaklardır. Erkan'da bireysel yetenekleriyle şapkadan tavşan çıkarmaya çalışır. Aynı zamanda Erkan'ın bu sezon ki defansif gayreti de unutulmamalı. Takımda Sefa ve N'Doye hariç herkesin defansif görevi olacak.

Oyunu kendi sahamızda kabul edince Bjk'nin yoğun bir baskısı olacaktır. Bu baskıyı da orta saha da yapacağımız tek paslarla dindirmeliyiz. Geçen gün ki Gs-Real maçında Gs'nin yaptığı gibi. Bourceanu-Mbia-Okay üçlüsünün bu konuda da bize çok katkı sağlayacağını düşünüyorum.

hyasin61
22.08.2015, 15:13
Ali Ece'nin dedigi gibi takim savunmalari belirleyecek macin sonucunu kaldi ki bizim takim savunmamiz kargalarin savunmasina gore daha iyi .Mersin'in iki golu yanindan 4 tane net pozisyonu var kacan ,bizim ise kac pozisyon verdigimiz ortada.Insallah kazanacagiz ozellikle Mabia ve Okay damga vuracak gibi geliyor bana

barisb
22.08.2015, 15:21
1-3

umitçebi
22.08.2015, 15:22
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=ZJUO8ZHXLF

Evet biliyorum sağda gokhan tore buyuk tehlıke ama mbıa ve okay ın enerjısı ıle orayda yardıma geleceğini ve ortasahada ona çok pas gelmeyınce etkınlığının duşecğini düşünüyorum..

Maç aklımızın ve ıler uretkenlıgımızın daha yuksek olması için bu maçlık constantı ortada oynatalım..erkan ve ozerde kanatlardan ılerde de delıcı ndoye bence bu maçı kıtlerız ve mutalak da gol atarız..

ucurum
22.08.2015, 15:23
aytaç ı ordan çıkar, yerine bourceanu yu koy 10 numara kadro. sonuna kadar katılırım. ama aytaç ın totosunu kaldıracak hali kalmamış. bu kilolarla çok hantal...

Evet aynı şeyi ben de düşündüm ancak, o da sakatlıktan çıktı, belki onun da totosunu kaldıracak hali yok? Şu an ki durumu nasıl ki acaba Alex'in?

ucurum
22.08.2015, 15:24
http://sharemytactics.com/50558/Trabzonspor-vs-Besiktas-formation-tactics.png (http://sharemytactics.com/50558/)

Bence böyle bir kadroyla çıkmalıyız.. Oyunu kendi yarı sahamız da kabul edip, sert ve agresif bir futbol oynamalıyız. Kaptığımız toplarla defans arkasına derin-uzun paslar atarak, Sefa ve N'Doye'yi hareketlendirebiliriz. N'Doye ve Sefa defans arkasına kaçmayı seven oyuncularımız.

Bourceanu, Mbia ve Okay üçlüsü topu hızlandıran oyuncular. Özer gibi topu ayağından bırakmayan, her topa karışan tiplerden değiller. Aldıkları topla çok oynamadan hızlı paslarla oyunu hızlı şekilde ileri taşımaya çalışacaklardır. Erkan'da bireysel yetenekleriyle şapkadan tavşan çıkarmaya çalışır. Aynı zamanda Erkan'ın bu sezon ki defansif gayreti de unutulmamalı. Takımda Sefa ve N'Doye hariç herkesin defansif görevi olacak.

Oyunu kendi sahamızda kabul edince Bjk'nin yoğun bir baskısı olacaktır. Bu baskıyı da orta saha da yapacağımız tek paslarla dindirmeliyiz. Geçen gün ki Gs-Real maçında Gs'nin yaptığı gibi. Bourceanu-Mbia-Okay üçlüsünün bu konuda da bize çok katkı sağlayacağını düşünüyorum.

Gökhan Töre'yi Constant mı tutacak? Bence büyük risk olur...

Berkan
22.08.2015, 15:27

Abi sende böyle dersen. :)

Şenol hocaya bende çok kırgınım. Şotada hocamız sonuna kadar desteklemek düşer bizlere.

Benim demek istediğim Şenol hocanın gittiği çoğu takımda atak futbolu oynatması.

Akşam inşallah kazanırız.

UNiVeRSeLoRD
22.08.2015, 15:27
http://www.footballuser.com/formations/2015/08/1320069_Trabzonspor.jpg

Ekicinin yokluğunda Constant'ı bu maçlık 10 numara gibi kullanabilsek (en azından bursada ki gibi oynayıp disiplininden kopmazsa) güzel olur aslında ...

ANIL
22.08.2015, 15:28
Al maçı n'doye..
http://cdn.makeagif.com/media/8-22-2015/Aj5srC.gif

http://cdn.makeagif.com/media/8-18-2015/nmqhj8.gif

bordolu mavi
22.08.2015, 15:30
Orta sahaya M bia nın yanına mücadele gücü yüksek bir oyuncu lazım.
Romen Bourceanu olur mu olur.
Bu ikilinin önünde yaratıcı, teknik ve tempo yapabilecek üçlü
Mehmet Ekici, Özer ve Erkan
Defans da Aytaçı kullan Okayı kullan ama Coslamış Constant ile bu işler olmaz
al sağlam bir tane stoper cavanda mustafa yumlu medjani ile kör topal gider.
İleride kesinlikle N doye olur.
Ha Ş.Arvelad böyle bir kadro yapar mı zor.
Bakalım akşam ki maç nelerin habercisi olacak...
Rüzgarı bizle esen bir olimpiyat akşamı dileğiyle...

bordomavi1
22.08.2015, 15:33
İki takımın da defansı ağır. İki takım da oyunu rakip sahaya yıkarak hücum oynamak istiyor. Bizim orta sahamız kuvvetli, onların kanatları. Bence kendi oyununu oynamayan/oynayamayan takım kazanacak. Bu ağır defansları iki tane kontra oyuncusu delik deşik eder. Eğer iki hoca da kendi oyununu oynamaktan vazgeçmezse kazanan taraf Bjk olur. Çünkü orta sahası güçlü olanın istediği olur ve oyunu rakip sahaya yıkan taraf biz oluruz. Bu sefer de Bjk'nin hızlı hücum oyuncuları(Töre-Q7-Olcay) bizim ağır defansımızı delik deşik eder ve Bjk net bir skorla galip gelir.

Lantis
22.08.2015, 15:43

Oyunu orta sahada kitleriz ama gol atabilir miyiz?Zor...

batugol
22.08.2015, 15:43
icimde maci kaybetmeyecegiz hatta kazanacagiz hissi var