PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : beşiktaş 1-2 TRABZONSPOR l STSL 2. Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

bahadır2561
17.08.2015, 16:25
Kucuk şikeciler umarim Atiba-Oguzhan ikilisiyle baslarlar maca
Gorurler ebelerinin horekesini

Sadettin_
17.08.2015, 16:27
en az 2 farklı kazanacagız diyorum .

zafercalikoglu
17.08.2015, 17:24
bende umutsu değilim ,yeterki yusufcuk oynamasın,erkan ve kevin hızlı oynasın ,diri olalım bişey olmaz,alma ihtimalimiz bile var,demedi demeyin

memmedaga
17.08.2015, 17:43
en az 2 farklı kazanacagız diyorum .

inşallah diyelim de

Mert Acar
17.08.2015, 17:45
Bjknin ileri hattı inanilmaz tehlikeli.Her top sıkıntı yaratıyor.
Bakıyorum yine yenerizler filan hava da uçuyor.Bjk bize ters takım geçen senede gördük önde baskı yiyince affalıyoruz.

ALDENİRO
17.08.2015, 18:14
4 4 2 oynamalı ve kontra atak yapmalıyız. Okay mbia full defansive oynayacak. Cardozo ve ndoye forvt.

Emrah Akcagöz
17.08.2015, 18:21
Büyük ihtimal Jimnastik zorlanmadan kazanır maalesef.

polatmu
17.08.2015, 18:28
kazanırız

U.Sadıkoğlu
17.08.2015, 18:31
Cardozo oynamamalı muhakkak N'Doye ile başlamalıyız ayrıca orta sahayı mümkün olduğunca kalabalık tutmalıyız bunun yanında transfersiz BJK maçında galibiyet şansımız %20 diyorum...

PortoDeGalinhas
17.08.2015, 18:34
bjknin maçını şimdi izledim..

Sadece güldüm...

Neyinden korktunuz bu kadar bu bjk nin...

Oğuzhan o pasları bize karşı atabilir mi zannediyorsunuz okadar rahat...

Çift önlibero oynarsak bjknin ipini çekeriz çok rahat şekilde..
Al benden de o kadar.
Özeti görmeden önce stadyum da muhteşem bir futbol oynadı Beşiktaş dediklerin de meraktan özeti bekledim. Ben öyle muhteşem birsey göremedim. Rakip 10 kişi kalana kadar her an golu bulma şansı vardı, bjk çok kademe hatası yaptı ama 10 kişiden sonra dağıldılar. Tabi Mersin in ortasaha si da yol geçen hani gibiydi adamlar kafasına göre oynadı. Orta saha da besiktasa üstünlük kuralım, mutlaka golu buluruz.

Murat Keçeci
17.08.2015, 18:37
İlk maçtan 3 puanla ayrılmamız moral açısından çok iyi oldu fakat bu sefer ki rakibimiz daha da güçlü bir ekip o yüzden daha fazla efor sarfetmemiz gereken bir maç.

İlk haftadaki futbola bakılırsa favori her ne kadar bjk görünsede büyük maçların atmosferi farklı olur ve o maçların hiçbir zaman favorisi olmaz.

İlk haftadan elde ettiğimiz verilere bakarsak rakibimiz bizden daha iyi pas yapan,daha iyi yardımlaşan,ceza sahasına daha fazla oyuncu ile giriş yapan bir ekip görünümünde biz ise takım oyunu açısından çok gerideyiz ama dediğim gibi böyle maçların favorisi olmaz konsantrasyonumuz yüksek olursa,bireysel hatalar yapmaz isek rakip kadar şansımız var.

Geçen sezon bize en ters gelen takım oldular sebebi orta saha da etkili preslerine cevap veremedik ve pas hataları yaptık her kaptırdığımız top ile de savunmada dengesiz yakalandık hızlı oyuncularıyla da sonuca gittiler.O yüzden mbia ve yanındakilerin performansı çok önemli mbia nın yapabileceklerini biliyoruz o yüzden kilit isimler onun yanında olacak olan okay ,özer gibi oyuncular diyebiliriz.Eğer bu oyuncular ilk maçtaki gibi yavaş tempoda oynarsalar bir mbia ile maçı kazanamayız.Diğer oyuncularında top alıp vermelerindeki serilik ve topu verdikten sonraki boş alana attıkları depar mbia kalitesinde olmalı eğer okay ve özer bu işi yürüyüş temposunda yaparsa işimiz çok zor olur.

Savunmada bireysel hatalar yapmamalıyız,duran toplarda dikkatli olmalı,gereksiz faullerden uzak durmalıyız.Kanatlardaki gökhan töre ve benzer özellikteki diğer oyuncularına dikkat etmeli kademeli bir savunma anlayışı benimsemeliyiz.Mbia ve okay ise özellikle geri dönüşleri aksatmamalı stoperlerle birebir kalma fırsatı rakibe vermemeliyiz.

Kontrollü futbol oynamalıyız bazı zayıf kaldığımız noktalarda, özellikle constant bek oynayacaksa çalımdan uzak durması gerektiği basit oynaması gerektiği ilk önce savunmaya ağırlık vermesi gerektiği anlatılmalı.Cavandayla beraber sürekli göz temasında bulunup ofsayt çizgisini iyi ayarlamalı.

Ben olsam bu maça yusufun yerine kanatta sefa ile başlardım yusufun beke yardımı kandırıcı, öncelikle sefa ile daha disiplinli bir takım savunması yapıp kontrollü olmalıyız ilerleyen dakikalara yusuf hamlesini saklamalıyız.

İşin açıkcası orta saha da hala bir colman,natcho,bglia tarzı oyuncu eksikliği hala var okay umarım bu beklentileri karşılar,çünkü toplayacağımız puanlara direk etkisi olacak olumlu veya olumsuz.

Ve stratejik açıdan en önemli hamle ndoye olacak,oyun anlayışımız orta sahadan ndoye atılacak ara pasları olmalı stoperleri ağır bunu kullanmalıyız o pasları atabilecek oyuncular ise özer ve okay sürekli bu arayışın içinde olmalılar.Ndoye ise orta sahaya yaklaşmalı pas alışverişinde bulunmalı ve stoperleri zaman zaman kanatlara çekerek boşalan o alanlara okay ve özer gibi oyuncuların girmesini sağlamalıyız.Erkan zengin ise daha çok orta sahaya yardımcı olmalı kanatlara topu sıkıştırmamalı,ndoye yi destekliycek oyuncu sefa olmalı kendini unutturup stoperlerin arasına girişler yapmalı,Yusuf ise maçın gidişatına göre kullanılmalı.

Ve son olarak birlik beraberlik içinde hareket etmeliyiz.Laubali hareketlerden uzak durmalı,yardımlaşmalı,kollektif futbolun gerekleri yerine getirmeliyiz şotanın hedefi ise mbia nın sahip olduğu mantaliteyi diğer tüm oyunculara aşılamak olmalı.

61ronin61
17.08.2015, 18:41
.................................................. .ONUR............................................. ............

CAVANDA...................YUMLU................... .MEDJANİ................CONSTANT

..............................................MBİA .................................................. ........

YUSUF....................OKAY..................... ..EKİCİ(yetişirse)........ERKAN..........

............................................NDOYE. .................................................. .......

okay yada yusuf kötü oynarsa özer alınır.şu stoperi yetiştirebilseydik süper olurdu.

Fatih Özkan
17.08.2015, 21:38
Kazanacağız. :)

Oruç
17.08.2015, 21:46
Yönetim maçı Konya'ya almadı mı hala ?

L.Burrows
17.08.2015, 22:06
Bursa macinda cogunluk mehmet yok kaybederiz bizden bi halt olmaz derken tek mac kazanmayla mersini kevgire ceviren bjk yi yeneriz falan diyoruz. Enteresaniz. Ben maci 90 dk izledim bjknin ya mersin cok kotu takim yada bjk cok iyi takim adamlar 10 numara top oynadi. Savunmalari sorunlu ama arkaya cok kolay adam kaciriyolar. Umarim ndoye ile baslariz.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Özkan Şentürk
17.08.2015, 22:07
Bjk savunma 4lusu ilk kez beraber bir resmi maça çıktılar ve savunma arkasına baya adam kacirdilar.

Beğenmiyoruz ama bizim takımın topsuz savunma arkasına sizabilen tek adamı sefa.

Geçen yıl baya süpriz goller attı bu şekilde. Yusuf u da gördükten sonra bu maç sağ kenar sefa derim ben.

Murathan
17.08.2015, 22:19
Bjk savunma 4lusu ilk kez beraber bir resmi maça çıktılar ve savunma arkasına baya adam kacirdilar.

Beğenmiyoruz ama bizim takımın topsuz savunma arkasına sizabilen tek adamı sefa.

Geçen yıl baya süpriz goller attı bu şekilde. Yusuf u da gördükten sonra bu maç sağ kenar sefa derim ben.
Bir tane bile savunma arkasına yaptığı koşudan golü yok

Poor
17.08.2015, 23:22
Yönetim maçı Konya'ya almadı mı hala ?

Bu sene baska bir Ile alalim demisler konyadakiler tekrar stadi dolduramayabilir

Enes Coşkun
17.08.2015, 23:28
Cardozo oynamamalı muhakkak N'Doye ile başlamalıyız ayrıca orta sahayı mümkün olduğunca kalabalık tutmalıyız bunun yanında transfersiz BJK maçında galibiyet şansımız %20 diyorum...

Transfer olsa bile maçta oynamaz diye düşünüyorum...ilk maçta ne kadar katkı alabiliriz orası şüpheli bence ağabey.

robinhood61
18.08.2015, 01:27
bu maçı iki farkla kazanacağız arkadaşlar kimse merak etmesin rahat olun..maçtan sonra görüşürüz..( not: evet müneccim limonatası içtim.)

İlkhan
18.08.2015, 02:22
3-1 ya da 2-1 alacagiz. At fava bekkleee

PAP5044DUO cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Faruk BERBER
18.08.2015, 02:25
Kazanmamız çok düşük olasılık.

Beraberlik kötü sonuç olmayacaktır, ligin başları henüz ve takım oturmuş değil.

Kazanırsak ise takımın uyum süreci kısalır ve havaya girmeye müsait duruma geliriz.

kyodou
18.08.2015, 08:32
2 farkla kazanacağız diyen arkadaşlar hangi mantıkla söylüyor anlamış değilim. 2 farklı kazanmak için en az 2 gol lazım. Gol için pas yada orta lazım. Yanına pas veremeyen Yusuf mu asist yapacak yoksa menapozdan çıkmasını beklediğimiz Erkan mı ? Ekici yok duran toptan da gol atamayız zaten. Bari Sefa oynasa geçen maçtaki gibi bi mucize yaparda ceza sahasına girer belki.

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

barisb
18.08.2015, 08:32
3-1 bizde :)

ertuuu
18.08.2015, 09:16
ndoye 2. yarı girsin karıştırsın ortalığı..

Bahadır Şimşek
18.08.2015, 09:18
Maç hangi stadda oynanacak?

demir
18.08.2015, 09:21
Maç hangi stadda oynanacak?

sanırım olımpıyatta

İbrahim Keleşoğlu
18.08.2015, 09:22
beşiktaşın hucum bölgesindeki paslaşmalar mbia reis dışındaki kısımlarda bize sıkıntı yasatacaktır 4 5 net pozisyona gireceklerini düşünüyorum savunma arkası atılacak toplar ve verkaçlar bizim savunmayı aciz durumda bırakır

demir
18.08.2015, 09:29
beşiktaşın hucum bölgesindeki paslaşmalar mbia reis dışındaki kısımlarda bize sıkıntı yasatacaktır 4 5 net pozisyona gireceklerini düşünüyorum savunma arkası atılacak toplar ve verkaçlar bizim savunmayı aciz durumda bırakır

en buyk sorunumuz bu zaten angut kusu gıbı seyredıyorlar topları 90 dakıka boyunca bir tane pas attı bursa oda dırekden dondu sansımıza gol de olabılırdı bu defans olayını acıl cozmemız lazım

Semih AYDIN
18.08.2015, 09:47
Mehmet oyna koçum ne olur oyna

Fatih K.
18.08.2015, 10:17
-------------------Onur
Cavanda---Mustafa--Aykut---Constant
-------------------M'Bia
-------------------Okay
Özer------------Mehmet----------Erkan
------------------N'Doye

Stoperde Medjani veya gelirse Papyde oynayabilir. Ama genel olarak bu kadro bence bjk aşağı kalmaz hatta orta saha, forvet, kale ve beklerde kat kat iyi. Belki stoperde bir tık, kanatlarda 3-5 tık daha iyiler. Ama işte en önemlisi adamlarda sistem var. Herkes nereye gideceğini çok iyi biliyor, top ayağındaki kişi topu nereye atacağını çok iyi biliyor.

Velhasıl maça ciddiyetle çıkar ve elimizden geleni yaparsak maçı kaybetmeyiz.

OFLU
18.08.2015, 10:25
Ekici oynayacak bence.

reisoğlu61
18.08.2015, 10:32
defans ve solbek te kimin oynacagi önemli...

duyurukcu
18.08.2015, 10:36

unutmayalım ki buna mersin müsaade etti bize karşı öyle kolay pas yapamazlar tek endişem erkanın ters tarafa oynayıp topu kaybedip rakibi hızlı atağa çıkartması

Yiğit Gayretli
18.08.2015, 10:52
Mehmet olsun, sadece duran top kullansa yeter...

İlker Yazıcıoğlu
18.08.2015, 10:58
Ekici maça yetişse ne olacak?Geçen yıl aldığımız puanları Ekici sayesinde aldığımız doğrudur ama büyük ve önemli maçlarda Ekici'nin adını bile duyamadık malesef.
Bana Ekici derbilerde lazım,Avrupa'da lazım.Yoksa kimse kusura bakmasın küçük maç topçusu kalır.
Ha şu da var,tartışmasız en iyi adamımız şu anda,doğruya doğru ama artık Ekici'nin bize büyük ve önemli maçları da kazandırmasının zamanı geldi.

Umarım büyük maçlardaki bu formsuzluğu bu yıl ortadan kalkar...

Şahinoğlu
18.08.2015, 10:59
Bu maçta Mbia'nın yanında Medjani oynamalı önceliğimiz kapanıp kaptığımız toplarla kontraya çıkmak olmalı bjk bizi 2 maçtada böyle yendi geçen sene, göreceğiz şenol hoca mersin maçındaki gibi atakmı oynatacak inşallah atak oynarlar keseriz cezalarını.

Etem Güner
18.08.2015, 11:22
__
................................................. .onur............................................. ............

Cavanda...................yumlu................... .medjani................constant

..............................................mbia .................................................. ........

özer....................okay...................... ....... Erkan................................sefa

............................................ndoye. .................................................. .......

Harun-61
18.08.2015, 11:27
-------------------Onur-----------------
Salih---Mustafa--Aykut---Cavanda
---------Medjani----M'Bia--------------
-------------------Okay
--------Mehmet----------Constant--------
------------------N'Doye---------------

Orta sahayi saglam tutmak lazim.

Ikinci devre kontra ataklar icin Erkan / Yusuf'u sahaya sürebiliriz.

.

Alika87
18.08.2015, 11:28
bjknin maçını şimdi izledim..

Sadece güldüm...

Neyinden korktunuz bu kadar bu bjk nin...

Oğuzhan o pasları bize karşı atabilir mi zannediyorsunuz okadar rahat...

Çift önlibero oynarsak bjknin ipini çekeriz çok rahat şekilde..

Beşiktaş o 5 golün bit tanesini bile atamazdı bize karşı. Mersin gibi kötü defans yapan süper lig Takım'ı uzun zamandır görmedim. Özellikle birinci golde stoperin pas yolunu açmak tam yumluluk hareketti.

Beşiktaş'ın göbeği cok Zayıf. Mersin 10 iken bile rahat gecmiş Beşiktaş orta sahasını. Her derin top tehlike oldu. Önde ndoye ile başlarsak en az 2-3 tane kaleciyle karşı karşıya pozisyon buluruz.

Bize karşı orta sahada Üstünlük kurmaları cok zor ve beraberlik iki takım için iyi bir skor olur. Benim için Beşiktaş kesinlikle favori değil.

Not: 5 yıl sonra yine trabzondayım, sanki nüfus ikiye katlanmış, nedir bu kalabalık :D

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Tayfun
18.08.2015, 11:30
Forvette N'Doye ile başlamalıyız, bjk'nin savunması araya adam kaçırıyor bu belli. Cardozo yanlış tercih olur bu maç için, N'Doye ideal .

Orta sahaları geçen sezonki gibi dirençli değil bu da çok açık.

MetehanS
18.08.2015, 11:57
Güzel haber: Mehmet maça yetişecekmiş

munzevil
18.08.2015, 12:01
Oynarsa bourceanunun maçı olur ( eğer hazırsa ).

İ. SARAL
18.08.2015, 12:15
Maça yetiştirmeye çalıştığımız ne kadar topçu varsa hep kötü oynamıştır ve yine öyle olacak.

-----------------------------------Onur-------------------------------------------

Cavanda-------------Yumlu/Aykut----------Medjani--------------------Alper

------------------------Mbia---------------Bourceanu/Okay-------------------

Erkan/Özer------------------ConstantÖzer-------------------------Constant/Yusuf

-------------------------------Ndoye-----------------------------------------

İ. SARAL
18.08.2015, 12:17
2-0 eziktaş alır maçı.

Tayfun
18.08.2015, 12:19
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/18009-0R7V0W6M.jpg

Ekici düz koşulara devam ediyor, inşallah yetişir maça

Yiğit Gayretli
18.08.2015, 12:21
Oynarsa bourceanunun maçı olur ( eğer hazırsa ).

Kesinlikle katılıyorum...

İ. SARAL
18.08.2015, 12:23
Bourceanu'nun ölüsü bu takımda oynar.

İlker Yazıcıoğlu
18.08.2015, 12:24
Bourceanu'nun ölüsü bu takımda oynar.

Aynen...

Ogün YAZICI
18.08.2015, 12:39
2 yıl önce olimpiyatta 2-0 kaybederken stoperler aykut ve yumlu idi sanırım.

Oruç
18.08.2015, 12:44
Bourceanu bu takımda ölü halde oynayacaksa kapatalım dükkanı.

Adam forum efsanesi oldu. Bir zamanlar Yekta'yı da şişirdikçe şişiriyordu forum. Dümdüz topçu bu Burcu. Nasıl oluyor da ölüsü oynuyor anlamış değilim. Hele M'bia'yı gördükten sonra bile Burcu diyebiliyorsanız gerçekten durum vahim.

Semih AYDIN
18.08.2015, 12:44
-----------------------Onur----------------------

Cavanda------Yumlu-----Medjani-----Constant

---------------Mbia-------Bourceanu------------

Özer---------------Mehmet-------------Erkan

--------------------Cardozo---------------------

Muhammet Hacısalihoğlu
18.08.2015, 12:46
Mbia nın yanında Bourceanu nun katkısı bu tip maçlarda daha çok olabilir diye düşünüyor arkadaşlar ki bence haklılar..

Oğuz B.
18.08.2015, 12:48
İlk 18'den kalanlar Onur-Aykut-Mustafa-Yusuf-Soner(?)

http://i.hizliresim.com/1kL7v5.png

2 yıl önce olimpiyatta 2-0 kaybederken stoperler aykut ve yumlu idi sanırım.

İ. SARAL
18.08.2015, 13:14

Adam forum efsanesi oldu. Bir zamanlar Yekta'yı da şişirdikçe şişiriyordu forum. Dümdüz topçu bu Burcu. Nasıl oluyor da ölüsü oynuyor anlamış değilim. Hele M'bia'yı gördükten sonra bile Burcu diyebiliyorsanız gerçekten durum vahim.

Mbia ile yan yana oynayacak zaten.

İ. SARAL
18.08.2015, 13:15
-----------------------Onur----------------------

Cavanda------Yumlu-----Medjani-----Constant

---------------Mbia-------Bourceanu------------

Özer---------------Mehmet-------------Erkan

--------------------Cardozo---------------------

Şu Cardozo olmayaydı iyiydi.

Hakan
18.08.2015, 13:17

Transfer edildiğinde ''Geri pas yapmayı hiç sevmez'' diyorlardı :)

munzevil
18.08.2015, 13:18

bjk maçında orta sahanın diri olması lazım.

bjk orta sahayı geçememeli,orta saha geçildimi bjkli oyuncular stoper ve solbekimizle karşı karşıya kaldımı vay halimize.

bunun için burcu eğer formda ise mbia ile beraber oynamalı.

İ. SARAL
18.08.2015, 13:19
Bourceanu geri pas yapıyor diyenler Allah aşkına hiç mi maç izlemediniz?

Tahir61
18.08.2015, 13:20
antrenman fotolarında futbolcular çok ciddi hırslı çalışıyolar gözüküyor maşaallah

Hakan
18.08.2015, 13:22
Orta sahadan kaleciye döndüğünü biliriz :) :)

Kazım Bostan
18.08.2015, 13:23
0-1 alıyoruz maçı rahat olun.

İ. SARAL
18.08.2015, 13:24
Orta sahadan kaleciye döndüğünü biliriz :) :)

En beğendiğin oyuncuyu söyle onun da orta sahadan geriye döndüğü pozisyon vardır. Sen maç içinde ne yapıyor ona bak. 90 dk. da 1 kere geriye dönmüş vay vay olaya bak :)

Manu61
18.08.2015, 13:25
En beğendiğin oyuncuyu söyle onun da orta sahadan geriye döndüğü pozisyon vardır. Sen maç içinde ne yapıyor ona bak. 90 dk. da 1 kere geriye dönmüş vay vay olaya bak :)

Onur Kıvrak :)

Tayfun
Geçen sezon iki maçta 6 puan verdik bu müptezellere ama bu sezon farklı olacak. Geçen sezon en çok sinir olduğum maç Konya'da oynadığımız bjk maçıydı, zaten o maçtan sonra takımın direnci de kırıldı, ben de ondan sonra fazla gitmedim maçlara .

antagonist
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=UG7LSURU88

İ. SARAL
18.08.2015, 13:26
Onur Kıvrak :)

:) Onun da saçmalamaları çok kusur arayan bulur :)

artvints
18.08.2015, 13:26
Bourceanu geri pas yapıyor diyenler Allah aşkına hiç mi maç izlemediniz?

geri pas yapıyor demek tek başına birşey ifade etmez abi.bağlamdan kopuk yargı olur.hangi pozisyonda geri pas yapmış bakmak lazım.topu ayakta tutmak iyidir. bourceanu'nun tavrı önemli.uyuşuk değil, çabuk oynamayı seviyor ve top almaktan kaçmıyor.bunlar daha önemli.fizik olarak toparlar inşallah.

İ. SARAL
18.08.2015, 13:28
geri pas yapıyor demek tek başına birşey ifade etmez abi.bağlamdan kopuk yargı olur.hangi pozisyonda geri pas yapmış bakmak lazım.topu ayakta tutmak iyidir. bourceanu'nun tavrı önemli.uyuşuk değil, çabuk oynamayı seviyor ve top almaktan kaçmıyor.bunlar daha önemli.fizik olarak toparlar inşallah.

Adam, Colman sahtekarına alışkın olduğu için Bourceanu'dan da rakibe eskortluk yapmasını bekliyor :)

Bera B.
18.08.2015, 13:28
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/18009-0R7V0W6M.jpg

Ekici düz koşulara devam ediyor, inşallah yetişir maça

Geliyor gönlümün efendisi.

İ. SARAL
18.08.2015, 13:29
Ekici bu maçta oynarsa pek varlık gösteremeyecek BENCE.

Yaşar
18.08.2015, 13:33
Bu maçı ortasaha oyuncularının performansı belirler. Eğer bjk takımına ortasaha da direnç gosteremezsek ileri üç oyuncuları ile istedikleri sonucu alırlar. Mbia nın ortasaha daki performansı maçtan beraberlik almamızı sağlayabilir. Tahminim 0-0 vya 1-1 lik bir skor.

İ. SARAL
18.08.2015, 13:36
Mbia (Dhalsim)- Bourceanu (Blanka) ikilisini koy ortaya yesinler rakibi :)

İskender YILMAZ
18.08.2015, 13:37
Onur
Cavanda - Yumlu - Medjani - Alper
M'Bia - Okay
Özer - Ekici - Constant
N'Doye

Esteban, Salih, Aykut, Bourceanu, Erkan, Yusuf, Cardozo

Hakan
18.08.2015, 13:38
Colman ve Bourceanu mu kıyaslandı :D

Tayfun
18.08.2015, 13:38
Mbia (Dhalsim)- Bourceanu (Blanka) ikilisini koy ortaya yesinler rakibi :)

Soner de " Chun Li " :D

İ. SARAL
18.08.2015, 13:39
Onur
Cavanda - Yumlu - Medjani - Alper
M'Bia - Okay
Özer - Ekici - Constant
N'Doye

Esteban, Salih, Aykut, Bourceanu, Erkan, Yusuf, Cardozo

Bu takım iyi gibi.

İ. SARAL
18.08.2015, 13:40
Colman ve Bourceanu mu kıyaslandı :D

Aynen. Bourceanu'ya hakaret. :) (Colman'ın son 2 sezonundan bahsediyorum)

İ. SARAL
18.08.2015, 13:40
Soner de " Chun Li " :D

Aykut Demir=Zangief :)

Ergin Varlibas
18.08.2015, 14:09
Senol Gunes'in Besiktasindan fark yeriz. Onlar inanilmaz hazir bir goruntu cizerken, biz ise rezaletiz her zamanki gibi.

duyurukcu
18.08.2015, 14:19
Senol Gunes'in Besiktasindan fark yeriz. Onlar inanilmaz hazir bir goruntu cizerken, biz ise rezaletiz her zamanki gibi.

şotanın mağlubiyeti yok şenol güneşe bildiğim kadarı ile en fazla beraberlik alır şenol güneş

Berke6198
18.08.2015, 14:26
Önümüzdeki maç Beşiktaş'a karşı hücum futbolu kesinlikle yanlış olur. Her zaman önde basan bir takım isterim ancak dikkatli baktığımız zaman, Beşiktaş'ın hücum hattı kontra ataklar ile tehlike yaratabilecek kapasitede.

Gerideki oyuncularımız da Cavanda hariç hızlı sayılmaz. Hücum gücümüz de Ekici'nin yokluğu ve kanatlarımızın inanılmaz kötü performansından dolayı çok kötü. Bence oyunu orta alana yıkıp, gol aramalıyız.

Santraforda N'doye olduğunu düşünürsek pas yaparak içeri girme ihtimalimiz yüksek. Kesinlikle çok kontrollü oyun sergilemek Gerekiyor. Tolga'nın hatalarını da kollamak lazım. Hataya çok açık bir kaleci. İyi taktik sağlam skor :)

duyurukcu
18.08.2015, 14:32
İlk haftanın en başarılı pas yapan takımı Trabzonspor (%86.1) olurken Fenerbahçe (%85,6) Beşiktaş (%84.8) ve Galatasaray (%84,8) takip etti.

Adem Akyüz'
18.08.2015, 14:47
Mehmet Ekici oynar inşallah. Bourceanu'nun durumu nedir bilmiyorm, eğer bıraktığımız gibiyse orta sahada M'Bia ile düşünülebilir. Çünkü maçta öncelik defans olmalı.

Adem Akyüz'
18.08.2015, 14:48
İlk haftanın en başarılı pas yapan takımı Trabzonspor (%86.1) olurken Fenerbahçe (%85,6) Beşiktaş (%84.8) ve Galatasaray (%84,8) takip etti.
Bütün maç defansta top çevirince birinci olmuşuz [emoji1]

Fatih K.
18.08.2015, 14:58
Yok Bursaspor bütün oyuncularını sattı yok çok güçsüzler yok bilmem ne diyen adamlar halı saha takımı Mersini 5-2 yenen takımı Barcelona yapıyor.

Ayrıca Bursanın gs ve bizle oynadığı maçlarda sadece Bakambu ve Ozan farklıydı. Zaten gs maçında Bakambu yok gibi bir şeydi. Ama gs aynı skorla 5 net gol pozisyonu vererek kazanınca iyi oluyor, biz 2 tane pozisyon vererek ve en az 3-4 tane net golü kaçırarak yenince köt oluyoruz...

Hakan
18.08.2015, 14:59
http://cdn.makeagif.com/media/8-18-2015/V9bY4N.gif

''Kırık burunla atılan gol''

Koray
18.08.2015, 15:07
En büyük umudum bizim taraftarın bu kadar umutsuz olması.

DeAgLeMaNyAq
18.08.2015, 15:28
şotanın mağlubiyeti yok şenol güneşe bildiğim kadarı ile en fazla beraberlik alır şenol güneş

Kayseri'yi 2011'de 2-1 yenmiştik. Ayrıca geçen sezon Kasımpaşa Bursa'dan 5 yemişti...

duyurukcu
18.08.2015, 15:48
SON DAKİKA: Şota Ekici oynamayacak diye Haber61'e açıklama yapmış.

F. Yıldırım
18.08.2015, 16:10
http://www11.pic-upload.de/18.08.15/4b45x8ctaq2w.jpg

Yetiş be koçum.

gurur6134
18.08.2015, 17:45
Önümüzdeki maç Beşiktaş'a karşı hücum futbolu kesinlikle yanlış olur. Her zaman önde basan bir takım isterim ancak dikkatli baktığımız zaman, Beşiktaş'ın hücum hattı kontra ataklar ile tehlike yaratabilecek kapasitede.

Gerideki oyuncularımız da Cavanda hariç hızlı sayılmaz. Hücum gücümüz de Ekici'nin yokluğu ve kanatlarımızın inanılmaz kötü performansından dolayı çok kötü. Bence oyunu orta alana yıkıp, gol aramalıyız.

Santraforda N'doye olduğunu düşünürsek pas yaparak içeri girme ihtimalimiz yüksek. Kesinlikle çok kontrollü oyun sergilemek Gerekiyor. Tolga'nın hatalarını da kollamak lazım. Hataya çok açık bir kaleci. İyi taktik sağlam skor :)

en son hangı deplasmanda hucum futbolu oynadık bız renkdas da kucuk sıkecılere karsıda oynıcaz..ben hatırlamıyorum sahsen hucum futbolu oynadıgımız son deplasmanı..

Nadir Bekar
18.08.2015, 18:00
SON DAKİKA: Şota Ekici oynamayacak diye Haber61'e açıklama yapmış.

bence oynayacak :D

taha küçük
18.08.2015, 18:33
Bjk çok iyi değildi.mersin çok kötüydü renktaslar.heriflerin golleri gormediniz mi adamlar rahatça dolanıyor pas atıyor mersin dr kademe yok defans çizgisi yok derinlik yok hiçbirşey yok.biz olsak 3 tane atardık.bjk nin ortasahasi zayıf belki şenol oguzhani ileri çeker serdari oynatır direnç adına.ama bjk nin hücumu iyi.savunması da pek iyi değil.hele beck i hiç begenmedim.cavanda bin basar bakalım ne olacak.

Doğukan Uçan
18.08.2015, 18:35
Deplasmanda boyle maclarda 1 puan alsak sampiyon oluruz digerlerini yeneriz imkansiz degil

İlkhan
18.08.2015, 18:37
Defanslari, kaleleri vasat gibi ama bizim macta barcelona olur bu ...ler.

PAP5044DUO cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erdal DİLEK
18.08.2015, 18:39
Ekici oynamsin...

sason
18.08.2015, 19:35
2 gol yiyeceğimiz kesin.Şimdi sosa falanda oynar q7 yerine daha beter gelirler tahminimce.Bizde seyrederiz artık.En az 2 yeriz.Oda Onur gününde olursa.Bizim her vurduğumuz gol olursa belki beraberlik ama yukarıyla aramız pek iyi değil işte.

selcuk
18.08.2015, 20:35
18.08.2015 Salı 18.52 itibarıyla Trabzonspor maçı için satılan bilet 5.585 adettir
jimnastik taraftari paylasti
böyle hayatta olimpiyati dolduramazlar
20 bini basari sayarim

Colakoglu
18.08.2015, 21:27
Senol hocanin derbi karnesini baz alarak kazaniriz diyorum

Hakan
18.08.2015, 22:04
İsterse Şampiyonlar Ligi Finali olsun o saatte olimpiyatta maça gidilmez,stadın boş kalması çok normal

asilhamsi
18.08.2015, 22:13
------------onur---------------
cavanda---mustafa---medjani---alper

--------okay---mbia---constant------

özer------------ndoye-------------erkan

Bera B.
18.08.2015, 22:15
Facebook sayfamız Bourceanu fotoğrafları paylaşarak insanları haftasonuna hazırlıyor galiba.

Gökhan Baymak
18.08.2015, 22:20
Muhtemelen stoper transferi yetismez.. Ben Cardozo dışında ayni kadroyu bekliyorum. Ama bu sefer yusuf ve Erkan ice daha yakin olacak . N'Doye den kilit paslar görebiliriz. Ben olsam Cardozo ve N.Doye ile çıkardım. Cardozo 10 numara pozisyonunda oynayabilir. Cardozo'nun teknigini ve aklini bi sekilde kullanmaliyiz..

Kadrom...

---------Onur----------
Cavanda--Musti--Medjani--Constant
----------------------------------------------------------
--------------- M'Bia-------- Okay.-- -----------
Özer. ------------ ---------------------- Erkan
------------------ Cardozo--------------------------

------------------------N'Doye------------------------

HOPA'LI TS'Lİ
18.08.2015, 22:25
M'Bianın dizinde ödem oluşmuş ama oynar dedi LİGTV akşam haberlerinde

Ekicinin oynaması için de yoğun çaba var.

Ekicisiz bir Trabzonspor düşünmek ve izlemek istemiyorum

HOPA'LI TS'Lİ
18.08.2015, 22:26
Muhtemelen stoper transferi yetismez.. Ben Cardozo dışında ayni kadroyu bekliyorum. Ama bu sefer yusuf ve Erkan ice daha yakin olacak . N'Doye den kilit paslar görebiliriz. Ben olsam Cardozo ve N.Doye ile çıkardım. Cardozo 10 numara pozisyonunda oynayabilir. Cardozo'nun teknigini ve aklini bi sekilde kullanmaliyiz..

Kadrom...

---------Onur----------
Cavanda--Musti--Medjani--Constant
----------------------------------------------------------
--------------- M'Bia-------- Okay.-- -----------
Özer. ------------ ---------------------- Erkan
------------------ Cardozo--------------------------

------------------------N'Doye------------------------

Onur, Cavanda, Medjani, M'Bia, Okay, N'Doye, Ekici bu sezon her maç banko oynamalı

Emirhan Uludüz
19.08.2015, 01:08
Cardozo oynamalı bence de. N'doye'nin biraz arkasında oynarsa gayet etkili olabilir. Zaten Erkan bildiğimiz gibi kanattan giderken direk orta alana doğru çekiyor topları. Erkanın Yusuf'u göreceğine müsait pozisyonda Cardozo'yu görmesi çok daha tehlikeli ataklar yaratabilir. M'Bia geride kilit adam olacak ona bu maç için çok güveniyorum oyunu maçın sonucunu etkileyebilir.

MaEsTrO
19.08.2015, 01:53
Dilim varmiyor ama demeden edemiyorum. Bizi fena harcarlar!

EMİR
19.08.2015, 03:14
Rahat olun Ndoye ve ekici oynarsa rahat alırız

yattarahayranı
19.08.2015, 03:58
Rahat olun Ndoye ve ekici oynarsa rahat alırız
Ekici yok maalesef Ünal Er abi çok çok zor dedi

6Şafak Aydın1
19.08.2015, 07:52
su maci almamiz gerek diger 35 macta fark yiyelim ama su maci alalim o derece yani.

hyasin61
19.08.2015, 08:28
Kimse kargalari buyutmesin yok fark yeriz falan gecin bunlari arkadas ne kalecimizi mersinin kalecisi ne de takim savunmalari bizim savunmamiz.Senol Gunes bu anlayis ile ciksin maca asil farki biz atariz mersin'in iki golunden baska kacirdiklari var .Adamlarin savunma arkasina atilan her top tehlike ve ortasahalarinin defans yukunun tek Atiba'ya kalmasi zaten basli basina bir handikap

barisb
19.08.2015, 08:29
1-3

İbrahim Keleşoğlu
19.08.2015, 08:48
Kimse kargalari buyutmesin yok fark yeriz falan gecin bunlari arkadas ne kalecimizi mersinin kalecisi ne de takim savunmalari bizim savunmamiz.Senol Gunes bu anlayis ile ciksin maca asil farki biz atariz mersin'in iki golunden baska kacirdiklari var .Adamlarin savunma arkasina atilan her top tehlike ve ortasahalarinin defans yukunun tek Atiba'ya kalmasi zaten basli basina bir handikap

biz bu bursaya karşı pozisyona girmekte zorlandık bjkye karsıda daha zor pozisyona girilecek diye düşünüyorum. savunma arkası koşusu ve biz :) bizde de defans yuku bitek mbiada suan da bjkyi büyütmuyorum ama bizim cok fazla eksigimiz var

İ. SARAL
19.08.2015, 08:49
Mbia'nın bile oynaması bence zor. Maç sonu sekerek çıkıyordu. Bourceanu oynar ama o da hazır değilse ayvayı yedik.

samway
19.08.2015, 09:30
Mbia'nın bile oynaması bence zor. Maç sonu sekerek çıkıyordu. Bourceanu oynar ama o da hazır değilse ayvayı yedik.

mbıa nın dızıne atılan tekmeye goz yuman hakem facıası da unutulmamalı yıne oynanıyor oyunlar ...

SüRMeNe_6161
19.08.2015, 09:31
Zor maç olacak ortasıyı ele almamız lazım

Cengiz Çubukcu
19.08.2015, 09:54
şotanın bu maç cardozoyu 2. yarı oyuna sokacağını düşünüyorum...

Veysel
19.08.2015, 10:01
Besiktas taraftari 5 atariz 4 atariz muhabbetlerinden gecilmiyor. Sota efendi gorelim hocaligini bizi rezil ederseniz sizi o paralari şaksakcilariniz da kurtaramiyacak

uemit
19.08.2015, 10:12
Su maca
Onur
Cavanda medjani yumlu constant
Sefa mbia alex yusuf
Okay nodye ;)
Erkan constant özer esteban aytac aykut alper

Harun-61
19.08.2015, 10:13
3 Defansif orta saha ile cikmamiz lazim, 65'den sonra gerekli degisiklikler yapilir.

Uzgun 4 oyuncumuz var; Mbia-Bource-Okay-Medjani.

uemit
19.08.2015, 10:15
Herkes ne diyor orta saha gücsz bjk nin al sana üclü.sert ortasaha.. herkes ne diyor defansi agir.. al size en hizli üc forvet :)
Yedeklerde de 3 tane oyunu degisterecek adam var

Reha
19.08.2015, 10:34
Bendeniz maçtayım..

LenovoA3300-H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Reha
19.08.2015, 10:39
E-bilet bilginiz: Ref:BES1365363 BESIKTAS A.S. - TRABZONSPOR A.S. SPOR TOTO SUPER LIG KARSILASMASI 22/08/2015 21:45 ATATURK OLIMPIYAT BATI TRIBUNU BLOK: BATI ALT - 209 SIRA: 04 KOLTUK: 432 KAPI: B,C,E

bordomavi1
19.08.2015, 10:44
Besiktas taraftari 5 atariz 4 atariz muhabbetlerinden gecilmiyor. Sota efendi gorelim hocaligini bizi rezil ederseniz sizi o paralari şaksakcilariniz da kurtaramiyacak
Geçen sene de aynı muhabbeti biz yapıyorduk burada sonra 3 tane atıp patlattılar bizi. Geçen sene bizim orta saha yumuşakdı, onların güçlü. Şimdi de tam tersi durum var. Bakalım hayırlısı...

reisoğlu61
19.08.2015, 10:49
onur
cavanda,yumlu,aykut,alper
okay,mbia
yusuf,constant,erkan
ndoye

yedekler:esteban,salih,medjani,bourceanu,sefa,ekic i,cardozo

Cengiz Çubukcu
19.08.2015, 10:53
E-bilet bilginiz: Ref:BES1365363 BESIKTAS A.S. - TRABZONSPOR A.S. SPOR TOTO SUPER LIG KARSILASMASI 22/08/2015 21:45 ATATURK OLIMPIYAT BATI TRIBUNU BLOK: BATI ALT - 209 SIRA: 04 KOLTUK: 432 KAPI: B,C,E

Trabzonspor taraftarlarını alıyorlar mı?

figirm
19.08.2015, 11:05
Maçın korkulandan kolay olma ihtimali var.Orta sahada diri durursak,hakem normal bir yönetim gösterirse,akıllı oynarsak BJKı oynatmayız.Bu senenin banko düşme adaylarından Eskişehir,FB karşısında o berbat kadrosuyla ilkyarı oyunu (hem de Fırat gibi yanlı bir hakeme rağmen) kilitledi.Hakem Fernandaoyu atsa maçın rengi de değişirdi.Maç Trabzonda olsa bence iş biraz daha zor olabilirdi,Bursa maçını kazanmış olmanın kredisi ile sakin ve garantici bir oyun beklediğimizden fazlasını getirebilir.Ofansda çok güçlü,defansı sallanan bir takıma karşı oynayacağız.Tabii ki bizim bu maçtaki defans performansımız da sonuçta çok etkili olacak.

İlker Yazıcıoğlu
19.08.2015, 11:08
bjk maçının özetini izledim,özeti yanıltıyor olabilir ama hücum hattında çok seri mi oynadı bu kargalar,yoksa bana mı öyle geldi?
Adamlar çok hızlı çıkıp,iyi paslaşıp iyi bitirdiler gollerde.....

61li
19.08.2015, 11:10
bilet nasıl aldınız ben alamıyorum

Fatih Çelik
19.08.2015, 11:11
bjk maçının özetini izledim,özeti yanıltıyor olabilir ama hücum hattında çok seri mi oynadı bu kargalar,yoksa bana mı öyle geldi?

Ceza alanı içine çok oyuncu sokup seri paslaşıyorlar. Çok tehlikeli...Savunmayı ceza alanından uzakta kurmamız gerekecek. Beklere de çok iş düşecek.

İlker Yazıcıoğlu
19.08.2015, 11:13
Ceza alanı içine çok oyuncu sokup seri paslaşıyorlar. Çok tehlikeli...Savunmayı ceza alanından uzakta kurmamız gerekecek. Beklere de çok iş düşecek.

Teşekkürler Fatih....

Zor maç olacak diyorsun yani?

samway
19.08.2015, 11:16

vaaaaaaaaaaaaay vay vay

neyse bende bir loca ayarlıyım artık kendime :)

ANIL
19.08.2015, 11:18
Kesin 11 böyle olacak..
http://www.kadronukur.com/uploads/squads/5b87e70633-74863.png (http://www.kadronukur.com/squads/view/5b87e70633-74863.html)

Fatih Çelik
19.08.2015, 11:22
Teşekkürler Fatih....

Zor maç olacak diyorsun yani?

Geçen sene ki bjk maçında da erken konuşmayalım demiştim. Zor olacak elbette. Ersan'ın üstüne oynamamız ve dediğim gibi bjk yi boxtan uzak tutmak lazım.

Harun-61
19.08.2015, 11:24

sıkınt yok, Yumlu gününde olursa ezer gecer biiznillah hepsini:alkış:

bordomavi1
19.08.2015, 11:31
Savunmayı bu maçta öne çekmek yanlış olur. Savunmamız ağır. Eğer savunmayı öne çekersek Töre-Q7-Olcay kontralarla savunmayı delerler.

''Çok iyi çok rahat paslaşıyorlar savunmayı geride kurarsak bizi bitirirler.'' gibi bir düşünce de yanlış değil.

İkisinden birini mecbur seçicez. Ben savunma hattını geride kurup agresif bir oyunla savunma yapmamız gerektiğini düşünüyorum. Kaptığımız toplarla da derin paslar atıp ilerideki oyuncuları defans arkasına kaçırmalıyız.

Yalnız şöyle bir avantajımız var. Biz ne istersek rakip onu oynayacak. Çünkü bizim orta sahamız onlara göre çok daha güçlü.

Yiğit SARI
19.08.2015, 11:41
Kalede Fatih yok bu sene bi de onu da unutmayalım. 3-0'lık maçtaki ilk 2 gol...

Fatih Çelik
19.08.2015, 11:42
Savunmayı bu maçta öne çekmek yanlış olur. Savunmamız ağır. Eğer savunmayı öne çekersek Töre-Q7-Olcay kontralarla savunmayı delerler.

''Çok iyi çok rahat paslaşıyorlar savunmayı geride kurarsak bizi bitirirler.'' gibi bir düşünce de yanlış değil.

İkisinden birini mecbur seçicez. Ben savunma hattını geride kurup agresif bir oyunla savunma yapmamız gerektiğini düşünüyorum. Kaptığımız toplarla da derin paslar atıp ilerideki oyuncuları defans arkasına kaçırmalıyız.

Yalnız şöyle bir avantajımız var. Biz ne istersek rakip onu oynayacak. Çünkü bizim orta sahamız onlara göre çok daha güçlü.

Bekleri fazla çıkarmadan box önünü savunmak daha mantıklı bana kalırsa. Bizim maçta Gomez oynar ise box içi olası bir tehlike de golü yememiz çok uzak değil. Cardozo'yu pasif kılan taktik de buydu aynısını yapmak pek de zor değil.

M'Bia nın Olcay'ı ve çevresini süpüreceğini düşünürsek sıkıntı yaşamayız. Defansı geride kurarsak oyun boyu uzayacak çok pas isabeti düşecek ve muhetemelen pas yüzdemiz düşecek ve kaybedilen uzun toplar ikinci toplara dönecek ve baskı yiyeceğiz. Oyun boyunu kısaltıp oyuncuları birbirine yaklaştırarak oynarsak olası bir kontrayı hem erken karşılar hem de karşı kontraya çok hızlı çıkarız. Tabi Cardozo'nun yedek oturması gerekecek.

Mehmet_Mercanlı
19.08.2015, 12:06
-----------------------Onur--------------------
Cavanda--Musti--Aykut--Constant
--------------------------------------------------
------------- M'Bia--------Mehjani--------
---------------------- Okay--------------------
Özer--------------------------------- Erkan
---------------------N'Doye--------------

Boyle ciksak ?

artvints
19.08.2015, 12:11
savunma arkasına uzun mesafeli koşu yapan oyuncuları yok.hepsi ayağına istiyor veya dar alanda sızma koşuları yapıyorlar.kısa paslarla geliyorlar.savunmayı nerde kurduğumuzdan çok alanı nasıl kapattığımız önemli. hücumda ise kısa paslarla değil, savunma arkasına top atarak oynamalıyız. bu bjk'nin boyunu uzatacaktır.o zaman kopar pas bağlantısı.

.......................onur.............
..cavanda...yumlu...medjani...alper
.........okay...m'bia...constant
....özer(sefa)....n'doye.........yusuf

bordomavi1
19.08.2015, 12:11
Bekleri fazla çıkarmadan box önünü savunmak daha mantıklı bana kalırsa. Bizim maçta Gomez oynar ise box içi olası bir tehlike de golü yememiz çok uzak değil. Cardozo'yu pasif kılan taktik de buydu aynısını yapmak pek de zor değil.

M'Bia nın Olcay'ı ve çevresini süpüreceğini düşünürsek sıkıntı yaşamayız. Defansı geride kurarsak oyun boyu uzayacak çok pas isabeti düşecek ve muhetemelen pas yüzdemiz düşecek ve kaybedilen uzun toplar ikinci toplara dönecek ve baskı yiyeceğiz. Oyun boyunu kısaltıp oyuncuları birbirine yaklaştırarak oynarsak olası bir kontrayı hem erken karşılar hem de karşı kontraya çok hızlı çıkarız. Tabi Cardozo'nun yedek oturması gerekecek.

Tabi ben de geri de kuralım derken tamamen gömülelim demiyorum. Öyle yaparsak mazAllah ceza sahamızın içinde bile pas yaparlar. Zaten artık o kadar gömülen takım kalmadı sayılır.

Benim istediğim Bjk'nin savunma hattını orta sahaya kadar çekmesi. Ceza sahasının etrafında oynasınlar. Bizim de Bourceanu-Mbia-Okay oynatıp sürekli basarak hem rakibi yıldırıp hem de topu kazanıp derin toplarla oynamamız gerektiğini düşünüyorum. Bjk'nin defansı da aynı bizim gibi ağır. Forvette N'Doye kanat da Sefa defans arkasına sarkarak oynarlar.

Tabi Şenol güneş takımına karşı savunma yapmak kolay değil. Çok fazla baskı yiyeceğimiz gerçeği var. Buna karşılık Mbia-Bourceanu-Okay orta sahası ile oynayıp kısa paslarla baskıyı dindirmek lazım. Dün Gs, Real'e karşı tek paslarla baskıyı dindirdi. Biz de aynısını yapmalıyız. Onun için de topu ayağından bırakmayan oyuncular yerine Mbia-Okay-Bourceanu gibi hızlı oynayan tek pas yapabilen oyuncular daha faydalı olacaktır. Yani Özer kesinlikle oynamamalı.

muratt
19.08.2015, 12:24

Bizim ceza sahasında seri paslaşan bir rakip karşısında Medjani-Yumlu ikilisini düşünmek bile istemiyorum.

Şapka düştü kel göründü derler ya, kabak gibi kelimiz gözükür. Zaten Bursa maçının ilk yarısının sonunda biraz kel gözüktü Medjani-Özer birbirine girdi, çünkü yay üzerinde veya ceza sahası içinde seri rakibe karşı çok çaresiz kalıyoruz. En zayıf noktamız burası. Belki M'bia-Buercanu gibi bir ikiliyle çıkıp oraya yaklaştırmamayı deneyebiliriz ?

muratt
19.08.2015, 12:26
Geçen hafta rakibin içinden geçmeye çalışıp, topları mundar eden Yusuf kardeşimiz, belki bu hafta biraz beynini kullanmayı denerse, doğru koşular yapıp hele de Cavanda'nın bindirmelerini de görebilirse maça damgasını vurabilir. Maçın adamı bile olabilir. Ama bunun için Bursa maçını 15 defa izleyip hatalarını anlaması lazım. Yapar mı acaba böyle birşey ? Hep çifte okey döneceğine arada maç izleyip hatalarını görebilse keşke.

HOPA'LI TS'Lİ
19.08.2015, 12:29
Teknik Direktörü'müz Şota, her idmanda öğrencilerini yüreklendirerek Beşiktaş maçına 3 puan hedefini aşılıyor.

‘Taraftar bize inanıyor’

Bordo-Mavili ekibimizin teknik patronu öğrencilerine şöyle sesleniyor: “Taraftar bize inandı, geldi ilk maçta bize destek oldu. Onlar sözünü tuttu. Şimdi sıra bizde. Biz de onlara her sahada, her rakibe karşı iyi futbol sözü verdik. Şimdi bunu yapmak zorundayız.

Beşiktaş ve ligdeki her takım kadar iyi olduğumuzu göstermek için fırsat ayağımıza erken geldi. Kazanalım ve bir şehir nasıl ayağa kalkıyor görelim. Aramızda buna tanık olmuşlar da var, yeni yaşayacaklar da. Ancak ben yaşadığım için biliyorum, kazanın siz de görün.”

Fatih Çelik
19.08.2015, 12:30
Bizim ceza sahasında seri paslaşan bir rakip karşısında Medjani-Yumlu ikilisini düşünmek bile istemiyorum.

Şapka düştü kel göründü derler ya, kabak gibi kelimiz gözükür. Zaten Bursa maçının ilk yarısının sonunda biraz kel gözüktü Medjani-Özer birbirine girdi, çünkü yay üzerinde veya ceza sahası içinde seri rakibe karşı çok çaresiz kalıyoruz. En zayıf noktamız burası. Belki M'bia-Buercanu gibi bir ikiliyle çıkıp oraya yaklaştırmamayı deneyebiliriz ?

Şu durumda Bource ne verir bilemiyorum. Hücum etkinliğimizin de çok önemi var.

HOPA'LI TS'Lİ
19.08.2015, 12:30
Yenersek çocuklar gibi sevineceğim.

Neydi o 80'li yıllar be

TS çoğu maçı kazanırdı ve ben daha tıfıl bir çocukken balkona çıkıp Trabzonspor yine kazandı diye sevinçle bağırırdım.

HOPA'LI TS'Lİ
19.08.2015, 12:32
BJK'yi hatta hibir takımı abartmayalım

Biz koskoca efsaneyiz. 7 lig, 8 süper kupa (7 Cumhurbaşkanlığı, 1 Süper k., 8 Türkiye, 5 Başbakanlık kupası....) kazanan bir Trabzonspor'uz.

Kazanırsak sürpriz değil bana

HOPA'LI TS'Lİ
19.08.2015, 12:32
BJK'yi hatta hiçbir takımı abartmayalım

Biz koskoca efsaneyiz. 7 lig, 8 süper kupa (7 Cumhurbaşkanlığı, 1 Süper k., 8 Türkiye kupası, 5 Başbakanlık kupası....) kazanan bir Trabzonspor'uz.

HOPA'LI TS'Lİ
19.08.2015, 12:33
Ekici ve M'Bia hızla iyileşiyormuş.

Ekici koşulara başlamış. Bu maçta çok lazımsın be Bombacı Mehmet

ertuuu
19.08.2015, 12:38
şenol un öğrencilerini yenelim, yenemezsek kudururum...

Nadir Bekar
19.08.2015, 12:42
BJK'yi hatta hibir takımı abartmayalım

Biz koskoca efsaneyiz. 7 lig, 8 süper kupa (7 Cumhurbaşkanlığı, 1 Süper k., 8 Türkiye, 5 Başbakanlık kupası....) kazanan bir Trabzonspor'uz.

yeneceğiz... o kadar

bordomavi1
19.08.2015, 12:45
---------S.Mbia---Bource.---------
----------------Okay---------------
Sefa------------------------Mehmet
---------------N'Doye---------------

Defans zaten belli.

Emrah KabuL
19.08.2015, 12:56
Vay be 81 kişi bjk kazanır demiş..!

elohim_61
19.08.2015, 13:00
iddaa falan oynamam ama oynayacak olsam bjkye arabayı satıp basardım o derece şansımız yok, bu kadroyla 5 tane atarlar defans yok ndoye desen kapalı kutu, hele cardoza ile başlasak 1 kişi eksiğiz tek mbia ile olacak iş değil ekicide olmadığına göre gol atma şansımız sıfır

yusufla sefayı izledikten sonra iyice ümitsizliğe kapıldım, zaten seyirci rekoru bekleniyormuş maçta. bjkye bile bırakmayız sahmet olmasın diye maçın başında 1 tane atarız kendimize

Veysel
19.08.2015, 13:09
iddaa falan oynamam ama oynayacak olsam bjkye arabayı satıp basardım o derece şansımız yok, bu kadroyla 5 tane atarlar defans yok ndoye desen kapalı kutu, hele cardoza ile başlasak 1 kişi eksiğiz tek mbia ile olacak iş değil ekicide olmadığına göre gol atma şansımız sıfır

yusufla sefayı izledikten sonra iyice ümitsizliğe kapıldım, zaten seyirci rekoru bekleniyormuş maçta. bjkye bile bırakmayız sahmet olmasın diye maçın başında 1 tane atarız kendimize
Neyin pesindesin acaba Trabzonspor formunda bjk 5 atar diyorsun sonra defansa laf sallıyorsun sonra da bunu yazıyorsun

bence stoper almaya gerek yok bu saatten sonra gelecek adamdan hayır gelmez yumluyla devam edilsin aslında kendini geliştirmiş biraz topa daha sakin çıkıyor oyun kurmaya çalışıyor şans verilmeli

Milleti germeyin burda bana bunu diyecek rakip takim taraftarının agzina sokarim o laflari burada boyle yorumları kendi taraftarimiz kimliginde adamlardan gormek istemiyoruz

Yiğit Gayretli
19.08.2015, 13:10

Olumlu mesaj yazmamaya yemin mi ettin?

Mollasalihoğlu
19.08.2015, 13:18
"Engelli listesine ekle" müthiş bir özelliğidir forumun ;)

Harun-61
19.08.2015, 13:18

Pazar Gecesi aksi bi skor olursa seni bu baslik'da bekliyor olacagim....

Sefa Murat Dokuz
19.08.2015, 13:20
Biz Beşiktaş'ı yeneceğiz yada beraberlik şuan %80 ihtimal bence ama bu kadro ile başarılı olamayacağız. 1-0 yada 1-1 biter ama her hafta çıldırarak 1 paket sigarayı maçta içerek maçları izlemeye devam ederiz.

özçelik61
19.08.2015, 13:44
ekici yok..şota açıkladı..
zor ama son 3 sezondur ilk defa bir deplasman maçı için umutluyum..
Ndoye ile başlar ki doğrusu bu..Yusuf'un yerine beyni ile oynayabilen bir kişi ilave edilse maçı alırız Allahın izni ile

Emirhan Uludüz
19.08.2015, 13:49
ekici yok..şota açıkladı..
zor ama son 3 sezondur ilk defa bir deplasman maçı için umutluyum..
Ndoye ile başlar ki doğrusu bu..Yusuf'un yerine beyni ile oynayabilen bir kişi ilave edilse maçı alırız Allahın izni ile

Konu dışı olacak ama profil fotoğrafınız 'Stand bye me' filminden mi?

özçelik61
19.08.2015, 13:53
Konu dışı olacak ama profil fotoğrafınız 'Stand bye me' filminden mi?

çok emin olmamakla birlikte o filmden değil değerli kardeşim..
sosyal medyadan görüp beğendiğim bir resim

Hakan
19.08.2015, 13:53
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=90UO9PA66Y

sedatalis82
19.08.2015, 13:54
yusufa millet kızıyor ama deplasmanda en çok işmize yarayacak oyuncu
beşiktaş iyi ama bizim takım geçen seneden daha iyi
maçı erkan ve özer'in performansı belirleyecek
beraberlik çok iyi sonuç

İlker Yazıcıoğlu
19.08.2015, 13:54
Hoca , tahminim Ndoye ile başlar...
İkinci yarı, gidişata göre de Cardozo girer...

İlker Yazıcıoğlu
19.08.2015, 13:56
yusufa millet kızıyor ama deplasmanda en çok işmize yarayacak oyuncu
beşiktaş iyi ama bizim takım geçen seneden daha iyi
maçı erkan ve özer'in performansı belirleyecek
beraberlik çok iyi sonuç

Benzer bir güruh Alanzinho'ya da kızardı.Halbu ki topu ileriye dikine taşıyan tek adamımızdı.Yusuf, pas atması gereken yerlerde atmıyor zaman zaöan doğru ama kim ne derse desin onun sayesinde ileri çıkış yapıyoruz.
Var mı başka dikine oynayan oyuncumuz?

Pas olayını da Şota çözsün bir zahmet teknik direktör olarak.....

duyurukcu
19.08.2015, 14:05
yusufu sol bek oynatabiliriz bu maçta en azından constanta oranla çabuk bir adam

Veysel
19.08.2015, 14:07
Yazik Trabzonspor'a ki hala Yusuf, Ozer gibi capsiz adamlari kadroya yazmak zorunda kaliyoruz...

Fatih Çelik
19.08.2015, 14:11
Onur
Cavanda-Yumlu-Medjani-Constant
Okay-Mbia
Yusuf-Özer-Erkan
N'Doye

Kadro böyle olacak çok büyük ihtimal ile.

figirm
19.08.2015, 14:16
Bu maçda takımın en çok eleştirilenleri olarak Yusuf ve Mustafadan extra performans bekliyorum ve buna da inanıyorum.Yusuf,dinamizmi ve hırsıyla bu tür maçlarda etkili oluyor.Üstelik rakip de çok boş alan bırakacak.Erkan zaten İstanbul takımları ile yapılan maçları sever.

KoRNea
19.08.2015, 14:19
Vurur geçeriz.

Reha
19.08.2015, 14:25
Trabzonspor taraftarlarını alıyorlar mı?
Hayır

Reha
19.08.2015, 14:25
bilet nasıl aldınız ben alamıyorum
Tarafsız passolig kartınız olmalı...

Sadettin_
19.08.2015, 14:26
yusuf bu maçtada orta falan açamayacak olmasına ragmen ıyı oynayacaktır .
boş alanlar bulacaktır , topu durdurup gerı pas vermek zorunda olmadıgı pozısyonlar cogunlukla olacaktır .
sırf hızıyla ceza sahasına gireceği pozisyonları gorecegız . bjk geriye yaslanmayacaktır acıklar verecektir

Reha
19.08.2015, 14:28
Yazik Trabzonspor'a ki hala Yusuf, Ozer gibi capsiz adamlari kadroya yazmak zorunda kaliyoruz...
Özer e laf eden futboldan anlamıyor demektir..

Onur
Cavanda-Yumlu-Medjani-Constant
Okay-Mbia
Yusuf-Özer-Erkan
N'Doye

Kadro böyle olacak çok büyük ihtimal ile.

sedatalis82
19.08.2015, 14:37
Özer e laf eden futboldan anlamıyor demektir..

özer tipik bir anadolu takımı futbolcusudur
sahaya yüreğini koyan fakat skora etki etme açısından son derece kısır bir orta saha oyuncusudur
bunu daha dün gelmesine rağmen ekicinin gerisinde kalması bile son derece iyi özetler
şampiyonluğa oynayan bir orta sahada özer çok iyi bir yedek olur
sonradan girdiği oyuna heyecan dinamizm katar
trabzonlu ve trabzonsporlu oluşu sayesinde takıma güç verir
fakat hepsi bu
özer de bir tık ötesi yok
bunu kabullenmeliyiz bence

elohim_61
19.08.2015, 14:44
Pazar Gecesi aksi bi skor olursa seni bu baslik'da bekliyor olacagim....

öyle bir yazmışsınız ki sanki yenilmemizi istiyormuşum gibi, keşke yensekte rezil olsam

HOPA'LI TS'Lİ
19.08.2015, 14:45
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=90UO9PA66Y

Cardozo 2. yarı oynamalı ya da skora göre son 15 dak. olabilir

Diğer oyuncuların yeri doğru bence

HOPA'LI TS'Lİ
19.08.2015, 14:47
şenol un öğrencilerini yenelim, yenemezsek kudururum...

Hayatımda Hocayken hiç şampiyonluk yaşamadım diyen ve o gün benim için biten Şenol GÜNEŞ'i yenip dersini verelim.

2010-2011 Şampiyonu takımımızın Hocası başkası mıydı renktaşlar?

:)

MetehanS
19.08.2015, 14:50
Cardozo 2. yarı oynamalı ya da skora göre son 15 dak. olabilir

Diğer oyuncuların yeri doğru bence

katılıyorum.

bu dizilim ile beşiktaşın arkaya atılan toplarını karşılamada da problem yaşamayız. Fakat Cardo ilk 11de olmamalı.

UĞUR DURTAŞ
19.08.2015, 14:53
Bjk maçında
kesinlikle yusuf ve cardozo nun direk başlamaması gerekiyor.
oynarlarsa ikinci yarı değiştirilecekleri için,
ilk yarı bizi 9 kişi oynatırlar.
iş işten geçme olasılığı çok yüksek.
ikinci yarı toparlanmamız zor olabilir.
cardozo kanı gibi,
yusuf şahsi oynayur,çalımcı,bencil,tek başına kahraman olmak istiyor,
takım oyunundan uzak,dokunmayla kendini yere atarak hakemden
medet uman bir karakter.

AYYILDIZ
19.08.2015, 14:59
Okay-Mbia-Özer-Constant-Cardozo-N'doye ile çıkmalıyız.

İlker Yazıcıoğlu
19.08.2015, 15:14
Konuyla ilgisiz mesajları siliyorum.Burada her kim insanları peşin hükümler vererek tahrik etmeye devam ederse cazai uygulama da buna paralel devam edecektir.
Huzursuzluk çıkaranlar uzaklaştırılacaktır,hangi sebeple olursa olsun....

Herkesin düşünceleri kendisini bağlar....Bunları ima ederek sağa sola çamur atanlara gereken müdahale yapılacaktır.
Lütfen konu başlığının dışına çıkılmasın,rica ediyorum....

piskopatrizeli
19.08.2015, 15:20
karı kılıklı quarezma kazması gol atarsa kendimi intihar ederim :mad:

erol-61
19.08.2015, 15:29
Bazı kişiler yusufa kızıyor bende dahilim ama sağ tarafda oynatıldığı icin sol ayakla sağda oynamak zordur özellikle orta açma konusunda dikkatimizden kaçmasın lütfen maça gelince biz bu maçı ama zor ama kolay bir şekilde alacağız...

piskopatrizeli
19.08.2015, 15:50
dört ihtimalli bir maç. dördüncü ihtimal tinerci takımının hakemin kafasını yarması ve 3-0 hükmen galip gelmemiz.

MetehanS
19.08.2015, 16:37
Trabzonspor teknik direktörü Şota Arveladze’nin Beşiktaş maçında Mehmet Ekici’yi oynatma hayalleri, sağlık ekibinin olumsuz raporuyla suya düştü.

HAFTA SONUNA YETİŞMEYECEK

Trabzonspor’un hafta sonunda deplasmanda oynayacağı Beşiktaş maçında Mehmet Ekici’nin oynayacak durumda olmadığının açıklanması moralleri bozdu. Ayağındaki ödem nedeniyle son 3 maçtır takımdaki yerini alamayan bordo mavili takımın etkili ismi Mehmet Ekici’nin dün düz koşulara başlamasına rağmen hafta sonuna yetişmeyeceği belirtildi.

İLAÇ TEDAVİSİ SÜRÜYOR

Bordo mavili takımın deplasmanda 23 Temmuz’da oynadığı Differdange maçında sakatlanan, daha sonra da gerekli teşhis konulamadığı için iyileşme süreci uzayan Mehmet Ekici’nin Beşiktaş maçında da takımdan ayrı kalacağı kesinleşti. Ayak kemiğinin üzerinde oluşan ödem yüzünden ilaç tedavisi gören Mehmet Ekici’nin bu hafta da takımdaki yerini alamayacağını açıklayan Sportif Direktör Süleyman Hurma, "Beşiktaş’ı yenecek gücümüz var" dedi.

http://www.haber61.net/trabzonsporun-hayali-suya-dustu-231405h.htm

Muhammet Hacısalihoğlu
19.08.2015, 17:13
Bence haftaya bile oynatılmamalı Ekici, riske edilmemeli..

Gökhan Uzun
19.08.2015, 17:15
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=TADQI5CX4O

DNA-TS
19.08.2015, 17:37
benim de çekincelerim var ama baya fazla abarttılar rakibi.
Deplasmanda oynayacaz rakip taraftar gazıyla mersinde ki gibi gelmeye çalışacaktır güya büyük takım tedbirli oynamaz mantığıyla,az akıllı oynarsak sonuca gideriz.bence
sol bek yusuf oynasa bu maçlık şimdikinden daha faydalı olur.
bakalım maç gününe kadar ne gelişmeler olacak kadroda?

Ozan Yılmaz
19.08.2015, 17:45
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=0TSFX9ZEYQ

Yusuf - Constant yer değişebilir,

Bourceanu - Medjani yer değişebilir,

ekici sağlam olsa özerle yer değişirdi...

(öncelikli olarak stoper, sonrada sağ açık transferi gerekli. Hatta şart.)

Muhammet Hacısalihoğlu
19.08.2015, 18:06
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=KUZ83TO4E4

Böyle çıkacağına bahse girerim:)

Berkan
19.08.2015, 18:24
Taraftarimiz alinmayacak mi gene

HOPA'LI TS'Lİ
19.08.2015, 18:40
Taraftarimiz alinmayacak mi gene

4 büyük takım taraftarlarına deplasman yasağı sürüyor ne yazık ki

Adaletin olmadığı yerde anarşi olacağından korktukları için

Oysa şikebahçeyi CAS kararından sonra düşürselerdi, çok rahat deplasmanda maç izlenebilirdi diye düşünenlerdenim

Kendi hatalarını örtmek için bu saçma uygulamayı sürdürüyorlar, yeter ki fenevbahçelerine zeval gelmesin :(

omondoles
19.08.2015, 19:14
Duygusal davranarak oy verdim..

Courage
19.08.2015, 20:47
http://www.fanatik.com.tr/video-galeri/besiktas/besiktas-2-1-alir-617061

şu röportajı az izleyinde ibret alın :D

ilk eleman Şenol hocayı sayıyor sözumona ...dünya 3lüğü varmış Bursayı iyi oynatmış. Ama koca Trabzon dönemiden bahis yok bir de geç farkettik diyor mal!

Sonlara doğruda şikeci ittifakının yansımalarını görüyoruz. Kardeş takımlarının (bjk) maçı alacağına emin ve Trabzonu sevmeyen büyük şikeci mavi gözlüklü panço fanatikten çıksa çıksa böyle sokak röportajı çıkar dedirtiyor adama ..tey Allahım sen büyüksün yarabii!

selcuk
19.08.2015, 20:49
Trabzonspor maçına 3 gün kalmış,satılan bilet sayısı 7 bin bile değil.Kimse pasolig bahanesine sığınmasın,Aşk engel tanımaz.

tribün baskisi bu macda pek olmayacak

Oktay AKKUŞ
19.08.2015, 20:54
Maça gelecek olan var mi?

Önder28
19.08.2015, 21:33
Camp Nou'da Barselona ile oynasak da (gönlüm) TRABZONSPORUM yener der ! BJK ye ise fark atarız :)

Fatih Öztürk
19.08.2015, 22:13
Trabzonspor maçına 3 gün kalmış,satılan bilet sayısı 7 bin bile değil.Kimse pasolig bahanesine sığınmasın,Aşk engel tanımaz.

tribün baskisi bu macda pek olmayacak

80 bin kişide gelse ses ambiyansı sıfır olduğu için deplasman sayılmaz :)

Yiğit Gayretli
19.08.2015, 22:54
Küfürün kendisi de kısaltması da küfür. Kullanmayalım lütfen...

TSemih61
19.08.2015, 23:10
N'doye'nin olması ve Cardozo'nun büyük ihtimal oynamayacak olması beni biraz umutlandırıyor. Medjani ve Constant'lı defans hattı endişelendiriyor ama ileride yapacağımız pres ile BJK'ye top oynatma fırsatı vermememiz lazım. Defansa gömülürsek kilidi açmaları hiç de zor olmaz.

ANIL
19.08.2015, 23:11
_____________tolga
beck___rodolfho___ersan___tosic
________oguzhan____atiba
töre________sosa________quaresma
___________cenk

___________ndoye
erkan_______özer______yusuf
________mbia___okay
kevin___yumlu___medjani__luis
___________onur

Defans, orta ikili ve forvet denk güçler diyebiliriz. Bjk'in öndeki 3 lüsü ise çok baskın.

Berkan
19.08.2015, 23:13
bjk deplasmanında N'doye, Cardozo'dan daha faydalı olacaktır. Bence maça N'doye ile başlamalıyız.

TSemih61
19.08.2015, 23:21
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=GH97JE0X9H

Hoca Constant'tan pres yapmasını isterse öndeki 4'lü Beşiktaş'ın pas trafiğini çok rahat bozar.

Cengizhan Okur
20.08.2015, 01:31
http://www.imgim.com/2296incie2912678.jpg

Hamdi Karamahmutoğlu
20.08.2015, 06:50
İşimiz gerçekten çok zor.
Rakip ofansif olarak çok etkili.
Bizimse defans evlere şenlik.

El_Matador
20.08.2015, 07:07
Arkadaşlar.....yurt dışından tatile geldim.Ben İstanbul da bu maçı TS tribününden bakabilirmiyim? Aklımda sanki bi anlaşma vardı rakip takım taraftarı gelemez diye??

Oğuz B.
20.08.2015, 09:27
Trabzonspor taraftarı maça alınmayacak. Maçı izlemek için federasyonun paso kartını almanız lazım.

Arkadaşlar.....yurt dışından tatile geldim.Ben İstanbul da bu maçı TS tribününden bakabilirmiyim? Aklımda sanki bi anlaşma vardı rakip takım taraftarı gelemez diye??

bilgehan83
20.08.2015, 09:59
Onur
Cavanda Aykut medjani Alper
Okay mbia

Yusuf Constant Özer
Ndoye

Bu takımla kazanabiliriz diye düşünüyorum

UğuR
20.08.2015, 10:16
http://www.oynadikoyna.com/fotograf.php?kadro=X4VKUKYTBU

Fatih K.
20.08.2015, 10:28
Maç gününe kadar yine 10-15 bini bulur ama yinede boş tribün sayılır. Bu maçı kazanırsak çok iyi olur bizim için. Üstüne birde Akhisar maçını kazasız belasız atlatırsak milli takım arasında 2 haftalık bi kampa girip yeni transferleride tam monte edersek kadroya sonra yolumuz açık...

Şimdiden içimi heyecan sarıyor:)

Gurpas
20.08.2015, 10:47
3 sonuca da hazır olmak lazım...

MetehanS
20.08.2015, 10:54
Tribünlerin dolması önemli.
Fakat yönetime tepki vermek uğruna Trabzonspor katlediliyor.
Eskiden Trabzon deplasmanından korkan takımlar şimdi kaplan gibi geliyor.

Maç gününe kadar yine 10-15 bini bulur ama yinede boş tribün sayılır. Bu maçı kazanırsak çok iyi olur bizim için. Üstüne birde Akhisar maçını kazasız belasız atlatırsak milli takım arasında 2 haftalık bi kampa girip yeni transferleride tam monte edersek kadroya sonra yolumuz açık...

Şimdiden içimi heyecan sarıyor:)

Fatih K.
20.08.2015, 11:15
Tribünlerin dolması önemli.
Fakat yönetime tepki vermek uğruna Trabzonspor katlediliyor.
Eskiden Trabzon deplasmanından korkan takımlar şimdi kaplan gibi geliyor.

Bu maç deplasman olduğu için ne kadar boş olursa o kadar kardayız. Uzun vadede dediğim gibi 3/3le milli araya girersek sonrasında yolumuz açık. Hele şu maçı iyi oynayarak kazanırsak hem medyada hem taraftar bazında inanılmaz bir hava yakalarız.

İnşallah bu sezon herşey gönlümüzce olur:)

Fatih K.
20.08.2015, 11:18
Trabzonspor 1-0 Bursaspor
Beşiktaş - Trabzonspor
Trabzonspor - Akhisar Bld.
-
Kayserispor - Trabzonspor
Trabzonspor - Galatasaray

Eğer şu ilk 5 maçı minimum 11-12 puanla kapatırsak inanılmaz bir fikstür avantajı yakalıyoruz

Nadir Bekar
20.08.2015, 11:31
ya şimdiden sorayım ilaç var mı :D

Fatih Kuloğlu
20.08.2015, 11:37
Ekici yokmuş :(

volkan_627
20.08.2015, 11:49
Çok zor maç. Bjk oturmuş ve geçen yıldan beri iyi oynayan bir takım. Özellikle ekici nin olmaması bizim için büyük kayıp. Kornerler de dahil duran top kullanacak adamımız yok. Bjk nin hızlı oyunu ve yoğun pas yapması bize yaramayan bir olay. Bu maç ta oldukça fazla şansa ihtiyacımız var. Büyük maçların motivasyonu farklı olacağından takımdaki oyunculardan extra gayret bekliyorum. Ama bu gayret yeterli olacak mı göreceğiz. Eğer şans yanımızda olursa galibiyetle dönebiliriz. İşte o zaman ligte rüzgarı arkamıza alırız.

Fatih Çelik
20.08.2015, 11:52
Hakem Ali Palabıyık.

Fatih K.
20.08.2015, 11:57
Ali Palabıyık iyidir. En azından kötünün iyisi sayılır. Mete topitoşu hariç herkese razıyım ben:D

duyurukcu
20.08.2015, 11:58
Beşiktaş - Trabzonspor maçı için şu ana kadar 9 bin bilet satıldı. Siyah beyazlı ekibin 16 bin adet de kombinesi bulunuyor.

volkan_627
20.08.2015, 12:01
Ali Palabıyık iyidir. En azından kötünün iyisi sayılır. Mete topitoşu hariç herkese razıyım ben:D

Yani tribünde yaklaşık 25.000 civarı taraftar olur ki olimpiyat için hüç bir şey. Boş tribünlere oynayacaz gibi bir olay.

Yiğit Gayretli
20.08.2015, 12:07
Ali Palabıyık atanmış maça.

Hakemlikle alakası yok. Mesleği öğretmenlik. Geçen yıl içerde oynadığımız gs maçını da yönetmişti. Maçtaki yönetimi rezaletti. Bir de şöyle bir haber var eskilerden;

http://www.haber61.net/1461e-palabiyik-darbesi-138823h.htm

samway
20.08.2015, 12:08
Ekici yokmuş :(

olmasın sakat sakat oynamasından iyidir 1 mac ıcın sonra 5 mac riske atmayalım

Fatih Çelik
20.08.2015, 12:13
Baskıyı kaldıramayan klasik lig hakemlerinden. Sanki diğerleri çok iyiymiş gibi.

Harun-61
20.08.2015, 12:35
Hatirlayanlar :)

https://pbs.twimg.com/media/CM16IxjUwAAQly9.jpg

Fatih K.
20.08.2015, 12:49
Benim anlamadığım sezonun ilk derbisine niye Ali Palabıyık'ı atıyorsun? Cüneyt Çakır, Fırat Aydınus tarzı bir hakem versene. Bu maçta kim kaybederse hakeme yıkılacak her şey. İnşallah kazanan biz oluruz..

Eğer haddimizi bilerek oynarsak kazanabiliriz. Yok bi tarafımız kalkar gider hücum oynarsak 10. dakikada kontradan yeriz bi tane sonra tüm takım çöker. Eğer ilk yarıyı başa baş ve berabere bitirirsek ikinci yarı kendi lehimize çevirebiliriz maçı.

HOPA'LI TS'Lİ
20.08.2015, 12:55
Beşiktaş karşısına Bursaspor mücadelesinin ilk 11’ini büyük ölçüde koruyarak çıkması beklenen teknik direktör Şota’nın en büyük değişikliği ise forvette yapacağı öngörülüyor.

Lige formsuz başlayan ve halen ciddi bir kondisyon eksiği bulunan Oscar Cardozo’nun yerine Kartal önünde N’Doye’nin şans bulmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Bursaspor mücadelesinde de Cardozo’nun yerine oyuna giren ve kısa süreli performansıyla alkış toplayan deneyimli forvetin, takımı 3. bölgede daha fazla tutabildiği için tercih edileceği gelen haberler arasında.

Hatırlanacağı gibi Bursaspor maçından hemen sonra hem Şota hem de Bordo-Mavili futbolcular N’Doye’ye övgüler yağdırmış ve “Oyunun sonlarına doğru rakip sahada daha fazla kalmamazı sağladı. Bize alan ve zaman yarattı. Böylece oyun kurabildik ve kazandık” ifadeleri birbirini izlemişti.

Hakan
20.08.2015, 12:56
Bana sorsalar ben de aynı atamayı yapardım.İyi hakem bakalım

HOPA'LI TS'Lİ
20.08.2015, 12:57
Hatirlayanlar :)

https://pbs.twimg.com/media/CM16IxjUwAAQly9.jpg

Ne golü kaçırmıştı Olcay ŞAHAN 90+'da

Nefesimi tutmuştum, neyse ki gol olmadı

İstop enfes vuruş kötüydü

bordomavi1
20.08.2015, 13:00
4-3-1-2'de denenebilir. Mbia-Okay-Bourceanu. Hemen önlerinde Erkan. Forvetler N'Doye-Sefa. Yap savunmanı, kaptığın topları defans arkasına derin pas olarak gönder, N'Doye-Sefa kaçsın araya, soksunlar golleri. Rhodolfo ağır, Ersan mal. Yenelim şunları be.

Pinkman
20.08.2015, 13:03
Ne golü kaçırmıştı Olcay ŞAHAN 90+'da

Nefesimi tutmuştum, neyse ki gol olmadı

İstop enfes vuruş kötüydü

Vuruş kötü değil Onur harikaydı benim hatırladığım da:)

artvints
20.08.2015, 13:03
ali palabıyık gayet iyi bir hakem.içerdeki gs maçımızı da baya iyi yönetmişti.demek ki, çok objektif bakamıyorsunuz hakemlere. bir kere futbolu biliyor ve gördüğünü çalıyor, bir hata yaptığında onu düzeltmek gibi bir yöne gitmiyor veya cüneyt çakır gibi yanlış kararımın etkisinde kalmadım şekillerine girmiyor. maçı hızlandırıyor ki bu alehimize olabilir.o da bizim suçumuz.

Kazım Bostan
20.08.2015, 13:06
kazanıp bjk'nin geleneksel gaza gelmesini hiç başlamadan bitirmek zevkli olurdu. bakalım...

Fatih K.
20.08.2015, 13:28
Bence beraberlikte iyi sonuç olur. Ama kesinlikle kaybetmemeliyiz.

Yiğit Gayretli
20.08.2015, 13:45
Kaybetmemek kazanmakla eşdeğer gözümde.

polatmu
20.08.2015, 13:54
iyi bir kontra atak futbolu ile kazanmak işten değil; saldıracaklar orta sahada kazandığımız topları ndoye ile buluşturmak önemli; yusuf erdoğan kilit oyuncu başarılı futbolu onu yıldız bizi liderliğe ortak yapar... kafanı kaldır çocuk yerlerde yuvarlanma bu kulüp ile jimmy durmazın adı çıkıyorsa bunun suçu sende çok kızıyorum sana çooooooookkkkkkkkkkk

duyurukcu
20.08.2015, 13:56
kazanırsak satılmış medyanın yazacakları belli bjk kendi hatasından yenildi..Trabzonspor kazanmasına rağmen bu yarışı sonuna kadar götüremez,hakem takdir haklarını trabzondan yana kullandı,

kaybedersek ise bu bjk muhteşem şampiyonluğun en güçlü adayı bu trabzondan bi cacık olmaz malum hakem hatasında ise trabzon hakeme bahane bulmamalı ne oynadığına bakmalı gibi yorumlar kaçınılmaz görünüyor

duyurukcu
20.08.2015, 13:59
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ile Trabzonspor Teknik Direktörü Shota Arveladze bugüne kadar teknik adam olarak 5. kez karşılaştılar. Söz konusu maçlarda Güneş'in çalıştırdığı takımlar Shota'nın çalıştırdığı takımlar karşısında üstün gelen taraf oldu. İki teknik adam arasında yaşanan taktik savaşta Güneş'in takımları 2 galibiyet alırken 3 maç ise beraberlikle sonuçlandı.
İki teknik adam arasında oynanan maçlar ve alınan sonuçlar ise şöyle,
19 Şubat 2012 Kayserispor - Trabzonspor: 3-3
6 Kasım 2011 Trabzonspor - Kayserispor: 2-1
27 Şubat 2011 Trabzonspor - Kayserispor: 3-3
26 Eylül 2010 Kayserispor - Trabzonspor: 0-0
7 Aralık 2014 Bursaspor-Kasımpaşa: 5-1

Erkan YILMAZ
20.08.2015, 14:30
Ts pasoligiyle bilet alanlar var tanidiklarimdan ama grebiliomuyuz acaba bilgsi olan varmi

Koray Böyük
20.08.2015, 14:44
Geçen sene gibi ürkek oynarsak yeniliriz..saldırırsaj bjk ne olduğunu anlamadan alırız maçı

61li
20.08.2015, 14:45
aldık biletimizi batı üst

61li
20.08.2015, 14:45
Ts pasoligiyle bilet alanlar var tanidiklarimdan ama grebiliomuyuz acaba bilgsi olan varmi

gireriz ben aldım tüm kartlara açık şu an

duyurukcu
20.08.2015, 14:50
ısrarla ya yusufu sol bek ya da cavandayı sol bek oynatıp salihi sağa alırsak gökhan ve olcayla mücadele edebiliriz..özellikle olcay bizim maçlarda extra bir mücadele yapıyor nedendir bilinmez

buserkan61
20.08.2015, 15:03
arkadaslar bu aksam trabzona gidiyorum inş. yarın trabzonsporumuz havaalanından istanbula kaçta gider bilgi verebilecek bir arkadas varmıdır? kafıleyı ugurlamak ıstıyorumda.

Oğuzhan
20.08.2015, 15:11
Beşiktaş abartıldığı kadar müthiş futbol oynamadı, rakibi Mersin PTT ayarında bile futbol koyamadı sahaya o yüzden öyle orantısız bir görüntü çıktı sahaya. N-Doye ile başlarsak ön tarafta puan veya puanlar alırız.

MetehanS
20.08.2015, 15:25
Trabzonspor Bursaspor maçını hemen hemen pozisyonsuz tamamladı.
Böyle bir maçta beklenen gol, ancak duran top organizasyonu veya karambolden gelebilirdi.
Nitekim de öyle oldu.
Trabzonsporda takım oyunu yok. Tempo yok. Hırs yok. Adam geçme yok. Saha içi organizasyon yok.
Daha çok yan paslarla geçirilen zamanlarda cılız da olsa yapılan kenar ortaları ceza sahasına amaçsızca iniyor.
Cardozo daha ilk maçta ligin bitmesini bekler gibi bekliyor ceza sahasında..
Constant, solbekte adeta neden burada oynuyorum havasında.
Erkan Zengin gol dışında pek varlık gösteremedi.
Böyle olunca da bütün yük M’bia’nın, Özer’in, Yusuf’un sırtına bindi.
Günümüz futbolu mücadeleye dayalı olarak oynanıyor.
Cardozo ve Constan’da bu mücadele yok. Onlar oynadığı zaman da Trabzonspor eksik oynuyor. Rakipler de bu durumu iyi değerlendiriyor.
Cardozo’nun yerine giren N’doye daha hareketli ve daha agresif oynuyor
Medjani orta sahada oynarsa bu bölgenin mücadele gücünü artırır.
Beşiktaş’a karşı orta saha üstünlüğü çok önemli.
Çünkü Şenol Güneş’in futbol anlayışı topu hep rakip sahada oynamaktır.
Defans adamlarını bile neredeyse orta sahaya kadar çıkarıyor. Bekler adeya açık futbolcusu rolüne bürünüyor.
Böyle olunca da rakip ceza sahasını adeta ablukaya alıyorlar.
Yediği golden bir fazla atmanın peşindeler. Onun için Trabzonspor’un bu hafta işinin hiçte kolay olmadığını söyleyebilirim.
Sonuç;
Futbolu çok yönlü oynayan Beşiktaş ile futbolu tek yönlü dahi oynamakta sıkıntı yaşayan Trabzonspor’un maçı gollü geçmeye aday.
Mehmet Ekici’nin yokluğunda N’doye’nin bu maçtaki performansı, Trabzonspor’un gol şansını artırıcı en önemli ve tek etkendir.
Beşiktaş ise her hattıyla gole daha yakın bir takım.
Trabzonspor henüz takım olma olguısunu yakalayamamış.
Takımdaşık anlayışından eser yokl sahada... Saha içi organizasyonun da ciddi sıkıntılar var. Gol bölgelerinde çoğalamıyor.
İlk haftya itibariyle Trabzonspor’un bu eksilerine karşın, Beşiktaş hep artılarla oynuyor.
Böyle bir maçtan Trabzonspor’un puan alması sürpriz olur.

http://www.haber61.net/trabzonspor-besiktasi-yener-mi-2788yy.htm

C.Altuntaş
20.08.2015, 15:28
Biz bu maçı kazanacaz çünkü bursa maçı kötüydü çünkü karşımızda oynatmayan bir bursa vardı ama bjk ole olmayack onlar açık vercekler ve saldırmayı dusunecekler bizdeki en büyük zaaf sol bek ama constantin top kaybedipde geriye adamı braktigi görülmedi devamlı koşuyor adamının peşinden ben ümitliyim çünkü bjknin hırsı bizi de hirslandiracak

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi