PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ne Oluyor Bu Takıma?

Mustafa Mahmutoğlu
12.11.2006, 20:46
Ya bu takıma neler oluyor böyle ya 4 haftada 1 puan çıkarabildik olamaz böyle birşey ya..Bunun sorumlusu kim peki?yönetim neden çare bulmuyor,bir şeyler yapılması gerekiyor.Bu gidişle hiç iyi olmaz sonumuz.neden bulduğumuz pozisyonları değerlendiremiyoruz?neden defansta bu kadar çok hata yapıyoruz?

champions
12.11.2006, 20:49
neden olmasın geçen sene 4 haftada hiç puan alamamıştık

Mustafa Mahmutoğlu
12.11.2006, 20:51
doğal karşılıon heralde:):)
eh alışmak lazım..

Punisher-61
12.11.2006, 20:53
sorun su:
Malesef trabzonspora parasiz gelen Futboldan anlamiyor..parali gelen futboldan anlamiyor...

Bize Futboldan anlayan bir Yönetim lazim..trabzonspor eskiden 6 kez sampiyon oldu diyen yönetim degil...

Mustafa Mahmutoğlu
12.11.2006, 21:00
çok haklısın bize geçmişi diyor adam madem öyle KENDİN YAP!!

ibrahim_yattara
12.11.2006, 21:15
takım 4 maçtır rakip filelere gol bırakamamış

orta sahanda musa hasan hüseyin ferhat mustafa gibi adam gecemeyen bireysel yeteneği sıfır adamlarda ısrar ediyorsun..

bu şimdi kurtarıcı diye ömer rızanın iyileşmesini filan bekliyordur.

geldiğine sevinmiştik hocam ama kahrettin bizi be. bir insan bu kadarmı sabit fikirli olur. ne hakkın var bu taraftarı egolarının ben yaptım oldu düşüncenin kurbanı etmeye.

kutoz
12.11.2006, 21:25
Tesilli olun arkadaşlar, teselli olun. Bu son maçta takım gol yemedi. ;)

Nytre
12.11.2006, 21:27
bu takıma olan olmuş... hüseyin-fatih gibi oyuncularında buna etkileri var

İleli
12.11.2006, 21:37
adamliklarini kaybetmisler sorun bu!

adamliklarini geri kazanasiya kadar mac felan seyretmicem hasta oldum bunlarin yuzunden!

eren_61
12.11.2006, 22:09
böyle yönetilen bi takım için bence kötü değil.herkez kafasına buyruk davranıyo yeter beeee

GULER
12.11.2006, 22:15
Ya bu takıma neler oluyor böyle ya 4 haftada 1 puan çıkarabildik olamaz böyle birşey ya..Bunun sorumlusu kim peki?yönetim neden çare bulmuyor,bir şeyler yapılması gerekiyor.Bu gidişle hiç iyi olmaz sonumuz.neden bulduğumuz pozisyonları değerlendiremiyoruz?neden defansta bu kadar çok hata yapıyoruz?

abi kusura bakma ama hangi pozisyonlardan bahsediyorsun? Ayni maci izlemedik galiba bu macta bir net duzenlenmis bir pozisyon yok.. adamlar bir dogru pas veremiyor birak pozisyon uretmek..

jefferson61sefa
12.11.2006, 22:22
macta tane net pozisyonumuz var nasi yok ya
1-gokdenizin ilk yarida disari attigi pozisyon
2-ersenin verdigi pasta umut vuramadi vursa gol defans ayak koydu
3-gokdenizin ofsayt die kesilen pozisyonu
4-umutun vurup ersenin tamamladigi ve ofsayt olmayip hakemin kestigi pozisyon
5-umutun bombos kaleye vuramamasi ve acinin daralip yerdeki cordobayi gecememesi
6-gokdenizin ilk yarida buldugu cordobayla karsi karsiya pozisyon cordobanin ayaginin altindan carpip yavaslayan poisyon dugun vursa gol

Hüseyin Çümen
12.11.2006, 22:24
bu takım geçektende yenilenmesi lazım

sbay
12.11.2006, 22:31
takım günden güne eriyo.....futbolcular yüreklerini ortaya koymuyo....hoca büyük takım çalıştırdığının farkına varamıyo...yönetim çok parayla saadet olacağını zannediyo......

olan trabzonsporuma oluyo....

macka61
12.11.2006, 22:33
bu takımda ruh yok keşke albayrak yıldız sözü vereceğine ruhlu futbolcu alsaydı gerçi yıldızda almadı

Selman
12.11.2006, 22:42
Sezon başından belliydi bu takımın böyle olacağı.Başında yönetim yok, td yok.Saha içinde lider yok.Hüseyin Cimşir büyük kaptan:S

Travelair
12.11.2006, 22:45
Bu gidişle ilk cezamı alacağım ben de galiba. Sorumlular her hafta demeç veriyor: Üzgünüz eksiklerimiz var, üzgünüz kaybettik önümüzdeki maçlara bakıyoruz, üzgünüz yenemedik, olsun yenilmedik, üzgünüz motivasyonumuz yoktu, üzgünüz kondüsyonumuz eksik, üzgünüz fizik gücümüz yok, üzgünüz kıl üzgünüz tüy... Futbolcusu, yöneticisi, teknik direktörü...

Artık korkarım iş pişkinliğe vuruluyor. Pardonlar çıkıyor ancak. Bu camia sizden şampiyonluk beklerken sorumluluğunuz altındaki takım günden güne eriyor. Siz ise ancak bahane uyduruyorsunuz telafi etmek yerine.

Evet bu sorunun vakti geldi geçti bile: Ne olacak bu Trabzonspor'un hali?

HALİT KARAKAŞ
12.11.2006, 23:16
Arkadaşlar,bu takıma birşeyler olduğu belli,galiba stres sıkıntıdan bizede bir şeyler olacak,,,ALLAH MUHAFAZA ETSİN ,,,AMİN HOŞÇAKALIN

My
12.11.2006, 23:21
Allah muhafaza, sahil muhafaza birde gümrük muhafaza.

DURAS
12.11.2006, 23:24
Bu takıma ne ılduğunu söyleyeyim, bu takımı sn.haşim, sn.nuri,sn.hacıosmanoğulları el birliğiyle ZİYA'n ediyorlar, özet bu

oguzkoc
12.11.2006, 23:30
Bir insandan niye korkulur? o insan niçin kendisinin ondan korkulmasını sağlar. Etrafına saldırır zarar verir. Hapishaneye gitme riski vardır ya da biyerlede ölmeye fakat bu adamın kaybedecek hiçbirşeyi yoktur zaten hayatta.

sokak çocuklarının insanları gasplaması onları gasp için öldürmesi de buna örnektir. Çocuğun hayatında kaybedecek hiçbirşeyi kalmamıştır herşeyi göze alarak saldırır sağına soluna.

yada batacak bir şirket düşünün. iş sahibinin artık kaybedecek birşeyi kalmamıştır ve tüm riskleri göze alır, heryere herşekilde saldırmak ister.

şimdi soruyorum. trabzonun kaybedecek neyi kaldı? kümemi düşeceğiz. o elbette olmaz bir şekilde çıkarız. ha 5.olmuşuz ha 15. ne fark varki? kaybedecek hiçbirşeyimiz yok. artık zaman hertürlü riski herşeyi göze alıp sonuan kadar saldırmaktır. gerekirse 8 oyuncuyla saldırıp goller atmak 2 oyuncuyu savunmaya dikerek 5-4 6-5 gbi maçlar kazanmaktır.

Kaybedeğimiz hiçbirşey yok. Zaman artık saldırma zamanıdır...

vse61
13.11.2006, 00:03
Boşuna umutlanmayın arkadaşlar.. Albayrak istifa etmez seçim war bu sene sonu.. zaten gelme amacı oydu.. Devre arası yine bi musamba da alır.. Oh suyundan da koy...
Trabzonun hakkını koruyacağız diye geldiler al hakemler yine halletti bizi. Başbakanla kardeş gibiler.. Tahkimde bi güzel karar değiştirtiyodu, etsin bi telefon bu hakemler de bize bunu yapamasın..
E güzel, para da harcamıyorsun (ki herşeyin para olmadığını en iyi gösteren takım hep trabzonspordur ).. Şimdi de siz istediniz ziya hoca'yı getirdim daha ne yapayım diyeceksin.. ki senin lazoroninin şu takıma werdiği zarar kolay kolay gitcek gibi değil...
Millet meclise girecek diye biz küme gidiyoruz.. Off off.. yine iğrenç bi pazar..

cipses
13.11.2006, 00:25
Boşuna umutlanmayın arkadaşlar.. Albayrak istifa etmez seçim war bu sene sonu.. zaten gelme amacı oydu.. Devre arası yine bi musamba da alır.. Oh suyundan da koy...
Trabzonun hakkını koruyacağız diye geldiler al hakemler yine halletti bizi. Başbakanla kardeş gibiler.. Tahkimde bi güzel karar değiştirtiyodu, etsin bi telefon bu hakemler de bize bunu yapamasın..
E güzel, para da harcamıyorsun (ki herşeyin para olmadığını en iyi gösteren takım hep trabzonspordur ).. Şimdi de siz istediniz ziya hoca'yı getirdim daha ne yapayım diyeceksin.. ki senin lazoroninin şu takıma werdiği zarar kolay kolay gitcek gibi değil...
Millet meclise girecek diye biz küme gidiyoruz.. Off off.. yine iğrenç bi pazar..

nereden aday olacak
buna trabzondan bir tek oy çıkmaz

vatandas61
13.11.2006, 00:41
ziya hoca ne yapsin, o da elindeki kadroyu en iyi sekilde kullanmaya calisiyor, tabiki bencede hatalar yapiyor ama kadroyu kendisi kurmadi, geldiginde transferler yapilmisti bile. 6 yabancimiz var, macta kendini yipratan sadece üc kisi (jefferson, stepano ve yattara) yabancilar kayip yerliler oynamasa ne yapalim? artik ziya hocayi göndersek ne olacak? kabus yeniden baslayacak. insallah bu sene toparlaniriz, olmazsa canin sagolsun, bundan kötüsü olamaz zaten, önemli olan birdaha ki seneye kadar ziya hocayi takimin basinda birakmak ve destek vermek. hata ziya hocada degil, terlerini son damlasina kadar akitmayan bazi futbolcularda.

Mustafa Mahmutoğlu
13.11.2006, 17:14
ziya hoca ne yapsin, o da elindeki kadroyu en iyi sekilde kullanmaya calisiyor, tabiki bencede hatalar yapiyor ama kadroyu kendisi kurmadi, geldiginde transferler yapilmisti bile. 6 yabancimiz var, macta kendini yipratan sadece üc kisi (jefferson, stepano ve yattara) yabancilar kayip yerliler oynamasa ne yapalim? artik ziya hocayi göndersek ne olacak? kabus yeniden baslayacak. insallah bu sene toparlaniriz, olmazsa canin sagolsun, bundan kötüsü olamaz zaten, önemli olan birdaha ki seneye kadar ziya hocayi takimin basinda birakmak ve destek vermek. hata ziya hocada degil, terlerini son damlasina kadar akitmayan bazi futbolcularda.

ya Allah aşkına ziya hoca nasıl iyi kullanmaya çalışıyor ya.Musampa'yı takıma ısıtmıyorsun.Musampa gerçekten çok harika bir futbolcu.ama ziya onu oynatmıyor,gidiyor hasan,hüseyin,ferhat gibi gereksiz oyuncuları yönetiyor.aslında kadromuz çok geniş ama ziya hoca bunu değerlendirmiyor malesef...

Şentürk
13.11.2006, 17:16
Bize sadece Trabzonsporlu bir yönetim gerekiyor,tek amacı Trabzonspor olan bir yönetim gerekiyor.

Mustafa Mahmutoğlu
13.11.2006, 17:19
ya ayrıca bazı futbolcular war sadece para için oynuyor.ya para için oynıcak adam istemioz kardeşim..!:@

Erdem Keser
13.11.2006, 17:40
ya takimda cok baski var ya bide kadro tam kapasiteyle kullanilamiyo hic bi topa basan adamlar sezon basindan beri yanyana oynatilmadiki

Burçak
14.11.2006, 13:46
Takımın Kimyası bozulmuş. ne yapsan olmuyor.
Düşünün ki koskoca Trabzonsporda A Milli takımda oynayan sadece ama sadece 2 futbolcusu var. bunların birisi ağzıyla kuş tutsa yaranamayacak durumda son zamanlarda. Bu durum Trabzonsporun neden böyle olduğunu açıklıyor aslında. İddaalı olduğumuz dönemleri aklımıza getirelim. kadroyu bir çırpıda sayardık. iskelet belliydi. ama kaliteliydi takım. birsürü milli futbolcu vardı.
kısacası hergeçen sezon takımın skeleti bozulmaya devam etti. futbolcu isimlerine tek tek bakınca fena sayılmaz. en azından şuanki yerimizi hak etmiyoruz. ama iskelet yok. bukadar oyuncu sirkilasyonunun olduğu bi takımda bu uyuşmazlıkta normal.

zeki gursoy
14.11.2006, 15:08
hocam, hasan hüsyein ferhat gibi topçuları oynatırısın.niye, onlar ancak 2.ligde oynayabileceklerini biliyolar ve böyle bi takımda oynadıklarına mişnnettarlar. kim oynatırsa onlar onun sözünden çıkmazlar..yani olabilecekleri performansları herşeyleri bu...
adamsan musampayı oynatırsın..marcheyi..hatta delikanlıysan şimeki...
oynatamazsın çünkü seninde olup olacağın bu...bunun üstünde değilsin...
yönetimde bişey yapamaz çünkü alışmılşar 2.ligde takım yönetmeye...büyük takımdan anlamazlar..kısacası bunlarında kapasitesi bu...

ya Allah aşkına ziya hoca nasıl iyi kullanmaya çalışıyor ya.Musampa'yı takıma ısıtmıyorsun.Musampa gerçekten çok harika bir futbolcu.ama ziya onu oynatmıyor,gidiyor hasan,hüseyin,ferhat gibi gereksiz oyuncuları yönetiyor.aslında kadromuz çok geniş ama ziya hoca bunu değerlendirmiyor malesef...

kudu_61
14.11.2006, 15:13
Eğer ziya bu inatla devam eder hasan ile hüseyin ile ferhat ile sahaya çıkarsa gol bulmamız çok çok zor olur
Eğer ziya bu inatla devam eder kikiyi marse yi gökdenizi ve hatta şimeki hazırlamazsa biz zor gol buluruz
Ben sahada hasanı hüseyini ve ferhatı bir arada aynı 11 de görünce maçtan önce zor gol atarız diyorum sen nasıl bunu görmüyorsun ziya hoca kiki kaliteli topçu formsuz ise onu hazırlamak senin görevin ayman mı kurtaracak Trabzonsporu

tacon
14.11.2006, 18:12
takım 4 maçtır rakip filelere gol bırakamamış

orta sahanda musa hasan hüseyin ferhat mustafa gibi adam gecemeyen bireysel yeteneği sıfır adamlarda ısrar ediyorsun..

bu şimdi kurtarıcı diye ömer rızanın iyileşmesini filan bekliyordur.

geldiğine sevinmiştik hocam ama kahrettin bizi be. bir insan bu kadarmı sabit fikirli olur. ne hakkın var bu taraftarı egolarının ben yaptım oldu düşüncenin kurbanı etmeye.

arkadaşım hüseyin hariç diğer oyuncularda haklısın ama kimi oynatsın bu adam beaa. olmayan futbolcuyu oynatamaz ki!!! transfer sezonu da kapalı. adam bize 2.sezon bambaşka bir TRABZONSPOR izleyeceksiniz derken sence neyi anlatmak istiyor?!!

Emre7
14.11.2006, 18:52

çarşambanın geleceği perşembeden belli olur derlerdi bizim yönetim devlet yönetimi igib yane hesapta eflasyonu düşürüyolar ama millet aç kısaca düşürdük diyolar ama kimsede para yok bizim yönetimde yıldız alacaz dediler evet yıldız aldılar ama biri 6 ay top oynamamış diğeri de istediği yerde oynamayıp zorla bşka bir yerde oynatılıyor.. stada yapacaz projesi şu bu diyerek milleti kandırıyolar. trabzonspro takım oyuncularına bişe oldu içerde bir sorun war gene, taraftar desen 2 günlük taraftar millet ne tututacam trabzonsporu akçaabatı tututrarım dalen nasıl giyiyon şu formayı gibi abuk subuk sözler kullanıyo.kısaca problem baştan aşağı war. çözüm _?:mad:

Enes Berfin
14.11.2006, 19:04
Bize sadece Trabzonsporlu bir yönetim gerekiyor,tek amacı Trabzonspor olan bir yönetim gerekiyor.

Aynennn Okadarrr.

Farozlu_Huso
14.11.2006, 19:23
iyi olacagiz iyi . . .

gurkankyildiz
14.11.2006, 20:49
iyi olacakmışız.Öle dio ya topçular ve ziya paşa.Bu takıma adam gibi forvet gelmedikten sonra sittin sene düzelmez....

eren_61
14.11.2006, 21:50
ilk problem orta sahada top dağıtacak savaşacak adamımız yok.bunu geçen senelerde szymek yapıyordu artık oda yok golde yok galibiyette yok.
maçlara bakıyorum orta sahada top çıkartamıyoruz.bunun için çalışan adamlar hüseyin hasan ve ferhat.asla pas yetenekleri olmayan insanlar.böyle olmaz mutlaka szymek oynatılmalı vede savaşmayacaksa bile orta sahadan ayrılmamalı.ataklar ondan başlamalı bence

Özgür Öztürk
15.11.2006, 13:20
Bu başlık bana İlhan Şeşen'in bir şarkısını hatırlatdı :( :(

İster sev ister sevme ama dön artık,
Uyanır uyanmaz düşüncemdesin.
Islak ekmek attığım kuşlar, alıştılar eve,
Onlarla beraber penceremdesin.
Ah be bitanem, nerelerdesin, nazlı bebeğim ne alemdesin.

Neler oluyor bize, yine neler oluyor gülüm
Neler sana, bana neler oluyor.
Gittiğin günden beri yüzüm hiç gülmedi.
Doğum günümde bile iyi ki doğdun demedin.
Ayrıntılara takılmak istemem ama elimde değil
Şimdi kim bilir nerelerdesin?
Ah be bitanem, nerelerdesin, nazlı bebeğim ne alemdesin.

Neler oluyor bize, yine neler oluyor gülüm
Neler sana, bana neler oluyor.

61kraltekke61
15.11.2006, 13:29
ziya hocanın ne yapmaya calıştığını anlamıs değilim. yaw bir oyuncu, oyun içerisinde 3 değişik mevkide oynar mi? sanki antreman yapıyorsunda oyuncunu deniyorsun. hem diyorsun kodromuz geniş kullan o zaman ziya hoca. Oku üfle dua et ne yaparsan yap bu takımı yola koy artık yaa sıkılmaya başladık.

ibrahim_yattara
15.11.2006, 14:08
arkadaşım hüseyin hariç diğer oyuncularda haklısın ama kimi oynatsın bu adam beaa. olmayan futbolcuyu oynatamaz ki!!! transfer sezonu da kapalı. adam bize 2.sezon bambaşka bir TRABZONSPOR izleyeceksiniz derken sence neyi anlatmak istiyor?!!

bu takım ikinci yarı iyi top oynayacaksa eğer yattaranın sayesinde oynar. gökdeniz marcelinho musampa ersen gibi adamlar hiç değilse iki pas yapabilecek bir adam bulmuş olurlar..

ferhat musa hüseyin hasan mustafa gibi adamlarda yattaranın tek başına yarattığı birkaç pozisyonu atabilir yenersek ertesi günkü gazetede 1-2 yıldız fazla alır biyerleri kalkar sezon sonu iyileştime isterler...

ayrıca hüseyinin yerine adam aramaya gerek yok 10 kişi hüseyinsiz çıkalım maça daha iyi oynarız.

hüseyinsiz iki maç = 8 gol

cIlgInIm
15.11.2006, 14:14
szymkowiak ı bu takımdan küstürüp bizi hasana bırakanlar düşünsün bu takımın halini..

Ömer SEVİNÇ
16.11.2006, 12:15
Petkovic-Lee-Erdinç-Tolga-Emrah-Hüseyin-Adem-Yattara-Szymkowiak-Fatih-Gökdeniz
Şenol Güneş

Jefferson-Musa-Stepanov-Fatih-Keçeli-Hüseyin-Hasan-Ferhat-Marcelinho-Gökdeniz-Ersen
Ziya Doğan

Bence bu fark bile yeterince açıklıyor trabzonda neler olduğunu...

Mustafa Mahmutoğlu
16.11.2006, 21:32
bu takıma el konulmadıkça adam olmayacak:(..

Mustafa Mahmutoğlu
23.11.2006, 22:40
sivasada yenildik..inş. feneri yeneriz bari şu derbi serimizi koruyalım ya..

macka61
23.11.2006, 22:48

arkadaşım çok doğru söylüyon katılmamak elde değil

HALİT KARAKAŞ
23.11.2006, 22:53
Arkadaşlar,takım kötü gidiyor,yönetim berbat,futbolcular parayı tam helal kazanmıyor gibi bir sürü sorunlar,,,,peki bu sorunları yönetim çözemiyor,bizmi çözcez diye bir soru sorulabilir,evet arkadaşlar bir işte moral motivasyon olmazsa verim olmaz,futbolculara moral ve sevgi verelim,destekleyelim.futbolcu kardeşlerimiz onun karşılığını fb galibiyetiyle geri verecektir,ben yürekten inanıyorum.sizde inanın lütfen,,,,

Mustafa Mahmutoğlu
24.11.2006, 21:55
ya normalde kadro o kadar iyiki ama ziya bey kullanımıo bunu..musampa varken gidip ferhatı hasanı oynatan adama ben teknik direktör demem..