PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivasspor - Trabzonspor

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

zafer6161
12.11.2006, 19:53
hayırlı uğurlu olsun.............

Bülent Bayraktar
12.11.2006, 20:01
dün akşamki sivas ziyanın aslanlarını ezer geçer

bordox
12.11.2006, 20:06
Sivas kendi sahasında kaybediyor deplasmanda çoşuyor yenmek için üstümüze gelirseler bir şeyler olur diyorum.Kapanırsalar zaten çok zor.

Emre B.
12.11.2006, 20:40
Bu maçı kazanmamız lazım.

marcelinhots
12.11.2006, 20:43
ben ümidi kestim.

Punisher-61
12.11.2006, 20:44
ben ümidi kestim.
Ben Ümitliyim..Ligde kalacagiz

Remzi
12.11.2006, 20:44
Zor maç olacak büyük takımlara karşı iyi oynuyorlar.Ama ben hiçbizaman kaybetmediğim gibi bu seferde kaybetmeyeceğim ümidimi ve yeneceğiz diyorum Allah'ın izniyle..1-0

efulim67
12.11.2006, 20:59

Kesinlikle bu ligde kalırız.
Erciyes o sıradan yukarı çıkamaz. Bizde bu yerimizi en azından koruruz.

abbas
12.11.2006, 21:03
trabzonsporun durumu şu an ki halinden daha kötüye gidemez.. kapanırsalar işimiz cok zor gol atamayız gibi.. ama bize karşı kapalı oynıcaklarını sanmıyorum.. o yüzden ben maçı alıcaımızı düşünüyorum..

erol-61
12.11.2006, 21:06
biz bundan sonra kolay kolay maç kazanamatız neden derseniz kongre var bizde başka şeyler oluyo kongre den sonra coşarız ancak taki bidahaki kongre yaklaşana kadar geçmişe bakın hep aynı sorun ( istisnalar hariç ) bu sezondan artık beklentim felan yok sadece eziklerle olan maçlarımız hariç

ALLAH HEPİMİZE SABIRLAR VERSİN...........

jefferson61sefa
12.11.2006, 21:11
ya ne usmesi dalga gecilecek duruma dusmedik daha ayrica trabzonspor yillarin koca cinari ben sadece futbolculara guvenmiyorum yureklerini sahaya koysunlar sivasi sivasta gol yagmuruna tutariz amason haftalardaki gibi oynarlarsa sivas bizi dagitirr
ruhumuzu ve herseyimizi sahada vermeliyi olumune gireceksin ya bildin ki ben gol yicem ama sakatlik riskim var trabzona herseyini verecek oyuncular oynamai ornegin goze girmek isteyen genc oyuncular ufukhan ve paf takimdan gelecek genc coccuklar takima monte edilmeli heralde bi marcelinho kadar oynarlar

ibrahim_yattara
12.11.2006, 21:19
sivastada canlanmaz bu takım. feneri yener ilk yarının derbi kralı oluruz. ama ligin dibinde...

erol-61
12.11.2006, 21:21
ya ne usmesi dalga gecilecek duruma dusmedik daha ayrica trabzonspor yillarin koca cinari ben sadece futbolculara guvenmiyorum yureklerini sahaya koysunlar sivasi sivasta gol yagmuruna tutariz amason haftalardaki gibi oynarlarsa sivas bizi dagitirr
ruhumuzu ve herseyimizi sahada vermeliyi olumune gireceksin ya bildin ki ben gol yicem ama sakatlik riskim var trabzona herseyini verecek oyuncular oynamai ornegin goze girmek isteyen genc oyuncular ufukhan ve paf takimdan gelecek genc coccuklar takima monte edilmeli heralde bi marcelinho kadar oynarlar

İYİDE HOCAM BU TAKIMI KİM OYNATACAYAK TDKİM ONUDA YAZDA BİLELİM

kutoz
12.11.2006, 21:24
Sivas Trabzonspor'u yener. Puan cetvelinde de dibe otururuz... Yönetim kuruluda eseriyle övünür artık... Bravo yönetim kurulu, bravo... Demek son beş maçı kaybetsekte, Aralık ayında seçimli kongre yok. Siz Trabzonspor'u paçavraya çevirin, seçim olmasın... Oh ne ala dünya...

jefferson61sefa
12.11.2006, 21:31
İYİDE HOCAM BU TAKIMI KİM OYNATACAYAK TDKİM ONUDA YAZDA BİLELİM

valla antroner turk olsun yeter yabanci hoca biim genclerle calismak istemez biz hemen sampion olalim da demioz 2010 da sampion olalim yeter ole genc kadromuz zaten 3-4 yilda ii piser artik yildi alip falan sampion olmamiz imkansiz kendi adamlarimizla ilk sezon 10 luga 2. sezon ilk 5 3. sezon yukarilara oynamaya raziyim 4 sene sonra o oynattigimiz gecler 20-21 yaslarindan 25 lere gelecek ve takim olarak kendi evlatlarimizin hakem golumuzu vermedi eze eze bi daha atacagiz hirsiyla oynamasi baska marcelinhonun musampanin yurumesi baska

Erdem Keser
12.11.2006, 21:54
bu maci cok rahat alicaz goreceksiniz

jefferson61sefa
12.11.2006, 21:59

insallah :D

İleli
12.11.2006, 22:03
yazacak bise yok bu futbolla yine maglubiyet bekliyorum yazmasi bile aci!

sedatturan
12.11.2006, 22:03
valla ne umduk ne bulduk! perişan olduk her gün biraz daha kahrediyorum neden diye? milletin içine çıkamaz olduk bu hal bu gidişat hiç iyi değil Allah yardımcımız olsun...

HALİT KARAKAŞ
12.11.2006, 22:08
Bir ümit,bir ışık,bir çıkış yolu ver YÜCE RABBİM,,,,,,HOŞÇAKALIN

Atalay
12.11.2006, 22:10
inşallah sahaya yönetim çıkar!!!!

Hüseyin Çümen
12.11.2006, 22:18
bence yeneriz bu maçta kontra atak oynarsak rahat alırız sivas bizi yenmek için uraşçak bizde gol yemeden kontralarla bitiriris işi

GULER
12.11.2006, 22:22
dunku bjk macinda cok iyi oynayan bir sivas vardi.. Adamlar gercekten posizyon URETIYORDU, harcadilar o farkli neticede yendiler.. Aslinda bizim problemimiz bjknin Tam aynisi.. kadro iyi td zayif cok zayif.. Dogal olarak takim berbat oynuyor.. Neyse maca gelince sivas dunku oyununu surdururse zerre kadar sansimiz yok diye dusunuyorum.. hatta farkli yenilebiliriz!

GULER
12.11.2006, 22:23

Hangi mantikla dusunuyorsun sorabilirmiyim?

Adamlar gozu kapali gol mu atiyor?

sefa_61
12.11.2006, 22:25
Ben Ümitliyim..Ligde kalacagiz ağlanacak halimize gülüyoruz:D

Emre B.
12.11.2006, 22:26
Bu maç bizim.Hiç merak etmeyin.

macka61
12.11.2006, 22:34
bu maçıda kaybederiz kesin sivasda sonra bizi geçer

sbay
12.11.2006, 22:37
sivası yenemezsek sonuncu oluruz haftaya herhalde.o zaman işte topluca istifa etsinler.ne yönetici ne topçu ne hoca hepsi gitsin..paf takımı bunların yaptığı işi yapar fazlasıyla

Lapina
12.11.2006, 22:39
sivastada canlanmaz bu takım. feneri yener ilk yarının derbi kralı oluruz. ama ligin dibinde...

Banada oyle geliyor feneri yenersekte unutur bu taraftar bugunleri.derken ikinci yariya baslariz iyi baslariz insallah.

TSelif
12.11.2006, 22:43
inşallah sahaya yönetim çıkar!!!!

Bu maç yönetimin maçı olucak. Gollerin hepsini sevgili başkanımızdan bekliyorum.................:mad:

salihismet
12.11.2006, 22:44
Ba$kanimiz aldigi yildizlarla Trabzonsporu musalla ta$ina yatirdi, Allah rahmet eylesin.

martinpetrov
12.11.2006, 22:53
trabzonsporun durumu şu an ki halinden daha kötüye gidemez.. kapanırsalar işimiz cok zor gol atamayız gibi.. ama bize karşı kapalı oynıcaklarını sanmıyorum.. o yüzden ben maçı alıcaımızı düşünüyorum..

nicotine kardeş aynı ezic gerets gibi konuştun

AYYILDIZ
12.11.2006, 22:56
bu maçı alıcaz görürsünüz ama takım daha iyiye gitmeyecek

jefferson61sefa
12.11.2006, 23:07
trabzonspor 3 - 2 sıvasspor
ersen martın-------balılı
gokdenız----------balılı
marcelınho
olmadı
nurı baskan atar

salihismet
12.11.2006, 23:10
Fatih Akyelin oynamamasina sinirlenen Yilmaz Vural, o oynasayti kesin 3 puan alirdik dedi. Burun farkiyla golü kaciran Ersen, burnununu kurtaramayinca, yine solugu hastanede aldi. ilk kez duasi kabul edilen Jeferson gol yemedi, bu duruma $a$iran ba$kan, yeni bir yildizimiz daha oldu dedi.Ibrahim Haciosmanoglu yedigi yemekten zehirlenince son anda kadrodan cikartildi. Yildizlarin arasinda el feneri görevi yapan Sadi sungur, pardan, Ferudn Sungur, ben sihirbaz deyilim dedi. Eski$ehire attigi golden sonra kendisine yürekten sarilmayan Ziya Dogana kizgin oldugu gözlenen F. Sungur bu macta gol atamadi.,

jefferson61sefa
12.11.2006, 23:11
Fatih Akyelin oynamamasina sinirlenen Yilmaz Vural, o oynasayti kesin 3 puan alirdik dedi. Burun farkiyla golü kaciran Ersen, burnununu kurtaramayinca, yine solugu hastanede aldi. ilk kez duasi kabul edilen Jeferson gol yemedi, bu duruma $a$iran ba$kan, yeni bir yildizimiz daha oldu dedi.Ibrahim Haciosmanoglu yedigi yemekten zehirlenince son anda kadrodan cikartildi.

10 numara ınce espırı :D:D:D:D:D

Bartuğ13
12.11.2006, 23:15
aa ziya doğan ligden düşürmeden gitmeyecekmiş.birinci yapamam sonuncu yapasyım diyormuş.bu maçı alamayız.eğer ziya istifa edecekse almak da istemeyiz zaten

oguzkoc
12.11.2006, 23:15
http://www.trt.net.tr/wwwtrt/ligler.aspx?tur=futbol&tip=2&grup=614&sezon=2006-2007&hafta=0&yer=genel

şu tabloya bir bakın, futbolculara bir gösterin. haftaya 3 puan alamazsak nereye düşeceğimizi bir gösterin...

ve haftaya sivasın bizi yenmesi, antalyanın bu futbolla gs yi yenme olasılığını, rizenin erciyesi kesin yeneceğini ve sakaryanın da ankaragücünden 3 puan alabileceğini de hatırlatın...

sonucu söliyimmi? trabzonspor 16.

allahınızdan bulun futbolcular bozuntusu... bu taraftarın ahı üzerinizdeyken hiçbirşey yapamazsınız...

zafer6161
12.11.2006, 23:19
sivasa yeniliriz fener gelir burdada yener bizi deplasmanda ankarasporla berabere kalırız
3 hafta sonra 17 . sıradayız

AYYILDIZ
12.11.2006, 23:21
http://www.trt.net.tr/wwwtrt/ligler.aspx?tur=futbol&tip=2&grup=614&sezon=2006-2007&hafta=0&yer=genel

şu tabloya bir bakın, futbolculara bir gösterin. haftaya 3 puan alamazsak nereye düşeceğimizi bir gösterin...

ve haftaya sivasın bizi yenmesi, antalyanın bu futbolla gs yi yenme olasılığını, rizenin erciyesi kesin yeneceğini ve sakaryanın da ankaragücünden 3 puan alabileceğini de hatırlatın...

sonucu söliyimmi? trabzonspor 16.

allahınızdan bulun futbolcular bozuntusu... bu taraftarın ahı üzerinizdeyken hiçbirşey yapamazsınız...

Allah muhafaza böyle bir şey düşünmek istemiyorum iyiniyetle bu 2 haftada 6 puan alıp takımı ayağa kaldırırlar diyorum.

jefferson61sefa
12.11.2006, 23:27
ama bıde alırsak :D

Sarıalibey
12.11.2006, 23:37
lig çok enteresan bi galibiyet bizi 5.yapabilir

Gürkan
12.11.2006, 23:45
4.kayseri ile aramızdaki puan farkı sadece 3 .

dusecegız yaygarası yapanlar hep alta degıl bırazda yukarı bakın bence.

tamam durum kotu ama abartmayada gerek yok.

bır serı yakalayıp 3 mac alırsak yukarıya cok rahat yerlesırız.

turkercan
13.11.2006, 00:03
bence bu sitede düşme kelimesi yasaklansın.. yenilsekte adımız bizi her zaman ligde tutacaktır. (masabaşı değil formanın ağırlığı). sivas beşiktaşı yendi moralli olacak ve biz tam tersine moralsiz olacaz. söylemek istemiyorum ama yenilecez gibi :(

sbay
13.11.2006, 00:04
3 hafta öncede fener maçına kadar kazanırsak ilk yarıyı 2. sırada bitiririz diyoduk...ama son 4 haftada sadece 1 puan aldık.yukarıyla aramızda puan farkı fazla değil.ama biz puan alamıyruzki yukarıya bakalım...biz kendimize bakalım sonra başka yerlere bakarız

MahmutHSO
13.11.2006, 00:31
Of yaa.Yine mi maç başlığı.Yine mi stress.Offffffff

Emre B.
13.11.2006, 00:45
BJK ile aramızda 5 puan fark var.Daha hiçbirşey bitmedi.Sakarya bile şampiyon olabilir.

Adem Erdoğan
13.11.2006, 00:49
güzel oynasınlar yenemesinler.

61viya
13.11.2006, 01:03
Bu başlığı ben açmak stemiştim aslında...

Hçbir kan bağım olmayan o topraklara,nerelisin dedklerinde hasret olduğum şehrn adını verdiğim o kutsal yere neydi beni böylesne bağlayan? Bir yeri seversen orası dünyanın en güzel yeriydi ya hani...Hele bir takım sayesinde sevdiysen o şehri...Ölüm bile ayıramazdı seni oradan...

Gerçek memleketin olan takımla (antalya) maç yapar yüreğinin takımı,ve nüfüsta kayıtlı olduğun şehir umurunda bile değildir! Tek gerçek bordomavidir...Netice kötüyse gündüzler zifiri karanlık...!

Şu an okuduğum şehire geliyor bu takım haftasonu! Mektuplar dünden hazır,sahiplerini bekliyor...Mektup sahibi biliyor ktleneceğini çünkü! İnadına büyüyor bu aşk..Nefes alınan he saniye büyüyypr trabzonspor sevgisi!

Yaşadığım şehre geliyor bu takım haftasonu!! Nefes alamıyorum,ölüyorum heyecandan...Sebepsiz doluveriyor gözlerim düşünmeye çalışırken onları...

Ve en içinden inanıyorum kalbimin! Aşılacak bu günler! Ve sivasta galip olan trabzonsporum olacak!!!!

Sizin için herhangi bir deplasman di mi Sivasspor? Oysa burada br yüreğin ömrüne bedel! Gelişin ve gidişin çok güzel olacak inş Trabzonsporum!

Adem Erdoğan
13.11.2006, 01:12
@61viya

şu gazetelere çıkan bayan diilmiydin sen 2 sene önce falan.

Hüseyin Çümen
13.11.2006, 01:27
harbi bu maçtada yenilirsek febe de yener bizi ozman biz çok kötü bi duruma geliriz

Adem Erdoğan
13.11.2006, 01:56
o kadarda diil feneri yeneriz artık.en son yendiğimizdede ligde kalma mücadelesi veriyoduk hatırlıyosanız.

2001 sezonu

2-1(zafer(2)-johnson)

TSKara61
13.11.2006, 02:12
Bu takım açık oynanan her maçı kazanabilir bence. Ama farkındaysanız oynadığımız son maçların hepsinde rakip takım 10 kişilen defans yapıyor bizde istediğimiz futbolu oynayamıyoruz. Taktik maktik pencereden dışarı mahalle maçına dönüyor. Sivas adam gibi oynarsa rahat yeneriz ama 10 kişi defanslan sahaya çıkarsa yine 0-0 veya 1-0 maçı kaybedebilirz.

Faik Yılmaz
13.11.2006, 08:40
iddia oynayacakalr için banko bir maç
1 oynayın merak etmeyin bu takım sizim yüzünüzü kara çıkarmaz.....

frango
13.11.2006, 09:23
iddaa da 1 oynayacak arkadaşlar varsa bunu kendılerıne saklasın burasaı ıddaa yerı deyıl ıddaa altında bı baslık var gıdıp oraya yorumlarını yazsınlar hem para kazanırlar hemde gereksız yere forumu doldurmazlar

OZDEN61
13.11.2006, 09:25
Fatih Akyelin oynamamasina sinirlenen Yilmaz Vural, o oynasayti kesin 3 puan alirdik dedi. Burun farkiyla golü kaciran Ersen, burnununu kurtaramayinca, yine solugu hastanede aldi. ilk kez duasi kabul edilen Jeferson gol yemedi, bu duruma $a$iran ba$kan, yeni bir yildizimiz daha oldu dedi.Ibrahim Haciosmanoglu yedigi yemekten zehirlenince son anda kadrodan cikartildi. Yildizlarin arasinda el feneri görevi yapan Sadi sungur, pardan, Ferudn Sungur, ben sihirbaz deyilim dedi. Eski$ehire attigi golden sonra kendisine yürekten sarilmayan Ziya Dogana kizgin oldugu gözlenen F. Sungur bu macta gol atamadi.,

guzel olmus :-)

selçukabi
13.11.2006, 10:01
Allah kaza bela göstermezse orada olacağız....BMN Ankara

sismolog61
13.11.2006, 10:03

Takımı bu hallere düşürenler utansın YAZIKLAR OLSUN

Hurricane61
13.11.2006, 10:27
duselim 2.ligede orda sampiyonluk gorelim en azindan sirasiyla devam ederiz sora b kategorisi 3.lig fln tarihe geceriz valla butun liglerde sampiyonluk yasayip...

Mustafa AYDIN
13.11.2006, 10:30
Bu maçı alacağız dersem bana gülermisiniz:D

frango
13.11.2006, 10:32
sivası yenecez kımse merak etmesın

yenteli
13.11.2006, 10:35
TRABZONLU KİME DENİR?
*YANI BAŞINDA
ADAM VURULDUĞUNDA KORKMUYORSAN,
*61 PLAKAYI HER GÖRDÜĞÜNDE GÖZLERİN DOLUYORSA,
*HİÇ BİR YERDE HİÇBİR ŞEYDEN KORKMUYORSAN,
*SU 100 DERECEDE SEN 5 DERECEDE KAYNIYORSAN,
*TRABZON ŞAMPİYON OLUNCA TRABZONA MERMİ YAĞACAĞINDAN ALLAH
BİR KADAR EMİNSEN,
*RUHSATSIZ SİLAHLAR TOPLATILACAK DENİLDİĞİNDE GÜLME KRİZİNE
GİRİYORSAN,
*HER ALLAHIN GÜNÜ KAVGA EDİYORSAN
*DANGER YAZISINI TANKER ZANNEDİYORSAN,
*MEKKEYE GİTMEDEN UZUN SOKAKTA HACI OLABİLİYORSAN,
*15 YILDIR İÇİYORUM Bİ BAĞIMLILIĞINI GÖRMEDİM DİYORSAN,
*TANIDIĞIN HER TRABZONLUNUN EVİNDE EN AZ BİR SİLAH OLDUĞUNDAN
EMİNSEN,
*TRABZONU DÜNYANIN BAŞKENTİ DİYE TANITIYORSAN,
*NERELİSİN DİYE SORULDUĞUNDA ALLAHA ŞÜKÜR TRABZONLUYUM
DİYORSAN,
*CEBİNDEKİ SON PARAYLA MAÇA GİDİYORSAN,
*TRABZONSPOR YENİNCE SEVİNÇTEN ORTALIĞI YAKIP YIKIYORSAN
*TRABZONSPORU EKMEK SU GİBİ GÖRÜYORSAN,
*BOĞA GÜREŞLERİNDE MATADOR YERİNE BOĞAYI TUTUYORSAN,
*TRABZON HAPŞIRSA ANKARA GRİP OLUR DİYORSAN,
*GURBETTE MOLOZUN ÇÖP KOKUSUNU DAHİ ÖZLÜYORSAN,
*LM SİGARASINA LAZ MALBORASI DİYORSAN,
*HAMSİYİ KILÇIKLI YİYORSAN,
*KAHVALTIDA HAMSİ YİYEBİLİYORSAN,
*YASAK AŞKLARA TUTULUYORSAN???

artık kendinden gurur duy trabzonlusun

yenteli
13.11.2006, 10:45
bi kere bu sevdaya tutulduk. omur boyu kanserle yasamak gıbı bırsey.bız bu amansız hastalıga yalalandık.ama TRABZONSPORLU olmak bır gurur ve ayrıcalık. her maglubiyette olmek her galıbıyette yenıden dogmak.ıste TRABZONSPORLULUK bu demek.

ınsallah bu kotu gunlerde gececek ve eskı gunlere donecegız...

Volkan Yavuz
13.11.2006, 10:54
harbi bu maçtada yenilirsek febe de yener bizi ozman biz çok kötü bi duruma geliriz

sen sampyionlugu mu düsünüyorsun??? biktim ya her senen hedefimiz sampiyonluk!bos bosuna umutlanmiyalim. 25 senedir sampyion olamiyoruz her zaman aynisi .ilk önce adam gibi futbol oynasinlar gerisini ozaman düsünelim!!
allah askina dünkü futbol neydi?? top bi kiside ebirleri mal gibi duruyor yada YÜRÜYOR!!

en azindan kosunlar ya bu ne ya biktim! SIvasa da hedefimiz bir puan olsun:mad: 3 puan alamayiz!! bu takimla asla!!

Oğuuz
13.11.2006, 10:56
veeeeee on yıldır ettiğim dualarım kabul oldu ve büyük aşkım Trabzonsporum bu hafta Sivasımda,bu çoğunuz için sıradan bi maç olabilir belki ama bide bana sorun tam on yıldır, Trabzonspor aşkına tutulduğumdan beri bu günü bekliyorum, hayatımda ilk kez Trabzonsporumu tribünden izleyeceğim, Allah'ım bu ne büyük bi mutluluk..
ama insan keşke diyor keşke Yattara ve Kralım sizde olsaydınız ne olurdu :(

Oğuuz
13.11.2006, 10:59
Oysa burada br yüreğin ömrüne bedel!
ömrüne bedel olacak başka bi yürek daha var... :)

DİNÇ
13.11.2006, 11:27
veeeeee on yıldır ettiğim dualarım kabul oldu ve büyük aşkım Trabzonsporum bu hafta Sivasımda,bu çoğunuz için sıradan bi maç olabilir belki ama bide bana sorun tam on yıldır, Trabzonspor aşkına tutulduğumdan beri bu günü bekliyorum, hayatımda ilk kez Trabzonsporumu tribünden izleyeceğim, Allah'ım bu ne büyük bi mutluluk..
ama insan keşke diyor keşke Yattara ve Kralım sizde olsaydınız ne olurdu :(

Kardeşim bu kadar sevinme hayal kırıklığı yaşarsın...
İlk gittiğim Trabzonspor maçı Karşıyaka-Trabzon maçıydı...
Ve biz bu maçı 4-2 kaybetmiştik...
Sonrasında daha ne hayal kırıklığı yaşadık...

adherent_1
13.11.2006, 11:41
Arkadaşlar dün Antalyaspor maçında, maçı izleyen taraflı tarafsız herkesin de kabul edeceği gibi yan hakem maçı katletmiştir. Ancak bu hakemler bize bunu çoğu zaman yapıyor ve olası şampiyonluklarımız her zaman engellenmek isteniyor. Bir Anadolu kulübü olarak buna şaşırmamak lazım. Asıl şaşılması gereken şey Ziya Doğan’ın, oynattığı 6 defansif oyuncuyla Trabzonsporumuzu katletmesidir. Yani Trabzonspor sadece hakemlerle boğuşmuyor; bir de takımı nasıl kurması gerektiğini bilmeyen bir teknik adamla boğuşuyor.
Trabzonsporumuz, Antalyaspor maçının ilk yarısında orta sahadaki eksikliğine rağmen maçı kazanma hırsıyla iyi hücum etti. Ancak yan hakeme takıldı… İkinci yarıda ise orta sahadaki eksiklik kendini iyice belli etti. Ne yazık ki rakip kalede doğru düzgün bir pozisyon bile bulamadık.
Ziya hocanın, Trabzonsporumuzu defansif bir kurguyla sahaya sürme inadı devam etti. Takımımızın galip gelemeyeceğini anlayınca, her zamanki gibi yine geç kalarak oyuna bir orta saha oyuncusu sürdü. Ardından Trabzonsporumuz sanki birkaç farkla öndeymiş gibi iki defans oyuncusunu daha oyuna alarak geleneksel hatalarına devam etti. Nedir nu arkadaşlar Allah aşkına? Niçin bu inat? Niçin hala Trabzonsporumuzun orta sahası sağlıklı bir şekilde kurulamıyor? Niçin Trabzonsporumuz galibiyet için hala üç pası beceremeyen Musa Büyük, Hasan Üçüncü, Ferhat “Çökmüş”, Hüseyin Cimşir gibi üçüncü ligde oynamaya layık oyunculara muhtaç?
Bana göre bu soruların iki cevabı var: Birincisi yönetimin Trabzonsporumuzun büyüklüğüne yakışan gerekli transferleri yapmaması, ikincisi de Ziya Doğan’ın eldeki kadroyu iyi şekilde değerlendirememesidir. Yeter artık, yeter, yeter, yeter. Lanet olsun gerekli transferleri yapmayan Nuri Albayrak yönetimine, lanet olsun çağımız futbolunun çok gerisinde bir anlayışla takım kuran Ziya Doğan’a. Ya kendinizi düzeltin, Ya istifa edin çekin gidin, ya da biz taraftarlar sizi düzeltmesini iyi biliriz…
Sivasspor maçına gelecek olursak tek cümleyle söyliyeyim: Ziya Doğan bu korkak kafayla devam ederse; biz de ikinci lig yolunda sağlıklı bir şekilde ilerleriz…
:mad:

zafercalikoglu
13.11.2006, 11:57
hayırlı uğurlu olsun.............

inşallah dediğin gibi olur,

demokles
13.11.2006, 12:06
ne oluyor beyler trabzonspor bu futbolculardan yada yönetimden ibaret değildir kendinize gelin bu futbolculara değil trabzonspora sahip çıkın her zaman ve her yerde... sivasta beraber olalım ve taraftar olarak üzerimize düşeni yapalım...

Murat Altun
13.11.2006, 12:54
feneri kesin yenerizde sivastan cok korkuyom

ergin cesit
13.11.2006, 12:56
Ben HİÇ Ümİtlİ DeĞİlİm.futbolcularda ÖzgÜven KalmamiŞ

Faik Yılmaz
13.11.2006, 12:59
iddaa da 1 oynayacak arkadaşlar varsa bunu kendılerıne saklasın burasaı ıddaa yerı deyıl ıddaa altında bı baslık var gıdıp oraya yorumlarını yazsınlar hem para kazanırlar hemde gereksız yere forumu doldurmazlar

söylediğim laf gerçek değil mecazi anlamda kullandım.... deplasmanya yapılan maç sayısı 5. galibiyet 1 mağlubiyet 4.küçüklerin değil her takımın maskarası olduk yönetime futbolcuya laf edeceğine uğraştığın şeye bak.. hem gereklimi gereksizmi yazacağıma ben karar veririm bunun yorumunuda sen yapamazsın.
argo küçük düşürücü olmadıktan sonra her türlü yorumu yaparım....

kudu_61
13.11.2006, 13:18
13 Trabzonspor 13 4 4 5 15 16 -1 16
14 Sivasspor 13 4 3 6 13 18 -5 15
15 Antalyaspor A.Ş. 13 2 8 3 15 17 -2 14
16 Çaykur Rizespor 13 4 2 7 11 16 -5 14
17 Sakaryaspor 13 3 4 6 8 15 -7 13
18 Kayseri Erciyesspor 13 1 3 9 12 35 -23 6

TABLOYU DİKKATLİCE İZLEYELİM
15 NCİ Antalya : 0 - 0 gol satamadan 1 puan
16 ncı rize : 0 - 1 gol atamadan 0 puan
17 nci sakarya : 0 - 1 gol atamadan 0 puan
18 nci erciyes : Allah o direkten razı olsun yoksa 2-2 biterdi

altımızdaki takımlar bizi zorluyor yani bu demek ki sivas maçı başa baş geçecek eğer ziyanın kadrosu ile çıkarsak belki 1 atarız maça yatarız belki de berabere biter benim kadrom ile çıkarsak 5 atarız
neticede bana göre es es bu yukarıda yazdığım takımlardan daha kaliteli ama neredeyse benim kadrom ile 5 attık anlatabiliyor muyum
Eğer altımızdaki takımlardan tam puan alabilseydik puanımız 24 olacak tı

BENİM KADROM : (Yaza yaza bıkmayacağım çünkü kurtuluş bu kadro da)
jeff
fatih, stephanow, çağdaş, murat
hasan
gökdeniz, şimek, kiki
marse
umut

kudu_61
13.11.2006, 13:45
Zaten bu maçı alamazsak gerisini düşünemiyorum
1. febe
2. bursa
3. ankara

puan 16 ve alacağımız puan yok gibi...

zafercalikoglu
13.11.2006, 17:06
haka kadro kurup o kadrayoda şimek yazıp duruyorsunuz,onun yerine paf takımından bi adam oynasın herhalde daha iyi oynar,kaldı 4 mac alacagımız makismum 4 puan
lazorani dönemini gibi,

sweetrose
13.11.2006, 17:10
Bu maç antalya maçı gibi oyuncuların rahat koşturabileceği maç olmayacak.. Sivas hala katı defans yapıyor ve gollerinin çoğu kontradan..

galyanlim
13.11.2006, 17:11
ne olacağı belirsiz ama hep destek

Adem Erdoğan
13.11.2006, 17:16
haka kadro kurup o kadrayoda şimek yazıp duruyorsunuz,onun yerine paf takımından bi adam oynasın herhalde daha iyi oynar,kaldı 4 mac alacagımız makismum 4 puan
lazorani dönemini gibi,

bence paf takımla oynasak daha iyi

Erdem Keser
13.11.2006, 17:45
dert etmeyin usaklar son 4 hafta 4 galibiyet alacagiz ve ilk yariyi fenerin arkasinda 5 puan farkla bitirecegiz daha kaybedilmis birsey yok unutmayin fener 14 puan geriden gelipte sampiyon oldu bu sene lig cok cetin bizim istedigimiz sadece bir galibiyet takim in morali yerine geldimi fenerede cakariz bursayada yeterki su sivasi yenelim takimda isik var

AYYILDIZ
13.11.2006, 17:48
bu maçı alıp yükselişe geçeriz

Erdogdu61
13.11.2006, 18:04
bence berabere biter mac. sivas arkayi acmiyacak. anlamadiim, hem zirliyorlar yok trabzon büyük degil diye hemde 11 kisi defans oynuyorlar.

Jackdaniels
13.11.2006, 18:51
Açıkcası ziya doğana ve kadroya pek güvenmiyorum ama takımın adına çok güveniyorum....

Punisher-61
13.11.2006, 18:53
su an düsünüyorum ... bu kötü sonuclar 10-15 sene önce olsaydi..taraftar bunlari yasatirmiydi acaba..

sweetrose
13.11.2006, 19:22
Bu sene en kötü sezonu yaşıyoruz; bunlara hazırlıklı olalım..

Hüseyin Çümen
13.11.2006, 20:03
sivas bize defans yapmıycak tam ziya lık maç defans ı kalabalık tutup sivası üsütne çekecek kontralarla vuracak sivas son haftalardaki durumumuzdan sora bize defans kesin yapmaz bence bu maçı akllıcca bi taktikle kesin alıcaz

sweetrose
13.11.2006, 20:58
Sivas kendi evinde başarısız; deplasmanlarda iyi oynuyorlar sadece; kendi evinde genelde katı bir defans anlayışları var; ziya hoca nın buna göre bir taktik anlayışı çıkarmalı..

guera
13.11.2006, 21:15
hala ziyalik maclardan bahsediyoruz hala hayal kuruyoruz hala ligdeki durumumuzu tam olarak kavrayamamisiz!
evet birilerine guvenmek güzel güzel ama gercekleri balcikla sivamakta olacak is degil!
ziya dogan geldiginden bugünedegin takima katkisi neredeyse sifir! kazandigi iki derbi ve takima yüklenilen kondusyon disinda ne var!kaldi ki onun gelisiyle birlikte milli maclar dolayisiyla zaten liglere iki kez 15er günlük aralar verilmis yani herhangi bir antrenör olsaydi takimin basinda o da takima bu aralarda kondusyon yüklerdi.
musampayi mi hazirlamis hoca yoksa marchelinihodan yararlanabilmeyi mi ögrenmis! geldiginde gokdeniz formunun zirvesindeydi simdi yavas yavas erimekte. umuttan yararlanabilmis degil musa büykten vazgecemiyor ve olsa ömer riza en has oyuncusu olacak! o kadar cesaretsiz ki hasani bu takimdan kesemiyor ve 7 tane solbek oynayabilcek oyuncu varken elinde 4 mactir solbeksiz maclara cikiyoruz!taktik anlamda bana birisi anlatir mi tkaimin durumunu lutfen?
7 defans oyuncusuyla maclara cikip averajimizi -1 getirebilmek ve son dort mactir gol atamamak ise bunlarin üzerine sadece tuz biber olarak ekilebilir! hoca hala sorunlarin ne oldugundan haberdar oldugunu ve onlari cözecegini söyluyor! bizde biliyoruz sorunlari ama olmuyor iste bilmek yetmiyor eyleme gecmek gerekli...hoca su haliyla oyunculari önümüze atiyor baska birsey degil...
sivasi yeneriz yeniliriz bu cokta önemli degil... yenersek sadece umutlarimizi gelecek haftalara tasiriz ancak yenilirsek ziya gider...ancak bana kimse ziyanin sivas macina bir taktik anlayisla cikacagindan falan bahsetmesin! hangi maca ziya bir taktikle cikti! hangi macta ohh be takim iyi oynuyor dedik? galatasaray macinin ilk yarisinin 30 dakikasi haric bu takim ziyanin gelisinden bu yana kesinlikle futbol oynamadi!oynadiklari zaten tkaimin varolan en alt performans siniri. ynai bu takim hocasiz ciksin maclara zaten böyle oynar... ve bence dogan gitsinde artik cünkü o adama tahammülüm kalmadi maclarda onu elleri ceplerinde görünce sinirkatsayim yükseliyor...
düs yakamizdan ziya dogan düs be artik...

eys_61
13.11.2006, 21:20
Sivas kendi evinde başarısız; deplasmanlarda iyi oynuyorlar sadece; kendi evinde genelde katı bir defans anlayışları var; ziya hoca nın buna göre bir taktik anlayışı çıkarmalı..

tam ziya hocalık maç desene karşılıklı al gülüm ver gülüm yaparız sivasla

frango
13.11.2006, 21:32
sivas maçı umarım ıyı bı başlangıçolur artık bı yeerden galıbıyetlere baslamalıyız umarım bu baslangıcda sıvas maçı olur

Fatih Ay
13.11.2006, 21:54
sivasa şansımız tutmuyo...
zaten bizde moral 0...
onlarda yener bizi biz de kümeye doğru yaklaşırız:(:(

sweetrose
13.11.2006, 21:56
tam ziya hocalık maç desene karşılıklı al gülüm ver gülüm yaparız sivasla

Birazcık öle olacak ama ziya işini bilir diyorum; başka bir şey demiyorum:mad:

AYYILDIZ
13.11.2006, 22:17
sivasa şansımız tutmuyo...
zaten bizde moral 0...
onlarda yener bizi biz de kümeye doğru yaklaşırız:(:(

Kardeş bu maçı alıp sonrada feneri yenip zirveye yaklaşıcaz inşallah

AYYILDIZ
13.11.2006, 22:29
ersen martin yarın burnundan kısa bir operasyon geçirecekmiş sivas maçında oynayamıyor ama fener maçında sahadaki yerini alabilecekmiş

Mehmet
13.11.2006, 22:29
Bu maçta fark yememek için oynamalıyız.

Harun
13.11.2006, 22:37
Yüzde yüz beraberlik maçı.

Emre B.
13.11.2006, 23:09
Bu maçı kazanıp yükselişe geçicez.

@FLU
13.11.2006, 23:11
ne diyimki ben şimdi gönül ister beş atalım ama nerde

erol-61
13.11.2006, 23:33
benim hiç umudum kalmadı ne düşüne biliyorum ne konuşabiliyorumtek bildiğim son 4 hafdada TRABZON SPORUMUZUN puan kayıpları tam 11 puan şuan eziklerle puan puana kafadaydık ve bir hafta sonraki eziklerle yapacağımız maz tadından yenmez güzüllikde olacakdı ama nerdeeeee...
TRABZONlunun TRABZON lu dan başka dosdu yokdur öz evlatlarla devam rezilde olsak bizim vezirde olsak bizim başarımız kimse pay sahibi olamaz!!!!!!!

inşallah sivası geceriz ALLAH sonumuzu hayr edsin....

Barış
13.11.2006, 23:37
bu adamlar kendi sahasında çok pislik oynuyor,defansın göbeğinde de 2 kalas,hakkı ve servet. bizde de ersen yok. kazanmak için farklı bi şeyler üretmeliyiz ama kadromuz belli, nasıl oynayacağımız belli,zor kazanırız..

TSelif
13.11.2006, 23:40

Dimi yaaa:(

AtalaY_BuğrA
13.11.2006, 23:43
bu adamlar kendi sahasında çok pislik oynuyor,defansın göbeğinde de 2 kalas,hakkı ve servet. bizde de ersen yok. kazanmak için farklı bi şeyler üretmeliyiz ama kadromuz belli, nasıl oynayacağımız belli,zor kazanırız..

Barış'ım dediğin gibi şu anda ki oyun şablonumuzla çok zor işimiz. Hele ki yeni Hoca değişmenin ve Bjk yenmenin motivasyonu ile oynayacak olan sivas karşısında iki kat zorlaşıyor olay. Bence bu maçta ERsen oynatılmayacaksa Umut ile tek forvet başlayıp. Havadan değil yerden hızlı bir şekilde çıkarak sonuca gitmeliyiz. Havadan oynadığımız anda Hakkı ve SERvet topları çok rahat toplar. O yüzden sakin oynayıp yerden oynamalıyız.

Emorfo
14.11.2006, 00:10
Ersen bu gün İstanbul'daydı. Çatlayan burnu Antalya maçında kırıldı. Yarın Memorial Hastanesi'nde burnundan ameliyat olacak. Sivas maçında büyük ihtimalle yok. Oynasa da maske felan olacak yine. Fener maçına yetişecekmiş.

Mehmet_Mercanlı
14.11.2006, 00:10
gol yemeden atarsak kesin kazanırız dicem..:mad: . onuda hakem saymaz.:mad:

Oğuuz
14.11.2006, 00:15
forumdaki genel kanı bu galiba ama yanılıyorsunuz dostlar... geçen sene sivas hep katı defans yapar bi gol bulup üstüne yatardı, o futboldan nefret ederdim ve o futbolundan dolayı en çok ben eleştirirdim sivası.. ama bu yıl farklı sivas daha bi top oynamaya çalışıyor ama bu kezde çok şanssız siz bakmayın kendi evinde başarısız olduğuna gayet iyi oynuyor ama çok şanssız goller yiyor ve çok gol kaçırıyor.. geçen sene bu senekinden daha iyi bi konumdaydık ama inanın bu seneki hazzı vermiyordu bana...

Hüseyin Çümen
14.11.2006, 00:29
ersen derbilerde 2 gol atıuo zate alıştı onu febe ye saklayalım sivas maçı zaten ersene iş düşmicek bi maç kontralarla yenmee çalışçaz umut iidir bu maç için

ARAF
14.11.2006, 00:39
arkadaşlar kusura bakmayın ama bu saatten sonra bu takımdan bi cacık olmaz hele ziya hoca baştayken

Rasim YILMAZ
14.11.2006, 01:03
eeee büyk hacıosmanoğlu tahamülümüz kalmadı diye açıklamalarda bulunuyorsunuz!!! asıl bu taraftarın size sabrı kalmadı!!!

bu maçta hakem hatakları vardı diosun..bunun arkasına sığınmayn...sakarya maçındada mı vardı? rize maçındadamı vardı?gençlerbirliği maçındada hakem yaktı değilmi bizi...
ÇIkın karadeniz insanına yakışır şekilde açıklamanızı yapın...bu gömlek bize bir numara büyük geldi bırakıyoruz diye...
Rezil ettiniz takımı..hala pişkin pişkin konuşabiliyorsunuz.. Şurda yazılacak ne kadar çok şey var ama... Neyse!!
Sadece trabzonsporun bugüne kadarki ; en yalancı(cebinizden iki dünya yıldızı alacağınız sözü), en acemi(açıklamalarınız, t.d seçimleriniz ve ispanyaya t.d ile görüştürmek için gönderdiğiniz yöneticinin kısa mesajla lazaroni ile anlaşıldığını öğrenmesi), en vurdumduymaz(yattara zamanında ameliyat olsaydı şimdi sahdaydı.ameliyatı 1.5 ay geciktirdiniz) ve en berbat yönetimisiniz(takım şu anda düşme potasında!!! 13. sırada)

ARTIK BIRAKIN ve GİDİN!!!

Sivas ilede en fazla berabere kalabiliriz..atıp tutmayalım arkadaşlar..

6Şafak Aydın1
14.11.2006, 01:54
herkes bunun Trabzonsporun gercek yüzü olmadigini biliyor. Engelleri ( yönetimmi dersin futbolcu mu dersin seyircimi dersin bahismi dersin) asalim hele, Avni Akerden puanin p sini alamazlar.

Hüseyin Çümen
14.11.2006, 02:22
öle bi çıkış yakalayacazki herkes şaşıracak üst üste 15 maç kazanacaz inşallah göründe bakın bi başlasak kazanmaya ahh
bu ligde hiç bişe yok büyülenmişiz biz büyü yoksa bende bişe bilmiorum

bmtr
14.11.2006, 02:55
Ben takima guveniyorum ama Ziya'ya guvenemiyorum. Cok garip bir dizilis ve takdik anlayisi var elemanin. Hala ne yapmak istedigini cikaramadim. Sivas takiminin son iki macini izeledim. Hakkaten iyi oynuyorlar. Siz kupa'da fener'e yenildigine bakmayin. O mac Sivas'in hakki idi. Sivas oynadi Fener aldi maci. Saha'da karli idi. Nasil yenildiler anlayamadim. Besiktas macinda da bir cok golluk pozisyonu harcadilar. Yani Sivas hakkaten son zamanlara cok iyi oynuyor. Bizim takim bu Sivas'i duzgun bir 11 ile yener. Bir de oyuncularin heyecanlanmadim, kendine guvenleri tam olarak saha da olmalari lazim. Bazi yetenekleri sinirli oyuncularinda oynamamasi lazim. Bunlar: Mustafa Keceli, Ferhat Cokmus, Hasan Ucuncu, ve Musa Buyuk,.

Mehmet
14.11.2006, 07:51
Biz kaybedeceğimizi düşünelim. Alıştıkya :)

Faik Yılmaz
14.11.2006, 09:36
offfff offff
bi tek elimizde forvet olarak umut kaldı......
bu kadro ile nasıl çıkışa geçecez bilmem......
işimiz çok zor valla.....

Bilal 61
14.11.2006, 10:55
Zor bir maç olacak isterim galip gelelim ama takımda o hava hala görünmüyor..Ama alacağız bu maçı hemde farklı olacak gibime geliyor..

tsmaniac
14.11.2006, 11:59
hadi bu maçı kazandık diyelim e ondan sonraki maçlar nolacak peki :)

sbay
14.11.2006, 12:03
sivasspor da eksik varmı acaba....

tiredman
14.11.2006, 13:12
bu maçı kesin yeneceğiz..yönetim aslında iyi niyetli ve gerçekten başarılı olmak için uğraşıyor ve ilk kez bu kadar transfere para harcanıyor.ama işbilmezlik ve acemilik had safhada bu yönetimde.eleğini asmış şarjı bitik topçularla bu lig yarışını götüremeyiz.son derece hatalı transferlerle müthiş bir maddi kayıp ve taraftarda manevi kayıp var.
birde ben bu son antalya maçını bi kahvehanede izledim.ve anladımki bu taraftar gerçekten başarıya layık olamamış.adamlar güya trabzonlu ama hadi antalya çak bi golde keyfimiz gelsin v.s laflar ediyorlar.az daha kavga çıkacaktı aramızda.ayıptır sen takımının galip gelmesini yürekten istemezsen inanmıycaksınız ama bu sahaya yansır.bilimsel değil belki ama bu gerçektir.yürekler toplu vurdumu başarı gelir.
tamam takım hakkaten sıradanlaştırılmış ama bu gemi bizim.karaya oturmasına müsade mi edeceğiz.kötüde oynasak sefilleri de oynasak.yine trabzon trabzon diye bağıracağız.biz takımımızı aşağılarsak bu takıma kim gelirse gelsin.başarı gelmez.gerçekten bu sene işimiz çok zor.takımda bikaç yıldız dışında dandik diyebileceğimiz çok topçu var.çok iyi etüt edip iyi bi revizyon lazım.

kudu_61
14.11.2006, 15:05
Ben takıma güveniyorum o çıkışı kesin yakalayacağız ama bu çıkış ziya hoca ile olmayacak Trabzon şu an ki mevcut kadrosu ile çıkışı hocasız bile yakalar türkiyenin en zengin hücum hattı bizde bence en iyi savunması da bizde aurello ile appiah bizde olsa bu takım şampiyon olur bu iki futbolcunun oynadığı mevki trabzon da boş çağdaş, stephanow, fatih bunlar süper futbolcular maç izlemeden futbolcu eleştiren arkadaşlar var aramızda ama akyel gibi ikili mücadelelerde başarılı bir futbolcu daha görmedim hızlı defans oyuncusundan daha ne bekliyorsunuz çağdaş boş topçu olsa her gittiği takımda şampiyonluk yaşamaz dı istikrarlı oynatılırsa trabzona çok şey kazandırır stephanow ile ilgili yoruma bile gerek yok defansta problemim yok
eğer formda olan gökdeniz sağdan, formda olan kiki soldan, marse ortadan gelirse umutu top ile buluşturursak forvet hattımızda mükemmel yeter ki bu saydığım topçular hazırlanabilsin
ama gel gelelim ön libero mevkisine hem kesecek hem de takımı kontraya çıkaracak ön liberomuz var mı ? hüseyin, hasan, ferhat çok ama çok yetersizler
SİVAS MAÇINA İYİ KADRO ÇIKARIRSA HOCA 5 ATARIZ AKSİ OLUR İSE HÜSREN VE BU HÜSRAN BÖYLE DEVAM EDER BİZİ DİBE DOĞRU ÇEKER...

Turan Bebek
14.11.2006, 15:13
Bu kadro ve bu sistemle ancak üzerimize gelen takımlara karşı galip gelebiliriz. Aynen Gs ve Bjk maçlarında olduğu gibi. Saldıran taraf biz olduğum sürece galip gelmemiz ve gol atmamız çok zor. Bu haftaki tek umudum Sivas'ın istikrarsız bir takım olması, gerisini varın siz düşünün!

galyanlim
14.11.2006, 15:22
arkadaaşlar sivasta kalan lar özekllikle bi kaç sorum olacak bana özelden ulaşırmısınız maça gelmeyi düşünüyorumda

ozturk
14.11.2006, 15:40
Trabzonspor teknik direktörü ziya doğan medya merkezimize yaptığı açıklamada 4 maçtır yakaladıkları gol atamama serisini sivasspor maçında da sürdürmek istediklerini belirtti. Trabzonsporun şampiyonluğun en güçlü adayı olduğunu söyleyen doğan sözlerine şöyle devam etti. " 4 maçtık çok iyi bir seri yakaladık bunu sivasspor maçında da devam ettirmek istiyoruz. İkinci yarı daha güzel bambaşka bir Trabzonspor izleyeceksiniz. Şimdilik ligdeki galibiyet alamama ve gol atamama serimizi devam ettirmak istiyoruz." dedi.

ozturk
14.11.2006, 15:42
bu maçı kesin yeneceğiz..yönetim aslında iyi niyetli ve gerçekten başarılı olmak için uğraşıyor ve ilk kez bu kadar transfere para harcanıyor.ama işbilmezlik ve acemilik had safhada bu yönetimde.eleğini asmış şarjı bitik topçularla bu lig yarışını götüremeyiz.son derece hatalı transferlerle müthiş bir maddi kayıp ve taraftarda manevi kayıp var.
birde ben bu son antalya maçını bi kahvehanede izledim.ve anladımki bu taraftar gerçekten başarıya layık olamamış.adamlar güya trabzonlu ama hadi antalya çak bi golde keyfimiz gelsin v.s laflar ediyorlar.az daha kavga çıkacaktı aramızda.ayıptır sen takımının galip gelmesini yürekten istemezsen inanmıycaksınız ama bu sahaya yansır.bilimsel değil belki ama bu gerçektir.yürekler toplu vurdumu başarı gelir.
tamam takım hakkaten sıradanlaştırılmış ama bu gemi bizim.karaya oturmasına müsade mi edeceğiz.kötüde oynasak sefilleri de oynasak.yine trabzon trabzon diye bağıracağız.biz takımımızı aşağılarsak bu takıma kim gelirse gelsin.başarı gelmez.gerçekten bu sene işimiz çok zor.takımda bikaç yıldız dışında dandik diyebileceğimiz çok topçu var.çok iyi etüt edip iyi bi revizyon lazım.

madem acemi ve işbilmez neden Trabzonun başına geçiyor? bunu açıklasınlar bakalım. Beyler kimse yönetimi savunmasın lütfennn... hala yönetimde suç bulmayan varsa bişe diyemiyorum yani..

Hüseyin Çümen
14.11.2006, 15:43
şaka mı bu şimdi nebu

ozturk
14.11.2006, 15:44
hadi bu maçı kazandık diyelim e ondan sonraki maçlar nolacak peki :)

ben söyleyeyim fenerden fark yiyeceğiz sanırım sonra bursa var ona da yeniliriz. son hafta ALLAH kerim ama ümitsiz olmayın ikinci yarı bambaşka(!) bir Trabzonspor izleyeceğiz..

ozturk
14.11.2006, 15:45
Zor bir maç olacak isterim galip gelelim ama takımda o hava hala görünmüyor..Ama alacağız bu maçı hemde farklı olacak gibime geliyor..

-2 farkla kazanırız:)

ozturk
14.11.2006, 15:48
öle bi çıkış yakalayacazki herkes şaşıracak üst üste 15 maç kazanacaz inşallah göründe bakın bi başlasak kazanmaya ahh
bu ligde hiç bişe yok büyülenmişiz biz büyü yoksa bende bişe bilmiorum

bende aslında büyü tarzı bişeden şüpheleniyorum saçma değil kızmayın çünkü öyle maçlar oynuyoruz öyle fırsatlar kaçıyor ki fiziksel izahatı yok... Yok efendim taktiksel hataymış yok şuymuş yok buymuş kesin kazanmamız gereken maçları saçmasapan kaybediyoruz.. Bence de büyülenmiş olabiliriz çok ciddiyim..

Burçak
14.11.2006, 15:50
tamam çok kötüyüz top oynamıyoruz. ama fenerden fark yemek gibi düşünceler bence çok yersiz. ğs bejeke maçındada pek ümidi yoktu kimsenin kazanacağımıza dair. ama 3 er tane sallamadık mı. derbi maçların havası farklı olur. o yüzden ezikbahçe maçı ile alakalı hemen ümitsiz olmayın. o kuşları ezeceğiz Allahın izniyle.

sivas maçınıda kazanacağız diyorum.

ozturk
14.11.2006, 16:25
tamam çok kötüyüz top oynamıyoruz. ama fenerden fark yemek gibi düşünceler bence çok yersiz. ğs bejeke maçındada pek ümidi yoktu kimsenin kazanacağımıza dair. ama 3 er tane sallamadık mı. derbi maçların havası farklı olur. o yüzden ezikbahçe maçı ile alakalı hemen ümitsiz olmayın. o kuşları ezeceğiz Allahın izniyle.

sivas maçınıda kazanacağız diyorum.

ağzından bal damlıyor inşallah keşke yansek kardeş ama şuan itibariyle yine de zor diyorum neden mi? biz daqha doğru düzgün sakaryayı yenemiyoruz ki? gaassaray bile sakarya ya 4 attı. biz yenildik inşallah feneri yeneriz dualarım Trabzon ile..

kudu_61
14.11.2006, 16:30
Büyüyü bozmak için oftan hoca getirelim o zaman...
Büyü falan değil arkadaşlar ziya hocanın kafasındaki dizilişle biz maç falan alamayız şu an dünyanın en iyi takımının orta sahasına ferhatı hasanı hüseyini koyun sağ bekine musa yı koyun ondan sonra dünyanın en iyi oynayan takımını tartışalım fatih tekke bile olsa bu orta sahanın önünde gol atamazdı ki hasana hüseyine ferhata da üzülüyorum çünkü onların oynadıkları yer de belli değil bi bakmışsın ön libero bir bakmışssın sol bek bir bakmışsın sağ bek bir bakmışsın forvet arkası bir bakmışsın orta göbek...Bu adamlar ne yapsın murat 124 arabanın hız göstergesini ne kadar 300 yaparsan yap murat 124 ün gideceği hız bellidir arabayı yıpratmanın gereği yok yşoksa eski hızını da bulamayabilir......

Ayşe Aygün
14.11.2006, 16:38
Yine başldık. Sivas tan korkar hale geldik. Fenerden Fark yeriz korkusu sardı bizleri. Lütfen bu takım en kötü zamanında GS-BJK yenmedimi o zamanlarda bu çığırkanlıkları yapıyodunuz. ne kadar kötü olursk olalamım bence böyle düşünmemiz yanlış. Büyük maçların havası farklı olur. Belki o maçlar bizim çıkış maölarımız olacak. neden bu yönden düşünmüyosunuz. öce sivas sonra ezik fener. ben Yinede takımıma güveniyorum bizi ne kadar üzsede.

Oğuuz
14.11.2006, 17:09
hayrettin dışında eksik yok...

ahmetansu61
14.11.2006, 17:19
bence taraftar olarak alınan sonuçlardan trabzonsporu değil hataları olan topçular tepki koymak gerekir. içine düşen bu durumda ne yönetim ne ziya hoca nede söylediklerim dışında kalan topcular mutlu değil.
trabzonspora bu ruhsuzluğu böyle formsuz olmasını sağlayan topçuları bu takımda işi yok. geçen sene devre arasında bi temizlik oldu demek çok iyi temizleme yapamadık hala içimizde ruhsuzlar bulunduruyoruz.
yönetim teknik heyet ve bizler bunlara prim vermemeliyiz. herkes bu futbolcular kimlerse silmeli. bunlar türbine bile çıkamamalı. eski günlerin hatırına yok eskisi gibi olucan artık yok. bu pisliklerden biran önce kurtulup sirkilmesi lazım trabzonun.
trabzonun stepanov ersen gökdeniz hüseyin ufukhan feridun murat hasan ersen martin umut marcelinho(yavaş yavaş) enis.... heyecanlı. futbola aç. trabzonspora gerçekten inanmış insanlar varken.
ŞİMEK musa mustafa kiki fatih akyel gibi bu sene burda oynarım seneye başka yer yada emekliği düşünen adamların trabzonsporda işi yok. bize aç heyecan veren adamlar lazım. ben istemiyorum bunları.
bi feridunu bi çağdaşı iyi de oynamasalar. yürekten otnadıklarını görüyorum sahada. ben böyle topçu istiyorum.

kingfisher
14.11.2006, 18:03
zor maç ama artık yenmek zorundayız ve yenecez

Emre7
14.11.2006, 18:58
ben trabzonspor taraftarından hiç bişe anlamıyom biz bu hafta bu sivaslıları yenelim siz haftaya fenere fark atarız dersiniz yazın bir yere bunu şimdi de umudum yok filna falan bunun orta yolunu bulamadınız dalen siz böyle yaparsanız bu durum aynen sahya yansıyo dalen farkında değilmisiniz....antalya maçının ilk yarısında kaçtane gol pozisyon kaçırdık etkiliydik bu maçta takıma güveniyorum yeneceğiz Allahın izniyle

coolank
14.11.2006, 19:57
TRABZONSPOR BU MAÇI DA KAYBEDERSE YA DA BERABERE KALIRSA YÖNETİM DE DAHİL OLMAK ÜZERE ÇOK ŞEY DEĞİŞİR ....

1) Ziya Dogan Hazretlerinin kalması artık hiç mümkün olmaz ... onun arkasında duracak yönetimin kendi de gider..
2) Yönetim güven tazelemek dolayısıyla kongreyi seçimli kongreye çevrimek zorunda kalabilir ... başkan yeni liste yapıp güven tazelemeli
3)Hedefsiz takım durumuna düşeriz ki bu çok kötü olur .....

Cem Akyüz
14.11.2006, 20:12
valla sivası yeneriz feneride yeneriz görürsünüz ilk defa rahatım bu iki maçtan kazanıcaz

Erdogdu61
14.11.2006, 20:19
valla sivası yeneriz feneride yeneriz görürsünüz ilk defa rahatım bu iki maçtan kazanıcaz

sivasa berabere ama feneri yenecegiz!!

tonyali_61
14.11.2006, 20:28
sivas ı yeneriz yenmemiz lazım yoksa işimiz cok zor olur

tonyali_61
14.11.2006, 20:30
bu arada ezikleri yenmmiz şart

bahadir
14.11.2006, 20:32
sivası yenmekten baska caremiz yok..Ama yenemesekde dunyanin sonu degil bence...Cunku bu yil da zaten sampiyon olamayacagiz...Yine ikinci yari 4-5 mac kazanip, ligi 4. veya 5. bitirecegiz...Belki yine uefa'ya gidecegiz...Sonucta bu yilda gecen yillardan farkli olmayacak...Onun icin sivas'i yenemesekte veya fenere yenilsekte kesinlikle teknik direktor degisikligi gibi gundemler olusturmayalim...Cunku her yil yeni hoca, yeni kadro, yeni 9-10 farkli oyuncu...Ve sonucta yine husran...Onun icin istikrar sart...ziya hoca ile devam edelim ve sabredelim..gittigi yere kadar...

bahadır2561
14.11.2006, 20:37
sivas mivası geçtim artık su gayfb'yi yenmemiz lazım

yaranozlu
14.11.2006, 21:17
rahat maç olur, kalan maçları kazanırız ama bu ziya doğan kalsın demek değil.. çek git ziya ve yönetim... paralı değil AKILLI yönetim istiyorum

6Şafak Aydın1
14.11.2006, 21:35
Sivasta insallah ilk 11 de Musampa döktürecek. Artik onu oynatilmasada kaybedecegiz :D Pek riskli olmaz ve Fener Maci itibariyle Hocamiz icin pozisyon kararini kolaylastirir. Maci 3-1 alacagiz .

redflag
14.11.2006, 21:37
arkadaslar sizde ki Trabzonspor ruhu kaybolmuş . Bizim en kötü dönemimizde bile rakipler bizden korkmuslardır sivasta korkarak oynayacaktır . we kazanacagız .!

eren_61
14.11.2006, 21:46
bu maçı kazanalım artık yeter da gol atmayı özledik beee

Erdem Keser
14.11.2006, 21:54
bir galibiyet yakalasak arkasi gelecek degil fener krali tutamayacak bizi ama gercekten atkim uzerinde cok buyuk sanssizlik var buda baski yaratiyo su maci alsak bence sampiyonluk potasina yavas yavas gireriz ve tirmanisa gecerizz acaba bu macta umut tek forvet mi baslayacak zaten baskada adam yok ziyaya gun dogdu

Barış
14.11.2006, 22:53
Ziya Hoca nın rakibi karşılayan değil de rakibin durdurmak zorunda kalacağı futbolcuları tercih edeceğini umuyorum.Biraz millet bizden korksun yahu bıktık her hafta her hafta !!

Kadir Aydın
14.11.2006, 23:07
Mutlaka kazanıcaz. Aksini düşünmek bile istemiyorum.

erol-61
14.11.2006, 23:26
Sivasta insallah ilk 11 de Musampa döktürecek. Artik onu oynatilmasada kaybedecegiz :D Pek riskli olmaz ve Fener Maci itibariyle Hocamiz icin pozisyon kararini kolaylastirir. Maci 3-1 alacagiz .

arkadaş ne muşambasından bahsediyosun TRABZON ayağa kalmış gitsin diye sen döktürür diyosun öyle şerefsizlerin bu takımda yeri asla olamaz.
neden dersen hiç bir futbolcu maçtan sonra taraftara orta parmağını gösteremez o parmağını alırlar ............. anlayın işte.

biz TRABZONLUYUZ SİVASI YAKARIZ EZİKLRİ hamsi kuşu gibi yeriz bu kadar.

Remzi
14.11.2006, 23:29
abi musampanın hareket yaptığı ile ilgili haberler gerçek değil bildiğim kadarıyla.

Hüseyin Çümen
14.11.2006, 23:33
yanemek için tüm güçle saldırmak lazım hertürlü risk alınacak bunun başka yolu yok sivas kimdir de korkacaz onlardan

erol-61
14.11.2006, 23:39
abi musampanın hareket yaptığı ile ilgili haberler gerçek değil bildiğim kadarıyla.

nası gerçek değil ya benim kardeşim oradaydı ve kameralarda gözüküyor biraz önce yine biraz önce cine5 de tekrar gördüm otobüsden yapıyo dikkat edin

Taner Gündoğdu
15.11.2006, 00:09
bjk maçında sivas ne yapabilceğini gösterdi. atılan gol ve kaçan pozisyonları düşüncek olursak kolay maç olmayacak. tek avantajımız biz atak oynamadığımızdan kontra atak fazla yemicez! ne güzel dimi?

achil
15.11.2006, 00:32
oyunu lehimize cevirebilecek tek oyuncumuz gokdeniz . insallah gününde olur

Hüseyin Çümen
15.11.2006, 01:05
bjk maçında sivas ne yapabilceğini gösterdi. atılan gol ve kaçan pozisyonları düşüncek olursak kolay maç olmayacak. tek avantajımız biz atak oynamadığımızdan kontra atak fazla yemicez! ne güzel dimi?

bjk o maçta 10 dan aşşa yememliydi ama 1-0 bitti ilginç bi şekilde ş,mdi sivas ın bitarafları kalkmıştır bize saldırırlar bizde kesin kontrayla onları yenecez bukadar basit son şans bu

6Şafak Aydın1
15.11.2006, 06:01
renkdaslar sivas maciyla ilgili degil.

Karsiyaka da gecenlerde antrenör olarak Feyyaz Ucarin yerine Turgut Ucar getirildi. Allah allah dedim isimlerayni, acaba kardesmi bunlar ? Biryerden yüzüde Hic yabanci gelmiyor.

Neyse bilir diye arkadasa sordum o da bilemedi.Internettende bilgi bulamadim Öyle kaldi . Izmirli bir arkadasim isim benzerligi sadece tesadüf dedi. Allah allah yah. Bu iste bi is var ama hadi hayirlisi.
Taaa ki 10 gün sonra bu aksama kadar.
Bordo-Mavi kadrolarini gözden gecirirken 91/92 sezonunda bir Sari Turgutumuz vardi. Megerse Karsiyakada su an antrenörlük yapan Turgut Ucar bizim Sari Turgutmus.;) Sota-Arcil gelmeden 2 Sezon bizde oynadi. Orta saha oyuncusuydu.
Kendisine basarilarin devamini diliyorum.

http://www.trabzonspor.org.tr/kadrolar.asp?sezon=1991-92

http://www.superspor.com/detail.php?Type=1&kategori=30&go=39231

Travelair
15.11.2006, 09:33
Hüseyin'e iş düşüyor. Ortadan gelen ataklarda Balili'yi durdurabilirse ilk etapta, işimiz kolaylaşır

Tabi bir de atak yapıp gol atmamız lazım :) Atarız herhalde

Cüneyt Canlıca
15.11.2006, 11:06
yenecegimizi ummaktan başka bişey gelmiyor aklımdan...yenemezsek şaşırmam,yenilirsek olabilir derim..bu seneki rutin maçlarımızdan birisi daha oynanacak başka bi önemi yok yani benim için...artık derbi maçları bekliyorum sadece onlarda heyecanlanabilirim.

töre61
15.11.2006, 11:13
sana içten katılıyorum bir şampiyonluk görmek lazım

ibrahim_yattara
15.11.2006, 14:12
Hüseyin'e iş düşüyor. Ortadan gelen ataklarda Balili'yi durdurabilirse ilk etapta, işimiz kolaylaşır

Tabi bir de atak yapıp gol atmamız lazım :) Atarız herhalde

ortasahada 1 değil 7 tane hüseyin baliliyi durduramaz

ibrahim_yattara
15.11.2006, 14:15
bjk o maçta 10 dan aşşa yememliydi ama 1-0 bitti ilginç bi şekilde ş,mdi sivas ın bitarafları kalkmıştır bize saldırırlar bizde kesin kontrayla onları yenecez bukadar basit son şans bu

allahım bu günleridemi görecektik
sivası kontraatakla yenmek!!!

bir takımın kontraatağa çıkması için ileri fırlayan oyuncuya düzgün ve uzun arapasları atmak lazım. kim atacak?

100 de 90 orta sahamız böyle olmayacakmı

musa ferhat hüseyin hasan mustafa

söyle kim atacak?

Kasım Hilal
15.11.2006, 14:20
Beşiktaş maçından anlaşılan o ki bu sivas topu kaleye atamıyor...
Genelde böyle bir tktik takımın sonu olur ama son derece etkisiz bir hücümu olan sivasa karşı alabildiğine ileri oynamalıyız..
Elimizdeki tüm hücum varyasyonlarını denemeliyiz..
Ve mümkünse sivastan fark ile dönmeliyiz...

Bilal 61
15.11.2006, 14:50
Sivasın defansı ve orta sahası iyi pas yapıyor gördüğüm kadarıyla..Forvetleride hızlı olduğu için kontra atak oyun sistemini seçiyorlar genelde..Bu maçta bizim defansa çok iş düşecek bence çünkü Balili denen adam çok hızlı ve heran skoru değiştirebilir..Adamlara sahanın heralanında pres yapmalıyız bence..

macka61
15.11.2006, 16:41
artık yenmeleri lazım bu taraftara üzüntü yaşatmaya hakları yok adam gibi çıkıp oynasınlar o kutsal formanın hakkını versinler

galyanlim
15.11.2006, 16:48
bekle bizi sivas senden 3 puan almaya geliyoruz

sweetrose
15.11.2006, 16:54
bekle bizi sivas senden 3 puan almaya geliyoruz

Geçen hafta antalya maçında da yine aynı söylemler... bence beklemek lazım..

galyanlim
15.11.2006, 16:57
abi bu maça gidecem benim gittuğum maçlar garantidur

Gürkan
15.11.2006, 17:21
Geçen hafta antalya maçında da yine aynı söylemler... bence beklemek lazım..

99 maç kaybedılsede taraftar (Trabzonspor Taraftarı) 100 . maça 3 puan için gider.GİTMELİ.

TameRHan
15.11.2006, 18:04
bundan önceki son maçlar için 'yenilirsek şaşırmam' demiştim. ama içimdeki hisler bu maçta galip geleceğimiz yönünde.
Allah(c.c) yardımcımız olsun

Jackdaniels
15.11.2006, 18:06
Ziya doğana yalvarıyorum bari bu maça musampa ve szymekle başla bırak şu hasanla ferhatın yakasını artık bunlardan hiçbişey olmayacağını ne zaman anlayacaksın...

tamuğ yamtar
15.11.2006, 18:15
Sivas'ı yenelim de aman aman.

Lig sonunda ikili averaja filan kalırız mazallah. Sorun olmasın.

En azından gollü beraberlik alalım.

Trabzon da ki maç 0-0 bitse bile önlerinde oluruz.

Erdem Keser
15.11.2006, 18:27
eger bu maci alirsak herseye yeniden baslariz ama bu son sansimiz yoksa havlu atariz ama kazanirsak bence arkasi gelir ve zirveyi yeniden yakalama sansini bulmus oluruz

zky_ts
15.11.2006, 18:42
Şu geçen 4 haftayı kesinlikle unutmak istiyorum ve bu maçla yeni bir çıkış yapmalıyız diye düşünüyorum...her zaman senin yanındayız TRABZONSPOR'um...artık üzme bizi ne olur...

cemilsezgin
15.11.2006, 18:47
bu maçı alacaz fb yide yenecez ikinci yarı gerçek trabzonu izleyecegiz buna inanıyorum arkadaşlar

Oğuuz
15.11.2006, 19:13
Beşiktaş maçından anlaşılan o ki bu sivas topu kaleye atamıyor...
dostum çok haklısın sivasta bi mehmet yıldız varki evlere şenlik, adam gol atma özürlü, şu bejeke ye 32 metreden kafa golü atan topçudan bahsediyorum, ancak öyle bi gol atabilirdi ve ancak o golü runje yerdi... onun yerinde iyi bi golcü olsaydı sivasım kargaları en az beşlerdi, fenere 4-0 yenildiğimiz maçıda 5-4 sivas alırdı valla,, çok ciddiyim...

6Şafak Aydın1
15.11.2006, 19:29
dostum çok haklısın sivasta bi mehmet yıldız varki evlere şenlik, adam gol atma özürlü, şu bejeke ye 32 metreden kafa golü atan topçudan bahsediyorum, ancak öyle bi gol atabilirdi ve ancak o golü runje yerdi... onun yerinde iyi bi golcü olsaydı sivasım kargaları en az beşlerdi, fenere 4-0 yenildiğimiz maçıda 5-4 sivas alırdı valla,, çok ciddiyim...

Besiktas macinda haklisin. Akil almaz goller kacti. Tarihi farkmi ? O da olabilirdi. BJK defansida asagi yukari millli defansimiz ne yazikki.

Berk Eren
15.11.2006, 21:17
takım nıye sıvasa otobusle gıdıyor??
ceza mı verdıler yoksa:)
trabzon-sıvas kac saat bılen varmı?

Harun
15.11.2006, 21:43
Ersen yok bu demek oluyorki yine üçlü ön libero ile sahaya çıkacağız buda demek oluyor ki pozisyona girmekte zorlanan takımımız bu sefer zorlayamayacak bile.

hüseyin toraman
15.11.2006, 22:22
bir SİVAS lı olarak TRABZONSPOR umun galibiyetini istiyorum

OKTAY YILMAZ
15.11.2006, 22:59
bir SİVAS lı olarak TRABZONSPOR umun galibiyetini istiyorum
Ben de bir Trabzon'lu olarak Sivassporun galibiyetini istiyor, hatta haftaya Fenerin hatta daha sonra kimle oynuyorsak, diyeceğim o ki Ziya olacak o casus gidene kadar rum takımları bile gelsin yensin. bıktım yahu 3 ön libero izlemekten... Saçmalığa bakarmısınız 3 ön libero ha haha hahaahahahahaha
hadi diyelim bu 3 önlibero topu kesiyor napıyorlar 1. H 2. H ye atıyor 2. H F ye atıyor F tekrar 1. H ye atıyor ve 1. H topu tekrar 2. H ye atayım derken kaptırıyor, resmen bir komedi yaaa inanın Oscarlık bir komedi, o 3 ön liberodan zahmet edipte topu ileri atayım diyen yok hadi F yeni geldi 1. H ve 2. H yıllardır bu büyük takımdalar bu kadarmı kendini geliştiremez, unutmadanda hatırlatayım para alma konusunda hep ellerini ileri uzatırlar :=)
Neyse arkadaşlar size bol H li günler...

sweetrose
15.11.2006, 23:02
Ben de bir Trabzon'lu olarak Sivassporun galibiyetini istiyor, hatta haftaya Fenerin hatta daha sonra kimle oynuyorsak, diyeceğim o ki Ziya olacak o casus gidene kadar rum takımları bile gelsin yensin. bıktım yahu 3 ön libero izlemekten... Saçmalığa bakarmısınız 3 ön libero ha haha hahaahahahahaha
hadi diyelim bu 3 önlibero topu kesiyor napıyorlar 1. H 2. H ye atıyor 2. H F ye atıyor F tekrar 1. H ye atıyor ve 1. H topu tekrar 2. H ye atayım derken kaptırıyor, resmen bir komedi yaaa inanın Oscarlık bir komedi, o 3 ön liberodan zahmet edipte topu ileri atayım diyen yok hadi F yeni geldi 1. H ve 2. H yıllardır bu büyük takımdalar bu kadarmı kendini geliştiremez, unutmadanda hatırlatayım para alma konusunda hep ellerini ileri uzatırlar :=)

Bu mu yani olumlu eleştiri? Bırakın allah aşkına...

@OKTAY YILMAZ---"""Ben de bir Trabzon'lu olarak Sivassporun galibiyetini istiyor, hatta haftaya Fenerin hatta daha sonra kimle oynuyorsak, diyeceğim o ki Ziya olacak o casus gidene kadar rum takımları bile gelsin yensin."""

Bu cümleleri ne kadar fevri hareket edersen et hangi ruh halinde olursan ol; sarfetmenin ne kadar talihsiz olduğunu hatırlatmak isterim... Başarısızlık elbet olacaktır; hatalar vardır, yanlışlar vardır... Ancak hiç bir hata ve yanlış bu cümlelerin sarfedilmesine nedne olamaz.:mad: :mad:

Bunun isimi taraftarlık değildir...

Barış
15.11.2006, 23:09

Ne var ki 3 ön liberoda? Şu an İtalya'da Roma da 3 ön libero oynuyor ve gayet başarılı.İtalya Milli Takımı da Dünya Kupasını 4-3-2-1 sistemiyle, 3 ön liberoyla kazandı.Ön liberoda oynayan oyuncuları beğenmeyebilirsin ama sisteme saçma demek gerçek bi saçmalık olur.

Bülent Bayraktar
15.11.2006, 23:33
bu maçtan hiç umudum yok sivas zorlar bizi ziya her maç olduğu gibi defansif oynamayı seçerse işimiz epey bi zor

Hüseyin Çümen
15.11.2006, 23:43
sivas ın galibiyetini isteyen arkadaş a helal olsun ruh budur işte ii gün dostu kötü gün dostu ne güzel ortaya çıkıyor

HALİT KARAKAŞ
15.11.2006, 23:44
Arkadaşlar,tek tesellimiz sivas kendi sahasında pek iyi değil,,,,,ümitsiz değilim,,,hoşçakalın

hüseyin toraman
15.11.2006, 23:52

senin trabzonluluğundan vede TRABZONSPOR luluğundan şüpheliyim takım ne durumda olursa olsun bu kelimeler söylenmez ve hatta fenerin galibiyetini isteyene TRABZONSPOR lu asla denmez
takımda beğenmediğin kişi ve kişiler olabilir bu senin böyle konuşmamı gerektirmez sana çok kızdım yetkim olsa seni BMN den atarım HEP DESTEK TAM DESTEK

Emre B.
16.11.2006, 00:10

Forumları karıştırmış olabilir misin?

hüseyin toraman
16.11.2006, 00:21

fenerlide olabilir en iyisi biz buna uymayalım

sbay
16.11.2006, 01:07
ilk 11;

.....................jefferson

ferhat.....stepanov......çağdaş.....mustafa

musa.......hüseyin......musampa.......marcelinho

............gökdeniz.........umut................. .

28TS61
16.11.2006, 01:37
arkadaslar ayvayi yedik ya macin hakemi CÜNEYT CAKIR

mahmuter61
16.11.2006, 10:07
Bazı arkadaşlar burda saçmalamaya başlamış!Oktay denen arkadaştan bahsediyorum!Ziya Doğan gs ve bjk yı yenerken casusmuydu???Bırakın saçmalamaları kızıyosan ki senin bu takımla ilgin yoktur yazma!!!Senin ne faydan var takıma.Hepimiz kızıyoruz ama dozunu aşmayalım.Ocak ayını beklicez başka seçenek yok.Burda hocadan çok yönetime iş düşüyor.Adam gibi taş gibi takım kursunlar...

champions
16.11.2006, 11:09
bence böyle çıkmalıyız;
--------------------jeff-------------------
--feridun----stepanov----çağdaş---murat--
-------------hüseyin ---ferhat------------
---gökdeniz-----marcelinho------musampa
--------------umut bulut-----------------

Musa KALKUZ
16.11.2006, 12:57
ben bu maçta Umut'a güveniyorum.Formunu bulmaya başladı iki gol bekliyorum Ondan

kudu_61
16.11.2006, 13:23
ilk 11;

.....................jefferson

ferhat.....stepanov......çağdaş.....mustafa

musa.......hüseyin......hasan.......marcelinho

............gökdeniz.........umut................. .
Birşey söylemek istiyorum bu kadro ile çıkarsak maçın sonucu ya 1-0 sivas yada 0-0 berabere ferhatın sağda marsenini solda gökdenizin forvette işine 2 h de ön libero bence takımın başına sen geçeceğine ziya kalsın...

Doğan BULAT
16.11.2006, 13:52
yok ya ne hikmetse bize karşı oynayan takımların kalecileride haftanın kalecisi oluyor.. Üzgünüm ama bence sivas bize karşı hiç olmadığı kadar iyi oynar ve yeniliriz çünkü biz kötüyüz:(

sarsari61
16.11.2006, 13:55
Sivasspor dengesiz sonuçlar alıyor...Biz dengesiz futbol oynayan takımlara karşı daha başarılı sonuçlar alıyoruz...Sivasın başında eski hocası olsa bu maçtan korkardım(ismini hatırlayamadım)...Ama şimdi bu maçın çok kolay olacağını düşünüyorum..En büyük şansımızda beşiktaşı yenmiş olmaları..Bu hava ile biz trabzonuda yeneriz diyecekler ve yüklenecekler..Ozaman işi bağlarız...Bu maçtan hiç korkmayın..Sivas seyirciside gecen haftaki galibiyete güvenip takımlarının yüklenmesini isteyecek...Sonuç 3 puan bizim...

altancakular
16.11.2006, 14:20
adetim değildir
ama bu maçın skorunu

3-2 lehimize olarak tahmin ediyorum

demokles
16.11.2006, 14:28
Arkadaşlar bu maçtan farklı galip ayrılacağız kimse merak etmesin çünkü futbolcular bu sefer hırs küpü gelen haberlere göre bütün futbolcular bu maça şampiyonluk maçı havasında hazırlanıyormuş bence ihtiyacımız olan şeyde bu İNANMAK...farklı galibiyetimiz herkeze hayırlı olsun şimdiden...

28TS61
16.11.2006, 14:35
Arkadaşlar bu maçtan farklı galip ayrılacağız kimse merak etmesin çünkü futbolcular bu sefer hırs küpü gelen haberlere göre bütün futbolcular bu maça şampiyonluk maçı havasında hazırlanıyormuş bence ihtiyacımız olan şeyde bu İNANMAK...farklı galibiyetimiz herkeze hayırlı olsun şimdiden...

son 4 haftadir ayni sözler yaziliyor burada ama nedense hep aksi durum ortaya cikiyor sonrada.
bence hic yorum yapmayalim yencez yenilcez diye sadece bekliyelim ve mactan sonra yorum yapalim skor hakkinda.

demokles
16.11.2006, 14:38
bana da öyle geliyor ama o kadar malubiyet ve hezimetten sonra bir patlama olmak zorunda yoksa bu futbolcular trabzonda değil gezmek avni akerde sahaya çıkamayacaklar...

28TS61
16.11.2006, 14:39
bana da öyle geliyor ama o kadar malubiyet ve hezimetten sonra bir patlama olmak zorunda yoksa bu futbolcular trabzonda değil gezmek avni akerde sahaya çıkamayacaklar...

evet artik bi galibiyet gelmesi lazim bu sart bunu hepimiz bekliyor ve diliyoruz
seytanin bacagini kircaz insallah

cableTS
16.11.2006, 14:55
3 önlibero beraber oynamasın,
musa büyük sağ bek olmasın,
fakyel, celalettin oynamasın,
her sonuca razıyım... çok şeymi istiyorum acaba :confused:

Fanatik28
16.11.2006, 15:06
-------------------------------Jefferson--------------------------------

Feridun------------Cagdas(Fatih)-----------Stepanov--------------Murat

------------Hüseyin--------------------------------Ferhat--------------

-----Gökdeniz-----------------Marcelinho--------------Musampa--------

------------------------------Umut Bulut-------------------------------

Macin onbiri böyle olmali. Antalya macinda tahmin ettigim onbir ile ciktik, ilk yaridaki futbolu gördük. Eger ikinci yarida sacma sapan degisiklikler görmezsek, bu maci kazaniriz.

kingfisher
16.11.2006, 15:09
yani 3 tane aynı tip adamın oynaması hangi mantığa uygun anlamak mümkün değil gerçekten artık yeter ya hüseyin bi oynamasın

Hüseyin Çümen
16.11.2006, 15:13
ligin en kötü takımı bile bukadar üst üste puan kaybetmez normal şartlarda alırız

bordo61
16.11.2006, 15:17
bAşka ihtimal yok yeneceğiz

Akın_61
16.11.2006, 15:20
-------------------------------Jefferson--------------------------------

Feridun------------Cagdas(Fatih)-----------Stepanov--------------Murat

------------Hüseyin--------------------------------Ferhat--------------

-----Gökdeniz-----------------Marcelinho--------------Musampa--------

------------------------------Umut Bulut-------------------------------

Macin onbiri böyle olmali. Antalya macinda tahmin ettigim onbir ile ciktik, ilk yaridaki futbolu gördük. Eger ikinci yarida sacma sapan degisiklikler görmezsek, bu maci kazaniriz.

bu kadro fena değil ama ferhat yerine m.keçili oynasa bence daha etkili bir kadro olur...defanste f.akyel yerine kesinlikle çağdaş oynamalı......

Cem Akyüz
16.11.2006, 15:32
ferhat sağ bek oynamaz inşallah neden orda ufukhan oynamıyor hiç anlamış değilim.Kazanıcaz diyorum çünkü başka bi sonuç kabul edilemez

Mustafa AYDIN
16.11.2006, 18:57
İnşAllah alırız demekten başka bir şey diyemiyorum.

Şentürk
16.11.2006, 19:01
eksiklerimiz:
Hasan Üçüncü cezalı:) (şükür)
Celalettin hasta:) (buna da şükür)
yattara bildiğimiz gibi yok:(
ömer de yok:)

Cem Akyüz
16.11.2006, 19:16
ah yattara ahh o olsa her maçı kzanırız derdim ama yok:(

sbay
16.11.2006, 19:24
Birşey söylemek istiyorum bu kadro ile çıkarsak maçın sonucu ya 1-0 sivas yada 0-0 berabere ferhatın sağda marsenini solda gökdenizin forvette işine 2 h de ön libero bence takımın başına sen geçeceğine ziya kalsın...

bu kadro da zaten marcelinho geldiğinden beri solda oynuyo orda ne işi var diyosun.gökdenizin forvette ne iş var diyosun gökdeniz 1.5 yIl fatih tekke ile beraber forvet oynadı.ziyanın zamanında hatırlatırım.ferhatın sağbek de ne işi var diyosun ferhat kendi klubünde stoper ve sağ bek oynardı bilmiyo oolabilirsin ona bişe demem ama ferhat geldiğinden beri ya ön libero oynadı ya sağbek..sen herhal de maçları izlemiyosun....merak etme ben ziyanın kalmasından yanayım....2 haftada bir hoca değişmesinden yana değilim...

fteotdgs
16.11.2006, 19:56
Bahis oynuyor olsam ve Trabzonspor'un galibiyeti disinda bir skor uzerinden menfaat saglamaya icim elverse banko Sivas'a oynardim bu mac icin; o kadar umutsuzum.

6Şafak Aydın1
16.11.2006, 20:01

fark etmez. Maci verkaclarlan iyi ortalarlan iyi mücadeleylen alacagiz, alacagiz ve alacagiz.

61viya
16.11.2006, 21:17
Bu başlığı ben açmak stemiştim aslında...

Hçbir kan bağım olmayan o topraklara,nerelisin dedklerinde hasret olduğum şehrn adını verdiğim o kutsal yere neydi beni böylesne bağlayan? Bir yeri seversen orası dünyanın en güzel yeriydi ya hani...Hele bir takım sayesinde sevdiysen o şehri...Ölüm bile ayıramazdı seni oradan...

Gerçek memleketin olan takımla (antalya) maç yapar yüreğinin takımı,ve nüfüsta kayıtlı olduğun şehir umurunda bile değildir! Tek gerçek bordomavidir...Netice kötüyse gündüzler zifiri karanlık...!

Şu an okuduğum şehire geliyor bu takım haftasonu! Mektuplar dünden hazır,sahiplerini bekliyor...Mektup sahibi biliyor ktleneceğini çünkü! İnadına büyüyor bu aşk..Nefes alınan he saniye büyüyypr trabzonspor sevgisi!

Yaşadığım şehre geliyor bu takım haftasonu!! Nefes alamıyorum,ölüyorum heyecandan...Sebepsiz doluveriyor gözlerim düşünmeye çalışırken onları...

Ve en içinden inanıyorum kalbimin! Aşılacak bu günler! Ve sivasta galip olan trabzonsporum olacak!!!!

Sizin için herhangi bir deplasman di mi Sivasspor? Oysa burada br yüreğin ömrüne bedel! Gelişin ve gidişin çok güzel olacak inş Trabzonsporum!

Kaldı20 saat 45 dakika... Ölümüne sizinleyim! Bizim olmalı bu maç! Ve ben ölmemeliyim heycandan :)

Adem Erdoğan
16.11.2006, 21:36
bu ma ç hangi gün yaw.Yarın akşammı yoksa.

61viya
16.11.2006, 21:39
bu ma ç hangi gün yaw.Yarın akşammı yoksa.

yok yok:D:D Çok güzel panik havası oluştururum ben:D:D
kalan 21 saat 45 dakika ki şu an 21 saat 20 dakika falan var.Trabzonsporumun sivasa iştirak edeceği zaman dilimi :D:D

Adem Erdoğan
16.11.2006, 21:43
Gözü körolsun rkiplerin şu ferhatmı ne karın ağrısıdır bi aradan çıkartamadılar.Bide şu kel musa.

OKTAY YILMAZ
16.11.2006, 22:08
fenerlide olabilir en iyisi biz buna uymayalım
Fenerlide değilim Sivaslıda değilim özbe öz Trabzonluyum TRABZONSPORLUYUM. Ben o küme düşmekten kurtulduğumuz yıl olsun şuan olsun hala en büyük desteğimi ve umudumu koruyorum Trabzon için, ve başkanında sonuna kadar arkasındayım. Maalesef başkanı hataya zorlayan bizdik her ne kadar oy kullanmasamda Ziya doğan lehine yönetim bundan etkilendi. Benim garezim asla TRABZONSPORUMA olamaz garezim Ziyaya, bakınız Fotomacta bizi 4 kez şampiyon yapan Özyazıcı hocanın bir röportajı var ve diyorki ne sistem var ne de taktik diyor içi yanarak... Bende ona atıfta bulunarak diyorumki arkadaşlar bize Trabzonspor ruhunu taşıyacak bir hoca lazım, o hoca bizi küme de düşürse ısrar etmeliyiz, elbet bir gün mutlu sona ulaşacaktır buna inanıyorum, isimde verebilirim (Ünal, Giray, Tolunay, vb gibi) Ziya gitmeden korkaktı, geldi değiştim dedi evet değişmiş daha da korkak olmuş. Sizin içinize siniyormu Rize ye karşı kendi sahamızda 8 defansla çıkıp sahada hem ezilip yenilmek, yenilmeye laf demiyorum ezildik... aynı şekilde sakaryaya karşı aynı şekilde gençlere karşı bu bir değil 2 değil 3 değil, sonda olmayacak.
Bizim başımıza gelecek hoca Sir Alex Ferguson gibi uzun süreli bir sözleşme imzalaması lazım ve onun kafa yapısına sahip olması lazım, adam hangi takıma karşı olursa olsun hangi sahada olursa olsun rakibe baskı kuruyor, rakip ona önlem almak zorunda çünkü adam diyorki Ben Manchesterim ben önlem almam diyor. Bizim Hazret napıyor 8 savuınma özellikli oyuncu oynatıp Sakaryaya rizeye önlem alıyor. bende diyorumki biz Trabzonuz önlem almayız önlem aldırırız... ama nerdeeeeeee, utanmadan maçtan sonra savunmada eksiğimiz var diyor.
Be adam sen hücuma çıkmadıktan sonra isterse İtalyan savunması kurdurt eninde sonunda birisi istemeyerekte olsa yapacak önemli olan yediğinden fazla atman, pozisyona girebilmen.
DEĞERLİ ARKADAŞLAR ŞİMDİ ANLADINIZMI NEDEN TRABZON YENİLSİN DEDİĞİMİ
destek konusunda ise ben bu takım amatör lige bile düşse aynı aşk ve şevkle maçına giderim, ve tutarım
Saygılar...

61viya
16.11.2006, 22:21
Arkadaşlar arkadaşlar... Yarın buradalar...Kelle başına bir kranfil ve mektuplar hazır :) Gelişin ve gidişin tüm trabzonsporluları mutlu etsin trabzonsporum!

Erdogan
16.11.2006, 22:42
En büyük Trabzonspor...

61viya
16.11.2006, 22:43
En büyük Trabzonspor...

Onu biliyoruz,farklı bişeyler yaz :D:D :)

Erdogan
16.11.2006, 22:44
yok kardes burda bunu bilmeyenlerde var

Enes Berfin
16.11.2006, 22:49
En büyük Trabzonspor...

en büyük degil, bu alemin tek krali Trabzonspor.

Erdogan
16.11.2006, 22:51
gercek bir trabzonsporlu her durumda ve her zaman takiminin arkasinda olandir.

o kadar, gerisi yalan.

Muhammet_61
16.11.2006, 23:28
Bu maçı da yenemezsek 2008-2009 sezonu şampiyonluk planlarına başlayalım. Neden 2007-2008 değil de 2008-2009 ?

Anladınız siz:D

HALİT KARAKAŞ
16.11.2006, 23:36
Arkadaşlar,bu maçı alaçağız,ve çıkışa geçeçeğiz,hep karanlık,yeter artık,,,,hoşçakalın

AKSOY_61
16.11.2006, 23:45
sivası sivasta yenmek zor hemde bayağı bi zor
allah yardımcımız olsun ne diyimki

Hüseyin RİZELİ
16.11.2006, 23:54
bu maçta patlama yapacagız buna inanıyorumm......

caykarali_erdal
16.11.2006, 23:58
kalbimle inaniyorum bu maci alacagimiza ama demekdende kendimi birakamiyorum.

Ozan Yazıcı
17.11.2006, 01:40
bu maçın sonucu bizim takımın değil sivasın göstereceği performansa bağlı
eğer yenilirsek (ki bana maalesef öyle geliyor), haftaya fenerbahçe maçındaki muhtemel (kuvvetli ihtimal) bir yenilgi ile ortalık yangın yerine döner
o zaman albayrakçılar (istikrarcılar hariç) bu foruma daha ne bulup da yazar merak ediyorum..

Hüseyin Çümen
17.11.2006, 01:53
tam ziyalık maç yat kontraya defansı saalam tut yen bukadar işte ziya bu maçı rahat alır

frango
17.11.2006, 11:27
sivasspor taraftarlarının forumlarına baktımda hepsı kendınden çok emın fark yaparız dıyen bıle var bu sıvaslılar bıraz uçtu gıbıme gelıyo ama trabzonum gereken cevabı verecektır sivasa sahada

cIlgInIm
17.11.2006, 11:30
erken gol bulursak neden olmasın

OFLU
17.11.2006, 11:31
sivasspor taraftarlarının forumlarına baktımda hepsı kendınden çok emın fark yaparız dıyen bıle var bu sıvaslılar bıraz uçtu gıbıme gelıyo ama trabzonum gereken cevabı verecektır sivasa sahada

Sivasın forumuda var yanii:) Hadi bakalım görecez...

GolaMTuRi
17.11.2006, 11:37
eksiklerimiz:
Hasan Üçüncü cezalı:) (şükür)
Celalettin hasta:) (buna da şükür)
yattara bildiğimiz gibi yok:(
ömer de yok:)

sukur ki ne sukur..bu avantajimizi iyi degerlendirmeliyiz..bir huseyin kaliyo geriye, allah buyuk oda belki sakatlanir,hastalanir maca cikamaz...

AtalaY_BuğrA
17.11.2006, 11:54
bir huseyin kaliyo geriye, allah buyuk oda belki sakatlanir,hastalanir maca cikamaz...

Bu nasıl bir temennidir. İnanımıyorum size herşeyden önce insan bu kardeşim. Ayıp valla ayıp.

TSelif
17.11.2006, 11:56
Bu sezon en çok çekindiğim maç bu.Yalan yok valla fener maçı bu maçın yanında vız geliyo bana

GolaMTuRi
17.11.2006, 12:00
Bu nasıl bir temennidir. İnanımıyorum size herşeyden önce insan bu kardeşim. Ayıp valla ayıp.

insanligina birsey diyen olmadi benim elestirdigim nokta futbolculugu..ikisine bibirine karistirmadan yazin..takimda gormek istemedigim adami tabii ki maca cikmasini istemem..ister sakatlik olsun ister hastalik,istersede kart cezalisi,hıc farketmez,yeterki ilk 11de oynamasin....

AtalaY_BuğrA
17.11.2006, 12:10
insanligina birsey diyen olmadi benim elestirdigim nokta futbolculugu..ikisine bibirine karistirmadan yazin..takimda gormek istemedigim adami tabii ki maca cikmasini istemem..ister sakatlik olsun ister hastalik,istersede kart cezalisi,hıc farketmez,yeterki ilk 11de oynamasin....

İnsanlığına laf ettin diyen olmadı zaten ayrıca görmek istememen de normal buna birsey diyemem ama ALLAH büyük belki sakatlanır veya hasta olur lafı hiç yakışık alıyor mu? Neyse ikili diyalog haline dönmesin. Ama söylediklerin yanlış kelimeler bir renkdaşın olarak uyarmak istedim sadece.

Telha TANYILDIZI
17.11.2006, 12:15
zor maç allah yar ve yardımcımız olsun

ahmetto
17.11.2006, 12:55
her maçta bu maçı alacağız çıkışa gececeğiz diyoruz ama bir bakıyoruz maçi kaybetmişiz.ama yeter bu son olsun bu maçtan itibaren çıkışa geçelim.birtürlü şansızlıklar yakamızı bırakmadı birde bu sene.
Ama bu çmaçı alırsak haftayaki ezikbahçe maçına çok moralli çıkarız.

sismolog61
17.11.2006, 13:03
düştüğümüz hale bakın yaa sivassporun forumlarında herkes 3-4 ten bahsediyorlar bize karşı olacak iş değil ben bunu kabullenemiyorum malesef :( ama Allah ın izniyle bu maçtan anlımızın akıyla sağ salim çıkacağız

Kobalas61
17.11.2006, 13:06
Bu maçı da yenemezsek 2008-2009 sezonu şampiyonluk planlarına başlayalım. Neden 2007-2008 değil de 2008-2009 ?

Anladınız siz:D

bunu anlamayan Trabzonluya Trabzonlu demem ben bea :D:confused:

Kobalas61
17.11.2006, 13:07
düştüğümüz hale bakın yaa sivassporun forumlarında herkes 3-4 ten bahsediyorlar bize karşı olacak iş değil ben bunu kabullenemiyorum malesef :( ama Allah ın izniyle bu maçtan anlımızın akıyla sağ salim çıkacağız

it köpekle uğraşacak duruma düştük maalesef

zky_ts
17.11.2006, 13:08
Bu maç bizim için çok önemli tamam mı devam mı diyebileceğimiz bir maç olacak...inşallah Allah'ın izniyle bu maçı alırız...

6Şafak Aydın1
17.11.2006, 13:11

evet bende katiliyorum Sivasli arkadaslarimiza . 3 veya 4 dogru .

dk 12 Gol Marcelinho
dk 29 Gol Hüseyin
dk 61 Gol Gökdeniz
dk 90 Gol Umut

sismolog61
17.11.2006, 13:21
evet bende katiliyorum Sivasli arkadaslarimiza . 3 veya 4 dogru .

dk 12 Gol Marcelinho
dk 29 Gol Hüseyin
dk 61 Gol Gökdeniz
dk 90 Gol Umut

inşallahhh 1 olsun bizim olsun onada razıyız şu aşamada :)

zafercalikoglu
17.11.2006, 13:25
adamlar konuşmakla ,konuşturanlar suçlu şu anki duruma bakarsan durum onu gösteriyor,sinirlenmeye gerek yok bence ,malesef gercek,adamlar bjk karşısında dunyaları kacırdı ,zor mac ,

sismolog61
17.11.2006, 13:31
sadece bunlara gülüyorum ben:) su yoruma bakarmısınız sivaslı kendini üstün gören zihniyetin:

((Zannedersem yazdiklarina sende inanmiyorsundur 4 .cü Büyük takimiz diyorsunuz sizlerde bizim gibi ligin diblerinde yatiyonuz.! acaba 4 büyük lakabi TS a yakisiyormu?
bizlerin öyle bir amaci yok fazlada böbürlenmiyoruz.! simdiye kadar yapmis oldugumuz karsilasmalarda TS devamli yenmisiz. haaa Sivasin havasi serttir SIKI giyinin Malubiyetten sonra dahada üsüyeceksiniz ))

bunlara gereken cevabı inşallah kaplanlarımız verecek ve bizleri utandırmayacaklardır..