PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ufuk Şentürk | Kulüp Doktoru

Ahmet Ulusoy
07.08.2015, 16:11
Op. Uzm. Dr. Ufuk Şentürk göreve başladı hayırlı olsun

http://i.hizliresim.com/Aq5nPQ.jpg (https://hizliresim.com/Aq5nPQ)

Aslen Trabzonlu olan Op. Uzm. Dr. Ufuk Şentürk 19.12.1977 yılında Berlin’de dünyaya geldi. Şentürk, tıp eğitimini Avrupa’nın en büyük Tıp Fakültelerinden olan Berlin Humboldt Üniversitesi Tıp Fakültesinde gördü. 2001 – 2004 yılları arasında Hertha Berlin Kulübü’nde görev yapan Şentürk 2005 yılında ise Avrupa’nın en büyük üniversite hastanesi olan Berlin Humboldt Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü’nde; Ortopedi, Travmatoloji ve Spor Hekimi olarak göreve başladı. 2009 yılında da bu bölümün şefi oldu.

Eğitimini Almanya ve Amerika’nın yanı sıra çeşitli ülkelerde 50’nin üzerinde katıldığı kongre, kurs ve seminerlerle zenginleştirdi ve iştirak ettiği birçok araştırma uluslararası tıp yayın dergilerince yayınlandı.

İngilizce, Almanca ve Fransızca bilen Şentürk, Amerika’da ileride derecede diz cerrahisi eğitimi, Fransa’da ise yine ileri derecede protez cerrahisi eğitimi aldı.

Dünyanın her noktasından gelen hastaların tedavi gördüğü Berlin CSSB Sporcu Sağlık Merkezi kurucu hekimlerinden olan Şentürk, bu zamana kadar 3 binin üzerinde ameliyat gerçekleştirdi.

19 yıl amatör olarak futbol oynayan ve son olarak da Berlin’de Meteor06 Berlin futbol takımını çalıştıran Op. Uzm. Dr. Ufuk Şentürk’e görevinde başarılar diliyoruz.

Kaynak : Resmi Site

Harun-61
07.08.2015, 17:05
Hayirli Olsun

Klasik sakatliklar umarim 6 hafta sürmez.

28TS61
07.08.2015, 18:53
hayirli olsun

Oğuz B.
08.08.2015, 13:53
İnşallah yıllardır süregelen "sağlık-sız- ekibimiz"in kötü imajını silersin doktor. Görevinde başarılar.

Fatih Öztürk
08.08.2015, 13:57
Hayırlı olsun.

mustafakaya
10.08.2015, 13:11
tıbbi kariyeri oldukça iyi duruyor.

Yiğit Gayretli
10.08.2015, 13:16
Bakalım oyuncularımız yine "1 hafta sahalardan uzak kalacak" denildikten 1.5 ay sonra mı dönecek... Farkı hemen hissedilir.

objek
10.08.2015, 13:37
Hayirli olsun gelen gideni aratir sozu tarihe karissin):

doctorsurgeon
11.08.2015, 09:38
Genç ve tecrübesiz umarım sorun yaşamayız

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Ulusoy
11.08.2015, 09:42

Genç ama tecrübesiz değil

blues
09.12.2015, 22:21

Ne diyeyim ben sana! Adam berlin üniversitesinde bölüm sefligine ulasmis, 50 kadar uluslararasi semienre katilmis ki bunun ne anlama geldiginden muhtemelen bihabersin. Amerikada,Fransada egitimine devam etmis, futboldan geliyor, 3000 Ameliyat gerceklestirmis!
Bizim eleman ne diyor? Tecrübesiz tecrübesiz diyor! Buyrun buradan yakin. küfür etsen uclu duruma düseceksin ancak nasil bir insandir sunu yazan merak etmekteyim. Kaldi ki götü kirik KTÜ ya da mardin bilmemne tip fakultesi de degil mezun oldugu okul. Berlin Humbold Üniversitesi. Öyle 300 ögrenciye bir kadavra düsen bir üniversite degil yani. her ögrencinin oynayabilecegi, kesip bicebilecegi bir kadavrasi var okulun. öyle diyeyim de belki aklin alir ,sayet bir karsilastirma yapmak istersen!

Ayrica adam "Müsiad" Üyasi ancak bu sizin icin yeterli bir Arguman! Artik genc, tecrübesiz demeden doktoru sahiplenirsiniz. Adam Müsiad üyasi iste daha ne istiyorsunuz.

Bunlardan da mi sizin yavuz selimde var anlamadim ben! ne yiyorsunuz, neiciyorsunuz da böyle ahmakca laflar ediyorsunuz onu hic anlamiyorum.-

buradadan da doktorun bilgilerine ulasilabiliyor
(http://www.ortho-doktor.de/bio.html)

karahanbakar
09.12.2015, 22:25
Ne diyeyim ben sana! Adam berlin üniversitesinde bölüm sefligine ulasmis, 50 kadar uluslararasi semienre katilmis ki bunun ne anlama geldiginden muhtemelen bihabersin. Amerikada,Fransada egitimine devam etmis, futboldan geliyor, 3000 Ameliyat gerceklestirmis!
Bizim eleman ne diyor? Tecrübesiz tecrübesiz diyor! Buyrun buradan yakin. küfür etsen uclu duruma düseceksin ancak nasil bir insandir sunu yazan merak etmekteyim. Kaldi ki götü kirik KTÜ ya da mardin bilmemne tip fakultesi de degil mezun oldugu okul. Berlin Humbold Üniversitesi. Öyle 300 ögrenciye bir kadavra düsen bir üniversite degil yani. her ögrencinin oynayabilecegi, kesip bicebilecegi bir kadavrasi var okulun. öyle diyeyim de belki aklin alir ,sayet bir karsilastirma yapmak istersen!

Bunlardan da mi sizin yavuz selimde var anlamadim ben! ne yiyorsunuz, neiciyorsunuz da böyle ahmakca laflar ediyorsunuz onu hic anlamiyorum.-

Bence de Trabzonspor Trabzon'dan yönetilmeli [emoji1][emoji1]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yaşar
09.12.2015, 22:29

Bilgiler için teşekkürler .

Fakat herkes senin kadar bilgili veya kültürlü olmayabilir. Karşındaki insanı küçümsemeden anlatmak daha iyi olur diye düşünüyorum. Nacizane bir fikir sadece, sen bilirsin yine de. Ağız senin , klavye senin.

poetricus
09.12.2015, 23:06
Muhteşem bir CV sahibi. Hayırlı olsun.

oflubektas
10.12.2015, 09:26
Belli ki yönetimin vizyon-misyon muhabbetleri boş değil. Bak adam hem Trabzonsporlu, hem de -kariyerine bakılırsa- işinin ehli gibi duruyor. İşte bize böyle hem gönülden, hem de işinden şüphe etmeyeceğimiz adamlar lazım. Hem Usta'nın veya doktor yöneticilerin hastanelerinden bir adam getirilse eleştiri alabilirdi. Doktor Bey'e yeni vazifesinde başarılar.

Nazim Can
10.12.2015, 10:30
Benim anlamadigim konu bu adam taa iho zamaninda Agustos ayinda gelmis klübe, Usta ile pek alakasini çözemedim:)

oflubektas
10.12.2015, 11:20
Benim anlamadigim konu bu adam taa iho zamaninda Agustos ayinda gelmis klübe, Usta ile pek alakasini çözemedim:)

He yaa, haklısınız :) Yine de hayırlı olsun tabi

Ahmet Ulusoy
19.03.2016, 18:58
Milli takıma falan mı geçti bi haber gördüm ama Almanca olduğu için anlamadım?

Edit: resmi sitede de yayınlanmış özür görmemişim

artvints
19.03.2016, 18:59
milli takıma niye gitti, onur için mi?

murmut
19.03.2016, 19:11
milli takıma niye gitti, onur için mi?

Takima Doktorluk yapmasi icin gitmis :)

DeAgLeMaNyAq
19.03.2016, 19:13
Milli takıma gitmesi çok abartılacak bir durum değil. BJK'nin de doktoru milli takıma gidiyor. Sıkıntı kendisi milli takımdayken antrenmanlarda kimin doktor olarak çıkacağı. Asbaşkan Ahmet Çubukçu bakar artık... :)

Ege Kum
20.03.2016, 20:59
Bayan olduğu için 2 üniversite mezunu yabancı meşeili Türk vatandaşı bir fizyoterapisti kabul etmemiş doktor kişisi.

selcuk
20.03.2016, 22:50
Bayan olduğu için 2 üniversite mezunu yabancı meşeili Türk vatandaşı bir fizyoterapisti kabul etmemiş doktor kişisi.
cok dogru karar
chelseanin bu seneki halinin suclusu o bayan doktordu

man.u. dada bi ara basin sözcüsü olan kadin yüzünden neler olmusdu

normal hayattan 25 genci kesip kadinlarlan yasatirsan olacagi budur

kimse yanlis anlamasin, kadinlar bunda sucsuzdur

Ege Kum
20.03.2016, 23:52
cok dogru karar
chelseanin bu seneki halinin suclusu o bayan doktordu

man.u. dada bi ara basin sözcüsü olan kadin yüzünden neler olmusdu

normal hayattan 25 genci kesip kadinlarlan yasatirsan olacagi budur

kimse yanlis anlamasin, kadinlar bunda sucsuzdur

50 yaşındaki bayan fizyoterapist çalıştırmak 25 genci nasıl hayattan kesmekle bağdaştırılabiliyor şaşırıyor doğrusu ? sizin gibi sığ beyinlerle aynı forumda olduğum için utanıyorum.

Ahmet Ulusoy
21.03.2016, 00:08
İrade özgürlüğü var herkes istediği kişi ile çalışabilir.

DeAgLeMaNyAq
21.03.2016, 00:27
50 yaşındaki bayan fizyoterapist çalıştırmak 25 genci nasıl hayattan kesmekle bağdaştırılabiliyor şaşırıyor doğrusu ? sizin gibi sığ beyinlerle aynı forumda olduğum için utanıyorum.

Belki yaşınız yetmeyebilir ama İbrahim Ege'nin 12 sene önce Trabzonspor'a yaşattığı utanç ve akabinde yaşananları anlatmaya gerek yok sanırım...

selcuk
21.03.2016, 00:56
yazdigimi yanlis anladin

25 genci meslegi normal hayattan kesiyor
kamplarda, vs.. sen onlari kadinlarlan kilitlersen orada bisey olmamasi cok zordur
onlarda insan, sporcu,...
en güc verici besinlerlen vs... yetistirilen genc erkekler
kadin okadar gencin icinde güclü irade göstersede o gencler bunu nekadar becerecektir

sig düsünceye gelince
art niyetli okudunki yazdigimdan bukadar yanlis anlam cikardin
gencligine verip geciyorum

Sefa
12.06.2017, 06:19
Almanya'ya döndüğü için görevi bırakmış.. Oturmuş bir sağlık ekibi bizim için iyi bir durumdu.

Başkan'ın sağlık sektörü lideri olması sebebiyle bu durumu zararsız atlatacağımızı umuyorum..