PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yönetim İstifa !

My
06.08.2015, 23:37
Daha nasıl bir kepazeliğin olması lazım yönetimin istifa etmesi için.

Daha nasıl bir rezillik yaşamalıyız BMN'de istifa başlığı açabilmek için!

My
06.08.2015, 23:40
Hala etmeli mi diye soruluyor inanılır gibi değil.

U.Sadıkoğlu
06.08.2015, 23:43
Sadece Yönetim İstifa diye başlık açmak yetmez...

Süleyman Hurma istifa..Şota Arveladze istifa.. Soner-Atik vb. Kadro dışı!

Sonra karşı tezciler gelsin onlarda güzel güzel başlıklarını açsınlar.. Oyuncu başlıkları... Yönetim başlıkları.. Şahıs başlıkları hepsi birer çöp hatta açalım sadece bu başlık açık kalsın...

Sanki BMN Yönetimin arkasında Yönetimi savunuyor gibi itham edilmez mi?!

Yakında bize de kombine aldınız otobüs aldınız yaftası yapıştırılırsa şaşırmam...

Eyvallah hepinize diyecek sözüm yok...

Sefaenes
06.08.2015, 23:43
bir tane rezillik kaldi onuda yaparsa iho herseyi basarmis olacak Trabzonsporu küme düsürmek. Bunu ofsporda bile Baskanlik yaptirmiyacaksin

sasone
07.08.2015, 00:08
Hemen şimdi,bekliyoruz.

OrkHun
07.08.2015, 08:57
lan şu kulüp istanbul'da olsaydı, bu adamların evine kadar gidilir protesto edilirdi gerekirse eminim.
trabzon ölmüş, ağlayanı yok...
diaspora şehrin çok çok üzerinde..

Veysel
07.08.2015, 09:01
lan şu kulüp istanbul'da olsaydı, bu adamların evine kadar gidilir protesto edilirdi gerekirse eminim.
Artik bu tip başarısızlıklar olağan seyler olmaya basladi. Taraftarimiz artik bu tip seyleri kabullenmeye basladi. Trabzonspor küçüldu anlayacağın

Ahmet Öztürk
07.08.2015, 10:22
Ben bu heriflerin Trabzonsporlu olduğuna inanmıyorum. Bir camia ancak bu kadar parçalanabilirdi. Başkanı, yönetimi, taraftarı. Neresinden bakarsan elinde kalıyor. Allah belanı versin 13. sandık..

(Biz şimdi haşa huzurdan Allahsız mı olduk?)

Sibel
07.08.2015, 10:24

O kadar emin olmayın. Dün tribünde olan gurbetçi taraftarlar da yönetim istifa seslerini bastırdı. Hatta maçı sabote etmeye gelmişler diyen oldu.
Trabzon ölmüş ayrı konu ama Trabzonsporlu ölmüş çok daha doğru.

gurur6134
07.08.2015, 10:50
O kadar emin olmayın. Dün tribünde olan gurbetçi taraftarlar da yönetim istifa seslerini bastırdı. Hatta maçı sabote etmeye gelmişler diyen oldu.

dınsız allahsız komınıstler dıye bagırmıs hatta tg denen kan emıcıler vıraya..bu sehır adam olmaz butunlesmeyı saaglamayamaz kolayına artık takım resmen yalakalar ve karsısındakıler dıye 2 ye bolunmus ve malesef yalakalar kısmı agır basıyor..ıdmanocakları ıdmanguclu gunlere doncek bu gıdısle takım bu bolunmuslugun sonu o..bırlesmek ıcın yıllarca gayret edıldı o gunlerde sımdı 2 senede klup ıkıye bolundu sagolsun ıho. derhal ıstıfa derhal transfer falanda yapmasınlar ıstemıyorum sadece gunu kurtarırlar bu bolunmuslukle kınle nefretle nereye kadar yuruyeceksın..

Faik Yılmaz
07.08.2015, 10:55
dınsız allahsız komınıstler dıye bagırmıs hatta tg denen kan emıcıler vıraya..bu sehır adam olmaz butunlesmeyı saaglamayamaz kolayına artık takım resmen yalakalar ve karsısındakıler dıye 2 ye bolunmus ve malesef yalakalar kısmı agır basıyor..ıdmanocakları ıdmanocaklı gunlere doncek bu gıdısle takım bu bolunmuslugun sonu o..bırlesmek ıcın yıllarca gayret edıldı o gunlerde sımdı 2 senede klup ıkıye bolundu sagolsun ıho. derhal ıstıfa derhal transfer falanda yapmasınlar ıstemıyorum sadece gunu kurtarırlar bu bolunmuslukle kınle nefretle nereye kadar yuruyeceksın..

e doğrudur....

klüpten içki şişelerini attırdık diye övünüp kumar masasında yakalananların ekolunden geliyorlar......

böyle dini kötü işlerine alet etmeyi iyi bilirler....

işte bu gibi insanların yüzündendir ki stadyumda maç izlemeyi bıraktım....

Hekimoğlu
07.08.2015, 12:13
Bunlar istifa felan etmez kongre üyesi olup uzakta olan arkadaşlar kulübümüzün geleceği için fedakarlık yapıp kongreye katılmalı.

Uğur Demircioğlu
07.08.2015, 12:19

Çok doğru. Bunun Trabzon'daki ya da gurbetteki taraftarla uzaktan yakından ilgisi yok. İstanbuldaki taraftar eğer 4 senede şike sürecinde istinyeye yürümek dışında nerde organize bir protesto gerçekleştirdi. Taksimde ses getirecek bir yürüyüş yapabildi mi?

Hamdi Karamahmutoğlu
07.08.2015, 12:27
İstifa da bir hizmettir.
Gelinen noktada en büyük hizmettir aslında.
Lütfen istifa!

hodlu
07.08.2015, 13:11
Eski futbolcularımızdan kurulacak bir ekip gelecekse istifa etsinler. Yoksa bu zihniyette olup Paraları çar çur edilecekse ne farkı var gelenin gidenden. Al Sadri Şener'i vur İHO'ya...

Hasan Cubukcu
07.08.2015, 14:18
atay aktug

Sefa Murat Dokuz
07.08.2015, 14:20
Yeni yönetim geldiğinde ilk icraat TG'nin stada alınmaması lazım.

Mustafa YILMAZ
07.08.2015, 14:29
Trabzonspor diye bir şey kalmamış artık sadece taht oyunları oynayan üç beş leş kargası ve onun köpekliğini yapan paralı askerleri ile siyaseti Trabzonspor'a tercih etmiş cahiller. Tükendiğimizin resmidir son yaşananlardan sonra yönetim istifa diye bağıran grubu ıslıklamak.

sadece skorlara bakarak değil kaybettiğimiz onca değerden sonra hala iho'ya inanan varsa bir partinin gözü kapalı hizmetçisidir benim gözümde başkada hiç bir halt değildir.

SALDIRAY
07.08.2015, 14:38
Gelsin artık USTA.

fincher
07.08.2015, 15:41
iSTİFA için dünkü maçla birlikte yüzlerce sebep var.Dünkü maç belki en masum istifa sebebidir.

Trapezunda
07.08.2015, 15:47
https://www.youtube.com/watch?v=yJcYt0fqN3g

Taraftarin Ruh hali, en azindan benim ruh halim.

Dereli
07.08.2015, 16:00
Böyle başlıklar açmayın arkadaşlar.
Bu tarz yazılar namuslu, onurlu insalar için bir şey ifade eder.

Bu namusuz, yüzsüzler takımdan nasıl ve ne kadar nemalanırım ona bakarlar.
Ha şuda var: Biz nasıl bir hata yapttık ki Allah başımıza böyle belaları musallat etti, onuda düşümek gerekli.

Erdinç Dilek
07.08.2015, 16:26
iho bir fırsat aslında. geçmişe dönüp bakıldığında Trabzonspor böyle de kötü yönetilebilinirdi deme fırsatı verdi bize