PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yönetim İstifa Etmeli mi?

U.Sadıkoğlu
06.08.2015, 23:33
Trabzonspor Yönetimi istifa etmeli mi?

Fatih Çelik
06.08.2015, 23:34
Anketi açalım abi hemen.
Evet.
Uzun uzun anlatmaya gerek yok herhalde arkadaşlar.

E. Okan Bülbül
06.08.2015, 23:34
Etmeli ama etmezler

Full HD
06.08.2015, 23:35
Istifa degil, millet tarafindan kovulmalilar! Ama onu yapacak Millet yok Anadoluda.

Ogün'
06.08.2015, 23:36
Oy kullananları göremiyor muyuz?

Bayundur Han
06.08.2015, 23:36
Ya guzel insanlar bu artik soru falan olmadan cikti. Farz oldu artik. Bu ne ya

Sefaenes
06.08.2015, 23:37
Istifa degil seytan olarak taslanmali bu sahtekarlar

alone_6161
Kimse kararını açıklamak zorunda değil fakat hayır diyeni de bayağı merak ettim.....

Doğukan Uçan
boş yere açmışsın başliği kardeş silinir heralde, bu kacıncı aynı başlık digerinden devam

halil ibo
06.08.2015, 23:38
geç bile kaldılar.zaten geçen sene sözü vardı,yarışta olamazsak devre arası bırakıım diye ama tükürdüklerini yalayan ve hedefi batırmak olduğu için görevini tamamlamadan gitmeyecek.sahipsiz bir takımın acayip bir camianın çöküşü 2015-16 sezonun da vizyon da...

My
06.08.2015, 23:39
Ne mi si Uğur? Neden istifa diyemiyorsunuz? Nedir bu çekingeniz? Hacıosmanoğlu'na gelinceye kadar BMN'nin böyle bir tavrı olmadıydı. Neden Hacıosmanoğlu'na istifa demekten bu kadar imtina ediyorsunuz!?

Sadettin_
06.08.2015, 23:43
etmeli ama su son transferlerıde yapsınlar oyle ıstıfa etsınler .
takımı ortada bırakmak yıne takıma kötülük yapmaktır .

gercı forumda transfere hayır deyıp , sonra mac baslıgına gelıp sefaya kufredenlerde var . yok madem transfer ıstemıyorsun sefaya nıye kufredıyorsun kı

U.Sadıkoğlu
06.08.2015, 23:45
Ne mi si Uğur? Neden istifa diyemiyorsunuz? Nedir bu çekingeniz? Hacıosmanoğlu'na gelinceye kadar BMN'nin böyle bir tavrı olmadıydı. Neden Hacıosmanoğlu'na istifa demekten bu kadar imtina ediyorsunuz!?

İ
S
T
İ
F
A

Diyorum ne değişiyor?

BMN Hacıosmanoğlu ve Yönetimini istifaya davet etmedi mi? Kongre yapılsın demedi mi? Yahu biraz yapılanlara bakın daha demin telefonda Bursaspor maçı için Avni Aker'de istifa organizasyonunu tartışıyorduk bizi burada bir taşlamadığınız kaldı...

Yiğit SARI
06.08.2015, 23:57
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTT5bXIvHSuGftChc6RwkOughAXxyTon ii9Li6Y0ffGQDmX-R3U7A

İsa
07.08.2015, 00:00
Artik kizginlik boyutunu astim.

Inanin mevcut durum mide bulandirici.

Pshycologist41
07.08.2015, 00:12
Bu adam başkan olduğunda belliydi o koltuğa yapışacağı. Zamanında söyledik hayatı ona buna sinyal olmak yancılık yapmakla geçmiş adamı başkan yaparsanız bunun sonuçları olur diye. Hayatında yaptığı en vizyonlu iş bizim Trabzonlu boksör arkadaşa sinyal olmaktı. O adamı tutup camiaya başkan yaptılar...

Fatih Çelik
07.08.2015, 00:13
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTT5bXIvHSuGftChc6RwkOughAXxyTon ii9Li6Y0ffGQDmX-R3U7A

Sen bile yederliydin

U.Sadıkoğlu
07.08.2015, 00:16
İki senedir UEFA Kupasını kaldıran adam 3. Ön eleme turunda UEFA kupasına veda ediyor.. Burası Trabzon.. Trabzonspor'un saha dışındaki yönetilemeyiş sorunu saha içine her geçen gün daha fazla yansıyacak.. Kulüp kaos patlaması yaşayacak.

Köy takımına iki gol atmaktan aciz olan Trabzonspor'da hedef tahtasına Onur'u oturtmak kocaman bir zırvadır...Eleştirmeye başlayacaksak sıralamanın en tepesine Hacıosmanoğlu'nu ardından yanlış değişiklik yapan Şota'yı sonra topçuları koyacaksın...

Özer Hurmacı sahanın en iyisiyken takımın hücum yükünü taşırken oyunu tek kaleye yıkmışken oyundan alındı şaka gibi! Özer'in numarası tabelada gözüktüğünde gözlerime inanamadım maçın skorundan çok bu değişikliği değerlendirmek lazım... Bunun yanında hoca Constant'a verdiği serbestliği Cavanda'ya tanımamış Constant orta sahadan geri dönmedi Cavanda orta sahayı geçmedi. Hızlı olan bekimiz savunma yapıyor ağır olan bekimiz hücum. Bizim hangi işimiz doğru olacak acaba?!

Bu takımın mücadele edeceği yer PTT 1. Lig'dir. Formadan armayı sök bu takım 10. Sıradan yukarıya çıkamaz.. Olay bu kadar net. Takım aylardır kampta ama geçen sezon ki performansların üstüne koyan oyuncu yok.. Bu mudur profesyonellik? Çalışma.. Hırs.. Azim NEREDE? Avrupa Ligi maçında 20.000 taraftarının önünde top oynuyorsun ve pres yapmaktan baskı kurmaktan pozisyona girmekten acizsin..

Sahanın içindeki sorunun ana kaynağı sahanın dışında bulunan ama saha içine dair en ufak bir fikri ve zikri olmayan Hacıosmanoğlu'dur... Her zaman iddia ettim bu yönetim şu anki mevcut kadronun üzerine Hummels-Marcelo-Messi-Iniesta 4'lüsünü getirsin yine başarı gelmez..Yapılan transferler ne kadar iyi olursa olsun böyle ahmakça yönetilen bir kulübün başarılı olma ihtimali milyonda bir bile değildir..

Forman atlet bozması.. Takımın yalpalamıyor bile.. Taraftarın bölünmüş.. Futbolcuların gruplaşmış.. Yönetim şaşırmış.. Ne başarısı...

Aralık'a kadar bu takımdan birşey beklemeyin.. Yeni yönetimle beraber yeni bir hoca ve 5 yıllık planlama yapılmalı.. Taraftar sabredecek. Trabzonspor akademi kültürüne mi dönecek genç yabancılara mı yönelecek artık onun muhasebesini yeni yönetim yapacak... Taraftara adam gibi forma yapacaksın... Millet ürün almaya TS Club'a gidiyor söverek geri çıkıyor.. Sen nasıl yöneticisin be! Trabzonspor'a öz benliğini bulduran tüm değerler S.Şener yönetimiyle başlamış mevcut yönetimle saha içinde ve saha dışında erimiştir.. Bu takım bu sezon ilk 5'e zor oynar... Ligin 5. Haftasında camia karışır kongre sesleri yükselir... Ama Hacıosmanoğlu yapıştı bırakmaz!

Bu camiaya Abraham Lincoln'ün ABD'de yaptığı gibi toparlayıcı rolü üstlenen cesur bir başkan lazım... Başka türlü reçete yazılmaz.

Bu sezon ligi falan da izlemeyeceğim... Digitürk'te sadece Premier Lig açık mutlu ve huzurluyum... Tavsiye ederim.

mete61bordomavi
07.08.2015, 00:44
Acaba istifa etmeli mi? Bilemedim şimdi. Çok kararsız kaldım.

Sibel
07.08.2015, 00:56
İstifa onurlu davranıştır. Yani bu sorunun cevabı imkânsızdır.

mete61bordomavi
07.08.2015, 01:01
Yeniden yapılandırmayı bu klüp kaldırabilir mi?
Veya bu yönetimle gerçekten gidilebilir mi? Tarihinde hiç bu kadar
Kötü bir durumda olmamıştı Trabzon. Bence kısa vadede bazı topçuların takımla ilişiğini kesmek lazım.

Bayundur Han
07.08.2015, 01:06
Yeniden yapılandırmayı bu klüp kaldırabilir mi?
Veya bu yönetimle gerçekten gidilebilir mi? Tarihinde hiç bu kadar
Kötü bir durumda olmamıştı Trabzon. Bence kısa vadede bazı topçuların takımla ilişiğini kesmek lazım.

inanilmaz bir borc batakligindayiz. Yavas yavas futbolcu satip alt yapidan yetistirip bes yil idare etmemiz gerek. Durum oyle boyle degil. Cok kotu. Bu sene gelir falanda yok.

Sibel
07.08.2015, 01:11
Kimse de kendini kandırmasın. Buradaki üyelerin çoğu da olmak üzere Trabzonspor taraftarı skor taraftarıdır. Yönetimin vizyonsuzluğu ve hataları umurlarında değildir. Ya da saman alevidir.
Cardozo ile söner. Mbia ile söner. Onur'un gol yiyişi ile söner.
Varsa böyle bir isteğiniz öncelik yapıp fikrinizi buna yorun. Ha yoksa, bir iki eleştiri atayım sonra transfere koşayımsa mesele buyrun şike başlığı orda duruyor.
Yandı bitti kül oldu. Bu da olacak. Biraz kalsın. Maçlar başlasın tek derdimiz maç olsun. 3puan olsun.
Hani dün sokağa kadar inmişti tepki? Hani herkes yönetime karşıydı?
Kocaman kocaman yalanlar.
Yönetim istifa sesleri tüm tribünlerce bastırıldı. Islıklandı. Çünkü Barcelona'ya yenilip elendik. Ya da Madrid'ı yendik. Üzerine terbiyesizlik yapmış gibi yönetim istifa demek kimlere hizmet?
Onur hatalı gol yemiş gördün mü? Yönetime niye kızayım?
...
Binbir parça olmuşsun. Paramparça. Herkesin bir çıkarı var
Kiminin kombine kiminin 3 puan.
Masada zavallı Trabzonspor.
Kim, niye istifa etsin? Kim istiyor diye...

Yiğit Gayretli
07.08.2015, 01:15

Genel tavrı ve anlayışı itibariyle BMN istifa demez, kongre der. Bu hep böyle olmuştur...

Tunga abinin güzel bir lafı var "Bu adamların kucağındaki rehine Trabzonspor." diye.

Tek kurşun hakkımız var belki de...

bkandil
07.08.2015, 01:21
...

Tek kurşun hakkımız var belki de...

Onu da her zamanki gibi topuğumuza sıkarız bir şekilde.

Bizim de kaderimiz böyle...

Bayundur Han
07.08.2015, 01:32
Kimse de kendini kandırmasın. Buradaki üyelerin çoğu da olmak üzere Trabzonspor taraftarı skor taraftarıdır. Yönetimin vizyonsuzluğu ve hataları umurlarında değildir. Ya da saman alevidir.
Cardozo ile söner. Mbia ile söner. Onur'un gol yiyişi ile söner.
Varsa böyle bir isteğiniz öncelik yapıp fikrinizi buna yorun. Ha yoksa, bir iki eleştiri atayım sonra transfere koşayımsa mesele buyrun şike başlığı orda duruyor.
Yandı bitti kül oldu. Bu da olacak. Biraz kalsın. Maçlar başlasın tek derdimiz maç olsun. 3puan olsun.
Hani dün sokağa kadar inmişti tepki? Hani herkes yönetime karşıydı?
Kocaman kocaman yalanlar.
Yönetim istifa sesleri tüm tribünlerce bastırıldı. Islıklandı. Çünkü Barcelona'ya yenilip elendik. Ya da Madrid'ı yendik. Üzerine terbiyesizlik yapmış gibi yönetim istifa demek kimlere hizmet?
Onur hatalı gol yemiş gördün mü? Yönetime niye kızayım?
...
Binbir parça olmuşsun. Paramparça. Herkesin bir çıkarı var
Kiminin kombine kiminin 3 puan.
Masada zavallı Trabzonspor.
Kim, niye istifa etsin? Kim istiyor diye...

ya anlamiyorum gercekten. Gerci suda var ne zaman senin yazini okusam bir depresyon kokusu geliyor. Birazda pozitif ol diyecegimde niye pozitif olasin ki? Neyse anlamadigim su. Adamlar diyor ki ya iste falanda alindida yonetim iyi yapti. Guzel kardeslerim bu para neyin nesi? nereden geliyor bu para? Samimi soyluyorum iki yila kalmaz buyuk cezalar yiyecegiz. Bu paralarin nere dayandigi belli degil. Hadi onu dusunmuyorsun bu sattigimiz (etik olarak) adamlar ne olacak? Guzelim Hami ne yaptida bu sekilde yollandi? Hadi onuda bosverdin be hadi onuda bosverdin. Demirorene orada verilen bir oy var o ne olacak? O neyin nesi? Hadi onuda bosverdik be. Onura yapilanlar neyin nesiydi? Onur sadece futbolcumu tamam onuda bosverdim. Shotanin kullanilmasinida bosverdim. Paranin nereden gelip nere gittigini bosverdim herseyi bosverdim. Stadi bosverdim RTE kompleksi olacakti ismi bosverdim. Yonetimde kalan 5 kisiyide bosverelim. Satilmis kopek gibi kombine icin bagrip cagranlari bosverdim. Erkan zenginin ayagina gitmeyide bosverdik. MAnyak gibi Fenerbahce stadi disinda arabadan atlamalar ziplamalar bosverdik. Miting isini bosverdik. Hepsini bosverdik. Kalan Trabzonspor. Trabzonspor'un su durumu nasil bosverebilirim? Nasil gormem.

Ama gormeyen gormuyor iste. Bilmem kim gelmis. Birakin artik. Ne sampiyonlugu ya. Normal kulup olalim yeter. Ondan sonra bakariz sampiyonluga.

TUNCAY HİÇYILMAZ
07.08.2015, 01:49
Mi soru ekinin kaldırılmasını talep ediyorum.

28TS61
07.08.2015, 02:16
rte izin vermeden iho ve ekibi istifa edemezler

Terzioğlu
07.08.2015, 02:26
Bu adamlari kimse istememesine ragmen Araliktaki kongrede yeniden secileceklerine nerdeyse eminim. Kolay kolay kurtulamayacagiz bu sacma yönetimden.

Şanlı SanMarino
07.08.2015, 02:30
Hayır.

Aralık ayında seçim var ve o seçimde yeni yönetim gelmeli.

Tabi meymenetsiz ve kifayetsiz İho kendinde aday olacak yüzü bulmamalı. Ayrıca yönetim kurulu üyeleri geldiklerinde ve giderken olan mal varlıklarını kamuoyu ile paylaşmalı.

28TS61
07.08.2015, 02:43
Bu adamlari kimse istememesine ragmen Araliktaki kongrede yeniden secileceklerine nerdeyse eminim. Kolay kolay kurtulamayacagiz bu sacma yönetimden.

malesef TS'miz rte ve akepe'nin elinde. :mad:

Adem Akyüz'
07.08.2015, 05:20
istifa mı? Dinsiz dinsiz konuşmayın yahu? Ne var istifa etmelerini gerektirecek? Daha bugün 2 transfer yapmadı mı bu adamlar? Daha ne istiyorsunuz anlamıyorum ki?

aaahmet61
07.08.2015, 05:32
malesef TS'miz rte ve akepe'nin elinde. :mad:

muharrem usta iktidara yakın diye seçilmedi.kaldi ki iho ya kimse yakın olmak istemez.

6Şafak Aydın1
07.08.2015, 05:36
istifa ile birsey cözülmüyor, kimi sececen neyin arkasinda duracan mesele o. ha iho ha miho. 6 ay sonra yine bu baslik altinda tartisilir. kulüp nasil bir kulüptür kiz kardesler gibi 11 yabanci oynatmakla gögsümüz kabarmiyor. basarilar kendi yetistirdigi degerlerle ulasildi. ben bilbaocuyum arkadas. yemisim transferlerinizi. transferlere verdigin paralari altyapiya yatirsaydin kim bilir ne durumdaydin. adamlar 40 milyon euroya yetistirdigi oyunculari bile satmak istemiyorlar, neden cünkü ürün degerli. kendin yetistirdin kolay yetismiyor. ha iho ha miho diyorum, radikal altyapiya önem veren planli projeli yönetime hemen evet derim. baska kurtulus yok. savur milyonlari ama karsiligini görme, ne anladik o isten.

altyapini türkiyede avrupada veya dünyada sayili altyapi haline getiremedigin sürece bizim belimiz dogrulmaz bunu iyi belleyin.

HOPA'LI TS'Lİ
07.08.2015, 06:53
Şu an takıma zarar olur.

Aralık beklenmeli ve gönderilmeli bu yönetim

Sercan Keleş
07.08.2015, 06:57
Bu aynı zamanda bir zeka sorusudur. 3 - 5 yaş grubu için

HOPA'LI TS'Lİ
07.08.2015, 07:24
İstifa etmeliler ama umudum yok, istifa onurlu insanlara ait bir erdemli olaydır.

Aralık'a kadar gitmez bu İHO

omondoles
07.08.2015, 07:53
Şıklar şu şekilde olmalıdır;

a) evet
b) hemen
c) derhal
d) hepsi

Loading .. %61

Faik Yılmaz
07.08.2015, 08:11
istifa etmemeliler....

üyelikleri elllerinden alınıp bir daha klübün kapısından bile geçemeyecek şekilde defedilmeliler.....

OrkHun
07.08.2015, 08:52
yönetim istifa etmemeli diyen taraftarlar istifa etmeli önce belki de..

abi kimsiniz siz, ne yiyor ne içiyorsunuz, anne-babanız hiç mi sevmedi sizi? neden böyle oldunuz yav siz...

Faik Yılmaz
07.08.2015, 09:22
istifa etmemeli diyen 6 arakadaşın gerekçelerini doğrusu çok ama çok merak ediyorum.....

Oruç
07.08.2015, 10:03
Durdukları kabahat.

Sibel
07.08.2015, 10:09
ya anlamiyorum gercekten. Gerci suda var ne zaman senin yazini okusam bir depresyon kokusu geliyor. .
Bu kulüpte yaşanmayan rezillik kalmadı ve pozitif mi olayım? Ben polyanna olmayı 3temmuzdan sonra bıraktım.
İstediğiniz kokuyu alın.
Ben duygusal biriyim. Yazma tarzım bu. Her yazımda da negatif değilim. Belki bir yıldır belki iki. Trabzonspor benim için boşverilecek bir makam değil. Yalandan yere kahkaha atmaktansa gerçekleri insanların yüzüne vurmayı tercih ederim. İçimden geleni tüm duygumla yazarım.
Siz de buna depresyon diyebilirsiniz.
Hiç sorun değil. Ben de sizin yazdığınızdan farksız bir şey yazmadım. Ama benim yazım kokuyormuş, size ilginç gelmiş.

Enes Ünal Kaya
07.08.2015, 10:11
TG 'in İstifa diye bağırması için nasıl bir şart oluşmalı , NE Olmalı yani ne olucak daha. bedava kombine demek mi bu takım yoksa daha büyük paralarmı dönüyor.
Köy takımına elen
sportif başarı yok
kulüp borç batagında
ligde 5.bitirmişiz
sayısını unuttum 5mi 6mı ne hoca değiştirdik
şike davası satıldı
sözde yürüyüş iptal edildi
vs vs vs
Yönetimin kaç senedir 1 olumlu başarısı ve işi yokken İSTİFA diye bağırlımıyorsa
demekki kimse Trabzonspor'u düşünmüyor başka işler peşinde. Bu bu kadar açık ve net.

ozgurkilic
07.08.2015, 10:21
Trabzonspor Yönetimi istifa etmeli mi?

Durduğu kabahat...

Sibel
07.08.2015, 10:28
TG 'in İstifa diye bağırması için nasıl bir şart oluşmalı , NE Olmalı yani ne olucak daha. bedava kombine demek mi bu takım yoksa daha büyük paralarmı dönüyor.
Köy takımına elen
sportif başarı yok
kulüp borç batagında
ligde 5.bitirmişiz
sayısını unuttum 5mi 6mı ne hoca değiştirdik
şike davası satıldı
sözde yürüyüş iptal edildi
vs vs vs
Yönetimin kaç senedir 1 olumlu başarısı ve işi yokken İSTİFA diye bağırlımıyorsa
demekki kimse Trabzonspor'u düşünmüyor başka işler peşinde. Bu bu kadar açık ve net.
Trabzonsporluların yüzde kaçı önce Trabzonspor diyor gerçekten merak ediyorum. Dünkü kepazelik dünyanın hiçbir yerinde yoktur. Sırf tepki vereceğiz diye tatilimi kesip maça geldim. Çektiğim çilenin de hattı hesabı yok. Bekledim bekledim tık yok.
Bir avuç insan istifaya davet etti. Onların da sesini kestiler.
Trabzonspor Trabzonsporlunun umurunda bile değil.

Bülent Bayraktar
07.08.2015, 10:37
bu soruya hayır demek için deniz tarafı kale arkasında kombine sahibi olmak lazım!!!

hiç vakit kaybetmeden olağanüstü kongre kararı almak lazım. Avrupada hayal oldu ligde hayal zaten bari kulübün yarınlarını kurtaralım..

gurur6134
07.08.2015, 10:44
aramıza sızan tg lılerı temızlemelıyız!!!

kani6161
07.08.2015, 10:47
Yönetim istifa etmez sanmıyorum aralık ayına kadar böyle gider. Aralık ayında da mümkün değil kazanması İHO'nun. Bu yönetimin istifa etmesi gereken zaman Mayıs ayıydı.

Hamdi Karamahmutoğlu
07.08.2015, 12:28
Düşünmesi, düşünürken harcanan zaman bile israf.
Bir dk. bile durmamalılar o koltukta artık.

cem1990
07.08.2015, 14:42
Aralık ayında İhonun kazanacağını düşünen tek kişi benim sanırım.
Eğer zaten bu seçimi geçerse adam yıllarca başımızda kalır.
Benim memleketimin insanı satılmış bunu seçimde de göreceğimizi düşünüyorum.

SALDIRAY
07.08.2015, 14:49
Kesinlikle il sınır dışı edilmeliler.

ilkeryasinz
07.08.2015, 19:21
İstifa gerekli ama gec kalindi aralik ayi beklenmeli bence.

SM-G850F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

U.Sadıkoğlu
07.08.2015, 21:53
Trabzonspor Kulübünün yönetilemeyişinin neticesi çok ağır bir şekilde Aralık ayından itibaren yeni yönetimin kucağına bomba gibi inecektir..

Kulüp ekonomik olarak iflasın eşiğinde 5 yıl sonra ki alacaklar, hatta yeni yapılacak ultra modern(!) stadyumun ismi bile temlik edilmiş vaziyette çaresiz şekilde kaderini beklemektedir..

Trabzonspor'u yönetmeye talip olan şahıslar Trabzonspor'un başkanlık makamını ticari bir mantıkla değil uzun ve ekonomik temeli sağlam şekilde planlanmış projelerle devralmalıdır aksi halde Trabzonspor'un sonu Ankaragücü gibi olacaktır..

Camianın öncelikli hedefi Trabzonspor'un etrafında bugüne kadar kenetlenememiş Trabzonsporluları bir araya getirmek ve manevi gücü maksimum düzeye çıkarmak olmalıdır..

Yeni gelen yönetim tartışılmamalı Trabzonspor kültürünü tam manasıyla temsil kabiliyetine sahip olan bireylerden oluşmalıdır..

Trabzonspor'un önceliği saha içinde başarıdan ziyade kulübün eski kimliğine kavuşması için çaba sarfetmektir.. Kulübün dinamiklerini harekete geçirmektir..

Trabzonspor'da başarılı olmayacağını son yıllarda iyiden iyiye anladığımız endüstriyel futbol anlayışı bir kenara bırakılmalı ve kulüp akademi kültürüne yönelmelidir..

Trabzonspor'da sağlıklı ve özlenen geçmiş günlerin tekerrür etmesi için yeni yönetim getirdiği hocasıyla taraftarın önüne 5 yılı koymalı ve bu süre zarfında takımdan hiçbir beklenti içine girilmemesini talep etmelidir.

Trabzonspor'da tüm futbolcuları, kulüp çalışanlarını, idari personeli ve taraftar gruplarını kapsayarak kelle(ler) koparılmasına acilen ihtiyaç vardır..

TÜM BUNLARI TOPYEKÜN YAPACAK TEK ADAM BANA GÖRE ÖZKAN SÜMER'DİR... KENDİ TABİRİMLE PSİKOPAT ÖZKAN SÜMER...

UMARIM ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYAR VE SORUMLULUK BİLİNCİYLE CAMİAYI BİRBİRİNE KENETLEYEREK HAREKET EDİLMESİNE VESİLE OLUR...

PortoDeGalinhas
07.08.2015, 22:09
Bura da iho yu bir kaç yerde savunduğum için bana iho nun paralı askeri diyen insanlardan bile Özür diliyorum. Ben yaptıklarının Trabzonspor sevgisinden kaynaklandığını, bazı hatalar yaptığını ama hatalardan ders çıkaracağını dusundum. Ama artık anladım ki bu kafa yapısının düzelmesi mümkün değil. Bu yönetimin değil Trabzonspor u yönetmesi, Trabzon da aldığı nefes bile klube zarar.
Bu arada
"İstifa etmeli mi?" Cümlesini zaten soru olarak kabul etmiyorum. Benim için soru " Yonetim ne zaman istifa etmeli?" Cevabı da:derhal

Bayundur Han
08.08.2015, 00:02
Bu kulüpte yaşanmayan rezillik kalmadı ve pozitif mi olayım? Ben polyanna olmayı 3temmuzdan sonra bıraktım.
İstediğiniz kokuyu alın.
Ben duygusal biriyim. Yazma tarzım bu. Her yazımda da negatif değilim. Belki bir yıldır belki iki. Trabzonspor benim için boşverilecek bir makam değil. Yalandan yere kahkaha atmaktansa gerçekleri insanların yüzüne vurmayı tercih ederim. İçimden geleni tüm duygumla yazarım.
Siz de buna depresyon diyebilirsiniz.
Hiç sorun değil. Ben de sizin yazdığınızdan farksız bir şey yazmadım. Ama benim yazım kokuyormuş, size ilginç gelmiş.

Anlasildi.

Bayundur Han
08.08.2015, 00:05
Bura da iho yu bir kaç yerde savunduğum için bana iho nun paralı askeri diyen insanlardan bile Özür diliyorum. Ben yaptıklarının Trabzonspor sevgisinden kaynaklandığını, bazı hatalar yaptığını ama hatalardan ders çıkaracağını dusundum. Ama artık anladım ki bu kafa yapısının düzelmesi mümkün değil. Bu yönetimin değil Trabzonspor u yönetmesi, Trabzon da aldığı nefes bile klube zarar.
Bu arada
"İstifa etmeli mi?" Cümlesini zaten soru olarak kabul etmiyorum. Benim için soru " Yonetim ne zaman istifa etmeli?" Cevabı da:derhal

Sana helal olsun. Bunu yapabilen az insan var.

Kasım BEKTAŞ
08.08.2015, 00:06
şu anda istifa etmelerinin takıma, kulübe hiç bir katkısı olmaz aksine iyice çorbaya dönmesine neden olur. Kongreye kadar devam.

sasone
08.08.2015, 00:08
Trabzonspor'u seven ve değer veren herkes o lanet günün yani 13.sandığın seçimleri manipüle ettiği günün kongre başlığını baştan sona okuması gerekir.
Bmn yönetiminin yerinde olsam o konu başlığını ana sayfaya sabitlerdim ve okunmasını sağlardım.
herkesin ders alacağı bir süreç oldu,inanılmaz bir manipüle ve karanlık zamanlardı.
bir daha oyuna gelmemek için okunmalı,oktulmalı.

beratika
08.08.2015, 01:28
# İsim Başlangıç Bitiş Görev süresi Başarılar Not
1 Ali Osman Ulusoy 2 Ağustos 1967 2 Şubat 1968 0 yıl, 184 gün
2 Rıfat Dedeoğlu 2 Şubat 1968 27 Nisan 1969 1 yıl, 84 gün
Ali Osman Ulusoy 27 Nisan 1969 14 Nisan 1970 0 yıl, 352 gün 2. kez
Rıfat Dedeoğlu 14 Nisan 1970 11 Nisan 1971 0 yıl, 362 gün 2. kez
3 Suat Oyman 11 Nisan 1971 2 Eylül 1973 2 yıl, 144 gün
4 Salih Erdem 2 Eylül 1973 1 Haziran 1975 1 yıl, 272 gün
1973-74 Türkiye 2. Futbol Ligi
Kıbrıs Barış Kupası
5 Şamil Ekinci 1 Haziran 1975 3 Haziran 1980 5 yıl, 2 gün
1975-76 Türkiye 1. Futbol Ligi
1976-77 Türkiye 1. Futbol Ligi
1978-79 Türkiye 1. Futbol Ligi
1979-80 Türkiye 1. Futbol Ligi
1976-77 Türkiye Kupası
1977-78 Türkiye Kupası
1976 Cumhurbaşkanlığı Kupası
1977 Cumhurbaşkanlığı Kupası
1978 Cumhurbaşkanlığı Kupası
1979 Cumhurbaşkanlığı Kupası
1980 Cumhurbaşkanlığı Kupası
1976 Başbakanlık Kupası
1978 Başbakanlık Kupası
6 Ahmet Celal Ataman 3 Haziran 1980 3 Ekim 1981 1 yıl, 122 gün
1980-81 Türkiye 1. Futbol Ligi
7 Mustafa Günaydın 3 Ekim 1981 2 Ekim 1982 0 yıl, 364 gün
8 Mehmet Ali Yılmaz 2 Ekim 1982 17 Ocak 1988 5 yıl, 107 gün
1983 Cumhurbaşkanlığı Kupası
1983-84 Türkiye 1. Futbol Ligi
1983-84 Türkiye Kupası
1985 Başbakanlık Kupası
9 Mazhar Afacan 17 Ocak 1988 14 Mayıs 1989 1 yıl, 117 gün
Mehmet Ali Yılmaz 14 Mayıs 1989 12 Ocak 1992 2 yıl, 243 gün 2. kez
10 Sadri Şener 12 Ocak 1992 12 Eylül 1994 2 yıl, 243 gün
1991-92 Türkiye Kupası
1994 Başbakanlık Kupası
11 Faruk Nafız Özak 14 Eylül 1994 15 Aralık 1996 2 yıl, 92 gün
1994-95 Türkiye Kupası
1995 Cumhurbaşkanlığı Kupası
Mehmet Ali Yılmaz 15 Aralık 1996 30 Aralık 2000 4 yıl, 15 gün
1996 Başbakanlık Kupası 3. kez
12 Özkan Sümer 30 Aralık 2000 5 Eylül 2003 2 yıl, 249 gün
2002-03 Türkiye Kupası
13 Atay Aktuğ 21 Aralık 2003 18 Aralık 2005 1 yıl, 362 gün
2003-04 Türkiye Kupası
14 Nuri Albayrak 18 Aralık 2005 10 Şubat 2008 2 yıl, 54 gün
Sadri Şener 10 Şubat 2008 26 Mayıs 2013 5 yıl, 105 gün
2009-10 Türkiye Kupası
2010 Türkiye Süper Kupası 2. kez
15 İbrahim Hacıosmanoğlu 26 Mayıs 2013 görevde 2 yıl, 72 gün

Wikipediden direkt alınma:Tüm Ts yönetimleri ve başarıları :)

Erman Aydın
08.08.2015, 01:50
Hakan Kulaçoğlu kesinlikle ikna edilmelidir

Muhteva
08.08.2015, 04:42
O tren kaçtı artık.

İstifa kulübün önünü açmak için edilir. İho öyle darbeler vurdu ki kulübün önü uzun süre açılmayacak şekilde kapandı.

Geride bıraktığı enkazı toparlamak en az 10 yıl sürecektir o da Aralık'ta giderse.

Poor
08.08.2015, 07:40
takmin icine bombayi biraktilar simdi istifa edip gidecekler aslinda bunlari zorla tutmak lazim bu klubun basinda aralikta da nasi bu klubu bu hale soktuysaniz cikarin agalar

Sibel
08.08.2015, 09:57
Kesinlikle tek değilsin. Kongreden yine o çıkacak.

Adem Akyüz'
08.08.2015, 10:14
Yalnız değilsin. Bu dediğin de çok zor bir şey değil. Karşısına tek aday çıkmadığı sürece kazanma ihtimali çok yüksek ki şimdi bile 2-3 isim konuşuluyor (Hekimoğlu, Çakıroğlu, Usta)

Onur Akyüz
08.08.2015, 10:19
Çok bekleriz.

Bud Spencer
08.08.2015, 10:32
Stad'daki satılık it'ler yüzünden (bunlar Trabzonspora en büyük zarari veriyor...hic bir katkilari yok..aksine bizim paralarimizi yiyorlar) protesto bile edilemiyor bu adam...stad istifa diye inlemesi gerekiyor onun orada oldugu her saniye

toksoy61
08.08.2015, 10:41
iho seçimi kazanacağını bilse şimdi bile kongreye gider. iho nun seçilmesi için en büyük avantaj; kongre tarihine kadar ligte alacağımız sonuçlardır. yani takım iyi giderse seçilme şansı var, ligte kötüysek zaten aralığı bile görebileceğini sanmıyorum. zaten ilk 5 hafta büyük ihtimalle darmadağın olacağız

Oğuz B.
08.08.2015, 13:59
Yaşanan onca rezilliğe rağmen istifa etmeyen İ. Hacıosmanoğlu asla istifa etmez. Daha 1-2 gün önce Aralıkta adayım isteyen aday olsun fark etmez tarzı açıklamalar yapan kişi istifa etmez.

Hem zaten Avrupa bizim için sekizinci plandaydı. Ne olacak yani Makedonya'nın gururu şanlı Rabotnicki'ye yenildiysek?

magicyattara
08.08.2015, 15:43
1 Ali Osman Ulusoy 2 Ağustos 1967 2 Şubat 1968 0 yıl, 184 gün
Ali Osman Ulusoy 27 Nisan 1969 14 Nisan 1970 0 yıl, 352 gün 2. kez
7 Mustafa Günaydın 3 Ekim 1981 2 Ekim 1982 0 yıl, 364 gün
8 Mehmet Ali Yılmaz 2 Ekim 1982 17 Ocak 1988 5 yıl, 107 gün
1983 Cumhurbaşkanlığı Kupası
1983-84 Türkiye 1. Futbol Ligi
1983-84 Türkiye Kupası
1985 Başbakanlık Kupası
Mehmet Ali Yılmaz 14 Mayıs 1989 12 Ocak 1992 2 yıl, 243 gün 2. kez
Mehmet Ali Yılmaz 15 Aralık 1996 30 Aralık 2000 4 yıl, 15 gün
1996 Başbakanlık Kupası 3. kez
14 Nuri Albayrak 18 Aralık 2005 10 Şubat 2008 2 yıl, 54 gün
15 İbrahim Hacıosmanoğlu 26 Mayıs 2013 görevde 2 yıl, 72 gün

Sorun belli değil mi..may'ın ilk dönemini es geçersek ki zaten onun herhangi bir katkısı yok o şampiyonlukta, fazla söz söylemeye gerek yok..

piskopatrizeli
08.08.2015, 18:44
ölmüşüzde ağlayanımız yok.

http://www.haberturk.com/spor/futbol/haber/1113323-trabzonspor-atesle-oynuyor

sessizkral_1
08.08.2015, 19:54
Hakan Çalhanoğlu ile olmaz o iş.

Muharrem Usta gelmeli..

Adem Akyüz'
08.08.2015, 20:00
Hakan Çalhanoğlu ile olmaz o iş.

Muharrem Usta gelmeli..
Hakan Çalhanoğlu Başkanlığa aday mıymış? :)

BmOaRvDiO
08.08.2015, 20:02
Türkiyede yöneticilik yapanları bilmiyormuş gibi konuşuyorsunuz rezil olana kadar koltuğu bırakmam geleneği her kurumda var IHOda bu geleneğe uyuyor

Kasım Hilal
08.08.2015, 20:04
Şimdi istifa etseler, yeni başkan adayları çıksa, listeler hazırlansa, seçim yapılsa; gelen yönetim iki ay adam gibi çalışma imkanı ya bulur ya da onu bile bulamaz.
İçimize atıp Aralık ayını beklemek en iyisi.

Hakan Kulaçoğlu forumda çok konuşuluyor. Doğrusu tanımıyorum ama BMN'nin bu kadar takdir ettiği bir ismin kötü olacağını düşünmüyorum.
Benim gördüğüm başkanlar içinde en iyisi Atay Aktuğ idi. Onun gibi biri lazım bize. Ama ondan biraz daha cesur olmak şartı ile.

Erman Aydın
08.08.2015, 21:56
Siyasetin kucağına oturmaktan bıkmadıysanız, IHO nun elit yüzü Muharrem Usta'yı başkan olarak isteyebilirsiniz.

Bayundur Han
08.08.2015, 22:25
kulacoglu bastan beri adayim. soyle bir bakiyorumda yoruldum artik bagirip cagiran insanlardan. Yillar once Erman Toroglu sunu diyordu cok konusuyorsa is yapmiyor demek. Bakiniz Sadri Sener konusmaya basladi bitti zaten. Iho bastan beri havada bazi organlari. Bize soyle normal dusunen bir insan lazim. Birakalim sampiyonluguda bi normalleselim sonra sampiyonluk gelir.

Nostalji yapip eskileri geri getirmekte cozum degil bence. Birde planli projeli adam secin ya. Konusmasi duzgun is yapacak gibi gorunen birini. Birakin parali baskani veya Istanbula kafa tutabilecek baskani. Artik öze donus alt yapiya onemmidir cozum yada ucuz bulup gurcistandan falan oynatip satmakmi cozum. Neyse planlari uygulasinlar. Oze donus deyip pahali pahali yabancilari kulube bagladik suan. Nasil kurtulacagiz bilemiyorum. Ama birseyi biliyorum Muharrem Usta, IHO, Nuri Albayrak, Cakiroglu (aday olacagini dusunuyorum) gibi buyuk vaadlerle gelip hem bizi hem kendini sabirsizlandiran sonra yanlis yapan adamlari istemiyorum. Su kulubun basina rasyonel dusnebilen biri gelsin artik.

Sibel
09.08.2015, 00:06
Biz taraftar olarak ne istediğimizi biliyor muyuz? Ortak bir paydamız var mı? Bence yok.
Önce buna bakmak gerek.
Transfer için cebi paralı başkan mı?
Ahlâklı ve bize yakışan dik duran başkan mı?
Siyasete bulaşmış başkan mı bulaşmamış başkan mı?
Siyasete bulaşmış ama paralı başkan mı?
Siyasete bulaşmamış ama parasız başkan mı?
Diye uzayıp giden bir liste var ve bunların ortak bir noktası yok. En azından taraftar için yok.
Var mı? Ben mesela siyaset adamı istemem ama zengindir beni ilgilendirmez. Başka biri parasına bakar yeter ki transfer yapsın ister. Sonra yine aynı sebeplerden bize huzursuz günler doğar. Hepimizin isteğini karşılayacak bir başkan adayı çıktı mı?

erenslash
09.08.2015, 07:04
Biz taraftar olarak ne istediğimizi biliyor muyuz? Ortak bir paydamız var mı? Bence yok.
Önce buna bakmak gerek.
Transfer için cebi paralı başkan mı?
Ahlâklı ve bize yakışan dik duran başkan mı?
Siyasete bulaşmış başkan mı bulaşmamış başkan mı?
Siyasete bulaşmış ama paralı başkan mı?
Siyasete bulaşmamış ama parasız başkan mı?
Diye uzayıp giden bir liste var ve bunların ortak bir noktası yok. En azından taraftar için yok.
Var mı? Ben mesela siyaset adamı istemem ama zengindir beni ilgilendirmez. Başka biri parasına bakar yeter ki transfer yapsın ister. Sonra yine aynı sebeplerden bize huzursuz günler doğar. Hepimizin isteğini karşılayacak bir başkan adayı çıktı mı?

Sorunun cevabı kendi içinde açıkça gizli aslında.

Transfer için cebi paralı başkan bu kadar nokta.İstediği kadar dik dursun şu bu desin taraftar sen bakma bugün dünyanın zenginlerinden adam gelsin bir altyapı çaksa iki de üstüne baba transferler yapsın kimse dik mik şu yamuk sorgulamaz böyle bir şey olmadı tabi ki olsa emin ol herkes susardı.
Sadece para kişisel hayatı beni ilgilendirmez.Yok dik durmuş yok yamuş durmuş,içmiş kumar oynamış.... zaten kral adam oligarşik sistemde dik durma davasına gerek kalmadan işi bitirir.bu olaylar zaten piramid döngüsünde gider aksini idda eden varsa gitsin tarih okusun(yabancı kaynak tarihler ve çeviri olmayacak şekilde) araştırsın derim .

çok zengin adam ve güçlü bir başkanı kimse kolay kolay alt edemez.Tarihte de böyledir bu.Oligarşik sistemde de böyledir.

Piramidin üstü budur.Elementin ve Paran ve networkün olacak.Network genelde parayla veya elit, soylu zengin akrabalığı, evliliğiyle gelen bir şeydir futbol sektöründe de arka planda güç böyledir. bu kadar basit.Paranı ister altyapıya yatırırsın ister transfere ister ikisine de. o seçimdir.Paran olduktan sonra gerisi kolay..Oligarşik futbol sistemi de böyledir.Hayatın her alanında da böyledir.Trabzonspor klubünün başına arka planda ,gizli elit sağlam soylu kraliyet ailesinden biri geçsin bak bakalım neler oluyor....(bu EXTREME BİR ÖRNEK) Oligarşik sistem açısından söylüyorum.Elit derken arap zenginlerinden bahsetmiyorum ki o da iş görür.

Önder28
10.08.2015, 21:36
Sezon sonunda olsaydı olurdu. Yeni sezon başlarken istifanın yararı da olmaz. Yönetimi sevmesek de Trabzonspor için en azından devre arasını beklemek daha yararlı olur diye düşünüyorum.

6Şafak Aydın1
11.08.2015, 01:33
Kulüpte ilke milke hic birsey yok kimi secersen sec fayda etmez.

6Şafak Aydın1
11.08.2015, 01:53
Cözüm belli Kulacoglu ama galiba yine fazla iyi niyetliyim. Programda Cakiroglu. Usta ve yine Iho aday olacakmislar dediler benim anliyacagim ha iho ha miho. Hic birsey degismeyecek yani. Madem Sadri Sener kafasi bize büyük geliyor bizde iholarla ugrasacagiz demekki bir süre taki akillanana kadar. Benim idealim kendi ürünlerimi sergilemek altyapiyi süper hale getirmek, PSV Porto gibi isleyip gider fakat bu kafa yapisi yok , olmadigindan sürünüyoruz.

zafercalikoglu
12.08.2015, 17:14
şu anda istifa demek kaos demek Aralık beklenmeli son kez

dağlıca61
21.10.2015, 21:29
Evet istifa etmelide İHO ve saz arkadaşları ali babanın çiftliğini bırakmak istemiyor ki.

Sibel
21.10.2015, 21:59
Asla istifa etmeyecekleri çok açık. Kongre olmasa gene etmezlerdi. Küme düşsek gene etmezler.
Yüz yok yüz.
Aralıkta şansı yine çok yüksek. Korkarım bunlar daha iyi günlerimiz.

Nazim Can
21.10.2015, 23:52
Usta rte den icazet aldiysa baskan olur, yoksa Kulacoglu falan hikaye, kimse Kulacoglunu bu takima baskan yapmaz, cünkü siyasi görüsü, en azinda sempati seviyesinde bile olsa, olmayan birini bu takima kimse baskan secmez, siyaset damarlarina kadar islemis bu milletin, baskanlik icin aranan kriter ne kadar akpli oldugudur, digerlerinin hicbir önemi yok artik insanlarin gözünde, tabi bu mesajim sadece Trabzon halkinadir.

sasone
21.10.2015, 23:57
Sadri Şener başkan olduğunda validen belediye başkanına,Faruk Özak'a kadar destek oldular,adam olsun yeter.
İHO seçillirken bağıra bağıra Erdoğan'a karşı seçimi kazandık diyenler,şimdi Erdoğan varken Hakan Kulaçoğlu seçilmesi imkansız diyor.O seçimde İho yerine Kulaçoğlu'nu seçemez miydi delegeler?
Öyle ya tüm seçim boyunca Akp adayı Muharrem Usta dendi durdu,kazanamadı,Akp karşıtı İho kazandı.Neden bu sefer de Kulaçoğlu kazanamasın?

İki dakika tutarlı olsanız çok mu zor?

Berkan
22.10.2015, 00:11
İho ve türevleri istifa bi kenara kuluple irtibatı koparılmalı ne kadar kulube üye hacıosmanoglu varsa üyelikleri iptal edilmeli.

Onur Akyüz
22.10.2015, 00:22
Bu başlığa şiddetle karşı çıkıyorum!

Ey BMN yönetimi sizleri böylesine ütopik bir başlığın açılmasına ve üzerinde konuşulmasına müsaade ettiğiniz için kınıyorum!

Bu zihniyette istifa etmek gibi onurlu bir davranış asla ve kat'a yoktur.

Bu zihniyet kesinlikle hatasını kabul etmez ve suçu hep başkalarına atar, başarısızlıkları komplolara bağlar, kendilerine para ve menfaat karşılığında köpekler tutar ve meydanı asla boş bırakmaz.

Sesini çıkaracak olursan satın aldığı kalabalık kitleleri kullanarak sesini keser, seni yıldırır, lanet ettirir ve daha da kötüsü tepkisizleştirir.

Biz başımıza büyük bir bela aldık ve kongrede kesinlikle kurtuluşumuz yok.

Bunlar daha iyi günlerimiz.

esra61
22.10.2015, 01:04
İstifa mı ,kim bu yönetim mi ?
Koltuk sevdalısı çıktılar bir düşemediler yakamızdan.
Futboldan soğuma noktasına geldim adamlar halen başarılıymış gibi ortalıkta geziyorlar,ne kadar güzel.
İnsan azcık sorumluluk sahibi olup biz nerde hata yaptık diye şapkasını önüne alır.
Yok ama bunlar ancak birilerini yollayıp,birilerinide medyanın önüne atıp arkadan izlemeyi bilir.
Sahi sizin kadar Trabzonsporu seven temiz futbol paydaşı görmemiştim!!

Yeter bu kadar sevdiğiniz(!) ,istifa Onurlu bir harekettir,uygulayabilen için.

Nazim Can
22.10.2015, 01:12
Ooo pardon cok özür dilerim Kulacoglu gecen secimde 1284 oy almis bu seciminde en büyük baskan adayi, ben simdiden baskan oldu gözüyle baktim bile, simdi oldu mu arkadasim?

Hunk
22.10.2015, 05:52
Varyap CEO su Erdinc Varlibas adayligini koyarsa bu adami secmeliyiz..
Gercek bir Trabzonlu ve Trabzonsporlu
Vizyonu futbol alemindeki cogu kisiden ustun.
Is yapmayi, sirket yonetmeyi bilir.
Zengin ve bir o kadar alcakgonullu.
Paranin degerini bilir.
Durustun durustu.
Adam gibi adam.

Sanirim aday olmaya hazirlaniyor. Cok ya iyi projeleri var.

Tek kotu yani genc olmasi ama Avrupada cok ornegi var bunun bence basarili olabilir!

Care Erdinc Varlibas.

DarkBlooD
22.10.2015, 06:24
Kulüpte ilke milke hic birsey yok kimi secersen sec fayda etmez.
Tüzel varlıkların ilkesi olmaz kuralı olur ve kulüpte bu kurallar mevcuttur , böyle bir umutsuzluk veya karamsarlık gereksiz bir durum , maraba seçimi değil bu yönetim seçimi , ilkeleri ve bu ilkeler doğrultusunda hareket edebilecek kararlılıkta bir yönetim seçmeliyiz . Şimdikiler gibi boş vaadler veya söylemlerde bulununları kapıya bile yaklastirmamamiz gerekiyor , gerektiğinde gitmesini de bilen dürüst , ahlaklı , kulüp menfaatleri doğrultusunda korkmadan görev yapacak ve her şartta önce TRABZONSPOR diyecek kişileri yönetime seçmemiz gerekiyor .

HOPA'LI TS'Lİ
22.10.2015, 07:36
Aralık'ta İHO ve uzantılarını bu takımın başında görmemek için sabırsızlanıyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
22.10.2015, 09:38
Varyap CEO su Erdinc Varlibas adayligini koyarsa bu adami secmeliyiz..
Gercek bir Trabzonlu ve Trabzonsporlu
Vizyonu futbol alemindeki cogu kisiden ustun.
Is yapmayi, sirket yonetmeyi bilir.
Zengin ve bir o kadar alcakgonullu.
Paranin degerini bilir.
Durustun durustu.
Adam gibi adam.

Sanirim aday olmaya hazirlaniyor. Cok ya iyi projeleri var.

Tek kotu yani genc olmasi ama Avrupada cok ornegi var bunun bence basarili olabilir!

Care Erdinc Varlibas.

Olabilir.
Ancak tüm adayların ortak birleşeceği bir aday üzerinde yoğunlaşılmalı

gurur6134
22.10.2015, 09:40
Daha gorevlerini tamamlamadilar niye istifa etsinler..daha takimi tamamen batirip iyice siradanlastirip rezil etcekler yenilgiye alistirdilar simdide kume dusmeme mucadelesine alistircaklar..daha durun bakalim..

buserkan61
22.10.2015, 09:45
burda dıyolardaki 5 haftada 10 puan toplarsak kafa kafaya gideriz. orta sahası olmayan bir takımın 10 puan toplaması mucızeydı zaten.bundan sonra bireysel olarak top oynanır.taktık bu takıma tutmaz.sallama bir orta yap dokunan olursa eyv. olmazsa doldur boşalta devam.
sotayla olmayacak. gs macında sotanın taktık hatası yuzunden yenildiğimizi dunuyorum. diğer maclarda hakem hataları olsada takım yine de tat vermıyordu.

Travelair
22.10.2015, 09:57
Senelik geliri 100 milyon TL'nin üzerinde olan bir kulübe eğitimi olmayan birini başkan seçtik. Yöneticiler de ücretsiz çalışıyor, sevabına. Cansiperane çalışıyorlar öyle ki mali işlerden sorumlu yöneticisi Üstünsalih 6 aydır Trabzonspor'un ekonomisiyle ilgilenmediğini, o dönemde harcanan paralara dahli olmadığını, istifa etmek için kötü bir şey yapması gerektiğini, kötü bir şey yapmadığını söylemiş , Trabzonspor'un çatır çatır paraları harcandı demiş

http://t24.com.tr/haber/trabzonsporda-gecen-sezon-basinda-cok-hesapsizca-harcamalar-yapildi-catir-catir-paralar-harcandi,301044

tristram
22.10.2015, 10:34
iho turkiye profilinin yansimasidir..besinci sinif vasat yalanci sahtekar yalanci siyasetciler gibi, ne kadar kotu olursa olsun istifa etmez cunku kendisini her daim destekleyen aptallar vardir..ozellikle trabzondaki bazi taraftar gruplarini kastediyorum..
iho'nun bu tarihe kadar baskan olarak kalabilmesi ne kadar capsiz bir camia oldugumuzu gosteriyor.sadri sener doneminde en azindan sportif basari vardi..iho maddi manevi ilkesel olarak trabzonspor'u bitirdi.bundan sonra ilkokul mezunlari baskan degil kulube uye bile olamamali..uyeliklerde en az uni mezunu sarti aranmali..cahil adamlara soz hakki dahi vermemek lazim, sonra boyle onlarin sectigiyle omur tuketiyorsun.elindende bir sey gelmiyor..

7can61
22.10.2015, 10:44
İho gitsinde nöri albayraklara bile razıyım anasını satayım, o kadar çaresiz kaldık.

tonya55
22.10.2015, 10:46
400 milyonu gecmiş borc kolay kolay kimse aday olmaz aday olsada bu mali yapıyla 3 yıl basarı beklenmesin.istanbul takımları aldı basını gidiyor.

S.ÖZKAN
22.10.2015, 11:05
İHO İstifa

cakalkerem
22.10.2015, 11:20
anket yenilenmeli bence...170 kişi sadece oy kullanmış...

61ronin61
22.10.2015, 11:58
istifa etmesinler .Boğaziçi köprüsünden hepsi şemsiyeyle atlasınlar.:D

ama iho kokteyl şemsiye ile atlasın:D

not=garnetür şemsiye:bilmeyenler için yazayım hani kokteyl içeceklere bardağa konur yaa ondan:D

Fatih K.
22.10.2015, 12:03
Olağan genel kurul Aralık ayında olmasına rağmen hala yönetim transferleri yapsın öyle gitsin diyenler var :)

Burçak
22.10.2015, 13:07
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/1620976_980021058707628_496207016601754227_n.jpg?o h=8c890a3f68c65f3d424dc49edb25dc19&oe=56CF8209

x_man
22.10.2015, 13:10
utanmaz arlanmazlar hala daha ordalar rezil herifler

Berkan
22.10.2015, 14:29
Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa

Hunk
22.10.2015, 15:31
Bu adam uzerine birlessinler o zaman. Daha donanimlisi yok

PortoDeGalinhas
22.10.2015, 15:59
Türkiye de ne kadar makam meraklısı insan varmış. Sorumluluklarını yerine getiremeyince onurlu bir şekilde istifa etmek bu kadar mı zor. Kovullmak, insanlar tarafından asagilanmak hoslarina mi gidiyor.

HOPA'LI TS'Lİ
22.10.2015, 17:03
BMN açılış sayfasında HACIOSMANOĞLU başlıklı kısa video çok güzel özetliyor Hacı'nın iddialarını ve yalanlarını

Yalanlar kısmında 6 ve 7. sıradakilere pür dikkat!

HOPA'LI TS'Lİ
22.10.2015, 17:03
Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa Yönetim istifa

+1

TSelif
22.10.2015, 17:06
Yargıtay ile ilgili bir haber var. Durumdan anlayan hukukçu arkadaşlar bi açıklama yapabilirler mi?
Yani 6 aylık yasal başkanlık yapmış oldu Hacıosmanoğlu.... Ya 2 yıl ??