PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yönetime ve Hurmaya Mektuplar..

erenslash
01.08.2015, 16:27
Evet arkadaşlar.Hislerimizi buraya döküyoruz.İlk olarak benim söylemek istediklerim artık klupte barınmalarını istemiyorum ben şahsım adına bir Trabzonspor taraftarı olarak art niyetli olduklarını düşünüyorum.Bana göre çok yanlış yapmışlardır ve bu sene yapılanlar işleri çığrından çıkarmıştır. Doğruları azdır.Kalan zamanları içinde sessiz sedasız bir şekilde transferleri şuyu buyu bitirip son görevlerini en azından azda olsa profesyonelce olduğunca yapıp bir iki ay içinde gitsinler.Huzursuz ettiler bizi.Onur konusunu ve transfer konusunu çözseler bile az bir süre görevlerini yapıp gitmeleri ve istifa etmeleri hayırlı bir karar olur.

İyi forumlar...

Kadir
01.08.2015, 16:31
Sinkaf

objek
01.08.2015, 16:44
Arkadaslar baskanin 2011 kupasini alma ihtimali varsa sonuna kadar arkasinda olalim yok artik alamaz diyorsaniz bu is zaten bitmis demektir geriye basari kriteri nedir ona gore karar vermek lazim simdilik basari falan yok gibi bundan sonra olurmu? icinizden ne geciyor?

Kadir
01.08.2015, 16:48
Arkadaslar baskanin 2011 kupasini alma ihtimali varsa sonuna kadar arkasinda olalim yok artik alamaz diyorsaniz bu is zaten bitmis demektir geriye basari kriteri nedir ona gore karar vermek lazim simdilik basari falan yok gibi bundan sonra olurmu? icinizden ne geciyor?

Abi sen ne kupasından bahsediyorsun, ortada kulüp kalmayacak.

erenslash
01.08.2015, 16:56

Olaylar gibisinin ötesinde.Fakat Ersun bana göre geçen sen ebu kadroyla başarılı olmuştur.Ersunun kovulmasından sonra işler çığrından çıktı.Batırdılar takımı.Şampiyonluk,o kişinin selçuk gibi gider açıklamasından sonra niyetini belli etti .Ben kupasını geçtim artık klubu üçüncü lig amatör takımına döndürmesinler ona da razıyım.O yüzden bir an önce gidip huzur versinler bize.

halil ibo
01.08.2015, 23:53
Yönetime yazılacak mektup yok.Verilecek direktif var.
Ama ne yazık ki,kendisini bilete satan zihniyetin bulunduğu bir camia,kahpelere,alçaklara vuracak tokatı da gücü de kendisinde bulamaz.

Enes Coşkun
01.08.2015, 23:57
Geliş süresi ve geldikleri sürede İbrahim Hacıosmanoğlunun söylediklerini yapamaması bariz ortadadır...Kupadan,takıma,yapılan plansız transferler bir çok ceryan eden olaylar istifa eden yöneticiler...Süleyman Hurma ise klübün bölünmüşlüğünü bile bile kendini bir nevi ateşe atmıştır son olayların iyi bir şekilde sonuçlanması dileğiyle.

chener
02.08.2015, 00:12
Mektup yazsak okuyamazlar,okusalar anlayamazlar.en iyisimi telgraf cekelim;

Allah buyuk stop.kayık küçük stop.battik stop.

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zafer Fidan
02.08.2015, 00:14
https://pbs.twimg.com/profile_images/1841415214/parental-advisory.png

objek
02.08.2015, 00:49
Geliş süresi ve geldikleri sürede İbrahim Hacıosmanoğlunun söylediklerini yapamaması bariz ortadadır...Kupadan,takıma,yapılan plansız transferler bir çok ceryan eden olaylar istifa eden yöneticiler...Süleyman Hurma ise klübün bölünmüşlüğünü bile bile kendini bir nevi ateşe atmıştır son olayların iyi bir şekilde sonuçlanması dileğiyle.

Suleyman hurma kayserispora cok iyi paralar kazandirmis belirli donemlerdede ic sahada istanbul takimlarina bayagi darbe vurmustur en sonundada takim kumeye gitmistir kisacasi hurmayi getirenler sampiyonluk zor oldugu icin haliyle takima para kazandiracak ozelliklerini deyerlendirmek isterler yazilanlar dogruysa ilk denemeside bayagi para getirecek yerden):

Fatih Öztürk
02.08.2015, 03:00
Mektup yazsak okuyamazlar,okusalar anlayamazlar.en iyisimi telgraf cekelim;

Allah buyuk stop.kayık küçük stop.battik stop.

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Süper :)

riv riv riv
02.08.2015, 03:13
Dozer iho yakıtı da hurma

Sibel
02.08.2015, 11:38
TETT'niz doldu.
Kullanım süreniz bitti.
Ekşidiniz.
Küf tuttunuz.
Oksijensiz solunum aldı başını gidiyor.
Fermante oldunuz.
Ötrofikasyon gerçekleşti berrak denizimizde.
Ekolojimiz bozuldu.
Populasyonumuz mutasyona uğradı. Başka habitatlara gen akışı oluyor artık.
Size bu biyomda yer yok.
Evrilmeden son çeşitlerimizi de rahat bırakın.
Süksesyon zamanı.
Bilmem anlatabildim mi?

61viya
02.08.2015, 12:22
Mektup gibi nostaljik, mektup kadar özel ve hisli bi iletişim biçimini onu anlayabailecek ve hak edecek insanlara gönderme taraftarıyım. faks çekilse, mail atılsa muhattapları açısından daha mantıklı olacağını düşünüyorum.

CEMEFKER
02.08.2015, 12:49
Sn. (...)

İlk önce selam eder , başta Kaptan Onur olmak üzere çocukların gözlerinden öperim. Nasılsınız, iyi misiniz, umarım iyisiniz....Bizi soracak olmadığınızı bildiğimden bizi sormuyorum.....Her kafadan bir ses ( anla)

Süleymen Abim de iyidir inşaallah...Yeni işe girmiş, sevindim. Yükselme durumu daa iyimiş , oyle diyolar. Daa yüksene napcakmış, has otursun oturduğu yerde. Yeni işinde uşaklara eyi davransın , has uşaktır aslın da hepsi.

Reis nası ? kumarda para kaybettiğinı söylüyolar, aca o gumar oynar miydi?

Son zamanlar çok para harcamış oralarda , söyleyin biraz ganaat etsin Oa. Parasına sahap çıksın , goley kazanılmıyo.

Beş vaat namazını bırakmasın. Has uşaktır aslı da. Dededen kalma parabelliyi saklıyo mu hala..selamedin Oa da.

Daha ne diim bilmem ki ?

Bizi düşünmeyin. Başımızın çaresine bakaruk. Eski topraız bize bişe olmaz. Havüle işte. Daa ne diim....

Herkese selam ederim.

selcuk
02.08.2015, 13:47
Selam,

yeter artik, kendinize batirbileceginiz baska bisey bulun.
Cehenneme kadar yolunuz var, düsün su kulübün yakasindan.

Bir Insanin hisedebilecegi bütün nefretlen
Gül Selcuk

amour_61
02.08.2015, 15:42
Küfür serbest mi ? DEEEEEFFFFFFOOOOOOLLLLLUUUUUUNNNNNN!!!!!!!!!

hodlu
02.08.2015, 23:06
Bizler yıllardır gurbet ellerde bedel ödeyen, cepinden para harcayan, gerekirse başını belaya sokan, hayatı bordo-mavi yaşayan bu kulübün gerçek sahipleriyiz. Elbette her kurumun kuralları vardır olmalıdır da. Futbol takımlarının en önemli kuralı takımda geçmişi olan, yıllarını vermiş, taraftarlar için adeta idol olmuş futbolcu ile uğraşmamaktır. Hele o futbolcu takım kaptanı ise. Hele de o ONUR KIVRAK ise. Lütfen kiminle dans ettiğinizi hatırlayın ve derhal Şota'nızı da alıp gidin...

Vkgz
02.08.2015, 23:29
oyuncuya dayalı sistem varsa yok et hurma.
hacıosmanoğlu lütfen aralıkta aday olma.

Yavuz Bektaş
02.08.2015, 23:29
Sizin okuduğunuzun mektebin ...

objek
03.08.2015, 00:51
oyuncuya dayalı sistem varsa yok et hurma.
hacıosmanoğlu lütfen aralıkta aday olma.

Oyuncumu kaldi? zorlasan en fazla 3 veya 4 ust duzey oyuncu cikar onlarida sepetleyelim tam kolej takimi oluruz ligde kalalim yeter buda bir secenek! basari isteniyorsa yildiz oyunculari bir sekilde idare etmesini bileceksiniz

TUNCAY HİÇYILMAZ
03.08.2015, 01:27
Bunlara uzun uzun bişeler yazmayı gerek görmüyorum. Bunların anladığı dilden konuşarak 'defolup gidin' diyorum.

Adem Akyüz'
03.08.2015, 01:38
Keşke sığır çobanı olarak kalsaydın İHO !

erenslash
03.08.2015, 02:54
Bu arada Onur olayı, transfer politikanız ve Trabzonsporumuza yapılan zuluma olan bir tepki de hitlerden gelmiş

Neler diyor neler :))

YHtSUcw4q4M

Faik Yılmaz
03.08.2015, 08:53
Yönetime mektup yazsak...

Tek kelime olurdu içinde....

Defol.....!!!!!

erenslash
12.08.2015, 23:35
TETT'niz doldu.
Kullanım süreniz bitti.
Ekşidiniz.
Küf tuttunuz.
Oksijensiz solunum aldı başını gidiyor.
Fermante oldunuz.
Ötrofikasyon gerçekleşti berrak denizimizde.
Ekolojimiz bozuldu.
Populasyonumuz mutasyona uğradı. Başka habitatlara gen akışı oluyor artık.
Size bu biyomda yer yok.
Evrilmeden son çeşitlerimizi de rahat bırakın.
Süksesyon zamanı.
Bilmem anlatabildim mi?

"Sofistike", ve çok klass bir mesaj. "Onlar bunu anlayamazlar."