PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : lütfen git ziya hoca!

guera
09.11.2006, 19:23
benim artik ziya doganin takima herhangi bir sekilde katkisinin olacagina inancim kalmadi! acik ki ziya dogan ve lazaroni tercihleri bu yil son on yilin en kadrosuna sahip olmamiza ragmen bizlere cok pahaliya maloldu!

ikinci yari beklenmeden bu hocayla yollar ayrilip devre arasina yeni bir hocayla girilmeli yoksa ikinci yari icin umutlarimiz kalmayacak. bu ligde daha degistirilebilecek cok sey var! özellikle elimizdeki oyunculari düsünürsek ve diger rakiplerimizin de bizimle assagi yukari ayni sorunlari yasadigini gözönüne alirsak bu ligde en azindan lig ikinciligi icin sansimizin yeni bir hocayla varolabilecegini de görebiliriz!
bize musampayi marceyi gökdenizi umut´u ve yattarayi birarada oynatabilecek huseyinden hasandan musadan vazgecebilecek cagdas stepanov ikilisinin kanatlarina da ufukhan ve akyeli ya da murat atesi monte edebilecek ve cok iyi bir ortasaha oyuncusu da beraberindne getirebilecek bir hoca lazim! bu takim huseyine hasana muhtac olmamalidir!!! bu arkadaslar futbollarini gelistirmek yerine geriletmekte ve trabzonspor bundan sirf trabzonlu olduklari icin bu oyuncular zarar görmektedir...

git ziya hoca lütfen git....

28TS61
09.11.2006, 19:25
bence bi yorumunu ziya dogan topicine yazsanda olurdu maksat topic cikarip benimde ismim olsundan vazgecelim lutfen

Gürkan
09.11.2006, 19:28
evet.ziya hoca ile ilgili başlık toktu.buda oldu sağol. yeni başlıkları bekliyoruz.

Erdem Keser
09.11.2006, 19:30
bence kapanacak bu konu

28TS61
09.11.2006, 19:32
hadi hep beraber kapansin kapansin kapansin:) :) :)

TSelif
09.11.2006, 19:37
Alla alla yaaa.Git hoca git hoca.Zaten hemen hoca gidecek.Yiyip içip paşalar gibi yaşayanlar suçsuz dimi. Babalarının çiftiliği sandılar burayı. 5 gol attılar diye geçen 3 haftayı unuttuğumuzu sanıyolarsa yanılıyolar.En azından ben unutmadım:mad: :mad:

Adem Erdoğan
09.11.2006, 19:56
git demesi kolay...

jefferson61sefa
09.11.2006, 20:09
ben gitmesini istemiom takimda bi kaos daha yasanir ayrica bu takim da iya hocanin bi degisiklik imkani yok
devre arasi kendi adamlarini alsin ziya hocanin dogrultusunda transferler yapilsin sonra bakariz

Erdogan
09.11.2006, 20:11
Allah askina bu ne bicim topic, siz Trabzonspor düsmanimisiniz.

Adama destek olacagimiza köstek oluyoruz, bize yasattigi güzel günleri ne cabuk unuttunuz. Iyi olunca cok iyi, ama adamin bi kac hatasi oldumu nasil hakaretler ediyorsunuz.

Yazik, cok yazik...

Emre B.
09.11.2006, 20:32
Ziya gitçek kim gelcek?Bu kafayla bize hoca dayanmaz be.

galyanlim
09.11.2006, 20:34
yöneticiler bu konuyu görmeymi yaw

Kaya
09.11.2006, 20:44
Mevcut konulara yönelelim...