PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 1-0 Bursaspor | STSL 1.Hafta | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10

zx61
15.08.2015, 23:19
Allah gs taraftarına avrupada sabır versin bunlar 5lik olur bu sene :)
gs yi çok gülemiyorum iğrenç oynuyor ama adamlar aynı oyunla şampiyon oldu geçen sene
ayrıca burak işte yine attı adam inş gider

İskender Çakmak
Iyi başladık aslında devam ettiremedik. Direkten dönen topta da şanslıydık. Oysa ki çok müsaitti Bursalı. Maç beraberken rölantiye çok alıyor maçı. Halbuki o anda baskı yapmamız gerekiyor. Zamana ihtiyacımız var. Umarım güzel Şeyler olur...

Sent from my iPhone using Tapatalk

arifberkay
Cardozoya gerek varmı yok mu N doye ile beraber oynatın ondan sonra karar verin derim....

Courage
Cavanda ne yapmış ki ortamı yapmış diye kötülüyenler az insaf be.

adam sağ iç ortaya kadar gelip kaç top kesti görev alanı dışında. Sayesinde onunla beraber M'Bia nın olağanüstü gayreti ile oyunu önde tutabildik. Yuh artık!

B.Yiğit
15.08.2015, 23:20
Bu sene ki transferlerimiz cok iyi nazar degmesin.

cakalkerem
bossi gelince cavanda sola geçer...constant önünde mi oynar nerede oynar bilemem ama ekici gerekirse 3 hafta dinlendirilsin..iyice iyileşmeden takıma alınmasın....

2-3 hafta idare ederiz....

önümüz hafta bjk maçında d yone ile başlamalıyız...cardozoyu tutmakta zorlanmazlar ama hızlı bir hucum adamı bjk defansını yerinde tutar

artvints
Kendilerini sürekli yere atmalarına yorumun nedir ?

el kol müdaheleri vardı. masum değil pozisyonlar.son pozsiyonda sırtına yüklendi ama pozisyonu kaybetmişti. ama dakika 90, kendi yarı sahasından topu almış verkaç yapmış topu 50 60 metre taşımış, gözleri kararmıştır zaten. orasını düşünmek yok tabi. n'doye de çok net pozisyonlarda kötü paslar verdi.olur öyle

10. haftaya kadar düzelmezse sana söz profil resmimi değiştireceğim :)

Kemal Öztel
Cardozoyu kralı bende çok seviyorum ama satılıp kanat alınsa takıma daha iyi olur diye düşünüyorum,N'doyeninde önü açılır..
Mbiaya helal olsun be adam kara boğa mukemmel bir transfer..
Constant sol beki kaldırabileceğini bugun hepimize gösterdi,çoğu takıma karşı hucum yapacak beklerimiz onun için sıkıntı olmaz..
Cavanda tarifsiz oynadı.Bosingwanın daha hızlı ve ofansif olalnı..
Bi kanat alsak Mehmetle beraber takım şaha kalkar.Dzsudzsakı kaçırmayalım ya da Aatıf için 3m€ yu ödeyelim kesinlikle pişman olmayız..

Can
15.08.2015, 23:21
Şu takıma Campelle , Wargas alınsın 100000000 level birden atlarız.

Antonio
15.08.2015, 23:22
sergen hoca. adam zeki işte. beğenmesemde !

İ. SARAL
Cardozo'ya top gelmiyor yaaaa diyenler 2.yarıyı izlediler dimi :) Ndoye 45 dakikada Cardozo'nun 1 senedir yapamadığı her şeyi yaptı. Umarım satılır yoksa çok pis elimizde patlayacak. İsim fetişizmi yapmayı bırakın adam ölmüş ağlayanı yok.

Onur: Pek iş düşmedi.
Cavanda: Çok beğendim maşallah. Çok hızlı ve güçlü. Ataklara daha çok destek vermeli.
Mustafa: Sırıtmadı.
Medjani: Sırıtmadı.
Aykut: Sırıtmadı.
Constant: Beğendim. Top adama gelince oyunu rahatlatıyor. Güçlü ve diri gözüktü bugün. Ama en büyük sıkıntısı atağa çıktıktan sonra geriye dönmesi çok yavaş.
Mbia: Gelmesini istemiyordum, yatacak korkusu vardı ama böyle oynarsa beni daha çok utandırır. Maşallah.
Okay: Sırıtmadı ama daha çok sorumluluk almalı.
Yusuf: Sağ kanatta oynayamıyor. Ama takımı ileriye taşıyan neredeyse tek adam. Sol kanatta sürekli oynamalı.
Erkan: Gole kadar çok kötüydü. Orta açmayı bilmiyor. Özgüven sorunu olduğu aşikar. Golden sonra gayet iyiydi.
Özer: Fena değildi. Ekstra işler yapmaya çalışıyor bunları bırakmalı.
Cardozo: Köyüne dönmeli, tarla ekip, emekliliğin tadını çıkarmalı.
Ndoye: Cardozo vitaminsizinin 1 sezonda yapamadığını 45 dakikada yaptı. Bundan sonra formayı kaptırmaz.
Sefa: İlk defa beğendim ve ilk defa bir oyuncuyu geçtiğine şahit oldum.

robinhood61
Maçın 90 dakikasını izledim.Hemen futbolcu analizi yapıyorum.

onur: pek iş düşmedi...bi ara degajı sercana çarptırdı...dikkat etmesi lazım...kafasını hemen toplaması lazım...onun dışında bildiğimiz onurdu
mustafa yumlu: sırıtmadı...fena top oynamadı.hatasını görmedim.
medjani: stoper bölgesine uyum sağlamamış gibi görünüyor. yer yer aksamalar oldu ama temposu fena değil...yeterli formunu henüz yakalamış değil...
cavanda: yerinde bi trabsfer..çok hızlı ve tecrübeli...kaliteli bir sağ bek...görevini en iyi şekilde yaptı.
konstant. rabotnocki maçından daha iyi oynadı...sol bek posizyonuna alışmış gözüküyor...hatasını görmedim biraz daha güçlü ve atikti.
mbia: bir içim su...çölde bir vaha...Allah transfer edenden razı olsun.
okay: bugün pek etkili değildi ortalarda gözükmedi...sorumluluk almadı ama mücadele etti...biraz daha sorumluluk alırsa daha iyi olur
özer: ilk yarı etkisizdi...ikinci yarı biraz daha iyi oynasada istenilen seviyede değil...oyunu biraz daha iyi okuması lazım...şu an formunu yeterli görmedim.
erkan: bugün formdaydı..golünü de attı..kendine güveni geldikçe daha iyi olacak...yer yer posizyon üretme problemi olsada geçer not aldı.
yusuf: bugün çok kötüydü...kendine gelmesi lazım..hiç beğenmedim.
cardozo: yine etkisizdi...koşmuyor ya da koşamıyor..fizik gücü yetersiz....orta ve pas gelmeyince de ortada gözükmüyor...fizik gücünü artırması laızm yoksa ilk 11 zor. en azından 90 dakika oynayamaz.
n doye: cardozonun mücadele etmiş hali..fizik gücü iyi..ikinci yarı iyi olmamızın nedeni cardozo n doye değişikliği idi...etkili olduğu gözüktü...zamanla çok goller atacak..
sefa...oyuna girdiğinde oynadığı bölgede fizik gücüyle kendini gösterdi..çok az oynadı ama sefayı bugün beğendim...her zaman bildiğimiz sefa değildi.
aykut demir: oyuna sonradan girdi...aykut bu sene kendine geldi...yine de sert ve riskli hareketlerden kaçınması gerekir.

genel olarak bugün özellikle ikinci yarıda iyi mücadele ettik...son toplarda biraz daha becerikli olsaydık fark atardık...kanatlara transfer lazım bu gün gibi açık...en az bir adet stoper lazım olsada bugün defansı beğendim...m.ekicinin eksikliği hissediliyor....genel olarak fena değildi

Nazim Can
Kendilerini sürekli yere atmalarına yorumun nedir ?

Onuda gelistirecek sabretmemiz lazim, zaman lazim, baska seylerde lazim tabi, ama beyin lazim degil:D

cakalkerem
gs bastırıyor

artvints
cavanda savunmaya inanılmaz pozitif etkisi var.stoperler savrulmak zorunda kalmıyor.hemen kapatıyor alanını

umitçebi
Neymiş efendim cardozo satılamazmış.Bal gibi de satılır ve yerine Campbell alınır Vargas'ta kiralanır.

Ya hocam adam gıbı forvetı satıp anatı ne yapcaz..Vargası campbel ı alın ama cardozo da varken..

Adam ne yapsınn ya?? Orta yok bışe yok..Adamın stılı bu..Bıtırıcı ozellıgı futbol aklı worldclass..Ama adamdan ndoye gıbı topu alıp drıplıng yapmasını beklemek futboldan da futbolcudanda anlamamktır..Ikııde farklı tıpte futbolcudur..Çıft forvet ve kanatlarla muthış olurlar..

Full HD
15.08.2015, 23:23
Eto oha

Kazım Bostan
eto çoştu ya

bildiğin ingiltere golü atıyor adam buralara göre diil

Hakan
el kol müdaheleri vardı. masum değil pozisyonlar.son pozsiyonda sırtına yüklendi ama pozisyonu kaybetmişti. ama dakika 90, kendi yarı sahasından topu almış verkaç yapmış topu 50 60 metre taşımış, gözleri kararmıştır zaten. orasını düşünmek yok tabi. n'doye de çok net pozisyonlarda kötü paslar verdi.olur öyle

10. haftaya kadar düzelmezse sana söz profil resmimi değiştireceğim :)

Profil fotoğrafında gözüm yok :) Ancak neresi masum yapma Allah aşkına

Yumlu'nun en az 3-4 pozisyonu var hiç bir şey yokken kendini bırakıyor

Murathan
Şu takıma Campelle , Wargas alınsın 100000000 level birden atlarız.
iki sıfır da benden abi

cakalkerem
eto 2 yide attı

Oruç
Yusuf bu haliyle okey masasından kalkmasın mümkünse. Her pozisyonda saçmalıyor ona alıştık ama son topu vermemesi ayrı bir komedi. Kendini yere atma konusunda Burak abisini mi örnek alıyor acaba insan merak etmiyor değil.

Şu Sivas'taki Atıf bizim Yusuf'u, Erkan'ı, Sefa'yı 10 kere cebinden çıkarır.

Manu61
Eto'o yine attı bu arada.

Can
Eto yu devre arası birisi kapar..

DURAS
15.08.2015, 23:24
Bu cardozocular nerede diye yazan arkadaşlar, Yusuf'un forumda vücut bulmuş Halisiniz bilesiniz...

umitçebi
Cardozo'ya top gelmiyor yaaaa diyenler 2.yarıyı izlediler dimi :) Ndoye 45 dakikada Cardozo'nun 1 senedir yapamadığı her şeyi yaptı. Umarım satılır yoksa çok pis elimizde patlayacak. İsim fetişizmi yapmayı bırakın adam ölmüş ağlayanı yok.

Onur: Pek iş düşmedi.
Cavanda: Çok beğendim maşallah. Çok hızlı ve güçlü. Ataklara daha çok destek vermeli.
Mustafa: Sırıtmadı.
Medjani: Sırıtmadı.
Aykut: Sırıtmadı.
Constant: Beğendim. Top adama gelince oyunu rahatlatıyor. Güçlü ve diri gözüktü bugün. Ama en büyük sıkıntısı atağa çıktıktan sonra geriye dönmesi çok yavaş.
Mbia: Gelmesini istemiyordum, yatacak korkusu vardı ama böyle oynarsa beni daha çok utandırır. Maşallah.
Okay: Sırıtmadı ama daha çok sorumluluk almalı.
Yusuf: Sağ kanatta oynayamıyor. Ama takımı ileriye taşıyan neredeyse tek adam. Sol kanatta sürekli oynamalı.
Erkan: Gole kadar çok kötüydü. Orta açmayı bilmiyor. Özgüven sorunu olduğu aşikar. Golden sonra gayet iyiydi.
Özer: Fena değildi. Ekstra işler yapmaya çalışıyor bunları bırakmalı.
Cardozo: Köyüne dönmeli, tarla ekip, emekliliğin tadını çıkarmalı.
Ndoye: Cardozo vitaminsizinin 1 sezonda yapamadığını 45 dakikada yaptı. Bundan sonra formayı kaptırmaz.
Sefa: İlk defa beğendim ve ilk defa bir oyuncuyu geçtiğine şahit oldum.

İkinci yarı ndoyeye ne orta geeldi?Ne top geldi..

Ndoye ıle cardozo ıkı farklı tıpte oyuncu..Lutfen kıyaslama yaparken bunlarıda goze alalım..Ikısıde bırbırını tamamlayacak tıpte oyuncu..

carolo
Cardozo yaninda Gaitan Nolito Saviola ile oynuyordu
simdi ise Yusuf ve Erkan ile
N'doye yanliz oynar ama Cardozo oynayamaz Cardozo gibi golcu bu memlekete gelmedi ama adami pozisyona sokacaksin

Zurawski
Cavanda defans anlamda inanılmaz katkı yapıyor takıma.

Çok mücadeleci bir oyuncu değil aslında ama hızıyla birlikte hücumcuyu ve topu taca auta sürdüğü bir çok pozisyon hatırlıyorum.

Ofsayt olan bir pozisyonda bile rakipten önce topa yetişti ve aldı. Kabul edelim bekler için hız çok önemli bir meziyet.

mekatronik
senin macı izledigine dair cok fazla suphe var.

Bende bunu yazacaktım. Ya maçı izlemedi yada futboldan anlamıyor. Iki durumda da eleştiriyi haketmiyor :)

artvints
15.08.2015, 23:25
abi yapma gözünü seveyim.Tamam adama sempatin var anlıyorum.

Ama bu macta basit oynadı dersen gercekten komik olur.

izle maçı tekrar, önyargısız ama.

Yavuz Bektaş
yusufu alacak ptt takımı varsa direkt verelim yusuftan bir yol olmaz bencil-oyun zekası 0-vurus yok bir oyuncu sırf genç ve kosuyor diye takımda tutulmaz

robinhood61
o değil de eto paso gol atıyor sayın seyirciler....cimboda çakıyorlar rıza baba...

Murathan
Cardozoya laf ediyorsunuz da o gol gelmeseydi, ndoyenin hiçbir katkısı olmayacaktı. adım gibi de eminim.
1-0 öndeyken top tuttu hoşumuza gitti, tamam iyiydi de 0-0lık oyun oynamadı yani

LittleFinger
15.08.2015, 23:26
Ekici
Papy
Vargas
Takıma katılsa galibiyetle de başladık inşallah bir şeyler olur

Aatıf beğenilmiyor ama ilk maç gs 2gol..

Nazim Can
izle maçı tekrar, önyargısız ama.

Burda herkes yumlu ve yusufa önyargili mi, cikip da desen bu adam sagda beceremiyor bu isi, bu bile cok samimi bir aciklama olur.

Serkan Miletli
Ya hocam adam gıbı forvetı satıp anatı ne yapcaz..Vargası campbel ı alın ama cardozo da varken..

Adam ne yapsınn ya?? Orta yok bışe yok..Adamın stılı bu..Bıtırıcı ozellıgı futbol aklı worldclass..Ama adamdan ndoye gıbı topu alıp drıplıng yapmasını beklemek futboldan da futbolcudanda anlamamktır..Ikııde farklı tıpte futbolcudur..Çıft forvet ve kanatlarla muthış olurlar..

Umit hocam yorma kendini onlar su anda dusunemiyorlar hatta baska zamanda dusunduklerinden emin degilim.

Courage
15.08.2015, 23:27
Yusufu hemen harcamak olmaz hızı var zaman zaman beklenmedik ortalarda ,gol vuruşları da yapıyor. EĞİTİM ŞART! Yusufa tek yazacağım bu olur.

Soner -Fatih Atik -Deniz gibilerinden kurtulalım ilk etapta.

Manu61
15.08.2015, 23:27
Eto'o'nun attığı goller müthiş.

AnakinSkywalker
15.08.2015, 23:28
büyük takımsan...büyük hocaysan...büyük düşünüyorsan...büyük hedeflerin varsa...Cardozo'yu oynatacaksın...verimli olacağı oyun şablonuna evrileceksin...iç sahada yanına ikinci santroforu koyacak vizyonun olacak...

Berkan
Cardozo bizim taraftara fazla.

bordoylamavi
başlık bi anda eto başlığına döndü. bu lig tam eto ya göre

cakalkerem
ulan sivas gs maçının hakemine bak...gs ye gol attırmak için her yerden frikik çalıyor düdük susmuyor maşallah

cakalkerem
eto bitmemiş:)

Nazim Can
Yusufdan net bir sekilde hamle futbolcusu llur, ilk 11 icin yetersiz, hele sag tarafda resmen etkisiz eleman, iyi niyeti umrumda bile degil.

durito
N'doye'nin yaptıklarını Cardozo yapamıyor bakın adam bitmiş demek gerçekten mantıksız.
Cardozo bunları bize gelmeden önce de yapamıyordu, adamın oyun stili bu değil
Yüksek bonservis verdik diye adam herşeyi yapmak zorunda mı?
Bizim olmayan sistemimiz içerisinde işlemiyor, verimsiz.
Mesele bundan ibaret

Kanatlardan birini eksiltip N'doye-Cardozo ikilisini denememiz lazım.
Hatta Ekici döndüğünde kanatsız oynamayı deneyebiliriz.

artvints
Profil fotoğrafında gözüm yok :) Ancak neresi masum yapma Allah aşkına

Yumlu'nun en az 3-4 pozisyonu var hiç bir şey yokken kendini bırakıyor

hepsi faul :D hele kalfa çalıyorsa bize net fauldür.adam öncelik alıyor, el kol vücut çıkartamazsın.

Serkan Miletli
15.08.2015, 23:29
büyük takımsan...büyük hocaysan...büyük düşünüyorsan...büyük hedeflerin varsa...Cardozo'yu oynatacaksın...verimli olacağı oyun şablonuna evrileceksin...iç sahada yanına ikinci santroforu koyacak vizyonun olacak...

Aynen ya kendi evinde cift forvet oynamktan korkuyoruz bu nasil bir anlayis

Oruç
Koca ilk yarı bitti Cardozo'ya top gelmedi. Bunun baş sorumlusu Cardozo değil. Kanatta oynayan bal yapmayan arılarla ileriye Zlatan'ı koysak bir şey değişmez. Kanatları bu kadar yeteneksiz başka takım yok ligde.

LittleFinger
Gs nin ilk golü ofsayt
Dün fb nin rakibine kırmızı
Şerefsizler daha ilk haftadan başladılar

Yiğit SARI
Maçın özeti: KANAT KANAT KANAT

Başka söze gerek yok

İ. SARAL
15.08.2015, 23:30
Hoca 4-2-3-1 de ısrar ediyorsa. Kesinlikle sağ kanada forvet özellikli ve yaratıcı, skor katkısı yüksek biri lazım. Artı 10 numara mevkine topla dikine giden, Ndoye ile ver kaç yapacak, Skor katkısı yüksek bir adam şart oğlu şart.

---------------------------------Onur---------------------------------------

Cavanda-------------Medjani/Mustafa-----Papy-----------------Constant

---------------------Mbia-----------Ekici------------------------------

XXXXX--------------------XXXXX---------------------------Yusuf/Erkan

--------------------------Ndoye------------------------------------

Serkan Miletli
15.08.2015, 23:30
hepsi faul :D hele kalfa çalıyorsa bize net fauldür.adam öncelik alıyor, el kol vücut çıkartamazsın.

Bak sezonun başı bence degistir o avatarı gerci bu mactan sonra bile savunuyorsan senin aşkın cok baska deliler gibi seviyorsun:))

tristram
15.08.2015, 23:31
onur:bu mac ona cok fazla is dusmedi.
cavanda:bu adamin ofansi iyi defansi cok kotu dediler ama aksine geriye de cok geldi..iyiydi.
medjani-yumlu: iyi bir hucum hatti karsisinda bizi rezil ederler..ikisi de cok agir.
aykut:yumlu ve medjaniden daha hizli ama cok dengesiz faulleri var.yine de
yeni gelecek stoperin yaninda aykut'un oynamasi gerekiyor..
constant:gecen sene ki cincon macindan sonra ilk defa bu adami bu kadar ciddi oynadigini gordum, cok bariz hata yapmadi..
mbia: unal'dan sonra orta sahada gercek bir reis gordum..ofans defans adam heryerde vardi..senenin transferi..
okay : oyuna biraz daha girmesi gerekiyor.ara ara kayboluyor,kacak oynuyor.bu sekilde kadroda biraz zor tutunur.
ozer:kendini messi falan saniyor, ya kardesim bu topla oynama hastaligi nedir.pas nedir neden verilir?her pozisyonda gereksiz calima giriyor.kotu topcu degil ama haddinden fazla ozguveni var..bir hareket yapiyor helal olsun diyorsun akabinde kendine kufrettiriyor..
erkan:golu atana kadar kotuydu attiktan sonra biraz kipirdandi..bu dakikadan sonra kanatlara transfer yapilmayacagini dusunursek erkana mecburuz..umarim kendini bulur..
yusuf : mevcut haliyle en fazla oyuna sonradan girer..genis alan topcusu, teknik kapasitesinin cok yuksek oldugunu dusunuyor ama birilerinin oyle olmadigini,topu ayaginda cok tutmamasi gerektigini anlatmasi gerekiyor..iyi niyetine suphem yok, hatta ne olursa olsun bu cocugu kolay harcamamamiz lazim ama yusuf'da artik kendine gelmeli..cunku herkes bu cocuk olumlu bir hareket yapsin diye dua ediyor, bunun karsiligini vermeli..
cardozo: fizik olarak kotuydu,mevcut sistemde ndoye daha dogru tercih gibi.kanatlarda orta acma ozurlusu erkan'la yusuf oynadigi surece bu adami oynatmak onu taraftarin onune atmaktir..

bu takimin zirveye oynamasi icin 1 adet saglam stoper(bana kalsa 2)+1 kanat(bana kalsa 2) +formda 1 adet ekici'ye ihtiyaci var..ilk 11inin neredeyse tamamini degistiren bursayi es kaza yenmek is degil.ayrica takim bildigin pozisyona giremiyor, sota ne yapip edip buna bir care bulmali..

Can
15.08.2015, 23:31
Antalya gibi takımların güclenmesi işimize yarar. Kafa tutsunlar biraz üç kız kardeşe.

mekatronik
15.08.2015, 23:32
Yusuf sağda inanılmaz top eziyor oraya sağ ayaklı biri şart. Solda erkan sağda Yusuf her topta içe dönüyorlar kabız ettiler resmen.
Constant cavanda mbia iyiydi. Erkan Yusuf Özer kötülerden.

akin0834
constant ve yusufun yerleri değişirilse neler olur acaba .. solbek -sağ açık

ataullah-ı sani
Cardozo ve müritlerine Katar'da başarılar diliyorum.

İ. SARAL
15.08.2015, 23:33
Cardozo'nun yanında ve etrafında Messi, Ronaldo, Neymar olsun anca o zaman oynar :) Beyler adam fiziken bitmiş, tam jübile yapacak kıvama gelmiş, futbolu kafada bitirmiş.

brnclhn
15.08.2015, 23:34
ya arkadaş şu cardozo konusunu nie bizim taraftar anlamıyo evet cardozo bu takıma faydasız diyin ama cardozo kötü falan demeyin ayıptır...şu ligdeki bitiriciliği, tek dokunuşları en iyi adamdır ama bizim takımda bi maç hattrick yapar 10 maç gol atamayabilir...bunun onunla bi alakası yok.tamamen kanattaki adamların yeteneksizliği ve bizim taktiğin sonucu bu...he bu adam eski formunda değil kabul ama 90 dk da 3 tane kafasına top gelsin 2 si net goldür...tabi tek forvet olarak bizim takımda bi varlık gösterememesi cok normal.bu adamı ya ndoye ile oynatcaksın ya oynatmayacaksın...

Fatih Çelik
Yusuf'a böyle bencil oynarsan çiziği yersin diyeceksin 3 maç kesik atıp önüne bakacaksın. Şöyle iyi bir kanat alsak o da kendini geliştirmek için yırtınmaya başlar adam bankoyum diye CR7'ye bağladı iki sezondur. Herta Berlin fatihi seni..

Ama severim keratayı o ayrı :D

The Ciks
gecen sene alamadıgımız...

yatabare warıs contand katkısını ....

bu sene mbıa ndoye cavandadan alınca renk degısecek ıster ıstemez...

artı 2 net adam daha gelınce tadına doyum olmaz gıbı...

ılk 5 hafta cok onemlı...

bakalım ne olur...

aralıga kadar ha gayret...

-------

okay ve cardozo o boylarla 2 /3 hafta sonra form tutar...

okay ılk yarı ıyıydı...mısal...

-----

ekıcı sılahımız donunce...

duran toplar ezıyet olmaktan cıkacak zaten...

Uğur Ö.

Bu nasıl terbiyesizce bir yorum. Adama isabetli orta veya pas geldide birşeymi yapamadı. Her forvet defansın gerisine kaçabilecek tipte mi olmalı. Biraz mantık süzgeçinden geçirin sonra konuşun terbiyesizlik yapmayın

İ. SARAL

Resmen adamın geçmişine ve adına aldanıp güzellemeler yapılıyor. Katar falan da almaz, jübile yapmalı.

Oruç
Benfica-şb maçını bulup izleyin tekrar. Cardozo ne yapıyor, yanındaki adamlar ne yapıyor. Bir de bizim yeteneksiz kanat adamları ne yapmıyor gözünüzün önüne getirin.

Berkan
Cardozo'nun oyun yapısı belliyken ve oyunu rakip sağaya yığamamışken burada world class topçuyu eleştirenler gidip masa tenisiyle ilgilensinler.

İlkhan
15.08.2015, 23:35
Taraftar harikaydı. Hayde stadı doldurun. Baskı kurun. 8 gelsin.

Cem Balcı
Nihayet yüzümüzü güldürdüler.

B.Yiğit
Papy ve Sag acik i

doktor
https://lh4.googleusercontent.com/proxy/Uwj-UbsaAVfjdSaOl1G-tyHtSHRetNlirH6WU_OIFW56qy-zcjtk-u-2PXn8ZFfu3kboM2ONhVXl3-QOdyDOQXQ0ektCcWGbbX5Hpz_05CvS5nfdr5avXqM6W9VBWkSK g1_ISkqtHYiWlSk8eFaN=w439-h335-nc

Bu aksam ne guzel giderdi be;)

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Çelik

Komik şey seni gözün forvet görmüş hala goy goy. Size Henriqueler Jankolar gerek de ... :D Neyse N'Doye ile mutlu olun dokunmayın Cardo'ya.

ataullah-ı sani
Bu nasıl terbiyesizce bir yorum. Adama isabetli orta veya pas geldide birşeymi yapamadı. Her forvet defansın gerisine kaçabilecek tipte mi olmalı. Biraz mantık süzgeçinden geçirin sonra konuşun terbiyesizlik yapmayın

Senin gibilerle uğraşıp ceza almamaya yemin ettim engelleyip geçiyorum.Allah selamet versin..

Serkan Miletli
15.08.2015, 23:36
Cardozo'nun yanında ve etrafında Messi, Ronaldo, Neymar olsun anca o zaman oynar :) Beyler adam fiziken bitmiş, tam jübile yapacak kıvama gelmiş, futbolu kafada bitirmiş.

Sende kafanda bitirsen furbolu ne guzel olur.

artvints
Bak sezonun başı bence degistir o avatarı gerci bu mactan sonra bile savunuyorsan senin aşkın cok baska deliler gibi seviyorsun:))

savunmak falan yok ben bütün maçı net izledim. bugün yi değildi ama daha basit oynama adına çabası vardı.son pozisyon yorgunluk. golden önceki pozisyonda n'doye ile girdiği verkaça da bir bak. kurban bulmak için geçmeyin şu ekranın başına.orantılı eleştirin.

Fatih Çelik
Benfica-şb maçını bulup izleyin tekrar. Cardozo ne yapıyor, yanındaki adamlar ne yapıyor. Bir de bizim yeteneksiz kanat adamları ne yapmıyor gözünüzün önüne getirin.

+1

Beyin bedava :rolleyes: ;)

İ. SARAL

Helvası yiyilecek kıvama gelmiş.

cakalkerem
15.08.2015, 23:37
bu antalya da sivasta bizi zorlar beyler.....

İ. SARAL
15.08.2015, 23:37
Sende kafanda bitirsen furbolu ne guzel olur.

Yaw he he.

Hakan
15.08.2015, 23:38
Cardozo aldığı her topu olumlu kullandı nerdeyse.En komiği Waris'e sabredenler Oscar'a sallıyor

Manu61
bu antalya da sivasta bizi zorlar beyler.....

Antalya iyi değil ama Sivas çok tehlikeli.

Courage
Helvası yiyilecek kıvama gelmiş.

etrafındakiler nasıl ..onların da lokmasını dökelim tam kıvamındalar değil mi hemşerim?

The Ciks
15.08.2015, 23:39
cardozo gecen yıl o takımla 17 gol attı...

erkan olavak dıye dusunuyorum...

yusufun yerıne vargası alırsak...

ve bazı maclarda ıverde mısal ndoye cardozo oynarsak...

cok can yakarız...

ekıcı duran top tehdıdı ıle muazzam olur...

-------------

------------------cardozo---------ndoye------------

erkan-----------mbıa-----ekıcı------------wargas ........

gıbı ıcerde...

Serkan Miletli
Benim gibiler? Cardozo kötü oynadımı şemsiye satan tipler gibi ortaya çıkıyorsunuz. Sizin gibilerle aynı takımı tuttuğum için utanıyorum.

Yorma kendini kardesim anlamazlar.

Berkan
Cardozo aldığı her topu olumlu kullandı nerdeyse.En komiği Waris'e sabredenler Oscar'a sallıyor

Dünya futbolundan bi haber olan tipler bunlar genelde.

Cardozo alt yapıda ders olarak okutulmalı futbolu bıraktıktan sonra.

Kazım Bostan
Taraftar harikaydı. Hayde stadı doldurun. Baskı kurun. 8 gelsin.

bugün tahminimce gurbetçiler doldurdu... onlar gidince stad yine bomboş kalacak.

Zurawski
Ne zaman Constant sol tarafta oldu bu adam her maç belli bir standartta oynar diyebilecek kıvama gelirsek o zaman baya yol katetmişiz demektir.

İ. SARAL
Rabotsndöasmdöçmasçö maçında rakibi hapsettik. E bu Cardozo o maçta oynamıyor muydu ya? :) 1 tane olumlu hareketi yok adamın. Karşısındaki rakip oyuncular Kasap, Manav, Bakkal vs. Adamın geçmişine, isimine aldanıp yorum yapmayın.

AnakinSkywalker
imzasına bak...edasına bak.

cakalkerem
lukas çok güzel astı kafayla

trbzonsporlu
15.08.2015, 23:40
Mbia cavanda ve constant takımın en iyileriydi. Okay cok yetenekli oyuncu ama simdilik selcukun ilk geldigi yilki gibi etliye sütlüye pek karışmıyor. Bjk maçında orta sahadaki direncin artirilmasi için bir maçlık okay yerine medjani oynayabilir. Medjani bize geldikten sonraki en kötü macini constant gs macindan sonraki en iyi maçını oynadı. Erkanda köy takimiyla avni akerde oynadigimiz maçtan beri bir düzelme var ama hala potansiyelinin çok gerisinde. Yusuf Özer ve cardozoyu yazmaya gerek yok inanilmaz formsuzlar. Hele cardozoyu savunan stoperin ben hiç terledigini bile düşünmüyorum.

ARAGORN01
15.08.2015, 23:41
Her galibiyet 1.300.000 tl. Yaklaşık 430.000 euro eder.

Kanat ve stoper transferi için maddi olarak destek olur.

arifberkay
Galibiyeti kutlasanıza işiniz yok mu bari bu akşam tartişmayın

robinhood61
arkadaşlar hurmaya kızdık ettik ama adam güzel transferler yaptı.

İ. SARAL
Yarın ilk uçakla Katar veya Çin'e gönderilmeli. Onların bile bu bitik adamı isteyeceklerinden şüpheliyim.

cınar#7
15.08.2015, 23:42
Oyun değil galibiyet güzel özer Yusuf erkan ın yerine 3 tane çok iyi adam lazım

:alkış:

Kemal Öztel
hadi be sivas bari bir puanı korusunlar..

İ. SARAL
2 takviyeyle bu takım iş yapabilir.

LittleFinger
Cardozo gidince yerine Benzema filan gelecek zannediyoruz sıkıntı orda..
Ndoye Cardozo hamle yapacak adamın var, kaleciyle baş başa bırak kafasına at topu her maç 2kere yap bunu en az 1tane atar zaten
Bazıları için tek doğru var..
Kimseyi futbolcudan saymaz, takmış kendi istediklerine, her şeyi bizim taraftar en iyi biliyor,boş verin,siz istiyorsunuz diye gitmeyecek Cardozo zaten

hüseyin1975
15.08.2015, 23:43
Dünya futbolundan bi haber olan tipler bunlar genelde.

Cardozo alt yapıda ders olarak okutulmalı futbolu bıraktıktan sonra.

Haklısın kardeşim.

Ayrıca ülkemizde futbolun ileriye gitmemesinin suçlularından biri de taraftar.
Işimiz gücümüz kötülemek, moral motivasyon verme konusunda koca bir hiçiz.

Cem Balcı
15.08.2015, 23:44
Özet var mı?

karaman6106
15.08.2015, 23:44
Adana-Karşıyaka güzel maç

Courage
15.08.2015, 23:45
Cardozo gidince yerine Benzema filan gelecek zannediyoruz sıkıntı orda..
Ndoye Cardozo hamle yapacak adamın var, kaleciyle baş başa bırak kafasına at topu her maç 2kere yap bunu en az 1tane atar zaten
Bazıları için tek doğru var..
Kimseyi futbolcudan saymaz, takmış kendi istediklerine, her şeyi bizim taraftar en iyi biliyor,boş verin,siz istiyorsunuz diye gitmeyecek Cardozo zaten

hiç öyle deme.

Siz istiyorsunuz diye gitmeyecek değil. Yönetim para edebilen herkesi satmaya meyill. bu yönde tribünden ve sosyal medyadan baskı başlarsa Onura yaptıkları ketenepereyi Cardozoyada yaparlar buna %100 eminim.

karaman6106
Özeeetttttt

cakalkerem
mücadele güzeldi...eksikliklerimiz var zamanla düzelir inşallah..

ekici yi çok arıyoruz

Kemal Öztel
Mbia twitterda tt şu an..

Nazim Can
Neyse gecen mac Onur satilsindan bu mac Cardozo satilisina geriledik, bu gurur basta Ali Yigit kardesim olmak üzere hepimizin.

İ. SARAL
15.08.2015, 23:46
Sivas'ın kadro geçen seneyle aynı. Hiç mi adam alamadı bu şikeciler.

Uğur Ö.
Özet var mı?
http://www.ligtv.com.tr/goller/spor-toto-super-lig
Sadece bu var şuanda

cakalkerem
Adana-Karşıyaka güzel maç

1 gol daha bekliyoruz ama atamadılar

umitçebi

Üstat mantıklı açıklaman varsa yaparsın.Yoksa bu şekılde kuçumser yorumlarla gülünç oluyorsun..

Berkan
15.08.2015, 23:47
Neyse gecen mac Onur satilsindan bu mac Cardozo satilisana geriledik, bu gurur basta Ali Yigit kardesim olmak üzere hepimizin.

Haftayada Mehmet'i yollayıp Mustafa-Aykut özevlatlara döneriz. Bizim taraftarın vizyonunuda yakalamış oluruz böylece

eraytaskin61
Atıf ı düşünüyorum erkanın yerine kilidini açamayacağımız kapı olmaz

İ. SARAL
Atv de elin oğlu programı var. Japon Masataka'ya soruyorlar nerelisin diye OF'luyum diyor :) Ora il değil nereye bağlı diye soruyorlar, direkt Allah'a bağlıyız diyor :)

LittleFinger
15.08.2015, 23:48
Papy geldi sanırım
Bi de skorer aatıf gibi bir kanat onun bir 1-2 tık üstünü alsak
Sol bek konstant satılmadıkça gelmez adam 2.2 kazanıyor
Yumlu dan iğreniyorum karaktersiz adam bi de demezler mi bi o mücadele ediyor filan..
Yusuf ve Erkandan biri bir kanatta oynar
Cavanda da yaşı maliyeti oyunu gayet iyi oyuncu, bazıları ona da tü kaka diyor,
Barcelona yı tutun kardeşim siz..

ARAGORN01
15.08.2015, 23:48
Bu takımın transfer gerektiren ön öncelikli pozisyonu sağ açık. Sol taraf üstüne koyan Erkan ve Yusuf ile form durumuna göre dönüşümlü idare edilir. Ancak sağ açık oynayacak tek bir futbolcu yok kadroda.
Bir de stoper transferi ve Mehmet in Dönmesi ile takım adama benzeyecek.

İ. SARAL
15.08.2015, 23:50
Bu takımın transfer gerektiren ön öncelikli pozisyonu sağ açık. Sol taraf üstüne koyan Erkan ve Yusuf ile form durumuna göre dönüşümlü idare edilir. Ancak sağ açık oynayacak tek bir futbolcu yok kadroda.
Bir de stoper transferi ve Mehmet in Dönmesi ile takım adama benzeyecek.

Katılıyorum artı 10 numara da lazım. Ah Jaja ah.

Courage
15.08.2015, 23:51
Feghouli tam bizlik şuan.

ne klasik sağ açık ne tam ortasaha. Hafif içe kayıp ortayı 3leyecek kuvvetli ,akıllı bir adam. Bu ligi duman ederdik alınabilseydi.

Kemal Öztel
15.08.2015, 23:51
Aatıfı alalım verelim iki oyuncu+para ya da direk 3m€.Adamın ligde 15 golü var kesin böyle adam bulamayız..

Manu61
15.08.2015, 23:52
Katılıyorum artı 10 numara da lazım. Ah Jaja ah.

Gelecek bir 10 numara kanat oyuncularının performansını arttırır. En az stoper ve kanat transferi kadar önemli.

Oruç
15.08.2015, 23:53
Aatıfı alalım verelim iki oyuncu+para ya da direk 3m€.Adamın ligde 15 golü var kesin böyle adam bulamayız..

Yusuf-Erkan-Sefa yetersizleri toplamda Atıf kadar gol atamaz bu sezon. Fava atabilirsiniz.

Manu61
Feghouli tam bizlik şuan.

ne klasik sağ açık ne tam ortasaha. Hafif içe kayıp ortayı 3leyecek kuvvetli ,akıllı bir adam. Bu ligi duman ederdik alınabilseydi.

Mümkün değil çok iyi bildiğiniz gibi.

Libero
19 orta 1 isabet. Kanadlar yederli ;))

İ. SARAL
Gelecek bir 10 numara kanat oyuncularının performansını arttırır. En az stoper ve kanat transferi kadar önemli.

Ama Josue gibi statik oyuncu olmayacak. Jaja stili delip gidecek, psikopat biri lazım.

umitçebi
15.08.2015, 23:54
Atıf ya..Akarı kokarı yok..Aldın..Takıma uyarmı oynar mı ısınır mı sorunu yok...Lige alışır mı sorunu yok..

Çatır çatır takımı ılerı taşır.Golunu atar..Asistını yapar.. Birilerinin podolskı nanı transferlerınden de daha fazla katkı sağlar..Hurma duyuyormu ılgılenıyormu acaba..

cakalkerem
eto 2 tane ile başakşehiri bitirdi

ataullah-ı sani
cardozo'ya top gelmiyor diye eleştirmeyecek mişiz. herkes baksın kendi yorumuna. edep adap çizgileri belli.başkalrının görüşlerine bakmak için yazıyoruz ve okuyoruz.ama bazıları cemaat toplayacakmış gibi diğer üyelere baskı yapıyor ve gereksiz sert yorumlara giriyor.buna ne gerek var anlamadım.senin yorumun sana benim yorumum bana.

Kardeşim bundan sonra sen ben o biz siz onlar, gerisiyle ilgilenmiyorum.

Kemal Öztel
berabere bitti..

sasort
15.08.2015, 23:55
vargas margas 2 me lafları geçiyor şu atıf tam aranan kan bence

erkandan farkı yok deniyor ama bence erkandan fazlası var

ilkeryasinz
Ben anlamiyorum ndoye i aldik cardozo kotu diye gitsin diyorsunuz. Guzel para verilmedigi surece kalsin kardesim ne zarari var

Manu61
Ama Josue gibi statik oyuncu olmayacak. Jaja stili delip gidecek, psikopat biri lazım.

https://www.youtube.com/watch?v=ml0Pm9uB2iI Bu adamı sürekli öneriyorum. Eğer gelirse taraftar sahaya iner o derece.

arifberkay
15.08.2015, 23:56
Atıf ya..Akarı kokarı yok..Aldın..Takıma uyarmı oynar mı ısınır mı sorunu yok...Lige alışır mı sorunu yok..

Çatır çatır takımı ılerı taşır.Golunu atar..Asistını yapar.. Birilerinin podolskı nanı transferlerınden de daha fazla katkı sağlar..Hurma duyuyormu ılgılenıyormu acaba..

Akşamdan beri atıf diyorsunuz da adam sene başı 5 milyon Euro istedi şimdi hiç vermez

artvints
15.08.2015, 23:56
aatıf çok iyi oyuncudur ama ligin en çok top kaybeden oyuncularından biri. ona da böyle sövülecekse gelmesin. campell ve vargas gibi oyuncular lazım ki ben demiştim diye patlak vermeyelim iki üç haftada.

Oruç
15.08.2015, 23:57
19 orta 1 isabet. Kanadlar yederli ;))

Cardozo yetersiz. Hmm.

TolgaTopçu61
Bu maç ciddiye alınmaz, rakip takım 4 bek, 6 stoper ile oynadı!!

Fatih Ç
Ulemalık zor zanaat :)

ALDENİRO
15.08.2015, 23:58
Zorlandık.çünkü;
Birincisi herkes yerinde oynuyor o yüzden rakipler defans yapmakta zorlanmıyor. Biraz yakın oynamalıyız.ve mevkisel yer değişiklikleri yapmalıyız. Yoksa rakibe göre çok kolay bir takımız.bugün taktik değil oyuncu kalitesi ile yendik. Şotaya eksi puan. Şenol güneş gelse aynı taktikle oynardık. Bu taktik artık modern değil.
İkincisi yumlu erkan bu takımda yedek olmalı. İyi bir taktiğimizde olsa işe yaramazlar. Yusuf okey oynamaya devam etsin. Bol bol küfür yedi benden.ekici olursa bjk yi yenme ihtimalimiz olur.

artvints
Kardeşim bundan sonra sen ben o biz siz onlar, gerisiyle ilgilenmiyorum.

sen de sert bir kaç bir mesaj yazmışsın.gerilip kendini kaybetme. ben yusuf ve yumlu üzerinden dava yürütüyorum burda bir de beni düşün :)

A.T.R
Maçın en çok eleştirdiğim 3 adamı:
1. Erkan berbattı taa ki gole kadar( itiraf etmeliyiz ki golden sonra kesinlikle Esesteki erkana benzer işler yapmaya çalıştı) 2.Yusuf. Koş koş koş ama sonuç üreteme. Olacak iş değil. Lakin son pozisyonda kimse eleştirmesin haksızlık olur. Çünkü iki kere kafasını kaldırdı pas vermek için Ndoye ye tam verecekken Dany biraz da kuvvet farkıyla itti ve pozisyonunu bozdu.
3. Okay ilk yarı fena değildi ama 2. yarı hepten kayboldu. Korkak oynuyor bunu aşabilir ama inanılmaz ağır oynuyor ilk olarak bunu aşmak zorunda. O düşünene kadar adam gelip pozisyonunu bozuyor.

Cardozoya üzüldüm adam isyan etti top alamadıkça. Ndoye umut verdi.

Constant çok ağırdı ama neredeyse hiç hata yapmadan oynadı. Hızlansa tempolu oynasa sol bekin kralı olur bu teknikle.

Cavanda. Çok beğendim devam böyle kara ve kocaman gözlü kara uşak.

Ve tabii MBİA: Ödüp patladı sakatlandı diye. Allahtan bir şey olmadı. Lakin bu kadar abartılı acı çekip sonrasında dönmesi hakemlerin özellikle de Eski hakem Ermanın gözünden kaçmaz uyarır hakemleri dikkat edin buna diye. Lakin çok şükür istediğimiz gibi çılgın ama becerikli bir ortasahamız oldu.

Nazim Can
16.08.2015, 00:00
Arkadaslar gelip burda galibiyet kutlayacagiz, sizin kin nefret ayriştirici msjlarinizi okumak zorunda degiliz, derdinizi özelden halledin.

ibrahim
Biri bu resmi tam olarak anlatabilir mi bana? Golü atan Onura mı sarılmaya gitmiş, ne olmuş? :)

http://images.tapatalk-cdn.com/15/08/15/74a92b3f0e4e670136eb31391327f86d.jpg

7can61
Cardozo şöyle adam da böyle topçu da, takımda robenle ribery olsa başka oynar da ...
Bunlar bana hep terzi cemalin fıkrasını hatırlatıyor. Terzi cemal olsa ...
Arkadaş herkes gördü dimi, cardozo yorgun, cardozo koşamıyor, cardozo bitik...
Ndoye girdi takım ilerde iki üç top yapabildi.
Bize etiket değil, topa vuracak adam gerek.

ataullah-ı sani
16.08.2015, 00:02
sen de sert bir kaç bir mesaj yazmışsın.gerilip kendini kaybetme. ben yusuf ve yumlu üzerinden dava yürütüyorum burda bir de beni düşün :)

Senin işin de zor :D Ama ben de malum hiç ceza almamış biri olarak 1 hafta nasıl ceza aldığımı biliyorsun.Bundan sonra hiç kâle almıycam net yazıcam, sertse sert ilgilenmiyorum.Abuk sabuk, hakaretamiz yorum yapanları da hemen engelliycem.Hiiiçç uğraşamam.Yöneticiler uğraşmıyor ben mi düzelticem!

Hakan
Etrafa saçma sapan göndermeli mesajlar atıp tahrik ettikten sonra cevap verildiğinde ''Siz benim muhattabım değilsiniz yea''diye atarlanan tipler yok mu? Varlar

İ. SARAL
Cardozo şöyle adam da böyle topçu da, takımda robenle ribery olsa başka oynar da ...
Bunlar bana hep terzi cemalin fıkrasını hatırlatıyor. Terzi cemal olsa ...
Arkadaş herkes gördü dimi, cardozo yorgun, cardozo koşamıyor, cardozo bitik...
Ndoye girdi takım ilerde iki üç top yapabildi.
Bize etiket değil, topa vuracak adam gerek.

Hay ağzına sağlık.

Courage
16.08.2015, 00:03
M'Bia ayağına aldığı her topu hiç ama hiç yana-sağa-sola vermedi direk adrese teslim ileriiiii....

İşte bu işte büyük takım ortasahası böyle oynar. Aslında büyük-küçük değil her takım böyle oynamaya çalışıyor zaten. Oyunu öyle karşı saaya yıkarsın rakibi boğarsın. Okay kısa zamanda M'Bia ya ayak uydurup üzerinden yükte alacaktır o kapasiteyi hissettiriyor.

Bir Ekdal olsa müthiş olurdu yinede. :(

carolo
16.08.2015, 00:03
oyle orta açiyoruzki rakip savunma bile vuramiyor..

Oruç
16.08.2015, 00:04
Senin işin de zor :D Ama ben de malum hiç ceza almamış biri olarak 1 hafta nasıl ceza aldığımı biliyorsun.Bundan sonra hiç kâle almıycam net yazıcam, sertse sert ilgilenmiyorum.Abuk sabuk, hakaretamiz yorum yapanları da hemen engelliycem.Hiiiçç uğraşamam.Yöneticiler uğraşmıyor ben mi düzelticem!

Lütfen imzanıza uygun mesaj ve "özel mesaj" yazmaya gayret edelim. Durduk yere de kul hakkına girmeyelim.

batuhanTs
16.08.2015, 00:05
Biri bu resmi tam olarak anlatabilir mi bana? Golü atan Onura mı sarılmaya gitmiş, ne olmuş? :)

http://images.tapatalk-cdn.com/15/08/15/74a92b3f0e4e670136eb31391327f86d.jpg
onur koştu erkan a alnından öptü yoksa erkan seyirciye doğru gitmişti formasını çıkartıp sevinecekti

Fanatik34
16.08.2015, 00:05
IHO ve Türevleri...Sadri, Nuri, Atay vs vs..

Birisi sampiyon olmamak icin en iyi oyuncularina pazarlar..
Birisi sirf koltuga oturup, Yildiz sözüyle göz boyamayla mesguldur..
Digeri ise bitirici darbeyi yapmak istemez ve Bizansin istegini yerine getirir..

Su andaki de Cardozo gibi ligin üstünde transfer yapar ama aldigi gibi kanadini kirar...

eraytaskin61
16.08.2015, 00:06
Atıf gerçekten çok iyi gelir bize

Courage
16.08.2015, 00:06
Özer oynadığı her mevkinin akortunu bozuyor. M'Bia Allahtan profesyonel adam , o devenin açığını da kapadı.

Berkan
16.08.2015, 00:07

Hocam kızmayın ama burada konuyla alakasız Cardozo satılsın veya türevi mesaj yazdınız.(Yanılıyorsam düzeltin). Tabi beğenmeye bilirsiniz ama adamın katkıları ortadayken bugun gol atamayınca böyle demek bence bel altı vurmaktır.

Taraftar olarak çabuk heycanlanan yapımız var etmayın eylamayın :D

umitçebi
16.08.2015, 00:08
Akşamdan beri atıf diyorsunuz da adam sene başı 5 milyon Euro istedi şimdi hiç vermez

Tamam işte 5 artı sefa soner gerekırse erkanıda verelım alalı atıfı

yanlış bırşey mı soluyoruz..Atıfın en az 15 golu kazandıracağı en az 8 maç var

8*400 euro 3200 edıy zaten..Parasının yarısını çıkarıyor..

Fatih Ç
16.08.2015, 00:08
IHO ve Türevleri...Sadri, Nuri, Atay vs vs..

Birisi sampiyon olmamak icin en iyi oyuncularina pazarlar..
Birisi sirf koltuga oturup, Yildiz sözüyle göz boyamayla mesguldur..
Digeri ise bitirici darbeyi yapmak istemez ve Bizansin istegini yerine getirir..

Su andaki de Cardozo gibi ligin üstünde transfer yapar ama aldigi gibi kanadini kirar...

Neden öyle diyorsunki Cardozo topu alacak gidecek gol atacak :) Ulemalar öyle diyor sen onlardan dahamı iyi biliyorsun :rolleyes:

batuhanTs
16.08.2015, 00:09
cardozo satılır diyen görüşe saygım var fakat özer erkan ve yusuf a ne yapmalıyız onuda açıklığa kavuşturursa sevinirim

Sefa Murat Dokuz
16.08.2015, 00:09
Cardozo'yu eleştirince kendini futbol bilgini olduğu algısına kapılanlar var. Sizin gibi ileri zekalılar 90 dk ters ayaklı ters kanatların olduğu bir takımda beklerin 1 tane ortası olmadığı maçta, pivot santraforun nasıl gol atacağını anlatırsa iyi olur. Ndoye hareketlilik getirdi diyorlar birde. Cardozonun stilini eleştiriyorlar bunlar Cardozoyuda değil. Ben artık I.Q meselesi olduğunu düşünüyorum bu yorumların. Adama top gelir atamaz kaptırır eleştir, adamın stili eleştiriliyor. Ya sen adama göre oynuyormusun. İçe kat eden adamlar koymuşsun kat etmeyi bilmiyorlar, 0 verkaç. Orta açmıyorlar zaten bunlar. Erkan 1 tane açtı kalecinin kucağına. Bekler 0 orta. Cardozo kötü yav he he ya. Sizin futbol bilginize...

B.Yiğit
16.08.2015, 00:10
Tamam işte 5 artı sefa soner gerekırse erkanıda verelım alalı atıfı

yanlış bırşey mı soluyoruz..Atıfın en az 15 golu kazandıracağı en az 8 maç var

8*400 euro 3200 edıy zaten..Parasının yarısını çıkarıyor..

Messi gelse +8 galibiyet daha kazandiramaz.

7can61
16.08.2015, 00:11
Özer oynadığı her mevkinin akortunu bozuyor. M'Bia Allahtan profesyonel adam , o devenin açığını da kapadı.

Özer topu ayağına aldımı şöyle bir etrafına bakacak, çalım atacağı adam yoksa kendi kendine bir çalım atacak sonra saçma bir hareket yaparak kaptıracak yada geri pasa yapacak.
Bütün bunları yapmaktansa yanındaki genç kardeşi okayın tek pasla aynı işi ondan daha iyi yaptığını anlayabilse özerden bir şey olur, yoksa havanda su dövmeye devam.
Orta saha dediğin adam top ayağına gelmeden ne yapacağını bilmeli, pas mı verecek şut mu çekecek çalım mı atacak, top geldikten sonra geçmiş olsun.

sasort
bu eto bitmemiş beyler benden söylemesi

Manava61
Arkadaşlar abiler Mbiayı çok övmesek nazar olacak adam :) Ama ne afsane adam sakatlanmasına rağmen kalktı yine efsane oynadı hücumda savunmada her yerde var.Okayın biraz daha oyunun içinde olması lazım.Cavanda da iyi özellikle hızı ve fizigi çok iyiİleri bindirdiginde yusuf pas atsa hücum anlamında da iyi şeyler yapacak da pas atmıyor yusuf.Constantı beğendim bugün çok güzlü durdu .İleride bindirdigi bi kaç pozisyonda 1 den 5 e takmış gidiyordu erkan pas atmadı sora bindirmedi daha.Erkan ve yusuf yedege çekildiginde alınacak iki kanat 1 hızlı stoper(papy) ile transfer önemini kapatabiliriz bence.Acil alıonması gereknler bunlar.Ekici de gelince daha da toparlarız.Taraftarların önünde bu galibiyet önemliydi

Berkan
16.08.2015, 00:12
Cardozo'yu eleştirince kendini futbol bilgini olduğu algısına kapılanlar var. Sizin gibi ileri zekalılar 90 dk ters ayaklı ters kanatların olduğu bir takımda beklerin 1 tane ortası olmadığı maçta, pivot santraforun nasıl gol atacağını anlatırsa iyi olur. Ndoye hareketlilik getirdi diyorlar birde. Cardozonun stilini eleştiriyorlar bunlar Cardozoyuda değil. Ben artık I.Q meselesi olduğunu düşünüyorum bu yorumların. Adama top gelir atamaz kaptırır eleştir, adamın stili eleştiriliyor. Ya sen adama göre oynuyormusun. İçe kat eden adamlar koymuşsun kat etmeyi bilmiyorlar, 0 verkaç. Orta açmıyorlar zaten bunlar. Erkan 1 tane açtı kalecinin kucağına. Bekler 0 orta. Cardozo kötü yav he he ya. Sizin futbol bilginize...

Bence hiç çabalamayın. Mehmet Yılmaz ve Umut Bulut gibilerine alışınca Cardozo'yuda o tip santrforların gol atanı sanıyor insanlar.

cakalkerem
yekta sivasa gidiyormuş

Doğan Keskin
Gecenin özeti Medjani ve Mustafa dan stoper olmaz çok ağırlar. Acil 1 hızlı stoper almalıyız yanında da uğur oynasın daha iyi. Yusuf tan ümidi kestik artık olmuyor. 1 kanat transferi şart. Zemin berbat acil düzeltilmeli. Hakem ise facia nasıl hakemsin arkadaş adam kayıyor tertemiz alıyor topu faul veriyorsun bunun gibi bir sürü pozisyonda hatalıydı.Kalfa Tolga usta olamazsın sen. Cavanda Mbi Ndoye beklendiği gibi iyi. Constant ise toparlanıyor sanki umarım zamanla daha iyi takım oluruz.

İ. SARAL
Pili bitik, emekli adam görmek istemiyorum sahada.

İ. SARAL
16.08.2015, 00:13
Umut Bulut bile Messi gibi gelmeye başladı emeklinin yanında.

Manava61
16.08.2015, 00:14
Ve forumdaki herkesten bir ricam var.Hani belki dikkate almassınız ama söyliyeyim.Karşıt görüşlere laf atarak kendi görüşümüzü savunmayalım.Fikir alışverişi şeklinde olsun yorumlarımız.Bmn forumun saygınlıgı ve üreticiligi bu sayede artar

Fatih Ç

Olur tamam :)

Sefa Murat Dokuz
Yusuf solda 2 tane boş adam varken vermiyor Cardozo'ya mı pozisyon hazırlıcak, sağ ayağıyla topa vursa top ön direğe ulaşmaz, sol ayağı ile de çekip yaptığı orta doğrudan auta gidiyor. Cardozo kaç kere tepeden aşağı indi topla gelen yok. 2.yarı bir pozisyon var Ndoye top sürüyor orda birini duvar olarak kullandı tam komedi orda o işleri forvet değil bu kat eden adamlar yapacak. Ndoye Cardozo olacak duvar. Her şeye ama herşeye saygım var ama Yusuf'dan asla sağ kanat olmaz bunun mantıklı bir açıklaması asla olamaz. İnsan zekasına hakaret bu.

umitçebi
16.08.2015, 00:15
Messi gelse +8 galibiyet daha kazandiramaz.

Hocam ben geçen senekı trabzonspor ıçın soledım...

Ayrıca messı kazandırır :D

Courage
16.08.2015, 00:16
Mevcut kadroda sağ kanatta kimse oynayamaz büyük eksik var burada gerçekten.

7can61
Haftaya cardozoyu yedekte görünce ağlamayın ha.

Nazim Can

Adam hakli beyler, en azindan savundugu düsüncenin aciklamasinida yapiyor, cardozo satilisn müritleri de bilmem naapsin gibi iq seviyesi zekinin ayakkabi bagcigini baglarkenki hakiyle es deger adamlarin yorumlari hem insanlari tahrik ediyor hemde forumunun seviyesini maalesef düsürüyor.

melihergun
16.08.2015, 00:17
2. yarı nasıldık ? izleyemedim izleyen kişiler bir özetlerse :D şimdiden saolun

carantinas
En son ŞAMPİYON olduğumuz 2010-2011 sezonunda galibiyetle başlamıştık. Bakalım bu yıl da galibiyetle başladık inşallah şampiyon oluruz.

Eksikler olsa da özellikle ikinci yarıdaki tempomuz iyidi.

Bugün göze batan sadece SAĞ AÇIK oldu yine. Yusufu çok beğeniyorum ama sağ kanatta ters kanatta oynatacaksak Yusufu malesef olmuyor. Oraya şu kalan günlerde bir oyuncu alabilitsek bence çok iyi bir takımımız olur.

CAVANDA ve MBIA çok iyiydi.

Cavanda özellikle dikkat ettim tek bir top bile geçirmedi. Bravo.

MAÇIN ADAMI CAVANDA diyorum.

Mert Oğuzlu61
Hicbir kanal bizi konusmuyor, macimizin ozetini vereceklerinden bile supheliyim 1 dk lik özet olur muhtemelen.

Stadyum a h unsal ve denizli gelmis bunlar futbol yorumlarken uykum geliyor h unsal ozellikle gs den baska bir sey bilmiyor hicbir takimi takip etmiyorlar futbol bilgileri 2-3 takimla sınırlı... Izlenecek programda yok.

Maci izleyemedim ozet ariyorum yok...

Sefa Murat Dokuz
16.08.2015, 00:18
Southampton- Everton maçında Lukaku nun attığı ilk golü izleyin bugün, A.Kone'nin açtığı ortaya bakın. Bizim takıma Lukaku'yu koy adamı Umut Bulut gibi oynamıyor diye eleştiririz.

oksoholu
16.08.2015, 00:18

imza

Bu Yusuf'tan bir cacık olmaz ne pas veriyor nede orta yapabiliyor
Bu Erkan bizde oynayacak bir adam değil

Allah aşkına bu adamları bir yattara ile kıyaslasanıza hatta unutanlar içinde şu videoyu koyuyorum adam nasıl geçilir orta nasıl yapılır görebilmeniz için cordozo yattara ile oynasaydı 50 gol atardı
https://www.youtube.com/watch?v=Bj-xQPvDNjs

umitçebi
16.08.2015, 00:21
Yusuf solda 2 tane boş adam varken vermiyor Cardozo'ya mı pozisyon hazırlıcak, sağ ayağıyla topa vursa top ön direğe ulaşmaz, sol ayağı ile de çekip yaptığı orta doğrudan auta gidiyor. Cardozo kaç kere tepeden aşağı indi topla gelen yok. 2.yarı bir pozisyon var Ndoye top sürüyor orda birini duvar olarak kullandı tam komedi orda o işleri forvet değil bu kat eden adamlar yapacak. Ndoye Cardozo olacak duvar. Her şeye ama herşeye saygım var ama Yusuf'dan asla sağ kanat olmaz bunun mantıklı bir açıklaması asla olamaz. İnsan zekasına hakaret bu.

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış:

7can61
Derdini şampiyon olmaksa cardozoyla olmaz o iş,
Derdiniz kadromuzda cardozo var diye hava atmak,fm filan oynamak, kendinizi tatmin etmekse kolay gele.

selcuk
rezilleri oynuyoruz
bu futbollan ilk 10 a girmek zor

Gümüshaneli61
16.08.2015, 00:22
Cardozo'ya yapilan elestirileri komik ve yersiz buluyorum.

Fatih Ç
16.08.2015, 00:22
Derdiniz kadromuzda cardozo var diye hava atmak,fm filan oynamak, kendinizi tatmin etmekse kolay gele.

Kimle olur mesela ?

volkan_627
16.08.2015, 00:23
Ferrariye şahin motoru takmaktan farkı yok takımın. Cardozo diye ferrari al adamı şahin motpru na emanet et. Sonra bu ferrari neden gitmiyor.

Manu61
Southampton- Everton maçında Lukaku nun attığı ilk golü izleyin bugün, A.Kone'nin açtığı ortaya bakın. Bizim takıma Lukaku'yu koy adamı Umut Bulut gibi oynamıyor diye eleştiririz.

Kontra dersiydi resmen ilk gol. İkinci golü bireysel anlamda çok daha iyiydi önce topu kaptı sonra temiz bir gol vuruşu.

Berkan
Güzel bir galibiyet aldık inşallah devamıda gelir.

Fanatik34
16.08.2015, 00:24
Neden öyle diyorsunki Cardozo topu alacak gidecek gol atacak :) Ulemalar öyle diyor sen onlardan dahamı iyi biliyorsun :rolleyes:Araplar 12-13 Milyon veriyor, hemde bu haliyle,,hatayi bul :D

ataullah-ı sani
16.08.2015, 00:25
Lütfen imzanıza uygun mesaj ve "özel mesaj" yazmaya gayret edelim. Durduk yere de kul hakkına girmeyelim.

Durduk yere birinin hakkına giriyorsam Allah belamı versin.Anama sövüldü defalarca, ben senin anana sövmem dedim, bir daha sövüldü hakaret edildi, Allaha havale ediyorum dedim, bir daha söylenince yaptığım meşru savunmadan ötürü 1 hafta ceza alıyorum bu kadar şeyi söyleyen kişi de 1 hafta ceza alıyorsa, o ceza veren yönetici şahsi mi veriyor kurul olarak mı veriliyor bilemiyorum artık ama verdiği kararın ne kadar adil olduğunun hesabını versin önce.

Velev ki şahsıma ve anama edilen küfürler hakaretler herhangi bir yöneticiye söylenseydi ne olurdu?1 hafta ceza ile mi geçiştirilirdi.Bunları söyleyen kişiye de benim kadar sağduyulu cevap mı verirdi yoksa, misliyle ceavp mı verirdi?

Bu konuyu açmayı hiç istemedim, açmadım da, ''özel mesaj''lara dikkat edecek derken özel mesajlarımızı okuyabildiğini söylüyorsunuz herhalde?Benim özel mesajlarımdan da şüphem yok, onları da açıp herkese yayınlayabilirsiniz.Öyle sanki özelde birilerine hakaret ediyormuş, küfür ediyormuşuz gibi dikkat etmek gerekir deyipte töhmet altında bırakamazsınız beni!

redbul
16.08.2015, 00:26
Araplar 12-13 Milyon veriyor, hemde bu haliyle,,hatayi bul :D

1 dk beklemeden elveda denmeli

Fatih Ç
Araplar 12-13 Milyon veriyor, hemde bu haliyle,,hatayi bul :D

Arapların petrolü var, bizimkilerin de iddia ettikleri futbol bilgileri var ama şu ana kadar kanıtlanabilmiş değil :)

İ. SARAL

:) Aynen o dediklerin için istiyorlar.

7can61
Kimle olur mesela ?

Cardozoyla olmadığı kesin, bunu geçen sene de gördük, bu sene de göreceğiz. Ha sadece cardozo mu tabi ki değil, ileri forvet hattı komple yetersiz. Forveti olmayan bakın forveti diyorum buna kanatları da dahil bursayı zar zor yendik. Pozisyon üretemedik.

Sefa Murat Dokuz
Bana Cavanda'nın şu ön direğe bile varmayan ortası dışında bir ortası varmı söyleyin lütfen. 1 tane bindirme var mı? Yada Constant'ın var mı? Sakın Constant'ın defanstan ileri şişirdiği toplara orta demeyin de. Dikkatle ilk yarıda bir pozisyon anlatıyorum. İlk yarının ortaları şu Erkan'ın yerden şut attığı çılız kaldığı pozisyon. Cardozo tepeden aşağı doğru koştu stoperi de aldı yanında götürdü, çapraz koşu attı yani Erkan'ın önü açıldı 1 kişi kaldı sadece Erkan kalktı şut attı atağı p.ç etti resmen. Açın izleyin. Mbia'nın şu teknik vuruşunda atağın başında oyunu açan pozisyonu hazırlayan ve içeri koşan yine Cardozo. Ne isteniyor bu adamdan, Deniz gibi deli danalar gibi koşsun mu. Siz kontratak stilinde adam istiyorsunuz, bursa biraz üstümüze geldi 1-0 dan sonra oh arkada boşluk ne güzel Ndoye. Yazık futbol bu kadar anlaşılmayacak oyun değil.

Fatih Öztürk
16.08.2015, 00:27
Seviyeli eleştirilere saygım var lakin takım henüz ilk yarı kötü oynarken her zamanki gibi kendini ulema zanneden bir kaç kötü zırhlı vatandaş attı tuttu,yok 100 milyonluk takım yok 6.oluruz yazanlar yazacak birşeyleri kalmayınca inlerine geri çekilmiş isabet olmuş.bir dahaki maçta kötü oynarken görüşmek üzere.

İ. SARAL
16.08.2015, 00:27
Araplar o kadar para vermez 5-6 anca. Mallığın da bir sınırı var.

Sefa Murat Dokuz
16.08.2015, 00:28
Kontra dersiydi resmen ilk gol. İkinci golü bireysel anlamda çok daha iyiydi önce topu kaptı sonra temiz bir gol vuruşu.

30-40 milyon euro luk adam olunca 2.golü de atıyor hemde o koşuyu atıp 2.golü

ataullah-ı sani
16.08.2015, 00:29
Hocam kızmayın ama burada konuyla alakasız Cardozo satılsın veya türevi mesaj yazdınız.(Yanılıyorsam düzeltin). Tabi beğenmeye bilirsiniz ama adamın katkıları ortadayken bugun gol atamayınca böyle demek bence bel altı vurmaktır.

Taraftar olarak çabuk heycanlanan yapımız var etmayın eylamayın :D

Kardeşim mecburmuyum ben başkaları gibi düşünmeye?Satılmalı diyorum.Anasına sövmedim, hakaret etmedim.Hele hele satılmamalı diyen bir kişiye Cardozo satılmamalı diyen şerefsizdir, futboldan zerre kadar anlamaz felan da demedim ama satılsın diyenlere bunlar dendi.Bir futbolcu satılsın demek bir görüştür, mecbur mu satılmalı diye düşünenler satılmamalı diyenlerle aynı şekilde düşünmeye.Ben futbolcunun bugün ne verdiğine bakarım, dün Messi de olsa bugün bana katkı sağlayamıyorsa satılsın derim.Bundan daha tabi birşeyde olamaz.Asıl sorun bunu söyleyince bir kişiye saldırılmasında.

cakalkerem
16.08.2015, 00:30
gs nin 1 golü %100 ofsayt mış....kızkardeşler başladı

Fanatik34
Suraya Glowacki yazsam, alkis sesleri duymaya baslarim..Glowacki kalitesinde en az 50 isim yazarim buraya,hemde onun maliyetinde!

Dszudszak gelmisse bu torpraklara, sen alacaksin..Marko Marin´i veto eden Sota´yi da ben veto ediyorum!!!!!

cakalkerem

eto:)

İ. SARAL
16.08.2015, 00:31
eto:)

Cardozo mu Eto'o mu? :)

cimlagava
16.08.2015, 00:31
Kimse Cardozo kötü oyuncudur demiyor ama kabul edelim ki Trabzonspor için fiyaskodur. Geçen seneki gol sayısı göz boyamasın. Hiçbir büyük maçta göremedik.

Sefa Murat Dokuz
16.08.2015, 00:33
Erkan'ın golden önceki performansı ile sonrası arasında gece ile gündüz arasında fark vardı. Top sürmesi bile değişti bir "fake" yaptı felan bir güven geldi. Ama bir de müsait pozisyonda aradan Ndoye'ye çıkarmadı. Yinede gol sonrası oyunu umut verdi.

İlkhan
Trtsporda ozet basladi.

PAP5044DUO cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7can61
Ben futboldan sizin kadar anlamıyorum herşey de olduğu gibi bu konuda da tahsil yapmışsınız saygı duyuyorum.
Yalnız şu cardozoya top mu geliyor geyiğini bırakın artık, adamın kafasına her maç 5 topu milimetrik atmak gibi bir fanteziniz mi var anlamıyorum? Bana da atın o topları bende durduğum yerden atayım.
Basit düşünün basit, ndoye girince yusufla erkanın içine messi mi kaçtı da bu adama top atmaya başladılar.
Hayır nesini savunuyorsunuz onu anlamıyorum, adam iyi oynuyor da biz mi kötü diyoruz.
Constantta sol bek oynamaz dedik oynadı fena da oynamadı.

ersn.alparslan
16.08.2015, 00:34
Yusuf bu takımda olduğu sürece daha çok Yusuf Yusuf çekeriz biz

Manava61
trtspor özet

Uğur Ö.
Ben futboldan sizin kadar anlamıyorum herşey de olduğu gibi bu konuda da tahsil yapmışsınız saygı duyuyorum.
Yalnız şu cardozoya top mu geliyor geyiğini bırakın artık, adamın kafasına her maç 5 topu milimetrik atmak gibi bir fanteziniz mi var anlamıyorum? Bana da atın o topları bende durduğum yerden atayım.
Basit düşünün basit, ndoye girince yusufla erkanın içine messi mi kaçtı da bu adama top atmaya başladılar.
Hayır nesini savunuyorsunuz onu anlamıyorum, adam iyi oynuyor da biz mi kötü diyoruz.
Constantta sol bek oynamaz dedik oynadı fena da oynamadı.

19 ortanın sadece biri tutmuş hala mm hesabı diyorsunuz. Ne anlatsak boş.

Fatih Ç
16.08.2015, 00:36
Cardozoyla olmadığı kesin, bunu geçen sene de gördük, bu sene de göreceğiz. Ha sadece cardozo mu tabi ki değil, ileri forvet hattı komple yetersiz. Forveti olmayan bakın forveti diyorum buna kanatları da dahil bursayı zar zor yendik. Pozisyon üretemedik.

Pozisyon üretemedin bunun suçlusu Cardozomu şimdi, ağzınla diyorsun pozisyon üretemedik sonrada Cardozo suçlu :)
O adamı pozisyona sokacaksın ki o adamda karşı takımı pozisyondan pozisyona sokacak :)

7can61
19 ortanın sadece biri tutmuş hala mm hesabı diyorsunuz. Ne anlatsak boş.

Yahu neden hep aynı şeyde duruyorsunuz, adama orta gelsin vursun gol olsun. Fifa mı oynuyorsunuz, gerçek futbolda var mı böyle bir şey. Nerde hücum varyasyonları?

Fatih Öztürk
Kimse Cardozo kötü oyuncudur demiyor ama kabul edelim ki Trabzonspor için fiyaskodur. Geçen seneki gol sayısı göz boyamasın. Hiçbir büyük maçta göremedik.

Fiyasko dediğin 30 maçta Emenike gibi 4 gol atar dersin tamam fiyasko.Adam 28 maçta 17 gol atmış hadi dersinki yetersiz falan anlarımda bu kadar gol atmış adam için fiyasko tabiri emeğe saygısızlık değilmidir.

Gundo
Maçta kaç bin taraftar vardı?

Verstuurd vanaf mijn SM-G900F met Tapatalk

Sefa Murat Dokuz
16.08.2015, 00:37

Cardozo stilindeki adamı Erciyesspor'a koy 5-10 gol en fazla bak en fazla 5-10 gol. Atamaz bile belki. Hücum futbolu oynayan takıma koy +20 gol. Bu oyuncu sistem oyuncusu. Bende eleştiriyorum ama mesela ilk yarı bir pozisyon soldan gitti gitti önünü açtı vurmadı normalde oralardan çok rahat vurur Cardozo neden vurmadı onu sorguluyorum.

emre6117
Cardozoyu gommeyin hemen adama top gelmedi bile.ama ndoye bize daha uygun forvet tipi.ancak cardozonun faydali olacagi maclar ilacaktir.soyle bir ekici.bosi reis gelsun rakibi.bogalum.cardozo o zamn is yapar.

İ. SARAL
Cardozo'nun gelen ortaya kafa vurabilmesi için; 2-3 metre etrafında kimse olmayacak, tam kafasına gelecek (çünkü zıplayamıyor) ve rakip stoperler ağır gerizekalı olacak. Bu etkenlerin hepsi aynı anda gerçekleşirse ancak o zaman gol olur.

7can61
16.08.2015, 00:38
Pozisyon üretemedin bunun suçlusu Cardozomu şimdi, ağzınla diyorsun pozisyon üretemedik sonrada Cardozo suçlu :)
O adamı pozisyona sokacaksın ki o adamda karşı takımı pozisyondan pozisyona sokacak :)

Ağzımla ndoyenin cardozoya oranla fark yarattığını da söylüyorum. Bunu anlatamıyorum heralde. Gülücükler gülücükler.

mehmet83
Erkanin gol sonrasi kendine olan guveni artti. Herkes farketmis bunu. Biz trabzonspor taraftari takimin bizi ateslemesini bekliyoruz. Aslinda biz takimi desteklesek emin olun yariya yariya artacak takimin performansi. Su kanat ve stoper isini halledersek cok can yakariz.

Oğuz B.
Kazanmak önemliydi.

İ. SARAL
16.08.2015, 00:39
Cardozo stilindeki adamı Erciyesspor'a koy 5-10 gol en fazla bak en fazla 5-10 gol. Atamaz bile belki. Hücum futbolu oynayan takıma koy +20 gol. Bu oyuncu sistem oyuncusu. Bende eleştiriyorum ama mesela ilk yarı bir pozisyon soldan gitti gitti önünü açtı vurmadı normalde oralardan çok rahat vurur Cardozo neden vurmadı onu sorguluyorum.

Vuramıyor çünkü. Güç yok, koordinasyon yok. Emekli olmuş diye boşuna demiyorum. Hakikatten bitmiş adam.

SEDER
yusuf u sağda oynayarak futbol hayatını bitireceğiz..yoksa oynayacak adamın sefayı oynat. daha yararlı olur...ne bu ısrar olmuyor ilte yusuftab sağ açık olmuyor...bir maç ta solda oynat...

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7can61
Maçta kaç bin taraftar vardı?

Verstuurd vanaf mijn SM-G900F met Tapatalk

2500 kombineli, 300 sipahi, 500 yeniçeri, 50 60 da taraftar vardır heralde.

Mike Tyson
16.08.2015, 00:40
CARDOZO söyle, Cardozo yok böyle.
Tamam Adam gercekden eski formunda degil. Ama Stoch gibi yada Aatif gibi Adam olsa bizde. Cardozo diye bagirir bu Stad. Benficali Cardozo hic kimse beklemesin. Ama gene iyi Acik - Forvet olsa cok saglam olur bence.
Ndoye hayatda Cardozo gibi bir Forvet degil. Iyi ama Cardozonun forvet yetenekleri yokdur Ndoye''de.
Aha buraya yaziyorum.

Fatih Ç
16.08.2015, 00:40
Ağzımla ndoyenin cardozoya oranla fark yarattığını da söylüyorum. Bunu anlatamıyorum heralde. Gülücükler gülücükler.

Siz futboldan anladığınızı zannediyorsunuz ama bir şey bildiğiniz yok.
Ağlamalar ağlamalar :D

Nazim Can
16.08.2015, 00:45
Durduk yere birinin hakkına giriyorsam Allah belamı versin.Anama sövüldü defalarca, ben senin anana sövmem dedim, bir daha sövüldü hakaret edildi, Allaha havale ediyorum dedim, bir daha söylenince yaptığım meşru savunmadan ötürü 1 hafta ceza alıyorum bu kadar şeyi söyleyen kişi de 1 hafta ceza alıyorsa, o ceza veren yönetici şahsi mi veriyor kurul olarak mı veriliyor bilemiyorum artık ama verdiği kararın ne kadar adil olduğunun hesabını versin önce.

Velev ki şahsıma ve anama edilen küfürler hakaretler herhangi bir yöneticiye söylenseydi ne olurdu?1 hafta ceza ile mi geçiştirilirdi.Bunları söyleyen kişiye de benim kadar sağduyulu cevap mı verirdi yoksa, misliyle ceavp mı verirdi?

Bu konuyu açmayı hiç istemedim, açmadım da, ''özel mesaj''lara dikkat edecek derken özel mesajlarımızı okuyabildiğini söylüyorsunuz herhalde?Benim özel mesajlarımdan da şüphem yok, onları da açıp herkese yayınlayabilirsiniz.Öyle sanki özelde birilerine hakaret ediyormuş, küfür ediyormuşuz gibi dikkat etmek gerekir deyipte töhmet altında bırakamazsınız beni!
Yalan söylüyorsun o arkadaş 1 ay aldı ben 1 hafta aldım sen ikimizede hakaret etmene rağmen 1 hafta aldın asıl biz magduruz hem Onur satilsin diye ortalığı karıştırıp insanları tahrik ediyorsun hem ikimize hakaret edip 1 hafta ceza alıp burda yalan söyleyip agliyorsun, aglarkende Allah kitap deyip duygu sömurusunun dibine vuruyorsun, yazık cidden.

Ceyhun Dündar
16.08.2015, 00:46
Cardozo ya yapılan elestirileri haklı bulmakla beraber gecen sezon sonunda Cardozo ameliyat olacak denmişti.
Ancak ameliyat yapılmadı ve cardozo cok belli bir sekilde o agrıları cekmeye devam edıyor.
Bel ağrısı ıle halısaha da olsa top oynayan bilir,afedersin g.tunu sagdan sola cevıremezsın topu onune alır sert vurmaya korkarsın ayagından kotu sakatlık bel.
bu adamın acıl tedavıye ıhtıyacı var açık ve net.

İ. SARAL
16.08.2015, 00:47
Cardozo ya yapılan elestirileri haklı bulmakla beraber gecen sezon sonunda Cardozo ameliyat olacak denmişti.
Ancak ameliyat yapılmadı ve cardozo cok belli bir sekilde o agrıları cekmeye devam edıyor.
Bel ağrısı ıle halısaha da olsa top oynayan bilir,afedersin g.tunu sagdan sola cevıremezsın topu onune alır sert vurmaya korkarsın ayagından kotu sakatlık bel.
bu adamın acıl tedavıye ıhtıyacı var açık ve net.

Geçen sene de bu halinden pek farklı değildi.

Punisher-61
16.08.2015, 00:48
Herkes cardozoyu suclu ilan etti...
Dersinki tikir tikir isleyen bir sistemde tek cürük cardozo..

Uğur Ö.
16.08.2015, 00:50
Yahu neden hep aynı şeyde duruyorsunuz, adama orta gelsin vursun gol olsun. Fifa mı oynuyorsunuz, gerçek futbolda var mı böyle bir şey. Nerde hücum varyasyonları?

Cezasahasına kaç adam soktuk? Ben bunu hiç yapmadığımız için söylemedim bile verkaçları. Sadece yaptığımız ortaları söyledim.

Sefa Murat Dokuz
16.08.2015, 00:50
Vuramıyor çünkü. Güç yok, koordinasyon yok. Emekli olmuş diye boşuna demiyorum. Hakikatten bitmiş adam.

Hocam yapma geçen sene şu 40 metreden vurup direkten dönen şutu kim attı, yada şu 4 lük yaptığımız maçta sonradan girip 4. Golü atmıştı tavana asmıştı o golü kim attı. Kendinizi kandırmayın. Cardozo 30 metreden acımadan vurur. Ndoye'de mesela müsait bi pozisyonda vurmadı dolaştırdı ayaklarına. Vurmak öncelikleri olması lazım.

Punisher-61
16.08.2015, 00:51
Antalyada 3. goldeki ortayi bi izleyin derim.. Bizdeki futbol fakiri yusuf sizce böyle orta keser mi?

sasort
16.08.2015, 00:52
arkadaşlar cardozo vasat ama cardozonun bu durumu oyun sisteminin de çok büyük etkisi var

arkadaşlar cardozo çift forvet sisteminde daha verimli tek forvet sistemindede içeri kontrollü girişler içeren oyun tarzı içinde cardozo kendini gösterir

cardozo gömmek doğru değil ndoye başka sitil oyuncu cardozo başka

eğer oyunu her ikisi içerisine alabilen eksene otutturabilirsek en azında kendi evimizde çok daha iyi futbol çıkar ortaya

bunun için orta saha da mbia constant ekici gibi bir diziliş

veya iyi bir kanat oyuncusu almamız lazım

7can61
16.08.2015, 00:53
Herkes cardozoyu suclu ilan etti...
Dersinki tikir tikir isleyen bir sistemde tek cürük cardozo..

Doğrudur, adam belki sakat, takımda kötü.
Ama ndoye muhtemelen yedek bırakacak cardozuyu. İkisi beraber oynar mı çok zor. Bende isterim cardozo çıksın her maç gol asist yapsın ama şu an çok uzak. Yatabere bile daha çok katkı verir şu anki görüntüsüyle.

İ. SARAL
16.08.2015, 00:53
Hocam yapma geçen sene şu 40 metreden vurup direkten dönen şutu kim attı, yada şu 4 lük yaptığımız maçta sonradan girip 4. Golü atmıştı tavana asmıştı o golü kim attı. Kendinizi kandırmayın. Cardozo 30 metreden acımadan vurur. Ndoye'de mesela müsait bi pozisyonda vurmadı dolaştırdı ayaklarına. Vurmak öncelikleri olması lazım.

Şu durumuyla takımda olmamalı bence.

Hürgün Aygün
16.08.2015, 00:55
Çok güzel oldu galibiyet ile başlamak. :)

7can61
16.08.2015, 00:56
Antalyada 3. goldeki ortayi bi izleyin derim.. Bizdeki futbol fakiri yusuf sizce böyle orta keser mi?

Yusuf yüzbir mi iyi oynar yoksa okey de mi iyidir diye soruyorum kendi kendime. Bu akşamki maçta kendini yere bırakmaları filan çok acınasıydı.
Bir barış memiş havası görüyorum o çocukta şu an. Sonu öyle olmaz umarım.

Mustafa ÖZDEMİR
16.08.2015, 00:57
Cardozoyu harcıyor bu takım .Tamam adam koşmuyorum .Ama bilinçli olarak o adama pas verilmiyor .

Yaşar
16.08.2015, 00:59
Gördük ki oyun sistemimize uyan forvet tipi Ndoye gibi hareketli , gezen bir forvet. Böyle bir forvetlerin oynadığın zaman kanat oyuncuları da rakip için önemli bir tehdit oluyor. Eğer Ndoye ile oynayacaksak golcü özellikleri olan , adam eksiltip içeriye katedebilen kanat oyuncuları ile oynamamız gerekiyor. Bunun için kanat transferi farz oldu.
Cardozo ise yedek kalır gibi görünüyor ama her maç kullanılacak bir oyuncu ve önemli bir tehdit. Gonderilmesi yeni bir forvet transferi gerektirir , bu da önemli bir kulfet olur. Onun yerine öncelikle stoper ve kanat transferleri yapılmalıdır.

yüregimts
16.08.2015, 00:59
Yusuf beni insanlıktan çıkardı arkadaş şu samba gelseydi de iyi bi vursaydı şu yusuf a

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sefa Murat Dokuz
16.08.2015, 01:00
Şu durumuyla takımda olmamalı bence.

Şu durumda 4-3-1-2 ye geçip Kanat oyunuyla olmuyor madem Forvet'i merkezleyip aralarında pas ilişkilerinden birşeyler denemeliyiz. Erkan'da forvet arkası denenmeli. Mbia-Okay-Ekici önlerinde Erkan forvet Cardo-Ndoye. Zaten bekler nerdeyse hiç çıkmıyor Cavanda ve Constant defansif anlamdada sorun olmaz. Okay Ekici ile birlikte bazen 4-1-3-2 ye döner set oyunu. Fenerde bunun bir benzerini oynuyor şuan. Kanat aslında yok. Kağıt üstünde Diego Nani ikiside kanatta 5 dk oynamıyor 90 dk da.

~UniCef~
16.08.2015, 01:01
Ben taraftari cok begendim. Bu kadar kisinin gelecegini beklemezdim. Ve cok iyi destek oldular. Isliklama cok az di .. ama Bando tam bir rezillik yine

İ. SARAL
16.08.2015, 01:02
Şu durumda 4-3-1-2 ye geçip Kanat oyunuyla olmuyor madem Forvet'i merkezleyip aralarında pas ilişkilerinden birşeyler denemeliyiz. Erkan'da forvet arkası denenmeli. Mbia-Okay-Ekici önlerinde Erkan forvet Cardo-Ndoye. Zaten bekler nerdeyse hiç çıkmıyor Cavanda ve Constant defansif anlamdada sorun olmaz. Okay Ekici ile birlikte bazen 4-1-3-2 ye döner set oyunu. Fenerde bunun bir benzerini oynuyor şuan. Kanat aslında yok. Kağıt üstünde Diego Nani ikiside kanatta 5 dk oynamıyor 90 dk da.

Sen öyle diyorsun da hoca 4-2-3-1 oynatıyor. Buna uygun adamlar ister, oynatır.

alexturka
16.08.2015, 01:03
Yusufuma dokunmayın :) yusufun ozetlerde harcadıgı pozısyonlara baktım, tamamıyla ters ayagıyla oynadığından oluşan durum, sağ ayak çok zayıf, cut inside denen kanattan içeri giren turde bir topçu da değil, ama sol kanatta çok etkili, lütfen sol kanatta kullanılsın, çocuğun futbol,hayatı bıtecek bızde sağ kanat olmaması nedeniyle.

Cordrozo ise, bence çok büyük golcu, golcu dediğim tanju Çolak tarzında bir golcü, evet iyi beslenemiyor bundan dolayı da takıma katkısı kısıtlı kalıyor. Ama cordorzonun en önemli niteliği futbol zekası ınanılmaz, futbol zekasına sahip bir adam illa toplu oyunda yaptıkları değil topsuz olarak yaptıkları ile fark yaratır.

Su an maçı hatırlamıyorum ama en güzel örneği şikebahcenin yıllar önce oynadığı şampiyonlar ligi maçında kostadinovun yaptığı sağa koşu neticesinde 3 adamı kendı tarafına cekmesı toplagelen adamın ise onu acık olarak golunu atmasıdır.

Ceyhun Dündar
Ha ek olarak yazayım Ecnebilerin bi lafı vardır ''Form is temporary ,class is permanent.'' Cardozonun ılk yarıda gelen topu ayagının dısıyla yusufun onune attıgı topu atacak bı forvetımız malesef yok.
Ben yıne her turlu cardozoyu kagıda yazarım.
Artık belıne alabalık mı baglarlar cektırırler mı yoksa yenı doktor bı el atarmı orasını bılemem.

S.Seymen
Medjani yi savunanlardanım forma girememiş stoperde beğenmedim

golde Yumlu asisti var :) vucudu ya da koluyla ama olsun :)n

şaka bir yana şu an 1. stoperimiz Yumlu

Papy gelirse yanında o başlar Medjani orta sahada düşünülmeli

Okay iyi kumaş ama oyundan alınarak süreleri artırılarak takıma yerleştirilmeli onun yerine Borce ya da Medjani hatta Aytaç forma girince düşünülebilir

Ben Özer için çok olumlu değilim hırs falan tamam da bilader böyle takım olunmaz

nerden buluyor o hakkı millete bağırma hakkını

Costant sol beki kapatır bir dalma kavga yok şura bura gidiyorsun olmaz sa bir sezon boyunca Milanın solbekini bir adama kolay kolay vermezler 2 maçta alırlar kenara

Ndoye tamam dır Cardozo yedekten sıkıştığımızda daha bir fit olduğunda oynayabilir koşamıyor

tamam son vuruş olsunda biraz geriye gelip takımı pas bağlantılarında rahatlatıp arkası dönük duvar olmalı

N doye ile oyun kurulabildi arkaya pasa yetişn adam oldu sıkıştığında pas aldı verdi Cardo şu an bunları yapamıyor

son vuruşuna itiraz olmaz ama Cardozo ile hucum edilemiyor takım ileride kalamıyor pek

bir sağ açık bir stoper ve ekici gelirse iş yaparız

Şotanın oyunu çözüşü iyiydi

değişikliklerle oyuna hakim oldu

bjk maçında çok da ümitsiz olmayın 2 oyuncu gelirse çok zorlarız onları

Mbia da n bahsetmedim teknik olarak bir şey söylemeye gerekyok

tek söyleyeceğim Cavanda Costant N doye ve ona nazar değmesin

2iyi transferle

ciddi bir güç oluruz

yeter ki Özer gibiler kimyayı bozmasın

evet gençler özevlat Özeri istemiyorum dedim ilginç değil mi?

alexturka
16.08.2015, 01:04
bu arada : Eto the king

Ceyhun Dündar
16.08.2015, 01:05
Yusufuma dokunmayın :) yusufun ozetlerde harcadıgı pozısyonlara baktım, tamamıyla ters ayagıyla oynadığından oluşan durum, sağ ayak çok zayıf, cut inside denen kanattan içeri giren turde bir topçu da değil, ama sol kanatta çok etkili, lütfen sol kanatta kullanılsın, çocuğun futbol,hayatı bıtecek bızde sağ kanat olmaması nedeniyle.

Reis kimse ona son sanıye orta sahadan aldıgın topla rakıbın ceza alanına kadar gır veya cızgıyı gormeden orta yapma demıyordur.
O son dakıkada yaptıgı buyuk sacmalıktı gercekten.
1461 deyken ben yusufu izliyordum emin olun su halınden daha ıyıydı.

atlantis
16.08.2015, 01:06
Ben taraftari cok begendim. Bu kadar kisinin gelecegini beklemezdim. Ve cok iyi destek oldular. Isliklama cok az di .. ama Bando tam bir rezillik yine

Taraftar guzelde cogu gurbetci... Yaz bitsin bu coskulu taraftar kalmaz. Bando yerine yoresel kemence ekibi koysalardi bando Neymis

Ceyhun Dündar
16.08.2015, 01:07
Maç olarak da kazanmak tabi ki guzel ancak 2 stoperın 5 dk da 2 tane gereksız sarı kart gormesı nedır?
Aykut gırdı daha depar atmadan sarı kart gordu.
Bunlar nasıl stoper nasıl pozısyon bılgılerı var anlamak mumkun degıl.
Mbia ve cavanda da on numara monte olmus takıma hos adamlar:)

Sefa Murat Dokuz
16.08.2015, 01:09
Sen öyle diyorsun da hoca 4-2-3-1 oynatıyor. Buna uygun adamlar ister, oynatır.

4-2-3-1'e uygun oyuncularımız yok 4-2-3-1 için 3 oyuncuya ihtiyacımız var. Fenerbaçe 4-2-2-2 oynuyor. Bizden tek artıları Caner-Gökhan-Şener ya dün Şener ne oynadı öyle adam %100 gol pozisyonu hazırladı en azından. Hasan Ali bile bir rakibi pazara gönderdi sıfıra inip. Bizim Cavanda ve Constant öyle değil. Belki önleri açılınca giderler bilmiyorum. Ama eldeki kadroya en uygun Fener tarzı oynamak. Mbia-Topall,Souza-Okay , Diego-Ekici, Nani-Erkan, Fernandao-Cardozo, Sow-Ndoye 4-2-2-2 savunmada 4-3-1-2 blok defansı, hücümda 4-1-3-2 pas oyunu. Kanat oyunu olmuyor. Min 2 kanat ve bir sağlam stoper lazım. 4-2-3-1 için. (min 2 kanat)

artvints
16.08.2015, 01:09

bu saatten sonra ortasahada kaymaları ayarlayamazlar.kanatları kapatmak zor olur. çok yoğun iş. asimetrik falan 4 2 3 1 ayarlaman lazım.idare edilir. en kötü
4 4 2

Sefa Murat Dokuz
16.08.2015, 01:10
Ha ek olarak yazayım Ecnebilerin bi lafı vardır ''Form is temporary ,class is permanent.'' Cardozonun ılk yarıda gelen topu ayagının dısıyla yusufun onune attıgı topu atacak bı forvetımız malesef yok.
Ben yıne her turlu cardozoyu kagıda yazarım.
Artık belıne alabalık mı baglarlar cektırırler mı yoksa yenı doktor bı el atarmı orasını bılemem.

Mbianın o klas şutu çektiği pozisyonun başlangıcı. Bende bunları analtıyorum da işte... :alkış:

~UniCef~
16.08.2015, 01:13
Ic saha maclarinda Cardozo NDoye denenmeli :)