PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Kombine Fiyatları ve BMN Kombine Listesi...

Kaya
21.07.2015, 23:29
Tüm olumsuzluklar bir yana kale arkası için 300 TL güzel fiyat aslında... Yanılıyor muyum?

https://pbs.twimg.com/media/CKdeyORUkAAx9uV.jpg:large

asist61
21.07.2015, 23:31
Fiyatlar normal bencede baslikdaki gibi tum olumsuzluklara ragmen

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Anıl C
21.07.2015, 23:33
..

Kaya
21.07.2015, 23:33
BMN Trabzon olarak beraberce maçları izleyeceğimiz bir organizasyon yapsak mı acaba?

Kalearkasından kombine alarak mesela...

Tribünde maçları beraber izlemeye evet denirse bir kombine benden... :)

İskender
22.07.2015, 09:32
Kale arkasından bende kombine almayı düşünüyorum.

Muhtemelen bir iki maça ancak gidebilirim.BMN böyle bir organizasyon yapacak ise gitmediğim maçlar için kombine mi belirleyeceğiniz havuza aktarabilirim.

Ayrıca İstanbul yaşayanlar için şimdiden belirlenecek maçlarda birlikte organizasyon yapıp uçak bileti alma düşünceniz var ise bunu da el verdiğince katılmak isterim.

Murat'
22.07.2015, 09:37
Bu kulübün pazarlama bölümünde kimler çalışıyor gerçekten çok merak ediyorum.

Şu uydudaki saçma sapan kanallarda bile daha iyi pazarlama yapıyorlar.

Üstteki görseli hazırlayanlara selam olsun.

Yiğit Gayretli
22.07.2015, 09:42
BMN Trabzon olarak beraberce maçları izleyeceğimiz bir organizasyon yapsak mı acaba?

Kalearkasından kombine alarak mesela...

Tribünde maçları beraber izlemeye evet denirse bir kombine benden... :)

Muhtemelen bir iki maça ancak gidebilirim.BMN böyle bir organizasyon yapacak ise gitmediğim maçlar için kombine mi belirleyeceğiniz havuza aktarabilirim.

Ayrıca İstanbul yaşayanlar için şimdiden belirlenecek maçlarda birlikte organizasyon yapıp uçak bileti alma düşünceniz var ise bunu da el verdiğince katılmak isterim.

Dk. 1 gol 1 :)

Faik Yılmaz
22.07.2015, 09:54
kale arkası ve maraton biletleri gayet makul......

kale arkası için ;

17 lig , 6 kupa desek 12 de avrupa maçı desek 35 maç eder.... maç başı 10 tl bile etmiyor...

diğer taraftan sadece ligde kalsak bile 20 maç üzerinden 15 tlye geliyor.....

Sibel
22.07.2015, 10:06
Kombine fiyatları NŞA'da normal.
Amaa, ben yönetimin yerinde olsam çok daha ucuz yapardım taraftarı çekmek için.
Şimdi buraya gelip yok nasıl taraftarsınız teraneleri okumaya gerek yok.
Yıllardır futbol oynamıyorsun. Davana sahip çıkmıyorsun.
Taraftarın futboldan bezmiş senin vizyonsuzluğundan da bezmiş, milyon tane hoca değiştirdin aldığın verdiğin oyuncular takım yönetimin neredeyse sıfır.
Son zamanlarda yaşanmayan kepazelik kalmadı yönetim adına. Millet sana küsmüş.
Taraftar fedakârdır. Ben her halükârda alırım kombine. Çünkü orada olmak istiyorum Tüm olanlardan bağımsız. Bu şahsımla ilgili. Eğer başarabilseydim almazdım. Maçlara gitmezdim. Hiçbir beklentiniz olmadığında her şey size zor gelir.
O yüzden geçen yıl da dediğim gibi fedakarlık sırası kuluptedir.

El Cordobes
22.07.2015, 10:24
geçtiğimiz sezon kombinesi olanlara bi indirim var mı? geçen yıl %10 veya 20 indirim yapmışlardı.

demir
22.07.2015, 10:28
300 lıra kombıne parası vermek için takla atan taraftar 20 mılyon euroluk oyuncu almamız ıcın transfer baslıgında takla atıyor ne taklacıyız arkadas :D:D:D

Sibel
22.07.2015, 10:31
Bir de son sene muhabbeti var. Hadi inşallah.

Faik Yılmaz
22.07.2015, 10:31
300 lıra kombıne parası vermek için takla atan taraftar 20 mılyon euroluk oyuncu almamız ıcın transfer baslıgında takla atıyor ne taklacıyız arkadas :D:D:D

yok 20 milyon euroluk oyuncu almak için kimse takla atmıyor....

ama

1 milyon euro etmeyecek adamlara 6-7 milyon verilmemesi için atıyor olabilir...... :cool:

demir
22.07.2015, 10:34
el sonuc ? valıye kızıp kentı komple atese verıyoruz ıhoya kızıyoruz takıma zarar verıyoruz federasyona kızıyoruz takıma zarar verıyoruz olan takıma oluyor ve sonundada yıne bız uzuluyoruz

Yiğit Gayretli
22.07.2015, 10:37
Geçen sene de sondu... :) Bence başka türlü pazarlasınlar. Onu geçen yıl denediler, tutmadı. Avni Aker falan pek umrunda değil Trabzon'un.

zafer6161
22.07.2015, 10:42
kışı bekleyin maraton 150 ye kadar düşer :D

Faik Yılmaz
22.07.2015, 10:48
Ha taraftar 300-500 verip kombine alıyor....

iyi güzel almalı diyoruz.....

lakin aynı kombineler birilerine bedava veriliyor peşkeş çekiliyor....

hemde 3-5 tane değil yüzlercesi binlercesi dağıtılıyor...

hal böyle iken sadece taraftara suç bulmakta neyin nesi anlamıyorum.....

demir
22.07.2015, 11:20
Ha taraftar 300-500 verip kombine alıyor....

iyi güzel almalı diyoruz.....

lakin aynı kombineler birilerine bedava veriliyor peşkeş çekiliyor....

hemde 3-5 tane değil yüzlercesi binlercesi dağıtılıyor...

hal böyle iken sadece taraftara suç bulmakta neyin nesi anlamıyorum.....

bu soyledıkelrın dunyanın her takımında var yenetımler butur peskes olayları ıle secılıyor bunun hepımız farkındayız degılmi __?? taraftar guruplarının cogu bıletsız kurus para odemeden maca gelıyordu ıho bunu onledıgı ıcın stadlar bos tabı hakkımızın yenmesı oynanan kotu futbol ve pasolıg de cok buyuk etken ama bununda hatrı sayılır bır etkısı var...

ıho ve onun yonetımı bedava bılet yada kombıne vermıyormudur bırılerıne tabıkı verıyordur ama tekrar soluyorum bırılerıne kızıyoruz yanlıs yapıyor dıye kulubumuze zarar vermeyelım ıho gercekten basarılı degıl ve cok fazla hata yapıyor ama buna tepkı verecegız derken kulube ve kendımıze zarar verıyoruz... yıllarca trabzona yıldız getıremıyoruz dıyıp 1 mılyonluk adamları 8-10 mılyona getıren baskanların yalancı oldugunu ogrendık mesela ıyı taraflarıda yok degıl ... adrıanı 7,5 mılyon euroya getırdık cardozoyu 6,1 mılyona anlatmak ıstedıgımı anlatabılmısımdır ınsallah

Faik Yılmaz
22.07.2015, 11:26
bu soyledıkelrın dunyanın her takımında var yenetımler butur peskes olayları ıle secılıyor bunun hepımız farkındayız degılmi __?? taraftar guruplarının cogu bıletsız kurus para odemeden maca gelıyordu ıho bunu onledıgı ıcın stadlar bos tabı hakkımızın yenmesı oynanan kotu futbol ve pasolıg de cok buyuk etken ama bununda hatrı sayılır bır etkısı var...

ıho ve onun yonetımı bedava bılet yada kombıne vermıyormudur bırılerıne tabıkı verıyordur ama tekrar soluyorum bırılerıne kızıyoruz yanlıs yapıyor dıye kulubumuze zarar vermeyelım ıho gercekten basarılı degıl ve cok fazla hata yapıyor ama buna tepkı verecegız derken kulube ve kendımıze zarar verıyoruz... yıllarca trabzona yıldız getıremıyoruz dıyıp 1 mılyonluk adamları 8-10 mılyona getıren baskanların yalancı oldugunu ogrendık mesela ıyı taraflarıda yok degıl ... adrıanı 7,5 mılyon euroya getırdık cardozoyu 6,1 mılyona anlatmak ıstedıgımı anlatabılmısımdır ınsallah

pardon neyi önlemiş çok merak ettim doğrusu....

kendisine ve desteklediği partiye biat eden herkese yüzlerce binlerce bilet dağıtılıyor.....

cardozo konusunda çok haklısınız lakin 40 küsür transferden olumlu olanları maalesef iki elin değil bir elin parmaklarını bile geçmiyor sayın başkanın.....

Bakınız Sadri Şenerin ilk döneminde güzel bir kadro kurulmuştu kombinelerin fiyatıda makul hale gelince 17-18 bin kombine satılmıştı...

yani bütün suçu taraftara yüklemek bence işin kolayına kaçmak olur dostum....

arifberkay
22.07.2015, 11:31
Fiyatlar çok makul daha da almayan almasın zaten...

Emre İskender
22.07.2015, 11:32

Adam isim ya da soyisminde İSKENDER olacak arkadaş... :)

demir
22.07.2015, 11:36
pardon neyi önlemiş çok merak ettim doğrusu....

kendisine ve desteklediği partiye biat eden herkese yüzlerce binlerce bilet dağıtılıyor.....

cardozo konusunda çok haklısınız lakin 40 küsür transferden olumlu olanları maalesef iki elin değil bir elin parmaklarını bile geçmiyor sayın başkanın.....

Bakınız Sadri Şenerin ilk döneminde güzel bir kadro kurulmuştu kombinelerin fiyatıda makul hale gelince 17-18 bin kombine satılmıştı...

yani bütün suçu taraftara yüklemek bence işin kolayına kaçmak olur dostum....

sahsen ben butun sucu taraftara buluyorum... nedenmi..

1- cok seslılık cıkarları onplana cıkarıyor kımın kımden daha fazla menfaati varsa ona odaklanıyor
2- bu durumu en kolay sıyaset kullanıyor
3- birlesemeyen taraftar ne basındakı yonetımleri nede cevresını etkıleyemıyor soz sahıbı olamıyor
4- ıstanbul usagı hakemler bızı kendı sahamızda dograrken oylesıne seyredıyoruz bızden cekınmıyorlar bıle
5- bız formalara ıtıraz edıyorken kendı destekcısı olan taraftar gurupları(cıkarlarından dolayı) belkıde ove ove bıtıremıyor
6- rakıp takıma karsı zerre etkımız yok eskıden beraberlık ıcın ıstanbul takımlarından yenmek ıcın gelen anadolu kuluplerıne gecıs yaptık
7-sıke bahcelı taraftar condom unu bıle kulup magazalarından alıyor kulup para kazansın dıye bızım ıse taraftar guruplarımızın bıle cogunda lısanslı urun yok
8- bu kafayla takımına ve oyuncularına sahıp cıkamayan taraftarı gelen her baskan degerlendırıyor sıyasetı kullanarak mılyonları ceplerıne atıyorar

bız bu yavsak duzene bugune kadar karsı cıkabıldıysek trabzon taraftarının dık durusundandır bu sekılde dık durmamız ımkansızdır.. ve artık sunu kabul edelım trabzoın taraftatı takımının kazanmasını ıstıyor ama kendısı ıstanbula yenılmıs sıyaset ve emperyalızmın altında ezılmıstır... bu durumu duzeltmenın tek yolu taraftarın bırlesmesıdır nasıl ıdman ocagı ve ıdman yurdu bırlestıgınde bu basarı saglanmıstır aynı basarı tekrar bırlesmeden saglanması ımkansızdır acık ve net olarak bu gorulmektedır

tahsinsever
22.07.2015, 11:42
trabzonda olupta bu fiyatlara kombine almayan taraftar şampiyonluk beklemesin ezeli ve en nefret ettiğimiz rakibimizin durumu ortada avniakrde bu son senemizde enaz 20bin kombine satılmalıyız bu sene stadımız ful çekmeli kim ne derse desin çok kaliteli olmasada iyibir kadromuz var hep eleştirmek kolay yine eleştirelim ama taşın altına elmizide koyalım.

Tolga Kurt
22.07.2015, 12:13
Ben Maratondan 2 adet alacağım Giresunda okuyorum ve kimliğimi orada unuttum ehliyetle her işim görüldüğü için kimliği taşımıyordum ama passolig kayıt için kimlik seri no istiyor. İnternette sorguyla falan uğraştım yok olmadı. Eylül ayında alıcam gittiğimde 600 TL lik olan tükenmez umarım :)

zekeriyya
22.07.2015, 12:41
BMN Kocaeli olarak bir havuz oluşturulur ise 1 adet kalearkası kombine alabiliriz (bunu kendi aramızda konuştuk)

zekeriyya
22.07.2015, 12:42
ve ben de duruma göre kendim 1 adet kombine almayı düşünüyorum senede 1-2 maça gidiyorum , olsun onuda havuza bırakabilir veya kuzen KTÜ kazanırsa ona verebilirim
durum henüz netlik kazanmadı

Erkan YILMAZ
22.07.2015, 13:05
kale arkası maraton daha uygun olabilirdi su forma meselesi soğuttu milleti biraz

hem son senemizde tribin doluluyla ğs ve şikecilerin transfer farkı kapatılabilirdi kale arkası 100

maraton 300 lira

katre-i.matem
22.07.2015, 15:04
Tüm olumsuzluklar bir yana kale arkası için 300 TL güzel fiyat aslında... Yanılıyor muyum?

https://pbs.twimg.com/media/CKdeyORUkAAx9uV.jpg:large

Genel konjonktürde uygun olabilir ama Trabzonspor gerçeklerinde göreceli. Geçen seneyi hatırlayacak olursak "Nasılsa kimse almaz ve kulup 2 ay sonra indirim yapar" mantığını yürütmekte olası gerçeklere çok da uzak değil.

Kaya
22.07.2015, 21:12
Bakalım birlikte maç izleyecek kaç kişiyiz? :)

Ben de kombinemi İstanbul'dan alacağım. En fazla 2-3 maça gidebilirim. Diğer maçlar için bu organizasyon kapsamında kombinelerimizi Trabzon'daki arkadaşlarımıza emanet eder ihtiyaç sahiplerinin gitmesini sağlayabiliriz... :)

BMN Kombine Havuzu...

+ Kaya (1 Kombine - 300 TL)
+ İskender (1 Kombine - 300 TL)
+ Bmn Kocaeli (1 Kombine - 300 TL)
+ Faruk Berber (1 Kombine - 300 TL)
+ Fatih Balta (1 Kombine - 300 TL)

Sibel
22.07.2015, 21:30
Şu sınav belli olsun ben de ekleneceğim duruma göre.

Faruk BERBER
22.07.2015, 21:35
Listeye ben de ekleneceğim, yazabilirsiniz ;)

Kaya
22.07.2015, 22:08
Şu sınav belli olsun ben de ekleneceğim duruma göre.

Hadi inşallah... :)

Kaya
22.07.2015, 22:09
Listeye ben de ekleneceğim, yazabilirsiniz ;)

Ekledim Faruk...

Ne kadar olursak o kadar iyi... Ve ne kadar olsak da biz inanırsak tribünde illaki sesimizi duyuracağız...

hayat61
22.07.2015, 23:00
Bu senede kombine alacağım.Uygunsa yine Nebiye'ye vereceğim.Geçen sene passolig kaynaklı yaşadığım sorunlar nedeniyle nereden ve ne zaman alacağıma karar vermedim.

Kaya
22.07.2015, 23:23
Bu senede kombine alacağım.Uygunsa yine Nebiye'ye vereceğim.Geçen sene passolig kaynaklı yaşadığım sorunlar nedeniyle nereden ve ne zaman alacağıma karar vermedim.

:yattara:

LANGARA
23.07.2015, 00:07
beni de yazın listeye. nerden almayı düşünüyorsunuz biletleri ? biz geçen yıl a2 nin kapalıya yakın tarafındaydık üstümüz de görece olarak kapalıydı :)tavsiye ederim

Kaya
23.07.2015, 00:08
Kale arkalarından birinden düşünüyoruz... :)

LANGARA
23.07.2015, 00:14
şimdi passo.com.tr ye bakıyorum da ilk gün olmasına rağmen hatırı sayılı biletin satılmış olduğu görülüyor. ilk günden böyle bir şey mümkün mü ?

Yiğit Gayretli
23.07.2015, 00:23
şimdi passo.com.tr ye bakıyorum da ilk gün olmasına rağmen hatırı sayılı biletin satılmış olduğu görülüyor. ilk günden böyle bir şey mümkün mü ?

Mümkün. Birilerine rica edilirse, tamamı bile satılır bir anda :)

zekeriyya
23.07.2015, 08:12
arkadaşlar kombine havuzu için ille de 1 adet kombine alıp katkıda bulunacak diye bir kural yok
dilediğiniz miktarda katkıda bulunup toplanan para ile de kombine alınabilir
senede bir iki maça giden üyelerimiz bu biletlerden imkanlar nıspetinde yararlanabilir.

Yiğit Gayretli
23.07.2015, 09:14
Askere gideceğim bir kombine almam zor ama kombine havuzuna katkıda bulunacağım inşallah...

Fatih BALTA
23.07.2015, 11:17
Geçen sene aldım 3 maça gidebildim. :)

Bu sene de mecbur alacağız. Beni de dahil edebilirsiniz.

Doğan Şahin
23.07.2015, 11:32
Pasolig muhabbetinden sonra kombineler bildiğim kadarıyla başkasına verilemiyor ama stad boş kalmasın diye kombinedeki gidemediğiniz maçları maç maç pasoligi olan bir başkasına transfer edebiliyorsunuz yanlış mı biliyorum, deneyen var mı?

Adem Akyüz'
23.07.2015, 11:46
Pasolig muhabbetinden sonra kombineler bildiğim kadarıyla başkasına verilemiyor ama stad boş kalmasın diye kombinedeki gidemediğiniz maçları maç maç pasoligi olan bir başkasına transfer edebiliyorsunuz yanlış mı biliyorum, deneyen var mı?
Evet, dediğiniz gibi gitmediğiniz maçları tek tek passolig kartı olan başka bir kişiye transfer edebiliyorsunuz.

Kaya
23.07.2015, 15:25
Bakalım birlikte maç izleyecek kaç kişiyiz? :)

Ben de kombinemi İstanbul'dan alacağım. En fazla 2-3 maça gidebilirim. Diğer maçlar için bu organizasyon kapsamında kombinelerimizi Trabzon'daki arkadaşlarımıza emanet eder ihtiyaç sahiplerinin gitmesini sağlayabiliriz... :)

BMN Kombine Havuzu...

Kaya
28.07.2015, 10:46
Bu sene az kişi de olsak bu işi yapalım mı arkadaşlar? :)

Yiğit Gayretli
28.07.2015, 10:58
Bu sene az kişi de olsak bu işi yapalım mı arkadaşlar? :)

Yeni bir başlangıç olması adına olmalı bence...

İskender
28.07.2015, 15:04
Ben varım arkadaşlar, ay başında her halükarda alıyor olacağım. Yeri söylemeniz yeterli..

Kaya
28.07.2015, 15:09
İyi ya o zaman az da olsak bu sene kombinelerimizi alalım... Trabzon'da ikamet etmeyen arkadaşlarımızın (ben dahil) kombinelerini Trabzon'da yaşayan bir üyemize emanet ederiz. Bizim gitmediğimiz maçlarda ihtiyaç sahibi arkadaşlarımızın maça gitmesini sağlarlar.

Hangi kale arkasında yer alayacağımızı 1-2 gün içinde netleştiririz o halde... :)

BMN Kombine Havuzu...

TSelif
28.07.2015, 23:40
Eveeet. Zurnanın zırt dediği yerdeyiz. Ben de almayı düşünüyor(d)um. Hatta gündüz Ayşe akşam da Sibel ile konuştuk. Yol tarafı kale arkasından alalım birer tane diye...
Zira ONUR'un kadro dışı ( yazarken bile elim titriyor) kalmasıyla bu düşüncem (şimdilik) kayboldu...
Hadi çıkıp yazın bana Onur TRABZONSPOR'dan büyük mü diye... Yazın hadi !!

OnurKul
29.07.2015, 02:58
Hacılar kombine almayın, ilk defa böyle bir mesaj yazıyorum. Kombineler, ürünler için verdiğimiz paralar iho'nun cebine akıyor.

iho gidene kadar boykot diyorum. Unutmayın biz Trabzonsporlu olduğumuz Trabzonspor var. Trabzonspor hiç bir Trabzonspor taraftarından üstün değildir.

zekeriyya
29.07.2015, 08:07
BMN Kocaeli olarak kombine işini ONUR olayı aydınlatılıncaya kadar erteledik.

Emre İskender
29.07.2015, 08:13
Kombine alırsam bu takımın Onuru için alırım...

Faik Yılmaz
29.07.2015, 08:42
bu yönetim defedilmediği müddetçe değil kombine 1 tl lik sularından almam bunların.....

gurur6134
29.07.2015, 18:46
bırak kombıne almayı bu zıhnıyetten kurtulmadıkca bı ıgne almam klupe gelır getırecek artık.. malum cevrelere hızmet eden pıs kpkusmus ılıskılerın dondugu klup benım sevdıgım trabzonspor olamaz ..

Kazım Bostan
29.07.2015, 18:48
bu yıl ts club'tan forma harici baya bi şey alacaktım, bi de lig tv bağlatıyodum hiçbi hevesim kalmadı heps iptal

kombine bile almayı düşünüyordum 3-4 macta bir giderim filan diyodum

Kaya
29.07.2015, 21:27
Bence de haklısınız...

Şu an kulüpte olan belirsizlik ortadan kalkana dek böyle bir adım atmaya gerek yok...

Fatih Özkan
29.07.2015, 21:42
Kombine falan almıyorum bu sezon!

Uğur Gündüz
29.07.2015, 21:53
Her sene telefon açıp 300-500₺lık ürün satanlar bir arasada içimi bir boşaltsam.

28TS61
29.07.2015, 22:43
sonunda benimle ayni görüste olanlari görmek sevindirici. ben sike konusu netlik kazanana kadar. daha dogrusu sikeciler küme düsene kadar TS'ye bir kurus vermem

Harun-61
01.08.2015, 14:38
Taner Karaman @tanerkrmn
Trabzonspor'da şu ana kadar satılan kombine sayısı 2460.

28TS61
01.08.2015, 21:13
kulübe bir kurus kazandirmayin. jan mari, adem sögüt ve saz arkadaslari bi el atsin ceblerine de görelim.

bu yönetim oldugu ve sikeciler küme düsene kadar benden 1 kurus cikmicak TS'ye.
(bu sene kulübe üye olmaktan haric)

Sibel
03.08.2015, 15:54
Taner Karaman @tanerkrmn

Peşkeş çekilen demek istemiş:)

Faik Yılmaz
03.08.2015, 16:00
Taner Karaman @tanerkrmn

satılan : 200

peşkeş çekilen :2260

gerçek bu maalesef.......

Erdal DİLEK
03.08.2015, 16:14
Kimse maca gitmesin bence. O havaalaninda takimi karsilayan buyuk taraftar gitsin maca...

volkan_627
03.08.2015, 16:33
bence kombine, forma ve ts clup ürünlerinden oluşan bir organizasyon yapılsın... bilmem kaç tane imza toplansın. bu yönetimin aralık ayında gitmesi şartı ile binlerce kombine, forma ve ürün alacağımızın sözünü verip aralık ayını bekleyelim. eğer giderlerse organizasyon gerçekleşsin. yok kalırlarsa bir kuruş çalışmasın...

Ergin Demirci
03.08.2015, 17:04
Herseye rağmen 300 tl kale arkası iyi bence inşallah alıcam Trabzon a gidince

SM-G710 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oruç
03.08.2015, 17:16
satılan : 200

peşkeş çekilen :2260

gerçek bu maalesef.......

Bedavacılık bizim ülke insanın kültürü.

Bedava mezar yeri görseler içine balıklama atlayacak milyonlarca insan var bu ülkede.

Bu şartlar altında alınteriyle para kazanıp da bedavacılarla aynı ortamda maç izlemezdim şahsen.

Faik Yılmaz
04.08.2015, 08:19
Bedavacılık bizim ülke insanın kültürü.

Bedava mezar yeri görseler içine balıklama atlayacak milyonlarca insan var bu ülkede.

Bu şartlar altında alınteriyle para kazanıp da bedavacılarla aynı ortamda maç izlemezdim şahsen.

birde bedava aldıkları biletle senden çok sahiplenirler klübü...

yerine oturamazsın.... azıcık itiraz etsen 100 kişi kudurmuş gibi sana bakar sürü psikolojisiyle her an saldırmayı bekler....

oysa sende bordo-mavi formalısındır oda onların umurunda değildir bu...

bu gibi hayvanatın yüzünden ve yukarıda arkadaşlarımın açıkladığı nedenlerden ötürü stadyumda maçlara gitmeye tövbeliyim artık....

Sibel
04.08.2015, 09:54
Şu iradenizden bana da verin. Ben de kurtulayım.

TSercaN
04.08.2015, 10:50
Turkiyede pazar kursan, o pazarin adini "SATILIK TARAFTAR" koysan.

Hangi takimin yoneticisi gelirse gelsin bu paranin esiri olmus zerzevatlar her takimi tutar.

Cunku adamlar parasporcu. Seref namus haysiyet onlarin kavraminda baska anlamlar tasiyor.

Faik Yılmaz
04.08.2015, 10:53

Aslında maç ssatinde stadyumun yanın şöyle bir bakayım deyip dayanamayıp bilet almışlığım çoktur...

passolig olayı bu anlamda iyi oldu....

passolig almayınca maça da gidemiyorum doğal olarak....

işte sağlam irade...... :cool:

zafercalikoglu
04.08.2015, 13:32
geçen yıl 3 tane forma almıştım bu sezon 0 ,forma forma değilki ama Trabzonda yaşasam mutlaka kombinemi alırdım.fiyatlarda makul,bu senede fındıkta var,alın kombinenizi doldurun stadı,dolu tribün futbolcularıda etkiler,

TSercaN
04.08.2015, 14:00
Yukari tukursen biyik
Assagisi sakal.

Kombine alip stadi doldursan, yonetimin isine geliyor gibi oluyor.
Bu yuzden de yonetime kizgin olan taraftar kombine almiyor.

Ayni kitle basari bekliyor. Basarisizlikta yine yonetime ve takima kusuyor.

Kombine alinmaz ve tribun dolmaz ise takimi etkiliyor. Taraftar itici bir guctur bunu inkar edemeyiz.
Kombineyi alsan, tribunu doldursan ve takim basarisiz olur ise, bu kez de yonetime ve takima yine kiziyoruz.

Ruzgarin hangi yone esecegi belli degil. Benim temennim en azindan ilk 5/6 hafta evimizde oynadigimiz maclar'da tribun dolu olmali. Hic belli olmaz bakarsiniz takim guzel futbol oynar ve mutlu oluruz.

TSelif
04.08.2015, 14:45

Yaz bi yol tarafı kale arkası :rolleyes:

Furkan Dündar
04.08.2015, 14:49
Passolig ve mevcut yönetimden dolayı kombine almamak tercih sebebi olur fakat benim bahsetmek istediğim trabzondan konustugum bazı kişiler, kombinelerin pahalı olduğunu söyledi

ayıptır diyorum inanın Trabzonda yaşıyor olsam her sene kombine alırım bakın kesinlikle BEDAVA

peşkeş çekilen kombineler konusuna girmek istemiyorum bu hainliktir.

Sibel
04.08.2015, 18:27
Yaz bi yol tarafı kale arkası :rolleyes:

Sanırım:rolleyes:

Ergin Demirci
05.08.2015, 21:10
Valla yeni üniversite ye başlayacağım para sıkıntısı çekmez isem direk alacağım

İbrahim Yattara

Ergin Demirci
05.08.2015, 21:10
Valla yeni üniversite ye başlayacağım para sıkıntısı çekmez isem direk alacağım

İbrahim Yattara
Bu arada destek vermek isteyen ulaşabilir [emoji106] [emoji1]

İbrahim Yattara

Harun-61
15.09.2016, 14:23
Beşiktaş - Galatasaray derbisinde en ucuz bilet 150 TL.

https://pbs.twimg.com/media/CsZBU5TWIAAjWVp.jpg:large

EnjoyTheMusic
15.09.2016, 14:46
Mustafa reşit akçaydan sonra hüseyin çimşir de loca almış. Tebrikler. Örneğin Şenol güneş gibi sayısız isimlerden de aynı duyarlılığı bekliyoruz.