PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Abdülkadir Ömür

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

merdeme
30.01.2017, 11:50
Senin sıran da gelecek. Olcay'a yapış antrenmanlarda. Kendi yeteneklerini ve Olcay'ın mücadelesini birleştir.

jairzinho
30.01.2017, 16:27
ilk 18 e girmeli ve yazıcı oyundan çıktığında ömür oyuna dahil olmalı.net

10 numara pozisyonunu yazıcı ile uzun yıllar paylaşabilir.

selcuk
07.02.2017, 18:21
U19 Milli Takımı, Yunanistan'a 3-2 yenildi
07.02.2017

http://www.tff.org/Resources/TFF/Auto/2d9334876687455a97bcc031cfb6d06d.jpg

Paylaş (http://www.addthis.com/bookmark.php?v=250&username=xa-4ca3318823476792)|
(http://www.tff.org/default.aspx?pageID=274&ftxtID=26590#)

U19 Milli Takımımız hazırlık maçında deplasmanda karşılaştığı Yunanistan'a 3-2 mağlup oldu. Atina'daki Spata Stadyumu'nda oynanan maçta gollerimizi 44. dakikada Tarık Baydemir ve 66. dakikada Alperen Şahin attı. Yunanistan'ın gollerini ise 49 ve 62. dakikalarda Vrdusai Marios ile 59. dakikada Kampetsis Anarguros kaydetti.
İki takım 9 Şubat Perşembe günü Atina'da bir maç daha yapacak.
Türkiye: 1-Mahmut Demirgan, 2-Batuhan Işık, 3-Can Coşkun (Dk. 65 13-Furkan Zorba), 4-Kadir Kaan Özdemir, 5-Gökhan Akkan, 6-Abdülkadir Ömür (Dk. 63 14-Cihan Kahraman), 7-Alpay Koçaklı (Dk. 63 18-Muhammed Kerem Aktürkoğlu), 8-Ahmet Canbaz (Dk. 80 15-Atakan Rıdvan Çankaya), 9-Tarık Baydemir (Dk. 80 19-Alpay Aldemir), 10-Salim İyik (Dk. 63 20-Alperen Şahin), 11-Mete Kaan Demir.

esra61
08.02.2017, 00:22
Sabir herşeyin ilacı.
Sakın pes etme .
Çalismaya ve mücadeleye devam,sana inanıp güvenen insanları mahcup etme.
Zamanı geldiğinde sen de bu takımın değişmez isimleri arasında olacaksın .
İnanıyoruz.

batuhanTs
08.02.2017, 06:52
Senden olmayacak galiba

Emre Veli
08.02.2017, 08:13
Senden olmayacak galiba
hunuz 18 yasinda oldugunun farkindasindir sanirim. neden olmasin ayrica?

batuhanTs
08.02.2017, 09:12
hunuz 18 yasinda oldugunun farkindasindir sanirim. neden olmasin ayrica?

Fiziksel olarak yetersiz türkiye de olmaz ama belki avrupada olur

selcuk
08.02.2017, 09:50

yusuf yazicinin ilk 3-4 sayfasini oku ve resimlerdeki fizikine bak...

https://pbs.twimg.com/media/C31ZAeQXAAEWJ7h.jpg

Nihat Güneş
08.02.2017, 11:02

Yazıcı da olmayacaktı değil mi ?

OFLU
08.02.2017, 11:37
Ersun Yanal bu çocuğu Trabzonumuzun Messisi yapmalısın artık. Az az süre ver be hocam

batuhanTs
08.02.2017, 17:53
yusuf yazicinin ilk 3-4 sayfasini oku ve resimlerdeki fizikine bak...

https://pbs.twimg.com/media/C31ZAeQXAAEWJ7h.jpg

Yazıcı da olmayacaktı değil mi ?

Pardon da 2 gol atti diye oldu mu oluyor hemen siz eminim muhammet besir denen adamida begeniyordunuz nerede şimdi az sakin olun bence

Murat'
08.02.2017, 18:06
Geçmişimizde Barış Memiş gibi bir örnek var. O yüzden temkinli olalım.

ccd6167
08.02.2017, 18:24
Boy atmasına gerek yok.. Biraz genişlese 2-3 cm boy atsa herşey rayına oturur.. 18 yaşında ve bu sene a takım havası kokladı.. Bu sene fiziki gelişimi iyi olursa üst düzey olur..

Emre mor ile aralarına 2 yaş fark var daha.. Önümüzdeki sene tamamen a takımı topçusu olacaktır.. Sadece yapması gereken sürekli çalışmak

selcuk
09.02.2017, 00:05
Pardon da 2 gol atti diye oldu mu oluyor hemen siz eminim muhammet besir denen adamida begeniyordunuz nerede şimdi az sakin olun bence

oldi diyen yok, fizik gelisimini takip edebilmen icin yazilmis bir mesajdi, yazilan cümleyi okursan anlarsin

batuhanTs
09.02.2017, 06:54
oldi diyen yok, fizik gelisimini takip edebilmen icin yazilmis bir mesajdi, yazilan cümleyi okursan anlarsin

Yazilan cümleyi gayet iyi anladim bence sizin alcak irtifadan ucmaniz gerek

Birde arkadasa ev alinacakmis dikkatli olunmasu lazim mustafa denen adama da araba alinmisti antremanlara gidip gelirken otobusle geliyormus dikkat edelim bu arkadasta bela olmasin basimiza

Yiğit Gayretli
09.02.2017, 08:10
Bugün fotomaç'ta bir haber yapmışlar. Doğruluğunu bilmiyoruz tabi... Yusuf Yazıcı idmanlardan sonra sürekli ekstra çalışma yapıyormuş kendini geliştirmek için. Abdülkadir de ona eşlik ediyormuş...

İnşallah...

Nihat Güneş
09.02.2017, 10:09
Dün de Nurgül Günaydın ın yazısında vardı. Trabzonda bir kitapçıda rastlamış Yusuf'a. Kitap bakıyormuş. Okumayı seven biri belliki. Zaten sahada duruşu oyun aklı filan Barış Memiş Ali Şen Kandil vs. halısaha topçularından diğer kaybolan yıldızlarımızdan çok çok farklı. Abdülkadir de aynı şekilde, topçu sahada belli ediyor kendini...Yardımlaşmaları takım için oynamaları oyun akılları vs.

Benim hiç bir kuşkum yok, 2 seneye Yusuf'un yaptığı patlamayı Abdülkadir de yapacak inşallah.

Ahmet Almacı
09.02.2017, 16:46
Bugün fotomaç'ta bir haber yapmışlar. Doğruluğunu bilmiyoruz tabi... Yusuf Yazıcı idmanlardan sonra sürekli ekstra çalışma yapıyormuş kendini geliştirmek için. Abdülkadir de ona eşlik ediyormuş...

İnşallah...
haber doğruysa, gerçekten güzel şeyler buralarda yok oraya kiralansın yok satılsın forma şansı verilmiyor gibi demeçler görüyorum şaşırmamak elde değil.. bu çocuklarda farkında demek ki bazı şeylerin ve bizim düşündüğümüzünden daha fazlasını hatta düşünmediklerimizi teknik ekip düşünüp ona göre plan yapıyor.

Oturmuş bir takımda Abdülkadir de yavaş yavaş oyuna girip katkı sağlayacaktır

batuhanTs
09.02.2017, 18:22
Dün de Nurgül Günaydın ın yazısında vardı. Trabzonda bir kitapçıda rastlamış Yusuf'a. Kitap bakıyormuş. Okumayı seven biri belliki. Zaten sahada duruşu oyun aklı filan Barış Memiş Ali Şen Kandil vs. halısaha topçularından diğer kaybolan yıldızlarımızdan çok çok farklı. Abdülkadir de aynı şekilde, topçu sahada belli ediyor kendini...Yardımlaşmaları takım için oynamaları oyun akılları vs.

Benim hiç bir kuşkum yok, 2 seneye Yusuf'un yaptığı patlamayı Abdülkadir de yapacak inşallah.

Yusuf un yaptigi patlamayi yapacaksa isimiz var

Pardon nedense kötü anilarim beni yusuf erdogan denen yeteneksize yöneltti ona benzemez umarim

BiZe HeR YeR 61
09.02.2017, 22:44
Yusuf un yaptigi patlamayi yapacaksa isimiz var

Pardon nedense kötü anilarim beni yusuf erdogan denen yeteneksize yöneltti ona benzemez umarim

Senin gibi taraftarı olan kulübe Yusuf Erdoğan bile çok. Daha kötü şeyler yazacamda iltifat sanarsın diye yazmıyorum.

serdaracıl
10.02.2017, 03:12

2 gol attı diye oldu olmuyor tabii ama senden olmayacak galiba yorumu ne oluyor?

batuhanTs
10.02.2017, 07:04
Senin gibi taraftarı olan kulübe Yusuf Erdoğan bile çok. Daha kötü şeyler yazacamda iltifat sanarsın diye yazmıyorum.
:) sakin olmanizda yarar görüyorum

2 gol attı diye oldu olmuyor tabii ama senden olmayacak galiba yorumu ne oluyor?
Yusuf a demedim ki onu zaten olmaz dememin sebebi yetenekle futbolla alakasi yok bana gore fiziksel anlamda Turkiyede basarili olamaz belki avrupa da ucar gider

Alphan Altun
12.02.2017, 12:58
Haydi oğlum sıra sende yap numaranı göster kendini!

artvints
12.02.2017, 20:30
fener'e kiralık verseydik bari, oynar kendini geliştirirdi, adamlarda oyun kurucu namına en ufak hareket yok, yazık :)

selcuk
12.02.2017, 21:29
Geçmişimizde Barış Memiş gibi bir örnek var. O yüzden temkinli olalım.

daha öncede yazmisdim

kampda gördüm usagi, kuzenimlen paslasacak kadar antrenmana soktu bizi hoca

bu usak sakatlik olmasa en kötü bir sergen yalcin olur

yetenek, durus, konusugu....
her sey yerinde

tekrar maasallah diyim

ziyaretci
13.02.2017, 14:57
Sabır

Uğur Kalyoncu
13.02.2017, 15:12
Yavas yavas rotasyona girmeli bu dönemde onu da kazanmaliyiz ki seneye kaybolmasin..

demir
13.02.2017, 21:29
yusufla zaman kaybedecegımıze onu değerlendirebiliriz aslında torgun takımlara karsı sow yapar bence :D

sasone
14.02.2017, 20:07
Artık rotasyona girmeli,rakipler tedbir almaya başlar orta sahamıza,ekstra şeyler yapacak adamlara ihtiyacımız olacak.

artvints
14.02.2017, 22:58
messi, iniesta, verratti aynı anda sahada, izliyordur inşallah maçı, en azından banttan izlesin.

Ozan Yılmaz
27.02.2017, 19:30
https://youtu.be/Tah2mvNJi64

esra61
27.02.2017, 23:33
Kadroda neden yer almadığını merak ederekten, ilk onbirde olacağı zamanları iple çekiyoruz.
Haydi be çocuk, güldür yüzümüzü...

serdaracıl
28.02.2017, 20:30
Al şu formayı artık hadiiii

RoyalEvil61
05.03.2017, 01:03
al iste son 20dk'da oyuna, ortasahayi rahatlatsin

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Uğur Kalyoncu
06.03.2017, 16:05
Aslanim yeteri kadar calismiyo musun yoksa bekliyoruz bak.

yatara
19.03.2017, 03:11
Sana Güveniyorum Allahin Izniyle büyük Futbolcu olacan!

artvints
19.03.2017, 06:50
sistemimize en uygun oyuncu. şok pres yapıp dikine pasla ve çalımlara alan geçebilecek çok akıllı bir oyuncu. seneye şampiyonluğa oynarız ertesi sene takıma girer, hocadan sıkılmazsak oyun sistemini ezberlemiş hazır bir oyuncu olarak forma giymeye başlar, lig kupa avrupa maçlarında ciddi süre alır.

hyasin61
19.03.2017, 07:27
Rize macinda sans verilir insallah kendisine.

adem73
19.03.2017, 09:40
Senin de zamanın gelecek.

sasone
19.03.2017, 13:12
Senin de zamanın gelecek.

Rotasyona giriyor olmalıydı,maçların 15 dakikalık süreçlerinde bir şekilde yer bulmalı.Ersun Yanal bu konuda bir şeyler yapacaktır diye umuyorum ama Ekici sorunu olmasa Yazıcı ile tanışacak mıydık diye de insan düşünüyor.
Kesinlikle her maç 18'de olmalı.
Elimizde Carl gibi iki farklı mevkiyi yedekleyen adam varken Aytaç'ın 18'e yer alması manasız.

seydisehir1
19.03.2017, 16:11
Abdulkadirin tam olarak mevkisi nedir arkadaslar.... sanki bana kanat da cok yararli olabilir gibi geliyor... Messi - Neymar - Arda tarzi... sanki....Olcay in yedegi olabilir gibi sanki...

hofsaale
19.03.2017, 16:15
Abdulkadirin tam olarak mevkisi nedir arkadaslar.... sanki bana kanat da cok yararli olabilir gibi geliyor... Messi - Neymar - Arda tarzi... sanki....Olcay in yedegi olabilir gibi sanki...
ortasaha göbek...ilerde bir verrati olabilir ama baya güçlenmesi gerek...kanat için sürati iyi degil...basit ve zekasıyla oynayan bir oyuncu..pek adam geçme özelliği yok

sezai
19.03.2017, 17:08
veratti olması imkansızz bence tipik messsi tarzında serbest oyun kurucu gole yatkın

artvints
19.03.2017, 17:44
net modric.

İbrahim CİHAN
19.03.2017, 21:52
Abdülkadir Ömür için de doğru an gelecek inşallah.. Yusuf ve ikisi geleceğimiz her şeyimiz. İkisinin beraber oynayabileceği bir taktiğimiz olmalı mutlaka.

demir
19.03.2017, 23:16
yahu hocam bu cocuk dururken yusuf erdogana katlanmamız ıcın bıze bir tane sebep soyle kabul edecegız...

lizarazu
20.03.2017, 15:44
3 futbolcu cezalıyken rize maçında bir 10 dakika da olsa oynaman dileğiyle.

selcuk
21.03.2017, 09:45
3 futbolcu cezalıyken rize maçında bir 10 dakika da olsa oynaman dileğiyle.

daha fazla olmali

son macinda gs karsi cok formda gözüktü, galibiyet golünüde atti
simdi milli takimdada formunu ispatlarsa hoca ona en az 30 dakika verecegini düsünüyorum

hofsaale
21.03.2017, 10:08
şans bulmalı artık..en azından evdeki maçlarda...belli bir maç kaybederiz ama Abdülkadir için inanılmaz bir tecrübe olur...

Yiğit Gayretli
21.03.2017, 10:37
Zamanının geleceğine adım gibi eminim...

Onur Erçetin
21.03.2017, 11:42
Süper Ligde fiziksel açıdan ayakta kalmak kolay birşey değil devamlı çalışmalı ve güçlenmeli potansiyeli oldukça yüksek hatta oyun görüşü Yazıcıdan daha iyi diyebilirim.

batuhanTs
21.03.2017, 13:04
Süper Ligde fiziksel açıdan ayakta kalmak kolay birşey değil devamlı çalışmalı ve güçlenmeli potansiyeli oldukça yüksek hatta oyun görüşü Yazıcıdan daha iyi diyebilirim.

Yazicinin oyun görüşü yok ki ondan kötü olma ihtimali coooook düşük

murmut
21.03.2017, 13:27
Iki gün sonra baslayacak Uefa Elit Turunda U19 Milli takimi ile Hirvatistan, Polonya, Portekiz grubundan lider cikabilirse, bu yaz Gürcistan da düzenenecek Avrupa kupasina katilmaya hak kazanacak...

Orada kendisini kanitlayabilirse yolu acilir insallah.

selcuk
21.03.2017, 13:30
Iki gün sonra baslayacak Uefa Elit Turunda U19 Milli takimi ile Hirvatistan, Polonya, Portekiz grubundan lider cikabilirse, bu yaz Gürcistan da düzenenecek Avrupa kupasina katilmaya hak kazanacak...

Orada kendisini kanitlayabilirse yolu acilir insallah.

adam Trabzonsporun as kadrosunda, hemde 17 yasindan beri

yolu daha ne kadar acilabilir ki?

61_Hasan_69
21.03.2017, 13:42
Rize macinda buyuk ihtimal ilk 18 de olacak . Umarım skor rahatlığını bulup onu oyuna alır Ersun hoca

murmut
21.03.2017, 13:46
adam Trabzonsporun as kadrosunda, hemde 17 yasindan beri

yolu daha ne kadar acilabilir ki?
Avrupa yolunu kastetmistim :D

selcuk
21.03.2017, 14:03
Avrupa yolunu kastetmistim :D

avrupadan bu cocuklara zaten teklif var
gitmek istemiyorlar ki

cafer tosunun instagramina bak, dortmund davet etti, hocasi zorlan oraya gidip görmesini sagladi
gitti, gördü, gezdi, döndü sonra yine teklifi ret etti

ayni digerleri gibi
bu cocuklar Trabzonda sampiyon olmadan gitmeyiz bir yere diyor...

murmut
21.03.2017, 14:14
avrupadan bu cocuklara zaten teklif var
gitmek istemiyorlar ki

cafer tosunun instagramina bak, dortmund davet etti, hocasi zorlan oraya gidip görmesini sagladi
gitti, gördü, gezdi, döndü sonra yine teklifi ret etti

ayni digerleri gibi
bu cocuklar Trabzonda sampiyon olmadan gitmeyiz bir yere diyor...
Cafer'in Mannheim'da cekildigi fotografi biliyorum, Dortmund'da cekildigini görmedim.

Bu cocuklar su an yetisen altin jenerasyonun bir parcasi, Allah bize bu cocuklarin hem Trabzonspor'da sampiyonluklarini, hem de Avrupa'da basarilarini görmeyi nasip etsin.

İsmail Sezgin
21.03.2017, 14:33
Cafer'in Mannheim'da cekildigi fotografi biliyorum, Dortmund'da cekildigini görmedim.

Bu cocuklar su an yetisen altin jenerasyonun bir parcasi, Allah bize bu cocuklarin hem Trabzonspor'da sampiyonluklarini, hem de Avrupa'da basarilarini görmeyi nasip etsin.

amin :)

sasone
21.03.2017, 15:26
Arkadaş nedir bu çocukları Avrupa'ya gönderme sevdası?Avrupa'da oynarsa bana ne faydası olacak Trabzonspor'a ne faydası olacak?
Avrupalı insan iyi futbolcuyu takımında görmeyi hak ediyor da ben Türk olarak etmiyor muyum?
Neden elimdeki kaliteli cevheri Avrupalıya sunacakmışım?
Bizi böyle bir düşünce kalıbına sokan ne,Avrupalılar bizden üstün insanlar mı,en iyisini onlar mı hak ediyor?
Tam bir sömürgeye maruz kalmış aşağılık kompleksi düşüncesi,çıkın artık bu durumdan.Benim takımım da oynayacak,benim takımım her sezon şampiyonluğa oynayacak,her sezon Avrupa'da Nisan ayını görecek.CL'nin gediklisi olacak,sonra bir gün de o kupa Trabzon'a inecek diye kafa yor.
Sen bunların peşinde koş,eline gelen yıldız futbolcuları Avrupa'ya pazarlamaktan önce Trabzonspor'un başarısını düşün,taraftarlık bunu gerektirir.

Kimseyi Avrupa'ya göndermek zorunda değiliz,kim gitmek isterse de Trabzonspor'un çıkarı neyi gerektiriyorsa onu yapar,Trabzonspor isterse gider,istemezse de kalır.

selcuk
21.03.2017, 15:31
Arkadaş nedir bu çocukları Avrupa'ya gönderme sevdası?Avrupa'da oynarsa bana ne faydası olacak Trabzonspor'a ne faydası olacak?
Avrupalı insan iyi futbolcuyu takımında görmeyi hak ediyor da ben Türk olarak etmiyor muyum?
Bizi böyle bir düşünce kalıbına sokan ne,Avrupalılar bizden üstün insanlar mı,en iyisini onlar mı hak ediyor.
Tam bir sömürgeye maruz kalmış aşağılık kompleksi düşüncesi.

Kimseyi Avrupa'ya göndermek zorunda değiliz,kim gitmek isterse de Trabzonspor'un çıkarı neyi gerektiriyorsa onu yapar,Trabzonspor isterse gider,istemezse de kalır.

bir yandan cooook haklisin, diger yandan haksiz.

biraz brezilya gibi bakmalisin olaya.

brans futbol, ürün futbolcu ve teknik eleman.
ihracatin faydalarini biliyoruz zaten

oflubektas
21.03.2017, 15:32
Bizi böyle bir düşünce kalıbına sokan ne,Avrupalılar bizden üstün insanlar mı,en iyisini onlar mı hak ediyor.
Tam bir sömürgeye maruz kalmış aşağılık kompleksi düşüncesi.

Aynen öyle. Sömürge/kompleks meselesi hariç yazdıklarınıza katılıyorum. Bu çocuklar önce Trabzonspor için yetişiyor. Ha ben dünyaca tanınmak istiyorum diye belli bir olgunluğa eriştikten sonra büyük bir Avrupa takımına giderse amenna. Benim altyapı hocalarım da belli bir seviyeden sonra bu çocukların ilerlemesine katkı sağlamıyorsa tutar Avrupa'dan altyapı hocası getiririm.

Aslolan Trabzonspor'dur.

Adem Erdoğan
21.03.2017, 15:43
Bizi böyle bir düşünce kalıbına sokan ne,Avrupalılar bizden üstün insanlar mı,en iyisini onlar mı hak ediyor?
Tam bir sömürgeye maruz kalmış aşağılık kompleksi düşüncesi,çıkın artık bu durumdan.Benim takımım da oynayacak,benim takımım her sezon şampiyonluğa oynayacak,her sezon Avrupa'da Nisan ayını görecek.CL'nin gediklisi olacak,sonra bir gün de o kupa Trabzon'a inecek diye kafa yor.
Sen bunların peşinde koş,eline gelen yıldız futbolcuları Avrupa'ya pazarlamaktan önce Trabzonspor'un başarısını düşün,taraftarlık bunu gerektirir.

Hiç. :cool:

sasone
21.03.2017, 15:43
Aynen öyle. Sömürge/kompleks meselesi hariç yazdıklarınıza katılıyorum. Bu çocuklar önce Trabzonspor için yetişiyor. Ha ben dünyaca tanınmak istiyorum diye belli bir olgunluğa eriştikten sonra büyük bir Avrupa takımına giderse amenna. Benim altyapı hocalarım da belli bir seviyeden sonra bu çocukların ilerlemesine katkı sağlamıyorsa tutar Avrupa'dan altyapı hocası getiririm.

Aslolan Trabzonspor'dur.

Bunu söylemeye çalışıyorum,Trabzonspor'u Trabzonspor yapmak için çok bedel ödeyen insanlar oldu,futbolcu ve yönetici olarak o insanlar da böyle düşünseydi Trabzonspor bu kadar büyük olmazdı;Dozer Cemil gibi başka kulüplerde olmayan bir tarihi devimiz ve onun 27 yaşında futbolu bırakma sebebi var,bunu alt yapıların girişine yazacaksın,Trabzonspor'un mottosu olacak laf.

Ama bırak futbolcuyu daha taraftarı buna ikna edememişiz.

sasone
21.03.2017, 15:49
bir yandan cooook haklisin, diger yandan haksiz.

biraz brezilya gibi bakmalisin olaya.

brans futbol, ürün futbolcu ve teknik eleman.
ihracatin faydalarini biliyoruz zaten
Çoklu alıntı yaparken cevap yazmıştım bayağı uzun ama hepsi gitmiş,öncelikle senin fikirlerin çok değerli benim için,anlatmaya çalıştığım Trabzonspor'un çıkarları için ne gerekiyorsa o yapılır.Özet olarak.
Önce Porto veya Shaktar noktasına çıkalım,onlar kadar işleri yoluna koyacak noktaya gelelim,futbolcunun etinden ve sütünden iyice yararlanıp,sonra futbolcu isterse çıkarlarımızı koruyacak şekilde gider.
Ama adam daha yeni çıkmış,kafasına Avrupa'yı sokmak nedir?Önce bir katkısını versin.

selcuk
21.03.2017, 16:01
bu hafta sonu attigi gol

https://www.facebook.com/trabzonsporyouth/?hc_ref=NEWSFEED&fref=nf

Çoklu alıntı yaparken cevap yazmıştım bayağı uzun ama hepsi gitmiş,öncelikle senin fikirlerin çok değerli benim için,anlatmaya çalıştığım Trabzonspor'un çıkarları için ne gerekiyorsa o yapılır.Özet olarak.
Önce Porto veya Shaktar noktasına çıkalım,onlar kadar işleri yoluna koyacak noktaya gelelim,futbolcunun etinden ve sütünden iyice yararlanıp,sonra futbolcu isterse çıkarlarımızı koruyacak şekilde gider.
Ama adam daha yeni çıkmış,kafasına Avrupa'yı sokmak nedir?Önce bir katkısını versin.
sagolasin
ihracatin planida tamamen böyle olmali zaten

önce basari

yattara ve colmanda y gec kalmisdik, burak ve fatihin satisi gereginden erken oldu

jaja, gökdeniz, olcan adin, eller, stoper ve kaleci tolga gibi oyuncularda bence zamanlama mükemmeldi

yusuf erdoganida lazioya satmis olsak cok iyi olacakti...

selcuk
22.03.2017, 16:46
23.03.2017-17.00 TSİ

------Polonya

-

-------Türkiye

--------Sports Center CF Fao

Yayın var mı acep?

henüz aciklanan yok, ama elit tur maci, olacaktir ins.

Yiğit Gayretli
22.03.2017, 17:00
23.03.2017-17.00 TSİ

------Polonya

-

-------Türkiye

--------Sports Center CF Fao

Yayın var mı acep?

Onur Erçetin
23.03.2017, 11:30
Ersun Yanal top rakipteyken şiddetli presi ve alan daraltmayı seven bir teknik direktör.Yazıcı fiziksel açıdan çok gelişti hem ikili mücadele açısından hem de koşu mesafesi açısından oldukça iyi durumda.Defansif anlamda baktığınızda Onazi,Okay ve Olcaya çok fazla yardım ediyor rakiplerin özellikle son maçta Gsnin o bölgeden rahat bir şekilde pasla çıkamamasında büyük katkısı var.Yazıcının eksikleri var ama en azından basit oynayan bencillik yapmayan bir oyuncu tek pas yapmayı seviyor ayak içi ile vuruşları da iyi bu açıdan skor üretebilme becerisi var aynı zamanda kornerleri de etkili olduğu için asist yapabiliyor.Abdülkadir çok farklı bir oyuncu çok hızlı düşünerek oynayan bir oyuncu bunu tabiki görüyoruz ancak Ersun hocanın fiziksel olarak uygulatmaya çalıştığı oyun tarzına uyum sağlayamaz bu açıdan bakıldığında çok çalışıp fiziksel açıdan kuvvetlenmeli.

Yazıcı daha çabuk oynayabilir oyununu biraz daha hızlandırabilir buna katılıyorum ama oyun görüşü yok ifadesi çok ağır olur trabzonspor takımında oyun görüşü sıfır diyebileceğimiz tek isim yusuf erdoğandır dolayısıyla yazıcı için böyle bir ifade kullanırsanız onu yusuf erdoğanla aynı kategoriye koymuş olursunuz.

Yusuf Yazıcının takım arkadaşlarıyla pas oyununda iyi uyum sağlaması ve tek pas yaparak pas trafiğini bozmamasından ötürü akıllı bir oyuncu olduğunu düşünüyorum.Üst seviyede istikrarlı bir şekilde katkı sağlayacak 10 numara bulmak kolay birşey değil bugün Gsdeki Sneijder bile zaman zaman ciddi eleştirilere maruz kalabiliyor bizim hayalimizde ki 10 numara hem asist yapacak hem gol atacak hem oyun görüşü iyi olacak hem de savunmaya yardım edecek böyle bir 10 numara dünyada arasan kolay kolay bulamazsın.Alex Teixeira gibi bir 10 numarayı herkes ister ama Porto ve Shakhtar gibi kulüpler varken bu tür oyuncuları brezilya liginde keşfetsen bile almak öyle kolay birşey değil.

batuhanTs
23.03.2017, 12:30
Ersun Yanal top rakipteyken şiddetli presi ve alan daraltmayı seven bir teknik direktör.Yazıcı fiziksel açıdan çok gelişti hem ikili mücadele açısından hem de koşu mesafesi açısından oldukça iyi durumda.Defansif anlamda baktığınızda Onazi,Okay ve Olcaya çok fazla yardım ediyor rakiplerin özellikle son maçta Gsnin o bölgeden rahat bir şekilde pasla çıkamamasında büyük katkısı var.Yazıcının eksikleri var ama en azından basit oynayan bencillik yapmayan bir oyuncu tek pas yapmayı seviyor ayak içi ile vuruşları da iyi bu açıdan skor üretebilme becerisi var aynı zamanda kornerleri de etkili olduğu için asist yapabiliyor.Abdülkadir çok farklı bir oyuncu çok hızlı düşünerek oynayan bir oyuncu bunu tabiki görüyoruz ancak Ersun hocanın fiziksel olarak uygulatmaya çalıştığı oyun tarzına uyum sağlayamaz bu açıdan bakıldığında çok çalışıp fiziksel açıdan kuvvetlenmeli.

Yazıcı daha çabuk oynayabilir oyununu biraz daha hızlandırabilir buna katılıyorum ama oyun görüşü yok ifadesi çok ağır olur trabzonspor takımında oyun görüşü sıfır diyebileceğimiz tek isim yusuf erdoğandır dolayısıyla yazıcı için böyle bir ifade kullanırsanız onu yusuf erdoğanla aynı kategoriye koymuş olursunuz.

Yusuf Yazıcının takım arkadaşlarıyla pas oyununda iyi uyum sağlaması ve tek pas yaparak pas trafiğini bozmamasından ötürü akıllı bir oyuncu olduğunu düşünüyorum.Üst seviyede istikrarlı bir şekilde katkı sağlayacak 10 numara bulmak kolay birşey değil bugün Gsdeki Sneijder bile zaman zaman ciddi eleştirilere maruz kalabiliyor bizim hayalimizde ki 10 numara hem asist yapacak hem gol atacak hem oyun görüşü iyi olacak hem de savunmaya yardım edecek böyle bir 10 numara dünyada arasan kolay kolay bulamazsın.Alex Teixeira gibi bir 10 numarayı herkes ister ama Porto ve Shakhtar gibi kulüpler varken bu tür oyuncuları brezilya liginde keşfetsen bile almak öyle kolay birşey değil.

Gayet güzel analizler elinize sağlık ufak tefek noktalar hariç bende katılıyorum orta sahaya bakildiginda keskin özelliklerini dikkate alarak soylersek hemen hemen uc oyuncuda benzer özellikte gol yollarinda etkisiz kalmamizin nedeni yaratici oyuncu eksikligimiz bu da yetenek ve oyun görüşü ile paralel yetenek olarak castillo var ama oyun görüşü zayif oyun görüşü iyi olan olcay var ama yetenek olarak vasat bunlar birbirini kismen tamamlıyor ama orta üçlü de bu durum pek yok rakibe inanilmaz pres uyguluyorlar izlerken mest oluyoruz ama isin diğer tarafinda tatmin olamiyorum yazicinin cok gol atip asist yapmasi onu yetenekli veya oyun görüşü müthiş birisi yapmaz

Enaldo61
23.03.2017, 13:04
Ersun Hoca, Yusuf Yazıcı'da nasıl beklediyse, Abdülkadir için de fiziksel olarak yeterli duruma gelmesini beklediğini düşünüyorum.

castillo61
23.03.2017, 13:16
Ersun Hoca, Yusuf Yazıcı'da nasıl beklediyse, Abdülkadir için de fiziksel olarak yeterli duruma gelmesini beklediğini düşünüyorum.

https://www2.pic-upload.de/img/32892176/image.jpg

İ. SARAL
23.03.2017, 13:24
Yazıcı gibi şansı yaver giderse ancak oynar. Ersun hocanın öyle dertlerinin olduğunu düşünmüyorum.

Berke6198
23.03.2017, 13:36

Şu cümleyi görene kadar bütün yorumlarına dayandım ama artık pes.

Şunu diyebilmek için cidden bir kasıt falan taşıyor olman gerekiyor bu çocuğa artık. İstersen sana attığı tüm gollerden bir derleme yaparak "oyun görüşü" var mı veya yok mu videolu kanıt sunabilirim. Videonun içinde de detaylı açıklamalar yaparak tabii.

RoyalEvil61
23.03.2017, 14:08
ersun oynatmicaksa en azindan hollanda'ya kiralasin yada bundesliga'ya satsin

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Enaldo61
23.03.2017, 14:42
https://www2.pic-upload.de/img/32892176/image.jpg
Yalan olan ne?

castillo61
23.03.2017, 15:20
Yalan olan ne?
Ersun hodjam'ın
Yusuf'u pişmesi için
ilk zamanlar oynatmadı söylemi

Yusuf as oyuncu olmadan 1 ay önce
yedek kulübesinde orta sahamız yokken
18'e dahi alınmıyordu
1 ayda Yusuf mutasyon geçiremeyeceğine göre
bunun savunması yukarıda yazdığım,
senin vurgulamaya çalıştığın
söylem olamaz

murmut
23.03.2017, 15:55
12570

Saat 17.00 da baslayacak macta Ömür ilk onbirde baslayacak :)

selcuk
23.03.2017, 15:59
Yayın var mı acep?

youtube da yayinlayacagiz diyen kanallar var suan, bakalim dogrumu

Yiğit Gayretli
23.03.2017, 16:06
youtube da yayinlayacagiz diyen kanallar var suan, bakalim dogrumu

Umarım doğrudur...

murmut
23.03.2017, 16:07
12570

Saat 17.00 da baslayacak macta Ömür ilk onbirde baslayacak :)

Maci buradan canli izleyebiliriz sanirim

https://www.youtube.com/watch?v=o9ZgECEo0dg

selcuk
23.03.2017, 16:59
birisi veren kanal bulabildi mi?

aldatmaca gibi

61_Hasan_69
23.03.2017, 17:01
Maci buradan canli izleyebiliriz sanirim

https://www.youtube.com/watch?v=o9ZgECEo0dg

Başlamadı yayın

murmut
23.03.2017, 17:03
birisi veren kanal bulabildi mi?

aldatmaca gibi

Bende aradim ama bulamadim...

UEFA Resmi sitesinde Live-Ticker var detayli sekilde tpm olanlari yaziyorlar

murmut
23.03.2017, 17:03
Başlamadı yayın
Yayinlayan yok galiba :/

selcuk
23.03.2017, 17:06
periscope da yok

baska bulabilecegimiz yer olabilirmi

batuhanTs
23.03.2017, 17:15
Şu cümleyi görene kadar bütün yorumlarına dayandım ama artık pes.

Şunu diyebilmek için cidden bir kasıt falan taşıyor olman gerekiyor bu çocuğa artık. İstersen sana attığı tüm gollerden bir derleme yaparak "oyun görüşü" var mı veya yok mu videolu kanıt sunabilirim. Videonun içinde de detaylı açıklamalar yaparak tabii.

Dayanma :) bu kadar tahammülsüz bir bakis acisi olabilir mi hemen her seyde kötü niyet aramalar bence cok yanlis bir tutum ben boyle düşünüyorum birazcik saygi duymayi denesen zor ama basarabilirsin

Enaldo61
23.03.2017, 17:45
Ersun hodjam'ın
Yusuf'u pişmesi için
ilk zamanlar oynatmadı söylemi

Yusuf as oyuncu olmadan 1 ay önce
yedek kulübesinde orta sahamız yokken
18'e dahi alınmıyordu
1 ayda Yusuf mutasyon geçiremeyeceğine göre
bunun savunması yukarıda yazdığım,
senin vurgulamaya çalıştığın
söylem olamaz
Ben kendi görüşümü söylemiştim.

selcuk
23.03.2017, 17:47
uefa canli anlatimina göre alpay kocakli tek basina polanlara karsi oynuyor

murmut
23.03.2017, 18:11
Golü yedik...

Simdi Ömür mactan cikti.

ilelebeTS
25.03.2017, 17:37
Bu akşam 19:00 da u19 ile portekiz maçı var. Bakalım neler yapacak.

selcuk
25.03.2017, 17:54
Bu akşam 19:00 da u19 ile portekiz maçı var. Bakalım neler yapacak.

yayin var mi?

ilelebeTS
25.03.2017, 17:58
yayin var mi?
tv yayını gözükmüyor ama internet üzerinden verilecektir illaki bir yerden

yayın bulamadık, lakin ömür ilk 11 başlamamış zaten

32. dakikada oyuna giren Ömür de asist yapmış. 1-0 geriden 2-1 kazanmışız. 2 gol de gurbetçi Berkay Özcan'dan.

murmut
26.03.2017, 12:27
Dün oynanan Portekiz-Türkiye macinin gollerinin özeti.
Abdülkadir'in asisti video'nun 42. saniyesinde :)

https://www.youtube.com/watch?v=Mj0TSmMQ_9Q

Takimlar
Mac
G
B
M
+
-
+/-

1
http://img.uefa.com/imgml/flags/36x36/cro.png Kroatien (http://de.uefa.com/under19/season=2017/teams/team=356370/index.html)
2
1
0
1
3
2
1
3

2
http://img.uefa.com/imgml/flags/36x36/por.png Portugal (http://de.uefa.com/under19/season=2017/teams/team=300110/index.html)
2
1
0
1
3
3
0
3

3
http://img.uefa.com/imgml/flags/36x36/tur.png Türkei (http://de.uefa.com/under19/season=2017/teams/team=300135/index.html)
2
1
0
1
2
2
0
3

4

http://img.uefa.com/imgml/flags/36x36/pol.png Polen (http://de.uefa.com/under19/season=2017/teams/team=300109/index.html)
2
1
0
1
1
2
-1
3

Son Mac Hirvatistan'a karsi, insallah biz kazaniriz ve Portekiz Polonya'ya karsi berabere kalir :D

selcuk
26.03.2017, 14:35
Dün oynanan Portekiz-Türkiye macinin gollerinin özeti.
Abdülkadir'in asisti video'nun 42. saniyesinde :)

Son Mac Hirvatistan'a karsi, insallah biz kazaniriz ve Portekiz Polonya'ya karsi berabere kalir :D

bu videoya bakan en iyi abdülkadirin futbol akli ne kadar gelismis oldugunu görür

2. golden sonra herkes galibiyet golü atildi diye sahayi terk ediyor

bizim abdülkadir, sahada en genc 3 oyuncudan biri, saha cizgisinde duruyor

yani portekizlerin olasi oyun baslatma hakkinin önüne geciyor

tekrar izleyin

murmut
28.03.2017, 11:42
Bugün saat 18.00'da Elit Tur'un son macina cikacak U19 Milli takimimiz.
Grubun diger iki takimi beraber kalir, ve bizimkiler galip gerlirse Avrupa Kupasina katilmaya hak kazaniyorlar.
Diger mactan bir galip cikar ve bizim milli takim galip gelirse, ikili averajda daha iyi olan takim Kupaya katilmaya hak kazanacak..

Ahmet Almacı
28.03.2017, 17:46
maç hangi kanalda beyler ?

Hakan
28.03.2017, 18:15
Geçen maç Abdülkadir yedekti bu maç da Alpay'ı yedek bırakmış.Napıyorsun coach.

murmut
28.03.2017, 18:31
Polonya Portekizi yeniyor, bu durumda kazansak bile eleniyoruz.

Edit: Simdi devre arasi geldi, Portekiz esitligi sagladi, biz de kazanirsak Avrupa Kupasina gidiyoruz.

selcuk
28.03.2017, 18:55
Polonya Portekizi yeniyor, bu durumda kazansak bile eleniyoruz.

Edit: Simdi devre arasi geldi, Portekiz esitligi sagladi, biz de kazanirsak Avrupa Kupasina gidiyoruz.

yayin var mi bu kez?

murmut
28.03.2017, 19:10
yayin var mi bu kez?
Yine yok malesef, ama mac bitiminde bir özet atarim insallah buraya.

Edit:
Son yedi dakika; Portekiz 3-1 Polonya
Biz hala berabere oynuyoruz, bu durumda Portekiz Avrupa Kupasina katilacak..

Aydın Tiryaki
28.03.2017, 19:44
Abdulkadir'in bir topu direkten dönmüş sanırım. Uefa canlı anlatımda öyle yazıyor.

Edit: Maç bitti. Portekiz üst tura çıktı.

murmut
28.03.2017, 19:52
Mac bitti, elendik.
64 dakika bir kisi eksik oynayan rakibimizi yenemiyorsak zaten Avrupa kupasina katilmayi hak etmiyoruz...

murmut
29.03.2017, 15:01
https://www.youtube.com/watch?v=7Ajy6xrd46o

Dünkü macin özeti.
Abdülkadir'in diregi sallayan müthis sutu, dakika 1.53'te.

ccd6167
31.03.2017, 11:24
Emre mor ile 2 sene var aralarında
İnşallah o 2 senede ondan daha iyi olacak

Onur Erçetin
31.03.2017, 12:25
https://www.youtube.com/watch?v=7Ajy6xrd46o

Dünkü macin özeti.
Abdülkadir'in diregi sallayan müthis sutu, dakika 1.53'te.
Yazıcıdan çok daha yetenekli ve çabuk oynayan bir oyuncu.Fiziksel olarak aşama kaydederse gelecekte 10 numara falan aramayız.

Yiğit Gayretli
31.03.2017, 13:11
Bu hafta en azından 18 kişilik kadroda olmasını bekliyorum.

Hakan
31.03.2017, 13:48
Yazıcıdan çok daha yetenekli ve çabuk oynayan bir oyuncu.Fiziksel olarak aşama kaydederse gelecekte 10 numara falan aramayız.
İlk cümleye ne gerek var.

Mert Oğuzlu61
31.03.2017, 14:28
10 no olarak düşünülmesine, hele hele Messi yakıştırmalarına şiddetle karşı çıkıyorum. Ofansif orta saha olarak kullanabiliriz ama 10 no çok farklı bir olay, Yazıcı mesela o ağırlığı kaldırdı. Geri çekilsin diyenler var ona da karşıyım. Hücumu öğrensin kalsın orada. Geriye zaten geliyor, merkezde de kullanabiliyoruz. Çok takılmamak lazım, Yazıcı nın mevkileri ve yapabilecekleri kafamızda az çok şekillendi. Geliştirsin kendisini Mesut Özil olsun, her şey onun elinde.

Abdülkadir den Messi falan değil, İniesta-Modric-Verratti çıkarmaya bakalım. Merkeze yakın olmalı, kendisini orada geliştirmeli. Mesela Emre cibiliyetsizini düşünün, o tarz çift yönlü maestro çıkartabiliriz. Ofansif olarak da kullanabiliriz ama 10 no, Messi yakıştırmaları Abdülkadir e hiç uygun değil.

Rize maçında mutlaka 18 kişilik kadroda olmalı. Eğer skor avantajı yakalarsak 2. devre oyuna sokup biraz ısındırırız.

Onur Erçetin
31.03.2017, 16:38
İlk cümleye ne gerek var.

İleride Yazıcının yerinin alabileceğini düşünüyorum neden böyle düşündüğümü de şuan 10 numara olarak görev yapan Yazıcı ile karşılaştırma yaparak aktarmak istedim kendi aramızda forumda bir oyuncumuzun diğerinden daha yetenekli olduğunu ifade etmekte ne gibi bir olumsuzluk olabilir ki ?

selcuk
31.03.2017, 16:57
İleride Yazıcının yerinin alabileceğini düşünüyorum neden böyle düşündüğümü de şuan 10 numara olarak görev yapan Yazıcı ile karşılaştırma yaparak aktarmak istedim kendi aramızda forumda bir oyuncumuzun diğerinden daha yetenekli olduğunu ifade etmekte ne gibi bir olumsuzluk olabilir ki ?

yetenek ölcü aleti henüz bulunmadigindan olabilir
hemde niye yerini alsin, yan yana oynaymazlar mi?

johan cruyff:"calismaylan herkes top cambazi olabilir, asil yetenek takim erkadasinin kosu yoluna dogru noktada dogru hizda topu birakabilmektir!"

Onur Erçetin
31.03.2017, 17:13
yetenek ölcü aleti henüz bulunmadigindan olabilir
hemde niye yerini alsin, yan yana oynaymazlar mi?

johan cruyff:"calismaylan herkes top cambazi olabilir, asil yetenek takim erkadasinin kosu yoluna dogru noktada dogru hizda topu birakabilmektir!"

10 no olarak Abdülkadirin daha fazla potansiyel vadettiğini açıkça görüyoruz bu nedenle özellikle son zamanlarda 10 no ile ilgili tartışmalar yapıldığı için bir karşılaştırma yapmak istedim.

Abdülkadir fiziksel anlamda güçlenir ve 90 dk oynayabilecek duruma gelirse merkez ortasaha olarak da kullanılabilir gelişimini takip etmek lazım.Oğuzhan beş yıl önce beşiktaşa geldiğinde 19 yaşındaydı yıllarca sabrettiler ve şuan gelişimini ciddi anlamda tamamladı.Merkez ortasaha olarak görev almak kolay değil.İkili mücadelelerde ayakta kalabilmen lazım,oyun içi enerjinin yüksek olması lazım.Abdülkadir şuan daha 17 yaşında önünde uzun yıllar var.Abdülkadir merkez oyuncusu olmayı başarabilirse Yazıcı da ofansif ortasaha olarak devam eder bu şekilde ikisini de kazanmış oluruz benim amacım oyuncularımızdan birisini değersizleştirmek falan değil tamamen 10 No tartışmalarından ötürü bir yorum yapmak istedim.

Travelair
01.04.2017, 14:35
Ersun Yanal'ın Abdülkadir'in üzerine düşmesi lazım. Arda'yı nasıl bek oynattı biraz burnunu sürttü ve direnç kazandırdı, Abdülkadir'in de buna ihtiyacı var

artvints
01.04.2017, 14:50
abdülkadir'in 10 numarada değil merkezde oynayacağını düşünüyorum. çünkü defansif hassasiyetini görüyorum. takımın kazanması için oynuyor, bireysel özelliklerine oyun sıkıştığında başvuruyor ve çok basit oynuyor. bu yönüyle emre'yi hatırlatıyor bana. en azından yaş ilerledikçe merkeze evrilir.

Çağatay_
03.04.2017, 13:55
10 no olarak düşünülmesine, hele hele Messi yakıştırmalarına şiddetle karşı çıkıyorum. Ofansif orta saha olarak kullanabiliriz ama 10 no çok farklı bir olay, Yazıcı mesela o ağırlığı kaldırdı. Geri çekilsin diyenler var ona da karşıyım. Hücumu öğrensin kalsın orada. Geriye zaten geliyor, merkezde de kullanabiliyoruz. Çok takılmamak lazım, Yazıcı nın mevkileri ve yapabilecekleri kafamızda az çok şekillendi. Geliştirsin kendisini Mesut Özil olsun, her şey onun elinde.

Abdülkadir den Messi falan değil, İniesta-Modric-Verratti çıkarmaya bakalım. Merkeze yakın olmalı, kendisini orada geliştirmeli. Mesela Emre cibiliyetsizini düşünün, o tarz çift yönlü maestro çıkartabiliriz. Ofansif olarak da kullanabiliriz ama 10 no, Messi yakıştırmaları Abdülkadir e hiç uygun değil.

Rize maçında mutlaka 18 kişilik kadroda olmalı. Eğer skor avantajı yakalarsak 2. devre oyuna sokup biraz ısındırırız.

abdülkadir'in 10 numarada değil merkezde oynayacağını düşünüyorum. çünkü defansif hassasiyetini görüyorum. takımın kazanması için oynuyor, bireysel özelliklerine oyun sıkıştığında başvuruyor ve çok basit oynuyor. bu yönüyle emre'yi hatırlatıyor bana. en azından yaş ilerledikçe merkeze evrilir.

Önemli iki yorum. Yetenekli adamı hemen hücuma göndermek, koşan adamı hemen defansa göndermek gibi alışkanlıklar var. Böyle bir şeye gerek yok. Yazıcı ile arkalı önlü oynarlar, çok da güzel olur :)

Merkezde oynamaya uygun bir stili var, al-ver yapıp topu ileri taşıyabilen, takımı rahatlatabilen ve pas bağlantısı açabilen bir oyuncu. Fiziksel gelişimini iyi devam ettirirse merkezde oynamasına hiçbir engel yok.

Tuğrul
03.04.2017, 21:02
Hamle oyuncusu olarak oyuna girmeli, takıma ısındırılmalı.

Hani yedek kulübesi zengindir, kalitelidir oynamamasını anlayışla karşılarım.

Fakat Yusuf, Bero'nun olduğu yerde Abdülkadir'e şans verilmemesi kabul edilemez.

Harun CAN
03.04.2017, 22:33
Oyuna Aytaç'ın Yusuf Erdoğan'ın girdiği bir takımda her türlü Abdülkadir de girebilmeli.

Rize maçında Abdülkadir oyuna girse Rize bize bu kadar baskı kuramazdı. Çok eminim bundan.

Ayrıca gelişimini gerçek maçta oynayarak daha çok hızlandırır diye düşünüyorum.

Elin Dembelesi, Mpambe si MArtial'ı bir senede patladı gitti. Olunca oluyor yani...

sasone
03.04.2017, 23:56
Ya şu çocuğa yer açın kadroda Allah aşkına Ersun Hoca,bu adamlar özel yetenekler,bir şeyler bekleyeceğin tip oyuncular,korkmadan ver formayı.
Yazık oluyor.

esra61
04.04.2017, 00:01
Bu çocuktan hepimizin beklentisi oldukça fazla, hadi be çocuk güldür yüzümüzü.

Emre Veli
08.04.2017, 16:00
artık u21 de degil 11 de gormek istiyoruz. ersun yanal neden oynatmiyor acaba?

Fatih Çelik
08.04.2017, 16:05
Luca Modric v4.0 Limited. Yani beklentimiz bu yönde.

Emre Veli
09.04.2017, 23:26
Okay-Yusuf-Abdülkadir. allahim orta sahaya bak. minimum 10 sene oynar. son halka o, oynamali artik abdulkadir. 45 dakika verin 15 dakika verin ama oynasin artik.

Mert Zaman
10.04.2017, 00:04
Aytaç oyuna dahil olacağına neden tercih edilmez anlamıyorum

hay1699
10.04.2017, 00:30
Evet ama okay gitmezse...

Uğur Kalyoncu
10.04.2017, 06:10
Kalan 7 macin hepsinde sahada olmalı ..

Bu cocukta gelecek var ..

ogeday6106
10.04.2017, 11:02
beşiktaş u 21 maçında izledim , bu çocuk fizik olarak kesinlikle hazır değil. Şu ortamda oynatırsak bi anda kaybedebiliriz acele etmemek gerekiyor.

OFLU
10.04.2017, 12:25
10 dk da olsa oynat be hocam, kimse 10 dk için beklentiye girmez, ama çocuk çok değişir.

selcuk
10.04.2017, 14:21
10 dk da olsa oynat be hocam, kimse 10 dk için beklentiye girmez, ama çocuk çok değişir.

beklenti zaten artik en yüksek seviyede
hemde uluslararasi

tuttosport anketi bunu gösteriyor
2016 guardian yilin yetenekleri
uefa ana sayfasindan yayinlanan rapor...

Onur Erçetin
10.04.2017, 21:48
Fizik çok önemli nekadar yetenekli olursan ol fiziksel olarak belirli bir seviyeye gelemediğin vakit kaybolursun bu konuda kendisini geliştirmek için elinden geleni yapmalı.

Dünya futbolunda patlama yapması beklenen iki oyuncu örneği var : Martin Odegaard,Alen Halilovic

Bu iki oyuncunun da belirli bir seviyeye gelmesi için fiziksel açıdan güçlenmeleri ve kendilerini geliştirmeleri gerekiyor teknik kapasiteleri ve oyun zekaları oldukça yüksek ama yukarıda dediğim gibi fiziksel olarak belirli bir seviyeye gelmek çok önemli.

Abdülkadir inşallah beklenen gelişimi sağlar ve önemli bir yıldız olarak Trabzonspora büyük katkı sağlar.

Berkedogan
11.04.2017, 02:03
Son 20 dakka rakip yorulmusken oyuna alinsa is yapar en azindan guclenene kadar boyle sureler alabilmeli tecrube açısından . Merakla bekliyorum oynamasini.

Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6Şafak Aydın1
11.04.2017, 02:36
alt yapinin sorunu genc yaslarda kafeslerde egitiliyorlar, örnegin bir Trabzonspor U16 - Real Madrid U16 macini(ne maci olursa olsun) hatirlayan, gören, duyan oldumu bu güne kadar tarihimizde. Bir tane bile varmi abi. Bu degismedikce alt yapida bozuk üst yapida bozuk kalir. Milyonlarca borca girip Avrupa ligini basari sayip, legia varsovayi yenip kendini avutursun ancak.

ibrahim
18.04.2017, 19:53
Senin yerine biz çalışıyoruz galiba. Ankette Donaruma'ya bile fark attırmaya başladık. Sen nerelerdesin genç?

Anıl C
18.04.2017, 21:09
alt yapinin sorunu genc yaslarda kafeslerde egitiliyorlar, örnegin bir Trabzonspor U16 - Real Madrid U16 macini(ne maci olursa olsun) hatirlayan, gören, duyan oldumu bu güne kadar tarihimizde. Bir tane bile varmi abi. Bu degismedikce alt yapida bozuk üst yapida bozuk kalir. Milyonlarca borca girip Avrupa ligini basari sayip, legia varsovayi yenip kendini avutursun ancak.

Altyapinin umrunda degil genc takimlari uluslararasi turnuvalarda oynatmak. Anca rakip çemizgezekspor kıvamında. 5 tane atıncada yeni tekkeler, gökdenizler geliyo diye kendi kendilerine gaz veriyolar.

Saint Castillo
19.04.2017, 19:44
Senin yerine biz çalışıyoruz galiba. Ankette Donaruma'ya bile fark attırmaya başladık. Sen nerelerdesin genç?

Siz biraz erken çıktınız yola , kendisinin oylamadan haberi bile olmayabilir. Tek işi futbolculuk değil kendisinin bir hayatı var ve köklerin en verimli besin depoladığı çağda kendisi.

erenslash
21.04.2017, 12:13
bence hazır değil.olsa hocalar enayi mi sahaya sürmesinler? o kadar da değil! altyapı yeni yeni topluyor kendini.

Avrupadan da coach ve scout getirmek lazım altyapımızı iyi eğitip fabrikaya dönüştürebiliriz alman ve ispanya liglerine de satarız tabi bir dormund gibi alt yapımız olursa iyi para kazanırız.

Ozan Gözaçan
21.04.2017, 13:45
bu çocuk bence en akıllıca olacak şekilde fransa hollanda almanya ingiltere ispanya 2.liglerinden birine kiralama bedeli olmadan ama sezonda sakatlıklar ve cezalar dışında atıyorum 15 maç oynama zorunluluğuyla kiralansın ... ama 1 yıllık kiralansın... öteki sene başka takıma aynı şartlarla ... hatta mümkünse bu 3 yıl devam etsin ve başka liglere kiralansın ... hem dünya görüşü değişir... hem futbol görüşü değişir hemde olgunlaşır... ondan sonra bakarız adam mı olacak başka bişey mi ... yeteneklerine diyecek hiç bir şey yok ama daha çok yolu var...

ccd6167
21.04.2017, 19:06
bu çocuk bence en akıllıca olacak şekilde fransa hollanda almanya ingiltere ispanya 2.liglerinden birine kiralama bedeli olmadan ama sezonda sakatlıklar ve cezalar dışında atıyorum 15 maç oynama zorunluluğuyla kiralansın ... ama 1 yıllık kiralansın... öteki sene başka takıma aynı şartlarla ... hatta mümkünse bu 3 yıl devam etsin ve başka liglere kiralansın ... hem dünya görüşü değişir... hem futbol görüşü değişir hemde olgunlaşır... ondan sonra bakarız adam mı olacak başka bişey mi ... yeteneklerine diyecek hiç bir şey yok ama daha çok yolu var...

Dün ajax 11 de 2 tane 99 doğumlu çocukla avrupa liginde yarı final yaptı.

Bu çocuklara ufak oynayamaz muamelesi kiralama muamelesi yapmayalım. Büyük takımla idmana çıksınlar şimdiden büyük kulüp havasına büyük kulüp ortamına alışsınlar..2 . lige yollayıp oynatmaktansa bırak idmanlarda castillodan olcaydan çalım yesin onlara çalım atsın..

Örnek veriyorum 18 yaşında stoper olan x kişisi güngörene kiralansa durica ile idman yapmaktan daha fazla ne kazanabilir

Kemal Öztel
21.04.2017, 19:07
Fmde fark 2 olunca son 15 dk alıyorum kendisini pek dikkat çekmemiş fm scoutlarının ama Yazıcı iyi oyunda

Şanlı SanMarino
21.04.2017, 21:58
Bu çocuğu da kazanalım :)

Yazıcı 10 milyon avroya satılınca bu oynasın.

ibrahim
21.04.2017, 22:37

U16 takımımız Dynamo Zagreb, AZ Alkmaar ve Dynamo Kiev ile bir hazırlık turnuvasında karşılaşıyor bu hafta. Sabki okudular mesajını. :D

selcuk
25.04.2017, 11:35
u18 milli takimda 5 yemis takimi

artvints
25.04.2017, 16:24
oynaması konusunda messi'yi baz alıyorsak bu sene son lig maçında oynayıp bir gol atmalı. seneye türkiye kupası, avrupa ve ligde 15, 20 maç oynayıp 8, 9 gol atmalı, sonraki sezondan itibaren de yardırmaya başlamalı. koskoca messi'nin kariyerinin başladığı yılda abdülkadir. ilk golünü de attı aslında inşallah büyük bir kariyeri olur. hücumda tutunur golcü bir oyuncu olursa müthiş olur. olmazsa arkaya gelip çok iyi bir oyun kurucu da olabilir, allah yardımcısı olsun.

bu arada yaş olarak hesap hiç oynamıyor çünkü, messi 24 haziran, abdülkadir 25 haziran'da doğmuş, ay farkı yok. benzer üçgenlerde bile bu kadar benzerlik yok, sonuç da aynı olsun bir zahmet. :)

cewat
25.04.2017, 16:35
u18 milli takimda 5 yemis takimi

Onu bilmiyorum ancak şuan 1-0 öndeler Çek Cumhuriyeti karşısında :) İnşAllah golü Abduş atmıştır.

selcuk
25.04.2017, 17:46
oynaması konusunda messi'yi baz alıyorsak bu sene son lig maçında oynayıp bir gol atmalı. seneye türkiye kupası, avrupa ve ligde 15, 20 maç oynayıp 8, 9 gol atmalı, sonraki sezondan itibaren de yardırmaya başlamalı. koskoca messi'nin kariyerinin başladığı yılda abdülkadir. ilk golünü de attı aslında inşallah büyük bir kariyeri olur. hücumda tutunur golcü bir oyuncu olursa müthiş olur. olmazsa arkaya gelip çok iyi bir oyun kurucu da olabilir, allah yardımcısı olsun.

bu arada yaş olarak hesap hiç oynamıyor çünkü, messi 24 haziran, abdülkadir 25 haziran'da doğmuş, ay farkı yok. benzer üçgenlerde bile bu kadar benzerlik yok, sonuç da aynı olsun bir zahmet. :)

gelisim olarak messini gelisim süreci bence ideal

nuri sahin gibiler sonradan cok duraksiyor

gol konusuna gelirsek, abdülkadir ilk prof. golunu Trabzonspor icin kupada atti bile

Onu bilmiyorum ancak şuan 1-0 öndeler Çek Cumhuriyeti karşısında :) İnşAllah golü Abduş atmıştır.

evet, malesef dün rusyadan 5 yediler
bu abdülkadirin kaptan oldugu yas grubu

bu arada 40 milli macida devirmis
genc milli takimlar icin inanilmaz bir rakam

masallah

Ozan Yılmaz
25.04.2017, 17:59
https://youtu.be/fYETl0RZZNU

artvints
25.04.2017, 18:01
gelisim olarak messini gelisim süreci bence ideal

nuri sahin gibiler sonradan cok duraksiyor

gol konusuna gelirsek, abdülkadir ilk prof. golunu Trabzonspor icin kupada atti bile

evet, malesef dün rusyadan 5 yediler
bu abdülkadirin kaptan oldugu yas grubu

bu arada 40 milli macida devirmis
genc milli takimlar icin inanilmaz bir rakam
17 yaşında piyasaya çıktı, 18 yaşında fazla süre almaya başladı ama hala cılızlığı belli oluyordu, 19 yaşına girdiği sezon fizik olarak çok gelişmişti, esmeye başladı. 20 yaş civarı sakatlandı, o aralar teklediği oldu. 21 yaşında 10 numarayı aldı, her sezon 40, 50 gol attı. 24 yaşında top sezonunu yaşadı 73 gol attı ama bir önceki sezon daha iyi bir takım, oyun ve heyecan vardı. sonrası standart olarak gidiyor ama 25 yaşına kadar sahada yaptıkları çok acayip, kimseyle karşılaştırılmaz bile. gelmiş geçmiş en iyi oyuncu :)

selcuk
25.04.2017, 18:12
17 yaşında piyasaya çıktı, 18 yaşında fazla süre almaya başladı ama hala cılızlığı belli oluyordu, 19 yaşına girdiği sezon fizik olarak çok gelişmişti, esmeye başladı. 20 yaş civarı sakatlandı, o aralar teklediği oldu. 21 yaşında 10 numarayı aldı, her sezon 40, 50 gol attı. 24 yaşında top sezonunu yaşadı 73 gol attı ama bir önceki sezon daha iyi bir takım, oyun ve heyecan vardı. sonrası standart olarak gidiyor ama 25 yaşına kadar sahada yaptıkları çok acayip, kimseyle karşılaştırılmaz bile. gelmiş geçmiş en iyi oyuncu :)

aynen öyle

birde detayli incelersen

ilk 4-5 sezonda anca 100 gol atti messi

sonra her 2-2,5 yilda 100 gol dalyasi var, son 100 golü 3 sene sürdü

bu istatistikden bile 21 yasinda gercek performansini vermeye basladigi görülüyor

yani önümüzdeki 2-3 senede abdülkadirden bu takimi sirtlamasini bekleyen cocuga bos baski üretenlerdir
seneye toplam 1000 dakikaya gelirse bence inanilmaz iyi rakam olur, kupada olacagi icin bu mümkün
ama 500 dk altindada kalmamalidir

artvints
25.04.2017, 18:20
aynen öyle

birde detayli incelersen

ilk 4-5 sezonda anca 100 gol atti messi

sonra her 2-2,5 yilda 100 gol dalyasi var, son 100 golü 3 sene sürdü

bu istatistikden bile 21 yasinda gercek performansini vermeye basladigi görülüyor

yani önümüzdeki 2-3 senede abdülkadirden bu takimi sirtlamasini bekleyen cocuga bos baski üretenlerdir
seneye toplam 1000 dakikaya gelirse bence inanilmaz iyi rakam olur, kupada olacagi icin bu mümkün
ama 500 dk altindada kalmamalidir
o yüzden avrupa kupalarına katılalım istiyorum. bir kaç maç oynatılabilir grupta.

yusuf yazıcı'dan da örnek verilebilir. o da erken gözüktü aslında ama onunla ilgili böyle haberler yoktu. 18'den 19'a geçerken fiziksel gelişimi net gözüktü. 20 yaşında da performans vermeye başladı. 21 yaşında ideal oyuncu olacak. 25 yaşına kadar iyi sezonlarını geçirmek zorunda sonrası belli çizgiye oturur.

buradan hareketle hangi oyuncuya ne zaman, ne kadar süre verileceği ne zamana kadar bekleneceği falan çok net çıkarılabilir. 18, 19 yaşında fiziksel olarak geliştir, forma vermeye başla. 20, 21 yaşında ideal kadroyu zorlayabilecekse önünü aç. 25 yaşına gelip kadroya yerleşemeyeni gönder.

selcuk
25.04.2017, 18:30
o yüzden avrupa kupalarına katılalım istiyorum. bir kaç maç oynatılabilir grupta.

yusuf yazıcı'dan da örnek verilebilir. o da erken gözüktü aslında ama onunla ilgili böyle haberler yoktu. 18'den 19'a geçerken fiziksel gelişimi net gözüktü. 20 yaşında da performans vermeye başladı. 21 yaşında ideal oyuncu olacak. 25 yaşına kadar iyi sezonlarını geçirmek zorunda sonrası belli çizgiye oturur.

buradan hareketle hangi oyuncuya ne kadar süre verileceği ne zamana kadar bekleneceği falan çok net çıkarılabilir. 18, 19 yaşında fiziksel olarak geliştir, forma vermeye başla. 20, 21 yaşında ideal kadroyu zorlayabilecekse önünü aç. 25 yaşına gelip kadroya yerleşemeyeni gönder.

25 bence cok gec
22 yasinda 15-16 kisilik rotasyona giremeyeni yollamalisin

özellikle furkan tas, ugurcan caki ve ibrahim demir 3lüsü bence kiralanmali

ugurcan slovakya 1. liginde rahat oynar, ramillen oraya bir kapida actin
biseyler neden olmasin

diger ikisi ancak tff de oynar

abdülkadir parmakda birtürlü sicramayi yapamadi
batuhan ve mertcan gibi performanslari zirve yapan ama halen Ts kaltesinde olmayan cocuklar var...

altyapi zor is, ins bu cocuklarin hepsi dogru yerlere yerlestirilir

özellikle abdülkadir parmak ve batu artaslan karabüke kiralanabilinse bence cok iyi olurdu...

Körler sağırlar birbirini ağırlar :) daha oynayamayan adami messi ile kıyaslıyorlar

messiylen kiyaslayan yok

ama bunu senin kadar ileri zekalilar anlamaz

biraz okusaydin oynama süresi ve yasina göre oyuna katki gelisimi konusuluyor
futbolu degil

sen git uzmanlik alanin olan curlingle ilgilen

batuhanTs
25.04.2017, 18:34
Körler sağırlar birbirini ağırlar :) daha oynayamayan adami messi ile kıyaslıyorlar

batuhanTs
25.04.2017, 19:53
messiylen kiyaslayan yok

ama bunu senin kadar ileri zekalilar anlamaz

biraz okusaydin oynama süresi ve yasina göre oyuna katki gelisimi konusuluyor
futbolu degil

sen git uzmanlik alanin olan curlingle ilgilen
Türkçe anlamıyla kıyas diyoruz biz sizin oralarda ne denir bilemem uzak kalmışsınız buralara belli

selcuk
25.04.2017, 20:20
@batuhanTs (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=41340)

bizim buralarda bunu diyorlar

http://niklasinorge.blogsport.de/images/curlingbukser.jpg

yanlız onu boş kafalar anlamaz onuda biliyorsundur :)

onun icin sadece senin gibi ileri zekali kardesimle bunu paylasiyorum :ok

bir gün cözüp bizide aydinlatacaksin

sana inaniyoruz

ilk önce şunu öğreneyim sizin oralar neresi curling in anavatanı neresi kafalar buz tutmuş sanırsam neyse abdülkadir > messi diyordunuz siz devam edin

denklemi cözememissin

ömür= 61 x messi

olacakti
e=mc2 den yola cikarak, sen yanlislikla gauschu kullandin sanirim

batuhanTs
25.04.2017, 20:25

yanlız onu boş kafalar anlamaz onuda biliyorsundur :)

batuhanTs
25.04.2017, 20:32

onun icin sadece senin gibi ileri zekali kardesimle bunu paylasiyorum :ok

bir gün cözüp bizide aydinlatacaksin

sana inaniyoruz

ilk önce şunu öğreneyim sizin oralar neresi curling in anavatanı neresi kafalar buz tutmuş sanırsam neyse abdülkadir > messi diyordunuz siz devam edin
selcuk vayyyy alman esprisi en sevdiğim yummy

Mert Oğuzlu61
06.05.2017, 23:36
Abdulkadir i adam akilli sadece Konya macinda izleyebildik ve o macta cocuk az kalsin takimi tek basina gruplardan cikaracakti, Konya ya karsi ezilmeden cikti oynadi.

Dunyanin en iyi orta saha oyunculari arasinda gosterilen Verratti ve Kante de 1.65 boy var. Ben bunlari izledikten sonra fiziksel goruntuye, boy posa karsi dusuncelerimi biraz törpüledim. Bu cocuk seneye hic oynayamayacak, belki kupa maclarinda oynar ama ligde yeni transferlerden sonra hic sans bulamaz. Ersun hoca Aytac a verdigi sansi sansi Abdulkadir e verse Emre Mor gibi parlayip piyasa yapacak ama yok, genc oyuncuya alerjisi var adamin.

Sefaenes
06.05.2017, 23:57
Biri kadro dışı kalmadan Ersun yanal tarafından forma vermez. Yazıcı bile anca öyle kazandık. Ersun Hocanın yazıcı ben çıkartın demeye hakkı yok.

Fatih Çelik
07.05.2017, 00:14
Ersun Hoca'nın Rodallega değişikliğinden sonra seni oynayacağından ümidimi kestim. Umarım formayı alırsın ya da banko ilk 11 oynayabileceğin bir takıma kiralanırsın Allah kolaylık versin ne diyeyim.

İbrahim CİHAN
07.05.2017, 00:28
Ben şans bulsa Yusuf Yazıcı'dan daha etkili olacağına inanıyorum. Ama şansı ne zaman bulur bilinmez.

esra61
07.05.2017, 00:37
Umarım Ersun hoca seni görmezden gelip heba etmez.

Ozan Yılmaz
07.05.2017, 00:44
Yazıcı, Ekici piyangosuyla takıma monte olma şansı yakaladı, Ömür'e de böyle bir piyango vurur mu? Çok zor görünüyor şu an. Başka nasıl girecek kadroya? Hocanın ısındırması lazım ama o da pek bu işlere bulaşmıyor nedense.

artvints
07.05.2017, 01:04
Yazici ve abdulkadir'in diger genc oyunculardan farki var. A takimla sezon basindan beri antremana cikiyorlar. İkisi de takimin parcasi. Diger butun genc oyuncular kiralik verildi. Bu oyuncular icin de belli bir plan yapildigi acik. Kisa sureler verilebilir ama o da hocanin tarzi degil. Yusuf'u ilk yari 5, 10 dakika bile oyuna almiyordu simdi oyundan cikartmiyor. Skor baskisi ile alakali bir durum olabilir. Genc oyuncularin kurtarici olarak oyuna girmesini dogru bulmuyor olabilir. Formayi alacak kivama geldiginde takima yerlesecektir. Bu da ilk onbirde acilan bir bosluk sonucunda olacaktir. Cogu genc oyuncunun hikayesi boyle baslar buyuk takimda oynuyor ise, bunda garip bir durum yok.

Sezon basinda yusuf uzerinden planlama yapilsa taraftar kazan kaldirirdi. Genc oyuncuya sans gelecek ve kendini kanitlayacak. Sonra ciddi bir sekilde planlamaya dahil edilecek. Bu isler boyle olur.

ayrıca diyelim ki, samba sow'un yusuf'un ayaklarını yerden kesen müdahalesini abdülkadir aldı ve fiziksel zayıflığından ötürü sakatlandı. hesabını siz verir misin? hayır.

cınar#7
07.05.2017, 06:39
Umarım Ersun hoca seni görmezden gelip heba etmez.

ediyor bile bu sezon şans buldu mu?

doktor
07.05.2017, 15:27
Abdülkadircim bu sene tüm şartlar müsaitken oynatılmıyorsan seneye Ersun hoca seni oynaymaz. Bence Avrupada kendini geliltirebileceğin bir takkma git

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

doktor
07.05.2017, 15:27
Harcatma kendini

doktor
07.05.2017, 15:47
Mehmet ekici olayı ve Beronun sakatlanması sonrası Yusufa şans eseri verilen şans sana gelmeyebilir. Kendi şansını kendin yarat çünkü Avrupa potansiyelli olduğunu biliyor seni isteyen takımlar olacaktır.

doktor
07.05.2017, 15:59
Dünya gözüyle şöyle bi 15 dakika izleyemeyecekmiyiz seni süperligde yeter artık ya. Hadi fiziği yetersiz diyolar tamam ama ulan 17 yaşında bu çocuk 15 dakikayıda mı kaldıramayacak. Ben inanmıyorum artık söylenenlere bu takımda genclere ve o gençler içerisindede en potansiyelli adam olan Abdülkadire şans verilmiyor.

selcuk
07.05.2017, 16:02
Dünya gözüyle şöyle bi 15 dakika izleyemeyecekmiyiz seni süperligde yeter artık ya. Hadi fiziği yetersiz diyolar tamam ama ulan 17 yaşında bu çocuk 15 dakikayıda mı kaldıramayacak. Ben inanmıyorum artık söylenenlere bu takımda genclere ve o gençler içerisindede en potansiyelli adam olan Abdülkadire şans verilmiyor.

bu sezon sanmam

altyapi finalleri ve milli takim turnavalari su an üst üstte geliyor

2 altyapi kategorisinde ve 2 milli takimda oynuyor

ccd6167
08.05.2017, 09:19
Seni oynatmaz bu hoca koçum .. Adam sahada dik oynayan adamı değiştiriyor seni hiç oynatmaz.. Adam hoca ama yetenek nedir daha farkında değil.. Senin yaşındaki adamlar avrupada finale taşıyor takımı hocası taşıtıyor.. Biz de tam tersi.. Yetenek fukarası adam sahada kalıyor hocasının sayesinde..

Boya takılan olmuş birde.. 1.69. 1.70 ile büyük ihtimal gelişimi tamamlar..

Mert Acar
15.05.2017, 20:46
Artık şans bulmalı yavaş yavaş..

kanterts
15.05.2017, 23:32
Bu fizikle Süper Ligde ezilir diye düsünüyorum. Ha 2.5 milyon Euro verdigimiz yeteneksiz Bero yerine Sans bulmaliydi tabiki. Neyse bu Sezon bitti. Güclenmeli simdi.

tonya55
15.05.2017, 23:36
sezon öncesi kampinda kendini gösterir insallah.

İbrahim CİHAN
16.05.2017, 00:22
Aytaç'ın forma şansı bulabildiği bir takımda, bir şekilde sana da yer açılmalı. 10-15 dk oynasın bari son 3 maç.

Onur Erçetin
16.05.2017, 10:51
En azından bir dribbling yapar,çalım atar,verkaç yapar ve takımı atağa kaldırırdı ama torpilli olmadığı için oynama şansı pek yok.

cem1990
20.05.2017, 16:37
Son 3 maçta kendine yer bulmalı.
Aytaç gireceği yerde ise her türlü oynar

zafer6161
21.05.2017, 23:58
Abdu ancak şöyle oynar.tıpkı yusuf gibi.seneye 2.yarı okay da ekici gibi yapar kadro dışı kalır. o sekilde

selcuk
22.05.2017, 00:43
sezon basi 250 dakika toplarsa cok iyi olur demisdik

su an 185 dakikada

17 yasindaki bir cocuk icin cok iyi deger

seneye hedef 500 dakika olmali ideal bir gelisim icin

avrupa kupalarina kalirsak, oradaki elemeler ve Türkiye kupasinda rahatca bu süreyi alabilecektir, belkide dahada cok

sezon basinda abdülkadir ve yaziciya sallayanlar simdi nedense onlardan medet umuyor
bence daha cok hocaya camur atmaya yer ariyorlar...

Sefaenes
22.05.2017, 15:03
Abdulkadir fiziği zayıf diyen arkadaşlar acaba Emre Mot fiziği ne kadar oda 16 yaşında oynaya oynaya Dortmund da geldi şans da buldu ama karekter olarak hocasının gözünde düştü

Travelair
22.05.2017, 15:09
Emre Mor çok hareketli bir futbolcu. Abdülkadir ise ona göre çok daha durağan. Bu yüzden fiziksel müdahaleye daha çok maruz kalır. Eski takımının ve liginin durumu da bizimle aynı değil

Sefaenes
22.05.2017, 17:25
Emre Mor çok hareketli bir futbolcu. Abdülkadir ise ona göre çok daha durağan. Bu yüzden fiziksel müdahaleye daha çok maruz kalır. Eski takımının ve liginin durumu da bizimle aynı değil

Tamam da Emre Mot bizim altyapıda çıksa inan birisi kadro dışı olmadan asla oynayamazdı. Türk hocalarında gençlere şans verme cesareti yok hepsi korkak.

jairzinho
23.05.2017, 13:04
bero yu onazi nin yanında oynatıp elindeki yetenekli değeri oynatmamak akıl alır gibi değil.

UğurB
23.05.2017, 14:30
Abdulkadir'in oynamasini ve farkini gostermesini bende cok istiyorum ama biraz sabir.
Yavas yavas.
10 oyuncusu cok iyi isleyen sisteme 11. olarak katma imkani olabilir ama sistem oturtmaya calisan bir ekipte oyuna atmak onun ozguvenini zedeleyebilir.
Gelecek sene rotasyona girse 18-19 sezonunda 19 yasinda ilk 11e yerlesebilir.

Onur Erçetin
23.05.2017, 17:00
Abdulkadir'in oynamasini ve farkini gostermesini bende cok istiyorum ama biraz sabir.
Yavas yavas.
10 oyuncusu cok iyi isleyen sisteme 11. olarak katma imkani olabilir ama sistem oturtmaya calisan bir ekipte oyuna atmak onun ozguvenini zedeleyebilir.
Gelecek sene rotasyona girse 18-19 sezonunda 19 yasinda ilk 11e yerlesebilir.

Güzel kardeşim 90 dk oynasın demiyoruz ki gerekirse 5 ya da 10 dk oynat en azından son durumunu görelim kimse fiziksel açıdan tam olarak hazır olmayan gelişim katetmesi gereken bir oyuncuyu uzun süreler oynat demiyor ki ama sen adama hiç şans vermeyip gidipte defans yapacam deyip onu da yapamayan Aytaçı devamlı oyuna alırsan ozaman eleştirilirsin.

Uğur Ö.
23.05.2017, 20:44
5 - 10 dk dahi oynamaması banada saçma geliyor. 2 farklı önde olduğumuz zamanlar oldu, o anlarda girebilirdi belki.

selcuk
23.05.2017, 21:04
25 metreden frikigi catala takti

artvints
24.05.2017, 13:11
fizik olarak hazır olduğu andan itibaren şans bulmaya başlayacak. şampiyonluğa oynamamız bir şeyi değiştirmez. avrupa ligi bu açıdan iyi olurdu. yusuf yazıcı da 17 yaşında oynadı incecik bir çocuktu. 5, 10 dakika oynaması veya oynamaması çok birşey değiştirmedi. akıllı çocuk, 18 yaşından, 19'a geçerken her hafta, her ay gelişim içinde oldu, özellikle fizik olarak çok gelişti ve ciddi bir şekilde planlamaya dahil edilen bir oyuncu oldu.

jairzinho
25.05.2017, 16:14
bugün avrupada 99 -98 doğumlulara 1000 dakika süre veriyorlar aga.

beroya 1200 dakika vereceğine ömüre ver bu süreyi.bero ne yaptı.1 gol 2 asist. 2.5 milyon avro bonservis.yazık

biraz eldeki değerlerin farkında olmak lazım .

artvints
28.05.2017, 19:18
ilk 11 yine tehlikeye girdi, çocuğun şansı yok bu sene :)

artvints
01.06.2017, 15:38
http://www.tff.org/default.aspx?pageID=286&ftxtID=27276

Ahmet Malkoçoğlu
01.06.2017, 15:42
ilk 11 yine tehlikeye girdi, çocuğun şansı yok bu sene :)
Neden ?

artvints
01.06.2017, 18:24
Neden ?

ne biliyim genç oyuncu oynattılar diye laf söz çıkartılır ama oynaması lazım. bütün ülke izleyecek. stresli bir maç olacak. gösterdiği performans kayda değer olur, maçı izlemek için önemli bir sebep daha olur.

Mustafa YILMAZ
08.06.2017, 14:08
bu sene oynatılmamasından sonra kendisine yusuf şansı diliyorum bir ekici'de ona lazım yoksa mecbur kalmadıkça oynatmayacak ersun seni.

az sürede attığın pasların tadı damağımda kaldı kardeşim inşallah bu formayı hakettiğin şekilde giyeceksin.

ccd6167
09.06.2017, 12:01
Aç sabah akşam edgar davids videolarını izle..

merdeme
30.06.2017, 14:28
Aç sabah akşam edgar davids videolarını izle..

Azcık da yemek ye, güçlen.

http://www.trabzonspor.org.tr/download/images/3_4718369687.jpg

yazıkoldu
30.06.2017, 15:30
kiraya verilsin.

ccd6167
30.06.2017, 15:31
Azcık da yemek ye, güçlen.

http://www.trabzonspor.org.tr/download/images/3_4718369687.jpg

Size olarak emre mordan geniş.. 1.70 boyu kurtarır.. Genişlemesi lazım biraz daha..

Emre Veli
30.06.2017, 15:32
olağanüstü zayıf. maalesef omuzları da dar. ama tüm bunların yanında süper yetenekli. çok çalışmalı

Yiğit Gayretli
30.06.2017, 15:33
Abdül, inşallah profesyonel destek alıyorsundur kardeşim... Gelişimini tamamladığın zaman artık vücudunu da genişletmeye başlaman gerek. 2-3 gömlek birden atlatacak bu sana ve hatta oyun stilinde bile değişime neden olacaktır.

selcuk
30.06.2017, 17:28
18 yasina basti

baskannnn uzun süreli sözlesmeyi yapsana
neyi bekliyoruz

Murat'
30.06.2017, 17:45
Şu bıyığı sakalı falan kessin bence. Çok güçsüz gibi duruyor, gerçi Emre Mor da tam Abdülkadir'in fiziğinde.

TSKara61
30.06.2017, 19:15
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/05/11/19/3401E49900000578-3584630-Sanches_strength_and_dynamism_will_give_Bayern_add ed_bite_in_the-a-8_1462990147863.jpg

19 yasinda Portekizli Renato Sanches. Zenci falan deyip cahillik etmeyin.

Boyle bir vucuda sahip olmanin tek geregi, dogru beslenme ve vucut calisma.

Profesyonel bir sporcunun baska isi ve gecerli bahanesi yok.

selcuk
30.06.2017, 19:21
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/05/11/19/3401E49900000578-3584630-Sanches_strength_and_dynamism_will_give_Bayern_add ed_bite_in_the-a-8_1462990147863.jpg

19 yasinda Portekizli Renato Sanches. Zenci falan deyip cahillik etmeyin.

Boyle bir vucuda sahip olmanin tek geregi, dogru beslenme ve vucut calisma.

Profesyonel bir sporcunun baska isi ve gecerli bahanesi yok.

adamin anatomik 1 kasi fazla olmasini gectim
bunun allah vergisi vucut yapisi ve genlerlende alakasi var

abdülkadirde 3 ayda kolaylikla vucudunu böyle sisirebilir, ama sonra ne dogru dürüet hareket edebilir, ne hizi kalir

her vucut yapisina göre calisma vardir
messi, iniesta öyle sisik olmamasina ragmen nekadar güclü olduklari ortada...

yazıkoldu
30.06.2017, 19:22
tamamen fos çıkacak diye içimde bir his var.

inşallah yanılırım hislerimde.
1 yıl kiraya verelim.
forma şansı bulsun.

seneye bakalım.

selcuk
07.07.2017, 15:22
2-3 gün pompalayinca degisim kendini hemen göstermeye basladi

https://pbs.twimg.com/media/DEIZcoLXsAA-YNS.jpg

tatilden gelen adam referans gösterilemeyeceginide yavas yavas anlamak gerek...

Mert Zaman
09.07.2017, 02:43
Kucka da geldi şans verilmesi zor artık kesinlikle güveniyorum ama geçen sene aytaç o kadar süre aldı şimdi neler olur acaba

merdeme
11.07.2017, 22:23
http://www.trabzonspor.org.tr/download/images/16_8666666276.jpg

Ahmet Almacı
11.07.2017, 23:14
Hayy yarabbim tipe bak böyle yanında olcak canın sıkıldığında karşına oturtup tokatlıyacaksın :)) Hazırlık maçlarını verimli geçir yavaş yavaş oyuna girmelisin evlat

ibrahim
12.07.2017, 10:30
Omuzları mı genişledi ne? :)

alper*
12.07.2017, 13:13
Şimdi sabah kalksam, gazeteyi elime alsam ve bir haber görsem;

"Takımdaki yetkililer karar vermiş ve demişler ki Yusuf Yazıcı 10 numara, yedeği de Abdülkadir Ömür."

Şampiyonluk gibi beklentilerim yok.

Böyle bir haber, beni Junuzovic'ten daha çok heyecanlandırır.

Emre Veli
12.07.2017, 14:14
Hocaya kiziyoruz oynatmadigi icin ama bu fizikle iyi bir futbolcu olmak imkansiz.

Sagda solda messi guzellemesi yapan adamlar tv ekranindan bir baksin bakayim messi hic o bahsettiginiz fizikte görünüyor mu? adamda bir sirt var carpsan geberirsin. 2 kisi çekiyor dusuremiyor kendisini. çok güçlü. gerci 1.70 boyu icin süper bücür gibi aptal lakabi kendisine koyanlar kesin ronaldocu, adam gayet iyi bir boya sahip. kimse xavi ve iniestanin 170 oldugunu bilmez, bir sey demez, messi olunca süper bücür:D

SamZuk
13.07.2017, 18:01
Abdülkadir yeteneklisin ama çalışman lazım. Yönetimin senin icin özel hoca tutması lazım. Fiziksel yönden bir an önce kivama gelmelisin. Daha çok çalış ve efsane ol.

tRaiNer
30.07.2017, 21:26
Birileri 10 numara mı arıyordu ? Biliyoruz Abdülkadir buradasın. Zamanla onlarda bilirler inşAllah çok çalış.

Ozan Yılmaz
30.07.2017, 21:42
Bu sezon umarım fazlaca süre alma şansı bulur.

DeAgLeMaNyAq
30.07.2017, 23:54
Hiç değilse artık kulübede olacak...

selcuk
31.07.2017, 00:35
helal olsun

mac sonu yanimda 4 8jk li ve sikeci telefonlari eline alip 19 numarayi arastirmaya basladi
ne gururlandim

Saint Castillo
31.07.2017, 01:23
Yazıcı, Abdüş ve Cafer 5 yıl içinde çift haneli bonservisler getirerek ayrılırlarsa ancak kulüp bazı şeyleri aşmış olur. Bu arkadaşlar gerçekten diğerlerinden farklı.

Ufuk
31.07.2017, 01:25
Tek bir pozisyon ile yeteneğini belli etti. Orta sahadaki hareketli oyuncu eksiğini bazı maçlarda giderebilir. Hoca burada oynatılmıyor diyenlerden daha çok düşünüyordur Abdülkadir'i eminim. Aytaç batıracağına Abdülkadir batırsın diyenleri de anlıyorum ama (anahtar kelimemiz ne) sabır :D

Furkan Tütüncü
31.07.2017, 09:45
Ben dahil bir çok arkadaş zaman zaman 10 numaraya yazdık kendisini. Fakat esas rolü defansif oyun kurucu bu arkadaşın.

merdeme
31.07.2017, 10:54
Yazıcı'yı kadroya yazmak aklımızda bile yokken, Ekici'nin kadro dışı kalmasıyla Yazıcı kurtarıcımız oldu. Abdülkadir neden olmasın?

hofsaale
31.07.2017, 11:06
keske yazici gibi banko oynamaya baslasa..hic bir Transfer beni daha fazla mutlu etmez...

TSemih61
31.07.2017, 21:39
Şampiyon olamıyorsak veya şampiyonluğa oynayamıyorsak bari yıldız oyuncu yetiştirelim de oradan tatmin olalım. Bu sene daha çok süre bulur umarım, yaşı geldi...

Uğur Kalyoncu
01.08.2017, 00:19
Castillo ile birlikte izlerken heyecanlandigim takimdaki tek oyuncu..

Elinde muthis adamlar vardir süre bulamaz bir nebze anlarim ama su mevcut takimda hatırı sayılır süreler almazsa bunun bende izahi olmaz..

Ekici gitti Yazici geldi 8 numara alamadık bu durumda insallah Abdulkadire vesile olur..

Yiğit Gayretli
01.08.2017, 08:36
Bir 8 numaranın tam manasıyla yetişmesi 25-26 yaşlarını bulur.

Abdülkadir, çok fazla çalışmalısın. Bu çalışma sadece fiziksel yorgunluk değildir. Bu işin matematiğine de, psikolojik tarafına da hakim olmalısın.

Fatih Çelik
01.08.2017, 08:40
Senden vücut yapmanı değil güçlü olmanı bekliyoruz kardeşim. Oyun zekan zaten yaşına göre üst düzey üstüne koymaya devam. 20 yaşında orta sahayı tek başına çekip çevireceksin daha :)

tonya55
01.08.2017, 09:55
bu sene süre almalı yedek kulubesi yanlıs görmediysem yeni sezonda 21 kisi olacakmıs buda avantaj

artvints
01.08.2017, 13:48
Emre 16 yaşinda hafif hafif oynamaya başladi. 21 yaşina geldiğinde dünya kupasinda milli takimin orta sahasini idare ediyordu.

Abdülkadir'de benzer yetenekler var, bu sene fiziksel olarak gelişme yaşayacaktir. Orta sahadaki boşluktan abdülkadir çikabilir.

Biraz çekingen oynadiğini fark ediyorum. Boşluklari tam kullanmiyor, topu çabuk ayağindan çikariyor.

Yazici'nin etkili olmasi için dar alanda tek pasla oynamasi gerekir ama abdülkadir öyle değil. Abdülkadir daha geniş alanlarda top taşiyarak, pozisyonlari zorlayarak oynamali. Çünķü çabukluk ve patlayici özelliği var. Pasi hemen almak üzere vermeli, oyunun merkezinde olmali. Bunlari yapmasi için özgüvene ihtiyaci var. Bu sene bir başlangiç görürüz umarim.

nbay
01.08.2017, 15:15
teknik direktör şansı yanında olmalı . yoksa zor olacak forma giymesi.

sasone
01.08.2017, 15:30
Bu sene formayı alır sırtına yavaş yavaş,o fizik güce kavuşmuş gibi görünüyor.

Yavuz Hasan
03.08.2017, 00:48
keşke as takımla görebilseydik aykutun yusuf oynadığı takımda ne kadar oynanabilecekse o kadar oynadı

selcuk
03.08.2017, 01:07
21 oyunculu mac kadrosu kuralinin en büyük kazanani olacak

.....

merdeme
03.08.2017, 12:31
Dün kendini gösteremedi. Fakat Ersun Hoca azar azar kullanacak galiba.

nbay
07.08.2017, 16:08
bir anket yapılmıştı bir kaç ay önce avrupada bir sitede ismini unuttum . o listedeki rakiplerinin hemen hemen hepsi şimdi aşağıdaki listede varlar . abdulkadir ise daha süre alamıyor. biz mi çok acele ediyoruz forma giysin diye, oyuncu mu yetersiz yoksa hoca mı oynatmıyor ?

http://www.sporx.com/futbol/ekstra/gelecek-sezona-damga-vurmasi-beklenen-30-genc-starSXGLQ27455SXQ?sira=31

TSemih61
08.08.2017, 01:13
Kaç senedir ne ligde ne kupada ne de başka bir şeyde iddiamız olmamasına rağmen süre verdiğimiz tek genç oyuncu Yusuf Yazıcı. Yahu bu rezaleti Avrupa'da kimseye anlatamazsın. Yok yani böyle bir şey.

2012-2013'ten bu yana başka bir kulüp bü döngüye girseydi en azından ilk 11 seviyesinde 3-4 oyuncu çıkarırdı bu süreç oyunca. Abdülkadir geçen sezon en az 700-800 dakika oynamalıydı. Hele hele son maçlarda hep süre almalıydı.

İnsan üzülüyor gerçekten kaçan fırsatlara. Geçen twitter'da görmüştüm, genç oyuncuya çık oyna denmesi yanlış gibisinden. Adama öğretici, mentör gibi davranmıyorsun, çık oyna bakalım nası oynucan diye sahaya sürüyorsun sonra. Guardiola 30 yaşındaki futbolcuya bile naısl oynaması gerektiğini gösteriyor bizdeki hocaların bunu yaptığını düşünmüyorum sıkıntı burada.

ccd6167
22.08.2017, 11:13
bir anket yapılmıştı bir kaç ay önce avrupada bir sitede ismini unuttum . o listedeki rakiplerinin hemen hemen hepsi şimdi aşağıdaki listede varlar . abdulkadir ise daha süre alamıyor. biz mi çok acele ediyoruz forma giysin diye, oyuncu mu yetersiz yoksa hoca mı oynatmıyor ?

http://www.sporx.com/futbol/ekstra/gelecek-sezona-damga-vurmasi-beklenen-30-genc-starSXGLQ27455SXQ?sira=31

Aytaca şans bulan hoca bu sonuçta.

Yanlış sularda yüzüyorsun ömür.. İnşallah biz yanılırız

Çağatay_
22.08.2017, 11:28
Hiç şans bulamaması saçmalık. Girdiği maçlarda her zaman farklı işler yaptı.

Oyuncular bu yaşlarda 20-30 dakika süreler alarak ısıtılırsa gelişimleri de sağlıklı ve hızlı olur.

İlkhan
22.08.2017, 11:52
Hiç şans bulamaması saçmalık. Girdiği maçlarda her zaman farklı işler yaptı.

Oyuncular bu yaşlarda 20-30 dakika süreler alarak ısıtılırsa gelişimleri de sağlıklı ve hızlı olur.Öyle de alaves maçında çok güçsüzdü hocam. Yeterli görünmüyor halen.

Çağatay_
22.08.2017, 11:57
Öyle de alaves maçında çok güçsüzdü hocam. Yeterli görünmüyor halen.

50 dakika oynaması şart değil... 15-20-30... Böyle böyle alışacak, ısınacak.

Gerekirse Belçika ya da Hollanda liglerine kiralık verilebilir.

TolgaTopçu61
24.08.2017, 17:01
Abdülkadir Ömür'e Milli Davet!

U19 Milli Takımımızın, 1 Eylül 2017 tarihinde İtalya ile deplasmanda oynayacağı hazırlık maçının aday kadrosuna Takımımızdan Abdülkadir Ömür davet edildi.

TSemih61
26.08.2017, 23:44
10 dakikada yaptıklarını 10 maçta yapamayanlar var. Oyuna getirdiği hareketlilik ve yaptığı paslaşmaları yapabilecek kaç oyuncu var bu takımda? Son dakika o boyunla o topu da indirdin ya helal olsun. Seni oynatmayanlar bir mesaj almıştır umarım.

smart
26.08.2017, 23:44
Bak güzel kardeşim, en kötü karar, karasızlıktan iyidir. Bugün napacağını düşünmekten 2 hücumumuzda saçma sapan top kaybettin. Onun dışında sağdan içeri çıkarıp Mas'ın önlediği pasın gayet güzeldi. Her türlü rotasyon oynarsın.

Uğur Ö.
26.08.2017, 23:47
10 dakikada yaptıklarını 10 maçta yapamayanlar var. Oyuna getirdiği hareketlilik ve yaptığı paslaşmaları yapabilecek kaç oyuncu var bu takımda? Son dakika o boyunla o topu da indirdin ya helal olsun. Seni oynatmayanlar bir mesaj almıştır umarım.

Bero ve Bondonda gibi etkisiz elemanlardansa bu çocuğa en azından 30 dk ortalama süre vermek gerekiyor.

acan61
26.08.2017, 23:49
Olmayacaksa bile oynat ki olmadığını görelim kaldı ki şu çocuğa fizik yüklemeyen antrenor antrenor değildir başka bir şeydir

selcuk
26.08.2017, 23:51
masallah
5 dakikada bile farkini koydun ortaya

Mustafa YILMAZ
26.08.2017, 23:52
32 yaşında ki sosa'ya messi muamelesi yapıp kapısında yatacağına 18 yaşında ki bu çocuğa şans ver.

sadece bu maçta 5 dakikada yaptıkları için değil kumaşı belli olduğu için. yazık olacak abdülkadir'e harcayacaklar bu çocuğu menejerlerin kucağına oturan teknik ekip ve yöneticiler.

TSemih61
26.08.2017, 23:54
Milli takım ile de bağlantısı olan bir menajerle sözleşme imzalasın, yolu açılır burası Türkiye. Birileri senin üzerinden bir şeyler kazanmadan sana o fırsatlar verilmez kolay kolay.

Ozan Yılmaz
27.08.2017, 00:02
Oynatamayan korkak hoca utansın ne diyeyim!

Çağatay_
27.08.2017, 00:48
Sağ kanatta "Wide Playmaker" (dış oyun kurucu) şeklinde oynarsa ilk 11 oyuncularından daha yüksek katkı vereceğini düşünüyorum.

Cengiz Çubukcu
27.08.2017, 00:52
Onun oynaması şampiyonluk kadar onemli

61_Hasan_69
27.08.2017, 02:28
Tam Kucka nin yanında oynayacak oyuncu modeli . Ama hoca onu kullandığı zamanlar çoğunlukla kanat oynattı

hofsaale
27.08.2017, 11:08
adam 5 dkk...bondonda ve beronun yapamadigini yapti...kesinlikr sans bulmali

Şanlı SanMarino
27.08.2017, 11:41
Ümit verdi. Çok başka bir kalite.