PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Abdülkadir Ömür

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

serdaracıl
08.07.2020, 21:47
Bizi utandırdın, yüzümüzü yere eğdin

Bilal Karadeniz
08.07.2020, 21:58
Yemin ederim ayagında hiç bir güc yok sörlothu delirtti bugun 1 metre öteye pas atamıyor.

Oruç
08.07.2020, 21:58
Barış Memiş diyorsunuz ama daha çok Alişen Kandil olma yolunda.

Emirhan Çorumlu
08.07.2020, 21:59
Abdülkadir kendini atmiyor yaaaa, yer cekimidir o. 5 Milyon bile Teklif varsa yollanmali. Ne koparirsak kardir Baris Memis Volume 2 Kardesimizden. Yaziklar olsun.

Emirhan Çorumlu
08.07.2020, 22:00
Aman Allahim, nasil bir Teknik o öyle. O Kafa vurusunu kesinlike unutmayacagim. Harika Oyunundan ötürü kendisini tekrar tekrar tebrik ederim. Yolun acik olsun ama harbiden acik olsun yani.

mmert
08.07.2020, 22:02
Let the linç begin

Beypba
08.07.2020, 22:02
Kendine çeki düzen vermesi lazım.. Önceden topu isterdi, topu öyle bir kontrol ederdi ki rakibi zaten ekarte etmiş olurdu.. Topla buluştuğu anda hayal ettiği oyun setini hayata geçirirdi..

Takvim olarak aynı Yusuf Yazıcı gibi ilerliyor.. Hayal edemiyor, hızlı düşünemiyor, oyundan kopuyor ve istediklerini yapamıyor bu olumsuz tekrarlar çoğaldıkça demoralize oluyor..

Eee tabi bu çocuğun bu hale gelmesi salt kendi suçu demek kolaycılık olur.. Ağaoğlu bu çocukların başına adam akıllı bir ekip getirdimi ki bu çocuk gelişemedi?!? Abdülkadir ne öğrendiyse Sosadan öğrendi.. Oda biryere kadar işte.. Bu işin antremanı var özel hayatı var eğitimi var..

Aynı şeyler Hüseyin Türkmen içinde geçerli.. Savunmaya Hüseyini derliyip toparlıyacak, tecrübesinden faydalanacak, eğitecek,pozisyon bigisi olan bir stoper aldın mı ? Hayır.. Partnerleri söyle sana kim olduğunu söyleyeyim..

alper*
08.07.2020, 22:14
Hiç linç minç değil.

Bu adam sıfır.

Eğer Transfermarkt'a göre bu adam 10 m ise İrfan Can 50 m olmalı.

Bakın FB'deki Ömer Faruk Beyaz'dan bile geri bu adam.

Bir tane ikili mücadele yok.

Bir tane dikine pas yok.

Bir tane tehlikeli şut yok.

Sörloth'u dışlıyor, adama bir tane pas atmıyor.

Orta yok.

O yok bu yok.

Bundan hiçbir şey olmaz.

Murathan
08.07.2020, 22:16
herkese her şeye kızgınım en çok sana. pas atmaktan aciz bi korkaksın.

bahadır2561
08.07.2020, 22:19
90 dakika boyunca ne yapıyor bu çocuk biri anlatsın.

Alıyor topu sağ sol yapıp yanındaki Pereira’ya veriyor. İlk müdahelede 4-5 takla atıyor. Fizik desen yerlerde, şut zaten yok. Ara pası deneme yok.

Beypba
08.07.2020, 22:21
Kendine çeki düzen vermesi lazım.. Önceden topu isterdi, topu öyle bir kontrol ederdi ki rakibi zaten ekarte etmiş olurdu.. Topla buluştuğu anda hayal ettiği oyun setini hayata geçirirdi..

Takvim olarak aynı Yusuf Yazıcı gibi ilerliyor.. Hayal edemiyor, hızlı düşünemiyor, oyundan kopuyor ve istediklerini yapamıyor bu olumsuz tekrarlar çoğaldıkça demoralize oluyor..

Eee tabi bu çocuğun bu hale gelmesi salt kendi suçu demek kolaycılık olur.. Ağaoğlu bu çocukların başına adam akıllı bir ekip getirdimi ki bu çocuk gelişemedi?!? Abdülkadir ne öğrendiyse Sosadan öğrendi.. Oda biryere kadar işte.. Bu işin antremanı var özel hayatı var eğitimi var..

Aynı şeyler Hüseyin Türkmen içinde geçerli.. Savunmaya Hüseyini derliyip toparlıyacak, tecrübesinden faydalanacak, eğitecek,pozisyon bigisi olan bir stoper aldın mı ? Hayır.. Partnerleri söyle sana kim olduğunu söyleyeyim..

Birde şunu unuttum, Bırak bu çocuğun gelişimi için yapamadıklarını.. Çocuğun futbol hayatını, canını kasaplar sürüsü bir sağlık ekibine emanet ettin.. 7 ayına mal olan hatalı teşhislerle cebelleşti bu çocuk..
Eleştirin ama vicdanınızı kaybetmeyin..

redbul
08.07.2020, 22:24
türkiyel ligi için baz alırsanız bu adam bu lig için yetersiz her zaman ezilmeye mahkum olur çünkü zayıf ve güçsüz en kısa sürede en uygun bir şekilde elden çıkarılmalıdır yoksa kaldığı her an değerini düşürecektir.

İ. SARAL
08.07.2020, 23:00
Kardeşim Allah aşkına şut, uzun pas vs çalış. Alanzinho nun Trabzon şubesi ya.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Anıl C
08.07.2020, 23:00
Yollayin bir sene 2. ligede akli basina gelsin.

Arif Timurcioğlu
08.07.2020, 23:06
Gecen yil 20 milyon verenler umarim yine dayanir kapimiza.

alper*
08.07.2020, 23:18
Gecen yil 20 milyon verenler umarim yine dayanir kapimiza.

Öyle paralar yok ki artık.

Kaldı ki diyelim var; abi kim verir ya buna bu paraları.

Bir oyuncu düşünün sağ önde oynayacak sene boyunca 1 asist yapacak.

Bu adam ne iş yapar biri bana anlatsın ya.

hay1699
08.07.2020, 23:22
Biz kendi derdimize yanalım, Abdüş eninde sonunda Avrupa’ya transfer olacaktır. Biz burdayız.

alper*
08.07.2020, 23:23
Biz kendi derdimize yanalım, Abdüş eninde sonunda Avrupa’ya transfer olacaktır. Biz burdayız.

Bu adamın sahip olabileceği max. kariyer Enes Ünal'dır.

Çağatay96
08.07.2020, 23:24
Şut calismali ama hareketli topa.

Emre Veli
08.07.2020, 23:35

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildialanzinho iki tane şampiyonluk golü attı uzaktan [emoji1783]

Numan Yerlikaya
08.07.2020, 23:36
Çıkıp 1 maç aldığını hatırlamıyorum hiç değilse son haftalar da bir maç almasını beklerdim

limpb82
08.07.2020, 23:49
her maç birşeyler yapacak diye bekliyorum.ama tam bir fiyasko oluyorsun

Veysel
08.07.2020, 23:51
İlk günden beri beyin problemi yaşadığını düşünüyorum. Konuşma tarzı, hareketleri bile açık ve net belli ediyor.

Ozan Yılmaz
08.07.2020, 23:59
Yetenek olarak belki yazıcı'dan daha yetenekli fakat sahada tek faktörün yetenek olmadığını ömür ve yazıcı izleyerek test etmiş olduk, umutları azaltıyor gün geçtikçe. Kendine yatırım yapmazsan futboldan silinir gidersin.

Cem Balcı
09.07.2020, 00:00
Her ikili mücadelede insan kendini yere atar mı.Maç başlar başlamaz mimleniyorsun.

Murat'
09.07.2020, 01:11
Yediğimiz ikinci golde de uyumuş maalesef.

Halil Alemdar
09.07.2020, 01:28
Seni çok seviyorum o yüzden çok büyük hayal kırıklığı yaşadım. 2010-2011 i yaşarken çocuktun son maçlarda çimleri yemen herkesten çok istemen gerekiyordu. Problem nedir bilmiyorum ama işler hiç iyi gitmiyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mawro61
09.07.2020, 02:28

Alanzinho bu adamdan 5 gömlek daha yetenekli bir oyuncu.

hanzale
09.07.2020, 02:28
Ne çimi yemesi adam nerdeyse yan yatıp piknik yapacaktı

adiloş bebe
09.07.2020, 09:07
Ömür kusura bakma ama Nwakaeme'ye atamadığın o pasla ne Avrupa hayalin gerçekleşir ne şampiyonluk hayalin. Tamam yeteneklisin ama bu fiziğinle Avrupa liglerinde forma şansı bulman imkansıza yakın. Çok şey istemiyoruz biraz çalış ve kendine yazık etme. Yoksa biz çok gördük Yusuf Erdoğan'ları, Barış Memiş'leri...

makbernatsu
09.07.2020, 10:04
bu adam herhangi bir taraftarın istediğ kadar istemedi şampiyonugu... şampiyon olmak ısteyen oyuncu bunun gıbı 5 haftadır yatmaz...20 yasındakı adam mucadele edemıyorsa attıgı calımın hıcbır faydası degerı yok...gıtsın yaylasına alsın 2 ınek daha faydalı olur....

5 mılyon euro veren varsa acılen daha fazla patlamadan elden cıkarılmalı...ah yusuf ahhh okadar gıdecek adam varken sen nıye gıdersın bu takımdan

lazminator61
09.07.2020, 10:29
Alanya macindan beri diyorum, pres yok, top kapma yok, geri kosmalar yok, sut yok, pas yok, anacak topu al salak gibi köseye dripbling yap ondan sonra topu kaybet.

KOCAMAN BI CÖPSÜN

A. Aydın
09.07.2020, 10:35
15 20 milyon eurolar eden kısmı oynadığı oyun değil potansiyeliydi.
Ama bu sezon oynadığı oyunla 5 veren bile olmaz.
Her iki mücadele de yerde kalması , şut tekniğinin çok kötü olması ve en büyük özelliği olan pasları da hatalı atması.

Ömür bu kadar kötü şutla ofansif değil merkez orta saha oynamalı. Merkez orta sahada kendini geliştirmeli. Bu şut tekniğiyle kanat olarak devam ederse avrupaya gidemez.
Şut tekniğini geliştiremez ama fiziğini kuvvetlendirebilir. Biraz Selçuk inan izlesin. Selçuk fizik olarak çok kötüydü ama kalçasını çok iyi kullanarak ayağında ki topu kaptırmıyordu. Rakip üstüne gelirse topun üzerine düşerek faul alıyordu. Selçuk inan tarzı futbol üzerinde kendini geliştirmeli.

Başarılı olacaksa merkez orta sahada olacak. Kanatta ya da 10 numara oynamaya devam ederse 5 yıl sonra barış memiş olur.

erenslash
09.07.2020, 10:40
bu çocuk düzgün hocayla kendine gelir

DURAS
09.07.2020, 11:08
oyun aklını ortaya koyamıyor, 14 yaşındaki çocuklar gibi topa vuruyor. vizyon desen hak getire. yusuf yazıcıdaki vizyonun yarısı olsa dünya yıldızı olacak ancak olmayacak bu çocuk herhalde

Latif Özdem
09.07.2020, 11:13
-Ya zaten ufak tefeksin, topu aldığında arkandan hemen basıyorlar, köşeye, kenara sıkıştırıyorlar ve orada işini bitiriyorlar. E bari sen KENDİ KENDİNİ O KADAR KÖŞEYE SIKIŞTIRMA! Adamlar seni sıkıştırdığında da topu ayağından zamanında çıkar artık, hatta sıkıştıracaklarını önceden hesaplayıp bir zahmet önceden ona göre pozizyon al.

-Senin yeteneklerin başka. Nwakame gibi rahat çalım atabilen, adam geçebilen biri olsan neyse, öyle değilsin. Geçince de en kötü faulle indiriyorlar seni. Orta sahada faul almanın ve oyunun durmasının, atağımızın kesilmesinin bir faydası yok bize. Sana bunları anlatacak hocan yok eyvallah da kendin hiç mi göremiyorsun? Hakemler sistematik olarak faul ile kesilen bütün hızlı ataklarımızı görüyor ama sarı kart falan da vermiyor rakibe. Bunu da mı görmüyorsun? Sen belki sana faul yapıldı diye, faul aldın diye bunu iyi bir şey sanıyorsun da karşındaki adam oyundan atılmadığı sürece bu iyi bir şey falan değil. (Tıpkı oynamak isteyen takım için lüzumsuz faul yapmanın iyi bir şey olmaması gibi.)

-Bir kafanı kaldır, ortaya doğru yönel, ters kanatta boşta adam var mı, forvetin pasa kaçmış mı bir bak.. Hep ezber oynama. Oyunu sıkıştırma. Başka şeyler dene. Artık şu sağ kanattaki küçük üçgenler, dörtgenler, beşgenler işi işimize yeterince yaramıyor! Pereira abin ile birlikte rakip çoğu zaman kafanıza vura vura topu alıyor sizden.

-Niye şahsi oynamaya başladın? Burak abin sana her işaret ettiğinde, daha iyi seçeneklerin olsa bile hemen baş üstüne deyip topu ona atan sen değil miydin? Pas atman için forvette mutlaka Burak abinin mi olması gerekiyor? Shorloth gibi etkili bir arkadaşın var forvette..

-Ve artık Allah aşkına şut çekmeyi bir öğren!

İlk parladığın 17 yaşında bile şimdikinden daha iyi oynuyordun.. İnsan bu kadar geri gider mi?

Mert Acar
09.07.2020, 11:33
YETENEKDEN çok MENTALİTEnin ne kadar önemli olduğunun göstergesi.

Sacit
09.07.2020, 11:41
Saçların rüzgarda havalanınca nasıl hissediyorsun??
Satış listesinin en başında geliyor

Ozan Yılmaz
09.07.2020, 12:57
arka direkte bomboş ne güzel kafa vurdu topa ama

Isko6161
09.07.2020, 13:01
Yasadigi agir sakatligin etkisini hala hissediyor maalesef. Yeteneklisin, iyisin hoşsun. Ama artik mac kazandir be kardesim, zamani geldi artik. 17-18 degilsin artik. Asagi yukari 3 senedir takimin banko 11 oyuncusun, 21 yasina gelmissin. Senin gibi bi yetenek artik agirligini koymasi lazim.
Cengiz Under 19 yasindayken sirtliyordu takimini(Basaksehir).

Telonyus
09.07.2020, 13:04
Yusuf en iyisini yaptı kendini geliştirmek istedi ve doğru zamanda gitti, bu arkadaşımız bu yıl gitti gitti gidemedi ömür boyu trabzonspor formasından daha büyük bir forma giyme ihtimali yok. Kendini geliştirmek istemediği ortada fizik olarak gelişim yok malesef ve her şey yetenekle bitmiyor.

Murat'
09.07.2020, 13:07
Argo bir deyimimiz var ya, tam olarak onu yaşıyor işte.

Saçlarına sakalına verdiği özeni keşke sahada da verse.

castillo61
09.07.2020, 13:13
Şu vasat, korkak oyununda Çimşir denen pısırığın da etkisi büyük. Takıma katıldığı günden bugüne sürekli üstüne koydu, sezona da müthiş sorumlulukla girdi hatta sakatlığından bile fena dönmedi ama pandemi sonrası rezalet. Üst üste bu kadar rezil performansları olmamıştı. Takım da kendisi de eridi bitti resmen.

3-5 milyon veren varsa gitsin kurtarsın kendini. İyi bir hocaya denk gelirse belli bi standartı yakalar.

coren
09.07.2020, 13:19
Teknik direktörle değişir mi değişmez mi bilmem. Şimdiden sonra isterse messi gibi oynasın. Bu sene şampiyonluk kaçtı gerisi beni ilgilendirmez. Kaç maçtır takımın el freni gibi oynadı.

Mehmet BAŞ
09.07.2020, 13:33
Burada olumsuz yorum yazan bazı arkadaşlar iyi ki futbol alemi içinde herhangi bir görev almıyorlar. Gerçi bu kestirip atan kafa yapısı ile oralarda görev almanız zaten beklenemezdi. O da ayrı mesele tabi. Yahu yorum yaparken şu çocuğun neredeyse bir seneye yaklaşan sakatlık süreci yaşadığını ve forma giyemediğini neden görmezden geliyorsunuz? Kaldı ki pandemi süreci sonrasında formda olan futbolcular dahi düştü. Değil ki uzun bir sakatlık geçiren Ömür düşmesin. Bunu düşünmek bu kadar zor mu? Yok saçına önem veriyormuş falan fıstık... (Geçiniz lütfen!)

İşin bir de başka bir boyutu var. Ortada pas yapamayan, topu tutmayan ve her maçta topu rakibe veren bir Trabzonspor var. Sorloth'u koca bir maç tek bir pozisyona sokamayan bir takım haline geldik. Bu oyun şablonu ile Ömür'den bir etkinlik beklemek bence doğru değil. Nasıl bu noktaya geldiğimizi hoca değişikliğinde aramak lazım. Hüseyin Çimşir'den sonra takımın oyun şekli değişti. Eskiden Ünal Karaman ile kanattan etkili oynuyorduk. Pereira, Ömür, Sosa ve Nwakaeme ile küçük üçgenler kuruyor, rakipleri açıyorduk. Bu sistemde Ömür ve Nwakaeme parlıyordu. Fakat Çimşir geldikten sonra iş değişti. Ömür ve Nwakaeme sağ/sol iç gibi oynamaya başladı. Takımın oynadığı çizgi oyunu yok oldu. Takım artık kanatlardan gidemez hale geldi. Kısacası demem o ki değerlendirme yaparken tüm faktörleri göz önüne almak lazım. Öyle futbolcuya vur geç olmaz.

exelans_25
09.07.2020, 14:12
Bu arkadasi satmazsak cok fena elimizde patlayacak

kayseriliyiz
09.07.2020, 15:16
Buna ve parmak'a biri mesaj atsin, niye Sorloth'a pas atmiyorlarmis.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

Furkan Özdem
09.07.2020, 16:21
Nwakaeme ve Sorloth'u kaleciyle karşı karşıya bırakabilecekken bal liginde bile atılmayacak paslar attı. Bu seviyedeki ligde, bu yetenekte oyuncu, bu kadar önemli bir maçta böyle paslar atmaz. Hele hele takımın oyuncusu olmasının yanında taraftarı da kendisi. Çok büyük hayal kırıklığıydı çok...

erolizmts
09.07.2020, 16:26
Her sol ayaklı adam sağ açık oynayamaz sözünün en güzel örneği. Yusuf Erdoğan da solaktı. Sol açıkta oynuyordu ve o dönemin vasat Trabzonspor kadrosunda çok fazla sırıtmıyordu. Sağlam bindirmelerle gol atmışlığı da vardır. Ama ne zamanki Yusuf sağ açığa alındı Trabzonspor kariyerini tüketti adam. Abdülkadir de aynı hesap. Bu adam sağ açık oynayamıyor. Doğru düzgün çizgiye bile inemiyor. Sağ kanattan içeri orta kesemiyor. Şut bile çekemiyor. Pereira sağdan bindirme yapmasa o kanattan orta kesebilen yok. Hoşafına 3 maç oynayacağız. Şu adamı bir de sol açıkta oynatsak. En azından 20 metre depardan sonra sol ayağıyla orta kesebilir. Topu çekip pas verecek adam aramasına gerek yok. Varsın Nwakaeme de sağ açık oynasın.

alper*
09.07.2020, 22:28
Sorloth'u pozisyona kim sokacak? Eddie Newton mu?

Bu adam kasıtlı olarak Sorloth'a pas atmıyor.

Hatta bu kasıt sadece onunla da sınırlı değil.

Takım bu adama kasıtlı pas atmıyor.

Her maçı izliyorum, her maçta en az 5 kere ofsaytı da kollayıp kaçıyor ama kimse atmıyor Sorloth'a.

Biri de bu adam.

Hele kontralarda topun canına okuyor.

Bana ne ya Ömür'den. Yer sofrası kurmaya devam etsin o.

Benim şampiyonluğum gitmiş.

Hakan
09.07.2020, 23:06
İlk fırsatta İstanbul takım taraftarlarının leş ağzına dönen taraftarcıklar.
3'e 5'e satalım aynen bakkal reis.

alper*
09.07.2020, 23:22
Lafın banaysa taraftarcığın, leş ağızlının dik alası sensin kardeş.

Kusura bakma ben Trabzonsporluyum.

Trabzonspor'un başarısı için çarpıyor kalbim.

Beni Abdülkadirler, Serkanlar ya da Hüseyinler ilgilendirmez.

Kimsenin fanatikliğini de yapamam.

Ben Trabzonsporluyum.

Kemal Duru
09.07.2020, 23:26
Formsuz olduğu kesin ama hemen de değersizleştirmemek lazım. Geçen Alanya maçında bile bir gol, bir asistle oynadı.

Trabzonspor'a verecek çok şeyi var. Ama alternatiflendirilmeli.

Hakan
09.07.2020, 23:32

Ben Trabzonsporluyum.

Tabii ki sana ve diğerlerine. Çok da zor değildi anlaması ya.
6 ayını sakat geçirmiş çocuğa kin besle utanmadan yer sofrası gibi fenerli ağzıyla konuş.
Klişe "Ben Trabzonsporluyum" açıklaması da şaşırtmadı. Hadi ordan hadi.

no NAME
09.07.2020, 23:34
İnşallah takım oyuncusu olduğunun, aynı formayı giydiğin 10 arkadaşın olduğunu, onlarla aynı amaca hizmet ettiğini ve nerede doğduğu nereli olduğunun hiç önemli olmadan 11 inizin de TRABZONSPOR'a hizmet ettiğinizin farkında olursun.
SELAM ve HÜRMETLE.

alper*
09.07.2020, 23:44
Tabii ki sana ve diğerlerine. Çok da zor değildi anlaması ya.
6 ayını sakat geçirmiş çocuğa kin besle utanmadan yer sofrası gibi fenerli ağzıyla konuş.
Klişe "Ben Trabzonsporluyum" açıklaması da şaşırtmadı. Hadi ordan hadi.

Tamam banaysa cevabını aldın zaten.

Ufuk
09.07.2020, 23:53
Maçta isabetli şutu olan tek futbolcuydu.

serdaracıl
09.07.2020, 23:59

Ben Trabzonsporluyum.

Hocam buradaki herkes Trabzonsporlu

alper*
10.07.2020, 00:03
Hocam buradaki herkes Trabzonsporlu

Herkes Trabzonsporludur ama görünen o ki bazıları daha Trabzonsporlu abi :D

Hunk
10.07.2020, 11:05
Sorlothla bir derdinmi var aslanim?

Oruç
10.07.2020, 11:46
Bu çocukta bir şeyler var. Tamam sakatlandı, uzun süre oynamadı eyvallah ama kendine bakmıyor, çalışmıyor, teknik ekip kendisiyle ilgilenmiyor. Sahadaki görüntüsünden bu çıkıyor. İnsan 2 metre öteye top atamaz mı? Yazıcı, Sosa, Mikel gibi isimler kendisi için "çok yetenekli" dedi. Hatta Yazıcı "benden daha yetenekli" dedi. Ondan daha az yetenekli Yusuf üzerine koydu, Avrupa'ya gitti. Bizim Abdüş ise her geçen gün geriye gidiyor. Yeteneklerine, eline geçen fırsata ihanet ediyor maalesef. Her şeyi geçtim. Trabzonspor taraftarısın, yıllar sonra elimize fırsat geçmiş, topu yemesi, kendini paralaması gerekirken sahada geziniyor. İnsan deliriyor. Böyle devam ederse Yusuf Erdoğan misali Bursa, Kasımpaşa vs gibi takımlarda dolanması yüksek ihtimal.

Doctore
10.07.2020, 12:22
Sorloth'u pozisyona kim sokacak? Eddie Newton mu?

Bu adam kasıtlı olarak Sorloth'a pas atmıyor.

Hatta bu kasıt sadece onunla da sınırlı değil.

Takım bu adama kasıtlı pas atmıyor.

Her maçı izliyorum, her maçta en az 5 kere ofsaytı da kollayıp kaçıyor ama kimse atmıyor Sorloth'a.

Biri de bu adam.

Hele kontralarda topun canına okuyor.

Bana ne ya Ömür'den. Yer sofrası kurmaya devam etsin o.

Benim şampiyonluğum gitmiş.

Katılıyorum wakame Sosa ve Ekuban hariç pozisyona sokan yok bu adamı hemde sokabileceği halde

murmut
10.07.2020, 13:32
Yine baslamislar "Abdülkadir niye Adiyamana gider, cemaat var orada".
Ulan kariya gitse bu kadar konusmazlar.

Murat'
10.07.2020, 15:51
Nereye giderse gitsin bizi ilgilendirmez, biz sahada ne yaptığına bakarız. Sahada da bir süredir leş durumda. Çok faul yapılıyor kabul ediyorum ama beş metre öteye pas atamamanın açıklaması bu olamaz.

seçuk
10.07.2020, 16:03
Ne derseniz deyin. Futbolda sadece yetenek yeterli değildir bir kez daha görüyoruz. Abduş yetenekli ancak profesyonel olamamış bir futbolcu. Umudumu kaybediyorum maalesef. 3 sene önceki futbolunun bile çok çok gerisinde. Bunda da hayat tarzı dünya görüşü ve çevresi etkili oluyor diye düşünüyorum.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlker Yazıcıoğlu
10.07.2020, 16:53
Lütfen biraz sakin olalım arkadaşlar, futboldan çıkmayalım...

İlgisiz mesajlar silinmiştir...

redbul
10.07.2020, 18:05
abdülkadir ömür ün bu fizik yapısı ike tüirkiye liginde yapacakları bundan fazla olmaz bu lig tamamen fizik güce dayalı bazen güreş mücadelesine kadar varan güç isteyen bir lig abdülkadir bu fizik yapısıyla bu ligde ezilir yok olur gider daha fazlasıda olmaz mesela bu fiizkle gökdeniz vardı ama adam güçlüydü yıkılmıyordı ama abdüş öyle değil ama eminimki başka liglerde iş yapabilir oda bazı eksiklerini kapatırsa .

erolizmts
10.07.2020, 18:22
Son yıllarda Trabzonspor altyapısından çıkan yetenekli ama oyun zekası olmayan arkadaşlardan. Bu da bizim altyapı hocalarının günümüz futbolundan bi haber olduğu anlamına geliyor. Bu çocuklar doğal yetenekleriyle bu seviyeye çıkabilmişler. Ama günümüzde bir level üst liglerde oynama hayalin varsa beynini de kullanabilmelisin. Aksi halde Yusuf'un Lille'deki ilk sezonu gibi vasat üstüne nadiren çıkabilirsin. Yusuf umarım bu pandemi boşluğunu iyi değerlendirir. Abdüş de aynı Yusuf gibi bir an önce Avrupa'ya kapağı atmalı. Bu ligde kendini geliştiremez. Çünkü hocalarımız eski kafa adamlar.

Latif Özdem
10.07.2020, 19:29
Aslında boyuna posuna göre potansiyel açından o kadar zayıf/güçsüz değil. Şu an öyle tabi ama daha önce ikili mücadelelerde çok daha diri olduğu, ısrarla topu kovalayıp defansına da çok ciddi katkılar verdiği maçlar da olmuştu geçmişte.

Ama;

-ya sakatlık sonrası toparlanamamaktan,

-ya tüm takımın iyi ekiple çalışmamasından,

-ya biraz şımarmaktan, fazla birersel oynamaya başlamaktan

-veya mental açıdan çok güçlü bir yapısı olmaması gibi türlü sıkıntılardan

-ya da hepsinin etkisiyle

son dönem performansı iyi değil. Eskiden yapabildiği şeyleri de yapamıyor.

Alanzinho daha küçük ve güçsüzsü Abdulkadirden, benzer sorunlar yaşadı. Ama bir dönem Şenol Güneşin elinde acayip bir ivme yakaladığı da olmuştu. (Oyuncuların performansı hocadan bağımsız değil.) Kısa sürdü çünkü fizik kondisyonunu aynı seviyede tutamadı. Abdulkadir de fizik gücünü çok üst seviyede tutmak, kendine çok iyi bakmak zorunda ki istediklerini yapabilsin.

Her oyuncunun özellikleri farklı. Diğer oyunculara göre ufak tefek olabilirsin. Veya güçlü yapılı ama biraz ağır olabilirsin. Eksiklerini mümkün olduğu kadar geliştirmeye çalışmanın yanında (etkisiz şut, zayıf ayak ile iyi orta yapamama, hatta şut çekememe, kondisyon-güç eksikliği vb.artık neyse) önemli olan şeylerden biri de kendi özelliklerini bilip ona göre senin için en avantajlı ne şekilde ise o şekilde oynamak,

Yani mesela;

-falanca tarafa yönelip zorlayınca orda ayağından topu rahatlıkla alacaklarını biliyorsan, o tarafa gitmeyeceksin,

-geçemeyeceğin kadar hızlı adam varsa o adamı geçmeye çalışmayacaksın,

-rakiplerin çoğu seni en kötü faul ile durduruyor takımın tehlikeli olabilecek ataklarını kesiyorsa, onlara sana faul yapma imkanı tanımadan zamanında çıkaracaksın topu ayağından, topu daha çok ayağında tutmak marifet değil.

Bu kadar potansiyelli bir çocuk düşüşe devam eder veya ucuza elden çıkarılmak zorunda kalınırsa çok yazık olur. Ama piyasası hala 15 milyon Euro seviyelerinde ise satılması hem kendisi için hem kulübümüz için hayırlısı olur gibi görünüyor. Ha onu geliştirecek bir hoca geleceğine emin olsak çok daha yüksek bonservisleri görebilirdi.

Oğuz B.
10.07.2020, 22:40
Acilen kişisel gelişimine para harcamalısın. Hakemlerle ve rakiple iletişimin bile felaket.

Sen bu takımın on numarasısın. En azından arkanda o yazıyor.

Emirhan Çorumlu
10.07.2020, 23:22
Bence ne Abdülkadir, nede Takimimiz icin bu Iliski iyi yürümüyor... Ne o kendini gelistirebiliyor, nede biz istedigimiz verimi alabiliyoruz. Sorun kimde derseniz, iki Tarafinda hatalari vardir. Bence Potansiyeline kiyasla iyi bir Teklif gelecek olursa, ki suanki Performansi Potansiyelini gölgede birakacaktir, kesin olarak yollamaliyiz kendisini. Yoksa kendisi Baris Memis Volume 2 olacak. Bizim Ligimiz icin malesef asiri gücsüz.

Onur Erçetin
11.07.2020, 20:38
Bomboş bir topçu.Sadece teknikten ibaret.Teknik ise tek başına yeterli değil.En kısa süre içerisinde elden çıkarılması lazım.İki yıla 5 milyon euroya iner bonservisi.Şimdi tek şansı genç olması.

deliadam61
12.07.2020, 02:00
moralini bozma çocuk burdaki taraftarcıklar gibi taraftarcıklar her yerde fazlasıyla var.giden bi şampiyonluk olsun.nice şampiyonluklar kazanıcaz sayende afkursun dursunlar.çalışmaya devam

Onur Erçetin
12.07.2020, 08:23
Acımasız olacaksın abi.Şampiyonluk gidiyor hala yan pas yapıyor.Halısaha topçusu değilsin,profesyonel topçusun.Sahada ekstra işler yapmak zorundasın.Takımın sana 40 yılda bir ihtiyacı oldu ama sen hiçbir boka yaramadın.Yan pas uzmanı oldun çıktın.Sağa,sola,geriye,arada bir Pereireya pas atmaktan başka bir işe yaradığın yok.Başlarım pas oyununuza lan.Sen kanat da oynuyorsun.Kanat dediğin dikine hızlı top taşır,terse doğru top sürer,orta açar,kaleyi karşısına alır,şut çeker,gol atar,asist yapar.Top kontrolü ve dribblingi iyi diye üç senedir sabrediyoruz belki diğer özelliklerini geliştirir diye ama yok abi.Bu çocukta yıldız kapasitesi yok.Para ediyorken satın yoksa 5 milyona bile alacak takım bulamazsınız.90 dk boyunca yaptığı tek şey topu saklayıp pas atmak,sonuca etki edecek tek bir hareket bile yok.

Bu arkadaşın Denizlisporlu Recep Niyazdan ne farkı var.Tekniği ve dribblingi daha iyi o kadar.Onun dışında hiçbir farkı yok.

Bundan sonra böyle abi.Ben şampiyonluğu kaybetmişim.Başlarım Ömürüne de diğerlerine de ulan.Özevlatın yetersiz olanları belli.Parmak da yetersiz,Ömür de yetersiz.Özevlat olup da üst düzey diyebileceğim tek isim Uğurcan Çakır.Takıma büyük katkı sağladı.

Ömürden olsa olsa orta sıra takımı topçusu olur.Yıldız kapasitesine asla ulaşamayacak.Bernardo Silva olmasını hayal edenler var sanırım.Siz bir uyuyun belki rüyanızda görürsünüz.

erenslash
12.07.2020, 12:35
yetenekli çocuk ama kafası yapısı dar. ama futbol yetenek oyundur herşeyden önce.

yetişme tarzı ve bakış açısı önemli tabi. mental olarak işi bilen avruapi alman hocalarla çalışmadığı için hayata dar pencereden bakması da doğal.

teknik personel değişmesi şart.

avrupai bir bakış açısı yok bu çocuğun .bu da etken .ama oyun performansının sakatlık sonrası hala düzelmemesinin nedeni sağlık ekibi ve teknik ekibin de payı büyük.

gerçek profesyonel bir ekiple toparlar kendini

makbernatsu
12.07.2020, 13:02
shörlota atmadığı pasları atsa adamın en az 5 golü daha vardı..burak abısı kadar degerı yok demekkı shorlotun

Vkgz
12.07.2020, 15:54
para ediyorsa hala 3 5 ne geliyorsa satılmalı yoksa soluğu kasımpaşa'da alır

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alper*
13.07.2020, 22:48
Git şimdi yer sofrasında kuymak ye.

BatuhanB
13.07.2020, 22:54
Bu kafayla devam et. Al-Nassr'da forma giyersin.

Vkgz
13.07.2020, 23:10
bende sabır kalmadı. yusuf sarı bariz daha iyi.

Mellih
13.07.2020, 23:11
sen gelmeden önce hucüm hattımız daha iyiydi.

Çağatay96
13.07.2020, 23:16
Begendim ama daha yolun yarisina gelmedi.

Bugun idare ederdi.

kopeli
13.07.2020, 23:17
acilen satılmalı. en kötü 15 gelir gene.

kopeli
13.07.2020, 23:21
Buna 3 verenin aklına...
abdülkadir henüz 21 yasında hocam, adamı yerin dibine sokmamak gerekir bu kadar. sakatlıktan sonra muhtemelen korkarak oynuyor. yada bir takımla anlaştı sakatlanmamak icin fazla kasmıyor.

bekleyip görelim ama 14-15m euro avrupa piyasasında 21 yasında yetenekli bir topcu icin dip rakam sayılır, veren herşekil çıkar.

serdaracıl
13.07.2020, 23:22
Bi maç al be. Bi maç al nolur

İ. SARAL
13.07.2020, 23:26
Yusuf Sarı daha etkili.

Ufuk
13.07.2020, 23:31
Sahada yürüdüğü yetmemiş gibi çıktıktan sonra da yürüyor. Oyundan çıktı öyle yavaş yürüdü ki 3-4 dk sonra yediğimiz golde hala kale arkasındaydı.

Bu kafa yapısıyla alan Avrupa takımı salaktır. Top oynatmazlar herhangi bir ligde. Adam yiyorlar sahada adam. İngiltere Kadın Futbol liginde oynasa bile ayağını eline verirler.

Murat'
13.07.2020, 23:53
Fenerbahçe maçından sonra havalimanında oynadığı kolbastıdan sonra bir şey olmayacağı belliydi.

smart
13.07.2020, 23:54
Daha önce bir renktaşımız yazmıştı çok beğenip imzama koymuştum: "Abdülkadir Ömür, brezilya fönü yaptırdıktan sonra oyunu kötüleşti..."

Manu61
13.07.2020, 23:55
Kendisini parçalaması gereken maçlarda yürüdü durdu.

Mert'
13.07.2020, 23:56
Fena patladı elimizde yalnız.

no NAME
14.07.2020, 00:07
28. dk Uğurcan'ın kurtardığı pozisyon öncesindeki iplemez halin ne olduğunu o kadar iyi belli etti ki. herkesin seyretmesini isterdim.

DURAS
14.07.2020, 00:24
Aferin ömür sana. Dünya Yıldızı olmak yerine Hızla barış Memiş olma yolundasın. Yok yok hatta olmuşsun

Murat'
14.07.2020, 00:28
Son golde hiçbir şeyi umursamayıp öylece yürümeye devam etmesi, gerçekten inanılmaz.

Sefaenes
14.07.2020, 00:53
Ya Trabzon kokenli olarak son 4 mac en cok.hirsi sen vermeliydin ama sen bunu yapamadjn yazici olsa yapardi

Jackdaniels
14.07.2020, 02:19
Sen uşakları yanına topla kolbastı falan oynayın , Mısır ekmeği yiyin , takılın işte ya.

redbul
14.07.2020, 04:07
burada çok defa yazdım fizik ve gücün en ön planda olduğu türkiye liginde bu fizik yapısı ile abdülkadir ömrün maximum performansı bu olur dahada fazlası olmaz yol yakınken değeri düşmeden biran önce elden çıkarılmalı almanya ve de ispanyada orta sınıf bir takımda göze daha hoş gelen bir futbol oynar türkiyede kaldığı her dakika piyasasını düşürür.

Berkan
14.07.2020, 09:23
Oynayacagi takim orta siralardaki anadolu kulupleridir

Ozan Yılmaz
14.07.2020, 10:37
sahada top isteyen 2-3 kişiden biri, takım oyunu yoksa tek başına maçı alamaz, normal

Çağatay96
14.07.2020, 19:32
Bu çocuk yaş aldikca iyi oluyor. Dün gelişimini gordum. Ama hala eksikleri var.

Takimda kesin tutarim. Sosa kalmazsa belki satarim. Kendini az daha gelistirmeli.

Takim halinde bireysel hucum ediyoruz. Yani tek basina. Takim halinde hucuma dönmeliyiz, nwakaya pas vercek o iceri cevircek tek basina gol atılmıyor takimca düşünmelisin

Yunus Emre SEYHAN
14.07.2020, 19:58
şampiyonluk hiç şeyinde olmadı.

en hırs yapması gereken futbolcu olması gerekirken...

Ekuban kadar istemedi

ANIL
14.07.2020, 22:41
Sat sat sat ne verirlerse gönder gitsin.

paspatojen
15.07.2020, 00:27
Sakatliktab dondugunden beri topla dribbling yapmadi, al ver, dur geri don, ya da ileri topsuz kosu yap. Belli ki sakatlik psikolojisini etkilemis.
Durt be topu Abdus, adaşın bile topu senden cok taşıyo.

champions
15.07.2020, 00:34
İlk ciddi teklifte satılmalı, Yusuf'tan çok daha iyi rakamlara satılır diye düşünüyordum, şu an 15'e satılsa neden satıldı demem.

acan61
15.07.2020, 01:04
Dikine oynamıyor ancak son haftalarda hakemler sertliğe çok müsaade ediyor bunun da etkisi var.

Kadir Aydın
15.07.2020, 01:36
Doktoru kas yapti, kilo aldi diye övünüyordu ama aldigi kilolar hizini teknigini kesti.

Abartilmis olarak kaldi.

arsinli_akrep61
15.07.2020, 02:47
Elinden gelen her şeyi yapıyor. Potansiyelinin halâ altında ama takımın en değerli iki üç topçusundan birisi ve kesinlikle yeri Trabzonspor değil eğer gitmezse kendisine çok yazık edecek.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ibrahim
15.07.2020, 04:02
Alt yapının bütün kategorilerinde fırtına gibi esip, üst kademeye adapte olamayan, Oğuzhan Acar gibi yok olup gideceğe benziyor malesef.

TSemih61
15.07.2020, 09:38
Ne Oğuzhan Acar'ı arkadaş. :D

Adam sakatlıktan kötü döndü. Üstelik kötü bir kadroya döndü. Burada genişlemiş fizik olarak güçlenmiş yazılıyordu ama yavaşladığını ve çevikliğini kaybettiğini yazmıştım daha sakatlık sonrası ilk oynadığında.

Abdülkadir değerinden hiçbir şey kaybetmedi. Sakatlık travmasını da atlatır daha 21 yaşında. Önemli olan Abdülkadir'e uygun bir kadro kurmak. Seneye Avrupa Şampiyonasından sonra da istediğin fiyata satarsın bu kadar basit.

Bu oyuncuları demoralize edip değersizleştirmeyin. Doğru bir ortam kur, kendini geliştirmesine yardımcı olacak hoca ve kadro yapısını oluştur seneye 30+ milyon Euro olay bu.

Ya da sen yine aşırı yüklen taşıyamayacağı sorumluluklar ver takımın hamalı olmasını iste bi 6 ay daha sakatlansın. Tercih yönetimin.

Bu arada yeter artık ya bu adam kanat değil. Hem düzgün bir kanattan mahrum kalıyoruz hem de Abdülkadir'in performansını düşürüyoruz. Ben hala Abdülkadir'in 4-3-3'te en iyi performansı vereceğini düşünüyorum. 2'li ortasahada ortada oynayamaz ama, takım oyununa sadık, savunmasını yapan, dribbling ve pas yeteneği yüksek bir oyuncuyu ileriye dönük 8 olarak oynatmak değerine değer katar. Çocuğu süründürdük kanatta bi mucize olsa da ortasahada oynayabileceği bir takım kurabilsek seneye. Yine hücuma yakın oynasın ama o çizgiye sıkışmasın. Tabii ondan verim alabilecek bir hoca ile.

TSemih61
15.07.2020, 09:55
Bu arada milli takımın banko oyuncusu gibi davranılan ve yıldız yapılan İrfan Can Kahveci gibi bomboş ortasahada top sürüp takılsa birkaç feyk çalım atsa Abdülkadir'in değeri şuan ne olurdu acaba. Şu çocuğa oyun içi özgürlüğünü verin artık benim ruhum sıkışıyor kanatta debelenen Abdülkadir'i görünce.

Şu çocuğu potansiyeline yaklaştıracak ve sahada %100 verim alabilecek bir hoca ve ona uygun kadroyu oluşturabilecek bir yönetim şart. Abdülkadir bu özel ilgiyi hak ediyor Türk futbolunun en büyük ismi olabilecek potansiyeldeki adama sıradan bir topçu muamelesi yapılmasın artık.

Hakan
15.07.2020, 11:55
Alt yapının bütün kategorilerinde fırtına gibi esip, üst kademeye adapte olamayan, Oğuzhan Acar gibi yok olup gideceğe benziyor malesef.18. yaşından beri 3 yıl üst seviyede çıkıp oynayan çocuk için enfes bir karşılaştırma.
Aynen Oğuzhan Acar aynen.

Jackdaniels
15.07.2020, 12:46
Mental ve Fiziksel gelişime ihtiyacı var ama malesef öyle bir teknik heyet getirildi ki Messiyi ver ellerine 6 ayda 3. lig topçusuna çevirsinler.

nchls
15.07.2020, 14:04
Valla bende abdüşe kızamıyorum takım leş. Ne oynandığı belli degil. Takımın başında daha önce rakamla 0 yazıyla sıfır tecrübesi olan bir şahıs var. Herkes geriye gidiyor herkes. Traktör gibi eze eze giden sorloth bile mala bağladı. Kaldı ki çocuk ağır sakatlıktan çıktı.

emre6117
15.07.2020, 15:34
A.omur hala daha takımın en değerli oyuncularından, bu adamı eleştirerek bitirmeyelim bari.
Yusufu isliklayarak gönderdik neredeyse bu sene de yusuf olsa şampiyonluk diyoruz.ne büyük çelişki bu.
A.omur de gidince o olsa kesin şampiyonluk deriz.
Biz de gidenin yeri solluyor kolay kolay bunun farkına varin

Oğuz B.
15.07.2020, 16:13
Bizim gibi takıma tutku ile bağlı camialar için "an" önemlidir. "Şu an" ne yaptığındır önemli olan "gelecekte" neler yapabileceğin değil.

pReN@_61
15.07.2020, 21:35
Ah be kardeşim...
:(

ibrahim
16.07.2020, 05:51
18. yaşından beri 3 yıl üst seviyede çıkıp oynayan çocuk için enfes bir karşılaştırma.
Aynen Oğuzhan Acar aynen.

Evet, hatta ondan da daha vahim. Bu kadar oynamasına rağmen hala bir tık ileri gidememesi resmen faziiaa. Bir Yusuf asla olamayacak bu kafayla devam ederse.

Mehmet BAŞ
16.07.2020, 09:04
Bazı yorumları okuyunca bu arkadaşlar hangi evrende yaşıyorlar diye düşünüyorum.
Yahu sizin eleştirdiğiniz bu çocuk dizinden sakatlandı, ameliyat oldu ve aylarca futboldan uzak kaldı.
Yetmedi iyileşti, geri döndü dediğimiz anda pandemi süreci araya girdi ve futboldan iyice koptu.
Böylesine ağır sakatlık geçirmiş bir futbolcunun bıraktığı yerden devam etmesini nasıl bekliyorsunuz?
Yok kendini geliştirememişmiş! Yok Barış Memiş'miş! Harbiden sizin dilinizden aman Allah ya! İnsanı çıldırdırsınız!

Sizi bilmem ama ben A. Ömür'ün yeteneğinden hiç bir şüphe duymuyorum.
Hüseyin Çimşir denen vasıfsız teknik direktörün saçma sisteminde bu çocuğun oynadığı mevki değişti.
Bu değişiklik ve sakatlık sonrası formsuzluk üst üste binince ortaya böyle bir görüntü çıkması gayet normal!
Yeni sezonda yeni hoca ile birlikte bildiğimiz Abdülkadir Ömür performansı göreceğimizden adım gibi eminim.
Sizler vakti zamanında Yusuf'a demediğinizi bırakmadınız, şimdi arkasından ağlıyorsunuz. Beter olun!

yattarinho61
16.07.2020, 10:44
Bazı yorumları okuyunca bu arkadaşlar hangi evrende yaşıyorlar diye düşünüyorum.
Yahu sizin eleştirdiğiniz bu çocuk dizinden sakatlandı, ameliyat oldu ve aylarca futboldan uzak kaldı.
Yetmedi iyileşti, geri döndü dediğimiz anda pandemi süreci araya girdi ve futboldan iyice koptu.
Böylesine ağır sakatlık geçirmiş bir futbolcunun bıraktığı yerden devam etmesini nasıl bekliyorsunuz?
Yok kendini geliştirememişmiş! Yok Barış Memiş'miş! Harbiden sizin dilinizden aman Allah ya! İnsanı çıldırdırsınız!

Sizi bilmem ama ben A. Ömür'ün yeteneğinden hiç bir şüphe duymuyorum.
Hüseyin Çimşir denen vasıfsız teknik direktörün saçma sisteminde bu çocuğun oynadığı mevki değişti.
Bu değişiklik ve sakatlık sonrası formsuzluk üst üste binince ortaya böyle bir görüntü çıkması gayet normal!
Yeni sezonda yeni hoca ile birlikte bildiğimiz Abdülkadir Ömür performansı göreceğimizden adım gibi eminim.
Sizler vakti zamanında Yusuf'a demediğinizi bırakmadınız, şimdi arkasından ağlıyorsunuz. Beter olun!

Kesinlikle dogru yorum ! Seneye insallah takimda kalir ve pas yapabilen 2-3 oyuncu eklenir yanina.

Anıl C
16.07.2020, 12:29
Yönetime, futbolculara sinirden cocugu kimlerle kiyasliyolar böyle:)

Hele bi sakinlesin.

Çağatay96
16.07.2020, 17:53
Düsunceleri uygulamalari biraz agir kaliyor. Gelistirirse onu da müthis topcu olur. Ekuban Sosa filan dusunuyor uyguluyor, bu biraz gec kaliyor.

Mellih
17.07.2020, 00:09
İlk ciddi teklifte satılmalı, Yusuf'tan çok daha iyi rakamlara satılır diye düşünüyordum, şu an 15'e satılsa neden satıldı demem.

5M euro ok benim için.

bingolts
17.07.2020, 12:53
Bence sorunu Profesyoneller ile çalışmaması...

Onur Civelek61
17.07.2020, 17:54
Yeteneklerinden şüphemiz yok... Ama hep dediğim (iz) bir şey var, bu çocuk "Messi" lakabı ile olmadı,olamaz. Hiç aldı mı tek başına bir maçı? Son vuruş,şut gücü orta seviyenin altında... Yeterinden fazla şans buldu. Son haftalarda sergilediği performansla barış memiş yolunda ilerliyor. Kendini nasıl toplar ne yapar bilmiyorum teknik ekip uyuyor çünkü. Bu çocuğu kaybetmeyelim

Vkgz
18.07.2020, 16:13
kasimpasa da is yapar.

artvints
18.07.2020, 20:30
Sörloth nwkaeme sakatlandi, kabak ömür'ün başina patladi. Ömür zorlayan değil kontrol eden oyuncu. Takim güçlü olmayinca oyunu kontrol edemiyorsun.

Ali İhsan
18.07.2020, 21:26
Son senesi olacak 2020-2021. Kıymetini bilin gidince çok üzüleceğiz. İnşallah sakatlıksız başarılı bir sezon geçirir. Biz yine "yeniden yapılanma" ayağına boş bir sezon geçiririz bari Abdül parlasın...

lazminator61
19.07.2020, 21:57
Bugenden sonra defol, 10 tane top kaptırdın geri kosmiyon....

Murat'
19.07.2020, 22:58
Son senesi olacak 2020-2021. Kıymetini bilin gidince çok üzüleceğiz. İnşallah sakatlıksız başarılı bir sezon geçirir. Biz yine "yeniden yapılanma" ayağına boş bir sezon geçiririz bari Abdül parlasın...

İki gözümüz iki çeşme ağlarız peşinden.

balli_kuymak
19.07.2020, 23:50
Lan mucurum neden Sörloth'a pas atmıyorsun hiç?

batuhan249
20.07.2020, 00:20
Atarmi hic atarsa takim sampiyon olur .
Bu zirtonun birileri iyice kulagini ceknesi lazim
Yoksa iyi ce simarip kendine de takimada zarar verecek
...

artvints
20.07.2020, 00:23
Burunla şut çkemeyi birak, ayak içi koymayi öğren, o vuruş stiliyle olmaz.

lazminator61
20.07.2020, 01:12
Turkish Mes... Pardon Turkish Memis hahahahahaha

smart
20.07.2020, 02:44
Yayla çocuğu

romeikaa
20.07.2020, 03:51
ben bundaki sakinlikten istiyorum. reaksiyon sıfır adamda. yine de yetenekli olduğu için doğru bir hocayla performansı artacak diye umuyorum. geçen sene 20-25 olan piyasası 10-15 arasına düşmüş durumda. 21 yaşında kendisini toplayacak umuyorum.

Yektaa
20.07.2020, 07:47
Yer sofrasinda otur otur ayaklarina kan gitmiyor galiba . Boyle devam ederse birak 10 milyonu 1 milyon etmez

İ. SARAL
20.07.2020, 09:33
Önceki maçlar leş atıyordu, son 2 maçtır toparlandı.

Kemal Öztel
20.07.2020, 11:00
15 veren varsa direk satarım, futbol bu sakatlık da var işin içinde her an para edeni satacaksın. Şu an Ekuban da Nwakaeme de aynı yaşta olsalar Abdulkadir'in onünde olurdu. Hatta şu an bile 15 m €'m olsa Ekuban'ı alırım Abdusu değil...

Şerafettin Kara
20.07.2020, 12:29
Yerli Fessi

matalar
20.07.2020, 15:27
son maçlarda toparlandı idare etti.
fakat şutları çok etkisiz

Oğuz B.
20.07.2020, 15:42
Bence bu eleman yurt dışı transfer yapamayacak. O iş bitti.

Burak Bıyıklı
20.07.2020, 16:55
Bence bu eleman yurt dışı transfer yapamayacak. O iş bitti.Vizyon 0. Duzgun bir hoca gelip elinden tutmazsa yeni yusuf erdogan. Yazicidan bir gram hirslanmamis, ders almamis. Ekstra bir idman yaptigini hic zannetmiyorum.

Sabah aksam abdus guzellemesi yapanlar ilk ciktigi zamanla simdiki hallerini kiyaslayip neleri gelistirdigi hakkinda bizi bilgilendirirlerse sevinirim.

SM-A920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erolizmts
20.07.2020, 17:06
Guilherme'nin yaptığı asisti tekrar tekrar izlersin umarım.

DeAgLeMaNyAq
20.07.2020, 17:13
Aslında son maçlarda yapmasını istediğimiz şut girişimlerine başlaması olumluydu. Ama şutları hâla çok yetersiz. Misal aynı bölgede oynayan Cengiz ip gibi şutlar atarken, Abdulkadir'inkiler süzüle süzüle gidiyor. Üzüldüğüm en büyük nokta ise eski süratini kaybetmiş olması. Pandemi öncesinde bu az çok belli oluyordu. Artık ne kendisine atılan uzun toplara yetişebiliyor ne de eskisi gibi dribling yapabiliyor. Hâla ümidimi kesmiş değilim inşallah toparlayacaktır...

Oruç
20.07.2020, 17:27
Yer sofrasında oturmakla bu iş olmuyor. Bunu erken anladığında çok büyük yıldız olacak, geç anladığında ise Alişen Kandil, Barış Memiş olacak.

Full HD
20.07.2020, 21:52
Gitmesi kendisi için daha hayırlı olacak.Ilk isteyene verelim 7-8 Milyon bile bizim için ciddi rakam olur.

emre6117
20.07.2020, 22:53
Sutlari gelecegini belirleyecek.
Şutları böyle devam ederse trabzonsporda öteye geçemez,ancak trabzonspor da cok sağlam iz bırakır.siz bakmayın yusuf erdoğan,barış memiş benzetmelerine.bu çocuğun kumaşı ve futbol aklı ortalamanın cok üzerinde.
Ancak şutlarını çalışıp geliştirebilirse farkli seviyelere gelecektir.

alper*
21.07.2020, 08:47
Sörloth'u yine görmedi, gitti tıfıl şutlarından birini attı yine.

lazminator61
21.07.2020, 10:53
Guilherme'nin yaptığı asisti tekrar tekrar izlersin umarım.

Guilherme girdi asist yapti hemde Ömür Pozisyonunda, ömür napardi ? Köseye gitib drippling e topu kaybederdi... anlamiyorum

SamZuk
21.07.2020, 21:38
Umarım bu sene kendisini satarız hem kendisi hem de bizim için gitmesi lazım. Trabzon ortamında kendini geliştiremeyecek gibi duruyor ayrıca bize para kazandırıp gerçek bir sağ açık alma şansı da tanıyabilir.

Ahmet Taşçı
21.07.2020, 22:14
Ya hu adam ağır sakatlıktan geldi biraz insaf edin be. Bu yaz dönemini sağlam geçirmezse, güç ve vucüt çalışmasa, özellikle bacak kası yapmaz ve şutlarını geliştirmezse o zaman gömersiniz. Çocuk adam akıllı kendine iyi bakakacak zaman bulamadı ki.

memozcan
22.07.2020, 03:02
biz bu çocuğa yeterli gelişimi sağlayamıyoruz ve sağlayamayacağız da.. bu çocuğun çok uzman ellerde yetişmesi lazım.. ancak bu sayede gelişim gösterebilir.. aksi taktirde heba olup gidecek..

bence fiziksel temasın daha az olduğu daha akıcı oyun oynanan, bireysel yeteneğin kısmen ön plana çıktığı ispanya liginde daha başarılı olacaktır..

turgut kasap
22.07.2020, 09:14
Konya maçında gayet iyi idi attığı iki şut varıki biri gol olsaydı şuan burada aslanım işte böyle diye göklere cıkarılırdı. Bu çocuk ciddi bir amaliyat geçirdi üzerindeki psikolojiyi atması zaman alır. Sabır düzelecek böyle yetenekler dünya futboluna kolay kolay gelmez inş. Bu siteyi takip etmiyordur bu siteyi takip eden futbolcu ben olsam futboldan soğurum.

Mustafa YILMAZ
22.07.2020, 11:53
Umarım bu sezon satılmaz gelecek sezon çok lazım bize şuan değeri düştü zaten hem sakatlık hemde pandemi yüzünden tekrar yukarıya çıkacaktır.

Bu adamın yeteneklerini sorgulamak futbola ihanettir. O sakatlıktan sonra vücut kimyası bile değişti adamın bırakında biraz sendelesin. Seneye daha güçlü olacağı kesin

Isko6161
22.07.2020, 14:07
klasik turk yeteneklerin yasadigini yasiyor iste. Buraya kadar sirf kendi yetenekleri sayesinde geldi. Ortaya cikan defolari bundan once alamadigi egitim ile alakali. 'Kendisini gelistiremedi' diyoruz. Dogru, gelistiremedi. Cunku temel egitim eksikligi var.

Ne yazikki ulkemizde genc oyuncuyu gelistirme sorunumuz var. Neyi yanlis yapiyor, hangi konuda gelismesi lazim vs bu konular uzerinde bireysel analiz yapilmiyor. Yusuf Yazicinin roportajinda soyledigi aslinda durumun nekadar vahim oldugunun gostergesi. Cocuk 22yasinda anca baslamis sag ayagini gelistirmeye. Neden? Cunku bizim altyapimizda hic bu konu uzerine durulmamis.

alper*
22.07.2020, 15:12
Kaçan şampiyonluğun verdiği acı unutuldukça bu adamın adamcıları ortaya çıkacak ve bu adam tekrar kıymete binecektir.

Murat'
22.07.2020, 19:28
Konuşulan 15 milyon avro rakamı doğruysa hiç düşünmeden gönderirim, hem onun hem bizim iyiliğimiz için. Buradaki gelişimini tamamladı bence, seneye Avrupa'da da olmayacaksak değerini artık bulmuş demektir.

Uğur Ö.
23.07.2020, 00:24
Zerre çalıştığına inanmıyorum, kesin antreman bitince koşa koşa eve gidiyordur. Yazıcı bunun yarısı kadar yetenekli değil ama müthiş çalışkan. Zaten Yazıcı gitti bu serbest kaldı.

TS Cenk
23.07.2020, 11:31
15 milyon veren varsa ben olsam ben de gönderirim. Ama sakatlıktan çıkmış bu seviyede iken çok zor maalesef.

Yetenek açısından değil ama fiziksel ve mental açıdan asla bir star olamayacak seviyede.

Kendisini suçlamıyorum yetiştirilme tarzı çocukluk karakter herşey etkili star olmak için.. Karakter derken içinde biraz ego,bencillik ve diş geçirme kapasiten olmazsa iyi oyuncu olursun ama yıldız olamazsın. Yusuf yazıcı gibi vizyonu planlaması fln da yok gördüğüm kadarıyla.

ilelebeTS
23.07.2020, 23:47
Dilinden anlayan bir hoca gelirse herkesi pişman edecek.

Anıl C
25.07.2020, 11:57
Hala düsüncemin arkasindayim. 1 yil Hollanda ya da Belcika ligine kiralanmali.

alper*
25.07.2020, 12:43
Dilinden anlayan bir hoca gelirse herkesi pişman edecek.

Futbolun dili birdir.

Dikine ve kaleye. Bu kadar.

hofsaale
25.07.2020, 13:00
Acımasızca eleştiriliyor...kolay değil 9 ay topa degmemek...
Uğurcan yerine ömür satılmalı... Burda daha gelişme gösteremez...

Burak Bıyıklı
25.07.2020, 14:05
Acımasızca eleştiriliyor...kolay değil 9 ay topa degmemek...
Uğurcan yerine ömür satılmalı... Burda daha gelişme gösteremez...Omur satilmali da butun piyasasi gitti. En fazla 8 10 eder su haliyle. O da bizi kurtarmaz. 9 ay topa degmemekten ziyade kendisine bakmadigi icin elestiriliyor. Almanyadan dondugundeki fizigi gelismis kasli hali 2 ay coronada yatinca kayboldu. Yemesine icmesine hic dikkat etmiyor. Bir gunde messi olsun demiyoruz ama bu vizyonla gelismesi cok zor.

CesurHamsi
25.07.2020, 14:56
Balon

TSemih61
25.07.2020, 16:06
Omur satilmali da butun piyasasi gitti. En fazla 8 10 eder su haliyle. O da bizi kurtarmaz. 9 ay topa degmemekten ziyade kendisine bakmadigi icin elestiriliyor. Almanyadan dondugundeki fizigi gelismis kasli hali 2 ay coronada yatinca kayboldu. Yemesine icmesine hic dikkat etmiyor. Bir gunde messi olsun demiyoruz ama bu vizyonla gelismesi cok zor.

Bu bilgilere nereden erişiyorsunuz? Hayali varsayımlar üzerinden sahte bir gerçeklik inşa ediyorsunuz sonra da buna inanıp öyle yorum yapıyorsunuz. Kendisine nasıl bakmıyor nereden vardınız bu kanıya? Yemesine içmesine dikkat etmediğini görebilmeniz için ya çok yakın olmanız lazım Abdülkadir'e. Ayda yılda bir attığı sofralı yemeklerden bu çıkarımı yapıyorsanız bayağı komik kaçıyor.

alper*
25.07.2020, 16:44
Balon

Let the linç begin.

Cem Balcı
25.07.2020, 23:04
Sorloth'a atamadığı top...

artvints
25.07.2020, 23:05
Kesinlikle hücum oyuncusu değil.

alper*
25.07.2020, 23:06
Sorloth'a atamadığı top...

Pereira ile bunu unutmayalım.

Pereira da çok zorladı baktı olmayacak yaptı asisti.

Bu takımda bir şey var.

Abdulkadir de sıfır abi.

Sıfır.

İlk 11 oyuncusu değil.

Oraya yılan gibi skorer birini almak lazım.

Emre Veli
25.07.2020, 23:06
Kesinlikle hücum oyuncusu değil.

ben de öyle düşünüyorum.

TSemih61
25.07.2020, 23:12
İlk yarı elinden geleni yaptı takımın en istekli oyuncusuydu ama takımın aksine yüksek konsantrasyonla oynayınca yoruldu ve ikinci yarı performansı dibi gördü, son dakika o pası bile atamadı.

Ortasahasız takımda bu kadar oluyor maalesef. Pereira'nın da performansı ortada eskisi gibi değil. Abdülkadir Ömür hep satılsın dedim bunca zaman ama bu şekilde kendini ispatlamadan ve alabileceğimiz maksimum bonservis bedelini alamadan ayrılmasını doğru bulmuyorum. Bir sene daha kalabilir rahatlıkla yalnız artık doğru oyuncular ve sistemle oynaması lazım.

no NAME
25.07.2020, 23:13
Sıradan bir futbolcu olmak için elinden geleni yapıyorsun.
Selam ve hürmetle.

bahadır2561
25.07.2020, 23:15
Yaw Messi o pası nasıl atamıyosun?

redbul
25.07.2020, 23:15
bu adamın bu fizik yapsıyla bundan daha ilerisi olmaz boşa ümitlenmeyim

Bahadır Şimşek
25.07.2020, 23:37
Korneri ceza sahasına zor yetiştiriyor ama kale sahasına yetiştiremiyor. Şaka gibi yahu

Ozan Yılmaz
25.07.2020, 23:46
Final işlerini becerebilse iyi topçu olacak da kritik pas ve şutları hep boşa harcıyor binde bir ile olmaz daha istikrarlı katkı bekliyoruz bomboş pası adamın önüne yuvarla bi zahmet artık

ibrahim
25.07.2020, 23:53
Futbol ile yatıp futbol ile kalkmazsa, bir adım ileri gidemez. Önceliği futbol değil ki, yeteneklerini geliştirsin. Tam bir hayal kırıklığı olma yolunda tepetaklak gidiyor. Formasına, işine, sevenlerine saygısı yoksa, kaybolur gider diğerleri gibi...

TSemih61
25.07.2020, 23:59
Korneri ceza sahasına zor yetiştiriyor ama kale sahasına yetiştiremiyor. Şaka gibi yahu
Ne alakası var şimdi. Sosa da aynı şekilde ön direğe kesti o da mı kale sahasına yetiştiremiyor. Anlaşılan taktik çalışılmış duran toplarda. Niye maçları böyle diğer tüm her şeyi görmezden gelip izliyorsunuz anlam veremiyorum.

Hadi diyelim sizin dediğiniz gibi oldu ön direği geçemedi bu maç. Diğer maçlarda nasıl kesiyordu ortaları peki gayet güzel kornerler kullandı geçen haftalarda. Yani sadece siz değil herkes yükleniyor çocuğa bu konu üzerinden ama komik duruma düşüyorsunuz sadece.

ozzy!
26.07.2020, 00:12
bu çocuğun şut çalışması lazım. her şutunda cılız cocuklar gibi kaleye pas veriyor sanki.

üst seviyeye çıkması için skor vermesi lazım

DeAgLeMaNyAq
26.07.2020, 00:24
İlk yarı sorumluluk aldı ikinci yarı kayboldu...

Tuğrul
26.07.2020, 00:25
Abdülkadir hızlı düşünüp, uygulayabilen bir isim değil.

Topla deplase olduğunda dışa doğru oyunu genişletmek yerine içe doğru penetre etmesi.

Halbuki Nwakaeme gibi örnek var.

Ceza sahasına yakın garanti oynaması, ara paslarında öldürücü adımı atamaması ve topu çok eveleyip gevelemesi onu Serdar Gürler yapar.

4-3-3 oynayan bir takımda kanat oyuncusu çok fazla pozisyona girmeli ve skorer olmalıdır.

Çağatay96
26.07.2020, 11:40
Ne alakası var şimdi. Sosa da aynı şekilde ön direğe kesti o da mı kale sahasına yetiştiremiyor. Anlaşılan taktik çalışılmış duran toplarda. Niye maçları böyle diğer tüm her şeyi görmezden gelip izliyorsunuz anlam veremiyorum.

Hadi diyelim sizin dediğiniz gibi oldu ön direği geçemedi bu maç. Diğer maçlarda nasıl kesiyordu ortaları peki gayet güzel kornerler kullandı geçen haftalarda. Yani sadece siz değil herkes yükleniyor çocuğa bu konu üzerinden ama komik duruma düşüyorsunuz sadece.

Denizli macinda da kesti , topu yetistiriyor ama balon gibi. Daha sert orta kesmesi lazim. Siddeti yetmiyor. Zamanla.

Bera B.
26.07.2020, 14:20
Yusuf Yazıcı'dan kendisini mental olarak nasıl geliştirebileceğine dair öneriler almalı.

artvints
26.07.2020, 14:54
Yusuf'a söylenenleri bilmesek inanacağiz. Tavsiyeyi alirsa ilk firsatta gitmek için tirmalar, yönetime karar sizin demeyi birakir.

chener
26.07.2020, 16:59
Ömür'ün yeteneği aşikar.tek şansızlığı 2 yıl boyunca teknik direktör yüzü görmedi, bu yüzden eğitilemedi. Halı sahada oynar gibi oynuyor.Ne kadar çalım o kadar iyisin mantığı.Çok kötü durumda. Umarım öğretmen bir hoca gelir ve Ömür ziyan olmaktan kurtulur.

Cagdas Topal
26.07.2020, 20:24
Topu her aldığında dikine giden adam gitti, durağan oynayan biri geldi.

İ. SARAL
26.07.2020, 21:58
Son 2-3 maç toparlandı biraz. Sıkıntı fizikseldi demek ki.

orhanunal
27.07.2020, 02:41
emre özcan'ın dediği gibi tam bir kanat değil , 10 numarada stoperler ile mücadeleye giremeyecek kadar zayıf . ronaldo misali çeviklik ve yeteneğini biraz törpüleyecek olsada 7-8 kg alıp 8,5 numaraya kendini konumlandırmalı. idolü messi değil iniesta olmalı.

romeikaa
27.07.2020, 02:50
18994

fotoğrafta en sağdaki grealish villa altyapısından 24 yaşında 10 numara pozisyonunda oynayan takımın kaptanı olmuş ve sadece 1.75 boya sahip. lütfen fiziğine bir bakın, bacaklarına...bu adam takımını kümede tuttu performansıyla ve muhtemelen bu yaz 40-50 milyon euroya transfer yapacak.
ömürde de bu yetenekler var ama sıkıntı tamamen zihinsel. yazık olacak diye çok üzülüyorum. seneye eşik atlayamazsa maalesef daha da o seviyeye çıkamayacak.

alper*
27.07.2020, 10:16
emre özcan'ın dediği gibi tam bir kanat değil , 10 numarada stoperler ile mücadeleye giremeyecek kadar zayıf . ronaldo misali çeviklik ve yeteneğini biraz törpüleyecek olsada 7-8 kg alıp 8,5 numaraya kendini konumlandırmalı. idolü messi değil iniesta olmalı.

Çok doğru yorum.

Kadir
27.07.2020, 17:37
Sakatlığın olumsuz etkilerini atmış bir şekilde önümüzdeki sezon bekliyoruz seni.. iyi bir hoca ile mevki değişimi şart.. orta saha merkezin bir tık ilerisinde kıvrak bir pasöre çevirmeliyiz seni..

balli_kuymak
28.07.2020, 18:29
çalım ve şut atmayı öğrenmesi lazım. adam eksilten, ara pası ve bitirici şutlar çekebilen biri olabilirse patlama yapabilir. tabii bunları yüzde yüz olarak yapamaz bunları yapan messi oluyor fakat yüzde 50 yapsa yeter.

Onur Erçetin
28.07.2020, 18:55
Maç kazandıramıyorsun dostum.90 dk boyunca rakip kaleyi tehdit eden tek bir hareketin bile yok.Sert ve kavisli orta açamıyorsun,kaleye etkili şutlar gönderemiyorsun.Bu işler sadece pas yapmakla olmaz.Seneye yedek kalman lazım ama seni yine oynatırlar,biz de kanser oluruz malaasef.

ESER
29.07.2020, 10:52
Bu takımın süperstarı benim triplerinden acilen çık dostum. Süperstar falan değilsin. Star bile değilsin henüz.

Çağatay96
29.07.2020, 23:40
Tesekkurler Man

artvints
29.07.2020, 23:45
Ömür olmasa takim hucuma cikamaz. Israrla oraya dönüyoruz ve top takimda kaliyor. Sol tarafa döndüğümüz an kayip.

Kötü attiği pasta bilal'in de suçu var, orads genişte beklenmez, iceri keskin koşu yaparak topu isteyeceksin ki direk kaleciyle karşi karşiya kalasin.

İ. SARAL
29.07.2020, 23:49
Son maçlarda bayağı toparladı. Seneye çok daha iyi olacak eminim.

bordoylamavi
30.07.2020, 00:32
ben olsam gider o ödülü sörloth a götürürdüm saygı gereği. ama nerdeee

Sefa Toyer
30.07.2020, 00:38
Maçın adamı olacak kadar asla iyi değildin. O ödülü hak ettiği adama vermeyi bilmelisin. Cuma mesajı paylaşmakla olmuyor...

Harun-61
30.07.2020, 00:39
Tebrikler...

Ama Lütfen, 57 defa yazdik.

Sut calis, Sut calis, sut calis !!!

Courage
30.07.2020, 00:41
İlk yarıda sağdan rakip çıkarken aniden basarak çaldığın bir top vardı hah işte bunların sayısını az arttır arada birde kaleye zımbala kardeşim hiç şut girişimin yok neredeyse.

Yine de bu akşam iyiydin tebrikler.

Murathan
30.07.2020, 00:44
yok sörlotha kafayı takmış yok bilerek pas vermiyormuş. ruh hastası insanlar utanmıştır umarım gol sevincinde.

BatuhanB
30.07.2020, 01:08
İyiydi ama "maçın adamı" olacak kadar iyi değildi. 3-0, 4-0 olabilecek maçın 2-0 tamamlanmasında kendisinin tercih hatâları var zîra... Bakalım gelecek sezona nasıl başlayacak. Dileyelim iyi başlasın, başladığı gibi gitsin.

alper*
30.07.2020, 13:10
Son vuruş sıfır.

Tercihler sıfır.

Dribbling kötü.

Bu nasıl maçın adamı oldu anlamadım.

Neyse ki Sörloth ağzına attı topu da gol atabildi bir tane. (Sörloth'a bilerek atmadığı toplar için ne hissetmiştir acaba?)

Sörloth'un attığı ikinci topu rezil etti, son anda komik bir vuruş yaptı.

Bilemiyorum.

ilelebeTS
30.07.2020, 13:20
Attığı gol ve kaçırdığı benzer pozisyondaki gibi koşuları yapmaya devam ederse skor yapma sorununu çözer. O koşu kendi başına yarım gol sayılır. Alanya'yı da genelde boş geçmiyor bu arada :) Ligin en dinamik beklerinden Nsakala'yı da patates etti 2 maçta da. Adam korkusundan rahat top oynayamıyor.

artvints
30.07.2020, 13:45
Topla bu kadar iyi bir adam topsuz koşularini geliştiriyorsa çalişkanliği ile ilgi en ufak şüphe yoktur, doğru bir yardim almiyordur. Şutlarin etkisizliğinde mental sıkıntı var onun çözülmesi lazim.

oskayb
30.07.2020, 13:56
Uzun zamandır ilk kez dün akşam iyiydi , iyi bir Ömür'ü özlemişim.

jairzinho
30.07.2020, 17:10
topsuz oyundaki gelişimi muazzam.zaten bu tür yeteneklerin topsuz oyunda forvete evrilmesi demek dünya futbolunda önlenemez bir yükselişi işaret eder

küerezma misal bunu yapamadı ve avrupa futbolundan silindi,ronaldo ise kariyerine topla oyunla başladı ama sonra tamamen sahte forvete evrildi

bu arada kaleciyi çalımlayıp dışarı vurduğu pozisyonda da forvete evrilmişti,attığı golü zaten gördük.tam bi forvet koşusu

erolizmts
30.07.2020, 22:50
Ali Ece'yi dinledim Vole'de.. O da Abdüş için sağ açık oynayamıyor daha merkezde oynamalı diyor. Sağ açık oynaması gereken Guilherme'yi merkezde Abdüş'ü de sağ açıkta heba ediyoruz.

alper*
30.07.2020, 23:11
Ali Ece'yi dinledim Vole'de.. O da Abdüş için sağ açık oynayamıyor daha merkezde oynamalı diyor. Sağ açık oymaması gereken Guilherme'yi merkezde Abdüş'ü de sağ açıkta heba ediyoruz.

Sırf Messi gibi top sürüyor diye.

ibrahim
31.07.2020, 03:20
Sırf Messi gibi top sürüyor diye.

O top sürme işi eskide kaldı. Boy, ebat, güç olarak kendi gibilerinin arasında beceriyordu o işi. Xavi gibi olma hayali vardı, o işi de unutsun bir zahmet. Şut çalışsın ve forvet arkasına yönelsin. Kariyeri için yaptığı en iyi şey olur.

Tabi eğer dünyevi meseleler kendisini ilgilendiriyorsa veya bu işi cidden seviyorsa artık...

serdaracıl
31.07.2020, 19:30
Gizli forvet

pReN@_61
01.08.2020, 17:30
İyi bir maç çıkardı finalde.
:alkış:

ÖmürKaradeniz61
02.08.2020, 23:20
Çok merak ediyorum ne zaman tabanca gibi şut atacaksın. 5 kuruş etmez bu şekilde ne şut atarsın ne asist yaparsın.

jairzinho
04.08.2020, 01:13
kupa finalinden sonra çift forvette neden olmasın ?

sörlot -ömür çift forveti harika işler çıkardı kupa finalinde

mükemmel uyum ve harika paslar bu ikili sayesinde oluştu

ömürü sağ açıkta kullanıp sağ bekine yardıma koşmasına neden olmak verimliliğini azaltıyor

sörlot la birlikte ileride serbest takılsın

mkmoglu
06.08.2020, 20:16
ömür kardeşim hiç durma git paraya bakma burda seni yetiştirecek hoca yok..güneş hariç

emrahtuna
10.08.2020, 12:51
bu sezon çok beklentiyle girdik ömür için..iyide başlamıştı onunda sakatlığı etkiledi onu..inşallah sakatlıktan dolayı formu düşmüştür yoksa iyi oyuncu olduğunu hepimiz biliyoruz..aslında şuan satılması konuşulmalıydı ama değeri düştü bence önümüzdeki sezonda takımda kalmalı iyice tecrübe kazandı..sende seneye gidersin koçum yaşın geçmedi ya daha..

Uğur Ö.
17.08.2020, 10:34
Kamp arefesinde burun ameliyatı olmuş. Estetik içinse müthiş küfür ederim.

https://twitter.com/sametemirzeoglu/status/1295256536961486848?s=21

Kadir
17.08.2020, 10:42
Bekleyip bekleyip kamp başlangıcında burun ameliyatı olup kampa 1 hafta geç katılmak ha.. işten kaçan devlet memuru hareketi.

alper*
17.08.2020, 11:24
Sadece şu burun ameliyatı bile (gerekçesi ne olursa olsun) bu arkadaşın profesyonellik anlayışını ortaya koyuyor.

Harun-61
17.08.2020, 11:26
ameliyatı geçen hafta olmuş.

Bahadır Şimşek
17.08.2020, 11:36
Neden haberi bugün yapılıyor o halde

pReN@_61
17.08.2020, 11:50
Kemik ile ilgili bir sıkıntı mı acep ?

zaqua
17.08.2020, 11:56
ulan bilen de konusuyor bilmeyen de. birileri yok 6 ay maske takar demiş, birileri neden kampa 1 hafta kala oldu demiş.

dıştaki kemik değilse 2 haftaya toparlar maskelik bir durum olmaz.

zamanlamayla ilgili olarak ise belki performans testinde sıkıntı çıktı ve sonunda aklı çalışan bir doktor çıkıp problemi yeni fark etti? belki baska sıkıntı nedeniyle ameliyat anca yapılabildi?

bi geçmiş olsun diyip geçmek bu kadar zor mu?

bu kadar negatif bir kitle hiç bir yerde yoktur.

murmut
17.08.2020, 12:04
Cocugun burnunda estetiklik bir durum yoktu ki, nefes sorunu yasiyormus.
Gecmis olsun tabiki de, ama amelyati kamptan 1 veya 2 gün önce olduysa, milletin "neden bu kadar gec oldu?" sorma hakki var.

artvints
17.08.2020, 15:00
Nefesi yetmiyor diyordum sağlik sorunu varmiş. Beyine yeterli oksijen gittiğinde panik şutlarin gelişme ihtimali var.

DeAgLeMaNyAq
17.08.2020, 17:20
Bekleyip bekleyip kamp başlangıcında burun ameliyatı olup kampa 1 hafta geç katılmak ha.. işten kaçan devlet memuru hareketi.

Askerdeyken bir arkadaşım terhisi yaklaştığında bu şekilde ameliyat olarak erken tezkere almıştı... :)

Kadir Aydın
17.08.2020, 20:45
Artık eminiz, bir halt olmaz bundan.

Ege Kum
23.08.2020, 11:33
Şut ve son dokunuş becerisini geliştirmesi lazım piyasası artmıyorsa bu yüzdendir yoksa istatisliklerine 5 gol bir kaç asist daha eklerdi.

lazminator61
24.08.2020, 12:59
insallah bu sezon bi kipirdama olur, gecen sezon bizim icin hayal kiriklidi... Cok ümidim yok benim ama

murmut
24.08.2020, 14:32
insallah bu sezon bi kipirdama olur, gecen sezon bizim icin hayal kiriklidi... Cok ümidim yok benim ama

Mükemmel saglik ekibimiz ve is bilmez teknik direktörlerimiz sayesinde bu hale geldi. Newton'un T.D.'lik yaptigi maclarda begenmistim kendisini. Insallah hoca sayesinde toparlayacak.

Mustafa YILMAZ
24.08.2020, 18:01
ağır sakatlıktan çıktı ayrıca pandemi falan derken iyi dönüş yapamadı doğal olarak bu çok normal.

ama son maçlarda kıpırdanmaya başlamıştı, fizik olarak epey yol katetti ayrıca ceza sahası içine koşu yapıp gol attı ki bunu yapmıyordu yani oyunu gelişim aşamasına geldi bana göre bu sezon uygun rol bulursa affetmez ligin en değerli oyuncusu olur.

bir de yeni transferlerle uyum yakalarsa bu sene abdüş'ün senesi olur.

şuan en potansiyelli Türk oyuncusu hala kabuğunu kıramadı ama bu sene o sene.

Yiğit SARI
25.08.2020, 11:12
Mükemmel saglik ekibimiz ve is bilmez teknik direktörlerimiz sayesinde bu hale geldi. Newton'un T.D.'lik yaptigi maclarda begenmistim kendisini. Insallah hoca sayesinde toparlayacak.

Aslında milli takım doktoru ilgilendi kendisiyle bizzat

murmut
25.08.2020, 11:43
Aslında milli takım doktoru ilgilendi kendisiyle bizzat
Evet ama bizim saglik ekibi cocugun dizini bilmem ne ettikten sonra.
Yanlis ve gec sakatlik tehsisi neredeyse Abdülkadirin kariyerine mal oluyordu.

Bahadır Şimşek
25.08.2020, 12:47
Kampın en önemli günlerini burun ameliyatı olarak geçiren Yıldız adayımız antrenmanlara başlıyormuş.

Sezona kötü girerse bahane da hazır artık “ adam sezon başı kampın 2 haftasında yoktu” diyecekler.

Hayırlısı olsun artık.

Bir de haber çıkınca “1 hafta önce ameliyat oldu”cular vardı, ne hikmetse o iddiayı da doğrular bir haber göremedik.

Adam 3 senedir top oynuyor ama sağlık ekibimiz kampın başında fark ediyor nefes alma güçlüğünü o da enteresan. Neresinden tutsan elde kalıyor bu olay.

artvints
25.08.2020, 13:15
Kampın en önemli günlerini burun ameliyatı olarak geçiren Yıldız adayımız antrenmanlara başlıyormuş.

Sezona kötü girerse bahane da hazır artık “ adam sezon başı kampın 2 haftasında yoktu” diyecekler.

Hayırlısı olsun artık.

Bir de haber çıkınca “1 hafta önce ameliyat oldu”cular vardı, ne hikmetse o iddiayı da doğrular bir haber göremedik.

Adam 3 senedir top oynuyor ama sağlık ekibimiz kampın başında fark ediyor nefes alma güçlüğünü o da enteresan. Neresinden tutsan elde kalıyor bu olay.Ne yani kamptan mi kaçiyor bu çocuk, herkes çalisirken 1 hafta fazla tatil mi yapmak istemiş ?

Bahadır Şimşek
25.08.2020, 13:46
Ne yani kamptan mi kaçiyor bu çocuk, herkes çalisirken 1 hafta fazla tatil mi yapmak istemiş ?
Sorunun sadece kendisiyle alakalı olmadığını anlatmak istedim yazının içinde ama dışarıdan bakınca nasıl görünüyor siz söyleyin. Ben yaşananları anlattım, çıkarımı siz yapın

1 değil 2 hafta olmadı mı kamp başlayalı

DeAgLeMaNyAq
25.08.2020, 15:43
Sorunun sadece kendisiyle alakalı olmadığını anlatmak istedim yazının içinde ama dışarıdan bakınca nasıl görünüyor siz söyleyin. Ben yaşananları anlattım, çıkarımı siz yapın

1 değil 2 hafta olmadı mı kamp başlayalı

Süre biraz daha uzasaydı gerçekten eleştirilecek bir konu olabilirdi. Kamp geçen hafta başladığı için öyle ciddi bir antrenman eksiği olduğunu düşünmüyorum. Daha ligin başlamasına 3 haftaya yakın zaman var...

Oğuz B.
25.08.2020, 15:50
https://pbs.twimg.com/media/EgQouTxWsAEVnh2?format=jpg&name=medium

matalar
26.08.2020, 15:54
bu sezon senin yılın olsun. İnşallah sakatlıksız bir sezon geçirirsin.
top her ayağına geldimi sakatlanmasa bari demekten kendimi alamıyorum.

Murat'
28.08.2020, 16:26
A Milli Takım aday kadrosuna davet edilmedi maalesef, umarım bunun için hırs yapar.

emre6117
28.08.2020, 17:07
A Milli Takım aday kadrosuna davet edilmedi maalesef, umarım bunun için hırs yapar.

A.omurun milli takıma alınmaması bence ameliyatıyla alakalıdır.yoksa bize düşman bir adma bile olsa superligin transfermarket degerinde 3.sırada olan bir futbolcuyu almamazlil yapamaz.

DeAgLeMaNyAq
28.08.2020, 17:17
A.omurun milli takıma alınmaması bence ameliyatıyla alakalıdır.yoksa bize düşman bir adma bile olsa superligin transfermarket degerinde 3.sırada olan bir futbolcuyu almamazlil yapamaz.

Aynı şekilde düşünüyorum. Abdulkadir'in de bu konuda ayrı bir şanssızlığı var. Ne zaman milli maç haftalarına girilse mutlaka bir sakatlığı çıkıyor...

artvints
28.08.2020, 17:18
Aynı şekilde düşünüyorum. Abdulkadir'in de bu konuda ayrı bir şanssızlığı var. Ne zaman milli maç haftalarına girilse mutlaka bir sakatlığı çıkıyor...Şansizliği geçti artik umrunda değil belli ki, nasil olsa oradan bir baski gelmiyor.

zaqua
28.08.2020, 17:38
affedersiniz de bilmem ne yapayım milli takıma.

egemen bizden gittiğinde ödül olarak milli takıma seçildi hatırlatırım. benim milli takımım da trabzonspor.

Kadir
28.08.2020, 21:24
Full motive bir sezon bekliyorum senden.. patlama sezonun olsun.. 12 gol 15 asisti kendine hedef olarak koy en az.

memozcan
28.08.2020, 21:29
şenol hocanın kararı doğru maalesef.. kamptan bir gün önce burun ameliyatı olup, kampı bir hafta kaçıran oyuncu haklı olarak milli takımdan da kesik yer.. üstelik fizik olarak da milli takım düzeyinde değil şu anda..

umarım kendini mental olarak geliştirebilir..

smart
28.08.2020, 21:49
karar doğru

alper*
28.08.2020, 22:01
Bize sorup bizden yanıt alınca almamışlar.

Sıkıntı nerede?