PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Abdülkadir Ömür

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Onur Akyüz
08.09.2019, 00:27
Bizim altyapıdaki çocukları da bu kasaplar yanlış tedavi yüzünden harcadılar.

Onazi, Abdülkadir, Ebrar, Safa

Yeni gelen doktorun da bi Yattara sabıkası var sanırım. O dönem büyük ihtimal bu Hakan Ayaz vardı. Adamı sakatlığı geçti diyerek sahaya sürüp işini bitirmişlerdi.

yorumsuz6117
08.09.2019, 00:29
Ekşisözlükte böyle bir yorum var

kasap kulüp doktorunu nihayet kovup maalesef yattara'ya futbolu bıraktıran ve bursaspor'dan yanlış tedavi nedeniyle kovulan doktor ekibi ile anlaşan kulübüm.

çok beğeniyoruz yönetimi ama böyle olmaz. liyakatı olmayan ve geçmişte kulüpte 5 yıl çalışıp o sürede bir futbolcuya tanı koyamayan adamı kulüp doktoru yaparsanız bir şey değişmez.

trabzonspor a takımı var, alt yapı takımları var, boks takımı var, atıcılık takımı var, yüzme takımı var, 2 ve 3.lig takımları var... kur güzel bir merkez. ülkede de lider ol. ali'yi kovdun veli'yi getirdin. ne olacak?

abdülkadir ömür teşhisi 10 gün sonra aldı. yusuf sarı belki de sakat sakat oynadığı için neredeyse taraftar tepkisi yüzünden futbola küsecekti.

neşteri vurun. profesyonel ekip kurun. adamcılık yüzünden çektiğimiz belli.

omondoles
08.09.2019, 00:31
İyi olsa fener maçında oyuna girerdi bu kadar basit, tempoya dayanamayacağı için giremedi oyuna.

Aynı fikirde olmamız gerekiyor ama, kariyere göre yorum yapmayı brakmalıyız. Avrupa da fresh oyuncu peşinde, futbol bu. Yüksek maaş az enerji efektif değil. Bir kaç tane takımı yönetecek tecrubeli adam yetiyor. Onlar da fiziksel olarak iyi olmak zorunda tabi.

Parmakı övenler hep mevkisinin dışında yaptıkları yüzünden övüyor. Ben geçen yıldan beri (inanılmaz çıkışına rağmen(ki kendisini çok kez taktir ettim)) asıl yapması gerekenin mevkisinin gerektirdiği şey olduğunu yazdım. Tabii gönül ister ki Selçuk İnan (2010-2011), Atiba gibi olsun.

Kariyere göre Yorum yapmıyorum. Parmakın oynadığı maçlarda (bu sene) orta saha yol geçen hanına döndü.

erenslash
08.09.2019, 00:36
arkadaşlar hedef olarak sadece sağlık ekibi problemli değil diğer teknik ekipde de sıkıntılar var hepsi zincirleme

fitnesscın veya kondisyonerin iyi olmassa ne olur şut gücün düşer gayet mantıklı baist bir dille anlatayım kondisyonü iyi olmayan ve fitnesscı antremanı iyi olmayan ekip topçunun hazır olmamasına güçten düşmesine ve dolayısıyla maçta kolay sakatlanmasına neden olur

sağlıkçıyl abitmiyor iş

ayrıca biz neden bu adamı tekrardan alıyoruz

https://www.karadenizgazete.com.tr/spor/trabzonspor/hakan-ayaz---nevzat-sakar-ve-hasan-yener-e-hakkimi-helal-etmiyorum-/201040

yani bok mu var?

abiciğim avrupadan bak başka doktorlar bak!!!

sıkılmadınız mı?

yani bu adamın yeterliliğini bilemem ama sıkıntı yaşadığımız adamı neden alıyoruz?

olm ben sizin vizyonunuzdan şüpheleniyorum

bunlar doktor bulamıyor daha antrenör de aldıramaz yok abi Türklerden adam olmaz

Türk yöneticiler cidden bu işi bilmiyor

kendi ayağımıza sıkıyoruz

nedir sizin bu avrupalı bilim adamlarına veya doktorlarına veya teknik ekibine düşmanlığınız?

nedir yani işi bilen adam gibi alman veya avvrupalı teknik ekip de olsa klubumuzde fena mı olur?

neden kompleks yapıyorsunuz? aşağılık kompleksi var sizde almassın avrupalı çünkü beyin ve zekası olan çalışanları istemiyorsunuz hepiniz kıskanç ve güvensiz özgüveni olmayan bilgiye sahip çıkmayan bir yönetimsiniz!!!! ve çalışanlarınız da öyle!

ortadoğu kafalı insanlar sizi!

artvints
08.09.2019, 00:40
Parmakı övenler hep mevkisinin dışında yaptıkları yüzünden övüyor. Ben geçen yıldan beri (inanılmaz çıkışına rağmen(ki kendisini çok kez taktir ettim)) asıl yapması gerekenin mevkisinin gerektirdiği şey olduğunu yazdım. Tabii gönül ister ki Selçuk İnan (2010-2011), Atiba gibi olsun.

Kariyere göre Yorum yapmıyorum. Parmakın oynadığı maçlarda (bu sene) orta saha yol geçen hanına döndü.

Savunma önünde oynasin merkezi kuvvetlendirsin diye parmak'i transfer edip bir buçuk milyon euro maaş vermedik. Bir an once kendine gelsin de geçsin mevkisine, parmak da kendi bölgesinde rotasyona girsin. Gerçi doğan bile öncelik aldı, o oynarsa şaşırmam. Mikel onlibero değil yorumları da var. Bu yaştan sonra onliberoda değil de nerede oynayacak merak ediyorum.

David_LuiZ4
08.09.2019, 00:43
Trabzonspor Trabzon şehri için bacasız sanayidir..Geçimini Trabzonspor üzerinden sağlayan cahilleri zırt pırt kulübe personel adı altında doldurursan olacağı budur..

Tuttuğum takımı 25 senedir takip ediyorum ve bu 25 senede Şenol Güneş Kenan İskender ve Özkan Sümer haricinde Trabzonlu olup ağzıyla kuş tutan kulübe adamakıllı hizmet eden bir adet Trabzonluya rastlamadım..

Kulübü ne kadar çok Trabzonlulardan soyutlarsan o kadar iyi yol alırsın futbolcudan bahsetmiyorum personel/yönetici takımından bahsediyorum..

Trabzonspor'un bilimsel metodlarla çalışan sağlam bir ekibe ihtiyacı var bunu yıllardır yazıyorum sağlık ekibi bu işin sadece bir parçası..Ve bu metodu uygulayacak profesyonel çalışan yetişmiş insanlara kaynak aktarması gerekiyor kulübün..Çok değil 4 5 milyon euro gibi bir kaynakla bir akademi kurabilir işi ehline verebilirsin..Altyapıdaki oyuncular sağlam bir fizik kondisyona kavuşturularak düzenli ve bilimsel beslenerek A takıma çatır çutur çıkabilirler bu sayede kolay kolay da sakatlanmazlar..

Bu mesele A takım kadar altyapıyı da ilgilendiren bir meseledir ve üzerinde ehemmiyetle durulmalıdır..

ssarı
08.09.2019, 00:57
arkadaşlar hedef olarak sadece sağlık ekibi problemli değil diğer teknik ekipde de sıkıntılar var hepsi zincirleme

fitnesscın veya kondisyonerin iyi olmassa ne olur şut gücün düşer gayet mantıklı baist bir dille anlatayım kondisyonü iyi olmayan ve fitnesscı antremanı iyi olmayan ekip topçunun hazır olmamasına güçten düşmesine ve dolayısıyla maçta kolay sakatlanmasına neden olur

sağlıkçıyl abitmiyor iş

ayrıca biz neden bu adamı tekrardan alıyoruz

https://www.karadenizgazete.com.tr/spor/trabzonspor/hakan-ayaz---nevzat-sakar-ve-hasan-yener-e-hakkimi-helal-etmiyorum-/201040

yani bok mu var?

abiciğim avrupadan bak başka doktorlar bak!!!

sıkılmadınız mı?

yani bu adamın yeterliliğini bilemem ama sıkıntı yaşadığımız adamı neden alıyoruz?

olm ben sizin vizyonunuzdan şüpheleniyorum

bunlar doktor bulamıyor daha antrenör de aldıramaz yok abi Türklerden adam olmaz

Türk yöneticiler cidden bu işi bilmiyor

kendi ayağımıza sıkıyoruz

nedir sizin bu avrupalı bilim adamlarına veya doktorlarına veya teknik ekibine düşmanlığınız?

nedir yani işi bilen adam gibi alman veya avvrupalı teknik ekip de olsa klubumuzde fena mı olur?

neden kompleks yapıyorsunuz? aşağılık kompleksi var sizde almassın avrupalı çünkü beyin ve zekası olan çalışanları istemiyorsunuz hepiniz kıskanç ve güvensiz özgüveni olmayan bilgiye sahip çıkmayan bir yönetimsiniz!!!! ve çalışanlarınız da öyle!

ortadoğu kafalı insanlar sizi!

Renktaş yapma kondisyoner ve antrenör kısmı tamam ama sağlık ekibi olamaz. Daha önce fredie fu adı geçmiş manchestr doltoru diye bu adam amerikada yaşayan artroskopinin babası diye bilinen biri klüp doktoru olabilir mi manchester bile olsan gelir mi. Sakatın olur gider ameliyat olur döner. Onur da olduğu gibi hatta onur ikinci ameliyatında adamı izmire getirdi. Bak bizimde doktorumuz fredie fu. Bu işte söz sahibi hekim tüm düzenini bırakıp klüp doktoru olamaz. Su an superligde klüp doktoru ortopedist olan kaç takım var benim bildiğim 1. Aynı sistemi biz yapalım istanbuldan namlı bir hocayı ekip başına koyalım 3 gün sonra istanbuldan uzaktan doktorluk mu yapılır deriz. Hele avrupadan alıcan bu işi sistemi bellidir. Kliüp doktoru süreci takip eder. Sağlık kurulu istişare eder gerekirse dış merkezlerde danışılır. Sistem böyle işlenir . Sağlık işi topçu transferi gibi olmaz ama kondisyoner performans antrenörleri ölçümler yabancı olabilir. Ama süreç sadece bu adamlarla olmuyor. Ayak basış problemi kolay sakatlık yapar özellikle dizde bundan dolayı taban analizi ve krampon içi yabanlık yapılması önerilir düz bilgi. Bak bakalım etrafına türkiyede futbolcuların %40 ı krambonun içindeki taban kısmını çıkarıp oynuyor. Ülkemizde alt yapıların 2.3. Liglerin hepsi suni çimde sadece kasları perişan ola ola geliyorlar süper lige
Bunları göz ardı ettikten sonra o topçu ayakkabının içini çıkardıktan sonra wolfhart , freddie fu yu getirsen me yazar

erenslash
08.09.2019, 01:25
yanlış anlaşılma olmasın rektaş örnek verdim onu bir an sinirle bana sorsan Türkler sağlık konusunda iyi .gayet aradan iyi olanlardan seçebiliriz takım tutmayan fanatik olmayan bulmamız lazım ki iyi fizyoterapistlerin bir kısmı tarafçı ve fanatik malesef içerden bilgi sızdırabilirler.fizyoterapist hariç diğerleri yabancı olsun ancak bir tane yabancı fizyoterapist olması fena olmaz bence hani özel durumlarda gelir koşar yardımımıza.sen de haklısın.değerli düşüncelerini paylaşman çok güzel oldu.oynanann sahyakkı giyiş biçimi bunlar önemli detaylar tabi Türkiyede bilime verilen önem az malesef.veya bilimle uğraşanların değerinin az bilinmesi.yani sadece spor değil genel olarak bilimsel ve analitik düşünmeden yoksun insanlar yönetimde oluyorlar bu hayatının her alanında etkili malum ekonomik veya sportif anlamda da sonuçları ortada.bulabilirsem atarım sana sturridge veya onun gibi yüksek bedelli topçuların sakatlığının fizyoterapistlerin oyuncuyu maaş yükünden dolayı ingilterede hızlıca hazırlamasından kaynaklı diye iyi bir doktor açıklama yapmıştı ingilizce olarak rastlamıştım.bulabilirsem atarım.
Renktaş yapma kondisyoner ve antrenör kısmı tamam ama sağlık ekibi olamaz. Daha önce fredie fu adı geçmiş manchestr doltoru diye bu adam amerikada yaşayan artroskopinin babası diye bilinen biri klüp doktoru olabilir mi manchester bile olsan gelir mi. Sakatın olur gider ameliyat olur döner. Onur da olduğu gibi hatta onur ikinci ameliyatında adamı izmire getirdi. Bak bizimde doktorumuz fredie fu. Bu işte söz sahibi hekim tüm düzenini bırakıp klüp doktoru olamaz. Su an superligde klüp doktoru ortopedist olan kaç takım var benim bildiğim 1. Aynı sistemi biz yapalım istanbuldan namlı bir hocayı ekip başına koyalım 3 gün sonra istanbuldan uzaktan doktorluk mu yapılır deriz. Hele avrupadan alıcan bu işi sistemi bellidir. Kliüp doktoru süreci takip eder. Sağlık kurulu istişare eder gerekirse dış merkezlerde danışılır. Sistem böyle işlenir . Sağlık işi topçu transferi gibi olmaz ama kondisyoner performans antrenörleri ölçümler yabancı olabilir. Ama süreç sadece bu adamlarla olmuyor. Ayak basış problemi kolay sakatlık yapar özellikle dizde bundan dolayı taban analizi ve krampon içi yabanlık yapılması önerilir düz bilgi. Bak bakalım etrafına türkiyede futbolcuların %40 ı krambonun içindeki taban kısmını çıkarıp oynuyor. Ülkemizde alt yapıların 2.3. Liglerin hepsi suni çimde sadece kasları perişan ola ola geliyorlar süper lige
Bunları göz ardı ettikten sonra o topçu ayakkabının içini çıkardıktan sonra wolfhart , freddie fu yu getirsen me yazar

Gürkan Asma
08.09.2019, 01:32
Bu olay varya rezalet ötesi bir olaydır ya, karadeniz fıkrası resmen.

bordoylamavi
08.09.2019, 02:37
benim anlamadığım abdüşe mr çekildi. bu mr ı sadece kulüp doktoru mu değerlendiridi. o hastanede başka kimse bakmadı mı.

arsinli_akrep61
08.09.2019, 02:54
Daha güçlü dönecek inşallah

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DeAgLeMaNyAq
08.09.2019, 05:04
benim anlamadığım abdüşe mr çekildi. bu mr ı sadece kulüp doktoru mu değerlendiridi. o hastanede başka kimse bakmadı mı.

Ödem varken MR'dan net tespit yapılamıyor. Ödemin geçmesiyle birlikte yırtığın farkına varıldı...

erenslash
08.09.2019, 05:30
eline sağlık bro + diyorum https://www.bbc.com/news/health-27940923 ve bir makale var makale başlığı şu Luis Suarez injury: How did striker recover so quickly? oldukça düşündürücü : şu kısma dikkat 'Fitness level helps' bizde olmayan şey işte (https://www.bbc.com/news/health-27940923)
Trabzonspor Trabzon şehri için bacasız sanayidir..Geçimini Trabzonspor üzerinden sağlayan cahilleri zırt pırt kulübe personel adı altında doldurursan olacağı budur..

Tuttuğum takımı 25 senedir takip ediyorum ve bu 25 senede Şenol Güneş Kenan İskender ve Özkan Sümer haricinde Trabzonlu olup ağzıyla kuş tutan kulübe adamakıllı hizmet eden bir adet Trabzonluya rastlamadım..

Kulübü ne kadar çok Trabzonlulardan soyutlarsan o kadar iyi yol alırsın futbolcudan bahsetmiyorum personel/yönetici takımından bahsediyorum..

Trabzonspor'un bilimsel metodlarla çalışan sağlam bir ekibe ihtiyacı var bunu yıllardır yazıyorum sağlık ekibi bu işin sadece bir parçası..Ve bu metodu uygulayacak profesyonel çalışan yetişmiş insanlara kaynak aktarması gerekiyor kulübün..Çok değil 4 5 milyon euro gibi bir kaynakla bir akademi kurabilir işi ehline verebilirsin..Altyapıdaki oyuncular sağlam bir fizik kondisyona kavuşturularak düzenli ve bilimsel beslenerek A takıma çatır çutur çıkabilirler bu sayede kolay kolay da sakatlanmazlar..

Bu mesele A takım kadar altyapıyı da ilgilendiren bir meseledir ve üzerinde ehemmiyetle durulmalıdır..

ssarı
08.09.2019, 08:12
Arkadaşlar bu yırtığın görülmemiş olma ihtimali yok ve dah önce de yazdım ödemden görülmüyor diye bir durum yok aksine en iyi görüntüler ödemle artık
bu bilgi eski tarihlerde düşük güçlü mrlardan kalma
Burada bence sorun ol seçilen tedavi şekli ameliyatsız tedavi denedi olmadı
Yoksa mr çekilmişte yurtık görülmemiş mümkün değil bir ordu bakmıştır o mr a

Mert Oğuzlu61
08.09.2019, 11:45
Yusuf Sari da Aek macinda anormal durum vardi, ayaklar gitmiyordu muhtemelen sakatlik vardi. Atilan topa kosamaz haldeydi.

Hazirlik kampi sonunda sakatlanmisti. O gunden beri eger sakat sakat oynuyorsa buyuk rezalet. Doktorlarin yerine ben utandim, boyle bir durum varsa insan hayatini tehlikeye atmaktan yasal islem yapilmali veya kamuoyu onunde bu kisiler isim isim aciklanarak rezil edilmeli.

Ebrar, Safa, Ahmet Hakan, Hakan Yesil. Alt yapida ciddi sakatlik yasamis genclerimiz. Ebrar ve Ahmet'in futbol hayatlari bitti gibi. Safa ve Hakan neyse ki toparladi.

Onazi, Sosa, Pereira, Novak, Abdulkadir gecen sezondan. Bu sezonaysa Yusuf ve Abdulkadir ile basladik. Sadece MR a sokup gerizekali doktorun bile "dinlensin" talimatini uygulasalar birkac haftada gececek hastalik yuzunden 2 tane genc yatirimlik oyuncumuz, ligin en pahali ve Avrupa'dan izlenen oyuncusu cok ciddi bir sakatlik yasadilar.

Mustafa ÖZDEMİR
08.09.2019, 12:11
Şu sezonuda böylece kapatmış bulunuyoruz .aferin doktorlara

Oğuzhan Fidan
08.09.2019, 13:17
sizin okuduğunuz okulun ben taa a..... .. bunların elinemi verdik biz bu topçuları şimdi ? heleki bir kasap doktor ekibi gitti yeni bir ekip geldi onlarda kasap.. yazık.

Onur Akyüz
08.09.2019, 14:34
Yusuf Sarı’nın sol dizinde sürekli sargı vardı. Uzun zamandır hem de. Demek ki çocuğu sakat sakat oynattılar.

Ben hatırlıyorum bazı maçlara da dizinde sargılarla çıkmıştı.

Ömrüm Can SEZER
08.09.2019, 15:18
Yırtık dikilirse 6 hafta yük vermemesi lazım eğer küçük ve alınırsa daha erken döner. Ama diz odeminin atılması 6 ay sürüyor çapraz bağ oldum 2 ay öncede dizim takıldı plika
Sendru vardı ondan oldum aynı dizden hala sorun var gibi inşallah kronikleşmez ve küçük bi yirtiktir.

mawro61
08.09.2019, 15:26
Bütün olanlar sanırım ülkemizin geri kalmışlığı ile alakalı.
Bu geri kalmışlık zincirleme bir şekilde pek çok sektörü ve yapıyı etkiliyor.

Ahmet Başkaya
08.09.2019, 16:34
Herkes her şeyi biliyor herkes her şeyin en iyisini biliyor biri ameliyat olmuş 2 ayda ayağa kalkmış diğeri öbür gün maça çıkmış buna göre futbolcunun sakatlığına yorum yapıyor ülkedeki en büyük sıkıntılardan biri de bu herkes Doktor :)

Geçmiş olsun umarim en kısa sürede daha iyi performansla sahalara döner.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

castillo61
08.09.2019, 18:51
5-6 ay haberlerini okuyunca bayılacak gibi oldum ama neyseki 4-6 hafta yazılıyor gerçi bizde verilen sürenin yarısını üstüne ekleyince asıl süre ortaya çıkıyor ama neyse. İnşallah tez zamanda iyileşir

Kaan Çetin
08.09.2019, 19:02
Abdülkadir’im,
Serçe parmak tendonumu kopardim, hastenede telefonu elime ilk alisimda meniskusunu okudum yikildim.
Doktor bana 4-6 haftada ateli atariz, 2ayda eskisi gibi olursun dedi, seninki de ayni.
Dogum gunlerimiz de ayni zaten :)

Bu surecte beslenmeni, bireysel calisma duzenini vs bi gozden gecir.
En iyilerle calis. Onlari ara, bul. Bireysel fitness kocun olsun, diyetisyenin olsun. Olmali.
En iyi bireysel fitness kocuyla calis ulkedeki.
Sturridge’e sor, Mikel’e, Sosa’ya.
Yer sofralarinda arada yine ye, ama rutinin bu olamaz.

Canini sikma, cok daha kotusu olabilirdi, capraz gibi.
Bunu ogrenmek icin firsata donustur, tum kariyerin boyu uygulayacagin dersler cikar.

bordomaviask
08.09.2019, 19:09
Kaya Çilingiroğlu spor programında konuyla ilgili bilgi aldığını yırtığın çok kötü seviyede olduğunu minumum 4 ay 6 ay da olabilir muhtemelen sezonu kapattığını ve yırtık doğru dikilmezse futbol hayatı bitebileceğini söyledi. Ne iş anlamadım her kafadan bir ses çıkıyor.

Fatih Çelik
08.09.2019, 19:21
Kaya Çilingiroğlu spor programında konuyla ilgili bilgi aldığını yırtığın çok kötü seviyede olduğunu minumum 4 ay 6 ay da olabilir muhtemelen sezonu kapattığını ve yırtık doğru dikilmezse futbol hayatı bitebileceğini söyledi. Ne iş anlamadım her kafadan bir ses çıkıyor.

Kulüp dedikoduları bitirmeli.

hay1699
08.09.2019, 21:21
Hayri Beşer 5-6 hafta diyor, gözümüz aydın.

OrkHun
08.09.2019, 21:28
Kulüp dedikoduları bitirmeli.

kulubun teshis koyup tedavi edecek seviyede doktoru yok ki. ben de uzun suredir bu sakatlik/geri donus surecleri ile ilgili neden dogru duzgun aciklama yapilmiyor diye kiziyordum. meger tedaviye dair bi fikri olan kimse yokmus kulupte. doktor sifatiyla kulupte bulunan adam da "2 hafta da surebilir 2 sene de, nasip-kismet bu isler" falan diyordu bunlara herhalde sorulunca..

Tekke
08.09.2019, 22:18

Adam haklı

Sarayda bile akrabalık olmasın diye akılalmaz önlemler alınırdı

Trabzonlular ahbap çavuşa döndürür işi, tam yok etmeden dengeli bir ekip olmalı

Onur Akyüz
08.09.2019, 22:40
Mesele Trabzonspor olunca futbol hayatı biter tabi. Ölüm tehlikesi de var diyebilirdi, sağolsun insaflı davranmış.

erenslash
09.09.2019, 03:32
referansı güçlü bir doktor bilmiyorum ama abdülkadirin ameliyatını bu adam yapabilir

http://sicakyuva.org.tr/Personel/prof-dr-omer-taser.html

sanırım bu adama götürecekler

https://www.acibadem.com.tr/doktor/omer-faruk-taser/

https://eksisozluk.com/omer-taser--1548888

klube böyle sağlıkçılar almak lazım

DeAgLeMaNyAq
09.09.2019, 03:38
Kulüp sanırım ameliyatın ardından süre konusunu açıklar. Akşam Mehmet Ayan da menajeriyle konuştuğunu ve 6 aya anca döneceğini söyledi...

Beypba
09.09.2019, 09:05
https://twitter.com/hastalikfutbol/status/1158009944731529218?s=20

Bu eleman değil mi?

Yazık yaa Koskoca sezona mı yanalım..Çocuğun sağlığına mı...

Bu arada dedikleri gibi sezon filan kapatma olayı varsa menisküten başka problemler de olduğundan olabilir...Çünkü zamanında tedavi edilmemiş ve ilerlemiş basit bir menisküs yırtığı bile kıkırdaklara zarar verebilir. Futbol hayatı tehlikede demelerinden ben bunu anlıyorum..

Mert Acar
09.09.2019, 09:20
Sağlık görevlilerin vukuatları zaten her geçen gün artıyordu. Suçlular evet ama ben bu sakatlığı teknik ekibe de yazarım.
Abdüş Malatyaspor maçında sakatlanıp çıktı ve haftaiçi gittik Uefa maçında adamı ilk 11'e koyduk.
O zaman teşhis konulsa veya AEK maçına çıkmasa şuan zaten sakatlığının yarısını atlatmış olurdu.
Hoca rotasyon işini şuana kadar iyi yapamadı bence. Aynı şekilde o maç Sosa da dinlenebilirdi. Ona da çok yükleniyoruz ve beklere. Bu tempoyu kaldıramazlar.

Sercan Keleş
09.09.2019, 09:51
Arkadaşlar bu yırtığın görülmemiş olma ihtimali yok ve dah önce de yazdım ödemden görülmüyor diye bir durum yok aksine en iyi görüntüler ödemle artık
bu bilgi eski tarihlerde düşük güçlü mrlardan kalma
Burada bence sorun ol seçilen tedavi şekli ameliyatsız tedavi denedi olmadı
Yoksa mr çekilmişte yurtık görülmemiş mümkün değil bir ordu bakmıştır o mr a

2018 yılında aynı durum başıma geldi. Ülkenin en iyi hastanelerinden birisinde MR çekildim ve görülmedi ödem dendi sadece. Bir yıl sonra tekrar Mr çekildim ön çapraz bağlarım kopmuş. Perşembe günü ameliyat olacağım.

İhmal var fakat kötü niyet var gibi bir algı oluşturulmamalı. Ödem geçer bir daha çekersin MR'ı. Yada bir gün sonra tekrarlarsın.

ssarı
09.09.2019, 10:00
2018 yılında aynı durum başıma geldi. Ülkenin en iyi hastanelerinden birisinde MR çekildim ve görülmedi ödem dendi sadece. Bir yıl sonra tekrar Mr çekildim ön çapraz bağlarım kopmuş. Perşembe günü ameliyat olacağım.

İhmal var fakat kötü niyet var gibi bir algı oluşturulmamalı. Ödem geçer bir daha çekersin MR'ı. Yada bir gün sonra tekrarlarsın.

Geçmiş olsun ön çaprazda şöyle bir durum olur yapıştığı yerden yırtılır ve yortıldığı yerde kalır öçb. Mr hareketli bir çekim olmadığı için yani dizini açıp kaparken mr çekilemediği için Yırtıldığı yerde kalmış bağ sağlam gibi durabilir ancak burada da şüphe uyandıran bazı bulgular vardır
Ön çaprazda tanıyı muayene koyar mr değil bu durm nedeniyle
Ama menisküs böyle değildir yırtıldı mı her çekimde herdurumda yırtık görülür

Emre Veli
09.09.2019, 12:33
Sebep olan biri varsa her kim olursa olsun allahtan belasini bulsun. Yazik ettiler abdüşe.

pReN@_61
09.09.2019, 12:56
referansı güçlü bir doktor bilmiyorum ama abdülkadirin ameliyatını bu adam yapabilir

http://sicakyuva.org.tr/Personel/prof-dr-omer-taser.html

sanırım bu adama götürecekler

https://www.acibadem.com.tr/doktor/omer-faruk-taser/

klube böyle sağlıkçılar almak lazım
Ömer beyin çok iyi olduğunu duymuştum.Tespit doğru:ok

erenslash
09.09.2019, 13:52
eyvallah.çok iyi olduğunu sosyal medyada da söylemişler emin değilim ama sanırım Ahmet başkanın da arkadaşıymış Ömer bey
Ömer beyin çok iyi olduğunu duymuştum.Tespit doğru:ok

Emre Çömez
09.09.2019, 14:01
Hasan Tüncel hasantuncel61
Abdülkadir Ömür AEK ve Malatya maçlarında ağrılarıyla oynadığı ve MR'da sonuçları tespit edilemediği için yırtık daha da derinleşmiş. Perşembe ameliyat var alınacak sonuca göre durum daha da netleşir. Ayrıca Trabzonspor'un artık bir sağlık merkezi kurma zamanı geldi de geçiyor.

emrahtuna
09.09.2019, 14:03
geçmiş olsun abdüş..çok üzüldüm..inşallah tez zamanda sağlığına kavuşursun..

Uğur Ö.
09.09.2019, 14:07
Vay arkadaş, yırtık menisküsle iki maç mı oynadı şimdi

My
09.09.2019, 14:20
Hasan Tüncel @hasan (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=59) tuncel61
Abdülkadir Ömür AEK ve Malatya maçlarında ağrılarıyla oynadığı ve MR'da sonuçları tespit edilemediği için yırtık daha da derinleşmiş. Perşembe ameliyat var alınacak sonuca göre durum daha da netleşir. Ayrıca Trabzonspor'un artık bir sağlık merkezi kurma zamanı geldi de geçiyor.Bu ilk değil son da olmayacak Yattaraının futbol hayatını nasıl bitirdiğimizi hatırlayın. Paçalarımızdan amatörlük akıyor. Bu kafayla da bizden hiç bir halt olmaz. Kimse boşu boşuna hayaller kurup durmasın.

artvints
09.09.2019, 14:26
Sakatlıktan çok çekmiş Ünal hocamın çok dikkatli olması gerekiyordu abdülkadir konusunda. Bence doktorun ihmali birinci sırada ama tecrübenin devreye girmesi gerekiyordu. Abdülkadir'in ben oynarım demesine kandı heralde ama onazi de aynı şekilde gitmişti.

Abdülkadir inşallah sağlıklı döner, bu arayı iyi değerlendirirse çok yararlı da olabilir. Sporcu sağlığı hakkında araştırma yapabilir, kendi vücudunu daha iyi öğrenir, beslenme konusunda fikirler alabilir. Bu şekilde daha iyi bir sporcu olur, cabuk sakatlanmaz . Bir musibet bin nasihattan iyidir. İnşallah klup de bu konuları daha çok ciddiye alır.

Madem stadın yanina hastane yapılıyor. Sporcu sağlığı için ekstra bir departman kurulabilir. Ülkenin her tarafından sporcuyu tedavi edebilecek, detaylı araştırmalar yapan uzman bir kadro hayal etmek lazım. Klübe bir faydası olsun bari. Gördüğümüz gibi güven şart.

OrkHun
09.09.2019, 14:56
şu saat çekip gitse sözleşmesini feshedip, tüm mahkemelerde haklı çıkar abdülkadir.

ki bu saatten sonra futbol hayatı devam edecekse benim de önerim budur. derhal sözleşmesini tazminatsız feshetsin, fifa falan kendisi lehine karar verir muhtemelen. "bu iş yerinde iş güvenliği sağlanmıyor" desin.

sağ kalan topçlarımıza da önerim, herhangi bir ağrı hissetiklerinde, kendileri özel doktor bulup ona göstersinler. herhangi bir yerlerinde azıcık dahi ağrı olsa kulüp doktorlarının raporlarını umursamayıp sahaya çıkmasınlar.

allah belanızı versin.

Uğur Ö.
09.09.2019, 15:09
Bu ilk değil son da olmayacak Yattaraının futbol hayatını nasıl bitirdiğimizi hatırlayın. Paçalarımızdan amatörlük akıyor. Bu kafayla da bizden hiç bir halt olmaz. Kimse boşu boşuna hayaller kurup durmasın.

İlk kez Yazıcı'nın gitmesini mantıklı buldum, bu kasaplarla, amatör insanlarla niye çalışsın ki genç oyuncular. İtibar felan kalmadı artık, altyapıdaki topçularda bu yüzden sanırım sürekli uzun sakatlıklar yaşıyor.

My
09.09.2019, 15:25
İlk kez Yazıcı'nın gitmesini mantıklı buldum, bu kasaplarla, amatör insanlarla niye çalışsın ki genç oyuncular. İtibar felan kalmadı artık, altyapıdaki topçularda bu yüzden sanırım sürekli uzun sakatlıklar yaşıyor.Altyapısı, üstyapısı... Geçen yılı hatırlayın. Patır patır döküldü takım. Sakatım ama oynayayım diyeni sahaya sürdük bütün yılı kaybettik. Kimbilir ne gerizekalılıklar döndü kulüpte Allah bilir.

Sadece doktor meselesi de değil mevzu. Hocadan tut da başkanı yöneticisine, antrenörü bilmemnesine kadar herkes. Belli ki sorunlar silsilesi var. Bu kulüpte kafalar değişmedikten sonra yine diyorum bir halt olmaz.

Enes Başkaya60
09.09.2019, 15:36
Futbol hayatı tehlikeye girmiş Abduşun öyle olsa bile 6 aydan önce dönmesi çok zor diyorlar hem abduşa hem bize geçmiş olsun...

Saint Castillo
09.09.2019, 15:45
rus mafyası kafasına sıkmış diyorlar

gtem
09.09.2019, 16:12
Gerçekten menisküs yırtığı ise eğer, 1,5 aya rahat rahat sahaya döner.

Uğur Ö.
09.09.2019, 16:19
Gerçekten menisküs yırtığı ise eğer, 1,5 aya rahat rahat sahaya döner.

Yırtığın şiddeti büyümüş, muhtemelen zorladı dahada genişledi söylenenlere göre, devreyi kesinlikle kapattı bence, şuan dikkat edilmesi gereken şey en iyi şekilde dönmesi ve bir an önce kaliteli bir takıma fiyatı neyse gönderilmesi. Bu çocuk yoksa mundar olacak burada.

Onur Akyüz
09.09.2019, 16:20
Onazi sakatlanmadan önce 2 kez aşil tendonuyla ilgili sorun yaşamıştı. Oynamaya devam edince tendonu kopmuştu.

Ebrar yanlış tedavi yüzünden 1 yıllık sakatlığının üzerine 1 yıl daha sakatlık yaşadı.

Safa Kınalı yine yanlış tedavi yüzünden 6 ay sakatlanmıştı.

Yusuf Sarı dizinde bandajla oynuyordu meğersem menisküsü yırtıkmış, oynatmışlar.

Ve Abdüş. Sakat dizle 2 maç oynadı, yırtık daha da büyüdü.

Müdahale etmek için illa Abdüş’ü mü kaybetmek gerekiyordu?

karabela
09.09.2019, 16:22
Kaya Çilingiroğlu Başkan ile çok samimi arkadaş bence başkandan Bilgi almıştır eğer dedikleri gibiyse gerçekten çok üzücü böyle bir yeteneği heba etmiş olacağız doktor burada sıkıntıya sebep oldu. Gerçi çok iyi doktorlar da hata edebiliyorlar.

Alper Beyazay
09.09.2019, 16:27
Şaka gibi dandik kulüplerde bile olmayan şeyler bizim kulüpte oluyor..

Uğur Ö.
09.09.2019, 16:33
Onazi sakatlanmadan önce 2 kez aşil tendonuyla ilgili sorun yaşamıştı. Oynamaya devam edince tendonu kopmuştu.

Ebrar yanlış tedavi yüzünden 1 yıllık sakatlığının üzerine 1 yıl daha sakatlık yaşadı.

Safa Kınalı yine yanlış tedavi yüzünden 6 ay sakatlanmıştı.

Yusuf Sarı dizinde bandajla oynuyordu meğersem menisküsü yırtıkmış, oynatmışlar.

Ve Abdüş. Sakat dizle 2 maç oynadı, yırtık daha da büyüdü.

Müdahale etmek için illa Abdüş’ü mü kaybetmek gerekiyordu?

Bu kadar rezilliklerin olduğu başka kulüp yok.

melih61
09.09.2019, 18:35
Bu amatörlük yüzünden Onazi,Behlül ve Abdüş gitti. Hala daha akıllanmıyoruz. Basit bir sakatlık futbolcunun yaşamını bitirecek seviyeye gelmiş. Klüp açıklama yapmadığına göre basında geçenler doğru.

Anıl C
09.09.2019, 20:11
Ömür için bu sezon kapanmistir malesef. Nisanda anca tam randimanla sahalara döner.

Onur Akyüz
09.09.2019, 20:39
Bu amatörlük yüzünden Onazi,Behlül ve Abdüş gitti. Hala daha akıllanmıyoruz. Basit bir sakatlık futbolcunun yaşamını bitirecek seviyeye gelmiş. Klüp açıklama yapmadığına göre basında geçenler doğru.
Ağzını hayra aç Behlül sağlam.

DURAS
09.09.2019, 20:45
Ağzını hayra aç Behlül sağlam.
Behlül şu an nerede? U19 da mı? Ne yapıyor , bilgilendirirseniz iyi olur

yorumsuz6117
09.09.2019, 20:56
Çocuğu bitirdiler resmen, futbola dönsün yeter ki ne zaman döneceği çok önemi yok artık..

atomantcum
09.09.2019, 21:08
Takımın en faydalı en önemli 2-3 oyuncusundan birini böyle amatörce kaybettik. İşin kötüsü yedeği de yok.

ccd6167
09.09.2019, 21:22
Aek maçından sonra kontrolü yapılıp ameliyat işi tamamlansa

bir sonraki milli aradan sonrasına 50 günlük süre vardı.

ama acemeci işler yazık oldu..

hamdi_61
09.09.2019, 21:41
Avrupa vitrinine çıkarıp, değerine değer katacağımız sezonda yapılan bu hatalar kabul edilebilir değil. Sorumlu kimse hesap versin. Sadece istifa etmek olmaz. muhtemel zararlarımız da sorumlulardan tanzim edilsin.

yorumsuz6117
09.09.2019, 21:50
Türk futbolunun bonservis rekorunu kıracaktı, senin gibi doktorun Allah belasını versin..

Ahmet Ağaoğlu bugünü görebilseydi Monaco'nun teklifini kabul ederdi tabiki.

Onur Akyüz
09.09.2019, 21:52
Behlül şu an nerede? U19 da mı? Ne yapıyor , bilgilendirirseniz iyi olur

U19 takımında. 3 maçta da oynadı.

Cafer, Behlül, Kerem, Safa, Muhammet, Arda, Ahmet, Taha, Faruk, Serkan, Koray hepsi orada.

Tam bir dream team. 3 maçta 7 puan yaptılar. Bence açık ara şampiyon olacaklar.

DURAS
09.09.2019, 22:01
U19 takımında. 3 maçta da oynadı.

Cafer, Behlül, Kerem, Safa, Muhammet, Arda, Ahmet, Taha, Faruk, Serkan, Koray hepsi orada.

Tam bir dream team. 3 maçta 7 puan yaptılar. Bence açık ara şampiyon olacaklar.
Kusura bakma Behlül ‘ü değil Ebrarı soracaktım. O çocuk için bu saydıklarınızın hepsinden daha potansiyelli diyorlardı. Ama sakatlıklar onun da başını yedi. Son halinden haberimiz yok. Sanırım o arkadaş da benim gibi karıştırdı.

ÖmürKaradeniz61
09.09.2019, 22:19
Türk futbolunun bonservis rekorunu kıracaktı, senin gibi doktorun Allah belasını versin..

Ahmet Ağaoğlu bugünü görebilseydi Monaco'nun teklifini kabul ederdi tabiki.

Kardeşim herşeyi para olarak niye görüyorsunuz,gencecik çocuğun belkide futbol hayatı tehlikede senin söylediğine bak yazıklar olsun sizin gibilerle aynı takımı tutmaktan tiksiniyorum.

Onur Akyüz
09.09.2019, 22:20
Kusura bakma Behlül ‘ü değil Ebrarı soracaktım. O çocuk için bu saydıklarınızın hepsinden daha potansiyelli diyorlardı. Ama sakatlıklar onun da başını yedi. Son halinden haberimiz yok. Sanırım o arkadaş da benim gibi karıştırdı.
Ebrar ve Ahmet Hakan ikisi de çok potansiyelliydi. Sakatlıkları daha yeni bitti.

Bakalım dönebilecekler mi.

Süleyman Baykan
09.09.2019, 22:21
Ben konuşulan kadar kötü birşey olacağına ihtimal vermiyorum Ahmet Ağaoğlunun Yusuf Sarı ziyaretindeki yüz ifadesi basında geçen şeyler kadar kötü bir durum olmadığı izlenimi oluşturdu inşallah başarılı bir ameliyat sonunda 6 haftaya takımdaki yerini alacaktır inşallah geçmiş olsun Abdüş.

ssarı
09.09.2019, 22:26
Temenni , his, tahmin ne derseniz artık ama perşembe ameliyat olan abdüş 4. Hafta sonra antremanda 11 ekim 2019 bu da burada yazılı kalsın
İnşallah olur totem yaptım

yazıkoldu
09.09.2019, 22:34
abdulkadir sakatlandığı zaman sağlık ekibi yanına gitmişti, birisi ağzında kocaman bir sakız çiğniyordu, hatta o zaman sevinmiştim, ciddi bir şey olsa böyle sakız çiğnemezdi diye.

Çağdaş DENİZ
09.09.2019, 22:38
Yusuf Sarı 6 hafta sonra sahalarda olduğuna göre
Abdus en gen 2.5 Ay sonra oynar

emre6117
09.09.2019, 23:06
Yusuf Sarı 6 hafta sonra sahalarda olduğuna göre
Abdus en gen 2.5 Ay sonra oynar

Bende a. Kadir ömürün 8 hafta sonra takımla beraber olacağına inanıyorum. Ya da inanmak istiyorum. Ama bu olay bu işlerds çok ciddi profesyonel olma zorunluğunu tekrar hatırlattı. Ömirin sakatlıpı tüm sağlık ekibine. Antrönörlere hatta yönetime kadar yazar. Bu işler ciddiyet ve profesyınellik isteyen işler. Amatörlüğü asla kaldırmaz. A. Kadir bizim altyapıdan çıkan belki de en yetenekli futbokcu. Bu işler bu kadar ucuz olmamalı. İnşallah en kısa zamanda izlemeye devam edeceğiz süper yeteneğimizi.

serdaracıl
09.09.2019, 23:51
Kardeşimiz gibi seviyoruz seni. Tan anlamıyla iyileşmeden sakın geri dönme

Onur Akyüz
10.09.2019, 00:51
01 aralıktaki gs maçına yetişse çok iyi olur. 3 ay gibi bi süre oluyor. Acele etmeye çocuğu riske atmaya hiç gerek yok.

Bakalım kaç hafta açıklayacaklar, endişeyle bekliyoruz. İnşallah 6-8 hafta açıklarlar. Özellikle kaya çilingiroğlu’nun dedikleri çok korkunç.

Utanmaz herif gencecik çocuk hakkında futbol hayatı bitebilir diyor. İnsan moral vermeye çalışır normalde, ama adam memnun olacak sezonu kapatırsa.

erenslash
10.09.2019, 02:00
başkan şu anda bu ay içerisinde tam eylülde avrupadan bir veya iki tane fitness coachu alırsa!!!! ki al artık!

ve ameliyatı düzgün adama yaptırırsak abdül sahalara daha erken döner

geçtim bunu

şu anda alacağı avrupadan düzgün alman italyan neyse paraya kıyıp iki tane fitness coachu bir çok sakatlığın önüne geçeceği gibi ve performansın yükselmesine sebebiyet verir takımı şaha kaldırmassa namert olalım!

Ahmet Malkoçoğlu
10.09.2019, 10:56
Hep söyleniyor fizyoterapistler değişsin diye zaten bu sene eski fizyoterapistler ve diyetisyen gönderildi. Yerlerine Osmanlıspor'un fizyoterapistleri getirildi. Araştırdığım kadarıyla gayet iyi fizyoterapistler. Doktor da değişti herkesin malumu. Kondisyonere laf atlıyor da Gökhan hoca bu ligdeki en iyi kondisyonerlerden biri olabilir, tırnaklarıyla kazıya kazıya oraya gelmiş bir isim. Sırf Trabzonlu diye bazı isimlere işin ehli değil gözüyle bakılıyor sanırım.

Cagdas Topal
10.09.2019, 11:54
Yusuf Sarı için hemen ameliyat olması ve 3 hafta sonra takımla birlikte antrenmanlara başlayacak olması güzel ama Abdülkadir Ömür ' ün problemi daha fazla ki yurtdışında yapılacak ameliyatı. Onun dönmesi Yusuf Sarı kadar erken olmayacak kulüpten hala ses gelmemiş olmaması da basında yazılanları doğruluyor. Bence ilk yarıyı unutalım, bu sessizlik hayra alamet değil umarım daha fazlası yoktur. Yazık ettiler çocuğa, böyle amatörlük olmaz. Bu iş hocaya da yazar. Sen sakatlanan adamı AEK maçında 11 oynatıyorsun, el insaf yahu. Hani rotasyon?

Faruk BERBER
10.09.2019, 12:12
Yusuf Sarı için hemen ameliyat olması ve 3 hafta sonra takımla birlikte antrenmanlara başlayacak olması güzel ama Abdülkadir Ömür ' ün problemi daha fazla ki yurtdışında yapılacak ameliyatı. Onun dönmesi Yusuf Sarı kadar erken olmayacak kulüpten hala ses gelmemiş olmaması da basında yazılanları doğruluyor. Bence ilk yarıyı unutalım, bu sessizlik hayra alamet değil umarım daha fazlası yoktur. Yazık ettiler çocuğa, böyle amatörlük olmaz. Bu iş hocaya da yazar. Sen sakatlanan adamı AEK maçında 11 oynatıyorsun, el insaf yahu. Hani rotasyon?

Dün akşam Yiğit Gayretli ile bu konuda konuştuk da hocanın oyuncunun durumunda bu şekilde haberi olmaması doğal karşılanabilirmiş. Sonuçta hoca doktordan gelen raporu, bilgiyi baz alıyor. Oyuncu da ağrım var ama oynayabilirim vs. diyorsa hocanın yapacağı pek bir şey kalmıyor. Rotasyon yapması gerekliliği konusunda sana katılıyorum ama "sen sakatlanan adamı AEK maçında 11 oynatıyorsun" kısmında Yiğit'in dediği mantıklı geldi bana.

Cagdas Topal
10.09.2019, 12:33
Dün akşam @Yiğit Gayretli (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=36328) ile bu konuda konuştuk da hocanın oyuncunun durumunda bu şekilde haberi olmaması doğal karşılanabilirmiş. Sonuçta hoca doktordan gelen raporu, bilgiyi baz alıyor. Oyuncu da ağrım var ama oynayabilirim vs. diyorsa hocanın yapacağı pek bir şey kalmıyor. Rotasyon yapması gerekliliği konusunda sana katılıyorum ama "sen sakatlanan adamı AEK maçında 11 oynatıyorsun" kısmında Yiğit'in dediği mantıklı geldi bana.
En iyi ihtimalle ilk yarının sonunda sahalara dönecek oyuncu için fatura kime çıkacak peki? Ekibini amatörlerden kuranlardan hesap sormayalım mı? Ayrıca rotasyon konusuna dönersek o bölgede hiç değerlendirmediğin Avdijaj varken bana hiç mantıklı gelmiyor bu aptalca hareket. Bunun adı net olarak amatörlük, iş bilmezliktir.

Faruk BERBER
10.09.2019, 12:40
En iyi ihtimalle ilk yarının sonunda sahalara dönecek oyuncu için fatura kime çıkacak peki? Ekibini amatörlerden kuranlardan hesap sormayalım mı? Ayrıca rotasyon konusuna dönersek o bölgede hiç değerlendirmediğin Avdijaj varken bana hiç mantıklı gelmiyor bu aptalca hareket. Bunun adı net olarak amatörlük, iş bilmezliktir.

Sağlık ekibine ve bu ekibe görev verenlere çıkabilir.

Cagdas Topal
10.09.2019, 12:43
Sağlık ekibine ve bu ekibe görev verenlere çıkabilir.
Maddi olarak tazminat davası açma hakkına sahipmiyiz bu doktorlar hakkında yanlış teşhis ve tedaviden dolayı?

Sefaenes
10.09.2019, 17:06
elimizdeki elmasi gözümüz gibi bakmamis gerekirken ne yazik ki kasablara teslim edip bize ihanet ettirdik. Yillarca bu kasablardan cektigimiz ney

erenslash
10.09.2019, 21:43
ne alaka hocam bizdeki Türk personelin çoğu işe yaramaz Trabzonlu olsun olmasın.ben işinin ehli yabancıdan yanayım iyi olsa bile avrupadan ek ondan daha iyi fitness coach almak şart ayrıca geçelim işin ehlini topçuların kondisyon durumu berbat fitness a yazar bir durum sadece doktor personelle bitmiyor iş ligdeki en iyi kondisyoncu olsun olmasın yaramaz geçiniz ben Trabzonspora teknik personelin çoğunun avrupadan olması taraftarıyım Türk personele karşıyım geçsinler bu işi
Hep söyleniyor fizyoterapistler değişsin diye zaten bu sene eski fizyoterapistler ve diyetisyen gönderildi. Yerlerine Osmanlıspor'un fizyoterapistleri getirildi. Araştırdığım kadarıyla gayet iyi fizyoterapistler. Doktor da değişti herkesin malumu. Kondisyonere laf atlıyor da Gökhan hoca bu ligdeki en iyi kondisyonerlerden biri olabilir, tırnaklarıyla kazıya kazıya oraya gelmiş bir isim. Sırf Trabzonlu diye bazı isimlere işin ehli değil gözüyle bakılıyor sanırım.

DeAgLeMaNyAq
10.09.2019, 21:49
Menajerinin söyledikleri hiç hoşuma gitmedi...

Yasin Altuntas
10.09.2019, 21:58
Menajerinin söyledikleri hiç hoşuma gitmedi...

Ne söyledi ki ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sefa Alış
10.09.2019, 22:05
Yusuf Yazıcı'ya kızmıştım böyle bi sezonda takımdan ayrıldı diye ama herhalde Abdulkadir'in durumunu görünce tekrardan iyi ki gitmişim diyordur. Amatörce hatalar, alınmayan tedbirler yüzünden 5-6 ayın yok oluyor. Kimse kariyerinde bunu yaşamak istemez, gitti kendini kurtardı. Abdulkadir de umarım sakatlıktan sonra kendini toparlar ve eski günlerine döner.

DeAgLeMaNyAq
10.09.2019, 22:08
Ne söyledi ki ?

5 milyon euroya satılırsa öp başına koy...

Yasin Altuntas
10.09.2019, 22:09
5 milyon euroya satılırsa öp başına koy...

Hangi baglantida söyledi ? Sakatliktan sonra düzelmesi uzun sürer acisindan mi ? Yoksa bir daha o performansa gelmez acisindan mi ?

DeAgLeMaNyAq
10.09.2019, 22:14
Hangi baglantida söyledi ? Sakatliktan sonra düzelmesi uzun sürer acisindan mi ? Yoksa bir daha o performansa gelmez acisindan mi ?

Mehmet Ayan menajerini arada Lig Radyo'ya bağlıyor fakat bunu yayında söylemedi. Kendisiyle yaptığı görüşmeyi önce 4x4 Futbol akabinde Kırmızı Çizgi programında aktardı. Sakatlığından sonra eski haline dönememesi endişesinden söylemiş...

DeAgLeMaNyAq
10.09.2019, 22:14

Mehmet Ayan menajerini arada Lig Radyo'ya bağlıyor fakat bunu yayında söylemedi. Kendisiyle yaptığı görüşmeyi önce 4x4 Futbol akabinde Kırmızı Çizgi programında aktardı. Sakatlığından sonra eski haline dönememesi endişesinden söylemiş...

Yasin Altuntas
10.09.2019, 22:18

Anladim, biraz abartili konusmus belki de duruma sinirlenmesinden dolayi böyle demistir. Ama genel anlamda menajerin böyle aciklama yapmasi cok ayip. Bu konuda uyarilmasi lazim aslinda.

Zaten aslinda tüm altyapi icin menajer konusunda biraz düzenlem getirmek lazim. Menajer secimi ve degisik konualr hakkinda.

ssarı
10.09.2019, 22:26
Bu işin bu kadar kurcalanması
Mehmet ayanın bile (ki kendisi bence bir trabzonspor düşmanıdır) devamlı yorumları
Heryerde farklı yorumlar
Ne oluyor altı üstü oblik menisküs yırtığı
Alsan 4 hafta diksen 8 hafta
Eğer menisküs yırtığı futbol hayatını bitirseydi türkiyede top oynanmazdı
Berlinde ameliyat olması bile büyütülüyor
Ufuk şentürk çok iyi bir hekim takımızın eski doktoru daha önce geçen sezon abdüşün ayağındaki problemi çözmüştü güveniyor. 2 sene önce yırtılsaydı trbzon medicalparkta ameliyat olacaktı şimdi adam berlinde oraya gidiyor.
Bu olayı bu kadar kaşıyanları kenara yazın bakalım ne göstericek zaman

DURAS
10.09.2019, 23:47
Çok abartılı yorumlar ve dezenformasyon var. Bu çağda menisküsten futbolu bırakan tek adam olma Şeref’ine nail olur Abdülkadir. Sanki tüm yan bağları parçalandı. Diz kapağı olduğu gibi yerinden alındı. Niyetinizi düşğncelerinizi pozitif tutun yeterli. Abdülkadir daha iyi olarak dönecek merak etmeyin

Fatih Çelik
11.09.2019, 01:08
Böyle dezenformasyon olmaz yani ne olduysa bilelim vallahi içim acıyor okudukça. Kulüp açıklama yapsın bir an önce

DeAgLeMaNyAq
11.09.2019, 03:30
Böyle dezenformasyon olmaz yani ne olduysa bilelim vallahi içim acıyor okudukça. Kulüp açıklama yapsın bir an önce

Sağlık kurulu başkanı dün TV'ye bağlanmıştı. Abdulkadir'in durumu ameliyat esnasında belli oluyormuş. Dolayısıyla şu an için net bir açıklama yapılamıyor. Ufuk Şentürk 1 haftadır milli takımla beraber olduğundan onun da görevi bu akşam bitti. Muhtemelen Perşembe ameliyat olacak...

Çağdaş DENİZ
11.09.2019, 09:28
bugün Almanya' ya gidecekti
yolu açık olsun

Yiğit Gayretli
11.09.2019, 09:48
İnşallah en kısa zamanda, en sağlıklı şekilde grri döner. Yani öyle sinirliyim ki bu konuda. Vallahi amatör kulüplerde yaşanmayan sorunlar bunlar bu devirde.

Harun-61
11.09.2019, 11:15
İnşallah en kısa zamanda, en sağlıklı şekilde grri döner. Yani öyle sinirliyim ki bu konuda. Vallahi amatör kulüplerde yaşanmayan sorunlar bunlar bu devirde.

Sinirli oldugunu biliyoruz, hatta dün gece tansiyonun bile firlamis :)

Ozan Yılmaz
11.09.2019, 11:55
umarım ligin ikinci yarısı sağlıklı ve tam kapasite oynar

yazıkoldu
11.09.2019, 12:25
gerçekten çok üzüldüm, hem futbolcunun kariyeri hem takımın ekonomisi ve başarısı için çok önemli.
operasyondan sonraki açıklamaları bekleyeceğiz çaresiz.

Kenan Berber
11.09.2019, 13:48
Mehmet Ayan denen herif şurada kaynak gösteriliyor, inanılır gibi değil.

İlker Yazıcıoğlu
11.09.2019, 14:15
En lazım zamanda olacak iş değil...

Yapacağınız işe lanet olsun...

OrkHun
11.09.2019, 14:33
havalanı fotosu vardı bi tane, almanya'ya ameliyata giderken. eski fotolardan seçme değilse tabi. bayağı ayakta gidiyor yürüyerek. futbol hayatını bitirecek veya seozu kapatacak kadar vahim olsa ayakta yürütmeyiz herhalde di mi? (yani inşallah)

Samet Berber
11.09.2019, 14:35
Amatör bir kulüpte bile olmaması gereken bir ihmalkarlığın sonucunu çekecek maalesef. Söyleyecek bir şey bulamıyorum, yazık.

Beypba
11.09.2019, 14:46
Hayatımda Mehmet Ayan kadar cehaletinin farkında olmayan,ukela bir insan görmedim...

Serdar Ali Çelikel,Mehmet Ayan,Uğur Karakullukçu,Serkan Reçber,Alp Pehlivan,Ali Ece ver bunları sabahtan akşama geyik yapsınlar bir bok bilmeden,gogoyun dibine vursunlar..

Sezonu kapatacakmış, bundan sonra eskisi gibi olmazmış..Ulan yayık ağızlı sen hayatında kaç defa menisküs ameliyatına girdin kaç defa futbol oynadın!?!

Ogün YAZICI
11.09.2019, 14:58
Kırıklar
Tendon sakatlıkları
Bağ sakatlıklarından dönüş çok zor olur bazıları kariyer bile bitirebiliyor da

Tabi ayrıntısını da bilmek lazım menisküsler birlikte yan bağ ve ön çapraz bağ yaralanmış mı ,tibia platoda hasar var mı vs ama bu ayrıntılar yoksa menisküs sakatlığı nasıl kariyer bitiriyor arkadaş

Milleti ehvamlandırmak için haber değeri artsın diye 1 haftadır ortalığı velveleye verin Kaya Çilingiroğlu,Mehmet Ayan gibi birçok kişi var.

Normalde bu menisküsu alırlar en geç 2-3 ay sonra aslanlar gibi döner de anladığım kadarıyla Avrupa potansiyeli kariyer telaşı ve cocuga biraz ticari gözle bakıldığı için dikmeyi planlıyorlar yırtık en sert meniskus yırtığı olmasına rağmen

Ne sakatlıklar var Allah beterinden korusun

Mesela Onazi'nin sakatlığı Allah göstermesin bir sporcunun başına gelebilecek en ağır sakatlıklardan
Bakın basketbolcu olmasına rağmen Durant belki de daha erken dönecek parkeye
Durant'in rehabilitasyon süresindeki profesyonel çalışmayı takip etmenizi öneririm

Yiğit Gayretli
11.09.2019, 15:09
Sinirli oldugunu biliyoruz, hatta dün gece tansiyonun bile firlamis :)

Fırlıyor vallahi :)

A.Gökhan AKIN
11.09.2019, 17:30
Kala çilingiroğlu ne demiş gevşek ağız

erenslash
11.09.2019, 18:26
abdülkadir sezonu kapasa bile toparlar canınızı sıkmayın

bu çocuk 20 yaşında

ancak abdülkadirin doğru doktorlara ameliyat olması şart

berline gönderildi

ameliyatı yapacak olan doktor sanırım ufuk bey yanılmıyorsam sayfası da bu
eski klup doktorumuz
http://www.ufuksenturk.com/tr/index.php?link=23

ben garanti olsun diye illa Türk doktor olacaksa ömer taşere yollardım

çok iyi doktor diyorlar

umarım abdülün ameliyatı sğalam geçer

abdülün ameliyatının sağlam geçip geçmemesi ve doktor tercihi klubun sorumluluğunda bundan başikan da sorumlu doktor seçimini umarım akıllıca yapmışlardır

ssarı
11.09.2019, 18:29
abdülkadir sezonu kapasa bile toparlar canınızı sıkmayın

bu çocuk 20 yaşında

ancak abdülkadirin doğru doktorlara ameliyat olması şart

berline gönderildi

ameliyatı yapacak olan doktor ufuk bey

http://www.ufuksenturk.com/tr/index.php?link=23
berlin ve ufuk şentürk seçimi abdüşe ait
Yusuf istanbulda ömer taşer’e oldu
Abdül ufuk şentürke olmak istedi
İkiside son derece ehil hekimler

Ufuk şentürkün sorgulanması muhtemelen eski klüp doktorumuz oluşu özevlatçılıktan :))

Genç yaşta berlinde üniversite hastanesinde diz hastalıkları ve artroplasti bölüm başkanı adam üzerine spor hekimliği de var
Sorgulanması gereken bu adam nasıl bizim doktorunuz oldu daha da önemlisi neden gitti

erenslash
11.09.2019, 18:34
abdülün tercihiyse bilmiyorum.klup ömer hocayı mı önermiş?gitseydi yusuf gibi ömer beye abdüş de.eğer öyleyse içimiz rahat etsin o zaman.ufuk bey sanırım ömer kadar isim yapmamış ömer beyi çok övüyorlar.hayırlısı olsun güzel olur umarım.ufuk bey bu kadar iyiyse bizden niye gitti ?neden gönderildiler?kendileri mi bıraktı?

ssarı
11.09.2019, 18:35
Kırıklar
Tendon sakatlıkları
Bağ sakatlıklarından dönüş çok zor olur bazıları kariyer bile bitirebiliyor da

Tabi ayrıntısını da bilmek lazım menisküsler birlikte yan bağ ve ön çapraz bağ yaralanmış mı ,tibia platoda hasar var mı vs ama bu ayrıntılar yoksa menisküs sakatlığı nasıl kariyer bitiriyor arkadaş

Milleti ehvamlandırmak için haber değeri artsın diye 1 haftadır ortalığı velveleye verin Kaya Çilingiroğlu,Mehmet Ayan gibi birçok kişi var.

Normalde bu menisküsu alırlar en geç 2-3 ay sonra aslanlar gibi döner de anladığım kadarıyla Avrupa potansiyeli kariyer telaşı ve cocuga biraz ticari gözle bakıldığı için dikmeyi planlıyorlar yırtık en sert meniskus yırtığı olmasına rağmen

Ne sakatlıklar var Allah beterinden korusun

Mesela Onazi'nin sakatlığı Allah göstermesin bir sporcunun başına gelebilecek en ağır sakatlıklardan
Bakın basketbolcu olmasına rağmen Durant belki de daha erken dönecek parkeye
Durant'in rehabilitasyon süresindeki profesyonel çalışmayı takip etmenizi öneririm

Durant erken dönmeyecek zamanında dönecek
Onazi çok geç kaldı enfekte yara 2 defa opere edildi.
Normalde 4 aylık süreç 8. Ayında

ssarı
11.09.2019, 18:42
abdülün tercihiyse bilmiyorum.klup ömer hocayı mı önermiş?gitseydi yusuf gibi ömer beye abdüş de.eğer öyleyse içimiz rahat etsin o zaman.ufuk bey sanırım ömer kadar isim yapmamış ömer beyi çok övüyorlar.hayırlısı olsun güzel olur umarım.ufuk bey bu kadar iyiyse bizden niye gitti ?neden gönderildiler?kendileri mi bıraktı?

Ufuk şentürkün sorgulanması muhtemelen eski klüp doktorumuz oluşu özevlatçılıktan :))

Genç yaşta berlinde üniversite hastanesinde diz hastalıkları ve artroplasti bölüm başkanı adam üzerine spor hekimliği de var
Sorgulanması gereken bu adam nasıl bizim doktorunuz oldu daha da önemlisi neden gitti

Bu şekilde editledim ama sen önce davrandın renktaş

T-Zone
11.09.2019, 19:34
Menisküs ameliyatında eğer menisküs dikilebilecek durumdaysa doktorlar dikiyorlar, ancak bu durumda yaklaşık 20 gün üzerine basamıyorsun, eğer dikilemeyecek durumda ise sorunlu parçayı alıyorlar, ameliyat günü dahi üzerine yürüyebiliyorsun. Tabi ki bu durumda dizinde yastık görevi taşıyan bir parçadan da oluyorsun. Büyük ihtimalle Abdülkadir’in dönüş zamanını ne tür bir yırtık olduğu belirleyecek

erenslash
11.09.2019, 21:25
çok iyimiş o zaman.bu adam bziden niye gitti neden yerine başkasını aldık sorgulanması gereken bu bence de.verdiğin bilgiler için teşekkürler renktaş.abdül de bunu referansla istemiştir o zaman umarım güzel olur herşey.sanırım bazıları torpilli o yüzden klube geri dönüşler oluyor şu anki gelen doktoru bilemem yattaranın sakatlığından kendisi sorumlu dediler aslında bunu yattaraya sormak lazım varsa böyle bir şey yeni gelen bu doktoru içeri sokmamak lazım

Bu şekilde editledim ama sen önce davrandın renktaş

Kadir
11.09.2019, 23:39
Çok kötü oldu çok.. üzdü bu durum.

Trabzonspor 61
12.09.2019, 05:26
Keske 20 küsur milyon euroya satsaydık cocugu. Hem kadro derinligi acısından gerekli yerlere transfer yapardık hem de önü acılırdı.

Ederini bulanı satacaksın.

ccd6167
12.09.2019, 09:22
Keske 20 küsur milyon euroya satsaydık cocugu. Hem kadro derinligi acısından gerekli yerlere transfer yapardık hem de önü acılırdı.

Ederini bulanı satacaksın.
Devre arası en geç dönecek hırs yapacak form tutacak
avrupa şampiyonasından sonra 30 a satacağız inşallah

Jackdaniels
12.09.2019, 12:38
4-6 ay arası geri dönüş ne demek ya Allah sizi bildiği gibi yapsın bu nasıl bir sorumsuzluktur.

Harvelli61
12.09.2019, 12:39
Geçmiş olsun :(

Sağlık Kurulu Başkanımız Yaşar Kibar Güven, futbolcumuz Abdülkadir Ömür’ün sağlık durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu.
Abdülkadir Ömür’ün başarılı bir ameliyat geçirdiğini belirten Güven, “AEK Atina maçında sol dizine aldığı darbe sonucu sakatlanan Abdülkadir Ömür bugün Almanya’da sol diz menisküsünden başarılı bir operasyon geçirmiştir. Yaklaşık 2 saat süren ameliyat sonrasında operasyonu gerçekleştiren doktorların verdiği bilgiye göre uygulanan ameliyat tekniği gereği oyuncumuz 4 ila 6 ay sahalardan uzak kalacaktır” dedi.
Tedavinin bir süre Almanya’da devam edeceğini ifade eden Yaşar Kibar Güven, “Oyuncumuz Abdülkadir Ömür, ameliyat sonrası tedavi ve tetkikler için bir süre Almanya’da kalacak, ilerleyen süreçte ise Trabzon’a dönerek kontrollü olarak tedavisine burada devam edilecektir” dedi.
Ayrıca Başkanımız Ahmet Ağaoğlu da ameliyatın ardından futbolcumuz Abdülkadir Ömür’ü Almanya’da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Yiğit Gayretli
12.09.2019, 12:40
Çıldıracağım ya!

Emre EFENDİOGLU
12.09.2019, 12:42
Böyle şansa lanet olsun.

Harvelli61
12.09.2019, 12:42
O şerefsiz doktora dava açmayan bu işin peşini kovalamayan en az onun kadar şerefsizdir yazık vallahi bi it yüzünden çocuğun futbol kariyeri sekteye uğrayacak belkide.

Ogün YAZICI
12.09.2019, 12:53
En geç 4.ayda sahalara döneceğine inanıyorum
Geçmiş olsun

Onur Akyüz
12.09.2019, 12:58
Kasaplar, rezil herifler!

Çocuğu ne hale getirdiniz. Yazıklar olsun!

falcon_61
12.09.2019, 12:59
İki çeşit ameliyat türünden bahsediliyordu. Şuan yapılan uzun vadede Abdus için iyi olan mı?

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

melih61
12.09.2019, 13:00
Sorumlu hocadır. Değildir diyende gözümde romantiktir.

Ahmet Başkaya
12.09.2019, 13:03
Büyük geçmiş olsun. Umarim tez vakitte eski sağlığına döner.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ali İhsan
12.09.2019, 13:07
Sorumlu hocadır. Değildir diyende gözümde romantiktir.

Tabi ki hocadır, bence kovulup yerine dünyanın en ünlü doktoru getirilsin!

Fatih Çelik
12.09.2019, 13:19
Ne yaptılar oğlum sana...

Yasin Altuntas
12.09.2019, 13:24
4 ila 6 ay arasi mi...... Hem de tam performans cikisi yapcagi sene....

OrkHun
12.09.2019, 13:35
mart ortası oluyor 6 ay sonra. mart sonuna kadar düz koşu yapar. nisanda kondisyon depolayıp mayısda tatile çıkar.

sezonu kapattı yani. avrupa şampiyonasında oynama ihtimali de kalmadı.

doktorun da teknik ekibin de abv

DeAgLeMaNyAq
12.09.2019, 13:38
Özellikle Avrupa maçlarını kaçırmasından dolayı çok üzgünüm ama her şeyde bir hayır vardır. Geçmiş olsun...

Furkan Özdem
12.09.2019, 13:40
Şampiyonluk umutları da gitti Abdulkadir in futbol hayatı da malesef... Bir kulübün şansı hiç mi olmaz..

Turgay Atalay
12.09.2019, 13:52
Yazık. Trabzonsporun, gencecik bir insanın, futbola gerçekten özlem duyanların umutlarını bitirme noktasına getirdiler. Emeği geçen her kimse, her biri teker teker Allahından bulsun.

İlker Yazıcıoğlu
12.09.2019, 13:56
Bu işin sorumlusu hangi onun bunun evladı ise, derhal gereği yapılmalı yönetim bazında...

Dava mı açarsınız ne yaparsınız bilmem...

Allah belanızı versin, olacak iş değil...

Enes Başkaya60
12.09.2019, 13:58
Abdus adına çok üzüldüm bütün Avrupa maçlarını kaçırdı maalesef sezonu da kapattı dönmesi çok zor mayısı bulur gibi...

İlker Yazıcıoğlu
12.09.2019, 13:58
Bütün keyfim kaçtı...

Sezonun da içine edildi, bravo...

Sezgin Öztürk
12.09.2019, 14:19
Futbola dair içimdeki bütün heyecan uçup gitti bu yıl...Bu sakatlıklarda ihmali olan kim varsa gözünün yaşına bakılmasın. Geçmiş olsun kardeşim.

Antonio
12.09.2019, 14:27
sanırım ömür aek ve malatya maçında sakattı biraz menisküs sıkıntılıydı az yırtık vardı muhtemelen iki maçla ve idmanla derinleşti. bu hikayeye benzer hatırlarsanız onazi garibimde aşil tendonu sıkıntısı es geçilip sonunda bağ kopunca aa kopmuş denildi. yemin ederim sgk ile herhangi bir ortopedi doktoruna baktırsalar bu durumu yaşamazdık. devlet hastanelerinden bile kötü bu sağlık ekibi.

Fatih Özkan
12.09.2019, 14:46
Bu duygu nasıl tarif edilir bilmiyorum.
Çok üzgünüm.
Sorumlular hesap vermeli diyeceğim de...
Burası Türkiye.

BatuhanB
12.09.2019, 15:09
Gülelim ağlanacak hâlimize...

Arrive
12.09.2019, 18:24
Elimizde Sturridge, Mikel, Sosa gibi adamlar varken, Yusuf gibi de oyuncular çıkarmışken, Avrupa maçında üzerimizde gözler olacaktı. Bu üzerimizdeki gözler de Abdüşün değerini artıracaktı ve oynama motivasyonuna da katkı sağlayacaktı..

Kısacası en olmadık sezonda, başına en olmayacak şey geldi.

Abdüş için daha kötü ne olabilirdi bilmiyorum.

Rabbimin bir planı vardır, hayır olsun inşallah.

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bordomaviask
12.09.2019, 18:42
Doktor açıklama yapmış;

Daha önce yaşamış olduğu sakatlık nedeni ile sol dış menisküsünde yırtık oluşan sporcumuza artroskopik menisküs tamiri uygulanmıştır. Sporcumuzun yaşı, önünde bulunan uzun profesyonel sporcu kariyeri ve menisküs yırtığının şekli dikkate alınarak basit bir rezeksiyon (yırtık bölgenin çıkarıp alınması) yerine özel bir teknikle menüsküs dikme işlemi gerçekleştirilmiştir.

Erkan
12.09.2019, 19:20
Abdulkadir icin en hayirlisi neyse o olsun, varsin olmayalim sampiyon

Soner Albayrak
12.09.2019, 20:42
Şu ergen triplerinden sıyrılması lazım. Yusuf gibi olgun olması lazım.

İbrahim CİHAN
12.09.2019, 20:53
Valla kelime bulamıyor insan yazmaya. Takimin ivmesinin düşeceğine mi yanayım, gencecik bir oyuncunun kariyerinin bitmiş olabilme ihtimaline mi yanayım bilemedim. Çok yazık oldu çok. Inşallah geri döndüğünde toparlayabilir.

T-Zone
12.09.2019, 21:20
Çocuğun geleceği için doğrusunu yapmışlar. Ben de 7 yıl önce menisküs ameliyatı oldum. Dikilemez durumda olduğu için benimkini aldılar. Aynı gün yürümeye başladım, sargı yok alçı yok. Ama acısı şimdi çıkmaya başladı. Abdülkadir’in geleceğini kurtarmak için bugünden fedakarlık ettiler.

Ali İhsan
12.09.2019, 21:22
Valla kelime bulamıyor insan yazmaya. Takimin ivmesinin düşeceğine mi yanayım, gencecik bir oyuncunun kariyerinin bitmiş olabilme ihtimaline mi yanayım bilemedim. Çok yazık oldu çok. Inşallah geri döndüğünde toparlayabilir.
Çok uzmanı değilim ama menisküs ile kariyer bitmez

Doktorun açıklamasından da anladığımız kadarıyla diğer opsiyon kronik bir sakatlık durumu oluşturabileceği belki kariyeri boyunca bu sıkıntıyı yaşamaması için önlem alınmış

Bundan sonrası için rehabilitasyon süreci kesinlikle profesyonelce yürütülmeli, çocuk tek başına bırakılmamalı ve kaliteli rehabilitasyona alması sağlanmalı.

Bu çocuk bizim cevherimiz, canımız. Canının bir saniye bile sıkılmaması lazım, o arada kendini geliştirsin, dil öğrensin, psikolojik destek alsın...

omondoles
12.09.2019, 21:31
Nekahat sürecinde yurt dışında çalışsın, hem dil öğrensin. Boş vaktini boşa harcamasın.

İbrahim CİHAN
12.09.2019, 21:36
Çok uzmanı değilim ama menisküs ile kariyer bitmez

Doktorun açıklamasından da anladığımız kadarıyla diğer opsiyon kronik bir sakatlık durumu oluşturabileceği belki kariyeri boyunca bu sıkıntıyı yaşamaması için önlem alınmış

Bundan sonrası için rehabilitasyon süreci kesinlikle profesyonelce yürütülmeli, çocuk tek başına bırakılmamalı ve kaliteli rehabilitasyona alması sağlanmalı.

Bu çocuk bizim cevherimiz, canımız. Canının bir saniye bile sıkılmaması lazım, o arada kendini geliştirsin, dil öğrensin, psikolojik destek alsın...

Inşallah çok daha iyi döner. Bu tarz uzun sakatlık geçirip bundan etkilenmeyen ve kariyerine devam edenler olmuştur elbet inşallah Abdulkadir de onlardan biri olur

Anıl C
12.09.2019, 22:03
Ömür için bu sezon kapanmistir malesef. Nisanda anca tam randimanla sahalara döner.

6 ay öncesinde dönemez.

5 gün önce yazmistim bazilari 3 ayda geri döner derken. Bosver saglikli olsun varsin bu sezon oynamasin.

Sefa Murat Dokuz
13.09.2019, 12:09
Menisküs ile 6 ay sahalardan uzak kalan bir oyuncu daha önce görmedim. Başka bir sakatlığı olup da(çapraz) gizlenmiyordur umarım.

Oğuzhan Fidan
13.09.2019, 12:32
Menisküs ile 6 ay sahalardan uzak kalan bir oyuncu daha önce görmedim. Başka bir sakatlığı olup da(çapraz) gizlenmiyordur umarım.

hayır gizleyemezler adamın menisküsü orjinali gibi dikildi alınmadı. iç menisküs çünkü alınırsa bidaha top oynayamaz.

Oğuzhan Fidan
13.09.2019, 12:35
İki çeşit ameliyat türünden bahsediliyordu. Şuan yapılan uzun vadede Abdus için iyi olan mı?

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
evet eksiksiz tamamen orjinal ayağını kullanacak.

yazıkoldu
13.09.2019, 12:57
Bu doktor açıklaması çok önemli, yırtık bölgeyi alsalardı çok kısa zamanda dönerdi, fakat acısı daha sonra çıkardı, belki şimdi 6 ay sonra dönecek ama daha iyi dönecek inşallah. ben böyle anladım bu açıklamadan.
Doktor açıklama yapmış;

Daha önce yaşamış olduğu sakatlık nedeni ile sol dış menisküsünde yırtık oluşan sporcumuza artroskopik menisküs tamiri uygulanmıştır. Sporcumuzun yaşı, önünde bulunan uzun profesyonel sporcu kariyeri ve menisküs yırtığının şekli dikkate alınarak basit bir rezeksiyon (yırtık bölgenin çıkarıp alınması) yerine özel bir teknikle menüsküs dikme işlemi gerçekleştirilmiştir.

Mustafa YILMAZ
13.09.2019, 13:16
Yıldız futbolcunun ilk MR'ını çeken hastanedeki radyologların da, MR raporunda oyuncunun sol dizinde yırtık olduğuna vurgu yaptığı ancak bu uyarının dikkate alınmadığı ifade edildi.

yunus emre sel'in haberi.

o doktor bozuntusu hapse atılmalı ona kim doktor raporu verdiyse oda hapse atılmalı. bilerek mi yaptı yoksa işi bilmediği için mi bu da araştırılmalı. bu kadar basit mi bu işler yahu bu herif bu mesleğe devam edecek şimdi yarın başkasının hayatını karartmayacağı ne malum.

bordomaviask
13.09.2019, 14:22
Bu doktor açıklaması çok önemli, yırtık bölgeyi alsalardı çok kısa zamanda dönerdi, fakat acısı daha sonra çıkardı, belki şimdi 6 ay sonra dönecek ama daha iyi dönecek inşallah. ben böyle anladım bu açıklamadan.

Aynen öyle önündeki yılları kurtarma amaçlı bugünden feragat edildi.

Gürkan Asma
13.09.2019, 14:45
YES in haberi doğruysa, bu iş ihmal falan değil. Kasıt var bu işte.

Mert Oğuzlu61
13.09.2019, 17:14
Sezon sonu en az 30m euro civarina satis beklentim vardi, tam olgunlasmaya baslamisti, transfer piyasasini sallayacakti.

6 ay, kisaca 1 sezon diyelim. Yarim devre bile degil, sezonun tamami gitti. Sebep olanlar ile tek tek ugrasilmali, bu olay ibret olmali. Alt yapidaki wonderkidler sakatlandi, bazilarinin kariyeri baslamadan bitti, bir sey demedik. Gecen sezon katliam yasandi, bir sey demedik. Onazi yanlis tedaviden dolayi hala topa dokunamadi, bir sey demedik ama biz gercekten cok amator bir kulupmusuz, hala kabullenemiyorum Avrupa'da en degerli oyuncusunu bu sekilde kaybeden kulup var midir ?

artvints
13.09.2019, 17:17
Yazın Avrupa sampiyonasına da çağırmazlar şimdi, bahane çıktı.

erenslash
14.09.2019, 07:35
abdülün sakatlığından başkan da sorumludur

acil geçici olarak başımıza gene başka daha önce gçrev yapmış aynı doktoru getirdin diyelim

sene sonu veya devre arası başka çok daha iyi bir Türk hekim almanda fayda var ki elimizdeki başka değerleri kaybetmeyelim

Muhammet YILMAZ
14.09.2019, 16:29
Eski doktorda yenisi de arızalı, bir gün inşallah iyi bir ekibimiz olacak. :confused:

kadirgazioglu
14.09.2019, 23:59
Cihat Akbel@cihatakbel·10 Eyl
abdulkadir parmak'ın abdul'unda u var abdülkadir ömür'ün abdül'ünde ü var

(https://twitter.com/cihatakbel)şunu fark edememiş olmak çok canımı sıktı.

Onur Akyüz
15.09.2019, 01:14
Avrupa şampiyonasına her türlü gider.

Tamamen iyileşmiş bacakla niye sezonu kapıyor hiç anlamıyorum.

Bizim taraftarın ciddi anlamda arabesk bir yapısı var. Acı çekmeye ve sorunları büyütmeye bayılıyoruz.

murmut
15.09.2019, 07:23
Avrupa şampiyonasına her türlü gider.

Tamamen iyileşmiş bacakla niye sezonu kapıyor hiç anlamıyorum.

Bizim taraftarın ciddi anlamda arabesk bir yapısı var. Acı çekmeye ve sorunları büyütmeye bayılıyoruz.

Cocuk Mart ayina geri dönüyor, sezon Mayis'in ortasinda bitiyor.
Yabi arabesk ile alakasi yok.

LittleFinger
15.09.2019, 22:15
Kaç kurtar kendini seneye bu takımla kampa bile gitme.. değmez..

erenslash
17.09.2019, 02:50
bence 8-9 ayı bulur şöyle oynayıp toparlaması anlamında dedim

kendisini amerikada sturridgın gittiği micheal boyleye yollanabilir daha çabuk iyileşssin güç toplasın diye.hem geliştirir kendini sakatlık sürecini de daha iyi atlatır.

başkan böyle bir şey yapmaz tabi nerede.....

tahminim micheal boyleye terapist danışman eşliğinde giderse sakatlıktan daha güçlü ve zinde çıkar

madem klubun en değerli oyuncusu böyle yapılmalı bazı şeyler

artvints
20.09.2019, 15:25
18 yaşında 5 dakika oynadığı Göztepe ve bir devre oynadığı gençlerbirliği maçlarından beri trabzonspor'u hücuma taşıyan, orada tutan oyuncu. Sonra da diyorlar ki altyapıyı abartmayın.

Tamam da takımı hedefe götürebilecek çaptaki oyuncular ancak altyapıdan geliyor. O yüzden benim yüzüm oraya dönük. transferde beklediğim formda iştahlı oyuncu alınması, dönemlik bizi taşısın yeter, hemen faydalanmamız gerekiyor.

My
20.09.2019, 15:35
Menisküsün maksimum 1 buçuk 2 aylık bir sakatlık olduğu söyleniyor ama bu çocukda ne oldu da 5 6 aylardan bahsediyoruz bunu yorumcular da anlamadı biz de.

Şimdi vasıflı gerçek bir gazeteci aranıyor ki çıksın başkana (çünkü her uzatılan mikrofana kendisi konuşuyor) bunu sorsun.

İlker Yazıcıoğlu
20.09.2019, 17:50
Menisküsün maksimum 1 buçuk 2 aylık bir sakatlık olduğu söyleniyor ama bu çocukda ne oldu da 5 6 aylardan bahsediyoruz bunu yorumcular da anlamadı biz de.

Şimdi vasıflı gerçek bir gazeteci aranıyor ki çıksın başkana (çünkü her uzatılan mikrofana kendisi konuşuyor) bunu sorsun.

Abi onun açıklamasını yaptılar. Tam tıbbi terimlerle hatırlamıyorum ama, anı mı kurtaralım , çocuğun geleceğini mi kurtaralım noktasında, menisküsü diktiler sanrıım yanlış hatırlamıyorsam...

Daha uzun süre sonra sahalara geri gelecek ama bir daha o bölgede bir sıkıntı nüksetmeyecek...

Yani ya daha kısa sürede sahalara geri dönecekti ama ileride tekrar nüksetme olasılığı sabit kalacaktı, ya da sahalara daha geç dönecek ama tekrar nüksetmeyecek minvalinde bir açıklama yapıldı.

My
20.09.2019, 18:09
Abi onun açıklamasını yaptılar. Tam tıbbi terimlerle hatırlamıyorum ama, anı mı kurtaralım , çocuğun geleceğini mi kurtaralım noktasında, menisküsü diktiler sanrıım yanlış hatırlamıyorsam...

Daha uzun süre sonra sahalara geri gelecek ama bir daha o bölgede bir sıkıntı nüksetmeyecek...

Yani ya daha kısa sürede sahalara geri dönecekti ama ileride tekrar nüksetme olasılığı sabit kalacaktı, ya da sahalara daha geç dönecek ama tekrar nüksetmeyecek minvalinde bir açıklama yapıldı.Valla İlker eğer yanlış hatırlamıyorsam tv net'de konuşulanları dinlemiştim son teknolojiyle birlikte menisküs yırtıklarının tedavisinin artık 1 buçuk 2 aya kadar düştüğü ama Ömür'de 6 ayların konuşulmasının enteresan olduğunu felan söylemişlerdi. Ya da eski sağlık kurumu başkanından mı ne dinlemiştim.

Düzeltiyorum :) Evet, menisküsünün bir kısmı alınmış ve dikiş atılmış dolayıyla sein dediğin gibiymiş. Eski başkandan değil de Hoş'lardan felan duymuştum üstte dediklerimi sanırım. Sarı'dan farklı olarak Ömür'ün uzun sürmesi normalmiş.

Ozan Yılmaz
25.09.2019, 18:15
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/71318376_2598085536920769_4075945447330414592_n.jp g?_nc_cat=108&_nc_oc=AQkpSXKbmKi0TuqpYeO64U5k-D4Fzn-z4npSjZg4ZJr_Y2pJGCp_bha6knGa-f7pjgM&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=6102a59d41e27303e4994b0341bcec32&oe=5DFCB675

Dünyanın en önemli genç futbolcuların aday gösterildiği Golden Boy ödülünde son 40'a kalan Abdülkadir Ömür
Son 40'a kalan adayların galerisi

http://tm.de/s/6N8 (https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Ftm.de%2Fs%2F6N8%3Ffbclid%3DIw AR2hTvwO8PEJkEbyyq63LhlIg6sdJXCQlxaR-Z-ECQyIHiaHCRFBgBl59-4&h=AT0rcGKTMT0sga27m1MYUcYcXiC7bUkDIsPMWPINnrhe7Upl HSI7YXVxTmCSQgLEeJ6ZUBvXkSwO84ZYHXTg48VtI9LQzsE5GT DVQqMS4X9xYfpkxN0s0zCyDf14YZjlEUEt7Q)

İsmail ALİOĞLU
25.09.2019, 19:40
Maaşallah ne golden boymus. Bundan sonrada ilk 30 20 10 5 3 diye devam eder heralde.

Çağdaş DENİZ
28.09.2019, 22:43
Maaşallah ne golden boymus. Bundan sonrada ilk 30 20 10 5 3 diye devam eder heralde.

Ekim 15te bitecek
Son 20 arasından jüri sececek
Ancak internet birincisine de ödül verilecek

Ozan Yılmaz
02.10.2019, 12:32
Abdülkadir Ömür’e zam

Abdülkadir Ömür’ün sözleşmesini 2025’e kadar uzatmayı planlayan Trabzonspor, genç yeteneğin maaşını da 5.5 milyon TL’ye çıkardı.

Son iki sezonda sergilediği performansla Avrupalı devlerin gözdesi haline gelen ancak yaşadığı şanssız sakatlık nedeniyle takımdan ayrı kalan Abdülkadir Ömür'e, Trabzonspor yönetimi jest yaptı. Almanya'da sol diz menisküsünden ameliyat olan ve sahalara dönüşünün 4-6 ayı bulması beklenen 20 yaşındaki oyuncunun, maaşına ciddi oranda zam yapıldı.

https://www.transfermarkt.com.tr/abdulkadir-omur-rsquo-e-zam/view/news/346514

talsuv61
02.10.2019, 15:49
Çok yazık oldu, takımın yarısı iken sezonu kapatması felaket.

İbrahim CİHAN
04.10.2019, 00:07
Söyle şubat ayında dönse sağlıklı bir şekilde ne güzel olur. Kendine iyi bak Abdüş acayip ihtiyacımız var sana.

Emre Veli
07.10.2019, 18:39
Vallahi özledim adami. Değerli bir futbolcunun sakatlandiginin herkes farkında, ancak ligin en yetenekli adamının sakatlandigi gerçeği çok üzücü. Ayni şekilde döner mi acaba...

emre6117
07.10.2019, 19:59
Aynı şekilde dönecektir. İnşallah mart başı gibi dönebilir de. Şampiyonluk sürecinin başlayacağı son 10 maçta oynayabilir.

Antonio
07.10.2019, 20:11
Rooneyin ayağı kırılmışti özel oda ve oksijen terapisi ile dünya kupasında oynamıştı. Abduș de bol oksijen alsın. Kelle paça bol yesin. Hemen iyileşir aralıkta bile dönebilir.

yazıkoldu
10.10.2019, 11:23
dün bir haberde kontrol için yurt dışına gideceği henüz bastonu atamadığı mart ayında döneceği yazıyordu maalesef.

Onur Akyüz
10.10.2019, 12:23
Abdülkadir dönene kadar zirve mücadelesinde olursak, kalanını Abdüş halledecektir.

Son 10 maç mesela.

İlker Yazıcıoğlu
10.10.2019, 14:39
Abdülkadir dönene kadar zirve mücadelesinde olursak, kalanını Abdüş halledecektir.

Son 10 maç mesela.

Ömür sezonu kapattı bence...

Sakatlığı geçecek, form tutacak, maç temposu kazanacak da...

Onur Akyüz
10.10.2019, 14:43
Ömür sezonu kapattı bence...

Sakatlığı geçecek, form tutacak, maç temposu kazanacak da...

Mart başında tamamen hazır olacak denildi. Ben de daha erken döneceğini düşünüyorum nedense.

İlker Yazıcıoğlu
10.10.2019, 14:45
Mart başında tamamen hazır olacak denildi. Ben de daha erken döneceğini düşünüyorum nedense.

İnşallah dediğin gibi olur ama benim ümidim yok...

ccd6167
10.10.2019, 15:01
Dönecek inşallah sıkıntı olmadan

serdaracıl
10.10.2019, 16:06

Kesinlikle erken dönmemeli. Kendini tam anlamıyla hazır hissetmeden sahaya adım dahi atmamalı. Bu çocuğa biran önce sahaya çıkması yönünde en küçük baskı yapılmamalı, imada dahi bulunulmamalı.

Antonio
10.10.2019, 17:38
daha çabuk dönmesi lazım herhangi bir avrupa ülkesinde bu adam şubatta oynardı. bizde rehabilitasyon süreci çok kötü bir türlü dönemiyor.

zerzebil
10.10.2019, 20:39
Varsın sezonu kapatsın, yeter ki yüzde yüz hazır olmadan topa dokunmasın bile.İnşallah duygusal davranıp da erken dönmeyi düşünmez.

tristram
15.10.2019, 12:31
hem kendi kariyeri hem trabzonspor menfaatleri icin ne yapip edip erken donmeli.ozellille idmanlara basladiginda 1 saniyesini bile bosa harcamamali..milli takim kuvvetle muhtemel avrupa sampiyonasinda olacak ve su an milli takimin forvetten sonra en buyuk eksigi yaratici futbolcu olmamasi..bu iside abdulkadir'den daha iyi yapacak adam yok.
hos senol gunes denen istanbul sempatizani forma verir mi orasi belli degil..

Ufuk
15.10.2019, 13:17
hem kendi kariyeri hem trabzonspor menfaatleri icin ne yapip edip erken donmeli.ozellille idmanlara basladiginda 1 saniyesini bile bosa harcamamali..milli takim kuvvetle muhtemel avrupa sampiyonasinda olacak ve su an milli takimin forvetten sonra en buyuk eksigi yaratici futbolcu olmamasi..bu iside abdulkadir'den daha iyi yapacak adam yok.
hos senol gunes denen istanbul sempatizani forma verir mi orasi belli degil..Erken dönmesin sonra tekrar sakatlanır Allah korusun. Ne zaman iyilesecekse o zaman dönsün ama hazır dönsün. Yatmıyordur umarım :)

Bu arada milli takımda Cengiz faktörünü düşününce sol kanatta da kimse yokken acaba sol tarafa mi hazırlansa ne yapsa. Yoksa oynatmayacaklar çocuğu.

must61
19.10.2019, 15:28
Şu medyaya poz verdiği yer sofralarındakilerle besleniyorsa karaciger yağlanması yakındır.

Arkadaş profesyonel sporcusun sen. Kimse bana özünden dönmeme edebiyatı yapmasın. Milyon euro kazanıyorsun hamurla besleniyorsun. Hem takıma hem kendi yeteneklerine ihanet.

Ne kadar yetenekliyse bir o kadar vizyonsuz.

Yazık günah.

pReN@_61
20.10.2019, 13:25
Şu medyaya poz verdiği yer sofralarındakilerle besleniyorsa karaciger yağlanması yakındır.

Arkadaş profesyonel sporcusun sen. Kimse bana özünden dönmeme edebiyatı yapmasın. Milyon euro kazanıyorsun hamurla besleniyorsun. Hem takıma hem kendi yeteneklerine ihanet.

Yazık günah.
Sağlık ekibi kendisini uyarmıyor mudur?(tabi böyle bir durum var ise)

Anıl C
20.10.2019, 13:46

Yazık günah.
Önemli bir detay

Arif Timurcioğlu
20.10.2019, 14:29
Kardeşim kendine çok iyi bak sana ihtiyacımız var.

A. Aydın
26.10.2019, 21:24
Instagram paylasimlari hikayeleri cok ergence. Yasi da genc oldugu icin normal ama kulupten uyarilmali. Bu konuda bir profesyonelimiz olmali. Kulup disarasinda ne yiyorlar sosyal medyayi nasil kullaniyorlar.

Mert Pasa
28.10.2019, 10:58
gelmez artık nisan mayıs

Ali İhsan
28.10.2019, 18:11
İlk sakatlandığı dönemde madem futbol oynayamayacak, idman yok, fiziksel aktivite yok, okusun dil öğrensin kendini geliştirsin, taktik vs çalışsın gibi kendimce önerilerde bulunmuştum.

Belki yapıyordur, belki hep yapıyordur bilemem ama böyle dönemler bazen dönüm noktası bile olabilir, yukarda yazılanlar gibi kendi yapamıyor, yapmıyorsa bile kulüp bu işe girmeli, adam bir cevher, işlemek lazım...

hay1699
29.10.2019, 17:44
İlk sakatlandığı dönemde madem futbol oynayamayacak, idman yok, fiziksel aktivite yok, okusun dil öğrensin kendini geliştirsin, taktik vs çalışsın gibi kendimce önerilerde bulunmuştum.

Belki yapıyordur, belki hep yapıyordur bilemem ama böyle dönemler bazen dönüm noktası bile olabilir, yukarda yazılanlar gibi kendi yapamıyor, yapmıyorsa bile kulüp bu işe girmeli, adam bir cevher, işlemek lazım...

Çok haklısın, bu süreyi yurtdışında dil öğrenerek geçirebilirdi.

Oğuz B.
29.10.2019, 21:28
Yer sofrasında poz vermektense Münih'te kalabilirdi.

Harun-61
11.11.2019, 23:22
https://twitter.com/i/status/1193920366940434432

mac öncesi, Ünal Hocanin müthis motivasyon konusmasi.

Yalniz Sosa-Eku-Mikel orada hazir bulunuyorken Ömür neden yok ?
Maci stadda izlemiyormu bu cocuk ??

Oğuz B.
12.11.2019, 08:17
Son paylaşımında tek ayak sekerek halı sahada köpek seviyordu.

https://twitter.com/i/status/1193920366940434432

mac öncesi, Ünal Hocanin müthis motivasyon konusmasi.

Yalniz Sosa-Eku-Mikel orada hazir bulunuyorken Ömür neden yok ?
Maci stadda izlemiyormu bu cocuk ??

matalar
12.11.2019, 10:30

Yazık günah.

bu günlere o sofra ile o yemeklerle geldi.
bu bir hayat tarzıdır. bu küresel endüstrinin insanların yaşam tarzını dizaynına herzaman karşı oldum. bunada karşıyım
ben gurur duydum şahsen o ortamdan.

pReN@_61
12.11.2019, 10:53
Tedavinin devamı için Almanya'ya gideceği söyleniyordu.

must61
12.11.2019, 18:29
bu günlere o sofra ile o yemeklerle geldi.
bu bir hayat tarzıdır. bu küresel endüstrinin insanların yaşam tarzını dizaynına herzaman karşı oldum. bunada karşıyım
ben gurur duydum şahsen o ortamdan.

Karbonhidrat - protein - yağ dengesi küresel endüstri ile açıklanamaz.

Beslenme ve sporcu sağlığı açısında oldukça temel bir bilimsel gerçek.

Kültürel unsurları taşımasında, gözetmesinde, göstermesinde hiçbir sakınca yok o ayrı bir konu.

Onur Akyüz
12.11.2019, 21:17
Ameliyattan sonra 2 ay hiç üzerine basmaması gerekiyordu, geçen gün yöneticimiz de bunu açıklamıştı.

Ancak izlediğimiz kadarıyla Abdülkadir buna dikkat etmemiş. Halı saha videosunda ve daha öncesinde paylaştığı fotoğraflarda görülüyor.

12 Eylül’de ameliyat oldu bu hesaba göre bugünden itibaren üzerine basması gerekiyor. Belki 3-5 günün önemi yoktur bilemiyorum ancak çok profesyonel yaşamadığı da ortada.

mmert
13.11.2019, 11:56
Yetenek mercedes kafa doğan slx.

Arda'
13.11.2019, 12:23
Biz seni sakat sanarken partilere akman yakışmadı Abdüş...

https://twitter.com/mattwhitlockPM/status/1192572241646632960

yazıkoldu
19.11.2019, 14:06
ne yapıyor bu uşak.

Antonio
23.11.2019, 20:57
yusuf sarı gibi ameilyat olup yola devam edecekti. futboldan uzak kalmak kafa zihin ve beden olarak onu çok geriye götürecek maalesef yanlış karar alındı komple meniküs alınsaydı yusuf gibi oynardı.

Emre EFENDİOGLU
23.11.2019, 23:59
Yetenek mercedes kafa doğan slx.

Maalesef bana da öyle geliyor. Yusuf çok daha vizyonlu.

serdaracıl
24.11.2019, 00:30
Tamamen iyileşmeden sahaya adım dahi atmamalı. Bu çocuğa en küçük bir baskı, hatta ima bile yapılmamalı. Yusuf ile adının aynı cümlede kullanılması bile saçmalık. Baskı altına almayın

pReN@_61
24.11.2019, 15:41
Nasılsın Abdüş? Allah şifa versin tekrardan...

Ehrimen
29.11.2019, 13:48
Dizinden sakatlık yaşayan Abdülkadir'i daha ne kadar yer sofrasında göreceğiz? İyi, güzel geldiğin yeri unutmuyorsun ama asgari ücretle geçinen yoksul bir işçi de değilsin. Sofralara baktığımızda da hiç profesyonel(en azından biz böyle umuyoruz) bir diyet içerisindeymiş gibi gözükmüyor.

Büyük yeteneği olduğu tartışılmaz ama bizim bildiğimiz profesyonellik, Avrupa'daki oyunculardan gördüğümüz profesyonelliğin %10'u yok. Yusuf gibi olmak istiyor ama Yusuf'daki kafa yapısının yanından bile geçmiyor henüz.

Emirhan Uludüz
29.11.2019, 13:53
Dizinden sakatlık yaşayan Abdülkadir'i daha ne kadar yer sofrasında göreceğiz? İyi, güzel geldiğin yeri unutmuyorsun ama asgari ücretle geçinen yoksul bir işçi de değilsin. Sofralara baktığımızda da hiç profesyonel(en azından biz böyle umuyoruz) bir diyet içerisindeymiş gibi gözükmüyor.

Büyük yeteneği olduğu tartışılmaz ama bizim bildiğimiz profesyonellik, Avrupa'daki oyunculardan gördüğümüz profesyonelliğin %10'u yok. Yusuf gibi olmak istiyor ama Yusuf'daki kafa yapısının yanından bile geçmiyor henüz.

Ben sosyal medya kullanmıyorum ama sosyal medyadaki görüntüler açıklayıcı da olmuyor. Yer sofrası vs tamamen pr çalışması olabilir. Misafire ikram önemli sonuçta bu kültürde. Abdülkadir özel hayatında bunlara dikkat ediyor olabilir. Etmiyor da olabilir tabi ama gördüğümüz görüntüleri her şeyi açık seçik gösteriyormuş gibi düşünmemek lazım.

artvints
29.11.2019, 13:56
fotoğraflardan bu kadar analiz kasmak yersiz. abdülkadir'in hepimizden fazla bilgisi vardır beslenme, antrenman konusunda. sanki bütün gün öyle geçiyormuş gibi konuşmaya gerek yok. bal süt yumurta balık en güzel şekilde besleniyordur. misafir geldiğinde kurulan çay sofraları farklı olur.

OrkHun
29.11.2019, 15:09
dizinin üstüne oturmasının sakıncası yok mudur acep?
her foto'da kırmış sağ dizini çökmüş üstüne şekilde görünüyor. sağ dizi miydi ameliyat olduğu?

smart
29.11.2019, 16:13
Şovmen

Sinan G.
29.11.2019, 17:08
Abdüş'ün bu hali beni de üzüyor İstanbul'a gelse burada bile yapamicak gibi bir ruh hali var. Kendisini geliştirmek adına futbol dışında farklı şeylere de yöneliyordur umarım. Geçen bir yerde okumuştum Uğurcan hakkında yaşam koçu psikolojik destek aldığım birileri var filan diyordu.

Ufuk
29.11.2019, 17:54
Benim için sorun yok ama bu yer sofrası iyice antipatik olmaya başladı sosyal medyada.

tsukru61
29.11.2019, 19:23
Abdülkadir'i sakatlayan sadece doktor değildi. Transfer teknik kadrolara yapılmalı.

OrkHun
30.11.2019, 14:14
https://twitter.com/snalcakar/status/1200726441471725569?s=20

mawro61
01.12.2019, 13:09
profosyonel değil. Klüpte de yok sanırım, bu gibi durumları takip, organize ve gerektiğinde yönlendirme yapan kişiler.
Kendi aklı ne kadar keserse artık.
Umarım futbol oynamaya devam etmeye niyetlidir.
Işını allaha bırakıp, herşeyden el-etek çekebilecek bir potansiyeli de var gibi.

Harun-61
01.12.2019, 21:50
Baski yedigimiz anlarda cok aradik seni.

Kazım Bostan
06.12.2019, 14:27
sahada görmeyi özledik. futbol anlamında da eksikliği hissediliyor.

hofsaale
06.12.2019, 14:35
gidince degeri anlasilmistir....sosanin bile verimi düştü....cok buyuk topcu...iananilmaz olgun oynuyordu

mmert
09.12.2019, 20:46
Bu ne gudubetliktir. Bir sene Sturridge geldi şu adamı Sturridge ile izleyecektik.

Mikel - Sosa - Abdüş - Sturridge - Nwakaeme - Sörloth

Tövbe bismillah kabus gibi çökerdik. :) :) ah ulen yansın iskefiye limanı :)

DURAS
09.12.2019, 21:04
Özledik seni

hay1699
12.12.2019, 16:00
Erken dönebilir haberleri var, hadi inşallah.

pReN@_61
12.12.2019, 17:37
Allah şifa versin...

Hakan
12.12.2019, 18:08
Biraz formu düştüğünde "Murat Cem daha yetenekli " "Acaba fazla mı abarttık " gibi safsataların kesilmesi tesellimiz oldu.

TSemih61
13.12.2019, 01:41
Rakip sahada kaldığımız sürenin %90'ına tek başına etki ediyormuş, şahsen yoklukta değerini daha iyi anladım oynadığında bunu fark edemiyorduk. Adam koca takımın hamallığını yapıyormuş bu yaşında, sakatlanır tabi sık sık.

Gerçekten bizim maçları izlenebilir kılıyordu. Ben olsam Yusuf gibi tuttururum gideceğim diye çünkü Abdülkadir'e uygun tempolu, hızlı oynayacağımız, tüm oyuncuların mücadele gücünün yüksek olduğu iyi bir takım kurulmayacak bu belli oldu. Çocuğun kariyerine mani olmayalım bari gitsin iyi oyuncularla, eforunu daha iyi koruyarak üst düzeyde oynasın.

Emirhan Yazıcı
23.12.2019, 11:29
Hem Menüsküs hem de bağ yirtigi olduğu için süre uzadı . Ufuk hoca sayesinde kurtardik cocugun dizini . En sağlıklı biçimde dönmen dileğiyle

serdaracıl
26.12.2019, 21:06
Sakın tam olarak iyileşip formunu bulmadan sahaya adım bile atma.

Kadir
27.12.2019, 15:18
Özledik.

Süleyman50
31.12.2019, 13:18
inşallah az kaldı

Sefa Murat Dokuz
31.12.2019, 14:10
Gün sayıyoruz.

Faruk BERBER
31.12.2019, 21:56
Hocaya yazdığın veda mesajı beni çok duyguandırdı. Yüreğine sağlık.

belkalemmi
02.01.2020, 14:24
bu yaz alt liglere yolcu. Samsunsporda falan yedek bekler bir iki sezon. daha sonra futbolu bırakır.

Cem Balcı
02.01.2020, 16:43
Az kaldı az...

Furkan Özdem
04.01.2020, 21:39
Dönüşüyle şampiyonluk hikayemizin ana kahramanlarından biri olacak inşallah.

CaptanBarbosa
06.01.2020, 03:56
bu yaz alt liglere yolcu. Samsunsporda falan yedek bekler bir iki sezon. daha sonra futbolu bırakır.Şu trolü ne zaman sınırsız banlayacak forum yönetimi acaba? Bir tane olumlu mesajı yok hepsi tetikçilik fitne sokmak???

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oğuz B.
09.01.2020, 17:20
https://www.youtube.com/watch?v=VSyLWqNByLo

https://pbs.twimg.com/media/EN16N6nXkAc7qkD.jpg

https://pbs.twimg.com/media/EN16N6iXUAAIRTX.jpg

pazarkapılı
09.01.2020, 19:34
su video da arkadaslariyla oyle bir selamlasmis ki, uzun donem gormedigin arkadaslarinla bi yerde karsilasirsin ya ayni onun gibi bir goruntu ortaya cikmis...

abdulkadir, bu taraftar bu takimi gormek icin gece uyumuyor, yanindan ayrilmiyor...belli ki aylar olmus takim arkadaslarini gormeyeli...arada bir ugra cay ic maclara git destek ver, senden birsey goturmez bu...

Oğuz B.
09.01.2020, 20:00
1 aydır Almanya'da tedavi oluyor. Arada bir haberleri takip edin sizden bir şey götürmez bu.

Onur Akyüz
10.01.2020, 12:11
Abdülkadir'in en büyük hayranlarından Mikel.

18405

munzevil
10.01.2020, 13:59
bak iddia ediyorum saçlarını üç numara yap dünya yıldızı olacaksın :)

Ufuk
10.01.2020, 16:04
bak iddia ediyorum saçlarını üç numara yap dünya yıldızı olacaksın :)Uzunda gider aslında ama kesimi baya kötü. Benim mahalle berberi daha iyi keser :D Aref gibi takılıyor yazık çocuğa.

eMR3
11.01.2020, 12:22
18411

Acilen imajını şu haline geri döndürmeli.