PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Abdülkadir Ömür

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Giallorossi
19.08.2019, 00:08
Sağ kanat lütfen. Pas dağitma konusunda zaaflari var. Ortada oynayamaz bu haliyle

must61
19.08.2019, 00:14
17 yaşındaki Abdulkadir daha heyecan vericiydi daha iyiydi.

Yasin Altuntas
19.08.2019, 00:15
Sosa icin söyledigimin aynısı kendi icin de gecerli. Müthis teknik, calısıyor ama skora katkı yapmalı. Bal yapmayan arı gibi son maclarda

Asist’i ben mi yaptim ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mustafa YILMAZ
19.08.2019, 00:20
forvet arkası başladı sonra kanada geçti bi dönem yusuf'ta aynı sorunu yaşadı ama gelişimi için harika fırsat bunlar.

Ozan Yılmaz
19.08.2019, 00:21
olacak, sahada takıma katkısı çok fazlaydı

Trabzonspor 61
19.08.2019, 00:21
Asist’i ben mi yaptim ?

Oynadığı 3 resmi maçta 1 asisti var golü yok. Ukala ukala yazacagına ac bir istatistiklerine bak.

Fatih Çelik
19.08.2019, 00:22
Oynuyor iyi ama iste yine sağ iç/kanat gibi oynamasını yeğliyorum.

Furkan Özdem
19.08.2019, 00:22
Abdulkadir kötü oynamıyor yanlış yerde oynuyor. Yusuf Yazıcı gitti yerine Abdulkadir Ömür koyalım diye bir şey olamaz. Çocuk varını yoğunu ortaya koyuyor maçta o konuda sıkıntı yok.

zafer6161
19.08.2019, 00:23
iyi topçu fakat 20 milyon luk adamında 1.2 mac tek başına kazandırması lazım.

TSemih61
19.08.2019, 00:24
Kötüydü. 10 dakikada bir topla buluşmakla bu iş olmaz. Eğer bu tip oyuncuları takımda tutuyorsan ona göre kadro kuracaksın, tempolu hızlı bir oyun oynayacaksın. Yerleşik savunmaya karşı ne boş koşu yapabilir ne de topla delici koşular. Bir şekilde çözmeliyiz Abdülkadir olayını.

İlker Yazıcıoğlu
19.08.2019, 09:49
Onsuz olmaz, asla... Kıpır kıpır ...

Takıma direkt ileri taşıyan bir dinamo...

Skora katkı tarafı eksik kalıyor sürekli ama olacak inşallah...

pReN@_61
19.08.2019, 10:11
Asistin için tebrik ederim seni evlat:alkış:

Doğukan Uçan
19.08.2019, 11:22
bu çocuk kendi yerinde oynamalı diğer türlü oyunda var mı yok mu belli değil 10 kişi oynuyoruz.

Veysel
19.08.2019, 11:26
Overrated

vetheksenol
19.08.2019, 11:30
Dün çok iyiydi bu kadar aktif bir maçini ilk kez izliyorum.birde şutunu geliştirdimi mükemmel olacak

ozzy!
19.08.2019, 11:56
17 yaşındaki Abdulkadir daha heyecan vericiydi daha iyiydi.
kesinlikle, her an bir şey yapacak potansiyeldeydi. gittikçe köreliyor sanki daha düz bir oyuncu haline geliyor.

İbrahim CİHAN
19.08.2019, 12:03
Abdülkadir Sivas'ta, Malatya'da oynasaydı şu an öve öve bitiremezdi kendisini eleştirenler. Elimizdeki değerin kıymetini bilmemiz lazım. Gol ve asist anlamında kendini geliştirmesi gerektiğini ben de düşünüyorum fakat daha sezonun başı. Geçen sezonki 4 gol 9 asistlik istatistiği yaşına göre çok çok iyiydi. Geçen sene de çokça eleştirildi. O kadar eleştiri olmasına rağmen yaptı bu istatistiği. Dünkü maçta 1 asist yaptı, Sörloth'un sağ ayağıyla vurduğu bir pozisyon vardı orada da pası Abdülkadir vermişti, pozisyon gol olsa buraya farklı yorumlar yazılıyor olurdu. Abdülkadir A Takımda sağ kanatta oynadı hep ve uyum da sağlamaya başlamıştı. Şimdi ise Yusuf'un satışından sonra yeniden altyapılardaki mevkiine orta sahaya dönüş denemeleri yapılıyor. Bence Abdülkadir 10 numara pozisyonunda daha verimli olacak, sadece biraz sabır gerekiyor. Sonrasında asist de gol de yapacaktır. Bunun sinyallerini Prag maçlarında fazlasıyla iyi/kötü şut denemesi yapmasıyla verdi. Ligin ilk maçında asistini yaparak skor katkısı da vermeye başladı, gerisi gelecektir. Bu sene ligde kendisinden 8+ gol ve 12+ asist bekliyorum. İnanıyorum ki çok rahat yapacaktır bu istatistikleri, sakatlık vs sorunlar yaşamazsa.

alper*
19.08.2019, 15:59
Et mi, tavuk mu, balık mı belli değil.

yazıkoldu
19.08.2019, 16:17
abdulkadiri eleştiren dini imanı yoktur, ayıp yav, ysusf gitti bi bu kaldı sallayın durun.
kasımpaşa maçında 100 milyon euroluk oyun oynadı.
inanılmaz toplar kaptı, sorlote gollük paslar verdi.
efendi olun krdeşim , klavyenin başına geçtiniz diye kendinizi her türlü eleştiririm noktasında görmeyin. moral bozmayın.

EmreK69
19.08.2019, 23:07
Overrated
böyle yorumlara ne diyebilirim ki... gercekten yazik ediyorsunuz bizim degerlerimize. sonrada yusuf gidince, bizi satti falan filan

Sefa
19.08.2019, 23:38
Altyapıda 10 numara oynaması şu anda orada katkı göstereceği anlamını taşımıyor. Sağ kanatta gayet faydalı demek ki orada değerlendirmek gerekiyor orta ısrarı neden anlamış değilim..

30 yaşına kadar sol açık oynayan Olcan Adın'dan da sağ kanatta daha fazla katkı aldık.. Oyuncunun mevkisi fayda sağladığı yerdir..

artvints
20.08.2019, 03:15
Forveti adam akıllı topla bulusturabilen oyuncu abdülkadir oldu iki kere. Biri gol oldu biri en net ikinci pozisyondu diyebiliriz. Bence biz abdülkadir'i mevkisini falan tartışmayı bırakalım, unutalım bir süre. Sturridge'le falan ilgilenelim. O zaman herşeyin yerli yerine oturduğunu göreceğiz.

Sturridge sörloth oynadıktan sonra ha sağ kanat oynamış ha sol iç oynamış çok fark etmeyecek zaten. Gol baskısı üstünden alınmış olacak, forvetleri topla buluşturma ve top taşıma görevini yapması yetecek, üzerine biraz pres yaparsa tamamdır. Rahatladiktan sonra süpriz goller atabilir.

İsa Gündoğdu
20.08.2019, 09:46
Forveti adam akıllı topla bulusturabilen oyuncu abdülkadir oldu iki kere. Biri gol oldu biri en net ikinci pozisyondu diyebiliriz. Bence biz abdülkadir'i mevkisini falan tartışmayı bırakalım, unutalım bir süre. Sturridge'le falan ilgilenelim. O zaman herşeyin yerli yerine oturduğunu göreceğiz.

Sturridge sörloth oynadıktan sonra ha sağ kanat oynamış ha sol iç oynamış çok fark etmeyecek zaten. Gol baskısı üstünden alınmış olacak, forvetleri topla buluşturma ve top taşıma görevini yapması yetecek, üzerine biraz pres yaparsa tamamdır. Rahatladiktan sonra süpriz goller atabilir.

kesinlikle....

nbay
20.08.2019, 09:58
abdulkadir sağ kanatta aşırı sırıtırken ısrar edilerek biraz da mevburiyetten bu mevkinin adamı oldu tabiri caizse.
fakat şu an sağ kanatta alternatifler var ayrıca 10 numarada yusuf da gitti . dolayısıyla bu mevki için aynı sağ kanattaki gibi ısrar edilip devamlı oynatılırsa daha verimli hale gelp asıl mevkisini bulacaktır.

Emre Emiroğlu
20.08.2019, 10:40
Dün fenerbahçe maçında ferdi kadıoğlu ligin en kötü takımı karşısında 4-0 öndeyken 1 gol attı diye medya ve fenerbahçe taraftarı yerlere göklere sığdıramıyor.1 oyuncu yetiştirme ihtimallerine karşı herkes aşırı mutlu.

Biz abdülkadir gibi adamı skora katkısı az, şutu eksik şudur budur diye gömüyoruz. Evet koşacağı yeri kestirememesi ve şutlarında ciddi eksiklikler var. Geçen yıla nazaran oyun anlayışının geliştiği ve onun olduğu her yerde pas trafiğinin kalitesinin arttığı da bir gerçek. Fakat lig içerisinde illa ki onun olmadığı maçları da izleyeceğiz. Mumla ararız. Şuan stadyumumuzda yuhaladığımız yusuf yazıcıyı mumla aradığımız gibi. Yusufu yuhaladık, ıslıkladık, Hüseyini hataları sonucu gömdük çoktan ipini çektik bile.. İnceden uğurcanı da hatalarından ötürü gömmeye başladık. Tabi ki en dişe dokunur lokma abdülkadir. Malum en potansiyelli o. Haliyle en çok onu gömeceğiz (!)

Bir futbolcuyu gömmekle eleştirmek arasında çok fazla fark var. Gerek sosyal medyada, gerek BMN de trabzon insanının ve trabzonsporluların öyle bir üslubu var ki mahalle ağzıyla, direk gömerek, çok bilmiş, yok ederek, gurur ve şevk kırıcı şekilde. Ülke genelinde olduğu gibi çok ciddi eğitim ve öğretime ihtiyacımız var. Özellikle insani ve ahlaki konularda.

artvints
20.08.2019, 18:43
Dün maçın başlarında defans arasına sızıp çok güzel top aldı ama karşısına stoper çıkınca heyecanlanıp hemen şut çekmeye çalıştı, stoperde eridi top. Oralarda yeteneğini unutuyor, motorik hareketlerden çıkıyor. Sakin kalsa, vurur gibi yapıp çekse topu alacak penaltıyı.

Bazen yeteneklerini doğru kullanmıyor, rakibin önüne doğru kısa kısa topu sürse kimse dokunamaz ama kendini ezdirecek şekilde topu dürtüyor.

Gökhan Balcı
20.08.2019, 18:56
Bence abdülkadir ne kadar az ileride olursa o kadar fayda sağlayacak. Abdülkadir sosa ile çift sekiz olarak oynarsa kimse ondan skor üretmesini beklemez. Ama atak yönlendirmesini olgunlaştırmasını oyunun yönünü değiştirmesini kısacası oyunu kurmasını bekler
. Bu anlamda bazen ben de düşünüyorum acaba bu çocuğa aslında yapması daha mümkün olan bir şey varken zor yola mı itiliyor diye.

David_LuiZ4
20.08.2019, 22:16
Uzun analiz için üşeniyorum ama şunu belirtmeliyim...

Abdülkadir benim gözümde Figo gibi bir oyuncudur ve Figo gibi olmalıdır..Bunun için de bireysel olarak çok çalışmalı ve hoca desteği almalıdır..Figo bir kanat oyuncusudur Abdülkadir de kanat oyuncusu olmalıdır iş işten geçmeden..

Dawsofield
20.08.2019, 23:44
Uzun analiz için üşeniyorum ama şunu belirtmeliyim...

Abdülkadir benim gözümde Figo gibi bir oyuncudur ve Figo gibi olmalıdır..Bunun için de bireysel olarak çok çalışmalı ve hoca desteği almalıdır..Figo bir kanat oyuncusudur Abdülkadir de kanat oyuncusu olmalıdır iş işten geçmeden..
katılıyorum.

şimdiden enseyi karartmak yersiz olsa da, nacizane 'mevkisizlik' olarak adlandırdığım türden bir sıkıntı peyda olabilir abdülkadir'de.

ünal karaman'a büyük iş düşüyor. yusuf yazıcısız orta sahayı inşa etmeli ve abdülkadir bu sistemde kendine sağlam, emanet durmayan bir yer edinmeli. mikel-sosa-parmak gibi karakteristik özellikleri olan oyuncularla ezbere bir dizilişle bunu yapmak güç. mane-firminho-salah tarzı kağıt üzerindeki dizilişten sıyrılan dinamik bir çözüm gerekli belki.

merakla bekliyorum :)

İsa Gündoğdu
22.08.2019, 11:25
artık olgunlaşmalı, büyük oynamalısın

Uğur Ö.
22.08.2019, 22:55
Beklediğim Abdülkadir bu, müthiş

artvints
22.08.2019, 22:56
Adam asisti tercih etmiş, saygı duymak lazım.

Cem Balcı
22.08.2019, 22:58
Helal olsun sana bitmek bilmeyen enerjin adim olsun.

Emirhan Yazıcı
22.08.2019, 22:59
50 milyonluk topçu

DeAgLeMaNyAq
22.08.2019, 23:00
İlk yarı tutuktu ikinci yarı rakipte risk alıp hücuma çıkınca orta alanı çok rahat geçip takımı çok iyi atağa kaldırdı...

Mert'
22.08.2019, 23:01
İkinci yarıda harika oynadı. Kendisinden beklenen performans bu. Çıtayı aşağı düşürmemeli.

TSemih61
22.08.2019, 23:06
Çok iyiydi. Artık bu performansın altına düşmemesi lazım, kondisyonu da dikkat çekti 1. sınıf topçu olacaksan 90 dakika katkı verebilmen lazım Abdülkadir de artık o seviyelere doğru gidiyor.

Tayfun
22.08.2019, 23:09
Çok iyi oynadı , bu arenada kendini gösterdikçe fiyatını katlar.

Aferin devam

İ. SARAL
22.08.2019, 23:10
İkinci yarı inanılmazdı. Rakibi bitirdi resmen.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İ. SARAL
22.08.2019, 23:10
Maşallah.

Sefaenes
22.08.2019, 23:27
Mac içind e 9 milyon veren varsa satalim komik taraftarımız var. Ya neden kendi futbolcusunu değersiz gösteriyor bu futbol fakirleri. Bunlar futbolu inan bilmiyor sırf yorum olsun diye yaziyorlar

Mustafa YILMAZ
22.08.2019, 23:28
saf yetenek, müthiş.

çok ince oynuyor rakibi delirtir

-Samet
22.08.2019, 23:28
Abdulkadir bilmiyorum buralari okuyor mu .. Abdulkadir eger Avrupa'ya gidip world class bir seviyeye gelmek istiyorsa cok iyi sut calismasi lazim…

Ikinci olarak da rakibin bosluk biraktigi ve risk aldigi bolumlerde degil de , mesela ilk yarida da rakibin ustune gidip risk almasi lazim. Birebir denemesi lazim.. Ilerde Wakayeme ile bunu yapabilecek kapasitedeki yegane oyuncumuz. Yani kilitlendigimiz anlarda da kilit acman lazim Abdulkadir ..

Onun disinda mesela Messi ile kiyaslayanlar var stil olarak ama sunu diyelim , Abuldukadir oyunun savunma yonunu harika oynuyor. Enerji ve tempo olarak cok iyi seviyede , hic beklemediginiz anda sok presle top caliyor , o boyla kafa toplarina bile cikiyor .. Yani yukarda saydigimiz yonlerine biraz daha agirlik verirse bambaska bir formata burunecek. Bunu yapmasi icin de zamani var ve tam zamani aslinda ...

Kazım Bostan
22.08.2019, 23:30
Morali yerindeyken önünde kimse duramıyor. Ciddi anlamda, 5-6 kişiyi arka arkaya çalıma dizebilir eğer isterse.

Formsuz gününde sahip çıkalım yeter.

İbrahim CİHAN
22.08.2019, 23:39
Müthiş oyununu bir de asistle süsledi ki oynadığı oyunlar birkaç hafta içerisinde unutulacak fakat yaptığı ıstatistik onu takip edecek hep. 4 maç 2 asist oldu. Devam.

Ozan Yılmaz
22.08.2019, 23:41
Kusursuz teknik

Giallorossi
23.08.2019, 00:15
Kanat oyuncusu

serdaracıl
23.08.2019, 00:15
O pası senden başkası atamazdı

artvints
23.08.2019, 00:52
Ben ilk yarı da çok beğendim zaten topu ayağına alınca fark hissediliyor random beğeniyorum. Bir tane kötü bir pas hatası yaptı sadece. Şu zeminde sırtında adam varken top almak için kendini göstermesi az şey değil. Çoğu oyuncu hata yapmamak için göstermez o koşuyu.

DURAS
23.08.2019, 01:03
İlk yarı tutuktu denildiğinde bile iyi işler yaptı. Beklenti messi seviyesi olunca böyle eleştiriler olacaktır.

Ogün YAZICI
23.08.2019, 01:16
İzlediğim en iyi Abdülkadir

pReN@_61
23.08.2019, 01:26
Ayağına sağlık...

BatuhanB
23.08.2019, 01:31
Sezona o "afacan" görüntüsünden kurtularak başladı. Büyümeye başladı; inisiyatif alıyor ve eskisi kadar kopuk değil. Böyle devâm et de 30 milyon Euro'ya giderken hâtıra olsun diye çok takıldığım Osmanlılı yüzüğünden alayım Abdüş'üm. Yüreğine sağlık kardeşim benim.

Emre Veli
23.08.2019, 02:21
takımın arka tarafı birazcık öne yakınlaşınca verdiği performans bir anda 2 katına çıkıyor. 10 numarada asla bir daha oynamamalı. yeri kanat şu anlık, ve sezona da çok iyi başladı. şu oyunu genele yayarsa acayip seviyeye çıkabilir. şut tekniğini, gücünü ve ceza sahasındaki kararlılığını ileri seviyeye çıkardığı anda olacakları düşünemiyorum.

Adem Akyüz'
23.08.2019, 05:20
Sezona iyi başladı. Şu ana kadarki hiçbir maçta kötü oynamadı. Yusuf'un mevkisine geçtiği için o boşluğu dolduramadığı maçlar oldu ama o maçlarda bile istekli ve nispeten üretkendi. Bugün ise çok iyiydi. Böyle devam eder umarım.

Togrul
23.08.2019, 08:58
Şu görüntüsüylü süper ligin yerli yabancı dahil en değerli oyuncusudur. Her türlü gelişme kaydetmiş.

OrkHun
23.08.2019, 08:59
geçen maç, kanat ataklarında kimsenin yay civarına hareketlenmediğinden yakınmıştım, hocamız da yakınmış belli ki. ömür bir çok pozisyonda o bölgede belirdi. bazen de parmak. tony çoğunda bencillik yaptı ama pas verdiği tek pozisyon da gol oldu. tony'yi de uyarmalı hocamız, kafasını kaldırmalı çizgiye inerken veya ceza sahası yan çizgisi civarında.

İlker Yazıcıoğlu
23.08.2019, 09:01
Müthiş oynadın koçum müthiş...

Sadece futbolunu oyna sen...

Arif Timurcioğlu
23.08.2019, 10:21
Seni doğuran anaya tesekkür etmek lazım, defansta ofansta son dakikaya kadar basmadık yer bırakmadın, helal olsun. Gol vuruslarınıda düzelttimi astronomik rakamlar konuşulur.

Onur Erçetin
23.08.2019, 10:37
Mükemmeldi.Geçtiğimiz sezona göre önemli bir gelişim katetmiş hemen belli oluyor.Prag maçlarında da çok iyiydi.Kasımpaşa maçında da iyiydi.Fizik gücü gelişmiş,yere daha sağlam basıyor.Oyunu yönlendirmesi,topu saklayabilmesi çok iyi.Şut gücü ve kalitesi şimdilik yetersiz üzerinde çok çalışması lazım.Bazı pozisyonlarda sağ tarafa çok gidiyor,kafasını biraz daha kaldırırsa farklı opsiyonları da daha net görecektir.Yazıcının gitmesi açıkçası beni derinden etkilemedi ama Abdüşün gitmesi beni çok üzer.Astronomik bir teklif gelmedikçe gönderilmemeli.Yaşı daha 20,iki yıl daha kalsın sonra gider.

bingolts
23.08.2019, 10:43
90 dk oyundan hiç düşmedin. Ancak şut çekme işini çözmen gerekir.

diskus
23.08.2019, 10:49
Tesekkürler.Dün aksam 3 tane asist yazmasi gerekirken sadece bir tane yaziyor olmasi senin ayibin degil!

artvints
23.08.2019, 11:12
Çok hareketliydi maçın başından sonuna kadar.

tristram
23.08.2019, 11:47
sut ozelligini cok degil biraz gelistirsin onumuzdeki sezon kendisinin dahi hayal etmedigi yerlere gelir.dunku futbol resitali umarim baslangictir..

emrahtuna
23.08.2019, 12:35
bence maçın gizli kahramanıydı..enerjisi kalitesi gerçekten çok iyi..iyi ki bizim takımda rakiplerde olsa çok kıskanırdım..

Uğur Ö.
23.08.2019, 12:55
Kondisyon özelliği şaşırtıcı, ilk çıktığı zamanda dahi 90 dk koşabiliyordu. Ya altyapıda sağlam çalışmış maç temposuna çok erken ulaştı ya da fiziksel olarak artı özelliği. Teknik desen zaten üst düzey, oyun görüşü müthiş. Umarım böyle devam eder.

Kötü oynadığı maçlardaki genel eleştiri sorumluluk almaması zaten.

Trabzonspor 61
23.08.2019, 13:14
Dünkü performansına bakarak söylüyorum, şutunu da gelistirirse messinin bir tık altı olur. Kimse abartma demesin, bu adamda yetenek var. Calısması lazım

Mert Oğuzlu61
23.08.2019, 14:32
Buyuyor ve olgunlasiyor, dun sahada savasan ve takimi yoneten, oynayan ve oynatan birisi vardi. Hareketli oyun tarziyla muthisti.

Zafer Fidan
23.08.2019, 15:05
Cok iyi oynadi AEK macinda. Gruplarda büyük takimlar var. Arsenal, Porto, Roma, Manchester United gibi. Büyük teklifler gelebilir.

omondoles
23.08.2019, 15:06
Mükemmel oynadı.

BERBATOV61
23.08.2019, 16:35
abi iyi günde eleştirelim seni şut neden atamıyorsun ? fiziken mi bir yetersizlik var nedir bunun sebebi

B.Yiğit
24.08.2019, 13:17
AEK maçında Ekuban'dan da daha iyiydi bence.

Abdülkadir Ömür'ün Avrupa Kupasında önemli takımlara karşı göstereceği performans sonrası kulübün kapısına 50 milyon gibi reddedilmez teklifler ile gelebilirler. Örneğin, AEK maçındaki performansını Man. United'a karşı sergilerse bu rakamlarda teklifler beklerim.

Bir de farkettiniz mi bilmiyorum ama geçen seneye göre daha kondisyonlu, maçın sonlarında oyundan düşmüyor. Bravo çocuk..

Bir de uzaktan direk abanmak yerine plase/atakiçi şut denemeli.

artvints
24.08.2019, 13:24
AEK maçında Ekuban'dan da daha iyiydi bence.

Abdülkadir Ömür'ün Avrupa Kupasında önemli takımlara karşı göstereceği performans sonrası kulübün kapısına 50 milyon gibi reddedilmez teklifler ile gelebilirler. AEK maçındaki performansını Man. United'a karşı sergilerse bu rakamlarda teklifler beklerim.

Bir de farkettiniz mi bilmiyorum ama geçen seneye göre daha kondisyonlu, maçın sonlarında oyundan düşmüyor. Bravo çocuk..
Kesinlikle öyle, o yüzden birinci torbadan premier lig takımı gelsin, old trafford çimlerinde trabzonspor'u görmek çok güzel olur. Şuanda vitrin daha önemli. Rus takımı gelmesin yine.

DURAS
24.08.2019, 17:48
Çok özel bir futbolcusun. Ancak şut tehditinin olmaması en büyük eksikliğin. Bunu herkes yazıyor. Ben de yazıyorum. Çünkü buraları okuduğu söyleniyor. Biraz evvel Cengiz ünderin maçlarını seyrediyordum. Abdülkadir kadar yetenekli olmasa da, şutları çok büyük artı...bir de basit oyna. Oyun zekan o kadar yüksek ki, ilk çıktığında top ayağına geldiğinde , her zaman en doğru kişiyle topu buluşturuyordun. Şimdi bu özelliğini kendini gösterme çaban yüzünden çok kullanmıyorsun.

Vkgz
25.08.2019, 14:18
Aek macinda iyi iş cikardi.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DeAgLeMaNyAq
25.08.2019, 21:20
İlk kafa golüne rağmen ilk yarı etkisizdi. İkinci yarı ise kendi performansına yakın bir oyun sergiledi. AEK maçında muhtemelen dinlendirilecektir...

Giallorossi
25.08.2019, 21:52
Bugün defansa gelip yardim etti, tebrikler

İ. SARAL
25.08.2019, 21:58
Formu giderek artıyor.

Fatih Çelik
25.08.2019, 21:59
Bizim için Betis'e de... neyse :)

İbrahim CİHAN
26.08.2019, 00:10
... 4 maç 2 asist oldu. Devam.
5 maç 1 gol 2 asist. Devam.

Doctore
26.08.2019, 00:17
Ne yalan söyleyim bu yoğun maç maratonunda kondüsyon olarak ilk düşecek oyunculardan biri olarak görüyordum taş gibi çıktı maşallah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ozan Yılmaz
26.08.2019, 00:17
Mesela o kafa golünü Yazıcı atamazdı,
bu yönünü çok takdir ediyorum hiç çekinmeden her mücadeleye giriyor,
fiziksel dezavantajını hissettirmiyor maşallah.

artvints
26.08.2019, 00:34
Gerçek bir ortasaha olduğunu kanıtlıyor. Altyapıda bu yeteneğine rağmen şımarık oyuncuların arkasını topluyordu, kaptanlık yapıyordu. Acayip sorumluluk sahibi, saha dışında liderlik yapamayabilir ama saha içinde lider ruhu var.

serdaracıl
26.08.2019, 00:41
Maşallah

hanzale
26.08.2019, 00:51
İyisin, hoşsun da gardaşım şu saçlarını kestir yav

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Numan Yerlikaya
26.08.2019, 00:53
Şutlarında gram gelişme yok. Oğlum Allah geliştir bana dert oluyor

Vkgz
29.08.2019, 22:31
Kötüydü .. yoğun maç trafiği diyeyim

BatuhanB
29.08.2019, 22:33
Yeni Malatyaspor maçında belliydi bugün oynamaması gerektiği... Bile bile lades deyip pazar günü onsuz olma ihtimâlini ortaya çıkardık. Sebep olanlar utansın.

Dileyelim, ciddî bir şeyi olmasın.

DeAgLeMaNyAq
29.08.2019, 22:36
Yine bir milli ara ve yine Abdulkadir sakatlandı...

OrkHun
29.08.2019, 22:42
uzun sure gitmemis olsa bari. fener macinda kesin yok ama bence

bordoylamavi
29.08.2019, 22:51
sakatlığı hakkında bilgisi olan var mı.

Ozan Yılmaz
29.08.2019, 22:53
Değeri şimdi daha çok anlaşılır

ilelebeTS
29.08.2019, 22:54
İnşallah tedbir amaçlı çıkmıştır ve bir şeyi yoktur.

Harun-61
29.08.2019, 22:59
Soner Doksanbir

@snr_db

(https://twitter.com/snr_db)
·Abdülkadir Ömür’ün ilk muayenesinde önemli bir bulguya rastlanmadığı, futbolcunun MR’nın çekileceği ve MR sonrasında Fenerbahçe maçında oynayıp oynamayacağı belli olacak.

Cem Balcı
29.08.2019, 23:17
İnşallah turp gibi yetişirsin Fener maçına.Başında böyle bir hoca olduktan sonra maçın gidişatına göre plan yapmayın canınızı kurtarın.

Faruk BERBER
29.08.2019, 23:20
Durumu ciddi değil denilmiş ama ne kadar ciddi değil acaba

Giallorossi
29.08.2019, 23:39
3 gün sonra yine mac var umarim yetisir

Onur Erçetin
29.08.2019, 23:49
Kötüydü .. yoğun maç trafiği diyeyim

Yedeklerde 6 aydır top oynamamış ayakta duramayan Advijaj,bu akşam ki maçta ne yapıyorsun nereye gidiyorsun diye spikerin bile defalarca şok olduğu kafası gram çalışmayan Sarı var.Takımda rotasyonda adam akıllı kullanabileceğin yedek bile yok.

Abdülkadir Ömürün ölüsü bile bunlardan kat kat iyi oynar.İnşallah Fener maçında oynayabilir.

erenslash
30.08.2019, 01:00
abdülkadirin sakatlanma sebebi:

açıklıyorum net

fizyoterapistlerin yeterince doğru çalıştırmaması

yönetimin ortasahaya adam almaması sonucu abdülkadirin kendini heryere giderek parçalaması yani ortasahada sosayla berabera topa en çok basan abdülkadirdi ve hal böyle olunca abdülkadir gereksiz yere mecbur olarak aşırı bir depar ve efor sarfetti bu da yorgunluğa neden olduğu için sakatlığa sebep oldu

sorumlusu teknik ekip ve yönetimdir dolaylı olarak böyledir

Saint Castillo
30.08.2019, 01:03
abdülkadirin sakatlanma sebebi:

açıklıyorum net

fizyoterapistlerin yeterince doğru çalıştırmaması

yönetimin ortasahaya adam almaması sonucu abdülkadirin kendini heryere giderek parçalaması yani ortasahada sosayla berabera topa en çok basan abdülkadirdi ve hal böyle olunca abdülkadir gereksiz yere mecbur olarak aşırı bir depar ve efor sarfetti bu da yorgunluğa neden olduğu için sakatlığa sebep oldu

sorumlusu teknik ekip ve yönetimdir dolaylı olarak böyledir

bu tespit üzerine en az yarım milyon borçlandı kulüp sana.

erenslash
30.08.2019, 01:24
hehe komik arkadaşım doğrular bunlar zaman içinde haklı olduğumu herkes görür zaten
bu tespit üzerine en az yarım milyon borçlandı kulüp sana.

Jackdaniels
30.08.2019, 01:26
Sağlık ekibi durumu ciddi değil dediyse 3-5 hafta oynamaz artık nitekim Onaziye 4-6 ay arası dediler 1 yıl oldu adam daha takımla çalışmalara başlayamadı.

İbrahim CİHAN
30.08.2019, 01:44
Sakatlığı ciddi değil anladık da kaç maç yok bu adam bunu söylesinler.

Saint Castillo
30.08.2019, 12:06
hehe komik arkadaşım doğrular bunlar zaman içinde haklı olduğumu herkes görür zaten

narsistler her zaman haklidir

emrahtuna
30.08.2019, 12:08
inşallah fener maçında sahada olur iğne falan vurun bişeler yapın..yusuf sarı yla advijaj la falan hava alıp döneriz kadıköyden..

zerzebil
30.08.2019, 15:12
Umarım duygusal davranıp, iğine miğne yiyip sahada olmaz fener maçında.Sonra 2 ay top oynamayınca oraya buraya küfür ederiz.Artık şunu anlamamız gerek:Tam olarak hazır olmadan futbolcu yedek kulübesine bile sokulmamalı

erenslash
30.08.2019, 16:00
bilge adam her zaman haklı çıkar narsistler haklı olduğunu zanneder sen karıştırdın meseleyi sanırım 2-0 skoru ve dünkü oyunu unutmuşssun hatta kasımpaşayla başlayan gidişatı da unutmuşssun boş ver beni bu dediklerimi ben söylemiyorum fizyoterapistler söylüyor
narsistler her zaman haklidir

Saint Castillo
30.08.2019, 16:03
bilge adam her zaman haklı çıkar narsistler haklı olduğunu zanneder sen karıştırdın meseleyi sanırım 2-0 skoru ve dünkü oyunu unutmuşssun hatta kasımpaşayla başlayan gidişatı da unutmuşssun boş ver beni bu dediklerimi ben söylemiyorum fizyoterapistler söylüyor

eren bey ben takım iyi durumda demiyorum ki. sadece bizim gibiler tarafından sunulan teoriler ne yazık ki futbol sektöründe hükümsüz. çünkü oranın sahiplerinin derdi değil sporcu sağlığı, piyasa etkinliği vs. vs.

önermelerin doğru ama bağlamdan kopuk dolayısıyla bana komik geliyor. hakkın var ama yine de komik geliyor.

erenslash
30.08.2019, 16:06
bu dediğiniz zaten ingilterede de geçerli bir şey bunu yapıyorlar yani mesela bir ingilterede fizyoterapist sturridge gibi topçuların tam fit olmadan sahaya çıkmasının kronik sakatlığa sebep verdiğini söylüyor sadece o değil tabi.bizim durumumu zçok farklı yani ana kadroda bile eksikler varken bir sakatlık takımın yüzde 60 lık gücünü yok edebilir öyle hassas bir kadromuz var
eren bey ben takım iyi durumda demiyorum ki. sadece bizim gibiler tarafından sunulan teoriler ne yazık ki futbol sektöründe hükümsüz. çünkü oranın sahiplerinin derdi değil sporcu sağlığı, piyasa etkinliği vs. vs.

önermelerin doğru ama bağlamdan kopuk dolayısıyla bana komik geliyor. hakkın var ama yine de komik geliyor.

a.fındıkoğlu
30.08.2019, 16:09
Sakat sakat neden Aek maçında sahaya sürülür buram buram amatörlük akıyor

Saint Castillo
30.08.2019, 16:56
bu dediğiniz zaten ingilterede de geçerli bir şey bunu yapıyorlar yani mesela bir ingilterede fizyoterapist sturridge gibi topçuların tam fit olmadan sahaya çıkmasının kronik sakatlığa sebep verdiğini söylüyor sadece o değil tabi.bizim durumumu zçok farklı yani ana kadroda bile eksikler varken bir sakatlık takımın yüzde 60 lık gücünü yok edebilir öyle hassas bir kadromuz var
tekrar söylüyorum yazdıklarınıza katılmakla birlikte hayal ettiğimiz Trabzon sporun da genel anlamda aynı olduğunu düşünüyorum. Ve o Trabzon sporu meydana getirmek için de kulübün dernek yapısından çıkıp şirketleşmesi gerektiğini düşünüyorum.

Emre Veli
30.08.2019, 17:01
her milli takım arefesi sakatlanmak nasıl bir şans ya. 4. oldu bu şaka gibi.

artvints
30.08.2019, 23:22
Yine sakatlandı milli takımdan önce, hosseini de milli takımda sakatlanır kesin.

emre6117
31.08.2019, 00:47
Yahu bu adam malatya maçından kusmen sakatlandı. Neden aek maçında 11 çıktı ki. Tamamen saçmalık. Şimdi fb maçında yerinde kim oynayacak. Mikel. Sarı ve adviaj şuan için tamamen fiyasko olur.

Trabzonspor 61
31.08.2019, 01:25
Kesin oynamıyor mu simdi?

Murathan
31.08.2019, 01:30
fener macında oynamazsa büyük tersoya geldik. sakat sakat oynasa da ayrı tersoluk.
kafamda sildim maçı.

Harun-61
31.08.2019, 12:22
fener macında oynamazsa büyük tersoya geldik. sakat sakat oynasa da ayrı tersoluk.
kafamda sildim maçı.
Abdülkadir ve Sturridge kadroda yok...

via: Hasan Tüncel

erenslash
31.08.2019, 12:23
eyvallah bu da zamanla olacak bir şey umarım herkesin kalbinden geçen zamanla büyüyen zenginleşen bir klup oluruz daha akıllı personellerimiz de mevcut bizde çalışır hale gelir ahmet başkan için bunun çalışmlarını yapıyordur umarım
tekrar söylüyorum yazdıklarınıza katılmakla birlikte hayal ettiğimiz Trabzon sporun da genel anlamda aynı olduğunu düşünüyorum. Ve o Trabzon sporu meydana getirmek için de kulübün dernek yapısından çıkıp şirketleşmesi gerektiğini düşünüyorum.

Telonyus
31.08.2019, 13:36
sakatlıkları için kulüp artık çözüm bulmalı,beslenmesinde mi sorun var,fiziki gelişimi neden iyi değil kulüp buna çözüm bulmalı

Cem Balcı
01.09.2019, 18:48
Evet oynamıyor.En olmadı zamanda sakatladılar adamı.

OrkHun
02.09.2019, 08:34
tedavisi ne kadar sürecek? hangi maçta dönmesi bekleniyor? kulüp açıkladı mı?

Çağdaş DENİZ
06.09.2019, 16:07
tedavisi ne kadar sürecek? hangi maçta dönmesi bekleniyor? kulüp açıkladı mı?

kulup açıklamadı ama ödem oluştuysa 10 güne en geç geçer sorun olacağını sanmıyorum
gençler maçında oynar

Özgür KARADENİZ
07.09.2019, 07:56
kulup açıklamadı ama ödem oluştuysa 10 güne en geç geçer sorun olacağını sanmıyorum
gençler maçında oynar

Dün idmanda yoktu,önümüzde ki hafta kosulara baslasa,gencler macinda oynamayabilir.

Onur Akyüz
07.09.2019, 09:44
Gençler maçında oynamasına gerek yok, sakatlığını tam olarak atlatması lazım.

Takımın en önemli adamı ve artık neredeyse sahada yanlış hiçbi şey yapmayan, çok baskın bir oyuncu oluyor. Ciddi fark yaratıyor.

Son senesinde doya doya izleyelim.

pReN@_61
07.09.2019, 11:17
Dün idmanda yoktu,önümüzde ki hafta kosulara baslasa,gencler macinda oynamayabilir.
Dinlendirilir bence de Gb maçında.

Emre Çömez
07.09.2019, 15:16
Fanatik fanatikcomtr
·
1d
FANATİK ÖZEL | UEFA Avrupa Ligi Play-Off rövanşında AEK ile oynanan maçta sakatlanan Abdülkadir Ömür, ameliyat oluyor.

Genç yıldız 5-6 ay arası sahalardan uzak kalacak.

sem61
07.09.2019, 15:20
inşallah doğru değildir.

Emre Çömez
07.09.2019, 15:24
https://www.61saat.com/futbol/trabzonspor-da-abdulkadir-omur-soku-h675334.html

Telonyus
07.09.2019, 15:26
şu çocukla bir doğru dürüst ilgilenilmedi be belliydi böyle bişey yaşanacağı,Kulüp fiziksel olarak yeterli hale gelmesini sağlamalıydı,inşallah erken toparlar.

Onur Civelek61
07.09.2019, 15:28
Kötü haber... Umarım doğru değildir.

Emre Veli
07.09.2019, 15:28
Yahu ciddi mi bu? İnanamiyorum ya. Bunu kulüpten önce neden fanatik denen pacavradan öğreniyoruz peki?

Resmi aciklama gelene kadar inanmiyorum. 6 ay cok fazla. Menisküs bu 6 ay olur mu?

Maksimum 1.5 ay falan oynamaz. 6 ay yalan, inanmıyorum[emoji3166]

Yiğit SARI
07.09.2019, 15:30
Aşırı kötü oldu çok üzüldüm

Harun-61
07.09.2019, 15:30
Trabzon'da yapılan kontrollerinde ödem tespit edilen oyuncuya yapılan ayrıntılı kontrollerde menisküs yırtığı yaşadığı görüldü.
Abdulkadir Ömür, 6 ay sahalardan uzak kalacak.

artvints
07.09.2019, 15:31
Bu kadar zorlamanın ne gereği vardı anlamıyorum. Onazi konusunda da aynı acemilik yapılmıştı. Oynamasında tehlike varsa oynatmayın. Oyuncu istiyor diye sahaya sürülür mü? Bu doktorlar sakatlanma riski için uyarı yapmiyorlar mi?

ilelebeTS
07.09.2019, 15:32
Oyundan çıkarken rahatsızlığı pek yırtık gibi durmuyordu. Dizinden problemi vardı. Resmi açıklamayı bekleyelim bakalım.

exelans_25
07.09.2019, 15:32
6 ay nedir ya olamaz be olamaz

14TS61
07.09.2019, 15:35
Yok artık ya. Yusuf dan sonra bu ağır oldu. İnşallah doğru değildir bukadar ciddi değildir büyük bir kayıp

DURAS
07.09.2019, 15:41
Merak etmeyin 6 ay, 3 ay o kadar süreler olmaz.

Harun-61
07.09.2019, 15:42
(https://twitter.com/mehmetkaragoz61)Mehmet KARAGÖZ

@mehmetkaragoz61

(https://twitter.com/mehmetkaragoz61)·

Abdülkadir Ömür en fazla 1.5-2 aya sahalara döner...Geçmiş olsun Abdüş...

Emre Çömez
Hasan Tüncel hasantuncel61
·
13sn hasantuncel61
adlı kişiye yanıt olarak
Abdülkadir’in yapılacak tedaviye göre 4-6 hafta arasında geri dönmesi bekleniyor.

Uğur Ö.
Bu kadar zorlamanın ne gereği vardı anlamıyorum. Onazi konusunda da aynı acemilik yapılmıştı. Oynamasında tehlike varsa oynatmayın. Oyuncu istiyor diye sahaya sürülür mü? Bu doktorlar sakatlanma riski için uyarı yapmiyorlar mi?

İkidir aynı muhabbet oluyor ve yıldız topçular sezonu kapatıyor vasat doktorlar yüzünden.

Emre Veli
07.09.2019, 15:44
Yahu ciddi mi bu? İnanamiyorum ya. Bunu kulüpten önce neden fanatik denen pacavradan öğreniyoruz peki?

Resmi aciklama gelene kadar inanmiyorum. 6 ay cok fazla. Menisküs bu 6 ay olur mu?

Maksimum 1.5 ay falan oynamaz. 6 ay yalan, inanmıyorum[emoji3166]

Yine yanilmadik elhamdulillah.

Turgay Atalay
Bu camianin saglik ekibi bu kadar mi mal olur arkadas. Bu kacinci yahu.

ilelebeTS
Yırtık işi doğruysa derhal sağlık ekibinin işine son verilsin. 10 gün boşa gitti.

Emre Çömez
07.09.2019, 15:45
Bu camianin saglik ekibi bu kadar mi mal olur arkadas. Bu kacinci yahu.

aynen öyle. amatörler.

bordomaviask
07.09.2019, 15:45
Sezona dair bütün enerjim sıfırlandı

TolgaTopçu61
07.09.2019, 15:46
https://www.61saat.com/futbol/trabzonspor-da-abdulkadir-omur-soku-h675334.htmlHaber başlığında 6 ay yazmışlar, haber içeriğinde 4-6 hafta

Emre Çömez
07.09.2019, 15:48
Haber başlığında 6 ay yazmışlar, haber içeriğinde 4-6 hafta

oh
Hasan Tüncel

@hasantuncel61

(https://twitter.com/hasantuncel61)
·
13sn (https://twitter.com/hasantuncel61/status/1170317146066497539)

@hasantuncel61 (https://twitter.com/hasantuncel61)
adlı kişiye yanıt olarak

Abdülkadir’in yapılacak tedaviye göre 4-6 hafta arasında geri dönmesi bekleniyor.

Turgay Atalay
07.09.2019, 15:48
Sac ayaginin en onemli parcasi gitti, sezon da bitti. Yusuf Sari aklima gelince uyanik kabus goruyor gibiyim. Ne ettik biz, ne bitmez cezamiz, çilemiz varmis arkadas.

Trabzonspor 61
07.09.2019, 15:50
Ne 6 ayı lan ayagı kırılsa o kadar sürer zaten. 3 hafta sonra döner merak etmeyin genc adam.

Emre Çömez
07.09.2019, 15:51
Sol dizinde darbeye bağlı ödem oluşan ve tedavisi süren genç futbolcu, bordo-mavili takımın antrenmanlarına da katılamıyor. Trabzonspor Sağlık Kurulu Başkanı Yaşar Kibar Güven, henüz ödemi geçmeyen ve ağrıları bulunan futbolcunun ameliyat edilmesi ihtimalinin değerlendirildiğini vurgulayarak, "Tedaviye vereceği cevaba göre hareket edeceğiz. Bazı sakatlıklarda ameliyatla daha kısa zamanda sonuç alınabiliyor. Bu konuyu değerlendiriyoruz, karar aşamasındayız. Bir ya da iki gün içinde belli olur." ifadelerini kullandı.

AYRINTILAR >>>https://www.61saat.com/futbol/abdulkadir-omur-un-sakatligi-ile-ilgili-ilk-aciklama-geldi-h675342.html

61SAAT.COM

sakın siz ilgilenmeyin.

Giallorossi
07.09.2019, 15:52
Ünal Karaman ve saglik ekip hesap vermelidir. Ünal Karaman rotasyon konusunda koca bir sifir. Burda bircok kisi "Abdülkadir sakat sakat oynamasin" dedi. Ünal Karaman ve teknik ekip bu kadar düsünemiyor mu?

Saglik ekibe gelince zaten dünyanin en b**tan saglik ekibine sahibiz. 10 gün önce test yapildi ciddi birsey yok denildi bugün menisküs problemi ortaya cikti. Vallahi yazik, 10 gün bosa gecti. Sakatligi cok daha kötü bir duruma gelebilirdi bu arada. Derhal saglik ekibinin komple degismesi lazim.

"Gecmis olsun" ile gecistirecek kadar basit bir olay degil bu

falcon_61
07.09.2019, 15:52
Menisküs olup iflah olan var mı:/

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Trabzonspor 61
07.09.2019, 15:53
Barış yurduseven konusuyor. Devreyi kapatmış maalesef. Menisküsü baştan aşağı yırtıkmış. Kötü oldu yahu cok kötü oldu.

Emre Çömez
07.09.2019, 15:54
Ünal Karaman ve saglik ekip hesap vermelidir. Ünal Karaman rotasyon konusunda koca bir sifir. Burda bircok kisi "Abdülkadir sakat sakat oynamasin" dedi. Ünal Karaman ve teknik ekip bu kadar düsünemiyor mu?

Saglik ekibe gelince zaten dünyanin en b**tan saglik ekibine sahibiz. 10 gün önce test yapildi ciddi birsey yok denildi bugün menisküs problemi ortaya cikti. Vallahi yazik, 10 gün bosa gecti. Sakatligi cok daha kötü bir duruma gelebilirdi bu arada. Derhal saglik ekibinin komple degismesi lazim.

"Gecmis olsun" ile gecistirecek kadar basit bir olay degil bu

aynen öyle. twitter'dan çalışmamı başlatsak ne.

Trabzonspor 61
07.09.2019, 15:54
Aek maçında darbeye baglı olarak sakatlanmıs. Dedim ulan ben. Rotasyon yapın oynatmayın dedim. Bok mu vardı oynattınız bu cocugu

Giallorossi
07.09.2019, 15:56
Yillardir "oyuncumuz 3 hafta yok, 2 ay sakat" denilip oyuncularimiz sezonu kapatiyor. Onazi 2 ay yok dendi adam 1 yildir ortalarda yok. Gecmiste bircok örnegi var artik biri bunlara el atsin

artvints
07.09.2019, 15:58
Çocuğun sağlığını koruyamıyoruz daha yıldız yapacakmışız bir de, en kısa zamanda satılsın. Fiziksel eksiklerinin oluşmasında klubün de sorumluluğu var, sakatlıktan kurtulamıyor.

zafer6161
07.09.2019, 16:00
siz de taktınız rotasyona..
aek maçında ıkı adam değiti tur gidiyordu
kasımpaşa maçında değişti puan kaybettik

kimi oynatacaksın,hazır olmayanlarımı

birde şu var,önemli bir şeyi yok fener maçında riske etmeyeceğiz açıklaması yapılmıştı,
gizli sakatlık heralde

Kazım Bostan
07.09.2019, 16:03
çok yazık oldu. kendisine de takıma da takım hatta arkadaşlarına da.

sorumlusu ben değilim.

zafer6161
07.09.2019, 16:05
Merak etmeyin 6 ay, 3 ay o kadar süreler olmaz.

6 ay dediyse 9.10 bulur,
30yıldır takip ettiğim kadarıyla açıklanan net süre içinden erken dönüş yapan görmedim şimdiye kadar,bütün kulupler dahil,,en basiti burak

Giallorossi
07.09.2019, 16:07
siz de taktınız rotasyona..
aek maçında ıkı adam değiti tur gidiyordu
kasımpaşa maçında değişti puan kaybettik

kimi oynatacaksın,hazır olmayanlarımı

birde şu var,önemli bir şeyi yok fener maçında riske etmeyeceğiz açıklaması yapılmıştı,
gizli sakatlık heralde
Donis Avdijaj takima 8 temmuzda katilmis. Ikinci AEK maci 29 augustos'ta oynandi. Zaten sen 7 haftada bir oyuncuyu hazir hale getiremiyorsan teknik ekip olarak Trabzonspor'da isin yok demektir. Kaldi ki, orada oynayacak baska oyuncular var. Zaten dogru düzgün rotasyon yapilsaydi Kaismpasa macini kazanir, ve AEK karsisinda zorlanmadan tur gecerdik. Ünal Karaman bu konuda sinifta kalmistir, net.

Yiğit SARI
07.09.2019, 16:10
Kulüp açıklama mı yapsa acaba?..

zafer6161
07.09.2019, 16:10
Donis Avdijaj takima 8 temmuzda katilmis. Ikinci AEK maci 29 augustos'ta oynandi. Zaten sen 7 haftada bir oyuncuyu hazir hale getiremiyorsan teknik ekip olarak Trabzonspor'da isin yok demektir. Kaldi ki, orada oynayacak baska oyuncular var. Zaten dogru düzgün rotasyon yapilsaydi Kaismpasa macini kazanir, ve AEK karsisinda zorlanmadan tur gecerdik. Ünal Karaman bu konuda sinifta kalmistir, net.

peki kampın bir numaralı yıldız kimdi
yusuf sarı
e ligde ve kupada oynadığı tupu gördük
futbolcu kendini hazırlayamıyorsa hocanın suçu ne ???

Antisens
07.09.2019, 16:11
Maalesef Abdülkadir için zor bir durum. Yani biz taraftarlar içinde onu izleyememek üzüntü verici. Rahatsızlığı çok zorlu bir sakatlık. Menisküs yıktıkları uzun soluklu ve düşük yüzdeli sonuçlar veren bir sakatlık. Sonrası içinde kardeşimiz için sağlık dolu günler dilerim. Umarım tahmin edilenden çok daha kısa sürede ve yüksek başarılı bir tedavi süreci geçirir ve tekrar onu izleyebiliriz. Geçmiş olsun kardeşim. Allah yardımcın olsun.

İbrahim CİHAN
07.09.2019, 16:12
Bu şaka mı gerçekten? Herkes işini iyi yapmalı, buna sağlık ekibi de dahil. Ciddi bir şeyi yok deyip şimdi menisküs ameliyatı olacak da de ne demek? Hayır şanssızlığımıza yanacağız zaten de bir de bu kadar kötü sağlık ekibimiz olduğu için yanmayalım. Yürekten inandığım şampiyonluk için çok büyük kayıp oldu bu. Yıkıldım. Allah acil şifa versin inşallah

bordomaviask
07.09.2019, 16:15
Tekrar yoğun maç trafiğine gireceğimiz şu dönemde 1-2 önemli oyuncu daha sakatlanır ve lig biter. Abdülkadir zaten bu sene bence şampiyonluk anahtarıydı. Bize gülmek haram.

Onur Akyüz
07.09.2019, 16:17
Olabilecek en kötü şey oldu.

Bize de bu yakışırdı zaten. Bizim talihimiz hiç değişmeyecek.

nchls
07.09.2019, 16:17
Arkadaş bir işimiz de düzgün olsun ya. Günler sonra bu nasıl tanıdır. Onazinin olayı artı bu olay. Sağlık ekibi komple değiştirilmelidir.
Artı bu olayda Ünal hocanın da kabahati var kim ne derse desin. Oynayabilir denmiş olsa bile riske atmamak lazımdı. Zaten ilk maçta sakatlanmisti. Oyundan çıktı. Tuttum bide rövanşta oynattin. Rotasyonu en olmayacak mevkide yaptı

Emre Çömez
07.09.2019, 16:20
Sağlık Kurulu Başkanımız Yaşar Kibar Güven, Abdülkadir Ömür ve Yusuf Sarı’nın sağlık durumlarıyla ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

Abdülkadir Ömür’ün UEFA Avrupa Ligi’nde oynanan AEK Atina maçında, Yusuf Sarı’nın ise Fenerbahçe maçı sonrası Ümit Milli takım kampında ağrılarının artması sonucu kamp kadrosundan çıkartıldığını belirten Yaşar Kibar Güven, “AEK Atina maçında sol dizine aldığı darbe sonucu sakatlanan Abdülkadir Ömür’ün, diz ekleminde ödem tespit edilmiş ve tedavisine başlanmıştı. Abdülkadir Ömür’ün tedavi sürecinde yapılan tetkikler ve çekilen MR sonrasında sol diz menisküsünde yırtığa rastlanmıştır. Ayrıca Ümit Milli Takımımızın kampından dizindeki ağrıların artması sonrası ayrılmak zorunda kalan Yusuf Sarı’nın da yapılan incelemeler ve çekilen MR neticesinde sol diz menisküsünde yırtığa rastlanmıştır. Abdülkadir Ömür ve Yusuf Sarı’nın cerrahi operasyonu önümüzdeki hafta içinde planlanmaktadır” dedi.

Yiğit SARI
07.09.2019, 16:23
Rezalet yırtığı tespit edememeleri

Onur Akyüz
07.09.2019, 16:25
Tam bi skandal.

Az buz bi adam değil bakın Türk futbolunun en önemli yıldızının sakatlığını 10 günde ancak tespit edebildik. Bunlar fb maçına bile çıkarabilirlerdi çocuğu.

Yusuf Sarı da gitti.

Antonio
07.09.2019, 16:25
yusuf sarıda aynı şekilde sakatlanmış o da sezonu kapattı o zaman?çok üzücü kimler daha aynı şekilde sakatlanacak?

paspatojen
07.09.2019, 16:26
Meniskus ameliyati diger diz ameliyatlarina gore daha kolay olsa da sikinti meniskusun alinmasi, yani kalici probleme yol acmasi daha olasi. 3 tur meniskus bolumu var, kirmizi bolge kan damarlari ile beslenen kendi kendine hizli iyilesen, beyaz-kirmizi bolum gec iyilesen ve beyaz bolum kan damarlari ile az beslenen ve en gec iyilesen. Burada eger gec de olsa kendi kendine iyilesebilecek bir meniskus yirtigi varsa ameliyat olmadan gecirmesi Abdulkadirin gelecegi icin daha onemli.
Insallah kariyeri goz onune alinarak aceleci olmadan en iyi iyilesme sureci goz onunde bulundurulur.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

pReN@_61
07.09.2019, 16:28
Vay arkadaş ya bu nasıl bir kısmetsizliktir.

Abdüş'e çok üzüldüm, şu yoğun maç trafiği arefesinde yaşadığımız talihsizliğe ayrı üzüldüm.

Allah şifa versin çok geçmiş olsun...

:S

yorumsuz6117
07.09.2019, 16:30
Çok yazık oldu..

erenslash
07.09.2019, 16:30
bu kısmetsizlik değil teknik personelin iş bilmemesi hocanın da hatası

risk almaya değmez

veya başkanın buna göre bazı kadro oluşturması gerekiyordu

başımızda hoca ve teknik personelin suçu büyük bunda

üzgünüm ama korktuğumuz başımıza geldi

toparlar abdülkadir ama bu bize pahalıya patlayacak

avrupadan fitness teknik ekip gelmeden iyi hocalarla çalışmassak böyle olur

başkan artık bunun bedelini böyle ödedi

bu teknik ekibi değişmediği sürece başımıza daha çok iş gelecek

benim bildiklerim ve öngörülerimi yabana atmayın dedim size ben demiştim bunu bu iş bilmezler takımımızın içine etti

Alper Beyazay
07.09.2019, 16:31
Ben her zaman diyorum bu kulübün sağlık ekibi ve kondisyon ekibi değiştirilmeli. Yazık. Çok yazık.

a.fındıkoğlu
07.09.2019, 16:36
Sakat sakat neden Aek maçında sahaya sürülür buram buram amatörlük akıyor

Malesef malesef malesef

ssarı
07.09.2019, 16:37
Meniskus ameliyati diger diz ameliyatlarina gore daha kolay olsa da sikinti meniskusun alinmasi, yani kalici probleme yol acmasi daha olasi. 3 tur meniskus bolumu var, kirmizi bolge kan damarlari ile beslenen kendi kendine hizli iyilesen, beyaz-kirmizi bolum gec iyilesen ve beyaz bolum kan damarlari ile az beslenen ve en gec iyilesen. Burada eger gec de olsa kendi kendine iyilesebilecek bir meniskus yirtigi varsa ameliyat olmadan gecirmesi Abdulkadirin gelecegi icin daha onemli.
Insallah kariyeri goz onune alinarak aceleci olmadan en iyi iyilesme sureci goz onunde bulundurulur.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kırmızı-kırmızı veya kırmızı-beyaz alanlardan yırtığı olan bir sporcunun yırtığının dikilmemesi diye bir tedavi günümüzde yok hatta artık günümüzde beyaz-beyaz denen alanda bile dikilebiliyırsa dikin kıkırdağı korusun anlayışı konuşulmakta
Menisküsün hiç bir yırtığında 6 aylık iyileşme süreci olmaz 45 gün herşeyin yasaklasan (ki prof oyuncuda böyle birşey olamaz) yine 6 ay çok uzun

ferhaTS87
07.09.2019, 16:37
Menisküs nasıl 6ay sürer 2 kere menisküs ameleyatı oldum ertesi gün yürüdüm.capraz bağ 6 ay sürüyor

Mavican
07.09.2019, 16:39
Devre arasına bu performansla girerse tutamayız diyordum, çok üzüldüm be kardeşim. Hep o reklam geliyor gözümün önüne, acil şifa diliyorum kardeşim. Geçmiş olsun

yorumsuz6117
07.09.2019, 16:39
İlk dakikadan patlak verdik..

artvints
07.09.2019, 16:45
Almanya'ya gitsin bir daha da dönmesin. Adamda yırtık var, fener maçına yetiştirilmeye çalışılıyor.

Enes Başkaya60
07.09.2019, 16:46
Şaka gibi birşey ulan bu hiçbir iddaamızın kalmaması tamamen kesinleşti...

must61
07.09.2019, 16:46
6 ay mı 6 hafta mı?

Bu kadar zor olmamalı bir açıklama yapmak.

Şu kulübe; Premier Lig'den profesyonel sağlık ekibi ve kondisyon ekibi getirmenin maliyeti nedir?

Ogün YAZICI
07.09.2019, 16:47
Açın Abdülkadir'in sakatlandığı anı izleyin
Adam sahaya gelen sağlık ekibine çimi gösteriyordu
Darbeye bağlı sakatlık değil
Muhtemelen ters basma ,zemin,takılma vs

O gece maçı izlediğim arkadaşlarıma ya menisküs ya bağ geçmiş olsun en az 1-2 ay oynamaz dedim

Sonra klüp açıklama yaptı Mr'da ödem cıkmış
Komedi bunlar ya
Sakatlandığı gece sıcağı sıcağına ne görmeyi beklediler acaba o Mr'da

Kaan Çetin
07.09.2019, 16:48
Saglik ekibinin gorevine son verilmemeli.
KOVULMALI.

Bu kadar ucuz mu ya?

ssarı
07.09.2019, 16:48
Menisküs kök yırtığı olsa bile dikilmesi rehabilitasyonu
Max 6-10 hafta bence burada bir bilgi kirliliği ve yanlış anlaşılma var
Ya sakatlık yanlış yada süre

Arif Timurcioğlu
07.09.2019, 16:51
Ne olacaksa hemen olsun bir an once donsun bari. Adam tam harika oynamaya basladi bu cikti basımıza.

Hakan
07.09.2019, 16:52
Asıl çıkış için formunu bulduğu cillop gibi zamanda sakatlandı.İhmal varsa yazıklar olsun.

tristram
07.09.2019, 16:53
2 haftada yirtigi tespit eden saglik ekibi gitsin pazarda limon satsin.sakat sakat oynatmalari ayri ,yirtigi tespit edememeleri ayri salaklik.saglik ekibinin komple lagvedilmesi gerekiyor.tazminatsiz kovulmalilar..dalga mi geciyorsunuz lan siz?maddi manevi iceriden bitiren bir saglik ekibi olur mu..

Emre EFENDİOGLU
07.09.2019, 16:57
Benim menisküsüm yırtıldığında sahada inim inim inlemiştim, ne olduğunu anlamamış üstüne kaleye geçip ayağımdaki acıya sinirlenip kaleden başlayarak milleti çalımlayarak gol atma falan denemiştim o acı ile.
Sonraki günler baktım geçmiyor ağrı ve şiş doktora gittim, yırtık dedi, ama fizik tedavi ile idare eder belki dedi 1 sene öyle idare ettim.

Sonra top oynarken tam 1 sene sonra topa vurdum gol oldu, ama o topa vururken sol dizimden vızzkk diye fermuar açılma sesi gibi ses geldi az daha bayılıyordum.

1-2 hafta sonra ameliyat ve ertesi gün yürümeye başladım. Doktor iyi bir fizik tedavi dönemi ile 2 ay sonra top oynayabilirsin dedi.

Bakın 2 kere yırtılan bir menisküs ve süreci yazdım, ameliyatımı yapan doktor da Maçkalı, eski Bursaspor futbolcusu Recai Özdemir'di.

Abdülkadir nasıl menisküs yırtığı ile 5-6 ay sahalarda yok (5-6 ay denildiyse siz onu 2 ile çarpın), ya verilen süre yanlış ya bize söylenen problem. Çapraz bağ yırtığı olsa neyse.

zaqua
07.09.2019, 17:06
Elimizde ferrari var bakıma ve tamire sanayide acemi bir ustaya veriyoruz resmen.

Sefa Alış
07.09.2019, 17:12
Sıradan bi darbe diyorlar 2 hafta sonra yırtık tespit ediliyo. Az kalsın Fener maçında da oynayacaktı o halde. 2 sezondur yaşamadığımız sakatlık kaldı mı? Geçen sezon Onazi, Sosa. Bu sezon daha 3.haftada Abdulkadir Ömür, Yusuf Sarı. Bu artık talihsizlikten öte bir şey.

Mustafa YILMAZ
07.09.2019, 17:13
Menisküs yırtığından askerde ameliyat oldum bende yok öyle 5-6 ay falan.

Sağlık ekibi pek sağlıklı gözükmüyor bizim ayrıca bilgilendirme konusunda oldukça eksik.

Kısa sürede sağlığına kavuşur inşallah abdüş çık lazım bize

Emre Çömez
07.09.2019, 17:13
Trabzonspor'da kulüp doktoru Hakan Bozdoğan ile yollar ayrıldı. (Haber61)

BatuhanB
07.09.2019, 17:14
Rotasyon rotasyon diye kıçımızı yırttığımız hâlde şu çocuğu sahaya sürüp onu kaybetmemize neden olduğun için sağ ol hocam, eksik olma.

Enes Başkaya60
07.09.2019, 17:18
Trabzonspor'da kulüp doktoru Hakan Bozdoğan ile yollar ayrıldı. (Haber61)

Yeni mi akıllarına düşmüş çocuk sezonu kapattı...

Yasin Altuntas
07.09.2019, 17:19
Rotasyon rotasyon diye kıçımızı yırttığımız hâlde şu çocuğu sahaya sürüp onu kaybetmemize neden olduğun için sağ ol hocam, eksik olma.

Hey gidi kafayi yiyecegim, her mac ayni onbir oynayacaksa niye antrenörümüz var bizim ? Onazide de ayni hata yapildi, her defasinda bile bile lades diyoruz....

Emre Çömez
07.09.2019, 17:19
Yeni mi akıllarına düşmüş çocuk sezonu kapattı...

https://www.haber61.net/trabzonspor/trabzonspor-da-flas-gelisme-sakatliklar-sonrasi-yollar-ayrildi-h367275.html

Yeni kulüp doktorunun Trabzon içinden olacağı ve bir kaç gün içinde açıklanacağı bildirildi.

Uğur Ö.
07.09.2019, 17:21
https://www.haber61.net/trabzonspor/trabzonspor-da-flas-gelisme-sakatliklar-sonrasi-yollar-ayrildi-h367275.html

Yeni kulüp doktorunun Trabzon içinden olacağı ve bir kaç gün içinde açıklanacağı bildirildi.

Milyonluk topçuları kimlere emanet ediyorlar şaka gibi iş ya, getirin arkadaş en kral doktoru.

Emre Çömez
07.09.2019, 17:24
ÖZEL | Trabzonspor kulübünde Sağlık ekibinin görevine son verildi. Yeni bir ekip göreve gelecek.

yorumsuz6117
07.09.2019, 17:25
ÖZEL | Trabzonspor kulübünde Sağlık ekibinin görevine son verildi. Yeni bir ekip göreve gelecek.

Nerden baksan ahmakça, iş işten geçtikten sonra..

Ekrem D.
07.09.2019, 17:26
18 gunde 6 yuksek tempolu maca ayni oyuncular ile cikinca zaten en az 1 sakatlik olacakti. Rotasyon gerekiyordu. Abdulkadirin sagligi benim icin Avrupa Liginden daha onemli.

Keske o macta oynamasaydi da elenseydik.

2020 Avrupa sampoyonasinda Cengiz Under'in yedegi olacagi icin kendini o turnuvada gosteremeyecek. Eger eski performansina kavusamaz ise Trabzonspor orta vadede 25-30 milyon Euro gelirden, Turk futbolu da bir yildizdan olmus demektir.

Yiğit SARI
07.09.2019, 17:28

İyi olmuş. Bana kalırsa onazi'den sonra sorgulanmalılardı zaten

Emre Çömez
07.09.2019, 17:30
İyi olmuş. Bana kalırsa onazi'den sonra sorgulanmalılardı zaten

bu iş sağlık ekibi ile kalmamalı. bütün antrenör ekibi değişmeli.

Ogün YAZICI
07.09.2019, 17:46
Vallahi şaka gibi
İnsan kime tepki göstereceğini bilemiyor
Haftalarca Ünal Karaman'a rotasyon yap diye diye tüy bitti ama meniskus sakatlığı yorgunluğa bağlı da gelişmez.
Dönme,takılma gibi pozisyona bağlı olmuştur.Ama yine de güçsüzlüğün, yorgunluğun etkisi olmuş müdür mutlaka olmuştur

Mesela Yusuf Sarı son 2 maçtır oyuna girip 5 dakika sonra koşacak hali kalmıyordu acaba ağrısı vardi da yırtık mi büyüdü

Gelelim sağlık ekibine olayın sıcağıyla ordaki kanamanın etkisiyle yırtık kendini göstermeyebilir
24-48 saat sonra tekrar Mr çekilmedi mi ?
Cekilmemesinin izahı olamaz

Onazi konusuna girmeyeceğim bile Ben yıllardır bu klüpte sağlık ekibini takdir ettiğimiz tek bir olay gormedim

Bundan sonraki korkum Ünal Karaman'ın dar kullandığı kadroyu daha da daraltmasidır.

Fıratcan'a
Ahmet'e
Advijac'a o paraları verdiyseniz oynayacaksın
Ben anlamıyorum bu politikayı
Trabzon'daki Aek maçında oyuncuların ayakta duracak hali yoktu Ahmet kadroda bile değildi
Bu adam neden alındı o zaman

ccd6167
07.09.2019, 17:51
Ömürün kendisine dikkat ettiği zannetmiyorum
Hatta artırıyorum çok amatörce yaşadığını düşünüyorum
bir futbolcuda benim bildiğim darbeye dayalı menisküs oluşmaz. Kendini tartmamasından kendisine önem vermemesinden aşırı yüklenmeden kaynaklı olabilir

DURAS
07.09.2019, 17:56
Sakatlığı ile ilgili yorum yapmıştım ancak gözbebeğimize geçmiş olsun demeyi unutmuşum. Geçmiş olsun

ssarı
07.09.2019, 17:56
Vallahi şaka gibi
İnsan kime tepki göstereceğini bilemiyor
Haftalarca Ünal Karaman'a rotasyon yap diye diye tüy bitti ama meniskus sakatlığı yorgunluğa bağlı da gelişmez.
Dönme,takılma gibi pozisyona bağlı olmuştur.Ama yine de güçsüzlüğün, yorgunluğun etkisi olmuş müdür mutlaka olmuştur

Mesela Yusuf Sarı son 2 maçtır oyuna girip 5 dakika sonra koşacak hali kalmıyordu acaba ağrısı vardi da yırtık mi büyüdü

Gelelim sağlık ekibine olayın sıcağıyla ordaki kanamanın etkisiyle yırtık kendini göstermeyebilir
24-48 saat sonra tekrar Mr çekilmedi mi ?
Cekilmemesinin izahı olamaz

Onazi konusuna girmeyeceğim bile Ben yıllardır bu klüpte sağlık ekibini takdir ettiğimiz tek bir olay gormedim

Bundan sonraki korkum Ünal Karaman'ın dar kullandığı kadroyu daha da daraltmasidır.

Fıratcan'a
Ahmet'e
Advijac'a o paraları verdiyseniz oynayacaksın
Ben anlamıyorum bu politikayı
Trabzon'daki Aek maçında oyuncuların ayakta duracak hali yoktu Ahmet kadroda bile değildi
Bu adam neden alındı o zaman

Renktas erken mr aslinda en degerli olan eklemdeki kan boyar madde efekti veriyor bence burada yirtigin gorulmemesi degil tedavi sekli sorun oldu
Kucuk yirtik vardi odem daha on plandaydi kemik odemi tedavi edildi ama yirtik sorun olusturdu ameliyat karari verildi 2 hafta kayip oldu
Tahminim bu sekilde

Mert'
07.09.2019, 17:57
Çok geçmiş olsun, kendisini arayacağız. Umarım kriz fırsata çevirilir ve yeni Abdülkadirler çıkar.

ccd6167
07.09.2019, 17:58
Google da yaptığım araştırmada açık tedavi yönetiminden kapalı tedavi yönetemine geçildiği ve 4-5 haftada normal durama geldiği yazıyor

umarım doğrudur

Erkin
07.09.2019, 18:05
Meniskus operasyonlari atroskopik zaten de operasyon, fizik tedavi, takimla ve topla calisma vs sahaya inmesi 2 ayi bulur veya gecer. Amator ekibin faturasini takim odeyecek. En onemli Avrupa maclari ve onemli maclar kacti. Tebrikler...

Emre Çömez
07.09.2019, 18:12
Hasan Tüncel

@hasantuncel61

(https://twitter.com/hasantuncel61)
·
9sn (https://twitter.com/hasantuncel61/status/1170354761230671873)

Trabzonspor'da kulüp doktoru Hakan Bozdoğan'dan savunma istendi, tüm görevlerden el çektirildi!

jönts
07.09.2019, 18:15
Profesyonel ekip derken neredeyse hain ilan edilecek olan erenslash ı sahneye alalım.

kayseriliyiz
07.09.2019, 18:24
Bende 19 yasinda menisküs oldum ( tam yirtik) operasyon sonrsi sorun olusmadi.
Ama bügün 35 yasindayim ve tekrar operasyon geçirmem lazim ( ostheopati)
Yani kaval kemigini kontrollu biçimde kiracaklar.
Ben 5 hafta sonra sahalara döndüm tabi profesyonellik baska ama mesela Zidane bildigim 3 haftada iyilesmisti.
Yani bugün ki tekniklerle öyle 3ay felan sürmez.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

a.fındıkoğlu
07.09.2019, 18:31
Erken teşhis edilseydi transfer sezonu kapanmamış olacaktı . Belki de erken teşhis edildi gizlendi transfer sezonunun kapanması beklendi.

TSemih61
07.09.2019, 19:02
Erken teşhis edilseydi transfer sezonu kapanmamış olacaktı . Belki de erken teşhis edildi gizlendi transfer sezonunun kapanması beklendi.
Abi doktoru niye kovsunlar o zaman? :D

Alsalar zaten eksik mevki olan yerlere oyuncu alırlardı, onlara almayıp baskıyı göğüslediler de Abdülkadir'in sakatlığı sonrası olası transfer baskısına mı direnemeyeceklerdi. Hem de max 1-2 aylık bir sakatlık için. Transferi bitirdik dedi başkan zaten haftalar önce.

omondoles
07.09.2019, 19:07
Amatörlük memleketin her tarafından akıyor. Trabzonspor’da olması gayet normal.

Vkgz
07.09.2019, 19:18
tam oyununu olgunlastırdığ dönemde kötü oldu. geçmiş olsun

Mert Oğuzlu61
07.09.2019, 19:30
Şu olay doktor kovmakla aciklanacak kadar basit bir olay degil. Agaoglu'nu sacma sapan konularda elestirenler var, işte gercekten elestirilecek bir konu ortaya cikti.

Torpilli kirik cikikcilara 30 milyon euro luk topculari emanet edenler simdi ciksin konussun. Bu cocuk en degerlenecegi zamanda artik yok. Artik Abdulkadir Omur yok !!!

Kenarda gobekli, karikatur gibi tipler, CV leri nedir bilmem umrumda da degil. Doktorlara bakiyorum, Onazi ornegi bile kovmak icin yeterliyken simdi 2. agir vaka. Baska kulup olsa yer yerinden oynar, her taraftan amatorluk akiyor.

Mert Oğuzlu61
07.09.2019, 19:46
(https://twitter.com/mehmetkaragoz61)Mehmet KARAGÖZ

@mehmetkaragoz61

(https://twitter.com/mehmetkaragoz61)·

Abdülkadir Ömür en fazla 1.5-2 aya sahalara döner...Geçmiş olsun Abdüş...

Hasan Tüncel hasantuncel61
·
13sn hasantuncel61
adlı kişiye yanıt olarak

6 ay mi 2 ay mi 4 hafta mi şunu adam akilli aciklayan biri yok mu kesin ve net bilgi nedir, baglar kopsa yirtilsa 6 aydan basliyor bunu MR a sokup ogrenemediler mi ödemle yirtik arasindaki farki anlayamiyorlar mi ?

Kulup baskanindan teknik heyettekilere kadar herkes sorumludur, bizim futbolcular kimlere emanet ediliyor, hangi hastaneler hangi doktorlar bunlara bakiyor ve ödem mi yirtik mi anlayamiyor ?

Biri saka desin 6 ay degil desin, musait degilim olaydan yeni haberim oldu surada foruma girdim de ogrendim acayip sinirlendim.

Erkin
07.09.2019, 20:12
6 aylari kim ortaya atti bilmiyorum ama operasyon sonrasi tahminen 2 aya sahalara ancak inebilir gecmis ornekler de boyle. Kaldi ki Abdus de oyle sakatliklari kolay atlatip donen bir yapida degil ya da gecmis deneyimlerde oyle izlenim vermedi.

Oğuz ZEYTİN
07.09.2019, 20:16
Söz konusu Abdülkadir olunca aklıma Rıza Çalımbay'ın uyarıları geliyor.

Geçmiş olsun.

Ozan Yılmaz
07.09.2019, 20:41
Belliydi böyle olacağı bu kariyer böyle gitmez, geçmiş olsun hem oyuncuya hem de kulübe!

diskus
07.09.2019, 20:57
Gecmis olsun!Ameliyat durumu var ise Türkiyede olmamasini tavsiye ederim.Malesef Türkiyemizdeki doktorlarimiz futbolculuk hayatini sonlandirir!

Çağdaş DENİZ
07.09.2019, 21:15
Sağlık ekibinin de doktorların da kondosyoner antrenorlerin de....

ssarı
07.09.2019, 21:24
Gecmis olsun!Ameliyat durumu var ise Türkiyede olmamasini tavsiye ederim.Malesef Türkiyemizdeki doktorlarimiz futbolculuk hayatini sonlandirir!

Bu cok dogru bir yorum degil renktas ulke olarak emin ol cok iyi ekiplere sahibiz. Kendi sağlık enstitüsü olan porto barca madrid gibi merkezleri gözönünde bulundurmazssan(ki bu klüp öngörüsü ve zenginliği) yurt dışı ile aramızda cerrahi ve rehabilitasyon açısından çok fark yok

bordomaviask
07.09.2019, 21:33
Şampiyonluk çilingirini kaybettik ve ondan da önemlisi psikolojik bir yıkım oldu bizler açısından. Dönene ve form tutana kadar yarışta tutunabilme ihtimalimiz maalesef çok zor. Umarım takım bizler gibi bir kırılma yaşamaz ve herkes kendinden beklenilenin kat ve kat fazlasını verir çünkü bu süreçte buna çok ihtiyacımız olacak.

Anıl C
07.09.2019, 21:34
6 ay öncesinde dönemez.

Fatih Çelik
07.09.2019, 21:45
Önceki kulüp doktorumuz Milli takımın da doktoruydu nispeten daha iyi performansı vardı kulübün sakatlıklarda. Artroskopik cerrahi sonrası 4-6 hafta içinde çalışmaya başlar. 2-4 hafta da hazırlık süreci olur. Ben 8 hafta civarı bir sürede döneceğini düşünüyorum.

Kemal Öztel
07.09.2019, 21:46
Allah yardımcın olsun kardeşim umarım doğru tedaviyle tedavi edilirsin..
bordomaviask Hocam ben Abdülkadir'in bir kayıp olduğu konusunda hem fikirim ama sizin düşündüğünüz kadar olduğunu sanmıyorum. Bu takımın kilit ismi Nwakaeme, Sosa biraz da Novak'tır. Abdülkadir yeri dolmayacak bir oyuncu değil bana göre Yusuf da öyle değildi demiştim zaten.

_____________Sturridge____________
Nwakaeme___Sorloth______Ekuban
_________Sosa______A.Parmak_____

tutabilir. Sturridge'den Sosa veya Nwakaeme performansı alırsak şampiyonluk konuşabiliriz..

bordomaviask
07.09.2019, 22:11
Allah yardımcın olsun kardeşim umarım doğru tedaviyle tedavi edilirsin..
@bordomaviask (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=38887) Hocam ben Abdülkadir'in bir kayıp olduğu konusunda hem fikirim ama sizin düşündüğünüz kadar olduğunu sanmıyorum. Bu takımın kilit ismi Nwakaeme, Sosa biraz da Novak'tır. Abdülkadir yeri dolmayacak bir oyuncu değil bana göre Yusuf da öyle değildi demiştim zaten.

_____________Sturridge____________
Nwakaeme___Sorloth______Ekuban
_________Sosa______A.Parmak_____

tutabilir. Sturridge'den Sosa veya Nwakaeme performansı alırsak şampiyonluk konuşabiliriz..

Hocam hücumda sürekli aynı oyuncularla oynuyoruz bu ileriki süreçte fiziksel ve mental açıdan yıpratmalar oluşturacak. Her takımın çekindiği, her an her şeyi yapabilecek potansiyeli olan bir oyuncumuzu kaybettik. Yedek rotasyonumuz darlaştı. Bir bütün olarak bakmak lazım olaya o bahsettiğin isimlerden biri daha giderse ne olacak umarım hakkımızda hayırlısı olur.

Antonio
07.09.2019, 22:28
cinayet gibi bu adamın sakatlığı vebaldir bu takımı yönetenlere.

artvints
07.09.2019, 22:32
Milli takımda maç çözmesi gerekirken doktor kurbanı oldu.

erenslash
07.09.2019, 22:48
sende diyenlerdensin seni de sahneyi alalım bro :D
Profesyonel ekip derken neredeyse hain ilan edilecek olan @erenslash (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=44250) ı sahneye alalım.

omondoles
07.09.2019, 23:11
Geçen gün FB maçı başlığında bir sohbet paylaşılmıştı. Twitter’da 9kusurluhareket felan vardı. Mehmet Yılmaz’ın Türkmen’i övüp husseini yi kötülemesinden bahsediyordu. O programı dinlemenizi tavsiye ederim.

erenslash
07.09.2019, 23:25
belli olmaz sağlık konusunda Türkler iyi misal sturridg ingiltterede sakatlandığında amerikada ameliyat oldu daha da kötü olmuş sonra sanırım burada önemli olan iyi bir doktor bulmamız şart doktor haricindeki personeller Türk personel olmaması lazım kesinlikle !ama fizyoterapistlerde iyi olan Türkler var.Amerikada da iyi olan Türk doktorlar onlara gidilebilir

artvints
07.09.2019, 23:51
Geçen gün FB maçı başlığında bir sohbet paylaşılmıştı. Twitter’da 9kusurluhareket felan vardı. Mehmet Yılmaz’ın Türkmen’i övüp husseini yi kötülemesinden bahsediyordu. O programı dinlemenizi tavsiye ederim.
Boş muhabbet aynısını kendileri yapıyor.

omondoles
07.09.2019, 23:52

Söverek konuşmanın dışında hiç boş muhabbet değil. Kendilerinden teknik analiz beklemiyoruz ama Türkiye’de milliyetçilik hastalığı var. Mikrodan makroya

Antonio
07.09.2019, 23:54
manchester unitediın kulüp doktoru çinli ortopedi profesörü frediu fu bu adam amerikada hoca aynı zamanda ona ameliyat ettirsinler.

Fatih Çelik
07.09.2019, 23:57

Hüseyin kardeşim git salonda falan çalış ne bileyim Puyol falan izle yahu forum forum nereye kadar.

artvints
08.09.2019, 00:03
Söverek konuşmanın dışında hiç boş muhabbet değil. Kendilerinden teknik analiz beklemiyoruz ama Türkiye’de milliyetçilik hastalığı var. Mikrodan makroya
Aynı şekilde yabancı hayranlığı var, mikel kendisi kabul etmiş kötü oynadığını hala iyi oynadı diye zorlayan var. Marka takıntısı büyük. Altyapı oyuncuları olmasa en zor zamanlardan çıkamazdık. Bizim takım için oyunculara 3 milyon euro falan gerçekçi değil. Tabi ki oyuncu yetiştirmek birinci politika olacak.

O kısmı boş muhabbet, onun dışında küfürler dahil beğeniyorum.

omondoles
08.09.2019, 00:07
Aynı şekilde yabancı hayranlığı var, mikel kendisi kabul etmiş kötü oynadığını hala iyi oynadı diye zorlayan var. Marka takıntısı büyük. Altyapı oyuncuları olmasa en zor zamanlardan çıkamazdık. Bizim takım için oyunculara 3 milyon euro falan gerçekçi değil. Tabi ki oyuncu yetiştirmek birinci politika olacak.

O kısmı boş muhabbet, onun dışında küfürler dahil beğeniyorum.

Mikelin kariyerini düşündüğümüzde, evet kötü oynadı. Ama çıktığı maçlarda parmak çıkmayı daha çok hak ediyordu. Bu mikeli iyi yapmaz, parmağı ondan kötü yapar.

Ha bu arada Ünal hocada da mikro milliyetçilik var. Hoş kendisinde makro milliyetçilikte var :)

Harun-61
08.09.2019, 00:13
Tümer Metin:

Bugün Abdulkadir ile görüstüm. Sadece menisküs ameliyati olacak. 4-5 ay sürmez.
Yari net bilgi gelecek.

DeAgLeMaNyAq
İhmalkarlık vs. bir tarafa çok ters bir zamanda sakatlanması kötü oldu. İnşallah kısa zamanda eski formunu yakalar. Abdulkadir'in yerine belki Yusuf oynar derken onu da kaybetmek de ayrı sıkıntı. Ünal Hoca belki ilk etapta Avdijaj'ı tercih edecektir fakat ondan verim alamazsa en uçta Sörloth arkasında Sturridge sağda Ekuban üçlüsünü de deneme ihtimali yüksek...

artvints
Mikelin kariyerini düşündüğümüzde, evet kötü oynadı. Ama çıktığı maçlarda parmak çıkmayı daha çok hak ediyordu. Bu mikeli iyi yapmaz, parmağı ondan kötü yapar.

Ha bu arada Ünal hocada da mikro milliyetçilik var. Hoş kendisinde makro milliyetçilikte var :)
İşte tamamen yanlış bir teknik yorum, neden oyuncunun adı büyük. Mikel parmak'tan iyi futbolcu sadece, onun dışında rezalet bir performansla oynadı. Parmak'in performansla karisilasitirilmaz. Biraz iyi oynasa iki maçta ilk yarı bitmeden maçtan çıkmazdı. Performans bile denmez aslında adam hazır değil, biraz koşunca gözleri kararıyor faul yapmaya başlıyor.

omondoles
08.09.2019, 00:14
İşte tamamen yanlış bir teknik yorum, neden oyuncunun adı büyük. Mikel parmak'tan iyi futbolcu sadece, onun dışında rezalet bir performansla oynadı. Parmak'in performansla karisilasitirilmaz. Biraz iyi oynasa iki maçta ilk yarı bitmeden maçtan çıkmazdı. Performans bile denmez aslında adam hazır değil, biraz koşunca gözleri kararıyor faul yapmaya başlıyor.

Neyse aynı fikirde değiliz.

artvints
08.09.2019, 00:24
Neyse aynı fikirde değiliz.
İyi olsa fener maçında oyuna girerdi bu kadar basit, tempoya dayanamayacağı için giremedi oyuna.

Aynı fikirde olmamız gerekiyor ama, kariyere göre yorum yapmayı brakmalıyız. Avrupa da fresh oyuncu peşinde, futbol bu. Yüksek maaş az enerji efektif değil. Bir kaç tane takımı yönetecek tecrubeli adam yetiyor. Onlar da fiziksel olarak iyi olmak zorunda tabi.