PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Abdülkadir Ömür

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

tonya55
10.11.2018, 15:19
giddide geriye gidiyor ne oluyor bu cocuklara anlam veremiyorum sesi cıkmazdı abdulkadirin gecen mactada hakemle münakasaya girmeler filan malesef olmuyor olmayacak umarım düzelir.

omondoles
10.11.2018, 15:51
Bence skorun altında daha da ezilmesin diye oyundan aldı hoca. Bir nevi korumak amaçlı.

Dün kötü oynamadı bence.

Ünal bunu düşünecek kadar bile hoca değil.

Vkgz
10.11.2018, 18:48
Hak etmediği halde haftalardır ilk 11 çıkıyor Artık yeter Burası altyapı Kulübü değil veren kiralayın avrupaya gelişebilirse gelişir. Ünal Karaman'ın en büyük hatalarından orta sahayi zayıflatıyor
Hak etmeyen oynamalı Onur'a yapılan saçma desteklerin sonucu ortada.

Yedek kalsın düzeltsin kendini oynasın . 12 haftada 0 gol 1 asist berbat bir performans

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TSemih61
10.11.2018, 19:12
Son 3-4 maçtır gayet iyi, tek başına kurtarıcı olmasını bekleyenler var kafayı mı yediniz ne yaptınız. Messi bile o yaşlarda bunu yapamıyordu. Sene başına göre performansı ciddi oranda arttı, kötü oynadığı maçlar iyi bir tecrübe oldu, top kayıpları yapmıyor ve topu daha iyi saklıyor. En azından sorumluluk almaya çalışıyor diğer herkes kaçak oynuyor sahada.

Şanssızlığı takımın maç performansındaki düşüklük. Belli dakikalarda çok iyi oynuyoruz sonra düşüşe geçiyoruz. Abdülkadir de eleştiri kervanına katılıyor bu yüzden, kazansak çok iyi oynadı denecek oysa. Burada ve sosyal medyada yapılan abartılı yorumlar yüzünden çocuk da etkileniyordur.

Hiç de kötü bir seviyede değil şuan, asıl problem takımın ta kendisi. Yüksek ücret alan verimsiz ve uyumsuz oyunculardan oluşan bir kadro var. Yıldız performansı gösterebilmesi için önce buna çözüm bulunması lazım. Kanatlarımız hala işlevsiz, forvetlerimiz verimsiz. Bu durumda ne bekliyorsunuz siz bu adamdan, tek başına maç almasını mı?

Şuanki takım ortamında yapabilecekleri bu kadar. Sahada o kadar işe yaramaz oyuncular var ki her maç 3-4 kişinin insiyatifi üzerinden oynanıyor, diğerleri maçı izliyor resmen. İlk 30 dakika takım çok iyi oynuyordu, Abdülkadir de başroldeydi. Rodellega yine düşüşe geçti mesela takım oyununa katkı sıfır. Pereira da 2-3 maçtır düşüşte. Sosa ancak geriye düştüğümüzde sorumluluk alıyor refleks gösteriyor onun haricinde hayalet adam. Onazi çok iyi başladı ama devamında rezaletti ortada yoktu. Nwakaeme, Amiri ve Olcay hücumda gereken etkinliği gösteremiyor.

Takım zaman zaman iyi oynasa bile bunu 90 dakika yayamıyor. Yaşlı kondisyonsuz ve türlü problemleri olan bir oyuncu topluluğu var yukarıda dediğim gibi. Bu hocadan bağımsız. Yine de iyi iş çıkarıyor hoca. Çoğu oyuncuyu kesemiyor sırf ücretlerinden dolayı yoksa bu kadroyla çıkacağını sanmıyorum. Hocaya uygun ortamı hazırlarsak daha başarılı olacaktır, Abdülkadir de performansını daha üst noktaya taşıyacaktır.

Ozan Yılmaz
11.11.2018, 13:25
Adını Messi ile yanyana getirmeyi bırakmalı herkes öncelikle,
kendini öyle zannedip olumsuzluklar yaşıyor sahada,
sen kendin ol, önce bir adını namını duyur piyasaya,
bırak dünyanın en büyüğü ile kıyaslanmayı, henüz hiçbir şey ispat edemedin.

Mert Acar
11.11.2018, 13:33
Bu çocuk henüz 19 yaşında aklında sadece futbol olması gerekirken.. Düşündüğü başka bir çok şey var ve yüklenen sorumluluk baskı getiriyor.
Bunun için kulübün profesyonellerle çalışması,genç oyuncu yetiştirme geliştirme departmanı tarzında bu çocuklara destek verilmesi lazım.
Bu bünyede ve organizasyonda kendini geliştirmesi çok zor..Ancak Şenol Güneş gibi hocalarla olabilir bu...

Rıza ÇOLAK
14.11.2018, 18:42
Git kardeşim git. bu takımdan, bu şehirden bir an önce kurtul.

Ozan Yılmaz
17.11.2018, 21:33
Cengiz'i izliyorsundur umarım. O bunları yapabiliyorsa şu an, sen neler yapamazsın, aklını başına al bir an önce.

Vkgz
25.11.2018, 20:59
Çaban için teşekkürler ama bence olmuyor bir yerlerde bir eksik var. Umarım bu seneki istatistiklere girmeme durumunu aşarsın

Dawsofield
25.11.2018, 21:19
takımın geneli gibi çok iyi bir maç çıkardı. beğenerek izliyorum yusuf'la beraber

Oğuz B.
25.11.2018, 21:20
O top girseydi efsane olacaktı.

Mustafa YILMAZ
25.11.2018, 21:20
son hamlelerde karar verme kısmında ciddi özgüven sorunu var çok bekliyor hata yaparım diye mi korkuyor bilmiyorum ama hocaları bu sorunu aşmasında yardım etmeli.

bu maç çok iyiydin ama çok daha fazlasını yapabileceğini marslılar bile biliyor

Uğur Ö.
25.11.2018, 21:22
Yusuf biraz şut çalıştırsın, bukadar kötü şu vuramaz. Şuan bu özelliklerine Yusuf gibi şut özelliği olsa Hazard olacak resmen.

DeAgLeMaNyAq
25.11.2018, 21:34
Uzun zamandan sonra geçen sezon oynadığı topu hatırlattı. Neredeyse minimum top kaybıyla oynadı. Buna karşılık FB'lileri rencide etmesi sebebiylede yoğun şekilde hakarete uğramış. Ben asla kendisini bilerek attığını düşünmüyorum. Herkes boyunun kısa olmasına bağlıyor ama ben katılmıyorum. Gökdeniz'i mesela o boyuna rağmen kimse yıkamazdı ama Abdulkadir ne yazık ki dayanıklılık açısından çok zayıf. Ayrıca kaçırdığı ilk pozisyonda da garantiye gitmek yerine vuruş yapması pahalıya mal olabilirdi. Gerçi o pozisyondan sonra da bir dolu gol kaçırdık...

serdaracıl
25.11.2018, 21:40
Büyük oynadı

Ufuk
25.11.2018, 21:43
O topa ayağıyla değil beyniyle vurdu resmen ama olmadı. Bugün aldığını ileri götürdü, etkili oldu. Yüzünü kaleye döndüğü müddetçe etkili olacaktır.

Fatih Çelik
25.11.2018, 21:58
Harika bir detaysın sen.

David_LuiZ4
25.11.2018, 22:03
Messi vari vurdu direğe takıldı...

Savunmayı az adamla yakaladığımız pozisyonda sol ayağıyla kalecinin soluna değil sağına vurmalıydı..Maçtan sonra dediği gibi sabredeceğiz koçuma...On numara top oynadı devam...

Oruç
25.11.2018, 22:06
Yusuf gibi basit oynamayı hatırladı. Bu iş bu kadar basit çocuk. Gereksiz işlere kalkışımca olmadığını anlamış olman gerek.

pReN@_61
25.11.2018, 22:08
O ne şuttu be aslan parçası...Tebrikler iyi maç çıkardın.

Ozan Yılmaz
25.11.2018, 22:09
oynamaya-oynatmaya devam..

artvints
26.11.2018, 01:36
topu iyi götürdü ama attığı şut yakışmadı. yusuf gibi plase refleksi yok. güçsüz hissettiği için burun vuruyor. bu refleksi değiştirmek için doğru teknikle çalışmak gerekiyor.

arsinli_akrep61
26.11.2018, 02:18
Allah seni nazarlardan korusun kendi küçük yüreği ve futbolu büyük adam. Seni çok seviyoruz.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emre Veli
26.11.2018, 02:52
Önce Fabri'ye denedi sonra Harun'a. fuleli topları efsane. çok büyük oynadı bence.

Aydın Tiryaki
26.11.2018, 03:21
Messi vari vurdu direğe takıldı...

Savunmayı az adamla yakaladığımız pozisyonda sol ayağıyla kalecinin soluna değil sağına vurmalıydı..Maçtan sonra dediği gibi sabredeceğiz koçuma...On numara top oynadı devam...

Aynısını maç izlerken abime dedim. Messivari bir vuruştu :) .

Sefa Murat Dokuz
26.11.2018, 10:18
İyi oynadı felan tamam tempomuza rakip sahada boşlukları kat etme hızımıza katkısı çok büyük ona da tamam.

Ama şu Pereira ile ortak pres sonucu kaptığımız topu gidip atamıyor. Ayakları çok zayıf şut atamıyor. Günde ekstra 2 saat şut ve bacak çalışması lazım.

murmut
26.11.2018, 11:02
Mesajinizi tüm Türkiye aldi :)

Harun-61
26.11.2018, 12:07
Yedigimiz gole dikkat. Pozisyon bitti diye bi anda durdu, 5 metre daha koşsa Frey sut cekemeyecek.

Ergin Aslan'in dedigi gibi, 3-4 yil icinde cok önemli yerlere gelmez ise cok üzülürüm.
Müthis yetenek, harika oynadi.

Ama ayaklari güclenmesi lazim, sutlari cok ciliz. Ekstra antraman gerekiyor herhalde.

Jackdaniels
26.11.2018, 12:57
Ciddi anlamda kuvvet sorunu var kuvvetlendirilmeli tabi çabukluğunu kaybettirmeden.

Yiğit Gayretli
26.11.2018, 13:41
Tek eksiğin denge Abdüş. Kuvvet bunun bir getirisi olabilir sadece. Dengenin 100 üzerinden 200 olması lazım.

Boyu kısa ve tıknaz olmayan oyuncuların (Messi, Modric vb.) yeteneklerini sergileyebilmesi için 1. öncelik dengedir. Dengen yüksek olursa her şeyi yaparsın.

Gökhan Uzun
26.11.2018, 13:53
Tek eksiğin denge Abdüş. Kuvvet bunun bir getirisi olabilir sadece. Dengenin 100 üzerinden 200 olması lazım.

Boyu kısa ve tıknaz olmayan oyuncuların (Messi, Modric vb.) yeteneklerini sergileyebilmesi için 1. öncelik dengedir. Dengen yüksek olursa her şeyi yaparsın.

Katılıyorum Yiğit fakat bunlar içiçe geçmiş kavramlar. Özellikle üst vücut ve bacak çalışması gerekiyor ki dengesini sağlayacak vücuda sahip olabilsin. Ağırlık merkezinin ortalamanın altında olmasını avantaja çevirebilir bence, vücudunu geliştirdikçe ağırlık merkezi ve buna bağlı olarak da denegesi gelişecektir.

Harun-61
26.11.2018, 13:57
Alin size tevazu, zerafet, edep..... Mac sonu Bar'da kutlamiyor galibiyet sevincini :)

16363

Yiğit Gayretli
26.11.2018, 14:09
Katılıyorum Yiğit fakat bunlar içiçe geçmiş kavramlar. Özellikle üst vücut ve bacak çalışması gerekiyor ki dengesini sağlayacak vücuda sahip olabilsin. Ağırlık merkezinin ortalamanın altında olmasını avantaja çevirebilir bence, vücudunu geliştirdikçe ağırlık merkezi ve buna bağlı olarak da denegesi gelişecektir.

Doğru. Ben zaten güçlenme meselesine karşı değilim ama ne dengesiz kuvvetliler gördüm. Umut mesela. Çok kuvvetli ama inanılmaz dengesiz bir oyuncu...

Kimse kendinden hayli kısa bir oyuncuya omuz vurmaya çalışmaz. Saçma zaten. Kalçasını ya da bacağını sokar şarj uygulamak isterse. Kısa oyuncu da bundan gücüyle değil dengesiyle kurtulur. Zaten Abdüş öyle kimsenin uzun uzadıya omuz omuza koşabileceği bir oyuncu değil. Abdüş'ü asla biriyle 6-7 saniye boyunca omuz omuza didişirken göremezsin. Tarz olarak imkansız yani. Gole giden yolun, pas kanalının, dribbling yolunun tıkandığını hissedince hemen basar terse döner.

Bunun en güzel örneği attığımız ilk golde terse basıp Yusuf'a pas atması. Başka oyuncu olsa çizgiyi zorlar orada... Castillo mesela...

Gökhan Uzun
26.11.2018, 14:54
Doğru. Ben zaten güçlenme meselesine karşı değilim ama ne dengesiz kuvvetliler gördüm. Umut mesela. Çok kuvvetli ama inanılmaz dengesiz bir oyuncu...

Kimse kendinden hayli kısa bir oyuncuya omuz vurmaya çalışmaz. Saçma zaten. Kalçasını ya da bacağını sokar şarj uygulamak isterse. Kısa oyuncu da bundan gücüyle değil dengesiyle kurtulur. Zaten Abdüş öyle kimsenin uzun uzadıya omuz omuza koşabileceği bir oyuncu değil. Abdüş'ü asla biriyle 6-7 saniye boyunca omuz omuza didişirken göremezsin. Tarz olarak imkansız yani. Gole giden yolun, pas kanalının, dribbling yolunun tıkandığını hissedince hemen basar terse döner.

Bunun en güzel örneği attığımız ilk golde terse basıp Yusuf'a pas atması. Başka oyuncu olsa çizgiyi zorlar orada... Castillo mesela...
Benzer düşünüyoruz. Sanırım burada açıklamıştı birisi uzun kas muhabbetini. En güzel örnek Aykut Demir ve Deniz Yılmaz işte. Kalıplı adamlar ama ayakta duramıyorlardı. Yanlış kas gruplarını şişrdikeri söylenmişti. Abduş için benzer bir durum olmaz tabi ama Messi gibi ilk iki üç darbede yıklmayacak kadar denge sağlamak için dediğim kas gruplarını bilimsel şekilde çalıştırmalı.

Yiğit Gayretli
26.11.2018, 15:01
Benzer düşünüyoruz. Sanırım burada açıklamıştı birisi uzun kas muhabbetini. En güzel örnek Aykut Demir ve Deniz Yılmaz işte. Kalıplı adamlar ama ayakta duramıyorlardı. Yanlış kas gruplarını şişrdikeri söylenmişti. Abduş için benzer bir durum olmaz tabi ama Messi gibi ilk iki üç darbede yıklmayacak kadar denge sağlamak için dediğim kas gruplarını bilimsel şekilde çalıştırmalı.

Konuya derinlemesine hakim değilim ama hatalı ve dengesiz çalıştıkları konusunda bilgi edinip birkaç kez bahsetmiştim. Muhtemelen o kaldı aklında.

Güçlenmek adı altında bir kütüğe dönüşmenin anlamı yok.

artvints
26.11.2018, 15:05
sosa'nın pasıyla merkezden defans arasına sızdığı pozisyonda aşırtma gol atabilirdi, top önünde sekmişti, çalıma gitti. şutlar kesin gelişmesi lazım yoksa yazık olur.

sasone
26.11.2018, 15:16
Bir şeyler eksik,o eksiklikte çok fark ettiriyor kalitesini,bu değil,çok başka olabilir tek başına maç alabilir.
Ben beğenmedim dün,beklediğim Abdülkadir bu değil yani.

Sefa Murat Dokuz
26.11.2018, 15:20
13 hafta geçti lig başlayalı şutlarında en ufak bir gelişme yok, garip olan bu. Eksik yönü hayati ve bu gelişmezse bal yapmayan arı olur.

bordoylamavi
26.11.2018, 15:22
takım oyunundayken daha etkli dün beğendim.

David_LuiZ4
26.11.2018, 15:31
Aynısını maç izlerken abime dedim. Messivari bir vuruştu :) .

Altta verdiğim linkin 1:10 saniyesinde Messi'nin tıpa tıp Abdülkadir'le aynı pozisyonda topu mükemmel bir şekilde aşırdığını görüyoruz tek fark Abdülkadir'in vurduğu üst direkten dönüyor Messi'ninki yan direkten..Bu tip vuruşu yapabilmek sadece vuruş kalitesi değil zekâ ve beyin ister...

https://youtu.be/Jeiu7y-a220

Çağatay96
26.11.2018, 15:31
Evet arkadaşlar. Abdülkadirin eksiği adam geçme ve top sürme konusunda (yanında rakip varken) sıkıntıları var bunları düzeltmesi gerekiyor. Paslaşmalarda üçgenin son elemanı oldugunda oluşturmada da geç kalıyor. Ayrıca topla ceza sahasına çok az giriyor bu maçta bir kere kontra atakta girdi. Bunları düzeltemezse yine zorlanırız. Kendisi de defansa çok yardım etmesi gerekiyor,,gözle adam markajını bırakmalı... Ve dibinde rakip adam varken top sürmeye,pas vermeye çalışmalı.. Ceza sahasına girecek şekilde de adamı eksiltmeli tehlikeli bölgeye girmeli...

OrkHun
26.11.2018, 15:59
Alin size tevazu, zerafet, edep..... Mac sonu Bar'da kutlamiyor galibiyet sevincini :)

16363
barda kutlasa ne olacak?
mütevazi barlar da var. mevzu ayarı kaçırmamak, profesyonellik ölçülerinin dışına çıkmamak.

kendisi ve çevresi ile, içinde bulunduğu kültür ile barışık olması iyi bir şey tabi. görmemişlik, servet budalalığı, lüks merakı yok şimdilik, bunlar iyi şeyler tabi

Uğur Ö.
26.11.2018, 16:14
Üst limitinin olmaması ve yaşını düşününce hakikaten acaip oluyorum. Abdülkadir bu yeteneği kullanmak yerine parayla çarçur edersen ölürsen gözün arkada gider emin ol. Dünya yıldızı olabilecek potansiyeli var ve etkili oynaması için Modric görevi görmeli.

Klas Topçu, bknz https://videos2.sendvid.com/fb/7b/gjuq7ojg.mp4?validfrom=1543234661&validto=1543241861&rate=200k&burst=1000k&hash=H4HfSOvAFpLM0A%2FaYIpxqxw1Sew%3D

David_LuiZ4
27.11.2018, 16:36
Daha fazla şut çekmesini daha çok ceza sahasına girmesini istiyorsan bekliyorsan biraz sabredeceksin maç oynaya oynaya geliştirecek bunu..

Bu çocuğun tekniği çabukluğu adam eksiltme özelliği varken kalkar bunu altyapıdaki morukların işgüzarlığıyla merkez orta saha yaparsan kaleye yanaştırmazsan vuruş tekniğini öğretmezsen A takıma yarım yamalak bir şekilde çıkmasına sebep olur taraftarın önüne kurbanlık koyun gibi atarsın taraftar da bu çocuğu Barış Memiş zanneder afiyetle yer bitirir..

Abdülkadir daha çok şut deneyecek daha çok ceza sahası içine girecek ama zamanla olacak bu kadro istikrarıyla olacak..

Umarım Ünal Abdülkadir'in üstüne titriyordur..Bu adama golü koklamayı altyapıda ögretmemiş kaleden uzak tutmuşlar çok açık...

reisoğlu61
27.11.2018, 16:41
sut larini gelistirmesi sart. yoksa futbol hayatinda pek kat edemez maalesef.

ozzy!
27.11.2018, 17:56
Çok iyiydi pas oyununda mükemmel.

Adem Akyüz'
27.11.2018, 19:16
Şutlar ve kuvvet. Geliştirmesi gereken 2 konu.

Vkgz
27.11.2018, 19:50
Asist ve gol yapmayı öğrenmeli... Yoksa orta vadede sıkıntı yaşar

Royal Heart
27.11.2018, 22:21
Abdülkadir'den "Iniesta" çıkarılması gerektiğini düşünenler Abdülkadir'in oyundaki rol modelinin Messi olması gerektiğini artık anlamışlardır. Rakip kaleye ne kadar yakın ve serbest oynarsa takıma faydası ve skora etkisi o kadar artıyor. Şut gücünü arttırması için telkin ve teşvik edilmeli, dayanıklılığını ve rakip eksiltmedeki süratini de arttırmalı. Böyle bir yeteneğin var, sonuna kadar potansiyelinden faydalanmalısın. 8 de oynar evet ama hücum özelliği bu kadar ön planda ve değerli olan bir futbolcuyu orada oynatmak bile bile kendini kısıtlamaktır.

Harun-61
28.11.2018, 13:31
Daha fazla şut çekmesini daha çok ceza sahasına girmesini istiyorsan bekliyorsan biraz sabredeceksin maç oynaya oynaya geliştirecek bunu..

Bu çocuğun tekniği çabukluğu adam eksiltme özelliği varken kalkar bunu altyapıdaki morukların işgüzarlığıyla merkez orta saha yaparsan kaleye yanaştırmazsan vuruş tekniğini öğretmezsen A takıma yarım yamalak bir şekilde çıkmasına sebep olur taraftarın önüne kurbanlık koyun gibi atarsın taraftar da bu çocuğu Barış Memiş zanneder afiyetle yer bitirir..

Abdülkadir daha çok şut deneyecek daha çok ceza sahası içine girecek ama zamanla olacak bu kadro istikrarıyla olacak..

Umarım Ünal Abdülkadir'in üstüne titriyordur..Bu adama golü koklamayı altyapıda ögretmemiş kaleden uzak tutmuşlar çok açık...

10 numara analiz.

Numan Yerlikaya
01.12.2018, 21:13
Acaba son vuruşlarını geliştirmeye çalışıyor mu. Sadece kısa mesafe pas atabiliyor ne uzun top ne kuvvetli şut var. Benim için hamle oyuncusu şuan 90 dk saha da kalması rezillik. Çok top kaybetti. Öz evlat olması eleştirilmez anlamına gelmiyor

Oğuz B.
01.12.2018, 21:15
Ceza sahası içinde çok rahat gol yapması gereken topları bitiremiyor. Bu konu üzerine çalışmalı.

omondoles
01.12.2018, 21:18
Basit oynamama sorununu geçtim rüzgardan bile yere düşüyor.

DeAgLeMaNyAq
01.12.2018, 21:23
Antrenman haricinde ne kadar şut çalışması yapıyor bilemiyorum ama en azından Yusuf'tan bir şeyler kapmalı. O kalite ayaklara, o amatör vuruşlar yakışmıyor. Her ne kadar kendini attığını düşünmesem de, her pozisyonda yerde kalması da ister istemez antipati oluşturmaya başladı...

Ogün YAZICI
01.12.2018, 21:26
Çok çalışmalı
Eksikleri ortada
Bunlar geliştirilir

Ozan Yılmaz
01.12.2018, 22:00
Topları çerçeve içerisine göndermen gerekiyordu iki maçtır üst üste direk dibinden dışarı gidiyor toplar. Ayrıca o topa sağ ile vurabilmen gerekiyordu demek ki yeterli görmüyor sağını, çok çalışmaya devam

Sefa Murat Dokuz
01.12.2018, 23:02
1.hafta hatta geçen sezondan beri söylüyoruz. Şut çalış şut çalış Bacak çalış bacak çalış.
Nerdeyse biz bunu söyleyeli 1 yıl geçti.
1 milimetre ilerleme var mı şutlarda yok. Çalışmıyor. Çalıştırcak hoca yok. Hocalarımızda amatör. Bu arkadaş da ilk 11 oynamayı haketmiyor.
Fazla top eziyor, ayağına gelen tüm fırsatlarıda kolayca harcıyor.
6 yaşındaki yeğenim topa daha sert vuruyor.

Mert Acar
01.12.2018, 23:05
Çok çalışman gerek Abdüş...Eksikler fazla. Özellikle şut konusunda antremandan sonra ekstra çalışmalar yapman lazım.
Birde en sevdiğim özelliğin tek ve basit oynaman.Lütfen bu alışkanlığından vazgeçme.

omondoles
01.12.2018, 23:11
Buraları okuyorsan sana nacizane tavsiyede bulunacağım.

Basit oyna. Allah vergisi yeteneğin var fakat fiziğin yok. Her pozisyonda yere düşüyorsun.

Eğer basit oynarsan, her topu aldığında çalım denemek yerine pas atarsan, çalım atman gereken yerde işte o Allah vergisi yeteneğin ortaya çıkacak. Şu an bütün rakipler az çok ne yapacağını biliyor.

İ. SARAL
01.12.2018, 23:19
Guclen artik.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Öztürk
01.12.2018, 23:20
Son vuruşlarını Gökdeniz'in ayarına getirmesi için hergün ağırlık çalışması lazım.

batuhanTs
01.12.2018, 23:28
hiçbir yeteneği yok. topa öyle vuran bir adam yetenekli filan değildir

David_LuiZ4
01.12.2018, 23:44
Maçın son çeyreğinde sağ açığa geçince Pereira ile geçen hafta fenere uyguladıkları tarifeyi Kayseri'ye de uyguladılar...JP, Abdülkadir varken daha cesur bindirmeler yapıyor ve biz Kayseri maçında bu ikili buluştuktan sonra top oynamaya başladık..Kesinlikle merkez ortasaha adamı değil bu çocuk...

Sağ kanada hareketlilik katan Abdülkadir son vuruş becerisini de gösterdiğinde büyük bir nimet kazanacağız..

Fener maçında direkten dönen topu ve geçen sezon direğin dibine vurup gol attığı maçtaki vuruş kalitesi kendisinde var sadece pozisyon icabı hangi ayağını öncelik olarak kullanacaği konusunda sıkıntısı var..

Oynamaya devam koçum..

Adem Akyüz'
02.12.2018, 00:11
Benim okuldaki çocuklar topa daha sert vuruyor :(

Vkgz
02.12.2018, 00:13
Niye hala ilk onbir çozebilmis değilim . Su an Tek oz lligi var genc olması şu performans çok kötü ve etkisiz amalısı bakalım . Umarım piyasası varsa düşmeden gider

Tayfun
02.12.2018, 00:15
Kesinlikle şutlarını geliştirmesi gerekiyor .

Sosa ile özel çalışırım idmandan sonra ben olsam

Uğur Ö.
02.12.2018, 00:18
Sakın kas yapma bu senin sonun olur. Profesyonel kişilerle güçlenme antremanları yapman lazım. Artık suda mı yürürsün, taş mı çekersin bilmiyorum ama aşırı güçsüzsün. Seni bir üst klasmana çıkarmanı bu engelleyecek. Allah aşkına güçlen, kulüp yapmıyorsa sen tut hocaları aşırı pişman olursun ileride, yok olur gidersin bu fizikle.

Yiğit SARI
02.12.2018, 00:57
Ekuban’ın gol sevincinde abdulkadir’in suratı... Duygusal kardeşim benim

Çok savruktu bugün ne dribbling yapabildi ne istediği pasları verebildi. Umarım toparlar yavaş yavaş.

DeAgLeMaNyAq
02.12.2018, 01:03
Son vuruşlarını Gökdeniz'in ayarına getirmesi için hergün ağırlık çalışması lazım.

Son vuruşu geçtim Abdulkadir'e elini hafifçe koydun mu uçuyor, Gökdeniz'e omuz atıldığında omuz atan yere düşüyordu...

yasinylmz
02.12.2018, 01:35
Gokdenizdeki patlama gucu ve dribling bunda yok. Gokdeniz yapi olarak daha iriydi ve muazzam bir sekilde aniden ucuyordu ve bu yuksek hizda bile darbeye ragmen devrilmiyordu. İkisinin ozellikleri cok farkli.

Fatih Öztürk
02.12.2018, 01:52
Son vuruşu geçtim Abdulkadir'e elini hafifçe koydun mu uçuyor, Gökdeniz'e omuz atıldığında omuz atan yere düşüyordu...

Aynen öyleydi. Profesyonel eşliğinde kas yapıcı beslenme ve ağırlık çalışırsa önümüzdeki sezon beton Abdüş'ü izleyebiliriz. :)

Dawsofield
02.12.2018, 02:06

gökdenizle tarzları farklı. bence rakip kaleye değil bizim defans hattına daha yakın yerde oynamalı abdülkadir. yusuf tam tersi, ceza sahası yakınlarında tehlikeli bir tehdit. abdülkadirse kendini göstermeyi, top alıp dağıtmayı yeri geldiğinde boşluk kullanıp dikine top sürmeyi seviyor, modricvari. bana kalırsa.. :)

RoyalEvil61
02.12.2018, 03:06
kisa boylu oldugu icin hep gökdeniz ile kiyaslanmasi da enteresan.

Yasin Altuntas
02.12.2018, 03:27

Tarz olarak farklilar bence, zaten Abdulkadir Gökdeniz‘den cok daha teknik.

Tarz olarak ilk aklima gelen:
Gökdeniz —> Shaqiri
Abdulkadir —> David Silva

Sent from my iPhone using Tapatalk

DeAgLeMaNyAq
02.12.2018, 04:03
kisa boylu oldugu icin hep gökdeniz ile kiyaslanmasi da enteresan.

Tarz olarak farklilar bence, zaten Abdulkadir Gökdeniz‘den cok daha teknik.

Tarz olarak ilk aklima gelen:
Gökdeniz —> Shaqiri
Abdulkadir —> David Silva

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yanlış anlaşılma oldu sanırım yoksa Abdulkadir ve Gökdeniz'in oyun tarzları çok farklı. Tamamen fiziki yapıdan kaynaklanan bir kıyaslama. Her ne kadar üstte hocam Abdulkadir'in dribling özelliği yok dese de buna katılmıyorum. Zaten Abdulkadir'in kanatta daha başarılı gözükmesinin nedeni de kolay dribling yapabilmesi. Gökdeniz süratli oyuncuydu, Abdulkadir ise çabuk...

Adem Erdoğan
02.12.2018, 09:07
Gökdeniz de kafayı eğip çizgiye kadar indiği için çok eleştiriliyordu, sonradan geliştirdi kendini, bu çocuğun zamanı var daha, takımda diğerleri gibi dişlinin bir parçası şimdilik.

adiloş bebe
02.12.2018, 11:01
gökdeniz futbolu bırakmadı mı? tamam işte getirin antrenör olarak koyun teknik ekibe görevide sırf abdülkadir'i geliştirmek olsun.

trbzonsporlu
02.12.2018, 11:46
fener ve kayseri maçinda iki net pozisyon ikisinde de topu aynı yere vurdu hem isabetsiz hem de yavaş vuruyor toplara, antremanlardan sonra yarım saat şut çalışması lazım. birde kanatta oynarken atılan topların bazilarini sağ ayağı ile kontrol etse daha avantajlı olacak ama yine sol ayagiyla kontrol etmek isterken son anda topa dokunup pozisyonun kayboldugu anlarda oluyor. çok iyi bir oyuncu olmak istiyorsa geliştirmesi gereken birçok nokta var

artvints
02.12.2018, 16:09
ersun'un en iyi yaptığı şey abdülkadir'i erken yaşta sağ kanattan takıma monte etmesi oldu galiba. bir şekilde katkı veriyor takıma. yusuf'u da en iyi seviyedeyken çok iyi şekilde takıma soktu. bu oyuncular için belirlediği mevkiler ve oyun tarzı en doğrusu gibi duruyor. şu ana kadar mevkileri .çok tartışıldı ama başlanılan noktadan farklı bir yerde değiliz. oynadıkları ilk dönem daha etkiliydiler. ünal hocanın bu performansları oyun şekliyle birlikte arttırması lazım.

pReN@_61
03.12.2018, 11:20
Ah gireydi o şutt

hofsaale
05.12.2018, 21:18
gercek yeri kesinlikle 8 nummara...ama güclenmesi gerek...sosa bizden gidince o boslugu doldurmali...

emre belözoglu verrati modric de bu boyda ama adamlar yikilmior...

Faruk BERBER
05.12.2018, 22:46

Sadece boy ile alakalı değil, fiziki açıdan güçlü oyuncu onlar. Hele Emre domuz gibi, yıkılmaz. Yıkıldığı an da faul alır :)

Abdülkadir'in o seviyelere gelmesi şimdilik pek kolay değil.

yasin196761
06.12.2018, 00:51
Yöresel lezzet muhabbeti kapansın. Adam gibi beslensin bu çocuk yoksa böyle yerinde sayar. Ha bana bulunduğum yer yeterli dusuncesindeyse sahip olduğu yetenek ona yeterli ama yüksek hedefleri varsa çalışması beslenmesi de ona göre olmalı.

Samet Yildirim
06.12.2018, 01:28
Merkez de yetersiz sağ açık 'ta daha iyi oynuyor. Topla fazla oynuyor. Al ver işlerini yapıp daha faydalı olur.

Yiğit SARI
06.12.2018, 12:32
Yahu Modric'i örnek verip durmayın çıldırıyorum :D

batuhanTs
08.12.2018, 16:15
çok zayıf ancak hollanda ligi gibi soft liglerde tutunabilir

Vkgz
08.12.2018, 17:41
Bugünün yıldızı . Bravo. Fizik çalışmaya devam.

sasone
08.12.2018, 17:56
Tebrikler kardeşim,bu işleri yaparsan kendine güvenin artar.O zaman da gerçek cevheri görebiliriz.

Mesut
08.12.2018, 18:00
Messi Messi bu adam neyin nesi

DeAgLeMaNyAq
08.12.2018, 18:03
Sakat sakat oynamasına rağmen galibiyetin mimarı oldu. Yalnız bazı yazılanlara baktım hiç hoş değil. Adam altı pasa girmiş gol atacak hâla kendini atıyor diyorlar yazık...

omondoles
08.12.2018, 18:06
Aferum lan sana!

Manu61
08.12.2018, 18:06
Biraz güçlendiği zaman yakacak ortalığı.

Oğuz B.
08.12.2018, 18:07
Seviyoruz.

ozzy!
08.12.2018, 18:19
Harika oynadı. Olgunlaşıyor fiziksel olarak da güçlü göründü.

Gürkan Asma
08.12.2018, 18:22
Seni canlı izlemeyen çok şey kaybeder, stada gelmeyenler utansın. :)

Mesut
08.12.2018, 18:37
Bana yardımcı olur musunuz
61 numarası ile çekilmiş bir resmi var mı bulamadım

Fatih Öztürk
08.12.2018, 18:39
Takım enerjisini sahaya yansıtırken BJK'nin fişini çekmek lazım. Sen çekeceksin...

kadirgazioglu
08.12.2018, 18:46
@Mesut (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=27102) bende bunlar var
164091641016411

Mesut
08.12.2018, 19:00
Teşekkür ederim

Nazim Can
08.12.2018, 19:02
Bugün hep ayakta kaldi, sutlarini gelistirmeli.

redbul
08.12.2018, 19:04
maçın kilidini açan adamdı buün biraz daha diriydi böyle devam et dev adam

artvints
08.12.2018, 19:04
işi abdülkadir'in çözeceğini hissettim ilk yarıdan sonra. hatta merkeze gelip stoperlerin üzerine oynamalı dedim. aralara biraz daha sağlam dalsa savunmaları çok bozar, çok çekiniyor.

serdaracıl
08.12.2018, 19:08
Çok büyük oynadın

Mustafa YILMAZ
08.12.2018, 19:41
bugün çok büyük bir adım attın takıma net şekilde maçı kazandırdın. özgüvenin tavan yapmalı bunu olumlu kullanabilirsen bi eşiği geçmiş olacaksın

Oğuz B.
08.12.2018, 19:43
Rakipler tekme atmak için yarışıyorlar. Zarar gelmez umarım.

Tayfun
08.12.2018, 19:46
Ah bir de şutlarını geliştirsen, tadından yenmez

David_LuiZ4
08.12.2018, 20:02
Konya kontraya çıkarken depar atıp adamın ayağına kayarak topu tereyağından kıl çeker gibi alması takdire şayandı..Yanlış hatırlamıyorumdur inşallah o pozisyondaki Pereira da olabilir...

Rakip maç boyu iki oyuncuyla önlem almasına rağmen o kanadı perişan etti..Takım oyununa katkıda bulunma hevesi yüzünden bireysel becerisini konuşturmuyor ama sazı eline alması gerektiğini anladığı an öldürücü oluyor böyle devam koçum...

İ. SARAL
08.12.2018, 21:00
Supersin kardeşim.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arda'
08.12.2018, 22:00
gercek yeri kesinlikle 8 nummara...ama güclenmesi gerek...sosa bizden gidince o boslugu doldurmali...

+Lucas Torreira gibi yere sağlam bassa süper olacak adam yıkılmıyor bildiğin pitbull gibi

alone_6161
08.12.2018, 22:18
Çok yetenekli ama güçlenmesi gerek. Dripling sonrası pas, şut işinde gücü kalmıyor gibi. Güçlenirse bambaşka bir kariyer bekliyor kendisini.

Ozan Yılmaz
08.12.2018, 23:28
Bana yardımcı olur musunuz
61 numarası ile çekilmiş bir resmi var mı bulamadımEk
61https://uploads.tapatalk-cdn.com/20181208/7b5e50a55d7e4839570fb01f71c9a763.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20181208/77df430af83e72572b5d786b14bcbd85.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20181209/e28ea29565f3b68415c4ce573971fab7.jpg

Emre Veli
08.12.2018, 23:35
Lig'deki tüm oyuncular onu durdurmakta acayip zorlanıyor ve akabinde çok sert müdahalelere maruz kalıyor.
yüzü kaleye dönükken bildiğin olağanüstü tehlike. abdülkadir sırtı dönük oynamayı sevmiyor. belli bir mevkinin de adamı değil, bildiğin serbest oyuncu. bugün muhteşem oynadı, asisti 1. kaliteydi. adımları çok yerinde attı ve içeri çok şık bıraktı. ayağına sağlık.

batuhanTs
09.12.2018, 00:39
ilk yarı herkes gibi kötüydü ama ikinci yarı fişi çekti o ayakları güçlendir yoksa rol oyuncusundan öteye gidemezsin

Adem Erdoğan
09.12.2018, 09:55
Bal yapan arı. :)

DURAS
09.12.2018, 10:28
Valbuena tarzı düşmeyi bırakmalı. Darbeden sonra 80 takla atmasına gerek yok. Çok antipatik geliyor bana. Onun dışında söylenecek her şeyi arkadaşlar söylemiş. Güçlenirse ve şutlarını daha etkilili hale getirebilirse, değil Türkiye’nin dünyanın elit futbolcuları arasına rahatlıkla girer. Yolun açık olsun...

Samet Yildirim
09.12.2018, 12:41
Bir kez daha ispat etti Sağ açık şu an en yararlı mevki kendisi adına. Merkez de an itibariyle oynayamaz.

Royal Heart
09.12.2018, 23:11
https://forum.bordomavi.net/showthread.php/50190-Abd%C3%BClkadir-%C3%96m%C3%BCr?p=1920959130&viewfull=1#post1920959130

Sonunda doğru formatta oynatılmaya başlandı, böyle devam, goller de gelecektir er ya da geç. Duran toplarda, şut gücünde ve bitiricilik noktasında gelişmesi için ayrıca çalıştırılmalı ve çalışmalı. Potansiyellerini değerlendiren bir Trabzonspor ortaya çıkıyor yavaş yavaş. Böyle devam.

Onur Akyüz
10.12.2018, 03:43
Akıyor çocuk.

Sefa
10.12.2018, 04:07
Herkes merkez dese de verimli olduğu yer sağ kanat ileriyi komple görüş alanına alabiliyor böylece.. İçe katedip şut da çekebilmeye başladığında sanırım Süper Ligin en etkili silahı olacak..

Yiğit Gayretli
10.12.2018, 08:37
Ben hala merkez oyuncusu olduğunda ısrarcıyım ama kendini nerede rahat hissediyorsa orada oynamaya devam etsin. Mühim olan gelişimi...

İlker Yazıcıoğlu
10.12.2018, 10:34
O kadar faul yapılmaya müsait bir tipi var ki...

Hızlı ve yere yakın...

Oyuna skor anlamında da katkı sağladın, devamı gelmeli...

Şut çalış idmanlardan sonra 2 saat, yıldız yapar seni...

Artık herkes senden tırsıyor...

Merkezde değil, sağ tarafta oynamalı...

Soluna alıp, daha rahat içeri katediyor topla...

Belli ki orada daha rahat oynuyor, hoca da farkındadır umarım bu durumun...

Bal yapamayan arı olmak üzereydi ama devamı çok önemli...

Maşallah...

Onur Erçetin
10.12.2018, 11:02
Ben hala merkez oyuncusu olduğunda ısrarcıyım ama kendini nerede rahat hissediyorsa orada oynamaya devam etsin. Mühim olan gelişimi...

Bu konuda ısrarcı olmaya gerek yok.Altyapıda ki günlerinden beri zaten merkez ağırlıklı oynuyordu bunu biliyoruz ancak fiziksel eksikleri ve markaj altında kalmasından ötürü süper ligde kanat pozisyonunda oynatılıyor.Milli takımın alt yaş gruplarında defansın önünde oyun kurucu olarak kullanıldı ancak orada da zorlandı.Abdülkadirin en rahat edeceği pozisyon kanat pozisyonudur.

pReN@_61
10.12.2018, 11:51
Asist reis

Harun-61
10.12.2018, 13:41
Bu boy ile müthis kafa toplari kazaniyor.

Bu Fizik ile harika ikili mücadele kazaniyor.

Gururumuzsun !!!

Burçak
11.12.2018, 14:29
Gökdeniz ve Tekke den sonra heyecanlandıran isimlerden.
Ayağına her top geldiğinde rakip tedirgin biz heyecanlı. :-)

pReN@_61
12.12.2018, 10:16
Guymağı bol ye:)

B.Yiğit
15.12.2018, 02:01
Merkez oyuncusu olarak oynatılması taraftarıyım ben de. Sağ kanatta görev aldığı maçlarda dikine değilde ceza sahası cevresinde sahayı enine koşuları rakibin defans sistemini fena dağıtıyor. Bunu sık sık denemeli.

ÖmürKaradeniz61
15.12.2018, 10:19
Artık gol atıp maç kazandırman gerek koca yürekli herif.

Onur Erçetin
15.12.2018, 11:35
Juan Mata
David Silva

Bu adamlar aslen kanat oyuncusu değiller ama defalarca kanat oyuncusu olarak kullanıldılar.Bu tür oyuncuların dribbling becerileri ve topa hakimiyetleri çok iyidir ama uzun mesafede çok süratli oyuncular değillerdir.Bu nedenle
oyunu daha çok enine doğru oynarlar.Bir nevi kanat pozisyonunda oyun kurma görevi üstlenirler.

Abdülkadir merkez orjinli bir oyuncu.Galatasaraylı Rodrigues ya da Kasımpaşalı Trezeguet gibi tipik bir kanat oyuncusu değil.Abdülkadirin bol bol şut ve denge çalışması lazım.Ayakta kalmayı başardıkça ve daha iyi şutlar çekmeye başladıkça takıma çok daha fazla katkı sağlayabilecek bir duruma gelecek.

Emre Veli
16.12.2018, 02:34
Burak abisiyle artık instagramda takipleşmiyorlar :p neden acaba?

Vkgz
16.12.2018, 21:00
Beğenmedim 2. Yarı sahada yoktu tüm topları olumsuz kullandı ikinci yarı

TUNCAY HİÇYILMAZ
16.12.2018, 21:11
İkinci yarı kayboldu sahada

DeAgLeMaNyAq
16.12.2018, 21:19
Zaman zaman iyi işler yapsa da kapasitesinin altında oynadı. Kötü oynamasının sebebi de hücum organizasyonlarında sürekli yalnız kalması. Nerede geçmiş maçlarda kurulan üçgenler. Ne Yusuf eşlik edebildi ne Sosa ne de Pereira...

Oğuz B.
16.12.2018, 21:28
Sosa oyundan çıkınca onun yerine Abdüş çekilebilirdi. İkinci yarı düştü oyundan.

Sefa
16.12.2018, 23:56
Tam geniş alan bulduğu anda oyundan böylesi kopuşu çok anlamsız.. Hala Süper Lig seviyesinde değil fizik kondisyon olarak..

David_LuiZ4
17.12.2018, 00:01
İlk yarı iyiydi ikinci yarı Sosa'nın çıkmasıyla istediği topları alamadı dörde iki pozisyonda hemen Batuhan'ın yanındaydı top onda olsa golü bulmuştuk..

ilelebeTS
17.12.2018, 00:05
Hırpaladılar çocuğu. O yüzden oyundan erken düştü.

artvints
17.12.2018, 01:12
rakip kanattan saldırıyor boşluk merkezde. abdülkadir savunma yapamıyor yerini kaybediyor. olcay oyuna girer abdülkadir de merkezden baskıyı delmeye çalışır ya da oyundan çıkar.

bunu da aşması lazım artık. rakip geliyor kanatta birebir oynayıp defans yapacaksın. o kadar ortasaha oynadın hafızan silinmedi ya.

Uğur Ö.
17.12.2018, 01:16
Yüksek baskılı presi kaldıramadı bunda hırpalama en büyük etken.

Tabi Sosanın çıkması bir özgüven kaybına neden oldu. Topu alır almaz Sosayı arıyor hep

Samet Yildirim
17.12.2018, 01:26
Fena değildi sakat sakat oynaması etkiledi belli ki.

pReN@_61
17.12.2018, 11:09
Ayağına sağlık

artvints
18.12.2018, 00:37
merkezde seken topları alması dolaşarak oynaması baya faydalı oldu ama oradan bir asist çıkarabilirdi. şut atığı pozisyonda çok net nwakeme'ye pas açısı oluşmuş, onu atabilirdi.

defans yapan takımlara karşı kanatta , böyle iki taraflı oynanan maçlarda merkeze gelerek etkili olur.

Ahmet Taşçı
19.12.2018, 23:25
Erdal Hoş az önce ya devre arası ya da sezon sonu min 6 ay transfer yasağı gelebilir dedi bilgisi olan var mı?

DeAgLeMaNyAq
23.12.2018, 18:05
Abdulkadir potansiyelindeki bir oyuncunun bir sezonda minimum 10 gol atması lazım. Çok geç bile kaldı. Darısı inşallah Yusuf'a...

Mustafa YILMAZ
23.12.2018, 18:07
çok tehlikelisin çok.

kaleyi düşün işte böyle korkma artık takımda burak tipli yok.

alkışlarla yaşatıyorum seni bu akşam

Royal Heart
23.12.2018, 18:22
Takımın göz bebeği, gol yükünü sırtlanmaya başladı, işte budur, böyle devam. Şut gücünü mutlaka geliştirmeli. Bu haliyle bu kadar efektifken, şut gücünü geliştirdiğinde çok daha iyisini yapacaktır.

Cem Balcı
23.12.2018, 18:29
Helal olsun sana neredeyse 90 dk kesilmedin.Azmin hırsın her şeye bedel.

Emre Veli
23.12.2018, 18:42
Artık belli mevkide kendisini kısıtlandırmıyor. Sık sık göbeğe geliyor, kanat değiştiriyor, aynı yere geri dönüyor. Bazen dribling tercih ediyor bazen hiç beklenmedik şekilde al vere giriyor. Ters koşuyla içeri girmeye çalıştığı her anı tehlike ve rakip de ancak düşürerek durdurabiliyor. çok doğru bir oyun stili var.

artvints
23.12.2018, 18:51
Son iki iç saha maçini aldi. Gökdeniz de serbest oynardi, nereden geleceği belli olmazdi. Hatta bir ara en uçta forvet oynuyordu. özellikle içerde kisitlamamak gerekir. Tabi oyun değişti alanini koruyarak rakible birebir oynamasi gereken zamanlar da olacak.

Manu61
23.12.2018, 18:56
Skora katkı yapmaya başlaması çok önemli. Asist ve gollere devam kardeşim.

David_LuiZ4
23.12.2018, 19:55
Üç beş maçta değil her maçta gol ve asist yapacak çapta yeteneği var aslan parçasının..

pReN@_61
23.12.2018, 20:02
Tebrik ediyorum Abüş, helal olsun sana...

Oğuz B.
23.12.2018, 20:18
Borcun yarısını tek başına kapatacak. :)

https://pbs.twimg.com/media/DvG4PZhW0AAPQPj.jpg

https://pbs.twimg.com/media/DvHPcykX4AAy5GH.jpg

Kazım Bostan
23.12.2018, 22:48
https://twitter.com/dzokora5/status/1076920227231948800

zokora'dan mesaj..

pReN@_61
23.12.2018, 23:49
Eyy gidi Zokora

emre6117
24.12.2018, 00:25
Borcun yarısını tek başına kapatacak. :)

https://pbs.twimg.com/media/DvG4PZhW0AAPQPj.jpg

https://pbs.twimg.com/media/DvHPcykX4AAy5GH.jpg

çok büyük yetenek.belki de ligin seneye en iyi oyuncusu olacak.bu arada takıma bakınca hiç fena değiliz.sosa.peraire.Novak.Antony.a.kadir.yusuf.ro de.ekuban.hüseyin.Hüseyni.zargo.uğur.akıllı planlama yapılırsa bu çocuklar büyük işler başarabilir 2_3 yıl içinde.

Adem Akyüz'
24.12.2018, 07:55
Sen harikasın.. Yıllar sonra sayende 61 numaralı formanın yüzü gülüyor.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20181224/6ec5eef6800e03ebf84a5b6b75819dff.jpg

Yiğit Gayretli
24.12.2018, 08:30
Daha iyi olacaksın. Çok çok daha iyi olacaksın.

zaqua
24.12.2018, 10:37
ilk eşiği atladı sanki. genç oyuncudan maç alan oyuncu sınıfına geçiyor gibi. sonra takımın yıldızı, ligin yıldızı, durdurulamayan adam ve dünya yıldızı aşamaları var. olur mu olur.

Harun-61
24.12.2018, 12:17
Tek kelime ile harika.

Fakat, sut meselesini aylardir yaziyoruz. Ne yapip edip düzeltmesi lazim.
Kaleci Ugurcan bunu nasil basarmis mesela, sorup ögrensin.
Sutlari cok cok ciliz kaliyor.

TSezgin61
24.12.2018, 15:26
inanilmaz bir futbolcu. dünki gibi skora direkt katki vermeye basladigi anda zaten elimizde tutamayiz. Cünkü o halde Messi oluyor :)

Allah bozmasin... Allah sakatliklardan korusun. Seni izlemek bir zevk. Insallah uzun yillar Trabzonsporda ve Avrupanin en büyüklerinde görmek nasip olur...

Numan Yerlikaya
24.12.2018, 16:44
Şut ve pasları geliştirmeli çok eksik o konuda

David_LuiZ4
24.12.2018, 17:47
Her idman sonrası yarım saat 1 saat şut/frikik çalışmalısın dostum topu sürekli direk dibine vurmalısın mükemmeli denersen mükemmel olamayabilirsin fakat mükemmele yaklaşırsın ve o top maçta direk dibine yakın noktaya gider golü bulur kalecileri çaresiz bırakırsın..

ÖmürKaradeniz61
25.12.2018, 01:27
Tek eksiği tabanca gibi şutlarının olmaması ve skora katkı yapmaması.20-25 maç sonra gol atarak yıldız olamazsın abdüş sen daha fazlasını yapabilirsin.

pReN@_61
25.12.2018, 17:56
Abdülkadir B.Yılmaz' ın menejeriyle 2 yıllığına anlaşmış haberleri var, doğru mudur ?:eek:

TolgaTopçu61
25.12.2018, 18:06
Abdülkadir B.Yılmaz' ın menejeriyle 2 yıllığına anlaşmış haberleri var, doğru mudur ?:eek:Necdet Ergezen ile imzalamış..
Burak'in menejeri mi?

Sefa
25.12.2018, 19:23
Necdet Ergezen ile imzalamış..
Burak'in menejeri mi?

Aynı şirketin menajeri..

Gözümden düştü bu hamleyle herkesle iş yapılmaz..

Uğur Ö.
25.12.2018, 19:43
Yazık oldu. Başka menajer mi yoktu yani.

DeAgLeMaNyAq
25.12.2018, 19:59
Menajerle anlaşmasını şu aşamada ben de doğru bulmuyorum. Menajerlerin şüphesiz ki oyuncuların Avrupa'ya transferinde önemli etkisi var ama nihayetinde iş oyuncunun kendisinde bitiyor. Yoksa Yusuf Yazıcı'nın eski menajerinin yaptırdığı gibi, bu işler Mesut ve İlkay'ın üzerinden PR yaparak olmaz. Menajerler verdiği emeğe oranla çok yüksek ücretler kazandıklarından, bilhassa taraftar nezdinde hiç sevilmezler. Lâkin bu adam hakkında yeterli bilgi sahip olunduğu kanaatinde değilim. Burak karaktersiz diye menajeri de öyledir demek ezberciliğe kaçar...

Furkan Tütüncü
25.12.2018, 20:22
kimse abdulkadire 30 milyon vermez. gelecek sene cl de yada avrupa liginde de oynatabilirsek ve o şutları biraz geliştirirse o zaman olabilir

hay1699
25.12.2018, 20:34
kimse abdulkadire 30 milyon vermez. gelecek sene cl de yada avrupa liginde de oynatabilirsek ve o şutları biraz geliştirirse o zaman olabilir
Fazlasını da verirler, acelemiz yok. Bu yaşında kadronun vazgeçilmezi... Daha çok maçlar kazandıracak.

Arda'
26.12.2018, 16:36
Burakın menajeriyle anlaştı demek Burak ile anlaştı demek. Abdülkadir artık Burak Yılmazın oyuncusudur şu dakikadan itibaren Burak bu takımdan gitse bile eli bu çocuğun üzerinde kalacaktır. Gözümden düştü bu hareketle Abdülkadir.

hofsaale
26.12.2018, 17:12
bi ara BY bunu instagramm dan geri takip etmiordu...birden gine takibe almiş...simdi hersey belli oldu

tristram
26.12.2018, 18:05
biz zamaninda burak bu cocugu zehirliyor derken kimse bunu ciddiye almiyordu.herkes burak hainine qrall cekiyordu..gecmis sayfalara bakabilirsiniz.al iste beklenen haberde geldi.bide abdulkadir'i de anlamak cok guc, arkadas burak'in kulube yaptiklarini nasil oluyorda gormeyip bu davarin menejeriyle hala is tutuyorsun..19 yasinda bir cocuksun neyin menejerligi..trabzonspor'la sozlesme yaparken menejerinimi gondereceksin utanmadan?veyahut menejer olmadigi zaman avrupa'ya gidemiyor musun?seni isteyen zaten gelir trabzonspor'dan ister ederini bulursan uygun gorulurse gitmene zaten musade edilir.burak denen insan ziyaninin gaziyla menejerlere para yedirmek nedir yani?hayir illa menejer olsun diyorsan neden burak'in menejeri?baska adam mi kalmadi..
abdulkadir yanlis yapiyor.o kadar gol atmasina ragmen kariyerindeki en buyuk basarisi çine gitmek olan davarin menejerinden sana ne hayir gelir guzel kardesim.sen bu islere kafa yoracagina futboluna odaklan avrupadan nice buyuk menejerlik sirketleri zaten sana gelir.onun bunun ricasiyla uc bes tane istanbul cakalina yok yere para yedireceksin.

tRaiNer
26.12.2018, 20:07
rize maçından sonra Olcay'ın kulağına eğilip sana "Git rize tribünlerine sırt numaranı göster" dediğinde anında gidip yapman hala küçük ve saf bir çocuk olduğunu belli etti.

Menajer olayın da bunun bir yansıması zaten, çok normal.

Böyle yaparak kendine yazık ediyorsun da kulüpte sana sahip çıkıp yol gösterecek tek bir Allah kulu olmaması da tuhaf...

emre6117
27.12.2018, 00:21
a.Kadirli fazla uğraşmayin.ondaki bu temiz yürek oldukça ondan bize zarar gelmez.belkide geleceğin yıldızını izliyoruz şuanda.oturup keyif almaya bakın.

agahozlu
29.12.2018, 15:29
Bir taraftan bir kaç yıl daha izleyeyim diyorum bir taraftanda gitsin güzel oyunu güzel liglerde oynasın diyorum. Şimdilik bizdeyken izleyelim keyfini çıkarta çıkarta

Kemal Öztel
29.12.2018, 17:15
30 veriyorlarsa dualarla uğurlamalıyız Abdusu. Tek başına kulubun yakın gelecegini kurtarmış olur..

Adem Erdoğan
30.12.2018, 09:37
Satılmasın arkadaş!

Bu ligde çile çekmek için, oç'larının tazminatlarını ödemek için mi varız ?

titanic
30.12.2018, 13:05
az daha dursun hedefin vrsa tut elinden birakma hedefe ulaşırsan zaten daha fazlsina gider

Yiğit SARI
03.01.2019, 12:55
Yahu git yaştaşlarınla takıl takılıyosun burak yılmaz'ın peşine.

Jackdaniels
03.01.2019, 12:55
Abdüş napıyorsun güzel kardeşim ? Burakla ev bakmaya gitmek ne alaka şimdi ?

OFLU
03.01.2019, 12:57
Akıllı ol Abduş. Yoksa sonun Barış Memiş gibi olur.

Oğuzhan Fidan
03.01.2019, 13:11
bu ne demek şimdi ? adam tayfasıyla ev bakmakta neyin nesi? kardeşim ayağına iyi çekti yanına abdüşü. burakta anlıyo futbolcudan ;)

OrkHun
03.01.2019, 13:19
mümkünse bu devre arasında satalım hemen. benfica falan kim istiyorsa. burak'la takılmasına bakılırsa, türkiye'de kalırsa 5 para etmeyecek ilerde. hem kulübe hem kendisine zarar. sonraki satıştan yüzdeli bir satış iyi olur. hem de bir nefes alırız. bonservisi 1 m'u geçmeyen 2-3 adam alır yolumuza bakarız.

artvints
03.01.2019, 13:22
şöyle bir süreçte o fotoğraf verilmez. artık takımdan ayrılmasına üzülmeyeceğim. gelen paraya bakarım. alttan çıkacak yeni çocuklar zehirlenmesin, doğru ortamlara sokulsun. en büyük eksik bu ama kimse birşey yapmıyor. tesis yapmakla iş bitmiyor. genç oyuncuların sosyalleşeceği, zaman geçireceği sağlıklı ortamlar inşa etmek önemli olan.

Ozan Yılmaz
03.01.2019, 13:24
öyle hemen vazgeçilecek bir değer değil,

tanı-teşhis-tedavi aşamasına geçilmeli derhal!

aklını başına ve Trabzonspor'a toplasın.

Isko6161
03.01.2019, 13:30
Ne fotografi bu? Kaçirdim heralde

Muhammed Kambur
03.01.2019, 14:02
Görünen o ki abdülkadir burak'ın menajeri ile anlaştı haberleri doğruymuş. Maalesef çok yanlış yoldasın.

Mehmet Fatih Yavuz
03.01.2019, 14:28
Burak in peşini bırakmadığı oyuncumuzun peşini biz niye bırakalım.
Elbet kurtaracağız bu virüsten evladımızı.

ÖmürKaradeniz61
03.01.2019, 14:32
Olay çok basit,burak abdülkadiri ayartarak kendi menageriyle anlaştırdı ve menageriyle komisyon konusunda anlaşmıştır.Ben zaten futbolcuların sadece kontrat gelirleri olduğunu düşünmüyorum her yol vardır bunlarda yasadışı bahisinden tutunda menagerliğine kadar.

Gökhan Balcı
03.01.2019, 14:42
Yusuf ne yapıyor çok merak ediyorum. Yusufla hem arkadaş hem abi kardeş gibiler yaşları da son derece yakın
Yusuf erkenden olgunlaşmış ne yapması gerektiğini biliyor ama abdül henüz saf bi çocuk. Ben yönetim veya hocadan ziyade yusuftan bi müdahale bekliyorum. Çek şu çocuğu kendi tarafına Allah aşkına

Arda'
03.01.2019, 14:46
Kafa olarak Yusuftan çok geride maalesef Barış Memiş 2 olur böyle giderse. Sahada yetenekli ama biraz cahil bi tip gibi geliyor. Yanlış anlaşılmasın cahilden kastım okumamış, bilgisiz anlamında değil bu arada.

Mustafa YILMAZ
03.01.2019, 14:49
O fotoğrafla sana olan inancımı,guvenimi,sempatimi yarıya indirdin kardeşim sezon sonu iyi paraya satılırsa uzulmem artık.

O kadar basit bişey değil o fotoğraf muhtemelen virüs tezgahlamistir herşeyi ama sen kulübünün yanında olman gerekirken virüsle zaman geciriyorsan ya sahipsizsin sana yol gösteren yok ya da aynı kafadasiniz.

Her türlü soğuk

riv riv riv
03.01.2019, 15:08
O fotoğraf olmadı.

atomantcum
03.01.2019, 15:09
O fotoğrafla sana olan inancımı,guvenimi,sempatimi yarıya indirdin kardeşim sezon sonu iyi paraya satılırsa uzulmem artık.

O kadar basit bişey değil o fotoğraf muhtemelen virüs tezgahlamistir herşeyi ama sen kulübünün yanında olman gerekirken virüsle zaman geciriyorsan ya sahipsizsin sana yol gösteren yok ya da aynı kafadasiniz.

Her türlü soğuk

+1

Onur Erçetin
03.01.2019, 19:05
bu ne demek şimdi ? adam tayfasıyla ev bakmakta neyin nesi? kardeşim ayağına iyi çekti yanına abdüşü. burakta anlıyo futbolcudan ;)
Bu çocuk biraz saf galiba.Burak bunu aramıştır gel beraber gidelim istanbulda gezeriz diye bu da hayır diyememiştir.Abdülkadiri birilerinin uyarması lazım.

ÖmürKaradeniz61
03.01.2019, 21:45
Burak senin kadar akılsız değil benim bıyıkları terlemiş uşağım. Senin ne kadar efendi ne kadar saf ailenin ne kadar gariban insanlar olduğunu iyi bilirim. Bu şerefsiz herifin işgüzarlıklarına alet olma lütfen.

Togrul
03.01.2019, 22:26
İnsanoğlunun kendine yaptığı kötülüğü dünya alem yığılsa yapamayacağını birileri bu genç arkadaşa anlatmalı. Burakın peşinden gidenin akibeti bellidir.

İbrahim CİHAN
03.01.2019, 22:46
Abdulkadir i çok seven biri olarak fotoğrafa çok üzüldüm. Karakteri herkesçe malum bir vatandaşla bu kadar yakın olması tedirgin ediyor. Aynı menajerle anlaşması, bu ortamda verilen şu pozlar falan gerçekten durum ciddi. Abdulkadir i birebir tanıyanlarin ondan övgüyle bahsetmeleri tek umudum. Abdulkadir in de şapkayı önüne alıp takıldığı bu adamın geçmiş vukuatlarını gözden bir geçirmesi gerekir. Doğuştan Trabzonsporlu olan ve şehrin adeta üzerine titrediği Abdulkadir in Trabzonspor ile hiç de dostça ayrılmayan Burak ile bu kadar samimi olması gerçekten benim için hayal kırıklığı. Umarım Abdulkadir in futboluna ve karakterine yansıyan bir durum olmaz.

alone_6161
03.01.2019, 23:57
İnşallah seni de önümüzdeki yıllarda adamcıklarla mekanlardada kavga çıkartırken görmeyiz. Ne diyeyim inşallah kendine yazık etmezsin.

yasinylmz
04.01.2019, 00:45
İnşallah seni de önümüzdeki yıllarda adamcıklarla mekanlardada kavga çıkartırken görmeyiz. Ne diyeyim inşallah kendine yazık etmezsin.

Merak etmeyin Abdulkadir o sekilde bir insan olmaz. Takim icinde sevdigi saydigi bir abisi olarak goruyordur en fazla ki Abdulkadir gorundugu kadariyla kendisini bozacak bir cocuk degil tipki yusuf gibi has karadeniz usagi o acidan ben ikisinede guveniyorum. Universiteye hazirlaniyor bildigim kadariyla tipki Yusuf gibi kisisel gelisimine yonelicek okulunu okuyacak futboluna bakacaktir. Bu konuda Yusuf onun icin iyi ornek. Alkah var bizim gencler karakter olarak duzgun Huseyin Turkmen mesela genc yasta nisanli duzgun duzenli yasam surdurecek bu cocuklar bu konuda heosine guvenim tam

riv riv riv
04.01.2019, 10:56
Liverpool 27 Milyon Paund önermiş. Yaklaşık 190 Milyon TL'ye tekabül ediyormuş.
Link: https://www.fanatik.com.tr/liverpooldan-abdulkadire-109-milyon-tl-2035346

İngiliz web sayfaları da aynı haberleri yapmış, henüz milli takımda boy göstermemiş bir oyuncu için bu rakamların konuşulması inandırıcı gelmiyor.

Emrah KabuL
04.01.2019, 11:02
21 yaşındaki yıldız ?

16558

riv riv riv
04.01.2019, 11:03
21 yaşındaki yıldız ?

16558

109 Milyon ibaresi de yanlış, 190 olacak.

ÖmürKaradeniz61
04.01.2019, 11:12
Bence nakit paraya ihtiyacımız var 25-30 milyon veren varsa satalım başka alternatif yok.

Oğuz B.
04.01.2019, 23:20
https://www.transfermarkt.com.tr/abdulkadir-omur/marktwertverlauf/spieler/271495

Piyasa değeri 10 milyon euroya yükselmiş. Çok önemli bir veri değil ama olsun.

Onur Akyüz
05.01.2019, 00:53
İkinci yarı ligi sallar, yazın bakalım neler olacak. Tek risk Abdülkadir’e bilenmiş kasap futbolcular. Kaval kemiğini ve dizini sakınabilecek kadar akıllı ve hızlı ama ayağı kaptırabilir, Allah korusun.

16566

Roket gibi uçuşa geçti.

Kazım Bostan
05.01.2019, 16:57
şampiyonlar liginde iyi performans göstermiş olan bir abdülkadir'in dünyada bıraktığı etkiyi ve piyasa değerini görmek isterdim.

Adem Akyüz'
05.01.2019, 16:59
Avrupa Ligi görmeden gitmesini istemem ama bahsedilen rakamlar çok yüksek.

Uğur Ö.
06.01.2019, 02:26
Liverpool' a gitmesini çok ama çok isterim. Ama en az 1.5 yıl daha bu formaya hizmet etmeli.

Sefa
06.01.2019, 05:00
Abdüş'ün aklı gitmekte bunu defalarca dile getiriyor ki kızılacak bir yanı da yok gönül senelerce seyretmek isterdi tabi..

Togrul
06.01.2019, 11:25
Liverpool City gibi takımlara gidip yedek oturmaktansa Trabzonsporda en az iki yıl daha oynayıp üzerine koya koya tecrübe edinmesi şart.

Koray
06.01.2019, 11:47
Gönül ister ki en az 1,5 yıl daha kalsın ama 30-40 milyon euroları reddetme lüksümüz yok arkadaşlar.

alper*
06.01.2019, 11:59
15 milyon euro maksimum alabileceğimiz para.

Mehmet Fatih Yavuz
06.01.2019, 12:02
15 e satmazlar.

alper*
06.01.2019, 12:04
Satmazlar abi ama kanaatimce en fazla bu kadar olur; çünkü Avrupa'da yokuz Abdülkadir daha uluslararası alanda tek maça çıkmadı, oradaki performansı soru işareti, Cengiz Ünder için dahi yeni yeni konuşulan paraları bize vermezler. Bu yüzden Ünder'in Türkiyeden çıkış parası kadar para alabiliriz en fazla.

TSezgin61
06.01.2019, 12:28
kim ister Abdüsün gitmesini. Trabzonun gözbebegi.

Ama 30 Milyon Euro'ya hayir deme lüksümüzde yok, hakkimizda. Bu rakam Trabzonsporun suan icin bir futbolcudan alabilecegi maksimum rakam. Avrupada olsakta, olmasakta.

Ha Abdüs Liverpoola gider, firtinalar estirir, ozaman ikinci bir Abdüsü 40 milyonlara satarsin. Hatta bir Hüseyini bile 5-10 milyonlara avrupaya satarsin.

Önemli olan "ben bu altayapi isini biliyorum" mesajiyla ün yapmak.

zaqua
06.01.2019, 12:42
Liverpool 27 Milyon Paund önermiş. Yaklaşık 190 Milyon TL'ye tekabül ediyormuş.
Link: https://www.fanatik.com.tr/liverpooldan-abdulkadire-109-milyon-tl-2035346

İngiliz web sayfaları da aynı haberleri yapmış, henüz milli takımda boy göstermemiş bir oyuncu için bu rakamların konuşulması inandırıcı gelmiyor.

yeni menajerinin yaptırdığı haberler bence

Mehmet Fatih Yavuz
06.01.2019, 12:51
Abdülkadir menejer olayından bağımsız, 2 yıldan fazla süredir ümit vaat eden en iyi 20 genç içinde.
Yani Avrupa nın radarına gireli çok oldu.
Rakamlar abartılı olabilir, menejer bu kısmını maniple etmiş olabilir.
Ama Avrupa da Abdülkadir için zaten hazır bir reklam yapılmış.

Kaç tane altyapı oyuncusu FIFA sitesinde ilk sırada, 17 yaşında yeni Messi olarak reklam edildi?

Abdülkadir i adamlar uzun zamandır takip ediyor.
Biz yeni fark ettik. :)

artvints
06.01.2019, 13:34
burası başakşehir değil. bu klüpten oyuncu almanın şartları var. buradan hazır oyuncu çıkmalı. alıp yetiştirilecek, sağa sola kiralanacak, yedek oturtulacak oyuncu satışları yapmamamız lazım. giden oyuncu direk oynayacak. klübü bu standartlara ulaştırmak yönetici ve hocaların işi.

Adem Erdoğan
06.01.2019, 13:46
30 milyon euroya kendimizle özdeşleştirdiğimiz bir takıma satmak harika olur tabi ki fakat önce can.

Apo bu takımın nerdeyse yarısına tekabül ediyor sahada. 1.5 sezondan erken satılmamalıdır, bana kalsa en az 5 sene satılmamalı da ekonomik durum müsade etmiyor.

batuhanTs
06.01.2019, 14:22
Kimse 27 milyon pound filan vermez birak poundu 15 20 milyon euro veren varsa direkt olarak satilmali

Oruç
06.01.2019, 15:52
Futbol aklını geliştirmek istiyorsa, futboluyla isminden söz ettirmek istiyorsa Sosa gibi, JP gibi adamların paçalarına yapışmalı. Burak gibilerin değil. Yapma evlat. Bırak şu abi muhabbetlerini. Yazık etme gençliğine.

Oğuz B.
06.01.2019, 17:02
https://pbs.twimg.com/media/DwOzpbeX4AYRP1J.jpg

Abdülkadir Ömür'ün açıklamaları

Kampta altyapıdan gelen birçok oyuncu bulunmasının kendisini çok mutlu ettiğini belirten Abdülkadir Ömür, "Bu durum bizim hayalimizdi. Bu nedenle çok mutluyuz. Aile ortamımız var.Yeni gelen arkadaşlarıma yardımcı olmaya çalışıyorum Abilik yapmıyorum. Yusuf abi, Kamil abi bu misyonu üstleniyor. İnşallah birçoğu burada kalabilir. Elimizden geleni yapacağız. A Takıma ilk çıktığımdan beri geleceğimle ilgili sorular soruluyor. Burada bazı başarılar elde etmek istiyorum. Burada başarı elde etmeden Avrupa'ya gitmek gibi bir durumum yok. Önceliğim Trabzonspor ama Avrupa'da oynama hayalim var, ben de inşallah bir gün orada oynarım. Sahadaki karakterinden dolayı küçüklüğümde beri Iniesta'yı örnek alıyorum. Futbolcularla tartışmayan karakteri gözüme çarptı. Bazı insanlar oyun stili olarak beni Messi'ye benzetiyorlar. O dünyanın en iyi futbolcusu ona benzetilmek inanılmaz bir şey. İnşallah ona benzetilmeye layık olabilirim. Hayalim burada başarılı olup daha sonra Avrupa'ya gitmek" dedi.

Genç oyuncumuz, Liverpool'un kendisini transfer etmek istediğiyle ilgili sorulan soruya, "Liverpool çok önemli bir kulüp. Dünyada en başta gelen kulüplerden biri. Bu durum öncelikle kulübümüzün değerlendirmesi gereken bir şey. Kulübümüz onay verdiği takdirde bu görüşmeler yapılabilir. Bizim elimiz kolumuz bağlı, kulüp git derse gideriz, kal derse kalırız. Bu yıl çok iyi gidiyoruz, şampiyonluk yolunda ilerliyoruz. Önümüzde çok kritik bir Başakşehir maçı var. Başakehir maçından önce Balıkesirspor ile oynayacağımız kupa maçımız var. Kupada finale kadar gidebiliriz. Kupada uzun süredir başarı elde edememiştik. Maç maç gidiyoruz. Balıkesirspor'a karşı ilk maçta iyi bir sonuç elde edip rövanşa avantajlı çıkmak istiyoruz. Başakşehir maçı çok çok önemli. Altı puanlık bir fark var, takımdaki birçok oyuncu bize tecrübe aktarıyor, genç bir takımız ama sahada elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Sahada da sonuç almaya başladık. Zevk veren bir futbol oynamaya başladık. Taraftarımız da bizi yalnız bırakmayacaktır. " cevabını verdi.

Abdülkadir Ömür, Burak Yılmaz ile ilgili gelen soruya şu cevabı verdi: "Burak abi ile birlikte geldiği günden beri abi-kardeş ilişkisine sahiptik. Trabzonspor için hayırlısı oldu. Her zaman konuşuruz, saha dışında pek bir etkisi olduğunu düşünmüyorum, benim işim sahada. Sadece dışarıda abi-kardeş olarak devam ederiz."

Abdülkadir, ilk yarıdaki en güzel golü Sosa'nın Fenerbahçe'ye attığı gol olarak belirledi.

Altyapıdan gelen bir oyuncu olarak takıma yeni katılan oyuncuların heyecanını anlayabildiğini dile getiren Abdülkadir, "Altyapıdan bu kadar çok oyuncuyla kampa gitmek her kulübün yapabileceği bir şey değil. Trabzonlu çocuklar her şeyiyle mücadele etme ruhuna sahiptir. Taraftar da bize inanmaya başladı. İnşallah onların güvenini boşa çıkarmayacağız" dedi.

Saint Castillo
06.01.2019, 20:21
"Beni ben yapan Trabzon Spordur" Dikkat etmelisin, insanların gazına gelmemelisin sen daha sen olmadın.

Vkgz
06.01.2019, 20:44
Liverpool yada benzeri bir transferi efsane olur . İyide olur burada gelişim sağlayamıyor bence . Daha potansiyelli aslında .
Benfica haberlerinden birşey çıkmadı bakalım bu sefer olacak mı .

r9emre
06.01.2019, 21:50
Basin toplantisini dinledim. Bu cocuk en az 2 sene hic bir yere gidemez. Mental olarak hazir degil. Insallah bu 2 senede hep ileriye gider, kendini gelistirir. Hem bize hem kendisine bir seyler katar.

emre6117
06.01.2019, 22:48
bizi şampiyon yapmadan yusufla beraber gitmeyeceklerne ben eminim.inşallah fatih tekke ve gökdenizde yaşanan süreçler bu iki güzel karaktere sahip oyuncumuzda yaşanmaz.a.kadirin ederi enaz 20 miyon eurodur.30 milyon gibi rakamlar bu çocuk için öyle şaşılacak rakamlar olmayacaktır yeterki biraz avrupa maçları ve milli takım görsün.cengiz kaça gitti sonuçta.a.kadir eminimki cengiz ünderden dha fazla potansiyeli barındırıyor.

yazıkoldu
06.01.2019, 23:38
satılık değil kardeşim, isterseniz 500 milyon euro verin.

Oğuz ZEYTİN
06.01.2019, 23:38
Trabzonspor oyuncu yetiştirme ve alımı kadar satışını da planlamalı. Başkanın bugünkü açıklamasında müşteri seçmesini bir şekilde anlıyorum. Ancak kulübe su alamamaktan şikayet etmesi aklıma gelince, gerçekle bağdaştırmadım.

O nedenle Trabzonspor yöneticileri, ödeme sorunu kaynaklı transfer yasağı veya Avrupa kupası men cezası ile karşılaşacaksa, bir de gelir yaratamamaktan yakınıyorsa futbolcu satmayıp ne yapacak?

27 Milyon Sterlin ciddiyse düşünülmelidir. Bu bir kapıdır. Devamında Yusuf'u, Hüseyin'i, Majid'i veya diğerlerini de o kapıdan uğurlayacak bir model kurulabilir. Tabii bu esnada sportif hedeflerden geride kalınmamalı. Yani "sezonu erken açmayalım diye Avrupa kupalarına gitmek istemedik" diyen vizyonsuzlara kulak asılmamalı.

Emre Veli
07.01.2019, 15:53
"Beni ben yapan Trabzon Spordur" Dikkat etmelisin, insanların gazına gelmemelisin sen daha sen olmadın.Güzel bir tespit.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bingolts
07.01.2019, 16:47
Basın toplantısında zihinsel olarak kendini geliştirmesi gerekir. gittiğin yerde adamı yeler dikkat etmelisin. Olgunlaşması lazım yaşı çok genç

trbzonsporlu
11.01.2019, 00:45
"Beni ben yapan Trabzon Spordur" Dikkat etmelisin, insanların gazına gelmemelisin sen daha sen olmadın.

bencede güzel tespit.
abdulkadir cok yetenekli ama son haftalardaki konya ve rize macları hariç maca agirligini koydugu bir mac olmadı bu sene. gecen yıl daha formdaydı. ikinci devre bıraktıği yerden devam eder inşallah

r9emre
11.01.2019, 06:22
25-30 milyon euro bir bonservis getirebilmesi icin en az 10 gol 10 asistlik bir sezon gecirmeli. Bence en az 1,5 sene daha bizimle.

Mehmet Fatih Yavuz
11.01.2019, 08:41
Sadece futbol oynamayı severek, isteyerek çalışmaya, tekrar etmeye devam etsin.
Para zaten kendiliğinden gelecek.

Çok büyük futbolcu olarak.

Yalnız o İstanbul'un züppelerinden uzak durması lazım.
O hayat yer bitirir adamı.

İlker Yazıcıoğlu
11.01.2019, 09:13
Vücut çalış, güçlen, her idmandan sonra 1,5 saat şut çalış...

Yabancı dil öğren...

Sporcu ol...

O kadar gelişime açık bir alan ki Futbol...

Yusuf Yazıcı'nın faydalandığı mentorlar, psikologlar var...

Abduş da o işlere girmeli artık...

Umarım bu yola giden araçlardan faydalanıp max. verim alırsın...

Devamında kariyer ve para geliyor zaten...

OFLU
11.01.2019, 12:22
Bir sezonda 25 gole katkı verdiğinde o paralar konuşulur. Bence bu potansiyel sende var çocuk.Bu yıl şöyle 8 gol 10 asist hiç fena olmaz mesela.

Harun-61
11.01.2019, 12:29
Vücut çalış, güçlen, her idmandan sonra 1,5 saat şut çalış...

Yabancı dil öğren...

Sporcu ol...

O kadar gelişime açık bir alan ki Futbol...

Yusuf Yazıcı'nın faydalandığı mentorlar, psikologlar var...

Abduş da o işlere girmeli artık...

Umarım bu yola giden araçlardan faydalanıp max. verim alırsın...

Devamında kariyer ve para geliyor zaten...
Sahsi kanaatim kulüp bu konuda ciddi destek vermesi lazim.
Bu cocuk'dan sen 25-30 mil € bekliyorsan daha fazla yatirim yapman lazim.
Tut 1-2 tane ekstra hoca, hem yabanci dil calissin hemde özel antramanlar ile kendini gelistirsin.

Gökhan Balcı
11.01.2019, 13:37
Beni ben yapan trabzonspordur sözü bence olmuşluğun değil içinde bulunduğu konumu temsilen söylenmiş bir şey. Şahsen ben o çocukta öyle bir olmuşluk sendromu göremiyorum

Selim Çoban
11.01.2019, 17:22
Sevgili abdüş buraktan uzak durursun umarım. Senin için iyi bir rol model değil.

emre6117
11.01.2019, 21:20
Bir ara fatih tekke sahip çıkıyordu bu çocuğa.ne ara burak artışın takılma başladı.yusuf yazıcının yolundan gitmeli.bn a.kadırın burak ile hiçbir ortak yönünün olmayacağı fikrindeyim.

artvints
11.01.2019, 22:11
bir türlü hızını alamıyor, sanki geçen sene çok daha çabuktu, ya da gözümüz alıştı.

Tuğrul
11.01.2019, 22:49
Ceza sahası içine daha çok gidiyor, savunma arkası koşularını daha çok yapıyor.

Bu pozisyon etkinliği açısından üstüne koyduğu artı özellikler.

Fakat ön tarafta top tutmamızı sağlayacak aktifliği pek yok onun için topla daha çok buluşmalı, oyuna hükmetmeli.

Markaj altında sinik bir görüntü vermemeli oyundan düşmemeli.

Bazen de oyunda çok stabil duruyor. Nereye koşacağını, nasıl pozisyon alacağını bilmiyor.

Atıyorum kademe yapılacak bir savunma belirtisi yoksa daha çok yaratıcı olmalı. Hep geriye oynama isteği var bunu törpülemeli.

Vkgz
12.01.2019, 22:39
Geleceğini çok merak ediyorum.
Teklifler var deniyor
Avrupa'da oynamak istiyorum diyor
Bir yeteneği var şu an iniş çıkışlı
Ekşi sözlük vb. Bakınca o fiyatlara inanan pek yok.

Bakalım kendisine güzel bir yıl diliyorum . Gelişetek büyümesi dileğiyle .

bilgehan83
13.01.2019, 03:59
Kişisel gelişim konusunda çok geride ve bu futbolunu kötü etkiliyor sorumluluk sahibi olmalı öyle davranmalı ama henüz daha bir çocuk gibi davranıyor bu konuda kulüp iyi bir yaşam koçu bulmalı çocuğa

serdaracıl
17.01.2019, 11:17
Asist harikaydı. Çalışmayı bırakma, çok iyisin

kadeng
17.01.2019, 11:32
yeteneklerini göz önünde bulundurursak, dün cok kötü oynadi. ve sezonu'da bana göre iyi gecmiyor.
cok daha iyi olabilir, olmalida. bir dokunusla (assist) veya golle benim gözüm doymuyor acikcasi. malesef hala cok top kaybi ile oynuyor..genel performansini belli bir standarda cekmezi gerek. onun üzerine ekstra seyler koyulabilir. kullandigi toplarin cogu faydasiz, gereksiz yerlere pas veya pas hatasi olunca, gol atmis beni cok da ilgilendirmiyor.

yusuf yazici icin de aynisi gecerli. zaten onun icin bunu söylenler cok. futbolu basit oynamak da zorluk cekiyor bizim arkadaslar.
yani demek istedigim.. bazi pas hatalarini kendisini yakistiramiyorum. hele ki kendisinin futbol zekasinin yüksek oldugu kaanatindeyim..

eger bir gün liverpool da oynacaksa cok daha iyi olmazi gerek. potansiyeli var..inaniyorum

yazıkoldu
17.01.2019, 11:35
liverpoolda ilk 11 oynayan Şakiriden çok daha iyi olacak.

TSemih61
17.01.2019, 21:20
Dün çok kötüydü. Bazen ritimli ve dengeli bir şekilde top sürüyor bazen de resmen sürdüğü topun arkasında kalıyor topu ittiremiyor adam. Fizik-kondisyonla alakalı olduğunu düşünüyorum bunun.

Bazı pozisyonlarda da topu çok ayağında tutuyor, bunun üstüne kendine güveni olmadığı ve ikili mücadeleye girip kendini yıpratmamak için rakipten uzaklaşana kadar geriye doğru sürüyor topu. Bu çok amatörce bir görüntü. Yapman gereken ikili üçlü pas alışverişlerine girmen, ver topu ileriye koşu at bu kadar basit. Takımı kısır bir oyuna sokuyorsun boşuna bu hareketleri yaparak. Topu ayağında fazla tutarak sorumluluk almış veya takıma yardım etmiş olmuyorsun.

Bir de şu pas olayını halletmesi lazım artık, topların hızını bir türlü ayarlayamıyor, genelde çok yavaş kalıyor ve top seke seke gidiyor. O top kararında ve bizim oyuncunun kullandığı ayağına göre net bir şekilde gitmesi lazım, oyuncuları hep sıkıntıya sokuyor Abdülkadir'in pasları. Artık yakışmıyor bu tip görüntüler bir şekilde çözüm bulması lazım. Dün Berkay Safa bile girdiği gibi çok güzel ve tam kararında bıraktı topu Pereira'nın önüne o heyecanına rağmen hem de.

Bunları geçen sene halletmesi lazımdı aslında niye üzerine koyamıyor bu çocuk anlamak güç.