PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : #BordoMaviNet16Yaşında | İyi ki Doğdun BMN... Nice Yaşlara...

Kaya
16.07.2015, 18:16
Taraftarlığın tribünde başlayıp tribünde bitmediğini kanıtlamak için çıktığımız bu yolda artık vakit koşmak vaktidir...

Bordo neredeyse, orada mavi oluvereceksin apansız...

Yılmak yok! Yorulmak yok!

Hayde! Yol senin... Adınla yaşa!

http://www.bordomavi.net/bmn.jpg

Oğuz B.
16.07.2015, 18:19
Kutlu olsun..

Burak DERELİ
16.07.2015, 18:53
İyi ki varsın BordoMavi.Net

Yiğit Gayretli
16.07.2015, 18:56
Trabzonspor'a dokunmanın en kolay ve zevkli yolu...

İyi ki doğdun, iyi ki varsın...

Faruk BERBER
16.07.2015, 19:00
Ben de 8 yıldır bu samimi ortamın, bu sıcak ailenin bir parçasıyım.

İyi ki tanışmışım BordoMavi.Net ile.

Kubilay ŞAHİN
16.07.2015, 19:11
Nice senelere..

esra61
16.07.2015, 19:21
Bu ailenin bir parçası olduğum için mutluyum.
Nice yıllara BMN :)

Alper Calik
16.07.2015, 19:26
Nice yıllara BMN.

Oktay AKKUŞ
16.07.2015, 19:28
Pasta kesmiyor muyuz :)
Nice senelere ;)

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Külünkoğlu
16.07.2015, 19:32
Kıymetliydi ve hep kıymetli olacak burada olmak.

Yaptıklarına bakınca Trabzonspor camiasında ne denli büyük bir açığı kapattığını görmemek imkansız.

Bir de bana kattıkları var ki ömrümün sonuna kadar teşekkür etsem borcumu ödeyemem.

İyi ki doğdun BordoMaviNet.

Adem Akyüz'
16.07.2015, 19:36
Her zaman önce Trabzonspor diyenlerin yeri. Katıldığım ilk andan beri gururla yer aldığım ve her zaman da yer alacağım, güzel insanların olduğu yer..

BordoMaviNet16Yaşında ! Kutlu olsun..

Kolpacı
16.07.2015, 20:04
Nice senelere , ayrıca Vecihi Hürkuşun da vefatının dönümü imiş.

Murat'
16.07.2015, 20:07
1999'dan 2011'e kadar gerçekten büyük bir ivmeyle büyüdü forum, o tarihten beri de maalesef düşüyor.

A. Günaydın
16.07.2015, 20:15
16. senenin şerefine BMN Bursa olarak toplanıyor muyuz? :) Şaka şaka..

Nice birlikte senelere arkadaşlar.

kani6161
16.07.2015, 20:50
Yani tvde öğrenmiştim haber yapılmıştı... tam hatırlamıyorum hangi kanaldı... ama yanılmıyorsam Ogün ve Abdullah gitmişti o günlerde.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SenolDurgun
16.07.2015, 21:56
9 yıl önce tanıdığım, "misafir" olarak da olsa sürekli takip ettiğim, bazı Üyelerinin vizyonunu taktir ettiğim BMN iyi ki varsın.

Saç baş yolmayacağımız, ümitlerimizin gerçeğe dönüştüğü, keyfinin baki olacağı nice senelere

Sent from my iPhone using Tapatalk

Emre İskender
16.07.2015, 23:42
16 yasinda Kaya gibi saglam temellere kurulan
Bildiri ve Metin leriyle camia ya yol gösteren
Yiğit adamlar barındıran
Uğur lu Limani
Bütün üyeleri bütünleşmiş Uyeleriyle
Bordomavi.net iyki dogdun...

İnfantino
16.07.2015, 23:46
Nice senelere =)

Sibel
16.07.2015, 23:57
16 yasinda Kaya gibi saglam temellere kurulan
Bildiri ve Metin leriyle camia ya yol gösteren
Yiğit adamlar barındıran
Uğur lu Limani
Bütün üyeleri bütünleşmiş Uyeleriyle
Bordomavi.net iyki dogdun...

Halkın sesi olarak konuşuyorum:
16 yıl önce daha ÜYEleri yokken ve yavaş yavaş ÜYEleri gelirken sevgili BMN nerden bilecekti bu kadar güzel bir AİLE olacağını?
ÜYE ler oldukça BMN büyüyecek. Kavga eden ÜYEler
sevimli ÜYEler
sevimsiz ÜYEler
bilen ÜYEler
bilmeyen ÜYEler
mutlu ÜYEler
mutsuz ÜYEler
...
tamam daha fazla devam etmiyorum:)
İyi ki varsın Bordo mavi.net.
Hayatıma dokundun. Hem acı hem tatlı. Hem mutluluk getirdin bana hem gözyaşı. Her şey için canın sağ olsun.
Ve her daim iyi ki varsın.

Yiğit Gayretli
17.07.2015, 00:05
Doğum günü hediyemizi de Trabzonspor'dan aldık :)

Berke6198
17.07.2015, 00:06
11 yaşında dahil oldum bu değerli platforma.

Ve her gün yeni yeni birbirinden değerli pırlanta gibi insanlarla tanışmaya devam ediyorum. Çok küçükken, çocuk sayılacak yaşta, çok büyük abilerimle tanıştım. Sayısız abiler edindim, bir sürü kardeşimle tanıştım, değeri biçilemeyecek kardeşler elde ettim. Bunların yanında değeri biçilemeyecek kadar ablalarımla ve kız kardeşim diyebileceğim insanlarla tanıştım.

1 yıla yakındır da bu platformun yöneticilik görevini üstlenmeye çalışıyorum. Farkındalık konusunda, gelişimime katkı konusunda ve Trabzonspora duyulan karşılıksız sevgi konusunda BordoMavi.Net benim için dünyanın en büyük ayrıcalıklarından biridir.

Daha birlikte nice güzel yıllara İnşallah...

Allah Trabzonsporu BMN'siz bırakmasın. Trabzonsporun iyi ki BordoMavi.Net'i var. Nice yaşlara...

DeAgLeMaNyAq
17.07.2015, 00:07
Nice senelere...

Mollasalihoğlu
17.07.2015, 00:31
Trabzonspor için hizmet etmenin ne kadar keyifli olabileceğini öğrendiğim yerdir BMN

varolsun!

U.Sadıkoğlu
17.07.2015, 01:02
BMN ne yazarsın ne çizersin ne düşünürsün bilmem ama BMN'yi yaşayan bir bünyeye ve ruha sahibim... Trafikte giderken bir aracın plakasında bile bu harfleri yan yana görünce aklıma derin düşünceler gelir burada edindiğim mükemmel arkadaşlıklar öz abi gibi tanıyıp sevdiğim saydığım abilerim onlarla yaşadığım anılar canlanır gözümde... Gittiğim deplasmanlar gelir bin bir çileyle astığımız pankartlar yürüdüğümüz yollar BMN'nin duruşuna leke sürdürmemek için yaptığımız faaliyetler gelir...

Sayfalarca karalarım burası için tanıştığım her bir arkadaşım, abim, kardeşim için Trabzonsporlu olmayı öğrendim burada Trabzonspor'u benim gibi gerçekten çıkarsız gönülden seven.. Şafak sökene kadar sadece Bordo-Mavi renkler için kafa patlattığım insanlar tanıdım burada karamsarlığa düştüğümde sırtımıza vurarak bugünlerde geçecek deyip kendisi karamsarlığının boheminde boğulurken bizlere umut ışığı olan abiler tanıdım..

Trabzonspor'a hizmet etmek dedim ya burada yaptığımız hiç bir iş için pişman olmadım 2004'ten beri yeri geldi buranın demirbaşlarına büyük sıkıntılar yaşattım ama ne onlar bana sırtını döndü ne ben onların arkasından elimi çektim doğru yerde olduğumu daha 14 yaşındayken biliyordum.. Bugünde biliyorum ve buranın değerini ilk gün yaşadığım o heyecanla bildiğim gibi biliyorum...
Burada bulduğum sıcak ortamı hiçbir zaman kaybetmemek ve Bordo Mavi Net'te öğrendiğim taraftar almaz verir lafzının icraate geçirildiği 1999 senesinden bu yana çabaladığımız bu aile için terimin son damlasına kadar emek vereceğim..

Hepinizi çok seviyorum.. İyiki varsın BordoMavi.Net...

guci 29
19.07.2015, 20:15
Her şey seninle başladı. :) 2006'dan beri seninleyim. O yıllar çok güzel ve çok özeldi.:)

Yeni yaşın kutlu olsun pampa:p

:tsira5:

Muhammet YILMAZ
19.07.2015, 22:25
Forumdan bir ablam oldu, bir takım dolusu abim oldu ve bir sürü abi, adam gibi adamlar tanıdım :)
İyiki varsın BordoMavi.Net :alkış:

Külünkoğlu
20.07.2015, 08:31
Şunları yapan http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=31154 başka bir takım taraftarı olsaydı el üstünde tutulur yerlere göklere koyulamazdı.
Bizim Trabzonsporlular da "onlar yapar abi" derdi.

Gel gör ki doğum gününde teşekkür için bile mesaj yazılmaz böyle bir gruba.

O organizasyonlara katkın da olmamış olabilir, ama onlar Trabzonspor taraftarlığı adına yapıldı yani senin benim adıma.
Yüzsüzlük diyoruz yönetimlere yöneticilere bizim taraftar olarak yaptığımız ne ?

Var mı bir asil duruşunuz ? teşekkür etmenin saygınlığını, insanlığını ve erdemini atın bir kenara!

Aman yazmayın incileriniz dökülür, sakın teşekkür etmeyin ayıplanırsınız, aman ha aman...
Bakmayın bakışlarınızı çevirin, okumamış gibi yapın bu satırları, hah şimdi sizden delikanlısı sizden adamı yok, hadi devam hadi buyrun iyi forumlar canlarım iki makas alırım yanaklarınızdan...

Fatih BALTA
20.07.2015, 08:33
Türkiye'nin her bölgesinde tanıdık abilerim, kardeşlerim var BMN sayesinde. İnşallah hep birlikte daha güzel nice senelere.

AdemS
20.07.2015, 09:15
2006 yılında üye olmuşum BMN'ye.

Özellikle İstanbul'da görev yaptığım zamanlarda katılmış olduğum BMN organizasyonlarında, bu grubun içinde bulunmuş olmanın mutluluğunu hep yaşadım.. Yaşıyorum..

Sosyal medya karşısında bütün gücüyle direnen bir forum var karşımızda, umarım böyle devam eder..

İyi ki varsın BMN, emeği geçen herkese teşekkürler..

S.ÖZKAN
20.07.2015, 09:49
Yalnız TS li olmaktan beni kurtaran BMN ye çok teşekkürler

Faik Yılmaz
20.07.2015, 10:15
Güzel dostluklar....

Seviyeli muhabbetler..... ( istisnalar hariç)

Hayırlı organizasyonlar....

daha ne olsun...

Cengiz Çubukcu
20.07.2015, 12:34
2. ailem , iyi ki varsın Trabzonspor iyi ki varsın BMN...

Badaloğlu
20.07.2015, 18:29
1999 yılından beri mensubu olduğum bu oluşum sayesinde nice arkadaşlıklar, dostluklar, kardeşlikler edindim. Taraftarlığın sadece tribünde olmak olmadığını bu oluşum sayesinde öğrendim. Bu oluşum sayesinde Trabzonspor'a gerçek manada fedakarlığın nasıl yapılacağını öğrendim. Bu oluşum sayesinde Trabzonspor'un geleceğine oy vermeyi öğrendim... Bu oluşum sayesinde kardeşten ileri tanışıklıklarımız oldu...

Gene bu oluşum sayesinde bordomavi renklere gönül vermiş ya da vermiş gibi görünen nice çıkarcılar , nice şerefsizler, nice kahpeler, nice puştlar Trabzonspor'u kullanıp bir yerlere gelmek isteyenler asalaklar tanıdım...

Çok şükür bu zamana kadar dostluk, kardeşlik, arkadaşlık, samimiyet ve Trabzonspor'un tarafında olmaya çalıştık. Diğer konular hayatımızın hiçbir döneminde bizi cezbetmedi. Haliyle bordomavi.net'in bu tip şahısları bünyesi bir türlü kabul etmedi. Bu bünye zaman içerisinde puştları, yavşakları, çıkarcıları sistem dışına itti. Bordomavi.net'in bunca yıl ayakta durmasının tek nedeni temelinde sevgi, samimiyet, kardeşlik, almadan verme özelliği var...

Trabzonspor varsa, bordomavi.net var. Trabzonspor yoksa, bordomavi.net'in olmasının bir manası da yok! Bende bu vesile ile gerçek manada Trabzonspor'un hizmetinde olan bordomavi.net'in 16. yaşını kutluyor, sonsuza kadar yaşamasını yüce mevladan diliyorum...

Kaya
20.07.2015, 20:01
Sosyal medya karşısında bütün gücüyle direnen bir forum var karşımızda, umarım böyle devam eder..

Bu çok kıymetli bir yorum ve tespit...

Bunu hep birlikte yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz inşallah...

Yaşar
20.07.2015, 21:23
Bu kadar güzel renktaş ile ayni ortamda bulunmamı sağlayan, cok degerli insanları tanımamı sağlayan, Trabzonspor taraftarının en önemli sesi olan BMN nin kuruluş yıldönümünü tebrik ediyorum. Inşallah hep beraber nice seneler görürüz.

Courage
20.07.2015, 22:30
bu güzide platformun kuruluşundan ,halihazırda yaşatılmasına kadar emeğini esirgemeyen tüm kardeşlerime minnettarım.

İyi ki varsın BMN ve onu vücud eden fedakar dostlar!