PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bence Trabzonspor Düşmeyecek

Seyit Hoca
07.11.2006, 08:49
Oynadığımız futbolla kesinlikle ligde kalacağımıza inanıyorum...Gs , Bjk gibi ofansif oynayan takımlar mutlaka olacaktır.Fb ve Manisa yı rahat yeneceğimizi düşünüyorum.Kendi sahamızda da 3 maç alırsak kesinlikle ligde kalırız...TS ligden düşmez.....

İslam Sezer
07.11.2006, 08:53
böyle bir başlıkta mı görecektik burda?vah ki ne vah:eek:

Dursun Ali Bahçekapılı
07.11.2006, 08:53
Nasıl bir başlık bu.Trabzonspor'un Büyüklüğünü anlamamış mı bu ardadaş

Naim
07.11.2006, 08:54
Oynadığımız futbolla kesinlikle ligde kalacağımıza inanıyorum...Gs , Bjk gibi ofansif oynayan takımlar mutlaka olacaktır.Fb ve Manisa yı rahat yeneceğimizi düşünüyorum.Kendi sahamızda da 3 maç alırsak kesinlikle ligde kalırız...TS ligden düşmez.....

Trabzonspor?
Ligden Düşmek?
Sen?
Hazım Problemi??
Cehalet?

DİNÇ
07.11.2006, 08:55

Başka açacak konu mu kalmadı....
Ne demek Trabzonspor düşmez....
Önce yazdıklarımıza dikkat edelim...
Bahsi geçen takım Trabzonspor...

Sevgi
puan tablosuna aşağıdan yukarı bakmaya başlayınca böyle oluyor :D
Düşmesekte alt sıralardaki rakiplerimizle heycanlı puan hesaplaması içinde oluruz :)

ibrahim_yattara
darbe istiyorum!!

yönetim taraftarın eline geçsin...

Çakır
07.11.2006, 08:56
Trabzonspor taraftarı böyle bir konuyu tartışamaz. Şu anda puan sıralamasındaki yerine bakarak kimsenin Trabzonspor'u küçültecek tavır sergilemesine izin veremeyiz. Başlık kilitlenmiştir.