PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Schalke'li Taraftarların Protestosu Trabzon'da

Gökhan Bozyiğit
06.11.2006, 21:00
Arkadaşlar geçen okuduğum bir haber takımımızın son haftalardaki durumunu aklıma getirdi. Bakın Schalke'li taraftarlar takımlarının kötü gidişini nasıl protesto etmiş...

"Schalke taraftarları yarın Bayern Münih ile oynanacak önemli lig maçında, kulübün kuruluş yılı olan 1904'ten esinlenerek, 19. dakikanın 4. saniyesine kadar tezahürat yapmama kararı aldı.

Kararın Hamit ve Halil Altıntop Kardeşler'in de formasını giydiği takımın gidişatından memnun olmayan üç taraftar derneği tarafından ortaklaşa alındığı bildirildi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan teknik direktör Mirko Slomka, "Evinizde oynayacağınız bir maçta 19 dakika seyirci desteğinden yoksun olmak hoş bir şey değil. Ancak aldıkları kararı kabul etmek zorundayız" dedi.

Sezona büyük umutlarla başlayan Schalke, UEFA Kupası ve Almanya Kupası'ndan henüz ilk turda elenmiş, ligde de 3. sırada olmasına karşılık, geçen hafta Stuttgart'a 3-0 yenilmişti. "

kaynak: http://www.hurriyet.com.tr/spor/5372772.asp?gid=71

Salih61
06.11.2006, 21:01
Bizim taraftar zaten tezahürat yapmıyor ki yani ama bir protesto olacaksa stadda arkamızı dönelim derim ben...

28TS61
06.11.2006, 21:04
Bizim taraftar zaten tezahürat yapmıyor ki yani ama bir protesto olacaksa stadda arkamızı dönelim derim ben...

haklisin tezahurat zaten yok
sirtimizida donmeyelim
bence 10dk cekirdek citlatmayalim stad daha sessiz olur ozaman

Kasım Hilal
06.11.2006, 21:04
Bence de stadda sırtını dönmek makul..
Daha güzeli saçma gelebilir ama kafamıza kese kağıdı geçirelim. (ben de geçirelim diyorum, vallahi maçta olamayacağım)..
Bizi ne hale götürdüklerini anlasınlar..

Harun
06.11.2006, 21:07
üç taraftar derneği tarafından ortaklaşa alındığı bildirildi.

Herşey burda gizli.

altancakular
06.11.2006, 21:09
bu taklit olmaz mı
arkadaşlar

Gamze
http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=518380&postcount=42
http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=518458&postcount=48

maç sırasında ben bu mesajları bir ilk yapmaya ne dersiniz başlığı altında yazmıştım...böylesine güsel bi organizasyonu TS tribünlerinde gerçekleştirmek mükemmel olurdu!!

Salih61
Ya da en eski tezahüratımızı yapalım hatırlayan var mı?

HEYYA HEYYA HUNGAAAAA HUNGAAAAA :)

Gökhan Bozyiğit
06.11.2006, 21:33
Ya da en eski tezahüratımızı yapalım hatırlayan var mı?

HEYYA HEYYA HUNGAAAAA HUNGAAAAA :)

Eski tezahuratları yapsak da Trabzonspor keşke o yıllardaki haline dönse, ah ah.

Artık protestoyla veya başka şekilde bir şeyler yapmanın zamanı geldi de geçiyor, takımımız gözlerimizin önünde eriyor.

Salih61
06.11.2006, 21:35
Eski tezahuratları yapsak da Trabzonspor keşke o yıllardaki haline dönse, ah ah.

Artık protestoyla veya başka şekilde bir şeyler yapmanın zamanı geldi de geçiyor, takımımız gözlerimizin önünde eriyor.
Ben Özledim Şahsen gerçekden çok güzeldi hele ki Letonya temsilcisi ismini unuttum o maçta yaptıgımız tezahüratları neydi beeeee 3 gün sesim çıkmadı ama deymişti nerde o güzelim taraftar

BDiler61
06.11.2006, 21:51
tezahurat zaten yok bizim stadda futbolcular protesto ettiğimizi anlamaz arkamıza dönmek daha mantıklı(çılgınları ayrı bir yere koyuyorum)

Salih61
06.11.2006, 21:52
İşte size bizim taraftar için güzel bir protesto maç boyunca çekirdek yesinler kabuklarını sahaya atsınlar :)

sweetrose
06.11.2006, 21:53
Herşey burda gizli.

Bizim taraftar grupları en fazla 5 dk ortaklaşa yapabilirler o işi... Kompleks diyorum başka bişi demiyorum..

Salih61
06.11.2006, 21:55
Bizim taraftar ve Protesto ya siz protesto yapsan bile yanında ki adam sana katılacak mı? ya sana tip tip bakacak ne yaptıgını anlamaya çalışacak ya da hiç oralı olmuycak bizim taraftar öyle az susun da maçı izliyim modundalar :(

sweetrose
06.11.2006, 21:58
Ehe kardeşim aynen dediğin gibi; protesto etmeye çalışacan yanında ki amca; ne protestosu oturun bakaym oraya? utanmay misiniz protesto etmeye? en iyi diyalog böyle geçer... Bence en verimli ve etkili protesto; maçın ilk yarısı susmak ve ikinci yarı Trabzonspor tarihine geçecek bir tribün şov yapmak..

Kasım Hilal
06.11.2006, 21:58
Vallahi eğer yapamazsak zaten boşa başarı beklemeyelim bizimkilerden..
Tabi ki birlik olup bir şey yapacağız..
Öyle ümitsizlik yok..
Taraftardan da ümit kesilirse vay bizim halimize..

Salih61
06.11.2006, 21:59
Ehe kardeşim aynen dediğin gibi; protesto etmeye çalışacan yanında ki amca; ne protestosu oturun bakaym oraya? utanmay misiniz protesto etmeye? en iyi diyalog böyle geçer... Bence en verimli ve etkili protesto; maçın ilk yarısı susmak ve ikinci yarı Trabzonspor tarihine geçecek bir tribün şov yapmak..Ya da siz Anarşükmüsünüz? diyecekler :)

sbay
06.11.2006, 22:00
bizim taraftar zaten bol bol çekirdek yiyo ne bağırması

sweetrose
06.11.2006, 22:02
Ya da siz Anarşükmüsünüz? diyecekler :)

ben onu yazacaktım şimdi? çünkü başımdan geçti böyle bir olay; alkışla protesto ederken yurdum insanı yapıştırdı damgayı; goministmisiniz siz? utanmay misiniz?:) şaka bir yana bu protesto kesinlikle yapılmalıdır..

Salih61
06.11.2006, 22:04
Bizim taraftar yapmaz aga yapmaz en fazla maça gitmezler organize birşey yapamazsın desen ki bilet bedava ama protesto yapacaz yine gelmezler anca küfür ederler zaten bir çekirdek bir de küfür eşittir Trabzonspor

okan6161
06.11.2006, 22:04
onlarda haklı kardeş çekirdekçi bir futbola taraftar ne yapsın taraftar bu zamana kadar çok bağırdı onlarsa sahada hala çekirdek çıtlattı şimdi karşılıklı çıtlatıyorlar

Salih61
06.11.2006, 22:07
ya hocam gitsin evinde çekirdek yesin hayret birşey ya normal hayatta çekirdek sevmeyen bir adam maçta nedense çekirdek yiyesi geliyor örnek arkadasım anlamadıgım maçlar mı çok sıkıcı geçiyor yoksa bizim millet işi ciddiye mi almıyor

bordoylamavi
06.11.2006, 22:09
eğe hakkaten öyle yapmışsa schalke taraftarları schalke 20 dakkada 2 go latıp 2 0 öne geçti. yani tezahüratsız dakikalarda. sonra durum 2 2 oldu yani tezahüratı dakikalarda pek istediklerini alamadılar sanırım. en güzeli boş tribün. açın avrupa yakasını bizimkiler de kendi kendine oynasın hem hiçbirimizin siniri bozulmaz. forumun uygun bölümlerinde avrupa yakası esprilerini konşuruz

Salih61
06.11.2006, 22:10
Abi en güzel Protesto nedir biliyormusunuz?
ÇEKİRDEKÇİ TARAFTAR İSTEMİYORUZ!!!!

hüseyin toraman
06.11.2006, 22:14
bence trabzondaki taraftarlar bilet alsın ama maça girmesin uyarı niteliğinde birdahakinede hiç gidilmesin

eren_61
06.11.2006, 22:44
bizim taraftar gurupları asla birleşmez.zaten bizdeki başarısızlığın nedenlerinden biri ve en büyüğü bu.kenetlenemiyoruz.birlik olamıyoruz

ismail-dede
06.11.2006, 23:18
içerdeki ilk maça karalar giyip gitmeli herkes katılmasada belli bir gurup sahaya arkasını dönsede yeterli olur galiba keşke bütün taraftarlar sırtını dönse sahaya büyük olay olur ama

sefa_61
06.11.2006, 23:38
bizim taraftar gurupları asla birleşmez.zaten bizdeki başarısızlığın nedenlerinden biri ve en büyüğü bu.kenetlenemiyoruz.birlik olamıyoruz abi bilmiyorum ama belki çaykur rize maçını izlemişsindir lig tv den. ben böle bir şey görmedim duymadım. bazı taraftarlar ayrı bazıları ayrı televizondan gelen tezahurat sesi ise uuuuuuuuuuuuuu aaaaaaaaaaaaaaaaa eeeeeeeeeeeeeeee iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii anladığım bunlar çözemedim ne dediklerini:mad:

Tunga
07.11.2006, 00:29
Daha önceden söylediklerimi tekrar edeyim:

1- Sahadaki takıma sırtını dönmek çok büyük bir ayıptır. Manasız, futbolcular tarafından bile farkedilemeyecek bir protestodur. Aman ha, bir daha asla!

2- Protesto önerim:
Maç öncesi futbolcular ısınırken, tek tek tribüne çağırıp yumruk şov yapıyoruz ya... İşte o bölümde Maraton başlayacak bağırmaya:
- Ali Kemal buraya yumruk havaya....
- Hami buraya yumruk havaya...
- Necati buraya yumruk havaya...
- Dozer Cemil buraya yumruk havaya...

Her biri için tek tek 3 kere de oleeey! diye bağıracağız. Hiç bir oyuncu ne tribüne çağrılacak, ne de yuhalanacak. Bence Schalke'nin anlamlı protestosuna benzer verebileceğimiz en iyi tepki budur.

Takıma sırt dönmek...? Sakın ha!

Maraton'un çağırdığı efsane oyuncuyu, hemen sonra kalearkası çağıracak. En çok gürültüyü rahmetli Dozer Cemil hakediyor bence, buna da dikkat edilse iyi olur.

ahmetansu61
07.11.2006, 00:48
valla cok güzel fikir. keşke bu düşünceleri tarftar dernekleri başkanlarına da iletebilsek.
ii düşünmüşsün kardeş. ben taraftar derneğiyle izliyecem başkana söyliyecem bu fikrini. kabul ederlerse bağırırz.

Hüseyin Çümen
07.11.2006, 00:54
arka dönmek çok kötü sakarya maçında herkes döndü ben dönmedim yapanları protesto için anlamadıım tamam maç boyunca tezahürat yapanlar döndü arkasını da maç boyunca azını açmayanlar bu protesto ya öle candan katıldılarki nefret ettim hepsinden
en son bejeke ye oynayıp 3-1 geri düştüümüz maçtan sora arkasını dönmüştü taraftar sora ogün gaza geldi maçı alıyoduk nerdese :D

fteotdgs
07.11.2006, 01:03
En guzel protesto maca hic gitmemektir. Bir tutturmusuz kendi egoumuzu sisirmekten oteye gecmeyen, mazohist bir soylem "hep destek tam destek". Bu yonetimin, teknik direktorten hala bir umudun varsa git destekle kardesim; kimse de birsey diyemez ama benim gibi bir umudun kalmamissa ve Trabzon'da yasiyorsan en iyi protesto o adamlar o makamlardan gidene kadar o maca hic gitmemektir.

eys_61
07.11.2006, 01:22
Protesto önerim:
Maç öncesi futbolcular ısınırken, tek tek tribüne çağırıp yumruk şov yapıyoruz ya... İşte o bölümde Maraton başlayacak bağırmaya:

Her biri için tek tek 3 kere de oleeey! diye bağıracağız. Hiç bir oyuncu ne tribüne çağrılacak, ne de yuhalanacak. Bence Schalke'nin anlamlı protestosuna benzer verebileceğimiz en iyi tepki budur.

Maraton'un çağırdığı efsane oyuncuyu, hemen sonra kalearkası çağıracak. En çok gürültüyü rahmetli Dozer Cemil hakediyor bence, buna da dikkat edilse iyi olur.

Yine protesto mevsimi geldi ne yazık ki.Seçenekler arasında en münasip olanı Tunga abinin önerisi ama bizim taraftar bunu becerebilir mi (aktif oyuncuları çağırırken yaşananlar ortadayken) daha da önemlisi mesajı alması gerekenler birşey anlar mı işte orası muallak :confused:

Mehdi
07.11.2006, 08:20
e ikincisi 19'uncu dakikanın 67'nci saniyesi yokki.:D

Gökhan Bozyiğit
07.11.2006, 08:23
Daha önceden söylediklerimi tekrar edeyim:

1- Sahadaki takıma sırtını dönmek çok büyük bir ayıptır. Manasız, futbolcular tarafından bile farkedilemeyecek bir protestodur. Aman ha, bir daha asla!

2- Protesto önerim:

Tunga abi çok güzel düşünmüşsün bu ve bunun gibi akıl dolu protestolar daha anlamlı ve etkili olacaktır. Daha sert protestolar, protestoya maruz kalan kişinin kendini savunmaya geçmesine sebep olup amacına ulaşamamaktadır(örnk. daha önceki protestolar).

valla cok güzel fikir. keşke bu düşünceleri tarftar dernekleri başkanlarına da iletebilsek.
ii düşünmüşsün kardeş. ben taraftar derneğiyle izliyecem başkana söyliyecem bu fikrini. kabul ederlerse bağırırz.

Ahmet dernek başkanlarına ulaşmak hiç problem değil, zaten onlarla çoğu zaman iletişim halindeyiz. Yeterki biz güzelce fikirlerimizi oluşturalım ve buna BMN olarak öncülük edelim.

demokles
07.11.2006, 08:30
ilk önce taraftar kendini protesto etmeli,taraftarın hiçmi hatası yok rize maçında rakip takımı alkışlayıp kendi evindeymiş gibi olmasını sağlayan ve maçı bırakıp haluk ulusoy posteri açan bu taraftarı protesto edin ondan sonra tıpkı galatasaray ve fenerbahçe maçındaki gibi stadyumda bayram ve cehennem havası estirerek trabzonsporumuzun bu kötü gününde yanında olun...

oskanonur
07.11.2006, 08:51
Bence de takima sirtini donmek cok gereksiz ve yersiz bir protesto sekli.Bir o kadarda anlamsiz.Tunganin fikrini katiliyorum, mumkun olan en kisa surede bu konuda biseyler yapip kendi sahamizdaki ilk lig macinda bu fikri hayat gecirelim.Ozellikle trabzondaki ve taraftar gruplarina yakin arkadaslar bu isi organize edebilir.

goldeneye61
07.11.2006, 09:23
protestto bencede arka doenrekolmamalı tunga baımızın dedıgı gıbıolmalıdır.ama bunuda bızım yapabılecegımız suphelldır.mesela takımımızı desteklemek cın ayaga kalkıp bagırdıgımda arkamdakıler otur otur,ststststst dıye seslenıyolar durun bır dakkada nedır yanı 1 dakka ayaga kalksanda sende baırsan desteklemek ıstıyoz olmuyor yaa.nasıl bır zıhnıyet kıı anlamadım gıtı.protestoyu yapacaksak herkese haber verılmelı derneklerın gorevlendırecegı kısılerde trıbununbelırlı yerlerıne koyulmalı kı ozamanda belkı...

Analyzer
07.11.2006, 10:46
Taraftarı tezahürat yapmazken Schalke 2-0 öndeydi. Tezahürata başladılar maç 2-2 oldu:D Ayrıca haftaya girerken Schalke'nin liderle arasında sadece 3 puanlık fark vardı. Ortalıkta protesto edilecek ne vardı tam belli değil.

Trabzonspor'lu futbolcuların protesto edilmesi olayına gelince. Sakarya maçından sonra bu forumda yüzlerce mesajda okudum. Maçta futbolcular ruhsuzdu v.s. diye. Ruhsuz filan değildi futbolcular. Çok koştular, uğraştılar. Futbol denen bu oyun 7 defansif oyuncu + 1 de kaleciyle ancak bu kadar oynanır zaten. Yunanistan bu taktikle Avrupa şampiyonu oldu demeyin, kalbinizi kırarım:)

İlla ki birileri protesto edilecekse kel Ziya ve yönetim protesto edilmelidir.

Kobalas61
07.11.2006, 10:55
biz organize hareket edemiyoruz
ne kadar fikir üretirsek üretelim
maalesef bunlar hayata kolay kolay geçirilemez

champions
07.11.2006, 11:00
bencede ziya doğan protesto edilmeli ziya bize defans yapsana diye olabilir mesela

galyanlim
07.11.2006, 11:54

samsunun maçına gittim eskişehirle oynadığı maça samsunlular aynı tezeruhatı yapıyorlor

Jester
07.11.2006, 11:55
Schalke'li taraftarların protestosu Trabzon'da

olacağına, önce;

Bilbao'lu taraftarların tezahüratı Trabzon'da

veya

Marsilya'lı taraftarların tribün şovu Trabzon'da

veya

Liverpool'lu taraftarların her maç sonu desteği Trabzon'da

olsa daha iyi olmaz mı?

Gamze
07.11.2006, 12:04
schalke maçını izleyeniniz var mı bilmiorum ama taraftar zaten ilk 20dakikadaki sessiz protestodan sora takımını maç bitene kadar bitmeyen tezahüratlarıyla desteklemiştir...çok da zekice bi iş olmuştur!!!

emre81
07.11.2006, 12:10
Valla bizim durum içler acısı zaten avni akerde 90 dakika tezahürat yapılmıyorki, biz protestoyu çoktan başlatmışız bile

Jade
07.11.2006, 12:12
lütfen meşhur protestolarınızı yıl sonuna erteleyin..farkında mısınız bilmiyorum ama 1-2 maç daha kaybedersek küme düşme potasına gireceğiz.. zaten ondan sonra da protesto edecek takım bulamayacaksınız. enerjinizi protestoya değil desteğe harcanız sanırım bizim için daha iyi olacak.

Özge
07.11.2006, 12:17
schalke maçını izleyeniniz var mı bilmiorum ama taraftar zaten ilk 20dakikadaki sessiz protestodan sora takımını maç bitene kadar bitmeyen tezahüratlarıyla desteklemiştir...çok da zekice bi iş olmuştur!!!

gamze bende izledim maçı müthiş tezahürat yaptılar yaptıkları protestolarıda güzeldi

Ycandan
07.11.2006, 12:34
Schalkeli taraftarlar gibi protesto yapmak için önce stadı doldurmak gerekiyo.Onlar 70.000 kişiyle yaptılar.25.000 kişilik stadta 5000 kişiyle protesto yapmanın etkili olacağını sanmıyorum.Bu sene stadın hiç dolmadığını düşünürsek (Apoel maçı hariç)bari schalkeli taraftarların bu güzel protesto yöntemi heba edilmesin.

bordoylamavi
07.11.2006, 12:59
2- Protesto önerim:

Maraton'un çağırdığı efsane oyuncuyu, hemen sonra kalearkası çağıracak. En çok gürültüyü rahmetli Dozer Cemil hakediyor bence, buna da dikkat edilse iyi olur.[/quote]

çok güzel bir protesto şekli bence. uygulanabilirse çok iyi olur. bunu nası lorganize edebilir acaba Trabzondaki arkadaşlar

pardon alıntı yerini silmişin tunga nın mesajından alıntı yaptım

sweetrose
07.11.2006, 13:09
Takıma sırt dönmek yakışmaz. Bu taraftara yakışmayan protesto istemiyoruz..

Çetin
07.11.2006, 17:54
takıma sırt dönülmez. sessizce 5 10 dakika duralım diyeceğim ama bizim taraftarımız saygı duruşlarında bile ses çıkarmayı bir iş sandığından dolayı imkansız birşey. keşke olsa ama

BOZOHAN
07.11.2006, 18:58

+ 1967
doğru söze ne hacet

Erdem Keser
07.11.2006, 19:37
bizim taraftar bilete para verecek ama maci izlemicak hee

ahmetansu61
07.11.2006, 19:44
en güzel tepki efsaneleri trübüne çağırmak. anlayan anlar. anlamayanlarada anlatır. bundan daha güzel bi tepki düşünemiyorum.

KuĞu
07.11.2006, 19:50
maç günü geldi hala nası protesto yapalım yada yapalım mı konuşuluyor:confused: ne yapılacakmış karar verildimi peki!

Hüseyin Çümen
07.11.2006, 21:11
protesto olacak bence ama gene amatörce yuhh çekilir homurdanmalar olur başka bişe olmaz

sweetrose
07.11.2006, 21:16
görünen protesto yine eskiler gibi cılız ve etkisiz olacak..

Fatih Ay
07.11.2006, 21:16
öyle planlamışlardı ama gol atınca schalke unuttular protestoyu....

Lapina
07.11.2006, 22:33
en güzel tepki efsaneleri trübüne çağırmak. anlayan anlar. anlamayanlarada anlatır. bundan daha güzel bi tepki düşünemiyorum.

Bunu bende dusundum..En mantiklisi bu olur..

Erdem Keser
07.11.2006, 22:54
valla bizim taraftar protesto yapamaz hele susup ta daha sonra mac bitimine kadar destek hayatta veremez// herseyimiz iyide su doksan dakika tezahurat isini biz yapamiyoruz yaa

Taner Gündoğdu
07.11.2006, 23:02
harun abi ilk sayfaya yazmış "3 taraftar grubunun ortaklaşa aldığı karar". bizde 3 grup birleşip nasıl hareket etcek? bir grup diğer grubun yaptığını yapmayı boyun eğmek,tribünde liderliği teslim etmek gibi kabul ediyor,olur olmadık şeylerden hır gür çıkarır. en güzel tepki sessiz kalmak ama küfür seslerinden dolayı bu da gerçekleşmez :(

chota
07.11.2006, 23:13
öyle planlamışlardı ama gol atınca schalke unuttular protestoyu....

gol olunca ne yapacaklardı.sahayamı gireceklerdi?Bence gole sevinmek normal bir eylem...

chota
07.11.2006, 23:21
http://www.youtube.com/watch?v=HdUxZFX77z4

http://www.youtube.com/watch?v=-Et4MQPjxc0

schalke-bayern maçında tribünler.çıkarılacak o kadar ders varki...

Emre B.
07.11.2006, 23:49
Sanki çok tezahurat yapıyoruzda bir de protesto yapçaz.

OFLU
08.11.2006, 05:47
Bız nası yapacaz 19. dakikanın 67. saniyesini...:D

sweetrose
08.11.2006, 07:32
http://www.youtube.com/watch?v=HdUxZFX77z4

http://www.youtube.com/watch?v=-Et4MQPjxc0

schalke-bayern maçında tribünler.çıkarılacak o kadar ders varki...

Taraftar dediğin gösteriyor kendini...

Kobalas61
08.11.2006, 12:43
2- Protesto önerim:

çok güzel bir protesto şekli bence. uygulanabilirse çok iyi olur. bunu nası lorganize edebilir acaba Trabzondaki arkadaşlar

pardon alıntı yerini silmişin tunga nın mesajından alıntı yaptım[/quote]

cok güzel düşünmüşşün .uygulanabilirse harika olur bence

oskanonur
08.11.2006, 13:37
sonuc olarak protesto yapılacak mi, yapilacaksa hangisine karar verildi.Trabzondaki arkadaslarla gorusuldu mu?Yoksa herzamanki gibi sadece lafta mi kalacak...

martinpetrov
08.11.2006, 13:41
adamlar 19.dakikanın 4. saniyesine kadar tezahurat yapmadı diyosun biz nasıl yapacaz.19.dakikanın 67. saniyesindemi:)

ARAF
08.11.2006, 13:45
kocaman bir hücum futbolu izlemek istiyoruz hocampankartı asın

champions
08.11.2006, 13:46
futbol istiyoruz başka bişey değil diye pankart güzel olurdu bence

galyanlim
08.11.2006, 13:47
en iyi epki o syadı hınca hınc doldurmak olur tezaruhat o biçim
sanki şampiyonmuş gibi

sweetrose
08.11.2006, 14:14
zannetmiyorum seyircinin o stadı doldurabileceğini. Bu taraftarı ruh hastası ettiler daha ne diyeyim..

AtalaY_BuğrA
08.11.2006, 14:57
Futbol denen bu oyun 7 defansif oyuncu + 1 de kaleciyle ancak bu kadar oynanır zaten. Yunanistan bu taktikle Avrupa şampiyonu oldu demeyin, kalbinizi kırarım:)

Ee oldu ama :) ayrıca Ziya Hoca'nın Otto Rehagel'den ne eksiği var. HE Tek eksiği saçları dersen bende sana saygı duyarım abi . :D:D

sweetrose
08.11.2006, 15:11
Aslında ziya hoca taktiği değiştirme çabasında. yoksa dünya literatürüne yeni bir taktik mi ekleyecek; kobay TRabzonspor mu?

Egemen
08.11.2006, 23:50
Ee oldu ama :) ayrıca Ziya Hoca'nın Otto Rehagel'den ne eksiği var. HE Tek eksiği saçları dersen bende sana saygı duyarım abi . :D:D

auhauhau atiii saygılar kardeşim :D:D:D

sweetrose
09.11.2006, 03:27
Protesto falan görünüşe bakılırsa yalan oldu bu akşam...

Sphinx
09.11.2006, 09:10
O maçı izledim.. sonra 2 - 0 oldu.. Böyle bir organizyon için tüm stadın organize olması lazım.. bu da biraz zor görünüyor bence..

ibrahim_yattara
09.11.2006, 09:24
evet bizim insanımız sorgulamadan hadi ordan saaa ne gardaşum demeden bişey kabul etmez..

@FLU
09.11.2006, 16:45
bence de efsane futbolcuları trübüne çağırmak ve iğneleyici pankartlar yapmak en mantıklısı protesto için ve görülmemiş bir şey olur organize için yetkili arkadaşlar iş başına

@FLU
09.11.2006, 16:45
pankart örnek 1 ;

Trabzon fıkrası değil Trabzon fırtınası istiyoruz

İleli
09.11.2006, 17:32
yada

Futbolun baskentinde futbol istiyoruz ulan!

sweetrose
09.11.2006, 17:47
Protesto işi bu taraftara biraz fazla geniş galiba...

omer61
09.11.2006, 18:25
19. dk nın 67. saniyesi yokkii hehehhe nese beni aldırmayn dewm edin siz :D

Gökhan Bozyiğit
09.11.2006, 20:55
Protesto yapacaksak biz yeterki nasıl olması gerektiğine karar verelim, dernek başkanlarına biz ulaşırız. Pankart yaptıracaksak onu zaten BMN tek başına halleder.

Çebi
10.11.2006, 12:15
Protesto falan görünüşe bakılırsa yalan oldu bu akşam...

Herhangi bir protesto organizasyonu yoktu zaten...Başlığı açan arkadaşımızın "yapsak nasıl olur" düşüncesiyle açtığı bir başlıktı sanırım...

Gökhan Bozyiğit
10.11.2006, 14:48
Herhangi bir protesto organizasyonu yoktu zaten...Başlığı açan arkadaşımızın "yapsak nasıl olur" düşüncesiyle açtığı bir başlıktı sanırım...

Evet arkadaşım doğru anlamışsın teşekkür ederim, takımın kötü gidişine karşı taraftarlar olarak ne yapabiliriz diye tartışalım diye açtım. Bu elbet protesto dışında şeyler de olabilir.

Gökhan Bozyiğit
10.11.2006, 15:02
İşte değişik bir protesto da Brezilyalı bir taraftardan (Yapıcı eleştiri de diyebiliriz).

Taraftardan gazete ilanıyla taktik

Radikal Spor

Brezilya Ligi'nde kötü günler geçiren Fluminense'nin ateşli bir taraftarı, teknik direktör Cesar Gusmao'ya sesini duyurmak ve ona takımla ilgili taktik vermek için yaklaşık 25 bin dolar harcadı.
İsminin Sheila Candigo olduğu açıklanan taraftar, Rio de Janeiro'da yayımlanan günlük O Globo gazetesinin son sayfasına dev bir ilan vererek, bu sezon takımın başındaki altıncı isim olan Gusmao'ya 'naçizane öneriler'de bulundu. İlanda şu ifadeler yer aldı: "İtirazım son derece basit. Lütfen ileride Tuta'nın yanına gerçek bir forvet koy... Mümkünse Alex veya Beto. Fakat lütfen artık Lenny'yi oynatma, ona iyilik yapmış olursun. Botafogo maçında Lenny topla çok oynadı. Lütfen Fluminense'nin düşmesine izin verme. Hiçbirimiz bu işkenceyi hak etmiyoruz." 20 takımlı Brezilya Ligi'nde bitime altı hafta kala Fluminense 36 puanla 16. sırada yer alıyor.

Muhalif
10.11.2006, 17:25
Üstteki haberle ilgili bir kampanya başlatılıp Ziya'ya çıkacağı 11 i tam sayfa ilanla yazalım derseniz payıma düşen neyse hemen hazırım katkıya..

Mayls
10.11.2006, 17:44
ne yani bizde 19uncu dakikanin 67nci saniyesine kadar susalimmi? :D

Mehmet Aksu
05.01.2007, 21:21
ilk maçta ilk 5 dakika bir şeyler yapmalıyız hiç değilse. avni akerde