PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor'un Şota'sı

U.Sadıkoğlu
04.07.2015, 01:50
http://trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/17752-5A3D5F2V.jpg

Trabzonspor'da başarının anahtarı olarak savunduğum sabır-istikrar-devamlılık tezine bir nevi ekleme yaparcasına işin içine birazda duygusallık katarak yeni sezon öncesi ufak tefek birşeyler karalamak istedim..

Yönetilemeyişin artık kulübün iç ve dış tüm dinamiklerini esir aldığı Trabzonspor'da saatler öncesinde bir adam kulübün başına getirildi.. İlk defa sosyal medyada ve yüz yüze konuşma imkanı bulduğum Trabzonsporlularda kesinlikle benide bu zümreye katarak konuşuyorum ciddi bir karamsarlık havası mevcut. Takımın başına yeni bir hoca getirilmiş yeni umutlar yeni ışık vesaire Trabzonspor taraftarı artık yeni sezondan umudunu daha kampın startının verildiği ilk anlarda yitirmiş bir vaziyette.. Haksızlar mı? Kesinlikle değiller. Trabzonspor'u bir bütün olarak ele alıp sportif ve ahlaki açıdan adalet terazisine koyduğumuzda kantarın ne tarafında ağırlığın birikeceğini hepiniz tahmin ediyorsunuzdur. Bu plansız hareketlerin, atılan onur kırıcı adımların detayına girip fazla can sıkmadan kendiside ne kadar bu tabirden rahatsız olsada çiçeği burnunda teknik direktörümüz Şota Arveladze hakkında bir iki kelam edelim...

90 yıllarda benim gibi çocukluğunu yaşayan herkes için Trabzonspor denildiğinde akla gelen sayılı isimlerdendir Şota. Mahalle aralarında top oynarken okulda sporcu kartlarıyla arkadaşlar arasında havalar atılırken Trabzonsporluların en popüler ismi olmuş ve hem hafızalarda hem yüreklerde kocaman bir yer edinen nesilden nesile aktarılan bir Trabzonspor efsanesidir Şota Arveladze. Türkiye'ye alışıklığının yanı sıra espirili ve renkli kişiliğiylede tüm spor kamuoyunun beğenisini toplamış centilmen ve beyefendi bir spor adamı olarak kendisini Türk spor tarihinin sayfalarına unutulmamak üzere kazımıştır çoktan... Ancak bu sefer durumun öyle neşeli ve esprili bir tarafı yoktur zira Trabzonspor ağır bir hasta gibidir yılların ardı ardına bindiği taraftarın kahır dönemlerinin artık bitmesini istediği bir anda çok ağır bir yük Şota'nın omuzlarına binmiştir. Hocanın ne yapıp yapmayacağından ziyade bir taraftar olarak kesinlikle her koşulda hem sporcu kimliği hemde insani kişiliğiyle desteklenmesi gereken bir teknik adama sahip olduğumuzu rahatlıkla söyleyebilirim. Evet Şota geçmişinde kariyerli takımlar çalıştırmamış veya elle tutulur bir başarı elde edememiş olabilir ancak teknik beceresi ve kabiliyeti son derece yüksek olan teknik adamların yanında eğitim görmüş oyunculuk kariyerinden sonra bazı profesyoneller gibi tabiri caizse yatış pozisyonuna geçmemiştir.

Hocanın takımın başında fotoğraflarını görünce duygulanmamak elde değil. Dile kolay nostaljik bir kariyer var keskin bakışlı kavruk suratlı gürcü teninde.. Trabzonspor'un kendisi var.. Övündüğümüz koca bir çınar diye nitelediğimiz Trabzonspor tarihinin bir yaprağı var Trabzonspor'un başında.. Her ne kadar içinde bulunduğumuz durum pesimistik bir hal almış olsa dahi ben Şota'nın kalbinin kırılmasını bir Trabzonsporlu olarak asla ama asla istemiyorum. Üzerimize düşeni yapalım ve yanlışlar silsilesinin sonunda yeşil sahada canını dişine takarak Trabzonspor adına birşeyler yapma hedefi olan Şota'ya bizlere yansıttığı o sıcacık enerjiyi bir nebze olsun bizlerde aynı şekilde yansıtmaya çalışalım..

Takım olarak başarının doruklarına çıktığımız ve futbolculuğunun yanı sıra teknik adam olarakta Şota'nın hizmet ettiği bir Trabzonspor izlemek çocuklarımıza seni daha heyecanlı şekilde anlatmak dileğiyle tekrar hoşgeldin hocam.

artvints
04.07.2015, 02:04
trabzonsorluyum, gürcüyüm, futbolu çok seviyorum, 7 numaraya karşı bir hayranlığım var, sebebi her ne kadar m.united'ın 7 numara geleneği olsa da, şota da etkili olmuştur. mizahı çok severim. çocukluğum 96 yılının trabzonspor'unu dinlemekle geçti. henrique'si, hasan'ı hüseyin'i, cale'si mehmet yılmazı ne zaman bir kazmalık yapsa bunlar da futbolcu mu, biz shota, hami ünal, orhan, ogün, tolunay, abdullah'ı izledikle başlayıp sonu gelmeyen sohbetlere tanık oldum. bu şartlarda heyecanlanmamak mümkün değil. ne olursa olsun, bari bu sefer biraz ihtiyatlı olsun taraftar, o günlerin hatrına biraz samimiyetle sadece hocaya destek versin. kukla mukla demesin.

Yavuz Bektaş
04.07.2015, 02:09
kilo mu almıs ne :D

Teoman Karadeniz
04.07.2015, 03:59
Biz Trabzonspor taraftarının en büyük eksikliği; Yönetici, Antrenör veya Futbolcu üçgeninden herhangi biri değil: duygularımızın, mantığımızın önünde olmasıdır.

Sadıkoğlu'nun da söylediği gibi; herbirimiz karamsarız ama herbirimiz de 90'larda o aşıyı olduk bir kere. Trabzonsporlu doğduk bir kere. Yeter ki biri çıkıp da; ''Bu sene şampiyonuz'' desin. Görmemiz gereken herşeyi gözardı ederek inanırız biz o söze. Ve daha sezonun yarısı olmadan yine, yeni, yeniden hayal kırıklığına uğrarız. ''Yok arkadaş! Bırakıyorum artık Trabzonspor'u ve futbolu.'' diye geçiririz içimizden de seslendiremeyiz. Maçları izlemeyi bırakırız önce... Çaktırmadan maç sonuçlarına kulak kabartırız. Formamızı kaldırırız kışlıkların arasında gardıropun en dip köşelerine. Futbol konuluşunca kalkarız ortamdan. Spor haberleri denk gelince değiştiririz televizyon kanalını. Ta ki!

Ta ki bir kemençe sesi duyana kadar... Ta ki bir pazar sabahı aile kahvaltısında kuymak görene kadar... Ta ki Kazım Koyuncu'yu, Volkan Konak'ı duyana kadar... Ta ki Karadeniz'i hatırlayıp, her Bordo'nun yanında Mavi'nin silüetini görene kadar... Yeniden kovarız şeytanlarımızı başımızdan. Yeniden umutlanırız yeni sezonda. Yeniden yenileriz haber sitelerinin Trabzonspor sekmesini, yeni transfer görene kadar. Ve yeniden hayalimiz kırılır yeni sezon eskiyene kadar.

Öncelikle beynimizin nasıl çalıştığını ve olayları, kavramları nasıl değerlendirdiğini ve bu değerlendirmeler sonucunda kararları nasıl aldığını bilmeliyiz.

Beynimizde, dışarıdan gelen uyaranları önce süzgeçten geçiren, sonrasında da kategorize edip gerekli departmanlara ulaştıran bir sistem vardır. Bu departmanlar da ellerine ulaşan tüm verileri düzenler ve karar mekanizmasına ulaştırırlar. Karar mekanizması da olası kararları hazırlar ve onay mekanizmasına sunar. İşte bu aşama çok önemlidir. Olabildiğince akademik terimler kullanmadan anlatmaya çalışacak olursam; Karar Mekanizması ve Onay Mekanizması arasında iki bağ vardır. Bu bağlardan biri; ''Duygusal Bağ'' diğeri ise; ''Mantıksal Bağ''dır. Duygusal Bağ'ı bir baca borusu genişliğinde düşünebiliriz. Mantıksal Bağ ise bir pipet genişliğindedir. En nihayetinde de Karar Mekanizması'nın hazırladığı sonuçlardan ''Duygusal Kararlar'' çok rahat bir şekilde onay mekanizmasına ulaşırken; ''Mantıksal Kararlar'' ise daha geç ulaşır. Bu sebeple de yaşamımızın genelinde duygusal kararlar veririz. Bu da bizi sürekli hata veya yanlışa götürür. Mantıklı Kararımız ise gecikmeli olarak Onay Mekanizması'na ulaşınca, iş işten geçmiş olur. İşte bu yüzden de hep sonradan çözeriz tüm sorunlarımızı.

Şota Arvaladze konusunda da önce ''Duygusal'' düşüneceğiz. Çünkü çok sevdiğimiz, bizden bir adam çalıştıracak takımımızı. Ama işin mantıksal kısmını kavradığımızda iş işten geçmiş olacak. Çünkü o zaman geldiğinde Şota da küfürlerle, hakaretlerle kovulacak bu kulüpten. Yöneticiler tarafından zulm edilecek. Ve sevgi nefrete dönüşecek. Bunun örneğini defalarca yaşadık. Ünal Karaman, çocukluğumuzun ''Ağabey''iyken, dışlanmış bir adama dönüştü. Hami Mandıralı, bana göre Türkiye futbol tarihinin en iyi futbolcusuyken, yeni yetme Trabzonsporlu durumuna düşürüldü. Tolunay'dan tut da Türkiye'ye gelmiş yabacı futbolcular arasındaki en başarılı adam George Hagi'ye kadar herkes sevgi kaybedip, nefret edindi. George Hagi gibi bir adam bile küfürlerle kovuldu Galatasaray'dan.

Farkına varamıyoruz ki; bizim eksiğimiz antrenör değil.

Antrenör olduğum için Türkiye futbolunun içindeki her ortama girdim. Federasyonundan tut da Teknik Direktörlerinin bir çoğundan birebir eğitim aldım. Futbolcularla aynı sınıfta okudum. Konferanslara katıldım. Panallerde sorularımla boğdum. Ve gördüm ki; ''Futbol, sadece futbol değildir.'' Bunun en büyük örneğini de geçen hafta kulüp başkanımızın Futbol Federasyonu seçimlerindeki oy verme işleminde bir kez daha görmüş olduk.

Futbolu antrenörler yönetmiyorlar. Futbolcular da yönetmiyorlar. Başkanlar da yönetmiyorlar. Dünya üzerinde paranın olduğu her yeri, parayı yönetenler yönetirler. Ve bunu da çaktırmadan yaparlar. Bir sezon normal geçer, üç sezon ayarlanarak. Ve bizler de durumun seyrini kavrayamayız. Öyle ki; UEFA Hukuk Kurulu'nun seminerine dahi katıldım. Trabzonspor'dan tut da futboldaki hukuksuzluklara kadar sorular yönelttim. Ve bir süre sonra soru sormamı engellemeye başladırlar. Konuşturmadılar. Çizgiler çizdiler. Çünkü bu sorular ve konular onların da ötesindeydi. Ve Spor Akademisi okumadan önce böyle şeylerin sadece komplo teorisi olduğunu düşünürken; işin içine girdiğimde gerçeğine şahit oldum.

Velhalsıl. Trabzonspor bizim tuttuğumuz bir takım değil; kimlik bilgimiz. Kimliğimizi çıkardığımızda; Trabzonspor yazıyor. Durum ne olursa olsun biz kuymak yediğimiz sürece, kemençe işittiğimiz sürece Trabzonsporluyuz. Ama Şota sezon sonunda küfürlerimizi duyduğunda soframızdan bir kuymak tabağı daha eksilecek azizim.

Fatih Birinci
04.07.2015, 15:53
Kardeşim eline kalemine yüregine saglik..cok fazla ekleyebilecegim bişey yok...bir anımı paylaşıyım...kücüktüm...Şota Avni Aker de son macını oynayıp mactan sonra dans ediyordu...adam gibi adam

Erkin
04.07.2015, 15:56
Eline sağlık Uğur.. Geçmişten alıntılar yaparak güzel bir anlatım yapmışsın. Hep birlikte güzel şeyler olacağını umalım.

Fatih Birinci
04.07.2015, 16:03
Şota genc dinamik başarıya ac teknik anlamda hollanda da egitim almiş kendini gelistirmis ve en önemli faktör sehri taraftari tanimasi

61ronin61
04.07.2015, 17:48
en başta bizimle aynı duyguları taşıyan bir insan şota. bizimle sevinecek bizimle üzülecek.aranan ruh aranan kan.ve şehre takıma aidiyet duygusu. başarısız olsa bile şotanın elinden geleni yaptığına inanırım .sadece trübünleri doldurmamız lazım.

futbol herşeyden önce duygularla oynanır.ruhla oynanır.yoksa en süper hocayıda getirsen bi ton transferde yapsan ruh duygu takım olamama varsa başarılı olamazsın .

şotaya desdek vermemiz lazım.trübünleri doldurmazssak suç ne şotada ne yönetimde olur sadece suçlu biz oluruz.

Colakoglu
04.07.2015, 18:41
@u.sadikoglu

Her kelimesine katiliyorum, aklida gönlüde trabzonda olan bizi seven birisi. Destek olunmali

Tayfun
04.07.2015, 19:25
Çocukluk kahramanım Şota. O çubuklu 7 numaralı forması aldığım ilk forma

Babamın elinden tutup maça gittiğim zamanlarda saha kenarına gelip ona sesimi duyurmak için var gücümle bağırırdım tel örgüler vardı o zaman Avni Aker'de, sokak aralarında top oynarken Şota olurdum, hiç unutmam bir maçta rövaşata ile gol atmıştı, benim idolüm de Şota ya o golü ben de atmalıydım onun gibi olmalıydım, mahallede maç yaparken gelen ortaya aynı onun gibi yükselip vurdum asfalta dirseğimin üzerine düştüm kemiğim gözükecek şekilde soyuldu kolum acısından hem ağlıyorum hem Şota Şota Şotaaaaaaa attttıııııı diye bağırıyorum... Bu da tozlu raflardan bir anı olsun sizlere.

Taraftar olarak Şota'nın arkasında duralım "yem etmeyelim" !

61ronin61
04.07.2015, 19:27
Çocukluk kahramanım Şota. O çubuklu 7 numaralı forması aldığım ilk forma

Babamın elinden tutup maça gittiğim zamanlarda saha kenarına gelip ona sesimi duyurmak için var gücümle bağırırdım tel örgüler vardı o zaman Avni Aker'de, sokak aralarında top oynarken Şota olurdum, hiç unutmam bir maçta rövaşata ile gol atmıştı, benim idolüm de Şota ya o golü ben de atmalıydım onun gibi olmalıydım, mahallede maç yaparken gelen ortaya aynı onun gibi yükselip vurdum asfalta dirseğimin üzerine düştüm kemiğim gözükecek şekilde soyuldu kolum acısından hem ağlıyorum hem Şota Şota Şotaaaaaaa attııı diye bağırıyorum... Bu da tozlu raglardan bir anı olsun sizlere.

Taraftar olarak Şota'ya sahip çıkalım "yem etmeyelim" !

güzel bir anı.:)

Uğur Gündüz
04.07.2015, 19:36
Şota çok sevdiğimiz , çok düzgün bir insan. Ama gerek Kayseri gerekse Kasımpaşa maceraları başarısızlıkla sonuçlandı. Kayseri'den küme düşmeden ayrıldı, Kasımpaşa'dan da küme potasına girmek üzereyken ayrıldı.

Bu takıma ne verebilir?

aksamvakti
04.07.2015, 20:34
Hami Ünal Tolunay gibi alır tazminatını gider. Trabzonspor markasından sonra da en az bir transferi daha garanti olur. Efsanemiz paracıklarına paracık katar. Bizde ilk 5 te bitiririz..

Tolga
04.07.2015, 22:11
Kekremsi bir yazı :)

Rep veremiyorum kanki kusura bakma.

Sistem düzeltin verelim ...

Badaloğlu
04.07.2015, 23:57
Şota'ya sevgimiz başka tabi ama bu yönetim onu da, harcar endişesi içindeyim...Yüreğine sağlık Uğurum...

Cafer KILIÇSOY
05.07.2015, 00:07
Uğur eline sağlık kardeşim.

Büyüklerimizin Ali Kemal'leri Dozer Cemil'leri seyrettiği sahada bizim de Şota'mız vardır.

Emre B.
05.07.2015, 01:02
Yanlış zaman, doğru adam

dede_100
05.07.2015, 15:45
evet....adam doğru....
ama.....zaman daha da doğrudur....
iyice duşunun....boyledir !!

U.Sadıkoğlu
07.07.2015, 03:14
Şota bugün düzenlediği basın toplantısında tam benim ona atfettiğim şeyler minvalinde konuşmuş... İnşallah başarılı olursun hocam bunu tüm kalbimle canı gönülden istiyorum ve sonuna kadar destekçin olacağım yeter ki bizlere o heyecanı hırsı yansıt...

HOPA'LI TS'Lİ
07.07.2015, 08:39
http://trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/17752-5A3D5F2V.jpg

Trabzonspor'da başarının anahtarı olarak savunduğum sabır-istikrar-devamlılık tezine bir nevi ekleme yaparcasına işin içine birazda duygusallık katarak yeni sezon öncesi ufak tefek birşeyler karalamak istedim..

Yönetilemeyişin artık kulübün iç ve dış tüm dinamiklerini esir aldığı Trabzonspor'da saatler öncesinde bir adam kulübün başına getirildi.. İlk defa sosyal medyada ve yüz yüze konuşma imkanı bulduğum Trabzonsporlularda kesinlikle benide bu zümreye katarak konuşuyorum ciddi bir karamsarlık havası mevcut. Takımın başına yeni bir hoca getirilmiş yeni umutlar yeni ışık vesaire Trabzonspor taraftarı artık yeni sezondan umudunu daha kampın startının verildiği ilk anlarda yitirmiş bir vaziyette.. Haksızlar mı? Kesinlikle değiller. Trabzonspor'u bir bütün olarak ele alıp sportif ve ahlaki açıdan adalet terazisine koyduğumuzda kantarın ne tarafında ağırlığın birikeceğini hepiniz tahmin ediyorsunuzdur. Bu plansız hareketlerin, atılan onur kırıcı adımların detayına girip fazla can sıkmadan kendiside ne kadar bu tabirden rahatsız olsada çiçeği burnunda teknik direktörümüz Şota Arveladze hakkında bir iki kelam edelim...

90 yıllarda benim gibi çocukluğunu yaşayan herkes için Trabzonspor denildiğinde akla gelen sayılı isimlerdendir Şota. Mahalle aralarında top oynarken okulda sporcu kartlarıyla arkadaşlar arasında havalar atılırken Trabzonsporluların en popüler ismi olmuş ve hem hafızalarda hem yüreklerde kocaman bir yer edinen nesilden nesile aktarılan bir Trabzonspor efsanesidir Şota Arveladze. Türkiye'ye alışıklığının yanı sıra espirili ve renkli kişiliğiylede tüm spor kamuoyunun beğenisini toplamış centilmen ve beyefendi bir spor adamı olarak kendisini Türk spor tarihinin sayfalarına unutulmamak üzere kazımıştır çoktan... Ancak bu sefer durumun öyle neşeli ve esprili bir tarafı yoktur zira Trabzonspor ağır bir hasta gibidir yılların ardı ardına bindiği taraftarın kahır dönemlerinin artık bitmesini istediği bir anda çok ağır bir yük Şota'nın omuzlarına binmiştir. Hocanın ne yapıp yapmayacağından ziyade bir taraftar olarak kesinlikle her koşulda hem sporcu kimliği hemde insani kişiliğiyle desteklenmesi gereken bir teknik adama sahip olduğumuzu rahatlıkla söyleyebilirim. Evet Şota geçmişinde kariyerli takımlar çalıştırmamış veya elle tutulur bir başarı elde edememiş olabilir ancak teknik beceresi ve kabiliyeti son derece yüksek olan teknik adamların yanında eğitim görmüş oyunculuk kariyerinden sonra bazı profesyoneller gibi tabiri caizse yatış pozisyonuna geçmemiştir.

Hocanın takımın başında fotoğraflarını görünce duygulanmamak elde değil. Dile kolay nostaljik bir kariyer var keskin bakışlı kavruk suratlı gürcü teninde.. Trabzonspor'un kendisi var.. Övündüğümüz koca bir çınar diye nitelediğimiz Trabzonspor tarihinin bir yaprağı var Trabzonspor'un başında.. Her ne kadar içinde bulunduğumuz durum pesimistik bir hal almış olsa dahi ben Şota'nın kalbinin kırılmasını bir Trabzonsporlu olarak asla ama asla istemiyorum. Üzerimize düşeni yapalım ve yanlışlar silsilesinin sonunda yeşil sahada canını dişine takarak Trabzonspor adına birşeyler yapma hedefi olan Şota'ya bizlere yansıttığı o sıcacık enerjiyi bir nebze olsun bizlerde aynı şekilde yansıtmaya çalışalım..

Takım olarak başarının doruklarına çıktığımız ve futbolculuğunun yanı sıra teknik adam olarakta Şota'nın hizmet ettiği bir Trabzonspor izlemek çocuklarımıza seni daha heyecanlı şekilde anlatmak dileğiyle tekrar hoşgeldin hocam.

Benim içimde Şota'nın güzel bir futbol oynatacağına ve iyi işler yapacağına dair hisler var.

Çok karamsar değilim.

Yeter ki sabredelim. Bu seneden fazla bir beklentimiz yok zaten.

HOPA'LI TS'Lİ
07.07.2015, 08:42
İHO Şota'yı da yemez inşallah.

İlk maçta Avni Aker,

I LOVE YOU ŞOTA DİYE İNLEMELİ.

Moral olsun uşağumuza

Yiğit Gayretli
07.07.2015, 09:08
Eline sağlık Uğur'um...

UğuR
07.07.2015, 09:40
Yanlış zaman...
Yanlış insan...
Kış güneşi...
Tutunmak imkansız
Bıktım yamalı sevdalardan

Yanlış bahar
Kış güneşi
Yoruldum her bulduğumda
Kaybetmekten seni
Kıyamete kadar
Kapattım kalbimi

selcuk
07.07.2015, 14:57
İHO Şota'yı da yemez inşallah.

İlk maçta Avni Aker,

I LOVE YOU ŞOTA DİYE İNLEMELİ.

Moral olsun uşağumuza

seni seviyoruz sota
daha güzel olmazmi

CEMEFKER
07.07.2015, 20:27
.

HOPA'LI TS'Lİ
07.07.2015, 21:59
trabzonsorluyum, gürcüyüm, futbolu çok seviyorum, 7 numaraya karşı bir hayranlığım var, sebebi her ne kadar m.united'ın 7 numara geleneği olsa da, şota da etkili olmuştur. mizahı çok severim. çocukluğum 96 yılının trabzonspor'unu dinlemekle geçti. henrique'si, hasan'ı hüseyin'i, cale'si mehmet yılmazı ne zaman bir kazmalık yapsa bunlar da futbolcu mu, biz shota, hami ünal, orhan, ogün, tolunay, abdullah'ı izledikle başlayıp sonu gelmeyen sohbetlere tanık oldum. bu şartlarda heyecanlanmamak mümkün değil. ne olursa olsun, bari bu sefer biraz ihtiyatlı olsun taraftar, o günlerin hatrına biraz samimiyetle sadece hocaya destek versin. kukla mukla demesin.

1995-1996 sezonu hayatımın en hevesli ve en heyecanlı geçen çok keyifli bir sezonu oldu ama

Avni Aker'de önce Van, sonra şikebahçe

Tek kale oynayıp da yenilerek avucumuzdan kayıp giden ve yıllardır travmasını hala yaşadığımız bir sezondu.

Çok iyi başlayıp hazin bitmişti.

HOPA'LI TS'Lİ
07.07.2015, 22:00
Şota çok sevdiğimiz , çok düzgün bir insan. Ama gerek Kayseri gerekse Kasımpaşa maceraları başarısızlıkla sonuçlandı. Kayseri'den küme düşmeden ayrıldı, Kasımpaşa'dan da küme potasına girmek üzereyken ayrıldı.

Bu takıma ne verebilir?

Büyük takıma hatta tanıdığı bir camia ve şehre gelmesi bence avantaj

cem1990
07.07.2015, 23:15
Sotanin destekçisiyim
Şahıs olarak değil artık bizi istikrarın başarıya götüreceğine inandigimdandir. Vahid hariç gelen her hocayi destekledim sotanin da arkasindayim umarım en az 2 sene görür.

HOPA'LI TS'Lİ
07.07.2015, 23:48
Sotanin destekçisiyim
Şahıs olarak değil artık bizi istikrarın başarıya götüreceğine inandigimdandir. Vahid hariç gelen her hocayi destekledim sotanin da arkasindayim umarım en az 2 sene görür.

çok doğru

SüRMeNe_6161
08.07.2015, 09:33
Başarılı olacaktır destek lazım

HOPA'LI TS'Lİ
08.07.2015, 10:15
seni seviyoruz sota
daha güzel olmazmi

Tabi ki olur da tribünlerin koro halinde söylemesi zorlaşır, çünkü daha uzun ve kafiyesiz

HOPA'LI TS'Lİ
08.07.2015, 10:16
Şota'ya sabır hoşgörüsünü engin bir deniz gibi gösterirsek mutlu oluruz.

calypso
08.07.2015, 11:16
aynen katiliyorum, Şanlı Trabzonspor değerlerin tamamını öğüten bir yönetim ile felakete doğru gidiyoruz.. 50.yıla 2 sene kala bu durumda olmakta ayrıca çok kötü.